Pátek 21. června 2024 14:15
reklama
InstaForex Autochartist_
reklama
FTMO férovost
reklama
Fintokei léto akce
reklama
FTMO král

Americké akciové indexy

img

Smíšený vývoj na Wall Street, korekce na „horkých“ technologických titulech

20.06.2024 Americké akciové indexy po včerejším státním svátku vykazují smíšený vývoj, když tradiční index Dow Jones solidně zpevňuje (+0,7%), zatímco technologický Nasdaq po růstovém úvodu odepisuje bezmála 1 % na pozadí vybírání tučných zisků u investorských „miláčků“ Nvidie (NVDA -3,5 %), Applu (AAPL -2,2 %), Qualcommu (QCOM -5,6 %) a dalších. Širší index S&P500 pak odepisuje 0,3 %, a to především kvůli poklesu sektoru informačních technologií o 1,6 %.
img

Ranní komentář: Korekce na FR bondech a akcích, Apple WWDC a dobré zprávy pro BATS a spol?

11.06.2024 Americké akciové indexy včera mírně rostly, zatímco evropské se snažily vypořádat s výsledky voleb do Evropského parlamentu. Ty se negativně podepsaly hlavně na francouzských akciích v čele s francouzskými bankami. Dnešek přinese jen minimum nových fundamentů a počítáme proto se spíše další klidnější seancí. Investoři přitom vyčkávají hlavně na středu, která bude na nové fundamenty velmi bohatá, kvůli výsledkům americké inflace a zasedání Fedu.
img

Smíšený vývoj na Wall Street

04.06.2024 Americké akciové indexy oscilují v blízkosti včerejších zavíracích hodnot, když tradiční index Dow Jones mírně zpevňuje, zatímco širší index S&P500 a technologický index Nasdaq lehce ztrácí.
C:\fakepath\volby-usa-03062024.jpg

Volby a americká burza: Potvrdí akciové trhy své věštecké schopnosti?

03.06.2024 Čas rychle běží. Nového amerického prezidenta budeme znát již za pár měsíců. 5. listopadu 2024 si Američané vyberou mezi Donaldem Trumpem a Joe Bidenem. V každém případě se bude jednat o staronového prezidenta. Jelikož Američané jsou velmi pragmatičtí lidé, velký vliv na výsledky bude mít postavení amerických indexů na burze.
img

Výstražné signály na Nasdaqu: Salesforce klesá o 1 %

31.05.2024 Americké akciové indexy zakončily čtvrteční obchodování poklesem, přičemž Nasdaq ztratil více než 1 % a v čele poklesu stály akcie technologických společností po neuspokojivém výhledu společnosti Salesforce.
img

Denní přehled: Relativně jestřábí FOMC minutes, nyní je čas na Nvidii💡

22.05.2024 Předložený zápis z jednání FOMC nastavil na akciových trzích mírný, ale přesto jestřábí tón. Komentáře naznačující nejistotu ohledně rozsahu současného zpřísňování a ochotu pokračovat v něm po delší dobu vytvořily krátce po přečtení zprávy tlak na pokles.
C:\fakepath\xtb-21052024.jpeg

Jak obchodovat S&P 500, Nasdaq a další americké indexy?

21.05.2024 Akciové indexy lze použít ke sledování vývoje akciových trhů jako celku, a jsou tedy částečně odrazem ekonomiky. Je logické, že pokud se ekonomice daří, daří se i společnostem, a tím pádem i indexům, které se z nich skládají. Samozřejmě, že vývoj není vždy úplně stejný, zejména v posledních letech například váha technologických firem v indexech roste výrazně více než jejich podíl v reálné ekonomice, takže i tato skutečnost může mít určitá omezení. Nicméně stačí se podívat na hlavní finanční webové stránky nebo televizní vysílání a uvidíte, že hodnoty indexů uváděné v bodech jsou jednou z prvních věcí, které se probírají. Dá se tedy říct, že indexy jsou jedním ze základních pilířů finančního světa. Každá významná ekonomika má obvykle několik hlavních akciových indexů, u nás v Evropě je to hlavně německý DAX nebo evropský Euro Stoxx, v Asii pak hlavně japonský Nikkei a USA má několik hlavních indexů, na které se nyní podíváme, jelikož právě ty patří k těm vůbec nejpopulárnějším.
img

S&P 500 si připsal již čtvrtý týdenní zisk v řadě

20.05.2024 Americké akciové indexy se v minulém týdnu vyšplhaly na nová historická maxima, když většinu zisků zaznamenaly ve středu po zveřejnění inflačních čísel. Index S&P 500 si za celý týden připsal přibližně 1,5% nárůst, což představuje již čtvrtý týdenní zisk v řadě. Při absenci nových zpráv v úplném závěru týdne investoři spíše vyčkávali a hlavní indexy spíše přešlapovaly na místě. Mezi nejživějšími akciemi byly v pátek komoditní tituly. Akcie producenta mědi a vzácných kovů Freeport-McMoRan se díky 4% růstu dostaly nejvýše od roku 2011. Mezi top akciemi v rámci indexu S&P 500 byly i akcie dvou těžařů ropy – Marathon Petroleum a Valero Energy, které rostly o více než 3 %.
img

Dokáže se dolar postavit na nohy?

17.05.2024 Po večírku se dostaví kocovina. Měnový pár EUR/USD se vyšplhal na nejvyšší úrovně od konce března a vyvolal tak pocit déjà vu. Tehdy, stejně jako nyní, dosáhly všechny tři hlavní americké akciové indexy nových rekordních hodnot. O několik dní později následovala korekce vyvolaná zvěstmi, že Federální rezervní systém ponechá sazbu federálních fondů na maximu 5,5 % déle, než se původně očekávalo. Změnilo se po zveřejnění dubnové zprávy o inflaci v USA něco? Dost možná ne.
img

Růst pokračuje: Wall Street v zelených číslech už třetí den po sobě

09.05.2024 Americké akciové indexy zakončily pondělní obchodování růstem a zaznamenaly tak třetí pozitivní seanci v řadě. Investoři opět vzbuzují naděje, že Federální rezervní systém by v letošním roce mohl snížit úrokové sazby.
img

Ranní shrnutí (03.05.2024)

03.05.2024 Futures na americké akciové indexy včera po uzavření hotovostní seance po zveřejnění čtvrtletních výsledků společnosti Apple posílily. Společnost vykázala lepší než očekávané výsledky zisku a tržeb a oznámila zpětný odkup akcií v hodnotě 110 miliard USD.
C:\fakepath\burza-23042024-1.png

Rostoucí nezaměstnanost: Vyhněte se indexům

23.04.2024 Často se můžeme setkat s jednoduchým doporučením, že ten, kdo investuje dlouhodobě, má solidní šanci porazit trhy. K této radě se většinou přidávají další. Nejjednodušší strategií je přikupovat indexové ETF. Tyto ETF zajistí drobnému investorovi dostatečnou diverzifikaci portfolia. To je pravda. Navíc americké indexy v poslední době rostly, takže nelze udělat chybu. Investování však není jednoduché. Chyby lze dělat stále.
img

Bitcoinu se bude během krize nabídky dařit

12.04.2024 Co se stane s bitcoinem? Odpověď na tuto otázku závisí na tom, zda máte tuto kryptoměnu ve své peněžence, nebo ne. Podle průzkumu, který provedla Deutsche Bank mezi 3 600 spotřebiteli, klesnou do konce letošního roku kotace BTC/USD pod 20 000, což je přibližně o 50 000 méně než tržní cena. Celých 38 % respondentů se dokonce domnívá, že token časem zmizí. Pouze 10 % respondentů očekává do konce prosince jeho růst nad 75 000; 40 % však věří, že se bitcoinu bude dařit.
img

Krach na Wall Street: inflace vs. snížení sazeb

11.04.2024 Americké akciové trhy zaznamenaly ve středu pokles – na pozadí zveřejněných údajů o inflaci, které překonaly očekávání odborníků, se dostaly na minimální zavírací úrovně. Hodnoty zchladily optimistickou víru investorů v to, že by americký Federální rezervní systém mohl před létem začít snižovat úrokové sazby.
img

Denní shrnutí: akciové trhy rostou díky slabšímu dolaru 💰

04.04.2024 Americké akciové indexy prožívají klidnou seanci a volatilita je omezená. Investoři čekají na údaje z trhu práce, které budou zveřejněny zítra. US500 roste o 0,55 % na 5300 bodů, zatímco US100 si připisuje 0,7 % na 18530 bodů.
img

EUR/USD: Jestřábí signály Fedu a zpomalující se inflace v eurozóně

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dostal na sedmitýdenní cenové minimum a dosáhl úrovně 1,0725. Do konce dne se však medvědům nepodařilo usadit pod hladinou supportu 1,0730 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma na časovém rámci D1) – obchodníci vybrali zisky a opustili spodní hranice. Přesto se pár udržel v pásmu 7. hodnoty: kupující nedokázali otestovat ani nejbližší hladinu rezistence na úrovni 1,0810 (spodní hranice cloudu Kumo, která se na denním grafu shoduje s linií Tenkan-sen).
img

USDJPY po Powellově projevu bez významného pohybu

03.04.2024 Předseda Fedu Powell dnes vystoupil na Stanfordském fóru o podnikání, vládě a společnosti s projevem o výhledu ekonomiky. Vzhledem k tomu, že téma projevu se týkalo ekonomiky, existovala určitá naděje, že Powell může nabídnout některé nové pohledy na výhled měnové politiky USA. Bohužel žádné takové překvapení se nekonalo a projev předsedy Fedu do značné míry zopakoval nedávné sdělení, že je pravděpodobné, že letos dojde ke snížení sazeb, ale zároveň je příliš brzy říci kdy. Klíčové poznatky z Powellova projevu naleznete níže.
img

BREAKING: EURUSD po ISM datech vyskočil nad 1,08

03.04.2024 Data ISM pro americké služby za březen byla zveřejněna dnes v 16:00. Očekávalo se, že zpráva ukáže, že hlavní index se ve srovnání s únorovými daty prakticky nezmění. Zlepšení se však očekávalo u subindexu Nové objednávky a také zhoršení u subindexu Zaměstnanost.
img

Bitcoin našel pevnou půdu pod nohama

22.03.2024 Skvělé od směšného dělí jediný krůček. Čím níže bitcoin padá, o to více se na něj valí problémů. Podle JP Morgan se kotace BTC/USD zhroutí na 42 000, protože poptávka po ETF, jak se ukazuje, není jednosměrkou. Po přílivu kapitálu do specializovaných burzovně obchodovaných fondů došlo k třídennímu odlivu, který způsobil, že lídr kryptoměnového sektoru zažil jeden z nejhorších týdnů od začátku roku.
C:\fakepath\eurusd-22032024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 22.3.2024

22.03.2024 Tři hlavní americké akciové indexy uzavřely včerejší obchodování druhý den za sebou na rekordech. Americká centrální banka (Fed) ve středu investory ujistila, že letos stále počítá se snížením úrokových sazeb o 0,75 procentního bodu. Po optimistickém výhledu společnosti Micron Technology rostlo celé odvětví výroby čipů.
img

Jen podepsal kapitulaci

19.03.2024 Všechno jednou skončí. Experiment centrálních bank se zápornými sazbami je u konce. Bank of Japan byla poslední bankou, která se jich vzdala. Na svém březnovém zasedání zvýšila jednodenní sazbu z -0,1 % na 0 %, oznámila ukončení kontroly výnosové křivky a v rámci programu kvantitativního uvolňování přestala nakupovat burzovně obchodované fondy. Tyto události však byly do značné míry započítány do kotací USD/JPY, což v kombinaci se signály o zachování ultra uvolněné měnové politiky tlačilo kotace páru nad 150.
img

BTC/USD: prudké fluktuace přitahují pozornost investorů po celém světě

11.03.2024 Divoký trh. Bitcoin nejenže vystoupal na rekordní maximum, ale jeho volatilita se od bankrotu největší krypto burzy FTX prudce zvýšila a pullback po novém historickém maximu během jednoho dne činil 14 %. Po shození přebytečné váhy však token rychle získal zpět ztracené pozice a jeho budoucnost stále vypadá jasně.
img

BREAKING: USD klesá po zprávě Challenger

07.03.2024 Zpráva US Challenger o oznámení o snižování počtu pracovních míst za únor byla zveřejněna dnes ve 13:30. Zpráva ukázala, že za předchozí měsíc bylo propuštěno 84 638 tisíc pracovních míst, více než 82 307 oznámených na leden. Propouštění pracovních míst v únoru 2024 bylo také o 8,8 % vyšší než před rokem. Trh však zveřejnění zcela ignoroval, protože futures na USD nebo americké akciové indexy se téměř nehýbaly.
img

Bitcoin vs. S&P 500: kdo bude mít na základě ekonomických dat navrch?

05.03.2024 Cenné papíry na Wall Street v pondělí na konci obchodování zaznamenaly pokles a přišly tak o své předchozí významné zisky. Výnosy amerických státních dluhopisů mezitím vzrostly v souvislosti s očekáváním investorů ohledně klíčových údajů o zaměstnanosti a projevu předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella v Kongresu na konci tohoto týdne.
img

🚀 US500 na novém rekordu!

22.02.2024 Americké akciové indexy dnes rostou, přičemž náladu na trhu podpořila solidní zpráva o výsledcích, kterou včera po uzavření seance zveřejnila společnost Nvidia. Zisky trhu dnes po zahájení peněžní seance zrychlily - S&P 500 si připisuje 1,7 %, zatímco Nasdaq roste o 2,5 %. Dow Jones zaostává, ale přesto si v průběhu dne připisuje 0,7 %. Futures na index S&P 500 (US500) prolomily nová historická maxima a nyní se obchodují v blízkosti 5 080 bodů.
C:\fakepath\USA-dolar.jpg

Míra inflace v USA v lednu zvolnila na 3,1 procenta

13.02.2024 Míra inflace ve Spojených státech v lednu zvolnila na 3,1 procenta z prosincové hodnoty 3,4 procenta. V předběžné zprávě to dnes oznámilo americké ministerstvo práce. Na trhu se ale čekal výraznější pokles a takzvaná jádrová inflace se nezlepšila vůbec. Výnosy amerických státních dluhopisů proto po zprávě zamířily vzhůru a zpevnil i dolar.
C:\fakepath\akcie-13022024-1.jpg

Ovlivňuje sezónnost americký akciový trh?

13.02.2024 Americký akciový trh je považován za jeden z nejdůležitějších a nejdynamičtějších akciových trhů na světě. Investoři z různých částí planety sledují jeho vývoj, hledají příležitosti pro nákup či prodej akcií a snaží se předvídat budoucí pohyby. Jeden ze zajímavých aspektů akciového trhu je sezónnost neboli tendence akcií v určité části roku růst či klesat.
img

Maxima indexu S&P 500: naděje v nadcházející zasedání Fedu a zisky tech firem

30.01.2024 Americké akciové indexy vykázaly v pondělí růst. Investoři se připravovali na náročný týden, kdy očekávali velké množství finančních zpráv společností s velkou tržní kapitalizací, nové ekonomické údaje a zasedání Fedu věnované měnové politice. Všechny tři hlavní americké akciové indexy vykázaly růst, přičemž nejvíc vzrostl hi-tech index Nasdaq (.IXIC). Index S&P 500 (.SPX) dosáhl nové rekordní zavírací úrovně. Po 3,3% růstu hlavního indexu v prvním měsíci roku 2024 revidoval BlackRock své hodnocení amerických akcií směrem nahoru.
C:\fakepath\USA ekonomika2.jpg

Analytici: Za růstem amerických akcií na maxima je názor, že Fed sníží sazby

24.01.2024 Za růstem amerických akcií na historická maxima je přesvědčení investorů, že tamní centrální banka Fed začne snižovat úrokové sazby. Shodli se na tom analytici, které oslovila ČTK. Další vývoj bude podle nich záležet na výsledcích firem za loňský rok, pokračování růstu je ale pravděpodobné.
img

US Open: silné údaje o maloobchodních tržbách vyvíjejí tlak na akcie 📌

17.01.2024 Americké akciové indexy otevírají níže po silných údajích o maloobchodních tržbách, které opět snižují pravděpodobnost březnového snížení úrokových sazeb Fedu. Dolar dnes opět patří k nejsilnějším měnám, EUR/USD ztrácí 0,20 % na 1,08550, zatímco výnosy amerických dluhopisů posilují na 4,10 %.
C:\fakepath\obrazek-16012024-1.png

Technická a fundamentální analýza: NIKKEI, S&P 500 a EUR/USD

16.01.2024 Pojďme se podívat, které důležité fundamenty nás tento týden čekají i co se aktuálně děje na indexech NIKKEI, S&P 500 a páru eura s dolarem.
C:\fakepath\20240105-10012024.jpg

Aktuální sentiment na americkém akciovém trhu

10.01.2024 Poslední kvartál roku 2023 nezačal moc optimisticky. Po fantastickém růstu v 1. pololetí přišel ne příliš optimistický srpen, září a říjen, kdy hlavní americké akciové indexy uzavřely ve ztrátě a zdálo se, že skvělý růst amerických akcií je u konce. Měsíce listopad a prosinec však přinesly velké překvapení. Na akciový trh se vrátila dobrá nálada a optimismus, hlavní americké akciové indexy zaznamenaly sérii 9 týdnů nepřetržitého růstu a zakončily rok 2023 blízko svých historických maxim.
img

US Open: US500 opět testuje ATH 🔔

21.12.2023 Ve čtvrtek futures na americké akciové indexy naznačovaly pravděpodobné oživení Wall Street poté, co den předtím zažily svůj nejvýraznější pokles od konce září. To přichází po řadě ekonomických aktualizací, které shrneme v odstavci níže. Poslední hodinu před otevřením trhu byly futures na Nasdaq 100, S&P 500 a Dow všechny nahoře, což signalizovalo pozitivní začátek a tento sentiment pokračuje i na otevřeném trhu. Toto oživení následuje po středečním prudkém poklesu, kdy S&P 500 téměř dosáhl rekordního maxima, než náhle klesl o 1,5 %.
img

Středeční Wall Street charakterizovaly nečekané fluktuace: pokles a následný růst

21.12.2023 Americké akciové indexy ve středu uzavřely na nižší úrovni, když prudký polední pokles zastavil působivou rally na Wall Street, kterou vyvolalo snížení úrokových sazeb a holubičí politika Federálního rezervního systému.
img

Co sledovat tento týden?

18.12.2023 Začal poslední předvánoční týden na trzích. Zatímco většina klíčových světových centrálních bank minulý týden oznámila svá finální rozhodnutí na rok 2023, zbývá ještě jedna instituce, která oznámení učiní - Bank of Japan! Kromě rozhodnutí BoJ o sazbách budou obchodníkům nabídnuty také údaje z Kanady a Spojených států. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte USD/JPY, US30 a AUD/CAD!
C:\fakepath\eurusd-29112023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 29.11.2023

29.11.2023 Americké akcie včera mírně posílily. Investoři vyhodnocují protichůdné výroky zástupců americké centrální banky (Fed). Americký dolar klesl nejníže za tři a půl měsíce. Všechny tři hlavní americké akciové indexy během seance smazaly většinu předchozích zisků.
img

Kolaps trhu na kyber-pondělí (Cyber Monday): Co to znamená pro Wall Street?

28.11.2023 Na začátku týdne, po oslavách Díkuvzdání a uprostřed vánoční prodejní sezóny, vykázaly americké akciové trhy mírný pokles. Maloobchodníci lákali zákazníky nabídkami na kyber-pondělí, ale to nezabránilo tomu, aby se indexy dostaly do záporného teritoria.
img

Americký pre-market 27. 11. 2023: Americký akciový trh nezačal růst.

27.11.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely po několika neúspěšných pátečních pokusech o prodloužení rally poklesem. Futures na S&P 500 klesly o 0,2 %, zatímco technicky náročný NASDAQ klesl o 0,3 %. Průmyslový Dow Jones se obchoduje téměř beze změny.
img

Zvýšení sazeb Fedu – předvánoční dárek pro Wall Street

23.11.2023 Americké akciové indexy vykázaly ve středu růst, což vzbuzovalo optimismus vzhledem k předpokladu, že Federální rezervní systém možná dokončil cyklus zvyšování úrokových sazeb a ekonomika stále zůstává stabilní. Tento nárůst je také přičítán posilování spotřebitelských služeb, zdravotnictví a finančního sektoru.
C:\\fakepath\\eurusd-17112023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 17.11.2023

17.11.2023 Americké akcie včera uzavřely smíšeně. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, oslabil pod tlakem firem Cisco a Walmart. Odepsal 0,13 procenta a zakončil obchodování na 34.945,47 bodu. Širší index S&P 500 stoupl o 0,12 procenta na 4508,24 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 0,07 procenta na 14.113,67 bodu.
img

🥇 ZLATO klesá pod 1 950 $ za unci

10.11.2023 Na globálních finančních trzích lze dnes zaznamenat pohyby averze k riziku, kdy evropské akciové indexy klesají o 0,5-1,5 %. Jde o reakci na včerejší poměrně špatnou seanci na Wall Street, kdy hlavní americké akciové indexy klesly o 0,6-1,7 %. Pokles na Wall Street zase vyvolaly jestřábí komentáře od předsedy Fedu Powella, stejně jako slabá aukce 30letých amerických dluhopisů. Výsledné zvýšení tržních sazeb dnes tlačí drahé kovy dolů.
img

Co sledovat tento týden?

06.11.2023 Minulý týden bylo na trzích velmi rušno, protože jsme se dočkali rozhodnutí o sazbách Fedu, BoE a BoJ a také zveřejnění údajů o trhu práce v USA za říjen. Pro nadcházející týden to vypadá mnohem klidněji, ale to neznamená, že se nebude nic dít. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte US500, AUD/USD a EUR/GBP!
img

Americký pre-market 2. listopadu: Akciový trh po rozhodnutí Fedu prudce stoupá

02.11.2023 Futures na americké akciové indexy rostou a pokračují v býčím trendu z předchozího dne. Futures na index S&P 500 vzrostly o 0,3 %, zatímco technický NASDAQ prudce vzrostl o 0,5 %. Průmyslový index Dow Jones zaznamenal mírný zisk 0,2 %.
img

Americký pre-market 31. 10.: Americký akciový trh pokračuje v postupném oživování

31.10.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely v červených číslech, ale poté rychle kompenzovaly ztráty a pokračovaly ve vzestupném trendu pozorovaném v pondělí. Tento nárůst podpořily diskuse naznačující, že Federální rezervní systém by mohl na svém nadcházejícím zasedání oznámit konec cyklu zvyšování sazeb. Futures na index S&P 500 vzrostly o 0,2 %, zatímco technologický NASDAQ vzrostl o 0,4 %. Dluhopisy prudce vzrostly a výnosy klesly poté, co ministerstvo financí USA snížilo svůj odhad federálních půjček pro aktuální čtvrtletí s odkazem na vyšší než očekávané výnosy.
C:\fakepath\eurusd-26102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 26.10.2023

26.10.2023 Hlavní americké akciové indexy včera prudce oslabily. Dolů je poslalo úterní zveřejnění hospodářských výsledků společnosti Alphabet, jejíž tržby z cloudových aktivit zaostaly za očekáváním, a růst výnosů amerických vládních dluhopisů. To oživuje obavy, že úrokové sazby by mohly zůstat delší dobu vysoké. Posiloval americký dolar.
img

Wall Street na vzestupu: Zprávy a předpovědi, které změnily hru

25.10.2023 Na akciovém trhu dochází k pozitivnímu pohybu: indexy Dow, S&P a Nasdaq se sebevědomě pohybují vzhůru a vykazují nárůsty o 0,62 %, 0,73 % a 0,93 %.
img

BREAKING: USD roste po zveřejnění PMI

24.10.2023 Flash PMI indexy ze Spojených států za říjen byly zveřejněny dnes ve 15:45. Očekávalo se, že zpráva ukáže zhoršení ve zpracovatelském průmyslu a sektoru služeb ve srovnání se zářijovými údaji. Navíc se očekávalo, že index služeb klesne pod hranici 50 bodů.
C:\fakepath\1697799716-54b-20102023.jpg

Prodat a utéct? Která rizika nyní tlačí na trhy? | Investiční Memento #54

20.10.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 54. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

EUR/USD: Dolar šokuje trhy

20.10.2023 Čím více sledujete trhy, tím více rozumíte tomu, jaký šok zažívají. Pokud se investoři dříve dívali na americké akciov...
C:\fakepath\eurusd-13102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 13.10.2023

13.10.2023 Americké akcie včera oslabily. Po aukci dluhopisů americké vlády stouply jejich výnosy. Investoři vyhodnocují zprávu o zprávu o zářijovém vývoji inflace ve Spojených státech. Ta podle agentury Reuters podpořila očekávání, že americká centrální banka (Fed) nebude spěchat se snižováním úrokových sazeb.
img

Denní shrnutí; Wall Street pod velkým tlakem rostoucích výnosů desetiletých státních dluhopisů

12.10.2023 Jádrová inflace v USA dosáhla 3,7 % r/r oproti očekávaným 3,6 % r/r a jádrová inflace se shodovala s očekáváním analytiků ve výši 4,1 % r/r.
img

BREAKING: Indexy mažou zisky kvůli zprávám z Blízkého východu

10.10.2023 Americké akciové indexy i futures na evropské indexy po příchodu nových zpráv z Blízkého východu část zisků smazaly. Hizballáh, militantní skupina z Libanonu, informovala, že zaútočila raketami na izraelský tank. Útok je údajně odvetou za to, že Izrael zasáhl řadu pozorovacích stanovišť. Napětí mezi Izraelem a Hizballáhem roste od chvíle, kdy Hamás v sobotu překvapivě udeřil na Izrael. Eskalace mezi Izraelem a Hizballáhem a otevření nové fronty by situaci na Blízkém východě ještě více zkomplikovalo.
img

EUR/USD: Geopolitika a Federální rezervní systém

10.10.2023 Euro-dolarový pár zahájil nový obchodní týden v reakci na nárůst rizikového sentimentu poklesem směrem k úrovni č. 5. Do konce včerejšího dne však kupující EUR/USD získali zpět téměř všechny ztracené pozice. Dnes vzestupná dynamika pokračuje a pár testuje č. 6, navzdory přetrvávajícímu napětí na Blízkém východě. Obchodníci nebudou mít na výběr. Na jedné straně geopolitické faktory upřednostňují bezpečný dolar. Na druhou stranu opatrné komentáře Federálního rezervního systému vyvíjejí tlak na dolar před zveřejněním klíčových údajů o inflaci v USA. Po určitých výkyvech se misky vah naklonily ve prospěch kupujících v EUR/USD.
C:\fakepath\original-59d4a2dea6394a9b21c0e690c18cf855.jpeg

Akcie nadále pod tlakem, japonský jen u 150

03.10.2023 Mnozí investoři čekají na oslabení amerického dolaru a následný možný růst akcií. Jenže kdy k tomu dojde? Odpověď se možná dozvíme v pátek.
img

Americký pre-market 3. 10.: Americký akciový trh opět klesá

03.10.2023 Futures na americké akciové indexy nadále klesaly a blížily se k včerejším minimům, protože riziko dalšího zvyšování úrokových sazeb ze strany Federálního rezervního systému pominulo. Futures na index S&P 500 klesly o 0,3 %, zatímco technický NASDAQ klesl asi o 0,5 %. Státní dluhopisy také obnovily svůj pokles, protože investoři se stále více obávali historicky vysokých výpůjčních nákladů.
C:\fakepath\20231002_Sentiment_img1.jpg

Je akciová party u konce? Aneb aktuální sentiment amerického akciového trhu

02.10.2023 Sentiment amerického akciového trhu na konci 2. kvartálu připomínal bujarou party a přirovnání k party si ponechám i pro sentiment akciového trhu na konci 3. kvartálu. Veselou náladu ale vystřídala únava a hned několik věcí nasvědčuje tomu, že party skončila.
img

Americký pre-market 2. 10. 2023: Trhy jsou před Powellovým projevem jako na trní

02.10.2023 Futures na americké akciové indexy prodloužily páteční výprodej a obchodují se v červených číslech, protože již pominulo riziko dalšího zvyšování úrokových sazeb ze strany Federálního rezervního systému. Futures na S&P 500 klesly o 0,3 %, zatímco technologický NASDAQ klesl asi o 0,5 %. Trh s dluhopisy také utrpěl velký výprodej, přičemž výnos 10letých státních dluhopisů se vrátil na nejvyšší úroveň od roku 2007 a vzrostl o pět bazických bodů na 4,62 %.
img

Shrnutí dne: Wall Street klesá, zlato testuje oblast 1900 USD

26.09.2023 Indexy na Wall Street se obchodují na nižší úrovni, přičemž hlavní americké akciové indexy se v době tisku obchodovaly přibližně o 1,0-1,5 % níže.
img

Znepokojivé signály z Wall Street: Jak rozhodnutí Fedu potopilo akcie a podpořilo růst dluhopisů?

22.09.2023 Co se dělo na Wall Street? Minulý čtvrtek to vypadalo, že se trh změnil v nervy drásající jízdu: investoři masivně vyprodávali akcie kvůli obavám z budoucí politiky Fedu. Tři "velcí" hráči na trhu v důsledku toho spadli o více než 1 %. To ale není vše: desetileté americké státní dluhopisy vyskočily na 16leté maximum, a to konkrétně po prohlášení předsedy Fedu Jeroma Powella o budoucí inflaci.
img

Americký pre-market 8. 9. 2023. Americký akciový trh se pohybuje poblíž týdenních minim.

08.09.2023 Futures na americké akciové indexy zahájily páteční obchodování v červených číslech. Futures na index S&P 500 klesly o 0,2 %, zatímco technologický Nasdaq klesl o 0,3 %. Americký dolar klesl ze svého šestiměsíčního maxima, když holubičí poznámky představitelů Federálního rezervního systému vyvolaly fámy, že by regulátor mohl na svém zářijovém zasedání zachovat úrokové sazby na jejich současné úrovni. Spekuluje se také, že by se mohli vyhnout zvyšování sazeb v probíhajícím cyklu zpřísňování měnové politiky.analytics64fb0cf5579f3.jpg
img

Proč mohou komodity v éře stagflace zazářit

08.09.2023 Náš nejnovější COT report se věnuje pozicím, které hedgeové fondy a další spekulanti drželi ve futures na komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterkem 29. srpna. Tedy v týdnu, kdy trhy začaly reagovat na údaje svědčící o tom, že se trh práce v USA rozvolňuje a důvěra spotřebitelů klesá. Tato reakce byla do značné míry pozitivní a je z ní patrná afinita k riziku. Za přístupem typu „špatné zprávy potěší“ stojí spekulace, že teď už musí Federální rezervní systém brzy ukončit svou kampaň agresivního zpřísňování. Ceny komodit vystřelily vzhůru a posílení je patrné ve všech sektorech, nejvíce u drahých kovů.
img

Ranní komentář: Apple vymazal již 190 miliard dolarů, Nasdaq a S&P 500 opět pod tlakem

08.09.2023 Americké akciové indexy se včera vyvíjely smíšeně. Zatímco index Dow Jones mírně vzrostl, indexy S&P 500 a Nasdaq 100 klesly. V centru pozornosti byla včera také společnost Apple, která pomohla stáhnout indexy do záporných čísel. Důvodem byly pokračující plány na zákaz nošení iphonů ve státních podnicích a dalších státních agenturách v Číně. Za dva dny se tak společnosti Apple podařilo vymazat tržní kapitalizaci ve výši přibližně 190 miliard dolarů. Tato zpráva také stáhla dolů dodavatele Applu, jako je Broadcom nebo Qualcomm.
img

Americký pre-market 6. 9.: Akciové trhy čelí výzvám

06.09.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely v červených číslech, s obavami ze zpomalení globálního ekonomického růstu a dalšího zvyšování úrokových sazeb ze strany Fedu.analytics64f85c39c523e.jpg
img

Premarket v USA 1. září: Americký akciový trh se připravuje na klíčové údaje

01.09.2023 Futures na americké akciové indexy vykazují zisky. Futures na index S&P 500 posílily o 0,2 %, zatímco hi-tech index NASDAQ si připsal 0,3 %. Většina obchodníků ale před klíčovými údaji o zaměstnanosti v USA zaujala vyčkávací postoj. Výnosy státních dluhopisů zůstávají beze změny stejně jako kurz amerického dolaru.
C:\fakepath\1692355918-46j.jpg

Legenda vsadila all-in na propad US akcií! | Investiční Memento #46

18.08.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 46. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Americký pre-market 11. 8. 2023: Americký akciový trh opět klesá

11.08.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely se zisky, ale později se dostaly do červených čísel a nadále reagovaly na včerejší údaje o inflaci v USA. Futures na index S&P 500 klesly o 0,2 %, zatímco high-tech NASDAQ přidal 0,3 %. Stoxx Europe 600 klesl o 0,7 %. Evropské indexy jsou dnes po propadech asijského trhu pod tlakem, protože jestřábí prohlášení zástupců americké centrální banky vedla obchodníky k tomu, aby se vyhýbali riziku.
img

Globální trhy čekají na data CPI: akcie klesají a dolar je pod tlakem kvůli situaci v Číně.

10.08.2023 Dolar mezitím čelil tlaku v podobě zpráv z Číny. Zprávy naznačovaly, že čínská ekonomika prochází deflací, což mezi účastníky trhu vyvolává určité obavy. Evropský akciový trh získal určitou podporu díky daňovým ujištěním od italských bank. Ceny ropy zároveň vzrostly na nejvyšší úroveň od ledna kvůli nedostatku nabídky. Na pozadí těchto zpráv některé velké společnosti vykázaly růst na Wall Street. Akcie Dow Inc přidaly 0,96 % a uzavřely na 55,54. Akcie Honeywell International vzrostly o 0,85 % a dosáhly 189,24, zatímco Caterpillar Inc vzrostly o 0,58 % a skončily na 284,53. Akciový trh byl dnes plný intenzivních pohybů, některým korporacím se dařily, jiné čelily tlaku.
img

US100 ztrácí 1 % ❗

09.08.2023 Během seance v zámoří můžeme pozorovat zhoršení nálady na akciových trzích. Hlavní americké akciové indexy se dostaly pod tlak, přičemž nejhůře si vedl technologický index Nasdaq (US100), kde poklesy přesáhly 1 %. Stojí za to připomenout, že zítra ve 14:30 budeme znát klíčové údaje o inflaci z USA, takže volatilita by měla zůstat zvýšená. Klíčovými faktory na trhu jsou dnes i přes realizaci zisků rozhodnutí agentury Moody's snížit rating 10 amerických regionálních bank (přičemž 6 velkých bank je na "watchlistu") a vyšší "proinflační" ceny ropy, které mohou přimět Federální rezervní systém k většímu jestřábímu postoji.
img

Americký pre-market 4. 8. Akcie znovu klesají.

04.08.2023 Futures na americké akciové indexy v pátek otevřely mírným růstem. Později se však tlak vrátil. Před zveřejněním údajů o zaměstnanosti v USA pokračovaly státní dluhopisy v poklesu. Spekulanti si tyto údaje jistě pečlivě prostudují, aby našli vodítka ohledně budoucích plánů Fedu na měnovou politiku. Někteří analytici však předpokládají, že regulátor bude nucen v cyklu zpřísňování pokračovat i letos na podzim. Index Stoxx Europe 600 také klesl po pokusu o vzestup během asijské seance.
img

Hlavní americké ukazatele ukazují pokles

04.08.2023 Americké akciové indexy pokračovaly ve včerejším obchodování v poklesu. Dow Jones Industrial Average klesl o 0,4 %, NASDAQ ztratil 0,36 % a S&P 500 klesl o 0,49 %.
img

💲 USD získává před ADP

02.08.2023 Hlavní zprávou dne je snížení úvěrového ratingu USA z AAA na AA+ agenturou Fitch. Investoři by však neměli zapomínat na další "běžné" události naplánované na dnešek, které mají také šanci pohnout trhy. Klíčová makrozpráva dne je naplánována na 14:15 SEČ - zpráva ADP o zaměstnanosti za červenec. Očekává se, že zpráva vykáže nárůst zaměstnanosti o 190 tis. po téměř půlmilionovém nárůstu v červnu (+497 tis.). Je však třeba poznamenat, že údaj ADP z minulého měsíce se ukázal jako špatný prediktor NFP, neboť oficiální zpráva o zaměstnanosti vykázala nárůst zaměstnanosti pouze o 209 tis. osob (149 tis. osob v soukromém sektoru). Lepší než očekávaná zpráva by mohla vyvolat jestřábí reakci na trzích - zisky USD a ztráty akcií. Jakákoli reakce však bude pravděpodobně krátkodobá, neboť investoři se více soustředí na páteční údaje o NFP.
img

Americký pre-market 2. 8. 2023: Americký akciový trh prudce klesá

02.08.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely po zprávě o snížení ratingu USA s výrazným poklesem. Futures S&P500 klesly o 1 % a futures na Nasdaq 100 se propadly o 1,3 %. Globální akciové indexy také poklesly kvůli snížení ratingu Fitch Ratings, což vedlo k rychlému odklonu od rizikovějších aktiv.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Akcie v Evropě oslabují, vyhodnocují dopady snížení ratingu Spojených států

02.08.2023 Akcie v Evropě dnes oslabují, jejich hlavní indikátor se ocitl nejníže zhruba za dva týdny. Investoři vyhodnocují dopady překvapivého snížení ratingu Spojených států, k němuž v úterý přistoupila agentura Fitch Ratings. Zbavují se tak převážně rizikovějších titulů a přesouvají peníze k těm kvalitnějším v naději, že tam budou cenové ztráty mírnější.
img

Ranní shrnutí (02.08.2023)

02.08.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování převážně poklesem - S&P 500 klesl o 0,27 %, Nasdaq o 0,43 % a Russell 2000 uzavřel o více než 0,5 % níže. Dow Jones byl se ziskem 0,20 % nejúspěšnější.
C:\fakepath\1689922875-42d-21072023.jpg

Problémy Netflixu a Tesly?! | Investiční Memento #42

21.07.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 42. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Pre-market v New Yorku 28. 6. 2023. Rally na Wall Street by mohla pokračovat.

28.06.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely v červených číslech a zatím nemohou kompenzovat ztráty na pozadí zpráv, že washingtonští zákonodárci zvažují nová omezení prodeje čipů do Číny. Tato zpráva vedla k velkému výprodeji pro výrobce čipů. Futures na S&P 500 klesly o 0,3 %, zatímco technologický NASDAQ ztratil více než 0,5 %. Nvidia Corp. a Advanced Micro Devices Inc. klesly o více než 3 %.
C:\fakepath\eurusd-22062023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 22.6.2023

22.06.2023 Americké akcie včera oslabily. Šéf americké centrální banky (Fed) Jerome Powell před sněmovním výborem pro finanční služby naznačil další zvyšování úrokových sazeb.
C:\fakepath\trader-21062023-44-zm.png

Šéf Fedu před sněmovním výborem naznačil další zvyšování úrokových sazeb

21.06.2023 Šéf americké centrální banky (Fed) Jerome Powell dnes před sněmovním výborem pro finanční služby naznačil další zvyšování úrokových sazeb. Banka podle něj ovšem bude postupovat mírnějším tempem než loni, informovala agentura Bloomberg. Připravené vystoupení podle ní připomínalo Powellovu tiskovou konferenci po zasedání Fedu minulý týden.
img

Americký pre-market 16. 6. 2023: Americký akciový trh se odrazil zpět

16.06.2023 Futures na americké akciové indexy v pátek prodloužily své zisky a ukázaly svůj nejlepší týden za více než dva měsíce. Chuť riskovat zůstává stabilní, protože investoři očekávají čínské stimuly a projevují velký zájem o společnosti v oblasti AI.
C:\fakepath\akcie-propad.jpg

Anomálie – akcie jdou proti dluhopisům

16.06.2023 Americké akciové indexy S&P 500 a Nasdaq procházejí na jaře slušnou rally a opatrně se přibližují maximům z konce roku 2021. Na první pohled se zdá, že jde o býčí trh slavící vítězství nad inflací.
img

Americký premarket 14. 6. 2023: Americký akciový trh prudce stoupá v očekávání pauzy Fedu ve zvyšování sazeb

14.06.2023 Futures na americké akciové indexy se po včerejším vzestupu obchodují mírně výše, protože obchodníci očekávají, že předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell dnes oznámí zastavení zvyšování úrokových sazeb. Futures na index S&P 500 vzrostly o 0,2 % po čtvrtém růstu v řadě – nejdelší sérii od začátku dubna. Termínované obchody NASDAQ rovněž vzrostly o 0,3 %. V Evropě rally posílila index Stoxx 600, který se dostal na třitýdenní maximum.
img

Trhy před červnovým zasedáním Fedu dál kolísají

09.06.2023 Globální trhy dál obchodovaly po straně s občasnými pohyby, které vyvolaly lokální události. Pozornost zůstává upřena na výsledky zasedání Fedu, které proběhne příští týden.
img

Americký pre-market 31. 5. 2023: Americký akciový trh klesá z ročních maxim

31.05.2023 Futures na americké akciové indexy postupně klesají poté, co včera dosáhly ročních maxim. Podobný tlak je vidět i na evropském trhu, protože čínské ekonomické potíže ovlivňují sentiment investorů. Futures na S&P 500 a Nasdaq 100 se propadly o 0,2 % a 0,3 % v návaznosti na nedávné zotavení na Wall Street, které vyvolalo humbuk v oblasti umělé inteligence. Výnosy státních dluhopisů klesly, zatímco dolar poprvé za čtyři dny vzrostl.
img

Americký pre-market 30. 5. 2023. Americké akcie testují roční maxima

30.05.2023 Futures na americké akciové indexy v úterý ráno pokračovaly v růstu díky silné poptávce po akciích technologických společností přímo souvisejících s rozvojem umělé inteligence. Americké státní dluhopisy vzrostly na naději, že Kongres schválí dohodu o zvýšení limitu státního dluhu, což zabrání platební neschopnosti. Dnes se ve Sněmovně reprezentantů uskuteční slyšení a všechny zainteresované strany se budou moci dozvědět podrobnosti o dosažené dohodě. Politici Fedu zváží detaily dohody, až se příští měsíc sejdou, aby rozhodli, zda zvýšit sazby o 25 bazických bodů, nebo definitivně pozastavit cyklus.
img

Americký pre-market 26. 5. 2023: Americký akciový trh pokračuje v zotavování

26.05.2023 Futures na americké akciové indexy v pátek vzrostly díky optimismu a zvěstem o tom, že dohoda o zvýšení dluhového stropu USA je velmi blízko. Futures na S&P 500 se vrátily do zelené zóny a vykazují 0,2% nárůst, zatímco index NASDAQ si také připsal zhruba 0,2 %. Výnosy státních dluhopisů zůstaly na dvouměsíčním maximu, protože investoři stále čekají na zprávy o tom, zda američtí zákonodárci dosáhnou dohody o dluhu do víkendu, či nikoli. Výnos dvouletých státních dluhopisů činil 4,49 %.
img

🔼 EURUSD se po FOMC minutes zotavuje

24.05.2023 Zveřejnění zápisu z posledního zasedání FOMC bylo klíčovou makro událostí dne. Dokument související se zasedáním 2. až 3. května 2023, během něhož bylo silně naznačeno, že cyklus zvyšování sazeb ve Spojených státech již mohl skončit. Přesto investoři netrpělivě očekávali zveřejnění v naději na další podrobnosti o tom, zda se Fed skutečně pozastaví nebo učiní jiný krok na příštím zasedání. Přesto se ukázalo, že zveřejnění nebylo žádnou výraznou událostí pro trhy, protože zápis neukazoval nic nového. Bylo zdůrazněno, že Fed by měl zůstat flexibilní a zdržet se důrazného naznačování nadcházejících škrtů nebo navýšení. Celkově lze zápis považovat za mírně holubičí, ale je třeba poznamenat, že nedávné komentáře členů Fedu byly spíše jestřábí.
img

Premarket v USA 24. května: Americký akciový trh dál klesá

24.05.2023 Futures na americké akciové indexy dál klesaly, zatímco krátkodobé státní dluhopisy stoupaly. Futures na S&P500 klesly o 0,4 % a hi-tech index NASDAQ ztratil přibližně 0,5 %. Průmyslový Dow Jones se propadl o 0,2 %. Ve středu zasáhla světové trhy série špatných zpráv, které vyústily v pokles evropských akcií, největší za poslední dva měsíce. Ceny mědi spadly pod 8 000 USD a letošní růst čínských akcií byl anulován.
img

Bitcoin bude nadále bojovat

19.05.2023 Po překonání jarních problémů se bitcoin stabilizoval a snaží se zjistit, čím vlastně je. Jistotou nebo hazardem? V Británii navrhují klasifikovat kryptoměny jako hazard, aby upřednostnili bezpečnost před plány vlády Rishi Sunaka přilákat investice. Na jednu stranu by si kryptoprůmysl oddechl, protože by přestaly útoky regulačních orgánů. Na druhou stranu, důsledky by mohly být mnohem horší než přínosy.
img

USD klesá s nadějemi na vyřešení dluhového stropu. XAU/USD, USD/JPY budou klesat

18.05.2023 Americký finanční trh ve středu zaznamenal znatelný příval optimismu uprostřed pokračujících nadějí, že obnovení jednání mezi Joe Bidenem a lídry Kongresu z republikánské a demokratické strany povede k vyřešení nadcházejícího vládního problému ohledně defaultu.
img

Americký pre-market 15. 5. 2023 - politici se musí dohodnout

15.05.2023 Futures na americké akciové indexy v pondělí prudce vzrostly, podpořeny důvěrou investorů, že američtí zákonodárci budou schopni dosáhnout konsensu a vyřešit hrozící krizi dluhového stropu. Prezident Joe Biden o víkendu vyjádřil optimismus, že dohody by mohlo být dosaženo během týdne, a oznámil setkání s republikány, které se bude konat v úterý. Diskuse o rozpočtu, která byla naplánována na pátek, byla odložena.
img

BREAKING: Western Alliance klesá přes 40% po zprávách o prodeji

04.05.2023 Western Alliance (WAL.US) se zdá být další regionální bankou, která se ocitla v problémech v důsledku nedávných turbulencí v americkém bankovním sektoru. Financial Times uvedly, že Western Alliance zkoumá potenciální prodej svého podnikání. Jde o další banku, která zvažuje prodej svého podnikání v době potíží v bankovním sektoru a odlivu vkladů. Ještě včera večer PacWest Bancorp (PACW.US) také oznámila, že jedná s partnery a investory o možném prodeji. Pokud by tyto prodeje pokračovaly, počet regionálních amerických bank, které selhaly a musely být převzaty, by se vyšplhal na 5 (po Silicon Valley Bank, Signature First a First Republic). Problémy v americkém bankovním sektoru dnes tíží Wall Street, protože všechny hlavní americké akciové indexy se dnes obchodují níže – Dow Jones klesl o 1,2 %, S&P 500 se obchoduje o 1 % níže a malý Russell 2000 se propadne o 2,2 %. Nasdaq má lepší výkonnost, protože klesá „jen“ o 0,7 %.
img

Americký pre-market 4. 5. 2023. Akciový trh po rozhodnutí Fedu o sazbách prodlužuje ztráty

04.05.2023 Evropské akciové indexy klesají, protože se investoři připravují na rozhodnutí Evropské centrální banky (ECB) o úrokových sazbách. Futures na americké akciové indexy také klesají po včerejším zvýšení sazeb Federálního rezervního systému o čtvrt procentního bodu, přičemž pokračující problémy amerických bank zvyšují tlak na akciové indexy.
img

Americký pre-market 3. 5. 2023. Akciový trh je kvůli očekávání další krize opatrný

03.05.2023 Futures na americké akciové indexy zatím nereagovaly na pokles ropy pod 70 dolarů za barel. Akcie amerických regionálních bank mezitím opět čelily značným výprodejům na pre-marketu, protože vyhlídky na recesi a obavy ohledně finanční stability vyvíjejí na investory před rozhodnutím Federálního rezervního systému o úrokových sazbách značný tlak. Očekává se další zvýšení sazeb, které může situaci dále zhoršit.
img

Americký pre-market 2. 5. 2023. Americký akciový trh může klesnout.

02.05.2023 Futures na americké akciové indexy mírně klesly poté, co australská Reserve Bank prudce zvýšila sazby a naznačila pokračování cyklu zpřísňování. Futures kontrakty na S&P 500 a Nasdaq klesly o dalších 0,2 % poté, co oba indexy v pondělí uzavřely s mírným poklesem. Evropský index Stoxx 600 klesl o 0,4 % kvůli sektorům energií a nemovitostí citlivým na růst.
img

Pre-market v USA 20. 4. 2023. Smíšený firemní reporting zatěžuje akciové trhy.

20.04.2023 Futures na americké akciové indexy se propadly spolu s evropskými akciemi kvůli smíšeným firemním zprávám a rostoucímu konsenzu investorů, že úrokové sazby Fedu budou nadále růst. Tento týden o tomto problému diskutovalo mnoho představitelů Fedu.
img

Pre-market v USA 19. 4. 2023. Akciové trhy čelí opětovnému tlaku

19.04.2023 Futures na americké akciové indexy se ve středu obchodují v záporných hodnotách spolu s evropskými akciemi a výnosy dluhopisů rostou uprostřed dalších zpráv o společnostech trpících vysokou inflací a úrokovými sazbami. Futures na Nasdaq 100, citlivé na úrokové sazby, klesly zhruba o 0,8 %, zatímco kontrakty S&P 500 klesly o 0,5 %. Výnos 10letých státních dluhopisů vzrostl o 4 bazické body.
C:\fakepath\eurusd-18042023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 18.4.2023

18.04.2023 Hlavní americké akciové indexy ke konci obchodování smazaly předchozí ztráty a uzavřely s mírným ziskem. Přispěly k tomu hlavně akcie finančních a průmyslových podniků. Investoři se včera připravovali na týden, který bude plný firemních výsledků a komentářů od představitelů centrální banky USA (Fed), ve kterých by mohli naznačit další vývoj úrokových sazeb.
C:\fakepath\akcie-12042023-1.jpg

Sentiment amerického akciového trhu pro 2. kvartál 2023 – dočkáme se konečně klidu?

12.04.2023 Letošní 1. kvartál už skoro mechanicky opakoval staré známé vzorce chování akciového trhu: akcie chvilku spokojeně rostou a začíná panovat opatrná veselá nálada, pak se najednou objeví špatné zprávy a na trhu zavládne skoro hysterie. Březen se nesl ve znamení bankovní krize a chvílemi se zdálo, že trhy zachvátí panika. To se ale nestalo a zdá se, že investoři si nenechali zkazit náladu. Pokud vás zajímá, jak vnímám aktuální náladu na americkém akciovém trhu, čtěte dál.
img

Americký pre-market 5. 4. 2023. Optimismus akciového trhu klesá.

05.04.2023 Futures na americké akciové indexy klesly, když jestřábí zprávy centrálních bank Nového Zélandu a Austrálie signalizovaly pokračující boj s inflací a oživily obavy ze zpomalení ekonomiky. Obchodníci si dnešní projevy amerických politiků vykládali různě a po nedávné rally raději vybírali zisky.
img

Americký pre-market 4. 4. 2023: Rally akciového trhu pokračuje

04.04.2023 V úterý futures na americké akciové indexy prudce vzrostly uprostřed klesajících inflačních očekávání a znamení, že centrální banky mohou zastavit zpřísňování měnové politiky. Futures na index S&P 500 zaznamenaly nárůst o 0,5 %, zatímco futures na Nasdaq 100 vzrostly o více než 0,7 %. Evropské akciové trhy dosáhly nových měsíčních maxim, tažených rostoucími bankovními a průmyslovými akciemi.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Akcie společnosti Pfizer | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Kontraktní měsíc | January Barometer | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Zpomalení čínské ekonomiky | Cenový kanál | Uvolnění ekonomiky | Uvolněné měnové politiky | Investiční soutěže | Realitní trh | Mišustin | Hlava a ramena | Stimulační politika | Prostor k růstu | Neel Kashkari | ChatGPT | PPI v USA | Zpravodajský server | Zásoby zemního plynu | Vyhledávání obchodních příležitostí | Výplach | Euro k americkému dolaru | Cap | Hodnota společnosti | Obávaná recese | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Jack Ma | Specializace Finance | Dlouhé pozice | Cleveland Iron Mining Company | Celkový zisk | Světové akcie | Dukascopy | Vývoj nezaměstnanosti | Války | Opětovný pokles | Thornburg Investment Management | Americký ADP | Posílení dnes | Joe Biden | Hlavní fundamenty | Vývoj | Sell in May and go away | Korunové instrumenty | Obchodní platformy | Údaje z USA | AUD/USD | Rychlé zisky | Data z trhu práce | Raketový růst akcií | Pokračování růstu | TD Securities | Australská centrální banka | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Panevropský index | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Globální růst | Ryan Detrick | Poměr put a call opcí | Jmenování Powella | Silná rezistence | EUR/CAD | Prezident newyorského Fedu | Hlavní trendy | Výsledky americký firem | Akcie společnosti Micron Technology | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | DPH | EUR | Kryptoaktiva | FDA | Akcie BHP | Spotřebitelské výdaje | Analytická práce | Morning Star | Nestranný Fed | Bundesbank | Outperform | Fiskální a měnové stimuly | Velké finanční krize | Výhled trhů | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Independent Advisor Alliance | Levné peníze | SoFi Technologies | Nedostatek čipů | Cable | Finanční ústav | Brokeři | Accenture | Hlavní úrokové sazby | Pivotní body | Tvůrce algoritmu | Salesforce | Behaviorální | Dnešní obchodování | XOM | Index hongkongské burzy | Výkyvy | Itálie | Pokračování výsledkové sezóny | Euro proti dolaru | McDonald's | Obchodování v New Yorku | Jak si stojí akciové indexy | Stoxx | Hlasovací právo | Akcie Carnival | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Prodejní opce | Report změny zaměstnanosti | Akcie firmy | Texas | Společnost Avast | Očekávání | Cíl dlouhodobého investora | Ceny energetických komodit | Korelace | Edison | Jüan | Oživení ekonomiky | Otevřené pozice | Russell 2000 (US2000) | GlaxoSmithKline | Cena žlutého kovu | Trh dluhopisů | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Aktuální kurzy měn | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | JAR | Plán EU | Akcie společnosti Cisco | Stephan Flägel | Volatilní | Swiss Life | SMBC | L.F. Investment | Růst amerických akcií | Aktuální cena pšenice | AUD/NZD | EUR/JPY | IFRS 16 | Kvartální výsledky | Zasedání ČNB | DNR | EURJPY | Obavy z dopadu koronaviru | Novartis | Index americké měny | Ark | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | Stimulační balíček | Ceny bydlení | Trh práce | Roční míra inflace | Evropská komise | Hellofresh | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Philip Morris ČR | iShares | Aramco | P/B | Swiss | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Uranové akcie | Britská centrální banka | Plán investic | DXY | Mimořádné daně | Rozvolnění | Saldo běžného účtu | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Hlavní index Nikkei 225 | Index finančního sektoru | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Diverzifikace | Návrat inflace | Zpráva z akciového trhu | Fundamenty | Příchod recese | Finanční produkty | Edge | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Finanční stabilita | Lednová inflace | Devon Energy | Delivery Hero | Česká měna dnes | Nejdůležitější ekonomické události | Norges Bank | Bankovní společnost | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Výrobní podniky | ADP report | Růst amerického dolaru | Ifo | Webinář | Investopedia | Japonské akcie | Akcie čínské firmy | Hlavní index německých akcií DAX | Argos Capital | Norwegian Cruise Line Holdings | Krize způsobená koronavirem | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | NYSE | Intervence | Společnost Cisco | Makroprognózy | Ceny kakaa | Kryptoburzy | Broadcom | Premarket | Ark Investment | Klesly akcie | Analytik Patrie | Experti | Počáteční zisky | Fibonacciho posloupnosti | LSEG | Společnost Cleveland-Cliffs | Futures kontrakt | Sazby v Polsku | Chování | Rekord | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Bitcoinového ETF | Shazování peněz z vrtulníku | Bitcoiny | NZDJPY | Madrid | Stop-Loss | Návrh zákona | Evropský index | Evropské měny | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Dění na trzích | Akcie obchodování | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Americké investiční banky | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | Vývoj na Wall Street | EUR/USD | Vanad | TRIM Live | General Electric | Administrativa prezidenta | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | Von der Leyenová | Riziko dalšího poklesu | Piper Jaffray | JPMorgan Asset Management | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Mediální společnost | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Bezpečný přístav | Český průmysl | Akcie obchodované na pražské burze | Neckline | Cena bitcoinu | General Motors (GM) | Charles Schwab (SCHW.US) | Kurz jednotné evropské měny | Akcie Best Buy | Indexové fondy | Konkurenti | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Růst akciových indexů | Howard Marks | Stochastický oscilátor | Důvěra v ekonomiku | Napětí v Afghánistánu | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | Rostoucí výnosy | Šéf nizozemské centrální banky | Opatrný optimismus | Lagardeová | Nejvyšší soud | Průměrné mzdy | Sentiment na americkém akciovém trhu | Kansas City | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Cenné papíry | Americké podniky | Čistý příjem | Napjatá situace na trhu | Výnos | DeFi | Poškodit ekonomiku | Velcí investoři | Streamovací služby | Kurzotvorné informace | Medvědí výhled | Styl obchodování | AdmiralMarkets | RBC Capital | Zásoby hotovosti | Rozdělení akcií | Měnový pár USD/JPY | RBS | Trh s dluhopisy | Brent | Soukromá spotřeba | IHNED | Španělsko | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Delta | Zalando | Silný výhled | Likvidita na trhu | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | SMA | Medvědí Pin Bar | Vzdělávání | Russell 2000 | Denník | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | LYNX Trading | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Knihy Howarda Markse | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Reddit | Zkrocení inflace | Intel Corporation | Akcie Erste | Index DOW | ESG | Import | Vlna pandemie | Zvýšení sazeb Fedu | Dolar slábne | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Současný dluh | USD/INR | Cíl Evropské centrální banky | Exchange | Alcoa | Milton Friedman | Forexový trh | Investiční strategie | Státní dluh | MAE | Výsledky obchodování | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Zpomalující ekonomika | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Kontrakty | INR | Tvorba pracovních míst v USA | Postoj investorů | Strach | Jeden dolar | Prague Economic Papers | Shake Shack | Americká nezaměstnanost | Oživení čínské ekonomiky | Propad cen | Obchodování s cennými papíry | Válka | AUDUSD | Online obchodování | Praxe | Investiční výhled | Rozšíření indexu DAX | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Hasbro | Relief rally | Sentiment na trhu | JPY | Blue chip akcie | Michel Barnier | Metaverse | Nejvýraznější růst | Analytický tým FXstreet.cz | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Investiční příležitost | Investiční strategie fondů | Histogram | Odhad HDP | Index Russell | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Společnost Crédit Agricole | Uber Technologies | Nakupovat za nízké ceny | Akcie Alibaba Group | Nová bankovní rada | Micron Technology (MU.US) | Více peněz | Projekce | Kontrakce | Institut DIW | Globtrex.com | Peníze | Infekce Covid | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Úspěšný trader | Ukazatel | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | Smíšený signál | Resistence | FTX | Petr Tmej | Měnověpolitické zasedání Fedu | Měnová opatření | Aurora Cannabis | Akcie Sberbank | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Akcie Hyundai | ICM | Americká ropa | Reálné ekonomiky | Nestlé | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Akcie letecké společnosti | Certifikáty | Intradenní pokles | Šéf ECB | Investors | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Sentiment amerického akciového trhu | Dodávky ruského plynu | Pokles ceny ropy | CFD kontrakty | Bezpečné přístavy | Lepší zítřky | Edward Jones | Měnová politika Fedu | Tabulka s odhady | Praktická ukázka | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Adani | Downside | Heatmap | Barel ropy | Amgen | Covidová situace | Stochastický | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Nejznámější kryptoměna | Globální hospodářský růst | Ropa WTI | Nízká likvidita na trhu | Micron | Výsledek hospodaření | Index NASDAQ 100 | Přetrvávající vysoká inflace | Walt Disney Co | Federální rezervní systém (FED) | Růst americké nezaměstnanosti | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Omega | Bankovní domy | Dell Technologies | Brexit | Currency pairs | Eurostoxx 50 | Pozitivní signál | ZEW index | Čínský úřad | Růst akciových trhů | Výhled poptávky | Koaliční partneři | Dolar dnes | Makléři | Evropské burzy | CSI300 | Valná hromada | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Průmyslový Dow Jones | Největší světové ekonomiky | USD/EUR | Hugo | Americké ekonomiky | Kapitál | Komoditní trh | Americký prezident Joe Biden | BTIG | Kontrakty na ropu | Býčí divergence | Íránský odvetný útok | Boom | Úroková sazba | Člen ECB | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Cestování | Mladé generace | Investiční horizont | Bond | Broker | Dot plot | FedWatch | Vývoj ceny palladia | Cash flow | Proražení | Prodeje aut | E-book o investování | USD | Export | Banka Goldman Sachs | Upravený zisk | Růst společnosti | Otřesy na finančních trzích | Shopify | NFLX | AEX | Britský akciový index FTSE 100 | Britové | Technická analýza | Globální ekonomiky | Strop pro výnosy | Investice do reálných aktiv | Výrobní index ISM | Investiční analytik | Evropské PMI | Posilování koruny | Zrušení cel | Trh s nemovitostmi | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Automobilka | Deficit zahraničního obchodu | GBP/JPY | Americká ropa WTI | Nabídka | Prodej automobilů | Qualcomm | Comcast | Prodávat akcie | Tržní volatilita | Vyšší úrokové sazby | Expirace futures kontraktů | App Store | Jestřábí komentáře | Plány | JPG | Centrální banky USA (Fed) | Na burze | Blue chip | CRM | Take-Two Interactive Software | Šok | Síla amerického dolaru | Riziková averze | Cowen | Nízké úrokové sazby | Měnové války | Hospodářská politika | Hongkong | Obchodní platformy Metatrader | Evropská inflace | Globální krize | Index FTSE MIB | Akcie Avastu | Tvorba pracovních míst | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | Předpovědi analytiků | Kofola | Bezpečná měna | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Členka Rady guvernérů | Michael Burry | Obrovské zisky | Garance | Zisk indexu S&P 500 | Měnový fond | Objem obchodů s akciemi | Očkování proti covidu-19 | Růst prodejů | Růst cen ropy | Index volatility CBOE | DJI | Tovární objednávky | FedEx | Zvyšování sazeb Fedu | Hang Seng China Enterprises | Pověst | Index Philadelphia | Spekulovat | Fitch Ratings | Jak vydělat na burze | Nord Stream 2 | Swapy | Cenové tlaky | Sociální sítě | Market Perform | Ruský prezident | P.A. | Česká zbrojovka | Trhy nadhodnocené | Verizon Communications (VZ.US) | Čtvrtletní výsledky | HelloFresh | Komoditní sektor | Širší index S&P 500 | MS.US | Shenzhen Composite | Zajímavé zisky | Oživení trhu | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Tržní rizika | Vnímání rizika | Euroval | Panevropský akciový index | Středoevropské měny | Akciové trhy v Evropě | Pomalý růst | Hospodářské záležitosti | Janus Capital | Almanac Trader | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Agentura Kjódó | Akcie společnosti Intel | Dovoz | Kroky centrálních bank | Sazby hypoték | CONSOB | Šíření nemoci | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | MT5 | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | VIX index | Model 3 | Skokové posílení | Hyundai | Finanční nástroje | Nikkei | Pro tradery | Bankroty | Akcie Bank of America | Generace Z | Riot Platforms | Cenové pohyby | 1 milion | Stratégové | Fincentrum | Výrobní ceny | Čtvrtletní zisk | CISCO | Čínské úřady | Marek Mora | First Solar | J&J | Maloobchodní prodejce | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | State Street Global Advisors | Aktivity v USA | Jefferies | Finanční výsledky společnosti | Býčí sentiment | Tržní ceny | Rekordní maxima | Adani Group | Progres | EUR/CZK | Vybírání zisků | Největší ztráty | Krátká pozice | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Elon Musk | Válka na Ukrajině | Příležitosti pro nákup | Euforie | Velmi nízká likvidita | CO2 | Steven Mnuchin | Celosvětová recese | Makrodata | Akciové indexy | Společnost Shell | Investoři | Investing.com | Index asijsko-pacifických akcií | Obchodní deník | Rizikovost | Portfolio | Data o HDP | Sója | Myšlení | Výnosy z amerických dluhopisů | Akciová burza | Kurz americké měny | Online nakupování | Nejistoty | Americký prezident | Fenomén sezónnosti | Mimořádný zisk | Marc Chandler | Situace kolem koronaviru | BaFin | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | Předseda sněmovny | Negativní sentiment | Zvedání sazeb | Evropská měna | Firemní zisky | Společnost Verizon | AMD | Michail Mišustin | Společnost Google | Morgan Stanley (MS.US) | Nvidia Corp | Prezident ECB | Nákupní apetit | Média | Inflační čísla | Petr Koblic | Prezidentka ECB | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Index PPI | Jaroslav Brychta | Euro Stoxx 50 | MSCI Emerging Markets | Index STOXX Europe | CVS | Venezuela | ČSOB Finanční trhy | Nárůst ceny | Jádrový index | Dovoz ropy | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Zlepšení sentimentu | Bias | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Credit Agricole SA | Volatility | APA | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Bitcoin futures | Americké ministerstvo spravedlnosti | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Červencová inflace | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Futures na S&P 500 | Průmyslové objednávky | DAX30 | Růst spotřebitelských cen v USA | Údaje o průmyslové výrobě | Finanční instituce | Reálné mzdy | Index KOSPI | Kosdaq | CFRA Research | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | Lepší výsledky | Vzorce chování | Bernie Sanders | Zveřejnění zprávy | Covid | Mitsubishi UFJ Financial Group | CAC 40 | Britský premiér | Fáze obchodní dohody | WTI a Brent | VIG | Ministerstvo obchodu | Dopady koronaviru | WSJ | Prezident | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Americké prezidentské volby | Analytické služby | Makroekonomický kalendář | Anheuser-Busch InBev | BP | Carry trading | Britské akcie | Commodity futures trading | Gama | Kolaps finančních trhů | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Nastavení úrokových sazeb | Bed Bath & Beyond | Funkční období | Konflikt na Blízkém východě | Makrokalendář | Sestupný trend | Cena mědi | Raytheon | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Finanční domy | Kurz jenu | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Snížení nákladů | Pesimismus | Inflace v eurozóně | Boj s inflací | Analýzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Nejvýkonnější akcie | Světové burzy | Manfred Schlumberger | Akcie TMR | Míra inflace ve Spojených státech | Globální akciové indexy | Investiční | Poradenská společnost | Vývoj měnového páru | Moderna | Týdenní pivotní body | Inflační překvapení | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Největší růst na pražské burze | Netflix (NFLX) | Mary Dalyová | Průzkum | Inflační situace | Invesco | IEA | Demokraté | Ochota riskovat | Německý DAX | Portu Marek Malina | Brusel | Hlavní události | Souhrn finančních trhů | Patria | Anglie | Realitní společnost | Uber | Tržní podíl | XTB Jiří Tyleček | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Akcie a dluhopisy | TRY | Short selling | Rating USA | Investiční fond Quant | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Úrok | US500 | Obchodní příležitost | Obchodní přístup | Beyond Meat | Implikace | Jednotná evropská měna | Porovnání vývoje | Americké HDP | RWE | Agentura Reuters | Akcie Nike | Fiskální rok | Volatilita akcií | Obchodní plán | Sentiment investorů | Pandemie koronaviru | Chaos na trzích | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Index Nikkei | Akcie Micron Technology | PFE | P/E | Cestovní ruch | Spike | Zpráva | Posilování amerického dolaru | EUR/AUD | Bohatý | Aktuální prognózy | Technologické tituly | Loonie | Nové příležitosti | First Republic Bank | Prémie | EUR/PLN | Akciové trhy v Austrálii | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Onemocnění COVID-19 | Bitcoin | Mnoho peněz | Švýcarská banka | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Janet Yellenová | Rozpočtová politika | Recese ve Spojených státech | Huawei | Akcie VIG | Tencent | Pokles cen komodit | Akcie společnosti Walt Disney | Trump dnes | Akcionáři | Emoce | Dluhopisové výnosy | Politika centrální banky | Zvýšení úrokové sazby | Warren Buffett | S&P | Oslabování dolaru | Celoroční výhled | Pozitivní zpráva | Skupina PPF | Česká měna | Daimler Truck | Vzdělání | Olej | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Handelsblatt | Rok 2024 | Hospodářské dopady | Obchodování | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Výrazné ztráty | Růst výnosů | Akcie BlackBerry | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Prudké oslabení | Technický výhled trhu | Dluhopisoví tradeři | Tisková konference ECB | Brexit bez dohody | Obchodování komodit | Spotřebitelské ceny v USA | Algoritmus fondu Quant | Libra k americkému dolaru | JOLTS | Meta | S&P Global | Biotechnologická společnost | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Akcie Cleveland-Cliffs Inc. (CLF) | Vývoj akcií | Management | Oznámení | GBP | Průmyslové komodity | Rekordní hodnoty | Panické výprodeje | Thyssenkrupp | IT společnosti | Rozhodnutí soudu | Posilování eura | Obchodní týden | Dlouhodobé rezistence | Admiral Markets | ZEW | Asociace | Co se děje na finančních trzích | Devalvace amerického dolaru | Walmart | Zasedání OPEC | Centrální banky | XAU/USD | Fenomén | GBP/CAD | Pozice velkých spekulantů | Výkonnost indexu | GAAP | Japonská vláda | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | IPO Slack | Eurostat | Majitel | NY Empire state index | Evropské trhy | Guru | Tržní cykly | Zprávy | Šedá ekonomika | Oanda | Ruský rubl | Deflace | Nadšení | Index britských akcií FTSE 100 | Dolary | Moskevská burza | Akcie v Asii | Největší americké banky | BREAKING | TLTRO III | Růst inflace | Přikupování | Turecká lira | Signály Fedu | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na Wall Street | Obchodování na pražské burze | Britský ministr financí | Averze k riziku | CCI | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční banka | Akciový analytik | Pozornost finančních trhů | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Výnosové křivky | Bard | Index Stoxx 600 | Klesající trend | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Akcie v Evropě | Jim Cramer | CME FedWatch Tool | Hazardní hry | Futures na ropu WTI | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Bezpečné investice | Dupont | Ceny Bitcoinu | 3M | Silný růst | Covidové krize | Airbus | Návrat poptávky | Bydlení | Mutace delta | NATO | ATM | Očekávání úrokových sazeb | Prognóza Fedu | Shell | Dnešní data | CDW | Institut Ifo | Vojenský konflikt | CZ | Cena ropy brent | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Vláda USA | Powell dnes | Kevin Tran Nguyen | Velký hráč | Euro měna | Nordea | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Tapering | Tržní podmínky | Index US100 | ESMA | Páka | Recept na vítězství | Práce z domova | Virgin Galactic | Index cen domů | Medvědí divergence | Dollar General Corporation | Investment management | West Texas Intermediate | Obchodování na trzích | Kryptoměnové burzy | Program nákupu aktiv | Intradenní obchodování | Nástroj | Analýza sentimentu | Výsledky | Míra | HUF | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Obchodovanie | Dění na finančních trzích | RIOT | Slabý dolar | EURCZK | Zápis ze zasedání Fedu | Svěřenský fond | Jak dopadne letošní rok | Fundamentální zprávy | CCL | Jakub Kovařík | Hedgeové fondy | Supreme Edition | JD.com | Ministři financí | Inflační tlaky | Kurz EUR/USD | Tržní situace | Nio | Siemens | Minulá výkonnost | Digitální měny | Makro data | Tlak medvědů | Cena ropy WTI | Bank of America | Prodej akcií | Špatné výsledky | Obchodní nápady | TIM | Opatření proti koronaviru | Komoditní měny | Fundamentální analýza | Bossa.cz | René Remšík | Carnival | Petr Lajsek | Akcie Moneta Money Bank | Odhady trhu | Výrobce letadel | Silný dolar | Australský dolar | Retracement | Projev Jeroma Powella | American Airlines | AUD/JPY | Raketový útok | Koruna | Eli Lilly | E15 | Analytická společnost | Cukr | Finanční služby | Cenový index PCE | Výrazný pokles | Akcie společnosti Apple Inc | Commodity Futures Trading Commission | Včerejší obchodování | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Panevropský index STOXX 600 | OPEC+ | Kurz dolaru | ETF fond | Akcie Pegas | Futures na evropské indexy | Pivot Point | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Akcie leteckých společností | Sazby ČNB | BHS | Tuzemské banky | Makroekonomický výhled | Objem | Propad | Zvyšování mezd | Hodnocení akcií | Situace na burze | Spekulant | Očekávání investorů | Hlavní měny | Obavy z recese | Applied Materials | Halifax | Dumb money | Korelační aktiva | Trigger | Pokračující pokles | Výsledky firem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Globální dodavatelské řetězce | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | HDP USA | AUD/CAD | Údaje | HDP eurozóny | Společnost Nvidia | Magnificent Seven | Problémy amerických bank | Burzovní grafy | Australské akcie | Den díkůvzdání | Zákonodárci | Exxon Mobil | Zemní plyn | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | xStation | Western Alliance Bancorp | Propuštění | Aktivisté | Očekávání analytiků | Cena akcií Tesly | Fat finger | Nucor | Alibaba | Trendová čára | mmBtu | Národní měny | Bernstein Bank | Swingový výhled | US dollar | Regulátor | HighSky | Průzkumy | Shortovat | Nomura | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Podíl nezaměstnaných | Hospodaření státního rozpočtu | Převodník měn | Odvětví cestovního ruchu | Stock Trader Almanac | Digitální zlato | Průmyslová výroba | Michelle Bowmanová | Šéf centrální banky | Důchod | AMC | Aussie | Pfizer | Slabší makrodata | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Sázka | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | Akcie Cisco Systems | Studie | ARK Innovation | CME FedWatch | Likérka Stock | Tempo růstu spotřebitelských cen | Převzetí Credit Suisse | Joachim Nagel | Slabší koruna | Cena eura | Průmyslová produkce USA | Pojišťovny | Rezistenční úrovně | Průraz | Cena plynu | Šéf německé centrální banky | Ministerstvo obchodu USA | Deficit | NYSE Euronext | Graf | Čínský výrobce elektromobilů | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Instrument | Francouzský ministr | Významné zisky | William Ackman | Reakce trhu | Zbrojovka | Akcie Bed Bath & Beyond | FRA | Spotové ceny | S&P 500 | Majoritní vlastník | MT4 Supreme Edition | Investiční firmy | CFRA | Patrick Harker | Vir | Spotřebitelská nálada | Maďarský forint | Cenová hladina | Centene | Pozornost | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Europe 600 | Ceny domů | Canopy Growth | Akcie výrobce čipů | FTC | Fibonacci retracement | Hrubý domácí produkt | Pohyb kurzu | Roblox | Hráči na trhu | Současná situace | Nejlepší akcie | Trh státních dluhopisů | EY | LEN | Stratég firmy | Meta (Facebook) | Zasedání Bank of Canada | Terminál | Evropa | Obchodovat CFD | Distribuce | Jackson Hole | HUF/EUR | Akcie Alphabetu | Akcie HP Inc | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Short | Ekonomické události | Sazby centrální banky | Ukrajina | Ropná společnost | Poptávka po bezpečných aktivech | Jednání FOMC | Lednový efekt | Marathon Digital | Pár EUR/USD | Schlumberger | Neutrální výhled | Index výrobních cen | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Hodnota aktiv | Eurodolar | E-mini opce | UBS Global | KB | Zpráva o inflaci | Akcie roku | Nvidia (NVDA.US) | Bezpečné útočiště | Program nákupu dluhopisů | Thajský baht | Akcie včera | Open interest | Maloobchod | Německý akciový index | Optimistická očekávání | Honeywell | Jádrový index spotřebitelských cen | Americká centrální banka | Americká společnost | Oslabení amerického dolaru | NASDAQ: MSFT | Zveřejněná data | Růst zlata | Earnings | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Trump | Stavebnictví | Devalvace | Hospodářské oživení | Index volatility | Dnešní růst | FactSet | Brands | Dolarové likvidity | Pomoc lidem | S&P Global Ratings | NZD/CAD | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Booking Holdings | Dopady války na Ukrajině | Foot Locker | Reuters analytik | Obavy o bezpečnost | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | Ruský akciový trh | UPS | Silnější dolar | Technické analýzy | Euroskupina | Urals | Nasdaq Futures | P/BV | Pokračování rally | Rostoucí trend | High | Finanční krize | Vstupy | Opce | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Andrej Babiš | Inflace ve Francii | Stimulační program | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | TIPS | X-Trade | Obchodování s ropou | Akcie Komerční banky | Ekonomická situace | Akcie finančních společností | GBP/AUD | Rakousko | Česká koruna | APAC | Stříbro | Nejbližší support | USDCAD | S&P 500 futures | Investors.com | Vývoj úrokových sazeb | Mezinárodní investoři | Americký dolarový index | Tým InstaForex | Instituce | Nike, Inc. | Turecko | Loňský zisk | Kakao | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Bank of Japan | OECD | Trader René Remšík | Americké objednávky | Chamtivost | Čínský akciový index | Podnikatelská důvěra | Různé tržní podmínky | Akcie farmaceutických společností | Investiční společnost | PACW | Vývoj akciového indexu S&P 500 | FAANG | Data z americké ekonomiky | G10 | Průzkum IHS Markit | Růstový potenciál | Dnešní fundamenty | Akcie Lyftu | LNG | Foreign Exchange | Western Alliance | Brokers | VTB | Libra vůči dolaru | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Samsung Electronics | Makléřská firma | Zaručený recept na vítězství | Americké akcie | Profit Target | Napětí na Ukrajině | Algoritmický fond Quant | Měnový trh | Silná ekonomika | Ekonomická důvěra | Peloton | PLUG | Britská měna | UBS Group | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Růst amerického HDP | Běžný účet | Kongres | Procter & Gamble Company | Obchodní rozhovory | Divize | Kevin McCarthy | Oslabení koruny | Spot | Pozitivní vliv | Nacenění blue-chips společností | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Tradingové firmy | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Vývoj indexu volatility | Index CSI 300 | ex | Evropská ekonomika | Dnešní aukce | Ministerstvo financí USA | Rosněfť | Setkání centrálních bankéřů | Las Vegas | Rozpočtový deficit | JNJ | Finanční média | CVS Health | Zvýšení úrokových sazeb | Výsledky HDP | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Dění na akciové burze | Obchodování se CFD | BlackBerry | Téma inflace | Snížení daní | Trh s futures | Korporátní zprávy | Trh | Nárůst zásob | Velcí spekulanti | Ekonomické cykly | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Crown | Přehled o dění na světových burzách | Offshore | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Vládní podpory | Erste Bank | Analýza akciového indexu | Frustrace | Viktor Orbán | Akcie firem | Správce portfolia | Největší energetické společnosti | Znalost | Cerberus | Výrazný růst | Britská premiérka Liz Trussová | Akciové strategie | Otočení trendu | Standardní daň | Měnová autorita | Ptačí chřipka | Fed | Rekordní minimum | Oslabování amerického dolaru | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Ekonomické škody | Bailout | Korekce | Akcie společnosti Meta Platforms | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Indexy v Asii | Upozornění | Příliv kapitálu | United Airlines Holdings | Tržní prostředí | Nákup dolaru | Akcie Tyson Foods | Spotřebitelská důvěra v USA | Země EU | Dividendové akcie | Arbitráže | Stavební povolenky | Hospodářské výsledky firem | Počet pracovních míst | Buffett | Money management | Xylem | Švýcarská ekonomika | Vývoj ekonomiky | Uvolněné fiskální politiky | CLF.US | Největší ekonomika světa | Volby v USA | Lukáš Novotný | McDonald's Corporation | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Problémy s dodavatelskými řetězci | Kjódó | Pražské burzy | Finanční společnosti | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Heiken Ashi | Výběry | National Australia Bank | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Vysoké ztráty | Tržní výhled | Burzovní přísloví | Kanada | Aktivita centrálních bank | Globální recese | Index Standard & Poor's | Automobilový průmysl | CME Group | Ekonomický a strategický výzkum | Lowe's | Yahoo | CNOOC | Ruské úřady | Technické indikátory | Fiskální stimuly | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Marriott | Volná pracovní místa | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Kroger | Výkon společnosti | ProCent | Růst spotřebitelských cen | IRS | Anthony Fauci | Měna Bitcoin | VZ | WIG | Jan Němeček | Julius Baer | Akcie Morgan Stanley | Ceny zboží | Rating | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Platforms | Index Hang Seng Tech | Velké banky | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Merck & Company | Americký ADP report | Prezident Joe Biden | SNB | Dílčí index | Komentáře členů Fedu | Výnosy u dluhopisů | Microsoft | Trh dnes | Wells Fargo | USD/CHF | Příležitosti | Otevření obchodu | Prada | Amundi | UnitedHealth Group Incorporated | Moh Siong Sim | Vládní dluhopisy | Nejistota | Data z USA | Omezení COVID | Unijní země | Litecoin | Akciové indexy v USA | Úrokové sazby centrálních bank | Růst tržeb | Členové Fedu | CME | Commission | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Defi | Pokles cen ropy | Shortování | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Změny cen | Sell | Demokratické strany | Intuitive Surgical | NFP data | Pohyby na finančních trzích | Standard Chartered | Long pozice | Dollar Tree | Obchodování akcií | Akcie CME | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Akcie American Airlines | Známý investor | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Tvůrce trhu | Vývoj eura | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Mexické peso | Akcie technologických společností | Jaguar | Američtí politici | Rivian | Konference FOMC | Bankovní akcie | Akcie společnosti Salesforce | Forward | Futures na DAX | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Makroekonomika | Agentura AP | Ziskové akcie | Průmysl v USA | Trendové linie | David Lamač | Výpadky | Objem obchodů | Zisky akcií | Range | CFTC | FIAT | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Makroekonomické zprávy | FRS | Kurzový vývoj | Nifty 50 | Investice do akcií | AA | Invest | Očekávané výnosy | Gazprom | Akcie v USA | Centrální banka | Call opce | Otevřené obchody | Riksbank | Propouštění zaměstnanců | Andrew Bailey | Významné zprávy | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Federální rezervní banka | Intraday | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Zájem o rizikovější aktiva | Světová rezervní měna | Vlny koronaviru | Řízení rizika | Hazard | NYMEX | Polský zlotý | Tržní sentiment | Apreciace | QE | Ranní zpráva z akciového trhu | Měny&Sazby | LYNX | Červnová inflace | Plány Fedu | Největší kryptoměna | Donald Trump | BIIB | Čistý zisk | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Patrik Urban | Jádrová inflace | Twitter | Marriott International | Pravděpodobnost úspěchu | Fluktuace | Krach | Zasedání americké centrální banky | Activision | Centrum | Margin call | Akcie výrobce robotických vysavačů | Společnosti | Fundamentální faktory | Nejvýraznější pokles | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Spotová cena | Jiří Tyleček | Psychologické faktory | Další růst | Americká průmyslová produkce | Rockwell Global Capital | Oživení amerického trhu práce | Výsledky bank | Obchodování na páku | Arbitráž | Rozhodnutí ČNB | Instant view | Šíření viru | LIBOR | Visa | Bollinger Bands | Aukce | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Devizové trhy | Partnerství | Pokles prodeje | StopLoss | Ekonomové | Dolar k japonskému jenu | Tvůrce algoritmu investičního fondu | Index německých akcií | Podnikatelé | Dluhové krize | Energetický sektor | Akcie mateřské společnosti | FXstreetCZ | Guvernér | Huobi | Březnová inflace | Příkaz Stop | Odolnost ekonomiky | API | Alphabet (GOOGL.US) | Rizikovější investice | Týdenní Forex kalendář | Grafy | Nízká volatilita | První support | SMA 200 | US akcie | Nákup eura | Chod ekonomiky | Komodita | Pokles technologických akcií | Zoom Video | Zahraniční investice | CZK | WeWork | Podhodnocené akcie | Úvěrové podmínky | Reuters | Erste Group | Majitel firmy | AVG | Obchodníci | Unilever | Index nových zakázek | Threads | Blog | EUR/HUF | Společnost XTB | Hamás | Baidu | Bitcoin (BTC) | Situace na Ukrajině | QCOM | Trader René | Chevron | Kompozitní index | Barclays | Investro | Index nákupních manažerů | Daiwa Securities | Domácnosti | Negativní vývoj na akciových trzích | Letecká společnost | Index US500 | Vývoj USD | Predikce finančních trhů | Depozitní sazba | Ruský plyn | Norwegian Cruise Line | Rada MMF | Ekonomické vyhlídky | Výrobní aktivita | Kov | Akciový index Dow Jones | Infineon Technologies | Overbalance | Negativní úrokové sazby | Hlavní německý akciový index DAX | Rolování | Rekordní maximum | Euronext | Futures na ropu | Cyklus růstu | Libra šterlinků | Předseda | Primární emise | Wealth | Analytici | Finanční trhy dnes | Kurz koruny | Světové měny | Růst v Číně | Profesionálové | Utahování měnové politiky | Deutsche Boerse | Top Wall Street | Automotive | Ripple | Chipotle Mexican Grill | Credit Suisse Group AG | CARA | Singapurský dolar | J&T | USDIDX | Situace | Traders | Elliott | Akcie Twitteru | Equity | Rates | VaR | Micro E-mini opce | Roční výkonnost | Investiční Memento | Evropská unie | Provozní zisk | Boeing | Politická krize | Obchodovat S&P 500 | Cvičení | Dow Jones a S&P 500 | HDP v USA | Příkaz | Obchodování na zámořských trzích | Ekonomiky | Akcie Netflixu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Opce živě | Dividendový výnos | Zpomalení globální ekonomiky | Josef Lukáč | Rychlý růst | Stagnace | Rozpočet | Riziko recese | Cleveland-Cliffs | Evropské banky | Negativní dopad | Apple | Libra | xPartners | Opatření centrálních bank | Zvýšení základní úrokové sazby | Australská měna | Ztráty peněz | CFD | Rekordní inflace | SMA 100 | Guvernér Fedu | Inflace v květnu | Nová data | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | 3M Company | MRNA.US | Americké ministerstvo obchodu | Zahájení výsledkové sezóny | US100 | Akcie společnosti Microsoft | Strategické možnosti | BMO Global Asset Management | Prodeje domů | Příprava | Dobrá nálada | Čínské měny | Vybírat zisky | Pohyby na trhu | Buy the rumor, sell the news | Ztráta | Řecko | Kurz EUR/CZK | Finanční instrumenty | Situace v Hongkongu | NAFTA | Aktuální cena | Nálada investorů | Platební bilance | Jednání o brexitu | Hlavní akciové indexy | Londýnský index FTSE 100 | AMD.US | OKX | Komoditní burzy | Dow Jones Industrial Average | Čtvrtý balík sankcí | Arm | Růst mezd | Nejlepší investice | Barometr | Orbán | Analytik J&T | Alibaba Group | Nový rekord | Evolv | JPMorgan Chase & Co | Výrobce sportovního zboží | Očekávaná data | Úroky | Severomořská ropa | Refinitiv | Voyager | Plodiny | Dilema pro Powella | CVX | Indexy PMI | Bancorp | Ranní nadhoz | Portu | Stabilita | Bloomberg TV | Cena | Překoupený trh | Investiční banky | Míra úspor domácností | ING | Předstihové ukazatele | BioNTech | Šéfka Fedu | Dlouhodobý support | Ceny komodit | ASML Holding NV | Silný trh | DOT | Money-Management | Moneta | Nákup akcií | Air | Akcie dnes | MetaTrader 4 | Velké peníze | Zápis z posledního zasedání Fedu | Aktivum | Proočkovanost | Vyšší riziko | Ceny akcií | Izrael | Newmont | TABAK | Leasing | FTSE | Fond | Klíčové oblasti | Přenos | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Telekomunikační společnost | Americký dolar | Největší pády | Trh zlata | Dobré zprávy | Míra inflace v Německu | MUFG | Čínská ekonomika | Termínované vklady | Speciální daň | Opce na akcie | Euro vůči dolaru | Ceny | Prudký pokles | Švédsko | Koruna dnes | Futures kontrakty | Abbott Laboratories | Technologie | Indexy v Číně | Vysoká inflace | Intel (INTC) | Energetická krize | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Index S&P/ASX 200 | Guvernér australské centrální banky | ČNB | TSLA.US | Rizika | Wall Street | Cigna | Vládní koalice | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Agentura Bloomberg | Jiří Rusnok | USD/CZK | Vývoj americké nezaměstnanosti | Ranní zpráva | Pokles | Operace Twist | Rok na americkém akciovém trhu | Fenomenální růst | Nonfarm Payrrolls | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Snižování úrokových sazeb | Směřování trhů | E-mini | Výběr zisků | Kurzy | Margin | Large Cap | Počet žádostí o podporu | Výše úrokových sazeb | Ceny zemního plynu | Právo | Vývoj akciového indexu | Polská ekonomika | Biogen | Dostupná data | CHF/JPY | Aktivity v Číně | Historická data | Take-Profit | Trump rally | Nekonečné přikupování | Tencent Music | Oceláři | Globální akciový index MSCI | Zasedání bankovní rady | Americké společnosti | Finančnictví | Blue chips | HPQ | Potenciální zisk | Konsensus | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Charles Schwab | Akcie Tencent | Hedge | Fundamentální ukazatele | Cenové minimum | Rezervní měna | Royal Caribbean | Americký trh | Best Buy | Poplatek | Moody's | Google | Rabobank | ECB | Vývoj cen ropy | Řetězec | Enviromental, Social and Governance | Makro | Mercedes | Akcioví investoři | Index ISM | Tržní očekávání | Nižší růst | Americká ekonomika | NVDA | Credit Suisse Group | Odpor | KLM | WBD | Obchodník | Ekonomická aktivita v USA | Portfolio manažer | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Poptávka a nabídka | MRNA | Alibaba Group Holding | Tržby | COVID-19 | Tokio | TSLA | Index CRB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Regulátoři | Kapitálové požadavky | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Stimulační balík | Blue-chip | Evropská centrální banka | Měkké komodity | Indikátor | Dealer | Index cen | Tým FXstreet.cz | Dodávky plynu do Evropy | Situace na trhu | Paypal Holdings | Slušné zisky | Banka Credit Suisse | Tick | Přehled kurzů | Mutace koronaviru | Čínská vláda | Dobré obchody | Index PX | Akcie Philip Morris | Vánoce | Daně | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Mitsubishi | Lídři | Vyšší úrok | Close | Inflace v červenci | Spotová cena zlata | Marketingová komunikace | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Malina | Pivot | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Počet nových žádostí o dávky | Upvest | Kapitálové výnosy | Epidemiologické situace | Mosaic | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Česká ekonomika | Tuzemská inflace | Zásoby ropy v USA | Institucionální investoři | Momentum | Pozitivní sentiment | Dluhopisy | Algoritmus fondu | CBOE | Sázkové kanceláře | Investro.com | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Zisky | HICP | Maloobchodní tržby | Partners | Adaptive Market Hypothesis | Množství peněz | Optimismus na akciových trzích | Vstup do pozice | Vládní politika | American Express Company | NATGAS | Konsenzus | Conference Board | BNP Paribas | Společnost DoorDash | Akcie Boeingu | Historické rekordy | Velký růst | Obchodování indexů | COVID-19 omikron | Signature Bank | Bývalý prezident | Ceny palladia | Globální ekonomika | Růst ceny | Cena palladia | COST | Vývoj inflace | TradingEconomics | Bitcoin Cash | Swap | Summit G20 | ISM | Miliardy eur | Qontigo | Anomálie | Ministr zahraničí | Vývoj HDP | Obrovské ztráty | Benchmarky | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Konsolidace na akciích | NBP | Situace na trhu práce | Členské země eurozóny | Starbucks | Employment Cost Index | Energie v Evropě | Toyota | Delta Air Lines | Charter Communications | Ratingové agentury | Cena zlata | Shanghai Composite | Propady na akciových trzích | SPAD | Verbální intervence | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Index inflace | Měnověpolitické zasedání | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Vývoj měnového páru GBP/USD | Zinek | Euro STOXX | Fincentrum & Swiss Life Select | Analytici Goldman Sachs | Flash Crash | Breakout | Podílové fondy | Rusko-ukrajinský konflikt | RRR | Epidemiologická situace | Trh práce v USA | Hongkongský index Hang Seng | Index FTSEurofirst 300 | Moskva | Bull | Růst cen | Index Russell 2000 | Drahé kovy | Saxo | Velký makroekonomický výhled | Freeport-McMoRan | News Corp | Výsledky hospodaření | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Kryštof Míšek | Vrcholy | Dluhový strop | Zdravotní pojištění | TLTRO | Analytika | RSI | Inflace zpomaluje | Měnová politika | Vysoké inflace | Operace na volném trhu | Akcie Apple | Cleveland-Cliffs Inc. | Hypoteční sazba | Asset management | Alokace | PMI ve výrobě | Nejvyšší zhodnocení | Pevné nervy | Býčí trh | MSCI World | Nová makrodata | Indexy pohyb | Repo sazby | Energetické trhy | Společnosti Netflix | Dynamický ekosystém | Vega | Poptávka | IFO index | Financování | Akcie čínské společnosti | Vývoj války na Ukrajině | Index pražské burzy | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | Zasedání RBA | Akcie společnosti Micron | Ursula von der Leyenová | Akcie Walmart | Fitch | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Finance | Čína | Omezení dodávek | Rostoucí akciové trhy | Stres | Měnový index | Prodávající | GMT | Historické maximum | Růst světové ekonomiky | Spirit Airlines | Christopher Waller | Turecké liry | Opční prémium | Konfluence | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Růst úroků | Kohl's | Úrokový diferenciál | Výrobce sportovního oblečení | Investec | Republikáni | USDJPY | Jak obchodovat S&P 500 | Makroekonomické data | Cenový propad | Inflační očekávání | Globální poptávka | Osobní výdaje | Investiční poradenství | Společnost Unilever | Index pražské burzy PX | DISH | Vývoj války | GfK | Zasedání Bank of England | Snížení rizika | Polovodičové společnosti | Line | Lineární regrese | Cena stříbra | Zvýšení produkce | Betfair | Očekávaná reakce centrální banky | VŠE v Praze | Tilray | Věštecké schopnosti | Americké banky | Globální trhy | Pokles akcií | Invaze | Capital | Průměrná hodnota | Měny z regionu | Cizí měny | MU.US | EURGBP | FT | ECB Christine Lagardeová | Odklon od rizikových aktiv | Denní pokles | Růst firemních zisků | Bulharsko | Obchodování na akciových trzích | Investor | Louisiana | EGL | Prognózy českého hospodářství | All-time high | Americké akciové trhy | Uzavření trhů | Dolarové sazby | DNO | Mali | Obchodovat | Korelace měn | Jitan Solanki | Měnové trhy | Analytik J&T Banky | Reporty | Zvýšení inflace | Zaručený recept | Spotřebitel | Investiční web | Skupina akcií | Shell Plc | Tatry Mountain Resorts | Dluhová krize | Hospodářský růst | Prezident Fedu | Bankovní rada České národní banky | Tržní sazby | Nové rekordy | Posílení eura | Nárůst výnosů | Sociální síť | Technologický Nasdaq | Dividenda | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Stavební výroba | Kryptotrh | WTI | PacWest Bancorp | Standard & Poor's 500 | Hrozba recese | ETF fondy | Resistance | Oživení eurozóny | Problémy Credit Suisse | Evercore ISI | Bod | Akcie americké společnosti | Shares | Pokles zásob | Zisk společnosti | Obilniny | Medvědi | Výrobce čipů Micron | RBNZ | Paládium | FRED | Fear and Greed Index | UniCredit SpA | Černý pátek | Pokladniční poukázky | Spready | Reserve Bank of Australia | MIFID | Americké maloobchodní prodeje | Řemeslo | Trading analýza | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Trading | Americká měna | Modelování výnosové křivky | Honeywell International | Nord Stream | EMU | Komise v přenesené pravomoci | Saúdská Arábie | Tesla (TSLA.US) | Zájem o akcie | Fear and Greed | Reakce koruny | Ziskovost | OCI | Payrolls | Kapitálové trhy | Bankéři | Globtrex | Týdenní tržní výhled | Uhlí | Sázet | Úsilí centrálních bank | Cena ropy | Šance | Obavy trhu | Teletrader | Oživení ekonomiky eurozóny | Inflace | Měnové kurzy | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Opční trader | Obavy z koronaviru | Rekordní čtvrtletní pokles | SCHW.US | Výplaty akcionářům | Investiční soutěž | Marže | Zprávy z Fedu | ROCE | Domácí měna | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | Zobchodované objemy | Akcie Fortuny | DAX | Zlato a stříbro | Technology | Josef Košťál | Jack Dorsey | HDP | Akcie GM | Warner Bros Discovery | Domino efekt | Kurz USD | Důvěra v Německu | Pokles cen akcií | Alphabet | Měny považované za bezpečné | Ztráty dolaru | Zkušenosti | Index PMI | Akcie online | Trading Central | Firma | Ekosystém | Zasedání měnového výboru | Signály | Omikron | I-Trader | Zájem o riziko | Micron Technology | Uvolněná měnová politika | Lira | Devizový trh | Načasování | Boeing Co. | Jens Klatt | Výrazný růst cen ropy | Lot | USA a Čína | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Erste | Jednodenní procentní propad | Omyl | Liz Trussová | Ekonomická rizika | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Small-cap společnosti | Korporátní dluhopisy | Intradenní trading | Monetární politika | Manufacturing PMI | Karel Havlíček | Dluhopisové trhy | Výrobce robotických vysavačů iRobot | FX | Ben Bernanke | Změny ve vedení | Pracovní trh | Dopady vysokých úrokových sazeb | Společnost Procter & Gamble | Nejvyšší soud USA | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | DocuSign | Američané | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Referendum | Akcie Alphabet | Cenné papíry Erste | Řetězec lékáren | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Bloomberg Commodity Index | Unicredit | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | BBY | Sanofi | Blizzard | Akciové tipy | HSI | Akcie padají | Hugo Boss | Rozkolísaný | Zavedení cel | UST | Restrikce | Merck | Optimismus | Coinbase Global | Rozhodování | Facebook | Ukazatel volatility | Fiskální balíček | Hliník | Růst dolaru | Kybernetická měna Bitcoin | Volckerovo pravidlo | Vývoj indexu S&P 500 | Krize v eurozóně | Oracle | Cathay Pacific Airways | Francouzský CAC 40 | Tyson Foods | Investiční banka Goldman Sachs | Index Euro Stoxx 600 | Dolar | Reserve Bank of New Zealand | Binární opce | Kukuřice | Costco | Debata | NortonLifeLock | Nikkei Asian Review | Důležité fundamenty | Enphase Energy | Prezident Fedu v Dallasu | Měď | Ekonomický institut | Edulios | Výsledky společnosti Meta | Proinflační | Euro | Evropská investiční banka | Boj s koronavirem | Negativní vývoj | Konglomerát | ANZ | Ministři financí eurozóny | Rozvíjející se trhy | Fundamentální pozadí | Akcie na pražské burze | Dnešní report | AUD | Bod zlomu | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | NQ100 | Byznys | Binance | Deere | EuroStoxx50 | Publikovaná domácí data | Federální rezervní banky | Akcie firmy Netflix | Breakout Trader | Nárůst zisků | Nálada na globálních trzích | Spekulace na pokles | Pegas Nonwovens | Domácí data | Cena niklu | Přerušení dodávek ruského plynu | Risk | Predikce | Qiagen | Fibo | Akcie Netflix | Prima | Bank of New York Mellon | Kypr | F.X.C.G. | Citigroup | Investiční ředitel společnosti | Softbank | Rozkolísanost trhu | Denní graf akcie | AXS | Index VIX | Hospodářství | Denní volatilita | MIB | LeadCapital Markets | Stagflace | Čínský export | Japonský Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Vypuknutí pandemie | Poskytování hypoték | EV | Inflační cíle | Jednotná měna | Zpomalení růstu | EBITDA | FXstreet.com | Konvergenční proces | Obchod | Ohlédnutí | Růst ekonomiky | Výrobce čipů Intel | Santa Claus Rally | Christopher Wall | Sledování vývoje | Vývoj kurzu eura | Siemens Healthineers | EBITDA marže | Obchodní aktivita | Vývoj na akciových trzích | Banka JP Morgan | LPL Financial | Pozice spekulantů | Majors | Ranní komentář | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Čínská měna | Intermediate | Bollingerova pásma | Asijské akcie dnes | Globální akciový index | Rada ČNB | Vítězství nad inflací | HCOB | EU | Ekonomická krize | Ekonomická expanze | Cenové stability | Volatilita akciových trhů | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Měna euro | Philip Lowe | Portfolia | Tesla | Transakční náklady | Akciové portfolio | Převis | Fork | Obchodní nastavení | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Daytrader | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Obchodování s Bitcoiny | Ocelárny Nucor | Energetické firmy | Out of the money | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Postavení dolaru | Aktivity v eurozóně | Gate | Úroveň rezistence | Akcie Credit Suisse | Theresa May | Analytici Patria | Finanční tituly | Samsung | Recese | Nový lék | Index strachu | Výzkumný institut | Vyjádření představitelů | BTCUSD | P/E Ratio | Kazuo Ueda | Akcie bankovní skupiny Erste | ASML | Ropný gigant | Záloha | Hodnota indexu | Švýcarský frank | Renault | Báze | Růst akcií | Německý ZEW index | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | Čisté krátké pozice | Capital Partners | Chuť riskovat | Akcie konkurenční společnosti | Technologický index Nasdaq Composite | Bannockburn Global Forex | CZK/EUR | NZDUSD | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Makrovýsledky | Výhled na rok | Activision Blizzard | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Inflace ve světě | Hargreaves Lansdown | Eskalace konfliktu | Kyjev | Burzovní indexy | BIS | Naučte se obchodovat | Výrobní index | Největší propad | Silný americký dolar | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | Růstový trend | Komerční banka | Silný support | Investoři a obchodníci | Fosilní paliva | Americké burzy | Internetové firmy | Nálada na akciových trzích | Nakupovat | Japonský Nikkei 225 | Frank | Ministři | Měnové politiky centrální banky | Prudký propad | EUR/SEK | Relativní stabilita | Akcie Alibaby | Změna politiky | Micro E-mini | Matěj Široký | Transparentní | Pin Bar | Akcie small-cap společností | Kurz eura | David Cameron | Desetileté dluhopisy | Americké ministerstvo práce | VF Corporation | Dnešní zpráva | Helicopter money | Produktivita práce | ARM | Centrální banka USA | Dlužníci | Čínské indexy | Vystoupení z EU | Nikkei225 | Korekce na akciových indexech | iForex | Finexo | Uznání nezávislosti | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Ceny energií | Zavedení záporných úrokových sazeb | Barel WTI | Cena Brentu | WTI ropa | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Graf indexu S&P 500 | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Unipetrol | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Ceny potravin | Politická nejistota | Obrat trendu | Průmyslová výroba v lednu | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | FOMC minutes | Měnový kurz | Základní sazby | KBC | Japonský premiér | NEST | Kiwi | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Averze vůči riziku | Prezident Donald Trump | USDCHF | Prodeje existujících domů | CySEC | Rostoucí inflace | Ceny akcií bankovních domů | Dodávky zemního plynu | Sterling | Investování | Svíčkové formace | STAR | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Panika | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Booking | Euro posiluje | Blockchain | Intradenní obchodník | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Sell Stop | PMI indexy | Předpovědi | Údaje z Číny | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Akcie firmy včera | MATIC | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | Silicon Valley | Ministr financí | Kmen omikron | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Cenová válka | Ticker | MSCI index | Western Union | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | Nasdaq (US100) | Correlation Matrix | Produkty obchodované s finanční pákou | Odvětví | Dow Jones Industrial | Pozice ekonomiky | Růst eurozóny | Zásoby plynu | Zpomalení růstu ekonomiky | Las Vegas Sands | Komentáře Fedu | Wood Mackenzie | Oslabení | Kroky Fedu | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Lepší strategie | Míra inflace | Fyzické zlato | Ceny benzínu | RTS | Fundamentální data | Platforma | Rollover | Americké firmy | Evropský statistický úřad | Měnová politika ECB | Akcie těžařských společností | Energetika | Zdražování ropy | Akcie energetických společností | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Hezké zisky | United Airlines | CNN | Negativní zprávy | Spotify | Ekonomický výhled | Nejprudší denní propad | Platební systém | TradingView | Nařízení | Americká cla | SWIFT | Sazba hypoték | WP | Jak obchodovat | Streamovací společnosti | Akcie automobilky Tesla | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Schodek | Farmaceutické společnosti | BTC | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Sean Sun | Indexy | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Největší americké společnosti | Odborníci | Oživení poptávky | Mizuho | Global Forex | Obchodní platforma MetaTrader | M2 | Alibaba Group Holdings | Severomořská ropa Brent | ASX 200 | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Výrobní PMI | Mileniálové | BNY Mellon's Lockwood Advisors | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Guvernér centrální banky | NZD/JPY | Louis Navellier | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | CFD na index VIX | Bazický bod | Centrální bankéři | Bolest | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Americké akcie včera | Market Profile | Napjatá situace | Akciové futures | Abbott | Šéfka ECB | Trhy v USA | Crowdfundingové platformy | Verizon | Tempo růstu | České mzdy | Meziroční růst spotřebitelských cen | Odkup akcií | American Airlines Group | Úvěrový rating | Ľubomír Šlauka | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | NewYorská burza | USD index | Načasování obchodu | Scotiabank | Asijské obchodování | Pohonné hmoty | Americké dluhopisy | Nadhodnocení | Empire State Index | Break-Even | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Divergence | Commonwealth Bank of Australia | Nejvyšší růst | ETF | Marathon Oil | BHP Group | Federální obchodní komise | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | CarMax | T-Mobile US | Hlavní evropské indexy | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Forexový trader | Bossa cz | Silvergate | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Humana | Ceny drahých kovů | Varování | Obchodní bilance | Největší propady | Vánoční svátky | Úsilí | Investiční skupina | Reinvestování | Akcie společnosti Cisco Systems | Černé zlato | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Spojení | Cykly | Pokles indexu S&P 500 | Akcie aerolinek | Bankovní společnosti | Long | PFNonwovens | Rally | Inverzní výnosová křivka | Investování do akcií | SunTrust Advisory Services | Bankovní rada | Banka | Recese v USA | Komoditní index | Smíšené obchodování | Euro Stoxx 600 | Futures na VIX | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Pandemie | Výsledky za Q4 | Parametry obchodu | Zasedání České národní banky | SARS | Downing Street | Nálady na trhu | Japonský index | Globální ekonomický výhled | Bear | Bonusy | Tripadvisor | Japonský akciový trh | Hlavní měnové páry | Intesa Sanpaolo | Úrokové prostředí | Futures na americké akciové indexy | Ruský Gazprom | Klid | Aktiva | Pokles inflace | SXXP | Poskytování úvěrů | Ekonomické krize | Joseph Biden | Použití finanční páky | Začátek výsledkové sezóny | Burzovní společnosti | Prodejní tlak | Širší index | Cenový strop | Tržní cena | Růst zaměstnanosti | Velikosti pozic | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Výnosy z dluhopisů | Investovat své prostředky | Kryptoprůmysl | Švýcarská banka UBS | Čínské firmy | Business | Akcie Home Depot | GBPJPY | Evropští investoři | Falešný break | Meziroční inflace | Vytvoření fondu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Schwab | Prezident Federální rezervní banky | Indikátory | Nejnovější statistika | Albemarle | Růst cen akcií | Zdanění | Pokles cen | Další regulace | Plug Power | Algoritmus | LPR | Automatic Data Processing | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Akcie Cisco | Tempo růstu ekonomiky | SP500 | Technologická společnost | Index euro | S&P 500 (US500) | Keystone XL | Řešení energetické krize | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | FedWatch Tool | Nejslabší růst | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky amerických společností | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Nejlepší výsledky | Tradingový portál | Zdravotnictví | Fox Corp | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Ole Hansen | NZD/USD | Výnosnost | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | Brazílie | Společnost BP | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Macy's | Mateřská společnost | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | Intradenní trader | Danske Bank | Výsledek voleb | Obchodování s opcemi | Westpac | Členské země | Schodek zahraničního obchodu | Sierra Chart | BNY Mellon | Pandemická situace | Burzovně obchodovaný fond | Stratég | Špatné zprávy | Zisky firem | Pokračování poklesu | Majetek | Ekonomika eurozóny | ISM ve službách | Big tech | Edward | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Britské referendum | Purple Trading | Raytheon Technologies | PacWest Bancorp (PACW.US) | Fio banka | Řetězce | Období nejistoty | Zrychlení inflace | Sentiment | Síla měn | L.F. Investment Limited | Zhoršení pandemie | Dnešní statistiky | Short pozice | Tisknout peníze | Akcie Cleveland-Cliffs | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Breaking | Investiční fondy | Trendový kanál | Růst úrokových sazeb | Největší pokles | Politika | Profesionální investoři | Konkurence | Akcie Pfizer | Nálada na trhu | Commodity futures | Utaženější měnové politiky | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Philip Lane | Potenciál pro růst | Cathie Wood | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Komunikace | Obchodní hodiny | Ceny průmyslových výrobců | US dolar | Investiční ředitel | Čínský prezident | Dnešní seance | Tier 1 | Spoření na důchod | Americké futures | Yahoo Finance | Nespokojenost | MAM | ECOFIN | BHP | Pravidla hry | Jak investovat | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | GDP | Negativní korelace | Velká Británie | Akcie Intelu | Evergrande | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Směřování FEDu | Zasedání FED | Burzovní obchodování | Evropské společnosti | Výrobce čipů Micron Technology | Vývoj trhu | Puma | Konsolidovaný obrat | Cena pohonných hmot | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Indexy S&P | FundStrat | Akciové trhy v Asii | George Soros | Napětí kolem Ukrajiny | Obchodování na devizovém trhu | Centrální banky USA | General Electric (GE) | Optimismus investorů | Tlačítko pro prodej | Nálada | Dna | Napětí na trzích | Geopolitická rizika | Quant | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Flexibilita | J&T Banka | MXN | Bilance zahraničního obchodu | Nákupy | Implikovaná volatilita akciových trhů | Měnové páry | LTC | Technologické akcie | Měnové politiky | Společnost Adobe | Vnímání | Prudential Financial | SVB | Index volatility VIX | HighSky Brokers | Předstihový ukazatel | Paramount Global | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Dnešní ekonomický kalendář | Výkonnost indexu S&P 500 | Hospodářská recese | Ekonomika | Růst vývozu | První zvýšení sazeb | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Silný fundament | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Výrobní index PMI | Akcie Meta | Obchodování s cizími měnami | Hospodářské noviny | Warner Bros | Karanténa | Sněmovna reprezentantů USA | Zlevnění ropy | Akcie Coinbase | Jon Adams | SYRIZA | Soukromí zaměstnavatelé | Sankce | Commerzbank | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Inflační krize | Jay Hatfield | Obchodování s futures | Poradenské společnosti | Investiční manažer | Prolomení supportu | Ceny zlata | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Výhled | Zářijový efekt | Velmi volatilní | Timeframe | Index technologického trhu | Amazon.com Inc. | České akcie | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | LVMH | Erste Group Bank | Slovo recese | Kurzotvorná informace | Nikkei (JAP225) | Volume | Americký akciový index | Komerční banky | Worldometers | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | Zisk firmy | Americký trh práce | Indexové ETF | Obchodní účet | Austan Goolsbee | Deriváty | Ethereum | Nejlepší blue chip akcie | Embargo | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Filadelfský Fed | Economist | Tlak na akcie | Akciový index DAX | Odpovědnost | Vysoké ocenění | iRobot | Očekávaný růst | Akcie Micron | Investiční instrumenty | Reálný obchodní účet | Komoditní spready | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Nový býčí trh | Energetické společnosti | Propouštění | Index Hang Seng | Sentix index | Private equity | Prodeje čipů | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Jaromír Gec | Technical analysis | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Optimismus na trzích | Údaje o maloobchodních tržbách | Burza dnes | Burzovní společnost | Výsledek zasedání Fedu | Zlaté rezervy | Americká centrální banka FED | Cyrrus | Dobrý výsledek | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | OKB | Full-time trader | X-Trade Brokers | eBook | Balík sankcí | Index DJIA | Insider | Makroekonomické analýzy | Aktuální rezistence | Fibonacci | Růst cen energií | Prostor pro růst | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Poptávka po dolaru | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Volební rok | Bílý dům | Situace v Číně | ČEZ | Cenové hladiny | Apple Inc. | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Highsky.cz | FOMO | Financial Times | GOOGL.US | USD za barel | Nikkei 225 | Počet nakažených | Poptávky po ropě | Chuť k riziku | CAD | Spread | Iniciativa | Obavy investorů | Společnost Intel | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | New York | Riziko korekce | BinckBank | St. Louis | MSFT | Swing | Čistá ztráta | Úrokové sazby ČNB | Dřevo | Krize | Bernstein | Rizikový apetit | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | Zajišťování | Horizontální linie | NZD/CHF | Burzy v USA | Akcie IBM | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Zotavení ekonomiky | Podnikové aktivity | Pasiva | Ekonomické zprávy | Risk Off | Ukrajinská krize | Applied Materials | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | Zlotý | IBEX | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | BUX | EURCHF | Paramount | Krize na Ukrajině | G20 | Míra inflace v eurozóně | Pokles poptávky | Informace z trhu | Bing | CEO | Objednávky | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Obchodní přebytek | Kurz libry | Pozitivní očekávání | Oslabení polského zlotého | Akcie roku 2019 | Slabost dolaru | APEC | Ninja Trader | MMM | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dollar | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity | Trhy | Měnové stimuly | Akciové trhy v USA | Dolarový index | Indikátor CCI | Deeskalace | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Akcie Intel | Poradci | Big Tech | Sazby | Americké výnosy | Akcie Tesla | Graf indexu | US30 | Index ekonomické aktivity | Dialog | Prodej EUR | Pavol Mokoš | Ředitelka | Opuštění režimu kurzového závazku | Turbulence na finančních trzích | JAP225 | Generální ředitel | Bezpečnost | Akcie Uber | Akcie ViacomCBS | Akcie Stock | Japonský ministr financí | Cíle | Politická rozhodnutí | Burza | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Akcie společnosti Boeing | LTRO | MarketWatch | Investiční skupiny | Dotcom | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Index MSCI | Zadlužené Řecko | První odhad | Portfolio manažeři | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Americká inflace | Izraelská armáda | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Investice do zlata | Americká administrativa | Výprodeje | Ruská vláda | Nové sankce | Derivát | Obchodování s CFD | Dolarové zisky | Price Value Gap | Porsche | Rozhovor | Transakce | Švýcarské banky | BMO | Ropa WTI a Brent | Finanční plán | Dnešní údaje | Slabší dolar | Technologický index | Měny | Akcie mediální skupiny CME | Obchodní jednání | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Filadelfský Fed index | Under-weight | Snížení úrokových sazeb | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Sezónnost | Přístup k měnové politice | Raymond James | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | Profitovat | Vedlejší účinky | Glencore | Tržní kapitalizace kryptoměn | Irsko | Zahedžovat | Nová historická maxima | Energie | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Trade Brokers | Podkladové aktivum | Starcapital | Zpravodajství | Michal Brožka | Světové trhy | Inflace v březnu | Větší korekce | Odvětví vyspělých technologií | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | Program QE | DE30 | USDX | Zscaler | BTC/USD | Fed dnes | Dividendy | SenseTime | Měna | Inflace v prosinci | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Jamie Dimon | Finanční sektor | Renminbi | Příležitosti k nákupu | Marathon Petroleum | Oslabení eura | Intradenní pohyby | Arena Pharmaceuticals | Katastrofy | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Silný pokles | Ichimoku | Teroristický útok | Uvolnění měnové politiky | Ukončení obchodní války | Futures trading | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | EUR/CHF | Karanténní opatření | Pavel Kohout | Podnikatelská aktivita v USA | Australská ekonomika | Index IBEX | Thomson Reuters | Snap | MetaTrader Supreme Edition | Hospodářský pokles | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Miliardy dolarů | Inside | Růst aktivity | Klíčové události tohoto týdne | Obchodování na burze | Finanční trh | Nové restrikce | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | FOMC | JPMorgan | 100 SMA | Federal Open Market Committee | Akcie Erste Bank | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Pracovní síly | Citrix | Apple (AAPL) | Daň z nadměrných zisků | Prezident Evropské centrální banky | Data z Německa | Risk On | Trade | Regionální měny | Eni | Cena komodity | Futures na zemní plyn | Globální finanční trhy | Nové prognózy | EFSF | Patria.cz | Zisky společnosti | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Náklady na obsluhu dluhu | Sentiment na trzích | Nákupní signál | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | EIA | Generativní umělá inteligence | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Partneři | IPO | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | DCA | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Akcionář | Vulcan Material | Zhodnocování dolaru | Miliardy USD | Guardian | Vývoj globální poptávky | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | Obchodní den | Další růst sazeb | Pád Lehman Brothers | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Zkušenost | Aram Tor | GBP/EUR | Tradingový portál FXstreet.cz | Index Nasdaq (US100) | Signál | Írán | Zdražování | S/R zóny | Růst na pražské burze | Analytici JPMorgan | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Akcie Amazon.com | Západoevropské akcie | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | Zprávy euro | Vývoj cen akcií | EPS | Vanadiové akcie | Obavy z viru | ADP | Napětí mezi Čínou a USA | Jim Rogers | Repo sazba | Strategy Research | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Přijetí eura | Biliony dolarů | Equity Trader | DAX 30 | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Malé zisky | Úspěšné obchodování | Ekonomický cyklus | Řízení rizik | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Míra úspor | January Effect | Index S&P 500 (US500) | Dividendové výnosy | CNY | Člen bankovní rady | Hedging pomocí zlata | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Záchranný balíček | Výdaje | Korelační koeficient | Hlediska technické analýzy | Koruna posílila | Firmy na umělou inteligenci | Ekonomický dopad | Společnost | Wolfgang Schäuble | Časové období | Úvěrová aktivita | Krach amerických bank | ZEW index ekonomického sentimentu | List The Wall Street Journal | Likvidní | Firma McDonald's | PinBar | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Mezinárodní obchod | Index MSCI World | CAD/CHF | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Milan Vaníček | Ocenění akcií | Disclaimer | Dynamika mezd | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Kurzotvorné zprávy | Thomas Barkin | BlackRock | Utažení měnové politiky | Patová situace | Fondy kvalifikovaných investorů | Vysoká volatilita | All Time High | Očekávaná inflace | Wood & Company | BMW | Cena akcií | Bezpečné měny | Volatilita trhů | Mark Carney | Non-Farm Payrolls | Yelp | Kupci | ASX | Rozšíření | Dopad koronaviru | CAC40 | Schodek veřejných financí | BBVA | Ekonomické indikátory | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Mimořádné zasedání | Buyout | Ropný trh | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | GainCapital Group | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | Bezpečný dolar | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Tisková konference | Schodek rozpočtu | Neúspěch | Koruna posiluje | Sam Stovall | Nasdaq Inc | Palantir | Ztráty | Lehman Brothers | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Bankovní systém | Organizace | Akcie Erste Group | Dluhopis | Britský FTSE | Očekávaný zisk | Obilí | DIW | CBI | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Expedia | Services | Úrokové swapy | VIX | Inflační data | Stock Exchange | Růst | Premiér Boris Johnson | Česká národní banka | Index britské libry | Objem obchodování | Vyšší úroveň | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Intradenní obchodníci | Ceny surovin | Indexy amerického akciového trhu | Fed včera | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Microsoft Corporation | Příjmy | Nejistoty na trzích | Vývoj amerického dolaru | Standard and Poor's | Kmen koronaviru | Nvidia Corporation | Rusko a Ukrajina | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Pohyby na trzích | Risk-off | Výsledková sezóna v USA | Obchodování opcí | Zajištění | Aukce státních dluhopisů | Počet potvrzených případů | Měnový výbor | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Jindřich Šídlo | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Snížení inflace | Největší jednodenní procentní propad | Globální trh s ropou | Sybil Holdings | Plynárenský průmysl | Fúze | Overweight | Index | Svíčková formace | Akciový trh | Vánoční rally | Wall Street Journal | Výsledek referenda | Investiční tipy | Lockdown | Infineon | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | MiFID II | Token | Fundament | Nejbližší rezistence | Měnové stimulace | Společnost AT&T | Bohatství | Investiční fond | Malý prostor | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Thermo Fisher | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | ČTK | Tuzemská měna | Engulfing | Index STOXX Europe 600 | Zlepšení sentimentu na trzích | ISM index | Valuace | Přelom roku | Návratnost investice | Monopol | Volby a americká burza | Americký bankovní sektor | Akcie small-cap | Index evropských bank | Mimořádné dividendy | Kent | Setrvání Británie v EU | Inverze americké výnosové křivky | Pumpování peněz | Australská vláda | Affirm Holdings | Americké statistiky | Investice do akciových titulů | Zisk na akcii | Bankrot | Cena kontraktu | Dnešní zprávy | Nejhorší výprodej | Šíření koronaviru | Wells Fargo Securities | Saudi Aramco | Akcie ASML Holding | Oblast fiskální politiky | Úrokové sazby v Polsku | Hodnoty P/B | Luno | Sezónní trendy | Makléřská společnost | Express | Index amerického dolaru | Strong Buy | Investiční doporučení | Chuť investovat | MSCI All-Country | Akcie v Británii | Snížit úrokové sazby | Hlavní německý akciový index | Kryptoměnový svět | Koronavirus | Objemy ropy | Zhodnocení účtu | Yard | Výrobci aut | Přední český ekonom | Apetit k riziku | GM | Bankovní asociace | Blue-chips | Analýza | Formace Evening Star | Míra inflace v USA | Růstová portfolia | Akcie Virgin | RDSA | Regulační orgány | Dolarový pár | Předsedkyně Evropské komise | PPF | Dolar zpevňuje | Put | Reakce dolaru | Farmacie | Země eurozóny | Akcie výrobců čipů | Okénko trhu | Otevření účtu u brokera | Citrix Systems | Znovuotevření čínské ekonomiky | Dollar-cost averaging (DCA) | Ondřej Hartman | Sartorius | Poradenství | MMXXV | Maloobchodní gigant | Nový Zéland | Market Makers | Světové akciové trhy | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Program nákupů dluhopisů | Stav americké ekonomiky | Luno Vijay Ayyar | Instrumenty | Halving | Americké vlády | Nemoc COVID-19 | Trading nastavení | Société Générale | Přerušení výroby | Jim Reid | Holubice | Správa | Produkce ropy | Capital Management | Budoucí potenciál | Vzestupný trend | Bělorusko | Vývoj finančních instrumentů | Výkon fondu | Minimalizovat ztráty | Obchodovat s akciemi | Asos | Vybrání likvidity | Německé finanční společnosti | KO | Člen Rady guvernérů Fedu | Forex Yard | Obnovení rovnováhy na trhu | Klimatičtí aktivisté | Odborné přednášky | Stimul | Dollar-Cost Averaging | Snížení likvidity | SCHW | Euro vůči americkému dolaru | Plánovaná cla | Rezistence | Olívia Lacenová | Cathay Pacific | Marika Čupa | Rekordní růst | Investment Institute | Zpravodajské společnosti | Bank Term Funding Program | Chewy | Indikátor vývoje cen | ZIL | Odhad růstu ekonomiky | Oliver Pursche | Netflix | Volatility report | Forex trhy | Poptávka po ropě | Průmyslový index Dow Jones | Krize v Řecku | Ekonomický indikátor | Brenntag | KSS | Komentář k trhům | Futures na americké indexy | Prodej státních dluhopisů | Medvědí trend | Société Générale Group | Ziskové obchodování | Target | AI | Ekonom Pavel Kohout | Prezidentská debata | Daimler | Britská premiérka | SoFi | Obchodování s digitálními měnami | Základní úroková sazba | City | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Commodity index | MSCI All-Country World | Krypto aktiva | Posílení | Nasdaq Composite Index | Výsledky FAANG | CNBC | Ukrajinské síly | Ropné a plynárenské společnosti | Největší banky | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Spotová volatilita | Panika kolem koronaviru | Dolarové měnové páry | Pracovní místa | Obchodování na devizových trzích | Krypto trh | Pohled na akciové trhy | Riot Blockchain | Odhady top Wall Street | Warner Bros. Discovery | Tržní hodnota | Markit | Včerejší seance | Denní obchodování | Vývoj dolarového indexu | Harley-Davidson | Vývojář čipů | Vstup na burzu | Obavy z brexitu | EURUSD | Index SPX | Čínské stimuly | BuzzFeed | O2 | Klienti Purple Trading | Štěstí | Halliburton | ČSOB | Adobe Inc. | Obchodování Futures | USD/oz | NFP | Béžová kniha | Americký dolar dnes | Meziměsíční růst spotřebitelských cen v USA | Extrémní strach | Kurzy akcií | NVDA.US | The Economist | Očekávaná reakce | ViacomCBS | Longové obchody | CSCO | Unie | Ekonomika USA | Nejlepší vanadiové akcie | Nasdaq Composite | Výkon | Analytička | Data ze Spojených států | Železná ruda | Rozdělení zisku | Vysoké úrokové sazby | Zasedání FOMC | Trpělivost | Kurz japonské měny | Investovat | NFP report | Komoditní | Konstrukce portfolia | Verizon Communications Inc. | Hedžovat | Barclays Capital | Vklady | Buy obchody | John Williams | Akciový index Dow Jones Industrial Average | Velké ztráty | Formace hlava a ramena | OIBDA | Události tohoto týdne | Zásoby zemního plynu v USA | Sazby Fedu | Procter & Gamble | Celkový objem obchodů | Snižování nákupu aktiv | Mozek | Ekonomický růst | Akciový index S&P 500 | Americký index | Opční strategie | Marek Malina | Duck Sauce | After-market | Krach Credit Suisse | Třída aktiv | Významný akcionář | Coronavirus | Supporty a rezistence | Solidní růst | Obchodní dohoda | Intradenní šum | Derivátové fondy | Finanční ředitelé | Patová situace ve Washingtonu | Stabilita amerických akcií | IFRS | Americké centrální banky | Svět kryptoměn | Hodnotové akcie | Výkon společností | Napjatá situace na trhu práce | Omicron | Poziční obchody | Silicon Valley Bank (SVB) | Oslabování australského dolaru | Ceny železné rudy | LIFFE | ETF na kryptoměny | Silné akcie | Psychologický faktor | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | Akademické aktivity | ADR | Kurz akcií | Pandemie COVID | Dobré výsledky | Výhody intradenního obchodování | Market moving instituce | Pohled tradera | FTSEurofirst 300 | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Růst čínského HDP | Nárůst volatility | Reakce centrální banky | CNN Fear and Greed | Výnosy z dluhopisů americké vlády | Akciové burzy | Dlouhodobé investování | IT sektor | UBS | Riziko hospodářského poklesu | Zhodnocování eura | Vývoj libry | Akcie HP | Lyft | České koruny | Pokles tržeb | Vyjednavači EU | Richard Clarida | Banka UBS | Vyšší mzdy | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Makléřské společnosti | Iron Condor | Akciové tituly | Vysoké ceny energií | Modelový aparát | Risk-off sentiment | Vakcína | APA Corporation | Předpověď | Summit G7 | Správci fondů | DJIA | Úrokové sazby Fedu | S&P/ASX 200 | Akcie výrobce čipů Intel | Konec roku | Odhady top Wall Street analytiků | Trading Central Technical Ideas Lookup | Nižší low | Graf akcie | Výkonnost | Baker Hughes | Silná rally | Obchodní války | Lukáš Lipovský | Flat | Forex kalendář | Technologické společnosti | Budoucí pohyby | NBH | Ministerstvo spravedlnosti | Bez reakce trhu | Automobilky | Měnová báze | Snižování sazeb | Nejziskovější | Průmyslové kovy | FINRA | Index produkčních cen | Vyšší ceny ropy | Bilion | CFA Institute | Lukáš Foral | Carry trade | Výsledky společnosti | Švédská vláda | Americké měny | CTA | Zoom Video Communications | Britská obchodní bilance | Ceny zemního plynu v USA | Hospodářské výsledky společnosti | Porsche SE | Výkonnost indexů | Sankce vůči Rusku | Přehled | Zhoršení nálady | Plyn | Intradenní analýza | Akcie Broadcomu | Nové all-time high | Sójové boby | Týdenní pivot | Radar Tradera | London Stock Exchange | Hospodaření | Propad akcií | Apreciace dolaru | Futures | FXstreet.cz | Převzetí společnosti | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | Analytici Patria Finance | Hindenburg | Osobní příjem | Investiční výzkum | Klidné obchodování | Bezpečná aktiva | Členka rady guvernérů | Pokles ceny | Nemovitosti | CHF | Oživení světové ekonomiky | Farmaceutické firmy | CFD Futures | Fiskální situace | Cena drahých kovů | Futures trhy | Opce na VIX | HDP z Kanady | AXS Investments | Drahé komodity | Účetní ztráty | Obchody | Akcie v západní Evropě | EPFR Global | Obratový pattern | Oslabování čínské měny | Ropné futures | James Bullard | Prezident Trump | Americká data | WEN | Carl Icahn | Akcie Moderny | Jihokorejské akcie | PX index | Podpora | Boris Johnson | Nákupní příkazy | Index CPI | Růst čínských akcií | Akciový index | Technický pohled | Electronic Arts | Stimulační plán | Wealthspire Advisors | Klaviyo | Změny sazeb | SPOT | Nákup automobilů | Euro k dolaru | Technický pohled a výhled | Zlepšení | Equal weight | Velké americké banky | Navellier & Associates | First Republic | Síla dolaru | Brokerské domy | Pád amerických bank | ATH | Akcie amerických bank | Medián | Portfólia | Royal Caribbean Cruises | RBC | Aleš Michl | Maloobchodní prodeje | Ovládněte tržní cykly | Investiční nástroje | Manažeři | Konkurent | Vedení twitteru | JDE | Desinflační trend | Očekávání trhu | Ekonomie | Sada dat | Objem obchodů na burzách | Kodak | UBS Global Wealth Management | Zahraniční forex | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Zrychlení růstu | Surové ropy | Portugalsko | Spotřebitelské ceny | Globální akcie | Ministři obchodu | Communication | Akumulace | HFT | Ekonomické zpomalení | Propad trhů | Geopolitické faktory | Nejnovější údaje | Cenové výkyvy | Zpráva pro tradery | Novozélandský dolar | Louis Vuitton | Prezident Biden | Makléř | Americké úrokové sazby | Akcie ve Spojených státech | Akcie Nvidie | Profesionální obchodník | Podnikatelská důvěra v Německu | Haruhiko Kuroda | Nvidia | Státní dluhopisy | CL | Index nákupních manažerů (PMI) | Kapitálový fond | Index Nasdaq Composite | Zadlužení | Přehled o dění | xStation5 | Globální ekonomický růst | Statistické údaje | Dlouhodobí investoři | Zastavení růstu | Hotovost | Pfizer Inc. | Německo | Obchodní model | Japonská centrální banka | Hlavní ekonom | Novozélandský premiér | MT4 | Edward Moya | Rizika spojená s energetickou krizí | Kartel OPEC | Setkání G20 | Zavedení dovozních cel | KKR | Pád Silicon Valley Bank | Mártiňš Kazáks | Zisky na forexu | Akciový index Nikkei | Burza v Moskvě | AAA | Micro E-mini futures | Vice | Emerging markets | Dow Jones (US30) | Capital Markets | PACW.US | Kurzotvorný faktor | Hladiny rezistence | Zveřejňování výsledků | Vysoké sázky | John Kerry | Goldman Sachs Group | STMicroelectronics | Ceny v eurozóně | Peter Chia | Závislost | Andrej Rády | PEPSICO | Energetická krize v EU | Meta Platforms | Country Garden Holdings | TopForex | Akciový výprodej | Tesla Inc. | Index technologického trhu Nasdaq | Odraz na finančních trzích | Hang Seng Tech | XTB | Načasování obchodů | Dopad na finanční trh | Uptrend | Burzovně obchodované fondy | Pád dolaru | Vzdělávací webináře | Dlouhodobý investor | Globalt | Market making | Pšenice | Týden na trzích | Zpřísňováním měnové politiky | ITM | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Vývoj ropy | Americký HDP | Dax index | Mean reversion | Co je volatilita | Thomas Martin | Výrobce robotických vysavačů | Fond Quant | Nákup cenných papírů | Sektor služeb | Mario Draghi | Prodej zlata | 3cAnalysis | Ericsson | FXstreet | Zveřejňování výsledků hospodaření | Velcí hráči | Dlouhodobí obchodníci | Počet případů koronaviru | Amgen Inc. | Ruská centrální banka | Nálada na trzích | Prognózy banky | Podnikatelská aktivita | Volume profile | Riziko | Platina | Kingsview Asset Management | Vývoj ceny | Guard Capital | Swiss Life Select | Britské společnosti | Expirace | E-mini futures | Global forex | GLOBEX | Čínský akciový index Shanghai Composite | Zvyšování úroků | Bit Digital | Globální sentiment | Reporting | Vývoj základní úrokové sazby | Cyber Monday | Hang Seng | CNN Fear and Greed Index | Index amerických akcií | Ernst & Young | Ropná pole | Úroveň dluhu | Dluhopisový trh | EK | Sazby beze změny | Statistiky žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Piriform | Obavy o poptávku | Cenový graf | Investičníweb.cz | Evropské země | Krypto | Francouzský prezident | Počasí | Moderna Inc. | Symrise | Mediální společnosti | Investment Counsel | Co bude | Německý index DAX | Zveřejnění zpráv | Evropské akcie dnes | Global Advisors | Kotace BTC | EUR/GBP | Mattel | Opatření | Akcie Hyundai Motor | Těžaři | Hlavní indikátor | TRIPS | Administrativa prezidenta Bidena | Ceny futures kontraktů | Evropský regulátor | Indikátor Squeeze | Webináře | Prostor pro další růst | Páteční NFP | Call centra | Akcie O2 | Oslabování koruny | Zemědělství | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Maďarská centrální banka | Cena zemního plynu v Evropě | Evropské akciové indexy | WHO | Britské státní dluhopisy | Šíření nového koronaviru | Pražský parket | Jens Stoltenberg | Trade.com | Internetový gigant | Amazon | Růst výnosů dluhopisů | Marathon | Fiskální politika | Demo účet | Kybernetická měna | Analytik | Akcie Alphabet Inc | Dluhový trh | Finanční systém | Ruský akciový index | Antimonopolní úřad | Hodnota Tesly | Investing | Carson Group | AJ Bell | Program odkupu aktiv | Sentiment akciového trhu | Nervozita na trzích | Nálada na americkém akciovém trhu | U.S. Bank | Lednový barometr | Členka Rady guvernérů Fedu | Výhled na 2. kvartál | Fair Value | Index DAX | Obavy z varianty omikron | Korelace Bitcoinu | Americké trhy | Video | EMA | Burzovní trhy | Akcie Kofoly | Spoluzakladatel fondu Quant | Nízká likvidita | SEC | Akcie Facebook | Forex analýza | Automobilový holding | Německé dluhopisy | Server CNBC | Výprodej ropy | Finanční podmínky | Evropské indexy | Pozornost obchodníků | Propad akciových trhů | Postoj investorů k riziku | Akciové fondy | Zveřejňování výsledkových zpráv | JP Morgan | Pražský PX | Americký ministr financí | Match Group | Jestřáb | Risk Management | Akciové indikátory | Dlouhodobá investiční strategie | Varovné znamení | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Royal Dutch Shell | Čínské akciové trhy | Hedging | Vijay Ayyar | Předkrizové úrovně | Throwback | Spojené státy | Tržní hráči | Makroekonomická analýza | Index podnikové aktivity | Virus | Emisní kurz | Redukce | REIT | EXANTE | Communication Services | Daňové změny | PrimStock | Obchodní aktivity v USA | Eurozóna | Akcie evropských bank | Country Garden | SMA 20 | CZK/USD | Odvětví české ekonomiky | Americký regulátor | Důležitý support | Walgreens Boots Alliance | Světové centrální banky | Stimulace hospodářského růstu | Pozitivní výsledky | Index PCE | Nacenění blue-chips | XTB Research | Regrese | Emise | Týdenní nárůst | Časový horizont | Market Makeři | Dow Jones | West Texas Intermediate (WTI) | Rostoucí nezaměstnanost | Lael Brainardová | Pozice | Akcie bank | Ministerstvo financí | Pokles libry | Kvantitativní utahování | Nepokoje v Číně | Ceny zemního plynu v Evropě | Analytik XTB | Home Depot | Wealth Management | Světové produkce | Biden | Bavlna | Budoucnost | Velkoobchodní tržby | Banky | Defenzivní tituly | Dodavatelské řetězce | Intervenovat | Bilance | Nordea Markets | Oscilátor | NASDAQ 100 | Peking | Institute for Supply Management (ISM) | Black Friday | Nákup dluhopisů | Micro futures | RBC Capital Markets | 737 MAX | Restrukturalizace | Indikátor vývoje cen akcií | Lennar | Tomáš Holub | Německé akcie | Čínské centrální banky | Ford Motor | Microsoft Corp | News | Klaas Knot | JPMorgan Chase | Čínské vlády | SPD | Žlutý kov | Index US 500 | Chris Zaccarelli | Certifikace | Pozornost trhu | Investovat peníze | Bloomberg Terminal | Vývoj na dluhopisovém trhu | Fio banka, a.s. | Doporučení | Ocenění | Býčí Pin Bar | Hodnotové investování | Rizikový sentiment | Lockdowny | Investiční cíle | Inflace ve Velké Británii | Prohlášení | Prodeje | Vnější prostředí | Politici | Derivátový produkt | Hyundai Motor | Kurz EUR | Rozhodnutí australské centrální banky | Trader | Akcie výrobce elektromobilů | Finanční situace | Index FTSE 100 | Hodnota akcií | Výrobce elektromobilů | Tržní kapitalizace společnosti | Měnový pár | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Futures na americký dolarový index | Index Philadelphia Semiconductor | Ruské firmy | Premiérka Liz Trussová | Jestřábí komentáře Fedu | Dnešní události | Initial Margin | Výhledy | ARM Holdings | Obchodní úspěch | Forex aktuálně | Bill Gross | USD/CAD | Index Topix | Théta | Výkyvy kurzu | G7 | Větší pokles | Pioneer Investments | Celková inflace | Holding Porsche SE | JMMC | Obnovení růstu | Sektor služeb v USA | Rostoucí ceny komodit | Statistický úřad | IRBT | Guvernér ČNB | Kotace | Head&Shoulders | Český ekonom | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Sazba Fedu | American Express | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Nová verze koronaviru | MSCI Asia Pacific | Raketový růst | Roman Dvořák | September Effect | Základní sazba | Příchod krize | Podnikání | Baird | Úroková míra | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Delta varianta | InstaForex | Novinky | MSCI China | Kontrakt | Paradox | Obchodní příležitosti | Rolls-Royce | Aktuální sentiment | CBOT | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Mark-to-Market | Kia | Ekonom | Konkurenční společnosti | Investiční zisky | Členka rady guvernérů Fedu | USA | Býčí scénář | Akcie Virgin Galactic | Japonský index Nikkei | Názory analytiků | Vnitřní hodnota | Graf amerického akciového indexu | Obchodní válka | Vyšší výnosy | Aktuální situace | Index cen domů v USA | Koruna oslabuje | Dolarové úrokové sazby | Produkce zlata | Janet Yellen | Index technologického sektoru | ING Groep NV | Prohlubující se krize | Světové akciové indexy | Procyklické měny | Zlato | Novo Nordisk | Jak vydělat | Index Nikkei 225 | Asijské akciové trhy | Ekonomické prostředí | Akcie BHP Group | Anheuser-Busch inBev | Vývoj na kapitálových trzích | Greg Bassuk | GOOGL | Hospodářství Velké Británie | Underperform | Geopolitika | Zpomalování inflace | Philip Morris | Akcie Charter Communications | RISK-ON | Nasdaq | Akcie Pinterest | Společnost Meta | Krize v oblasti nemovitostí | PMI index | Rebranding | PMI ve službách | Vrcholní představitelé | Tisková konference FOMC | Měnové indexy | Volkswagen | Dolar vůči jüanu | Geopolitická situace | GIS | Průměrná cena | Pips | Odhady analytiků | Vítězství | Ministerstvo práce | CSCO.US | Geopolitické napětí | Index RTS | Ministři financí EU | Spekulanti | Larry Williams | Islámský stát | Zisk a tržby | Nový kmen koronaviru | Průmysl a stavebnictví | Výprodeje akcií | Domácí poptávka | Slabé euro | UBS Group AG | Zero Hedge | Uvalení cel | Vyšší inflace | CFA | Rekordní pokles | Mimořádné zasedání ECB | Verizon Communications | Pražská burza | Práce | Fox | Dukascopy Europe | Etsy | FOREX | Údaje o inflaci | Akcie GE | Úřady | DoorDash | Výhled růstu ekonomiky | JD | Společnost JPMorgan | Zpomalení hospodářského růstu | Německá inflace | FDX | Japonská společnost | Pavel Drahotský | Omezení exportu | AMZN | Černá labuť | Fundamentální pohled | Průlom | Libra klesá | Investment | Prodej eura | Akciový index Dow Jones Industrial | Angelo Kourkafas | Strategie na obchodování | Agentura Moody's | HF Markets | VIAC | Rusko-Ukrajinská krize | Ocelárny | Politický tlak | Walt Disney (DIS) | Specifika kontraktu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Výraznější pokles | PetroChina | Firemní výsledky | Bitcoin Trust | LNR | Realitní sektor | Obchodní dohody | Investiční záměry | Oblasti forexu | Překonání historického maxima | Rozšíření krize | Technologický trh Nasdaq | Zadluženost | Pozitivní komentáře | Dnešní asijské obchodování | Obchodník s cennými papíry | Silná koruna | Astrazeneca | Graf EUR/USD | Investiční účet | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Obchodování Bitcoin | Sezónnosti při investování | Vývoj na trhu | Banka Jefferies | Manažeři fondů | Fio | Kryptoměny | Ruská armáda | EPFR | Forex trading | Summit EU | Změny úrokových sazeb | Poptávka po ETF | Low | Investiční strategie fondu Quant | Crédit Agricole | ONS | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | OTM | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Stock Trader | Býčí trend | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | INTC | Výrobce elektromobilů Tesla | Tržní vývoj | Napětí mezi USA a Čínou | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Vývoj české koruny | Embraer | Další pokles | Výhled měnové politiky | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | JDE Peet's | Akcie | SECO | SMCI | Úspěch | Stimuly | Daně z mimořádných zisků | Uvolnit měnovou politiku | Kyber | Ukrajina a Rusko | Jerome Powell | Evropské dluhopisy | Transparentní řešení | Volby | Eco | Ukazatele | BATS | Akcie Apple Inc. | Miliardář | Zvýšení likvidity | Umělá inteligence | Obavy ze stagflace | Asijský index | Adobe Analytics | Vladimir Putin | Hindenburg Research | Remy Cointreau | Američtí zákonodárci | Disney | Americká burza | Trading Economics | Akcie Cleveland-Cliffs Inc. | Nonfarm Payrolls | Akcie Pfizer Inc. | Sezónnost americký akciový trh | Hospodaření firem | Výnos dluhopisů | Index relativní síly | Země G7 | Vojtěch Benda | Británie | Cena zemního plynu | Problémy Číny | Průmyslová výroba v USA | COT | Možné riziko | Valeria Bednarik | Americká vláda | Bank of Singapore | Dopady pandemie | NZD | Obavy z konfliktu | Indikátor ekonomického sentimentu | Znovuotevření Číny | USD/JPY | Overnight | Záporné úrokové sazby | Ceny mědi | Čistý dluh | Graf dne | Zlepšení nálady | Trader 2.0 | Měnové podmínky | Celoroční výsledky | Dánsko | Belgie | Spotový VIX | ČR | Currency | Podniky | Krátkodobá rezistence | Strukturální změny | Rezignace | Americké obchodování | Vyšetřování | Sentiment trhu | Analytický tým | Inflace v USA | Geopolitické dění | Omezování nákupů aktiv | Commitment of Traders | Procentní propad | Dollar General | Balík na podporu ekonomiky | Obchodování na forexu | Obchodní výhled | Očkování | MICEX | Prezidentský kandidát | Market Color | Vysoká rizika | Denní propad | Analytici banky | SPX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Americká zábavní společnost
Americká začínající firma
Americká zbrojovka
Americká zbrojovka Lockheed Martin
Americká značka
Americká železniční krize
Americké akcie
Americké akcie dnes
Americké akcie včera
Americké akciové burzy

Následující klíčová slova

Americké akciové trhy
Americké automobilky
Americké banky
Americké biofarmaceutické společnosti
Americké blue-chips
Americké burzy
Americké centrální banky
Americké ceny
Americké ceny dováženého zboží
Americké ceny nemovitostí
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít