Středa 29. května 2024 14:29
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO král
reklama
FTMO král
reklama
Dukascopy new

Obchodní seance

img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 29. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

29.05.2024 Také měnový pár GBP/USD zahájil v úterý velmi slabý pohyb směrem dolů, který byl vyvolán odrazem od technické úrovně. Podobně jako v případě eura tento odraz a mírný pokles nemusí nutně naznačovat rodící se klesající trend. Libra již měsíc a půl roste, přičemž v posledních třech týdnech vykazuje pohyb vzhůru bez zjevných důvodů. Proto bychom se nedivili, kdyby cena v blízké budoucnosti překonala úroveň 1,2787 a libra by nadále rostla.
img

Plán obchodování EUR/USD na 27. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.05.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval níže. Korekce proti korekci začala před více než týdnem. Pokud jde o malou korekci, cena dokázala klesnout o zhruba 80 pipsů, zatímco při větší korekci euro za měsíc kleslo o zhruba 260 pipsů. Volatilita je tedy i nadále poměrně slabá. V pátek však pár mohl pokračovat v pohybu směrem dolů, ovšem trh rozhodl jinak.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

27.05.2024 Pár GBP/USD vykázal v pátek také vzestupný pohyb. Zatímco pro pár EUR/USD byly zveřejněny jen dvě zprávy, přičemž obě podpořily americký dolar, pro pár GBP/USD byly zveřejněny tři zprávy, přičemž americký dolar podpořily všechny. Dopoledne byla ve Velké Británii zveřejněna poměrně důležitá zpráva o maloobchodních tržbách, které v dubnu klesly o 2,3 %. Trh přitom očekával pokles maximálně o 0,4 %. Začínající obchodníci si tak mohli všimnout, že zprávy z Velké Británie nejsou o nic lepší než údaje z USA a trh libru nakupuje většinou bezdůvodně, což říkáme už půl roku.
img

US100 získává více než 1,2 %📈

24.05.2024 Vzestupný trend se zrychlil po 15:00 SEČ po zveřejnění konečného spotřebitelského sentimentu a inflačních očekávání Michiganské univerzity. Nálada na trhu překonala odhady, zatímco krátkodobá i dlouhodobá inflační očekávání nečekaně klesla na 3,3 %, resp. 3 %.
img

Forex: Korunový trh v letargii

24.05.2024 Končící týden nebyl na korunovém trhu příliš zajímavý a dnešní obchodní seance na tom pravděpodobně nic moc nezmění. Tuzemská měna zůstává přikována k hladině 24,70 EUR/CZK a bez výraznějších impulsů není schopna vydat se jedním, či druhým směrem. Větší rozkolísanost by tak mohla nastat až v příštím týdnu, kdy bude tuzemský ale i zahraniční kalendář přece jen zajímavější.
img

Ekonomický kalendář: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v USA a sentiment UoM

24.05.2024 Začátek závěrečné obchodní seance tohoto týdne se rýsuje jako slabý. Poklesy na trzích APAC způsobené vyšším než očekávaným čtením údajů PMI z USA se pravděpodobně projeví i v evropském obchodování, o čemž svědčí poklesy kontaktů na indexové futures ze starého kontinentu. Na trzích investoři reagují především na údaje o CPI z Japonska a na schválení spotových ETF na ethereum Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC).
img

Vzestupy a pády: reakce trhu na Fed a úspěch společnosti Nvidia

23.05.2024 Americké akciové trhy ve středu klesly, což způsobila především reakce investorů na zveřejněný zápis z posledního zasedání Federálního rezervního systému. Současně prudce vzrostly akcie společnosti Nvidia, které po oznámení výsledků, jež překonaly očekávání analytiků, posílily během odpoledního obchodování o 6 %.
img

Pražská burza otevírá ve ztrátě, Colt CZ Group po výsledcích

23.05.2024 V úvodu dnešní obchodní seance se nejvíce daří akciím Photon Energy (+2,39 %), Karo Leather (+1,91 %) a TMR (+1,00 %). Naopak se nedaří akciím Fixed.Zone (-3,80 %), Colt CZ Group (-1,77 %), který odepisuje po výsledcích hospodaření a CTP (-1,44 %). Valná hromada Erste včera schválila dividendu ve výši 2,7 EUR. Index PX odepisuje 0,18 % na 1571,22 b.
img

Obchodní signály pro STŘÍBRO (XAG/USD) na 21.–25. května 2024: prodávejte pod 32,50 USD (překoupená – Murray 4/8)

22.05.2024 Denní graf stříbra ukazuje, že kov má od 29. dubna býčí momentum. Aktuálně se nachází nad Murray 4/8 a v nadcházejících dnech bude pravděpodobně pokračovat v růstu a mohlo by dosáhnout úrovně 32,81, a dokonce Murray 6/8 na úrovni 34,37.
img

Pražská burza otevřela růstově, dnes začíná výplata dividendy Monety

21.05.2024 V úvodu dnešní obchodní seance se daří akciím Hardwario (+4,55 %), Gen Digital (+1,43 %) a Gevorkyan (+0,79 %). Naopak se nedaří akciím Karo Leather (-1,25 %), Kofola (-0,35 %) a ČEZ (-0,11 %), který včera zveřejnil návrh na dividendu.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 21. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

21.05.2024 Měnový pár EUR/USD se během pondělí nadále pohyboval v blízkosti svých lokálních maxim. Medvědi momentálně nemají sílu zahájit korekci, a tak se pár jednoduše pohybuje do strany, mírně pod úrovní 1,0888. Jak v EU, tak v USA se neodehrály žádné důležité a ani vedlejší události. Volatilita páru se pohybovala jen kolem 30 pipsů, což dokazuje, že nebylo co analyzovat.
img

Obchodní signály pro pár GBP/USD na 21.–23. května 2024: prodávejte pod úrovní 1,2685 (21 SMA – symetrický trojúhelník)

21.05.2024 Britská libra (GBP/USD) se na začátku evropské obchodní seance obchoduje kolem úrovně 1,2705 v rámci symetrického trojúhelníku a rostoucího trendového kanálu, který se v grafu H4 tvoří od 7. května.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 20. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

20.05.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu nahoru. Britská libra se na rozdíl od eura ani nepokusila o korekci směrem dolů. Ačkoli společná měna měla formální důvody k růstu, když Isabel Schnabelová řekla, že Evropská centrální banka možná v červnu sníží úrokové sazby, libra žádný důvod k růstu neměla. Fakt, že britská měna znovu stoupala, už ale nejspíš nikoho nepřekvapí.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 20. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

20.05.2024 EUR/USD se v pátek pokusil pokračovat v medvědí korekci, ale jako obvykle se odpoledne vyšplhal téměř na lokální maximum. Jak jsme již několikrát zopakovali, celý pohyb vzhůru, který trvá již více než měsíc, je třeba považovat za korekci. Při přechodu do 24hodinového časového rámce je totiž zřejmé, že předchozí pokles byl silnější, což znamená, že současný pohyb je korekcí. Stále tedy máme co do činění s klesajícím trendem, nikoli naopak. Euro nadále posiluje bez jakýchkoli formálních důvodů a pátek je toho živým potvrzením.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 17. května. Možná, že k mírné korekci vůbec nedošlo

17.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek prodělal menší medvědí korekci. Ta byla tak slabá, že není jasné, zda pár vůbec klesne k linii Senkou Span B. Jak již bylo zmíněno, trh se vrátil ke své oblíbené rutině posledních šesti měsíců. Ta spočívá v nákupu eura pod jakoukoli záminkou, zatímco nákup amerického dolaru je možný pouze při významných příležitostech. Většina fundamentálních a makroekonomických souvislostí, které hovoří ve prospěch dolaru, je trhem buď ignorována, nebo interpretována v jeho neprospěch, což znamená totéž. Abychom byli spravedliví, za poslední měsíc přišlo z USA mnoho negativních údajů, které mohly a měly vyvolat pokles dolaru. Dolar však klesal mnohem častěji, než by odpovídalo údajům. Trh navíc ignoruje skutečnost, že Federální rezervní systém nehodlá v dohledné době snižovat sazby.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 17. května. Libra korigovala.

17.05.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek mírně klesl z týdenních maxim. Celkově nám středa a čtvrtek umožnily vyvodit téměř jednoznačný závěr o povaze jeho pohybu. Libra roste buď rychle a prudce, nebo pomalu a stabilně. V každém případě ale roste. Roste i tehdy, když k tomu nemá důvod. A když ho má, roste o to víc. Rozdíl úrokových sazeb mezi Bank of England a Federálním rezervním systémem, který se v letošním roce bude jen prohlubovat, není pro trh důležitý. Důležitý není ani fakt, že sazby Fedu, pokud opravdu začnou klesat, pak až na konci roku. Ještě méně důležitý je fakt, že se účastníci trhu mýlili, když očekávali 5–6 snížení sazeb v roce 2024.
img

Powell uklidňuje investory: Nasdaq uzavřel na rekordním maximu, přičemž se zaměřil na cenový index

16.05.2024 Nasdaq dosáhl během úterního uzavření nového historického maxima, přičemž také indexy S&P 500 a Dow znamenaly zisky, protože komentáře předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella uklidnily investory před zveřejněním důležité zprávy o spotřebitelské inflaci, jež se očekává ve středu.
img

Klíčové události 15. května: fundamentální analýza pro začátečníky

15.05.2024 Na středu je naplánována celá řada makroekonomických událostí, které je třeba brát vážně. EU zveřejní zprávy o druhém odhadu HDP za první čtvrtletí a o průmyslové výrobě. Druhý odhad je objektivně ze všech tří nejméně důležitý, takže na tuto konkrétní zprávu nečekáme žádnou reakci trhu. O něco větší šanci ovlivnit pohyb má průmyslová výroba, pokud se její poslední hodnota odchýlí od prognózy.
img

Akciové trhy: Ačkoli ČEZ oznámil silná čísla, cena oslabila

14.05.2024 Ceny v US v primárních okruzích vzrostly více, než se čekalo, a potvrdily přetrvávající inflační tlaky.
img

DE40: DAX pod tlakem kvůli firemním zprávám💡

14.05.2024 Obecná situace na trhu Úterní evropská obchodní seance přináší smíšené nálady investorů. Německý DAX na intradenní bázi mírně ztrácí (-0,2 %), zatímco francouzský CAC40 je o 0,1 % nižší. Benchmark Euro Stoxx 50 ztrácí 0,18 %. Na korporátní straně se toho dnes děje hodně, takže tento příspěvek se také zaměří na nejdůležitější zprávy z akciového trhu přicházející z německého obchodního parketu.
img

🚀 meme akcie se vracejí!

13.05.2024 První obchodní seance nového týdne na Wall Street je poznamenána silnou rally akcií spojenou s mánií memestocků v roce 2021. GameStop roste o více než 70 %, zatímco AMC Entertainment (AMC.US) přidává kolem 20 % v době tisku. Rally se rozpoutala poté, co Roaring Kitty, obchodník spojený s komunitou sázení na burze WallStreetBets během mánie z počátku roku 2021, zveřejnil tweet po třech letech nečinnosti. Zatímco meme nenaznačovalo GameStop, online komunita se vrhla na nákup akcií společnosti. Velikost pohybu na GameStopu naznačuje, že pravděpodobně dojde ke krátkému stlačení, přičemž krátké pozice budou vymazány.
img

Plán obchodování EUR/USD na 13. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.05.2024 EUR/USD v pátek nevykázal žádný zajímavý pohyb. Cena se pohybovala do strany a volatilita činila pouhých 30 pispů. Pár se stále drží uvnitř vzestupného kanálu, což svědčí o tom, že se býčí korekce nezměnila. Ta trvá již více než tři týdny a měla dávno skončit. Nejprve však Spojené státy neustále zveřejňovaly slabé zprávy (jako by to v Evropě bylo lepší...), poté si trh vyložil výsledky zasedání Bank of England jako jestřábí (i když to není úplně pravda), a tak euro spolu s librou posilovalo. Opět se objevují otázky ohledně logiky stojící za těmito pohyby. Je zřejmé, že euro by mělo klesat, protože existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka příští měsíc sníží klíčovou úrokovou sazbu. Dokud však nebudeme moci zaručit, že se cena pevně usadila pod vzestupným kanálem, nemůžeme hovořit o konci korekce.
img

Bitcoin klesá o 3,20 % a testuje podporu 61 000 USD 🎯

10.05.2024 Druhá fáze páteční obchodní seance na mezinárodních finančních trzích přinesla zhoršení nálady investorů. Americký dolar získal zpět půdu pod nohama po přečtení slabého sentimentu Michiganské univerzity, který se shodoval s vyššími prognózami inflace. Americké výnosy se rovněž odrazily ode dna. Ještě včera jsme byli svědky stahování amerických desetiletých dluhopisů do oblasti 4,46 % po silném čtení o podpoře v nezaměstnanosti. Dnes byl tento pohyb více než vykompenzován.
img

Slabý trh práce pomohl trhům

10.05.2024 Hlavní zámořské trhy zakončily včerejší obchodování v plusu (S&P 500 +0,5 %, Nasdaq 100 +0,3 %, DJIA +0,8 %). Společnost Equinix reportovala výsledky za první čtvrtletí letošního roku a pozitivní překvapení ji vyneslo o 11,5 % výše. Naopak se nezadařilo společnosti Arm Holdings, akcie propadly o 2,3 %. Negativní nálada se přenesla i na konkurenční Nvidii, která propadla o 1,8 %. Ještě hůře odnesla report výsledků videoherní platforma Roblox, jejíž akcie včera oslabily o 22,1 %. Pozitivní překvapení přinesly výsledky obchodní platformy Robinhood, ta na ně reagovala poměrně vlažně a v průběhu obchodní seance se dokonce propadla do záporných hodnot, aby uzavřela 3,1 % pod středečním závěrem.
img

Výhled pro GBP/USD na 9. května. Libra zůstává před zasedáním Bank of England beze změny

09.05.2024 Ve středu se měnový pár GBP/USD nepokusil prodloužit svůj pohyb směrem dolů. Trh se domníval, že dva dny medvědího obchodování jsou zcela dostačující a nemá cenu před čtvrtečním zasedáním Bank of England otevírat pozice. Proto libra neklesala. Pár před týdnem opustil vzestupný kanál a od té doby se nic nestalo. Libra se opět obchoduje poblíž svých lokálních maxim a nedokáže ani aktualizovat poslední lokální minimum. V pondělí, úterý a ve středu nebyly v USA a ve Velké Británii k dispozici žádné fundamentální ani makroekonomické údaje, takže je pochopitelné, že pár GBP/USD zaznamenal nízkou volatilitu.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 8.–10. května 2024: nákup nad 2 312 USD (21. SMA – symetrický trojúhelník)

09.05.2024 Zlato se od 12. dubna obchoduje v rámci formace symetrického trojúhelníku. Domníváme se, že pokud dojde k prudkému prolomení nad 2 312 a konsolidaci nad touto oblastí v denním grafu, mohlo by zlato pokračovat v růstu a mohlo by dosáhnout 6/8 Murray na 2 375 a nakonec 7/8 Murray kolem 2 437.
img

Denní shrnutí: Solidní obchodní den na starém kontinentu

07.05.2024 Úterní obchodní seance na starém kontinentu přinesla výrazné zisky téměř všech indexů. Německý DAX posílil o 1,45 %, francouzský CAC40 přidal 0,99 % a britský FTSE100 vzrostl o 1,22 %. Jediným indexem, který zaznamenal ztráty, byl polský WIG20 (-0,41 %).
img

Plán obchodování EUR/USD na 7. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

07.05.2024 EUR/USD v pondělí nevykázal žádné zajímavé pohyby. Během dne došlo k jednomu pokusu o obchodování na vyšší úrovni, který však rychle vyšuměl. Celková volatilita dne činila 35 pipsů, takže jsme byli svědky dalšího "nudného pondělí". Obchodníkům se ani na druhý pokus nepodařilo překonat hladinu 1,0785, což dává naději na ukončení býčí korekce, která se táhne již příliš dlouho. Existovaly k tomu zcela konkrétní a rozumné důvody, neboť Spojené státy v posledních dvou týdnech zveřejňovaly neuspokojivé makroekonomické údaje. Zasedání Federálního rezervního systému se však zdálo být více jestřábí, než si mnozí účastníci trhu mysleli. Předseda Fedu Jerome Powell otevřeně naznačil, že se snížení sazeb nechystá. Sazba proto zůstane na svém maximu delší dobu. To je pro americkou měnu býčí faktor.
img

Výhled pro GBP/USD na 7. května. Nový týden, nový růst

07.05.2024 Také GBP/USD se v pondělí pokoušel pokračovat ve svém vzestupném pohybu. Přestože minulý týden rostoucí kanál opustil, vzestupný pohyb přetrvává. Britská libra opět roste bez zjevného důvodu. Pokud měl trh minulý a předminulý týden k prodeji dolaru pádné důvody, v pondělí pak neměl žádné. Trh navíc často "ignoruje" faktory, které by měly vést k poklesu britské libry, ale nezmešká ani jeden faktor pro prodej dolaru. Celkově se stále domníváme, že se libra obchoduje nelogicky, je příliš drahá a překoupená.
img

Výhled pro EUR/USD na 7. května. Dolar má stále problémy

07.05.2024 EUR/USD zahájil nový týden snahou pokračovat v pohybu vzhůru. To se mu však nepodařilo, protože neexistovalo žádné fundamentální ani makroekonomické pozadí a během uplynulých dvou týdnů trh získal dostatek důležitých informací, aby měl jasno, jak v blízké budoucnosti obchodovat. Bohužel je velmi těžké říci, jaké rozhodnutí většina účastníků trhu učinila. Měnový pár EUR/USD již několik týdnů prochází korekční fází. Ne že by to bylo nějak zvlášť zneklidňující nebo odrazující, ale bylo by příjemné vídat trend častěji, než několik týdnů čekat na konec korekce.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 6. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

06.05.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu vzhůru. Jak je vidět v grafu výše, cena minulý týden konsolidovala pod vzestupnou trendovou linií. V tomto bodě měla korekce směrem vzhůru skončit. Série slabých zpráv o americkém trhu práce, nezaměstnanosti, podnikatelské aktivitě a volných pracovních místech však vyvolala nový a předvídatelný pokles americké měny. Stále se domníváme, že fundamentální pozadí do značné míry podporuje dolar, zatímco současný růst libry je součástí korekčního pohybu. Proto očekáváme, že globální klesající trend bude pokračovat. Ekonomické údaje byly poslední dva týdny pro dolar zklamáním, ale nemusí tomu tak být vždy. Stav britské ekonomiky není ideální již několik let. Odraz od úrovně 1,2611 by mohl znamenat začátek nového klesajícího trendu.
img

Silný závěr minulého týdne na Wall Street

06.05.2024 Páteční obchodní seance byla v režii dat amerického trhu práce za předchozí měsíc. Velmi silný byl v pátek celý Nasdaq, tedy sektor informačních technologií naprosto s přehledem ovládl páteční souboj a přidal okolo 3 %. Lídry byly společnosti z polovodičového sektoru, kdy Nvidia narostla o 3,46 % a nedávno reportující AMD vyrostlo o 3,02 %. Komu se naopak v pátek nevedlo, tak to byly akcie Expedia. Tato společnost se věnuje online cestovatelským rezervacím a výsledek za 1Q24 nebyl problém, tam naopak společnost předčila očekávání analytiků, kdy se například tržby dostaly o 3 % výše. Háček se ovšem objevil následně při conference call, kdy společnost snížila očekávané tržby pro zbytek roku. Expedia během pátečního obchodování umazala okolo 15 %.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 3. května 2024

03.05.2024 Euru se během americké obchodní seance podařilo dosáhnout dalších zisků, tentokrát díky revidovaným prognózám dnešních údajů amerického ministerstva práce, které se dotýkají počtu nových pracovních míst mimo zemědělský sektor. Ačkoli hlavní prognóza stále zůstává na 243 000 pozicích, investoři teď očekávají, že bude vytvořeno jen 238 000 pozic. Rozdíl vypadá nepatrně, ale jde o to, že pro prosté udržení stabilního trhu práce by mělo být vytvořeno v průměru přibližně 250 000 pracovních míst za měsíc. Pomalejší tvorba pracovních míst na přehřátém trhu práce by mohla signalizovat začátek nevratných procesů, které povedou k vážným problémům. Že je americký trh práce přehřátý, téměř není pochyb, především díky neuvěřitelně nízké míře nezaměstnanosti, která se dlouhodobě drží poblíž rekordních minim. Panují obavy, že situace se v určitém okamžiku vymkne kontrole a povede k hromadnému propouštění a podobným problémům na trhu práce. Touto optikou jsou vnímány veškeré údaje naznačující rozvoj negativních trendů. Pokud se tedy očekávání potvrdí, může euro ještě o trochu vzrůst.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 3. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.05.2024 Také měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek pokusil zahájit klesající pohyb poté, co cena konsolidovala pod vzestupnou trendovou linií, ale nepodařilo se mu to. Trh však postrádal fundamentální a makroekonomickou podporu, aby mohl pokračovat v pohybu vzhůru. Cena nepřekonala pondělní maximum, takže formálně se trend v hodinovém grafu změnil na klesající. Libra však formálně nezačala klesat, i když tomu všechny faktory nasvědčují.
img

Apple čeká 1. čtvrtletí 📊Pomůže umělá inteligence a služby při zpomalení prodejů iPhonů?

02.05.2024 Dnes po skončení obchodní seance na Wall Street představí finanční výsledky za první čtvrtletí letošního roku společnost Apple (AAPL.US), která nedávno ztratila status největší společnosti na Wall Street, když ji sesadil Microsoft. Investoři to vzali jako důkaz, že cupertinská společnost se začíná stávat "nájezdníkem" v oblasti služeb umělé inteligence a nebude z toho cítit výrazný tahoun poptávky po produktech a maržích. Investoři očekávají, že zisky a tržby společnosti (již 5. čtvrtletí po sobě) budou vykazovat klesající meziroční růst. V dnešní zprávě budou investoři sledovat, nakolik AI a odolné služby s vysokou marží vyváží téměř jistě mnohem nižší prodeje iPhonů, které v 1. čtvrtletí ztratily zhruba 20 % podílu na trhu v Číně, kdysi klíčovém motoru expanze Applu. Opční trh po této zprávě počítá s přibližně 4% volatilitou ceny akcií společnosti Apple.
img

Ekonomický kalendář: Finální PMI z eurozóny, údaje z amerického trhu práce a výsledky společnosti Apple

02.05.2024 Dnes se pozornost trhů v ranních hodinách krátce přesune do Evropy, kde se trhy dozvědí konečné hodnoty PMI z hlavních ekonomik a eurozóny. Zejména potenciálně vyšší než prognózovaný údaj z Německa pravděpodobně zlepší sentiment na eurodolaru, který se po včerejším Powellově projevu, který trhy přijaly spíše holubičím tónem (zužování QT od června, stále neotevřené dveře pro případné zvýšení sazeb), vrátil nad 1,07. V následujících hodinách se pozornost rychle přesune do Spojených států, kde budeme čekat na žádosti o podporu spolu s indexy produktivity a objednávkami z amerických továren, které mohou vnést více světla do celkového stavu ekonomiky. Dříve, ve 14:30, se investoři dozvědí také údaje ze zprávy Challenger, která ukáže počet dubnových propuštění. Po skončení dnešní americké obchodní seance se Wall Street zaměří na akcie společnosti Apple, protože výrobce chytrých telefonů oznámí finanční výsledky.
img

Akcie PayPal po čtvrtletní zprávě posílily o 7,5 % 📈

30.04.2024 Akcie společnosti PayPal (PYPL.US) před zahájením dnešní obchodní seance na Wall Street posilují o téměř 7,5 % po zveřejnění lepších než očekávaných finančních výsledků za 1. čtvrtletí. Jeden z lídrů v oblasti Fintech oznámil celkový objem plateb za první čtvrtletí, který překonal průměrné odhady analytiků. Společnost navíc zvýšila celoroční prognózy a oznámila ochotu provést zpětný odkup akcií v hodnotě nejméně 5 miliard USD.
img

Výhled pro EUR/USD na 30. dubna. Nudný den pro euro

30.04.2024 EUR/USD zahajuje nový týden pohybem v téměř horizontálním kanálu, který je však formálně považován za vzestupný. Pár se při nízké volatilitě vyhoupl nahoru, což v podstatě odpovídá režimu "nudného pondělí". Obchodníci se tak mohli zaměřit pouze na jednu zprávu. Míra inflace v Německu zůstala v dubnu beze změny na úrovni 2,2 %. Vzhledem k tomu, že se jednalo o drobnou odchylku od prognózy a samotná hodnota zůstala nezměněna, nedošlo prakticky k žádné reakci trhu. Navíc se jednalo pouze o jednu zemi Evropské unie. Dnes bude zveřejněn index spotřebitelských cen za celou EU, takže lze očekávat silnější reakci trhu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

29.04.2024 Pár EUR/USD začal v pátek klesat, k čemuž měl technické důvody. Cena se v posledních dnech pohybuje poblíž horní hranice vzestupného kanálu, takže odraz od ní a pohyb dolů vypadaly pravděpodobně. Tento pohyb ani nevyžadoval odpovídající makroekonomické pozadí. Zprávy z USA, zveřejněné v průběhu dne, dolar jednoznačně nepodpořily. Přesněji řečeno, byly zveřejněny čtyři americké zprávy, přičemž tři nelze vnímat jako pro dolar silné. Celkově se dá říct, že zprávy z USA nebyly v tomto týdnu úplně dobré. Největším zklamáním byla zpráva o HDP za první čtvrtletí, které nečekaně zpomalilo na 1,6 %. Zpomalení americké ekonomiky vlastně nelze považovat za něco mimořádného, když uvážíme, že politika Federálního rezervního systému je už delší dobu vcelku výrazně jestřábí. Přesto jsme očekávali vyšší hodnotu. A nebyli jsme sami.
img

Snap akcie po zveřejnění čtvrtletních zisků posílily o 25 % 💡

26.04.2024 Akcie společnosti Snap (SNAP.US), společnosti se sídlem v USA, která vytváří aplikaci Snapchat pro sociální média, před zahájením poslední obchodní seance tohoto týdne posilují téměř o 25 %. Důvod takového prudkého nárůstu je dvojí. Za prvé, výsledky za 1. čtvrtletí byly lepší, než se očekávalo, a za druhé, prognózy společnosti za 2. čtvrtletí byly také revidovány výrazně nahoru.
img

Microsoft po výsledcích za 3. fiskální čtvrtletí posiluje o 4 % v předobchodní fázi

26.04.2024 Společnost Microsoft (MSFT.US) včera po skončení obchodní seance zveřejnila zprávu o výsledcích za 3. čtvrtletí 2024. Zpráva se ukázala být mnohem lepší, než se očekávalo, a vyvolala více než 4 % skok ceny akcií v průběhu odpoledního obchodování. Podívejme se na výsledky společnosti za 3. fiskální čtvrtletí a na výhled na aktuální čtvrtletí.
img

Klíčové události 26. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

26.04.2024 Na pátek je naplánováno poměrně mnoho makroekonomických událostí, ale ke všem dojde ve Spojených státech. Evropská unie, Spojené království, ani Německo nezveřejní žádné významné zprávy. Měnové páry proto mohou během evropské obchodní seance vykazovat liknavé pohyby. Spojené státy zveřejní zprávy o osobních příjmech a výdajích amerických spotřebitelů, index PCE a index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity. Zprávy o osobních příjmech a výdajích nejsou úplně důležité. Mnozí odborníci považují index PCE za "měřítko inflace, které si Federální rezervní systém zvolil", ale tržní sentiment ovlivňuje obvykle jen slabě. Index spotřebitelského sentimentu dokáže vyvolat reakci, ale jen při výrazné odchylce skutečné hodnoty od prognózy.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 25. dubna. Připravuje se libra na růst?

25.04.2024 Pár GBP/USD ve středu vykazoval velmi slabou volatilitu, ale ke konci dne chtěl očividně pokračovat v pohybu nahoru. Jak jsme už dříve zmínili, je logické, že pár prochází korekcí a ta ještě neskončila, protože trvá jen pár dní. Britská libra dostala předevčírem silnou podporu v podobě obstojných zpráv o údajích PMI ve Velké Británii a slabých v USA. Ve středu nic takového neměla, ale pár může dál korigovat nahoru z technických důvodů. Z dlouhodobé perspektivy očekáváme stejně jako dřív delší pokles britské libry.
img

Plán obchodování GBP/USD na 24. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.04.2024 Také měnový pár GBP/USD vykázal v úterý poměrně silný pohyb vzhůru, který byl vyvolán výhradně makroekonomickými údaji. Všimněte si, že britská libra nemá mnoho důvodů k růstu a ekonomické zprávy většinou přejí dolaru. Včera však byla situace opačná. Spojené státy zveřejnily údaje o PMI, které byly zklamáním, zatímco ty britské byly takříkajíc na slušné úrovni. Proto na začátku evropské obchodní seance a na začátku americké seance libra nejprve vzrostla a následně dolar klesl. Celkově GBP/USD vzrostl o téměř 100 pipsů.
img

Akciové trhy: Evropské indexy rostly, S&P500 směřuje opět k 5 tisícům

22.04.2024 Hlavní index pražské burzy PX začal nový týden růstem o +0,42 % (1 557,17 b.). Je to čtvrtý růstový den v řadě.
img

Makrokalendář: Válečné nepokoje ke konci týdne

19.04.2024 Očekává se, že poslední obchodní seance na Starém kontinentu v tomto týdnu přinese další zhoršení nálady investorů. Naznačují to především futures kontrakty, podle kterých by měl index DAX otevřít téměř o 0,5 % níže.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 19. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

19.04.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval s nízkou volatilitou. Z hodinového grafu jasně vyplývá, že tento týden byl málo aktivní a vcelku nudný. Včera euro kleslo, ale obecně jsme téměř pět dní po sobě pozorovali flat trh. Tento týden nepřišly téměř žádné důležité informace a makrodata. Například včera nebyly zveřejněny žádné významné zprávy. Tento týden se ale předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell zmínil o něčem důležitém – všímá si "absence dalších pokroků" v řešení inflace. To v podstatě znamená, že Fed upouští od plánů na brzké uvolnění měnové politiky. Pokud je inflace v USA na úrovni 3,5 %, pak bychom v dohledné době neměli očekávat "ten správný okamžik". Americký dolar může v příštích týdnech a měsících dál růst.
img

Cardano zaznamenává masivní nárůst smart kontraktů, protože ADA býci cílí na vítězství nad Ethereem

18.04.2024 Cardano, známé svou inovativní blockchainovou platformou, zažívá pozoruhodný nárůst smart kontraktů, zejména v rámci Plutus V2.
img

Zámořské akciové indexy nedokázaly zvrátit úvodní pokles

18.04.2024 Hlavní akciové indexy v USA od začátku obchodní seance oslabovaly. Pod největším tlakem byly zejména technologické tituly a společnosti ze sektoru polovodičů. Společnost ASML včera oslabovala přes 6 %, společně se svezly i akcie AMD a Nvidie. Akcie AMD ztratily přes 5 %, Nvidia vzdorovala o trochu lépe a uzavřela se ztrátou okolo 3,5 %. Prudce posilovaly akcie United Airlines (UAL), které včera přidaly přes 17 %. Propad zažily opět společnosti s expozicí na kryptoměny, největší kryptoměna Bitcoin včera odevzdala přes 3,5 % a obchodovala se okolo úrovně 61 tisíc USD. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 -0,58 %, Nasdaq 100 -1,24 % a Dow Jones -0,12 %.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.04.2024 Pár GBP/USD se v pondělí také pokusil zahájit menší býčí korekci, ale ve druhé polovině dne obnovil klesající pohyb. Všimněte si, že minulý týden došlo k významné události – pár opustil 4měsíční boční kanál a teď může začít formovat silný klesající trend. Objevily se obavy, že nový týden začne dalším nelogickým růstem libry, ale zatím se nepotvrdily. Britská libra by měla klesat spolu s eurem, protože mnohem víc důvodů k růstu má americký dolar.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.04.2024 Pár EUR/USD se v posledních měsících vrátil ke svému oblíbenému pohybovému stylu – nízké volatilitě. Všimněte si ale, že přetrvává klesající trend, býčí korekce byla po třídenním propadu poměrně slabá a euro ke konci dne ještě víc oslabilo. Trh se tak po poklesu z minulého týdne ani nezastavil a v pondělí začal znovu prodávat euro.
img

Cardano zvyšuje tržní kapitalizaci o 1,7 miliardy dolarů, cena ADA se zotavuje

16.04.2024 Cardano, jedna z předních kryptoměn, dnes zažila pozoruhodné oživení a zvýšila svou tržní kapitalizaci o více než 1,7 miliardy dolarů. Tento nárůst následuje po období volatility a nejistoty na trhu kryptoměn.
img

Pohled na vývoj měnového páru EUR/USD dne 16. dubna. Další nudné pondělí

16.04.2024 V pondělí nedošlo k žádným výrazným pohybům. Zpráv bylo sice zveřejněno málo, ale bylo. Trh si mezi nimi však nic zajímavého nenašel a za víceméně důležitou považoval pouze zprávu o maloobchodních tržbách ve Spojených státech. Ale pojďme popořadě. V EU byly zveřejněny údaje o průmyslové výrobě za únor, které se plně shodovaly s prognózami. Kromě toho zaznělo několik projevů představitelů Evropské centrální banky. Francois Villeroy de Galhau uvedl, že ECB "pravděpodobně sníží úrokové sazby v červnu", a Gediminas Simkus řekl, že "existuje více než 50% pravděpodobnost, že letos dojde k více než třem snížením sazeb". Obě tato prohlášení jsou pro euro špatnou zprávou, protože ECB začne s uvolňováním měnové politiky dříve než Federální rezervní systém a bude snižovat sazby agresivněji než Fed.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 16. dubna. Libra čeká na údaje o inflaci

16.04.2024 Pár GBP/USD se pokusil zahájit býčí korekci, ale šlo jen o menší pohyb. Mluvit o tom, že libra nevykazuje růst, může vypadat zvláštně. Britská libra během posledních 6–8 měsíců velmi rychle stoupala. Čtyřměsíční flat ale nakonec skončil a pár teď míří hlavně dolů. V pondělí byla v USA zveřejněna zpráva o maloobchodních tržbách, která výrazně předčila očekávání. Jednalo se o další americkou zprávu, která byla nakonec silnější, než trh očekával, a která dokazuje sílu americké ekonomiky navzdory vysokým sazbám Federálního rezervního systému.
C:\fakepath\forex-volatilita-17032024-2.jpg

Forex: Nejvíce volatilní měnové páry

15.04.2024 V tomto článku se budeme věnovat nejvolatilnějším měnovým párům současnosti. Naučte se je obchodovat a využijte volatilitu ve svůj prospěch. Forexový trh je oblíbený díky své vysoké volatilitě, která vytváří jak dostatek obchodních příležitostí, tak přináší vysoké riziko. Volatilitu měny určuje několik faktorů: likvidita, denní doba, geopolitické konflikty, ekonomická stabilita a nálada forexových obchodníků.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.04.2024 Pár EUR/USD v pátek obnovil prudký pohyb směrem dolů, ačkoli k tomu tentokrát neměl makroekonomické důvody. Euro začalo klesat ve středu po zveřejnění inflační zprávy z USA. Index spotřebitelských cen zrychlil na 3,5 %, takže trh přestal doufat v červnové snížení sazeb Federálního rezervního systému. Dolar na základě jestřábího postoje americké centrální banky výrazně posílil. Chceme ale připomenout, že se nejedná o jediný faktor, který dolaru pomáhal. Celkové fundamentální pozadí dlouhodobě naznačuje, že by měla růst jen americká měna. Proto nás nepřekvapilo, že dolar v pátek stoupal. Pár by měl podle nás dál klesat, přinejmenším k oblasti 1,02–1,04.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 12. dubna. Libra znovu nedokázala opustit totéž pásmo.

12.04.2024 Pár GBP/USD se znovu pokusil usadit se pod úrovní 1,2516, kterou lze v grafu 24H považovat za spodní hranici bočního kanálu. Zaznamenali jsme pokus o průraz této úrovně, ale byl spíš jen na oko. Předchozího dne se zdálo, že aby se medvědi vymanili ze 4měsíčního flatu, potřebují udělat ještě jeden malý krok, ale i to bylo nakonec nad jejich síly. Takže i poté, co pár ve středu klesl o 200 pipů, přetrvává flat a může to tak být neomezeně dlouho. Možná i další čtyři měsíce.
img

Přehled páru EUR/USD. 11. dubna. Trh po zprávě o inflaci nevydržel.

11.04.2024 Měnový pár EUR/USD se během středeční evropské obchodní seance obchodoval ve známých kolejích s minimální volatilitou. Během americké seance se ale propadl. Pochybovali jsme, že trh zareaguje na zprávu o inflaci v USA logicky, ale spravedlnost zvítězila. Inflace v USA v březnu nejenže vzrostla, ale také překonala i ty nejpesimističtější prognózy. Co z toho vyplývá? Snad jen to, že Fed v dubnu upustí od snižování sazeb, a v červnu dokonce od uvolnění měnové politiky. Ale to jsme probírali už mnohokrát.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém vzestupném pohybu, který zahájil minulý týden poté, co se obchodníkům nepodařilo prorazit z bočního kanálu 1,25–1,28. Vytvořila se vzestupná trendová linie a podle zákonů flatu se nyní cena může několik týdnů pohybovat směrem k horní hranici bočního kanálu. Fundamentální a makroekonomické pozadí v současné době nemá žádný význam. Mohou mít pouze lokální vliv na náladu obchodníků. Například dnešní zpráva o inflaci v USA může vyvolat reakci trhu, ale na celkový sentiment to nebude mít vliv, protože pár se i tak obchoduje v rámci flatu. A situace se nezmění, dokud pár neopustí boční kanál.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 9. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí mírně vzrostl, což pro technický obraz nemá valného významu. Všimněte si, že hlavním bodem je flat v časovém rámci 24H. Není to tak dávno, co se cena obrátila poblíž spodní hranice bočního kanálu na úrovni 1,25–1,28, takže teď v průběhu několika týdnů možná uvidíme stabilní pohyb nahoru k úrovni 1,2800. Připomeneme ale, že pohyby v rámci bočního kanálu jsou chaotické a nelogické. Minulý týden se libra obchodovala směrem nahoru, ačkoli téměř všechny fundamentální a makroekonomické faktory podporovaly dolar.
img

Nečekaná otočka na Wall Street přinesla divoký výprodej

05.04.2024 Americké akciové trhy vstoupily do včerejšího obchodního dne v poklidném tempu a index Nasdaq 100 rostl dokonce o více než procento. Ve druhé polovině obchodní seance ale začal investorům docházet dech a hlavní indexy otočily do červených čísel. Hlavní indexy tak nakonec zavřely s více než 1% ztrátou. Mezi nejvíce klesajícími tituly byli nedávní tržní lídři. Nedařilo se akciím z polovodičového sektoru, kde akcie AMD odepsaly dokonce přes 8 %. Přibližně 3% ztrátu zaznamenaly akcie Nvidia nebo Micron. Proti negativnímu trendu dokázaly jít akcie Meta nebo Tesla. Akciím Meta pomohlo i doporučení od analytiků Jefferies, kteří zde ponechali nákupní doporučení a cílovou cenu zvýšili na 585 USD z 550 USD.
img

US Open: Indexy otevírají výše a vymazávají nedávné poklesy 💰

04.04.2024 Dnešní nálada na trhu je rozhodně lepší než v předchozích dnech. První obchodní seance nového měsíce a čtvrtletí byly medvědí a dnes mohou investoři očekávat mírné oživení. US500 otevírá o 0,60 % výše a US100 o 0,80 % výše. Indexy tak obnovují větší část poklesu z předchozích dnů. Výhled na duben může být smíšený. Je třeba připomenout, že 15. duben je konečným termínem pro zaplacení daní ze zisků roku 2023, což obvykle koreluje s poněkud vyšším prodejním tlakem. Na druhou stranu na katalyzátor většího kroku nebudeme muset dlouho čekat, protože zítra je naplánováno zveřejnění zprávy NFP o trhu práce. Z pohledu Fedu jde o důležitou zprávu a zveřejnění, které je daleko od konsensu, může ovlivnit volatilitu indexů a forexu.
img

Výhled pro EUR/USD na 4. dubna. Trh se vrací do starých kolejí

04.04.2024 Ve středu pár EUR/USD již druhý den po sobě vykazoval kladné obchody. Zatímco růst eura z předchozího dne vyvolal otázky, které mohly být způsobeny technickou korekcí, pár pokračoval v korekci směrem vzhůru, přestože makroekonomické pozadí naznačovalo opak. Začněme zprávou o inflaci v eurozóně, která se ukázala být slabší, než se předpokládalo. Slabá inflace znamená jediné: Evropská centrální banka se ještě více přiblížila snížení sazeb v červnu, nebo možná dokonce v dubnu. To je samozřejmě pro euro medvědí faktor, ale trh to ignoroval.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru, ačkoli existovalo jen málo důvodů, které jeho růst podporovaly. Začátkem minulého týdne pár opustil klesající kanál, ale trh byl tehdy ve fázi flatu. Tento týden se libra opět obchodovala směrem nahoru, což ukazuje, že krátkodobý klesající trend pravděpodobně skončil. Jak už jsme ale upozornili, v časovém rámci 24H je mezi úrovněmi 1,25 a 1,28 flat fáze. Co se stalo? Cena se přiblížila ke spodní hranici tohoto kanálu a vstoupila do vzestupného obratu. Jednoduše proto, že pár se v tuto chvíli potýká s flat fází a fundamentální a makroekonomické pozadí prostě ignoruje. Libra by tedy v blízké době mohla zahájit novou vlnu růstu a možná i stoupat k úrovni 1,2800. Neočekáváme, že by zprávy o americkém trhu práce a nezaměstnanosti z tohoto týdne situaci změnily, protože trh stále není připraven prodávat pod úrovní 1,2500.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na období 4.–6. dubna 2024: prodej pod 2 312 USD (+2/8 Murray – technická korekce)

04.04.2024 Na začátku evropské obchodní seance se zlato obchoduje kolem psychologické hladiny 2 300, přičemž podle denního grafu má silný býčí trend a vykazuje známky překoupenosti. Zlato dosáhlo extrémních úrovní, které podle ukazatele Murray pozorujeme v oblasti 2 312. Ta by mohla být klíčovým bodem pro silnou technickou korekci v nadcházejících dnech.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD. 3. dubna. Inflace v Německu přiblížila ECB k uvolnění politiky

03.04.2024 Měnový pár EUR/USD se během úterní evropské obchodní seance mírně zvýšil, což se po poměrně výrazném poklesu z předchozího dne očekávalo. Volatilita se podle očekávání snížila, neboť makroekonomické pozadí bylo v úterý slabší. V útery bylo sice zveřejněno více zpráv než v pondělí, ale v pondělí byl zveřejněn PMI ISM v USA, který spadá do kategorie "velmi důležitých" zpráv. A včera jsme se, pokud jde o ty "relativně důležité", dočkali pouze inflace v Německu a JOLT v USA. Nejedná se o bezvýznamné zprávy, ale jejich význam pro trh je nižší než v případě ISM.
img

Smíšená obchodní seance na zámořských trzích

02.04.2024 Nejméně vydařený obchodní den včera ukázal průmyslový Dow Jones Industrial Average, jenž odevzdal 0,6 %. Přeci jen o něco lépe se vedlo technologickému indexu Nasdaq 100, který zakončil obchodní den v lehkém plusu. Lví podíl na solidním výsledku indexu mají akcie Alphabet, které narostly o více jak 2 %.
img

Vyhlídky na vývoj měnového páru EUR/USD dne 2. dubna. Údaje ISM z USA udávají tón celého týdne

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí vykazoval smíšené pohyby, které však byly poměrně logické. Před zveřejněním výsledku indexu nákupních manažerů (ISM) ve zpracovatelském průmyslu v USA, který se ukázal být výrazně vyšší, než se očekávalo, se pár pohyboval beze změny. Po zveřejnění údajů ISM dolar podle očekávání vzrostl. Připadá nám zvláštní, že ani důležité zprávy a události nevyvolaly silnou dolarovou rally. A přesto jsme v pondělí byli svědky poměrně silného pohybu směrem dolů. Takový pohyb se očekával.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí vykázal vcelku obstojný pohyb směrem dolů. Bohužel za ním nestála touha trhu prodávat, ale spíš silné údaje ISM z USA. Trh zkrátka neměl jinou možnost než nakupovat dolar. Přesto je dobře, že dolar vzrostl, protože účastníci trhu předtím několikrát ignorovali zprávy, které byly pro americký dolar pozitivní. Ačkoli tedy cena znovu opustila klesající kanál, downtrend přetrvává. Minulý týden jsme se zmínili, že dokud pár zůstává na stejné úrovni a pohybuje se do strany, nelze brát v úvahu ani realizovat žádné technické signály. Jak vidíme, v pokles se v pondělí obnovil. A v posledních dnech týdne se pár může stále obchodovat směrem dolů, pokud trh v časovém rámci 24H a zprávy z USA budou silné.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o HDP z USA a Kanady, projevy členů ECB

28.03.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování s malými změnami, a to navzdory včerejšímu optimistickému obchodování na Wall Street a poměrně smíšené seanci v Asii na začátku dne. Trhy se dostávají do sváteční nálady, většina trhů bude zítra zavřená. To znamená, že dnes je poslední obchodní seance před prodlouženým víkendem, což může ovlivnit náladu na trhu. Navíc se jedná také o poslední seanci 1. čtvrtletí 2024, což znamená, že se mohou objevit i určité rebalanční toky.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí Riskbank v centru pozornosti investorů

27.03.2024 Evropské futures ukazují na vyšší otevření obchodní seance na starém kontinentu. Sentiment na asijsko-pacifických trzích se dnes ukázal jako smíšený. Dařilo se zejména Japonsku a Indii, kde si tamní indexy připsaly 0,75% zisky. Čínské trhy dnes ztrácely. Hang Seng klesl o 1,1 % a šanghajský benchmark ztratil 0,5 %. Wall Street uzavřela seanci intradenně níže.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí Riksbank v centru pozornosti investorů

27.03.2024 Evropské futures ukazují na vyšší otevření obchodní seance na starém kontinentu. Sentiment na asijsko-pacifických trzích se dnes ukázal jako smíšený. Dařilo se zejména Japonsku a Indii, kde si tamní indexy připsaly 0,75% zisky. Čínské trhy dnes ztrácely. Hang Seng klesl o 1,1 % a šanghajský benchmark ztratil 0,5 %. Wall Street uzavřela seanci intradenně níže.
img

Akcie na Wall Street neudržely úvodní růst

27.03.2024 Americké akciové trhy otevřely včerejší den pozitivně a po většinu obchodní seance rostly. V závěru však došlo k výběru zisků a hlavní indexy na Wall Street nakonec zavřely bez větších změn. Index S&P 500 si tak připsal třetí ztrátu v řadě. Akcie Meta, které v úvodu rostly o více než 1 %, nakonec odepsaly 1,4 % a po čtyřech dnech se opět vrátily pod hranici 500 USD. Silný úvodní růst až o 2 % neudržely ani akcie Broadcom, které zakončily včerejší den s 1,5% ztrátou. Akcie Reddit, které šly minulý týden na burzu v rámci IPO, rostly v průběhu dne až o 27 %, aby nakonec posílily o 9 % na 65,1 USD. Od své IPO ceny tak za čtyři dny poskočily o více než 90 %. Akcie Nvidia oslabily o 2,5 % a přerušily tak šestidenní růstovou sérii.
img

Ranní shrnutí (27.03.2024)

27.03.2024 Nálada na asijsko-pacifických trzích se dnes ukázala jako smíšená. Dařilo se zejména Japonsku a Indii, kde indexy zaznamenaly 0,75% zisky. Čínské trhy dnes ztrácely. Hang Seng klesl o 1,1 % a šanghajský benchmark o 0,5 %.
img

Výhled pro EUR/USD na 27. března. Euro se nadále nechává unášet vlnami

27.03.2024 V USA byla zveřejněna zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Přestože překonaly předpokládanou hodnotu, nezaznamenali jsme na tuto zprávu žádnou reakci trhu. Dolar během americké obchodní seance rostl, ale nebylo to vyvoláno ekonomickými zprávami. Domníváme se, že obchodování na trhu bude pokračovat plynule a euro bude vůči dolaru postupně oslabovat. Problémem eura je, že Federální rezervní systém může nadále odkládat načasování prvního snížení úrokových sazeb. Zároveň existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka uvolní měnovou politiku již v červnu. Tento faktor by měl trh stimulovat k nákupu americké měny.
img

DE40: DAX naráží na nové ATH; Rheimentall získává téměř 2 %

26.03.2024 Úterní seance na evropských akciových trzích se nese ve znamení býčího růstu. Německý DAX aktuálně získává téměř 0,62 % a dostal se na nová historická maxima. Údaje GfK byly mírně vyšší, než očekávali analytici. Makrokalendář se zaměří na regionální data z Richmondu, CB data a objednávky zboží dlouhodobé spotřeby.
img

Denní shrnutí: Bitcoin roste nad 70 000 dolarů, kakao roste o téměř 9 %

25.03.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují smíšeně - index S&P 500 klesá o 0,1 %, Dow Jones se obchoduje o 0,3 % níže, Nasdaq získává 0,1 % a Russell 2000 s malou kapitalizací postupuje o 0,4 %.
img

BREAKING: Bitcoin překonává hranici 70 000 dolarů

25.03.2024 Bitcoin zažil další vlnu nákupů v odpoledních hodinách během hotovostní obchodní seance na Wall Street. Nejznámější kryptoměna rozšířila zisky a nyní se obchoduje o více než 5 % výše. BITCOIN prorazil zpět nad hranici 70 000 USD a obchoduje se na nejvyšší úrovni od 15. března 2024.
img

Závěr týdne v USA bez větších změn

25.03.2024 Hlavní akciové indexy v USA uzavřely minulý týden bez větších pohybů. Jediný větší pohyb předvedl index Dow Jones, který odepsal 0,77 %. Index S&P 500 ztratil 0,14 % a technologický Nasdaq 100 přidal desetinu procenta. Velký pohyb zaznamenaly akcie společnosti Nike, která uzavřela se ztrátou 6,9 %. Akcie společnosti Reddit zažily v pátek poměrně prudký propad a uzavřely se ztrátou 8,9 %. Pomyslným vítězem je společnost Nvidia, ta dokázala přidat 3,1 %, přičemž akcie společnosti rostly zejména v první polovině obchodní seance. Společnost AMD se snažila udržet krok, nakonec ale přidala pouze 0,54 %. Hlavní akciové indexy uzavřely páteční den následovně: S&P 500 -0,14 %, Nasdaq 100 +0,10 % a Dow Jones -0,77 %.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 25. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

25.03.2024 Pár EUR/USD se v pátek dál obchodoval směrem dolů. Makroekonomické pozadí bylo poměrně slabé a fundamentální aspekt žádný. Přesto pár vykazoval vcelku slušnou volatilitu. Trh se aktivizoval ve středu večer, kdy byly oznámeny výsledky zasedání Federálního rezervního systému. Zmínili jsme, že je lepší nedělat ukvapené závěry a počkat s analýzou reakce trhu do čtvrtka. Zasedání americké centrální banky nebylo holubičí a předseda Fedu Jerome Powell svůj postoj nezměkčil. Proto dolar neměl ve středu důvody k poklesu. K čemu tedy došlo ve čtvrtek a v pátek? Trh výsledky zasedání přehodnotil, vyvodil správné závěry a rychle dolar nakupoval na ještě příznivějším kurzu než ve středu večer. To vyvolalo páteční růst dolaru. Sestupnou trendovou linii považujeme navzdory středečnímu proražení stále za relevantní.
img

DE40: Adidas již není tváří německé fotbalové reprezentace

22.03.2024 Poslední obchodní seance na evropských trzích v tomto týdnu přinesla pokles většiny indexů. Německý DAX ztrácí 0,04 %, francouzský CAC40 klesá o 0,48 % a benchmark Euro Stoxx 50 ztrácí 0,73 %. Poptávka po riziku oslabuje tváří v tvář silnějšímu dolaru. Makrokalendář pro dnešní seanci je poměrně omezený, ale určitou volatilitu mohou přinést příchozí komentáře centrálních bankéřů.
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 20. března

20.03.2024 Během předchozí obchodní seance medvědi dosáhli klíčového milníku 1,0839 a dokázali ho otestovat, což vedlo ke konsolidaci několika významných úrovní napříč různými časovými rámci. Výsledkem dne však bylo, že se opět ustálil v atraktivní zóně 1,0876–1,0862. V důsledku toho zůstal primární úkol pro medvědy stejný. Nové medvědí cíle a plány se mohou objevit až poté, co se medvědům podaří překonat supporty na 1,0876–1,0862–1,0839 a konsolidovat pod nimi.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 20. března 2024

20.03.2024 V úterý v první polovině obchodního dne euro rozšířilo svůj pohyb směrem dolů, načež se vrátilo na úrovně z počátku obchodní seance. V této době bylo zveřejněno několik ekonomických zpráv, které s sebou však přinesly zcela opačné následky. Přestože šlo o zprávy druhořadého významu, směr pohybu páru byl v rozporu s logikou údajů. Například tempo růstu mezd v eurozóně zpomalilo z 5,2 % na 3,1 %, což samozřejmě není povzbudivé. Na druhou stranu údaje o stavebním sektoru ve Spojených státech dopadly skvěle. Například počet vydaných stavebních povolení se zvýšil o 1,9 % a celkový počet zahájených staveb bytů vzrostl o 10,7 %. Teoreticky by měl dolar v reakci na to posílit.
img

Nervózní obchodování, ovšem se šťastným koncem

20.03.2024 Úterní obchodní seance na zámořských trzích se zkraje včerejšího dne nesla ve znamení výběrů zisků a možných obav z dnešního zasedání americké centrální banky. Nejstabilnější index v průběhu celého obchodování byl průmyslový Dow Jones Industrial Average, který přidal 0,8 %. Nejvolatilnějším indexem byl technologický Nasdaq 100, který na úvod obchodování ztratil takřka 1 %, aby nakonec uzavřel seanci v zisku 0,3 %. Nvidia představila na investorské konferenci nový čip, jehož hlavní doména je AI schopnost, nicméně průběh obchodování napovídal spíše většímu očekávání investorů. Akcie Nvidia přidaly 1,07 %. Akcie AMD se od svých maxim, které dosáhly v měsíci březnu, posunuly níže o více jak 20 %, z toho včera ztratily 4,84 %.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na 19.-20. března 2024: nakupujte nad 1,0864 (2/8 Murray – přeprodáno)

19.03.2024 Měnový pár EUR/USD se pohybuje v medvědím trendu poté, co prolomil klíčovou silnou hladinu supportu na úrovni 1,0864, která se nachází u linie 2/8 Murray a shoduje se s 200 EMA. Euro bude v nadcházejících hodinách pravděpodobně pokračovat v poklesu a mohlo by dosáhnout dna klesajícího trendového kanálu.
img

Nevydařené obchodování na závěr týdne

18.03.2024 Poslední obchodní seance v minulém týdnu byla spíše ve znamení výběru zisků, kdy největší propad dne si připsal technologický Nasdaq 100, který odevzdal 1,1 %. Nejsilnější průmyslový index Dow Jones Industrial Average odepsal 0,5 %. Prapor zelené barvy hájily částečně akcie z polovodičového sektoru, kdy kupříkladu AMD přidalo 2,14 %, čímž jednoznačně zvítězilo v pomyslném souboji s akciemi Nvidia, které po tuhém boji nakonec nechaly v trhu 0,12 %. Páteční seanci si za rámeček nedá společnost Zillow, která během obchodního dne umazala 13,49 %.
img

Akciové trhy: Evropa ovlivněná negativním otevřením v zámoří dnes klesá, Praha uhájila růstový trend

14.03.2024 V USA byla dnes zveřejněna slušná dávka makrodat. Výrobní ceny (inflace v průmyslu) ale skončily vyšší, než se čekalo. Podle tohoto ukazatele to inflace nechce jen tak vzdát a inflační tlaky přetrvávají. Mohlo by to znamenat, že nedojde ke snížení sazeb Fedem tak brzy, jak se čekalo. Naproti tomu zklamaly únorové maloobchodní tržby.
img

EUR/USD: obchodní scénáře na 14. března 2024

14.03.2024 Navzdory poklesu během dnešní asijské obchodní seance měnový pár EUR/USD nadále vyvíjí v zóně krátkodobých a střednědobých býčích trhů – nad klíčovými úrovněmi supportu 1,0830 (144 EMA na denním grafu), 1,0815 (200 EMA na denním grafu), 1,0800 – vzestupnou dynamiku.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 14. března (americká obchodní seance)

14.03.2024 Nadcházející údaje o maloobchodních tržbách a cenách výrobců v USA budou odpoledne určovat směr páru, protože nárůst těchto údajů zvýší poptávku po dolaru. Naopak neuspokojivá čísla budou znamenat pokračování klesajícího trendu pozorovaného v minulém týdnu.
img

Forex: Koruna si připsala drobné zisky

14.03.2024 Koruna si během včerejší obchodní seance připsala další drobné zisky pod hladinou 25,30 EUR/CZK. Celkově ale zůstává korunový trh bez výraznějších výkyvů a vyčkává na páteční výsledek průmyslu, poslední důležité číslo před zasedáním ČNB v příštím týdnu. Naším základním scénářem zůstává pokles sazeb o 50 bazických bodů, což je nyní plně zaceněno také v korunové křivce. Z pohledu koruny by tento výsledek tedy nemusel vést k dramatické rozkolísanosti, důležitý ale bude i doprovodný komentář bankovní rady a guvernéra Michla.
img

Dollar Tree po zveřejnění výsledků klesá o 14 %

13.03.2024 Akcie Dollar Tree (DLTR.US) během středeční obchodní seance ztrácejí 14 % poté, co byly zveřejněny roční odhady tržeb, které byly pod průměrnými odhady analytiků, a výsledky tržeb a zisku za čtvrté čtvrtletí, které rovněž nesplnily očekávání. Medvědí tendence na akciích společnosti dále pramení z plánů na uzavření přibližně 600 prodejen Family Dollar v první polovině fiskálního roku v rámci revize optimalizace portfolia. Tyto plány v očích investorů naznačují, že obchodní dynamika společnosti může slábnout.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 13. března (americká obchodní seance)

13.03.2024 Test úrovně 147,69, který se shodoval s růstem linie MACD od nuly, vyvolal nákupní signál, který vedl k růstu ceny o více než 30 pipsů. Podobného pohybu se vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři v USA můžeme dočkat i odpoledne. Trend však zůstává medvědí, takže se může ukázat, že jde o korekci.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD na 13. března (americká obchodní seance)

13.03.2024 K otestování úrovně 1,2779 došlo v době, kdy se linie MACD začala pohybovat směrem dolů od nuly. To vyvolalo prodejní signál, ale k prudkému poklesu ceny nedošlo.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 13. března (americká obchodní seance)

13.03.2024 Trh ignoroval zveřejněné údaje z Německa a eurozóny. A vzhledem k dnešnímu prázdnému makroekonomickému kalendáři bude dnešní obchodování pravděpodobně velmi zdrženlivé.
img

Meta Platformy po Trumpových komentářích klesly o 5 %.

11.03.2024 Meta Platforms (META.US) dnes klesla o 5 % a je jednou z nejhůře fungujících společností S&P 500. Jde o největší jednodenní pokles společnosti od října 2023. Pokles přichází poté, co Donald Trump, bývalý americký prezident a kandidát na republikánského kandidáta v letošních prezidentských volbách, poskytl rozhovor pro CNBC. Trump během rozhovoru řekl, že i když je na TikTok mnoho dobrého a mnoho špatného, je proti zákazu platformy sociálních médií, protože by to prospělo Facebooku. Trump řekl, že považuje Facebook „za nepřítele lidu“. Jde o prudký obrat od doby, kdy Trump zastával úřad amerického prezidenta a hrozil zákazem TikTok na americké trhy.
img

🚀 BITCOIN vyskočil o 5 %

11.03.2024 Začátek nového obchodního týdne na světových finančních trzích je zatím klidný. Některé větší pohyby bylo možné dnes zaznamenat u akcií z Asie a Tichomoří, přičemž australské a japonské indexy klesaly, zatímco akcie z Číny získaly. Během evropské obchodní seance však nebylo možné pozorovat žádné pokračování, hlavní indexy ze starého kontinentu se dnes obchodovaly jen málo. Indexy Wall Street se obchodují níže. Existuje však jedna třída aktiv, která dnes v časných odpoledních hodinách zažívá velké pohyby – kryptoměny!
img

Volby v USA: Wall Street se ocitá na křižovatce

11.03.2024 Indexy S&P 500 a Nasdaq zakončily páteční obchodní seanci v záporných číslech a ustoupily z rekordních hodnot dosažených během dne. K tomuto poklesu došlo na pozadí poklesu v sektoru výrobců čipů a smíšených údajů o trhu práce, které odrážejí překonání očekávání ohledně počtu vytvořených pracovních míst při současném růstu míry nezaměstnanosti.
img

Předpověď pro pár GBP/USD na 7. března 2024

07.03.2024 Britská libra se v závěru včerejší obchodní seance konsolidovala nad linií denního indikátoru MACD. Pár nemohl dál stoupat kvůli rezistenci na úrovni 1,2745. Teď se potřebuje usadit nad touto hranicí, aby získal větší jistotu ohledně dosažení cílové úrovně 1,2826, což je vrchol z 28. prosince, který odpovídá horní hranici kanálu.
img

Americké indexy v úterý oslabovaly

06.03.2024 Hlavní zámořské indexy v úterý poměrně silně oslabovaly. Další ránu včera dostaly akcie Apple, které odepsaly zhruba 3 %. Akcie Apple testují hranici 170 USD za kus. Turbulentním vývojem si včera prošly dvě asi nejskloňovanější jména na burzovním parketu a to Nvidia a AMD, které byly po většinu obchodní seance v červených číslech, ale nakonec průběh zvrátily a uzavřely se ziskem zhruba 1 % u akcií Nvidie a okolo nuly u akcií AMD. Hlavní akciové indexy uzavřely včerejší den následovně: S&P 500 -1,02 %, Nasdaq 100 -1,80 % a Dow Jones -1,04 %.
img

Akcie společnosti Target rostou po zveřejnění zisku o více než 8 %.

05.03.2024 Akcie společnosti Target (TGT.US) před zahájením dnešní obchodní seance na Wall Street po zveřejnění lepších než očekávaných výsledků za 4. čtvrtletí posilují téměř o 8,5 %. Společnost vykázala vyšší zisky v prázdninovém čtvrtletí v důsledku menšího než očekávaného poklesu tržeb a oznámila, že roční srovnatelné tržby budou výrazně nad očekáváním analytiků z Wall Street.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Akcie společnosti AMC | Technické faktory | Techničtí obchodníci | Býčí pohyb | Burza cenných papírů Praha (BCPP) | Dostatečné zkušenosti | Sílící dolar | Určení cenového trendu | Continental Resources | Mataf.net | Obchodní pásmo | Aktuální cena bitcoinu | Intradenní tradeři | Obchodování do směru trendu | Etheru | Akcie Meta Platforms | Hospodářská situace | Energetické krize v eurozóně | Zpomalení čínské ekonomiky | PPI v USA | Kryptozima | Výnosy dluhopisů | FCF | Cenový kanál | Filmové studio Warner Bros | Vysoká zadluženost | Energetická situace v Evropě | Růst v eurozóně | BCPP | Realitní trh | Finanční ústav | Pokles na trzích | Marlin | Hlava a ramena | Prostor k růstu | ChatGPT | Hodnota KRW | Uvolněné měnové politiky | Zásoby zemního plynu | Neel Kashkari | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Výplach | Obchodování v noci | Euro k americkému dolaru | ABP | Růst světového obchodu | Knorr-Bremse | Hodnota společnosti | Rostoucí úrokové sazby | Dopad omikronu | Obratový pattern | Dlouhé pozice | Evercore | Zadlužení Velké Británie | Prognóza USD/CAD na rok 2023 | Světové akcie | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Vývoj nezaměstnanosti | Geopolitické konflikty | Cartier | Day trader | Války | Lithium | PTR | Lineární regrese | Foxconn | Zveřejněné údaje | Opatření ECB | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Sell in May and go away | Varianta omikron | Aktuální obchodní seance | Obchodní platformy | Obchodování Inside Baru | Home Depot (HD.US) | Použití stejného objemu lotů | Dolarový index DXY | Rychlé zisky | Skryté chyby | P.A. (p.a.) | Stabilita aktiv | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Hodnota jihoafrického randu | Australská centrální banka | Allianz | Celková míra inflace | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Panevropský index | Nejlepší obchody | Bitcoin (BTC/USD) | US2000 | Testované období | Irácký dinár | Pesimismus | Globální růst | LHA | Best bid | Pokračování růstu | Sektor informačních technologií | Jak se vyhnout ukotvení | AIR.DE | Silná rezistence | Obchodní patterny | EUR/CAD | Renko | NAV/PL | Ascending bottoms | Jana Steckerová | Hospodaření firmy | Obchodní nástroje | DPH | EUR | BA.UK | Finanční možnosti | Míra inflace v EU | Cena akcií Well Fargo | P/E poměr | Farmaceutické akcie | Spotřebitelské výdaje | Ztrátový obchod | Morning Star | Bundesbank | Outperform | Plán obchodování EUR/USD | Paul Krugman | Americká obchodní seance | Vyhlašování zpráv | Caterpillar (CAT.US) | Investiční firma | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Vlastní prostředky | Stabilita tržní fáze | Jihokorejské akcie | Forexoví brokeři | Kalifornie | TickINSIDER | Volatilní | Blockchainové infrastruktury | Vývoj ceny akcie Coinbase | Multi Bottom | Cable | ABNB | PFN | Oznámení výsledků | Půjčování cenných papírů | Devon Energy | Brokeři | Oživení cen | Korekce na akciích | Vývoj akciového indexu FTSE 100 | Hlavní úrokové sazby | Úspěšný obchodník | Salesforce | Falešný průraz | Frankfurt | OTP | Páteční NFP | Tři černé vrány | Australský dolar | ETSY.US | Itálie | Meta Trader 4 | Euro proti dolaru | Purple Levels | McDonald's | Raghee Horner | Digitální reklamy | Obchodování v New Yorku | Snížit úrokové sazby | eTrading | Stoxx | VAT | Take Profit | Česká vláda | Qualcomm | PEPP | Epidemická situace | Altcoin | Obchodní deficit | Emise | Vývoj ceny zlata | Shrnutí obchodní seance | PMI v eurozóně | Prodejní opce | Výkonný ředitel | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Logistické firmy | První den obchodování | UBS Wealth Management Americas | Tencent Holdings | Hlavní měna | Finanční aktiva | Pip | Isabel Schnabelová | Kulminace inflačních tlaků | Očekávání | Maximum Adverse Excursion (MAE) | Index finančních společností | BedBath | Korelace | Jüan | Víkendové svíčky | Michael Barr | Možnosti obchodování | Program nákupů dluhopisů | Otevřené pozice | Akcie Colt | Důvody k nákupu | Russell 2000 (US2000) | GlaxoSmithKline | Inflace v září | Swing trader | Deutsche Bundesbank | Signál short | Evropské centrální banky | Daňové ráje | DOW.US | JAR | PDVSA | Swingová obchodní strategie | Geely | RWE AG | Douglas | Exotická měna | L.F. Investment | Cena severomořské ropy | Profit Taking | Organizační schopnosti | BNB | Swingy | Reverzní svíčkový pattern | TD Bank | EUR USD | Geopolitická krize | Backtestování AOS | Akcie Societé Generale | Konkurent | Ruská centrální banka | Vyjádření světových centrálních bank | Novo | FX Instructor | Pozitivní signál | Dominik Kovařík | Pozitivní nálada | AUD/NZD | Bidenova vláda | Zkušení tradeři | EUR/JPY | Target (TGT.US) | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Goldenburg Group | Posuvný Stop | Londýnské burzy | Státní televize | Zasedání ČNB | SPA35 | Regulace finančního sektoru | Veřejné finance | Současná cena mědi | Purple Bands | Hypoteční sazba | Nálada amerických spotřebitelů | EURJPY | Novartis | Náklady na financování | Daily trading | Příležitost k nákupu | Dohoda USMCA | Měny v regionu | Čtvrtletní pokles | Oživení ekonomiky | Market cap | Trh práce | Tovární objednávky z Německa | Nejlepší reálné obchody XTB | Buy pozice | Roční míra inflace | Evropská komise | Akcie v obranném sektoru | Dopady energetické krize | Souhrnný indikátor | Pro investory | Diverzifikace | Plynovod Nord Stream 2 | Cenový skok | Aleš Mendl | Philip Morris ČR | iShares | Swiss | Jak obchodovat Inside Bar | Investice | Zpráva z akciového trhu | U.S. Bank Wealth Management | Francouzské energetické společnosti | Britská centrální banka | Obchodování GBP/USD | Zatížení serverů | DXY | Aktuální kurzy měn | Rozvolnění | USD/ZAR | Daily trades | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Kurz jednotné evropské měny | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Procentuální zisk | Fondy SRI (social responsible investments) | Support | Dopad na finanční trh | Chování | Struktury ceny | Mezinárodní ratingová agentura | Ziskové obchody | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Vzácné nerosty | Akvizice | Lednová inflace | Dopad na akcie | Přesnost | Delivery Hero | Fio eBroker | Breakoutové tradery | Vlastní kryptoměna | Česká měna dnes | Nejdůležitější ekonomické události | Cyklus zvyšování sazeb | Wellington | Hluboká recese | Jak číst grafy | Americký akciový trh | ADP report | Růst amerického dolaru | Limit order | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Inside Bary | iPhone | Tržní akce | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Aktuální technická analýza | Finanční nástroj | Japonské akcie | Růst akciových indexů | Zisk před zdaněním | Norwegian Cruise Line Holdings | Obchodní pravidla | Úspěch v investování | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Platformy MT4 | Blackstone | Prognózy | Program kontroly výnosové křivky | Susannah Streeterová | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | Šéf Fedu Powell | Intervence | Zkušení obchodníci | Zajímavé zisky | NYSE | Společnost Cisco | Dollar Tree (DLTR.US) | Účetní rok 2023 | Trh s dluhopisy | Kryptoburzy | Broadcom | Oslabující americký dolar | E.ON | Akcie finančních titulů | Funkce xStation | Jaroslav Tupý | Čistý příjem | Asijské měny | Interactive Brokers | Klesly akcie | Měnový pár GBP/USD | Vklady | Experti | Technická analýza | Počáteční zisky | Fibonacciho posloupnosti | Aktuální předpověď pro GBP/USD | Rekordní minima | Futures kontrakt | Bezpečný přístav | Rekord | Vhodné podmínky | Nižší sazby | Intradenní Price Action | Raiffeisenbank | Klíčový údaj | Série ztrát | Online forex trading | Česká burza | Nezávislost | Bitcoiny | Rozvíjející se země | Hedge Fund | Akcie Renaultu | Člen bankovní rady ČNB | Návrh zákona | Stop-Loss | Psychické rozpoložení | Russell 2000 | Evropský index | Evropské měny | Obchodování na finančních trzích | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Dění na trzích | Prohlášení tradera | Čtyřhodinový graf | Moody's Investors Service | Bidenova administrativa | Společnost Apple | DHER.DE | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Čas obchodování | Pokles zisku | Americké investiční banky | Asijské trhy | Index Nikkei | Impuls | Záchranný fond | Spekulativní sázky | EUR/USD | Barclays Capital | Vanad | Buy-stop | Na burze | Index ekonomické nálady | Návratnost investic | General Electric | Obchodní signály pro BITCOIN | Pokles akcií | Nálada v průmyslu | Dění ve světě | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Polský akciový trh | Akcie ropných firem | Akciové burzy | NFP | Dobré výsledky | Reality | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Die Welt | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Strach | Čtvrtletní zisk | Uber Technologies (UBER.US) | PACCAR | Český průmysl | Alan B. Lancz & Associates | Dnes na pražské burze | Investiční příležitost | Neckline | Cena bitcoinu | Penzijní fondy | ČSOB | Pohyby akciových trhů | Současná cena | Finanční páka | Cambridge Mercantile Group | Supremacy | Hospodářský růst eurozóny | Profesionální obchodníci | Zprostředkování obchodování | COT report | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Agentura AFP | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Institut nákupních manažerů (ISM) | Američtí vojáci | Stochastický oscilátor | Akcie Virgin Orbit | Pesimistická nálada | Softwarová společnost | GTLB | Aktuální vývoj | Deník tradera | Benchmark | Evropská měnová unie | Rostoucí výnosy | Market open | Forex trhy | Axiory | FTX | Společnost E.ON | Best Buy (BBY.US) | Supporty a rezistence | Slippage | Wedbush Equity Management | Druhá největší ekonomika | Včerejší obchodování | Lagardeová | Nejvyšší soud | Stav trhů | Průměrné mzdy | Růst daní | Účetní rok | Výnosové křivky | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Cenné papíry | Scalpingové obchody | Graf EURUSD | ČR | Výnos | Riziko na trhu | Celosvětová poptávka po ropě | Americký výrobní sektor | Úspěšný trader | Američtí centrální bankéři | Produkce v průmyslu | Dolarové ztráty | Kryptoměna Bitcoin | Daimler | Výrobní sektor | Kurzotvorné informace | Ukazatele ekonomického rozvoje USA | Akcie bankovního sektoru | Vstupovat do obchodu | Medvědí výhled | RBC Capital | Evropský statistický úřad Eurostat | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Prodeje aut | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Delta | Konfluenční oblast | Zalando | Vyhodnocování vlastních obchodů | Renko chart | Rizikovost | TNOTE | Silný výhled | Likvidita na trhu | Vývoj na trzích | AI | SMA | Retracementy | USMCA | Křiž smrti | Vzdělávání | Šéf Fedu | Ant Group | Vzácné kovy | Obchodování nanečisto | Řízení obchodní pozice | Opatření v Číně | Nastavení úrokových sazeb | Roční zhodnocení | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Komoditní tradeři | Nejlepší tradeři | Obchodování Price Action | Růst sazeb | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Styl obchodování | DWS | Technický indikátor | Reddit | Dodávky ruského plynu | Obchodování komodit | Intel Corporation | Akcie Erste | Firma ČEZ | Index DOW | Import | Binance Coin | Překvapivý růst | Fibonacci retracement úrovně | Pattern Inside Baru | Zvýšení sazeb Fedu | Posílení | Analytici XTB | Německý akciový index DAX | Indikátor Squeeze | Zákaz vývozu | Reálné ekonomiky | Akcie Baidu | Zvýšení dluhového limitu | Cíl Evropské centrální banky | Monetární unie | Londýn | Exchange | Alcoa | Forexový trh | Základní pravidla | Státní dluh | MAE | Výsledky obchodování | Zastavení dodávek plynu | Zasedání centrálních bank | Módní společnosti | Daytrading | Hluboké recese | Serum | Výstup z pozice | Nízká likvidita na trhu | Pracovní místa | Avast | Zvýšení účinnosti | Obchodovat na burze | Bayer | Kurz eura k dolaru | Spinning Top | Katar | Graf zlata | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Německé finanční společnosti | Akcie RWE | Jeden dolar | Výsledky ČEZ | WallStreetBets | Expirace FX opcí | Způsob obchodování | Polymetal International | Christine Lagardeová | Bohumil Trampota | Microsoft (MSFT.US) | Největší světové ekonomiky | Očekávání ČNB | Poplatky a provize | Online obchodování | AUDUSD | Index spekulativního sentimentu | Plány | Akcie v Evropě | FinTech | Období bez trendu | Index DXY | Praxe | EAVisualOrdering | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Platební neschopnosti | Včerejší seance | Delta Air | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americké ekonomiky | WFT zdanění | Index NASDAQ 100 | Makroekonomické statistiky | Eurosport | Labouristé | Britové | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Australská vláda | Kč/USD | H&M | TABAK.CZ | Metaverse | TJX Companies | Premiéři zemí Evropské unie | Akcie společnosti Target (TGT.US) | Béžová kniha | Členové eurozóny | Jak se stát lepším investorem | Vývoj dolarového indexu | Spotřebitelské inflace | Vývoj měnového páru GBP/AUD | Americká investiční banka | Psychologické pasti v tradingu | Plánování obchodů | Polovodiče | Křížení indikátoru | Buy Limit | Cena americké ropy | Odhad HDP | Upravený zisk | Útoky Íránu | Index Russell | Cenové úrovně | Vakcinace | SoftBank Group | Vývoj válečného konfliktu | Streamovací služby | Více peněz | Casino | Německé HDP | App Store | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Aktuální informace | Le Penová | Společnost Crédit Agricole | Uber Technologies | Německá společnost | Praní špinavých peněz | Prodávat akcie | Hugo | Nová bankovní rada | RUS50 | Standard & Poor's 500 | Podnikové objednávky | Projekce | Ceny ETH | Posilování koruny | Cena akcií Virgin Orbit | Viceguvernér ČNB | Trading Room | Obchodní pásma | VIP zóna | Investiční zaměření | Globtrex.com | Peníze | Forwardová cena | Rezistence | Henkel | Německá spolková vláda | RIVN | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Ropné a plynárenské společnosti | Nastavení indikátoru | Mother Bar | FB | Zpracovatelský sektor | Koruna česká | Day trades | Ukazatel | Nord Stream 2 | Bankovní rady ČNB | TeamViewer | Liberty Global | Stav devizových rezerv | FedWatch | Evropské PMI | GBP/JPY | BREAKING | Francie | Brewin Dolphin | Pokles kurzu | Aktuální ceny akcií | Trh s nemovitostmi | Palantir Technologies (PLTR.US) | Výborné vyhlídky | AMS | Poziční obchodníci | Institute for Supply Management (ISM) | Dosáhnout zisku | Resistence | Dollar Index | Kurzovní lístek | Americká média | Nové akcie | MONET.CZ | Bankovní skupiny | Sezónní vzorec | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | InterContinental | Jestřábí komentáře | O2 | Nestlé | Risk-Reward-Ratio (RRR) | Flag | Ceny BTC | Lukáš Voženílek | Obavy z inflace | Marika Čupa | NVDA.US | Zdravotní péče | Zvýraznění obchodních seancí | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Změny v AT&T | Průměrné denní rozpětí | Strategie pro každý den | Pozorování | Služby | Norsko | Pozitivní zprávy | Tržní fáze | Rekordní maxima | Popis strategie | Burzovní průvodce | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Instagram | Histogram | Oblasti odporu | Zastavení činnosti | Tvorba pracovních míst | Pokles ceny ropy | FedEx | Hlavní události tohoto týdne | Úroková sazba | Buy order | Maďarsko | Systematické riziko | Čekající příkazy | Rizika investování do Bitcoinu | Patria Online | Nasdaq Composite | Stop-Loss příkazy | Inflace ve Španělsku | Měnová politika Fedu | Trendový indikátor | Index volatility CBOE | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | CSCO | Běžný účet platební bilance | Long obchod | Nedostatečná příprava | Investiční strategie | Zvýšení těžby | Forex strategie | Bernard Looney | Barel ropy | Heatmap | Amgen | Energetické úspory | Swapy | Stochastický | Dluhové problémy | Sociální sítě | Palladium | Společnost Delta Air | Americký Fed | Britský akciový index FTSE 100 | Obrovský potenciál | Garance | Teorie parity kupní síly | Představitelé ECB | Country Funds | Makléři | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | Obchodování na trzích | Korunový trh | Ropa WTI | Měnové zajištění | Aktuální cena benzínu v USA | Spekulovat | Meziměsíční růst spotřebitelských cen v USA | Micron | Cenové tlaky | Hammering | Zájem obchodníků | Obavy trhu | Výsledek hospodaření | Akcie United Airlines | Lockheed Martin | Americký dolar | Česká zbrojovka | BAE Systems (BA.UK) | Výsledek inflace | Nové zprávy | Širší index S&P 500 | ATVI | WIG20 | Výrobce pneumatik | Shenzhen Composite | Alaska Air Group | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Bankovní rada ČNB | INTC.US | Ruský prezident | Čínské úřady | Držení pozice | Price Action obchodní strategie | Společnost Pfizer | Nejvíce volatilní | Středoevropské měny | Tulipánoví brokeři | Výkon | Myšlení | Obchodní dny | Bankovní domy | SIX | Profi trader | Minimální mzda | Brexit | Eurostoxx 50 | ZEW index | China 50 | Admirals | Nastavení mysli pro trading | Edge v intradenním tradingu | Zhodnocení volatility | Nejlepší vanadiové akcie | Nemovitostní trh v USA | USD EUR | Dovoz | Délka obchodování | Dolar dnes | Evropské burzy | Domácí investiční společnosti | Výzkumy | Index burzy | Dvojciferné zhodnocení | CSI300 | Ex-dividend den | Valná hromada | Vedlejší měnové páry | Akcie společnosti Target | EURUSD | Konvergence | Pozornost investorů | Růst trhu | Nikkei | Burzy | Norwegian Cruise | Sell Limit | Sektor polovodičů | Růst cen ropy | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | USD/BRL | Falešné proražení | Akcie SAP | Ceny elektřiny | Ekonomika USA | Komoditní trh | PMI ze sektoru služeb | Akcie Wester Alliance Bancorporation | Americký prezident Joe Biden | Longbow Asset Management | Index ISM ve službách | Analyzování | Býčí divergence | Časová pásma v obchodování | Závratné zbohatnutí | Dot plot | Akciový výhled | QCOM.US | American Express (AXP.US) | Mizuho Corporate Bank | Robinhood | JPMorgan Funds | Progres | Pandemie COVID | The New York Times | Odliv kapitálu | YCC | Obchodní charakteristiky páru USD/CAD | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Broker | Společnost Siemens | Vakcína | Blue chip akcie | CFD (Rozdílové smlouvy) | Býčí sentiment | Válka na Ukrajině | Meta Trader | Akciové indexy | Americký prezident | Cash flow | Investing.com | Psychologický deník | Proražení | PYPL.US | Balkánské země | BUY LIMIT ORDER | Moderna | Posílení koruny | Coca-Cola | Backtesting | Saxo Capital Markets | Vybírání zisků | Trendová období | Společnost JDE Peet's | Hikkake pattern | Export | Aker BP | Nálada v Evropě | Ekonom BHS | Evropská obchodní seance | NFLX | Čínské technologické firmy | ADBE | Tesla (TSLA.US) | Revenge trading | Průmyslové objednávky | Puma (PUM.DE) | Americká ropa WTI | Intradenní výhled | Podmínky na trhu | Investiční výzkum | YTD | RSI indikátor | Dolar roste | PYPL | B/E | iFX | Betfair | Časové zóny | Středoevropské trhy | Vyšší úrokové sazby | Konzervativní obchodníci | Kapitálové strategie | Radikální změny | Analýza USD | Comcast | Tržní hodnota firmy | Graf akcií | Credit Agricole SA | HD.US | Portfolio | Tržní volatilita | Southwest Airlines | Prodej vozů | Futures na S&P 500 | Statistický úřad Eurostat | Energetická společnost | Euro Stoxx 50 | Jaroslav Brychta | Globální ekonomiky | Určení trendu | Příprava před obchodní seancí | Šok | Zpřísňování měnové politiky | Obchodní tipy | Hedgování pozic | Morgan Stanley (MS.US) | Mezibankovní trh | CAC 40 | Sell-Stop | Další novinky | Hodnocení současné situace | BABA.US | Riziková averze | Cowen | Měnové války | Ekonom společnosti | Počáteční kapitál | Finanční instituce | Obchodní platformy Metatrader | Průměrná volatilita | Evropská inflace | Čínský akciový index Shanghai Composite | Rozvahy Fedu | Výsledky za první čtvrtletí | Obchodní platforma | Americký index | Definované cíle | Index výroby | Akcie Avastu | Warren Buffett a Charlie Munger | Zadání obchodních příkazů | Trh s ropou | Unie | Britský premiér | Extrémní nárůst | Druhy akcií | AMC.US | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Akciový index S&P 500 | Regulace | Formace hlava a ramena | GBP/CHF | Kofola | Přeprodaný trh | Čínský statistický úřad | Spuštění ChatGPT | DLTR.US | Institut Ifo | Sazby v Číně | NIKKEI Index | Noviny | Makroekonomické dění | Měnový fond | Ceny stříbra | Efektivní portfolio | Boom | Obchodní dohoda | Exekuce | Pokles cen nemovitostí | Tichomoří | Srovnávací základna | Ropné společnosti | FTC | Carry trading | Regulované aktivum | ISM pro sektor služeb | Ahold Delhaize | Raytheon | Cenné kovy | IT společnosti | Pomoc ekonomice | US500 | Daily Price Action | Tovární objednávky | Britská banka Barclays | Boj s inflací | Vlastní obchodní metody | Walmart (WMT.US) | Institucionální objednávky | Analytické služby | Hyundai | IFRS | ZAR | Snížení nákladů | Zvyšování sazeb Fedu | Ukazatele ekonomického rozvoje | Zasedání FOMC | Roční růst | Inflace | Největší společnosti | Intradenní šum | Fitch Ratings | Trpělivost | Kapitál | Irská centrální banka | MT5 Supreme Edition | Průmyslová výroba v Německu | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Rostoucí ceny energií | Banka SEB | Colt CZ | Ocel | Objem obchodů na forexu | P.A. | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Nadšení | M5S | Cena mědi | Dolary | Airbus | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Kapitálový trh | Futures ropy | Rostoucí ceny ropy | Svět kryptoměn | Daily trader | Elon Musk | Oživení trhu | Nízké úrokové sazby | IEA | Nárůst nově nakažených | Zvýšení sazeb | Cestovní kanceláře | GBP/USD | Mary Dalyová | Stavebnictví | Vládní výdaje | Zpomalení ekonomického růstu | Panevropský akciový index | Vyšší náklady | Dlouhodobé pozice | Investovat | Dvojitý vrchol | Úrovně Stop-Lossů | Dovednosti | Hrubý domácí produkt (HDP) | Víkendové analýzy | EPH | Bloomberg News | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Akciové trhy ve Spojených státech | Státní investiční fond | Ekonomický vývoj | Prezident Jair Bolsonaro | Týdenní shrnutí | Býčí kanál | Buy Price | Dow Jones index | TRY | Caterpillar | MT5 | Viry | Technologie NFT | Velké instituce | Analýza hlavních měnových párů | Spike | Analýza páru EUR/USD | Tržní pohyby | Volatilita na trzích APAC | Svíčkové patterny | Der Spiegel | Obchodní příležitost | GBP | EUR/AUD | Just Eat Takeaway | Nominální hodnota | Pro tradery | Jednotná evropská měna | Autochartist | Gigant Gazprom | 1 milion | Cenové pohyby | Akcie Micron Technology | RWE | Stratégové | Výrobní ceny | HSCEI | Stanley Druckenmiller | Prémie | Zpráva | Válka | Silicon Valley Bank (SVB) | Čínské letecké společnosti | VeChain | EUR/PLN | Odhad analytiků | Zprávy | Údaje ISM | Maloobchodní prodejce | Medvědí gap | Jádrová PCE inflace | Světový obchod | Úroveň volatility | Nejznámější kryptoměna | Recese ve Spojených státech | Ekonomické dopady | Aktivity v USA | Výkonnost společnosti | ČSOB Finanční trhy | Bundesbanka | Jak se vyhnout strachu | Konzistence | Kurz jüanu | Breakout strategie | Vývoj indexu volatility VIX | Implementace AI | Zpomalení české ekonomiky | Oslabování dolaru | Představitelé Fedu | Prodej | Ukončit obchod | Lula | Tickový graf | Burza cenných papírů Praha | Lepší výsledky | Performance | Tencent | Znalosti technické analýzy | Míra obratu portfolia (PTR) | EUR/CZK | Zobchodované objemy | Zájem investorů | Velké cenové výkyvy | Abandoned Baby (Opuštěné dítě) | Intercontinental Exchange | Země G20 | Banka JPMorgan | Údaje o ekonomice | Medvědí kanál | Euforie | Akcie Manchesteru United | Janet Yellenová | Vývoj akcií | Makrodata | Jestřábí postoj | Celoroční výhled | Nová prognóza | 3M (MMM.US) | Investoři | JOLTS | BitMEX | Index asijsko-pacifických akcií | Ztráta indexu | EUR/GBP | Obchodní deník | RoboMarkets | Sója | Výnosy z amerických dluhopisů | Nordstream | Akciová burza | UBS | Akciový parket | Bloomberg | Podnikové dluhopisy | Atraktivita zlata | Nejistoty | CEE Equities | Automobilka | XM | OCBC | Fidelity | Polymetal | Vedoucí představitelé | Německá průmyslová produkce | Graf ropy WTI | Negativní sentiment | Investiční | Obchodní týden | Nabídka | Evropská měna | JPM.US | PUM.DE | AMD | Britské banky | TLTRO3 | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Krátké (short) pozice | ADR | Japonská vláda | Posilování eura | Ceny ropy | Prezident ECB | Média | Inflační čísla | Roklen FX | Jednotlivé burzy | Kurz japonského jenu | Bitcoin ETF | Prezidentka ECB | Index PPI | Obchodní plán | Kurz jenu | Míra inflace ve Spojených státech | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Grayscale | Racionalizace | Třída aktiv | Tranše | Nárůst ceny | Jádrový index | Odeznívání inflace | Bez rizika | Technický signál | Zisk | XAU/USD | Hlavní kryptoměna | Peso | S/R zóna | Obchodní znalosti | JD.US | Arthur Hayes | Farmaceutický sektor | Otevřené podílové fondy | Hlavní úroková sazba | Potenciální obchodní příležitost | Bitcoin futures | Pokles společnosti | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Den obchodování | Ministerstvo obchodu | Hrubý provozní zisk | Část zisků | Kurzu měn | Údaje o průmyslové výrobě | Situace na finančních trzích | Nejznámější kryptoměny | Pákový efekt | Jistina (principal) | Index KOSPI | Forex seminář | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | World Gold Council | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Převod měn | Zveřejnění zprávy | Dlouhodobé investování | Cenové výkyvy | Rizika investování | Index STOXX Europe | TSMC | Evropské trhy | Volatilita na trzích | Rating dlouhodobých závazků | Reálné mzdy | Index Stoxx 600 | VIG | WSJ | Xetra | Averze k riziku | AT&T | Alaska Air Group (ALK.US) | Zápis z posledního zasedání | Guvernér RBA | Co bude dál? | Britský ministr financí | Pohyby trhu | Hráči na trhu | Bezpečné investice | Purple Extreme | Cena komodit | BABA | Energetický gigant | Česká měna | EURIBID | Kasina | BP | Britská banka | Poměr rizika a zisku | DIS.US | Christian Lindner | DOGE | Hold | AXP.US | News trading | Úvěrové krize | Nižší poptávka | Funkční období | Ceny Bitcoinu | Finanční nástroje | Telecom Italia | Swapová výnosová křivka | Makrokalendář | Sestupný trend | Alstom | Silný růst | Akcie společnosti Tesla | EMEA | Křížení indikátoru Stochastic | Celkový trend | Divize společnosti | Kč/EUR | Fundamentální informace | Tržní podmínky | Technická analýza EUR/USD | Volume z futures | Cena ropy brent | Bydlení | Vývoj středoevropských měn | Společnost Lululemon | Kolísání cen | Dobré návyky | Akcie producentů mědi | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Volume z futures burz | CZ | NATO | Svíčkový vzorec Abandoned Baby | MSTR | Makroekonomické ukazatele | Maximum Favorable Excursion (MFE) | TTF | Indikátor Purple Bands | Zastavení produkce | American Airlines | Alert | Obchodování s měnami | Bidenův plán | Papertrading | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | EURCZK | Netflix (NFLX) | Lyft | Míra | Invesco | Meme akcie | Demokraté | HeidelbergCement | Platforma pro obchodování | Německý DAX | ACA.FR | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | Míra zadlužení | Brusel | Hlavní události | Den D | Důvěra domácností | Odhady trhu | Vienna Insurance Group (VIG.CZ) | Patria | Hong Kong | Velké pohyby na trhu | Evropský výrobce letadel | Depozitní sazby | Streamovací společnost | Oslabení USD | Program nákupu aktiv | Uber | Trojúhelník | Rychlý nárůst | Carnival | Aktuální kurzy | RIOT | UnitedHealth Group | Pokles tržeb | Dobrá zpráva pro dolar | Luiz Inácio Lula da Silva | Hedgeové fondy | Short selling | Příprava pro trading | Úrok | EBIT marže | Evropské ekonomiky | Investorský guru | Výhled na rok 2023 | Beyond Meat | Denní obchodník | Americké HDP | České koruny | LCID | Agentura Reuters | Obchodní ředitel | Tlak medvědů | Důvěra investorů | Dukascopy Bank | PLTR.US | Raphael Bostic | Světové akciové burzy | Evropské akcie | Výrobce letadel | Compass Global Markets | Spotřebitelský sentiment | PFE | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Manpower | Loonie | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | Nové příležitosti | Velké pohyby | Volatilita na forexu | First Republic Bank | Sestupný Tasuki Gap | Jednoduché tipy pro začátečníky | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Koruna | China Evergrande | Finanční služby | Gen Digital | Cukr | E15 | Konflikty | Markets Insider | Financial | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Emoce | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Finanční ředitel | Warren Buffett | S&P | Ziskovosti společnosti | Vzdělání | Daimler Truck | Kupující | Akciové tituly | Handelsblatt | Finanční výsledky | Tržní ceny | Evropská data | Asociace | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Legislativa | Trigger | Svátek v USA | Signál k prodeji | Shell | Konec roku | Výkonnost | Kupón dluhopisu | DJIA | Neutrální svíčkové patterny | Tržby z prodeje | DMA | Finanční domy | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | Spotřebitelské ceny v USA | Trhy s kryptoměnami | Onemocnění | Odklon Fedu od politiky levných peněz | Skalping Forex | Hlavní měny | Riziko recese | Buy obchod | Propad | Jane Foleyová | Meta | DAX (DE30) | Pokračující pokles | Nákupy dluhopisů | Jak na to | Ropné zásoby | Oznámení | Kroky centrálních bank | Úhrnný indikátor | Výsledky firem | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Thyssenkrupp | Údaje | HDP eurozóny | Vrcholový trading | Velikost obchodu | Očekávání investorů | Spotřební daně | Intradenní full-time trader | Obchodní války | Úspěšní tradeři | GFT | ZEW | Oslabení měny | Baissista | Ropovod | Exxon Mobil | Důležité ekonomické události | PG | Zasedání OPEC | Měnový pár EUR/PLN | Společný podnik | Nomura | EUR/NOK | Fenomén | Přeprodání | xStation | Významné tržní pohyby | Fungování trhů | Discovery Channel | HighSky | Očekávání analytiků | Scalpingové strategie | Covid | Produkce zlata | Strach z druhé vlny | Průzkumy | Polovodičový průmysl | Eurostat | Prezident | Větší regulace | Guvernér banky | Oanda | Ruský rubl | Růst spotřebitelských cen v USA | Deflace | Macau | Index britských akcií FTSE 100 | WMT | On Holding | Hospodaření státního rozpočtu | Ralph Lauren | Investiční aktivita | Finanční výkazy | Tovární objednávky v USA | Vývoj měnového páru USD/ZAR | Forex live | Dominance BTC | Toyota Motor | Cena akcií společnosti | Růst inflace | Likérka Stock | Snižování sazeb | MOEX | Index produkčních cen | Tempo růstu spotřebitelských cen | Turecká lira | Asijská seance | Britské libry | CAD USD | Krátkodobé strategie | Obchodování na Wall Street | Obchodování na pražské burze | Soros Fund Management | Televize CNBC | Investiční banka | Pozornost finančních trhů | Tesco | Kontrolovat rizika | Obchodování s akciemi | Carry trade | Výsledky společnosti | Tržní kapitalizace bitcoinu | PwC | Makléř Fio banky | PLTR | Sázka | Instrument | Styl tradingu | ComRes | Zhoršení nálady | Pozitivní seance | Proč kopírování nedává smysl | Quote | Praha | Odliv dividend | Berkshire Hathaway | Hypotéza | MT4 Supreme Edition | Německý výrobce | Hospodaření | Americké měny | CME FedWatch Tool | Index S&P 500 | Japonské ministerstvo financí | Raketové útoky | Comcast Corporation | Výhody swingového obchodování | Hodnota firmy | Hrubý domácí produkt | Tržní úrokové sazby | Ropa Brent | Graf | 4iG | 3M | Nejdůležitější události | HKD | Investiční centrum | Point and Figure | Patrick Harker | Měnová politika americké centrální banky | Evropská dluhová krize | Doba návratnosti | Globální rezervy | Posílení libry | Tipy na obchodování zlata | Hazard | WIZZ | Trading Room Plus | Prognóza Fedu | Dnešní data | Volný čas | Analýza transakcí | Technické ukazatele | České banky | Zestátnění společnosti ČEZ | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | British American Tobacco | Odhad inflace | Bitcoin dnes | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Graf vývoje | Akcioví obchodníci | Meta (Facebook) | Price Action signál | Vláda USA | CAD/JPY | Bossa.cz | Distribuce | Kevin Tran Nguyen | Nerozhodnost | Příklad prodeje | Nordea | Poptávka po bezpečných aktivech | Leoš Mareš | Put opce | Index US100 | ESMA | Páka | Pár EUR/USD | Obchodování na české koruně | Čínské zboží | Index cen domů | Short | Německý akciový index | Hodnota aktiv | Thajský baht | Eurodolar | Medvědí divergence | François Villeroy de Galhau | Vstupní signál | Procentuální změna | Kryptoměnové burzy | AUD/JPY | HDP v eurozóně | Zvýšených cen vstupů | Nástroj | Kurz dolaru | Prodej elektromobilů | Výsledky | Robustní strategie | Britské domácnosti | HUF | Dění na finančních trzích | Spotřebitelská nálada | Zdanění mimořádných zisků | Příležitost akcie | Zdražování pohonných hmot | Sazby centrální banky | Příjmy z obchodování | Fundamentální zprávy | MRK | Finanční ztráty | Order Flow | Zveřejněná data | Hodnocení akcií | Finanční rok | EOS | DailyFX | Růst zlata | Devalvace | Reshoring | Supreme Edition | Nálada spotřebitelů v Německu | Index volatility | Tržní sentiment | Euroskupina | Inflační tlaky | Forex robot | Makro data | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Rostoucí trend | Rollback | Směnárny | CVS | Cena ropy WTI | Bank of America | Americká společnost | Finanční krize | IBEX 35 | Simple Moving Average | Spotřebitelské výdaje v USA | Ascending tops | BNTX | Spot | TIM | Forex tradingem k maximálním ziskům | Fundamentální analýza | Day trading | Andrej Babiš | High | Silný dolar | Růst eura | CZKCASH | Disciplína | Speciální daně | Retracement | Pokles ceny | Ztrátové obchody | Kotace BTC | Jane Street | Ekonomická situace | Míra zisku | Úspěšné příběhy | Adaptace strategií | Raketový útok | Akcie Western Alliance Bank | Pivot Point | Eli Lilly | EUR/USD a GBP/USD | MS.US | Turecká centrální banka | Cenový index PCE | Tým InstaForex | Formace neutrální | Barrick Gold | Projev Lagardové | Jihokorejský KOSPI | 2ndSkiesForex | Raiffeisen | SVB Financial | Česká koruna | APAC | Ziskové výsledky | Stimulační opatření | Investiční společnost | Schlumberger | FXstreet.cz | Bitcoinové ETF | Decentralizace | OPEC+ | OECD | Indikátory sezónnosti | Výpočet Renko grafu | SAE | G10 | Tvůrci trhu | Stimulační program | Nastavení stop lossů | Dnešní fundamenty | Commonwealth Financial | Roku Inc | WSM | Akcie technologické společnosti | CHF | EPFR Global | BHS | Opční bariéry | Objem | Brokers | Airbnb (ABNB.US) | Zvyšování mezd | VIG.CZ | Mt Gox | Míra nezaměstnanosti v Německu | Vytěsnění minoritních akcionářů | Denní kolísání | Kapitalizace kryptotrhu | Profit Target | Carl Icahn | Obavy z recese | Halifax | Čínské trhy | Měnový trh | Spotřebitelské ceny v Británii | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Cash flow výnos | Dnešní aukce | Federální rezervní systém | Britská měna | Oživení v Číně | Řecká krize | Futures na ropu WTI | Běžný účet | Proč je to problém | Ekonomické ukazatele | Společnost Nvidia | Klima | Moving Average Convergence Divergence | Backtestovat | Prezident Trump | Den díkůvzdání | Náhoda | ex | Rozpočtový deficit | Rally na akciích | Silné S/R úrovně | Komparatívní analýza | PX index | Ministerstvo financí USA | Cenné papíry a burzy | Výstupní strategie | Vývoj EUR/USD | Zvýšení úrokových sazeb | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Propuštění | Japonský export | Analytické pokrytí | Nejprudší pokles | Cena akcií Tesly | ABB | Pražský akciový parket | Daily trade | Stablecoiny | Trendová čára | Národní měny | Obchodování se CFD | Trading v mobilu | Snížení daní | Změna trendu | US dollar | Regulátor | Akcie Bed Bath & Beyond | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Hoya | Investorské prezentace | Forex systém | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Offshore | Akciový index | Příležitost ke vstupu | Akcie firem | Dlouhodobý výhled | Devizové kurzy | Digitální zlato | Graf ceny akcií | Ask | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Britská premiérka Liz Trussová | LYFT.US | Důchod | Stellar | AMC | EU50 | Aussie | Euro k dolaru | Pfizer | Ekonomika Německa | The Guardian | Klesající trend | Pozornost | Case-Shiller | Vývoj zlata | Posílení amerického dolaru | Populární značky | Penále | Situace v eurozóně | Opuštěné dítě (Abandoned Baby) | FRA40 | Rally na kryptotrhu | Fair Value Gap | Úspěch v obchodování | Forex obchody | AFP | Covestro | Studie | Forex pozice | Švýcarská ekonomika | Trendline | Blízký východ | Důvěra spotřebitelů | Josep Borrell | Financial Network | Čas pro rozvahu | Obchod na reálných účtech | CME FedWatch | Správný money-management | Španělská ekonomika | Slabší koruna | Cena eura | Ant | Průraz | Arista Networks | Cena plynu | Úřad INSEE | Indikátory sentimentu | Coca-Cola (KO.US) | Deficit | Finanční společnosti | Volby v USA | Polsko | Výhled pro GBP/USD | Kolaps | Rio Tinto | Heiken Ashi | Volná pracovní místa | Automobilový průmysl | Ratingová agentura | Zbrojovka | Reakce trhu | FRA | Day traders | CFDs | Masivní nákupy | Pavel Šafařík | Boeing (BA.US) | ADS.DE | Kanada | JDE | Lukáš Němec | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Akcie společnosti Gap | Index Nasdaq Composite | USDRUB | Cenová hladina | Bankéř | Banka ANZ | Vodafone Group | Pip kalkulačka | Dlouhé (long) pozice | Kering | Americké automobilky | Ceny domů | Spekulace | Zmírňování opatření | Překoupeno | Swissy | Royal Mail | Fibonacci retracement | Exact Sciences | KOMB.CZ | Ekonomický a strategický výzkum | Ceny zboží | Hypotéky | Pohyb kurzu | Airbus (AIR.DE) | Roblox | Nájmy | Technický pohled | Hladina supportu | Přijetí | Praktické okénko | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Pokles produkce | Únava obchodníka | Změny na trhu | Velké banky | Jackson Hole | Ruská invaze na Ukrajinu | Platforms | HUF/EUR | Začínající obchodník | Jak obchodovat ropu | Příležitosti k obchodování | Generali Investments | USD/PLN | MWh | OPEC | Komise pro cenné papíry a burzu | Amazon (AMZN.US) | Zprávy z Řecka | Bank of America (BAC.US) | Ukrajina | Ropná společnost | Stop Loss (SL) | Frustrace | Jednání FOMC | Masivní výprodeje | Miroslav Singer | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | Vizualizace | Třetí vlna | Budoucí vývoj | Pokles cen ropy | Craig Erlam | Pravidlo 10 000 hodin | KB | Zestátnění | First Republic | Intraday trader | Ústavní soud | Bezpečné útočiště | Deficit rozpočtu | Akciové indexy v USA | Otevření obchodu | Ceny akcie Coinbase | Znalost | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | BlackBerry (BB.US) | Cenný papír | Wells Fargo | Technická analýza zlata | Ukotvení | Maloobchod | Optimistická očekávání | Pravidla formace | Ford (F.US) | Logistika | Američtí investoři | Oslabení amerického dolaru | GME | Udržení inflace | Pin Bary | Makroekonomické údaje | Earnings | Insider informace | CME | CMA | Zpomalení inflace | Nejistota | Inflace v EU | Trump | UAV | Směnný kurz eura | Forex signály | Provozní ztráty | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | ATH | Brands | Pohyby na finančních trzích | Začátečník | Royal Caribbean Cruises | NZD/CAD | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Světová banka | XRP | Společnost PayPal | Růst tržeb | Plný úvazek | Skluz | Akcie společnosti PayPal | Foot Locker | ForexLive | RBC | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | SPOT.US | Banka HSBC | Šíření inflace | Ukazatele ekonomického rozvoje USA a Kanady | Silnější dolar | Technické analýzy | Pohled tradera | OHLC | CEZ1.CZ | Evropský regulátor | Obchodování v Asii | Valná hromada Erste | Mexiko | Online kurzy | Wall Street akcie | Euro dnes | Vstupy | Přidávání do pozice | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Cloud computing | Vlastní trading | Investiční služby | GBPUSD | Ministerstvo energetiky | ProCent | Akcie Komerční banky | Provozní výnosy | GBP/AUD | Rakousko | Grafy | Společnost Meta Platforms | Nastavení platformy | Stříbro | USDCAD | Oblasti rezistence | Rychlé zhodnocení | Bezpečnější měny | Vývoj dolaru | BA.US | Polský zlotý | Scalping strategie | Německá vláda | Americký dolarový index | Klíčové události | Apreciace | Korporátní výsledky | Instituce | Spotová cena | Německý Ifo index | Turecko | BIIB | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Bank of Japan | Analýza akciového indexu | Americké objednávky | Chamtivost | Sada dat | Podnikatelská důvěra | Risk na obchod | Devizové trhy | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Akcie Nvidie | Série poklesů | Latinská Amerika | Makroekonomický kalendář | Trend systém | Energetický sektor | Markets.com | Příkaz Stop | LNG | Risk Reward Ratio (RRR) | Western Alliance | Nejsledovanější index | Burza cenných papírů | Francouzská společnost | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Zvýšení cel na dovoz | Devizové intervence | Americké akcie | Index WIG20 | Apache | E-commerce | Světová rezervní měna | BBC | Exxon | Řízení rizika | Peloton | Objem na pražské burze | BBY.US | UBS Group | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Nájemné | Nový výhled | GBPCHF | Rutina | Denní rozpětí | Analog Devices | Ekonomie | ATR | Pandemická situace | Divize | Výhled pro rok | Čtvrtletní výsledky společnosti | Pozitivní vliv | Kurzový závazek | Vládní pomoc | Vývoj měnového páru USD/JPY | Bez poplatku | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Americký ropný institut | Akcie společnosti Adyen | Zadlužení | Evropská ekonomika | Dolar k japonskému jenu | Obchodování na páku | Rosněfť | Energetická společnost ČEZ | Platby v bitcoinech | Nvidia | Další růst | CVS Health | Výsledky HDP | Indikátor RSI | ForexFactory.com | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Equinor | Asijské indexy | Vedení ČEZ | Zhodnocení kapitálu | Obchodníci s ropou | Trh s futures | Korporátní zprávy | Trh | Akcie ve Spojených státech | Nárůst zásob | Opatření | Kryptoměnová burza Coinbase | Mezinárodní investoři | Bitcoin (BTC) | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Vydělávání peněz | Pád rublu | Aktivita na trhu | Crown | Blog | CL | Středoevropské burzy | Války na Ukrajině | Kanadská měna | Erste Bank | Hlavní burzovní indexy | Společnost Alibaba | Viktor Orbán | Inditex | Správce portfolia | Výkyvy | Držení obchodu | Výrazný růst | Techničtí tradeři | Peter Schiff | Metoda Trend | Vyplnění GAPU | Algo trading | Šíření viru | Zasedání OPECu | Měnová autorita | Severomořská ropa | Všímavost | ArcelorMittal | Podnikatelé | Fed | ABNB.US | MetaTrader 4 | Trumpova vláda | USD/NOK | Zahraniční obchod | Luis De Guindos | Celkové výsledky | Produkce základních surovin | Snížení zadlužení | Francouzský CAC 40 | Reálná hodnota | Bailout | Air France | Analýza indikátorů | Lídři EU | Korekce | Algo | Globální akciový index MSCI | Kurz české měny | Upozornění | Indexy v Asii | ING | DraftKings | Spotřebitelská důvěra v USA | Nedostatečné dodávky | Sazby daně | FX Trader | Platformy Robinhood | Startup společnosti | Buffett | Money management | Rally akcií | Tradingové webináře zdarma | Europe 600 | Americké dolary | Kraft Heinz (KHC.US) | Největší ekonomika světa | Spotřeba ropy | Ceny zemního plynu | Kurz forintu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Kov | Mikro loty | Pražské burzy | EURCAD | Hlavní akciové indexy | Zpráva pro dolar | Alexion | Downtrend | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Výběry | Apple | Krize eurozóny | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Zahraniční investice | Situace | Tržní výhled | Vietnam | Významné úrovně | Skóre v tradingu | Konkurenceschopnost | Price Futures Group | Dopad na trhy | Bid | TopForex | IPO Porsche | Globální recese | Úspory | Úrokové sazby v Číně | Rizikovost investice | Spotové ceny ropy | Vstup do LONG pozice | Česká republika | NYMEX | Yahoo | CNOOC | Freeport-McMoRan | Oživení české ekonomiky | Zvolení časového rámce | Hamás | Počet obchodů | Vývoz do Číny | Swingové minimum | Fixed Income Funds | Posílení dolaru | Cenové změny | Diskreční trading | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Internet of Things (IoT) | UBER.US | IRS | Negativní dopad | Inflace ve Švýcarsku | Hloubka trhu | Tvorby rezerv | Rezistence obchodního pásma | Snap (SNAP.US) | VZ | Oblasti podnikání | Čekající příkaz | Obchodní systém | GBP/NZD | Další růst úrokových sazeb | Rating | Příprava tradera | Opening bell | Očekávaná data | Společnost XTB | Alligator | Evropští regulátoři | Agentura S&P | Koruna dnes | Merck & Company | Pozitivní zpráva | Největší kryptoměna | Dolarové páry | Ebury | Světové měny | SNB | Soustředění | Zboží dlouhodobé spotřeby | Koronavirová pandemie | Ceny futures kontraktů | Microsoft | Trh dnes | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | BofA | NFLX.US | VaR | Hodnota ATR | USD/CZK | Vládní dluhopisy | Patria Forex | Data z USA | Evropské obchodování | Tomáš Kudla | Umělá inteligence (AI) | Vytrvalost | Akcie Monety | Obchodní plány | Repo operace | Společnost Tesla | Překoupenost dolaru | Členové Fedu | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Závazek | Shortování | Outside Bar | Kurz eura vůči dolaru | Štěpán Hájek | Změny cen | Formace pokračující | Sell | US100 | Akcie Philip Morris | Technická analýza USD | Mistrovství | Epidemiolog | Long pozice | Siemens Energy | CMG | Cybertruck | Equity | Dollar Tree | Obchodování akcií | Velikosti kontraktů | LYNX webinář | Kurz dolarů | Známý investor | Exporty | Drahé energie | F.US | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Programování | Kraken | Reflexe | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Vývoj eura | Markets | INTU.US | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Prudké změny ceny | The Independent | Unce zlata | Decentraland | Výnosy z desetiletých dluhopisů USA | Casino Guichard | Marc Faber | Meziroční růst HDP | Spolková vláda | Penzijní fond | British Airways | Obchodování zlata | 10 000 hodin praxe | Risk Management | Skalpeři | Vysoké inflace | Zisk EBIT | Short obchod | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Výrobce luxusních automobilů | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Ceny v eurozóně | Oblast supportu | Moody's | MSFT.US | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Market Barometr | Agentura AP | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Dobrá nálada | Nižší minima | Thales | Mánie | Trendové linie | Výpadky | Objem obchodů | Komodita | CFTC | FIAT | Podpůrná opatření | Prohlubující se krize | Pokles eura | Nálada spotřebitelů | Nifty 50 | Vývoj na světových trzích | Invest | Gazprom | Centrální banka | Americký dolar vůči japonskému jenu | Akcie AT&T | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Trh s elektromobily | Andrew Bailey | Moneta | Významné zprávy | Jištění proti ztrátě (Hedging) | Deutsche Börse | eSignal | North Star Investment Management | Inflace zpomaluje | CME Group | Rozbor | Akcie Dollar Tree | Dr. Martens | Oslabení japonského jenu | Nákupní horečka | QE | Koruna sílí | Americká průmyslová produkce | TMV | Výkyvy kurzu USD | SSI index | Velikost pozice | Epidemiologická situace | LYNX | Close | Správné strategie | Donald Trump | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Patrik Urban | Zakázky německého průmyslu | Regulace na forexu | Rumunsko | Horší data | Centrum | Rizika | Vzestupný Tasuki Gap | IMPOSSIBLE | Obchodování s metodou Trend | Společnosti | Zásoby plynu v USA | Úspěšní obchodníci | Custody | Fundamentální faktory | Americký index S&P 500 | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Situace okolo koronaviru | Rockwell Global Capital | Dluhová krize | Inflační indexy | Strategie na obchodování ropy | Mentoring | Investiční limity | DPZ | Konsensus | Prodávající | Společnost CTP | Spotify (SPOT.US) | Antivirus | Technické signály | Pokles dolaru | Bankovní tituly | JBC Energy | Trendová struktura | Řetězec Walmart | Řízená praxe | Směřování trhů | GfK | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | AOS systém | Nárůst objemů | Pozitivní korelace | Fibonacci Cluster | Zvýšení těžby ropy | Velký problém | API | Rizikovější investice | Překoupené signály | USD/CAD v roce 2023 | Expertní analýzy | Wells Fargo Investment Institute | Investičníweb.cz | Azure | Nízká volatilita | Supporty a rezistence klouzavých průměrů | BlackBerry | Šéf řecké centrální banky | COVID-19 omikron | Kongesce | Zátěžové testy bank | Action Forex | Ceny nemovitostí v USA | Aker | Efektivnější styl obchodování | Cena ropy dnes | Studijní materiály | After market close | Výkonnost akcií | Škoda | CZK | Index DAX (DE30) | Práce s grafem | Reuters | Tomáš Mirzajev | AMC Entertainment | Přebytek zahraničního obchodu | Unilever | Vývoj měnového páru USD/BRL | Výběr časového rámce | Exponenciální klouzavý průměr | Průmyslový Dow Jones | KRW | Baidu | Vývoj cen ropy | Pokles technologických akcií | Londýnská burza | Slušný zisk | QCOM | Denní minima | PMI ve výrobě | Limitní příkaz | Dopady vysokých úrokových sazeb | USD JPY | Hillary Clintonová | Společnost Caterpillar | Chevron | Anglo American | Brazilský prezident | Jesse Livermore | Naftogaz | Naše burza | Kompozitní index | SQ.US | Začátek války na Ukrajině | Stabilita nástroje | BTC/USD | Bollingerova pásma | Alokace | Hang Seng | Výnosy českých státních dluhopisů | Shrnutí všech ziskových obchodů | Index US500 | GME.US | Obraty | Depozitní sazba | Advisors Asset Management | ADNOC | Coinbase | Měnověpolitické zasedání | Výstupy | Deliveroo | Neutrální úroková sazba | Plimsoll Mark Capital | BIS | Souhrnný index | Hodnocení brokerů | Příležitost k prodeji | Evropská unie a Spojené státy | ADX | Overbalance | Marshall Gittler | Rolování | Euronext | Energetická situace | Cyklus růstu | Andrea Unger | Zakladatel | E-mini futures | Kurz australského dolaru | Libra šterlinků | Předseda | Oversold | Americká Komise pro cenné papíry | Výsledky NFP | Růstový potenciál | Finanční trhy dnes | Měnové intervence | VWAP | ERA | Index pražské burzy PX | Růst v Číně | Evropské akciové indexy | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Klesající svíce | Reakce ceny | Deutsche Boerse | Warner Music Group | Chipotle Mexican Grill | Obchodujeme | Demo účet | Fiskální balíček | NOK/JPY | Přehled měnového páru USD/CAD | Růstový impuls | Aktivita v americkém průmyslu | Výnosy z investic | Přístup k riziku | Nástroj Autochartist | Hardware | Zásadní chyby | J&T | Míra inflace v Evropské unii | Analytické společnosti | Traders | Rok 2024 | Nástroj IndSDL | Makroekonomické data | Operace na volném trhu | Obchodníci | Saxo | Guvernér | UFO | DPA | Evropská unie | Evercore ISI | GBP/CAD | Obchodování forexu | GS.US | Boeing | Daniel Beneš | Cvičení | Příkaz | HDP v USA | Adyen | Důkladná příprava | Ekonomiky | Intradenní obchodování | PROP Trading | Akcie Netflixu | Shanghai Composite | Webináře zdarma | Schodek | Organizace ADP | Záporné sazby | Floating | Měnový pár EUR/GBP | Rychlý růst | Online prostředí | Akcie O2 | Modernizace přenosových sítí | Fiskální stimul | Evropské banky | Finance | Ženy | Aspekty nočního obchodování | Libra | Efekt přežití | Otevření Číny | Nakoupit akcie | Brian Armstrong | GameStop | Opatření centrálních bank | Růst cen ve Spojených státech | Wunderlich Securities | Zvýšení základní úrokové sazby | Invaze | Vývoj úrokových sazeb | Ztráty peněz | CFD | Denní procentuální změna | Velké množství obchodů | Rekordní hodnoty | Centrální banky | Životní úspory | Indikátor Fibonacci retracement | SMA 100 | Nová data | Tulipánová mánie | SaxoBank | Dopad na ekonomiku | Analýza premarketu | Aktuální valuace | Kasino | Obchodní návyky | Open | Ping An Insurance | Správné řízení rizika | Růst ceny zlata | Doporučení | Chicago Mercantile Exchange | Cenové akce | Separátory období | Denní graf | Warner Bros Entertainment | Nabídka akcií | Psychologie tradingu | Nejlepší reálné obchody | Americké ministerstvo obchodu | Zvýšení cel | Analýza trhu | Velké londýnské banky | Facebook | Financovat | Apex Capital | Coinbase Brian Armstrong | Prodeje domů | Jak vydělat peníze obchodováním | Orbán | Cenový pattern | Příprava | Čínské měny | Pohyby na trhu | Honeywell | White spinning top | Ztráta | Řecko | Evropské země | Prodej na krátko | Finanční instrumenty | Rostoucí trendová čára | Dna | Dividenda | End of day trading | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Jednání o brexitu | FDIC | Výhled EBITDA | Klíčový level | AMGN | Trading | Porovnání vývoje cen ropy | Centrální banky světa | Tři bílí vojáci | Alibaba Group | NinjaTrader | Nový rekord | PacWest Bancorp | MONET | Výrobce sportovního zboží | Index německých akcií | Balancovaný fond | Beyond Meat (BYND.US) | Zveřejnění výsledků hospodaření | INFO.US | Úroky | Finanční centra | Indikátor Stochastic | Refinitiv | HDP v Evropě | Swingoví obchodníci | Statistický úřad | Tradingová rozhodnutí | Impeachment | Vývoj na trhu | Cena | Silné oživení | Nejistota na finančních trzích | Investiční banky | Geely Automobile Holdings | Obchodní metody a strategie | Obsah VIP zóny | ERÚ | Prudké zdražování | Falešný signál | Finanční analytici | Gemini | Dluhopisový trh | Býčí trh | Zasedání RBNZ | Money-Management | BYND | Air | Akcie dnes | Káva | Centrální banky USA | Hike ECB | J Sainsbury | Activision Blizzard (ATVI.US) | Firma | Zápis z posledního zasedání Fedu | NCLH | Izrael | Ceny akcií | Foreign Exchange | Mindset | Podílové fondy | TABAK | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Infineon Technologies | Klíčové oblasti | Měnové stimulace ekonomiky | Slabší ekonomika | S&P500 | Analytik Raiffeisenbank | EBay | Ruský trh | Bill Gross | Payrolls | MUFG | Čínská ekonomika | Termínované vklady | Akcie AT&T (T) | Touha po vzdělávání | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Největší kryptoměny | Koronakrize | Technologie | Rostoucí klín | Tradition Energy | Energetická krize | Americký regulátor | MetaTrader 5 | Finální odhad | ČNB | TSLA.US | Zajímavé příležitosti | Držení obchodní pozice | Prodej v USA | Akciový graf | Měnové kurzy | Rozhodnutí americké centrální banky | Sarhan Capital | Uniper | Pokles likvidity | Akcie Microsoft | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Středoevropský region | Online trading | Ranní zpráva | USD kurz | Pokles | Global Times | Omezení těžby | Operace Twist | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | JPM | Tomáš Holub | MGM | Ustanovení zákona | Holubičí postoj | Strategické myšlení | E-mini | Kotovaná měna | Výběr zisků | Akciové fondy | Japonský Nikkei | Margin | Western Alliance Bancorporation | Ondřej Hartman | Globální inflace | Potvrzovací klam | Evening Star | Makroekonomická situace | Český PX index | Časový výstup | Začátek války | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Know-how | Index RUS50 | Polská ekonomika | Biogen | Společnost Travelers | Světové události | KO | Historická data | Take-Profit | Německý soud | Dnes index PX | Gala | Největší rizika | Energetický regulátor | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Technology | Světová produkce mědi | Potenciální zisk | Ether | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | GOOGL | Charles Schwab | Hedge | Obchodování za pomoci gapů | Trendová období trhu | Pennant | Cenové minimum | TUI AG | Pokles výnosů dluhopisů | Psychologie obchodování na Forexu | Majors | Rezervní měna | Royal Caribbean | Poplatek | Hlasování v Senátu | Exponenciální průměr | Rabobank | Úrokový diferenciál | Day stocks | Cash App | Maloobchodní tržby | Mercedes | Investování na burze | Index ISM | Tržní očekávání | Technologický index Nasdaq Composite | Vyšší daně | Norská koruna | Americká výnosová křivka | Situace na trhu | Rivian | Americká ekonomika | HDP | Finanční deriváty | Oslabování měnového páru | NVDA | Credit Suisse Group | Svět investování | Roklen 360 | Jaderné elektrárny | WBD | Expert Advisor (EA) | Santa Claus Rally | Banka JP Morgan | Obchodník | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Swingové obchodování | Charlie Munger | Portfolio manažer | Akcie týdne | Kypr | Rada guvernérů | Participace | EMA | Index euro | Sputnik V | MRNA | Akcie Eli Lilly | COVID-19 | Tokio | Provozní zisk EBITDA | Odkup akcií | Předpovídat tržní pohyby | Analýzy trhu | Adaptace | Kapitálové požadavky | Regulátoři | Schodek rozpočtu | Problémy | Tempo poklesu | Blue-chip | Future kontrakt | Postřehy z obchodování | BHS Timur Barotov | Index cen | Dolar | Intel (INTC.US) | Dodávky plynu do Evropy | Paypal Holdings | Tick | Bankovní rada České národní banky | SNAP.US | Čínská vláda | Index PX | Pohyby směrem dolů | Copilot | EBIT | MACD indikátor | Daně | Lídři | Šéfka ECB | Spotová cena zlata | Hikkake | Pivot | Počet obchodních příležitostí | Kryptoměna | Velké riziko | Epidemiologické situace | Zprávy z trhů | Graf indexu S&P 500 | Pokles indexu | Obchodovat | Omikron | Zásoby ropy v USA | RRR | Žádosti o podporu v USA | FXCM | TradingView | Momentum | Porovnání více instrumentů | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Společnost Uber | Rolls-Royce | Ziskový trading | CBOE | Forexo | Workshop | Poptávka investorů | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Prezident Vladimir Putin | BIC (Bohemian Identification Code) | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Ethereum Classic | Zisky | Měnová intervence | Pražský index PX | Konglomerát | CHN.cash | Index tokijské burzy | Akcie společnosti Caterpillar | Současné ceny | Platformy pro obchodování | BNP Paribas | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Společnost DoorDash | EUR/MWh | EURIBOR | Globální ekonomika | Časová pásma | Venture investic | Nálady investorů | ACEA | Thomas Jordan | Snížení počtu obchodů | Ziskovost v tradingu | Bitcoin Cash | Čínská média | Pozitivní výsledek | Swap | USD/TRY | Miliardy eur | Anomálie | Koncentrace | DAX | SEC | Southwest | Head and Shoulders | Forex asistent | Wells Fargo (WFC.US) | Analytik J&T Banky | STMicroelectronics | Cisco Systems | Ustupující inflace | Členské země eurozóny | Americké akciové trhy | Obchodování s dolarem | Toyota | Rozhodování | Výrobní sektor v USA | Ratingové agentury | Manuál | Společná měna | Investování do Bitcoinu | Buy on close | Alerty | Kótování | Bilance Fedu | Cena zlata | UBS Wealth Management | Upisování | Zvýšení produkce | HSBC | Pullback | CBRT | Zvýšení ceny | MF | Marks & Spencer | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Kótování akcií | Expert Advisor | Uvedení na burzu | Kryptotrh | Citigroup (C.US) | Přecenění | Flash Crash | Breakout | Přeprodané zóny | Rusko-ukrajinský konflikt | Index výdajů | Kdy nakoupit akcie | Cena stříbra dnes | Navýšení kapitálu | Hongkongský index Hang Seng | UFX | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Index Russell 2000 | Společnost Chevron | Kapitalizace bitcoinu | Největší americké společnosti | Americká pojišťovna | Dluhový strop | Equity Funds | Měnící se poptávka | Nakupovat zlato | Gamble | Cenový pohyb | RSI | Siemens Healthineers | Min/Max performance | Shopify | Premiér Rishi Sunak | Ropa a Plyn | Politické události | Rheinmetall | SPX500 | Asset management | Stav devizových rezerv ČNB | Pevné nervy | OsMA | Burza forex | MSCI World | Uzamykání zisků | Repo sazby | Akcie na Wall Street | Obchodování na devizových trzích | Společnosti Netflix | Společnost Arista Networks | Dnes na trzích | IFO index | Akcie PacWest Bancorp | Volatilní instrumenty | Financování | Fibonacciho retracement | Úroková sazba v USA | Maximalizovat zisky | Podnikání | ČSÚ | BioNTech | Intraday trading | Zasedání RBA | Investiční výdaje | P911 | Vývoj událostí | Market Watch | Historická minima | Výrobce čipů | Reserve Bank of New Zealand | Omezení dodávek | Aktuální předpověď | Stres | Měnový index | 8 nejlepších obchodních strategií | GMT | Historické maximum | Možné zisky | Krizové situace | Technické korekce | Americká lehká ropa | Photon Energy | Jarda Tupý | Nastavení pravidel pro obchodování | Obchod | Překoupení | Dynamika trhu | Projevy centrálních bankéřů | Cenové formace | Martin Klass | Správně předpovídat tržní pohyby | Nejvolatilnější měnové páry | Akcie Snap | Investice do bitcoinu | Kapitálové trhy | Edward | Oblasti pro zlepšení | Plynárenské společnosti | Republikáni | Svíčky na grafu | USDJPY | FDX.US | Švýcarská národní banka | Zprávy z USA | Obchodní výkon | Schopnost učení | Investiční poradenství | Roklen 24 | Volatilní trh | COT indikátor | Bankovní sektor v ČR | Erste | ROCE | Cykly | Obchodovat na forexovém trhu | Scaling In | Kanadský dolar | Měny regionu | Line | Velikost pohybů | Obchodní příkaz | Malcolm Gladwell | Úspěch na akciovém trhu | SBF-120 | Tradingová doba | VŠE v Praze | Cenové patterny | Šéf Volkswagenu | Nástroje peněžního trhu | Analytici z Wall Street | Úroveň supportu | Psychické nastavení | SSI | Medvědí trend | Jak obchodovat s Purple Bands | Akcie společnosti Zoom | Jedno euro | Denní pokles | Uzbekistán | Westpac | Řešení inflace | Obchodování na akciových trzích | Ropa | Průměrná mzda | DNO | Dolarové sazby | Averze vůči riziku | Qatar Airways | Krypto trh | Distillate inventories | Výsledky Tesly | Korelace měn | Dnešní čísla | Akciový trh v USA | Renko grafy | Ostatní kryptoměny | Index CAC 40 | Pokles trhů | Poptávka po zlatě | Oil inventories | Bílý kolovrátek | Manufacturing PMI | Čínská měna | Ekonomická data z USA | Colt CZ Group | Restrikce | Lucid Group (LCID.US) | Hospodářský růst | Růst dolaru | Ekonomické teorie | Prezident Fedu | Tržní sazby | Nové rekordy | Analýza USD/CAD | Reklasifikace | Kurz měny | XTB Štěpán Hájek | Posílení eura | Americké státní dluhopisy | Nadprůměrný zisk | Odhodlání | HAS | Costco | Inflace v Maďarsku | Anglická libra | Blizzard | Otevřený ztrátový obchod | Josef Dudek | Daily trading strategy | Měnová politika ECB | WTI | LVMH | Pravidla obchodování strategie | ASX 200 | Otevřená pozice | Bod | Kryptotrhy | FTSE 100 (UK100) | Akcie americké společnosti | Impérium | Shares | Zisk společnosti | Raiffeisen Bank International | Average true range (ATR) | RBNZ | FIXED | Paládium | ABN AMRO Bank | Pokladniční poukázky | Nálada na globálních trzích | Reserve Bank of Australia | Cenový vývoj | Únorová inflace | Emise akcií | Nejobchodovanější emise | Denní změna | Merck | O2 CR | Americká měna | Nový Zéland | Reverzní patterny | Pohyby eura | Honeywell International | Nord Stream | EMU | Obchodování měnových párů | Trailing Stop | Implementace řízení rizik | Debata | Japonský index | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | Největší banky | GlassNode | Euro | Intradenní strategie na obchodování | OCI | PMČR | Ziskovost | Fundamentální pozadí | Bankéři | Sázet | Cena ropy | HKComp | Porušení zákona | Analýza forex | Vývoz komodit | Koučink | Ohlédnutí | Členské země | Recese světové ekonomiky | Šíření koronaviru | Obchodování forex | Být trpělivý | Forexový obchodník | JPMorgan | Obchodování USD/JPY | Marže | Využití kapacit | Klid | Cit pro trh | Stability AI Emad Mostaque | Německá ekonomika | Forex Factory | Daiwa Securities | Plánování vstupů | PX (CZKCASH) | Zlato a stříbro | JPMorgan (JPM.US) | Polygon | Josef Košťál | Investování do umělé inteligence | Měny G10 | Tisková konference Fedu | Svatý grál | Předběžné výsledky | Univerzita Johnse Hopkinse | Trh kryptoměn | Glassnode | Ceny v range | Technologický index | Risk | Ministerstvo financí | Váš trading | Pojišťovna VIG | Vstup do obchodu | Riziko spojené s obchodem | Polský zlotý (PLN) | Kurz USD | Lockdowny | Dividendový výnos | Zlepšení obchodních výsledků | Recenze | Tempo růstu HDP | Alphabet | Statistika obchodů | Chyby v money managementu | Vývoj měnového páru USD/CAD | Uvalení cel | Vedení společnosti | Návrh dividendy | Kurz domácí měny | Rada ČNB | Kombinovaná analýza | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Live obchodování | Inovace | Poučení se ze svých chyb | Trh se zlatem | Výnosy státních dluhopisů | Forex volatilita | Dopady na euro | Spojení WarnerMedia a Discovery | Obchodní systémy | Signály | Obchodní kapitál | PCE inflace | Teorie aukce | Precedens | Zdanění | CNBC | Akciové futures | BNB Chain | Rozbouřené trhy | Zastavení dodávek | Lira | Vývoj kurzu EUR/USD | TJX | Applied Materials | ITA40 | NQ100 | Růst ekonomiky | Plán Evropské komise | Bank of Canada | Výrazný růst cen ropy | MCD | Poptávka po ropě | IHS Markit | Obchodní aktivita | Statistiky | Investment Banking | Peněžní zásoba | Ole Hansen | Skalpové obchodní strategie | Růst akcií | Liz Trussová | Dlouhodobý úspěch v tradingu | Stoxx 600 | Úrovně rezistence | Vývoj měn | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Rozhodnutí Bank of England | Intradenní trading | Electricite de France | Čínský index | SAP | Dluhopisové trhy | Nepokoje v Číně | Exane | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | Studium mysli | FX | Ben Bernanke | NAV (Net asset value) | Významné události | Obchody na reálných účtech | Risk Reward Ratio | Dnešní údaje | Proof of Stake | Technologický Nasdaq | Největší obchody | Známky oživení | Londýnské banky | Řízení obchodu | Polská průmyslová výroba | Měnový pár | Purple Trading | Žebříček nejvolatilnějších měnových párů | RUB | Obchodování eura | PBOC | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Renminbi | Silné obchodování | Tržní hráči | Americké akciové indexy | Home Credit | Agentura PAP | Burza dnes | Martingale | 256/2004 | Bankovní sektor | Unicredit | Messari | Big Mac | Double top | Pokles výnosů | Akcie na pražské burze | Analýza EUR/USD | HSI | Hugo Boss | Bankman-Fried | Úrovně supportu | Horizon | UST | xStation 5 | MATIC | Akcie Alibaby | GTD | Představitelé centrální banky | Zbrojovky | ATVI.US | Akcie energetických společností | Pravidla systému obchodování | Daňový štít | NZDUSD | Částečný úvazek | Měna euro | Obchodování ropy | BH Securities | Krize v eurozóně | Výstup z obchodu | Nálada na trhu | Oracle | Profit-Target | Deutsche Bank (DBK.DE) | Medvědí scénář | Rozmach kryptoměn | Finexo | Makroekonomické faktory | Ceny ropy Brent | Konsensus trhu | DNR a LNR | Pozitivní výsledky | Deficit státního rozpočtu | Důležité fundamenty | Tasuki Gap | Investujte | Směr trhu | Počty nových případů | Obchodní bilance | Měď | Proinflační | LOTUS | Asie a Tichomoří | Platforma | Inflace cen | Růst BTC | Rozvíjející se trhy | AUD | Globální finanční krize | Nedostatečný obchodní kapitál | Contract | Stratég Saxo Bank | Každodenní intradenní obchodování | Binance | Exchange Traded Funds | Seminář | Pilulka Lékárny | Zkušení investoři | Vzdělávací články | Obchodní zásoby | Oscilátor RSI | Breakout Trader | Německá průmyslová výroba | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Vzrušení | Pegas Nonwovens | Doporučení Koupit | Platformy xStation | Norský státní investiční fond | Predikce | Dodávky ropy | Washington Post | Accendo Markets | Fibo | David Vagenknecht | Forex online | Tomáš Raputa | Polský zlotý a maďarský forint | Ekonomická rizika | Ukončení války na Ukrajině | Prima | Pavel Kaiser | Zahraniční kapitál | Citigroup | Světové produkce | Softbank | Akcie Reddit | Avalanche | MBG.DE | Index VIX | Futures na indexy | Hospodářství | Spravovat své finanční prostředky | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Očekávaný růst | Oslabování libry | Barchart | Býčí křížení indikátoru | Obchodování v pásmu | Akcie automobilky | Nastavení grafů | Oslabení | EV | FXstreet.com | Akcie pražské burzy | Kamil Bednář | Tvrdohlavost | Referendum | Bývalý brazilský prezident | Hospodářský cyklus | Futures na US100 | Index americké měny | Nejvíce volatilní měnové páry | Dobré obchodní návyky | Vývoj na akciových trzích | Ruský Gazprom | Short pozice | LPL Financial | MFE | Úsilí | eBroker | Inflace v Evropské unii | Nemovitostní fond | Plánování | Pokračující patterny | Nárůst nezaměstnanosti | Caixin | Stabilita obchodních seancí | Short obchody | Ztrátový týden | Intermediate | Globální akciový index | Uhlí | Hodnota indexu | Vítězství nad inflací | Zisková marže | Carolus Clusius | Cenové stability | Akcie Citigroup | Volatilita akciových trhů | VbP | Zasedání ECB | Levi Strauss (LEVI.US) | Credit Suisse | Analytické fórum | Take-Two Interactive | Powellovy komentáře | Philip Lowe | Forex rady | Cigarety | Abandoned Baby | Portfolia | Nejlepší výsledky | Individuální akcie | Převis | Live trading | Odhady PMI | Vysoká cena | Obchodované instrumenty | Řídit riziko | Expert | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Křížení Stochasticu | Daytrader | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Juneteenth | Energetické firmy | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Akcie Credit Suisse | Theresa May | Týden na akciových trzích | Western Union | Firemní zprávy | Sestavení obchodního plánu | Ekonomické indikátory | Finanční tituly | Recese | Index strachu | Začínající tradeři | Bonusy | Kazuo Ueda | Filecoin | Likvidita | Akcie a euro | Recenze platformy xStation | ASML | Ropný gigant | Birkenstock | BAC.US | Renault | Švýcarský frank | Nejlepší Price Action | Báze | Vyhlídky eurozóny | Španělsko | Německý ZEW index | ČEZ (CEZ1.CZ) | Výprodeje na akciových trzích | Chuť riskovat | Virtuální měny | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Stimul | Hongkongský dolar | Optimistický přístup | Růst globální ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Marvell | Sněmovna reprezentantů | Brown Brothers Harriman & Co | Výhled na rok | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Hargreaves Lansdown | Začít investovat | Portfolio cenných papírů | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Aktuální stav | Zbohatnutí | Index nových zakázek | Symetrický trojúhelník | Meziměsíční inflace | Supremacy strategie | Koronavirové pandemie | Expert Advisors | Obchodní rozhodnutí | Nákupní doporučení | Růstový trend | AFX | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Americké burzy | Baterie | Realitní společnosti | Dobrý obchodní plán | Daňové reformy | LME | Nálada na akciových trzích | Vývoj měnového páru NZD/JPY | Použití patternu v obchodování | PepsiCo (PEP.US) | Frank | Měnové politiky centrální banky | Ministři | Prudký propad | EUR/SEK | Price Action na forexu | Začínající investoři | Balance | Kapitálové výdaje | Negativní nálada | Verdence Capital Advisors | Transparentní | Obchodník finančních trhů | Bankovní unie | Kurz eura | David Cameron | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Snížení úrokové sazby | Velkoobchodní tržby | Investiční firmy | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Pracovní síly | Cap | Údaje z USA | Swapová křivka | Tomáš Rozehnal | Centrální banka USA | Investopedia | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Nikkei225 | Oscilátor Marlin | Měna nástroje | Skalping Forex strategie | VORB | Nastavení sazeb | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Chování ceny | Ceny energií | Cena Brentu | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Nesystematické riziko | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Trh s kryptoměnami | Ceny potravin | Politická nejistota | Obrat trendu | Meziroční míra inflace | Index důvěry | FOMC minutes | Dosažení dohody | Břidlicové ropy | Základní sazby | Brent (OIL) | Japonský premiér | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Intradenní pohyby | Riziková aktiva | NEST | Kiwi | Prezident Donald Trump | USDCHF | ZEN | Ziskový obchod | Silná poptávka | CySEC | Zvýšení cen ropy | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Způsoby obchodování | Strategie CCI | Kurz bitcoinu | Ruské akcie | Microsoft Corporation | Obchody XTB | Očekávané události | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Německé banky | Signál ke vstupu | Indikátor reálného volume | Soud | Přeprodané podmínky | Výroba v Německu | Společnost ČEZ | Komunita | Joseph Gunnar & Co. | Kurz ruského rublu | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Booking | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Boje na Ukrajině | Akcie Pfizer | Nákupy zlata | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Rekordní rok | Sell Stop | Makroekonomické prostředí | PMI indexy | Události ve světě | Předpovědi | Společnost Microsoft | Křížení oscilátoru Stochastic | Údaje z Číny | Bondy | Vyhlídky americké ekonomiky | 19b-4 | Mince | Akcie Intel | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Maloobchodní tržby v USA | Americké volby | Setrvání Británie v EU | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | CrowdStrike | Technická korekce | JPY EUR | Ripple Labs | Snižování chyb | Channel | Leonardo | Rostoucí ceny | Sentiment v eurozóně | Trend | EUR/NZD | Střadatelé | Akcie a ETF | Pokles sazeb | Nálada na trhu s kryptoměnami | Dění na trhu | Adidas | Nejbližší rezistence | Produkty obchodované s finanční pákou | Hodnota sloučené společnosti | Harmonické formace | Dow Jones Industrial | Animal Planet | Růst eurozóny | Ideální Price Action | EMEIA | Sankce | Důležité informace | Zásoby plynu | Qualcomm (QCOM.US) | Vstoupit do obchodu | Recenze platformy | WorldWideMarkets Online Trading | Long Term High Quality | PriceWaterhouseCoopers | Kroky Fedu | Dnešní kurz | Časový rámec | Obchodní pokyny | Míra inflace | Fyzické zlato | RTS | Fundamentální data | Rollover | Rudolf Munzig | Trade | BATS | Poptávka po mincích | Akcie těžařských společností | Energetika | Manufacturing | Likvidní trh | Obchodní podmínky | Spotřebitelská důvěra | Indikátor pražské burzy | MMF | Zdeněk Zaňka | Michala Moravcová | Soukromý sektor | United Airlines | CNN | USD/RUB | Jim Ratcliffe | Řízení pozic | Hodnota dolaru | Zlato (XAU/USD) | Spotify | Ekonomický výhled | ChainLink | Mateřská společnost Googlu | Konvertibilní dluhopis | Zlaťáky | Nařízení | PoW | Pioneer Natural Resources | Proces učení | Indikátor Alligator | Zvýšené napětí | Pokles cen zlata | Oblasti umělé inteligence | Nemovitostní trh | Inflace v Německu | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Komerční banka | Obchody s akciemi | BTC | Fed index | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Report stavu ropných zásob | Odborníci | Roman Ziruk | Cenné papíry ČEZ | Inflační data | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Travelers (TRV.US) | Severomořská ropa Brent | Mig Bank | Očekávání zisku | Inteligentní vkládání pokynů | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Výrobní PMI | Patrik Hezucký | The Travelers Companies (TRV.US) | Akcie Erste Bank | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | Průmysl | MBG | Bazický bod | Bolest | Očekávané výsledky | Extrémní volatilita | FX Capital Market Solution | Market Profile | Pražská burza | Napjatá situace | VolumeByPrice | Rhodium | Makroekonomická data | Obchodní styly | Akcie KB | Marže společností | Tempo růstu | Promořenosti populace | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Podnikatel | InPost | Úvěrový rating | Aktivita firem | Bankovnictví | Evergrande Group | Orpea | Dolar vůči japonskému jenu | Aerolinky | Hugo Boss (BOSS.DE) | USD index | Cenový trend (Price Trend) | ARM Holdings | Asijské obchodování | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Dlouhodobá prognóza | Pandemie covidu-19 | Jefferies Bache | A321Neo | Continental | Break-Even | ARM | Pohonné hmoty | Biliony | Divergence | Trend is your friend | Zdražování energií | Silné euro | L.F. Investment Limited | Air France-KLM | Akcie ČEZ | Denní volatilita | Alibaba (BABA.US) | Nejvyšší růst | ETF | Marathon Oil | Trend dolů | Akcie klesají | Akciové trhy | Cíle | Struktura HDP | Zajímavé akcie | Value Gap | Hlavní evropské indexy | Dnešní ekonomický kalendář | Prodejní ceny | Měnový výbor Fedu | Silná inflace | Větší zisky | Forexový trader | Měnový výbor | 1D | Myšlenka | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Ceny drahých kovů | Varování | Crédit Agricole | SWKS | Úrokové sazby | Větší korekce | Maloobchodní prodej | Viceprezident ECB | Vývoj situace v Číně | Černé zlato | Snížení volatility | Ropný a plynárenský průmysl | Metody Simple | APP | Obchody přes noc | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Ekonomické výhledy | Spojení | Akcie Rheinmetall | Fio banka akcie | Long | Rally | Bankovní rada | KBC | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Parametry obchodu | Provize | GLE | VWAP indikátor | Výsledek obchodování | Nálady na trhu | Globální ekonomický výhled | Míra nejistoty | Překříží Stochastic | Užitečné funkce | Dlouhodobý úspěch | Výplatní poměr | Japonská ekonomika | Intesa Sanpaolo | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Guillaume Faury | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Kolaps na tulipánovém trhu | PDD | SIE | Prodejní tlak | HDP za Q2 | KB eTrading | Evropský statistický úřad | Růst zaměstnanosti | Dobrý a ziskový trader | Velikosti pozic | Emocionální vzorce | GEVORKYAN | AUDNZD | Discovery | Kmenové akcie | USD GBP | Indexy na Wall Street | České měny | Oživení poptávky v Číně | Index německých akcií DAX | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | Swingová minima | Tuzemský průmysl | Business | Volume | ForexFriends | Akcie Home Depot | GBPJPY | Evropští investoři | Linie podpory | Podíl na trhu | Bezpečné měny | Bariéra | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Guvernér rakouské centrální banky | Profesionální sportovci | Brown Brothers Harriman | Indikátory | WFC | InstaForex Kurz pro začátečníky | Konsolidace | Růst cen akcií | Počet nezaměstnaných | Plánování vstupů do obchodů | Investování do akcií | Základní úrok | Pokles cen | Britské společnosti | Využití umělé inteligence | TikTok | Fixed.zone | Obchodní příkazy | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Tržní události | Relative Strength Index (RSI) | Sektor služeb v USA | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | DAX trading | Změny ceny | SP500 | Technologická společnost | Vítězný přístup | Začít obchodovat | Index relativní síly | YouGov | Španělský IBEX 35 | Psychická příprava | Kurz rublu | Peněžní trh | Závislost na tradingu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krach banky | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Výsledky amerických společností | Nový týden | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Tipy pro začátečníky | Velké ztráty | EUR/TRY | RSI/PA (W1, D1) trend system | Tradingový portál | Zdravotnictví | MCD.US | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | NZD/USD | Rusko a Ukrajina | Čínské akcie | Pivoty | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | NKE | Časový úsek | Opatřením na podporu ekonomiky | Jak začít investovat | Jak investovat | Diskontní sazba | Brazílie | Swingový obchodník | Evropský akciový trh | Dow Jones | Jihoafrická republika | Sentix | Robert Holzmann | Ratingová agentura Fitch | CHF/NOK | Trhy dnes | Poměr rizika a výnosu | CTP | Japonské úřady | Counterpoint Research | Německý statistický úřad | Indexy PMI | Philadelphia Semiconductor | Pochybnosti | Ichimoku Kinko Hyo | Intradenní trader | Danske Bank | Výsledek voleb | Síla měn | Úspěch v obchodování na finančním trhu | Správní rada | Schodek zahraničního obchodu | FX Capital | LYNX WhatsApp | Odstranění emocí | Sierra Chart | BNY Mellon | Vybalancování tradingu | Německé společnosti | DAX scalpingová strategie | Burzovně obchodovaný fond | Stratég | Zisk na akcii (EPS) | Signál k nákupu | Zisky firem | Pokračování poklesu | Náklady na uzavření pozice | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Trading strategie | Členské země Evropské unie | Sky News | Týdenní zpráva z FOREX trhu | WFC.US | Cena americké ropy WTI | Fio banka | Řetězce | Zotavení | Sentiment | Zrychlení inflace | Order | Cena USD/CAD | Princip obchodování | Balancovaný fond (smíšený) | Investovat do ETF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Trendový kanál | Breaking | Růst úrokových sazeb | Klíčové faktory | Millennium | Výsledek zasedání | Světové indexy | Berenberg | Největší pokles | Politika | BOSS.DE | Konkurence | CoinShares | Vladimír Vávra | Ministři energetiky | Banka Barclays | Indexy amerického akciového trhu | Reakce trhu na zprávu | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | Čínský jüan | Akcie ČEZu | Akcie zbrojovky | PLN | Infineon | Kapitalizace | Jamie Dimon | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Grafy Renko | SAS | SPX 500 | Burza Binance | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Tier 1 | BATS.UK | Novavax | Americké futures | Ekonomické prognózy | Výhled pro akcie | MAM | Strach z inflace | ECOFIN | BHP | Dodržování pravidel | Per rollam | Uzavření obchodu | Purple Trading indikátory | Deutsche Telekom | Pioneer Investment Management | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Index DJIA | Forint | Americké akcie dnes | GDP | Cenové maximum | Delivery Hero (DHER.DE) | Koronavirus | Satoshi Nakamoto | Svatý grál tradingu | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | American Petroleum Institute | Horší časy | Citibank | Free Market | Obchodovat Price Action | Kontrola kalendáře | BASF | Pokles průmyslové výroby | Kanadská centrální banka | Puma | Spotřebitelská důvěra v Německu | Objemy obchodů | GPS | Wells Capital Management | Indexy S&P | Úrokový výnos | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Medvědí křížení Stochasticu | Obchodní přístupy | Definitivní obrat trendu | Americký ministr financí | Výhoda intradenního obchodování | Zkušený trader | Silnější americký dolar | FTX Sam Bankman-Fried | Optimismus investorů | CNY | Federální vláda | Nálada | Indie | Nákupy | ForexFactory | Obchodování se zlatem | LTC | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | ASM International | Inflace v EA | Technologické akcie | ProShares | Měnové politiky | Obchodování s metodou Simple | Centrální bankéř | Vnímání | Dopady pandemie | Obavy investorů ze zvýšení úroků | Nejistoty na trzích | World First | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | HighSky Brokers | Předstihový ukazatel | Investiční příležitosti | Paramount Global | Polkadot | Pohyby na trzích | Výprodej akcií | FX Primus | TotalEnergies | Forexové obchodování | Živobytí | Ekonomika | Růst vývozu | USD/CNY | cTrader | Pohyb ceny | Kolaps eura | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Wester Alliance Bancorporation | WTO | Parametry indikátorů | Výrobní index PMI | Vyzkoušet si trading | Dohoda o brexitu | Volný peněžní tok | Úroková sazba ECB | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Sněmovna reprezentantů USA | Předsevzetí | Akcie Coinbase | Rizika, že zvyšování úrokové sazby | NewYorská burza | SYRIZA | Soukromí zaměstnavatelé | Commerzbank | Britská firma | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Pozice na forexu | Ministr energetiky | Prolomení supportu | Úrokové sazby ECB | Investice do zlata | Ceny zlata | Výhled | Evropské akciové trhy | Operátor O2 | Virgin Orbit (VORB.US) | Velmi volatilní | Timeframe | Jan Kovalovský | Index technologického trhu | WorldWideMarkets | České akcie | Prodejní cena | ESM | Glapinski | Erste Group Bank | Vinci | Mozek | Obchodování měn | Kurz libry | Výše kapitálu | Americký akciový index | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Americké ministerstvo | Analýza měnových párů | Timur Barotov | Pozitivní sentiment na trzích | Americký trh práce | Obchodní účet | Strategie Supremacy | Akciový index DAX | Rostoucí svíce | Obchodní myšlenky | Obchodní analýza | Osobní výdaje | USD za tunu | Zápis ze zasedání FOMC | Deriváty | Ethereum | Investiční prostředí | Zpráva o trhu práce | Přístup k tradingu | Nejlepší blue chip akcie | Embargo | Kraft Heinz | Produktivita práce | Economist | Tlak na akcie | Pokročilé obchodování | Zlevnění potravin | Úspěšný investor | Stav trhu práce | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Energetické společnosti | Kótovací pravidla | Stan Druckenmiller | SHOP.US | Index Hang Seng | Krátkodobé dluhopisy | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Trendové čáry | Zásoby benzinu | Scalping | Sentix index | Ekonomické zotavování | Tradeři | Zaměstnanci | PayPal | Nadnárodní společnosti | Day stock | Bankovní krize | Remy Cointreau | LTC/BTC | ETH/USD | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Supporty | Evropský trh | Finanční trhy | Miliardáři | Graf měnového páru | Plyn (NATGAS) | Údaje o maloobchodních tržbách | Multitimeframe obchodování | Zlaté rezervy | Tulipánové cibule | Američtí těžaři | Forex Expert | Cyrrus | Dobrý výsledek | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Full-time trader | X-Trade Brokers | eBook | Finančníci | Insider | Prezident Federální rezervní banky | Největší ekonomika | Banky | Aktuální rezistence | Prostor pro růst | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Rising Three | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Týdenní výkon | MobileCoin | Bílý dům | Komoditní trhy | Fondy High-yield | Situace v Číně | MXN | ČEZ | Austrálie | Cenové hladiny | AAPL | HDP Číny | Sanofi | Hrubá marže | Výzkumná společnost | Analytik finančních trhů | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | PMI za leden | GOOGL.US | Akcie třiceti významných amerických podniků | Česká swapová křivka | Akcie Meta | MSTR.US | USD za barel | Nikkei 225 | Počet nakažených | Spread | Bankovní fond | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Skalpování | Devizové rezervy ČNB | Theresa Mayová | Jak správně přistupovat k objemu obchodu | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Intel | Býčí křížení Stochasticu | Buy | New York | Jednotný objem lotů | LTRO | Tradingové webináře | Rande Howell | St. Louis | MSFT | Tržní cena | Swing | Čistá ztráta | Finanční údaje | UAL | GS | Index BUX | Krize | Bernstein | Obligace | Obchodní rutina | Pád akcií | Valeria Bednarik | Růst inflace v USA | Akcie ropných společností | Evropské maloobchodní tržby | Optimalizace | On-line kurzy | Zvýšení úroků | Čistý obrat | Minimalizace rizika | Investing | NZD/CHF | Euro včera | Pokles devizových rezerv | Portál FXstreet.cz | USD/MXN | Luxusní zboží | Riziko likvidity | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Výnosy 10letých dluhopisů | AOS | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | Světový trh s ropou | Zlatý důl | První dojem | BUX | ADA | Exotické měny | EURCHF | Paramount | CoinGecko | G20 | Výrobce obuvi Dr. Martens | Míra inflace v eurozóně | Trend klesající | Informace z trhu | Pokles poptávky | Štěstí | Index strachu VIX | CEO | Oslabení dolaru | DHER | Virgin Orbit | Akcie roku 2019 | NFT | Nastavení indikátorů | Slabší kurz | Pohyb Bitcoinu | FOMC | Rally na ropě | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | Burzy v Šanghaji | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | IndSDL | Nezaměstnanost | Trhy | Zklamání investorů | Silné měny | Akciové trhy v USA | Dolarový index | Indikátor CCI | FOMO | Obchodní tipy pro zlato | MicroStrategy (MSTR.US) | Ztráty | Výplata | Vývoj ceny ropy | Varšavská burza | Specifika obchodování | Nový cyklus | Americké výnosy | Akcie Tesla | Mezibankovní | Graf indexu | US30 | Index ekonomické aktivity | Technická analýza USD/CAD | Zahájení klesajícího trendu | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | JAP225 | Generální ředitel | Turbulence na finančních trzích | Likvidní | Ceny aktiv | HN | Devizové rezervy | dApps | Japonský ministr financí | Cena zlata online | Měny emerging markets | WMT.US | Problémy v Číně | Čistá marže | Burza | Semináře | Letecká společnost | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Akcie společnosti Boeing | AXP | MarketWatch | Zachování neutrality | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Zadlužené Řecko | Online komunita | Rozvoj | Americká inflace | Investovat do akcií | Tradingový potenciál | Klouzavé průměry | RBA | Hypotéční zástavní list | EPFR | Americká administrativa | Hedgingový poměr | Výprodeje | OIL.WTI | Zasedání bankovní rady | Tržby společnosti | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Druhá největší ekonomika světa | Investovat peníze | Rozhovor | Dlouhá pozice | Hlavní měnové páry | Španělský IBEX | Wall Street výsledky | Plán obchodování | Spotřeba domácností | Fixní dluhopis | Transakce | Švýcarské banky | FAST | KARO Leather | Volatility trhu | Slabší dolar | Mizushirazu | Teroristický útok | Hodinový graf | Nabídka a poptávka | INO.com | Měny | Bilance | CMCSA | Volby | Krypto burza | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Fundamenty | Motivace | Americká vláda | Sezónnost | Renko strategie | Lululemon | Express | Cena zlata vývoj | Raymond James | Zpráva COT | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | Atos | Akcie Intelu | MNB | Profitovat | Glencore | Irsko | Equity Trader | Správce aktiv | Butterfly | Nová historická maxima | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Trade Brokers | Instant Trading EU | Peněžní tok | Roklen | Akcie Western Alliance Bancorporation | Zpravodajství | Nákup EUR | Měnová kalkulačka | Mezinárodní obchod | Nárůst ceny akcií | Prezidenti a premiéři | Halving | Ekonomika EU | Macy’s | Inflace v březnu | Společnosti Blackstone | Special Purpose Acquisition Company | Forex robot WSM | PMI ve zpracovatelském průmyslu | AUDJPY | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | BAE Systems | EUR/CHF | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | Společnost Primoco | Dividendy | Měna | Inflace v prosinci | Jasný signál | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Cash is trash | Údaje o HDP | Akciový trh | Rozhodnutí FOMC | HoReCa | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Intradenní obchodník | Americká burza | Supporty a rezistence (S/R úrovně) | Akcie Stock | Sazby | Ropa dnes | Silný pokles | Historie | Magické číslo | Internet of Things | Interbank VIP indikátor | Alexion Pharmaceuticals | Ichimoku | Kryptosměnárna | Uvolnění měnové politiky | Obchodníkem na forexu | Sainsbury | Kurz polské měny | Období velmi nízké inflace | Sympozium | MSCI | Burzovní index | Organizovaný člověk | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Výsledky hospodaření | Obchodování opcí | Demilitarizace Ukrajiny | Snap | Komoditní měna | USD | Index podnikatelské aktivity | Spotřebitelská poptávka | Bank Millennium | Standardní odchylky | Miliardy dolarů | W1 | Francouzský index | Libra k dolaru | Inside | SEB | Chytrý trader | BB&T Wealth Management | Ceny mědi | Finanční trh | MetaTrader4 | Růst poptávky | Cosmos | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | EET | Nový trend | Snižování nákladů | Růstové vyhlídky | Cena Litecoinu | Daň z nadměrných zisků | Reakce investorů | Data z Německa | Regulační orgán | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Regionální měny | Obchodujeme FOREX | RIVN.US | Překoupené oblasti | Eni | Recese americké ekonomiky | Optimismus na trhu | Společnost AMD | Čekající pokyny | Akcie Yahoo | Automotive | Nové prognózy | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Mountain Pacific Group | Satoši Nakamoto | Patria.cz | Automatický obchodní systém | Zpřísňováním měnové politiky | Indikátor Renko | Analýza tradera | EOD | Ruský prezident Vladimir Putin | Zobrazení obchodní seance | Stav ekonomiky | Sentiment na trzích | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Prezident Putin | Investice bez zajištění | Pravděpodobnost recese | EIA | Mt. Gox | Nejlepší rozhodnutí | Americká burza a dolar | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Cena SOLANY | Bezpečnější investice | Člen bankovní rady | Platformy | Partneři | IPO | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Cílové ceny | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Politické změny | Otevření buy | Ceny výrobců | Siemens Gamesa | Akcionář | Skyworks Solutions | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Pinduoduo | Další růst sazeb | Obchodní den | Pracovní den | Sazba Fedu | Goldman Sachs (GS.US) | Omicron | Makroekonomické události | Zkušenost | GBP/EUR | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Výrazný zisk | Peter Garnry | Akcie softwarové společnosti | Digitální měna | Írán | Zdražování | S/R zóny | Meziroční inflace | Casino Guichard-Perrachon | Chicagský index nákupních manažerů | Dnešní obchodování | Výsledkové sezóny | Domácí měny | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | Nejvolatilnější | EPS | Obchodní strategie RENKO grafu | Výkonnost společností | ADP | Vanadiové akcie | Square | BIST 100 | Hodnota zlata | Náklady na zajištění | Makléřské společnosti | Repo sazba | Biliony dolarů | Číst grafy | Kupní síla | Akcie Rio Tinto | CPI v USA | Short squeeze | Termínový kontrakt | Akcie finančních podniků | Cena zlata na burze | Ocenění | Ropy | Rozdílové smlouvy | C.US | Čínské realitní společnosti | Psychologická příprava pro trading | Důvěra amerických spotřebitelů | Úspěšné obchodování | Ziskoví tradeři | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Více obchodů | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Singapur | CHNComp | Index S&P 500 (US500) | Druhá vlna | Investiční doporučení | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Očekávané Earnings | Výdaje | Guvernér české národní banky | Změny trendu | Warner Music | Porušení pravidel | Jestřábí politika | Zadání cenového alertu | Ekonomický dopad | Zisk EBITDA | Společnost | Investor | Wolfgang Schäuble | Custody transakce | Break/Even | Komodity denominované v USD | Apple (AAPL.US) | Slabé stránky | Rezervní měny | Časové období | Joe Biden | Geopolitická nejistota | ZEW index ekonomického sentimentu | Firma McDonald's | Maloobchodní tržby v listopadu | PinBar | Private Client Reserve | Sázky | Ministr hospodářství | Akcie Chipotle Mexican Grill | Futures na americké akcie | Obchodujte | Zajímavé pohyby | Ocenění akcií | Colt | Zvýšení volatility | Výhoda intradenního obchodování ropy | Tržní kapitalizace kryptoměn | Historicky nejnižší | Swiss National Bank | Radomír Jáč | Kurzotvorné zprávy | Trh Start | Pěstovat tulipány | Dokonalý výstup | Ukončení války | Tržní pohyb | Utažení měnové politiky | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Price Action trader | Jerome Powell | Kurz britské libry | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Nízká inflace | Master Candle | Mark Carney | Volatilita trhů | Investování | Lehman Brothers | Kurz euro | Non-Farm Payrolls | ASX | Objem nákupů | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Frank kurz | BBVA | Vitalik Buterin | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Příliv investic | D1 | Země OPEC | Ropný trh | Vstup do SHORT pozice | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Akcie Amazon | Logistické společnosti | Rishi Sunak | Vienna Insurance Group | Umělé inteligence | Komoditní akcie | Britské měny | Eura | Tisková konference | Neúspěch | AAPL.US | Trader Jan | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Investujte na Forexu | Obchodní signál | Inflační cíl | Udržení ceny v range | Nizozemsko | RBAG | Bankovní systém | Organizace | Position trader | Očekávaný zisk | Obilí | Posilování USD | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Expedia | Ken Veksler | Dobrý obchodní deník | VIX | Bezpečná aktiva | Forexoví tradeři | První obchod | Breakout strategie AOS | TGT | Stock Exchange | Obchodování a psychologie | Růst | Obchodování EUR/USD | Momenta trhu | Akcie Dollar Tree (DLTR.US) | Dopad na finanční trhy | Dnešní zprávy | Akcie společnosti Alphabet | Index Dow Jones Industrial | Intradenní obchodníci | Výdaje japonských domácností | Centrální bankéři | Zobchodovaný objem | Daytraders | Polská centrální banka | Obchodní platforma MetaTrader | Výhled pro zlato | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Nezávislost na vývoji inflace | Příjmy | Obchodované měny | Vývoj amerického dolaru | Indikátor pivotních bodů | Standard and Poor's | Pohyby cen | OTC trh | Obratová formace | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | ČTK | Propad ceny | Volvo | Proti trendu | Výsledková sezóna v USA | Zajištění | Propad poptávky | Levels | Strach a chamtivost | Administrativa | Strategie řízení | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | NZD | Ekonomický rozvoj | BOSSA | BIDU | Plynárenský průmysl | Currency | Kagi chart | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | American Telephone and Telegraph | Semper Augustus | Výsledek referenda | Pipy | Komoditní | Dvojité dno | Backtestování | Praktické tipy | Lockdown | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Implikovaná volatilita | Kia | MiFID II | Shopify (SHOP.US) | Token | Fundament | Čínský trh | Šum na trhu | Eva Zamrazilová | Měnové stimulace | Zatížení serverů brokerů | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Úspěšní forexoví obchodníci | Bohatství | Chyby v tradingu | Cenová akce | Výrobce elektromobilů | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Jižní Korea | AMC Entertainment (AMC.US) | Volume By Price | Psychická odolnost | Výsledková sezóna | Obchodní pozice přes noc | Ministři financí eurozóny | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Generální ředitel Coinbase | Merge | Graf EUR/USD | Tuzemská měna | Engulfing | Nákupní signál | Plánovat výstupy | Efektivní money-management | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | DE30.cash | Intradenní technická analýza | Návratnost investice | Panika | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Obchodovat s akciemi | Kalendář dnešních ekonomických událostí | Technický výhled | Klidné obchodování | Britské ropné společnosti | CFR | GameStop (GME.US) | Ukončování obchodů | ECB Luis De Guindos | Vývoj eurodolaru | Inverze americké výnosové křivky | Commonwealth Foreign Exchange | Cenové alerty | YouTube kanál | Příklad nákupu | Výsledky ČEZu | Akciové indexy na Wall Street | Steve Nison | Globální akcie | Investiční soutěže | Silný býčí trend | Cena libry | Cenné papíry Avastu | Komplexní analýzy | Blížící se fundament | Signály přeprodanosti | Devon Energy (DVN.US) | Poptávka po riziku | Klouzavý průměr (Moving average) | Cena kontraktu | Míra růstu HDP | Šance | Hrubý domácí produkt země | XTB Market Barometr | Analýza fundamentálních událostí | NYSE: DIS | VOLX | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Čínské firmy | Pracovní trh | Fond fondů | Akcie British Petroleum | Vlastní analýza | Akcie H&M | Megan Hornemanová | Ekonomika aktuálně | Pád dolaru | Obchodní příprava | Uptrend | Index amerického dolaru | Banka Moneta | Odborníci na kryptoměny | Zprávy euro | Německý ústavní soud | CEE | Konsolidační pohyb | American Petroleum Institute (API) | Vývoj měnového páru USD/KRW | Posilování domácí měny | Unijní činitelé | Akcie Merck | Western Alliance Bank | Záchranný plán | Nejvýraznější propad | Stažení indikátoru | Světové rezervní měny | Emocionální obchodování | Commitment of Traders | Ropný průmysl | PrimStock | Vybrat zisk | Buyback | Americké vlády | Robert Kaplan | Ekologie | Ropný institut | Akcie mateřské společnosti | SQ | Institut API | Velikost kontraktu | Cisco Systems (CSCO.US) | DLTR | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Obratové patterny | Stresové situace | Poradenství | Býčí gap | Hlavní ekonom | Sartorius | Náhled na trhy | Seance na evropských akciových trzích | Pokles kapitálu | Zhoršující se epidemiologická situace | Kanadská data | RIOT.US | Jak obchodovat Price Action | LEVI.US | Průzkum | Reálný trading | Premarket | Lukáš Adámek | ACA | Necyklické aktivum | Odborová organizace | Slabost dolaru | Kupci | Zboží každodenní spotřeby | Příprava na obchodování | HDP (Hrubý domácí produkt) | Býčí pattern | Zadání obchodního příkazu | Kombinace indikátorů | Petromatrix | Pokročilé funkce | Richmondský Fed index | Sankce EU | Nadprůměrné cash flow | KHC.US | Aktivita obchodníků | MSCI All-Country | Konfluenční oblasti | Paper trading | Pattern vigo | Tempo ekonomického růstu | Správné myšlení | Brent | Online forex | 1M | Obchodování páru EUR/USD | Krátkodobé výnosy | Stoupající trend | AMC (AMC.US) | Bilance zahraničního obchodu | Obchodování na burze | Akcie Virgin | Nová britská premiérka | Potvrzení signálu | JD.com (JD.US) | Cardano | Cena akcií společnosti Apple | Komerční banka (KOMB.CZ) | Key level | DBK.DE | Obchodovat intradenně | Obchodní myšlenka | Dominance dolaru | Mark Cuban | Cox | British Petroleum | Fundamentální výhled | FTSE100 | Forex futures | Denní rutiny | Jak si vede USD/CAD | Odliv prostředků z trhu | Trend oslabování | Krize v Řecku | Brenntag | Zlepšení nálady | Nike (NKE.US) | Výsledky americké banky | Bezpečné přístavy | Zvažované investice | EURPLN | Další drahé kovy | Tržní riziko | Mizuho Bank | Americké obchodování | Nervozita na finančních trzích | Sell pozice | Kurzové výkyvy | Základní pravidla systému obchodování | Dobrý obchodník | CRM | Posuvný Stop-Loss | Struktura zastropování cen | SUSHI | HDP ve Spojených státech | Vývoj měnového páru CAD/JPY | Elasticita | Banka Goldman Sachs | Forex strategy | LNR | Země eurozóny | Kontrakty na ropu | Vstup na burzu | Analytik Bank of America | Vstoupit na burzu | Obchodování Futures | Ondřej Janata | Stifel, Nicolaus & Co. | Tržní hodnota | Sledování grafu | Těžba ropy v USA | Verizon Communications (VZ.US) | AEX | Akciové trhy v Evropě | Vývoj měnových párů | Provozní zisk společnosti | CENTRICA | Dovoz ropných produktů | Smíšený signál | Krachy velkých krypto burz | Člen bankovní rady České národní banky | Rheinmetall (RHM.DE) | Kurz USD/MXN | Ceny měnového páru | Blue chip | E-book o investování | Vlastní jmění | Inside Bar | Akcie na vlastní účet | DJI | Špatné počasí | Americká sněmovna reprezentantů | Vysoké sazby | Zámořské indexy | Ztrátová investice | Herní plán | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Přehled | FX Trading | Vložení indikátoru | Etsy (ETSY.US) | Cyklické odvětví | Obchodníci dnes | Nová prognóza Fedu | Pravidla strategie | Netflix (NFLX.US) | Analytička | Reálné obchody | Částečné zestátnění | Oživení světové ekonomiky | Kanadské maloobchodní prodeje | Akcie na newyorské burze | Spekulativní investoři | J.P. Morgan Asset Management | Technologický trh Nasdaq | Doji | Německé maloobchodní tržby | CISCO | Finanční výsledky společnosti | Pokles ceny akcií | Významný kapitál | Solidní růst | Dolarový index (DXY) | Bloomberg komoditní index | Malý kapitál | Údaje o sentimentu | Investiční alternativa | Longové obchody | Jak se vyhnout potvrzovacímu klamu | Akcie společnosti Intel | Forex EUR/USD | Služby pro institucionální investory | Velikost ztráty | Inflace v únoru | Patrik Polák | Psychologické hladiny | Buy on opening | NFP report | Obchodování na kapitálových trzích | Čínská banka | Buy obchody | Momentum trhu | Akcie společnosti Netflix | Investoři na trzích | Rozhodnutí britské centrální banky | Obchodní signály | Krátkodobý obchod | Index FTSE MIB | Cena dolaru | GitLab Inc | Tržby skupiny | Zprávy o nezaměstnanosti | Události tohoto týdne | Stavební výdaje | Investovaný kapitál | Celkový objem obchodů | Easing | Purple Strike | Koupit akcie | Procentuální pohyby | Applied Materials | Opční strategie | Reakce trhů | Tržní analýzy | Pravidelná reflexe | Trendové pohyby | Ekonomický balíček | Technická analýza měnových párů | P/E | Minuta s XTB | Sentiment investorů | Legal & General | Bed Bath & Beyond | Cestovní ruch | Akcie Societé | Proobchodování | Znárodnění | JDE Peet's | Britské akcie | Ruské společnosti | Investiční horizont | Francouzský akciový index | Nárůst poptávky | SWFX | Vývoj měnového páru | Skutečné peníze | Zasedání Fedu | ADS | Nastavení Stop-Loss | Americké centrální banky | Fibonacciho extension | Korekční pohyb | CHFJPY | Guru | Admiral Markets | Sebezdokonalování | Akcie bankovních domů | Odborné prognózy | Velikost lotu | Zemní plyn v USA | S&P Global | Výrobní index ISM | FTSE | Fiskální rok | Stability AI | TRON | HFT | Akcie v Asii | Poziční obchody | FTSEurofirst 300 | Onemocnění COVID-19 | Prognózy ČNB | Vývoj ceny bitcoinu | CCI | Kybernetické měny | Chemické společnosti | Růst kapitálu | Vyhlídky | WGC | Libra k americkému dolaru | Otevřít obchodní účet | HDP Německa | Management | Diverzifikace bohatství | Obchody na burze | Rekordní ceny | Omer Esiner | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Růst průmyslové výroby v Číně | Tok ruského plynu | Dividendové akcie | Offshore jüan | Rozhodnutí bankovní rady ČNB | Murray | Disney+ | Zkrachovalé banky | Komoditní měny | Zvýšit ziskovost | KOL | Nio | Backtest | Jednoduché obchodní systémy | Nová varianta Covid-19 | Představitel ECB | Pokles HDP | Panevropský index STOXX 600 | Futures na evropské indexy | Předpověď | Nerozhodnost trhu | S&P/ASX 200 | McDonald's (MCD.US) | USD/HKD | Hospodářská politika | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Floating rates | Akcie Porsche | Kaiko | Vysoké ceny energií | Profit-Targety | Kurz EUR/USD | FedEx (FDX.US) | Aktivita investorů | Pandemie koronaviru | Akcie českých bank | Organizovanost | Rhodium Group | Intelligent Cloud | Bernstein Bank | Ripple | Oliver Pursche | Asie | Špatné výsledky | Cena zlata dnes | Světové ceny ropy | Alibaba | Vedoucí indikátory | Průmyslová produkce v únoru | Výrobce chytrých telefonů | Rolex | Provedení pokynu | Využití více časových rámců | Rating zemí | Forwardové sazby | Analytik TopForex | Online zpravodajství | Situace na burze | Spekulant | CTA | Avalanche (AVAX) | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Tomáš Vobořil | Mluvčí Bílého domu | Average daily range | Australská měna | Position sizing | Long Term Medium Quality | Inflace v Evropě | Target | Co je Renko graf? | Zvýšený zájem | Fat finger | Kering (KER.FR) | Hospodářský růst v eurozóně | Bitcoin | Technologické společnosti | Převodník měn | Výsledky průzkumu | Institucionální trading | Hilltop Securities | Plyn | Ekonomické události | Akcie Boeingu (BA.US) | Britská premiérka | Obchodní komora | Automobilky | Noční obchodování | Agentura Bloomberg News | Neutrální výhled | Příznivci kryptoměn | Společnosti obchodované | Makléř Wood & Company | Makrozprávy | MC.FR | Kontext | FRC | Důležité zprávy z USA | Obchodní jednotka | NASDAQ: MSFT | Futures | Warner Bros. Discovery | TUI | Ukazatele světových cen ropy | AEHR | Ziskové obchodování | Pojišťovny | Opuštěné dítě | Lucid | Americké dovozy | Svíčkový vzorec | Guvernéři centrálních bank | Index spotřebitelské důvěry | Beta | Sektorové alokace | Rady expertů | Spotové ceny | Nejbližší support | Intradenní analýza | Omezení pohybu | Export v dubnu | Intradenní obchody | Obchodní přístup | Čínský akciový index | Zpráva o inflaci | Kontraindikátor SSI | Doporučený minimální investiční horizont | Custodian | Přehled měnového páru | Otevření sell | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Smart kontrakty | SEBA | Moving Average | Reálný účet | Vývoj indexu volatility | Americká data | Obchodní výsledky | Target Profit | Širší spready | Burzovní grafy | Pacifická obchodní seance | SPAC | Congestion | Růst EBITDA | Vydělat peníze | Nemovitosti | Funkce pro tradery | Boris Johnson | Růst výnosů | Prodej akcií | Kevin McCarthy | Overbought | Cyrrus FX | CEE region | James Bullard | Kakao | Otočení trendu | Futures trhy | Procter & Gamble | CAT | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Úspěšný trading | Úřad pro energetické informace (EIA) | Forexové trhy | PACW | Obchody | Úrokové sazby Fedu | Londýnská City | Medián | Samsung Electronics | Celosvětová poptávka | Tulipány | HDP USA | Růst amerického HDP | Nepříznivý signál | Další rozvoj | Index CPI | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Oslabení koruny | Procter & Gamble (PG.US) | Aleš Michl | Drahý kov | Průmysl v eurozóně | xStation5 | Vyplácení dividend | Zájem o kryptoměny | OpenAI | Německá energetická společnost | Objem akcií | Renko graf | Akcie německé společnosti | Podpora | Dolar vůči jenu | Time-Frame | Růst spotřebitelských cen | Valuace sektoru | Vonovia | Ministři financí | Technologické firmy | Analýzy více časových rámců | Těžba ropy | Pohled velkých hráčů | Oslabování amerického dolaru | Strategie Ondřeje Hartmana | Ropné měny | Oblečení | Rubl | Příliv kapitálu | Akcie BNP Paribas | Multitimeframe | Akcie banky | Prezident Joe Biden | Akcie společnosti Meta Platforms | Akciový index Nasdaq | Technický pohled a výhled | Dílčí index | Vyšší časové rámce | Opatření proti šíření koronaviru | Arbitráže | Tendr | Počet pracovních míst | Nákupní příležitost | MT4 | AUD/CAD | Marketscope | Výkon akcií | Obchodování pásma | Trading 212 | COIN | Stabilita časového rámce | S&P 500 | ADP report zaměstnanosti | Pokles kurzu eura | Flat | Senior trader | Technické indikátory | Zvýšení mezd | Social Trading | TD Ameritrade | Activision | Maloobchodní prodeje | Agresivnější obchodníci | Měna Bitcoin | Krátkodobé dno | Jan Němeček | Irská pojistka | Ruská invaze | Prodej dolaru | COT (Commitment of Traders) | Standard & Poor's (S&P) | Zemní plyn | Poziční obchodování | Rebalanční toky | Geopolitické faktory | Kurz pro začátečníky | Německo | Capital Markets | MicroStrategy | Konsolidace ceny | Navyšování objemu obchodních pozic | Portfólia | Akcie roku | Trendové obchodování | Volatility | Japonsko | Mexické peso | Futures na akcie | Akcie v USA | ECB dnes | Krátkodobí tradeři | Fluktuace | Riksbank | Tesla Inc. | Obchodování na forexovém trhu | Skalper | Profesionální obchodník | Prodej akcie | Nejziskovější | Překoupenost | Mitsubishi UFJ Morgan Stanley Securities | Agency business | Měny&Sazby | Energetický index | Range | Maersk | Američané | 123 Gap | Snižování inflace | Celkový sentiment | Otevřené obchody | Statistické údaje | Pražský parket | Oficiální úroková sazba | Velké zisky | Aukce | Visa | Investování na Forexu | Největší kryptoměna bitcoin | Více časových rámců | Schlumberger (SLB.US) | Trendová linie | Pravděpodobnost úspěchu | ABN | Intraday | Zastavení růstu | Raymond James Financial | StopLoss | Příběhy traderů | ConocoPhillips | Surové ropy | Kurzový vývoj | Zakladatel FTX | Ranní zpráva z akciového trhu | MJ | Plány Fedu | Červnová inflace | Twitter | Dosáhnout úspěchu | Zasedání americké centrální banky | Bollinger Bands | Vstupní S/R zóny | Walmart | Standard Chartered | Bankovky | Výkonnost obchodování | CMCSA.US | Krach | SMA 200 | Olaf Scholz | Nejnovější údaje | JPMorgan Chase & Co | USD/SEK | Hotovost | Marathon | Tržní situace | LIBOR | Instant Trading EU Ltd. | Arbitráž | Nejvýraznější pokles | Maďarský forint | Partnerství | Komodity zlato | Velké peníze | Index Sentix | Trh japonského jenu | Korunové sazby | Vyšší ceny | Jak být úspěšným | Zprávy z pražské burzy | Mártiňš Kazáks | Dluhové krize | Podílový list | Jak se stát forexovým obchodníkem | Kvantitativní utěsňování | Investice do akcií | Rozhodnutí ČNB | Instant view | Setkání centrálních bankéřů | Uzavírání obchodů | Rozpočet | Novozélandský dolar | Boční trend | Japonská centrální banka | Erste Group | Ruský plyn | Opce | EUR/HUF | Portugalsko | Aktivní obchodování | Rolls-Royce Holdings | Důležitá rezistence | Vice | Baker Hughes | Burzovní ukazatele | PEPSICO | BBBY | Velké objemy | Výhled pro EUR/USD | Podstatné kurzotvorné zprávy | CARA | Index nákupních manažerů ve výrobě | Prognózy inflace | Vodafone | Alphabet (GOOGL.US) | Přehled Signálů | X-Trade | Aktivum | Dynamický Profit-Target | Akcie Intel Corporation | Akcie Unipetrol | USDIDX | Klouzavý průměr SMA | Obchodováním akcií na reálném účtu | Zprávy a události | Break Even | Propad akcií | Intuit | Směnný kurz | Norwegian Cruise Line | Volný kapitál | Úvěrové podmínky | Jednoduché tipy | Výroba automobilů | Akcie Siemens | Plynovod Jamal | Vývoj peněžní zásoby | Akciový prémiový dluhopis | Nízká likvidita | Threads | Bankovní krach | Širší trh s kryptoměnami | Generovat zisk | Konkrétní plán | Index nákupních manažerů | Vývoj měnového páru USD/TRY | Dobré zprávy | Ceny komodit | Neurochemie | Meta Platforms | Celsius Network | Credit Suisse Group AG | BNP | Provozní zisk | Jak se vyhnout efektu přežití | Swing trading strategie | Evropské indexy | TradeCentrum | Formace obratové | Velikosti pozice | Dolarový index (USDIDX) | Obchodní partner | Bilance běžného účtu | Viceprezident | Trader Price Action | Kurz CZK | Překoupené zóny | Domácnosti | Primoco | Oslabování švýcarského franku | Nové zakázky | Google | Euro vůči dolaru | Spotové bitcoinové ETF | Zprávy z ekonomiky | Riziko finanční páky | Akcie American Airlines | Mario Draghi | Vysoká inflace | Historie obchodů | Ceny kovů | Klesající trendové čáry | Návratnosti investice | U.S. Bank | MRO | Státní dluhopisy | Analytik J&T | Analytici | Burzovní seance | JD.com | Elektromobily | Komoditní burzy | Právo | Rozbor obchodních příležitostí | Guvernér NBP | Kurz koruny | Akcie společnosti Microsoft | Aligator | Indexy v Číně | Forex market | DOT | Snížení úroků | CHF/JPY | Vybírat zisky | Arm | Fair Value | Obchodování na zámořských trzích | Denní volatility | Zpomalení globální ekonomiky | Analytici Morgan Stanley | Lufthansa (LHA.DE) | Tržby | Nálada na trzích | Víkendové gapy | Žlutý kov | Blue chips | Pravidla obchodního plánu | BBBY.US | SMC | Interpretace | Americký trh | Snižování úrokových sazeb | Akcie společnosti Disney | Pepa Zeman | Jednání ECB | Snížení sazeb | Fortune | Počet žádostí o podporu | Piper Sandler | Sam Bankman-Fried | Zamyšlení | Dow Jones (US30) | Závislost | INSEE | Destatis | Forexoví obchodníci | UBS Group AG | Startup | Překoupené úrovně | Wedbush Securities | SHL | Finanční systém | Různé obchodní styly | Kulatá psychologická čísla | Platební bilance | Makro | Dow Jones Industrial Average | Stagnace | Futures kontrakty | Vývoj spotřebitelské inflace | Psychologické úrovně | Růst mezd | Světové centrální banky | Royal Dutch Shell | Conference Board | Výhody intradenního obchodování | Růst americké ekonomiky | Hospodářský růst v Číně | 10 000 hodin | Evropská centrální banka | Telecom | Prime | Roční výnos | Fio e-broker | Konfluence více faktorů | Slušné zisky | Jair Bolsonaro | Nákup akcií | Letadlo | BAT | Real Vision | Abbott Laboratories | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Vánoce | PX Pražské burzy | Mitsubishi | Finanční prostředky | Regrese | Benjamin Graham | Eurozóna | Akciové indikátory | Časový horizont | Co je to volatilita | Fáze obchodní dohody | Švédsko | GEN | TSLA | FXstreet | Burza Coinbase | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Partners | Forward | Vývoj inflace | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Hedge fondy | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Bancorp | Institucionální investoři | Vládní koalice | Euro STOXX | Bit Digital | Marketingová komunikace | Burza v Istanbulu | Kurzy | Benchmarky | Growth Funds | Sázkové kanceláře | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Český kapitálový trh | Best Buy | Investiční rozhodnutí | Fond | Obchodovat ropu | Reálné peníze | HICP | Indikátor Purple Levels | Obchodní pozice | Ekonomické údaje | Režim devizových intervencí | Mayflower Advisors | Vedení AT&T | Hodnota všech kryptoměn | Inflační očekávání | Míra nezaměstnanosti v EU | COST | Market Insider | Canary Wharf | Obchodníci s akciemi | Známé chyby v tradingu | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Aktuální prognóza | Prezidentské volby v USA | Tuzemská inflace | Closed trades | Těžaři | Situace na trhu práce | NBP | ECB | Zlepšení svého obchodního rozvoje | Nejnovější zprávy | Řetězec | Objemy dat z futures | Čínský růst | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Zinek | Jak určit trend | InstaForex Kurz | Správná strategie | Ropa Brent (OIL) | Druhá měna | Euro vůči americkému dolaru | Kurs zlata | Měnová politika | Reverzní svíčkové formace | Nizozemská vláda | Cena BTC | Etherea | Růst ceny | Fed Rate Monitor Tool | Přístup do VIP zóny | Omezování nákupů dluhopisů | Dluhopisy | Bankovní trader | Nárůst výnosů | Odpor | SPAD | Vrcholy | KLM | Conseq | Francouzský index CAC 40 | eFXnews | Americká ministryně financí | Hellofresh | Restrukturalizace | Analýza zlata | ISM | Krize v Evropě | ERSTE (RBAG.CZ) | Klasifikované úvěry | cTrader Purple Trading | VIP indikátory | Webináře | Čistý zisk banky | Indikátor | NATGAS | Průměrný příjem | Vyšší sazby | Prodej aut | Vývoj měnového páru AUD/JPY | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Jefferies | Analytika | ForexTicket | Cena akcií Virgin Orbit (VORB.US) | Pád cen | UK100 | Vedení obchodního deníku | Prostor pro další růst | FOREX | Pšenice | Maďarská měna | Konsenzus | Nissan Motor | Gasoline inventories | Americké banky | Odraz ceny | Objem aktiv | Evropský trh s plynem | Úřad pro ekonomickou analýzu | První kroky na burze | ECN | Pozornost trhu | Oculus | Komoditní burza | Poptávka | Nový investiční fond | ECB Christine Lagardeová | Trader | Vánoční sezóna | GasNet | Alphabet (Google) | Fitch | Francouzský prezident | Výsledek hlasování | Akcie společnosti Snap (SNAP.US) | CitiFX | Co bude | Semi | Investiční produkty | Zasedání Bank of England | Konfluence | Patrik Mackových | Krypto | Obavy o poptávku | Nastavení trhů | Psychologie | Tempo inflace | Richemont | Růst čínské ekonomiky | SWKS.US | Stavební společnosti | Expirace | Black Friday | Balanced Funds | Očekávání trhu | Sazby beze změny | Španělské statistiky z pracovního trhu | Nákupy vládních dluhopisů | Otevírání ekonomiky | 200denní klouzavý průměr | EURGBP | Premiérka Liz Trussová | Růst HDP | G7 | Vysoká rizika | Rivian Automotive (RIVN.US) | Akcie Airbusu | Litecoin | Rozkolísanost trhu | Peking | Živé obchodování | Cizí měny | Zvýšení inflace | Solana | Obchodování na měnových trzích | Čína | Market Color | R.J. O'Brien & Associates | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | Christopher Waller | Ozbrojené složky | Výroba elektřiny | Bulharsko | Podrobné výsledky | Dodavatelský řetězec | Cenový gap | Ziskový trader | Obchodování gapů | Výhledy | Zastavení dodávek ruského plynu | Korekční fáze | HDP z Kanady | Zahraniční forex | Opačný trend | Politici | Market close | Hlavní akciové indexy v USA | Demo účet zdarma | Stavební výroba | Čínský export | Price Action strategie | Společnost Primoco UAV | Omezování nákupů aktiv | Překážky | DE40 | New York Times | Scalper | BB.US | EBITDA | Německý index DAX | Medvědi | Hodnocení vašich obchodů | Hrubý domácí produkt Německa | Ziskové pozice | Forex school | Reverzní formace | Sláva | Reporty | Kalendář událostí | Uzavření trhů | Sankce na Rusko | Risk-Reward-Ratio | HSBC Holdings | Fiskální balík | Počasí | Varta | UTC | AAL | Krypto Expert | Bitcoin graf | Úspěch v tradingu | Price Action analýzy | Konkurenční společnosti | Krize bankovního sektoru | Tweet | Globtrex | Activision Blizzard | KER.FR | Resistance | Klouzavý průměr | ALV | Obchodování CFDs | Výrobní aktivity | GitLab | Krypto analytik | Video | AMZN.US | Underweight | Inflace ve Velké Británii | Vlna omikronu | Hodnota brazilského realu | Spready | Intervence České národní banky | Akcie bank | Indikátor Fibonacci | Vývoj měnového páru NZD/USD | China Eastern | Fibonacciho linie | IDC | Anchoring | Obratové formace | Hospodářské vyhlídky | Swedish Match | Klouzavý průměr EMA | DBK | Fiskální politika | Koš | Prodejní signál | Emad Mostaque | Christine Lagarde | Pozice přes noc | Velcí hráči | XTB | Drahé kovy | Ethereum (ETH/USD) | Akcie Apple | Pozornost obchodníků | Hedging | Rozhodnutí bankovní rady | Deutsche Bank | Podnik | Mediální společnosti | Východní Evropa | Monetární politika | Bezrizikové obchodování | Podnikatelská aktivita | Pattern Master Candle | Obchodní válka | Redukce | Nastavení měnové politiky | USA | PEP | Slabé euro | Maďarská centrální banka | Index PMI | Konvertor měn | Inflační indexy (CPI, PPI) | Evropské méně | Globální trh | Mnoho ziskových obchodů | Evropský průmysl | Pád bitcoinu | Akcie amerických bank | Stabilita obchodního systému | SWIFT | Francouzská centrální banka | High frequency trading | Volby v Řecku | Dow (DOW.US) | Home Depot | Watches of Switzerland | Beam Capital Management | Baird | Zvýšení základního úroku | Pin Bar | Breakouty | ON Semiconductor | Poptávka po čipech | Hliník | Tyson Foods | Krypto mince | Globální trhy | Kurzy měn | Capital | Pohyby měnových párů | Blízká rezistence | Index SPX | Jestřáb | Palantir Technologies | Buy Stop | Dukascopy Europe | Generativní AI | Pozitivní komentáře | Mastercard (MA.US) | Yield | Pokles inflace v USA | Inflace spotřebitelských cen | Federální rezervní banky | Denní obchodování | Devizový trh | Fondy dividendové | Zestátnění společnosti | Struktura ceny | Visa (V.US) | Výzva | RHM.DE | Pasti v tradingu | Exotické měnové páry | Akcie společnosti Caterpillar (CAT.US) | Pattern Opuštěné dítě | MetLife | Čínský vývoz | ActionForex | Hedging pozic | Cena zlata graf | JP Morgan | Finanční podmínky | Správně předpovídat | Platina | Janet Yellen | TGT.US | Candlestick Patterns | Společnost Nike | Odrazy | Kupón | Záhada | Jednotná měna | PEP.US | Politické napětí | Cena aktiva | Ranní komentář | Úroveň rezistence | Platforma xStation 5 | V.US | Zlato | Profit Target (PT) | Euro vůči USD | MIFID | Cena severomořské ropy Brent | Ekonomové | Fibonacciho úrovně | Spojené státy | Mateřská společnost | Český HDP | Big Mac index | WP | Čínské akciové trhy | Ziskový obchodní systém | Pokles světové ekonomiky | JPMorgan Chase | Průmyslové společnosti | Akciové trhy v Asii | Doji svíčka | Desetileté dluhopisy | Zveřejnění zpráv | Psychologická příprava | Guvernér ČNB | Akcie Facebook | Ropa roste | Intuit (INTU.US) | Slabý trh | Akcie Block | Fed fund futures | Silné inflační tlaky | Asijská obchodní seance | Samsung | USD/CAD | Fundamentální aspekty | Disney | Podnikání na kapitálovém trhu | INTU | Ekonomický indikátor | Data minulých rolování | Zpomalování inflace | JD | Oživení ekonomiky eurozóny | Kalendář ekonomických událostí | Risk-on sentiment | Ceny nafty | Forex data | Klesající trendová linie | Akcie PayPal | Index PCE | Důležitý support | Největší pohyby | Prime Market | HARDWARIO | Programovací jazyk | Luno | Range (Rozpětí) | Výkyvy kurzu libry | Protiruské sankce | Nárůst úroků | Načasování | Hlavní indikátor | Marvell Technology | Konkrétní příklad | Fraport | WTI ropa | Silicon Valley | Futures na ropu | Přeprodáno | Jádrová inflace v eurozóně | Esther Georgeová | Dodávky zemního plynu | Hlavní index PX | Daň z mimořádných zisků | Burze | Country Garden | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Akcie Colt CZ | Středoevropské devizové trhy | Finanční situace | Vývoj indexu S&P 500 | Americké trhy | Pattern Details | Pin Bar strategie | NZD/JPY | Podílové listy | Outliers | Ekonomické krize | Lightspeed | Verizon Communications | Bloomberg Commodity Index | Veřejná nabídka akcií | Akcie společnosti Nvidia | Royal Bank of Canada | Snaha Fedu | Britský akciový index | Inflační výhled | Změny úrokových sazeb | Britský pracovní trh | MICEX | Verizon | I-Trader | Čínské vlády | Forexu | Globalizace | Rostoucí trendová struktura | Zvýšení zisku | Pattern hlava ramena | Akcie švýcarské banky | Trendové strategie | Objem vkladů | ALK.US | Pozice | ENPH | Lyft (LYFT.US) | Akciové indexy v Asii | Pandemie | Graf ceny akcií společnosti | OMV | ANZ | LCID.US | Navyšování objemu | Pips | Cena stříbra | Enphase Energy | Výprodej | Údaje o nezaměstnanosti | Svíčkový pattern | Byznys | Koss | Evropští ministři | AVAX | Průměrná cena | Míra inflace v Německu | Akcie Broadcomu | Cena barelu ropy | Salmán | Primoco UAV | Mean reversion | Oživení maďarské ekonomiky | Bank of New York Mellon | Vývoj na měnovém trhu | Indonésie | Dominance bitcoinu | J.P. Morgan | Emerging markets | FED sazby | Indikátor důvěry | Význam supportů a rezistencí | Aktualizované údaje | Regulatorní prostředí | Novo Nordisk | Členové OPEC | Deutsche Post | Index DE30 | Investiční soutěž | Akcie společnosti AMC Entertainment | Investiční fond | Obchod se ztrátou | Období volatility | Nastavení hlavy obchodníka | Index BIST 100 | Měnové trhy | Plánované obchody | AUD/USD | Stagflace | Nordstrom | Disciplinovaný trader | Oscilátor | Zobrazení grafů | US dolar | Before market open | Růst Bitcoinů | Monetární politika Bank of Canada | Největší týdenní nárůst | EU | Měnové podmínky | Latinskoamerické země | Summit EU | Obchodní grafy | Signály pro BITCOIN | Uzavřít všechny pozice | Výprodej bitcoinů | Travelers | Direct market access | USD/JPY | Aplikace Price Action | Agilent | Vyšetřování | Vývoj kurzu eura | Pattern Hikkake | Německá obchodní bilance | Chop | Obchodník s cennými papíry | Oblast pro investování | Buy signály | Expirace opcí | Jihoafrický rand | MyFxBook | Zlepšování sentimentu | Lael Brainardová | Paříž | Vysoká likvidita | Index pražské burzy | Situace na americkém trhu práce | Domácí akcie | SPX | Malý prostor | Výkon dolaru | M2 | Pravidla obchodního systému | DNR | Stanovení Stop Lossu | Pokles zásob | Slábnutí inflačních tlaků | Finanční kapitál | Eskalace konfliktu | Plán EU | Nakupovat | Bloomberg Economics | Forex trh | Kryptoměnový trh | Levi Strauss | Vysoké ceny | STAR | Nifty | Akcie společnosti GameStop | KOMB | Odvětví | AMZN | Vyčíslení rolování | Společná evropská měna | Akcie evropských bank | Rychle rostoucí akcie | Bělorusko | Index finančního sektoru | Důvěra v Německu | Výprodej měny | Santa rally | Výrobní náklady | Prodeje | Ekonomika Německo | Spekulativní útok | Micron Technology | CZK/USD | ABC | Profesionální tradeři | Začátky obchodní kariéry | Fibonacci | Vysoké zisky | Strategy Research | Předpověď pro GBP/USD | Lula da Silva | Nordea Bank | Příležitosti pro volatilitu | Trading range | Úrokové výnosy | Nabídka ropy | Snižování nezaměstnanosti | PCE inflace v USA | Cloud Computing | Lucid Group | Švédská Riksbank | Zdroj příjmů | Futures na americké akciové indexy | Index DAX | Západoevropské trhy | Americká seance | Česká národní banka | Direct market | RBC Capital Markets | Barclays | Poptávky po ropě | Recese ekonomiky | Vývoj měnového páru USD/MXN | Výsledky společnosti Apple | COIN.US | Nárůst volatility | Ekonomka | Index Topix | SLB.US | Francouzská průmyslová produkce | Rizikový apetit | Útočiště před rizikem | Fundamentální analýza pro začátečníky | Velké investice | Dodavatelské řetězce | Nákupní momentum | Analytik | Přeobchodování | PMI ve službách | Budoucnost Bitcoinu | Lot | Dinár | Skandály | Úspěch | Bankrot | Akcie Kofoly | Výkyvy kurzu | Spekulanti | Americké statistiky | Statistiky z pracovního trhu | OTC | Haleon | Průmyslový index Dow Jones | Tulipánová horečka | Slovensko | IPO společnosti | Kompenzace | PFNonwovens | Throwback | Index S&P/ASX 200 | Co je akcie | Oscilátory | Zpomalení růstu | Výše zdanění | Mark Zuckerberg | Správné načasování | Intervenovat | Finanční cíle | Americké firmy | Uvědomělá praxe | Držení akcií | CAD | Výhled pro rok 2022 | NEV | University of Leicester | Akcie Evergrande | Lufthansa | DMA obchodovaní | AAL.US | Mzda | Kryptoměna ethereum | SVB | Dolarové měnové páry | Evropské aerolinky | Hospodářské statistiky | Scaling Out | Filmové studio | Miliardy | HZL | PayPal (PYPL.US) | Geopolitika | Atraktivní příležitosti | A.P. Moller-Maersk | Banka | Novozélandská centrální banka | Markit | Prodeje existujících domů | Kolísání v pipech | Nákup amerických akcií | Sterling | Úvěrová krize | AXA | Daně z příjmů právnických osob | Akcie letecké společnosti | Větrné turbíny | HSCEI (CHNComp) | Kmen omikron | Základní sazba | Černá káča | Vyšší úroveň | Produkce ropy | HelloFresh | SPD | Rostoucí ceny komodit | Prudký růst cen | Fidelity Investments | SPAC v ČR | Dynamické supporty a rezistence | HDP report | Bezpečnost | Index průmyslové výroby | Potenciál poklesu | Výnosy | Indikátor vývoje cen akcií | Dlouhodobé trendy | Správa | Další kryptoměny | Ekonomické zprávy | Komodity | Korekce trendu | Vyšší inflace | Ministři financí EU | Index euro stoxx 50 | Tradingová situace | Utěsňování centrálních bank | Autochartist Risk Calculator | Obchodni metody | Americký ISM | Fúze | Ticker | Koruna oslabuje | Investování na kapitálových trzích | IBEX | Babypips | Cenové gapy | Pimco | | WhatsApp | LCH Clearnet | Ukazatele | Vývoj geopolitické situace | Epidemie koronaviru | Grexit | VORB.US | Zpracovatelský průmysl | Cenové války | PPF | Regulační orgány | Kurz podílového listu | Zlotý | Akcie společnosti Snap | Ocado | Ruská měna | Šéfka Fedu | Práce | Brazilský real | Pokles bitcoinu | Vývoj průměrné mzdy | Vývoj kurzu koruny k euru | Jamal | Cílová cena | Časové rámce | Korporace | Silné akcie | Swing strategie | West Texas Intermediate (WTI) | Základní úroková sazba | Banky pro mezinárodní platby | CAR | Analýza | Čínské centrální banky | Vývoj trhu | Senátní volby | Porsche | Tokeny | Pokles libry | Private equity | Vnější prostředí | Saipem | Výsledkové zprávy | Analýza makroekonomických zpráv | Didi | Soustředěnost | Jak obchodovat | Futures na americké indexy | Odpovědnost | Ninja Trader | Globální finanční trhy | Opční trhy | Společnost Siemens Energy | Zasedání centrální banky | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Biden | Campbell Soup | Budoucnost | Index spotřebitelských cen | Dynamika HDP | Martin Stibor | Začínající obchodníci | Aktuální situace | Typy grafů | Skalping | Abbott | Chuť investovat | Invaze Ruska | Daňový balíček | Volatilní obchodování | Anchoring (ukotvení) | Průměrné skutečné rozpětí | NASDAQ 100 | Rezistenční úrovně | Zisk na akcii | Výhled růstu ekonomiky | The Travelers Companies | BYND.US | Nissan | Akcie AMD | Forex quote | Nový premiér | Ostatní komodity | Vysoké úrokové sazby | RISK-ON | Energetické krize | LHA.DE | Jak vydělat peníze | Světové akciové trhy | Stabilita | Britský FTSE | Dnešní videokomentář | Produkce mědi | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Put | Objednávky | Cenový index výdajů | Index technologického trhu Nasdaq | XAG/USD | Chování americké centrální banky | Nord Stream 2 AG | Skalping strategie | Banka UBS | Nasdaq (US100) | Cena drahých kovů | Hry | UNH | Obnovení růstu | Skluz v plnění | Ignorování fundamentálních zpráv | Klínová formace | Zlepšení | Průmyslové kovy | Indikátor sezónního trendu | Trading.com | Makléř | Aktuální kurz | RDSA | Patterns | Akcie automobilek | Fio banka, a.s. | Optimismus | Long Term | Dánsko | Krypto aktiva | Wealthspire Advisors | Akciový stratég | Komisí pro cenné papíry a burzy | Svíčková formace | EuroStoxx50 | MMM.US | Růst průměrné mzdy | Širší trh | DAX 30 | Wall Street | Zhodnocení účtu | Celoroční projekce | Rizikový sentiment | Nálada na finančních trzích | Obchodování na forexu | Pandora | Hyundai Motor | Druh obchodování | Nákup dluhopisů | Korelace BTC | Psychologie obchodování | Vzestupný trend | Kotace | Sazby Fedu | Proražení rezistence | Wood & Company | Rychlost | Pokles nezaměstnanosti | Dluhopis | Automatické obchodování | Akciová portfolia | Test na koronavirus | Žádosti o podporu | Index FTSE 100 | Velký pohyb | Mojmír Hampl | SMBC | John Kerry | Obchodování GBP | Panevropský akciový index STOXX 600 | Společnost JDE | Zadluženost | Forex kalendář | Komise v přenesené pravomoci | Týdenní pivot | Swing Trading | Nově prodané domy | Vyšší ceny ropy | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Nastavení mysli | FDX | Země G7 | Trhy v USA | MMM | Black spinning top | Akumulace | Technický nástroj | Grafy Renka | Halliburton | Růst bitcoinu | Výsledky za Q4 | Investiční cíle | Cenové alerty (upozornění) | Přerušení těžby | Prudký růst inflace | Bloky | Nastavení Stop-Lossu | Přísná měnová politika | Akcie v Číně | Bank of New York Mellon (BK.US) | Marathon Oil (MRO.US) | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Korelace Bitcoinu | Obchodní režim | Riziko | GM | Zlataky.cz | Piper Jaffray | Očkování | Nasdaq Composite Index | Scalpingová strategie | Inflace v Kanadě | CEZ1 | Daily trading strategies | Speciální Report | Obchodní model | Ztráta indexu S&P 500 | Obchodování pro klienty | DPZ.US | Akcie | DoorDash | Vývoj ropy | Akcie Micron | MasterCard | Japonský jen | Average True Range | Výsledky za první pololetí | Rates | Úroková míra | Agentura Moody's | Sell obchody | INTC | VanEck | Poptávky po dolaru | Volatilní měnové páry | Sentiment trhu | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Geografická blízkost | Typ strategie | Výnos dluhopisů | Platforma xStation | Volkswagen | Index energetického sektoru | Obchodní příležitosti | Holding | Přehled kurzů | Dlouhodobá prognóza pro USD/CAD | CBOT | Akcie Air France-KLM | Formace Inside Bar | Podniky | USA a Čína | Kde investovat | Jindřich Šídlo | Vývoj ceny ropy Brent | Budování pozice | Mercedes-Benz (MBG.DE) | Retail | Ekonom | JPY USD | Cena zemního plynu | Superpočítač | Commonwealth Financial Network | Býčí scénář | Omezení stimulů | Nejlepší obchodníci | Ministr financí | Akcie Walmartu | Názory analytiků | Japonský index Nikkei | Long příležitosti | Vyšší výnosy | Index CSI300 | Index FTSE 100 (UK100) | SPOT | Omezení pohybu obyvatelstva | Analytický tým | Banka Credit Agricole | 5G | ING Groep NV | Světové akciové indexy | GoTo | Akcie Microsoftu | Onshore jüan | Jak vydělat | Otřesy na trzích | Polský průmysl | Stříbro (XAG/USD) | Možný zisk | Asijské akciové trhy | Maďarský index BUX | Forex analýza | Býčí trend | Akcie firmy Coinbase | Politické otřesy | Clearpool Group | Rekordní pokles | Instrumenty | Analog Devices | Obchodní nastavení | Cenu plynu | Daň z příjmu | Zastropování cen | Underperform | Graf dne | Dnešní události | Světový čas | Philip Morris | Riziko na trhu Forex | Analytik trhů | Overnight | Statistika úspěšnosti | Nižší likvidita | Technický obchodník | Nasdaq | Jan Frait | Philip Lane | Nonfarm Payrolls | Formace Evening Star | Společnost Meta | Poptávka v Číně | Klíčový okamžik | BBY | ONS | PMI index | USD/KRW | Index Nikkei 225 | Denní kolísání v pipech | Návratnost | Největší obchody podle objemu | Metody Price Action | JD Sports | Geopolitická situace | Edward Jones | Intradenní strategie | Odhady analytiků | Maďarský index | Ministerstvo práce | CSCO.US | Geopolitické napětí | Zrychlení růstu | Ericsson | American Airlines (AAL.US) | Turbulentní ekonomika | Inflace v USA | Zobrazení událostí z makrokalendáře | FX strategie | Islámský stát | Krátkodobý výhled | Doji svíčky | Hike | Hlavní index burzy | Adidas (ADS.DE) | MIG | Skupina G20 | Ceny PHM | Propad indexu | Forex robots | Domácí poptávka | Profesionální trading | Evropské společnosti | Low (minimum) | Přehled úrokových sazeb | Arcane Research | Server FXStreet | Equinix | Zero Hedge | Souprava | Tržní ocenění | Kapitalový výnos | Stochastic | EK | DVN.US | Průmyslové podniky | Etsy | Údaje o inflaci | Výroba aut | Hlasování o brexitu | Obchodovat na trzích | Koncern | Zemědělství | Hermes | Tržní kapitalizace společnosti | Obchodní dohody | Akcie Lyft | Globální ekonomický růst | BIC | Krátkodobý rostoucí trend | Zpomalení hospodářského růstu | Realitní sektor | Americké akciové burzy | Volatility report | Německá inflace | RBAG.CZ | CME Fed Watch | Société Générale | Brian Price | Belgie | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Omezení exportu | Wedbush | Index Nasdaq (US100) | Počet zaměstnaných | Nedostatek disciplíny | Rivian Automotive | Pozitivní výhled | CZG | Take-Profit příkazy | Fundamentální pohled | Největší bankovní krach | Čínské investice | Čínský HDP | Česká koruna (CZK) | Průlom | KOSP200 | AAA | Světové trhy | Opční bariéra | Obchodování na demo účtu | Investment | Embargo na ruskou ropu | Prodej eura | Prognóza USD/CAD | Vnitřní svíčka | Strategie na obchodování | Výhled recesních scénářů | Westpac Banking | Zásobníky | XTB Research | XTB.cz | Analýza ceny | Obchodní styl | FX Analyst | Hospodářské výsledky společnosti | Výplata dividendy | Statistika | Reálné obchodování | Vývoj ceny | Zprávy z Německa | Důležitá zpráva | Výraznější pokles | Market Scanner | Vynechání víkendové svíčky | PetroChina | IOT | Firemní výsledky | Session | Železná ruda | Ochota investovat | Stav americké ekonomiky | Fidelity International | Terra | BlackRock | Energetická firma | Trading forex | Čistá úroková marže | Bezpečná investice | Výhled pro akcie ČEZu | Internetové obchody | Odliv prostředků | Klesající inflace | Kurz EUR | Astrazeneca | Investiční účet | Obchodování na newyorské burze | Růst ceny ropy | Statistika úspěšnosti traderů | Time frame | Záporné úrokové sazby | Denní obchodníci | KER | Růstové struktury | Obchodní hodiny | Janney Montgomery Scott | Šíření nákazy | Akcie Allianz | Volatilní svíčka | Fio | Zúčtování plateb | Použití Trailing-Stopu | Kryptoměny | Ruská armáda | Zlepšení ekonomiky | Forex trading | Psychologické pasti | Tulipánová aktiva | Kurzy online | Nikkei (JAP225) | Low | PAP | Výhled domácí ekonomiky | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Klesající struktura | Wood & Company Vladimír Vávra | Zvyšování úroků | Tým FXstreet.cz | Akcie kryptoměnové burzy | Signál long | Vysoká finanční páka | Výrobce elektromobilů Tesla | Aktuální Price Action | Květnový růst | Zpráva amerického ministerstva obchodu | Amazon | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Downgrade | Palantir | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | American Express | MRO.US | NYSE: MRK | Stimuly | Uvolnit měnovou politiku | Fakey Pattern | Varování před riziky | Chudoba | Holubice | Experti HSBC | Analytik XTB | Historie se opakuje | Ycharts | Makro zprávy | Růst cen průmyslových výrobců | Čínský renminbi | Žebříček | Li Auto | Americký akciový index S&P 500 | Netflix | Americké úřady | Británie | Umělá inteligence | Miliardář | Burzovní zpravodajství | Tesla | Prohlášení | Ekonomický růst | Umění | Vladimir Putin | Skyworks | CPI v eurozóně | Američtí zákonodárci | Správy peněz | Kolísání trhu | Nižší volatilita | Axiory Europe | Týdenní nárůst | Manažeři | Sektor služeb | Napětí na trzích | Akcionáři ČS | Manažeři fondů | City | Pavel Ryska | Vojtěch Benda | GICS | Frontier trh | Ceny zemního plynu v USA | Louis Vuitton | Strategie CCI + EMA | Kwasi Kwarteng | Capital.com | COT | Co je volatilita | Uber (UBER.US) | Analytici banky | News
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Obchodní rozhovory
Obchodní rozpětí
Obchodní rozpětí (pásmo)
Obchodní rutina
Obchodní rutiny
Obchodní ředitel
Obchodní ředitel XTB
Obchodní řetězce
Obchodní sankce
Obchodní sdružení

Následující klíčová slova

Obchodní session
Obchodní schodek
Obchodní schodek Spojených států
Obchodní schodek USA
Obchodní schopnosti
Obchodní signál
Obchodní signály
Obchodní signály na ropě
Obchodní signály pro BITCOIN
Obchodní signály pro ropu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít