Pátek 07. srpen 2020 20:06
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
FP Markets

Klíčová slova - Fio banka

img

Akcie na pražské burze během týdne posílily o 2,8 procenta

07.08.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne posílily. Index PX vzrostl o 2,8 procenta na 907,3 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší pokles postihl opět akcie bankovní skupiny Erste. Největší růst zaznamenaly akcie Monety, naopak nejvíce klesající akcií týdne byl Stock Spirits. Předchozí týden akcie propadly o 3,6 procenta.
img

České banky přestávají zlevňovat hypotéky. Bojí se podzimního růstu nezaměstnanosti a nesplácených úvěrů

04.08.2020 Tuzemské banky brzdí se zlevňováním hypoték. V červenci sice některé nadále své hypoteční sazby snižovaly, avšak prozatím končí plošná podoba zlevňování hypoték, patrná v květnu a červnu.
img

Hypotéky prudce zlevňují, jsou nejníže od roku 2017. Kdo nemovitost nutně nepotřebuje hned teď, dočká se celkem brzy nejen ještě levnějších hypoték, ale i nemovitostí

16.07.2020 Koronavirová krize nepřináší jen samé špatné zprávy. A nejde jen o levné pohonné hmoty. Hypotéky v červnu zlevnily nejníže od roku 2017. Průměrná sazba hypotéky dle ukazatele Fincentrum Hypoindex činila totiž 2,21 procenta.
img

Hypotéky prudce zlevňují. Kdo nemovitost nutně nepotřebuje hned teď, dočká se celkem brzy nejen ještě levnějších hypoték, ale i nemovitostí

14.07.2020 Poprvé od loňského září bylo začátkem června možné hovořit o opravdu plošném zlevňování hypoték. Od 1. června citelně snížila své hypoteční sazby Komerční banka. Připojila se tak k dalším velkým bankám, které podobný krok v poslední době učinily. Během června se pak přidaly další banky, takže vlna zlevňování nabrala na síle. A nekončí ani v červenci. A neskončí ani v srpnu.
img

Banky v květnu poskytly nejméně hypoték za 10 let. V příštím roce nastane pro řadu lidí generační příležitost ke koupi nemovitosti

17.06.2020 Hypotéční trh v květnu zamrzl. Banky poskytly nejméně hypoték za uplynulých deset let, a sice 6203. Posledním ještě slabším květnem z hlediska počtu poskytnutých hypoték byl ten z roku 2010.
img

Hypotéky začaly plošně zlevňovat a budou i nadále. Kdo nemovitost nutně nepotřebuje hned teď, dočká se celkem brzy nejen levnějších hypoték, ale i nemovitostí

07.06.2020 Poprvé od loňského září lze v těchto dnech hovořit o opravdu plošném zlevňování hypoték. Od 1. června citelně snížila své hypoteční sazby Komerční banka. Připojuje se tak k dalším velkým bankám, které podobný krok v poslední době učinily.
img

Jak banky pomáhají klientům v době koronavirové krize

31.03.2020 VELKÝ PŘEHLED OPATŘENÍ BANK Z DŮVODU KORONAVIROVÉ KRIZE: Jaká opatření přinesly svým klientům tuzemské banky? Jak jsou banky vstřícné a ochotné své klienty podpořit? Které jsou aktivní a které naopak pouze zavedly odklad splátek, na kterém je ve společnosti obecný konsenzus? Vše najdete v našem velkém přehledu.
img

Velké změny u hypoték. Budou dostupnější?

22.05.2019 U dlouhých fixací hypoték se chystají změny. Češi chtějí mít jistotu na výhodné sazby na víc let dopředu. Hypotéky nyní zlevňují.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Dopady Babišova návrhu bankovního fondu jsou srovnatelné s bankovní daní

07.05.2019 Americký akciový trh uzavřel včerejší obchodování se ztrátami. Ty byly nakonec přibližně pouze třetinové v porovnání s propady v úvodu obchodní seance. Index Dow Jones oslabil o 0,3 %, S&P 500 si pohoršil o 0,5 % a technologický Nasdaq klesl také o 0,5 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nejméně dařilo zpracovatelům komodit, když jejich ztráty dosáhly výše 1,4 %. Jediným ziskovým sektorem se stala zdravotní péče se ziskem 0,6 %.
C:\fakepath\cnb 1110.jpg

ČNB uložila Fio bance pokutu tři miliony korun

14.01.2019 Česká národní banka (ČNB) uložila na konci loňského roku tuzemské Fio bance pokutu tři miliony korun za nedostatky v systému odměňování zaměstnanců a porušení povinnosti uchovávat komunikaci s klienty. Dnes o tom píše deník E15, podle kterého je to druhá nejvyšší pokuta pro bankovní sektor přinejmenším za uplynulé desetiletí. Fio banka uvedla, že už zjednala nápravu.
C:\fakepath\wall street.jpg

Analytici: Středeční propad amerických akcií není počátkem trendu

25.10.2018 Středeční propad amerických akcií by neměl znamenat počátek dlouhodobého poklesu světových akciových trhů, včetně toho českého. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Americký technologický index Nasdaq ve středu oslabil o 4,4 procenta, což bylo nejvíc za sedm let. Také další americké indexy už prakticky odpáraly své zisky z úvodu tohoto roku.
img

Zlatá koruna 2018: FinTech poprvé ve Zlaté koruně! 16. ročník soutěže finančních produktů přinesl hned několik novinek

01.06.2018 Největší a nejznámější soutěž finančních produktů v České republice se letos rozrostla o novou kategorii. Kromě tradičních finančních produktů tak byly vůbec poprvé hodnoceny české fintech projekty. Digitalizace a inovací se však nebojí ani zavedené finanční společnosti. Projevilo se to na výsledcích hned v několika kategoriích. Záštitu nad celým projektem převzalo již tradičně ministerstvo financí pod vedením ministryně v demisi Aleny Schillerové a guvernér ČNB Jiří Rusnok.
img

Index PX pražské burzy za týden přidal 0,9 procenta

11.05.2018 Akcie na pražské burze v uplynulém týdnu posílily. Index PX přidal 0,9 procenta na 1107 bodů. Vyplývá to z výsledků burzy. Nejvíce se dařilo akciím elektrárenské společnosti ČEZ, které zpevnily o tři procenta na na 564 korun. Největší propad zaznamenala Kofola, a to o 5,3 procenta.
img

Pražská burza počtvrté za sebou rostla, je nejvýš od srpna 2011

16.01.2018 Pražská burza počtvrté za sebou rostla a den zakončila na nejvyšší úrovni od srpna 2011. Index PX následoval světové trhy a přidal 0,53 procenta na 1114,92 bodu. Na nevyslovení důvěry menšinové vládě Andreje Babiše akciový trh nijak nereagoval. Vyplývá to z internetových stránek burzy a komentářů analytiků. Česká koruna dnes k euru zpevnila pod 25,50 Kč/EUR, vůči dolaru po výrazném posilovaní z předchozích dnů mírně ztratila.
img

Pražská burza dnes smazala ztráty z předchozích čtyř dnů

24.11.2017 Pražská burza po čtyřech dnech poklesu dnes rostla, index PX se posunul výše o 0,83 procenta na 1054,67 bodu. O víc než čtyři procenta stouply akcie Erste Bank, přes 1,7 procenta přidaly cenné papíry nápojářské firmy Kofola. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna dnes stagnovala k euru a vůči dolaru zpevnila na novou nejsilnější úroveň od září 2014.
img

LYNX získal podruhé v řadě ocenění Broker Roku

27.01.2017 Největší klání mezi brokerskými domy v České republice Broker Roku odhalilo nejpopulárnějšího českého brokera. Hlasování se zúčastnilo více než 9 000 investorů. Své vítězství z loňského ročníku obhájil LYNX.
img

Trading Expo a Alternativní investice

06.09.2016 Je lepší koupit starou škodovku, nebo cihlu zlata? Odpověď nejen na tuto, ale i na řadu dalších otázek spojených s alternativními investicemi se bude snažit najít konference Trading Expo & Alternativní investice, jež proběhne ve čtvrtek 8. a v pátek 9. září na výstavišti PVA Expo Praha – Letňany.
img

Investiční konference plná konkrétních spekulativních tipů a alternativních investic

15.08.2016 Je lepší koupit starou škodovku, nebo cihlu zlata? Odpověď nejen na tuto, ale i na řadu dalších otázek spojených s alternativními investicemi se bude snažit najít konference Trading Expo & Alternativní investice, jež proběhne ve čtvrtek 8. a v pátek 9. září na výstavišti PVA Expo Praha – Letňany.
img

Akcie na pražské burze se vrátily k růstu, index stoupl o 0,6 pct

01.07.2016 Akcie na pražské burze se v uplynulém týdnu vrátily k růstu. Od minulého pátku stoupl index PX o 0,6 procenta na 824,4 bodu. Ještě v pondělí se index propadl na více než sedmileté minimum. Nejhlubší pokles zaznamenaly akcie pojišťovací skupiny VIG, nejvíce se naopak dařilo cenným papírům banky Moneta, vyplývá z výsledků pražské burzy. Předchozí týden akcie oslabily o více než procento.
img

Akcie zpět v červených číslech, dolar ztrácí na většině měnových párů

29.04.2016 Závěr týdne se zatím na finančních trzích nese spíše v nervózním duchu, když dnes Evropské indexy navázaly na včerejší výprodej v USA a vrací se zpět do červených čísel. Většina evropských indexů ztrácí mezi jedním až dvěma procenty a právě páteční seance má zatím největší podíl na jejich slabé pětidenní výkonnosti. Pokud by například německý DAX uzavřel týden na současné ceně (10 080b.), zakončil by týden s přibližně 2,5 % ztrátou. I přes dnešní seanci se však situace na trzích fundamentálně nijak výrazně nemění a pád akcií lze považovat za spíše technickou korekci.
img

Forex: Regionální měny opět dále oslabují

25.09.2015 Středoevropské měny oslabovaly během celého obchodního dne. Česká koruna sice ještě během dopoledne posilovala, ale kolem oběda zahájila obrat, aby pokračovala v oslabování i dále během a po tiskové konferenci guvernéra ČNB po měnověpolitickém jednání bankovní rady. Kurz koruny nakonec skončil někde blízko pod úrovní 27,3 CZK/EUR. Guvernér ČNB Singer včera po jednání bankovní rady o měnových otázkách potvrdil závazek bránit posilování koruny pod hranici 27 CZK/EUR. Rizika prognózy byla označena za protiinflační i za stávající situace hospodářského růstu a stále lepšící se situace na trhu práce. Aktuální inflace je ovšem o 0,4 pb. pod prognózou a i zahraniční výhled průmyslových a spotřebitelských cen byl revidován směrem dolů. To tedy vede bankovní radu, aby ČNB dále pokračovala v uvolněné měnové politice minimálně do konce první poloviny příštího roku. Negativní sazby byly také bankovní radou diskutovány, ale současná situace si nevyžaduje použití tohoto nástroje. Ráno byly také zveřejněny indikátory důvěry. Saldo kompozitního indikátoru se zlepšilo především z titulu zlepšení podnikatelského indikátoru, když saldo spotřebitelského indikátoru se zhoršilo.
img

Akcie: Souhrn dění na BCPP v týdnu do 12. června

15.06.2015 Pražská burza poklesla tři týdny za sebou a zakončila na nejnižší úrovni od 8. února. Akciový index PX oslabil o 13,8 bodu, nebo 1,4% na 991,1 bodů. Největší ztrátu zaznamenal NWR (-17,4%, 0,19 Kč), největší zisk O2 ČR (10,8%, 90,1 Kč). Objem obchodů se zvýšil o 240 mil. korun na 3,88 mld. Kč. Od počátku roku růst index PX zmírnil na 4,7%.
img

Fio banka

08.11.2011 Fio banka, a.s. je novou českou bankou, která navazuje na úspěšnou sedmnáctiletou historii Finanční skupiny Fio.
C:\fakepath\forex24.JPG

Srovnání a hodnocení FOREX brokerů

23.09.2010 Správný výběr brokera je pro obchodování velmi důležitý. Na světě jsou stovky FX brokerů a jsou mezi nimi jak neseriozní firmy, tak i solidní nadnárodní společnosti. Proto je téma volby brokera velmi diskutované na všech forexových diskusních fórech. V této tabulce vám přinášíme srovnání (první svého druhu v ČR i v SR) nejčastěji používaných zahraničních i domácích brokerů. Pokud tedy s obchodováním teprve začínáte, najdete zde názory obchodníků, kteří již mají praktické zkušenosti. Pokud už patříte ke zkušeným obchodníkům, můžete se zde naopak o své zkušenosti podělit s ostatními a pomoct těm, kdo začínají a o volbě brokera se teprve rozhodují. Vysvětlení použitých zkratek najdete pod tabulkou. Po rozkliknutí názvu brokera se vám otevře detailní profil každého forexového makléře, kde na vás pak čekají další užitečné informace. Pokud se nemůžete rozhodnout nebo si s výběrem brokera nevíte rady, tak nám napište dotaz na náš email info@fxstreet.cz a my vám rádi poradíme.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Čína | Finance | Peníze | Akciový index | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | Maďarský forint | Koruna | HDP | Francie | Pražská burza | Španělsko | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Podílové fondy | Dividendy | Poptávka | Daně | Rizika | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Tradestation | GKFX | Spready | Interactive Brokers | Cenné papíry | Sazby | Akcie | Akciový trh | Americký dolar | Ask | Asset management | Valná hromada | Bid | Bod | Broker | Burza | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | ECN | Ekonomika | Emise | Euro | FX | Fed | Finanční páka | Futures | Hedging | Index DAX | Index PX | Indikátory | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | JForex | Kapitálový trh | Kurz | Long | Low | MT4 | Makléř | Margin | MetaTrader | Mezibankovní | Měnové páry | Měny | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Opce | Open | Platforma | Poplatek | Rating | S&P 500 | STP | Sentiment | Short | Splatnost | Spread | Swiss | Trader | Trading | Trend | Výkonnost | Výnos | Yard | ZEW index | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | JPY | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Obchodování s cennými papíry | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Investiční tipy | Komerční banka | Patria | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Fundamenty | Fond | EU | Michala Moravcová | Zasedání Fedu | Ekonom | Business | Drahé kovy | Mezibankovní trh | Zisk | Futures kontrakt | Kurz dolaru | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Výsledky | Plus 500 | HotForex | Oanda | ČSOB | BrokerJet | GCI | Obchodovat | MT5 | Akcie ČEZ | Investment Banking | Financování | CZK/EUR | Trade.com | Markets.com | Makro | Swissquote | Obchodní seance | Conseq | LYNX | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Rozvíjející se trhy | Trim Broker | Colosseum | FxPro | FXTM | NinjaTrader | Dukascopy | Vzdělávání | EURUSD | USDJPY | Raiffeisenbank | Index | Likvidní | Podpora | Akcie burza | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Fiat | Akcie FIO | Akcie Gazprom | Akcie Kofola | Akcie Komerční banka | Akcie O2 | Akcie Porsche | Akcie Sanofi | Akciový prémiový dluhopis | Aktuální cena benzínu v USA | Alpari | Alpari UK | Alternativní investice | Analytika | ATC Brokers | Banka | Běžný účet | BH Securities | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká mincovna | Česká spořitelna | České akcie | Degiro | DJIA | Dolar | Dolary | ECN broker | Etoro | ETX | ETX Capital | Eura | Exchange | Finanční služby | Fio | Fondy | Forex Yard | Forex.com | Forexu | Fortuna | Frank | FXCM | FXDD | FXstreet.cz | GE money | GFT | GO Markets | Guvernér ČNB | HighSky | iForex | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Nasdaq | InstaForex | Instrumenty | Investiční | Investiční poradce | Investiční účet | IQ Option | IronFX | J&T Banka | J&T | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | Kurz dolarů | Kurz dolaru ČNB | Kurz dolaru ČSOB | Kurz dolaru KB | Kurz dolaru ke koruně | Kurz dolaru ke koruně ČNB | Kurz dolaru ke koruně dnes | Kurz dolaru ke koruně kalkulačka | Kurz dolaru Komerční banka | Kurz dolaru na korunu | Kurz dolaru USA | Kurz dolary | Kurz dollar | Kurz eura a kuny | Kurz eura AAA valuty | Kurz eura Air Bank | Kurz eura Airbank | Kurz eura banky | Kurz eura dle ČNB | Kurz eura dnes | Kurz eura dnes KB | Kurz eura dnes Komerční banka | Kurz eura dnes střed | Kurz eura Exchange | Kurz eura Fio Banka | Kurz eura GE money | Kurz eura KB | Kurz eura Komerční banka | Kurz eura Raiffeisen Bank | Kurz eura Unicredit Bank | Kurz eura USD | Kurz eura VIP | Kurz eura Western Union | E15 | Majoritní vlastník | Management | Market | Markets | Mayzus | Mig Bank | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování forex | Odkup akcií | Online broker | Pád akcií | Patria Finance | Patria Online | Peníze.cz | Pepperstone | Pips | Pro investory | Reuters | Saxo Trader | TeleTrade | TopForex | Trade Brokers | Trading Expo | Trh | Vantage FX | Volatility | VT trader | Výběr brokera | Výprodej | Fio eBroker | XM | xTrade | X-Trade | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | ZEW | DMA | Sunbird FX | Andrej Babiš | Báze | Doba splatnosti | Ministerstvo financí | ROCE | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | Báze indexu | Tržby | Clearing | Úvěr | Western Union | IC Markets | WebTrader | eBook | Komise | Kontrakt | Volby | eBroker | Retail | Burza dnes | Burze | CMS forex | Easy forex | Fio banka akcie | Fio e-broker | FX broker | Interbank FX | Investment | Unicredit | Bernstein | Bankovní sektor | UniCredit Bank | UFX | Swissquote Bank | ActivTrades | MIG | FX Solutions | City Index | MB Trading | Deltastock | Next Finance | Ceny nemovitostí | Důležité fundamenty | IG Markets | HUF/EUR | OctaFX | CFI Markets | CIX Markets | FIBO Group | Finanční gramotnost | Úspěch | Podnikání | Currenex | Top Stocks | Erste Bank | Kurz české měny | Mobile trader | Hospodářské výsledky | Chytrý Honza | Creditas | Diamanty | Výnosová křivka | Energie | Podnikatelé | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Bankovnictví | Futures kontrakty | KeyStock | City | Posilování koruny | FX Global | Firmy | Economist | Akcie bank | Obchodování měn | Velké banky | Americký akciový index | AAA | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Handelsblatt | S&P | Guvernér | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Dividendová akcie | Ekonomická data | Americké indexy | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Tempo růstu | Akcionáři | FxPrimus | 24option | Výhled | Francouzská ekonomika | Poplatky | XM.com | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Ekonomická situace | Krize | Investiční stratég | Firemní výsledky | Světové trhy | Příjmy | Indikátory důvěry | Makléř Fio banky | cTrader | xStation | ČTK | Aktuální cena | Konsenzus | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Hlavní ekonom | JFD Brokers | eTrader | Globtrex | FxNet | SIRIX | SaxoTraderGO | Purple Trading | CentroFX | Directa | PEVONI | Bernstein Bank | Broker roku | AxiTrader | Finexo | Obchodování na zámořských trzích | Kawase | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Peter Voštinár | Kurzotvorná informace | Globtrex.com | Investiční specialista | Americký akciový trh | Markéta Šichtařová | BMFN | GCI Financial | CIX Trader | xPartners | ThinkMarkets | Fincentrum Hypoindex | Fincentrum | Hypoindex | One Financial Markets | ESMA | RoboMarkets | FinFX | Hantec Markets | Zlatá koruna | RTrader | Conseq Investment Management | Free Market | Akcie Avastu | SaxoTraderPRO | Saxo | Obchodní války | Active Invest | Horizont Invest | Erste Asset Management | Stock screener | FinTech | Zonky | Twisto | Spendee | Asociace pro kapitálový trh ČR | Česká fintech asociace | Finmag | FXlift | TradeCentrum | Czech Fund | Globální investoři | Expobank | IFC Markets | Swiss Markets | Exness | EightCap | IG | AT Pro | AETOS | UFX Trading | ParagonEx | ParagonEx Web Trader | FBS | FXGiants | Web Trader | Tadawul FX | Platforma pro obchodování | AGM Markets | Pozornost trhu | Technologický Nasdaq | Pokles sazeb | NAGA | Začít obchodovat | Snížení sazeb | Indigo Trader | Pohonné hmoty | KB | Finanční situace | Tuzemské banky | Deficit | Růst cen | Úrok | NagaTrader | Výrazný pokles | Míra | Úroky | Hypotéky | Hypoteční trh | Bydlení | NERV | FP Markets | Ukazatele | Pokles sazeb hypoték | Pokles | Situace | Pandemie | Průměrná cena | COVID-19 | CoverdealFX | České banky | Tržní úrokové sazby | Sazby hypoték | ČMZRB | Aktuální situace | Koronavirová krize | Komerční banky | Domácnosti | mBank | Růst | Koronavirové krize | Boj s koronavirem | Podnikatelé a firmy | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | Hello Bank | Ekonomiky | Poskytování hypoték | Práce | Výraznější pokles | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Zadlužení | Hypoteční banka | Špatné zprávy | Nejlevnější hypotéky | Banka Creditas | Druhá vlna pandemie | Druhá vlna | Iress | Oberbank
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Graf | Dolar

Předchozí klíčová slova

Fin-TechPrime
Fintech specialista
Fintech společnost
Fintech společnosti
Fintech Trade
FinTV.cz
FinWeb
FinWin
Fio
Fio akcie

Následující klíčová slova

Fio banka akcie
Fio broker
Fio brooker
Fio dividendy
Fio eBroker
Fio e-broker
Firemní bankroty
Firemní bankroty v Japonsku
Firemní data
Firemní data USA
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Bossa live trading
Potvrďte prosím... Zavřít