Pátek 24. březen 2023 09:48
reklama
Purple Ebook ropa
reklama
Instaforex krypto
reklama
Tickmill logo
reklama
Tickmill logo

Klíčová slova - Kiwi

img

Dolar oslabuje, Powell snižuje očekávání týkající se uvolňování měnové politiky

09.02.2023 Americký dolar na začátku evropského obchodování klesl a ustoupil poté, co relativně holubičí projev Jeroma Powella, předsedy FEDu, vyvolal naděje, že centrální banka brzy uvolní měnovou politiku.
img

Dolarový index dnes stoupl jen o 0,03 %. Euro čeká na projev prezidentky ECB

23.01.2023 Americký dolar se připravuje na další klesající týden, jelikož holubičí očekávání amerického FEDu se stále projevují. Podle průzkumu agentury Reuters spousta ekonomů očekává v 1. čtvrtletí roku 2023 zvýšení sazeb o 25 bazických bodů, po kterém bude následovat pauza v cyklu zpřísňování.
img

Americký dolar roste a ostatní měny vůči němu oslabují

06.01.2023 Americký dolar se na začátku evropského obchodování zvýšil a obchodoval se blízko měsíčního maxima poté, co údaje o zaměstnanosti ukázaly zdravou zaměstnanost na tak silný trh práce.
img

Dolar začal klesat kvůli obavám z recese

09.12.2022 V pátek došlo k poklesu dolaru kvůli zvýšeným obavám ze zpomalení hospodářského růstu v USA. Obchodníci jsou v pozoru před spoustou zasedání centrálních bank, která se mají uskutečnit příští týden a hlavní slovo na nich bude mít FED.
img

Investoři čekají na zápis ze zasedání FEDu

24.11.2022 Americký dolar byl ve středu stabilní a investoři byli před zveřejněním zápisu FEDu v napětí. Zápis může pomoci při výhledu inflace a také při tempu zvyšování úrokových sazeb.
img

Prognóza pro pár AUD/USD na 5. října 2022

05.10.2022 Bank of Australia včera zvýšila základní úrokovou sazbu o skromných 0,25 %, ačkoli se všeobecně očekávalo 0,50 %. Australský dolar následně v průběhu dne ztratil 13 bodů. Reserve Bank of New Zealand dnes zvýšila sazbu o očekávaných 0,50 %, růstu kiwi tím ale nepomůže.
img

Prodej letenek zřejmě dosáhl vrcholu, potíže v letectví mohou vést k útlumu

11.08.2022 Poptávka po letenkách v minulých týdnech, která místy i překonávala předcovidová čísla, zřejmě dosáhla svého letošního vrcholu. Nyní někteří prodejci počítají s mírným oslabením prodejů. Leteckou dopravu navíc zřejmě budou negativně ovlivňovat rostoucí náklady a nedostatečné kapacity. Vyplývá to z informací prodejců letenek. Řada letišť i dopravců v Evropě se potýká s problémy s kapacitami už nyní, v Česku je ovšem situace klidná.
img

Supi vs. holubice - USDJPY dosahuje vrcholů za 20 let

20.04.2022 Rychle se rozcházející měnové politiky Federálního rezervního systému a Bank of Japan se změnily v souboj supů a holubic, když USD/JPY tento týden dosáhl 20letých maxim.
img

Přehled USD, NZD a AUD: Powellův projev podpořil poptávku po dolaru

22.03.2022 V pondělí byl za nejdůležitější událost dne považován projev předsedy americké centrální banky (Fed) Jeromea Powella, ve kterém jednoznačně oznámil připravenost zvýšit na příštím zasedání 4. května sazbu o 50 bodů. Před Powellovým projevem o takovém kroku v pátek veřejně hovořil člen Rady guvernérů Christopher Waller, jeho komentář však zanikl mezi řadou spíše opatrnějších hodnocení. Nuže, Powell je rozhodný a futures na sazby v úterý ráno vidí 75% šanci na zvýšení sazeb na konci roku v rozmezí 2,25–2,50 %, což je o více než půl procenta více, než se předpovídalo před několika týdny.
img

Přehled vývoje USD, NZD a AUD: Trhy jsou plné optimismu a vojenské akce na Ukrajině ignorují

01.03.2022 Konflikt na Ukrajině se na finančních trzích překvapivě neodráží. Poptávka po surovinách zůstává vysoká, ropa se obchoduje v blízkosti 100 USD za barel. Poptávka po zlatě však neroste a cena plynu v nizozemském hubu klesla na 1 100 USD/1 000 metrů krychlových. Výnosy státních dluhopisů evropských zemí jsou také pod mírným tlakem a jejich pokles nepřesahuje obvyklou volatilitu. Akciové indexy USA a evropských zemí se v pondělí rovněž uzavřely v červeném pásmu, zatímco indexy asijsko-pacifických zemí v úterý vykázaly silný růst.
img

NZD/USD. RBNZ zvyšuje sazby a oznamuje "jestřábí útok"

23.02.2022 Novozélandský dolar posiluje své pozice na celém trhu již druhý den v řadě – a to i v páru s americkou měnou. Dolarový index ve skutečnosti zamrzl na místě poté, co rostl na pozadí sílícího protirizikového sentimentu. Americký dolar zaujal pasivní pozici, což umožnilo kupujícím "kiwi" uspořádat protiútok směrem vzhůru. Navíc k tomu existuje vhodný důvod: výsledky dnešního zasedání novozélandské centrální banky Reserve Bank of New Zealand odrážely jestřábí záměry regulátora. Centrální banka nejenže zvýšila úrokovou sazbu, ale také vyslovila poměrně agresivní rétoriku ohledně tempa dalšího zpřísňování parametrů měnové politiky.
img

Powell postrčil dolar směrem vzhůru

27.01.2022 Americký dolar po poměrně ostrých výrocích Jeromea Powella během středečního zasedání Výboru pro operace na volném trhu Federálního rezervního systému USA vzrostl, což se nedá říci o akciovém trhu, jehož ukazatele znatelně poklesly.
img

Swingový výhled 48. týden

26.11.2021 Z hlavních světových ekonomik přišla v minulém týdnu pozitivní ekonomická data, ovšem zprávy o nové mutaci koronaviru poslaly rizikové měny a akciové indexy do červených čísel. Měnový pár EUR/USD se dostal pod magickou hodnotu 1.12. V souvislosti s vývojem koronaviru oslabuje česká koruna. Ta se na páru s eurem blíží k zajímavé rezistenci, která může být atraktivní pro poziční tradery, kterým koruna přináší atraktivní denní swapy.
img

Český startup Rossum získal od investorů 2,2 miliardy korun

20.10.2021 Tuzemská firma Rossum, která buduje platformu pro zpracování dokumentů kolujících mezi firmami za pomoci umělé inteligence, získala investici zhruba 2,2 miliardy korun (100 milionů dolarů). Jde o třetí nejvyšší částku, kterou kdy získal český startup. Investici vedl americký fond rizikového kapitálu General Catalyst. K němu se přidali stávající investoři Rossumu, britské fondy SeedCamp a Local Globe i český Miton. Firma to uvedla v tiskové zprávě.
C:\fakepath\grafika-13082021.jpg

Grafika a barvy

13.08.2021 Zespoda tento obrázek má smysl, shora má smysl, jako celek je to nesmysl. Ano, grafika má své kouzlo.
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 2. 4. 2021

06.04.2021 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden stouply o 300 kontraktů. Tato změna je výsledkem nárůstu čistých long pozic o 2 600 kontraktů a nárůstu short pozic o 2 300 kontraktů.
img

Graf dne: Kiwi se nachází na důležité technické úrovni

08.10.2020 Novozélandský dolar se z pandemie COVID-19 zotavil velmi dobře. Už během letních měsíců vyšplhal pár NZDUSD na předpandemické hodnoty. Růst NZD však s nástupem podzimu obrátil směr a od konce srpna už NZDUSD oslabil o 2 %. Pár se aktuálně nachází na významném technickém supportu dlouhodobé rostoucí trendové čáry, která je navíc posílena o 100 denní klouzavý průměr. Pokud instrument významnou bariéru prorazí, mohli bychom se dočkat další korekce postpandemického růstu. Za posledním poklesem stojí poznámky představitelů novozélandské centrální banky (RBNZ) o přípravě na negativní úrokové sazby a nový monetární stimul. Hlavní ekonom RBNZ Yuong Ha dnes řekl reportérům, že "měli bychom raději udělat příliš mnoho příliš brzo než příliš málo a příliš pozdě".
img

Ovoce zdražuje nejvíce za posledních minimálně deset let. Šampionem v tempu zdražování jsou letos kiwi, mango, mandarinky a limetky

17.06.2020 Letos v květnu zdražilo ovoce nejvýrazněji za celé období minimálně od začátku roku 2010. Jeho tuzemští pěstitelé hlásí o 91,3 procenta vyšší ceny než loni v květnu. Ceny jsou tedy takřka dvojnásobné. Současně citelně zdražuje většina dováženého ovoce.
img

Podnikatelem roku na jižní Moravě je Oliver Dlouhý z Kiwi.com

04.02.2020 Podnikatelem roku Jihomoravského kraje za rok 2019 se stal zakladatel a spolumajitel společnosti Kiwi.com Oliver Dlouhý. Ocenění získal už podruhé. Kiwi.com, patří mezi nejúspěšnější české startupy se zákazníky po celém světě. Výsledky soutěže za jižní Moravu dnes vyhlásila pořádající společnost EY.
C:\fakepath\graf1.png

Elliottovy vlny: S&P 500, NZD/USD, EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD a DOLLAR INDEX

28.01.2020 Ahojte tradeři a vítejte u pravidelné týdenní analýzy FX marketu! Dnes se podíváme na index S&P 500, NZD/USD, EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD a DOLLAR INDEX.
C:\fakepath\graf1.png

Elliottovy vlny: NZD/USD, EUR/USD, EURO a DOLLAR INDEX, ZLATO, ROPA vs. USD/CAD, DAX a USD/CHF

21.01.2020 Ahojte tradeři a vítejte u týdenní analýzy FX marketu! Dnes se podíváme na NZD/USD, EUR/USD, EURO a DOLLAR INDEX, ZLATO, ROPU vs. USD/CAD, DAX a USD/CHF.
img

Výběr hlavních ekonomických událostí v ČR v roce 2019

16.12.2019 V tomto velmi rozsáhlém článku najdete kompletní výběr nejdůležitějších hospodářských událostí v České republice v roce 2019 (řazeno chronologicky po měsících a dnech):
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

AlfaOmegaTrhov (29. november 2019)

29.11.2019 Pre trhy ovplyvnené sviatkom Dňa vďakyvzdania, sa objavilo len veľmi málo nových informácií. Dolár vo všeobecnosti posilnil ako počas týždňa tak aj z pohľadu mesiaca, kde pri niektorých menových pároch dosiahol historické maximá (USD/BRL) a pri niektorých sa priblížil k ročným (AUD/USD a EUR/USD). Index DXY posilnil o 1% v aktuálnom mesiaci. Akcie na trhoch rozvojových krajín sú aktuálne na vyššej úrovni, EuroStoxx 600 zvýšil o 1,0% počas aktuálneho týždňa a S&P 500 približne o 1,5% za to isté obdobie. Pred otvorením, americké futures poukazujú na hodnoty na nižších úrovniach. MSCI EM sa nachádza v treťom po sebe idúcom klesajúcom týždni, zatiaľ čo index EM FX klesá piaty týždeň v rade a v aktuálnom roku oslabil približne o 6,5%.
C:\fakepath\top-13112019-lv-9.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.11.2019 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování v červených číslech. Dolů je stáhl neklid v ulicích Hongkongu, ale také středeční vystoupení amerického prezidenta Donalda Trumpa v Ekonomickém klubu v New Yorku.
img

NZD / USD – 13. 6. 2019

13.06.2019 Novozélandský dolar konsoliduje v blízkosti 10ti denního minima, protože investoři vsadili na to, že rezervní banka Nového Zélandu bude muset znovu pohybovat parametry IR (po květnovém uvolnění monetární politiky), protože účinet pohybu sazeb nesplňuje představy RBA.
img

ELLIOTT WAVE ANALÝZA: EUR/USD, AUD/USD, NZD/USD, dolarový index, ropa, zlato a stříbro

04.06.2019 Vítejte u dalšího týdenního updatu trhu. Dnes se podíváme na měnové páry EURUSD, NZDUSD, AUDUSD, vzácné kovy zlato a stříbro, USD Index a ropu.
img

Elliott Wave predikce AUD/USD - 3.6.2019

03.06.2019 U Aussieho sledujeme silný odraz z predikované buy zóny = 0,68921-0,68519. Aussie bude dnes testovat trendovou rezistenci EW channelu, takže doporučuji sledovat reakci na tu zónu v dalších hodinách. Pokud se dostaneme nad a potvrdíme trendovku jako support, naše predikce je dál platná a otestujeme tento týden KEY LEVEL = 0,70190. Aussie i Kiwi (NZDUSD) mají zatím obrovský potenciál, takže pro nás budou v tomto týdnu jako prioritní. Invalidation level = 0,68649.
img

Elliott Wave analýza: NZD/USD, 10Y US NOTES, index DAX, AUD/JPY a S&P 500

28.05.2019 Ahojte tradeři, dnes se podíváme na analýzu toho nejzajímavějšího, co aktuálně trhy nabízejí.
img

Elliott Wave predikce 24.5.2019

24.05.2019 Dnes se podíváme na měnový pár NZD/USD. Kiwi mělo dlouhý a vyčerpávající downtrend spolu s konsolidací na US akciích. Avšak z pohledu EWT stále sleduji tuto konsolidaci pouze jako korekci ve směru hlavního trendu = uptrend. NZD měl odraz z poslední záchrané zónny 0,6485-0,6526, který nás konečně dostal z dlouhého korektivního channelu. Risk on za rohem? Pevně věřím, že ano. Bullish level pro potvrzení bullls = 0,66826. Držím LONG pozici a první target zatím nastaven na Bullish level, druhý dílčí target na 0,69163. Invalidation level = 0,64273.
img

Kiwi ztrácí kvůli horší inflaci, Čína dnes příjemně překvapila

17.04.2019 Americká měna na většině měnových párů mírně zaostává, když ji drží pod tlakem hlavně opětovná chuť investorů nakupovat rizikovější aktiva. Není tomu tak ale všude. Na páru s NZD dnes dolar zpevňuje, za což mohou slabší výsledky novozélandské inflace. Ta podstřelila konsenzus, což vede k růstu pravděpodobnosti snížení úrokových sazeb na Novém Zélandu.
img

Nejúspěšnější český start-up Kiwi.com změní majitele

09.04.2019 Nejúspěšnější český start-up s názvem Kiwi.com nyní mění svého majitele. Nadpoloviční podíl v nové společnosti Kiwi má získat za 3 miliardy korun americký fond General Atlantic.
img

NZD / USD – 18. 12. 2018

18.12.2018 NZD/USD se pohybuje kolem kruciální hodnoty 200-DMA, pár se obchoduje o 0,95% výše okolo 0,6869. Kiwi roste díky novým výsledkům novozélandské obchodní důvěry, která ukázala, že míra pesimismu mezi firmami se v prosinci zvýšila – oproti předchozímu měsíci. Údaje, které byly zveřejněny dnes v průběhu asijské seance ukázaly, že důvěra podnikatelů v NZ vzrostla v prosinci na -24,1 oproti listopadovým -37,1. Trh se nyní soustředí na údaje o HDP ve třetím čtvrtletí. Očekává se, že ekonomika by se měla růst o 2,8 procenta. Výrazné překvapení by mohlo vést k posílení NZD.
img

NZD / CAD – 23. 11. 2018

23.11.2018 NZD/CAD konsoliduje po předchozím propadu, obchodování je mělké na úrovni 0.898. Pár rozšiřuje oslabení s formací „Gravestone Doji“ na středečních high. Výprodej kiwi napříč páry posílá dvojici dolů. Technická indokátory se otáčejí dolů.
img

Kiwi zpevňuje, zatímco ostatní měny ztrácí

19.10.2018 Novozélandský dolar, tzv. kiwi, je zatím nejsilnější měnou G10. Na páru NZDCAD je momentálně 1,2 % v plusu, k čemuž pomohly hlavně slabší výsledky kanadské inflace. Vůči EUR a GBP pak zpevňuje kolem 0,8 %.
img

Riskantní investice do akcií

03.09.2018 Některým investorům se dříve podařilo zbohatnout investicemi do podhodnocených akcií globálních firem, jako Citigroup nebo Visa. Zariskovat lze i investicí do akcií Facebooku nebo Tesly. Jen musíte být připraveni na určitá rizika.
img

NZDUSD: Kiwi masivně padá po holubičí RBNZ

09.08.2018 Novozélandský dolar prudce propadl ve čtvrtek a obchodoval se ve ztrátě až 1.5% během Londýnské seance, přičemž NZDUSD pár klesl na nové dva a půl roční minima okolo úrovně 0.6650.
img

NZDUSD: Kiwi bez výrazné změny, čeká na rozhodnutí RBNZ

08.08.2018 Novozélandský dolar, přezdívaný i Kiwi, se ve středu odpoledne obchodoval v mírném zisku a pohyboval se kolem 0.6750 během Americké seance.
img

AUDNZD: Kros v zisku po datech protinožců

19.04.2018 AUDNZD kros se obchodoval v plusu cca 0.30% ve čtvrtek ráno a pohyboval se kolem 1.0660 během Londýnské seance. V noci bylo zveřejněno několik data z Austrálie a Nového Zélandu.
img

NZDUSD: Kiwi v ztrátě po datech z trhu práce, čeká na zasedání RBNZ

07.02.2018 Novozélandský dolar se obchodoval níže ve středu ráno a NZDUSD pár byl ve ztrátě cca 0.30% během Londýnské seance, obchodující se kolem 0.7320.
img

NZD/CHF

30.01.2018 NZD/CHF přerušil cloud support, down trend, short rally. • NZD/CHF ukázala rozhodující zlomení pod denním mrakem, down...
img

NZDUSD: Kiwi roste před reportem finanční stability

28.11.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný také Kiwi, v úterý ráno mírně rostl a NZDUSD pár se obchodoval okolo úrovně 0.6925 během Londýnské seance.
img

NZDUSD: Kiwi konsoliduje před zasedáním RBNZ

08.11.2017 Novozélandský dolar byl v úterý pod silným prodejním tlakem a poklesl vůči Americkému dolaru až o 0.75% během Americké seance. Ve středu jsme zatím svědky konsolidace a NZDUSD pár se obchoduje kolem úrovně 0.69, pouze s malou intradenní změnou.
img

Přehled a predikce FX a komoditního trhu

15.10.2017 Vývoj na komoditních a měnových trzích minulého týdne. Kovy obecně v minulém týdnu obchodovány výš, se solidní performance napříč spektrem bez rozdílu drahé/technické.
img

NZDUSD: Kiwi v ztrátě díky dolarové síle, čeká na zasedání RBNZ

27.09.2017 Americký dolar se obchodoval výše vůči hlavním světovým měnám ve středu ráno a NZDUSD pár poklesl o cca 0.20% během Londýnské seance, přičemž propadl i pod level 0.72.
img

FX market na konci týdne

24.09.2017 Komentář – Kiwi je nejlepší out performer týdne, pokud hlasování potvrdí, že vládnoucí Národní strana dosáhla velkého vítězství v sobotních volbách.
img

FOREX USD/CAD, NZD/USD, AUD/USD

29.08.2017 Pevnost měny podle SW aplikace (dnes a v blízké budoucnosti) – Aussie + 0,34%, Kiwi + 0,10%, Loonie + 0,10%. Pevnost měny (od minulého týdne) – Aussie + 0,34%, Kiwi + 0,10%, Loonie + 0,10%.
img

Zájem se vrací k monetární politice

28.08.2017 S tím, že trh se soustředí přímo na detaily měnové politiky ze sympozia v Jackson Hole, bez ohledu na politické rozptýlení v USA, se zdá, že léto končí. Nadále převládá zájem o riziko, USD je slabší, akcie vyšší a vzestup výnosů amerických dluhopisů se pozastavil. Ale úrovně svědčící o býčím pohybu jsou nízké, což zdůrazňuje zvýšená volatilita a omezené zlepšení rozvojových měn. Tuto situaci ilustruje kiwi, který nereagoval na domácí vývoj, místo toho se pohyboval podle vývoje cen USD. V září čeká řada rizikových událostí, ale rozhodujícím faktorem budou očekávané změny v měnové politice. Tento týden se zveřejní americké PMI, HDP a NFP, které pravděpodobně ovlivní investory a holubičí postoje Fedu.
img

Získejte peníze zpět při nákupech v těchto 467 obchodech

25.08.2017 Nakupujete online? Známe způsob, jak jednoduše a zdarma získáte pokaždé zpět až 25% z ceny nákupů formou hotových peněz. Pokud nakupujete na webech jako např. AliExpress, DámeJídlo, Mall, Zoot, Booking, Kasa, Tchibo, Pilulka, Invia, Kiwi, Euronics, mBank, VašeČočky, AVG-antivirus, Košík a dalších více než 460 obchodech, pak pro vás máme tip.
img

AUDNZD: Kros na tříměsíčních maximech po několika datech z kalendáře

17.08.2017 AUDNZD kros se obchodoval v slušném zisku ve čtvrtek ráno a byl v plusu kolem 0.35%, přičemž se pohyboval při 1.0875 během Londýnské seance.
img

FOREX – NZD/USD, NZD/JPY, XAU/USD, EUR/USD

09.08.2017 NZD/USD na 50-dma podporu u 0,7308, prolomení dolů signalizuje další pokles. NZD/USD klesá dolů po dobu 4 po sobě jdoucích seancí, aktuálně na 3-týdenním minimu těsně před 0,73.
img

NZDUSD: Kiwi výrazně níž na úvod týdne

07.08.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i kiwi, se v pondělí obchodoval ve ztrátě cca 0.50% vůči zelené bankovce a NZDUSD pár spadl pod úroveň 0.74 během Londýnské seance. Kiwi byl zatím nejslabší měnou v úvodu týdne.
img

NZDUSD: Kiwi pod tlakem po slabých datech z trhu práce

02.08.2017 Volatilita byla zatím ve středu na trhu vyšší a Novozélandský dolar, přezdívaný i Kiwi, se obchodoval v cca půl procentní ztrátě. NZDUSD pár se nacházel kolem 0.7430 během Londýnské seance.
img

NZDUSD: Kiwi slábne před zasedáním RBNZ

21.06.2017 Vypadá to tak, že sentiment se zhoršil a znovu vidíme na trhu risk – off obchodování, i když nebyly zveřejněny žádné novinky, které by tento trend na trhu vyvolaly. Akcie však byly vyprodané a s nimi klesaly i výše úročené měny.
img

NZD/USD klesá po zasedání RBNZ

11.05.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i kiwi, se ve čtvrtek ráno obchodoval v 1 procentní ztrátě a NZDUSD pár se obchodoval okolo úrovně 0.6860 v Londýnské seanci.
img

NZDUSD: Kiwi v ztrátě i přes super čísla z trhu práce

03.05.2017 NZDUSD pár se obchodoval v marginální ztrátě během Londýnské seance ve středu ráno a kiwi ignorovalo perfektní čísla z trhu práce zveřejněné v noci. Pár se obchodoval kolem úrovně 0.6935 dopoledne.
img

NZDUSD: Kiwi v malém zisku před daty z trhu práce

02.05.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i kiwi se obchodoval v zisku vůči zelené bankovce během Americké seance v úterý. NZDUSD pár byl v plusu 0.15% a pohyboval se kolem úrovně 0.6920.
img

NZDUSD: Kiwi v slušném zisku po inflačních číslech

20.04.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i Kiwi, se obchodoval v půl procentním zisku během Londýnské seance ve čtvrtek a byl viděn při úrovni 0.7040. Kiwi byl nejvýkonnější měnou vůči dolaru ve čtvrtek ráno.
img

NZDUSD: Kiwi vypadá těžko před projevem Wheelera

06.03.2017 NZDUSD pár byl v pondělí ráno ve ztrátě a obchodoval se těsně nad kritickým levelem 0.70, přičemž byl kiwi v mínusu cca 0.30% během Londýnské seance.
img

NZDUSD: Kiwi prudce padá po zasedání RBNZ

09.02.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i kiwi, se obchodoval ve ztrátě 1% během čtvrteční londýnské seance a byl viděn kolem úrovně 0.72.
img

NZDUSD: Kiwi v malé ztrátě před zasedáním RBNZ

08.02.2017 NZDUSD pár ve středu ráno poklesl a obchodoval se kolem 0.7290 během Londýnské seance, v intradenní ztrátě kolem 0.15%.
img

NZDUSD: Kiwi padá po datech z trhu práce

01.02.2017 NZDUSD pár korigoval tohoto týdenní zisky a byl ve ztrátě cca 0.5% během středečního rána, přičemž se obchodoval kolem 0.7275 v Londýně.
img

AUDNZD: Kiwi v ztrátě i přes pozitivní inflační čísla

26.01.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i kiwi, se obchodoval v 0.35% vůči zelené bankovce a NZDUSD pár byl kolem úrovně 0.7275 během Londýnské seance. AUDNZD kros se pohnul výše a byl v zisku 0.2%, viděný při 1.0390.
img

Jak získat peníze zpět, když nakupujete online v těchto 386 obchodech

06.01.2017 Nakupujete online? Známe způsob, jak jednoduše a zdarma získáte pokaždé zpět až 15% z ceny nákupů formou hotových peněz. Pokud nakupujete na webech jako např. AliExpress, DámeJídlo, Mall, Zoot, Booking, Kasa, Tchibo, Pilulka, Invia, Kiwi, Euronics, mBank, VašeČočky, AVG-antivirus, Košík a dalších více než 380 obchodech, pak pro vás máme zaručený tip.
img

NZDUSD: Pár se obchoduje v malém zisku po NZD datech

22.12.2016 NZDUSD pár se obchodoval v zisku cca 0.2% během čtvrtečního ranní seance a zatím dokázal ubránit level 0.69, přičemž data z Nového Zélandu potlačily kiwi nahoru.
img

Nakupujete online? Zde je více než 360 obchodů, kde vám vrátí peníze zpět.

11.11.2016 Chcete ušetřit na nákupech přes internet? Známe způsob, jak jednoduše a transparentně získáte zpět až 15% z ceny nákupů formou hotových peněz. Pokud nakupujete na webech jako např. AliExpress, DámeJídlo, Mall, Booking, Kasa, Tchibo, Pilulka, Invia, Kiwi, Euronics, mBank, VašeČočky, AVG-antivirus, Košík a dalších 360 obchodech, pak pro vás máme tip.
NZDUSD-10112016-LV-13.png

Nový Zéland snížil svou úrokovou sazbu

10.11.2016 Novozélandská centrální banka (RBNZ - Reserve Bank of New Zealand) podle očekávání snížila svou základní úrokovou...
img

Evropské indexy končí seanci v poklidném duchu, po zásobách posiluje významně ropa

03.08.2016 Dnešní obchodní seance na akciových indexech patřila k těm klidnějším, a to přestože ještě v úterý řádil výprodej v ev...
img

Konec downtrendu na AUD/USD? (TA,H1)

01.06.2016 Australskému dolaru se v posledních seancích daří, i když ještě v minulém týdnu kulminoval propad na dvouměsíční minim...
img

Další pokus NZD o zdolání rezistence 0,7000?

06.04.2016  Kiwi neboli NZD/USD využilo ve včerejší seanci silné divergence na stochastickém oscilátoru a odrazu od konfluenc...
img

Forexový výhľad na 12.týždeň roka 2016

21.03.2016 Doobeda budú zverejnené januárové dáta bežného účtu platobnej bilancie z eurozóny a poobede očakávame februárový prieskum výroby chicagského Fedu...
img

Forex: Technická analýza AUD/NZD, W

29.02.2016 Australský dolar na páru s novozélandským dolarem dokončil dlouhodobou korekci a signalizuje změnu trendu. Formac...
img

Forexový výhľad na 51.týždeň roka 2015

14.12.2015 Euro počas minulého týždňa rozširovalo svoje zisky, po tom ako Draghi odštartoval short squeez 3. decembra pri rozhodovaní ECB o nových stimuloch...
img

Ceny železné rudy padají k minimům roku 2009, Australan zatím drží kurz

18.11.2015 Železná ruda v Číně je opět pod tlakem. Její ceny včera klesly o 4,5 % až na 45,58 dolarů za tunu - nejníže od počátku...
img

Forexový výhľad na 47. týždeň roka 2015

16.11.2015 Pondelok: Očakávame zverejnenie výsledku japonského HDP za 3Q. Vo Frankfurte sa začína konferencia Euro Finance Week, na ktorej vystúpi...
img

Forexový výhľad na 46.týždeň roka 2015

09.11.2015 Pondelok: Z Nemecka očakávame výsledky obchodnej bilancie za september ako aj bežný účet platobnej bilancie. OECD zverejní svoj...
img

Denný výhľad na EURUSD 7.10.2015

07.10.2015 Po dvoch dňoch odmietania rastu sa včera spoločnej mene podarilo konečne vzrásť. Pásmo 1,11/1,13 síce narušené nebolo, no pár sa celú...
img

Forexový výhľad na 40. týždeň roka 2015

28.09.2015 Na páre EURUSD sme počas minulého týždňa videli klesajúcu raly po rozhodnutí FOMC ponechať sadzby bez zmeny. Hlavnou príčinou ponechania boli obavy o globálnu ekonomiku a inflačný výhľad. Ak Fed vidí riziká na strane EM, ECB bude mať iba ťažko iný pohľad na vec. Pár sa tak stal pravdepodobne obeťou započítavania rozšírenia QE zo strany ECB. Až do polovice týždňa absentovali dôležitejšie zverejnenia a tak páru nebránilo nič v poklese k 1,1100. Následne sme videli zmiešané dáta PMI, lepšie Ifo, a prejav guvernéra Draghiho, ktorý naznačil, že meniť program QE je ešte predčasné, ale ECB je pripravená aj na takýto krok v prípade potreby. Nebol tak veľmi holubičí ako by sa čakalo, čo poslalo pár k 1,1300. V závere týždňa nám však pár opäť zatlačila nižšie guvernérka Yellen, ktorá potvrdila že Lift-off je stále v platnosti a očakáva sa ešte tento rok. Plus sme videli lepšiu revíziu HDP za 2Q z USA. Napriek týmto faktorom sa nepodarilo páru vytvoriť už ďalšie nižšie minimá pod 1,1100.
img

RBNZ snížila úrokovou sazbu, čekáme na rozhodnutí britská centrální banky; analýza ROPY, EUR/GBP, EUR/USD

10.09.2015  Na evropský akciový trh dnes zamířil negativní sentiment z Asie, kde v Japonsku jádrové objednávky továren v červenci meziročně klesly o 3,6 procenta, přičemž analytici oslovení Reuters očekávali meziroční posílení o 3,7 procenta. Horší makroekonomické zprávy z Japonska podporují potřebu dalších monetárních stimulů ze strany japonské centrální banky (BoJ). Japonský akciový index Nikkei 225 reagoval na horší data propadem o 2,5 procenta.
img

RANNÍ ZPRÁVY: ROPA SE MÍRNĚ ODRAZILA

16.07.2015 Asijské akcie byly ve čtvrtek vyšší díky odsouhlasení řeckého parlamentu plánu finanční pomoci. Dolar se držel celkem vysoko po projevu...
img

Ptáček kiwi dolétal po snížení sazeb k pětiletým minimům na NZD/USD

11.06.2015 Po dlouhých měsících očekávaného růstu sazeb a rychlém květnovém obratu v rétorice novozélandské centrální banky (RBNZ...
img

USD po ADP oslaben; Velikonoce přinesou nižší likviditu, analýza AUD/USD, NZD/USD, S&P 500

02.04.2015 Americký dolar se stal včera obětí výprodeje, když data ADP ukázala, že soukromý sektor vytvořil v březnu méně (189 000), než bylo trhem...
img

Kiwi se brání útoku dolaru, tomu však mohou pomoci technické patterny

15.12.2014 Konsolidujícímu novozélandskému dolaru se podařilo zpomalit prudký atak americké měny z průběhu třetího čtvrtletí. Od léta novozélanďané mohli pozorovat oslabení své měny o celou jednu osminu, když od července odepsala přes 12,5 procent.
img

FX aktualizácia: jen vo víre BoJ

31.10.2014 Bank of Japan prekvapila počas noci s 10-biliónovým zvýšením cieľa svojej monetárnej bázy z úrovne 70 biliónov jenov na 80 biliónov jenov. Napriek tom...
img

Trend poklesu NZDUSD sa obnovil

30.10.2014 Včera večer zverejnila RBNZ svoje mesačné vyhlásenie k monetárnej politike, v ktorom zdôraznila, že kiwi je na „neférových a neudržateľných“...
img

Triple witching na NZDUSD

29.10.2014 V priebehu niekoľkých hodín počas dnešného večera sa udejú tri veci, ktoré rozhodnú o smerovaní NZDUSD ku koncu roka. Bude sa jednať...
img

FX aktualizácia: FOMC a očakávania trhu

29.10.2014 Americký dolár ostáva pod tlakom s tým, ako trh očakáva holubičie vyjadrenie, ktoré pravdepodobne aj dostane. Otázka však je, do akej miery je už v trhu započítané.
img

FX: ťažký víkend pre euro

24.10.2014 Obchodná bilancia Nového Zélandu najväčší deficit v histórii krajiny, čo je ďalší argument pre pokles kiwi (okrem nadhodnotenia, intervenciám...
img

Očakávanie obratu na AUDNZD

23.10.2014 Dnešné inflačné čísla z Nového Zélandu vyšli nižšie ako sa očakávalo a spôsobili mierny pokles výmenného kurzu NZD. Ročný nárast inflácie na...
img

NZDUSD muže prelomiť nižšie

22.10.2014 Zajtrajšie čísla CPI (inflácie) za tretí kvartál by mohli byť pre NZDUSD silným iniciátorom pohybu, keďže pravdepodobne dosiahnu hodnotu 0,5% (spadnú tak z úrovne 1,2%) pod cieľové pásmo RBNZ 1-3%. To by mohlo vyvolať...
img

Které akciové indexy jsou v již v korekčním pásmu? Co způsobilo ve středu volatilitu na trhu? Analýza Ropy, USD/CHF a EUR/CAD

16.10.2014 Finanční trh nás včera odpoledne překvapil nečekanou volatilitou. Podle tržních pohybů lze odhadovat, že nastal p...
img

NZDUSD vyhráva pri predaji dolára

16.10.2014 Včera večer sme videli výsledky globálnej aukcie mlieka, ktorá za posledné týždne bola výrazným iniciátorom pohybov na NZDUSD. S tým, ako sa ceny...
img

Konsolidácia NZDUSD končí

15.10.2014 Neskoro popoludní (US času) dnes uvidíme výsledky dvojtýždennej aukcie Global Dairy Trade, ktorá je v posledných týždňoch iniciátorom pohybov...
img

Opatrná rétorika Fedu

13.10.2014 Americký dolár je od začiatku týždňa na ústupe po tom, ako v piatok silno posilnil. Dôvodom boli dosť holubičie vyjadrenia podpredsedu Fedu...
img

Rely na NZDUSD za nami

10.10.2014 Včerajšia váhavá rely na NZDUSD zaznamenala prudký koniec a obrat o vyše 100 pipov. Na Novom Zélande sa neudialo nič nové, takže vývoj bol spôsobený...
img

Německá průmyslová produkce se propadla nejvíce od krize, zasedání RBA a BoJ. Analýza CAD/CHF, EUR/CAD a USD/CAD

07.10.2014 USD/JPY se v noci dostal pod prodejní tlak poté, co japonský premiér Shinzó Abe v noci před parlamentem uvedl, že ...
img

Forexový výhľad na 41. týždeň

06.10.2014 Týždne po dátach NFP bývajú prázdnejšie čo do makrofundamentov, no austrálsky dolár si určite nevydýchne. Čakajú ho dáta z trhu práce a zasadnutie RBA...
img

Forexový výhľad na 40. týždeň

29.09.2014 Zelená bankovka minulý týždeň pokračovala v raste voči košu mien. Očakávania zvýšenia úrokových sadzieb zo strany Fedu podporujú rast dolára. Dolárový index sa po získaní kontroly nad hladinou 85 môže behom ďalších týždňov dostať až k maximám z roka 2010 (úroveň 89,20), kedy dolár slúžil ako bezpečný prístav v obave z problémov Grécka.
img

Forexový výhľad na 39. týždeň

22.09.2014 Objednávky tovarov dlhodobej spotreby z US a výsledok nemeckého manažérskeho sentimentu IFO budú tento týždeň najdôležitejšími fundamentmi...
img

Forexový výhľad na 38. týždeň

16.09.2014 Zasadnutie FOMC, čerpanie likvidity v operácii TLTRO a referendum o nezávislosti v Škótsku pravdepodobne najviac ovplyvnia dianie na FX trhu v tomto...
img

Dolar drží zisky, kiwi oslaben centrální bankou, sterling pod tíhou skotského referenda; analýza AUD/USD, AUD/NZD, USD/JPY

11.09.2014  Americký dolar (USD) si nadále udržuje svoji sílu. S japonským jenem (JPY) se obchoduje u 6letých maxim, s novozé...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Intervence | Exotické měny | Nový Zéland | Price Action | Řecko | Patrik Urban | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | SYRIZA | HDP | Fibonacci | Bezpečný přístav | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | ETF | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | NZD/JPY | EUR/CAD | CAD/CHF | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/MXN | USD/BRL | USD/INR | USD/ZAR | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Elliott | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Aussie | ADX | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Behaviorální | Ben Bernanke | Benchmark | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CFTC | CME | Cable | Carry trade | Centrální banka | Centrální banky | Channel | Konsolidace | DAX | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downside | Downtrend | ECB | EFSF | EMA | ESM | Ekonomika | Elliott Wave | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Euroval | FOMC | FRA | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trh | Flat | Foreign Exchange | Forward | Futures | G10 | G7 | Gap | Grafy | High | Holubice | IPO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inside Bar | Intraday | Investice | Investiční společnost | Investor | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | LES | LIBOR | LTRO | Likvidita | Long | Loonie | Low | MACD | MMF | MT4 | Risk | Momentum | Monetizovat | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Open | Open interest | Oscilátor | Peněžní zásoba | Platební bilance | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Produktivita práce | Průmyslové objednávky | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | S&P 500 | SNB | Sell Stop | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Směnný kurz | Spike | Spot | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Swissy | Take Profit | Tightening | Timeframe | Trader | Trading | Trailing stop loss | Trend | Trendline | Ukazatel | Uptrend | VIX | Vega | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Patria Forex | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Singapurský dolar | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Býčí divergence | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Rollover | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Zisk | Berkshire Hathaway | Britská měna | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Recesia | IEA | Credit Suisse | Vývoj eura | RBNZ | Intervenovat | ČSOB | ForexLive | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Financování | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Index PPI | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | Měnový index | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | FX trh | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Bankrot | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | EURJPY | AUDNZD | EURPLN | Abenomika | Aktivum | Carry trades | EPS | Index | Likvidní | Měnové-forexové páry | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie dnes | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Bollinger Bands | Brent | Britské libry | CAC40 | CAD USD | Cena | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Conference Board | CZK | Česká spořitelna | Členové eurozóny | Dánská koruna | DAX 30 | Denník | DJIA | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | EUR GBP | EUR CHF | EUR JPY | Eura | EURGBP | EURHUF | EURCHF | Euro dolar | Euro finance | Eurostoxx 50 | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | Forex majors | Forexu | Frank | FXstreet.com | FXstreet.cz | GBP CHF | GBP JPY | GDP | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | IronFX | ISM | Jádrová inflace | EBay | Jak získat peníze | Japonská ekonomika | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Konfluence | Kurz amerického dolaru | Kurz australského dolaru | Kurz britské libry | Kurz dolarů | Kurz GBP | Kurz jüanu | Kurz libry | Kurz měny | Kurz novozélandského dolaru | Kurzy | E15 | Libra | Libra šterlinků | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Měnové kurzy | Měnový kurz | Moving Average | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Norská koruna | Obchodujeme | Oslabení měny | Paládium | PinBar | Pips | Pokles eura | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Pšenice | Rates | Rakousko | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Ropy | Růst HDP | Sázky | Signály | Société Générale | SP500 | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Surová ropa | Švédská koruna | Světové měny | Tapering | Tesla Motors | TopForex | Trailing Stop | Trh | Twitter | US dolar | US dollar | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj kurzu | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkratky měn | Zlato a stříbro | Znaky měn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | ZEW | DXY | Formace Shooting Star | EIA | ATR | ING | Benzín | Buffett | DMA | Put | Andrej Babiš | Báze | Buy | CEPS | Daniel Beneš | Hold | Janet Yellen | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | Peněžní trhy | Petr Kellner | Profit Taking | Range | ROCE | Sell | Strong Buy | Tovární objednávky | Commonwealth Bank | Commonwealth Foreign Exchange | Crédit Agricole | Spojené státy | Hlavní trh | Tržby | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | Western Union | eBook | Bailout | Jan Kovalovský | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Křížové měny | Majors | Volby | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | COT | Burze | Commodity futures | Commodity futures trading | Currency | Head and Shoulders | Forex trh | FX market | Investment | Hedžové fondy | Moody's Investors Service | Markit | Unicredit | Ernst & Young | Společnost Crédit Agricole | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Natixis | Jackson Hole | CNN | CitiFX | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Home Credit | Caterpillar | ANZ | SaxoTrader | Guvernér centrální banky | Investing.com | Macquarie | TLTRO | NATO | MF Global | ANZ Bank | Reporty | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Důležité fundamenty | Short squeeze | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Bavlna | Magnát | Realitní magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Mark Carney | USOil | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zvyšování úrokových sazeb | Dollar Yen | Aussie Dollar | Dollar Canada | Trendový kanál | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Energie | Prezident Fedu | Rada ČNB | Sentiment trhu | Podnikatelé | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Přehled | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Zadlužené Řecko | Sázet | Americké trhy | Index amerického dolaru | Swapy | Referendum | US akcie | Investiční firma | Forbes | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Měnový stratég | Kapitálové rezervy | České firmy | Economic | Akcie bank | Japonský index Nikkei | Měnová autorita | IBEX | Globální finanční krize | Euro Stoxx 600 | Obchodování měnových párů | Americké státní dluhopisy | Forexové trhy | Dollar Index | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Agentura Bloomberg | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Rizikovější aktiva | AAA | Summit EU | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Handelsblatt | Americká ropa WTI | Index Nikkei | TradingView | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Nálada na trhu | PetroChina | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Člen rady guvernérů | Unipetrol | Philip Morris | Zasedání Bank of England | Stagnace | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Libra vůči dolaru | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Tesla | Dluhové krize | Odhodlání | National Australia Bank | Výhled | Hlavní úroková sazba | Obchodování na newyorské burze | Bankéři | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Silné euro | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Britská ekonomika | Odhady trhu | Predikce | Summit G20 | Ekonomická situace | Průzkum | Krize | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Snížení úrokových sazeb | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Index cen domů | ARM Holdings | Příjmy | Index ekonomické aktivity | Údaje o inflaci | ČTK | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Commodity Futures Trading Commission | Inflační čísla | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | HDP v eurozóně | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Globtrex | TPG Capital | Akcie firem | Keystone XL | Skupina PPF | CIBC | Pohyby na finančních trzích | Makroekonomické zprávy | Globtrex.com | Dolarové ztráty | Jerome Powell | Nový šéf Fedu | Investiční skupiny | Vzácné kovy | Airbnb | Začít investovat | Zápis ze zasedání Fedu | Podniky | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Americké dluhopisy | Czech Fund | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | I-Trader | Dodávky ropy | Cena plynu | Zpomalení hospodářského růstu | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Základní úroková sazba | Čínské firmy | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Majetek | Analytici společnosti | Obchodovat s akciemi | Silný trh | Zvýšení sazeb | Statistický úřad | GOLDEN POCKET | Elliott Wave analýza | Růst cen ropy | CNY | Marek Vaňha | Odhad růstu ekonomiky | Elliottovy vlny | Výnosové křivky | Americké futures | Silný dolar | Velcí spekulanti | Konglomerát | Výnosy amerických státních dluhopisů | US500 | PPF | Očekávání trhu | Novozélandská centrální banka | Thomas Cook | Centrální banka Nového Zélandu | EXY | Trinity Bank | Startup | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | TV Nova | Mediální společnosti | Investiční skupina | Hongkong | Trinity | Býčí signál | Objem | Obchod | České startupy | Trh práce | Obchodní dohody | Histogram | Skupina ČEZ | CETA | NZD tradeři | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Firma | Technické analýzy | Růst cen | Time Frames | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Skupina Home Credit | HCBV | Generální ředitel | Miliardy | AlfaOmegaTrhov | Rezistenční pásmo | Pozornost obchodníků | AFP | Wüstenrot | EET | Omezení těžby | Napětí mezi USA a Čínou | ADP | Společnost ČEZ | Rozpočet na rok 2020 | Impuls | Rostoucí náklady | ABC | Africký mor prasat | Africký mor | Rozvoj | Nezaměstnanost v Česku | Klíčová rezistence | Zdražování | Problémy | EW | Přeprodané podmínky | Pojišťovny | Podíl akcií | Prognózy | Kotační výbor | Philip Morris ČR | Konzervativci | Dobrá nálada | Nálada | Prohlášení | Airbus | Dieselgate | František Savov | Moravský Peněžní Ústav | Záložna | Modern Times Group | Nova Broadcasting Group | Eastern European Media Holdings | NN Group | Martin Durčák | Kladenská Poldi | Poldi | Opimo Trade | Eurovia CS | Sev.en Energy | Poradce premiéra | Poradce premiéra Andreje Babiše | Czech Media Invest | Marta Nováková | Seznam.cz | Pilsen Steel | Státní veterinární správa | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | BHM Group | Penta Real Estate | Hanwha Investment & Securities | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | CITIC Group | CEFC Europe | ÚOHS | Karel Pospíšil | ČVUT | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaroslav Hanák | Alpiq | Švýcarská společnost | Premiér Babiš | Veba Broumov | Canal Plus | Vivendi | General Atlantic | Radek Dvořák | Eurojackpot | RegioJet | Pivovary Staropramen | Ovocnářská unie | Jednání vlané hromady ČEZ | Jednání vlané hromady | Madeta | Energetický a průmyslový holding | Pavol Kováčik | Ministerstvo životního prostředí | Petr Zatloukal | ÚKZÚZ | Akro | Papcel | Coca-Cola HBC | Nexen Tire | Roman Juráš | Elektronická evidence tržeb (EET) | Empresa Media | Médea | CEFC China | Médea Group | XXX Lutz | Kika | Skupina Sazka | tunel Blanka | CITIC Dicastal | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Telenor Hungary | Telenor Real Estate | Baby Direkt | Nový blok Jaderné elektrárny | Jaderné elektrárny | Tendr | R2G | InterContinental | Fairmont Hotels & Resorts | Accor | Golden Prague Hotel | Státní zemědělský intervenční fond | SZIF | Fond Hartenberg | Jat Tehnika | CzechToll/SkyToll | Martin Ulčák | Witkowitz | Korea Heavy Industry& Development | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Dolar roste | Currency index | Regulátoři | Záporné úrokové sazby | Biotechnologické společnosti | Bydlení | EY | Ztráta | NERV | Stratég | Miliardy korun | Předsevzetí | Výnosy státních dluhopisů | Události v ČR | Americký index | Růst měnového páru | Silný support | Návratnost | Odškodné | Netflix | O2 | Miliardy eur | RBA | Ifo | Zemědělství | Nejbližší rezistence | INR | Poradenství | Podnik | Maloobchodní tržby v listopadu | Bloky | Veřejné finance | Ukazatele | Prezident | Průměrná úroková sazba | Google | Trhy | Pražské burzy | Většinový podíl | Rostoucí trendové čáry | Pokles | Situace | Globální sentiment | Pandemie | Vysoká inflace | Burzy v Hongkongu | Vstupy | Obchody | Hlavní úrokové sazby | Kiwi.com | SkyPicker.com | Oliver Dlouhý | Alca plast | Radka Prokopová | František Fabičovič | Martin Trtílek | Viktor Růžička | Jindřich Životský | Libor Bittner | Pavel Sobotka | Jaroslav Klíma | Václav Muchna | Karel Sázavský | Jiří Fusek | Jiří Kaláb | Radim Jančura | Photon Systems Instruments | BioVendor | Laboratorní medicína | BioVendor - Laboratorní medicína | OKAY Holding | Bioveta | Frentech Aerospace | Tescan | Soft Corporation | Tenza | Pivovar Černá Hora | Kaláb | Student Agency | Vítězové Podnikatel roku | Soutěž Podnikatel roku | Podnikatel roku | Rozhodování | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Zasedání RBNZ | Medvědi | Poptávky po ropě | COVID-19 | Commonwealth Bank of Australia | Průměrná mzda | Německé maloobchodní tržby | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Mzda | Vládní opatření | Změny trendu | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Evropské země | Letectví | Kabinet | Energetické společnosti | Generální ředitel ČEZ | Stimul | Gazprombank | Spotřebitelé | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Mimořádná opatření | Žádosti o podporu | Onemocnění | Hlavní americké indexy | Zdanění bank | MF | Škoda | Komerční banky | Domácnosti | Asociace | Alena Schillerová | Ministryně financí | Úřad práce | Dávky v nezaměstnanosti | Graf dne | Další růst | Růst | Poslanci | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Platební neschopnosti | Ministryně financí Alena Schillerová | Křetínský | Air Bank | Ekonomiky | Slovensko | Války | EGAP | Poradce | Organizace | Práce | Údaje | DPH | Pojišťovna | Spotřebitelské úvěry | Radovan Vítek | Karel Komárek | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Více peněz | Data z americké ekonomiky | Majitel | Otevírání ekonomik | EP | Geopolitická krize | USD za barel | Trade | Premiér Andrej Babiš | Posílení | Joe Biden | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Pracovní síly | Liberty Ostrava | Energetická společnost | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | Zaměstnanci | Denní pokles | Dopravci | Růst výnosů | Soud | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | Zadlužení | Zveřejněné údaje | Akcie a dluhopisy | Spotřebitelské ceny v USA | RBI | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | CNN Prima News | Konsorcium | Manažerka | Předpandemické hodnoty | Lesy ČR | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Technologické centrum | OKD | JDE | Unie | ČR | Andrej Babiš (ANO) | Bank of Singapore | Moh Siong Sim | PEPP | Býčí trend | OCBC | Poptávka po zlatě | Zpomalení inflace | Národní rozpočtová rada | Největší světová ekonomika | Světové indexy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Japonský vývoz | Agrofert | Proticyklické kapitálové rezervy | Covid | Technologické firmy | Restrukturalizace | Firma ČEZ | Nízké sazby | Úroda | MAM | Leva | E.ON | Větší riziko | Ceny emisních povolenek | Šance | Peugeot | Ceny | Pár EUR/USD | Čínská společnost | Důvěra | Výrobce pneumatik | Býčí formace | Airbus Group | Zvýšení daní | Coca-Cola | Zdanění | Sazba hypoték | Novozélandská ekonomika | Biden | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Lockdown | Banka ANZ | Koncern | Nařízení | TPG | Pozice velkých spekulantů | Moneta | EP Global Commerce (EPGC) | Letecká doprava | Mattoni | Elektronická evidence tržeb | Proražení | Životní prostředí | Siemens | Swingový výhled | Očkování | PX Pražské burzy | CMI | Lael Brainardová | Mutace koronaviru | Rodrigo Catril | Počet pracovních míst | Cestovní kancelář | CARA | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Pozice spekulantů | CETIN | MXN | Air | Čisté krátké pozice | Golden Cross | Admirals | Silný růst | ČSA | Liberty Steel | GFG Alliance | ArcelorMittal Ostrava | Ceny surovin | Plán firmy | Hladiny supportu | Oslabení | Cíle | Příležitosti | Prodeje dluhopisů | Tržní síly | Penta | Prodej | České dráhy | Životní pojišťovny | Varianty koronaviru | Počet nezaměstnaných | Technologie | Američtí centrální bankéři | Eurohold | Pojišťovací společnost | Spotové ceny | E.ON Distribuce | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Funkční období | Česká mlékárna | Největší česká mlékárna | Společnosti | Opatření | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Vodafone | Vodafone Group | Česká společnost | Lagardere | České aerolinie | A220 | Česká pošta | ČSSD | Reorganizační plán | Úročení | Krize v Evropě | Hospodářské soutěže | Rychlý růst cen | Český startup | Rossum | Rohlík.cz | Veolia | Bosch | Celonis | Flexport | Tomáš Gogár | Tuzemská firma | Firma Rossum | SeedCamp | Local Globe | Miton | Obilí | Pozornost | Telenor | Dceřiná firma | Australia and New Zealand Banking Group | Společnost | Družba | TIM | Společnost innogy | Innogy | Booking | Bezpečná aktiva | Nové mutace | Operace na volném trhu | Očekávání úrokových sazeb | Těžařská společnost | | Postavení na trhu | SOTIO | Rozšíření | Obavy z omikronu | Oscilátor Marlin | Marlin | Nejvyšší výhra | Focus | Získané peníze | Uniper | Miliardy USD | Jestřábí komentáře | Real Estate | Pár USD/CAD | Chvaletice | Počerady | Cena transakce | Sev.en | Ivo Lukačovič | St. Louis | Konflikt na Ukrajině | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Centrum | Poptávka po letenkách | Prodej letenek | Omezení COVID | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Rizikový sentiment | Invest
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Reuters | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Kirill Tremasov
Kiril Petkov
Kirin
Kirkland & Ellis
Kirkland Lake Gold
Kirkúku
KitaruCoin
Kitco
Kitco Metals
Kit Juckes

Následující klíčová slova

Kiwi.com
Kiyosaki
Kjódó
KKCG
KKCG Real Estate Group
KKR
KKR & Co.
Klaas Knot
Kladenská Poldi
Kladivo (Hammer)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Purple Trading
LYNX
NORD FX
reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít