Sobota 20. července 2024 12:06
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei Payout
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei Payout

Novartis

C:\fakepath\dividendy-02062024-2.png

Dividendy: Jaké druhy dividend společnosti vyplácí? (2. díl)

03.06.2024 V minulém díle jsme uváděli, že dividenda je podíl akcionáře na zisku společnosti, dividend ale existuje více druhů. V dnešním díle probereme jednotlivé druhy dividend a uvedeme vám, jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Kromě toho se také dozvíte, které typy společností vyplácejí dividendy a proč.
img

Akcie společností Pfizer a Biontech ztrácejí na pozadí právních kroků společnosti GSK

25.04.2024 Britský farmaceutický gigant GlaxoSmithKline (GSK.UK) zažaloval u amerického federálního soudu společnosti Pfizer a BioNTech a obvinil je z porušení patentů společnosti GSK týkajících se technologie RNA (mRNA) vakcín, která se používá ve vakcínách COVID-19. Podle společnosti GlaxoSmithKline vyvinula společnost tyto inovace více než deset let před pandemií COVID-19. Společnost GSK navíc tvrdí, že po akvizici společnosti Novartis v roce 2015 odkoupila veškerá práva na inovační technologie vyvíjené od roku 2008.
img

Ranní okénko - Dnešní den ve znamení PMI

23.04.2024 Dnešní den bude patřit indexu nákupních manažerů (PMI) ve zpracovatelském sektoru. Ten nejdříve dorazí z Německa, kde v posledních dvou měsících poměrně razantně poklesl, nicméně v dubnu by podle trhu mělo dojít k opětovnému nárůstu. Situace v německém průmyslu ale zdaleka není dobrá, když hlavní potíž spočívá v nízké zahraniční poptávce. Vývoj v Německu sice stahuje výsledek celé eurozóny, ale ta si jako celek vede mnohém lépe.
img

Opomíjené Švýcarsko? Investovat do aktiv alpského „trezoru“ se dlouhodobě vyplácí

04.03.2024 Švýcarsko má ve světě pověst bezpečného přístavu, do kterého investoři v turbulentních časech stahují svou likviditu, aby je ochránili před rozbouřenými vodami finančních trhů. Řada aktiv a akciových titulů nabízí zajímavé příležitosti i v klidných dobách a dlouhodobě. Pojďme se podívat, jak lze do aktiv, která jsou „doma“ ve Švýcarsku, investovat.
img

MorphoSys roste o 37 % na pozadí zvěstí o možném převzetí společností Novartis

05.02.2024 Výrobce léků Novartis AG (NOVN.CH) vede pokročilé rozhovory o převzetí společnosti MorphoSys AG (MOR.DE), sdělili v pondělí agentuře Reuters dva lidé obeznámení s touto záležitostí.
img

Ranní okénko - Dnes zasedá Fed, v Německu vychází lednová inflace

31.01.2024 Dnešní ekonomické dění opanuje zasedání americké centrální banky, které je v rámci našeho časového pásma naplánované na 20:00. Ještě před ním tak s trhy může zahýbat lednový výsledek inflace v některých zemích eurozóny, kdy pro celkový výsledek budou určující zejména dnešní hodnoty z Německa a Francie. V případě Německa je očekáván pokles harmonizované meziroční míry z 3,8 % na 3,2 %, ve Francii by míra inflace měla poklesnout z 4,1 % na 3,6 %. Meziměsíční míry se v rámci eurozóny budou vesměs pohybovat stejně jako v předcházejících měsících okolo nuly.
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
img

Ranní okénko - Výsledky PMI ze zahraničí

24.10.2023 Dnešní den bude ve znamení indexu nákupních manažerů (PMI) za říjen, kdy tento údaj dorazí jak z Německa, tak z eurozóny a ze Spojených států amerických. V případě našeho západního souseda se očekává symbolické zlepšení z 39,6 na 40,1, což je ale stále hluboce pod hraniční hodnotou 50. Zatím to ani zdaleka nevypadá, že by se německý průmysl odrazil ode dna, ba naopak míra pesimismu se zdá čím dál tím silnější. To nepotěší ani český průmysl, který je úzce svázán s německým, především v automobilovém sektoru. Taktéž v eurozóně se předpokládá kosmetický nárůst tohoto indexu, ale i zde je velmi daleko od hranice 50 bodů. To v USA je situace odlišná, když tento ukazatel setrvává od letošního února nad hraniční hodnotou, ale od května se pomalu sune níže a níže. V říjnu se pak očekává, že by mohl prolomit zmíněnou hranici ale v negativním vyjádření.
img

Ekonomický kalendář: Data PMI a Bitcoin v centru pozornosti!

24.10.2023 Trhy s futures naznačují, že dnešní peněžní seance v Evropě otevře na vyšší úrovni. Zlepšený sentiment v Asii podporuje tržní býky, kteří se v první fázi dnešní seance mohou zaměřit na trh kryptoměn, kde jsme svědky masivních zisků.
C:\fakepath\Sandoz.jpg

Novartis dokončil osamostatnění své divize generických léků Sandoz

04.10.2023 Švýcarská farmaceutická společnost Novartis dnes dokončila oddělení své divize generických a biologicky podobných léčiv Sandoz do samostatné firmy a s akciemi Sandozu se začalo obchodovat na švýcarské burze. Sandoz byl při vstupu na burzu oceněn na 10,3 miliardy švýcarských franků (260,9 miliardy Kč), což bylo méně, než se čekalo, a akcie firmy po zahájení obchodování klesají, uvedla agentura Reuters. I tak se firma Sandoz stala největším novým vstupem na švýcarský trh od roku 2019, kdy na burzu vstoupila jiná firma osamostatněná od Novartisu, výrobce produktů pro péči o oči Alcon. Ta byla oceněna na 28 miliard CHF.
img

Ranní okénko - Maloobchod v USA roste, ale jak ještě dlouho?

18.07.2023 V USA dnes vyjdou data týkající se maloobchodu a průmyslové výroby. V důsledku slevových nabídek by prodej aut měl maloobchodní tržby táhnout nahoru a ty by tak měly vykázat ve srovnání s květnem nárůst o 0,5 %. Nicméně ve druhé polovině roku se dá očekávat zpomalení v tomto segmentu. To průmyslová výroba by měla už v červnu stagnovat a ani její výhled do budoucna není příliš optimistický. V obou těchto ukazatelích by mělo dojít ke zhoršení, jelikož Fed na svém dalším zasedání po „pauze“ pravděpodobně opět zvýší základní úrokovou sazbu, což by se mělo projevit v nižší spotřebě domácností a v nižším množství firemních objednávek. Mělo by se ovšem jednat o poslední navýšení ze strany Fedu v tomto roce, protože zatím někde daleko za obzorem se začíná objevovat hrozba ekonomické recese, tudíž se nejspíše začne diskutovat o možném začátku postupného snižování základní úrokové míry.
img

Ranní okénko - Pozitivní výsledky předstihových ukazatelů

25.04.2023 Dnešní ekonomický kalendář plní data z USA, která však postrádají váhu, aby zahýbala s finančním trhem. Dorazí data o prodejích nových domů a sada předstihových indikátorů v čele se spotřebitelskou důvěrou od Conference Board a indexů od Fedu v Richmondu měřící náladu ve výrobním sektoru a mezi podnikateli. V eurozóně je kalendář prázdný, zajímavější je v CEE regionu, kde maďarská centrální banka dnes rozhoduje o nastavení úrokových sazeb. Trh jednotně počítá s ponecháním hlavní úrokové sazby na 13 %.
C:\fakepath\trader-27032023-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.03.2023 1) Současné problémy některých bank představují první krizi bankovního sektoru v éře twitteru, jsou ale jiné, než byly za globální finanční krize v roce 2008. V době, kdy sociální sítě umožňují bleskově šířit informace včetně spekulací a polopravd, je pro banky o to důležitější dbát na svou pověst a budovat si u klientů důvěru. Vyplývá to z názorů analytiků na serveru finanční televize CNBC.
img

Úspěšné klinické testy podpořily akcie společnosti Novartis

27.03.2023 Akcie švýcarské společnosti Novartis (NOVN.CH) na začátku dnešní seance posilují o více než 5 % díky úspěšným klinickým testům léku Kisqali, který pomáhá v boji proti rakovině prsu.
img

Apple, Alphabet nebo Amazon. Co napoví hospodářské výsledky technologických gigantů

01.02.2023 Hospodářské výsledky za 4. čtvrtletí zatím ukazují značný tlak na marže zejména v technologickém sektoru. Tento týden je tak hodně v sázce, protože po čtvrtečním uzavření trhů mají svůj hospodářský výsledek zveřejnit Apple, Alphabet a Amazon. Analytici nejsou nijak zvlášť optimističtí a podle nich budou výsledky i v případě těchto technologických firem odrážet tlaky na marže.
img

Ranní okénko - Od Fedu se čeká zpomalení tempa hiků na 25bb

01.02.2023 Po včerejším zveřejnění výsledků HDP nebudou ani dnes chybět klíčová data. Hlavní událost nás čeká až večer, kdy o nastavení měnové politiky rozhodne Fed. Na pozadí dat potvrzujících postupné ochlazování trhu práce a zvolnění inflace je široce očekáván hike o 25bb po prosincových 50bb. Ještě před tím se dozvíme výsledek lednového PMI pro český průmysl. Počítáme se zlepšením, ale k hodnotě označující expanzi sektoru (>50 bodů) má PMI ještě daleko.
img

Market Insight - Průlom v medicíně dobývá akciový trh

16.12.2022 Díky průlomovému objevu v biotechnologii, který se podařil dvěma vědcům oceněným Nobelovou cenou za rok 2020, bude brzy možné léčit genetické choroby a rakovinu pomocí selektivní výměny genů. Přelomová metoda CRISPR/Cas9 se setkala se zájmem i mezi investory, díky čemuž mohli oba nositelé Nobelovy ceny založit nezávislé společnosti a uvést je na burzu, což nám umožňuje posoudit vývoj této technologie a její slibný potenciál.
img

Ranní okénko - PMI indexy potvrdily slabý výhled v eurozóně

25.10.2022 Dnešek naváže na včera odstartované předstihové průzkumy, a to hned za chvíli německým Ifo indexem. Od toho analytici očekávají mírný pokles jak v hodnocení aktuální situace, tak i v budoucích očekáváních. Ostatně příliš nepotěšil včerejší PMI z Německa, který ukázal silnější než očekávaný propad u indexu pro výrobu. Ten poklesl na nejnižší úroveň od poloviny roku 2020. Podobně dopadl i výsledek v USA. Cena zemního plynu během včerejšího dne dále klesala a u kontraktu na měsíc dopředu se poprvé od letošního června dostala pod 100 EUR/MWh, ze srpnového maxima klesla o 70 %. Trhy zároveň reagovaly i na nového britského premiéra, kdy odpolední pokles výnosů na britských dluhopisech se v menší míře přelil i do dalších států.
img

Evropské akcie prudce klesají na pozadí historicky nejnižších statistik v EU

19.09.2022 Klíčové evropské akciové indexy v pátek dramaticky klesly. Účastníci trhu analyzovali alarmující data o raketově rostoucí inflaci v zemích EU. Negativní dynamika na amerických burzách je dalším faktorem, který ovlivňuje pokles evropského akciového trhu.
C:\fakepath\trader-22062022-18-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.06.2022 1) Ceny ropy se dnes výrazně snižují, cena severomořské ropy Brent krátce před 13:00 SELČ vykazovala pokles téměř o čtyři procenta zhruba na 110,20 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) pak ve stejnou dobu ztrácela zhruba 4,4 procenta a podávala se asi za 104,70 dolaru za barel. Americký prezident Joe Biden se podle médií chystá požádat Kongres, aby kvůli vysokým cenám u čerpacích stanic schválil dočasné zrušení federální daně z pohonných hmot na nulu.
C:\fakepath\money.jpg

Výplaty dividend byly v prvním čtvrtletí rekordní, výhled je ale nejistý

24.05.2022 Objem vyplacených dividend se v prvním čtvrtletí zvýšil o 11 procent na 302,5 miliardy USD (téměř sedm bilionů Kč), což je rekord pro toto období. Hlavní podíl na tom měly těžařské a ropné společnosti. V nadcházejících měsících ale budou firmy čelit větším problémům, uvedla s odvoláním na zprávu britské firmy Janus Henderson agentura Reuters.
img

Zaměřeno na USA: zájem o trvanlivé zboží na pozadí vysoké inflace a posilování USD

26.04.2022 Hlavní událostí dnešního obchodního dne je klíčový ukazatel průmyslové produktivity v USA. Středem pozornosti jsou výsledky objednávek trvanlivého zboží v USA za březen v kontextu vysoké míry inflace a síly amerického dolaru.
img

Evropské akcie v úvodu týdne bez větších změn. Vede se farmaceutikám Novartis a Roche, v Praze se vybírají zisky

04.04.2022 Evropské akciové trhy vstupují do nového týdne bez větších změn, když zatím nedokážou navázat na páteční optimistický závěr na Wall Street. Během víkendu se sice objevily pozitivní zprávy o blížící se schůzce mezi prezidentem Ruska a Ukrajiny, ale ruská strana tyto zprávy označila za spekulace a takové plány označila za předčasné. Náladu tak ovládají spíše během víkendu zveřejněné záběry z osvobozeného ukrajinského města Buča, kde údajně ruská armáda zabíjela civilisty. Tyto záběry opět rozvířily emoce a rétoriku o přísnější sankcích vůči Rusku, včetně zákazu dovozu ruského plynu do Evropy.
img

Evropské trhy stále na vlně optimismu, výjimkou Novartis. Pozitivní nálada se drží i pražské burzy

02.02.2022 Evropské trhy dnes pokračují na optimistické vlně, když německý index DAX posiluje o 0,5 %. Pozadu nezůstává ani Londýn (FTSE +0,6 %) a Paříž (CAC +0,3 %). Odpovídá tomu i celkový obrázek evropských akcií, když Stoxx 600 posiluje o 0,6 %. Ještě o něco pozitivněji vypadá pohled na americké trhy. Futures na nejširší index S&P 500 jsou 0,7 % v kladném teritoriu. Nejpozitivněji se ovšem tváří technologický Nasdaq , který dnes potáhne vzhůru pozitivní reakce na výsledky těžké váhy indexu, společnosti Alphabet (mateřská společnost vyhledávače Google).
img

Silná firemní čísla tlačí Wall Street na nové rekordy a Evropa se k nim blíží

26.10.2021 Americké indexy S&P 500 a Nasdaq se po otevření vyhouply na nové historické rekordy a solidní nálada je i v Evropě. Hlavní evropské burzy si připisují solidní zisky, které v případě německého DAXu překračují i 1 procento. Nizozemský AEX trochu zaostává, stále má ale půl procenta k dobru.
img

Ekonomický kalendár: Spotrebiteľská dôvera v USA, zverejnenie hospodárskych výsledkov

26.10.2021 Európske indexy začali dnešné obchodovanie bez výraznejších zmien. Komodity ako drahé kovy a priemyselné kovy klesajú vďaka posilňovaniu USD. Energetické komodity sa medzitým držia, ropa stagnuje a zemný plyn zaznamenáva malé zisky.
img

Ranní okénko - Nálada v ČR i Německu se dále zhoršila

26.01.2021 Dnes v odpoledních hodinách dorazí data o americké spotřebitelské důvěře a situaci ve zpracovatelském sektoru. Od nálady spotřebitelů si trh slibuje přibližnou stagnaci, když vyhlíží za leden skóre 89,0 oproti prosincovým 88,6 bodům. Svůj podíl na nevalné náladě, která by se tak držela zhruba 40 bodů pod předkrizovými hodnotami, mají kromě pokračujících pandemických omezení i napjatá situace na trhu práce a nejistota spojená s politickými dohady o podobě další fiskální podpory. Oproti tomu průzkum mezi zpracovateli z dílny richmondského Fedu již od července indikoval nadprůměrně dobré vyhlídky, což by mělo pokračovat i nyní – trh v lednu očekává zopakování prosincového výsledku 19 bodů. Podobně jako v Evropě, i v USA tak zůstává průmysl druhou vlnou pandemie dotčen spíše mírně, přičemž za oceánem je situace ještě znatelně optimističtější.
img

Týdenní tržní výhled: FOMC, USA a EU v centru pozornosti

25.01.2021 V posledním týdnu konce měsíce se všechny oči obrátí k středečnímu prohlášení FOMC a tiskové konferenci. I když se neočekávají žádné změny, obchodníci rádi uslyší, co si předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell myslí o ekonomice a kdy by se mohlo začít rozvloňovat.
img

Denné zhrnutie: Európske akcie klesajú už druhý deň, zmiešané obchodovanie na Wall Street

27.10.2020 Európske akcie skončili dnešné obchodovanie nižšie, pretože investori sa stále obávajú, že stúpajúci počet nových infekcií COVID-19 v celej Európe bude brzdiť hospodárske oživenie. Nemecko uvažuje o nových pravidlách s cieľom zabrániť šíreniu pandémie, zatiaľ čo Španielsko a Taliansko nedávno rozšírili obmedzenia. Spoločnosti Novartis, HSBC Holdings, Santander, BP, Capgemini a Covestro dnes zverejnili lepšie hospodárske výsledky, ako sa očakávalo. Počas dnešného obchodovania klesol Dax takmer o 1%, CAC 40 o 1,8% a FTSE skončil o 1,09% nižšie.
img

Ranní okénko - Nálada českých spotřebitelů citelně chladne

27.10.2020 Z Evropy se dnes významnějších ekonomických událostí nedočkáme a zajímavější dění tak nabídnou během odpoledne Spojené státy. Na rozdíl od Evropy se od tamní spotřebitelské důvěry očekává pokračování rostoucího trendu, byť velmi opatrné. Od říjnového průzkumu trh očekává výsledek o dvě desetinky lepší než v září, tedy 102 bodů. I pokud se očekávání naplní, bude se jednat o hodnoty výrazně pod úrovní z loňského roku, kdy se index pohyboval v okolí 128 bodů. V růstu by měly pokračovat i objednávky zboží dlouhodobé spotřeby, které již ovšem mají post-pandemické skoky za sebou a tempo dohánění se tak výrazně zpomalilo. Trh pro září předpokládá zopakování srpnového výsledku, a tedy meziměsíční zvýšení jejich objemu o 0,5 %.
img

Ranní nadhoz - EU našla shodu ohledně záchranného fondu

21.07.2020 Unijní lídři dnes nad ránem konečně našli shodu ohledně evropského záchranného balíčku. Z celkové částky ve výši 750 mld. EUR budou 390 mld. tvořit granty a 360 mld. je určeno na nízkoúročené půjčky (zatím není rozhodnuto o výši úročení). Tento poměr bylo nakonec kompromisem, se kterým souhlasily i severní státy unie, původně odmítající rozdělení v poměru 500 mld. ku 250 mld. Největší částku získá Itálie, která by měla disponovat 82 mld. ve formě grantů a 127 mld. ve formě půjček. Pokud Česko využije beze zbytku nabízené půjčky, mělo by být celkově v plusu. Prostředky určené na podporu zotavení ekonomiky budou moci jednotlivé státy utratit na základě předložených plánů. Ty musí být odsouhlaseny Evropskou komisí i ostatními zeměmi unie. Část peněz musí jít na "zelená" opatření, např. investice do snižování emisí či proti suchu. V reakci na oznámení o dosažení dohody kurz eura posílil a klesly úroky u italských dluhopisů.
img

Analýza Fidelity International: GRANOLAS představují příležitost v evropských akciích

16.06.2020 Pandemie Covid-19 posílila některé trendy z posledních let. Na pořadu dne je digitalizace, inovace nebo možné přeskupení dodavatelských řetězců. To vše bude mít výrazný dopad na společnosti v Evropě a zejména na ty, které jsou považovány za GRANOLAS. Stejně jako úspěšné americké akcie FAANG se podle analýzy Fidelity International evropské společnosti GRANOLAS jeví v současném tržním prostředí jako klíčové pro úspěšné investice. Profitují i v současné koronavirové krizi a měly by se ukázat jako dlouhodobí vítězové. Fidelity International u nich předpokládá dosažení robustního dlouhodobého výkonu.
img

Akcie týdne: Sanofi

05.09.2019 Sanofi (SAN.FR) je francouzská farmaceutická společnost, která si v poslední době užívala stabilního růstu. Rally dokonce v tomto týdnu akcelerovala a vedla k průrazu horní limity dlouhodobého obchodního rozpětí. V této krátké analýze se podíváme na důležité faktory, které stojí za posledními excelentními výkony akcie, a stanovíme si důležité úrovně, které stojí za to sledovat.
img

Zápis z posledního zasedání Fedu posílá akcie dolů

18.10.2018 Začátek včerejší americké seance nebyl pro akcie úspěšný, když index S&P 500 ztrácel až jedno procento. Nicméně se mu ztráty podařilo poměrně rychle vymazat a nakonec včerejší obchodování zakončil bez výraznějších změn. Oproti úternímu zavíracímu kurzu ztratil pouhé tři setiny procenta. Pomohly mu k tomu především finanční tituly, které si polepšily o 0,9 %. Po zveřejnění zápisu z posledního zasedání Fedu byla patrná tendence k mírnému vyprodávání akciových titulů, když ten poukázal na více jestřábí rétoriku ohledně vrcholu úrokových sazeb. Klíčová úroková sazba by se měla v letech 2020 i 2021 držet nad jejich odhadem dlouhodobé sazby.
img

Jerome Powell trhy uklidnil a poslal akcie výše

18.07.2018 Technologický Nasdaq včera uzavřel o 0,6 % výše, čímž opětovně vylepšil svoje historické maximum. Dařilo se i dalším indexům. Průmyslový Dow Jones přidal 0,2 % a S&P 500 si připsal 0,4 %. V rámci něho se nejvíce dařilo těžařům a zpracovatelům komodit, jejichž akcie vystoupaly o 1,3 % výše. Naopak na chvostu se nacházeli realitní developeři se ztrátou 0,6 %. V červeném uzavřely i akcie energetických společností (-0,4 %) v reakci na překvapivě vysoké zásoby ropy, které poslaly ceny černého zlata dolů.
Související klíčová slova: Banco Santander | Střední Evropa | Signál kvality a výkonnosti | Dynamický růst | ChatGPT | Mediální magnát Rupert Murdoch | Výnosy dluhopisů | Real Estate Investment Trusts | Akcie švýcarské společnosti | Skandinávské aerolinky | Války | Vývoj | Americká automobilka Tesla | Obchodní platformy | Data z trhu práce | Zveřejněné údaje | Panevropský index | Klíčový ukazatel | Velký propad | Eli Lilly (LLY.US) | Cena severomořské ropy | Americká automobilka | EUR | FDA | Bundesbank | Sektor spotřebního zboží | Kalifornie | Finanční ústav | Norské společnosti | UCG.IT | Hlavní úrokové sazby | Roche | Itálie | McDonald's | Stoxx | TWTR.US | Magnát Rupert Murdoch | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Společnost Avast | Očekávání | GlaxoSmithKline | Evropské centrální banky | Aktuální kurzy měn | T-Mobile | Novo Nordisk A/S | Viterra | Novo | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Společnost Ryanair | Roční míra inflace | Evropská komise | Pro investory | Průmyslové podniky | Swiss | Czech Media Invest | Investice | United Parcel Service (UPS.US) | Declaration Date | Britská centrální banka | Potenciál | Nálada v ČR | Diverzifikace | Akvizice | Lednová inflace | Posílení | Továrny na čipy | Kolik je průměrný dividendový výnos? | Cyklus zvyšování sazeb | Vivo | ADP report | Více akcií | Ifo | Investopedia | Zisk před zdaněním | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Rekord | Raiffeisenbank | Společnost Apple | Uvolňování měnové politiky | Účely primární veřejné nabídky | Obchodní seance | Odhad letošního růstu ekonomiky | Český statistický úřad | EUR/USD | PiS | General Electric | Reckitt Benckiser | Vanguard | Mediální magnát | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Javier Milei | Nálada spotřebitelů v USA | Futures kontrakty | Šéf Fedu Jerome Powell | Goldman Sachs | Český průmysl | PMI z Německa | Konkurenti | Akcie společnosti | Tuzemské hospodářství | Softwarová společnost | Vydavatelství Editis | Lagardeová | Nejvyšší soud | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Výnos | BlackRock | GBP/EUR | Brent | Zpřísňováním měnové politiky | First Citizens | REITs | Zhejiang Huayou Cobalt | Americký akciový trh | SMA | Vzdělávání | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | ESG | Index DOW | Předvídatelné zisky | Capri | Americká energetická společnost | Speciální dividendy | Skupina J&T | NOVN | Akcie Facebooku | Investiční strategie | Výsledky obchodování | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Kontrakty | Microsoft (MSFT.US) | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | JPY | H&M | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Síť Threads | AI | Odhad HDP | Pfizer (PFE.US) | Casino | Ekonomický sentiment | Ekonomiky | Changpeng Zhao | Akcie dané společnosti | Kontrakce | Peníze | Extra Dividend | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Robert Habeck | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Výrobní sektor | Rychlé zhodnocení | Nestlé | Prognóza | FTSE 100 | Evropský výrobce letecké techniky | Saxo Bank | Dlouhodobý horizont | Byznys model | Amgen | Společnost Logitech | Magellan Midstream Partners | Tržní hodnota | Lockheed Martin | Americká softwarová společnost | Americká společnost Tapestry | CRSP.US | Newmont | Developeři | FedEx | AEX | Společnost NJJ | Open Society Foundations (OSF) | Pesimismus | Evropské burzy | Obchodování na zámořských trzích | Burzy | Hugo | Německý ministr hospodářství | EURUSD | USD/EUR | Americké ekonomiky | Americký prezident Joe Biden | Dopravní subvence | Snížení dluhu | Béžová kniha | Cestování | Bayer | Akcionáři | Cash flow | xStation | Prodeje aut | Magnát | Výkon | USD | Investovat | Unie | Gilead | Qualcomm | Více peněz | Plány | Energetická společnost | Na burze | Spikevax | Obchodní platformy Metatrader | ByteDance | Společnost Pfizer | Společnost Emirates | Regulace | Katar | LMT | Maďarsko | Velké fondy | Měnový fond | LG Energy Solution | Úroková sazba | Emirates | Tovární objednávky | Americká banka First Citizens | Pověst | Sociální sítě | Nasdaq v New Yorku | Ruský prezident | Čtvrtletní výsledky | Oživení trhu | Avast | Americké ministerstvo spravedlnosti | Zvýšení sazeb | Výsledek inflace | Nervozita | Dovoz | Automobilka Tesla | Baterie do elektromobilů | Admirals | Caterpillar | NextEra | Aktuální kurzy | Pozitivní zprávy | Hyundai | Nikkei | Instagram | The New York Times | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | EUR/CZK | Spotové obchodování | Válka na Ukrajině | Makroekonomické ukazatele | Turkish Airlines | Banka JPMorgan | Elon Musk | Finančník | Akcie bankovních domů | Akciové indexy | Společnost Shell | 3M (MMM.US) | Investoři | Prodej nových osobních automobilů | Investing.com | Portfolio | Akciová burza | Globální ekonomiky | Americký prezident | Mimořádný zisk | Silicon Valley Bank (SVB) | Negativní sentiment | Coca-Cola | AMD | Moderna | Společnost Google | Média | Christine Lagardeová | Euro Stoxx 50 | AA | Běžné dividendy | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Firma Meta | iPhone 15 | Zpřísňování měnové politiky | Globální akciové trhy | Den obchodování | Futures na S&P 500 | Skupina OPEC+ | Část zisků | Bank of England | Automobilka Toyota | Společnost Nasdaq | Cineworld Group | CAC 40 | WSJ | Prezident | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Obchodování s termínovými kontrakty | NOVN.CH | BP | Řetězec Casino | Nastavení úrokových sazeb | Japonská automobilka | Hamás | Raytheon | Ropné společnosti | Vyplacení dividendy | Společnost BHP | Evropské trhy | Analýzy | Americký S&P 500 | Slevy | Investiční | Průzkum | FOREX | Hlavní úroková sazba | ExxonMobil | Altria | Energetický a průmyslový holding | Berlín | Německý DAX | Hlavní události | Brusel | Covid | Realitní společnost | UnitedHealth Group | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Úrok | Pokles ceny | Siemens Gamesa | Agentura Reuters | Fiskální rok | Tower Semiconductor | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Znárodnění | PFE | Cestovní ruch | Zpráva | Apple | First Republic Bank | Medián | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Sektor telekomunikace | Státní pomoc | Emoce | S&P | The New York Times (NYT) | EPH | Hospodářský vývoj | Quantum | iPhone | Rok 2024 | Prezident Javier Milei | Japonská automobilka Toyota | Obchodování | Zasedání Fedu | Stimulační plán | Vodafone | Automobilka | Meta | Nabídka | Aerolinky Lufthansa | ABB | GBP | Management | Cinema City | Admiral Markets | TSMC | Centrální banky | Sektor zdravotnictví | Prezidentka ECB | Cena zemního plynu | Největší švýcarská banka | Eurostat | Předpověď | Zprávy | Investiční události | Převzetí firmy | Akciový index | Index STOXX Europe | Moody's | Bard | Americká společnost Intel | Převzetí společnosti MorphoSys | Ceny ropy | Evropský parlament | Míra | Obchod Amazon | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | 3M | Bitcoin | Nejdůležitější události | Měsíční report | Airbus | Vyhlídky | Firmy | CZ | Nordea | Futures | Automobilky | Kryptoměnové burzy | Nástroj | Výsledky | West Texas Intermediate | HUF | Obchodovanie | Spotové ceny | Nejistota | Phillips 66 | Sumitomo Mitsui | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Supreme Edition | Pochybení | Vlastní sociální sítě | Státy Evropské unie | Evropský výrobce letadel | Siemens | Minulá výkonnost | Waste Management | Bank of America | BNTX | TIM | Fundamentální analýza | Výrobce letadel | Ajay Banga | Koruna | Eli Lilly | Thoma Bravo | Podnikatel Elon Musk | Cenový index PCE | MorphoSys AG | Akciové tituly | SVB Financial | Shell | Včerejší obchodování | OPEC+ | Francie | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | Onemocnění | Americký výrobce | Elektromobily | DMA | Objem | Propad | Asociace | Zelenskyj | Activision | Obavy z recese | Class A | Marka | Evropský statistický úřad Eurostat | Výsledky firem | Výkonnost | TUI | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Údaje | Dovoz z USA | Právo | Australské akcie | Německá automobilka Porsche | Midstream | Report ADP | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Výsledky společnosti | Americká banka | Podnikatelská nálada | Pokračování rostoucího trendu | Exxon Mobil | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Poptávka po pohonných hmotách | Časové pojmy | Subvence | Výsledky průzkumu | Regulátor | DPA | Vládní dluh | Průzkumy | Raytheon Technologies Corp | Státní rozpočet | OpenAI | Televize CNBC | Průmyslová výroba | WeWork | Pfizer | Investiční společnost | Case-Shiller | Toyota Motor | Studie | AFP | Emise skleníkových plynů | Tempo růstu spotřebitelských cen | Cena plynu | Graf | Polsko | Index S&P 500 | Převzetí firmy Twitter | Příklad stock dividendy | Plyn | Patenty | Volodymyr Zelenskyj | Centene | Vodafone Group | Ropa Brent | Výnosové křivky | FTC | Wall Street Journal (WSJ) | Aktuální hodnoty měny | Evropa | HUF/EUR | CVS | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Ukrajina | Ropná společnost | Celková investice | Institut Ifo | Johnson & Johnson | BYD | Radar Tradera | Ústavní soud | Finanční televize | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maloobchod | Americká centrální banka | Inflace v eurozóně | Převzetí společnosti | Inflace v EU | Rekordní minimum | Stavebnictví | Zpomalení globální ekonomiky | Booking Holdings | Finanční rok | Britský FTSE 100 | UPS | USD/CZK | Beta | Nuevo León | Výhled na příští rok | Alitalie | Finanční krize | Situace | Měsíční data | FXstreet.cz | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | Turecká centrální banka | Euro 7 | CHF | COPPER | Česká koruna | OECD | Dovoz ukrajinského obilí | FAANG | Výhody a nevýhody | LNG | Týdenní Forex kalendář | Americké akcie | Lockheed | BBC | Zavedené společnosti | Ekonomická důvěra | UBS Group | MetaTrader | Ex-dividend | Evropské sdružení výrobců automobilů | Společnost Novo Nordisk | Kongres | Výdělky | Polská vláda | Divize | Index Nikkei | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | Ziskové marže | ex | Invaze | Americké banky | CVS Health | Audi | Výsledky HDP | Menšinový podíl | Komise pro cenné papíry a burzy | Instacart | Růst výnosů | Výhody speciální dividendy | Trh | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Mluvčí společnosti | Erste Bank | EUR Index | Doporučení | Technologické firmy | Fed | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Společnost ByteDance | Zakladatel | Korekce | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Upozornění | Spotřebitelská důvěra v USA | Pozornost | Země EU | Illumina | GE.US | Evropská komisařka | Pražské burzy | Banka First Citizens | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Zveřejnění výsledků | Výběry | Tržní výhled | Výrobce luxusních aut | Konkurenceschopnost | Royal Mail | Capri Holdings | S&P 500 | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Spotové ceny ropy | Soud v Tokiu | Electronic Arts | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Dceřiné společnosti | JDE | Stock | Zemní plyn | ProCent | Webináře zdarma | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Index SMI | Rating | Platforms | MWh | Akcie FAANG | Společnost Alphabet | SNB | Prezident Joe Biden | Dividendové společnosti | Microsoft | Trh dnes | Příležitosti | Americký výrobce elektromobilů | Dividendy nelžou | Hodnota investic | Data z USA | Daňové úlevy | Unijní země | Thermo Fisher Scientific | Ropná firma | Volatility | CME | Spotřebitelská inflace | CRSP | Mondelez International | Měny&Sazby | Důvěra v průmyslu | Makroekonomické údaje | Cybertruck | Nové akcie | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | Konference FOMC | Rozhodnutí ČNB | Zpřísnění sankcí | Představenstvo | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Společnost XTB | Portfólia | Společnost Meta Platforms | Marathon | CFTC | Japonsko | Invest | Aerolinky SAS | Centrální banka | Výhody Stock Dividend | Meta Platforms Inc | Newcrest Mining | Inflace v Británii | Jemenští povstalci | Exxon | Analytici | ING | Jirka Mazur - Život na burze | Německá vláda | Quantum Fund | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | ILO | Tržní sentiment | Pravidla regulace trhů | Německý Ifo index | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Twitter | Zasedání americké centrální banky | Krach | Společnosti | Rozpočet | Další růst | Technický výhled | CRISPR | NJJ Presse | PIF | Technologická společnost Apple | API | Air France | Největší meziroční nárůst | Mluvčí | Janus Henderson | Reuters | Dodatečný výnos | Podcast | CZK | Chevron | Michael Kors | Česká republika | Předseda | Cena severomořské ropy Brent | XTB | TXN | Arm | Klinické testy | Chipotle Mexican Grill | J&T | Unijní ministři | Praní špinavých peněz | Boeing | Příjmy a výdaje | Mateřská společnost | Americký dolar | Linda Yaccarinová | CL | Evropská unie | Open | Cena akcie | Velcí akcionáři | Dividenda vyplácená v penězích | Zvýšení základní sazby | Financovat | Řecko | Konjunkturální průzkum | FDIC | AMD.US | Nový rekord | Úroky | Refinitiv | Plodiny | PEPSICO | Průměrný dividendový výnos | Ranní nadhoz | Miliardy švýcarských franků | Cena | Automobilka Toyota Motor | Investiční banky | Odpor | Předstihové ukazatele | Vedení ČEZ | Sumitomo | Snižování úrokových sazeb | Air | Zápis z posledního zasedání Fedu | Huayou Cobalt | S&P500 | ITA Airways | Telekomunikační společnost | Dolar | Americký index S&P 500 | LEAG | Ceny | Technologie | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | ČNB | Energetická společnost ČEZ | Fiserv | Nobelovy ceny | Agentura Bloomberg | Zajímavé příležitosti | Pokles | Vyšší ceny | Czech Media Invest (CMI) | Výběr zisků | Nvidia | Biogen | ConocoPhillips | NYT | Společnost Twitter | BioNTech | Americké společnosti | Hedge | Švédsko | Poplatek | Maloobchodní tržby | Lego | FTSE | Mercedes | Sanofi | Markéta Fišerová | Americký trh | Obchodník | Webináře | Řetězec | Akcie týdne | 737 MAX | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Zisk mezi akcionáře | MRNA | COVID-19 | CRISPR Therapeutics (CRSP.US) | Google | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Blue chips | Růst mezd | ISM indexy | Evropská centrální banka | Holcim | Dow Jones Industrial Average | Dekret | Luboš Růžička | EBIT | Daně | News Corp | Lídři | Tradingové webináře zdarma | Mutace koronaviru | Rizika | Hyundai Motor | ECB | Mezinárodní organizace práce | Impérium | Coinbase | Argentina | Česká ekonomika | Pandemie nemoci | Ekonomický institut Ifo | Skupina OPEC | Kurzy | Marketingová komunikace | Snižování počtu zaměstnanců | Fond | LGES | Čína | Tchajwanská firma | Prezident Vladimir Putin | Zisky | HICP | Evropské akciové indexy | Partners | Konsensus | Primární veřejné nabídky (IPO) | Conference Board | Historické rekordy | Nevýhody | Průmyslové firmy | Roční dividendový výnos | ACEA | Miliardy eur | MMM | Chatbot | ISM | Přehled kurzů | Ranní okénko | Zboží dlouhodobé spotřeby | Situace na trhu práce | Starbucks | Toyota | KLM | Společnost Caterpillar | Cena zlata | Electricite de France | Obchodníci | Hedge fondy | HSBC | Organizace zemí vyvážejících ropu | Letecká společnost | Euro STOXX | Pojištění vkladů | Novartis (NOVN.CH) | Růst cen | Bull | Společnost Chevron | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | Open Society Foundations | Indikátor | Vysoké inflace | Dovoz oceli | Saxo | Skromné výnosy | IFO index | Financování | ČSÚ | Aktuální situace | Fitch | Nissan Motor | Burza v Argentině | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Nastavení měnové politiky | Nálada spotřebitelů | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Ruská armáda | Honeywell | Vysoké dividendy | Finance | Úspěšné klinické testy | Dividenda | Konsolidovaný čistý zisk | Švýcarská národní banka | Investiční poradenství | Poptávka | Express | Jihokorejské společnosti | MorphoSys AG (MOR.DE) | Průměrná hodnota | Očekávání trhu | Stabilní byznys model | Bulharsko | Kancléř Olaf Scholz | Německý index DAX | Mali | Obchodovat | EUR/MWh | Microsoft Corp | JPMorgan Chase | Nové rekordy | Největší americká banka | Health Corporation | Finanční podniky | Uzavření trhů | Elektrotechnický koncern | Technologický Nasdaq | WTI | Novartis AG | Shares | Americká pravidla | Naftogaz | GfK | Softwarová společnost Microsoft | Co bude | HSBC Holdings | Data PMI | Pfizer a BioNTech | RBI | Relativní stabilita | LLY.US | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Zkapalněný zemní plyn | OCI | Ziskovost | Sdružení výrobců automobilů | Barclays | Týdenní tržní výhled | Podnikání | Mezinárodní standard | Jaderné elektrárny | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Měny regionu | Spotřeby plynu | Marže | ROCE | Měnový výbor | Německá ekonomika | Celkový výsledek | Státy EU | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | HDP | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Infineon Technologies | Alphabet | Vedení společnosti | Členské státy | Trading Central | Firma | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Texas Instruments | Jens Klatt | Erste | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Byznys | NJJ | Blizzard | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | SAP | Index PMI | Ekonom | Akcie Sanofi | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | Kurz | Market | Americká Federální obchodní komise | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Unicredit | Růst akcií | Pokles výnosů | Hugo Boss | Naše prognóza | Život na burze | Americká Komise pro cenné papíry | Finančník George Soros | Merck | Facebook | Rozhodování | Kompenzace | Světová obchodní organizace | Francouzský CAC 40 | Index Euro Stoxx 600 | NXP Semiconductors | USA | Investujte | Tempo růstu HDP | Nejhorší výsledek | Nezisková organizace | Ekonomický institut | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Krach SVB | Euro | AUD | IONWAY | Kyjev | Binance | Greg Kelly | Společnost Lufthansa | Fibo | Visa (V.US) | Světová obchodní organizace (WTO) | Aerolinky Ryanair | Soud v Německu | Dividendový výnos | Akcie | Mnichovský ekonomický institut | Sony | Hospodářství | EBITDA | Zpomalení růstu | Obchod | Red Bull | Siemens Healthineers | Uniper | Belgická vláda | Úrokové sazby | Zemní plyn (LNG) | Air France-KLM | Intermediate | EU | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Portfolia | Komerční banka | Členské státy EU | Emise | xStation 5 | Finanční tituly | Nový lék | Recese | Soukromé investiční společnosti | Sam Altman | Irské aerolinky Ryanair | Německé aerolinky | ASML | Ropný gigant | Švýcarský frank | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Index Dow Jones | Digitalizace | SEC | Začít investovat | Miliardy | Spekulace | Denní graf | Globální finanční krize | Irské aerolinky | Hodnota indexu | Investor | Frank | Ministři | OSF | Mondelez | Výroby elektromobilů | Kurz eura | Regulace trhů | ARM | Investiční společnosti | Americký internetový obchod | Lufthansa | Ceny energií | Americké indexy | Lenka Kalivodová | Meziroční míra inflace | Jerome Powell | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Finanční skupina | Základní sazby | Nejrychleji rostoucí | Regeneron Pharmaceuticals | Dna | FOMC | Rostoucí inflace | Index PCE | Soud | Společnost ČEZ | Booking | Agentura Fitch | Pozitivní výsledky | PMI indexy | Předpovědi | Koncern Sony | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Benzín | Trend | Produkty obchodované s finanční pákou | CEE | Dow Jones Industrial | SVB Financial Group | Futures na americké akciové indexy | Časový rámec | Míra inflace | Tržby společnosti | Evropský statistický úřad | Energetika | Akcie energetických společností | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | CNN | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční situace | Oslabení | Nařízení | Americká cla | Verizon Communications | Trading | Pioneer Natural Resources | Ceny benzínu | Verizon | Farmaceutické společnosti | Fed index | Indexy | Zvyšování sazeb | Odborníci | Největší světové kryptoměnové burzy | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Česká národní banka (ČNB) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Průmysl | Japonský akciový index Nikkei | Tempo růstu | Podnikatel | Activision Blizzard | Aerolinky | Meziroční inflace | Americké dluhopisy | A321Neo | Biliony | Bankovní regulační orgány | EasyJet | Nejvyšší růst | ETF | Federální obchodní komise | Generické léky | Akciové trhy | Kurzy měn | T-Mobile US | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Společnost Newmont | Europoslanci | Humana | UnitedHealth | Varování | Družba | LLY | Obchodní aktivity | Spojení | Celosvětový trh | Rally | Bankovní rada | Telekomunikace | Recese v USA | Euro Stoxx 600 | Pandemie | PlayStation | Internetový obchod | Kisqali | Intesa Sanpaolo | Aktiva | Osobní příjmy | Nedoplatky | Ministerstvo financí | NextEra Energy | Ceny ropy dnes | Švýcarská banka UBS | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Srbsko | PMI ve službách | Základní úrok | TikTok | Švédská společnost | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | SP500 | Technologická společnost | Index euro | Orsted | Nový týden | Inovace | Zdravotnictví | Fox Corp | Energetické krize | Počet akcií | Výnosnost | Diskontní sazba | Společnost BP | Trhy dnes | | Danske Bank | Seat | Stratég | Signa Holding | Společnost Facebooku | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | Omezení spotřeby plynu | Raytheon Technologies | Řetězce | Schwab | Sentiment | Zrychlení inflace | Události ve světové ekonomice | Stoxx Europe 600 | Investiční fondy | JD | ECB Christine Lagardeová | Berenberg | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Tesla | PLN | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | SAS | Burza Binance | Dnešní seance | Paxlovid | Baterie | BHP | Forint | Velká Británie | Německý průmysl | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Citibank | Evropské společnosti | Japonský akciový index | Výhody a nevýhody | Real Estate | George Soros | Automobilka BMW | Federální vláda | Nálada | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Letectví | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | Intel | SVB | Zdraví | Čínský výrobce | Dnešní ekonomický kalendář | Ekonomika | Německé automobilky | WTO | Dobrá zpráva | Sankce | Novartis AG (NOVN.CH) | Zhodnocení | Obchodování s futures | Podnikání na kapitálovém trhu | Výhled | Úřad pro ochranu osobních údajů | Auta | Americké ministerstvo | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Obchodní analýza | Akciový trh | Embargo | Vysoké ceny | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Reálný obchodní účet | Bosch | Výsledky Applu | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | CVS Health Corporation | Evropský trh | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Největší naleziště zemního plynu | Británie | Burzovní společnost | Balík sankcí | General Motors | Fondy | Investování | Komise pro cenné papíry | Ukrajinský prezident | ČEZ | Apple Inc. | Austrálie | GRANOLAS | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Diamanty | GOOGL.US | Prohlášení | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Nízkonákladová letecká společnost | CZK/USD | Obavy investorů | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | TWTR | New York | Tradingové webináře | MSFT | Britské firmy | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | ČNB dnes | Zotavení ekonomiky | Automobilka Porsche | CMI | NXP | Napadení Ukrajiny | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Claudia Goldinová | Sazby | Výplaty dividend | Generální ředitel | Tapestry | České vlády | Cíle | Semináře | Ekonomický kalendář | Mateřská společnost Googlu | Volkswagen | Firma Meta Platforms | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | RBA | Žádosti o podporu | Porsche | Pravidla regulace | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Měny | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Bezpečnost | Slovensko | Profitovat | Akcie Novartis | Milei | Ekonomika EU | USDX | Stabilita | Inaugurace | The Wall Street Journal | Marathon Petroleum | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Snap | Švýcarská měna | Britská ropná společnost | ProLogium | Maloobchod v USA | JPMorgan | Německá automobilka | Zahájení ruské invaze | Prodeje | Ruský prezident Vladimir Putin | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | ZEN | Rusko | Smíšené výsledky | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Miliardy USD | Poradce | MOR.DE | Osobní výdaje | Bankrot | Míra inflace v Británii | Signál | Česká národní banka | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | EPS | ADP | Apple Podcasts | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Oneok | Joe Biden | Vyplacené dividendy | Ropy | Virgin Orbit | Malé zisky | Americké akciové indexy | Společnost Tapestry | Pracovní síly | Dividendové výnosy | Společnost | Švýcarský akciový index | List The Wall Street Journal | Sázky | Ministr hospodářství | Sektor energetika | Výrobce elektromobilů Tesla | BMW | 1D | Cena akcií | Ukrajinská ekonomika | Plynárenské firmy | Rozšíření | BBVA | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Burze | Tisková konference | Eura | Nizozemsko | Výrobci čipů | Organizace | Britský FTSE | Ryanair | Obilí | Posilování USD | Ceny pohonných hmot | Růst | Apple a Microsoft | TotalEnergies | Příjmy | Událostí ve světové ekonomice | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Komise v přenesené pravomoci | Obchodování na trhu | CNY | Index | Wall Street Journal | Infineon | Cenový index | GlaxoSmithKline (GSK.UK) | Kryptoměnová burza | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Jižní Korea | Thermo Fisher | Proč společnosti vyplácí dividendu? | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | NHTSA | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Vladimir Putin | Výnosy technologických gigantů | Dynamický růst a investice | Výměny akcií | UCG | Zpracovatelský sektor | Měna běžné dividendy | Společnost GSK | Astrazeneca | Pražská burza | Béžová kniha americké centrální banky | Michal Šnobr | Průlom | Teams | Míra inflace v EU | Kalifornské bankovní regulační orgány | RTX | Akcie švýcarské společnosti Novartis | Zlepšení | LVMH | BNTX.US | Signál kvality | Nevýhody speciální dividendy | Francouzské energetické společnosti | Zkrachovalé banky | Ferrari | Raytheon Technologies (RTX.US) | CAD | Společnost Googlu | Výhody | Electrolux | Stock dividendy | Regulační orgány | Dragon | David Vagenknecht | Dopady pandemie | Jirka Mazur | Základní úroková sazba | Futures v Evropě | Telekom Austria | Procter and Gamble | Příklad speciální dividendy | Index spotřebitelských cen | Dnešní obchodování | MiFID II | Hnutí Hamás | Odvětví | Velmi vysoké dividendy | Technologické společnosti | Nevýhody Stock Dividend | Ropné a plynárenské společnosti | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | ČNB Markéta Fišerová | OIBDA | Očekávání do budoucnosti | Banka | Vít Hradil | Analytička | Nasdaq Composite | Vklady | City | Stock Dividend | Silné finance | Účet u brokera | Americký index | Posílení švýcarského franku | Vyplácené dividendy | PFE.US | RWE | Americké centrální banky | AAA | Jednorázová dividenda | Bloomberg | Threads | Zadlužení v eurozóně | Britský statistický úřad | Třída aktiv | Výhled vývoje ekonomiky | UBS | CRISPR Therapeutics | Bydlení | Výrobce léků Novartis | Stabilní byznys | Dánská farmaceutická společnost | Santander | Hike | ING Groep | Dividenda vyplácená akcionářům | Vysoké ceny energií | Čínský výrobce elektromobilů | Podíl akcionáře | Indigo | Švýcarské společnosti | Apple Tim Cook | Snižování sazeb | UBS Group AG | Ministerstvo spravedlnosti | Společnost Meta | Ropná společnost Exxon Mobil | Denso | Biden | Zadlužení | Hospodaření | Americká společnost | Americký podnikatel | First Republic | Nemovitosti | Cash flow výnos | Forex kalendář | Snížení sazeb | JD.com | LG Energy Solution (LGES) | Přehled | Pay Date | Americké sankce | Maersk | Hlavní ekonom | MorphoSys | EK | Zákaz dovozu | Hospodářské výsledky společnosti | GSK.UK | xStation5 | Hotovost | Německý kancléř | Čínská společnost | Německo | Profesionální obchodník | Tim Cook | Ericsson | Louis Vuitton | Vice | Navyšování dividendy | Geraldine Weissová | Visa | Sektor finančních služeb | Kimberly-Clark | Hodnoty měny | Chorvatsko | Konkurent | Statistika | Domácnosti | Evropské investiční banky | UPS.US | Adenza | Riziko | Editis | Provozní zisk | Regulace trhů s kryptoměnami | Rozdělit zisk | Inflační očekávání | Embargo na ruské diamanty | TUI Group | Meta Platforms | Zdroj pasivního příjmu | Pozice | Závislost | Informace o ceně | Amazon | Akciový index Nikkei | Record Day | Marika Čupa | Ropný průmysl | Příklad běžné dividendy | ONS | Americké trhy | Mluvčí ČNB | Akciový stratég | Investing | Koncern | Cla na dovoz | Měnověpolitické zasedání | Taiwan Semiconductor | News | Twitter (TWTR.US) | Signál stability | Ex-Dividend | Průzkum ČSÚ | Evropské indexy | Akcie společnosti Pfizer | PlayStation 5 | Evropský regulátor | Další pokles | Investiční rozhodnutí | New York Times | Index euro stoxx 50 | GEN | MIFID | Společnost Exxon Mobil | Speciální dividenda | Akcie Airbusu | Podnikatelé | Objem vyplacených dividend | Finanční systém | Zvyšování úroků | Rostoucí úrokové sazby | Ocenění | Rezistence | Společnost Microsoft | Český investor | Banky | Cena plynu pro evropský trh | Intervenovat | UniCredit (UCG.IT) | NASDAQ 100 | Zdroj příjmů | Novo Nordisk | Dividendy | Výhody běžné dividendy | Burza | Výrobce elektromobilů | Miliardy dolarů | Peter Garnry | West Texas Intermediate (WTI) | IPO | MMM.US | Vymáhání práva | Margrethe Vestagerová | Index NASDAQ 100 | Hospodářské výsledky | Cash Dividend | Red Bull GmbH | Nálada českých spotřebitelů | Celková inflace | Index DAX | Pražský PX | Běžná dividenda | Opatření | Které společnosti vyplácí dividendu? | WIZZ | General Electric (GE.US) | Deutsche Post | V.US | Evropská komise (EK) | Akciová burza v Argentině | Dow Jones | Měna | Philip Morris | Společnost Moderna | Nasdaq | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Tisková konference FOMC | Výrobce léků | GSK | Výsledky hospodaření | Geopolitické napětí | Britské domácnosti | Richemont | Druhy dividend | Declaration date | Jaroslaw Kaczyński | Práce | Société Générale | Bunge | Restrukturalizace | Investment | Fujitsu | Krize | MetLife | Maďarská centrální banka | Růst a investice | GOOGL | Fidelity International | Spojené státy | Rekordní pokles | Fox | RTX.US | Kryptoměny | Podnik | Húsíové | MF | Evropské akciové trhy | Boeing 737 Max | Prodej aut | MJ | Miliardář | Jefferies | Situace na trhu | Investiční doporučení | G7 | Ex-Dividend Date | Statistický úřad | Ukazatele | Mitsui | Logitech | Tržby | Eurozóna | Fio | Cineworld | Ondřej Hartman | WhatsApp | Sektor tabákových výrobků | Měna speciální dividendy | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | ITA | FXstreet | Belgie | Podniky | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | AUD/USD | Americké úřady | Skupina Volkswagen | Ekonomika Evropské unie | Očkování | Zlato | Instrumenty | Mzdy | Světové trhy | Ford Motor | Altria Group | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Poradenství | ČR | American Express | CNBC | Silicon Valley | Olaf Scholz | Výrobce domácích spotřebičů | Objednávky | Zveřejnění výsledků HDP | Analytik | Výplaty akcionářům | Analytici banky | Výnosy | Výdaje | Banka UBS | ČTK | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Komodity | Biliony USD | Analýza | XTB Research
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Nová prognóza ECB
Nová prognóza Fedu
Nová prognóza Ministerstva financí
Nová prop tradingová firma
Nová protiepidemická opatření
Nová rada
Nová rada ČNB
NOVA Real Estate
Nová rozvojová banka
Nová rozvojová banka (NDB)

Následující klíčová slova

Novartis AG
Novartis AG (NOVN.CH)
Novartis (NOVN.CH)
Nová řecká vláda
Nová sazba
Nová společnost
Nova Sport
Nová stimulační opatření
Nová strategie
Nová šéfka MMF
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít