Pondělí 17. června 2024 21:13
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
CapXmaster srovnani

Investiční banky

img

Mladí Češi nedůvěřují podnikatelům. Jenže ne všichni jsou jako Boesky, předobraz filmového Gordona Gekka, který v pondělí zemřel

26.05.2024 Chamtivost je zdravá a dobrá. Ale všeho s mírou. Zemřel Ivan Boesky, předobraz filmového Gordona Gekka.
C:\fakepath\Rubrik.png

Zájem o akcie firmy Rubrik převyšuje nabídku

24.04.2024 Americká technologická společnost Rubrik podporovaná Microsoftem jde na burzu. Zájem o akcie firmy, která se specializuje na cloudové služby a zabezpečení dat, je přitom v primární veřejné nabídce (IPO) obrovský. Podle zdrojů agentury Bloomberg dvacetkrát převyšuje počet nabízených akcií.
C:\fakepath\eurusd-17042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 17.4.2024

17.04.2024 Americké akcie včera uzavřely smíšeně. Výnosy u dluhopisů americké vlády stouply. Investoři vyhodnocují, jak se bude v prostředí přetrvávající inflace vyvíjet měnová politika americké centrální banky (Fed).
C:\fakepath\eurusd-16042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 16.4.2024

16.04.2024 Americké akcie včerejší seanci zahájily po zprávě o zvýšení maloobchodních tržeb v USA růstem. Posléze se ale na náladě trhu odrazil nárůst napětí na Blízkém východě a skokový nárůst výnosů u dluhopisů americké vlády. Tři hlavní akciové indexy seanci uzavřely v červených číslech.
img

Banky na Wall Street se po výsledcích za 1. čtvrtletí obchodují smíšeně

12.04.2024 Obchodníkům byly dnes nabídnuty první zprávy za 1. čtvrtletí od hlavních bank na Wall Street. JPMorgan (JPM.US), Wells Fargo (WFC.US) a Citigroup (C.US) dnes před zahájením peněžní seance na Wall Street zveřejnily své výsledky za leden až březen 2024. Celkově se zprávy ukázaly jako poněkud konzervativní, což vyvolalo smíšenou reakci v předobchodní fázi.
img

EUR/USD. Přehled týdne. Poslední březnový akord

25.03.2024 Pár EUR/USD klesá již druhý týden po sobě. Pokud se podíváme na graf EUR/USD, vidíme, že od 8. března se pár obchodoval kolem hladiny 1,0980, ale poté začal postupně klesat. Navzdory výrazným korekčním pullbackům a občasným flatům se pár obecně pohybuje směrem dolů. Ani holubičí výsledky březnového zasedání FOMC nezlomily dolarové býky. S nedávným propadem bychom však měli být opatrní. Tento cenový pohyb nevypadá spolehlivě: americký výrobní index PMI, který zůstal v zelených číslech a dosáhl několikaměsíčního maxima, dolar podpořil. Trh zároveň jako by zapomněl, že Federální rezervní systém ponechal svůj bodový graf, naznačující tři snížení sazeb v tomto roce, beze změny. Růst dolaru se zdá být nadměrný, ale čím jsme si jisti, je, že v tomto kole zvítězili medvědi.
C:\fakepath\reddit.png

Zájem o akcie Redditu výrazně převyšuje nabídku

18.03.2024 Zájem o akcie americké společnosti Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, před vstupem na burzu přibližně pětkrát převyšuje nabídku. S odkazem na své zdroje to v neděli uvedla agentura Reuters. S akciemi Redditu se na Newyorské akciové burze (NYSE) začne zřejmě obchodovat ve čtvrtek 21. března pod symbolem RDDT.
img

2024 je rokem voleb, co to znamená pro akcie?

12.03.2024 „Rok 2024 je význačný tím, že se letos bude konat rekordní počet politických voleb, což má významný dopad na finanční trhy a ekonomický růst. 2024 je rokem voleb, a to je pozitivní pro akciové trhy, říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\reddit.png

Reddit chce při vstupu na burzu získat 748 milionů dolarů

11.03.2024 Americká společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, chce prodejem akcií získat 748 milionů dolarů (17,3 miliardy Kč). Uvedla to dnes v dokumentu pro americkou burzovní komisi SEC. V primární veřejné nabídce akcií (IPO) firma plánuje nabídnout na burze NYSE v New Yorku zhruba 22 milionů akcií, datum vstupu na burzu ale zatím neoznámila.
C:\fakepath\akcie-11032024-uvod.jpg

Akcie: Základy fundamentální analýzy akcií (díl 8.)

11.03.2024 Fundamentální analýza vám pomůže najít odpověď na otázku, jakou akcii zahrnout do svého watch listu, případně koupit. V dnešním díle si představíme několik základních ukazatelů, které se při fundamentální analýze akcií využívají a ukážeme jejich využití na konkrétním příkladu akcií společnosti The Coca-Cola Company.
C:\fakepath\euro.jpg

CNBC: Výsledky hospodaření evropských firem byly špatné

01.03.2024 Výsledky hospodaření téměř poloviny evropských firem za poslední tři měsíce loňského roku zaostaly za očekáváním, přestože tato očekávání byla už tak dost nízká. Uvedla to televize CNBC, která se odvolává na vyjádření oslovených analytiků. Podle nich se bude region v prostředí vysokých úrokových sazeb i nadále potýkat s problémy.
C:\\fakepath\\Cina-ekonomika4.jpeg

V Číně letos v době oslav lunárního Nového roku výrazně vzrostly výdaje na domácí cestovní ruch

19.02.2024 Číňané letos v době volna kolem oslav lunárního Nového roku cestovali více než před pandemií covidu-19. Výdaje na domácí cestovní ruch od 10. do 18. února stouply proti srovnatelnému svátečnímu týdnu před rokem o 47 procent na 632,7 miliardy jüanů (téměř 2,1 bilionu Kč). S odkazem na vládní údaje o tom dnes informoval server BBC. Letošní jarní svátky, jak se jim také říká, přicházejí po letech pandemických omezení, která vláda zrušila na začátku loňského roku. Byly také o den delší než v jiných letech.
img

Názor trhu na úrokové sazby Fedu začíná být mírnější

07.02.2024 V předchozím článku jsem uvedl, že trh je přesvědčen o blížícím se přechodu Evropské centrální banky k uvolněnější politice. Viceprezident ECB Luis de Guindos zároveň uvedl, že růst eurozóny by letos mohl být slabší, než ECB předpokládala. Zmínil, že ekonomické vyhlídky se od prosince zhoršily, ale také že inflace může být o něco nižší, než uváděly prognózy.
img

V Číně dnes nastal „okamžik Lehman“; krachuje tamní, světově nejzadluženější developer. Bankrot může způsobit finanční krizi Číny a trvalejší úpadek její ekonomiky, druhé největší na světě

29.01.2024 Soud v Hong Kongu dnes poslal do likvidace čínského realitního obra, společnost Evergrande. Pro celou Čínu může jít o okamžik srovnatelný s tím, co pro Západ značil bankrot investiční banky Lehman Brothers roku 2008. Pád Evergrande, stejně jako pád Lehmanů před 16 lety, je dosud nejprůkaznějším dokladem neudržitelného ekonomického růstu živeného dluhem. Dneškem se tedy investoři po celém světě definitivně dozvídají – a mají na to štempl hongkongského soudu –, že vzestup čínské ekonomiky byl zejména v posledních letech nezdravý a ve své podstatě iluzorní. Vyhnaný dluhem.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Turecká centrální banka zvýšila základní úrokovou sazbu na 45 procent

25.01.2024 Turecká centrální banka dnes podle očekávání zvýšila základní úrokovou sazbu o 2,5 procentního bodu na 45 procent. Pokračuje tak ve zpřísňování měnové politiky ve snaze dostat pod kontrolu inflaci. Turecko má nyní zdaleka nejvyšší inflaci v Evropě, která se blíží 65 procentům. Výrazně vyšší než v jiných evropských zemích má také úroky.
img

Překvapí dnes Wall Street výsledky společnosti Tesla za 4. čtvrtletí? 📊

24.01.2024 Dnes se po skončení seance na Wall Street dozvíme výsledky největšího amerického výrobce elektromobilů Tesla (TSLA.US). Pozornost investorů se bude soustředit nejen na výsledky za uplynulé čtvrtletí, ale také na prognózy společnosti pro letošní rok. Tesla má za sebou obtížný začátek roku 2024, kdy její akcie ztratily na burze přes 16 % své hodnoty, a očekávání trhu naznačují slabé údaje za poslední čtvrtletí ve srovnání s předchozím rokem.
img

Ranní shrnutí (17.01.2024)

17.01.2024 Velmi očekávaná série makročtení z čínské ekonomiky opět zaostala za očekáváním, což vedlo k silnému výprodeji na čínské burze. V důsledku toho dnes index Hang Seng ztratil téměř 3,8 % a přiblížil se k úrovním blízkým minimům z listopadu 2022.
img

Zprávy o hospodaření bank Goldman Sachs a Morgan Stanley, nejdůležitější události 📌

16.01.2024 Společnosti Goldman Sachs (GS.US) a Morgan Stanley (MS.US), jejichž zisky pocházejí převážně z investičních aktivit, dnes v předobchodní fázi mírně vzrostly o 1,7 %. Obě investiční banky si vedly mírně dobře.
img

Povede zdražení námořní dopravy k nové „inflační“ vlně?

09.01.2024 Začátek nového roku je opět ve znamení geopolitického napětí na Blízkém východě. Největší světová námořní skupina Mediterranean Shipping Company (MSC) již oznámila, že kvůli zvýšené hrozbě útoků odklání své lodě od Rudého moře. Rozhodnutí přichází po útocích Íránem podporovaných húthijských povstalců v Jemenu. Jejich cílem jsou prý lodě směřující do Izraele. Tento neblahý vývoj může mít významný dopad na světovou ekonomiku nejen prostřednictvím cen ropy. Pokud by ale např. došlo k narušení Hormuzského průlivu na více než měsíc, ceny by u této komodity vzrostly podle analýzy investiční banky Goldman Sachs až o 20 %. Nicméně jak jsem psal, nejde jen o ceny „černého zlata“.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Výnos státních dluhopisů v závěru loňského roku klesl

08.01.2024 Výnos desetiletých českých státních dluhopisů se v závěru loňského roku snížil a v prosinci dosáhl 3,97 procenta. Je to výrazný pokles proti prosinci 2022, kdy byl 4,71 procenta. V prvních 11 měsících loňského roku ale výnos byl nad čtyřmi procenty, vyplývá z údajů, které dnes zveřejnila Česká národní banka (ČNB). Vyšší výnosy státních dluhopisů znamenají, že rostou náklady na financování rozpočtového deficitu a státního dluhu.
C:\fakepath\cesko-inflace.jpg

Státní dluh ke konci roku 2023 vzrostl z 2,895 na 3,111 bilionu korun

04.01.2024 Český státní dluh ke konci roku 2023 vzrostl na 3,111 bilionu korun. O rok dříve to bylo 2,895 bilionu korun, informovalo dnes ministerstvo financí. Na každého Čecha tak teoreticky připadá dluh 285.879 Kč. Obsluha státního dluhu vyšla na 68,3 miliardy korun, meziročně o 18,6 miliardy korun víc. V poměru k hrubému domácímu produktu (HDP) se státní dluh snížil na 42,3 procenta HDP z loňských 42,7 procenta.
C:\fakepath\měď.jpg

CNBC: Ceny mědi se v příštích dvou letech mohou zvýšit o více než 75 procent

03.01.2024 Cena mědi by se v letošním a příštím roce mohla zvýšit celkem o více než 75 procent. Důvodem je přerušení těžby a vyšší poptávka po tomto kovu, který je důležitý mimo jiné pro přechod k obnovitelným zdrojům energie. Uvedl to ve své zprávě server televize CNBC.
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\niger.jpeg.jpg

Niger, Mali a Burkina Faso usilují o založení politické a měnové aliance

11.12.2023 Niger, Mali a Burkina Faso usilují o založení vlastní politické a měnové aliance. S odvoláním na prohlášení vůdce nigerské vojenské junty o tom dnes informovala agentura Reuters, podle níž by tento krok značil další jasný odklon těchto zemí od zavedeného regionálního bloku západoafrických států.
img

🚩 Čínské akcie na ročních minimech

01.12.2023 Čínské výrobní PMI údaje, které dnes zveřejnil Caixin, byly 50,7 oproti prognóze 49,6 a dříve 49,5, ale nedokázaly zvrátit sentiment na čínském akciovém trhu. Zástupci pekingské burzy prý nedávno ovlivňovali majoritní akcionáře čínských společností, aby se svých akcií nezprodávali. A co víc, podle zdrojů agentury Reuters bylo zástupcům třetí největší čínské investiční banky CICC řečeno, aby analytici nezveřejňovali „medvědí názory“ na čínskou ekonomiku a nezveřejňovali obsah, který je v rozporu s vyprávěním vlády. Jak dnes vidíme, trhy čtou takové fámy jako varovný signál.
C:\fakepath\trader-17112023-74-zm.jpg

Komodity: Ropa po čtvrtečním propadu zdražuje, Brent se drží nad 80 dolary za barel

17.11.2023 Ropa zdražuje. Severomořský Brent se po čtvrtečním propadu o pět procent drží nad 80 dolary za barel. Přispívají k tomu obavy z rostoucí nabídky mimo země Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a ochlazování poptávky.
C:\fakepath\trader-10112023-38-zm.jpg

Rzeczpospolita: Moskevské burze se daří, hlavní index je na úrovni před válkou

10.11.2023 Moskevské burze cenných papírů se daří, její hlavní index MOEX je zpět na úrovni před ruskou invazí na Ukrajinu, kterou země spustila v únoru 2022. Na burzu vstupují nové firmy a o akcie mají zájem drobní investoři. Podle deníku Rzeczpospolita je to způsobeno západními sankcemi, protože na důležitých finančních trzích není o ruské peníze zájem, píše na svém webu deník Rzeczpospolita.
C:\fakepath\trader-27102023-39-zm.jpg

Komodity: Ropa zdražuje kvůli obavám z eskalace konfliktu na Blízkém východě

27.10.2023 Ceny ropy se dnes zvyšují, zprávy o úderech americké armády na cíle v Sýrii posílily obavy z eskalace konfliktu na Blízkém východě. Severomořská ropa Brent kolem 17:20 SELČ vykazovala nárůst o zhruba 0,7 procenta a nacházela se v těsné blízkosti 88,5 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) si připisovala také zhruba 0,7 procenta a blížila se k 84 dolarům za barel.
img

Ranní shrnutí (26.10.2023)

26.10.2023 Indexy asijsko-pacifických trhů se obchodují níže, což odráží negativní náladu, která byla včera patrná na Wall Street.
C:\fakepath\Cina-ekonomika.jpg

Bloomberg: Čína dává najevo nulovou toleranci k prudkému zpomalení ekonomiky

25.10.2023 Čínský prezident Si Ťin-pching naznačil, že prudké zpomalení ekonomického růstu a přetrvávající deflační rizika vláda nebude tolerovat a učinil řadu neobvyklých politických kroků, aby v druhé největší ekonomice světa podpořil náladu. V rozmezí 24 hodin Čína oznámila zvýšení celkového schodku veřejných financí nejvýše za posledních 30 let, představila balíček státních dluhopisů, který znamená odklon od tradičního modelu růstu, a prezident uskutečnil bezprecedentní cestu do centrální banky, čímž vyslal jasný signál o svém zaměření na ekonomiku, uvedla agentura Bloomberg.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie jsou navzdory známkám o stabilizaci ekonomiky na letošním minimu

19.10.2023 Akcie na burzách v Číně dnes výrazně oslabily a jejich hlavní index je na letošním minimu. Statistika z tohoto týdne ukázala, že ekonomika se po pandemii covidu-19 zotavuje, důvěra investorů ale zůstává slabá. Prudce dolů zamířily také akcie v Hongkongu.
C:\fakepath\eurusd-19102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 19.10.2023

19.10.2023 Americké akcie včera výrazně oslabily, výnosy u dluhopisů americké vlády opět vzrostly. Náladu na trhu negativně ovlivňuje konflikt mezi Izraelem a konfliktu mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás. Investoři vyhodnocují poslední várku čtvrtletních výsledků společností.
C:\\fakepath\\1696241090-RuzzianBank.jpg

RAIFFEISENBANK V RUSKU | Podrobný pohled na aktivity a vývoj

02.10.2023 Prakticky ihned po vstupu Ruských vojsk na území Ukrajiny se začalo řešit, jaké společnosti v Rusku působí. Jednou ze společností je i bankovní skupina Raiffeisen Bank International.
C:\fakepath\trader-29092023-35-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.09.2023 1) Česko získá od 1. října 2025 na čtyři roky pozici viceprezidenta Evropské investiční banky (EIB). Dnes o tom v tiskové zprávě informovalo ministerstvo financí. Kdo se pozice ujme, zatím není jasné. Konkrétního kandidáta ještě bude muset vybrat vláda a následně schválit i Rada guvernérů EIB tvořená zástupci členských zemí této instituce Evropské unie.
C:\fakepath\Ukrajina-hrivna.png

Ukrajinská ekonomika poprvé od začátku války vzrostla, uvedl statistický úřad

24.09.2023 Ukrajinská ekonomika poprvé od začátku války vzrostla. Uvádí to agentura Bloomberg s odkazem na meziroční údaj o HDP, který zveřejnil ukrajinský statistický úřad. Podle něj ukrajinská ekonomika zaznamenala po hlubokém propadu z loňského roku ve druhém čtvrtletí vzestup.
img

Experti a „bezpečná“ strategie, tak co by se mohlo pokazit? Čtvrtstoletí od jednoho z největších investičních krachů

22.09.2023 Fond Long Term Capital Management (LTCM) se stal před 25 roky synonymem pro jeden z největších finančních kolapsů v historii. Tento hedgeový fond vznikl na konci osmdesátých let minulého století a rychle získal pozornost díky svým obchodním strategiím a počátečnímu mimořádnému úspěchu. Nicméně se později stal symbolem extrémního rizika a krachu. Co si z tohoto příběhu odnést dnes?
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 18.09.2023

18.09.2023 Včerejší týden ukázal smíšenou výkonnost. S&P 500 odepsal 0,2 % a nachází se pouze 3,2 % pod letošním maximem. Výkonnost Stoxx Europe 600 dosáhla +1,6 %. VIX s se drží pod 15 body. Rozdíl ve výkonnostech indexů souvisí s pátečními výprodeji v USA – ty se týkaly zejména sektoru informačních technologií. Důvodem je dění okolo TSMC, které požádalo své dodavatele o pozdržení dodávek některých komponentů pro čipy. To lze číst jako slabší výhled pro produkci čipů v následujících měsících. Podle našeho názoru zůstávají rizika stále nakloněna směrem dolů.
C:\fakepath\Lehman-Brothers-15092023-1.jpg

Bankrot Lehman Brothers před 15 lety šokoval svět a krize se začala šířit jako epidemie

15.09.2023 Dnes je tomu přesně 15 let, kdy došlo k vyhlášení bankrotu americké investiční banky Lehman Brothers. Její pád byl symbolem finanční krize. Bylo pondělí 15. září 2008 a nad ránem požádala banka Lehman Brothers o ochranu před věřiteli. A největší bankrot v amerických dějinách spustil lavinu po celém světě. V dnešním článku si připomeneme tuto historickou událost, shrneme si všechny důležité údaje kolem Lehman Brothers a zároveň se podíváme na největší burzovní krachy v historii.
C:\fakepath\dolary.jpg

Indický ministr: Dolar ve světové ekonomice ještě dlouho neztratí vliv

25.08.2023 Americký dolar ve světové ekonomice ještě dlouho neztratí svůj vliv a například energetické suroviny se budou v dolarech obchodovat asi pořád. V rozhovoru v americké televizi CNBC to dnes řekl indický ministr pro ropu a zemní plyn Hardíp Singh Purí. O takzvané dedolarizaci, tedy snížení závislosti na americké měně, tento týden jednali zástupci skupiny BRICS. Tu tvoří Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

FT: Burza v Istanbulu letos přilákala více nabídek akcií než Londýn či Frankfurt

24.08.2023 Akciová burza v Istanbulu už letos přilákala více primárních nabídek akcií (IPO) než mnohem větší burzy v Londýně, Frankfurtu nad Mohanem či Miláně. Pomohl jí k tomu růst zájmu drobných investorů o obchodování na akciovém trhu v době, kdy je zájem firem o vstup na burzu celosvětově slabý. Od začátku letošního roku se na istanbulské burze uskutečnilo 30 primárních nabídek a firmy z tohoto prodeje získaly celkem 1,9 miliardy dolarů (42,3 miliardy Kč). S odvoláním na údaje firmy Dealogic to napsal server listu Financial Times (FT).
C:\fakepath\BRICS.jpeg

V zemích BRICS žije 40 procent populace, vytváří 26 procent sětového HDP

21.08.2023 - Do hospodářského uskupení BRICS patří Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika. Název je odvozen od počátečních písmen členských zemí. Označení původně vzniklo v roce 2001 pro investiční účely. Tehdy britský ekonom Jim O'Neillem z investiční banky Goldman Sachs napsal studii o rostoucí síle rozvíjejících se zemí jako Brazílie, Rusko, Indie a Čína, o kterých psal jako o BRICS. V roce 2006 svolala Ruská federace schůzku ministrů zahraničí těchto čtyř čtyř států a v roce 2009 Čína, Indie, Brazílie a Rusko uspořádaly v ruském Jekatěrinburgu první summit. V roce 2010 se připojila i Jihoafrická republika.
C:\fakepath\trader-16082023-47-zm.jpg

Analytici: Čína letos nemusí splnit vytyčený cíl růstu ekonomiky o pět procent

16.08.2023 Číně se letos nemusí podařit splnit vytyčený cíl růstu ekonomiky o pět procent, pokud hospodářství nepodpoří stimulačními opatřeními. Uvádějí to analytici oslovení webem CNBC. Známky slabosti čínské ekonomiky se v poslední době množí. Peking přestal zveřejňovat údaje o nezaměstnanosti mladých, která se dostala na vrchol. Kromě jiných sektorů se také nedaří trhu s nemovitostmi.
C:\fakepath\ropa2.jpg

Ropa zdražuje, za červenec vykazuje největší měsíční nárůst za déle než rok

31.07.2023 Ceny ropy se v úvodu týdne zvyšují a za červenec vykazují nejvýraznější měsíční nárůst za déle než rok. Pomáhá jim očekávání, že Saúdská Arábie od září prodlouží dobrovolné snižování produkce, a omezí tak nabídku na globálním trhu.
C:\fakepath\Izrael.jpg

Moody's varovala před dopady současného vývoje v Izraeli na ekonomiku

25.07.2023 Pondělní schválení klíčové části kontroverzní justiční reformy izraelským parlamentem naznačuje, že politické napětí v zemi bude pokračovat a pravděpodobně bude mít negativní dopady na izraelskou ekonomiku i bezpečnostní situaci. Ve své dnešní zprávě to uvedla ratingová agentura Moody's Investors Service. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu a ministr financí Bezalel Smotrič se sice snažili obavy z nepříznivých hospodářských důsledků rozptýlit, investoři však pokračovali ve výprodeji izraelských aktiv, například akcií a dluhopisů.
img

Bitcoin roste a vzápětí ustupuje

17.07.2023 Koncem minulého týdne se bitcoin na platformě eToro vyšplhal nad 31 000 amerických dolarů, ale nedokázal tuto úroveň udržet déle než jeden den, protože trh i nadále přešlapuje na místě. Kryptoměna se již necelý měsíc obchoduje kolem 30 000 dolarů, zatímco trh hledá další pozitivní zprávy, na které by mohl reagovat.
img

Čtvrtletní výsledky Megabank: Nečekané vzestupy a pády!

14.07.2023 Akcie JPMorgan Chase posílily v předobchodní fázi o 4,53 % poté, co společnost vykázala 67% nárůst zisku za druhé čtvrtletí díky vyšším úrokům od dlužníků a akvizici First Republic Bank. Čistý úrokový výnos banky výrazně vzrostl, k čemuž přispěla koupě First Republic. Generální ředitel Jamie Dimon ujistil investory o odolnosti ekonomiky, ale upozornil na rizika, jako jsou peněžní rezervy spotřebitelů, vysoká inflace a válka na Ukrajině. Čtvrtletní zisk JPMorgan dosáhl 14,47 miliardy USD, tj. 4,75 USD na akcii, ve srovnání s 8,65 miliardy USD, tj. 2,76 USD na akcii, ve stejném období loňského roku. Divize spotřebitelského a investičního bankovnictví banky vykázaly sílu, zatímco investiční banky obecně snižují náklady kvůli pomalým výnosům z obchodování.
img

Akcie firem zabývajících se cybersecurity klesají

12.07.2023 Akcie společností Zscaler (-8,0 %), Palo Alto Networks (-7,0 %) a Cloudflare (-5,9 %) klesly po oznámení společnosti Microsoft (+1,8 %) o jejích nových bezpečnostních službách, což by podle analytiků mohlo představovat konkurenční hrozbu pro tyto zavedené hráče. Nové služby společnosti Microsoft jsou sice zatím v rané fázi, ale díky širokému portfoliu a značným distribučním možnostem společnosti je toto oznámení pro firmy zabývající se kybernetickou bezpečností značně znepokojivé. I přes dnešní dramatický pokles hodnoty akcií však mají největší investiční banky jiný názor:
C:\fakepath\trader-10072023-33-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.07.2023 1) Objem obchodů s kryptoměnami v prvním pololetí meziročně klesl o 18 procent na zhruba 1,8 miliardy korun. V samotném červnu Češi zobchodovali kryptoměny za přibližně 300 milionů korun, což je stejně jako loni a zároveň o šest procent méně proti předchozímu měsíci. Vyplývá to z údajů obchodníka Bit.plus.
C:\fakepath\dolar usa.jpg

Goldman Sachs: Ekonomiku USA může do roku 2075 kromě Číny předstihnout i Indie

10.07.2023 Spojené státy by do roku 2075 mohly sestoupit na třetí příčku v žebříčku největších ekonomik světa. Kromě Číny by je totiž mohla předstihnout rovněž Indie. Informoval o tom dnes server CNBC s odvoláním na prognózy investiční banky Goldman Sachs. Spojené státy jsou nyní největší ekonomikou světa. Číně patří druhá příčka, zatímco Indie je až pátá za Japonskem a Německem, uvedl server CNBC.
C:\fakepath\Cina-ekonomika.jpg

S&P snížila odhad letošního růstu čínské ekonomiky na 5,2 procenta

27.06.2023 Ratingová agentura S&P snížila odhad letošního růstu čínské ekonomiky na 5,2 procenta z dříve předpokládaných 5,5 procenta. Hospodářský růst v Číně letos zrychlil po loňském zpomalení, za kterým stála přísná opatření proti šíření koronaviru. Oživení čínské ekonomiky však v posledních měsících ochabuje, což vytváří tlak na Peking, aby přikročil k opatřením na podporu hospodářského růstu, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\Cina-ekonomika-2.jpg

Výhled Číny snížilo několik významných bank, naposledy Goldman Sachs

19.06.2023 Několik významných bank v poslední době zhoršilo výhled vývoje čínské ekonomiky na letošní rok, naposledy tak učinila americká investiční banka Goldman Sachs. Oživení druhé největší ekonomiky světa po uvolnění protipandemických opatření totiž ztrácí dynamiku, napsal dnes zpravodajský server CNBC.
C:\fakepath\Flixbus.jpg

Majitel Flixbusu zintenzivnil přípravy ke vstupu na burzu, píše Reuters

18.06.2023 Německá společnost Flix, která vlastní autobusové dopravce Greyhound v Severní Americe a FlixBus v Evropě, zintenzivnila přípravy na možný vstup na burzu. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na dva zdroje obeznámené se situací.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Tureckou centrální banku povede poprvé žena - Hafize Gaye Erkanová

09.06.2023 Turecko má v čele centrální banky poprvé ženu. Instituci nyní povede Hafize Gaye Erkanová, která má zkušenosti z finančního sektoru ve Spojených státech, ale nikoliv z centrálního bankovnictví. Do funkce ji dnes jmenoval prezident Recep Tayyip Erdogan a podle analytiků lze očekávat, že Turecko začne kvůli vysoké inflaci výrazně zvyšovat úrokové sazby. Informovala o tom agentura Reuters.
img

Turecká lira dramaticky padá, už stojí méně než jednu korunu. Za Erdoganova prezidentování koruna vůči posílila o více než 900 procent, roku 2014 byla lira i za více než deset korun

07.06.2023 Turecká lira se včera před půlnocí středoevropského času propadla pod psychologickou úroveň jedné koruny české, a to poprvé v historii. Dnes ráno se lira prodává za 0,976 koruny, tudíž dále oslabuje. Rekordně slabá je turecká měna také vůči dalším měnám, například americkému dolaru, vůči němuž klesla na historické minimum dnes ráno.
img

Lira rozšiřuje pokles po zveřejnění CPI📉

05.06.2023 Turecké liře se nedaří zastavit pokračující silný pokles (dnes -0,82 % vůči USD) a faktorem, který dnes přispěl k výprodeji, byl mírně vyšší než očekávaný údaj o inflaci.
C:\fakepath\Arnault.jpg

Média: Šéf francouzské firmy na prodej luxusního zboží LVMH se chystá do Číny

01.06.2023 Šéf francouzského podniku na prodej luxusního zboží LVMH a druhý nejbohatší člověk na světě Bernard Arnault se tento měsíc chystá navštívit Čínu. S odvoláním na informované zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. Prodej luxusního zboží na jednom z největších spotřebitelských trhů na světě utlumila pandemie, nadnárodní společnosti ale pečlivě sledují, jak se druhá největší ekonomika světa zotavuje.
C:\fakepath\trader-10052023-39-zm.jpg

Forex: Dolar po zprávě o inflaci v USA klesá, čeká se pozastavení zvyšování úroků Fedem

10.05.2023 Dolar po zprávě o vývoji inflace v USA oslabuje. Míra inflace se v dubnu dostala nejníže za dva roky. Údaje podpořily očekávání, že americká centrální banka (Fed) by nyní mohla pozastavit zvyšování úroků.
img

Bankovní krize USA a její následky

26.04.2023 „Analytici Morgan Stanley předpovídají dlouhodobé dopady bankovní krize, “ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Hlavní indexy na Wall Street hledaly směr

19.04.2023 Americké akciové trhy včera prošly další nevýraznou obchodní seancí, když investoři nadále vyčkávali na nové impulzy. Všechny tři hlavní indexy na Wall Street nakonec zavřely poblíž svých pondělních konečných hodnot. Výsledkovou sezonu odstartovaly již na konci minulého týdne banky a včera k nim přidaly svá čísla i Bank of America a Goldman Sachs. Akcie Bank of America posílily za poslední tři dny o více než 6 %, a navzdory silným číslům jen stěží hledaly další nákupní zájem. Výsledky investiční banky Goldman Sachs naopak moc radosti investorům nepřinesly, když banka zklamala mimo jiné i nízkými výnosy z obchodování. Akcie Goldman Sachs nakonec odepsaly přes 1 %.
img

Proč OPEC+ snižuje produkci?

05.04.2023 Navzdory znepokojivým ekonomickým údajům z Číny naznačujícím problémy na cestě k oživení si ceny ropy udržely své zisky. Ceny v pondělí vzrostly o více než 6 % poté, co OPEC+ v pondělí překvapivě oznámil snížení produkce o 1,16 milionu barelů denně.
img

Američané rekordně ztrácejí důvěru v malé banky v zemi, odliv vkladů je rekordní. Vzniklá panika ohrožuje i velké banky v Evropě, jako je Deutsche Bank

25.03.2023 Odliv vkladů z malých amerických bank byl v druhém březnovém týdnu nejvyšší v historii, činil 119 miliard dolarů (viz graf níže). Data včera večer středoevropského času vydala americká centrální banka.
img

Banky odhadují IPO společnosti Arm na 30 až 70 miliard dolarů

06.03.2023 Podle agentury Bloomberg světové investiční banky odhadují IPO britského výrobce čipů v rozmezí od 30 do 70 miliard USD. Přesná hodnota zatím není známa. Momentálně by se skutečná hodnota měla pohybovat kolem 50 miliard USD. Japonská SoftBank minulý rok usilovala o ocenění společnosti na 60 miliard USD, uvedla agentura Bloomberg News.
C:\fakepath\trader-20022023-37-zm.jpg

Goldman Sachs: Čínské akcie do konce letošního roku stoupnou až o 24 procent

20.02.2023 Čínské akcie do konce letošního roku zpevní díky oživení ekonomiky až o 24 procent, odhadují analytici investiční banky Goldman Sachs. Ve zprávě investorům dnes také uvedli, že čínská ekonomika letos podle jejich odhadu vykáže růst o 5,5 procenta, k čemuž přispěje zejména růst ve druhém pololetí.
C:\fakepath\forex-17022023.jpg

Poznejte strukturu a fungování forexového trhu

17.02.2023 Forexový trh je jedním z největších finančních trhů na světě a přesto pro mnoho lidí stále představuje spoustu neznámých. Struktura tohoto trhu a jeho fungování může být pro někoho složitá k pochopení, ale ve skutečnosti se jedná o jednoduchý a přehledný proces. V tomto článku se podíváme na to, jak funguje forexový trh a jakými mechanismy se řídí, abyste mohli lépe porozumět tomuto fenoménu.
img

Ropa za 100 dolarů

13.02.2023 Když Rusko oznámilo plány na březnové snížení těžby ropy o 500 000 barelů denně, ceny ropy stouply. Podle místopředsedy vlády Alexandra Novaka byly tyto plány odpovědí na cenové restrikce Západu.
C:\fakepath\turecka lira.jpg

Deficit bilance běžného účtu Turecka byl loni nejvyšší minimálně za deset let

13.02.2023 Turecko loni vykázalo nejvyšší deficit bilance běžného účtu nejméně za deset let. K hlavním příčinám patří prudký růst dovozu zlata a nákladů na energie. Téměř polovinu schodku ale pomohl financovat nevysvětlený příliv kapitálu, uvedla dnes agentura Bloomberg.
img

Odhalí dnes Microsoft nové informace o AI? 📱 Oznámení o konferenci

07.02.2023 Společnost Microsoft v pondělí uvedla, že dnes uspořádá významnou akci na adrese . Oficiálně neprozradila, že se bude týkat umělé inteligence. Trhy obíhaly spekulace, že záležitost bude souviset s umělou inteligencí poté, co se generální ředitel společnosti Microsoft Satya Nadella setkal v Redmondu s generálním ředitelem OpenAI Samem Altmanem. Kromě toho gigant oznámil akci několik minut poté, co společnost Alphabet (Google) oznámila vytvoření "Barda", vlastního konkurenta ChatGPT.
img

Slabé čtvrtletní zprávy společností Apple, Amazon a Alphabet 📉

03.02.2023 Finanční zprávy velkých technologických společností negativně zklamaly Wall Street a ukazují na další zpomalení. Navzdory svátečnímu čtvrtletí ve většině obchodních segmentů se technologickým megafirmám nepodařilo překonat očekávání analytiků. Vzhledem ke zpomalující ekonomice a slabší spotřebitelské náladě se zdá, že "dezinflační" rok 2023 by mohl být pro giganty ze Silicon Valley výzvou.
C:\fakepath\akcie-26012023-1.jpeg

Špatné výsledky u Goldman Sachs, investiční příležitost na long?

26.01.2023 Výsledková sezona v USA je v plném proudu. Jelikož hlavním hybatelé trhu zůstávají centrální banky, tak většina publikovaných výsledků nedokáže změnit nebo ovlivnit náladu na trhu. Do podvědomí investorů se dostanou jen firmy, které buď výrazně uspěly a nebo naopak publikovaly výsledky daleko za odhady analytiků. Dnes se podíváme na jednu firmu, která svým akcionářům překvapila nemilé překvapení. Touto firmou je slavná investiční banka Goldman Sachs. Jen málokdo by čekal špatné výsledky od žraloka světových financí v době, kdy akciové trhy a ekonomické zpravodajství se čím dál víc objevuje v hlavních zprávách.
img

Ranní komentář: Bank of Japan na své politice nic nemění, JPY prudce slábne, výsledky US bank

18.01.2023 Akciové trhy za sebou mají klidnou seanci a své pozice si zatím udržují. Volatilní ale bylo obchodování na některých titulech. Například investiční banky Morgan Stanley a Goldman Sachs za sebou mají zajímavou seanci a zatímco Morgani rostli po výsledcích o téměř 6 %, Goldmani se o 6 % propadali. Vysoká volatilita panovala také na akciích banky Silvergate, která po zveřejnění vysoké ztráty a rychlém růstu o 29 % uzavřela seanci se ziskem mírně nad procentem.
C:\fakepath\euro5.jpg

Ekonomové z banky Goldman Sachs zlepšili výhled pro eurozónu, recesi už nečekají

10.01.2023 Ekonomové americké investiční banky Goldman Sachs už na letošní rok nepočítají v eurozóně s hospodářskou recesí. Ekonomika regionu byla podle nich na konci loňského roku odolnější, ceny zemního plynu klesly a Čína upustila od přísných koronavirových omezení dříve, než se předpokládalo. Podle nového odhadu by ekonomika zemí platících eurem letos měla vykázat růst o 0,6 procenta. Původně Goldman Sachs počítal s poklesem, a to o 0,1 procenta.
C:\fakepath\Britská libra.jpg

Recese v Británii může být skoro stejně hluboká jako ta v Rusku, míní ekonomové

04.01.2023 Hospodářská recese v Británii může být v letošním roce skoro stejně hluboká jako ta v Rusku. Analytici americké investiční banky Goldman Sachs totiž podle serveru CNBC očekávají, že hrubý domácí produkt (HDP) Británie letos klesne o 1,2 procenta, zatímco pokles HDP v Rusku předpovídají na 1,3 procenta. Zdůvodňují to válkou na Ukrajině a nutností vyrovnávat se s dopady západních ekonomických sankcí.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022

30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.
C:\fakepath\Cina-mena.jpg

CNBC: Otevření Číny může krátce omezit dodavatelské řetězce, v 2023 podpoří růst

30.12.2022 Zrušení přísných protipandemických opatření v Číně přišlo dříve, než mnozí analytici čekali. Banka Goldman Sachs varuje, že uvolnění krátkodobě povede k nedostatku pracovní síly a narušení dodavatelských řetězců. Ekonomové na druhou stranu očekávají, že krok Pekingu bude mít pozitivní dopad na hospodářský růst Číny v roce 2023, napsal včera zpravodajský server CNBC.
C:\fakepath\Cina-ekonomika.jpg

Analytici: Čína se po pandemii změnila, větší vliv má digitální ekonomika

22.12.2022 Čínská ekonomika v příštím roce téměř jistě nebude vypadat jako čínská ekonomika v roce 2019, tedy těsně před pandemií covidu-19. Podle analytiků už tam větší roli hraje digitální ekonomika a rovněž obnovitelné zdroje energie, po zásahu státních úřadů se naopak snížil vliv realitního sektoru a také infrastruktury. Shodují se na tom analytici, na které se odvolává server americké televize CNBC.
C:\fakepath\trader-20122022-33-zm.jpg

Forex: Japonský jen prudce posiluje po změně politiky centrální banky

20.12.2022 Japonský jen dnes prudce posiluje, reaguje tak na nečekanou změnu politiky japonské centrální banky. Krátce po 18:00 SEČ dolar vůči japonskému jenu ztrácel 4,5 procenta na 130,70 USD/JPY. Euro vůči japonskému jenu vykazovalo pokles o 4,2 procenta na 139,10 EUR/JPY, vůči dolaru si však jednotná evropská měna připisovala 0,2 procenta na 1,0630 EUR/USD.
C:\fakepath\zemni plyn3.jpg

Analytici: Strop na ceny plynu může energetickou krizi ještě zhoršit

20.12.2022 Rozhodnutí zemí Evropské unie omezit ceny zemního plynu může znamenat, že do Evropy zamíří méně dodávek plynu a že se v regionu ještě prohloubí energetická krize. Myslí si to část analytiků, na které se dnes odvolává agentura Bloomberg. Důležité zároveň bude, jak se začne v Evropě vyvíjet poptávka po plynu, respektive zda klesne tak, jak si vlády představují. Cena plynu pro evropský trh je nyní asi na měsíčním minimu, ale výrazně vyšší než před rokem.
C:\fakepath\japonsky-jen.jpg

Japonská centrální banka překvapivě změnila politiku, umožní růst sazeb

20.12.2022 Japonská centrální banka šokovala finanční trhy nečekaným rozhodnutím změnit politiku ovlivňování výnosové křivky, čímž de facto umožnila, aby se zvýšily dlouhodobé úrokové sazby. O změně politiky dnes informovala v tiskové zprávě. Kurz japonského jenu v reakci prudce zpevnil, zatímco akcie výrazně oslabily. Japonsko je poslední vyspělou ekonomikou, která na růst inflace ve světě zatím nereagovala zvyšováním základních úroků.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Firma Whoosh uskutečnila letošní jedinou primární nabídku akcií v Rusku

14.12.2022 Ruský provozovatel sdílených elektrických koloběžek Whoosh uskutečnil jedinou letošní primární veřejnou nabídku akcií (IPO) v Rusku. Firma z nabídky na moskevském trhu, který je od invaze ruských vojsk na Ukrajinu ochuzen o zahraniční investory, získala 2,1 miliardy rublů (755,3 milionu Kč). To je méně než polovina původního cíle, uvedla dnes agentura Reuters.
img

Finmex: Inflace v USA i v ČR v říjnu klesla. Můžeme očekávat snižování cen?

28.11.2022 Míra inflace v USA v říjnu klesla ze zářijových 8,2 % na 7,7 %. Ceny meziměsíčně vzrostly o 0,4 %. Poprvé od února se tak nárůst cen dostal pod 8 % a je nejnižší od ledna 2022. Ještě v červnu přitom dosahovala svého čtyřicetiletého maxima 9,1 %. Příznivý vývoj inflace i růstu cen příjemně překvapil také analytiky. V Česku klesla inflace ze zářijových 18 % na říjnových 15 %. Můžeme v nadcházejícím období očekávat zlevňování cen potravin, pohonných hmot a energií?
img

Forex: Aktualizovaná prognóza kurzu EUR/CZK

28.11.2022 Koruna má za sebou další relativně poklidný týden, kdy absence významnějších domácích i globálních ekonomických zpráv přispěla k méně volatilnímu vývoji. Snad nejvíce tak zaujala informace od japonské investiční banky Nomura, která vydala upozornění, že Česko patří mezi 7 států, kterým v příštím roce hrozí měnová krize.
img

Gazprom hrozí, že vypne Evropě další plyn. Ratingová agentura Standard & Poor’s zase varuje Českou národní banku

22.11.2022 Evropa energetickou krizi zatím zvládá. To však neznamená, že zejména některé její země – včetně Česka – nečeká v příštím roce ekonomický otřes. Oba závěry lze vyvodit z dnešního dění na mezinárodních trzích.
img

Co můžeme tento týden na trhu očekávat?

21.11.2022 Očekává se, že zápis z listopadového zasedání Federálního rezervního systému pomůže utvářet nadcházející týden na Wall Street, který je kvůli svátku díkůvzdání zkrácen.
img

Credit Suisse klesá po zveřejnění čisté ztráty ve 3. čtvrtletí, plánuje restrukturalizaci

27.10.2022 Credit Suisse (CSGN.CH) se dnes obchoduje o více než 10 % níže po zveřejnění zprávy o výsledcích za 3. čtvrtletí 2022. Švýcarská banka vykázala masivní čistou ztrátu, která byla 8krát vyšší, než trh očekával. Většinu této ztráty však tvoří nepeněžní ztráta vyplývající z odpisů souvisejících se strategickou revizí. Pojďme se na výsledky Credit Suisse podívat blíže!
C:\fakepath\london6.jpg

Britský ministr financí slibuje, že se mu podaří obnovit důvěru finančních trhů

17.10.2022 Nový britský ministr financí Jeremy Hunt slibuje, že získá zpět důvěru finančních trhů a že plně zodpovídá za vládní plány ohledně daní a výdajů. Hunt se vedení ministerstva ujal v pátek poté, co premiérka Liz Trussová odvolala jeho předchůdce Kwasiho Kwartenga. Zmatky v ekonomických plánech současné britské vlády podryly důvěru ve schopnosti Trussové vést zemi jak na mezinárodních finančních trzích, tak v řadách její Konzervativní strany i u britské veřejnosti.
img

Jsou banky jako chobotnice? Ne, odpovídají noví nobelisté

12.10.2022 Přiznejme si to, bankéři nepatří zrovna k těm nejoblíbenějším lidským bytostem. Ne nadarmo byla nejen Dikobrazu 50. let postava bankéře – bachratého muže s cylindrem a hůlkou – zosobněním zlého, ba krvežíznivého kapitalismu. Imperialistického Wall Streetu. Ale netřeba zacházet tak daleko do minulosti. Za finanční krize let 2008 a 2009 rezonovala zas a znova ona slovní hříčka – „banksters“. Novodobí gangsteři s klotovými rukávy si přivlastňují zisky, ale jakmile padnou do ztráty, zespolečenští ji. Časopis Rolling Stone dokonce roku 2009 připodobnil investiční banku Goldman Sachs – jeden ze symbolů Wall Streetu i krize samotné – k „obrovské vyděračské chobotnici přisáté ke tváři lidství a nelítostně strkající svá chapadla všude tam, kde jsou cítit peníze.“
img

Akcie Fordu a General Motors se po snížení ratingu UBS propadly

10.10.2022 Ford (F.US), General Motors (GM.US) - akcie obou automobilek po snížení ratingu UBS klesly o 6,8 % resp. 5,4 %. Investiční banky věří, že automobilový průmysl se po třech letech bezprecedentní cenové síly rychle posouvá k převisu nabídky vozidel.
img

Nobelovu cenu za ekonomii získává poprvé i někdejší šéf americké centrální banky. Za výzkum bankovních krizí a též toho, proč je dobré mít fond pojištění vkladů

10.10.2022 Nobelovu cenu za ekonomii si letos rozdělí hned tři ekonomové, vesměs Američané. Získává ji Ben Bernanke, bývalý šéf americké centrální banky, a také Douglas Diamond a Philip Dybvig. Všichni tři ve svých akademických pracích demonstrovali, proč a jak předcházet rozsáhlému kolapsu bankovního systému. Bernanke pak měl příležitost takovému kolapsu předcházet i přímo v praxi. Centrální bance USA totiž šéfoval v době finanční krize let 2008 a 2009, jejíž vrcholnou fázi odstartoval pád investiční banky Lehman Brothers. Bernanke se poté stal z titulu své funkce ústřední postavou v procesu záchrany dalších bank a finančních institucí. Pomohl tak zabránit tomu, aby tehdejší krize přerostla do podoby Velké hospodářské 30. let, již v roli akademika studoval zevrubněji než prakticky jakákoli jiný ekonom své generace. Bernanke je historicky prvním šéfem americké centrální baanky, který získává Nobelovu cenu.
C:\fakepath\porsche.jpg

Porsche předstihlo Volkswagen, je nejhodnotnější evropskou automobilkou

06.10.2022 Firma Porsche se stala na burze nejhodnotnější evropskou automobilkou. Její akcie se dnes dopoledne vyšplhaly na 93 eur, což výrobce luxusních sportovních vozů ohodnotilo na 85 miliard eur (dva biliony Kč). Společnost tak co do ocenění předstihla svůj mateřský koncern Volkswagen.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 26.09.2022

26.09.2022 Během minulého týdne burzy opět silně oslabovaly. S&P 500 odepsal 4,6 % a nyní se tak nachází necelé procento nad svým letošním minimem z půlky června. Hlavním faktorem je přísný jestřábí tón Fedu. Ten již víceméně ignoruje dopad měnové politiky na ekonomický růst a chce za každou cenu porazit inflaci. S&P 500 se obchoduje cca 23 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita vystoupala k hranici 30 bodů. Investiční banka Goldman Sachs snížila svůj odhad na kurz S&P 500 na 3 600 (na konci 2022).
img

EU spustí v pilotním režimu regulaci kryptoaktiv, již za půl roku budou muset nové subjekty žádat o povolení

21.09.2022 Evropská unie se poprvé pustila do regulace kryptoaktiv. Nové nařízení týkající se provozování platforem pro obchodování s investičními nástroji založenými na tzv. technologii sdíleného registru má odstranit překážky rozvoje trhu s kryptoaktivy a zároveň jej dostat pod kontrolu. Týkat se bude například digitalizovaných dluhopisů nebo investičních tokenů, nikoliv ale kryptoměn, pro které se připravuje samostatná regulace. Pilotní režim nového nařízení schváleného v létě startuje již za půl roku. Od 23. března budou muset provozovatelé nových obchodních platforem požádat o vydání povolení. Podle experta na právo v oblasti fintechu advokáta Filipa Murára z mezinárodní advokátní kanceláře Noerr regulace kryptoaktiv nastaví rovné podmínky pro investice a zvýší jejich atraktivitu u konzervativních investorů.
img

Americké akciové indexy během obchodování spadly

03.08.2022 Hodnota indexu Dow Jones Industrial Average do 16:45 GMT + 3 klesla o 0,93 % na 32 493,3 bodů. Lídrem poklesu jsou indexu vedle Caterpillar i cenné papíry Boeing Co., které spadly o 2,6 %. Pouze 5 ze 30 společností, včetně Amgen Inc. a Cisco Systems Inc, zahrnutých do výpočtu tohoto indikátoru se obchoduje v pozitivním teritoriu.
C:\fakepath\zemni plyn 2.jpg

Bloomberg: Dluh evropských energetických firem kvůli krizi prudce roste

18.07.2022 Evropské energetické společnosti se výrazně zadlužují, aby pokryly vyšší náklady způsobené růstem cen ropy a zemního plynu. Celkový dluh firem stoupá od pandemie a letos už vzrostl na více než 1,7 bilionu eur (41,6 bilionu Kč). To je nárůst o více než 50 procent proti stavu před rokem 2020, uvedla agentura Bloomberg.
img

5 seriálů ze světa financí, které si nesmíte nechat uniknout

15.07.2022 Streamovací společnosti zažívají boom a investorům se tak naskýtají mnohdy zajímavé příležitosti. Dnes se ale zkusíme odprostit od nahlížení na svět očima investora a zaměříme se spíše na zajímavý obsah v podobě seriálů, které na těchto platformách najdeme. Nebojte, ve finančním sektoru však stále zůstaneme.
C:\\fakepath\\EU staty.jpg

Ekonomická nálada v EU se zhoršila, spotřebitelé jsou pesimističtější

29.06.2022 Ekonomická nálada v Evropské unii se v červnu zhoršila, zejména kvůli nárůstu pesimismu ve stavebnictví a mezi spotřebiteli. Očekávání domácností ohledně jejich budoucí finanční situace se dostalo na rekordní minimum, vyplývá z dnešní zprávy Evropské komise (EK). Index ekonomické nálady v EU se meziměsíčně snížil o 1,7 bodu na 102,5 bodu, v České republice klesl o dva body na 94,6 bodu, plyne z podrobnějších údajů komise.
C:\fakepath\eurozona2.jpg

Morgan Stanley: Ekonomika eurozóny ve čtvrtém čtvrtletí vstoupí do mírné recese

29.06.2022 Ekonomika eurozóny v letošním čtvrtém čtvrtletí vstoupí do mírné recese. Předpověděli to ekonomové americké investiční banky Morgan Stanley, a to v době, kdy se evropské země potýkají s problémy kolem dodávek zemního plynu z Ruska a také s vysokou inflací. Informuje o tom dnes agentura Bloomberg.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Čína naplní své letošní hospodářské cíle, řekl Si Ťin-pching na summitu BRICS

23.06.2022 Čína nasadí efektivnější prostředky, aby naplnila své hospodářské cíle pro letošní rok. Na zahájení summitu předních rozvíjejících se ekonomik to řekl čínský prezident Si Ťin-pching. Informoval o tom dnes zpravodajský server CNBC. Skupina označovaná jako BRICS kromě Číny zahrnuje také Rusko, Indii, Brazílii a Jihoafrickou republiku. Konflikt na Ukrajině označil Si za "výstražný signál" pro lidstvo. Čína si ohledně Ruské invaze zachovává neutralitu. Na dvoudenním summitu má vystoupit i ruský prezident Vladimir Putin.
C:\fakepath\fed usa.jpg

Americká centrální banka pravděpodobně urychlí zvyšování úrokových sazeb

15.06.2022 Americká centrální banka (Fed) dnes přikročí k dalšímu zpřísnění měnové politiky, aby zmírnila dopady vysoké inflace. Za jisté analytici považují zvýšení základní sazby o půl procentního bodu, stále více se jich ale přiklání k názoru, že Fed bude razantnější a základní úrok zvýší o tři čtvrtě procentního bodu, to znamená do pásma 1,50 až 1,75 procenta.
img

JPMorgan věří, že bitcoin je v současné době podhodnocen, vidí obrovský potenciál růstu kryptoměn

02.06.2022 Navzdory celkově medvědímu sentimentu na krypto trzích se stratégové z americké nadnárodní investiční banky JPMorgan domnívají, že existuje obrovský růstový potenciál. Podle bankovních stratégů je bitcoin podhodnocen a je na pokraji dvouciferného procentuálního vzestupu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 30.05.2022

30.05.2022 Během minulého týdne došlo na burzách k růstu. Volatilita zůstává zvýšená (VIX na 25), ale vidíme pozvolný návrat k normálnějším hodnotám. S&P 500 přerušil 7-týdenní poklesovou šňůru a zpevnil o 6,6 % - jde o nejlepší týdenní výkonnost od listopadu 2020. K euforii z minulého týdne přispěly povzbudivější výsledky některých řetězců supermarketů, lepší makrodata v US, pokles inflačních očekávání a skutečnost, že investoři zredukovali počet hiků, které letos očekávají od Fedu. Roli hrálo i pozicování – docházelo k masivnímu uzavírání short pozic.
Související klíčová slova: Krach banky Union générale | Scénáře vývoje české ekonomiky | Bilanční suma | Odhad vývoje ekonomiky | Objem transakcí | Odkup svých akcií | Propad ekonomiky | Jak obchodovat na burze | Zpomalení čínské ekonomiky | Tim Cook u společnosti Apple | Fungování forexového trhu | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | Finanční ústav | Akcie.cz on line burza | Hlava a ramena | FX trhy | ChatGPT | Jak fungují akcie | Mediální magnát Rupert Murdoch | Zpravodajský server | Pokles prodeje | ČSA | Silný býčí trend | Výnosy dluhopisů | Akciový prémiový dluhopis XII | Výplach | Euro k americkému dolaru | Delisting | Ontario Teachers | Obsluha státního dluhu | Outsider | Světové organizace | EP Commodities | Swoosh | Hodnota společnosti | Hodnota fúzí | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Opětovný pokles | Cartier | Války | Skandinávské aerolinky | Lithium | ROE na stránkách Finance Yahoo | Vývoj | Modelové portfolio | Peabody & Company | CET 21 | Státní dluhopis | CE3 | Obchodní platformy | BRIC | Češi | Allwyn | WorldRemit | Data z trhu práce | Regulace finančních trhů | Opce | TD Securities | Australská centrální banka | Bithumb | Start-up Rubrik | Předobraz filmového Gordona Gekka | Panevropský index | Beth Ann Bovinová | Největší ropné firmy | Globální růst | Ceny bytů | Odchod Británie z Evropské unie | Radim Dohnal | Investiční záměr | Silná rezistence | Velký propad | Typ investorů | Vítězství Německa nad Francií | Johann Strobl | EUR/CAD | Belviport Trading | Mezibankovní sazby | TV Nova | LYNX Pro | Objem hotovosti | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | DPH | Americká automobilka | EUR | Propady akciových trhů | P/E poměr | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Bundesbank | Býčí formace | Sazka Entertainment | Investiční firma | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Otřes na světových burzách | Akciové společnosti | Akciový mix ČSOB | Levné peníze | Kalifornie | PZEM | Zpráva z akciového trhu | Výkyvy | Brokeři | EPS v amerických dolarech | Salesforce | Realitní firmy | Garanční systém | Žebříček nejbohatších | Dnešní obchodování | Itálie | Obchodování v New Yorku | Michal Stupavský, CFA | Burkina Faso | Stoxx | Akciové riziko (Risk On Shares) | Firma Honest | CBDC | Hlasovací právo | Lubomír Lízal | Africký mor prasat | PEPP | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Institut IHS | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Daňové povinnosti | Guvernérka ruské centrální banky | Společnost Avast | Údaj o HDP | Vyšší ROE | Rozpočet EU | Očekávání | Skandinávské měny | Korelace | Jüan | Možnosti obchodování | Grab Holding | Finance Yahoo | Otevřené pozice | Vývoj státního dluhu v miliardách korun | Evropské centrální banky | První krize | Cena severomořské ropy | Poslanci | T-Mobile | Nikl | JAR | Výnos prodaných dluhopisů | Společnosti obchodované na americké burze | Signet Bank | Volatilní | Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication | Hodnota trhu s kryptoměnami | Chile | Obchodování na Energetické burze | Akcie.cz online burza | Horentní sumy | Výpadek příjmů | Novo | Bulgari | EUR/JPY | Alternativní investice | Kvartální výsledky | Goldenburg Group | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Veřejné finance | EURJPY | Analytik Patrie | Schodek státního rozpočtu | Novartis | Dalibor Šafařík | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Ark | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Saxo Trader | Společnost Ryanair | Evropská komise | RDDT | Souhrnný indikátor | Pro investory | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Oživení ekonomiky | Aramco | Swiss | Czech Media Invest | Investice | Strategii pro měny | Britská centrální banka | Akcie prodat | Stravenkové firmy | USD/ZAR | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | Wall Street Warriors | MACD | Potenciál | TPCA | Tony Christoforou | Support | Akcie Lufthansy | Globální dluhopisové trhy | Coca-Cola Company | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Investopedia | Sev.en Energy | Finanční produkty | Edge | Akvizice | Japonské firmy | Soukromý akcionář | Továrny na čipy | Přesnost | Společnost Seznam.cz | Den zveřejnění | Ekonomické dopady koronaviru | Bankovní společnost | Výkonný ředitel | ČEZ online | Škoda Auto | ADP report | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Japonské akcie | Zisk před zdaněním | Argos Capital | Brent | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Britská libra | Chování | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Náklady na financování | Šéf Fedu Powell | Zkušení obchodníci | NYSE | Intervence | Kurz ropy | Ministr vnitra | E.ON | Porozumění burze | Rogue Trader | Strategie pro měny | Klesly akcie | Experti | Měnový pár GBP/USD | Akcie Saudi Aramco | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Futures kontrakt | ANZ Bank | Rekord | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Viterra | Týden na trhu | Vítězství Německa | Nezávislost | Bitcoiny | Průměrný výnos | Člen bankovní rady ČNB | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropské měny | Nákupy aktiv | Creditas | Dění na trzích | Moody's Investors Service | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Společnost Apple | IHS | Uvolňování měnové politiky | Účely primární veřejné nabídky | Americké investiční banky | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | ČMZRB | Český statistický úřad | Impuls | EUR/USD | PiS | Bruno Le Maire | Zoom Video (ZM) | Index ekonomické nálady | AXA Investment Managers | General Electric | Mediální magnát | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | Javier Milei | Wopke Hoekstra | Von der Leyenová | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | PKN Orlen | Digitální aktiva | Die Welt | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Švédská koruna | Strach | Důvěra v ekonomiku | Cena bitcoinu | Forex trhy | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Agentura AFP | Splasknutí hypoteční bubliny | Většinový podíl | Softwarová společnost | CSI 300 | Benchmark | Cloudflare | Honest | Čistý příjem | Společnost E.ON | Zdravotnické úřady | Celkový stav ekonomiky | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | BitStock | Nejvyšší soud | Ruská ruleta | Progres | Fortuna | Cenné papíry | Globální pandemie koronaviru | Americký akciový trh | Výnos | DeFi | P/S | Velcí investoři | Trh s dluhopisy | Akciový prémiový dluhopis IV | Úspěch v investování | Investiční certifikáty | AdmiralMarkets | RBC Capital | Měnové riziko | Hodnota ROE společnosti | Měnový pár USD/JPY | RBS | Zpřesněné údaje | Soukromá spotřeba | IHNED | Delta | Skupina J&T | First Citizens | Zhejiang Huayou Cobalt | CRYFIN | Vývoj na trzích | Vzdělávání | Jak obchodovat akcie | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Velké hospodářské krize | Návratnost investic | Opatření v Číně | LYNX Trading | Růst sazeb | Dopravci | Reddit | Dnes na pražské burze | Investiční strategie | Jiné měny | Dragon | Akcie Erste | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Mladí Češi | Valná hromada ČEZ | Import | Capri | Americká energetická společnost | Algoritmické obchodní systémy | Radikální změny | Odvětví ropy | Londýn | Exchange | Špatné úvěry | Alcoa | Centrální banky světa | Forexový trh | Americká nezaměstnanost | Kidder | Společnost Huawei | Státní dluh | MAE | Oživení čínské ekonomiky | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Touha po úspěchu | Commodities | Serum | ČD-Telematika | Dedolarizace | Turecká měna | Podíl na zisku | Kontrakty | Belviport Trading Limited | Krize v Řecku | Fond pojištění vkladů | Generuje zisk | Kurs měny | Capitalinked.com Radim Dohnal | Přípravy na možný vstup na burzu | Witkowitz | Roberto Gualtieri | Výsledky hospodaření evropských firem | BrokerJet | Microsoft (MSFT.US) | Politico | Očekávání ČNB | Online obchodování | AUDUSD | Shopify | Nasdaq100 | Mezinárodní investiční banka | AI | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | Aktuální kurz libry | JPY | Akcie Wells Fargo | Akcie ČSOB | Síť Threads | Americká investiční banka | Tescan Orsay Holding | Zajištěný fond | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Škoda JS | Odhad HDP | Pokles čínského HDP | Jiřina Lužová | Casino | Herman Van Rompuy | IT skupina | Obchodní tipy | Společnost Crédit Agricole | Německá společnost | Uber Technologies | ÚOHS | Changpeng Zhao | Projekce | Znehodnocení | Kontrakce | Čerpání peněz z fondů EU | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Propad příjmů | Robert Habeck | Ukazatel | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Bankovní rady ČNB | Britské podniky | Aktuální kurzy | Kabinet | Peníze nikdy nespí | Historický milník | Tulipánová horečka | Fitch Solutions | MONET.CZ | Title Transfer Facility | Kristo Kaarmann | Velké fondy | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Základy fundamentální analýzy akcií | Akcie Česká spořitelna | Automobilka Tesla | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Lukáš Voženílek | Obavy z inflace | Český miliardář | Certifikáty | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | CashFlow | Evropské firmy | Služby | Kolísání kurzu | Obchodovat na burze | Jak používat fundamentální analýzu? | ChiNext | Vzácné kovy | Technologie blockchainu | Pegas | Seriál o investování do akcií | Bezpečné přístavy | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Čerpání peněz | Cena bitcoinu dnes | Běžný účet platební bilance | Heatmap | Amgen | Barel ropy | Společnost Nasdaq | Americká společnost Tapestry | Americký Fed | Federální rezervní systém (FED) | Představitelé ECB | Goldmani | Nejznámější kryptoměna | EPS u akcií společnosti | Ropa WTI | Obchodní transakce | Simon Peters | David Varga | Americká softwarová společnost | Bankovní rada ČNB | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Oslabení jüanu | Forward Dividend | Developeři | Bankovní domy | Brexit | Objem obchodů na burzách | Měnová krize | Zájem zahraničních investorů | Společnost NJJ | Open Society Foundations (OSF) | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Mobile trader | Evropské burzy | Výsledky za určité období | CSI300 | Krypto trh | Valná hromada | FedWatch | Kapitál | Simons Chen | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Eurokomisaři | Akciový index MOEX | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Záchranný fond | Prodeje aut | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Dopravní subvence | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Snížení dluhu | Siegel | Taktický long | Zastavení ztrát | Švýcarská centrální banka (SNB) | Světové ceny ropy | Magnát | Robinhood | Izraelská ekonomika | Cestování | Citroën | Reálné ekonomiky | Index technologického trhu Nasdaq Composite | USD | EPPE | Protistrana | Odliv kapitálu | Kč/USD | Kapitálové rezervy | Společnost Wise | Bond | Broker | WallStreetBets | Technická analýza | Zájem o akcie americké společnosti Reddit | Cash flow | Britové | Proražení | Douglas | Vakcinace | GBP/JPY | Oslabení liry | Nákup plynu | Růst společnosti | Posílení koruny | Prodávat akcie | Velká krize | Česká pošta | Plány | Export | Banka Goldman Sachs | Jak na obchodování | Aktuální informace | Na burze | Čínské technologické firmy | Trh s nemovitostmi | Macquarie | Krafton | Šance na úspěch v investování | Americká média | Vstoupit na burzu | Ant Group | Bankovní skupiny | Investiční analytik | Plán na snížení emisí | Výnos desetiletého dluhopisu | Diverzifikace aktiv | Globální krize | Klaus Wohlrabe | Zastavení poklesu | Kapitálové strategie | Devalvace měny | Prodej automobilů | Světové burzy | Ruská společnost | Too Big to Fail | Výnos v aukci | Sodexo | Katar | Vládní opatření | Energetická společnost | Maďarsko | Šok | LG Energy Solution | Rozhodnutí americké centrální banky | EMH | Petrus Advisers | Varianta delta | Uzavření vzdušného prostoru | Riziková averze | Cowen | Hongkong | Ekonom společnosti | Obchodní platformy Metatrader | Billions | Italský premiér | ByteDance | Kurzovní lístek | Price-to-Earnings | Norské společnosti | Společnost Emirates | Trh s ropou | Akcie TMR | FedEx | Ekonomická aktivita | Garance | Spekulovat | Regulace | GBP/CHF | Kofola | Swapy | Ranní zpráva pro tradery | Mentor a učitel | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Kritici Trumpa | Chainalysis | Česká zbrojovka | Bitcoin beyond the bubble | Snižování úroků | Akcie roku | Širší index S&P 500 | Pověst | The Economist | Ruský prezident | Tempo zdražování | Silný růst | Kurz liry | Litva | Emirates | Budoucí vývoj | Středoevropské měny | Burzovní průvodce | Divize společnosti | Radovan Vítek | Cenové úrovně | PPF Telecom Group | Fitch Ratings | ViacomCBS | Dohled nad bankami | Ceny emisních povolenek | Úroková sazba | Igor Kim | Patria Online | Avast | Devizové rezervy České národní banky | RIVN | Obrovský potenciál | Čtvrtletní výsledky | Giuseppe Conte | Odkupy akcií | Kapitálový trh | Dovoz | Agentura Kjódó | Nasdaq Composite | Dillí | Unie | Oživení trhu | Admirals | Růst ekonomiky USA | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Rekordní růst | Písmenková polévka | Vládní výdaje | Rohlik Group | Evropské akcie | Instagram | Nejbohatší | Dovednosti | Nikkei | Obchodní nástroje | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Konvergence | Politická situace | Aktuální kurz rublu | Zasedání FOMC | Dovozní cla | Dot plot | Data z amerického trhu práce | Venture Capital | Šéf francouzské firmy | CISCO | Fannie Mae a Freddie Mac | Čtvrtletní zisk | Pozitivní zprávy | Penzijní fondy | The Coca-Cola | NFP report | Caterpillar | MT5 | Velké instituce | VIX index | Aircraft Industries | Rekordní maxima | České hospodářství | Bidenovy plány | Hodnota indexu Nasdaq | Ruské banky | Skokové posílení | Oživení z pandemie | Pro tradery | Akcie Bank of America | Největší ztráty | Válka na Ukrajině | Vklady | Složené úročení | 1 milion | Průmyslová výroba v Německu | Stratégové | Výrobní ceny | Těžaři bitcoinu | Steven Mnuchin | Oliver Blume | Světová finanční krize | Tržní reakce | Escondida v Chile | Světový obchod | Dodd-Frank | Data o HDP | Investing.com | Elon Musk | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Černé pondělí | Vybírání zisků | Price-to-Earnings Ratio | High-frequency trading | Akciové indexy | LIBOR | Společnost Shell | Zdroje energie | Americký prezident | EUR/CZK | Uvolnění kurzu rublu | Zájem investorů | Nové měny | Spotové obchodování | Turkish Airlines | Akcie na burzách | Společnost Pfizer | Banka JPMorgan | Firma Porsche | Softwarová firma | Euforie | Finančník | Makrodata | Jestřábí postoj | Christine Lagardeová | Investoři | Malta | Top pick | Prodej nových osobních automobilů | Revolut | Japonská Softbank | Měnověpolitické operace | Obchodní deník | Výhled Číny | Portfolio | Petr Koblic | Mezinárodní agentura pro energii | Obchodní platforma | Coca-Cola | Akciová burza | Investovaný kapitál | Nejistoty | Situace kolem koronaviru | Statistický úřad Eurostat | Německá průmyslová produkce | BaFin | Jaroslav Brychta | Negativní sentiment | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Globální ekonomiky | Společnost Google | Morgan Stanley (MS.US) | Cena hliníku dnes | Mezibankovní trh | Zpřísňování měnové politiky | Dovoz ropy | Krátké (short) pozice | Finanční ústavy | Prezident ECB | Média | Primární nabídky | Obchodování s investičními nástroji | Bitcoin ETF | Kurz japonského jenu | Finanční instituce | Lepší výsledky | Trailing Twelve Months | Index PPI | Průmyslové objednávky | Grayscale | Tranše | Nárůst ceny | Jádrový index | Kepler Cheuvreux | Britský premiér | Bernie Sanders | Oldřich Dědek | Zisk | Bez rizika | Americké ministerstvo spravedlnosti | Fannie Mae | Firma Meta | Hlavní kryptoměna | Peso | Prezident | Rekordní minima | Konflikt mezi Izraelem | Úsporný tarif | Japonská automobilka | Cenové gapy | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | NFT tokeny | Den obchodování | Commonwealth Bank | Ministr financí Steven Mnuchin | NKÚ | Hrubý provozní zisk | Kurzu měn | Minimální mzda | Index čínských firem | Situace na finančních trzích | Index KOSPI | Ruské ropy | Bank of England | World Gold Council | Automobilka Toyota | Airbnb | Plnění objednávek | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | Cineworld Group | Fiat Chrysler Automobiles | Obchodování s termínovými kontrakty | Volatilita na trzích | Boom | VIG | Ropné společnosti | Daniel Křetínský | WSJ | Xetra | Poptávka po ropě v Číně | Zápis z posledního zasedání | Šéf Bílého domu | Pesimismus | Obchodní napětí | Jak se stát lepším investorem | BABA | Patrie | Bosna | Cena mědi | Správkyně Sberbank | BP | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Bohatí | Hold | Aktuální kurz australského dolaru | Pád banky | Janus Capital | Úvěrové krize | Populismus | Prognóza kurzu | Snížení nákladů | Investiční | Ekonom ING | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Boj s inflací | Nízké úrokové sazby | CRHC | Vývoj měnového páru | Rekordní růst sazeb | Scoach | Makrokalendář | Sestupný trend | Sociální nepokoje | Ministr práce | IFRS | Velké firmy | Americké centrální banky | Kč/EUR | Arca Investments | Průzkum | Souhrn finančních trhů | Sloučení | Bloomberg News | Ekonomický vývoj | Globální akciové indexy | Tržní podíl | IEA | Odhad spotřebitelské důvěry | Analýzy | Energetické suroviny | Komodita | Eurodolar | Slevy | Fiskální rok | Zdravotní péče | Program Antivirus | TTF | Národní rozvojový fond | Poradenská společnost | OTC trhy | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Investiční riziko | Zdravotnický systém | Inflační situace | Morningstar | Demokraté | Česká společnost | Obchodní příležitost | Jozef Síkela | Německý DAX | Jednotná evropská měna | Brusel | Patria | Nový kapitál | Práce z domova | EP | Union générale | Analytik Purple Trading | TRY | Realitní společnost | RWE | Uber | EUR/AUD | MPO | Skupina AXA | Koupit akcie | Akcie a dluhopisy | Chřipka | Obchodní plán | Data z ekonomiky | Firma Belviport Trading | Selva Demiralpová | Úrok | Ekonomické dopady | Tower Semiconductor | Implikace | Zpráva | P/E | Prémie | Americké HDP | Cestovní ruch | Události roku | Rozpočtová politika | Oslabování dolaru | Představitelé Fedu | Agentura Reuters | Oblast rezistence | Půjčka | Obchodní ředitel | Burza v Londýně | Performance | Česká měna | Tencent | Prodej | Sloe | Colt CZ | Rok 2024 | Agrofert | iPhone | Kybernetické měny | Pokles vývozu | Česká televize | Pomoc ekonomice | Mentor a učitel Warrena Buffetta | Martin Chovanec | Bohatý | Primární emise akcií | Zasedání Fedu | EPH | Volatilita na forexu | Janet Yellenová | First Republic Bank | Objem intervencí | Ruské společnosti | Tržní kapitalizace | Hrubý domácí produkt (HDP) | Trading Central Technical Ideas Lookup | Převzetí CME | Švýcarská banka | Prezident Javier Milei | Mnoho peněz | Gen Digital | Růstové akcie | Index volatility | Huawei | Měny rozvíjejících se ekonomik | Nový koronavirus | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Emoce | Státní pomoc | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Skupina OPEC+ | RoboMarkets | Visa | S&P | Automobilka | Svaz dovozců automobilů | iPhone 15 | Skupina PPF | Hospodářský vývoj | Vzdělání | Quantum | Den daňové svobody | Těžba v Číně | Velkorysost k akcionářům | Handelsblatt | Potíže EDF | Až na krev | JPM.US | PVM Oil Associates | Pojišťovny | Obchodování | Zvýšení daní | Legislativa | Co se děje na finančních trzích | GBP | Institucionální trading | Vyšší ceny | Společnost Berkshire Hathaway | Vesa | Bitfinex | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | S&P Global | Rozhodnutí soudu | Management | Centrální banky | Risk Off aktiva | Vývoj akcií | Meta | Obchodní týden | Financial Times (FT) | Admiral Markets | Nákupy dluhopisů | Japonská vláda | Oznámení | Průmyslové komodity | Zpomalení ekonomického růstu | Majitel | Růst cen ropy | Market moving instituce | Dobré výsledky | Cinema City | ZEW | HCFB | Arbitráž | Zprávy | Ropovod | Akcie v Asii | TSMC | Guru | Zahraniční investoři | České firmy | Nejznámější kryptoměny | Dolary | Akciové burzy | Pákový efekt | Uvolňování měnové politiky v USA | Fungování trhů | Digitální ekonomiky | Tokeny | Objem dluhopisů | Největší švýcarská banka | Eurostat | Evropské trhy | Index Stoxx 600 | Averze k riziku | TransferWise | Ruský rubl | Prognózy ČNB | Vývoj ceny bitcoinu | Deflace | Dow Jones index | Hrubý domácí produkt | Čerpání peněz z fondů | Bard | Akcie v Evropě | Alena Schillerová | Ceny ropy | Počet investorů | Růst inflace | Ekonomická teorie | MOEX | UBS | Společnost Volkswagen | Turecká lira | Akcie třiceti předních amerických podniků | Soros Fund Management | Island | Investiční banka | Covid | Náhrady mezd | Akcie online Čína | Firma Flix | Ceny Bitcoinu | Dupont | Americká společnost Intel | Buy and hold | Praha | Recyklace | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Další růst | Úpis akcií | Hazardní hry | Hospodářské cykly | Cena ropy brent | Central European Media Enterprises (CME) | Mitsubishi UFJ Financial Group | Broker Trust | Inteligentní investor | Airbus | Index spotřebitelské důvěry | Bydlení | Obchod Amazon | Regulační úřad | The New York Times (NYT) | Credit Suisse dnes | Vyhlídky | Nejdůležitější události | Nejhlubší fáze | CZ | Měnová politika americké centrální banky | NATO | Zdroje Bloombergu | Snižování cen | Základní úrokové sazby ČNB | Petrochemická společnost | České banky | Míra | Alstom | Odchod z Evropské unie | Angela Merkelová | Odhad inflace | Firmy | West Texas Intermediate | RWE Gas | Obchodování na trzích | Mimořádný summit EU | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Nordea | Put opce | Tapering | PEPSICO | Zlatý standard | Slabý dolar | Depozitní sazby | Index cen domů | Čínské zboží | Digitální měny | Free float | Lula | Národní loterie | Investment management | Kryptoměnové burzy | Pokles tržeb | Statista | Energetická skupina | Nástroj | Hedgeové fondy | Výsledky | Licence Sberbank CZ | Kurz EUR/USD | Ekonomické oživení | Evropský výrobce letadel | Ukrajinské dluhopisy | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Vlastní sociální sítě | Obchodní nápady | Inflace v Česku | Fundamentální zprávy | Čínské zdravotnické úřady | Panama | Raphael Bostic | Výrobce letadel | Standard & Poor’s 500 | Australský dolar | Nio | Supreme Edition | Expirace opce | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Finmex | Minulá výkonnost | Stellantis | Špatné výsledky | Cena zlata dnes | Zpřesněný odhad | Bank of America | Koruna | Komoditní měny | TIM | Finanční služby | Výrazný pokles | Fundamentální analýza | Aktuální ceny akcií | Akcie Moneta Money Bank | Vyšší poptávka | Makroekonomie | Silný dolar | Nabídka akcií firmy Flix | Analytická společnost | Cukr | Retracement | Finanční výsledky | Míra zadlužení | Den zveřejnění výsledků | Kupující | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | ETF fond | Eli Lilly | Francie | Předpověď | Podnikatel Elon Musk | Pokles HDP | Americký výrobce | Barrick Gold | Kapitalizace kryptotrhu | Shell | Raiffeisen | SVB Financial | HDP Británie | Práva ke značce | DMA | Cena akcií společnosti | Ochutnávka fundamentální analýzy | Hypoteční trh | Finance Bank | Propad | Zelenskyj | Ruská invaze | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | Kryptoměny bitcoin | SAE | Jacobs | Finanční domy | Sazby ČNB | Dopady koronaviru | Marka | Marriott | ProCent | Ekonomický propad | Stimulační opatření | BHS | Výsledky firem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Objem | Tisk dalších peněz | Greenpeace | HDP eurozóny | Údaje | Vakcína | Zvyšování mezd | Výkonnost | Globální dodavatelské řetězce | Soukromé firmy | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Ředitel ČEZ | Obavy z recese | Těžařská firma | Německá automobilka Porsche | Federální rezervní systém | Snížení poptávky | Devizové trhy | Thoma Bravo | Exxon Mobil | Obchodní války | Americká banka | Poměr Gold/Silver | Nové emise | Klima | Investice do akciových fondů | Úrokové výnosy banky | KOL | Společný podnik | Dovoz z USA | Zlato jako investice | Škoda Transportation | xStation | Deprese | Asie | Příjmy z reklamy | Plyn z Ruska | Vypořádávání transakcí | Šéfové států | Pád ceny | BDO | Průzkumy | Indigo | Aktivisté | Technologické společnosti | Alibaba | Očekávání analytiků | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Vývoj EUR/USD | Investice do kryptoměn | Podnikatelská nálada | Over-The-Counter | Nomura | Postavení na trhu | Stablecoiny | Trendová čára | mmBtu | Videokonference | Aktivity v Rusku | Malajsie | Odvětví cestovního ruchu | Spoření | Subvence | Převodník měn | US dollar | Regulátor | Automobilky | Shortovat | Elektrické vozy | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Televize CNBC | Finanční investice | Kathy Lien | Společnosti obchodované | Toyota Motor | Volby prezidenta | Goldenburg | Abú Zabí | Devizové kurzy | Digitální zlato | Alternativa oficiálních měn | Sázka | Ask | Průmyslová výroba | Britské libry | Bilion | Důchod | Emise skleníkových plynů | Obchodování s akciemi | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pochybení | Pfizer | Aktuální kurz euro | Snížit emise | Situace v eurozóně | AFP | Studie | Blízký východ | Carry trade | Výsledky společnosti | Globální ratingové agentury | Finanční fondy | Cena akcií firmy | Škoda Group | Ant | Průraz | Floor | Index S&P 500 | Cena plynu | Graf | VHM | Premiér Andrej Babiš | Aktivita retailových investorů | Druhy ropy | Instrument | Deficit | EDF | S&P 500 Index | Investiční firmy | Finanční regulace | Bit.plus | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Krach na newyorské burze | Ratingová agentura | Přebytek peněz | Francouzský ministr | Zbrojovka | CzechInvest | Reakce trhu | XRP | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Posílení libry | EU50 | FTC | Přehled | Cenová hladina | Bankéř | Hráči na trhu | Upgrade | Vodafone Group | Salomon Brothers | Kering | Americké automobilky | Investování do dividendových akcií | Short | KOMB.CZ | Hypotéky | Distribuce | Recep Tayyip Erdogan | Současná situace | Lukáš Kovanda | Přijetí | Zelené investice | Evropa | European Metals Holdings (EMH) | Pár EUR/USD | Ukončení intervencí | Plyn | Česká spořitelna | Ekonomické události | Jackson Hole | Česká bankovní asociace (ČBA) | Tvrdý brexit | HUF/EUR | Vesa Equity | CAD/JPY | Bohatí lidé | Omezení pohybu | Americká ropná společnost | Bitcoin dnes | OPEC | Ochlazování inflace | Amazon (AMZN.US) | Argentinské peso | Zájem o bitcoin | Ukrajina | Ropná společnost | Stanovení ceny | Stabilní výhled | Sulut Airways | Tiffany | Devalvace | Index výrobních cen | Egypt | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Výsledky hospodaření společností | Národní rozpočtová rada | Radar Tradera | Celková investice | BYD | Investice do nemovitostí | KB | Obchodování s pákou | Ústavní soud | Americká centrální banka | Stavebnictví | Douglas Diamond | Bezpečné útočiště | Hodnota fúzí a akvizic | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | IMG Bohemia | Maloobchod | Hospodářské oživení | Optimistická očekávání | Finmex Academy | London School of Economics | Obrat v měnové politice | Růst výnosů u dluhopisů | Křetínský | Martin Vohánka | Moët | Earnings | Finanční rok | Nuevo León | Zpomalení inflace | Americká společnost | Institut Ifo | Booking Holdings | Trump | Hospodářský propad | Směnný kurz eura | Euroskupina | FactSet | Index Ventures | Výhled na příští rok | Dopady války na Ukrajině | High | Alitalie | S&P Global Ratings | NZD/CAD | Směnárny | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Thierry Breton | Finanční krize | Čínský prezident Si Ťin-pching | ForexLive | F1 | Struktura forexového trhu | Andrej Babiš | Silnější dolar | Technické analýzy | Kurzový závazek | Oživení světové ekonomiky | Midstream | Obchodování v Asii | Spořící účet | Makro data | Mexiko | Ekonomická situace | Aktivity v Číně | Vstupy | Ukazatel inflace | Obchodní strategie | Genesis | Turecká centrální banka | Maryland | Borealis | GBPUSD | Tým InstaForex | DAX (DE30) | Jihokorejský KOSPI | Akcie společnosti ČEZ | Akcie Komerční banky | Warranty | Kyjevské investiční banky | Česká koruna | Rakousko | GBP/AUD | Ivan Boesky | OECD | SARS-CoV-2 | Úrokový swap | Stříbro | USDCAD | Euro 7 | Investiční společnost | G10 | Opatření vlád | Tamas Varga | Dnešní fundamenty | Instituce | L'Oréal | Turecko | Brokers | Dogecoin | Restriktivní opatření | Foreign Exchange | Bank of Japan | Cohn Robbins Holdings Corp. | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Dovoz ukrajinského obilí | FAANG | Obchodování ETF | Měnový trh | Úrokové sazby Fedu | Aukce | CEPS | LNG | Internet věcí | Britská měna | Tečka kom | Burza cenných papírů | Běžný účet | Barbarians at the Gate | Vladimír Dlouhý | Společnost Novo Nordisk | Americké akcie | Martin Rasmussen | BBC | Globální ekonomická recese | AI.US | Ekonomické ukazatele | Oslabení koruny | Drahý kov | Spot | Czech Fund | Čínský statistický úřad | Dopad pandemie | Index CSI 300 | MetaTrader | Ziskové marže | Evropské sdružení výrobců automobilů | Dnešní aukce | Zastropování cen elektřiny | Výdělky | Rozpočtový deficit | Divize | Nejprudší pokles | Vývoj měnového páru USD/JPY | Tradingové firmy | Instacart | WEN | Zvýšení úrokových sazeb | Domácnosti | Evropská ekonomika | Japonská automobilka Toyota | Růst výnosů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Natland | Snížení daní | Audi | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Offshore | Francouzská vláda | Technologické firmy | Aktuální kurz rublu ke koruně | Equinor | Nárůst výdajů | Akcie firem | Těžba ropy | Trh | Burzy cenných papírů | Nárůst zásob | Snížení těžby | Komise | Konkrétní výše roční dividendy | X-Trade | Vydělávání peněz | Exchange Traded Fund | Žádost o vstup na burzu | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Rekordní minimum | Erste Bank | Index AEX | Společnost Alibaba | Úspěšný trading | Klesající trend | ICU | Pozornost | Rubl | Akcie společnosti Meta Platforms | CNN Prima News | Penále | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Důvěra spotřebitelů | Měnová autorita | Ptačí chřipka | Příliv kapitálu | Země EU | Fed | Obchodujte přes LYNX | Společnost ByteDance | Investování s LYNX | Lídři EU | Korekce | Arbitráže | Cohn Robbins | Upozornění | Tržní prostředí | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Dolar k japonskému jenu | Volby v USA | Akciový prémiový dluhopis | Statistics | Nové trhy | Buffett | Money management | Vývoj ekonomiky | Finanční společnosti | Další rozvoj | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Vysoké ztráty | Lukáš Novotný | Evropská komisařka | Spotřeba ropy | Zestátnění | Kjódó | WISE | Pražské burzy | Automobilový průmysl | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Banka First Citizens | Česká bankovní asociace | Royal Mail | Zveřejnění výsledků | Boháč | Výběry | Krize eurozóny | Luis De Guindos | Prezident Emmanuel Macron | Akcie ČEZ názory diskuze | Tržní výhled | Vietnam | Výrobce luxusních aut | Kurz CZK | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | Capri Holdings | Dopad na trhy | Kanada | Celkový stav ekonomiky státu | Globální recese | Selský rozum | Themis Trading | Soud v Tokiu | Poslanci Evropského parlamentu | Kroger | Generali Investments | Yahoo | Růst spotřebitelských cen | Vakcína a covid | Oživení české ekonomiky | Ministři financí | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Měna Bitcoin | Julius Baer | Stock | ANO | Apollo | Platforms | PPF Telco | Irská pojistka | Kupní cena | Příležitosti k obchodování | Norinchukin Research Institute | Optimistický signál | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Akcie Morgan Stanley | GBP/NZD | Znalost | Rating | Trumpova administrativa | Prezident Joe Biden | Miroslav Singer | Velké banky | Wells Fargo | Agentura S&P | Americký výrobce elektromobilů | Opatření proti šíření koronaviru | Michael Bloomberg | Tescan Orsay | SNB | BrokerJet české spořitelny | Nejistota | Natixis | Microsoft | Výnosy u dluhopisů | USD/CHF | Příležitosti | Američtí investoři | Cryptocompare | Plný úvazek | Unijní země | Akciové indexy v USA | COIN | GME | Růst tržeb | Výhody obchodování | Hodnota investic | CME | Pokles cen ropy | Vládní dluhopisy | HDP v eurozóně | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | Eurokomisař | Eurovia CS | IPO Saudi Aramco | Forwardy | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Defi | Shortování | Změny cen | Sell | Demokratické strany | RBI | Úpis akcií v USA | Finanční architektura | Long pozice | Zpráva pro tradery | Cybertruck | Borgis | Dollar Tree | Denní objem obchodů | Obchodování akcií | Rivian | Světová banka | Prodeje státních dluhopisů | LYNX webinář | Mexické peso | Hodnota indexu | Pomoc Ukrajině | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Drahé energie | F.US | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Krátké obchodování | Důvěra | Aerolinky SAS | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Akcie Daimler | Deficit nabídky | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Asijské indexy | Mezinárodní organizace práce | Unce zlata | Cena hliníku | Online burza | Obchodování na forexovém trhu | Realitní magnát | Společnost BlackRock | Ministr průmyslu a obchodu | Haruhiko Kuroda | Představenstvo | RTL Hrvatska | USD/UAH | Makroekonomika | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Burza v Istanbulu | Agentura AP | Spotřební zboží | Správy majetku | Evropská banka | Dluhopisy | Trendové linie | Paušální daň | Silky | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Klíčová rizika | Digitální ekonomika | Pokles eura | Telco | Newcrest Mining | Rosenberg Research | AA | Invest | Propouštění zaměstnanců | ILO | Amazon (AMZN) | Komplexní disciplína | Gazprom | Řízení rizika | Jemenští povstalci | Centrální banka | Call opce | Exxon | NYMEX | Kellnerová | Devizové intervence | Andrew Bailey | Německá vláda | Jakub Kovařík | Zemní plyn | Deutsche Börse | Apreciace | IPO Pinterest | Německo | Index PMI | Životní prostředí | Ranní zpráva z akciového trhu | Plány Fedu | Bund | Money Never Sleeps | QE | Quantum Fund | Twitter | Fed úroky | Francouzská společnost | Zasedání americké centrální banky | Pravidla regulace trhů | Makroekonomické ukazatele | Dluh firem | DBS | LYNX | Marriott International | Krach | Nobelova cena | Pozitivní zpráva | Activision | Hotovost | Donald Trump | Janis Varufakis | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Nejvýraznější pokles | Pohyb kapitálu | Abu Dhabi National Oil Co | Standard Chartered | Rumunsko | Margin call | Centrum | Technické problémy | Walmart | Životní náklady | Společnosti | Nové akcie | Fundamentální faktory | Těžařská společnost | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | CL | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Niger | Investice do akcií | JPMorgan Chase & Co | Investiční služby | Podíl státního dluhu k HDP | Energetická společnost ČEZ | Americká automobilka Tesla | Unijní ministři | Severomořská ropa | Mentoring | Kartel OPEC | NÚKIB | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Polská vláda | Dluhové krize | Podnikatelé | COVID III | Opční prémie | Vodafone | Blog | Alphabet (GOOGL.US) | Firma WE Soda | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Bankovní tituly | Grafy | Boiler Room | ING | Sdružení automobilového průmyslu | Air France | Nárůst objemů | Globální index | Vice | Zdražování potravin | Le Parisien | Splácení zahraničního dluhu | Směnný kurz | Týdenní Forex kalendář | Erste Group | Azure | Fúze a akvizice | WeWork | Zahraniční investice | Dot-com horečka | Threads | UEMOA | Aktivum | Společnost XTB | Česká republika | Hamás | Zoom Video | Mluvčí | CZK | Krátkodobý dluh | MetaTrader 4 | Investovaný kapitál ke generování zisku | Reuters | Úspory | Cohn Robbins Holdings | Christian Dior | Ruský plyn | ETC | Kov | Fondy Apollo | Podcast | Baidu | Londýnská burza | Šéf nizozemské centrální banky | Přehřátí ekonomiky | Černý pátek | Denní minima | Dobré zprávy | Situace | Chevron | Videohry | Velikosti pozice | Akcie ČEZ aktuálně dividendy 2015 | Index nákupních manažerů | Držitel preferenční akcie | Bilance běžného účtu | Škoda | Michael Kors | Stablecoin | Produkty s pákovým efektem | Letecká společnost | Politika americké centrální banky | Akciová burza v Argentině | Státní dluhopisy | Analytici | Americký dolar | Londýnské akciové burzy | Depozitní sazba | Kurz koruny | Výrobní aktivita | Starwisata Air | Akciový index Dow Jones | Štěpán Hájek | Souhrnný index | VaR | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Management Fee | Lineární regrese | Palo Alto | Rekordní maximum | Zakladatel | Analytici Morgan Stanley | Předseda | Primární emise | Právo | Europe 600 | Burzovně obchodované fondy | Kapitál ke generování zisku | Český hrubý domácí produkt | Splácení dluhu | Grab | Index výdajů | Equity | Chartered Financial Analyst | Viceprezident | Výhled tvorby zisku | Guvernér Fedu | Provozní zisk | Růst v Číně | Profesionálové | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | LTCM | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Linda Yaccarinová | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Ripple | Bill Gross | Společnost Lumius | Forexoví obchodníci | Růstový impuls | Hackerský útok | Akcie společnosti Microsoft | Purple Trading Štěpán Hájek | Supercyklus | J&T | Anglo American | USDIDX | Traders | Tržby | TSLA | Rostoucí ceny plynu | Růst mezd | Nucera | Ontario Teachers' Pension Plan | Vysoká hodnota | DPA | Evropská unie | Mezinárodní investoři | GBP/CAD | Boeing | Daniel Beneš | Stagnace | Dow Jones a S&P 500 | Mario Centeno | Ekonomiky | Vývoj běžného účtu platební bilance | Finanční systém | Floating | Rychlý růst | Prime | Ges Group | EURNOK | Rozpočet | Negativní dopad | Fiskální stimul | Evropské banky | Google | Rentabilita vlastního kapitálu | Apple | Investiční plány | Barbaři za branou | Libra | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | Médea | Otevření Číny | Správce daně | NJJ Presse | GameStop | Zvýšení základní úrokové sazby | Nákup akcií | CFD | Společnost Admirals | Řetězec Casino | SaxoBank | Provozovatel loterií | Open | Investor | Cena akcie | Růst ceny zlata | Dow Jones Industrial Average | Základy obchodování | Jaderná elektrárna Temelín | Nabídka akcií | Intervenovat na devizovém trhu | Pilsen Steel | Švédsko | IPO kalendář | ČEZ Daniel Beneš | Nakoupit akcie | Technologická společnost Apple | Zvýšení základní sazby | Marika Čupa a Ondřej Hartman | FTSE | Abú Dhabí | Financovat | Řetězec | Temelín | Fond | Vysokofrekvenční obchodování (HFT) | Investiční rozhodnutí | Čínské měny | Ztráta | Řecko | Eric Rosengren | BRICS | Finanční instrumenty | Madeta | Brokerské společnosti | Vysoké inflace | Americké vlády | Aktuální cena | Nálada investorů | Jednání o brexitu | Hlavní akciové indexy | Pandemie nemoci | FDIC | Mediterranean Shipping Company (MSC) | Nynější krize | Amgen Inc. | Ruská invaze na Ukrajinu | Měnová situace | Cena práce | Arm | Full time | Barometr | ISO | IPO Uber | Licence Sberbank | ECB | RRR | MONET | Ceny komodit | Úroky | Refinitiv | Využití kryptoměn | Aktivita v čínském průmyslu | Uniles | Krungsri Bank | Automobilka Toyota Motor | Belviport | NAFTA | Akce centrálních bank | Ranní nadhoz | Miliardy švýcarských franků | Cena | Warner Music Group | Bitcoinová velryba | CFD akcie | The Trump Organization | Nové úvěry | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Měny rozvíjejících se zemí | Velikost pozice | Analytici Goldman Sachs | Hospodaření evropských firem | Půlení bitcoinu | ERÚ | Prudké zdražování | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Tržní nálada | DOT | Objem peněz | Partners | Nastavení měnové politiky | Benchmarky | Moneta | Air | Závazek | Americká centrální banka (Fed) | Chatbot | Hospodářský růst v Číně | Klouzavý průměr SMA | Společnost Rubrik | IG Markets | Pražská burza cenných papírů | Největší důl | DAX 30 | Izrael | Ceny akcií | Inspirace | Skupiny PPF | Merrill Lynch | Podpůrný balíček | E-shopy | Huayou Cobalt | Euro STOXX | Roční dividendový výnos | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Epidemie | Ceny zemního plynu | Telekomunikační společnost | Největší pády | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | Česká ekonomika | LEAG | Čínská ekonomika | MUFG | Proroctví | Institucionální investoři | Cla na dovoz | Ceny | Euro vůči dolaru | Kurzy | Dior | Prudký pokles | Oslabení kurzu | Moskva | Technologie | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | Budvar | ČNB | Vesa Equity Investment | TSLA.US | Dluhy | Ředitel Volkswagenu | Akciový graf | Dlouhodobé investice | VW | Nobelovy ceny | GE Capital | Hedge fondy | Investujeme | Americká firma | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Ranní zpráva | Pokles | Conseq | Operace Twist | Dekret | Vedoucí obchodování | Oslabení kurzu koruny | Obchodování na zámořských trzích | AMEX | Czech Media Invest (CMI) | Německá kancléřka | Výběr zisků | Margin | Globální inflace | Počet žádostí o podporu | Hospodářská krize | Konsensus | Americký trh | Akcie JPMorgan | Druhá největší světová ekonomika | Zahraniční společnosti | Ekonomické vztahy | NYT | Investiční portfolia | Akcie Monety | Společnost Twitter | Maloobchodní tržby | Šmejc | Petr Krpata | Erste | Americké společnosti | JPM | Finančnictví | Jumpshot | Ceny hliníku | Blue chips | Barterový obchod | Potenciální zisk | Švýcarská centrální banka | Hedge | Deliveroo | Fundamentální ukazatele | Držitelé Bitcoinu | Měnová politika | Povinné minimální rezervy bank | Poplatek | Server BBC | Moody's | Guvernér | Nabídka firmy Whoosh | Zemědělci | Platební bilance | Rabobank | Lego | Makro | Banka | Petrus | Mercedes | Tržní očekávání | Carlyle | Americký dolar vůči japonskému jenu | Libor Ostatek | Eurowag | Impérium | Americká ekonomika | Snížení sazeb | Koruna dnes | Obchodování na měnových trzích | Hodnota majetku | Prezidentské volby v USA | Odpor | Coinbase | Earnings date | Obchodníci s měnami | Slušné zisky | Drahé kovy | Důvěryhodnost | Evropská centrální banka | Obchodník | Čepro | Fitch | Akcie s LYNX | Finanční televize | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Finanční prostředky | Close | Rozvojová banka | PVM | Aircraft | Výhled na EUR/USD | COVID-19 | Tokio | Mitsubishi | Bezpečnostní situace | Využití záchranného fondu eurozóny | Bitcoin a další kryptoměny | Futures kontrakty | Ekonomické vyhlídky | Kapitálové požadavky | Regulátoři | Akcie ČEZ kurz | ISIN | General Motors (GM.US) | ROE | Asijské země | Průmyslová komodita | Argentina | BHS Timur Barotov | Indikátor | Index cen | Americké produkce | Obchodování forexu | Pokles v produkci | Vládní koalice | Carsten Brzeski | Německý ministr financí | Obchodování indexů | Rizika | Růst ceny | Finance | Šéfové amerických podniků | Lepší výnosy | ISM | Index PX | Čínská vláda | Analytika | EBIT | Daně | Lídři | Skupina OPEC | Golden Gate | Investment Management | Kryptoměna | Růst cen nemovitostí | Inflace v Turecku | Pokles indexu | Odraz ceny | Peter Brandt | metodologie | Antivirus | Ekonomická nálada | Momentum | Craig Wright | Conference Board | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | Redwood | Akcie Shell | CBOE | Valdis Dombrovskis | LGES | Evropský systém | Konsorcium | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Prezident Vladimir Putin | Vývoj inflace | Akcie ČEZ aktuální dividendy | Růst zisků | Analytik Trinity Bank | Newmont | Zisky | Černá Hora | Rzeczpospolita | Shanghai Composite | FCA | Index tokijské burzy Nikkei 225 | CHN.cash | Index tokijské burzy | Globální trhy | BNP Paribas | Konsenzus | Zboží dlouhodobé spotřeby | Zátěžový test | Historické rekordy | Americký index S&P 500 | Fox Business | Informace z kryptoměnového trhu | EURIBOR | Globální ekonomika | Intervence na devizovém trhu | IMC | Obchodní pozice | Průmyslové firmy | ACEA | SPAD | Situace na trhu | TradingEconomics | Akciové strategie | Akcie firmy Rubrik | Swap | USD/TRY | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Voda | Výnos desetiletých dluhopisů | KLM | Akcie SolarEdge Technologies | Ekonomiky eurozóny | Kryptotrh | Inflační očekávání | Cisco Systems | Spekulace na růst | Členské země eurozóny | Starbucks | Patrik Mackových | Toyota | Ratingové agentury | Cena zlata | Akcie Apple | MUFG Bank | PMI ve výrobě | HSBC | Indexy pohyb | Generální ředitel Volkswagenu | CBRT | TA Associates | Organizace zemí vyvážejících ropu | Invaze | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Altcoin | Snížení ratingu | Alokace | Výroby elektromobilů | Obchodníci | Uvedení na burzu | Trinity Bank | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Investiční plán | Tamás Varga | Pojištění vkladů | F-35 | Velké riziko | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Bull | Nissan Motor | Společnost Chevron | Pokles akcií | Kurz australského dolaru | Statistici | Pákistán | Saxo | News Corp | Chování EUR/USD | Open Society Foundations | Kryštof Míšek | Economist Intelligence Unit | Turecké liry | Cenový pohyb | RSI | Dovoz oceli | Zasedání Bank of England | Asset management | Návratnost | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Kancléř Olaf Scholz | Reporty | Long Term Capital Management | Poptávka | EUR/MWh | GS.US | Financování | Základní úroveň technické analýzy | Dividenda a Dividend Yield | Akcie čínské společnosti | Analytik J&T Banky | Konsolidovaný čistý zisk | ČSÚ | Zvýšení základního úroku | Malé banky | Růst čínské ekonomiky | Sázka na nejistotu | Babel Finance | ECN | Ursula von der Leyenová | BofAML | Cenový graf | Burza v Argentině | Analytik investiční banky | Historická minima | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Naftogaz | Čína | Omezení dodávek | Stres | GMT | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Opční prémium | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Růst úroků | Ruský akciový index | EUR/KRW | Americké banky | Psychologie | ING Research | Investiční poradce | Obchodovat | Republikáni | USDJPY | Cizí měny | Kam investovat v roce | Czechoslovak Group | Úrokový diferenciál | Investiční poradenství | Expobank | Nabídka akcií Deliveroo | FRED | Úvěry do realit | Bulharsko | Jihokorejské společnosti | Zlepšení ekonomického výhledu | Americké akciové trhy | Tchajwanská firma | Primární veřejné nabídky (IPO) | GfK | Line | Převzetí firmy Twitter | Cena kryptoměny | Betfair | EGAP | Odhad růstu ekonomiky | Strojírenské firmy | Sociální síť | Premiér Babiš | Dividenda | Nárůst výnosů | MIFID | Peabody | Výsledky hospodaření | FT | Bernard Arnault | PlayStation 5 | Cloud Village | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Dluhová krize | DAX | TA3 | P/E ratio neboli Price-to-Earnings | Mali | Softwarová společnost Microsoft | Jitan Solanki | Wells Fargo & Co. | Bankovní rada České národní banky | Ekonomická data z USA | New York Times | SolarEdge | Výkyvy na finančních trzích | Tatry Mountain Resorts | Colt CZ Group | Bloomberg Economics | Hospodářský růst | Medvědi | Klouzavý průměr | Vydělávat peníze | Výrobní aktivity | Aliance | Kurz měny | Největší americká banka | Elvira Nabiullinová | Payrolls | Cena severomořské ropy Brent | Americké státní dluhopisy | British Gas | MAGA | Odhodlání | Spotřebitelské ceny v Česku | Palo Alto Networks | Základy fundamentální analýzy | B2Gold | MF | Odložené olympijské hry | WTI | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | ETF fondy | Bod | Tweet | Hospodaření bank | Miliardy korun | Globtrex | Sdružení výrobců automobilů | Akcie americké společnosti | Shares | Zisk společnosti | Elektrotechnický koncern | Raiffeisen Bank International | Holubičí postoj | Americká pravidla | RBNZ | Jaderné elektrárny | PRIBOR | Kapitálové trhy | Index MOEX | Pokladniční poukázky | Wells Fargo (WFC.US) | Spready | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Odliv vkladů | Video | HDP | ROCE | Měnové kurzy | Americká měna | FINMA | EMU | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Problémy | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Ziskovost | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Výprodej | Investice do kobaltu | Deutsche Bank | Banka UBS | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | Plán firmy | Mezinárodní standard | Burzy celého světa | Akcie-2000.cz | Hlavní akciový index | Německý kancléř Olaf Scholz | Firma | Akcie online | Inflace | Turk Stream | Spotřeby plynu | Inside Job | Drobní investoři | Pojistka proti inflaci | Marže | Vysoké zisky | Účet platební bilance | Trading Central | Německá ekonomika | Zobchodované objemy | Státy EU | Majitel Flixbusu | Zlato a stříbro | Koruna zpevnila | Akcie SolarEdge (SEDG.US) | Profesionální tradeři | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Oživení globální poptávky | FlixBus | Fiskální politika | Devizový trh | Dotace | Ředitel banky | Economist Intelligence Unit (EIU) | RBRK | Zprostředkovatelé | Alphabet | Zkušenosti | Ropa | Optimismus | Výnosy banky | Orderflow | Ether | Emmanuel Macron | Market moving zprávy | Hodnota majetku amerického prezidenta | Monetární politika | Signály | Omikron | Rezervy | Tržní kapitalizace firem | Spotřební daně | Lira | Boeing Co. | Kalendář ekonomických událostí | Poptávka po zlatě | LME | Bosch | Funding currency | IHS Markit | Statistiky | Liz Trussová | Emise státních dluhopisů | Raiffeisenbank a.s. | Referendum | Restrikce | Fiocchi | Záchranné balíčky | TTIP | Big Short | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Kurz rublu ke koruně | Korporátní dluhopisy | ECOWAS | SAP | Dluhopisové trhy | Analytici z Wall Street | Diverzifikovat | Akciové tipy | Spolkový statistický úřad | Dnes Wall Street | FX | Ben Bernanke | Global Markets | Americká Komise pro cenné papíry | Propad HDP | Telefónica | Rozhodování | Blizzard | Krach SVB | Světové finanční trhy | Facebook | Michal Stupavský | High frequency trading | Indická rupie | Snížení spotřební daně | RUB | Křížové měnové páry | Polská měna | Německá společnost Flix | Olympijské hry v Tokiu | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Kurzy.cz | Home Credit | Menší poptávka | 256/2004 | Unicredit | AVAX | Ekonomka | Pokles výnosů | Globalizace | Frank van Doorn | Kaisa | TASS | Investiční banka Goldman Sachs | UST | Státní banka | Odliv vkladů z malých amerických bank | Učitel | Finančník George Soros | Nejhorší výsledek | Dolar | Získávání zákazníků | Coinbase Global | Zájem o riziková aktiva | Goldman Sachs Group | Hliník | Gigafactory | Růst dolaru | Akcie v roce 2021 | Nezisková organizace | Liberty Steel | BH Securities | Krize v eurozóně | Euro | Oracle | Naše prognóza | Profit-Target | Akcie podniku | Negativní vývoj | Yield | Zelená ekonomika | Aave | Fundamentální pozadí | Společnost Amazon | Obchodní aktivita | ANZ | Server CNBC | Greg Kelly | Agentura DPA | Akcie na pražské burze | JP Morgan | Spekulace na pokles | Wood & Company | EuroStoxx50 | Byznys | Reserve Bank of New Zealand | Debata | Nárůst zisků | NortonLifeLock | Indikátor důvěry | Mispricing | Důležité fundamenty | Investujte | Risk | Prezident USA | Paolo Gentiloni | Měď | Burzovní debut | Ekonomický institut | Akciové obchody | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Dodávky suroviny | Vývoz komodit | Rozvíjející se trhy | AUD | Bank of New York Mellon | Binance | Obchod | Dividendový výnos | Výnosy státních dluhopisů | Japonský Nikkei | Enron: The Smartest Guys in the Room | Breakout Trader | Měnový stratég | Investiční ředitel společnosti | Přísná regulace finančních trhů | Zpomalení růstu | Vysokofrekvenční obchodování | Christine Lagarde | Xiaohongshu | Didi Global | Capitalinked | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | Plynárenský gigant | Růst ekonomiky | Navýšení úrokových sazeb | Upisování | Nejlidnatější země světa | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Kypr | Citigroup | Aerolinky Ryanair | Zahraniční kapitál | Hodnota EPS | Ekonomové | Softbank | Sony | Index VIX | Banka JP Morgan | Hospodářství | Kam investovat | MIB | Hlavní akciové indexy v USA | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Hlavní ekonomka | Amcor | Rada ČNB | Etoro | Ohlédnutí | EV | Střední podniky | EU | EBITDA | Mezinárodní banky | BBB- | Důvody propadu zisku | CETIN | Long Term Capital Management (LTCM) | Obchodování s Bitcoiny | Soukromé investiční společnosti | Sev.en | Automobilka Škoda Auto | Uniper | Miliardy | Majors | Belgická vláda | Rates | Ministerstvo financí | Ranní komentář | Kapitalizace bitcoinu | Microsoft Brad Smith | Intermediate | Market Maker | AUM | Bollingerova pásma | ING Bank | Spojené státy | Zisková marže | Ekonomická krize | Casinos Austria | Akcie francouzské EDF | Cenové stability | Šíření nákazy | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Objem investic | Portfolia | Transakční náklady | Tesla | Převis | Vlastní kapitál | Conseq Investment Management | Odhady PMI | Mig Bank | Náhrady za SWIFT | Expert | Výkon dolaru | ARM | Koronavirové krize | Marc Jacobs | Vývoz | CATL | Index výrobní aktivity | Energetické firmy | Prodeje akcií | Komerční banka | Irské aerolinky Ryanair | Světové finanční krize | Analytici Capital Economics | Regulace trhů | Vattenfall Energy Trading | Členské státy EU | Akcie Credit Suisse | Úřad pro energetické informace | Televize Sky News | Finanční tituly | Samsung | Recese | Index strachu | P/E Ratio | Sam Altman | Německé aerolinky | Ropný gigant | AXA | Záloha | Švýcarský frank | Báze | Růst akcií | WP | BIS | Nejzadluženější developer | Bank of Canada | Capital Partners | Vývoz do Spojených států | Erdogan | Virtuální měny | Zájem o akcie Redditu | EFSI | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Silicon Valley | NZDUSD | Agentura Interfax | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Společnost IHS Markit | Společnost EDF | Eskalace konfliktu | Kyjev | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Stavební povolení | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Postranní pohyb | Spekulace | Petr Kellner | Denní graf | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | Irské aerolinky | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Negativní zprávy | Internetové firmy | Firemní dluhopisy | Long Term | Globální pandemie | Nálada na akciových trzích | Bernstein Research | Procter & Gamble | Sazka Group | Gatecoin | Ochrana před inflací | Cardano | Frank | Vstup na trh v Londýně | Poplatky účtované brokerskou společností | Ministři | Retailoví obchodníci | Ceny benzínu | Změna politiky | OSF | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | IONWAY | Kurz eura | David Cameron | Politické riziko | Členské státy | Akcie.cz | Důležitý support | Bitcoinový ETF | Olympijské hry | Dnešní zpráva | KBC | Hospodaření banky | Dlužníci | Guggenheim Partners | Goodyear | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Britské národní loterie | Uplatnění opce | Patria Finance | Americký internetový obchod | Lufthansa | Ceny energií | Evropská rada | Cena Brentu | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | CNN Business | Snížení produkce | Indická měna | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Rychlý růst mezd | Intel | MoneyGram | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Akcionáři firmy | Společnost Allwyn | Měnový kurz | Finanční skupina | Ticker | Základní sazby | Akcie Unipetrolu | Indický ministr | Japonský premiér | Likvidita trhu | Úspěchy | Jak obchodovat | NEST | Virtuální mince | Učení tradingu | Buy the dip | Averze vůči riziku | Oživení po viru | Prezident Donald Trump | Nouzový stav | CySEC | Multi-Asset obchodování | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Kurz bitcoinu | Dodávky zemního plynu | Technologický sektor | OSN | Soud | Investice do infrastruktury | Panika | Společnost ČEZ | Agentura TASS | Výkon amerického dolaru | Booking | Financování války na Ukrajině | Emise dluhopisů | Nákaza koronavirem | Blockchain | Cena elektřiny | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Česká antivirová firma | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Bondy | Konflikt na Ukrajině | Vyhlídky americké ekonomiky | Skupina Smartwings | Koncern Sony | Analytické společnosti | Mince | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Státní distributor paliv | Benzín | Ministr financí | CrowdStrike | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Western Union | Pokles sazeb | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | SVB Financial Group | Růst eurozóny | Citigroup (C.US) | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Výrobci elektřiny | Reorganizační plán | Obchodní platforma MetaTrader | Akcie na burze | Oslabení | Časový rámec | Míra inflace | Poptávky po ropě | Letecká doprava | Windfall tax | RTS | Platforma | Vládní bondy | Evropský statistický úřad | Clearstream International | Energetika | Manufacturing | Nejbohatší člověk | Etnetera | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | CNN | Náklady na úvěry | Pomalé oživení | Rakouský institut IHS | Nárůst volatility | Spotify | Ekonomický výhled | Těžba kryptoměn | ChainLink | Dividend Yield | Snížení emisí | Čínský výrobce elektromobilů | Nařízení | Americká cla | Prospekt | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | Sazba hypoték | SWIFT | Greyhound | Schodek | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Citi | Streamovací společnosti | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Pimco | Odborníci | IB | Hospodářské krize | Příjmy z dluhopisu | Severomořská ropa Brent | Největší světové kryptoměnové burzy | Aktivní investování | Akcie automobilky | Odkup akcií | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Oba druhy ropy | Penzijní společnosti | Mezinárodní měnový fond | Baterie | Černý anděl | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Největší soukromý akcionář | Migrační krize | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Úroveň supportu | Americké akcie včera | Investování do akcií | Míra inflace v Turecku | Firma Avast | Napjatá situace | Pyramida | Emise akcií | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Úvěrový rating | Bilance ECB | Bankovnictví | Natland Group | Odkup vlastních akcií | Infrastrukturní balíček | Aerolinky | Čisté úrokové výnosy | Asijské obchodování | Nadhodnocení | Americká výnosová křivka | A321Neo | Doug Guthrie | Zrušení daně z nabytí | EdF | Ministerstvo dopravy | Break-Even | Pohonné hmoty | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Bankovní index | Bankovní regulační orgány | Divergence | Cena cukru | EasyJet | Zdražování energií | Bilion dolarů | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Rovnovážné hodnoty | Federální obchodní komise | Vlády | Česká zbrojovka Group | Investujte do akcií | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | Loterie | Měnový výbor Fedu | Omezení těžby | Společnost Eli Lilly | Elitní sportovec | Ruské diamanty | Silvergate | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | Activision Blizzard | UnitedHealth | Varování | Obchodní bilance | Guidance | Prezidentské volby USA | Hospodářské soutěže | Úsilí | Družba | Úspěšní sportovci | Viceprezident ECB | Philip Dybvig | Bankovní unie | IPO Airbnb | Údaje o nezaměstnanosti | Anexe Krymu | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Spojení | Cykly | Long | Rally | Firma Whoosh | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Pohyby ceny | Recese v USA | Komoditní index | Euro Stoxx 600 | USD za tunu | Futures na VIX | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | CPI Property | Apple TV+ | SARS | Bear | JPMorgan (JPM.US) | Modrá pyramida | PlayStation | Internetový obchod | Fischer | Investiční doporučení | Ruský Gazprom | Aktiva | Pokles inflace | Klid | Pražský městský soud | SXXP | Ekonomické krize | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | Americké akciové indexy | Prodejní tlak | Časopis Forbes | Širší index | Cenový strop | Velikosti pozic | Zasedání centrální banky | Discovery | Indexy na Wall Street | České měny | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | Negativní vývoj ekonomiky | Vývoj trhu | Švýcarská banka UBS | Financování státního dluhu | Úrokové sazby ČNB | Business | Akcie Home Depot | GBPJPY | Evropští investoři | Nastavení sazeb | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | BBB | Camelot LS | Výnosnost | Indikátory | Srbsko | WFC | Růst cen akcií | Odvolací soud | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Opce na akcie | TikTok | Cena práce v USA | Algoritmus | LPR | Obchodování s komoditami | Plynárenské společnosti | Americká centrální banka FED | Ropovod TAL | Čínská centrální banka | SP500 | Technologická společnost | Dodd-Frank legislativa | Začít obchodovat | Index euro | Option trader | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Řešení energetické krize | Kurz rublu | Krach banky | ČBA | Mobilní operátor | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Tradingový portál | Zdravotnictví | MSCI World Index | Fox Corp | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Makroekonomické indikátory | Počet akcií | Akcie Tesly | Ole Hansen | NZD/USD | Čínské akcie | Ministryně financí | Ekonomka ING | Technologický pokrok | Bezpečnost | Převzetí firmy | Brazílie | Jihoafrická republika | Společnost BP | Úroveň technické analýzy | Trhy dnes | Bank of America Merrill Lynch | Mentor | | Smartwings | Indexy PMI | Pochybnosti | Mateřská společnost | Omnipol | Danske Bank | Výsledek voleb | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | Nejlepší sportovci | RTL | Členské země | Seat | BNY Mellon | Riziková aktiva | Burzovně obchodovaný fond | Bývalý šéf americké centrální banky | Trinity | Mini loty | Stratég | Špatné zprávy | Splasknutí bubliny | Signa Holding | Ruleta | Zisky firem | Pokračování poklesu | Majetek | Ekonomika eurozóny | Edward | Big tech | Sky News | Vývoj ceny hliníku | Purple Trading | WFC.US | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Období nejistoty | Sentiment | Životní minimum | Short pozice | Lucembursko | Události ve světové ekonomice | Industrial and Commercial Bank of China | Pasivní příjmy | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Berenberg | Politika | Profesionální investoři | Koš | Kalifornské bankovní regulační orgány | CoinShares | Hodnota EPS u akcií | Větší pozice | Letecké společnosti | Čínský jüan | Akcie ČEZu | Kapitalizace | EBRD | LYNX WhatsApp | Rentabilita | Koronové dluhopisy | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Evropské společnosti | Komunikace | Obchodníci s cennými papíry | Unity | SAS | Burza Binance | Investiční ředitel | Hráči na forexu | Čínský prezident | Tier 1 | Státní dluh České republiky | Americké futures | Yahoo Finance | Finmex Academy Martin Maršovský | Paxlovid | Alternativní taxislužby | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Novinky.cz | Centrální banky USA | Strach z inflace | Záchranný koronavirový fond | Jak investovat | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | Forint | Si Ťin-pching | Negativní korelace | Karel Komárek | Epic Games | Velká Británie | Nakupovat | Evergrande | Makroekonomická data | Primární nabídka akcií firmy Flix | Zahraniční politika | Další vývoj | Investment Banking | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Citibank | Vývoj státního dluhu | Banky na Wall Street | Earnings per Share | Pomoc firmám | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Rekordní propad | Zasedání FED | Japonský akciový index | Softwarové firmy | Cena pohonných hmot | Objemy obchodů | Úrokový výnos | George Soros | Klaus Zellmer | Garanční systém finančního trhu | Investování do ETF | Wise Kristo Kaarmann | Indická vláda | Return on Equity | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Vládnoucí strana | Indie | Letectví | Nákup zlata | Alternativa ke zlatu | Měnové páry | Technologické akcie | Obchodní spor | Ekonom AXA | Měnové politiky | Centrální bankéř | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | SVB | Index volatility VIX | Lula da Silva | Koncern Volkswagen | Zdraví | Čínský výrobce | Martin Stránský | Výprodej akcií | Forexové obchodování | Hospodářská recese | Ekonomika | Německé automobilky | Oxford Economics | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Drobní obchodníci a investoři | Obchodování s cizími měnami | AES | Státní veterinární správa | SYRIZA | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Zhodnocení | Inflační krize | Poradenské společnosti | Jiří Šimáně | Fitch rating | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Ceny zlata | Výplaty dividend | Výhled | Operátor O2 | Velmi volatilní | Timeframe | České akcie | Poptávka po dolaru | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | ZEN | Aktualizovaná prognóza kurzu | Analytik skupiny | South Sea Company | Úřad pro ochranu osobních údajů | Obchodování měn | Produkty odvozené od ceny bitcoinu | Volume | Auta | Americký akciový index | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | Timur Barotov | Americký trh práce | Indexové ETF | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Strop na ceny plynu | Colt CZ Group SE | Deriváty | Přísná opatření | Ethereum | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Kótování | Embargo | Bilance Fedu | Economist | Hry | Čínský zdravotnický systém | Reálný obchodní účet | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Index Hang Seng | ONE | Scalping | Private equity | Zaměstnanci | Měnové unie | Polkadot | PayPal | Nákup put opce | Bankovní krize | Politika Fedu | Čerpací stanice | Evropský trh | Zpomalení růstu ekonomiky | ČNB dnes | Lumius | Mispricing na trzích | Finanční trhy | Optimismus na trzích | Provoz britské národní loterie | Banka Creditas | Největší naleziště zemního plynu | Průměrný výnos prodaných dluhopisů | Burzovní společnost | Cyrrus | Komunistická strana | Burze | Cenové rozpětí | Expanze | X-Trade Brokers | eBook | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Index DJIA | Insider | Největší ekonomika | Mojmír Hampl | Aktuální cena akcie Unipetrolu | Růst cen energií | Prostor pro růst | Síkela | Znovuotevření ekonomiky | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Konsolidace | Hodnota P/E ratio | Bělorusko | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | Místopředseda Evropské komise | Ukrajinský prezident | Fúze | IPO společnosti | Hypoteční trh v USA | Rates and Currencies Research | Komoditní trhy | Vlk z Wallstreet | ČEZ | AAPL | Austrálie | Státní rozpočty | Cenové hladiny | Peter Boockvar | HDP Číny | Hrubá marže | Odliv mozků | Financial Times | PMI za leden | GOOGL.US | USD za barel | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Počet nakažených | Spread | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | Theresa Mayová | Volatilita měn | Vývoj měnového páru EUR/USD | EPS u akcií | Caixin | Pension Plan | New York | MSFT | Čistá ztráta | Finanční údaje | GS | Analytik finančních trhů | AIG | Krize | Bernstein | Obligace | Jak se obchoduje | Price-to-earnings ratio | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | European Metals Holdings | Riziko | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Akcie společnosti CrowdStrike | Staropramen | Burzy v USA | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Epidemie koronaviru | Zotavení ekonomiky | Financování války | Protipandemická opatření | Fundamenty | Pasiva | USD/MXN | Automobilka Porsche | Luxusní zboží | Vlastní akcie | CMI | Risk Off | Konzervativní investor | Spotový VIX | IBEX | Britské loterie | AOS | Zpětný odkup akcií | NXP | Uvalení sankcí | Contracts for difference | Exotické měny | EURCHF | CoinGecko | Objem obchodů s kryptoměnami | G20 | Currencies | Míra inflace v eurozóně | Panasonic | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Objednávky | FOMO | Kurz libry | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | NFT | Obliba forexového obchodování | Majoritní akcionář | Algoritmy | Investiční instrumenty | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dollar | FX trh | Vstup Airbnb na burzu | Základní úrokové sazby | Nízkonákladová letecká společnost | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Odvětví HFT tradingu | Měnové stimuly | Dolarový index | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Výrobci čipů | Prazdroj | Vysoká cena mědi | Big Tech | Poradci | Zrušení superhrubé mzdy | Sazby | Ibotta | Vývoj státního dluhu v miliardách | Americké výnosy | Šance na úspěch | Mezibankovní | Graf indexu | ODS | Paroplynové elektrárny | Ředitelka | Index Topix | Koronavirový fond | JAP225 | Generální ředitel | HN | Akcie Uber | Brazilský real | Tapestry | Devizové rezervy | České vlády | Japonský ministr financí | Cíle | Burza | Interfax | Diverzifikace do různých sektorů | Provozní náklady | Ekonomický kalendář | LTRO | MarketWatch | Investiční skupiny | Šekel | Firma Meta Platforms | Index MSCI | TRON | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Exponenciální klouzavý průměr | Klouzavé průměry | Likvidita | Dnes na světových trzích | Žádosti o podporu | Asociace exportérů | Investice do zlata | Reinvestice | Ekonomická globalizace | Druhá největší ekonomika světa | Teherán | Capital Economics | Porsche | Rozhovor | Dlouhá pozice | Wall Street výsledky | Spotřeba domácností | Internetová společnost | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Švýcarské banky | Banka Citi | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Finanční plán | Buyout | Slabší dolar | Cena transakce | Dnešní údaje | Marian Jurečka | Držitelé ukrajinských dluhopisů | Měny | Premiér Fiala | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Sankce proti Rusku | Uhlí | Innogy | MasterCard | Black Monday | Dovozci LNG v Evropě | Hluboké učení | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Výzkumné společnosti | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Slovensko | Vedlejší účinky | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Irsko | TotalEnergies | Regulační úřady | Energie | Analytici společnosti | Trade Brokers | Milei | Roklen | Pasivní příjem | Zpravodajství | Jamie Dimon | Nákup EUR | Justice | Ekonomika EU | Pohonné hmoty v Česku | Odvětví vyspělých technologií | Vliv voleb na trhy | Tradeři | DE30 | Odvětví HFT | USDX | Hřivna | Zscaler | Brazilský prezident | One Ticket | Ekonomický cyklus | Dividendy | Finanční centrum | Měna | Nový Zéland | Jasný signál | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Finanční sektor | Pracovní síly | Oslabení eura | David Marek | Ropa dnes | Silný pokles | Německé banky | Renáta Kellnerová | Uvolnění měnové politiky | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Burzovní index | EUR/CHF | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | CV90 | Thomson Reuters | LinkedIn | SMB Capital | Britská ropná společnost | Výnosy | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Inside | Investiční skupina | Obchodování na forexu | Růst aktivity | Martin Ulčák | ProLogium | Finanční trh | Růst poptávky | Investiční bankéř | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | Nový trend | JPMorgan | Wall Street | Německá automobilka | Akcie Erste Bank | Nová vláda | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Plyn přes Ukrajinu | Apple (AAPL) | Regulační orgán | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Risk On | Trade | RIVN.US | Eni | Poptávka po ropě | Globální finanční trhy | Nové prognózy | EFSF | Tvorba zisku | Přípravy ke vstupu na burzu | Satoši Nakamoto | Jiří Makovský | Četnost obchodů | Mateřská společnost Volkswagen | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Dodatečný kapitál | Milník | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | EIA | Sberbank CZ | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Rusko | Vysoké riziko | Nissan | Politické změny | Martin Maršovský | Iracionální | Akcionář | Miliardy USD | Snižování daní | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | ADA | Obchodní den | Pád Lehman Brothers | Initial Public Offering | Zkušenost | Tradingový portál FXstreet.cz | Invaze ruských vojsk | Signál | Peter Garnry | Konfederace | Digitální měna | Írán | Zdražování | Flix | Afrika | Protiepidemická opatření | Analytici JPMorgan | Výsledkové sezóny | Bonita | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | Britská vláda | Vývoj cen akcií | EPS | Rotace | BIST 100 | Uptrend | Jim Rogers | Biliony dolarů | CPI v USA | Termínový kontrakt | Ropy | Rozdílové smlouvy | Pracovní den | Virgin Orbit | Historie | C.US | Úspěšné obchodování | Penta | EET | Řízení rizik | Singapur | Společnost Tapestry | Fond Long Term Capital Management | Člen bankovní rady | Cena kryptoměny bitcoin | Vstup na burzu v Londýně | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Podcasty | Výdaje | Evropská komise (EK) | Odklad olympiády | Rafinerie | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost | Cloudové služby | Kurz koruny vůči euru | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | Likvidní | List The Wall Street Journal | I-Trader | Pohledávky | Jaderná elektrárna | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Snížení úrokové sazby | Forbes | Akcez | Obchodujte | Colt | Implikovaná volatilita | Swiss National Bank | Radomír Jáč | Kurzotvorné zprávy | BlackRock | Retailoví investoři | Národní regulátor | Vysoká volatilita | Kurz britské libry | BMW | Německá burza | OTC trh | Cena akcií | Boesky | Kurzové výkyvy | Volatilita trhů | Mark Carney | Ukrajinská ekonomika | Non-Farm Payrolls | Kupci | Loňský pokles ekonomiky | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Rozšíření | Obchodník Peter Brandt | CAC40 | Komise v přenesené pravomoci | Jessica Alba | Vitalik Buterin | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Cross Asset Strategy Research | Obchodní nastavení | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Příliv investic | D1 | Země OPEC | Mimořádné zasedání | Ropný trh | Světové trhy | Globální finanční architektura | CPI Property Group | Umělé inteligence | Britské měny | Buy | Eura | Schodek rozpočtu | AAPL.US | Short Term | Ztráty | Mezinárodní ratingové agentury | Společnost Flix | Lehman Brothers | Inflační cíl | Pohyb dluhu | Nizozemsko | RBAG | Bankovní systém | Africký mor | Sulut Airways Indonesia | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Akcie Erste Group | Alipay | Zdražování v Česku | Obilí | Ryanair | DIW | Deník The Wall Street Journal | Dovozci LNG | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Quicksilver | Leverage | VIX | Snižování počtu zaměstnanců | Úrokové náklady | Stock Exchange | Regulační rámec | Recese v Británii | Růst | Objem obchodování | Dopad na finanční trhy | Put | Ceny surovin | RegioJet | Polská centrální banka | Akcie ČEZ | Pojišťovací společnosti | Inflační výhled | Příjmy | Událostí ve světové ekonomice | Intervenovat | Hospodářské výsledky | Trend klesající | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Výsledková sezóna v USA | Emitent | Vášeň | Podnikové investice | Obchodování opcí | Zajištění | Société Générale | Ministryně financí Alena Schillerová | CzechTrade | Akcie společnosti Telefonica | Měnový výbor | Obchodování na trhu | Nejprudší pokles v historii | Stravenkový paušál | Šéf podniku | Sektor služeb | BOSSA | Snížení inflace | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Linie podpory | Overweight | Index | Wall Street Journal | Výsledek referenda | Ruská vláda | Pohyby kurzu | Komoditní | Golden Gate CZ | Rychlý růst cen | Infineon | Společnost Uniper | Expanzivní měnová politika | MiFID II | Token | Centrální bankéři | Kryptoměnová burza | Bohatství | Komodity | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Warner Music | Společnost Honest | Nejvyšší deficit | Akcie čínských firem | Mimoburzovní | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | NHTSA | ČTK | Dealing Desk | Státní podpora | Arca | Kurz euro | Valuace | ACRA | Návratnost investice | Barclays Wealth and Investment Management | Akcie SolarEdge | Apple Podcasts | Primární veřejná nabídka akcií | Odvětví | Internetové a technologické akcie | Turów | Dnešní zprávy | Aktuální roční dividendový výnos | Definice P/E | Tržní cena | Dividendová akcie | Burzovní krachy | Knorr-Bremse | Mosaz | Oneok | Louis Vuitton | Očekávaný růst | GM.US | Biliony USD | Luno | Bankovní asociace | Teorie pravděpodobnosti | Steve Huffman | Česká národní banka | Obchodovat s cennými papíry | Embargo na ruské diamanty | Pozitivní carry | Intradenní obchodník | Akcie ČEZ investiční doporučení | Digitální měna bitcoin | Regulační orgány | Klimatický plán | Index amerického dolaru | Investiční stratégové | Kryptoměnový trh | Zadlužení České republiky | Koronavirus | INDO Defence | Automotive | American International Group | Investice do podílových fondů | Capital Management | Obchodní řetězce | Tchaj-wan | Rakouská centrální banka | Šíření koronaviru | EP Power Europe | Společnost Seznam.cz média | 5G | Předseda Evropské rady | Adenza | American International Group (AIG) | Long/short equity | Trading Places | Finanční poradenství | Američtí regulátoři | Vlastnictví | Železná ruda | PMI v eurozóně | Poradenství | Obavy z dopadu koronaviru | Omezení spotřeby plynu | LVMH | Výkyvy v hodnotě | DLTR | Dluhopis Republiky | Diverzifikace | Výhled britské ekonomiky | Ovlivňování | USD/CNY | Prohlášení | Akcie ČEZ online | Mzda | The Wall Street Code | Obchodování Futures | Renaissance Capital | Program nákupů dluhopisů | Rozsáhlé sankce | Regulatorní prostředí | Ministři financí eurozóny | Zisk na akcii | Ford Motor | ROE společnosti Coca-Cola | Deloitte | GM | Trading nastavení | Strategy Research | Skupina Volkswagen | Stoxx Europe 50 | Burzovní makléř | Stabilita koruny | Země eurozóny | Energy trading | Španělsko | Ekonomická nálada v EU | Stav běžného účtu | Obchodování na burze | Produkce ropy | Správa | America Psycho | Ondřej Hartman | Profesionální sportovci | RDSA | Akcie CETV | Hypomonitor | Francouzské energetické společnosti | Holubice | Podpora ekonomice | Služby spojené s kryptoměnami | George Bush | IPO Arm | Nevládní organizace | Chasing Madoff | AEX index | Výměny akcií | Ceny akcie | Hlavní americký akciový index | Vytváření zisku | Obchodovat s akciemi | Rezistence | Celkový vlastní kapitál | Stimul | Full time job | Rubrik | Pravidla regulace | Hlasovací právo na valné hromadě | Vysoké úrokové sazby | ZIL | Abbott Labs | Quants | Učitel Warrena Buffetta | Moët Hennessy Louis Vuitton | Marika Čupa | CFETS | Růst hodnoty bitcoinu | Credit Suisse (CSGN.CH) | Kryptoměna Bitcoin | HNST | Obchodní software | Snowflake | Britská premiérka | Ukazatel ROE | FX Strategy Research | Purple Trading David Varga | Target | Drobní obchodníci | Zajímavý rozhovor | Míra inflace v USA | Čínská makrodata | Růst bitcoinu | Investiční příležitost | Znehodnocování měn | FX Strategy | Markit | Freddie Mac | Grexit | Obchodování s finančními deriváty | Michal Šnobr | Úrokové výnosy | Enron | Šinzó Abe | Vydat akcie | Mini účet | Analýza | Standardní účet | Obchody s cennými papíry | Aktuální kurzovní lístek | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Úřad pro regulaci finančního sektoru | CIPS | Silné a dobré společnosti | Propady hospodářského růstu | Monetární politika centrálních bank | Ekonomický růst | Britská banka Barclays | Měnové aliance | Vývoj dolarového indexu | Posílení | P/E ratio akcií | Rovnovážný kurz | Obavy z krize | Tržní hodnota | Akcie České spořitelny | Činitelé Fedu | Omicron | Pracovní místa | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Posilování koruny | Internetové obchodování | Fundamentální analýzy akcií | Rijád | Více peněz | Poptávka po bitcoinech | Cílové ceny | Český akciový trh | Výnosy u desetiletých dluhopisů americké vlády | Tržní pozice | Akcie ČEZ aktuálně | Vstup na burzu | Pád měny | Cena plynu pro evropský trh | Hýbat trhy | Akcie ČEZ graf | Měnový pár USD/CNY | Vývoj ceny akcií | ČSOB | Extrémní volatilita | Co jsou ETF | Restricted Default | Cenové tlaky | Hodnota Trumpova majetku | Špatná investiční rozhodnutí | Daňový balíček | Vysoká hodnota ROE | EURUSD | Instrumenty | Pokles kurzu | Analytička | Nasdaq v New Yorku | Béžová kniha | Sociální sítě | O2 | Pivovar | Makléři | Vzestup peněz | KKCG | Úvěrová krize | Ruská federace | Mitch McConnell | Finanční a ekonomické ukazatele | Výrobce pneumatik | Vít Hradil | Dividend Yield u akcií Coca-Cola | Výkon | Hyundai | Gordon Gekko | Index burzy | Hodnoty EPS | Trpělivost | Italský cestovní ruch | Vyšší úrokové sazby | Hurikán Irma | Práce v Německu | Investovat | Stav ekonomiky státu | Období finanční krize | Baterie do elektromobilů | Největší banky | Norsko | The New York Times | Britské dluhopisy | Jihokorejský won | Manager Magazin | Dluhopisový král | Clearstream | Mitsubishi UFJ | Co je hlavní cíl fundamentální analýzy? | Highlights | CCC | Nejrozšířenější kryptoměna | Směnné kurzy měn | The Corporation | Upisování akcií | Válka | Inteligentní investor od Benjamina Grahama | Americký index | Český investor | BNB | The China Hustle | Rozdávání peněz | Sazby Fedu | Akciový index S&P 500 | Akcie Čína | Extrémní nárůst | Praní špinavých peněz | Nastavení úrokových sazeb | KBC Asset Management | Spotřeba kávy | Swissquote | Program odkupu akcií | Budějovický Budvar | Home Credit & Finance Bank | Abdourahamane Tiani | PPF | Směnné kurzy | Dostatek likvidních aktiv | Bankrot | Sebenaplňující se proroctví | EK | City | FTSEurofirst 300 | Kurz akcií | Vstup Coinbase na burzu | Ford (F.US) | Hnutí Hamás | Společnost Evergrande | Evropská investiční banka | IPO Ant Group | Digitální peněženky | Index-tracking | Bloomberg | The Ascent of Money | Nabídka | Denní obchodování | Pivovary Staropramen | Index technologického trhu Nasdaq | Luiz Inácio Lula da Silva | Britský ministr financí | Rychlejší růst inflace | Nové regulace | Ropná společnost Exxon Mobil | Financial | Žebříček nejbohatších Čechů | Výhled vývoje ekonomiky | Columbia Threadneedle | Základní úroková sazba | Graf dne | Seznam.cz média | Zakládání dalších nových podniků | American Airlines | Jung Min | CitiFX | Ukrajinská hřivna | Ukončení měnových intervencí | DJIA | Maďarský forint | Americký podnikatel | Výhled hospodaření | Výrobci spotřebního zboží | Důvěra investorů | Trigger | České koruny | Vysoké ceny energií | Krize v Perském zálivu | Přebytek peněz na trhu | Hodnota akcií společnosti | Analytik TopForex | Snižování sazeb | Konec roku | Asociace | Velikost obchodu | Pandemie koronaviru | Týden na pražské burze | Světové akciové trhy | Dot-com | TTM | Měnové politiky v USA | Bitcoin | Agentura Bloomberg News | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Genesis Capital | Ministerstvo spravedlnosti | Intervence ČNB | Zlepšení | LG Energy Solution (LGES) | Americké měny | Nejziskovější | Nadnárodní společnosti | Volodymyr Zelenskyj | AUD/JPY | Akcie Uberu | Porsche SE | Dánská farmaceutická společnost | Ajay Banga | Hodnota ROE | Rothschild | Index spotřebitelských cen | Společnost Reddit | Úvěrové portfolio | Hlavní ekonom | Vizionář | Prokurátor | Výnosové křivky | ADNOC | Konkrétní společnosti | Veřejná nabídka akcií | Makléř Wood & Company | The Wolf of Wall Street | Hennessy | Hospodaření | London Stock Exchange | Futures | Inflace v eurozóně | TUI | Evropský statistický úřad Eurostat | Title Transfer Facility (TTF) | | Zásah centrálních bank | Didier Pfleger | Vysoká cena | Obchody | Automatické obchodní systémy | Nemovitosti | Pokles ceny | Odchod z EU | Disciplína | Beta | MS.US | Výše roční dividendy | Prodej akcií | Konkurent | Důvěra v českou ekonomiku | Zpomalování světové ekonomiky | FXstreet.cz | Index Nikkei | Dění na Ukrajině | Růst dovozu | Dluhopisoví investoři | OKD | XTB | Jistota na akciovém trhu | Prezident Evropské unie | Parlamentní volby | CHF | Neuronové sítě | Akciový index | Iris Pangová | HDP USA | Skupina ČEZ | Prezident Trump | Bezpečného útočiště | DPH v Německu | Internet obchodování | Mezinárodní skupina | LinkDoc Technology | Dobré společnosti | Wall Street Journal (WSJ) | Růst čínského HDP | USA Donald Trump | Směrovost | James Bullard | Skvělá investice | Euro k dolaru | Česká firma | WE Soda | Aleš Michl | Vývoj zlata | Fiocchi Munizioni | Německá energetická společnost | Výnosy pro investory | Podpora | Obchodování na globálních trzích | Index CPI | Roční dividendy | Index nákupních manažerů (PMI) | S&P 500 | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Zisk 1 milion dolarů | Čínská společnost | Technický pohled | ROE společnosti | OpenAI | Investiční nástroje | Údaje o prodejích | JDE | Jihoevropské země | Tržní kapitalizace společnosti | Kancelářské nemovitosti | Změny sazeb | Svíčkový graf | Takeši Minami | MWh | Tendr | Akcie banky | First Republic | Letecká skupina | Goldman Sachs (GS.US) | Zastavení ekonomické aktivity | MT4 | Velké americké banky | Akcie Redditu | Volatility | Forex kalendář | Hodnota P/E ratio akcií | Ruské akcie | ATH | Taras Kotovyč | Silky Zdeňka Porybného | Tim Cook | Portfólia | T. Rowe Price | Vývoj měnového páru USD/CNY | RBC | ECB Luis De Guindos | Ekvilibria | Zpřísňováním měnové politiky | Primární nabídka akcií | Polský zlotý | Očekávání trhu | E-commerce | Plzeňský Prazdroj | Ekonomie | Největší kryptoměna | Úvěrový program | Americké sankce | Zhodnocení vloženého kapitálu | Výnos státních dluhopisů | eFXnews | Editis | Portugalsko | Brokerské domy | Zákaz dovozu | Cenové výkyvy | Partnerství | Bankovky | Zájem firem | Spotřebitelské ceny | Magellan Midstream Partners | Zadlužení | Novozélandský dolar | Česká vláda | Prezident Biden | Akcie ve Spojených státech | Snížení produkce ropy | Realizace zisku | Automobilka Hyundai | ČNB intervence | Nvidia | Floored | Makléřské společnosti | Bid | Charles Michel | BofA | Evercore | TopForex | Mario Draghi | Vyšetřovatelé | EPS u akcií společnosti Coca-Cola | Makléř | Generuje ztrátu | Výsledky Morgan Stanley | Clearing | Japonská centrální banka | Hospodářské výsledky společnosti | Hodnota EPS u akcií společnosti | ČR | Coinone | Zastánci bitcoinu | Ropný průmysl | Vývoj kurzu koruny k euru | CME Group | Watch list | KKR | Abu Dhabi National Oil | U.S. Bank | GEN | Amazon | JD.com | Elektromobily | Země BRICS | Snižování úrokových sazeb | Čistý zisk na akcii | ROE neboli Return on Equity | Akciový index Nikkei | Top trade | Statistika | Mimořádný summit | Ukončení činnosti | Jefferies | Capital Markets | České dráhy | Akumulace | Režim bankrotové ochrany | Ropná firma | Goldenburg Group Ltd | Plyn v EU | Akcie Škoda auto | Dealogic | Vedení dané společnosti | Hlavní měnové páry | Brad Smith | Rizikový profil | Royal Dutch Shell | Retailové obchodování | Arnault | Nejvýraznější propad | XTB Research | Německý kancléř | Závislost | Burza Coinbase | Šéf banky | Hladomor | Marketingová komunikace | Americké trhy | Eurozóna | Aerolinky Lufthansa | Ropné firmy | Dceřiné společnosti | Život Warrena Buffetta | IG | Zemědělství | Aktuální kurzovní lístek KB | Splatnost | Korbit | Solana | Pšenice | Akciový mix FF | Kristall | Finančně technologická společnost | Cena benzínu | Hlavní ekonom AXA | Kazachstán | Vlk z Wall Street | Společnost S&P Global | Bankovní holdingy | Převis poptávky | Odklad olympijských her | EURGBP | Air Bank | Margrethe Vestagerová | Risk Management | Basilejský výbor | FXstreet | Kurz kryptoměny | Velcí hráči | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Forward | Indonésie | Vysoká poptávka | Analytik | Ceny lithia | Přísná regulace | Ruská centrální banka | Největší burzovní krachy v historii | Chorvatsko | Regulace trhů s kryptoměnami | Baker McKenzie | Velké technologické firmy | Italský premiér Giuseppe Conte | Generování zisku | Underweight | Průmyslová výroba v Číně | Vstup na akciovou burzu | Sazby beze změny | Trader | Hang Seng | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Roční dividendy na jednu akcii | Hodnota akcií | OMV | AAA | Doporučení | Mediterranean Shipping Company | Cíl fundamentální analýzy | Propady na akciích | Britské společnosti | Expirace | TUI Group | Distribuované účetní knihy | Kuvajt | Společnost Allwyn Entertainment | Tým FXstreet.cz | Václav Pech | Wise | Inven Capital | Saudi Aramco | Statistický úřad | Francouzský prezident | Christopher Waller | Podnikání | Podnik | Růst české ekonomiky | Ross Walker | DIA | Vývoj ceny mědi | Krátkodobí tradeři | Meta Platforms | Emerging markets | Evropské země | Turecký ministr financí | Švýcarská vláda | Obchodníci s kryptoměnami | Daňové zatížení | České Radiokomunikace | Jak funguje forexový trh | Sjednocení Německa | Objem aktiv | Krypto | Pád rovnovážné hodnoty | Akcie Societé | Hospodářský výhled | Short příležitost | Obchodování jedním kliknutím | Mediální společnosti | Řízení portfolia | Vysoká likvidita | Akciové fondy | Co bude | Politické napětí | Německý index DAX | Bankrotové ochrany | Zájem o akcie | Soud v Německu | AMZN.US | EUR/GBP | Meritokracie | Opatření | Těžaři | Rostoucí úrokové sazby | Jan Frait | Oživení ekonomik | Data z pracovního trhu | Evropský regulátor | Obchodujte akcie | Vývoj ceny | Akcie O2 | Oslabování koruny | Britské státní dluhopisy | KOMB | Finanční výsledky za určité období | P/E ratio neboli Price-to-Earnings Ratio | NJJ | RBC Capital Markets | WHO | EURSEK | Etiopie | Šíření nového koronaviru | Oživení německé ekonomiky | Dividendy na jednu akcii | Ceny kávy | Emise | Růst výnosů dluhopisů | Chartered Financial Analyst (CFA) | Barclays | Demo účet | Kybernetická měna | Etherea | Berkeley | Fiskální balíček | Jihoafrický rand | Antimonopolní úřad | Fantastická čtyřka | Fiskální stimuly | Investing | Gold/Silver Ratio | CoinDesk | Oscilátory | News | Nervozita na trzích | Finanční svět | Zelené energie | VOLX | Evropské investiční banky | Podhodnocený | Fair Value | Hafize Gaye Erkanová | Jak zvýšit své šance na úspěch v investování? | Burzovní trhy | Poslanec | Akcie Societé Generale | Bitstock.com | SEC | Home Depot | JP Morgan Asset Management | Prognóza kurzu EUR/CZK | Zkapalněný zemní plyn | Nákupy zlata | Tempo růstu HDP | Evropské indexy | Steve Carell | Finanční podniky | Akcie Renaultu | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Společnost Deliveroo | Společnost Lufthansa | Ruské firmy | CSGN.CH | Průmyslové podniky | Americký ministr financí | Fendi | Seriál o dividendovém investování | Jestřáb | Šance | Výrobní náklady | Příznivé ekonomické údaje | Cena stříbra | HFT | Hedging | Vijay Ayyar | Dodavatelské řetězce | Největší burzovní krachy | Čínské firmy | Banking On Bitcoin | Úřad pro energetické informace (EIA) | Virus | Zrychlení tempa růstu inflace | Emisní kurz | Český statistický úřad (ČSÚ) | Redukce | Akcie GME | Adam Dulovec | Aktuální nálada | Index euro stoxx 50 | Fond ESM | PrimStock | Daňové změny | Naše akcie | Country Garden | LG Chem | CZK/USD | Nabídka firmy | Konflikt v Evropě | Citi Research | Světové centrální banky | Statut | Short equity | Nákup dluhopisů | Akcie skupiny | Společnost Exxon Mobil | Provize | Vládní deficit | Sazby v Číně | Index PCE | TradingView | Inflace ve světě | Zájem o akcie internetových firem | Nelikvidní devizový trh | Dow Jones | Britská společnost | Šéfka Fedu | ITA Airways | Kryptoměna Dogecoin | CARA | Zájem investora | Summit EU | Pokles bitcoinu | Intervence centrální banky | EPS neboli Earnings per share | Market Makeři | Zvyšování úroků | Cílová cena | USD/CAD | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Ekonomická recese | Expobank CZ | Akcie bank | CSGN | Pokles libry | Izraelský premiér | Trading | Mark Rutte | David Rosenberg | CNY | Retailový obchodník | Vyšetřování | Úspěšné IPO | Sebevědomí | Biden | Index DAX | Pozice | Budoucnost | CEE | Banky | Ekonomika Hongkongu | Team Spirit | Upisovací cena akcií | Nižší úrokové sazby | Bilance | NASDAQ 100 | Akcie ČEZu na burze | Peking | Benjamin Netanjahu | WebTrader | 737 MAX | Poptávka po plynu | Restrukturalizace | Konzervativci | Kurzovní lístek KB | Kompenzace | Ocenění | Aktiva pod správou | Klaas Knot | ASEAN | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Bunge | Žlutý kov | Kontrakty na bitcoin | Ceny mědi | Solidní výsledky | Dna | Nafouknutá bublina | Setrvání Británie v EU | Automobilka BMW | Podvědomí | Aktuální situace | Aktuální kurz | Akcie ČEZ názory diskuze Patria | Oslabení čínské měny | Realitní skupina CPI Property Group | Rozhodnutí bankovní rady | Buy Stop | Hospodaření firem | Akciový stratég | Lockdowny | AUD/USD | Nesoulad | Prodeje | Finanční analýzy | Student Agency | Halliburton | Politici | Hyundai Motor | NatWest Markets | Kurz EUR | Teams | Tvorby zisku | Vymáhání práva | Čínské akciové trhy | Efektivní využívání kapitálu | Objem fúzí a akvizic | Obchodní podmínky | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Doba splatnosti | Burzovní krach | Peníze na kurzarbeit | Výrobce elektromobilů | Měnové trhy | Dánsko | Impulzy | SPX | Měnový pár | Využívání kapitálu | PX Pražské burzy | Premiérka Liz Trussová | Správkyně Sberbank CZ | Finanční situace | Tempo inflace | Rivian Automotive (RIVN.US) | Fundamenty britské měny | Betting on Zero | Emitenti | Air France-KLM | Přerušení těžby | Meziroční inflace | Investování | Pracovní trh | Théta | Švédská společnost | G7 | Joe Biden | Obnovení růstu | Guvernér ČNB | Kotace | Allwyn Entertainment | CEZ1 | Odklad olympijských her v Tokiu | Regulatorní riziko | Prostor pro další růst | Webináře | Abbott | Bidenovo vítězství | Netflix | Zvýšení ratingu | Didi | CAD | Erkanová | Hodnota Forward Dividend | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Úroková míra | Letecká skupina Smartwings | Celosvětová spotřeba kávy | Deep Learning | Dislokovaný trh | Rozpočtové deficity | InstaForex | Novinky | MSCI China | Nomura Holdings | Kontrakt | Kolaps Lehman Brothers | Obchodní příležitosti | Rolls-Royce | Indická ekonomika | Kurz GBP | Zpomalení růstu úvěrů | SEDG | Super-cyklus | ROE na stránkách Finance | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Ekonom | PIF | USA | Golem Finance | WhatsApp | Společnost Eurowag | Obchodní válka | Založení účtu | Vyšší výnosy | HangSeng | Andrej Babiš (ANO) | Index CSI300 | Whoosh | Ropovody | Janet Yellen | Stock-picking | Zlato | Akcie Microsoftu | Novo Nordisk | Ekonom ING Research | Nejvyšší kontrolní úřad | Inflační report | Asijské akciové trhy | Býčí trend | Běžný účet platební bilance ČR | GOOGL | Hodnota Dividend Yield | Platební bilance ČR | Analýzy akcií | Boj s koronavirovou krizí | Analytici investiční banky | Státní dluh ČR | Zastropování cen | Geopolitika | Výhled růstu české ekonomiky | Escondida | RISK-ON | Nasdaq | Společnost Meta | Den před krizí | PMI ve službách | Profesionální instituce | Světová obchodní organizace | Vysoké ceny akcií | Výhled na letošní rok | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | ITA | Průměrná cena | Holding Agrofert | FoMO efekt | Globální investoři | Pips | Snížení nákladů na státní dluh | Odhady analytiků | Akciové fondy aktuální kurzy | Ministerstvo práce | Preferenční akcie | Geopolitické napětí | Akcie třídy A | Souhrnný čistý zisk | Zemní plyn (LNG) | The Big Short | Index RTS | Ministři financí EU | Bloky | Spekulanti | Velké varování | Hike | MIG | Camelot | Ekonom Klaus Wohlrabe | Propad indexu | Ukrajinská centrální banka | Dluhopis | Financial stability board | Dobré investiční rozhodnutí | Boeing 737 Max | Glengarry Glen Ross | Zero Hedge | Britská média | Ekonomické průzkumy | Green:Code | Hospodářská činnost | CFA | Tržní ocenění | Becoming Warren Buffett | Jaroslaw Kaczyński | Pražská burza | Práce | Fox | Dukascopy Europe | The Honest Company | FOREX | Spekulativní investice | Údaje o inflaci | Výroba aut | JD | Společnost JPMorgan | Zpomalení hospodářského růstu | Německá inflace | RBAG.CZ | Bleakley Advisory Group | Trend ceny | Důvěra v ekonomiku ČR | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | AMZN | Tržní kapitalizace firmy | Černá labuť | Rivian Automotive | Fundamentální pohled | CFIG | Fundamentální i technická analýza | Čínský HDP | Průlom | Aktualizovaná prognóza | Investment | Prodej eura | Omezení cen plynu | Prognóza ECB | Francouzský ministr financí | Agentura Moody's | Zásobníky | Tether Limited | Globální ekonomický růst | Ocelárny | Akcie internetových firem | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Šéfové firem | Výroba v Číně | Začínající obchodníci | WISE Air | Ochota investovat | Fidelity International | Komoditní super-cyklus | Terra | Realitní sektor | Globální obchod | Obchodní dohody | Peter Bukov | OTC | Hodnota dividend | Zadluženost | Čistá úroková marže | Balkán | Daně z mimořádných zisků | Bronz | USD/JPY | Home Depot (HD) | Graf EUR/USD | Astrazeneca | Počet nezaměstnaných | Návrh PPF | Obchodování na newyorské burze | Evropské akciové trhy | Záporné úrokové sazby | Jihomořská bublina | Hidroelectrica | Generální ředitel ČEZ | Spojené arabské emiráty | Ruský finančník | Ceny v Česku | STP | Portfolio fondu | Fio | Kryptoměny | Premiér Giuseppe Conte | Akcie společnosti Coca-Cola | Manažeři | Crédit Agricole | Taiwan Semiconductor | Zbyněk Stanjura | Průměrná sazba hypoték | Niek van Kouteren | Prodejní ceny | Americké firmy | Húsíové | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Záchranný balík | Olaf Scholz | Václav Holler | Časový pásma | Kuba | Výrobce elektromobilů Tesla | Podnikání na kapitálovém trhu | Vládní a firemní dluhopisy | Nedoplatky | Další pokles | Státní fond | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Zájem firmy | Kryptoměna ethereum | Akcie | Úspěch | CNBC | Stimuly | Rudy Giuliani | Ukrajina a Rusko | Jerome Powell | Financial Highlights | MSCI All Country World | Volby | Banky v EU | Ukazatele | Investiční účely | Americké úřady | Umělá inteligence | Miliardář | Lepší výnosy pro investory | Akcie ČEZ aktuálně dividendy | Umění | Vladimir Putin | Unijní instituce | Online broker | Šéf euroskupiny | Americká burza | Jak nakoupit akcie | Ekonomické zpravodajství | Stabilita | Výnos dluhopisů | Burzovní zpravodajství | Británie | Cena zemního plynu | Seznam.cz | COT | Nemoc COVID-19 | Tescan | Aplikace Keep | Cineworld | Investiční divize | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Americká vláda | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Záměna | Nejvyšší rating | Rating států | Čistý dluh | Diamanty | Currency | Zlepšení nálady | Špinavé Prachy | Altria Group | Měnové podmínky | Gilles Moëc | The Coca-Cola Company | Belgie | Nejvyšší propad | Banka Lehman Brothers | Používání kapitálu | Podniky | Tether | Překážky | SJM | Primární nabídka | ZM | Rezignace | Technical FX Strategy Research | Euro vůči americkému dolaru | Analytický tým | Inflace v USA | Omezování nákupů aktiv | Žebříček | Chování spotřebitelů | NERV | Právo na valné hromadě | Růst Bitcoinů | Manažer Finmex | Ekonomika Evropské unie | Nedostatek financí | Zahraniční forex | Asijská finanční krize | Očkování | Akcie v bankovním sektoru | Analytici banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Investiční aplikace Change
Investiční a tradingová konference
Investiční a tradingová konference XTB
Investiční atraktivita
Investiční balík
Investiční banka
Investiční banka ANZ
Investiční banka Goldman Sachs
Investiční bankéř
Investiční bankovnictví

Následující klíčová slova

Investiční bublina
Investiční byt
Investiční byty
Investiční centrum
Investiční certifikát
Investiční certifikáty
Investiční cíl
Investiční cíle
Investiční cíle zákazníka
Investiční crowdfunging
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít