Čtvrtek 18. července 2024 03:23
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaForex
reklama
CapXmaster

Miliony dolarů

img

Investovat jako celebrita? I drobný investor může vsadit na oblasti, ke kterým má osobní vztah

10.07.2024 Někdo má rád fotbal, jiný rychlá auta, někdo našel zalíbení třeba v hamburgerech. Mohlo by se zdát, že osobní preference ve spotřebě, koníčky nebo emoční vztah k různým věcem nemá vůbec vliv na to, kam lidé investují. Jenže v řadě případů tomu je jinak. Do oblastí, ke které mají lidé osobní vztah, investují také celebrity a ukazuje se, že občas mají i celkem slušný instinkt. Podívejme se, kterým známým osobnostem se v investování daří nejvíce.
C:\fakepath\ftmo-07072024.png

Legendy tradingu: Příběhy největších úspěchů na finančních trzích

07.07.2024 Přinášíme vám přehled některých z nejúspěšnějších traderů, jejichž kariéra přinesla neuvěřitelné zisky a učinila z nich legendy finančního světa. Jejich úspěchy nejsou návodem, jak dosáhnout bohatství, ale spíše ukázkou toho, co lze s důsledným řízením rizik a správnou strategií dokázat. Tyto příběhy nás učí, že v tradingu je klíčová konzistence a správné řízení rizik, nikoli jednorázové velké výhry.
img

Bitcoin ukončil týden na vyšší úrovni po silném přílivu do amerických spotových bitcoinových ETF

11.06.2024 Bitcoin zakončil minulý týden o 3 % výše po silném přílivu peněz do amerických spotových bitcoinových ETF. V úterý došlo k celkovému přílivu 887 milionů USD do amerických spotových bitcoinových ETF, což byl druhý nejvyšší den zaznamenaný od jejich spuštění. V čele stál FBTC společnosti Fidelity s 379 miliony dolarů, následovaný IBIT společnosti BlackRock s 274 miliony dolarů.
img

Bitcoin se blíží novému ATH

06.06.2024 Po relativně klidném víkendu se cena Bitcoinu na začátku pracovního týdne opět vydala na sever, dosahujíc včera večer 71 767 USD.
img

US Open: US100 se blíží ATH navzdory silným datům ISM 🎯

05.06.2024 Trhy v USA otevřely s pozitivním výhledem. US500 vzrostl téměř o 0,30% na otevření, zatímco US100 získal 0,80%. Zisky byly krátce omezeny po zveřejnění silnějších dat ISM, než se očekávalo. Reakce však byla poněkud utlumená kvůli slabším údajům z cenového subindexu, což je zvláště důležité v kontextu pokračujících inflačních tlaků. V důsledku toho byla reakce na zprávu krátkodobá a indexy v době zveřejnění nadále rostly.
img

Bitcoin očekává historické maximum se 4% rozdílem, protože ETF přitahují masivní příliv peněz

05.06.2024 Podle údajů společnosti TradingView se cena bitcoinu v úterý vyšplhala na 71 200 dolarů, což je jen 4 % od jeho historického maxima 73 700 dolarů, které bylo dosaženo začátkem března. Rally přichází na vlně masivního přílivu do amerických spotových burzovně obchodovaných fondů (ETF) obchodujících s bitcoinem.
C:\fakepath\Deepfake.jpeg

CNBC: Podvodů označovaných deepfakes přibývá

28.05.2024 Firmy po celém světě už přišly o miliony dolarů kvůli podvodům označovaným jako deepfakes a odborníci na bezpečnost v kybernetickém prostoru upozorňují, že situace se bude dál zhoršovat. Zločinci totiž čím dál více zneužívají generativní umělou inteligenci (AI), informuje server televize CNBC. Jako deepfake se označuje technologie, která v digitálním prostředí umožňuje podvodníkům vytvářet falešný obsah, například i pozměněním obličeje jiných lidí.
img

Investoři se vrhají do BTC: Příliv více než 1 miliardy dolarů pohání ETF rally, cena překonala 71 000 dolarů

21.05.2024 Údaje o inflaci, které byly nižší, než se očekávalo, a dominantní bitcoin vyvolaly návrat k investování do kryptoměn, přičemž v čele stojí USA. Na Ethereum však informace o regulačních kontrolách vrhá stín, což vede k odlivu této druhé největší kryptoměny na světě.
C:\fakepath\purple-13052024.jpg

Gamestop roste o 100 % za 2 týdny. Jsou meme akcie zpět?

13.05.2024 Od začátku měsíce vzrostly akcie Gamestop o 70 % bez zjevné příčiny. Přes noc na pondělí pak o dalších 20 %, tam je již ale příčina jasná. Na sociální síť X se totiž vrátil jeden ze strůjců šílenství kolem akcií Gamestop - Keith Gill, neboli Roaring Kitty. Jsou tak meme akcie zpátky? 
img

US OPEN: nevýrazné otevření trhu poslední den v týdnu 📈

10.05.2024 Poslední den tohoto týdne indexy akciových trhů pokračují v růstu a v době zveřejnění posílily o 0,15-0,30 %. Pozorujeme mírné oživení výnosů amerických dluhopisů po nedávných poklesech. Dolar však nesleduje jasný směr a zůstává kolem úvodních úrovní.
C:\fakepath\1715065370-FundedNext-07052024.png

FundedNext

07.05.2024 FundedNext je globální prop firma vlastněná společností Next Ventures, kterou v roce 2022 založil bangladéšský podnikatel Syed Abdullah Jayed. Navzdory své krátké existenci již slouží více než 51 tisícům obchodníků z více než 195 zemí a vyplatila více než 95 milionů dolarů. Samotná firma má mnoho konkurenčních výhod, jelikož nabízí dost zajímavé účty i možnosti, co ostatní prop firmy nenabízí. Samotné vedení společnosti je velmi otevřené a transparentní, zároveň tato prop firma byla zmíněna na prestižních webech jako Benziga, Nasdaq nebo Yahoo finance a spolupracuje se známými lidmi jako je například fotbalista Emi Martinez. Taky pořádá akce, kde se obchodníci i vedení firmy mohou potkat a tyto akce jsou veřejně vysílány na internetu.
img

US OPEN: Indexy Wall Street smazávají ztráty od otevření trhu 📌

26.04.2024 Akciové trhy v USA ztrácejí v první hodině obchodování poslední den v týdnu. Poklesy však nejsou výrazné a býci je postupně obnovují. V době zveřejnění již byly poklesy smazány a indexy si přibývají kolem 0,10 %. Investorům chybí jasný katalyzátor konkrétního kroku. Dnešní údaje PCE byly na roční bázi skutečně vyšší, než se očekávalo, ale měsíční údaje byly v souladu s konsensem. Navíc rozdíl mezi skutečnou zprávou a očekáváním nebyl významný. Včerejší údaje o HDP poněkud zamíchaly trhy. Na jedné straně americká ekonomika vykazuje známky stabilizace s anualizovaným růstem HDP na pouhých 1,6 %, což je méně než očekávaných 2,6 %. Na druhou stranu však přetrvávají inflační tlaky, které mohou Fed motivovat k udržení sazeb na vyšší úrovni. Výnosy amerických dluhopisů dnes po zprávě o HDP mažou včerejší zisky. Dolar zůstává silný, index USDIDX posílil o 0,25 %.
C:\fakepath\trader-28032024-46-zm.png

Soud poslal zakladatele kryptoměnové burzy FTX na 25 let do vězení

28.03.2024 Americký soud dnes odsoudil zakladatele a bývalého šéfa zkrachovalé kryptoměnové burzy FTX Sama Bankmana-Frieda k 25 letům vězení, uvedly agentury. Porota už loni v listopadu uznala dvaatřicetiletého Bankmana-Frieda vinným ze zpronevěry, kterou úřady označily za jeden z největších podvodů v americké historii.
C:\fakepath\trader-15032024-52-zm.png

Prokuratura navrhuje, aby zakladatel zkrachovalé FTX strávil až 50 let ve vězení

16.03.2024 Americká prokuratura navrhuje, aby soud poslal zakladatele zkrachovalé kryptoměnové burzy FTX Sama Bankmana-Frieda na 40 až 50 let do vězení. Vyplývá to z dnešního prohlášení prokuratury. Porota již v listopadu shledala dvaatřicetiletého Bankmana-Frieda vinným z podvodů v souvislosti s provozováním FTX. O výši trestu by měl soud rozhodnout 28. března.
img

🚀 BITCOIN vyskočil o 5 %

11.03.2024 Začátek nového obchodního týdne na světových finančních trzích je zatím klidný. Některé větší pohyby bylo možné dnes zaznamenat u akcií z Asie a Tichomoří, přičemž australské a japonské indexy klesaly, zatímco akcie z Číny získaly. Během evropské obchodní seance však nebylo možné pozorovat žádné pokračování, hlavní indexy ze starého kontinentu se dnes obchodovaly jen málo. Indexy Wall Street se obchodují níže. Existuje však jedna třída aktiv, která dnes v časných odpoledních hodinách zažívá velké pohyby – kryptoměny!
img

Invesco: Mohou prezidentské volby v USA v roce 2024 ovlivnit výkonnost trhu?

06.03.2024 „V době, kdy se v USA rozbíhají prezidentské volby 2024, se lidé často ptají, co může republikánský nebo demokratický prezident znamenat pro finanční trhy. Naše odpověď zní, že v USA se trhy o volby nezajímají. V celé historii USA nemělo to, kdo je prezidentem a která strana je u moci, vliv na výkonnost trhů, ekonomiky nebo vlády,“ říká Brian Levitt, stratég pro globální trhy, Invesco Ltd.
C:\fakepath\Kellogs.png

Americká firma Kellogg’s čelí v USA skandálu

29.02.2024 Americká potravinářská společnost Kellogg’s čelí skandálu. Její generální ředitel a multimilionář Gary Pilnick doporučil chudým rodinám, že pokud si nemohou dovolit normální večeři, ať jedí cereálie. Uživatelé mu na sociálních sítích odpovídají, že má své kukuřičné lupínky raději zlevnit, protože jejich rodinné balení za deset dolarů (234 Kč) spolu s mlékem vyjde stejně draho jako mražené lasagne, ze kterých se nají stejný počet lidí. Píší o tom americká a německá média.
img

Předpověď ceny bitcoinu: 150 000 USD

21.02.2024 Cena bitcoinu se drží nad 52 000 USD, což ve středu znamenalo téměř 1% nárůst, a připravuje tak půdu pro pozoruhodnou cestu vpřed. Tento nárůst přichází v patách amerického přikývnutí na Bitcoin ETF finančními giganty Fidelity a BlackRock, což pohání tržní ocenění Bitcoinu zpět k hranici 1 bilionu dolarů.
img

US Open: Wall Street ztrácí na síle, protože snížení sazeb od Fedu v červnu je méně pravděpodobné📌

16.02.2024 Indexy Wall Street v pátek ztrácejí po další negativní zprávě o inflaci z tohoto týdne. Inflace hlavních výrobců (PPI) vykázala v lednu vyšší dynamiku cen na 2,00 % ve srovnání s očekávanými 1,6 %. V důsledku toho dolar posílil a je v současnosti nejsilnější měnou mezi měnami G10. Volatilita trhu je však dnes nízká, takže nárůsty o 0,2-0,4 % postačují k udržení nejsilnější pozice USD. Rostou také výnosy 10letých amerických dluhopisů, které dosahují 4,31 %.
img

Cena bitcoinu se blíží pěti měsícům vítězství, protože spotové ETF zvyšují poptávku

31.01.2024 Vlajková loď kryptoměny Bitcoin (BTC) míří k pátému měsíci růstu v řadě, což je nejdelší série od pandemické rally podpořené stimulačními šeky.
img

US Open: akcie utlumené před zítřejšími zprávami CPI

10.01.2024 Větší volatilitu na trzích dnes nepozorujeme, kromě trhu s kryptoměnami. Dolar mírně posiluje, ale stále se několik dní nachází v úzkém konsolidačním kanálu. Mezitím se indexy na Wall Street obchodují kolem úrovní včerejšího uzavření seance. Vzhledem k dnešnímu malému počtu makroekonomických publikací se trhy více zaměřují na zítřejší zprávu CPI pro USA. Údaje o inflaci jsou v současnosti nejvlivnější zprávou, která může jak změnit trend na trzích, tak očekávání ohledně trajektorie snižování úrokových sazeb Fedu. K tomu však budou nutné údaje výrazně odchylující se od očekávání trhu. Vzhledem k současné situaci je šance na velké překvapení spíše malá.
img

US OPEN: Wall Street otevírá po dni díkůvzdání téměř beze změn

24.11.2023 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování s malou změnou - Dow Jones při otevření získal 0,1 %, S&P 500 se obchodoval beze změny, zatímco Nasdaq a Russell 2000 klesly o 0,1-0,2 %. Společnost Russell 2000 s malou kapitalizací se však později dokázala z poklesu vzpamatovat a dnes se obchoduje o 0,6 % výše. Mezitím se další tři indexy Wall Street obchodují víceméně tam, kde byly při zahájení cash session.
img

Virgin Galactic po výsledcích vzroste o 30 %.

09.11.2023 Společnost Virgin Galactic (SPCE.US) dnes po ukončení seance na Wall Street vzrostla o 30 % poté, co včera oznámila výsledky za 3. čtvrtletí 2023. Společnost vykázala lepší než očekávané tržby, menší než očekávané ztráty a také menší než očekávané spálení hotovosti.
img

Bohatsví Donalda Trumpa vzrostl na 3 miliardy dolarů, hodnota držených kryptoměn stoupá díky rallye bitcoinu za 35 tisíc dolarů

08.11.2023 Hodnota kryptoměnových peněženek bývalého prezidenta Donalda Trumpa za posledních 24 hodin výrazně vzrostla o více než 15 000 dolarů, a to díky nedávné rallye ceny Bitcoinu BTC/USD, která se vyšplhala na 35 000 dolarů.
img

Bitcoin nárůst na 28 400 dolarů vyvolá flush krypto futures ve výši 110 milionů dolarů

03.10.2023 Údaje ukazují, že rally Bitcoinu nad úroveň 28 400 dolarů vyvolala likvidaci 110 milionů dolarů na trhu s kryptoměnovými futures.
img

Bitcoin ztrácí 2,70 % 💣

11.09.2023 Bitcoin klesl o 2,70 % a snaží se udržet klíčovou zónu podpory na úrovni 25 200 dolarů. Nálada na trhu se nezlepšuje a nadcházející rozhodnutí 13. září ohledně likvidace FTX aktiv v celkové hodnotě 3,4 miliardy dolarů vyvolává další vlnu paniky. Další úroveň podpory je 24 800 dolarů. To bylo minimum 15. června 2023, po panice na trhu kvůli vyřazení mnoha altcoinů a soudním sporům SEC.
C:\fakepath\trader-31082023-41-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.08.2023 1) Indický konglomerát Adani čelí nové kontroverzi. Dnes zveřejněná zpráva investigativní skupiny OCCRP uvádí, že skupina používala fondy k obcházení pravidel, která brání manipulaci s cenami akcií. Konglomerát podle zprávy investoval miliony dolarů do akcií svých vlastních divizí prostřednictvím offshorových struktur. OCCRP zmiňuje dva investory, kteří podle ní jménem skupiny nakupovali a prodávali akcie. Skupina Adani tato tvrzení odmítla a označila je za neopodstatněná. Dotčené fondy vyšetřuje indická komise pro cenné papíry SEBI.
C:\fakepath\trader-31082023-38-zm.jpg

Indický podnik Adani čelí obvinění, že manipuloval s cenou akcií svých firem

31.08.2023 Indický konglomerát Adani čelí nové kontroverzi. Dnes zveřejněná zpráva investigativní skupiny OCCRP uvádí, že skupina používala fondy k obcházení pravidel, která brání manipulaci s cenami akcií. Konglomerát podle zprávy investoval miliony dolarů do akcií svých vlastních divizí prostřednictvím offshorových struktur. OCCRP zmiňuje dva investory, kteří podle ní jménem skupiny nakupovali a prodávali akcie. Skupina Adani tato tvrzení odmítla a označila je za neopodstatněná. Dotčené fondy vyšetřuje indická komise pro cenné papíry SEBI.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

WSJ: Rozmach čínské ekonomiky po 40 letech končí, známky problémů jsou všude

21.08.2023 Desítky let zažívala čínská ekonomika nebývalý rozmach, zejména díky investicím do továren, mrakodrapů a silnic. Tento hospodářský model vyvolal obdivuhodné období růstu, které zemi vyvedlo z chudoby a proměnilo ji v globálního obra, jehož exportní schopnosti zaplavily celý svět. Ten model už ale nefunguje, píše v obsáhlém článku americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ). Problémy jsou podle něj patrné po celé Číně.
img

Omán zavádí centrum těžby kryptoměn v hodnotě 350 milionů dolarů

21.08.2023 Jedná se o druhé velké zařízení na těžbu kryptoměn, které se v Ománu objevilo po zařízení z listopadu 2022.
img

Bitcoin roste a vzápětí ustupuje

17.07.2023 Koncem minulého týdne se bitcoin na platformě eToro vyšplhal nad 31 000 amerických dolarů, ale nedokázal tuto úroveň udržet déle než jeden den, protože trh i nadále přešlapuje na místě. Kryptoměna se již necelý měsíc obchoduje kolem 30 000 dolarů, zatímco trh hledá další pozitivní zprávy, na které by mohl reagovat.
img

Na jihokorejských kryptoměnových burzách probíhá šílenství kolem XRP!

17.07.2023 Podle údajů upoutal pozornost nárůst objemu některých altcoinů na Upbitu, největší kryptoměnové burze v Jižní Koreji.
img

BTC se drží nad 30 000 USD, AltSignals získal 1 milion dolarů

27.06.2023 Cena bitcoinu se drží stabilně nad úrovní 30 tisíc dolarů, i když nedávná dynamika slábne. Dnes se obchoduje okolo důležité úrovně 30 230 dolarů, tedy několik bodů pod ročním maximem 31 413 dolarů. Přesto zůstává přibližně 21 % nad nejnižší úrovní z června a 95 % nad svým minimem z roku 2022. Zároveň končí první fáze prodeje tokenů AltSignals.
img

Ripple rozšiřuje kanadské inženýrské aktivity o validátor XRP na univerzitě v Torontu

13.06.2023 Největší kanadská univerzita je třetí univerzitou v zemi, která se stala partnerem univerzitní iniciativy Ripple pro výzkum blockchainu.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ukrajina vybrala ve sbírkách v kryptoměnách desetinásobně více financí než Rusko

29.05.2023 Ukrajina vybrala ve finančních sbírkách na válku v přepočtu mezi 80 až 90 miliony dolarů (1,8 až dvě miliardy korun) v kryptoměnách, tedy téměř desetinásobně více než Rusko, které od počátku konfliktu vybralo dary v hodnotě několika jednotek milionů dolarů. V rozhovoru s ČTK to řekl expert na kriminalitu spojenou s kryptosystémy ve společnosti Binance a bývalý kyberpolicista Jarek Jakubček. Vychází z interních dat společnosti Binance a z analýzy firmy Chainalysis sbírající data spojené s kryptoměnami ve více než 70 zemích.
img

FT: Zákaz dodávek ruské ropy stojí PKN Orlen miliony dolarů denně

08.05.2023 Zákaz dodávek ruské ropy stojí polskou rafinerskou společnost PKN Orlen miliony dolarů denně. Firma uvádí, že má problém shánět alternativní dodávky pro svou českou rafinerii v Litvínově, píše na svém webu deník Financial Times (FT). Podle generálního ředitele polské firmy Daniela Obajteka by protiruské sankce měly být přísnější.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 4. května 2023

04.05.2023 Po zjištění, že malé himalájské království Bhútán v tichosti hromadí kryptoměny, je jasné, že bitcoiny těží i tato země. Země s necelými 800 000 obyvateli navíc k napájení těžebních operací bitcoinu využívá zelenou energii.
img

Celková hodnota uzamčená v ekosystému Cardano DeFi od začátku roku vzrostla o více než 250 % !

18.04.2023 Celková uzamčená hodnota v decentralizovaném finančním ekosystému (DeFi) sítě Cardano od ledna vzrostla o více než 250 % ze 48 milionů dolarů na více než 170 milionů dolarů.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 31. března 2023

31.03.2023 Sam Bankman-Fried, zakladatel zkrachovalé kryptoměnové burzy FTX, v nových obviněních vznesených americkou prokuraturou odmítl vinu. Nejvážnější obvinění se týkalo úplatků pro čínské úředníky ve výši 40 milionů dolarů. Jednatřicetiletý podnikatel odmítl vinu i ve věci spiknutí za účelem porušení zákonů o financování volebních kampaní prostřednictvím nezákonných darů politikům.
C:\fakepath\Credit suisse2.jpg

CNBC: Banka Credit Suisse stále pomáhá bohatým Američanům vyhýbat se daním

29.03.2023 Švýcarská banka Credit Suisse nadále pomáhá bohatým Američanům vyhýbat se placení daní, píše na svém webu s odkazem na whistleblowery CNBC. Ke stejnému zjištění došel podle agentury AP také americký Senát. Druhou největší švýcarskou banku, která se dostala do problémů a kterou kvůli tomu převezme její větší konkurent UBS, přitom úřady za tato provinění stíhaly už dříve.
img

Předpověď cen Bitcoinu a Etherea: BTC a ETH si polepšily o více než 3 %. Jsou další zisky na obzoru? 

29.03.2023 Největší kryptoměna na světě, bitcoin, snížil svůj klesající trend na polovinu, avšak v průběhu dne znovu nabral na síle. Mezitím druhá největší kryptoměna, ethereum, překonala bitcoin a vzrostla o více než 4 %.
img

Bitcoin dosahuje 28 tisíc dolarů, jelikož banky obklopuje nejistota

20.03.2023 Cena bitcoinu 19. března prudce vzrostla a překonala hranici 28 000 dolarů, což znamená 16% nárůst hodnoty za posledních sedm dní.
img

Policie rozbila Čechem založený gang, který okrádal brazilské investory

08.03.2023 Brazilská policie a portugalská pobočka Interpolu rozbily zločineckou síť provozující fiktivní společnost, která okradla tisíce brazilských investorů s pomocí podvodného schématu inspirovaného filmem Vlk z Wall Street. Gang založil český občan usazený v Lisabonu, informovala dnes agentura Reuters s odvoláním na policii.
img

Půlminutový reklamní spot na Super Bowlu stál rekordních sedm milionů USD

13.02.2023 Cena půlminutového reklamního spotu na letošním finále ligy amerického fotbalu Super Bowl se vyšplhala na rekordních sedm milionů dolarů (více než 155 milionů Kč), informují americká média. Televizní společnost Fox uvedla, že za reklamu na této akci vybrala na tržbách rekordních zhruba 600 milionů dolarů. Finále se konalo v neděli.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-18012023.jpg

Je lepší investovat do komodit, či kryptoměn?

18.01.2023 Ačkoliv popularita kryptoměn klesá, stále se najdou mnozí (dokonce i konzervativní) obchodníci, kteří na ně nedají dopustit. Například podložené stable coiny (XAUT, PAXG) mají jako podkladové aktivum zlato a nedá tak na ně dopustit mnoho komoditních obchodníků. Vyplatí se však dávat kryptoměnám přednost před komoditami? Na to odpoví dnešní článek.
C:\fakepath\nft-17012023.jpg

Co je důležité vědět o NFT

17.01.2023 V roce 2021, kdy lidé začali prodávat NFT za miliony dolarů, se tato digitální aktiva stala novou investiční možností. Někteří investoři zůstali skeptičtí, zatímco jiní si byli docela jisti, že nezaměnitelné tokeny (Non-Fungible Tokens - NFT) změní trh.
img

Cineworld se snaží odrazit po možné akvizici společnosti Vue ⚡

02.12.2022 Akcie společnosti Cineworld (CINE.UK) dnes posilují o téměř 10 %. Kapitalizace donedávna druhého největšího řetězce kin na světě se kvůli hrozbě bankrotu snížila na pouhých 68 milionů britských liber. Společnost souhlasila s tím, že prozkoumá možný prodej podniku a umožní věřitelům přispět k podnikatelskému plánu. Na trhu se objevily spekulace o možném převzetí společnosti společností Vue Inetrnational a o dobrém prodeji pokračování filmu Knives Out 2 do kin:
img

Twitter příští týden spustí předplatné pro ověřovací ikonu, oznámil Musk

25.11.2022 Americká internetová společnost Twitter příští týden v pátek na své stejnojmenné sociální síti provizorně spustí funkci předplatného pro ověřovací modrou ikonu. Na svém twitterovém účtu to dnes oznámil šéf společnosti Elon Musk. Twitter navíc bude používat různé barvy této ikony pro organizace a jednotlivce.
C:\fakepath\FTX3.png

Šéf kryptoburzy FTX, která vyhlásila bankrot, popřel útěk do Jižní Ameriky

13.11.2022 Zakladatel kryptoměnové burzy FTX Sam Bankman-Fried, který žije na Bahamách, včera odmítl spekulace, že uprchl do Jižní Ameriky, píše agentura Reuters. Kryptoměnová burza FTX v pátek oznámila, že vyhlásila ve Spojených státech bankrot a požádá o soudní ochranu před věřiteli. Kyperská komise pro cenné papíry krátce nato potvrdila zprávy médií, že firmě pozastavila licenci pro působení v Evropské unii, aby ochránila investory. Podle zdrojů Reuters z platformy zmizely peníze zákazníků v hodnotě zhruba miliardy dolarů.
img

Musk zakázal zaměstnancům Twitteru práci z domova, nevyloučil bankrot

11.11.2022 Nový majitel Twitteru Elon Musk v prvním e-mailu zaměstnancům napsal, že již nebudou moci pracovat z domova. Na následném setkání s pracovníky nevyloučil možnost, že firma zbankrotuje.
img

Tváří v tvář zvěstem o riziku nákazy FTX vstupuje na trh s kryptoměnami strach 📉

08.11.2022 Trh s kryptoměnami vyděsila systémová hrozba ze strany FTX poté, co zpráva společnosti Coindesk poukázala na bezpečnostní chyby ve společnosti Alameda Research, významném investičním fondu spojeném s kryptoměnovou burzou Sama Bankmana-Frieda. Na vlně této zprávy se společnost Binance rozhodla prodat veškeré rezervy tokenů burzy FTX v hodnotě téměř 2,1 miliardy dolarů. Bitcoin klesl pod 20 000 dolarů a Ethereum se obchodovalo pod 1 500 dolarů. Investory vyděsilo riziko "scénáře druhé Luny":
img

Média: Twitter kvůli volbám odkládá ověřovací ikony pro předplatitele

07.11.2022 Americká internetová společnost Twitter odkládá poskytování ověřovacích modrých ikon předplatitelům nové služby na dobu po úterních volbách ve Spojených státech. Informoval o tom dnes list The New York Times (NYT), který se odvolává na interní dokument a na zdroje obeznámené s rozhodnutím podniku.
img

Musk v Twitteru propouští opravdu masivně. Zbavil se takřka kompletně třeba oddělení lidských práv nebo diverzity

06.11.2022 Elon Musk, nejbohatší člověk planety, coby nový majitel Twitteru přikročil k opravdu masivnímu propouštění. Stávající i propuštění zaměstnanci si tak kladou otázku, zda bude platforma moci vůbec běžně fungovat, například co se moderace obsahu týče. První test přichází hned nyní. Spojené státy totiž v úterý čekají volby do Kongresu.
img

Předpověď ceny bitcoinu a etherea – velký den, pohled na rozhodnutí FOMC a Fedu v USA

02.11.2022 2. listopadu je cena bitcoinu trhaná a udržuje si úzké obchodní rozpětí 20 300 až 20 800 USD před rozhodnutím FOMC a Fedu. Podobně se Ethereum zvýšilo o méně než 0,50 % na 1 590 USD, což naznačuje nerozhodnost investorů před hlavními zprávami.
img

Momentus o krok blíž k hlavnímu, prosincovému testu mise 🚀

18.10.2022 Momentus Inc (MNTS.US) je společnost se sídlem v USA v oboru známém jako „nový vesmír“, který je v procesu vývoje nabídek přepravních služeb po oběžné dráze Země i mimo ni. Společnost sídlící v Silicon Valley (San Jose) oznámila úspěšné testování polí solárních panelů, jejichž umístění ve vesmíru na kosmické lodi Vigoride bude klíčovou součástí druhé demonstrační mise. Mise je naplánována se SpaceX na prosinec tohoto roku jako součást Transporteru 6.
img

Je merge ETH katalyzátorem Coinbase? Akcie v premarketu vzrostly o 6 % 📈

09.09.2022 Akcie kryptoměnové burzy Coinbase ztratily od začátku roku téměř 80 % kvůli poklesům na trhu s kryptoměnami a klesajícímu objemu investic zákazníků. Akcie však dnes získávají více než 6 % díky nadcházejícímu přechodu Etherea na verzi 2.0 a zlepšení sentimentu na trhu digitálních aktiv:
img

Investování do blockcchainu, to nejsou jen kryptoměny

28.06.2022 Lidé si obecně spojují "blockchain" s "crypto", a to z dobrého důvodu. Kryptoměny, které se objevily jako první varianta využití, upoutaly pozornost a zájem lidí. Toto aktivum a základní technologie blockchainu jsou v myslích mnoha lidí synonymem. Při pohledu na krypto jen jako na další třídu aktiv však hrozí, že vám unikne širší pohled - základní infrastruktura digitálního trhu umožňující novou inovativní automatizaci, která nahrazuje tradiční zprostředkovatelské funkce kódem.
img

Objem prodeje NFT zaznamenal růst 

04.05.2022 Prodej nezaměnitelných tokenů – NFT za posledních 7 dní zaznamenal menší nárůst, když byly zaznamenány tržby NFT v hodnotě 658,4 milionů dolarů, což znamená nárůst o 3,35 % za sedm dní. Z 15 blockchainů zaznamenaly prodeje NFT založené na Polygonu největší nárůst objemu, který tento týden vzrostl o 106,68 %. Za poslední týden také zaznamenala největší objem prodeje sbírka NFT s názvem Moonbirds, který dosáhl 231,9 milionu dolarů.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 26. dubna 2022

26.04.2022 Přestože se vedení Twitteru snažilo nabídku Elona Muska na převzetí firmy původně zablokovat, lidé za tuto platformu zodpovědní se rozhodli návrh znovu přezkoumat. To by mohlo znamenat, že oblíbená webová stránka bude ještě tento týden miliardáři prodána.
img

Největší velryby ADA kryptoměnu hromadily

13.04.2022 Zatímco cena Cardana (ADA) klesala v důsledku poklesu cen na krypto trhu, který způsobil, že celková tržní kapitalizace klesla o více než 170 miliard dolarů, její největší velryby ji postupně hromadily.
img

Válka na Ukrajině odhaluje podstatu kryptoměn

22.03.2022 Když rusko-ukrajinský konflikt vypukl, trhy zachvátily šoky – S&P 500 index a měny fiat se propadly, mezitím co ceny ropy a dalších komodit prudce vzrostly kvůli strachu z přerušení dodávek. Ačkoliv trhy s kryptoměnami zpočátku také trpěly propadem, Bitcoin se držel.
img

Kryptoměnové doly v Texasu představují riziko nových nákladů

16.03.2022 Navzdory všeobecnému přesvědčení představuje zvýšené zatížení elektrické sítě, které vyžadují kryptoměnové doly, náklady na modernizaci celé sítě. Později se tyto náklady rozloží mezi všechny domácnosti v zemi. To znamená další náklady pro obyvatele, kteří se již letos potýkali s nebývalým nárůstem cen energií.
img

eToro Crypto prochází dalšími divokými výkyvy

07.03.2022 Kryptoměny prošly minulý týden dalšími divokými výkyvy, kdy ceny bitcoinu vzrostly na více než 44 000 amerických dolarů a poté klesly zpět tam, kde týden začaly, tedy pod hranicí 40 000 dolarů.
img

Proč se Cardano těší na 17. březen?

07.03.2022 Cardano a jeho základy jsou i nadále velkým lákadlem pro investory a developery, a to navzdory jeho výsledkům v posledních šesti měsících. Nyní, na rozdíl od jiných altcoinů, pád Cardana začal tři měsíce před zbytkem trhu. I přesto investoři doufají, že by mohl brzy skončit.
img

Týdenní kryptoměnový market report (04.03.2022)

04.03.2022 Situace na trhu s kryptoměnami zůstává nejistá i přes spekulace o rostoucím zájmu ruských oligarchů o digitální aktiva. V důsledku různých finančních blokád a odříznutí systému SWIFT od mnoha ruských bank by se dalo předpokládat vyšší využití technologie blockchainu, která je známa svoji anonymitou. EU však již oznámila přísnější regulaci kryptotrhu a regulátoři uvedli, že budou situaci dále sledovat. Zároveň se Číně podařilo prakticky eliminovat obchodování s bitcoiny v rámci země, přičemž čínský podíl na BTC transakcích klesl z 90 % před rokem na 10 % ke 4. březnu 2022 (dle PBOC). Opatření aplikovaná na BTC v Číně se tak ukázala jako účinná a potvrdila, že blokování obchodování s kryptoměnami je možné tváří v tvář přísným zákonům a nařízením. Předseda amerického Federálního rezervního systému (FED) Jerome Powell během projevu v Senátu sdělil, že tragické události na Ukrajině zdůraznily potřebu regulovat trh s kryptoměnami.
C:\fakepath\Rusko.jpg

AP: válka donutila mnoho firem odejít z Ruska, odhalila i rizika podnikání

03.03.2022 Dodávky automobilů se zastavily, pivo přestalo téct, přístavy neobsluhují nákladní lodě a těžařské společnosti zavřely ropovody. Invaze ruských vojsk na Ukrajinu vyvolala zmatek v podnikatelských plánech mnoha firem a řadu těch nejznámějších, jako je Apple, Mercedes-Benz nebo BP, donutila k odchodu z Ruska. Firmy se snaží zachovat si dobrou pověst a dostát svým závazkům korporátní zodpovědnosti.
img

Mastercard zablokoval v rámci protiruských sankcí několik finančních institucí

01.03.2022 Americká platební společnost Mastercard uvedla, že vyřadila ze svého platebního systému několik finančních institucí. Učinila tak v návaznosti na sankce, které uvalily západní země na Rusko kvůli jeho invazi na Ukrajinu. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
img

Válka otestuje cenu BTC

28.02.2022 Týden, který se nepodobá žádnému jinému v historii Bitcoinu, je tu najednou jako hodlerové, kteří se připravují na zaručenou vřavu.
img

Prodejem NFT vzrostly tržby na 25 miliard USD

13.01.2022 Nezaměnitelné tokeny (NFT) v roce 2021 dosáhli větší popularity. Tržby z prodejů NFT vyrostly z 94,9 milionu dolarů z předchozího roku na 24,9 miliard dolarů z 94,9 milionu dolarů.
img

Írán zavádí program "Palivo pro všechny" v rámci zvýšení příjmů

29.12.2021 Íránský ministr pro ropu Javad Owji v pondělí oznámil, že každému Íránci bude přiděleno 15 litrů paliva měsíčně za cenu 15 000 riálů za litr. Lidé můžou svůj podíl paliva buď použít, prodat nebo obdržet celkem 225 000 riálů (asi 1 dolar).
img

Technická analýza páru ETH/USD na 21. prosince 2021

21.12.2021 Rok 2021 byl rokem přijetí kryptoměn, protože titulky novin plnily institucionální investice do kryptoměn a mileniálové, kteří se stali milionáři.
img

Největší kryptoměnové podvody v roce 2021

17.12.2021 Ether po růstu tuto středu mírně klesl. Bitcoin se nadále obchoduje na jednom místě a testuje sílu úrovně 46 900 a nervy investorů.
img

Ceny BTC a ETH dále klesají, ale krypto fondy zaznamenávají příliv

23.11.2021 Bitcoin dnešní ráno asijského času pokračoval ve klesání ceny a podle údajů CoinGecko se primární kryptoměna obchoduje v hodnotě 57 050 dolarů. Kryptoměna podle tržní kapitalizace včera zaznamenala krátký nárůst ceny a překročila hranici 59 000 dolarů. Nárůst ceny se bohužel neudržel.
C:\fakepath\Powell3.jpg

Powell stojí v čele Fedu od roku 2018, je chválen za odvrácení finanční krize

22.11.2021 Vizitka šéfa americké centrální banky (Fed) Jeroma Powella (68; americký prezident Joe Biden dnes navrhl, aby Powell strávil v úřadu další čtyřleté období):
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

Reuters: V Salvadoru si zvykají na bitcoin, obavy ale přetrvávají

10.10.2021 Od září, kdy Salvador zavedl bitcoin jako zákonné platidlo, tam s touto kryptoměnou experimentuje čím dál více lidí. Denně jeho prostřednictvím posílají migranti domů několik milionů dolarů. Ale platby v bitcoinech přijímá v této středoamerické zemi jen zlomek podniků. Kryptoměnová aplikace od vlády se potýká s technickými problémy, což frustruje i oddané uživatele této technologie. Uvedla to agentura Reuters.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-Forex-scalping.jpg

Forex scalping - časem prověřené fungující strategie

01.10.2021 Obchodování stylem scalping patří mezi nejrizikovější a zároveň i nejvýnosnější tradingové způsoby, což je také hlavním důvodem, proč se těší mezi obchodníky takové oblibě. Jak jsme již nastínili, scalping může být pro ty, co nevědí, co dělají, značným rizikem, ovšem na druhé straně jsou mezi námi i tací, kteří na něm pohádkově zbohatli a ročně skrze něj pravidelně dokáží vydělávat miliony dolarů.
C:\fakepath\trading-12082021.jpg

Je obchodování hazard?

13.09.2021 Proč vlastně obchodujete? Chcete vydělávat spousty peněz a koupit si co chcete? Jakkoliv toto může být oprávněný důvod, je zároveň celkem nebezpečný a vede k velké chamtivosti a zákonitě k postupné destrukci obchodního kapitálu. Pokud chcete tradingem vydělat rychle velké peníze, udělejte si místo toho radost a leťte zkusit štěstí do Las Vegas.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

V Salvadoru po zavedení bitcoinu jako platidla vypukly protesty

08.09.2021 Protesty, technologické závady a prudký pokles ceny provázely první den přijetí kryptoměny bitcoin jako zákonného platidla ve středoamerickém Salvadoru. Ten je první zemí světa, která bitcoin přijala jako oficiální měnu. Informoval o tom dnes server BBC News.
C:\fakepath\mcafee.jpg

Zakladatel antivirové společnosti John McAfee byl nalezen mrtvý ve vězení

24.06.2021 Zakladatel americké antivirové společnosti John McAfee byl včera nalezen mrtvý ve své cele ve Španělsku. Podle listu El Mundo to oznámilo katalánské ministerstvo spravedlnosti, podle nějž se jednalo nejspíš o sebevraždu. Zpráva přišla jen několik hodin poté, co španělský soud rozhodl o vydání 75letého podnikatele do USA, kde byl stíhán kvůli údajným podvodům, spiknutí a krácení daní a kde mu hrozily desítky let vězení.
C:\fakepath\top-17062021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.06.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích skončilo dnes smíšeně. Investoři vyhodnocovali novou makroekonomickou prognózu americké centrální banky (Fed) a data z Austrálie a Nového Zélandu.
img

Freedom24 nabídne Čechům příležitost účastnit se počáteční veřejné nabídky společnosti Robinhood

17.06.2021 Freedom Finance Europe Ltd nabízí českým investorům příležitost investovat do počáteční veřejné nabídky (IPO) společnosti Robinhood Markets Inc. Freedom Finance nedávno oznámila spuštění obchodní platformy Freedom24 v českém jazyce.
img

Freedom Finance Europe vstupuje na český trh s aplikací pro obchodování na burze Freedom24

14.06.2021 Platforma Freedom24 pro online obchodování cenných papírů vstoupila do Česka a pokračuje tak v expanzi společnosti Freedom Finance Europe na další evropské trhy. Prostřednictvím aplikace a platformy Freedom24 mohou klienti obchodovat s akciemi a burzovně obchodovanými fondy společností v USA, Evropě i Asii. Hlavní výhodou Fredoom24 je možnost soukromých investorů účastnit se tzv. IPO – počátečních veřejných nabídek. Platformu využívá aktuálně přes 230 000 investorů v 35 zemích světa.
img

Nejbohatší člověk planety ji opustí, Bezos se chystá do vesmíru. Letenka na cestu s ním se teď prodává za 62 milionů korun

07.06.2021 Nejbohatší člověk planety se ji chystá opustit. Mělo by se tak stát letos 20. července, v den 52. výročí prvních kroků člověka – Neila Armstronga – na Měsíci.
C:\fakepath\akcie-25052021-AM.png

Dividendy versus růstové akcie

25.05.2021 Investor snižuje riziko diverzifikací portfolia, které obsahuje široké spektrum akcií. Investovat do růstových akcií nebo profitovat z dividend?
C:\fakepath\usa ekonomika.jpg

AP: Republikáni propagují krizové programy, ačkoli je v Kongresu nepodpořili

06.05.2021 Když se v americkém Kongresu na přelomu února a března hlasovalo o stimulačním balíčku na zmírnění dopadů koronavirové krize, nepodpořil jej jediný zákonodárce Republikánské strany. To ale nezabránilo mnohým z nich propagovat vybrané prvky směrem k voličům, napsala dnes agentura AP. Někteří republikáni při tom podpůrné programy podávají jako výsledek své práce.
C:\fakepath\Biden.jpg

Média: Bidenův projev v Kongresu obsahoval zavádějící a nepodložená tvrzení

29.04.2021 Americká média po projevu prezidenta Joea Bidena na půdě Kongresu upozorňují na některé zavádějící, přehnané nebo nepodložené výroky. Do této kategorie podle analýz spadá jeho kritika minulé administrativy spojená s potlačováním příčin migrace ze Střední Ameriky či některá vyjádření o ekonomických plánech. Agentura AP také uvádí na pravou míru pasáž z oficiální reakce Republikánské strany týkající se obratu epidemie covidu-19 a zásluh na vakcinační kampani.
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

CNBC: Banka Morgan Stanley umožní investice do bitcoinu

18.03.2021 Společnost Morgan Stanley jako první velká americká banka umožní movitým klientům investice do tří bitcoinových fondů. Podle zdrojů serveru CNBC o tom firma informovala v interním sdělení s tím, že reaguje na poptávku po investicích do kryptoměn ze strany klientů.
img

Zakladatel firmy McAfee byl obviněn z kryptoměnových podvodů

05.03.2021 Zakladatel americké antivirové společnosti McAfee byl ve Spojených státech obviněn z kryptoměnových podvodů. Úřady tvrdí, že John McAfee a jeho spolupracovníci díky klamání investorů získali přes 13 milionů dolarů (287 milionů Kč), napsala agentura AP.
C:\\fakepath\\p-02022021-lv.gif

Pfizer prudce zvýšil zisk, čeká další tržby za lék proti covidu

02.02.2021 Největší americká farmaceutická společnost Pfizer zvýšila ve čtvrtém čtvrtletí meziročně čistý zisk o 76,2 procenta na 594 milionů dolarů (12,8 miliardy Kč). Firma dnes uvedla, že z prodeje vakcíny proti covidu-19 letos očekává tržby asi 15 miliard dolarů a zvýšila i celoroční výhled. Pfizer přípravek vyrábí s německým partnerem BioNTech.
C:\fakepath\investice-18012021.png

Benjamin Graham a jeho investiční principy

18.01.2021 Existuje spousta známých knih a publikací, které vám mohou přinést plno rad a zlepšit vaše schopnosti při investování. Jedna z nejlepších knih, kterou doporučuje i sám Warren Buffet je Inteligentní investor od Benjamina Grahama. V této knize vysvětluje autor základní principy a pravidla kvalitního investování. Na jedny z nejzákladnějších principů z této knihy se podíváme v tomto článku.
C:\fakepath\wall street.jpg

Investoři v USA si na nákup akcií půjčují rekordní objemy peněz

03.01.2021 Navzdory výraznému růstu akciových trhů od jarního propadu, za kterým stála první vlna pandemie covidu-19, zájem o akcie nepolevuje. Například ve Spojených státech lidé čím dál více investují s pomocí pákového efektu, což znamená, že si na nákup akcií půjčují. Takový postup už byl ale v minulosti mnohokrát předzvěstí propadu cen, upozorňuje list The Wall Street Journal (WSJ).
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
C:\fakepath\trump.jpg

Trump hájil svůj přístup k pandemii covidu-19

30.09.2020 Americký prezident Donald Trump dnes v debatě odmítl kritiku svého přístupu k pandemii covidu-19, která si v USA vyžádala přes 200.000 mrtvých a sedm milionů nakažených. Podle Trumpa by bilance byla ještě horší, kdyby prezidentem byl Biden. Trump prohlásil, že by v takovém případě byly obětí dva miliony.
C:\fakepath\trump.jpg

Trump odmítl tvrzení NYT, že neplatil skoro žádné daně

29.09.2020 Americký prezident Donald Trump včera odmítl tvrzení listu The New York Times (NYT), že za posledních 20 let nezaplatil skoro žádné daně z příjmu. List na základě informací svých zdrojů napsal, že Trump v roce 2016, kdy byl zvolen prezidentem, zaplatil daň jen 750 dolarů (zhruba 17.500 Kč) a stejnou částku i v roce následujícím. V období od roku 2000 až do svého zvolení pak podle tvrzení novin v deseti letech nezaplatil daně dokonce žádné. Prezident to označil za dezinformaci a uvedl, že zaplatil miliony dolarů.
C:\fakepath\trump.jpg

Tisk: Trump v 10 z uplynulých 15 let neplatil žádné daně z příjmů

28.09.2020 Americký prezident Donald Trump v deseti z uplynulých 15 let neplatil žádné daně z příjmů. Informoval o tom list The New York Times s odvoláním na daňové záznamy. V roce svého zvolení Trump podle listu zaplatil na federální dani z příjmů pouze 750 dolarů (zhruba 17.500 Kč). Stejnou částku zaplatil také v následujícím roce. Prezident informace listu označil za falešnou zprávu.
C:\fakepath\usa-14082020-lv.gif

USA zkonfiskovaly radikálům dva miliony dolarů v kryptoměnách

14.08.2020 Americké ministerstvo spravedlnosti oznámilo, že se mu podařilo zmařit pokusy militantních organizací nashromáždit digitální měny, píše zpravodajský web BBC. Ozbrojenému křídlu palestinské islamistické organizace Hamás, Islámskému státu (IS) a Al-Káidě byly podle Washingtonu zabaveny kryptoměny v hodnotě zhruba dvou milionů dolarů (44 milionů Kč). Prostředky budou podle vládních činitelů vloženy do fondu na pomoc obětem terorismu, napsala agentura AP.
img

Trump nemá zájem vést obchodní jednání s Čínou

16.07.2020 Prezident Spojených států Donald Trump v úterý "zavřel dveře" pro obchodní jednání druhé fáze s druhou největší ekonomikou na světě, Čínou, a zdůraznil, že nechce jednat s Pekingem o obchodu kvůli pandemii koronavirus.
img

IPO Palantir: dodavatel datové analýzy vlády Spojených států

08.07.2020 Týden poté, co Palantir v tichosti podal plány na navýšení kapitálu o 1 miliardu dolarů, veřejně oznámil, že se rozhodl odstartovat veřejné kotování u Komise pro kontrolu cenných papírů Spojených států amerických (SEC).
img

Společnost Slack bude veřejně obchodovaná! Přinášíme vše, co potřebujete vědět

20.06.2019 Slack Technologies Inc, populární cloudová platforma pro spolupráci na pracovišti, bude nabídnuta k veřejnému obchodování na newyorské burze pod symbolem WORK. Na rozdíl od jiných veřejných nabídek za miliardy dolarů od Uber a Lyft v letošním roce, to Slack udělá jinak - přímým zápisem, z čehož jsou investoři velmi nadšení.
img

Nabídka akcií Uberu patří k nejhorším za 24 let

13.05.2019 Vstup akcií alternativní taxislužby Uber Technologies na burzu byl jedním z nejočekávanějších, ale moc se nevydařil. Nabídka akcií Uberu se řadí k nejhorším za 24 let.
Související klíčová slova: Kryptoměna Solana | Andy Krieger | Společnost Freedom Finance | Celebrity | Největší pohyby | Zpravodajský server | Unity Software | Ceny Etherea | Cap | Daňový úřad IRS | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Jmenování Powella | Duquesne Capital | Tereza Kaiseršotová | Války | Sandbox | Vývoj | Obchodní platformy | Šéf kryptoburzy | Klíčový ukazatel | Společnost Invesco | Voyager Digital | Mluvčí banky | Klíč k úspěchu | EUR | Kryptoaktiva | FDA | Salvadorci | Obchodovat dlouhodobě | Steve Daines | Přemýšlení | 1Inch | Lepší pochopení | Výkyvy | Nárok na výplatu | McDonald's | Maximální počet lotů | Trh ETF | CBDC | Texas | Vlastní kryptoměny | Finanční aktiva | Aktivistické skupiny | Očekávání | Korelace | Volatilní | Evropské centrální banky | Zavedení bitcoinu | L.F. Investment | Předpověď ceny | Kryptoměnové podvody | Americký daňový úřad | Londýnské burzy | Ark | Trh práce | Společnost Square | Spuštění ETF | Pro investory | Popularita NFT | Oživení ekonomiky | iShares | Crypto | Investice | Potenciál | MACD | Diverzifikace | Support | Nové technologie | Gruzie | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | Posílení | Investovat do bitcoinových fondů | Technologie blockchain | Zkušení tradeři | Webinář | Prognózy | Kanye West | NYSE | Výkon ekonomiky | Kryptoburzy | Standard Life | Experti | Futures kontrakt | Chování | Trade Desk | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | Bitcoiny | Průměrný výnos | Návrh zákona | Obchodovat pro FTMO | Freedom Holding | Společnost Apple | Obchodní seance | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | PKN Orlen | Reality | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Americký soud | Cena bitcoinu | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Sportovní události | Chování trhu | Streamovací služby | Návratnost investic | Milionáři | Opatrný optimismus | Stav trhů | Sankce EU | Dodávky automobilů | Cenné papíry | Stanley Druckenmiller | Výnos | DeFi | Velcí investoři | Rozdělení zisků | AdmiralMarkets | Freedom Holding Corp | Delta | Schválení ETF | Styl obchodování | Pravidlo konzistence | SMA | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | Technické rezistence | Kryptoburzy FTX | ESG | Akcie Facebooku | Obchodní fáze | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Miliardář Elon Musk | KLDR | Commodities | Kryptoinvestiční | Kontrakty | Strach | Shake Shack | Virtuální měna | Decentralizované finance | Online obchodování | Škoda | Časový limit | Sentiment na trhu | JPY | H&M | Dropbox | Metaverse | AI | Růst hrubého domácího produktu | Letitia Jamesová | Uber Technologies | FTT | Znehodnocení | Peníze | Globtrex.com | Ukazatel | FTX | Demo obchodování | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Zakladatel firmy McAfee | Lukáš Voženílek | Investors | Prognóza | Služby | Palantir | Technologie blockchainu | FBI | Saxo Bank | FedWatch | Adani | Nejznámější kryptoměna | Přístup k pandemii | Simon Peters | Lockheed Martin | Filipínská centrální banka | INTC.US | Významný milník | Omega | Dell Technologies | NVDA.US | Chainalysis | Burzy | WallStreetBets | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Robinhood | Investování do kryptoměn | Perfect Money | Broker | Analytik Saxo Bank | Akcionáři | Proražení | xStation | Cena Cardana (ADA) | Výkon | USD | Investovat | Export | Upravený zisk | Technická analýza | Freedom24.com | Unie | Americká média | Více peněz | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | NHS | Ekonomiky | Společnost Pfizer | Tvorba pracovních míst | Regulace | Katar | Ceny BTC | Hospodářské oživení | Garance | Těžba bitcoinů | Měnový fond | Tichomoří | Spekulovat | Měny účtů | Swapy | Sociální sítě | Ruský prezident | Podpůrné programy | Bankomaty | Americké ministerstvo spravedlnosti | Zvýšení sazeb | Obchodování stylem scalping | Freedom Finance Europe | Dovednosti | Dovoz | Bilion | Automobilka Tesla | Šíření nemoci | Výzkumy | Admirals | Nejbohatší | Ochránce kapitálu | Pozitivní zprávy | NASA | Japonská automobilka Toyota | EverTrader | The New York Times | Investoři v USA | Cenové pohyby | 1 milion | Riot Platforms | Těžaři bitcoinu | Komoditní | Coinglass | Ruské banky | CFD (Rozdílové smlouvy) | Santiment | Stitch Fix | Velké firmy | Srovnání prop trading | Býčí sentiment | Rizika podnikání | Vstup Uberu na burzu | Zdravotní péče | Vybírání zisků | Zájem investorů | Válka na Ukrajině | Elon Musk | Euforie | Der Spiegel | Fiat Chrysler | Steven Mnuchin | Akciové indexy | Maximální denní ztráta | Obrat trendu | Investoři | Investing.com | Obchodní deník | Portfolio | Globální ekonomiky | Americký prezident | Fidelity | Obchodovat během zpráv | Moderna | Společnost Google | Jeff Bezos | Média | Nejistota | Bitcoin ETF | Severní Korea | Grayscale | Dovoz ropy | Bez rizika | Zisk | Statistický úřad Eurostat | Zlepšení sentimentu | eToro Crypto | Ruské společnosti | Janet Yellenová | Zpřísňování měnové politiky | Bitcoin futures | Hedging | Oblast kryptoměn | Ministr financí Steven Mnuchin | FSR.US | Scalpingové strategie | Ruské ropy | Bank of England | Automobilka Toyota | Airbnb | Cena Etherea | Zveřejnění zprávy | Předpověď cen | Cineworld Group | WSJ | Prezident | Xetra | Bitfinex | Odvětví kryptoměn | Alameda | Boom | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) | BP | Akcie společnosti Cineworld (CINE.UK) | Hold | Japonská automobilka | Vývoj akcií | Funkční období | CDC | Raytheon | Ropné společnosti | Jak se stát lepším investorem | Investice do vody | ROKU.US | Evropské trhy | Analýzy | Akcie Cineworld | Investiční | Průzkum | Týdenní pivotní body | Invesco | Meme akcie | Demokraté | Velikost lotu | Ceny Bitcoinu | Covid | Graf US500 | Sloučení | Solární energie | US500 | Pokles ceny | Obchodní příležitost | Agentura Reuters | Fiskální rok | Koupit akcie | Kryptoměnová burza FTX | Obchodní plán | Prodej | Zpráva | Eastman Kodak | Hlavní kryptoměny | Tržní kapitalizace | RIOT | Švýcarská banka | Ekonomické dopady | Růstové akcie | Huawei | Trump dnes | Emoce | Konzistence | RoboMarkets | Warren Buffett | S&P | Vzdělání | Quantum | iPhone | Celoroční výhled | Rok 2024 | The New York Times (NYT) | Obchodování | Cenový boom | Technický výhled trhu | Rostoucí životní náklady | Trhy s kryptoměnami | Automobilka | WGC | Meta | Financial Times (FT) | DHL | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Oznámení | Burzy kryptoměn | Management | Klamání investorů | Admiral Markets | Dobré výsledky | Centrální banky | Výkonnost indexu | GAAP | Jaké strategie jsou povoleny | Eurostat | Majitel | Předpověď | Zprávy | VaR | Nadšení | SPCE.US | Dolary | Nejznámější kryptoměny | FB | Kanada | Tokeny | Nerozhodnost trhu | Island | Soros Fund Management | Virgin Galactic | Akciový analytik | Vývoj ceny bitcoinu | 21Shares | Praha | Ceny ropy | Míra | Inteligentní investor | Byty | ETF na bitcoiny | News trading | Bitcoin | Emi Martinez | Investiční centrum | Měny účtu | Airbus | Fond Fidelity | RiseWorks | Burza FTX | Tick scalping | Úpis akcií | ApeCoin | Spoření | Virtuální nemovitosti | Intradenní obchodování | Firmy | CZ | Nerozhodnost | NATO | Společnost Hindenburg Research | Zadlužování | Index US100 | Páka | Práce z domova | Futures | Automobilky | Gucci | FBTC | Kryptoměnové burzy | Nástroj | Výsledky | Obchodovat forex | Tennessee | Fáze 2 | ATH | Hedgeové fondy | Vyhledávání dvojitých vrcholů | Inflační tlaky | Skalpování DAXu | Minulá výkonnost | Digitální měny | Tlak medvědů | Instrument | 350.org | TIM | Růst ceny | Výrobce letadel | Vakcína | Retracement | Měsíční příjem | Guvernér banky | Kryptoměny bitcoin | Technické ukazatele | Finanční služby | Analytická společnost | Tržní ceny | Zůstatek | Kosmické startupy | Americký výrobce | Objem | Asociace | Spekulant | Rušení pracovních míst | Seriózní byznys | Marka | Trigger | Výkonnost | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Údaje | Klima | Asie | Burzovně obchodované fondy | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Americká banka | Investice do kryptoměn | Propuštění | Očekávání analytiků | Alibaba | Chuck Schumer | Adani Group | Stablecoiny | Národní měny | Výsledky průzkumu | Regulátor | DPA | Průzkumy | Cenový cíl | Hlavní indexy | Barack Obama | SHIB | OpenAI | Převodník měn | Dlouhodobý výhled | IPO 2019 | Digitální zlato | Televize CNBC | Ask | Investiční platforma | Kontrolovat rizika | AMC | Tržní kapitalizace bitcoinu | Pfizer | Investiční společnost | FTX U.S. | Obchodování s akciemi | Studie | Akcionáři společnosti | Obchody | Průraz | S&P 500 Index | Graf | Kolaps | Index S&P 500 | Skryté poplatky | Masivní nákupy | Solana | FOMC | Wall Street Journal (WSJ) | Hráči na trhu | Lukáš Kovanda | Hindenburg | Přijetí | Evropa | NFT a krypto | Změny na trhu | Blue Origin | Short | Amazon (AMZN.US) | Ukrajina | Celková investice | Arrows | Bitcoin dnes | Vedení firmy | Situace | McAfee | Marathon Digital | Akcie společnosti Cineworld | Index výrobních cen | Investice do nemovitostí | Bezpečné útočiště | Dealogic | Bezpečnosti na internetu | Blog | Earnings | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Trump | Devalvace | Stavebnictví | FactSet | Alameda Research | Americká firma Kellogg’s | Placení daní | Platební prostředek | PYPL | Technické analýzy | Srovnání prop trading firem | Směnárny | Finanční krize | High | Vydělat peníze | Michael Saylor | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Navyšování účtu | S&P 500 futures | CHF | Instituce | Dogecoin | Bitcoinové ETF | Chamtivost | DDOG | G10 | Růstový potenciál | Shake Shack US | Startup | Býčí signál | Foreign Exchange | Brian Levitt | Americké akcie | BBC | Profit Target | MetaTrader | SFIX | Kongres | Výdělky | Těžby Bitcoinu | Divize | Spot | Rosněfť | Las Vegas | Platby v bitcoinech | Audi | Komise pro cenné papíry a burzy | Rizika Over-The-Counter trhů | Růst výnosů | Martin Krištoff | Trh s futures | Server BBC | Trh | Kryptoměnová burza Coinbase | Komise | Vydělávání peněz | Obchodování se CFD | Swap Account | Války na Ukrajině | Volby v USA | Pohyb trhu | Držení obchodu | Technologické firmy | Nová Čína | Zákaz dodávek ruské ropy | Fed | Frustrace | Investování s LYNX | Datové centrum | Zakladatel | Stellar | Korekce | Klesající trend | Upozornění | Rubl | Tržní prostředí | Pozornost | Uzavření banky | Buffett | Money management | Ripple | Arbitráže | Bublina na trhu | Pražské burzy | WISE | Dividendové akcie | Sázení | Krypto | Kasina | Světová banka (SB) | S&P 500 | Vysoké ztráty | USDT | Šéf kryptoburzy FTX | Sam Bankman-Fried | Jün-nan | Budvar | Yahoo | JDE | Technické indikátory | Stock | ANO | IRS | ProCent | Snap (SNAP.US) | Obchodní systém | Primární nabídka akcií | Trumpova administrativa | Rating | Platforms | Nayib Bukele | Společnost Alphabet | Prezident Joe Biden | Ekonomie | Expirace | Microsoft | Akcie roku | Wells Fargo | Trh dnes | Budoucí vývoj | Příležitosti | Vládní dluhopisy | Kryptoměnový průmysl | IPO Saudi Aramco | Růst tržeb | Volatility | Úspory | CME | Commission | Bitstamp | Defi | Změny cen | Sell | SMA 200 | Demokratické strany | Makroekonomické údaje | Obchodování akcií | Investiční účely | Pomoc Ukrajině | ETF společnosti BlackRock | Národní ekonomická rada vlády | Extrémní objemová akce | Důvěra | Spojené království | Kraken | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Světová banka | MetaTrader 4 | Apple | Konference FOMC | Decentraland | Starlink | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Hlavy států | Společnost BlackRock | MSFT.US | Agentura AP | Společnost XTB | Portfólia | Trendové linie | Marathon | Výpadky | Republikánský senátor | Objem obchodů | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Japonsko | XRP | XTB | Invest | Centrální banka | MicroStrategy | Životní náklady | Los Angeles | Hazard | Životní prostředí | Analytici | Řízení rizika | Otázka za miliony | Quantum Fund | Tržní sentiment | LYNX | Donald Trump | SAAC | Čistý zisk | Jádrová inflace | Twitter | Směnný kurz | Největší kryptoměna | New York Stock Exchange | Krach | Centrum | Nejnovější údaje | Nižší úrokové sazby | Společnosti | Spotová cena | WeWork | Další růst | Kryptopeněženky | CL | Investice do akcií | UCITS ETF | Platforma Freedom24 | Spoluzakladatel | Partnerství | Kellogg | Propagace kryptoměn | Aukce | Kyrgyzstán | Nárůst objemů | Standard Life Investments | I-Trader | Alphabet (GOOGL.US) | L.F. Investment Limited | Fúze a akvizice | Údaje o inflaci | Viceprezident | Mluvčí | Reuters | ETC | Spotové bitcoinové ETF | XAUt | Situace na Ukrajině | Olympiáda | Penny stocks | Nákup cenných papírů | Index US500 | Velké peníze | Širší trh s kryptoměnami | Polské firmy | Cointelegraph | Dlouhodobé investice | Největší hráči | Předseda | Vlastní kapitál | Splácení dluhu | Traders | Síť X | Silná data | Boeing | Vstup na burzu | Vinci | Kopírování obchodů | PROP Trading | Společnost Walmart | Pivovar | Americký dolar | Koronavirová krize | Eva Miklášová | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Velké množství obchodů | Bullish Engulfing | Evropská unie | Open | Fiat Chrysler Automobiles | Cenové akce | BlackRock | Prezidentské volby v USA | Benjamin Graham | Prop firma | US100 | Financovat | Finanční instrumenty | Rostoucí náklady | Aktuální cena | CME Group | Chainlink (LINK) | Snižování úrokových sazeb | Vývoj kurzu bitcoinu | Dluhopisy | Úroky | Globtrex | Over-The-Counter | Psychologie tradera | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Odpor | Technický výhled na trh | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Gemini | Řetězec | WisdomTree | Money-Management | Economic | Ztráta | Solární panely | Ceny akcií | Akcie Roku (ROKU.US) | Asociace finančních trhů | Dluhy | Dolar | Čínská ekonomika | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | Půlení bitcoinu | MetaTrader 5 | Index výrobních cen (PPI) | NÚKIB | Americká firma | Agentura Bloomberg | Futures kontrakty | Herní příležitosti | Pokles | USDIDX | Emise | Těžaři | Zahraniční investice | E-mini | Margin | Nvidia | Next | F1 | NYT | Společnost Twitter | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Hedge | Začněte obchodovat | Bitcoin (BTC) | Poplatek | Lego | Zajištění bezpečnosti | Obchodujte akcie | Mercedes | Sanofi | Hewlett Packard | Americká ekonomika | Návratnosti investice | NVDA | Evaluation | Americký trh | Americký výrobce letadel | Obchodník | Webináře | Swingové obchodování | Portfolio manažer | Akcie s LYNX | COVID-19 | Google | Bitcoin a další kryptoměny | FOREX | Obchodní instrumenty | Regulátoři | ISIN | Bitcoin Cash (BCH) | Blue-chip | OTC obchodování | Banka Credit Suisse | Reálné peníze | Tick | SNAP.US | Salvador | Daně | Moneta | Instinkt | CFD akcie | Pivot | Štěstí | První fáze | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Close | Coinbase | Brokerské společnosti | Burza Coinbase | Vyplácet dividendy | Institucionální investoři | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Kurzy | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | Finanční prostředky | Čína | Prezident Vladimir Putin | Obchodní rozpětí | Zisky | Partners | Trader | Konsensus | Platformy pro obchodování | Konsenzus | Zátěžový test | Historické rekordy | Signature Bank | Oscilátor | Link | Bitcoin Cash | Swap | ISM | Starbucks | Toyota | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Pšenice | Cena zlata | Bukele | Obchodníci | Hedge fondy | Pullback | Množství peněz | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Internetová společnost Google | Americké hospodářství | Výkonnost akcií | Trinity Bank | Analytici Goldman Sachs | Rusko-ukrajinský konflikt | Pojištění vkladů | RRR | Akcie Cineworld (CINE.UK) | Navýšení kapitálu | Bitcoinová loupež | Avalanche | Růst cen | Spiegel | Vyšší sazby | Indikátor | RSI | Měnová politika | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Saxo | Dash | Financování | Altcoin | Snížení ratingu | Etherea | Stres | GMT | Historické maximum | Finance | Investice do bitcoinu | Dividenda | Společnost Virgin Galactic (SPCE.US) | Republikáni | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Investiční poradenství | Poptávka | Intradenní obchodník | Express | Banka Morgan Stanley | Psychologie | Line | Guvernér | Globální trhy | Americké banky | Formace grafu | Capital | Očekávání trhu | Nvidia (NVDA.US) | FT | CIA | Výrobní aktivity | Freedom Finance | Obchodovat | Nový šéf Fedu | Ostatní kryptoměny | Ethereum 2.0 | Pivotní body | Hospodářský růst | Schválení bitcoinových ETF | Sociální síť | Obchodní statistiky | Odhodlání | Akcie Gamestop | Směnárna | Mineři | Bod | Miliardy korun | Rozpočtové deficity | Shares | Zisk společnosti | Medvědi | Co bude | Analytik trhů | AFME | Trading firmy | Klouzavý průměr | Pfizer a BioNTech | Tweet | Co je bitcoin | Zájem o akcie | Bitwise | Ziskovost | Bankéři | Video | Sázet | Podnikání | Obavy trhu | Inflace | Problémy | Asociace finančních trhů v Evropě | Drobní investoři | Marže | Atény | Akcie bank | ROCE | SpaceX | Polygon | Jack Dorsey | HDP | Tisková konference Fedu | Typy NFT | Trh kryptoměn | Bitcoinové fondy | Metacade | Alphabet | Obchodování Bitcoinu | Vedení společnosti | Systémové riziko | Zkušenosti | Firma | Žádosti o výplatu | Ekosystém | Vzrušení | Obchody s kryptoměnami | Signály | Vysoké zisky | Tweety | Načasování | Ziskový trading | Swap Free Account | Lot | Ropa | Statistiky | Peněžní zásoba | Ether | Byznys | Elizabeth Warrenová | High frequency trading | AMAT | Diverzifikovat | Litecoin | Ekonom | AMZN.US | COIN.US | Proof of Stake | Deutsche Bank | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Ekonomka | Forexu | 256/2004 | Růst akcií | Strategie pro skalpování DAXu | Restrikce | Merck | Optimismus | Coinbase Global | Rozhodování | Facebook | Přístup k tradingu | Aave | USA | Fibonacciho retracement | Burzovní debut | Asie a Tichomoří | Generativní AI | BITMAIN | Konglomerát | The Times | FundedNext | Binance | Exchange Traded Funds | Agentura DPA | Mnoho ziskových obchodů | Řetězec kin Cineworld | Jasný směr | Risk | NEST | Daňový úřad | Kypr | ETF na bitcoin | Citigroup | Hewlett Packard Enterprise | Sony | Hospodářství | Head and Shoulders | Etoro | Ministr financí | EBITDA | JP Morgan | Obchod | Žebříček | Obchodování Bitcoin | Ustanovení zákona | Úrokové sazby | Kapitalizace bitcoinu | Parabolický vývoj | EU | Cenové stability | Credit Suisse | Portfolia | Transakční náklady | Overtrading | Expert | Koronavirové krize | Obchodování s Bitcoiny | Vývoz | xStation 5 | Finanční poradenství | Recese | Index relativní síly (RSI) | Zoufalství | Harvey Kellogg | Působení v Evropské unii | Renault | Švýcarský frank | Virtuální měny | Marie Antoinetta | Mercedes-Benz | MATIC/USD | Bitcoinové a blockchainové akcie | SEC | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Globální finanční krize | Frank | ETN | Transparentní | Exprezident | Bitcoinový ETF | Olympijské hry | Šíření nového typu koronaviru | Ceny energií | Společnost Cineworld | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Podat daňové přiznání | Ceny potravin | Meziroční míra inflace | Americké kryptoměnové burzy | Japonský jen | Jerome Powell | Panika | Daňové přiznání | Dr. John Harvey Kellogg | Úspěchy | Streamování videa | Swingové maximum | Nejbohatší člověk planety | Prezident Donald Trump | CySEC | Kurz bitcoinu | Tom Brady | OSN | Soud | Saudi Aramco | Komunita | Blockchain | Bankman-Fried | Předpovědi | TradingView | MATIC | Analytické společnosti | Mince | Silicon Valley Bank | Benzín | CrowdStrike | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Aplikace Robinhood | Adidas | Nejbohatší člověk | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Japonský jen (JPY) | Splnění výzvy | Merck KGaA | Směr trhu | Míra inflace | Platforma | Energetika | Nové investice | PBOC | MMF | Soukromý sektor | Trhy v USA | CNN | Finanční situace | ChainLink | Oslabení | Nařízení | Prospekt | SWIFT | Jak obchodovat | WP | Ukrajinská vláda | Americký Senát | Převody peněz | BTC | Indexy | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hospodářské krize | Ticker | Aktivní investování | Mileniálové | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Investování | Průmysl | Úsilí | Senátorka | Podnikatel | Investování do blockcchainu | Bankovnictví | Investor | Tržní ocenění | Nejnovější údaje o inflaci | Aplikace TikTok | Ministerstvo dopravy | CINE.UK | Divergence | Biliony | Bilion dolarů | ETF | Akciové trhy | Větší zisky | Silvergate | Myšlenka | Moneta Money Bank | Varování | Ekonomické nerovnosti | Reality show | Parket londýnské burzy | Družba | Rally | Inverzní výnosová křivka | Investování do akcií | Bitcoinový důl | Pandemie | USDC | Aktiva | Obchodní jednání s Čínou | Ekonomické krize | Ministerstvo financí | NVAX | Výprodej | Indexy na Wall Street | Investiční možnosti | Business | Staking | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | ETF (Exchange Traded Funds) | Zdanění | TikTok | Plug Power | Obchodní operace | SP500 | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | Fotbal | Nový týden | Vývoj kurzu | Inovace | Trustpilot | Zdravotnictví | Bitcoin investment | Akcie Tesly | Výnosnost | Spekulanti | Riziko ztráty | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Společnost BP | Multimilionář | | Pochybnosti | Zákonné platidlo | IRBT | Trinity | Investice do komodit | Stratég | Firma Kellogg’s | Majetek | Kupci | Purple Trading | Řetězce | Sentiment | Short pozice | Sol | Pasivní příjmy | Šéf společnosti | Investiční fondy | Budoucnost Bitcoinu | Politika | Konkurence | IBIT | CoinShares | Nálada na trhu | Kapitalizace | Typy účtů | Komunikace | Unity | Burza Binance | Novavax | Yahoo Finance | Tým Admiral Markets | Pravidla hry | Podvody | Poplatky | Nike | Zakladatel firmy | NFT trh | Satoshi Nakamoto | Zprávy z krypto | Výnosy amerických dluhopisů | Si Ťin-pching | Objemy obchodů | Pocit z obchodu | Indexy S&P | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Nálada | Indie | Platformy pro obchodování s kryptoměnami | LTC | Měnové politiky | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Exponenciální klouzavý průměr | Ekonomika | Výnosová křivka | Elektřina | Těžaři kryptoměn | Roadshow | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | John Harvey Kellogg | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Sankce | Zhodnocení | Podnikání na kapitálovém trhu | Ceny zlata | Používané platformy | Výhled | České akcie | Auta | Výše kapitálu | GBTC | Americké ministerstvo | Objemová akce | Celsius | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Akciový trh | Kótování | Hry | Odpovědnost | iRobot | Almeda Research | Energetické společnosti | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | Scalping | Polkadot | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Finanční trhy | Miliardáři | Převzetí Twitteru | Británie | HFT strategie | Zlaté rezervy | eBook | Insider | Akcie Intelu | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Antivirové společnosti | Komoditní trhy | Austrálie | HDP Číny | Financial Times | GOOGL.US | Spread | Iniciativa | Theresa Mayová | New York | MSFT | Čistá ztráta | Pád akcií | Jak se obchoduje | Optimistický výhled | Paul Tudor Jones | Zajišťování | Americká internetová společnost | Jak investovat | Spotové ETF | ETH/USD | AOS | CoinGecko | Currencies | Míra inflace v eurozóně | Těžby bitcoinů | Session | NFT | Akcie Uberu | Těžař | Prezidentské volby | Tesla | Investice společnosti | Základní úrokové sazby | Hedge fond | Trhy | Akciové trhy v USA | NERV | Kontrakt | Výplata | Virgin Galactic (SPCE.US) | Sazby | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Ceny aktiv | Devizové rezervy | Cíle | MarketWatch | Volkswagen | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | Likvidita | Obchodování s CFD | Capital Economics | Internetová společnost | Transakce | Volatility trhu | Terra | Obchodní účty | Dnešní údaje | Měny | Obchodní jednání | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Státní Komise pro dohled a správu | MasterCard | Bezpečnost | Slovensko | Profitovat | ISRG | Podkladové aktivum | Kodak | Tržní kapitalizace kryptoměn | BTC/USD | Pozitivní výhled | NFT kryptotoken | Inaugurace | UNA | Nabídka a poptávka | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Velké změny | Hodnota bitcoinu | Thomson Reuters | Snap | Hindenburg Research | LinkedIn | FTMO | Finanční trh | JPMorgan | Trade | SPCE | Prop firmy | Britské hospodářství | Wise | Prodeje | Ruský prezident Vladimir Putin | Milník | Platformy | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Guardian | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | ADA | Carlsberg | FAST | Zkušenost | Bankrot | Společnost Hewlett Packard | Signál | Digitální měna | Írán | Primární nabídka | Pozemky | EPS | Square | Biliony dolarů | Short squeeze | Joe Biden | Termínový kontrakt | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Správce aktiv | OTC trh | Pracovní síly | Ekonomický dopad | Společnost | Likvidní | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Uhlí | Forbes | Obchodujte | Obchodované fondy | John McAfee | Forexové páry | Trading | Cena akcií | Volatilita trhů | Kryptotoken | Investiční principy | ASX | Upozornění na rizika | Rozšíření | Volatilita | Umělé inteligence | Burze | Buy | List The New York Times | Eura | Tisková konference | Blockchainové akcie | Bankovní systém | Organizace | Prodat dluhopisy | Invesco Ltd. | Kryptoburza | Ceny pohonných hmot | Services | Zmírnění inflace | Stock Exchange | Regulační rámec | Růst | Společnost Kellogg's | Očekávání zisku | Výhled pro zlato | Příjmy | Volvo | Emitent | Zajištění | Administrativa | Komise v přenesené pravomoci | Kellogg’s | Obchodování na trhu | Solidní money-management | Zprávy z krypto průmyslu | Fúze | Overweight | Index | Wall Street Journal | Prop Trading firmy | Praktické tipy | Největší kryptoměny | Token | Čínský trh | Kryptoměnová burza | Bohatství | Strategie pro skalpování | Investiční fond | Meziroční růst | Pandemie covidu-19 | Farmaceutická společnost | CFDWorld | Engulfing | Popularita kryptoměn | Ark 21Shares Bitcoin | Roku (ROKU.US) | ETF na zlato | Rizikový kapitál | Elliptic | Celkové investice | Svíčková formace | Makléřská společnost | Syed Abdullah Jayed | Krácení daní | DDOG.US | Amazon | ETSY.US | Společnost Virgin Galactic | Technický výhled | GDAX | CryptoGlobe | Klasické peníze | Záchranný plán | GameStop | Amazon Web Services | Širší trh | Freedom Finance Europe Ltd | Investiční společnosti | Tržby společnosti | Nová měna | Společnost FTX | Šance | Technologický ředitel | Akcie Saudi Aramco | Dovoz ruské ropy | Novavax (NVAX.US) | Velké hospodářské krize | UCITS | Obchodování na burze | Zisk na akcii | Penny stock | Akcie | Potravinářská společnost | Počet fází | RIOT.US | Řetězec kin | Bitfarms | MiFID II | A.P. Moller-Maersk | Marathon Digital Holdings | Šéf Twitteru | Grid Trading | Bitcoinové burzy | Dnešní obchodování | Forex scalping | Odvětví | Netflix | Vladimir Putin | Zemědělství | Budoucnost | Nárůst ceny | Riot Blockchain | Předpovědi analytiků | XBT | Býčí potenciál | Výše kapitálu a ceny | Technologické společnosti | Prohlášení | Krypto trh | Extrémní nárůst | Zařízení na těžbu kryptoměn | Rozdělení zisku | Etsy (ETSY.US) | Banka | Praní špinavých peněz | Investiční nástroj | Aramco | Velké pohyby | Skrytý potenciál | Rekordní růst | Digitální peněženky | Zlepšení | Analytička | CRWD.US | Ekonomika USA | Argo Blockchain | Vklady | Pohyb dolaru | Vlastnictví | Zhodnocení finančních prostředků | LeapRate | Umění | ETH/BTC | Bill Lipschutz | COIN | Americký index | CAD | Rolex | Americké centrální banky | ONE | Příběhy největších úspěchů | Donald Trump dnes | Bloomberg | Hedge Fund | Equity | Nákupy zlata | Tornádo | Třída aktiv | Casper | UBS | Digitální peníze | Technologie NFT | Bitcoinové peněženky | Indický podnikatel | Předpověď ceny bitcoinu | Cena Cardana | Zoom Video Communications | Prokuratura | Makléřské společnosti | Semler Scientific | FINRA | Vypuknutí pandemie | Zneužití obchodního účtu | Indigo | cTrader | První obchod | Obchodní války | Podpora | Salomon Brothers | Omán | Spready | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Vesmírné projekty | Výkonnost indexů | Správné řízení rizik | Biden | Tudor | Obchodování DAXu | Zdroje energie | Americká společnost | Voyager | Nemovitosti | Salomon | Futures trhy | Snížení sazeb | Technická rezistence | Výrobce letadel Boeing | Zakladatel FTX | Ruské ropné společnosti | Prezident Trump | Mar-a-Lago | PLUG | Analytik trhů s kryptoměnami | Přehled | Stellar lite | Adam Tooze | Akumulace | Španělský soud | Maersk | Investovat peníze | Indická komise pro cenné papíry | Pád FTX | Tudor Jones | Úspěšný trading | Hyperaktivita | xStation5 | Intuitive Surgical | Hotovost | Německo | Obchodní model | Švýcarský frank (CHF) | Riziko | Peníze v obchodování | Uptrend | BSC | Hlavní ekonom | Vice | Walmart | SFIX.US | Visa | Porušení podmínek | Týdenní pivot | Bitcoin peněženka | Bid | Nakupovat | Obchodní výhled | Americký daňový úřad IRS | Konkurent | IPO WeWork | Volný kapitál | Cardano | Domácnosti | Ark 21Shares | Profit share | Celsius Network | AltSignals | SPOT | Statistika | Chivo | Americká mincovna | Investiční produkty | VanEck | Vysoká rizika | Skalpování | Aktuální cena bitcoinu | HFT | Datadog (DDOG.US) | The Guardian | Americké vlády | Pozice | Další pokles | Insider trading | Renaissance Capital | Obchodujeme | Levné energie | Masivní investice | Velcí hráči | Coinbase a Binance | Benziga | DYDX | Ocenění | Výhled trhů | Rates | Počáteční veřejné nabídky | Swap Free | Hospodářský model | Obchodovat Bitcoin | Investing | CoinDesk | Berkeley | Ruská ekonomika | News | Nansen | Trading.com | Zdroj příjmů | Kryptoměnové odvětví | Ropovody | Investiční rozhodnutí | Přijetí kryptoměny bitcoin | Jak těžit Bitcoin | Rozsáhlé propouštění | New York Times | Virus | Specifika kontraktu | Barrick Gold | MIFID | Krizové situace | Podnikatelé | FSR | Finanční systém | Korporace | Další zdroje příjmů | Investiční cíle | Gautam Adani | Black Monday | CEO | Rezistence | Banky | Dezinformace | Průlom | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | WisdomTree Bitcoin Fund | Obchodovat s akciemi | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Dividendy | Nezaměnitelné tokeny | Disney | Burza | BCH | Šéf burzy | Černá středa | Společnost Semler Scientific | Společnost PKN Orlen | Španělská vláda | Obchodování na asijských akciových trzích | Regal | Target | Transakční poplatky | Doporučení | Miliardy dolarů | Řízení rizik | Krypto aktiva | IPO | Strong Buy | Abdullah Jayed | Grafické znázornění | Latinskoamerické země | Velikosti účtu | Měnový pár | Výhledy | BTC/EUR | EMA | Opatření | Regulační orgány | Kryptoměnoví investoři | Seraphine Capital | Novinky | Facebook Inc. | Fisker | Energie | Objemy peněz | Robinhood Markets | Finanční pozice | Formace Bullish Engulfing | DDoS útoky | IPO Palantir | Evropský mechanismus směnných kurzů | Tým FXstreet.cz | Focus | Ruské hospodářství | Prezident společnosti | Dow Jones | Daň z příjmu | Měna | Ekonomický růst | Nasdaq | Cenovka | Azure | Zákon o národní bezpečnosti | Akcie Microsoftu | Tisková konference FOMC | Gary Pilnick | Výrobce léků | Riot | Finanční podmínky | MIC | Počet obchodů | Cenový vývoj | Investiční aplikace | Islámský stát | BAKKT | Stochastic | Práce | Etsy | Théta | CRWD | Mezinárodní investiční společnost | AMZN | Super Bowl | Restrukturalizace | Investment | Krize | Bitmain Technologies | Produkty a služby | Bankers Trust | Fáze 1 | FTMO Account | GOOGL | Bitcoin Trust | Coinbase Global (COIN.US) | Protiruské sankce | Spojené státy | Nezaměnitelný token | Jaké strategie jsou povoleny? | Internetová společnost Twitter | Vedení twitteru | Bitcoin jako zákonné platidlo | Kryptoměny | Lobbistické skupiny | Podnik | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | Správce digitálních aktiv | Výhled měnové politiky | Miliardář | Situace na trhu | Úvěr | Investiční doporučení | Úspěch | Společnost Rosněfť | Ekonomové | Rekordní objem | Non-Fungible Tokens | Scalping DAXu | Denní ztráta | Volby | Statistický úřad | Ukazatele | Stablecoin | Americká burza | Fisker (FSR.US) | Index relativní síly | Tržby | Bitmain | Adani Enterprises | Cineworld | Cena indexu | Odhady analytiků | WhatsApp | Koronavirus | FXstreet | Cineworld (CINE.UK) | Očekáváná událost | Vlk z Wall Street | Podniky | Komoditní obchody | Vyšetřování | ISRG.US | Společnost Blue Origin | Tržní realizace | Bilance | Sankce USA | Politici | Zůstatek na účtu | Přijetí kryptoměny | AMAT.US | Legendy tradingu | Globální prop firma | Očkování | Dlouhodobé výsledky | Zlato | Instrumenty | Akcie Intelu (INTC.US) | Obchodní styl | Platidlo | NVAX.US | Regulační rizika | Chat GPT | Wall Street | Poradenství | Stitch Fix (SFIX.US) | ČR | Obchodování na newyorské burze | OTC | Wash trading | CNBC | Sociální síť X | Silicon Valley | Obchodování na forexu | Mluvčí firmy | Čínské firmy | Freedom24 | Vývoj ceny | Analytik | Návratnost | Tržní kapitalizace společnosti | Tradeři | Výnosy | Objem obchodování | Výdaje | ČTK | Ztráty | Komodity | Indický podnik | Analýza | Řídit riziko
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Miliardy korun
Miliardy švýcarských franků
Miliardy USD
Milionář
Milionářem za týden
Milionáři
Milionové účty
Milionový kapitál
Milionový kapitál bez rizika
Milionový kapitál pro obchodování

Následující klíčová slova

Miliony měsíčně
Militaristický neklid
Millenium Options
Millennium
Millennium FX
MILLENNIUM-PROFIT
Miller & Cohen
Million Dollar Traders
MILLIONS PIPS
MILLIONS PIPS FTX
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít