Úterý 23. července 2024 17:40
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei Payout
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei Payout

UnitedHealth Group

img

TOP akciové výsledkové reporty, které je třeba sledovat tento týden (15.07.2024)

15.07.2024 Minulý týden začala na Wall Street výsledková sezóna za 2. čtvrtletí 2024, kdy hlavní americké banky zveřejnily své zprávy. I tento týden budou v kalendáři výsledků dominovat finanční instituce, i když investorům začnou být nabízeny i zprávy z jiných sektorů. Dnešními taháky jsou společnosti BlackRock (BLK.US) a Goldman Sachs (GS.US), přičemž první z nich by měla zveřejnit svou výsledkovou zprávu ve 12:00 a druhá ve 13:30.
img

Ranní okénko - Vrcholem tohoto týdne zasedání ECB

15.07.2024 Tento týden bude ve znamení měnově-politického zasedání Evropské centrální banky, která bude jednat ve čtvrtek a rozhodne o nastavení úrokových sazeb v eurozóně. Mezi finančními analytiky panuje shoda, že i přes příznivý vývoj inflace tentokrát ECB sazby ponechá beze změny a zvolí strategii vyčkávání na další pozitivní data, jelikož stále zaznamenáváme některé perzistentní proinflační faktory, zejména ve službách.
img

Americké indexy v mírném zisku

17.06.2024 Index Dow Jones +0,29 % na 38701,01 b. S&P 500 +0,49 % na 5458,29 b. Nasdaq Composite +0,51 % na 17779,05 b.
C:\fakepath\dividendy-02062024-2.png

Dividendy: Jaké druhy dividend společnosti vyplácí? (2. díl)

03.06.2024 V minulém díle jsme uváděli, že dividenda je podíl akcionáře na zisku společnosti, dividend ale existuje více druhů. V dnešním díle probereme jednotlivé druhy dividend a uvedeme vám, jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Kromě toho se také dozvíte, které typy společností vyplácejí dividendy a proč.
img

USA a Evropa: vývoj situace na trhu během svátků

28.05.2024 Na závěr pondělního obchodního dne vykázal americký akciový trh pozitivní dynamiku, kterou podpořil silný růst v technologickém sektoru, sektoru veřejných služeb a v segmentu komodit.
C:\fakepath\xtb-21052024.jpeg

Jak obchodovat S&P 500, Nasdaq a další americké indexy?

21.05.2024 Akciové indexy lze použít ke sledování vývoje akciových trhů jako celku, a jsou tedy částečně odrazem ekonomiky. Je logické, že pokud se ekonomice daří, daří se i společnostem, a tím pádem i indexům, které se z nich skládají. Samozřejmě, že vývoj není vždy úplně stejný, zejména v posledních letech například váha technologických firem v indexech roste výrazně více než jejich podíl v reálné ekonomice, takže i tato skutečnost může mít určitá omezení. Nicméně stačí se podívat na hlavní finanční webové stránky nebo televizní vysílání a uvidíte, že hodnoty indexů uváděné v bodech jsou jednou z prvních věcí, které se probírají. Dá se tedy říct, že indexy jsou jedním ze základních pilířů finančního světa. Každá významná ekonomika má obvykle několik hlavních akciových indexů, u nás v Evropě je to hlavně německý DAX nebo evropský Euro Stoxx, v Asii pak hlavně japonský Nikkei a USA má několik hlavních indexů, na které se nyní podíváme, jelikož právě ty patří k těm vůbec nejpopulárnějším.
img

Dow Jones prudce stoupá: 40 000 bodů, zatímco GameStop a AMC padají volným pádem

17.05.2024 Milník pro Dow se shodoval s novými rekordy dalších klíčových indexů, přičemž S&P 500 (.SPX) a Nasdaq Composite (.IXIC) tento týden také dosáhly historických maxim. Zisky odrážejí rostoucí důvěru investorů v perspektivu americké ekonomiky a naznačují, že zemi by se mohlo podařit tzv. měkké přistání.
img

Ekonomický kalendář: Powellův projev, údaje o CPI z Kanady

16.04.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Děje se tak po včerejším poklesu obchodování na Wall Street a dnes v asijsko-pacifickém regionu. Trhy stále čekají na další vývoj na Blízkém východě, zejména na izraelskou reakci na víkendový íránský útok. Reakce se zdá být jistá a podle některých zdrojů i bezprostřední, rozhodující však bude její rozsah a typ, protože určí, zda bude následovat totální válka.
img

Výsledková sezóna ke sledování tento týden (15.04.2024)

15.04.2024 Začátek nové výsledkové sezóny přidává na trhy další potenciální zdroj volatility. Zatímco eskalace mezi Izraelem a Íránem je nyní klíčovým tématem na trzích a pravděpodobně tomu tak zůstane i v nadcházejících dnech, kdy čekáme na reakci Izraele na nejnovější íránské nálety. Nicméně zprávy o výdělcích pravděpodobně ovlivní pohyby jednotlivých akcií.
img

Ranní okénko - Tento týden nabídne data o evropském i americkém průmyslu

15.04.2024 Tento týden nenabídne takové množství zásadních dat jako ten minulý. Finanční svět tak bude především vstřebávat předchozí údaje ze Spojených států amerických, které posunuly sázky na první snížení sazeb z června až do třetího kvartálu. Z USA v tomto týdnu dorazí údaje z průmyslu, maloobchodu či nemovitostního trhu, která mohou ještě více naklonit váhu k pozdějšímu uvolňování měnové politiky. Z Evropy bude patrně nejzajímavější dubnový průzkum instituce ZEW ohledně hodnocení aktuální ekonomické situace největší evropské ekonomiky Německa a budoucích očekávání finančních analytiků. Z české ekonomiky se v tomto týdnu dozvíme jediný údaj, a to ceny v průmyslu.
img

UnitedHealth klesá o 5 % kvůli antimonopolnímu vyšetřování

28.02.2024 UnitedHealth Group (UNH.US) je dnes nejhorší akcií z indexu S&P 500 a v průběhu dne klesá přibližně o 5 %. Pokles přichází poté, co agentura Bloomberg informovala, že americké ministerstvo spravedlnosti zahájilo antimonopolní vyšetřování společnosti.
img

Ranní okénko - Celková inflace v USA stoupla, jádrová jen mírně klesla. Co na to Fed?

12.01.2024 Tržby maloobchodních prodejců v ČR se v reálném vyjádření meziročně snižují bez přestání již rok a půl. Hlavním důvodem stále nízké spotřeby domácností je vysoká inflace, kterou nedokázalo kompenzovat tempo růstu nominálních mezd, a tak si zaměstnanci mohou za své peníze koupit méně statků. Zároveň vzhledem k nejistotě ohledně výše plateb za spotřebu energií či dopadů konsolidačního balíčku na rodinné rozpočty zůstávají Češi ostražití a odkládají zbytné nákupy. Očekáváme, že především z těchto důvodů i v listopadu maloobchodní tržby poklesly, a to zhruba o 2 %. Oživení v maloobchodním sektoru přijde v roce 2024 s tím, jak reálné mzdy domácností po více než dvou letech vzrostou.
img

Ekonomický kalendář: Údaje PPI v USA a výsledky bank na Wall Street

12.01.2024 Futures ukazují na vyšší otevření poslední hotovostní seance v Evropě v tomto týdnu. To přichází po relativně smíšené seanci na trzích APAC, které reagovaly na mírně lepší makrodata z Číny, další eskalaci problémů na Blízkém východě a očekávání nejistého výsledku voleb na Tchaj-wanu.
img

SATS DJIA Live 11/2023

26.10.2023 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první listopadový pracovní den a prodám poslední listopadový pracovní den.
img

Denní shrnutí: Na Wall Street panuje strach, VIX roste o 17 %

13.10.2023 Evropské indexy v pátek pocítily pokles, DAX a CAC40 klesly přibližně o 1,5 % a FTSE zakončil týden o 0,6 % níže. Akcie Novo Nordisk posílily o 1 % poté, co společnost zvýšila celoroční prognózy díky prodejům Wegovy a Ozempicu. Celkově je nálada na akciových trzích slabá;
img

Ranní okénko - Inflace v USA se nevzdává

13.10.2023 Tento týden uzavře průzkum ohledně aktuální spotřebitelské nálady ve Spojených státech amerických indexem University of Michigan pokrývající i inflační očekávání v krátkém (1 rok) i dlouhém (5-10 let) horizontu. Spotřebitelská nálada zůstane velmi optimistická, ač od července se velmi lehce snižuje. Co se týká inflačních očekávání, tak ta v horizontu 1 roku zůstávají nad 3 % a v rozmezí 5 až 10 let se pohybují jen těsně pod 3 %, což ukazuje na fakt, že poslední krok ke stlačení inflace ke svému cíli bývá nejtěžší.
img

Co sledovat tento týden?

09.10.2023 Minulý týden byl na trzích divoký, přičemž klíčovou roli v pohybu trhů hrála situace na dluhopisech. Výnosy zůstanou v centru pozornosti i tento týden, kdy bude zveřejněn zápis z jednání FOMC a údaje o americkém indexu spotřebitelských cen za září. Kromě toho bude na Wall Street zahájena výsledková sezóna za 3. čtvrtletí 2023. V nadcházejícím týdnu nezapomeňte sledovat GOLD, US500 a EUR/GBP!
img

SATS DJIA Live 10/2023

29.09.2023 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první říjnový pracovní den a prodám poslední říjnový pracovní den.
img

Ranní okénko - Česká inflace pod 10 %, nižší růst cen v americké výrobě

14.07.2023 Inflační týden se chýlí ke svému konci a po zásadních datech z USA a včerejší inflaci v ČR dorazí v průběhu dneška na trh již jen méně významná data. V případě tuzemské ekonomiky půjde o běžný účet platební bilance, který se měl podle mediánového odhadu trhu měl v květnu dostat těsně do červených čísel.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones klesl o 0,22 %

29.06.2023 Šéf Fedu ve středu na konferenci Evropské centrální banky opět naznačil, že další zpřísňování měnové politiky centrální banky považuje za možné. Uvedl zároveň, že regulátor zatím nerozhodl, zda na příštím zasedání změní klíčovou sazbu.
img

Americké akcie uzavřely níže, Dow Jones klesl o 0,30 %

22.06.2023 Hlavní akciové indexy na Wall Street ztrácejí. Šéf americké centrální banky Jerome Powell byl i nadále odhodlán dostat inflaci na cílovou hodnotu 2 %, což vyvolalo obavy z dalšího zpřísňování politiky. Inflační tlaky zůstávají vysoké a bude trvat dlouho, než se inflace vrátí k cíli 2,0 %.
img

Americké akcie uzavřely níže, Dow Jones klesl o 0,72 %

21.06.2023 Na konci burzy v New Yorku klesl Dow Jones o 0,72 %, index S&P 500 klesl o 0,47 % a index NASDAQ Composite klesl o 0,16 %.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones klesl o 0,68 %

15.06.2023 Obchodníci věnovali pozornost i makroekonomickým statistikám pro zemi. Ceny výrobců v USA meziročně stouply o 2,8 % při očekávaném růstu o 2,9 % a v meziměsíčním vyjádření klesly o 0,3 % při prognóze poklesu o 0,1 %.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones si připisuje 0,34 %

19.05.2023 Počet prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA klesl v týdnu do 13. května oproti předchozímu týdnu o 22 000 na 242 000. Analytici přitom očekávali pokles na 254 000. Menší počet žádostí tak může být signálem pozitivního směru amerického dolaru.
img

SATS DJIA Live 05/2023

30.04.2023 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první květnový pracovní den a prodám poslední květnový pracovní den:
img

Americký akciový trh uzavřel poklesem, Dow Jones klesl o 1,02 %

26.04.2023 V době uzavření newyorské burzy klesl Dow Jones o 1,02 %, index S&P 500 klesl o 1,58 % a index NASDAQ Composite klesl o 1,98 %.
img

Výsledky společností BlackRock a UnitedHealth byly na Wall Street přijaty pozitivně 🗽

14.04.2023 BlackRock (BLK.US) a UnitedHealth Group (UNH.US), pojišťovací a zdravotnická společnost, zveřejnily výsledky za 1. čtvrtletí. Přestože výsledky - zejména BlackRock v podstatě - nijak neohromily, akcie obou společností se po zveřejnění obchodují mírně výše, a to v předobchodní fázi na americkém trhu. Později v průběhu hodiny budou zveřejněny klíčové výsledky bankovního sektoru od JP Morgan, Wells Fargo a Citigroup.
img

Ranní okénko - Týden zakončí trojice amerických dat

14.04.2023 Dnes dorazí další nálož dat ze Spojených států, kdy půjde prakticky o poslední významná čísla před květnovým zasedáním Fedu. Po středeční spotřebitelské inflaci a včerejší nečekaně nižší dynamice cen ve výrobě vyjde dnes odpoledne informace o březnových maloobchodních tržbách a výkonu průmyslu. K tomu se později přidá ještě průzkum spotřebitelské důvěry od univerzity v Michiganu.
img

Americký akciový trh končí růstem, Dow Jones přidává 0,01 %

07.04.2023 Investoři čekají na zprávu s údaji o nezaměstnanosti v USA, která má být zveřejněna v pátek. Analytici se domnívají, že březnová míra nezaměstnanosti zůstala na únorové úrovni 3,6 % a počet zaměstnaných mimo zemědělský sektor se zvýšil o 239 000. Statistiky mohou naznačit další kroky Federálního rezervního systému USA.
img

Americký akciový trh uzavřel poklesem, Dow Jones klesl o 0,12 %

29.03.2023 Pozornost obchodníků je stále věnována bankovnímu sektoru. Americká Federální korporace pro pojištění vkladů (FDIC) v pondělí oznámila, že vklady a půjčky zkrachovalé Silicon Valley Bank (SVB) jsou převedeny na americkou banku First-Citizens Bank. V této souvislosti akcie First-Citizens v pondělí vzrostly o 53,7 % a v úterý o 5,4 %.
img

SATS DJIA Live 03/2023

26.02.2023 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první březnový pracovní den a prodám poslední březnový pracovní den:
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones vzrostl o 0,39 %

20.02.2023 V závěru obchodování na Newyorské burze vzrostl Dow Jones o 0,39 %, index S&P 500 klesl o 0,28 % a index NASDAQ Composite spadl o 0,58 %.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones klesl o 0,11 %

03.02.2023 Vedoucím hráčem mezi složkami indexu Dow Jones v dnešním obchodování byla společnost Microsoft Corporation, která získala 11,85 bodu neboli 4,69 % a uzavřela na 264,60. Kotace společnosti 3M vzrostly o 4,43 bodu (3,82 %) a uzavřely na úrovni 120,29. Intel Corporation vzrostl o 1,12 bodu neboli 3,85 % a uzavřel na 30,19.
img

Americké akcie uzavřely výš, Dow Jones vzrostl o 1,09 %

01.02.2023 Do závěru obchodování na Newyorské burze vzrostl index Dow Jones o 1,09 %, index S&P 500 o 1,46 %, index NASDAQ Composite o 1,67 %.
img

Americké akcie uzavřely poklesem, Dow Jones níže o 0,76 %

20.01.2023 UnitedHealth Group Incorporated byla dnes nejvýkonnější mezi složkami indexu Dow Jones, vzrostla o 8,12 bodu neboli 1,71 % a uzavřela na 484,36. Kurzy Merck & Company Inc vzrostl o 1,11 bodu (1,02 %) a skončil obchodování na 109,90. Chevron Corp vzrostl o 1,77 bodu neboli 1,00 % a uzavřel na 179,00.
img

Americké akcie uzavřely růstem, Dow Jones vzrostl o 0,33 %

16.01.2023 Americký akciový trh ukončil páteční obchodování růstem díky posilování sektorů spotřebitelských služeb, surovin a technologií.
img

Ranní okénko - Data z americké ekonomiky naznačují snížení tempo "hiků" Fedu

13.01.2023 V Česku se koná první kolo prezidentských voleb. Z ekonomických dat dorazí listopadový výsledek běžného účtu platební bilance. Trh očekává pokračující deficit způsoben především negativním saldem zahraničního obchodu se zbožím a odlivu dividend. Eurostat později zveřejní data z průmyslu. Výroba měla po říjnovém poklesu o 2 % vzrůst dle konsensu odhadu o 0,5 %, my počítáme s lepším výsledkem blízko 1 %. V USA jsou nejdůležitější data již za námi. Dnes dorazí jen ceny dovozů a vývozů a lednová aktualizace průzkumu mezi americkými spotřebiteli od University of Michigan.
img

Ekonomický kalendář: Výsledková sezóna v USA začíná bankovní smrští

13.01.2023 Evropské trhy otevřely mírně do pozitivního teritoria. Nálada během asijské seance byla pozitivní, většina indexů z asijsko-pacifického regionu zakončila obchodování v zisku. Energetické komodity se obchodují bez výrazných změn, zatímco drahé kovy se mírně korigují. JPY a CHF jsou nejvýkonnější měny G10, naopak NZD, EUR a USD nejvíce ztrácejí.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones si připisuje 2,13 %

09.01.2023 V závěru obchodování na Newyorské burze vzrostl index Dow Jones o 2,13 %, index S&P 500 o 2,28 % a index NASDAQ Composite o 2,56 %.
img

Americký akciový trh uzavřel růstem, Dow Jones si připsal 0,30 %

14.12.2022 Na konci seance newyorské burzy vzrostl Dow Jones o 0,30 %, index S&P 500 vzrostl o 0,73 %, index NASDAQ Composite vzrostl o 1,01 %.
img

Americký akciový trh uzavřel níž, Dow Jones klesl o 1,03 %

07.12.2022 UnitedHealth Group Incorporated, která vzrostla o 4,28 bodů, resp. 0,80 %, a uzavřela na hodnotě 539,32, byla během dnešního obchodování nejvýkonnější složkou indexu Dow Jones. The Travelers Companies Inc vzrostla o 0,69 %, resp. 1,29 bodů, a uzavřela na hodnotě 188,50. Procter & Gamble Company vzrostla o 0,19 bodů, resp. 0,13 %, a uzavřela na značce 149,28.
img

SATS DJIA Live 12/2022

28.11.2022 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první prosincový pracovní den a prodám poslední prosincový pracovní den:
img

Americké akciové indexy obchodují smíšeně

28.11.2022 Na pátek nejsou naplánovány žádné statistické zprávy. V tomto případě bude seance zkrácena a skončí ve 21:00 GMT+2. Obchodní aktivita bude v tomto ohledu pravděpodobně nižší než obvykle. Ve čtvrtek burzy nefungovaly kvůli státnímu svátku.
img

Americké akcie uzavřely výš, Dow Jones vzrostl o 0,59 %

21.11.2022 UnitedHealth Group Incorporated byla při dnešním obchodování nejvýkonnější složkou indexu Dow Jones, když vzrostla o 14,69 bodů, resp. 2,85 %, a uzavřela na hodnotě 530,00. Kotace Cisco Systems Inc vzrostly o 1,20 bodů (2,58 %) a seanci zakončily na hodnotě 47,79. Merck & Company Inc vzrostla o 1,92 bodů, resp. 1,88 %, a uzavřela na úrovni 104,23.
img

Americký akciový trh uzavřel níž, Dow Jones klesl o 0,12 %

17.11.2022 Nejziskovější složkou indexu Dow Jones byla McDonald's Corporation, která vzrostla o 4,67 bodů, resp. 1,74 %, a uzavřela na hodnotě 272,51. UnitedHealth Group Incorporated vzrostla o 8,51 bodů, resp. 1,69 %, a uzavřela na úrovni 511,52. Home Depot Inc. vzrostl o 0,96 %, resp. 2,98 bodů, a uzavřel na úrovni 314,91.
img

Americké akcie uzavřely růstem, Dow Jones vzrostl o 0,17 %

16.11.2022 Walmart Inc byl dnes nejvýkonnějším mezi složkami indexu Dow Jones, když vzrostl o 9,05 bodu neboli 6,54 % a uzavřel na 147,44. Nike Inc vzrostl o 2,32 bodu neboli 2,22 % a uzavřel na 106,71. Salesforce Inc vzrostl o 3,41 bodu neboli 2,15 % a uzavřel na 162,07.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones získává 1,26 %

07.11.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze vzrostl index Dow Jones o 1,26 %, S&P 500 o 1,36 % a NASDAQ Composite o 1,28 %. Nejvýkonnější složkou indexu Dow Jones dnes byla Nike Inc, která si připsala 5,43 bodů (6,01 %) a uzavřela na hodnotě 95,83. Quotes Dow Inc vzrostla o 2,52 bodů (5,41 %) a obchodování zakončila na hodnotě 49,01. Caterpillar Inc vzrostla o 4,37 %, resp. 9,58 bodů, a uzavřela na hodnotě 228,84.
img

Americké akcie uzavřely poklesem, Dow Jones klesl o 0,39 %

01.11.2022 Mezi složkami indexu Dow Jones měly dnes největší zisky The Travelers Companies Inc, která získala 2,59 bodu (1,42 %) a uzavřela na 184,55. Kotace Goldman Sachs Group Inc vzrostly o 3,03 bodu (0,89 %) a skončily obchodování na 344,85. UnitedHealth Group Incorporated vzrostla o 4,11 bodu neboli 0,75 % a uzavřel na 555,35.
img

SATS DJIA Live 11/2022

29.10.2022 ak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první listopadový pracovní den a prodám poslední listopadový pracovní den.
img

Americký akciový trh uzavřel růstem, Dow Jones si připsal 1,07 %

26.10.2022 Mezi komponenty indexu Dow Jones si dnes nejlépe vedla společnost Nike Inc., která získala 3,71 bodu (4,22 %) a uzavřela na 91,72. Kotace American Express Company vzrostly o 5,39 bodu (3,81 %) a uzavřely seanci na 147,02. Boeing Co vzrostl o 4,60 bodu neboli 3,24 % a uzavřel na 146,65.
img

Americký akciový trh uzavřel níž, Dow Jones klesl o 1,34 %

17.10.2022 Nejvýkonnější složkou indexu Dow Jones dnes byla JPMorgan Chase & Co, která získala 1,82 bodů, resp. 1,66 %, a uzavřela na hodnotě 111,19. UnitedHealth Group Incorporated vzrostla o 3,22 bodů, resp. 0,63 %, a uzavřela na hodnotě 513,13. Boeing Co vzrostla o 0,75 bodů, resp. 0,57 %, a uzavřela na úrovni 133,15.
img

Ekonomický kalendář: Ruské raketové útoky na ukrajinská města zhoršují náladu

10.10.2022 Trhy jsou po víkendovém úderu na Krymský most a dnešních ruských raketových útocích na velká ukrajinská města včetně hlavního města Kyjeva v napjetí. Putin označil úder na Krymský most za teroristický útok na klíčovou civilní infrastrukturu a dnešní raketové útoky jsou považovány za odvetu. USD a JPY rostou, zatímco indexy a ropa se stahují zpět.
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 0,14 %

06.10.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze klesl index Dow Jones o 0,14 %, index S&P 500 o 0,20 % a index NASDAQ Composite o 0,25 %.
img

Americké akcie zavřely níž, Dow Jones klesl o 1,71 %

03.10.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze klesl Dow Jones o 1,71 % na 52týdenní minimum, index S&P 500 se propadl o 1,51 % a index NASDAQ Composite spadl o 1,51 %.
img

SATS DJIA Live 10/2022

25.09.2022 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první říjnový pracovní den a prodám poslední říjnový pracovní den:
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 0,56 %

16.09.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze klesl Dow Jones o 0,56 % na měsíční minimum, S&P 500 klesl o 1,13 % a NASDAQ Composite klesl o 1,43 %.
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 0,47 %

24.08.2022 Nejziskovější složkou indexu Dow Jones byla dnes Chevron Corp, která vzrostla o 5,09 bodů, resp. 3,24 %, a zavřela na hodnotě 161,99. Kotace Caterpillar Inc stouply o 5,45 bodů, resp. 2,84 %, a seanci zakončily na hodnotě 197,21. Dow Inc vzrostla o 1,21 bodů, resp. 2,22 %, a uzavřela na úrovni 55,62.
img

Americký akciový trh uzavřel růstem, Dow Jones si připsal 1,63 %

11.08.2022 Na konci burzy v New Yorku vzrostl Dow Jones o 1,63 % na 3měsíční maximum, S&P 500 o 2,13 % a NASDAQ Composite o 2,89 %.
img

Ekonomický kalendář: Hospodářské výsledky zveřejní americké banky + odpoledne jsou na programu maloobchodní prodeje z USA

15.07.2022 Evropa otevřela do pozitivního teritoria. Ropa se stabilizovala po volatilní seanci. Měny bezpečných přístavů CHF a JPY dnes patří mezi nejvíce rostoucí ve skupině G10. Hlavním makrem dne jsou maloobchodní prodeje v USA ve 14:30. Obchodníci spekulují o dalším růstu sazeb v USA. Někteří členové FOMC vyjádřili pochybnosti o růstu až o 100 bps. Později odpoledne jsou na programu výsledky spotřebitelské důvěry University of Michigan, kde se zaměříme na výsledky inflačních očekávání. V neposlední řadě dnes budeme sledovat hospodářské výsledky důležitých amerických bank za Q2 - včetně BlackRock, Citigroup nebo Wells Fargo.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones vzrostl o 0,27 %

30.06.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze byl Dow Jones o 0,27 % výš, S&P 500 o 0,07 % níž a NASDAQ Composite o 0,03 % níž.
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 1,56 %

29.06.2022 Mezi složkami indexu Dow Jones podala dnes největší výkon společnost Chevron Corp, která vzrostla o 2,37 bodů neboli 1,61 % a uzavřela na hodnotě 149,94. Citace Dow Inc vzrostla o 0,31 bodu, resp. 0,59 %, a obchodování zakončila na úrovni 52,53. UnitedHealth Group Incorporated stoupla o 2,78 bodů, resp. 0,55 %, a uzavřela na hodnotě 508,44.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones si připisuje 2,68 %

27.06.2022 Do konce obchodování na Newyorské burze vzrostl index Dow Jones o 2,68 %, index S&P 500 o 3,06 %, index NASDAQ Composite o 3,34 %.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones si připisuje 2,15 %

22.06.2022 Do okamžiku uzavření Newyorské burzy vzrostl Dow Jones o 2,15 %, S&P 500 o 2,45 % a NASDAQ Composite o 2,51 %.
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 1,94 %

10.06.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze byl Dow Jones o 1,94 % níž, S&P 500 o 2,38 % níž a NASDAQ Composite o 2,75 % níž.
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 0,75 %

20.05.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze Dow Jones klesl o 0,75 % na 52týdenní minimum, index S&P 500 se propadl o 0,58 % a index NASDAQ Composite ztratil 0,26 %.
img

SATS DJIA Live 05/2022

24.04.2022 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první květnový pracovní den a prodám poslední květnový pracovní den:
img

Ekonomický kalendář: USA maloobchod, zasedání ECB

14.04.2022 Futures trhy ukazují na vyšší otevření pro většinu evropských indexů. Je třeba poznamenat, že mnoho trhů v západních zemích bude zítra zavřeno, protože začínají velikonoční prázdniny. Přesto je dnes poslední obchodní den před prodlouženým víkendem a obchodníci to budou mít na paměti, jelikož může dojít k určitému rebalancování portfolia.
img

Americký akciový trh ve středu klesl kvůli ztrátám technologických firem

07.04.2022 Klíčové americké akciové indexy ve středu uzavřely v záporných hodnotách, protože sektory technologií, spotřebitelských služeb a základních materiálů utrpěly ztráty.
img

Americké akcie uzavřely níže, Dow Jones klesl o 0,80 %

06.04.2022 UnitedHealth Group Incorporated byl dnes v indexu Dow Jones nejvýkonnější, vzrostl 7,74 bodu (1,52) % a uzavřel na 517,76. McDonald's Corporation vzrostl o 1,68 bodu (0,68 %) a uzavřel na 248,51. Johnson & Johnson vzrostl o 0,65 % (1,14 bodu) a uzavřel na 177,61.
img

Americké akcie uzavřely poklesem, Dow Jones klesl o 0,19 %

31.03.2022 Na konci obchodního dne newyorské burzy klesl Dow Jones o 0,19 %, S&P 500 o 0,63 % a NASDAQ Composite o 1,21 %. Společnost UnitedHealth Group Incorporated byla dnes v Dow Jones nejvýkonnější, vzrostla o 10,09 bodu (1,98 %) a uzavřela na 520,82. Walmart Inc vzrostl o 2,64 bodu (1,79 %) a uzavřel na 149,87. Johnson & Johnson vzrostl o 1,85 bodu (1,04 %) a uzavřel na 179,59.
img

Americké akcie uzavírají výš, Dow Jones si připisuje 0,97 %

30.03.2022 V závěru obchodování na Newyorské burze Dow Jones vzrostl o 0,97 % a dosáhl tak měsíčního maxima, index S&P 500 vzrostl o 1,23 % a index NASDAQ Composite o 1,84 %.
img

Americký akciový trh uzavřel růstem, Dow Jones si připsal 1,02 %

25.03.2022 Mezi složkami indexu Dow Jones dnes vedly akcie Intel Corporation, které si připsaly 3,35 bodu (6,94 %) a uzavřely na 51,62. Kurzy společnosti Apple Inc vzrostly o 3,86 bodu (2,27 %) a aukci uzavřely na 174,07. UnitedHealth Group Incorporated vzrostl o 10,38 bodu nebo 2,06 % a uzavřel na 513,61.
img

Americké akcie uzavřely výše, Dow Jones si připsal 0,74 %

23.03.2022 Dow Jones uzavřel na newyorské burze růstem o 0,74 % na měsíční maximum, S&P 500 vzrostl o 1,13 % a NASDAQ Composite o 1,95 %.
img

Americké akcie uzavřely na nižší úrovni, Dow Jones klesl o 0,56 %

09.03.2022 Při uzavření newyorské burzy klesl index Dow Jones o 0,56 % na šestiměsíční minimum, index S&P 500 klesl o 0,73 % a index NASDAQ Composite klesl o 0,28 %.
img

SATS DJIA Live 03/2022

27.02.2022 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první březnový pracovní den a prodám poslední březnový pracovní den...
img

Americké akciové indexy vzrostly o 0,8–1,3 %

09.02.2022 Podle údajů amerického Ministerstva obchodu vzrostl schodek zahraničního obchodu v prosinci z revidovaných listopadových 79,3 miliard USD na 80,7 miliard USD. Odborníci dotázaní agenturou Trading Economics v průměru očekávali, že se negativní obchodní bilance USA zvýší z dříve oznámených listopadových 80,2 miliard USD na 83 miliard USD.
img

Klíčové americké akciové indexy během čtvrteční seance klesají

04.02.2022 Index NASDAQ Composite se propadl o 3,74 % na 13 878,82 b. v důsledku masivního propadu akcií Meta Platforms. Akcie mateřské společnosti Facebooku ztratily za den více než 26 %. Výprodej vymazal 232,02 mld. USD z tržní kapitalizace společnosti Meta, což je největší jednodenní ztráta tržní kapitalizace americké společnosti.
img

Americké akcie se uzavřely výše, Dow Jones vzrostl o 0,78 %

02.02.2022 Mezi složkami indexu Dow Jones se dnes nejvíce dařilo společnosti Boeing Co, která vzrostla o 8,10 b. neboli 4,05 % a uzavřela se na hodnotě 208,34 b. Kotace Dow Inc vzrostly o 2,08 b. (3,48 %) a obchodování zakončily na úrovni 61,81 b. Společnost Visa Inc Class A vzrostla o 6,19 b. neboli 2,74 % a uzavřela se na 232,36 b.
img

Ekonomický kalendář: Kanadský CPI + pokračování výsledkové sezóny v USA

19.01.2022 Evropské akciové trhy začaly středeční seanci v negativním teritoriu. Navázaly tak na ranní výsledky Asie a včerejší Wall Street. Trhy tíží růst výnosů, které drtí primárně růstové akcie a malé společnosti. Trhy zůstávají nervózní a čekají na zasedání Fedu, které je na programu v příštím týdnu.
img

Ekonomický kalendář: Svátek v USA přináší změnu obchodních hodin + výsledková sezóna v tomto týdnu

17.01.2022 Evropa začala pondělní seanci v pozitivním teritoriu. Optimismus se přenesl z asijské seance, kde převažoval růst. Stojí za zmínku, že na globálních trzích dnes bude nižší kvůli státnímu svátku v USA. Akciové a dluhopisové trhy dnes zůstanou zavřené a obchodování futures dnes bude zkráceno - viz info níže. Standardních makrodat dnes bude pomálu a neměly by dění na trzích příliš ovlivnit.
img

Americké akcie zakončily obchodování smíšeně; Dow Jones Industrial Average klesl o 0,45 %

11.01.2022 Mezi složkami indexu Dow Jones byly v čele růstu na konci dnešního obchodování akcie společnosti Intel Corporation, jejichž cena vzrostla o 1,77 bodů (3,31 %) a uzavřela na hodnotě 55,21. Akcie Merck & Company Inc vzrostly o 2,58 %, tj. 2,07 bodů, a zakončily obchodování na hodnotě 82,37. Akcie UnitedHealth Group Incorporated zaznamenaly růst o 1,40 %, tj. o 6,40 bodů, a zakončily obchodování na úrovni 465,00.
img

Americké akcie na konci obchodování vzrostly. Dow Jones přidal 1,08 %.

16.12.2021 V čele růstu mezi komponenty Dow Jones byly na konci dnešního obchodování akcie Cisco Systems Inc, které zdražily o 2,16 bodu (3,74 %) a uzavřely na 59,93. UnitedHealth Group Incorporated vzrostl o 3,11 % neboli 14,92 bodu a skončil na 494,38. Apple Inc vzrostl o 2,85 % neboli 4,97 bodu a skončil na 179,30.
img

Americké akcie v závěru obchodování klesly, Dow Jones Industrial Average o 0,04 %

16.11.2021 V závěru obchodování na Newyorské burze ztratil Dow Jones 0,04 %, S&P 500 klesl o 0,00 % a NASDAQ Composite ztratil 0,04 %.
img

Fed naznačuje snižování nákupů aktiv již tento rok. Čína reguluje své technologické giganty, jejich akcie padají

20.08.2021 Růst průmyslová produkce v Číně v červenci klesl meziročně z červnových 8,3 % na 6,4 %, přitom analytici očekávali pokles růstu na 7,8 %. Maloobchodní tržby v nejlidnatější zemi světa také zaznamenaly snížení růstu, když na roční bázi dosáhly růstu o 8,5 % oproti 12,1 % z června.
img

Akcie spoločnosti Peloton vzrástli o 5%, keďže spoločnosť sa začína venovať videohrám

20.07.2021 Napriek nedávnemu poklesu na trhoch s akciami zaznamenali akcie spoločnosti Peloton (PTON.US) nárast z dôvodu dvoch vyhlásení spoločnosti. Včera výrobca produktov pre fitness uviedol pre CNBC, že sa pripravuje na vstup do odvetvia videohier, pretože chce diverzifikovať svoj obsah pre používateľov. Prvým produktom bude videohra v aplikácii s názvom Lanebreak, ktorá bude zahŕňať jazdcov, ktorí budú meniť svoju kadenciu a odolnosť tak, aby splnili rôzne ciele a získali odmeny. Hráči budú ovládať svojich vlastných avatarov a pohybovať sa nimi po tratiach, ktoré počas celej doby čelia prekážkam. Hra by mala byť oficiálne uvedená na trh začiatkom roku 2022.
img

Ekonomický kalendář: Dočkáme se výsledků výrobních indexů z USA

15.07.2021 Evropské trhy otevřely do negativního teritoria. Ropa se obchoduje ve ztrátě. Obchodníci se bojí, že dohoda mezi Saúdskou Arábií a SAE může podnítit ostatní producenty, aby se snažili o jednostranné navýšení těžby, což by celou dohodu OPEC+ ohrozilo. Ekonomický kalendář dnes nabízí zajímavá data. Guvernér Fedu Powell opět vystoupí v Kongresu, ovšem po včerejšku už pravděpodobně nepřijde s žádnou důležitou novinkou (text poznámek zůstává nezměněn, otázky zákonodárců se samozřejmě budou lišit)
img

Najzaujímavejšie hospodárske výsledky, ktoré budú zverejnené tento týždeň (12.07.2021)

12.07.2021 Leto je na finančných trhoch zvyčajne obdobím útlmu. Je naplánovaných menej trhových udalostí a vlády z mnohých krajín majú „prestávky“, takže sa tu vedie aj menej politických rozhovorov. Aj keď sú trhy vo všeobecnosti pokojnejšie, neznamená to, že obchodovanie s jednotlivými cennými papiermi je rovnako nevýrazné. Sezóna hospodárskych výsledkov na Wall Street pre druhý štvrťrok 2021 sa začína tento týždeň a ako obvykle budú prvé hospodárske výsledky zverejňovať finančné inštitúcie.
img

USA hlásí očekávaný růst HDP o 6,4 %. Americké banky prošly stress testy, mohou navýšit dividendy i odkup akcií

25.06.2021 Podle konečného údaje amerického ministerstva obchodu tamní ekonomika v prvním kvartále letošního roku meziročně vzrostla o 6,4 %, což bylo v souladu s předchozím odhadem ministerstva. Podle agentury Reuters stojí za robustním růstem mohutná fiskální podpora vlády. Nevětší podíl na růstu HDP měla výroba zboží dlouhodobé spotřeby.
img

Vyšší inflace je pouze přechodný jev, tvrdí Powell. Světová banka zamítla bitcoin jako měnu Salvadoru

18.06.2021 Japonská centrální banka (BoJ) se rozhodla na svém posledním zasedání ponechat základní úrokovou sazbu na -0,1 %, což nebylo žádným překvapením, jelikož Japonsko po delší dobu bojuje s deflací, i když se jádrové inflaci v květnu podařilo se dostat do kladných hodnot.
img

Země G7 se dohodly na 15% dani pro mezinárodní firmy. ECB očekává, že HDP stoupne o 4,6 %

11.06.2021 Kvůli zvyšující se inflaci se ruská centrální banka rozhodla již potřetí v tomto roce zvýšit hlavní úrokovou sazbu. Tentokrát centrální banka zvýšila sazbu o 50 bazických na 5,5 %. V doprovodném prohlášení banka oznámila, že nejspíše budou následovat další “hiky“ v příštích zasedáních.
img

EU hlási 15 mil. nezaměstnaných lidí. Průměrná mzda v České republice vzrostla o 3,2 %

04.06.2021 Ruský ministr financí Anton Siluanov na ekonomickém fóru v Petrohradu oznámil, že Rusko hodlá ze svého státního investičního fondu (FNB) vyjmout všechna dolarová aktiva, která by měly být nahrazeny eury, jüany a zlatem. „Podobně jako centrální banka jsme se rozhodli omezit investice fondu do dolarových aktiv“, dodal Siluanov.
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastruktúrniho plánu na 928 mld. USD

28.05.2021 Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z květnových -8,6 bodu. Dochází tedy ke zlepšení spotřebitelské důvěry v největší evropské ekonomice, avšak analytici očekávali daleko významnější zlepšení (-5,2 bodu).
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastrukturního plánu na 928 mld. USD

28.05.2021  Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z kvě...
img

Sexuální menšiny mají zastání na akciových trzích

25.05.2021 „Společnosti, které jsou přátelské vůči LGBTQ+ komunitě, automaticky nemusí být ziskovější než ostatní společnosti na trhu. Často však ziskovější jsou, protože mnohé z těchto společností působí v rychle rostoucím technologickém sektoru,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Fed začíná zvažovat redukci nákupu aktiv. Maďarská CB chce přistoupit k přísnější měnové politice již v červnu

21.05.2021 Evropský statistický úřad Eurostat oznámil, že průmyslový výroba v eurozóně tento rok stoupla oproti předchozímu o 0,1 %, v celé EU potom o 0,6 %. Za stejné období průmysl v ČR rostl o 3,3 %. V meziročním srovnání průmyslová výroba stoupla o 11 % v celé EU.
img

Inflace v USA vzrostla o rekordních 4,2 %. Růst cen zažívá také Česko, dle ČNB však pouze dočasný

14.05.2021 Index spotřebitelských cen (CPI) v USA v dubnu zaznamenal meziroční nárůst o 4,2 %. Naposledy bylo takto vysoké číslo reportováno v září 2008. Jádrová inflace se pak vyhoupla z 1,6 % a rovných 3 %. Zveřejněný fundament vedl k výprodejům na amerických akciových trzích, jelikož investoři se začali obávat, že Fed bude muset kvůli zvýšené inflaci utahovat rozvolněnou monetární politiku mnohem dříve, než se doposud očekávalo.
img

Dolar v reakci na pracovní místa prudce poklesl. Rusnok očekává zvýšení sazeb již tento rok

07.05.2021 Česká národní banka na svém květnovém zasedání dle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu na 0,25 %. V nové makroekonomické prognóze došlo k poměrně značnému zhoršení odhadu vývoje ekonomiky pro letošní rok z 2,2 % na 1,2 %. V následujícím roce však ČNB prognózu upravila směrem nahoru a nově tedy počítá s růstem ekonomiky o 4,3 %, když v únorové prognóze predikovala růst o 3,8 %.
img

Růst ekonomiky USA o 6,4 % překonává očekávání. Nezaměstnanost v Česku je jedna z nejnižších v EU

30.04.2021 Na středečním zasedání měnového výboru Fedu nedošlo k žádnému překvapení, když členové výboru ponechali základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Tempo nákupu aktiv Fed také nezměnil, a tedy i nadále bude docházet k měsíčním nákupům vládních dluhopisů ve výši 80 mld. USD a také k nákupům cenných papírů krytými hypotékami ve výši 40 mld. USD. Fed rovněž zopakoval, že k dosaženích svých cílů je připraven použít všechny nástroje, které má k dispozici.
img

Biden hrozí prudkým zvýšením daní z kapitálových zisků. Rusko zvyšuje úrokové sazby kvůli vysoké inflaci

23.04.2021 Kanadská centrální banka ponechala na svém dubnovém zasedání dle očekávaní úrokovou sazbu na 0,25 %. BoC však překvapila trhy oznámením, že hodlá snížit nákupy aktiv ze 4 mld. CAD týdně na 3 mld. Banka také konstatovala, že hodlá začít navyšovat úrokové sazby již ke konci roku 2022. Trh ohodnotil zasedání BoC jako jestřábí, když americký dolar vůči kanadskému zaznamenal ve středeční seanci pokles o přibližně 0,9 %.
img

Čínská ekonomika roste rekordním růstem o 18,3 %. Inflace v USA i EU začíná růst nad stanovené cíle

16.04.2021 Čínská ekonomika v první čtvrtletí dosáhla rekordního meziročního růstu na úrovni 18,3 %. Ekonomové však varují, že jsou čísla zkreslená, jelikož se porovnávají s obdobím, kdy tamní ekonomika zaznamenala obrovský propad. Čína byla v minulém roce jedinou velkou ekonomiku, která nezaznamenala v celoročním vyjádření pokles ekonomiky.
Související klíčová slova: Banco Santander | Signál kvality a výkonnosti | PPI v USA | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Dynamický růst a investice | Akcie Sony | United Airlines Holdings (UAL.US) | Fastenal Company | Stlačení inflace | Zásoby zemního plynu | Goldcorp | PTON | ABT | Cap | Hodnota společnosti | Real Estate Investment Trusts | Poziční obchodníci | Války | Opětovný pokles | Dostupný kapitál | Vývoj | Češi | Data z trhu práce | Australská centrální banka | Allianz | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Měna běžné dividendy | US2000 | LHA | Record Day | Vládní pomoc | Cena futures | Andrés Manuel López Obrador | Investice do marihuany | Signál stability | General Dynamics | EUR | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | TSCO | Yandex | Accenture | Fortinet Inc | Salesforce | Wal-Mart Stores | Automobilový sektor | XOM | Výkyvy | Itálie | Pokračování výsledkové sezóny | McDonald's | Akcie Merck | Stoxx | Posílení hotovostních rezerv | Akcie Carnival | Akcie společnosti Cisco | PEPP | Caterpillar Inc. (CAT) | Vývoj ceny zlata | Texas | Očekávání | Edison | Volatilní | Russell 2000 (US2000) | Evropské centrální banky | Bilance zahraničního obchodu | Trh s akciemi | Poslanci | T-Mobile | Maloobchodní tržby v eurozóně | Akcie mateřské společnosti | Galapagos | Exelon | České hospodářství | Novo | EUR/JPY | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Příchod recese | Novartis | Čtvrtletní pokles | Stimulační balíček | Zhoršující se epidemiologická situace | Roční míra inflace | Coca-Cola Company | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Oživení ekonomiky | Investice | Declaration Date | US Bancorp | Britská centrální banka | Plán investic | DXY | Akcie Salesforce | Potenciál | Diverzifikace | XEL | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Burzovní prázdniny | Akvizice | ServiceNow | Devon Energy | Posílení | Index aktivity | Administrativa amerického prezidenta | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Ifo | Investopedia | Webinář | Kolik je průměrný dividendový výnos? | Norwegian Cruise Line Holdings | Prognózy | ČNB Jiří Rusnok | Intervence | NYSE | Společnost Cisco | Broadcom | E.ON | UNH.US | Roční zhodnocení | Interactive Brokers | LSEG | Futures kontrakt | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Člen bankovní rady ČNB | Maloobchodní tržby v Číně | Evropský index | Nákupy aktiv | Dění na trzích | Společnost Apple | Černé labutě | IHS | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | Český statistický úřad | Accor | EUR/USD | Bruno Le Maire | General Electric | Nezaměstnanost v Česku | Akcie Walt Disney | LULU | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Šéf Fedu Jerome Powell | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | PACCAR | Český průmysl | The Telegraph | Wolters Kluwer | Akcie společnosti | Roaring Kitty | Index spotřebitelské nálady | Více akcií | Aktuální vývoj | Benchmark | Lagardeová | Průměrné mzdy | Kansas City | Cenné papíry | Americké podniky | Výnos | DAI | Nikola | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Brent | Soukromá spotřeba | Výhled poptávky | Akcie těžařů | Delta | Zalando | TNOTE | REITs | Americký akciový trh | SMA | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | Reálné ekonomiky | Oživení ekonomiky USA | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Intel Corporation | Index DOW | Acacia Communications | Německý akciový index DAX | Airbus SE | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Splátky dluhů | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Nejlepší technologické akcie | Kontrakty | Cenově vážený index | Strach | Ekonomika Japonska | Šinzó Abe | Propad cen | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zasedání FOMC | Hasbro | Euronext | JPY | Akcie Wells Fargo | Ceny ve výrobě | Philip Morris International | AI | Ekonomika Velké Británie | Poradce Bílého domu | SoftBank Group | Rekordní růst | PAYX | Příklad speciální dividendy | Investovat | Uber Technologies | Akcie spoločnosti Peloton | Blue chip akcie | Projekce | Kontrakce | Peníze | Ukazatel | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | Extra Dividend | Take-Two Interactive Software | Průmyslové zakázky | Bydlení | NYSE:NEM | Prognóza | Zisky bank | Hlavní události tohoto týdne | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Hershey | Anthem | Amgen | Velmi vysoké dividendy | Palladium | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Ropa WTI | Micron | CRM | Lockheed Martin | Alaska Air Group | Bankovní rada ČNB | Zavedení digitální daně | Viceguvernér ČNB | Brexit | ZEW index | Kontrakty na ropu | Společnost Sentix | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | WallStreetBets | FedEx | Americké ekonomiky | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Béžová kniha | Izraelská ekonomika | AMS | Předvídatelné zisky | Bayer | Akcionáři | Cash flow | Posílení koruny | USD | InterContinental | Export | Německé HDP | Růst společnosti | Shopify | NFLX | Technická analýza | Britové | DTE | NFP | CSCO | WASDE | Akcie společnosti Moderna | DISCA | Zynga | Rozhodnutí ECB o sazbách | Marek Kameništiak | Delta Air | Eurex | Kapitálové strategie | Gilead | Kurzy akcií | Qualcomm | Signály oživení | Comcast | Sodexo | Southwest Airlines | Více peněz | Jošihide Suga | Na burze | Blue chip | Bilion | Sektor polovodičů | TMS | Riziková averze | ByteDance | Obnovení růstu | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | LMT | Maďarsko | FME | SPGI | Velké fondy | Měnový fond | Podílový fond | Teorie černé labutě | Úroková sazba | ISM pro sektor služeb | Investice do robotiky | Očkování proti covidu-19 | TJX Companies | Ahold Delhaize | AAPL | Index volatility CBOE | Ekonomiky | Tovární objednávky | Verizon Communications Inc. | Screening akcií | Spekulovat | ATVI | Cenové tlaky | Kanadský premiér | HDP v USA | Podpůrné programy | Čtvrtletní výsledky | Širší index S&P 500 | Fintech společnosti | Růst ekonomiky USA | Zvýšení sazeb | Výsledek inflace | Spolkový sněm | Vládní výdaje | Obchodní válka mezi USA a Čínou | NTAP | Hospodářské záležitosti | Měnový pár EUR/USD | Německý export | SIX | Speciální dividendy | Akcie společnosti Intel | Skupování aktiv | Netflix (NFLX.US) | Dovoz | Caterpillar | NextEra | Základní úroková sazba | Nejbohatší | Pozitivní zprávy | EOG | Nikkei | Americké ministerstvo spravedlnosti | Energie | 1 milion | Politická situace | Marek Mora | Obchodní dohoda | Nejsilnější růst | Stock Dividend | First Solar | Světový obchod | Textron | Černé pondělí | Monster Beverage | American Express (AXP.US) | Northrop Grumman | Největší ztráty | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Výhled vývoje ekonomiky | Intercontinental Exchange | Průmyslová výroba v Německu | Euforie | Volby USA | Steven Mnuchin | Dividenda vyplácená akcionářům | FANG | Makrodata | Akciové indexy | Investoři | Rizikovost | Portfolio | Investice do solární energie | Terminál | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Fidelity | Mimořádný zisk | Konopné akcie | Koninklijke Ahold Delhaize | Coca-Cola | AMD | Inflace v listopadu | Moderna | Média | Christine Lagardeová | Index PPI | AA | IBKR | PMI pro sektor | Časové pojmy | Venezuela | Jádrový index | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Credit Agricole SA | Apple Tim Cook | APA | Fiskální rok | Zpřísňování měnové politiky | Průmyslové revoluce | Inflace v lednu | Silicon Valley Bank (SVB) | Commonwealth Bank | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | Jak investovat do zlata | Část zisků | Údaje o průmyslové výrobě | Posilování amerického dolaru | Finanční instituce | Bank of England | Airbnb | Lepší výsledky | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Vývoj průměrné mzdy | Spotřebitelská nálada v Německu | Britský premiér | Prezident | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | BABA | JPM.US | Cíl ČNB | Nastavení úrokových sazeb | AXP.US | Bed Bath & Beyond | ADR | ADS | Čínské hospodářství | Raytheon | WYNN | Investice do vody | Starbucks Corporation | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Světové burzy | Nejziskovější akcie | Americké prezidentské volby | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Reálné mzdy | Britské banky | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Invesco | Demokraté | Ekonomická situace | HeidelbergCement | Německý DAX | Hlavní události | Ekonom BHS | Anglie | Ceny Bitcoinu | Bank of New York Mellon (BK.US) | Uber | Solární energie | Evropské trhy | Podnikatelská aktivita v eurozóně | TRY | Kávové akcie | Aktivita zpracovatelského sektoru | Válka | US500 | Renaissance Technologies | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Agentura Reuters | Akcie Nike | Data z průmyslu | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Visa (V) | PFE | Cestovní ruch | Zpráva | Apple | First Republic Bank | Prémie | Tržní kapitalizace | Covid | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Tencent | Výhled ratingu | Ministerstvo obchodu | Warren Buffett | S&P | Expanzivní politika | Quantum | Obchodování | Zvýšení daní | Dollar General Corporation | Akcie BlackBerry | Zasedání Fedu | Svátek v USA | Tisková konference ECB | Meta | S&P Global | Simon Property Group | Obchodování na trzích | Biotechnologická společnost | Nákupy dluhopisů | GBP | Rekordní hodnoty | Thyssenkrupp | Management | Důvěra investorů | Posilování eura | ZEW | XM | TSMC | Budoucnost | PG | Zahraniční investoři | Centrální banky | Prezidentka ECB | Fenomén | GAAP | Japonská vláda | eSports | Pákový efekt | Eurostat | MarketAxess Holdings | Guru | Vesmírné akcie | Předpověď | Zprávy | Ruský rubl | Nadšení | Doporučení | Ralph Lauren | FB | Exact Sciences | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Růst inflace | Nezaměstnanost v USA | Turecká lira | Equity | REGN | Obchodování na Wall Street | CCI | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Americký maloobchod | Index Stoxx 600 | Stavební povolenky | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Míra | Evropský parlament | Raketové útoky | Nezaměstnanost v Británii | Pokles tržeb | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Program nákupu aktiv | 3M | Silný růst | Airbus | Dupont | Akcie 2021 | Dividendové strategie | xStation | Platební bilance | Vakcína | Dividenda vyplácená v penězích | Vyhlídky | Firmy | CZ | Koronavirové křivky | NATO | iFX | Cena ropy brent | Páka | Evropské dividendové akcie | Bitcoin | Sharpe ratio | Index cen domů | Automobilky | The Travelers Companies | Co je Sharpe Ratio? | Alstom | PEG | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Výsledky | Depozitní sazby | Obchodovanie | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Investice do vodíku | Fundamentální zprávy | Phillips 66 | Květnový kontrakt | Futures | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Distribuce | Waste Management | Bank of America | TIM | Opatření proti koronaviru | Pojišťovny | Fundamentální analýza | Carnival | Odhady trhu | Finanční domy | Financial | Evropský statistický úřad Eurostat | Koruna | Eli Lilly | Finanční služby | Výrazný pokles | American Airlines | SVB Financial | Colgate-Palmolive | DJIA | Podpora | Shell | OPEC+ | Panevropský index STOXX 600 | Francie | SAE | Společnost Verizon | Futures na evropské indexy | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Americký výrobce | Dopady koronaviru | BHS | Objem | Propad | Ostatní komodity | Applied Materials | Halifax | Trigger | Výkonnost | IPO Aston Martin | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Microsoft (MSFT) | Údaje | London Stock Exchange | Klima | Politika centrální banky | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | GameStop (GME) | Podnikatelská nálada | Exxon Mobil | Robert Half International | Prodeje domů | Očekávání analytiků | Nucor | Alibaba | Reddit WallStreetBets | Data z americké ekonomiky | US dollar | Regulátor | Průzkumy | Hlavní indexy | Kanada | Převodník měn | Světové krize | Průmyslová výroba | AMC | WMT | Ekonomika Německa | Pfizer | Snižování cel | Case-Shiller | TSM | Offshore | Covestro | Studie | Vesmírné akcie 2021 | Nákup aktiv | Obchody | Spirit AeroSystems | Příklad stock dividendy | Deficit | S&P 500 Index | Comcast Corporation | Graf | Polsko | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Zbrojovka | Akcie Bed Bath & Beyond | Coca-Cola Company (KO) | Plyn | Zavedené společnosti | Delta mutace | Příjem díky dividendám | Cenová hladina | Centene | Bankéř | Ropa Brent | Akciový index | Kering | Canopy Growth | ADBE | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | IBES | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | Zoetis Inc | Důvěra investorů v ekonomiku | LEN | Přijetí | Evropa | Akcie Walt Disney Company | Jackson Hole | Tvrdý brexit | FinTech akcie 2021 | Korporátní daně | Proinflační faktory | CVS | USD/PLN | OPEC | Short | ČNB Tomáš Holub | Bank of America (BAC.US) | USCBC | Velké americké banky | Výroba v eurozóně | Stabilní výhled | Jednání FOMC | Xylem | Pár EUR/USD | Schlumberger | Johnson & Johnson | EW | Medián | Zpráva o inflaci | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maloobchod | Aktuální cena ropy | First Republic | Zveřejněná data | Spotřebitelská nálada | Earnings | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Inflace v EU | Trump | MRK | Index volatility | Brands | Dow Jonesův index | Index Dow Jones Industrial Average | UPS | PYPL | Italská vláda | MS.US | Splunk | E*Trade | Finanční krize | High | Rostoucí trend | FXstreet.cz | Sektor telekomunikace | Index spotřebitelské důvěry | UAL.US | Rakousko | Turecká centrální banka | Stříbro | Nově zahájené stavby domů | Americký dolarový index | CHF | L'Oréal | Instituce | Constellation | Tým InstaForex | COPPER | Česká koruna | Turecko | Vlna koronaviru | Průmysl v eurozóně | OECD | G10 | Brokers | JNJ | Akcie big data | Nejistota | Dobrá data | Americké akcie | BBC | GfK Rolf Bürkl | Akcie Cisco Systems | Peloton | Fiskální stimuly | TTWO | Futures na ropu WTI | Standard Oil | Ex-dividend | Běžný účet | Kongres | Procter & Gamble Company | Divize | Iberdrola | Ameriprise Financial | Vývoj měnového páru USD/JPY | Pay Date | Makroekonomické ukazatele | Oslabení koruny | Spot | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | ex | Rally na akciích | PSA | Čínský statistický úřad | Americká data | Japonský export | Naše ekonomika | CVS Health | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | NYSE:NKE | Růst výnosů | Big data | BlackBerry | Trh | Zájem o dolar | Komise | University of Michigan | Crown | SolarEdge Technologies | Volby v USA | Přehled o dění na světových burzách | GME | DTE Energy | Cerberus | Výrazný růst | ArcelorMittal | Fed | Rolf Bürkl | Zahraniční obchod | United Parcel Service | Adobe Systems | Investování s LYNX | ČNB euro | Korekce | Klesající trend | Upozornění | CAT | Rubl | Pozornost | Finanční společnosti | United Airlines Holdings | NetApp | Buffett | Illumina | Vývoj ekonomiky | Švýcarská ekonomika | Jednání OPEC | McDonald's Corporation | Dividendové akcie | Alexion | Stabilní byznys model | Zveřejnění výsledků | SAP AG | Dopad na trhy | S&P 500 | Globální recese | Rizika Over-The-Counter trhů | Automobilový průmysl | Electronic Arts | JDE | Propouštění zaměstnanců | Situace | Stock | Martin Malý | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | Ministři financí | VZ | Japonská centrální banka | Ceny zboží | Rating | Platforms | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Merck & Company | Znalost | Prezident Joe Biden | Akcie roku | Microsoft | Wells Fargo | Amgen Inc. (AMGN) | Příležitosti | Otevření obchodu | CMS | UnitedHealth Group Incorporated | NFLX.US | Vládní dluhopisy | Data z USA | Odhad růstu HDP | SBUX | Thermo Fisher Scientific | Volatility | CME | Spotřebitelská inflace | Íránský útok | Demokratické strany | Pokles sentimentu | CMA | Mondelez International | Amyris | Anghami | Dollar Tree | Nové akcie | LYNX webinář | Peugeot | Exporty | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Konference FOMC | US Bancorp (USB.US) | ECB dnes | ABN AMRO Bank | Směřování | Společnost BlackRock | Nejziskovější | Společnost XTB | CMG | Společnost Meta Platforms | Marathon | Akcie JPMorgan | Kanadský CPI | FIAT | Japonsko | TD Ameritrade | State Street Corp (STT.US) | S&P Global Inc | Invest | Wynn Resorts | Centrální banka | Andrew Bailey | Silný propad | Deutsche Börse | Výhody Stock Dividend | Meta Platforms Inc | Životní prostředí | Inflace v Británii | Exxon | Analytici | Devizové intervence | ING | Rozbor | Raymond James Financial | VaR | J P Morgan Chase & Co | Německá vláda | Grafy | QE | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Moody's | Donald Trump | Čistý zisk | Jádrová inflace | Twitter | Akcie Aston Martin | Premiér Justin Trudeau | BIIB | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Krach | Norwegian Cruise Line | Snížení sazeb | Společnosti | Royal Dutch Shell | Rozpočet | Dopady pandemie na ekonomiku | Další růst | Zprávy o vakcíně | Americká průmyslová produkce | Pfizer Inc. | Výsledky bank | RHI | USD/CZK | Investice do akcií | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | AXA | Kellogg | CME Group | Aktivita v americkém sektoru služeb | Dluhové krize | API | Futures kontrakty | Úroveň dluhu | Údaje o inflaci | Ministr zahraničí | Reuters | Unilever | Antivirus | Beiersdorf | Podcast | Baidu | QCOM | CZK | Chevron | Dobré zprávy | First Solar Inc | Nákup cenných papírů | Index US500 | Depozitní sazba | Česká republika | Souhrnný index | Akcie Walgreens Boots Alliance | Předseda | Air France | TXN | Splácení dluhu | Riziko | Obchodování indexů | Deutsche Boerse | Americké banky | Chipotle Mexican Grill | Dividendové společnosti | Bidenův stimulační balík | Míra inflace v Evropské unii | Traders | Arlington Asset Investment | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | Roční výkonnost | Pozornost obchodníků | Boeing | Newmont | Vstup na burzu | Příkaz | Adyen | PINS | Investiční plán | Volby USA 2020 | Příjmy a výdaje | Nižší růst | Záporné sazby | Bernie Sanders | Trading Economics | Rychlý růst | Ceny v průmyslu | Charter Communications | Americký dolar | TLTRO | WM | CFD | Výkyvy trhu | Zisk mezi akcionáře | DGX | CL | Evropská unie | Cena akcie | Indické akcie | Zahájení výsledkové sezóny | DOT | Akcie Nikola Motor | US100 | Příprava | Minerva | Aktuální cena | Kartel OPEC | FDIC | MRO | Akcie Verizon Communications | Americké ministerstvo obchodu | ČNB Vojtěch Benda | Angela Merkelová | TSLA | FOREX | Podnikatelská aktivita | Úroky | Nová mutace koronaviru | PEPSICO | Aktivita v čínském průmyslu | Průměrný dividendový výnos | Over-The-Counter | Cena | BNP | Důvěra v eurozóně | Odpor | Dopady pandemie covidu | Josh Frydenberg | GWW | ASML Holding NV | ECB sazby | Nárůst výnosů | U.S. Bancorp | Air | Snižování úrokových sazeb | Ztráta | 3M Company | NCLH | Izrael | Ceny akcií | Defenzivní akcie | CVX | S&P500 | Francouzský prezident | EBay | Dolar | Americký index S&P 500 | Čínská ekonomika | ENPH | Ceny | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | Index nákupních manažerů | JPMorgan Chase & Co | Šíření viru | ČNB | Ztráty zaměstnání | Cigna | ANTM | Fiserv | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Pokles | GS.US | MGM | Peter Altmaier | Guvernér Fedu | Nvidia | AAL | Rating AAA | Intuit | Biogen | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ConocoPhillips | Pandemie covidu | Vyšší riziko | Vinci | Americké společnosti | Finančnictví | Mosaic | Charles Schwab | Hedge | Royal Caribbean | Poplatek | Růst HDP | Maloobchodní tržby | Merck & Co | Euro vůči dolaru | FTSE | Index ISM | Záchranný program | Deliveroo | Americká ekonomika | FIS | NVDA | Akcie Johnson & Johnson | Svět investování | WBD | Počet žádostí o podporu | Akcie spoločnosti | Americký trh | Obchodník | Ekonomická aktivita v USA | Jednání ECB | IPO Uber | Akcie týdne | PHIA | COVID-19 | Negativní dopad | MGM Resorts International | Google | Dluhopisy | Blue chips | BoE Andrew Bailey | Regulátoři | CF Industries | Tempo poklesu | Remdesivir | Fortune | Evropská centrální banka | Klaus Regling | OTC obchodování | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Německý ministr financí | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | Index PX | Salvador | Čínská vláda | Kryptoměnový gigant | Daně | Lídři | Inflace v červenci | Stabilita | Mutace koronaviru | Cena za akcii | Akcie Schlumberger | Rizika | ECB | CRH | Pokles indexu | Vývoj inflace | Bristol-Myers | Coinbase | Žádosti o podporu v USA | Česká ekonomika | Institucionální investoři | Intel (INTC) | Marketingová komunikace | Kurzy | CBOE | Německá kancléřka | Fond | Finanční prostředky | Čína | Prezident Vladimir Putin | Zisky | HICP | Partners | Konsensus | FCA | Conference Board | BNP Paribas | Konsenzus | Nevýhody | Activision Blizzard | E*Trade Financial | Signature Bank | Globální ekonomika | COST | Roční dividendový výnos | GRMN | Allianz SE | Swap | Miliardy eur | Akcie Visa | ISM | Ranní okénko | Cisco Systems | Nejlepší 5G akcie | Starbucks | American Express Company | NATGAS | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Delta Air Lines | Tuzemská inflace | KLM | Ratingové agentury | Cena zlata | Výsledkové sezóny v USA | Obchodníci | Hedge fondy | Ruská vláda | CBRT | Ekonomiky eurozóny | Euro STOXX | Dolarová aktiva | IPO Instacart | Turecký prezident | Pojištění vkladů | Epidemiologická situace | Bull | Růst cen | Společnost Chevron | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Dluhový strop | Indikátor | Moskva | Měnová politika | Akcie Apple | Delaware | Obchodování forexu | Saxo | Repo sazby | IFO index | Skromné výnosy | Financování | Měkké přistání | ČSÚ | Zasedání RBA | Akcie Walmart | Fitch | AWK | Historická minima | Akcie Nikola | Nastavení měnové politiky | Akcie AMC | Hodnoty měny | Loď Ever Given | GMT | Occidental | Philip Lowe | Turecké liry | Honeywell | Pokles ekonomiky | Vysoké dividendy | Cena palladia | Finance | WBA | BLK.US | EURGBP | Dividenda | Republikáni | KSU | Jak obchodovat S&P 500 | Zprávy z USA | Inflace v ČR | Investiční poradenství | Poptávka | Express | DISH | Line | Guvernér | Sledování vývoje | Očekávání trhu | Snížení ekonomické aktivity | Cisco Systems, Inc. | Cenový graf | Australský premiér | Southwest | Průměrná mzda | Malé podniky | Obchodovat | PSX | NY FED | Zvýšení inflace | Microsoft Corp | JPMorgan Chase | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Shell Plc | Hospodářský růst | Prezident Fedu | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | HAS | Uzavření trhů | Akcie Gamestop | WTI | FinTech | Standard & Poor's 500 | Měnový výbor | Bod | Reporty | Shares | Zisk společnosti | Medvědi | NetEase | RBNZ | GfK | AMGN | Co bude | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | RBI | Bitcoinové a blockchainové akcie | Predikce vývoje | Honeywell International | Philadelphia Fed index | Saúdská Arábie | Christine Lagardová | Justin Trudeau | KMX | Ziskovost | Bankéři | Podnikání | Cena ropy | Vyplacené dividendy | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Walgreens Boots Alliance | Liquid | TSM.US | Marže | DAWN | Účet platební bilance | ROCE | Fiskální politika | Německá ekonomika | DAX | Měny G10 | HDP | Zavedení záporných úrokových sazeb | Infineon Technologies | Projevy centrálních bankéřů | Akcie těžařů stříbra | Netflix | Prosus | Důvěra v Německu | Alphabet | Zkušenosti | Technologické akcie roku 2020 | Firma | Zasedání měnového výboru | Signály | Micron Technology | Tweety | Warner Bros Discovery | Lira | Načasování | TJX | Velcí akcionáři | Vyšší inflace | MCD | Futures na ropu | Obchodní válka | Travelers (TRV.US) | Erste | IHS Markit | Obchodování akcie | Ropa | Statistiky | Peněžní zásoba | Byznys | China Telecom | Stoxx 600 | SAP | Empire State Index | Dluhopisové trhy | AMAT | JPM | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | Tesla Motors | Index PMI | Ekonom | Propad HDP | Společnost JPMorgan | Debata | Společnost Procter & Gamble | Deutsche Bank | LGBTQ | Američané | Market | Akcie Alphabet | Ekonomka | Forexu | Tomáš Holub | Raiffeisenbank a.s. | Tyson Foods | 256/2004 | Růst akcií | Akcie padají | Mateřská společnost | Agilent | Telefónica | Restrikce | Merck | Optimismus | Facebook | Rozhodování | DBK | Akcie v roce 2021 | Enphase Energy | Oracle | Světová obchodní organizace | STMicroelectronics | Costco | USA | Společnost Facebooku | Deficit státního rozpočtu | Investujte | Pravidelný příjem | Měď | Prezident USA | Nezaměstnanost v ČR | Proinflační | Lennar | Konglomerát | Euro | AUD | Rada ČNB | Caixin/Markit | Hecla | Japonský export v dubnu | Dodávky ropy | Predikce | DG | Akcie Netflix | Světová obchodní organizace (WTO) | Bank of New York Mellon | Citigroup | Softbank | Kontrakty na ropu WTI | Čínský vývoz | Dividendový výnos | Sony | Index VIX | Hospodářství | Japonský Nikkei | Pražský index PX | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Obchodní aktivita | Wells Fargo (WFC.US) | Odliv prostředků | Red Bull | Růst ekonomiky | Constellation Brands | KBC Group | LPL Financial | Největší zisk | Hlavní ekonomka | Nárůst nezaměstnanosti | PEP | EU | Redukce | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Portfolia | Fresenius Medical | NN Group | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Lululemon Athletica | Americké ceny | Recese | ZNGA | Inflace v Německu | ASML | BAC.US | Akcie Apple Inc. | Renault | Německý ZEW index | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | GameStop akcie | Erdogan | Virtuální měny | Technologický index Nasdaq Composite | Index Dow Jones | Britská ekonomika | SEC | MANA | Akcie Applu | Aktuální situace | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Miliardy | Spekulace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Air Products | Štěpán Křeček | Hodnota indexu | Nálada na akciových trzích | Hlavní refinanční sazba | Ministři | Měnové politiky centrální banky | ETN | Prudký propad | KBC | Prodeje existujících domů | Mondelez | Goodyear | Ceny energií | Lufthansa | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Washington | Wegovy | Dávky v nezaměstnanosti | Nikola Motor | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Meziroční míra inflace | Index důvěry | FOMC minutes | Finanční skupina | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Úrokové sazby | Prezident Donald Trump | Kancléřka Angela Merkelová | Advance | Zoetis | STAR | Saudi Aramco | Fresenius SE | Výkon amerického dolaru | LyondellBasell | Blockchain | Agentura Fitch | China Mobile | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Benzín | Produktivita práce | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Adidas | Dow Jones Industrial | OXY | SVB Financial Group | ETF roku 2020 | Míra inflace | Platforma | Evropský statistický úřad | Energetika | Manufacturing | Abenomika | Spotřebitelská důvěra | PBOC | MMF | United Airlines | Náklady na úvěry | Spotify | Finanční situace | Objem objednávek | Oslabení | BlackRock | Nařízení | Verizon Communications | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | Jak obchodovat | Verizon | Schodek | Farmaceutické společnosti | Bankovní sektor | Fed index | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Hospodářské krize | Obchodní bilance | Ticker | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Gold | Průmysl | Investovat do zlata | Druhá vlna koronaviru | Airbus Group | Výrobní inflace | Tempo růstu | Odkup akcií | American Airlines Group | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Aerolinky | USD index | Pohonné hmoty | Francouzská ekonomika | BASF | COTTON | Continental | Air Liquide | Zpracovatelský průmysl | Banky | Biliony | ETF | Marathon Oil | Akciové trhy | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Měnový výbor Fedu | Společnost Eli Lilly | Europoslanci | UnitedHealth | Humana | Ceny drahých kovů | Varování | Inflace v Evropské unii | Turecká ekonomika | Prezidentské volby USA | Největší propady | SWKS | Počty nových žádostí o podporu | LLY | Palladiové akcie | EOG Resources Inc | Rally | Western Digital | Bankovní rada | Telekomunikace | Pojišťovna | Macron | Pandemie | GLE | Tripadvisor | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Použití finanční páky | IPO Airbnb | Širší index | Ministerstvo financí | NextEra Energy | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Indexy na Wall Street | Business | Akcie Home Depot | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Xcel Energy Inc. | Albemarle | WFC | Akcie herních vývojářů | PMI ve službách | Zdanění | Pokles cen | Royal Dutch | TikTok | Plug Power | Akcie WW | Automatic Data Processing | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Technologická společnost | STT.US | TWTR | S&P 500 (US500) | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Helena Horská | Obchodované akcie | Institut pro fiskální studie (IFS) | Výsledky voleb | Umělá inteligence | Western Union | Inovace | Konsolidace | Aston Martin | Zdravotnictví | Investice do stříbra | Počet akcií | Čínské akcie | Riziko ztráty | Ministryně financí | Investice do kávy | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | | Německý statistický úřad | Pochybnosti | Velké investiční fondy | Obchodování s opcemi | Westpac | Schodek zahraničního obchodu | IRBT | BNY Mellon | Pandemická situace | Stratég | Špatné zprávy | Pokračování poklesu | Podnikatelská nálada v Německu | Ekonomika eurozóny | Americké statistiky | WFC.US | Fio banka | Řetězce | Schwab | Dividendové akcie 2020 | Sentiment | Pracovní den | Zhoršení pandemie | Investiční fondy | Index amerického dolaru | ECB Christine Lagardeová | Politika | Akcie Pfizer | Hospodářské recese | Šéfka ECB | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Míra nezaměstnanosti | López Obrador | Komunikace | Výplaty dividend | Novavax | FinTech akcie | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Forint | Mountain Crest Acquisition | Velká Británie | Německý průmysl | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Citibank | Anton Siluanov | Banky na Wall Street | Rekordní propad | Mattel | Výhody a nevýhody | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | Real Estate | Členové bankovní rady | Zlatá horečka | Jerome Powell | General Electric (GE) | CAR | Nálada | Jak na pravidelný příjem | Symantec | Zveřejnění hospodářských výsledků | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Intel | SVB | Zdraví | Paramount Global | Ekonomika | Růst vývozu | Kanadská data | Historická maxima | DAWN akcie | WTO | Dohoda o brexitu | Intradenní obchodník | Dobrá zpráva | Warner Bros | Karanténa | Pandemický program | Nastavení sazeb | Commerzbank | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Ministr energetiky | 5G akcie | Ceny zlata | Vývoj trhu | Výhled | Trade Financial | Členové OPEC | Amazon.com Inc. | Klesající cena | ESM | Americké ministerstvo | PCAR | Komise v přenesené pravomoci | Mexický prezident | Diamondback Energy Inc | Analytik GfK | Nejlepší blue chip akcie | Akciový trh | Akcie Moderna | Japonská ekonomika | Infrastrukturní plán | Akciový index DAX | Digitální daň | Odpovědnost | iRobot | Obchodní dohody | Zprávy z Německa | Propouštění | Sentix index | Zaměstnanci | PayPal | Technologický index Nasdaq | Finanční trhy | Komunistická strana | Expanze | Průmyslový index Dow Jones | Index DJIA | Největší ekonomika | Trading | Advance Auto Parts | ALXN | General Motors | Fondy | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Bílý dům | STT | Austrálie | Apple Inc. | HDP Číny | Německé ekonomiky | Počet Američanů žádajících o podporu | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Philips | Poptávky po ropě | Spread | Obavy investorů | Společnost Intel | Vývoj měnového páru EUR/USD | Black Monday | Under Armour | Schodek rozpočtu | New York | Anadarko Petroleum | BinckBank | MSFT | UAL | GS | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | CFG | AIG | Fresenius | Portál FXstreet.cz | Zotavení ekonomiky | Jak investovat | Ekonomické zprávy | CMI | Applied Materials | AOS | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | Salmán | Paramount | G20 | Míra inflace v eurozóně | Prezident Erdogan | Byznys model | Společnost Walt Disney | Prezidentské volby | Dollar | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | SPAC | Dolarový index | ZTS | NERV | Státní podpora | Akcie Intel | Sazby | Akcie Tesla | US30 | Graf indexu | FOMC | Generální ředitel | České vlády | STZ | Investiční tituly | DIHK | Cíle | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | AXP | Prohlášení | Mateřská společnost Googlu | Volkswagen | Guvernér Rusnok | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | RBA | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Investice do zlata | OIL.WTI | Akcie roku 2021 | Derivát | Australská centrální banka (RBA) | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Jak funguje screening akcií | DTE Energy Company | Technologický index | Měny | TechnipFMC | Dopady pandemie | Válka mezi USA a Čínou | Snížení úrokových sazeb | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Lululemon | Raymond James | Bezpečnost | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Hedgeový fond | Maloobchodní prodej | ISRG | Irsko | Rozjednané prodeje domů | Americké firmy | Zpravodajství | Air France-KLM | Pharming Group NV | Special Purpose Acquisition Company | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Nejlepší ropné akcie | Peter Navarro | BHS Štěpán Křeček | Inaugurace | UNA | Investor | Abbott | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Fundamenty | Marathon Petroleum | TradingView | Akcie Meta | Hecla Mining | Internet of Things | Alexion Pharmaceuticals | Teroristický útok | Index podnikatelské nálady | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | Fed Williams | Australská ekonomika | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Snap | Walgreens | Ekonomické zotavení | Opatření na podporu ekonomiky | JPMorgan | SPWR | Apple (AAPL) | USD/JPY | Trade | Eni | Britské hospodářství | Prodeje | Šíření koronaviru | Druhá vlna | Centrální bankéři | Milník | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Sanofi | EIA | UNH | Rusko | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Akcionář | Miliardy USD | Poradce | Osobní výdaje | FAST | Obchodní den | Signál | Zdražování | FDX | CMC | Česká národní banka | Výsledkové sezóny | State Street | Britská vláda | EPS | ADP | Apple Podcasts | Square | Repo sazba | Biliony dolarů | CPI v USA | Short squeeze | Joe Biden | Rozdílové smlouvy | Ropy | Historie | C.US | Meziroční inflace | Nové žádosti o podporu | Americké akciové indexy | Klesající dolar | Dividendové výnosy | Člen bankovní rady | Druhá vlna pandemie | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Guvernér české národní banky | Společnost | Akcie ropy | Xilinx | Denní volatilita | ZEW index ekonomického sentimentu | Firma McDonald's | Sázky | Ministr hospodářství | Diamondback Energy | Nasdaq (US100) | Obchodujte | Disclaimer | Skyworks Solutions | Allergan | Hospodářství Evropské unie | Negativní výhled | BMW | Cena akcií | 1D | Guvernér ČNB | Inflace ČNB | Paychex | Podnikání na kapitálovém trhu | Česká inflace | ASX | Global Payments | CAC40 | BBVA | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Německé hospodářství | SUGAR | D1 | IPO Deliveroo | United Technologies | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | ASM International | Eura | Tisková konference | Citrix | Nasdaq Inc | Nizozemsko | Blockchainové akcie | LyondellBasell Industries | Organizace | Apple a Microsoft | DIW | Letecký průmysl | CBI | Gap | Jednotlivé akcie | Moelis | Expedia | VIX | TGT | Stock Exchange | Premiér Boris Johnson | Růst | Koronavirová opatření | Vyšší úroveň | Kansas City Southern | Index Dow Jones Industrial | Poptávka po ropě | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Inflační výhled | Příjmy | Nvidia Corporation | Kvalitní akcie | Nejlepší palladiové akcie | Výsledková sezóna v USA | Investujte zodpovědně | WU | Obchodování opcí | Zajištění | Dominion Energy | Administrativa | Fortinet | CMCSA | Propad cen ropy | BIDU | America first | Astrazeneca | Index | Wall Street Journal | Americké vlády | Cenový pokles | Align Technology | Infineon | Lockdown | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Fundament | Měnové stimulace | Abdalazíz bin Salmán | Banka | Kanadská centrální banka | PMI pro sektor služeb | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Thermo Fisher | Proč společnosti vyplácí dividendu? | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | LVMH | Goldman Sachs Group | Investování | Apple Inc. (AAPL) | Akciové indexy na Wall Street | Výnosy technologických gigantů | MMM | Zpracovatelský sektor | Zisk na akcii | 5G | Zpráva WASDE | Sektor finančních služeb | VOLX | Co je akcie | Výzkumný ústav | Hledání podhodnocených akcií | Největší propady HDP | Citrix Systems | Akcie NIO | Akcie | NASDAQ:WBA | SECO | Valneva | GameStop | Merck KGaA | Ross Stores | Citigroup (C.US) | RDSA | Akcie Salesforce.com | DLTR | Newmont Goldcorp | Program nákupů dluhopisů | Nike (NKE) | Nevýhody speciální dividendy | Británie | Signál kvality | CVS Health Corporation | Tupperware | Dot plot | VIV | Nová vakcína | Obchodovat s cennými papíry | Hlavní americké banky | Výhody | Společnost Googlu | Očekávaný růst | Ropa zadarmo | Fond Renaissance Technologies | Stock dividendy | GM | Vladimir Putin | Nálada domácností | Ever Given | Intuit Inc. | Daimler | Akcie USA | MiFID II | Procter and Gamble | Index technologického trhu Nasdaq | Odvětví | Index spotřebitelských cen | Pracovní místa | Ropné a plynárenské společnosti | Vývoj dolarového indexu | Obchodovat s akciemi | Halliburton | Dollar Index | Harley-Davidson | Futures na zlato | CAD | ING Groep NV | Akcie Procter & Gamble | Henkel | EURUSD | David Vagenknecht | Stav americké ekonomiky | Unie | Analytička | Nasdaq Composite | Ekonomika USA | CISCO | Argo Blockchain | Vklady | Německé maloobchodní tržby | Index průmyslové výroby | Akcie dané společnosti | Ministr financí | Propady HDP zemí | Solární společnosti | XYL | Aramco | Události tohoto týdne | Morgan Stanley (MS.US) | Účet u brokera | Americký index | Technologické společnosti | Vyplácené dividendy | Druhy akcií | United Airlines (UAL.US) | RWE | Nízké úrokové sazby | MGM Resorts | Americké centrální banky | Akcie Intel Corporation | Největší banky | HUM | Fusion | Jednorázová dividenda | Snižování nákupu aktiv | Společnost Meta | NYSE:TRV | Janet Yellenová | PTON.US | Propady HDP | Bloomberg | Britský statistický úřad | Akcie AT&T | UBS | Pokles HDP | CDW | Současný stav | Vyšší mzdy | Finanční zprávy společností | Refinanční sazba | Santander | Obchodní poradce Bílého domu | Den díkůvzdání | Abbott Labs | Obchodní války | Poptávková strana | CBRE | Procter & Gamble | Nvidia Corp | City | Snižování sazeb | Vyplacení dividendy | Propad exportu | Španělsko | ONE | Hospodářské výsledky společnosti | Ekonomické ukazatele | Biden | Podíl akcionáře | Konec roku | Ministerstvo spravedlnosti | Vojtěch Benda | Německý maloobchod | Nemovitosti | Běžné dividendy | Hospodaření | Cash flow výnos | Hospodářské oživení | Boris Johnson | Eskalace | Futures trhy | Akcie Tupperware | JD.com | Šťastné obchodování | Míra nezaměstnanosti v Německu | PLUG | Amundi | Dobré zprávy z USA | Přehled | Geraldine Weissová | Procter & Gamble (PG.US) | AbbVie | Zvýšení úrokových sazeb | Do čeho investovat | Hodnota Tesly | Počet zaměstnaných | Finanční ztráty | Index CPI | CSX | Akcie Dollar Tree | Zlepšení | TWS | Akcie Nvidia Corporation | Celková průmyslová výroba | Institut ZEW | Medtronic | Prognóza ČNB | Opatření proti šíření koronaviru | Osobní příjem | Vonovia | Sektor služeb | Erste Group | Soudní dvůr | Index Sentix | Sektor zdravotnictví | HDP v eurozóně | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Nová mutace | xStation5 | Intuitive Surgical | Hotovost | Německo | Vivendi | Aleš Michl | ECB rozhodnutí o sazbách | Haruhiko Kuroda | MT4 | Estee Lauder | Maloobchodní prodeje | Tim Cook | IHS Markit Ltd | Akcie JPMorgan Chase & Co | Kontrakt | Zemědělství | Vice | Walmart | Albemarle Corp | Navyšování dividendy | Program skupování aktiv | Visa | Kimberly-Clark | Hlavní ekonom | Domácnosti | Alcoa (AA.US) | XTB | Finanční svět | Peloton (PTON.US) | Dow Jones (US30) | Tesla | Fiskální balíček | Enel | Korporace | Nové zakázky | Státní dluhopisy | Unitedhealth Group (UNH.US) | Delta Air Lines (DAL.US) | Akcie Medtronic | Arm | Emerging markets | Cardinal Health | Meta Platforms | Fiskální pomoc | Ruská centrální banka | Inflační očekávání | Vysoká inflace | Společnost Nike | Termínové kontrakty | Omezení výplaty dividend | Směrnice | Abbott Laboratories | Mezinárodní firmy | Zdroj pasivního příjmu | Emise | USB.US | Zápis ze zasedání ECB | Znovuotevřít ekonomiku | Ceny v eurozóně | Rozdělit zisk | INTU | Česká vláda | MLM | AAA | Louis Vuitton | Amazon | Health Corporation | Rodinné rozpočty | EUR/GBP | Procter & Gamble (PG) | Anheuser-Busch inBev | Marika Čupa | Výhody speciální dividendy | Růst čínské ekonomiky | Oslabování koruny | Sazby beze změny | Výraznější pokles | Dividendy nelžou | Volby v Georgii | Pravidla EU | Royal Caribbean Cruises | Akcie Cisco | Statistika | Ex-Dividend | Evropské indexy | Makroekonomický kalendář | Americký ministr financí | Příklad běžné dividendy | NFP report | Které společnosti vyplácí dividendu? | Ben Broadbent | Barrick Gold | Obchodovat S&P 500 | MIFID | EOG Resources | Match Group | Podnikatelé | Uptrend | JNJ.US | Výhody a nevýhody | Jak profitovat | Travelers | Linde | Hike | Spotřebitelské ceny | Nevýhody Stock Dividend | Ruský ministr | Goldman Sachs (GS.US) | Společnost Microsoft | Pozice | SATS DJIA | Peking | Zdroj příjmů | ALV | Historie kávy | Dividendy | Výhody běžné dividendy | Akcie GE | Burza | Mzda | Další pokles | Výrobce elektromobilů | Silné finance | Dobrý byznys | Hlavní akciové indexy na Wall Street | AA.US | Největší pokles | Bloomberg Terminal | Target | Fio banka, a.s. | Disney | Miliardy dolarů | Peter Garnry | Geopolitika | Lockdowny | Hikvision | Novo Nordisk | Low | Ruská ekonomika | IPO | Apache | Fangdd Network Group | Stabilní byznys | Inflační cíl | Index DAX | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Cash Dividend | Hlavní německý akciový index | Red Bull GmbH | Průmysl a zahraniční obchod | BlackRock (BLK.US) | Očekávané Earnings | Stimulační politika | Celková inflace | Běžná dividenda | REIT | Akcie Pfizer Inc. | Opatření | Automotive | Pražský PX | InstaForex | Sektor spotřebního zboží | Indická ekonomika | SEDG | Výzkumná skupina | Finanční zprávy | QUALCOMM Incorporated | Deutsche Post | IFS | AZN | ARM Holdings | Dow Jones | Měna | Philip Morris | Společnost Moderna | Ekonomický růst | Nasdaq | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Tisková konference FOMC | Země G7 | ALGN | Přehled o dění | Stimulační balík | IPO Coinbase | Druhy dividend | Charles Dow | Declaration date | Etsy | Nasdaq akcie | Baker Hughes | AMZN | Akcie Twitter | Investment | Krize | Stress testy | MetLife | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Růst a investice | GOOGL | Práce | Ropný kartel | Krizový balík | Globální obchod | Balíček na podporu ekonomiky | Spojené státy | LPL | Výrobce sportovního zboží | Obchodní poradce | Kryptoměny | Crédit Agricole | Oživení ekonomik | Evropské akciové trhy | HDP report | FRC | INTC | CCL | NKE | Export v dubnu | PEP.US | Rekordní pokles | Retail | KO | Situace na trhu | Investiční doporučení | Úspěch | Ekonomové | Akcie Wirecard | MSCI All Country World | G7 | Hlavní akciové indexy | Podhodnocené akcie | Ex-Dividend Date | Volby | Statistický úřad | Nike, Inc. | Větší pokles | Obchodování Futures | ASR Nederland | Akcie společnosti Salesforce | Stagnace | Tržby | Eurozóna | Fio | Akcie v roce 2020 | Amgen Inc. | Speciální dividenda | Sektor tabákových výrobků | Měna speciální dividendy | Senátor Bernie Sanders | Nasdaq Composite Index | Microsoft Corporation | Koronavirus | FXstreet | Sektor energetika | PayPal Holdings Inc | Belgie | Podniky | Plán obnovy ruské ekonomiky | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | Odhady analytiků | Bilance | Coeur Mining | Ekonomika Evropské unie | Černá labuť | Očkování | Dollar General | Zlato | EQT | Instrumenty | Mzdy | Akcie Fortinet | Akcie 2020 | Ford Motor | Obchodní komora | Kotace | NZD | Altria Group | Wall Street | Poradenství | Markit | Campbell Soup | ČR | Concho | Obchodování na newyorské burze | Ukazatele | Bit Brother | American Express | OTC | CNBC | Tržby v eurozóně | Silicon Valley | SPX | Olaf Scholz | Nové údaje | Akcie Occidental Petroleum | Caixin | Objednávky | Obchodní příležitosti | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Vývoj ceny | Société Générale | Analytik | Tradeři | Tržní kapitalizace společnosti | Revenues | Ropný kartel OPEC | Maloobchodní tržby v USA | Výnosy | Výdaje | ČTK | Akcie Citrix | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | Analýza | WKL | XTB Research | Home Depot
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

United Airlines
United Airlines Holdings
United Airlines Holdings (UAL.US)
United Airlines (UAL.US)
United Auto Workers
United Auto Workers (UAW)
United Energy
United & Equal
UNITED FOREX TRADING
UnitedHealth

Následující klíčová slova

UnitedHealth Group Incorporated
Unitedhealth Group (UNH.US)
UnitedHealth (UNH)
UnitedHealth (UNH.US)
United Icap
United-ICAP
United Limited
Unitedmarkets4you
United Microelectronics
United Microelectronics Corp
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít