Ichimoku

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 30. dubna: libra se zklidnila, ale na jak dlouho?
30.04.2025 V úterý se měnovému páru GBP/USD nepodařilo pokračovat v pohybu nahoru, který tak razantně zahájil v pondělí. Stojí za připomínku, že na začátku týdne nebyly žádné pádné důvody k růstu libry nebo poklesu dolaru. Byli jsme svědky běžného růstu páru, který byl způsoben širším poklesem amerického dolaru v posledních měsících. Jak se ukazuje, nová cla ani sankce ze strany Donalda Trumpa už nejsou potřeba, aby dolar opět oslabil. Libra šterlinků pokračuje v růstu z jakéhokoli důvodu nebo klidně i bez něj.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 29. dubna: Růst eura neovlivnil flat trend
29.04.2025 Analýza EUR/USD v 5M grafuOn Monday, the EUR/USD currency pair showed a decent upward movement during the day but rema...

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 29. dubna: libra šterlinků se vrací ke starým zvykům
29.04.2025 Měnový pár GBP/USD se v pondělí opět obchodoval směrem nahoru, ačkoli k tomu neměl ani jeden fundamentální důvod. Na takový vývoj by si však už všichni obchodníci měli zvyknout. Zatímco euro má při absenci zpráv na téma eskalace obchodní války tendenci pohybovat se do strany, libře šterlinků se stále daří růst. Pokud by britská ekonomika vykazovala dobré výsledky a obchodní válka by na ni neměla žádný vliv, nebylo by o čem pochybovat. Jenže to tak není – libra dál roste prakticky bez reálného důvodu.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 28. dubna: Flat pokračuje
28.04.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v obchodování do strany. Ve druhé polovině minulého týdne se euro pohybovalo výhradně mezi úrovněmi 1,1321 a 1,1391, přičemž celkový boční kanál by bylo možné vymezit úrovněmi 1,1274 a 1,1457. Připomínám, že pohyby z pondělí a úterý minulého týdne raději ignorujeme, protože ve své podstatě vůbec neměly nastat. I kdybychom si na chvíli představili, že by Trump mohl odvolat Powella (což je nemožné), už druhý den od tohoto záměru ustoupil. Proto se domníváme, že pár je ve flatu od 11. dubna. A v tomto flatu zůstává, protože Trump přestal zavádět a zvyšovat cla na dovoz.

ZLATO – přehled technické analýzy
28.04.2025 Býci v uplynulém týdnu aktualizovali historická maxima a vytvořili nový maximální extrém na úrovni 3 499,58. Následně zlato zahájilo korekční pokles k supportu denního krátkodobého trendu 3 346,45. Trh má aktuálně přestávku. Pokud medvědí sentiment dostane nový impuls, bude dalším cílem denní střednědobý trend na 3 227,79 a pak by se mohl prodloužit korekční pokles k supportu týdenního krátkodobého trendu 3 164,81. Odstranění denního zlatého kříže na 3 163,64 a konsolidace pod týdenními úrovněmi 3 164,81 – 3 131,58 by medvědům otevřely nové možnosti.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 28. dubna: libra nevěří v deeskalaci
28.04.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu do strany a držel se poblíž tříletých maxim. Fakt, že britská libra odmítá byť jen mírný korekční pokles, dokládá nedůvěru trhu v deeskalaci globální obchodní války, kterou rozpoutal Donald Trump. Připomeňme, že trhy často předjímají budoucí události, protože je to vynikající způsob, jak zahájit obchody na co nejvýhodnějších cenách v očekávání budoucích pohybů. Trh například začal započítávat uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému dva roky předtím, než k němu skutečně došlo.

USD/JPY – shrnutí a výhled
28.04.2025 Trh v uplynulém týdnu aktualizoval minimum, ale prodejcům se nepodařilo pokračovat v plném poklesu, což by mohlo být způsobeno tím, že minimum předchozího týdne (141,63) bylo posíleno měsíční úrovní supportu (141,96). V důsledku toho se pokles zastavil a pár začal vykazovat známky vzestupné korekce. Býci díky ní dokázali znovu dobýt support krátkodobého denního trendu, aktuálně na úrovni 141,97, a pokračují v tlaku směrem nahoru.

Bitcoin – Analýza technické situace
28.04.2025 V současnosti se býci snaží změnit situaci a dosáhnout býčího optimismu pro měsíc duben. Minulý týden byla testována rezistence na finální úrovni týdenního kříže Ichimoku (93 344) a v denním časovém rámci se ceně podařilo nad touto úrovní konsolidovat a týden uzavřít výše. Eliminace týdenního "mrtvého kříže" otevře nové vyhlídky, které v aktuální situaci lze identifikovat na úrovních 101 507–104 512 (denní cíl pro průraz cloudu) a 109 986 (poslední historické maximum).

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 25. dubna: libra neustupuje
25.04.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval "ve stylu eura". Intradenní pohyby byly poměrně slabé a technický obraz naznačuje, že trend by se mohl změnit na klesající. Cena se konsolidovala pod kritickou linií, ale tento signál by mohl být falešný, protože americký dolar stále odmítá růst – přesněji řečeno, trh ho odmítá nakupovat. I když makroekonomické pozadí přeje dolaru, nejsme svědky žádného růstu – jak tomu bylo včera.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD 24. dubna: Deeskalace, nebo falešný poplach?
24.04.2025 Měnový pár GBP/USD sledoval ve středu tentýž trend jako pár EUR/USD. Britská libra se po dvou výrocích Donalda Trumpa přes noc také prudce propadla, pak se rychle zotavila a pak znovu klesla. Stojí za zmínku, že v první polovině dne libra převážně rostla, ačkoli britské makroekonomické údaje o podnikatelské aktivitě byly jen sotva "pozitivní". Americký dolar ve druhé polovině dne posílil, přestože údaje o podnikatelské aktivitě v USA lze také jen sotva považovat za silné. Dál tedy máme za to, že pohyby na trhu nejsou zcela logické.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 24. dubna: Na trhu stále panuje chaos
24.04.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu pohyboval oběma směry a neustále měnil směr. Obchodní den začal propadem kurzu po oznámení Donalda Trumpa, že nehodlá odvolat Jeroma Powella. Pomíjíme fakt, že Trump k odvolání Powella nemá žádnou pravomoc. Trh však na toto prohlášení zareagoval nákupem amerického dolaru. Trump rovněž uvedl, že cla na čínský dovoz nezůstanou na úrovni 145 % a budou výrazně nižší. Obchodníci tuto zprávu vyhodnotili jako pozitivní pro dolar.

Vyhodí Trump Powella?
23.04.2025 Index amerického dolaru v pondělí klesl na nové tříleté minimum a poprvé od března 2022 se dostal do oblasti 97 bodů. Dolar zahájil nový obchodní týden sestupným gapem, a to navzdory téměř prázdnému ekonomickému kalendáři (v USA bylo Velikonoční pondělí). Mezi hlavní důvody prudkého oslabení dolaru patří rostoucí riziko recese v USA kvůli negativnímu výhledu spojenému s obchodní válkou a údajná snaha Donalda Trumpa odvolat předsedu Fedu Jeroma Powella. Zatímco první faktor výrazně zatěžuje dolar, konflikt "Trump vs. Powell" je spíše šumem – i když nyní hlasitějším než za Trumpova prvního prezidentského období.

USD/JPY na prahu 139. figury
23.04.2025 Pár USD/JPY je už čtyři týdny v trvalém klesajícím trendu. Prodejci ho v úterý stlačili až k hranici oblasti 139,00, takže dosáhl nejnižší úrovně za posledních sedm měsíců. Japonský jen coby bezpečný přístav dál přitahuje vyšší poptávku, zatímco dolar zůstává pod tlakem kvůli rostoucím rizikům recese v USA. Obchodní válka "USA vs. všichni" nejenže pokračuje, ale dokonce se vyostřuje – zvlášť mezi USA a Čínou, dvěma největšími ekonomikami na světě.

EUR/USD: Severní trend, jižní pullbacky
15.04.2025 Pár euro-dolar se nadále obchoduje poblíž víceletých maxim v rozmezí 1,13–1,14. V pátek kupci dosáhli úrovně 1,1474 – nejvyšší ceny od února 2022. Úroveň 1,1400 se však ukázala jako příliš silná rezistence, a páteční seance tak uzavřela na 1,1363. Také dosavadní pokusy o průraz výše byly zatím neúspěšné. Aktuální situace má však i svou výhodu: silné pullbacky směrem dolů umožňují býkům znovu vstoupit do trhu za lepší ceny. Navzdory tomu, že prodávající pravidelně získávají krátkodobou kontrolu, celkový rostoucí trend zůstává platný – hlavním faktorem je přetrvávající slabost dolaru.

Zlato zaznamenalo prudký nárust o více jak 9 %
14.04.2025 Zlato v minulých seanci zaznamenalo další agresivní býčí pohyb a dosáhlo nového historického maxima na úrovni 3 220 bodů. Cena překonala kulaté číslo 3 200, ale současné momentum se zdá být přetížené. Index RSI směřuje dolů poblíž úrovně 70; MACD však stále prodlužuje svůj vzestupný pohyb nad své spouštěcí a nulové linie.

Bitcoin – technický přehled
14.04.2025 Trh v minulém obchodním týdnu naznačil, že býci mají potenciální příležitost převzít kontrolu. Jestli tento potenciál využijí, závisí na tom, jestli dokážou opustit předchozí konsolidační oblast (88 743) a prorazit rezistenční úrovně týdenního kříže Ichimoku (86 947 – 87 629 a 92 885) a denního cloudu (91 489). Jestliže tyto hranice překonají a cena se nad nimi pevně udrží, poskytne to solidní základ pro býčí odraz od měsíčního krátkodobého trendu (79 773). Neschopnost prorazit tyto úrovně a návrat do nedávno překonaných zón (82 303 – 79 773) by obnovil nejistotu na trhu nebo umožnil medvědům zatlačit cenu dolů a otestovat měsíční Fibonacci Kijun (75 446). Průraz pod tuto úroveň by obnovil denní i týdenní klesající trend.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 14. dubna: Dolar se stále propadá
14.04.2025 V pátek pokračoval měnový pár EUR/USD v extrémně silném růstu – což už vlastně nikoho nepřekvapilo. Vzájemná cla mezi USA a Čínou jsou stále vyšší, zatímco ostatní zprávy přestaly obchodníky zajímat. V současnosti má běžné makroekonomické pozadí na pohyb měn jen minimální vliv. Tyto údaje blednou ve stínu narativu obchodní války. Všichni na trhu chápou, že tato válka může zanechat hluboké stopy nejen na ekonomikách USA a Číny, ale i globálně. A hlavním "viníkem" je americký dolar. Proto ho trh dál prodává a Trumpova prohlášení o celních výjimkách už nikoho neohromí – nemění totiž celkový obrázek.

#SPX – Shrnutí a výhled
14.04.2025 Minulý týden, i přes medvědí gap, dokázali býci efektivně znovu získat kontrolu nad trhem. Aktuálně se trh blíží bodu, kdy by mohl odstranit denní mrtvý kříž (death cross) Ichimoku (5 410,90) a opět vstoupit do býčího teritoria ve vztahu k týdennímu cloudu (5 535,14). Pokud k tomu dojde, býci převezmou kontrolu nad hlavními týdenními trendy (5 474,69) a měsíčním krátkodobým trendem (5 471,06). Získání kontroly nad těmito úrovněmi by otevřelo nové příležitosti pro růst. Nejbližšími milníky jsou odstranění týdenního zlatého kříže (golden cross) na úrovni 5 633,40 a otestování denního cloudu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 14. dubna: libra – tichý vůdce
14.04.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek dál obchodoval směrem nahoru, ačkoli dolar se tentokrát vyhnul výrazným ztrátám. I když jeden den bez totálního propadu dolaru může vypadat významně, na širší perspektivě se nic nemění. Dokud bude Donald Trump pokračovat v eskalaci globálního napětí, má dolar jen malou naději. Samozřejmě musíme mít na paměti, že máme co do činění s Trumpem. Americký prezident může kdykoli zrušit všechna cla, vyhlásit vítězství a ukončit konflikt. Tohoto obratu by byla ušetřena snad jen Čína. Trump by ale zároveň mohl stejně snadno obchodní válku ještě více vyostřit.

9. dubna: Technická analýza EUR/USD a GBP/USD
09.04.2025 Býci se pokoušejí znovu převzít kontrolu a aktuálně pozorujeme zvýšenou aktivitu a tlak směrem k vrcholu probíhající korekce na úrovni 1,1147. Průraz nad tuto úroveň by přesunul pozornost trhu k historickým rezistencím na úrovních 1,1214 a 1,1276. Pokud se však kupcům průraz nezdaří, může se pár znovu dostat pod gravitační vliv supportů z různých časových rámců v oblasti 1,0984–1,0943–1,0862–57.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 9. dubna: Libra uvízla na místě
09.04.2025 Pár GBP/USD v úterý provedl mírnou korekci směrem vzhůru, ale nepodařilo se mu prorazit nejbližší úroveň rezistence. Jinými slovy, po poklesu o 500 pipsů jsme zatím prakticky neviděli žádnou korekci. To však neznamená, že by obchodníci měli podlehnout falešnému pocitu klidu. Celní válka je totiž zdaleka nekončí – a nedostala se ani do fáze klidného uplatňování opatření. Trump každý den vydává nová prohlášení o clech vůči každému, kdo se mu odváží postavit. Zároveň trvá na tom, že mnoho zemí chce s USA podepsat obchodní dohody a "už jsou na cestě do Bílého domu".

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 9. dubna: trh se znovu připravuje na průraz
09.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý trochu uklidnil, ale technický obraz ani fundamentální pozadí nevěstí nic dobrého. Začněme technickou analýzou. V hodinovém časovém rámci se vytvořil klasický pattern bullish flag, který je předzvěstí dalšího růstu. Tento pattern lze označit také jako trojúhelník či zužující se trojúhelník – význam se nemění. Připomínám, že průraz nad horní hranici patternu znamená pokračování uptrendu. Není ale nezvvyklé, že cena nejprve vytvoří falešný průraz směrem dolů a až pak rychle vystřelí nahoru. Proto je v krátkodobém horizontu potřeba zůstat ve střehu a připraven.

Bitcoin – Technická analýza a přehled vývoje
08.04.2025 Aktuálně trh testuje měsíční úrovně supportu v pásmu 79 773–75 446. Konsolidace pod touto oblastí by medvědům umožnila se těchto úrovní zmocnit a zároveň by anulovala týdenní "zlatý kříž" Ichimoku (78 416), čímž by se otevřely nové medvědí příležitosti. Dalším supportem by pak byl měsíční střednědobý trend na úrovni 64 779. V případě odrazu od aktuální zóny supportu lze očekávat opětovné testování dříve proražených týdenních úrovní, které nyní fungují jako rezistence. Aktuální úrovně rezistence se nacházejí na 86 203–86 947–91 815.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 8. dubna: Libra pokračuje v poklesu
08.04.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v sestupném pohybu. Vysvětlit to je nesmírně obtížné, dokonce i zpětně – zvláště když euro ten samý den posilovalo, nebo alespoň rostlo v průběhu celé seance. Britská libra přitom po celé měsíce vykazovala pozoruhodnou odolnost vůči dolaru, ale nyní prudce oslabila už druhý den po sobě. Možná si trh konečně uvědomil, že libra je překoupená a že cla Donalda Trumpa nezasáhnou jen americkou ekonomiku. Ale jak mohl někdo předpovědět takový obrat v tržním sentimentu?

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 8. dubna: bouřka nepolevuje
08.04.2025 Měnový pár EUR/USD dál divoce kolísal. Ani jedna z měn nevykázala jasný růst, ale je důležité si uvědomit, že na trzích momentálně panuje chaos, a snažit se vydělat na chaosu není nejlepší. Lepší je počkat, až se trhy stabilizují, i když je těžké předpovědět, kdy se tak stane. Nikoho neodrazujeme od otevírání obchodů ani netvrdíme, že v tuto chvíli nelze vydělávat. V recenzích však vždy zdůrazňujeme, že pohyby na trhu by měly být technické, srozumitelné a vysvětlitelné. Pokud cena mění směr pětkrát denně, nové zprávy přicházejí každou hodinu a volatilita dosahuje 200 pipů, lze takové pohyby považovat za srozumitelné a předvídatelné?

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 7. dubna: Libra se zhroutila jako domeček z karet
07.04.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek překvapivě oslabil o "pouhých" 200 pipů. Ano, počet nově vytvořených pracovních míst mimo zemědělství (NFP) překonal odhady a Jerome Powell znovu potvrdil jestřábí postoj Federálního rezervního systému, ale v minulosti se podobná data a prohlášení nepromítla vždy do pohybu trhu. Jak už jsme zmínili, možná byly jen vybírány zisky z long pozic. Možná také skončil růstový trend v grafu H4. Připomeňme, že dlouhodobé klesající trendy v denním i měsíčním grafu stále přetrvávají. Pokud Powell věří, že současná nejistota dosáhla vrcholu, domníváme se, že totéž platí i pro měnový trh.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 7. dubna: Situace kolem dolaru se nijak nelepší
07.04.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek zahájil prudký pullback po silném růstu ve středu večer a ve čtvrtek. Tento pokles lze interpretovat různými způsoby, ale chceme zdůraznit dva klíčové body. Zaprvé, volatilita byla v poslední době extrémně vysoká a fundamentální pozadí je intenzivní. To znamená, že cenové pohyby jsou silné a agresivní. Výsledkem je, že se obchodníci nemohou spoléhat na přesné úrovně k vytváření obchodních signálů. Zadruhé, není jasné, jaké konkrétní faktory aktuálně formují cenový pohyb. V pátek mohl dolar pokračovat v poklesu nebo zůstat poblíž svých minim, ale odrazil se o přibližně 150–200 pipsů. Proč k tomu došlo? Možná účastníci trhu začali vybírat zisky ze short pozic na dolaru. Svou roli sehrál i jestřábí tón projevu předsedy Fedu Jeroma Powella a zdánlivá lhostejnost Fedu k ekonomickým problémům vyvolaným Trumpem. Anebo pomohla zpráva Nonfarm Payrolls.

EUR/USD a GBP/USD – technická analýza na 4. dubna
04.04.2025 Býkům se po několika pokusech a třítýdenní konsolidaci konečně podařilo prorazit ven a zakončit včerejšek výrazně nad úrovněmi rezistence cloudu Ichimoku v měsíčním (1,0943) i týdenním (1,0978) časovém rámci. Dnešním dnem končí týden a býci si musí tyto zisky udržet. Pokud bude růst pokračovat, pár může otestovat předchozí maxima (1,1214–1,1276). Pokud dojde ke ztrátě zisků, mohou proražené úrovně začít působit jako support. Možné cíle poklesu zahrnují zóny kolem 1,0978–1,0943 a 1,0856–1,0828.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 4. dubna: Trh zachvátila nová panika
04.04.2025 Pár EUR/USD ve čtvrtek zaznamenal silný růstový pohyb. Upřímně řečeno, říkáme totéž už dva měsíce: kdykoli tento pár výrazně roste, je to jen kvůli Donaldu Trumpovi, který v USA zavádí nové dovozní tarify. Tento důvod je tak jednoduchý a zřejmý, že nevyžaduje žádné další vysvětlení. Je to prosté: Trump oznámí nové tarify – a dolar se okamžitě propadne.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 4. dubna: Může Powell napravit situaci?
04.04.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek také vykázal silný růst, což bylo přirozeně dáno jediným faktorem – Donald Trump ve středu pozdě večer oznámil zavedení nových cel pro všechny země, které vyvážejí zboží do USA. Základní sazba bude 10 %, ale na několik zemí se budou vztahovat individuální cla. Trump už dříve představil několik celních balíčků vůči Číně a Evropské unii. Z toho vyplývá, že amerického prezidenta nezajímá spravedlnost těchto opatření. Jeho cíl je jasný – vyrovnat obchodní deficit, vrátit výrobu do USA a zvýšit tvorbu pracovních míst. A tento cíl důsledně prosazuje. Dolar mezitím prudce oslabuje, protože trh rozhodně odpověděl na otázku, "co si myslí o Trumpových clech."

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 3. dubna: Britská libra zůstává ve flat rozpětí
03.04.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu nadále obchodoval v rámci bočního kanálu. Poslední dva týdny probíhal veškerý cenový pohyb mezi úrovněmi 1,2863 a 1,2981. Linie indikátoru Ichimoku obchodníci během této fáze pohybu do strany ignorují. Makroekonomické pozadí je irelevantní, protože cena se pohybuje do strany. V důsledku toho se technický obrázek libry jeví jako "superatraktivní". Trh samozřejmě občas reaguje na jednotlivé zprávy, ale tyto pohyby jsou tak slabé, že jsou pro obchodování prakticky nepoužitelné – a předpovědět, která zpráva vyvolá reakci, je nemožné.

#NDX – Výsledky za březen a výhled na duben
03.04.2025 Březen skončil medvědí svíčkou, která zanechala výraznou stopu v historických záznamech. Medvědům se podařilo uzavřít pod úrovní měsíčního krátkodobého trendu (19 730) a zároveň eliminovat týdenní zlatý kříž, když cena otestovala support na horní hraně týdenního cloudu Ichimoku (18 821). Pokud bude pokles pokračovat, medvědí cíle budou zahrnovat test a průraz další úrovně měsíčního supportu (18 204) a případné opuštění týdenního cloudu (17 408). Pokud by býci opět získali kontrolu a znovu získali úroveň měsíčního krátkodobého trendu (19 730), jejich cílem bude opětovný test úrovní týdenního kříže Ichimoku (20 103–20 508–20 914). Konsolidace nad těmito rezistencemi by otevřela cestu k otestování a překonání historického maxima (22 225).

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 3. dubna: Žádná cla, žádný pohyb
03.04.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval stejně jako v pondělí a v úterý. Většinu dne jsme pozorovali nízkou volatilitu a nepravidelné pohyby bez jasné logiky. Donald Trump ve středu nezveřejnil žádné informace o clech, takže případnou analýzu slov amerického prezidenta na téma obchodu bude třeba provést až dnes. Až v průběhu americké obchodní seance byla zveřejněna zpráva ADP o zaměstnanosti, která se ukázala být téměř dvakrát silnější, než se předpokládalo – a přesto nedokázala podpořit dolar. Jak jsme včera upozorňovali, tato zpráva je jen sekundární, a i když není úplně sekundární, trh při hodnocení stavu amerického trhu práce přikládá mnohem větší váhu zprávě nonfarm payrolls.

Měnový pár AUD/USD se v posledních seancích propadl
02.04.2025 Propadl se pod 20- i 50denní klouzavý průměr (SMA), protože krátkodobá tendence se změnila z neutrální na medvědí. Index RSI klesl pod neutrální úroveň 50, i když je nyní stabilnější, zatímco MACD nadále klesá pod nulu a svou červenou signální linii.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 2. dubna: Pondělí se v tichosti přehouplo do úterý
02.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý obchodoval stejně jako v pondělí. Včera jsme upozorňovali, že makroekonomické události by navzdory svému velkému množství nemusely ovlivnit ani sentiment na trhu, ani pohyb páru. Zprávy byly důležité, ale nevzbudily mezi účastníky trhu větší chuť k aktivnějšímu obchodování. Samozřejmě bychom měli vyzdvihnout zprávu o inflaci v eurozóně, která v březnu zpomalila na 2,2 % meziročně, takže nesplnila odhady ekonomů. Jádrová inflace také zpomalila na 2,4 %. Jak vidíme, oba ukazatele jsou už v blízkosti cílové úrovně Evropské centrální banky, která si může dávat občasné pauzy v uvolňování jednoduše proto, že sazby snížila už šestkrát a tento proces musí zpomalit. ECB však stále nemá důvod přestat s uvolňováním měnové politiky.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 2. dubna: Trh dál odpočívá
02.04.2025 Pár GBP/USD se v úterý obchodoval podobně jako v posledních týdnech. Všechny cenové pohyby se v posledních dvou týdnech odehrávají mezi úrovněmi 1,2863 a 1,2981. Linie indikátoru Ichimoku jsou během této fáze pohybu do strany ignorovány. Makroekonomické pozadí nemá žádný význam, protože cena nadále osciluje v úzkém rozpětí. Aktuální technická situace libře velmi vyhovuje. Trh sice na jednotlivé reporty reaguje, ale takové pohyby jsou pro obchodování prakticky bezvýznamné.

EUR/USD a GBP/USD – 31. března: Technická analýza
31.03.2025 Během týdne se medvědí hráči pokusili potvrdit dříve vytvořený pullback a pokračovat v poklesu, ale neuspěli, což se projevilo dlouhým spodním stínem na týdenní svíčce. Pár se vrátil do oblasti shluku rezistencí (1,0819–1,0856), která nyní tvoří nejbližší zónu rezistence. Za současných podmínek je možná nová fáze konsolidace a nejistoty. Pevná konsolidace nad úrovněmi 1,0844–1,0856 by dala býkům další příležitost otestovat horní hranice týdenního (1,0978) a měsíčního (1,0943) cloudu Ichimoku s cílem prorazit a vstoupit do býčí zóny z pohledu Ichimoku analýzy. Pokud se aktuální rezistence nepodaří prorazit a na trh se vrátí medvědí hráči, nejbližší cíle na této části grafu se nacházejí v oblasti 1,0698–1,0727 a 1,0574–1,0598.

Bitcoin – přehled technické analýzy
31.03.2025 Na trhu aktuálně vládne nejistota. Účastníci zaujali vyčkávací postoj. Support měsíčního krátkodobého trendu na 79 773 a týdenního střednědobého trendu na 84 443 dál ovlivňují situaci. Aby došlo ke změně aktuálního nastavení, museli by medvědi prolomit nedávné minimum 76 562 a rozhodně se konsolidovat pod měsíčními úrovněmi 79 773 – 75 446. Až pak by se prodejcům otevřely nové možnosti.

EUR/USD a GBP/USD – technická analýza na 28. března
28.03.2025 Trh zůstává s blížícím se koncem týdne nerozhodný, bez zřetelných preferencí. Býci včera zaznamenali určitý pokrok, když změnili převládající medvědí sentiment. Aby ale výsledek potvrdili a konsolidovali, museli by překonat cluster rezistencí z různých časových rámců v zóně 1,0819–1,0856. Pak se objeví nová příležitost k dalšímu růstu, přičemž dalšími cíli budou horní hranice týdenního (1,0953) a měsíčního (1,0943) cloudu Ichimoku. Pokud býci neudrží zisk z předchozího dne, pár se může vrátit k supportům kolem 1,0727–1,0694.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD 28. března: Trumpova cla a HDP
28.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek prudce stoupal, aniž by přerušil převládající klesající trend z posledních dní. K poklesu dolaru přispěly pádné důvody, když Donald Trump oznámil nová cla na všechny země vyvážející automobily do USA. Trh podle očekávání reagoval novým prodejem dolaru. Tentokrát se americká měna nezhroutila, což svědčí o pokroku. Americký prezident ale dolaru znovu způsobil problémy a není jisté, kolik takových epizod ještě přijde. 2. dubna může Trump oznámit nová cla, potenciálně proti EU, takže dolar by mohl příští týden opět klesnout.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 28. března: Libra se stále pohybuje jako na houpačce
28.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek vykázal silný pohyb vzhůru. Katalyzátorem byl samozřejmě opět Donald Trump, který uvalil nová 25% cla na veškerý dovoz automobilů do USA. Netřeba dodávat, že trh opět zapomněl na dolar jako na zlý sen. Americkou měnu nezachránila ani zpráva o vývoji amerického HDP, která ukázala růst ve čtvrtém čtvrtletí na úrovni 2,4 % oproti očekávaným 2,3 %. Obchodníkům to však bylo jedno, stejně jako mnoho dalších nedávných zpráv, které mohly dolar podpořit. Trh nadále reaguje výhradně na Trumpova rozhodnutí o clech. A zatímco euro včera posilovalo v rozumných mezích, libra se – jako obvykle – pohybovala mnohem agresivněji.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 27. března: Trh nikam nespěchá
27.03.2025 Měnový pár EUR/USD se během středy obchodoval jen s minimálními ztrátami a celkový trend v hodinovém časovém rámci zůstal po vystoupení ceny z rostoucího kanálu medvědí. Pokles eura je slabý, má časté pullbacky, ale zároveň je poměrně stabilní. Celkově se domníváme, že je aktuálně tím nejlogičtějším výsledkem, protože euro v posledních týdnech příliš silně rostlo, což neodpovídá makroekonomickému a fundamentálnímu pozadí. Připomínáme, že trh v posledních týdnech reaguje výhradně na "faktor Trump", zatímco všechny ostatní zprávy a události ignoruje. Americký dolar výrazně klesl a tento pokles je neodůvodněný.

#NDX – přehled technické analýzy
27.03.2025 Přestávka na úrovni měsíčního krátkodobého trendu (19 730) podpořila snahu býků znovu získat své pozice. Výsledkem byl býčí gap na začátku nového obchodního týdne, doprovázený testem týdenní rezistence 20 302. Pokud bude tato úroveň proražena, trh bude o něco výše čelit dvěma dalším zónám týdenní rezistence (20 669 – 21 036). Pokud však býci během retestu ztratí momentum, protistrana může rychle vrátit trh zpět do gravitační zóny kolem měsíčního Tenkan (19 730) s cílem prorazit nedávné minimum (19 113) a zesílit medvědí sentiment.

EUR/USD: Jižní trend se zastavuje, ale long pozice zůstávají rizikové
26.03.2025 Kolem páru EUR/USD se vyvinula smíšená situace. Na jedné straně převládá medvědí sentiment: minulý týden cena dosáhla 5měsíčního maxima na úrovni 1,0955, zatímco v úterý pár aktualizoval téměř třítýdenní minimum na úrovni 1,0778. Na druhou stranu se zdá, že jižní trend páru se začíná zastavovat. Celkový výsledek (zatím) favorizuje prodejce, ale amplituda korekčních růstu se v poslední době zvětšuje. Například pondělní obchodování skončilo na úrovni 1,0782, zatímco pondělní maximum bylo zaznamenáno na 1,0859. Jak už bylo zmíněno, kupci zaznamenali intradenní minimum na 1,0778, ale pak se vrátili do zóny 8. čísla.

EUR/USD: indexy PMI a zprávy z informovaných zdrojů z WSJ
25.03.2025 Kupci eura se na pozadí obecné slabosti dolaru pokusili prodloužit korekční pohyb. Po třídenní rally došlo k dočasnému ústupu dolarového indexu z lokálních maxim, takže euroví býci mohli zahájit mírný odraz ke středu oblasti 1,08. Uvolněný růstový impuls však rychle zlikvidovaly reporty o PMI a zprávy z amerických médií.

EUR/USD a GBP/USD – Technická analýza na 21. března
21.03.2025 Páru se nepodařilo prorazit rezistence týdenního (1,0948) a měsíčního (1,0943) cloudu Ichimoku a následně ustoupil do zóny supportů napříč několika časovými rámci v rozmezí 1,0819–1,0856. Pokud dnes se závěrem obchodního týdne dojde k průrazu a konsolidaci pod touto zónou supportu, v týdenním časovém rámci se vytvoří signál odmítnutí. V takovém případě by medvědi mohli potvrdit a rozšířit klesající pohyb, přičemž další úrovně supportu se nachází v rozmezí 1,0696–1,0727. Pokud se však páru nepodaří prorazit pod oblast 1,0819–1,0856, je pravděpodobná pauza nebo konsolidace. Následně může trh opět otestovat hranice cloudu Ichimoku (1,0948–1,0943) s cílem proniknout do býčího teritoria a udržet se v něm.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 21. března. Šance pro dolar?
21.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nadále frustroval obchodníky. Domníváme se, že nyní není nejlepší doba pro obchodování na forexovém trhu. Technický obrázek eura v hodinovém časovém rámci je velmi matoucí. Zdálo se, že včera cena konečně konsolidovala pod vzestupným kanálem. Připomeňme však, že již dříve prolomila trendové čáry, což ale nevedlo k sestupnému trendu. Cena klesla na úroveň 1,0823, kterou lze považovat za spodní hranici bočního pásma mezi 1,0823 a 1,0949. Místo dokončeného rostoucího trendu tak nyní máme pokračující flat (boční) trh.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 21. března – britská libra si pořád dělá legraci
21.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval... těžko říct, kterým směrem. Uptrend zůstává neporušený, ale cena včera prorazila pod spodní hranici rostoucího kanálu. V posledních dnech jsme byli svědky neklidných a nerozhodných pohybů –"cik-cak" a "plůtků". Volatilita klesla pod průměr. Zdá se, že trh neví, co dál: obchodníci nechtějí nakupovat dolar, ale nemají sílu nakupovat libru.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 20. března: Čeká nás zasedání Bank of England
20.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu nadále obchodoval ve stejném pásmu. Navzdory zasedání Fedu, projevu Jeroma Powella a aktualizovanému grafu dot-plot trh nezaznamenal žádné výrazné pohyby. Před rozhodnutím Fedu se měnový pár GBP/USD obchodoval poblíž spodní hranice vzestupného kanálu a jediným pohybem, ke kterému došlo, bylo drobné zvýšení v rámci téhož kanálu. Jinými slovy, zasedání Fedu nezměnilo chování trhu, protože pár se pohyboval stejně jako předtím.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 20. března: Hlasování Bank of England může zchladit býčí sentiment
20.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval velmi klidně, vzhledem k večerním pohybům. Připomínáme, že výsledky zasedání Federálního rezervního systému zatím neanalyzujeme, protože uplynulo příliš málo času. Trh se ještě neustálil a plně nestrávil informace – potřebuje čas. Vezmeme-li v úvahu cenové pohyby před oznámením a Powellovým projevem, od předchozích dnů se příliš nelišily. Volatilita zůstala nízká a britská libra si udržela růstovou dynamiku, přestože neměla jinou fundamentální podporu než protekcionistickou politiku Donalda Trumpa.

EUR/JPY: Smíšené výsledky březnového zasedání japonské centrální banky a německá reforma "dluhové brzdy"
20.03.2025 Bank of Japan (BOJ) uzavřela své březnové zasedání s nejvíce očekávaným výsledkem – ponecháním všech parametrů měnové politiky beze změny. Účastníci trhu pozorně sledovali vyjádření guvernéra BOJ Kazuo Uedy a doprovodné prohlášení centrální banky. Navzdory snaze BOJ zachovat vyvážený tón byl celkový výsledek pro japonský jen negativní.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 20. března: Podivné zasedání Fedu
20.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval stejně jako v posledních dvou týdnech. Zasedání Fedu nemělo na tržní sentiment prakticky žádný vliv, i když volatilita mírně vzrostla. Výkyv volatility o 50 pipů je ale jen sotva významný. Přesto byly výsledky zasedání Fedu trochu neobvyklé a nejednoznačné. Klíčová úroková sazba zůstala v souladu s očekáváním beze změny na úrovni 4,5 %, ale bodový graf naznačil, že členové FOMC aktuálně předpokládají v příštím roce větší snížení sazeb než před třemi měsíci, což signalizuje posun k holubičímu postoji.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 19. března: Pomalý, ale stabilní růst před zasedáním Fedu
19.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v růstu, avšak zůstal v omezeném rozpětí, které lze považovat za boční kanál. V současnosti existují dva kanály: boční a slabý rostoucí trend. Druhý z nich je vyznačen v ilustraci, zatímco první má hranice na 1,0843 a 1,0949. Odrážení od úrovně 1,0949 by mohlo vyvolat mírný pokles páru, avšak výraznější propad zůstává nepravděpodobný. Nejvíce, co dolar v této chvíli může předvést, je minimální korekce, která nebude patrná ve vyšších časových rámcích. Trh nadále obchoduje na základě svých přesvědčení, očekávání a úvah. Více než polovinu makroekonomických údajů ignoruje. Volatilita se za poslední týden výrazně snížila a mnoho technických úrovní je kvůli slabým pohybům přehlíženo. Celkově se měnový trh nenachází v atraktivním stavu.

EUR/USD a GBP/USD, 19. března – technická analýza
19.03.2025 Pár aktuálně testuje horní hranice měsíčního cloudu Ichimoku na 1,0943 a týdenního cloudu na 1,0946. Pokud se kupcům podaří upevnit pozice v býčí zóně vzhledem k těmto cloudům, otevřou se jim nové možnosti a nastaví se cíle růstu pro průraz cloudu. Další cíle býků jsou na nejbližších extrémních maximech 1,1214 a 1,1276. Pokud ale současné rezistence (1,0943–1,0946) dokážou trh zatlačit zpět, stejně jako minulý týden, můžeme být svědky pullbacku a denního korekčního poklesu, který přivede cenu zpět ke clusteru supportů mezi 1,0819 a 1,0856, stejně jako ke krátkodobému dennímu trendu na 1,0869. Konsolidace pod těmito úrovněmi by změnila sentiment v týdenním časovém rámci, což by znamenalo návrat páru do medvědí zóny vzhledem k týdennímu cloudu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 19. března: Trump je důležitější než Fed a BoE
19.03.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý opět vykazoval růst, ačkoli k němu neměl fundamentální důvod. Ve Velké Británii se nic významného nestalo, ani nevyšla žádná důležitá zpráva a ve druhé polovině dne byly zveřejněny silné americké zprávy o průmyslové výrobě a bytové výstavbě. Dolar si však za zhruba dvě hodiny připsal jen asi 40 pipů a pak se vrátil k poklesu. Toto byl celý rozsah reakce trhu na pozitivní údaje z USA – krátce posílily dolar a pak obchodníci obnovili prodej. To je vše, co potřebujeme vědět o současné logice trhu.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 18. března: Nový růst, ale v rozumných mezích
18.03.2025 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pondělí v růstu, ale obchodoval se v omezeném rozpětí, které lze považovat za boční kanál. Obchodníci opět ignorovali všechny zprávy podporující americký dolar, i když jich tentokrát nebylo mnoho. Americká zpráva o maloobchodních tržbách ukázala meziměsíční nárůst o 1 %, čímž výrazně překonala prognózu 0,2 %. Přestože byla prognóza pro předchozí měsíc revidovaná směrem dolů, rozdíl mezi skutečnými a očekávanými hodnotami za únor byl stále výrazně příznivější pro dolar než údaje z předchozích měsíců. Dolar tak měl první obchodní den v týdnu šanci posílit, ale opět se mu to nepodařilo. Trh odmítá dolar nakupovat, ignoruje jakékoliv události, které jej podporují, a zaměřuje se výhradně na Donalda Trumpa.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 18. března: Britská libra znovu letí na sever
18.03.2025 Měnový pár GBP/USD znovu vykázal růst, ačkoli k němu neměl důvod. Trh nakupuje britskou libru stále z pouhé setrvačnosti, podobně jako bitcoin. Ten často roste jednoduše proto, že ho všichni kupují v naději, že bude mít hodnotu několika milionů. Stejná logika platí i pro libru – kurz roste, takže obchodníci pokračují v nákupech, což podporuje další růst. V pondělí se ve Spojeném království neodehrály žádné významné události a jediná zpráva z USA podpořila dolar. Jenže americká měna neposílila ani v nejmenším. Donald Trump v ten den sice nepředstavil žádná nová cla ani sankce, ale dolaru nepomohlo ani to. Britská měna pokračovala po krátké pauze v růstu, jako by se nic nestalo. Hledat v současných pohybech logiku je zbytečné.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 17. března: Euro zůstává stabilně na maximech
17.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek opět obchodoval směrem nahoru, ačkoli k tomu neměl žádné zřetelné důvody. K růstu došlo během evropské obchodní seance a pak až do konce dne následovalo období převážně bočního obchodování. Reagoval trh na neutrální zprávy o indexu spotřebitelských cen z Německa nebo na index spotřebitelského sentimentu z USA? Ne nutně. Za prvé, růst eura začal mnohem později, než byly zveřejněny údaje o inflaci v Evropské unii. Za druhé, ani jedna ze zpráv neměla dostatečný význam na to, aby vyvolala silnou reakci trhu. Za třetí, pár se obchoduje v omezeném cenovém pásmu a to je pravděpodobně to nejpodstatnější.

Týdenní přehled pro pár EUR/USD: Oči všech se upírají na Fed
17.03.2025 Pár EUR/USD se po výrazném růstu o 500 pipů usadil v období stagnace a čeká na další zprávy. Kupci se minulý týden pokoušeli o konsolidaci páru v pásmu 1,0900, ale nakonec neuspěli. Prodejci převzali vedení a stlačili cenu na minimum 1,0806. Ačkoli kupci dosáhli v závěru týdne určitých zisků, růstový trend zjevně ztrácí na dynamice.

SPX – týdenní výsledky a vyhlídky do budoucna
17.03.2025 Minulý týden medvědi pokračovali v poklesu, ale nedokázali zavřít pod testovanou úrovní supportu měsíčního krátkodobého trendu na 5 618,25, jen zanechali dlouhý spodní stín pod ní. Průraz pod tuto úroveň by vedl k retestu týdenního kříže Ichimoku v pásmu 5 749,63 – 5 825,54 – 5 901,45. Pokud by došlo k průrazu, znamenalo by to pokračování měsíčního korekčního poklesu k další úrovni supportu na 5 254,34, která je nyní posílena týdenním cloudem Ichimoku v pásmu 5 396,85 – 4 936,71.

Obchodní doporučení a analýza pro měnový pár GBP/USD na 17. března: Libra nejeví zájem o ekonomiku
17.03.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pátek mírný pokles s minimální volatilitou. Ve skutečnosti britská měna klesá již tři dny po sobě a během této doby ztratila celkem 50 pipsů. V hodinovém časovém rámci se ceně zatím nepodařilo konsolidovat pod klíčovou hranicí. V současné době se po období silného růstu neobjevují žádné známky, které by naznačovaly začátek korekce. Zatímco páteční zpráva o vývoji HDP ve Spojeném království a zpráva o průmyslové výrobě ve Spojeném království byly zklamáním, ani index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity v USA nenaplnil očekávání. Během evropské obchodní seance však měla britská libra oprávněné důvody k poklesu, nicméně, jak již bylo zmíněno, zdá se, že makroekonomické zprávy nemají pro účastníky trhu v tuto chvíli velký význam. Vzhledem k tomu, že Donald Trump je "na dovolené", obchodníci se zřejmě nechtějí zapojit do obchodování.

Cena zlata se nezastavuje a atakuje nová maxima
14.03.2025 Ceny zlata raketově rostou nad omezující oblast 2930 až 2940 s potenciálem dosáhnout rekordní hodnoty 2956. Cena po odrazu od hladiny 2 835 vytvořila novou býčí vlnu a na denním grafu se vyšplhala nad krátkodobé jednoduché klouzavé průměry (SMA). Z technického hlediska ukazatel RSI atakuje oblast 70 bodů, zatímco ukazatel MACD rozšiřuje své vzestupné momentum nad spouštěcí a nulovou linii.

EUR/USD a GBP/USD, 14. března – technická analýza
14.03.2025 Jak se týden blíží ke konci, býčí hráči otestovali horní hranice cloudů Ichimoku s měsíční úrovní 1,0943 a týdenní úrovní 1,0948. Aktuálně se trh vrátil do clusteru rezistencí 1,0819–1,0856. Odmítnutí v této oblasti by mohlo ukazovat na změnu v tržních prioritách. Nejbližší cíle poklesu jsou na supportech z různých časových rámců, které se sbíhají v zóně 1,0696–1,0727.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 14. března: Euro předstírá korekci
14.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek zaznamenal velmi slabou volatilitu a jen mírně korigoval. Euro v několika posledních týdnech získalo 600 pipů a celý jeho růst se ani nevešel do grafu. Současný pullback o 70–80 pipů je proto relativně bezvýznamný. Je náročné určit, zda trh už přestal reagovat na politiku Donalda Trumpa, ale makroekonomické údaje stále ignoruje.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 14. března: Libra se ani nesnaží
14.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek zaznamenal mírný pokles, ale nepodařilo se mu konsolidovat pod klíčovou linií. Linie Kijun-sen se nachází velmi blízko současné ceny. Ve čtvrtek nebyly ve Spojeném království zveřejněny žádné makroekonomické zprávy, a i když byly zveřejněny nějaké údaje z USA, veškerá reakce trhu byla minimální, sotva patrná i v pětiminutovém časovém rámci. Donald Trump mezitím nadále vyhrožuje Evropské unii a Kanadě, trh je však k jeho výrokům stále více lhostejný. Jestliže byl forexový trh nejistý již dříve, nyní je ještě bouřlivější a vyvolává otázky, zda již na Trumpovy sankce a cla přestal reagovat, nebo zda se očekává další vývoj.

EUR/USD: A Southern Impulse That Should Not Be Trusted
14.03.2025 Ve čtvrtek pár EUR/USD dosáhl třídenního minima na úrovni 1,0823, ale neprorazil do pásma 1,07, protože dynamika poklesu postupně slábla. Pár EUR/USD se v současné době nachází v paradoxní situaci: dolar se snaží posilovat, i když klíčové inflační ukazatele v USA vykazují známky zpomalení.

EUR/USD: Jižní impuls, kterému není radno věřit
14.03.2025 Ve čtvrtek pár EUR/USD dosáhl třídenního minima na úrovni 1,0823, ale neprorazil do pásma 1,07, protože dynamika poklesu postupně slábla. Pár EUR/USD se v současné době nachází v paradoxní situaci: dolar se snaží posilovat, i když klíčové inflační ukazatele v USA vykazují známky zpomalení.

EUR/USD: Co přináší únorová zpráva o CPI?
13.03.2025 Zpráva o indexu spotřebitelských cen (CPI), která byla zveřejněna ve středu, naznačila zpomalení americké inflace. Všechny její složky byly v "červených číslech", takže nedosáhly předpokládaných hodnot. I když se jedná o důležitý fundamentální signál, je poněkud zastaralý, protože nezohledňuje vliv Trumpových obchodních válek.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 13. března: Libra se rozhodla na nic nečekat
13.03.2025 Měnový pár GBP/USD na rozdíl od eura ve středu pokračoval v pohybu nahoru. Britská měna nepřešlapuje na místě, ale využívá příznivých podmínek. Ačkoli euro včera stoupalo jen ztěžka – nejspíš se dostal na vrchol – libra má stále prostor k růstu, a přesně to dělá.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 13. března: Zaznamenal vůbec někdo zprávu o inflaci?
13.03.2025 Měnový pár EUR/USD se během středy pohyboval mezi 1,0886 a 1,0935. Jelikož během dne nezazněly žádné novinky ohledně nových cel nebo sankcí ze strany Donalda Trumpa, trh přestal prodávat dolar. To je hlavní faktor, který stojí za současnými pohyby. Jak již bylo zmíněno, makroekonomické údaje mají v tuto chvíli minimální význam.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 12. března
12.03.2025 Býci se úspěšně vymanili z pásma mezi 1,0819 a 1,0856 a pokračují v pohybu vzhůru, aby dosáhli klíčových úrovní 1,0943 až 1,0948. Aktuálně pár testuje horní hranici týdenního a měsíčního cloudu Ichimoku a jeho proražení by mohlo vést ke konsolidaci v býčí zóně, což by umožnilo vyšší cíle pro další růst. Pokud se to však býkům nepodaří, pár se může vrátit ke shluku úrovní kolem 1,0819 až 1,0856.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 12. března: Další pokles dolaru o 100 bodů
12.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý po dvoudenní pauze obnovil růst a získal dalších 100 bodů. Stojí za zmínku, že makroekonomické prostředí nepřispělo k nedávnému poklesu amerického dolaru. Jediná zpráva, která byla ten den zveřejněna a týkala se volných pracovních míst JOLT, byla obchodníky od samého začátku považována za nepodstatnou. Ačkoli předčila očekávání, neměla na pokles dolaru žádný vliv.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 12. března: Neúprosná rally pokračuje
12.03.2025 Měnový pár GBP/USD obnovil svůj růstový pohyb. Během posledních dvou nebo tří obchodních dnů se zdálo, že je mírný pokles ceny na spadnutí, ale nepodařilo se jí konsolidovat pod klíčovou úrovní 1,2863. V úterý se následně obnovil růst, k němuž přispěla nejen nová cla prezidenta Trumpa, ale i širší dynamika trhu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 11. března: jízda na horské dráze
11.03.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí výkyvy. Ve Spojeném království ani v USA nedošlo k žádným významným událostem a Donald Trump neoznámil žádná nová cla, takže trh neměl na co reagovat. Přesto se britská libra drží poblíž maxim a nevypadá, že by chtěla zahájit byť jen mírnou korekci. Ačkoli americký dolar minulý týden prudce klesl, stále věříme v jeho oživení. Pokud bude Trump týden co týden uvalovat nové sankce, dolar může mít problém znovu sebrat síly. Podle nás byl ale pokles z minulého týdne nadměrný a přinejmenším korekce je oprávněná.

USD/JPY: Jenu se otevírají nové cenové horizonty
11.03.2025 Pár dolar/jen je i nadále ovlivňován celkovým poklesem amerického dolaru a sílícím jestřábím sentimentem kolem potenciálních politických kroků Bank of Japan. V pondělí medvědi na páru USD/JPY otestovali hladinu supportu na úrovni 147,00, která se v denním časovém rámci (D1) shoduje se spodní linií Bollinger Bands. Minulý týden se obchodníci pokusili tuto cenovou bariéru prolomit, ale ustoupili a páteční obchodní seanci uzavřeli na úrovni 148,04. V pondělí došlo k dalšímu pokusu o prolomení úrovně 146. Vzhledem k současnému fundamentálnímu pozadí mají kupci USD/JPY jen malou šanci odolat dynamice prodávajících.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 11. března: Tak přece jen to bylo nudné pondělí
11.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval převážně do strany, ačkoli se euro v průběhu dne pokoušelo tlačit vzhůru. Jedinou významnou makroekonomickou událostí byla zpráva o průmyslové výrobě z Německa, která byla o něco silnější, než se očekávalo. Tato zpráva však stejně jako všechny události z předchozího týdne – ať už silné, nebo slabé – celkový trend nezměnila a euro pokračovalo v růstu. Domníváme se, že údaje o průmyslové výrobě pocházející jen z jedné z 27 zemí EU měly na pohyb páru pouze omezený vliv.

USD/JPY: Jenu se otevírají nové cenové horizonty
11.03.2025 Pár dolar/jen je i nadále ovlivňován celkovým poklesem amerického dolaru a sílícím jestřábím sentimentem kolem potenciálních politických kroků Bank of Japan. V pondělí medvědi na páru USD/JPY otestovali hladinu supportu na úrovni 147,00, která se v denním časovém rámci (D1) shoduje se spodní linií Bollinger Bands. Minulý týden se obchodníci pokusili tuto cenovou bariéru prolomit, ale ustoupili a páteční obchodní seanci uzavřeli na úrovni 148,04. V pondělí došlo k dalšímu pokusu o prolomení úrovně 146. Vzhledem k současnému fundamentálnímu pozadí mají kupci USD/JPY jen malou šanci odolat dynamice prodávajících.

EUR/USD a GBP/USD 10. března – technická analýza
10.03.2025 Pár EUR/USD minulý týden zavřel uvnitř týdenního cloudu Ichimoku se spodní hranicí na 1,0825. Dosáhl také finální úrovně měsíčního kříže Ichimoku na 1,0856. Pokud dokáže překonat tyto rezistence, otevře se mu cesta k horním hranicím cloudu Ichimoku na měsíční úrovni (1,0943) a týdenní úrovni (1,0948). Naopak odraz od testovaného pásma 1,0825–1,0856 by ho mohl poslat zpět k předchozím clusterům rezistencí mezi 1,0727 a 1,0696, které odpovídají týdennímu střednědobému trendu i měsíčním liniím Tenkan a Kijun.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 10. března: Trump je důležitější než ekonomika a trh práce
10.03.2025 V pátek měnový pár EUR/USD pokračoval v pohybu směrem vzhůru. Ve druhé polovině dne však došlo k mírnému poklesu, který neodpovídal makroekonomickému pozadí. Tento pokles byl tak malý, že zůstává nejasné, zda se jednalo o reakci na Powellův projev – ve kterém potvrdil svůj předchozí postoj k měnové politice – nebo jen o vybírání zisků na konci týdne. Současný pohyb trhu se bohužel jeví jako krajně nejasný a nelogický. Jde především o to, že trh minulý týden reagoval především na jediný faktor: novou zahraniční politiku USA. Není jisté, jak dlouho se trh bude soustředit pouze na tento faktor a nebude brát ohled na ostatní proměnné. Co se stane, až trh na tento faktor plně zareaguje? Jaké další zprávy mohou přijít od Donalda Trumpa a jak na ně bude trh reagovat? Míra nejistoty je na historicky nejvyšší úrovni.

Bitcoin – technická analýza
10.03.2025 Přestože se trh minulý týden vrátil do předchozího pásma konsolidace, prodejci zůstávají aktivní. V současné době znovu testují úroveň supportu týdenního střednědobého trendu na úrovni 82 161,59, přičemž další klíčovou úrovní je 79 773,46, která představuje měsíční krátkodobý trend. Pokud budou tyto úrovně překonány, vytvoří to nové příležitosti pro medvědy. Jejich hlavním cílem bude prolomení týdenního kříže Ichimoku, přičemž konečná úroveň se aktuálně nachází na 75 595,09 a dále ji podporuje měsíční support na úrovni 75 446,03.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD 10. března: Je britská libra vyčerpaná?
10.03.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek ráno znovu prudce vzrostl, ale pohyby během dne vypadaly velmi nelogicky. Pojďme si to rozebrat: Proč libra během evropské obchodní seance rostla? Odpověď zní: Nijak zvlášť nerostla, protože ve Spojeném království se v té době neodehrávaly žádné významné události. Byl růst libry ovlivněn eurem, které dostalo podporu z pozitivní zprávy o HDP? Pokud ano, odvíjí se zajímavý scénář, kdy libra roste zdánlivě z jakéhokoli důvodu.

NDX – týdenní výsledky a výhled
10.03.2025 V březnu se rozvíjí korekční medvědí pokles. Během uplynulého obchodního týdne byly otestovány dvě klíčové úrovně – 19901 a 19730, které odpovídají konečné úrovni týdenního kříže Ichimoku a měsíčnímu krátkodobému trendu. Proražení těchto úrovní by prodejcům mohlo přinést další možnost poklesu, přičemž hlavní support se nachází u horní hranice týdenního cloudu Ichimoku na 18 891. Pokud trh zareaguje odrazem, může dojít k retestu dříve proražených úrovní týdenního zlatého kříže na 20 345, 20 789 a 20 973.

SPX – týdenní výsledky a výhledy
10.03.2025 Nejistota z února přešla začátkem března v medvědí korekci. Prodejci se v současné době snaží prorazit týdenní golden cross na úrovni 5 689,3 a otestovat měsíční krátkodobý trend na 5 618,3. Jistá konsolidace pod nejbližší zónou supportu (v rozmezí 5 689,3 – 5 618,3) by mohla vytvořit nové příležitosti pro medvědí obchodníky.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 7. března
07.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek držel v rámci pásma a odrážel tak pauzu trhu. Spojené království nezveřejnilo žádné významné ekonomické zprávy a nedávné komentáře guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho obchodníkům nenabídly příliš mnoho informací. Bailey jen zdůraznil, že obchodní spory by se měly řešit spíše dialogem než cly, což je prohlášení, které rozhodovací proces v Bílém domě pravděpodobně neovlivní.

Doporučení k obchodování a analýza obchodů pro pár EUR/USD na 7. března
07.03.2025 Pár EUR/USD si během celého čtvrtka udržoval svůj býčí trend. Tempo růstu však bylo ve srovnání s prvními třemi dny týdne pomalejší. Do této chvíle americký dolar ztratil již 400 bodů, přičemž pro takový pokles neexistovaly žádné silné makroekonomické důvody. Čtvrteční seance tento bod dále posílila.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 6. března: Není čas otálet
06.03.2025 Měnový pár GBP/USD pokračoval v růstu i ve středu. Růst libry byl však tento týden slabší než růst eura, což je zvláštní. Na druhou stranu, za pohyby těchto dvou hlavních měnových párů by jeden těžko hledal nějakou logiku. Rozhodnutí a prohlášení Donalda Trumpa ženou americký dolar směrem k volnému pádu, a proto euro i libra posilují. Trumpovy kroky mohou být záměrnou snahou oslabit dolar. Během svého prvního funkčního období chtěl americkou měnu devalvovat a opakovaně naléhal na Jeroma Powella, aby snížil úrokové sazby – bez úspěchu. Nyní, když si uvědomil, že by byl další nátlak na předsedu Fedu marný, Trump možná razí jinou strategii. Tato teorie však zní téměř jako science fiction. Bez ohledu na to dolar klesá a nikdo neví, jak moc ještě klesne. Nikdo nedokáže předpovědět, co Trump řekne zítra nebo pozítří.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 6. března: toto už není krach, ale kolaps
06.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v pohybu nahoru, ale slovo "pohyb" je příliš slabé. Americký dolar se bez silného makroekonomického důvodu během několika dní propadl o 400 pipů. Důvodem jsou výhradně rozhodnutí a výroky amerického prezidenta Donalda Trumpa, což je teď jasné každému obchodníkovi. Analýza středečních makroekonomických údajů je proto zbytečná. Nejdůležitější zpráva dne, index PMI ve službách ISM, výrazně překonala odhady, a přesto nijak nepřispěla k posílení dolaru. To znamená, že technické, makroekonomické a fundamentální analýzy jsou momentálně nedůležité. Jsme svědky mimořádně vzácného jevu, kdy politické a geopolitické faktory – vycházející z jediné země – vytvářejí na globálních trzích bezprecedentní chaos.

EUR/USD a GBP/USD 5. března – technická analýza
05.03.2025 Začátek nového týdne dává býčím obchodníkům důvod k optimismu a úspěchu. Nejenže vystoupili z denního cloudu Ichimoku, čímž vytvořili cíl breakoutu, ale také rychle dosáhli počáteční cílové úrovně 1,0619. V této souvislosti lze jako další cíle býků označit hladiny 1,0668, 1,0698 a 1,0727. Jejich dosažení by plně realizovalo cíl breakoutu v denním grafu a zároveň otestovalo klíčové rezistence měsíčního kříže Ichimoku a střednědobého týdenního trendu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 5. března: euro vráží hlavou do betonové zdi
05.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval směrem nahoru, i když ne tak silně jako v předchozích dnech. Nicméně euro stabilně roste, přestože k tomu má jen málo důvodů. Domníváme se, že hlavním faktorem, který stojí za růstem eura (nebo spíše poklesem dolaru), je bývalý prezident Donald Trump a jeho nedávná rozhodnutí. V úterý bylo oznámeno, že se rozhodl zvýšit cla na čínský dovoz na 20 % a odmítl prodloužit dobu vyjednávání s Kanadou a Mexikem. V důsledku toho se od včerejška na veškerý dovoz z těchto zemí vztahuje 25% clo. Kanada a Mexiko samozřejmě odpověděly zavedením odvetných cel na dovoz z USA.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 4. března: Britské libře pomáhá i Trump
04.03.2025 Měnový pár GBP/USD zažil v pondělí výraznou rally, která byla do značné míry způsobena událostmi souvisejícími s Donaldem Trumpem z minulého pátku. Pro obchodníky, kteří se domnívali, že klíčovou roli v rally eura sehrály makroekonomické údaje, slouží výkonnost měnového páru GBP/USD jako opačný příklad. V pondělí se ve Spojeném království neodehrály žádné významné události, s výjimkou zveřejnění druhého odhadu indexu PMI ve zpracovatelském průmyslu. V době, kdy byl ve Spojených státech zveřejněn slabý index ISM, již pár GBP/USD vzrostl o 115 pipsů. Pokud tedy makroekonomické údaje měly nějaký vliv, byl minimální.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 4. března: Trump kazí medvědům plány
04.03.2025 Měnový pár EUR/USD zažil v pondělí výraznou rally. O víkendu jsme upozorňovali, že pondělní volatilita by mohla být vysoká, protože trh by mohl reagovat na páteční události v Bílém domě. Náš předpoklad byl, jak se ukázalo, správný. Hned po zahájení obchodování začal americký dolar klesat, zřejmě v reakci na protest devizového trhu proti Donaldu Trumpovi. Trh v minulosti reagoval nákupem dolaru na cla, sankce, hrozby a urážky ze strany amerického prezidenta. Jenže trend se změnil a obchodníci se americké měny zbavují, ačkoli se v pátek nic podstatného nestalo – došlo jen ke slovní výměně názorů mezi prezidentem USA a Ukrajiny.

SPX – Týdenní výsledky a výhled
03.03.2025 Uplynulá seance znamenala nejen konec obchodního týdne, ale také měsíce. V únoru bylo dosaženo nového maxima na úrovni 6 147,20, ale výraznějších býčích zisků se dosáhnout nepodařilo. Závěrečná únorová svíčka signalizuje nejistotu a vytváří podmínky pro pokračování měsíční korekce směrem dolů. Nejbližším cílem v měsíčním časovém rámci je krátkodobý trend, aktuálně na úrovni 5 618,25. Na cestě k této úrovni musí medvědi otestovat úrovně supportu týdenního zlatého kříže Ichimoku na úrovni 5 774,49–5 686,52. Prolomení měsíčního krátkodobého trendu na úrovni 5 618,25 by týdenní zlatý kříž znehodnotilo a otevřelo by medvědům nové příležitosti k poklesu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 3. března: euro dál tvoří nový trend
03.03.2025 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pátek v poklesu. Tento pohyb sice plně neodpovídal makroekonomickém pozadí, ale ani s ním nebyl v rozporu. Očekávaly se dvě důležité zprávy z Německa – nezaměstnanost a inflace, ale obě přinesly neuspokojivé výsledky. Míra nezaměstnanosti zůstala beze změny, stejně jako míra inflace. Jen zpráva o maloobchodních tržbách mírně překonala očekávání, což však nestačilo k tomu, aby euro v denním časovém rámci prorazilo horní hranici bočního kanálu a pokračovalo v uptrendu. Neschopnost býků překonat hladinu 1,0524 nakonec vyvolala další vlnu poklesu, kterou posílilo ještě globální fundamentální pozadí, jež výrazně přeje americkému dolaru.

Bitcoin – technická analýza
03.03.2025 Medvědi dokázali v únoru zatlačit bitcoin do korekce, když otestovali support na měsíčním krátkodobém trendu 79 773,46, takže tento měsíc se do historie zapsal jako medvědí. Na začátku března se ale situace změnila, a to přestože byl víkend. Býci aktivně znovu získali pevnou půdu pod nohama a vrátili se do předchozí konsolidační zóny. Další růst by mohl vést k novému historickému maximu s psychologickými cíli 110 000 – 115 000 – 120 000.

NDX – týdenní výsledky a výhled
03.03.2025 Únor přinesl nové historické maximum 22 225, ale býci si ho nedokázali udržet a navázat na ně. V posledních dvou týdnech uplynulého měsíce došlo k výrazným ztrátám na straně kupců. Trh zakončil únor nerozhodnou svíčkou a téměř dosáhl supportu týdenního střednědobého trendu 20 306,5. Za současných podmínek se očekává, že bude pokračovat měsíční korekční pokles k prvnímu cíli 19 688, přičemž týdenní zlatý kříž může být zneplatněn na úrovni 19 853,80.

BCH/USD – Analýza aktuální situace a výhled
27.02.2025 Pokus o aktualizaci nejnižšího extrému na úrovni 272,32 a obnovení klesajícího trendu se býčím hráčům zatím nepodařil. Bez jasných výsledků nelze identifikovat žádné nové vyhlídky. V této části grafu je dalším medvědím cílem týdenní cíl prolomení cloudu Ichimoku, který se nachází mezi 154,37 a 210,79. Pokud medvědi neuspějí, budou býci nadále operovat v zóně vlivu konečné úrovně vyznačené měsíčním křížem Ichimoku na úrovni 329,98.

Bitcoin – technická analýza situace
27.02.2025 Neschopnost býčích hráčů udržet růstové momentum vyústila v dlouhé horní stíny na měsíčních svících. Nicméně v únoru se medvědí hráči rozhodli nesoustředit se jen na tyto stíny. Ke konci měsíce proto zahájili výraznou ofenzivu. Aktuálně testují týdenní support (88 040) a před sebou mají týdenní střednědobý trend (81 261) a měsíční krátkodobý trend (79 774).

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 26. února: libra dál spoléhá na euro
26.02.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý znovu pokusil pokračovat v lokálním uptrendu. Britská libra na rozdíl od eura v posledních týdnech opravdu koriguje nahoru. Její růst podpořilo několik faktorů a libra využila každé příležitosti. Když byly údaje o britské ekonomice pozitivní, libra nadšeně stoupala. Navíc pokud euro stoupalo, libra se patrně cítila v právu dělat to taky. S potenciálně začínajícím novým poklesem eura se však připravujeme i na možný pokles britské měny.

EUR/USD: Německo, Trump a index spotřebitelské důvěry
26.02.2025 Měnový pár EUR/USD se nadále obchoduje v úzkém cenovém rozpětí a vykazuje smíšenou dynamiku. Obchodníci zůstávají vzhledem k téměř prázdnému ekonomickému kalendáři opatrní. Nejdůležitější makroekonomické zprávy budou zveřejněny ve druhé polovině týdne. Ve čtvrtek se dočkáme druhého odhadu růstu amerického HDP za 4. čtvrtletí a v pátek bude zveřejněn jádrový index PCE. V úterý byl zveřejněn index spotřebitelské důvěry v USA, kterému se budeme věnovat.

BCH/USD – Analýza současné situace a výhled
25.02.2025 S novým obchodním týdnem se medvědí obchodníci aktivně snaží prorazit ze zóny konsolidace a odtrhnout se od vlivu měsíční úrovně 329,98. K dosažení tohoto cíle musí stlačit cenu pod nedávné minimum 272,32, což by potvrdilo obnovení klesajícího trendu. Pokud se to podaří, další medvědí cíle budou v rozmezí týdenních sestupných cílů pro průraz Ichimoku mraku, konkrétně mezi 210,79 a 154,37.
Související klíčová slova:
Zprávy a události | Nečekané pohyby | CHF kurz | Čínský průmysl | Býčí pohyb | Opačný trend | Fibo | Americká inflace | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Údaje z USA | Zimbabwe | Problémy | Člen ECB | Pokračování klesajícího trendu | Retracement | LYNX | Jackson Hole | Fibonacci úrovně | Index výdajů na osobní spotřebu | Konec dolaru | Budoucí směr | Hospodářské oživení eurozóny | Kiwi | Take Profit | SP500 | EUR | Mexická prezidentka | Zkušenosti | Analýza intradenního pohybu | Obrácená Hlava a ramena | FX společnosti | Vstupy | Australská centrální banka | Trumpův efekt | Akciové trhy | Dění v USA | Inflace v září | Indikátor STO | Analýza Bitcoin | Budoucnost eura | Tempo růstu | Zasedání britské centrální banky | Aktuální tržní sentiment | Opětovný pokles | Reverzní svíčkové formace | Jasný trend | AfD | Obchodník | Zpracovatelský sektor | Exekutivní příkaz | Řecko | Pád dolaru | Indexy S&P | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Cenový pohyb | Objem HDP | Celkový zisk | Akciový index | Technické signály | Trend | Bank of Japan | Brexit | ATR | Politické turbulence | Zvýšení cel | Long pozice | Nastavení stop lossů | BTC | Výrobní PMI | Americký dolarový index | Očekávané výsledky | Kroky Fedu | Delegace | Statistiky | Konsolidace | Pip | Korelace | Koalice CDU/CSU | Včerejší zpráva | Makroekonomika | Harmonic trading | USD graf | Krátkodobá rezistence | Oznámení výsledků | Analýza COT | Německá průmyslová produkce | Fibonacciho posloupnost | Silný support | Boční kanál | Ichimoku Cloud | Výsledky voleb do Evropského parlamentu | Aktiva | Akče | Citigroup | EURJPY | Stochastický | Index aktivity | Dolar australský | Americká zpráva | Zkušený obchodník | Změny sentimentu | Diamantová formace | Nákupní pozice | Záporné sazby | Zvýšení sazeb Fedu | Analýza USD/JPY | Edge | Motocykly | Evropská komise | Libra vůči dolaru | Býčí vyhlídky | Kolaps | Japonská měna | Graf ropy | Strategie pro EUR/USD | Konzervativní strana | Zveřejnění výsledků | Odpočinek | Vliv na trh | Poplatky | Člen rady guvernérů | Obchodní systém | Zasedání ECB | Komunita | MQL | Euro dolů | Klíčové indikátory | Line | Výnosy dluhopisů | Analýzy | Financial Times | Pravděpodobnost | Cenové stability | Short obchody | Chování trhu | ISM ve službách | Lagardeová | Překonání historického maxima | Zprávy z USA | Ethereum | Dovoz z USA | COT (Commitments of Traders) | Pokles indexu | Růst sazeb | Pokračování poklesu | Britská libra | Reality | Výkyvy | Kontrakt na ropu Brent | Depozitní sazba | Posilování dolaru | Jestřábí tlak | Přesnost | Average Directional Index (ADX) | Goldman Sachs | Vysoká očekávání | Obchodování AOS | Býčí kanál | Makroekonomické zprávy | Deflace | Přehled měnového páru | Moët & Chandon | Elliott | Výrazný vzestup | Expanze | Aktuální výhled | Long obchody | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Geopolitické napětí | Strach | Kurz JPY | Šéf Fedu Powell | Index spotřebitelské nálady | Trend měnového páru | Trendová čára | Důležité makroekonomické zprávy | Šéfka ECB | Údaje o maloobchodních tržbách | Krátkodobý rostoucí trend | Cenové výkyvy | Aktuální prognózy | Cena zlata | Pokračovací grafické formace | Změny trendu | Makroekonomické statistiky | Trumpová | GDP | Historie | Býčí hráči | Hlavní události | Americký akciový index | Support/rezistence | Rémy Cointreau | Novozélandský dolar | Konec růstového trendu | Zavírací cena | Obraz trhu | JPG | Pokles dolaru | Základní úrokové sazby | Krátkodobé trendy | Reakce trhu na zprávu | Rostoucí inflace | Death Cross | Medvědí výhled | FedWatch Tool | Gold | Těžký začátek | Proražení | Kryptoměna Bitcoin | Le Penová | DOGE/USD | Federální rezervní banka | Vývoj inflace v Eurozóně | Bitcoin analýza | Celní válka | Průměrné hodinové mzdy | Profesionální obchodníci | Indikátor ADX | Vývoj kurzu USD | Nová cla | Break-Even | Interbank VIP indikátor | Dolar dnes | Dodávky elektřiny | Veuve Clicquot | Klouzavé průměry | Fibonacciho extenze | Hospodářský růst v EU | Commitments of Traders | Pohyby trhu | Market alert | Výrazný pohyb | Americký prezident | Růst cen | Průraz supportu | Sentiment na trzích | Bollingerovo pásmo | Dovozní cla | New York | Snížení úrokových sazeb | Zápis ze zasedání Fedu | Kolaps amerického dolaru | Futures kontrakty | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vysoké riziko | Nová historická maxima | Uzavření pozice | Golden Cross | Rubl | Bohatí | Thomas Barkin | Fibonacci retracement | Rate Of Change | PCE inflační index | Graf ropy WTI | Stock-to-Flow | GBP/USD analýza | Velcí investoři | Nejnovější zprávy | Oznámení | Proti trendu | Trojúhelníkové formace | EIA | Jádrový PCE inflační index | Inflace | Růstový pohyb | Dolarový index | Žádná centrální banka | Zasedání FOMC | Indikátor Stochastic Oscillator | Technická analýza EUR/USD | Rok 2025 | Evropská obchodní seance | Klíčová rezistence | Důležité zprávy | Třetí vlna | Vývoj měnového páru | Breakout | Hodinový graf | Digitální měna | Nejdůležitější den | NZD/USD | Gap | Měnová politika Evropské centrální banky | Zvýšení úrokové sazby | Ichimoku mrak | Dolarová rally | Události tohoto týdne | Růst nezaměstnanosti | Zvýšená šance | Zisk z obchodu | Backtesty | Dopad na ekonomiku | Technická analýza (TA) | Předchozí růst | Politická situace | Pozitivní sentiment | Medvědí postoj | Nezaměstnanost | Analýza USD | Zajištění zisků | Vicepremiér | Současná nejistota | Představitelé ECB | Rafinerie | Obchodní seance | Trojúhelník | Výrazný růst | AUDNZD | Zrušení sankcí | xStation | Kanadský dolar | Longový obchod | Graf | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Akcie Remy Cointreau | Utahování měnové politiky | EURCHF | Současný stav | Zasedání Evropské centrální banky | Federální úřady | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Výhled | Hlavní měnové páry | Příklad nákupu | Míra inflace v EU | ČSÚ | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Příkaz | Oslabování eura | Bankéři | Podnikání | Cenové rozpětí | John Williams | Guvernér Fedu | XBR | Moje obchodování | Scalping | Kurz EUR/USD | Evropská měna | Korekční pohyb | Tvůrce trhu | Inflace v Japonsku | Average Directional Index | Mizuho Corporate Bank | Centrální banky | Zpráva | USD JPY | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Fraktál | Geopolitická situace | Zvyšování sazeb | Data PMI | Awesome Oscillator | Časté změny | WSJ | Dobré výsledky | Politické rozhodnutí | Macron | Vstup do obchodu | Celková inflace | Michal Uma | Pokles EUR/USD | Trendový kanál | EURCZK | Člen Rady guvernérů Fedu | Směnné kurzy | Krize v Německu | Významné politické události | Risk-off | Globální obchod | Výkon | Harmonické formace | Sankce | Indikátory volatility | Pár euro-dolar | Zveřejněná data | Dolary | Vývoj ceny ropy Brent | Obchodní terminál | Ethereum (ETH/USD) | Nabídka | Hlasovací právo | Washington | Nákup dolaru | Michael Barr | Data z USA | Americký akciový index Nasdaq 100 | Fibonacci trading | Spotřebitelské inflace | Důležité signály | Býčí gap | Výprodeje | Skotsko | Tiff Macklem | Tržní optimismus | Aptos (APT) | Nové signály | Reserve Bank of Australia | Tržní příkaz | Medvědí signál | Vítězství Kamaly Harrisové | PMI pro sektor | CL | Potenciální obrat | Nástroje technické analýzy | Obchodní příležitost | Úmrtnost | Williams %R | Cyklus zvyšování sazeb | Aktivita trhu | Pokles k supportu | Technická analýza intradenního pohybu | Vytvoření nových historických maxim | Komentář k trhům | Indexy aktivity | TD Securities | Pohyb ceny | Měna dolar | Ministerstvo obchodu USA | Indikátor OBV | Silný růstový pohyb | Zavírací ceny | Reakce trhu | Ekonomiky | Potenciální pokles | Nejdůležitější události | Medvědí gap | Odhodlání | Události v eurozóně | Donald Trump | Pohyby cen | Zprávy o inflaci | Cla vůči USA | Zasedání FED | Volatilita | Nový trend | Úrovně Fibonacciho | Klíčové oblasti | Signály Fedu | Oscilátor DeMarker | Možné scénáře | Průmyslová produkce | Alternativa pro Německo | Silný býčí signál | Breakout Trader | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pivot points | Warranty | HDP Číny | Cenové hladiny | Index ISM ve službách | Index podnikatelské aktivity | Bydlení | Kontext trhu | AUD/CHF | Zveřejněné údaje | Peníze | Příležitosti na trzích | Propuknutí nemoci | Časový rámec H1 | JPY USD | Zobrazení supportů a rezistencí | Výrobní index | Trpělivost | CySEC | Brent | Momentum | Čínský dovoz | Prudký pokles | Politika | Trumpovo oznámení | Obchodní instrument | Očekávání | Klidné obchodování | Nastavit stop-loss | Průraz trendové linie | Rovnováha | Malé podniky | Odvetná cla | Throwback | Pohled na zlato | Flat | UNI/USD | Ministr hospodářství | Vybírání zisků | Turecko | Investiční centrum | Jednoduchý klouzavý průměr | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Trump včera | Harris | Trendové čáry | Ipsos | Prodej dolaru | Lesnictví | Indikátor RSI | Průmysl | Realita | Míra nezaměstnanosti v EU | Konflikt na Blízkém východě | Rozhodování o obchodování | Pracovní den | Guvernér BoE | Obchodní týden | Tržní prostředí | Evropské měny | Vydělávat peníze | Býčí signál | EUR/CAD | Butterfly | Ekonomické ukazatele | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zdražovat | Denní pokles | Silná rezistence | InstaForex | Zásoby ropy | Americké volby | Hlavní události tohoto týdne | Prolomení trendové čáry | Uvolnění měnové politiky | Hedgeové fondy | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní signály | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Falešný průraz | Americký index | Pernod Ricard | EUR/NOK | Příležitosti | Euro roste | Akcie a ETF | Jednoduché obchodní systémy | Snížit úrokové sazby | Zaměstnanost | Neckline | Klíčový ukazatel | Nové možnosti | MiFID II | Válka | MetaTrader | Příklad prodeje | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Fundamentální analýza | Národní měny | BreakEven | Clustery | Hlediska technické analýzy | Jednání FOMC | Sentiment na trhu | Denní minima | Prognóza | Obchodování pomocí Price Action | Měnový pár USD/JPY | Long obchod | Použití finanční páky | Způsob obchodování | Reakce měnového páru | Trh práce | Bariéra | První obchodní den | Růstový impuls | Dnešní seance | Britská centrální banka | Německý ministr hospodářství | Nákup libry | Zpráva Commitment of Traders | Kongres | Tempo poklesu | Nepředvídatelnost | Pokles inflace v USA | Svíčkový pattern | Růst amerického dolaru | FxOpen | BoE Andrew Bailey | Pochybnosti | Světová válka | Býčí výhled | Patterny | Izrael | EURNOK | Objem obchodů | Dobrý výsledek | Ceny dluhopisů | Velká Británie | Evropské ekonomiky | Obchodníci | Obrat trendu | Počet pracovních míst | CME FedWatch | Kritický týden | Klíčové události | Další cenový růst | Cena bitcoinu | Volatility | Test rezistence | Long | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Nejvyšší soud | Chování | Bullish | Fundamentální události | Snižování sazeb | Trendová linie | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | Evropská inflace | Pokles bitcoinu | Býčí rally | Akcie INTC | LYNX Trading | Koruna | Geopolitická rizika | Technical analysis | Polovodičový průmysl | Cla na americké zboží | Pochybení | On Balance Volume | Zasedání centrálních bank | Indikátor MFI | Generovat zisky | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | AUD | Drahá ropa | JOLTS | Inflace v eurozóně | Vývoj měnového páru GBP/USD | Nasdaq100 | Cenové maximum | Powellův projev | S&P500 | Odborový svaz | Opatření | Meziroční růst | Zvolení Donalda Trumpa | GlassNode | Covid | Oslabení eura | Výsledky voleb | Rady expertů | Vývoj kurzu | Chaos na trzích | Intradenní obchodování | Objednávky | Stanovené cíle | Trh | Listopadová inflace | Traders Support Club | Index výrobní aktivity | Cenové prognózy | Makroekonomické události | Rétorika Fedu | Friedrich Merz | Poslední obchod | Financnik.cz | Riziková averze | Průměrné mzdy | Falešné signály | Zvyšování mezd | Trendové indikátory | Open | Recese ve Spojených státech | Představitelé Fedu | Money Flow Index | The Washington Post | Rozdílové smlouvy | Dobré obchodní příležitosti | Dot plot | Index | Jestřábí rétorika | Americký akciový index Nasdaq | Fáze konsolidace | Prezident Trump | Dlouhodobý růst | Studie | Futures | Reálné úrokové sazby | Dobré časy | Obchodování CFDs | AUD/JPY | Směnný kurz | Období nejistoty | Akcie Intel | Dolar roste | MFI | Pohyby dolaru | Vývoj eura | MMF | Americká centrální banka | Obchodní bilance eurozóny | Letošní maximum | Parlamentní volby | Zpřísnění měnové politiky | Obchodování na trhu | Eura | Výhled pro GBP/USD | Terminál | Komise | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Pipy | Rovnováhy | Společná měna | Historické maximum | Technické nastavení | Hladina rezistence | Bílý dům | Fungování | Ropa Brent | Posílení | Náhoda | Agentura Reuters | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | GBP/JPY | Makroekonomické reporty | Podmínky na trhu | Včerejší obchodování | Institute for Supply Management (ISM) | Zavření trhu | Projev Jeroma Powella | Společnosti | HDP ve Spojeném království | Údaje o inflaci | Zpráva pro dolar | Ministerstvo obchodu | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Zpráva pro euro | Euro včera | S&P | Šéf centrální banky | Obchodní signál | Intradenní pokles | Hladiny podpory | Obrovský potenciál | Unie | Vice | Peter Kažimír | Obchodování na finančních trzích | Plánování | Inflace ve Spojených státech | Německá nezaměstnanost | Psychologické hladiny | Maloobchodní tržby | Intradenní analýza | Koalice CDU/CSU a SPD | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Kurz dolaru | Váhání | Akciové indexy | Překoupené zóny | Marka | Rally pokračuje | Index peněžních toků | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Uplynulý obchodní týden | Vysoká inflace | Americké měny | CDU/CSU a SPD | Ekonomický kalendář | Instrukce | Kongesce | ShowFx World | Soukromý sektor | Domácnosti | Volatilní výkyvy | Britský premiér | Overlap | Fundamentální zprávy | Růst výnosů dluhopisů | Christine Lagarde | Samou | Libra ztrácí | Wall Street Journal | Zóny supportu a rezistence | Přeprodaný trh | Ocel | Mary Dalyová | Swing | IEA | Řízení pozic | Delaware | Časová pásma | Ceny železné rudy | Zpráva o vývoji inflace v USA | COT reporty | Reakce trhů | Bollingerova pásma | Prezident USA | Sell | Cla na Čínu | EUR/GBP | Sektor služeb v USA | Graf EUR/USD | Alexandros Yfantis | Cla USA | Rekordní hodnoty | Překoupené úrovně | Deficit | Intradenní volatilita | Analýza zlato | Výdaje | Zařízení | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Joachim Nagel | Řízení rizika | Ideální čas | Vývoj akcie | Vztahy s Čínou | Budoucnost | Inflační index | XRP/USD | Euro-dolar | Ekonomické vyhlídky | Důležité zprávy z USA | Zlatý grál | Pokles ceny | Rada guvernérů | Ropa (XBR/USD) | Zvolení prezidentem | Virus | Republikáni | Pokračující pokles | Nejnovější údaje | Mírný růst | Inflace zpomaluje | KOL | ShowFx | Jednání ECB | Globální měny | Vlna epidemie | Intraday | Josef Tetek | Fibonacciho expanze | Oddělení forexu | Zápis ze zasedání ECB | Neutrální výhled | Eskalace | PlanB | SaxoTraderGO | Deutsche Bank | Altcoiny | Šance na zisk | Centrální banka Nového Zélandu | Fed Survey | Obchodní přístup | Tržní sentiment | Česká koruna | Brokers | G10 | Margin | Ostrovní země | Alternativa pro Německo (AfD) | Jak otevřít long obchod | Pozornost | Prudký propad | Protest | Jean-Luc Mélenchon | Indikátor ROC | Ekonomické vyhlídky země | Miroslav Singer | Ceny zemního plynu | Bankovky | Začít obchodovat | Vývoj inflace | RRR | Klesající trend | Obchodní války | První support | Negativní dopad | Japonské společnosti | Slabé výsledky | Range | Akciové indexy v USA | Ekonom ECB | Další růst | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Oblast rezistence | Stratégové | Ifo | Volby | Profit-Target | Stabilní růst | Conference Board | Příležitost ke vstupu | Zboží z Mexika | Američtí investoři | Náklady | Oblasti rezistence | Andrea Unger | Index nákupních manažerů | Šigeru Išiba | Americká měna | Statistický úřad | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Kotovaná měna | Předseda Fedu Jerome Powell | Bitcoin | Dynamika trhu | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Makroekonomická data | ASML Holding | Technická analýza USD | Úroveň rezistence | Intradenní výhled | Pozornost obchodníků | Poptávka | Cena zlata dnes | Kov | Britský trh práce | Balance | ISM index | Nižší minima | Cla na dovoz | Šíření viru | Výrazný pokles indexu | Regrese | Vývoj cen ropy | Snižování úrokových sazeb | Webináře | Důvody pro posílení | Odpor | Makroekonomická zpráva | Tržní panika | Obchodní aktivity v USA | Rezistence na support | Data o inflaci | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Volební výsledek | Uzavření trhů | Zboží dlouhodobé spotřeby | Slušný zisk | Marketingová komunikace | Pohyb trhu | Očekávání trhu | SNY | Epidemiologická situace | MIFID | Klesající trendová linie | Nastavení měnové politiky | Nárůst výnosů | Obchodovat | Výkyvy cen | Americké indexy | Prudké výkyvy cen | Vládní koalice | Dow Jones | Bývalý prezident | Rostoucí trendová linie | Členka Rady guvernérů Fedu | Obchodní aktivita | Nárůst cen zemního plynu | Finance | Vysoké inflace | Trendový pohyb | Indikátor | Dluhopisy | Zlatý kříž | S&P 500 (SPX500) | Technická rezistence | Equity | Prezident Donald Trump | Pár EUR/USD | Index PMI | Analytici | Čistý zisk | Technické korekce | Cenový graf | Impulzivní pohyb | EURGBP | Růst měnového páru | Cenový index | Inflace ve Francii | Pozornost trhu | Video | Vývoj akcie INTC | Základní znalosti | Efektivní obchodování | Růstové trendy | Obchodovat na forexu | Úsilí | Odborné kurzy | Prostor pro další růst | Nárůst nakažených koronavirem | Oživení eurozóny | Dobré obchodní signály | USA a Čína | Pokles cen | Fibonacciho linie | Měnové intervence | Ropa | Indikátor CCI | Certifikáty | Ekonomická zpráva | Směnný kurz dolaru | ETF | Analytici Nomury | Index peněžních toků (MFI) | Buy Stop | Klouzavý průměr | Lineární regrese | Povaha obchodování | Výrazné pohyby | Zasedání Bank of England | Short pozice | Barclays | Železnice | Výrobní index ISM | Overlap rezistence | Doporučení technické analýzy | Federální rezervní banka v New Yorku | Fundamentální analýzy | Majors | Ziskový obchod | Současné ceny | Ekonomické aktivity | Austan Goolsbee | Tržby v eurozóně | NZDUSD | SMA 200 | Pokračování trendu | Úrovně rezistence | Platforma | Signál k nákupu | UBS | Řešení inflace | Fibonacciho projekce | ANZ | Zpomalení inflace | Indexy PMI | Ekonomové | Nový týden | Bitcoiny | Bank of Canada | USA | ETH/USD | Globální inflace | Pohyby eura | Deutsche Welle | Trumpův tým | Prolomení oblasti | 3М | Spojené státy | Obchodovat na základě technické analýzy | Medvědí fáze | Potenciál dalšího růstu | Federal Reserve Bank | Technická korekce | Marine Le Penová | Swingová minima | Vstoupit do trhu | CDU/CSU | Remy Cointreau | Růst HDP | Pokles trhů | Jakub Hodan | Pandemie | Dovoz do USA | Moving Average Convergence Divergence | Nálada na trhu | Objem prodejů bytů | Nižší časové rámce | Výzva | Hlavní refinanční sazba | Kalendář událostí | Oslabování libry | Velmi volatilní | ECB Christine Lagardeová | Důležitý support | Zvyšování úrokových sazeb | Sell obchod | ADA/USD | Kmen koronaviru | Insideři | Japonská ekonomika | Ceny benzínu | Špatná zpráva | Cenová akce | Směr trhu | Iniciativa | Kurz USD | Konec trendu | Vysoká cena | Empire State Index | Index Fedu | Jak obchodovat | Překoupené podmínky | Americká data | Kontrola inflace | Současné rezistence | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Exponenciální klouzavý průměr | Výsledky testování | Trade Brokers | ASML Holding NV | Vývoj | Zájem o riziko | Dnešní údaje | Ichimoku Kinko Hyo | Ekonomické faktory | Poptávka po dolaru | Válka mezi USA a Čínou | Aptos | Úroková sazba | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Polkadot | Směr trendů | AUD/NZD | Trading pohled | Flag | Zprávy z Fedu | Nejlepší rozhodnutí | Výnosy | Nastavení indikátorů | Investiční poradenství | Býčí divergence | Glassnode | Konkurenceschopnost | Obchodní dohody | Americké akcie | Washington Post | Petr PODHAJSKÝ | Nový americký prezident | Úrokové sazby | Prvky technické analýzy | Zákony Evropské unie | Otevírací cena | Růst americké ekonomiky | Měny zemí G-10 | Ekonom Evropské centrální banky | Volatilní | Druhý odhad amerického HDP | Riziko ztráty | EUR/USD | Uzavření obchodu | Zahájení obchodování | Pin Bar | Varování | Nová fáze | Intervence | Trend systém | Trh s kryptoměnami | Větší časový rámec | Denní volatilita | Spotřebitelská důvěra | Pokles cen energií | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Dnes zveřejněná data | První odhad | Obchodování odrazu | Dění ve světě | Recese v USA | Profi obchodní systémy | Měnové politiky | Master Candle | G20 | BOJ Kazuo Ueda | Dnešní zprávy | Investiční doporučení | Onemocnění | Objem obchodování | Aktuální situace | Akcie evropských společností | Technické nástroje | Faktor Trump | Rozhodnutí o sazbách | Konfluence více faktorů | Prolomení supportu | Uvolnit měnovou politiku | Vítězství Donalda Trumpa | Ekonomická situace | Odhad HDP | Prohlášení | Růstový potenciál | Stabilní růstový trend | Trading | Dna | David Frost | Signály přeprodanosti | Centrální bankéři | Trh se zlatem | LVMH | Jak se stát lepším investorem | Fibonacci | Dosáhnout zisku | Faktor Donalda Trumpa | Koronavirus | Poptávky po dolaru | Vyšší časové rámce | Vítězství | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Ichimoku trend systém | Šum na trhu | Obchodní příležitosti | Částečný úvazek | Podnikání na kapitálovém trhu | Index výrobních cen (PPI) | Rozhodnutí centrální banky | Nejsilnější růst | Christopher Waller | Medvědí vlajka | ADP | Británie | Silný trend | Trumponomika | Přeprodané zóny | Zápis z Fedu | Dlouhodobější výhled | Indikátor Ichimoku Cloud | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Spotový VIX | Deník The Wall Street Journal | Pokles USD/JPY | Prezidentské volby | Průraz ceny | Víkendové gapy | Medvědí pokles | Cenové pohyby | Gap směrem dolů | Světový obchod | Tisková konference | Overlap support | Brexitové dohody | Aktivity v USA | Úroveň volatility | Růst mezd | XTI/USD | Zemědělství | Luis De Guindos | Snížení inflace | VIP zóna | Technické indikátory | Odbory | Sektor služeb | Předseda Fedu | Ichimoku Projection Wave | Sazby | XBR/USD | Obchodní pozice | Index nových zakázek | Uptrend | PMI ve výrobě | Trend GBP | Jak otevřít short obchod | Současný klesající trend | Otevření obchodu | Krátkodobý výhled | Očekávané rozhodnutí | Komise v přenesené pravomoci | Stochastic oscillator | Výrazný zisk | Zprávy o trhu | Třetí světová válka | Kola kvantitativního uvolňování | Investovat | Commodity Channel Index | Komoditní | Rekordní maxima | Odmítnutí ceny | DeMarker | Hlavní ekonom | Členka Rady guvernérů | Ichimoku indikátor | Nerozhodnost | Shortový obchod | Technická situace | Býčí nebo medvědí | Supporty | Překážky | Regulátor | Nákup a prodej | Průzkum | Automatické obchodní strategie | Medvědí divergence | Algotrader | Vstupy do pozic | Zvýšení mezd | Konzistence | Nespokojenost | Celkový sentiment | Průměrování | Index výrobních cen | Konec downtrendu | Panika | Murray | Pondělní obchodování | Zajištění | Averze k riziku | Cla EU | Nezávislost centrální banky | Dolar včera | Euro dnes | Ropa (XTI/USD) | Dovoz oceli | Money management | Zasedání Bank of Canada | Hypotéza | Odhady ekonomů | Dlouhodobé investice | Commitments of Traders (COT) | Pokračování rostoucího trendu | Inflace ve Velké Británii | Odhad růstu HDP | Investování | Úspěšní obchodníci | Fed | Nonfarm Payrolls | Index spotřebitelské důvěry | Holdeři | Nejbližší support | Vývoj bitcoinu | NASDAQ 100 | Zlatý řez | Boris Johnson | Účastníci trhu | Prodejní signál | Kurz dolar | Pokračující růst | Heiken Ashi | Vývoj událostí | Hry | Trhy | Obchodování na forexovém trhu | Vývoj obchodního kapitálu | Akcie společnosti Nvidia | Alistair Crooks | Fluktuace | Nejbližší rezistence | Představitel Fedu | Významné úrovně | Kurzy měnových párů | Oscilátor | Rizika | Petr Kouba | Tvrdohlavost | Varování před riziky | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Eskalace obchodní války | ISM | Žádné výrazné pohyby | Němečtí zákonodárci | Zvýšení volatility | Globální trhy | Obchodujeme | Obchodování s indikátory | Nárůst tržeb | Pivotní body | Zpomalování inflace | Cena práce | Celkový výsledek | Futures na ropu | Kalendář ekonomických událostí | Škola tradingu | Velcí hráči | Philip Lowe | Prodávající | Fundamentální základ | Konfluence | Nominální růst | Rostoucí mzdy | Směr obchodů | BCH/USD | Seminář | První obchod | Obnovení růstu | Růst ekonomiky | Stagflace | Růstové faktory | Žádosti o podporu | Ministerstvo financí | Chuť k riziku | Bilance | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Holubice | Histogram Awesome Oscillator | Tesla | AUD kurz | Snížení sazeb Fedu | ONE | Low | Růst Bitcoinů | Stabilita | Příjmy domácností | Španělsko | Solidní růst | Odrazy | Nárůst volatility | Členka rady guvernérů Fedu | Ekonomický růst | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Cena Aptosu | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | St. Louis | Potenciál poklesu | USDCHF | Druhá vlna | Mzdy | Full-time trader | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | Elliottovy vlny | CAD | Index S&P 500 (SPX500) | Růst ekonomiky eurozóny | Sentiment trhu | HDP EU | Viceprezident ECB | Deeskalace | Včerejší seance | Zvyšování těžby | Cenové úrovně | Analytička | Společnost | Ruský rubl | The New York Times | Exekutivní příkazy | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změny tržního sentimentu | Alert | Raphael Bostic | Analytická společnost | Carry obchody | Sázet | Politika centrální banky | Květnová inflace | Tým RoboMarkets | Členka rady guvernérů | Dnešní výsledky | Dlouhodobé strategie | Ztráta | XRP | Riksbank | Nákupy dolaru | Institucionální investoři | FXstreet | Aktuální technická situace | Reporty | Turbulence na trzích | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Obchod | Inflace v Austrálii | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Pips | Hlavní trend | Prodeje existujících domů | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Obavy ze stagflace | Cla na výrobky | AUD/USD | Index relativní síly | Průmyslová výroba v USA | Pracovní trh | Prezident Federální rezervní banky | Vývoj inflace v USA | Moving Average | Risk-off sentiment | Riziko | Míra inflace v Německu | Analytik | Konsolidace ceny | MAM | Spotové ceny | Právo | Benchmarky | SPX500 | FIAT | JPY | Vývoj EUR/USD | Open interest | Citi | Pivot | RSI | Bank of America | AOS | Semináře | Transakce | Údaje o HDP | Šok | Trend na trhu | Short Term | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | Karty | Německá ekonomika | Čína | Americký regulátor | Know-how | Risk | Inovace | Úrovně supportu | BCH | Aktuálně trh | Ceny | ETH | Tržní pohyby | Financování | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Pohyby na trhu | Jak fungují akcie | Short obchod | Meziměsíční inflace | COT report | Pivot Pointy | Války | Impuls | Bundesbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Data z trhu práce | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Swingové maximum | Centrální banka | Prezident newyorského Fedu | Předpovědi | DPH | Predikce | Nákupní obchod | Doporučení k obchodování | ASML | WTI | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Stavební povolení | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | SMA | Praxe | Divergence | Makroekonomické faktory | Mizuho | Uvolněné měnové | Cla na čínské zboží | Jeremy Hunt | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | Libra | Restriktivní politiky | Odborníci | Dopad na trhy | Zóny supportu | Zákonodárci | Celní politiky | Aussie | Sentix | Průmyslové zboží | Webinář | Současná cena | USDCAD | Higher Low | Morgan Stanley | Vstup do trhu | Ceny zlata | Dopad na sentiment | Commerzbank | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Výnos | Indikátor Ichimoku | Patrik Urban | Zasedání RBA | Bankovní krize | Výsledky amerických voleb | Miliardáři | Pokles ekonomiky | X-Trade Brokers | IHNED | Swingový obchodník | Robert Holzmann | Německé ekonomiky | Frank | Počet nakažených | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | Pár USD/CAD | Izraelská armáda | Rozhovor | Nové sankce | Obchodníci na finančních trzích | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Historická maxima | Průměrná volatilita | Obchodní den | Úspěšný trader | Vietnam | Osvobození | Ceny energií | Reálné hodnoty | Zboží z Číny | Disclaimer | Skutečný výsledek | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Channel | Oživení trhu | Obchodní analýza | VIX | Výběr zisků | Pravděpodobnost recese | BOSSA | Írán | Jestřábí postoj | Vyhlídky eurozóny | Jasný signál | Cenové minimum | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Bias | Křiž smrti | Protistrana | Bez rizika | Vlna poklesu | Vedení ECB | Zisk | Cena Etherea | ČNB | Bank of England | PCE index | EURUSD | Spekulovat | Překoupené oblasti | Bezpečný dolar | Rating | Dovoz | Nejbohatší | Prezidentské kampaně | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | Krátká pozice | Obchodování | Býčí sentiment | Falešné proražení | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Cenový růst | Prezident | Růst inflace | Pokles hodnoty | Kurz jenu | Jednotné měny | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Kansas | Prémie | Tržní rizika | Evropa | Cena eura | Olej | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Kupující | Francie | Předpověď | Všechny indikátory | Trigger | Údaje | Pozice spekulantů | Silná rally | Potenciální změny | Michelle Bowmanová | Posílení libry | Ekonomické události | List Financial Times | Kontext | Riziko stagflace | Moët | Ukazatel inflace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Německý PMI | Obchody | Britská měna | Běžný účet | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | Index CPI | ProCent | Atentát na Donalda Trumpa | Akciový index Nasdaq | Síla dolaru | Japonský HDP | Roční maximum | Haruhiko Kuroda | Japonsko | Zasedání RBNZ | Historické rekordy | Zasedání americké centrální banky | Směřování | EURSEK | Výrazné cenové pohyby | Bollinger Bands | Inflace v říjnu | X-Trade | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | Přenos | Společnost XTB | Propad akcií | Finanční svět | CARA | Dobré zprávy | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Epidemiologické situace | Fundamentální ukazatele | Kamala Harris | Růst dolaru | Vybírat zisky | Stagnace | Tržby | Impeachment | Pozitivní výsledek | Dekret | Dluhy | Hedge fondy | Předpovídání | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Peking | GfK | New York Times | Resistance | Výrobní aktivity | Spready | HDP | Měnové kurzy | Hlava a ramena | Devizový trh | Načasování | Ekonom | Optimismus | Rozhodování | Demo účet | Dolar | Euro | Další posilování | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Průměrná cena | Politici | Výstup z obchodu | USD/CAD | Varovné znamení | Obchodní bilance | Index PCE | Prudké výkyvy | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | To nejdůležitější | Zemědělské produkty | Zápis ze zasedání FOMC | Slovensko | Vývoj trhu | Signály z Fedu | JPMorgan | Obchodní systémy | EUR/CHF | Average True Range | Premiér Boris Johnson | Růst inflace v USA | Novinky | Pozitivní výhled | Investiční tipy | Výhled měnové politiky | Vyšší úroveň | Guvernér ČNB | Ztráty | Americký ISM | Analýza indikátorů | 1D | Zprávy z Německa | Výhled trhů | Philip Lane | Technický výhled | Pozitivní momentum | Japonský jen | Meziroční inflace | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Pokles zlata | Slabost dolaru | Blahobyt | Akcie | Medvědí trend | Norská koruna | Fáze růstu | Prodejní pozice | Fundamentální výhled | Investice firem | Kupci | Mzda | Nový Zéland | Velký zisk | John Hardy | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Kurz GBP | Target | Základní úroková sazba | Podniky | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | Nová mutace | ZIL | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Napětí na trzích | Zrychlení růstu | Asijské seance | Cardano | ECB Luis De Guindos | AAA | Vývoj ceny | Býčí trend | Obchod s Čínou | SPD | Index cen | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Realizovat zisk | Price Action | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Technologie | Emmanuel Macron | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Kurz | SOK | Daně | DNO | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Těžaři bitcoinu | Momentum indikátory | Technický indikátor | DXY | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Úspěchy | Index cen výrobců | Měnová politika Fedu | Uzavření gapu | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | Možnosti obchodování | Růst trhu | Silnější dolar | Rychlý růst | Vlna výprodejů | Nejlepší strategie | Investice | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Doporučení pro obchodování | Rally | Výsledek zasedání | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Pravidla hry | Pivoty | Bod | Die Welt | Myšlenka | Levice | Výdaje na obranu | CFDs | Makrodata | Údaje z Číny | Zisky | Delta | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Důvěra | Vítězství republikánů | Oslabení dolaru | Kontrakce | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Ukazatel | Členové Fedu | Dlouhá pozice | Obchodní politika | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Dollar | Inaugurace | Předběžné výsledky | Fundamentální faktory | Daňové příjmy | Objem maloobchodních tržeb | Hospodářský růst | Chaos | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | UST | Cash flow | Trh s ropou | YouGov | Politico | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Rafinérie | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Nové žádosti o podporu | GBPUSD | Partneři | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Fundamentální data | Upozornění na rizika | Praha | Neúspěch | Fundament | Jižní Korea | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Kontrakty na ropu | Hodnota bitcoinu | Australská ekonomika | FedWatch | Potenciální ztráty | Rozšíření | Nastavení indikátoru | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Bankovní skupiny | Smíšené výsledky | Důležitá data | Kulatá čísla | Administrativa | DOGE | Trendový indikátor | COVID-19 | Pozitivní signál | Brusel | NFP | Rekordní nárůst | Potenciální zisky | Hypotéky | Obchodní dny | Rekordní růst | Nikkei | Konvergence | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Zasedání Bank of Japan | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Workshop | Elon Musk | Parabolic SAR | ZEW | Prognóza Fedu | Zprávy o nezaměstnanosti | Zpomalující inflace | Americký trh práce | TIM | Energie | S/R hladiny | Supporty a rezistence | Šéf Bílého domu | Objem | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Death cross | ESMA | EUR/AUD | Prodej | Rok 2024 | Financial | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | Guvernér centrální banky | Inflace v květnu | XAU/USD | Evropská unie | Equity křivka | NDX | Rozvoj | Americký PMI | Silný růst | Refinanční sazba | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Neuspokojivé výsledky | Vyšší mzdy | Současný trend | Vstup do SHORT pozice | Korekce | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Nerozhodnost trhu | První rezistence | Riziko recese | OctaFX | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Průzkumy | Pokles libry | Downtrend | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Trumpova administrativa | Přehled | Historický vrchol | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Krize | Rostoucí trend | High | Míra zisku | Pivot Point | Tým InstaForex | Napětí kolem Ukrajiny | CHF | Napětí na Ukrajině | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Oslabení koruny | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Inflace v únoru | James Bullard | Otočení trendu | Zakladatel | Mutace viru | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Volby v USA | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Spojené království | Evropský regulátor | Japonský premiér | Cena | EU a USA | Příkaz stop-loss | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Psychologie trhu | Krach | Obchodní spory | Upozornění | CNN | Jádrový index spotřebitelských cen | Příkaz Stop | Komodita | Pohyb cen | Dolarové páry | Evropské indexy | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | Prime | DOT | CME Group | Close | BAT | Indikátor ATR | Kurzy | Ekonomické údaje | Nové rekordy | Situace na trhu | Názory analytiků | Etherea | Výhledy | Co bude | Medvědi | Platforma MetaTrader | Zveřejnění zpráv | DAX | Tweety | Dělení technických indikátorů | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Fibonacciho retracement | Podhodnocený | Profesionální trader | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Forex asistent | EUR/SEK | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Inflace v Německu | Geopolitika | Pozitivní výsledky | Denní graf | Impulzy | Střední podniky | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Energetické krize | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Chop | Intel | Cíle | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Inflační data | Zásoby benzinu | Pokles německé ekonomiky | Holding | Banky | Buy | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Cena dnes | Vlády | Nebezpečí | INTC | Kotace | Rychlost | Vyrovnat ztráty | Malý prostor | Šance | Fundamenty | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Volatilita na finančních trzích | Svíčková formace | Wall Street | Ministr financí Jeremy Hunt | Průlom | Instrumenty | Analýza | Ministr financí | Harley-Davidson | Kurz EUR | Měnové politiky v USA | Zlepšení | Prezidentský kandidát | Sazby Fedu | XTB | Výsledek hlasování | Kontrakt | Breakouty | Uzavření dohody | Kurz EURUSD | Výraznější pokles | Intervenovat | Analytici banky | Americký Fed | Použití indikátoru | Program nákupu dluhopisů | Ratingové agentury | Pozice | Jádrový CPI | Vítězství nad inflací | Stock | Současná situace | Zájem obchodníků | OCI | Aktivity v eurozóně | Ceny kryptoměny | Pullback | Příprava | Inflace v EU | Měnové politiky centrální banky | Dlouhé pozice | Inflační report | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Robert Habeck | Hedge | Market | Svíčkové formace | Cenné papíry | Sestupný trend | Medvědí trh | Support | Průměrná mzda | Důležité informace | FX | Vývoj ceny zlata | Obchodní deficit | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Poslanci | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Mluvčí | Služby | Lednová inflace | Vybrat zisk | Stochastický oscilátor | Zvýšená volatilita | Rizikovější aktiva | Tržní očekávání | Návrat inflace | OPEC | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Alcoa | Dění na trhu | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Evropský index | Bohatý | Stop-Loss | Nákupy aktiv | Růst libry | Guvernér BOJ | Politická krize | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Výstupy | Program nákupů dluhopisů | Rostoucí výnosy | Force | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Šéfové | Report ADP | Ceny potravin | AUDUSD | Kansas City | Rezistence | Výrobní index PMI | Hladiny supportu | Projekce | Saxo Bank | Hlavní zprávy | Jasné signály | Zpráva COT | Zpravodajství | Multi-Asset obchodování | Klíčový support | W1 | Pozice dolaru | Velké banky | Put opce | Manuál | Nařízení | The Wall Street Journal | Ropy | RBA | Struktura | Výrobní sektor | P.A. | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Pokles poptávky | Hospodářské výsledky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Krátké (short) pozice | Finančník | USD | Kamala | Zveřejnění zprávy | Americká média | Globální pandemie | Významné změny | Emoce | Legislativa | Akcie společnosti Intel | Jak trh reaguje | Loonie | Nové příležitosti | Buy obchod | USD EUR | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | HDP v USA | Firemní zisky | Výroční zpráva | Trendové pohyby | Tvůrci trhu | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Posilování eura | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Prezidentka ECB | Federální rezervní systém | CZ | Průraz | Maximální drawdown | Program nákupu aktiv | Tlak medvědů | Australský dolar | Inflace ve službách | Rallye | Propad | Konec roku | Bankovnictví | ANO | Britské libry | Pokles eura | Významné zprávy | Vlajka | Bitcoin dnes | Bearish | Graf páru | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Růst eura | Vydělat peníze | Makro data | Stimulační program | USD/CHF | Počet úmrtí | Dezinflační proces | Významné pohyby | Time-Frame | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Cenová maxima | Rok 2024 | Další rozvoj | Kanada | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | COT (Commitment of Traders) | Nejistota | Plný úvazek | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Ekonomie | Instant Trading EU Ltd. | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Makroekonomický kalendář | Opce | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Libra klesá | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Federal Reserve | Technické patterny | Boční trend | Indexy | Break Even | Prognózy inflace | Státní dluhopisy | Americký dolar | Vstup do LONG pozice | VaR | Zamyšlení | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | ECB | HICP | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Těžaři | MAAE | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Měnová politika | ADX | Doporučení | Odraz ceny | Růst čínské ekonomiky | Inflační očekávání | Srovnávací základny | Oslabuje dolar | Nastavení trhů | Body | Index výdajů | Parita | Korekční fáze | Vyšší daně | Payrolls | Holubičí postoj | VET | ROCE | Spekulace | Reálné příjmy | Vysoké zisky | Aktualizovaná prognóza | Lot | Omikron | Line Bin | Analytické společnosti | Referendum | Týdenní pokles | Dovozní ceny | Americká cla | Údaje o nezaměstnanosti | Konzervativci | Precedens | EU | Hodnota indexu | Redukce | Problémy v dodavatelských řetězcích | PBOC | Úroveň supportu | Kmen omikron | Časové rámce | Caixin | Zpracovatelský průmysl | PMI ve službách | Spekulanti | Martingale | ADA | Čínský vicepremiér | Kulaté číslo | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Nové strategie | Základní sazba | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Rizikový apetit | Intradenní obchodník | Investor | Stochastic | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Sazba Fedu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | NZD | Ukazatele | Jestřáb | Měnový pár | Prudký pokles cen | Šíření koronaviru | Nové údaje | Banka | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Obchodování na forexu | Růst bitcoinu | Markit | Hlavní ekonom ECB | Cenový index výdajů | Významné události | Američané | Počet zaměstnaných | Denní obchodníci | Nový kmen koronaviru | Pohyb dolaru | CNBC | SPX | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Americký HDP | COT | Německá inflace | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot
|
|