Neděle 14. července 2024 21:33
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Dukascopy new

Hospodářské výsledky

img

Ranní okénko - Týden uzavřou další data z USA

12.07.2024 Poslední pracovní den tohoto týdne přinese další informace ohledně vývoje cen ve Spojených státech, konkrétně půjde o index cen výrobců (PPI). V meziročním vyjádření by měla červnová výrobní inflace dle mediánu analytických odhadů jen nepatrně vzrůst na 2,3 % (vs 2,2 % v květnu). V květnu index PPI dokonce poklesl o -0,2 %, tentokrát se očekává meziměsíční růst ve výši 0,1 %. Jádrové ceny ve výrobě by mohly růst o něco rychleji, po odečtení potravin a energií se očekává meziměsíční nárůst cen o 0,2 %, meziročně pak o 2,5 % (vs 2,3 % v květnu).
img

Ranní okénko - Zamíchá inflace v USA s kartami?

11.07.2024 Ekonomický svět upře své oči opět na Spojené státy americké, kde bude zveřejněna výše červnové inflace. Po jejím nárůstu na začátku roku se trend obrátil a inflace začíná pomalu klesat. To by mělo pokračovat i v červnu, kdy trh předpokládá její snížení z 3,3 % na 3,1 %. Na druhé straně jádrová inflace by podle mediánu trhu měla zůstat na úrovni 3,4 %. Výsledek, který by odpovídal uvedeným predikcím či byl dokonce pod těmito odhady, by dále povzbudil již tak zvyšující se sázky týkající se zahájení cyklu uvolňování měnové politiky na zářijovém zasedání. Naopak vyšší výsledek by tato očekávání mohl mírně zchladit, což by se mimo jiné pravděpodobně projevilo růstem výnosů dluhopisů a posílením dolaru.
img

Fidelity International: Dluh bude po volebním překvapení pro Francii problémem

10.07.2024 Navzdory nečekanému vítězství levice v nedělním druhém kole hlasování ve Francii to vypadá nepravděpodobně, že by se podařilo sestavit vládu. Blok má méně než 289 křesel potřebných pro většinu a nemá dostatečný politický přesah do zbytku parlamentu, aby mohl vytvořit funkční koalici. Mnohem lepší, než očekávaný výsledek centristické strany Ensemble prezidenta Emmanuela Macrona však otevírá možnost vzniku tzv. duhové koalice umírněné levice a pravice. Takovou koalici by trhy pravděpodobně považovaly za ten nejméně špatný závěr voleb, ale stále méně příznivý, než je současný stav. Trhy však povzbudí vyhlídka na proevropský parlament, který by měl umožnit další evropskou integraci.
img

Ranní okénko - Dnes vývoj inflace v ČR a druhé vyjádření předsedy Fedu v Kongresu

10.07.2024 Důležitým aspektem dnešního dne bude zveřejnění červnové inflace, která by v České republice podle našeho odhadu mohla mírně zrychlit na 2,7 % r/r (vs 2,6 % v květnu). Přestože medián analytických odhadů je nakloněn spíše mírnému poklesu tempa růstu cen, naše analýza upozorňuje na omezení prostoru pro další pokles v kategorii potravin, která v posledních měsících pomáhala průměrné ceny stabilizovat, a která zároveň podle posledního šetření Českého statistického úřadu naopak začíná vykazovat růst. Zároveň se ukazuje, že cenové tlaky ve službách jsou perzistentní a mohly by se v průběhu celého roku pohybovat ve výši 5 %.
img

USA jsou na prahu recese a důvodů pro růst dolaru ubývá

10.07.2024 Zpráva z amerického trhu práce se ukázala být slabá. Zatímco počet nových pracovních míst v červnu překonal prognózu (206 000 vs. 190 000), údaje za poslední dva měsíce byly revidovány o výrazných 111 000 dolů, což obrázek zcela změnilo. Průměrný přírůstek za poslední tři měsíce činí 145 000, což je nejméně od ledna 2021, a čtyřtýdenní průměr žádostí o podporu v nezaměstnanosti je na svém maximu od srpna 2023.
img

Ranní okénko - Dnes nezaměstnanost v ČR a vyjádření předsedy Fedu v Kongresu

09.07.2024 Dnes bude pokračovat série příchozích dat o české ekonomice započatá během včerejšího dne. Již za pár okamžiků Ministerstvo práce a sociálních věcí zveřejní, jak se vyvíjí zdejší nezaměstnanost. Od začátku roku podíl nezaměstnaných klesal až na květnových 3,6 %. Sezónní vlivy naznačují, že by nezaměstnanost mohla dále klesat, ale vzhledem k působení negativního šoku do ekonomiky, který se zpravidla na trhu práce projevuje se zpožděním, očekáváme její stagnaci na úrovni 3,6 %. Zároveň bude třeba sledovat další osud hutě Liberty Ostrava, která na sebe podala insolvenční návrh. V tomto podniku je zaměstnáno přes 5000 pracovníků, kterým hrozí, že přijdou o své zaměstnání. Ti si v současné chvíli mohou zažádat o finanční pomoc, kterou jim poskytne stát či Moravskoslezský kraj.
img

Ranní okénko - Týden ve znamení inflace

08.07.2024 Tento týden bude patřit datům o inflaci, která postupně dorazí z ČR, z Německa a z USA. Vliv na tržní aktivitu pak mohou mít i ostře sledovaná vyjádření předsedy americké centrální banky, který bude v úterý a ve středu v rámci výpovědi v Kongresu komentovat aktuální měnovou politiku.
img

Ranní okénko - Nabitý konec týdne i přes nastávající svátky

04.07.2024 Vzhledem k zítřejšímu státnímu svátku oslavující příchod slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje na území Velké Moravy si shrneme, co nás čeká dnes i zítra. Dnes již za pár okamžiků zveřejní Český statistický úřad, jak se v květnu vyvíjely tržby maloobchodních prodejců. Trh očekává stejně jako v dubnu meziroční růst o 5,3 %, naše predikce je téměř identická (+5,4 %). Vzestup maloobchodního sektoru, který započal na konci minulého roku, bude každopádně ve zbývající části roku pokračovat na pozadí růstu reálných mezd českých domácností.
img

Ranní okénko - Mírný pokles inflace v eurozóně zatím ECB zřejmě nepřesvědčí

03.07.2024 Středeční den by měl potvrdit polevování inflačních tlaků v eurozóně, tentokrát prostřednictvím indexu cen výrobců (PPI), kde se vývoj cen dokonce nachází v záporných číslech. Očekáváme, že oproti předchozímu měsíci by ceny v květnu tentokrát mohly vzrůst o mírných 0,1 % (vs -1,0 % v dubnu), v meziročním vyjádření by však ceny měly klesat i nadále. V meziročním vyjádření by podle nás mohl index PPI poklesnout o 3,8 % (vs -5,7 % v dubnu).
img

Ranní okénko - Pokles inflace v Německu by měl být následován poklesem i v celé eurozóně

02.07.2024 Dnešní den bude zajímavý především díky úvodnímu odhadu červnové inflace v eurozóně. Meziměsíční dynamika by podle trhu měla stejně jako v předchozím měsíci dosáhnout výše 0,2 %. Naše i tržní prognóza předpokládá, že v meziročním vyjádření by po květnovém nárůstu na 2,6 % mělo dojít k poklesu na 2,5 %. Rovněž jádrová inflace by se měla snížit o 0,1 p.b., a to z 2,9 % na 2,8 %. Eurostat ve stejný čas vydá údaj o výši nezaměstnanosti. Ta by měla v květnu podobně jako v dubnu činit 6,4 % a zůstala by tak na historickém minimu.
img

Ranní okénko - Přehled týdne: PMI a maloobchod v ČR, inflace v Evropě a v USA trh práce

01.07.2024 První červencový týden přinese várku nových dat převážně ze zpracovatelského průmyslu, kde se dozvíme aktuální PMI jak z ČR, tak ze světa, z USA přijdou nová data zejména z trhu práce. Obchodní aktivitu v týdnu omezí dva státní svátky, nejprve ve čtvrtek Den nezávislosti v USA, v pátek Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje v ČR, kdy budou příslušné burzy uzavřené.
img

Ranní okénko - ČNB i počtvrté v řadě snížila sazby o 50bb

28.06.2024 Již za pár minut se dozvíme finální odhad růstu českého HDP v prvním čtvrtletí letošního roku, kdy se očekává potvrzení zpřesněných údajů, podle kterých tuzemské hospodářství dosáhlo mezičtvrtletního růstu o 0,3 % a meziročního o 0,2 %. Hlavním tahounem je zvýšená spotřeba českých domácností. O hodinu později Česká národní banka zveřejní, jak se vyvíjela peněžní zásoba vyjádřená měnovým agregátem M2.
img

Francouzské volby, královna Nvidia a výnosy FedExu

27.06.2024 V posledním týdnu jsme zaznamenali tři hlavní hybatele akciových trhů. Technologické akcie poskočily o 5,5 % výš a Spojené státy si díky tomu polepšily a brzy mohou překonat i Japonsko, které je letos zatím nejúspěšnějším regionem. Za posílení amerických technologických akcií může hlavně společnost Nvidia, která se vyšplhala na nejvyšší příčku světových akciových trhů (více podrobností v další části článku).
img

Ranní okénko - Zasedání ČNB pod rouškou tajemství

27.06.2024 O hlavní události dnešního dne není pochyb. Zasedat totiž bude bankovní rada ČNB, která rozhodne o dalším nastavení úrokových sazeb. Shoda napříč analytickou obcí i samotnou bankovní radou panuje na tom, že úrokové sazby půjdou opět dolů, ale otázkou je o kolik. Bankovní rada na každém svém měnově-politickém jednání v tomto roce snížila sazby o 50bb, ale květnová makroekonomická prognóza z dílny ČNB naznačila, že v průběhu roku dojde ke zpomalení cyklu uvolňování měnové politiky a bankovní rada přistoupí ke snižování sazeb o standardních 25bb.
img

Ranní okénko - Dnešek nabízí pesimistickou predikci spotřebitelské důvěry v Německu

26.06.2024 Dnešní den nabízí nejprve data z Německa, a to odhad spotřebitelské důvěry v červenci, kterou již před pár okamžiky publikovala společnost Gfk společně s Norimberským institutem pro tržní rozhodování (NIM). K povzbuzení trhu však nedošlo, důvěra nejen že zůstala stále záporná, dokonce se oproti předchozímu měsíci (-20,9) zhoršila na -21,8. Medián analytiků přitom počítal se zlepšením na -19,5. Brzdou je i letos zejména stále nízká ochota k nákupům, která se tentokrát ještě mírně zhoršila.
img

Ranní okénko - Nálada v tuzemsku mezi spotřebiteli poklesla, v průmyslu naopak vzrostla

25.06.2024 Dnešní den nabídne pouze jediný zajímavější údaj z ekonomického světa a tím bude spotřebitelská nálada v USA měřená Conference Board. Ta byla v posledních měsících historicky nadprůměrná i přes vyšší inflaci a úrokové sazby, které jsou na nejvyšší úrovni za více než 20 let. Navzdory tomu spotřeba domácností byla hlavním faktorem velmi solidního růstu americké ekonomiky, která překonávala i ty nejoptimističtější odhady.
img

Ranní okénko - Přehled týdne: zasedání ČNB, v zahraničí spotřebitelská důvěra

24.06.2024 Poslední červnový týden přinese nejspíše nové referenční úrokové sazby pro finanční trh v ČR, o jejichž výši se bude ve čtvrtek rozhodovat na zasedání bankovní rady ČNB. Odhady analytiků se většinově přiklání ke snížení 2T repo sazby o 25bb. Z dosavadního ekonomického vývoje, jakož i z vyjádření členů bankovní rady minulý týden, však vyplývá značná pravděpodobnost snížení v rozsahu až 50bb, s čímž počítá naše prognóza. Z pohledu zahraničních dat pak tento týden přinese zejména údaje o spotřebitelské důvěře.
img

Ranní okénko - Dnes PMI ze světa

21.06.2024 Závěr týdne je ve znamení indexu nákupních manažerů (PMI), kdy postupně dorazí výsledky z Německa, eurozóny a ze Spojených států amerických. U našeho západního souseda se očekává zvýšení indexu ve zpracovatelském průmyslu z 45,4 bodů na 46,4 bodů. V případě služeb je predikováno sice mírnější zlepšení (z 54,2 bodů na 54,4 bodů), ale úroveň 50 bodů, oddělující expanzi a kontrakci, bude bezpečně překonána. V eurozóně se očekávají velice podobné výsledky, kdy ve zpracovatelském průmyslu by mělo dojít k nárůstu z 47,3 bodů na 47,9 bodů a v oblasti služeb z 53,2 bodů na 53,4 bodů. Poněkud odlišný příběh se odehrává v USA, kde se index PMI v průmyslu i ve službách po dobu celého letošního roku drží nad klíčovou hranicí 50 bodů. Mělo by tomu tak být i v červnu, nicméně analytici odhadují v obou sektorech horší výsledky než v květnu.
img

Ranní okénko - Za týden zasedá ČNB - sníží sazby o 25bb nebo 50bb?

20.06.2024 Dnešní den nabídne, jak se vyvíjejí ceny výrobců v Německu. Ty v meziročním srovnání klesají již od července minulého roku, a to zejména díky výraznému poklesu cen energií. V dubnu se ceny ve výrobě snížily o 3,3 %, v květnu podle trhu došlo k poklesu o 2 %. Prostor pro další snižování cen se ovšem zužuje, jelikož pomalu začne vyprchávat efekt vysoké srovnávací základny. Z Evropy dorazí ještě údaj o spotřebitelské důvěře v eurozóně, která zůstává i nadále pesimistická a ani červen tento stav nezmění. Na druhé straně od září roku 2022, kdy dosáhla svého dna, téměř setrvale roste a přibližuje se svému historickému průměru.
img

Ranní okénko - Ekonomika USA zatím nenaznačila nutnost brzkého uvolnění politiky Fedu

19.06.2024 Dnešní ekonomická data budou poněkud strohá, dozvíme se nejprve výsledek platební bilance eurozóny a v brzkých odpoledních hodinách dorazí méně sledovaná data z nemovitostního trhu v USA. Zahraničnímu obchodu eurozóny se historicky daří vytvářet přebytky, což reflektuje i stav běžného účtu platební bilance (+35,7 mld. EUR v dubnu), který byl za posledních deset let téměř ve všech měsících kladný (po sezónním očištění). V důsledku energetické krize, která dopadla na evropské výrobce v porovnání s Čínou i USA relativně nejvíce, došlo v roce 2022 k zásadnímu obratu, když běžný účet vykázal největší měsíční deficit za poslední 20 let. Od konce roku 2022 však bilance opět vykazuje kladné saldo, v roce 2024 je již dokonce nad průměrem předcovidových let.
C:\fakepath\xtb-18062024-1.jpg

Sezónnost trhů - skvělá strategie filtrování

18.06.2024 Asi nikoho nepřekvapí, že sezónnost má výrazný dopad i na finanční trhy. Selský rozum nám říká, že dává smysl, aby období léta ovlivňovalo cenu kukuřice a čas Vánoc zase hodnotu akcií retailových obchodů. Jak ale tohoto aspektu v obchodování a investování správně využít?
img

Ranní okénko - Dnes průzkum ZEW v Německu, maloobchod a průmysl v USA

18.06.2024 Dnes se dozvíme výsledky červnového průzkumu instituce ZEW mezi finančními analytiky ohledně hodnocení aktuální ekonomické situace Německa včetně budoucích očekávání. Přítomnost je shledávána velmi negativní, nicméně v květnu se míra pesimismu významněji snížila a trh očekává, že v podobném rozsahu dojde ke zlepšení i nyní. To je dáno pomalu se oživující ekonomikou a zahájeným cyklem uvolňování měnové politiky ze strany ECB. Naproti tomu budoucnost byla v posledních měsících vnímána optimisticky, kdy v průběhu celého letošního roku byly překonávány v pozitivním slova smyslu odhady trhu. Nicméně v dalších měsících vnímání budoucnosti pravděpodobně nebude růst takovým tempem jako dosud.
img

Ranní okénko - Přehled týdne: ceny výrobců v ČR a PMI ve světě

17.06.2024 Nový týden přináší nová data, tentokrát bude k zajímavým událostem patřit zejména cenový vývoj na straně výrobců v České republice a v Německu. Dozvíme se také údaje o inflaci a spotřebitelské důvěře v eurozóně, ze Spojených států nás zaujme především výkon maloobchodu a průmyslového sektoru.
img

Ranní okénko - Týden uzavřou předběžné odhady spotřebitelské důvěry v USA

14.06.2024 Na závěr týdne bude k důležitým událostem patřit zejména předběžný odhad spotřebitelské důvěry v USA, kterou v měsíční frekvenci publikuje Michiganská univerzita. Podle mediánu analytických odhadů by v červnu mělo dojít ke zvýšení sentimentu z 69,1 na 72,0 bodů, což značí zlepšující se výhled na ekonomický vývoj v horizontu následujících 6 měsíců. Ke zvýšení by mělo dojít i v případě hodnocení současné situace, která by se dle tržního konsenzu měla lepšit z květnových 69,6 bodů na 72,2 v červnu.
img

Ranní okénko - Nižší inflace v USA, Fed se snižováním sazeb ale spěchat nebude

13.06.2024 Po včerejší spotřebitelské inflaci se dnes dozvíme ze Spojených států také květnový údaj o výrobní inflaci. Trh v meziměsíčním srovnání očekává zpomalení dynamiky růstu cen ve výrobě z 0,5 % na 0,1 %, meziročně se ovšem předpokládá zvýšení z 2,2 % na 2,5 %.
img

Ranní okénko - Dnes inflace v zahraničí a zasedání Fedu

12.06.2024 Hlavní ekonomické události dnes proběhnou ve Spojených státech amerických, kde bude nejprve zveřejněn výsledek květnové inflace. Trh očekává mírné zpomalení růstu oproti předchozímu měsíci (odhad 0,1 % m/m vs 0,3 % v dubnu). Pokud by se odhad potvrdil, byla by to dobrá zpráva s ohledem na urychlení cenové stabilizace, neboť v meziročním vyjádření inflace v dubnu stále činila 3,4 %, stejný výsledek se očekává i v květnu.
img

Ranní okénko - Překvapí česká inflace opět směrem výše?

11.06.2024 Dnes za pár minut odhalí Český statistický úřad, jak se vyvíjela tuzemská inflace. V únoru a březnu sice bylo dosaženo inflačního cíle ČNB, ale existovala inflační rizika jejího opětovného zvýšení, ač ne takového rozsahu jako v posledních dvou letech. V dubnu se jedno z nich naplnilo, když meziroční inflace v dubnu dosáhla výše 2,9 % (odhad trhu 2,4 %) zejména z důvodu výrazného zpomalení poklesu cen potravin.
img

Ranní okénko - Přehled týdne: nezaměstnanost v ČR, inflace v ČR a SRN, v USA inflace a zasedání Fedu

10.06.2024 Tento týden bude co do objemu nových dat zřejmě skromnější, nabídne však několik důležitých událostí. V České republice nás bude zajímat především statistika nezaměstnanosti, dále pak vývoj inflace, který se dozvíme kromě ČR postupně i z Německa a USA. Právě Spojené státy budou pomyslným středobodem pozornosti investorů v tomto týdnu, když ve středu zasedne Federální výbor pro volný trh (FOMC), který bude diskutovat nastavení měnové politiky. Na základě dosavadního ekonomického vývoje by dle našich i tržních očekávání zatím nemělo dojít ke změně referenčních úrokových sazeb směrem dolů ani nahoru, byť obě možnosti jsou předmětem diskuzí.
img

Ranní okénko - Očekávané snížení od ECB, dnes další data z amerického trhu práce

07.06.2024 Dnes se v odpoledních hodinách dozvíme další data z amerického trhu práce. Vícero údajů z poslední doby naznačilo jeho potenciální ochlazení, což zvýšilo očekávání finančních trhů, že by Fed mohl zahájit cyklus snižování sazeb na svém zasedání v září. Fed totiž podmiňoval uvolnění měnových podmínek nejen utlumením ekonomické aktivity, ale také snížením napjatosti pracovního trhu. Více napoví dnešní údaj o změně pracovních míst mimo zemědělský sektor, kdy se pro květen předpokládá podobná hodnota (+185 tis.) jako v dubnu (+175 tis.). To je tak výrazné snížení ve srovnání s daty z prvního čtvrtletí tohoto roku. Míra nezaměstnanosti se od začátku roku nepatrně zvýšila z 3,7 % na 3,9 % v dubnu a na této úrovni by měla zůstat i nyní. Dynamika hodinové mzdy postupně zpomaluje, v dubnu se dostala pod 4 % a trh očekává, že tomu tak bude i v květnu.
img

Ranní okénko - Čtvrtek ve znamení průmyslu, zahraničního obchodu a zasedání ECB

06.06.2024 Dnes se dozvíme výsledek zahraničního obchodu České republiky, jehož bilance se od roku 2022, kdy dosahovala historických minim, trendově zvyšuje a v tomto roce se již dostává bezpečně do plusu. Silný přebytek z března (39,3 mld. Kč) se nyní zřejmě opakovat nebude, i tak ale počítáme spolu s rostoucí zahraniční poptávkou s pozitivní bilanci, za duben odhadujeme výsledek ve výši 12,8 mld. Kč. Druhou sledovanou veličinou na českém trhu dnes bude údaj o průmyslové výrobě, které se dlouhodobě příliš nedaří a výrazné oživení zatím nenaznačují ani předstihové ukazatele. Březnový propad ve výši 2,7 % r/r by se v dubnu měl zmírnit, přičemž šíře analytických odhadů poskytuje prostor i pro případný růst. Náš odhad však počítá s poklesem o 1,4 % zejména z důvodu dosavadního nedostatku pozitivních zpráv, které by mohly obrat ve výrobě způsobit.
img

Ranní okénko - Dnes data z českého maloobchodu či zasedání Polské centrální banky

05.06.2024 Dnešní den přinese nejnovější údaj o tuzemském maloobchodu. Reálné tržby v tomto sektoru rostou od loňského prosince a nenaplnily se tak obavy, že by v prvním čtvrtletí ještě mezi lidmi mohl převládat opatrnostní motiv. Naopak skutečné výsledky překonávaly v pozitivním slova smyslu očekávání analytiků a březnový údaj (+6,1 %) byl až šokující. I v dubnu velmi pravděpodobně pokračoval trend rostoucích reálných tržeb maloobchodních prodejců, ačkoli ne v takovém rozsahu jako v březnu. Medián trhu odhaduje meziroční nárůst o 5,5 %, naše prognóza počítá s mírnějším zvýšením o 4,8 %.
img

Ranní okénko - Dnes údaje z českého a německého trhu práce

04.06.2024 Dnes se dozvíme, jakým tempem v prvním čtvrtletí rostly nejen nominální mzdy, ale také mzdy reálné. Reálná kupní síla během nedávného vysoko-inflačního období v ČR poklesla zhruba na úroveň roku 2018, což se projevovalo zvýšením úspor domácností a největším poklesem spotřeby v rámci EU. Situace na trhu práce však zůstala poměrně napjatá a inflaci se podařilo snížit až na 2% cíl, poté držet uvnitř tolerančního pásma, tedy v mezích akceptovaných centrální bankou. Na základě našeho odhadu pro vývoj nákladů práce by tak průměrné mzdy v prvním kvartále měly konečně vzrůst, a to o 6,6 % nominálně a až o 4,4 % i reálně (r/r).
img

Ranní okénko - Přehled týdne: předstihové ukazatele, mzdy, maloobchod, průmysl a zasedání

03.06.2024 Tento týden bude ve znamení předstihových ukazatelů PMI, které budou zveřejňovány v Česku, Německu, v eurozóně i v USA. Podstatná data z ČR poskytne např. oblast maloobchodu nebo průmyslový sektor. Nejsledovanější událostí bude zřejmě čtvrteční zasedání ECB, která má rozhodovat o nastavení měnové politiky. Na základě dosavadního vývoje v eurozóně předpokládáme, že ECB přistoupí ke snížení základní úrokové sazby o 25bb, což by mělo evropským ekonomikám pomoci na cestě z loňské recese.
C:\fakepath\Gap.png

Akcie prodejce oblečení Gap prudce rostou

31.05.2024 Akcie amerického prodejce oděvů Gap prudce rostou, krátce po zahájení obchodování dnes přidávají zhruba 22 procent. Reagují na zprávu, že společnost, která změnila strategii a přišla s modernějším stylem, zvýšila celoroční výhled prodeje. GAP zveřejnil hospodářské výsledky za první kvartál a nový výhled ve čtvrtek na svém webu.
img

Ranní okénko - Inflace v eurozóně by neměla zneklidnit ECB

31.05.2024 Dnes se zejména poohlédneme zpět za výkonem české ekonomiky v prvním čtvrtletí, jelikož již za několik okamžiků bude zveřejněn zpřesněný odhad HDP za první kvartál tohoto roku. Předpokládáme, že by k výrazné revizi dojít nemělo a že po očištění o sezónní vlivy v prvním čtvrtletí ekonomika expandovala tempem 0,5 % k/k a 0,4 % r/r.
img

Ranní okénko - Inflace v Německu stoupla

30.05.2024 Ve Spojených státech amerických bude dnes publikován druhý odhad růstu HDP v letošním prvním čtvrtletí. Úvodní odhad naznačil zpomalení růstu z 3,4 % v posledním kvartále minulého roku až na 1,6 %, přičemž trh očekával růst ve výši 2,5 %. Nyní trh ještě více korigoval svou predikci směrem níže až na 1,3 %. To se zdá jako dobrá zpráva z pohledu Fedu, protože ten podmiňoval možné zahájení snižování sazeb v případě utlumení ekonomické aktivity. Nicméně ze struktury růstu je zřejmé, že zpomalení bylo dáno volatilnějšími položkami, tedy změnou stavu zásob, jejichž příspěvek byl záporný. Zároveň negativní vliv měl zahraniční obchod, kdy kvůli silné domácí poptávce bylo třeba více dovážet a také zmiňované rozpouštění zásob. Na druhé straně soukromé investice rostly výraznějším tempem a také soukromá spotřeba byla značná, přestože oproti poslednímu kvartálu loňského roku mírně poklesla. Právě vysoká spotřeba domácností tak nedovoluje další pokles inflace blíže k 2% cíli.
img

Ranní okénko - Dnes předběžná data o inflaci a důvěře spotřebitelů v Německu

29.05.2024 Dnes se bude pozornost evropských investorů ubírat především k německé ekonomice, kde bude kromě indexu spotřebitelské důvěry zveřejněno také předběžné číslo květnové inflace. Na základě analytických odhadů se předpokládá, že v květnu došlo ke zrychlení meziročního růstu německé cenové hladiny CPI na 2,4 % (2,2 % v dubnu), případně na 2,7 % (2,4 % v dubnu) podle harmonizované metodiky Eurostatu (HICP).
img

Ranní okénko - Smíšený obrázek průzkumu instituce Ifo

28.05.2024 Dnešní den nabídne pouze jediný zajímavější údaj a tím bude spotřebitelská důvěra Conference Board. Americkému hospodářství se dosud dařilo nad očekávání, a to zejména kvůli spotřebě domácností. Jejich důvěra v tamní ekonomiku byla totiž historicky nadprůměrná díky rostoucím příjmům a příznivé situaci na pracovním trhu, přestože se předpokládalo jeho ochlazení. V tuto chvíli ale nezaměstnanost atakuje historicky nejnižší úrovně a stále je vytvářeno značné množství nových pracovních míst. V rámci průzkumu Conference Board i v rámci průzkumu University of Michigan se zdá, že na spotřebitele zatím příliš nedoléhala vyšší inflace či vyšší úrokové sazby. Výsledky z minulého měsíce nicméně naznačily možné ochlazení domácí poptávky, kdy v případě Conference Board index důvěry spotřebitelů výrazně klesl z 103,1 bodů na 97 bodů, přičemž se očekával mírný nárůst.
img

Ranní okénko - Přehled týdne: spotřebitelský sentiment v zahraničí a inflace v Evropě

27.05.2024 Tento týden nabídne ekonomické události převážně ze zahraniční, těmi nejdůležitějšími ukazateli budou zejména průzkumy tržního sentimentu napříč Evropou a Spojenými státy, ale také inflace v eurozóně. Začátek týdne bude především ve znamení dat z Německa, jelikož v USA je státní svátek (Den obětí války) a v ČR budou nová data publikována až na konci týdne. Týden uzavře odhad cenového vývoje v eurozóně, který bude důležitý pro potvrzení plánované trajektorie měnové politiky ECB.
C:\fakepath\trader-24052024-47-zm.jpg

Akcie ve Spojených státech před prodlouženým víkendem posílily

24.05.2024 Akcie ve Spojených státech před prodlouženým víkendem posílily a smazaly část ztrát z předchozího dne. Dolů zamířil kvůli výběru zisků americký dolar.
C:\fakepath\Goldman-Sachs-24052024.png

CEO Goldman Sachs věští, že Fed letos na sazby nesáhne

24.05.2024 Rozhodování Fedu bylo poslední dobou pod drobnohledem investorů. Zejména spekulace na brzké snížení sazeb byly hlavním motorem růstu akciových trhů od prosince 2023. Nyní se ukazuje, že tato očekávání byla přehnaná. Mnoho velkých investorů a významných influencerů připravuje trhy na spolknutí hořké pilulky. Posledním, kdo tak učinil, byl David Solomon z Goldman Sachs, který neočekává žádné snížení sazeb pro tento rok.
C:\fakepath\trader-24052024-39-zm.jpg

Pražská burza v týdnu potřetí v řadě posílila, index PX stoupl o 0,1 procenta

24.05.2024 Pražská burza v týdnu potřetí v řadě posílila, i když nyní jen nepatrně. V uplynulém týdnu stoupl index PX o 0,1 procenta na 1562,2 bodu. Nejvíce rostly akcie skupiny ČEZ, naopak největší oslabení zaznamenaly akcie pojišťovací skupiny VIG. Vyplývá to z internetových stránek burzy. V předchozím týdnu index PX stoupl o 0,7 procenta.
C:\fakepath\1716543945-76-2406204.jpg

Bude bitcoin následovat zlato na ATH? | Investiční Memento #76

24.05.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 76. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Ranní okénko - Mzdový vývoj v eurozóně nezměnil očekávané červnové snížení sazeb

24.05.2024 Dnes budou Českým statistickým úřadem zveřejněny květnové výsledky konjunkturálního průzkumu. Důvěra spotřebitelů v českou ekonomiku se postupně navyšuje, a dokonce je již nad historickým průměrem. To je dáno zejména poklesem inflace, a přestože v dubnu došlo k jejímu navýšení, trh očekává další zvýšení důvěry mezi domácnostmi. Rovněž mezi firmami se nálada zlepšuje, ačkoli nedosahuje takové úrovně jako mezi spotřebiteli. Sektor byznysu trápí stále nižší poptávka, ale v průběhu dalších měsíců očekáváme její postupné oživování, které se bude pozitivně projevovat nejen na zakázkách firem, ale také na výkonu celé české ekonomiky.
C:\fakepath\eurusd-24052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 24.5.2024

24.05.2024 Akcie ve Spojených státech oslabily v reakci na přetrvávající obavy z inflačních tlaků. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 1,53 procenta a zakončil obchodování na 39.065,26 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,74 procenta na 5267,84 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,39 procenta na 16.736,03 bodu.
img

Ranní okénko - Čtvrtek ve znamení předstihových ukazatelů ze zahraničí

23.05.2024 Dnešnímu dni bude vévodit index cen nákupních manažerů (PMI), jehož první květnové odhady vyjdou nejprve v Německu, pak v eurozóně, a nakonec i v USA a napoví, kam se ubírá zejména odvětví průmyslu. Data z Německa by neměla příliš překvapit, v případě indexu manažerů ve zpracovatelském průmyslu převládá pesimistický výhled. Předpokládáme, že by zde mohlo dojít jen k nepatrnému zvýšení z 42,5 bodů v dubnu na 42,9 bodů v květnu, stále by však tento předstihový ukazatel měl poukázat na pravděpodobný pokles německého průmyslu. Naopak odvětví služeb se daří lépe a očekáváme proto, že index mezi dubnem a květnem vzroste z 53,2 na 53,7 bodů. Kompozitní index sledující trendy napříč soukromým sektorem by tak měl být rovněž pozitivní a pohybovat se nad hranicí 50 bodů.
img

Ranní okénko - Dnes večer zápis z posledního zasedání Fedu

22.05.2024 Hlavní událost tohoto týdne nastane dnes večer, kdy bude zveřejněn zápis z květnového zasedání Fedu. Ten rozhodl o ponechání sazeb na úrovni 5,25-5,50 %, což bylo všeobecně očekáváno, jelikož se inflace v USA drží nad 3 % a výkon tamní ekonomiky zůstává silný především díky robustní spotřebě domácností. Světla reflektorů se tak přesunula na předsedu Powella, který mohl na následné tiskové konferenci naznačit více o postupu měnové politiky v rámci dalších měsíců. Na stole byla dokonce možnost dodatečného zvýšení úrokových sazeb, ale ten tuto možnost téměř vyloučil. Měnová politika je podle většiny členů měnového výboru již dostatečně restriktivní, ale bude třeba ji držet na této úrovni delší časový úsek, než bylo původně zamýšleno.
C:\fakepath\eurusd-22052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 22.5.2024

22.05.2024 Akcie ve Spojených státech mírně posílily, indexy Nasdaq a S&P 500 uzavřely na maximech. Investoři hledají ve výrocích představitelů americké centrální banky (Fed) vodítko ohledně načasování nižších sazeb. Čeká se také na hospodářské výsledky výrobce čipů Nvidia, které firma zveřejní po skončení obchodování. Bez větších pohybů byl včera americký dolar.
img

Ranní okénko - Ceny v průmyslu snižují dynamiku, zasedat bude maďarská centrální banka

21.05.2024 Dnes bude v Německu, stejně jako včera v Česku, zveřejněn index PPI, který napoví, jak se vyvíjí cenová hladina v průmyslovém sektoru našeho největšího exportního partnera. Po vysoké inflaci let 2021-2022 tam výrazný cenový propad na konci roku 2022 odstartoval sérii deflačních kroků zpět, které by se měly stabilizovat v tomto roce. Dynamika průmyslových cen je zatím v porovnání s předchozími lety značně snížená a z měsíce na měsíc dochází jen k nepatrným změnám.
img

Ranní okénko - Tento týden data o PMI ze světa či zápis z posledního zasedání Fedu

20.05.2024 V tomto týdnu se dozvíme nejnovější údaje týkající se indexu nákupních manažerů (PMI), které dorazí z Německa, eurozóny i Spojených států amerických. V případě Německa se index v oblasti služeb již přehoupl přes hraniční úroveň 50 bodů, ale ve zpracovatelském průmyslu je hluboce pod touto hranicí a nic se na tom nezmění ani v květnu. Podobný vývoj je také v eurozóně, kde ale zhoršování podmínek ve zpracovatelském průmyslu je mírnější než u našeho západního souseda. Ve Spojených státech amerických dosahuje index hodnoty 50 bodů jak ve službách, tak v průmyslu, ale ve zpracovatelském průmyslu by mohlo dojít k poklesu pod tuto úroveň. V USA bude zveřejněn zápis z posledního zasedání Fedu, který by mohl více naznačit o dalším postupu měnové politiky za velkou louží.
img

Ranní okénko - Očekává se potvrzení inflačních čísel v eurozóně

17.05.2024 Poslední den tohoto týdne nabídne pouze finální hodnotu dubnové inflace v eurozóně. Obvykle se úvodní odhady Eurostatu potvrdí a i v tomto případě trh očekává, že tomu tak bude. Dubnová inflace by tak měla zůstat stejně jako v březnu ve výši 2,4 %. Jádrová inflace by měla poklesnout z 2,9 % na 2,7 %, když zvláště pozitivním zjištěním je, že se poprvé od loňského listopadu snížila inflace v oblasti služeb pod 4 %. Prvnímu snížení sazeb na červnovém zasedání ECB tak v tuto chvíli nic nebrání. S tímto krokem také počítá dlouhodobě naše prognóza. V rámci tohoto roku by bankovní rada mohla snížit sazby celkem třikrát, vždy po 25bb.
img

Státní Gas Storage CZ loni ztrojnásobil provozní zisk na 1,397 miliardy korun

16.05.2024 Provozovatel zásobníků zemního plynu Gas Storage CZ loni meziročně víc než ztrojnásobil provozní zisk na 1,397 miliardy korun. Tržby stouply téměř o polovinu na 2,473 miliardy Kč. Proti předloňsku se zvýšil také čistý zisk na 2,6 miliardy korun, což pozitivně ovlivnila jednorázová změna účetní hodnoty dlouhodobých aktiv. Společnost, kterou loni na podzim převzal stát, to dnes oznámila ČTK. Podle analytiků k zisku přispěla zejména napjatá situace na trhu s plynem.
img

Ranní okénko - Inflace v USA mírně zpomalila, koruna dále posiluje

16.05.2024 Dnešní den bude zajímavý opět zejména z pohledu americké ekonomiky, která odhalí stav svého průmyslu. Ten by měl dle analytických odhadů mírně ochladit a z 0,4% revidovaného růstu v březnu zpomalit na 0,1 % v dubnu. Vzhledem k tomu, že trh má v posledních letech tendenci výkonnost průmyslu spíše nadhodnocovat, skutečná data tak mohou vykázat spíše stagnaci, volatilita by však měla zůstat nízká.
img

ČSOB zveřejní hospodářské výsledky za první čtvrtletí 2024

16.05.2024 Československá obchodní banka, která patří mezi největší tuzemské banky, dnes zveřejní hospodářské výsledky za první čtvrtletí letošního roku. Čistý zisk skupiny ČSOB loni stoupl meziročně o šest procent na 15,4 miliardy korun. Objem aktiv pod její správou vzrostl o 19 procent na 365 miliard korun.
img

Ranní okénko - Platební bilance ČR láme rekordy, dnešek bude patřit ekonomice USA

15.05.2024 Dnešní den přinese klíčové informace zejména pro hodnocení vývoje americké ekonomiky. Hlavní událostí dne bude zveřejnění inflace v USA za duben, která by měla dle očekávání trhu mírně zpomalit z březnových 3,5 % na 3,4 %. Meziměsíční tempo růstu cen by pak mělo zůstat stejné, tedy 0,4 %, zpomalit by ovšem měla jádrová inflace z 0,4 % na 0,3 % (m/m). V meziročním srovnání by jádrová inflace měla zůstat na vyšších úrovních, očekává se ale mírné zpomalení z 3,8 % v březnu na 3,6 % v dubnu. Další informaci přinesou maloobchodní tržby, které napoví sílu domácí poptávky v USA. Očekává se, že růst tržeb pokračoval i v dubnu, ale tempo by mělo zpomalit z březnových 0,7 % na 0,4 %. V neposlední řadě se dozvíme také výsledek newyorského indexu Empire Manufacturing, který přiblíží výkonnost zpracovatelského sektoru. Obchodní aktivita pravděpodobně poklesla i v dubnu, což by znamenalo již šestý propad v řadě, trh ovšem očekává zmírnění tempa z -14,3 na -10 bodů v květnu.
img

Ranní okénko - Dubnová inflace zahýbala s korunou, dnešní data by měla volatilitu zmírnit

14.05.2024 Dnešek by měl poskytnout data spíše informativního charakteru bez zásadního dopadu na tržní aktivitu v Česku. Nejprve bude zveřejněno saldo platební bilance ČR za březen, které by mělo být pozitivní a dle tržního odhadu dosáhnout 27 mld. Kč (vs 39,15 mld. Kč v únoru). V Německu pak dojde k potvrzení čísel dubnové inflace jak podle národní metodiky, tak podle metodiky Eurostatu (tzv. HICP), přičemž k velkým změnám by dojít nemělo (tržní odhad totožný s předběžnými 2,4 %). Zároveň však bude zveřejněn průzkum mezi analytiky prováděný institucí ZEW, kdy by se očekávání ohledně budoucího vývoje německé ekonomiky měla zvýšit z 42,9 bodů na 47,5. V případě hodnocení současného ekonomického stavu by dle našeho odhadu mělo dojít také ke zlepšení, a to z -79,2 na -76,3, ač nálada zůstává převážně pesimistická. V USA pak bude publikován index cen výrobců (PPI), kdy se očekává, že dojde k meziměsíčnímu růstu o 0,3 % (vs 0,2 % v březnu) zejména s ohledem na růst cen benzínu.
C:\fakepath\trader-13052024-46-zm.jpeg

Pražská burza v úvodu týdne posílila, dařilo se hlavně akciím ČEZ a VIG

13.05.2024 Pražská burza v úvodu týdne posílila, index PX stoupl o 0,52 procenta na 1558,18 bodu. Dařilo se hlavně akciím energetické společnosti ČEZ a pojišťovny VIG. Z předních emisí si mírné zisky připsaly i Moneta Money Bank a Komerční banka, naopak cenné papíry Erste Bank oslabily. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Analytici připomínají, že ČEZ v úterý ráno zveřejní hospodářské výsledky za první čtvrtletí letošního roku.
img

Analytici: ČEZ ve čtvrtletí zvýšil provozní zisk, už neplatí odvod

13.05.2024 Energetická skupina ČEZ v prvním čtvrtletí meziročně zvýšila svůj provozní zisk před odpisy (EBITDA), a to zejména kvůli tomu, že se už neuplatňuje odvod z nadměrných příjmů při výrobě elektřiny. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK. Rozcházejí se v názoru na výsledek čistého zisku, jejich očekávání je mezi 10,4 miliardy korun a 12,1 miliardy korun. Loni za první kvartál zaznamenal ČEZ čistý zisk 10,8 miliardy korun. Výsledky hospodaření za letošní první čtvrtletí zveřejní energetická skupina v úterý.
img

Ranní okénko - Tento týden nabídne data zejména o inflaci

13.05.2024 V tomto týdnu se dozvíme především údaje o inflaci, a to napříč světem. Již dnes bude publikován výsledek tuzemské inflace za měsíc duben. Po dvou měsících, kdy inflace spadla až na 2% cíl ČNB, očekáváme její mírné zvýšení na 2,4 % v souvislosti s pokračujícím růstem cen v oblasti služeb či vyššími cenami za pohonné hmoty. Ve středu bude zveřejněn ostře sledovaný výsledek inflace ve Spojených státech amerických, kde od začátku roku docházelo k nárůstu. Nyní trh očekává mírné zpomalení z 3,5 % na 3,4 %, nicméně v letošním roce trh pokaždé podstřelil výši skutečné inflace. V průběhu týdne dorazí také konečné výsledky inflace z Německa i celé eurozóny.
C:\fakepath\burza-12052024.png

Výsledková sezóna 1Q 2024: Ústup umělé inteligence a zpomalování spotřeby v USA

12.05.2024 Máme téměř za sebou většinu výsledků velkých amerických firem. Poslední společností, která zbývá a zároveň má potenciál ovlivnit celkové obchodování na amerických trzích, je Nvidia. Na odtajnění jejích výsledků si budeme muset počkat až do 22. května. I bez znalosti těchto výsledků se však již můžeme pustit do bilance výsledkové sezóny. Co nám tedy přinesla výsledková sezóna za 1Q 2024?
C:\fakepath\1715334438-memento-10052024.jpg

Bitcoin za 100 milionů do roku 2030? | Investiční Memento #74

10.05.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 74. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Ranní okénko - Týden uzavřou data z českého trhu práce

10.05.2024 Dnes bude v České republice aktualizována statistika nezaměstnanosti o data za měsíc duben. Dle našeho i tržního odhadu by měla klesnout z březnových 3,9 % na 3,7 %, čímž by došlo k pokračování sestupného trendu z úrovně 4 % z počátečních měsíců tohoto roku. Vedle očekávaného růstu poptávky z řad firem a optimistického sentimentu spotřebitelů, jejichž vyšší domácí kupní síla se projevuje v růstu maloobchodních tržeb, začínají s rostoucími teplotami působit i pozitivní sezónní vlivy, které by měly postupně pomoci nezaměstnanost stlačit až na úroveň 3,5 %.
C:\fakepath\xtb-09052024.jpeg

Povídání o trzích: Big tech, nákupy Jardy Brychty a prodeje Warrena Buffetta

09.05.2024 Zhruba poslední čtyři týdny zveřejňují velké společnosti své hospodářské výsledky. Největší pozornost jako vždy přitahují technologické firmy a není tak divu, že se na ně zaměřili i analytici XTB v nejnovějším dílu série Povídání o trzích. Co si o současné situaci myslí Jaroslav Brychta, Tomáš Vranka a Marek Němky? Jaké firmy podle nich stojí za pozornost? Přikupovali sami některé z nich? V tomto článku přinášíme krátký souhrn témat, která v aktuální epizodě zazněly!
img

Ranní okénko - Propad v průmyslu, zahraniční obchod naopak v plusu

09.05.2024 Dnes již za pár okamžiků zveřejní Český statistický úřad, jak se vyvíjely v březnu tuzemské maloobchodní tržby. Ty od prosince minulého roku rostou a očekáváme, že tento trend bude pokračovat i dále v průběhu roku. Podle naší prognózy stouply reálné tržby v maloobchodním sektoru za březen v meziročním vyjádření o 2,5 %, přičemž trh je ještě mírně optimističtější (2,8 %). Sektor maloobchodu těží z rostoucí spotřeby domácností, které jsou povzbuzeny poklesem inflace k 2 % a z toho pramenícího růstu reálných mezd po více než dvou letech. Navíc i nezaměstnanost zůstává nízká, což posiluje důvěru spotřebitelů v českou ekonomiku, která již dosahuje historicky nadprůměrné úrovně. Pozitivní sentiment mezi spotřebiteli a jejich rostoucí útraty by měly být hlavním faktorem růstu české ekonomiky v letošním roce.
C:\fakepath\trader-08052024-43-zm.jpg

Evropské akcie uzavřely na dalším rekordu, přispěly k tomu firemní výsledky

08.05.2024 Evropské akcie uzavřely dnešní obchodování na dalším rekordu, k jejich růstu přispěly příznivé hospodářské výsledky některých významných podniků. Akcie těží i z vyhlídek na snižování úrokových sazeb v eurozóně. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 si připsal 0,34 procenta na 515,77 bodu. Poprvé tak obchodování zakončil nad 515 body.
C:\\fakepath\\eurusd-08052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 8.5.2024

08.05.2024 Akcie ve Spojených státech uzavřely včerejší obchodování bez výraznějších změn. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si připsal 0,08 procenta a zakončil obchodování na 38.884,26 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 0,13 procenta na 5187,70 bodu, zatímco index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,10 procenta na 16.332,56 bodu.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie včera uzavřely na maximech

08.05.2024 Evropské akcie uzavřely včerejší obchodování na maximech, posílily především finanční tituly. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 přidal 1,1 procenta na 514,02 bodu a má za sebou nejlepší obchodní den za déle než tři měsíce.
img

Ranní okénko - Úterý přinese data z českého průmyslu a bilanci zahraničního obchodu

07.05.2024 Dnešní den otevřou data z Německa, České republiky a eurozóny. Nově zveřejněným statistikám bude dominovat český průmysl, který se sice začátkem roku zdánlivě vymanil z klesajícího trendu, ale za březen očekáváme další zhoršení. Po očištění o rozdíl v počtu pracovních dní predikujeme, že objem průmyslové výroby v březnu meziročně poklesl o 2 %, přičemž bez tohoto očištění by číslo mohlo být až o více než 10 % nižší v porovnání s předchozím měsícem. Takto vysoký očekávaný propad reflektuje stále nízkou zahraniční poptávku, jakož i nedostatek materiálu.
C:\fakepath\eurusd-07052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 7.5.2024

07.05.2024 Americké akcie včera posílily díky růstu optimismu ohledně snižování úrokových sazeb ve Spojených státech. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si připsal 0,46 procenta a zakončil obchodování na 38.852,27 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 1,03 procenta na 5180,74 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 1,19 procenta na 16.349,25 bodu.
img

Ranní okénko - Týden ve znamení především českých dat

06.05.2024 Tento týden bude charakteristický větším množstvím dat z české ekonomiky. Nejprve se v úterý dozvíme výsledky z průmyslu a zahraničního obchodu. Následovat bude čtvrteční údaj z maloobchodu, který by měl potvrdit statistiky týkající se HDP či státního rozpočtu, že spotřeba domácností začíná nabírat na síle a táhne celou ekonomiku vzhůru. Na závěr týdne se pak dozvíme, jak se vyvíjí tuzemská nezaměstnanost. Na druhé straně ze světa příliš zajímavých dat nedorazí. Patrně tím nejpodstatnějším bude páteční průzkum University of Michigan, který napoví více o tom, zda důvěra spotřebitelů je stále vysoká, a jak se vyvíjejí inflační očekávání mezi domácnostmi.
C:\fakepath\trader-03052024-56-zm.jpg

Index pražské burzy dnes propadl kvůli KB bez dividendy

03.05.2024 Pražský burzovní index PX dnes oslabil o 2,26 procenta na 1520,22 bodu. Je to jeho nejvýraznější mezidenní pokles od konce loňského června. Dolů ho táhly především akcie Komerční banky, které se dnes obchodovaly první den bez nároku na dividendu. Vyplývá to z údajů na webu burzy.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Pije ještě někdo drahou kávu ze Starbucks?

03.05.2024 Populární prodejce kávy Starbucks ve středu zveřejnil své hospodářské výsledky, kterými šokoval investory. Zájem o jejich kávu totiž výrazně poklesl a nedokázali to zachránit ani vyšší cenou a vyšším počtem prodejen. Problémy mají také v Číně, kde bojují také se zvýšenou konkurencí, která způsobila 11% propad srovnatelných tržeb. CEO společnosti na rozhovoru s akcionáři ani na rozhovoru s Jimem Cramerem pro CNBC neukázal jasné pokyny, jak plánuje bojovat s tímto problémem a akcie se v reakci propadly o 15 %.
C:\fakepath\Komercni banka.png

Komerční bance klesl v 1Q čistý zisk o 21,3 %

03.05.2024 Komerční bance klesl v prvním čtvrtletí čistý zisk meziročně o 21,3 procenta na 2,8 miliardy korun. Provozní zisk stoupl o 1,7 procenta na čtyři miliardy korun. Celkový objem úvěrů i vkladů meziročně vzrostl. Banka, jejímž většinovým vlastníkem je francouzská Société Générale, dnes neauditované konsolidované výsledky zveřejnila na svém webu.
img

Ranní okénko - Očekávané snížení sazeb ze strany ČNB, přesto koruna posílila pod 25 EUR/CZK

03.05.2024 Tento velmi zajímavý týden uzavřou data z amerického trhu práce. Ten lze hodnotit stále jako velmi přehřátý, když nezaměstnanost dosahuje historických minim a přibývá pracovních míst více, než je dlouhodobý průměr. Na této charakteristice pracovního trhu v USA by nic neměla změnit ani dubnová statistika.
img

Ranní okénko - Fed ponechal sazby beze změny, dnes očekáváme rozhodnutí ČNB

02.05.2024 Dnes se naše pozornost bude upínat na Českou republiku, kde bude nejprve zveřejněn index nákupních manažerů o výrobě (PMI) za duben, odpoledne se dozvíme stav plnění státního rozpočtu a o půl třetí bude vyhlášeno měnově-politické rozhodnutí bankovní rady ČNB ohledně nastavení úrokových sazeb.
img

Ranní shrnutí (01.05.2024)

01.05.2024 Po včerejší slabé seanci na Wall Street, která byla poznamenána poklesem technologických společností a téměř 2% výprodejem indexu Nasdaq100, uzavřely trhy APAC seanci se smíšeným sentimentem. Index Nikkei ztratil 0,3 %, korejský KOSPI zaznamenal malý 0,17% zisk a čínský Hang Seng uzavřel beze změny. Australský ASX klesl o více než 1,2 %. Evropská seance je dnes z důvodu státního svátku z větší části uzavřena
img

Ranní okénko - Česká ekonomika očekává návrat na růstovou trajektorii

30.04.2024 Dnes očekáváme zveřejnění výše reálného hrubého domácího produktu za první čtvrtletí, a to jak v Česku, tak v Německu. Nejprve budou zveřejněna sezónně očištěná data za Českou republiku, kde, po zohlednění inflace, očekáváme meziroční růst ve výši 0,4 %, což představuje malé zlepšení oproti závěru loňského roku (0,2 %). Mezičtvrtletní růst by měl dosáhnout taktéž výše 0,4 %. Měla by to být především spotřeba domácností tažená, poprvé od roku 2022, růstem reálných mezd, která českou ekonomiku opět vymaní z recese, ve které pobývala po většinu předchozího roku. Pro letošní rok očekáváme návrat na trajektorii růstu, který by měl dosáhnout výše 1,5 %.
img

Ranní okénko - Týden plný událostí

29.04.2024 Tento týden bude doslova nabitý ekonomickými událostmi. V úterý se dozvíme, jak si vedly evropské ekonomiky na začátku letošního roku, když budou publikovány výsledky HDP za první kvartál 2024. Zároveň ve stejný den Eurostat zveřejní úvodní odhad inflace za měsíc duben, indicii o její výši ovšem získáme již dnes díky údaji z Německa. Zasedat budou také centrální bankéři, ve čtvrtek se bude rozhodovat o dalším nastavení měnové politiky v České republice, kdy očekáváme podobně jako zbytek trhu další snížení sazeb o 50bb. Již ve středu se koná zasedání Fedu, který velmi pravděpodobně nechá úrokové sazby na stávající úrovni. Z Ameriky v tomto týdnu dorazí také nejnovější údaje z trhu práce, který se dosud jevil jako velmi přehřátý a je jedním z faktorů, proč se inflaci dosud nepodařilo stlačit k 2% cíli.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Ruský think tank varuje před stagnací průmyslu

28.04.2024 Průmyslová výroba a investice v Rusku stagnují, vývoz zboží se zhoršuje a ziskovost většiny průmyslových odvětví klesá. Včera to podle agentury Reuters uvedl ruský think tank Centrum pro makroekonomické analýzy a krátkodobé prognózy, který je blízký vládě. Organizace také varovala před nedostatkem dovážených komponentů a surovin.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Microsoft s dalším silným kvartálem, AI táhne růst cloudu Azure

26.04.2024 Druhou velkou firmou, která včera zveřejňovala své hospodářské výsledky, byl Microsoft. Ten přinesl, jak už u něj bývá zvykem, relativně nudná čísla. To ovšem v jeho případě znamená pěkné překonání všech důležitých metrik bez nějakého závažnějšího problému. Všechny 3 hlavní segmenty se dočkaly slušného růstu a také Microsoft potvrdil, že velké technologické společnosti budou v nejbližší době investovat desítky miliard USD na posílení své infrastruktury kvůli AI. Více v našem videu.
C:\fakepath\trader-26042024-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.04.2024 1) Ruská centrální banka dnes podle očekávání opět ponechala svou základní úrokovou sazbu beze změny na 16 procentech. V tiskové zprávě uvedla, že inflační tlaky sice postupně polevují, ale zůstávají vysoké. Banka nyní předpokládá, že inflace v Rusku bude v letošním roce činit 4,3 až 4,8 procenta a že příští rok se vrátí k jejímu čtyřprocentnímu cíli. V březnu letošní inflaci odhadovala na čtyři až 4,5 procenta.
img

Ranní okénko - Růst v USA zpomalil, ale Fed bude muset zůstat obezřetný

26.04.2024 Dnes nás čeká přísun zajímavých dat z Evropy i z USA, řeč bude především o cenách, penězích v ekonomice, ale i rozpočtech spotřebitelů. Hlavní informací z evropského kontinentu bude meziroční vývoj peněžní zásoby M3 v eurozóně za březen, v souladu s trhem očekáváme růst o 0,6 %, tedy mírné zrychlení oproti únoru (0,4 %) a hlavně pokračování v zajeté trajektorii od 2. poloviny roku 2023, kdy došlo k obratu předchozího dlouhodobě klesajícího trendu. Zároveň budou vydány výsledky průzkumu inflačních očekávání v ročním a 3letém horizontu, také za březen.
C:\fakepath\eurusd-26042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 26.4.2024

26.04.2024 Americké akcie včera klesly kvůli neuspokojivým údajům o ekonomice Spojených států, výrazně oslabila technologická společnost Meta Platforms. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 0,98 procenta a zakončil obchodování na 38.085,80 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,46 procenta na 5048,42 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,64 procenta na 15.611,76 bodu.
C:\\fakepath\\trader-25042024-44-zm.jpeg

Akcie společnosti Meta prudce oslabily kvůli obavám ohledně výdajů na AI

25.04.2024 Akcie americké internetové společnosti Meta Platforms dnes prudce oslabily kvůli obavám ohledně vysokých výdajů na rozvoj aktivit v oblasti umělé inteligence (AI). Propadu ceny akcií nezabránily ani příznivé hospodářské výsledky podniku za první čtvrtletí. Společnost Meta provozuje například sociální sítě Facebook a Instagram či komunikační platformu WhatsApp.
C:\fakepath\trader-25042024-41-zm.jpeg

Pražská burza podruhé v řadě oslabila, ztrácely akcie Komerční banky i Erste

25.04.2024 Pražská burza podruhé v řadě oslabila. Index PX dnes klesl o 0,32 procenta na 1558,62 bodu. Nedařilo se akciím Komerční banky či Erste Bank. Naopak několikadenní pokles přerušila energetická společnost ČEZ. Rostla také Moneta Money Bank, která dnes zveřejnila hospodářské výsledky za první čtvrtletí. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Ranní okénko - Důvěra v tuzemskou ekonomiku na vzestupu

25.04.2024 Nejpodstatnější událostí dnešního dne je zveřejnění prvního odhadu růstu americké ekonomiky v prvním kvartále tohoto roku. Tamní ekonomika sice neporoste takovým tempem jako ve druhé polovině loňského roku, ale trhem predikovaný růst o 2,5 % by překonal odhady z minulého roku. Za celý letošní rok by americké hospodářství mohlo vzrůst o více než 2 %, což odhaduje i Fed ve své poslední makroekonomické prognóze. Hlavním faktorem růstu v USA je spotřeba domácností, která neochabuje i díky dobré situaci na trhu práce. Potvrdí-li se takový výsledek nebo dokonce růst předčí očekávání, bude to další důvod pro ponechání úrokových sazeb na restriktivnější úrovni po delší časový úsek.
img

Společnost Alphabet doufá, že se jí podaří rozptýlit pochybnosti o svém zaostávání v oblasti umělé inteligence

24.04.2024 „Dvoumiliardový gigant v oblasti online reklamy Alphabet by měl ve čtvrtek po uzavření trhu oznámit své hospodářské výsledky. Očekává se, že majitel vyhledávače Google a služby YouTube vykáže dvouciferný růst tržeb a nadprůměrný 30% růst zisku, protože se snaží zažehnat obavy, že zaostává v rozhodujícím závodě o umělou inteligenci.
img

Ranní okénko - PMI data optimismus nedodala

24.04.2024 Za pár minut zveřejní Český statistický úřad výsledky dubnového konjunkturálního průzkumu. Od začátku roku pozorujeme vyšší důvěru spotřebitelů v českou ekonomiku, což je dáno především vývojem inflace. Skokové zdražování pominulo, některé položky dokonce zlevňují a Češi tak přestávají chodit do obchodů se strachem. V případě byznysové sféry je situace komplikovanější, protože poptávka je stále utlumená a vývoj v Německu musí znervózňovat zejména český průmysl. Na druhé straně se očekává pokračování uvolňování měnové politiky ČNB a s tím spojené větší dostupnosti finančních úvěrů na rozvoj své aktivity. Zároveň došlo ke stabilizaci cen energií, které trápily firmy zejména v posledních dvou letech.
C:\fakepath\eurusd-24042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 24.4.2024

24.04.2024 Akcie ve Spojených státech včera posílily. Investoři čekají na kvartální hospodářské výsledky velkých růstových společností. Na forexovém trhu oslaboval americký dolar. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si včera připsal 0,69 procenta a zakončil obchodování na 38.503,69 bodu. Širší index S&P 500 stoupl o 1,20 procenta na 5070,55 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 1,59 procenta na 15.696,64 bodu.
img

Moneta: Akcionáři schválili na dnešní valné hromadě dividendu 9 CZK

23.04.2024 Dnes, úterý 23. dubna 2024 od 10hod, se koná valná hromada společnosti Moneta Money Bank.
img

Ranní okénko - Dnešní den ve znamení PMI

23.04.2024 Dnešní den bude patřit indexu nákupních manažerů (PMI) ve zpracovatelském sektoru. Ten nejdříve dorazí z Německa, kde v posledních dvou měsících poměrně razantně poklesl, nicméně v dubnu by podle trhu mělo dojít k opětovnému nárůstu. Situace v německém průmyslu ale zdaleka není dobrá, když hlavní potíž spočívá v nízké zahraniční poptávce. Vývoj v Německu sice stahuje výsledek celé eurozóny, ale ta si jako celek vede mnohém lépe.
img

Ekonomický kalendář: Bleskové indexy PMI z Evropy a USA, zpráva o výsledcích společnosti Tesla

23.04.2024 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. To následuje po převážně optimistické asijsko-pacifické seanci, která proběhla dříve, a také po včerejších solidních ziscích na Wall Street.
C:\fakepath\eurusd-23042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 23.4.2024

23.04.2024 Akcie ve Spojených státech včera po ztrátách z předchozího týdne posílily. Ochotu riskovat podpořilo zmírnění napětí na Blízkém východě. Investoři se tento týden soustředí na hospodářské výsledky významných technologických firem a na dílčí zprávu o inflaci. Americký dolar byl bez větších změn.
C:\fakepath\trader-22042024-50-zm.jpeg

Forex: Dolar posiluje, těží z oznámení Fedu, že vyšší sazby budou nutné delší dobu

22.04.2024 Americký dolar mírně posiluje k euru a k jenu. Těží z oznámení americké centrální banky (Fed) z minulého týdne, že vyšší úrokové sazby bude nutné udržovat delší dobu. Pozornost investorů se zaměřuje na hospodářské výsledky velkých růstových firem, které je budou zveřejňovat v tomto týdnu. Krátce po 18:00 SELČ ztrácelo euro na dolar 0,1 procenta na 1,0647 EUR/USD. K japonskému jenu měl dolar k dobru také 0,1 procenta, když se prodával za 154,76 USD/JPY.
C:\fakepath\xtb-22042024.jpeg

Výsledková sezóna: Jak se daří výrobcům čipů a luxusním značkám?

22.04.2024 Zhruba před týdnem a půl začaly mnohé významné světové společnosti zveřejňovat své hospodářské výsledky za první čtvrtletí letošního roku. Tentokrát jsou výsledkové zprávy obzvláště zajímavé, protože se zároveň výrazně mění očekávání snížení úrokových sazeb v USA, což má na mnohé, zejména dražší růstové akcie, zásadní negativní dopad. Podívejme se na nejzajímavější výsledky, které byly dosud zveřejněny.
img

Ranní okénko - První odhad růstu HDP za 1.Q 2024 v USA či data ohledně PMI v tomto týdnu

22.04.2024 V tomto týdnu dorazí podstatné ekonomické údaje především ze Spojených států amerických. Tím nejzásadnějším bude pravděpodobně ve čtvrtek zveřejněný první odhad růstu americké ekonomiky v prvním čtvrtletí letošního roku. Podle odhadu analytiků by výkon tamního hospodářství v anualizovaném vyjádření měl být vyšší o 2,3 %, což by tak byl sice nižší růst oproti druhé polovině loňského roku, ale stále vyšší než by si představovat Fed pro dosažení svého inflačního cíle. Fed bude také pozorně sledovat páteční cenový index PCE, který se vyvíjí lépe, než index CPI, ale podle trhu i ten mírně stoupne, z 2,5 % na 2,6 %. Dále se dozvíme nejnovější výsledky indexu nákupních manažerů (PMI) v USA, Německu i celé eurozóně.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Proč Netflix přestává zveřejňovat počet předplatitelů?

19.04.2024 Netflix asi není třeba většině lidí představovat, jelikož se jedná o nejstarší a nejznámější streamovací platformu na světě. Firma včera zveřejňovala své hospodářské výsledky, které byly velmi dobré – rostly prakticky všechny důležité metriky a velmi výrazně byl překonán i odhad nových předplatitelů. V reportu však byla jedna velmi zajímavá věc, kterou bylo oznámení, že Netflix začátkem příštího roku přestane zveřejňovat, kolik má předplatitelů? Co stojí za tímto velmi zvláštním krokem? Dozvíte se ve videu.
img

Ranní okénko - Aktualizovaná prognóza na Fed a kurz EUR/USD

19.04.2024 Poslední makroekonomický vývoj ve Spojených státech amerických ukazuje na robustnost tamního trhu práce a perzistentní inflaci nad 3 %, což bude mít dopad na měnovou politiku Fedu. Původně očekávané první snížení sazeb v červnu se zdá již nereálné, což připustil i ve svém posledním projevu samotný předseda Fedu Jerome Powell. Příchozí data z americké ekonomiky a vyjádření některých členů měnového výboru byla reflektována trhem v jejich očekávání dalšího postupu měnové politiky.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: TSMC ohlašuje definitivní konec útlumu poptávky po čipech, pomáhá i AI

18.04.2024 Hospodářské výsledky dnes ráno sdělovala také jedna z nejdůležitějších společnosti světa, tchajwanská TSMC. Ta totiž vyrábí prakticky všechny napokročilejší čipy, které se používají ve špičkových chytrých telefonech, počítačích, ale například iv armádě či v oblasti umělé inteligence. Firma měla loni relativně slabší, neboť si svět procházel útlumem v oblasti prodeje spotřební elektroniky. Čísla za první kvartál letošního roku ale vypadají mnohem lépe a TSMC počítá s výrazným růstem i po zbytek letošního roku. Více ve videu.
img

Ranní okénko - Fed musí zůstat jestřábí, ECB je připravena na snížení sazeb v červnu

18.04.2024 Čtvrteční den bude ve znamení dat ze Spojených států amerických, které by ovšem neměly být zásadnějšího charakteru. Nejprve budou publikovány každotýdenní údaje o nově podaných i pokračujících žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Trh očekává u obou těchto statistik podobné hodnoty jako v předcházejících týdnech.
Související klíčová slova: Setkání G20 | Banco Santander | Report finančních trhů | Čína a USA | Hospodaření českého státu | Zastropování cen plynu | Graf AMD akcie | Evercore | Velká finanční krize | Volební rok v USA | Zlato v letních měsících | Twitter (TWTR) | Repsol | Bilanční suma | Fiat Chrysler a PSA | PPI v USA | Produkce německého průmyslu | Investiční pobídky | Obchodní pásmo | Odhad vývoje ekonomiky | DBX | První odhad HDP | Objem transakcí | Dynamický růst | Maďarská inflace | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Avira | Zpomalení čínské ekonomiky | Klenotnictví | Nákladové tlaky | FCF | PTON | Období poklesu | Růst v eurozóně | BCPP | Akcie prodejce oblečení | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | ChatGPT | Zásoby zemního plynu | Knorr-Bremse | Dezinflace v Německu | Výplach | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Asijská finanční krize | Klid před bouří | Ruský export | Kvartální hospodářské výsledky | Rizikové prémie | Cap | Sysco | Sezónní trendy | Hodnota společnosti | Uber Technologies (UBER.US) | Walmart (WMT.US) | AMC Networks (AMCX.US) | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Jack Ma | EPC | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Aktualizované údaje | Průmyslová výroba v září | Akcia týždňa | Celkový objem úvěrů | Světové akcie | Zonky | Vývoj nezaměstnanosti | Ozvěny trhu | Války | Snižování stavů | Jak obchodovat opce | Opětovný pokles | Lithium | Foxconn | Klíčový ukazatel | Online trading konference | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Sell in May and go away | Dolar euro | Obchodní platformy | Údaje z USA | Jakub Seidler | Volby v Izraeli | Home Depot (HD.US) | Češi | Rychlé zisky | Tim Ghriskey | Rostoucí úrokové sazby | Výsledky Amazon | ENEL | Klienti ČSOB | Akcie banky Lehman Brothers | Vývoj ceny akcií Komerční banky | Data z trhu práce | Nordstrom | Týdenní makrokalendář | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Rizikový faktor | Australská centrální banka | HTZ1 | Allianz | Superúterý | Zveřejněné údaje | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Valeant Pharmaceuticals | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Celní spor EU-USA | Globální růst | Affirm Holdings (AFRM.US) | Radim Dohnal | Velký propad | Silná rezistence | Skupina Colt | Brent Crude Oil | Andrés Manuel López Obrador | Johann Strobl | Euro Stoxx Banks | SlateStone Wealth | Dodatkové operace | Největší ropné firmy | Tvorba fixního kapitálu | Hlavní trendy | Hospodaření firmy | Sezónnost zisků | Krize na Blízkém východě | L.F. Investment Limited | Výsledky americký firem | Investiční trefy | Zdražovat | Člen bankovní rady Aleš Michl | Analýza akcie | DPH | Práva na dividendu | General Dynamics | Americká automobilka | Německé ceny výrobců | EUR | Sociální faktory | HTZ.US | INTU.US | Marsh & McLennan | Kryptoaktiva | FDA | Spotřebitelské výdaje | Akcie zpevnily | Výsledky roku | Úročení neinvestovaných prostředků | Bundesbank | TME.US | Třetí světová válka | CrowdStrike Holdings | TradeSmart | Booking Holding | Velké finanční krize | Vilém Podliska | JP Morgan Asset Management | Caterpillar (CAT.US) | AWS | Pokračování růstu | Investiční firma | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Independent Advisor Alliance | HOOD.US | Šíření nákazy COVID-19 | Levné peníze | Nákup automobilů | Nedostatek čipů | Analytik Joe Manimbo | Kotované dluhopisy | Kalifornie | La Repubblica | Přemýšlení | Cable | ABNB | Finanční ústav | Riziko poklesu cen | Brokeři | Accenture | SMCI.US | Fortinet Inc | Ředitel skupiny ČSOB | Hlavní úrokové sazby | Salesforce | Falešný průraz | Akciové společnosti | Roche | Měnový report | Země používající euro | Automobilový sektor | Surová ropa | Cisco Systems (CSCO.US) | Obchodování v praxi | XOM | Výkyvy | Coca-Cola Company | General Dynamics (GD.US) | Itálie | Růst životních nákladů | Pokračování výsledkové sezóny | Průmysl v USA | Euro proti dolaru | McDonald's | Obchodování v New Yorku | Dnešní makrodata | Stoxx | Stavební produkce | SEC (Securities and Exchange Commission) | Epidemická situace | PEPP | Obchodní deficit | Deficit hospodaření státu | Texas | Akcie firmy | První den obchodování | Finanční aktiva | Společnost Avast | Údaj o HDP | Zasilatelské společnosti | Mayr-Melnhof | Německé průmyslové objednávky | Rozpočet EU | Očekávání | Jan Juchelka | Index finančních společností | Vstup Avastu na burzu | Korelace | Ceny energetických komodit | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Realitní služby | Tržby Amazonu | Volatilní | Russell 2000 (US2000) | Cena žlutého kovu | Inflace v září | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Rémy Cointreau | Akcie automobilky Stellantis | Shrnutí obchodní seance | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | Uvolněné měnové | OTC market | Výsledek zasedání k měnové politice | Údaje o vývoji inflace | Swiss Life | L.F. Investment | Nákladní vozy | Strategie filtrování | Výše odpisů | Inflační riziko | HON.US | Ján Lučan | Záznam z jednání ČNB | Akcie CyberArk Software (CYBR) | České hospodářství | Výpadek příjmů | Novo | Západní Virgínie | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | VFC.US | Webináře | Pozitivní nálada | AUD/NZD | Státní podnik | Evropské ceny výrobců | EUR/JPY | Prognóza americké centrální banky | Target (TGT.US) | Podnikání společnosti | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | PMI v eurozóně | Veřejné finance | Důvěra ve výrobním sektoru | Americká politika | Nálada amerických spotřebitelů | Martin Stibor | EURJPY | Ceny uhličitanu lithného | Schodek státního rozpočtu | Novartis | Odhady PMI indexu | Equinix | Odvetná cla | FAA | Ark | Příležitost k nákupu | Bear market | Ceny v českém průmyslu | Stimulační balíček | Trh práce | Auditorská společnost | Technologie společnosti | Ripple | Akcie bankovního sektoru | Zscaler (ZS) | Evropská komise | Dopady energetické krize | Pro investory | Souhrnný indikátor | UNH.US | Dvoudenní summit EU | Rozpočtová pravidla | Jozef Síkela (STAN) | Automobilka Ferrari | Masivní propouštění | Philip Morris ČR | Oživení ekonomiky | Akcie KO | Zkrachovalé burzy | Swiss | Crypto | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Raytheon Technologies (RTX.US) | US Bancorp | Britská centrální banka | Pevný výnos | DXY | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Standard Life | Předpandemické hodnoty | Spotřebitelský sektor | Volba prezidenta | Saldo běžného účtu | Potenciál | MACD | Nálada v ČR | Zpráva z akciového trhu | Autozone | Micron Technology Inc | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Návrat inflace | Diverzifikace | INFINOX Capital | Nouzový stav kvůli koronaviru | Hospodaření za loňský rok | Fundamentální impuls | Intradenní výhled | Nízké sazby | Média Daniela Křetínského ve Francii | Býčí pattern | Míra nezaměstnanosti v ČR | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | ServiceNow | Japonské firmy | Devon Energy | Finanční stabilita | Lednová inflace | Index aktivity | Julius Bär | Dopad na akcie | BGH | Delivery Hero | Makroekonomický obrázek Spojených států | Ford Motor (F.US) | Česká měna dnes | Progress Software | Norges Bank | Bankovní společnost | Gamma | Ceny akcií na Wall Street | Cyklus zvyšování sazeb | Ekonomika Rakouska | Výrobní podniky | Hluboká recese | Škoda Auto | Intuit (INTU.US) | ADP report | Biogen (BIIB.US) | Formule | Opouští EU | Ifo | Webinář | Tržní limit | Japonské akcie | Nálada v eurozóně | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Poptávková strana | Norwegian Cruise Line Holdings | Martin Kopáček | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Společenská odpovědnost | Prognózy | Britská libra | Šéf Fedu Powell | NYSE | Špatná nálada | Intervence | Výkon ekonomiky | Společnost Cisco | Booking Holding (BKNG.US) | Výkonný ředitel | Výprodej technologických akcií | Broadcom | E.ON | Tomáš Mirzajev | CZ-USA | Situace kolem SVB | Nejvyšší nezaměstnanost | Slabá koruna | Ark Investment | Levice | Barclays Capital | Interactive Brokers | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Klesly akcie | Analytik Patrie | Trade Smart | Experti | Zhodnocování měny | Dlouhodobé investice | LSEG | Průměrné hodinové mzdy | Mimořádné daně | Náklady na financování | Chování | Skupina Saxo Bank | Rekord | Nižší sazby | Index NASDAQ 100 | Přeshraniční platby | Vstupní náklady | Raiffeisenbank | Nižší daně | Obchodní dohoda USA-Čína | Bitcoinového ETF | Růst akciových indexů | Nárůst devizových rezerv | Nezávislost | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Volatilita na finančních trzích | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Velké hospodářské krize | Stimul | Viceguvernér ČNB | Návrh zákona | Wood&Company | Evropský index | Kurzy koruny | Evropské měny | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Olívia Lacenová | Dění na trzích | Akcie finančních titulů | Moody's Investors Service | Obchodní společnosti | Bidenova administrativa | United Parcel Services (UPS.US) | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Zvýšení dodávek plynu | Výraznější impuls | Hospodářské oživení | IHS | Uvolňování měnové politiky | Výhled poptávky | Pokles zisku | Pražský parket | Asijské trhy | Online sázení | Tempus Consulting | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Prodeje nových aut | Český statistický úřad | Impuls | Spekulativní sázky | EUR/USD | Obchodní bariéry | Severní Dakota | Walgreens Boots Alliance (WBA.US) | General Electric | NovaPoint | Problémy Evergrande | Cathay Pacific | Richmondský Fed index | Nálada v průmyslu | PayPal (PYPL.US) | Dění ve světě | Pokles světové ekonomiky | XMJP | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | LULU | Morgan Stanley | Streamovací platformy | Recese v eurozóně | Nákupní příkazy | Předseda představenstva | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | PKN Orlen | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Elastic | Český průmysl | PMI z Německa | Neckline | Cena bitcoinu | Index TSX30 | Analytik Raiffeisen | General Motors (GM) | Ebay (EBAY.US) | Současná cena | Finanční páka | Kurz jednotné evropské měny | SOK | Indexové fondy | Akcie Netflix (NFLX) | Wolters Kluwer | Konkurenti | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Akcie společnosti | UniCredit Bank v ČR | Akcie burza Praha | Pokles indexu PX | Streamovací služby | Fiskální udržitelnost | TopForex | Index spotřebitelské nálady | Vývoj české inflace | Cílové priority | Růst banky | Tuzemské hospodářství | Výrobce obuvi Birkenstock | Důvěra v ekonomiku | Pesimistická nálada | Softwarová společnost | Kurs zlotých vůči české koruně | CSI 300 | Aktuální vývoj | EP Logistics | Benchmark | Indikátor investičního sentimentu | Výrazný pokles ekonomiky | Rostoucí výnosy | Ekonomická omezení | Dohody OPEC | Opatrný optimismus | Rychle rostoucí akcie | Wedbush Equity Management | Lagardeová | Hlavní zprávy | Stav trhů | Vývoj protikoronavirových opatření | Většinový podíl | Průměrné mzdy | Onemocnění v USA | Kansas City | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Měnové zasedání | WACC | Cenné papíry | Insolvenční návrh | Čistý příjem | Americké podniky | Náklady na import | Náklady na právníky | Výnos | Investorský sentiment | Velcí investoři | Účel použití | Index akcií cestovního ruchu | Kurzotvorné informace | Ekonomické výhody | Nikola | RBC Capital | Forexový dohled | Měnový pár USD/JPY | 100 miliard dolarů | Domo | RBS | Německý ukazatel | Brent | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | IHNED | Asijské akcie | Akcie těžařů | Dollar Tree (DLTR.US) | Delta | Sektorová sezónnost | Bankovní emise | Rozdíl mezi měnovou a fiskální politikou | Data z Ameriky | Schválení ETF | Colorado | Dlužník | Zalando | First Citizens | Baird Equity | Meituan | HOOD | Silný výhled | REITs | ZEW indexy | Americký akciový trh | Výsledkové období amerických společností | Pojišťovací skupiny | Vývoj na trzích | SMA | Klíčový údaj | Vzdělávání | Russell 2000 | Jak obchodovat akcie | Denník | Šéf Fedu | Žraloci sobě | Opatření v Číně | CEO Goldman Sachs | Slabá poptávka | LYNX Trading | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Report komodit | Posílení akcií | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Růst poptávky po ropě | Šéfové | Akcie a trhy | Intel Corporation | Postoj investorů | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Import | Nálada výrobců | Koronavirová epidemie | Bankrot Řecka | Bilance aktiv | TABAK.CZ | Zalando (ZAL) | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Akcie Facebooku | EMS | Airbus SE | Reckitt Benckiser | Exchange | Alcoa | Investiční portfolio | Pražský akciový trh | O2 Czech Republic | Forexový trh | Splátky dluhů | Německé CPI | Akcie Zscaler | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Společnost Huawei | Státní dluh | Komoditní manuál zdarma | MAE | Výsledkové období | Kapacita elektráren | Mediální pokrytí | ENEL SpA | Zasedání centrálních bank | Internetové obchodování | Vývoj akcie NVIDIA | Volby v Mexiku | Hluboké recese | Commodities | Investor Warren Buffett | Akcie společnosti Palantir | ING | Věštec z Omahy | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Situace na trhu s plynem | Čistý zisk skupiny ČEZ | Pochybení | Společnost BYD | Strach | Akcie RWE | Jeden dolar | Parlamentní výbor | Americká nezaměstnanost | Výsledky ČEZ | IBM (IBM.US) | Obchodní komora EU | Způsob obchodování | Capitalinked.com Radim Dohnal | Nová prognóza Fedu | Covidová situace | Oživení čínské ekonomiky | Zoom Video Communications (ZM.US) | Ceny zemního plynu i elektřiny | Dánská společnost | Propad cen | Nová makroekonomická prognóza | Protistrana | Barrick Gold (GOLD.US) | Akcionáři | Napětí ve světovém obchodě | Microsoft (MSFT.US) | Údaje o hrubém domácím produktu | Tržby v Německu | Automobilka Ford Motor | Depreciace | Provozní zisk před odpisy | Poplatky a provize | Index spekulativního sentimentu | Online obchodování | AUDUSD | Škoda | Natgas a jeho sezónnost | Euronext | Vládní koalice | Philadelphia SE | Praxe | Nasdaq100 | Investiční výhled | Reálné ekonomiky | Call of Duty | CAPEX | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | DASH.US | Colgate-Palmolive (CL.US) | Hasbro | Sentiment na trhu | Kryptoměna Bitcoin | Cena Brentu | Akcie firmy Avast | JPY | Den prezidentů | SMIC | EURTRY | Mediánová cena | Očištěný čistý zisk | H&M | Akcie Wells Fargo | Akcie Palo Alto Networks | Snižování úrokových sazeb v USA | Metaverse | Béžová kniha | Ceny ve výrobě | Nejvýraznější růst | MSCI World Energy | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Harley-Davidson (HOG.US) | Americká investiční banka | Vývoz ruské ropy | Polovodiče | Investiční příležitost | AI | Vzdělávací webináře | Prodej v květnu a opusť trh | Růst hrubého domácího produktu | Jesse Livermore | Zajištění portfolia | Odhad HDP | Nejoblíbenější sezónní trendy | Pfizer (PFE.US) | Casino | Měny v regionu | Nápojářská skupina | PAYX | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Výroby v továrnách | Největší IPO | Snižování sazeb v USA | Úbytek pracovních míst | Společnost Crédit Agricole | Německá společnost | Uber Technologies | STAN | Rating prioritních akcií | Americká sněmovna reprezentantů | Zoom Video | CSCO | Podnikové objednávky | Projekce | Znehodnocení | O2 | Kontrakce | The Washington Post | Tržní hodnota | Růst v Číně | Globtrex.com | Peníze | Infekce Covid | Soudní spor | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | JD.US | Ukazatel | Bankovní skupiny | Bankovní rady ČNB | Market close | Hrubý provozní zisk | Vývoj měnové politiky | Výrobní sektor | Objem HDP | Společnosti vyrábějící vakcíny | Sezónnost na základě fundamentálních událostí | Maloobchod v USA | Posílení | FTX | Historický milník | Jannis Samaras | Hospodářské výsledky ČNB | Prodej v květnu | Palantir Technologies (PLTR.US) | Mattel Richard Dickson | Měnověpolitické zasedání Fedu | Průmyslové zakázky | Optimismus mezi podniky | ECB minutes | Měnová opatření | Aurora Cannabis | Dosáhnout zisku | A.P. Moller-Maersk | MONET.CZ | Title Transfer Facility | Akcie společnosti AirBnB | Nakupovat akcie | ČNB Rusnok | Meziroční růst cen | Skupina EPH | Echo24 | Americká ropa | Schůze Evropského parlamentu | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Bohuslav Čížek | Rozhodnutí americké centrální banky | Obavy z inflace | Český miliardář | Hlavní centrální banky | Current Ratio | InterContinental | Jednání o státním rozpočtu | Společnost ADP | Geely | Hurikán Irma | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Trendový indikátor | Služby | Bilance obchodu | Česká nezaměstnanost | Průmyslová výroba v Itálii | Velké problémy | Sezónnost trhů | Investovat | Pokles ceny ropy | EURUSD | Hlavní události tohoto týdne | FedEx | Unie | Odražení ode dna | Bezpečné přístavy | Inflation-proof stocks | Upisování akcií | Měnová politika Fedu | Graf komodity | Inflace ve Španělsku | Cenový růst stříbra | Saxo Bank | FedWatch | Běžný účet platební bilance | NVDA.US | Makroekonomická analýza | Tuzemská ekonomika | Hershey | Anthem | Barel ropy | Amgen | Apetit investorů | Hlubší schodek | Index CAC 40 | Stochastický | Palladium | Americký Fed | ČSOB Penzijní společnost | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Nejznámější kryptoměna | NBC | Globální hospodářský růst | Dlouhodobý investiční produkt | JPM.US | Události v ČR | Ropa WTI | Momentum trhu | Bodyarmor | Tržní dynamiky | Micron | Zájem obchodníků | Tipy na zajímavé akcie | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Lockheed Martin | Produkce v průmyslu | Akcie společnosti Moderna | Walt Disney Co | Milionář | Alaska Air Group | Bankovní rada ČNB | INTC.US | Provozní zisk společnosti | Hlavní akciové indexy na Wall Street | Akcie společnosti Chevron Corp | CISCO | ATVI.US | Volby do Kongresu | Ekonomiky | České ceny výrobců | LEROS | HDP v USA | Omega | SYY.US | Developeři | Zasedání FOMC | Bankovní domy | Brexit | Eurostoxx 50 | Měnověpolitické operace | ZEW index | Tržní signály | Účetní zisk | Applied Materials (AMAT.US) | Honeywell International (HON.US) | Tipy na futures | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Předpověď | Dolar dnes | NFP | Zadlužení v eurozóně | Evropské burzy | Ekonomický balíček | Swedish Match | Valná hromada | Histogram | Omezení dividend | Pozornost investorů | Burzy | Obchodní dohoda | Norwegian Cruise | Průmyslový Dow Jones | Největší světové ekonomiky | Pokles hodnoty | Hugo | USD/EUR | Americké ekonomiky | Resistence | Akciový index CAC 40 | Ceny elektřiny | Kapitál | Sezónně očištěná nezaměstnanost | Kč/USD | Český trh práce | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Next Finance | Výkon | Snížení dluhu | Hodnota HDP | Robinhood | Hello Bank | Cestování | Opční strategie | AMS | Goodwill | Odliv kapitálu | Posilování franku | Čistý zisk ČEZ | Bond | Broker | Bunds | Sezónní změny | Bayer | Dot plot | David Solomon | Kurz koruny k euru | Proražení | Cash flow | PYPL.US | Záchranný fond | Prodeje aut | Prezidentské primárky | Evropská ekonomická důvěra | Jarní tendence růstu | JD Sports Fashion | Index realitního sektoru | Macquarie Bank | Dividendová politika | Hlediska technické analýzy | Situace na burze | Posílení koruny | Celkový objem obchodů | USD | Růst zisku a tržeb | SDAX | Pesimismus | Vývoj devizových rezerv | HBO Max | Česká pošta | Tempo hospodářského růstu | Ceny Bitcoinu | Export | Meta (FB.US) | Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) | Banka Goldman Sachs | Německé HDP | Upravený zisk | IBKR | Odškodné | Růst společnosti | Shopify | Nejprudší jednodenní pokles | NFLX | BIIB.US | Britové | Technická analýza | DTE | Macquarie | Investiční analytik | Energetické akcie | Společnost Sellier & Bellot | Chemický průmysl | Finakademie | Berkshire | Společnost Pfizer | WASDE | Posilování koruny | Akcie MONETA | Zynga | Stav devizových rezerv | Gradující napětí | Moody's | Delta Air | Deficit zahraničního obchodu | Zastavení poklesu | Americká ropa WTI | Mezinárodní vztahy a obchod | Taleb | Aktuální očekávání | Kapitálové strategie | Prodej automobilů | Athleta | Gilead | Qualcomm | Akcie společnosti Biogen | Kurzy akcií | Comcast | Sodexo | Výroční zprávy | Tržní hodnota firmy | Míra | Dropbox (DBX.US) | HD.US | Prodávat akcie | Hlavní emise | Tržní volatilita | Vývoj ceny zemního plynu | Ant Group | Data o vývoji HDP | Americká média | Jestřábí komentáře | Více peněz | Plány | Vládní opatření | Centrální banky USA (Fed) | Výsledky Apple za Q2 | Warner Music Group | Energetická společnost | Na burze | Akcie Novavax | HBO | Blue chip | Vyšší dividenda | Šok | Varianta delta | Dnešní zasedání ČNB | Hodnocení současné situace | Riziková averze | ČSOB | Měnové války | Hodnota akcií ČEZ | Italský premiér | Evropská inflace | Inflace v České republice | Rozvahy Fedu | Společnost Meta Platforms | Current ratio | Výsledky za první čtvrtletí | Akcie Avastu | Tvorba pracovních míst | Oblasti odporu | Trh s ropou | Měsíční futures report | Total | TLRY | Rekordní schodek státního rozpočtu | Ekonomická aktivita | Akcie letecké společnosti | Prudké pohyby | Regulace | BofA Global Research | GBP/CHF | Home office | Katar | Vývoj ceny akcií | Kofola | Výsledky O2 | LMT | Apple Pay | Maďarsko | Ranní zpráva pro tradery | Snížení ekonomické aktivity | Makléři | Nemovitostní fondy | České koruny | Michael Burry | České PMI | Too Big to Fail | Pokles kurzu | Dopad na cenu akcií | Akcie Fortinet | Garance | Noviny | Hertz Global | Měnový fond | Pozitivní signál | Akvizice společnosti | Hertz | Američtí centrální bankéři | Moderna | Rivian Automotive | Úroková sazba | Kvartální účetní období | TJX Companies | Ahold Delhaize | Americká banka First Republic | Inflační spirála | Signály recese | Růst výrobních cen | Nárůst nově nakažených | Alpari | Kabinet | Výkon společností | Kurz eura k americkému dolaru | Split | Akcie Walmartu | Výše dividendy | Index volatility CBOE | Ekonomický optimismus | Čekající příkazy | Emirates | Tovární objednávky | Obchody | Vývoj ceny akcií GAP | ZAR | Zvyšování sazeb Fedu | UniCredit Bank | Daňové škrty | Roche Holding | CMI France | Analytici XTB | Index Philadelphia | Historická výkonnost | Kurz turecké liry | Roční růst | Největší společnosti | Spekulovat | Fitch Ratings | ATVI | Swapy | Cenové tlaky | Sociální sítě | Elektrárenská společnost | Akcie Exxon | CashFlow | ING Jakub Seidler | Data z tuzemské ekonomiky | Ruský prezident | P.A. | Ford (F.US) | Česká zbrojovka | Devizové rezervy České národní banky | Snižování úroků | Podpůrné programy | RWE | Verizon Communications (VZ.US) | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Komoditní fondy | Výsledky Apple | CBO | Kapitálový trh | Posilování amerického dolaru | Širší index S&P 500 | Monster Beverage | Wienerberger | Zajímavé zisky | Fintech společnosti | Market Perform | Daniel Častvaj | Avast | Růst ekonomiky USA | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Vysoké sazby | Výsledek inflace | Schválená dividenda | Vnímání rizika | Cenové úrovně | Vládní výdaje | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Panevropský akciový index | Úrovní podpory | Akciové trhy v Evropě | Rekordní nárůst | SaxoBank | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | Janet Yellenová | Hospodářské záležitosti | Měnový pár EUR/USD | Celní spor | Snížení poptávky | Nervozita | EP Logistics International | Postranní trend | Arm Holdings (ARM.US) | Akcie společnosti Intel | BX.US | Patria Online | Akcie Google | Netflix (NFLX.US) | Dovoz | Britská centrální banka dnes | Automobilka Tesla | Akciové burzy | RIVN | Sazby hypoték | CONSOB | Akcie Airbus | Zvednutí sazeb | Obrovský potenciál | Dluhové krize | Šíření nemoci | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | MT5 | NextEra | Old Navy | Aktuální kurzy | Obchodování na finančních trzích | Nejbohatší | VIX index | Avis Budget Group (CAR.US) | Nová prognóza | Volby v Mosambiku | Investice do těžby | Tržní pohyby | Pozitivní zprávy | Model 3 | Akcie Mastercard | Investiční společnost Berkshire Hathaway | Souhrn finančních trhů | Hyundai | EOG | Penzijní fondy | Zhoršování situace | Nikkei | Instagram | Obchodování s dluhopisy | Člen představenstva | Jan Sadil | Pro tradery | Nominální hodnota | Model Y | Akcie Bank of America | Automobilka Daimler | Akcie týdne u Purple Trading | Hospodářská data | Cenové pohyby | 1 milion | Zdravotní péče | Macy's (M.US) | Výrobní ceny | Čtvrtletní zisk | Čínské úřady | Investice ve stavebnictví | Politická situace | Marek Mora | Komoditní | Akcie společnosti Snap | Výrobci elektromobilů | PMI ze sektoru služeb | Tržní reakce | Inflace v květnu | Maloobchodní prodejce | Volatilita akcií | Venture Capital | Světový obchod | Booking Holdings (BKNG.US) | CFD (Rozdílové smlouvy) | MNST.US | Bundesbanka | Mitsubishi UFJ Financial Group | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vývoj akcií | American Express (AXP.US) | IJPD.UK | Rekordní maxima | QCOM.US | Evropské HDP | Pokles ceny akcií | Progres | Ministerstvo obchodu | EUR/CZK | Vybírání zisků | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | MindMed | Válka na Ukrajině | Jak vydělat peníze na burze | Intercontinental Exchange | Emise Pilulka | Evropské trhy | Průmyslová výroba v Německu | Banka JPMorgan | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Poptávka centrálních bank | Softwarová firma | Elon Musk | Rekordní zisk | Údaje o ekonomice | Euforie | Zlepšení nálady v Německu | Liz Truss | Finančník | Akcie prodejce | Steven Mnuchin | Akciové indexy | Makrodata | Dnes index PX | Francouzská automobilka | Akcie spoločnosti Netflix | Valná hromada ČEZ | Obrat trendu | Čínští výrobci | Společnost Shell | Tesla Elon Musk | 3M (MMM.US) | Investoři | Očekávané hospodářské výsledky | Investing.com | Obchodní deník | Portfolio | Roblox (RBLX.US) | Data o HDP | Britský ministr financí | Sója | Spoření | Český běžný účet | Výnosy z amerických dluhopisů | Akciová burza | Covid | Petr Pavel | Šéf japonské centrální banky | Vládní představitelé | Investiční záměry | Blink Charging | Online nakupování | Globální ekonomiky | Podnikové dluhopisy | Columbia University | Nejistoty | Důvěra investorů | Americký prezident | Natixis Investment Managers | Akcie na burzách | Mirabaud Securities | Fidelity | Snižování cen | Ekonomické události | Německá průmyslová produkce | Swissquote | Nejnovější výsledky | BaFin | Globální dluh | B/E | Slovenská ekonomika | Negativní sentiment | Zvedání sazeb | Evropská měna | Firemní zisky | VF Corporation | Coca-Cola | Rozdělení akcií | AMD | Cenné papíry antivirové firmy Avast | Společnost Google | Morgan Stanley (MS.US) | Jeff Bezos | Karina Kubelková | Lars Merklin | Finanční ústavy | Prezident ECB | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Špatné výsledky | Vyšší úrokové sazby | Republikánské prezidentské primárky | Kurz japonského jenu | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Společnost Berkshire | Metalurgie | Index PPI | Obchodní napětí | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Euro Stoxx 50 | Investovaný kapitál | Fox Corporation (FOXA.US) | Jádrový index | Problémy ve švýcarském bankovním sektoru | Dovoz ropy | Zisk | Statistický úřad Eurostat | Bez rizika | Zlepšení sentimentu | Firma Meta | Ceny kryptoměn | Peso | Zpřísňování měnové politiky | Denní ekonomický kalendář | BABA.US | Duke Energy (DUK.US) | Rekordní minima | Korporátní daň | Investiční události | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Červencová inflace | Den obchodování | Commonwealth Bank | Futures na S&P 500 | Aurora Cannabis (ACB.US) | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | DAX30 | Část zisků | Cenový růst | Údaje o průmyslové výrobě | Kurzu měn | Finanční instituce | Akcie výrobce letadel Boeing | CEZ1.CZ | Makroekonomická prognóza | Martin Zezula | Index KOSPI | CFRA Research | Kosdaq | Ruské ropy | Bank of England | Zasedání RBNZ | Airbnb | Lepší výsledky | Forward guidance | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | CAC 40 | Britský premiér | CCR | NAHB | Ambiciózní šéf | Conformis | MSCI index | Tele7 Jours | Vývoj sazeb | Daniel Křetínský | VIG | Reálné mzdy | Výrazně negativní data | WSJ | Prezident | Xetra | AT&T | Rostoucí ceny ropy | Zápis z posledního zasedání | ROA | Americké prezidentské volby | Poměr nákladů a výnosů | Odložení brexitu | Boom | BABA | Energetický gigant | Neziskové organizace | Čínské továrny | Anheuser-Busch InBev | Luiz Inácio Lula da Silva | Vyhlášení předčasných voleb | Mimořádná opatření | BP | Cíl ČNB | Britské akcie | GW Pharmaceuticals | DIS.US | Úsporný tarif | Nastavení úrokových sazeb | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | AXP.US | Německá spotřebitelská důvěra | Jim Cramer | Asijské burzy | Bed Bath & Beyond | Akcie kybernetické bezpečnosti | Růst německé ekonomiky | Funkční období | Nižší poptávka | Denní minima | Global Finance | Konflikt na Blízkém východě | Makrokalendář | ADS | Sestupný trend | Akcie výrobce čipů Intel | Cena mědi | Raytheon | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | WYNN | Ekonomika Číny | Kapitálové rezervy | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Symrise | UGO | Snížení nákladů | Cestovní kanceláře | Propad ceny akcií | Investec | Avis | Odhad spotřebitelské důvěry | CEO společnosti | Vrtulníkové peníze | Boj s inflací | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Analýzy | Swissquote Research | Nejvýkonnější akcie | NAGA Markets | Finanční pomoc | Monex USA | Akcie ve Spojených státech včera | S&P/ASX 200 | Americký S&P 500 | Zvýšení limitu pro zadlužení | xTrade | Slevy | Počet uživatelů mobilního bankovnictví | TTF | Illumina (ILMN.US) | AMC.US | Investiční | Ekonom ING | Průzkum | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Britské banky | Hlavní úroková sazba | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Pokles české ekonomiky | Altria | Netflix (NFLX) | Obchodování na trzích | Mary Dalyová | Energetický a průmyslový holding | Růst firemních zisků | Invesco | Morningstar | Meme akcie | IEA | Spotify Technology | Demokraté | Program nákupu aktiv | Tisková konference ČNB | Německý DAX | Portu Marek Malina | Hlavní události | Den D | Důvěra domácností | Akcie Netflixu | Patria | Nový šéf Fedu | Ekonom BHS | EP | Výrobní index ISM | Technologické společnosti | Analytik Purple Trading | Oslabení USD | Akcie českých bank | Tržní podíl | Uber | Všeobecné volby | Zisková firma | Sloučení | Riziko recese | Ekonomický vývoj | Abercrombie & Fitch | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Telekom | Česká společnost | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Chřipka | TRY | Data z ekonomiky | Short selling | Instrument | Strukturované dluhopisy | Prime | IQ Trade | Aktivita zpracovatelského sektoru | Válka | Úrok | US500 | Formule 1 | Zveřejnění výsledků HDP | The Big Short | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Siemens Gamesa | Jednotná evropská měna | Ruská ropa | First Republic | Zvýšení DPH | Index produkčních cen | Americké HDP | Agentura Reuters | LCID | Univerzita Johnse Hopkinse | Dnešní výprodej | EUR/CHF | Fiskální rok | Akcie Nike | Půjčka | Obchodní ředitel | Data z průmyslu | London Stock Exchange | Odchylky kurzu koruny | Sázka | Hennessy | Odhad analytiků | Nerozvážnost | Sentiment investorů | U.S. Bancorp | Spotřebitelský sentiment | Pokles tuzemské ekonomiky | Prodej | Znárodnění | P/E | Zpráva | Spike | Cestovní ruch | Visa (V) | PFE | Bohatý | Akcie bankovních společností | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Relativní výkon | BKNG.US | EUR/PLN | First Republic Bank | Prémie | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Gen Digital | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Rozpočtová politika | Jan Kubíček | Huawei | Tencent | Spor EU-USA | Akcie VIG | MAR.US | Colt CZ | Nový koronavirus | Rozhodnutí centrálních bank | Emoce | Inflace v Evropě | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Warren Buffett | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | S&P | Oslabování dolaru | Fidelity Solutions & Multi Asset | EPH | Expanzivní politika | Kontraindikátor SSI | Česká měna | Skupina PPF | Coty | Hospodářský vývoj | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | High Life Makers | Velkorysost k akcionářům | Celoroční výhled | Slábnutí amerického průmyslu | Rok 2024 | Handelsblatt | Rizika a příležitosti | Hospodářské dopady | Evropská data | Rozpočtový přebytek | Obchodování | Zisk čínských průmyslových firem | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Svátek v USA | Webináře zdarma | Společnost Berkshire Hathaway | Akciový parket | Vesa | Phillips 66 (PSX.US) | Elektromobily | Cryptotrader | Tržby z prodeje | Německý výrobce | WorldCom | Aktuální obchodní příležitosti | Růst sentimentu | Brexit bez dohody | Futures | Vývoj kolem brexitu | Automobilka | Chevron Corporation | JOLTS | Analytik J&T | Libra k americkému dolaru | SwissBee | Meta | Simon Property Group | S&P Global | Financial Times (FT) | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Oznámení | GBP | Nový ekonomický výhled | Únorová bilance zahraničního obchodu | Rekordní hodnoty | Pokles ceny | Korekční pohyb | IT společnosti | Thyssenkrupp | Management | Trezor Safe 3 | HDP Německa | Posilování eura | Cena ropy na světových trzích | Klesající klín | Kurzový vývoj | Úspěšní tradeři | Investiční výzkum | Potenciál pokračujícího růstu | Portfolio manageři | ZEW | Co se děje na finančních trzích | Obchodní týden | Bitcoin | Admiral Markets | Pandemie COVID 19 | Automobilky | Hlavní sezónní trendy | TSMC | Reálná mzda | Dobré výsledky | Důležité ekonomické události | Centrální banky | Zahraniční investoři | PG | Saxo Bank Group | Burzovní grafy | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | České firmy | Akcie Philip Morris ČR | Nástroje technické analýzy | Japonská vláda | GAAP | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Objem dluhopisů | Alert | Německé ceny | Eurostat | Majitel | Guru | Sysco (SYY.US) | Reakce centrální banky | Zprávy | Všechny akcie | Oanda | Úřad Eurostat | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Podíl nevýkonných úvěrů | Deflace | Nadšení | SPCE.US | Investiční aktivita | Dolary | Ralph Lauren | FB | Tovární objednávky v USA | Vysoký přebytek | Akcie v Asii | Největší americké banky | BREAKING | TLTRO III | Zemědělské komodity | Dubnová čísla | Růst inflace | Účetní závěrky | Nezaměstnanost v USA | Dopady koronavirové krize | Island | Analytici | Turecká lira | Index STOXX Europe | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | REGN | Akcie třiceti předních amerických podniků | PepsiCo (PEP.US) | Obchodování na pražské burze | Rezervy bank | Alena Schillerová | Německé firmy | Přebytek obchodní bilance | Investiční banka | Akciový analytik | HDP USA | Averze k riziku | Vývoj ceny bitcoinu | Prognózy ČNB | Larry Kudlow | Dow Jones index | Occidental Petroleum | PLTR | Treasuries | Události ve světě | Americký maloobchod | Druhý odhad amerického HDP | Index Stoxx 600 | Růst amerických tržeb | Solar Edge | Praha | Ceny ropy | Fundamentální analýza akcie | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Akcie v Evropě | Odchod z EU | Volby v Senegalu | Hazardní hry | Dnešní výsledky | Silné cenové tlaky | Americká data | Inteligentní investor | Distribuce | Wyoming | Pokles tržeb | Rekordní příjmy | Hlavní makléř Patria | Makroekonomické reporty | Příjmy a výdaje | Obchod Amazon | Hospodářský výsledek | Oblečení | Evropské akcie | Tržní úrokové sazby | Náhrady mezd | Udržitelnost | 3M | Portu | Dnešní HDP | Nejdůležitější události | Silný růst | Nízké očekávání | Rostoucí trendové čáry | Novela zákona | Měsíční report | Evropská dluhová krize | Airbus | Marek Pokorný | Mutace delta | ATM | DPA | Úpis akcií | Prognóza Fedu | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Celkový trend | Makléřská firma | Úvěrování | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Rozpočet | České banky | Vyhlídky | British American Tobacco | Ukazatel Běžné likvidity | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Graf vývoje | Snížení DPH | Provozní výsledky | CZ | Akcie diskuze | Index německých akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Internetové obchody | Martin Pisklák | Výhled hospodaření | Zadlužování | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Nordea | USA Donald Trump | Tržní podmínky | Ratingové hodnocení | ROST.US | Index US100 | Cena ropy brent | Páka | Práce z domova | Čínské zboží | Index cen domů | Růst zadlužení | Lyft | Medvědí divergence | Negativní data z americké ekonomiky | Savelletri | Listopadová inflace | Wolt | Investiční společnost | Spotové ceny | Maržové obchodování | François Villeroy de Galhau | Investment management | Richard Dickson | Burza Patria | Kryptoměnové burzy | Statista | Úrokové sazby Fedu | Commonwealth Financial | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Nástroj | Výsledky | Adam Button | West Texas Intermediate | HUF | Obchodovanie | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Dění na finančních trzích | EURCZK | Tennessee | Slabý dolar | Index pařížské burzy | Zápis ze zasedání Fedu | Free float | Hospodaření státu | Tapering | Lula | Fundamentální zprávy | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Obrovské množství peněz | Primárky | Phillips 66 | Sumitomo Mitsui | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Energetická skupina | Dluhopisové fondy | Hodnota Amazonu | Oslabování čínské měny | Technická recese | PLTR.US | Supreme Edition | Carl Icahn | Nio | Phoenix Financial Services | Kurz EUR/USD | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | S/R hladiny | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Typ koronaviru | Waste Management | Slušné peníze | Inflace v Rusku | Cena ropy WTI | Bank of America | Evropský statistický úřad Eurostat | FX Analyst | BNTX | Rekordní minimum | TIM | Opatření proti koronaviru | Odhady růstu | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | René Remšík | China Evergrande | Petr Lajsek | Broker Consulting Index | Akcie Moneta Money Bank | Výrobce letadel | Odhady trhu | Vakcína | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Australský dolar | CZKCASH | James Bullard | Zpřesněný odhad | XTB Jiří Tyleček | Finanční domy | Financial | Retracement | Zelená čísla | Projev Jeroma Powella | Uplynulý rok | Meziroční inflace v eurozóně | Summit G7 | Koruna | Komoditní měny | Monopoly | Následky pandemie | Pokles investic | Eli Lilly | Skupina Kofola | E15 | Kryptoměny bitcoin | Hackerský útok | Cukr | Finanční služby | Thoma Bravo | Cenový index PCE | Výrazný pokles | Tesla dnes | Samou | Burzy cenných papírů | Makroekonomie | Inflace ve službách | Měny rozvíjejících se ekonomik | Vyšší poptávka | Ekonomický propad | Koruna dnes | Akciové tituly | Nižší low | Sell in May | BKR.US | Raiffeisen | American Airlines | Tržní ceny | DJIA | Colgate-Palmolive | Fiat Chrysler | Zůstatek | Latinská Amerika | Akcie Avis | Shell | Akcie německé společnosti | Finanční výsledky | Chubb Limited | Včerejší obchodování | OPEC+ | Panevropský index STOXX 600 | Výrobce letadel Airbus | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | Analytik forexového trhu | Ekonomické zotavování | Společnost Verizon | Futures na evropské indexy | Průmysl v eurozóně | Sustainable Finance Awards 2022 | Dlouhodobé strategie | Cena akcií společnosti | Epidemické situace | Hlavní makléř | Onemocnění | Americký výrobce | Objem exportu | Österreichische Post | Sazby ČNB | Index cen průmyslových výrobců | Dopady koronaviru | BHS | Jakub Matis | Propad | Objem | Makroekonomický výhled | DMA | xStation | Akcie finančního sektoru | Fortinet (FTNT) | Asociace | Odklon Fedu od politiky levných peněz | Růst cen v eurozóně | Spoustu peněz | Společnost Arm | Applied Materials | Obavy z recese | Hypotéza | Halifax | Class A | Očekávání investorů | Zasedání Světového ekonomického fóra | Čínské trhy | Marka | Vyjádření premiéra | Medián | Trigger | Pokračující pokles | Výsledky firem | Výkonnost | HDP eurozóny | Stagnace | HDP Británie | Pandemie koronaviru | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Oživení v Číně | Microsoft (MSFT) | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Údaje | Cenový šok | Společnost Nvidia | Klima | Inverze výnosové křivky | Média Daniela Křetínského | Právo | Australské akcie | Asie | Deprese | Nabídka akcií | Elektrické vozy | WHEAT | Bob Doll | BDO | Investice v USA | Primárky v Portoriku | Chubb Limited (CB.US) | Softwarový gigant | Firma Robinhood | Report ADP | Období zvýšené volatility | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Americká banka | Posílení kurzu | Podnikatelská nálada | Pavol Mokoš | Pokračování rostoucího trendu | Exxon Mobil | Český index nákupních manažerů | Western Alliance Bancorp | Propuštění | Prodeje domů | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Cena akcií Tesly | Pražský akciový parket | Nejhodnotnější americká společnost | Alibaba | Světové ceny ropy | Růst spotřebitelských cen v USA | Prasknutí bubliny | Poptávka po pohonných hmotách | Letní měsíce | Stablecoiny | Trendová čára | Aktivity v Rusku | Electronic Arts | Výsledky průzkumu | BofA | NYSE Euronext | Regulátor | Průzkumy | Vládní dluh | Arnault | Makléř Fio banky | Propouštění ve společnosti | Raytheon Technologies Corp | Shortovat | Nomura | Růst indexu PX | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Norfolk | OpenAI | Jak obchodovat komodity | Podíl nezaměstnaných | Hospodaření státního rozpočtu | Převodník měn | Videokonference | Německá centrální banka | Propouštění zaměstnanců | Dlouhodobý výhled | Měsíční report finančních trhů | Údaje z německé ekonomiky | Demokraté a Republikáni | Digitální zlato | Televize CNBC | Gas Storage | Průmyslová výroba | Zpomalování ekonomiky | Šéf centrální banky | STT.US | Technický pohled | LYFT.US | Důchod | WMG.US | Bilion | Forwardové sazby | AMC | Tendr | Aussie | WMT | Poptávka po úvěrech | Capital Markets | Ekonomika Německa | Pfizer | X Global Markets | Case-Shiller | TSM | Britské libry | Posílení amerického dolaru | Toyota Motor | NET4GAS | Vývoj inflačních očekávání | Ukazatel inflace | Akcie NWR | ZS | Obchodování s akciemi | AFP | Covestro | Studie | Offshore | Srovnávací základna | CME FedWatch | Investice do technologií | Likérka Stock | Tempo růstu spotřebitelských cen | Joachim Nagel | Akcionáři společnosti | Vývoj na forexovém trhu | Cena akcií firmy | Trading konference | Slabší koruna | První obchodní den | Paweł Majtkowski | Ant | Průraz | LB.US | Skupina ČEZ | Kansas | Cena plynu | Šéf německé centrální banky | Rozpočtový rámec | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Zasedání k měnové politice | Surové ropy | EDF | S&P 500 Index | Comcast Corporation | Akcie České zbrojovky | Firma LDDS | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Oživení evropské ekonomiky | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Francouzský ministr | Reakce trhu | Zbrojovka | Akcie Bed Bath & Beyond | Odliv dividend | FRA | Hodnota firmy | Plyn | Majoritní vlastník | Státní zemědělský intervenční fond | Patenty | Investiční firmy | Forexové intervence | CFRA | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Cenová hladina | Centene | Dolar vůči japonskému jenu | Vodafone Group | Ropa Brent | Kering | Americké automobilky | Canopy Growth | Americká tisková agentura | Ceny domů | Akcie výrobce čipů | Real-time | Pozitivní impulz | Výsledky americké banky Morgan Stanley | Výnosové křivky | KOMB.CZ | Meta (Facebook) | Hypotéky | Sdružení automobilového průmyslu | Německý akciový index | Pohyb kurzu | Hrubý domácí produkt | Zhoršení epidemické situace | Recep Tayyip Erdogan | Zpráva o měnové politice | Roblox | Nakoupit akcie | Současná situace | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Maržový účet | Zvýšené riziko | EY | Zisk skupiny ČSOB | Aktuální hodnoty měny | Důvěra investorů v ekonomiku | LIBOR | LEN | Akcie Qualcomm | Finanční operace | Přijetí | Ministryně práce a sociálních věcí | Bossa.cz | Terminál | Evropa | Obchodovat CFD | Kurzové sázky | Pokles produkce | Nárůst cen ropy | Jack Janasiewicz | Vojtěch Boháč | Global IPO Trends | Česká spořitelna | Norwegian Cruise Line | Jackson Hole | Tvrdý brexit | Dividendy ČEZ | Morningstar David Swartz | Pokles exportu | HUF/EUR | SBUX.US | Korporátní daně | GME | RBC | CVS | Zájem o bitcoin | 5G | USD/PLN | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | NEX | Růst ceny ropy | Filmová společnost | Bank of America (BAC.US) | ČNB Tomáš Holub | Ukrajina | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Ukončení intervencí | Kryptotrader | Forex (FX) | Jednání FOMC | Tiffany | Reálný HDP | Parlamentní volby | Lednový efekt | Pár EUR/USD | Schlumberger | Neutrální výhled | Index výrobních cen | Egypt | Institut Ifo | CAD/JPY | Supportní úroveň | Johnson & Johnson | Hodnota aktiv | Ceny zemědělských výrobců | Title Transfer Facility (TTF) | BYD | Eurodolar | Omezení pohybu | Dopady na ekonomiku | KB | Medvěd z Wall Street | Zpráva o inflaci | Ústavní soud | Kontext | Deficit rozpočtu | Bezpečné útočiště | Vývoj akcií Valeant | Americký dolar | Dnešní makroekonomické ukazatele | Akcie včera | Program nákupu dluhopisů | Cenný papír | Debata prezidentských kandidátů v USA | Disciplína | Finanční analytici | Maloobchod | Lamborghini | Nakupovat státní dluhopisy | Optimistická očekávání | Růst výnosů u dluhopisů | Obchodní partner | Obrat v měnové politice | Precision Castparts | CVC | Nákupy zlata do rezerv | Peněžní prostředky | Mnozí investoři | Informace o vývoji inflace | Zveřejněná data | DPZ | Růst zlata | Akcie burza | Americká centrální banka | Spotřebitelská nálada | Inflace v eurozóně | Earnings | Zpomalení inflace | Chipotle Mexican Grill (CMG.US) | MJ | Trump | Patria Finance Tomáš Vlk | Devalvace | Stavebnictví | MRK | Provozní ztráty | Hospodářský propad | Italská vláda | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | Index volatility | Měsíční data | FactSet | Brands | Dolarové likvidity | Zastavení ekonomické aktivity | Pokles prodeje | SPOT.US | S&P Global Ratings | XCOM Bank | Ústup inflace | Dow Jonesův index | Investice do umělé inteligence | Booking Holdings | Kurzarbeit | Finanční rok | Hodnota Applu | Foot Locker | Prohloubení schodku | Rezidenční nemovitosti | Reuters analytik | Čínský prezident Si Ťin-pching | ForexLive | Moët | Britský FTSE 100 | Antivirus | Příznivé údaje | UPS | Křetínský | Svíčkový graf | Překonání historického maxima | PYPL | Disney+ | Technické analýzy | Příjmy z obchodování | Beta | Euroskupina | MS.US | Splunk | Výhled na příští rok | Výsledky Applu | Obchodování v Asii | Spořící účet | MetaTrader 5 Supreme Edition | P/BV | Nejziskovější | Odpor | E*Trade | Village Farms | Mexiko | Přípravek remdesivir | Rostoucí trend | Směnárny | High | Finanční krize | Vydělat peníze | Patrik Tkáč | Ekonomická situace | Ropná krize | Euro dnes | Vstupy | Neuspokojivé výsledky | E-commerce | Prodej akcií | Nová data o inflaci | Obchodní strategie | Nárůst výdajů | FXstreet.cz | TripAdvisor (TRIP.US) | Inflace ve Spojených státech | Pokračující medvědí trend | Hackeři | Hello bank | Inflace ve Francii | Alibaba Group (BABA.US) | Obchodování a investování | Kvantitativní zpřísňování | Cloud computing | Index spotřebitelské důvěry | Makro data | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | Čeští exportéři | Význam technické analýzy | Akcie společnosti ČEZ | Snížení spotřeby | Alteryx | Akcie Komerční banky | Warranty | Indikace | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Rakousko | GBP/AUD | Bankovní licence | Turecká centrální banka | Akcie big data | Česká republika | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | APAC | Tržby | Nejbližší support | Nově zahájené stavby domů | Švédsko | USDCAD | Hecla Mining | BA.US | Průmysl eurozóny | Guvernér banky | TTWO | Forex-jednoduse.cz | Jihokorejský KOSPI | CHF | Nejvyšší přebytek | Údaje o inflaci | L'Oréal | Instituce | Constellation | COPPER | Česká koruna | Sell the news | Turecko | Loňský zisk | Švýcarská měna | Dogecoin | Přeprodané oblasti | Americké ceny nemovitostí | Restriktivní opatření | Geopolitické dění | Dopady inflace | Bitcoinové ETF | Roční výnos | Bank of Japan | Prodej osobních automobilů | OECD | Americké objednávky | Čínský akciový index | Zpráva pro tradery | Podnikatelská důvěra | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Greta Thunbergová | Akcie technologické společnosti | Index Nikkei | Jan Dvořák | FAANG | G10 | Data z americké ekonomiky | Růstový potenciál | Dnešní fundamenty | High Yield | Dopady epidemie koronaviru | Foreign Exchange | LNG | Internet věcí | Western Alliance | Aktuální problémy | JNJ | Brokers | Rajec | Burza cenných papírů | Inflace v říjnu | Býčí signál | Německý Ifo index | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Obnovitelné zdroje | Dobrá data | Enrique Martinez | Samsung Electronics | Investiční plány | Trendy růstu | Rozhodnutí vlády | Zápis z Fedu | Guvernér ČNB Rusnok | Spoločnosť CrowdStrike Holdings | Americké akcie | Napětí na Ukrajině | Zrušení transakce | Cla na dovoz hliníku | Měnový trh | FKI | BBC | CEPS | CrowdStrike Holdings (CRWD.US) | Ekonomická důvěra | Peloton | Czech Fund | Data z pracovního trhu | Britská měna | UBS Group | Zastropování cen elektřiny | Standard Oil | Dopad pandemie | Tuzemské banky | MetaTrader | Ex-dividend | Dlouhodobější trend | Evropské sdružení výrobců automobilů | Nový výhled | Běžný účet | Kongres | Obchodní rozhovory | Denní rozpětí | Polská vláda | Divize | MetaTrader 4 | Hrozí krach | Vývoj akcií Valeant Pharmaceuticals | Burza komodit | Oslabení koruny | Spot | AI.US | Iberdrola | Dění v USA | Primárky v Jižní Karolíně | Počet klientů | Seznam Zprávy | Pozitivní vliv | Zvýšení úrokových sazeb | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Arbitráž | Reportované výsledky | Index cen výrobců | Ztrátové pozice | Warner Bros Discovery (WBD.US) | Akcie Amazonu | Akcie společnosti Caterpillar | Vývoj indexu volatility | Report komodit a indexů | Index CSI 300 | Sakarya | Ziskové marže | Evropská ekonomika | ex | Šíření koronavirové nákazy | Rally na akciích | GDPNow | Rosněfť | Rozpočtový deficit | PSA | Inflace v Polsku | Royal Dutch Shell | ABB | Naše ekonomika | CVS Health | Apple | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Analytik Fio banky | Menšinový podíl | Akcionáři ČEZ | Avis Budget | Zvýšená volatilita | Big data | Nové akcie | Nejprudší pokles | Vývoj peněžního agregátu | Komise pro cenné papíry a burzy | Klesající tendence | NKLA.US | Výprodej na Wall Street | Equinor | Rozhodnutí ČNB | Zhodnocení kapitálu | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | Obchodování se CFD | Komerční banka | Trh | Změna trendu | Zájem o dolar | Šíření nemoci COVID-19 | Odhad amerického HDP | Nárůst zásob | Snížení daní | Politická rizika | Regulační zásah | Snížení těžby | Kryptopeněženky | Komise | University of Michigan | Grafy | Pád rublu | Kevin McCarthy | Aktivita na trhu | List Financial Times | Crown | Technologické firmy | Francouzská vláda | SolarEdge Technologies | Mluvčí společnosti | Hodnota zisku | Cyklus zvyšování úroků | EUR Index | Války na Ukrajině | Volby v USA | Vládní podpory | Erste Bank | Zakladatel | Stellar | Ekonomické výsledky | Matouš Polák | Správce portfolia | Akcie firem | Těžba ropy | Zadlužený WorldCom | Výrazný růst | Ekonomické zpomalení | Objem na pražské burze | Světové ekonomické fórum | Maďarský forint | Iamcapitalist1 | Koruny vůči euru | Ptačí chřipka | Coty Inc. (COTY.US) | Fed | ABNB.US | Ekonomie | Akcie společnosti Delta Airlines | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Šéf automobilky Tesla | Výrobce čipů Nvidia | Ruská invaze na Ukrajinu | Časový plán | Bailout | Index londýnské burzy | Velké americké banky | Signál na akcie | Lídři EU | Korekce | Kurz české měny | Klesající trend | Upozornění | CAT | Akcie společnosti Meta Platforms | Rubl | United Airlines Holdings | Skupina Colt CZ Group SE | GME.US | Drahota | Aukce | Nákup dolaru | Důvěra spotřebitelů | Spotřebitelská důvěra v USA | Počet zákazníků | Pozornost | Akcie Nvidie | Akcie Lufthansa | Borealis | Země EU | Finanční společnosti | Skupina Erste Group | Akcie Pfizeru | Jiří Tyleček | Ceny akcií Komerční banky | Prosincová inflace | Společnost XTB | TSN.US | Nové trhy | Illumina | Počet pracovních míst | Buffett | Money management | Španělská ekonomika | Stavební povolenky | Vývoj ekonomiky | Kurz euro dolar | Akcie americké internetové společnosti | SMA 200 | Arbitráže | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Hospodářské výsledky firem | Výplaty dividendy | Lukáš Novotný | Kurz forintu | Marathon | EP Real Estate | Pražské burzy | Dividendové akcie | McDonald's Corporation | Trojité dno | Alexion | BMO - before market open | Downtrend | Česká bankovní asociace | Boháč | Zveřejnění výsledků | Další rozvoj | Index nákupních manažerů ve výrobě | Hospodářské výsledky letecké společnosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Technická analýza AMD akcie | AUD/CAD | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Velké technologické společnosti | Pavel Šafařík | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Kasina | S&P 500 | Vysoké ztráty | Investice do akcií | Uvolňování karanténních opatření | Globální recese | Směřování | Alphabet (GOOGL.US) | Selský rozum | Index Standard & Poor's | Bollinger Bands | Akciové indexy v USA | Automobilový průmysl | Wynn Resorts | Akcie McDonald’s | Lowe's | Volby v Británii | Spotové ceny ropy | David Einhor | Indikátory sentimentu | CNOOC | Yahoo | Kanada | IronFX | Ekonomický a strategický výzkum | JDE | Mario Centeno | Technické indikátory | Ztráty zaměstnání | Akcie společnosti Kohl’s | Posílení dolaru | Philip Lane | ANO | Stock | Marriott | Apollo | Americké zásoby ropy | Hamás | XOM.US | Výkon společnosti | Top akciové reporty | Snižování úrokových sazeb | Volatility | Podstatné kurzotvorné zprávy | Zemní plyn | Změny sazeb | Růst spotřebitelských cen | UBER.US | Kroger | ProCent | FTSE 250 | Energetický sektor | Air France | Ministři financí | Snap (SNAP.US) | Akcie banky | VZ | Ceny zboží | Akcie Morgan Stanley | Akcie Twitteru | Julius Baer | Rating | Platforms | MWh | Dezinflace | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Cena ropy dnes | Kartel OPEC | Alphabet Inc. | Cena bavlny | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Miroslav Singer | Dodání likvidity | Index Hang Seng Tech | SNB | Ruská invaze | Prezident Joe Biden | Soustředění | Ross Stores | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Komentář k firmě | Dolar k japonskému jenu | Investiční produkt | Rivian | Velké banky | Hlavní akciové indexy | Microsoft | Akcie roku | USD/CHF | Trh dnes | Wells Fargo | L3Harris | Budoucí vývoj | Opel | Příležitosti | Otevření obchodu | Běžný investor | Dopad na cenu | UnitedHealth Group Incorporated | Americké trhy | Sellier & Bellot | NFLX.US | Statistika z USA | Svaz průmyslu a dopravy ČR | Akcie společnosti PayPal | Hodnota investic | Natixis | Vládní dluhopisy | Ústup umělé inteligence | Data z USA | Nejistota | Kurzy hlavních světových měn | Evropské obchodování | Akcie zasilatelské společnosti | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | SBUX | Makléř Patria | ACWA | Míra inflace v Maďarsku | Portfólia | Thermo Fisher Scientific | Ropná firma | Repo operace | Japonská centrální banka | Růst tržeb | Společnost Tesla | Členové Fedu | Inflační vývoj | CME | Úspory | Spotřebitelská inflace | Commission | Bitstamp | Pokles cen ropy | HDP v eurozóně | Shortování | Den nezávislosti | Sell | Ceny v průmyslu | NKLA | Demokratické strany | Erste Group | Pokles sentimentu | CL | Starteepo | Mondelez International | Měny&Sazby | Letadla | Akcie ve Spojených státech | Důvěra v průmyslu | Makroekonomické údaje | NAFTA | Mistrovství | Finanční rezervy | Long pozice | Cybertruck | Dollar Tree | Compound | Obchodování akcií | Broker Consulting | Akcie CME | Kurz dolarů | AMAT | Pomoc Ukrajině | Zpomalení globální ekonomiky | Zpomalování spotřeby | Kurzové sázení | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | F.US | Celkový sentiment | JPMorgan Chase & Co. | Výrazný růst akcií | Ekonomické problémy | Index nákupních manažerů | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Volby prezidentské | Akcie Monety | Markets | Vývoj eura | Světová banka | Portfolio manager | VJPA.DE | Index Nasdaq | Akcie společnosti Avis | Společnost PayPal | TLTRO | Mexické peso | Skluz | Výraznější volatilita | Výroba automobilů | Web3 | Spolková vláda | Penzijní fond | ECB dnes | Generovat zisk | Obchodování zlata | Bankovní akcie | Rostoucí akcie | Markéta Šichtařová | Futures na DAX | Výrobce luxusních automobilů | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Kov | Ministryně práce | Algotrading | Hlavy států | Oblast supportu | Společnost BlackRock | Makroekonomika | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Nižší minima | Tržní odhad | Vývoj úrokových sazeb | Pokles spotřebitelských cen | Trendové linie | Ministr průmyslu a obchodu | Ziskové akcie | Výpadky | Růst české ekonomiky | Objem obchodů | Zisky akcií | Range | Zoetis Inc | Obchodování na zámořských trzích | Těžební společnost | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Snižování inflace | TD Ameritrade | Ian Samson | Nifty 50 | BNP | Nakupovat | Hlavní sezónní trendy růstu | Hladiny podpory | CVX.US | Invest | S&P Global Inc | Gazprom | Vývoz z Německa | Akcie v USA | Centrální banka | Utahování měnových podmínek | Call opce | Tesla Inc. | Jozef Síkela | Gambling | Merrill Lynch | Očekávané výnosy | Rizikové investice | Riksbank | Andrew Bailey | Významné zprávy | Silný propad | Deutsche Börse | Ceny zemního plynu | Meta Platforms Inc | Výkyvy kurzu koruny | Federální rezervní banka | U.S. Bank | Výrobce džínového oblečení | Inflace v Británii | Akcie Yum Brands | MRO | Exxon | Vlny koronaviru | Devizové intervence | Rozbor | Řízení rizika | Důvěra v eurozóně | Dobré zprávy | ILO | Ohio | Fondy peněžního trhu | Splácení dluhu | Polský zlotý | Německá vláda | Tržní sentiment | Hodnota akcií | Překoupenost | QE | Finanční poradce | Měnové otázky | Odhad vývoje HDP | Ranní zpráva z akciového trhu | Nálada na trzích | Komodity zlato | Kurzový závazek | Akcie na evropských trzích | Situace | Bankovky | LYNX | Mario Draghi | Akcie Kohl’s (KSS.US) | Největší jednodenní růst | Bund | Červnová inflace | Donald Trump | Dolarový index (USDIDX) | Největší kryptoměna | Nálada v české ekonomice | Čistý zisk | BIIB | Pozitivní zpráva | Isar | Makroekonomické ukazatele | Nejnovější údaje | Jádrová inflace | Cenné papíry Komerční banky | Využití generativní umělé inteligence | Twitter | Rakouská bankovní skupina | Kovy | Marriott International | Fluktuace | 3M PRIBOR | Krach | Akcie sítě lékáren Pilulka | Rumunsko | Akcie RMS | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Activision | Centrum | Portugalsko | Nejobchodovanější CFD akcie | Ekonomické vztahy | Dopady pandemie na ekonomiku | Společnosti | Proinflační faktor | Bank of China | Evropská léková agentura (EMA) | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Další růst | Zkusit investovat | Nejvýraznější pokles | Giving Pledge | PAYX.US | Arm | Burzovní měsíc | Zprávy o vakcíně | Americká průmyslová produkce | Index Sentix | Dow Jones (US30) | Nové zdroje | Akcie společnosti Microsoft | DPZ.US | Index DAX 30 | Burzovně obchodované fondy | ABT | Výsledky bank | Akcie Paychex (PAYX.US) | Medvědí rally | Největší evropská ekonomika | Cenné papíry Avastu | Cenné papíry Erste Bank | Vyhlídky do budoucnosti | Kryptokomunita | Dolar australský | Výsledky Facebook | Sentiment v Německu | Spoluzakladatel | Výhled na hospodaření | Role ECB | Bankovní tituly | Partnerství | Kellogg | Comcast (CMCSA.US) | PEPSICO | Lockheed | Komentář amerického prezidenta | Ztráta indexu S&P 500 | Makro | DPH v Německu | Očekávaný růst | Vývoj na světových trzích | Koronavirové opatření | Stoxx Europe 50 | Shazování peněz z vrtulníku | Francouzská Société Générale | Nárůst objemů | BIDU.US | Ladislav Kříž | Nižší růst | Březnová inflace | API | Situace v Německu | Rizikovější investice | Euromoney | Český maloobchod | Vysoká hodnota | Šéf WorldComu | Zpomalující růst | Dividendové tituly | Oslabování ropy | Forex Zone | Zvýšení daní pro bohaté | Rušení objednávek | Světové centrální banky | Silnější euro | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Demokratické primárky | Futures kontrakty | Eurozóna | Index frankfurtské burzy | Ropné firmy | BBBY | Obavy investorů ze zvýšení úroků | Výhled pro americký dolar | Fundamentální analýza AMD akcie | Báze indexu | Bernard Ebbers | Spartan Capital Securities | Klaas Knot | ČNB Aleš Michl | Bancorp | Společnost OpenAI | Kurz české koruny | Mluvčí | Spotřební daň z nafty | Analytik Cyrrusu | CZK | Šéf labouristů | Reuters | Euro vůči americkému dolaru | AMC Entertainment | Unilever | ETC | Forex jednoduše | Vývoj akcie META | First Citizens BancShares | Německé finanční společnosti | Podcast | Baidu | Prudký růst cen | Londýnská burza | QCOM | Scott Ladner | Akciový index PX | Dlouhodobý pohled | OIBDA | Daňová sazba | Chevron | Cenové tlaky v USA | Aljaška | Nárůst výnosů | Levná ropa | Kompozitní index | Penny stocks | Pandemie v Evropě | USA inflace | XMJP.DE | Aerolinky Lufthansa | Ceny akcií Nvidia | Nákupy ve slevách | Řetězec | Guvernér Michl | Zpracovatelský průmysl | Faktory ovlivňující fiskální politiku | Přehřátí ekonomiky | Index US500 | Londýnské akciové burzy | Neptune Wellness | Depozitní sazba | Rada MMF | Dluhy | Temelín | Stažení akcií | Výstupy | Vlna pandemie | Bankovní prázdniny | Souhrnný index | Nesměrový cenový vývoj | Trinity Bank Lukáš Kovanda | ERM II | Overbalance | Rekordní maximum | Palo Alto | Normalizace úrokových sazeb | Primární emise | Předseda | Analog Devices | Chris Weston | Americká investiční společnost | TXN | Společnost Amazon.com | Inflace v listopadu | Pozitivní výsledek | Americký index S&P 500 | Zavedení cenového stropu | Newmont | Průmysl v listopadu | Utahování měnové politiky | Prezidentské volby v USA | Deutsche Boerse | Proinflační riziko | Chipotle Mexican Grill | Růstový impuls | ČNB banka | BX | Ekonomka | DLTR.US | Tištění peněz | Akcie Coltu | Penzijní společnost | J&T | Anglo American | Přístup k financím | Vývoj akcií Super Micro Computer | Obchodníci s měnami | ABBV.US | 7 dní s korunou | Performance | Shanghai Composite | Stabilita sazeb | Silná data | Fond kvalifikovaných investorů | Dluhopisy | Roční výkonnost | Investiční Memento | Odvody | FOREX | Boeing | Vstup na burzu | Obchodujte akcie | Dow Jones a S&P 500 | Investiční projekt | Koronavirové epidemie | Příkaz | Adyen | PINS | Finanční riziko | Daniel Beneš | Kellogg (K.US) | Organizace ADP | Hydroelektrárny | Bělorusko | Společnost Walmart | Invaze | Rychlý růst | Americký dolar dnes | Wynn Resorts (WYNN.US) | Yum Brands | Vývoj akcií Starbucks | Peloton Interactive (PTON.US) | Fiskální stimul | Evropské banky | Analytika | Akciové reporty | Ukrajinské krize | JD | Libra | Koronavirová krize | Rozpočtový schodek | Akcie Verizon Communications | Jádrová spotřebitelská inflace | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Oslabování švýcarského franku | xPartners | Akcie Intel (INTC) | Zvýšení základní úrokové sazby | Ztráty peněz | Easy forex | CFD | Hluboké ztráty | JPMorgan Chase | Vláda ČR | Hewlett-Packard (HPQ.US) | Graf vývoje akcií Tesla | Brexitové dohody | Obchodníci | Evropské akcie dnes | Nová data | Dopad na ekonomiku | Evropská unie | Open | Cena akcie | Velké technologické firmy | Charter Communications | Online prostředí | Morgan Private Bank | MRNA.US | Zalando SE | Cornerstone Financial Partners | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Zahájení výsledkové sezóny | DOT | Baker Hughes (BKR.US) | Analýza trhu | US100 | Hodnota indexu PX | Evropské akciové indexy | Financovat | Závazek | Růst HDP | Nejnovější data | DoorDash (DASH.US) | Příprava | Čísla o inflaci | Čínské měny | Pohyby na trhu | Oslabení kurzu | Kč/GBP | Řecko | Kurz EUR/CZK | BRICS | Konjunkturální průzkum | Směřování trhů | Moderna (MRNA.US) | Panické výprodeje | Dodávky ruské ropy do Číny | Akcie investice | Gilead Sciences (GILD.US) | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Louis Vuitton | Platební bilance | Nálada investorů | Jednání o brexitu | Výše devizových rezerv | CME Group | Cenový graf | Akcie spoločnosti Dollar Tree | FDIC | Říjnová inflace | Hospodaření vlády | Aphria | AMD.US | Americké ministerstvo obchodu | Bulharsko | ČNB Vojtěch Benda | Fáze obchodní dohody | TSLA | Obchodní aktivity v USA | YCG Fund | SatoshiLabs | Ocenění | Startup | Alibaba Group | Amgen (AMGN.US) | Nový rekord | Pinterest (PINS.US) | Microsoft Corp | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Severomořská ropa | Formace dvojitý vrchol | Refinitiv | Pandemická situace v USA | Globtrex | Konfluence | Americký průmysl | ABBV | Státní svátek | Spotify (SPOT.US) | Růst cen ve výrobě | Český hrubý domácí produkt | Problémy české ekonomiky | Ranní nadhoz | Bloomberg TV | Cena | Propad indexu | Honeywell | Investiční banky | Václav Pech komodity | Dodavatelský řetězec | Revize amerického HDP | Květnová inflace | Vývoj české ekonomiky | Makroekonomické data | Cizí měny | V-obrat | Akcie společnosti Bank of America | MONET | Předstihové ukazatele | Akcie společnosti Disney | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Evropský maloobchod | WisdomTree | ASML Holding NV | Silný trh | Objem peněz | Výsledky hospodaření společností | Sumitomo | BYND | Guvernér Fedu | Air | Akcie 3M | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Objem aktiv | Economic | Globální rizika | Hypoteční banka | Ztráta | Evropská léková agentura | Inflační očekávání | Zápis z posledního zasedání Fedu | NCLH | Ceny akcií | Izrael | Financování vlády | Akcie Shopify | Podpůrný balíček | Měny rozvíjejících se zemí | ACWA Power | TABAK | Leasing | ABC | CVX | Reed Hastings | Klíčové oblasti | Vlastnit akcie | Euro dolar | Německý index DAX | Dividenda | Dění na Ukrajině | Životní úroveň | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Telekomunikační společnost | Dolar | Trh zlata | Ruský trh | LEAG | Čínská ekonomika | MUFG | KBW | HW peněženka | Amazon | Ceny | Dior | Prudký pokles | NERV | Koronakrize | Technologie | Opce | Standard Chartered | Eurobondy | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Výkyvy cen | Hodnoty měny | JPMorgan Chase & Co | Finální odhad | ČNB | Šíření viru | StopLoss | Společnost Caterpillar | TSLA.US | Výsledky Tesly | Krátkodobé investice | Cigna | Energetická společnost ČEZ | VW | ANTM | Fiserv | Hodnota majetku | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Snížení DPH v Německu | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Vývoj americké nezaměstnanosti | Ranní zpráva | Pokles | USDIDX | Boeing (BA.US) | Volby v Ghaně | Světové osobnosti | Ceny komodit | SK Hynix | Vyšší ceny | Spolkový soudní dvůr (BGH) | E-mini | GS.US | Výběr zisků | Kalendář tento týden | Margin | Fiskální politika | Electrolux | VESA | Blesk | Nvidia | Uzavření trhů | ČEZ Ladislav Kříž | Obchodní spory | Vývoj akciového indexu | Intuit | Fyzický gap | Biogen | Polská ekonomika | ConocoPhillips | Člen představenstva České spořitelny | Pivovary CZ | Prudký růst inflace | Historická data | Štěpení akcií | Zveřejnění zpráv | Počet uživatelů | Tencent Music | Centrální banka Nového Zélandu | Rekordní zisky | BioNTech | Výsledky First Republic | Pojišťovna VIG | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Akciové fondy | Komodita | Pavel Tykač | Švýcarská centrální banka | Charles Schwab | Hedge | Úvěrové podmínky | Setkání centrálních bankéřů | Cenové minimum | Počet stavebních povolení | CyberArk Software (CYBR) | Royal Caribbean | Poplatek | AFRM.US | EUR/HUF | Akcie Fortuny | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Merck & Co | Euro vůči dolaru | PFE.US | Další růst úrokových sazeb | Barclays | DIP | Elliott | FTSE | Bull strategy | CARA | Sektor kryptoměn | Světové měny | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Tuzemský maloobchod | Eric Freedman | Čínský internetový prodejce | Americká ekonomika | Hewlett Packard | Europe 600 | Válečná krize | Komodity ropa | Čeští spotřebitelé | Společnost Philip Morris ČR | Credit Suisse Group | NVDA | Kurz koruny | WBD | Investice v zahraničí | Počet žádostí o podporu | Akcie spoločnosti | Americký trh | PLUG.US | Kurz eura vůči dolaru | Obchodník | Ekonomická aktivita v USA | Jednání ECB | Situace na ropě | Swingové obchodování | Portfolio manažer | Akcie týdne | HPQ | Nárůst zisků | Plynárenská společnost | 737 MAX | Rada guvernérů | MRNA | Prohloubení deficitu | Tomáš Holub | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Negativní dopad | SMA 20 | Wedbush Securities | Dostupná data | Data z reálné ekonomiky | Google | Obchodování na americkém trhu | Cheniere Energy | PSX.US | Americká centrální banka (Fed) | Blue chips | Interpretace | Hospodářské výsledky Walmartu | Výnosy českých státních dluhopisů | Růst mezd | Veřejné investice | ISM indexy | ISIN | Tempo poklesu | CPI index | General Motors (GM.US) | ROE | Blue-chip | Remdesivir | Společnost iRobot | DE40 | Evropská centrální banka | Zasedání Bank of England | BHS Timur Barotov | MDAX | Index cen | Německý ministr financí | Intel (INTC.US) | Slušné zisky | Paypal Holdings | Luboš Růžička | Banka Credit Suisse | Nejnovější zprávy | Rivian Automotive (RIVN.US) | SNAP.US | GE money | Index PX | Čínská vláda | Index PCE | EBIT | Daně | Růst americké ekonomiky | Kofola ČeskoSlovensko | Mitsubishi | Lídři | Moneta | Tradingové webináře zdarma | Instinkt | Inflace v červenci | Turistika | Provozovatel akciových trhů | Investment Management | Mutace koronaviru | Statut | Malina | Pivot | CFD akcie | Rizika | ECB | Kryptoměna | Sport | Nový regulační zásah | Adidas (ADS) | Nákup akcií | Posilování kurzu koruny | Impérium | Výhled české ekonomiky | Růst cen nemovitostí | BAT | Close | Pracovní trh | České HDP | Lee Hardman | Pokles indexu | Údaje o ekonomice USA | Vývoj německé ekonomiky | Vývoj inflace | Bristol-Myers | Růst výroby | Coinbase | Brokerské společnosti | Zásoby ropy v USA | Česká ekonomika | Vyplácet dividendy | Alibaba (BABA) | Institucionální investoři | Společnost Oracle | Pandemie nemoci | Momentum | Příznivý výhled | Daně z příjmů | Období zvýšené inflace | Intel (INTC) | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Horší data | Kurzy | Proinflační rizika | Marketingová komunikace | Bankovky a mince | Pšenice | CBOE | Akcie Philip Morris | Německá kancléřka | Fond | Konsorcium | Nálada v USA | Finanční prostředky | AlfaOmegaTrhov | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Activision Blizzard (ATVI.US) | Sazby ECB | Zisky | Velký růst | Low | HICP | Amazon Jeff Bezos | Partners | Sázkové kanceláře | Best Buy | Konsensus | Optimismus na akciových trzích | FCA | Oslabení kurzu koruny | Robert Kiyosaki | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Ekonomické údaje | Současné ceny | Propad cen komodit | Upravený zisk EBITDA | Conference Board | BNP Paribas | Konsenzus | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Výše úrokových sazeb | Fox Business | Empire State Index | Analytik Trinity Bank | EURIBOR | Bývalý prezident | Pozitivní korelace | Globální ekonomika | Cyberark Software Ltd | Výsledky First Republic Bank | Forexu | COST | ACEA | Allianz SE | Zlatá koruna 2022 | Swap | Summit G20 | USD/TRY | Miliardy eur | Blizzard | Qontigo | Anomálie | Akcie Visa | Sentiment v Americe | Růst ceny | Vývoj HDP | Jestřábí hlasy | ISM | Benchmarky | Poklesy PMI indexů | KLM | Ministr zahraničí | Ranní okénko | Voda | Indikátor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cisco Systems | NBP | Nižší ceny ropy | Ustupující inflace | Koronavirová situace | Situace na trhu práce | Starbucks | NATGAS | American Express Company | Splatnost | Walgreens Boots Alliance | Toyota | Vysoké valuace | Delta Air Lines | Tuzemská inflace | Odraz ceny | Ratingové agentury | Očekávání do budoucna | Manuál | Společná měna | Vývoj cen ropy | Cena zlata | Výsledkové sezóny v USA | Forward | Propady na akciových trzích | SPAD | Verbální intervence | Zastavení výroby | Světové obchodní organizace | Rostoucí počet klientů | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Množství peněz | Portfolio W. Buffetta | CBRT | Zvýšení ceny | Falcon | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vysoká poptávka | Ekonomiky eurozóny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Uvedení na burzu | NYSE:APD | Trinity Bank | Otevírání ekonomik | Přecenění | Flash Crash | Breakout | Zlepšení nálady | Silnější kurz | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | Tržní nálada | Epidemiologická situace | Trh práce v USA | MiCA | Měnové intervence | Hospodářská krize | Růst cen | Bull | Index Russell 2000 | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Vrcholy | Dluhový strop | Zdravotní pojištění | Moskva | Cenový pohyb | RSI | Krize v USA | Inflace zpomaluje | Vysoké inflace | Měnová politika | Warren Edward Buffett | Operace na volném trhu | Akcie Apple | US Bancorp (USB.US) | Přicházející recese | Řešení obchodního sporu | Rheinmetall | Asset management | Alokace | PMI ve výrobě | Delaware | SCHW.US | Býčí trh | Makléř Patria Finance | ERA | Saxo | MSCI World | Repo sazby | Dash | Výsledky společnosti Gap | Hlavní makléř Patria Finance | Společnosti Netflix | Lucid Group (LCID.US) | Etoro | Francouzský prezident | Konsolidovaný čistý zisk | Ekonomická nálada | Výrobní aktivity | Hlavní index pařížské burzy | IFO index | Statistici | Snížení ratingu | Aktuální problémy Deutsche Bank | Financování | Výsledky za Q4 | Vývoj války na Ukrajině | Index pražské burzy | Měkké přistání | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | Inflace v ČR | Růst čínské ekonomiky | Index inflace | Etherea | Fitch | Globální trhy | Internetové společnosti | Historická minima | Slušný zisk | Finance | Otevírání ekonomiky | Výrobce čipů | Philadelphia Fed | Omezení dodávek | Stres | Očekávání trhu | Platforma MT4 | Prodávající | Měnový index | Nálada spotřebitelů | GMT | Prostor pro pokles | Historické maximum | IJPD | Guvernér | Nvidia (NVDA.US) | Růst světové ekonomiky | Occidental | Shortujeme akcie | Barel ruské ropy | JPM | Čínské akciové trhy | Americká lehká ropa | Photon Energy | CSX Corporation | Spirit Airlines | Jarda Tupý | Turecké liry | Volby na Islandu | Zpomalování inflace | Překoupení | Pokles ekonomiky | Vysoké dividendy | Růst úroků | Oslabení japonského jenu | Centene (CNC.US) | Volby do Evropského parlamentu | Tomáš Cverna | WBA | Vývoj války | Palantir (PLTR.US) | Republikáni | Solana | Psychologie | USDJPY | Tovární objednávky v Německu | Czechoslovak Group | KSU | Švýcarská národní banka | Maloobchodní tržby v eurozóně | Globální poptávka | Tisková zpráva | Cenový propad | Dnešní události | Dlouhodobý investiční produkt (DIP) | Tempo inflace | Řízení financí | Investiční poradenství | Poptávka | Americké akciové trhy | Nákupní trend | Volatilní trh | Růst spotřebitelských cen v Německu | Express | Alphabet (Google) | Anheuser-Busch inBev | Aktuální technická analýza | TTWO.US | Index Exportu | Banka Morgan Stanley | Společnost Air Products | Slabý burzovní měsíc | Akciový stratég | Line | Aktualizovaná prognóza | ASX 200 | Zvýšení produkce | Tilray | Americké banky | Novartis AG | Český HDP | Hospodaření banky | Ceconomy | Průměrná hodnota | Twitter (TWTR.US) | Obchodování na měnových trzích | Sezónnost v rámci týdne | MU.US | Výrobce robotických vysavačů iRobot | FT | Akcie Pilulky | Konec dezinflace | SSI | CIA | Meziroční inflace v ČR | Krypto | Tyson Foods | Výsledek zahraničního obchodu | Jedno euro | Nákupy Jardy Brychty | Obilniny | Investor | Obchodování na akciových trzích | 200denní klouzavý průměr | Pokles hodnoty eura | Recesia | Průměrná mzda | Pierre Moscovici | Dubnový PMI | Mali | Cathay Pacific Airways | Malé podniky | Distillate inventories | Obchodovat | Dnešní čísla | Hlavní ekonomické události | Naše prognóza | Celkový výsledek | Infineon Technologies | Akciový trh v USA | Akcie O2 | PSX | Oil inventories | NY FED | Maloobchod v květnu | EUR/MWh | Beyond Meat (BYND.US) | Konečná sazba | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Výroba elektřiny | Akcie CrowdStrike | Ekonomická data z USA | SolarEdge | Shell Plc | Pokles akcií | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Analytik J&T Banky | Kalendář událostí | Kapitálové trhy | Bankovní rada České národní banky | Prezident Fedu | Tržní sazby | Akcie TSLA | Nové rekordy | Největší americká banka | Ekonomická zpráva | XTB Štěpán Hájek | Finanční podniky | Parita | Posílení eura | Sociální síť | Správy devizových rezerv | Volatilní (rozkolísaný) | Americké státní dluhopisy | Bernard Arnault | Nové letošní maximum | Odhodlání | HAS | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Akcie technologických firem | Trezor Matěj Žák | Akciová rally | Silicon Valley | Technologický Nasdaq | Dluhová krize | FinTech | PacWest Bancorp | Měnové kurzy | Bohumil Trampota | WTI | Klenotnictví Cartier | Boom AI | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | Resistance | Evercore ISI | Bod | Stavební výroba | Miliardy korun | Koncentrace | Počasí | Reporty | Ozbrojené složky | Shares | Společnost TSMC | Dell (DELL.US) | REGN.US | Zisk společnosti | Facebook (FB.US) | Šéfka ECB | Medvědi | Raiffeisen Bank International | CVS Health (CVS.US) | Silnější koruna | NetEase | Redukce | Akcie Splunk | RBNZ | GfK | Klíčové projekty | PRIBOR | BLK.US | Paládium | Rozdělení zisku | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Naučte se obchodovat | Pokladniční poukázky | Online trading | Úrokový diferenciál | EGL | Co bude | Spotřeby plynu | Obchodování dnes | Reserve Bank of Australia | HSBC Holdings | Data PMI | Analytik trhů | Investiční očekávání | Únorová inflace | Amgen Inc. (AMGN.US) | Problémy Credit Suisse | Klouzavý průměr | Pfizer a BioNTech | NEST | RBI | Turistický ruch | Zpomalování spotřeby v USA | O2 CR | HDP v ČR | Vyšší daně | Americká měna | Aliance | Investiční cíle | Akcie GameStopu | Honeywell International | Philadelphia Fed index | Guvernér ČNB Aleš Michl | EMU | Investiční výdaje | WYNN.US | LLY.US | Saúdská Arábie | Tesla (TSLA.US) | Pokles zásob | Christine Lagardová | Deutsche Bahn (DB) | Analýza dat | Ziskovost | OCI | PMČR | Payrolls | Sdružení výrobců automobilů | Bankéři | Poslanecká sněmovna | Sázet | Podnikání | CAR.US | Zahraniční firmy | Měny regionu | Výhled trhů | LES | Cena ropy | Konkurenční společnosti | Cestovní průmysl | Středoevropské měny dnes | Qiagen | Česká inflace | Obavy trhu | Nižší výdaje | WASDE report | RBC Capital Markets | Inflace | Roche Holding AG | Problémy | Utáhnout měnovou politiku | Advanced Micro Devices | Obavy z koronaviru | TSM.US | Kiyosaki | UTC | Drobní investoři | Vývoj měn | Marže | Účet platební bilance | Využití kapacit | Akcie bank | ROCE | Investoři dnes | Domácí měna | SpaceX | Hlavní zprávy o akciích | Německá ekonomika | Vývoj indexu volatility VIX | NEM.US | Index S&P/ASX 200 | Statistiky z trhu práce | Klesající trendová linie | Zobchodované objemy | Lyft (LYFT.US) | DAX | Participace | Státy EU | Zlato a stříbro | Technology | Josef Košťál | HDP | Měny G10 | Tisková konference Fedu | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Bill Gates | Projevy centrálních bankéřů | Jednotná měna | Odhad růstu ekonomiky | Prosus | Televize Netflix | Mírná korekce | Důvěra v Německu | Alphabet | BIRK | Sentiment v eurozóně | Struktura | Peter Murín | Investovat peníze | Vedení společnosti | Členské státy | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Burza.cz | Oslabení | Emmanuel Macron | Firma | Zasedání měnového výboru | Vzrušení | Zbrojovky | Delta Airlines | Signály | Pražský PX | Omikron | PCE inflace | Debata | Monetizace | Nezaměstnanost v Británii | Přizpůsobovat se | Hospodářské statistiky | Reálné příjmy | Výsledky za Q1 | Spotřební daně | Vysoké zisky | Micron Technology | Warner Bros Discovery | PEP | Devizový trh | Lira | Vývoj kurzu EUR/USD | FlixBus | Načasování | Defenzivní tituly | TMO.US | TJX | Boeing Co. | Pokles cen akcií | Market Color | Byznys | Zisk a tržby | MCD | Snížení úrokových sazeb v USA | Wood & Company Vladimír Vávra | Futures na ropu | Erste | PEP.US | Lot | USA | USA a Čína | IHS Markit | Ropa | Obchodování akcie | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Tuzemská nezaměstnanost | Jednodenní procentní propad | Liz Trussová | Podílník | Pivovary | Ekonomická rizika | Hotovostní pozice | Záchranné balíčky | Stoxx 600 | Big Short | Průmysl v Německu | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Komise v přenesené pravomoci | Čínský index | Manufacturing PMI | SAP | Dluhopisové trhy | Rezervy | Sanofi | COIN.US | Analytici z Wall Street | Objem investovaných peněz | Hlavní index PX | Konzervativci | Silver Point Invest | Diverzifikovat | Portu Marek Pokorný | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Global Markets | Předsednictví EU | Ekonom | Propad HDP | ČSOB Poštovní spořitelna | AMZN.US | Úroveň supportu | Neomezené množství | Kalendář ekonomických událostí | Nový typ koronaviru | PINS.US | Jednání ČNB | Deutsche Bank | Segment zdravotnictví | RUB | MPSV | Američané | Kurz | Změna času | Market | Referendum | Týdenní pokles | Akcie Alphabet | Americký PMI | Home Credit | Martin Klass | Cenné papíry Erste | Nezaměstnanost mladých | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Unicredit | Růst akcií | Ropa a Plyn | Světová válka | Zasedání amerického Fedu | Valné hromady | Pokles výnosů | Vývoj cenové hladiny | TASS | Hugo Boss | Ředitel Komerční banky | Důležitý support | Rozkolísaný | Objem dovozu | Polská měna | Horizon | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Nákupní aktivita | Zavedení cel | DUK.US | Merck | Optimismus | Konjukturální průzkum | Thomas Schäfer | Facebook | Rozhodování | Předkrizové úrovně | OK POINT | SPG.US | Central Bank of Turkey | Prime Market | Růst dolaru | Ceny pšenice | BH Securities | Akcie firmy včera | Vrcholní představitelé | Problémy v bankovním sektoru | Enphase Energy | LMT.US | Oracle | Akcie podniku | Medvědí scénář | Zpomalení hospodářského oživení | Makroekonomické faktory | Světová obchodní organizace | Nouzový stav | Počet volných míst | Úspěšný týden | Francouzský CAC 40 | Poptávka po čipech | Hodnota čínské internetové firmy | Investiční banka Goldman Sachs | Czech Media Investment (CMI) | Čínský vicepremiér Liou Che | Britské referendum | Kukuřice | Costco | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Index polovodičů Philadelphia SE | Důležité fundamenty | Washington Post | Investujte | CAH | Nejhorší výsledek | Reserve Bank of New Zealand | Prezident USA | Měď | Nezaměstnanost v ČR | Sázková Fortuna | Ekonomický institut | Proinflační | Objem vkladů | Akcie evropských bank | Stock Spirits | Generativní AI | Fiskální stimuly | Index londýnské akciové burzy | Boj s koronavirem | Negativní vývoj | Konglomerát | Průzkum společnosti | Rozvíjející se trhy | Evropská centrální banka kurz | Fundamentální pozadí | Akcie na pražské burze | Euro | Yield | AUD | Ruský think tank | Index NFIB | Politické rozhodnutí | Datový kalendář | Akcie Alibaba (BABA) | Indexy PMI | SGD | Formula One | Binance | Deere | Pilulka Lékárny | KBC | Hecla | EuroStoxx50 | Federální rezervní banky | WU.US | Dominion Energy Inc | Agentura DPA | Mistrovství světa v hokeji v Praze | Breakout Trader | Sazba Evropské centrální banky | Fnac Darty | Německá průmyslová výroba | Akcie na Wall Street | Zlatá příležitost | Úsilí | K.US | Verizon | NXP Semiconductors | Didi Global | MALL | Pegas Nonwovens | SEC | Obavy z šíření koronaviru | Akciové opce | Apple akcie | JPMorgan (JPM.US) | Capitalinked | Risk | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | Německý vývoz | Robotaxi | PMI ve službách | Akcie Netflix | Problémy Deutsche Bank | Upisování | Visa (V.US) | Světová obchodní organizace (WTO) | Bank of New York Mellon | Kypr | Citigroup | Oscilátor | Investiční ředitel společnosti | Společnost Lufthansa | Akcie bankovní skupiny Erste | Softbank | Spojené státy americké | Rozkolísanost trhu | Hewlett Packard Enterprise | Adrienne Yihová | AMC Networks | Denní graf akcie | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Sony | Index VIX | Zlatá koruna | Hospodářství | Hlavní akciové indexy v USA | Stagflace | Japonský Nikkei | Čínský export | Odkup vlastních akcií | Pražský index PX | Výkon hlavních měnových párů | ROIC | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Výsledky Volkswagenu | Souhrnný čistý zisk | Nastavení grafů | Poskytování hypoték | Akcie Deutsche Bank (DBK) | EV | Mediální skupina | EBITDA | Akciové portfolio | Německé podniky | Ohlédnutí | JP Morgan | TradingView | Obchod | Zpomalení růstu | Wells Fargo (WFC.US) | Obchodní aktivita | Výrobce čipů Intel | Hospodářské výsledky Facebook | Mezinárodní vztahy | Siemens Healthineers | Růst ekonomiky | Důvody propadu zisku | Milan Cutkovic | Santa Claus Rally | Vývoj na akciových trzích | Banka JP Morgan | Fahmi Quadir | Activision Blizzard | Oversea-Chinese Banking | Nárůst prodejních pozic | KBC Group | Automobilka Škoda Auto | Uniper | Britský nejvyšší soud | Graf komodity Ropa WTI | Hlavní ekonomka | Ranní komentář | Kam investovat | Rostoucí ceny komodit | Rozhodnutí Bank of England | Oddělení forexu | Nárůst nezaměstnanosti | ConocoPhillips (COP.US) | Kapitalizace bitcoinu | Prodeje existujících domů | Ztrátový týden | Německý ústavní soud | Kapitalizácia | Intermediate | Akcie spoločnosti Facebook | Nižší ceny | Vítězství nad inflací | Zaměstnanost a ekonomika | Zisková marže | HCOB | Další posilování | EU | EP Power Europe | Riziko systematické | Cenové stability | Archegos | Daně z mimořádných zisků | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Powellovy komentáře | Cigarety | Portfolia | Komoditní manuál | Akciové trhy v Asii | Převis | Maloobchodní tržby v Německu | Odhady PMI | Kurz domácí měny | GD.US | Holdingová společnost | Pokles nezaměstnanosti | Inflace v Německu | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Jak vydělat peníze | Vývoz | Index výrobní aktivity | Automotive | Energetické firmy | Teplé počasí | Solidní výsledky | Týdenní zpráva | Situace na akciovém trhu | Aktivity v eurozóně | xStation 5 | Coty Inc. | Úroveň rezistence | Týden na akciových trzích | Americké ceny | Finanční tituly | Samsung | Recese | Index strachu | ZNGA | Cyklus utahování měnové politiky | Akciové futures | P/E Ratio | Emisní povolenky | Vývoj akcií banky Lehman Brothers | Německé aerolinky | Mzdový růst | Obchodní dohody | ASML | Ropný gigant | Birkenstock | BAC.US | Globální indexy | Švýcarský frank | Renault | Báze | Investiční doporučení | Bank of Canada | Německý ZEW index | Výprodeje na akciových trzích | Chuť riskovat | Associated Press (AP) | Erdogan | Technologický index Nasdaq Composite | Měnová politika ČNB | Výhled na letošní rok | Vývoj pandemie | Mercedes-Benz | CZK/EUR | NZDUSD | Růst globální ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Bitcoinové a blockchainové akcie | ZNGA.US | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | USD/CAD | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Výhled na rok | Čas na nákup | CME.US | Akcie Applu | Inflace ve světě | Měď (COPPER) | Eskalace konfliktu | Začít investovat | Burzovní indexy | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Měna euro | Postranní pohyb | Aktuální stav | Výnos z poplatků | Index francouzských akcií | Závěrečná aukce | Miliardy | ČSOB DoKapsy | Firemní dluhopisy | Spekulace | Petr Kellner | Denní graf | Meziměsíční inflace | Manažerka | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Nominální mzda | Nákupní doporučení | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Ekonomický výzkum | Silný support | Air Products | Štěpán Křeček | Andersen | Americké burzy | Ministři financí EU | Hodnota indexu | Realitní společnosti | Internetové firmy | Wegovy | Nálada na akciových trzích | Know-how | Mobilní operátor | Frank | Ministři | Prudký propad | Návrh dividendy | ERM | DoorDash | Balance | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Mondelez | Negativní nálada | BHP Group | Pin Bar | Kurz eura | David Cameron | Americké ministerstvo práce | Zpráva z amerického trhu práce | Objem investic | Dopad na předpovědi | Dnešní zpráva | Investoři a obchodníci | Pips | Orsted | Posílení akcií AI | ARM | Centrální banka USA | Čínské indexy | Odliv vkladů | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Ekonomické analýzy | Nikkei225 | Pivovary CZ Group | Hlavní trend | Ekonomický poradce | Silné euro | Změna sazeb | Jihokorejské akcie | Patria Finance | Statistika z amerického trhu práce | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | WTI ropa | Konkrétní příklad | Graf indexu S&P 500 | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Americké indexy | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Výkon dolaru | Čeští podnikatelé | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Rychlý růst mezd | Gilead Sciences | Dluhopis | David Vagenknecht | Přebytek bilance | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index FTSE 100 | Index důvěry | Desetileté dluhopisy | FOMC minutes | Měnový kurz | Finanční skupina | Břidlicové ropy | Základní sazby | Sustainable Finance Awards | Walt Disney (DIS.US) | Ekonomka Raiffeisenbank | Akcie Unipetrolu | Fatihem Birolem | Japonský premiér | Inaugurace amerického prezidenta | Regeneron Pharmaceuticals | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Finanční poradenství | Ruská plynárenská společnost | Kiwi | Volkswagen | Streamování videa | Buy the dip | Averze vůči riziku | Denní změna | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | USDCHF | Silná poptávka | Multi-Asset obchodování | CySEC | Rostoucí inflace | Advance | Nový Zéland | Zoetis | Zisk ČEZ | Dodávky zemního plynu | ACB | Očekávané události | STAR | Oblast překoupenosti | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Komunita | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Booking | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Kanadský dolar | Purple Trading Petr Lajsek | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Výsledky LVMH | Pozitivní výsledky | Avalanche | Makroekonomické prostředí | Sterling | China Mobile | PMI indexy | Předpovědi | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Údaje z Číny | ČSOB stavební spořitelna | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Martin Novák | Počet potvrzených případů nákazy | Intervence centrální banky | Prudké výkyvy | Citigroup (C.US) | Ivan Vondra | AXA | Analytické společnosti | Mince | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Americké volby | Baterie | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | BP.US | Benzín | Obchodování Futures | CrowdStrike | Kmen omikron | Produktivita práce | Rostoucí ceny | Trend | Cenová válka | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | TRIP | Pokles sazeb | Dění na trhu | Adidas | Provozní zisk EBITDA | Investiční semináře | Dow Jones Industrial | Automobil | Meziroční inflace v září | Růst eurozóny | Mattel | Olívie Lacenová | Zásoby plynu | Vantage FX | USD/CNY | Akcie na burze | Qualcomm (QCOM.US) | Kroky Fedu | Střední podniky | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Míra inflace | Čínský HDP v Q1 | Letecká doprava | Windfall tax | Fundamentální data | Platforma | Přebytek obchodu | Vzestup Nvidie | Francouzské akcie | Evropský statistický úřad | Měnová politika ECB | Zdražování ropy | Energetika | Akcie energetických společností | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Nárůst zisku Trinity Bank | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Free Market | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Odd Lots | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | Trhy v USA | CNN | USD/RUB | Pomalé oživení | Marek Malina | Spotify | Státní rozpočty | Finanční situace | Ekonomický výhled | Finanční ukazatele | Objem objednávek | Lepší zítřky | Finanční ředitel skupiny Kofola | Associated Press | Nařízení | Americká cla | Verizon Communications | Prospekt | Pioneer Natural Resources | HDP Francie | Míra nejistoty | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Sazba hypoték | Ceny benzínu | Greyhound | Akcie automobilky Tesla | Primárky Demokratické strany | Oblasti umělé inteligence | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nemovitostní trh | Negativní zprávy | Anthem (ANTM.US) | Schodek | Americký Senát | Akcie Kohl’s | Farmaceutické společnosti | BTC | Doporučení Koupit | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Sean Sun | Indexy | Altcoiny | Citi | Forex Factory | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Report stavu ropných zásob | Kurz akcie | Odborníci | Výsledky Nvidia | Webinář s hlavním makléřem | Cenné papíry ČEZ | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Ticker | Mizuho | Global Forex | M2 | Nálada na finančních trzích | Severomořská ropa Brent | Aktivní investování | Akcie automobilky | Pimco | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Výrobní PMI | Finanční polštář | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Zhoršení ratingu | Zbrojovka Brno | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | ANTM.US | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Výrobce elektromobilů Tesla | Bazický bod | Sankce na Rusko | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Americké akcie včera | Market Profile | CFMS | Napjatá situace | Pyramida | Akcie KB | Emise akcií | Výrobní inflace | Hospodaření firem | Tempo růstu | Marže společností | Nadprodukce | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Odkup akcií | American Airlines Group | Úvěrový rating | Bilance ECB | MF Global | Aktivita firem | Korekce cen akcií | Bankovnictví | NewYorská burza | Tržní ocenění | Aerolinky | Nejnovější údaje o inflaci | USD index | Čisté úrokové výnosy | STOXX50 | Asijské obchodování | Pohonné hmoty | Americké dluhopisy | Nadhodnocení | BASF | Continental | Peter Andersen | Dopad covid-19 | Air Liquide | Biliony | Bankovní index | Divergence | EasyJet | Umělá inteligence | Zdražování energií | Výsledky letecké společnosti | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Marathon Oil | Nové dluhopisy | Česká zbrojovka Group | Akcie klesají | Akciové trhy | České strojírenství | Jeremy Hunt | Kurzy měn | České dluhopisy | Struktura HDP | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Akcie Coltu na pražské burze | Zhoršení výhledu | Tržní kapitalizace firmy | Myšlenka | Nasdaq-100 (US100) | Moneta Money Bank | Humana | UnitedHealth | Centrální bankéři | Varování | Guidance | Vánoční svátky | Počty nových žádostí o podporu | LLY | Výsledky Nvidie | Netflix | Černé zlato | Snížení volatility | Šéfka Fedu | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Anexe Krymu | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Uhlíková stopa | EOG Resources Inc | Spojení | Ekonomické výhledy | Cykly | Long | PFNonwovens | Rally | Reálná ekonomika | Inverzní výnosová křivka | Investování do akcií | Akcie Lucid Group | Bankovní rada | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Smíšené obchodování | Komoditní index | Pojišťovna | Euro Stoxx 600 | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Pandemie | Zasedání České národní banky | GLE | SARS | Výsledek obchodování | Japonský index | Burzovní index PX | Členství v EU | Globální ekonomický výhled | Spokojenost | Bear | Aktuálně trh | Modrá pyramida | Tripadvisor | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Japonský akciový trh | USDC | Dvojité dno | Macquarie Group Limited | Intesa Sanpaolo | Mezinárodní dohody | Klid | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Air France-KLM | Graf vývoje akcií | Akcie Citigroup | SPLK.US | Ekonomické krize | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | PDD | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Obchodní podmínky | Širší index | Ceny v zemědělství | Obchodování na burze | Cenový strop | Hospodářské výsledky First Republic Bank | Zpráva amerického ministerstva práce | Růst zaměstnanosti | Cena akcií Fordu | Ministerstvo financí | Vývoj finančních trhů | NextEra Energy | Akcie dividendy | NVAX | GEVORKYAN | Zasedání centrální banky | Výprodej | Akcie Hasbro (HAS.US) | Wirecard Markus Braun | Discovery | Kmenové akcie | FOMC | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | Oživení poptávky v Číně | McDonald's Corporation (MCD.US) | České měny | Index německých akcií DAX | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Politické události | Výnosy z dluhopisů | Tuzemský průmysl | Nezaměstnanost v Německu | Index londýnské burzy FTSE | Analytici Patria | Business | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | GBPJPY | Společnost Arm Holdings | Podíl na trhu | 1D | Oživování v průmyslu | Čínský vicepremiér | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Emise oxidu uhličitého | Brown Brothers Harriman | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Arizona | WFC | Adler Group | US akcie | Americký ISM | Prognóza Ministerstva financí | Růst cen akcií | Klesající struktura | Zdanění | ZM.US | Pokles cen | Základní úrok | VF Corporation (VFC.US) | Využití umělé inteligence | TikTok | Plug Power | Volatilita akcií Apple | LPR | GM | Obchodování s komoditami | Automatic Data Processing | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Obchodní operace | SP500 | Jan Procházka | Povídání o trzích | Technologická společnost | Průmyslové ceny | Začít obchodovat | Index euro | YouGov | Zvedání úrokových sazeb | Keystone XL | Řešení energetické krize | Peněžní trh | Brexitová sága | Průmyslová výroba v tuzemsku | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Helena Horská | Podvědomí | Krach banky | ARM Holdings | Počet nezaměstnaných v Německu | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | XPeng | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky amerických společností | Tržní kapitalizace Tesly | Nový týden | Výsledky voleb | ČNB Tomáš Nidetzký | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Pravděpodobnost úspěšnosti | Inovace | Western Union | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Long signál na akcie | Konsolidace | Průmyslový sektor | Zdravotnictví | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Makroekonomické indikátory | Počet akcií | Akcie Tesly | Ole Hansen | Výnosnost | Long signál | Spekulanti | Zpětné odkupy | NZD/USD | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Rizika, že zvyšování úrokové sazby | Ministryně financí | Spojené arabské emiráty | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Časový úsek | Diskontní sazba | VJPA | Brazílie | Jihoafrická republika | Společnost BP | Ekonom Komerční banky | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Bank of America Merrill Lynch | Čistá zisková marže | Zákaz cestování | | Německý statistický úřad | Macy's | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | Index akcií | Trezor Safe | Danske Bank | Výsledek voleb | Orlen Unipetrol | Černý pátek | Westpac | Schodek zahraničního obchodu | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Pandemická situace | Německé společnosti | Regeneron Pharmaceuticals (REGN.US) | CBOT | Trinity | Stratég | Mateřská společnost | Špatné zprávy | Změny ceny | Známky oživení | Prodeje automobilů | Zisky firem | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | Zisky společnosti | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Big tech | Edward | Sky News | Růst průměrné mzdy | Purple Trading | Raytheon Technologies | WFC.US | Fio banka | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Schwab | Období nejistoty | Sentiment | Relativní výkon hlavních měnových párů | Zrychlení inflace | Short pozice | Dnešní statistiky | Částečný úvazek | Bývalý ministr financí | Lucembursko | Události ve světové ekonomice | WEF | Capital Management | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Odliv prostředků | Politika | Société Générale | TradingEconomics | Konkurence | Akcie Pfizer | Zápis ze zasedání FOMC | Vladimír Vávra | Banka Barclays | Nálada na trhu | Duke Energy Corp | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Akcie ČEZu | Čínský jüan | Akcie zbrojovky | Pracovní den | Vývoj okolo koronaviru | PLN | Kapitalizace | Vyjádření analytiků | Goldman Sachs Group | Provozní výnos | Komoditní stratég | Rentabilita | Nejnovější statistika | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Obchodníci s cennými papíry | Josef Dudek | Konsensus trhu | Investiční ředitel | Čínský prezident | OMV | Dnešní seance | Tier 1 | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Použití záporných sazeb | Alternativní taxislužby | MAM | Strach z inflace | Měnové trhy | BHP | Zpráva amerického ministerstva obchodu | SAB Finance | Per rollam | Plány společnosti | Tým Admiral Markets | Deutsche Telekom | Pioneer Investment Management | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | J&T Patrik Tkáč | I-Trader | Forint | Americké akcie dnes | GDP | SJPA.UK | Cenové maximum | Abbott | Britský ministr zahraničí | Velká Británie | Evergrande | Kybernetický útok | Německý průmysl | Růst libry | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Buyout | Citibank | Banky na Wall Street | Si Ťin-pching | Graf komodity Zlato | Dnes zveřejněná data | Zasedání FED | Burzovní obchodování | Rekordní propad | Evropské společnosti | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | Společnost Amazon | Softwarové firmy | Puma | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Průzkum PMI | Indexy S&P | Index DE30 | Akcie sítě lékáren | Zlatá horečka | Úrokový výnos | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Cenné papíry Monety Money Bank | Centrální banky USA | General Electric (GE) | CAR | Martin Kopáček opce | SaxoTrader | Optimismus investorů | Tlačítko pro prodej | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Geopolitická rizika | Investování | Letectví | Indie | Zveřejnění hospodářských výsledků | Materiály | J&T Banka | Index amerického dolaru | Nákupy | Miliardářské manýry | Měnové páry | Technologické akcie | EdF | Účetní období | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Snížení základní úrokové sazby | Společnost Adobe | Výraznější volatilita akcií | Čínské platformy | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Oregon | Prudential Financial | Intel | Přísná měnová politika | SVB | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | Koncern Volkswagen | Předstihový ukazatel | Prezident Federální rezervní banky | ČNB snížila sazby | Paramount Global | Čínský výrobce | Úspěch koruny | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Sentiment v USA | Ekonomika | Hospodářská recese | Šíření nákazy | Růst vývozu | Německé automobilky | Investiční společnosti | Zklidnění situace | Internetová bublina | Výnosová křivka | Internetová firma | SLB.US | Historická maxima | Ekonomická data | Silný fundament | Stratég Saxo Bank | Procentní propad | Elektřina | CBS | WTO | Komodity ropa WTI | Situace v průmyslu | Hedge fond | Dohoda o brexitu | Roadshow | Dobrá zpráva | ČEZ (CEZ1.CZ) | Volný peněžní tok | Hospodářské noviny | Obchodování s cizími měnami | Úroková sazba ECB | Warner Bros | Karanténa | Zlevnění ropy | Akcie Coinbase | Svaz průmyslu a dopravy | Pandemický program | Nastavení sazeb | SYRIZA | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Sankce | Komodity Václav Pech | Commerzbank | Zhodnocení | Šance | EU-USA | Americký kongres | Zvyšující se inflace | Ceny zlata | Trend klesající | Filtrovat tržní signály | Analytické fórum | Vývoj trhu | Výhled | Operátor O2 | Velmi volatilní | Členové OPEC | Timeframe | Index technologického trhu | Amazon.com Inc. | České akcie | Klesající cena | Prodejní cena | ESM | ZEN | Zerohedge | Erste Group Bank | Kurzotvorná informace | Volume | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Worldometers | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Zisk firmy | Mexický prezident | Americký trh práce | Diamondback Energy Inc | Nová rada | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Summit EU | Deriváty | Ethereum | Devizové rezervy ČNB | Investiční prostředí | Akciový trh | Japonská ekonomika | Kótování | Vysoké ceny | Embargo | Zápis Fedu | Bilance Fedu | Dostatek likvidity | FOXA.US | Hry | Akciový index DAX | Tlak na akcie | Digitální daň | Odpovědnost | iRobot | Seminář | Akcie Micron | Hlavní index německých akcií | Letecká společnost | Dnes na forexovém trhu | Bleakley Advisory Group | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Energetické společnosti | Ingenium Analytics | Americká společnost Apple | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Sentix index | Private equity | Huntington Bank | PGNiG | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Skvělá strategie filtrování | Finanční trhy | Schodek rozpočtu | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Česká národní banka | Burza dnes | Převzetí Twitteru | Británie | FTSE/MIB | Cyrrus | Dobrý výsledek | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Zklamání investorů | Ceny akcií GAP | WMT.US | eBook | Index DJIA | Insider | Zasedání bankovní rady | LVMH | Největší ekonomika | Akcie Intelu | Advance Auto Parts | INFINOX | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Hospodářský cyklus | Síkela | Provize | Prostor pro růst | Prodejní signál | General Motors | Dlouhodobý trend | Fondy | Ekonomické prognózy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Vliv na finanční trhy | Týdenní výkon | Strategické plány | IPO společnosti | Akcie | Komoditní trhy | OSVČ | Situace v Číně | STT | ČEZ | Apple Inc. | AAPL | Austrálie | Cenové hladiny | Peter Boockvar | HDP Číny | Německé ekonomiky | Hrubá marže | Financial Times | Kontrola inflace | Počet Američanů žádajících o podporu | PMI za leden | GOOGL.US | Thomson Reuters I/B/E/S | Nové údaje | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Počet nakažených | Spread | CZK/USD | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Aktuální situace | Theresa Mayová | Český státní rozpočet | Dodávky ruské ropy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Nevada | S&P 500 Insurance | Pozitivní sentiment na trzích | Peněžní trhy | Under Armour | New York | FOMO | Tradingové webináře | Anadarko Petroleum | BinckBank | St. Louis | MSFT | Německá Bundesbanka | Swing | Graf měnového páru | Čistá ztráta | Finanční údaje | UAL | GS | Saldo zahraničního obchodu | Výsledky maloobchodních tržeb | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | CFG | AIG | Pád WorldComu | Krize | Bernstein | Pád akcií | Akcie výrobce elektromobilů | HAS.US | Ceny ropy Brent | Akcie ropných společností | Fresenius | Zvýšení úroků | Fundamenty | Paul Tudor Jones | Čistý obrat | Zajišťování | Prime Video | Růst cen výrobců | Euro včera | Akcie IBM | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Plán fiskální podpory | ČNB dnes | Posílení kurzu koruny | Německé tovární objednávky | Změny úrokových sazeb | Taiwan Semiconductor | Zotavení ekonomiky | Akcie prioritní | Luxusní zboží | Ekonomické zprávy | David Swartz | CMI | Cloud Computing | Risk Off | Zpřesněná data | Applied Materials | Riziko likvidity | Konzervativní investor | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | IBEX | Vysoké ceny ropy | Zpětný odkup akcií | NXP | Kraft Heinz | Stanovený kurz | Zlatý důl | Starship | Jan Drahota | Rizikovedluhopisy.cz | Salmán | Paramount | EURCHF | G20 | Společnost GEVORKYAN | Míra inflace v eurozóně | Slabá čísla | XCOM Bank AG | Informace z trhu | Pokles poptávky | Akcie Microsoft (MSFT) | Burza CP Praha | Agentura TASS | Objednávky | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Obchodní přebytek | Constellation Brands | Akcie ve světě | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | Elektronická evidence tržeb (EET) | Slabší kurz | APEC | Majoritní akcionář | Společnost Walt Disney | Mluvčí ČNB | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dopad epidemie na ekonomiku | Počet Američanů bez práce | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | FX trh | Základní úrokové sazby | Peněženka Trezor | Kvantitativní uvolňování | Paychex | Nezaměstnanost | Trhy | Akcie Meta | Měnové stimuly | Horší data z Německa | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Index Topix | Globální trh | Výplata | DAX30 CFD | SHOP.US | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Akcie Intel | Zrušení superhrubé mzdy | Sazby | Big Tech | Americké výnosy | Šance na úspěch | Akcie Tesla | US30 | Graf indexu | Index ekonomické aktivity | ODS | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Ceny aktiv | Devizové rezervy | Akcie ViacomCBS | Akcie Stock | České vlády | Měny emerging markets | Cíle | Politická rozhodnutí | Čistá marže | Burza | Semináře | Provozní náklady | Ekonomický kalendář | LTRO | AXP | MarketWatch | Mateřská společnost Googlu | Investiční skupiny | Dotcom | Firma Meta Platforms | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | První odhad | Okta | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Ovlivňování | Investovat do akcií | Likvidita | Klouzavé průměry | RBA | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Americká administrativa | Makroekonomický obrázek | Newmont Corporation | Reinvestice | Výprodeje | Heineken | APD | Obchodování s CFD | Capital Economics | Porsche | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Spotřeba domácností | Švýcarské banky | Transakce | Volatility trhu | Think tank | Formula One Group | Finanční plán | Akcií těžařů | Dnešní údaje | Březnová data | Slabší dolar | Nejobchodovanější CFD | Evropská rada | Technologický index | Měny | Obchodní jednání | Akcie mediální skupiny CME | Růst podnikatelské aktivity | Nasdaq (US100) | Under-weight | Graf komodity Stříbro | Snížení úrokových sazeb | Vývoj koruny | Růst cen potravin | Sezónnost | Dna | Hospodářské výsledky First Republic | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Vzestup inflace | Lululemon | Přístup k měnové politice | European Investment Bank | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Druhá vlna | Výzkumné společnosti | Bezpečnost | Výroba v Německu | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Glencore | Maloobchodní prodej | Intradenní obchodník | Irsko | Butterfly | Nová historická maxima | Energie | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Peněžní tok | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Nákup EUR | Michal Brožka | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Macy’s | Inflace v březnu | Czech Media Investment | LCID.US | Odvětví vyspělých technologií | Tradeři | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Program QE | Chrysler | WBA.US | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | BAE Systems | Rozhodný den | Zscaler | Jádrová inflace v eurozóně | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | Inaugurace | Výsledky PayPal | 4fin | Cykličnost | Soupeření | Dividendy | Lamcapitalist1 | Obchodní příležitosti | Měna | Inflace v prosinci | Osobní výdaje | Put | Dodávky plynu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | Údaje o HDP | Trading | Rozhodnutí FOMC | Jamie Dimon | Renminbi | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Marathon Petroleum | Oslabení eura | Lululemon Athletica | Intradenní pohyby | Hlavní měnové páry | Kotace | Zásoby benzinu | Silný pokles | Německé banky | Paul Volcker | Trader Workstation | Internet of Things | Alexion Pharmaceuticals | Ichimoku | Situace na trhu s ropou | Ukončení obchodní války | Teroristický útok | Uvolnění měnové politiky | Cannabis Grows | Futures trading | Česká zbrojovka Group SE | Sympozium | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | Karanténní opatření | Euro na dolar | České maloobchodní tržby | Podnikatelská aktivita v USA | Australská ekonomika | Index IBEX | Thomson Reuters | Snap | LinkedIn | Výnosy | Poradenství | Spotřebitelská poptávka | Akcia | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Libra k dolaru | Britská dolní komora | Flix | SUV Purosangue | SEB | Dubnová inflace | Finanční trh | Newmont Corporation (NEM.US) | Růst poptávky | Odhady HDP | Opatření na podporu ekonomiky | Snižování nákladů | JPMorgan | Společnost Arm Holdings (ARM.US) | Německé akcie | Německá automobilka | Index polovodičů | Akcie Erste Bank | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | KBC Bank | Uhlí | Reakce investorů | Prezident Evropské centrální banky | Data z Německa | Regulační orgán | Trade | Risk On | Regionální měny | Akcie firmy GameStop | RIVN.US | Překoupené oblasti | SMCI | SPCE | Eni | Joe Manimbo | Velkoobchodní tržby | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Patria.cz | Globální ekonomický kalendář | Tightening | Ukončení investic | Prodeje | Carry trades | Sberbank | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Sentiment na trzích | Nákupní signál | Milník | Světová zdravotnická organizace | Tržní cena | WELL | Starbucks (SBUX.US) | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | Předčasné volby | Zlotý | EIA | Protikoronavirová opatření | Generativní umělá inteligence | Sberbank CZ | Spoluvlastnictví | Platformy | IPO | Partneři | UNH | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Katastrofy | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Tudor Jones | Graf akciového indexu | Denní graf měnového páru | Akcionář | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Světové akciové trhy | FAST | Nižší maxima | Pinduoduo | Další růst sazeb | Obchodní den | Tržby společnosti | Currency futures trading | Býčí scénář | Pád Lehman Brothers | Makroekonomické události | Zkušenost | GBP/EUR | Renishaw | Signál | Úrokové sazby ČNB | Peter Garnry | Írán | Jerome Powell | Zdražování | Biliony USD | Protiepidemická opatření | Panevropský akciový index STOXX 600 | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Development | Crossmark Global Investments | Vývoj jádrové inflace | Americké vlády | State Street | Poslední den obchodování | Britská vláda | Společnost Trezor | Vývoj cen akcií | Analytik portálu | EPS | Rotace | České sazby | ADP | Square | Projev šéfa Fedu Powella | Repo sazba | Jestřábí ECB | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | CPI v USA | Úbytek | Spolkový soudní dvůr | Joe Biden | Dlouhodobý klouzavý průměr | Rozdílové smlouvy | Ropy | Klesající inflace | Malé zisky | Historie | Investice firem | Správce aktiv | C.US | Důvěra amerických spotřebitelů | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | EET | Řízení rizik | Nálada nákupních manažerů | Americké akciové indexy | Singapur | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Zadlužení země | Základní sazba | Pracovní síly | Míra úspor | Amazon Dash Cart | Dividendové výnosy | NFIB | Člen bankovní rady | Burza CP | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Výdaje | Záchranný balíček | CNC.US | Guvernér české národní banky | Možnost dalšího růstu | Mzdová vyjednávání | Oznámení převzetí | Swipestox | Silný trend | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Zisk EBITDA | Společnost | All Time High | Wolfgang Schäuble | Kurz koruny vůči euru | Prodejce Target | Apple (AAPL.US) | LTV | CBC | Kurz EUR | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | Likvidní | Firma McDonald's | Stimuly | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Diamondback Energy | Snížení úrokové sazby | Mezinárodní obchod | Forbes | CAD/CHF | Maloobchodní tržby v USA | Nejlepší hospodářské výsledky | Obchodujte | Milan Vaníček | Ocenění akcií | Colt | Zvýšení volatility | Dynamika mezd | Obchodované fondy | Historicky nejnižší | Allergan | Swiss National Bank | MMM (MMM.US) | Akcie na trzích ve Spojených státech | Kurzotvorné zprávy | Podnikatelské aktivity v eurozóně | BlackRock | Palantir | Utažení měnové politiky | Patová situace | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Tkáč | Notesco Financial Limited | Kurz britské libry | Očekávaná inflace | Wood & Company | Německá burza | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Guvernér ČNB | Bezpečné měny | Denní graf komodity | Volatilita trhů | Mark Carney | Pepperstone | AMC Entertainment (AMC.US) | Non-Farm Payrolls | Warren je doma | Výkon německé ekonomiky | ASX | Vítězství | Objem nákupů | Kompenzace | Špatná data | Rozšíření | Global Payments | Dopad koronaviru | Pole Sakarya | CAC40 | BBVA | Ekonomické indikátory | Volatilita | Německé hospodářství | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Purosangue | Tržby skupiny | Roland Kaloyan | Ropný trh | United Technologies | Americké ministerstvo financí | HTZ | Akcie Amazon | Daňový balíček | DAX 30 | Americká spotřebitelská důvěra | Globální finanční architektura | Vienna Insurance Group | Umělé inteligence | Burze | Buy | Britské měny | Eura | Tisková konference | Volební rok | AAPL.US | Předsedkyně Evropské komise | Výsledek HDP | Sam Stovall | Podnikání na kapitálovém trhu | Ztráty | Monex | EBITDA marže | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | RBAG | Blockchainové akcie | Bankovní systém | Organizace | Andersen Capital Management | Britský FTSE | Alipay | Americká centrální banka FED | Očekávaný zisk | Ryanair | Letecký průmysl | Posilování USD | Cenový odskok | Vrcholoví manažeři | Ceny stavebních prací | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | CEE | Celkové příjmy | Expedia | Americké firmy | Services | John Hardy | Leverage | Ken Veksler | VIX | Zmírnění inflace | Výsledky ČEZ dnes | Inflační data | TGT | Stock Exchange | TradeSmart.cz | Premiér Boris Johnson | Růst | Kalendář ekonomických dat | Problémy s likviditou | Objem obchodování | Objem zakázek | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Kansas City Southern | Cathie Wood | Ceny surovin | Fed včera | Zobchodovaný objem | TotalEnergies | SJPA | Výsledky společnosti Nvidia | Polská centrální banka | Akcie ČEZ | Evropský akciový trh | Letošní maximum | Alokace aktiv | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Inflační výhled | Komodity | Příjmy | Cena dnes | Zvýšení daně | Pohyby cen | Událostí ve světové ekonomice | Stav trhu práce | Průmyslová produkce v eurozóně | Pohyby na trzích | Odhad letošního růstu | Propad ceny | Volvo | Proti trendu | Poptávka po ropě | Výsledková sezóna v USA | Emitent | Podnikové investice | Vášeň | VMware | WU | Obchodování opcí | Zajištění | Aukce státních dluhopisů | Ministryně financí Alena Schillerová | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Dominion Energy | Německé softwarové firmy | Propad poptávky | JD Sports Fashion (JD) | Domácí měny | Administrativa | Počet potvrzených případů | AbbVie | Parlament dnes | Měnový výbor | Opce v praxi | Výnosy amerických státních dluhopisů | Stravenkový paušál | Internetové bubliny | Šéf podniku | Fortinet | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Akcie Goldman Sachs | CNY | Propad cen ropy | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | TecDAX | Daň z mimořádných zisků | Největší jednodenní procentní propad | Elle | America first | Fúze | Kompenzační programy | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Důvěra v českou ekonomiku | Nikola (NKLA.US) | Wall Street Journal | PCE index | XTB Research | Cenový pokles | Dluhopisy s kratší splatností | Dow Jones | Síť lékáren | STMicroelectronics | Akcie Paychex | Praktické tipy | Infineon | Japonský obchod | Lockdown | Wirecard | Cenový index | Akcie Alibaba | Kupci | Expanzivní měnová politika | Hertz Global (HTZ.US) | Shopify (SHOP.US) | Fundament | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Eva Zamrazilová | Měnové stimulace | Bohatství | Investiční fond | Průmyslová produkce | Malý prostor | Meziroční růst | Úročení | GM.US | Jižní Korea | Vista Outdoor | Warner Music | Dluh eurozóny | Nejvyšší deficit | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Akcie společnosti Ferrari | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | Konsolidační balíček | Varovné signály | Pokles německé ekonomiky | ČTK | Vyjednávání o brexitu | Chuť investovat | Arca | Kurz euro | Index STOXX Europe 600 | Indikátor ekonomického sentimentu | ISM index | Poptávky po dolaru | Valuace | Futures na americké indexy | Výplaty dividend | Odhady výsledků | Affirm Holdings | Edward Moya | Prohlášení | LNG.US | MSCI Europe | Šíření koronaviru | Riziková prémie | Akcie Visa (V) | Akcie AMD | Zvýšení ratingu | Roku (ROKU.US) | Americké příjmy | Český výrobní sektor | Mistrovství světa v hokeji | Salman Ahmed | Index Fedu | Podnikatelské klima | Zpracovatelský sektor | Běžný účet platební bilance ČR | Akcie švýcarské banky | Michal Lukáč | Turecká krize | Ztrátové tituly | Společnost Delta Air | Celkové investice | Zisk firem z indexu S&P 500 | Mzda | CAD | Zpráva WASDE | Spojení Avastu a NortonLifeLock | Nikola Corporation | Vlády | Výzvy a rizika | Výsledky Amazon za Q2 | Tesla | Akcie společnosti Taiwan Semiconductor Manufacturing | Makléřská společnost | Dividendy z ČEZ | Společnost Nike | Přesná skladba portfolia | Akcie doporučení | Akcie na trzích | Ekonomické údaje o TRINITY BANK | Sentix indikátor | Problém s nedostatkem čipů | Before market open | Snížit úrokové sazby | Akcie velkých technologických společností | ETSY.US | Portfolio dluhopisů | Portfolio společnosti | Illinois | McKesson Corp | Béžová kniha americké centrální banky | Americký akciový index S&P 500 | Debata prezidentských kandidátů | Fungování fiskální politiky | Banka Moneta | Evropský průmysl | Novo Nordisk A/S | EPH Daniel Častvaj | PANW.US | Kraft-Heinz | RTX | Repo obchody | Die Zeit | Základní úroková sazba | Tesla v Číně | Virgínie | Rozštěpení akcií | Očekávání do budoucnosti | Akcie internetového prodejce | Negativní data | Denis Olivennes | Magnificent 7 | Rastová akcia | GameStop | Index technologického trhu Nasdaq | Zisk firem | Zynga (ZNGA.US) | Výsledky za Q2 | Zlepšování sentimentu | Výsledek britských voleb | Akcie na burze v Hongkongu | Průlom | Sezónní trendy růstu | TWTR.US | Wish | CFD na index | Eli Lilly (LLY.US) | Auditor | Míra nezaměstnanosti v březnu | Optimismus spotřebitelů | Slovenská UniCredit Bank | AVG | J.P. Morgan Private Bank | Ekonomický cyklus | Amazon Web Services | Meziroční inflace v Německu | Okénko trhu | Vyšehradské fórum | Mzdově-inflační spirála | DLTR | Pokles reálných mezd | Hospodářský výhled | Sartorius | Manažeři | Volatilní vývoj | Volby v Indonésii | Dohody OPEC+ | Problémy ekonomiky | Czech Credit Bureau | Swedbank | Nejprudší jednodenní nárůst | Zlevňování ropy | Program nákupů dluhopisů | Hellofresh | Pohled bankéřů | Světové hospodářské krize | Stav běžného účtu | Největší banky | Růst cen ropy | Jiří Vévoda | Pavol Krúpa | Situace na americkém trhu práce | Německá nezaměstnanost | BNTX.US | US dluhopisy | Index Stoxx 600 Banks | Firma Philip Morris ČR | Dynamika HDP | Akcie AstraZenecy | Novavax (NVAX.US) | Výprodejová vlna | Akcie obchodování | Dopady pandemie | PMI z výroby | Vlastnictví | MFČR | McKesson | Investorská nálada | Vytváření zisku | Zasedání turecké centrální banky | Index spotřebitelských cen | Zscaler Inc | Průmyslové kovy | City | JD.com (JD.US) | Společnost Gazprom | Trader | Martin Jakubec | Marek Nemky | Poradenská firma | Rozhodnutí bankovní rady ČNB | AMGN | Spready | Výsledky Alphabet | Ferrari | BYND.US | Neckarwestheim 2 | Macerich (MAC.US) | Zisk na akcii | Napjatá situace na trhu | Tvorba pracovních míst v USA | Rezistence | Ztráta ČNB | Ministr financí | United Parcel Service (UPS) | Investice do mědi v 2022 | Snowflake | Svaz průmyslu | Výsledky společnosti Apple | Američtí politici | Největší švýcarské banky | CMB International Securities | Truist Advisory Services | Nálada spotřebitelů v USA | Čistý zisk banky | Volební shromáždění | Robinhood (HOOD.US) | Nutrien | Enron | Volby na Tchaj-wanu | Japonský index Nikkei | Největší bankovní domy | Indiana | Akcie Lucid Group (LCID.US) | FB.US | Mluvčí ČEZ | KSS | Období silného fundamentu | Vývoj ceny akcií First Republic | AMC - after market close | Postupné otevírání ekonomiky | PayPal Holdings Inc | První část obchodní dohody | ReputationDefender | SaxoSelect | Dragon | TLAC | Micron (MU.US) | Italská banka | Telekom Austria | FTSE100 | Raytheon Technologies (RTX.US) | Prezidentské a parlamentní volby | MiFID II | Akcie Photon Energy | Broker Consulting Index podílových fondů | Geely Holding Group | Podmínky ve výrobě | Likvidátor | Zákaz TikToku | Chemické společnosti | Přenos | Equity | Krátkodobý výhled | Daimler | Vyšší ceny ropy | Britské parlamentní volby | Plenární schůze | Nervozita na finančních trzích | Silně volatilní | Výhled v eurozóně | Zavedení digitální daně | Evropská investiční banka | United Airlines (UAL.US) | Elektroauta | Dow (DOW.US) | Zoom Video Communications | Budoucnost | ČSOB Smart | Index podílových fondů | Růst ekonomické důvěry | Bondster | Talend | Kurz EURUSD | Dnešní obchodování | Futures v Evropě | Švédské společnosti | Index cen domů v USA | ČNB Markéta Fišerová | MSCI All-Country World | Akcionáři Komerční banky | Měnová báze | Hlasy pro zvýšení sazeb | Operativní marže | ViacomCBS | Isar 2 | RBLX | Výsledky FAANG | Hike | Systematické riziko | Odvětví | Obchody s deriváty | Burza v Praze | Zemědělství | Panika | Nárůst ceny | Britská banka Barclays | PPF | Volby v Bělorusku | AAL.US | Situace na japonském jenu | Tržby maloobchodníků | Šéf britské centrální banky | Spotřebitelský sentiment v USA | Zprávy z pražské burzy | Intradenní analýza | PDD Holdings | Akcie Fortinet (FTNT) | Nejvýraznější propad | Pracovní místa | Rhode Island | Pražská burza | Extrémní nárůst | Ropné a plynárenské společnosti | Vakcinace | Britský statistický úřad | Novela zákona o ČNB | Hospodaření ČNB | AbbVie (ABBV.US) | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | Riziko | Kodak | Hospodářské výsledky společnosti | Nákupy zlata | Stranická volební shromáždění | MCD.US | Zbrojovka Colt CZ | Nezaměstnanost v březnu | Digitální peněženky | Virus SARS | Znovuzavedení šrotovného | Etsy (ETSY.US) | General Electric (GE.US) | Další pokles | Nízká inflace | Volby v Salvadoru | Účetní ztráty | Největší evropská pojišťovna | Tučné zisky | Henkel | Cenové války | Jednodenní zisk | Pokles USD/CAD | Consumer Confidence | Růst deficitu | Prodej vozů | Index DAX | Petr Hrubý | Americký finanční ústav | Dění na finančním trhu | Praní špinavých peněz | CB.US | Akcie Tesla (TSLA) | Disney (DIS.US) | Gainesville Coins | Aramco | HelloFresh | Výrobce dronů Primoco | The Merge | Volby ve Venezuele | DBX.US | Graf dne | The Sunday Times | Vývoji podnikatelské nálady | NIO.US | Mzdový nárůst | Vít Hradil | Ceny uhličitanu | Týden na finančních trzích | CSX Corporation (CSX.US) | Analytička | Nasdaq Composite | Crowdstrike Holdings Inc | CRWD.US | Ekonomika USA | Česká energetická firma | Žádosti o podporu z USA | Analýza | Práce v Německu | Virgin Galactic | Hlavní index frankfurtské burzy | Vklady | Skepse | UAL.US | Návrat francouzského franku | Obchodní bilance eurozóny | AT&T (T.US) | Investiční činnost | BKNG | Německé maloobchodní tržby | UAV | Vývoj státního rozpočtu | Vývozní omezení | Nasdaq a S&P | Andre Bakhos | Zásoby zemního plynu v USA | Kapitálový poměr Tier 1 | Poštovní spořitelna | Norsko | Take-Two Interactive Software | Hlavní ekonom ECB | Umělé inteligence (AI) | Rozdávání peněz | Roubini | Liou Che | Sazby Fedu | Volby v Rwandě | Hermes International | Horší časy | Emisní cena | Breakout na vyšší hodnoty | Nejistota na trzích | Události tohoto týdne | Expanzivní fiskální politika | Krádež kryptoměn | Factoring | Akcie spoločnosti Ford | UBS Group AG | CMCSA.US | COIN | Agentura Moody's | Americký index | Akciový index S&P 500 | ADM.US | Akcie Ferrari | LYNX Idea Center | Globální vývoj | Index výroby | Akcie CyberArk Software | Český trh | CCleaner | Společnost Net4Gas | ARM.US | Objem úvěrů na bydlení | PTON.US | Prada | Ministerstvo financí České republiky | Kalendářní sezónnost | Úroveň důvěry veřejnosti | Velké firmy | Hardwarové peněženky | Nízké úrokové sazby | Hrajeme si na burze | Americké centrální banky | IFRS | Coca Cola (KO.US) | Puma SE | BlackRock (BLK.US) | USB.US | Důsledky koronaviru | Daně z neočekávaných zisků | Cloudera | Denso | KFC | Český PMI index | Pavel Ryska | Tempus | Oslabování australského dolaru | ING Groep | Finanční architektura | Domino's Pizza (DPZ.US) | Varta | Andrej Rády | Reporting | CSRC | Coca-Cola (KO.US) | Snižování nákupu aktiv | Bloomberg | Onemocnění COVID-19 | Chris Zaccarelli | Kraft-Heinz (KHC.US) | Pravidelné příjmy | AAA | Osobní příjem | New Deal | Podpora | Snížení úroků | Růst Nvidie | Rekordní schodek rozpočtu | Zápis ze zasedání ECB | Macerich | Kurz akcií | Oslabení forintu | Akcie Alphabetu | Současný stav | News | Analytička společnosti | Pokračování trendu | Bývalý prezident USA | Rakouská vláda | Ekonom ECB | Farmaceutické firmy | Vláda a kongres | Kapitálová rezerva | Bank of New York Mellon (BK.US) | Federal Trading Commision | UBS | Sezónnost zisků technologických firem | Hospodářské škody | Pohyb akcií | Ekonomická realita | Co je volatilita | Emise bank | Norton | Windfall daně | Čistá úroková marže | MF ČR | Výrobce robotických vysavačů | Velké investice | Rocket Internet | Procter & Gamble (PG.US) | Pokles HDP | Makro prostředí | PX START | Bydlení | BMO | Santander | Akcie technologických podniků | Daiwa Securities | Zvyšování úroků v USA | Firemní klienti | Macrotrends | McDonald's (MCD.US) | CDW | René Musila | Exchange Traded Commodity | Nejobchodovanější akcie | Rada ČNB | Lucid Group | Hlavní ekonom | EBAY.US | Sempra Energy | Co je to shortování | AXS Investments | Zpochybnění výsledku | Zisk General Motors | Nejvyšší výnos | KSS.US | Komentáře členů Fedu | Hlavní měny | Tudor | JD Sports | Akcie farmaceutické firmy | Cenné papíry Kofoly | Depozitní úrokové sazby | Dnešní datový kalendář | Online casina | Dění na akciových trzích | Výnosy italských dluhopisů | Výrobce lihovin | Nejprodávanější | Custody | Akciová portfolia | Den díkůvzdání | Zájem o AI | Abbott Labs | Hodnota měny | Vypuknutí pandemie | Volby v Turecku | Příjmy z reklamy | Recese v Evropě | Institut ZEW | Výnosy desetiletých dluhopisů americké vlády | Obchodní války | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | Výroky Christine Lagardeové | HPQ.US | Česká a slovenská UniCredit Bank | Lukáš Lipovský | FXlift | EP Infrastructure | Bez reakce trhu | Technická analýza akcie Coca-Cola | Schlumberger (SLB.US) | Úvěry a hypotéky | Volatilita je nízká | Snižování sazeb | ASML Holding | Společnost S&P | Northrop Grumman | CVS.US | Čínský akciový index Shanghai Composite | Nvidia Corp | Finanční plánování | HealthCare | Spotřebitelské ceny | Pojišťovny | Uvolňování měnové politiky v USA | Vinci | Zpřísňováním měnové politiky | ČSOB Aleš Blažek | Americké sankce | Propad akcií | Vysoký výnos | Velkoobchodní ceny elektřiny | Vládní nástroj | CSX | CTS | Hlava státu | Společnost Photon Energy | Guvernéři centrálních bank | Úvěrové portfolio | Novo Nordisk | Francouzské volby | Zhoršení nálady | Celkové výsledky | Primárky v Nevadě | Makléř Wood & Company | Němečtí exportéři | Biden | Akcie Kofoly | USD/CZK | Hospodaření | ATH | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | Luxusní letadla | Baker Hughes | Devizový dohled | Správná strategie | Konec roku | Prodeje rodinných domů v USA | Společnost Boeing | Americká společnost | PM.US | Praní peněz | Tržní stagnace | Výnosová křivka v USA | Jan Frait | Konečné výsledky průzkumu | Andrej Babiš | Dobrá čísla | Asijské akciové trhy | Německý PMI | Celní válka | Nemovitosti | Manipulace na forexu | GE.US | Dezinflační proces | FCNCA.US | Boris Johnson | Maryland | Linde | Eskalace | Poklesy cen akcií | eFXplus | Burzovní seance | JD.com | Futures trhy | CEE region | Ceny ve výrobní sféře | Inflace v únoru | Snížení sazeb | Výrobce munice | EK | Objem majetku | Výrobce letadel Boeing | Výrobce elektrických aut | Thunbergová | United Parcel Services | Převzetí banky | Francouzská banka | Prezident Trump | Americké měny | Mutace viru | Míra nezaměstnanosti v Německu | PLUG | Experimentální vakcína | Akciový index | Hlavní index pařížské burzy CAC 40 | Odolné proti inflaci | BFM Business | Přehled | PX index | Euro k dolaru | Domácí poptávka | Bavlna | UPS.US | Dluh Řecka | Špatné řízení rizik | Harmonizovaná inflace | Bohemia Energy | Klouzavý průměr SMA 50 | Do čeho investovat | Hodnota Tesly | Wealthspire Advisors | Finanční ztráty | AETOS | Fixing | Obnovitelné energie | Zvyšování úroků | Index CPI | Desinflační trend | Akcie pražské burzy | NU Holdings | Soudní dvůr | Kvantitativní utahování | Akcie v roce 2022 | Maersk | MAC.US | SPOT | Epidemie SARS | Volkswagen AG | Obchodní konflikt | Medtronic | Prognóza ČNB | Institucionální obchodníci | Marriott International (MAR.US) | Maloobchodní tržby | NatWest | Největší obchod | Opatření proti šíření koronaviru | Propad trhů | Trading.com | Platební bilance ČR | Mzdy v ČR | Makroekonomické predikce | Novozélandský dolar | Prezident Biden | Úspěch na akciovém trhu | Hike ECB | Mediální společnosti | Prosincová bilance zahraničního obchodu | USA Joe Biden | Federated Investors | Snížení produkce ropy | Keith Lerner | Raketový růst | Medvědí trend | Obchodní komora EU v Číně | XTB | Akcie Gen Digital | Meta Platforms | Volby v Jižní Koreji | Chance | Akcie společnosti Twitter | Snížení spotřeby plynu | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Analytička společnosti Barclays | Akcie antivirové firmy | Akcie internetové firmy Yahoo | KOMB | xStation5 | Trading pro začátečníky | Statistické údaje | Intuitive Surgical | Hlavní burzovní indexy | Zisk skupiny ČEZ | Hotovost | Marianne | Mzdová dynamika | Trendová linie | Čínská společnost | Německo | Akcie amerických bank | Obchodní model | Sada dat | Aleš Michl | Navýšení sazeb | Haruhiko Kuroda | MT4 | Estee Lauder | Deutsche Bahn | Americký HDP | Exxon Mobil akcie | Continental Resources | HDP ČR | Výsledky ČNB | Koruna posiluje | Kontrakt | Skupina Orlen Unipetrol | Maloobchodní prodeje | Akcie společnosti Netlix | Tim Cook | Proražený support | SPD | Úroveň parity | Akcie Palantiru | Nasdaq a S&P 500 | Pavel Drahotský | ECB rozhodnutí o sazbách | CSX.US | Německá míra nezaměstnanosti | Travelers | Vývoj na akciovém trhu | Sazby beze změny | Vytrvalý cenový pokles | Ropa typu Brent | Tým FXstreet.cz | Vice | Vysoká rizika | Walmart | Zprávy z Fedu | Tržní situace | Super Micro Computer | Tilray (TLRY.US) | Hotelnictví | Mistrovství světa | Data z ekonomiky USA | Akcie TWTR | P/E (Price/Earnings ratio) | DOW.US | Lowe's Companies (LOW.US) | Důležitá rezistence | Visa | Vstupu do EU | Prodejce oblečení | Brexitová dohoda | Rizikový profil | HDP v Evropě | IronFX Global Ltd | Zavedení dovozních cel | Vodafone | Archer Daniels Midland (ADM.US) | Zadlužení | Nonfarm Payrolls | Advanced Micro Devices (AMD) | Bid | První odhady HDP | Baidu (BIDU.US) | Alibaba akcie | Maďarský forint (HUF) | Chorvatsko | Kryptozima | Co je to fiskální politika? | Indikátory ekonomického sentimentu | Střednědobý klouzavý průměr | Akcie Zscaler (ZS) | CMCSA | Nákup aktiv | Analytik XTB | Produkce ve stavebnictví | Domácnosti | Stlačení inflace | Cartier | Analytik Patria Online | Evropská pojišťovna | Uptrend | Finanční svět | Peloton (PTON.US) | Německý výrobce obuvi | Jumpshot | Fiskální balíček | Klouzavý průměr SMA | Motivace | Disney | Globalt | Abbott Laboratories (ABT.US) | Google Trends | Výsledková sezóna s XTB | Akcie Coca-Cola (KO) | Miliardář Daniel Křetínský | TradeStreet | Míra volatility | Pokles hospodářství | Nové zakázky | Dobrá nálada | Státní dluhopisy | Unitedhealth Group (UNH.US) | Jestřáb | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Vývoj indexu nákupních manažerů | Dominik Kovařík | Autodesk | Chod ekonomiky | TLRY.US | Index nových objednávek | M.US | Vývoj kurzu koruny | Investment Managers | Prognózy inflace | AMD akcie | VaR | Horizon Investments | Cardinal Health | Charles Schwab (SCHW.US) | Boční trend | Versute Investments | Provozní zisk | Market alert | ČSOB Leasing | Václav Pech | COT | Fiskální pomoc | Graf akcie Coca-Cola | Společnost Delta Air Lines | Ruská centrální banka | Betfair | Le Penová | Volby v Portugalsku | Zdroj příjmů | Meta Platforms (FB) | Zprávy z ekonomiky | Nálada domácností | Neckarwestheim | Brenntag | Výsledky americké banky | Americká ministryně financí | Underweight | Hurikán Ida | Globální sentiment | Wealth Management | Vakcíny na koronavirus | Vysoká inflace | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Black Friday | Kondice ekonomiky | Tajné služby | Investiční produkty | Volby v Dominikánské republice | Kingsview Asset Management | Pozice | Ingalls & Snyder | Veřejný sektor | VanEck | Statistika | Americký dolar vůči japonskému jenu | Zahájení dodávek | Akcie automobilky Ford | Kolaps amerického fondu Archegos | Dosažení brexitové dohody | Britské společnosti | RBLX.US | TWTR | Inflace spotřebitelských cen | International Business Machines (IBM) | Volby do parlamentu | Frakční akcie | Saxo Capital Markets | Člen bankovní rady České národní banky | Překřížení klouzavých průměrů | Liberty Ostrava | Ekonomika padá | Primoco UAV | Očekávaný výnos | The Guardian | Abbott Laboratories | Bankovní asociace | Ceny hliníku | IPO akcie | Halliburton | WBD.US | Odkup svých akcií | Ministr obchodu | Akcie Coca-Cola Company | Avis Budget Group | Insider trading | Akciové indexy na Wall Street | Kim Fournais | Ceny v eurozóně | INTU | Akcie společnosti Uber | AAL | IG | MAF Global Forex | Akcie výrobce elektrických aut | Joseph Sroka | LifeLock | Průkopník day tradingu | Platina | PayPal Holdings (PYPL.US) | Thornburg Investment Management | Internetová televize | Generální ředitel skupiny ČSOB | Závislost | Vývoj akcie | Průmyslové společnosti | Dassault Systemes | Nárůst počtu nově nakažených | Dluhopisový trh | Vývoj akcií Gen Digital | Nezaměstnanost v lednu | CrowdStrike (CRWD) | TS Lombard | Prioritní akcie | AMCX.US | Akciové deriváty | Sektor komerčních nemovitostí | Aktuální prognóza | EUR/GBP | Psychologické úrovně | Globální akcie | Ekonomické restrikce | Stabilita | Závěrečný kurz | Významné politické události | Velcí hráči | Nákupní momentum trhu | PTR | Řízení financí a investičních služeb | Výkonnost hlavních indexů | Supportní zóny | ALK.US | Prodeje rodinných domů | HDP v EU | Akcie Virgin | Conference Board index | Oslabování koruny | Dividendová politika společnosti | Nabídkové tlaky | Rates | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | České ceny | Index pražské burzy PX | Vývoj EUR/USD | WHO | Aleš Blažek | Stabilní posilování | Trade Street | Internetový gigant | Akcie Robinhood | Odhady analytiků | Regulační orgány | Růst výnosů dluhopisů | L3Harris Technologies | Spotřebitelský indikátor | Hang Seng Tech | KHC.US | FTNT | Snížení schodku | Ministr spravedlnosti | Transakční poplatky | Ekonomické vyhlídky | Investing | Alibaba Group Holding Limited | Země eurozóny | Royal Caribbean Cruises | Koncern | Irák | Target | Holubice | Těžební kapacity | Výsledky průzkumu Michiganské univerzity | Emisní kurz | Duke Energy | Pozornost trhu | Americké investiční banky | Průmyslníci | Vysoký veřejný dluh | Měnověpolitické zasedání | Býčí trend | Ministr financí Jeremy Hunt | ČEZ dnes | Data ze Spojených států | Výrobce sportovního oblečení | Devon Energy (DVN.US) | Markéta Fišerová | Cla na americké zboží | Primoco | Cenový vývoj na trhu s ropou | Nápojové společnosti | United Parcel Service (UPS.US) | Propad na Wall Street | Ekonomické uzavírky | ČSOB Factoring | Průzkum ČSÚ | Evropské indexy | Intelligent Cloud | Demokratické prezidentské primárky | Propad akciových trhů | Akcie společnosti Pfizer | Zahraniční akcie | Expirace | Demografické trendy | Makroekonomický kalendář | Situace na komoditních trzích | COTY.US | Americký ministr financí | Lowe's Companies | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Online casino | Arca Capital | Body | CSCO.US | Remy Cointreau | American Airlines (AAL.US) | Inverness Counsel | Mark Zuckerberg | Skupina Colt CZ Group | Dlouhodobí investoři | VFC | Doji svíčky | Akcie Lululemon | Market open | Měnové politiky v USA | Virus | Účetní charakter | Akcie společnosti Delta Air Lines | Týdenní nárůst | Nákupní gap | Index euro stoxx 50 | GEN | Daňové změny | Štěstí | Barrick Gold | Naše akcie | Zisk Tesly | Mastercard (MA.US) | Volby v Bangladéši | Kryptotrading | MIFID | Stárnutí populace | Procter & Gamble | Škodovka | Globální výhled | Akcie skupiny | Stimulace hospodářského růstu | Celková míra nezaměstnanosti | Elliott Management | Hnutí Hamás | C3.ai | FIBO Group | TOPIX | Krize v Řecku | Podnikatelé | V4 | Šéf banky | Akcie Palo Alto | Fox Corporation | Časový horizont | Španělsko | Akcie švédské společnosti | Ekonomická důvěra v eurozóně | FCNCA | Irská pojistka | Harley-Davidson | Snižování cen výrobců | Porsche Automobil Holding | Cílová cena | JNJ.US | Česká vláda | Cena zemního plynu | Prognóza Evropské komise | Úroveň důvěry | ZIL | Ruští hackeři | Meziroční inflace | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Podpory ekonomiky | Zvýšené volatility | Americké akciové burzy | Sázková kancelář | Akcie Pegas | Údaje o sentimentu | Analytik Fio | Smíšený signál | Ropný průmysl | Masivní investice | Pokles dolarového indexu | Levi Strauss & Co | Ceny nafty | CyberArk Software | ONE | Akumulace | Společnost Microsoft | Úspěch na trzích | SIRIX WebTrader | SP500 CFD | Výrazné cenové pohyby | Banky | Růst cen nájmů | Pšenice na burze | Intervenovat | Stav americké ekonomiky | Lucid | Aktivum | Energie v zimních měsících | NASDAQ 100 | Peking | Index US30 | Dlouhodobý investor | Obchodovat s akciemi | Akciový index Nikkei | Silnější americký dolar | WebTrader | Merck KGaA | Oculus | Janus Capital | Průměrné mzdy v ČR | Aktiva pod správou | Etiopie | Čínský koronavirus | Zahraniční forex | Lockheed Martin (LMT.US) | Oživení německé ekonomiky | Turecká ekonomika | Ferrari NV | Zisk Monety | Největší pokles | Obchodní omezení | Americké tovární objednávky | TradeStreet.cz | Greenlight Capital | Bloomberg Terminal | Kraft Heinz (KHC.US) | Akcie společnosti Coca-Cola Company | Skupina Colt CZ | Banka | Doporučení | Oblasti konsolidace | Výraznější pokles | Vývoj průměrné mzdy | ROKU.US | Geopolitika | První obchod | Lockdowny | FxNet | Citi Research | Počet zaměstnaných | West Texas Intermediate (WTI) | DVN.US | Výnosy u dluhopisů | DK Holding Investments | Sektor služeb | Astrazeneca | Německé dluhopisy | Evropský datový kalendář | Jak zhodnotit peníze | Kurz dolaru k euru | Vývoj mezd | Nové signály | MMM.US | Státní podnik ČEPS | V USA volba prezidenta | BIS | Cílové ceny | Akcie společnosti Chevron | Makléřské společnosti | Kapitálová pozice | Impulzy | Měnový pár | Makléř | Tržby ze služeb | Průmysl a zahraniční obchod | Caixin | PX Pražské burzy | Příjmy domácností | Výhled na rok 2024 | Čich na akcie | České mzdy | AMCX | Solidní růst | Počet nezaměstnaných | Video | Výhledy | Nálada českých spotřebitelů | TRIP.US | Celková inflace | Fujitsu | Take-Two Interactive Software (TTWO.US) | Růst akciového trhu | Index londýnské burzy FTSE 100 | Zajištění proti inflaci | IBM.US | Americké ministerstvo zahraničí | GSK | Amgen Inc. | Společnost Meta | Nikola Corporation (NKLA.US) | EMA | Přehřáté ekonomiky | Global forex | Investice do mědi | REIT | BioNTech (BNTX.US) | Opatření | Throwback | William Hill | Dax index | Emerging markets | Didi | Dnešní zprávy | Generativní umělé inteligence | Gasoline inventories | AMGN.US | Alaska Air Group (ALK.US) | Neutrální úroková sazba | Štěpení | Výsledky za první pololetí | Cena akcií Applu | Baird | Úroková míra | Cheniere Energy (LNG.US) | Kohl's Corporation (KSS.US) | Zbrojovka Colt | Home Depot | Gas Storage CZ | Proočkování populace | Západoevropské burzy | Jednatel | Šíře trhu | Volby v Íránu | InstaForex | Buy the rumor, sell the news | Novinky | Společnost Philip Morris | Akcie LVMH | Analytik České spořitelny | Volby v Bhútánu | Fisker | Aktuální sentiment | Investiční web | Kapitálový poměr | Sláva | Americký fiskální balíček | Robinhood Markets | SEDG | Harmonické formace | Index eura | Vývoj ceny ropy Brent | Stav nouze | Retail | Magazín Global Finance | Úrokové sazby | Tovární objednávky z Německa | Elektromobilita | Regulace finančního sektoru | Kohl's Corporation | EBRD | Stát New York | Akcie společnosti Palantir (PLTR.US) | Sentiment trhu | Akcie Virgin Galactic | GPN.US | Obchodní válka | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Vyšší výnosy | London Stock Exchange Group | Američtí demokraté | Ceny nemovitostí v USA | PX-GLOB | Pozornost obchodníků | Patrik Štefek | Tokijská burza | Akcie Unipetrol | V.US | To nejdůležitější | Hypoteční banky | Vzdělávací aktivity | Konvertibilní peso | Index Nikkei 225 | Rizika pro společnost | Ekonomické prostředí | Úvěry klientům | Nike (NKE) | Vývojáři počítačových her | Akcie automobilky Rivian | Greg Bassuk | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | Italové | Vánoční sezóna | Přehled o dění | Britské maloobchodní prodeje | Chování spotřebitelů | Palantir Technologies | Hypoteční bublina | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Daň z příjmu | Archer Daniels Midland | Underperform | MongoDB | Philip Morris | Investiční bublina | Sazby v Polsku | Warner Music Group (WMG.US) | Ekonomický růst | Fungování ČNB | Energetická skupina ČEZ | Nasdaq | Peloton Interactive | Cenovka | Společná evropská měna | Úvěrový rating a státní dluh | Azure | Marathon Oil (MRO.US) | FED sazby | Rebalancování indexů | Nouriel Roubini | Nástup druhé vlny koronaviru | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | SCHW | Hodnotové investování | Akcie Microsoftu | Hlavní americký akciový index | DSTI | ILMN.US | Destatis | Rubrik | Měsíční report komodit a indexů | Ross Stores (ROST.US) | Sentiment v ekonomice | Pokles průmyslové produkce | Finanční podmínky | Geopolitická situace | Holding | Výsledky ISM | Hang Seng | Zprávy o akciích | Ekonomická recese | Výsledky hospodaření | Plug Power (PLUG.US) | Podnikatel Pavol Krúpa | Ministerstvo práce | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | Geopolitické napětí | Akcie Twitter (TWTR) | Banka BofA | Listopadové maloobchodní tržby | Regionální volby | Nebraska | Zastropování cen | CZ Export | Akcie Pražská burza | Cenový vývoj | Tropická bouře | Canopy Growth Corporation | Psychologický efekt | Nákupní momentum | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Nákupní pohyb | Richemont | Propad zisku | Výsledky amerických voleb | Nominální růst | Podnikatelská aktivita | Republikánské primárky | TOP americké společnosti | Britské podniky | Roundup | Dropbox | Vyšší inflace | KOSP200 | Čínské sankce | Ondrášovka | Axi | Práce | Kótování akcií | Etsy | Daniel So | Graf akciového indexu S&P 500 | Akcie GE | Elektrická energie | Hermes | AMAT.US | Currency | BIC | Růst Amazonu | Beyoncé | Pioneer Investments | Wells Fargo Investment Institute | RBAG.CZ | NCLH.US | Výkyvy na finančních trzích | Robinhood Markets (HOOD.US) | CRWD | Čínské vlády | Léto | Český akciový trh | Oblasti umělé inteligence (AI) | AMZN | Take-Two Interactive (TTWO.US) | Polský zlotý a maďarský forint | Bernstein Research | Cenné papíry Monety | Rolls-Royce | Super Bowl | CZG | Lídři zemí | Sezónní vlivy | Operativní zisk | Rakuten | Zisk Monety Money Bank | Česká koruna (CZK) | Čínský HDP | Čipové společnosti | Restrukturalizace | ACB.US | Akcie Twitter | Investment | Směřování FEDu | Krize v Turecku | Prognóza ECB | MetLife | Adler | Tchajwanská TSMC | Přístup k inflaci | NVAX.US | Propad investic | Westpac Banking | Cena / tržby | Palo Alto Networks (PANW.US) | Index frankfurtské akciové burzy | Finanční výhled | Firma dnes | PMI index | VIAC | Valeant | Maďarská centrální banka | Rozhodnutí britské centrální banky | Tabáková firma | Connecticut | Apple Music | Platby kryptoměnami | GOOGL | PetroChina | Výrobní náklady | IOT | Avast dnes | ČSOB Premiéra | Trendové pohyby | Situace na akciových trzích | Fidelity International | Globální obchod | Spojené státy | Sentiment amerických spotřebitelů | Energetická firma | Palo Alto Networks Inc | Čistá energie | Rekordní pokles | Akcie First Citizens | Růst výnosů u amerických dluhopisů | Zadluženost | Ceny železné rudy | Markus Braun | WorldCom a Enron | Růst stříbra | Silná koruna | Zpracování kovů | Vývoj akciového indexu Nikkei | Investiční teze | RTX.US | Zpomalení hospodářského růstu | Eso v rukávu | Začátek cenové války | Ernst & Young | Janet Yellen | TGT.US | Americké ceny výrobců | Válečná krize na Blízkém východě | Estée Lauder | VisualCapitalist | Měsíční měnový report | Vývoj na trhu | Kentucky | LOW.US | Globální investoři | Daně z příjmů právnických osob | Antivirové firmy | Více volatilní | Německá inflace | Negativní fundament | Centrální vláda | Kryptoměny | Wu-chan | Akcie společnosti Coca-Cola | Koš | Podnik | Tabákové akcie | Crédit Agricole | Evropská spotřebitelská důvěra | Vývoz do Německa | Šéf amerického Fedu | MF | Ark Invest | Křetínského EPH | Vývoj směnných kurzů | Cyklické tituly | Evropské akciové trhy | Čas na nákup akcií | HDP report | Ekonomika Slovenska | Narušené dodavatelské řetězce | Hospodářské výsledky podniků | INTC | Americká WTI ropa | Kuba | NKE | Domino’s Pizza | CIX Markets | Zasedání Rady guvernérů | Spotřebitelská nálada v USA | Zahraniční bilance | Akcie CFMS | Prodej aut | KO | Polský zlotý (PLN) | Čistý zisk skupiny ČSOB | J.P. Morgan | Nálada na světových trzích | Miliardář | Jefferies | Úvěr | Situace na trhu | BFM | Úspěch | Akcie Hasbro | Rozhodnutí bankovní rady | Ekonomové | Volný obchod | Akcie Wirecard | Rekordní objem | Pořízení vlastního bydlení | Získávání peněz | Dohled nad finančním trhem | Jaký je výhled? | Krach WorldComu | Internetové prodeje | G7 | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko (CCR) | Grab | Akcie Lucid | TSX30 | Call centra | Volby | Tom Martin | Statistický úřad | Ukazatele | Li Auto | Podílové dluhopisové fondy | Podezřelé transakce | Větší pokles | Inditex | Ekonomika Francie | Zlepšení | Nárůst ceny akcií | Výsledkové zprávy | Tomáš Vranka | Mitsui | Američtí zákonodárci | Výrobce elektromobilů | Agresivnější klesající trend | Global Payments (GPN.US) | COP.US | Spotřebitelská nálada University of Michigan | Americká burza | Čínské internetové firmy | HOG.US | Prohloubení deficitu státního rozpočtu | Velká očekávání | Záchranný balík | Banka First Republic | 4M Systems | Index relativní síly | Magnificent | Burlington Northern Santa Fe | ČSOB Bohatství | Christian Dior | Matěj Žák | CME Group (CME.US) | Akcie antivirové firmy Gen Digital | Výrobce elektrických aut Rivian | Průmyslová výroba v USA | Amazon Prime | Fio | Opatření proti šíření epidemie | Velký pád akcií | Akcie v roce 2020 | Tlak ze strany prodejců | Americká vláda | Očekávaná data | Listopadová bilance zahraničního obchodu | Akcie výrobce robotických vysavačů | Ondřej Hartman | Americký trh nemovitostí | WhatsApp | Uvalení cel | USD/JPY | Graf akcie | Záporné úrokové sazby | Zrychlení růstu | CMG.US | Akcie BP | Microsoft Corporation | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Koronavirus | Americká letecká společnost | Jan Raška | FXstreet | Výnosy z devizových rezerv | Zásobníky | Monster Beverage (MNST.US) | Dánsko | Zvýšení cenové hladiny | Tencent Music Entertainment | Norská koruna | Belgie | Společnost S&P Global | Obchodování na devizových trzích | Podniky | López Obrador | Coeur Mining | Vznik prodejního trendu | Akcie v Číně | Tablet Trader | Lukáš Vokel | Oliver Pursche | Helen Givenová | New Relic | Vyšetřování | AUD/USD | Ekonomické odhady | MO.US | MMM | CEZ1 | Akcie tabákové společnosti | Ocenění na burze | Německá automobilka Volkswagen | After market close | Významné události | Ekonomické aktivity | Firma Berkshire Hathaway | Čistý výnos z poplatků | Ondřej Koběrský | Úrokové výnosy | Americké úřady | Tomáš Nidetzký | Bilance | Přizpůsobivost | Politici | Ropné vrty | Francouzský ministr financí | Ekonomika Evropské unie | Dopad koronaviru na ekonomiku | Enel | Free cash flow | AML | SIRIX | Analytický tým | Stav ekonomik | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Vývoj ceny akcií Nvidia | Výsledky společnosti Meta | Abercrombie | Správa | Očkování | Dollar General | Výsledky Alphabet za Q2 | AXS | Zlato | ING Groep NV | Python | Nálada v ekonomice | L Brands | Vzestupný trend | MRO.US | Instrumenty | Textilka PFNonwovens | Vysoké úrokové sazby | Mzdy | Republikánští senátoři | Světové trhy | Zpomalování americké ekonomiky | Strategy Research | Vypuknutí válečného konfliktu | Tchaj-wan | Růst průmyslové výroby v eurozóně | CRIF | Stoupající sentiment | Vývoj inflace v ČR | Celkové provozní výnosy | Bankrot | Volby v Pákistánu | Společnost Unilever | Měnové podmínky | Texas Instruments | Pavel Faflík‎ | Signály z Fedu | Objem celkových klientských vkladů | Ford Motor | Obchodní komora | Skladba portfolia | IT společnost | Michelle Bullocková | Čistý dluh | NZD | Nižší likvidita | Americký ministr obchodu | Peter Cardillo | Produkce ropy | Vývoj peněžní zásoby | ZM | Altria Group | Tomáš Vlk | Bilance zahraničního obchodu | Nárůst long pozic | Wall Street | Dodavatelské řetězce | EOG Resources | Obchodní řetězce | Akcie výrobce letadel | BBBY.US | Qantas | Upisovací období | Markit | Campbell Soup | Ceny domů v USA | ČR | P&G | Objem zakázek v německém průmyslu | Prodeje Warrena Buffetta | HTZ1.US | Jak vydělat | Česká průmyslová výroba | Akcie Lululemon Athletica | Bezpečná aktiva | Dubnové obchodování | Největší vítězství | Kanadská data | American Express | OTC | Bohatý táta, chudý táta | Wirecard Bank | Problémy Číny | CNBC | Nesoulad | Emise | Tržby v eurozóně | Propad průmyslové výroby | Zóny konfluence