Čtvrtek 18. července 2024 03:08
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
InstaForex

Kiwi

C:\fakepath\novy-zeland-uvod.jpg

Po stopách kiwi dolaru. Jak novozélandská měna získala popularitu po odstřižení impéria

11.07.2024 Moderním novozélandským dolarem se platí na světě jen několik dekád, přesto se platidlu podařilo probít mezi deset nejčastěji obchodovaných měn světa. Což je pro ostrovní ráj s pěti miliony obyvateli slušný úspěch. Na historii novozélandského dolaru se podíváme v dalším díle CASH HISTORY.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního měnového páru NZD/USD, čtvrtek 6. června 2024

06.06.2024 Když se podíváme na graf 4H komoditního měnového páru NZD/USD, tak přestože je EMA 50 stále nad EMA 200 (zlatý kříž), potvrzuje se, že stále převládá síla kupců, ale s výskytem patternu odchylky mezi pohybem ceny a indikátorem Stochastic oscilátor má kiwi v blízké době potenciál korigovat dolů k hlavnímu cíli 0,6172 a k dalšímu cíli 0,6151, ale dokud pár NZD/USD neprorazí pod hladinu 0,6129, má kiwi potenciál znovu posilovat k hladině 0,6225.
img

Šance pro kiwi. Přehled pro pár NZD/USD.

29.05.2024 První snížení sazeb se očekává v srpnu 2025, tedy o 3–4 měsíce později, než se před zasedáním předpokládalo. Toto je býčí faktor pro kiwi, protože prodlužuje období vyšších výnosů. Ke změně prognóz došlo v kontextu revize vyhlídek inflace; u neobchodovatelného zboží byla inflace v prvním čtvrtletí o 0,5 % vyšší, než RBNZ očekávala. Změnila se navíc i dlouhodobá prognóza – roční růst spotřebitelských cen se má vrátit k cílovému středu 2 % v červnu 2026, tedy o šest měsíců později než v předchozí prognóze.
img

Technická analýza intradenního cenového pohybu komoditního měnového páru NZD/USD, úterý 21. května 2024

21.05.2024 Přestože se ve 4hodinovém grafu komoditního měnového páru NZD/USD nachází 20. EMA nad 50. EMA, což naznačuje, že na současném trhu stále převládají kupující, výskyt odchylek mezi pohybem ceny kiwi a indikátorem oscilátoru Stochastic dává tušit, že v blízké budoucnosti má NZD/USD potenciál ke korekci oslabení, kdy se bude snažit otestovat hladinu 0,6067 a prolomit ji směrem dolů. Pokud se mu to podaří, bude kiwi pokračovat v poklesu k úrovni 0,6040, a pokud ho podpoří momentum a volatilita, dalším cílem, ke kterému bude směřovat, bude úroveň 0,6001. Avšak všechny tyto scénáře se mohou stát neplatnými, pokud na cestě k těmto cílům kiwi náhle opět posílí a prolomí hladinu 0,6133.
img

Bitcoin má nakročeno k překonání hranice 100 000 dolarů. Investiční špičky na akci Deloitte diskutovaly o trendech na trhu

17.04.2024 Investujeme proto, že peníze ztrácí hodnotu. Na tom se shodli řečníci na debatě v rámci projektu Technology Fast 50 společnosti Deloitte. Hodnota Bitcoinu může ještě letos přesáhnout hodnotu 100 000 dolarů. Zároveň však upozornili, že s ohledem na inflaci jeho reálná hodnota stále nedosáhla úrovně z roku 2021. Zatímco v jiných kryptoměnách budoucnost nevidí, vhodná doba je podle nich i nadále pro investice do nemovitostí a akcií.
img

Rostoucí tlak na kiwi. Přehled vývoje NZD/USD

27.03.2024 Novozélandská ekonomika zpomaluje. Ekonomická aktivita měřená hrubým domácím produktem v prosinci 2023 klesla o 0,1 %. Stalo se tak po poklesu o 0,3 % ve čtvrtletí začínajícím v září 2023; HDP na obyvatele se snížil o 0,7 %. Pokud se na dynamiku podíváme z pohledu novozélandské centrální banky, je vše v pořádku – zpomalení ekonomiky je v souladu s cílem vrátit inflaci na cílovou úroveň. Pokud se ekonomika začne zotavovat rychleji, než předpokládají prognózy (které předpokládají návrat k tempu růstu před krizí na úrovni 2,5 % meziročně v roce 2026), může RBNZ buď zvýšit sazbu, nebo zůstat na současné vysoké úrovni po delší dobu.
img

Kiwi stojí na prahu zhroucení. Přehled vývoje měnového páru NZD/USD

20.03.2024 V úterý ráno Bank of Japan mírně zvýšila svou základní úrokovou sazbu z -0,1 % do pásma 0,0–0,1 %, čímž ukončila období osmi let záporných úrokových sazeb, a také oznámila, že ukončí svůj rámec kontroly výnosové křivky. Zároveň BoJ bude pokračovat v nákupech JGB v přibližně stejném objemu jako dosud a slíbila, že v případě rychlého růstu sazeb bude okamžitě reagovat. Jen v souladu s očekáváním tohoto rozhodnutí klesl a dlouhodobými důsledky rozhodnutí BoJ se budeme zabývat v příštím přehledu.
img

Kiwi ztrácí býčí momentum v důsledku rozhodnutí RBNZ a celkového poklesu rizikového apetitu

07.03.2024 Novozélandský dolar oslabil poté, co novozélandská centrální banka (Reserve Bank of New Zealand) minulý týden ponechala oficiální měnovou sazbu (OCR) beze změny. Trh tento výsledek očekával, ale přece jen existovala značná pravděpodobnost, že RBNZ zvýší sazbu ještě jednou, a zachování současné měnové politiky tak vedlo k určitému zklamání. RBNZ snížila odhadovanou maximální sazbu z 5,69 % na 5,60 %, a přestože se během zasedání diskutovalo o zvýšení sazeb, představitelé nakonec dospěli k "silnému konsenzu" ponechat sazbu beze změny.
C:\fakepath\obrazek-05032024-2.png

Analýza S&P 500, NZD/USD, GBP/USD - Kdy se růst indexů zastaví?

05.03.2024 Neustálé pokořování ATH na indexu S&P 500 už pomalu nikoho nepřekvapuje. Tradingová komunita se tak spíš ptá, kdy začne korekce. Pojďme se nad tím tedy zamyslet.
img

Výnosy amerických státních dluhopisů podporují dolar. Přehled USD, CAD, JPY

29.02.2024 Nejnovější údaje z USA se ukázaly být mnohem slabší, než se očekávalo. Index spotřebitelské důvěry Conference Board poprvé za poslední čtyři měsíce klesl na 106,7 b. (očekávala se hodnota 115 b.) z lednové revidované hodnoty 110,9 b. Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby se v lednu snížily o více než 6 % a zdá se, že na nízké úrovni jsou také podnikatelské investice. Očekávání oživení amerického průmyslového sektoru se nenaplňují; nyní se všichni soustředí na čtvrteční zprávu ISM.
img

Technická analýza intradenního cenového pohybu komoditního měnového páru NZD/USD, úterý 27. února 2024

27.02.2024 S výskytem formace klesajícího rozšiřujícího se klínu, jakož i s podporou potvrzení skryté odchylky mezi pohybem ceny NZD/USD a indikátorem stochastický oscilátor, a také s omezením pohybu NZD/USD v oblasti hladiny býčího gapu fair value (azurové pole), má kiwi v blízké budoucnosti potenciál posílit směrem vzhůru k úrovni 0,6180. To bude možné, pokud nedojde k poměrně výrazné korekci, zejména pak pokud dojde k prolomení pod úroveň 0,6114. Pak si můžeme být jisti, že kiwi bude pokračovat v posilování k úrovni 0,6213.
img

Údaje o inflaci v USA vyvolaly silnou dolarovou rally. Přehled USD, NZD, AUD

14.02.2024 V úterý se pozornost soustředila na údaje o indexu spotřebitelských cen (CPI) za leden, a ty se skutečně ukázaly jako překvapivé. Inflace v lednu klesla na 3,1 % z prosincových 3,4 % (prognóza 3,1 %), zatímco jádrová inflace zůstala beze změny na úrovni 3,9 % (prognóza 3,7 %). Stojí za zmínku, že Federální rezervní systém jádrovou inflaci pečlivě sleduje, a skutečnost, že přestala klesat, trhy vnímaly jako jasný jestřábí signál, který poslal kurz USD a výnosy dluhopisů výše.
img

Trh je přesvědčený, že americký dolar bude i nadále růst. Přehled vývoje USD, NZD, AUD

07.02.2024 Americký dolar si nadále udržuje maxima, kterých dosáhl v pondělí; mírný pokles se zdá být spíše technickou korekcí než známkou potenciální slabosti.
img

The dollar remains stable as the risk rally pauses

03.01.2024 Higher U.S. Treasury yields bolster the dollar, attracting investors for better returns. Cautious sentiment on Wall Street often steers investors towards safer assets like the dollar amid perceived risks elsewhere. Tracking global economic indicators and central bank actions provides insights into the dollar’s near-term trajectory.
img

Zpomalení čínské ekonomiky vyvine tlak na komoditní měny. Přehled USD, NZD, AUD

07.09.2023 Caixin index PMI upozornil na přetrvávající problémy v čínské ekonomice, a to i přes určitou stabilní aktivitu ve výrobním a stavebním sektoru. Čínský PMI Caixin Services v srpnu klesl na 51,8 z 54,1 v červenci ve srovnání s prognózami 53,5, což je nejnižší hodnota od prosince. Není třeba říkat, že zpomalení Číny nevyhnutelně vyvine tlak na měny jejích hlavních obchodních partnerů. Existuje tedy vyšší šance, že novozélandský dolar (kiwi) a australský dolar (aussie) mohou dále klesat.
img

Euro rises with inflation, dollar awaits jobs

31.08.2023 On Thursday, the euro maintained its position near a 15-year high against the yen, anticipating significant European inflation figures. Meanwhile, the dollar was under pressure due to upcoming data on consumption, inflation, and jobs, which could provide further evidence of an economic slowdown.
img

NZD/USD, H4 | Najde kiwi konečně podporu?

03.08.2023 Pár NZD/USD vykazuje medvědí trend, což naznačuje potenciální pokles k prvnímu supportu na úrovni 0,6065 – jde o overlap support, který se nachází blízko úrovně Fibonacciho expanze –27,20 %. Pokud bude cena dál klesat, bude druhý support na supportu swingového minima 0,5994. Ve směru nahoru je první rezistence na úrovni 0,6132 overlap rezistencí, zatímco druhá rezistence na úrovni 0,6221 je rezistencí swingového maxima.
img

Prodejce letenek Kiwi.com měl loni téměř půlmiliardovou ztrátu

07.07.2023 Česká společnost Kiwi.com, která se zabývá prodejem letenek, loni zvýšila ztrátu o polovinu na 19,6 milionu eur (468 milionů Kč). Ve ztrátě se pohybuje poslední čtyři roky, tedy včetně předcovidového roku 2019, a dohromady činí ztráta za ty roky téměř dvě miliardy korun. Vyplývá to z výročních zpráv ve Sbírce listin. Ve ztrátě firma loni skončila i přes to, že trh zaznamenal v prvním čtvrtletí výrazné oživení po pandemii covidu a loňské tržby za prodané letenky byly za deset let existence v rekordní výši 2,1 miliardy eur (50 miliard Kč).
img

Ekonomika Nového Zélandu: Co je třeba vědět

28.04.2023 Pokud jste právě začali objevovat svět obchodování, měnové páry založené na novozélandském dolaru mohou být jednou z m...
img

Ekonomika Nového Zélandu: Co je třeba vědět

28.04.2023 Pokud jste právě začali objevovat svět obchodování, měnové páry založené na novozélandském dolaru mohou být jednou z možností, které váš makléř nabízí. Obchodování měnových párů vám poskytne příležitost dozvědět se o měnách věci, o kterých jste možná nikdy předtím neslyšeli. Novozélandský dolar možná není tak populární jako americký dolar, britská libra nebo euro, ale je jednou z nejobchodovanějších měn na světě. Vzhledem k tomu, že Reserve Bank of New Zealand (RBNZ) právě zpřísňuje svou měnovou politiku, bylo by dobré dozvědět se něco o novozélandské ekonomice.
img

NZD/USD: "Kiwi" pod tlakem uprostřed zpomalující novozélandské inflace

20.04.2023 Měnový pár NZD/USD dnes aktualizoval čtyřtýdenní cenové minimum a dosáhl 0,6144. Prodejcům NZD/USD se nepodařilo překonat úroveň supportu 0,6150 (spodní linie indikátoru Bollinger Bands v časovém rámci D1), po čemž následoval pokles ceny. Obecně ale zůstává pár medvědí, protože dnešní zpráva je do značné míry rozhodujícím faktorem, především v kontextu dalších vyhlídek na zpřísnění měnové politiky ze strany Reserve Bank of New Zealand.
img

Dolar oslabuje, Powell snižuje očekávání týkající se uvolňování měnové politiky

09.02.2023 Americký dolar na začátku evropského obchodování klesl a ustoupil poté, co relativně holubičí projev Jeroma Powella, předsedy FEDu, vyvolal naděje, že centrální banka brzy uvolní měnovou politiku.
img

Dolarový index dnes stoupl jen o 0,03 %. Euro čeká na projev prezidentky ECB

23.01.2023 Americký dolar se připravuje na další klesající týden, jelikož holubičí očekávání amerického FEDu se stále projevují. Podle průzkumu agentury Reuters spousta ekonomů očekává v 1. čtvrtletí roku 2023 zvýšení sazeb o 25 bazických bodů, po kterém bude následovat pauza v cyklu zpřísňování.
img

Americký dolar roste a ostatní měny vůči němu oslabují

06.01.2023 Americký dolar se na začátku evropského obchodování zvýšil a obchodoval se blízko měsíčního maxima poté, co údaje o zaměstnanosti ukázaly zdravou zaměstnanost na tak silný trh práce.
img

Dolar začal klesat kvůli obavám z recese

09.12.2022 V pátek došlo k poklesu dolaru kvůli zvýšeným obavám ze zpomalení hospodářského růstu v USA. Obchodníci jsou v pozoru před spoustou zasedání centrálních bank, která se mají uskutečnit příští týden a hlavní slovo na nich bude mít FED.
img

Investoři čekají na zápis ze zasedání FEDu

24.11.2022 Americký dolar byl ve středu stabilní a investoři byli před zveřejněním zápisu FEDu v napětí. Zápis může pomoci při výhledu inflace a také při tempu zvyšování úrokových sazeb.
img

Prognóza pro pár AUD/USD na 5. října 2022

05.10.2022 Bank of Australia včera zvýšila základní úrokovou sazbu o skromných 0,25 %, ačkoli se všeobecně očekávalo 0,50 %. Australský dolar následně v průběhu dne ztratil 13 bodů. Reserve Bank of New Zealand dnes zvýšila sazbu o očekávaných 0,50 %, růstu kiwi tím ale nepomůže.
img

Prodej letenek zřejmě dosáhl vrcholu, potíže v letectví mohou vést k útlumu

11.08.2022 Poptávka po letenkách v minulých týdnech, která místy i překonávala předcovidová čísla, zřejmě dosáhla svého letošního vrcholu. Nyní někteří prodejci počítají s mírným oslabením prodejů. Leteckou dopravu navíc zřejmě budou negativně ovlivňovat rostoucí náklady a nedostatečné kapacity. Vyplývá to z informací prodejců letenek. Řada letišť i dopravců v Evropě se potýká s problémy s kapacitami už nyní, v Česku je ovšem situace klidná.
img

Supi vs. holubice - USDJPY dosahuje vrcholů za 20 let

20.04.2022 Rychle se rozcházející měnové politiky Federálního rezervního systému a Bank of Japan se změnily v souboj supů a holubic, když USD/JPY tento týden dosáhl 20letých maxim.
img

Přehled USD, NZD a AUD: Powellův projev podpořil poptávku po dolaru

22.03.2022 V pondělí byl za nejdůležitější událost dne považován projev předsedy americké centrální banky (Fed) Jeromea Powella, ve kterém jednoznačně oznámil připravenost zvýšit na příštím zasedání 4. května sazbu o 50 bodů. Před Powellovým projevem o takovém kroku v pátek veřejně hovořil člen Rady guvernérů Christopher Waller, jeho komentář však zanikl mezi řadou spíše opatrnějších hodnocení. Nuže, Powell je rozhodný a futures na sazby v úterý ráno vidí 75% šanci na zvýšení sazeb na konci roku v rozmezí 2,25–2,50 %, což je o více než půl procenta více, než se předpovídalo před několika týdny.
img

Přehled vývoje USD, NZD a AUD: Trhy jsou plné optimismu a vojenské akce na Ukrajině ignorují

01.03.2022 Konflikt na Ukrajině se na finančních trzích překvapivě neodráží. Poptávka po surovinách zůstává vysoká, ropa se obchoduje v blízkosti 100 USD za barel. Poptávka po zlatě však neroste a cena plynu v nizozemském hubu klesla na 1 100 USD/1 000 metrů krychlových. Výnosy státních dluhopisů evropských zemí jsou také pod mírným tlakem a jejich pokles nepřesahuje obvyklou volatilitu. Akciové indexy USA a evropských zemí se v pondělí rovněž uzavřely v červeném pásmu, zatímco indexy asijsko-pacifických zemí v úterý vykázaly silný růst.
img

NZD/USD. RBNZ zvyšuje sazby a oznamuje "jestřábí útok"

23.02.2022 Novozélandský dolar posiluje své pozice na celém trhu již druhý den v řadě – a to i v páru s americkou měnou. Dolarový index ve skutečnosti zamrzl na místě poté, co rostl na pozadí sílícího protirizikového sentimentu. Americký dolar zaujal pasivní pozici, což umožnilo kupujícím "kiwi" uspořádat protiútok směrem vzhůru. Navíc k tomu existuje vhodný důvod: výsledky dnešního zasedání novozélandské centrální banky Reserve Bank of New Zealand odrážely jestřábí záměry regulátora. Centrální banka nejenže zvýšila úrokovou sazbu, ale také vyslovila poměrně agresivní rétoriku ohledně tempa dalšího zpřísňování parametrů měnové politiky.
img

Powell postrčil dolar směrem vzhůru

27.01.2022 Americký dolar po poměrně ostrých výrocích Jeromea Powella během středečního zasedání Výboru pro operace na volném trhu Federálního rezervního systému USA vzrostl, což se nedá říci o akciovém trhu, jehož ukazatele znatelně poklesly.
img

Swingový výhled 48. týden

26.11.2021 Z hlavních světových ekonomik přišla v minulém týdnu pozitivní ekonomická data, ovšem zprávy o nové mutaci koronaviru poslaly rizikové měny a akciové indexy do červených čísel. Měnový pár EUR/USD se dostal pod magickou hodnotu 1.12. V souvislosti s vývojem koronaviru oslabuje česká koruna. Ta se na páru s eurem blíží k zajímavé rezistenci, která může být atraktivní pro poziční tradery, kterým koruna přináší atraktivní denní swapy.
img

Český startup Rossum získal od investorů 2,2 miliardy korun

20.10.2021 Tuzemská firma Rossum, která buduje platformu pro zpracování dokumentů kolujících mezi firmami za pomoci umělé inteligence, získala investici zhruba 2,2 miliardy korun (100 milionů dolarů). Jde o třetí nejvyšší částku, kterou kdy získal český startup. Investici vedl americký fond rizikového kapitálu General Catalyst. K němu se přidali stávající investoři Rossumu, britské fondy SeedCamp a Local Globe i český Miton. Firma to uvedla v tiskové zprávě.
C:\fakepath\grafika-13082021.jpg

Grafika a barvy

13.08.2021 Zespoda tento obrázek má smysl, shora má smysl, jako celek je to nesmysl. Ano, grafika má své kouzlo.
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 2. 4. 2021

06.04.2021 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden stouply o 300 kontraktů. Tato změna je výsledkem nárůstu čistých long pozic o 2 600 kontraktů a nárůstu short pozic o 2 300 kontraktů.
img

Graf dne: Kiwi se nachází na důležité technické úrovni

08.10.2020 Novozélandský dolar se z pandemie COVID-19 zotavil velmi dobře. Už během letních měsíců vyšplhal pár NZDUSD na předpandemické hodnoty. Růst NZD však s nástupem podzimu obrátil směr a od konce srpna už NZDUSD oslabil o 2 %. Pár se aktuálně nachází na významném technickém supportu dlouhodobé rostoucí trendové čáry, která je navíc posílena o 100 denní klouzavý průměr. Pokud instrument významnou bariéru prorazí, mohli bychom se dočkat další korekce postpandemického růstu. Za posledním poklesem stojí poznámky představitelů novozélandské centrální banky (RBNZ) o přípravě na negativní úrokové sazby a nový monetární stimul. Hlavní ekonom RBNZ Yuong Ha dnes řekl reportérům, že "měli bychom raději udělat příliš mnoho příliš brzo než příliš málo a příliš pozdě".
img

Ovoce zdražuje nejvíce za posledních minimálně deset let. Šampionem v tempu zdražování jsou letos kiwi, mango, mandarinky a limetky

17.06.2020 Letos v květnu zdražilo ovoce nejvýrazněji za celé období minimálně od začátku roku 2010. Jeho tuzemští pěstitelé hlásí o 91,3 procenta vyšší ceny než loni v květnu. Ceny jsou tedy takřka dvojnásobné. Současně citelně zdražuje většina dováženého ovoce.
img

Podnikatelem roku na jižní Moravě je Oliver Dlouhý z Kiwi.com

04.02.2020 Podnikatelem roku Jihomoravského kraje za rok 2019 se stal zakladatel a spolumajitel společnosti Kiwi.com Oliver Dlouhý. Ocenění získal už podruhé. Kiwi.com, patří mezi nejúspěšnější české startupy se zákazníky po celém světě. Výsledky soutěže za jižní Moravu dnes vyhlásila pořádající společnost EY.
C:\fakepath\graf1.png

Elliottovy vlny: S&P 500, NZD/USD, EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD a DOLLAR INDEX

28.01.2020 Ahojte tradeři a vítejte u pravidelné týdenní analýzy FX marketu! Dnes se podíváme na index S&P 500, NZD/USD, EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD a DOLLAR INDEX.
C:\fakepath\graf1.png

Elliottovy vlny: NZD/USD, EUR/USD, EURO a DOLLAR INDEX, ZLATO, ROPA vs. USD/CAD, DAX a USD/CHF

21.01.2020 Ahojte tradeři a vítejte u týdenní analýzy FX marketu! Dnes se podíváme na NZD/USD, EUR/USD, EURO a DOLLAR INDEX, ZLATO, ROPU vs. USD/CAD, DAX a USD/CHF.
img

Výběr hlavních ekonomických událostí v ČR v roce 2019

16.12.2019 V tomto velmi rozsáhlém článku najdete kompletní výběr nejdůležitějších hospodářských událostí v České republice v roce 2019 (řazeno chronologicky po měsících a dnech):
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

AlfaOmegaTrhov (29. november 2019)

29.11.2019 Pre trhy ovplyvnené sviatkom Dňa vďakyvzdania, sa objavilo len veľmi málo nových informácií. Dolár vo všeobecnosti posilnil ako počas týždňa tak aj z pohľadu mesiaca, kde pri niektorých menových pároch dosiahol historické maximá (USD/BRL) a pri niektorých sa priblížil k ročným (AUD/USD a EUR/USD). Index DXY posilnil o 1% v aktuálnom mesiaci. Akcie na trhoch rozvojových krajín sú aktuálne na vyššej úrovni, EuroStoxx 600 zvýšil o 1,0% počas aktuálneho týždňa a S&P 500 približne o 1,5% za to isté obdobie. Pred otvorením, americké futures poukazujú na hodnoty na nižších úrovniach. MSCI EM sa nachádza v treťom po sebe idúcom klesajúcom týždni, zatiaľ čo index EM FX klesá piaty týždeň v rade a v aktuálnom roku oslabil približne o 6,5%.
C:\fakepath\top-13112019-lv-9.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.11.2019 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování v červených číslech. Dolů je stáhl neklid v ulicích Hongkongu, ale také středeční vystoupení amerického prezidenta Donalda Trumpa v Ekonomickém klubu v New Yorku.
img

NZD / USD – 13. 6. 2019

13.06.2019 Novozélandský dolar konsoliduje v blízkosti 10ti denního minima, protože investoři vsadili na to, že rezervní banka Nového Zélandu bude muset znovu pohybovat parametry IR (po květnovém uvolnění monetární politiky), protože účinet pohybu sazeb nesplňuje představy RBA.
img

ELLIOTT WAVE ANALÝZA: EUR/USD, AUD/USD, NZD/USD, dolarový index, ropa, zlato a stříbro

04.06.2019 Vítejte u dalšího týdenního updatu trhu. Dnes se podíváme na měnové páry EURUSD, NZDUSD, AUDUSD, vzácné kovy zlato a stříbro, USD Index a ropu.
img

Elliott Wave predikce AUD/USD - 3.6.2019

03.06.2019 U Aussieho sledujeme silný odraz z predikované buy zóny = 0,68921-0,68519. Aussie bude dnes testovat trendovou rezistenci EW channelu, takže doporučuji sledovat reakci na tu zónu v dalších hodinách. Pokud se dostaneme nad a potvrdíme trendovku jako support, naše predikce je dál platná a otestujeme tento týden KEY LEVEL = 0,70190. Aussie i Kiwi (NZDUSD) mají zatím obrovský potenciál, takže pro nás budou v tomto týdnu jako prioritní. Invalidation level = 0,68649.
img

Elliott Wave analýza: NZD/USD, 10Y US NOTES, index DAX, AUD/JPY a S&P 500

28.05.2019 Ahojte tradeři, dnes se podíváme na analýzu toho nejzajímavějšího, co aktuálně trhy nabízejí.
img

Elliott Wave predikce 24.5.2019

24.05.2019 Dnes se podíváme na měnový pár NZD/USD. Kiwi mělo dlouhý a vyčerpávající downtrend spolu s konsolidací na US akciích. Avšak z pohledu EWT stále sleduji tuto konsolidaci pouze jako korekci ve směru hlavního trendu = uptrend. NZD měl odraz z poslední záchrané zónny 0,6485-0,6526, který nás konečně dostal z dlouhého korektivního channelu. Risk on za rohem? Pevně věřím, že ano. Bullish level pro potvrzení bullls = 0,66826. Držím LONG pozici a první target zatím nastaven na Bullish level, druhý dílčí target na 0,69163. Invalidation level = 0,64273.
img

Kiwi ztrácí kvůli horší inflaci, Čína dnes příjemně překvapila

17.04.2019 Americká měna na většině měnových párů mírně zaostává, když ji drží pod tlakem hlavně opětovná chuť investorů nakupovat rizikovější aktiva. Není tomu tak ale všude. Na páru s NZD dnes dolar zpevňuje, za což mohou slabší výsledky novozélandské inflace. Ta podstřelila konsenzus, což vede k růstu pravděpodobnosti snížení úrokových sazeb na Novém Zélandu.
img

Nejúspěšnější český start-up Kiwi.com změní majitele

09.04.2019 Nejúspěšnější český start-up s názvem Kiwi.com nyní mění svého majitele. Nadpoloviční podíl v nové společnosti Kiwi má získat za 3 miliardy korun americký fond General Atlantic.
img

NZD / USD – 18. 12. 2018

18.12.2018 NZD/USD se pohybuje kolem kruciální hodnoty 200-DMA, pár se obchoduje o 0,95% výše okolo 0,6869. Kiwi roste díky novým výsledkům novozélandské obchodní důvěry, která ukázala, že míra pesimismu mezi firmami se v prosinci zvýšila – oproti předchozímu měsíci. Údaje, které byly zveřejněny dnes v průběhu asijské seance ukázaly, že důvěra podnikatelů v NZ vzrostla v prosinci na -24,1 oproti listopadovým -37,1. Trh se nyní soustředí na údaje o HDP ve třetím čtvrtletí. Očekává se, že ekonomika by se měla růst o 2,8 procenta. Výrazné překvapení by mohlo vést k posílení NZD.
img

NZD / CAD – 23. 11. 2018

23.11.2018 NZD/CAD konsoliduje po předchozím propadu, obchodování je mělké na úrovni 0.898. Pár rozšiřuje oslabení s formací „Gravestone Doji“ na středečních high. Výprodej kiwi napříč páry posílá dvojici dolů. Technická indokátory se otáčejí dolů.
img

Kiwi zpevňuje, zatímco ostatní měny ztrácí

19.10.2018 Novozélandský dolar, tzv. kiwi, je zatím nejsilnější měnou G10. Na páru NZDCAD je momentálně 1,2 % v plusu, k čemuž pomohly hlavně slabší výsledky kanadské inflace. Vůči EUR a GBP pak zpevňuje kolem 0,8 %.
img

Riskantní investice do akcií

03.09.2018 Některým investorům se dříve podařilo zbohatnout investicemi do podhodnocených akcií globálních firem, jako Citigroup nebo Visa. Zariskovat lze i investicí do akcií Facebooku nebo Tesly. Jen musíte být připraveni na určitá rizika.
img

NZDUSD: Kiwi masivně padá po holubičí RBNZ

09.08.2018 Novozélandský dolar prudce propadl ve čtvrtek a obchodoval se ve ztrátě až 1.5% během Londýnské seance, přičemž NZDUSD pár klesl na nové dva a půl roční minima okolo úrovně 0.6650.
img

NZDUSD: Kiwi bez výrazné změny, čeká na rozhodnutí RBNZ

08.08.2018 Novozélandský dolar, přezdívaný i Kiwi, se ve středu odpoledne obchodoval v mírném zisku a pohyboval se kolem 0.6750 během Americké seance.
img

AUDNZD: Kros v zisku po datech protinožců

19.04.2018 AUDNZD kros se obchodoval v plusu cca 0.30% ve čtvrtek ráno a pohyboval se kolem 1.0660 během Londýnské seance. V noci bylo zveřejněno několik data z Austrálie a Nového Zélandu.
img

NZDUSD: Kiwi v ztrátě po datech z trhu práce, čeká na zasedání RBNZ

07.02.2018 Novozélandský dolar se obchodoval níže ve středu ráno a NZDUSD pár byl ve ztrátě cca 0.30% během Londýnské seance, obchodující se kolem 0.7320.
img

NZD/CHF

30.01.2018 NZD/CHF přerušil cloud support, down trend, short rally. • NZD/CHF ukázala rozhodující zlomení pod denním mrakem, down...
img

NZDUSD: Kiwi roste před reportem finanční stability

28.11.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný také Kiwi, v úterý ráno mírně rostl a NZDUSD pár se obchodoval okolo úrovně 0.6925 během Londýnské seance.
img

NZDUSD: Kiwi konsoliduje před zasedáním RBNZ

08.11.2017 Novozélandský dolar byl v úterý pod silným prodejním tlakem a poklesl vůči Americkému dolaru až o 0.75% během Americké seance. Ve středu jsme zatím svědky konsolidace a NZDUSD pár se obchoduje kolem úrovně 0.69, pouze s malou intradenní změnou.
img

Přehled a predikce FX a komoditního trhu

15.10.2017 Vývoj na komoditních a měnových trzích minulého týdne. Kovy obecně v minulém týdnu obchodovány výš, se solidní performance napříč spektrem bez rozdílu drahé/technické.
img

NZDUSD: Kiwi v ztrátě díky dolarové síle, čeká na zasedání RBNZ

27.09.2017 Americký dolar se obchodoval výše vůči hlavním světovým měnám ve středu ráno a NZDUSD pár poklesl o cca 0.20% během Londýnské seance, přičemž propadl i pod level 0.72.
img

FX market na konci týdne

24.09.2017 Komentář – Kiwi je nejlepší out performer týdne, pokud hlasování potvrdí, že vládnoucí Národní strana dosáhla velkého vítězství v sobotních volbách.
img

FOREX USD/CAD, NZD/USD, AUD/USD

29.08.2017 Pevnost měny podle SW aplikace (dnes a v blízké budoucnosti) – Aussie + 0,34%, Kiwi + 0,10%, Loonie + 0,10%. Pevnost měny (od minulého týdne) – Aussie + 0,34%, Kiwi + 0,10%, Loonie + 0,10%.
img

Zájem se vrací k monetární politice

28.08.2017 S tím, že trh se soustředí přímo na detaily měnové politiky ze sympozia v Jackson Hole, bez ohledu na politické rozptýlení v USA, se zdá, že léto končí. Nadále převládá zájem o riziko, USD je slabší, akcie vyšší a vzestup výnosů amerických dluhopisů se pozastavil. Ale úrovně svědčící o býčím pohybu jsou nízké, což zdůrazňuje zvýšená volatilita a omezené zlepšení rozvojových měn. Tuto situaci ilustruje kiwi, který nereagoval na domácí vývoj, místo toho se pohyboval podle vývoje cen USD. V září čeká řada rizikových událostí, ale rozhodujícím faktorem budou očekávané změny v měnové politice. Tento týden se zveřejní americké PMI, HDP a NFP, které pravděpodobně ovlivní investory a holubičí postoje Fedu.
img

Získejte peníze zpět při nákupech v těchto 467 obchodech

25.08.2017 Nakupujete online? Známe způsob, jak jednoduše a zdarma získáte pokaždé zpět až 25% z ceny nákupů formou hotových peněz. Pokud nakupujete na webech jako např. AliExpress, DámeJídlo, Mall, Zoot, Booking, Kasa, Tchibo, Pilulka, Invia, Kiwi, Euronics, mBank, VašeČočky, AVG-antivirus, Košík a dalších více než 460 obchodech, pak pro vás máme tip.
img

AUDNZD: Kros na tříměsíčních maximech po několika datech z kalendáře

17.08.2017 AUDNZD kros se obchodoval v slušném zisku ve čtvrtek ráno a byl v plusu kolem 0.35%, přičemž se pohyboval při 1.0875 během Londýnské seance.
img

FOREX – NZD/USD, NZD/JPY, XAU/USD, EUR/USD

09.08.2017 NZD/USD na 50-dma podporu u 0,7308, prolomení dolů signalizuje další pokles. NZD/USD klesá dolů po dobu 4 po sobě jdoucích seancí, aktuálně na 3-týdenním minimu těsně před 0,73.
img

NZDUSD: Kiwi výrazně níž na úvod týdne

07.08.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i kiwi, se v pondělí obchodoval ve ztrátě cca 0.50% vůči zelené bankovce a NZDUSD pár spadl pod úroveň 0.74 během Londýnské seance. Kiwi byl zatím nejslabší měnou v úvodu týdne.
img

NZDUSD: Kiwi pod tlakem po slabých datech z trhu práce

02.08.2017 Volatilita byla zatím ve středu na trhu vyšší a Novozélandský dolar, přezdívaný i Kiwi, se obchodoval v cca půl procentní ztrátě. NZDUSD pár se nacházel kolem 0.7430 během Londýnské seance.
img

NZDUSD: Kiwi slábne před zasedáním RBNZ

21.06.2017 Vypadá to tak, že sentiment se zhoršil a znovu vidíme na trhu risk – off obchodování, i když nebyly zveřejněny žádné novinky, které by tento trend na trhu vyvolaly. Akcie však byly vyprodané a s nimi klesaly i výše úročené měny.
img

NZD/USD klesá po zasedání RBNZ

11.05.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i kiwi, se ve čtvrtek ráno obchodoval v 1 procentní ztrátě a NZDUSD pár se obchodoval okolo úrovně 0.6860 v Londýnské seanci.
img

NZDUSD: Kiwi v ztrátě i přes super čísla z trhu práce

03.05.2017 NZDUSD pár se obchodoval v marginální ztrátě během Londýnské seance ve středu ráno a kiwi ignorovalo perfektní čísla z trhu práce zveřejněné v noci. Pár se obchodoval kolem úrovně 0.6935 dopoledne.
img

NZDUSD: Kiwi v malém zisku před daty z trhu práce

02.05.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i kiwi se obchodoval v zisku vůči zelené bankovce během Americké seance v úterý. NZDUSD pár byl v plusu 0.15% a pohyboval se kolem úrovně 0.6920.
img

NZDUSD: Kiwi v slušném zisku po inflačních číslech

20.04.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i Kiwi, se obchodoval v půl procentním zisku během Londýnské seance ve čtvrtek a byl viděn při úrovni 0.7040. Kiwi byl nejvýkonnější měnou vůči dolaru ve čtvrtek ráno.
img

NZDUSD: Kiwi vypadá těžko před projevem Wheelera

06.03.2017 NZDUSD pár byl v pondělí ráno ve ztrátě a obchodoval se těsně nad kritickým levelem 0.70, přičemž byl kiwi v mínusu cca 0.30% během Londýnské seance.
img

NZDUSD: Kiwi prudce padá po zasedání RBNZ

09.02.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i kiwi, se obchodoval ve ztrátě 1% během čtvrteční londýnské seance a byl viděn kolem úrovně 0.72.
img

NZDUSD: Kiwi v malé ztrátě před zasedáním RBNZ

08.02.2017 NZDUSD pár ve středu ráno poklesl a obchodoval se kolem 0.7290 během Londýnské seance, v intradenní ztrátě kolem 0.15%.
img

NZDUSD: Kiwi padá po datech z trhu práce

01.02.2017 NZDUSD pár korigoval tohoto týdenní zisky a byl ve ztrátě cca 0.5% během středečního rána, přičemž se obchodoval kolem 0.7275 v Londýně.
img

AUDNZD: Kiwi v ztrátě i přes pozitivní inflační čísla

26.01.2017 Novozélandský dolar, přezdívaný i kiwi, se obchodoval v 0.35% vůči zelené bankovce a NZDUSD pár byl kolem úrovně 0.7275 během Londýnské seance. AUDNZD kros se pohnul výše a byl v zisku 0.2%, viděný při 1.0390.
img

Jak získat peníze zpět, když nakupujete online v těchto 386 obchodech

06.01.2017 Nakupujete online? Známe způsob, jak jednoduše a zdarma získáte pokaždé zpět až 15% z ceny nákupů formou hotových peněz. Pokud nakupujete na webech jako např. AliExpress, DámeJídlo, Mall, Zoot, Booking, Kasa, Tchibo, Pilulka, Invia, Kiwi, Euronics, mBank, VašeČočky, AVG-antivirus, Košík a dalších více než 380 obchodech, pak pro vás máme zaručený tip.
img

NZDUSD: Pár se obchoduje v malém zisku po NZD datech

22.12.2016 NZDUSD pár se obchodoval v zisku cca 0.2% během čtvrtečního ranní seance a zatím dokázal ubránit level 0.69, přičemž data z Nového Zélandu potlačily kiwi nahoru.
img

Nakupujete online? Zde je více než 360 obchodů, kde vám vrátí peníze zpět.

11.11.2016 Chcete ušetřit na nákupech přes internet? Známe způsob, jak jednoduše a transparentně získáte zpět až 15% z ceny nákupů formou hotových peněz. Pokud nakupujete na webech jako např. AliExpress, DámeJídlo, Mall, Booking, Kasa, Tchibo, Pilulka, Invia, Kiwi, Euronics, mBank, VašeČočky, AVG-antivirus, Košík a dalších 360 obchodech, pak pro vás máme tip.
NZDUSD-10112016-LV-13.png

Nový Zéland snížil svou úrokovou sazbu

10.11.2016 Novozélandská centrální banka (RBNZ - Reserve Bank of New Zealand) podle očekávání snížila svou základní úrokovou...
img

Evropské indexy končí seanci v poklidném duchu, po zásobách posiluje významně ropa

03.08.2016 Dnešní obchodní seance na akciových indexech patřila k těm klidnějším, a to přestože ještě v úterý řádil výprodej v ev...
img

Konec downtrendu na AUD/USD? (TA,H1)

01.06.2016 Australskému dolaru se v posledních seancích daří, i když ještě v minulém týdnu kulminoval propad na dvouměsíční minim...
img

Další pokus NZD o zdolání rezistence 0,7000?

06.04.2016  Kiwi neboli NZD/USD využilo ve včerejší seanci silné divergence na stochastickém oscilátoru a odrazu od konfluenc...
img

Forexový výhľad na 12.týždeň roka 2016

21.03.2016 Doobeda budú zverejnené januárové dáta bežného účtu platobnej bilancie z eurozóny a poobede očakávame februárový prieskum výroby chicagského Fedu...
img

Forex: Technická analýza AUD/NZD, W

29.02.2016 Australský dolar na páru s novozélandským dolarem dokončil dlouhodobou korekci a signalizuje změnu trendu. Formac...
img

Forexový výhľad na 51.týždeň roka 2015

14.12.2015 Euro počas minulého týždňa rozširovalo svoje zisky, po tom ako Draghi odštartoval short squeez 3. decembra pri rozhodovaní ECB o nových stimuloch...
img

Ceny železné rudy padají k minimům roku 2009, Australan zatím drží kurz

18.11.2015 Železná ruda v Číně je opět pod tlakem. Její ceny včera klesly o 4,5 % až na 45,58 dolarů za tunu - nejníže od počátku...
img

Forexový výhľad na 47. týždeň roka 2015

16.11.2015 Pondelok: Očakávame zverejnenie výsledku japonského HDP za 3Q. Vo Frankfurte sa začína konferencia Euro Finance Week, na ktorej vystúpi...
img

Forexový výhľad na 46.týždeň roka 2015

09.11.2015 Pondelok: Z Nemecka očakávame výsledky obchodnej bilancie za september ako aj bežný účet platobnej bilancie. OECD zverejní svoj...
img

Denný výhľad na EURUSD 7.10.2015

07.10.2015 Po dvoch dňoch odmietania rastu sa včera spoločnej mene podarilo konečne vzrásť. Pásmo 1,11/1,13 síce narušené nebolo, no pár sa celú...
img

Forexový výhľad na 40. týždeň roka 2015

28.09.2015 Na páre EURUSD sme počas minulého týždňa videli klesajúcu raly po rozhodnutí FOMC ponechať sadzby bez zmeny. Hlavnou príčinou ponechania boli obavy o globálnu ekonomiku a inflačný výhľad. Ak Fed vidí riziká na strane EM, ECB bude mať iba ťažko iný pohľad na vec. Pár sa tak stal pravdepodobne obeťou započítavania rozšírenia QE zo strany ECB. Až do polovice týždňa absentovali dôležitejšie zverejnenia a tak páru nebránilo nič v poklese k 1,1100. Následne sme videli zmiešané dáta PMI, lepšie Ifo, a prejav guvernéra Draghiho, ktorý naznačil, že meniť program QE je ešte predčasné, ale ECB je pripravená aj na takýto krok v prípade potreby. Nebol tak veľmi holubičí ako by sa čakalo, čo poslalo pár k 1,1300. V závere týždňa nám však pár opäť zatlačila nižšie guvernérka Yellen, ktorá potvrdila že Lift-off je stále v platnosti a očakáva sa ešte tento rok. Plus sme videli lepšiu revíziu HDP za 2Q z USA. Napriek týmto faktorom sa nepodarilo páru vytvoriť už ďalšie nižšie minimá pod 1,1100.
img

RBNZ snížila úrokovou sazbu, čekáme na rozhodnutí britská centrální banky; analýza ROPY, EUR/GBP, EUR/USD

10.09.2015  Na evropský akciový trh dnes zamířil negativní sentiment z Asie, kde v Japonsku jádrové objednávky továren v červenci meziročně klesly o 3,6 procenta, přičemž analytici oslovení Reuters očekávali meziroční posílení o 3,7 procenta. Horší makroekonomické zprávy z Japonska podporují potřebu dalších monetárních stimulů ze strany japonské centrální banky (BoJ). Japonský akciový index Nikkei 225 reagoval na horší data propadem o 2,5 procenta.
img

RANNÍ ZPRÁVY: ROPA SE MÍRNĚ ODRAZILA

16.07.2015 Asijské akcie byly ve čtvrtek vyšší díky odsouhlasení řeckého parlamentu plánu finanční pomoci. Dolar se držel celkem vysoko po projevu...
Související klíčová slova: GBP CHF | Zpomalení čínské ekonomiky | Území Spojeného království | Podnikatelské investice | Marlin | ČSA | Desítkový systém | Euro k americkému dolaru | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | Přílišný růst | Války | Kaláb | Vývoj | Údaje z USA | Index spotřebitelských cen | Data z trhu práce | Take Profit | TD Securities | Australská centrální banka | Zveřejněné údaje | EUR/CAD | Panovník | Inflační očekávání | TV Nova | Hospodaření firmy | DPH | EUR | Fundamenty | Moravský Peněžní Ústav | Býčí formace | Investiční firma | Cable | Hlavní úrokové sazby | Surová ropa | Novozélandský král | Stoxx | PEPP | Očekávání | Africký mor prasat | Korelace | Volatilní | SeedCamp | Poslanci | T-Mobile | L.F. Investment | Souostroví | AUD/NZD | EUR/JPY | Veřejné finance | EURJPY | GOLDEN POCKET | Trh práce | Používaná platidla | Profit Taking | Evropská komise | Pro investory | Philip Morris ČR | Oživení ekonomiky | Swiss | Czech Media Invest | Investice | DXY | Spotřebitelské úvěry | USD/ZAR | Potenciál | MACD | Dějiště filmového Pána prstenů | Support | Předpandemické hodnoty | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Sev.en Energy | Posílení | Škoda Auto | ADP report | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Prognózy | HDP na obyvatele | Britská libra | Intervence | E.ON | Evropští mořeplavci | Futures kontrakt | Stop-Loss | Evropské měny | FTSE MIB | Telenor Hungary | Moody's Investors Service | Největší světová ekonomika | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | Impuls | Accor | EUR/USD | Zdanění bank | Území Nového Zélandu | Nezaměstnanost v Česku | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Stimul | Předseda představenstva | Reality | Goldman Sachs | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Eastern European Media Holdings | Řetězec Makro | Price Action | Akcie společnosti | Stochastický oscilátor | Aktuální vývoj | Benchmark | Laboratorní medicína | Většinový podíl | Euro vůči americkému dolaru | Výnos | Měnový pár USD/JPY | Brent | IHNED | Asijské akcie | Pojišťovací skupiny | Vzdělávání | Witkowitz | Japonský index Nikkei | Denník | Dopravci | Firma ČEZ | Import | Exchange | Alcoa | Forexový trh | Státní dluh | Novozélandská měna | Zasedání centrálních bank | INR | Strach | Index spekulativního sentimentu | AUDUSD | Škoda | Platební neschopnosti | JPY | Akciový index | Znaky měn | SOTIO | Členové eurozóny | Analytický tým FXstreet.cz | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Společnost Crédit Agricole | ÚOHS | Růst měnového páru | Eurohold | Peníze | Globtrex.com | Pandemie COVID-19 | Ukazatel | Objem HDP | Data z americké ekonomiky | CASH HISTORY | Elektronická evidence tržeb | Platidla | Prognóza | FTSE 100 | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Jak získat peníze | Downside | Stochastický | Nova Broadcasting Group | Medvědí signál | Šéf Commonwealthu | Ropa WTI | Události v ČR | Vzácné kovy | Forexoví investoři | Bankovní rada ČNB | CIBC | Eurostoxx 50 | Pojišťovací společnost | Histogram | Burzy | Největší světové ekonomiky | EURUSD | USD/BRL | Americké ekonomiky | Kapitál | Kč/USD | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Béžová kniha | O2 | Bond | Broker | Akcionáři | LottoItalia | Proražení | Magnát | USD | Investovat | InterContinental | Česká pošta | Export | Odškodné | Technická analýza | Macquarie | Trh s nemovitostmi | GBP/JPY | Unie | Americká ropa WTI | Výroční zprávy | Nové mutace | Liberty Ostrava | Společnost innogy | Jestřábí komentáře | Více peněz | Vládní opatření | Energetická společnost | ČSOB | Inside Bar | Hongkong | Ekonomiky | EMH | Karel III. | Ekonomická aktivita | Kladenská Poldi | Deloitte Technology | Pozitivní signál | Američtí centrální bankéři | Úroková sazba | ISM pro sektor služeb | Ceny emisních povolenek | Kabinet | Tovární objednávky | UniCredit Bank | Roční růst | Spekulovat | Swapy | HDP v USA | P.A. | Vývoj novozélandského dolaru | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Radovan Vítek | Euroval | Měnový pár EUR/USD | Dovoz | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | Papcel | Nikkei | Poměr rizika a zisku | 1 milion | Chvaletice | Výrobní ceny | Komoditní | CFD (Rozdílové smlouvy) | Kurz jüanu | Vybírání zisků | Krátká pozice | Makroekonomické ukazatele | Jaroslav Hanák | Jestřábí postoj | Makrodata | Akciové indexy | Investoři | Investing.com | Portfolio | Myšlení | EUR/AUD | Nejistoty | Americký prezident | OCBC | Dolar roste | RWE | Evropská měna | Coca-Cola | Ivo Lukačovič | První rezistence | Inflační čísla | Soft Corporation | Kurz japonského jenu | Index PPI | Jádrový index | Zisk | Novozélandská libra | Janet Yellenová | SZIF | Zpřísňování měnové politiky | ČSSD | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Průmyslové objednávky | Bank of England | Airbnb | Tempo zvyšování úrokových sazeb | CAC 40 | Daniel Křetínský | Prezident | CAD USD | Rostoucí ceny ropy | České aerolinie (ČSA) | Mimořádná opatření | Commodity futures trading | Hold | Asijské burzy | Pivovar Černá Hora | Funkční období | Makrokalendář | Sestupný trend | Kapitálové rezervy | Kč/EUR | Ochota riskovat | Skupina Home Credit | Analýzy | Cesta k vlastní měně | Ekonomická situace | Zvýšení úrokových sazeb | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Hlavní úroková sazba | Energetický a průmyslový holding | IEA | Německý DAX | Patria | EP | Covid | Počerady | Česká společnost | Akcie a dluhopisy | US500 | Pokles ceny | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Technologické centrum | Spike | TPG Capital | Zpráva | Loonie | Rizikové měny | Finanční ředitel | Warren Buffett | Rozpočet na rok 2020 | S&P | EPH | Skupina PPF | Česká měna | Handelsblatt | Obchodování | Zvýšení daní | Zasedání Fedu | Tisková konference ECB | Spotřebitelské ceny v USA | Automobilka | Pavol Kováčik | Nabídka | GBP | Korekční pohyb | Management | PX Pražské burzy | EXY | Nástroje řízení rizik | ZEW | Dobré výsledky | Turistický ráj | XAU/USD | Centrální banky | České firmy | Projev Jeroma Powella | Japonská vláda | Pivovary Staropramen | Majitel | Předpověď | Zprávy | Deflace | Nadšení | Dolary | FB | Kanada | Alena Schillerová | Treasuries | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Míra | Obchodní bilance Austrálie | Central European Media Enterprises (CME) | Distribuce | Evropské akcie | Udržitelnost | Bitcoin | Silný růst | Rostoucí trendové čáry | Těžařská společnost | Airbus | Omezení COVID | Očekávání úrokových sazeb | Vyhlídky | Firmy | CZ | NATO | Sázka | Cena ropy brent | Futures | Index cen domů | Medvědí divergence | Ministerstvo životního prostředí | Nástroj | Výsledky | HDP v eurozóně | EURCZK | Marek Vaňha | Zápis ze zasedání Fedu | ATH | Spotové ceny | Tapering | Národní rozpočtová rada | Alan Pock | Inflační tlaky | Siemens | Digitální měny | Instrument | Bank of America | Úroda | TIM | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Odhady trhu | Silný dolar | Australský dolar | Retracement | Koruna | Komoditní měny | E15 | E.ON Distribuce | Cukr | Ekonomické události | Commodity Futures Trading Commission | DJIA | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | OPEC+ | Francie | Onemocnění | DMA | Objem | Propad | Asociace | Radka Prokopová | Pozice velkých spekulantů | Martin Trtílek | Výkonnost | Federální rezervní systém | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Oslabení měny | Údaje | Tuzemská firma | Leva | Exxon Mobil | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Break of Structure | Swingový výhled | US dollar | Regulátor | DPA | Nomura | Státní rozpočet | Průmyslová výroba | Aussie | Dánská koruna | Investiční společnost | Britské libry | AFP | Obchody | Průraz | Cena plynu | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Graf | Polsko | Kolaps | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Reakce trhu | FRA | TopForex | CFDs | Státní zemědělský intervenční fond | Jindřich Životský | FOMC | Vodafone Group | Ropa Brent | Swissy | Fibonacci retracement | Výnosové křivky | Hrubý domácí produkt | Baby Direkt | Hráči na trhu | Lukáš Kovanda | EY | LIBOR | Evropa | Nárůst cen ropy | European Metals Holdings (EMH) | Česká spořitelna | Jackson Hole | OPEC | Short | Vedení firmy | Situace | Pár EUR/USD | Kontraindikátor SSI | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Investice do nemovitostí | Eurodolar | EW | Ústavní soud | Program nákupu dluhopisů | Open interest | Maloobchod | Jádrový index spotřebitelských cen | Oslabení amerického dolaru | Blog | Americká centrální banka | Zpomalení inflace | Stavebnictví | NZD/CAD | ForexLive | Křetínský | Thomas Cook | Technické analýzy | Lesy ČR | Finanční krize | High | R2G | Vstupy | FXstreet.cz | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | Viktor Růžička | Rakousko | GBP/AUD | Stříbro | Nejbližší support | USDCAD | CHF | Česká koruna | Elliott Wave analýza | Bank of Japan | OECD | Aussie Dollar | Podnikatelská důvěra | OPAP | G10 | Médea | Startup | Polynésané | Býčí signál | Foreign Exchange | Libra vůči dolaru | High risk | Americké akcie | Roman Juráš | CEPS | Czech Fund | Britská měna | Běžný účet | Prodeje dluhopisů | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index Nikkei | Spot | Rozpočtový deficit | Růst výnosů | Trh s futures | Trh | Komise | Akcie firem | Bank of Singapore | Držení obchodu | Technologické firmy | Forexové trhy | CNN Prima News | Otočení trendu | Měnová autorita | Fed | Reálná hodnota | Bailout | Skupina ČEZ | Korekce | Trendline | Pozornost | Buffett | Počet pracovních míst | Pražské burzy | Downtrend | Zveřejnění výsledků | National Australia Bank | Konkurenceschopnost | S&P 500 | IronFX | JDE | ANO | Americké zásoby ropy | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | ProCent | Webináře zdarma | Ceny zboží | Rating | Dezinflace | Agentura S&P | Prezident Joe Biden | SNB | Dílčí index | Velké banky | Microsoft | USD/CHF | Příležitosti | Moh Siong Sim | Natixis | Vládní dluhopisy | Deloitte Technology Fast | Patria Forex | Volatility | CME | Commission | Spotřebitelská inflace | Flat | Sell | Alca plast | Pohyby na finančních trzích | OKD | Eurovia CS | Kurz dolarů | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Vývoj eura | Apple | Realitní magnát | Rizikovější aktiva | ATR | Portfólia | Trendové linie | Odstřižení impéria | Objem obchodů | Range | CFTC | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | XTB | Invest | Centrální banka | Riksbank | Vývoj úrokových sazeb | Životní prostředí | Exxon | Analytici | Intraday | ING | NYMEX | TLTRO | Grafy | QE | Polský zlotý | Růst HDP | Donald Trump | Pozornost obchodníků | Zasedání RBNZ | Jádrová inflace | Patrik Urban | Twitter | Směnný kurz | Analytika | Zasedání americké centrální banky | Centrum | Nejnovější údaje | Společnosti | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Rozpočet | Další růst | Bankovky | Japonská centrální banka | Oblasti rezistence | Jednání vlané hromady ČEZ | Investice do akcií | Hamás | Behaviorální | Ekonomické vyhlídky | Spoluzakladatel | Veba Broumov | Aukce | Kde se platí kiwi | Dluhové krize | I-Trader | Bollinger Bands | L.F. Investment Limited | Údaje o inflaci | Skupina Sazka | PEPSICO | CZK | Reuters | Baidu | Rate Hike | Euro dolar | Chevron | USD/INR | Česká republika | Tržní fundamenty | Libra šterlinků | Předseda | Wealth | EURPLN | Utahování měnové politiky | Politické spolupráce | Singapurský dolar | Index nákupních manažerů | Lagardere | Traders | Moving Average | Moody's | Performance | Makro | Příkaz | Daniel Beneš | Rychlý růst | Golden Prague Hotel | Empresa Media | Měnová reforma | Americký dolar | Libra | Kurz australského dolaru | Ztráty peněz | CFD | Open | BlackRock | Firma Rossum | Řecko | Madeta | Deloitte Technology Fast 50 | Rostoucí náklady | Poválečný finanční systém | CME Group | SatoshiLabs | Dluhopisy | Globtrex | Kivi | Pavel Sobotka | Cena | Platební bilance | Odpor | Růst čínské ekonomiky | AUD/JPY | Silný trh | Air | Akcie dnes | Economic | Ztráta | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Royal Bank of Scotland | EBay | Dolar | Americký index S&P 500 | Čínská ekonomika | Ceny | EK | Technologie | Swingoví obchodníci | Temelín | Technology Fast | ČNB | A220 | Investujeme | Agentura Bloomberg | Pokles | Dluhopis | Ceny komodit | Životní pojišťovny | Koš | Next | Centrální banka Nového Zélandu | IMF | Mattoni | Finančnictví | Komodita | Cenové minimum | Poplatek | Maloobchodní tržby | Rabobank | Euro vůči dolaru | DIP | Elliott | FTSE | CARA | Světové měny | Index ISM | Tržní očekávání | Americká ekonomika | Rohlík.cz | Počet žádostí o podporu | Obchodník | Webináře | COVID-19 | Google | FOREX | Růst mezd | Regulátoři | Evropská centrální banka | Index cen | Index PX | Daně | Růst americké ekonomiky | Lídři | Moneta | Tradingové webináře zdarma | Mutace koronaviru | Rizika | ECB | Nákup akcií | Close | Zprávy z trhů | Momentum | Kurzy | Fond | Konsorcium | Finanční prostředky | Čína | Telenor | Zisky | Low | Trader | Konsensus | Photon Systems Instruments | Ekonomické údaje | Prodej letenek | BNP Paribas | Conference Board | Konsenzus | Globální ekonomika | Oscilátor | Alpiq | Summit G20 | Swap | Miliardy eur | Konfluence | ISM | Benchmarky | Zboží dlouhodobé spotřeby | EPGC | Ratingové agentury | Pšenice | Makroekonomické data | Obchodníci | HSBC | Pullback | Zasedání Bank of England | Euro STOXX | Trinity Bank | Otevírání ekonomik | Breakout | Světové války | Průmysl a stavebnictví | Růst cen | Drahé kovy | Indikátor | RSI | Operace na volném trhu | Eurojackpot | Forward | Měnová politika | Vysoké inflace | Americké akciové trhy | All-time high | Vega | Tržní síly | Financování | ČSÚ | Air Bank | Invaze | Fond Hartenberg | Index inflace | Fitch | Stres | Měnový index | Finance | Elliott Wave | EURGBP | USDJPY | Investiční poradenství | Poptávka | Psychologie | Guvernér | EGAP | Forex trh | Premiér Babiš | Očekávání trhu | Tesla Motors | SSI | Denní pokles | Snížení rizika | Recesia | Německý index DAX | Průměrná mzda | DNO | Obchodovat | Nový šéf Fedu | ÚKZÚZ | Ostatní kryptoměny | Pokles akcií | Hospodářský růst | Prezident Fedu | Kurz měny | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | HAS | Dvojité dno | WTI | Resistance | Bod | Miliardy korun | Reporty | Zisk společnosti | Medvědi | Kapitálové trhy | Jaderná elektrárna | RBNZ | GfK | Paládium | Úrokový diferenciál | Reserve Bank of Australia | Získané peníze | Wüstenrot | Klouzavý průměr | Měnové kurzy | RBI | Veolia | Americká měna | EMU | Saúdská Arábie | ArcelorMittal Ostrava | Filip Kejla | Index amerického dolaru | Payrolls | Bankéři | Barclays | Sázet | Podnikání | Španělsko | Canal Plus | LES | Cena ropy | Plán firmy | Forex majors | Jaderné elektrárny | Inflace | Problémy | ABC | Akcie bank | ROCE | Německá ekonomika | DAX | Zlato a stříbro | Technology | HDP | EUR/CHF | Odhad růstu ekonomiky | Největší česká mlékárna | Kurz USD | Zkušenosti | Firma | Signály | Golden Cross | Miton | Nové údaje | Devizový trh | Poptávka po zlatě | Ropa | Peněžní zásoba | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Monetární politika | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Ekonom | Růst novozélandského dolaru | Deutsche Bank | Currency index | Kurz | Market | Referendum | Home Credit | Forexu | Unicredit | Pokles výnosů | Andrej Babiš (ANO) | Euro finance | Optimismus | Rozhodování | Facebook | Růst dolaru | Liberty Steel | Korea Heavy Industry& Development | Mořeplavci | Rizikový sentiment | USA | Důležité fundamenty | Investujte | Reserve Bank of New Zealand | Měď | HCBV | Konzervativci | Fiskální stimuly | Konglomerát | ANZ | Fundamentální pozadí | Euro | Yield | AUD | Rada ČNB | Flexport | Tomáš Gogár | Tenza | Oscilátory | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | Zkratky měn | Úřad práce | Metro AG | Kypr | Citigroup | Index VIX | Hospodářství | Japonský Nikkei | Head and Shoulders | Výnosy státních dluhopisů | Měnový stratég | Ministr financí | FXstreet.com | JP Morgan | Jaroslav Klíma | Zpomalení růstu | Obchod | Růst ekonomiky | Uniper | Pozice spekulantů | Majors | Úrokové sazby | Short obchody | EU | Investiční skupina | Casinos Austria | Slabé euro | Zasedání ECB | Credit Suisse | Portfolia | Ostrovní stát | CETIN | Komerční banka | NN Group | Vývoz | Světové poptávky | Recese | Švýcarský frank | Báze | Bank of Canada | Čisté krátké pozice | Index Dow Jones | Britská ekonomika | NZDUSD | Začít investovat | USD/CAD | Stavební povolení | Miliardy | Sev.en | Petr Kellner | Spekulace | Manažerka | Globální finanční krize | Růstový trend | Silný support | Poradce premiéra Andreje Babiše | Internetové firmy | Sazka Group | Dceřiná firma | Frank | EUR/SEK | Radim Jančura | Kurz eura | Pin Bar | Pips | Dnešní zpráva | Nikkei225 | Oscilátor Marlin | Silné euro | Dieselgate | Americké indexy | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Nebezpečí | Japonský jen | Desetileté dluhopisy | Vybírání likvidity | Jerome Powell | Měnový kurz | Panika | Křížové měny | Nejrychleji rostoucí | Japonský premiér | Prezident Donald Trump | USDCHF | CySEC | Soud | Kotační výbor | Společnost ČEZ | Komunita | Booking | Kanadský dolar | Sell Stop | Sterling | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | TradingView | Zásoby ropy | Evropské méně | Světové ekonomiky | Benzín | Produktivita práce | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Trailing Stop | MXN | Dow Jones Industrial | NZD/JPY | Švýcarská společnost | Reorganizační plán | USOil | Časový rámec | Letecká doprava | Rollover | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | PBOC | MMF | Biotechnologické společnosti | CNN | Oslabení | Nařízení | Míra nejistoty | Sazba hypoték | Bankovní sektor | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Obchodní bilance | Mizuho | Zpřísnění měnové politiky | Gold | Guvernér centrální banky | Průmysl | Bazický bod | Obchodování měnových párů | Kiwi.com | Airbus Group | Tempo růstu | Podnikatel | Investor | USD index | Americké dluhopisy | Zpracovatelský průmysl | Divergence | Commonwealth Bank of Australia | ETF | BioVendor | Akciové trhy | Omezení těžby | Rossum | Moneta Money Bank | Hospodářské soutěže | Družba | Obavy z omikronu | Kurz amerického dolaru | Long | Rally | Bankovní rada | Euro Stoxx 600 | Pojišťovna | Pandemie | Falešný break | Základní úroková sazba | EP Global Commerce (EPGC) | Celonis | Intesa Sanpaolo | Aktiva | Soutěž Podnikatel roku | Ministerstvo financí | Výprodej | Zasedání centrální banky | AUDNZD | Business | Indikátory | Zdanění | Odvolací soud | Martin Durčák | CITIC Dicastal | SP500 | Keystone XL | Vývoj kurzu | Western Union | Konsolidace | NZD/USD | Spekulanti | Riziko ztráty | Ministryně financí | CitiFX | | Poptávka po letenkách | Pochybnosti | Investiční skupina PPF | Westpac | Trinity | Stratég | Zisky firem | Majetek | Karel Sázavský | Purple Trading | Sentiment | Síla měn | Short pozice | Globální sentiment | Šéf společnosti | Trendový kanál | Výsledek zasedání | Budoucnost Bitcoinu | Politika | Konkurence | Nálada na trhu | Commodity futures | Riziková aktiva | Míra nezaměstnanosti | Tokelau | Americké futures | MAM | Macquarie Infrastructure and Real Assets | GDP | Karel Komárek | Velká Británie | Makroekonomická data | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Citibank | České aerolinie | US akcie | Real Estate | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | SaxoTrader | EURHUF | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Letectví | Měnové páry | Měnové politiky | Ekonomika | Bloky | Ekonomická data | Obchodování s cizími měnami | SYRIZA | Proticyklické kapitálové rezervy | Commerzbank | Varianty koronaviru | Ceny zlata | Výhled | Timeframe | Jan Kovalovský | Prodejní cena | ESM | Libor Bittner | Americký akciový index | Komerční banky | Obchodní analýza | Summit EU | Akciový trh | Japonská ekonomika | Formace Shooting Star | Obchodní dohody | Energetické společnosti | Index Hang Seng | Trendové čáry | Zaměstnanci | Forex trading | MF Global | Investiční poradce | Británie | Expanze | eBook | Fondy | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | USD za barel | Začínající investoři | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Spread | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | New York | Tradingové webináře | St. Louis | Retail Investor | Swing | Citi Private | Rizikový apetit | European Metals Holdings | Průměrná úroková sazba | NZD/CHF | Portál FXstreet.cz | Jak investovat | USD/MXN | CMI | Ekonomické zprávy | Risk Off | Medvědí trend | IBEX | Médea Group | Exotické měny | EURCHF | G20 | Currencies | Pokles poptávky | Kurz libry | Abenomika | Session | Zlatý kříž | Elektronická evidence tržeb (EET) | Kurz NZD | Člen rady guvernérů | Tesla | Dollar | FX trh | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Frentech Aerospace | Dolarový index | NERV | Kontrakt | Podíl akcií | Sazby | Šance na úspěch | Index ekonomické aktivity | Generální ředitel | Cíle | USD/JPY | Semináře | Ekonomický kalendář | LTRO | Investiční skupiny | Volkswagen | Zadlužené Řecko | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | Next Wealth | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Dlouhá pozice | Transakce | Cena transakce | Měny | Hladiny supportu | Snížení úrokových sazeb | Innogy | Zaměstnanost | Slovensko | Analytici společnosti | Zpravodajství | PMI ve zpracovatelském průmyslu | AUDJPY | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Jasný signál | Údaje o HDP | Finanční sektor | Státní veterinární správa | Ichimoku | Futures trading | EP Global Commerce | MSCI | Hodnota bitcoinu | FTMO | Inside | Martin Ulčák | Finanční trh | Trade | Risk On | Klíčová rezistence | EFSF | Tightening | Carry trades | Centrální bankéři | EIA | Penta Real Estate | Rusko | Vysoké riziko | Poradce premiéra | Miliardy USD | Poradce | FAST | Obchodní den | Bankrot | Signál | Zdražování | EPS | Bioveta | ADP | Gazprombank | Short squeeze | Joe Biden | Americký investiční fond | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Úspěšné obchodování | EET | Americké akciové indexy | Pracovní síly | Větší riziko | Změny trendu | Ekonomický dopad | Společnost | Norská koruna | Likvidní | Maloobchodní tržby v listopadu | PinBar | Sázky | Uhlí | Forbes | CAD/CHF | Disclaimer | Swiss National Bank | Trailing stop loss | General Atlantic | Světové indexy | Trading | Kurz britské libry | BMW | Guvernér ČNB | Mark Carney | Rozšíření | CAC40 | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Decline | ČVUT | DAX 30 | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Short Term | Organizace | Obilí | SkyPicker.com | Penta | Gap | Leverage | VIX | Filip Kalčák | Local Globe | Růst | Africký mor | Ceny surovin | RegioJet | Milan Pualic | Příjmy | Úrovně Fibonacciho | Risk-off | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Domácí měny | Výnosy amerických státních dluhopisů | CNY | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Index | Wall Street Journal | Rychlý růst cen | Lockdown | USD/CNY | Hlavní americké indexy | Hlavní trh | Fibonacciho expanze | Nejbližší rezistence | Investiční fond | Průmyslová produkce | Úročení | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Elliottovy vlny | Commonwealth Foreign Exchange | Kotace | Měnové-forexové páry | Americké trhy | Vlády | Seznam.cz | Kiwi dolar | Private Bank | Technický výhled | Fairmont Hotels & Resorts | BHM Group | Telenor Real Estate | Geopolitická krize | Investiční společnosti | ANZ Bank | Podnikatel roku | Nová měna | PPF | František Savov | Šance | Believe | Program nákupů dluhopisů | Rezistenční pásmo | Investown | EUR CHF | Wellington | Hedžové fondy | Nový Zéland | Akcie | Slušný úspěch | Overlap support | Makléř | Kde se platí kiwi dolarem? | Modern Times Group | Dnešní obchodování | Štěpán Uherik | Dolarové ztráty | Deloitte | Odvětví | Netflix | Zemědělství | Budoucnost | Bosch | Technologické společnosti | Prohlášení | Vývoj dolarového indexu | Petr Zatloukal | Dollar Index | Banka | Tescan | Výrobce pneumatik | Ovocnářská unie | Růst cen ropy | Záložna | Dlouhodobá prognóza | Banka ANZ | Nasdaq Composite | Německé maloobchodní tržby | GBP/CAD | Guvernér RBA | Americký index | CAD | Americké centrální banky | Přeprodané podmínky | ONE | Jiří Kaláb | Václav Muchna | Měsíční časový rámec | Overlap | Bloomberg | EUR GBP | Niue | UBS | Graf dne | Bydlení | Velcí spekulanti | Radek Dvořák | Notino | Nexen Tire | Satoshilabs | Hladina supportu | Podpora | Carry trade | Snižování sazeb | Investoři na forexu | Citi Private Bank | Pojišťovny | Jiří Fusek | Vodafone | Biden | Zadlužení | Hospodaření | Kanadská ekonomika | Andrej Babiš | Nemovitosti | CzechToll/SkyToll | Novozélandská ekonomika | Snížení sazeb | Prezident Trump | Americké měny | Přehled | Cestovní kancelář | Agentura Moody's | Objemy domácí měny | Svět obchodování | Velké ostrovy | Finanční ztráty | Index CPI | Oživení světové ekonomiky | Jat Tehnika | Investovat peníze | Novozélandský dolar | CEFC China | Sektor služeb | Vivendi | Chance | CETA | US dolar | Pilsen Steel | Mediální společnosti | Čínská společnost | Německo | Risk-off sentiment | AAA | Haruhiko Kuroda | MT4 | Vzestup domácí měny | Riziko | Karel Pospíšil | Uptrend | Shanghai Composite | Společenství zemí | Hlavní ekonom | Vice | AlfaOmegaTrhov | České dráhy | České startupy | Bid | Počet nezaměstnaných | Býčí trend | Analýza intradenního pohybu | Monetizovat | Domácnosti | Dobrá nálada | Státní dluhopisy | Ostrovy | Burzy v Hongkongu | PRUSA RESEARCH | World Bank | Vysoká inflace | Pozice | Další pokles | Jaderná elektrárna Temelín | Long Term | Asijské akciové trhy | CITIC Group | Platina | Obchodujeme | EUR/GBP | Put | Psychologické úrovně | Klesající inflace | Prusa Research | Ocenění | Rates | Spotřebitelské ceny | Čeští investoři | Generální ředitel ČEZ | Index DAX | Investing | Koncern | Holubice | Sentiment trhu | Fibonacci | EUR JPY | Bavlna | Nejvyšší výhra | Makroekonomický kalendář | Americký ministr financí | Kit Juckes | NFP report | Akro | Jihoafrický rand | Podnikatelé | Ekonomický cyklus | WELL | Finanční systém | Investiční cíle | GBP JPY | CEO | Fair Value | COT | Rezistence | Krize v Evropě | Lael Brainardová | Banky | František Fabičovič | Průlom | Intervenovat | Aktivum | Obchodovat s akciemi | Time Frames | Burza | Mzda | FX Strategy | Marta Nováková | Doporučení | Řízení rizik | IPO | Strong Buy | Antimonopolní úřad | Student Agency | Japonský vývoz | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Poldi | CEFC Europe | Železná ruda | Pokles dolarového indexu | Celková inflace | Hike | EMA | Česká mlékárna | Opatření | Emerging markets | Energie | Retail | Risk Management | Focus | Ekonomika nového Zélandu | Evropská komise (EK) | ARM Holdings | Dow Jones | Měna | Prognózy banky | Obchodní nastavení | Philip Morris | Ekonomický růst | Akciové burzy | Nasdaq | Kurz novozélandského dolaru | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | ADX | Hang Seng | Rodrigo Catril | Stochastic | Práce | Société Générale | Currency | Rolls-Royce | Restrukturalizace | NZD tradeři | Investment | Krize | Technická analýza intradenního pohybu | Novozélandská centrální banka | PetroChina | Nový blok Jaderné elektrárny | Spojené státy | Český startup | Zpomalení hospodářského růstu | Ernst & Young | Vysoké úrokové sazby | Janet Yellen | XXX Lutz | Tendr | Kryptoměny | KKCG | Podnik | Crédit Agricole | MF | GFG Alliance | Nové all-time high | Jefferies | Investiční doporučení | Úspěch | Ekonomové | BioVendor - Laboratorní medicína | G7 | TPG | Volby | Statistický úřad | Ukazatele | Stagnace | Tržby | Coca-Cola HBC | Eurozóna | Dollar Yen | Ondřej Hartman | Záporné úrokové sazby | Zrychlení růstu | FXstreet | tunel Blanka | Podniky | Ekonomické aktivity | Kurz GBP | AUD/USD | Bilance | FX market | Analytický tým | Vítězové Podnikatel roku | Očkování | Evropské země | Australia and New Zealand Banking Group | Zlato | Instrumenty | Mzdy | Banka Mizuho | Opimo Trade | Dollar Canada | OKAY Holding | NZD | Hanwha Investment & Securities | Technology Fast 50 | Wall Street | Poradenství | Markit | Kika | ČR | BIS | Obchodování na newyorské burze | Bezpečná aktiva | Nonfarm Payrolls | OTC | CNBC | Úroveň supportu | Obchodování na forexu | Čínské firmy | Caixin | Objednávky | Obchodní příležitosti | Analytik | Návratnost | Tradeři | Jednání vlané hromady | Napětí mezi USA a Čínou | Výnosy | Výdaje | ČTK | NZD/CZK | Předsevzetí | Stimuly | Ztráty | Inflace v USA | Komodity | Oliver Dlouhý | Analýza
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Kirketerp-Møller
Kirkland & Ellis
Kirkland Lake Gold
Kirkúku
Kisqali
KitaruCoin
Kitco
Kitco Metals
Kit Juckes
Kivi

Následující klíčová slova

Kiwi.com
Kiwi dolar
Kiyosaki
Kjódó
Kjótský protokol
KKCG
KKCG Karla Komárka
KKCG Real Estate Group
kKlik se dá na akciovém trhu vydělat
KKR
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít