Čtvrtek 25. duben 2024 01:09
reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
InstaForex ETF

FCF

img

Zoom Video Communications v postpandemickém prostředí 🖥️

22.04.2024 Skutečným průlomem na trhu videokonferenčního softwaru se ukázala být pandemie COVID-19. V roce 2020 si celosvětová výluka vyžádala, aby firmy zavedly řešení umožňující komunikaci na dálku. V té době také došlo k rozkvětu práce na dálku, která se v době pandemie stala pro mnoho podniků nezbytností. Nyní, i když makroekonomické prostředí již nevyvíjí vnější tlak na podniky, aby udržovaly práci na dálku, se zdá, že tato forma zůstane na trhu natrvalo. Navíc, i když v roce 2024 globální epidemie nenutí k zavádění nabídek práce na dálku, má tento trh stále značný růstový potenciál.
img

🗽US100 ztrácí 1,2 % při smíšené reakci na výsledky velkých technologických společností 📊

31.01.2024 Futures na Wall Street klesají navzdory lepším než očekávaným výsledkům akcií velkých technologických firem za 4. čtvrtletí 2023. Zprávy Microsoftu i Alphabetu (zejména Microsoftu, kvůli umělé inteligenci) byly silné, ale tlak na vybírání zisků přetrvává, protože výsledky nebyly dostatečně dobré na to, aby vyhnaly sentiment na akciových trzích ze současných úrovní výrazně výše. Zisky Big Tech byly lepší, než se očekávalo téměř v každém ukazateli, zatímco zpráva AMD překvapila pouze tržbami, které překonaly očekávání. Na konečnou reakci na výsledky si samozřejmě budeme muset počkat do zítřejšího otevření trhu.
img

IBM vykazuje silné zisky ve čtvrtém čtvrtletí a získává téměř 13 %

25.01.2024 International Business Machines (IBM) vykázala ve čtvrtém čtvrtletí silné zisky a překonala očekávání analytiků v horní i dolní linii. Společnost také vydala býčí výhled na rok 2024 se silnými pokyny pro volný peněžní tok a růst tržeb. Akcie IBM po včerejší zprávě vzrostly o téměř 13 %.
img

Goldman Sachs upgraduje akcie A.P. Moller - Maersk

03.01.2024 Akcie globálního nákladního gigantu A.P. Moller - Maersk (MAERSKA.DK) v dnešní seanci posilují o více než 4 % po zvýšení ratingu společnosti Goldman Sachs. Doporučení zvýšilo předchozí hodnocení „prodej“ na „neutrální“ tváří v tvář rostoucím globálním cenám přepravy kvůli problémům v Rudém moři.
img

Společnost Generac ukončila špatnou sérii a po výsledcích za 3. čtvrtletí vzrostla o 15 %

01.11.2023 Akcie výrobce průmyslových, přenosných a domácích generátorů elektrické energie Generac Holdings (GNRC.US) jsou dnes nejsilnějším růstem v rámci celého indexu S&P 500. Po výsledcích za 3. čtvrtletí se akciím podařilo přerušit katastrofální sérii poklesů, během níž prakticky vymazaly tři roky rychlého růstu akcií. Společnost zachovala celoroční výhled, přičemž zisk na akcii i tržby překonaly odhady analytiků.
img

Boeing udržuje prognózu FCF, akcie rostou před seancí na Wall Street ✈️

25.10.2023 Akcie Boeingu (BA.US) před zahájením obchodní seance posílily téměř o 3,3 % navzdory zveřejnění horších než očekávaných čtvrtletních výsledků. Výrobce letadel však znovu potvrdil svou roční prognózu, pokud jde o upravené hodnoty volného peněžního toku a provozních peněžních toků.
img

Kdo nakupuje AI čipy společnosti Nvidia?

24.08.2023 Nvidia teď představuje na akciovém trhu největší jednorázové krátkodobé riziko. Své výsledky za 2. čtvrtletí oznámila ve středu po uzavření amerického trhu a analytici očekávali meziroční nárůst tržeb o 65 %. Právě tyto výsledky rozhodnou o dalším osudu akcií spojených s AI. Investiční výdaje největších amerických a čínských technologických firem však očekávaným výnosům za AI čipy neodpovídají, což lze vysvětlit buď výraznou změnou struktury dosavadních investičních výdajů, nebo tím, že Číňané nakupují čipy přes spřízněné třetí strany. Navíc poptávce po AI čipech určitě pomohly i vyšší ceny bitcoinu. Očekávání ohledně Nvidie jsou extrémně vysoká, a tak raději upozorňujeme na čtyři rizikové faktory, o kterých je třeba vědět.
img

Akcie BHP Billiton se po smíšených výsledcích za 2. čtvrtletí stabilizují 📊

22.08.2023 Největší světová těžební společnost BHP Billiton (BHP.UK) oznámila výsledky za 2. čtvrtletí, na které trh v první reakci reagoval výprodejem, ale nyní se akcie pomalu vrací k růstu. Čistý zisk meziročně prudce poklesl, přičemž slabost čínské ekonomiky a průmyslu se projevila v nižší poptávce po železe a dalších surovinách. Investoři negativně hodnotili odhadované rostoucí náklady (téměř 20 % r/r) největšího světového dolu na měď Escondida - tím spíše, že zisky ze surovin poklesly o téměř 50 %.
img

Akcie WalMart v předobchodní fázi rostou díky dobrým výsledkům za 2. čtvrtletí 💵

17.08.2023 Výsledky největšího maloobchodního řetězce v USA, WalMart (WMT.US), potvrdily celkovou sílu amerického spotřebitele a dobrou kondici podnikání společnosti. Zpráva ukázala, že zaměření společnosti na potravinářské zboží na úkor "diskrečního" zboží, jako jsou spotřebiče, domácí spotřebiče a další, přineslo zamýšlené výsledky. Tržby z elektronického obchodu se meziročně zvýšily o 24 %, přičemž tržby z prodeje v USA - hlavním trhu společnosti - vzrostly o téměř 6,3 %. Pro srovnání, konkurenční Target (TGT.US) včera oznámil o 5,4 % nižší meziroční tržby v USA a slabší výhled na celý rok.
img

SAP roste díky pozitivnímu výhledu na sektor ☁

21.04.2023 Akcie SAP SE (SAP.DE), největší evropské softwarové společnosti, se dokázaly vzpamatovat ze ztrát vyvolaných zveřejněním výsledků za 1. čtvrtletí 2023. Náladu podpořilo především oživení na evropských trzích a zvýšení výhledu zisků, u nichž se očekává, že budou taženy velmi silným vzestupem v cloudovém sektoru, nejslibnější části podnikání SAP, a prodejem aktiv Qualtrics za 7,7 USD. miliardy.
img

Akcie týdne- Netflix (21.04.2023)

21.04.2023 Americká společnost Netflix (NFLX.US), která se zabývá streamováním videa, oznámila na začátku tohoto týdne výsledky za 1. čtvrtletí 2023 a ukázalo se, že jsou zklamáním. Zatímco hlavní výsledky byly většinou v souladu s očekáváním, zpomalující se růst počtu předplatitelů vyvolal obavy a způsobil pokles akcií společnosti. Byla však zpráva opravdu tak špatná? Podívejme se na podrobnosti.
img

Akcie týdne - Tesla (22.02.2023)

22.02.2023 Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) se minulý týden dostaly pod tlak po zprávě, že software pro plně samořízená vozidla (FSD) bude postupně ukončen. Nicméně slavný výrobce elektromobilů dosahuje dalšího důležitého milníku týkajícího se technologie FSD, a to autonomního řízení, což může být významným impulsem k růstu.
img

Je tento dividendový král s výnosem 5,2 % poblíž 52týdenního minima vhodný ke koupi?

17.02.2023 Společnost 3M je obrovský konglomerát nabízející více než 60 000 průmyslových a spotřebních výrobků, například lepicí páska Scotch, poznámkové bloky Post-it a spoustu dalšího. Široká nabídka společnosti pomáhá delší dobou s podporou stabilního růstu dividend.
img

Velcí loňští poražení vedli „junk rally“ v roce 2023

08.02.2023 RALLY: V čele rally 2023 stojí velcí poražení loňského roku, od krypto po disruptivní technologie. Byla odsouzena jako nekvalitní „junk“ rally nebo "dash for trash" a považována za neinvestovatelnou. Je to však typický příklad úlevové rally, když se fundamenty změní na méně špatné s poklesem sentimentu. Ve vnímaném šílenství je stále ještě metoda. Ocenění disruptivních technologií reprezentované největšími akciemi ARKK se hodně zlepšilo, medián P/Prodejů je 5x oproti 12x před rokem a nyní je v souladu s NASDAQ. Polovina těchto akcií má podle prognóz kladné volné peněžní toky (FCF) a poměry krátkých úroků jsou vysoké, 5,5x jsou o 50 % vyšší než v prosinci 2021 a dvojnásobné oproti NASDAQ.
img

Akcie IBM se po snížení ratingu Morgan Stanley propadají

18.01.2023 Akcie IBM (IBM.US) klesly o více než 3,0 % poté, co banka Morgan Stanley snížila hodnocení této ikonické technologické společnosti z "overweight" na "equal weight" s odvoláním na obavy ze zpomalení růstu tržeb.
img

Potenciální nákup akcií Starbucks Corporation (SBUX) (spotřebitelský sektor/restaurace)

24.05.2022 Akcie Starbucks již byly pod tlakem pandemického faktoru COVID-19, vnitřních finančních důvodů a poté pod tlakem politického rozhodnutí opustit Rusko vedlo ke ztrátě části zisku a nedůvěře několika investorů. Ale ty nejdůležitější problémy, byť ne kritické, jsou přítomnost záporného vlastního kapitálu, vysoká úroveň dluhu a neatraktivní hodnoty poměru cena/zisk (P/E) 19,58x oproti hodnotě 17,1x v odvětví a 15,1 x na trhu, stejně jako poměr ceny a zisku (PEG), který je 1,4x. Poměr dluhu k vlastnímu kapitálu ve výši 16,024 miliardy USD je 8,761 miliardy USD, ale zároveň je dluh společnosti dobře pokryt provozním cash flow ve výši 33,1 % a je kompenzován 11,5násobným pokrytím EBIT. Vysoká výše dluhu vznikla na pozadí zpětného odkupu akcií společností. Kvůli kapitálové disparitě je obtížné odhadnout návratnost vlastního kapitálu (ROE) Starbucks. Obecně nebyly za poslední 3 měsíce zjištěny žádné znepokojivé události a ani nebyly pozorovány důvěrné prodeje akcií.
img

Rostoucí vstupní náklady komplikují situaci na akciovém trhu

16.04.2021 Náš výhled na 1. čtvrtletí tvrdil, že bude komoditní sektor vzhledem k očekávané rostoucí inflaci dál stoupat, že se zvýšila citlivost na úrokovou sazbu a že může vzestup úrokové míry ublížit růstovým akciím. Také pochyboval o tom, zda vydrží býčí trh s akciemi souvisejícími se zelenou transformací. V tomto čtvrtletním výhledu se soustředíme na to, čeho se ve světě a na finančních trzích nedostává a jak se to projeví ve světě akcií.
img

Výhled Saxo Bank na 2. čtvrtletí: Světu už dochází úplně všechno

30.03.2021 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, dnes publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 2. čtvrtletí 2021 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia klientů.
img

Práce z domova má zelenou. Firmy z ní profitují

25.06.2020 COVID-19 přinesl širší akceptování práce z domova a změnil naše chování v rámci volnočasových aktivit i zdravotních prohlídek. V dnešním komentáři k aktuálním zprávám z akciových trhů se na tytonové trendy zaměříme a ukážeme si seznam 13 akciových titulů, které z něj profitují. Jen za letošek tento seznam díky velké poptávce investorů posílil o 102 %.
img

Jak se daří akciím Adidas ve stínu napětí mezi USA a Čínou?

10.06.2020 Adidas si v posledních pěti letech vede mnohem lépe než Nike, zejména v oblasti růstu provozních zisků, zvyšování podílu na severoamerickém trhu a budování pozic v Číně. Minulý týden společnost oznámila, že byly její čínské tržby ve druhém čtvrtletí vyšší než ve stejném období loňského roku, což naznačuje, že čínští spotřebitelé dávají značce Adidas přednost před Nike. Příčinou může být přetrvávající napětí mezi Čínou a USA. Německá vláda navíc oznámila, že od 1. července snižuje DPH z 19 % na 16 %, což firmě Adidas nepochybně pomůže taktéž.
img

O2 CR: Kvartální výsledky nad odhady, silný fundament

15.05.2020 Dnešní výsledky operátora O2 CR za první kvartál tohoto roku jsou mírně lepší než očekávání trhu. Zvýšila se ziskovost, když při růstu tržeb drží společnost striktní nákladovou disciplínu. Restriktivní opatření plynoucí z nákazy covid-19 zasáhly zejména prodeje hardwaru a roaming.
img

Epidemie koronaviru by pro finanční trhy neměla představovat zásadnější problém

10.02.2020 Byl bych nerad, aby mě někdo na základě tohoto článku obvinil z cynismu, nicméně epidemie koronaviru podle mého názoru nebude pro finanční trhy představovat zásadnější problém, minimálně ze střednědobého pohledu v řádu půl až jednoho roku. Pokud se totiž podaří epidemii zpacifikovat a negativní dopad na dynamiku růstu světové ekonomiky a dynamiku korporátních zisků budeme pozorovat pouze jeden až dva kvartály, dopad na hodnotu finančních aktiv v čele s rizikovějšími akciemi by měl být zanedbatelný.
img

Cena akcií společnosti Tesla je pravděpodobně silně přestřelená

04.02.2020 Fundamentální vnitřní hodnotu akcie, resp. celé společnosti, stanovujeme pomoci modelu diskontovaného cash flow (discounted cash flow – DCF). Jednoduchý DCF model na společnost Tesla je znázorněn v tabulce níže. V tomto případě se nicméně jedná o tzv. reverzní DCF model (reverse-engineered DCF model), který zpopularizoval známý investiční stratég a proponent behaviorálních financí James Montier. U tohoto typu modelu se nesnažíme odhadnout fundamentální vnitřní hodnotu společnosti, ale naopak se snažíme zjistit, jaká růstová očekávání jsou v ceně akcie, resp. v její tržní kapitalizaci společnosti, zaceněna.
img

Akcie 3M jsou růstovým příběhem i po více než 100 letech existence

22.10.2015 V seriálu věnovanému akciím z indexu Dow Jones se po představení samotného indexu a akcií Procter & Gamble (PG) budeme věnovat dalšímu americkému gigantu – dříve známému jako Minnesota Mining & Manufacturing Company, dnes zkráceně 3M.
Související klíčová slova: Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Korelace | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Divergence | Apple | Analytik | Spekulace | Býčí trh | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Akciové trhy | Světové ekonomické fórum | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Bias | Bloomberg | Bod | CAPEX | CEO | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banky | Konsolidace | Cyklické tituly | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Durace | EBIT | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Fed | Finanční trhy | Large Cap | Futures | Fúze | Grafy | IPO | Indikátor | Indikátory | Investice | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | MACD | MIFID | Marže | Momentum | Měny | Nabídka | Obchodní bilance | Obligace | P/E | PEG | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | RSI | Rally | Rating | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Stochastic | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CAD | Obchodování | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Hospodářský růst | Komerční banka | XTB | Saxo Bank | Indexy | Globální ekonomika | Investoři | Fundamenty | EU | Klouzavé průměry | Aukce | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | John Hardy | Zisk | Finanční instrumenty | Sázka | Ceny komodit | Výsledky | Bohatství | Obchodovat | Regulace | Financování | Investovat | Makro | Výrobní náklady | Obchodní seance | Conseq | Facebook | Ceny akcií | EPS | Index | Investiční strategie | Přenos | Akcie IBM | Akcie SAP | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CZK | České koruny | Dolar | Ekonomický růst | Etoro | Fiskální rok | Graf | Index S&P 500 | Indikátor MACD | Instrument | Instrumenty | Internetové obchodování | Investiční | Investiční doporučení | Investiční výdaje | Komoditní | Libra | Management | Nákup akcií | Online obchodování | Pasivní příjem | Portfolia | Pro investory | Signály | Trh | Trh s akciemi | Twitter | Volatility | Výprodej | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Diskontní sazba | ROIC | Čistá marže | Čistý dluh | DCF | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Equal weight | EV | Hrubá marže | Index relativní síly | Indie | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Overweight | P/S | Provozní marže | ROCE | ROE | Sell | Spojené státy | Vybírání zisků | Barchart | Akciová společnost | Čistá zisková marže | Směrodatná odchylka | Tržby | Světové ekonomiky | Komise | Investment | Jefferies | KPMG | Microsoft | MSCI | Evercore ISI | Caterpillar | Ole Hansen | International Business Machines (IBM) | WACC | Akcie Starbucks | Úspěch | Podnikání | BMW | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Globální trhy | Komoditní stratég | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Znalost | Ekonomické fórum | Sázet | Firmy | Inflační tlaky | Pokles ceny akcií | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Walmart | Alibaba | Procter & Gamble (PG) | Fibo | Propad | Kryptoměny | S&P | Marže společností | Ztráty | Nákupní doporučení | Oslabení dolaru | Pokles výnosů | Historická maxima | Nejistota | Indikátor Stochastic | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Komoditní sektor | Výnosy amerických dluhopisů | Baidu | Dash | Tesla | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Konsensus | General Electric | Průzkum | Bankovní systém | Krize | Investiční stratég | Manažeři fondů | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Softbank | Příjmy | Čistý příjem | Alphabet | xStation | Aktuální cena | Zpomalení ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | Mercedes | Audi | ex | Akcie firem | Tržní kapitalizace společnosti | Fúze a akvizice | Návratnost investic | MiFID II | KeyBanc | Boom kryptoměn | Těžba kryptoměn | Crypto | MSCI World Index | Conseq Investment Management | Akciové výnosy | Podnikání na kapitálovém trhu | Saxo | Očekávání investorů | Krypto | Slabší koruna | OPEC+ | Posilování dolaru | Podniky | Akcie společnosti | Pokles ceny | Výprodej akcií | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Tlak na akcie | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Růst cen komodit | Majetek | Akcie Boeingu | Rekordní růst | Zájem investorů | Kvartální výsledky | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Akcie firmy | Sentiment na akciových trzích | Býčí výhled | NASDAQ 100 | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | XTB Research | Silný dolar | Aktuální cena akcií | Konglomerát | Akcie týdne | Kapitálové výdaje | Očekávání trhu | Finanční situace | ESG | GOOGL | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | TikTok | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Deficit | Peter Garnry | Německá vláda | Index relativní síly (RSI) | Klíčová rizika | MSFT | Histogram | Vyšší volatilita | Provozní zisk před odpisy | Firma | Reálné ekonomiky | Růst cen | Bilance | Generální ředitel | Akcie společnosti Tesla | Amazon | Miliardy | Vyhlídky | INTC | FT | Předpovědi | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Rostoucí náklady | Výrazný pokles | Rozvoj | Problémy | Ekonomická recese | Prodeje akcií | Prognózy | Yahoo | United Technologies | Federální obchodní komise | Úroky | xStation5 | Nike | Stratég | Miliardy korun | US100 | Ziskovost | Hospodaření | Růst poptávky | Dlouhodobí investoři | CFA | Návratnost | Netflix | NFLX | Washington | O2 | Miliardy eur | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výplaty dividendy | Zemědělství | Výsledky hospodaření | Poradenství | Podnik | Vyšší inflace | Bloky | Eleanor Creagh | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | Cenové tlaky | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Ceny energií | Banka Morgan Stanley | Komunikace | Michal Stupavský, CFA | Cena akcií společnosti Tesla | Lepší zítřky | Google | Trhy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Závislosti na Číně | Počet zákazníků | Provozní zisk | Meziroční růst | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | Zlepšení | Úsilí | SBUX | Výdaje | Daň z příjmu | James Montier | Free cash flow | Discounted cash flow | DCF model | Reverzní DCF model | Cena akcií Tesly | Adidas | Adidas v Číně | Americká společnost | Rozhodování | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Medvědi | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Akcie 3M | Vývoj | Šok | Vzestup inflace | Americké výnosy | Profitovat | Tencent | Restriktivní opatření | Stimuly | Tržby společnosti | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Historie | Vyrovnat ztráty | Další pokles | Manufacturing | Fundament | Negativní korelace | Výrobce letadel | Růst | Vyšší výnosy | Signál | Biliony | Potenciál | Ekonomiky | Práce | Model Y | Údaje | DPH | Společnost Saxo Bank | Nejsilnější růst | Akcie Walmart | WMT | Úspory | Procter & Gamble | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | Globální epidemie | Poptávka po pohonných hmotách | Posílení | Zoom Video Communications | 3M | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | HG měď | Růst výnosů | Oddlužení | Vývoz | Napětí v čínsko-amerických vztazích | MSCI World | Regulační orgány | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Zadlužení | O2 CR | Akcie Nike | Auta | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dopad na předpovědi | Hlavní trendy | Silný fundament | Dopad covid-19 | Dnešní výsledky | Rostoucí potenciál | Vakcína | CL | WMT.US | Manažeři | Umělé inteligence | Ekonomické zotavení | JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Unie | PEPP | Vedení společnosti | Globální poptávka | Propad cen | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Práce z domova | Inflační šok | Ceny emisních povolenek | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Technologické společnosti | Rekordní růst poptávky | Společnost XTB | Model 3 | Obnovení růstu | Pokles tržeb | Big Tech | TSLA | Nvidia | Čínské technologické firmy | Bloomberg Intelligence | Elektromobily | Nařízení | Intel | GS | Zveřejnění výsledků | Proražení | INTC.US | Vakcinace | Očkování | BA.US | Výhled na rok | Růst ceny | Společnost Tesla | Tržby z prodeje | Zoom Video | Přerozdělení bohatství | Supercyklus | Maersk | Rostoucí úrokové sazby | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Futures na Wall Street | Akcie Boeingu (BA.US) | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Herní průmysl | Výhled Saxo Bank | Silný výhled | AMD | Ark | Vstupní náklady | NFLX.US | Zvýšení ratingu | Alphabet (GOOGL.US) | AMD.US | GOOGL.US | Escondida | Nižší zisky | Pandemie COVID | Wall Street akcie | Oslabení | Cíle | Konkurence | Prodej | Společnosti Netflix | Největší rizika | Technologie | TSMC | AI | Starbucks Corporation | Odvětví | BHP | Společnost BHP | Boom | Spotřebitelský sektor | Azure | Příjmy z reklamy | Provozní náklady | Projekce | Úroveň dluhu | ARK Innovation | Medián | Analytici banky | Společnosti | Akcie společnosti Zoom | Opatření | ANO | Uhlí | Analytici Goldman Sachs | Kompenzace | Problémy v dodavatelských řetězcích | Minulá výkonnost | Netflix (NFLX.US) | IBM (IBM.US) | IBM.US | Pozornost | Meta | Společnost | Výsledky společnosti | Walmart (WMT.US) | Target | Celoroční výhled | TIM | Celosvětový trh | Reportované výsledky | | BofA | Cykly | Arm | Těžební společnost | Miliardy USD | Doporučení k obchodování | Big tech | Analytické prognózy | Cena akcií společnosti | Upravený zisk | Streamování videa | Teams | Akcie BHP | TGT.US | Target (TGT.US) | TGT | Řetězce | Akcie Nvidie | Ben Laidler | Vlastnictví | ARKK | Ark Innovation | ETF Ark Innovation | Tržní ocenění | Marketingová komunikace | Centrum | Provozní výnosy | Počet uživatelů | Makroekonomické prostředí | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Dynamika růstu | Podnikání společnosti | Budoucí potenciál | Růstový potenciál | Finanční výkazy | ChatGPT | OpenAI | Invest | EBIT marže | Dividendový král | Optimalizace | Vyšší ceny | Překážky | Prodeje čipů | Zájem firem | Zveřejnění hospodářských výsledků | Společnost Arm | Vice | Společnost Nvidia | Sam Altman | Rizika pro společnost | Automatizace | ARM | Evercore | Velká očekávání | Generativní AI | Epidemie | Plánování | Společnost Alphabet | Výhled na rok 2024 | Rok 2024 | Copilot | Volný peněžní tok | Peněžní tok | Platformy | 256/2004 | Odpovědnost | Výzkum a vývoj
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

FB.US
FCA
FCAA
FCA a PSA
FCAS
FC Barcelona
FCC
FC COIN
FCE Bank
FCE Bank Plc

Následující klíčová slova

FCLTGlobal
FC Markets
FCMarkets
FC Markets Limited
FCMarkets Ltd
FCM bank
FCNCA
FCNCA.US
FCOCOA
FCS Capital
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít