Pondělí 19. duben 2021 09:06
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Patria reklama duben
reklama
Admiral Markets na Admirals

Klíčová slova - Prodejní cena

C:\fakepath\eu penize.jpg

Reuters: Zájem o speciální dluhopisy EU je rekordní

20.10.2020 Evropská unie získá 17 miliard eur (přes 462 miliard Kč) z prvního kola nabídky sociálních dluhopisů z programu SURE, jehož cílem je podpořit zaměstnanost v mimořádných situacích, jako je nyní pandemie způsobená šířením nového koronaviru. Zájem byl obrovský, investoři nabídli rekordních více než 233 miliard eur (6,3 bilionu Kč). Informovala o tom dnes agentura Reuters.
img

Nemovitosti dále citelně zdražují, koronavirus Čechy od realit neodrazuje. Z regionálního pohledu si svoji daň vybral pouze v Praze, a to ještě jen v případě nájmů

19.07.2020 Koronavirová krize se na trhu s nemovitostmi a nájemním bydlením v ČR příliš neprojevila ani v období její vrcholné fáze, tedy v měsících dubnu a květnu letošního roku. Vyplývá to z údajů serveru Bezrealitky.cz. Celorepublikově totiž ve druhém čtvrtletí, tedy od dubna do června, průměrná prodejní cena starších bytů v ČR nadále znatelně rostla. A to jak meziročně, tedy v porovnání s loňským obdobím dubna až června, tak mezičtvrtletně, tedy v porovnání s obdobím letošního ledna až března, kdy koronavirová krize začínala.
img

Investoři se stále více bojí, že firmy jako Tesla jsou v obří bublině. Jistí se nákupem zlata, které poprvé od roku 1999 dokupuje také Česká národní banka

14.07.2020 Cena zlata neustále stoupá. Investoři se tak snaží pojistit proti rizikům ještě posíleným koronavirovou krizí. Česká národní banka však v posledních 25 letech své rezervní zlato extrémním tempem a neprozíravě rozprodávala.
img

Zlatý index: Český zlatý poklad se v květnu neztenčil. A do budoucna zřejmě poroste

09.07.2020 Tzv. Zlatý index, který vyjadřuje poměr mezi aktuálním množstvím zlata v devizových rezervách České národní banky (ČNB) a 70 tunami, které mělo Česko ke dni svého vzniku, zůstal v květnu na hodnotě 11,2 %, tedy zhruba na devítině počátečního stavu. Centrální banka měla ke konci května zahrnuto v devizových rezervách 252 tisíc troyských uncí zlata, tedy 7,8 tuny. Vyplývá to z údajů zveřejněných ČNB a z výpočtů analytiků akciové společnosti Zlato, která patří k předním tuzemským prodejcům „žlutého kovu“.
img

Pohonné hmoty zlevňují. Benzín prohlubuje své takřka jedenáctileté minimum a je právě teď v ČR nejdostupnější minimálně od druhé světové války

07.05.2020 Ceny pohonných hmot v ČR v uplynulém týdnu zmírnily svůj propad z předešlých sedmi dní. Zlevňování je v posledních takřka čtyřech měsících prakticky soustavné. Bude navíc ještě pokračovat, byť s postupným otevíráním naší i zahraničních ekonomik během května postupně ustane.
img

Benzín je právě teď v ČR nejdostupnější minimálně od druhé světové války. Za průměrnou mzdu jej lze koupit pětkrát více než roku 1953 či šestkrát více než v roce 1990

05.05.2020 Pohonné hmoty v ČR jsou v těchto dnech nejdostupnější v celé historii země minimálně od druhé světové války. Za celou tu dobu totiž v českých zemích nikdy nebylo možné za částku odpovídající průměrné hrubé měsíční mzdě pořídit tolik litrů benzinu či nafty jako právě v horké současnosti. Důvodem je zejména obecná ekonomická prosperita celé druhé poloviny končícího desetiletí, ale nejnověji také mimořádný vývoj na světovém trhu s ropou.
C:\\fakepath\\trading-dane.jpg

Trading a daně

03.02.2020 V dnešním tématu se budeme věnovat povinnostem, které přináší každé podnikání, a tím jsou daně. Ze zisku si stát vždy chce část ukrojit. Někdy je dokonce povinnost platit daně, i když je naše obchodování ve ztrátě. Otázkou také může být, jaké jsou rozdíly ve zdanění investičních příjmů v České republice a v zahraničí. O tom všem se dočtete v následujícím článku.
img

Výběr hlavních ekonomických událostí v ČR v roce 2019

16.12.2019 V tomto velmi rozsáhlém článku najdete kompletní výběr nejdůležitějších hospodářských událostí v České republice v roce 2019 (řazeno chronologicky po měsících a dnech):
img

Slabá makroekonomická data z USA spustila výprodejní tsunami

03.10.2019 Dozvuk úterního slabého indexu ISM z amerického zpracovatelského průmyslu a včerejší horší data a revidovaná čísla k nižšímu za předchozí měsíc o počtu nových pracovních míst v soukromém sektoru USA (ADP report) poslaly akciové trhy po celém světě hluboko do červeného. Index S&P 500 propadl o 1,8 %, když nejvíce se investoři zbavovali akcií cyklických firem, jako jsou energetické firmy, finanční domy nebo informační technologie.
img

Experti: Některé mince se za 10 let zhodnotily až trojnásobně

11.09.2019 Zlaté nebo stříbrné mince získaly v posledních letech výrazně na ceně. Některé série zhodnotily za poslední desetiletí až trojnásobně, shodli se experti oslovení ČTK. Může za to podle nich především rostoucí cena zlata a stříbra. Lidé si také uvědomují, že jim papírové peníze nepřinášejí zhodnocení, takže ukládají úspory do alternativních investic.
img

CFD obchodování – kompletní průvodce a 10 trading tipů

24.06.2019 CFD je investiční instrument, který si nachází stále více zájemců, pro svoji jednoduchou dostupnost. Nicméně jedná o vysoce rizikovou formu investování a předtím, než začnete riskovat reálné peníze, měli byste znát všechny aspekty a rizika, které s sebou obchodování CFD nese.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 21.6.2019

21.06.2019 Americký akciový trh uzavřel středeční obchodování se ziskem. Index Dow Jones posílil o 0,9 %, S&P 500 přidal 1 % hodnoty a technologický Nasdaq si polepšil o 0,8 %. V rámci širšího indexu S&P 500, který včera dosáhl nového historického maxima 2958 bodů, se dařilo všem sektorům s tím, že nejlépe obchodní seanci zakončily energetické společnosti se ziskem 2,2 %. Hlavní podíl na včerejším růstu má výhled Fedu na vývoj úrokových sazeb, kdy se dá předpokládat, že dojde ke snížení sazeb ještě v letošním roce. Druhou pozitivní zprávou je, že obchodní jednání mezi Spojenými státy a Čínou budou pokračovat s nejvyšší pravděpodobností již příští úterý v Osace před zahájením summitu zemí G20. Měly by se tam řešit sporné body, které vedly k selhání v předchozích kolech obchodních jednání, a současně by toto jednání mělo být přípravným kolem pro setkání prezidentů obou zemí na summitu.
img

Investice do konopí – 3 nejlepší marihuanové akcie 2019

05.04.2019 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 2.4.2019

02.04.2019 Americký akciový trh uzavřel včerejší obchodování se slušným ziskem. Indexy Dow Jones a technologický Nasdaq shodně posílily o 1,3 % a S&P 500 vzrostl o 1,2 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nejlépe dařilo finančním institucím (+2,4 %) a průmyslovým podnikům (+2,1 %). Na opačné straně se nacházela především síťová odvětví se ztrátou 0,7 %. Za optimismem na trzích stojí očekávání investorů pro tento týden, kdy se bude konat další kolo obchodních jednání mezi Spojenými státy a Čínou. Bude se jich účastnit i čínský premiér. Komentáře obou stran k proběhlým jednáním z minulého týdne jsou pouze optimistické s tím, že se vyjednavači zaměřili na klíčové oblasti. Bohužel detailnější informace nejsou k dispozici. V pátek se navíc vyjádřil americký prezident Donald Trump, že pokud obě strany nedomluví „dobrou dohodu“, tak Spojené státy od jednání kompletně odstoupí. Dle nás se tímto výrokem jedná pouze o vytvoření dodatečného tlaku na Čínu a posílení vyjednávací pozice Spojených států. Podobné kroky Trump učinil v minulosti již vícekrát.
img

Lyft úspěšně vstupuje na burzu

26.03.2019 Společnost Lyft je letos jedním z nejočekávanějších vstupů na burzu. I když byla společnost Lyft ztrátová, těší se mezi investory z obrovského zájmu. Důvěra v nástup samořiditelných vozů sílí.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 19.3.2019

19.03.2019 Americký akciový trh vstoupil do nového týdne optimisticky, když indexy Dow Jones a Nasdaq si shodně polepšily o 0,3 % a S&P 500 vzrostl o 0,4 %. V rámci něj se nejlépe dařilo energetickým společnostem (+1,4 %) a výrobcům luxusního zboží (+1,1 %). Na opačné straně se nacházely především telekomunikační firmy (-0,8 %). Společnost Apple včera představila své nové dva produkty (iPad Air a iPad mini), na což akcie zareagovaly jednoprocentním růstem.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Asijské trhy po včerejším růstu míří opět dolů

04.12.2018 Víkendové jednání mezi čínským a americkým prezidentem přineslo na trhy určité zklidnění. To se projevilo na zájmu obchodníků nakupovat akcie, čímž index S&P 500 vzrostl o 1,1 %. Nejvíce se dařilo energetickým společnostem (+2,3 %), a to i za podpory rostoucích cen ropy. Přes dvě procenta si ještě polepšili prodejci spotřebního zboží nebo informační technologie.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 27.6.2018

27.06.2018 Americké trhy zakončily včerejší obchodování v ziscích. Investoři využili dne bez dalších negativních zpráv o zhoršování obchodní politiky mezi USA a zbytkem světa. Za poslední dny se valuace společností snížily na zajímavější úrovně, což investory přimělo k nákupům. Index Dow Jones vzrostl o 0,1 %, S&P 500 posílil o 0,2 % a technologický Nasdaq získal 0,4 %. Nejlépe se vedlo energetickým společnostem (+1,4 %), které reagovaly na růst cen ropy na světových trzích. Se ziskem 0,7 % uzavřeli výrobci luxusního zboží a trojici nejúspěšnějších uzavřeli realitní developeři (+0,5 %). Na druhé straně se nejméně dařilo trojici sektorů, jejíž ztráty se pohybovaly kolem 0,4 %. Byli to výrobci nezbytného zboží, telekomunikační firmy a finanční instituce.
img

IPO Xiaomi: Dosáhne čínský Apple ocenění nad $100 miliard?

01.06.2018 Pekingský výrobce smartphonů Xiaomi oznámil svůj záměr vstoupit na burzu. IPO Xiaomi by mohlo společnost ocenit za až hranici $100 miliard. Očekává se tak, že Xiaomi potvrdí svou pozici nejhodnotnějšího start-upu světa. I když po vstupu na burzu již pouze těžko můžeme firmu povašovat za start-up.
img

IPO Xiaomi: Dosáhne čínský Apple ocenění nad $100 miliard?

31.05.2018  Pekingský výrobce smartphonů Xiaomi oznámil svůj záměr vstoupit na burzu. IPO Xiaomi by mohlo společnost ocen...
img

Ranní zpráva z akciového trhu 18.12.2017

18.12.2017 Světový ekonomický kalendář se připravuje na nadcházející vánoční svátky a není již tak tolik nabitý. Zajímavé budou především politické události, kde v Americe by prezident Trump měl svým podpisem završit úsilí o prosazení daňové reformy. V Evropě za zmínku stojí čtvrteční volby v Katalánsku. Co se ekonomických událostí týká, tak dnes dopoledne budou zveřejněna listopadová čísla za inflaci v eurozóně, která očekáváme na stejné úrovni jako ta říjnová.
usa 14122014.png

Hodnota majetku domácností v USA vystoupila na další rekord

22.09.2017 Čistá hodnota majetku domácností ve Spojených státech se ve druhém čtvrtletí vyšplhala na další rekord, pomohl růst na akciových trzích a stoupající ceny nemovitostí. Podle včerejší zprávy americké centrální banky (Fed) dosáhla 96,2 bilionu dolarů (2,1 biliardy Kč) ve srovnání s 94,5 bilionu dolarů v předchozím kvartálu.
img

Akcie: Souhrn dění na BCPP v týdnu do 10. července

13.07.2015 Pražská burza pokračovala druhý týden v růstu poté, co se odrazila od klíčového suportu na úrovni 960 bodů. Akcio...
img

První kroky s aplikací Patria Forex – 2. díl

04.10.2013 První díl miniseriálu o aplikaci Patria Forex pro začínající obchodníky byl věnován základním pojmům na měnových trzích, popisu otevírání pozic a zajištění. Dnešní článek bude zaměřen zejména na obchodování z grafů a ochranu otevřených pozic pomocí pokynů Stop (resp. Trailing Stop) a Limit.
img

První kroky s aplikací Patria Forex – 1. díl

06.09.2013 Obchodování na forexovém trhu je v současné době stále populárnější a přístupnější širokému investičnímu publiku...
img

Šéf Randgold čeká zlato pod tisícem dolarů: Těžba musí klesnout. Dle WGC prchli spekulanté

07.08.2013 Tvrdá připomínka boje zlatých těžařů s pádem cen komodity přišla dnes z Randgold, které zisk propadl o 61 %. Její šéf vzkazuje, že není jiné cesty, než pokles produkce i nákladů. Z odvětví ale také zní, že současné úrovně ceny zlata nejsou nutně zničující a lze na nich fungovat. Světová rada pro zlato WGC pak hovoří o tom, že z komodity prchli spekulanté.
img

Makro: Prodej exekučně zabavených nemovitostí se ve třetím čtvrtletí v USA snížil

30.01.2012 Prodej exekučně zabavených nemovitostí tvořil 20% podíl všech prodaných n...
img

Makro: Americký trh s bydlením míří znovu ke dnu. Prodeje nových domů nejnižší v historii

23.03.2011 Prodeje nových domů ve Spojených státech v únoru klesly o 16,9 % (anualizovaně) na pouhých 250 tis. Jedná s...
img

Makro: Březnový prodej nových domů ve Spojených Státech vyskočil o 26,9 pct

23.04.2010 Trh s bydlením USA v březnu podpořily nejlepší podmínky v historii i daňové úlevy pro nové zájemce o by...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Devizové rezervy | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa WTI | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Nikkei | Akciové trhy | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Spready | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Oscilátory | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Transakce | Bankovní rada | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Distribuce | Dividenda | Dluhopis | ECB | ECN | Ekonomika | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Fed | Fill | Futures | Fúze | G7 | GTC | Grafy | IPO | ISIN | Index PX | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Kiwi | Komodity | Kotace | Kurz | LIBOR | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MMF | Management Fee | Margin | Margin call | Market Maker | Market Makeři | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nákupní cena | OTC | Obchodník | Opce | Percentage in Point | Pip | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Sell Price | Provize | Pákový efekt | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Splatnost | Spread | Stop-Loss | Swap | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tvůrce trhu | Ukazatel | Vega | Výkonnost | Výnos | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | JPY | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Goldman Sachs | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční tipy | Komerční banka | Patria | Americký prezident | Patria Forex | Indexy | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Fond | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Makroekonomická data | Zisk | Sázka | Výsledky | Emoce | Arbitráže | Contract for Difference | Investiční příležitost | Bohatství | New York Stock Exchange | ČSOB | Golden Gate | Gold | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | Index CPI | Eurostat | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Trading Station | ADP report | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Aktivum | Index | Investiční strategie | Přenos | Uzavření pozice | Volatilní | Akcie O2 | Akcie Philip Morris | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena ropy brent | Cena zlata a stříbra | Ceny zlata | CFD obchodování | CFD trading | CZK | Česká spořitelna | České koruny | Členové eurozóny | Daňové přiznání | Devizové rezervy ČNB | Dividenda ČEZ | ECN broker | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | ETF fondy | Eura | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Fondy | Forex obchodování | Forex.cz | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | Hodnota akcií | Hodnota zlata | HSBC | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | ISM | Jak investovat | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Krize v Řecku | Kurzy | E15 | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Nejlepší kurzy | Nemovitosti | Nikkei 225 | Numismatika | Obchodování s CFD | Portfolia | Reuters | Ropy | Signály | Société Générale | Státní rozpočet | Trailing Stop | Trh | Twitter | Unce zlata | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Webinář | WTI | Patria Direct | Zlaté rezervy | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | EIA | Benzín | Andrej Babiš | Cenové rozpětí | CEPS | Daniel Beneš | EBITDA | Ex-dividend | Indie | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Petr Kellner | Protistrana | ROCE | Sell | Itálie | Spojené státy | WGC | Duální listing | Hlavní trh | Investiční instrument | Tržby | Zaměstnanost | Forex Pro | ASK cena | BID cena | Komise | Contract | Kontrakt | Volby | Velcí hráči | Burze | Co je CFD | Currency | Forex obchodník | Investment | Moody's Investors Service | Unicredit | Rabobank | DPA | KPMG | CNN | UniCredit Bank | Home Credit | Macquarie | Barrick Gold | Oslabení eura | Reporty | Petr Koblic | Ceny nemovitostí | Brazílie | Magnát | Realitní magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Dlouhé pozice | Energie | Zlevnění ropy | Rada ČNB | Earnings | Marketscope | Podnikatelé | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Evropské trhy | Americké trhy | Obchodování CFD | Golden Gate CZ | Investiční firma | Forbes | Firmy | Kapitálové rezervy | České firmy | Realitní trh | Daňové příjmy | Americké akciové indexy | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Znehodnocování měn | Dnešní ekonomický kalendář | Světové centrální banky | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Index Nikkei | TradingView | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Ztráty | Nákupní doporučení | Posílení eura | Dnešní údaje | Unipetrol | Philip Morris | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Stagnace | Akcionáři | Obchodování na forexovém trhu | Zajištění | Tesla | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Poplatky | Nakupovat akcie | Počáteční kapitál | Propad akcií | Konsensus | Mzdy | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Krize | Výnosy | Příjmy | Vydávání dluhopisů | Indexy PMI | Finanční domy | ČTK | Aktuální cena | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Hlavní ekonom | Dánsko | Očekávání | TPG Capital | ex | Skupina PPF | Investopedia | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Breakout Trader | World Gold Council | Český zlatý poklad | Akciové společnosti | Americký akciový trh | Zásoby zlata | LYNX Trading | ETC | Svatováclavský desetidukát | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Asijské trhy | Investování s LYNX | Airbnb | Výprodeje na akciových trzích | LYNX webinář | Očekávání investorů | CSI 300 | Obchodníci s ropou | IPO kalendář | Czech Fund | I-Trader | Výsledky firem | Dodávky ropy | Marihuanové akcie | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Zahraniční akcie | Obchodní jednání | Investice do palladia | Palladiové akcie | Investice do konopí | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Kvartální výsledky | Technologický Nasdaq | Cena pohonných hmot | Ceny pohonných hmot | Odhad růstu ekonomiky | Snížení sazeb | Akcie a ETF | Napětí na trzích | Pokles cen | Konglomerát | Pohonné hmoty | Stříbrné mince | Papírové peníze | Macho & Chlapovič | Cena žlutého kovu | Gram zlata | Stříbrná mince | The Perth Mint | Zájem o stříbro | Producenti stříbra | Tisk peněz | Uvolňování měnových politik | Zhodnocování reálných aktiv | PPF | Thomas Cook | Energetické firmy | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Canopy Growth Corporation | Aphria | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Automobilky | Rozpočet | Central European Media Enterprises (CME) | TV Nova | Mediální společnosti | Investiční skupina | Hongkong | Trinity | Objem | Obchod | Skupina ČEZ | CETA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Předseda představenstva | Firma | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Skupina Home Credit | HCBV | Generální ředitel | Úrok | Miliardy | AFP | Wüstenrot | EET | Omezení těžby | Průmysl | Mzdový nárůst | Společnost ČEZ | Rozpočet na rok 2020 | Na burze | Propouštění | General Motors | Africký mor prasat | Africký mor | Rozvoj | Nezaměstnanost v Česku | NAFTA | Pojišťovny | Prodeje akcií | Kotační výbor | Philip Morris ČR | Airbus | Dieselgate | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Úroky | Hypotéky | Investujte | Trumpova administrativa | Kupní síla | Automobil | Bydlení | Aurora Cannabis | Ztráta | NERV | Růst poptávky | Nízké ceny ropy | O2 | Nájmy | Základ daně | Koronavirus | Šíření koronaviru | Pokles | Situace | Pandemie | FIAT | Daň z tradingu | DRFG | Dividenda Apple | Výdaje | Úrok z dluhopisu | Příjmy z kapitálového majetku | Zamezení dvojího zdanění | Čeští tradeři | Výpočet daně | Zhodnocení cenných papírů | Obchodování ve ztrátě | Příjmy z tradingu | Trading a daně | Slevy na dani | Zdanění investičních příjmů | Platit daně | Objem 1 lotu | Správce daně | Daňové záležitosti | Finanční úřad | Daň z příjmu | Daňové otázky | Splatnost daně | Nakoupené akcie | Průměrná cena | Poptávky po ropě | Průměrná mzda | Toyota | Vývoj | Šok | Průměrná hrubá měsíční mzda | Mzda | Dopady pandemie | Koronavirová krize | Komerční banky | Růst | Koronavirové krize | Boj s koronavirem | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Války | Údaje | Pohonné hmoty v ČR | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Cena benzínu | Nizozemsko | Debata | Státy eurozóny | Členské státy | JDE | Unie | ČR | David Marášek | Podpůrné programy | Splasknutí bubliny | Propad cen | Druhá vlna pandemie | Akciové bubliny | Druhá vlna | Zlatý index | Ceny | Praha | Bezrealitky.cz | Dluhopisy EU | Speciální dluhopisy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Prodeje státních dluhopisů
Prodej EUR
Prodej eura
Prodej EUR/CZK
Prodeje ve zpracovatelském sektoru
Prodeje Warrena Buffetta
Prodej historických mincí
Prodej komodit
Prodej kryptoměn
Prodej na krátko

Následující klíčová slova

Prodejní ceny nových bytů
Prodejní ceny starších bytů
Prodejní opce
Prodejní opce (put)
Prodejní opce (Put option)
Prodejní signál
Prodejní tlak
Prodej nových automobilů
Prodej nových automobilů v Číně
Prodej nových osobních automobilů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Capital.com
Potvrďte prosím... Zavřít