Pátek 19. duben 2024 11:26
reklama
FTMO král
reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
InstaForex ETF

Credit Suisse

C:\fakepath\trader-19032024-45-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.03.2024 1) Japonská centrální banka (BOJ) dnes podle očekávání jako poslední na světě upustila od záporných úroků. Základní úrokovou sazbu zvýšila poprvé po 17 letech, a to z minus 0,1 procenta do pásma nula až 0,1 procenta. Banka výsledek zasedání k měnové politice zveřejnila v prohlášení. Záporné úrokové sazby měly v posledních zhruba osmi letech stimulovat stagnující japonskou ekonomiku. Dnešním krokem japonské centrální banky končí éra, kdy se měnoví tvůrci po celém světě snažili podpořit hospodářský růst pomocí levných peněz a nekonvenčních měnových nástrojů.
C:\fakepath\trader-14032024-94-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.03.2024 1) Záchrana švýcarské banky Credit Suisse, kterou před rokem převzala konkurenční UBS, přinesla švýcarské ekonomice nová rizika. Ve zprávě věnované této alpské zemi to dnes uvedla Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Spojení obou velkých bank sice zajistilo finanční stabilitu, transakce ale podle OECD vyvolává otázky ohledně dominantního postavení UBS na švýcarském trhu a potřeby silnější finanční regulace v budoucnu.
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Záchrana Credit Suisse přinesla Švýcarsku nová rizika

14.03.2024 Záchrana švýcarské banky Credit Suisse, kterou před rokem převzala konkurenční UBS, přinesla švýcarské ekonomice nová rizika. Ve zprávě věnované této alpské zemi to dnes uvedla Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Spojení obou velkých bank sice zajistilo finanční stabilitu, transakce ale podle OECD vyvolává otázky ohledně dominantního postavení UBS na švýcarském trhu a potřeby silnější finanční regulace v budoucnu.
C:\fakepath\trader-20022024-45-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.02.2024 1) Odvolací soud v Nizozemsku zamítl odvolání Ruské federace proti arbitrážnímu rozhodnutí, podle kterého země musí vyplatit 50 miliard dolarů (zhruba 1,2 bilionu Kč) bývalým akcionářům nyní již neexistující ruské ropné společnosti Jukos. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
img

Bitcoin nad 47 000 USD 📈

09.02.2024 Bitcoin dnes zaznamenává silné zisky a vyšplhal se nad psychologickou hladinu odporu 47 000 USD. Za posledních 5 dní vzrostl BTC o téměř 11 %. To můžeme dát do souvislosti s několika globálními faktory. Hlavním motorem současných zisků je zřejmě velký příliv finančních prostředků do Bitcoin ETF a opětovné zvýšení rizika pro americké regionální banky, které se potýkají s řadou potenciálních systémových problémů:
C:\fakepath\larry-fink-15012024-1.png

Žijúca legenda a globálny líder v oblasti správy financií

15.01.2024 V dnešnom článku si predstavíme jednu z hlavných postáv predošlého článku. Larry Fink je inšpiratívna osobnosť, líder, a svoje schopnosti dokázal uplatniť počas svojej dlhej fenomenálnej kariéry. Meno Larry Fink môže byť benchmarkom pre všetkých portfoliomanažérov a investičných správcov.
C:\fakepath\BlackRock-14012024.png

Spolupráca BlackRocku a Global Infrastructure Partners má potenciál otriasť sektorom správy majetku

14.01.2024 BlackRock vstupuje do novej éry súkromného kapitálu cez historickú dohodu s Global Infrastructure Partners (GIP). Táto dohoda v hodnote 12,55 miliardy dolárov predstavuje významný krok pre BlackRock v rozširovaní jeho pozície v oblasti súkromného kapitálu, najmä v sektore infraštruktúry. V článku si predstavíme pozadie rozhovorov a kompromisov, ktoré viedli k tejto významnej dohode.
C:\fakepath\20240105-10012024.jpg

Aktuální sentiment na americkém akciovém trhu

10.01.2024 Poslední kvartál roku 2023 nezačal moc optimisticky. Po fantastickém růstu v 1. pololetí přišel ne příliš optimistický srpen, září a říjen, kdy hlavní americké akciové indexy uzavřely ve ztrátě a zdálo se, že skvělý růst amerických akcií je u konce. Měsíce listopad a prosinec však přinesly velké překvapení. Na akciový trh se vrátila dobrá nálada a optimismus, hlavní americké akciové indexy zaznamenaly sérii 9 týdnů nepřetržitého růstu a zakončily rok 2023 blízko svých historických maxim.
img

Invesco: Globální alokace aktiv pro rok 2024

03.01.2024 Vzhledem k našemu názoru, že rok 2024 přinese mnohem nižší úrokové sazby, očekáváme lepší výnosy u aktiv s pevným výnosem a také to, že rizikovější aktiva budou těžit z nižších sazeb a dalších vyhlídek na růst. Celkově předpokládáme nejlepší výnosy od roku 2019 i u dalších aktiv. V důsledku toho snižujeme v rámci naší modelové alokace aktiv hotovost na nulu, zatímco zvyšujeme váhu u investičního stupně, vysokého výnosu (rizikových aktiv), bankovních úvěrů a REITS (vše nadváha) a akcií (stále podváha). Preferujeme aktiva evropských a rozvíjejících se trhů (EM).
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\akcie-29122023.jpg

Evropské akcie letos posílily o téměř 13 procent

29.12.2023 Evropské akcie v letošním roce výrazně posílily, těžily z vyhlídek na snižování úrokových sazeb. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 si od začátku roku připsal téměř 13 procent, napsala agentura Reuters. Během dnešního obchodování index posílil o 0,20 procenta a uzavřel na 479,02 bodu.
img

Z ostravských hutí je po desetiletích „město duchů“, lidé se bojí o práci. Na vině je megalomanie majitele hutí, impérium mu teď „padá na hlavu“

14.12.2023 Když přijdou na směnu, připadají si pracovníci huti Liberty Ostrava jako ve „městě duchů“, jak sami říkají. Není z čeho vyrábět, i když zakázky by byly. Huť dluží dodavatelům přes tři miliardy korun, z toho jen dodavateli energií, firmě Tameh, více než 1,5 miliardy. Mezi hutníky tak propuká panika, že přijdou o práci. Může jít o stovky, ale také tisíce lidí.
C:\\fakepath\\Banky.jpg

MMF: V případě poklesu ekonomiky může mít problémy zhruba pět procent bank

10.10.2023 Přibližně pět procent bank na celém světě by mohlo mít problémy, pokud úrokové sazby centrálních bank zůstanou delší dobu vyšší, přestože se turbulence v tomto sektoru v posledních měsících zmírnily. Dalších 30 procent bank, včetně těch největších na světě, může mít problémy, pokud by světová ekonomika vstoupila do období nízkého růstu a vysoké inflace, tedy stagflace. Uvedl to ve své zprávě o globální finanční stabilitě Mezinárodní měnový fond (MMF).
img

US Open: Indexy se zastavily, protože USD stále posiluje

27.09.2023 Wall Street začala o něco výše a pozastavila tak celosvětový výprodej zaznamenaný v posledních dnech. Dolar však pokračuje ve svém vzestupném trendu, přičemž USD se dnes stává jednou z nejsilnějších měn mezi velkými ekonomikami. To ukazuje na pokračující trend, protože investoři nyní očekávají, že vyšší sazby budou přetrvávat po delší dobu. US500 je o 0,30 % vyšší, čímž se odrazil od klíčové úrovně podpory, zatímco US100 zaznamenává podobnou denní změnu. Výnosy amerických státních dluhopisů se mezitím stáhly ze svého nedávného maxima.
C:\fakepath\akcie-19092023.jpeg

Pád akcií Société Générale: Bez ambiciózního plánu nelze uspět

19.09.2023 Bankovní sektor v Evropě, zejména po pádu Credit Suisse, nyní nedisponuje vysokou mírou důvěry investorů. Možná právě proto bylo hlavním cílem nového generálního ředitele Société Générale (dále jen SG), Slawomira Krupy, který nastoupil do funkce 23. května 2023, rozptýlit pochybnosti, které se šíří v rámci velkých evropských bank.
img

Proč zvyšování sazeb nejvíc trápí Evropu

19.09.2023 ZVYŠOVÁNÍ: Evropská centrální banka (ECB) minulý týden naznačila, že se zvyšováním úrokových sazeb pravděpodobně skončila. Se základní sazbou na úrovni 4,5 % a po deseti navýšeních je Německo v recesi a regionální indexy PMI jsou kontrakční. Mezitím Bank of England (BoE) zvažuje poslední zvýšení sazeb, přičemž Spojené království čelí jedné z nejvyšších inflací na světě. Situace je zcela odlišná od stavu ve Spojených státech, kde jsou sazby vyšší již delší dobu a ekonomika je stále silná. Pevné sazby s dlouhodobější splatností otupují transmisi měnové politiky v USA. Naopak ve Spojeném království a v Evropě ji urychluje vyšší úroveň zadlužení, závislost na bankovních úvěrech a dluh s pohyblivou sazbou. Takové prostředí zpomalení urychluje.
C:\fakepath\Lehman-Brothers-15092023-1.jpg

Bankrot Lehman Brothers před 15 lety šokoval svět a krize se začala šířit jako epidemie

15.09.2023 Dnes je tomu přesně 15 let, kdy došlo k vyhlášení bankrotu americké investiční banky Lehman Brothers. Její pád byl symbolem finanční krize. Bylo pondělí 15. září 2008 a nad ránem požádala banka Lehman Brothers o ochranu před věřiteli. A největší bankrot v amerických dějinách spustil lavinu po celém světě. V dnešním článku si připomeneme tuto historickou událost, shrneme si všechny důležité údaje kolem Lehman Brothers a zároveň se podíváme na největší burzovní krachy v historii.
img

UBS na 15letém maximu 📈 Akcie po výsledcích za 2. čtvrtletí rostou o 6 %.

31.08.2023 Akcie největší švýcarské banky UBS (UBSG.CH) dnes posilují o 6 % po zprávě za 2. čtvrtletí, po které se trh přesvědčuje, že akvizice zkrachovalé Credit Suisse byla pravděpodobně velmi dobrým obchodním tahem této instituce a hlavně v konečném důsledku nezhoršila její rizikový profil. Banka samozřejmě tváří v tvář dokončené akvizici dosáhla rekordních výsledků a stává se globální jedničkou mezi všemi evropskými bankami. Zisk překonal očekávání a UBS hodlá v příštích několika letech snížit náklady dalším snížením počtu pracovních míst až o 3 000, po téměř 8 000 propuštěných v první polovině roku 2023.
C:\fakepath\UBS.jpeg

UBS zaplatí v USA vysokou pokutu kvůli hypotečním cenným papírům

15.08.2023 Největší švýcarská banka UBS a její americké dceřiné společnosti se dohodly, že ve Spojených státech zaplatí na pokutách celkem 1,435 miliardy dolarů (zhruba 31,5 miliardy Kč). Urovnají tak obvinění z podvodu při prodeji hypotečních cenných papírů. Oznámilo to včera v tiskové zprávě americké ministerstvo spravedlnosti. Završilo tak rozsáhlé vyšetřování praktik při prodeji hypotečních cenných papírů, které přispěly ke vzniku finanční krize z let 2007 až 2009.
C:\fakepath\global economy.jpg

Credit Suisse: Globální hodnota majetku domácností v příštích letech poroste

15.08.2023 Celosvětová hodnota majetku domácností se vloni snížila o 2,4 procenta na 454,4 bilionu dolarů (zhruba deset biliard Kč). Zaznamenala tak první pokles od globální finanční krize v roce 2008. Ve své dnešní zprávě to uvedla společnost Credit Suisse. Předpověděla nicméně, že v příštích letech hodnota majetku domácností poroste.
img

DE30: DAX nereaguje na vývoj indexu spotřebitelských cen v USA; v centru pozornosti výsledky firem!

10.08.2023 Čtvrteční obchodní seance přináší zřetelné zlepšení nálady na evropských trzích. Samotný index DE30 aktuálně posiluje o téměř 0,4 %. Zveřejnění indexu spotřebitelských cen z USA dočasně podpořilo sentiment v Evropě, nicméně rozsah dalšího růstu netrval dlouho.
C:\fakepath\1690538416-IM-42-YTthumbnail-28072023.jpg

Blíží se další bankovní krize? | Investiční Memento #43

28.07.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 43. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

🔼 DE30 na jednoměsíčním maximu před ECB

27.07.2023 Dnes je druhý den maratonu centrálních bank v tomto týdnu. Obchodníci se dnes ve 13:15 SEČ dozvědí informace od ECB, která oznámí své další měnověpolitické rozhodnutí, a ve 13:45 SEČ bude následovat tisková konference prezidentky ECB Lagardeové. Očekává se, že rozhodnutí bude stejné jako v případě včerejšího zasedání FOMC - zvýšení sazeb o 25 bazických bodů. Tím by se depozitní sazba dostala na 3,75 %. Otázkou však je, co bude následovat? Naznačí ECB žádnou změnu ve své cestě a naznačí další zvýšení sazeb v září? Nebo půjde ve stopách Fedu a zdůrazní, že rozhodnutí bude záviset na příchozích datech? Pokud má být rozhodnutí závislé na datech, může být pro ECB těžké odůvodnit další zvýšení sazeb.
img

Akcie: Horečka umělé inteligence žene trh do nových extrémů

25.07.2023 Zdaleka nejpřekvapivější událostí letošního roku je nástup pokročilých systémů umělé inteligence, jako je GPT-4 od společnosti OpenAI, který vše převrátil naruby. Rally vyvolaná umělou inteligencí vyhnala americký akciový trh do nových extrémů a o přínosech a rizicích této nové technologie se vedou vášnivé diskuse. Umělá inteligence se také stane závodem ve zbrojení mezi USA a Čínou.
img

Ranní shrnutí (19.07.2023)

19.07.2023 Asijsko-pacifické indexy se během středeční obchodní seance obchodovaly na smíšených úrovních vzhledem k přetrvávající nejistotě kolem čínské ekonomiky. Japonský Nikkei si připsal téměř 0,85 %, australský S&P/ASX 200 se obchodoval o 0,42 % nad včerejšími závěrečnými úrovněmi a indický Nifty 50 posílil o téměř 0,25 %. Index Hang Seng v současné době vede v poklesu na trzích APAC (-1,17 %).
C:\fakepath\akcie-13072023-1.jpg

Aktuální sentiment amerického akciového trhu aneb party v plném proudu

13.07.2023 Zdá se, že na začátku letošního roku se investoři rozhodli, že budou mít na akciovém trhu party, kterou si (zatím) nenechají pokazit, tak totiž v kostce vnímám aktuální sentiment na americkém akciovém trhu. Nicméně jak rádi a pravdivě podotýkají škarohlídi a jak opakovaně dokazuje historie, každá party jednou skončí a čím divočejší party, tím horší kocovina.
C:\fakepath\trader-28062023-32-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.06.2023 1) Americký dolar si v příštím desetiletí udrží svoji pozici dominantní rezervní měny. Podaří se mu tak odolat rostoucím výzvám některých zemí, aby byly přijaty alternativy k dolaru. Vyplývá to podle listu Financial Times z výročního průzkumu nezávislé platformy zabývající se analýzou a výzkumem otázek týkajících se centrálních bank a finančních institucí Offical Monetary and Financial Institutions Forum (OMFIF).
img

Pre-market v New Yorku 28. 6. 2023. Rally na Wall Street by mohla pokračovat.

28.06.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely v červených číslech a zatím nemohou kompenzovat ztráty na pozadí zpráv, že washingtonští zákonodárci zvažují nová omezení prodeje čipů do Číny. Tato zpráva vedla k velkému výprodeji pro výrobce čipů. Futures na S&P 500 klesly o 0,3 %, zatímco technologický NASDAQ ztratil více než 0,5 %. Nvidia Corp. a Advanced Micro Devices Inc. klesly o více než 3 %.
img

Výhled pro pár EUR/CHF na 20. června 2023

20.06.2023 V dynamice páru EUR/CHF převládá dlouhodobý medvědí trend. Ve střednědobém horizontu se ale pár snaží rozvinout vzestupnou korekci v důsledku oslabení švýcarského franku a posílení eura po zasedání ECB z minulého týdne, na kterém byly klíčové úrokové sazby znovu zvýšeny o 0,25 %.
img

Ranné zhrnutie (12.06.2023)

12.06.2023 Indexy z Ázie a Tichomoria sa dnes obchodovali väčšinou vyššie. Nikkei si pripísal 0,6 %, Nifty 50 pridal 0,2 %, zatiaľ čo Kospi sa obchodoval o 0,5 % nižšie. Indexy z Číny sa obchodovali až o 0,5 % vyššie
C:\fakepath\trader-09062023-35-zm.jpg

Bern pomůže bance UBS při problémech s Credit Suisse až devíti miliardami franků

09.06.2023 Švýcarská vláda zaplatí největší švýcarské bance UBS až devět miliard franků (219 miliard Kč), pokud nastanou problémy kvůli jejímu převzetí zkrachovalého domácího konkurenta Credit Suisse. Vláda v Bernu to uvedla ve svém dnešním sdělení. Šéf UBS také naznačil, že banka převzetí svého někdejšího rivala dokončí v pondělí 12. června.
C:\fakepath\trader-09062023-34-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.06.2023 1) Platební a bankovní partneři kryptoměnové burzy Binance.US mají v úmyslu přerušit vztahy s touto burzou. V praxi to znamená, že její zákazníci nebudou moci od 13. června používat dolary k nákupu kryptoměn na platformě ani je vybírat. To omezí schopnost burzy podnikat ve Spojených státech. Binance o tom informovala na svém účtu na twitteru a dodala, že preventivně pozastavuje veškeré vklady amerických dolarů.
C:\fakepath\trader-01062023-2-zm.jpg

Forex: Credit Suisse doporučuje short na EUR/USD

01.06.2023 Přední investiční banka Credit Suisse věří v další oslabování měnového páru EUR/USD a v tomto souladu zde otevřela krátkou (short) pozici na ceně 1,0700.
C:\fakepath\trader-26052023-31-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.05.2023 1) Turecká lira se před víkendovými prezidentskými volbami propadla na rekordní minimum. Za dolar se ráno přechodně platilo i 20 lir, než se měna odpoutala ode dna. Čtvrteční obchodování lira uzavřela na 19,8695 USD/TRY a letos zatím oslabila o 6,4 procenta.
C:\fakepath\trader-25052023-46-zm.jpg

Brusel schválil převzetí Credit Suisse domácím konkurentem UBS

25.05.2023 Evropská komise dnes schválila převzetí druhé největší švýcarské banky Credit Suisse větším domácím konkurentem UBS. Dospěla k závěru, že transakce výrazněji nenaruší hospodářskou soutěž v Evropském hospodářském prostoru (EHP). Komise to uvedla v dnešní tiskové zprávě.
img

Sázky na červnové zvýšení sazeb Fedu rostou

24.05.2023 Úrokové sazby ve vyspělých zemích se pomalu přibližují k hodnotám, na kterých jsme je viděli před bankovní mini-krizí v USA a před nuceným převzetím švýcarské banky Credit Suisse. Na obě události trhy pomalu zapomínají a vedle debaty o dluhovém stropu v USA se pozornost upíná na inflační a konjukturální data. Ta zůstávají relativně silná a tak se se pečlivě naslouchá komunikaci klíčových centrálních bank - Fedu a ECB. Zatímco v případě Evropské centrální banky je další krok celkem jasný (zvýšení úroků o +25bps), tak v případě Fedu narůstá nejistota jak červnové zasedání FOMC dopadne.
C:\fakepath\ropa-trader.png

Ropa za 50 nebo 100 dolarů?

17.05.2023 Rok 2022 byl pro ropu jako jedna velká houpačka, letos jsme však očekávali mírné uklidnění situace. Opak je však pravdou a i v první polovině roku 2023 potvrzuje ropa pověst jednoho z nejvolatilnějších aktiv. Aktuálně na ropu působí několik protichůdných sil, které si v dnešním článku shrneme. Jaký je očekávaný krátkodobý a dlouhodobý vývoj cen ropy?
C:\fakepath\G7-2.jpg

Zástupci G7 představili další pomoc Kyjevu a iniciativu pro dodavatelské řetězce

14.05.2023 Ministři financí a guvernéři centrálních bank skupiny velkých světových ekonomik G7 na závěr třídenního jednání představili další pomoc Ukrajině, vytvořili novou iniciativu pro dodavatelské řetězce a slíbili řešení nedostatků v regulaci bankovního sektoru. Uvedli to včera ve společném prohlášení po setkání v japonském městě Niigata.
img

Indie a jihovýchodní Asie nabízí klid v bouři

12.05.2023 Vzhledem k tomu, že hra na roztříštěnost je v plném proudu a globální ekonomika se stává méně globální, zdá se, že Indie a do jisté míry i ekonomiky jihovýchodní Asie jsou v solidní pozici, aby na všech těch zmatcích, které z toho plynou, vydělaly.
C:\fakepath\trader-09052023-29-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.05.2023 1) Akcie Palantir Technologies rostly v prodlouženém obchodování až o 22 procent poté, co firma navýšila svůj výhled tržeb za fiskální rok na 2,19 - 2,24 miliardy USD (odhad trhu 2,2 miliardy USD). Za 1Q dosáhla tržeb 525 milionů USD (odhad trhu 506,1 milionů USD).
img

Bitcoin v roce 2023 – co je hnacím motorem býčího trendu?

02.05.2023 Regulační opatření, válka v Evropě a bankovní krize – i přes to všechno má Bitcoin za sebou jeden z nejlepších roků v dějinách – co tedy může za nárůst ceny Bitcoinu?
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Týden nabitý centrálními bankami a důležitými ekonomickými daty

02.05.2023 Dnešní výsledek tuzemského HDP za Q1 23 by měl ukázat na konec technické recese. Česká ekonomika s přispěním mírného oživení spotřebitelské poptávky podle našeho odhadu mezičtvrtletně vzrostla o 0,2 %. PMI ze zpracovatelského průmyslu pravděpodobně zůstal i v dubnu výrazně pod 50 body, ovlivněn metodikou zachycení zkracujících se dodavatelských lhůt. ČNB na zítřejším zasedání podle nás ponechá úrokové sazby opět beze změny. Ve stejný den své rozhodnutí o výši úrokových sazeb vyřkne také americký Fed, od kterého je široce očekáváno poslední zvýšení pásma na konečných 5-5,25 %.
C:\fakepath\trader-25042023-37-zm.jpg

Největší švýcarské bance UBS klesl čtvrtletní zisk o 52 procent

25.04.2023 Největší švýcarské bance UBS klesl v prvním čtvrtletí zisk o 52 procent zhruba na miliardu dolarů (asi 21,2 miliardy Kč). Finanční ústav se nyní připravuje na převzetí svého menšího rivala Credit Suisse, který se dostal do problémů. UBS si odložila stranou 665 milionů dolarů na soudní spory spojené s rolí banky při prodeji hypotečních cenných papírů před finanční krizí. Firma to uvedla ve svém dnešním sdělení.
C:\fakepath\trader-25042023-27-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.04.2023 1) Jihokorejská prokuratura obvinila spoluzakladatele kryptoměnové společnosti Terrraform Labs Daniela Sina z podvodu a dalších trestných činů. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Někdejší šéf Terrraform Labs To Kwon byl obviněn už loni, minulý měsíc ho zatkla policie v Černé Hoře a o jeho vydání usilují Jižní Korea a Spojené státy.
C:\fakepath\trader-24042023-35-zm.jpg

Credit Suisse v prvním čtvrtletí zaznamenala rozsáhlý odliv aktiv

24.04.2023 Švýcarská banka Credit Suisse, kterou kvůli vážným problémům převezme větší domácí konkurent UBS, vykázala v prvním čtvrtletí díky mimořádným opatřením souvisejícím se záchranným plánem čistý zisk 12,4 miliardy švýcarských franků (zhruba 300 miliard Kč) po ztrátě 1,4 miliardy švýcarských franků před rokem. Zaznamenala však odliv aktiv v hodnotě přes 61 miliard švýcarských franků. Vyplývá to z její dnešní tiskové zprávy.
C:\fakepath\trader-24042023-30-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.04.2023 1) Ve světě dál sílí trend odklonu od amerického dolaru, k čemuž podle analytiků přispívají i geopolitická rizika. Dolar ale v obchodních transakcích stále kraluje, i když jeho podíl v devizových rezervách centrálních bank se pozvolna snižuje. K tomu, aby státy při obchodování méně spoléhaly na americkou měnu, vyzývají státy od Brazílie až po jihovýchodní Asii, uvedl dnes web americké televize CNBC.
C:\fakepath\Nemecko5.jpeg

ZEW: Důvěra investorů a analytiků v německou ekonomiku se nečekaně zhoršila

18.04.2023 Důvěra investorů a analytiků v německou ekonomiku se v dubnu nečekaně zhoršila, finanční trhy v následujících měsících očekávají přísnější úvěrové podmínky. V dnešní zprávě to uvedl německý hospodářský institut ZEW. Jeho index ekonomické nálady klesl ve srovnání s minulým měsícem o 8,9 bodu na 4,1 bodu. Analytici naopak očekávali, že hodnota za duben se výrazně zvýší a dostane se na 15,3 bodu.
C:\fakepath\cnb5.jpg

Nervozita v českém finančním sektoru byla zbytečná, míní viceguvernér ČNB Frait

17.04.2023 Nervozita v českém finančním sektoru, kterou v březnu vyvolaly problémy některých bank v zahraničí, se ukázala být bouří ve sklenici vody. Dnes to na odborné konferenci Cesta českého bankovnictví řekl viceguvernér České národní banky (ČNB) Jan Frait. Zdůraznil, že český bankovní sektor je zdravý, efektivní a moderní.
img

USDIDX se po komentáři Bostice z Fedu snaží odrazit vzhůru

14.04.2023 Americký dolarový index se snaží zastavit vedoucí medvědí trend, ačkoli banka JPMorgan naznačila, že dochází ke zhoršení "váženého průměru" ekonomického výhledu, a Credit Suisse dnes aktualizovala svou prognózu a dává 80 % pravděpodobnost recese v USA v příštích 12 měsících oproti dřívější projekci 60 % pravděpodobnosti. Analytici společnosti BlackRock v čele s předsedou představenstva fondu Laurencem D. Finkem navíc naznačují, že inflace může být v příštích letech stále zvýšená, což by mohlo ukazovat na stagflační scénář - nepříznivý pro akciový trh a potenciálně i pro americký dolar. K americké ekonomice se dnes vyjádřil také Raphael Bostic z atlantského Fedu. Jeho komentář mírně posílil americký dolar a podpořil šance na květnové zvýšení sazeb.
C:\fakepath\trader-13042023-26-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.04.2023 1) Švýcarský parlament včera neschválil vládní pomoc ve výši 109 miliard švýcarských franků (2,6 bilionu Kč) na fúzi zkrachovalé Credit Suisse s bankou UBS. Informuje o tom agentura Reuters. Případné schválení by ale bylo pouze symbolické. Vláda už závazek přijala na základě zákona o výjimečném stavu a nelze jej zvrátit.
C:\fakepath\svycarsko frank.jpg

Švýcarský parlament neschválil vládní pomoc bance Credit Suisse

13.04.2023 Švýcarský parlament včera neschválil vládní pomoc ve výši 109 miliard švýcarských franků (2,6 bilionu Kč) na fúzi zkrachovalé Credit Suisse s bankou UBS. Informuje o tom agentura Reuters. Případné schválení by ale bylo pouze symbolické. Vláda už závazek přijala na základě zákona o výjimečném stavu a nelze jej zvrátit.
img

Akciový výhled na Q2: Vzhůru do neznáma

12.04.2023 Letošní rok investorům připomínal horskou dráhu. Hned zpočátku začaly akcie raketově stoupat a během ledna posílily téměř o 7 %. Investoři nabyli přesvědčení, že propad skončil a místo měkkého přistání přijde z Číny růstový impuls, který naopak urychlí růst.
img

Cena zlata v korunách vzrostla až o 12 procent. Letos může překročit historická maxima

12.04.2023 Rozložení úspor do zlata láká drobné střadatele i velké investory. Poptávka se za poslední rok udržuje na rekordních úrovních z roku 2021. Roste i cena zlata. Ta začátkem dubna překonala hranici dvou tisíc dolarů za trojskou unci. Podle odhadů poroste dál.
img

Ranní shrnutí (12.04.2023)

12.04.2023 Indexy na Wall Street zakončily včerejší seanci ve smíšeném duchu. Náladu investorů snižovala především nejistota ohledně inflace v USA, která je naplánovaná na dnešek a která bude jedním z posledních klíčových vodítek vytvářejících rozhodnutí FOMC na jejím příštím zasedání v květnu.
C:\fakepath\akcie-12042023-1.jpg

Sentiment amerického akciového trhu pro 2. kvartál 2023 – dočkáme se konečně klidu?

12.04.2023 Letošní 1. kvartál už skoro mechanicky opakoval staré známé vzorce chování akciového trhu: akcie chvilku spokojeně rostou a začíná panovat opatrná veselá nálada, pak se najednou objeví špatné zprávy a na trhu zavládne skoro hysterie. Březen se nesl ve znamení bankovní krize a chvílemi se zdálo, že trhy zachvátí panika. To se ale nestalo a zdá se, že investoři si nenechali zkazit náladu. Pokud vás zajímá, jak vnímám aktuální náladu na americkém akciovém trhu, čtěte dál.
img

Nejoblíbenější akcií českých investorů zůstává Tesla. Coca-cola si ale získala největší nárůst nových příznivců

11.04.2023 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích ze sociální platformy pro obchodování a investování eToro drobní investoři z celého světa v prvním čtvrtletí nakupovali akcie bank.
img

Banky: Stabilní zdroj příjmů, vysoká kapitálová vybavenost, dostatečná likvidita

06.04.2023 Bankovní sektor si prošel turbulentní dobou. Nervozitu odstartoval pád několika bank v USA, např. Silicon Valley Bank. Tento ústav, který financoval začínající firmy v Silicon Valley měl slabou likviditu a velké ztráty z prodeje dluhopisového portfolia. Neustál run na banku a následně ho převzal regulátor. Nicméně problémy se nevyhnuly ani evropským bankám. Konkrétně se jednalo o druhou největší švýcarskou banku Credit Suisse. Ta měla problémy již delší dobu.
C:\fakepath\Credit suisse2.jpg

Vedení UBS se snaží uklidnit akcionáře ohledně převzetí rivala Credit Suisse

05.04.2023 Vedení největší švýcarské banky UBS se dnes na valné hromadě snaží uklidnit akcionáře po narychlo dohodnutém převzetí konkurenční banky Credit Suisse, která se dostala do problémů. Dohodu prosadila švýcarská vláda, za svého rivala zaplatí UBS tři miliardy švýcarských franků (zhruba 71 miliard Kč). Akcionáři teď chtějí znát podrobnosti a plány vedení. Spojení obou bank budí právní i veřejné pochybnosti, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-05042023-27-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.04.2023 1) Objem obchodů s kryptoměnami v Česku v březnu meziročně klesl o zhruba 15 procent na 340 milionů korun. Proti únoru to ale bylo o 21 procent více. Za první čtvrtletí Češi zobchodovali v kryptoměnách přes 810 milionů Kč, což je o čtvrtinu méně než loni. Vyplývá to z aktuálních údajů obchodníka Bit.plus.
img

Přežije dolar bankovní krizi?

05.04.2023 Zlato prudce vzrostlo nad 2000 USD za unci poté, co generální ředitel JPMorgan Chase Jamie Dimon v úterý řekl, že bankovní krize ještě neskončila. Dolar přitom výrazně oslabil.
img

Fidelity International: Soukromé úvěry jsou alternativou v době, kdy roste tlak na bankovnictví

04.04.2023 Soukromý dluh se může stát důležitým zdrojem kapitálu pro evropské společnosti, protože banky v důsledku rostoucích sazeb a většího důrazu na regulační požadavky zpřísňují úvěrové požadavky.
img

Evropští politici nevidí v bankovním systému žádný problém

04.04.2023 Zatímco američtí politici řeší, "kdo je vinen a co dělat", několik evropských ekonomů a politiků zdůraznilo, že Evropa se z finanční krize poučila a je nyní v dostatečně dobré pozici, aby ustála další tlak na svůj bankovní systém.
img

Zlato a stříbro jsou mezi Čechy stále populárnější. Jejich prodejci, společnosti Zlaťáky.cz, vzrostly meziročně tržby o desetinu

03.04.2023 Češi v loňském roce nakupovali výrazně více investičního zlata i stříbra než v předešlých letech. Dokládají to data společnosti Zlaťáky.cz, která patří mezi největší prodejce fyzického zlata a stříbra v České republice. Zatímco v roce 2021 společnost realizovala přes 25 tisíc transakcí a prodala 44 tisíc zlatých a 239 tisíc stříbrných mincí, v loňském roce šlo už o více než 29 tisíc transakcí a 55 tisíc zlatých a 277 tisíc stříbrných mincí. Obrat společnosti díky tomu vzrostl o více než desetinu na 1,9 miliardy korun. Celkově v loňském roce společnost prodala víc než tunu zlata a přes 7 tun stříbra.
img

Hrozí výrazné zdražení pohonných hmot, kartel OPEC+ nečekaně sráží svoji těžbu. Oživí tak širší inflační tlaky na Západě, už nyní kvůli růstu cen ropy citelně zdražuje třeba palmový olej

03.04.2023 Klíčoví tradiční těžaři ropy v čele se Saúdskou Arábií šokovali trhy, když včera nečekaně rozhodli o významném snížení objemu své těžby. Od května tak ze světového trhu zmizí 1,1 milionu barelů denně – v porovnání s tím, s čím se až do včerejška počítalo. Od července pak ubude dokonce 1,6 milionu barelů. To proto, že Rusko prodlouží platnost svého vlastního omezení těžby, o půl milionu barelů denně, které uvedlo již v březnu v reakci na západní sankcionování ropy a ropných produktů, které vyváží námořní cestou.
C:\fakepath\banka-02042023.png

Švýcarská prokuratura prošetřuje převzetí banky Credit Suisse

02.04.2023 Švýcarská federální prokuratura zahájila vyšetřování převzetí banky Credit Suisse větším konkurentem UBS, které podpořil stát. Prověřuje možné porušení švýcarského trestního práva vládními úředníky, regulátory a vrcholnými představiteli obou bank. Informoval o tom dnes list Financial Times (FT) s odvoláním na informace prokurátora.
img

Fidelity International: Tři témata pro druhé čtvrtletí

31.03.2023 Současná polykrize vstoupila do nové fáze. Zatímco ekonomiky odstartovaly rok 2023 tím, že jsou odolné, nejrychlejší epizoda zvyšování úrokových sazeb v historii si nyní vybírá svou daň. Recese na vyspělých trzích se jeví jako nejpravděpodobnější možná situace. Alternativu k rozvinutým trhům může nabídnout Čína – její opětovné otevření by ještě mohlo poskytnout oddech trhům od Východu po Západ.
img

Anatomie překvapivě dobrého čtvrtletí

31.03.2023 RALLY V OBRATU: Globální trhy uzavírají 1. čtvrtletí v zelených číslech po velkém odrazu ztrátových krypto a technologických trhů v roce 2022. Volatilní čtvrtletí přineslo dramatickou lednovou rally na základě ne tak špatných fundamentů a značně negativní pozice investorů. Americký spotřebitel zůstal silný, ceny plynu v Evropě klesly a Čína znovu otevřela.
C:\fakepath\graf global.jpg

Objem fúzí a akvizic byl v prvním čtvrtletí nejnižší za více než deset let

31.03.2023 Celosvětová aktivita u fúzí a akvizic byla v prvním čtvrtletí letošního roku nejnižší za více než deset let. Zájem podniků o uzavírání obchodních transakcí snižovaly rostoucí úrokové sazby, vysoká inflace a také obavy z recese. Hodnota fúzí a akvizic se za první tři měsíce propadla meziročně o 48 procent na 575,1 miliardy USD (12,4 bilionu Kč), uvedla společnost Dealogic.
img

Koruna je opět při síle. I díky pádům Silicon Valley Bank a Credit Suisse, trochu cynické

31.03.2023 Koruna je opět plně při síle. Alespoň prozatím. Včera zpevnila vůči dolaru pod úroveň kursu 21,55, tedy na svoji vůbec nejsilnější úroveň od 22. února 2022. Česká měna je tak vůči té americké nejsilnější ještě od doby před zahájením ruské invaze na Ukrajinu. Sílí díky podpůrné rétorice České národní banky. A díky předpokladu světových trhů, že nedávné euroamerické bankovní pády a otřesy donutí centrální banky v čele s tou americkou ukončit utahování své měnové politiky dříve. Přičemž zároveň nebudou až tak závažné, aby vyvolaly hlubší recesi. Budou zkrátka „tak akorát“. Což je hodně optimistický, skoro až naivní, předpoklad.
C:\fakepath\trader-30032023-45-zm.jpg

Evropské akcie zpevnily, obavy ohledně bankovního sektory odeznívají

30.03.2023 Evropské akcie dnes zpevnily, hlavní index je blízko třítýdenního maxima. Vzpruhou byly výsledky švédské oděvní firmy H&M a na trhu také odeznívají obavy o globální bankovní sektor. Panevropský index STOXX Europe 600 si připsal 1,03 procenta na 454,84 bodu, je tak nejvýše od 10. března.
img

Invesco: Politici se snaží uklidnit a trhy čelí krizi důvěry

30.03.2023 Minulý týden nám přinesl holubičí zvýšení sazeb od dvou hlavních centrálních bank, několik důležitých prohlášení politiků a centrálních bankéřů, kteří se snažili zasáhnout proti potížím v bankovním sektoru, a na trzích jízdu jako na horské dráze. Co z toho všeho vyplývá? Já se například domnívám, že ačkoli se cesta k měkkému přistání ekonomiky možná zúžila, bankovní minikrize se může ukázat jako maskované požehnání, které dříve ukončí zvyšování sazeb a zabrání tomu, aby centrální bankéři svým příliš tvrdým postojem poslali ekonomiky do širší recese.
img

Podle Tima Drapera je aktuální bankovní krize probuzení k nákupu bitcoinu

30.03.2023 V době bankovních otřesů BeInCrypto diskutovalo s Timem Draperem. Pojednávali o tom, jak může bitcoin z této finanční krize těžit a co dělá slabého lídra.
C:\fakepath\trader-29032023-39-zm.jpg

Evropské akcie výrazně posílily díky bankám a technologickým firmám

29.03.2023 Evropské akcie dnes výrazně posílily, k jejich růstu velkou měrou přispěly bankovní a technologické společnosti. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 si připsal 1,3 procenta na 450,21 bodu. Uzavřel tak obchodování na nejvyšší úrovni za téměř tři týdny a od začátku roku vykazuje zhruba pětiprocentní nárůst.
C:\fakepath\Credit suisse2.jpg

CNBC: Banka Credit Suisse stále pomáhá bohatým Američanům vyhýbat se daním

29.03.2023 Švýcarská banka Credit Suisse nadále pomáhá bohatým Američanům vyhýbat se placení daní, píše na svém webu s odkazem na whistleblowery CNBC. Ke stejnému zjištění došel podle agentury AP také americký Senát. Druhou největší švýcarskou banku, která se dostala do problémů a kterou kvůli tomu převezme její větší konkurent UBS, přitom úřady za tato provinění stíhaly už dříve.
C:\fakepath\trader-29032023-28-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.03.2023 1) Bankovní rada České národní banky (ČNB) dnes i na jednání v novém složení ponechala základní úrokovou sazbu na sedmi procentech. Informovala o tom mluvčí ČNB Petra Krmelová. Na stejné úrovni je sazba od loňského června. Bankovní rada dnes také rozhodla, že bude i nadále bránit nadměrným výkyvům kurzu koruny.
img

Akcie bank: panika o konci světa je zbytečná

29.03.2023 V březnu zaplavily trhy poměrně negativní zprávy z bankovního sektoru USA i Evropy. Diskuze ohledně zdraví bankovních domů stále neutichají a staví většinu investorů i běžných uživatelů bankovních produktů před otázku, v jaké situaci se skutečně nacházíme. „V tuto chvíli v evropském bankovním sektoru vidíme spíše strach živený nejistotou investorů než reálnými ekonomickými problémy. Ty začínají až ve chvíli, kdy lidé v nedůvěře spouští vlnu vybírání svých vkladů. Tomu jsme prozatím vzdáleni,“ říká ve svém komentáři Richard Bechník, hlavní analytik společnosti Fincentrum & Swiss Life Select.
C:\fakepath\eurusd-29032023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 29.3.2023

29.03.2023 Americké akcie včera mírně oslabily. Investoři prodávali technologické akcie a vyhodnocovali vystoupení zástupce americké centrální banky (Fed) Michaela Barra před výborem Kongresu. Americký prezident Joe Biden konstatoval, že krize bankovního sektoru ještě neskončila.
C:\fakepath\trader-28032023-34-zm.jpeg

Vyšetřovatelé v Paříži zjišťují v bankách okolnosti podvodů s dividendami

28.03.2023 Vyšetřovatelé dnes v Paříži navštívili kanceláře několika velkých bank, zjišťují okolnosti podvodů při výplatě dividend a jejich zdanění. Byli v bance BNP Paribas, HSBC a také v Société Générale, která je vlastníkem české Komerční banky. Informovala o tom agentura Reuters. Jde o součást vyšetřování, které zasahuje více evropských zemí.
img

Covid i válka na Ukrajině přispívají k demontáži globálního finančního systému

28.03.2023 Covidové narušení dodavatelských řetězců, rostoucí geopolitické napětí i nedávné krachy významných bank podle aktuální analýzy pojišťovny Allianz Trade přispívají ke zpochybňování globálního finančního systému. Rozvíjející se ekonomiky v čele s Čínou začaly cílevědoměji prosazovat iniciativy k dosažení větší měnové suverenity a snížení své závislosti na přeshraničních kapitálových tocích z vyspělých ekonomik.
img

Uklidňující zpráva o swapech úvěrového selhání (CDS)

28.03.2023 ZPRÁVY: CDS lze považovat za pojistku proti nesplácení dluhu vládou nebo společností. Tržní cena CDS je v reálném čase měřítkem jeho vnímaného rizika selhání. Ve zprávách se objevily úrovně bankovních CDS, ale úrovně pro celosvětově nejvýznamnější banky (viz níže) zůstávají nízké. Implikované míry selhání se u většiny z nich pohybují hluboko pod 1 % a u těch nejvyšších dosahují pouze 4 %, přičemž jejich úrovně jsou zlomkem vrcholu 1 265. Hodnoty CDS většiny velkých bank jsou nižší než před šesti měsíci.
img

Guvernér BoE Bailey sees nevidí rizika pro britské banky

28.03.2023 Andrew Bailey, guvernér Bank of England, stejně jako další dva členové BoE (Sam Woods a Dave Ramsden) dnes vystoupili před užším výborem ministerstva financí na slyšení o kolapsu banky Silicon Valley. Bailey poznamenal, že kolaps SVB byl nejrychlejší bankovní krach od krachu Barings Bank, která se zhroutila v roce 1995 po masivní ztrátě 827 milionů GBP, kterou utrpěl obchodník Nick Leeson. Tyto dva případy však nelze srovnávat, protože společnost Barings zkrachovala v důsledku jednání nepoctivých obchodníků, zatímco společnost SVB zkolabovala v důsledku bankovního runu a špatného řízení úrokového rizika. Bailey v rozhovoru řekl o Credit Suisse, že problémy švýcarské banky jsou specifické pro tuto společnost a neměly by být vnímány jako riziko pro domácí britské banky. Celkově Bailey uvedl, že si nemyslí, že by některý z rysů nedávných bankovních krachů (SVB a CS) způsobil stres ve finančním systému Spojeného království. Řekl však také, že se nacházíme v období zvýšeného napětí na trzích a je zapotřebí vyšší úrovně ostražitosti.
img

EUR se snaží růst oproti USD

28.03.2023 Jednotná evropská měna v pátek vůči americkému protějšku klesla o téměř 0,7 % na 1,0760. Pár EUR/USD uzavřel druhý den v řadě v červené zóně.
C:\fakepath\akcie-28032023.png

Kdo má zájem na krachu amerických regionálních bank?

28.03.2023 Už víc než čtrnáct dní zažíváme krizi bankovního sektoru. Tu odstartoval pád banky SVB společně s dvěma ještě menšími kryptobankami. Od té doby planou pochybnosti nad tím, v jaké kondici se nachází celý americký bankovní sektor. Zvedání úrokových sazeb totiž značně ovlivňuje fungování celého sektoru.
img

Forex: Dnes odpoledne zasedá MNB

28.03.2023 Kromě ČNB si tento týden odkroutí i další středoevropská centrální banka - konkrétně bude to ta maďarská a bude to dnes odpoledne. A protože forint je rozhodně nejvolatilnější měnou v Evropě, stojí za to zasedání MNB monitorovat a to přesto, že ke změně v nastavení měnové politiky dnes zřejmě nedojde. Připomeňme, že Maďarsko má nejen nejvyšší inflaci v regionu (přes 25 %), ale také zdaleka nejvyšší oficiální úrokové sazby. MNB se snaží “řídit” výnosovou křivku na krátkém konci s pomocí několika instrumentů, přičemž ten nejdůležitější je aktuálně jednodenní (O/N) sazba, která je nastavena na úrovni 18 %.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Moskva chce od zahraničních firem příspěvek za odchod z Ruska

28.03.2023 Zahraniční firmy z "nikoli přátelských zemí" by při opuštění svých ruských aktiv měly ruským úřadům zaplatit "dobrovolný příspěvek" ve výši pěti procent jejich tržní hodnoty, napsal včera na svém webu Kommersant s odvoláním na zápis z jednání vládní podkomise pro kontrolu zahraničních investic, zveřejněný na webu ministerstva financí. Podkomise jednala ještě na začátku března.
img

Co bude mít vliv na směřování finančních trhů?

27.03.2023 Během pouhých deseti krátkých dní letošního roku byli lidé svědky krachu několika amerických bank, včetně newyorské Signature Bank, Silicon Valley Bank a Silvertonu. Předseda Fedu Jerome Powell navíc na tiskové konferenci FOMC jmenoval zhruba šest bank, které – mají-li zůstat solventní – mohou potřebovat pomoc.
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Analytici: Současné problémy některých bank jsou jiné než v roce 2008

27.03.2023 Současné problémy některých bank představují první krizi bankovního sektoru v éře twitteru, jsou ale jiné, než byly za globální finanční krize v roce 2008. V době, kdy sociální sítě umožňují bleskově šířit informace včetně spekulací a polopravd, je pro banky o to důležitější dbát na svou pověst a budovat si u klientů důvěru. Vyplývá to z názorů analytiků na serveru finanční televize CNBC.
img

Banky zpřísní úvěrové podmínky a urychlí tak příchod recese

27.03.2023 „Banky musí zdražit svůj dluh kvůli solventnosti a aby byly schopny konkurovat výnosnějším dluhopisům, což bude mít dopad na hospodaření celé ekonomiky, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 27.03.2023

27.03.2023 Během minulého týdne americké burzy posilovaly. S&P 500 posílil o 1,4 %. Volatilita klesala, stále se však drží nad psychologickou hranicí 20 bodů. Evropské akcie přidaly 0,9 %. Na začátku týdne pomohlo akcií řešení situace kolem Credit Suisse. V závěru týdne akcie ztrácely v reakci na zasedání Fedu – Powell explicitně vyloučil cuty. Do investorského hledáčku se dostala Deutsche Bank. Přestože vyloženě negativní kurzotvorné zprávy chybí. Jelikož trh sází na nereálně holubičí Fed, lze očekávat, že vystřízlivění bude spojeno s určitou korekcí na burzách.
img

Ranní komentář: Po Credit Suisse se trh zaměřil na Deutsche Bank, indexy ale zahajují týden růstem

27.03.2023 Téma bankovní krize na finančních trzích rezonovalo také v minulém týdnu. Pozornost se přitom stále více stáčí na Evropu, kde se koncem týdne pod značný tlak dostaly třeba akcie Deutsche Bank. Týden ale začíná pozitivně a futures na evropské i americké indexy rostou. Trhy dál spekulují na to, že centrální banky, v čele s Fedem, začnou měnovou politiku rozvolňovat, přestože je to stále v rozporu s tím, co se centrální bankéři snaží směrem k trhu komunikovat.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-26032023-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (27.3.2023)

27.03.2023 V minulém týdnu jsme se dočkali dvou ziskových obchodů podle mého týdenního komentáře. Jako první trh prolomil spodní vstupní S/R zónu, čímž se aktivoval short (sell) obchod, který velmi přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Následně ještě ve stejný den došlo také k prolomení horní vstupní S/R zóny, čímž se dle mého plánu aktivoval long (buy) nákupní obchod, který také dokonale přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku. Pokud jste mých obchodů v minulém týdnu využili ve svůj prospěch, tak gratuluji ke slušnému zisku!
C:\fakepath\trader-24032023-30-zm.jpg

Evropské akcie oslabily, investoři mají obavy o stabilitu finančního sektoru

24.03.2023 Evropské akcie dnes oslabily, investoři mají stále obavy o stabilitu finančního sektoru. Největší německá bankovní společnost Deutsche Bank odepsala 8,5 procenta, výrazně klesly také například akcie švýcarských bank Credit Suisse a UBS. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 se snížil o 1,4 procenta na 440,11 bodu. Za celý týden ale index posílil a od počátku roku stoupl o 3,5 procenta.
img

Rastúce CDS posúvajú akcie Deutsche Bank o viac ako 10 % nižšie!

24.03.2023 Akcie Deutsche Bank strácajú na začiatku tohtotýždňového posledného obchodovania viac ako 10 % v dôsledku všeobecnej averzie voči riziku na konci týždňa, masívnej vlny nákupu vládnych dlhopisov a prudko sa rozširujúceho rozpätia swapov Deutsche Bank na úverové zlyhanie.
img

📉 DE30 klesá o viac ako 2,2 %

24.03.2023 Riziko eskalácie problémov bankového sektora dnes vyvíjalo tlak na pokles európskych indexov. Investori dúfali, že riziko sa stabilizuje po prevzatí Credit Suisse bankou UBS (UBSG.CH). To sa však nestalo a odkúpenie držiteľov dlhopisov AT1 vytvorilo potenciálne nebezpečný precedens. Pozornosť trhu sa teraz sústreďuje na akcie Deutsche Bank (DB.DE), ktoré dnes klesli o viac ako 12 %. Jej ocenenie poslalo nadol to, že swapy na úverové zlyhanie (CDS) sa vyšplhali na najvyššie úrovne od roku 2020. To naznačuje, že špekulatívny trh je čoraz viac presvedčený, že problémy inštitúcií sa budú zhoršovať. Včerajšie komentáre Janet Yellenovej, ktorá uviedla, že regulačné orgány sú pripravené podporiť banky dodatočnou likviditou, udržateľne nezlepšili náladu na trhu. Namiesto toho sa investori presvedčili, že kríza ešte neskončila. Ratingová agentúra Moody's navyše včera naznačila, že problémy amerických bánk možno zďaleka neskončia.
C:\fakepath\evropska centralni banka.jpg

Situace evropských bank je stabilní, shodují se lídři EU po summitu

24.03.2023 Situace evropských bank a návrat k pozastaveným fiskálním pravidlům Evropské unie byly zásadními tématy druhého dne jednání summitu EU v Bruselu. Lídři se v závěrečném prohlášení shodli na tom, že bankovní systém je odolný a má dostatek likvidity. To novinářům řekl také český premiér Petr Fiala, podle nějž nic nenasvědčuje tomu, že by v Evropě hrozily podobné problémy jako ve Švýcarsku či Spojených státech. Podle nizozemského premiéra Marka Rutteho je však třeba vyjasnit například rozložení rizik. Německý kancléř Olaf Scholz ujistil, že situace Deutsche Bank, která čelí poklesu svých akcií, je stabilní.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Citi: V turbulencích kolem bank může být Čína bezpečným přístavem

24.03.2023 Čína může být v čase bankovních turbulencí pro investory relativně bezpečným přístavem. Podle serveru CNBC si to myslí analytici banky Citi. V Číně se spatřoval motor letošního hospodářského oživení už dříve a současné turbulence kolem amerických a evropských bank tento názor podle nich jen potvrzují.
C:\fakepath\trader-24032023-27-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.03.2023 1) Evropské akcie dnes výrazně oslabují, investoři mají obavy o stabilitu finančního sektoru. Největší německá bankovní společnost Deutsche Bank ztrácí přes deset procent, výrazně klesají také například akcie švýcarských bank Credit Suisse a UBS. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 krátce po poledni odepisoval zhruba 1,6 procenta na 439 bodů.
img

Deutsche Bank je „další na odstřel“ po Credit Suisse? Akcie největší německé banky dnes prudce padají, pojištění proti jejímu krachu je na rekordu

24.03.2023 Akcie největší německé banky Deustche Bank dnes prudce padají, zatím o více než dvanáct procent, přičemž ovšem se propad prohlubuje. Deutsche Bank je rovněž vůbec nejvýznamnější investiční bankou v EU, která jako jediná z Unie patří do první ligy světového investičního bankovnictví.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie výrazně klesají, Deutsche Bank ztrácí přes deset procent

24.03.2023 Evropské akcie dnes výrazně oslabují, investoři mají obavy o stabilitu finančního sektoru. Největší německá bankovní společnost Deutsche Bank ztrácí přes deset procent, výrazně klesají také například akcie švýcarských bank Credit Suisse a UBS. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 krátce po poledni odepisoval zhruba 1,6 procenta na 439 bodů.
C:\fakepath\krize-23032023.jpg

Začala krize nebo je to tentokrát jiné?

24.03.2023 Vysoká inflace, stagnující ekonomika, klesající ceny nemovitostí a první krachy bank. Aktuální situace až nápadně připomíná situaci ve Spojených státech a eurozóně na přelomu let 2007-08. V předvečer globální finanční krize také nejdříve padaly vysoce zapákované banky a hedgové fondy, než se celý systém propojený vzájemnými pohledávkami a závazky položil jako domeček z karet. V čem se aktuální situace liší a měli bychom se bát panických výprodejů?
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Manipulace na forexu | Investiční zlato | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | Pimco | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | GBP/AUD | AUD/JPY | CHF/JPY | EUR/CAD | GBP/NZD | USD/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investujeme | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | Auditor | Aussie | BRICS | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Break/Even | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Buy Limit | Buy Stop | Béžová kniha | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Konsolidace | DAX | Demo účet | Depozitum | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Drawdown | Durace | EBIT | ECB | ECN | ECOFIN | EFSF | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Euroval | Exekuce | FINMA | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Large Cap | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Forex trader | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | HFT | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | IFO index | IPO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Larry Williams | Likvidita | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Low | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Management Fee | Margin | Margin call | Market Maker | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Operace Twist | P/E | Parita | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pevný kurz | Pivot Point | Platební bilance | Platforma | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Realizace zisku | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Standard and Poor's | Statut | Sterling | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Pokladniční poukázky | Termínovaný vklad | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VAT | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Yield | ZEW index | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Patria Forex | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Kurzový závazek | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Market Watch | Michala Moravcová | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Market Color | Zisk | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Hedge fond | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Japonská měna | RBNZ | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Investiční fórum | Intervenovat | ČSOB | Partners | Golden Gate | Gold | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Axiory Europe | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Algoritmické obchodování | Algorithmic trading | Vysokofrekvenční obchodování | Dark pools | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Finanční analytici | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | FxPro | FXTM | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | NinjaTrader | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | EURPLN | Raiffeisenbank | Long/short equity | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | High-frequency trading | Zlatý důl | Likvidita trhu | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie CETV | Akcie Česká spořitelna | Akcie České spořitelny | Akcie ČEZ aktuálně | Akcie ČEZ aktuální dividendy | Akcie ČEZ aktuálně dividendy | Akcie ČEZ aktuálně dividendy 2015 | Akcie ČEZ graf | Akcie ČEZ investiční doporučení | Akcie ČEZ kurz | Akcie ČEZ názory diskuze | Akcie ČEZ názory diskuze Patria | Akcie ČEZ online | Akcie ČEZu | Akcie ČEZu na burze | Akcie Čína | Akcie ČSOB | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Komerční banky | Akcie online | Akcie online Čína | Akcie Philip Morris | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Škoda auto | Akcie Tesla | Akcie Unipetrolu | Akcie VIG | Akcie.cz | Akcie.cz on line burza | Akcie-2000.cz | Akciové burzy | Akciové fondy aktuální kurzy | Akciový mix ČSOB | Akciový mix FF | Akciový prémiový dluhopis | Akciový prémiový dluhopis IV | Akciový prémiový dluhopis XII | Aktuální cena akcie Unipetrolu | Aktuální kurz australského dolaru | Aktuální kurz euro | Aktuální kurz libry | Aktuální kurz rublu | Aktuální kurz rublu ke koruně | Aktuální kurzovní lístek | Aktuální kurzovní lístek KB | Aktuální kurzy měn | Alpari | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Atlantik | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | Bankrot USA | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena zlata dnes | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | CitFin | Co je diverzifikace | Conference Board | Cyrrus | CZK | Časový pásma | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | ČEZ online | Čínské investice | DAX 30 | Degiro | Denník | Devizový kurz | Direct market | DJIA | Dolar | Dolary | Drachma | Kurzy.cz | ECN broker | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektřina | Etoro | Eura | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | EURNOK | Euro dnes | Euro posiluje | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Finanční fondy | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GDP | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Inside | Instrument | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do fondů | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční výdaje | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak nakoupit akcie | EBay | Jak vydělávat peníze | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Krach na newyorské burze | Krize eurozóny | Kurzovní lístek | Kurs koruny | Kurz australského dolaru | Kurz britské libry | Kurz dolar | Kurz dolarů | Kurz eura k dolaru | Kurz euro | Kurz franku | Kurz libry | Kurz rublu | Kurz rublu ke koruně | Kurz švýcarského franku | Kurz turecké liry | Kurzovní lístek KB | Kurzy | Kurzy euro | E15 | Libra | Lira | Londýnská burza | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měna euro | Měnové kurzy | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Miroslav Singer | Nákup akcií | Nákup akcií ČEZ | Nákup dluhopisů | Nákup EUR | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online broker | Online burza | Oslabení koruny | Pád akcií | Pád Lehman Brothers | Pád rublu | Paládium | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pips | Pivot | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převod akcií | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Slovník pojmů | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strukturované dluhopisy | Světové měny | SWIFT | Swingy | Španělská ekonomika | Švédské koruny | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Švýcarské franky | Tapering | Tesla Motors | TopForex | Trade Brokers | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Unce zlata | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu eura | Vývoj zlata | Webináře | WTI | Patria Direct | Zlataky.cz | XM | X-Trade | Zákon o cenných papírech | Zavedení eura | Země BRICS | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z Řecka | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | EUR/PLN | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ING | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Short equity | Akciové riziko (Risk On Shares) | Back office | Báze | Buy | CE3 | CEE | Cena úpisu | Cílová cena | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Diskont | Dluhové trhy | Doba splatnosti | Due diligence | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Ekonomika Francie | Elon Musk | EV | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index produkčních cen | Indie | Intermediate | IRS | Janet Yellen | Jeff Bezos | Market Perform | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | OIBDA | Overweight | P.A. | Peněžní trhy | Petr Kellner | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Přeprodání | PX index | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | Syndikát | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Tvůrce trhu (market maker) | Underweight | CTA | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | WGC | Euromoney | Poskytovatel likvidity | Převis | Repo operace | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Investice ve stavebnictví | Outperform | Tržby | Underperform | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Miliardář | Bohatý | eBook | Bailout | Investiční analytik | Tržní sentiment | Casino | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezibankovní sazby | Mezinárodní banky | Session | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | Rozhovor | E-mini | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Akcie.cz online burza | Burza dnes | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Day traders | Investment | Slušný zisk | Traders | Jim Rogers | Asijské obchodování | National Securities | SMBC | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Daiwa Securities | Crédit Agricole CIB | Společnost Crédit Agricole | Kepler Capital Markets | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Natixis | Jackson Hole | KPMG | Institut ZEW | CNOOC | RBC Capital Markets | Scotiabank | CNN | VP Bank | Julius Bär | Wells Fargo | CitiFX | RBS | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Oxford Economics | State Street | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | ICAP | CME Group | UniCredit Bank | Česká bankovní asociace | Caterpillar | ANZ | CIBC World Markets | FTSEurofirst 300 | Sentix | Baker Hughes | Institut Ifo | Berenberg | Berenberg Bank | Sarasin | Nordea | BMO Capital Markets | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | Mitsubishi | NATO | City Index | Axis | Ole Hansen | Americká mincovna | American Eagle | ANZ Bank | Cantor Fitzgerald | TD Ameritrade | BNY Mellon | Paulson & Co. | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | PVM | Wrightson Icap | Barrick Gold | BBC | BTIG | Barclays Capital | Destatis | Agentura DPA | Technické indikátory | Propad na finančních trzích | Rothschild | Oslabení eura | Reporty | CI Komodity | Regulovaný broker | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Halifax | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Finanční regulace | Dění na finančních trzích | Světová měna | Fundamentální pohled | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | IG Markets | HUF/EUR | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Porovnání vývoje cen ropy | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Trading Economics | MarketWatch | Magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | DZ Bank | BMW | Ekonomický výzkum | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Stock Exchange | Londýnská akciová burza (LSE) | Renminbi | Čínský renminbi | Velcí investoři | Hargreaves Lansdown | Finanční centrum | Evropské banky | eFXnews | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Precedens | Plodiny | Energie | William Hill | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Finanční stabilita | Rada ČNB | PriceWaterhouseCoopers | Earnings | Sentiment trhu | Linie odporu | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Bloomberg TV | Pro tradery | SEB | Bezpečnější měny | Panevropský akciový index | Limitní příkazy | Henry Hub | Index německých akcií DAX | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | Propad cen komodit | BlackRock | Piper Jaffray | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Příprava | Přehled | Klid | Zdravý rozum | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Rosněfť | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Šéf švýcarské centrální banky | Silná domácí měna | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Bezpečné přístavy | Sázet | Hedžovat | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | Dopady na euro | City | Fidelity International | Miliardáři | US akcie | Forbes | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Akcie těžařských společností | Index britských akcií FTSE 100 | Nárůst úroků | Strategy Research | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Západoevropské akcie | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | Měnová autorita | Otřesy na finančních trzích | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Turbulence na finančních trzích | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Broker Trust | Bankovní regulace | Panika na finančních trzích | Soros Fund Management | Greenlight Capital | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Finanční metropole | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Panické výprodeje | Klouzavý průměr EMA | Klouzavý průměr SMA | Die Welt | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Pád libry | Investor George Soros | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Britské státní dluhopisy | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Index IBEX | Akcie v EU | Panevropské indexy | Index pojišťovacích firem STOXX Europe 600 | Akcie britských bank | Víkendové parlamentní volby | Volby ve Španělsku | Akcie Credit Suisse | Britské banky | Akcie Royal Bank of Scotland | Akcie Barclays | Index evropských bank | Akcie amerických bank | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Rating AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Švýcarský prezident | Summit EU | Americké burzy | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Tržní aktuality | Virgin America | Walmart | Alibaba | Halliburton | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | GER30 | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Kurz domácí měny | Indexové ETF | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Likérka Stock | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index Stoxx 600 Banks | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | DAX30 | FactSet | TradingView | Země OPEC | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Cena mědi | Marže společností | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Bankovní gigant | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Burzovní skupina | Obchodování na devizových trzích | Obchodování na forexových trzích | Tradiční měny | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na forexovém trhu | Libra k dolaru | Libra vůči dolaru | CySEC | Index těžařů | Zajištění | Vitol | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | Investiční divize | Úvěrová krize | Úvěrové krize | FTSE 100 | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Prestige Economics | National Australia Bank | Credit Suisse Group | UniCredit Markets & Investment Banking | Norddeutsche Landesbank Girozentrale | CIMB Group Holdings | Oversea-Chinese Banking | Kryptoměna | Ekonomický institut | Elektronické peněženky | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Cílové kurzy | Cílové kurzy měnových párů | Výhled | Depozitní sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Akciový index DAX | Globální krize | Euro Stoxx Banks | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Spolčení za účelem manipulovat | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Držení akcií | Italský bankovní sektor | Hlavní index německých akcií DAX | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Západoevropské trhy | Akcie v západní Evropě | Index pařížské burzy CAC 40 | Poptávka investorů | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Slabé euro | Silné euro | Spotová volatilita | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Řízení peněz | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Mezinárodní investice | General Electric | Záchranný fond | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Firemní výsledky | Hlavní burzovní indexy | Inflace v Německu | Krize bankovního sektoru | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Úřad pro finanční etiku (FCA) | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Theresa May | Zprávy a události | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | S&P Global Ratings | TTIP | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnová stimulace | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Libra k americkému dolaru | Quantum | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Kapitálové strategie | Indexy PMI | ExxonMobil | Finanční domy | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | cTrader | Alphabet | Výprodej na akciovém trhu | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Světový finanční systém | Guvernéři centrálních bank | Economist Intelligence Unit (EIU) | Bankovní společnost | Aktuální cena | Rada MMF | Německý Ifo index | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Jihokorejský KOSPI | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Hlavní ekonom | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Evropský bankovní úřad (EBA) | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Audi | Stoxx Europe 50 | Finanční podniky | Pantheon Macroeconomics | Politico | Euromoney Institutional Investor | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | ABN AMRO Bank | Devizy | Morningstar | Bill Gross | Flash Crash | Oliver Wyman | Fondy rizikového kapitálu | ex | ČSOB Asset Management | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Klamání investorů | Zklamání investorů | JP Morgan Asset Management | Obchodovat na forexu | Finanční příležitosti | Makléřské firmy | Investiční aktiva | Nejvyšší zhodnocení | Bitstamp | Kurz americké měny | Fúze a akvizice | Ranní nadhoz | Manipulace s měnovým kurzem | Belviport Trading | Skupina PPF | Bankovní index | Obchodování ropy | Swiss Life Select | Index německé burzy | Index německé burzy DAX | Hlavní index německé burzy | Vstup na burzu | CIBC | Manipulace s trhem | Alokace aktiv | Skotská ekonomika | BBVA | Silicon Valley Bank | Credit Agricole SA | UniCredit SpA | ING Groep NV | FX Technical Strategy Research | Technical Strategy Research | Obchodování na zámořských trzích | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Vydělávat peníze | Vývoj směnných kurzů | BlueBay Asset Management | BHS | Globtrex.com | Quant | Breakout Trader | LBBW | World Gold Council | Nákupy zlata | Výhled pro zlato | Portfolio dluhopisů | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Vladimír Pikora | BlueBay | Obchodování na pražské burze | Utility Settlement Coin | USC | NEX | Canadian Imperial Bank of Commerce | Clearmatics Technologies | Velký třesk | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Technologie blockchain | Václav Pech | Jak obchodovat akcie | BTC/USD | Cena Etherea | Bittrex | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | MiFID II | Kraken | ETC | Invesco | KeyBanc | Dealogic | Hodnota fúzí a akvizic | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Index S&P/ASX 200 | Fincentrum | Index Topix | Panevropský index STOXX 600 | Binance | Cena kryptoměny ethereum | Kosdaq | Štěpán Hájek | Robinhood | Nové kryptoměny | MSCI World Index | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Lithium | Investiční skupiny | Možnost diverzifikace | Craig Wright | FundStrat | Obchodování na trzích | Altcoiny | Manipulace s LIBOR | Tržní očekávání | Asijské trhy | Drobní investoři | Výnosy u dluhopisů | Wedbush Securities | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Airbnb | Burzovní trh | Index Russell 2000 | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Manipulace s cenami kryptoměn | Spotové obchodování | Trhy dnes | CII750 | Saxo | Obchodní války | FinTech | Jamie Dimon | Krypto | Finančník George Soros | Hodnota majetku | Hodnota majetku domácností | Vývoj na forexovém trhu | Peter Bukov | Analytik TopForex | Lockheed Martin | Německá centrální banka | Slabší koruna | Wood Mackenzie | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Spoření na důchod | Podíl dolaru | Výsledky obchodování | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | CONSOB | Asijské akciové trhy | Čínské měny | Globální růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Nejnovější statistika | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Edison | Schwab | Veřejný dluh v USA | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Investiční platforma | Obchodní analýza | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | CIBC Capital Markets | Forint | Americký S&P 500 | Turecké liry | Pokles ceny | Nákup zlata | Volný kapitál | Výplata dividend | Výplaty dividend | Růst firemních zisků | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Cenový kanál | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Hlavní akciový index | Americký dolarový index | Czech Fund | Norges Bank | HKD | Zasedání OPEC | Výnosy USD | Obchodování ceny | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Akcie na burzách | Akcie v Evropě | I-Trader | Globální investoři | BAML | Cum-ex | Die Zeit | Kompozitní index | Úrokový výnos | Julius Baer | Trh s ropou | Obchodování s korunou | Výsledky firem | Pády na burze | Akciový výhled | Burzovní operátor | Finanční skupina | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Výprodej akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Obchodní investice | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Obchodní signál | Roční výnos | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Nervozita na trzích | Daňové úlevy | MSCI All Country World | Aktivita na trhu | Průzkum společnosti | Zvyšování úroků | FTSE/MIB | Růst zisků | Zpomalení hospodářského růstu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | François Villeroy de Galhau | Německé akcie | Oživení akcií | Prezident Evropské centrální banky | Jednotná měna | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Česká firma | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Posílení kapitálu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Cenné papíry Erste | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Úrokové sazby ČNB | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Heiken Ashi | Růst dolaru | Nemovitostní trh | Bitcoin ETF | Obchodovat s akciemi | Sazby ČNB | Zahájení výsledkové sezóny | Švýcarská centrální banka (SNB) | Makléřská společnost | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | DBS | Analytici z Wall Street | Finanční operace | Makroekonomické statistiky | Obchodní jednání | Globální dluh | Velké riziko | Poptávka po zlatu | Volatilita eura | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Platformy pro obchodování | Mezinárodní investoři | Německé banky | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Martin Sklenář | Evropský regulátor | Světové finanční trhy | Státní fond | Začínající obchodníci | Zájem investorů | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO 2019 | MUFG Bank | Uber Technologies | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | UBS Global Wealth Management | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Investiční rady | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Micro futures | Vyjádření analytiků | Hodnota firmy | Harris Financial | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | IPO Luckin Coffee | IPO u LYNX | Obchodujte IPO | Pokles sazeb | Sójové boby | Nejznámější kryptoměny | Infineon | STMicroelectronics | AMS | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Měna USC | Fnality International | Fnality | Boris Johnson | Economist Intelligence Unit | Finanční svět | BCC | Token | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Wealth Management | Měnové manipulace | Prezidentka ECB | Obchodní nápady | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Blackstone | Capital Partners | Pokles dolaru | Napětí na trzích | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | Americké futures | Globální akciové indexy | Pokles výnosů dluhopisů | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | SIX | Švýcarské finanční centrum | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Bohatí | Americká cla | AMZN | WeWork | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | FRS | Růst mezd | Stříbrné mince | Stříbrná mince | KB | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | US500 | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Televize CNBC | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | Natixis Investment Managers | Denní graf | Očekávání trhu | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Britské domácnosti | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Růst podnikatelské aktivity | Manipulace s akciovým trhem | Tamás Varga | Pohonné hmoty v Česku | Centrální banka Nového Zélandu | Jakub Petruška | Korunové sazby | Snížení daní | Obchodování jedním kliknutím | Dolarové likvidity | iShares | Tuzemské banky | Oslabení české koruny | Český HDP | GOOGL | Předstihové indikátory | Jak se stát lepším investorem | Repo obchody | Nízká nezaměstnanost | Společnost Deutsche Börse | Odhady ČNB | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Obavy z globální hospodářské recese | Informace z trhu | Cena kakaa | APEC | Snižování rizika | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Hypoteční sazba | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Měnový systém | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | FSB | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Rozšíření krize | Investice do fondu | Burzovní krach | Hypoteční trh v USA | Hospodářské krize | McKinsey | Alipay | Hurun | ByteDance | TikTok | Huawei | Globální banky | Střadatelé | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | Celkové příjmy | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | CET 21 | TV Nova | Nova Cinema | Nova Sport | Nova 2 | Nova Action | Nova Gold | Nova International | Majoritní akcionář | Rozhodnutí americké centrální banky | Ropná firma | Mediální společnosti | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Německá vláda | Hodnocení ekonomiky | Hongkong | Snížení úrokové sazby | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Investice do ropy | Trinity | LNG | Indigo | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Objem | Data z USA | Index milánské burzy | Call centra | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Smíšené obchodování | Cenné papíry ČEZ | Muhammad bin Salmán | Státní investiční fond | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Standardní odchylka | Proroctví | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Hluboká recese | Pojišťovna VIG | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Achim Wambach | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | Růst průmyslové výroby | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Recese v Evropě | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Hlavní události | Technické analýzy | Global Markets | Coinbase Earn | USDC | BAT | Risk-off | Tesla Elon Musk | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | IIF | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Renaissance Technologies | Server BBC | Royal Mail | Studie | Institut německého hospodářství | IW | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Vývoj trhu | Výhled dolaru | Generální ředitel | PSA | Skupina OPEC+ | Česká měna dnes | Největší pokles | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Clearstream | Lagardeová | Souhrnný index | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Úvěrové produkty | Sebenaplňující se proroctví | Kapitálové požadavky | Ceny amerických akcií | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Úrok | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Přeshraniční platby | Bez reakce trhu | Global Times | Guvernér polské centrální banky | Adam Glapiński | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | Výměny akcií | Legislativa | Blahobyt | Domácí měny | Vicepremiér | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Český akciový trh | Walt Disney | Prodeje státních dluhopisů | 5G | AFP | Švýcarská ekonomika | Oblast rezistence | SECO | Hospodářské záležitosti | Finanční rezervy | Inflační cíle | Bankovní tituly | FT | Evropští investoři | Růst české ekonomiky | Zveřejněná data | CHNComp | Swingové maximum | Poptávka po úvěrech | Konkurenti | Too Big to Fail | Objem obchodů s kryptoměnami | Vládní bondy | Financovat | Wüstenrot | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Jan Vejmělek | Michal Šnobr | Poslanecká sněmovna | HUF | PLN | Šéf euroskupiny | Na burze | Drahý kov | Centrální banka USA | Propouštění | CBDC | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | USDIDX | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínský vývoz | Dovoz do Číny | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Federal Open Market Committee | Paul Volcker | Celebrity | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Zdražování | Nízká inflace | Běžný investor | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Obchody s cennými papíry | Růstový impuls | NAFTA | Britové | Cvičení | Breaking | Pojišťovny | Total | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní komentář | Ranní zpráva | Vybírat zisky | Přehled o dění | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Chuť k riziku | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Obchodní smlouvy | Výsledek voleb | Výsledek voleb ve Francii | GBP/EUR | Celkový zisk | Půjčka | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Růst amerických akcií | Kontrakty | Rakouská centrální banka | Ekonomické zpomalení | Globální ekonomické zpomalení | Prohlášení | Yahoo | Moskva | David Malpass | EASA | Internetový gigant | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Allergan | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Amgen | Nissan Motor | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Czech Media Invest | Ústavní soud | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | Energetický a průmyslový holding | Jaderné elektrárny | Jaderná elektrárna | Temelín | PMI z Německa | Inflační výhled | Nižší ceny ropy | Fed úroky | Úroky | Konec roku | STOXX50 | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Premiér Boris Johnson | Geely | Důchod | Předseda | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Dolar roste | Kupní síla | Automobil | Regulátoři | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Eurokomisař | Údaje o americké ekonomice | Optimismus investorů | FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Bankovní vklady | AT&T | Disney | Andrew Bailey | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Pojistka proti inflaci | Dot-com | Bydlení | Uber | EY | Ztráta | NERV | BREAKING | Stratég | Propad akciových trhů | Hlavní akciové indexy | ACEA | Miliardy korun | Kraft Heinz | KLDR | Japonský akciový index Nikkei | Zasedání měnového výboru | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Josef Dudek | Cenné papíry Erste Bank | Koruna posílila | SSE Composite | Průmyslové podniky | Peking | AJ Bell | Investiční ředitel | Russ Mould | US100 | Index US100 | Americký index | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Ceny dluhopisů | Ziskovost | Index londýnské akciové burzy | Obchodování na akciové burze | Index pařížské burzy | Hospodaření | Paschal Donohoe | Placení daní | American Airlines Group | Zbrojovky | Vladimír Vávra | Růst poptávky | Jestřábí hlasy | CFA | Prodej automobilů | Londýnské společnosti | Američané | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Odškodné | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Výroba aut | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | Micron Technology | O2 | Letecké společnosti | Miliardy eur | Irák | Ministr energetiky | Ministr zahraničí | USA Donald Trump | Světová banka (SB) | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Kantonální banky | Švýcarská vláda | Hodnota investic | Ifo | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Nejbližší rezistence | INR | ASML | ASML Holding NV | Horší časy | Poradenství | Automobilka BMW | Mercedes-Benz | Hospodaření ČNB | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Wall Street Journal (WSJ) | Iniciativa | Podnik | Proinflační | Vývoj měnového páru USD/TRY | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Tržní sazby | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Federální vláda | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Silnější kurz | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Výsledky americké banky | Nižší růst | Pozitivní komentáře | Britské společnosti | Nejobchodovanější akcie | Tesla Inc. | Apple Inc. | Ceny energií | Vyplácení dividend | Akcie HP | Akcie Morgan Stanley | Banka Morgan Stanley | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Oslabování měnového páru | Posilování měnového páru | Belt and Road | Plán Číny | Prezident institutu | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nejnovější údaje | Paypal Holdings | Brand Finance | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Nálada v Evropě | Anglie | Hodnota transakcí | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Scorpio Tankers | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Enbridge | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Silnější kurz dolaru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Stabilní výhled | Impérium | Finanční regulátor | Reakce investorů | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Závislosti na Číně | Blue-chip | České měny | Finance Group | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | Analytik skupiny | IHNED | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Čínské burzy | Boeing | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Beijing Hotgen Biotech | FIAT | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky USA | Zpomalení růstu ekonomiky | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Spotřebitelská důvěra v Británii | Úsilí | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Růst akciových indexů | Obchody | Výdaje | Pesimismus | Čínská vláda | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | OMFIF | Švýcarská banka UBS | Výrazné ztráty | Cena akcií Tesly | BP | Dodávky na trh | Moneycorp | Thomas Anderson | Optimismus na trzích | Prodeje aut | Adidas | Americká společnost | Cathay Pacific | Cathay Pacific Airways | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | Universal Music Group | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Palantir | Asana | Hrozba recese | Pravděpodobnost hospodářské recese | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Americké banky | TNOTE | Obchodovanie | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Americká inflace | Indikátor RSI | Technický indikátor | Růst sazeb | Politika centrálních bank | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | AmCham | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Zhejiang Huayou Cobalt | Největší švýcarské banky | Dodatečný kapitál | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Prada | ITA40 | Krize v eurozóně | Akcie na evropských trzích | České banky | Spekulativní pozice | Panika na trzích | Výhled růstu globální ekonomiky | Patrie | Šéfka ECB | Český hrubý domácí produkt | Čínské banky | Americký Fed | Stabilita | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Pokles prodeje | Nižší sazby | Nová data | Šok | Snížení těžby | Martin Gürtler | Výkyvy | Aktuální Price Action | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Inflace v únoru | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | Únorová inflace | WP | Lídři EU | Makroekonomické údaje | Restrikce | Těžební kapacity | Americké výnosy | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Nejrozšířenější kryptoměna | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Nifty 50 | Index DAX burzy | Olaf Scholz | Index strachu VIX | Mince | Nákupy státních dluhopisů | Tržní podmínky | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Technologičtí giganti | Tencent | Buy the dip | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Americká centrální banka dnes | Další vývoj | Těžaři ropy | Karanténní opatření | Stimuly | Silný propad | Evropské země | Brusel | Letectví | Fiskální politiky | Euro roste | Vlastnit akcie | Nízká likvidita | Velmi nízká likvidita | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Největší propad | Vyšší úrok | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Pokles tuzemské ekonomiky | Krátkodobé dluhopisy | Index madridské burzy | Důležitý support | New York Times | Inflace v EU | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Prostor k růstu | Měnové podmínky | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Barel WTI | Akcie Monety | Viceprezident | Obavy o likviditu | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie se opakuje | Historie | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Nejslabší růst | Německý hospodářský institut | Žádosti o podporu | Britská centrální banka dnes | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Mluvčí ČNB | Loňský zisk | Zásobníky | Texas | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Prodeje domů | Další pokles | Vyplácet dividendy | Guvernér francouzské centrální banky | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Unilever | Katar | Salmán | Hlavní centrální banky | Kalifornie | Kongres | Německá automobilka | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Fundament | Posílení amerického dolaru | Prohlášení politiků | Futures v Evropě | Výrobce letadel | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Dramatický dopad | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Nákupu státních dluhopisů | Ministryně financí | Prodejní tlak | Nákup aktiv | Ukazatel zdraví | Extrémní volatilita | Německý akciový index | Spoření | Úvěrové linky | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Tomáš Raputa | Vnímání rizika | Graf dne | Bankovní systém USA | Záchranný balíček | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Instituty | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Hranice měnové politiky | Tisková konference | Repo sazby | Banka JPMorgan | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | The Economist | Výroba automobilů | Nouzový úvěr | Allianz | Americký investor | Tempo růstu CPI | CPI ve Španělsku | Farmaceutické firmy | Křetínský | Ceny elektřiny | Viry | Šíření nákazy | Bulharsko | Unijní země | Izrael | Fiat Chrysler | Sberbank | Ekonomiky | Ekonomický propad | Nigérie | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Jana Steckerová | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Realitní firmy | Analytik Saxo Bank | Růst nezaměstnanosti | Futures na akcie | Letecká společnost | Saúdové | Umělá inteligence | Cloud Computing | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Špatná data | Společnost Unilever | Zelené energie | Vláda USA | Změny sazeb | Afrika | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | IATA | Týdenní nárůst | Dlužník | Skupina OPEC | AOL | DPH | Mexiko | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Průmyslová produkce v únoru | Rozbouřené trhy | Eni | Pojišťovna | Nakupovat státní dluhopisy | Cushing | Sociální nepokoje | Ministři EU | Prezident Vladimir Putin | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Hluboké recese | Nástroje Fedu | Jihoevropské země | Ministři | Znárodnění | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Cena benzínu | Dostatek energie | Německé automobilky | Snížení produkce | Abdalazíz bin Salmán | Nákup automobilů | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | JPM.US | Celková inflace | Výpadky | Activision Blizzard | Emitenti | IMF | Delaware | Více peněz | Postoj investorů | Long signál na akcie | WisdomTree | Premiér Justin Trudeau | Akcie Saxo Bank | Lloyds Banking Group | Boeing Co. | Anglo American | Credit Suisse Group AG | LafargeHolcim | USB Group | Microsoft Corp | NOVACYT | Předseda ČEZ | US Bancorp | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Dodavatelské řetězce | EIU | Výhled poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Internetové televize | Televize Netflix | Růst cen v EU | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Chuť riskovat | Rozvíjející se země | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | Malé podniky | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | Global Wealth Management | Propad ceny | Trade | S&P500 | Prezident institutu ZEW | ZEW Achim Wambach | Dílčí index | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Průměrný výnos | Výnos prodaných dluhopisů | Průměrný výnos prodaných dluhopisů | Finanční pomoc | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Situace na trhu s ropou | Ceny domů v USA | ODS | BFM | Cenové pohyby | Tržní likvidity | CBRT | Debata | Surové ropy | Poklesy PMI indexů | Spotřebitelská nálada v Německu | PMI ve službách | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Kristina Hooper | Premiéři zemí Evropské unie | Výkon dolaru | Joe Biden | Grayscale | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Státní peníze | ADBE | Skandinávské aerolinky | Aerolinky SAS | SAS | Cestování | Čtvrtletní výsledky | Americký HDP | Bitcoin dnes | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Ministerstvo hospodářství | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Rozhodnutí o sazbách | Náklady na financování | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Zaměstnanci | Denní pokles | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Biofarmaceutické společnosti | Průzkum ECB | UBS Global | Růst výnosů | Soud | Šéf Volkswagenu | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | Latinská Amerika | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | Zasedání britské centrální banky | Dovoz | Vývoz | UNWTO | MSCI World | Zdražení ropy | Obchodní přebytek | Velikost pozic | Wolt | Alternativní taxislužby | Skladování ropy | Rekordní zisk | Hugo | Soud EU | Justice | Regulační orgány | Dodání likvidity | Pokles ekonomické aktivity | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Američtí regulátoři | Patrik Tkáč | Akcie a dluhopisy | Obchodování na globálních trzích | Italský statistický úřad | Nedoplatky | Dluhy | Toyota Motor | Spotřebitelské ceny v USA | Členské státy | Vrácení daně | Akcie Nike | Průmyslová výroba v Evropské unii | Průmyslové kovy | Investice do startupů | Členské země | Burza Binance | Technologický pokrok | ONE | Merck | RBI | Výzkumné společnosti | Preqin | Účet platební bilance | Hypoteční banka | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | Indexy v Asii | Kurz eura k americkému dolaru | Xiaomi | CNN Prima News | Velké ekonomiky | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | CL | Spekulovat | Moderna | Jukos | Prezident SB | Manažeři | Klíčové oblasti | Eli Lilly | GSK | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Omezení produkce | Podnikatelské aktivity | Pokles podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | EasyJet | Vrcholní představitelé | Renault | Zákon o národní bezpečnosti | Bezpečnostní zákon z Hongkongu | Bezpečnostní zákon | Bohatí jedinci | Světové soukromé banky | Soukromé banky | Americká obchodní komora | Bývalá britská kolonie | Britská kolonie | Asijské finanční metropole | Obavy z ekonomického dopadu | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Vládní pomoc | Inflace v Turecku | Ekonomický institut Ifo | Společnost Lufthansa | JDE | Fraport | Unie | ČR | Soběstačnost | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Tempo růstu HDP | Costco | Hospodářský institut | Hertz | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Průraz | Rozhodnutí FOMC | Zbrojovka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Kommersant | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Nová prognóza | Internetová firma | Manipulace trhu | Vedení společnosti | CVC Capital | Zvyšování mezd | Akcie AMD | Square | Majetek amerických miliardářů | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Letecká skupina | Oracle | Dlouhodobé rezistence | Britská ropná společnost | Společnost BP | Pokračování růstu | Rekordní pokles | Index Nasdaq Composite | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Zpomalení inflace | Ropná krize | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Subvence | Index Nikkei 225 | Energetický gigant | Bern | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Roční míra inflace | Český investor | Prodeje automobilů | Splasknutí bubliny | Propad cen | Znepokojení na trhu | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Největší evropská ekonomika | Sentiment na trhu | Rostoucí akciový trh | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Dodávání likvidity | Správce aktiv | Changpeng Zhao | Cardano | Banka JP Morgan | Představenstvo | Finanční ústavy | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Druhá vlna | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | Státní pomoc | Ministryně hospodářství | Akcie Lufthansy | Velké investice | Sankce proti Rusku | ONS | Ziskové marže | Den obchodování | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Reshoring | Akcie Allianz | Růst čínských akcií | Cerberus | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Novavax | MAM | Ant | Prostor pro další růst | Sony | Japonská společnost | Tulipánová horečka | Fundamentální pozadí | Výhled vývoje ekonomiky | Výrazný propad | Chorvatsko | Johnson & Johnson | Stabilní zdroj příjmů | Zdroj příjmů | Emirates | Společnost Emirates | Reputace | KLM | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | SAE | Stellantis | Chrysler | Růst tržeb | Kanye West | Statistiky z eurozóny | Hospodaření firmy | Dynamický support | Ceny | Praha | Kolaps | Evropské investiční banky | Američtí politici | Verizon Communications | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Růst poptávky po ropě | Společnost Amazon | Noble Energy | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Akcie v eurozóně | Společnost XTB | Cybertruck | Model 3 | MSCI Asia Pacific | Konjukturální průzkum | Životní úroveň | Oliver Pursche | Hegemonie | Hegemonie dolaru | Bretton Woods | Reliance | Porušení pravidel | Forward guidance | Aerolinky Ryanair | Insolvence | Nálada amerických spotřebitelů | Letecká osobní doprava | OMV | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | DeFi | Pár EUR/USD | Komoditní akcie | Obchodní divize | Čínská společnost | Pozice dolaru | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Turistický ruch | New York City | Caixin | Hugo Boss | Ant Group | Margrethe Vestagerová | Známky oživení | Philip Lane | Výzkumy | Indonésie | WeCHat | Růst vývozu | Zvýšené napětí | Quantum Fund | Open Society Foundations | Hyundai Motor | NYT | Cenové hladiny | Zisk z obchodování | Lepší výsledky | Zpomalování inflace | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Výhled na příští rok | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Velký propad | Analytik XTB | Wedbush | Pokles tržeb | Virgin Galactic | Goodyear | Výrobce pneumatik | Fear and Greed Index | Fear and Greed | Největší naleziště zemního plynu | Měnová politika v USA | Unijní ministři | Coca-Cola | Ruská vláda | Zisk a tržby | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index | Dění v USA | Venezuela | Holdingová společnost | Německá automobilka Daimler | Automobilka Daimler | Růst eura | Představitelé ECB | Katarský státní investiční fond | IT společnosti | Vývoj indexu Nasdaq | Bert | Big Tech | Manchester United | Southwest Airlines | Inflace spotřebitelských cen | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Nová prognóza Fedu | Prognóza Fedu | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Čínské technologické firmy | Snížení emisí | Universal Music | Budoucí vývoj | Společnost ByteDance | Ekonomické dopady pandemie | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Akcie bankovních společností | Ropa dnes | Technický signál | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Accenture | Politici | Vývoj ceny akcie | BloombergNEF | Objemy peněz | Diverzifikovat | The New York Times (NYT) | Micron | Prezidentské kampaně | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Data z pracovního trhu | Vinci | Ranní okénko | Delivery Hero | Česká republika | Cineworld | Cinema City | McAfee | Nejvýraznější růst | Dnes na pražské burze | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Centrální banky USA (Fed) | Měnový fond | Ceny v Česku | Naspers | Americké měny | Jaroslaw Kaczyński | iPhone | Společnost Eli Lilly | Výrobce letecké techniky | Hodnota fúzí | Jihokorejské společnosti | Jack Dorsey | MicroStrategy | Daniel Častvaj | Akciové portfolio | Žebříček nejbohatších | Koncern | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Projev šéfky ECB | Jitan Solanki | Růst zlata | Concho | Speciální dluhopisy | Pilulka Lékárny | BNB | CZKCASH | Defi | Nařízení | Newmont | Reebok | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Solární energie | Akcie First Solar | First Solar | JPM | GS | Pokles indexu | Akcie Pilulky | ALV | První obchodní den | Futures na ropu | Burzy v Evropě | Moneta | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | SAP AG | Pravidelný příjem | XOM | CVX | JP Morgan Chase | Uniswap | Zveřejnění výsledků | Nepříznivý signál | Bankovní úvěry | RBAG | Očekávané výnosy | Státy Evropské unie | Reakce zlata | Ruské společnosti | GLE | MCD | Pfizer Inc. | Nové zprávy | Společnost Pfizer | CEZ1 | Inflace v Číně | Apollo | Apollo Global Management | Investice do čínských firem | Palantir Technologies | MRNA | Polská vláda | Kurz liry | Dnes cena bitcoinu | Růst amerického HDP | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | Oživení poptávky po ropě | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Výdělky | Palantir Technologies Inc. | Proražení | Vzorce chování | Nio | Používání hotovosti | Lindsay | Společnost DoorDash | Výběr akcií | Sektor kryptoměn | Nezávislý obchodník | Futures na DAX | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Munich | Henkel | Continental | Změny úrokových sazeb | Alexion Pharmaceuticals | RBAG.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Alexion | H&M | Lego | LEN | Coinbase Global | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Rozpočtové deficity | CMI | Lael Brainardová | Kapitalizace Tesly | Emise akcií | Mutace koronaviru | Ceny aktiv | MGM | Peloton | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Index DE30 | Banky v EU | BA.US | Boeing 737 Max | HYCM | Inflace v Polsku | Lenovo | Belt and Road Initiative | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Emise dluhopisů | Svět kryptoměn | Pokles zásob | Počasí | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Zvýšení těžby | Německá inflace | ADA | DOT | Ycharts | Hodnota trhu s kryptoměnami | Investiční manažeři | Silné oživení | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Holdingové společnosti | Brands | Rio Tinto | Dopad na akcie | TUI | TUI Group | Zhoršení ratingu | Akcie americké internetové společnosti | Německá bankovní společnost | Zoom Video | Zpomalující inflace | Akcie společnosti Telefonica | Carrefour | Couche-Tard | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | SNY | CARA | MJ | ACT | Futures na indexy | Logitech | Akcie společnosti Logitech | Indexy na Wall Street | Larry Fink | Situace na trhu | Nákupní obchod | Toshiba | VTB | InPost | DAX (DE30) | Nárůst ceny | Manipulace s cenami | Sociální média | Express | Tržní ceny | Problémy s likviditou | ROI | Londýnská akciová burza | Nasdaq (US100) | Poměrové ukazatele | Nákupní horečka | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Legal & General | Obchodní deficit USA | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | MIB | Technologie společnosti | HAS | Piper Sandler | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | FTX | Kov | Evropský systém | Colt | Zajímavé akcie | Just Eat Takeaway | Futures na stříbro | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Hedgové fondy | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | Akcie Air France-KLM | CVS Health | CVS | Kering | AIG | Rizika a příležitosti | Negativní vývoj | Polská průmyslová výroba | WTI Crude Oil | Evropský výrobce letecké techniky | Porušení zákona | Zásoby plynu | Special Purpose Acquisition Companies | Air | Sentiment investorů | Systémové riziko | Covidová krize | Finanční zdraví | Investoři a obchodníci | Míra inflace v Německu | PPF Telecom | Terra | Maďarská ekonomika | Prohlubující se krize | Akcie Phillips 66 | PSX | Akcie na burzách v Asii | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Mnoho peněz | Silný růst | Nakoupit ropu | Jemenští povstalci | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | Záchranný plán | Fidelity | Riziko likvidity | Velké ztráty | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Akcie Eli Lilly | Zlepšování sentimentu | Dnešní videokomentář | Vysoké dividendy | Aleš Hála | Míra inflace v EU | Největší americká kryptoměnová burza | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Holubičí tón | Akcie Volkswagenu | Americký výrobní sektor | Holubičí Fed | Liberty Steel | GFG Alliance | Ropné futures | Ministerstvo financí USA | Týdenní shrnutí | Měnový pár USD/TRY | Forwardové sazby | Suezský průplav | Nárůst rizikové averze | xStation 5 | Discovery | Loď Ever Given | Ever Given | Archegos Capital | Archegos | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Sýrie | Údaje MMF | Reuters analytik | Hodnota trhu kryptoměn | Globální finanční systém | Největší pohyby | Electricite de France | Data o inflaci | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | LEAG | Eurokomisař pro ekonomiku | Průmyslová produkce v eurozóně | Zátěžové testy | Akcie Coinbase | Debut na trhu Nasdaq | AA | Ceny ropy Brent | Kent | Imperial Brands | Emise skleníkových plynů | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Analytici banky Citi | Pepco | Odhad letošního růstu ekonomiky | Vysoká cena | Vývoj indexu Nasdaq 100 | ERA | Rostoucí ceny | Objednávky | Internetové společnosti | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Verizon | Společnost Verizon | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Velké evropské banky | Santander | Cena povolenek | U.S. Steel | Akcie U.S. Steel | Akcie společnosti U.S. Steel Corp | U.S. Steel Corp (X.US) | U.S. Steel Corp | X.US | Dluhový strop | Větší korekce | Nárůst objemů | Zpráva amerického ministerstva práce | Futures na americké indexy | Boční trend | Japonský konglomerát | Pařížská burza | Praní peněz | Goldman Sachs Group | Pandemie COVID | Dovoz z USA | Royal Dutch Shell A | Kurzotvorné zprávy | Zvýšené riziko | Těžaři | Deutsche Wohnen | Vonovia a Deutsche Wohnen | LGBTQ | Obavy z inflace | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Výpadky proudu | Zisk před zdaněním | About You | Objem fúzí a akvizic | Akcie Airbusu | PCE index | Růst úroků | Hypoteční sazby | Výsledky za Q1 | MNB | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Kolaps amerického fondu Archegos | Aktuální problémy Deutsche Bank | Problémy Deutsche Bank | Aktuální problémy | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Nadnárodní společnosti | Evropské společnosti | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Přehřátí ekonomiky | Salvador | IB | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Průměrný roční výnos | Lídři G7 | Úroveň supportu | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Freedom24 | Freedom24.com | Freedom Holding Corp | Dodávky plynu | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Tim Draper | Platidlo | Akcie technologických firem | Konkurence | Prodej | Jednotné měny | Mali | Tržní prostředí | Další kryptoměny | Alligator | Leoš Rousek | PPF Leoš Rousek | Mluvčí PPF | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Nové prognózy | Čínský výrobce elektromobilů | Graf akcie | Regulační úřad | Stínové bankovnictví | Stínové bankovnictví v Číně | Dolar dnes | Dovoz ropných produktů | Zátěžový test | Didi | Rating Číny | CO2 | Pozitivní vliv | Obchodování na trhu | NASA | Neuralink | Solární panely | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Největší světové kryptoměnové burzy | Trh dnes | Výhled na letošní rok | Počet nezaměstnaných | Domino efekt | Dopady pandemie covidu-19 | Úvěrový trh | Inflace v eurozóně v červnu | Společnost Didi | Technologie | MAN | Americký výrobce | Protipandemická opatření | Akcie Bed Bath & Beyond | Nabídky akcií | Vývoj měnového páru USD/RUB | Růst společnosti | Očekávaná data | Rizikový profil | Síla dolaru | Sazby daně | Nákupní příležitost | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Hliník | Analytici JPMorgan | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Koncentrace | Společnost Philip Morris | Spotové ceny | UST | TSMC | Didi Global | Plány obnovy | Rada guvernérů | Společnost Alibaba | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | Verizon Communications Inc. | AI | COST | Procter & Gamble Company | Intel Corporation | Základní úrokové sazby ČNB | GlobalFoundries | Mutace delta | Recese americké ekonomiky | Zpomalení hospodářského oživení | Wealthspire Advisors | Současný trend | Přidaná hodnota | Roger | Odvětví | Pokles poptávky | Akcie švýcarské banky | Kryptoaktiva | BHP | Divize | Rotterdam | Pohyb kapitálu | Flexibilita | Načasování | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Energetická skupina | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | Covidová situace | Suez | ABB | Společný podnik | Nasdaq v New Yorku | Bilion | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Guidance | Dopad na sentiment | Růst v Číně | University of Michigan | Náhoda | Bankovní skupina | Objem vkladů | Mateřská společnost | Úřad pro ochranu osobních údajů | Ministerstvo spravedlnosti | Chování | Pocity | Vnímání | Ovlivňování | Logistika | Devon Energy | Phillips 66 | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Ropné a plynárenské společnosti | Projekce | Internetové obchody | FRHC | Freedom Holding | TWS | Výsledky za první pololetí | VIAC | Inflace ve Švýcarsku | Rekordní minimum | Předseda správní rady | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Obchodní úspěch | Zajišťovny | Psychologické úrovně | CVC Capital Partners | CVC | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Vratislav Zámiš | Cena kryptoměny | Pioneer Natural Resources | Index Russell | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Pozitivní korelace | Poptávky po oceli | Dovoz oceli | Liquid | Medián | Bonusy | Americká Federální obchodní komise | Americká Federální obchodní komise (FTC) | SpaceX | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | ASX | SXXP | David Vagenknecht | Virgin Orbit | Nedostatek čipů | DWS | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Akcionáři ČS | Chivo | Měnové unie | Národní měny | Opatření | Rivian | Dna | Akcie Manchester United | Evergrande | Platební síť | ANO | Chewy | Uhlí | RBC | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | Sartorius | Velkoobchodní ceny elektřiny | Silvergate Bank | SIE | Společnost Siemens | Ruský rozpočet | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | Roman Pilíšek | Konfederace | Reakce centrální banky | Cyklus zvyšování úroků | Evropský index | Los Angeles | Analytici Goldman Sachs | Marika Čupa | Balenciaga | Luxusní značky | Editis | Vydavatelství Editis | Nakamoto | Etherea | Výrobní podniky | Ceny kovů | Americká firma | Dnešní asijské obchodování | UK100 | Airbus SE | Společnost AT&T | WarnerMedia | Warner Bros | A321Neo | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Utahování měnových podmínek | Kompenzace | Tečkový graf | Tim Ash | BNP | Požadavky na kapitál | Čínské regulační úřady | Situace Evergrande | P/B | UBS Group | UBS Group AG | Sociální demokraté | Telecom | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Gamble | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Odhady růstu | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen zemního plynu | Globální inflace | Bankovní skupiny | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Akcie Palantir | Akcie Palantir Technologies | Snížení dluhu | Inflace v září | Dosažení dohody | Mathias Cormann | Mediální podnik | Zákonné platidlo | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Trader Workstation (TWS) | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Napjatá situace | Akcie zbrojovky | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Češi | OTP | Energetické krize | Dmitrij Peskov | Citigroup (C.US) | C.US | BAC.US | Vysoké ceny | Pravidla hry | ITA | Alitalie | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Kryptoměnové společnosti | Situace na finančních trzích | Americký podnikatel | Čínské centrální banky | Veolia | Bosch | Giphy | Šéf německé centrální banky | Americká automobilka Tesla | Schlumberger | Poměr výnosu | Vlastní sociální sítě | Obilí | Pozornost | Amazon (AMZN.US) | Volvo Cars | Cenový cíl | Retail Investor Beat | Retail Investor | Euroclear | Zprostředkovatelé | Bankovní společnosti | Izraelská centrální banka | Fond ETF | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Návrh rozpočtu | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Hodnota akcií Freedom Holding | Sidoti & Company | Forbes Quant Trader | Quant Trader | Arrowstreet Capital | Vanguard | Allianz SE | Morgan Stanley Capital International | MSCI U.S. Small Cap 1750 | MSCI U.S. Investable Market 2500 | Metaverse | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Gascade | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Polygon | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | Akcie skupiny | Indexy pohyb | Velkoobchodní ceny plynu | Poskytování likvidity | Daimler Truck | Společnost | Nové emise | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Guvernér BoE | Virgin Galactic Holdings | Virgin Galactic Holdings Inc | Target | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | UNDP | TIM | Ruský trh | Ceny BTC | Akcie Meta | Booking Holdings | Booking | Změny klimatu | Průměrná volatilita | Zprávy z krypto | Remy Cointreau | Globální nedostatek čipů | Akcie Remy Cointreau | Bezpečná aktiva | Nové mutace | Omikron | Operace na volném trhu | Sazby centrálních bank | Zvýšené úrokové sazby | Očekávání úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Zavedení digitální měny | Parag Agrawal | Nálada na trzích | Broadcom | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Nové vakcíny | Nejvýraznější propad | Vietnam | Lütfi Elvan | Nureddin Nebati | Zlotý | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | BofA | Akcie Razer | Razer | Největší švýcarská banka | Vyšetřování devizových transakcí | NatWest | Postavení na trhu | Index S&P 500 (US500) | Kartel při obchodování na forexu | Zlato (XAU/USD) | Míra inflace v Turecku | Ocenění amerického akciového trhu | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Cykly | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Zemědělci | Akcie výrobce čipů | Výrobce čipů Intel | Vyjádření České národní banky | Tržní hodnota americké společnosti | Ekonomické ztráty | Kryptoměnové transakce | Mozkové čipy | Liz Trussová | Annalena Baerbocková | Spotřebitelské inflace | Trh se zlatem | MATIC | Inflační situace | Joachim Nagel | Jamal | Závazky vůči věřitelům | Mluvčí Kremlu | Krátkodobý výhled | Force | Cloudflare | Základní sazba | Banka HSBC | Hráči na trhu | Největší americké společnosti | Telefónica | Italská banka | Purple Trading Jaroslav Tupý | LGES | LG Energy Solution | LG Energy Solution (LGES) | Tok kapitálu | Hodnoty měny | Dobývání vesmíru | Uniper | Miliardy USD | Kartel OPEC+ | Pokles zlata | Petr Lajsek | Altria | Průmyslová výroba v Maďarsku | Výroba v Maďarsku | Zvyšování sazeb Fedu | Firma Meta Platforms | Firma Meta | Růst úroků v USA | Ocel | Instacart | Gate | Japonská automobilka Toyota | Automobilka Toyota Motor | Organizace spojených národů | Big tech | Francouzské energetické společnosti | Cílové ceny | Credit Suisse (CSGN.CH) | CSGN | CSGN.CH | Rady expertů | Húsíové | BofA Global Research | Hry | Cena akcií společnosti | Politické problémy | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Hospodářská data | Shell Plc | Výsledková zpráva | Royal Dutch | Instituce | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Teams | Napětí na Ukrajině | Nový týden | Ericsson | Základní úrok | Snížení daně | Murray | Rusko dnes | Společnost H&M | Švédská společnost | Advent International | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Finanční rok | Závislost na Číně | Julius Baer Group | Výplatní poměr | Ocado | Akcie společnosti Ocado | Ebury | Tomáš Kudla | Belviport Trading Limited | Akciový graf | Union Bank | Aladdin | Klaas Knot | Šéf nizozemské centrální banky | NPO 1 | BBC News | Ukradené kryptoměny | Severní Korea | Evropští regulátoři | Banka Credit Suisse | Spirit Airlines | Analýza indikátorů | Konsolidovaný čistý zisk | Akcie společnosti Alibaba | Alvise Marino | Analytik Alvise Marino | Lednová inflace v USA | Období zvýšené inflace | Glapinski | Banka Barclays | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Susannah Streeterová | St. Louis | WIZZ | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | Luxusní zboží | Realitní společnost | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Situace kolem Ukrajiny | Decentralizace | Zisk EBIT | Plynárenské firmy | Evropský výrobce letadel | Výrobce letadel Airbus | Ruské invaze na Ukrajinu | Hlavní index německých akcií | Index londýnské burzy FTSE | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | TotalEnergies | XTB Jiří Tyleček | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Prudký růst ceny ropy | Konflikt na Ukrajině | Belviport | Společnost BELVIPORT | Společnost BELVIPORT TRADING | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Bidenova vláda | Největší ruská banka | Ruská banka | Cena plynu pro evropský trh | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Sankce vůči ruské centrální bance | Bluebay Asset Management | Elina Ribakovová | French Hill | Přímé intervence | Devastace na Ukrajině | Roberg Habeck | Švýcarská národní banka | Motivace | Kyjev | Bogdan Maioreanu | Ministr dopravy | Ruská vojska | Rusko a Ukrajina | Ukrajinské ministerstvo financí | MWh | EUR/MWh | Evropská komisařka | Japonský Nikkei 225 | Harmonizovaná inflace | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Velkoobchodní cena plynu | OTP Bank | Logistické firmy | Rheinmetall | Zkapalněný zemní plyn | Prima | Pegas | CIPS | Turecký statistický úřad | DBK.DE | Deutsche Bank (DBK.DE) | GLE.FR | DBK | Societe Generale (GLE.FR) | UCG.IT | UCG | UniCredit (UCG.IT) | RHM.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | Naftogaz | Společnost Google | Nomura Holdings | Jennifer Granholmová | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Raiffeisen | Invaze | Narušení dodávek | Konflikt v Evropě | XTB Štěpán Hájek | Britská banka | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Pokles inflace | Ukončení války | Zákaz dovozu ruské ropy | Tlak na Rusko | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Odchod z Ruska | Západní sankce | Sankce Západu | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Úrokové riziko | Optimistická nálada | Gigant Gazprom | Uvalení sankcí | Balík sankcí | ČEZ Daniel Beneš | Automobilka Porsche | Výroby elektromobilů | Porsche AG | Účetní závěrky | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Solventnost | Silná konkurence | Huayou Cobalt | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Meta Platforms Inc | Americký výrobce elektromobilů | Čínští investoři | MTTR | MTTR.US | Matterport (MTTR.US) | Akcie Matterport | Akcie Matterport (MTTR.US) | Britský FTSE | Nákupy plynu | NIO Inc | Ruské ropné společnosti | Ruský vicepremiér | Skupiny PPF | Vysoké ceny energií | Poslanec | Dodávky zemního plynu | Allianz Trade | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Utahování měnových politik | Míra inflace v Polsku | Měsíční report | Graf akciového indexu | Růst cen energií | Petr Fiala | Le Penová | Warner Bros Discovery | Marine Le Penová | Ben Laidler | Colt CZ | Ruský bankrot | Vyhlášení bankrotu | Správa | GMT | Zákonodárci | Vlastnictví | Správní rada | Pozastavení aktivit v Rusku | Vzestupný trend | Zelenskyj | Investment Managers | Výhled globální ekonomiky | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Kryptoměnová burza Binance | Recyklovat | Technický výhled trhu | Korekční pohyb | Situace na akciových trzích | Boj s inflací | Hlavní investiční analytik | Převzetí firmy | Převzetí firmy Twitter | Akcie Tesla Inc. | Costco (COST.US) | COST.US | ArcelorMittal | PIF | Dow Jones Industrial Average | Dollar General | Vývoz obilí | Indexy S&P | Forward P/E | Realitní sektor | Šéfové | Navyšování objemu | Jan Frait | Index milánské burzy FTSE/MIB | Disclaimer | Atos | Stavební společnosti | Zvednutí sazeb | Mimořádné zasedání | Asos | ABN | AllianceBernstein | Roche | ZEN | Přijetí | Pochybení | Ředitel ČEZ | Zasedání MNB | Snížení inflace | Růstový směr | Obrat v sentimentu | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | S&P 500 nebo Nasdaq | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Cena BTC | Rada pro finanční stabilitu | Cenový strop | Marketingová komunikace | Plán restrukturalizace | Zkrocení inflace | Zvýšení úroků | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Zvedání úrokových sazeb | Historická událost | Centrum | Ambiciózní šéf | Sloučení | Nárůst zásob | Kevin Tran Nguyen | Hike | Prime | Stabilita úrokových sazeb | Výrobce čipů Nvidia | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Investiční ředitel společnosti | Zpráva o inflaci | Upozornění | Burzovní ukazatele | Zákaz dovozu | Udržitelnost | Pomoc Ukrajině | Kapitálový poměr | Provozní výnosy | Počet uživatelů | Zpřísnění finančních podmínek | Současná situace | Peníze uložené | Premiér Petr Fiala | HYCM CAPITAL MARKETS | Německé ekonomiky | Akcie společnosti Bed Bath & Beyond | iPhone 14 | Cineworld Group | Dopady pandemie covidu | Slovo recese | Akcie banky | PlayStation 5 | PlayStation | Bolest | Společnost S&P Global | Ceny energetických komodit | Rebalance | Porsche na burzu | Premiérka Liz Trussová | EU a USA | Obilí z Ukrajiny | Jestřábí ECB | ACER | Zveřejnění zpráv | Soukromý majetek | Photon Energy | Oatly | Společnost Oatly | Společnost Oatly (OTLY.US) | Oatly (OTLY.US) | OTLY | OTLY.US | Akcie Oatly | Akcie Oatly (OTLY.US) | Aker BP | Aker | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Retracementy | SCO | Evropské akcie dnes | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Počet dolarových milionářů | Mihály Varga | Rozhodný den | Inflace ve Španělsku | Bert Colijn | ING Bert Colijn | Ekonom společnosti ING | Ekonom společnosti | Společnost Credit Suisse | IPO Porsche | Kwasi Kwarteng | Glassnode | Energetický trh | Platební systém | Koordinovaná intervence | Mimořádný zisk | Zisk výrobců energie | Mimořádný zisk výrobců energie | Ulrich Körner | Pojištění proti úpadku | PX (CZKCASH) | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | Vienna Insurance Group | VIG.CZ | Vienna Insurance Group (VIG.CZ) | Kofola (KOFOL.CZ) | KOFOL.CZ | ERSTE (RBAG.CZ) | Komerční banka (KOMB.CZ) | Boj proti inflaci | Akcie technologických společností | BNB Chain | Alokovat kapitál | Danni Hewsonová | Český statistický úřad (ČSÚ) | Jeremy Hunt | Propady akciových trhů | Zajímavé příležitosti | Kryptoaktivum | Český premiér Petr Fiala | Telekomunikační společnost | Northern Rock | Velké finanční krize | Výrobce sportovních doplňků | Ye | Akcie Adidasu | Analytici banky Credit Suisse | Credit Suisse dnes | Obchodní partnerství | Brokero | Orpea | Pokles cen nemovitostí | Téma inflace | Americká ropa | Snižování počtu zaměstnanců | Nadnárodní korporace | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Zákonodárce | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Matěj Široký | Obrovský výprodej | Komunistické strany | Nedostatek likvidity | Novinky | Administrativa amerického prezidenta | Administrativa | Ukončení války na Ukrajině | Války na Ukrajině | Petra Krmelová | ČNB Petra Krmelová | Vysoké inflace | Konkurent | Americký fond | Širší index | Výběry | Kryptoburzy FTX | Týden na pražské burze | Nejvolatilnější | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Andrew McCaffery | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | Průmyslové firmy | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | BTC na burzy | Qatar | Obrat v měnové politice Fedu | Obrat v měnové politice | Problémy odvětví | Polovodiče | Zavedení cenového stropu | Seriál o ETF | Moldavsko | Michael James | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Různé tržní podmínky | Vstupní S/R zóny | Pověst | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Financial stability board | Ekonomické prostředí | Hlavní výhody diverzifikace | Výhody diverzifikace | Nevýhody diverzifikace | Diverzifikace při investování | Investice do indexového ETF | Investice do indexových ETF | Naředěné riziko | Naředěný výnos | Diverzifikované portfolio | Graf akcií | Sazba ČNB | Uvolnění čínských opatření proti covidu | Uvolnění čínských opatření | Donohoe | Comfort Finance | Ropná společnost Exxon Mobil | Společnost Exxon Mobil | Varování | Trafigura | Růstové vyhlídky | LSEG | Zisky společnosti | Bankovní rady ČNB | FED sazby | Společnost BlackRock | ETFs | Růstový potenciál | Odliv prostředků | Comfort Finance Group | GlassNode | Vysoké sazby | Technologický ředitel | Gautam Adani | Právo | Farmacie | Otevření Číny | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Sdružení výrobců automobilů | Belgická vláda | Nejdůležitější události | Další posilování | Cenový růst | Výprodeje | Fiat měny | Skandály | Krach společnosti | Federální společnost pro pojištění vkladů | FDIC | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Silvergate | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Rizikový sentiment | ChatGPT | OpenAI | Společnost OpenAI | Spotřeby plynu | Inflace v Argentině | Míra inflace v Argentině | Znovuotevření Číny | Býčí sentiment | Globalizace | Oblast kryptoměn | Velký hráč | Buenos Aires | Volatilní položky | Vývoj sazeb | Adani Group | Adani | Hindenburg Research | Hindenburg | Investiční Memento | Indický podnikatel | Obchodní impérium | Mukeš Ambani | Pershing Square | Bill Ackman | OCI | Akciové tituly | Výhled trhů | NXP | Invest | Vyšší náklady | Indický podnikatel Adani | Podnikatel Adani | Adani Enterprises | Ambani | Analytik společnosti XTB | Newcrest Mining | Společnost Newmont | Výrobce větrných turbín Vestas | Výrobce větrných turbín | Vestas | Bard | Adaptive Market Hypothesis | Dobré obchody | Nové příležitosti | Bohaté zkušenosti | Znovuotevření čínské ekonomiky | Kazuo Ueda | Euro 7 | NHTSA | Terrraform Labs | Terrraform | To Kwon | PAP | Agentura PAP | Příznivé faktory | Cenový graf akcií | Nvidia Corporation | Menšinový podíl | Ajay Banga | Média | Rostoucí obavy | Očekávání úrokových sazeb v USA | Zvýšení rizika | Raphael Bostic | Kanadský statistický úřad | CSGN.US | Credit Suisse (CSGN.US) | Akcie švýcarské banky Credit Suisse | Hermes | Internetové bankovnictví | Optimalizace | Společnost Silvergate Capital Corporation | Silvergate Capital Corporation | Pevné nervy | SVB Financial | SVB | Pád Silicon Valley Bank | Bankovní krach | Největší bankovní krach | Bankovní regulační orgány | Inflační tlaky v české ekonomice | SVB Financial Group | Krach americké banky | Problémy amerických bank | Kalifornské bankovní regulační orgány | Krach banky | Největší banky v USA | Signature Bank | Washington Mutual | Daňoví poplatníci | Krach SVB | Vklady | Bývalý šéf | Turkish Airlines | Soupeření | Silicon Valley Bank (SVB) | Zvýšení likvidity | Bank Term Funding Program | Pád amerických bank | Pád banky SVB | Pád banky | Problém nerealizovatelných ztrát | Heraeus | Krachy bank | SVB a Signature | First Republic | Western Alliance | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Saudi National Bank | Saudi National Bank (SNB) | Hlavní investor | Amar Chudajrí | SNB Amar Chudajrí | Miliardy švýcarských franků | Propad akcií Credit Suisse | Vrcholové vedení | Greensill | Pojištění proti krachu | Cena pojištění proti krachu | Cena pojištění | Pojištění proti krachu Credit Suisse | Problémy Credit Suisse | Tlak na americký bankovní sektor | Americký bankovní sektor | Švýcarský finanční regulátor | Švýcarský finanční regulátor FINMA | Finanční regulátor FINMA | Regulátor FINMA | Americká banka First Republic | Banka First Republic | Kalifornská společnost | Pohyb zlata | Švýcarské ústavy | Lukman Otunuga | First Citizens BancShares | Úpadek Credit Suisse | Problémy v bankovním sektoru | Převzetí Credit Suisse | Osud Credit Suisse | Alain Berset | Švýcarský prezident Alain Berset | Prezident Alain Berset | Krize důvěry | Americký regulátor | Flagstar Bank | Banka Flagstar Bank | Uzavření banky | First Republic Bank | Nemovitostní trh v USA | Zklidnění situace | Situace kolem Credit Suisse | Yettel Hungary | Magyar Telekom | Telekom | Yettel | Moldovagaz | Podmínky obchodu | Vnímání problému | Převzetí banky | Zpráva o převzetí banky | Převzetí banky Credit Suisse | Pomoc Švýcarské centrální banky | Vývoj akcií UBS | Válka | Hurun Report | Hurun Global Rich List 2023 | Hurun Global Rich List | Hurun Global Rich | Auchan | Banky v ohrožení | Akcie Block | Jednotlivé akcie | Stagnující ekonomika | Klesající ceny nemovitostí | Zapákované banky | Krach na kryptoměnách | Vývoj % nesplácených hypoték v USA | Vývoj % nesplácených hypoték | Riziko kolapsu finančního systému | Uklidnění v bankovním sektoru | Situace evropských bank | Popularita amerického prezidenta | Money market fondy | Money market | First Citizens | Banka First Citizens | Jon Danielsson | Šíření informací | Stefan Legge | ITA Airways | Americké úřady | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Vývoj akcií First Republic Bank | Omezení spotřeby plynu | Dalibor Trojek | Allianz Trade Dalibor Trojek | Národní finanční prokuratura (PNF) | Národní finanční prokuratura | PNF | Finanční prokuratura | BPCE | Exane | Soud v Německu | Vyšetřování podvodů s dividendami | Vyšetřování podvodů | CED Capital | CED Capital Ltd | Guvernér ČNB Michl | ČNB Michl | Sergio Ermotti | Přijetí kryptoměn | Divize společnosti | Americké sankce | Europe 600 | Evropský realitní sektor | Akcie bankovního sektoru | Akcie dánského výrobce větrných turbín | Akcie dánského výrobce větrných turbín Vestas | Švédské oděvní firmy | Oděvní firmy | Whitepaper | Celosvětová aktivita u fúzí a akvizic | Aktivita u fúzí a akvizic | Nejvyšší propad | Švýcarský deník | Tages-Anzeiger | Spojení | Divize investičního bankovnictví | Švýcarská prokuratura | Vyšší ceny | Asie | Soukromé úvěry | Soukromý dluh | UBS a Credit Suisse | Dohoda mezi UBS a Credit Suisse | Současná krize | Odvětvové čtvrtletní náklady | Soukromá možnost | Rostoucí omezování bankovních úvěrů | Omezování bankovních úvěrů | Vedení UBS | Převzetí rivala | Colm Kelleher | UBS Colm Kelleher | Předseda představenstva UBS | Záchrana Credit Suisse | Akcionáři na valné hromadě | Nespokojenost | Gfs.bern | Společnost Fedex | Dceřiné společnosti | Vysoké úrokové sazby | Krize v USA | Držení akcií v České republice | Prodeje čipů | Krach amerických bank | Krach Credit Suisse | Výhled na 2. kvartál | Jak si stojí akciové indexy | Sentiment amerického akciového trhu | Ministerstvo financí dnes | Švýcarský parlament | Horní komora parlamentu | Schvalování pomoci | Závazek | Zasedání parlamentu | Mimořádné zasedání parlamentu | Alibaba na burze v Hongkongu | Celková investice | Nervozita v českém finančním sektoru | Baterie | Partnerství | Dovoz ukrajinského obilí | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | BYD | Akcie farmaceutické společnosti | Pravidla regulace | Rychlost | Americký akciový index S&P 500 | Společnost Czech Media Invest | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Trend odklonu od amerického dolaru | Odliv aktiv | Ropa WTI na D1 | Srbsko | Porušení zákona proti praní špinavých peněz | Dekret | Zakladatel | Výrobce luxusních aut | Elektrotechnický koncern | Koncern Sony | Čtvrtletní výsledky společnosti | Sjednocení Německa | Přebytek peněz na trhu | Přebytek peněz | Nedostatek financí | Zakládání dalších nových podniků | Vítězství Německa nad Francií | Čínská celní správa | Celní správa | Kryptoměnová burza Bittrex | Burza Bittrex | Akcie Saudi | Ulrich Koerner | Bittrex Global | Společnost Bittrex Global | Společnost Bittrex | Vítězství Německa | Irské aerolinky | Irské aerolinky Ryanair | Společnost Ryanair | Nízkonákladová letecká společnost | Ruské diamanty | Paolo Gentilon | Zástupci G7 | Komuniké | Přesun výroby | Development | Oneok | Magellan Midstream Partners | Společnost Oneok | Vice | Pravidla regulace trhů | Regulace trhů | Regulace trhů s kryptoměnami | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | New York Community | Zvýšení sazeb Fedu | InPost od Advent International | Mluvčí PPF Leoš Rousek | Milník | Významný milník | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Sam Altman | Juliána Mochnaľová | Americká technologická společnost | Technologická společnost Apple | Czech Media Invest (CMI) | Binance.US | Signature | Hafize Gaye Erkanová | Erkanová | Finanční cíle | OSF | Open Society Foundations (OSF) | Společnost Nasdaq | Adenza | ARM | Technologické bubliny | Finanční média | Bunge | Viterra | Offical Monetary and Financial Institutions Forum (OMFIF) | Offical Monetary and Financial Institutions Forum | Livesport | Česká technologická společnost | Společnost Livesport | Weby a aplikace | Aplikace se sportovním obsahem | Spotřebitelské ceny v Itálii | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Ekonom Evropské centrální banky | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Threads | Síť Threads | Podnikatel Elon Musk | Generativní umělá inteligence | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Aktuální sentiment | Aktuální sentiment na trhu | Fenomenální růst | Kapitulace medvědů | Varovné znamení | Miláčci Wall Street | CNN Feed and Greed Index | Feed and Greed Index | Finanční podmínky | Systémy umělé inteligence | Chatbot | Linda Yaccarinová | Řetězec Casino | Nejhorší výsledek | Společnost Novo Nordisk | Douglas | Novo | Tapestry | Americká společnost Tapestry | Společnost Tapestry | Capri Holdings | Capri | Michael Kors | Cla na dovoz | Správy majetku | Dánská farmaceutická společnost | Výrobce luxusního zboží | Operátor Euronext | Burzovní operátor Euronext | iPhone 15 | Nafouknutá bublina | Odhadovaná cena | Obavy z krize | Basilejský výbor | Dohled nad bankami | Regulace finančních trhů | Přísná regulace | Union générale | Jihomořská bublina | Dodd-Frank | Dodd-Frank legislativa | Freddie Mac | Fannie Mae a Freddie Mac | Kolaps Lehman Brothers | Hlavní americký akciový index | George Bush | Nejhlubší fáze | American International Group | American International Group (AIG) | Banka Lehman Brothers | Špatné úvěry | Úvěry do realit | Bankovní holdingy | Režim bankrotové ochrany | Bankrotové ochrany | Přísná regulace finančních trhů | Objem hotovosti | Dostatek likvidních aktiv | Vládní a firemní dluhopisy | Snížení nákladů na státní dluh | South Sea Company | Hodnota akcií společnosti | Krach banky Union générale | Vysoké ceny akcií | Krize v Perském zálivu | Otřes na světových burzách | První krize | Uvolnění kurzu rublu | Splácení zahraničního dluhu | Dot-com horečka | Zájem o akcie internetových firem | Akcie internetových firem | Získávání zákazníků | Horentní sumy | Hodnota indexu Nasdaq | Internetové a technologické akcie | Tečka kom | Propady hospodářského růstu | Burza v Londýně | Největší burzovní krachy | Burzovní krachy | Největší burzovní krachy v historii | Epidemie | Pád akcií Société Générale | Vývoj akcií SG | Slawomir Krupa | Účely primární veřejné nabídky | Primární veřejné nabídky (IPO) | Mediální magnát | Mediální magnát Rupert Murdoch | Magnát Rupert Murdoch | Fox Corp | News Corp | Fox | News | Cena indexu | NJJ Presse | NJJ | Společnost NJJ | Soukromé investiční společnosti | Hamás | Claudia Goldinová | Hnutí Hamás | Americká pravidla | Magnificent Seven | PiS | Skupina akcií | Graf amerického akciového indexu | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | Services | Baterie do elektromobilů | Profesionálové | Americká energetická společnost | Skupina J&T | Mezinárodní standard | Vymáhání práva | Burza v Argentině | Akciová burza v Argentině | Milei | Továrny na čipy | Zpráva OECD | REITs | Javier Milei | Prezident Javier Milei | Nezisková organizace | Paul Jackson | Embargo na ruské diamanty | Slevy | Dopravní subvence | Historické maximum | Inventor Chemical Tankers | Norské společnosti | ProCent | Rok 2024 | Nuevo León | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Paxlovid | Německá automobilka Porsche | Americký internetový obchod | ProLogium | Tchajwanská firma | Tower Semiconductor | IONWAY | Soud v Tokiu | Greg Kelly | Signa Holding | Analýza sentimentu | Výsledek zasedání k měnové politice | Výsledek zasedání | Zasedání k měnové politice | Sentiment na americkém akciovém trhu | Top Wall Street | Odhady top Wall Street | Odhady top Wall Street analytiků | Tabulka s odhady | Investors.com | Investors | Obávaná recese | Akcie small-cap | Akcie small-cap společností | Small-cap společnosti | CNN Fear and Greed Index | CNN Fear and Greed | Přijetí ETF | Global Infrastructure Partners | iShares by BlackRock | Aladdin software | The First Boston Corporation | The First Boston | First Boston | iShares ETF | Capital | Spojené státy americké | NYCB | NYCB.US | New York Community Bancorp | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Hladina supportu | Výkon | Prodeje | Capital One | Discover Financial Services | Discover Financial | Surveilligence | Odvolací soud v Nizozemsku | Deindustrializace | Záchrana švýcarské banky | Hospodářský růst pomocí levných peněz | Obchodování s kryptoaktivy | Stéphane Boujnah | Šéf Euronextu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Credit Agricole Corporate and Investment Bank
Credit Agricole SA
Creditas
Creditas Energy
Creditas investiční společnost
Creditas Nemovitostní
CREDITAS Real Estate
Credit Crunch
Credito Valtellinese
Creditreform

Následující klíčová slova

Credit Suisse (CSGN.CH)
Credit Suisse (CSGN.US)
Credit Suisse dnes
Credit Suisse Group
Credit Suisse Group AG
CREDITS UNION INVESTMENTS
Credo Ventures
Credtrade
CREIF
Creighton University
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei SwiftTrader
Potvrďte prosím... Zavřít