Pátek 12. srpen 2022 23:39
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
InstaMarkets
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Rentabilita

img

Akcie Twitter v hledáčku Elona Muska. Odkoupí Twitter za 54,20 USD za akcii?

20.04.2022 O akcie Twitter (TWTR) projevil zájem zakladatel a majitel automobilky Tesla Elon Musk. Ten nedávno koupil větší část akcií této společnosti. Následně přišel s nabídkou na odkoupení celé firmy za 2,9 miliardy USD. Povede se nejbohatšímu muži na světě odkoupit Twitter? A jak se proti tomuto kroku daná společnost brání?
img

AMD akcie a rekordní zisk za rok 2021. Klesne poptávka po čipech?

13.04.2022 AMD akcie zažívají velmi volatilní období, což je dáno i vývojem na trhu s nabídkou čipů. Čekací lhůty na čipy se i v roce 2022 nadále prodlužují. Blíží se období, kdy začne poptávka po čipech klesat? I na to se podíváme v dnešním článku.
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Akcie Tesla: Co přinese split akcií a jak si vedl sektor elektromobilů v 2021?

01.04.2022 Akcie Tesla (TSLA) jsou v současnosti opět pod drobnohledem investorů, protože firma plánuje další split akcií. Ve stručnosti si proto povíme, zda má split širší význam. Následně si ukážeme, jak se dařilo celému sektoru elektromobilů za rok 2021. Dopředu mohu říct, že Tesla kralovala.
img

Akcie kybernetické bezpečnosti: 5 tipů pro vaše portfolio

21.03.2022 Kvůli válce na Ukrajině vzrostly obavy z hackerských útoků. Informační válka a kybernetické útoky se totiž staly součástí moderního vedení boje. Například Izrael před pár dny čelil největšímu kyberútoku ve své historii. Hnutí Anonymous oznámilo vyhlásilo kybernetickou válku Rusku. Obavy panují i z útoků ze strany Ruska. S rostoucí digitalizací se tyto hrozby navíc v budoucnu budou spíše zvyšovat.
img

Akcie Chevron: Poroste cena akcie v důsledku ropné krize i nadále?

09.03.2022 Akcie Chevron (CVX) patří stejně jako Exxon Mobil a Shell mezi ropné tituly, které těží ze současné ropnékrize. Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na delší růst ceny ropy. Dramatický růst ceny ropy navíc stimuluje akceleraci inflace a redukuje tím pádem i hrubý domácí produkt.
img

USA a Velká Británie zakázaly ropu z Ruska. Blíží se další ropná krize?

09.03.2022 Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na další růst ceny ropy. Ten navíc způsobuje zvýšení inflace a má vliv na snížení hrubého domácího produktu. Jak by na tuto situaci mohl zaregovat Fed?
img

Akcie Exxon Mobil: Firma ukončuje těžbu ropy a aktivity v Rusku

01.03.2022 Akcie Exxon Mobil (XOM) patří do ropného průmyslu, který momentálně zažívá docela silný boom. Samozřejmě díky rychlému růstu cen ropy, což je zapříčiněno pořád velmi omezenou nabídkou, která nebyla zeměmi OPEC+ obnovena. Navíc díky válce na Ukrajině hrozí, že budou váznout dodávky ruské ropy. Společnost Exxon Mobil také oznámila, že ukončuje své aktivity v Rusku. Jde o reakci na ruskou invazi.
img

Akcie Shell na vzestupu i díky rostoucím cenám ropy. Překoná cena akcie Shell 25 USD?

23.02.2022 Akcie Shell jsou zrovna v období, kdy se jim fundamentálně vcelku daří. A to především díky rychlému růstu ceny ropy. Ten by navíc mohl v blízké době pokračovat zejména kvůli eskalaci konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou. Ukážeme si, jak je na tom aktuálně trh s ropou a jaký by mohl být další vývoj ceny akcie Shell. Nebude chybět fundamentální analýza nejnovějších hospodářských výsledků, ani technická analýza cenového grafu a aktuální novinky ohledně Shell.
img

Akcie Google (Alphabet) a rekordní zisk za 2021. Co přinese split akcií?

18.02.2022 Akcie Google (Alphabet) velmi úspěšně ukončily poslední kvartál roku 2021 a zároveň je celý minulý rok naprostým historickým rekordem, co se týče obratu a zisku. V rámci fundamentální analýzy si podrobně ukážeme, jak Google s přehledem pokořil laťku z předešlých let. Prvně si však uvedeme několik důležitých informací, mezi které jistě patří plánovaný split akcie Google.
img

Akcie Intel: Firma plánuje továrnu na čipy za 100 mld. USD

11.02.2022 Akcie Intel jsou aktuálně probírané v souvislosti s mnoha důležitými zprávami. Intel zveřejnil hospodářské výsledky za poslední účetní čtvrtletí a rok, což si podrobně rozebereme v rámci fundamentální analýzy.
img

Akcie Coca-Cola na historickém maximu. Jde o příležitost v době inflace?

04.01.2022 Akcie Coca-Cola mají čerstvě po jednom důležitém milníku, který spočívá v dokončené akvizici s Bodyarmor. Firma tak rozšířila portfolio svých produktů. Společnost mimo jiné zase zvedla dividendu, čímž si drží značnou část investorů. Coca-Cola akcie také patří mezi tituly, které jsou odolné proti inflaci (tzv. inflation-proof stocks). Ta totiž firmám doslova požírá marže díky rostoucím nákladům, ale výrobci potravinových a nápojových produktů bývají často ušetřeni a za chvíli si řekneme proč.
img

Akcie Microsoft dlouhodobě rostou. Evropská komise schválila akvizici s Nuance

21.12.2021 Akcie Microsoft (MSFT) mají za sebou dlouhé období silného růstu, který zatím nemá konce. Za posledních pět let se se zhodnotily o zhruba 450 %. V první polovině roku jsme si řekli, že Microsoft chystá akvizici se společností Nuance. Ta se zřejmě chýlí ke svému úspěšnému konci. Čína také omezila internetový vyhledávač Bing, který Microsoft provozuje. Samozřejmě nezapomene ani na to nejdůležitější – hospodářskou analýzu společnosti. Provedeme si také aktuální technickou analýzu akcie MSFT a ukážeme si 3 důležité supporty, které by mohly hrát významnou roli při dalším vývoji ceny akcie.
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
C:\fakepath\Daimler.jpg

Akcie Daimler Truck jsou na burze, firma se oddělila od skupiny Daimler

10.12.2021 Na burze ve Frankfurtu nad Mohanem se dnes začalo obchodovat s akciemi společnosti Daimler Truck AG, která je výrobcem nákladních automobilů a autobusů. Završil se tak dlouho očekávaný proces oddělení této divize od skupiny Daimler AG, která se nyní přejmenuje na Mercedes-Benz AG. Záznamy z burzy ukazují, že akcie se začaly obchodovat v ceně 28 eur za kus.
img

Akcie Amazon a problém s dodavatelskými řetězci. Firma si zajišťuje přepravu až 72 % svého zboží

07.12.2021 Globální problémy s dodavatelskými řetězci nadále přetrvávají. Komplikace se týkají nejen mnoha firem, ale i koncových zákazníků. Svět také zasáhla nová varianta koronaviru a panují obavy z dalších lockdownů. Jak se Amazon snaží vypořádat s narušeným nabídkovým řetězcem? A mohl by být omikron pro Amazon příležitostí?
img

Akciové trhy a nejistota z omikronu. Jak si vedou akcie Pfizer?

02.12.2021 Akcie Pfizer (PFE) jsou znova ve středu dění díky obavám z nové mutace koronaviru, která je přezdívaná omikron. Tato varianta se začala rychle šířit a vyvolala obavy i na akciových trzích. V souvislosti s omikronem se podíváme na prohlášení předsedy Fedu, CEO Pfizeru a konkurenční Moderny. Poté se podíváme na zevrubnou fundamentální a technickou analýzu Pfizer akcie.
img

Akcie Visa zažívají pokles. Na vině je spor s Amazonem i obavy z regulací

26.11.2021 Akcie Visa (V) nemají za sebou zrovna dobré období. A to i navzdory tomu, že jejich hospodářské výsledky jsou úctyhodné. Proč tedy titul čelí tak silnému prodejnímu tlaku? Mezi důvody patří například znovuzvolení Jeroma Powella, spor s Amazonem, negativní očekávaní ohledně dalšího vývoje a rostoucí konkurence ze strany alternativních platebních metod.
img

AMD akcie raketově rostou. O čipy EPYC má zájem Meta (Facebook)

10.11.2021 AMD akcie opět trhají rekordy. Firma reportovala další výborný kvartál, který si zevrubně rozebereme v rámci fundamentální analýzy. Také navázala významnou spolupráci s firmou Facebook, nyní přejmenovanou na Meta. AMD navíc přichází i s novými procesory, které jsou speciálně určené pro datová centra. K tomu všemu nadále přetrvává problém s nedostatkem čipů na trhu. Je tedy správný čas na nákup akcií AMD?
img

Akcie Tesla trhají rekordy. Elon Musk je nejbohatší na světě

03.11.2021 Akcie Tesla rostou. Tržní kapitalizace firmy překonala magickou hranici 1 bilionu USD, díky čemuž se Tesla stala šestou nejhodnotnější akciovou společností na světě. Elon Musk je také nejbohatším člověkem planety a vytváří si velký náskok nad Jeffem Bezosem (Amazon), Bernardem Arnaultem a Billem Gatesem (Microsoft).
img

Nedostatek čipů ohrožuje automobilový průmysl. Jak si aktuálně vedou akcie Ford?

27.10.2021 Nedostatek čipů na trhu silně zasáhl automobilový průmysl. Problémům se nevyhnula ani firma Ford. A právě na tuto společnost se dnes podíváme podrobněji. Automobilka se rozhodla ve velkém přeorientovat na elektromobilitu a za tímto účelem se soustředí na investice do výroby potřebných komponentů. V rámci technické a fundamentální analýzy si představíme aktuální výsledky firmy a rozebereme si i cenový graf akcie Ford. Dle všeho se akcie F nachází poblíž významné cenové úrovně a bude zajímavé sledovat, zda bude pokračovat růst, nebo dojde ke korekci.
img

Budou akcie Qualcomm díky nedostatku čipů na trhu i nadále růst?

14.10.2021 V dnešní analýze se podíváme na situaci ohledně nedostatku čipů. V této souvislosti se detailněji zaměříme na akcie Qualcomm (QCOM), protože tato společnost z technologického odvětví se výrobou čipů zabývá. Qualcomm nedávno odkoupil společnost Veoneer, čímž si upevnil pozici v automobilovém průmyslu. Ten je výpadkem čipů silně zasažen.
img

Netflix akcie pokračují v růstu. Dočkáme se nového maxima?

29.09.2021 Streamovací služby zažívají v posledních letech obrovský boom. Dané situaci nahrála i pandemie koronaviru. V dnešním článku se podíváme na tento sektor blížeji. Uvedeme si pár zajímavých společností z tohoto odvětví a provedeme fundamentální a technickou analýzu Netflix akcie.
img

Je čas nakoupit Nio akcie? Světové prodeje elektromobilů rostou

22.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Nio (NIO). Jde o čínskou společnost patřící do sektoru elektromobilů. Firma Nio je obecně považována za jednoho z největších čínských konkurentů Tesly. Elektromobilový průmysl je v dané zemi v tomto ohledu velmi klíčový.
img

Akcie Novavax vzrostly o více než 3 419 % během 2 let. Schválí v USA vakcínu do konce roku?

17.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Novavax, takže se vracíme k biotechnologickým společnostem jako jsou dříve analyzované tituly Moderna a Pfizer. Novavax je v popředí zájmu, protože společnost slibuje brzké datum pro schválení jejich vakcíny. Kromě toho společnost testuje „mix“ vakcín, který by měl pacienty chránit nejen před koronavirem, ale i obyčejnou chřipkou.
img

Cena Facebook akcie na rekordních úrovních. Firma dostala pokutu 270 mil. USD za WhatsApp

10.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Facebook akcie (FB), což je akciový titul patřící mezi tzv. FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google). Pořád se tudíž držíme silného technologického odvětví. Společnost Facebook má i za druhý kvartál solidní čísla, na která se za chvíli podíváme. FB aktuálně čelí několika antimonopolním řízením, které ho budou stát nemalé peníze.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějou problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Společnost Google má velmi dobrá hospodářská čísla, ale momentálně čelí i různým překážkám. Ne jenom Spojené státy, ale i Jižní Korea se snaží bojovat se zneužíváním dominantního postavení na trhu. Jedním z hlavních cílů je právě i Google.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějí problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021  V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Spol...
img

Akcie Tilray: Podaří se investicí do MedMen dobýt konopný trh v USA?

25.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Tilray. Jde o titul, který patří do farmaceutického průmyslu. Společnost se ale mírně vymyká, protože Tilray se věnuje tzv. lékařskému konopí. Tilray akcie mají za sebou IPO z roku 2018, takže se na burze obchodují poměrně krátce.
img

Palantir akcie v hledáčku Cathie Wood. Po oznámení výsledků Ark Invest koupil akcie PLTR za 139 mil. USD

18.08.2021 Tématem pro dnešní analýzu jsou Palantir akcie. Firma je na burze poměrně krátce. Teprve před rokem měla své IPO. I tak toho tato firma stihla hodně, například v podobě podpory tzv. startupů a SPAC. Nedávno navíc oznámila své výsledky. Na to zareagovala Cathie Wood a její fond Ark Invest, který PLTR akcie nakoupil.
img

Cena akcie Pfizer raketově roste. Je správný čas na nákup?

11.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Pfizer. Aktuálně se schyluje k úplnému schválení jejich vakcíny. Pfizer již dříve získal povolení očkovat děti (od 12 let). Nyní navíc usiluje i o možnost vakcinace dětí ve věku 5 až 11 let. Cena akcie PFE navíc poslední dobou raketově roste.
img

Akcie Volkswagen: Automobilka chce odkoupit Europcar za 2,5 miliardy EUR

04.08.2021 V dnešním příspěvku se zaměříme na akcie Volkswagen. Automobilový sektor je v současné době pod velmi silným tlakem díky snahám EU o rychlou elektrifikaci veškerých vozidel. Volkswagen a jiné automobilky na to samozřejmě musí reagovat. Mezi další zajímavé novinky patří například koupě Europcar a potenciální výstavba továrny na výrobu baterií do elektroaut v České republice.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé.

28.07.2021 V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stručná analýza na Moderna akcie. Dnes se na uvedený titul zase zaměříme, protože cena stoupá do nebes. Zároveň máme pár důležitých novinek, které si zaslouží naši pozornost. Společnost získala nové odběratele vakcíny a schváleno bylo také očkování adolescentů v EU. Vakcína Spikevax navíc prokázala účinnost vůči kmenu Delta.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé

28.07.2021  V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stru...
img

Akcie Apple: Firma ztrácí pozici světové dvojky ve výrobě smartphonů

23.07.2021 Svět oblétla zpráva, že Apple ztratil pozici světové dvojky ve výrobě chytrých telefonů. Do popředí se dostala společnost Xiaomi. Navíc se objevilo podezření, že existuje účinný spyware, který napadá telefony iPhone. Dokáže prý získat citlivá data a informace o uživatelích.
img

Inflace cení zuby. Jak si stojí vysoce kvalitní akcie oproti akciovým indexům?

09.07.2021 Nacházíme se v období rostoucí inflace. Ta přišla v důsledku uvolňování zvýšených objemů peněz do ekonomiky ze strany centrálních bank při koronavirové pandemii. Otázka, kterou si nyní pokládá nejeden investor, zní: „Jak správně složit akciové portfolio v takovém inflačním prostředí?“
img

Akcie Coca-Cola a jejich nedávný pokles. Opravdu za to může Ronaldo?

23.06.2021 Po minulé analýze na akcie aerolinek Lufthansa výrazně odbočíme, neboť se tentokrát zaměříme na akcie Coca-Cola. Tyto cenné papíry se před pár dny dostaly do popředí novinových zpráv díky eskapádě ze strany jednoho z nejznámějších hráčů fotbalu Christiana Ronalda.
img

Akcie Lufthansa: Společnost odhaluje plány na redukci nákladů do roku 2024

16.06.2021 Po minulých analýzách na akcie Boeing a Airbus zůstaneme i dnes u letectví a podíváme se na akcie Lufthansa. Tyto německé národní aerolinky byly velmi silně zasaženy pandemií koronaviru a zachránila je až finanční injekce od německé vlády v hodnotě 9,8 miliard EUR.
img

Akcie Airbus rostou. Překoná cena akcie AIR hodnoty z dob před pandemií?

10.06.2021 V dnešní analýze se vrátíme k sektoru producentů letecké techniky. Tentokrát se podíváme na akcie Airbus. Tato letecká společnost je největším konkurentem společnosti Boeing, kterou jsme nedávno analyzovali. Airbus již delší dobu těžil z problémů svého amerického konkurenta. Převzal dokonce od Boeingu i znační podíl na trhu. Během pandemia zaznamenala cena akcie Airbus prudký pád. Posledních pár měsíců ale cena opět roste.
img

Akcie Deutsche Bank: Blýská se po rekordním propadu ceny akcie na lepší časy?

02.06.2021 Od poslední analýzy na akcie McDonald’s zase výrazně odbočíme, jelikož se tentokrát zaměříme na bankovní sektor. Konkrétně na akcie Deutsche Bank, protože se dlouhá léta jedná o velmi zajímavý (až kontroverzní) akciový titul.
img

Akcie McDonald’s během pandemie rostly. Jak si vedly řetězce rychlého občerstvení?

26.05.2021 Vypadá to, že alespoň u nás pandemie koronaviru zatím ustupuje a pomyslné světlo na konci tunelu v podobě rozvolnění je na dosah. Právě na to čekají mnohé restaurace a fast foody, které si za poslední rok prošly velmi složitým obdobím.
img

Akcie Tesla padají – Zastaví se propad ceny akcií?

12.05.2021 V rámci technické a fundamentální analýzy se opětovně zaměříme na technologickou společnost, konkrétně na akcie Tesla. Pokud vás zajímají ekonomické výsledky i jiných technologických firem, před týdnem jsme pro vás zpracovali komplexní přehled tzv. FAANG akcií (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google).
img

Výsledky FAANG předčily očekávání. Poroste cena akcie Amazon i nadále?

05.05.2021 Dnešní technickoua fundamentální analýzu na vybrané akcie pojmeme trochu jinak. Vzhledem k tomu, že máme výsledkovou sezonu, přiblížíme si, jak se dařilo společnostem FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google), protože na výsledky těchto společností mnozí netrpělivě čekali.
img

Akcie Intel: Aktuální pohled na kvartální výsledky a vývoj ceny akcie!

28.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se opět zaměříme na technologický titul, konkrétně na akcie Intel. Což tedy znamená, že od předešlé analýzy na Microsoft a předminulého příspěvku na akcie AMD zůstáváme u informačních technologií.
img

Pomůže plánovaná akvizice s Xilinx růstu ceny akcie AMD?

14.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Advanced Micro Devices (AMD), takže se od minulého příspěvku na akcie Nike vracíme zpátky mezi technologické akcie.
img

Ustojí akcie Nike bojkotování na čínském trhu?

07.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Nike, neboť společnost čelí jistým problémům kvůli svému firemnímu stanovisku. Konkrétně se jedná o kritiku vnitrostátní politiky Čínské lidové republiky, kterou země zaujímá vůči etnickým Ujgurům.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
img

17 investičních a finanční pojmů, které musí znát každý úspěšný investor

11.09.2020 Finanční páka, likvidita, kapitálový trh, cenné papíry, podílové fondy, volatilita. Ze začátku může být záplava termínů a pojmů pro nového investora ohromující. Začátky bývají náročné, a proto jsme připravili tento článek, který má pomoci začínajícím investorům lépe se orientovat v základních investičních a finančních pojmech, zkratkách a výrazech.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | Nasdaq | Rusko | USA | Británie | OPEC | HDP | Obchodní deník | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Import | Ekonomové | Akciové trhy | Měnový trh | Objemy obchodů | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | CEO | CFD | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Derivát | Dividenda | Dividendový výnos | Downtrend | Ekonomika | Emise | FOMC | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fondy peněžního trhu | Futures | Gap | Vyplnění GAPU | Hedge | High | IPO | ISIN | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | Margin | Marže | Momentum | Měna | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodník | Obligace | Opce | Order | P/E | PTR | Peněžní trh | Platforma | Podílník | Podílový fond | Portfolio | Pozice | Pákový efekt | RSI | Rally | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Spike | Splatnost | Split | Spread | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Časový rámec | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Evropa | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | Zisk | Ropný trh | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | Credit Suisse | Ropné písky | Partners | Deloitte | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Financování | Investovat | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Lufthansa | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Aktuální cena ropy | Alibaba akcie | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Běžný účet | Brent | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy za barel | Čínská ekonomika | Ekonomické zprávy | Emisní povolenky | Eura | Exchange | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Frank | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investování na burze | Investovat do zlata | EBay | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní trh | Konfluence | Krátkodobé investice | Kurz akcie | Kurzy | Kurzy akcií | Management | Markets | Meziroční inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Odkup akcií | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Psychologie davu | Pšenice | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Seminář | Signály | Spořící účet | SWIFT | Throwback | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | Země EU | Zemní plyn | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | Komise pro cenné papíry | Buy | Cenové rozpětí | Current Ratio | Čistá marže | EBITDA | Elon Musk | EV | Hold | Hrubá marže | Indie | Janet Yellen | Jeff Bezos | Obchodní den | P.A. | Protistrana | Provozní marže | Redukce | ROCE | ROE | Spojené státy | Vybírání zisků | Akciová společnost | Čekací doba | Převis | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | Bailout | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | S/R zóny | S/R hladiny | Úspěšný investor | Know-how | Cukr | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Investment | Slušný zisk | Microsoft | Bankovní sektor | Sója | Brazílie | Čínská centrální banka | Finanční systém | Dovoz ropy | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Investovaný kapitál | Tržní volatilita | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Precedens | Energie | Earnings | Přehled | Agentura Reuters | Americké trhy | Futures kontrakty | Swapy | Základní úrokové sazby | Firmy | Broker Trust | Velké banky | Objem investic | Panické výprodeje | Algoritmus | Miliardy dolarů | Americké burzy | Alibaba | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Citi | S&P | Ztráty | Farmaceutické společnosti | PetroChina | Finanční injekce | Pokles výnosů | Ekonomická data | Historická minima | Nejistota | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Tesla | Prodejní signál | Odhodlání | Kapitalizace | Poplatky | Držení akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Akcie na burze | Ekonomická situace | Průzkum | Krize | Zisky firem | Historické rekordy | Investovat do akcií | Dohled nad finančním trhem | Měnová politika Fedu | Indexové fondy | Výnosy | Americká vláda | Česká vláda | Investiční plány | ARM Holdings | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Fundamentální základ | Očekávání | Mercedes | Devizy | Morningstar | Vstup na burzu | Breakout Trader | Akciové společnosti | Kurzový vývoj | Coinbase | André Kostolany | Akcie Tesly | Kvantitativní utahování | Jerome Powell | Inteligentní investor | NEST | Tiberius | Krádež kryptoměn | Příznivci kryptoměn | Investiční skupiny | Drobní investoři | Ekonomické výsledky | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | PANW | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Podniky | Technologické akcie | FAANG akcie | FAANG | Prosperující akcie | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Nové peníze | Trendové čáry | Použití finanční páky | Trh s ropou | Reakce trhu | Daňové úlevy | Regulační orgán | Růst zisků | Politika Fedu | Evropská komise | Základní úroková sazba | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Majetek | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Aktivně řízené fondy | Řízené fondy | RSI indikátor | Volatilní období | Německé banky | Vysoký výnos | Kvartální výsledky | Zpětný odkup akcií | Hodnota firmy | Růst cen ropy | Boris Johnson | NVDA | Nabídka akcií | Čínský trh | Volný čas | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Svět investování | Ropné akcie | Obchodní pásmo | STAR | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie týdne | Ekonomické problémy | AMZN | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Energetické firmy | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Nejlepší výsledky | Cena akcie | Sestavování portfolia | Obchodujte | McKinsey | Alipay | Ant Financial | TikTok | Huawei | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Celkové příjmy | Prezident Donald Trump | Káva | Propad ceny akcií | HDP v USA | Německá vláda | IOT | LNG | Býčí signál | Objem | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | MSFT | Obchod | RPSN | Trh práce | Analýza dat | Alibaba Group | Inflace v USA | Vyšší riziko | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | USDC | BAT | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | TradingEconomics | Čínská firma | Růst cen | Studie | Vývoj trhu | GM | Trh s dluhopisy | Vyšetřování | Amazon | Nadhodnocení | Úrok | Největší obchod | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Rezistenční pásmo | INTC | Intel (INTC) | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | 5G | Oblast supportu | Automobilový sektor | Too Big to Fail | Financovat | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Impuls | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Tuzemský průmysl | Hlavní trend | Klíčový support | Paul Volcker | Zdražování | Běžný investor | Problémy | Prodeje akcií | Prognózy | Ruská ropa | Cena za akcii | Medvědí vlajka | Rostoucí klín | Klesající klín | Přehled o dění | Soukromý sektor | Celkový zisk | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Fiat Chrysler Automobiles | Federální obchodní komise | FTC | Apple TV+ | Airbus | Společnost Microsoft | Dieselgate | Porsche | Škoda Auto | Míra | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Kupní síla | Biotechnologické společnosti | MasterCard | FB | AT&T | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Dot-com | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Visa (V) | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Klesající trend | Silný support | Návratnost | Netflix | NFLX | Stoupající trend | Washington | Daimler | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Miliardy eur | Irák | USA Donald Trump | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Centrální vláda | Experti | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Poradenství | Mercedes-Benz | Geopolitická situace | Iniciativa | Podnik | Emisní cena | Emisní cena akcií | Proinflační | Vyšší inflace | Ukazatele | Federální vláda | Kryptoměny bitcoin | Velikost ztráty | Dobré zprávy | Nájemné | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Komunikace | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Trhy | Čínské úřady | Světová zdravotnická organizace | Nejlepší ropné akcie | Midstream | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Negativní dopad | Pokles | Situace | Americký kongres | Počet zákazníků | Provozní zisk | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Boeing | Aktuální technická analýza | FIAT | Zlepšení | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Warner Music | Warner Music Group | SEC | Palantir | Americké ekonomiky | Brent Crude Oil | Medvědi | Prodávající | Indikátor RSI | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | TWTR | Akcie Twitter | Bez rizika | Prudký propad | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Shortovat | Jižní Korea | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | Nová data | Šok | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | WP | Restrikce | Výsledný zisk | Aerolinky | Lufthansa | Olaf Scholz | Stav nouze | Mince | Profitovat | Tencent | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Letectví | Fiskální politiky | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Důležitý support | Vedlejší účinky | Viceprezident | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Aktuální situace | Značný pokles | Onemocnění | Texas | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Vyplácet dividendy | Německý ministr financí | Katar | MPO | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Škoda | LinkedIn | Demokraté | Páka | Fundament | Iracionální | Výrobce letadel | Hotovost | Ministryně financí | Prodejní tlak | Spoření | Největší zisk | Anomálie | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | Signál | Potenciál | Izrael | Fiat Chrysler | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Nigérie | VW | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Akcie Amazon (AMZN) | Microsoft (MSFT) | Letecká společnost | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Údaje | Ropný průmysl | Veřejný sektor | Propouštění zaměstnanců | Životní styl | Cena benzínu | Hackerský útok | Delaware | WisdomTree | Majitel | Úspory | Vládnoucí strana | USD za barel | Propad ceny | Cenové pohyby | Celosvětová poptávka po ropě | Investiční tituly | Posílení | Joe Biden | Americké státy | Cenový pokles | Čas na nákup akcií | Lék na COVID-19 | 737 MAX | Pracovní síly | Volvo | Shell | Společnost Shell | ATH | Zaměstnanci | FDA | Dopravci | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Rally na akciích | Federal Reserve | Soud | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | PEPSICO | Dovoz | Dlouhodobý trend | Generovat zisk | Rekordní zisk | Regulační orgány | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Akcie Nike | ONE | Auta | JD.com | NetEase | Dopad na cenu | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Vakcína | Spekulovat | Moderna | Společnost Moderna | Manažeři | Klíčové oblasti | Velký růst | Kupci | Společnost Facebook | Biotechnologická společnost | Splunk | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Společnost Lufthansa | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Hertz | Akcie Intel | Průraz | Bývalý prezident | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Vedení společnosti | Kvalitní akcie | Akcie AMD | Square | Býčí trend | Ropná krize | Subvence | Akcie FAANG | Prodeje automobilů | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Roční výkonnost | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Velké investice | Ziskové marže | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Český stát | Akcie Coca-Cola | Signál k prodeji | Jasný signál | Novavax | MAM | Ant | Steve Jobs | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Stellantis | Chrysler | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Model 3 | Akcie těžařů | Progres | Exchange Traded Commodity | Sundar Pichai | Vepřové maso | Čínská společnost | Důvěra | Velké technologické firmy | Ant Group | Indonésie | Klesající tendence | Cenové hladiny | Akcie Intel (INTC) | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Čas na nákup | Pandemická situace | Virgin Galactic | Počet akcií | Akcie Airbus | VisualCapitalist | Coca-Cola | Split akcie | SPAC | Elektrická auta | Big Tech | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Price-to-Earnings | P/E poměr | Traton | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Šéf podniku | Politici | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | App Store | Biden | USA Joe Biden | Pracovní místa | Michal Valentík | Česká republika | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | Lockdown | Americké prezidentské volby | iPhone | Klinické testy | Akciové portfolio | Masivní propouštění | Koncern | Embargo | Akcie TWTR | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Technologické tituly | XOM | CVX | PFE | Zveřejnění výsledků | BioNTech vakcína | MCD | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Bull run | Apollo | Hospodářský vývoj | Albert Bourla | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Palo Alto Networks | Letecká doprava | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | MRNA | Praktické tipy | PLTR | Proražení | Nio | GME | GameStop | Vakcinace | H&M | Očkování | Mutace koronaviru | Voda | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | China Unicom | DOT | Vakcinační strategie | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Brands | Dopad na akcie | JD | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | ACT | Jack Ma | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | SPCE | KFC | Streamovací služby | Deliveroo | WallStreetBets | Tržní ceny | Účinnost vakcíny | Problémy s likviditou | Rozvolnění | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Technologie společnosti | Nákup bitcoinu | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Růstový trend | Konopný průmysl | Společnost Tilray | Akcie Tilray | AIG | Rizika a příležitosti | Akcie Visa (V) | Rostoucí výnosy | Air | Celosvětová poptávka | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Cla na hliník | Akcie ropy v roce 2021 | CrowdStrike Holdings | CRWD | Investice společnosti | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | Tilray (TLRY) | GameStop akcie | IPO Deliveroo | Tencent Music | Archegos | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Special Purpose Acquisition Company | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | Akvizice AMD a Xilinx | AMD a Xilinx | Ark | Cathie Wood | Shooting Star | Vysoká cena | Vakcína na covid | Cenový pohyb | Objednávky | Potenciální výnosy | Prezidentský dekret | Problém s nedostatkem čipů | Výsledky FAANG | Větší korekce | Praní peněz | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Zvýšené riziko | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Silnější support | Akcie McDonald’s | Oslabení | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Kolaps amerického fondu Archegos | Aktuální problémy Deutsche Bank | Problémy Deutsche Bank | Aktuální problémy | Akcie TSLA | Nadnárodní společnosti | Zajištění proti inflaci | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | SAIC | Konkurence | Hongguang Mini | Wuling | XPeng | Prodej | Microsoft Corporation | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | CrowdStrike | Tennessee | Oligopol | Didi | CO2 | Falcon | Streamovací společnost | Varianty koronaviru | Akcie Moderna | | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | SAIC Motor | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | Americký výrobce | Síla dolaru | Klesající struktura | Odraz ceny | Hliník | Nvidia akcie | Didi Global | Alibaba Group Holding Limited | Čínský výrobce | Smartphony | Americký trh | COST | KO | Coca-Cola Company | Mutace delta | Odvětví | Kryptoaktiva | Divize | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Rekord | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Fundamentální analýza Moderna akcie | Účinnost vakcíny Moderna | Bilion | Dodávky čipů | Náhoda | Chování | Vizualizace | Interpretace | Logistika | Devon Energy | Phillips 66 | Projekce | Bývalý prezident USA | Účetní období | Internetové obchody | Důležité zprávy | BioNTech | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Hackeři | Prostor pro růst | Palantir akcie | Palantir akcie (PLTR) | Akcie PLTR | Investice do SPAC | Meituan | Rozbor | Funkční období | Nedostatek čipů | Společnosti | Opatření | Ronaldo | Cenový vrchol | Dna | Okta | Lobbing | Lobbing v EU | Rychlý růst | ANO | CSRC | Google akcie | Google akcie (Alphabet) | Chevron Corporation | Ceny plynu | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Analytici Goldman Sachs | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | Kompenzace | Zemní plyn (LNG) | Kvartální účetní období | Zvýšení základní úrokové sazby | Automotive | Škodovka | Zdražování energií | Vysoké ceny | Překonání historického maxima | Zdravotnictví | Exxon Mobil akcie | Pozornost | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Meta | Peněžní prostředky | Metaverse | Meta Platforms | Odkupy akcií | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | Daimler Truck | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Uhlíková stopa | Lockdowny | TIM | Meta Platforms (FB) | Nové mutace | Nová mutace | Omikron | | Varianta koronaviru | Nové vakcíny | Globální problémy | Akcie Pfizer (PFE) | Postavení na trhu | Tržní vývoj | Dotcom | Rozšíření | Arm | Akcie Daimler Truck | Daimler Truck AG | Akcionáři společnosti | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Miliardy USD | Kartel OPEC+ | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Válka na Ukrajině | Shell Plc | Royal Dutch | Švédská společnost | Klesající struktury | Invaze na Ukrajinu | Sankce | Konflikt na Ukrajině | Statista | Zkapalněný zemní plyn | Společnost Google | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Společnost ExxonMobil | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Exxon Mobil (XOM) | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Aktivity v Rusku | Štěpení | APP | Společnost Intel | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Akcie Tesla (TSLA) | Převzetí Twitteru
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Renfe
Renfe Operadora
Renishaw
Renko
Renko graf
Renko grafy
Renko chart
Renko strategie
Renminbi
Ren Project

Následující klíčová slova

Rentabilita kapitálu
Rentiér
Rentiero
Reopening akcie
Reorganizační plán
REP
REP/BTC
Repo obchody
Repo operace
Report ADP
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít