Pondělí 17. června 2024 23:08
reklama
Swissquote Bank
reklama
FTMO férovost
reklama
FTMO král
reklama
Fintokei SwiftTrader

Růstový potenciál

img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 17. června

17.06.2024 Cena 1,2716 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciální pokles páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem libru neprodával. Ve druhé polovině dne, po slabých údajích z USA, byla otestována cena 1,2673, kde jsem libru hodlal nakupovat okamžitě při odrazu, jak jsem uvedl v prognóze pro americkou seanci. To vše donutilo pár projít drobnou korekcí o 15 pipů, po které byla libra znovu pod tlakem. Nedostatek makrodat a naprosté zklamání býků z toho, co se děje, může v blízké době vést k tvorbě nového významného klesajícího trendu, takže buďte opatrní i s nákupy na současných minimech. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. června pro začátečníky

17.06.2024 K otestování ceny 157,55 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji dolaru. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY propadl o 50 pipsů. Údaje z minulého týdne a rozhodnutí Bank of Japan o úrokových sazbách nadále vyvíjejí tlak na jen. Nedávné údaje z USA však obchodníky tolik nepotěšily, takže dolaroví býci nedokážou prolomit současná lokální maxima. Dnes ráno se pár bude pravděpodobně obchodovat do strany, takže bych s rychlým vývojem růstového trendu v nejbližší době spíše nepočítal. Lepší je využít korekce páru a v očekávání postupu trendu působit co nejníže. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské senace dne 17. června pro začátečníky

17.06.2024 The price test of 1.0715 occurred at a time when the MACD indicator sharply fell from the zero mark, which limited the EUR/USD pair's potential fall. For this reason, I did not sell the euro. In the second half of the day, after weak US data there was a price test of 1.0677, where I was going to buy the euro with a bounce in mind. All this led to a good upward correction, making it possible to make a profit of around 25 pips. Traders simply ignored the data on the French Consumer Price Index and the Italian foreign trade balance
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. června pro začátečníky

14.06.2024 K otestování ceny 1,2788 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry – zejména poté, kdy se objevila zpráva, že ceny výrobců v USA klesly oproti očekávání růstu o 0,1 %. Jak je však vidět v grafu, tento vývoj nezformoval rostoucí trend a místo toho vedl ke ztrátám. Po chvíli přišel test ceny 1,2759, a to v okamžiku, kdy MACD prudce klesl od nuly, takže jsem se rozhodl libru neprodávat. V pátek je britský ekonomický kalendář prázdný, takže kupující budou mít problémy – zejména proto, že od včerejšího odpoledne začali být aktivní medvědi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 14. června pro začátečníky

14.06.2024 Cena 157,10 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru – zvlášť po zprávě, že ceny amerických výrobců v květnu nečekaně klesly. V důsledku toho pár USD/JPY ztratil více než 40 pipů. Dnes bylo oznámeno rozhodnutí Bank of Japan o úrokových sazbách a komentáře k měnové politice, což vytvořilo tlak na japonský jen a vedlo k růstu amerického dolaru. Skutečnost, že centrální banka zatím s utahováním měnové politiky nespěchá, přiměla obchodníky zbavit se jenu a nakoupit výnosnější dolar na carry trades. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 14. června pro začátečníky

14.06.2024 Cena 1,0777 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej eura. V důsledku toho se pár EUR/USD propadl o více než 30 pipů. Zprávy z eurozóny na euro dopadly, ale údaje z USA ovlivnily tržní sentiment pozitivně. Jenže to nestačilo, takže iniciativu a kontrolu nad trhem převzali ve výsledku znovu medvědi. Dnes bude v eurozóně zveřejněno několik zpráv. Vše začne indexem spotřebitelských cen z Francie, následovat bude bilance zahraničního obchodu z Itálie a eurozóny a vše zakončí projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Jelikož Lagardeová sdělila všechno důležité už minulý týden, neočekávám, že by euro po dnešních příchozích informacích získalo příliš podpory. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)

14.06.2024 V první polovině dne nedošlo k ani jednomu testu úrovní, které jsem označil, jelikož obchodníci se po středečním zasedání Federálního rezervního systému, které bylo v rozporu se zveřejněnými statistikami týkajícími se růstu cen ve Spojených státech, do akcí nijak nehnali. Další várka důležitých statistik se očekává ve čtvrtek odpoledne. Pozornost je třeba věnovat indexu cen výrobců v USA a také počtu prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavý bude také projev ministryně financí Janet Yellen, takže vám doporučuji ho sledovat. Pokud americká data dopadnou lépe, než předpovídali ekonomové, můžete nadále sázet na budování růstového trendu pro tento pár a nakupovat americký dolar. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)

14.06.2024 K otestování cenové úrovně 1,0815 došlo v první polovině dne ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem euro neprodával. Ve čtvrtek odpoledne se opět očekává poměrně hodně údajů o americké ekonomice. Směr trhu bude určovat index cen výrobců, index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Vše zakončí projev ministryně financí Janet Yellen, která bude jistě hovořit o obchodních vztazích s Čínou, což může dále posílit pozici dolaru, pokud americké údaje dopadnou lépe, než předpokládali ekonomové. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 13. června (americká seance)

14.06.2024 Test cenové hladiny 1,2798 se shodoval s dobou, kdy byl indikátor MACD značnou dobu v pásmu překoupení, a jelikož se kupcům libry nepodařilo dostat se nad denní maximum, bylo rozhodnuto o prodeji páru GBP/USD. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 20 bodů. Nedostatek statistických údajů ze Spojeného království ovlivnil růstový potenciál páru. Odpoledne se očekává mnoho údajů o americké ekonomice. Směr trhu určí index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Jestliže budou údaje z USA lepší, než ekonomové předpovídali, může se tlak na britskou libru rychle vrátit. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD. 13. června. "Jestřábí" výsledky zasedání FOMC dolaru nepomohly

13.06.2024 Pár GBP/USD ve středu v hodinovém grafu po šestém po sobě jdoucím odrazu od zóny supportu 1,2690–1,2705 pokračoval v růstu. Ve druhé polovině dne pod vlivem zpráv na pozadí konsolidoval nad zónou rezistence 1,2788–1,2801. Poté následoval pokles ovlivněný stejnými zprávami na pozadí a uzavření pod zónou 1,2788–1,2801. Dnes je pravděpodobnější pokles libry směrem k zóně 1,2690–1,2705, obchodování však může být nervózní a impulzivní.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky

13.06.2024 Cena 157,19 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru – zvlášť po zprávě, že inflace v USA oproti předchozímu měsíci výrazně zpomalila. Jádrové ceny navíc zřetelně klesly, což vyústilo ve značný pokles dolaru. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů. Rozhodnutí FOMC ponechat úrokovou sazbu v pásmu 5,25–5,5 % ale pomohlo část poklesu dolaru vyrovnat. Kupci v dnešní asijské seanci obnovili rovnováhu na trhu, čímž udržují značné naděje na vytvoření uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 13. června pro začátečníky

13.06.2024 The price test of 1.2774 occurred at a time when the MACD indicator was far from the zero mark. However, I mentioned that I would act regardless of the indicator's readings since the entire calculation was based on a strong movement following the release of data. As a result, traders could gain over 80 pips if they bought the pound at 1.2774. The outcomes of the Federal Reserve meeting turned out to be quite hawkish: the FOMC revised its stance towards a less aggressive rate cut even though US inflation had decreased. This suggests a longer wait-and-see stance before we see the first signs of monetary policy easing in the US. In the medium term, all this will work in favor of the US dollar and work against the British pound.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky

13.06.2024 Cena 1,0777 byla otestována v době, kdy byl indikátor MACD daleko od úrovně nula. Zmínil jsem ale, že budu jednat bez ohledu na jeho hodnoty, protože celý výpočet vycházel ze silného pohybu, ke kterému došlo po zveřejnění dat. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů, pokud euro nakoupili na úrovni 1,0777. Výsledek včerejšího zasedání Federálního rezervního systému byl vcelku očekávaný. FOMC přehodnotil svůj postoj na výrazněji jestřábí, ačkoli inflace v USA klesala už druhý měsíc po sobě. Uvedené ukazuje na dlouhodobější vyčkávací postoj a pozdější snížení úrokových sazeb v tomto roce – pokud bude vůbec nějaké. Z tohoto důvodu by se americký dolar neměl zatím odepisovat a býčí trh se nikam nechystá.
img

GBPUSD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 11. června (seance v USA)

12.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,2738 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru v první polovině dne – zejména poté, kdy byly zveřejněny slabé údaje z britského trhu práce, a proti převládajícímu klesajícímu trendu. Z toho důvodu jsem libru nenakoupil a ukázalo se, že to bylo správné rozhodnutí. Ve druhé polovině dne mohla úplná absence amerických statistik pozitivně ovlivnit kupující britské libry, která již během evropské seance vykazovala sílu. Pro zvýšení nákupů je však nejlepší nadále využívat korekce a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 11. června (americká seance)

12.06.2024 Cenová úroveň 157,36 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad nulu, což jasně omezilo další růstový potenciál páru i v rámci býčího trhu. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval, a jak vidíte v grafu, udělal jsem dobře. Ve druhé polovině dne budou zveřejněny jen údaje o indexu optimismu malých podniků NFIB ve Spojených státech, které nejspíš příliš neovlivní směřování trhu. Proto můžeme po mírné dopolední korekci očekávat další rozvoj uptrendu v pokračování růstu dolaru s dosažením nových týdenních maxim. Ale nezapomeňte, že zítra zasedá Fed, takže bych nepočítal se zvlášť prudkými pohyby. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 11. června (americká seance)

12.06.2024 Test cenové úrovně 1,0761 v první polovině dne časově odpovídal výraznému poklesu indikátoru MACD pod úroveň nula, což omezilo další potenciál páru klesat – zejména při absenci jakýchkoli statistik z eurozóny. Jak ale vidíte v grafu, euro se propadlo až do oblasti týdenních minim, a dokonce je aktualizovalo, což dokazuje, že ještě nevyčerpalo potenciál poklesu. Absence statistik z USA ve druhé polovině dne může podobně jako včera pozitivně ovlivnit kupce eura, ale jak dlouho to potrvá – zejména před klíčovými statistikami o inflaci, které se očekávají zítra – je těžké říct. Lepší je dál využívat korekci a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky

11.06.2024 The price test of 157.05 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the USD/JPY pair's potential to rise. For this reason, I did not buy the dollar. Yesterday's GDP figures from Japan weighed on the yen, and it is still under pressure after the release of another set of economic reports. The data on changes in the monetary aggregate and machine tool orders in Japan turned out to be worse than economists' forecasts, leading to the progress of the upward trend. Considering the upcoming Federal Reserve meeting, it is unlikely that the Bank of Japan will conduct a currency intervention. Therefore, further USD/JPY growth is not out of the question. It's better to follow the trend and buy the dollar on dips. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2 for buying.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 11. června

11.06.2024 Cena 1,2711 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár GBP/USD vystoupal o 17 pipů a pak byl znovu pod tlakem. Dnes už byly zveřejněny slabé údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Velké Británii. Pětinásobně překonaly očekávání ekonomů, takže vyvinuly značný tlak na pár. Stoupla i míra nezaměstnanosti, což ještě víc poukázalo na problémy v ekonomice způsobené vysokými úrokovými sazbami. Nicméně vzhledem k tomu, že se zvýšila i úroveň průměrné mzdy ve Spojeném království, není důvod spěchat v nejbližší době se snižováním nákladů na úvěry. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky

11.06.2024 The price test of 1.0757 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the EUR/USD pair's potential to rise, especially within the bearish market we have observed recently. For this reason, I did not buy the euro. The lack of U.S. data still made it possible for the bulls to regain some positions and keep the pair trading within a sideways channel, in which the pair may remain for the next few days. The reason for this is the lack of important data from the Eurozone and the U.S., as well as the Federal Reserve meeting that starts today, with results to be published tomorrow closer to the middle of the U.S. session. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 10. června (seance v USA)

11.06.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,2705 došlo v době, když se MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro další prodej libry v návaznosti na páteční trend. Výsledkem byl pokles páru o 15 bodů. V pondělí odpoledne nebyly k dispozici žádné statistiky ze Spojených států, takže na samém začátku amerického obchodování může tlak na libru oslabit, což povede k mírné korekci páru směrem vzhůru. Neodepisujte však prodávající, kteří na to teprve čekají. Uzavření dne pod 1,2700 bude důvodem k navýšení krátkých pozic v rámci pokračování klesajícího trendu v první polovině tohoto týdne. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 10. června (americká seance)

11.06.2024 K prvnímu testu ceny 156,81 došlo, když indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což jasně omezilo další potenciál páru klesat v rámci pozorovaného býčího trhu. Druhý test úrovně 156,81 přišel v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup dolaru, čehož jsem rád využil. Jak ale vidíme v grafu, pár se zatím nedostal k normálnímu růstu. Proto jsem trh opustil a zrevidoval jsem technický obrázek. Jelikož je druhá polovina dne z hlediska ekonomických událostí prázdná, bude se pravděpodobně dál obchodovat v rámci denního bočního kanálu s dobrou vyhlídkou na trvalejší růst dolaru, což zabere trochu víc času, než se zdálo. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 10. června (americká seance)

11.06.2024 Cena 1,0747 byla v první polovině dne otestována v okamžiku, kdy se indikátor MACD právě začal pohybovat dolů od úrovně nula, což potvrdilo správný vstup na trh s cílem prodávat euro v rámci pokračování klesajícího trendu, který se vytvořil v pátek po zveřejnění silných statistik ze Spojených států. Pár se proto v době psaní recenze propadl už o více než 10 bodů a poměrně dobré zůstávají i šance na další pokles. Odpolední absence statistik ze Spojených států může mít na kupce evropské měny pozitivní vliv, ale jak dlouho vydrží – zejména před klíčovými inflačními statistikami, které se očekávají v polovině týdne, je poměrně složitá otázka. Lepší je využít korekci a vsadit na další pokles páru EUR/USD. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 10. června. Analýza včerejších obchodů na forexu.

10.06.2024 Cena 155,75 byla otestována v době, kdy indikátor MACD, ačkoli výrazně vzrostl nad úroveň nula, omezil růstový potenciál páru. Uvedl jsem ale, že budu jednat při průrazu dolů na základě údajů o americké ekonomice. Jelikož byly mnohem vyšší, než ekonomové předpovídali, a počet nových pracovních míst předčil veškerá očekávání, nakupoval jsem dolar a prodával jen v naději na návrat uptrendu na tomto páru a na slušný růst, který v závěru dne dělal více než 100 bodů.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 10. června. Analýza včerejších forexových transakcí

10.06.2024 K otestování ceny 1,2789 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což bylo potvrzením správného vstupního bodu pro prodej libry – zejména na pozadí tak silných amerických statistik. To vše mělo za následek pokles páru o více než 80 bodů. Potenciál pohybu páru směrem vzhůru je poměrně vážně narušen, ale je příliš brzy na to, aby se dalo říci, že prodávající zcela ovládli trh. Šance na růst sice existují, ale vzhledem k absenci statistik a očekávanému zasedání Federálního rezervního systému jsou velmi malé. Prodávající s největší pravděpodobností využijí růstových okamžiků páru, které mohou nastat dnes dopoledne, čehož se chystám využít k otevření krátkých pozic. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2 pro prodej.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 10. června. Analýza včerejších transakcí na forexu.

10.06.2024 Cena 1,0881 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o více než 80 bodů. Páteční zprávy z eurozóny páru neposkytly výraznou podporu. Statistiky z amerického trhu práce zároveň vedly k velkému výprodeji eura a ohrozily plány kupců na další tvorbu uptrendu. Silný trh práce je v rozporu s plány Fedu, že sníží úrokové sazby a vrátí cenové tlaky do pásma 2,0 %. Z tohoto důvodu se na nadcházejícím zasedání Fedu, jehož výsledky budou oznámeny ve středu, nečekají žádné změny politiky, což bude dál podporovat nákup amerického dolaru a prodej eura.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 7. června (seance v USA)

10.06.2024 Úrovně specifikované v první polovině dne nebyly otestovány. Tlak na dolar před zveřejněním významných statistik oslabil, což dalo kupujícím šanci obnovit růstový trend. K tomu ale budou zapotřebí také přiměřeně dobré údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor za květen a o míře nezaměstnanosti v USA. Pokud budou zveřejněny slabé statistiky, což je vzhledem k sezónnosti jarních údajů také možné, tlak na USD/JPY se zvýší, což povede k další vlně poklesu tohoto obchodního nástroje. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat podle scénáře č. 1 bez ohledu na údaje ukazatele MACD.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 7. června (americká seance)

10.06.2024 Cenová hladina 1,2797 byla otestována poprvé, když byl indikátor MACD výrazně nad úrovní nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Při druhém testu této úrovně krátce nato byl MACD v překoupené oblasti, což umožnilo rozvinout prodejní scénář č. 2, který vedl k poklesu páru o 15 bodů. Naplánována je série zpráv o změnách počtu pracovních míst mimo zemědělství za květen, míře nezaměstnanosti a změnách průměrné hodinové mzdy. Pokles počtu nových pracovních míst a výrazné zpomalení růstu mezd povede k poklesu dolaru a prudkému posílení libry. V opačném případě bude lepší nakupovat dolar a sázet na pokles páru do konce týdne. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a ignorovat hodnoty indikátoru MACD.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 7. června (seance v USA)

07.06.2024 Během dne nedošlo k žádnému z testů úrovní, které jsem popsal dříve. Hlavním důvodem byla především slabá volatilita před zveřejněním klíčových statistik z USA. Na pořadu dne je série zpráv o změnách počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor za květen, míře nezaměstnanosti a změnách průměrného hodinového výdělku. Pokles počtu nových pracovních míst a výrazné zpomalení růstu mezd povede k poklesu dolaru a prudkému posílení eura. Pokud se stane opak, lze do konce týdne bez obav nakupovat dolar a sázet na pokles tohoto páru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost údajům ukazatele MACD.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejších obchodů na forexu.

07.06.2024 Cena 155,86 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což v závěru dne omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem dolar neprodával. Pár dnes během asijské seance pokračoval v poklesu. Těžko to lze přičítat poměrně rozporuplným statistikám o změnách objemu výdajů japonských domácností a indexu předstihových ekonomických indikátorů, takže to vypadá spíš na rozmísťování pozic před dnes očekávanými důležitými údaji o americkém trhu práce. O tom ale budeme podrobněji mluvit v odpolední prognóze. Zatím budu hledat vhodné vstupní body pro nákupní scénář č. 2 a přitom počítat s obratem trhu a návratem poptávky po poměrně levném americkém dolaru. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejších transakcí na forexu.

07.06.2024 Cena 1,0885 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup eura. Pár se ve výsledku posunul o zhruba 10 bodů nahoru, nic víc. Reakce na rozhodnutí Evropské centrální banky snížit úrokové sazby byla velmi slabá, a tak se ve druhé polovině dne nerozvinul uptrend. Dnes se veškerá pozornost upne na zprávy o změnách průmyslové produkce v Německu, obchodní bilanci Německa a Francie, změnách HDP v eurozóně a změnách úrovně zaměstnanosti v eurozóně. Jen velmi dobré ukazatele, zvlášť pokud jde o tempo růstu evropské ekonomiky, zachrání euro před novým výprodejem, který už nějakou dobu hrozí. Nezapomeňte také, že nás čekají důležité statistiky z USA, takže nemusí dojít k vůbec žádnému pohybu. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 6. června (seance v USA)

07.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2785 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což nám na pozadí nedostatku statistických údajů z Velké Británie umožnilo počítat s realizací scénáře č. 1 pro prodej libry. V době psaní tohoto článku se pár propadl o zhruba 15 bodů, což byl jeho konec. Zda bude libra po rozhodnutí ECB následovat euro, je poměrně složitá otázka, ale je to pravděpodobné. Proto je nutné věnovat zvýšenou pozornost projevu prezidentky ECB Christine Lagarde. Čekají nás také údaje o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech a bilance zahraničního obchodu. Přesto je nepravděpodobné, že by dokázaly výrazněji ovlivnit náladu na trhu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 6. června (americká seance)

07.06.2024 Cena 156,38 byla otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula a dosáhl včerejších maxim, což ukazuje na jeho stav překoupení. Díky tomu bylo možné vstoupit na trh za účelem prodeje dolaru, což vedlo k poklesu páru o více než 40 bodů. Teď je třeba veškerou pozornost upnout na týdenní údaje o počtu prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech a na bilanci zahraničního obchodu. Dobré indikátory jsou důvodem k nákupu dolaru a opětovnému prodeji jenu, zatímco slabé statistiky mohou vážným způsobem ovlivnit vyhlídky páru na růst. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začátečníky 6. června (americká seance)

06.06.2024 Cena 1,0870 byla otestována v době, kdy už se indikátor MACD výrazně pohyboval pod úrovní nula, což omezuje další potenciál páru klesat – zejména před důležitým rozhodnutím Evropské centrální banky o úrokových sazbách. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. V druhé polovině dne očekávám prudký a jednosměrný pohyb, takže budu jednat po průrazu úrovní a indikátor MACD budu ignorovat. Kromě rozhodnutí ECB byly v USA zveřejněny také prvotní žádosti o podporu v nezaměstnanosti a údaje o obchodní bilanci, které by mohly trh ovlivnit. Ale dnes ne. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat podle scénáře č. 1.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 6. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

06.06.2024 K testu ceny 155,94 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro prodej dolaru. Transakce však byla ztrátová, protože k pohybu směrem dolů nikdy nedošlo. Silné statistiky o aktivitě v americkém sektoru služeb vedly k dalšímu posílení páru. Dnes již proběhl prodej třicetiletých japonských dluhopisů, což nemělo na náladu na trhu vliv. Pár bude pokračovat v růstu a probíhající korekce budou dalším důvodem k nákupu dolaru za atraktivnější ceny. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy na 6. června pro začínající obchodníky. Přehled včerejších obchodů na forexu.

06.06.2024 Cenová hladina 1,2782 byla otestována, když indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což vypadalo jako vhodná příležitost k nákupu libry. Tlak na pár se bohužel po růstu o 10 bodů vrátil. V polovině americké seance se odehrál podobný příběh s hladinou 1,2762. Test v době, kdy MACD začal klesat od nuly, spolu se silnými údaji z USA splňoval požadavky ideálního scénáře k prodeji. Bohužel ale nikdy nevyústil ve výraznější pohyb směrem dolů. Včerejší údaje o indexu PMI pro britský sektor služeb a o kompozitním indexu PMI pomohly držet poptávku po britské libře a ponechat jí šanci na pokračování vzestupného trendu. Dnes se žádné statistiky za Spojené království neočekávají, takže se bude sledovat vývoj v eurozóně a spoléhat na reakci trhu a poptávku po rizikových aktivech po zasedání ECB, které mohou britskou libru táhnout s sebou. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 6. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

06.06.2024 K testu ceny 1,0879 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo růstový potenciál páru. Z toho důvodu jsem nenakupoval a nemýlil jsem se. Pár vzrostl pouze o zhruba 10 bodů a poté se zastavil. Včerejší údaje PMI pro sektor služeb eurozóny a kompozitní index byly zklamáním, což vedlo k poklesu páru. Podobné, ale silné zprávy z USA byly důvodem, proč euro během americké seance nepokračovalo v růstu. Dnes se však veškerá pozornost bude soustředit na rozhodnutí ECB o hlavní úrokové sazbě, která bude s 99,99% jistotou snížena o čtvrt procentního bodu, a také na zprávu o měnové politice a tiskovou konferenci prezidentky ECB Christine Lagarde. Pokud se ukáže, že nedávný růst inflace členy ECB vyděsil, euro bude pravděpodobně pokračovat v růstu, protože snížení sazeb bude v nejbližší době mimo hru. Pokud trh překvapí holubičí postoj regulátora, poklesu EUR/USD pravděpodobně nic nezabrání. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 5. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování ceny 156,60 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru a dosáhl denních maxim, což naznačuje jeho překoupenost. To nám umožnilo vstoupit do trhu s cílem prodat dolar, ale jak jsem upozorňoval ve své dopolední předpovědi, k výraznějšímu pohybu směrem dolů nikdy nedošlo. Odpoledne se očekává zveřejnění řady údajů, které mohou americkému dolaru jak uškodit, tak ho podpořit. V případě dobrých údajů o změnách počtu zaměstnanců od ADP, indexu podnikatelské aktivity ISM v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI je možné vsadit na další růst USD/JPY v rámci pokračování dopoledního trendu. Špatná čísla vrátí na pár tlak, což povede k poměrně výrazné korekci v rámci dne, čehož budou chtít co nejdříve využít také kupující dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 5. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,0871 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. V době psaní tohoto článku se pár posunul dolů o zhruba 10 bodů, čímž si zachoval dobrou šanci na další pokles. Různorodé statistiky o aktivitě v sektoru služeb v zemích eurozóny poškodily růstový potenciál rizikových aktiv a zabránily kupujícím v opětovném vstupu do trhu. Veškerá pozornost se bude upínat k další várce údajů z amerického trhu práce a podobných zpráv o aktivitě. Očekávané údaje zahrnují změny zaměstnanosti ADP, index podnikatelské aktivity v sektoru služeb ISM a kompozitní index PMI. Silné údaje budou euro dále posouvat a umožní prodávajícím získat zpět včerejší ztráty. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 5. června (americká seance)

05.06.2024 V první polovině dne nebyly uvedené úrovně otestovány. Obchodníci ignorovali vcelku normální statistiky o aktivitě v britském sektoru služeb a místo toho se zaměřili na nadcházející podobné zprávy z USA. Očekávané údaje zahrnují změny zaměstnanosti od ADP, index podnikatelské aktivity v sektoru služeb ISM a kompozitní PMI. Silné údaje budou libru tlačit dolů, zatímco slabé statistiky pravděpodobně oživí touhu po nákupu libry a prodlouží uptrend po delší sestupné korekci. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénáře č. 1 a č. 2.
img

Google a jeho potenciál růstu v roce 2024

05.06.2024 Google, součást skupiny Alphabet, stále potvrzuje svou dominantní pozici na trhu vyhledávačů a investoři mají důvod být optimističtí. S výrazným růstem akcií a strategickými investicemi do obnovitelné energie ve Finsku, Alphabet vykazuje silný růstový potenciál. V tomto článku se podíváme na současný stav a budoucí výhled pro tohoto technologického giganta, analyzujeme klíčové faktory ovlivňující její úspěch a posoudíme, jaké kroky Alphabet podniká, aby si udržel své vedoucí postavení na trhu.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 5. června

05.06.2024 Cena 154,68 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál páru USD/JPY klesat. USA včera opět zveřejnily neuspokojivé údaje, které vyvinuly tlak na dolar. V dnešní asijské seanci byl ale dolar žádaný. Navzdory poměrně dobré zprávě o japonských mzdách se na trh vrátili kupci, kteří využili atraktivních cen a výrazného poklesu páru, který jsme pozorovali v průběhu týdne. Rád bych upozornil, že pokles může být rychle vykoupen, takže i když pár oživí, buďte na short pozicích velmi opatrní. Býčímu potenciálu páru by momentálně mohly vážně uškodit jen výrazně slabé údaje z USA. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 5. června pro začátečníky

05.06.2024 K otestování ceny 1,2748 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru GBP/USD k poklesu. Vzhledem k tomu, že libra výrazně klesla z otevírací úrovně dne, jakož i k přeprodanému stavu a následnému zotavení ukazatele MACD během testování ceny, jsem se rozhodl libru nakoupit v očekávání býčí korekce do konce dne a měl jsem pravdu. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Test ceny 1,2770 během americké seance se shodoval s počátkem pohybu ukazatele MACD směrem vzhůru od nuly, což rovněž přineslo zisk ve výši dalších 20 pipsů. Slabé údaje z amerického trhu práce byly hlavním důvodem, proč pár ve druhé polovině dne zaznamenal silnou korekci směrem vzhůru.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 5. června

05.06.2024 Cena 1,0876 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl jednotnou měnu nenakupovat. A udělal jsem dobře. Pár vystoupal asi o 10 pipů a pak s růstem přestal. Včerejší německé zprávy o nezaměstnanosti zklamaly, a pár v důsledku toho v první polovině dne klesl. Slabé údaje z USA ale ke konci dne vrátily poptávku po euru. Situace pro riziková aktiva by se dnes po zveřejnění indexu PMI ve službách v zemích eurozóny a kompozitního indexu, který zahrnuje slabou výrobní aktivitu, mohla vyvíjet špatně. Slabé údaje budou před zítřejším zasedáním Evropské centrální banky vyvíjet tlak na euro. Index cen výrobců v eurozóně dnes nemusí zaujmout investory. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy ze dne 4. června pro začínající obchodníky (americká seance)

05.06.2024 Cena 1,2768 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem libru neprodával. Ve druhé polovině dne bude zveřejněno mnoho statistických údajů z USA, které by mohly vést k výrazným pohybům, byť nejspíš ne ve prospěch libry. Očekávané údaje zahrnují počet nových pracovních míst a fluktuaci pracovních sil od Úřadu pro statistiku práce a změny v amerických továrních objednávkách. Silné údaje budou tlačit pár GBP/USD ještě víc dolů a umožní prodejcům vyrovnat všechny včerejší ztráty. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 4. června (seance v USA)

05.06.2024 The first test of the price at 1.0845 occurred when the MACD indicator had moved significantly below the zero mark, which, in my opinion, limited the pair's further downward potential and provided a chance for implementing buying scenario #2. A short time later, there was another test of 1.0845, and at that moment, the MACD was already recovering from the oversold area. Unfortunately, I did not see a rebound in the euro, and I decided to exit the market with minimal losses. In the second half of the day, there will be a lot of US statistics, but all of it is secondary in nature, so it is likely that pressure on the euro will remain. Expected data includes job openings and labor turnover from the Bureau of Labor Statistics and changes in US factory orders. Strong figures will push the euro down even further, allowing sellers to recover all of yesterday's losses. Regarding the intraday strategy, I plan to act based on the implementation of scenarios #1 and #2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 4. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování ceny 155,19 došlo ve chvíli, když ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem dolar neprodával, ale poté se pár vydal celkem výrazně směrem dolů. Odpoledne se dočkáme mnoha statistik ze Spojených států, ale všechny jsou druhořadé, takže dolaru příliš nepomohou. Očekávají se údaje o počtu volných pracovních míst a fluktuaci pracovních sil od Úřadu pro statistiku práce, změny objemu výrobních zakázek ve Spojených státech a index ekonomického optimismu od RCM/TIPP. Slabé ukazatele budou dále tlačit dolar dolů, což umožní aktualizaci nových týdenních minim. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 4. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se postupně vrací

04.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0883 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Proražení a reverzní test této oblasti byly signálem k prodeji, což v době psaní tohoto článku vedlo k poklesu o 10 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 4. června. Přehled včerejších obchodů na forexu.

04.06.2024 Cena 156,64 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat. Ačkoli údaje z USA přinesly zklamání, které jistě vyvolalo pokles páru, na trh jsem nevstoupil, protože to bylo proti mému obchodnímu systému. Pár během asijské seance dál klesal navzdory slabým statistikám o změně měnové báze Japonska. Je jasné, že slabost dolaru je patrná na mnoha obchodních instrumentech včetně páru s japonským jenem. Je ale třeba si uvědomit, že čím níž pár USD/JPY klesne, tím atraktivněji dané úrovně vypadají pro nákup a pokračování uptrendu. Proto buďte při prodeji opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 4. června. Přehled včerejších obchodů na forexu.

04.06.2024 Poprvé byla cena 1,0849 otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru. Krátce nato byla zmíněná cena otestována znovu, když byl indikátor MACD v překoupené oblasti, což spustilo prodejní scénář č. 2. Údaje z USA bohužel silně zklamaly, protože výrobní aktivita klesla mnohem víc, než ekonomové předpovídali. Výsledkem nebyl pokles, ale růst páru, který vedl k obchodní ztrátě. Dnes je důležitý přehled údajů o změně počtu nezaměstnaných v Německu za duben letošního roku a o míře nezaměstnanosti. Špatné údaje budou důvodem k prodeji eura, čehož by kupci mohli ochotně využít k prodloužení včerejšího uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 4. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

04.06.2024 K prvnímu testu ceny 1,2729 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Krátce poté došlo k dalšímu otestování této ceny, když se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což odstartovalo prodejní scénář (č. 2). Bohužel údaje z USA byly velkým zklamáním, což vedlo k poklesu páru a následné ztrátě obchodu. Dnes nebudou zveřejněny žádné statistiky ze Spojeného království, a tak je možné, že se prodávající v první polovině dne pokusí na trh vrátit a využijí relativně drahé britské libry. Pokud v první polovině dne nedojde k výraznějšímu výprodeji, můžeme během americké seance očekávat další vývoj vzestupného trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD a GBP/USD: technická analýza 3. června

03.06.2024 Květen skončil býčí tendencí na páru EUR/USD, ale na měsíční svíčce je těžké podpořit růstový potenciál, protože mu momentálně brání fakt, že pár je v nejisté oblasti. Pokud se zároveň podíváme na nižší časové rámce, i zde grafy ukazují nejistotu a konsolidaci v nejbližších oblastech. V týdenním a denním časovém rámci pár aktuálně čelí clusteru rezistencí 1,0863 – 1,0871 – 1,0885, které shora omezují oblast konsolidace. Pokud cena tyto úrovně rezistence překoná, upnou býci pozornost k odstranění týdenního kříže smrti Ichimoku (1,0934). Spodní hranice zóny jsou tvořeny clusterem supportů kolem 1,0817–1,0795; jejich překonání a jistá konsolidace pod touto úrovní přinese vyhlídky na medvědí pohyb.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. června pro začátečníky

03.06.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál poklesu páru USD/JPY. Přestože byly údaje z USA pro trh zklamáním, což na pár vyvíjelo tlak, rozhodl jsem se do trhu nevstupovat. Jak můžete vidět v grafu, rozhodl jsem se správně, jelikož pár nevykázal výrazný pokles. Japonsko dnes zveřejnilo slabé zprávy o kapitálových výdajích a výrobním indexu PMI, které dopadly pod odhady ekonomů. Ukazatel však zůstal nad hranicí 50 bodů, která naznačuje trvalý růst. Nejoptimálnější příležitost k nákupu by se mohla naskytnout při propadech s dalším pokračováním růstového trendu. Čím níže pár klesne, tím atraktivnější bude pro dolarové býky. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 3. června

03.06.2024 Cena 1,2729 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup libry. V důsledku toho pár GBP/USD vzrostl o více než 35 pipů. Zpráva o úvěrech ve Spojeném království v pátek ráno výrazně neovlivnila směr páru, ale zprávy z USA spustily nové long pozice a pomohly rozvinout uptrend, kterého jsem využil a který vyústil v dobrý výše zmíněný vstupní bod. Dnes budou zveřejněny údaje o výrobním indexu PMI ve Spojeném království. Pokud překonají odhady ekonomů, mohou obchodníci dál sázet na růst libry, protože na začátku týdne prostě nejsou důvody k prodeji v krátkodobém horizontu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. června pro začátečníky

03.06.2024 K otestování ceny 1,0871 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD k růstu, přestože makrodata, která mohla euro podpořit, se ukázala jako poměrně dobrá. Z toho důvodu jsem se rozhodl jednotnou evropskou měnu nenakupovat. Bohužel jsem se nedočkal ani druhého testu úrovně 1,0871 pro realizaci prodejního scénáře. Index spotřebitelských cen v eurozóně v první polovině dne euro podpořil a prudký pokles amerických příjmů a výdajů ho posunul ještě výše. Kupující však denní maxima neudrželi, protože obchodníci začali vybírat zisky.
img

EUR/USD: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 31. května (americká seance)

03.06.2024 Cena 1,0825 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup. V důsledku toho pár plynule vystoupal o více než 30 bodů bez sebemenší korekce. Druhou polovinu dne mohou diktovat prodejci eura, protože se očekávají důležité údaje týkající se americké inflace. Hlavní index výdajů na osobní spotřebu – Fedem preferovaný ukazatel inflace – může vykázat růst, což povede k prudkému poklesu eura a posílení amerického dolaru. Za pozornost stojí také údaje o změnách úrovně příjmů obyvatelstva, změnách úrovně výdajů obyvatelstva a chicagský index PMI. Dobré ukazatele jsou důvodem k patřičnému prodeji eura na konci měsíce. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 31. května (americká seance)

03.06.2024 Cena 157,03 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně stoupal od úrovně nula, což omezilo růstový potenciál páru. Růst se sice ve výsledku objevil, ale mohl být silnější. Odpoledne se může všechno rychle změnit, protože se očekávají poměrně důležité údaje ze Spojených států. Hlavními ukazateli jsou výdaje na osobní spotřebu, změny v úrovni příjmů obyvatelstva, změny v úrovni výdajů domácností a chicagský index PMI. Všechny mají silný vliv na devizový trh. Jejich pokles znamená pokles páru USD/JPY, zatímco slušný růst pár posílí a dá mu příležitost vrátit se k týdennímu maximu. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Kofola: Růst také vzhledem k nedávným akvizicím

31.05.2024 Hospodaření Kofoly bude již v prvním čtvrtletí zahrnovat nedávné akvizice. Podle předběžných informací, by tržby za 1Q24 měly být meziročně vyšší o 14 %. V našich projekcích čekáme růst zisku EBITDA o +16,2 % y/y na 253 mil. CZK. Čekáme informace o hospodaření nedávných akvizic. Předpokládáme, že vedení Kofoly také potvrdí své celoroční cíle.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 31. května

31.05.2024 Cena 156,95 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o pouhých 10 pipů a pak se znovu dostal pod tlak. Dolar se propadl v důsledku amerických údajů. Ačkoli obchodníci tento okamžik využili, je příliš brzy na slova o tom, že trh ovládají býci. Dnešní údaje o indexu spotřebitelských cen v Tokiu a míře nezaměstnanosti v Japonsku odpovídaly prognózám ekonomů, zatímco zpráva o maloobchodních tržbách jejich očekávání překonala. Toto by teoreticky mohlo jenu během evropské seance poskytnout podporu. Čím níž ale dolar klesá, tím atraktivnější je pro býky, takže s prodejem páru na současných úrovních buďte opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 31. května pro začátečníky

31.05.2024 K otestování ceny 1,2723 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál páru GBP/USD k růstu – nebo alespoň mně to tak připadalo. Z toho důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat. Krátce poté došlo k dalšímu otestování ceny 1,2723, zatímco se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což mi poskytlo příležitost realizovat druhý scénář pro prodej. Jak však vidíte, pár neklesl, což vedlo ke ztrátě.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 31. května

31.05.2024 Cena 1,0825 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup eura. Pár EUR/USD ve výsledku vzrostl o 20 pipů. Včerejší index spotřebitelských cen ve Španělsku a zpráva o nezaměstnanosti v eurozóně pomohly euru v dopoledních hodinách znovu získat půdu pod nohama. A dále, vcelku neuspokojivé údaje o americké ekonomice, jejíž růst nebyl tak silný, jak se původně odhadovalo, zesílily tlak na dolar. Euro proto prudce stouplo.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 30. května (seance v USA)

31.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,0806 došlo zároveň s výrazným pohybem ukazatele MACD nad nulu, což omezilo potenciál dalšího pohybu páru směrem vzhůru, zejména v rámci klesajícího trendu pozorovaného v předchozím dni. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval. Neobdržel jsem ani žádné jiné signály ke vstupu. Statistiky ze Španělska a eurozóny byly podle očekávání ignorovány, ale čeká nás mnoho nových a zajímavých informací z USA. Očekáváme údaje o změně HDP za čtvrtletí, jádrový index výdajů na osobní spotřebu, cenový index HDP, týdenní nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci se zbožím. Také se budeme muset seznámit s údaji o nevyřízených prodejích domů z USA. Slabé údaje budou pravděpodobně tlačit euro vzhůru, které tak aktualizuje své včerejší maximum. Silné údaje naopak vrátí tlak na tento pár. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 30. května (americká seance)

31.05.2024 Cenová úroveň 156,58 byla otestována ve chvíli, kdy pár výrazně klesl a indikátor MACD byl v přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup s nadějí na oživení dolaru v rámci pokračování býčího trendu. To se také stalo a pár potom vzrostl o zhruba 40 bodů. Spojené státy čeká mnoho statistických údajů, takže v případě dobrých indikátorů se budou dolary stále nakupovat. Očekávají se údaje o změně HDP za první čtvrtletí letošního roku, které dopadlo mnohem hůř než čtvrté čtvrtletí loňského roku. Čekají se také údaje o týdenním počtu prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, bilanci zahraničního obchodu se zbožím a objemu čekajících prodejů domů ve Spojených státech. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 30. května (americká seance)

31.05.2024 Cenová hladina 1,2704 byla poprvé otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru. Krátce nato byla cena 1,2704 otestována znovu, a to v době, kdy indikátor MACD klesal z překoupené oblasti, což byla situace vhodná k realizaci scénáře č. 2 pro prodej. Bohužel ale zatím nedošlo k výraznějšímu poklesu páru. Odpoledne se očekávají údaje o změně HDP za dané čtvrtletí, hlavní index osobních spotřebitelských výdajů, cenový index HDP, týdenní počet prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a bilance zahraničního obchodu se zbožím. Silné údaje vrátí tlak na pár a slabé budou libru tlačit za denní maximum. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 30. května

30.05.2024 Cena 157,37 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 40 pipů. Včerejší indikátor spotřebitelské důvěry v Japonsku, který dopadl hůř, než ekonomové předpovídali, vyvinul tlak na japonský jen, který zesílil v druhé polovině dne po sérii projevů představitelů Federálního rezervního systému, protože Spojené státy zveřejnily průměrné údaje. Dnes je dolar pod tlakem, protože později během dne budou zveřejněny důležité údaje o americké ekonomice, které rozebereme později. V první polovině dne bude nejlepší jednat v rámci kanálu a využívat nákupních příležitostí při poklesu. Čím níž bude dolar před údaji z USA, tím větší je šance na dobrou reakci trhu ze strany býků po zveřejnění zpráv. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 30. května

30.05.2024 Cena 1,0836 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej eura. Pár EUR/USD se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Včerejší německé údaje o spotřebitelské důvěře a indexu spotřebitelských cen vyvíjely tlak na euro a komentáře představitelů Federálního rezervního systému týkající se vyhlídek americké inflace jen zvýšily tlak na riziková aktiva a tlačily pár ještě níž. Dnes budou zveřejněny zprávy o španělském indexu spotřebitelských cen a míře nezaměstnanosti v eurozóně. Slabé výsledky zvýší tlak na euro, což pomůže korekčnímu pohybu v závěru měsíce. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 30. května

30.05.2024 The price test of 1.2732 occurred at a time when the MACD indicator sharply fell from the zero mark, which limited the GBP/USD pair's potential to fall. For this reason, I decided not to sell the pound. After a short period of time, there was another price test of 1.2732 at the moment when the MACD indicator was in the oversold area, which provided an opportunity to implement the second buy scenario. However, as you can see, the price did not rise further along the trend, which resulted in losses. Today, in the absence of UK data, there is a good chance of continuing the downward trend. Buyers, especially at the end of the month and at the current highs, have nothing to hold on to, which is bad for the pound and its prospects. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 29. května (seance v USA)

30.05.2024 K testům úrovní, které jsem označil, v první polovině dne nedošlo. Údaje z Japonska vyvíjely během asijského obchodování tlak na kurz jenu, ale k výraznějšímu pohybu směrem vzhůru v rámci vývoje trendu nedošlo. Co se týče americké seance, čekají nás údaje o výrobním indexu Fed-Richmond a zveřejnění tzv. "Béžové knihy". Údaje pravděpodobně nebudou mít na volatilitu velký vliv, takže se nedivme, pokud odpoledne také proběhne v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 29. května (seance v USA)

30.05.2024 K otestování ceny 1,0843 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což se v rámci korekce směrem dolů jevilo jako výborný vstupní bod pro prodej eura v rámci pokračování trendu. Bohužel, jak je vidět v grafu, k výraznějšímu poklesu páru nikdy nedošlo. Odpoledne očekáváme zveřejnění údajů o inflaci v Německu, ke kterým se přidají zprávy ze Spojených států. Očekává se zveřejnění údajů o výrobním indexu Fed-Richmond a zveřejnění ekonomického přehledu Fedu podle regionů, tedy tzv. "Béžová kniha". Tato statistika je druhořadá, takže očekávám, že k pohybu dojde ihned po zveřejnění německého indexu spotřebitelských cen, který určí směr páru na odpoledne. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 29. května (americká seance)

30.05.2024 K testům úrovní, které jsem naznačil, v první polovině dne nedošlo. Důvodem byl nedostatek důležitých statistických údajů za Spojené království, který vedl k nízké volatilitě trhu a nízkému objemu obchodování. Odpoledne se situace může změnit, i když pravděpodobné to není. Očekávají se údaje o výrobním indexu Fed-Richmond a zpráva s ekonomickým přehledem Fedu podle regionů "Béžová kniha". To vše je velmi zajímavé, ale směr trhu to ovlivňuje jen málo. Tlak na libru tudíž může jen zesilovat, protože jak ukázala první polovina dne, lidí, kteří jsou ochotni nakupovat, je méně. Silné údaje z USA budou dalším důvodem k prodeji libry a nákupu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 29. května

29.05.2024 K otestování ceny 156,64 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, kde se již delší dobu drží a začíná se zotavit z přeprodané oblasti. V rámci rostoucího trendu se tak naskytla výborná příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Výsledkem byl růst měnového páru USD/JPY o 40 pipsů. Obchodníci včera ignorovali údaje o indexu cen podnikových služeb v Japonsku, na rozdíl od dnešního indexu spotřebitelské důvěry v Japonsku, který dopadl hůře, než předpovídali ekonomové. Obchodníci reagovali prodejem jenu, což znamená, že mají šanci rozvinout býčí trh na americkém dolaru. Vzhledem k absenci významných údajů v dnešní americké seanci nebudou dolaroví býci čelit žádným překážkám pro rozvoj růstového trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 29. května

29.05.2024 K otestování ceny 1,2736 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat a udělal jsem dobře. Krátce nato další test ceny 1,2790, s indikátorem MACD v překoupené oblasti, poskytl příležitost k realizaci prodejního scénáře č. 2. Pár se ve výsledku propadl o téměř 30 pipů. Dnes je vzhledem k absenci údajů ze Spojeného království mnohem obtížnější pokračovat v růstovém trendu a otestovat měsíční maximum. Z tohoto důvodu je lepší být opatrný, využít poklesů a zaměřit se na scénář č. 2, na který budu spoléhat v intradenní strategii.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 28. května (US Session)

29.05.2024 Včera nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil v první polovině dne. Důvodem byl nedostatek důležitých statistických údajů za Spojené království, což vedlo k nízké volatilitě trhu a nízkému objemu obchodování. Ve druhé polovině dne se situace může změnit, protože se očekává zveřejnění poměrně zajímavých ukazatelů: ukazatel spotřebitelské důvěry a změna indexu cen bydlení ve 20 největších amerických městech od S&P/Case-Shiller mohou vést k výraznému výprodeji amerického dolaru, a k tomu je potřeba pouze to, aby ukazatele dopadly hůře, než předpovídají ekonomové. Pokud spotřebitelská důvěra konečně poprvé v tomto roce vzroste, může se tlak na britskou libru vrátit. Na dnešních ukazatelích tedy hodně záleží. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 28. května (americká seance)

29.05.2024 K testům úrovní, které jsem naznačil v první polovině dne, nedošlo. Důvodem byla absence důležitých statistik o eurozóně a nízká volatilita trhu doprovázená slabým objemem obchodů. Odpoledne se situace může změnit, protože se čekají poměrně zajímavé indikátory týkající se americké ekonomiky. Očekává se indikátor spotřebitelské důvěry ve Spojených státech za květen letošního roku, jehož údaje mají být velmi depresivní. Ekonomové sázejí na další pokles indikátoru, a to už pátý měsíc. Jelikož Fed zatím nehodlá plnit sliby, že sníží úrokové sazby, zůstane dynamika pravděpodobně klesající, což může vyvolat tlak na dolar a dodat důvěru kupcům evropské měny. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 28. května pro začínající obchodníky

28.05.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu a vracel se zpět z překoupené oblasti. Z toho důvodu jsem se rozhodl nečekat na další test, abych mohl uskutečnit druhý scénář pro prodej, a okamžitě jsem na dolaru otevřel krátké pozice. V době psaní tohoto článku se pár USD/JPY propadl o více než 10 pipsů a tlak se zvyšoval. Výrazný pokles však můžeme očekávat až po zveřejnění velmi slabých údajů, které naznačí pokles spotřebitelské důvěry v USA, protože by to svědčilo o poklesu důvěry Američanů v ekonomiku a její vyhlídky. Vzhledem k chování představitelů Federálního rezervního systému a jejich prohlášením o zachování vysokých úrokových sazeb je nepravděpodobné, že bychom se od indexu mohli dočkat dobrých výsledků, a to zvýší tlak na USD/JPY. Tlak na pár budou vyvíjet i slabé údaje o změnách indexu cen domů ve 20 městech S&P/Case-Shiller. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

28.05.2024 Cena 156,76 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula a poměrně dlouho oživoval z přeprodané oblasti, což v rámci uptrendu poskytlo skvělou příležitost k realizaci nákupního scénáře č. 2. Pár ve výsledku vzrostl o 20 bodů. Dnešní údaje o indexu cen služeb v japonských korporacích měly být řešeny, i když byly hodnoty mnohem lepší, než ekonomové předpovídali. Dolar, jehož cena vůči jenu výrazně klesla, je opět žádaný, a čím déle se bude obchodovat do strany, tím větší bude šance na nový skok nahoru a aktualizaci ročních maxim. Toto všechno se ale může stát až dnes odpoledne po zveřejnění důležitých statistik ze Spojených států. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

28.05.2024 Test ceny 1,0853 se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej eura. Jak ale vidíte v grafu, na výraznější pokles nedošlo. Po pohybu dolů o 10 bodů se poptávka po páru vrátila. Absence statistických údajů ze Spojených států umožnila kupcům rizikových aktiv držet trh pod kontrolou, když údaje z Německa a indexy IFO mírně zklamaly. Ráno bude zveřejněn jen německý index velkoobchodních cen, který bude hrát malou roli při určování směru páru. Z tohoto důvodu může tlak na euro mírně zesílit, takže si budeme moci ověřit, jestli se včera našli kupci, a to ještě před důležitými údaji z USA. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí

28.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2767 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezilo další růst páru. Z toho důvodu jsem se rozhodl libru na konci dne nenakupovat. Bylo možné okamžitě realizovat scénář č. 2 pro prodej. Nedostatek údajů ze Spojených států včera vyprovokoval nákupy libry, které pokračují i nyní. Vzhledem k tomu, že čekáme pouze na zveřejnění údajů o maloobchodních tržbách od Konfederace britských průmyslníků, budou mít zákazníci ráno problémy? Pravděpodobně se budou snažit aktualizovat měsíční maximum ještě před zveřejněním důležitých údajů z USA, kterým se budeme podrobněji věnovat v odpolední prognóze. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. května (seance v USA)

28.05.2024 K prvnímu otestování hladiny 156,95 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul nad nulu, což omezilo další růstový potenciál dolaru. Po krátké době došlo k dalšímu testu 156,95 ve chvíli, kdy ukazatel MACD již klesal z překoupené oblasti, což dovolilo realizaci scénáře č. 2 pro prodej dolaru. Zatím však k výraznějšímu poklesu páru nedošlo a je nepravděpodobné, že by k němu došlo, protože v odpoledních hodinách nebyly k dispozici absolutně žádné statistiky ze Spojených států, které by kupující mohli využít. Levnější dolar si zachovává svou atraktivitu a obchodníci potřebují čas na zhodnocení situace. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. května (seance v USA)

28.05.2024 K otestování hladiny 1,0860 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru, zejména po zveřejnění smíšených statistik z Německa a indexů institutu IFO. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Druhý test úrovně 1,0860 s ukazatelem MACD v překoupené oblasti vedl k realizaci prodejního scénáře č. 2, který je v době psaní tohoto článku stále aktuální. Ve druhé polovině dne nebudou k dispozici žádné americké statistiky ani projevy členů Federálního rezervního systému. Očekávám proto, že se bude obchodovat v rámci kanálu s mírnou převahou kupujících. V případě intradenní strategie plánuji spoléhat na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 27. května (americká seance)

28.05.2024 K otestování hladiny 1,2755 došlo, když se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula, což omezilo další růst libry, takže jsem nenakupoval a zůstal jsem mimo trh. I když libra dál roste, nákup poblíž měsíčního maxima bez silných fundamentálních statistik není nejlepší rozhodnutí. Ve druhé polovině dne navíc nebudou zveřejněny žádné údaje, takže kupci libry budou možná znovu potřebovat pomoc s překonáním úrovně 1,2755. Pokud se po něm neobjeví pohyb nahoru, bude nejlepší držet se obchodování v rámci kanálu, který se vytvořil dříve během dne. Co se týká intradenní strategie, plánuji spoléhat na scénář č. 2.
img

USD/JPY: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května

27.05.2024 K otestování ceny 156,92 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál páru USD/JPY dále klesat. Z toho důvodu jsem dolar neprodával a rozhodl jsem se počkat na druhý nákupní scénář. Krátce poté došlo k opětovnému otestování této oblasti, které se shodovalo s ukazatelem MACD v přeprodané oblasti, což vygenerovalo nákupní signál a pár vzrostl o téměř 20 pipsů. Zpráva, že inflace v Japonsku klesla z 2,7 % na 2,5 %, omezila býčí potenciál páru, zatímco slabé americké údaje Michiganské univerzity vyvíjely ve druhé polovině dne na USD/JPY tlak. Dnes se pár bude obchodovat v rámci bočního kanálu, protože z USA ani Japonska nepřišly žádné zprávy, které by nepochybně ovlivnily volatilitu. Kromě toho kupující pravděpodobně využijí nižších cen po pátečním poklesu, takže je třeba to sledovat. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 27. května pro začátečníky

27.05.2024 K otestování ceny 1,2736 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se na konci týdne rozhodl libru nenakupovat a udělal jsem dobře. Nemohl jsem čekat na realizaci druhého prodejního scénáře. Slabé údaje z USA odpoledne hnaly libru dá nahoru, předtím se býkům podařilo ustát a obnovit pokles páru během evropské seance, který způsobily slabé údaje o maloobchodních tržbách ve Velké Británii. Nic dnes ráno nemůže vyvolat spike volatility, takže obchodníci zůstanou bez dat a výrazných pohybů. V této souvislosti je také možné vsadit na rozvoj uptrendu, který navzdory veškerému úsilí medvědů o opak z minulého týdne nezmizel. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května

27.05.2024 K otestování ceny 1,0856 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce vystoupal nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD dále růst. Z toho důvodu jsem se na konci týdne rozhodl euro nenakupovat a udělal jsem dobře. Zprávy z Německa byly povzbudivé, ale Spojené státy zveřejnily údaje, které byly zklamáním, protože se ukázaly být horší, než předpovídali ekonomové. To nám připomnělo, jak negativně působí vysoké úrokové sazby v USA na ekonomiku a její vyhlídky, ačkoli Federální rezervní systém na tom nevidí nic špatného.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 24. května pro začátečníky

24.05.2024 K otestování ceny 156,75 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování rostoucího trendu. Spojené státy navíc zveřejnily silné údaje o indexu PMI. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY zvýšil o více než 40 pipsů na cílovou úroveň 157,09. Obchodníci nedávné údaje o japonské ekonomice ignorovali. Včerejší dobré údaje o PMI jenu nepomohly, stejně jako dnešní zpráva o indexu spotřebitelských cen za duben. Inflace se snížila z 2,7 % na 2,5 %, ale pár USD/JPY na to nereagoval. Obchodníci by mohli čekat na reakci představitelů centrální banky, což by mohlo vést k nárůstu volatility a návratu poptávky po jenu na konci týdne. Pokud se tak nestane, mohl by USD/JPY dále růst, zejména s ohledem na další várku silných amerických dat, jejíž zveřejnění se očekává ve druhé polovině dne. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. května

24.05.2024 K otestování ceny 1,2740 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat a počkal jsem na realizaci druhého scénáře k prodeji. Krátce nato další test ceny 1,2740, s indikátorem MACD v překoupené zóně, potvrdil vstupní bod na prodej libry. Pár se ve výsledku propadl o 25 pipů. V polovině americké seance, po velmi silných údajích PMI ve výrobě a PMI ve službách v USA, cena dosáhla úrovně 1,2715, a to právě v okamžiku, kdy se MACD začal pohybovat směrem dolů od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji. V důsledku toho libra dál klesala a přinesla zisk zhruba 30 pipů.
img

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 24. května pro začátečníky

24.05.2024 K otestování ceny 1,0835 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se měnový pár EUR/USD propadl o více než 30 pipsů a dosáhl cílové úrovně 1,0806. Nakonec jsem však na konci dne po odrazu od této úrovně nenakupoval. Silné údaje o PMI ve zpracovatelském průmyslu a službách v USA vedly na konci týdne k výraznému výprodeji EUR/USD a zvýšily tlak na euro. Dnes může situace působit v neprospěch kupujících, zejména pokud se údaje o HDP Německa ukážou jako slabé. Zpomalení hospodářského růstu negativně ovlivní chuť obchodníků nakupovat euro i na současných minimech, takže s dlouhými pozicemi buďte velmi opatrní. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování dne 23. května (seance v USA) pro začínající obchodníky

24.05.2024 K otestování ceny na úrovni 156,80 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Na realizaci scénáře č. 2 pro prodej je nutné si zatím počkat. Odpoledne nás čeká zveřejnění údajů o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI v USA. Pokud údaje odhalí něco, co obchodníky potěší, bude růstový trend USD/JPY pokračovat. Kromě toho budou zveřejněny také údaje týkající se trhu práce, konkrétně týdenní zpráva o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavé bude také sledovat, jak se vyvíjí situace na americkém trhu s primárním bydlením, pokud jde o prodeje. Prudký pokles ukazatelů zkazí náladu kupujícím dolaru sázejícím na vývoj trendu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování dne 23. května (seance v USA) pro začínající obchodníky

24.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,0822 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což nám umožnilo potvrdit správný vstupní bod pro prodej eura. K poklesu páru však nikdy nedošlo, což vedlo k opětovnému zaznamenání ztrát. K nákupům na ceně 1,0833 došlo na začátku pohybu ukazatele MACD směrem vzhůru od nuly. V důsledku toho pár vzrostl o 15 bodů, a to bylo vše. Údaje o indexech PMI v eurozóně euru pomohly a nyní všichni kupující doufají v to samé. Již nyní jsou však k dispozici slabé údaje o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitním indexu PMI USA. Kromě toho jsou k dispozici také údaje týkající se trhu práce. Poměrně zajímavým ukazatelem bude počet nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který může vést k nárůstu volatility, a údaje o objemu prodejů bytů na primárním trhu. Slabé údaje budou důvodem k nákupu eura, aby pokračoval vývoj býčího trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 23. května (americká seance)

24.05.2024 K otestování ceny 1,2735 došlo ve chvíli, kdy se indikátor MACD právě začínal pohybovat nahoru od úrovně nula, což potvrdilo signál k nákupu libry, ale růst nepřišel. Údaje o britských indexech PMI zklamaly, protože růst sektoru služeb navzdory oživení aktivity ve výrobním sektoru výrazně oslabil. Odpoledne libře pomohou jen slabé údaje o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitním americkém indexu PMI. Poměrně zajímavým ukazatelem bude počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který může vést k růstu volatility, a údaje o objemu prodejů bytů na primárním trhu. Pokračovat v uptrendu umožní kupcům páru GBP/USD jen slabé údaje. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,2727 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což bylo potvrzením scénáře pro nákup libry. Výsledkem byl pohyb vzhůru o více než 20 bodů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království způsobily značný rozruch, takže pro obchodníky bylo obtížné určit další směr vývoje páru. Dnes mohou kupující těžit z dobrých zpráv o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a indexu podnikatelské aktivity ve službách ve Velké Británii. Sektor služeb je obzvláště důležitý, protože tvoří velkou část ekonomiky a zvýšení aktivity mu jistě pomůže. Špatné údaje mohou vést k silnému výprodeji libry, protože vysokou poptávku po americkém dolaru nikdo nezrušil. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 156,56 došlo, když se indikátor MACD výrazně posunul nahoru od úrovně nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem nenakupoval. Jelikož se tak stalo ke konci americké seance, nezískali jsme žádné nové body ke vstupu na trh. Včerejší pozitivní údaje o strojních zakázkách a obchodní bilanci v Japonsku byly ignorovány, ale dnešní ukazatele ekonomické aktivity v Japonsku se setkaly s posilováním jenu. Japonské indexy PMI ve výrobě a ve službách překonaly odhady ekonomů a přinesly mírnou korekci páru USD/JPY směrem dolů. Otázkou ale zůstává, jak dlouho kupci jenu vydrží, zvlášť na býčím dolarovém trhu a při tvrdém postoji Federálního rezervního systému k úrokovým sazbám. Co se týká intradenní strategie, zaměřím se spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

23.05.2024 K prvnímu otestování cenové hladiny 1,0843 došlo v době, kdy už indikátor MACD výrazně stoupal od úrovně nula, což potvrdilo scénář pro nákup libry. Pohyb nahoru činil ve výsledku více než 20 bodů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království nadělaly hluk, takže obchodníci měli při určování směru páru hodně práce. Kupci dnes mohou profitovat na dobrých zprávách o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a indexu podnikatelské aktivity ve službách ve Velké Británii. Služby jsou zvlášť důležité, protože tvoří velkou část ekonomiky a zvýšená aktivita jí určitě pomůže. Špatné údaje mohou vést k silnému výprodeji libry, protože vysoká poptávka po americkém dolaru nikam nezmizela. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Prognóza pro pár USD/JPY na 23. května 2024

23.05.2024 Pár USD/JPY se v denním grafu přiblížil téměř až k Fibonacciho hladině 61,8 % (157,00). Signální linie oscilátoru Marlin odmítá stoupat a leží ve vodorovné poloze těsně nad linií nula. Cena má potenciál dosáhnout úrovně 158,00, ale vysoce pravděpodobný je i obratu dolů ze současné úrovně pod úroveň 155,75.
img

Ranní okénko - Čtvrtek ve znamení předstihových ukazatelů ze zahraničí

23.05.2024 Dnešnímu dni bude vévodit index cen nákupních manažerů (PMI), jehož první květnové odhady vyjdou nejprve v Německu, pak v eurozóně, a nakonec i v USA a napoví, kam se ubírá zejména odvětví průmyslu. Data z Německa by neměla příliš překvapit, v případě indexu manažerů ve zpracovatelském průmyslu převládá pesimistický výhled. Předpokládáme, že by zde mohlo dojít jen k nepatrnému zvýšení z 42,5 bodů v dubnu na 42,9 bodů v květnu, stále by však tento předstihový ukazatel měl poukázat na pravděpodobný pokles německého průmyslu. Naopak odvětví služeb se daří lépe a očekáváme proto, že index mezi dubnem a květnem vzroste z 53,2 na 53,7 bodů. Kompozitní index sledující trendy napříč soukromým sektorem by tak měl být rovněž pozitivní a pohybovat se nad hranicí 50 bodů.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 22. května (seance v USA)

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 156,56 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně posunul nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Na realizaci prodejního scénáře č. 2 je ještě třeba si počkat. Odpoledne se očekává zveřejnění údajů o prodejích existujících domů v USA, přičemž slabé údaje by mohly vést ke vstupům do prodejních pozic, pokud budou splněny všechny podmínky. Důležitější bude reakce obchodníků na zápis z květnového zasedání FOMC. Jestřábí postoj Fedu by mohl pár posunout výše, zatímco smíšené názory na budoucí kroky by mohly pozici dolaru oslabit. V rámci intradenní strategie plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 22. května (seance v USA)

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,0855 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. V důsledku toho se pár propadl o více než 30 bodů. Nedostatek statistických údajů v první polovině dne a úterní vyjádření představitelů Federálního rezervního systému, která zdaleka nebyla holubičí, pravděpodobně způsobily, že se ráno vrátil tlak na riziková aktiva. Odpoledne by se pozornost měla soustředit na údaje o prodejích existujících domů v USA a na zveřejnění zápisu ze zasedání Federálního rezervního systému. Statistiky z trhu s bydlením nejsou tak důležité jako sentiment představitelů Federálního rezervního systému, který bude patrný po prostudování zápisu. Pokud většina z nich zaujme jestřábí postoj, nebuďte překvapeni, pokud se zvýší tlak na euro. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 22. května (americká seance)

23.05.2024 Kupci GBP zariskovali, ale nedokázali si udržet kontrolu nad trhem. Cenová úroveň 1,2740 byla otestována, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej libry po prudkém skoku nahoru a neúspěšné konsolidaci poblíž měsíčního maxima. V důsledku toho se pár rychle propadl na cílovou úroveň 1,2703. Údaje o inflaci ze Spojeného království byly interpretovány různě: někteří viděli dobrou ekonomickou perspektivu, ale obchodníci s měnami byli pravděpodobně zklamáni holubičím postojem Bank of England, který by mohl oslabit pozici libry vůči jestřábímu postoji Fedu. Odpoledne po zveřejnění zápisu ze zasedání americké centrální banky se tento postoj dozvíme. Nezapomeňte na údaje o prodeji existujících domů v USA, protože i ony by mohly vyvolat nárůst volatility. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 22. května. Analýza včerejších forexových transakcí

22.05.2024 K prvnímu otestování cenové hladiny 156,34 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Po krátké době došlo k druhému testu této úrovně, když se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což následně umožnilo realizovat scénář č. 2 pro prodej a způsobilo pokles páru o více než 40 bodů. Dnes už byly zveřejněny dobré údaje o změně objemu objednávek strojů a zařízení v Japonsku a bilance zahraničního obchodu. Ani to však nezastavilo vývoj vzestupného trendu dolaru, který je v páru s jenem nadále velmi žádaný. Je nepravděpodobné, že bychom v současné situaci mohli očekávat intervenci japonské centrální banky, takže je lepší obchodovat podle trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 22. května. Analýza včerejších obchodů na forexu.

22.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2709 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo scénář prodeje libry. Pohyb směrem dolů činil ve výsledku něco přes 15 bodů a to byl konec. Včerejší projev guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho na obchodníky nezapůsobil, což se o dnešním projevu říct nedá, protože politik má dnes v arzenálu údaje o inflaci za letošní duben, které nemohou než potěšit. Regulátor může díky prudkému zpomalení meziročního růstu cen jednat mírněji, což pravděpodobně oznámí dnes při parlamentním slyšení o zprávě o měnové politice Bank of England. To může vyprovokovat nové nákupy libry v rámci uptrendu, takže s prodejem dnes buďte mimořádně opatrní. Je lepší od něho zcela upustit a jednat při poklesu a případné korekci, které prodlouží růst páru GBP/USD. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 22. května. Analýza včerejších forexových transakcí

22.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,0859 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem euro neprodával. Včerejší projev prezidentky ECB Christine Lagarde poskytl rizikovým aktivům jen nepatrnou podporu. Zároveň si obchodníci vyložili komentáře představitelů Federálního rezervního systému jako důvod k nákupu amerického dolaru, i když byl jejich vliv spíše průměrný. Dnes se kromě měsíční zprávy Bundesbanky v první polovině dne nic významného neodehraje, takže pár by mohl pokračovat v obchodování v rámci bočního kanálu a udržet si dobré vyhlídky na další růst v souladu s růstovým trendem. Proto dnes budou nejvýhodnější možností nákupy při poklesu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
Související klíčová slova: Report finančních trhů | Institucionální hráči | Nový model iPhone | Dostatečné zkušenosti | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Střednědobý klouzavý průměr | Fedex Corporation | Čekací doba | Výhled 2024 | Maverick Group | Dynamický růst | Hospodářská situace | Akcie své vlastní společnosti | Akcie společnosti AMD | FCF | Zdroje dat | Rozdíly mezi ICT a SMC | Koncept Smart Money | BCPP | Kryptokomunity | Marlin | Tok kapitálu do daného trhu | Prostor k růstu | ChatGPT | Energetická situace v Evropě | Výplach | Ziskový potenciál | Dlouhé pozice | Rizika investice do Uniswapu | Analytický tým FXstreet.cz | Opětovný pokles | Války | Raiffeisen investiční společnost | Lithium | Údaje z USA | Sandbox | Vývoj | Rychlé zisky | Data z trhu práce | Pokračování růstu | Opce | Patron Go | Pokračování klesajícího trendu | Konfederace britského průmyslu | Poskytovatelé signálů | Pravidla na vstup do obchodu | Údaje MMF | Geolokační informace | Radim Dohnal | Skupina Colt | Vedoucí pracovníci | Peněžní toky | Hospodaření firmy | DPH | EUR | Analytička WOOD & Company | Spotřebitelské výdaje | InstaForex Kurz | Supportní zóny | Ilga Haubelt | Cable | ABNB | Půjčování cenných papírů | Výkyvy | Komise pro cenné papíry a burzy v USA | Oživení cen | Falešný průraz | Měnový report | OTP | Analýzy sentimentu | Dnešní obchodování | Itálie | McDonald's | Zoomo | Stoxx | Stavební produkce | Očekávání v USA | Co je Polygon? | Take Profit | Výhled akciového trhu | Vývoj ceny zlata | Slabé makro | Krize na Blízkém východě | Vývoj na akciích | Začínající obchodníci na Forexu | Očekávání | Úrokové sazby ve Spojených státech | Co je Uniswap? | Korelace | Ceny energetických komodit | Jüan | Otevřené pozice | Akcie Colt | Sledování zpráv z mainstream | Evropské centrální banky | Cena severomořské ropy | Volatilní | L.F. Investment | Blockchainové infrastruktury | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Společnost AltSignals | Novo | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Obchodování britské libry | Slábnutí inflačních tlaků | Ark | Příležitost k nákupu | Trh práce | Dopady energetické krize | Pro investory | Oživení ekonomiky | Philip Morris ČR | Crypto | Vedoucí pracovníci společností | Investice | DXY | Portfolio společnosti | AltSignals (ASI) | MACD | Potenciál | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Support | Návrat inflace | Investice do Cardana | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Akvizice | Přesnost | Den zveřejnění | Pokles cen energií | Technologie blockchain | Růst amerického dolaru | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Argos Capital | Brent | Vývoj hodnoty zlata | Zhodnocování peněz | Prognózy | Britská libra | Chování | Zajímavé zisky | Intervence | Broadcom | Šéf řecké centrální banky | Buy pozice | Klesly akcie | Experti | Samolibost | Měnový pár GBP/USD | Chytrý Honza | Binance Coin | Rekord | Raiffeisenbank | Obchodování GBP/USD | Bitcoiny | Počet nezaměstnaných v Německu | Stop-Loss | Psychické rozpoložení | Evropský index | Evropské měny | Začátky obchodní kariéry | Dění na trzích | Oslabování ropy | Úrokové sazby v USA | Uvolňování měnové politiky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Versute Investments | Akcie Walt Disney | Vhodné podmínky | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Předseda představenstva | Reality | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | Vstup do trhu | Cena bitcoinu | Současná cena | Inovativní projekt | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | CSI 300 | White & Case | Očekávání býčí | Čistý příjem | Opatrný optimismus | Lagardeová | Průměrné mzdy | Rozhodování o obchodování | Demografie | Cenné papíry | Americký akciový trh | Výnos | DeFi | Měsíční report komodit a indexů | Úspěch v investování | Měnový pár USD/JPY | IHNED | Asijské akcie | Schválení ETF | Meituan | SMA | Order block | Růst sazeb | Technický indikátor | Reddit | Investiční strategie | ESG | Exchange | Aston Martin (AML.UK) | Státní dluh | Kontrakty | Co je Chainlink? | Capitalinked.com Radim Dohnal | Cathie Woodová | Volatility portfolia | Index DXY | AI | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | JPY | 13F | Zvažované investice | Metaverse | Potenciál trhu | Sell pozice | Odhad HDP | Wonderinterest Trading Ltd | Posilování dolaru | Směřování trhu | Obchodní tipy | FTT | Wonderinterest Trading | Největší příležitosti | Podnikové objednávky | Projekce | Výrobní sektor | Zprostředkování obchodování | FTX | Růst měnového páru | Peníze | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Geely | Ukazatel | Charles Hoskinson | Ztrátová investice | Kryptoměnové ETF | Sankce na dovoz ruského zlata | Presale Metacade | Výborné vyhlídky | Peníze ovládají trh | Měnová opatření | Dosáhnout zisku | Zastropování cen energií | Coinmarketcap | Americká lehká ropa WTI | Medvědí trh | Akcie společnosti Beyond Meat | Prognóza | Služby | Technologie blockchainu | Saxo Bank | GPEF IV | Adani | Oblasti tradingu | Energetické úspory | Luxusní auta | Palladium | Představitelé ECB | Ropa WTI | Měnové zajištění | Neustálé učení se | Myšlenka Smart Money | Koncept teorie | CashFlow | Burza cenných papírů Praha | Technická analýza páru USD/JPY | Americké ekonomiky | Kapitál | Šance na pokles | Sell-off | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Akcie na vlastní účet | Discord | Dividendová politika | Cestování | Reálné ekonomiky | Schválení Bitcoin | USD | Bond | Upravený zisk | Technická analýza | Cash flow | Proražení | Růst společnosti | Výhled recesních scénářů | Chemický průmysl | Plány | Export | Na burze | JPG | Trh s nemovitostmi | Společnost Sellier & Bellot | Akcie First Solar | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Komise pro cenné papíry (SEC) | Rozhodnutí americké centrální banky | Akvizice společnosti | Warren Buffett a Charlie Munger | FedEx | Spekulovat | Regulace | Kofola | Bullish struktury | Obrovské zisky | Měnový fond | Analytici XTB | Exekuce | Tichomoří | Česká zbrojovka | Cenné kovy | WIG20 | Pověst | Pozitivní signál | Budoucí vývoj | Bed Bath & Beyond | Cenové úrovně | Úroková sazba | P.A. | Avast | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Kapitálový trh | Dovoz | Inner Circle Trader | Nasdaq Composite | Unie | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Služby pro institucionální investory | Výzkumy | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | Nikkei | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Konvergence | Vývoj měnového páru | Zasedání FOMC | Pozitivní zprávy | Velké instituce | Čínské úřady | Rekordní maxima | American Express (AXP.US) | John Williams | Tržní pohyby | First Solar | Pro tradery | CFD (Rozdílové smlouvy) | Válka na Ukrajině | Generace Z | 1 milion | Stratégové | Pokles ceny akcií | Balkánské země | Maloobchodní prodejce | Investing.com | Býčí sentiment | Vybírání zisků | Akciové indexy | Rizikovost | EUR/CZK | Zájem investorů | Myšlení | Stavebnictví v USA | MCADE | Falešné proražení | Týdenní pivot | Euforie | CO2 | Makrodata | Jestřábí postoj | Christine Lagardeová | Investoři | Portfolio | Securities and Exchange Commission | Velké objemy | Nejistoty | Fidelity | Globální ekonomiky | AMD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Graf akcií | Přidaná hodnota | Zpřísňování měnové politiky | Krátké (short) pozice | Média | CEE Equities | Bitcoin ETF | Finanční instituce | Období silného fundamentu | Grayscale | Cenový růst | Nárůst ceny | Jádrový index | Odeznívání inflace | Zisk | Bez rizika | Bias | Peso | Cash App | Prezident | Futures na S&P 500 | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Pokles cen nemovitostí | Situace na finančních trzích | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Evropské akcie | Zveřejnění zprávy | Technická analýza BTC/USD | Kurz jenu | Boom | Supporty a rezistence | VIG | Xetra | Analytické služby | Pesimismus | Směřování | Cena mědi | Hold | AXP.US | Růst německé ekonomiky | Inflační překvapení | Investiční | Výkonnost fondů | Boj s inflací | Vývoj akcií Applu | Sestupný trend | Moderna | Svět kryptoměn | Silný růst | EMEA | Americké centrální banky | PMI pro sektor | Průzkum | Tržní podíl | Kolísání cen | Akcie producentů mědi | Analýzy | Akcie v USA | Čistá energie | Slevy | Death cross | Fiskální rok | Easing | Zdravotní péče | Dlouhodobé pozice | TTF | US500 | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Invesco | Německý DAX | Tržní ceny | Patria | Nový kapitál | TRY | Analytik Purple Trading | Oblasti konsolidace | Akcie a dluhopisy | Obchodní plán | Dlouhodobé srovnání | Úrok | Spike | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Zpráva | P/E | Relativní výkon | Prémie | Představitelé Fedu | Agentura Reuters | Růst stříbra | Co je Metacade? | Česká měna | Prodej | Colt CZ | Rok 2024 | Spotřebitelský sentiment | iPhone | Bohatý | Zasedání Fedu | First Republic Bank | Tržní kapitalizace | Hrubý domácí produkt (HDP) | Technický výhled trhu | Obchodování komodit | Strojové učení | Růstové akcie | Pohled na situaci | Zdroje energie | Zvýšení úrokové sazby | Warren Buffett | Finanční ředitel | S&P | Ziskovosti společnosti | iPhone 15 | Posilování eura | Evropská data | Negativní fundament | Pokles úmrtí | Obchodování | Proč investovat do Chainlinku? | BHS Private Equity Fund | ADR | DCK Holoubkov Bohemia | GBP | Vyšší ceny | Signál k prodeji | Trojúhelníkové formace | Bitfinex | Oracle (ORCL.US) | Rekordní hodnoty | Management | Centrální banky | Fond s proměnným základním kapitálem | Kryptoaktivum | Vývoj akcií | Meta | Současný stav | XAU/USD | Zpomalení ekonomického růstu | GAAP | Růst cen ropy | Farmaceutický sektor | Výkonnost indexu | Nesměrový cenový vývoj | Prezidentka ECB | ZEW | Zprávy | Akcie v Asii | Pandemie COVID 19 | Nadšení | Rekordní prodeje | Dolary | Murray | Armageddon | Pokračování rostoucího trendu | Tokeny | Eurostat | Index STOXX Europe | Akciový analytik | Index Stoxx 600 | Zpomalující inflace | Vývoj ceny bitcoinu | Prognózy ČNB | Deflace | Uvedení společnosti na burzu | Hrubý domácí produkt | Akcie v Evropě | Ceny ropy | Růst inflace | UBS | Rizika investování | Obchodování na Wall Street | Trades | xStation | Výhled pro akcie ČEZu | Covid | Occidental Petroleum | Ceny Bitcoinu | Praha | Recyklace | Berkshire Hathaway | Další růst | Výrobce léků | Úpis akcií | Úvěrování | Bydlení | ETF na bitcoiny | Bitcoin halving | Sazby v USA | Vyhlídky | Vývoj tržeb | Investiční centrum | Santander | Tržní podmínky | CZ | NATO | Breakout na vyšší hodnoty | Investice do Polygonu | Dnešní data | ApeCoin | Analýza transakcí | Pojišťovny | Udržitelnost | České banky | Společnost Beyond Meat | Míra | PEG | Firmy | British American Tobacco | Kevin Tran Nguyen | Srovnání od finanční krize | Medvědí divergence | François Villeroy de Galhau | Pokles tržeb | Nástroj | Hedgeové fondy | Výsledky | Tlak medvědů | Corporate Governance | Fundamentální hodnota | Nio | Jednoduché tipy pro začátečníky | Uplynulý rok | Metacade (MCADE) | Kryptoanalytik | Minulá výkonnost | Zpřesněný odhad | Cena ropy WTI | Bank of America | Koruna | Co je to tedy SMC? | TIM | Finanční služby | Výrazný pokles | Pokles investic | BlackBerry | Petr Lajsek | Vyšší poptávka | Bullish price action | Financial Markets | Retracement | Zelená čísla | Kupující | Kroky centrálních bank | Akciové tituly | Eli Lilly | Francie | Předpověď | Kurz dolaru | Americký výrobce | Raiffeisen | Alternative Investments & Corporate Finance | DMA | Ripple (XRP) | Propad | OPEC+ | Jane Foleyová | Produkce mědi | Tvůrci trhu | Sazby ČNB | Telegram | Radan Hanzl | ProCent | BHS | Objem | HDP eurozóny | Údaje | Očekávání investorů | Airbnb (ABNB.US) | Výkonnost | Indický trh | Potenciál pokračujícího růstu | Obavy z recese | Co je AltSignals? | Čínské trhy | Dlouhodobé strategie | Federální rezervní systém | Magnificent Seven | Klima | Asie | Průzkumy | Akcie Volkswagen | Alibaba | Očekávání analytiků | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Investice do kryptoměn | Adani Group | Výsledky průzkumu | Tlak na USD | Postavení na trhu | Větší regulace | Spoření | US dollar | Regulátor | Investorské prezentace | Automobilky | Shortovat | Zlomový okamžik | Hlavní indexy | Digitální zlato | Sázka | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Krátkodobé strategie | Britské libry | Obchodování s akciemi | Snížit emise | CEE region | Case-Shiller | Obnovitelné zdroje energie | Posílení amerického dolaru | Studie | Výsledky společnosti | Joachim Nagel | Situace na japonském jenu | CTA | Nákup libry | Průraz | WOOD SPAC One | Index S&P 500 | Graf | Instrument | Deficit | Kolaps | Rio Tinto | Reakce trhu | Zbrojovka | Ropa Brent | Posílení libry | Omezené riziko | Přehled | Cenová hladina | Hráči na trhu | Upgrade | Sektorové alokace | Oživení americké ekonomiky | Short | Spotové ceny | Hypotéky | Současná situace | Lukáš Kovanda | Technické ukazatele | CAPEX rozpočty | Aktuální hodnoty měny | tradingeconomics.com | Korelace s technologickými akciemi | Přijetí | Obraty | Evropa | Nárůst cen ropy | Pár EUR/USD | Plyn | Česká spořitelna | SBUX.US | Omezení pohybu | USD/PLN | OPEC | Zvýšených cen vstupů | Třetí vlna | Investice do nemovitostí | Zveřejněná data | KB | Americká centrální banka | Stavebnictví | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Institucionální investor | Hospodářské oživení | Ústup inflace | Jádrový index spotřebitelských cen | Jak MCADE funguje? | Oslabení amerického dolaru | Earnings | Zpomalení inflace | Dnešní růst | Brands | High | BHS Private Equity Fond | Rostoucí trend | Zdanění mimořádných zisků | Finanční krize | Růst eura | UPS | Obchodování a investování | Technické analýzy | Urals | TIPS | Senior trader | Kousek Bytu | Euro dnes | Vstupy | Emise CO2 | Ukazatel inflace | Nejbližší support | Genesis | Sójové boby | Inflace ve Spojených státech | Kvantitativní zpřísňování | Rizika investování do AltSignals | GBPUSD | Warranty | UBS Global | Stříbro | Investiční společnost | Supportní úroveň | Instituce | High Yield | Turecko | Úvod do ICT (Inner Circle Trader) | Dogecoin | Přeprodané oblasti | Počet úmrtí | Foreign Exchange | Bank of Japan | Americké objednávky | Chamtivost | LNG | Britská měna | Burza cenných papírů | Běžný účet | Dobrá data | Vývoj ceny zlata v USD | EUR/USD a GBP/USD | Wonderinterest | Americké akcie | Index WIG20 | Náhoda | Uvolněná fiskální politika | BlackBerry (BB.US) | Obraty trendu | Těžby Bitcoinu | Drahý kov | Spot | Výrobce munice | Vývoj ceny akcií Ford | Dopad pandemie | Index CSI 300 | Výrobce sportovních vozů | Analýza BTC/USD | Rizika investování do Filecoinu | Analytické pokrytí | Divize | Pozitivní vliv | Zvýšení úrokových sazeb | Kristina Hooper | Index cen výrobců | Evropská ekonomika | Růst výnosů | Změna trendu | Snížení daní | Indikátor RSI | Valuace sektoru | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Offshore | Michael Curtis | Trh s futures | Ceny akcií Ford | Trh | Evropský plyn | Politická rizika | Investice do Metacade | Komise | Barbie | University of Michigan | Vydělávání peněz | SolarEdge Technologies | Correction | Forexové trhy | Klesající trend | Drahota | XRP | Pozornost | Výrazný růst | Lark Davis | Skupina Colt CZ Group SE | Příliv kapitálu | Fed | ABNB.US | Snížení zadlužení | Japonský HDP | Korekce | Upozornění | Nákup dolaru | Obchodování GBP | Statistics | Nové trhy | Buffett | Money management | Vývoj ekonomiky | Medtronic | Další rozvoj | Spotřeba ropy | Ceny kryptoměny | Zestátnění | Pražské burzy | Stripe | Dlouhé (long) pozice | Konkrétní akcie | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Vietnam | Globální recese | Lowe's | Dolar vůči jenu | Růst spotřebitelských cen | Rizika investování do Binance Coin | ANO | Tamas Varga | Výhled pro rok | Znalost | ORCL | Alligator | Velké banky | Společnost Alphabet | Současné tržní podmínky | Soustředění | Nejistota | Slabé výsledky | Microsoft | Trh dnes | USD/CHF | Příležitosti | Uniswap (UNI) | Sellier & Bellot | COIN | Růst tržeb | PEPSICO | Výběr akcií | Intuitive Surgical | Nová strategie | Data z USA | HDP v eurozóně | SBUX | Členové Fedu | Amundi | Commission | Spotřebitelská inflace | Defi | Hromadné akcie | Sell | Investice do Chainlinku | Long pozice | Compound | Peter Hajduček | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Mexické peso | Ekonomické problémy | Prodej dolaru | Důvěra | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Web3 | Penzijní fond | Bankovní akcie | Pohyb cen | Rizikovější aktiva | Haruhiko Kuroda | Vision Pro | Bureau of Economic Analysis | Oblast supportu | Domácnosti | Makroekonomika | Japonsko | Spotřební zboží | Celkový sentiment | Objem obchodů | CFTC | Další růst úrokových sazeb | Pokles eura | Utility | Pair trading | Intraday | Invest | Centrální banka | Andrew Bailey | Významné zprávy | Německá vláda | Zemní plyn | Tržní sentiment | Meta Platforms Inc | Německo | Index PMI | Překoupenost | Larry Ellison | Fluktuace | Plány Fedu | Fondy peněžního trhu | Twitter | Zasedání americké centrální banky | Makroekonomické ukazatele | Znalost SMC | Krach | Pozitivní zpráva | Activision | Hotovost | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Komodity zlato | Akcie Aston Martin | Rostoucí příjmy | Kovy | Burzovně obchodované fondy | C3.ai | Rumunsko | Centrum | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | CL | Obchodování na páku | Aktivní obchodování | Investiční služby | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Tržní situace | Chování centrálních bank | Pokles dolaru | Grafy | FIL | ING | SMA 200 | Pojišťovna VIG | Vice | Eva Sadovská | Startup společnosti | Erste Group | Nízká volatilita | WeWork | Úvěrové podmínky | Nákupy dolaru | Smart Money koncept | Aktivum | Investování do Etherea | Společnost XTB | Demand | Současná cena mědi | Zoom Video | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Bitcoin (BTC) | CZK | Investovat do Metacade | Reuters | Úspory | Intuit | Konjunkturální průzkum | Kov | Obchodní styl | Dluh americké vlády | Šéf nizozemské centrální banky | Denní minima | Burza v Istanbulu | Dobré zprávy | Situace | Chevron | Refinancování dluhů | Kompozitní index | Index nákupních manažerů | Státní dluhopisy | Analytici | Index US500 | Americký dolar | The Sandbox | Depozitní sazba | Vrcholy | Steen Jakobsen | Výrobní aktivita | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Etsy (ETSY.US) | Cyklické odvětví | Palo Alto | Nové zakázky | Předseda | Právo | Europe 600 | Splácení dluhu | Bureau of Labor Statistics | Radek Zalubil | Equity | Guvernér Fedu | Provozní zisk | Hlavní ekonom Saxo Bank | Utahování měnové politiky | Dluhopisy | Komodity ropa | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Důležitost indického trhu | Ripple | Credit Suisse Group AG | Investování do Filecoinu | Forexoví obchodníci | US100 | Těžební náklady | P2P | USDIDX | Traders | Tržby | Silná data | Příležitost akcie | TSLA | COT (Commitment of Traders) | Růst mezd | Insighters | Vnímání likvidity na trhu | Startup | Poptávka po LNG | HDP v USA | Adyen | SMC | Mario Centeno | Ekonomiky | Bitcoin Cash (BCH) | Intradenní obchodování | PROP Trading | Finanční systém | Rychlý růst | Prime | Cenový cíl | Nižší růst | Obchodní definice | Riziko recese | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Negativní dopad | Evropské banky | Google | Apple | Libra | Eva Miklášová | CFD | Rekordní inflace | Vinci | Open | Pokračování trendu | Dow Jones Industrial Average | MRNA.US | Index výdajů | Nakoupit akcie | Financovat | Kurz pro začátečníky | Řetězec | Fond | Investiční rozhodnutí | Hubnutí | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Moderna (MRNA.US) | Americké vlády | Nálada investorů | Hlavní akciové indexy | Německá centrální banka | AMD.US | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Federal Reserve | ECB | Nový rekord | Úroky | Refinitiv | Středoevropské burzy | Cyklické akcie | Cena | Alokace aktiv | Analytici Goldman Sachs | Půlení bitcoinu | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Kofola ČeskoSlovensko | Gemini | Silný trh | DOT | Nastavení měnové politiky | BYND | Link | Moneta | Závazek | Roční maximum | Burza Crypto.com | Klouzavý průměr SMA | Jednoduché tipy | Ceny akcií | DeFi a NFT | Údaje o indexu spotřebitelských cen | RBI | S&P500 | Epidemie | Zakázky německého průmyslu | Největší výnosy | Whitepaper | Patterny | Ceny | Kurzy | Prudký pokles | Technologie | Vysoká inflace | Speciální Report | Energetická krize | Alfred Kammer | Finální odhad | Překonání akciových maxim | ČNB | TSLA.US | Změna režimu | Zajímavé příležitosti | Krátkodobé investice | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Pokles likvidity | Ranní okénko | Hedge fondy | Investujeme | Americká firma | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Past na býky | Tipy pro obchodování | Pokles | Conseq | Robert Kiyosaki | Směřování trhů | Globální inflace | Počet žádostí o podporu | Český PX index | Vývoj akciového indexu | Konsensus | Americký trh | Chytré peníze | Take-Profit | Největší rizika | Maloobchodní tržby | Erste | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Upravený zisk EBITDA | SQ.US | Podílové fondy | Jan Vejmělek | Hedge | Fundamentální ukazatele | Měnová politika | Cenové minimum | Pokles výnosů dluhopisů | Royal Caribbean | Vybírat zisky | Vývoj akcií Applu od začátku roku | Guvernér | Platební bilance | Rabobank | Insider trading | Thajsko | Makro | Banka | Mercedes | ETF (obchodovatelné fondy) | Americká ekonomika | Snížení sazeb | Credit Suisse Group | Odpor | Dluh USA | Obchodníci s měnami | Slušné zisky | Drahé kovy | Důvěryhodnost | Evropská centrální banka | Obchodník | Portfolio manažer | Finanční prostředky | MRNA | Close | Býčí trh | PVM | COVID-19 | Tokio | Data z reálné ekonomiky | JCB | Ekonomické vyhlídky | BoE Andrew Bailey | Inflace zpomaluje | Regulátoři | Freeport-McMoRan | Indikátor | Index cen | Vládní koalice | Rizika | Paypal Holdings | Růst ceny | Finance | ISM | Index PX | Analytika | Společnost OpenAI | Daně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Pivot | Kryptoměna | Sport | Vývoj hodnoty | Konfluence | Pokles indexu | Agresivnější klesající trend | Zásoby ropy v USA | Reverzní patterny | Výzkum a vývoj | Momentum | Ekonomické údaje | Zvýšení inflace | Vývoj ceny ropy WTI | Vývoj inflace | Růst zisků | Analytik Trinity Bank | Zisky | Současné ceny | Analytik XTB | Globální trhy | Konsenzus | Zboží dlouhodobé spotřeby | Globální ekonomika | Německé podnikové objednávky | Prodávající | SPAD | Situace na trhu | TradingEconomics | Bitcoin Cash | Co je to bitcoin | Velké londýnské banky | Kryptotrh | Inflační očekávání | Starbucks | Vyšší sazby | Investování do Bitcoinu | Cena zlata | Akcie Apple | PMI ve výrobě | Obchodování podle velkých hráčů | Pullback | Tržní síly | Zvýšení ceny | Snižování rizika | Altcoin | Snížení ratingu | Alokace | Obchodníci | Uvedení na burzu | Trinity Bank | Přecenění | Breakout | Přeprodané zóny | Capital | Tamás Varga | Velké riziko | Růst cen | Oversold | Koncept chytrých peněz | Pokles akcií | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Saxo | Kryštof Míšek | RSI | Technologický Nasdaq | Zasedání Bank of England | ERA | Slušný zisk | Meme mince | Repo sazby | Dash | Poptávka | Financování | ČSÚ | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Bankovní sektor v ČR | Čína | Omezení dodávek | Investování do Apecoinu | Occidental | Americká lehká ropa | Překoupení | Růst HDP | Nákup eura | Dynamika trhu | Americké banky | Psychologie | Pivotní body | Peer-to-peer | Obchodovat | Ztráty společnosti | Czechoslovak Group | Zprávy z USA | Investiční poradenství | Masato Kanda | FRED | Volatilní trh | Sankce Evropské Unie | Akcie ve Spojeném království | Americké akciové trhy | Proč investovat do Uniswapu? | Beyond Meat (BYND.US) | Snížení rizika | Polovodičové společnosti | VŠE v Praze | Venture investic | Dividenda | Smart Money Concepts | Korekční fáze | MIFID | DAX | Růst produktivity | Obchodování na akciových trzích | Emise uhlíku | Dolarové sazby | DNO | Struktura trhu zaměřená na likviditu | Akciový trh v USA | Struktura zastropování cen | Ozbrojené složky | SolarEdge | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Medvědi | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Aliance | Posílení eura | Cena severomořské ropy Brent | S&P/Case-Shiller | Odhodlání | HAS | Palo Alto Networks | Bohumil Trampota | FinTech | WTI | Hrozba recese | Platební síť | Společnost Oracle | Revoluční přístup | Bod | Miliardy korun | Podmínky na trhu | Zpřísnění finančních podmínek | Revoluční produkty | Holubičí postoj | Kapitálové trhy | UTC | Protocol | Bohumil Pavlica | Reserve Bank of Australia | Charlie Munger | Video | HDP | Kiyosaki | ROCE | Americká měna | Problémy | Saúdská Arábie | Londýnské banky | GlassNode | OCI | Ziskovost | Obchodovatelné fondy | Bankéři | Sázet | Naše burza | Cena ropy | Hlavní akciový index | Firma | Inflace | Advanced Micro Devices | Válečná krize na Blízkém východě | Liquid | Drobní investoři | Marže | Evropský plyn TTF | Německá ekonomika | Zlato a stříbro | Polygon | Otevřít obchodní účet | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Glassnode | Fiskální politika | Devizový trh | Načasování | BOOST | Apple Watch | Vstup do obchodu | Ondřej Vičar | Metacade | Bitcoin velryby | Recenze | Alphabet | Struktura | Lot | Vedení společnosti | Zkušenosti | Ropa | Optimismus | Východní Evropa | Ether | Ekosystém | Kam tečou peníze? | Signály | PCE inflace | Tokijská burza | Spotřební daně | Ethereum (ETH) | ORCL.US | Kalendář ekonomických událostí | LOTUS | Prodejní aktivity | Cyklická recese | Akcie Alphabet | Statistiky | Pivovary | Raiffeisenbank a.s. | Stoxx 600 | Výprodej | Dluhopisové trhy | Rozhodování | Blizzard | Kurz | Market | Forexu | Kvantitativní utěsňování | Martin Klass | 256/2004 | Multi-asset | EMA | Pokles výnosů | BSV | Globalizace | Polygon (MATIC) | Fibonacciho retracement | Dolar | Růst dolaru | BH Securities | Hodnoty měny | Euro | Oracle | Naše prognóza | Medvědí scénář | Akcie podniku | Geografické regiony | Generativní AI | Yield | Aave | Fundamentální pozadí | ANZ | Obchodovat SMC | Enphase Energy | Wood & Company | Byznys | Investování do Binance Coin | Costco | Debata | Indikátor důvěry | Activision Blizzard | BTC/USD (Bitcoin) | Rostoucí společnosti | Proinflační | Statistiky z eurozóny | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Obnovení důvěry | Více volatilní | Pražský index PX | AUD | Peníze investorů | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Binance | Výnosy státních dluhopisů | Federální rezervní banky | Technické korekce | Banky a hedge fondy | Měnový stratég | Sazba Evropské centrální banky | Německá průmyslová výroba | Zpomalení růstu | Christine Lagarde | Držení tokenů | Capitalinked | Bearish | Fibo | Německý vývoz | Upisování | Prima | Kypr | Ekonomové | Rozhodnutí Bank of England | Fibonacciho úrovně | Hospodářství | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Etoro | EV | Střední podniky | EU | EBITDA | Graf komodity Ropa WTI | Obchodování s Bitcoiny | Zachování neutrality | Miliardy | USDK | Ministerstvo financí | Bollingerova pásma | Nižší ceny | Spojené státy | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Začínající investoři | Credit Suisse | Portfolia | Tesla | Dynamika růstu | Avalanche | Úrovně rezistence | Vývoz | Technická korekce | Komerční banka | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Týdenní zpráva | Úroveň rezistence | Úřad pro energetické informace | Samsung | Recese | Začínající tradeři | Vyjádření představitelů | Data společnosti | Proč investovat do Apecoinu? | SMC teorie | Sektor služeb v USA | Švýcarský frank | Báze | Růst akcií | Bank of Canada | Analýza BTC | Mercedes-Benz | Silicon Valley | Kryptoměnové velryby | xStation 5 | Britská ekonomika | Digitalizace | Akcie Applu | Výrobní index | Komentáře Fedu | Silný americký dolar | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Postranní pohyb | Inflace v Německu | Zbohatnutí | Výrobce hraček | Strategie nákupu | Spekulace | Denní graf | Guvernér BoE | Globální finanční krize | Růstový trend | Silný support | Negativní zprávy | Růst dogecoinu | Výzva | Cardano | Frank | Relativní stabilita | Retailoví obchodníci | Investiční cíle | Ekonomické teorie | Kapitálové výdaje | Balance | Co je Smart Money? | Matěj Široký | Transparentní | Pivot Pointy | Dnešní zpráva | Centrální banka USA | Definitivní obrat trendu | Oscilátor Marlin | Závislost na Číně | KPMG | Ceny energií | Americké indexy | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Obrat trendu | Uniswap | Výkon hlavních měnových párů | Japonský jen | Směr trhu | Japonský premiér | Úspěchy | NEST | Poptávka po americkém dolaru | Krypto aktiva | CySEC | Rostoucí inflace | Doporučení Koupit | Kurz bitcoinu | Očekávané události | Technologický sektor | Investice do infrastruktury | Komunita | Henry Hub | Výrazný pohyb | Plánování | Blockchain | Kanadský dolar | Purple Trading Petr Lajsek | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Společnost Microsoft | Global Wealth Management | Dopady vysokých úrokových sazeb | Ripple Labs | MATIC | Mince | Tomáš Raputa | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Ministr financí | Channel | Rostoucí ceny | Trend | TRIP | Perzistentní inflace | Adidas | Dow Jones Industrial | Důležité informace | Akciové futures | Oslabení | Chamtivost a strach | Filecoin | Vstup na trh | Kroky Fedu | Obchodní pokyny | Míra inflace | Platforma | Energetika | Manufacturing | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Diverzifikované portfolio | Zlato (XAU/USD) | Nárůst volatility | ChainLink | Nejnovější údaje o inflaci | Chuť k riziku | Průměrné hodinové mzdy | Nařízení | Silný růstový potenciál | PoW | Proces učení | SWIFT | Nemovitostní trh | Poskytování úvěrů | Schodek | Farmaceutické společnosti | BTC | Bankovní sektor | Fed index | Indexy | Altcoiny | Citi | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Odborníci | Miliarda | Vývoj 10letého výnosu amerických vládních dluhopisů | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Korporace | Průmysl | Investovat do zlata | Dostatečný kapitál | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Úroveň supportu | Investování do akcií | Marže společností | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Bankovnictví | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Scotiabank | Genesis Capital Equity | Pohonné hmoty | Zpracovatelský průmysl | Divergence | Shiba Inu | ETF | Nákupní pozice | Vlády | Akciové trhy | 200 SMA | Myšlenka | Saúdové | Varování | Úsilí | Snížení volatility | APP | Private credit | Peněžní zásoby | Uhlíková stopa | Spojení | Ekonomické výhledy | Cykly | DappRadar | Proč investovat do Filecoinu? | ECB Christine Lagardeová | Long | Společnost eToro | Rally | Bankovní rada | Recese v USA | Pojišťovna | Střední třída | Nálady na trhu | Japonský akciový trh | Investiční doporučení | Aktiva | Pokles inflace | Klid | Americké akciové indexy | Prodejní tlak | PCE inflace v USA | Indexy na Wall Street | České měny | Správné načasování | Ceny ropy dnes | Circle | Jednoduchý klouzavý průměr | Palo Alto Networks Inc | Úrokové sazby ČNB | Business | WSO | 1D | Staking | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Albemarle | Slábnoucí dolar | Zdanění | Pokles cen | Využití umělé inteligence | Algoritmus | SP500 | Technologická společnost | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Holubičí tón | Výsledky amerických společností | Fiskální politiky | Inovace | Trustpilot | Aston Martin | Tradingový portál | Zdravotnictví | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Makroekonomické indikátory | Akcie Tesly | Ole Hansen | Zpětné odkupy | NZD/USD | Pivoty | Producenti ropy | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Brazílie | Sentix | | Counterpoint Research | Tomáš Cverna | Macy's | Indexy PMI | Pochybnosti | Riziková aktiva | Trinity | Stratég | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Výhled pro rok 2024 | Zisky firem | Vlnová analýza | Majetek | ISM ve službách | Edward | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Zotavení | Objem zakázek | Relativní výkon hlavních měnových párů | Sentiment | Order | L.F. Investment Limited | Short pozice | Částečný úvazek | Investovat do ETF | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Trendový kanál | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Největší pokles | Jiří Paták | Politika | Konkurence | Vladimír Vávra | Nálada na trhu | Stříbro vs. zlato | Čínský jüan | Akcie ČEZu | PLN | Kapitalizace | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Evropské společnosti | Ben Laidler | Komunikace | ERC-20 | Konsensus trhu | Reklasifikace | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Výhled pro akcie | MAM | Plány společnosti | Pravidla hry | Martin Gürtler | Ekonomické prognózy | Poplatky | GDP | Úrovně supportu | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Nakupovat | Růst libry | Německý průmysl | Makroekonomická data | Finanční zdraví | Další vývoj | Graf komodity Zlato | Zveřejňované údaje o prodejích | Investování do nemovitostí | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Indexy S&P | Goldman Sachs Group | Velký trend | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | Nákupy | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Vnímání | Hlavní rizika | Předstihový ukazatel | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Komodity ropa WTI | Dobrá zpráva | Volný peněžní tok | Obchodování s cizími měnami | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Ceny zlata | Výhled | České akcie | Poptávka po dolaru | Auta | Průměrná nominální mzda | Obchodní účet | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Vývoj situace v Číně | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Japonská ekonomika | Kótování | Hry | Tlak na akcie | Odpovědnost | Oznámení převzetí | Energetické společnosti | Propouštění | ONE | Tok kapitálu | Private equity | Zaměstnanci | Polkadot | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Bankovní krize | Jaromír Gec | Politika Fedu | Evropský trh | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Burze | Expanze | University of Leicester | eBook | Insider | Překonání akciových maxim indexů | Nabídka a poptávka | Prostor pro růst | Prodejní signál | Dlouhodobý trend | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Údaje o americké ekonomice | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Fúze | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Komoditní trhy | Situace v Číně | ČEZ | Nakamoto | AAPL | Austrálie | Apple Inc. | Cenové hladiny | Německé ekonomiky | Hrubá marže | ISRG.US | Tesla Motors | Investor | USD za barel | Nikkei 225 | Spread | Private Equity Fond | Kanadská centrální banka | Presale AltSignals | Západoevropské trhy | Swing | Token MCADE | Čistá ztráta | Graf měnového páru | Finanční údaje | Index BUX | Analytik finančních trhů | Dřevo | Krize | Ceny ropy Brent | Riziko | Růst cen výrobců | Depozitní sazba ECB | Burzy v USA | Portál FXstreet.cz | Bitcoincash | Ekonomické zprávy | Omezení produkce | BUX | Míra inflace v eurozóně | Slabá čísla | Nákupní signál | Objednávky | FOMO | Těžby bitcoinů | NFT | Člen rady guvernérů | Dollar | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Varšavská burza | Nový cyklus | Sazby | Nadnárodní korporace | Nejlepší rozhodnutí | Ichimoku Kinko Hyo | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Problémy v Číně | Cíle | Politická rozhodnutí | Čistá marže | Burza | Provozní náklady | Ekonomický kalendář | AXP | Developerská skupina | Hrozba recese v USA | Index MSCI | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Klouzavé průměry | Likvidita | Žádosti o podporu | Výprodeje | Obchodování s CFD | Rozhovor | Plán obchodování | Transakce | Švýcarské banky | Přilákat investice | Dnešní údaje | Měny | Session | Trh s kryptoměnami | Graf komodity Stříbro | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Sankce proti Rusku | Výnosy 10letých dluhopisů | Sezónnost | Uhlí | Zpráva COT | Inflace v Japonsku | Profitovat | ISRG | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Peněžní tok | Pasivní příjem | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Značný pokles | BTC/USD | UNA | Dividendy | Časové rámce | Měna | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Intradenní pohyby | Společnost Starbucks | Zásoby benzinu | Aplikace Kousek Bytu | Ichimoku | David Vondra | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | MSCI | Patria Direct | Pozice dolaru | Thomson Reuters | Hospodářský pokles | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Bullish | Krypto burza | W1 | Miliardy dolarů | Investiční skupina | Obchodování na forexu | Jednání ČNB | FOMC | Snižování nákladů | Daň z nadměrných zisků | Data z Německa | Trade | Překoupené oblasti | Optimismus na trhu | Společnost AMD | Poptávka po ropě | Carry trades | Starbucks (SBUX.US) | EIA | Platformy | IPO | Výrobce obuvi | Rusko | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | ADA | Fundamenty | Zombifikace | Akcie Colt CZ | Initial Public Offering | Zkušenost | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Konfederace | Digitální měna | AML.UK | EPS | Rotace | ADP | Square | BIST 100 | Uptrend | Repo sazba | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Kupní síla | CPI v USA | Short signál | Zprávy euro | Dlouhodobý klouzavý průměr | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Úspěšné obchodování | Sociální média | Nové žádosti o podporu | Dvojité dno | Singapur | CHNComp | NFIB | Člen bankovní rady | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Výdaje | Změny trendu | Hlediska technické analýzy | Zisk EBITDA | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost | Lawrence Stroll | Apple (AAPL.US) | Rezervní měny | CBC | Aktivita v sektoru služeb | Sázky | Ministr hospodářství | Maloobchodní tržby v USA | Ocenění akcií | Colt | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Klíčové faktory | Trh Start | BlackRock | Utažení měnové politiky | NIO Inc | Kurz britské libry | BMW | Cena akcií | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Kupci | Rozšíření | Komise v přenesené pravomoci | Ekonomické indikátory | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Analýza indikátorů | Halving | Vienna Insurance Group | Umělé inteligence | Britské měny | Buy | Eura | Přijetí kryptoměn | AAPL.US | Ztráty | dApps | Obchodní signál | Zpomalení v Číně | Lehman Brothers | ACT | Organizace | Invesco Ltd. | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | Inflační data | Úrokové náklady | American Express | Růst | Objem obchodování | Akcie ČEZ | Ceny výrobců v USA | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Bohatý táta, chudý táta | Nvidia Corporation | Hospodářské výsledky | Proti trendu | Zajištění | Société Générale | Zasedání MMF | Růst průmyslové výroby | Index | Cenový pokles | Komoditní | Akcie Alibaba | Cenový index | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Centrální bankéři | Kryptoměnová burza | Bohatství | Komodity | Cenová akce | Investiční fond | PMI pro sektor služeb | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Ceny nemovitostí | Genesis Capital Growth | ČTK | Tuzemská měna | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Výsledky Applu | Nálada nákupních manažerů | Investice do elektromobility | Myšlenka SMC | Proč investovat do Binance Coin? | Odvětví | Cap | X (dříve Twitter) | Riziková prémie | Dnešní zprávy | Kryptoměnový projekt | Očekávaný růst | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Otevření Wall Street | Časové řady | Wall Street | Česká národní banka | Členové představenstva | Zveřejněné údaje | EMEA ETF | Index BIST 100 | ICT (Inner Circle Trader) | Alternativní zdroje dat | Fumio Kišida | Fond fondů | Obava z recese | Zvýšení zisku | Snížit úrokové sazby | Makers | Co je Binance Coin? | Automotive | Kulminace inflačních tlaků | SMC obchodníci | Crypto.com | Footshop | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | Celoroční projekce | Vybrat zisk | Buyback | Oscilátor | LNG z Freeportu | Obchodníci s konceptem chytrých peněz | Měnové báze | Vlastnictví | Bearish price action | PMI v eurozóně | Nákupní momentum trhu | Poradenství | LVMH | Přehled o tocích peněz | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Diverzifikace | Důvody k nákupu | Prohlášení | Mzda | SPOT | Sportovec | Market Makers | Proč investovat do Ripplu? | Akcie na trzích | Prodat USD | LEVI.US | Medvědí trend | Historie se opakuje | Zisk na akcii | Ford Motor | Necyklické aktivum | Tipy pro začínající | Obchodní myšlenka | Zboží každodenní spotřeby | Express | Země eurozóny | Španělsko | Produkce ropy | Zhodnocení situace | Byznys model | Nadprůměrné cash flow | Nákupní gap | Dovoz ruského zlata | BYND.US | Vzestupný trend | Co je Ripple? | Výhody | Rezistence | Investice do Uniswapu | Stimul | Autozone | Olívia Lacenová | Růst hodnoty bitcoinu | Geopolitické události | Smart Money Concepts (SMC) | Vysoké úrokové sazby | Investiční příležitost | Co je Cardano? | Insider nakupuje akcie | Diverzifikace bohatství | Nákupní momentum | Velké množství komodit | Asie a rozvíjející se trhy | Analýza | Struktura trhu | Levné akcie | Větší tok kapitálu | Přizpůsobivost | Ceny dřeva | Zrušení daně | CIPS | Obchodování pro klienty | Množství komodit | Ekonomický růst | WFT zdanění | Posílení | Nálada spekulantů | Fundraising | Tržní hodnota | Manipulovat s trhem | SMC obchodník | Posilování koruny | Otevřené podílové fondy | Více peněz | Měsíční report komodit | Býčí potenciál | Konspirační teorie | Výkonnost fondu | Tržní pozice | SEC Form | Herní plán | Medvědí potenciál | Intervence japonské centrální banky | Warrant | Vývoj ceny akcií | Vývoj válečného konfliktu | Cenové tlaky | Částečné zestátnění | Soukromé úvěry | EURUSD | Instrumenty | Cenový skok | ActualizeAI | Analytička | Béžová kniha | Sociální sítě | O2 | Zlepšení | NFP | Investiční nástroj | Private Equity Fund | Rizika investování do Bitcoinu | Graf komodity | Výkon | SPAC v ČR | Domácí investiční společnosti | Dvojciferné zhodnocení | Psychologické hladiny | Vyšší úrokové sazby | KO | Investovat | Události tohoto týdne | Co je to presale kryptoměny? | Supply | Momentum trhu | Utěsňování centrálních bank | Obchodní signály | Zestátnění společnosti ČEZ | Mário Centeno | ApeCoin (APE) | Zprávy o nezaměstnanosti | Vývoj geopolitické situace | Válka | Americký index | BNB | Závratné zbohatnutí | Společnost je podhodnocená | Akciový index S&P 500 | NLP | Akcie Coltu | NAHB | AltAlgo | Globální epidemie | Omicron | Nárůst nově nakažených | CCI | Investování do AltSignals | Quote | Oslabování japonského jenu | Bankrot | City | HDP Německa | Analýza páru EUR/USD | Jednání bank | Tradiční automobilky | Digitální peněženky | Margot | Bloomberg | Form 13F | Energetické tituly | Nabídka | Pandemie COVID | Stavebko | Vyšší mzdy | Velká změna | Vyšší ceny ropy | Konglomerát LVMH | Reálné mzdy | Retail obchodníci | Cílové ceny | Základní úroková sazba | Covidové krize | Akcie českých bank | Výhled hospodaření | Produkce základních surovin | Světové rezervní měny | Trigger | České koruny | Canary Wharf | Poplatky za obchodování | Očekávané zhodnocení | Finanční výkazy | Ceny akcií Ford Motor | Snižování sazeb | Tvorby rezerv | Tokeny Metacade | Bearish Market | Asociace | SPAC | Nízká inflace | Potenciál pro zhodnocení | Sol | Výkonnost indexů | Bitcoin | Zisky amerických akcií | MIB index | Akcie ropných firem | Genesis Capital | Budoucí pohyby | Americké měny | Nejziskovější | Obnovitelné energie | Rizika investování do Apecoinu | Index spotřebitelských cen | Kontrakty TTF | Pivovary CZ | Hindenburg | Předpokládaný růst | Evropský maloobchodní prodejce | Výnosové křivky | Co je Apecoin? | Hospodaření | ICT obchodníci | Futures | Inflace v eurozóně | Hodnocení akcií | Obchody | Nemovitosti | Pokles ceny | Disciplína | Prodej akcií | Obnovitelné zdroje | Pivot Point | Dobrá čísla | Stabilní úrokové sazby | Konkurent | FXstreet.cz | Index Nikkei | Sektor služeb | Zisková firma | Americká data | XTB | CHF | Akciový index | HDP USA | Tipy pro začínající obchodníky | PX index | Zmírňování opatření | Higher high | Akcie Moderny | Italský MIB index | Měsíční report finančních trhů | Vladimír Zuzák | Vyšší časové rámce | Medián | Podpora | Index CPI | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | xStation5 | OpenAI | Údaje o prodejích | JDE | Tržní kapitalizace společnosti | Vývoj indexu Nasdaq | First Republic | Hlavní ekonom | Technická analýza zlata | Čínské oživení | MT4 | Buy (nákupní) signál | Volatility | Zoom Video Communications | Spojené království | Tim Cook | Portfólia | Royal Caribbean Cruises | Cílová společnost | Seance v USA | Prodej akcie | DAO | Agency business | Očekávání trhu | Co je to SPAC? | E-commerce | Největší kryptoměna | SMC (Smart Money Concepts) | Frontier trh | Zdroj příjmů | Surové ropy | Obchodní model | Ekonomické zpomalení | Akcioví investoři | Nejnovější údaje | Report komodit a indexů | Cenové výkyvy | Partnerství | Burza Crypto | Vývoj amerického plynu Henry Hub | Zadlužení | Novozélandský dolar | UBS Global Wealth Management | Smart money | Snížení produkce ropy | Realizace zisku | Nvidia | Chance | Významné úrovně | BHS Fund II. | Supporty | Rizikovost investice | opPORTUnity | Japonská centrální banka | ČR | ETSY.US | Ruská ropa | Binance Coin (BNB) | Zájem o NFT | Akcie ve velkém objemu | Amazon | Elektromobily | Riziko poklesu cen | Snižování úrokových sazeb | Týdenní nárůst | Akciový index Nikkei | Statistika | Jefferies | Akumulace | Český kapitálový trh | Hlavní měnové páry | XTB Research | BAT | Závislost | Vývoj ceny dřeva v USD | Marketingová komunikace | Americké statistiky | Světová poptávka | Eurozóna | Makroekonomický kalendář | Zemědělství | Makroprostředí | Zestátnění společnosti | Solana | Pšenice | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Největší evropská ekonomika | Chainlink (LINK) | Aktuální prognóza | Král kryptoměn | FXstreet | Velcí hráči | Obchodníci na forexu | Indonésie | Vysoká poptávka | Analytik | Ceny lithia | Proč investovat do Cardana? | Next | Investice do Ripplu | Kvartální hospodářské výsledky | Rizika investice do Metacade | Underweight | Měsíční report | Public Offering | Sazby beze změny | Akciové trhy v Asii | Medium Term | Trader | UPS.US | Modernizace přenosových sítí | Hodnota akcií | Doporučení | Ostatní příjmy | Richmond | Evropské akciové indexy | Aktuální valuace | Proč investovat do Metacade? | Soudní spor | Energetická situace | Tým FXstreet.cz | SEC Form 13F | Významní účastníci trhu | Akcie v obranném sektoru | Statistický úřad | BB.US | Christopher Waller | Podnikání | Podnik | Meta Platforms | Emerging markets | Dluhopisový trh | Index Nikkei 225 | Cenový růst stříbra | Uživatelé eToro | Direct market access | Objem aktiv | Krypto | Investiční byt | Skupina Colt CZ Group | Počasí | Co bude | Zveřejnění zpráv | Hawkish | Domácí akcie | Mattel | Opatření | Pojišťovnictví | Levi Strauss | Luděk Palata | Proč investovat do Bitcoinu? | Futures na ropu | Vývoj ceny | CAPEX | ABC | Wealth Management | Intervenovat | Schválení Bitcoin ETF | Růstové společnosti | Emise | Klouzavý průměr SMA 50 | Nadprůměrný zisk | Barclays | Potenciál poklesu | Středoevropský region | Etherea | Buy signály | Investing | News | Oscilátory | Podhodnocený | Fair Value | Aktivita velryb | Wegovy | SEC | Porozumět pohybům na trhu | SQ | Rozmach kryptoměn | Růst valuace | Pozornost obchodníků | Rizika investování do Etherea | Proč investovat do Polygonu? | Průmyslové podniky | Šance | HCOB | Výrobní náklady | Futures na americké akciové indexy | Pevný výnos | Prorážení stop-lossů | Dodavatelské řetězce | Redukce | Zveřejňované údaje | Vstoupit do trhu | Match Group | SMA 20 | Světové centrální banky | TradingView | Akcie pražské burzy | Presale kryptoměny | Dow Jones | CARA | Značné výhody | Intervence centrální banky | Asana | Cílová cena | USD/CAD | Úrokové sazby | Revenues | Levi Strauss (LEVI.US) | Pokles libry | Fibonacci | Velcí institucionální hráči | Západní ekonomiky | Trading | Zisky společnosti | Výše zdanění | Graf akciového indexu S&P 500 | Co je Filecoin? | Ruská ekonomika | Celková ekonomika | Pozice | Budoucnost | CEE | Banky | Dodavatelský řetězec | Bilance zahraničního obchodu | Výhledy | Bilance | NASDAQ 100 | Obchodování eura | Restrukturalizace | Kompenzace | Ocenění | BCH | Filecoin (FIL) | Klaas Knot | Očekáváná událost | Kde investovat | | Dna | Rizika investice do Ripplu | Commitment of Traders | Investovat peníze | Psychologické úrovně | Aktuální situace | Promořenosti populace | Slabost dolaru | WELL | AUD/USD | Vývoj ceny dřeva | Prodeje | Alternativní zdroje | Politici | Válečná krize | Teams | Co je Ethereum? | Individuální akcie | Ostatní komodity | Výhled trhů | Stavební spoření | Bitcoin SV | Měnový pár | Proč investovat | Finanční situace | Obchodní postřehy | WOOD SPAC | Meziroční inflace | Investování | Analýza zlata | Soudržnost Evropské unie | Obnovení růstu | Kurs koruny | Guvernér ČNB | Kotace | AltSignals | Tlak ze strany prodejců | Technický výhled | Hlášení SEC | Podílové listy | CAD | Price Action strategie | Základní sazba | Investiční platformy | Cena akcií Applu | Rizika investice do Cardana | Rozpočtové deficity | InstaForex | Novinky | MSCI China | Kontrakt | Experimentální vakcíny | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Ekonom | USA | Názory analytiků | Obchodní válka | Řetězec restaurací | Vyšší výnosy | Prodejní pozice | Dolarové úrokové sazby | Omezení pohybu obyvatelstva | Janet Yellen | Zlato | Novo Nordisk | Focus | Skupina Colt CZ | Maďarský index BUX | Býčí trend | GOOGL | Zastropování cen | Atraktivní příležitosti | Proč investovat do Etherea? | Philip Morris | Pracovníci společností | Obchodní postřehy pro býky | Nasdaq | Finanční pozice | PMI ve službách | Volkswagen | ICT | Geopolitická situace | Světová produkce mědi | Intradenní strategie | Pips | Maďarský index | Report komodit | Spekulanti | Cenový vývoj | Společnost Geely | Sell (prodejní) signál | Prodej aut | Likvidity na trhu | Zvýšený zájem investorů | Americká seance | Vyšší inflace | Tržní ocenění | Akcie společnosti Zoom | Intervence Bank of Japan | Pražská burza | Práce | Direct market | Etsy | FOREX | Údaje o inflaci | Výroba aut | Zpomalení hospodářského růstu | Oblast pro investování | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Černá labuť | Světová poptávka po ropě | Pozitivní výhled | Průlom | Investment | Prodej eura | Zásobníky | Akcie Coltu na pražské burze | Rate cut | Zprávy z Německa | EMA data | Výraznější pokles | Začínající obchodníci | Fidelity International | Koncept SMC | Pinterest | Investiční záměry | Vypuknutí válečného konfliktu | PVM Tamas Varga | Odliv prostředků | USD/JPY | Počet nezaměstnaných | GPEF | Evropské akciové trhy | Učení se | Ocenění na burze | Čínští regulátoři | Portfolio fondu | Kryptoměny | Investiční trendy | Low | Manažeři | Vývoj indexu DAX | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Indie a Čína | Platidlo | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Zvýšený zájem | Nominální mzda | Další pokles | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Kryptoguru | Jan Drahota | Kvalitní akcie | Akcie | Chytré peníze ovládají trh | Obchodování USD/JPY | Úspěch | Oblast překoupenosti | Obchodování páru EUR/USD | Stimuly | InstaForex Kurz pro začátečníky | Jerome Powell | Rizika investice do Polygonu | Sledování zpráv | Volby | Vnímání likvidity | Ukazatele | Moving Average | Umělá inteligence | Miliardář | Obavy ze stagflace | Markets Analyst | Hindenburg Research | Disney | Breakouty | AML | Stabilita | Ceny dřeva v USD | Británie | Celosvětový trh | Cena zemního plynu | COT | NZD | DMA obchodovaní | Znovuotevření Číny | Currency | Podniky | Odliv prostředků z trhu | Měsíční měnový report | Významné události | Analytický tým | Krachy velkých krypto burz | Inflace v USA | Tvůrci trhu (market makers) | Dollar General | Rizika investice do Chainlinku | Analytici banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Růstové vyhlídky
Růstoví lídři
Růstoví lídři v rámci indexu Nasdaq
Růstoví lídři v rámci indexu Nasdaq 100
Růstový balíček
Růstový boom
Růstový fond
Růstový impuls
Růstový index
Růstový index S&P 500

Následující klíčová slova

Růstový směr
Růstový trend
Růstový trend akciových trhů
Růstový trend ekonomiky
Růstový trendový kanál
Růst palladia
Růst platů
Růst počtu začínajících podniků
Růst podnikatelské aktivity
Růst podnikatelské aktivity v eurozóně
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít