Pátek 19. duben 2024 12:13
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace
reklama
FTMO král

Měď

img

Ceny zlata překonaly hranici 2400 dolarů na základě zpráv o izraelských úderech na Írán

19.04.2024 Ceny zlata v pátek v asijském obchodování prudce vzrostly a přiblížily se rekordním hodnotám poté, co zprávy o izraelských útocích na Írán zvýšily poptávku po bezpečných útočištích, zejména v souvislosti se zhoršující se situací na Blízkém východě.
img

Denní shrnutí: Eskalace na Blízkém východě tlačí na akcie a posiluje zlato

15.04.2024 Reakce trhů na víkendové odvetné údery Íránu proti Izraeli byla zpočátku poměrně klidná, zlato a ropa otevřely mírně výše a futures na evropské a americké indexy nezaznamenaly žádné větší pohyby.
img

🚀 Cena hliníku poskočila o 4 % na nové sankce

15.04.2024 ALUMINIUM stejně jako další základní kovy vyskočily poté, co Spojené státy a Spojené království oznámily nové sankce na ruské kovy. USA a Spojené království zakázaly obchodování s ruským hliníkem, mědí a niklem na burzách v Londýně a Chicagu, přičemž americký zákaz vstoupí v platnost 12. dubna a britský zákaz vstoupí v platnost 13. dubna 2024. Zatímco Rusko představuje malý podíl dovozu hliníku do Spojených států států, je významným dovozcem pro Evropu. Těsnější nabídka vyvine tlak na růst cen v Evropě.
C:\fakepath\hliník.jpg

USA a Británie zakázaly dovoz ruského hliníku, mědi a niklu

14.04.2024 Washington a Londýn zakázaly burzám s kovy přijímat nový hliník, měď a nikl z ruské produkce a zakázaly dovoz těchto kovů do USA a Velké Británie. O pátečním rozhodnutí včera informovala agentura Reuters. Cílem opatření je kvůli invazi Moskvy na Ukrajinu omezit příjmy z vývozu těchto kovů z Ruska.
img

Kakao roste o 5 % navzdory vyšším výkupním cenám a oživení nabídky v Brazílii

09.04.2024 Ceny kakaa se vrátily nad 10 000 USD za tunu, což vedlo k obrovské likvidaci krátkých pozic. Růst cen je stále poháněn obavami ze snižujících se globálních dodávek kakaa, ale obecně je chuť spekulantů riskovat vysoká, což vede k silnému umisťování pozic u některých komodit, jako je kakao a v posledních dnech také měď. Západoafričtí dodavatelé kakaa mohou nedodržet smlouvy o dodávkách, protože přetrvává nejhorší nedostatek dodávek za posledních 40 let.
img

Zlato je na 2 300 USD, co bude následovat?

08.04.2024 V našem článku z konce března jsme psali o tom, že nedávné chování zlata, kdy rostlo bez jasných důvodů, si zaslouží velký respekt, protože ukazuje na trvale silnou základní poptávku. Od té doby zlato vyskočilo o dalších 8,3 % na dnešní rekordní úroveň.
C:\fakepath\komodity-04042024-1.jpg

Podstata komodit: Průzkum hlavních trhů a jejich specifik

04.04.2024 Komodity můžeme vnímat jako základní pilíře globálního obchodování. Od samotných základů průmyslu až po zemědělské produkty, které krmí svět, představují komodity hmatatelná aktiva, která nám, jakožto obchodníkům, otevírají dveře k rozmanitým příležitostem.
C:\fakepath\med-25032024-uvod.png

Multitimeframe analýza: 26.3.2024 Měď

26.03.2024 V rámci Multitimeframe analýzy se sleduje vždy více časových rámců. Pro swingové obchodování jsou ideální kombinací rámce: D1 pro určení trendu, H4 pro identifikaci korekce, H1 pro detailnější pohled a načasování případných vstupů do obchodů.
img

Známky oživení zelených kovů (měď, lithium)

19.03.2024 Ceny mědi od druhé poloviny října vzrostly o 14,3 %, z toho jen tento týden o 5,3 %. Může za to omezování produkce ze strany významných těžebních společností, uzavření dolu Cobre Panamá (největšího na světě) a očekávaný celosvětový hospodářský růst.
img

Denní přehled: Bitcoin klesá, japonské odbory oznámily největší zvýšení mezd za poslední desetiletí

15.03.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodovaly na nižší úrovni, přičemž výprodej vedl technologický sektor. Indexy S&P 500 a Dow Jones klesly o 0,5 %, zatímco Nasdaq se obchoduje o 0,8 % níže. V době tisku se dnes daří malým akciím Russell 2000 se ziskem 0,4 %.
img

MĚĎ na nejvyšších úrovních za 11 měsíců 💥

15.03.2024 Měď poprvé od dubna 2023 stoupla nad 9 000 USD za tunu. Investoři oceňují riziko těžby a zastavení výroby v bojujících čínských hutích tváří v tvář rostoucí míře zpracování mědi.
img

Futures na měď zaznamenal nejrychlejší rally za den

14.03.2024 Futures na měď ve středu vzrostly na téměř roční maximum 404 poté, co se největší čínští producenti dohodli na vzácném snížení dodávek v situaci nedostatku surovin. Z technického hlediska se aktuálně zkoumá trendu z roku 2023.
C:\fakepath\komodity-13032024-1.jpg

Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading

13.03.2024 Představte si komoditní trhy jako nesmírně rozsáhlé moře, jehož vody jsou proplétány nekonečnými proudy nabídek a poptávek. Komodity, ty základní stavební kameny naší ekonomiky, se stávají loděmi, které na těchto vodách plují.
C:\fakepath\měď.jpg

Společnost KoBold Metals po objevu bohatého ložiska mědi věří v další nálezy

07.03.2024 Začínající společnost KoBold Metals, která se zabývá průzkumem těžby kovů a kterou podporují mimo jiné Bill Gates a Jeff Bezos, po vzácném objevu bohatého ložiska mědi v Zambii vidí nadějně možnosti objevení dalších z nejžádanějších kovů potřebných pro energetickou transformaci. Řekl to v rozhovoru se zpravodajskou televizí CNBC prezident společnosti Josh Goldman. KoBold využívá umělou inteligenci k vytvoření "mapy pokladů", která jí pomáhá najít nová ložiska surovin, jako jsou měď, lithium, kobalt a nikl.
img

Předpověď pro pár AUD/USD na 7. března 2024

07.03.2024 Australský dolar včera a dnes v pacifické seanci aktivně reagoval na novou vlnu zvýšeného zájmu o riziko; index S&P 500 si ve středu připsal 0,51 %, ropa 1,16 % a měď 0,63 %. Z technického hlediska cena stoupala od úrovně supportu 0,6504, překonala linii rovnovážného indikátoru a s podporou rostoucího oscilátoru Marlin pokračuje v růstu.
C:\fakepath\komodity2.jpg

Letos klesají ceny plynu, elektřiny a obilovin

03.03.2024 Ceny komodit na světových trzích v prvních dvou měsících roku většinou klesaly. Zlevnil například plyn, elektřina či uhlí, naopak zdražila ropa. Výrazně stouply ceny kakaa či bavlny, klesají ceny hliníku nebo obilovin. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg ztratil za první dva měsíce roku asi dvě procenta.
img

COT: Rekordní shortování kukuřice. Spekulanti přestali podporovat vzestup kakaa

01.03.2024 Naše týdenní zpráva COT (Commitment of Traders) se věnuje pozicím, které drželi hedgeové fondy a další spekulanti ve futures na různé komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterým 20. února. Tedy v týdnu, kdy globální akciové trhy zadržovaly dech před zveřejněním hospodářských výsledků Nvidie. Zároveň měl dolar nakročeno k první týdenní ztrátě v tomto roce, a pomohl tak spolu s optimismem ohledně čínského hospodářského růstu podpořit uzavírání krátkých pozic v drahých a průmyslových kovech. Krátké pozice v obilninách dosáhly rekordního maxima a spekulanti přestali podporovat dosavadní vzestup kakaa.
C:\fakepath\komodity-29022024-1.jpg

Komodity pro začátečníky – investování do komodit

01.03.2024 Investování do komodit se těší stále větší oblibě, a to i mezi začínajícími investory. Komodity představují širokou skupinu aktiv, která zahrnuje suroviny, zemědělské produkty a drahé kovy. Investování do nich může být skvělým způsobem, jak diverzifikovat portfolio a ochránit se před inflací. Svět komodit je mezi investory a tradery velmi oblíbený a v tomto článku se dozvíte vše potřebné pro úspěšný začátek.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
img

Prognóza pro AUD/USD na 28. února 2024

28.02.2024 Měnový pár AUD/USD se za poslední tři dny propadl, ale na denním grafu nepřekonal linii rovnováhy. Oscilátor Marlin mezitím zaostával, ale přiblížil se k hranici klesajícího trendu. To naznačuje blížící se breakdown tohoto páru.
C:\fakepath\komodity-26022024-1.jpg

Komodity: Historie komoditních trhů

26.02.2024 Komoditní trhy hrály po staletí významnou roli ve světě obchodu a financí. Tyto trhy poskytují prostředí pro nákup a prodej různých surovin a primárních produktů, známých jako komodity. V tomto článku se ponoříme do historie komoditních trhů, prozkoumáme, co jsou komodity, typy obchodovaných komodit, jak fungují komoditní trhy a časovou osu jejich vývoje.
img

🥈Dožene stříbro zlato❓

21.02.2024 Drahé kovy byly v posledních měsících opět ve zprávách, což souvisí s novými maximy zlata nad 2 100 USD za unci. Při pohledu na poslední tři roky je patrné, že na trhu drahých kovů nedošlo k žádnému specifickému trendu, i když cena samotného zlata zůstala poměrně vysoká. Euforie spojená s palladiem definitivně pominula a i přes velké naděje spojené s platinou zůstává cena tohoto kovu jasně pod 1000 dolary za unci. Investoři se však diví, proč se stříbro obchoduje jen na půli cesty ke svým historickým maximům, přičemž zlato se trvale zapsalo nad 2000 dolarů za unci. Je pravděpodobné, že stříbro dožene zlato a také dosáhne historických vrcholů?
img

Zlato obnovilo svůj trend

21.02.2024 Pokračování zlaté rally vyvolalo nebývale velkorysou aukci ze strany velkých bank, které zlepšily své prognózy pro XAU/USD. S dosud nejvíce býčím odhadem přišla Bank of America, která předpokládá, že drahý kov dosáhne do konce roku 2024 hodnoty 2 400 USD za unci. Nové vyjádření Citi o hranici 3 000 USD dráždí naši představivost. Citi však také uvedla, že takovou prognózu nepovažuje za základní scénář.
C:\fakepath\komodity-14022024.jpg

Komodity: Obchodování na komoditních trzích

15.02.2024 Komodity jsou jedinečným odvětvím finančních trhů. Jedním z nejzajímavějších aspektů obchodování s komoditami je komplexní vztah mezi nabídkou a poptávkou mezi ekonomickými faktory a spotřebitelskými zvyklostmi, které zapříčiňují velkou fluktuaci cen komodit.
img

Prognóza pro EUR/USD na 14. února 2024

14.02.2024 Včera došlo k výraznému odklonu od rizika: S&P 500 -1,37 %, měď -0,52 %, ale výnosy dluhopisů vzrostly a ceny ropy se zvýšily. Na jedné straně tato divergence plně koresponduje s očekáváním investorů ohledně zpomalení tempa snižování sazeb Federálního rezervního systému v důsledku včerejších údajů o inflaci v USA – jádrový index se udržel na 3,9 % meziročně oproti očekávání poklesu na 3,7 % meziročně, index spotřebitelských cen v USA klesl z 3,4 % meziročně na 3,1 % meziročně oproti očekávání 2,9 % meziročně a očekávání investorů ohledně snížení sazeb se posunulo z května na červen. Na druhou stranu dříve během dne, ještě před zveřejněním údajů, evropské akciové trhy a futures na americký akciový trh klesaly, a zrychlily až se po zveřejnění zprávy s údaji. Je možné, že se trh k rekordní hodnotě, kterou v pondělí dosáhl index S&P 500, dlouho nevrátí a že se jedná o začátek globální krize. Tradičně se čeká, až nějaká velká společnost oznámí bankrot, aby oficiálně začala krize. V loňském roce došlo k několika významným bankrotům, ale uprostřed bezbřehého optimismu zůstaly bez povšimnutí. Nyní jsou trhy pozornější.
img

Denní přehled: Bitcoin testuje 48 000 dolarů, indexy dosahují nových maxim 🔔

09.02.2024 Wall Street v poslední den tohoto týdne rozšiřuje zisky. US500 roste o 0,40 % na 5035 bodů a US100 získává 0,90 % a překonává hranici 18 000 bodů.
img

Rok kovů

26.01.2024 Nadcházející rok se může stát rokem kovů. Pozornost se bude upírat hlavně na zlato, stříbro, platinu, měď a aluminium. Vyhlídky na nižší reálné dluhopisové výnosy a pokles nákladů na držbu neúročených pozic podle nás podpoří poptávku po drahých kovech, zejména prostřednictvím produktů obchodovaných na burze, kde byli investoři v posledních sedmi čtvrtletích čistými prodejci.
img

Výhled Saxo na 1. čtvrtletí: Co se stalo s budoucností?

15.01.2024 Společnost Saxo dnes publikovala svůj Výhled na 1. čtvrtletí roku 2024 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia našich klientů.
C:\fakepath\měď.jpg

CNBC: Ceny mědi se v příštích dvou letech mohou zvýšit o více než 75 procent

03.01.2024 Cena mědi by se v letošním a příštím roce mohla zvýšit celkem o více než 75 procent. Důvodem je přerušení těžby a vyšší poptávka po tomto kovu, který je důležitý mimo jiné pro přechod k obnovitelným zdrojům energie. Uvedl to ve své zprávě server televize CNBC.
img

Technická analýza se Stanislavem Viktorinem (02.01.2024)

02.01.2024 Přestože tento týden nebude celý obchodní, můžeme se těšit na pořádnou dávku fundamentálních zpráv z USA. Mezi hlavní z nich budou patřit data PMI následovaná daty z trhu práce ADP, Jolts a NFP. Pro dolar začíná důležitý kvartál, který by podle očekávání mohl hlavní méně přinést prostor k posílení, dlouhodobé vyhlídky však už nejsou až tak pozitivní a přiklánějí se spíše k silnějšímu Euru neboli Libře. Růstovými tahouny by mohly být komodity v čele s ropným trhem nebo průmyslové komodity jako stříbro nebo měď.
img

Star Bulk a Eagle Bulk na cestě k největšímu spojení přepravy v USA 🚢

12.12.2023 Společnosti Star Bulk Carriers (SBLK.US) a Eagle Bulk Shipping (EGLE.PL) kótované v USA se rozhodly pro fúzi v hodnotě 2,1 miliardy dolarů, při které Star získá Eagle Bulk v akciové transakci, přičemž za akcie společnosti zaplatí o 17 % více než poslední uzavírací cenu (více než 52 USD za akcii oproti 44,85 USD na konci obchodování). Akcionáři Eagle Bulk obdrží 2,62 akcií Star Bulk. Očekává se, že fúze bude uzavřena v první polovině roku 2024.
img

COT: Spekulanti přispívají k dalšímu posilování zlata

07.12.2023 Naše týdenní zpráva COT (Commitment of Traders) se věnuje pozicím, které drželi hedgeové fondy a další spekulanti ve futures na různé komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterým 28. listopadu. V týdnu, kdy další oživení trhu s dluhopisy a oslabený dolar podpořily ochotu riskovat na všech trzích s výjimkou sektoru komodit. Tam došlo zejména v oblasti energií a obilovin ke značným ztrátám, které byly víc než dostatečnou protiváhou pokračujících nákupů zlata a stříbra.
img

COT: Výprodej ropy zpomalil - vysoká poptávka po obilí

23.11.2023 Naše týdenní zpráva COT (Commitment of Traders) se věnuje pozicím, které drželi hedgeové fondy a další spekulanti ve futures na různé komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterým 14. listopadu, tedy v týdnu, kdy akciové trhy dál posilovaly poté, co neočekávaně slabé údaje o americké ekonomice podpořily rostoucí přesvědčení, že agresivní navyšování sazeb ze strany Federálních rezerv může skončit měkkým přistáním. Také komoditní sektor zaznamenal mírný vzestup. Během tohoto nejednoznačného týdne se 15 ze 24 komodit obchodovalo výš. Nejlépe si vedly obilí, ropa a kovy jako měď a stříbro.
img

Graf dne - MĚĎ (23.11.2023)

23.11.2023 Dnes ráno se v médiích objevily zprávy, že Čína možná povolí bankám nabízet developerům nezajištěné krátkodobé úvěry. Jednalo by se o první takový případ v historii Číny a týkal by se pouze kvalifikovaných developerů. Přesto by to byla významná podpora pro stavitele v zemi. Oznámení vyvolalo skokový nárůst cen průmyslových kovů, například mědi. Lepší než očekávané údaje o výrobních indexech PMI z Evropy, zejména z Německa, poskytly impuls i základním kovům.
C:\fakepath\komodity2.jpg

Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesly, index je v minusu 6,8 pct

05.11.2023 Ceny komodit na světových trzích letos spíše klesly, nejvíce zlevnily průmyslové kovy, pšenice, kukuřice, plyn a elektřina. Naopak výrazně zdražilo zlato a cukr. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg je podle něj od počátku roku v minusu 6,8 procenta.
C:\fakepath\trader-30102023-45-zm.jpg

Britská vláda po kritice podpořila zákaz hlubokomořské těžby nerostů

30.10.2023 Britská vláda dnes oznámila, že podpoří dočasný zákaz vydávání licencí na těžbu nerostů z mořského dna, dokud vědci dostatečně neprověří její možný vliv na podmořské ekosystémy. Vláda v Londýně po kritice od vědců, poslanců či nevládních organizací změnila svůj dřívější postoj vstřícný k těžbě, uvedl britský list The Guardian. Británie se tak zařadí po bok Německa, Francie a zhruba dvou desítek dalších zemí, které vyzývají přinejmenším k dočasnému omezení vydávání těžebních licencí.
C:\fakepath\trader-24102023-45-zm.jpg

Do EU dál proudí kovy z Ruska za miliardy eur, upozornil investigativní projekt

24.10.2023 Evropské firmy dovážejí z Ruska i přes ruskou válku na Ukrajině nerostné suroviny jako nikl, hliník, měď nebo titan za miliardy eur, upozornil dnes novinářský tým Investigate Europe. Od začátku ruské invaze na Ukrajinu v únoru loňského roku se Evropská unie pokusila ochromit ruskou ekonomiku 11 balíčky protiruských sankcí, v nichž se zaměřila na suroviny jako ropa nebo uhlí. Zdroje, které EU považuje za kritické, ale mohou z Ruska do členských zemí dál proudit.
img

Ceny komodit rostou kvůli vysokým sazbám i omezené nabídce

09.10.2023 Posílení, které jsme předpovídali a k němuž ve 3. čtvrtletí u klíčových komodit došlo, bude podle všeho pokračovat i ve čtvrtletí závěrečném. Slábnoucí ekonomické vyhlídky nejen v Evropě a USA, ale do jisté míry i v Číně, totiž více než kompenzuje strach z nízké nabídky. Hlavně v energetice, kde kartel OPEC+ přiškrtil produkci ropy a palivových produktů tak úspěšně, že dosáhl kýženého růstu cen.
C:\fakepath\káva.jpg

Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesaly, index je v minusu 4,5 pct

29.09.2023 Ceny komodit na světových trzích v prvních třech čtvrtletích roku spíše klesaly, nejvíce zlevnily průmyslové kovy, pšenice, kukuřice, plyn a elektřina. Naopak výrazně zdražil cukr a v posledních měsících i ropa. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg je od počátku roku v minusu 4,5 procenta.
C:\fakepath\lithium.png

Evropští poslanci chtějí ambicióznější cíle v soběstačnosti klíčových surovin

14.09.2023 Evropští poslanci dnes podpořili ambicióznější cíle při zajištění větší soběstačnosti Evropské unie v produkci a zpracování surovin, které jsou klíčové pro evropský průmysl a u kterých je EU závislá na dovozu ze zemí mimo blok. Usnesení, které stanovilo postoj Evropského parlamentu v jednání s členskými státy, schválilo 515 přítomných poslanců z 577. Nutnost zajistit větší soběstačnost podle zastánců návrhu dokázala omezení, která zavádí Čína, či dopady války na Ukrajině.
img

Co sledovat tento týden?

11.09.2023 Zářijové zasedání FOMC se blíží, ale stále zbývá zveřejnit poslední klíčový údaj z USA, který bude zveřejněn tento týden - zpráva o indexu spotřebitelských cen v USA za srpen! Kromě toho bude obchodníkům nabídnuta řada špičkových amerických zpráv a také měsíční údaje o aktivitě z Číny a rozhodnutí ECB o sazbách. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte Zlato, EUR/USD a Měď.
img

Proč mohou komodity v éře stagflace zazářit

08.09.2023 Náš nejnovější COT report se věnuje pozicím, které hedgeové fondy a další spekulanti drželi ve futures na komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterkem 29. srpna. Tedy v týdnu, kdy trhy začaly reagovat na údaje svědčící o tom, že se trh práce v USA rozvolňuje a důvěra spotřebitelů klesá. Tato reakce byla do značné míry pozitivní a je z ní patrná afinita k riziku. Za přístupem typu „špatné zprávy potěší“ stojí spekulace, že teď už musí Federální rezervní systém brzy ukončit svou kampaň agresivního zpřísňování. Ceny komodit vystřelily vzhůru a posílení je patrné ve všech sektorech, nejvíce u drahých kovů.
img

Akcie BHP Billiton se po smíšených výsledcích za 2. čtvrtletí stabilizují 📊

22.08.2023 Největší světová těžební společnost BHP Billiton (BHP.UK) oznámila výsledky za 2. čtvrtletí, na které trh v první reakci reagoval výprodejem, ale nyní se akcie pomalu vrací k růstu. Čistý zisk meziročně prudce poklesl, přičemž slabost čínské ekonomiky a průmyslu se projevila v nižší poptávce po železe a dalších surovinách. Investoři negativně hodnotili odhadované rostoucí náklady (téměř 20 % r/r) největšího světového dolu na měď Escondida - tím spíše, že zisky ze surovin poklesly o téměř 50 %.
img

Po AI je novým hitem supravodič. Jaké přináší investiční příležitosti?

10.08.2023 Téma převratného supravodiče fungujícího při pokojové teplotě se dostalo na titulní strany celé řady médií. Stalo se tak poté, co korejští vědci vyvinuli nový materiál LK-99. Tento průlomový objev totiž může způsobit revoluci v mnoha odvětvích. Na cestě jeho vývoje a k následnému komerčnímu využití je sice ještě hodně překážek, ale z možných rozsáhlých přínosů panuje velké nadšení. Jaké jsou však v hitu uplynulých dní potenciální investiční příležitosti?
img

Komodity: nadějné vyhlídky nebo růst ve stínu AI?

19.07.2023 Jsou komodity na pokraji toho, aby se opět staly nejžhavějším tématem ve financích, nebo zůstane v centru pozornosti umělá inteligence? Co nás čeká u zlata, stříbra, ropy, kovů a plodin? Ole Hansen, hlavní komoditní stratég Saxo Bank, představuje Výhled na Q3 2023 v oblasti komodit.
img

Komoditné zhrnutie - Ropa, zlato, pšenica, meď (07.11.2023)

11.07.2023 Ropa reaguje nárastom na správy o podpore realitného trhu v Číne, ktorá by mohla potenciálne oživiť hospodársky rast v tejto krajine v druhej polovici roka. Podpora trhu s nehnuteľnosťami má byť predĺžená do konca roka 2024.
C:\fakepath\stribro.jpg

Bloomberg: Zájem o solární panely omezuje nabídku stříbra

06.07.2023 Změny v technologii solárních panelů zvyšují poptávku po stříbře. Tato skutečnost by dále mohla prohloubit deficit nabídky tohoto kovu na trhu, protože se očekává jen malé dodatečné zvýšení těžby, upozornila agentura Bloomberg.
img

⏫Hliník roste o 2,5%

27.06.2023 Ceny hliníku vyskočily na téměř 2 200 dolarů za tunu v naději na větší stimulaci v Číně, což dnes také vedlo k růstu čínských indexů. Silné zisky lze zaznamenat i na trzích s niklem a zinkem, zatímco měď zaostává a za celý den si připisuje méně než 1 %.
C:\fakepath\investorka-13062023.jpg

Potenciálne riziká investovania

13.06.2023 Ak chceme reštartovať svoju cestu na finančných trhoch, tak musíme začať takpovediac úplne nanovo. Rozhodnúť sa pre obchodovanie alebo investovanie, prípadne ich kombináciu. V dnešnom článku zameriam svoju pozornosť na investovanie a jeho potenciálne riziká. Výhody a teoretické zisky investovania predsa všetci poznáme z reklám, článkov a YouTube videí. Investovanie je reálna a možná cesta ako nadobudnúť a zhodnotiť svoje financie, no nie je to však 100%-tne zaručený spôsob, ktorý by vám mohol niekto garantovať. Investovanie má svoje potenciálne výhody, ale má aj určité úskalia a riziká. Každá minca ma dve strany.
img

Americký pre-market 31. 5. 2023: Americký akciový trh klesá z ročních maxim

31.05.2023 Futures na americké akciové indexy postupně klesají poté, co včera dosáhly ročních maxim. Podobný tlak je vidět i na evropském trhu, protože čínské ekonomické potíže ovlivňují sentiment investorů. Futures na S&P 500 a Nasdaq 100 se propadly o 0,2 % a 0,3 % v návaznosti na nedávné zotavení na Wall Street, které vyvolalo humbuk v oblasti umělé inteligence. Výnosy státních dluhopisů klesly, zatímco dolar poprvé za čtyři dny vzrostl.
C:\fakepath\trader-31052023-33-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.05.2023 1) Umělá inteligence (AI) může vést k zániku lidstva, varovali vedoucí představitelé technologického sektoru, včetně šéfa společnosti OpenAI, která vyvinula chatovacího robota ChatGPT. Informoval o tom včera server BBC News s odkazem na prohlášení, které podepsaly desítky akademiků, expertů a podnikatelů.
C:\fakepath\měď.jpg

Glencore plánuje investovat 1,5 miliardy USD do rozšíření dolu na měď v Peru

31.05.2023 Těžařský gigant Glencore Plc. plánuje zvýšit investici do rozšíření svého dolu na měď v Peru na 1,5 miliardy USD (33,2 miliardy Kč) z původních 590 milionů USD. Agentuře Reuters to řekl Carlos Cotera, generální ředitel firmy Antapaccay Mining, divize Glencoru, která má projekt na starosti.
img

Graf dne - COPPER (24.05.2023)

24.05.2023 Kotace mědi (COPPER) se dnes obchodují o více než 1,5 % níže a propadly se pod psychologickou hranici 8 000 USD. Měď stále více klesá, protože investoři již nevidí tak dobré vyhlídky na hospodářské oživení v Číně v tomto roce. Přicházející údaje z Říše středu naznačují, že oživení spotřeby v této zemi je prozatím ošidné, což v kombinaci se skutečností, že Čína tvoří téměř polovinu celosvětové poptávky po této komoditě, vytváří mix, který kazí náladu na tomto kovu.
C:\fakepath\fuze.jpg

Kongo se chystá podepsat spolupráci s Čínou v infrastruktuře a těžbě nerostů

24.05.2023 Kongo se chystá podepsat spolupráci s Čínou ve výstavbě infrastruktury a těžbě nerostů. Dnes se proto podle německého týdeníku Der Spiegel v Pekingu schází čínský prezident Si Ťin-pching s konžským protějškem Félixem Tshisekedim, který do Číny přicestoval na několikadenní návštěvu, při níž má podepsat několik obchodních dohod. Objem chystaných opatření má činit šest miliard dolarů (zhruba 132 miliard Kč).
img

Akcia týždňa - Newmont (18.05.2023)

18.05.2023 Spoločnosť Newmont Mining Corp (NEM.US) má vďaka novej akvizícii posilniť svoju pozíciu najväčšieho svetového ťažiara zlata z hľadiska produkcie. Predstavenstvo spoločnosti Newcrest Mining schválilo ponuku na prevzatie od spoločnosti Newmont Mining a odporučilo akcionárom, aby ju prijali. Fúzia by nielen zvýšila produkciu zlata Newmontu, ale aj výrazne zvýšila produkciu medi. Pozrime sa bližšie na Newmont a dohodu.
img

Společnost Star Bulk Carriers pozitivně překvapila trhy výsledky za 1. čtvrtletí

17.05.2023 Finanční výsledky společnosti Star Bulk Carriers (SBLK.US) za 1. čtvrtletí pozitivně překvapily analytiky jak z hlediska zisku na akcii, tak z hlediska tržeb. Star Bulk je jedním z největších světových provozovatelů tzv. dry bulk carriers, tj. lodí přepravujících suché komodity (ocel, měď, obilí atd.), takže ocenění jeho akcií je silně závislé na nákladech a poptávce po přepravě (ekonomické podmínky).
C:\fakepath\komodity.jpg

Index: Ceny komodit letos klesly o pět procent, nejvíce zlevnil zemní plyn

01.05.2023 Komodity letos zlevňují. Index agentury Bloomberg od začátku roku poklesl o pět procent a blíží se k nejnižším hodnotám od počátku války na Ukrajině. Nejvíce v letošním roce klesá cena zemního plynu, naopak významně zdražují některé zemědělské komodity. Ceny cukru vzrostly během prvních čtyř měsíců roku o třetinu. ČTK to řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček.
C:\fakepath\trader-20042023-38-zm.png

Bloomberg: Klíčoví spojenci Ukrajiny zvažují téměř úplný zákaz vývozu do Ruska

20.04.2023 Někteří klíčoví spojenci Ukrajiny, včetně Spojených států, zvažují téměř úplný zákaz vývozu do Ruska. S odkazem na své zdroje to dnes uvedla agentura Bloomberg. Znamenalo by to další silný tlak na prezidenta Vladimira Putina ve snaze ještě více mu zkomplikovat financování invaze ruských vojsk na Ukrajinu.
C:\fakepath\cooper-14042023-13-zm.png

Komodity: Měď vytváří inverzní formaci Hlava a ramena

14.04.2023 Cena mědi (Copper) se na 4hodinovém grafu odrazila směrem vzhůru od již dříve prolomené klesající trendové linie (dříve rezistence – nyní support) a nyní testuje oblast neckline inverzní formace Hlava a ramena kolem hladiny 4,1250 USD. Aby byla formace platná, tak je zapotřebí, aby došlo k jasnému průrazu zmiňované oblasti neckline směrem vzhůru. Dojde tedy k průrazu linie neckline a změny krátkodobého trendu, nebo na současných úrovních najdou znovu sílu medvědi a oslabíme zpět k nižším úrovním? Tomu nasvědčuje i indikátor Stochastic, který signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

Akciový výhled na Q2: Vzhůru do neznáma

12.04.2023 Letošní rok investorům připomínal horskou dráhu. Hned zpočátku začaly akcie raketově stoupat a během ledna posílily téměř o 7 %. Investoři nabyli přesvědčení, že propad skončil a místo měkkého přistání přijde z Číny růstový impuls, který naopak urychlí růst.
img

Komodity zažívají fragmentaci. Co v Q2 čeká ropu, měď a zlato?

04.04.2023 Klíčové komodity, ať už jde o ropu, měď, či železnou rudu, zahájily letošní rok výrazným posílením. Příčinou bylo přesvědčení, že postpandemické zotavení Číny, největšího světového spotřebitele surovin, dokáže bez problémů vykompenzovat temná mračna, která se stahovala nad jinými částmi světové ekonomiky. Mluvíme zejména o Evropě, která se dosud nevzpamatovala z loňské energetické krize, a Spojených státech, kde Fed ve snaze zkrotit inflaci zvyšoval sazby nejrychleji za celá desetiletí.
C:\fakepath\trader-03042023-26-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.04.2023 1) Akcie na světových trzích v prvních třech měsících letošního roku většinou zpevnily. Nejsledovanější americký akciový index S&P 500 si za první čtvrtletí připsal 7,5 procenta, evropský index Euro STOXX 50 pak téměř 12 procent. Řada evropských akciových indexů přitom dosáhla historických maxim, dařilo se hlavně technologickým titulům, ukazují statistiky.
C:\fakepath\komodity.jpg

Ceny komodit v 1. čtvrtletí klesaly, index ztratil nejvíce od začátku roku 2020

03.04.2023 Ceny komodit na trzích v prvním čtvrtletí letošního roku klesaly. Komoditní index Bloombergu ztratil 6,5 procenta. Šlo o nejvyšší ztráty od začátku covidového roku 2020. Výrazně zlevnily ceny ropy, plynu či elektřiny, naopak zdražilo zlato či měď. ČTK to dnes řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček.
img

Češi navzdory globálním trendům nadále vidí příležitosti na domácím trhu, tj. v českých akciích

30.03.2023 Podle nejnovějšího průzkumu Retail Investor Beat obchodní a investiční platformy eToro vzrostl podíl českých drobných investorů, kteří drží akcie kótované na domácím trhu, na 35 % oproti 26 % v minulém roce.
img

Cena mědi letos dosáhne rekordní úrovně

27.03.2023 Podle společnosti Trafigura, největšího soukromého obchodníka s kovy na světě, ceny mědi letos prudce vzrostou na rekordní maximum – čínská poptávka totiž riskuje vyčerpání již tak nízkých zásob.
img

Proč se staly kovy velmi nedostatkovým zbožím?

27.03.2023 Řada problému otřásla trhy s kovy a opět zvýšila strach o křehkost skladovacích a přepravních sítí, které mají v průmyslovém hospodářství důležitou roli. Poslední události ovlivnily spoustu nejprestižnějších světových obchodních domů a odhalily nedostatky nad sklady, které jsou napojené na Londýnskou burzu kovů.
img

V americkém Severním ledovém oceánu došlo k zákazu těžby ropy a zemního plynu

15.03.2023 Joe Biden, americký prezident, se zasadil o zablokování budoucího pronájmu ložisek ropy a plynu v Severním ledovém oceánu, což je součást plánu, jak ochránit 16 milionů akrů půdy a vody na Aljašce.
img

Jaký kov je dobré nakoupit? Odborníci doporučují měď

03.03.2023 Odborníci uvádějí, že dle výhledu na letošní a příští rok je dobré mít měď ve svém portfoliu. Je totiž klíčovou součástí technologií, které souvisí s elektřinou, a také základem pro různé projekty, které souvisí s přechodem na energetiku.
img

Zlato se nachází na dvouměsíčním minimu, ropa má namířeno dolů

27.02.2023 V pondělí byly ceny zlata nevýrazné a nacházely se kolem 2měsíčního minima spojeného se strachem z vysoké inflace v USA a jestřábí reakce FEDu, zatímco ceny ostatních kovů se držely v úzkém rozpětí.
img

Opětovné otevření Číny přinese komoditám další dobrý rok

23.02.2023 Po dramatickém a volatilním roce 2022, který přinesl v sektoru komodit dobré výnosy, mohou letošní výsledky do značné míry záviset na čínské politice.
img

Ropa klesá, zlato stouplo o 0,3 %

23.02.2023 Už třetí seanci došlo k poklesu cen ropy kvůli očekávání, že americký FED bude nadále zvyšovat úrokové sazby, což vyvolá strach z nižšího globálního hospodářského růstu a poptávky po pohonných hmotách.
C:\fakepath\copper-21022023-12-zm.png

Komodity: Měď (HG1) se obchoduje v rostoucím trendovém kanálu

21.02.2023 Cena mědi (HG1) se na 1hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendovém kanálu a nyní se pohybuje poblíž jeho středové linie. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu býci a bude pokračovat rostoucí trend? Nebo se naopak dočkáme oslabení a otestování supportu vyznačeného kanálu, který koresponduje s klíčovou S/R zónou kolem hladiny 4,1250 USD?
img

Měď roste díky sázkám na Čínu

20.02.2023 Cena mědi v pondělí vzrostla o více než 1,5 %, protože optimismus ohledně možného oživení v Číně spolu se slabším dolarem a narušením dodávek v Panamě dodaly býkům trochu paliva.
img

USA má v plánu prodávat ropu z rezerv, zlato stouplo o 0,3%

15.02.2023 Ropa poklesla v důsledku plánu USA prodat více ropy ze svých rezerv, což kompenzovalo pokles ruské produkce a rostoucí čínskou poptávku.
img

Ceny zlata ustupují kvůli strachu z CPI, měď je zasažena nejistotou v Číně

13.02.2023 Začátkem týdne se ceny zlata snížily na téměř měsíční minima, jelikož obchodníci očekávali další informace o americké inflaci, zatímco ceny mědi zaznamenaly velké ztráty spojené s rostoucí nejistotou týkající se hospodářského oživení v Číně.
img

Obchodování s mědí: Komodita, která je podceňována?

09.02.2023 Obchodování s mědí a kolísání její ceny se sice nedostává na titulní stránky nejpopulárnějších finančních zpravodajských serverů, ale jen málo analytiků může popřít základní sílu této komodity. Ano, měď je sice na třetím místě za zlatem a stříbrem, pokud jde o hodnotu, ale někdy by se za podhodnocenou hodnotou mohlo skrývat zajímavé překvapení.
img

Ropa je stabilní díky oslabenému dolaru, obchodníci čekají na údaje o zásobách

09.02.2023 Ve středu se ceny ropy skoro nezměnily v souvislosti s tlumenými pohyby dolaru a s tím, jak čekali investoři na další údaje o zásobách, které by mohly napovědět něco více o vývoji poptávky.
C:\fakepath\trader-07022023-31-zm.jpeg

Svět se potýká s nedostatkem mědi, který může trvat až do roku 2030

07.02.2023 Svět se v současné době potýká s nedostatkem mědi. Přispívají k tomu problémy s dodávkami z Jižní Ameriky a vyšší poptávka. Deficit bude trvat celý letošní rok, uvedl server CNBC. Podle jednoho z analytiků by na trhu mohl nedostatek trvat až do konce desetiletí. Měď je přitom považována za jeden z ukazatelů ekonomického zdraví díky jejímu rozsáhlému využití a její nedostatek by mohl být indikátorem toho, že globální inflační tlaky by se mohly zhoršit, což by následně donutilo centrální banky pokračovat ve zvyšování úroků.
img

Měď testuje hlavní podporu

06.02.2023 Cena mědi se stáhla na nejnižší úroveň od začátku ledna v důsledku obav o poptávku a silnějšího dolaru. Čerstvé údaje ukázaly, že zásoby mědi v čínských skladech SHFE se od 20. ledna v pátek zvýšily o 61,8 % na 226 509 tun, zatímco dolar minulý týden po rozhodnutích hlavních centrálních bank posílil. Na druhé straně důl Las Bambas v Peru na začátku tohoto měsíce oficiálně zastavil těžbu. Tento důl na měď představuje 2 % tohoto kovu na světě a od začátku prosince pracuje v omezeném režimu poté, co Kongres odvolal a zatkl prezidenta Castilla. Zároveň největší evropský producent mědi Aurubis (NDA.DE) vykázal v posledním čtvrtletí téměř 24% ztrátu v důsledku vysokých cen energií a inflace.
img

Bitcoin v „contangu“

06.02.2023 Začátek února byl pro bitcoin složitější a jeho cena během sedmi dnů mírně klesla, ale podle klíčových ukazatelů se trh dostal do „contanga“ (viz níže) a pro největší světovou kryptoměnu přetrvávají i další pozitivní signály.
C:\fakepath\zlato 17042013-ilu5.jpg

Analytik: V lednu na burzách výrazně klesly ceny energií, zlato zdražilo

05.02.2023 V lednu na světových burzách výrazně klesly ceny energií. Naopak zdražilo zlato, měď či hliník. Obecně komodity stagnovaly, komoditní index Bloombergu se snížil o 0,5 procenta do blízkosti nejnižších úrovní od počátku války na Ukrajině. ČTK to řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček.
img

Poměr mědi a zlata nám říká, že recese nehrozí

25.01.2023 UKAZATEL RECESE: Poměr mědi a zlata je tržním barometrem chuti k riziku, rizika recese a výnosů dlouhodobých dluhopisů. Jeho prediktivní síla vychází z velmi rozdílného využití obou komodit. Zlato je nejdéle existujícím bezpečnějším finančním aktivem, zatímco průmyslové využití mědi je tak široké, že se jí pro její "doktorát" z ekonomie všeobecně přezdívá „Dr. Copper“. Stabilní poměr mědi a zlata (viz graf) je dalším ukazatelem odolnosti vůči růstu, spolu s evropským zvýšením indexu PMI zpět na 50, zpevněním amerického HDP NOWCast za 4. čtvrtletí a znovuotevřením čínské ekonomiky.
img

Ceny zlata se přibližují k 9měsíčnímu maximu, protože trhy mají strach z recese v USA

24.01.2023 Ceny zlata v pondělí lehce stouply a obchodovaly se poblíž 9měsíčního maxima, jelikož trhy očekávaly další údaje z USA z tohoto týdne k posouzení, jestli největší světové ekonomice hrozí letos potenciální recese.
img

Jaká je současná pozice hedgeových fondů?

24.01.2023 Podle nejnovějších obchodních údajů Komise pro obchodování s komoditními futures investují hedgeové fondy už sedmý týden v řadě do zlata.
img

Zlato stouplo, optimismus v Číně podporuje měď

20.01.2023 Ceny zlata se tento týden lehce zotavily z dvoudenní ztrátové série uprostřed rostoucí nejistoty ohledně recese a vývoje měnové politiky USA, zatímco ceny mědi byly stabilní díky rostoucímu optimismu ohledně oživení čínské ekonomiky.
C:\fakepath\trader-18012023-56-zm.jpg

Chilská vláda odmítla vznik nového dolu na meď u rezervace vzácných tučňáků

18.01.2023 Výbor chilské vlády dnes odmítl povolit vznik nového rozsáhlého dolu na železo a měď, který se měl nacházet u rezervace hostící vzácné tučňáky Humboldtovy. Informovala o tom agentura Reuters. Proti vzniku dolu byli ekologové, kteří se obávali nenapravitelných škod na životním prostředí. Společnost Andes Iron, která chtěla nový důl vybudovat, uvedla, že se proti rozhodnutí vlády odvolá.
img

Týdenní aktuality z komoditních trhů: Pozornost se upíná na zlato a měď, kovy dál posilují

18.01.2023 Bloomberg Commodity Index se v současné době obchoduje o 2,4 % výš, čímž smazal část svého propadu ze začátku ledna. Došlo k tomu poté, co se energetický sektor – s výjimkou zemního plynu – připojil k vzestupu kovů pod vedením zlata a mědi. Za tímto posílením stojí slabší dolar, klesající americká inflace a mimo jiné i vyhlídky na to, že opětovné otevření Číny s sebou přinese růst poptávky po surovinách. Ochotu riskovat navíc podporuje i pokračující pokles dolaru. Americká inflace totiž oslabuje, a tak už Fed nemusí zvyšovat sazby takovým tempem.
img

Zlato se pohybuje kolem 8měsíčního maxima, ropa klesá

16.01.2023 Na začátku týdne se ceny zlata ustálily kolem nedávných maxim kvůli investorům, kteří uzavřeli zisky a zachovali určitou opatrnost před řadou důležitých ekonomických údajů a zasedání centrálních bank z celého světa.
img

Zlato se pohybuje pod hranicí 1 880 USD kvůli blížícímu se americkému indexu spotřebitelských cen

13.01.2023 Tento týden se ceny zlata pohybovaly kolem osmiměsíčního maxima, zatímco trhy se připravovaly na údaje, které by měly ukázat zmírnění inflace v USA.
img

Zlato se ustálilo na sedmiměsíčním maximu

10.01.2023 Ceny zlata se pohybovaly v úterý blízko sedmiměsíčního maxima, když trhy předpovídali další náznaky týkající se měnové politiky USA z nadcházejícího projevu Jeroma Powella, předsedy FEDu.
img

Dobré investice v roce 2023

09.01.2023 Vzhledem k tomu, že drahé kovy koncem roku nabíraly na síle, tzv. Main Street investoři zvýšili svou prognózu zlata a stříbra na nový rok. Data ukázala, že zlato zakončilo rok beze změny, zatímco stříbro posílilo téměř o 3 %. Spotové zlato začalo v loňském roce kolem 1 828 USD za unci a skončilo těsně nad 1 822 USD za unci, zatímco spotové stříbro otevřelo na 23,28 USD za unci a skončilo na 23,93 USD za unci.
img

Ceny ropy se zvyšují, zlato stagnuje před ekonomickými údaji

06.01.2023 Ceny ropy v pátek stouply až o 1 USD, čímž rozšířily zisky z předchozí seance, které byly podpořeny nadějí na oživení čínské poptávky.
img

Rozbřesk: Rozpočet se schodkem 360 miliard korun a koruna dál posiluje

04.01.2023 Hospodaření státu za minulý rok skončilo se schodkem 360,4 mld. Kč. Oproti říjnové novele státního rozpočtu, jež počítala s deficitem 375 mld., jde o lepší výsledek díky vyššímu výběru daní a prozatím i nižším výdajům v souvislosti s kompenzacemi podnikům v rámci energetické krize. Meziročně se schodek státního rozpočtu sice snížil o 59 mld., stále jde však o historicky třetí nejhorší výsledek hospodaření státu po pandemických letech 2020 a 2021.
C:\fakepath\komodity.jpg

Analytik: Ceny ropy a plynu letos vzrostly, průmyslové kovy vesměs zlevnily

29.12.2022 Burzovní ceny ropy a plynu letos vzrostly, i když koncem roku většinu zisků ztratily. Elektřina a uhlí zdražily o desítky procent. Výrazně stoupla i cena kukuřice. Naopak průmyslové kovy vesměs zlevnily, zlato nakonec zůstalo na svém. ČTK to řekl analytik společnosti XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg vzrostl o 15 procent a výrazně tak překonal mnohé ztrátové akciové indexy.
img

Ekonomický kalendár: Posledný týždeň v roku

27.12.2022 Futures na európske indexy poukazujú na vyššie otvorenie dnešnej seansy. Trhy sú stále vo vianočnej nálade a obchodné rozpätia na devízovom trhu počas ázijskej seansy boli úzke. Ropa rastie, keď Čína uvoľňuje cestovné obmedzenia. Podľa NHC, Čína od 8. januára už nebude zaraďovať COVID-19 medzi infekčné choroby vyžadujúce karanténu pre prichádzajúcich cestujúcich. Obchodníci z Veľkej Británie, Kanady a Austrálie si predlžujú vianočné prázdniny.
img

Prognózy růstu cen mědi

22.12.2022 Po neuspokojivém roce 2022 se očekává, že trh s mědí bude mít další nestabilní rok, protože kov se podle některých komoditních analytiků ocitne uprostřed globální recese, probíhajícího přechodu na čistou energii a rostoucí poptávky po elektrických vozidlech.
C:\fakepath\zemni plyn 2.jpg

Analytik: Plyn a uhlí letos zdražily o desítky procent, drahé kovy zlevnily

04.12.2022 Burzovní ceny plynu, elektřiny či uhlí vzrostly od začátku letošního roku do konce listopadu o desítky procent, ropy zhruba o desetinu. Naopak drahé i průmyslové kovy vesměs zlevnily. Zdražila kukuřice, zatímco pšenice, bavlna nebo káva jsou levnější. ČTK to řekl analytik společnosti XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg vzrostl o 17 procent.
img

Díky holubičímu FEDu zažívá zlato a měď ten nejlepší měsíc

01.12.2022 Podle Jeroma Powella, předsedy FEDu, byly ceny zlata a mědi tento týden utlumené, ale měly namířeno k nejlepšímu měsíčnímu růstu. Měly tak namířeno po informacích, že zvyšování úrokových sazeb v USA se v příštích měsících nejspíš zpomalí.
C:\fakepath\komodity-21112022.png

Předražené komodity

21.11.2022 Čína je největším světovým spotřebitelem řady průmyslových komodit od železné rudy přes hliník až po uhlí. A čínská ekonomika prochází očistou, při které se kupí více tlumících faktorů naráz. Dopad na ceny komodit je a bude negativní, pokles nebo stagnaci poptávky po průmyslových komoditách nedokáže zbytek světa vynahradit. Ani na Západě se totiž růstový investičně-spotřebitelský příběh nepíše.
img

K potvrzení vzestupného trendu je nutné, aby zlato prolomilo hladinu 1735 USD

15.11.2022 Shrnutí: Poté, co předseda Fedu Powell minulý týden na schůzce FOMC uštědřil tržnímu sentimentu ránu, si zlato, stříbro i měď vedly víc než dobře. Všechny tři kovy se rychle vzpamatovaly a nyní se blíží k hladinám, které mohou vyvolat změnu zavedené mentality „prodeje při posilování“. V tomto článku se podíváme blíž na zlato a na to, co je nutné k tomu, aby k uvedené změně opravdu došlo.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | USD/CNH | Maloobchodní tržby | USD/HKD | USD/NOK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | SGD | EUR/CAD | EUR/NZD | USD/BRL | USD/INR | USD/TRY | EUR/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Elliott | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | Auditor | Aussie | Average True Range | BRICS | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Bund | Bundesbank | Burza | Buy Limit | Buy Stop | Béžová kniha | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cable | Cap | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Channel | Close | Commodity Channel Index | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Daytrading | Dealer | Decline | Demo účet | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downside | Downtrend | Durace | ECB | ECOFIN | EFSF | EMA | EONIA | ESM | European Stability Mechanism | Easing | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Elliott Wave | Emerging markets | Emise | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Euroval | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Flat | Large Cap | Hedge fondy | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Forex trader | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | Hedge Fund | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční certifikáty | Investiční fond | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzy měn | Křížový kurz | LIBOR | LTRO | Leverage | Likvidita | Limit order | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Záloha | Market Order | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Mutual Fund | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Odvrácení rizika | Opce | Open | Operace Twist | Order | Oscilátor | Overnight | P/E | PTR | Pakt stability | Parita | Čekající příkazy | Peněžní trh | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Počáteční marže | Produktivita práce | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | SNB | Saldo běžného účtu | Scalping | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Long Term | Short pozice | Short selling | Slippage | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Statut | Sterling | Stochastic | Stop Out | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swing Trading | Swiss | Swiss National Bank | T-Bill | Take Profit | Pokladniční poukázky | Termínový kontrakt | Ticker | Time frame | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trailing stop loss | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Šedá ekonomika | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Měnový koš | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Swapová křivka | Exchange Traded Funds | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Carry obchody | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | Nick Beecroft | John Hardy | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Hedge fond | Bohatství | Recesia | IEA | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Japonská měna | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Golden Gate | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Správa kapitálu | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | EURJPY | EURPLN | USDPLN | Raiffeisenbank | Abenomika | Aktivum | Benzín RBOB | Burzovně obchodované produkty | Carry trades | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Špekulant na finančnom trhu | Turtle Trading | Richard Dennis | Zlatý důl | Poker | Kasina | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie ropy | Akcie Siemens | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena benzínu v USA | Aktuální cena dolaru | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální cena zlata | Aktuální cena zlata a stříbra | Aktuální cena zlata dnes online | Aktuální graf zlata | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | AUD CAD | AUD NZD | AUDCHF | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Brent | Brokers | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena dolaru | Cena drahých kovů | Cena elektřiny na burze | Cena komodit | Cena mědi na burze | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena zlata a stříbra | Cena zlata dnes | Cena zlata dnes online | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je komodita | Co jsou komodity | Conference Board | Conference Board index | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Čínská banka | Čínský obchod | DAX 30 | Denní zprávy | Denník | Devalvace měny | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | DJIA | Dnešní kurz | Dobrá investice | Dolar | Dolar vůči koruně | Dolary | Dow Jones index | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomické zpravodajství | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika aktuálně | Ekonomika Japonska | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Etoro | EUR GBP | EUR JPY | EUR NZD | Eura | EURAUD | EURCAD | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | EURNZD | Euro dnes | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropská měnová unie | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční kapitál | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Fiskální rok | Fondy | Forex obchodování | Forex tipy | Forex zpravodajství | Forexu | Fortuna | Frank | FXCM | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBP CHF | GBP JPY | GBP USD | GBPCHF | GBPNZD | GDP | GfK | Graf | Graf zlata | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | HDP USA | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do podílových fondů | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do podílových fondů | Investování do zlata | Investování peněz | Investovat do zlata | IronFX | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jak vydělat | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jeden dolar | JP Morgan | Kapitálové trhy | Kim Kiyosaki | Kiyosaki | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Komodity ropa | Korporátní dluhopisy | Krach na burze | Krize eurozóny | Kurz amerického dolaru | Kurz australského dolaru | Kurz čínského jüanu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz forintu | Kurz kanadského dolaru | Kurz měny | Kurz NZD | Kurz ropy | Kurz USD | Kurzy | Libra | Lira | London metal exchange | Londýnská burza | Londýnská burza kovů LME | Maďarsko | Makléřské zkoušky | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna GBP | Měnové kurzy | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Moving Average | MSCI index | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Nákup eura | Nákup euro | Nákup komodit | Nejlepší investice | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Ninja Trader | Norská koruna | NZD JPY | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování na komoditních trzích | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Online zpravodajství | Oslabení měny | Osobní finance | Pád akcií | Paládium | Patria Finance | Patria finance a.s. | Patria Online | Patria.cz | PinBar | Pips | Platina cena | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej komodit | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Ropa cena | Ropy | RUB | Rubl | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecké volby | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Saxo Trader | Směnné kurzy | Société Générale | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastic oscillator | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Stříbro jako investice | Surová ropa | Švédská koruna | Světové burzy | Světové měny | Světové události | SWIFT | Tapering | Tesla Motors | Těžba ropy v USA | Těžba ropy z břidlic | TopForex | Trade Brokers | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | US dolar | USD index | USD JPY | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj australského dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj cen komodit | Vývoj cen ropy | Vývoj cen zlata | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny plynu | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny uhlí | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD | Vývoj ropy | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | XTB.cz | X-Trade | Zahraniční měny | Založení účtu | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zlato aktuální cena | Zlato na burze | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy euro | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | EUR/PLN | CNBC | BreakEven | ZEW | DXY | Turtle traders | EIA | ATR | ING | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | OTM | Put | RBOB | Andrej Babiš | Báze | BIC | Bill Gates | Buy | Býčí strategie | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Discount Rate | Diskont | Dluhopisový index | EBITDA | Ekonomika Číny | Ekonomika EU | Ekonomika Německo | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hold | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jeff Bezos | Kupónový výnos | Medium Term | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | P.A. | Protistrana | Provozní marže | Průměrování | Range | Redukce | ROCE | Sell | Tier 1 | Tovární objednávky | Tranše | Underweight | Využití kapacit | Trend following | CTA | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | WSJ | WGC | Konzervativní investor | Převis | Primární emise | Repo operace | Zajišťovací obchody | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | StopLoss | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Boháč | Bohatý | MT4 Multiterminal | eBook | Bailout | Investiční téma | Investiční analytik | Tržní sentiment | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Flag | Majors | Market sentiment | Session | Trader Workstation | Volby | Fundamentální data | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | E-mini | Know-how | Genesis | Futures trading | Cukr | Retail | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currency | Dividendové akcie | Forex account | Forex accounts | FX market | Investment | Learn forex | Lite Forex | Managed forex | Managed forex account | Managed forex accounts | Slušný zisk | Stock market | Traders | Jim Rogers | Zlatý standard | Hedžové fondy | Saxo Capital Markets | Evropské obchodování | Forex analýza | Wells Capital Management | Rhodium | Markit | Tempus | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Deutsche Bundesbank | Daiwa Securities | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | BPI | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | PrimStock | Bank of America Merrill Lynch | Charles Schwab | Tradition Energy | Jackson Hole | Sucden Financial | Institut ZEW | CNOOC | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | ICAP | CME Group | Caterpillar | ANZ | DIW | Sentix | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | Nordea | BMO Capital Markets | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | YouGov | Mitsubishi | NATO | MF Global | Ole Hansen | American Eagle | Zlaté mince | Fond Pimco | Precious Metals Insights | Paulson & Co. | Standard Chartered | Agentura AP | EPFR Global | Barrick Gold | BBC | Barclays Capital | Destatis | Washington Post | Agentura DPA | Sója | Opinium | The Guardian | Sentix index | Hospodářské vyhlídky | TRIM Live | Reporty | CI Komodity | Ekonomická expanze | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Halifax | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Demo obchodování | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Fundamentální výhled | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | IG Markets | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Výnosy německých dluhopisů | Zkusit investovat | XAG/USD | XAU/XAG | Vývoj na komoditních trzích | MarketWatch | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | BMW | Wolfgang Schäuble | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Mark Carney | Averze k riziku | USOil | Index pražské burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zlaté slitky | Vývoj akciového indexu | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Stock Exchange | Renminbi | Čínský renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Evropské banky | Kurzový zisk | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trading range | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Precedens | Report EIA | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Intradenní vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD/EUR | Rada ČNB | Earnings | Tržní nálada | Sentiment trhu | Oscilátor RSI | Linie podpory | Podnikatelé | Pro tradery | SEB | Globální akciové trhy | Limitní příkazy | Henry Hub | Propad cen komodit | BlackRock | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Obchodník s komoditami | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Skandinávské měny | Bezpečné přístavy | Zadlužené Řecko | Úspěšný obchod | Turtle Trader | Sázet | Cena cukru | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Index eura | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Contango | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | Dopady na euro | Strategie komodit | City | IPO akcií | Fidelity International | Golden Gate CZ | Ministři financí eurozóny | Miliardáři | US akcie | Obchodní styl | Investiční firma | Svatý grál | Forbes | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Bezpečné investice | Americké firmy | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Investice do technologií | Mezinárodní instituce | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Akcie těžařských společností | Strategy Research | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Forwardy | Akcie v Asii | Japonská burza | Japonský index Nikkei | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | Německé státní dluhopisy | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Dollar Index | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Zprávy a analýzy | Akce centrálních bank | Algoritmus | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Klouzavý průměr EMA | Die Welt | Globální ekonomický růst | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Index IBEX | Britské banky | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | AAA | Rating AAA | Černé pondělí | Summit EU | Americké burzy | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Virgin Group | Richard Branson | Tržní aktuality | Alibaba | Halliburton | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Bělorusko | Denominace | Světové akciové trhy | Prezidentský kandidát | Handelsblatt | John Kerry | Kryptoměny | Poměr zlata a stříbra | Britský akciový index FTSE 100 | Frankfurtský DAX | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Status bezpečného přístavu | Index Nikkei | DAX30 | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Výrobní aktivita | Cena mědi | Vývoj na akciových trzích | Index bank | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Indikátor Stochastic | ActionForex | Stagnace | Tempo růstu | Vývoj likvidity | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | CEBR | Index těžařů | Zajištění | Komoditní sektor | Čínské devizové rezervy | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Úvěrové krize | FTSE 100 | Guvernér banky | Baidu | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nižší kurz | Prodejní signál | Odhodlání | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Americké rafinerie | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Hlavní úroková sazba | Globální krize | Francouzská ekonomika | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Historická data | Západoevropské trhy | Poptávka investorů | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | FX Instructor | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Ceny futures kontraktů | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dosahovat zisku | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Nejvíce rostoucí akcie | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Summit G20 | Summit G7 | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Pražský parket | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Měnové otázky | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | Oslabení jüanu | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Short příležitost | Irská ekonomika | Světové trhy | Širší index amerických akcií S&P 500 | Historické rekordy | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Devalvace čínské měny | Firemní zisky | Manažeři fondů | Index amerických akcií | Pierre Moscovici | Ministři financí EU | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Akciové trhy v USA | Quantum | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů v USA | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | ARM Holdings | Institucionální investoři | Měnové stimuly | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Kapitálové strategie | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | cTrader | Překoupený trh | Přeprodaný trh | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Skupina G7 | Aktuální cena | Slabý kurz dolaru | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Vývoj úrokových sazeb | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Burzovně obchodovaný fond | iShares Silver Trust | HDP v eurozóně | Mercedes | Business Insider | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | SaxoTraderGO | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Bridgewater | Flash Crash | ex | DoubleLine Capital | Jeffrey Gundlach | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | Spekulativní investoři | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Nejvyšší výnosy | Bitstamp | Rystad Energy | Keystone XL | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Obchodování ropy | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Fed fund futures | CIBC | Alokace aktiv | Vývoj cen zlata na světových trzích | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Vývoj ceny hliníku | Chicago Mercantile Exchange | Směnné kurzy měn | Bloomberg Commodity Index | Obchodování na zámořských trzích | Cena palladia | Makroekonomické zprávy | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Komoditní obchodní příležitosti | Ceny pšenice | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | World Gold Council | LBMA | Objem zlata | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Výhled pro zlato | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Návratnost investic | Protiruské sankce | Cena hliníku | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Zásoby zlata | Spekulativní investice | Devizoví obchodníci | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Jak obchodovat komodity | Digitální zlato | Jerome Powell | Trh kryptoměn | MiFID II | Backwardation | LYNX Trading | xPartners | ETH | ETC | XRP | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Vývoj ceny pšenice | Index S&P/ASX 200 | European Energy Exchange (EEX) | Fincentrum | Hypoindex | Index Topix | Roman Koděra | Komoditní fond | Tiberius Group | Fond Tiberius Group | Tiberius | DigixGlobal | Goldmint | Štěpán Hájek | Stellar | Crypto | RoboMarkets | RoboForex | MSCI World Index | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Jak fungují akcie | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Ceny lithia | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | Conseq Investment Management | Co je kobalt | Kobalt | Investice do kobaltu | Drobní investoři | Inverzní výnosová křivka | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Země platící eurem | Wood & Company | Cena bitcoinu | Portfolio manažeři | Airbnb | Obchodování na kapitálových trzích | SaxoTraderPRO | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Energetické akcie | Trhy dnes | Index českého investora | Index českého investora (CII750) | CII750 | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Analytik TopForex | Bitcoiny | Zlatý kov | Růstové akcie | Komoditní index Bloombergu | Wood Mackenzie | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Obchodní bariéry | Profesionální investoři | Podniky | Evropské akciové trhy | Růst cen stříbra | Čínské měny | Globální růst | Silný americký dolar | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Schwab | FAANG | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Americký S&P 500 | Ostatní investice | Pokles ceny | Nákup zlata | EY Global IPO Trends | Global IPO Trends | Domácí měna | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Graf indexu | ZISIF | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Posílení rublu | Czech Fund | Norges Bank | Pražský index PX | HKD | Profesionální obchodník | USMCA | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | I-Trader | Použití finanční páky | Kompozitní index | Julius Baer | Trh s ropou | Akciový výhled | NIESR | Rostoucí akciové trhy | Macquarie Group | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Pomerančový džus | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Obchodní signál | Roční výnos | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Nejznámější kryptoměna | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Starteepo | Zvyšování úroků | FTSE/MIB | Růst zisků | Tlak na akcie | Politika Fedu | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Akciový propad | Základní úroková sazba | Top 5 investic | Fondy ETF | Vývoj finančních trhů | Globální index | Zpomalování světové ekonomiky | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Michal Stupavský | Čínské firmy | Společnost Apple | Rezervy bank | Zpřísňování měnové politiky | Akciová rally | Růst cen komodit | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Růst dolaru | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Zahraniční akcie | Oživení trhu | Zahájení výsledkové sezóny | Predikce cen komodit | Vysoké zisky | Evropské dluhopisy | Jak se obchoduje | Velké riziko | Nakoupit akcie | Petr Plecháč | Obchodní rozhodnutí | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Obchodovat na finančních trzích | Obchodovat komodity | Cena komodity | Německé banky | Vysoký výnos | Zvýšení sazeb | Obchodování GBP | Indikátor ATR | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Atraktivní investice | IPO Airbnb | Moje obchodování | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Rozdílové smlouvy | Gainesville Coins | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Burzovní ukazatel | Americké HDP | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Short obchod | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | GOLDEN POCKET | Vyjádření analytiků | Český průmysl | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | GDPNow | Ceny obilovin | Sójové boby | Obiloviny | Jak na obchodování | AMS | Marek Vaňha | Elliott Wave Teorie | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Snahy investorů | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Akcie čínských firem | Moje obchody | Globální HDP | Propad ropy | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | Zájem o bitcoiny | Riziko recese | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Token | DE30 | Snížení sazeb | Fibo retracement | Růst cen zlata | Dolarové sazby | Klienti brokerů | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Wealth Management | NATGAS | Prezidentka ECB | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Cena železné rudy | Komoditní výhled | Ceny niklu | Ropné akcie | STAR | Býčí výhled | Index CRB | Biotechnologické akcie | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Coffee | Pokles dolaru | Nálada na akciových trzích | Napětí na trzích | Americká výnosová křivka | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Komodity přes mobil | Výnosové křivky | Pokles cen | Aston Martin | Nákup mědi | Americké futures | US dluhopisy | Vanad | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Silný dolar | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Obavy z recese | Velcí spekulanti | Poměr zlato/stříbro | Konglomerát | Nové akcie | Investiční kritéria | Komoditní obchody | Indická ekonomika | Bohatí | Oživení ekonomiky | Cena niklu | Burzovní průvodce | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | Obchodování se Saxo Bank | CFD na akcie | CFD produkty | CFD na akciové indexy | CFD na ETF fondy | CFD na ETF | CFD na komodity | CFD na index volatility VIX | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Čeští investoři | FRS | Růst mezd | Stříbrné mince | KB | NGAS | Depozitní sazby | Prosus | Nové měny | US500 | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Televize CNBC | Vývoj ceny cukru | Dění na trzích | Hedgers | Large traders | Kjódó | Agentura Kjódó | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Overbalance | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Finanční situace | Oživení ekonomiky eurozóny | UCITS | Copper/Gold Ratio | Doctor Copper | Pumpování likvidity | Nejnovější výsledky | Bublina na trhu | Bublina na trhu s nemovitostmi | Jakub Petruška | Lidová banka Číny | Pumpování likvidity do ekonomiky | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | iShares | Dobrý obchod | Energetické firmy | Vyzkoušet si trading | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Spotová cena zlata | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie roku 2018 | Akcie Anglo American Platinum | Historická volatilita | Jak se stát lepším investorem | České nemovitosti | Špatné trhy | Špatné strategie | Stav ekonomiky | Strategie short-selling | Potřebujete brokera | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Ochrana před inflací | Zlaté ETF | Kakao | Vývoj ceny kakaa | Ceny kakaa | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | 10Y US NOTES | US NOTES | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Loterie | Cena akcie | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | NYBOT | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Digitalizace | Trump dnes | Střadatelé | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Deficit | Peter Garnry | Obchodní příprava | Nákupy komodit | Sledované komodity | Káva | Politická situace | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Hongkong | Patterny | Trinity | Obrovské množství peněz | LNG | Medvědí signál | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Evropské firmy | Data z USA | Ropný kartel OPEC | Rijád | Dvojitý vrchol | Čínské podniky | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Cennější než zlato | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Michael Bloomberg | Obchodní dohody | Vyšší volatilita | Obrat trendu | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Vývoj spotřebitelské inflace v Číně | Vývoj čínských devizových rezerv | SCMP | Růst průmyslové výroby | Růst průmyslové výroby v Číně | Nové statistiky z Číny | Statistiky z Číny | Konkurenceschopnost | Konkurenceschopnost Číny | Měnový pár USD/CNY | Příliv zahraničního kapitálu | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Slušné zisky | Statistický úřad Eurostat | Firma | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | BAT | Risk-off | Průmyslová výroba v USA | Aktuální obchodní příležitosti | Výše úrokových sazeb | Pfizer | Výrobce léků | Jakub Hodan | Týdenní zpráva | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | Server BBC | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | BDI | Server CNBC | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Vysoké riziko | Crypto trhy | Bilance | Vývoz z Japonska | Přebytek obchodu | Index DOW | Swingová maxima | Ekonomický vývoj | Negativní sentiment | Ekologie | Co bude | Generální ředitel | Růst světové ekonomiky | Skupina OPEC+ | Čínský prezident | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Labouristická strana | Amazon | Machine learning | Nízké úrokové sazby | Nadhodnocení | Úrok | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Technologie blockchainu | AlfaOmegaTrhov | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | Blahobyt | Trendová linie | Administrativa prezidenta | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Federální rezervní banky | Americká data | AFP | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | Překoupené podmínky | Chilské peso | Finanční rezervy | Inflační cíle | FT | Evropští investoři | Naše ekonomika | Růst české ekonomiky | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Otto Daněk | České dluhopisy | Zveřejněná data | Dvojité dno | CHNComp | HKComp | KOSP200 | Nezaměstnanost v eurozóně | Martin Stránský | Josef Lukáč | Konkurenti | Vládní bondy | Financovat | EET | Hospodaření státu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | 4GLD | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Zakázky německého průmyslu | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Využití stříbra | Centrální banka USA | Gabriel Štefaňák | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | USDIDX | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Klesající trendové čáry | Čínský vývoz | Důsledky krize | Velikost pozice | Řídit riziko | Rozvoj | Nové obzory | Sentix index nálady investorů | Index nálady investorů | Zvýšená volatilita | Nezaměstnanost v Česku | Stavebnictví | Hlavní trend | Federal Open Market Committee | Poptávka centrálních bank | Lukáš Lipovský | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Elliott Wave predikce | Trendline support | EW | Přeprodané podmínky | Růstový impuls | Soukromé firmy | NAFTA | AFL-CIO | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Člen bankovní rady | Breaking | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Ranní komentář | Cena za akcii | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Evropský průmysl | Cenové formace | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | Obchodní smlouvy | GBP/EUR | Schůzka FOMC | Výhled do budoucna | Plyn | Zásoby komodity | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty na sójové boby | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Moskva | Newmont Mining | HDP Německa | PKN Orlen | Londýnské akciové burzy | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Goldcorp | Zahájení obchodování | NN Group | Ústavní soud | Míra | InterContinental | Ohlédnutí | Levnější ropa | Nižší ceny ropy | Úroky | Konec roku | Edward Moya | Přerušení výroby | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Premiér Boris Johnson | Bloomberg Commodity Spot Index | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Specifika obchodování | Historie těžby stříbra | Objem těžby stříbra | Odkud se stříbro bere? | Země s největšími stříbrnými rezervami | Šperky | Co ovlivňuje hodnotu stříbra? | Nabídka a poptávka | Stříbrný šrot | Kupní síla amerického dolaru | Kupní síla | Ceny substitutů | Největší stříbrná loupež | Státy s největší produkcí stříbra | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | Údaje o americké ekonomice | xStation5 | Bankovní vklady | FB | AT&T | Rozpočtové politiky | Ministr hospodářství | Káva Arabica | Tempo růstu americké ekonomiky | Nike | Forward PE | Bydlení | Dovozní cla | Americké objednávky | COCOA | COTTON | SOYBEAN | WHEAT | SUGAR | CORN | Údaje z Číny | Ztráta | Vlastní prostředky | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Cena bavlny | Stratég | Roční růst | Snižování stavů zaměstnanců | Snižování stavů | Miliardy korun | Cena pšenice | Demokratické strany | Primárky | Výnosy státních dluhopisů | Zájem o rizikovější aktiva | Nálada v průmyslu | Peking | Investiční platformy | US100 | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Schodek státního rozpočtu | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Index londýnské akciové burzy | Stabilní společnosti | Hospodaření | Analytik Cyrrusu | Světová válka | Růst poptávky | Černé labutě | Bernie Sanders | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobí investoři | Vyšší ceny ropy | CFA | Prodej automobilů | Zvýšené geopolitické napětí | Návratnost | Commodity index | IKEA | Netflix | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Evropská inflace | Washington | Daimler | Hlavní rizika | O2 | Íránský útok | Miliardy eur | Írán | Sezónnost | RBA | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | Ifo | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Ropa typu Brent | Zpráva COT | Poradenství | Mercedes-Benz | Vliv na investice | Nový rekord | Geopolitická situace | Podnik | Tržní trendy | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Fork | Prosincová inflace | Analytička | Eleanor Creagh | Ukazatele | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Solidní výsledky | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Dobrá čísla | Ceny energií | Úspěšný týden | Oživení globální ekonomiky | Angela Merkelová | Německá kancléřka | List The Guardian | Hladiny podpory | Kancléřka Merkelová | Krach | Očekávaný vývoj | Digitální komunikace | Komunikace | Údaje o HDP | Stabilita sazeb | Francouzský prezident | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nejnovější údaje | Michal Stupavský, CFA | Lepší zítřky | Google | WhatsApp | 100 miliard dolarů | Koronavir | Anglie | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Americké hospodářství | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Íránský konflikt | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Většinový podíl | Pohyby cen | Změny cen | Čínský koronavirus | Virus | Asijské indexy | Vir | Jüan | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | Závislosti na Číně | Situace okolo koronaviru | Provozní zisk | Meziroční růst | Růst inflace | SARS | Speciální Report | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Epidemie SARS | IHNED | Peněžní statistiky ECB | Peněžní statistiky | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Čínské burzy | Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Tvrdá práce | Reálné peníze | Pochybnosti | Cenné lekce | Zlepšení | Dovoz z Číny | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Geopolitické dění | Korelační aktiva | Americká administrativa | Íránský odvetný útok | Růst akciových indexů | Rezistenční úrovně | Aktuální rezistence | Techničtí obchodníci | Obchody | Výdaje | Platit daně | Čínská vláda | Hlavní úrokové sazby | Výrazné ztráty | FCF | BP | Prodeje aut | Aktivity v Číně | Adidas | Rekordní hodnoty | SEC | Francouzský statistický úřad | NFP | Rozhodování | Velmi bohatý | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Formace technické analýzy | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | Natural Gas | Obchodovanie | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Uživatelé kryptoměn | Lednová inflace | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Biogen | Biogen | Americká inflace | Conseq Funds investiční společnost | Conseq Funds | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Inflace v lednu | Růst sazeb | Politika centrálních bank | Valuace | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Vývoj ceny kukuřice | Kukuřice | Ceny kukuřice | Čínské stimuly | Týden na finančních trzích | OIL.WTI | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Směřování trhů | Nejvýraznější ztráty | Údaje z USA | Krize v eurozóně | Ekonomické recese | Masakr na trzích | Největší ztráty | Data PMI | Cestovní kanceláře | Commonwealth Bank of Australia | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Japonská automobilka | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | HSCEI | Nová data | Šok | Snížení těžby | Ceny nafty | Martin Gürtler | Mzda | Vzestup inflace | Nakoupit zlato | DoubleLine | Guru | Akcie KKR | Výkyvy | Současná cena | Světový trh s ropou | Akcie na světových trzích | Aktuální Price Action | Cenová válka | Čínské exporty | Gita Gopinathová | Inflace v únoru | Míra inflace v únoru | Změna sazeb | WP | Cenové války | Rishi Sunak | Restrikce | Objemy ropy | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Zákaz cestování | Prudký pokles | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Stav nouze | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Solidarita | Buy the dip | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Těžaři ropy | Desetileté dluhopisy | Karanténní opatření | Stimuly | Index výrobní aktivity | Oldřich Dědek | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Fiskální politiky | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Výrazný vzestup | Cenový vývoj | Krátkodobé dluhopisy | Situace kolem koronaviru | Poměr cen | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Důležitý support | Inflace v EU | Obavy trhu | Prostor k růstu | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Propad poptávky | Viceprezident | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Politbyro | Nemoc COVID-19 | Výhled poptávky | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie | Určení trendu | Počet nakažených | Aktuální situace | Spiegel | Úspěch v obchodování | Žádosti o podporu | Dopady krize | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Rozkolísaný | Posílení dnes | Pokles cen komodit | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Další pokles | Ekonomiky zasažené krizí | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Unilever | REGN | MF | Daňové povinnosti | Kalifornie | Kongres | Škoda | Index ISM | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Průmyslové komodity | Fundament | Negativní korelace | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Nákupu státních dluhopisů | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Index podnikatelské aktivity | Fond ESM | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Tomáš Raputa | Vnímání rizika | Německý index IFO | Graf dne | Dividendové výnosy | Záchranný balíček | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Globální šíření koronaviru | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Repo sazby | Biliony | Potenciál | Americké příjmy | Příjmy a výdaje domácností | Americká spotřebitelská důvěra | Výroba automobilů | Allianz | Dění ve světě | Burza v Šanghaji | Ceny elektřiny | Karanténa | Viry | Rozložení kapitálu | Historické pohyby | Šíření nákazy | Unijní země | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Izrael | Riziko inflace | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | Akciový index S&P 500 | Zhoršování situace | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Globální dluhopisový index | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Deficit veřejných financí | Americké žádostí o podporu | Letecká společnost | Saúdové | Umělá inteligence | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Kolaps stříbra | Výprodej ropy | Koronakrize | Společnost Unilever | Zelené energie | Změny sazeb | Podíl na trhu | Organizace pro výživu a zemědělství | FAO | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Africké země | Údaje | IATA | Týdenní nárůst | Skupina OPEC | DPH | Mexiko | Trpělivost a disciplína | Ropný průmysl | Oživení v Číně | Neformální sektor | Společnost Saxo Bank | Patenty | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Možnosti obchodování | Hluboké recese | Ekonomické oživení | Dolar slábne | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Španělé | Nadprodukce | Pákistán | Snížení produkce | Oživení cen | Čínský celní úřad | Celní úřad | Celková inflace | Výpadky | DAWN | Představitelé G7 | Více peněz | Inflace v březnu | GB00B03MLX29 | Short signál na akcie | WisdomTree | Index US500 | Anglo American | Credit Suisse Group AG | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Jiří Makovský | Investoři z Wall Street | Výhled poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Ekonomika padá | Býčí vyhlídky | Bankovní vzdělání | BMO | Statistiky | Program pomoci | Vzrušení | Indikace | Investiční manažer | Poradenské společnosti | Nákup ropy | USD za barel | CFD na ropu | Potravinové krize | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | SaxoStrats | USO | Purple Trading Štěpán Hájek | Propad ceny ropy | Propad ceny | Americké produkce | Trade | S&P500 | Měnový faktor | Dílčí index | Nabídka ropy | Spotřeba ropy | Kontrakty na ropu | Producenti ropy | Ázerbájdžán | Rizikový apetit | Ropné velmoci | ETF USO | Cenové pohyby | Poptávka po pohonných hmotách | Uvolňování karanténních opatření | Celosvětová poptávka po ropě | Obchodování s ropu | Reddit | Debata | Americké zásoby zemního plynu | Surové ropy | Jaromír Sladkovský | Ředitel Raiffeisen | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Investiční tituly | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Omezení pohybu | Amazon Jeff Bezos | Legendární investor | Joe Biden | Grayscale | Větší pokles | Data z trhu práce | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Úřad INSEE | Cestování | Lék na COVID-19 | Americká centrální banka (Fed) | Volvo | Náklady na financování | Dubnová inflace | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Maloobchod | Finanční polštář | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Tweet | PAMP | Fondy obchodované na burze | Americká obchodní bilance | Vývoj komodit | Futures na zemní plyn | HG měď | Ceny dobytka | Růst výnosů | Soudní dvůr | Soud | Poměr PE | Oddlužení | PEPSICO | Spolkový ústavní soud | Dovoz | Vývoz | MSCI World | Zdražení ropy | Obchodní přebytek | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Generovat zisk | Velikost pozic | Rekordní zisk | Wu-chan | Bilance aktiv | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Výnosová křivka v USA | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Politická nestabilita | Pokles dovozů | Hrozba stagflace | Dluhy | Ben Broadbent | Spotřebitelské ceny v USA | Členské státy | Psychologické hladiny | Průmyslové kovy | SILVERJUL20 | COT (Commitments of Traders) | Omezení investic | Členské země | Technologický pokrok | ONE | Bankéři z Fedu | Riziko korekce | Výzkumné společnosti | Potlačovaná poptávka | Auta | Hlavní trendy | FBI | Vývoj ekonomiky | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Protikoronavirová opatření | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Dění na trhu | Velké peníze | Recyklované kovy | Recyklace | Upcyklace | Trash Made | Zdenka Kladníčková | Manažerka projektu | Manažerka | Záporné ceny | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | Therese Coffeyová | Fiskální stimul | Oživení globální poptávky | Marek Brávník | Manažeři | CATL | Důvěra spotřebitelů | Velký růst | Koronavirová pandemie | Velikost fondu | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Aktivity společnosti | Čínské hospodářství | Renault | PMI v eurozóně | Komunistická strana | Umělé inteligence | Argentina | Investovat peníze | Investment management | Vládní pomoc | Inflace v Turecku | Ekonomické zotavení | Jaguar Land Rover | Jaguar | Land Rover | Ekonomický institut Ifo | JDE | Rizikovější měny | Unie | ČR | Soběstačnost | Agentura IEA | Počty nových žádostí o podporu | Překoupené zóny | Salesforce | Koronavirové pandemie | Lukoil | Norilsk Nickel | iShares China Large Cap UCITS ETF | Dlouhodobý výhled | Výhled cen | Nissan | Automobilka Nissan | Průraz | Nové úvěry | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Dušan Jilčík | Starteepo Dušan Jilčík | Rozhodnutí FOMC | Chování trhu | Slabá poptávka | Sentiment na trzích | PEPP | Britské firmy | Prodej podílů | Střední Evropa | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Nová prognóza | The Information | Gambling | Komoditní přehled | Rozhodnutí ECB o sazbách | Vedení společnosti | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Rekordní nárůst | Předkrizové úrovně | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Společnost BP | Americké úrokové sazby | Poptávka po zlatě | Nikola | Zpomalení inflace | Vysoké valuace | Největší světová ekonomika | Období krize | Globální poptávka | Růst mědi | Objem vládních stimulů | Nevada | Investice do infrastruktury | Sanofi | Český investor | Prodeje automobilů | Propad cen | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Trend is your friend | Sentiment na trhu | Covid | Druhá vlna pandemie | Akciové bubliny | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | ZIL | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Poptávka po ETF | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Výrobci aut | Analytik Purple Trading | Nízké sazby | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | Živnostníci | Analýza komodit | Výkyvy cen | Nejlepší strategie | Chesapeake | Sankce proti Rusku | ONS | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Úroda | Reshoring | Objem zakázek | Jasný signál | Exporty | Dopad pandemie | Ekonomická předpověď | MAM | Michal Lukáč | Fond obnovy | Výrazný propad | Trendové obchodování | Tolerance rizika | Potenciální zisky | Zdroj příjmů | Větší pozice | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | KLM | Slabý americký dolar | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Peugeot | Růst tržeb | Investice do robotiky | Umělá inteligence (AI) | Ceny | Viktor Orbán | Premiér Viktor Orbán | Praha | Kolaps | Výplach | Kolísání cen | Technologické společnosti | Merkelová | Růst poptávky po ropě | Společnost Amazon | Společnost XTB | Rostoucí ceny komodit | Znovuotevření ekonomiky | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Nižší poptávka | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Exchange Traded Commodity | Mírná korekce | Forward guidance | Zlatá horečka | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Americké vládní dluhopisy | Richmondský Fed index | Americké rozjednané prodeje domů | Druhá vlna COVID-19 | Staking | Vepřové maso | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Obchodní divize | Největší firmy | Zastavení růstu | Silné momentum | Důvěra | Správci fondů | Obnovení růstu | Index výroby | Oživení v automobilovém průmyslu | Známky oživení | Výzkumy | Indonésie | WeCHat | Přebytek obchodu se Spojenými státy | Politické události | Významné události | Pravděpodobné výsledky | Slábnoucí dolar | Cenové hladiny | Sázka na růst | Lepší výsledky | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Kovy vzácných zemin | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Ruská ropná společnost | Společnost Rosněfť | Oživení poptávky | Čas na nákup | Worldometers | BHP Group | Počty nakažených | Dluhopisy a zlato | Setkání zemí OPEC | Analytik XTB | Online nakupování | Hnojiva | Pokles tržeb | Trh s futures | Býčí formace | Snížení DPH | Globální pandemie | Pohyby dolaru | Zvýšení daní | Analýza ceny | Stříbrná horečka | Deglobalizace | Příliv kapitálu | Výrobní index | Venezuela | Německý regulátor | Holdingová společnost | Kolaps těžby v USA | Kolaps těžby | Vývoj těžby surové ropy | DIA | Přístup na burzu | Tail Risk | Vývoj indexu Nasdaq | Vývoj ceny mědi v USD | Klimatické změny | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Odborníci | Inspirace | Kombinace indikátorů | Zdanění | Trafigura Group | Obchodování s ropou | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Snížení emisí | Akcie NIO | Bloomberg Intelligence | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Ceny sójových bobů | Ekonomické dopady pandemie | Identifikovat trend | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Robusta | Cena kávy arabica | Arabica | Vývoj ceny kávy | Ropa dnes | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Elektromobily | Politici | Podnikatelská důvěra v Německu | Fiskální stimul v USA | Diverzifikovat | Investiční prostředí | Východní Asie | App Store | Biden | Druhá vlna koronaviru | Delivery Hero | Obchodování dnes | Španělská centrální banka | Přerušení těžby | Zápis z posledního zasedání Fedu | FiveThirtyEight | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | AEX | Jens Klatt | Libye | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | Bezpečného útočiště | Výkon společností | Zambie | Michael Hewson | Koncern | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Množství peněz | Vítězství Joe Bidena | Růst zlata | Způsob investování | Nařízení | Newmont | Intel | Zásoby benzinu | GS | Průměrný český investor | Poptávka a nabídka | Futures a opce | Obchodování s futures | Futures na ropu | Saxo Bank Steen Jakobsen | Bidenovo vítězství | Moneta | Technologické tituly | Grains Index | Bloomberg Grains Index | Vlny koronaviru | SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Vítězství Donalda Trumpa | Státy Evropské unie | BIIB | Akcie Berkshire | Sumitomo | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | Zájem o ropu | Oživení čínské ekonomiky | Obchodní politika | Růst ekonomiky EU | Akciové investování | WASDE | GPS | Producent ropy | Odhad amerického HDP | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Spotřebitelská poptávka | Ministerstvo energetiky | Proražení | Životní prostředí | Nio | Investice do vody | GME | GameStop | Siemens | Deutsche Boerse | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Vývoj měnového páru USD/CNY | Analytik Commerzbank | Proč investovat | Očkování | LEN | NBP | Orbán | Emise akcií | Rekordní rozpočet | Ceny aktiv | Vývoj spreadu | Očkování proti covidu-19 | Voda | Derivátové trhy | Ceny americké ropy | Měnový pár EUR/PLN | Nálada investorů | Rozšiřování úrokového diferenciálu | Zlepšení ekonomického výhledu | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Růst ceny | PMI ve výrobě | Zvýšení těžby | Proražení rezistence | DOT | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Zvýšení ceny | Investiční manažeři | Společnost Tesla | Silné oživení | Inženýrské stavitelství | Počet pracovních míst | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Dopad na akcie | Zpomalující inflace | Rostoucí ceny ropy | Znehodnocení úspor | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Velikost obchodu | YOLO | ACT | Futures na indexy | Efekt na trhy | Multitimeframe | Multitimeframe analýza | Platforma JForex | WU | Indexy na Wall Street | Jack Ma | Německé ceny | Regulace v USA | Situace na trhu | Mediánová cena | Očkování proti covidu | WallStreetBets | Přerozdělení bohatství | Nárůst ceny | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Klíčové faktory | Prudké cenové výkyvy | Cenové výkyvy | Výrobní aktivity | Obchodování na asijských akciových trzích | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | Vypuknutí pandemie | Everett Millman | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | Rozvolnění | Kuaishou Technology | Finanční výsledky | Dynamický růst | Počet zahájených bytů | MIB | Supercyklus | Poptávka po stříbře | Silver Institute | Rostoucí úrokové sazby | Hlavní finanční trhy | Zinek | Kov | Ceny povolenek | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Futures na stříbro | Obchodní přístupy | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Elektroauta | Trojité dno | Linie neckline | Trendové linie | Růst produktivity | Hedgové fondy | James Bullard | Akcie na světových trzích dnes | Akcie Air France-KLM | Rizika a příležitosti | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Rozhodnutí vlády | Makroekonomický vývoj | ZINC | MXN | Air | Celosvětová poptávka | Index Cboe | Cboe VIX | Index Cboe VIX | Čisté krátké pozice | Mráz v Texasu | Sentiment investorů | Trendy komodit | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Alibaba Jack Ma | Nárůst výnosů | XOM.US | Riziková prémie | Admirals | Příznivé údaje | Obchodní přebytek Číny | Silný růst | Španělské banky | Pandemie covidu-19 | Tempo očkování | Záchranný plán | Fidelity | Velké ztráty | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Dnešní videokomentář | Rybolov | Ceny železné rudy | Hodnotové akcie | Short obchody | Síla amerického dolaru | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Vývoj pandemie | Discovery | Tencent Music | Výhled Saxo Bank | Sýrie | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | Obchodovat CFD | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Více časových rámců | ETF investoři | Data o inflaci | Prudký růst cen | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | AMD | Ochrana proti inflaci | Průmyslová produkce v eurozóně | Jan Rožek | Akcie Goldman Sachs | Akcia týždňa | Krok za krokem | Graf indexu Nasdaq | Eurodolar dnes | Ceny ropy Brent | Ceny surovin | Island | Emise skleníkových plynů | Zotavování Číny | Strach z inflace | LME | Ceny mědi dnes | Bronz | Mosaz | Premiér Mario Draghi | Italský premiér Mario Draghi | Měď (COPPER) | Aktuality z komoditních trhů | Výkonnost zlata | Průmyslová komodita | Vysoká cena | Vysoká cena mědi | Největší důl | Escondida | Escondida v Chile | Pokles v produkci | Uran | Rostoucí ceny | Směřování trhu | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Internetové společnosti | WSB | WallStreetBets (WSB) | Legenda WallStreetBets | Martin Shkreli | token DOGE | DOGE | Riskantní token | Oživení na americkém trhu práce | Dluhový strop | Trading.com | Investiční poptávka | Větší korekce | Větší zisky | Gianclaudio Torlizzi | T-Commodity | Přeprodané oblasti | Znalost trhu | Saxo Group | Meziroční růst cen | Ceny producentů | USDA | EEX | Hospodářské stimuly | Fúze AT&T s Discovery | Fúze AT&T | Pandemie COVID | Výplach na kryptoměnách | Cenové trendy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Těžaři | Ochota riskovat | Obavy z inflace | API | Oslabení | Průmyslové akcie | Růst úroků | Růst cen nemovitostí | Ceny dřeva | Dříví | Cena dřeva | Inside Bary | Čínský vývoz a dovoz | Čínský vývoz v květnu | Čínský vývoz a dovoz v květnu | KOL | Zajištění proti inflaci | London Metal Exchange (LME) | IB | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Vyvážené portfolio | Úroveň supportu | Model S Plaid | Dodávky plynu | Platidlo | Carsten Roemheld | Akcie technologických firem | Dekarbonizace | Konkurence | Prodej | Hodně peněz | Eco | Ghana | Mali | Shortování | Další kryptoměny | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Výbor FOMC | Obilné trhy | Futures na sojové boby | Schůzce FOMC | Reflační obchodování | Lucia Žárska | Změny ceny | Graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | Nový cyklus | Dolar dnes | Nordstream | Zvyšování dodávek | Vliv na trh | Solární panely | Vyšší úroveň | Deficit nabídky | Finanční vzdělání | Výkon společnosti | Výhled globálního růstu | Varianty koronaviru | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Dopady pandemie covidu-19 | Úvěrový trh | Technologie | MAN | Ripple (XRP) | Makroekonomické indikátory | Síla dolaru | Výrobní komodita | Hliník | Uptrendové čáry | Analytici JPMorgan | Egypt | Spotové ceny | Index českého investora CII750 | Index CII750 | UST | Shitcoin | BeeVi | Ggool | UNIST | Ulsan National Institute of Science and Technology | Feces Standard Money | FSM | Zvýšení produkce | Český vývoz | Americký trh | AI | Současný trend | Globální ceny | Odvětví | Futures na kávu | BHP | Společnost BHP | Divize | Načasování | Divergence ceny | Světová burza | Boom | Otevřené pozice | Omezené dodávky | Rekord | Delta mutace | Bilion | Silné hospodářské oživení | Guidance | Růst v Číně | Volatilní výkyvy | Dobré načasování | Provozní náklady | Objem vkladů | Dvojité recese | Technické kovy | Dřevo | Světová cena dřeva | Světová cena | Vyhlídky ekonomiky | Útlum na trzích | Chování | Vnímání | Růst aktivity | Logistika | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Albemarle | Projekce | Futures na železnou rudu | VIAC | Trh práce v USA | Zpráva z amerického trhu práce | Automobilové součástky | Dojima | Budoucí pohyby | Čínští výrobci | Plány společnosti | Úrovně Fibonacciho | KoBolt Metals | KoBolt | Společnost KoBolt Metals | Kovy v Grónsku | Bluejay Mining | Disko-Nuussuaq | Strojové učení | Breakthrough Energy Venture | Andreessen Horowitz | Norská státní energetická společnost | Společnost Equinor | Bluejay | Bo Stensgaard | Norilsk | Základní sazby | Těžařská firma | Klíčové suroviny | Společnost KoBold Metals | KoBold Metals | KoBold | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | BUX | Jeff Currie | Německý výrobce | Afghánská ekonomika | Čínské přístavy | Afghánistán | Tokeny | Bonusy | Očekávaná inflace | SPOT | Výrobní inflace | Fitch Solutions | Golden Gate CZ Marek Brávník | Nedostatek čipů | Exinity | Dodávky plynu do Evropy | Ranní glosa | Společnosti | Aktualizovaný výhled | Guardian | Opatření | Signály z Fedu | Vrcholy | Dna | Evergrande | Katastrofy | Rychlý růst | ANO | Vývoj ceny uhlí v USD | Uhlí | Vysoká poptávka | Siemens Healthineers | Covidové restrikce | Energetika | Cena klíčových komodit | Vývoj ceny uhlí v USD za tunu | Ceny uhlí v USD za tunu | Klenotnictví | Ceny plynu | Althea Spinozzi | Evropský index | Analytici Goldman Sachs | Nakamoto | Etherea | Řízení kapitálu | Ceny kovů | UK100 | Index UK100 | Airbus SE | Omezení cestování | Kompenzace | Plány Fedu | VanEck | Fibo úrovně | Nedostatek elektřiny v Číně | Problémy v dodavatelských řetězcích | mmBtu | TTF | Inflace ve Francii | Cenový šok | Křemík | Ceny kovového křemíku | Produkce v Číně | Omezení produkce v Číně | Kovový křemík | Jün-nan | Celkové riziko | Jak diverzifikovat | Klíčový údaj | Palivové trhy | Růst cen plynu | Růst cen zemního plynu | Posilování amerického dolaru | Automotive | Zpožděné dodávky | Minulá výkonnost | Schroder ISF Global Energy A Acc | Templeton China A (acc) USD | AS SICAV I - All China Equity A Acc USD | Češi | Nejvyšší výnos | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Energetické krize | Prodeje ropy | Rychlý růst cen | Ceny energie | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Situace na komoditních trzích | Vývoj ceny zinku | Ceny zinku | Zdravotnictví | Nedostatek surovin | Obilí | Problémy s počasím | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Ruská společnost | Retail Investor Beat | Retail Investor | Poptávka po čipech | Ceny plynu v Evropě | Klima | Barrick Gold (GOLD.US) | Trh s elektromobily | Čínský realitní sektor | Podmínky na trhu | Poptávka po kovech | Globální dodavatelské řetězce | AMD akcie | Bílý cukr | Daimler Truck | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Raketový růst | American Petroleum Institute | Target | Ropný šok | Lockdowny | Přístup k obchodování | TIM | Změny klimatu | Globální nedostatek čipů | Nová varianta covidu | Varianta covidu | Omikron | Omicron | Zveřejnění zprávy | Těžařská společnost | | Martin Šulhin | Sezonalita | Kazachstán | Vojtěch Boháč | Vietnam | Nepříznivé počasí | Špatné počasí | Zlotý | Index S&P 500 (US500) | Míra inflace v Turecku | Fibonacciho retracement | Cykly | Fundamentální aspekty | Rotace | Rozšíření | Fibonacciho úrovně | Rostoucí inflace | COPX | HG/COPX | Zemědělci | EUR/CNY | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Krátkodobý sentiment | Large speculators | Trh se zlatem | Bidenova administrativa | Oscilátor Marlin | Marlin | Krátkodobý výhled | Vliv na ceny | Telefónica | Šíření varianty omikron | Těžební společnost | Výnosy realitních fondů | Konvergence | Dlouhodobé trendy | Han Tan | Tok kapitálu | Desetileté výnosy | Miliardy USD | Kartel OPEC+ | Pokles zlata | Zvyšování sazeb Fedu | Investiční byt | Komodity s růstovým potenciálem | Vývoj německého akciového indexu | Výhled 2022 | Předpokládaný růst | Korekce akciového trhu | Ceny akcií v USA | Tučné dividendy | Biopalivo | Ocel | Vládní dluhopisy zemí eurozóny | Dluhopisy zemí eurozóny | Určení možného trendu | Breakthrough Energy | Ruský plyn | Gate | Hry | Call of Duty | Jistoty proti inflaci | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Simon Peters | Analytik trhů | Instituce | Spotřební zboží | Benchmark Mineral Intelligence | Komoditní analytik | Rostoucí ceny plynu | Akcie BHP | Akcie automobilek | Finanční rok | BBC News | ALUMINIUM | McKinsey & Co | Ganfeng Lithium | SQM | Livent | Dostatek lithia | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Luxusní zboží | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | A-shares | Ping An Insurance | Aurubis | Ruské invaze na Ukrajinu | Čínský prezident Si Ťin-pching | XTB Jiří Tyleček | Vivek Dhar | Sankce | Sankce vůči Rusku | Evropské vlády | Rusal | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruská agrese | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Západní firmy | Mezinárodní vztahy | Rusko a Ukrajina | MWh | EUR/MWh | Oleg Děripaska | Situace na Ukrajině | Čínské trhy | Logistické firmy | Cheniere Energy | Turecký statistický úřad | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Invaze | Daniel Yergin | Narušení dodávek | Narušení dodávek z Ruska | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Tvrdé sankce proti Rusku | Tvrdé sankce | XTB Štěpán Hájek | Východní Evropa | Pokles inflace | Ukončení války | Nornickel | Cox | Růst cen surovin | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Vývoj ceny niklu | NICKEL | Londýnská burza kovů (LME) | Řetězec | Řetězce | Zvyšování cen | Světové produkce | APP | Tina Tengová | Pšenice (WHEAT) | Nord Stream 1 | Výroby elektromobilů | Rostěch | Dopady války na Ukrajině | Britský FTSE | Zúčtování plateb | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Investování v Číně | Závislost na Rusku | Značné riziko | Geopolitické události | Obchodní náklady | Ruský Gazprom | MOL | Trh zlata | Crypto Eboy | Strategie pro obchodování | Pohyby trhu | Ben Laidler | Reddit IPO | Správa | Stabilní výnosy | Online platformy | Callie Cox | Investiční analytička | Crypto Eboy - René Remšík | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Vlastnictví | Vzestupný trend | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Pokles produkce | Pokles produkce mědi | Jak investovat do mědi? | Rizikovost | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | NEM.US | Recyklovat | Potravinová krize | Volatilní vývoj | Boj s inflací | Hlavní investiční analytik | Swedish Match | Cenové prognózy | Předpovědi cen | Occidental | Hlavní ekonom Saxo Bank | Dow Jones Industrial Average | Komoditní supercyklus | Indexy S&P | Varování před riziky | Realitní sektor | PLATINUM | RIOT | Pepa Zeman | Ceny plynu a elektřiny | Trhy s komoditami | RIO.UK | Rio Tinto (RIO.UK) | Vývoj komoditního indexu | Vývoj komoditního indexu LME | Komoditní index londýnské burzy | Indikátor průmyslové výroby | Vývoj ceny preferenční akcie | Preferenční akcie | Popírání | Přijetí | Nové sankce | Energetické krize v eurozóně | Přicházející recese | Znehodnocení | Evropské akciové indexy | Úroveň parity | Marketingová komunikace | Úsporný energetický tarif | Energetický tarif | Pokles zisku | Nedostatek mědi | European Energy Exchange | Obchodování v pásmu | Commodity Channel Index (CCI) | Centrum | Sloučení | Nárůst zásob | Akcie Newmont | Poptávka po uhlí | Poměr P/E | Ceny komodit na světových trzích | Překoupené oblasti | Výrobci automobilů | Údaje o indexu spotřebitelských cen | COPPER/USD | Cykličnost | Upozornění | Udržitelnost | Pohyby na trhu | Současná situace | Těžařská skupina | Těžařská skupina BHP | Skupina BHP | Ceny hlavních komodit | Konkurenční společnost | Investiční cíle | Bolest | Trh s cizími měnami | Ceny energetických komodit | Plyn kótovaný na nizozemské burze | Vzácné a průmyslové kovy | Gold.plus | Gold.plus Martin Stránský | Kontrakt na burze | Poptávka po ropě v Číně | Oslabení USD | Retracementy | Obraty | Energetické komodity | Typ ropy | Členské státy Evropské unie | Ekonom společnosti | Daňové škrty | Glassnode | Energetický trh | IoT | Krátkodobí obchodníci | Krátkodobé cenové pohyby | Zisky na akciových trzích | Zajímavé příležitosti | Analýzy trhu | Implikace | Exxon Mobil (XOM.US) | Růst ropy | Americká ropa | Snížení produkce ropy | Omezení COVID | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Otevření ekonomiky | Rozvojové země | Zmírnění inflace | Novinky | Administrativa | Ukončení války na Ukrajině | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Výběry | Ekosystém | CZ | Rafinerie | Předražené komodity | Továrna světa | Polovodiče | Dlouhodobá strategie | Strategie investování | Obranný průmysl | Pokles trhů | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Investiční rizika | Národní bezpečnost | Vývoj ceny bavlny | Aktivity v USA | NHC | Varování | WTI a Brent | Ropa WTI a Brent | Trafigura | Hospodářský pokles | Růstové vyhlídky | Apetit k riziku | Daně z mimořádných zisků | Střední třída | ETFs | Domácí akcie | Další růst úrokových sazeb | Pokles likvidity | Produkce mědi | Začínající investoři | GlassNode | Vysoké sazby | Měnová unie | USD za tunu | Burzovní ceny ropy | Ceny ropy a plynu | Cena kukuřice | Cena kukuřice na chicagské burze | Kukuřice na chicagské burze | Otevření Číny | Cenový růst | Výprodeje | Fiat měny | Zavedení embarga EU | Zavedení embarga | Federální rezervy | FDIC | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Rizikový sentiment | ChatGPT | OpenAI | Fotovoltaika | Znovuotevření Číny | Omezené riziko | Globalizace | Výbor chilské vlády | Chilská vláda | Matías Walker | Dominga | Ekologové | Andes Iron | Společnost Andes Iron | OCI | Akciové tituly | Invest | Vyšší náklady | Global X | Pokles cen energií | Newcrest Mining | Finanční výsledky společnosti | Americké desetileté výnosy | Oživení poptávky v Číně | Výhled Saxo | Obchodování s mědí | Nové příležitosti | Těžařský gigant | Příznivé faktory | Očekávaná recese | HG1 | Měď (HG1) | Vývoj ceny mědi HG1 | Ceny mědi HG1 | Cena mědi (HG1) | Média | Rostoucí obavy | Raphael Bostic | Vystoupení šéfa Fedu | Optimalizace | Instant Trading EU Ltd. | SVB Financial | SVB | Bankovní krach | Největší bankovní krach | Změny krátkodobého trendu | Vklady | Bancorp | Stříbro (XAG/USD) | Počet obyvatel | Zklidnění situace | Chile | Válka | Tržní signály | Divize společnosti | Charles Schwab Corp | Jednodenní krach na burze | Akcie americké finanční společnosti | Americké finanční společnosti | Nejvyšší propad | Spojení | Světové poptávky | Vyšší ceny | Cenové dno | Asie | Překážky | Další drahé kovy | Ředitel banky | JOLTS | Nespokojenost | Konkrétní příklad | Ropný benchmark WTI | Ropný benchmark | Nižší produkce | Investování u XTB | Vývoj ceny mědi Copper | Ceny mědi Copper | Cena mědi (Copper) | Roční maximum | Spokojenost | Chování obchodníků | Obchodní schopnosti | Vale | Partnerství | BYD | Klíčoví spojenci | Spojenci Ukrajiny | Úplný zákaz vývozu | Úplný zákaz vývozu do Ruska | Zákaz vývozu do Ruska | Členové G7 | Trade Data Monitor | Embargo na vývoz | Zákaz vývozu | Fed Williams | Rychlost | Přesnost | Silná poptávka | Zakladatel | Analytik investiční společnosti | ÚRS | Vojenské lesy | Cena cukru na burze | Cena cukru na burze v New Yorku | Golden Gate Pavel Ryba | Kontrakt na burze v Rotterdamu | Index agentury Bloomberg | Ceny komodit letos | Vice | Energetická agentura | Kapitálový fond | Star Bulk Carriers | SBLK.US | SBLK | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | Společnost Star Bulk Carriers | Newmont Mining Corp (NEM.US) | Newmont Mining Corp | Úvěrování | New York Community | Levice | Kongo | Kotace mědi | IGLN.UK | IGLN | Glencore Plc. | Revoluce elektromobilů | Poptávky po mědi | Carlos Cotera | Antapaccay Mining | Divize Glencoru | Výhledy | Ceny platiny | Směřování | Juliána Mochnaľová | Evropské dluhové krize | Oblasti forexu | Ruská společnost Rusal | Společnost Rusal | Uhlíkové neutrality | Trh s bydlením | Potenciální ztráty | Ceny obilí | Zdroje energie | Zájem o solární panely | DNO | Stříbro a platina | Eagle Bulk Shipping | Supravodič | Gallium | Germanium | Rychlé rozhodování | Londýn | Epidemie | Ceny paliv | Trh s komoditami | Kupující | Obchodovaných komodit | Obchodování a investování | Pavel Ryba | Mistrovství | Pokles nákladů | Investigativní projekt | Kovy z Ruska | Investigate Europe | VSMPO-Avisma | Sergej Čemezov | Elval Halcor | Nadšení | Zákaz hlubokomořské těžby nerostů | Zákaz hlubokomořské těžby | Hlubokomořské těžby nerostů | Těžby nerostů | Vzestup zlata | Nepředvídatelnost | Eskalace na Blízkém východě | Eskalace | Nejnovější zpráva | Ceny uhličitanu lithného | Ceny uhličitanu | Trh s lithiem | Snížení cen | Texaská ropa | Texaská ropa WTI | Testovací účet | Star Bulk | Severomořský Brent | Historické maximum | Důvěryhodnost | Panama | Doji | ProCent | Supporty | Rok 2024 | Růst cen kakaa | Komoditní index agentury Bloomberg | Trh se stříbrem | Dukascopy Europe Team | Ekologické události | Technologické inovace | Prolomení rezistence | Měny s vysokým výnosem | Snížení dodávek | Náklady financování | iOS | Android | Obchodování s komoditními futures | Platformy | Příklady z historie | Portfólia | Možnost obchodovat | D1 | Mining | Miners | Prosperity | Snižování produkce | Možnost realizovat zisk | COT (Commitment of Traders) | XCU/USD | XCU | New York Community Bancorp | Průmyslové účely | Úrovně supportu | Pobřeží slonoviny | El Niño | Snížení úrokových sazeb v USA | Část zisků | Hodnota měny | Pohled na trh | Zemědělské plodiny | Futures na kakao | CFD kontraktu | Ekonomické trendy | Strategie obchodování | Ceny sóji | Vývoj ceny sóji | Fundamentální analýza komodit | Sezónnost a počasí | Co je komodita? | Chicago Board of Trade | Chicago Board of Trade (CBOT) | Data ke sledování | Zajímavý trh | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Zlato - Vývoj ceny zlata | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Platina - Vývoj ceny platiny | Palladium - Vývoj ceny palladia | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Měď - Vývoj ceny mědi | Ceny ropy WTI | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Nikl - Vývoj ceny niklu | Káva - Vývoj ceny kávy | Cukr - Vývoj ceny cukru | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Ceny bavlny | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Sója - Vývoj ceny sóji | Zinek - Vývoj ceny zinku | Ropa WTI - Vývoj ceny | Ropa Brent - Vývoj ceny | Zemní plyn - Vývoj ceny | Zlato - Vývoj ceny | Stříbro - Vývoj ceny | Platina - Vývoj ceny | Palladium - Vývoj ceny | Hliník - Vývoj ceny | Měď - Vývoj ceny | Nikl - Vývoj ceny | Káva - Vývoj ceny | Cukr - Vývoj ceny | Kakao - Vývoj ceny | Pšenice - Vývoj ceny | Kukuřice - Vývoj ceny | Bavlna - Vývoj ceny | Sója - Vývoj ceny | Zinek - Vývoj ceny | Obchodníci komodit | Nákupy | Prodeje | Zotavení | Politické rozhodnutí | Nakupovat | Commodity | Kontrakty pro vyrovnání rozdílů | S&P 500 (US500) | Technologický rozvoj | S&P 500 a Dow Jones | Historie komoditních trhů | Co jsou komodity? | Typy obchodovaných komodit | Jak fungují komoditní trhy? | Prostředí pro nákup a prodej | Nákup a prodej | Nákup a prodej různých surovin | Prodej různých surovin | Druhy komodit | Hospodářská zvířata | Topný olej | Olej | Potravinářský průmysl | Živočišné komodity | Živý skot | Mlékárenský průmysl | Krmný dobytek | Příklady fyzických komoditních burz | New York Mercantile Exchange | New York Mercantile Exchange (NYMEX) | ICE | Obchodování s derivátovými kontrakty | Kontrakty vázanými na komodity | Fyzické trhy komodit | Fyzické trhy | Trhy komodit | Podkladové komodity | Budoucí pohyby cen komodit | Budoucí pohyby cen | Pohyby cen komodit | Fyzické dodávky | Jak je to s cenou komodit? | Budoucí tržní podmínky | Velikost kontraktu pro komodity | Velikost kontraktu | Obchodované komodity | 5 000 bušlů | 1 000 barelů | Hurikány | Sucha | Hurikány a sucha | Co jsou futures kontrakty? | Převzetí aktiva | Spekulovat na budoucí cenu | Časová osa komoditních trhů | Osa komoditních trhů | Ekonomické obchodování | Převod komodit | Moderní komoditní trhy | Rané počátky | Časová osa | Významný vývoj | Rané formy obchodování s komoditami | Formy obchodování s komoditami | Formy obchodování | Rané formy obchodování | Nejstarší zaznamenané obchodování | Japonská burza rýže | Burza rýže | Obchodníci s rýží | Rýžové lístky | Účtenky | Příslib výměny | Lístky | Tikety | Obchod s rýžovými tikety | Burza Dojima | Burza futures | Burza futures a opcí | Obchodování se zemědělskými komoditami | Kontrakty na obilí | Futures kontrakty na obilí | Standardizované futures kontrakty | Standardizované futures | Futures na sójové boby | Moderní burza | Oves | New York Board of Trade | Board of Trade | Rozvoji obchodování | Rozvoji obchodování s futures | Futures na obilí | New York Cotton Exchange | Butter and Cheese Exchange | Cotton Exchange | Burza pro forwardy | Opční smlouvy | Open-outcry obchodování | Veřejná dražba | Elektronický systém | COMEX | Vývoj elektronického obchodování | Open-outcry | Efektivnější systém | Obchodování na parketu burzy | Obchodování na parketu | Retail obchodníci | Komoditní trhy dnes | Popularita obchodování | Popularita obchodování s komoditami | Politické otřesy | Vyvíjející se technologie | Přístup k obchodování s komoditami | Nové ekonomiky | Ekonomiky rozvíjejících se trhů | Nové zdroje | Ukázka open-outcry | Zásobování průmyslu | První moderní burza | Poslední burza v Evropě | Nižší provize | Obchody prostřednictvím online platforem | Vzdělávací nástroje | Programy technické analýzy | Běžný malý trader | Malý trader | Obchodování na burze v Londýně | Obchodování na burze v USA | Obchodování na komoditním trhu | Obchodujeme komodity | Rozložení investic | Správná diverzifikace | Snížit riziko | ATR (Average True Range) | CFD traděři | Kompletní průvodce | Průvodce komoditním trhem | Investování a obchodování | Investování a obchodování na komoditním trhu | Typ tradingu | Typ tradingu a investice | Obchodování a investování do akcií | Typy komodit | Co ovlivňuje ceny komodit? | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Nabídka a poptávka komodit | Povětrnostní podmínky | Náklady na těžbu | Politika centrálních bank a geopolitika | Ceny většiny komodit | Strategie pro obchodování s komoditami | Strategie Trend Swing | Trend Swing | Kontrariánství | Spread strategie | Budoucí trendy | Vývoj technologií | Zeměpis a geopolitika | Zeměpis | Trendy na trhu | Investiční rozpočet | Obranné příkazy | Ochranné příkazy | Defenzivní příkazy | Investování do různých komodit | Složitější řízení | Obchodování s CFD na komodity | Long / Short | Komodity na trading | Komodity na trading platformě | LEANHOGS | CATTLE | Nízké obchodní náklady | Náklady spojené se skladováním surovin | Náklady spojené se skladováním | Obchodování s nástroji CFD | CFD obchodníci | Možnosti investování do komodit | BP (BP.UK) | BHP Billiton (BHP.US) | Vale (VALE.US) | Freeport McMoran (FCX.US) | Freeport McMoran | FCX.US | Newmont (NEM.US) | Anglogold Ashanti (AU.US) | AU.US | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | iShares Physical Gold | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | iShares Physical Silver | ISLN.UK | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | 4GLD.DE | ISLN | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | iShares Commodity Diversified Swap | ICOM.UK | ETF WTI Crude Oil | OD7F | OD7F.DE | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | iShares Oil & Gas Exploration & Production | IOGP.UK | IOGP | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | SXEPEX.UK | SXEPEX | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | ETFS Natural Gas | NGAS.UK | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | XOP.US | XOP | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | ETF Industrial Metals | AIGI.UK | AIGI | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | CIND.UK | CIND | DIA.US | Rozdílové smlouvy (CFD) | Komodity - časté otázky | Jaké komodity obchodovat? | Jak začít s komodity? | Jaká rizika číhají na komodity? | Jak vydělat na poklesu komodit? | Jak vydělat na poklesu | Jsou komodity dobrou investicí? | Velké peníze na komoditách | Co je to CFD? | Historické pohyby cen | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Pohyby cen indexu S&P 500 | Využití dlouhodobých trendů | Obchodováním s futures | Obchodováním s futures kontrakty | Technologický vývoj | Investoři na akciovém trhu | Skladování fyzických komodit | Specifický typ tradingu | Svět komodit | Ceny ropy WTI a zlata | Skladování komodit | Silná ekonomika | Správa otevřených pozic | Sázka na pokles ceny | Sázka na pokles | Krátký prodej | Živý dobytek | Komodity pro začátečníky | Jak diverzifikovat portfolio | Ochránit se před inflací | Úspěšný začátek | Kovové komodity | Maso a dobytek | Co jsou soft komodity? | Soft komodity | Co jsou hard komodity? | Hard komodity | Neenergetické komodity | Tropické zemědělské plodiny | Smlouvy o koupi | Smlouvy o koupi a prodeji komodity | Smlouvy o koupi a prodeji | Spekulovat na cenu komodity | Komodity bez jejího fyzického vlastnictví | ETF na komodity | Koš komodit | Profitovat z růstu cen komodit | Profitovat z růstu cen | Rizika obchodování s komoditami | Náklady na transakce | Geopolitické vlivy | Kontrakční obchodování | Období inflace | Komoditní supercykly | Supercykly | Politické nepokoje | Analýzy cen komodit | Metoda analýzy cen komodit | Metoda analýzy cen | Metoda analýzy | Historické cenové pohyby | Cenové pohyby a trendy | Pohyby a trendy | Aplikace na obchodování s komoditami | Aplikace na obchodování | Diverzifikovat portfolio | Nejčastější otázky začátečníků | Komodity - nejčastější otázky začátečníků | Suroviny | Proč investovat do komodit? | Jaké jsou příklady komodit? | Příklady komodit | Jaké jsou nejoblíbenější komodity? | Nejoblíbenější komodity | Jak se obchodují komodity? | Standardizovaný futures kontrakt | Standardizovaný futures | Obchodování komodit pomocí CFD kontraktů | Obchodování komodit pomocí CFD | Jak obchodovat komodity? | Komodity obchodované na světových trzích | Komodity obchodované | Ropa západotexaská | Ethanol | Heating Oil | Topný olej (Heating Oil) | Gulf Coast Gasoline | Gasoline | RBOB Gasoline | Propan | eCBOT | Zlato (eCBOT) | Stříbro (eCBOT) | Hrubozrnná rýže | Rýže | Sójové maso | Sójový olej | Káva C | Bavlna č.2 | Cukr č.11 | Cukr č.14 | Vepřové maso (lean hogs) | Maso | Lean hogs | Vepřové půlky mražené | Vepřové půlky | Živý dobytek (Live Cattle) | Live Cattle | Telata | Feeder Cattle | Telata (Feeder Cattle) | Skupina komodit | Komodity - nejčastější otázky | Otázky začátečníků | Hlavní burza | Obchodní jednotka | Zemědělské produkty | Jak obchodovat s komoditami | Obchodovat s komoditami | Nároky na kapitál | Adaptace | Analýza a strategie | Potenciální obraty | Praktické tipy pro obchodování | Tipy pro obchodování | Historie obchodování | Josh Goldman | Prezident společnosti | Breakthrough | Ochrany klimatu | Softwarové společnosti | Fond zaměřený na investice do technologií | Ložiska mědi | Dosažení zisku | Financial | Úvod do světa komodit | Co jsou to vlastně komodity? | Hmatatelné produkty | Specifické výzvy | Sezónní změny | Drahokamové vlastnosti | Průmyslové využití | Klíčová průmyslová komodita | Zdraví globálního průmyslu | Potravinový řetězec | Tradingová portfolia | Specifika obchodování s komoditami | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Přírodní katastrofy | Konflikty | Politické rozhodnutí o produkci | Rozhodnutí o produkci | Významné cenové výkyvy | Historie komoditního obchodování | Starověké civilizace | Fénicie | Znehodnocení měny | Vysoké výnosy | Jak se obchoduje s komoditami? | Fyzická výměna surovin | Fyzická výměna | Výměna surovin | Akcie fondů | Akcie fondů obchodovaných na burze | Přístup k pákovému efektu | Možnost krátkého prodeje | Důsledná analýza trhů | Důsledná analýza | Analýza trhů | Sledování základních ukazatelů | Politické a ekonomické faktory | Ekonomické faktory | Analýza komoditních trhů | Budoucí pohyby trhu | Sofistikovanější rozhodnutí | Úrovně pro vstupy a výstupy | Úrovně pro vstupy | Vstupy a výstupy | Krátkodobé klouzavé průměry | Hlubší trend | Potenciální obraty v trendu | Obraty v trendu | Obraty trhu | Principy technické analýzy | Základní principy technické analýzy | Napětí v Perském zálivu | Narušení dodávek ropy | Hlouběji porozumět trhu | Strategie obchodování s komoditami | Plavba na otevřeném moři | Dlouhodobé trendy na trhu | Trendy na trhu s komoditami | Taneční kroky s trhem | Kroky s trhem | Výkyvy v cenách | Načasování trhu | Dobré načasování trhu | Moment obratu trendu | Moment obratu | Rychle a zběsile | Adrenalin | Schopnost rychle reagovat | Tržní změny | Riziková strategie | Vysoce riziková strategie | Intraday přístup | Cit pro dobré načasování trhu | Pojištění proti nepřízni | Zajištění rizika | Komoditní obchodníci | Zájmové skupiny | Omezit potenciální ztráty | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Cíl generovat zisk | Ochránit stávající pozice | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Obchodní strategie pro komodity | Strategie pro komodity | Dynamické obchodování | Držet pozice po delší dobu | Tržní dynamika | Sledování globálních ekonomických trendů | Rizika a výzvy | Výzvy v obchodování s komoditami | Rizika a výzvy v obchodování | Výzvy v obchodování | Volatilita a nejistota | Ekonomické cykly | Vývoj volatility | Sledovat vývoj volatility | Average daily range | Indikátor ADR | Indikátor ADR (average daily range) | ADR (average daily range) | ATR (average true range) | Indikátor ATR (average true range) | Leverage (páka) | Riziko výkyvu cen | Zajistit si riziko výkyvu cen | Zajistit si riziko | Efektivní správa kapitálu | Efektivní správa | Použití Stop-Loss příkazů | Použití Stop-Loss | Ochrana zisků | Nejklíčovější strategie | Chránit svůj obchodní kapitál | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Tipy pro obchodování s komoditami | Vzdělávání a analýza | Úspěch v obchodování s komoditami | Historie obchodování komoditních trhů | Fyzické produkty | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Záporná cena WTI | Záporná cena | Skladovací kapacity | Oživení ekonomické aktivity | Pochopení ekonomických principů | Komoditní trading | Cesta k mistrovství | Strategie sledování trendů | Strategie pro komoditní trading | Rozmanitost komodit | Technická vs. fundamentální analýza | Finanční odměny | Vlády | Pilbara Minerals | Arcadium Lithium | iShares Lithium & Battery Producers UCITS ETF | iShares Lithium & Battery Producers | Global X Lithium & Battery Tech UCITS ETF | Global X Lithium & Battery Tech | 256/2004 | Geopolitické konflikty | Přístupy k obchodování | Reakce trhů | Investice proti inflaci | Různé typy komoditních trhů | Typy komoditních trhů | Významné výkyvy cen | Formování cenových trendů | Normalizace trhu | Průmyslové aktivity | Hledání bezpečných investic | Volatility akciových trhů | Zvýšené volatility | Období korekce | Zklidnění trhů | Očekávání inflace | Potravinové zásobování | Globální potravinové zásobování | Příležitosti pro obchodování | Faktory ovlivňující ceny komodit | Globální ekonomické trendy | Embargo na ropu | Rok 2020 | Ropné trhy | Zpracování komodit | Těžební technologie | Zpracovatelské metody | Inovace v zemědělství | Snížení cen komodit | Nárůst poptávky | XPT/USD | Platina (XPT/USD) | Graf platiny | Klíč k úspěchu | Volatilita cen komodit | Volatilita cen | Sezónní výkyvy v cenách | Sezónní výkyvy | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | Čtení cenových patternů | Fundamentální vs. Technická analýza | Úspěšné obchodování s komoditami | Studium externích faktorů | Vstupní a výstupní body | Výstupní body | Graf Kakaa | Graf Kakaa (Cocoa) | Změny ve výrobních nákladech | Změny v regulačních politikách | Stanovení pevných stop-lossů | Hluboká znalost trhů | Graf ropy (CL) | Průzkum hlavních trhů | Podstata komodit | OPEC (Organizace zemí vyvážejících ropu) | Cesta k bohatství | Ecom Agroindustrial | Investiční horečka | Nová investiční horečka | Odpovědnost
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

MDNA
MDNA Life
MDNA Life Sciences
MDNA Life Sciences Inc.
MDT
MDX 500
Mean reversion
Mean-reversion
Mebitstock
MECIE

Následující klíčová slova

Medallion Fund
MEDAPP UK LTD
Měď (COPPER)
Médea
Médea Group
Médea Interactive
Médea Promotion
Médea Public Relations
Měď (HG1)
Média
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei SwiftTrader
Potvrďte prosím... Zavřít