Pondělí 17. června 2024 21:57
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Swissquote Bank
reklama
CapXmaster srovnani

WeWork

C:\fakepath\purple-31052024.jpg

Blíží se propad? Google prohrává AI bitvu! | Investiční Memento #77

31.05.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 77. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Inovativní projekt Kousek Bytu otevírá dveře k investování do nemovitostí komukoliv

16.05.2024 Kousek Bytu představuje revoluční přístup k nákupu nemovitostí. Ten umožňuje koupit 100% online investiční byt nebo jeho část doslova komukoliv. Služba navíc přichází v době, kdy ceny nemovitostí a nájmů stále rostou, a nabízí tak širokému publiku možnost na tomto trendu vydělávat. Za projektem stojí Maverick Group Vladimíra Zuzáka a ONE BOND Group Jiřího Patáka, kteří začínají s nemovitostmi v hodnotě 1 miliardy korun.
C:\fakepath\ARM2.jpg

Cena akcií čipové firmy Arm se od minulého týdne díky AI téměř zdvojnásobila

13.02.2024 Cena akcií britské společnosti specializované na návrh integrovaných obvodů Arm Holdings se za necelý týden téměř zdvojnásobila. Firma zveřejnila minulý týden výsledky hospodaření, které ukázaly, že poptávka po technologii související s umělou inteligencí (AI) firmě výrazně zvyšuje tržby. Investoři sázejí na to, že firmě se bude díky AI dařit i nadále, napsal server zpravodajské televize BBC.
C:\fakepath\1707487516-66-09022024.jpg

Velká korekce na obzoru! Čeká technologie propad?! | Investiční Memento #66

09.02.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 66. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
img

Vzestup a pád společnosti WeWork

21.11.2023 Každý den jsme svědky velkých úspěchů různých společností, ale také jejich pádů. WeWork se bohužel nachází v té druhé kategorii. Přestože měla skvělou vizi a úžasný nápad, skandály způsobily, že se z tržní kapitalizace 47 miliard dolarů propadla na "pouhých" 44 milionů dolarů. V této analýze vám přiblížíme, co vedlo k jejímu bankrotu.
img

Ranní komentář: Klidný start do nového týdne, Citi chce propouštět a konec WeWork

07.11.2023 Začátek týdne na trhy výraznější změny nepřinesl a akciové indexy si své pozice podržely. Mírného růstu se dočkaly výnosy, které se ale i tak nacházejí pod úrovněmi z minulého týdne. Jejich růst pomohl americkému dolaru, který zpevňoval na většině měnových párů. Dnešek přinesl zasedání australské centrální banky, která podle očekávání zvedla úrokové sazby. Odpoledne pozor například na výsledky společnosti Uber. Večer pak svá čísla budou reportovat ještě Rivian, Occidental Petroleum, nebo Upstart.
C:\fakepath\1699013466-56a-03112023.jpg

Klíčový okamžik pro bitcoin?!| Investiční Memento #56

03.11.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 56. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Zasáhne krize komerčních nemovitostí společnost Brookfield a americké banky? 💵🏘

19.04.2023 Problém s trhem komerčních nemovitostí některé instituce, jako je Wells Fargo a Morgan Stanley, považují za systémovou hrozbu, i když zatím není jasné, zda skutečně eskaluje do takového rozsahu. Podle údajů Green Street se hodnota komerčních nemovitostí v USA již meziročně snížila o 25 % a roste také míra neobsazenosti:
img

Americké akciové indexy v průběhu obchodování rostou

05.08.2022 Podle zprávy amerického ministerstva práce se počet Američanů, kteří poprvé požádali o podporu v nezaměstnanosti, minulý týden zvýšil o 6 tisíc a dosáhl 260 tisíc. I analytici očekávali v průměru nárůst z dříve oznámené úrovně z předchozího týdne na 260 tisíc.
img

5 seriálů ze světa financí, které si nesmíte nechat uniknout

15.07.2022 Streamovací společnosti zažívají boom a investorům se tak naskýtají mnohdy zajímavé příležitosti. Dnes se ale zkusíme odprostit od nahlížení na svět očima investora a zaměříme se spíše na zajímavý obsah v podobě seriálů, které na těchto platformách najdeme. Nebojte, ve finančním sektoru však stále zůstaneme.
img

Realitní firma WeWork začne přijímat platby ve vybraných kryptoměnách

20.04.2021 Americká realitní společnost WeWork, která se zabývá sdílením kancelářských prostor a oznámila záměr vstoupit na akciovou burzu, začne přijímat platby ve vybraných kryptoměnách. Naváže proto spolupráci s kryptoměnovou burzou Coinbase Global a s platební aplikací Bitpay. WeWork to podle agentury Reuters uvedla ve svém dnešním sdělení.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (29.3.2021)

29.03.2021 Konec minulého týden nakonec dopadl velmi pozitivně, když akciové indexy S&P 500 a Dow Jones uzavřely v silném zisku. Německý DAX dokonce uzavřel na nových rekordních maximech. Pozitivní sentiment zatím nedokázaly trhy přenést do nového týdne, kdy trhy korigují. Dolar zůstává silnější a ropa klesá pod 60 dolarů.
C:\fakepath\airbnb.jpg

IPO firem ze sdílené ekonomiky zatím moc úspěšné nebyly

10.12.2020 Airbnb - Společnost Airbnb, která zprostředkovává ubytování v soukromí, stanovila v rámci primární veřejné nabídky (IPO) před vstupem na burzu cenu svých akcií na 68 dolarů za kus. To je více, než plánovala. Získá tak zhruba 3,5 miliardy dolarů (76,2 miliardy Kč). Firma plánovala prodat asi 51 milionů akcií v rozmezí 56 až 60 dolarů za kus, což už bylo zvýšené cenové rozpětí. Primární nabídka tak stanovila celkovou hodnotu firmy, zahrnující i cenné papíry jako opce či akcie s omezenými právy, na 47,3 miliardy USD (1,03 bilionu Kč).
img

IPO Palantir: dodavatel datové analýzy vlády Spojených států

08.07.2020 Týden poté, co Palantir v tichosti podal plány na navýšení kapitálu o 1 miliardu dolarů, veřejně oznámil, že se rozhodl odstartovat veřejné kotování u Komise pro kontrolu cenných papírů Spojených států amerických (SEC).
img

12 nejzajímavějších IPO roku 2020

07.02.2020 Primární úpisy akcií neboli IPO je mnohdy velkou událostí na burze – obzvláště pokud se jedná o notoricky známou společnost. Vše nasvědčuje tomu, že rok 2020 bude na zajímavé IPO velmi bohatý. Co je to vlastně IPO a jaké poskytuje příležitosti investorům? V následujícím článku poznejte 11 nejzajímavějších IPO roku 2020.
img

IPO Alibaba: Sekundární IPO v HK bude největší IPO roku 2019

22.11.2019 V letošním největším IPO je čínský e-commerce gigant Alibaba připraven získat až $12,9 miliard na burze v Hongkongu, čímž se posílí finanční trh města zasaženého politickými nepokoji.
img

V Praze otevírá WeWork Labs, potvrzuje tím světovou úroveň českých technologických firem a startupů

07.11.2019 Globální startupová platforma WeWork Labs míří do Prahy a od 7. listopadu zahajuje spolupráci s českými startupy a firmami. Česko bylo do plánu expanze zařazeno jako druhý stát ve střední Evropě. WeWork Labs do Prahy přichází především díky úspěchům českých startupů a technologických firem a zkušenostem, které česká startupová komunita může nabídnout globálním partnerům. Počet WeWork Labs by měl do konce roku globálně dosáhnout stovky. Českým členům se tak rázem otevře možnost komunikovat a sdílet zkušenosti s týmy na všech kontinentech.
img

BONUS: 7 rychlých otázek pro Daniela Gladiše (Vltava Fund)

06.11.2019 Kterým FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google) akciím věříte a kterým naopak ne? Jak se díváte na valuaci posledních IPO, jako Uber nebo Beyond Meat? Nebo s čím nesouhlasíte s Warrenem Buffettem? Tyto a další otázky jsme položili zakladateli a řediteli jednoho z nejznámějších hedgových fondů Vltava Fund ve střední Evropě Danieli Gladišovi. Odpovědi vás možná překvapí.
img

Startup WeWork se hroutí. Zaplatí to řadový občan – a pak zvolí Trumpa

25.10.2019 Čtyřicet miliard dolarů v luftu. To je skoro bilion korun. Bublina splaskla, jeden z nejočekávanějších letošních vstupů na burzu skončil spektakulárním fiaskem. Zatímco ještě začátkem roku se americký startup WeWork mohl pyšnit tržním oceněním 47 miliard dolarů, nyní bude rád, když jej investoři ohodnotí aspoň na osm miliard. Splasknutí bubliny WeWork je vztyčeným prstem směrem k centrálním bankám. Ty však těžko změní svůj dostávající kurz.
img

Investice do nemovitostí: 3 nejlepší nemovitostní fondy pro soukromé investory

24.10.2019 Investice do nemovitostí jsou považovány za vhodnou investici do aktiv během období s nízkými úrokovými sazbami a to z důvodu stability. Nízké úrokové sazby, stálé zvyšování ceny nájemného a silný příliv nového kapitálu tlačí realitní trh po celá léta směrem nahoru. Ceny nemovitostí tedy dlouhodobě rostou. Tento trend se netýká pouze rezidenčních nemovitostí, ale také komerčních nemovitostí.
img

Čína má nejvíce miliardářských startupů na světě

22.10.2019 Čína má nejvíce tzv. "startupových jednorožců", tedy soukromých začínajících firem, jejichž hodnota přesahuje jednu miliardu USD (23 miliard Kč). Podle průzkumu čínské firmy Hurun má Čína takových podniků 206, zatímco druhé Spojené státy 203, uvedla na svých internetových stránkách BBC. Obě země dohromady se na celosvětovém počtu těchto společností podílejí více než 80 procenty.
img

Daniel Gladiš (Vltava Fund) o blížící se recesi, shortování Tesly a populárních IPO WeWork a Uber

21.10.2019 Nejistota na trzích stále převládá, konec obchodní války v nedohlednu a blížící se recese. Jak nad touto situací přemýšlí profesionální investoři a ředitelé nejznámějších hedgových fondů? Co by nyní doporučili běžnému investorovi, do čeho by se nepouštěli a jaké jsou dle nich zajímavé příležitosti na trzích?
img

TeamViewer – největší evropské IPO roku 2019

18.10.2019 Od středy 25. září 2019 je společnost TeamViewer kótována na frankfurtské burze. Software TeamViewer, který usnadňuje provádění vzdálené údržby na počítači má i další praktické funkce – například přístup k domácímu počítači z téměř jakéhokoli jiného místa na světě nebo například videokonference.
img

Spojené státy zklamaly, index S&P 500 klesl

27.09.2019 Poslední příznivý ekonomický ukazatel zklamal. Důvěra spotřebitelů v USA podle nejnovějších čísel klesá. Na akciových trzích proto začíná převládat negativní nálada.
img

IPO WeWork – druhé největší IPO 2019?

24.09.2019 Rok 2019 je na zvučná IPO velmi bohatý. Začátkem května další velká společnost avizovala, že plánuje vstoupit na burzu prostřednictvím IPO. Společnost WeWork uvedla, že závazně uvažuje o IPO, které by mělo proběhnout koncem roku 2019 na burze NASDAQ. Společnost byla nedávno oceněná na přibližně 47 mld. USD.
img

IPO Home Credit – dosáhne česká společnost ocenění 1 miliardy USD?

23.09.2019 Home Credit, poskytovatel spotřebitelských půjček, který počítá s Čínou jako s největším trhem pro své aktivity, plánuje koncem letošního roku v Hongkongu realizovat své IPO. Rozhodnutí společnosti Home Credit provést své IPO v Hongkongu však nepřichází v nejlepším čase. Město zažívá týdny protestů, včetně násilných střetů s policií. Ekonomika města byla také zasažena roční obchodní válkou mezi USA a Čínou.
img

Majitel firmy WeWork odložil plánovaný vstup na burzu

17.09.2019 Americká společnost We Company, která je majitelem firmy na sdílení kancelářských prostor WeWork, odložila plánované uvedení svých akcií na burzu. Za odkladem primární veřejné nabídky akcií (IPO), která se původně očekávala již tento měsíc, stál slabý zájem investorů. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
img

WeWork míří na burzu, ale investoři jsou skeptičtí

04.09.2019 Společnost WeWork patří k těm start-upům, které (podobně jako například Uber) vzbudily svým ohlášením ohledně primární nabídky akcií na trh obrovský zájem. Tento coworkingový gigant, jehož hodnota byla s podporou Softbank naposledy oceněná na 47 miliard USD, se přitom stejně jako provozovatel alternativní taxislužby nachází v červených číslech.
img

IPO WeWork – druhé největší IPO 2019?

07.05.2019 Rok 2019 je na zvučná IPO velmi bohatý. Začátkem května další velká společnost avizovala, že plánuje vstoupit na burzu prostřednictvím IPO. Společnost WeWork uvedla, že závazně uvažuje o IPO, které by mělo proběhnout co nejdříve. V následujícím článku se dozvíte základní informace o připravovaném IPO WeWork a také o samotné společnosti.
Související klíčová slova: Celebrity | Maverick Group | Daniel Gladiš | Realitní trh | Apple Vision Pro | Finanční ústav | ChatGPT | Jak fungují akcie | Mediální magnát Rupert Murdoch | Výnosy dluhopisů | Hodnota společnosti | Války | Skandinávské aerolinky | Vývoj | Opce | Patron Go | Cena akcií čipové firmy | Americká automobilka | EUR | Standard & Poor's | Kalifornie | Čipové firmy | Zoomo | Magnát Rupert Murdoch | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | První den obchodování | Očekávání | Evropské centrální banky | Volatilní | Očekávaná IPO | Novo | Extrémně volatilní | Novartis | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Společnost Ryanair | Evropská komise | Pro investory | Zkrachovalé burzy | Aramco | Czech Media Invest | Investice | Britská centrální banka | Potenciál | Akvizice | Továrny na čipy | Dění na světových burzách | Wellington | Miliony dolarů | Zisk před zdaněním | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Small caps | Chování | NYSE | Akcie Saudi Aramco | Rekord | Chytrý Honza | Viterra | Bitcoiny | Green Street | Společnost Apple | Účely primární veřejné nabídky | Hurun | PiS | Mediální magnát | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Javier Milei | Reality | Goldman Sachs | Strach | Cena bitcoinu | Inovativní projekt | Konkurenti | Akcie společnosti | Softwarová společnost | Benchmark | Vydavatelství Editis | Nejvyšší soud | Cenné papíry | Výnos | Velcí investoři | Delta | Skupina J&T | First Citizens | Zhejiang Huayou Cobalt | Jak obchodovat akcie | Výrobce letecké techniky | Návratnost investic | LYNX Trading | Investiční strategie | Capri | Americká energetická společnost | Shake Shack | Exchange | Očekávaná IPO 2020 | Investiční portfolio | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Touha po úspěchu | Kontrakty | AI | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | Síť Threads | Casino | Wonderinterest Trading Ltd | Uber Technologies | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | FTX | Peníze | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | TeamViewer | Automobilka Tesla | Startup WeWork | IPO u LYNX | FBI | Evropský výrobce letecké techniky | Saxo Bank | Společnost Nasdaq | Americká společnost Tapestry | BX | Ropa WTI | Americká softwarová společnost | Americké ekonomiky | Brexit | NHS | Společnost NJJ | Open Society Foundations (OSF) | Kapitál | Pozornost investorů | Burzy | Německý ministr hospodářství | Prodeje aut | Americký prezident Joe Biden | Dopravní subvence | Magnát | Robinhood | Cestování | USD | Primární veřejná nabídka (IPO) | Bond | Cash flow | Plány | Na burze | Trh s nemovitostmi | Kapitálové strategie | Tržní hodnota firmy | Katar | Energetická společnost | Maďarsko | LG Energy Solution | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Billions | ByteDance | Norské společnosti | Společnost Emirates | FedEx | Spekulovat | Regulace | Měnový fond | Ruský prezident | Emirates | Burzovní průvodce | ViacomCBS | Úroková sazba | Dovoz | Nasdaq Composite | Unie | Zvýšení sazeb | Instagram | Nejbohatší | Nikkei | Casper | Nemovitostní fondy | Cena akcií čipové firmy Arm | Vklady | 1 milion | Elon Musk | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Akciové indexy | Společnost Shell | Americký prezident | Zájem investorů | Spotové obchodování | Platforma WeWork Labs | Turkish Airlines | Společnost Pfizer | Banka JPMorgan | Finančník | Investoři | Prodej nových osobních automobilů | Obchodní deník | Portfolio | Obchodní platforma | Akciová burza | Statistický úřad Eurostat | Platby v kryptoměnách | Globální ekonomiky | Společnost Google | Zpřísňování měnové politiky | Prezident ECB | Média | Zisk | Americké ministerstvo spravedlnosti | Firma Meta | Prezident | Japonská automobilka | Den obchodování | Automobilka Toyota | Airbnb | Evropské akcie | Cineworld Group | Fiat Chrysler Automobiles | Obchodování s termínovými kontrakty | Boom | Tiskové agentury | WSJ | CDC | AT&T | Analytické služby | Jak se stát lepším investorem | BP | Investiční | Výkonnost fondů | EMEA | Americké centrální banky | Analýzy | Slevy | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | ExxonMobil | Altria | Německý DAX | Brusel | Realitní společnost | RWE | Uber | Úrok | Tower Semiconductor | Beyond Meat | Zpráva | Prémie | Cestovní ruch | Agentura Reuters | Tencent | Prodej | Rok 2024 | Konzistence | Investiční horizont | iPhone | Bohatý | EPH | First Republic Bank | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Prezident Javier Milei | Huawei | Akcionáři | Státní pomoc | Skupina OPEC+ | Visa | S&P | Automobilka | iPhone 15 | Quantum | Graf ropy WTI | Obchodování | Vyšší ceny | Management | Centrální banky | Vývoj akcií | Meta | Majitel | Cinema City | xStation | Zprávy | TSMC | FB | Největší švýcarská banka | Eurostat | Obchodování IPO | IPO Home Credit | Bard | UBS | Covid | Occidental Petroleum | Americká společnost Intel | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Úpis akcií | Airbus | Index spotřebitelské důvěry | Obchod Amazon | Nejdůležitější události | CZ | NATO | Míra | Firmy | Digitální měny | Hong Kong | Investment management | Kryptoměnové burzy | Nástroj | Hedgeové fondy | Výsledky | Evropský výrobce letadel | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Vlastní sociální sítě | Výrobce letadel | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Midstream | TIM | Finanční služby | Petr Lajsek | Eli Lilly | Předpověď | Podnikatel Elon Musk | Americký výrobce | Shell | SVB Financial | Ant Financial | DMA | Propad | Zelenskyj | Fiat Chrysler | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | Marka | ProCent | Objem | HDP eurozóny | Údaje | Výkonnost | Společnost Arm | Německá automobilka Porsche | The New York Times (NYT) | Thoma Bravo | Exxon Mobil | Obchodní války | Americká banka | Dovoz z USA | Indigo | Alibaba | Cenné papíry a burzy | Postavení na trhu | Spoření | Subvence | Převodník měn | Regulátor | Automobilky | Toyota Motor | Ask | Emise skleníkových plynů | Obchodování s akciemi | Pochybení | Pfizer | AFP | Výsledky společnosti | Velmi bohatý | Index S&P 500 | Cena plynu | Graf | Hodnota firmy | Polsko | FTC | Přehled | Vodafone Group | Hypotéky | Lukáš Kovanda | Plyn | Americká ropná společnost | OPEC | Ukrajina | Kontext | Ropná společnost | Stanovení ceny | Investorka | Celková investice | BYD | Investice do nemovitostí | Ústavní soud | Americká centrální banka | Finanční rok | Nuevo León | Americká společnost | Booking Holdings | PYPL | Výhled na příští rok | High | Alitalie | Finanční krize | Kousek Bytu | Obchodní strategie | Turecká centrální banka | OECD | Růstový potenciál | Upstart | Euro 7 | Investiční společnost | Instituce | Dovoz ukrajinského obilí | FAANG | LNG | Společnost Novo Nordisk | Wonderinterest | Americké akcie | BBC | Aileen Leeová | Czech Fund | Telekomunikační společnosti | Evropské sdružení výrobců automobilů | Divize | Instacart | Zvýšení úrokových sazeb | Business Insider | Evropská ekonomika | Japonská automobilka Toyota | Audi | Menšinový podíl | Komise pro cenné papíry a burzy | Přehled o dění na světových burzách | Trh | Snížení těžby | Komise | Index AEX | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Země EU | Fed | Společnost ByteDance | Investování s LYNX | Korekce | Výrobce čipů Nvidia | Money management | Evropská komisařka | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Banka First Citizens | Zveřejnění výsledků | Výběry | Výrobce luxusních aut | Konkurenceschopnost | Capri Holdings | WeWork Labs | Soud v Tokiu | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Měna Bitcoin | ANO | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Rating | Prezident Joe Biden | Wells Fargo | Americký výrobce elektromobilů | SNB | Nejistota | Microsoft | Příležitosti | Plný úvazek | Unijní země | Hodnota investic | Daňové úlevy | IPO Saudi Aramco | Bitstamp | Shortování | Cybertruck | Rivian | Hodnota indexu | Aerolinky SAS | Mezinárodní organizace práce | Představenstvo | Vision Pro | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Dluhopisy | CFTC | FIAT | Newcrest Mining | AA | Invest | ILO | Splátky úroků | Řízení rizika | Jemenští povstalci | Centrální banka | Exxon | Německá vláda | Zemní plyn | IPO Pinterest | Německo | Quantum Fund | Twitter | Zasedání americké centrální banky | Pravidla regulace trhů | LYNX | Krach | Activision | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Harmony | Margin call | Walmart | Společnosti | Nové akcie | CL | Los Angeles | Investice do akcií | JPMorgan Chase & Co | Americká automobilka Tesla | Unijní ministři | Mentoring | Polská vláda | Dluhové krize | Podnikatelé | IPO Alibaba | ConocoPhillips | Vodafone | Spoluzakladatel | Air France | Vice | Platební platforma Alipay | Threads | Společnost XTB | Hamás | Reuters | Cena ropy dnes | Investiční legenda | Situace | Chevron | Michael Kors | Letecká společnost | Akciová burza v Argentině | Státní dluhopisy | Analytici | VaR | Zakladatel | Právo | Equity | Viceprezident | Guvernér Fedu | Provozní zisk | Linda Yaccarinová | IPO WeWork | J&T | Tržby | Investiční Memento | DPA | Evropská unie | Boeing | Cvičení | Startup | PINS | Ekonomiky | Finanční systém | Rozpočet | Postmates | Google | Apple | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | NJJ Presse | xPartners | CFD | Řetězec Casino | Open | Dow Jones Industrial Average | Nabídka akcií | Švédsko | IPO kalendář | Technologická společnost Apple | Výrobce letadel Boeing | Financovat | Řetězec | Fond | Ztráta | Americké vlády | Pandemie nemoci | FDIC | Fortune | Arm | IPO Uber | Hong Kong Exchanges and Clearing | Alibaba Group | ECB | Úroky | Zveřejnění výsledků hospodaření | Automobilka Toyota Motor | Miliardy švýcarských franků | Cena | Investiční banky | Partners | Air | Americká centrální banka (Fed) | Chatbot | Majitel firmy | Ceny akcií | Huayou Cobalt | EBay | Telekomunikační společnost | LEAG | Cla na dovoz | Ceny | Technologie | ČNB | Cigna | Hedge fondy | Pokles | Dekret | Czech Media Invest (CMI) | Margin | NYT | Společnost Twitter | Americké společnosti | Hedge | Poplatek | Guvernér | Lego | Banka | Mercedes | Startupová platforma | Impérium | Americká ekonomika | Coinbase | Evropská centrální banka | Obchodník | Letadlo | Fitch | Akcie s LYNX | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Finanční prostředky | COVID-19 | ISIN | Argentina | Rizika | Finance | Analytika | EBIT | Daně | Skupina OPEC | Investment Management | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | LGES | Zvýšení inflace | Prezident Vladimir Putin | Newmont | Zisky | Průmyslové firmy | ACEA | Miliardy eur | KLM | Toyota | Cena zlata | HSBC | Organizace zemí vyvážejících ropu | Invaze | Výroby elektromobilů | Obchodníci | Breakout | Pojištění vkladů | Růst cen | Pinterest (PINS) | Nissan Motor | Společnost Chevron | Saxo | News Corp | Open Society Foundations | Ceny akcií Arm | Zdravotní pojištění | Dovoz oceli | Kancléř Olaf Scholz | Poptávka | Dnes na trzích | Financování | Konsolidovaný čistý zisk | CIA | Akcie Walmart | Akcie Pinterest | Burza v Argentině | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Naftogaz | Čína | GMT | Occidental | Spirit Airlines | Americké banky | Obchodovat | Bulharsko | Jihokorejské společnosti | Tchajwanská firma | Primární veřejné nabídky (IPO) | Převzetí firmy Twitter | MIFID | Výsledky hospodaření | PlayStation 5 | DAX | IPO Wish | Obchodování se státními dluhopisy | GitLab | Softwarová společnost Microsoft | New York Times | Největší americká banka | Payrolls | FinTech | WTI | Standard & Poor's 500 | Revoluční přístup | Miliardy korun | Sdružení výrobců automobilů | Elektrotechnický koncern | Americká pravidla | Jaderné elektrárny | Video | HDP | ROCE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Problémy | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Emisní cena | Ziskovost | Bankéři | Deutsche Bank | Banka UBS | Cena ropy | Mezinárodní standard | Německý kancléř Olaf Scholz | Firma | Inflace | Spotřeby plynu | Státy EU | Alphabet | Zkušenosti | Ropa | Bosch | SAP | Akciové tipy | Americká Komise pro cenné papíry | Blizzard | Krach SVB | Světové finanční trhy | Facebook | Kurz | Market | Americká Federální obchodní komise | Home Credit | EMA | Poptávka po čipech | Finančník George Soros | Nejhorší výsledek | Dolar | Merck | Coinbase Global | Nezisková organizace | Euro | BX.US | Greg Kelly | JP Morgan | Konglomerát | Binance | Obchod | Breakout Trader | Světová obchodní organizace (WTO) | Citigroup | Aerolinky Ryanair | Ekonomové | Softbank | Sony | Hospodářství | Stagflace | EU | Rupert Hoogewerf | Cena jedné akcie | Soukromé investiční společnosti | Miliardy | Belgická vláda | Ranní komentář | Spojené státy | Čipy navržené firmou Arm | Credit Suisse | Portfolia | Tesla | ARM | Irské aerolinky Ryanair | Regulace trhů | Členské státy EU | Recese | Sam Altman | Německé aerolinky | Ropný gigant | Růst akcií | WP | Investoři a obchodníci | Mercedes-Benz | Silicon Valley | Kyjev | Burzovní indexy | Pandemie | Spekulace | Petr Kellner | Denní graf | Globální finanční krize | Irské aerolinky | Wellington Management | Akcie Alibaby | Graf indexu S&P 500 | Know-how | Ministři | OSF | IONWAY | Členské státy | Prudký růst akcií | Technologie propad | Americký internetový obchod | Lufthansa | Ceny energií | Intel | Měnový kurz | Finanční skupina | Ticker | Úspěchy | Jak obchodovat | Soud | Komunita | Booking | Agentura Fitch | Předpovědi | Společnost Microsoft | Koncern Sony | Silicon Valley Bank | Světové ekonomiky | Benzín | Trend | Akcie a ETF | Dow Jones Industrial | SVB Financial Group | Časový rámec | Platforma | Evropský statistický úřad | Manufacturing | MMF | CNN | Čínský výrobce elektromobilů | Nařízení | Americká cla | Prospekt | Pioneer Natural Resources | Indexy | Citi | Odborníci | M2 | Největší světové kryptoměnové burzy | Mezinárodní měnový fond | Baterie | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Průmysl | Japonský akciový index Nikkei | Investování do akcií | Tempo růstu | Podnikatel | Aerolinky | A321Neo | Biliony | Bankovní regulační orgány | EasyJet | Obchodní model WeWorku | ETF | Federální obchodní komise | Investujte do akcií | Akciové trhy | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Myšlenka | Společnost Newmont | Europoslanci | Activision Blizzard | Obchodní bilance | Úsilí | Družba | IPO Airbnb | Streamovací společnosti | Spojení | Výrazný propad | Apple TV+ | PlayStation | Internetový obchod | Investiční doporučení | Aktiva | Klid | Americké akciové indexy | Discovery | Švýcarská banka UBS | Business | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Srbsko | Základní úrok | TikTok | Palantir | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | Hodnota trhu kryptoměn | Fox Corp | Graf ropy | Bezpečnost | Převzetí firmy | Brazílie | Společnost BP | | Seat | Signa Holding | Majetek | Ekonomika eurozóny | Purple Trading | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Investor | Události ve světové ekonomice | Jiří Paták | Politika | Profesionální investoři | Konkurence | Kalifornské bankovní regulační orgány | Kapitalizace | Evropské společnosti | Komunikace | SAS | Burza Binance | Paxlovid | Alternativní taxislužby | Jak investovat | Poplatky | Burzovní obchodování | Investování do nemovitostí | Japonský akciový index | George Soros | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Indie | Letectví | Měnové politiky | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Klíčový okamžik | SVB | Čínský výrobce | Ekonomika | Německé automobilky | WTO | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Výhled | Timeframe | ZEN | Úřad pro ochranu osobních údajů | Auta | Americké ministerstvo | Deriváty | Kótování | Embargo | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | ONE | PayPal | Evropský trh | Finanční trhy | Největší naleziště zemního plynu | Burzovní společnost | Burze | Cenové rozpětí | Expanze | Balík sankcí | Výplaty akcionářům | Insider | Fondy | Komise pro cenné papíry | Ukrajinský prezident | Fúze | IPO TeamViewer | Austrálie | Developerská skupina | Kryptoměnová burza Binance | Spread | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | New York | Co je IPO? | Krize | Jak se obchoduje | We Company | Riziko | Americká internetová společnost | Automobilka Porsche | CMI | NXP | Informace z trhu | CEO | Oslabení dolaru | Objednávky | Napadení Ukrajiny | Prezidentské volby | Nízkonákladová letecká společnost | Nezaměstnanost | Trhy | Claudia Goldinová | Výrobci čipů | Sazby | Graf indexu | Generální ředitel | Tapestry | Burza | Firma Meta Platforms | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Likvidita | Internetová platební platforma | Porsche | Internetová společnost | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Měny | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Slovensko | TotalEnergies | Milei | Zpravodajství | Ekonomika EU | Měna | The Wall Street Journal | Pracovní síly | Aplikace Kousek Bytu | Internet of Things | Thomson Reuters | Britská ropná společnost | Výnosy | Miliardy dolarů | ProLogium | Finanční trh | Nabídková cena | JPMorgan | Německá automobilka | Zahájení ruské invaze | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Firmy na burzu | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Rusko | Nissan | Miliardy USD | Poradce | Black Monday | Obchodní den | Digitální měna | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Biliony dolarů | Ropy | Virgin Orbit | Historie | Společnost Tapestry | Výdaje | Evropská komise (EK) | Společnost | LTV | Likvidní | List The Wall Street Journal | Ministr hospodářství | Forbes | Obchodujte | Ocenění akcií | BlackRock | BMW | Cena akcií | Ukrajinská ekonomika | Plynárenské firmy | Rozšíření | Komise v přenesené pravomoci | Ekonomické indikátory | Výhled růstu globální ekonomiky | Světové trhy | Umělé inteligence | Eura | Neúspěch | Ztráty | Nizozemsko | Organizace | Alipay | Obilí | Ryanair | Snižování počtu zaměstnanců | Růst | Objem obchodování | Příjmy | Událostí ve světové ekonomice | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Zajištění | Měnový výbor | Obchodování na trhu | Index | Wall Street Journal | Infineon | Akcie Alibaba | MiFID II | Čínský trh | Kryptoměnová burza | Bohatství | Komodity | Investiční fond | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | NHTSA | ČTK | Firma Arm | Odvětví | Tržní cena | Oneok | Biliony USD | Wall Street | Vývoj ceny akcií Arm | ARM Holdings | Embargo na ruské diamanty | Intradenní obchodník | Digitální měna bitcoin | Coffee | Regulační orgány | Merck KGaA | Adenza | Poradenství | Omezení spotřeby plynu | South China Morning Post | LVMH | Diverzifikace | IPO Palantir | Technologie firmy Arm | Prohlášení | Blackstone (BX.US) | Deloitte | Skupina Volkswagen | Kolísání trhu | Obchodování na burze | Ondřej Hartman | Wish | AEX index | Výměny akcií | Obchodovat s akciemi | Pravidla regulace | Olívia Lacenová | Dnešní videokomentář | Realitní firma | Snowflake | Kapitálová investorka | Michal Šnobr | Enron | IPO Lyft | Společnost Palantir | Ekonomický růst | Posílení | Tržní hodnota | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Vstup na burzu | Cena plynu pro evropský trh | Vývoj ceny akcií | Analytička | Nasdaq v New Yorku | Sociální sítě | NFP | Primární nabídky akcií | Hyundai | Investovat | Baterie do elektromobilů | The New York Times | Americký index | Český investor | Praní špinavých peněz | PPF | Bankrot | EK | City | Hnutí Hamás | Bloomberg | Nabídka | Pandemie COVID | Stavebko | Ropná společnost Exxon Mobil | Výhled vývoje ekonomiky | Lyft | Americký podnikatel | Trigger | Očekávané zhodnocení | SPAC | Vysoká nezaměstnanost | Pandemie koronaviru | HKEX | Bitcoin | IPO 2019 | Ministerstvo spravedlnosti | Prudký růst akcií firmy Arm | Volodymyr Zelenskyj | Dánská farmaceutická společnost | Ajay Banga | Hlavní ekonom | cTrader | Hospodaření | Futures | TUI | Evropský statistický úřad Eurostat | Obchody | Nemovitosti | Příležitosti na trzích | Konkurent | FXstreet.cz | Index Nikkei | XTB | CHF | Akciový index | Wall Street Journal (WSJ) | Akcie Uberu | Vladimír Zuzák | S&P 500 | xStation5 | Čínská společnost | OpenAI | JDE | Tržní kapitalizace společnosti | MWh | First Republic | LG Energy Solution (LGES) | Cena akcií britské společnosti | Zpřísňováním měnové politiky | Primární nabídka akcií | Očekávání trhu | Americké sankce | Editis | Obchodní model | Zákaz dovozu | Magellan Midstream Partners | Zadlužení | Nvidia | Bid | BofA | Přehled o dění | Mario Draghi | Clearing | Velká korekce | Ropný průmysl | Amazon | Elektromobily | Akciový index Nikkei | Ropná firma | Dealogic | Německý kancléř | Závislost | Marketingová komunikace | Jak fungují státní dluhopisy | Aerolinky Lufthansa | IPO Asana | Dceřiné společnosti | Margrethe Vestagerová | FXstreet | Lyft (LYFT) | Chorvatsko | Regulace trhů s kryptoměnami | Trader | Hodnota akcií | AAA | Doporučení | Britské společnosti | TUI Group | Saudi Aramco | Statistický úřad | Podnikání | Podnik | IPO Robinhood | Meta Platforms | Investiční byt | Soud v Německu | Apple Vision | Opatření | Evropský regulátor | Obchodujte akcie | Vývoj ceny | NJJ | Emise | Didi Chuxing | Prodej kryptoměn | News | Evropské investiční banky | SEC | Koučink | Zkapalněný zemní plyn | Tempo růstu HDP | Finanční podniky | Společnost Lufthansa | Průmyslové podniky | Mark Zuckerberg | Čínské firmy | REIT | Světové centrální banky | Společnost Exxon Mobil | Provize | TradingView | Dow Jones | ITA Airways | Asana | Zvyšování úroků | Úrokové sazby | London Capital Group | Trading | Biden | Pozice | Budoucnost | Banky | Bilance | 737 MAX | Restrukturalizace | Kompenzace | Ocenění | JPMorgan Chase | Japonský konglomerát | Bunge | Automobilka BMW | Úvěrové produkty | Hyundai Motor | Teams | Vymáhání práva | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Stavební spoření | Výrobce elektromobilů | Finanční situace | Air France-KLM | Meziroční inflace | Investování | Švédská společnost | G7 | Joe Biden | IPO Casper | IPO 2020 | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Hrozba stagflace | Facebook Inc. | Retail | Ekonom | PIF | USA | WhatsApp | Novo Nordisk | Nasdaq | Společnost Meta | IPO Ant Financial | Jednorožec | IPO Didi Chuxing | Světová obchodní organizace | Volkswagen | ITA | Zemní plyn (LNG) | Bloky | Dluhopis | Boeing 737 Max | Jaroslaw Kaczyński | Práce | Fox | FOREX | Spekulativní investice | Akcie Lyft | Japonská společnost | Skandály | Investment | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | EMA data | Vltava Fund | IPO GitLab | Kryptoměny | Taiwan Semiconductor | Húsíové | Olaf Scholz | Výrobce elektromobilů Tesla | Podnikání na kapitálovém trhu | Nedoplatky | České startupy | J.P. Morgan | Investiční společnosti | Akcie | Úspěch | CNBC | Jerome Powell | Volby | IPO Snowflake | Americké úřady | Miliardář | Vladimir Putin | Nonfarm Payrolls | Británie | Cineworld | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Dopady pandemie | Koncern | IPO Postmates | Diamanty | Altria Group | IPO Luckin Coffee | Belgie | Podniky | Primární nabídka | Ekonomika Evropské unie
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Western Union Business Solutions
West Ham
West Ham United FC
Westmark Traders
Westminetrades
Westpac
Westpac Banking
West Texas Intermediate
West Texas Intermediate (WTI)
We-trade

Následující klíčová slova

WeWork Labs
WEXO
WFC
WFC.US
WFE Capital
WFP
WFT zdanění
WGC
WGO
WGO.US
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít