Neděle 03. červenec 2022 04:16
reklama
Coinfy
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - New York Stock Exchange

C:\fakepath\trader-20062022-26-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.06.2022 1) Americké burzy The New York Stock Exchange a Nasdaq jsou dnes poprvé v historii zavřené kvůli nejnovějšímu americkému federálnímu svátku Juneteenth, který připomíná konec otroctví v USA. Zavřené jsou i americké trhy s komoditami a dluhopisy.
img

Investice do mědi v 2022: Tipy na futures, akcie a ETF

19.04.2022 Měď je důležitou surovinou široce používanou ve stavebnictví, elektromobilech a dalších elektronických zařízeních. Cena mědi už navíc nějakou dobu stoupá. Mnoho investorů se tak ptá, jakým způsobem do mědi investovat. V tomto článku si přiblížíme, jak je na tom aktuálně nabídka i poptávka po mědi.
C:\fakepath\top-03122021-41-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.12.2021 1) OPEC a jeho spojenci se drží zavedené politiky měsíčního zvyšování těžby ropy, a to navzdory obavám ze snížení poptávky po nové variantě omikron a závazku Bílého domu uvolnit strategické zásoby ropy, a navzdory všem překážkám, které by mohly v příštích měsících způsobit vážné problémy v tomto odvětví.
C:\fakepath\didi.jpg

Čínská alternativní taxislužba Didi plánuje stažení z americké burzy

03.12.2021 Největší čínská alternativní taxislužba Didi plánuje stažení z newyorské akciové burzy NYSE (New York Stock Exchange) a uvedení na burze v Hongkongu. Firma to uvedla ve svém dnešním sdělení. Ve Spojených státech se její akcie obchodují teprve pět měsíců. Čínské úřady po Didi požadovaly, aby uvedení na americkou burzu pozastavila, a firma si kvůli neuposlechnutí vysloužila jejich nevoli, připomněla agentura Reuters.
img

OTC obchodování – příležitosti a rizika Over-The-Counter trhů

17.07.2020 Over-the-counter obchodování, také známé jako OTC obchodování, se týká transakcí, které nejsou prováděny na oficiální burze. Co přesně znamená OTC obchodování a jaké jsou jeho výhody a nevýhody? V následujícím článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o OTC obchodování.
img

IPO Warner Music "bodovalo" navzdory koronakrizi

04.06.2020 Hudební vydavatelství Warner Music se během uplynulé středy vrátilo na burzu a stalo se zatím největším IPO roku 2020. A to i přesto, že některé firmy svůj aktuální vstup odkládají kvůli pandemii COVID-19. Před emisí kvůli velkému zájmu potenciálních investorů firma dokonce zvýšila objem svých nabízených akcií z původních 70 milionů na 77 milionů USD.
C:\fakepath\obrazek1.jpg

Wall Street, história, povery...

08.05.2020 V tomto „sviatočnom“ a odľahčenom článku nájdeš priame, alebo latentné podnety ako vylepšiť obchodovanie. Vzdelávacia a praktická hodnota je samozrejmosťou. Niečo aj na úsmev či pohľad na rituály a povery pri obchodovaní.
img

Wall Street – jeho historie a největší pády

16.01.2020 Wall Street je jádrem finančního světa. Je to místo, kde se vytvářejí vzory pro akciové trhy na celém světě. Pracuje se zde s neuvěřitelnými částkami. Každý den je zde rychlý, hlasitý a chaotický. Pokud se něco velkého odehrává na Wall Street, ovlivní to celý svět.
img

Akciové trhy – 10 největších burz světa a jaký na ně má vliv politika?

05.09.2019 Politika a finance jsou bezpochyby velmi úzce propojené pojmy, které se navzájem velmi ovlivňují. Významné politické události mohou během krátké doby vyvolat rozruch ve společnosti, který se následně reflektuje určitým způsobem do finančních trhů. Přesto z dlouhodobého hlediska má většina politických vlivů dopad pouze na dotčenou ekonomiku, které se bezprostředně týkaly.
img

CFD obchodování – kompletní průvodce a 10 trading tipů

24.06.2019 CFD je investiční instrument, který si nachází stále více zájemců, pro svoji jednoduchou dostupnost. Nicméně jedná o vysoce rizikovou formu investování a předtím, než začnete riskovat reálné peníze, měli byste znát všechny aspekty a rizika, které s sebou obchodování CFD nese.
img

Akcie Uber pod cenou. Firma prodělala přes miliardu.

31.05.2019 Společnosti Uber sice stouply tržby, ale ve výsledku prodělala přes miliardu dolarů. Akcie se na burze obchodují 10 % pod emisní cenou.
C:\fakepath\akcie2.png

Jak obchodovat s akciemi?

22.04.2019 Akcie se pro veřejnost stávají obchodovatelné poté, co daná společnost vstoupí na burzu. Tento proces se nazývá Initial Public Offering (IPO) a firma se přetransformuje ze soukromé na veřejnou. Akcie této společnosti se tedy dostanou na akciový trh, kde je mohou nakupovat a prodávat investoři.
img

IPO Lyft – akcie Lyft (LYFT) se obchodují na NASDAQ

18.04.2019 Alternativní taxi služba Lyft začátkem prosince 2018 podala žádost o vstup na burzu. Od dnešního dne můžete obchodovat akcie Lyft. Firma v rámci IPO plánuje získat kolem 24 miliard USD. Ve stejný týden jako Lyft vyplnila dokumentaci k IPO i konkurenční firma Uber. Lyft tak tedy vyhrála závod s konkurentem o to, čí akcie se na burze začnou obchodovat jako první. Zatím to vypadá, že jako první budeme obchodovat akcie Lyft.
img

Uber před vstupem na burzu uvedl, že možná nikdy nebude v zisku

12.04.2019 Provozovatel alternativní taxislužby Uber Technologies před vstupem na burzu uvedl, že možná nikdy nebude v zisku. Společnost, která v uplynulém desetiletí zrevolucionalizovala osobní dopravu, zaznamenala zpomalení dříve prudkého růstu. Vyplývá to ze zprávy o hospodaření, kterou americká společnost ve čtvrtek předložila Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC).
img

IPO Lyft – akcie Lyft (LYFT) se začínají obchodovat na NASDAQ

29.03.2019 Alternativní taxi služba Lyft začátkem prosince 2018 podala žádost o vstup na burzu. Od dnešního dne můžete obchodovat akcie Lyft. Firma v rámci IPO plánuje získat kolem 24 miliard USD. Ve stejný týden jako Lyft vyplnila dokumentaci k IPO i konkurenční firma Uber. Lyft tak tedy vyhrála závod s konkurentem o to, čí akcie se na burze začnou obchodovat jako první. Zatím to vypadá, že jako první budeme obchodovat akcie Lyft.
img

IPO Lyft: Největší konkurent Uberu cílí na $20 miliard

26.03.2019 Alternativní taxi služba Lyft začátkem prosince 2018 podala žádost o vstup na burzu. Podle posledních zpráv by IPO Lyft mělo proběhnout již v tomto týdnu. Firma v něm plánuje získat kolem $20 miliard. Ve stejný týden jako Lyft vyplnila dokumentaci k IPO i konkurenční firma Uber. Obě společnosti tak nyní soupeří o to, čí akcie se na burze budou obchodovat jako první. Zatím to vypadá, že jako první budeme obchodovat akcie Lyft.
img

Bloomberg: Burzovní debut Uberu nebude na trhu Nasdaq, ale na NYSE

22.03.2019 Provozovatel alternativní taxislužby Uber Technologies, který plánuje odstartovat primární nabídku akcií v dubnu, uskuteční svůj burzovní debut na newyorské burze NYSE (New York Stock Exchange). Tímto výběrem se rozchází s rivalem Lyft, jehož akcie zahájí příští týden obchodování na trhu Nasdaq, kam dříve zamířili také další technologičtí giganti jako Google, Microsoft, Apple nebo Facebook. Informovala o tom agentura Bloomberg, Uber ale zprávu odmítl komentovat.
img

IPO Lyft: Největší konkurent Uberu cílí na $15 miliard

20.02.2019 Alternativní taxi služba Lyft začátkem prosince 2018 podala žádost o vstup na burzu. Podle posledních zpráv by IPO Lyft mělo proběhnout v první polovině dubna 2019. Firma v něm plánuje získat kolem $15 miliard. Ve stejný týden jako Lyft vyplnila dokumentaci k IPO i konkurenční firma Uber. Obě společnosti tak nyní soupeří o to, čí akcie se na burze budou obchodovat jako první. Zatím to vypadá, že jako první budeme obchodovat akcie Lyft.
img

IPO Lyft: konkurent Uberu cílí na $15 miliard

18.12.2018 Alternativní taxislužba Lyft začátkem prosince 2018 podala žádost o vstup na burzu. IPO Lyft je naplánováno na počátku roku 2019 a firma v něm plánuje získat kolem 15 miliard dolarů. Ve stejný týden vyplnila dokumentaci i konkurenční firma Uber. Obě společnosti tak nyní soupeří o to, čí akcie se na burze budou obchodovat jako první.
C:\fakepath\TOP5-03122018-LV-18.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.12.2018 1) Americko-čínské obchodní příměří povzbudilo akciové trhy v Asii, růstem o více než 4 % zareagovala i ropa. Slabší jsou takzvané bezpečné měny - například americký dolar či japonský jen, protože investoři se znovu ochotněji pouštějí do rizikovějších obchodů.
img

FAANG+ Index: Obchodujte nejvýkonnější technologické akcie přes futures

27.07.2018 FAANG je zkratka pro vysoce prosperující akcie technologických amerických společností: Facebook (FB), Amazon (AMZN), Apple (AAPL), Netflix (NFLX) a Alphabet/Google (GOOGL).
C:\fakepath\TOP5-22052018-LV-18.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.05.2018 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování smíšeně, když se investoři soustředili na novinky ohledně obchodních vztahů mezi Čínou a Spojenými státy a také na růst cen ropy.
img

Najväčší jednodňový pokles na Dow Jones (v bodoch)

06.02.2018 Po veľmi dlhom uptrende bez viac ako 5% korekcie sme sa konečne dočkali rovno 13% korekcie behom 7 obchodných dní a z toho 11% iba behom 3 dní! Dow Jones len behom 3 dní stratil približne 3000 bodov čo je v priemere 1000 bodov denne a zrovna včera (5.2.) bol najväčší pokles v histórií a to až 1700 bodov.
TOP5-17052017-LV-17.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.05.2017 1) Trump, FBI a Rusko. Toto téma v posledních dnech nabralo na intenzitě a vyvíjí se pro amerického prezidenta dosti nepříjemným směrem. Zatím jde stále jen o náznaky, ale případné potvrzení zásahů do justičních procesů by mohlo Trumpovi způsobit značné problémy. Dolarový index, který měří hodnotu amerického dolaru ke koši šesti předních světových měn, tak nadále zůstává pod prodejním tlakem.
img

Legenda mezi burzami NYSE vznikla před 225 lety pod platanem

16.05.2017 Newyorská burza cenných papírů (NYSE) je největší a nejznámější burzou světa. Ve své historii, která se začala psát před 225 lety, 17. května 1792, prožila i řadu kritických okamžiků, vždy se ale dokázala rychle otřepat a její význam i velikost nemá konkurenci. Na Wall Streetu, jak je burza kvůli svému umístění přezdívána, se obchoduje s akciemi největších amerických i zahraničních firem a její sláva již dávno překročila hranice finančnictví. Je vděčným tématem pro filmaře, spisovatele a pro kritiky současného hospodářského řádu je ztělesněním zla.
img

Co je akcie?

07.07.2016 V tomto článku si krátce představíme akcie a akciové burzy. Dozvíte se, jaký význam mají pro společnosti, investory, spekulanty i brokery, projdeme spolu seznam 5 nejvýznamnějších akciových burz světa a 6 hlavních akciových indexů.
img

Trading Room: Akcie Apple (AAPL)

03.05.2016 Firmě Apple jsme se věnovali relativně nedávno v jiném článku. Jelikož se titul stal značně volatilním, podíváme se na něj znovu. Obchodovat s akciemi je dnes možné od velmi malých finančních částek. Přístup na klasické burzy je pro menší investory sice značně omezen, ale je zde možnost využít tzv. cfd akcie. Jde o rozdílové kontrakty, prostřednictvím kterých se dají nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný akciový trh s méně penězi.
forex-08042016-2.jpg

Proč obchodovat forex?

25.04.2016 Z hlediska historie byl forexový trh většinou dostupný velkým bankám, nadnárodním korporacím a účastníkům finančních trhů, kteří prováděli transakce o velkých objemech. Retailoví obchodníci, jak je známe v dnešní podobě, měli po dlouhou dobu velmi omezený přístup k tomuto trhu. Postupem času, s nástupem internetu a nových technologií, se forex stává stále více populárním prostředkem k alternativním investicím.
img

IPO Ferrari už v říjnu?

13.10.2015 Luxusní automobilová značka Ferarri by měla vstoupit na burzu v New Yorku (NYSE). V současnosti vlastní Ferrari z 90 %...
img

Denní komentář IronFX - 14/04/2014

14.04.2014 Draghi vzdává prezident ECB Mario Draghi naznačil, že se banka konečně chystá podniknout nějaké kroky proti nízké inflaci. Ve svém...
img

Akcie: Burza ICE převezme NYSE Euronext

21.12.2012 Po téměř 200 letech fungování jako nezávislá burza převezme New York Stock Exchange Euronext burza Intercontine...
img

Ranní zprávy

03.02.2012 Akcie včera uzavřely převážně výše, španělský IBEX vzrostl o 0,87%, ačkoli aukce...
spx 12092011.png

Akciové trhy: Zhodnocení dle technické analýzy

12.09.2011 Zhodnocení obchodování na akciovém indexu S&P 500 dle technické analýzy.
img

Rozdíl mezi forexem a jinými trhy

22.09.2010 Forexový trh získává stále víc a víc na oblibě u všech obchodníků z mnoha koutů světa. Je to dáno mimo jiné i tím, že na rozdíl od ostatních trhů, jako jsou např. akciové nebo futures trhy, nabízí podstatné výhody k obchodování.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Fundamentální analýza | Intervence | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Finance | Peníze | Bank of Canada | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | Deflace | EUR/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | G20 | Obchodní deník | Měnová politika | Forexový trh | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Evropské akcie | New York | Spekulace | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Binární opce | Spready | CFDs | Ekonomické prognózy | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bear | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Béžová kniha | CBOT | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Demo účet | Dividenda | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | ECN | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Evropská centrální banka | Exekuce | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Futures | G10 | Gap | Grafy | IPO | ISIN | Index DAX | Exchange Traded Fund | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Likvidita | Limitní pokyn | Lot | Low | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Market Maker | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Obligace | Opce | Open | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Primární trh | Prodejní cena | Provize | Pákový efekt | Quote | Rally | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short selling | Slippage | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Take Profit | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trendline | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zlato | Švýcarský frank | Černý pátek | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | CHF | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Finanční krize | Investiční tipy | FTSE | Bank of America | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Investoři | Blue chips | Fond | Trh s nemovitostmi | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | Zisk | Investiční instrumenty | Komise pro cenné papíry a burzy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Deprese | Výsledky | Strach | Emoce | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | IEA | London Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Euronext | Investiční produkty | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Mimoburzovní | Investovat | Opční burzy | Index cen | Eurostat | Portugalsko | Facebook | LYNX | Burzy | Insider trading | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Aktivum | Carry trades | Index | Investiční strategie | Likvidní | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Apple | Akcie Ferrari | Akcie online | Akcie on-line | Akcie Siemens | Akcie ve světě | Akciové burzy | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Banka | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza akcií | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | CFD akcie | CFD obchodování | CFD trading | CISCO | Co je akcie | Černá labuť | Čínská burza | Dax index | DJIA | Dolar | Dolary | Dow Jones index | ECN broker | Ekonomické zprávy | Ekonomický růst | Engulfing | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská burza | Exchange | Expirace | Finanční kapitál | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex obchodování | Forex vs Futures | Forexové obchodování | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | IronFX | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak obchodovat s akciemi | Japonské firmy | Kam investovat | Komoditní | Koupit akcie | Kurz EUR | Kurzy | LYNX Broker | Management | Market | Markets | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | NewYorská burza | Nikkei 225 | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodujeme | Online akcie | Online obchodování | OTC market | OTC trh | OTC trhy | Pád akcií | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Sdílená ekonomika | Signály | SP500 | Spekulace na růst | Stoxx | TopForex | Transakční náklady | Trh | Twitter | Volatility | Vývoj akcií | Webináře | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | Komise pro cenné papíry | Cenové rozpětí | Čistý dluh | Elon Musk | Ex-dividend | Initial Public Offering (IPO) | Měď | Pink Sheets | Protistrana | ROCE | Trading Room | Akciová společnost | GDR | Investiční instrument | Minimální množství | Over-the-counter (OTC) | Tržby | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | eBook | ASK cena | BID cena | Komise | Contract | Kontrakt | Majors | Trader Workstation | Volby | E-mini | Futures trhy | Retail | Velcí hráči | Disciplinovaný trader | 1 milion | Burze | Penny stocks | Co je CFD | Dividendové akcie | Investment | Německá burza | Penny stock | Mark DOUGLAS | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Bank of America Merrill Lynch | Microsoft | MSCI | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | Barrick Gold | BBC | Agentura DPA | Zvyšování sazeb | Akcie demo účet | Bezpečné měny | Brazílie | Průmyslová produkce | Úspěch | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Globální trhy | Stock Exchange | Velcí investoři | Energie | Earnings | Burzovní kalendář | Přehled | Agentura Reuters | Americké trhy | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Prezident ECB | Zpravodajský server | Firmy | Glencore | Ekonomické dopady | Japonská burza | Britská burza | Xetra | IBEX | Obchodování měnových párů | Forexové trhy | Deutsche Börse | Index volatility VIX | Forexoví obchodníci | S&P Global | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Černé pondělí | Americké burzy | Finančnictví | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Eurex | Index Nikkei | TradingView | S&P | Guvernér | Cena mědi | Německý DAX | Ztráty | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Tesla | Vysoká volatilita | Odhodlání | Akcie a akciové burzy | Japan Exchange Group | Největší akciové burzy světa | Měny na forexu | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Úrokové sazby centrálních bank | NYSE Euronext | Burzovní společnost | Spekulativní sázky | Spekulativní produkty | Poplatky | Prodávat akcie | Kvalitní brokeři | Držení akcií | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Mzdy | Akcie na burze | Nejvíce rostoucí akcie | Bankovní krize | Krize | Inflace v Německu | FTSE MIB | FCA | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Výběr zisků | Výnosy | Očekávání analytiků | Quantum | Měnové stimuly | Příjmy | Alphabet | ČTK | Japonský Nikkei | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Globtrex | Index KOSPI | ex | Vstup na burzu | Investiční činnost | Investopedia | Chicago Mercantile Exchange | Goldenburg Group | Globtrex.com | René Remšík | Breakout Trader | Americký akciový trh | Měnové zajištění | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETC | Index Topix | MSCI World Index | Chicago Stock Exchange | Výkonnost fondů | Kobalt | Investování s LYNX | Free Market | Obchodování Futures | Airbnb | E-frank | Státní kryptoměny | Obchodní války | Investování do ETF | Obchodní válka | Podniky | Evropské akciové trhy | Obchodovat forex | FINRA | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Schwab | Společnost Schwab | FAANG akcie | FAANG | Prosperující akcie | NYFANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Alphabet/Google (GOOGL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Výplaty dividend | Short signál | Obchodování akcií | IPO kalendář | Czech Fund | Akcie na burzách | Použití finanční páky | Výsledky firem | Signál na akcie | Goldenburg Group Ltd | The New York Stock Exchange | Intercontinental Exchange | Obchodní platforma MetaTrader | Čínské firmy | Transakční poplatky | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Burzovní debut | Vstup Uberu na burzu | IPO Uber | IPO Lyft | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Palantir | Akcie Lyft | Lyft (LYFT) | Uber Technologies | Způsoby analýzy akcií | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Inflační očekávání | Splácení dluhu | Podmínky obchodování | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Začít obchodovat | Akcie a ETF | Cena železné rudy | Investiční bublina | NASDAQ 100 | Maržové obchodování | Maržový účet | Vanad | Prodej na krátko | Burzovní průvodce | Korea Exchange (KRX) | Deutsche Börse (DTB) | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | London Stock Exchange Group (LSE) | Euronext (ENX) | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Shanghai Stock Exchange (SSE) | New York Stock Exchange (NYSE) | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Automobilky | Deficit | Investiční skupina | Trinity | Objem | Obchod | Akcioví obchodníci | Firma | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Svíčková formace | Server BBC | Co bude | Vývoj trhu | Vyšetřování | Nejbohatší | Miliardy | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | General Motors | Stavebnictví | Zdražování | Problémy | COPPER | Britové | Vývoj hodnoty akcií | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Yahoo | Newmont Mining | Míra | RWE | Investujte | Regulátoři | Americké vlády | Uber | Nejlepší akcie | Hospodaření | Černé labutě | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Emisní cena | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Spotřebitel | Vladimír Beszédes | Krach | Komunikace | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Čínské úřady | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pokles | Situace | Certifikace | Akcie v roce 2020 | Obchody | Americká společnost | Warner Music | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | Madonna | SEC | Access Industries | Obchodovanie | COVID-19 | Vývoj | Guru | WP | Profitovat | Největší pády | Škoda | Růst | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Allianz | Vzdělávací webináře | Zelené energie | Údaje | Mexiko | Short signál na akcie | Reddit | Vývoz | Dosáhnout zisku | Uber Eats | Alternativní taxislužby | Rekordní zisk | Expanze | Bezpečnost | Spotřebitelské ceny v USA | Renault | Inflace v Turecku | JDE | Vedení společnosti | IPO Warner Music | Nikola | Süddeutsche Zeitung | Teorie černé labutě | Nestlé | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Představenstvo | Větší riziko | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodování Over-the-counter | OTC Markets Group | Nevýhody OTC obchodování | Výhody OTC obchodování | American Depositary Receipt | American Depositary Receipt (ADR) | Nikl | Politické události | Významné politické události | Oživení poptávky | BHP Group | Ceny mědi | Elektromobily | Zambie | Newmont | Siemens | Cenné papíry a burzy | Růst ceny | Rio Tinto | Alternativní taxislužba | Zinek | Kov | Zajímavé akcie | Elektroauta | Freeport-McMoRan | Dlouhodobý investor | AMD | Nejbohatší člověk | Příležitosti | Konkurence | Graf akcie | Didi | NASA | Zvyšování těžby | Hliník | Odvětví | BHP | Společnosti | Uhlí | Siemens Healthineers | Ceny plynu | Analytici Goldman Sachs | Zdražování energie | Pozornost | Poptávka po čipech | AMD akcie | Společnost | Americká Komise pro cenné papíry | Turecké měny | Omikron | Těžařská společnost | | Kazachstán | Taxislužba Didi | Čínská alternativní taxislužba | Cena akcií Didi | Čínský úřad | Čínský úřad CAC | Mocný čínský úřad | Meziroční míra inflace v Turecku | Míra inflace v Turecku | Rostoucí inflace | Miliardy USD | Válka na Ukrajině | APP | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Reddit IPO | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Pokles produkce | Pokles produkce mědi | Jak investovat do mědi? | Markus Krebber | RWE Markus Krebber | Ceny plynu a elektřiny | Trhy s komoditami | Akcie Renault | Juneteenth
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Newsweek
New Traders Holdings
New Traders Holdings FX
New View Economics
New Vines Capital
New York
New York City
New York Law Specialist
New York - Nymex
New York Red Bulls

Následující klíčová slova

New York Stock Exchange (NYSE)
New York Times
New Yorská akciová burza
Newyorská akciová burza
Newyorská akciová burza (NYSE)
NewYorská burza
Newyorská burza (NYSE)
Newyorská pobočka FEDu
Newyorské akciové burzy
Newyorské komoditní burzy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít