Úterý 28. červen 2022 18:10
reklama
Swissquote Bank
reklama
Coinfy
reklama
Dukascopy krypto
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Výkonnost indexů

img

Investování do blockcchainu, to nejsou jen kryptoměny

28.06.2022 Lidé si obecně spojují "blockchain" s "crypto", a to z dobrého důvodu. Kryptoměny, které se objevily jako první varianta využití, upoutaly pozornost a zájem lidí. Toto aktivum a základní technologie blockchainu jsou v myslích mnoha lidí synonymem. Při pohledu na krypto jen jako na další třídu aktiv však hrozí, že vám unikne širší pohled - základní infrastruktura digitálního trhu umožňující novou inovativní automatizaci, která nahrazuje tradiční zprostředkovatelské funkce kódem.
C:\fakepath\trhy-14062022-1.jpg

Kam až trhy padnou?

14.06.2022 Můj dnešní blog je spíše úvaha o aktuálním tržním prostředí inspirovaná úžasnou knihou od Howarda Markse na téma tržních cyklů, kterou nyní čtu. Myšlenky obsažené v knize krásně zapadají do aktuálního tržního kontextu a velmi mi pomohly dívat se na trhy zcela jiným způsobem než doposud.
img

Před propady na trzích se není kam, schovat. Klesá vše od akcií po dluhopisy a ETF

11.05.2022 Dopady ruské agrese na světovou ekonomiku přišly v nejméně vhodnou chvíli, kdy celý svět teprve začal boj s rostoucí inflací. Tu primárně způsobila umělá stimulace poptávky prostřednictvím navýšení objemu peněz v ekonomice. Rusko je však vývozce několika zásadních komodit jako je nikl, zinek nebo pšenice, ale především energetických komodit, jako je ropa nebo plyn.
img

Swingový výhled 11. týden 2022

23.03.2022 Pád indexů, který jsme zaznamenávali v posledních dnech, se zastavil. Indexy posilovaly pod vlivem očekávání diplomatického řešení války na Ukrajině, která trvá již déle než tři týdny. Tato jednání ale zatím k žádnému významnému průlomu nedospěla, takže růst indexů by mohl mít omezený prostor.
img

Fidelity International: Růst sazeb není vždy špatný, pokud máte strategie s nízkou volatilitou

23.02.2022 Základní pravidla jsou atraktivní, ale to neznamená, že vždy fungují. Například rostoucí výnosy dluhopisů neznamenají automaticky špatnou zprávu pro strategie s nízkou volatilitou; pochopení proč však vyžaduje bližší pohled na síly, které pohánějí každý cyklus zvyšování sazeb.
img

Ruská ruleta podle Invesca: 5 grafů, které vysvětlují, jak ukrajinská krize ovlivňuje trhy

18.02.2022 Rusko v posledních letech podniklo několik vojenských tažení: v Zakavkazsku (2008); na Krymu (2014), a v Sýrii (2015). Anexe Krymu tak poskytuje pohled na makroekonomické důsledky současné geopolitické situace na Ukrajině.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 31.1.2022

31.01.2022 Na čtvrtečním zasedání měnově politické rozhodnutí nepadne. Rétorika ECB se zřejmě nezmění a můžeme tak očekávat ujišťování centrálních bankéřů o předčasnosti hiku v letošním roce. V tuto chvíli je plně zaceněno, že se frankfurtská instituce vydá s úroky nahoru na svém říjnovém zasedání. Holubičí rétorika lagardeové však nakonec může vést k méně agresivnímu tržnímu pricingu. ECB standardně argumentuje, že její měnová politika vykazuje určité zpoždění oproti Fedu vzhledem k pomalejší trajektorii zotavení ekonomiky eurozóny ve srovnání s USA. Na prosincovém zasedání ECB ohlásila pokračování v dluhopisových programech po skončení PEPP. V tomto směru neočekávám žádnou změnu.
C:\fakepath\česká burza2.jpg

České akcie letos posílí, ale méně než loni, míní analytici

03.01.2022 České akcie letos posílí, ovšem méně než v roce 2021, kdy hlavní index pražské burzy stoupl o 39 procent. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Mírně podle nich porostou ceny akcií bank, u cenných papírů ČEZ bude záležet na vývoji cen komodit. Loni šlo o největší roční růst tuzemských akcií od roku 2005. Index PX skončil na svém dlouholetém maximu, výše byl naposledy v září 2008.
img

Nový komoditní ETF proti inflaci

07.12.2021 WisdomTree uvádí na trh nový evropský komoditní ETF pro investory, kteří se chtějí zajistit proti inflaci.
img

Akcie společnosti Apple stoupají k rekordním hodnotám

02.12.2021 V uplynulém týdnu se akcie technologických společností propadly, ale obchodníci našli útočiště v akciích Apple.
img

Týdenní výhled trhu BOE, RBA a NFP je v centru pozornosti

02.08.2021 Týden začíná v úterý brzy ráno vyhlášením sazeb Reserve Bank of Australia (RBA). Je pravděpodobné, že bude hýbat trhem, vzhledem k tomu, že většina Austrálie je opět ve výluce, vakcinace byla velmi vysoká a skutečnost, že australský dolar byl v posledních několika týdnech slabou měnou.
img

Graf dňa - CHNComp (26.07.2021)

26.07.2021 Čínske akcie už mesiace vykazujú nízku výkonnosť. Prudký pokles bolo možné zaznamenať v piatok, pričom ďalší silný pokles bol zaznamenaný aj dnes. Index dnes klesol pod hlavnú cenovú zónu, ktorá sa nachádza na hladine 9 775 bodov, ktorá je navyše posilnená o 61,8% retracement.
img

BREAKING: US100 nad hladinou 15,000 bodov

23.07.2021 Kontrakty Nasdaq 100 prekonali hladinu 15 000 bodov, čo predstavuje nové historické maximum. Všetky straty z konca predchádzajúceho týždňa a začiatku súčasného boli teda neutralizované. Nárast od začiatku mesiaca však nie je zdrvujúci a predstavuje cca. 3%, zatiaľ čo od miestneho minima nahor, pohyb dosiahol približne 4%. Stojí za zmienku, že teoreticky sa index snaží otestovať spodnú hranicu vzostupného kanála. Ďalší potenciálny cieľ sa nachádza okolo hladiny 15250. Budúci týždeň môžu štvrťročné výsledky spoločností ako Tesla, Apple, Google a Amazon výrazne ovplyvniť výkonnosť indexu.
img

Týdenní výhled trhu: BOE a PMI v centru pozornosti

21.06.2021 Volatilita minulého týdne zdůraznila význam zasedání centrálních bank a rozhodování o úrokových sazbách. Když Fed změnil svůj tón, americký dolar se plošně zvýšil a způsobil otřesy na světových trzích.
C:\fakepath\investice-voda-21062021-1.png

Investování do vody aneb Colorado na suchu

21.06.2021 To, co mě přimělo napsat daný článek, byl rozhovor o investorovi, který vlastnil akcie vodních práv v jihozápadním Coloradu. Současné sucho v povodí řeky Colorado patří do čtvrté kategorie. To je označení, které by mělo nastat každých 50 až 100 let. V mých očích zajímavě kritická situace a zároveň mi při tom probíhal hlavou odraz na finančních trzích, proto jsem si udělal malý průzkum, se kterým se s vámi podělím. Podle Becky Ballingerové, která je asistentkou státního klimatologa v Coloradu, přesto povodí řeky Colorado zažilo za posledních 20 let 2000 až 2018 to byly tři sucha a čtvrté sucho je nyní v roce 2021. Ballingerová řekla, že sucha, která pozorujeme, jsou stále mnohem závažnější kvůli teplotní složce. Jsou teplejší. Investor, který držel akcie vodních práv měl velké dilema, zda si má nadále držet tato práva na vodu, která měla každá hodnotu asi 5 000 dolarů. Bylo jich celkem 25 přesně za 125 000 dolarů, nebo by je měla prodat? Byla to těžká otázka.
img

Týdenní výhled trhu: FOMC v centru pozornosti

14.06.2021 Po působivém růstu amerického dolaru v minulém týdnu se nyní všechny oči upírají k úterním údajům o maloobchodních tržbách v USA a středeční tiskové konferenci FOMC. Obchodníci se zaměří na to, zda tyto údaje podpoří další rally dolaru.
img

USGAME rastie vďaka masívnemu nárastu cien akcií spoločnosti Gamestop

27.01.2021 USGAME, výkonnosť indexu spoločností pôsobiacich v hernom a esportovom priemysle, sa tento rok zvýšila o viac ako 60%. Prebiehajúcu rally možno pripísať jednej akcii - Gamestop (GME.US). Cena akcií tejto spoločnosti prudko vzrástla. Vďaka nedávnemu nárastu ceny akcií je Gamestop v súčasnosti najväčšou akciou v rámci USGAME a tvorí 32% váhy indexu. Pretože akcie Gamestop majú dnes otvoriť s viac ako 50% vzostupnou cenovou medzerou, index je nastavený aj na vyššie otvorenie.
img

Americký dolar na dvouměsíčních maximech

05.10.2020 Hlavní měnový pár EUR/USD mírně posílil na 1.175. Ekonomické data z Evropy byly pozitivní, index PMI ve zpracovatelském průmyslu činil 53.7 bodu a v Německu vzrostl na 56.4 bodu. Evropská předběžná inflace činí -0.3%, což je méně, než se očekávalo.
C:\fakepath\obrazek.jpg

Čo očakávať v letných mesiacoch na trhoch?

14.05.2020 Ahojte traderi. Dnes to nebude len o technickej analýze, ale skôr sa pozrieme na trh ako celok. Nasledujúci článok bude moja úvaha a moje očakávanie od letných mesiacov.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Fond Quant: Akciové trhy se propadly více, než odpovídá hrozbám

30.03.2020 Světové akciové trhy se v souvislosti s koronavirem propadly více, než by odpovídalo skutečným hrozbám, jež pandemie přináší. Důvodem je mimo jiné strach živený rychlostí zpravodajství a šířením zpráv na sociálních sítích. Akcie navíc byly před příchodem krize nadhodnocené o 17 procent. Vyplývá to z analýzy algoritmického fondu Quant, kterou má ČTK k dispozici.
img

Akciové trhy ukázaly svoji zranitelnost. V dobách, kdy byly nakažlivé nemoci a předčasná úmrtí běžnou součástí života, byly burzy mnohem odolnější

30.03.2020 Reakce trhů na stávající pandemii nového koronaviru je přecitlivělá. Přední americký akciový index S&P 500 se propadl za jediný měsíc o třetinu, podobně významný Dow Jones ztratil ještě více. Historická data z období předchozích pandemií ale ukazují, že tak prudký propad není opodstatněný. A to i přesto, že v tuto chvíli ještě není jasné, do jaké míry se tato pandemie rozšíří a jaký bude její celkový ekonomický dopad. Dokonce i v důsledku Španělské chřipky, která si vyžádala více než 50 milionů životů, se ale S&P 500 v roce 1918 propadl jen o necelou čtvrtinu. Už o rok později se ale vrátil k růstu.
img

Graf dne: Historická data ukazují, že index S&P 500 by letošní výkony neměl v příštím roce překonat

20.12.2019 V prosinci se jako obvykle finanční periodika předhánějí v prognózách vývoje na finančních trzích v příštím roce. Středobodem zájmu jsou letos americké akcie, které bez ohledu na těch pár zbývajících seancí mají za sebou výjimečný rok. Index S&P 500 dosud v roce 2019 vzrostl o 27 %. Podívali jsme se na roční zhodnocení tohoto indexu od roku 1950 (viz graf). V případě, že index rostl o více než čtvrtinu, tak se mu v následujícím roce nepodařilo tento výsledek překonat. Dobrou zprávou naopak je, že pouze 2x (1981,1990) následoval po takto výrazném růstu propad výkonnosti indexu do negativního teritoria. A co se týká té předpovědi na příští rok, čtenáři rubriky Markets Live agentury Bloomberg očekávají závěrečnou cenu indexu S&P 500 v příštím roce na úrovni "pouhých" 3150 bodů. To by znamenalo pokles ze současných úrovní o necelá 2 %.
img

Aktivní investiční strategie brzy povstanou z popela

09.12.2019 Analytici francouzské banky Société Générale provedli výzkum výkonnosti globálních akciových trhů od roku 1995. Zkoumali výkonnost 16 tisíc akcií obchodovaných na světových burzách v ročním a dvouletém horizontu a tyto výkonnosti porovnávali s výkonností amerického akciového indexu S&P 500. Došli k závěru, že od roku 2011 má velká většina individuálních světových akcií horší výkonnost než americký index S&P 500. Pokud se podíváme na poslední období, v posledních dvou letech mělo 78 % akcií horší výkonnost než americký index, a v posledním roce mělo horší výkonnost 66 % akcií.
img

MSCI World Index – Průvodce indexem & 10 nejlepších ETF

28.11.2019 MSCI World Index můžeme s trochou nadsázky nazvat králem akciových indexů. Prvním důvodem je fakt, že index letos slaví 50 let, což z něj činí jeden z nejstarších akciových indexů. Zadruhé index poskytuje dokonalý obraz o vývoji globálních akciových trhů. Přibližně 1 650 akcií z celé řady průmyslových odvětví ve 23 nejdůležitějších průmyslových zemích je spojeno do jediného indexu.
img

24 překvapivých statistik o ziskovosti traderů

24.05.2019 Soubor 24 velmi zajímavých statistik obecně o výkonnosti traderů, o charakteristice jejich obchodování, ale i o obecném riskovém chování běžných lidí. Statistiky jsou souhrnem závěrů 11-ti zdrojových vědeckých článků a studií, které vycházejí (kromě jiného) z reálných dat od brokerů.
img

Stáhne odvětví polovodičů dolů i celý technologický sektor?

11.09.2018 Čínský výrobce polovodičů, společnost KLA-Tencor, snížil nedávno svůj výhled na výsledky za poslední čtvrtletí tohoto roku. Tato zpráva ihned poslala akcie polovodičů po celém světě o pět až deset procent níže. Investoři si nyní kladou otázku, zda polovodiče mohou negativně ovlivnit i celý technologický sektor a tím globální akciové trhy.
img

Aktivní (stock-picking) vs. pasivní (index-tracking) investování

01.06.2018 Pasivní (indexové) investování zaznamenalo v minulých letech prudký nárůst. Ačkoliv se nejedná o nový produkt, do centra pozornosti se dostává díky nesmírně vysokému tempu, jakým se do těchto fondů hrnou peníze.
img

Aktivní (stock-picking) vs. pasivní (index-tracking) investování

30.05.2018  Pasivní (indexové) investování zaznamenalo v minulých letech prudký nárůst. Ačkoliv se nejedná o nový produkt...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Australský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Korelace | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Britská libra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Americké akcie | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/CZK | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bear | Benchmark | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Dividendový výnos | Dolarový index | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emitent | Euro | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | Grafy | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Employment Cost Index | Indikátor | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Low | MT4 | Makléř | Margin | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Měna fondu | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nemovitostní fond | Nástroj | Obchodník | P/E | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Quote | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Reserve Bank of Australia | Retracement | Rezistence | Riziko | Inflační riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Support | Swap | T-Bill | Ticker | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | ZEW index | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Investiční příležitosti | Komerční banka | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Fundamenty | Fond | Klouzavé průměry | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Myšlení | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Zisk | Ceny komodit | Zkušenosti | Deprese | Optimismus | Výsledky | Strach | Obchodní příležitosti | Oanda | Obchodovat | MT5 | Akcie ČEZ | Online trading | Investiční banka | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Makro | USDX | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | EURUSD | GBPUSD | Raiffeisenbank | Delta | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Ruleta | Akcie Apple | Akcie Erste | Analytika | Analýzy | Banka | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cyrrus | CZK | Černá labuť | České akcie | České koruny | Devalvace měny | DJIA | Dobrá investice | Dolar | ETF fondy | Eura | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | Forex kalendář | Forexu | Graf | Hodnota dolaru | HSBC | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | InstaForex | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do nemovitostí | Irsko | ISM | Jak investovat | EBay | Komoditní | Kurz USD | Kurzy | Libra | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Nemovitosti | Obchodní platformy | Pivot | Portfolia | Pro investory | Pšenice | Rakousko | Reuters | Ropy | RUB | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | SP500 | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | SWIFT | Termínované vklady | Trh | Tržní hodnota | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Webinář | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | ZEW | Trading Central | Buy | Čistý dluh | EBITDA | EV | Indie | Intermediate | Redukce | ROCE | Small caps | Itálie | Tržby | Světové ekonomiky | Komise | Federální rezervní systém | Rozhovor | Blog | Retail | Burze | Cena eura | Commodities | Investment | Kurz USD/CZK | Traders | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | Investing.com | NATO | Reálný obchodní účet | Zvyšování sazeb | Brazílie | Zasedání centrálních bank | Index pražské burzy | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Trendový kanál | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Precedens | Energie | Globální akciové trhy | Přehled | Global Advisors | Index amerického dolaru | Swapy | Fidelity International | Firmy | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Inflační tlaky | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | Pavel Kohout | Vladimir Putin | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | S&P Global | Miliardy dolarů | Růst akcií | Setkání centrálních bankéřů | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Propad | Německý index DAX | Světové akciové trhy | Úvěrový rating | Kryptoměny | Citi | S&P | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Nálada na trhu | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | VIG | Akcionáři | Zajištění | Digitální měny | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Historická data | Americké akciové trhy | Payrolls | Dobré výsledky | Ekonomická situace | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Aktivně spravované fondy | Spravované fondy | Indexové fondy | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Institucionální investoři | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Kapitálové strategie | ČTK | Belgie | Vývoj úrokových sazeb | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Burzovně obchodovaný fond | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | State Street Global Advisors | Tržní kapitalizace společnosti | Aleš Michl | Quant | Breakout Trader | Obchodování ETF | MT4 Supreme Edition | Jerome Powell | Coinmarketcap | Capitalinked | Radim Dohnal | Invesco | Nemovitostní fondy | Tržní kapitalizace kryptoměn | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Výkonnost fondů | Conseq Investment Management | Wood & Company | Globální akcie | Saxo | Obchodní války | FinTech | Stock-picking | Index-tracking | Pasivní (indexové) investování | Vstupní poplatek | LYNX webinář | Řízení měnového rizika | Investování do ETF | Krypto | Obchodní týden | Capitalinked.com | Podniky | Asijské akciové trhy | Obchodní aktivita | Schwab | Akcie společnosti | Index RTS | Výplaty dividend | Graf indexu | Odvětví polovodičů | Tvorba cash-flow | Hlavní akciový index | Pražský index PX | Profesionální obchodník | Reakce trhu | Růst amerického dolaru | Propad cen ropy | Posilování eura | MSCI All Country World | Výkonnost akcií | Růst zisků | Zvýšení úrokové sazby | Index spotřebitelské důvěry | Michal Stupavský | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Foreign Policy | Hodnotové investování | Cena zemního plynu | MSCI Emerging Markets | Akciové strategie | Riziko recese | Americké společnosti | Obchodní nápady | Akcie a ETF | NASDAQ 100 | Pokles cen | Globální akciové indexy | Tomáš Pfeiler | Růst mezd | US500 | MT5 Supreme Edition | PPF | Denní graf | UCITS | iShares | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Investment Management | Prezident Donald Trump | Analytik portálu | Hongkong | Vyšší sazby | Obrat trendu | Supreme Edition | QQQ | UCITS ETF | Trader 2.0 | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | Technické analýzy | Roční návratnost | Rostoucí trendová čára | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Bilance | Jakub Kraľovanský | Co bude | Erste Group | Růst světové ekonomiky | Největší pokles | Ukrajina | Amazon | Miliardy | Trendová linie | Oblast rezistence | Evropští investoři | Zveřejněná data | CHNComp | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Investujte na Forexu | Aktivní investiční strategie | Problémy | Cvičení | Breaking | Pojišťovny | Total | Nejistoty | Vzestupný trojúhelník | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Míra | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Obchodované akcie | xStation5 | MasterCard | Nejbližší support | BREAKING | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Výnosy státních dluhopisů | US100 | Americký index | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Hospodaření | Zbrojovky | Vladimír Vávra | CFA | Návratnost | Írán | Ministr zahraničí | RBA | Budoucnost | Hodnota investic | Zemědělství | Příjmy domácností | Poradenství | Ukazatele | Americké ministerstvo | Nižší růst | Ptačí chřipka | Komunikace | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Google | Anglie | Trhy | Čínské úřady | Pražské burzy | Asijské indexy | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Pokles | Situace | Růst inflace | SARS | Pandemie koronaviru | Pandemie | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Výdaje | Fond Quant | Přerušení vývozu | Rekordní hodnoty | NFP | Rozhodování | Ekonomický dopad | Medvědi | Růst sazeb | Valuace | COVID-19 | Pokračování poklesu | Akcie společnosti Apple | Prudký propad | Craig Erlam | Americký Fed | Německé maloobchodní tržby | Cestovní ruch | Vývoj | Šok | Restrikce | Prudký pokles | Profitovat | Buy the dip | Medvědí trend | Evropské země | Energetické společnosti | Silný pokles | Šíření viru | Měnové podmínky | Duck Sauce | MMXXV | Svěřenský fond | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Historie | Onemocnění | Období finanční krize | Lukáš Foral | Další pokles | Komentátor | Komerční banky | Domácnosti | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Počet potvrzených případů | Zápis z posledního zasedání | Další růst | Růst | Silná rezistence | Signál | Tisková konference | Potenciál | Investiční fond Quant | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Dow Jones Market Data | Market Data | Vlna poklesu | Šíření nákazy | Zranitelnost trhů | Ekonomické ukazatele | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Války | Práce | Údaje | Prezident Vladimir Putin | WisdomTree | Nitesh Shah | Dodavatelské řetězce | Colorado | Posílení | Komoditní ETF | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | Bezpečnost | Průmyslové kovy | Obchodní platformy Metatrader | Více riskovat | Kupci | Pokračování rally | JDE | ČR | Bývalý prezident | Pozitivní sentiment | PEPP | Špatné zprávy | Pokračování růstu | Globální poptávka | Arizona | Propad cen | Rostoucí trend | Roční výkonnost | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | MAM | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Pár EUR/USD | Nikl | Wedbush | Příliv kapitálu | Big Tech | Cena elektřiny | Elektromobily | Politici | Diverzifikovat | Adobe Inc. | Míra nezaměstnanosti v Německu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změna politiky | Významné riziko | Jitan Solanki | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Vyhledávání obchodních příležitostí | Akcie spoločnosti | Proražení | Investice do vody | GME | GameStop | GME.US | Vakcinace | Swingový výhled | Voda | Počasí | Shopify | CARA | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Týdenní Forex kalendář | Akcie spoločnosti GameStop | GameStop (GME.US) | Akcie Gamestop | USGAME | Historická výkonnost | Zpráva o měnové politice | Ark Invest | Zinek | ETS | Růstový trend | Rostoucí výnosy | Admirals | Fidelity | Aleš Hála | Držitelé kryptoměn | Ark | Cathie Wood | Vysoká cena | Korekce na kryptu | Příležitosti | Vyvážené portfolio | Dodávky plynu | Ruský HDP | Konkurence | Prodej | Tržní prostředí | Současné tržní prostředí | Dow Jones 30 | Investování do vody | Globální ETS | FLOWX | Fidelity Water Sustainability | Global Water ETF | CFWAX | Calvert Global Water | First Trust Water ETF | IWC | Expense ratio | Invesco S&P Global Water ETF | Olimex Global Water | Vodní indexy | Invesco Water Resources ETF | Invesco Water Resources | PHO | NASDAQ omex us water | Trading Central Technical Ideas Lookup | Cyklus zvyšování sazeb | Pozitivní vliv | Cenové stability | Technologie | UST | COST | Načasování | Youdao | Varianta delta | Štěstí | Úrokové výnosy | Chování | ARK Fintech Innovation | VIAC | ARK Fintech Innovation ETF | SXXP | New Oriental Education | Společnosti | Opatření | Dna | Marika Čupa | Problémy v dodavatelských řetězcích | Cenový šok | Minulá výkonnost | Nedostatek polovodičů | ProShares | Zdravotnictví | Ruský prezident | Indexy pohyb | Společnost | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Lockdowny | TIM | RTS | Zahraniční politika | Omikron | | Cykly | Tržní cykly | Rostoucí inflace | Pokles cen zlata | Big tech | Válka na Ukrajině | S&P 500 ETF | Instituce | Spotřební zboží | Pozitivní výsledky | Rusko dnes | Russia Trading System | Index Russia Trading System | Výkonnost indexu RTS | Cena generických futures | Metaanalýza | Anexe Krymu | Ruská ruleta | Situace v Rusku | Ovládněte tržní cykly | Investiční zisky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Marks Howard
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Výkonnost akcií
Výkonnost akciových ETF
Výkonnost dluhopisů
Výkonnost dolaru
Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn
Výkonnost fondů
Výkonnost hlavních indexů
Výkonnost hodnotových akcií
Výkonnosti AOS
Výkonnost indexu

Následující klíčová slova

Výkonnost indexu RTS
Výkonnost indexu S&P 500
Výkonnost obchodního účtu
Výkonnost obchodování
Výkonnost pražské burzy
Výkonnost traderů
Výkonnost v obchodování
Výkonnost YTD
Výkonnost zlata
Výkonný ředitel
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít