Pátek 14. června 2024 23:48
reklama
Swissquote Bank
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Fintokei SwiftTrader

Výsledková sezóna

img

🧐 Analytické fórum 2024 už ve středu 5. 6.

31.05.2024 Na začátku června, konkrétně ve středu 5. 6. a čtvrtek 6. 6. proběhne další ročník Analytického fóra XTB, kde přední čeští a slovenští odborníci proberou aktuální dění na finančních trzích i jejich predikce pro následující měsíce. Na jaká témata a jaké hosty se můžeme letos těšit?
C:\fakepath\investice-29052024.jpg

Jak se pojistit na druhou polovinu roku 2024?

29.05.2024 Známé burzovní přísloví praví: „Sell in May and go away“. I když se historicky o pravdivosti tohoto rčení dá diskutovat, protože se statisticky nedá prokázat, jeden pozitivní důsledek se dá určit. Kdo prodá své portfolio v květnu, může se v klidu připravit na prázdniny a vrátit se až v září. Letní obchodování bývá často velmi nudné s jedinou výjimkou, a tou je výsledková sezona za druhé čtvrtletí. Tato sezona však začne až ve druhé polovině roku. Jak se tedy připravit na zbytek roku?
C:\fakepath\xtb-27052024.png

Co zazní na Analytickém fóru XTB 2024?

27.05.2024 Na začátku června, konkrétně ve středu 5. 6. a čtvrtek 6. 6. proběhne další ročník Analytického fóra XTB, kde přední čeští a slovenští odborníci proberou aktuální dění na finančních trzích i jejich predikce pro následující měsíce. Na jaká témata a jaké hosty se můžeme letos těšit?
img

Nasdaq zaznamenává maxima a S&P roste: oči všech se upírají ke společnosti Nvidia

21.05.2024 Nasdaq dosáhl v pondělí rekordních hodnot, zatímco S&P 500 zaznamenal skromné zisky, když technologické akcie před zveřejněním výsledků Nvidie posilovaly. Trh také vyhodnocoval pravděpodobnost snížení úrokových sazeb Fedu.
img

Co sledovat tento týden?

20.05.2024 Nadcházející týden může být z hlediska volatility trhu velmi významný, protože je naplánována řada událostí nejvyšší úrovně. Obchodníkům bude nabídnut zápis z FOMC, zpráva o výsledcích společnosti Nvidia a také bleskové PMI za květen. Pozorně sledované bude také rozhodnutí RBNZ a makrodata z Kanady. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte EUR/USD, US100 a NZD/CAD!
img

Dow Jones prudce stoupá: 40 000 bodů, zatímco GameStop a AMC padají volným pádem

17.05.2024 Milník pro Dow se shodoval s novými rekordy dalších klíčových indexů, přičemž S&P 500 (.SPX) a Nasdaq Composite (.IXIC) tento týden také dosáhly historických maxim. Zisky odrážejí rostoucí důvěru investorů v perspektivu americké ekonomiky a naznačují, že zemi by se mohlo podařit tzv. měkké přistání.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Alibaba s dalším nepřesvědčivým kvartálem, tlak na ceny akcií pokračuje

14.05.2024 Výsledky dnes reportovala také nejznámější čínská společnost, kterou je Alibaba. Výsledky byly přibližně v souladu s očekáváními a nepřinesly zřejmě žádné velké překvapení a právě nepřesvědčivé výsledky způsobují, že akcie klesají. Alibaba však nízké ceny akcií v poslední době využívá k tomu, aby je na aktuálních úrovních ve velkém zpětně odkupovala. Více ve videu.
img

📊 Výsledková sezóna s XTB: ČEZ zveřejnil silné výsledky, realizační ceny elektřiny ale klesají

14.05.2024 Dnes ráno zveřejnil své výsledky ČEZ, kterými překonal očekávání trhu v EBITDA i v čistém zisku. V hlavní roli výsledků za první kvartál byla absence odvodů z nadměrných zisků, která způsobila meziroční růst EBITDA o 25 %! Problémem pro ČEZ byly ale klesající realizační ceny elektřiny. Podrobnější komentář se dozvíte již nyní v našem videu.
img

Ekonomický kalendář: Americká inflace PPI, německý index ZEW

14.05.2024 Futures na evropské indexy ukazují na víceméně stabilní zahájení dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po poklidné asijsko-pacifické seanci, během níž se regionální indexy obchodovaly bez větší volatility. Zdá se, že trhy jsou před nadcházejícími údaji o inflaci v USA ve vyčkávacím režimu. Zatímco klíčová zpráva o CPI bude zveřejněna zítra, obchodníkům bude dnes nabídnut tisk inflace PPI, který může sloužit jako nápověda. Kromě toho se dnes v 16:00 předseda Fedu Powell zúčastnímírné diskuse s uzlem ECB, takže komentáře k měnové politice nelze vyloučit. Pokud jde o nadcházející výsledkové zprávy, obchodníkům budou dnes nabídnuty výsledky společností Home Depot (HD.US) a Alibaba Group (BABA.US).
img

Týden na trzích: Na trhy se vrátila pozitivní nálada

13.05.2024 Akcie se po měsíci bez většího optimismu vrátily minulý týden k růstu. Akciový index S&P 500 a Nasdaq se přibližují svých rekordním maximům, zatímco německý index Dax již nová maxima vytváří. To vše doplňuje pokračující výsledková sezona, která nabídla velmi smíšené pocity, ale zisky společností působí velmi odolně. Tento týden bude především o inflaci v USA, která může optimismus velmi rychle navýšit.
img

Výsledky společností, které sledovat tento týden (13.05.2024)

13.05.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 1. čtvrtletí 2024 se pomalu blíží ke konci, přičemž většina velkých amerických společností již oznámila své výsledky. Přesto stále existují některé dobře známé a pozoruhodné společnosti, které ještě nemají zprávu. Tento týden budou zveřejněny zisky od řady amerických maloobchodníků, což pomůže změřit sílu amerického spotřebitele. Patří mezi ně zprávy například z Home Depot (úterý) a Walmart (čtvrtek). Kromě maloobchodníků bude investorům nabídnuta také řada neamerických společností, které mají akcie kotované na amerických trzích. Mezi touto skupinou lze nalézt Alibaba Group (úterý), JD.com (čtvrtek) nebo Sony (středa). Seznam uvolnění klíče naleznete v tabulce níže.
img

Co sledovat tento týden?

13.05.2024 Nadcházející týden na trzích vypadá zajímavě, zejména pro obchodníky s USD, protože investorům bude nabídnuta řada důležitých makroekonomických zpráv ze Spojených států. Kromě toho pomůžou odhadnout kondici amerických spotřebitelů i výsledkové zprávy největších amerických maloobchodníků. V neposlední řadě může dodat více paliva pro rally na čínských akciích měsíční soubor údajů o čínské aktivitě. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte USD/JPY, US30 a CHN.cash!
C:\fakepath\burza-12052024.png

Výsledková sezóna 1Q 2024: Ústup umělé inteligence a zpomalování spotřeby v USA

12.05.2024 Máme téměř za sebou většinu výsledků velkých amerických firem. Poslední společností, která zbývá a zároveň má potenciál ovlivnit celkové obchodování na amerických trzích, je Nvidia. Na odtajnění jejích výsledků si budeme muset počkat až do 22. května. I bez znalosti těchto výsledků se však již můžeme pustit do bilance výsledkové sezóny. Co nám tedy přinesla výsledková sezóna za 1Q 2024?
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Noční můra Jardy Brychty pokračuje, akce WBD na cestě k minimům

09.05.2024 Výsledky před pár hodinami reportovala další velká mediální společnost, kterou je Warner Bros. Discovery. I tentokrát však byla čísla špatná a opět potvrdila, že segment klasické televize je na ústupu. Kromě toho WBD dosáhla tentokrát horších čísel iv oblasti filmových studií a ani segment streamování firmu nepotáhl, protože více méně stagnoval. Navzdory špatným číslům a reakci akcií se však v reportu objevilo i pár pozitivních čísel. Více se dozvíte v našem videu.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Disney+ konečně po letech ztrát v zisku, klasická TV ale rychle vymírá

07.05.2024 Výsledky dnes před otevřením trhu přinesl také gigant v oblasti zábavy Walt Disney. Ten přinesl vcelku pěkná čísla z oblasti zábavních parků, ale také z oblasti streamování, která se pomalu překlápí do zisku. Jediný vysloveně problémový segment je tedy klasická televize, která postupně vymírá. Více v našem videu.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Palantiru pomáhají války ve světě a AI, nepřátelé mají být na pozoru

07.05.2024 Včera večer přinesl výsledky také Palantir, který je oblíbenou růstovou společností. Firmě v podstatě rostly všechna důležitá čísla a těží zejména z rostoucího geopolitického napětí a válek ve světě. Kromě toho se Palantir ale snaží poslední roky pronikat i do soukromého sektoru. Jak mu to jde? Dozvíte se ve videu.
img

Ekonomický kalendář: Data z Evropy a Kanady, výsledky Walt Disney a Arista

07.05.2024 Evropské indexy zahájily dnešní peněžní seanci růstem a navázaly na předchozí včerejší zisky. Německý DAX se obchoduje o 0,5 % výše, francouzský CAC40 získává 0,6 %, zatímco španělský IBEX, italský FTSE MIB a nizozemský AEX přidávají 0,7 %. Britský FTSE 100 roste o více než 1 %. Děje se tak po včerejších silných výsledcích na Wall Street a po dnešní poměrně optimistické asijsko-pacifické seanci. AUD je nejhůře si vedoucí měnou G10 poté, co RBA ponechala sazby beze změny a ponechala i pokyny k sazbám.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Připravuje se Warren Buffett s rekordním objemem hotovosti na katastrofu?

06.05.2024 O víkendu zveřejňovala své výsledky společnost Berkshire Hathaway, kterou vede legendární investor Warren Buffett. Vysledky firmy byly výborné, jelikož výrazně navýšila svůj zisk. Za zmínku určitě stojí i to, že Buffett snížil podíl ve své největší investici, kterou je Apple asi o 13%. Zajímavě také působí i objem hotovosti ve výši téměř 200 miliard USD, která stále čeká na svoji příležitost. Více v našem videu.
C:\fakepath\obrazek-06052024-3.png

Analýza S&P 500, GBP/USD, EUR/USD - zklamání z amerického trhu práce podporuje indexy

06.05.2024 Korekce na akciových indexech se zastavila a aktuálně to vypadá, že býčí trend nadále pokračuje. Palivo dává indexům i probíhající výsledková sezóna, která zatím vypadá velice dobře. Aktuální podmínky tedy přinesly mezi investory uklidnění, které se projevilo i oslabením amerického dolaru.
C:\fakepath\burza-03052024.png

Akcie v USA posílila zpráva z trhu práce, dává naději na nižší sazby

03.05.2024 Akcie ve Spojených státech v závěru týdne posílila zpráva z amerického trhu práce. Zvýšila sázky na to, že centrální banka USA (Fed) by mohla letos dvakrát snížit úrokové sazby. Na forexovém trhu oslaboval americký dolar.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Pije ještě někdo drahou kávu ze Starbucks?

03.05.2024 Populární prodejce kávy Starbucks ve středu zveřejnil své hospodářské výsledky, kterými šokoval investory. Zájem o jejich kávu totiž výrazně poklesl a nedokázali to zachránit ani vyšší cenou a vyšším počtem prodejen. Problémy mají také v Číně, kde bojují také se zvýšenou konkurencí, která způsobila 11% propad srovnatelných tržeb. CEO společnosti na rozhovoru s akcionáři ani na rozhovoru s Jimem Cramerem pro CNBC neukázal jasné pokyny, jak plánuje bojovat s tímto problémem a akcie se v reakci propadly o 15 %.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Je iPhone od Applu po poklesu tržeb o 10% mrtvý produkt?

03.05.2024 Výsledky včera večer zveřejňovala také jedna z nejoblíbenějších společností, kterou je Apple. Ten má ale za sebou celkem složité období, kdy se firmě nakopilo několik problémů a investoři byli tedy zvědaví, jak se poslední události přepíší do kvartálních čísel. Výsledky nebyly ideální, avšak nebyla to ani taková katastrofa, jak se čekalo a vedení vyzdvihlo i několik pozitivních bodů. Více v našem videu.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: KB očekává nižší tempo růstu objemu hypoték, výsledky za 1Q smíšené

03.05.2024 Komerční banka dnes zveřejnila své výsledky za první čtvrtletí roku. Výsledky dopadly smíšeně a to hlavně kvůli tvorbě opravných položek, které měly negativní dopad na čistý zisk. Banka také zveřejnila upravený výhled na nižší tempo růstu objemu hypoték. Více informací o výsledcích Komerční banky se dozvíte již nyní v našem videu.
C:\fakepath\eurusd-03052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 3.5.2024

03.05.2024 Akcie ve Spojených státech včera posílily. Podpořilo je středeční oznámení měnového výboru centrální banky USA (Fed) a řada příznivých firemních výsledků.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: PayPal znižuje nákaldy, z obehu stiahne akcie vo výške 5 mld. dolárov

01.05.2024 PayPal reportoval solídne výsledky za 1Q 2024. Novému CEO sa naďalej darí mierne znižovať náklady, ktoré nesúvisia s objemom transakcií. Tržby spoločnosti však naďalej rastú a prevádzkové marže tak taktiež dokážu rásť. Spoločnosť je taktiež aj naďalej pomerne priateľská ku investorom, keďže takmer celý Free Cash-Flow, ktoré vygeneruje vracia spätne akcionárom v podobe spätného odkupu akcií. Každý kvartál tak investorom vráti približne 1,5 mld. dolárov, teda približne 2 % z tržnej kapitalizácie. Investori na tieto výsledky spočiatku reagovali pomerne pozitívne a akcie vzrástli o 8 %, avšak nakoniec vo výsledkoch chýbali výraznejšie ukazovatele, ktoré by naznačili výrazný obrat v podnikaní spoločnosti, ako sme to videli napríklad v prípade Mety, a akcie nakoniec skončili iba o 1,5 % vyššie.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Amazon očakáva z cloudu AWS prvýkrát 100 miliardové tržby

01.05.2024 Výsledková sezóna vrcholí a včera večer čísla zverejňoval aj gigant vo svete online obchodu a zároveň najväčší poskytovateľ cloudu na svete, ktorým je Amazon. Ten prekonal očakávania a všetky segmenty mu pekne rástli. Firma však očakáva v priebehu tohto roka obrovské investície aby posilnila svoju pozíciu práve v oblasti cloudu a umelej inteligencie. Viac v našom videu.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: 3M po více než 64 letech snižuje dividendu, akcie rostou o 6 %

30.04.2024 Dnes výsledky zveřejňovala další skupina společností, mezi nimiž je i 3M. Ta je rozkročena velmi široce od průmyslových materiálů přes zdravotnictví až po elektroniku či věci do domácnosti, a právě proto bývá považována za nějaké zrcadlo staré americké ekonomiky. Firma měla poslední roky mnoho problémů, obvinění a soudních sporů, procházela si reorganizací a musela škrtat náklady. Vypadá to ale tak, že tyto změny konečně začínají přinášet ovoce. Více ve videu.
C:\fakepath\xtb-30042024.jpeg

Tesla po špatných výsledcích roste, Meta po dobrých padá. Jak se daří Big techu?

30.04.2024 Výsledková sezóna je v plném proudu a minulý týden začaly zveřejňovat své výsledky opravdu velké společnosti, na které jsou investoři nejvíce zvědaví. Pojďme se tedy podívat na to, co nám tyto společnosti přinesly, a hlavně na to, jak akcie po zveřejnění výsledků reagovaly.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Solidní výsledky Erste i České spořitelny, výhled beze změny

30.04.2024 Dnes před otevřením trhu zveřejnila výsledky Erste a také její dceřinná společnost Česká spořitelna. Výsledky obou společností se nesly v duchu růstu provozních výnosů i čistého zisku. Jak se daří Erste na trhu s depozity a úvěry? Nejen to se dozvíte již nyní v našem videu.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o HDP z Evropy a čtvrtletní výsledky společností Amazon a AMD 📌

30.04.2024 Dnes je naplánováno několik zpráv o HDP za první čtvrtletí roku 2024 z členských zemí eurozóny a v 11:00 zpráva za celou eurozónu. Očekávání naznačují mírné hodnoty, přičemž HDP eurozóny by měl meziročně činit 0,2 % a mezičtvrtletně 0,1 %.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Je ještě šance zachránit potápějící se loď jménem Intel?

29.04.2024 Ještě ve čtvrtek večer výsledky zveřejňoval americký Intel, který se poslední léta potýká s jedním velkým problémem za druhým. Výsledky na první pohled nebyly úplně špatné, nicméně po bližším pohledu zjistíme, že firma opravdu není v dobré kondici a navzdory oživení trhu s počítači a velkým boomem v oblasti AI je stále z pohledu zisků kolem nuly. Více v našem videu.
img

Ekonomický kalendář: Zprávy z amerického trhu práce a rozhodnutí Fedu tento týden 🧭

29.04.2024 Dnes se investoři dočkají několika zajímavých publikací z členských zemí Evropské unie. V kalendáři jsou zprávy o inflaci za duben ze zemí jako Španělsko a Německo. Konsenzus ukazuje na hodnoty zhruba v souladu s předchozím měsícem. Ve druhé polovině dne se pozornost investorů přesune za Atlantik. V makrokalendáři nejsou naplánovány žádné významné události, ale v podnikovém sektoru bude zveřejněno několik zajímavých kvartálních zpráv. Před začátkem seance zveřejní své výsledky společnost Domino's Pizza a po skončení seance jsou naplánovány zprávy společností Microstrategy a Paramount Global.
img

Ranní komentář: Chaos na JPY, prudký růst Hang Sengu a návštěva Muska v Číně

29.04.2024 Akciové trhy za sebou mají úspěšný týden. Indexy rostly v USA, Evropě i v Asii a například Hang Seng přidal minulý týden 8 %. Velkým tématem je výsledková sezóna. Po výsledcích několika velkých technologických společnost v novém týdnu čekáme mj. na výsledky Amazonu a Applu. Z USA pak přijde také důležité makro, v podobě výsledků z trhu práce. Velmi zajímavá je také situace na FX, kde po pátečním zasedání BoJ dramaticky stoupá volatilita na JPY.
img

Týden na akciových trzích: v Praze podividendový propad, ostatní trhy rostly

26.04.2024 Jedním z nejdůležitějších okamžiků týdne, na který se upíraly oči investorů, bylo zveřejnění amerického HDP. Růst byl ve srovnání s konsensem pomalý. Navíc rostla cenová hladina. Celkově tedy data z USA vyzněla opět proinflačně. Touto optikou Fed asi nebude s rozvolněním měnových podmínek spěchat, pokud vůbec k nějakému v tomto roce dojde. To není pro akciové trhy pozitivní výhled.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Microsoft s dalším silným kvartálem, AI táhne růst cloudu Azure

26.04.2024 Druhou velkou firmou, která včera zveřejňovala své hospodářské výsledky, byl Microsoft. Ten přinesl, jak už u něj bývá zvykem, relativně nudná čísla. To ovšem v jeho případě znamená pěkné překonání všech důležitých metrik bez nějakého závažnějšího problému. Všechny 3 hlavní segmenty se dočkaly slušného růstu a také Microsoft potvrdil, že velké technologické společnosti budou v nejbližší době investovat desítky miliard USD na posílení své infrastruktury kvůli AI. Více v našem videu.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Alphabet dnes bude další 2 bilionovou společností

26.04.2024 Výsledky včera reportovala další dvojice velkých technologických hráčů, kterými jsou Alphabet a Microsoft. Alphabet v podstatě překonal všechna očekávání – pěkně rostla reklama, YouTube, cloud a firma ukázala, že navzdory odpisování ze strany některých investorů je stále velmi silným hráčem v oblasti reklamy, kde i přes svou velikost stále výrazně roste. Akcie na pěkná čísla reagovaly růstem o asi 12% a vypadá to tak, že firma dnes překoná hranici kapitalizace 2 bilionů USD.
img

Ekonomický kalendář: Americká PCE inflace v centru pozornosti trhů

26.04.2024 Vzhledem k tomu, že z Evropy dnes nepřicházejí žádné důležité makročísla, trhy se dnes soustředí na Fedem preferovaný ukazatel inflace, údaje o PCE inflaci (14:30), neboť několik posledních vyšších než očekávaných CPI Wall Street zklamalo. Vyšší PCE může vést k posílení amerického dolaru. Na druhou stranu další rozdíl mezi silným PCE a slabými údaji o osobních příjmech a spotřebě v USA může signalizovat stagflační rizika pro americkou ekonomiku. Po údajích o PCE se trhy dozvědí také konečné údaje o sentimentu UoM za duben.
img

Ranní komentář: Silné výsledky Alphabet a Microsoftu, Intel naopak znovu zklamal

26.04.2024 Včerejší seance přinesla výsledky několika společností, v čele s Alphabetem a Microsoftem. Obě společnosti dokázaly konsenzus překonat a v after-market hodinách rostly o 12 % a 5 %. Pod tlak se naopak dostal Intel, který po slabších číslech klesal o 7 %. Nálada na trzích zůstává stabilizovaná a v centru dění bude i nadále především výsledková sezóna.
C:\fakepath\trading-25042024.jpg

Akciové trhy v ohrožení? Očekávání o úrokových sazbách se mění!

25.04.2024 Ještě na začátku letošního roku se zdálo, že boj s inflací probíhá dobře a že americká ekonomika je navzdory vysokým sazbám silná. Události posledních týdnu však začaly poukazovat na fakt, že možná ještě není vyhráno. Co tedy můžeme očekávat v následujících týdnech od americké ekonomiky? Na tuto otázku se pokusíme nalézt odpověď v následujícím článku.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Moneta pozitivně překvapuje, celoroční cíl managementu je dosažitelný

25.04.2024 Moneta dnes ráno zveřejnila velmi solidní výsledky za 1. čtvrtletí. Banka překonala odhady provozních výnosů a čistého zisku, na druhou stranu se ji nedařilo na úvěrovém trhu. Více informací se dozvíte již nyní v našem videu.
img

Ekonomický kalendář: čtvrtletní výsledky společností Alphabet, Intel a Microsoft📃

25.04.2024 V předposlední obchodní den tohoto týdne čeká investory další várka důležitých údajů, tentokrát se zaměří především na finanční zprávy.Dnes mají po uzavření trhu zveřejnit své výsledky někteří technologičtí giganti, včetně společností Alphabet, Intel a Microsoft, a před otevřením americké peněžní seance společnost Caterpillar.
C:\fakepath\obrazek-24042024-2.png

Analýza S&P 500, GBP/USD, EUR/USD - Dolar na steroidech, akciové indexy klesají

24.04.2024 Korekce na indexech se dále prohlubuje, což nahrává dolaru. V pátek však vyjdou data o inflaci o USA, která mohou vše změnit.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: „Pokud někdo nevěří, že Tesla vyřeší autonomii, neměl by být investorem“.

24.04.2024 Včera po zavření trhu přinesla výsledky jedna z nejočekávanějších společností, kterou byla americká Tesla. Ve zkratce se dá říci, že čísla byla opravdu velmi špatná a firmě klesaly nebo se zhoršovaly všechny relevantní metriky. U Tesly je ale její budoucnost ve velké míře o tom, jak se Elonu Muskovi a jeho lidem podaří naplnit sliby a vize v oblasti umělé inteligence, autopilota, robotaxíků či robotiky. Blíže jsme se na výsledky podívali ve videu.
img

Ekonomický kalendář: Výsledky Meta Platforms a objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v centru pozornosti

24.04.2024 Středeční seance na akciových trzích slibuje pozitivní vývoj. Po včerejších ziscích indexů na Wall Street dnes býčí trend rozšířily indexy z asijských trhů. Futures kontrakty rovněž naznačují vyšší otevření seance na starém kontinentu. Takto dobrá nálada je také reakcí na výsledky společnosti Tesla (TSLA.US). Přestože výsledky byly horší, než se očekávalo, cena akcií společnosti Elona Muska vzrostla o 13,3 %.
img

Ranní komentář: Tesla po slabých výsledcích +13 %, Spotify, GM, PM a GE taky v zelených číslech

24.04.2024 Včerejší seance přinesla sérii několika PMI z Evropy a z USA, které nabídly poněkud smíšené výsledky. Důležitá pro trhy je ale hlavně výsledková sezóna, která včera přinesla několik velmi pozitivních překvapení. Solidní čísla reportovaly třeba GE, GM, Philip Morris, nebo Spotify. Tesla očekávání nenaplnila, ale její akcie přesto po výsledcích rostly o 13 %.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Je Lockheed v dnešní době jedna z nejlepších akcií pro dlouhodobé držení?

23.04.2024 Výsledky dnes před otevřením trhu zveřejňovala také největší zbrojařská firma světa, kterou je americký Lockheed Martin. Té pochopitelně aktuální dění ve světě hraje do karet, jelikož si mnohé státy uvědomily, že na obranu budou muset dávat mnohem více prostředků. Jak se ale rostoucí počet konfliktů ve světě projevuje na číslech Lockheedu? Dozvíte se v našem videu.
img

Výsledky firem ke shlédnutí tento týden (22.04.2024)

22.04.2024 Výsledková sezóna Wall Street za Q1 2024 vstupuje do svého nejzajímavějšího období. Obchodníci se chystají získat zprávy od největších technologických společností ze Spojených států. Tech sektor řídil zisky Wall Street v prvním čtvrtletí roku a solidní zprávy od klíčových společností mohou pomoci zahájit oživení indexů po nedávných poklesech.
C:\fakepath\xtb-22042024.jpeg

Výsledková sezóna: Jak se daří výrobcům čipů a luxusním značkám?

22.04.2024 Zhruba před týdnem a půl začaly mnohé významné světové společnosti zveřejňovat své hospodářské výsledky za první čtvrtletí letošního roku. Tentokrát jsou výsledkové zprávy obzvláště zajímavé, protože se zároveň výrazně mění očekávání snížení úrokových sazeb v USA, což má na mnohé, zejména dražší růstové akcie, zásadní negativní dopad. Podívejme se na nejzajímavější výsledky, které byly dosud zveřejněny.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 22.04.2024

22.04.2024 Burzy během minulého týdne korigovaly S&P 500 odepsal 3,0 %. Jde o nejvýraznější týdenní pokles od března 2023 (reakce na kolaps SVB). Poprvé za dva měsíce index propadl pod psychologickou hranici 5 000 bodů. Stoxx Europe 600 ztratil 1,5 %. Geopolitika zafungovala jako spouštěč korekce – nicméně vedla spíše ke změna sentimentu, samotná geopoliticky-sensitivní aktiva příliš neoslabovala (viz níže). Investory znervóznila inflace a více jestřábí Fed.
img

Ekonomický kalendář: čtvrtletní výsledky společností Tesla, Microsoft, Alphabet a Meta tento týden📃

22.04.2024 První den týdne začíná na trzích poměrně klidně. V makroekonomickém kalendáři nejsou naplánovány žádné významné události, které by mohly výrazně ovlivnit světové finanční trhy.
img

Ranní komentář: Výprodej na technologiích, zákaz TikToku a odbory ve Volkswagenu

22.04.2024 Akciové trhy si v minulém týdnu prošly korekcí, která se ještě vystupňovala v pátek, kdy se pod tlak dostal celý technologický sektor v čele s polovodiči. Nvidia klesala za jedinou seanci o 10 %, zatímco SuperMicro ztrácela přes 20 %. Dnes ráno je ale nálada na trzích opět o něco klidnější, i když například úroveň dluhopisových výnosů stále zůstává zvýšená. V novém týdnu bude investory zajímat hlavně výsledková sezóna, která přinese několik silných jmen, jako je Tesla, Meta, Microsoft, nebo Alphabet.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Proč Netflix přestává zveřejňovat počet předplatitelů?

19.04.2024 Netflix asi není třeba většině lidí představovat, jelikož se jedná o nejstarší a nejznámější streamovací platformu na světě. Firma včera zveřejňovala své hospodářské výsledky, které byly velmi dobré – rostly prakticky všechny důležité metriky a velmi výrazně byl překonán i odhad nových předplatitelů. V reportu však byla jedna velmi zajímavá věc, kterou bylo oznámení, že Netflix začátkem příštího roku přestane zveřejňovat, kolik má předplatitelů? Co stojí za tímto velmi zvláštním krokem? Dozvíte se ve videu.
img

US Open: Akcie navzdory lepším než očekávaným výsledkům ztrácejí

18.04.2024 Americký trh má již více než týden sestupný trend. Slabá data o inflaci negativně ovlivnila sentiment investorů a eskalace napětí na Blízkém východě zvyšuje tlak na pokles. Čtvrteční seance by však mohla negativní dynamiku zpomalit. Dosavadní výsledková sezóna přinesla pozitivní informace o finanční situaci společností, i když predikce do budoucna zůstávají neutrální nebo negativní. Optimistická data z indexu Philly Fed posunula výnosy 10letých dluhopisů výše a vrátila je zpět na zhruba 4,6 %, což by mohlo dále vyvíjet prodejní tlak na americké indexy.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 18.04.2024

18.04.2024 Akciové indexy mají za sebou nehorší týden od začátku letošního roku. Rostoucí výnosy ze státních dluhopisů a klesající sázky na snižování sazeb v letošním roce se ukazují jako problém pro vysoké valuace. Ekonomická data tento týden spíše potvrdila trend silné ekonomiky a výsledková sezóna zatím doručila smíšená čísla. Na výhledu pro zbytek roku se však zatím nic nemění. Akcie spíše přecenily vývoj sazeb a ekonomiky a aktuálně mírně korigují optimismus ze začátku roku.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: TSMC ohlašuje definitivní konec útlumu poptávky po čipech, pomáhá i AI

18.04.2024 Hospodářské výsledky dnes ráno sdělovala také jedna z nejdůležitějších společnosti světa, tchajwanská TSMC. Ta totiž vyrábí prakticky všechny napokročilejší čipy, které se používají ve špičkových chytrých telefonech, počítačích, ale například iv armádě či v oblasti umělé inteligence. Firma měla loni relativně slabší, neboť si svět procházel útlumem v oblasti prodeje spotřební elektroniky. Čísla za první kvartál letošního roku ale vypadají mnohem lépe a TSMC počítá s výrazným růstem i po zbytek letošního roku. Více ve videu.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: LVMH potýká s výrazným zpomalením, čeká se na vývoj v Číně a na

17.04.2024 Výsledky za první kvartál zveřejňovala ještě včera i francouzská firma LVMH, pod kterou spadá velké množství luxusních značek, jako například Louis Vuitton, Tiffany, Christian Dior, Hublot či Hennessy. Růst sice firmy zpomaluje a problémová zůstává Čína. Přesto vidí vedení budoucnost pozitivně a pomoci má například i Olympiáda v Paříži. Více se dozvíte ve videu.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Je výrazný propad tržeb ASML znakem problémů v čipovém sektoru?

17.04.2024 Výsledky dnes zveřejňovala také jedna z nejdůležitějších firem světa a zároveň zřejmě nejzajímavější evropská společnost, kterou je nizozemská ASML. Ta totiž vyrábí napokročilejší stroje na výrobu čipů, díky kterým funguje například i většina chytrých telefonů či počítačů na světě, takže s ní nepřímo přišel do kontaktu pravděpodobně už každý z nás. Výsledky na první pohled nebyly možná ideální, v podstatě však byly přibližně takové, jak firma avizovala dřívější a výraznější růst tržeb a zisků čeká ASML až v průběhu příštího roku. Více ve videu.
img

Ekonomický kalendář: Zásoby ropy v USA, konečný index spotřebitelských cen v eurozóně a projevy centrálních bankéřů

17.04.2024 Navzdory Powellovu včerejšímu jestřábímu projevu jsme dnes svědky oslabování dolaru vůči většině měn, což můžeme spojovat s realizací zisků po 5 nejlepších seancích pro greenback od roku 2022. Dnes se pravděpodobně dočkáme vyšší volatility na párech s GBP. Údaje o inflaci ze Spojeného království dopadly mírně nad odhady a dnes nás čeká série projevů centrálních bankéřů z Bank of England, včetně guvernéra Baileyho v 18:00. Trh bude také sledovat konečné údaje o inflaci z eurozóny. Celkově je dnes makro kalendář poměrně chudý. Výsledky společnosti LVMH, které byly vyšší, než se předpokládalo, poskytly jen omezenou podporu širšímu sentimentu na trhu s módou, s výjimkou výrobců luxusního zboží, jako je Hermes (HRM.FR), nebo Christian Dior (CDI.US), které se obchodují s 2%, resp. 3% nárůstem. Kromě dat a výsledků firem se trh zaměří také na ropu, která koreluje s dynamikou inflace a může reagovat na údaje o zásobách v USA.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Johnson & Johnson potvrzuje, že value firmy nejsou mrtvé

16.04.2024 Výsledková sezóna se tento týden naplno rozbíhá a výsledky dnes přinesla také jedna z největších farmaceutických firem světa, kterou je Johnson & Johnson. I tentokrát společnost ukázala, že její byznys je stabilní a dobře předvídatelný a je zaslouženě považována za kvalitní hodnotovou akci. Více v našem videu.
img

Ekonomický kalendář: Powellův projev, údaje o CPI z Kanady

16.04.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Děje se tak po včerejším poklesu obchodování na Wall Street a dnes v asijsko-pacifickém regionu. Trhy stále čekají na další vývoj na Blízkém východě, zejména na izraelskou reakci na víkendový íránský útok. Reakce se zdá být jistá a podle některých zdrojů i bezprostřední, rozhodující však bude její rozsah a typ, protože určí, zda bude následovat totální válka.
img

Výsledková sezóna ke sledování tento týden (15.04.2024)

15.04.2024 Začátek nové výsledkové sezóny přidává na trhy další potenciální zdroj volatility. Zatímco eskalace mezi Izraelem a Íránem je nyní klíčovým tématem na trzích a pravděpodobně tomu tak zůstane i v nadcházejících dnech, kdy čekáme na reakci Izraele na nejnovější íránské nálety. Nicméně zprávy o výdělcích pravděpodobně ovlivní pohyby jednotlivých akcií.
img

Týden na trzích: Inflace zůstává problém, pochopily trhy

15.04.2024 Ve Spojených státech odstartovala výsledková sezóna a nejlépe naceněné akcie JP Morgan reagovaly na mírně horší výsledky poklesem o více jak 5 %. Negativní nálada byla cítit na trhu již od poloviny týdne, kdy byla zveřejněna horší čísla americké inflace. Růstem na nejvyšší úrovně od konce minulého roku reagovaly výnosy z amerických státních dluhopisů, což se může ukázat jako brzda pro výraznější růst akcií ve střednědobém horizontu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 15.04.2024

15.04.2024 Burzy během minulého týdne korigovaly, S&P 500 odepsal 1,5 %. Hlavní americký akciový benchmark se stále nachází nad hladinou 5 100 bodů. Stoxx Europe 600 ztratil 0,3 %. Během minulého týdne dorazila na trhy série negativních faktorů. Vyšší inflace přistřihla sázky investorů na snižování sazeb. Do toho banky nezahájily výsledkovou sezónu nejlépe a na sklonku týdne dorazilo na burzy i geopolitické riziko. Stále platí, že valuace zůstávají našponované a rizika tak zůstávají nakloněna směrem dolů.
img

Ekonomický kalendář: čtvrtletní výsledky na Wall Street v centru pozornosti💰

15.04.2024 Zdá se, že nový týden začíná v pozitivní náladě.Akciové trhy se snaží zotavit z poklesů na konci minulého týdne.Podobné oživení pozorujeme i na trhu kryptoměn. Navzdory víkendovému odvetnému útoku Íránu na Izrael, který byl minulý pátek částečně příčinou paniky, se trh touto eskalací příliš nezabývá. Jedinou takovou reakci dnes pozorujeme na rostoucím zlatě a výnosu dluhopisů.
img

Ranní komentář: Útok Íránu trhy zatím nechává klidné, výsledky bank a Tesla zlevňuje FSD

15.04.2024 Víkend přinesl neúspěšný útok Íránu na Izrael, který ještě více destabilizoval už tak složitou situaci v regionu. Svět nyní čeká na reakci Izraele, ale trhy zatím zůstávají v klidu. V minulém týdnu jsme se pak dočkali výrazného růstu výnosů a amerického dolaru, které reagovaly na vyšší než očekávanou americkou inflaci. Svá čísla za 1Q pak reportovaly také americké banky a například akcie JPM v reakci na ně klesaly o 6 %. Výsledková sezóna začíná, takže bude, společně s makrem a situací v Izraeli, jedním z klíčových témat tohoto týdne.
img

V centru pozornosti jsou energie: Jaké novinky čekají investory na Wall Street

15.04.2024 Akcie energetických firem stoupaly, když se zisky na akciovém trhu přesunuly mimo technologické společnosti, které dominovaly v loňském roce. Zájem investorů o nekomoditní sektory by ale mohl utrpět, pokud inflační očekávání dál porostou a obavy z agresivní politiky Fedu zesílí.
img

Týden na akciových trzích: Pražská burza roste šestým týdnem v řadě

12.04.2024 Nejsledovanějším údajem tohoto týdne byla americká inflace. V březnu byla o desetinu vyšší, než se čekalo. To by si investoři mohli vyložit i tak, že nebude třeba spěchat se snižováním sazeb. Změnilo se očekávání na počet snížení úrokových sazeb Fedu v letošním roce. To trhy poslalo dolů. Nově se čeká jen dvojí uvolnění měnové politiky. K prvnímu by mělo dojít ve třetím kvartále.
img

Výsledková sezóna s XTB: JP Morgan a jiné banky stále s obrovskými zisky, pomáhají jim vysoké sazby

12.04.2024 Výsledková sezóna je opět tady a tradičně ji otevírají velké americké banky, tentokrát JP Morgan, Wells Fargo a Citi. Všechny tři společnosti přinesly pěkná čísla, kterými překonala očekávání. Ve velké míře poslední kvartály těžily z rostoucích úrokových sazeb, které se ale už nezvedají a očekává se jejich postupné snižování. Mají tato očekávání dopad na hospodaření bank již nyní? Dozvíte se v našem videu.
img

Ranní komentář: ECB se pomalu chystá na snižování sazeb, Globe Life včera -53 %, thyssenkrupp -7%

12.04.2024 Evropská centrální banka včera nepřekvapila a ponechala sazby beze změny. Na včerejším zasedání už ale několik členů banky chtělo sazby nižší, takže šance, že sazby klesnou už na dalším zasedání je stále vysoká. Za pozornost včera stál také výprodej na společnosti Globe Life, nebo pád ceny akcií německé thyssenkrupp. Dnes začíná výsledková sezóna tradičním zveřejněním výsledků největších amerických bank.
img

Denní shrnutí: silné NFP býkům na trhu se zlatem nevadí 💰

05.04.2024 Zpráva NFP ukazuje nárůst počtu pracovních míst o 303 000, což překonává očekávání 200 000 a překonává předchozí úroveň 275 000.
C:\fakepath\burza-31032024.png

Index S&P 500 pokračuje v růstu a první kvartál uzavřel na dalším rekordu

31.03.2024 Americký akciový trh dále roste, index S&P 500 ve zkráceném obchodním týdnu zpevnil o dalších 0,39 % a uzavřel první čtvrtletí na novém historickém maximu.
img

Ekonomický kalendář: Druhý den Powellovy výpovědi, rozhodnutí ECB o sazbách

07.03.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování poklesem po smíšeném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance. JPY je po několika jestřábích komentářích představitelů BoJ nejvýkonnější měnou G10, přičemž USDJPY testuje oblast 148,00. Zlato se drží na rekordních hodnotách nad 2 150 USD za unci.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o ISM ve službách v USA, Bitcoin na rekordních hodnotách

05.03.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Bitcoin během dnešní asijsko-pacifické seance vyskočil nad 68 000 USD a obchodoval se necelých 300 USD pod historickými maximy z listopadu 2021. Od té doby se však mince stáhla zpět do oblasti 67 000 USD. ZLATO se obchoduje o 0,1 % výše poté, co zaznamenalo první denní závěr nad 2 100 USD za unci v historii. Nejvýkonnějšími hlavními měnami jsou USD a JPY, zatímco AUD a NZD nejvíce zaostávají.
img

Aktuální přehled akcií ke sledování (04.03.2024)

04.03.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 4. čtvrtletí 2023 začala téměř před dvěma měsíci a nyní se blíží ke konci. Většina velkých amerických společností již zveřejnila své finanční výsledky, přičemž výsledková sezóna pro každý ze tří hlavních indexů Wall Street – Dow Jones, S&P 500 a Nasdaq-100 – je z více než 90 % dokončena.
C:\fakepath\euro.jpg

CNBC: Výsledky hospodaření evropských firem byly špatné

01.03.2024 Výsledky hospodaření téměř poloviny evropských firem za poslední tři měsíce loňského roku zaostaly za očekáváním, přestože tato očekávání byla už tak dost nízká. Uvedla to televize CNBC, která se odvolává na vyjádření oslovených analytiků. Podle nich se bude region v prostředí vysokých úrokových sazeb i nadále potýkat s problémy.
img

Ekonomický kalendář: Revize PMI a ISM ve zpracovatelském průmyslu USA

01.03.2024 Evropské indexy mají dnes našlápnuto k vyššímu otevření hotovostní seance. Futures na německý DAX se obchodují nad úrovní 17 800 bodů. To přichází po optimistické asijsko-pacifické seanci, během níž japonský Nikkei vyskočil o 1,9 % a poprvé v historii otestoval oblast 40 000 bodů. Výše se obchodují také kryptoměny. AUD a NZD jsou nejvýkonnějšími měnami G10, zatímco JPY a CHF nejvíce zaostávají.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o inflaci z Evropy a Spojených států

29.02.2024 Futures na evropské indexy naznačují, že hlavní akciové indexy ze starého kontinentu otevřou dnešní peněžní seanci beze změny nebo mírně níže. Stalo se tak po smíšeném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance. Kryptoměny zůstávají volatilní, přičemž bitcoin vystoupal až na 63 500 dolarů a poté se stáhl zpět na 62 500 dolarů. Nejvýkonnějšími hlavními měnami jsou JPY a AUD, zatímco NZD a EUR nejvíce zaostávají.
img

Ekonomický kalendář: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v USA, index Conference Board

27.02.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování mírným poklesem nebo malou změnou. Stalo se tak navzdory poměrně optimistické asijsko-pacifické seanci, během níž se většina regionálních indexů obchodovala výše. JPY je jednou z nejvýkonnějších měn G10 poté, co japonská inflace v lednu zpomalila méně, než se očekávalo. USD mezitím patří mezi hlavní zaostávající měny G10, což poskytuje podporu drahým kovům.
img

Hlavní zprávy o akciích, které je třeba sledovat tento týden (26.02.2024)

26.02.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 4. čtvrtletí 2023 se pomalu chýlí ke konci. Většina velkých amerických společností již výsledky reportovala a zbývající proud zisků tvoří převážně menší, méně známé společnosti. Ve výsledkovém kalendáři však stále najdeme jména, která budou mnohým znít povědomě. Mezi hlavními událostmi tohoto týdne najdeme např:
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Nadprůměrná výkonnost Berkshire podle Buffetta končí, akcie rostou o 5 %

26.02.2024 Své výsledky o víkendu přinesl i investiční konglomerát Berkshire Hathaway, který vede legendární investor Warren Buffett. Žádné velké překvapení se nekonalo, firma potvrdila svoji předvídatelnost a stabilitu a má za sebou další výborný kvartál. Warren Buffet v rámci výsledků však přinesl také mnoho zajímavých myšlenek pro akcionáře. Více v našem videu.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Dezinflace v eurozóně pokračuje rychlejším tempem ve srovnání s USA

26.02.2024 Inflace v eurozóně podle nás v únoru výrazně zpomalila o 0,3 pb na 2,5 % y/y, stejně tak jako ta jádrová na 3,0 % (vs 3,3 % v lednu). Naproti tomu deflátor soukromé spotřeby (PCE) v USA na meziměsíční bázi v lednu zřejmě zrychlil na 0,3 % a 0,4 % v případě toho jádrového. To by mělo plynout z již zveřejněných dat CPI a PPI, která byla nad očekávání vyšší. Pokračující vlna dezinflace v eurozóně a náznaky pomaleji odeznívajících inflačních tlaků v USA mohou posílit sázky investorů na výraznější pokles sazeb ECB oproti Fedu. Zpřesněný odhad tuzemského HDP za Q4 23 podle nás ukáže na revizi směrem nahoru o 0,2 pb. Česká ekonomika by tak ve výsledku ve Q4 vzrostla o 0,4 % q/q. Minulý týden jsme vydali aktualizovanou prognózu inflace a trajektorie sazeb ČNB.
img

Forex: Jestřábí tón Fedu i ECB a mírné zlepšení nálady v eurozóně

23.02.2024 Zápisy z posledních zasedání Fedu a ECB se nesly v podobném mírně jestřábím tónu. Podle nich u centrálních bankéřů převládá názor, že větším rizikem je příliš brzké snížení úrokových sazeb oproti tomu pozdějšímu. To dokládá jejich opatrný přístup k začátku snižování sazeb. V USA to je ale daleko více podloženo pokračující sílou americké ekonomiky.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Akcie WBD po špatných výsledcích padají o 10 % na historická minima

23.02.2024 Jako jedna z posledních zajímavých společností výsledky přinesla také Warner Bros. Discovery. Čísla v tomto případě nesplnila očekávání a v rámci výsledků se ukázalo hned několik problémů, na které dnes akcie po otevření trhu reagují poklesem o přibližně 10 %. Chcete vědět víc? Přehrajte si naše video.
img

Ekonomický kalendář: Zápis z jednání ECB a údaje o PMI v centru pozornosti

22.02.2024 Tržní nálady v asijsko-pacifickém regionu se vyznačovaly býčím nadšením, zejména v Japonsku, kde index Nikkei 225 dosáhl nových historických maxim. Čínský Hang Seng si připsal 0,61 % a čínský A50 přidal 0,24 %. Pouze indické indexy čelily tlaku na pokles. Evropské futures naznačují vyšší otevření burzovní seance na starém kontinentu.
img

Forex: Sentiment v eurozóně se pozvolně zlepšuje, i tak ale zůstává utlumený

22.02.2024 Dnešní den ovládnou předstihové indikátory sentimentu v podobě únorových PMI z eurozóny a USA. V eurozóně podle nás bude pokračovat zlepšování nálady ve zpracovatelském průmyslu. V sektoru služeb by PMI po lednovém poklesu měl rovněž mírně vzrůst. I přes postupné zlepšování jejich úrovně však zůstávají poměrně výrazně v pásmu kontrakce pod 50bodovou hranicí. V loňském roce indikátory PMI nakonec ale významně přeceňovaly slabost ekonomiky eurozóny. Pozvolný nárůst předstihových indikátorů sentimentu by nakonec měl obecně značit postupné zlepšování nálady v evropských ekonomikách.
img

Forex: Klidná seance před večerním záznamem ze zasedání Fedu

21.02.2024 Dnešní makroekonomický kalendář obchodování na finančních trzích příliš impulsů nepřinesl. Větší vzruch může přinést až večer zveřejněný záznam z posledního zasedání Fedu, který by mohl více napovědět ohledně načasování začátku snižování sazeb. Náladu na globálním trhu momentálně rovněž určuje výsledková sezóna v USA, v rámci které v souhrnu dobré výsledky tamních společností zatím pouze potvrzují robustní výkon americké ekonomiky, přičemž jednotlivé výhledy bezprostřední recesi také nepředznamenávají.
img

Ekonomický kalendář: Čeká nás kanadská inflace a výsledky Walmartu 📌

20.02.2024 Dnešní makroekonomický kalendář je poměrně chudý a postrádá publikace, které by mohly výrazně ovlivnit volatilitu na světových trzích. Přesto jsou však během zahájení seance na Wall Street po prodlouženém víkendu možné větší pohyby.
img

Nejlepší akciové reporty pro sledovaní na tento týden (19.02.2024)

19.02.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 4. čtvrtletí 2023 je již po svém vrcholu a tok výdělků je stále méně intenzivní. Americké společnosti stále vykazují zisky ve velkém množství, ale většina z nich jsou menší, méně známé akcie. Stále však existuje několik zpráv nejvyšší úrovně, které mají být zveřejněny, a jedna z nich bude zveřejněna tento týden – příjmy společnosti Nvidia za 4. fiskální čtvrtletí 2024 (NVDA.US). Kromě toho budou investorům nabídnuty také výsledky společností jako Walmart, Home Depot, Moderna nebo Warner Bros Discovery.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Coca-Cola dobrými výsledky potvrzuje, že je velmi silnou značkou

13.02.2024 Výsledková sezóna ještě nekončí a také tento týden bude výsledky zveřejňovat hned několik zajímavých firem. První z nich byl nápojový gigant Coca-Cola, který i tentokrát potvrdil, že může zvyšovat ceny, aniž by to pocítil negativně na tržbách. Ne všechny regiony však rostly rovnoměrně a v jednom z nich prodaný objem klesl. Chcete vědět víc? Pusťte si naše video.
img

Ekonomický kalendář: Inflace v USA v centru pozornosti

13.02.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování poklesem, a to navzdory včerejšímu smíšenému obchodování na Wall Street a dnešnímu optimistickému obchodování v Asii. Německý DAX klesá o 0,5 %, britský FTSE 100 se obchoduje o 0,2 % níže, francouzský CAC40 klesá o 0,3 % a nizozemský AEX se propadá o téměř 0,8 %.
img

Nejlepší přehledy akcií ke shlédnutí tento týden (12.02.2024)

12.02.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 4. čtvrtletí 2023 už trvá zhruba měsíc. Většina amerických společností s velkou kapitalizací již oznámila své výsledky. Výsledková sezóna pro malé společnosti však ještě zdaleka neskončila, již oznámilo méně než 30 % akcií Russell 2000.
img

Ekonomický kalendář: lehký první den důležitého týdne pro trhy 🔔

12.02.2024 V dnešním makroekonomickém kalendáři nejsou naplánovány žádné klíčové publikace, které by mohly ovlivnit globální trhy. Futures nenaznačují větší volatilitu při zahájení hotovostní seance v Evropě. Většina instrumentů nezaznamenává změny větší než 0,10 %.
C:\fakepath\xtb-09022024.jpg

Kvartální výsledky Big Tech: Co reportovala Tesla, Apple a další?

09.02.2024 Výsledková sezóna sice ještě neskončila, ale nejzajímavější společnosti – Apple, Microsoft, Alphabet, Amazon, Meta a před nimi například také Tesla – oznámily své kvartální obchodní výsledky minulý týden. Pojďme se tedy nyní podívat, jak se dařilo těmto technologickým gigantům, jejichž výkonnost má zásadní vliv na vývoj akciových indexů a trhu jako celku.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Zvládne staronový CEO Walta Disneyho postavit firmu zpátky na nohy?

08.02.2024 Včera večer zveřejnila výsledky také společnost Walt Disney. Do ní se před časem vrátil předchozí úspěšný CEO, který měl před sebou těžký úkol, protože se ve společnosti kopil jeden problém za druhým. Jak se mu zatím daří provádět změny? Odpověď na otázku se dozvíte v našem videu.
img

Ekonomický kalendář: Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA v centru pozornosti trhu

08.02.2024 Dnes se dozvíme jen několik makrozpráv, i když několik velkých amerických společností představí čtvrtletní výsledky, a nedostatek významných makrodat nemusí nutně rozhodovat o nižší volatilitě. Údaje z Číny naznačily, že inflace v zemi klesá výrazněji, než se předpokládalo, což by mohlo zatížit akcie související s Čínou.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Bude extrémně levná Alibaba ještě levnější?

07.02.2024 Dnes kolem oběda výsledky přinesla také nejznámější čínská společnost, kterou je Alibaba. Čísla byla na první pohled dobrá a tržby meziročně rostly, firma však byla v některých segmentech slabší i kvůli horšímu makru v Číně. Report přinesl i několik pozitivních zpráv, Alibaba například navýšila objem zpětně odkoupených akcií. Více v našem videu.
img

Ekonomický kalendář: Údaje druhé úrovně z USA a Kanady, výsledky Alibaby

07.02.2024 Futures na evropské indexy ukazují na víceméně stabilní zahájení dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po smíšeném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance a po včerejším smíšeném obchodování na Wall Street. Nejvýkonnějšími měnami skupiny G10 jsou EUR a GBP, zatímco CHF a USD nejvíce zaostávají. Obchodní rozpětí na devizovém trhu jsou však poměrně úzká.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Palantir táhnou zákazníci z USA, akcie rostou o 17 % a od minim jsou již +200 %

06.02.2024 Výsledky včera večer reportoval také Palantir, který byl jednou z nejoblíbenějších akcí posledních let. Firma má za sebou další pěkný kvartál, kdy jí rostly prakticky všechna důležitá čísla. Současné geopolitické napětí ve světě a dění kolem AI jí však ještě více zlepšují pozici do dalších let. Více v našem videu.
img

Ekonomický kalendář: lehký makro kalendář, čtvrtletní výsledky MicroStrategy 📣

06.02.2024 Druhý den týdne se zdá být z hlediska makroekonomických publikací relativně klidný. Nejdůležitější zprávy již proběhly v první části dne. Investoři se dozvěděli o rozhodnutí australské rezervní banky o hotovostních sazbách a o továrních objednávkách z Německa.
img

Hlavní zprávy o akciích, které je třeba sledovat tento týden (05.02.2024)

05.02.2024 Výsledková sezóna na Wall Street je v plném proudu. Investoři se již dočkali zpráv od největších amerických technologických společností, které byly hlavními tahouny rallye na akciovém trhu v roce 2023. To však neznamená, že už nezbývají žádné další zajímavé společnosti, které by mohly reportovat. Ve výsledkovém kalendáři tohoto týdne lze najít 4 členy indexu Dow Jones - Amgen (AMGN.US), Caterpillar (CAT.US), McDonald's (MCD.US) a Walt Disney (DIS.US), z nichž dvě reportují dnes. Mezi hlavními událostmi týdne lze nalézt také reporty společností jako Alibaba Group (BABA.US), Arm Holdings (ARM.US), Ford Motor (F.US) nebo PepsiCo (PEP.US). Kalendář nejzajímavějších výsledkových zpráv z Wall Street naplánovaných na tento týden naleznete v tabulce níže.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Obchodní pásmo | První odhad HDP | Odkup svých akcií | Etheru | Akcie Meta Platforms | Měsíčník finančních trhů | Hospodářská situace | Alfa Romeo | LNG.US | Druhá vlna COVID-19 | PPI v USA | Uvolněné měnové politiky | BCPP | Realitní trh | Pokles na trzích | Finanční ústav | SE1.US | Výsledky Meta | Republikánský prezident | Silný býčí trend | Hlava a ramena | ChatGPT | Vývoj indexu Nasdaq 100 | Neel Kashkari | Ceny hliníku | Zásoby zemního plynu | Výnosy dluhopisů | Euro k americkému dolaru | Devon Energy (DVN.US) | Hodnota společnosti | Komentář vedení | AMC Networks (AMCX.US) | Celkový zisk | Jack Ma | FAAMG | Dlouhé pozice | PTON | Telefonica akcie | Zonky | Vývoj nezaměstnanosti | Ozvěny trhu | Rally amerických akcií | Války | Snižování stavů | GBPNZD | Údaje z USA | Vývoj | US CPI | Sell in May and go away | Státní dluhopis | Obchodní platformy | Walmart (WMT.US) | Home Depot (HD.US) | Dolarový index DXY | Provozní zisk | Data z trhu práce | Noční můra | Pokračování růstu | Zakladatel Alibaby | Australská centrální banka | Trh nemovitostí | Poměr put a call opcí | Panevropský index | US2000 | Globální růst | Fiskální programy | Silná rezistence | Americké spotřebitelské úvěry | Zpráva WASDE | EUR/CAD | Austral | Ekonomika aktuálně | Hospodaření firmy | Upstart Holdings | Pandemická opatření | Burzovní operátor | DPH | Americká automobilka | EUR | Týdenní makrokalendář | Akciové společnosti | Ceny akcií Netflixu | Banka Moneta | Výsledky Amazon za Q2 | Kryptoaktiva | P/E poměr | FDA | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Kraft-Heinz | Bundesbank | Zasedání měnových výborů | Zhodnocení akcií | SMCI.US | Booking Holding | Abbott Laboratories (ABT.US) | Caterpillar (CAT.US) | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | HOOD.US | Nedostatek čipů | Kalifornie | Zisk firem z indexu S&P 500 | Norwegian Cruise Line (NCLH.US) | Cable | ABNB | Hodnota dividendy | Brokeři | Accenture | Oživení cen | Hlavní úrokové sazby | HTZ.US | Salesforce | Jak si stojí akciové indexy | Roche | Béžová kniha americké centrální banky | Surová ropa | Automobilový sektor | Dnešní obchodování | XOM | Itálie | Pokračování výsledkové sezóny | Euro proti dolaru | McDonald's | Obchodování v New Yorku | Snížit úrokové sazby | Michal Stupavský, CFA | Stoxx | CBDC | PEPP | Aktuální kurzy měn | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Finanční aktiva | HON.US | Očekávání | Index nálady investorů | Kohl's Corporation | Edison | Ceny energetických komodit | Korelace | BLNK.US | Jüan | Russell 2000 (US2000) | GlaxoSmithKline | Inflace v září | Duolingo (DUOL.US) | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Statistiky z britského trhu práce | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Volatilní | Eli Lilly (LLY.US) | Swiss Life | L.F. Investment | Růst amerických akcií | Swingy | Výpadek příjmů | Novo | Bulgari | Pozitivní nálada | AUD/NZD | NetEase (NTES.US) | EUR/JPY | Target (TGT.US) | PMI ve službách v eurozóně | Kvartální výsledky | Extrémně volatilní | Podnikání společnosti | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Naplnění inflačního cíle | Náklady na financování | EURJPY | Jeep | Unitedhealth Group (UNH.US) | Komentář k aktuálnímu dění na trzích | Ark | Příležitost k nákupu | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | NYCB | Trh práce | AMCX.US | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Masivní propouštění | Oživení ekonomiky | Philip Morris ČR | Devon Energy | iShares | TWTR.US | Aramco | Swiss | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Britská centrální banka | Uranové akcie | US Bancorp | Zpráva z akciového trhu | DXY | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Break struktury | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Program nákupů dluhopisů | Support | INFINOX Capital | Globální dluhopisové trhy | Coca-Cola Company | Investopedia | Palantir Technologies Inc. | Profit Taking | Akvizice | ServiceNow | Japonské firmy | Lednová inflace | Index aktivity | Dopad na akcie | Delivery Hero | Česká měna dnes | Výkonný ředitel | Norges Bank | Cyklus zvyšování sazeb | Škoda Auto | ADP report | Růst amerického dolaru | Biogen (BIIB.US) | Úroková sazba Fedu | Chování | Ifo | Webinář | Dezinflační proces v eurozóně | Japonské akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Norwegian Cruise Line Holdings | Jogger | Invaze na Ukrajinu | Obchodovat s ETF | Prognózy | Britská libra | Akcie společnosti Alibaba | Špatná nálada | Intervence | NYSE | Booking Holding (BKNG.US) | Kansas City Southern (KSU.US) | Kryptoburzy | Kurz ropy | Broadcom | Boeing včera | Interactive Brokers | Klesly akcie | Experti | Britské maloobchodní prodeje | LSEG | Výsledky za Q2 | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Rekord | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Zisk firem | ERSTE (RBAG.CZ) | Bitcoiny | Člen bankovní rady ČNB | Evropský index | Charles Schwab (SCHW.US) | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Creditas | Dění na trzích | Wish | Dollar General (DG.US) | Čtyřhodinový graf | Marek Nemky | Celý bankovní sektor | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | IHS | Vývoj mezd | Uvolňování měnové politiky | Novavax (NVAX.US) | Pokles zisku | Kurz jednotné evropské měny | Asijské trhy | Americké investiční banky | Obchodní seance | Impuls | Český statistický úřad | EUR/USD | Obchodní bariéry | Vanad | KHC.US | Index ekonomické nálady | General Electric | Ekonomika Norska | Tupperware | Rezistenční pásmo | Dění ve světě | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Důvěra v ekonomiku | Růst akciových indexů | PKN Orlen | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Hospodářský výsledek | Die Welt | Mediální společnost | Goldman Sachs | Projev šéfky ECB Lagardové | Bezpečný přístav | Švédská koruna | Strach | PMI z Německa | Neckline | Cena bitcoinu | Současná cena | Finanční páka | LVMH (MC.FR) | Obchodování na burzách | IFX | Akcie regionálních bank | Aktivity v Číně | SCHW | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Inflace ze Spojených států | Index spotřebitelské nálady | Stochastický oscilátor | Brent | Streamovací služby | US Steel | CSI 300 | Desetileté výnosy | Benchmark | Milionáři | Sonova | Rostoucí výnosy | Rezistence | D.US | Opatrný optimismus | Ross Stores (ROST.US) | Techy | Data z Ameriky | Lagardeová | Společnost Schwab | Americký akciový trh | Nikola | Force | Běžná likvidita | Pojišťovací skupiny | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Měnové zasedání | Cenné papíry | Hashrate | Výsledková sezóna s XTB | Konference 2022 | Abbott Labs | Výnos | P/S | Poškodit ekonomiku | Nová prognóza ČNB | Russell 2000 | New York Community | CEO Goldman Sachs | Oxfam | Kurzotvorné informace | Nákupy státních dluhopisů | Fond Renaissance Technologies | Politico | AdmiralMarkets | RBC Capital | FB.US | 100 miliard dolarů | Americký výrobce čipů | RBS | Soukromá spotřeba | IHNED | MACD histogram | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Marika Čupa | Schválení ETF | Zalando | Meituan | HOOD | TNOTE | Silný výhled | Diamondback Energy (FANG.US) | Trip.com | Vývoj na trzích | SMA | Medvědí Pin Bar | Vzdělávání | Česká burza | Denník | Šéf Fedu | Investiční strategie | Opatření v Číně | Stock Trader's Almanac | LYNX Trading | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | CRM | Jiné měny | Akcie Erste | Index DOW | Import | Analytik Broker Consulting | Hlavní zprávy | United Airlines Holdings (UAL.US) | Americká nezaměstnanost | Hasbro | Krize v Řecku | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Zákaz TikToku | Airbus SE | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | GER30 | Forexový trh | Německé CPI | Společnost Huawei | Investoři a tradeři | Zasedání centrálních bank | Commodities | Investor Warren Buffett | Měnové krize | Výsledky hospodaření evropských firem | Fox Corporation | Zoom Video Communications (ZM.US) | Dollar Tree Inc (DLTR.US) | UAA.US | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Lék remdesivir | Jeden dolar | Vakcíny na koronavirus | Výsledky ČEZ | Propad ceny ropy | Společnost Primoco | Další drahé kovy | Propad cen | Barrick Gold (GOLD.US) | FRC.US | Microsoft (MSFT.US) | Kancléřka Merkelová | Důvěra v eurozóně | Údaje o hrubém domácím produktu | Poplatky a provize | AUDUSD | Online obchodování | Index spekulativního sentimentu | Praxe | Nasdaq100 | AI | Investiční výhled | Společnost Didi | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zdravý rozum | Výrobní sektor | Sentiment na trhu | Čínská burza | JPY | Akcie Wells Fargo | Snižování úrokových sazeb v USA | Metaverse | Meme stock mánie | Nejvýraznější růst | Návštěva Muska | Spotřebitelské inflace | Výhled globálního růstu | Sentiment amerického akciového trhu | Prezidentská debata | Nordstrom (JWN.US) | Růst hrubého domácího produktu | SoFi | Cena americké ropy | Odhad HDP | Index Russell | FTX | Ekonomiky v eurozóně | Raytheon Technologies (RTX.US) | Pfizer (PFE.US) | Broker Consulting Index podílových fondů | QQQ | Posilování dolaru | Federální rezervní systém (FED) | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Společnost Crédit Agricole | Uber Technologies | Martin Gregor | Projekce | Bezpečné přístavy | NTES.US | Kontrakce | Index US 100 | Peníze | Infekce Covid | Index CAC 40 | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Obchodovat na burze | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Sentix index nálady investorů | Vývoj měnové politiky | Index NASDAQ 100 | Levné akcie | Kazuo Kamitani | Francie | Rozkolísání trhů | Palantir Technologies (PLTR.US) | Shanghai Composite Index | Měnová opatření | Aurora Cannabis | Dosáhnout zisku | MONET.CZ | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Evropské akcie | Macy's Inc | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Americké ekonomiky | Šéf ECB | Zdravotní pojišťovna | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Automobilka Volvo | Silně volatilní | Zisky bank | Technologie blockchainu | AAL.US | Hlavní události tohoto týdne | Coty (COTY.US) | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Největší světové ekonomiky | Nejznámější kryptoměna | Tuzemská ekonomika | Kurz eura k dolaru | Anthem | Electronic Arts (EA.US) | Amgen | Barel ropy | Růst akciových trhů | Stochastický | Palladium | Americký Fed | USD | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Goldmani | Globální hospodářský růst | Bankrot FTX | Měnová krize | Ropa WTI | Jestřábí komentáře | Micron | Tyson Foods (TSN.US) | Korekce na indexech | Kapitál | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | Celý automobilový sektor | Applied Materials (AMAT.US) | Prodeje aut | Příjmy a výdaje amerických domácností | Bayer | Bankovní rada ČNB | INTC.US | Záchranný fond | Protistrana | Německé HDP | Reálné ekonomiky | Shopify | Qualcomm | Měny v regionu | Index technologického trhu Nasdaq Composite | SYY.US | Developeři | Citroën | Bankovní domy | Dell Technologies | Brexit | Eurostoxx 50 | Kč/USD | ZEW index | Vakcinace | Akcie MONETA | Evropské PMI | Vývoj dolarového indexu | WallStreetBets | ABT | Upravený zisk | GBP/JPY | AEX | Britský akciový index FTSE 100 | Britové | Technická analýza | Hospodářské výsledky firem | Evropské burzy | Aktuální očekávání | Prodávat akcie | Delta Air | Plány | Valná hromada | Rozhodnutí ECB o sazbách | Banka Goldman Sachs | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Logistické problémy | Ant Group | USD/EUR | USD/BRL | Akcie SAP | Silný hráč | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Na burze | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Depozitní úroková sazba | Energetické akcie | Bankovní skupiny | Ceny akcií ČEZu | Cestování | Resistence | Akciový výhled | Dollar Index | Člen ECB | Robinhood | Klaus Wohlrabe | Total | Etsy (ETSY.US) | KBW | Vývoj ceny akcií JP Morgan | Plán na snížení emisí | Odliv kapitálu | Trh s nemovitostmi | Investiční analytik | Bond | Globální krize | Broker | Společnost Siemens | DJI | Analytik Saxo Bank | David Solomon | Zvyšování těžby | Cash flow | Proražení | PYPL.US | Constellation Software | Home office | Státní ropná společnost | Velká krize | Investorský sentiment | Export | Rozhodnutí americké centrální banky | Consumer Confidence | Tvorba pracovních míst | Dluhopisový index | NFLX | Čínské technologické firmy | Američtí centrální bankéři | Blue chip | Kurzovní lístek | Macquarie | DTE | FedEx | Ceny BTC | Vysoké sazby | Americká ropa WTI | Kurz zlata | EURUSD | Index ISM ve službách | Split | Dominion Energy (D.US) | Pokles kurzu | Berkshire | Olympiáda | WASDE | Cenové tlaky | DISCA | Extrémní strach | Čekající příkazy | ČSOB | Garance | Zynga | Swapy | Zastavení poklesu | Last Trading Day | Spekulovat | Kapitálové strategie | Úbytek pracovních míst | Makrodata EMU | Béžová kniha | Gilead | Analytici XTB | Comcast | Výroční zprávy | ACB.US | HD.US | Tržní volatilita | Sociální sítě | O2 | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | CashFlow | NVDA.US | Komise pro cenné papíry (SEC) | Česká zbrojovka | Disney (DIS.US) | Rebalance | ATVI | Bloomberg komoditní index | Snižování úroků | Šok | Ceny ve výrobě | Výsledkový týden | Akciové trhy v Evropě | WIG20 | CFD kontrakty | Hodnocení současné situace | Širší index S&P 500 | Riziková averze | Pověst | Pozitivní signál | Verizon Communications (VZ.US) | Pegas | ViacomCBS | Středoevropské měny | Hongkong | Obchodní platformy Metatrader | ByteDance | ProSiebenSat.1 | Zámořské indexy | Rating Itálie | Avast | Výsledky za první čtvrtletí | Tempo zdražování | Euroval | Akcie Avastu | Oblasti odporu | CSX Corporation (CSX.US) | Trh s ropou | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Regulace | Obrovský potenciál | Žaloba | NFP | Béžová kniha Fedu | OXY.US | GBP/CHF | Kofola | Úroková sazba | LMT | Apple Pay | Ranní zpráva pro tradery | Patria Online | Obrovské zisky | Vznik Santa Claus rally | Obchodní dny | SIX | Sazby hypoték | CSCO | RIVN | Měnový fond | Hertz | Německý export | Ekonomika USA | Unie | Investor Warren | Dovoz | Výkon | Obchodování s dluhopisy | Krize v americkém bankovním sektoru | Umělá inteligence Microsoftu | Analytik Tim Ghriskey | ISM pro sektor služeb | Cenné kovy | Netflix (NFLX.US) | Alpari | Nejlepší vanadiové akcie | Nasdaq Composite | Zasedání FOMC | Zvednutí sazeb | Jádrová spotřebitelská inflace | Výzkumy | Dolar roste | Nikkei | Tovární objednávky | Dlouhodobé držení | Aktuální kurzy | Obchodování na finančních trzích | Žádosti o podporu z USA | Nejbohatší | Spotřebitelský sentiment v USA | ZAR | Penzijní fondy | Data z amerického trhu práce | CFD (Rozdílové smlouvy) | Politická situace | Roční růst | Booking Holdings (BKNG.US) | Největší společnosti | FRED | Trpělivost | QCOM.US | Rostoucí ceny energií | Hospodářská data | Válka na Ukrajině | NFP report | Korekce na Amazonu | Dot plot | CISCO | P.A. | PMI ze sektoru služeb | Čtvrtletní zisk | Venture Capital | Akciové deriváty | Čtvrtletní výsledky | Vývoj akcií Tesly | Německé maloobchodní tržby | Kapitálový trh | Největší ztráty | Oživení trhu | Data z trhu práce USA | Rekordní maxima | Úrovní podpory | Čínské úřady | Pozitivní zprávy | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Zbývající akcie | Vládní výdaje | Nové zprávy | Panevropský akciový index | American Express (AXP.US) | Investovat | Vyšší náklady | Britské banky | Dvojitý vrchol | NTAP | Take-Two Interactive Software | Průmyslová výroba v Německu | Odchylky hospodářských výsledků | Finanční výsledky společnosti | Největší firmy | Měnový pár EUR/USD | Steven Mnuchin | Nervozita | Akciové indexy | Elon Musk | Akcie bankovních domů | Pokles ceny akcií | Caterpillar | Blink Charging | Býčí sentiment | Makro a měnová politika | Dluhopisy s vysokým výnosem | Vybírání zisků | Investing.com | Americký prezident | Falešné proražení | Globální ekonomiky | Vládní představitelé | Celkový objem obchodů | Pro tradery | Nominální hodnota | Americké centrální banky | Munich Re | Cenové pohyby | Společnost Pfizer | 1 milion | Expanzivní fiskální politika | Stratégové | Firemní zisky | Nálada v Evropě | Akcie výrobce letadel Boeing | Petr Koblic | Výrobní ceny | Těžaři bitcoinu | HSCEI | Nejsilnější růst | Příjmy a výdaje | Christine Lagardeová | Tiff Macklem | Statistický úřad Eurostat | Tržní reakce | Obchodní platforma | Coca-Cola | Maloobchodní prodejce | Portfolio | Vyšší úrokové sazby | Bed Bath & Beyond | Jádrová PCE inflace | Pražská burza PX | Rozdělení akcií | Zvýšená nervozita | Kurz jüanu | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Černé pondělí | Ožívání ekonomiky | EUR/CZK | Finanční instituce | Zájem investorů | Kepler Cheuvreux | YTD | Index US30 | Jaroslav Brychta | Zlepšení sentimentu | Euro Stoxx 50 | Poptávka centrálních bank | Credit Agricole SA | Rekordní zisk | Euforie | CAC 40 | Morgan Stanley (MS.US) | Zpřísňování měnové politiky | BABA.US | Graf akcií | ČSOB Finanční trhy | Akciový index S&P 500 | FANG | Makrodata | Energetické akcie v Evropě | Prezident | Giorgia Meloniová | Exxon Mobil (XOM.US) | Schopnost řešit problémy | Lepší výsledky | 3M (MMM.US) | Investoři | Průmyslové objednávky | Premiér Petr Fiala | Kosdaq | Index asijsko-pacifických akcií | US výnosy | Cenový růst | Obchodní deník | Roblox (RBLX.US) | Sója | Commodity futures trading | Nastavení úrokových sazeb | Britské akcie | Výnosy z amerických dluhopisů | Akciová burza | Obchodní napětí | Futures na S&P 500 | Online nakupování | Stephen Massocca | Nejistoty | Opční strategie | Fidelity | Schválená dividenda | Německá průmyslová produkce | Negativní sentiment | Evropská měna | Nízké úrokové sazby | Burzovní lístek | AMD | Společnost Google | Jeff Bezos | Kapitálové rezervy | Finanční ústavy | Snížení nákladů | NAHB | Prezident ECB | Média | AMC.US | Inflační čísla | Krach Credit Suisse | Bitcoin ETF | Kurz japonského jenu | Raytheon | Ropné společnosti | Index PPI | Akcie TMR | Přeprodaný trh | Grayscale | MSCI Emerging Markets | Investice do dluhopisů | Supporty a rezistence | Fox Corporation (FOXA.US) | Venezuela | Tranše | Jádrový index | Odeznívání inflace | Patrie | Bez rizika | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Zisk | CPI ve Španělsku | Boom | Hlavní kryptoměna | Růstová fáze | Pesimismus | Peso | TLRY | Jak se stát lepším investorem | JD.US | Obchodní dohoda | Velké firmy | Vyšší hodnoty | IBKR | Moderna | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Den obchodování | Commonwealth Bank | Ministr financí Steven Mnuchin | Ekonomický vývoj | DAX30 | Boj s inflací | Část zisků | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní příležitost | Makroekonomická prognóza | Index KOSPI | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Ruské ropy | Bank of England | Investiční | Airbnb | Forward guidance | Souhrn finančních trhů | Graf US500 | Vzorce chování | Sloučení | Zveřejnění zprávy | Rostoucí ceny ropy | Volatilita na trzích | Vývoj sazeb | VIG | Ministerstvo obchodu | Svět kryptoměn | Spike | Berlín | WSJ | Xetra | RWE | Sentiment investorů | AT&T | Zápis z posledního zasedání | ROA | Americké prezidentské volby | Průzkum | Odložení brexitu | Jednotná evropská měna | Fiskální rok | BABA | Hlavní úroková sazba | Experian | Ochota riskovat | Anheuser-Busch InBev | PMI pro sektor | Mimořádná opatření | BP | Poklesy cen akcií | DIS.US | Tržní podíl | Bohatí | IEA | Hold | AXP.US | Logitech International | Zprávy o chystaných vakcínách | Růst německé ekonomiky | Funkční období | Zdravotní péče | Coca-Cola (KO.US) | Makrokalendář | Sestupný trend | Čínské hospodářství | WYNN | Akcie společnosti Tesla | US500 | Kč/EUR | Cestovní ruch | Spotřebitelský indikátor | Avis | CEO společnosti | EUR/PLN | Kolísání cen | Analýzy | Obchodní plán | TRY | ROKU.US | Akcie ve Spojených státech včera | Koupit akcie | Vývoj ceny akcií Netflixu | Americký S&P 500 | Hertz Global | MSTR | Graf ropy WTI | Ztráta indexu | Posilování amerického dolaru | EUR/AUD | P/E | Zpráva | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Největší růst na pražské burze | Altria | Prémie | Ekonomické dopady | XAU/USD | iPhone | Invesco | Morningstar | Meme akcie | Demokraté | Platforma pro obchodování | Představitelé Fedu | Německý DAX | Performance | Události ve světě | Ifo Klaus Wohlrabe | Portu Marek Malina | Prodej | Hlavní události | Patria | Oslabování dolaru | Nabídka | EP | Streamovací společnost | Oslabení USD | Uber | Všeobecné volby | Údaje ISM | Česká měna | Tencent | Nová prognóza | Colt CZ | UnitedHealth Group | Onemocnění COVID-19 | Akcie a dluhopisy | Primární emise akcií | Znárodnění | Data z ekonomiky | Rating USA | Pomoc ekonomice | Janet Yellenová | Úrok | Hrubý domácí produkt (HDP) | Proč dochází k Santa Claus Rally | Renaissance Technologies | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Brexit bez dohody | Colt CZG | Zasedání Fedu | Management | JOLTS | Americké HDP | Davos | LCID | Agentura Reuters | Dolary | GBP | Co se děje na finančních trzích | Solaris Group | Wynn Resorts (WYNN.US) | Peter Tuz | Spotřebitelský sentiment | PFE | NTSB | Automobilka | Bohatý | XM | Technologické tituly | Loonie | J&J | First Republic Bank | Vítězství Joe Bidena | Majitel Facebooku | Tržní kapitalizace | JPM.US | Švýcarská banka | Bard | Růstové akcie | Huawei | Akcie VIG | Měny rozvíjejících se ekonomik | MAR.US | Zpomalení ekonomického růstu | S&P Global | Akcie společnosti Walt Disney | HFT | Nový koronavirus | Akcionáři | Obchodní týden | Dluhopisové výnosy | Posilování eura | Centrální banky | Warren Buffett | Finanční ředitel | S&P | Rekordní hodnoty | Vývoj akcií | HRL | Skupina PPF | Coty | Rozhodnutí soudu | Hospodářský vývoj | Admiral Markets | GAAP | Telecom | Handelsblatt | Marek Odehnal | Alert | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Akcie BlackBerry | Automobilky | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | Svátek v USA | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Společnost Berkshire Hathaway | Zprávy | Akcie v Asii | Prezidentka ECB | Roman Koděra | Růst cen ropy | Majitel | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Guerlain | Udržitelnost | Spotřebitelské ceny v USA | Trhy s kryptoměnami | Index Stoxx 600 | Airbus | Meta | Růst amerických výnosů | Nejznámější kryptoměny | UBS | Akciový analytik | Nadšení | Nákupy dluhopisů | West Texas Intermediate | Ropné zásoby | Akciové burzy | Oznámení | Nezaměstnanost v USA | NATO | SPCE.US | FB | Průmyslové komodity | Dlouhodobé investování | Averze k riziku | Thyssenkrupp | Akcie kybernetické bezpečnosti | TSMC | Důvěra investorů | FANMAG | Iron butterfly | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Ceny stříbra | Macy's (M.US) | ZEW | Akcie v Evropě | Diverzifikované investiční tituly | Lyft | Příležitost spekulace | Mutace delta | S&P Case-Shiller index | Ceny ropy | PG | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Riziko recese | CDW | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Akcie Philip Morris ČR | Fenomén | Silný růst | Fungování trhů | Makrodata USA | Digitální ekonomiky | Objem dluhopisů | Bezpečné investice | Jim Cramer | Vyšetřování | Eurostat | Tržní cykly | Sysco (SYY.US) | Oanda | Vyhlídky | Zpomalující inflace | Ceny Bitcoinu | Deflace | BBY.US | ATM | Kristalina Georgievová | Index britských akcií FTSE 100 | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Ralph Lauren | Investiční aktivita | Tovární objednávky v USA | FedEx (FDX.US) | Největší americké banky | Zemědělské komodity | Růst inflace | Výroční zpráva | Covidové krize | Petr Fiala | Covid | Turecká lira | Asijská seance | REGN | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na Wall Street | Obchodování na pražské burze | CZ | Bydlení | Tržní podmínky | Německé firmy | Cena ropy brent | Investiční banka | Tempo růstu CPI | Výrobce iPhonů | Tesco | Larry Kudlow | Snižování cen | Occidental Petroleum | McDonald's (MCD.US) | iFX | Předpověď | Nákup akcií Tesly | PLTR | Výhled hospodaření | Virgin Galactic | SPWR.US | Zveřejňování makrodat | YCC | PEG | Praha | Pokles tržeb | Berkshire Hathaway | Japonské ministerstvo financí | Raketové útoky | Dění na akciových trzích | Kurz EUR/USD | Obchod Amazon | Hong Kong | Míra | Tapering | Tržní úrokové sazby | 3M | Obchodování na trzích | Sazby v USA | Videokonference | Obchodovanie | Nejdůležitější události | Zachránce JP Morgan | Sezónnost na indexu SP 500 | Komoditní měny | Výrobce letadel | PLTR.US | Program nákupu aktiv | Komodita | Depozitní sazby | Opatření proti koronaviru | Phillips 66 | E15 | Dnešní data | Akcie výrobce čipů Intel | Hedgeové fondy | Pražská burza SPAD | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Digitální měny | Akcie automobilky Renault | Kevin Tran Nguyen | Zadlužování | Nordea | Put opce | Index US100 | Páka | Očekávání investorů | Australský dolar | Raphael Bostic | Odhady trhu | České koruny | Index cen domů | Medvědí divergence | François Villeroy de Galhau | Investment management | Tempo růstu PPI v USA | Technická situace | Nio | Předstihové ukazatele v Evropě | Velký cenový pohyb | Kryptoměnové burzy | Burza Patria | Ekonom Ifo | CGC | Statista | Zpřesněný odhad | Akcie JPM | Špatné výsledky | Nástroj | Výsledky | Honeywell International (HON.US) | Vyšší poptávka | Přehled | Index podílových fondů | Snižování sazeb | HUF | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Koruna | Lukáš Lipovský | Marek Vaňha | Zápis ze zasedání Fedu | Výrazný pokles | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Projev Jeroma Powella | Cukr | Commodity Futures Trading Commission | Tržní ceny | HDP eurozóny | Supreme Edition | Bitcoin | Booking Holdings | Shell | Inflační tlaky | Včerejší obchodování | Siemens | Minulá výkonnost | CAT | Stellantis | Asie | Finanční výsledky | Jacobs | INFN | Futures na evropské indexy | Onemocnění | KEYS.US | Investoři z Redditu | Cena ropy WTI | Bank of America | Pokles HDP | Kurz dolaru | BNTX | Zájem o dluhopisy | TIM | Americký výrobce | Fundamentální analýza | René Remšík | Propad | Petr Lajsek | Broker Consulting Index | Akcie Moneta Money Bank | S&P/ASX 200 | Silný dolar | Šéf Tesly | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Výsledky firem | Retracement | Zelená čísla | Pád akcií Renaultu | Finanční domy | Dopady koronaviru | Konec roku | Asociace | Eli Lilly | Nižší low | Údaje | Hlavní měny | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Barrick Gold | FRC | xStation | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Exxon Mobil | Výkonnost | Pandemie koronaviru | Skladování ropy | FANGMAN | Nomura | Stavebnictví | Růst na amerických indexech | Období zvýšené volatility | Hypoteční trh | Chubb Limited | Příjmy z reklamy | Ropa Brent | OPEC+ | Canopy Growth | Vlastnictví | Pandemie nemoci COVID-19 | Leva | Akcie Pegas | SAE | Obchodní války | Alibaba | Americká banka | Průzkumy | Nibe Industrier | Pád ceny | Očekávání analytiků | Report ADP | Nejvýraznější ztráty | BHS | Makroekonomický výhled | Technologické společnosti | Objem | Výsledky průzkumu | Airbnb (ABNB.US) | Square (SQ.US) | Zvyšování mezd | HighSky | Vývoj dolaru | WMT | Obavy z recese | Index podnikatelské nálady ISM | Halifax | Kraft-Heinz (KHC.US) | Propady cen amerických akcií | Akciové zisky | Federální rezervní systém | Sázka | Poptávka po úvěrech | Tržby Disneyho | Microsoft (MSFT) | Nerovnosti bohatství | Společnost Nvidia | Inverze výnosové křivky | Výrobce elektrických aut | Den díkůvzdání | Deprese | Britské libry | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Obchodování s akciemi | Podnikatelská nálada | Pojišťovny | Likérka Stock | Americké měny | Cena akcií Tesly | Kurz koruny k euru | Graf | Letní měsíce | Stablecoiny | Trendová čára | Národní měny | Carry trade | Swingový výhled | Ekonomické události | Radar Tradera | Regulátor | Tržní sentiment | Northrop Grumman | Hodnota firmy | Vládní dluh | Investiční firmy | Institut Ifo | Odliv dividend | Index S&P 500 | Zvýšené riziko | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Patrick Harker | RMB | Dlouhodobý výhled | Majoritní vlastník | Hráči na trhu | Ask | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Terminál | LYFT.US | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Dolar vůči japonskému jenu | AMC | Aussie | Pfizer | Ekonomika Německa | Nejlepší akcie | Hrubý domácí produkt | Posílení amerického dolaru | Upgrade | Oživení americké ekonomiky | Vývoj inflačních očekávání | Plyn | Distribuce | Covestro | Studie | Meta (Facebook) | Velmi bohatý | Spotové ceny | Převzetí Credit Suisse | William Hill | Slabší koruna | Farmaceutické firmy | Eurodolar | Schlumberger | Ant | LB.US | Cena plynu | Carrefour | Short | Ministerstvo obchodu USA | Aktivita retailových investorů | Deficit | Akcie České zbrojovky | Neutrální výhled | Polsko | Pár EUR/USD | Vedení firmy | Kolaps | Ratingová agentura | Devalvace | Reuters analytik | William Ackman | Zbrojovka | Reakce trhu | Zpráva o inflaci | Výnosové křivky | FRA | Rozhodnutí Tesly | Hennessy | Akcie v západní Evropě | DPZ | Akciový růst | Výsledky hospodaření společností | Centene | Cenová hladina | Hlavní akciové trhy | Bankéř | Zveřejněná data | Spotřebitelská nálada v USA | Oživení inflace | ADBE | Index volatility | Real-time | Akcie výrobce čipů | Americká centrální banka | Spotřebitelská nálada | Hypotéky | Pohyb kurzu | Finanční ztráty | Roblox | Lukáš Kovanda | Současná situace | Americká společnost | MRK | Aktuální hodnoty měny | EY | PYPL | Moët | Stratég firmy | Přijetí | Dopady války na Ukrajině | High | Výhled na příští rok | Zasedání Bank of Canada | Pokles produkce | Evropa | Vojtěch Boháč | Česká spořitelna | Jackson Hole | Euroskupina | Tvrdý brexit | Investiční výzkum | Korporátní daně | HUF/EUR | SBUX.US | Zvýšení úrokových sazeb | Rostoucí trend | USD/PLN | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Spotřebitelské výdaje v USA | Vir | Disney+ | Finanční krize | Bank of America (BAC.US) | Argentinské peso | Ukrajina | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Jednání FOMC | CVS | Tiffany | Pokles ceny | Lednový efekt | Index výrobních cen | Andrej Babiš | Alibaba Group (BABA.US) | Johnson & Johnson | Index spotřebitelské důvěry | BYD | KB | Akcie společnosti Meta Platforms | Makro data | Ústavní soud | Beta | Disciplína | MS.US | Čínský dovoz | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Break of Structure | High Yield | Maloobchod | Ekonomická situace | Spot | Ukazatel inflace | Indikace | Sójové boby | Oslabení amerického dolaru | Udržení inflace | Turecká centrální banka | Nově zahájené stavby domů | Mnozí investoři | Novela zákona | Earnings | Chipotle Mexican Grill (CMG.US) | Trump | Projev Lagardové | Klíčové události ve světě | Zpomalování světové ekonomiky | DAX (DE30) | Tým InstaForex | Online platformy | Jihokorejský KOSPI | Dnešní růst | FactSet | Brands | Sektorové rozložení | Česká koruna | NZD/CAD | OECD | Dow Jonesův index | Futures trhy | Čínský akciový index | Foot Locker | Upstart | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | UPS | Německý PMI | Akcie Shopify | Investiční společnost | Technické analýzy | Silnější dolar | Brokers | Makroekonomické ukazatele | G10 | Splunk | Data z americké ekonomiky | Dnešní fundamenty | Obchodování v Asii | P/BV | Výrobce čipů Nvidia | SuperMicro | E*Trade | Foreign Exchange | Euro dnes | Napětí na Ukrajině | Vstupy | Smíšené zprávy | Negativní zpráva | Neuspokojivé výsledky | AUD/CAD | Obchodní strategie | Obchodní výsledky | Inflace ve Spojených státech | Náhoda | Inflace ve Francii | Kvantitativní zpřísňování | Dezinflační proces | Měnový trh | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Španělský CPI | GBPUSD | TTWO | Prezident Trump | Běžný účet | Akcie společnosti ČEZ | Akcie Komerční banky | Společnost Novo Nordisk | GBP/AUD | HDP USA | BlackBerry | Christopher Dembik | Ekonomické ukazatele | Stříbro | Givenchy | USDCAD | Avis Budget | S&P 500 futures | Oslabení koruny | BA.US | Opatření vlád | Reportované výsledky | Klíčové události | Drahý kov | Den nezávislosti | Korporátní výsledky | Instituce | L'Oréal | Constellation | Čínský statistický úřad | Turecko | ex | Ziskové marže | Dogecoin | Rally na akciích | Restriktivní opatření | PSA | Bank of Japan | Hladiny podpory | Cash is king | Rozpočtový deficit | Americké objednávky | Jak obchodovat na forexu | Kristina Hooper | Růst EBITDA | Chamtivost | WEN | Globální ceny | PX index | Podnikatelská důvěra | NFX.US | Vývoj akciového indexu S&P 500 | XOM.US | Burzovní přísloví | Americké CPI | FAANG | Harmonizovaná inflace | Nejprudší pokles | JNJ | Boris Johnson | Obchodování se CFD | Růst výnosů | LNG | Internet věcí | Western Alliance | Měna Bitcoin | Burza cenných papírů | Býčí signál | Dobrá data | Tempo očkování | Americké akcie | Pilulka Lékárny, a.s. | BBC | Silná ekonomika | Offshore | Technologické firmy | Německý HDP | Peloton | Czech Fund | UBS Group | Akcie firem | Dopad pandemie | Ústup umělé inteligence | MetaTrader | Ex-dividend | Kongres | Obchodní rozhovory | Denní rozpětí | Výdělky | Dluhopisoví investoři | Technický pohled a výhled | Divize | Automobilový průmysl | BlackBerry (BB.US) | Burza komodit | Iberdrola | UAL.US | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Klesající trend | Forexové trhy | Světové ekonomické fórum | Evropská ekonomika | Problém devizového trhu | Rubl | Rosněfť | Příliv kapitálu | Evropská opatření | United Airlines Holdings | Las Vegas | Platby v bitcoinech | Nové žádosti o podporu v USA | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Equal weight | Finanční média | Navellier & Associates | CVS Health | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Stavební povolenky | NetApp | Fair Value Gap | Zvýšená volatilita | Pojišťovna VIG | McDonald's Corporation | Počet pracovních míst | Komise pro cenné papíry a burzy | NKLA.US | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Téma inflace | Arista Networks | Obchodníci s ropou | Trh s futures | Korporátní zprávy | Trh | Nárůst zásob | Medián | Kryptoměnová burza Coinbase | Finanční společnosti | Volby v USA | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Prodej ropy | Aktivita na trhu | Crown | NU Holdings | Války na Ukrajině | Ceny akcií Netflixu do začátku roku | Bohemia Energy | Vládní podpory | Erste Bank | Obchodní konflikt | National Australia Bank | Společnost Pilulka | UPST.US | Výkyvy | Výrazný růst | Ceny akcií JP Morgan | Ekonomický a strategický výzkum | Carry obchody | Electronic Arts | SPOT.US | Průmysl v eurozóně | S&P 500 | Zpomalující Čína | Prosincová inflace | Coty Inc. (COTY.US) | Fed | ABNB.US | OpenAI | Tempo růstu PPI | Zahraniční obchod | United Parcel Service | Realitní trh v USA | Dnešní zasedání Fedu | Technické indikátory | Obchodování s Čínou | Společnost ByteDance | Index Option | Ekonomické škody | Bailout | EURNZD | Lídři EU | Korekce | Boeing (BA.US) | Kanada | Kroger | JDE | Upozornění | Marriott | Zvýšení mezd | Tržní prostředí | Indikátory sentimentu | Americký výrobce elektromobilů | Spotřebitelská důvěra v USA | Natixis | Wells Fargo | Růst spotřebitelských cen | Zákonodárce | Google | Ministři financí | MGM.US | ProCent | Nové trhy | Buffett | Otevřený zisk | Money management | Platforms | Vývoj ekonomiky | Jan Němeček | Největší ekonomika světa | Pozitivní zpráva | Threads | Lukáš Novotný | Keysight Technologies (KEYS.US) | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Zestátnění | Pražské burzy | Downtrend | BMO - before market open | TripAdvisor (TRIP.US) | Boháč | Zveřejnění výsledků | Výběry | Krize eurozóny | Sázení | Tržní výhled | Investorský magazín | Zemní plyn | Prezident Joe Biden | Prognóza ČNB | Dopad na trhy | DISCA.US | Blízká budoucnost | Globální recese | Velké banky | Index Standard & Poor's | Lowe's | Volby v Británii | Spotové ceny ropy | National Grid | Yahoo | Vakcína a covid | Američtí investoři | MT4 | Italské maloobchodní prodeje | Slabé výsledky | Posílení dolaru | Nejistota | ANO | Stock | Americké zásoby ropy | Růst tržeb | Thermo Fisher Scientific | Akciové indexy v USA | Financials | Chase Investment Counsel | GME | UBER.US | Akcie roku | HDP v eurozóně | Broker Consulting | CME | Pokles cen ropy | Snap (SNAP.US) | VZ | Poměr P/E | CMA | NFP data | Akcie Morgan Stanley | Trumpova administrativa | Rating | Makroekonomické údaje | Intuitive Surgical | Futures na Wall Street | Dezinflace | Valná hromada Erste | Akcie technologických společností | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Německý Ifo index | Analýza akciového indexu | SNB | ZI.US | Zpráva pro tradery | Rivian | Světová banka | Společnost PayPal | Microsoft | Warner Bros Discovery (WBD.US) | RBC | USD/CHF | Depozitní sazby ECB | Snížení dividendy | Příležitosti | SP500 CFD | Dopad na cenu | ECB dnes | Super Micro Computer | NFLX.US | Asijské indexy | ABN AMRO Bank | Vice | Výběr akcií | Cena hliníku | Vládní dluhopisy | Data z USA | Patria Forex | Evropské obchodování | HPQ | Daňové úlevy | SBUX | Kryptoměnový průmysl | Společnost BlackRock | Turecká měnová krize | Alza.cz | Společnost Tesla | Členové Fedu | Inflační vývoj | Hotovost | Spotřebitelská inflace | Commission | Bitstamp | Íránský útok | Společnost Meta Platforms | Outside Bar | Změny cen | Sell | NKLA | Zavedení dovozních cel | MicroStrategy | Japonsko | Mondelez International | Lloyds Banking Group | TD Ameritrade | Range | Long pozice | Siemens Energy | Dollar Tree | Obchodování akcií | Akcie CME | LYNX webinář | Kurz dolarů | Česká republika | Očekávané výnosy | Zpomalování spotřeby | Riksbank | Známý investor | Peugeot | Exporty | Britský regulátor | F.US | Trendová linie | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Propouštění zaměstnanců | Vývoj eura | Markets | Představitelé americké centrální banky | VFC | Index Nasdaq | MetaTrader 4 | Grafy | Úvěrové podmínky | Projev šéfky ECB | Unce zlata | Exxon | Bezpečnější měny | NYMEX | Apreciace | Frustrující trh | Penzijní fond | Akcie Alphabet Inc | SMA 200 | Bankovní akcie | Řízení rizika | Futures na DAX | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Polský zlotý | Německá vláda | Představenstvo | Německo | Nejvýraznější pokles | Překoupenost | Bund | Ranní zpráva z akciového trhu | Měny&Sazby | Makroekonomika | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Evropská banka | BMBL | Společnost XTB | Konjunkturální průzkum | Ostatní investice | Ekonomie | Výpadky | BIIB | Porovnání měn | Objem obchodů | Marriott International | Twitter | Velké zisky | FIAT | Tomáš Pfeiler | Fluktuace | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Pravděpodobnost úspěchu | Krach | Běžný účet eurozóny | Nifty 50 | Internetové televize | AA | Zasedání americké centrální banky | Activision | Francouzská společnost | Gazprom | Centrální banka | Call opce | Hewlett Packard | Další růst | Termín vypořádání | Andrew Bailey | Významné zprávy | Výsledky Morgan Stanley | Deutsche Börse | Jiří Tyleček | Index Sentix | Index PMI | Životní prostředí | Inflace v Británii | Státní dluhopisy | Walmart | EUR/HUF | Růst akcií společností | Těžařská společnost | CL | Nové akcie | Nákupní horečka | QE | Americký dolar | Výsledky bank | Měnové otázky | Americká průmyslová produkce | JPMorgan Chase & Co | Směřování | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | LIBOR | Opce | Maturity | Donald Trump | Šéf burzy | Šíření viru | Vyšší ceny | Čistý zisk | Pokles prodeje | Devizové trhy | Severomořská ropa | Jádrová inflace | StopLoss | Visa | Podnikatelé | Merrill Lynch | Podstatné kurzotvorné zprávy | Rumunsko | Dluhové krize | Počet zákazníků | Energetická společnost ČEZ | Facebook (FB) | Energetický sektor | Čtvrtletní výsledky společnosti | Zadlužení | Vodafone | Alphabet (GOOGL.US) | Společnosti | Pandemie covidu | BioNTech | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Kurz české měny | MetaTrader 5 Supreme Edition | ING | X-Trade | Počet žádostí o podporu | Čínský koronavirus | Index evropských bank | Americká automobilka Tesla | Hlavní akciové indexy | BBBY | Kartel OPEC | Aktivum | Opční prémie | Equity | Akcie American Airlines | Ruský plyn | Americké desetileté výnosy | Blog | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Bankovní tituly | Domácnosti | Cisco Systems (CSCO.US) | Comcast (CMCSA.US) | Inflace v ČR | S&P 500 a Nasdaq | SMMT | Opel | Optimistický signál | Nárůst objemů | Dobré zprávy | Kov | Březnová inflace | Erste Group | Dolar k japonskému jenu | API | Rizikovější investice | Tvrdá ekonomická data | Fixed income | Analytici | Europe 600 | Konsenzus ekonomů | Ceny komodit | Hamás | Ekonomická nerovnost | PFE.US | Azure | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Knihy Howarda Markse | Eskalace | Nižší zisky | Guvernér Fedu | Cheniere Energy | Pád cen | Celsius Holdings | KSS | Zoom Video | Odhady ekonomů | Mario Draghi | Škoda | Fortune | CZK | Reuters | US100 | Světové měny | Optimistické výsledky | Index nákupních manažerů | Close | AMC Entertainment | Unilever | Dnešní výsledky | Vyšší daně | CB.US | Finanční architektura | Richard Kozul-Wright | Zahraniční investice | Volný kapitál | VaR | Baidu | Situace na Ukrajině | QCOM | Denní minima | Domino's Pizza (DPZ.US) | Kurz koruny | Hillary Clintonová | Situace | MGM Resorts International | Chevron | Euro vůči dolaru | Videohry | Kompozitní index | Vysoká inflace | Tesla luxusní | Intradenní výhled | Burza Coinbase | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Ceny zemního plynu | Zpomalení globální ekonomiky | Štěpán Hájek | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Výkonná ředitelka | Index US500 | Dlouhodobé investice | Tradiční odvětví | Krug | Thomas Hayes | Volatilita je nízká | IPO akcií | Akciový index Dow Jones | Splácení dluhu | Souhrnný index | Kurz eura vůči dolaru | Overbalance | Rekordní maximum | Euronext | Investiční rozhodnutí | Primární emise | Předseda | Wealth | Fond | Vývoj středoevropských měn | Finanční trhy dnes | Finanční systém | Viceprezident | United Airlines (UAL.US) | Růst v Číně | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | CME Group | Reakce ceny | Take-Two Interactive Software (TTWO.US) | Moët & Chandon | Ripple | Veuve Clicquot | Chipotle Mexican Grill | Růst cen nemovitostí | Růstový impuls | Futures kontrakty | Akcie společnosti Microsoft | Americký index S&P 500 | Báze indexu | Výsledek zasedání měnových výborů | Nižší růst | Prime | TSM | J&T | USDIDX | Traders | Rok 2024 | Run na banky | Automobilový trh | Hedge fondy | Silná data | Vývoj akcií Starbucks | Vývoj akcií Super Micro Computer | Čínský růst | Amgen Inc. | CVX.US | Dobrá nálada | Týdenní Forex kalendář | Korunové sazby | Nvidia (NVDA.US) | Cena akcií podniku | Roční výkonnost | Investiční Memento | Evropská unie | Boeing | Burzovní seance | Cvičení | Daniel Beneš | Dow Jones a S&P 500 | Stagnace | HDP v USA | Příkaz | PINS | Ekonomiky | Akciové alokace | Akcie Netflixu | Americký dolar vůči japonskému jenu | Ranní okénko | Nákup akcií | ISRG.US | Záporné sazby | Rychlý růst | Tržní optimismus | Růst mezd | Online prostředí | Cenový cíl | Rozpočet | Ekonomický růst v Evropě | Snížení sazeb | Negativní dopad | Fiskální stimul | Evropské banky | Apple | Akciové reporty | Ukrajinské krize | Libra | Koronavirová krize | Velké technologické společnosti | Otevření Číny | Nakoupit akcie | GameStop | Akcie ve Spojených státech | Ztráty peněz | CFD | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | Brokerské společnosti | Hewlett-Packard (HPQ.US) | Akcie společnosti PayPal Holdings | SMA 100 | Vánoce | Nová data | Úspory | Vybírat zisky | SaxoBank | Růst americké ekonomiky | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | United Parcel Services | Dow Jones Industrial Average | Silnější support | Dluhy | Indické akcie | MRNA.US | Blink Charging (BLNK.US) | Švédsko | Asijské země | Americké ministerstvo obchodu | Zahájení výsledkové sezóny | Důvěra v průmyslu | Analýza trhu | Covidová krize | FTSE | Výrobce letadel Boeing | TSLA | Financovat | Prodeje domů | Příprava | Návratnosti investice | U.S. Bank | Hubnutí | Čínské měny | Pohyby na trhu | Ztráta | Dluhopisy | Řecko | Kurz EUR/CZK | BRICS | Finanční instrumenty | Moderna (MRNA.US) | Benchmarky | Rostoucí náklady | Nálada investorů | Jednání o brexitu | Pandemie nemoci | FDIC | AMD.US | BlackRock (BLK.US) | Akcie Philip Morris | PTON.US | Arm | Jednání ECB | Rizika nákupu | COST | Alibaba Group | ECB | Otevírání ekonomik | CRM.US | Nový rekord | Bankéři z Fedu | MONET | Hospodářské výsledky Walmartu | Index německých akcií | INFO.US | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Vyplácet dividendy | Refinitiv | Speciální daň | SQ.US | Plodiny | Swingoví obchodníci | Analytik J&T | Americký průmysl | Situace v Německu | Moody's | Ředitel Raiffeisen | CVX | Kurz akcií ČEZ | Online investiční konference | Tržby | Slušné zisky | Platební bilance | Ranní nadhoz | Portu | LVS | Cena | Překoupený trh | CFD akcie | RTS index | Investiční banky | Sázkové kanceláře | Ekonomiky eurozóny | Předstihové ukazatele | Hospodaření evropských firem | Dopady pandemie covidu | E-mini futures | Vedení ČEZ | Silný trh | DOT | Tržní nálada | Partners | BYND | Moneta | Vývoj cen ropy | Air | Akcie 3M | Americká centrální banka (Fed) | Růst ekonomiky eurozóny | Horší data | Akcie dnes | Fed Funds Rate | Globální rizika | Mutace koronaviru | Přenos | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pražská burza cenných papírů | NCLH | Izrael | Ceny akcií | Financování vlády | Mánie | TABAK | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Euro STOXX | Přehled kurzů | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Ekonomická nálada | Česká ekonomika | Zápis ze zasedání FOMC | Čínská ekonomika | Bancorp | Institucionální investoři | Ceny | Dior | Prudký pokles | Kurzy | Abbott Laboratories | Koronakrize | Technologie | Energetická krize | Přechod k elektromobilitě | MetaTrader 5 | Směřování trhů | Finální odhad | ČNB | Fond EU | TSLA.US | Devizoví obchodníci | Wood and Company | Zajímavé příležitosti | Cigna | Německá kancléřka | VW | ANTM | GE Capital | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Současná hodnota | Peníze z prodeje akcií | Ranní zpráva | Vydání nových akcií | Pokles | Růst Hang Sengu | Finance | Konec obchodování | Fenomenální růst | MGM | Obchodování na zámořských trzích | Cenné papíry Komerční banky | Fire Sales | E-mini | Výběr zisků | Margin | Globální inflace | Blesk | Výše úrokových sazeb | Makroekonomická situace | Nižší zisk | Vývoj akciového indexu | Velikonoce | Konsensus | Americký trh | Výhled pro Evropu | Biogen | Polská ekonomika | Dostupná data | Měnová politika japonské centrální banky | KO | Akcie Monety | Historická data | Analytika | Počet uživatelů | Tencent Music | Propad cen komodit | Centrální banka Nového Zélandu | Sazby ECB | Maloobchodní tržby | Rekordní zisky | Erste | Cena kakaa | Americké společnosti | Jumpshot | Blue chips | Tržby společnosti Meta | Pavel Tykač | Podílové fondy | Charles Schwab | Švýcarská centrální banka | Proražený support | Hedge | Býčí trh | Pokles výnosů dluhopisů | Royal Caribbean | Bezpečnost v dopravě | Poplatek | Merck & Co | NBP | Vývoj indexu S&P 500 | Makro | Předpokládaný zisk | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Hodnota majetku | Zisky dolaru | Americká ekonomika | Koruna dnes | Mosaic | Credit Suisse Group | NVDA | Řešení obchodního sporu | Prezidentské volby v USA | Odpor | Výsledkové sezóny v USA | WBD | Akcie spoločnosti | Vrcholy | Evropská centrální banka | Oživení ekonomické aktivity | Obchodník | Swingové obchodování | Výhled na 2. kvartál | Finanční televize | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Operační marže | Finanční prostředky | MRNA | COVID-19 | Solidní akcie | Trh práce v USA | Obchodování na americkém trhu | Shanghai Composite | Výkon dolaru | Inflace zpomaluje | Hang Seng | Regulátoři | Newmont | ISIN | Tempo poklesu | General Motors (GM.US) | ROE | Remdesivir | BHS Timur Barotov | Indikátor | Doporučení | Index cen | Alokace | Obchodování forexu | Regulátor ve Velké Británii | Obchodování indexů | Intel (INTC.US) | Rizika | UPS.US | Paypal Holdings | Růst ceny | Banka Credit Suisse | SNAP.US | ISM | Index PX | Dobré obchody | Čínská vláda | EBIT | Společnost Facebook | Daně | ECB rozhodnutí o sazbách | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Alphabet (Google) | Lídři | Vývoj akcií Tesly od začátku roku | Investment Management | Malina | Pivot | Insiders | Kryptoměna | Raketový růst akcií | Patrik Mackových | CPI index | Vývoj inflace | Sellier&Bellot | Tisknout peníze | DoorDash (DASH.US) | České HDP | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Bristol-Myers | Produkce ropy | Zásoby ropy v USA | Žádosti o podporu v USA | Inflační očekávání | Momentum | Conference Board | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | Obavy z globální recese | Příjmy společnosti | MIFID | Hodnota akcií | CBOE | Forward P/E | Konsenzus | Makro prostředí | Nastavení měnové politiky | Fear and Greed | Nálada v USA | Růst zisků | ERA | Obchodní rozpětí | Zisky | Gasoline inventories | HICP | Zprávy ze společností | FCA | Index tokijské burzy Nikkei 225 | CHN.cash | Index tokijské burzy | Nálada spotřebitelů | Současné ceny | Růst světové ekonomiky | Obchodníci | BNP Paribas | Historické rekordy | Zboží dlouhodobé spotřeby | Zátěžový test | E*Trade Financial | Globální trhy | cTrader Purple Trading | EURIBOR | Signature Bank | Globální ekonomika | Prodávající | Obchodujeme | Slušný zisk | Zvýšení korporátní daně | Vývoj akcií Nvidia | Situace na trhu | SPAD | Franklin Resources (BEN.US) | Čínská média | Swap | Summit G20 | USD/TRY | Miliardy eur | Akcie Visa | Voda | Conseq | FXstreet | Výnos desetiletých dluhopisů | TLTRO | Výkonnost akcií | Zinek | Obrovské ztráty | Volatilnější pohyby | Výkyvy trhu | RRR | Epidemiologická situace | Trader | Nákupy vládních dluhopisů | Cisco Systems | Spekulace na růst | Starbucks | Drahé kovy | Množství peněz | NATGAS | Toyota | Vysoké valuace | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Delta Air Lines | Tempo růstu CPI v USA | Vyšší sazby | Ratingové agentury | Režim devizových intervencí | Akvizice Coltu | RBC Capital Markets | Cena zlata | Vysoké inflace | Růst cen domů | Měnová politika | Akcie Apple | PMI ve výrobě | Výsledky Wall Street | HSBC | Bridgestone | Pullback | Indexy pohyb | CBRT | Coinbase | Bull | Vega | Měnověpolitické zasedání | Sentiment akciového trhu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | Uvedení na burzu | Majetek 500 nejbohatších lidí | Saxo | Rusko-ukrajinský konflikt | Capital | Pojištění vkladů | F-35 | Navýšení kapitálu | Hongkongský index Hang Seng | Měkké přistání | Růst cen | Index Russell 2000 | Activision Blizzard (ATVI.US) | Akcie Pilulky | Index pražské burzy PX | Guvernér | Maďarská měna | Velký makroekonomický výhled | Banka Morgan Stanley | Dluhový strop | US 500 | PSX | Turecké liry | Cenový pohyb | RSI | Společnost Primoco UAV | Centene (CNC.US) | CSX Corporation | Zasedání Bank of England | SPX500 | Gilead Sciences (GILD.US) | Asset management | Psychologie | Pevné nervy | Archer Daniels Midland (ADM.US) | MSCI World | Repo sazby | Pády na burze | Dash | Společnosti Netflix | Pokles akcií | Vysoké dividendy | Poptávka | Makroekonomické data | Rušení cel | Stroj na peníze | Dnes na trzích | IFO index | Investiční web | GS.US | Fitch | BB.US | Financování | CPI v Británii | Národní úřad pro bezpečnost v dopravě (NTSB) | Analytik J&T Banky | ČSÚ | Obilniny | Zasedání RBA | Cenový graf | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Bulharsko | Čína | Omezení dodávek | Akcie AMC | Stres | Více riskovat | Měnový index | GMT | Historické maximum | BIDU.US | Swedbank | Barel ruské ropy | Occidental | Americká lehká ropa | Arista Networks (ANET.US) | Ford Motor (F.US) | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Americké banky | Zvýšení produkce | Beyond Meat (BYND.US) | ABBV | WBA | Obchodovat | Evropské země | Republikáni | USDJPY | Zvýšení inflace | KSU | Zprávy z USA | Globální poptávka | Index výdajů | Invaze | Investiční poradenství | Grab | Bernard Arnault | All-time high | Chaos na JPY | Revize výhledu | Tisková zpráva | ATVI.US | Parita | Zlepšení ekonomického výhledu | Makrodata ve Spojených státech | Americké akciové trhy | GfK | Gamma | Teletrader | Ruský RTS index | Line | Technologický Nasdaq | Tilray | Dividenda | IPO Robinhood | Nárůst výnosů | Akcie technologických firem | Výsledky WalMartu | SCHW.US | Nová makrodata | Uzavření trhů | Výsledky hospodaření | FT | Reporty | SSI | TOP americké společnosti | Index pražské burzy | Dluhová krize | Facebook (FB.US) | Koncentrace | Stavební výroba | Obchodování na akciových trzích | Recesia | Mali | Dolarové sazby | Malé podniky | Distillate inventories | Kvartální výsledky Big tech | Jitan Solanki | Kryptotrh | New York Times | Akciový trh v USA | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Oil inventories | Kurz cenného papíru | NY FED | Medvědi | Spotřebitel | Ekonomická data z USA | SolarEdge | Hrubý domácí produkt Německa | Tatry Mountain Resorts | Colt CZ Group | Hospodářský růst | RBI | TTWO.US | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | PLUG.US | Prezident Fedu | Nové rekordy | Tržní sazby | Oficiální údaje | Philadelphia Fed index | Domino efekt | Oscilátor | Kurz měny | MO.US | Největší americká banka | Světové události | Aktuální klíčová rizika | XTB Štěpán Hájek | Tony Sycamore | Pokles zásob | Peloton Interactive (PTON.US) | DAX | Posílení eura | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | GitLab | UniCredit SpA | AAL | HAS | Elektroauta | Akciová rally | Akcie Gamestop | Týdenní pokles | WTI | FinTech | Bohumil Trampota | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | AMGN | Bod | Tweet | Naše burza | Miliardy korun | After market close | Richard Branson | Podmínky na trhu | Prohloubení deficitu | Payrolls | Společnost TSMC | Zisk společnosti | Silnější koruna | Zájem o akcie | NetEase | Podnikání | Christine Lagardová | Holubičí postoj | Akciová strategie | RBNZ | Commitment of Traders | Paládium | Kapitálové trhy | Fear and Greed Index | Pokladniční poukázky | Hospodaření bank | Spready | Reserve Bank of Australia | Bumble (BMBL.US) | Developer Evergrande | Macy's Inc (M.US) | Data PMI | Americké maloobchodní prodeje | Video | HDP | Pfizer a BioNTech | Marihuanové akcie | Akcioví býci | Zpomalování spotřeby v USA | O2 CR | Investiční zisky | Americká měna | Honeywell International | Palantir (PLTR.US) | Nord Stream | Protekcionismus | EMU | Problémy | Údaje o zásobách v USA | Warner Music Group | Saúdská Arábie | Projevy centrálních bankéřů | GlassNode | Tesla (TSLA.US) | Vzrušení | Ziskovost | OCI | PMČR | ROCE | Orderflow | Hlavní index PX | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Klesající trendová linie | Technology | Sázet | Cena ropy | HKComp | Podnik | Obavy trhu | Participace | Firma | Inflace | Akcie Alphabet | Recese světové ekonomiky | Advanced Micro Devices | Morrisons | TSM.US | Analytik trhů | Drobní investoři | Značné riziko | Fórum v Davosu | Marže | PMI z výroby | Valuace akcií | Fúze | Využití kapacit | Účet platební bilance | Trading Central | BMO.US | Domácí měna | DG | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | NEM.US | Zobchodované objemy | Statistiky z trhu práce | Státy EU | Zlato a stříbro | Micron Technology | Josef Košťál | Měny G10 | Diskont | NCLH.US | Předběžné výsledky | Dell (DELL.US) | Trh kryptoměn | Bill Gates | Glassnode | Warner Bros Discovery | Fiskální politika | Negativní zprávy | Devizový trh | Načasování | Uvolněná měnová politika | Výsledky za Q1 | Apple Watch | Marc Jacobs | Televize Netflix | Kurz USD | Mírná korekce | Rozjednané prodeje domů v USA | Pokles cen akcií | Alphabet | Snížení úrokových sazeb v USA | USA a Čína | Vedení společnosti | Měny považované za bezpečné | Systémové riziko | China Telecom | Zkušenosti | Ropa | Burza.cz | Emmanuel Macron | Ether | PSX.US | Zasedání měnového výboru | Monetární politika | Manufacturing PMI | Delta Airlines | Signály | PCE inflace | Monetizace | Yield | Rezervy | Spotřební daně | Ekonomická rizika | Lira | TJX | Boeing Co. | Kalendář ekonomických událostí | Jens Klatt | Výsledky společnosti Meta | Výrazný růst cen ropy | Výsledková sezona za druhý kvartál | MCD | Orange | IHS Markit | Americké ropné společnosti | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Liz Trussová | BBY | Raiffeisenbank a.s. | Referendum | Restrikce | Stoxx 600 | Akcie padají | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Sazba Fedu | Bali | Čínský index | Telefónica | SAP | Dluhopisové trhy | Blizzard | Analytici z Wall Street | Akciové tipy | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | JPM | Americká Komise pro cenné papíry | Propad HDP | Valné hromady | Rozhodování | Konjukturální průzkum | Nově zahájené stavby domů v Kanadě | Světové finanční trhy | Optimismus | Facebook | Problémy v bankovním sektoru | Michal Stupavský | CVS Health (CVS.US) | Miliardy | Index Nikkei 225 | SVB a Signature | Ekonomický růst | Trhy v USA | Američané | Kurz | Změna času | Market | Forexu | Americký PMI | Důvěra v českou ekonomiku | Home Credit | DraftKings | Nezaměstnanost mladých | Tyson Foods | Nancy Pelosiová | 256/2004 | Unicredit | EMA | Ekonomka | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Kaisa | Litecoin | Investiční banka Goldman Sachs | Poptávka po čipech | Rozkolísaný | AMAT | Horizon | UST | Statistiky ECB | Dolar | Merck | Coinbase Global | Zájem o riziková aktiva | Navýšení úrokových sazeb | Obchodování ropy | BH Securities | Průzkum společnosti | Hodnoty měny | Euro | AMC Networks | Nio (NIO.US) | ANZ | Negativní vývoj | Byznys | Poměr RRR | Úspěšný týden | LMT.US | Bezpečné dluhopisy | Clemens Fuest | Enphase Energy | Akcie na pražské burze | Pin Bar | Deere | EuroStoxx50 | Kenzo | Reserve Bank of New Zealand | Kukuřice | Costco | Debata | Nárůst zisků | NortonLifeLock | European Stability Mechanism | Důležité fundamenty | Nálada na globálních trzích | GE.US | Risk | Akcie Netflix | Měď | Výrobci čipů | Prezident USA | Burzovní debut | Ekonomický institut | Visa (V.US) | Dnes index PX | Proinflační | Bank of New York Mellon | Stock Spirits | Extrémní volatilita | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Wells Fargo (WFC.US) | Investování do umělé inteligence | Pražský index PX | AUD | Bod zlomu | FND | Reputace | Korekce na akciových indexech | Binance | Japonský Nikkei | BLK.US | Palantir Technologies | Zpomalení růstu | Dividendový výnos | Neomezené množství | Pilulka Lékárny | Čínská měna | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Pozitivní výsledky | Federální rezervní banky | Růst ekonomiky | Akcie firmy Netflix | Akcie na Wall Street | Investiční ředitel společnosti | Santa Claus Rally | Coty Inc. | Obchod | Christine Lagarde | Miláčci Wall Street | Akcie společnosti Avast | Akvizice Air Bank | Pegas Nonwovens | Domácí data | Přerušení dodávek ruského plynu | Výrobce čipů Intel | Predikce | Stagflace | Fibo | Regulátor trhů | Rozhodnutí Bank of England | CEE | Upisování | Prima | Banka JP Morgan | Kypr | Citigroup | ETF na bitcoin | Obchodní aktivita | Ekonomové | Defenzivní tituly | Softbank | Rozkolísanost trhu | Prodeje existujících domů | Sony | Index VIX | Rada ČNB | Etoro | Hospodářství | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Hlavní akciové indexy v USA | Under Armour (UAA.US) | Čínský export | Hlavní ekonomka | ANET | Investiční management | Nastavení grafů | Útok Hamásu | Asijské akcie dnes | Jednotná měna | EV | Ohlédnutí | EU | Národní úřad pro bezpečnost v dopravě | EBITDA | Kamil Bednář | Ropa roste | Vývoj kurzu eura | Akcie BCPP | Důvody propadu zisku | Doporučení Koupit | Vývoj na akciových trzích | Extrémní překoupenost | Akciové portfolio | LPL Financial | KBC Group | Majors | Ranní komentář | Nárůst nezaměstnanosti | Ztrátový týden | Intermediate | Globální akciový index | Premiérka Trussová | Nižší ceny | ARM | Spojené státy | Aktuální sentiment na trhu | Zisková marže | CAR | Výprodej akcií v Číně | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Měna euro | Powellovy komentáře | Barel WTI | Cigarety | Portfolia | Úsilí | Tesla | BMBL.US | Dynamika růstu | Nárůst volatility | Conseq Investment Management | Kurz domácí měny | Expert | Insideři | Podpora ekonomiky | Inaugurace amerického prezidenta | Vývoz | Index výrobní aktivity | Sterling | Energetické firmy | Teplé počasí | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Gate | Theresa May | Úroveň rezistence | Týden na akciových trzích | Finanční tituly | Samsung | Recese | Index strachu | ZNGA | Důležitý support | Výsledky 4Q 2022 | Výsledky ISM | Tržby Tesly | Emisní povolenky | Akcie bankovní skupiny Erste | Hlavní index německé burzy | BASF | ASML | Ropný gigant | Birkenstock | Alokace investičních portfolií | BAC.US | Globální indexy | Hormel Foods | Renault | Švýcarský frank | Báze | Růst akcií | Německý ZEW index | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | Futures na americké akciové indexy | Investoři a obchodníci | Erdogan | Obchodní smlouvy | Technologický index Nasdaq Composite | Komerční banka | Poskytování úvěrů | Vývoj pandemie | Vývoj akciových indexů | CZK/EUR | NY Fed index | Stimul | NZDUSD | xStation 5 | Růst globální ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | ZNGA.US | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Tempo růstu HDP v USA | Směr trhu | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Index spotřebitelských cen | Základní úroková sazba | Začít investovat | Burzovní indexy | Naučte se obchodovat | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Silný americký dolar | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Inflace v Německu | DJ30 | Zpracovatelský průmysl | Spekulace | Denní graf | Manažerka | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Nižší kurz | Nákupní doporučení | Italské HDP | Růstový trend | Ekonomický výzkum | František Táborský | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Akcie PayPal | Americké burzy | Obrovské investice | Price Value Gap | Situace okolo First Republic | STAR | Nové obchodní příležitosti | Daňové reformy | Nálada na akciových trzích | Graf indexu S&P 500 | Know-how | Ochrana před inflací | Obchodní příkaz | Cardano | Frank | Ministři | Prudký propad | Řízení společnosti | Změna politiky | Balance | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Mondelez | Desetileté dluhopisy | Negativní nálada | Kurz eura | Silicon Valley | Americké ministerstvo práce | Zpráva z amerického trhu práce | Politické riziko | Tržby z prodeje potravin | Růst cen zlata | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Držitelé kryptoměn | Centrální banka USA | Goodyear | Čínské indexy | Ekonomické analýzy | Nikkei225 | Firemní data USA | Zbrojovky | American Express | Zpomalování americké ekonomiky | Silné euro | Změna sazeb | Employment Cost Index | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Ceny energií | KPMG | Lufthansa | Cena Brentu | Konkrétní příklad | WTI ropa | Americké indexy | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Cigna Corporation | Obrat trendu | Intel | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Akcionáři firmy | Japonský jen | Index důvěry | Jak obchodovat | Vytvoření fondu | FOMC minutes | Měnový kurz | Finanční skupina | Ticker | Tržní aktuality | Základní sazby | Výzkumná společnost | Akcie Unipetrolu | Walt Disney (DIS.US) | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Letní olympijské hry | Analytik Komerční banky | NEST | Kiwi | Virtuální mince | Buy the dip | Odkup akcií | Averze vůči riziku | Denní změna | Vyšší volatilita | Atlantik | Prezident Donald Trump | USDCHF | Feed and Greed Index | Silná poptávka | CySEC | Sankce na Rusko | Rostoucí inflace | Advance | Kurz bitcoinu | ACB | Technologický sektor | OSN | Soud | KSU.US | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Panika | Společnost ČEZ | Komunita | GainCapital Group | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Booking | Výrazný pohyb | Cena elektřiny | Blockchain | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Makroekonomické prostředí | PMI indexy | Předpovědi | Společnost Microsoft | Air Liquide | Údaje z Číny | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Bondy | Dopady vysokých úrokových sazeb | Mince | Pracovní trh | Investiční cíle | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Empire State Index | Americké volby | Akcie Michael Kors | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Benzín | CrowdStrike | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Cenová válka | Shrnutí obchodování | TRIP | Pokles sazeb | Produkty obchodované s finanční pákou | Britské referendum | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Meziroční inflace v září | Zásoby plynu | Akciové futures | Las Vegas Sands | Qualcomm (QCOM.US) | USOil | Vývoj akcií Renault za poslední měsíc | Oslabení | Kroky Fedu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Verizon | Zasedání bankovní rady | Windfall tax | RTS | Fundamentální data | Rollover | Platforma | Halving | Vládní bondy | Akcie těžařských společností | Energetika | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Likvidní trh | Akcie energetických společností | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | Výsledková sezóna za první čtvrtletí | Širší trh | Spotify | Nejc Kodrič | Ekonomický výhled | Objem objednávek | Snížení emisí | Nařízení | Akciové trhy v Asii | HDP Francie | U.S. Bancorp | Akcie automobilky Tesla | Oblasti umělé inteligence | Pokles cen zlata | Nemovitostní trh | Anthem (ANTM.US) | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | BTC | Fed index | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Citi | Akcie Louis Vuitton | Zvyšování sazeb | Report stavu ropných zásob | Ministerstvo financí | Odborníci | Pimco | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Hodně peněz | Severomořská ropa Brent | ASX 200 | Prudké výkyvy | Portfolio akcií | Akcie automobilky | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Výrobní PMI | Schwab | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Big Tech společnosti | Guvernér centrální banky | Průmysl | Bazický bod | Bolest | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Japonský akciový index Nikkei | Market Profile | Výsledky za Q4 | Investování do akcií | Firma Avast | Emise akcií | Marže společností | Activision Blizzard | Tempo růstu | Nadprodukce | Podnikatel | Luxusní značka | American Airlines Group | Úvěrový rating | Bankovnictví | NewYorská burza | Odkup vlastních akcií | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | Asijské obchodování | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Nadhodnocení | Break-Even | Pocity | Biliony | Divergence | Hlavní zprávy o akciích | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | ETF | Marathon Oil | Akcie výrobce čipů Nvidia | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | T-Mobile US | Value Gap | Hlavní evropské indexy | Omezení těžby | Silná inflace | SunPower | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Varování | Ceny drahých kovů | Vývoj ceny akcií Netflixu do začátku roku | Obchodní bilance | Guidance | Vánoční svátky | Družba | LLY | Reinvestování | Černé zlato | Bankovní unie | APP | Údaje o nezaměstnanosti | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | ECB Christine Lagardeová | Výprodej | Ekonomické výhledy | Spojení | Cykly | Politická rozhodnutí | Pokles indexu S&P 500 | Long | PFNonwovens | Rally | SunTrust Advisory Services | Bankovní rada | Recese v USA | Komoditní index | Smíšené obchodování | Pojišťovna | Trading.com | Euro Stoxx 600 | Růstové tituly | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Střední třída | Cenové indexy | Výsledky Apple za Q2 | Americké vlády | Pohádková marže | Globální ekonomický výhled | Bear | JPMorgan (JPM.US) | Bonusy | Tripadvisor | Japonský akciový trh | Výplatní poměr | Akcie Citigroup | Merkelová | Vývoj trhu | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Aktiva | SXXP | Pokles inflace | Klid | Použití finanční páky | Začátek výsledkové sezóny | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Širší index | Mateřská společnost | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Velikosti pozic | NVAX | Zasedání centrální banky | GEVORKYAN | AUDNZD | Discovery | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | McDonald's Corporation (MCD.US) | České měny | Index německých akcií DAX | Očekávaný vývoj | Společnost Amazon | Výnosy z dluhopisů | US akcie | Tuzemský průmysl | Business | Poradenské firmy | GBPJPY | Staking | Nastavení sazeb | Akcie Stock | Podíl na trhu | Příležitost spekulace na snížení sazeb | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Hypoindex | Indikátory | Nejnovější statistika | WFC | Obchodovat na forexu | JP Morgan | Výsledky Big tech firem | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Největší banky v USA | Investiční soutěž | TikTok | Plug Power | Propady cen | Investments | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Tempo růstu ekonomiky | SP500 | Povídání o trzích | Technologická společnost | Bezpečnost | Infinera | Junk rating | Index euro | S&P 500 (US500) | Poptávka investorů | Keystone XL | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Helena Horská | Xbox | Řízení výnosové křivky | Holubičí tón | Nová all-time high | Nejslabší růst | Mobilní operátor | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky amerických společností | Nový týden | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Nejlepší výsledky | Zdravotnictví | MSCI World Index | GT.US | Energetické krize | Makroekonomické indikátory | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Ole Hansen | NZD/USD | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | Harley-Davidson | Makrodata EU | Jak začít investovat | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Sentix | Trhy dnes | Microchip Technology | Bank of America Merrill Lynch | Snížení cen | Čistá zisková marže | | Tomáš Cverna | Německý statistický úřad | Macy's | Indexy PMI | CFG | Pochybnosti | Index akcií | Velké investiční fondy | Zynga (ZNGA.US) | Výsledek voleb | Nervozita z trhů | Westpac | Tržní kapitalizace kryptoměn | Risk Reward Ratio | Index výrobní aktivity v New Yorku | Vývoj akcií Renault | Členské země | Riziková aktiva | BNY Mellon | Pandemická situace | Regeneron Pharmaceuticals (REGN.US) | Stratég | Rizika přehlížené trhem | Špatné zprávy | Společnost Saudi Aramco | Splasknutí bubliny | ETFs | Ruleta | Prodeje automobilů | Zisky firem | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | Fond obnovy | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Edward | Big tech | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Raytheon Technologies | WFC.US | Fio banka | Řetězce | Česká národní banka | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Zrychlení inflace | Ifo Clemens Fuest | Dnešní statistiky | Short pozice | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Trendový kanál | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Akcionáři Avastu | Největší pokles | Politika | Poptávky po ropě | Konkurence | Applied Materials | Akcie Micron | Index Nasdaq (US100) | Vladimír Vávra | Nálada na trhu | Commodity futures | Letecké společnosti | Čínský jüan | Akcie ČEZu | PLN | Kapitalizace | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Reálné výnosy | Evropské společnosti | Ben Laidler | Komunikace | Vysoká dividenda | Ceny průmyslových výrobců | Unity | Největší americká kryptoměnová burza | Konsensus trhu | Nejlepší akciové reporty | Josef Dudek | Investiční ředitel | Tištění peněz ve Fedu | Indikátor MACD | Čínský prezident | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Dnešní seance | Tier 1 | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Výhled pro akcie | MAM | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Centrální banky USA | ECOFIN | Tým Admiral Markets | Per rollam | ODEHNAL & PARTNEŘI | Martin Gürtler | Průmyslové ceny | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | GDP | Negativní korelace | Velká Británie | Akcie Intelu | Evergrande | Německý průmysl | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Analytické fórum | Banky na Wall Street | Dnes zveřejněná data | Zasedání FED | Pokles průmyslové výroby | Osobní jádrová spotřeba | Japonský akciový index | Real Estate | Cena pohonných hmot | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Wells Capital Management | Indexy S&P | Index DE30 | Úrokový výnos | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Vývoj úrokových sazeb v USA | Energiewende | Optimismus investorů | Retailoví investoři z Redditu | Poskytovatelé úvěrů | EURHUF | Federální vláda | Nálada | Napětí na trzích | Aktivita ve službách | Představitelé centrální banky | Geopolitická rizika | Indie | Zveřejnění hospodářských výsledků | Western Union | J&T Banka | Burza dnes | Měnové páry | Technologické akcie | ProShares | Technologičtí giganti | Měnové politiky | Návštěva Muska v Číně | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Vliv na trh | Travelers (TRV.US) | Prudential Financial | Zklamání investorů | Hlavní rizika | MMM (MMM.US) | Sazby | SVB | Index volatility VIX | Společnost Gilead | Řecká ekonomika | HighSky Brokers | Put | Paramount Global | Čínský výrobce | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Sentiment v USA | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Prodeje ve zpracovatelském sektoru | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Pokračování divergence | WTO | Politika centrálních bank | Výrobní index PMI | Volný peněžní tok | Největší americké společnosti | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Karanténa | Odhady růstu | Firemní zprávy | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Nezaměstnanost v EU | Spořící účty | P&G | Zmírnění obav | NXP.US | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výhled | Vysoké zhodnocení | Trade Financial | Cigna Corporation (CI.US) | Operátor O2 | Růst na pražské burze | Velmi volatilní | Timeframe | Jan Kovalovský | Růst cen v USA | Index technologického trhu | České akcie | Klesající cena | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | BlackRock | Slovo recese | Vinci | Kurzotvorná informace | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | Timur Barotov | Strach z koronaviru | Telefonica O2 akcie | Zisk firmy | Výnosy | Objem zakázek | Americký trh práce | Pražská burza aktuální kurz | Equity Trader | Indexové ETF | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Celsius | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Nejlepší blue chip akcie | Japonská ekonomika | Embargo | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Filadelfský Fed | Economist | FOXA.US | Hry | Tlak na akcie | Akciový index DAX | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Oslabení akcií | Reálný obchodní účet | Indexy nákupních manažerů | Nový býčí trh | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Sentix index | PGNiG | Zaměstnanci | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Dostatek likvidity | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Optimismus na trzích | Ropný kartel OPEC | Údaje o maloobchodních tržbách | Marvell | Evropská elektroauta | Hospodářské výsledky společnosti | Američtí těžaři | Cyrrus | Oživení cen ropy | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Situace okolo First Republic Bank | X-Trade Brokers | eBook | Index DJIA | Insider | Mateřská společnost Googlu | Největší ekonomika | INFINOX | Advance Auto Parts | Ondřej Hartman | Znovuotevření ekonomiky | Hospodářský cyklus | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Nejvýraznější propad | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | Walt Disney | Týdenní výkon | IPO společnosti | Antivirové společnosti | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | STT | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | AAPL | Peter Boockvar | HDP Číny | Německé ekonomiky | USA inflace | Hrubá marže | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Chop | Tesla Motors | PMI za leden | GOOGL.US | MSTR.US | Spekulace na snížení sazeb | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Počet nakažených | Spread | Obavy investorů | Společnost Intel | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Vypuknutí pandemie | Caixin | Under Armour | New York | Anadarko Petroleum | Západoevropské akcie | MSFT | Swing | Epidemie koronaviru | Finanční údaje | UAL | GS | Analytik finančních trhů | Výsledky maloobchodních tržeb | Krize | Výsledky automobilového sektoru | Pád akcií | Převzetí Monety | Podnikání v Číně | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | Průměrná úroková sazba | Burzy v USA | Portál FXstreet.cz | Zotavení ekonomiky | Růst spotřebitelských výdajů | Ekonomické zprávy | Vlastní akcie | Risk Off | S&P 500 nebo Nasdaq | Akcie v Japonsku | Zlotý | Situace na trzích | IBEX | Vysoké ceny ropy | Omezení produkce | AOS | Zpětný odkup akcií | NXP | Kraft Heinz | EURCHF | Paramount | G20 | Baker Hughes (BKR.US) | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Slabá čísla | Informace z trhu | Pokles poptávky | Burza CP Praha | Nákupní signál | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | Objednávky | Akcie ropného koncernu | Oslabení dolaru | CEO | ANTM.US | Kurz libry | Růst pražské burzy | Komise v přenesené pravomoci | Pozitivní očekávání | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | Akcie ve světě | Automotive | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | Majoritní akcionář | Společnost Walt Disney | SHOP.US | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Dollar | Vstup long | FX trh | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Úřad pro bezpečnost v dopravě | Nezaměstnanost | Trhy | Úročení vkladů | Akciový trh | Dolarový index | Akciové trhy v USA | UNH | MicroStrategy (MSTR.US) | Výplata | Podíl akcií | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Boj proti inflaci | Buy | Big Tech | Americké výnosy | Akcie Tesla | US30 | Graf indexu | Index ekonomické aktivity | Kandidát na prezidenta | Burger King | Nákupní vlna na akciovém trhu | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | JAP225 | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Devizové rezervy | Investiční tituly | Problémy v Číně | Cíle | Burza | Čistá marže | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | AXP | LTRO | HashRate | Dotcom | Guvernér Rusnok | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | Exponenciální klouzavý průměr | BUD.US | Fox News | RBA | Likvidita | Klouzavé průměry | Žádosti o podporu | Americká administrativa | Reinvestice | Newmont Corporation | Výprodeje | OIL.WTI | AUD/USD | Obchodování s CFD | Šíření nákazy | Rozhovor | Španělský IBEX | Spotřeba domácností | Americká obchdoní bilance | Transakce | BMO | Volatility trhu | Uhlí | Slabší dolar | Vstup na pražskou burzu | Technologický index | Měny | Akcie mediální skupiny CME | Obchodní jednání | Hladiny supportu | Filadelfský Fed index | Goodyear Tire & Rubber | Snížení úrokových sazeb | WESP | Sezónnost | Růst cen potravin | Výnosy 10letých dluhopisů | MasterCard | Goodyear Tire & Rubber (GT.US) | Raymond James | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Profitovat | Hedgeový fond | Slovensko | Glencore | ISRG | Irsko | Butterfly | Nová historická maxima | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Trade Brokers | Peněžní tok | Zpravodajství | Jamie Dimon | Ekonomika EU | Obchodní nastavení | ANET.US | Větší korekce | Tradeři | PMI ve zpracovatelském průmyslu | AUDJPY | Značný pokles | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Obchody s akciemi | Inaugurace | Výsledky PayPal | Dividendy | Měna | Jasný signál | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Renminbi | HoReCa | Finanční sektor | Marathon Petroleum | Pracovní síly | Oslabení eura | Společnost Morgan Stanley | DAX 30 | Citrix | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Teroristický útok | Uvolnění měnové politiky | Situace na trhu s ropou | Ukončení obchodní války | Index podnikatelské nálady | Futures trading | Sainsbury | Sympozium | Franklin Resources | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | EUR/CHF | Fed Williams | Karanténní opatření | Index IBEX | Thomson Reuters | Snap | Nákupy centrálních bank | Měnový výbor | Index podnikatelské aktivity | Walgreens | Ekonomické zotavení | W1 | Miliardy dolarů | Inside | ARM Holdings | Lukáš Vokel | Jednání ČNB | Klíčové události tohoto týdne | Finanční trh | Newmont Corporation (NEM.US) | Úročení neinvestovaných prostředků u XTB | Růst poptávky | FOMC | Nový trend | Základní úroková sazba Fedu | JPMorgan | Akcie Erste Bank | SPWR | Rozhodnutí centrální banky | Německý ústavní soud | Podnikatelská aktivita v USA | Reakce investorů | Data z Německa | Trade | Risk On | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Regionální měny | RIVN.US | Eni | Optimismus na trhu | Kapitalismus | Společnost AMD | Globální finanční trhy | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Patria.cz | Světové indexy | Carry trades | Stav ekonomiky | Náklady na obsluhu dluhu | Sentiment na trzích | Milník | Auto pro střední vyšší třídu | Starbucks (SBUX.US) | ABN Amro | FANG.US | EIA | Louis Navellier | Vivendi | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Tempo růstu hrubého domácího produktu | IPO | Partneři | Rusko | Výrobce obuvi | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Skyworks Solutions | Akcionář | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | Obchodní den | Pád Lehman Brothers | DUOL.US | Bilance | Makroekonomické události | Pakt stability | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Zdražování | Letecká společnost | Čínská firma | Sentiment University of Michigan | Předstihové indikátory | Akcie Amazon.com | Výsledkové sezóny | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | Vývoj cen akcií | EPS | České sazby | ADP | Vanadiové akcie | Setrvání Británie v EU | Objemy na kryptoburzách | Square | Náklady na zajištění | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Repo sazba | Uptrend | Biliony dolarů | Kendži Abe | CPI v USA | Short squeeze | Úbytek | Hedge fond | Americké tajné služby | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Malé zisky | Správce aktiv | C.US | Úspěšné obchodování | Důvěra amerických spotřebitelů | Dvojité dno | Nové žádosti o podporu | Zisky společnosti | Řízení rizik | Burzovní rozcvička | Singapur | SPCE | CHNComp | Index S&P 500 (US500) | NFIB | Člen bankovní rady | Burza CP | Výnosy firmy | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Očekávané Earnings | Výdaje | CNC.US | Guvernér české národní banky | Smartphony | Catherine Yeung | Výrobce aut | Koruna posílila | Zisk EBITDA | Společnost | Kurz koruny vůči euru | Apple (AAPL.US) | US 100 | Úvěrová aktivita | Geopolitická nejistota | Likvidní | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | PinBar | Sázky | Diamondback Energy | Maloobchodní tržby v USA | Milan Vaníček | Ocenění akcií | Disclaimer | Colt | Implikovaná volatilita | Allergan | Kurzotvorné zprávy | Reakce zlata | Aplikace na bázi blockchainu | Valuace na akciích | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | GM.US | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Recese americké ekonomiky | Očekávaná inflace | Jestřábí Fed | Fibo retracement | BMW | Cena akcií | Bezpečné měny | Volatilita trhů | Mark Carney | AMC Entertainment (AMC.US) | Non-Farm Payrolls | Kupci | Bing | ASX | Špatná data | Tesla luxusní značka | Rozšíření | CAC40 | Ekonomické indikátory | BBVA | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Sea Ltd | D1 | Mimořádné zasedání | Ropný trh | Podnikové investice | Zprávy top firem | Americké ministerstvo financí | HTZ | Akcie Amazon | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | Globální finanční architektura | Vienna Insurance Group | Umělé inteligence | Eura | Tisková konference | Schodek rozpočtu | Neúspěch | AAPL.US | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Ztráty | Nízká nezaměstnanost | Produktivita práce | Lehman Brothers | Inflační cíl | RBAG | Bankovní systém | Organizace | Akcie Erste Group | Britský FTSE | Očekávaný zisk | Obilí | DIW | Pozitivní sentiment na trzích | Prodat dluhopisy | Invesco Ltd. | Posilování USD | Gap | Ceny pohonných hmot | Jednotlivé akcie | UNCTAD | XTB.cz | Expedia | Services | Leverage | Ken Veksler | VIX | Akcie výrobce elektromobilů | Zpomalení růstu ekonomiky | Brazilský real | Inflační data | TGT | Šéfka ECB | Stock Exchange | Akcie AMD | Růst | Trumpův projev | Objem obchodování | Dopad na finanční trhy | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | London metal exchange | Kansas City Southern | WMT.US | Index Dow Jones Industrial | Zobchodovaný objem | Polská centrální banka | Výhled trhů | Evropský akciový trh | Silné momentum | Akcie ČEZ | Letošní maximum | Pojišťovací společnosti | Energetické komodity | Inflační výhled | Příjmy | Nejistoty na trzích | Vývoj amerického dolaru | Pohyby cen | Zvýšení dluhového stropu americké vlády | Hospodářské výsledky | Prezident Ifo | Odhad letošního růstu | Pohyby na trzích | Jestřábí politika | Alice Horáková | Risk-off | Propad ceny | Volvo | Výsledková sezóna v USA | WU | Obchodování opcí | Zajištění | Šance | Akcie firmy Boeing | Dominion Energy | Express | Domácí měny | Administrativa | Japonská burza | Černý pátek | Investor | Propad cen ropy | BOSSA | BIDU | Daň z mimořádných zisků | Zasedání MMF | Dnešní výsledková sezóna | Overweight | Index | Sanofi | Nikola (NKLA.US) | Wall Street Journal | Market rally | Komoditní | Infineon | Lockdown | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Shopify (SHOP.US) | MiFID II | ČEZ Alice Horáková | Hertz Global (HTZ.US) | Fundament | Čínský trh | Centrální bankéři | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Komodity | Největší firmy na světě | PMI pro sektor služeb | Průmyslová produkce | Malý prostor | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Obchodní platforma MetaTrader | Warner Music | Akcie čínských firem | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | Varovné signály | Merge | ČTK | L Brands | Výsledkové zprávy | Americký technologický sektor | Odliv vkladů | Index STOXX Europe 600 | Index DJ30 | ISM index | Valuace | WBA.US | Zisk Monety | Q1 HDP | Dna | Dolarové dluhopisy | Meziroční inflace | EBITDA marže | LVMH | Kanadský PMI | Cap | Americké příjmy | Index amerického dolaru | Akciové indexy na Wall Street | Tržní cena | Frakční akcie | Dnešní zprávy | Juraj Karpiš | CMCSA | The Stock Trader's Almanac | Akciový býk | IBM.US | Mzda | Alokace aktiv | XTB Market Barometr | US dolar | Tencent Music Entertainment | Měnové politiky v USA | Americká centrální banka FED | Bank of Montreal | Zveřejněné údaje | BioNTech (BNTX.US) | Společnosti z USA | Nippon Steel | Fibonacci | Nordstrom | Objem hotovosti | Práva na dividendu | Měnové trhy | Panevropský akciový index STOXX 600 | Odvětví | Americký ISM | CRON | Výsledky technologických gigantů | Koronavirus | Fundamenty | WMG.US | Akcie NWR | Výsledky Amazon | Sektor financí | Chuť investovat | AMGN.US | COTY.US | Výhledy růstu | Tchaj-wan | Investičně-poradenské firmy | Ministři financí eurozóny | Investování | Dopady koronaviru na ekonomiku | Kohl's Corporation (KSS.US) | Prodej bulharských aktiv | Citigroup (C.US) | Carvana | Nakupovat | Jestřábí ECB | Grexit | AWS | Celková výplata | Portfolio cenných papírů | Šíření koronaviru | Cronos Group | Rostoucí šance | Americká politika | PMI v eurozóně | Farmacie | Poradenství | Cílová cena | iPhone 12 | První odhady HDP | DLTR | Rozmach umělé inteligence | Lowe's Companies | Poplach na burze | Růst poptávky po ropě | Estee Lauder (EL.US) | Diverzifikace | Výsledky Applu | MRO.US | Strategy Research | Index Topix | NEX | Netflix | Průmyslový index Dow Jones | Čínské firmy | Nejobchodovanější CFD | Phillip Morris (PM.US) | Dnešní videokomentář | Výsledky Monety | MF | Velké částky | WELL | Obchodované akcie | Ford Motor | BNTX.US | Procter & Gamble | Bankovní asociace | Firemní data | WHR | Modern Land | Měnový pár GBP/USD | COST.US | Tisková konference šéfa Fedu | Krach amerických bank | Druhá vlna | Market alert | KEYS | Marek Malina | Wendy's (WEN.US) | Akcie Meta | Riziková prémie | Ciena | First notice day | Program odkupu akcií | Richmondský Fed index | Mimořádná valná hromada | IMF | Warner Music Group (WMG.US) | Howard Marks | Roaring Kitty | Obchodování Futures | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Ekonomický cyklus | Odhady HDP | Crocs | Britská premiérka | Ferrari | Volatilní vývoj | Zoominfo Technologies | Prodeje insiderů | Holubice | Prohlášení | Globe Life | TSN.US | Správa | Ruská ruleta | Ycharts | GM | Sysco | ZEW indexy | Proražení rezistence | Legendární investor | Největší centrální banky | Výsledky Big tech | Výrobce elektrických aut Rivian | Současný dluh | MCD.US | Boris Tomčiak | Prognózy inflace | Země eurozóny | Uber Technologies (UBER.US) | PPF | Korekce na kryptu | Zisk na akcii | Výsledky společnosti Apple | Walgreens Boots Alliance (WBA.US) | Snowflake | Americké makro | Ross Stores | Setkání v Jackson Hole | Volatility report | Vzestupný trend | NovaPoint | Halliburton | Konkrétní cíle | Názory na měnovou politiku | Investiční příležitost | Ebay (EBAY.US) | Best Buy (BBY.US) | Statistiky z pracovního trhu | Výsledky americké banky | Peněžní úrok | Yale Hirsch | Daimler | Nejpopulárnější kryptoměny | Evropská průmyslová produkce | RDSA | Vzestup zlata | Profesionální obchodník | Target | Bankovní regulace | Volby do Kongresu v USA | Úrokové výnosy | Nvidia | Market open | Oliver Pursche | Převzetí Avastu | MSCI All-Country World | Financování dluhu | Prodeje potravin | Ropa WTI na D1 | Petr Plecháč | RBLX.US | GAP.US | AMC - after market close | International Business Machines (IBM) | Banka | Analýza | Těžební kapacity | FedWatch | Posílení | Největší banky | Akcie tabákové společnosti | Vedoucí indikátory | IBM (IBM.US) | Firma Berkshire Hathaway | Američtí regulátoři | Campbell Soup | Komerční nemovitosti. | Pracovní místa | Nigérie | Co je Santa Claus rally | PayPal (PYPL.US) | Firma Berkshire | Vysoké úrokové sazby | DASH.US | John Hancock Investment Management | Růst společnosti | Futures na americké indexy | Posilování koruny | AbbVie (ABBV.US) | Včerejší seance | Kdy Santa Claus rally začíná | Vstup na burzu | Index SPX | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Ropné vrty | Úročení neinvestovaných prostředků | SlateStone Wealth | Akcie CETV | Trendový indikátor | Ministr financí | Dnešní statistika | WBD.US | David Vagenknecht | Maďarsko | Růst dluhopisových výnosů | Kanadské maloobchodní prodeje | Makléři | Drachma | Velké pohyby | Divize společnosti | Vývoj ceny akcií | Vývoj měnového páru | Kurzy akcií | Graf S&P 500 | NIO.US | Podpůrné programy | Firma Philip Morris ČR | Warner Bros. Discovery | Lucid | CRWD.US | Ex-dividend den | Firma Alphabet | Spotová volatilita | Události tohoto týdne | Burza Euronext | Bear market rally | City | Analytička | NOW.US | Ztráta indexu S&P 500 | ATH | PayPal Holdings (PYPL.US) | Automobilka Tesla | BIIB.US | Instagram | Zoom Video Communications | Likérka Stock Spirits | Deutsche Bank | Rozhodnutí britské centrální banky | Lucid Group | Americký index | Blue chip akcie | Akciový index Dow Jones Industrial Average | Wedbush Securities | Progres | CVS.US | Black Friday | Španělsko | Nejistota na trzích | Vývoj akcií Nvidia od začátku roku | DOW.US | Americká obchodní bilance | Index technologického trhu Nasdaq | Letní obchodování | OIBDA | Čínský výrobce elektromobilů | Výsledky Apple | Akumulace | Dobrá čísla | General Electric (GE.US) | DVN.US | After-market | Skyworks | Extrémní nárůst | Marathon Oil (MRO.US) | Dislokace | Zprávy z pražské burzy | L.F. Investment Limited | Světové burzy | REGN.US | Týden na pražské burze | Ray Dalio | EuroCOIN | PHLX | Válka | Zásoby zemního plynu v USA | Ředitel pražské burzy | WHR.US | Akciové trhy ve Spojených státech | Rozdávání peněz | ZIL | Hodnotové akcie | Sazby Fedu | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Aker BP | Bloomberg | Silicon Valley Bank (SVB) | Louis Vuitton | Tisková konference Bank of Canada | DLTR.US | PEPSICO | Vývoj akciového indexu Nikkei | Solidní růst | Zhoršování pandemické situace | Osobní výdaje | Jihokorejské akcie | CCI | Koronavirové opatření | NY Empire state index | MRK.US | Kurz akcií | ONE | Akcie Micron Technology | Zlepšení | Obchodní příměří | Vedení Renaultu | Panika na trzích | Vývoj libry | Graf dne | Microsoft a Activision Blizzard | Trh s bitcoiny | Pravidelné příjmy | CAD | Bidenův plán | Cena akcií společnosti | KE Holdings | Akcie antivirové společnosti | Pohled tradera | Růst čínského HDP | Senátní volby | Vakcína | Růst výnosové křivky | Bank of New York Mellon (BK.US) | Zlatý standard | Vyšší mzdy | Intervenční režim | Růst mezd v USA | Britský ministr financí | COIN | Hospodářský růst Evropy | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Investiční zprávy | Průmyslové kovy | Financial | Ziskovost bank | Velké pohyby na trhu | American Airlines | Výrobci spotřebního zboží | Smíšené pocity | DJIA | Situace na burze | Forex kalendář | Tesla dnes | Platina | Vývoj indexu Nasdaq | Maďarský forint | Wall Street | ADM.US | Oblasti podnikání | Irák | Trigger | Velký hráč | Institut ZEW | KOL | Hladiny rezistence | Burzovní grafy | Náskok před konkurencí | Cyklické tituly | Zpomalování ekonomiky | Televize CNBC | Jaromír Sladkovský | Makrozprávy | MC.FR | Poziční obchodování | NIO (NIO.US) | Makléř Fio banky | Nvidia Corp | ČR | BKNG.US | Nemovitosti | Pinterest (PINS.US) | Electrolux | Tchajwanská TSMC | Intervence ČNB | Uvolňování měnové politiky v USA | Novela zákona o ČNB | Revize amerického HDP | Akcie AT&T | Inflace v Evropě | Úroky snížit | Akcie Facebook | ROST.US | Bossa.cz | Repo obchody | Výkonnost indexů | Nepříznivé období | Vyšší ceny ropy | Snížení úroků | AUD/JPY | Flat | Klidné obchodování | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Měnová politika v USA | Bull strategy | Makléř Wood & Company | 200denní klouzavý průměr | Akcie Tupperware | EK | Nové all-time high | Kontraindikátor SSI | Slabý jüan | Munich | Nejziskovější | Hospodaření | Futures | Zvýšit zisky | Vývoj indexu volatility | Evropský statistický úřad Eurostat | cTrader | Merck (MRK.US) | Inflace v eurozóně | Globální akcie | Hindenburg | Graf akcie | Předpokládaný růst | Snížení daní | Měsíční data | Konkurent | Riziko | FXstreet.cz | Kurz dolar | Nejbližší support | Baker Hughes | Prodej akcií | Cena BTC | XTB | Čínské akcie dnes | Letní výsledková sezóna | Amazon | Vysoká cena | AXS Investments | Obchody | Nákupní příkazy | CHF | PLUG | Společnost Siemens Energy | Míra nezaměstnanosti v Německu | Index Nikkei | Propad akcií | Nepříznivý signál | Makléř | BKNG | Australská měna | Dění na Ukrajině | Cronos | Americká data | Tiffany & Co | Obchodní model | Divize Mobileye | Akciový index | Těžba ropy | Wealthspire Advisors | Odhad amerického HDP | James Bullard | Klesající tendence | Sektor služeb | Výsledky Alphabet | Údaje o zářijové inflaci | Euro k dolaru | Zemědělství | Schlumberger (SLB.US) | Logitech | GlobalFoundries | Překonání cílů | Spouštěč korekce | Španělská ekonomika | Fair Value Gapy | Tim Ghriskey | Chubb Limited (CB.US) | Index CPI | Růst výnosů u amerických dluhopisů | Goldman Sachs (GS.US) | Hype na stříbru | Emerging markets | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Aleš Michl | xStation5 | Tržní fundamenty | Německý soud | Marriott International (MAR.US) | Christian Dior | Hlavní ekonom | United Parcel Services (UPS.US) | Podpora | Výroba automobilů | CMCSA.US | Čínská společnost | Technický pohled | AT&T (T.US) | CSX.US | Dow (DOW.US) | MWh | Budoucí vývoj | Dílčí index | Peněžní statistiky | Portugalsko | Páteční NFP | Tendr | Převzetí banky | First Republic | Haliburton (HAL.US) | Estee Lauder | Portfólia | Mobileye | Volatility | Devizové rezervy ČNB | Zvýšení těžby | Velké americké banky | Síla dolaru | Hlavní burzovní indexy | Šéf banky | Americké akciové burzy | Nejnovější údaje | Royal Caribbean Cruises | Úrokový diferenciál | Solidní výsledky | Maloobchodní prodeje | Tim Cook | Netflix (NFX.US) | Burzovní trh | Oblíbený měnový pár | DPZ.US | Vývoj úrokových sazeb | Hongkongská burza | Údaje o dubnovém vývoji inflace | Ústup pandemie | Nejnovější makroekonomické údaje | Alcoa (AA.US) | Týden na trzích | Akcie v USA | Klíčová rizika | Očekávání trhu | Revize strategie | Statistika | Globální sentiment | Facebook Shops | Nejobchodovanější CFD akcie | Zastavení růstu | E-commerce | USB.US | Raymond James Financial | HOG.US | Institut API | VFC.US | NTES | Technický výhled | MJ | Americké akciové indexy | Merck & Co (MRK.US) | Meta Platforms | Ekonomické zpomalení | Nárůst nových infekcí | Andrej Rády | NXP Semiconductors (NXP.US) | CNN Feed and Greed Index | Zákaz dovozu | UNH.US | SPOT | Partnerství | XTB Research | Výsledky Amazonu | Výprodej na Wall Street | Skupina Stellantis | Novozélandský dolar | Index Nifty 50 | Prezident Biden | Aukce | ConocoPhillips | DG.US | Burze | Investičníweb.cz | Medvědí rally | Panické výprodeje | DDOG.US | Wynn Resorts | Great Hill Capital | Výsledky Nvidie | Společnost Caterpillar | Nejsledovanější index | Bid | Nové zakázky | Motivace | Důležitá rezistence | Významné úrovně | Výsledky amerických bank | TopForex | Setkání centrálních bankéřů | Dlouhodobí investoři | Spotřebitelské ceny | Poptávka po ropě | INSEE | Česká vláda | Amgen (AMGN.US) | Cenné papíry Avastu | EBAY.US | Růst akciového trhu | Japonská centrální banka | Snižování úrokových sazeb | Pavel Ryska | Covidové vakcíny | ETSY.US | Norwegian Cruise Line | Obchodování na burze | Peněžní statistiky ECB | Edward Moya | BAT | Masivní pohyby | Splatnost | Odrazy | Marketingová komunikace | Akcie amerických bank | JD.com | Elektromobily | Velcí institucionální investoři | Uber (UBER.US) | Zprávy z ekonomiky | Týdenní nárůst | Akciový index Nikkei | Rostoucí úrokové sazby | Analytik | The Guardian | Ukončení činnosti | Capital.com | Snižování produkce | Tým FXstreet.cz | Korekce na akciích | Co je volatilita | Jefferies | Dow Jones (US30) | Capital Markets | Edelman | Ruský ministr | Ropná firma | TLRY.US | Mastercard (MA.US) | Akcie společnosti PayPal | Emise | Výborné fundamenty | Nálada na trzích | Saudi Aramco | Investiční konference 2022 | Zvyšování úroků | Ceny v eurozóně | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Vývoj spotřebitelské inflace | Akcie farmaceutické firmy | Wealth Management | Royal Dutch Shell | Market Barometr | Piper Sandler | Index MSCI All Country World | DocuSign | Dodavatelské řetězce | Arnault | Středoevropské devizové trhy | Závislost | Fáze obchodní dohody | Agilent | Aker | Best Buy | Období propadů | Hodnota indexu | Výnosy italských dluhopisů | Nově zahájené stavby domů v USA | Pokles světové ekonomiky | Analýza pro investory | Eurozóna | Trading | Intervenovat | Ropné firmy | Měsíční report | Evropské akcie dnes | Lael Brainardová | Peloton (PTON.US) | IG | Italská průmyslová produkce | Makroekonomický kalendář | KSS.US | Travelers | Wall Street akcie | Akcie v Británii | Pražská burza kurzy akcií | Obchod dne | Cena kontraktu | Tuzemská inflace | Marathon | Risk-on sentiment | Pšenice | Index DAX | Vývoj německé ekonomiky | D.R. Horton | Cheniere Energy (LNG.US) | Akcie Kofoly | Kvantitativní utahování | Bavlna | HPQ.US | James Gorman | Home Depot | Société Générale | Investiční doporučení | HDP v ČR | EURGBP | Air Bank | Risk Management | ADX | Horizon Investments | Dnes klesly akcie | Fiskální stimul v USA | Velcí hráči | Forward | Ruské embargo | S&P 500 ETF | Závěrečný kurz | CPI v Kanadě | Standard Chartered | Ruská centrální banka | Le Penová | KBC | Kohl's | Velké technologické firmy | Tajné služby | Podnikatelská aktivita | Underweight | Americká ministryně financí | Podíl majetku | Vývoj vakcíny | Velké investice | Salesforce (CRM.US) | Sazby beze změny | Čínský akciový index Shanghai Composite | AAA | Pozornost trhu | Expirace | Evropské akciové indexy | Opční burza | Soudní spor | Primoco UAV | Cena akcií ČEZ | Gilead Sciences | Nastavení trhů | Regulace v USA | Statistický úřad | Francouzský prezident | EURTRY | Regulatorní prostředí | Christopher Waller | Asset alokace | Frankfurtský DAX | Before market open | Honeywell | Dluhopisový trh | Miroslav Frayer | Covid v Číně | TRIP.US | Německé dluhopisy | Nikola Corporation (NKLA.US) | Vývoj ceny | Výsledky ČEZu | Krypto | MRO | Počasí | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Procter & Gamble (PG.US) | Instrumenty | Investment Counsel | Co bude | LLY.US | Politické napětí | Německý index DAX | Fedspeak | Kupón | CZK/USD | Futures na ropu | EUR/GBP | AMZN.US | Tisková konference šéfa Fedu Powella | Opatření | Těžaři | Pojišťovnictví | Hlavní indikátor | Pozice | Data z pracovního trhu | Datadog (DDOG.US) | BKR.US | Conference Board index | Aurora Cannabis (ACB.US) | Akcie O2 | ABC | Pražský parket | Maďarská centrální banka | Analytik XTB | Nový Zéland | WHO | Oživení německé ekonomiky | Výsledky 4Q | Neinvestovat | Markit | Růst výnosů dluhopisů | Barclays | Makléřské společnosti | COIN.US | Čeští investoři | Fiskální balíček | Nejsilnější ekonomiky světa | Antimonopolní úřad | Fiskální stimuly | Investing | Due diligence | Pfizer/BioNTech | Kvartální výsledky Big tech firem | Oscilátory | Nálada na americkém akciovém trhu | Finanční svět | VOLX | Očekávaný růst | Fair Value | Zdražuje zlato | Link | Předkrizové úrovně | Dluhový trh | Primoco | Hnutí Hamás | Prudký růst akcií | SEC | JP Morgan Asset Management | Zkapalněný zemní plyn | NXP Semiconductors | Prime Market | SQ | Banka First Republic | Tempo růstu HDP | Evropské indexy | Pozornost obchodníků | Akcie Renaultu | MetLife | Inverness Counsel | Průmyslové podniky | Dopad na sentiment | Fendi | HCOB | MongoDB | Varovné znamení | Cena stříbra | Nižší likvidita | Mark Zuckerberg | Omicron | Oživení poptávky po službách | Whirlpool (WHR.US) | Prodej podílů | FDX.US | Prudký růst cen | Pilulka.cz | Virus | Emisní kurz | Raytheon Technologies (RTX.US) | Redukce | REIT | Index euro stoxx 50 | EURCAD | PrimStock | T-Bill | Akcie evropských bank | United Parcel Service (UPS.US) | Zoominfo Technologies (ZI.US) | Naše akcie | Country Garden | Lockheed | Archer Daniels Midland | Inditex | Nákup dluhopisů | Walgreens Boots Alliance | Světové centrální banky | Akcie na světových trzích | Akcie skupiny | Provize | Hurikán Ida | Poměry put a call opcí | BYND.US | PEP | TOPIX | Mizuho Bank | Dow Jones | Šéfka Fedu | Makléř Wood and Company | CARA | Summit EU | Supporty | HDP z Číny | Intervence centrální banky | Kraft Heinz (KHC.US) | USD/CAD | Zisk a tržby | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Rates | CNY | Zvýšené volatility | Akcie bank | Pokles libry | Nadějné zprávy | Kapitulace medvědů | Obchodníci s akciemi | Pandemie v Evropě | Ingalls & Snyder | Polský zlotý (PLN) | Stažení akcií | Biden | Cena akcií Unipetrol | Budoucnost | Velkoobchodní tržby | Ocenění | Banky | Americké trhy | Výhledy | Infineon Technologies | PM.US | AMCX | Nákupní vlna | NASDAQ 100 | Wood & Company | Peking | Rostoucí mzdy | Durace | Údaje o sentimentu | Akcie na newyorské burze | 737 MAX | Restrukturalizace | Oculus | Konzervativci | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | 500 nejbohatších | Fundamentální výhled | Obchodní bilance eurozóny | RTX.US | Zpomalení růstu americké ekonomiky | Microsoft Corp | Kanadská centrální banka | Bělorusko | Canopy Growth Corporation | MGM Resorts | Očekáváná událost | Fiskální balíček v USA | WEN.US | LCID.US | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Žlutý kov | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Mluvčí ČEZ | Index US 500 | Lockheed Martin (LMT.US) | Burzovní zprávy | NKE | Generativní umělé inteligence | Vývoj na burze | FIXED | Podvědomí | Investovat peníze | MMM | Aktuální situace | Vlády | SONY.US | Bloomberg Terminal | Aktuální kurz | Goldman Sachs Group | Harley-Davidson (HOG.US) | Hospodaření firem | Akciový stratég | Komisí pro cenné papíry a burzy | Lockdowny | MMM.US | Prodeje | Politici | Spotify (SPOT.US) | Živá vysílání | PINS.US | Kurz EUR | Rozhodnutí australské centrální banky | FOMO | Byznys model | Růst cen ve Spojených státech | Kotace | Čínské akciové trhy | Aktuální valuace | Index FTSE 100 | Španělské statistiky z pracovního trhu | Výrobce elektromobilů | Impulzy | Dánsko | Hlavní finanční trhy | Měnový pár | SPX | European Central Bank | Pražský PX | Korporace | Malá likvidita | PX Pražské burzy | Daiwa Securities | Premiérka Liz Trussová | TWTR | Americký ISM pro sektor služeb | Návrh dividendy | Finanční situace | Rivian Automotive (RIVN.US) | TMO.US | Největší ekonomika eurozóny | 5G | G7 | Větší pokles | Akcie v Číně | Joe Biden | Market close | AMAT.US | Guvernér ČNB | Prezident Federální rezervní banky | HAS.US | Ceny v České republice | Společnost Palantir | Nikola Corporation | Gita Gopinathová | Nomura Securities | Webináře | Abbott | Palantir | HDP report | Raketový růst | DAX30 CFD | Didi | Světové trhy | Bankrot | Základní sazba | US Bancorp (USB.US) | Whirlpool | Investoři v Evropě | Volatilita akcií | Španělský PMI | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Obchodní příležitosti | Aktuální sentiment | Cena komodit | CBOT | Robinhood Markets | Experimentální vakcíny | Výsledky NFP | Retail | Ekonom | Akcie WBD | USA | Býčí scénář | Twitter (TWTR.US) | WhatsApp | Discovery (DISCA.US) | Názory analytiků | Japonský index Nikkei | Obchodní válka | Ovládněte tržní cykly | Vyšší výnosy | WYNN.US | NVAX.US | Prodeje domů v USA | Index cen domů v USA | EL.US | AA.US | RBLX | TGT.US | Janet Yellen | Estée Lauder | ING Groep NV | Nástroje peněžního trhu | Zlato | Akcie Microsoftu | Novo Nordisk | V.US | Inflační report | Asijské akciové trhy | Býčí trend | UPST | Hewlett Packard Enterprise | Anheuser-Busch inBev | Greg Bassuk | GOOGL | Rétorika centrálních bank | IBES | Consumer Discretionary | Tomáš Vranka | Rizika ve světové ekonomice | Geopolitika | Zpomalování inflace | Philip Morris | RISK-ON | Nasdaq | Americké zásoby zemního plynu | Společná evropská měna | Cenovka | TME.US | Rebalancování indexů | UAV | Společnost Meta | Mladší investoři | AbbVie | PMI index | Italský PMI | PMI ve službách | Naděje na obrat | Výhled na letošní rok | Volkswagen | Delta Air Lines (DAL.US) | Geopolitická situace | Holding | Kanadský CPI | Průměrná cena | Zprávy o akciích | Pips | Odhady analytiků | MIC | Cena kávy | Ministerstvo práce | CSCO.US | Geopolitické napětí | Ozempic | Index nových objednávek | Tilray (TLRY.US) | Index RTS | Bloky | ABBV.US | Spekulanti | Cenový vývoj | Psychologický efekt | Hike | M.US | Propad indexu | OANDA Edward Moya | Prodej aut | Dluhopis | Domácí poptávka | Americký akciový index S&P 500 | Slabé euro | Akcie JP Morgan | Peloton Interactive | Americká seance | Vyšší inflace | CFA | Tržní ocenění | EONIA | Rekordní pokles | Verizon Communications | Pražská burza | Práce | Etsy | FOREX | Údaje o inflaci | Pražská burza online | DoorDash | Hermes | BIC | JD | Market Color | Útlum ekonomické aktivity | Zpomalení hospodářského růstu | RBAG.CZ | Bleakley Advisory Group | FDX | Robinhood Markets (HOOD.US) | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | CRWD | USO | Šíření covidu | AMZN | Rivian Automotive | ConocoPhillips (COP.US) | Pozitivní výhled | CZG | Fundamentální pohled | Operativní zisk | JNJ.US | Volby do Kongresu | Průlom | Bezpečnostní zákon | BBBY.US | FL.US | Investment | Velký pád akcií | Dopad vysokých úrokových sazeb | Lucid Group (LCID.US) | Mediální divize | Akciový index Dow Jones Industrial | Nakoupit ropu | Index německé burzy DAX | Kvóty na těžbu ropy | Westpac Banking | Agentura Moody's | Ukazatel volatility | Zásobníky | PepsiCo (PEP.US) | Globální ekonomický růst | Phillips 66 (PSX.US) | Firma dnes | VIAC | Rate cut | Novozélandská centrální banka | Sentiment v eurozóně | Masivní investice | Apple Music | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | PetroChina | AXS | Výsledky Alphabet za Q2 | Kyle Rodda | Firemní výsledky | Fidelity International | Ropný kartel | PEP.US | Pinterest | Holubičí Fed | Obchodní dohody | Investiční záměry | Rozšíření krize | Fúze s Nortonem | Růst kurzu akcií | CSX | Americká kryptoměnová burza | Čistá úroková marže | Ronald Ižip | Druhý odhad amerického HDP | USD/JPY | LPL | Obchodník s cennými papíry | Klesající inflace | Astrazeneca | CMG.US | Krize v Turecku | Nasdaq (US100) | Lyft (LYFT.US) | Downing Street | Obchodování na newyorské burze | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Vývoj na trhu | Daně z příjmů právnických osob | Janney Montgomery Scott | Fio | Kryptoměny | Změny úrokových sazeb | Low | Manažeři | INFN.US | Crédit Agricole | Nálada na finančních trzích | Podíl firem | Taiwan Semiconductor | Výsledky CPI | Šéf amerického Fedu | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | LVS.US | Americké firmy | Ekonomické aktivity | SLB.US | Ark Invest | Stock Trader | Plug Power (PLUG.US) | Wood & Company Vladimír Vávra | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | Podílové fondy kurzy | ZM.US | Výrobce elektromobilů Tesla | Napětí mezi USA a Čínou | Tržní vývoj | Podnikání na kapitálovém trhu | Lowe's Companies (LOW.US) | Další pokles | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | SMCI | CI.US | Úspěch | Stimuly | CNBC | Keysight Technologies | Velká očekávání | Jerome Powell | Evropské dluhopisy | MSCI All Country World | STT.US | CME.US | Makro zprávy | Zpráva amerického ministerstva obchodu | Volby | Index německé burzy | Ukazatele | Svaz výrobců a prodejců automobilů | Zveřejňování výsledků | NXMH | Umělá inteligence | Miliardář | Index relativní síly | Vladimir Putin | Burza online | CPI v eurozóně | Američtí zákonodárci | LOW.US | Baidu (BIDU.US) | Disney | CME Group (CME.US) | Jeremy Corbyn | Nonfarm Payrolls | Obchodní divize | Akcie výrobce letadel | Upisovací období | Ekonomické zpravodajství | JWN | Výsledek amerických voleb | Burzovní zpravodajství | DDOG | Nižší volatilita | Aktuální konsenzus ekonomů | Bankovní prázdniny | Británie | Cena zemního plynu | Bank of Montreal (BMO.US) | Průmyslová výroba v USA | Duolingo | Indický index | Nová auta | Krátkodobý výhled | Americká vláda | Wedbush | Zotavení ekonomik | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Rally na americkém akciovém trhu | Znovuotevření Číny | Overnight | Kanadská data | Currency | Zlepšení nálady | Las Vegas Sands (LVS.US) | Altria Group | Zajímavý byznys model | Měnové podmínky | JWN.US | Belgie | Makro z USA | COP.US | Podniky | ZM | Sentiment trhu | DUOL | CELO | Euro vůči americkému dolaru | Významné události | Analytický tým | Inflace v USA | HDP z Kanady | Kurz EURUSD | Chování spotřebitelů | BEN.US | Dollar General | Banka Wells Fargo | Příjmy společnosti NVIDIA | Downgrade | Zvýšení nákupů aktiv | Enel | Zahraniční forex | Očkování | Tržby v maloobchodě | Dom Pérignon | Vysoká rizika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Výsledek senátních voleb
Výsledek včerejších voleb
Výsledek voleb
Výsledek voleb ve Francii
Výsledek voleb v USA
Výsledek zahraničního obchodu
Výsledek zasedání
Výsledek zasedání Fedu
Výsledek zasedání k měnové politice
Výsledek zasedání měnových výborů

Následující klíčová slova

Výsledková sezóna s XTB
Výsledková sezóna v USA
Výsledková sezona za druhý kvartál
Výsledková sezóna za první čtvrtletí
Výsledková zpráva
Výsledkové cíle
Výsledkové období
Výsledkové období amerických společností
Výsledkové sezóny
Výsledkové sezóny v USA
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei ProTrader
Potvrďte prosím... Zavřít