Neděle 03. červenec 2022 05:28
reklama
Swissquote Bank
reklama
Vantage
reklama
Instaforex krypto webinar
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Cardano

img

Vážení příznivci kryptoměny Cardano, poznamenejte si v kalendáři 3. července

30.06.2022 Milovníci Cardana (ADA-USD), máte se proč radovat. Vypadá to, že dlouho očekávaný hard fork Vasil je konečně blízko k dosažení. Vývojáři ze společnosti Input Output uvedli, že testování hard forku by mohlo proběhnout již v příštím týdnu. Zpráva přináší jednu z nejočekávanějších zpráv o kryptoměně ADA tento rok.
img

Cardano: vše je připraveno na býčí maraton 

27.06.2022 Může se zdát, že nejlepší krypto projekty, jako je Cardano, zdvojnásobily svůj růst během medvědího trhu. Společnost odpovědná za vývoj blockchainu Cardano, Input Output Hong Kong, oznámila významný milník ve vývoji.
C:\fakepath\adausd-21062022-11-zm.png

Obchodujeme kryptoměny: ADA/USD (Cardano) - technická analýza 21.6.2022

21.06.2022 Cena Cardana se na 4hodinovém grafu odrazila od supportu obchodního pásma kolem hladiny 0,44 USD, který nebyl výrazněji prolomen směrem dolů přibližně od poloviny května. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a posílíme zpět směrem k rezistenci obchodního pásma kolem hladiny 0,66 USD? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje překoupené podmínky, další růst tak může být limitován.
img

Bitcoin a ether klesají pod klíčové úrovně podpory

21.06.2022 Bitcoin i ether se propadly pod klíčové úrovně podpory, protože krypto trhy nadále pociťují značnou nepřízeň tváří v tvář rostoucí inflaci a úrokovým sazbám.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády

19.06.2022 - Bitcoin, jehož zkratka je BTC, je virtuální internetová měna. Jejím hlavním znakem je, že nemá žádnou centrální autoritu, která by řídila například množství peněz v oběhu. Bitcoin je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci.
img

Zakladatel Cardana byl pozván, aby o kryptoměnách a blockchainu promluvil před výborem amerického Kongresu pro zemědělství 

17.06.2022 Charles Hoskinson, zakladatel sítí Input Output Global a Cardano, na Twitteru sdělil, že mu přišla oficiální pozvánka, aby promluvil o blockchainu a kryptoměnách před výborem Sněmovny reprezentantů USA pro zemědělství.
img

Predikce ceny pro Cardano: Kam se dostane ADA, když bude propad kryptoměn nadále pokračovat?

16.06.2022 Cenové prognózy Cardano (ADA-USD) bude dobré kontrolovat především v úterý, kdy obchodníci přemýšlejí o tom, kam se bude token po propadu kryptoměn ubírat.
img

Cardano i XRP čelí institucionálním přílivům, jelikož investoři čerpají prostředky z BTC a ETH

14.06.2022 Negativní sentiment i nadále dominuje kryptoměnám, jelikož Coinshares za posledních 7 dní vykázaly negativní odliv ve výši 102 milionů dolarů. Odliv BTC činil minulý týden 57 milionů dolarů, čímž se odliv BTC zvýšil na 91 milionů dolarů.
img

S propadem krypto trhu klesl i bitcoin pod 26 000 dolarů

13.06.2022 Rostoucí inflace, klesající technologické akcie a rizikové prostředí poslaly BTC na 12měsíční minimum. Investoři do akcií i digitálních aktiv za poslední měsíc dávají jasně najevo, že se momentálně nacházíme v rizikovém prostředí.
img

Cardano odmítnuto na rezistenci kanálu.

13.06.2022 Cardano zůstává ve střednědobém medvědím trendu. Cena dál vytváří nižší minima a nižší maxima, protože se stále obchoduje uvnitř zeleného klesajícího kanálu. Nedávno se dostala do těsné blízkosti horní hranice kanálu a byla odmítnuta. Jednalo se o medvědí signál. Rezistence je na nedávném maximu 0,6578 USD. Dokud cena zůstane pod touto úrovní, bude trh pod nadvládou medvědů. Support je na úrovni 0,43 USD a průraz pod něj může cenu tlačit ještě níž k úrovni 0,19 USD. Aby býci mohli doufat ve větší odraz nebo v zásadní obrat trendu, museli by opustit medvědí kanál. Do té doby mají navrch medvědi.
img

Čeká nás kryptozima?

10.06.2022 Kryptoměny na konci týdne ukazují svou slabost. Bitcoin se obchoduje za méně než 30 000 USD, trend je stejný jako u amerických indexů. Menší kryptoměny jsou v červených číslech. Altcoiny jako Chainlink a Cardano dnes ztrácejí více než 7 %, navzdory nižší volatilitě z předchozích dní. Kryptotrh se zdá být opuštěn krátkodobými investory, je to však argument ke zvýšeným valuacím? Medvědi se právě pohybují:
img

Charles Hoskinson, zakladatel Cardana hovořil o kryptoměně Gillibrand-Lummis

10.06.2022 V úterý 7. června Charles Hoskinson, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti IO Global, společnosti odpovědné za výzkum a vývoj společnosti Cardano, vysvětlil, proč je nadšený z kryptoměny oboustranné legislativy, kterou tento týden představili senátoři Gillibrand a Lummis.
img

Cardano pokračuje v expanzi díky tisícům projektům

09.06.2022 Na Cardano, jednu z největších a nejslibnějších blockchain sítí na krypto trhu, se vyvíjí přes 1000 projektů (přesně 1 003 projektů). O počtu projektů na Cardano informoval nedávný příspěvek na Twitteru společnosti Input Output HK, jedné z hlavních skupin pracujících na vývoji Cardano.
img

Hollywoodský herec Martin Lawrence pracuje na kolekci NFT poháněné Cardano

08.06.2022 Populární komik a herec, Martin Lawrence, 7. června vysvětlil, jak se připojuje ke komunitě Cardano ($ADA). Jeho komentáře zazněly během rozhovoru na Twitter Spaces s Patrickem Toblerem, zakladatelem a generálním ředitelem společnosti NFT-MAKER, a Charlesem Hoskinsonem, spoluzakladatelem a generálním ředitelem společnosti IO Global.
img

Ceny kryptoměn se pevně drží. Odchází „krypto zima“ ?

06.06.2022 Ceny kryptoaktiv se v minulém týdnu držely pevně, protože investoři hodnotili situaci v oblasti krypto trhu. Bitcoin se nyní již několik týdnů stabilně drží kolem úrovně 30 000 amerických dolarů, což vzbuzuje naději, že to nejhorší z „kryptoměnového ochlazení“ je již pro pokles cen zažehnáno.
img

Cardano „Právě zavřelo v zelené svůj první týden za 9 týdnů“, ADA vzrostla o 13,5 % za posledních 24 hodin

06.06.2022 V pondělí (6. června) krypto nadšenec „Cardano Dan“, provozovatel „Cardano Dan’s Stake Pool“ (Ticker:DAN), poukázal na to, že ADA „právě zavřelo v zelené svůj první týden za 9 týdnů.“
img

Odborníci tvrdí, že většina kryptoměn se pravděpodobně brzy zhroutí

03.06.2022 BTC se zkraje pátku pohyboval do strany. V době psaní článku se obchodoval za 30 488 USD. Podle CoinMarketCap se ve čtvrtek obchodoval v rozpětí 29 688 – 30 633 USD.
img

Může se Cardano odrazit k zpět k vyšším úrovním?

01.06.2022 Síť Cardano prochází výrazným upgradem - hard forkem 'Vasil'. Co od toho můžeme očekávat a jak to ovlivní budoucnost projektu?
img

Cardano se stává šestou největší kryptoměnou s 27% nárůstem

31.05.2022 Cardano dnes vzrostlo o 27 % z důvodu dlouho očekávaného upgradu hardforku Vasil, který bude spuštěn v červnu.
img

Bitcoin získává zpět úroveň 30 000 dolarů, protože kryptotrh se dostává opět do zelených hodnot

30.05.2022 Po bouřlivém měsíci pro kryptotrhy se bitcoin (BTC) chystal prodloužit svou sérii ztrát na rekordních devět týdnů. Tomuto scénáři se však podařilo jen o vlásek vyhnout poté, co přední kryptoměna v neděli v pozdních hodinách poskočila a dosáhla sedmidenního maxima 30 723 dolarů.
img

Cena Cardana (ADA) prorazí 0,5 dolaru

30.05.2022 Po oživení bitcoinu a trhu s kryptoměnami, prolomil Cardano token ADA významnou psychologickou rezistenci a mohl být nachystán na masivní ozdravnou rally.
img

Cardano dosáhlo dalšího milníku v oblasti interoperability, nový most Ethereum-Cardano je spuštěn

26.05.2022 Cardano narazilo na další milník v oblasti interoperability, protože tokenový most Iagon Ethereum-Cardano je spuštěn v betaverzi.
img

V Brazílii nově můžete použít ADA, XRP a MATIC na zaplacení při nákupu nemovitostí

25.05.2022 Gafisa, přední brazilský realitní developer, začal přijímat platby v kryptoměnách za realitní transakce, Společnost přijímá kryptoměny přes místní kryptoměnovou burzu Foxbit.
img

Ethereum: Jak mohou investoři doufat, že ušetří 126 miliard dolarů ETH

20.05.2022 Kouzlo Etherea v kryptoprostoru se možná zmenšuje. Nejen kvůli jeho podmanivé cenové akci, ale také proto, že si to lidé právě teď moc nepřejí.
C:\fakepath\dot-16052022.png

Krypto trh bude rásť! Čo však treba nakúpiť?

16.05.2022 Kryptomeny predviedli jedno z najväčších fiásk za posledné roky, kedy celý trh padol len behom pár dní o stovky miliárd dolárov. Tento pokles spôsobilo viac faktorov, no vyvrcholil ho pád jednej z tedajších najväčších kryptomien vo svete, Terra (LUNA). Tento token mal na svojom vrchole hodnotu 50 milárd dolárov a teraz má hodnotu tak 100 mil. dolárov. Aké kryptomeny nakúpiť aby sa vám toto nestalo?
img

Propad Luny a problémy celého kryptoměnového trhu drtí investory

13.05.2022 Krach kryptoměny Luna je jednou z nejpozoruhodnějších událostí v celé historii trhu s kryptoměnami. Projekt ztratil více než 99 % své hodnoty během pouhých několika dní. Jeho kapitalizace klesla z desítek miliard dolarů na pouhých několik set milionů během chvilky. Co bylo příčinou masivního vzestupu a náhlého výprodeje Luny? Můžeme čekat dlouhodobé dopady na trh s kryptem?
img

Cardano zaznamenalo masivní nárůst drobných investorů

13.05.2022 Cardano se v první polovině roku 2021 projevilo jako dobrá sázka na krypto trhu. Od té doby ADA, token blockchainu, který si získal přezdívku „zabiják Etherea”, zaznamenal pokles hodnoty i zájmu. To by se však mohlo brzy změnit. Dle nejnovějších dat začíná růst zájem o Cardano.
img

Prognózy cen Cardano, jaký bude pohyb této kryptoměny?

11.05.2022 Předpovědi cen Cardana (ADA-USD) jsou dnes horkým tématem, neboť investoři se dotazují, kam kryptoměna po pondělním krachu míří.
img

Cardano velryby nakupují, protože zájem maloobchodu o ADA nabírá nečekané obrátky

09.05.2022 ADA, nativní mince pro síť Cardano, je na pokraji uzavření pátého týdne v řadě na medvědí notě, což ničí zisky dosažené v druhé polovině března. V době psaní tohoto článku ADA klesla o více než 75% ze svého historického maxima a obchoduje se za 0,75 USD, přičemž denní RSI se vrhá do přeprodaného území.
C:\fakepath\adausd-06052022-4-zm.png

Obchodujeme kryptoměny: ADA/USD (Cardano) - technická analýza 6.5.2022

06.05.2022 Cena Cardana na 1hodinovém grafu aktuálně testuje klíčový support kolem hladiny 0,7800 USD. Nyní dochází k překřížení klouzavých průměrů SMA 100 a 200, to může naznačovat změnu krátkodobého trendu. Indikátor Stochastic současně již vysílá přeprodané podmínky, což značí možnou vyčerpanost medvědů. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a dočkáme se odrazu směrem vzhůru a posílení k vyšším hodnotám? Nebo naopak dojde k průrazu zmiňovaného supportu a dalšímu poklesu?
img

ADA velryby začnou opět hromadit

04.05.2022 Na pozadí toho, že cena Cardana (ADA) byla v posledním týdnu v sestupné spirále, jistě mnohé z vás potěší, že jeho cena se za posledních 24 hodin vrátila na zelenou úroveň, navzdory všeobecnému medvědímu sentimentu, který v současné době na trhu s kryptoměnami převládá.
img

Maria Bartiromo nazývá Cardano „neuvěřitelným příběhem úspěchu“

03.05.2022 Maria Bartiromo, moderátorka pořadu „Mornings with Maria“ na americkém kabelovém televizním kanálu Fox Business Network (FBN), v úterý (3. května) dělala rozhovor s Charlesem Hoskinsonem, spoluzakladatelem Ethereum i Cardana, aby zjistila, jak Cardano řeší problémy reálného světa.
img

Během jara se mění sentiment, prospěch na tom má Cardano

26.04.2022 Co by si investoři měli vzít z růstu Cardana v nedávné době, kdy se krypto trh zotavuje? Stejně jako akciový trh, i kryptotrhy jsou poháněny sentimentem. Pozitivita v obou případech značí příliv kapitálu. Kryptoinvestoři se ale zřejmě budou muset více spoléhat na sentiment. To znamená, že musí najít důkaz o tom, že sentiment míří pozitivním či negativním směrem, a následně reagovat.
img

Investování během inflace: rozpětí a bezpečí

20.04.2022 Již delší dobu je o úspory malý nebo žádný zájem. Kromě toho se v současné době potýkáme s výraznou inflací, takže hodnota vašich peněz relativně klesá. Přemýšleli jste někdy o kryptoměnách? Kurz bitcoinu může být velmi volatilní, ale stále je mnohonásobně vyšší než před několika lety. Stále více seriózních investorů považuje kryptoměny za součást zdravé a rozložené správy majetku.
img

Bitcoin (BTC) neklesne pod 24 500 USD

18.04.2022 Bitcoin pod vlivem negativní dynamiky akciového trhu již druhý týden v řadě klesá. K hlavnímu poklesu BTC minulý týden došlo v pondělí na pozadí znatelného poklesu amerických akciových indexů.
img

Největší velryby ADA kryptoměnu hromadily

13.04.2022 Zatímco cena Cardana (ADA) klesala v důsledku poklesu cen na krypto trhu, který způsobil, že celková tržní kapitalizace klesla o více než 170 miliard dolarů, její největší velryby ji postupně hromadily.
C:\fakepath\adausd-11042022-18-zm.png

Obchodujeme kryptoměny: ADA/USD (CARDANO) - technická analýza 11.4.2022

11.04.2022 Cena CARDANO (ADA/USD) na denním grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou klesající trendovou linii (dříve rezistence – nyní support), která koresponduje s úrovní 50 % Fibonacciho retracementu. Indikátor Stochastic současně již vysílá přeprodané podmínky, další pokles tak může být limitován. Dočkáme se tedy odrazu směrem vzhůru a následného růstu? Nebo naopak dojde k průrazu zmiňované trendové linie a poklesu na nižší úrovně?
img

Vzestup „workhorse“ kryptoměn: investoři nakupují praktické tokeny, protože trh je jako na houpačce

11.04.2022 Drobní investoři v prvním čtvrtletí roku 2022 zrychlili tempo investování do kryptoměn typu „workhorse“, přičemž se často rozhodli pro tokeny založené na blockchainu ethereum, ale s alternativními případy praktického využití.
img

Nejvýkonnější kryptoměny prvního čtvrtletí letošního roku

08.04.2022 První čtvrtletí tohoto roku skončilo a trh s digitálními měnami v posledních třech měsících zaznamenal mnoho opatření. Z první desítky digitálních měn zaznamenala největší zisk Terra (LUNA), která v 1. čtvrtletí vyskočila vůči americkému dolaru o více než 43%. Ze 30 největších kryptoaktiv za poslední tři měsíce stoupla jeho hodnota vůči dolaru unus sed leo (LEO) o 58 %.
img

Vyhlídky Cardana (ADA) jsou jasné

08.04.2022 Krypto burza Kraken uvádí, že dvě on-chain metriky měřící poptávku po kryptoměnách naznačují nárůst ceny Cardano (ADA). Ve svém přehledu krypto on-chain z března 2022 Kraken uvádí, že transakční poplatky Cardana, náklady, které jsou účastníci trhu ochotni zaplatit za používání blockchainu, meziročně vzrostly o více než 50 %.
img

Ožívá zájem o dvě hlavní kryptoměny, BTC a ETH

06.04.2022 Krypto fondům se znovu obnovil zájem ze strany institucionálních investorů – to vyplynulo z poslední zprávy coinShares. Společnost CoinShares, která sama je provozovatelem dvou regulovaných kryptofondů, pokaždé začátkem týdne zveřejňuje zprávu o tom, jak se dařilo v předchozím týdnu největším kryptofonům na světě – Grayscale, Coinshares, 3iQ, Purpose, 21Shares, ProShares a ETC.
img

Cardano (ADA) v síti přidalo přes 500 000 peněženek

06.04.2022 Počet peněženek vytvořených v rámci blockchainu Cardano (ADA) letos zatím vzrostl o více než 500 000 a začátkem února překročil hranici tří milionů. Nárůst počtu peněženek se časově shoduje s rostoucím přijetím decentralizovaného finančního (DeFi) prostoru společnosti Cardano.
img

Proč se na růst kryptoměny Cardano vyplatí počkat?

04.04.2022 Růst Cardana od jeho spuštění v roce 2015 provází nejistota. Ether (ETH-USD), blockchainový token Etherea, se tehdy v té době obchodoval za méně než 1 dolar za minci a v současné době má jednotkovou hodnotu 3 294 dolarů. ADA, token blockchainu Cardano (ADA-USD), má v současné době hodnotu pouhých 1,15 dolaru za jednotku po všech těch letech.
img

Bitcoin, Ethereum a Cardano překonali klíčové úrovně

04.04.2022 V posledních několika dnech bitcoin stoupal. Primární kryptoměna od 3. března rostlo na historické maxima a v době psaní tohoto článku se obchoduje za 46 499 dolarů, což činí 3,9% nárůst za poslední týden. Tento postoj se zformoval na krypto grafech v důsledku ruské invaze na Ukrajině.
img

Cardano (ADA) zaznamenalo nárůst o 5 % a překonalo Ripple a Terra 

04.04.2022 Bitcoin (BTC) se vyšplhal na hodnotu 47 000 dolarů, avšak krátce poté jeho cena klesla o zhruba tisíc dolarů. Většina altcoinů je netypicky stabilních, kromě Cardana. Cardano (ADA) zaznamenalo působivý denní nárůst a umístila se mezi sedmi největšími kryptoměnami podle tržní kapitalizace.
img

Nárůst transakcí Cardana, investoři si kryptoměnu oblíbili

31.03.2022 Poptávka institucionálních investorů po Cardanu (ADA) roste. Indikuje to vysoký objem transakcí s částkami přesahujícími 100 000 dolarů. Když se podíváme na včerejšek, ADA měla objemy 69,09 miliard dolarů, z toho 99% byly velké transakce. V posledních sedmi dnech objem transakcí zaznamenal přes 100 000 dolarů, objem 383,12 miliard. Cardano však zůstává vysoce decentralizovaný, ale pouhých 10% dodávek je v oběhu v rukou takzvaných „velryb“.„
img

Terra (LUNA) dosáhla nového historického maxima uprostřed nákupní horečky BTC

29.03.2022 Cena kryptoměny Terra (LUNA) dnes dosáhla historického maxima, hodnoty 105.91 dolarů. Kryptoměna za poslední den vzrostla o více než 10 % a udržuje se na osmém místě z hlediska tržní kapitalizace, kde se umístila hned za Cardano.
img

Do konce roku 2022 se Cardano dostane na výkonnostní úroveň Solany

24.03.2022 Kryptoměna Cardano (ADA), která se řadí mezi největší potenciální konkurenty Etherea (ETH), se v současnosti blíží svým historickým cenovým maximům ve výši skoro 70 %. Tato kryptoměna má však stále o něco vyšší kapitalizaci, než konkurující kryptoměna Solana (SOL).
img

Fond Grayscale vstupuje na krypto trh „inteligentných zmlúv“.

23.03.2022 Spoločnosť Grayscale včera oznámila, že prostredníctvom svojho novovytvoreného GSCPxE poskytuje expozíciu priemyslu inteligentných zmlúv. Fond tak poskytne expozíciu Cardano, Polkadot, Stellar, Polygon, Algorand, Solana a Polygon.
img

ETH překonává BTC z hlediska tempa růstu

23.03.2022 Ethereum v úterý prudce vzrostlo nad 3 000 USD. Mince za posledních 24 hodin vzrostla o 3 % a za poslední týden přidala 16 %. V době psaní tohoto článku se altcoin obchodoval za 3 009,76 USD.
img

Cardano se po býčím signálu blíží k 1 USD

22.03.2022 Cardano se nedávno dostalo z formace klesajícího klínu, která nám poskytla býčí signál, jak jsme zmínili v naší dřívější analýze. Cena cardana roste směrem k 1 USD.
img

V síti Cardano vzrostla TVL v prvních třech měsících tohoto roku o 25 000 %

21.03.2022 Síť Cardano, která byla představena v roce 2017 je jedním z největších blockchainy světa a její popularita v průběhu let neustále roste. Růst lze vidět na objemu transakcí, které byly uskutečněny už za tento rok a také na celkové uzamčené hodnotě (TVL) na síti, která zaznamenala raketový vzrůst.
img

Cardano dává býčí signál

17.03.2022 V předchozím příspěvku jsme se zmínili o formaci klesajícího klínu, kterou cena cardana vytváří. Dnes cena proráží nad a z klínové formace, a dává nám tak býčí signál. To by mohl být začátek většího odrazu směrem vzhůru.
img

Technická analýza cardana naznačuje slibnou býčí formaci

14.03.2022 Z technického hlediska zůstává cardano v medvědím trendu a vytváří nižší minima a nižší maxima. Trendu zatím dominují medvědi bez náznaku obratu. Býci zatím získali pouze mírnou býčí divergenci RSI, která je pouze varováním, nikoli signálem obratu trendu.
img

Počet dlouhodobých držitelů Cardana ($ADA) v únoru vzrostl o 32%

10.03.2022 Počet adres, na kterých je dlouhodobě drženo Cardano ($ADA), stoupl minulý měsíc o 32,1 % na 408 000, poté co v lednu vzrostl o 10,9 % a v prosinci o 5,78 %, což naznačuje, že držitelé pokračují v hromadění kryptoměn.
img

Terra Luna předstihuje Solanu a Cardano po zisku 30%

09.03.2022 Jak je vidět na CoinMarketCap, Terra (LUNA) zůstává interpretem mezi deseti největšími kryptoměnami, které za posledních 48 hodin získaly více než 30%. Terra byla svědkem významného cenového zisku poté, co 7. března nalezla podporu ve výši 75,60 dolarů. LUNA se pak 9. března vyšplhala na maxima 98,80 dolarů, když se připravovala na druhý den po sobě v zeleném.
img

Velká volatilita na krypto trzích. Jak s takovým trhem pracovat?

09.03.2022 Naprosto celý finanční trh stále čelí silnýmemocím, které jsou způsobeny aktuálně napjatou geopolitickou situací. Kvůli tomu je celý finanční trh velmi volatilní, což logicky platí i pro krypto trh. Leč musím podotknout, že takový trh s ropou Brent je mnohem více volatilní než právě krypto. A to je vcelku absurdní vzhledem k velikosti těchto trhů. Jak na tom jsou v době velké volatility „vlajková“ krypto aktiva jako bitcoin, ethereum a cardano?
img

Vše o 7 ze 7 pro Bitcoin, Ethereum je 13týdenní maximum a altsovy „smíšené osudy“  

09.03.2022 Ceny kryptoměn poněkud vzrostly poté, co se ukázalo, že investoři považují Bitcoin za bezpečné útočiště pro své peníze. Dokonce i Rusové a Ukrajinci hledají alternativy k finančním institucím své země.
img

Počet NFT mincí na síti Cardano ($ADA) překonává 800,000 

08.03.2022 Počet nezaměnitelných tokenů (NFT) vyražených nad Cardano ($ADA) síť nyní překročil hranici 800 000, protože aktivita v síti kryptoměn neustále roste a její decentralizovaný finanční (DeFi) prostor dosahuje nových maxim z hlediska celkové hodnoty.
img

Bitcoin klesá kvůli obavám ze zákazu dovozu ruské ropy

07.03.2022 Bitcoin se v pondělí propadl pod 38 000 USD, protože světové trhy klesly kvůli obavám, že ruská speciální vojenská operace na Ukrajině a následný růst cen komodit by mohly mít širší a dlouhodobější dopad, než se dosud předpokládalo.
img

Proč se Cardano těší na 17. březen?

07.03.2022 Cardano a jeho základy jsou i nadále velkým lákadlem pro investory a developery, a to navzdory jeho výsledkům v posledních šesti měsících. Nyní, na rozdíl od jiných altcoinů, pád Cardana začal tři měsíce před zbytkem trhu. I přesto investoři doufají, že by mohl brzy skončit.
img

Týdenní kryptoměnový market report (04.03.2022)

04.03.2022 Situace na trhu s kryptoměnami zůstává nejistá i přes spekulace o rostoucím zájmu ruských oligarchů o digitální aktiva. V důsledku různých finančních blokád a odříznutí systému SWIFT od mnoha ruských bank by se dalo předpokládat vyšší využití technologie blockchainu, která je známa svoji anonymitou. EU však již oznámila přísnější regulaci kryptotrhu a regulátoři uvedli, že budou situaci dále sledovat. Zároveň se Číně podařilo prakticky eliminovat obchodování s bitcoiny v rámci země, přičemž čínský podíl na BTC transakcích klesl z 90 % před rokem na 10 % ke 4. březnu 2022 (dle PBOC). Opatření aplikovaná na BTC v Číně se tak ukázala jako účinná a potvrdila, že blokování obchodování s kryptoměnami je možné tváří v tvář přísným zákonům a nařízením. Předseda amerického Federálního rezervního systému (FED) Jerome Powell během projevu v Senátu sdělil, že tragické události na Ukrajině zdůraznily potřebu regulovat trh s kryptoměnami.
img

BTC se nepodařilo překonat 45 000 dolarů, ATOM vzrostl o 5 %

04.03.2022 Primární kryptoměna, Bitcoin, zaznamenal nové třítýdenní maximum, hranici 45 000 se mu však překonat nepodařilo, a jeho cena klesla o 2 000 USD. ATOM zaznamenal největší zisk z altcoinů s vysokou tržní kapitalizací.
img

Cardano zůstává v medvědím trendu

03.03.2022 Cardano zůstává v medvědím trendu, do kterého se dostalo v září 2021, kdy dosáhlo vrcholu na úrovni 3,08 USD. Od té doby cena vytváří nižší minima a nižší maxima. Cena se nachází pod cloudem Ichimoku, přičemž býci nejsou schopni rezistenci cloudu překonat.
img

Cardano dosáhlo dalšího milníku

01.03.2022 Cena Cardana (ADA) vzrostla téměř o 15 % od poklesu vyvolaného vypuknutím války na Ukrajině. Podle konsensu komunity na portálu CoinMarketCap dosáhne Cardano do konce března úrovně 1,49 $. Tento konsenzus naznačuje šanci na návrat pozitivního sentimentu vůči této kryptoměně. Investoři v průzkumu odhadují potenciál růstu tokenu ADA kolem 50 %. V minulosti se podobné průzkumy často ukázaly jako překvapivě správné, i když pouze odrážejí očekávání různých účastníků trhu ohledně budoucího pohybu cen.
img

Držitelé ADA mohou očekávat, že poptávka se projeví díky…

27.02.2022 Držitelé Cardana (ADA) se stále hromadí jako nativní. Ve stávající struktuře trhu investoři využili cenového propadu. Od prosince 2019 cena ADA explodovala na historické maximum 3 dolary před vstupem do sestupného trendu, ovlivněného širším trhem kryptoměn.
img

Navzdory poklesu ceny má Cardano nejvyšší počet transakcí

24.02.2022 Podle údajů Messari vede Cardano v 24hodinových upravených objemových transakcí i přes pokles ceny 18 %. Díky upravenému objemu transakcí můžeme nejdůležitější transakce izolovat.
img

Zotavení Bitcoinu

24.02.2022 Zatímco Bitcoin se zvýšil o zhruba 5% za den, některé altcoiny, jako je LUNA, AVAX a ADA zaznamenaly výrazně působivější zisky. Po několika po sobě následujících dnech cenových výpisů Bitcoin obrátil svou trajektorii a přidal více než 2000 dolarů v hodině.
img

Major U.K. Právnická firma začne přijímat platby v $BTC, $ETH, $DOGE, $ADA, a jiných kryptoměnách

23.02.2022 Major U.K. advokátní kancelář Gunnercooke začala přijímat platby ve většině velkých kryptoměnách za právní a profesionální služby. Firma akceptuje přední kryptoměny jako Bitcoin ($BTC) a Ethereum ($ETH), ale také menší altcoiny jako Cardano ($ADA) a Dogecoin ($DOGE).
img

Cardano: Analytická firma Santiment o tom, co hlavní ukazatele říkají o ceně ADA

23.02.2022 Dnes (23. února) vysvětlil startup Santiment pro kryptoanalytickou analýzu, který nedávno přidal na svou platformu různé metriky pro Cardano, jak by nám některé z nejdůležitějších mohly pomoci předpovědět, kam cena ADA směřuje.
img

Cardano denní objem transakcí stoupá, ale ceny ADA poklesly

22.02.2022 Blockchain Charlese Hoskinsona se opět stal jednou z nejaktivnějších sítí podle objemu transakcí, když se blíží síti Bitcoinu, ale nic z toho ceně ADA nepomohlo.
img

Cardano: 2,79 dolarů do konce roku a 58 dolarů do roku 2030 

21.02.2022 Předpovídá se, že Cardano (ADA) bude mít pomalý rok 2022. HoDLing vaše mince až do roku 2030 může docela dobře stojí za to, podle nejnovější zprávy Finder.com.
img

3 důvody, proč milovat kryptoměnu Cardano 

15.02.2022 Cardano (CRYPTO:ADA) se vyšplhal mezi kryptoměny v minulém roce. Tento mladý hráč je nyní sedmou největší kryptoměnou podle tržní hodnoty. Investoři a uživatelé se hrnou do tohoto blockchainu. Peněženky pro nativní měnu Cardano – Ada – podle Cardano Blockchain Insights nedávno dosáhly rekordního počtu více než tří milionů. A Cardano loni téměř zdvojnásobil počet developerů, jak ukazuje výzkumná zpráva Electric Capital.
img

Předeženou Ethereum jeho úhlavní rivalové? 

14.02.2022 Noví investoři do krypto aktiv si rozhodně museli všimnout, že celý trh za posledních pár měsíců ztratil poměrně velkou část ze své hodnoty. Což s sebou samozřejmě nese i zhoršenýsentiment, který je nyní bez debat dosti medvědí. A není divu, když celý trh s krypto aktivy ztratil od počátku listopadu po tržní minimum z ledna zhruba 50 % ze své hodnoty. Čili z nějakých 3 bilionů USD jsme klesly až na 1,5 bilionu USD tržní kapitalizace.
C:\fakepath\adausdt-14022022-19-zm.png

Obchodujeme kryptoměny: ADA/USDT (CARDANO) - technická analýza 14.2.2022

14.02.2022 Cena CARDANO (ADA/USDT) na denním grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu kolem hladiny 1,0000. Indikátor Stochastic současně již vysílá přeprodané podmínky, což značí možnou vyčerpanost medvědů. Dočkáme se tedy odražení zpět k vyšším hodnotám nebo naopak dojde k prolomení S/R zóny a dalšímu poklesu?
img

Cardano přijímá nový návrh na urychlení aktualizací inteligentní smluvní platformy

10.02.2022 V poslední aktualizaci sociální sítě Twitter, kterou zveřejnil vývojář Cardano a Tim Harrison, ředitel komunikace IOHK,ji sdílel, se zdá, že Cardano pracuje na návrhu na urychlení aktualizací své chytré smluvní platformy Plutus.
img

Meme kryptoměny zaznamenaly největší zisky

08.02.2022 Bitcoin v pondělí stoupal a prodloužil svůj růst na pět dní, tedy nejdelší vítězné tažení od září. Vzrostl o 6,5 % na 43 575 USD, když se investoři na globálních trzích vrátili k rizikovým aktivům.
img

Bitcoin se dotkl 43 000 dolarů

07.02.2022 Bitcoin dosáhl nového maxima od propadu v polovině ledna, zatímco XRP a SHIB se s mohutnými vlnami roztrhly. Nedávný šikanózní běh Bitcoinu pokračoval další menší nohou vzhůru, která ho vyhnala na 43 000 dolarů. Většina altcoinů přinesla podobné mírné zvýšení; některé, jako Shiba Inu a XRP, explodovaly s masivními dvoucifernými čerpadly.
img

Cardano přidá v roce 2022 v průměru denně přes 9 000 peněženek

07.02.2022 Počet peněženek obsahujících nativní měnu sítě Cardano, ADA, se v roce 2022 s růstem blockchainu výrazně zvýšila. Stojí za zmínku, že počet Cardano peněženek se od začátku roku 2022 vyšplhal o 13,08%, z 2 666 372 1. ledna na 3 015 400 7. února, což je celkový přírůstek 349 028.
img

Krypto zima: je právě teď výhodné nakupovat bitcoin, anebo bychom měli počkat?

26.01.2022 Přestože se bitcoin o víkendu odrazil od svého masivního propadu, stále se nachází o 50 % níže oproti svému vrcholu z listopadu loňského roku. Jeho tržní kapitalizace se údajně propadla o více než 1 bil. USD, čímž se prodloužil pokles, který v posledních dnech na krypto trhu probíhá. Medvědí náladu mají i další kryptoměny, například cardano a solana.
img

Ethereum a Cardano budou mít navzdory nedávným problémům dlouhodobě lepší výkonnost

25.01.2022 Momentálně se kryptoměny setkávají s náročným obdobím a jejich hodnota od 1. ledna klesla o 20% na celkových 1,77 bilionu dolarů. Momentálně představuje Ethereum a Cardano výborný způsob, jak vsadit na dlouhodobé trendy.
img

Bitcoin klesl v důsledku hromadného panického prodeje a otestoval cenovou hranici 33 000 USD

25.01.2022 Bitcoin klesl v důsledku hromadného panického prodeje a otestoval cenovou hranici 33 000 USD. Největší propad nastal v pátek, kdy došlo k třídennímu poklesu. Podle Coinglass, informační platformy pro obchodování s kryptoměnovými futures, uzavřelo za posledních 24 hodin své pozice více než 230 000 obchodníků, přičemž celková částka likvidace činila 866 mil. USD.
img

Solana se potýká s nestabilitou sítě

25.01.2022 Podle oznámení na internetových stránkách Solany z 22. ledna byl problém, který se vyskytl u validátorů, kteří využívají svůj výpočetní výkon k ověřování sítě, způsoben nadměrným množstvím duplicitních transakcí. Inženýři vydali verzi 1.8.14, která "se pokusí zmírnit nejhorší dopady tohoto problému", uvádí se v oznámení. Dodalo, že další vylepšení by měla vyjít v příštích 8 až 12 týdnech a mnoho z těchto funkcí se "důkladně testuje".
img

Společnost Cardano se zajímá o změny klimatu

24.01.2022 Klimatické změny bere vážně i kryptoměnová společnost Cardano. Nezisková organizace Cardano Foundation dosáhla prvního milníku v obnově půdy v Keni, úspěšně vyřadila přes 1 milion stromů.
img

Schyluje se na cardanu a ethereu k silnému odrazu kurzu?

24.01.2022 V rámci dnešní technické analýzy koukneme na dva významné coiny – ethereum (ETH) a cardano (ADA). Oba coiny mají za poslední dva roky velmi solidní zhodnocení, ale jak jistě víte, posledních několik týdnů není vůbec příznivých. V každém případě se ta pomyslná pružina už poměrně dostatečně stlačila, takže je na místě už vyhlížet silný odraz.
img

Bitcoin vede český kryptoměnový žebříček eToro. Na vzestupu je decentralizované financování DeFi

21.01.2022 Drobní čeští investoři po spektakulárním roce 2021 znovu potvrdili svou důvěru v bitcoin. Potvrzují to poslední data společnosti eToro. Žebříček Top 10 nejvíce obchodovaných kryptoměn také ukazuje, že bitcoin dosáhl 476% meziročního nárůstu otevřených pozic a zůstává vůbec nejobchodovanější kryptoměnou na platformě.
img

Slabý rizikový sentiment tlačil ethereum do blízkosti úrovně 3 000 USD

20.01.2022 Ethereum ve středu téměř otestovalo úroveň 3 000 USD, protože slabý rizikový sentiment vyvíjel tlak na některá z nejvýkonnějších aktiv loňského roku. Propadlo se o 3,7 % na 3 048 USD a pokračovalo tak ve čtyřdenním prudkém poklesu. Hodnoty 3 000 USD dosáhlo naposledy 10. ledna. Za poslední rok je o 400 % výš, ale letos v lednu je přibližně o 15 % níž.
img

Intel vstupuje na trh s těžbou bitcoinů, Ethereum ztrácí prvenství na trhu NFT a DeFi

19.01.2022 Na začátku roku 2022 se trh s kryptoměnami mění v důsledku událostí, ke kterým došlo v roce 2021. Po přesunu z Číny se těžební průmysl nadále rozvíjel, ale potřeboval přehodnotit a zavést nové těžební technologie. Je také nutné zmínit nebývalý růst trhů NFT a DeFi, díky nimž ethereum do konce roku 2021 vykázalo obrovský růst. Na začátku nového roku však tyto události získaly nečekaný vektor vývoje, který bude mít na trh kryptoměn významný dopad.
img

Ani jeden bitcoin: Walmart a jeho vlastní kryptoměna a nový konkurent etherea

19.01.2022 Největší světový velkoobchodní a maloobchodní řetězec Walmart Inc. podal u USPTO (US Patent and Trademark Office) žádost o registraci vlastní virtuální měny a NFT tokenů.
img

Cardano (ADA) překonává Bitcoin jako alternativu Etherea

17.01.2022 Cardano (ADA) v průzkumu na Twitteru překonalo Bitcoin jako alternativní volbu k Ethereu. Průzkum zveřejnil tvůrce ETH, Vitalik Buterin. Buterin se v pátek zeptal svých 3,1 sledujících na Twitteru, jakou měnu, kromě Etherea, upřednostňují v 80% všech transakcí do roku 2035, přičemž volby byly USD, BTC, ADA a SOL.
img

🚀 Rally na Cardane vďaka NFT

17.01.2022 Cardano, ktoré sa dlhé mesiace obchodovalo v klesajúcom trende, zaznamenalo behom posledného týždňa prudký nárast, pričom dnes sa obchoduje takmer o 10% vyššie. Nárast ceny Cardana je pravdepodobne spôsobený oficiálnym spustením projektu Pavia. Pavia je projekt metaverse, počítačová hra súvisiaca s NFT, ktorá je centralizovaná na blockchaine Cardano. V tejto hre sa obchoduje s pozemkami. Zaujímavosťou je, že táto hra obchoduje s vlastnou kryptomenou PAVIA, no všetko je založené na blockchaine Cardano. Ľudia spojení s Pavia metaverse naznačujú, že úspech bude závisieť od záujmu o Cardano. Stojí za zmienku, že to môže byť len začiatok expanzie Cardano blockchainu. Treba tiež dodať, že Cardano je považované za konkurenta Etherea a momentálne je na 5. mieste na trhu digitálnych mien z hľadiska kapitalizácie. Viac informácií o kryptomene zverejníme v neskoršej širšej analýze.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 11. ledna 2022

11.01.2022 Tržní kapitalizace krypto trhu klesla pod 2 bil. USD, přičemž bitcoin se propadl na 40 500 USD. Stejně špatně je na tom většina altcoinů. Situace bitcoinu se před více než půldnem zhoršila, když se aktiva propadla na nové tříměsíční minimum pod 40 000 USD. Většina altcoinů je dnes v podobné situaci a celkové ztráty za poslední tři dny vzrostly na 300 mld. USD.
img

Ethereum může představovat 50 % všech finančních transakcí

10.01.2022 Po bitcoinu kleslo ethereum na minimum 3 000 USD. Aktivita na chainu a open interest na hlavním altcoinu klesají kvůli strachu, který ochromil trh. Korekce na trhu s kryptoměnami by však měla být vnímána jako skvělá příležitost k otevření dlouhých pozic nebo nákupu kryptoměn za nízkou cenu. Joey Krug, šéf hedgeového fondu Pantera Capital, si je jistý a předpovídá ethereu velkou budoucnost.
img

Blockchain Cardano zaregistroval v roce 2021 nejvyšší aktivitu vývojářů

06.01.2022 Blockchain Cardano v roce 2021 zaznamenal vysokou aktivitu vývojářů. Nativní kryptoměna tohoto blockchainu, ADA, se na růstu trhu s altcoiny v roce 2021 podílela. Token ADA zaznamenal výrazný nárůst, v jednom bodě se stal třetí největší kryptoměnou.
img

Co bude mít vliv na BTC v roce 2022?

03.01.2022 Navzdory tomu, že konec roku 2021 nedopadl podle plánu s dosažení ceny BTC na 100 000 dolarů, s chladnou hlavou je třeba zpětně zhodnotit, že uplynulý rok byl pro krypto trh úspěšným.
img

Technická analýza ETH/USD na 29. 12. 2021

29.12.2021 Rok 2021 byl nepochybně skvělým rokem pro Shiba Inu (SHIB), protože memecoin nadále zaznamenává úspěch. Po dosažení dalšího milníku se "killer" Dogecoinu stal nejsledovanější kryptoměnou v roce 2021 na populární platformě CoinMarketCap a překonal top aktiva.
img

Plány Cardana pro rok 2022 od Charlese Hoskinsona

29.12.2021 Jelikož se blíží konec roku 2021, zakladatel IOHK, Charles Hoskinson sdílel informace o plánech Cardana pro rok 2022 a to přes živé vánoční vysílání na YouTube.
img

WEXO: Majk Spirit predstavuje prvé slovenské hudobné NFT

21.12.2021 Hudobný revolucionár. I tak by sme mohli označiť nadčasového umelca, rapera Majka Spirita, ktorý v spolupráci s kryptomenovou platformou WEXO prináša na marketplace ďalšie prvenstvo. Majk Spirit predstavil prvé hudobné NFT (non-fungible token).
img

Bitcoin se obchoduje blízko úrovně 45 500 USD

21.12.2021 Bitcoin prodloužil svůj pokles o další týden, protože ochota riskovat na globálních finančních trzích se snížila. V pondělí se propadl o 2,5 % na 45 583 USD, což představuje pokles o 32 % oproti rekordnímu maximu ze začátku listopadu.
img

Terra (LUNA) posunula Polkadot mimo Top 10, BTC si udržuje 47 tisíc dolarů

20.12.2021 Terra (LUNA) pokračuje ve svém působivém výkonu s 14% nárůstem. Tím LUNA vytlačila DOT z TOP 10 kryptoměn. Po dalším propadu pod 46 000 dolarů se BTC odrazil a aktuálně se nachází nad hodnotou 47 000 dolarů. Altcoiny jsou také mírně v plusu, přičemž Terra (LUNA) po výrazném dvouciferném nárůstu překonala ostatní.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Bitcoin | Price Action | Čína | Finance | Peníze | Stříbro | Korelace | Equity | Inflace | Nasdaq | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | BIS | Fibonacci | Divergence | Turecko | Španělsko | Analytik | Spekulace | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Politika | Nikkei | Akciové trhy | Spotřebitelské ceny | Objemy obchodů | Spready | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | AOS | ATM | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Beta | Bloomberg | Bod | Broker | Bull | Burza | CEO | CFD | CFTC | CME | Call opce | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | Decline | Diverzifikace | Dollar | Downside | Downtrend | ECB | EMA | Expanzivní politika | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trh | Floor | Futures | Fúze | Gap | Grafy | Hedging | High | Indikátor | Indikátory | Investice | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Low | MACD | Risk | Momentum | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Opce | Open | Open interest | Oscilátor | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Příkaz | RSI | Rally | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | STP | Sentiment | Short | Směnný kurz | Spread | Statut | Stochastic | Support | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Yield | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | JPMorgan | Morgan Stanley | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Investiční příležitosti | Patria | Bank of America | XTB | Saxo Bank | Indexy | Spekulanti | PBOC | Investoři | Fundamenty | Fond | EU | Klouzavé průměry | Market Watch | Babypips | Vývoj ceny | BitStock | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Spekulant | Sázka | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Sociální obchodování | Partners | Investiční produkty | Obchodovat | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | Markets.com | Obchodní seance | Facebook | Satoši Nakamoto | BTC | Internetová měna | Virtuální měna | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Aktivum | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bitcoin cena | Brent | Cena | CZK | Dolar | Dolary | Kurzy.cz | ETF fond | Etoro | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forex trade | Graf | Hang Seng | Ichimoku | Index Hang Seng | Instrumenty | Investiční | Investing | Jiří Tyleček | JP Morgan | Konfluence | Kurz bitcoinu | Kurzy | Makléři | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodujeme | Online obchodování | PayPal | Pips | Pivot | Pivoty | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Reuters | Ropy | Sázky | Signály | Stochastický oscilátor | Stochastický | SWIFT | Těžba bitcoinů | Throwback | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | US dollar | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Webináře | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | DMA | Buy | Elon Musk | Gap (mezera) | Hold | Index relativní síly | Indie | Janet Yellen | Ministerstvo financí | Range | ROCE | Spojené státy | Vybírání zisků | Poskytovatel likvidity | StopLoss | Tržby | QE | Tržní sentiment | Casino | Transakční poplatek | Contract | Session | Volby | S/R zóny | Rozhovor | 1 milion | Auto forex | Auto forex trading | Burze | Currency | Global forex | Investment | Traders | National Securities | CNN | Wells Fargo | NATO | BNY Mellon | Technické indikátory | FX společnosti | Technický výhled | Brazílie | Čínská centrální banka | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Finanční aktiva | Velcí investoři | Hargreaves Lansdown | Dlouhé pozice | Energie | Sentiment trhu | Podnikatelé | BlackRock | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | City | Obchodované instrumenty | Fundamentální faktory | Zpravodajský server | Lídři | Firmy | Mezinárodní instituce | Soros Fund Management | Vladimir Putin | Algoritmus | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Finančnictví | Walmart | Fibo | Propad | Kryptoměny | TradingView | S&P | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Nálada na trhu | Historická maxima | Nejistota | Indikátor Stochastic | Obchodování na devizových trzích | Zajištění | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Elektronické peníze | Tesla | Vysoká volatilita | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Rychlé zisky | Rekordní maxima | Predikce | Globální obchod | Průzkum | Krize | FCA | Světové trhy | Výnosy | Quantum | Institucionální investoři | Příjmy | cTrader | xStation | ČTK | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Odhad cen | Očekávání | SaxoTraderGO | ex | Purple Trading | Makléřské firmy | Bitstamp | Cryptocompare | CoinDesk | René Remšík | Quant | Kurzový vývoj | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Americký akciový trh | Obchodování s kryptoměnami | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | Bitcoin mining | Obchodujeme kryptoměny | Kryptoměnové ETF | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Bitcoin futures | Altcoin | Analýza Bitcoinu | Kraken | Monero | Zcash | IOTA | Ethereum Classic | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | Investice do bitcoinu | Mineři | Hard fork | Fox Business | Coinmate | Binance | Kryptoměna ethereum | Ethereum blockchain | Charles Hoskinson | Bithumb | Robinhood | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Stellar (XLM) | Ethereum Classic (ETC) | Stellar | Kryptoměna Dogecoin | Investice do kryptoměn | Crypto | Tether | Zloadr | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Krypto burza | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | FundStrat | Altcoiny | CFD na kryptoměny | TRON | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Složené úročení | SaxoTraderPRO | Blockchain Week | Začít investovat | Saxo | FinTech | Krypto | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Gpay Limited | Cryptopoint | Podniky | Financial Conduct Authority (FCA) | Technologické akcie | Pokles ceny | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Ether | I-Trader | Použití finanční páky | Trh s ropou | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Global Forex | LAToken | Největší kryptoměna | Nejznámější kryptoměna | Lamassu | Ceny kryptoměn | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Růst cen komodit | Transakční poplatky | Majetek | Bitcoin ETF | Makléřská společnost | RSI indikátor | Crypto Exchange | Pozornost trhu | Platformy pro obchodování | Zvýšení sazeb | Zájem investorů | Technická situace | Rozdílové smlouvy | Obavy investorů | Obchodovat Bitcoin | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Token | OKB | Stablecoin | Fibo retracement | Crypto newsletter | CoinShares | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměna | STAR | Medvědí výhled | Pokles cen | Výkonný ředitel | SEBA | Digitální aktiva | Direxion | Čeští investoři | Transakce s kryptoměnami | Denní graf | Stablecoiny | ESG | Obchodujte | Platební společnost | Startup | TRX | Hongkong | Kryptoměnová burza | BTT | Algo | Trinity | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Obchod | XTZ | Obrat trendu | Trader 2.0 | Firma | Období nejistoty | Technické analýzy | Tezos | USDC | BAT | XLM | Růst cen | BSC | Zůstatek | Vysoké riziko | Bilance | Swingová maxima | Jakub Kraľovanský | Negativní sentiment | Co bude | Generální ředitel | Největší pokles | Ukrajina | Příliv investic | Lagardeová | Black Friday | Citadel | Úrok | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | All Time High | dApps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | PoW | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | Pozornost obchodníků | Oblast rezistence | Překoupené podmínky | Martin Stránský | SMA | Předpovědi | Průmysl | Na burze | CBDC | Impuls | ABC | Visa | Výrazný pokles | Rozvoj | Klíčový support | Sociální sítě | Problémy | Přeprodané podmínky | Finanční ztráty | Prognózy | Nejistoty | Vybírat zisky | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | IAG | Míra | Jaderné elektrárny | Temelín | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Předseda | Vánoce | Nabídka a poptávka | Regulátoři | Ředitelka | xStation5 | Nejziskovější | MasterCard | Pojistka proti inflaci | Ztráta | Stratég | Investiční ředitel | Singapur | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Inovace | Washington | Budoucnost | Experti | Zemědělství | Poradenství | Iniciativa | Tržní trendy | Zpřísnění měnové politiky | Fork | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Bankroty | Galaxy Crypto Index | Dobré zprávy | Banka Morgan Stanley | Volatilita je nízká | Krach | Komunikace | Prezident | Nejnovější údaje | Dominancia | Kapitalizácia | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Negativní dopad | Pokles | Situace | Zhoršený sentiment | Finanční ředitel | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Fibonacciho expanze | Vstupy | FIAT | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Výdaje | BP | Převody peněz | Americká společnost | Rekordní hodnoty | SEC | Obchodovanie | Medvědi | Politika centrálních bank | Valuace | COVID-19 | Pokračování poklesu | TWTR | Bez rizika | Guggenheim Partners | Technická analýza Bitcoinu | Největší ztráty | Shortovat | Vývoj | Výkyvy | Varovné signály | Příležitost k nákupu | Prudký pokles | Mince | Tržní podmínky | Medvědí trend | Největší propad | Cenový vývoj | Viceprezident | Spotřebitelé | Automobilka | Aktuální situace | Bilion dolarů | Další pokles | Algoritmy | Američtí senátoři | Návrh zákona | Ministryně financí | Prodejní tlak | Extrémní volatilita | Největší zisk | Graf dne | Další růst | Růst | Signál | Americká banka | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Izrael | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Války | Organizace | Cloud Computing | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Týdenní nárůst | Prezident Vladimir Putin | Velké volatility | Rutina | DAWN | Connecticut | Pokračování rostoucího trendu | Medvědí kanál | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | Krize koronaviru | Majitel | Úspory | Vzrušení | Rizikové averze | Trade | Cenové pohyby | Sociální síť | Posílení | Regulační rámec | Grayscale | Binance Coin | Seznam brokerů | Cenový pokles | Bitcoin dnes | SMA 100 | ATH | Tweet | Pasivní investice | Latinská Amerika | HashRate | Dovoz | Regulační orgány | Expanze | Bezpečnost | Spotřebitelské ceny v USA | Alternativní kryptoměny | Dominance bitcoinu | Link | ONE | Hlavní kryptoměny | Dominance hlavní kryptoměny | Dopad na cenu | Býčí scénář | Manažeři | Klíčové oblasti | Kupci | Spoluzakladatel | JDE | ČR | Průraz | Pozitivní sentiment | Sázková firma | Square | Býčí trend | Vyčerpanost medvědů | ETH 2.0 | Oracle | Neočekávaná událost | Vysoké valuace | Propad cen | Trend is your friend | Sentiment na trhu | Covid | Analytické společnosti | ZIL/BTC | PERL/BTC | PERL | ZIL | Ukrajinská vláda | Dominance BTC | MAM | Prostor pro další růst | Sony | Větší riziko | ChainLink | NEXO | Úspěchy | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Ceny | Praha | Kolaps | Ethereum 2.0 | Ethereum Foundation | Justin Drake | PlanB | Ředitel XTB | Společnost XTB | Market cap | Kryptoměny aktuálně | Bitcoin párty | DeFi | Projekt DeFi | Kryptoměna Cardano | Staking | Korelace s akciemi | Riskantnější aktiva | Alternativa ke zlatu | Obchodování alternativních kryptoměn | Klesající dominance | Rozkvět alternativních kryptoměn | Důvěra | Známky oživení | Technická analýza ETH/USD | Klesající tendence | Cenové hladiny | Analytik XTB | Bitstock.com | Fear and Greed Index | Fear and Greed | Kryptoměnový trh | SMA 200 | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Decentralizované finance | Platforma eToro | Klimatické změny | Odborníci | Transparentnost | Zdanění | Šéf Tesly | Diverzifikovat | Česká republika | Fyzické akcie | Měnový fond | Množství peněz | BNB | Platby v kryptoměnách | Defi | Digitální převody peněz | Intel | Obchodování s futures | Uniswap | Aave | Exekutivní příkaz | Hlavní kryptoměna | Proražení | Životní prostředí | CELO | Sektor kryptoměn | LEN | Coinbase Global | Kryptoburzy | Galaxy Crypto | Bloomberg Galaxy Crypto | Scott Minerd | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Nejrozšířenější digitální měna | Růst ceny | Vechain Thor | Vechain Thor (VET) | VET | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Zvýšení ceny | Hodnota trhu s kryptoměnami | Investiční manažeři | Společnost Tesla | Evropské centrální banky | MJ | Klienti XTB | Situace na trhu | Nárůst ceny | Tržní ceny | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Automobilka Tesla | Snoop Dogg | Oznámení Tesly | HAS | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | Cena dogecoinu | Blockchainy | FTX | Krypto CFD | Trendové linie | Vlad Tenev | Platby kryptoměnami | Investování do Bitcoinu | Systémové riziko | Nabídka kryptoměn | Terra | 21Shares | Fidelity | Chainlink (LINK) | Basic Attention Token | Basic Attention Token (BAT) | Filecoin | Filecoin (FIL) | FIL | Decentraland | Decentraland (MANA) | BTCC | Platební prostředek | xStation 5 | Bitmax | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Blockfolio | Umění | Prodej kryptoměn | Používání kryptoměn | COIN | Držitelé kryptoměn | Cathie Wood | Krypto trh | Ceny Etherea | ERA | Objem transakcí | DOGE | Nárůst objemů | Shiba Inu | Dobrá strategie | Cenové úrovně | Cenové trendy | Riziko ztráty | Těžaři | Ochota riskovat | API | Oslabení | ADA/USD | ADA/USD (Cardano) | Cena Cardana | Klínová formace | Crypto FX | Nabídka Crypto FX | Stanislav Kostyukhin | Kryptopeněženky | Nayib Bukele | Zajištění proti inflaci | Salvador | Plány | Příležitosti | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Platidlo | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Další kryptoměny | Rozhodnutí Číny | Ajayi | 12/10 CRYPTO LTD | Big Sea Coins | Bitckup Ltd | Cryptobitecoin | Bank of Coin | Cash4bitcoin Limited | Exchange Cloud Limited | ExtStock | KitaruCoin | Divi & Matt Ltd | Bitpoint Ltd | Gadcet Limited | GetCoins Ltd | Crypto Fox ATM | Crypto 247 Exchange Ltd | Cryptodeploy Ltd | Localtrade Group Ltd | FX BTC Ltd | FX BTC | Diligio Limited | CryptoFX | Bithumb Europe Ltd | Auto Forex Trading Ltd | London Bitcoin Exchange Ltd | BTCC UK Limited | Bitcoin Mandates Ltd | Cryptonex LP | PARO Exchange Ltd | IGNIV LTD | Block Movement Ltd | Micklecoin Technology Ltd | Awax | BitOnyx Labs Limited | The London Crypto Exchange Ltd | Global Forex Trade | Darnley Mining Limited | Bitcoin Mining Investment IC Ltd | Mass Earn BTC | Crypto-Galaxy.com | BitBays Ltd | TRADEGRAPHITE | Elite Way Developments LLP | TIDEX | CB Exchange LP | ZLOADR LIMITED | BIT7PAY LIMITED | Crypto Outlook Ltd | Bitero Ltd | Golden Trading LTD | Coinbox Ltd | Scoine | UBI ATM Ltd | The Crypto Store Ltd | No More 925 Ltd | Bitbankatm | Cryptonits Ltd | Cudo Ventures Ltd | Crypto Coins Bank | Bitmax Crypto Limited | ZCash-Global | PLUTUS ABRA FINANCIAL LIMITED | Crypto Stock Trades Limited | Crypto-Invest UK | Solmax Group UK Ltd | CryptoCashATM | Sunlife Finance | BitchainCapital Ltd | Suscoin | FXPAY | Centex Ltd | Arciris | Mindsync | MEDAPP UK LTD | SocialRemit Blockchain Networks Ltd | Libonomy Ltd | Bezop Blockchain Ltd | Fan360 Limited | Crypto Verification Coin Ltd | Crypto Rewards Studio Ltd | Cardano Blockchain Ltd | Rowan Energy Blockchain | FILES.FM | Vimarket UK Ltd | The Centric Corp Ltd | Star Pacific | Spartan Casino | UK-Trades | Fiancia Coin | Travelcoin | Ultimate Chain | BFX Cryptoworks Limited | MonetaHawk | KahnChat | LCCX | Fieldcoin Ltd | Oryxian | Sleecoin Limited | Libracash Blockchain Ltd | Bitpie UK Limited | Dynamic Crypto Market | Coin Celect Ltd | Tuga Trades Limited | Trade Classified | Gpay | Vision Wallet Ltd | Crypto Assist Ltd | Cryptocurrency International Limited | XCOEX LIMITED | Coin Sector | Bitxero | Fotrading | LATOKEN LTD | Abinance | TT Blockchain Solutions Ltd | Bitmentum | ETHLYTE CRYPTO LTD | Bitcoin Holdings Ltd | AOS-Exchange Ltd | Forex Finance | Crypto Ace FX | King Banner | Globe Bitcoin | Crypto Factor Limited | Coin Corner Ltd | Crypto Traders Ltd | COINEGG Ltd | Crypto-Asset Management Ltd | Bitmorex Limited | Coinnection Ltd | Bitengen Solutions Limited | Trustdex Global Limited | Union Finance Investment & Management Ltd | Crypto Bit Business Ltd | Exchange City | Coinfalcon Limited | BIT.AC LIMITED | TradeFX TradingBot | Altmarkets | Cryptocoindash Ltd | Crypto-com | Revenur | Cryptocoinsbitrade Ltd | Bit Exchange | Bitcoin Mining Finance | Ripple Markets | Cardano Markets | Confirmo Limited | Mercatox Ltd | Confirmo Limited (Coinmate) | Mercatox | Cryptox Ltd | IBITT Ltd | CryptoCOM | Globitex Ltd | Cryptocurrency | UBI | Starlink | Programátor | Největší kryptoměnové burzy | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Technologie | Ethereum (ETH) | UST | AI | PG | Akciový trh Nasdaq | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Kryptoaktiva | CNN Business | Boom | Otevřené pozice | Ředitel komunikace | Stablecoins | Bilion | Štěstí | Mateřská společnost | Chování | Stabilní kryptoměny | VIAC | Úrovně Fibonacciho | Andreessen Horowitz | SHIB | Cena kryptoměny | Hackeři | Token ADA | Platforma Cardano | Velké instituce | Tokeny | ERC-20 | SpaceX | Americká ministryně financí | Společnosti | Protocol | Prezident Nayib Bukele | Popularita kryptoměn | Opatření | Ideální čas | Vrcholy | Dna | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | NFT | Non-fungible token | Laszlo Hanyecz | CURRENCY: ADA | El Salvador | Přijetí kryptoměny | Platební gigant | Solana | Kryptoměna Solana | Vytvoření měny | Anonymní vývojář | Nakamoto | Etherea | Smart kontrakty | Trinity Capital | BidAskBit | Trinity Capital LLC | Advokátní kancelář | BNP | Crypto Capo | Kryptoanalytik | Úročení | ADA CFD | BNB CFD | DOT CFD | DOGE CFD | UNI CFD | Cena DOGECOINu | Cardano (ADA CFD) | Binance Coin (BNB CFD) | Polkadot (DOT CFD) | Dogecoin (DOGE CFD) | Uniswap (UNI CFD) | Chainlink (LINK CFD) | LINK CFD | BCH CFD | Bitcoin Cash (BCH CFD) | XLM CFD | Stellar (XLM CFD) | XTZ CFD | Tezos (XTZ CFD) | EOS CFD | EOS (EOS CFD) | Algorand | Algorand (ALGO) | Vývoj ADA/USD | Dawn Fitzpatricková | Těžby Bitcoinu | Zákonné platidlo | Nejnovější zprávy | Chování lidí | Zavádění kryptoměn | ProShares | Spuštění fondu | Digital World | Pozornost | Gemini | Správce digitálních aktiv | Spuštění fondů ETF | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Valkyrie Bitcoin Strategy ETF | Kryptoměnový průmysl | Paxful | Ray Youssef | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Izraelská centrální banka | Ruský prezident | Meta | Peněžní prostředky | Metaverse | MANA | Avis | Avis Budget | Polygon | Kryptoměnové produkty | Nové kryptoměnové produkty | Internet Computer | Kryptoměnový broker | Kryptoměnové strategie | cTrader Android & iOS | cTrader Web | cTrader Desktop | Jednoduchý trading | Sociální obchodování kryptoměn | Kryptoměnová obchodní platforma | Řetězec Walmart | Podmínky na trhu | Messari | Poskytování likvidity | NFT tokeny | Společnost | Stratégové | Krypto průmysl | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Tether (USDT) | Alpha Impact | Hayden Hughes | TIM | Ceny BTC | Změny klimatu | AVAX | Ava labs | Avalanche | Avalanche (AVAX) | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Investor do kryptoměn | Shiba inu (SHIB) | Zprávy z krypto průmyslu | Nálada na trzích | | Grayscale Bitcoin Trust | Dotcom | Cykly | Rostoucí inflace | WEXO | Krypto analytik | Nejlepší krypto | Krypto komunita | Terra Luna | Terra (LUNA) | Prolomení S/R zóny | LookIntoBitcoin | Kryptoměnové transakce | MATIC | Technická rezistence | Coinglass | TerraUSD | Hráči na trhu | Focus | Dlouhodobé trendy | Miliardy USD | Blockchain Cardano | Nepokoje v Kazachstánu | DAO | DYDX | NFTčka | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Technologie NFT | Aktualizace Ethereum | Coinmarketcap.com | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Koncept DeFi | Instituce | The Sandbox | Sandbox | Obchodování s kryptoměnovými futures | Zavedení bitcoinu | Pozitivní výsledky | Meme kryptoměny | CRO | Tezos (XTZ) | ADA/USDT | Cardano (ADA/USDT) | Cena CARDANO | Cena CARDANO (ADA/USDT) | Cardano (CRYPTO:ADA) | CRYPTO:ADA | Invaze na Ukrajinu | Kryptoinvestiční produkty | Kryptoinvestiční | Decentralizace | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Dlouhodobý úspěch | Ministerstvo financí Ruské federace | Cena Cardana (ADA) | CIPS | Invaze | Santiment | DeFi a NFT | Řetězec | Řetězce | Finbold | Axie Infinity | Značné riziko | Nízké poplatky | DigitalCoinPrice | Crypto Eboy | Ekonomická zóna | Zvláštní ekonomická zóna | Ekonomická zóna v Hondurasu | Workhorse | Workhorse kryptoměny | SushiSwap | Waves | Crypto Eboy - René Remšík | S2F | Stock-to-Flow | Stock-to-Flow (S2F) | Středoafrická republika | Širší trh s kryptoměnami | Cenové prognózy | Gov Capital | Předpovědi cen | Největší stablecoin | Stablecoin Tether | Foxbit | Indexy S&P | Bertrand Perez | Web3 | Web3 Foundation | Ripple Brad Garlinghouse | Guggenheim | Propad kryptoměn | Zakladatel Cardana
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Capucines
CAPWAY FOREX TRADING INVESTMENT
Capzone Invest
CAR
CARA
Carahsoft
Carashhoft
Carashhoft Technologies
Cara Therapeautics
Carbon offsetting

Následující klíčová slova

Cardano (ADA)
Cardano (ADA CFD)
Cardano (ADA/USDT)
Cardano Blockchain Ltd
Cardano (CRYPTO:ADA)
Cardano Markets
Cardinal Health
Cargo Facts Consulting
Cargolux
Carige
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Instaforex krypto webinar
Potvrďte prosím... Zavřít