Středa 25. květen 2022 22:45
reklama
virarosi krypto
reklama
XTB analyticke forum
reklama
XTB analyticke forum
reklama
virarosi krypto

Klíčová slova - cTrader

C:\fakepath\triangle-markets-13012022.png

TriangleMarkets

13.01.2022 Broker TriangleMarkets nabízí spousty revolučních novinek, inovativní obchodní technologii, nízké náklady na obchodování, a hlavně bezpečnost vkladů. TriangleMarkets je online makléř s osobním přístupem a odbornou podporou přizpůsobenou všem různým typům obchodníků. Obchodníci mohou okamžitě reagovat na pohyby tisíce globálních trhů ve forexu, indexech, komoditách a akciích. Hlavní výhodou platformy cTrader je maximální jednoduchost používání společně se zázemím pro aktivitu klientů.
img

Zvažujete přechod z MT4 na cTrader? Tato obchodní strategie od P. Klempára vám s tím pomůže!

08.11.2021 Přestože je MT4 stále nejoblíbenější obchodní platformou, modernější a mladší programy jako například cTrader ji začínají pomalu z této pozice vytlačovat. Pohodlnější ovládání, lepší funkce pro risk management i příjemnější grafické zpracování - to vše nutí stále více obchodníků k "přesedlání" z MT4 na cTrader. Pokud patříte k těm, kteří tento poměrně velký krok zvažují, máme pro vás strategii, která vám pomůže se s cTraderem rychleji sžít.
C:\fakepath\krypto-05112021.png

BidAskBit

05.11.2021 BidAskBit je multifunkční kryptoměnová obchodní platforma. Máme více než desetiletou praxi ve finanční oblasti. Věříme v budoucnost, kde lidé mají kontrolu nad svými financemi. Kryptoměny můžete u nás obchodovat 24 hodin denně po celý rok. Jsme kryptoměnový broker a patří k nejrychleji se rozvíjejícím společnostem v oboru.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-CZkonference-Klempar.jpg

Zvažujete přechod z MT4 na cTrader? Tato obchodní strategie od P. Klempára vám s tím pomůže!

04.11.2021 Přestože je MT4 stále nejoblíbenější obchodní platformou, modernější a mladší programy, jako například cTrader, ji začínají pomalu z této pozice vytlačovat. Pohodlnější ovládání, lepší funkce pro risk management i příjemnější grafické zpracování, to vše nutí stále více obchodníků k “přesedlání” z MT4 na cTrader. Pokud patříte k těm, kteří tento poměrně velký krok zvažují, máme pro vás strategii, která vám pomůže se s cTraderem rychleji zžít.
img

Dvojnásobný mistr světa v tradingu odhalí své metody v živém vysílání

04.11.2021 Dne 13. listopadu 2021 se v prostředí luxusní pražské restaurace Aureole k příležitosti 5. narozenin společnosti Purple Trading bude konat tradingová konference, která se bude zároveň vysílat živě online. Přednášky, semináře a diskuze jsou rozděleny do 3 hlavních tematických okruhů v podobě tradingových strategií, nástrojů a psychologie.
img

Neotřelé obchodní strategie, které se můžete naučit zcela zdarma

04.11.2021 Neexistuje obchodní strategie, která by šla aplikovat na jakýkoliv trh. Proto se vyplatí neustále si rozšiřovat obzory a tím se připravit na jakoukoliv situaci, která se na trhu naskytne. Jenže publikace či školení v podobě webinářů a seminářů mnohdy stojí nemalé peníze. Naštěstí stále existují způsoby, jak rozšířit svůj arzenál strategií a neplatit u toho ani korunu. Můžete například zdarma sledovat tradingovou online konferenci, kterou 13. listopadu pořádáme ku příležitosti 5. narozenin Purple Trading.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-CZkonference-Jarda.jpg

Neotřelé obchodní strategie, které se můžete naučit zcela zdarma

03.11.2021 Neexistuje obchodní strategie, která by šla aplikovat na jakýkoliv trh. Proto se vyplatí neustále si rozšiřovat obzory a tím se připravit na jakoukoliv situaci, která se na trhu naskytne. Jenže publikace či školení v podobě webinářů a seminářů mnohdy stojí nemalé peníze. Naštěstí stále existují způsoby, jak rozšířit svůj arzenál strategií a neplatit u toho ani korunu. Můžete například zdarma sledovat tradingovou konferenci online, kterou 13. listopadu pořádáme ku příležitosti 5. narozenin Purple Trading.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-CZkonference-01112021.jpg

Tradingová konference roku

01.11.2021 Nepropásněte tuto neopakovatelnou šanci a přijďte s námi oslavit naše 5. narozeniny. Dne 13. listopadu 2021 se v prostředí luxusní pražské restaurace Aureole bude konat tradingová konference roku. Těšit se můžete na nezapomenutelný den plný inspirativních přednášek, prakticky laděných seminářů či plodných diskuzí to vše ve společnosti špiček české tradingové scény. Samozřejmostí je také celodenní občerstvení zdarma a dárek, který ocení každý aktivní trader. Konference se navíc bude vysílat i živě.
C:\fakepath\FTMO-19092021-1.jpg

Co a kdo je za úspěchem FTMO

20.09.2021 Určitě jste slyšeli o tom, že Americká firma NortonLifeLock nedávno převzala českou antivirovou firmu Avast za 8,6 miliardy dolarů (přes 186 miliard korun). Je jasné, že i v Čechách mohou vznikat kvalitní technologické firmy, které se stanou lídry na svém trhu, i když jich není mnoho. Za jednoho z lídrů ve svém oboru, a to na mezinárodní úrovni, dnes může být považována také Prop Trading firma FTMO, která poskytuje své obchodní účty obchodníkům po celém světě.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (30.7.2021)

30.07.2021 Na trzích dnes prohloubila negativní nálada, která stahuje akciové indexy na nejnižší úrovně od začátku týdne. V průběhu týdne přitom dorazila velmi solidní data technologických společností, která opět nedokázala podpořit pozitivní náladu. Korekci je však znovu možné vnímat, jako příležitost pro vstup.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (23.7.2021)

23.07.2021 Pozitivní nálada na trzích přetrvává i během posledních dní tohoto týdne a více než očekávané výsledky žene vzhůru trhy pozitivní sentiment. Ten dostal výše i ostatní riziková aktiva včetně ropy. Velkým zklamáním bylo zasedání ECB, která ponechala sazby beze změny a pouze zvýšila inflační cíl.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (22.7.2021)

22.07.2021 Na trzích pokračuje návrat investorů zpět do rizika a pondělní propad na akciích se ukázal jako skvělá příležitost pro vstup do trhů. Své zisky sbírá také ropa WTI, která se vrací nad 70 dolarů za barel. Solidní výsledková sezona zatím trhy příliš nezklamala a pozitivní sentiment pomalu dostává indexy na rekordy.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (21.7.2021)

21.07.2021 Návrat pozitivní nálady byl alespoň na jednu seanci včera vidět na akciových indexech, které podle očekávání znovu hmotnily pojem “Buy the dip”. Rizikové přirážky klesaly také na dluhopisových trzích, kde rostly výnosy, ale stále jsou od 1.30 %. Americký dolar také posiluje a ropa WTI zůstává pod 70 dolary.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (20.7.2021)

20.07.2021 Akciové indexy se začátkem týdne ocitly pod poměrně intenzivním prodejním tlakem. Šíření nové varianty delta narušuje očekávání investorů a pod tlak jsou tak hlavně tituly úzce napojené na ekonomický růst. Výprodeji se nevyšla ani ropa, avšak americký dolar posílil jen mírně, když výnosy ze státních dluhopisů klesly pod 1.20 %.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (19.7.2021)

19.07.2021 Akciové indexy po delší době uzavírají ztrátový týden, kdy k ziskům nepomohly solidní výsledky amerických bank. Přes víkend se na nové produkční dohodě dohodly členové ropného kartelu OPEC, což by mohlo stabilizovat cenu ropy. Americký dolar zůstává uprostřed nervózní dění na trzích na nejsilnějších úrovních od března.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (16.7.2021)

16.07.2021 Trhy zatím nedokázaly navázat na pozitivní výsledkovou sezonu, kde většina společností reportovala lepší výsledky. Daří se především velkým technologickým gigantům, ale bankovní domy tento týden převážně ztrácejí. Třetí den v řadě klesá ceny ropy a dolar zůstává na cestě k jednomu z nejziskovějších týdnů za poslední měsíc.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (14.7.2021)

14.07.2021 Vývoj na finančních trzích včera nejvýrazněji ovlivnily překvapivé výsledky americké inflace za měsíc červen. Inflace totiž zrychlila na 5,4 %, ačkoliv se očekávala stagnace. To mělo poměrně zásadní vliv na vývoj akciových indexů, jelikož se investoři znovu obávají rychlejšího utahovaní měnové politiky. Své výsledky reportovaly bankovní domy Goldamn Sachs a JP Morgan.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (12.7.2021)

12.07.2021 Na trzích přetrvává velmi pozitivní nálada, která dostala většinu hlavních akciových indexů ve Spojených státech koncem minulého týdne na nová historická maxima. Tento týden bude především ve znamení výsledků velkých amerických korporací, která napoví, jak si firmy poradily s postupným otevřením ekonomiky.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (1.7.2021)

01.07.2021 Konec první pololetí proběhl podle očekávání bez většího vzrušení a ani dnešní seance by neměla vyznačovat nadprůměrnou volatilitu. Zítra nás totiž čeká zveřejnění dat z amerického trhu práce, což bude na delší dobu nejzajímavější fundament. Americký dolar mezitím pokračuje v posílení a ropa drží vysoké úrovně.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (30.6.2021)

30.06.2021 Trhy dnes budou uzavírat poměrně úspěšnou první polovinu roku a druhý kvartál letošního roku. S&P 500 jenom v první polovině letošního roku uzavřel zisk 14 %, což je nadprůměrná výkonnost. Mezitím z trhů opadá nervozita z nové varianty covid a ropa opět mírně roste. Americký dolar zpevňuje na všech frontách.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (29.6.2021)

29.06.2021 Trhy začínají pomalu vnímat novou variantu delta koronaviru, která se šíří po Evropě a některé státy už omezují cestování pro cestující z Británie. Pod tlak se včera dostaly evropské akcie a ropa. Technologické akcie však včera znovu rostly o 1 %, čemuž pomohl především Apple.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (28.6.2021)

28.06.2021 Akciový index S&P 500 koncem minulého týdne uzavřel na nových rekordních maximech a setřásl tak velmi rychle obavy z rychlejšího růstu inflace. Devizové trhy převážně kopírují vývoj amerického dolaru, který přešel do konsolidace. Komoditní trhy drží své pozice z minulého týdne a také zatím přechází do letní konsolidace.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (23.6.2021)

23.06.2021 Akciové trhy pokračují v korekci ztrát z konce minulého týdne a Nasdaqu se dokonce podařilo uzavřít na nových rekordech. Poblíž rekordů se obchoduje také SP 500, ale korekci můžeme vidět i na dolarových měnových párech.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (22.6.2021)

22.06.2021 Akciové trhy začátkem týden korigovaly páteční ztráty, které prohloubily po zasedání Fedu. Dow Jones má za sebou dokonce nejlepší seanci od března a korigovaly také devizové trhy, kde se nadechoval americký dolar. Ropa po otestování 70 dolarů znovu roste díky optimismu ohledně ekonomiky a bitcoin se obchoduje za méně jak 33 0000 dolarů.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (21.6.2021)

21.06.2021 Začátek týdne zatím setrvačností navazuje na negativní konec toho minulého a akciové indexy ve světě jsou pod tlakem. Korekci začaly dnes asijské akciové indexy a do červených čísel se začátkem týdne dostanou pravděpodobně i evropské akcie. O horší náladě vypovídají i klesající výnosy z amerických dluhopisů.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (18.6.2021)

18.06.2021 Akciové trhy se z negativní nálady poměrně rychle otřepaly a dokázaly se vrátit do růstového modu. Největší zisky mají za sebou technologické akcie a na devizových trzích americký dolar, který dostává pod tlak nejen měny jako euro a libru, ale také komoditní trhy. Ty jsou pod tlakem i kvůli zásahům z Číny.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (17.6.2021)

17.06.2021 Včera večer proběhlo zasedání amerického Fedu, který naznačil rychlejší zvyšování úrokových sazeb, což nebyla pro akciové trhy dobrá zpráva a ocitly se rázem pod prodejním tlakem. Situace k zisku využil americký dolar, který zpevňoval na všech frontách a dostal pod tlak dokonce i zlato a další komodity.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (16.6.2021)

16.06.2021 Akciové trhy včera v očekávání dnešního zasedání amerického Fedu korigují zisky ze začátku týdne a nižší aktivitu lze očekávat i po zbytek dnešní seance. Ropa se mezitím rozhodla otestovat jedny z nejvyšších úrovní za poslední 3 roky a už je nad 72 dolary. Situace na devizových trzích se příliš nezměnila.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (15.6.2021)

15.06.2021 Začátek nového týdne se akciovým indexům podařil, když Nasdaq i S&P 500 uzavíraly na nových historických maximech. Pozitivní sentiment se drží trhů navzdory nejistotě, která je kolem zasedání amerického Fedu. Ropa se drží nad 71 dolary, zatímco zlato konsoliduje.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (14.6.2021)

14.06.2021 Bitcoin jen v neděli přidal díky Elonu Muskovi přes 10 %. Akciové indexy v USA přešlapují poblíž historických maxim a americký dolar koncem týdne dostal pod tlak euro a drahé kovy. Zlato pokračuje v propadu i dnes a už testuje 1860 dolarů.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (11.6.2021)

11.06.2021 Čísla americké inflace na první pohled vypadají hrozivě, ale investoři dokázali úvodní nervozitu rychle setřást a například index S&P 500 byl chvíli na nových rekordech. Příliš velkou volatilitu nezpůsobilo ani odpolední zasedání ECB, kde nezaznělo nic, co by trhy neočekávaly. BTC po 12 % pouze stagnuje.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (10.6.2021)

10.06.2021 Čekání a čtvrteční data americké inflace za měsíc květen je u konce a doufejme, že je i u konce aktuální sentiment, který drží akciové indexy, ale i další trhy v bočním trendu. Ropa WTI má problém překonat hranici 70 dolarů. Bitcoin mezitím včera přidal 12 %, když pozitivně reagoval na zprávy ze Salvadoru.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (9.6.2021)

09.06.2021 Včerejší obchodování na akciových trzích opět táhly meme akcie, zatímco společnosti s velkou kapitalizací pouze konsolidovaly v pohybu do strany, ze kterého se nemohou dostat. Devizové trhy zatím také příliš neosobnily a zajímavý je tak vývoj na bitcoinu, kde Salvadoru schválil kryptoměnu jako platidlo.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (8.6.2021)

08.06.2021 Akciové indexy se vrátily do oblasti nižší volatility, zatímco většin investorů znovu vyčkává na nová makroekonomická data, která budou zveřejněna ve čtvrtek. Bitcoin proráží znovu symetrický trojúhelník, tentokrát však na druhou stranu a prohlubuje propad. Ropa koriguje mohutné zisky.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (7.6.2021)

07.06.2021 Páteční data z trhu práce sice pomohla akciovým indexům v USA uzavřít výše, ale normalizaci měnové politiky nepřiblížila. Americký dolar zakončil týden mírně silnější a ropa otestovala 70 dolarů za barel. BTC zůstává pod tíhou nerozhodného sentimentu.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (4.6.2021)

04.06.2021 Akciové indexy pokračují ve většině případů pouze v pohybu do strany, zatímco technologický index Nasdaq opustil konsolidaci a uzavřel níže. Dalšími zisky se nepodařilo navázat kryptoměnám a americký dolar včera poměrně posiloval díky lepším datům z amerického trhu práce. Dnes bude zveřejněn report NFP.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (3.6.2021)

03.06.2021 Na akciových indexech pokračuje pouze pohyb do strany a na aktuálním sentimentu se tak od minulého týdne zatím nezměnilo vůbec nic. Cena se příliš nemění ani na hlavním měnových párech, kde EURUSD a GBP také pouze konsolidují. BTC mezitím proráží symetrický trojúhelník a MEME akcie naznačují, že spekulativní nálada může být zpět.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (1.6.2021)

01.06.2021 Nízké objemy nedokázaly podržet trhy od mírných ztrát a zakončení měsíce května téměř na podobných úrovních, na kterých jsme otevírali. Na devizových trzích oslaboval americký dolar a drží současnou klesající setrvačnost. Zlato dále posiluje nad 1900 dolarů.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (31.5.2021)

31.05.2021 Konec týdny proběhl navzdory očekávaným fundamentům poměrně klidně a ukázalo se, že inflace skutečně dorazila, ale FED si na druhou stranu nemusí díky nízkým výnosům dělat vrásky. Dnes bude v USA banking holiday, takže můžeme očekávat mnohem nižší volatilitu a pohyby na akciových trzích a dolarových měnových párech.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (28.5.2021)

28.05.2021 Dnešní obchodování už by snad mohlo dorazit s vyšší volatilitou, která lze očekávat díky zveřejnění dat americké inflace. Včerejší obchodování bylo opět o nízkých objemech a pro větší akcie jsme museli na devizové trhy, kde bylo živě jen na párech s jenem a librou.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (27.5.2021)

27.05.2021 Včerejší obchodní seance toho příliš nepřinesla. Zajímavější pohyby jsme mohli evidovat na devizových trzích, ale akcie a komodity byly včera spíše mrtvé trhy. Čeká se na páteční data inflace v podobě PCE indexu a investoři spekulují, jestli nezačne FED komunikovat utahování měnové politiky.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (26.5.2021)

26.05.2021 Na akciových trzích pokračuje obchodování jak na houpačce. Po ziskové pondělní seance včera smíšená data poslala indexy o něco níže a dnes znovu rosteme. Na podobnou volatilitu si budeme muset začít zvykat. Bitcoin se mezitím vrací nad 40 000 dolarů.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (25.5.2021)

25.05.2021 Vstup do posledního týdne v měsíci květnu se akciovým trhům vydařil a technologické tituly si vzaly své “inflační” ztráty zpět. Na devizových trzích tak oslaboval americký dolar a ropa WTI se vrátila nad 65 dolarů za barel. Pozitivní nálada byla také na kryptoměnách, kde BTC rostl k 39 000.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (24.5.2021)

24.05.2021 Akciové trhy mají za sebou další nervózní týden, kdy technologický index Nasdaq uzavřel v jako jeden z mála v zelených číslech, zatímco S&P 500 uzavřel týden ve ztrátě. Volatilitu podpořil velmi negativní týden na krytpoměnách, kde strmě padaly snad všechny kryptoměny a BTC se o víkendu znovu dostal pod 32 000 dolarů.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (21.5.2021)

21.05.2021 Akciové trhy včera otočily negativní trend a uzavřely v zelených číslech. K růstu pomohly pro změnu znovu technologie, které byly minulý týden pod největším tlakem. Pod silný tlak se dostala včera ropa, když světové velmoci obnovily jednání s Iránem ohledně nukleární dohody. Dolar mírně oslabil.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (20.5.2021)

20.05.2021 Akcie v jednu chvíli znovu výrazně prohloubily své dosavadní ztráty, kam jim pomohl největší jednodenní pokles na bitcoinu a ostatních kryptoměnách v tomto roce. Na devizových trzích samozřejmě reagoval americký dolar, a to menším posílením. Zápis ze zasedání FEDu trhy příliš neznervóznil.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (19.5.2021)

19.05.2021 Technologické tituly včera znovu prohloubily své ztráty a v podstatě zatím udržují klesající trend, který nastartovala minulý týden data americké inflace. Poměrně živo je především na trhu s kryptoměnami, kde bitcoin klesá pod 40 000 dolarů a pod tlak jsou také další kryptoměny.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (18.5.2021)

18.05.2021 Klidnější začátek týdne dostal pod tlak akciové indexy po celém světě, ale už dnes jsme na tom mnohem lépe a například DAX je jen pár desetinných míst od svých rekordních maxim. Americký dolar pokračuje v dalším slábnutí a pomáhá k ziskům na drahých kovech.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (17.5.2021)

17.05.2021 Koncem týdne se podařilo akciím umazat mohutné ztráty z průběhu týdne, ovšem stále uzavřely indexy jeden z nejztrátovějších týdnů od začátku roku. Obavy z inflačních tlaků může ve středu zmírnit zveřejnění zápisu ze zasedání FEDu, ale také může dojít k další vlně poklesu, a to především na technologických akciích, které jsou nejzranitelnější.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (14.5.2021)

13.05.2021 Investoři skutečně včera využili nižších cen na většině akciových titulů a podařilo se jim dostat akcie výrazně výše, nicméně stále jsme od začátku týdne v hlubokých ztrátách. Uvidíme, jak proběhne dnešní seance a zda trhy svou setrvačností udrží mentalitu “Buy the dip”. Dolar mírně oslabil a ropa WTI klesla.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (12.5.2021)

12.05.2021 Technologické akcie nakonec dokázaly v průběhu včerejší seance umazat ztráty, které v jednu chvíli prohloubily a silně v červených číslech pro změnu uzavřely indexy Dow Jones a S&P 500. Americký dolar intradenně sice působil velmi volatelně, ale jeho pozice se za včerejšek nijak výrazně nezměnila a trhy čekají na odpolední čísla americké inflace.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (11.5.2021)

11.05.2021 Začátkem týdne výrazně vzrostla volatilita na akciových indexech a technologické akcie pokračují v negativní náladě z minulého týdne. Trhy nejspíš nepřesvědčila data z amerického trhu práce a technologie opět vyhodnotily investoři jako příliš drahé, což však stáhlo i další akciové indexy.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (10.5.2021)

10.05.2021 Akciové indexy v USA zůstávají výše, ačkoliv technologické akcie vstoupily do nového týdne korekcí a téměř už umazaly páteční zisky. Ty podpořila americká data z trhu práce, která ovšem nevypadají na první pohled tak famózně. Britská libra navazuje dne dalšími zisky na pokles politické nejistoty v Británii.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (7.5.2021)

07.05.2021 Na trzích proběhla poměrně klidná seance, která podpořila v růstu hodnotě a cyklické akcie, což dostalo index Dow Jones na nová rekordní maxima. Pozitivně zakončily seanci také v Evropě a zbylé indexy ve Spojených státech. Euro se odrazilo od 1.20 a roste opět zpět směrem k 1.21.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (6.5.2021)

06.05.2021 Technologické akcie zatím nedokázaly umazat ztráty z úterní korekce a opět se posunuly o něco níže. To způsobilo rychlejší rotaci mezi hodnotovými tituly a DOW Jones uzavřel na nových maximech. Dolar spíše konsoliduje a ropu mírně znervóznil nárůst zásob benzinu v USA.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (5.5.2021)

05.05.2021 Začátek nového měsíce zatím neprobíhá tak, jak si to někteří investoři představovali a včerejší komentáře americké ministryně financí Janet Yellenové dostaly pod tlak technologické akcie. Pod tlakem se také ocitlo euro, které koriguje nedávné zisky a na komoditním trhu je živo především na trhu s mědí a k růstu se přidala také ropa.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (4.5.2021)

04.05.2021 Trhy mají za sebou klidný vstup do nového týdne, který doprovázely nízké objemy a většina amerických indexů se posunula o něco výše. Nasdaq jako jeden z mála uzavřel včerejší seanci v červených číslech, zatímco americký dolar dnes navázal na páteční zisky a znovu posiluje.
img

Optimistické vyhlídky dostávají dolar pod tlak

03.05.2021 Americký dolar ztratil za měsíc duben 2 % a od většího oslabení ho zachránila páteční seance, kdy dolar výrazně zpevnil. K propadu mu pomáhají hlavně pozitivní vyhlídky ohledně ekonomického růstu, a tím pádem nižší potřeba držet bezpečný americký dolar. Dolar by tak mohl dále posilovat, a to alespoň dokud nedorazí čísla rapidního růstu inflace.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (3.5.2021)

03.05.2021 Začátkem nového týdne zatím futures trhy naznačují, že se indexy posunou znovu na nová historická maxima, zatím americký dolar drží pod tlakem jak euro, tak hlavně britskou libru. Ta má však před sebou velmi zajímavou příležitost zkorigovat páteční mohutné ztráty. Zlato si udržuje zisky navzdory vyšším výnosům.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (30.4.2021)

30.04.2021 Další extrémní nárůst prodejů oproti minulému roku včera reportovala společnost Amazon. Akciovým indexům však k ziskům nepomohla, a ty spíše korigovaly své zisky z rekordních maxim. Ameriky dolar včera pouze stagnoval a ropa se posunula díky nárůstu mědi na šestitýdenní maxima.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (29.4.2021)

29.04.2021 Akciovým indexům včera pomohly na nová historická maxima výsledky velkých technologických společností, které opět nezklamaly důvěru investorů a doručily famózní výsledky. Americký dolar mezitím pokračuje ve slábnutí, ale rostoucí výnosy mohou naznačovat zastavení aktuálního trendu.
img

Kanadský dolar má v zádech sílící fundament

27.04.2021 Minulý týden zasedala kanadská centrální banka (BoC) a jako jedna z mála centrálních bank naznačila, že může zvyšovat sazby dříve, než původně očekávala. Ekonomická data zatím vypadají velmi solidně a další utažení měnové politiky může přiblížit středeční zveřejnění maloobchodních prodejů za měsíc únor. Pro kanadský dolar by to mohlo znamenat zpevnění na nejsilnější úrovně za 3 roky.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (27.4.2021)

27.04.2021 Akciové trhy mají za sebou další pozitivní vstup do nového týdne, který doprovázel jak pozitivní sentiment, tak výsledky amerických korporátních společností. Vývoj na americkém dolaru se lišil od měnového páru, ale víceméně znovu oslaboval, což dává dnes prostor k ziskům euru.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (26.4.2021)

26.04.2021 Na akciových indexech znovu proběhl Buy the dip a lze očekávat, že trhy se budou nyní posouvat mnohem pomalejším tempem, jelikož před sebou mají týden s výsledky největších amerických společností. Americký dolar zůstává silnější a ropa WTI osciluje kolem 61 dolarů za barel.
img

Bidenův plán zvýšit daně není pro trhy velkou hrozbou

23.04.2021 Včerejší obchodní seance se nakonec ukázala jako velmi nervózní, když zpravodajská agentura Bloomberg přišla se zprávou, že Joe Biden navrhuje zvýšení daní z kapitálových výnosů pro občany s vyššími příjmy. Joe Biden hledá cesty, jak vrátit peníze do státní kasy, ale má tento plán šanci na úspěch a mají se trhy čeho obávat?
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (23.4.2021)

23.04.2021 Joe Biden podle agentury Bloomberg připravuje plán na zvýšení kapitálových daní, což dostalo pod tlak akciové trhy v USA. Americký dolar dostal pod tlak některé měny, nejvíce byla zasažena britská libra, která má velký prostor pro korekci. Zveřejněné výsledky trhy tolik nezamávaly.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (22.4.2021)

22.04.2021 Akciové trhy využily nedostatečně negativního fundamentu a technické korekce, která nabídla nižší ocenění a včera se jim podařilo umazat úterní ztráty. Na risk on sentiment reagoval dalším oslabením americký dolar a nejvíce živo bylo na dolaru kanadském, kde centrální banka uvolnila měnovou politiku.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (21.4.2021)

21.04.2021 Akciové trhy byly včera už druhou seanci v řadě poměrně negativní. Propad tažený technologiemi nakonec nenechal na nikom nit suchou a nedařilo se ani ostatním sektorům. Netflix reportoval horší výsledky a odhaduje výrazné zpomalení růstu nových odběratelů. Americký dolar reagoval na obnovenou nervozitu růstem a dostal pod míra tlak euro a libru.
img

Akcie klesají druhý den v řadě

20.04.2021 Akciové trhy jsou od začátku týdne pod prodejním tlakem, kam jim pomohly vysoké valuace a také nenápadně rostoucí výnosy z amerických státních dluhopisů. Pod tlakem jsou hlavně riziková aktiva v Evropě, kde investoři sledují velmi křehké ekonomické zotavení. Myšlenku podpořil možný pokles v bankovních úvěrech.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (20.4.2021)

20.04.2021 Vstup do nového týdne se příliš nevydařil technologickým akciím, které korigovaly své zisky z historických maxim podobně jako index Nasdaq, který byl pár dní předtím na rekordních úrovních. Na devizových trzích měl vývoj pod taktovkou americký dolar, který pomohl k ziskům euru a britské libře. Komodity využívají obnovené poptávky.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (19.4.2021)

19.04.2021 Akciové indexy uzavřely extrémně pozitivní týden a ve většině případů jsme několikrát nevýšili předchozí historická maxima. K pozitivnímu sentimentu pomohly lepší makroekonomická data, ale také výsledky amerických bank. Výsledková sezona za první čtvrtletí tento týden ještě více zrychlí a dorazí výsledky dalších zajímavých společností.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (15.4.2021)

15.04.2021 Včera byly zveřejněny první výsledky velkých amerických banka za první čtvrtletí. Ačkoliv došlo na překonání očekávání analytiků, pozitivní sentiment vykompenzoval propad na technologických akciích, který dostal pod tlak i včerejší IPO Coinbase. Ropa díky lepšímu výhledu pro poptávku posílila nad 63 dolarů za barel.
img

Dolar ohrožuje rozlet rozvíjejících se trhů

14.04.2021 Koncem minulého roku řada bankovních domů přicházela s predikcemi na rok 2021. U jednoho z nich panovala víceméně shoda, a to ta, že by měl dolar navázat na špatný rok 2020 dalším oslabením, čehož nejvíce využijí rozvíjející se trhy. Právě americký dolar od začátku roku spíše posiluje a začíná ohrožovat párty, která se začátkem roku skutečně rozjela. Vyšší čísla inflace nepřidávají na optimismu a nás zajímá, jestli je na rozvíjejících se trzích (EM) stále prostor.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (14.4.2021)

14.04.2021 Nevoznější vývoj během včerejší seance odstartovala zpráva od americké FDA, která doporučila pozastavit očkování vakcínou J&J a následně byla zveřejněna inflace v USA. Akciové indexy S&P 500 a Nasdaq se posunuly na nová historická maxima a dolar prohloubil své ztráty.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (13.4.2021)

13.04.2021 Začátek týdne proběhl na trzích opět v klidnějším tempu na nižších objemech a většina trhů vyčkává na dnešní data americké inflace. Americký dolar si včera došel pro další zisky, ačkoliv libra korigovala ztráty z minulého týdne. Nejvíce živo je na asijských trzích, kde dochází k výprodeji na dluhopisech jedné z největších kreditních společností.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (12.4.2021)

12.04.2021 Začátek týdne je zatím na trzích poměrně klidný, ačkoliv investoři začínají vnímat nerovnoměrné ekonomické zotavení ve světě. Powell o víkendu znovu uklidnil trhy, že sazby tento rok FED zvyšovat nebude. Výnosy jsou od minulého týden poměrně stabilní a riziková aktiva by před sebou měla mít další týden plný zisků.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (9.4.2021)

09.04.2021 Ani další obchodní seance na akciových trzích nepřinesla z pohledu makrodat nic zásadního a akciový index S&P 500 se posunul na nová historická maxima. Americký dolar prohloubil své ztráty na většině měnových párů a pomohl zlatu otestovat 1750 dolarů za unci.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (8.4.2021)

08.04.2021 Na akciových trzích proběhla další ospalá seance, kdy většina indexů pouze konsolidovala do strany s menšími zisky. Všeobecnému sentimentu pomohlo zveřejnění zápisu ze zasedání FEDU. Ropa na zveřejnění zásob v USA skoro nezareagovala a zůstává kolem 60 dolarů za barel.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (7.4.2021)

07.04.2021 Po svátečních růstových seancí včera přišlo na trhy výraznější zklidnění, kdy indexy ve Spojených státech pouze stagnovaly s mírnými ztrátami. Výnosy ze státních dluhopisů v USA klesaly, čehož využilo euro a drahé kovy. Ropa WTI dále stagnuje kolem 60 dolarů za barel.
img

Indie bude poptávat méně ropy, OPEC plánuje zvyšovat těžbu

06.04.2021 Minulý týden proběhlo klíčové zasedání ropného kartelu OPEC+, kde se členové spolu se svými spojenci dohodli na postupném zvyšování ropné produkce. To může být pro trh v následujících měsících složité, jelikož koronavirus v některých krajinách stále nepovolil ekonomikám výraznější expanzi a poptávka po komoditě se tak neobnovuje příliš rychlým tempem. Indie již požádala Saudskou Arábii o nižší dodávky a ropa americká WTI oslabuje pod 60 dolarů za barel.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (6.4.2021)

06.04.2021 Přes velikonoční svátky se na trhy vrátil velmi pozitivní sentiment, který podpořila hlavně americká makrodata. Ta potvrdila, co jsme si už mysleli, a to že ekonomika má nakročeno do mnohem rychlejšího oživení. V reakci na klesající nervozitu oslaboval americký dolar a stabilní výnosy pomohly také drahým kovům.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (1.4.2021)

01.04.2021 Konec kvartálu vyhodnotila řada investorů jako poslední šanci navýšit ziskové pozice a na poslední chvíli došlo k přelivu kapitálu zpět do technologií. Joe Biden včera zveřejnil svůj fiskální balíček do infrastruktury, který zahrnuje zvýšení korporátní daně. Dolar uzavřel nejlepší kvartál za poslední rok a ropa WTI zůstává kolem 60 dolarů.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (31.3.2021)

31.03.2021 Na akciových trzích v USA pokračuje nervózní týden, zatímco v Evropě německý index DAX poprvé v historii překonal 15 000 bodů. Rostoucí výnosy dále podporují v růstu americký dolar a dostávají pod tlak drahé kovy a zlato.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (30.3.2021)

30.03.2021 Ačkoliv se podařilo akciovým trhům v USA stáhnou úvodní ztráty, výnosy jsou znovu na nejvyšších úrovních za rok a drží zkrátka další zisky. Nasdaq dnes začíná seance propadem, zatímco dolar si jde pro další zisky a od začátku roku už je o 2 % výše. Rostoucí výnosy dostaly pod tlak zlato a další drahé kovy.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (29.3.2021)

29.03.2021 Konec minulého týden nakonec dopadl velmi pozitivně, když akciové indexy S&P 500 a Dow Jones uzavřely v silném zisku. Německý DAX dokonce uzavřel na nových rekordních maximech. Pozitivní sentiment zatím nedokázaly trhy přenést do nového týdne, kdy trhy korigují. Dolar zůstává silnější a ropa klesá pod 60 dolarů.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (23.3.2021)

29.03.2021 Klesající výnosy z amerických státních dluhopisů a odraz od 100 denního průměru skutečně stačil technologickému indexu Nasdaq včera k růstu. Dařilo se i dalším akciovým indexům v USA a v Evropě. Americký dolar dnes pokračuje po včerejší korekci v růstu a dostává EURUSD zpět k 1.19.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (26.3.2021)

26.03.2021 Na akciových trzích proběhla další poměrně nervózní seance, která nedovolila akciovému indexu Nasdaq uzavřít v zelených číslech, zatímco ostatní indexy se z úvodní negativní nálady dokázaly otřepat. Dolar má namířeno na nejlepší týden za poslední 3 týdny. Ropa WTI opět klesá pod 60 dolarů za barel.
C:\fakepath\eurusd-25032021.png

Co znamená silnější dolar pro zbytek světa?

25.03.2021 Ačkoliv většina investorů očekávala, že si slábnoucí americký dolar v minulém roce udrží negativní náladu i v roce 2021, dolar je od začátku roku v zisku a dostává pod tlak ostatní měny. Silnější dolar může podpořit americké dovozy, ale také negativně dolehnout na rozvíjející se trhy a jejich měny, jako je například česká koruna.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (25.3.2021)

25.03.2021 Včerejší seance zvýraznila tlak na technologické tituly, ale obavy z aktuálních valuací dostaly pod tlak i akcie v ostatních sektorech. Na devizových trzích zůstává silnější americký dolar, zatímco ropa WTI včera přidala kvůli obavám o dodávky 5 %.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (24.3.2021)

25.03.2021 Na trhy se vrátily obavy z další vlny nově nakažených koronavirem, což si už vyžádalo další lockdowny a zpřísnění v Evropě. Pod tlakem byly hlavně akcie, které dosud těžily z postupného otevírání ekonomiky, zatímco technologie zaznamenaly jen mírný propad. Dále také klesají výnosy ze státních dluhopisů, dolar však včera výrazně posílil.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (24.3.2021)

24.03.2021 Na trhy se vrátily obavy z další vlny nově nakažených koronavirem, což si už vyžádalo další lockdowny a zpřísnění v Evropě. Pod tlakem byly hlavně akcie, které dosud těžily z postupného otevírání ekonomiky, zatímco technologie zaznamenaly jen mírný propad. Dále také klesají výnosy ze státních dluhopisů, dolar však včera výrazně posílil.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (23.3.2021)

23.03.2021 Klesající výnosy z amerických státních dluhopisů a odraz od 100 denního průměru skutečně stačil technologickému indexu Nasdaq včera k růstu. Dařilo se i dalším akciovým indexům v USA a v Evropě. Americký dolar dnes pokračuje po včerejší korekci v růstu a dostává EURUSD zpět k 1.19.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (22.3.2021)

23.03.2021 Konec týdny byl opět výrazně ovlivněn vývoje na dluhopisovém trhu, kde opět rostly výnosy a tentokrát držely pod tlakem akciových index Dow Jones a S&P 500. Situace na dluhopisovém trhu se zdá být začátkem týdne mnohem klidnější a indexy by mohly korigovat, zatímco americký dolar si zatím drží většinu zisků.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (22.3.2021)

22.03.2021 Konec týdny byl opět výrazně ovlivněn vývoje na dluhopisovém trhu, kde opět rostly výnosy a tentokrát držely pod tlakem akciových index Dow Jones a S&P 500. Situace na dluhopisovém trhu se zdá být začátkem týdne mnohem klidnější a indexy by mohly korigovat, zatímco americký dolar si zatím drží většinu zisků.
img

Britské hodnotové akcie jako investice desetiletí

19.03.2021 Nad Británií se začínají rozfoukávat mračna a domácí akcie mají před sebou stále velký prostor k zaplnění mezery mezi rekordními maximy. Na světových trzích zrychlil přesun z technologických a růstových akcií do hodnotových a cyklických titulů a těch je v Británii většina. Dlouhodobější vyhlídky začínají být jasnější a britské akcie mohou být obchodem desetiletí.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (19.3.2021)

19.03.2021 Výnos z desetiletých splatností v USA včera překonal 1.75 %, což způsobilo další výprodej na technologických akciích a Nasdaq klesl o 3 %. V korekci se ocitly také další akciové indexy a jediný sektor, kterému se dařilo, byl sektor finanční. Vyšší výnosy pomohly k růstu americkému dolaru.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (17.3.2021)

19.03.2021 Mírně negativní nálada ovládla investory den před zasedání amerického FEDU. Korigovaly především hodnotové a cyklické akcie, zatímco růstovým titulům se poměrně dařilo. Dolar zůstává zatím silnější s desetiletým výnosem nad 1.63 %.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (18.3.2021)

18.03.2021 Trhy nakonec zakončily včerejší seanci na podobných úrovních, jako otevřely, a to navzdory velmi holubičímu zasedání FEDU. Na potvrzení výhledu ohledně nízkých úrokových sazeb do roku 2023 reagoval oslabením americký dolar. Situaci na dluhopisovém trhu se stabilizovat nepodařilo a výnosy dnes rostou nad 1.7 %.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (17.3.2021)

17.03.2021 Mírně negativní nálada ovládla investory den před zasedání amerického FEDU. Korigovaly především hodnotové a cyklické akcie, zatímco růstovým titulům se poměrně dařilo. Dolar zůstává zatím silnější s desetiletým výnosem nad 1.63 %.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (17.3.2021)

16.03.2021 3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (17.3.2021) Mírně negativní nálada ovládla investory den před zase...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Offshore | Kathy Lien | Bitcoin | Intervence | Price Action | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Brazilský real | Turecká lira | MQL4 | Programování | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Hloubka trhu | Tradestation | Obchodování na burze | GKFX | Spready | CFDs | Interactive Brokers | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | B/E | Transakce | BaFin | Beta | Bid | Bloomberg | Breakout | Broker | Bull | Burza | CBOT | CEO | CFD | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Dealing Desk | Demo účet | Diverzifikace | Dividendový výnos | Dluhopis | Dow Jones Industrial | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Euro | Eurozóna | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trhy | Flat | Floor | Hedge fondy | Foreign Exchange | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | IFO index | IPO | Index DAX | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Investice | Investiční fond | Investor | JForex | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Leverage | Likvidita | Long | Lot | Low | MT4 | Makléř | Margin | Margin call | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s deriváty | Opce | Open | Order | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Inflační riziko | Rizikové měny | Ropa | S&P 500 | STP | Scalper | Scalping | Sentiment | Short | Slippage | Směnný kurz | Spread | Stagflace | Sterling | Support | Swiss | Tick | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trendline | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Yard | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | AUD | GBP | Obchodování | Forex trading | Morgan Stanley | Euro STOXX | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Asijské akcie | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Investoři | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Fond | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Makroekonomická data | Zisk | Obchodní instrumenty | Jaroslav Tupý | Break-Even | Ceny komodit | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Emoce | Plus 500 | Sociální obchodování | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | IEA | Credit Suisse | HotForex | RBNZ | Oanda | Intervenovat | Deloitte | BrokerJet | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Investiční banka | Money Manager | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Algo trading | Algoritmické obchodování | Trade.com | Markets.com | Swissquote | Obchodní seance | Makrodata | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Index strachu | BTC | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Trim Broker | Colosseum | FxPro | FXTM | Zásoby ropy | NinjaTrader | Dukascopy | ADP report | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | Aktivum | Delta | EPS | Index | Odpor | Podpora | Volatilní | Alpari | Alpari UK | Americká centrální banka | Analýzy | ATC Brokers | Banka | Fio banka | Brent | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena ropy dnes | Cena ropy WTI | CFD kontrakty | CZK | DAX 30 | Degiro | Demo internetové obchody | Devizové trhy | Direct market | Dolar | Dolary | ECN broker | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Etoro | ETX | ETX Capital | EURGBP | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Exchange | Fio | Fondy | Forex Exchange | Forex Yard | Forex.com | Forexové obchodování | Forexu | FXCM | FXDD | FXstreet.cz | GFT | GO Markets | Graf | Graf EURUSD | Graf zlata | HighSky | Hrubý domácí produkt | iForex | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční poradenství | Investing | IQ Option | IronFX | Jádrová inflace | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Konfluence | Kurzy | Libra | Lira | Management | Market | Markets | Mayzus | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Mig Bank | Míra inflace | Nejlepší broker | Největší světové ekonomiky | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Online obchodování | Oslabení koruny | Patria Finance | Pepperstone | PinBar | Pips | Platforma MT4 | Plus500 | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prognóza | Rakousko | Risk Management | Risk Off | Risk On | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Sázky | Signály | Saxo Trader | Státní dluhopisy | Stoxx | Švédská koruna | TeleTrade | TopForex | Trade Brokers | Trh | Twitter | USDRUB | Vantage FX | Velká Británie | Volatility | VT trader | Výběr brokera | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj inflace | Vývoj zlata | Webináře | WTI | XM | xTrade | X-Trade | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | DMA | Sunbird FX | Andrej Babiš | Buy | Cílová cena | Elon Musk | Indie | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Prospekt | Range | ROCE | Sell | Itálie | Spojené státy | CMC Markets | Trading Room | Převis | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | QE | Světové ekonomiky | Co je forex | IC Markets | WebTrader | Miliardář | Equity křivka | eBook | Commission | Komise | Kontrakt | Martingale | Full-service broker | Volby | S/R zóny | Úspěšný trader | Tick grafy | Futures trhy | Tickové grafy | Futures trading | eBroker | Blog | Retail | Velcí hráči | 1 milion | Burze | CMS forex | Easy forex | Graf EUR/USD | Interbank FX | Investment | Stock market | Trading forex | Evropské obchodování | Aramco | Bernstein | Natixis | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | UFX | Swissquote Bank | Investing.com | Členové OPEC | ActivTrades | MIG | FX Solutions | City Index | MB Trading | Deltastock | Ekonomická expanze | Zvyšování sazeb | Demo obchodování | Short squeeze | IG Markets | Brazílie | Zasedání centrální banky | OctaFX | CFI Markets | Nákupy dluhopisů | CIX Markets | FIBO Group | Backtestovat | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Currenex | Rolls-Royce | BMW | Automobilový průmysl | Mobile trader | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Energie | Severomořská ropa | Pro tradery | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Christine Lagardeová | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Nervozita na finančních trzích | Kontrakty CFD | Swapy | Referendum | KeyStock | City | Obchodované instrumenty | Institucionální objednávky | Obchodní styl | FX Global | Pozornost investorů | Firmy | Aktuální vývoj | Britské akcie | Inflační tlaky | Akcie v USA | IBEX | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Alerty | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Dostatek hotovosti | Nervozita | Růst akcií | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | DAX30 | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Vývoj na akciových trzích | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | FTSE 100 | Guvernér banky | Digitální měny | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | MetaQuotes | FxPrimus | Tesla | Poskytovatelé likvidity | Odhodlání | Obchodování s finančními deriváty | 24option | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Akciový index DAX | Bankéři | Poplatky | Držení akcií | Rekordní maxima | Britská vláda | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Britská ekonomika | XM.com | Americký trh práce | Dosahovat zisku | Predikce | Automatické obchodování | Bankovní domy | Graf ropy | Začínající trader | Data z amerického trhu práce | Krize | Inflace v Německu | FCA | Snížení úrokových sazeb | Výběr zisků | Výnosy | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Akciové trhy v USA | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Finanční domy | xStation | Země G7 | Konsenzus | Fiskální stimuly | Americké zásoby ropy | Obchodování na měnových trzích | JFD Brokers | Švédsko | Očekávání | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | eTrader | Globtrex | FxNet | SIRIX | SaxoTraderGO | Forexový broker | Akcie firem | Purple Trading | CentroFX | Spekulativní investoři | Directa | Obchodovat na forexu | Bernstein Bank | FxPro Markets | Úspěšná obchodní strategie | AxiTrader | Finexo | Kawase | Kawase Trade | Kawase broker | Globtrex.com | Coinbase | Bitcoin Cash | Akcie Tesly | Obchodování s kryptoměnami | BMFN | GCI Financial | Algotrading | Obchodování kryptoměn | Obchodování s bitcoinem | CIX Trader | Jerome Powell | BTCUSD | xPartners | BCH | LTC | ETH | Obchodování s kontrakty | ThinkMarkets | Binance | Cena kryptoměny ethereum | One Financial Markets | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | RoboMarkets | Krypto burza | FinFX | Hantec Markets | Patrik Klempár | RTrader | Ochrana před negativním zůstatkem | Maximální finanční páka | CNMV | Cena bitcoinu | SaxoTraderPRO | Geopolitická rizika | Zápis ze zasedání Fedu | Trhy dnes | Saxo | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Bitcoiny | Růstové akcie | Můj trading | Kartel OPEC | OPEC+ | Vývoj na finančních trzích | Podniky | Evropské akciové trhy | CONSOB | Obchodovat forex | FXlift | Technologické akcie | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | CSI 300 | Akciový trh v USA | Americké dluhopisy | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Graf indexu | Poptávka po dolaru | TradeCentrum | CLEO.one | Kevin Grulich | Obchodní přebytky | Trhy v USA | Trh s ropou | Reakce trhu | Silnější dolar | Dodávky ropy | Broker IC Markets | Největší kryptoměna | IFC Markets | Swiss Markets | Exness | EightCap | Cyprus Securities and Exchange Commission | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | AT Pro | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | AETOS | Broker OctaFX | Nejznámější kryptoměna | Nervozita na trzích | Daňové úlevy | Obchodování se CFD | UFX Trading | ParagonEx | ParagonEx Web Trader | FBS | FXGiants | Růst zisků | Tlak na akcie | Politika Fedu | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Silnější americký dolar | Kryptoměna Bitcoin | Web Trader | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Tadawul FX | Oslabení amerického dolaru | Růst dolaru | Platforma pro obchodování | Ropný kartel | Poptávka po americkém dolaru | AGM Markets | Obchodní přístup | Velké riziko | Profesionální trader | ASIC | PurpleZone | Skalpování | Nakoupit akcie | Cena komodity | Zvýšení sazeb | Aktivní trader | Diverzifikace rizika | Inflace v ČR | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Price Action strategie | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Slabší dolar | NAGA | Bitcoin a další kryptoměny | Akcie klesají | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | Začít obchodovat | David Varga | Tradingová konference | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Wealth Management | Prezidentka ECB | Indigo Trader | AOS trading | STAR | Defenzivní akcie | Výnosové křivky | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Britský premiér | Situace na trzích | Oživení ekonomiky | WeWork | Pohonné hmoty | Dealing | Saudi Aramco | Dění na trzích | PPF | Denní graf | Růst ceny ropy | Data z Německa | Programovací jazyk | Vyzkoušet si trading | Price Action analýzy | Profesionální obchodníci | High risk | Tradingové strategie | RISK-ON | Obchodní spory | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Mnoho ziskových obchodů | TikTok | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Mediální společnosti | Politická situace | Ceny benzínu | Německá vláda | Algo | Ropné firmy | Trinity | Objem | Data z USA | Ropný kartel OPEC | Bílý dům | Obchod | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Myšlenka | FRED | Ředitel Purple Trading | Purple Trading David Varga | Včerejší obchodování | Obchodní nástroje | Zdražování pohonných hmot | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Americký dolar dnes | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | BAT | Risk-off | Tesla Elon Musk | Pfizer | Svíčková formace | Švédský statistický úřad | Růst cen | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Negativní sentiment | Avast | Negativní nálada | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Miliardy | USDT | PROP Trading | Vyhlídky | Domácí měny | Americká data | NagaTrader | Walt Disney | Disney+ | Oblast rezistence | Zveřejněná data | Nezaměstnanost v eurozóně | Technické rezistence | Financovat | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Na burze | Vyšší poptávka | Dnešní data | Výrazný pokles | Nejvyšší nezaměstnanost | Volby do parlamentu | Zdražování | Problémy | Prognózy | Nejistoty | Symetrický trojúhelník | Soukromý sektor | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | FTC | Ropná zařízení | Míra | Inflační výhled | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Americké centrální banky | Dolar roste | ČNB dnes | Impeachment | Italský premiér | Nejziskovější | FB | AT&T | Disney | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Oživení ve světě | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Hlavní akciové indexy v USA | Giuseppe Conte | Miliardy korun | Forex a komodity | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Americký index | Pozitivní zpráva | Schodek státního rozpočtu | Ceny dluhopisů | Obchodní podmínky | Ziskovost | Investiční aktivita | Růst akciových trhů | Nejistoty na finančních trzích | Zvýšení inflačního cíle | Klesající trend | Silný support | Vyšší ceny ropy | Návratnost | Americké dovozy | Netflix | Americké dolary | Daimler | Miliardy eur | Írán | Ekonomické sankce | FP Markets | Elektrické vozy | Budoucnost | Ifo | Předběžné výsledky | Poradenství | Vyšší inflace | Bloky | Veřejné finance | Ukazatele | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Britské společnosti | Ceny energií | Úspěšný týden | Horší data | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Lepší zítřky | Google | 100 miliard dolarů | Zamávat trhy | Trhy | ASX 200 | Evropské ekonomiky | Koruna oslabuje | American Express | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie | IHNED | Boeing | Výstupy | L.F. Investment | Zpomalení růstu | Tvrdá práce | Pochybnosti | Zlepšení | Americká administrativa | Růst akciových indexů | Obchody | Výdaje | Výrazné ztráty | Dodávky na trh | Korporátní výsledky | Americká společnost | Sazby beze změny | NFP | Americké ekonomiky | Americké banky | NFP data | Medvědi | Poptávky po ropě | Šéf amerického Fedu | Americká inflace | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Posílení libry | Hlavy států | Bez rizika | Správci aktiv | Obavy z pandemie | Akcie na evropských trzích | Střední podniky | CoverdealFX | Data PMI | Americký Fed | Shortovat | Cyklické akcie | Kanadská centrální banka | Japonská automobilka | Vývoj | Extrémní růst | Pomoc ekonomice | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Premiér Conte | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Vysoká rizika | Zákaz cestování | Aerolinky | IBEX 35 | Akcie včera | Index strachu VIX | Mince | Nákupy státních dluhopisů | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Buy the dip | Další vývoj | Karanténní opatření | Stimuly | Evropské země | Fiskální politiky | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Fiskální balíček | Stimul | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Nákupy vládních dluhopisů | Prostor k růstu | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Výhled poptávky | Automobilka | Aktuální situace | Nový výhled | Žádosti o podporu | Onemocnění | Dolar zpevňuje | Texas | Bilion dolarů | Přísná opatření | Další pokles | Státní televize | Německá automobilka | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Páka | Fundament | Část traderů | Spotřebitelská nálada | Nákupu státních dluhopisů | Ministryně financí | Prodejní tlak | Německý akciový index | Mitch McConnell | Anomálie | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | KNF | České vlády | Propad HDP | Karanténa | Výhody obchodování | Izrael | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Situace v průmyslu | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Práce | Vláda Spojených států | Údaje | Thierry Breton | Cestovní omezení | CBS | CDC | Ministři | Ekonomické oživení | Dolar slábne | Extrémní nárůst | Hlavní měnové páry | Nadprodukce | Snížení produkce | Výpadky | Inflace v březnu | Medvědí kanál | Dodavatelské řetězce | WELL | Výhled poptávky po ropě | Úspory | Otevírání ekonomiky | AMC | Vzrušení | Správy peněz | Uzavření trhů | Růst daní | USD za barel | Květnový kontrakt | Propad ceny ropy | Propad ceny | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | Nabídka ropy | Spotřeba ropy | Důvěra v eurozóně | Premiér Andrej Babiš | Rizikový apetit | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Debata | Spotřebitelská nálada ve Spojených státech | Evropské indexy | Posílení | Omezení pohybu | Joe Biden | Americké státy | Data z trhu práce | Korekce na trzích | Očekávané výsledky | Seznam brokerů | Cestování | 3M | Lék na COVID-19 | 737 MAX | Ropa roste | Zaměstnanci | FDA | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Dolar a ropa | Růst výnosů | Soud | Švédská ekonomika | Dlouhodobý trend | Rakouský kancléř | Sebastian Kurz | Německá spolková vláda | Pozitivní očekávání | Expanze | Bezpečnost | Vládní deficit | Dluhy | Členské země | Hlavní kryptoměny | Vakcína | Záporné ceny ropy | Negativní hodnoty | Záporné ceny | Brent.i | CL.i | CL | Spekulovat | Spekulovat na záporné ceny | Obchodní platformy Metatrader | Moderna | Spolková vláda | Fiskální stimul | Kupci | EasyJet | Renault | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Ekonomické zotavení | JDE | Rizikovější měny | Unie | ČR | Salesforce | Inflace v Německu v květnu | Nissan | Automobilka Nissan | Bývalý prezident | Slabá poptávka | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Britské firmy | Prodej podílů | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Němečtí zákonodárci | Rozpočtový deficit USA | Vysoké valuace | Největší světová ekonomika | Subvence | Růst mědi | Investice do infrastruktury | Členové Fedu | Výplata | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Covid | Nárůst nově nakažených | Technologické firmy | Cardano | Zahraniční kapitál | Vyšší daně | Onemocnění v USA | Nové žádosti o podporu | Nové žádosti o podporu v USA | Vývoj na Bitcoinu | Den nezávislosti | Dopad pandemie | Novavax | Iress | Klientská podpora | Prostor pro další růst | Výrazný propad | Johnson & Johnson | Větší riziko | Větší pozice | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | SAE | Stellantis | Růst tržeb | Ceny | Praha | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Společnost Amazon | Zakladatel Amazonu | Tradingová strategie | Pivotové high | Pivotové low | Nálada v eurozóně | Reliance | Podmínky money-managementu | Progres | Tvrdá ekonomická data | Důvěra | Známky oživení | Výzkumy | Blue Origin | WeCHat | Ziskové pozice | Otevřený zisk | Lepší výsledky | Schvalování vakcín | Sputnik V | Evropská agentura pro léčivé přípravky | Worldometers | Indikátory sentimentu | Podhodnocený | Capital.com | Pandemická situace | Vládní koalice | Konzistentní ziskovost | Slábnoucí americký dolar | Zvýšení daní | Coca-Cola | FTMO | Německá automobilka Daimler | Automobilka Daimler | SPAC | Transparentnost | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Nvidia | Korporátní daň | Budoucí vývoj | Ropa dnes | Politici | Žádosti o podporu v USA | Fiskální stimul v USA | Hasan Rúhání | Íránský prezident | Malý kapitál | Diverzifikovat | Riziko poklesu cen | Biden | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Fiskální pomoc | Pracovní místa | Test na koronavirus | Česká republika | Epidemická situace | Graf ropy WTI | Lockdown | iPhone | První peníze | Koncern | Růst zlata | Nařízení | Epidemické situace | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Technologické tituly | Zveřejnění výsledků | Zynga | Electronic Arts | Pfizer/BioNTech | Bull run | Evropská léková agentura | Letecká doprava | Purple Trading cTrader | Proražení | Daňový balíček | Ceny PHM | GameStop | Lyft | Anchorage | Bayer | Vonovia | Vakcinace | Očkování | Mutace koronaviru | Mutace viru | Fiskální balíček v USA | MGM | Očkování proti covidu-19 | Situace na zlatě | Kryptoburzy | Boeing 737 Max | Stimulační balíček | Nálada investorů | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Burzy v USA | Počasí | Rychlé ekonomické oživení | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Zvýšení těžby | Výnosy z desetiletých dluhopisů USA | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Ycharts | Zpráva pro dolar | Dobrá zpráva pro dolar | Cash is trash | Evropské centrální banky | Inaugurace | Inflační ekonomika | Akcie Gamestop | Streamovací služby | Očkování proti covidu | WallStreetBets | BlackBerry | Skupina drobných investorů | Express | J&J | Akcie společnosti GameStop | Dnešní seance | Obchodní bilance v USA | Rozvolnění | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Platby v bitcoinech | Supercyklus | Nastavení sazeb | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Den prezidentů | Růstový trend | Vakcinace v Evropě | Nejrychlejší vakcinace | Nejrychlejší vakcinace v Evropě | Riziko negativních úrokových sazeb | James Bullard | Rostoucí výnosy | Psychologický efekt | Třetí vlna | Míra inflace v Německu | IPO Coinbase | Nárůst výnosů | Jemenští povstalci | Ropná zařízení v Saúdské Arábii | Tempo očkování | Tržní sektory | Systematické riziko | Dnešní videokomentář | Zastavení vakcíny | Klíčové zasedání | Holubičí tón | ForexNation | Hodnotové akcie | Britské hodnotové akcie | Trading konference | Suezský průplav | ViacomCBS | Discovery | Archegos | Bidenův plán | Daň pro korporace | Platformy MT4 | AMD | Graf indexu Nasdaq | Coinbase vstupuje na burzu | Krypto trh | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Průmyslová komodita | Největší důl | Escondida | Escondida v Chile | Pokles v produkci | Rostoucí ceny | Objednávky | Skotská národní strana | SNP | Trading.com | Větší zisky | Colonial Pipeline | Shiba Inu | Vyšetřování Binance | cTrader Purple Trading | Deutsche Wohnen | Vonovia a Deutsche Wohnen | Obavy z inflace | Oslabení | Meme akcie | PCE index | Nadnárodní společnosti | Salvador | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Plán prodeje dluhopisů | Prodeje dluhopisů | Platidlo | Plán národní obnovy | Prodej | Další kryptoměny | Známé digitální měny | Rozhodnutí Číny | Technologie | Americký výrobce | Zvyšování těžby | Videohry | Zvýšení produkce | NortonLifeLock | GlobalFoundries | Odvětví | ACY Securities | ACY | Švédské hospodářství | MECIE | Růst Amazonu | Štěstí | Futures obchodník | Scalping DAXu | Strategie na obchodování | Školení | Společnosti | Náklady na obchodování | TraderPro | ANO | Americká firma | Firma FTMO | Obchodní účty | Dodržování pravidel | Nedostatečný kapitál | Investiční pobídky | ZískejÚčet | FTMO Account | Odvětví Prop Tradingu | Fungování firmy | Vzdělaný trader | Růst firmy | Rising Stars | Deloitte Technology Fast 50 | Deloitte Technology | Pracovní den | Trinity Capital | BidAskBit | Trinity Capital LLC | Skalpování DAXu | InstaMarkets | Nejnovější zprávy | Jakub Kania | Radek Babčan | F.X.C.G. | Aram Tor | Nelly Novotná | World Cup Championship of Forex Trading | Global Cup of Futures Trading | Jan Smolen | Diverzifikace v tradingu | Strategie Patrika Klempára | Scalping na DAXu | Mistr světa v tradingu | Kryptoměnový broker | Kryptoměnové strategie | cTrader Android & iOS | cTrader Web | cTrader Desktop | Jednoduchý trading | Sociální obchodování kryptoměn | Kryptoměnová obchodní platforma | TriangleMarkets | | Triangleview Investments Limited | Triangleview Investments | Broker TriangleMarkets
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

CSX.US
CTA
CTA společnosti
CTA trader
CTG
CTL Markets
CTP
CTP B.V.
CTP Group
CTPNV

Následující klíčová slova

cTrader Android & iOS
cTrader Desktop
cTrader Purple Trading
cTrader Web
CTS
CT-Trade
Cudos
CUDOS/USD
CUDOS/USD (Cudos)
Cudo Ventures Ltd
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
FX Open
Saxo Bank
MIG Bank
reklama
Bidaskbit ebook
Potvrďte prosím... Zavřít