Neděle 16. leden 2022 22:35
reklama
fpmarkets
reklama
Purple Trading Smolen
reklama
BidAskBit
reklama
BidAskBit

Klíčová slova - Nio

img

Inflace v ČR vystoupla na 6,6 %. Očekávat můžeme růst až na 10 %, tvrdí Holub

14.01.2022 Meziroční růst spotřebitelských cen v České republice za prosinec činil 6,6 %. Inflace se tedy nyní nachází na nejvyšší hodnotě od září 2008. Průměrná inflace za celý loňský rok pak dosáhla 3,8 %.
img

Wall Street ve středu přešlapovala na místě

13.01.2022 Obchodování na Wall Street ve středu nepřineslo hlavním indexům výraznější změny. Nedařilo se příliš bankám a ztráty vykazoval i sektor zdravotní péče. Posilovaly naopak akcie Tesla, Nio nebo Alibaba. Nejziskovějším sektorem byly základní materiály. Wall Street závěr: Dow Jones +0,11 %; S&P 500 +0,28 %; Nasdaq Composite +0,23 %.
img

Nio akcie: Čína snížila dotace na elektromobily o 30 %

11.01.2022 Nio akcie může čekat zajímavý rok. Čínská vláda mění svou politiku v automobilovém průmyslu. Na jednu stranu se více o...
C:\fakepath\akcie-06012022.jpg

TOP 5 akcií pre rok 2022

06.01.2022 Ak nechcete aby vaše portfólio záležalo len od tradingovej výkonnosti, môžete určitú časť portfólia zainvestovať do dobrých akcií. V tomto blogu by som rád ukázal zaujímavé investičné príležitosti skôr ako tie tradingové a to na 5 vybraných akcií, pomocou grafov, rôznych ukazovateľov a dát. Poďme sa spolu pozrieť na akcie KnowBe4, Nio, PayPal, Coca-Cola a Altria. Treba brať ale na vedomie, že FED má zvyšovať sadzby niekoľkokrát a to môže spôsobiť celkový pokles akciového trhu. Ak však nakúpite správne akcie alebo vstúpite na akciách ktoré sú za lepšie ceny, môžete zarobiť aj tak.
img

Prodej aut v Číně v listopadu sedmý měsíc klesl, tentokrát o 9,1 procenta

10.12.2021 Prodej aut v Číně v listopadu meziročně klesl o 9,1 procenta na 2,52 milionu. Jde o sedmý měsíc poklesu za sebou a je za ním hlavně přetrvávající globální nedostatek čipů. Oznámil to dnes čínský svaz výrobců automobilů CAAM. Čína je největším automobilovým trhem světa.
img

Wall Street zahájil týden smíšeně

23.11.2021 Pondělní obchodování bylo ve znamení výprodejů v oblasti technologií, dařilo se naopak akciím bank, ropných společností a necyklické spotřebě. Ztráty hromadily akcie platebních a fintech společností: klesaly akcie Visa, Mastercard, PayPal nebo Square. Po úvodním růstu otočily do červené i akcie Nvidia a AMD, poklesly akcie Amazon, Alphabet.
img

Technologie tentokrát vítězem seance

12.11.2021 Včerejší obchodování znamenalo obrat v trendu a akciové indexy umazaly část ztrát, které nabyly v úvodu tohoto týdne, primárně jmenovitě technologický Nasdaq Composite. Společnost Rivian Auto si ve středu připsala devětadvacet procent a i včera pokračovala ve skvělé rally, při které dokonale využila IPO efektu a přidala dalších 22 %.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme projevy centrálních bankéřů a inflaci producentů

09.11.2021 Trhy v Evropě otevřely mírně do záporu. V průběhu noci se negativně vyvíjely také futures na americké indexy. Riziková nálada je k vidění na FX trhu, kde se nejvíce daří švýcarskému franku a japonskému jenu. Nicméně americký dolar svými výkony naopak zaostává.
img

Budou akcie Qualcomm díky nedostatku čipů na trhu i nadále růst?

14.10.2021 V dnešní analýze se podíváme na situaci ohledně nedostatku čipů. V této souvislosti se detailněji zaměříme na akcie Qualcomm (QCOM), protože tato společnost z technologického odvětví se výrobou čipů zabývá. Qualcomm nedávno odkoupil společnost Veoneer, čímž si upevnil pozici v automobilovém průmyslu. Ten je výpadkem čipů silně zasažen.
img

Netflix akcie pokračují v růstu. Dočkáme se nového maxima?

29.09.2021 Streamovací služby zažívají v posledních letech obrovský boom. Dané situaci nahrála i pandemie koronaviru. V dnešním článku se podíváme na tento sektor blížeji. Uvedeme si pár zajímavých společností z tohoto odvětví a provedeme fundamentální a technickou analýzu Netflix akcie.
img

Je čas nakoupit Nio akcie? Světové prodeje elektromobilů rostou

22.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Nio (NIO). Jde o čínskou společnost patřící do sektoru elektromobilů. Firma Nio je obecně považována za jednoho z největších čínských konkurentů Tesly. Elektromobilový průmysl je v dané zemi v tomto ohledu velmi klíčový.
img

Top společnosti, které budou reportovat v tomto týdnu (09.08.2021)

09.08.2021 Americká výsledková sezóna za druhý kvartál 2021 se chýlí ke svému závěru. Dosud své výsledky reportovalo 450 společností z indexu S&P 500, 75 společností z indexu Nasdaq-100 a také 25 společností z indexu Dow Jones. Kalendář výsledkové sezóny je tak v tomto týdnu již relativně chudý. Stále se však dočkáme výsledků zajímavých společností!
img

Očekávaný růst trhu elektromobilů se nemusí automaticky přenést do růstu akcií klíčových výrobců

04.08.2021 Jelikož se situace s koronavirem zejména díky očkování zlepšuje, poptávka po elektromobilech se pomalu obnovuje a blíží se k úrovni před pandemií. S rostoucí poptávkou po elektromobilech však roste i poptávka po surovinách potřebných k výrobě baterií. Očekávaným efektem je růst jejich ceny, avšak vývoj není zdaleka tak přímočarý.
img

Spoločnosť Li Auto dodala v júli rekordný počet automobilov

02.08.2021 Akcie spoločnosti Li Auto (LI.US) na začiatku obchodovania vyskočili o viac ako 4% po tom, čo čínsky výrobca elektrických vozidiel dodal v júli 8589 vozidiel, čo predstavuje nový mesačný rekord. Výkonnosť za posledný mesiac zaznamenala medzimesačný nárast o 11,4% zo 7 713 dodaných vozidiel v júni. Na medziročnej báze bol rast na úrovni 251,3%. „Do konca tohto roka uvedieme na trh sériu veľkých inovácií OTA, aby sa naša ponuka produktov dostala do nových výšin,“ povedal Yanan Shen, spoluzakladateľ a prezident spoločnosti Li Auto. Medzitým jeho hlavný domáci konkurent Nio (NIO.US) dodal v júli 7 931 vozidiel, čo predstavuje medziročný nárast na 49 887-viac automobilov ako vlani. Minulý mesiac sa však tento údaj dostal pod mesačný rekord 8 083 dodávok vozidiel v júni. Ďalší významný hráč - Xpeng (XPEV.US) dnes oznámil mesačný rekord 8 040 dodaných vozidiel.
img

Analýza Fidelity International: Odvětví elektromobility v Číně poroste ještě rychleji

29.06.2021 Od vypuknutí pandemie Covid-19 jsme svědky vlny optimismu, co se týče elektromobilů. Vlády velkých zemí po celém světě zavádějí ekologická opatření a ekologické investování mezi ústřední body svých strategií. Zatímco se pozornost soustředila zejména na klimatickou politiku USA nebo Evropy, Čína se také zavázala k dekarbonizaci. Vzhledem k tomu, že ceny baterií pro elektromobily klesají rychleji, než se očekávalo, mohl by čínský elektromobilový průmysl oproti současným odhadům ještě více zrychlit. Ačkoli věříme, že čínský růst trhu elektromobilů má před sebou slibnou budoucnost, kořist nebude rozdělena rovnoměrně. Pravděpodobněji totiž zvítězí společnosti v přední části hodnotového řetězce, které mají lepší konkurenční pozici.
C:\fakepath\xpeng.jpg

Čínský výrobce elektromobilů XPeng může vstoupit na burzu v Hongkongu

23.06.2021 Regulační úřad povolil čínskému výrobci elektromobilů XPeng primární veřejnou nabídku akcií (IPO) v Hongkongu. Uvedl to dnes server CNBC, který se odvolává na informovaný zdroj, podle nějž by tento konkurent Tesly mohl získat jednu až dvě miliardy dolarů (až 42,6 miliardy Kč). Akcie XPengu se už obchodují na burze v New Yorku. Schválení takzvané duální akciové struktury znamená, že firma bude podléhat dohledu regulačních úřadů v USA i v Hongkongu.
C:\fakepath\tesla-17062021-1.png

TESLA a její obavy z Číny

17.06.2021 Po zveřejnění dvou po sobě jdoucích a protichůdných zpráv o společnosti Tesla (nyse:tsla), sílí krátkodobý medvědí pohyb. Skutečnou červenou vlajkou, která znepokojuje investory, je závislost americké automobilky na čínském trhu, kde se konkurence stupňuje. Dodávek v dubnu bylo -27%, v květnu se očekává až -50 %; Hlavní konkurenti společnosti Tesla zaznamenávají až dvouciferný růst; Na Čínu připadá 37,5 % dodávek společnosti Tesla v 1. čtvrtletí 2021. Krátkodobé riziko poklesu akcií by mohlo dosáhnout až o -8 %.
img

Týdenní tržní výhled: Trhy se zaměřují na FOMC, evropské a americké data

26.04.2021 Vrcholem tohoto týdne bude pravděpodobně středeční prohlášení a tisková konference FOMC v 19:30. I když se neočekávají žádné změny, bude tón a zprávy FEDu o hospodářském oživení pečlivě sledovány, zejména s ohledem na to, že index amerického dolaru od března vymazal téměř všechny své zisky.
img

Nejlepší reálné obchody XTB minulého týdne

09.04.2021 V minulém týdnu se nejvíce dařilo obchodníkovi ze Slovenska. Long obchod s akciemi společnosti NIO (shsNIO.US) mu přinesl zisk na reálný účet ve výši 25 356 euro. Délka obchodu dosáhla devíti měsíců. Trader nakoupil 8. července 2020 celkem 1500 kusů akcií společnosti na úrovni 14,63 dolarů. Akcie prodal 26. března 2021 na ceně 35,40 dolarů (+140 %). Pohyb akcie ve prospěch obchodníka tak dosáhl na 20,77 dolarů.
img

Akcie spoločnosti Nio sa kvôli pozastaveniu výroby prepadli o 8%

26.03.2021 Spoločnosť Nio (NIO.US) oznámila, že je nútená dočasne zastaviť výrobu elektrických vozidiel vo svojom závode v čínskom Hefei kvôli celosvetovému nedostatku polovodičov. Čínsky výrobca elektrických vozidiel uviedol, že pozastavenie začne v pondelok a bude trvať päť pracovných dní. Spoločnosť Nio teraz očakáva, že v prvom štvrťroku dodá 19 500 vozidiel v porovnaní s pôvodnými očakávaniami na úrovni 20 000 až 20 500 vozidiel.
img

Akcie spoločnosti Tesla vzrástli o 14% na základe pozitívnych údajov o predaji z Číny

09.03.2021 Akcie spoločnosti Tesla (TSLA.US) dnes prudko vzrástli o viac ako 14% po poklese o 21%. Zdá sa, že dnešný pohyb smerom nahor je spôsobený Čínskou asociáciou osobných automobilov, ktorá vo februári zverejnila pozitívne čísla týkajúce sa výkonnosti spoločnosti Tesla. Spoločnosť Tesla minulý mesiac dodala 18 318 modelov 3 a Y v Šanghaji, čo je o 8% viac v porovnaní s 15 484 predanými vozidlami v januári. To je obzvlášť pôsobivé vzhľadom na to, že sviatok lunárneho nového roka obmedzil vo februári čínsku spoločnosť Tesla iba na zhruba tri týždne. Investori očakávajú, že zahájenie výroby modelu Y v Gigafactory Šanghaj zvýši výkon spoločnosti Tesla v Číne.
img

NIO i Xpeng se připojují k Tesle se ztrátami a sníženými dodávkami

09.03.2021 Index Nasdaq prochází silnou korekcí kvůli zvýšení výnosů amerických dluhopisů vyplývajícím z obav z možného zvýšení inflace. To táhne technologický sektor dolů, přičemž jednou z hlavních obětí je Tesla. Je to však jediná příčina prudkých poklesů sektoru?
img

Špinavá energie přebírá vedení, zelené akcie padají

05.03.2021 Náš koš zelené transformace se od počátku roku propadl o 1 %. Firmy v tomto odvětví rozšiřují své podnikání díky úvěrovému financování a nízké ceně kapitálu, a tak se na jejich výsledcích negativně podepisují rostoucí úrokové sazby. Dále pohovoříme o potřebě ropného a plynárenského průmyslu, který letos posílil o 21 %, v průběhu přechodu k ekonomice s menší uhlíkovou stopou a o tom, že nedostatečné investice z posledních let a nízká návratnost kapitálu v energetice povedou ke zvýšení cen ropy a zemního plynu. A nakonec se podíváme na elektromobily – v pondělí totiž trh zaskočily očekávané výnosy společnosti NIO.
img

Akcie Nio padají po zveřejnění hospodářských výsledků za Q4

02.03.2021 Akcie společnosti Nio (NIO.US) dnes klesají o více než 6 % po zveřejnění smíšených hospodářských výsledků. Čínský výrobce elektromobilů a konkurent Tesly (TSLA.US) vykázal v Q4 2020 ztrátu ve výši 1,4 mld. juanů ($212,8 mil.). Ztráta přesáhla očekávání trhu. Tržby dosáhly na 6,6 mld. juanů (asi $1 mld.). Toto číslo naopak pozitivně překvapilo. Společnost upozornila, že se v aktuálním čtvrtletí zpomalily dodávky vozidel na trh z důvodu nedostatku čipů. Automobilka Nio zvýšila v únoru produkční kapacitu na 10 000 vozidel měsíčně z předchozích 7 500 vozidel. Nicméně problémy dodavatelských řetězců týkající se čipů a baterií vrátí v druhém čtvrtletí výrobu na původní produkční kapacitu.
img

Najzaujímavejšie spoločnosti, ktoré zverejnia tento týždeň hospodárske výsledky (01.03.2021)

01.03.2021 Americká výsledková sezóna za Q4 2020 sa pomaly končí a viac ako 96% spoločností z S&P 500 už zverejnilo hospodárske výsledky. Doteraz je tempo rastu ziskov v Q4 pre spoločnosti v indexe S&P 500 medziročne na úrovni 3,9%, čo je výrazne nad 9,4% poklesom predpovedaným analytikmi na konci decembra 2020. Rast výnosov v Q4 sa nachádza medziročne na úrovni 3,2%.
img

Propad indexu Nasdaq táhne Teslu na finančních trzích dolů

26.02.2021 Přestože se Jerome Powell, jak jsme včera zmínili po svém vystoupení před americkým Kongresem a Senátem, pokusil odvrátit obavy z inflace, nejistota na finančních trzích nadále rostla kvůli nárůstu výnosů u desetiletých dluhopisů americké státní pokladny.
img

Pět důvodů, proč teď v Česku tak zdražuje pšenice a mouka: cla, zdražení přepravy, sucho, nízké úroky a spekulanti a špatná úroda v Evropě

22.02.2021 Tuzemští mlynáři dnes ohlásili zdražování mouky o 20 až 25 procent kvůli vzrůstajícím cenám potravinářské pšenice. Ta vystoupala podle nových smluv až na 5800 korun za tunu. Bezprostředním důvodem je podle jejich vyjádření „celková situace na obilním trhu Evropy a silná poptávka po pšenici z ČR“. V pozadí tohoto vysvětlení jsou však další, hlubší důvody – těch je celkem pět. O jaké jde?
img

Lithium – nový investiční trh s novými hráči

10.02.2021 Podle údajů od stávajících výrobců se nedostatek získatelného lithia očekává v polovině 20. let 21. století. [1] Historicky vedl nedostatek surovin k nárůstu ceny suroviny jako takové. Proto může v budoucnu dojít ke krátkodobému tlaku na zvýšení cen lithia.
C:\fakepath\spce-26012021.JPG

Vesmírne lietanie ako investícia?

26.01.2021 Na trhu je zatiaľ pár firiem, ktoré vyvíjajú vlastné lietadlá, ktorými chcú robiť komerčné lety do vesmíru, high-speed lety z mesta do mesta a pravdepodobne aj objavovať vesmír. Nič extra nové však? Ľudia už boli vo vesmíre aj na mesiaci. Ale čo keby sa táto vec stala komerčnou záležitosťou? Lety nebudú síce pre každého lebo nie sú lacné, ale na planéte je dosť bohatých ľudí ktorí môžu tento typ trhu naštartovať.
img

Tesla, Inc., NIO, Inc. a Boeing, Co. boli v roku 2020 najobľúbenejšími akciami medzi klientmi XTB na Slovensku

21.01.2021 Najpopulárnejšie akcie obchodované investormi XTB na Slovensku boli v roku 2020 naozaj rôznorodé. Nájdeme tu tituly z USA, Číny, Nemecka či Holandska.
img

Trh reaguje na nový model ET7 společnosti NIO

12.01.2021 Přestože je Tesla v současné době králem a hvězdou na trhu s elektrickými vozy, existují i ​​další společnosti, jako jsou NIO a Xpeng, které přitahují zájem investorů kvůli silnému nárůstu v posledních měsících a pozitivním prognózám naznačujícím růst sektoru elektromobilů v Číně .
img

Akcie spoločnosti NIO vzrástli o 10% po rekordne vysokých dodávkach

04.01.2021 Akcie spoločnosti Nio (NIO.US) vzrástli o viac ako 10% po tom, čo čínsky výrobca elektrických automobilov oznámil, že v roku 2020 dodal 43 728 vozidiel, čo je takmer dvakrát viac ako v predchádzajúcom roku. V minulom štvrťroku spoločnosť dodala 17 353 vozidiel, čo predstavuje medziročný nárast o 111%. Spoločnosť NIO tiež v nedeľu spustila službu s názvom Nio Certified pre kupujúcich ojazdených automobilov Nio. Spoločnosť plánuje do tejto služby investíciu vo výške 3 miliárd juanov (459,21 milióna dolárov) počas piatich rokov. „Spustenie NIO Certified znamenalo uzavretie servisnej slučky počas celého životného cyklu automobilov NIO,“ uviedla spoločnosť vo svojom vyhlásení.
C:\fakepath\investice.png

Investice do ekologie?

09.12.2020 V posledních letech se stále víc a víc řeší problematika globálního oteplování, recyklace obnovitelné energie a spousta dalších věcí týkajících se ekologie. Myšlenka na zelenější svět se už dostává do podvědomí nejen prostým aktivistům, vědců, politikům ale i investorům, kteří vždy samozřejmě putují s trendem. Proč se stále zvyšuje oblíbenost „zelených akcií“ a kde se vyskytují příležitosti na tomto trhu?
img

Long signál na akcie Activision Blizzard (ATVI)

21.10.2020 Activision Blizzard je americká společnost, která se zaměřuje na vývoj akčních, dobrodružných, sportovních, RPG a strategických videoher. Portfolio Activision Blizzard zahrnuje velmi úspěšné tituly, jakými jsou například Call of Duty, Skylanders, World of Warcraft, StarCraft a Diablo. Akcie byly během koronavirové krize velmi žádané. Silný uptrend se nyní dostal do zasloužené fáze korekce.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Nejlepší čínské akcie v roce 2019

22.02.2019 V tomto článku s vámi chceme probrat 6 zajímavých čínských akcií s vysokými vyhlídkami. Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která, navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodného trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Investování do čínských akcií tudíž mnoho lidí vnímá jako riziko, protože se zdá, že prakticky nelze posoudit příležitosti a rizika. Je to pravda?
img

IPO Airbnb by mohlo přijít už v létě roku 2019

26.09.2018 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb, k němuž by mělo dojít v polovině roku 2019.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Čína | Video | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | HDP | Fibonacci | Divergence | Německo | Francie | Turecko | Apple | Analytik | Výsledková sezóna | ETF | Světové akcie | Poptávka | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Akcie | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Benchmark | Bloomberg | Breakout | Bundesbank | Burza | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banky | Konsolidace | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | FOMC | FX | Fed | Large Cap | Futures | Gap | Grafy | HDP (Hrubý domácí produkt) | High | IPO | ISIN | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Low | MACD | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | RSI | Rally | Resistence | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | ČEZ | Obchodování | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | XTB | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | RMB | Čínské akcie | Investoři | Fond | EU | Býčí divergence | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Výsledky | Obchodní příležitosti | Bohatství | ČSOB | Partners | Deloitte | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Online trading | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investovat | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Facebook | LYNX | Lukáš Kovanda | Burzy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodní účet | Vzdělávání | Centrální bankéři | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Průlom | Přenos | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie Tesla | Akcie Visa | Analýzy | Automatický obchodní systém | Banka | Capital Markets | CashFlow | Cena | Čínská ekonomika | CISCO | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Eura | Exchange | Fiskální rok | Forex kalendář | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Instrumenty | Investiční | Investiční portfolio | Investing | Investování do zlata | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | JP Morgan | Komodita | Krátkodobé investice | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nemovitosti | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Signály | SP500 | Shares | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volkswagen | Webináře | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | Trading Central | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Báze | Buy | Current Ratio | Čistý dluh | EBITDA | EV | Hrubá marže | Jeff Bezos | Měď | Redukce | ROCE | ROE | Spojené státy | Převis | Tržby | Komise | S/R hladiny | Rozhovor | Know-how | Retail | 1 milion | Burze | Podvědomí | Investment | CNN | Microsoft | MSCI | Reporty | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Renminbi | Energie | Bloomberg TV | Přehled | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Fidelity International | Nejistota na finančních trzích | Americké firmy | Pozornost investorů | Firmy | Inflační tlaky | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Růst akcií | Reálné obchody | Světové centrální banky | Richard Branson | Alibaba | Propad | Kryptoměny | TradingView | Citi | S&P | Zahraniční investice | Ztráty | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | CySEC | Zajištění | Baidu | Dash | Tesla | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Predikce | Ekonomická situace | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Výnosy | Americká vláda | Příjmy | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Konsenzus | Investice v Číně | Hlavní ekonom | Očekávání | Audi | TPG Capital | J.P. Morgan | Vstup na burzu | René Remšík | Breakout Trader | Obchodování ETF | Coinbase | Akcie Tesly | Investiční firmy | Jerome Powell | LYNX Trading | Inteligentní investor | Lithium | Jak fungují akcie | Airbnb | Obchodní války | FinTech | Investování do ETF | Obchodní válka | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | CSI 300 | Graf indexu | HKD | Růst výnosů dluhopisů | Použití finanční páky | Reakce trhu | Signál na akcie | Long obchod | Obchodní platforma MetaTrader | Růst zisků | Evropská komise | Inflační vývoj | Čínské firmy | Obchodovat s akciemi | Velké riziko | Super obchod | IPO Uber | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Technologický Nasdaq | Investiční rady | Zahraniční investoři | CNY | Tencent Holdings | Americké společnosti | Čínský trh | Volný čas | Akcie a ETF | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Globální akciové indexy | Akcia | Nejlepší reálné obchody | Obchody XTB | Nejlepší reálné obchody XTB | Akcie týdne | Bohatí | Růst mezd | Denní graf | Očekávání trhu | UCITS | iShares | ESG | Investujte do akcií | Akcie roku | Aphria | Edge | Očekávaný růst | Projevy centrálních bankéřů | Cena akcie | Obchodujte | Trinity Bank | McKinsey | Alipay | Ant Financial | Americké automobilky | Automobilky | Startup | TV Nova | Ceny benzínu | Kryptoměnová burza | Ropné firmy | Trinity | Objem | Obchod | Myšlenka | Včerejší obchodování | Supreme Edition | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Německé hospodářství | Firma | Technické analýzy | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Obchodovat na burze | Růst cen | Studie | Server CNBC | Vysoké riziko | Index DOW | EMH | Ekologie | Co bude | Generální ředitel | GM | Čínský prezident | Si Ťin-pching | Akcie společnosti Tesla | Amazon | Nízké úrokové sazby | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Federální rezervní banka | Walt Disney | Konkurenti | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Na burze | Impuls | Hospodářský výsledek | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Celebrity | Zdražování | Problémy | Finanční ztráty | Člen bankovní rady | Prognózy | Nejistoty | Úspěšné IPO | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Airbus | Škoda Auto | Míra | General Atlantic | Úroky | Investujte | Evoluce | Ředitelka | FedEx | xStation5 | Akcie v roce 2019 | MasterCard | AT&T | Disney | Rychlý růst mezd | Bydlení | Uber | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Cena pšenice | Peking | Wirecard | Obchodní podmínky | Ziskovost | Zvýšení inflace | Očekávaný růst poptávky | Růst poptávky | Silný support | Objem objednávek | Prodej automobilů | Návratnost | Netflix | NFLX | General Motors (GM) | Americké dolary | T. Rowe Price | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Negativní zprávy | Iniciativa | Podnik | Ukazatele | Smíšené výsledky | Meziroční růst spotřebitelských cen | Obchodování na Wall Street | Ceny energií | Vyplácení dividend | Komunikace | Kapitalismus | Čínské indexy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Kapitalizácia | Google | WhatsApp | Trhy | Čínské úřady | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Většinový podíl | Pokles | Situace | Počet zákazníků | Provozní zisk | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | Boeing | Zlepšení | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Obchody | Pesimismus | Čínská vláda | Akcie automobilky Tesla | BP | Americká společnost | Čínské strany | Warner Music | Warner Music Group | SEC | Palantir | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Medvědi | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Pokles na trzích | NVAX | Akcie Novavax | Toyota | Vývoj | Čínský svaz osobních automobilů | CPCA | Guru | Výkyvy | Současná cena | Čínské exporty | Příležitost k nákupu | Výsledky HDP | WP | Restrikce | Vývoj na trhu | Výsledný zisk | Prudký pokles | Charlie Munger | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Tržby společnosti | Cenový vývoj | Spotřebitelé | Hyundai | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Vládní podpory | Waste Management | Internetový obchod | Příležitosti k nákupu | Škoda | Domácnosti | Asociace | Keynes | Hotovost | Prodejní tlak | Tým Admiral Markets | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Signál | Tisková konference | Potenciál | České vlády | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | VW | Vzdělávací webináře | Války | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Vláda USA | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | Ropný průmysl | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Petr Král | ČNB Petr Král | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Activision Blizzard | Long signál na akcie | AMC | Uzavření trhů | Vládnoucí strana | Trade | S&P500 | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Investiční tituly | Zoom Video Communications | Joe Biden | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Cenový pokles | 737 MAX | Volvo | Náklady na financování | BCM | Shell | ATH | Akcie padají | Růst výnosů | Koncern Volkswagen | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | Generovat zisk | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | ONE | Auta | JD.com | Xiaomi | Prodej elektromobilů | Vakcína | Recyklace | Obchodní platformy Metatrader | Moderna | Prodej vozů | Čínská automobilka | Contemporary Amperex Technology | CATL | Velikost fondu | Kupci | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | ČR | Koronavirové pandemie | iShares China Large Cap UCITS ETF | Výrobce aut | Nissan | Zvyšování mezd | Kvalitní akcie | Akcie AMD | Square | Nikola | Subvence | CapitalPanda | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | Jozo Perić | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Fintech společnosti | Letošní úroda | Úroda | Akcie Coca-Cola | Exporty | Novavax | Ant | Nový trend | DoorDash | Ocenění | Šance | Stellantis | Peugeot | Investice do robotiky | Ceny | Výsledková sezona za druhý kvartál | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Mediální pokrytí | Omar Arnaout | Model 3 | Market cap | Životní úroveň | Čínská společnost | Blue Origin | WeCHat | Cenové hladiny | Podhodnocené akcie | Nejlepší obchody | Čas na nákup | Online nakupování | Virgin Galactic | Investice do vodíku | Coca-Cola | Přístup na burzu | Výrobce baterií | SPAC | Elektrická auta | Klimatické změny | Delta Airlines | Prodej aut v Číně | CAAM | New Energy Vehicles | Rentabilita | Inspirace | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Čínské technologické firmy | Sequoia | Akcie NIO | Unity | LG Chem | Elektromobily | Politici | Ambasador | Vývoj ceny akcie | BloombergNEF | Diverzifikovat | Snížit emise | App Store | Biden | Internetová společnost | José Mourinho | NextEra | Fyzické akcie | Akciové portfolio | Koncern | TPG | Intel | Výrobce čipů | Solární energie | PFE | Omezování ekonomiky | Tržní výhled | Očekávané výnosy | Týdenní tržní výhled | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | Palantir Technologies | Akcie spoločnosti | ZM | ZM.US | PLTR.US | PLTR | Proražení | Investice do ekologie | Zelené investice | Životní prostředí | Li Auto | Enphase Energy | Hannon Armstrong | Solar Edge | NextEra Energy | Akcie Airbnb | Očkování | LEN | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | IPO společnosti | Cenné papíry a burzy | Nízké úroky | Lenovo | Počasí | Růst ceny | Akcie spoločnosti Nio | NIO.US | Společnost Tesla | Zdravotní péče | JD | ET7 | Zoom Video | Firma Boeing | Nejlepší čínské akcie | Tilray | TLRY | CARA | ACT | Očekávaný růst trhu | Klienti XTB | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Týdenní Forex kalendář | AMC.US | AMC Entertainment | SPCE | Firma SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Čínské značky | Streamovací služby | Vypuknutí pandemie | Activision | Blizzard | Rekordní rok | Ark Invest | Albermarle | Albermarle Corp. | NYSE: ALB | Objem akcií | NYSE: GM | NIO Limited | NYSE: NIO | Rostoucí úrokové sazby | Zajímavé akcie | Prezident Joe Biden | Akcie Tilray | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Propad indexu Nasdaq | Akcie společnosti Nio | Nio (NIO.US) | Akcie společnosti Nio (NIO.US) | Špinavá energie | Admirals | Fidelity | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | COMP | Aleš Hála | Největší americká kryptoměnová burza | AMC Entertainment (AMC.US) | Tencent Music | Blízká budoucnost | AMD | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Ark | Cathie Wood | Optimistická očekávání | Emise skleníkových plynů | Objednávky | Problém s nedostatkem čipů | Nárůst objemů | Futures na americké indexy | Cenové úrovně | Pandemie COVID | Riziko ztráty | Silnější support | API | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Tesla v Číně | Plány | Příležitosti | Dekarbonizace | SAIC | Konkurenti společnosti Tesla | Konkurence | Vláda v Pekingu | Hongguang Mini | Great Wall ORA | Roewe eRX5 | Wuling | CPIA | JL Warren Capital | XPeng | Roewe | Prodej | XPEV | BCM Begin Capital Markets | Čínský výrobce elektromobilů | Čínský výrobce elektromobilů XPeng | Výrobce elektromobilů XPeng | Akcie XPengu | NEV | NEV (New Energy Vehicles) | Graf akcie | Denní graf akcie | Regulační úřad | Oligopol | NASA | Streamovací společnost | | SAIC Motor | Technologie | Americký výrobce | Nákupní příležitost | Čínský výrobce | Americký trh | Současný trend | Odvětví | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Rekord | Akcie Li Auto | LI.US | Li Auto (LI.US) | Akcie Li Auto (LI.US) | Akcie spoločnosti Li Auto | XPEV.US | Xpeng (XPEV.US) | Cena surovin | Albemarle Corp | Albemarle | Ceny akcií ALB | Ceny akcií GM | Ceny akcií NIO | Joza Perića | Hodnota akcií automobilky | Projekce | Účetní období | VIAC | Palantir (PLTR.US) | Blink Charging (BLNK.US) | BLNK.US | Blink Charging | Walt Disney (DIS.US) | Ebay (EBAY.US) | EBAY.US | DIS.US | Sekce měnové | Akcie Pfizer | Palantir Technologies (PLTR.US) | Palantir akcie | Akcie PLTR | Jim Cramer | Nedostatek čipů | Společnosti | Rivian | Společnost Rivian | Dna | Rychlý růst | Google akcie | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | P/B | Nedostatek polovodičů | Rivian Auto | Společnost | TIM | Globální nedostatek čipů | | Akcie Pfizer (PFE) | Dotcom | Fundamentální analýzy | Miliardy USD | KnowBe4 | Akcie KnowBe4 | Altria | IPO Nia | TOP 5 akcií | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Lucid Group | Lucid Group (LCID) | LCID | Akcie Lucid Group (LCID) | Akcie Lucid Group | Akcie Lucid | Lucid
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

Nikos Dendias
Nikotin
NILSY
Nina Kozáková
Ninepoint Partners
Ning-po
Ninja strategy
Ninja Trader
NinjaTrader
Ninja Trader data zdarma

Následující klíčová slova

Nio akcie
NIO Limited
Nio (NIO.US)
NIO.US
Niro Trade
Nissan
Nissan Motor
Nitesh Shah
Nivea
Nízká cena ropy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading Smolen
Potvrďte prosím... Zavřít