Pátek 12. srpen 2022 10:18
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Vantage
reklama
Vantage
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Nakupovat akcie

img

TOP 3 nejobchodovanější CFD akcie měsíce

25.07.2022 Výsledková sezóna amerických společností je v plném proudu a to s sebou přináší i zvýšenou volatilitu. Výjimkou tak nejsou pohyby o desítky procent po oznámení pozitivních, či negativních hospodářských výsledků. Velké cenové pohyby tradičně lákají obchodníky a spekulanty, kteří se na nich snaží vydělat. Přinášíme vám souhrn 3 nejobchodovanějších akcií v Purple Trading za červenec. Co stojí za jejich popularitou a jaký je výhled do budoucna? To vše se dočtete v dnešním článku.
img

Momentálně se Dogecoin blíží k bodu zlomu pro dlouhodobé investory

07.07.2022 Podle Coinmarketcap je Dogecoin (DOGE) aktuálně desátou největší kryptoměnou. Jeho tržní kapitalizace (cap) je nižší než 9 miliard dolarů. V posledním měsíci tato kryptoměna zaznamenala velký propad. Pro investory by to být ovšem mohla být příležitost.
img

Obchodování s 40% nárůstem AMD na pozadí růstu akcií čipů v hodnotě bilionu dolarů

26.05.2022 Polovodičové čipy jsou nedílnou součástí většiny elektronických výrobků, jako jsou elektromobily, telefony, notebooky, robotika a infrastruktura cloud computingu.
img

Začala právě dlouhá a bolestná cesta akcií ke dnu?

25.05.2022 Současný pokles trvá už 95 obchodních seancí a index S&P 500 se již stihl propadnout o 18 %. Investoři, kteří dnes při rozhodování vycházejí ze svých zkušeností z posledních 12 let, vám budou tvrdit, že nastal čas znovu nakupovat akcie, ale posledních 12 let je bohužel z hlediska dnešního rozhodování bezvýznamných. Současná dynamika připomíná spíše dva dlouhodobé propady ze 70. let a také propad následující poté, co praskla internetová bublina. Soudě podle těchto tří událostí čeká investory další utrpení, které potrvá déle, než většina očekává.
img

Obchodování s 30% nárůstem akcií Palo Alto Networks v oblasti kybernetické bezpečnosti

18.05.2022 V posledních několika letech došlo k exponenciálnímu nárůstu kyberkriminality. To způsobilo, že mnoho společností vyhledává služby kybernetické bezpečnosti, aby ochránily své klienty.
img

Obchodování s 14% nárůstem BP po uveřejnění zprávy o ziscích

12.05.2022 Energetickým společnostem se v letošním roce zatím daří překonávat širší akciové indexy, a to zejména díky růstu cen ropy a omezením v dodávkách energie.
img

Obchodování s 20% nárůstem hodnoty akcií společnosti Home Depot na pozadí nákupů hedgeových fondů

05.05.2022 Home Depot, největšímu maloobchodnímu prodejci domácích potřeb ve Spojených státech, se během pandemie dařilo, protože majitelé domů využili čas k přestavbám a vylepšení svých domovů.
img

Obchodování s 50% nárůstem společnosti Micron vzhledem k rostoucí produkci polovodičů

28.04.2022 Polovodičové čipy jsou jedním z nejdůležitějších prvků ve všech hospodářských odvětvích. Používají se ve všem od automobilů přes spotřebiče a elektronická zařízení až po továrny.
img

Jak komodity ovlivňují inflaci?

27.04.2022 Inflace se zdála být po mnoho let mrtvé téma. Centrální banky se delší dobu snažily stimulovat růst cen, zejména prostřednictvím stimulace růstu mezd. Inflační cíle byly více než splněny, bohužel především prostřednictvím nabídkových faktorů. Někdy je těžké odpovědět na otázku, zda je vysoká inflace způsobena růstem cen komodit, nebo spíše vysoká inflace způsobuje růst cen komodit (ve snaze investorů se proti vyšším cenám zajistit). V současné době můžeme zcela jednoznačně konstatovat, že rostoucí ceny komodit způsobily všudypřítomné zdražování produktů. V tomto článku se podíváme na spotřebitelské ceny a jednotlivé skupiny komodit v USA a Eurozóně.
img

Jak obchodovat NIO

13.04.2022 Nedávné otřesy na trhu odvedly pozornost od některých velkých témat, která se rozvíjela v loňském roce. Patří k nim růst v oblasti elektromobilů - což je oblast, která byla rovněž ovlivněna omezeními v dodavatelském řetězci a vzestupem infekce Covid v Číně.
C:\fakepath\Musk.jpg

Bývalí akcionáři Twitteru žalují Muska kvůli pozdnímu oznámení koupě akcií

13.04.2022 Bývalí akcionáři společnosti Twitter Inc. žalují Elona Muska, protože podle nich oznámil nákup akcií Twitteru později, než mu ukládá zákon. Tvrdí, že kvůli tomu, že příliš dlouho čekal se zveřejněním koupě podílu 9,2 procenta akcií, je připravil o peníze a sám mohl další akcie nakupovat za nižší ceny, píše agentura Reuters.
img

RANNÍ SOUHRN AKCIOVÝCH TRHŮ PRO DEN 30.3.2022

30.03.2022 S&P během včerejší seance přidal 1,2 %, aktuálně pouze 3 % pod historickým maximem. Hlavním faktorem za včerejším růstem je určitá deeskalace napětí na rusko-ukrajinské frontě. Rusko by mělo odsunout své jednotky od Kyjeva (i když přes noc došlo k leteckým útokům). Z ruské strany zmizel požadavek na „denacifikaci“ Ukrajiny – to lze číst tak, že Moskva nepožaduje exit současného kyjevského vedení. Taktéž se mluví o jednání na úrovni Putin - Zelenský. Nicméně, tato jednání mohou předstovat úhybný taktický manévr Za euforií investorů však stojí zejména fakt, že válka zůstane lokálním konfliktem a zřejmě nehrozí zapojení NATO.
img

Americké akcie zůstávají medvědí

28.01.2022 Americké akcie zůstaly ve čtvrtek medvědí, protože trh nadále silně zatěžovaly technologické giganty. Obchodníci se také zdráhali nakupovat akcie v souvislosti s brzkým zvýšením úrokových sazeb ze strany Fedu.
img

Americký dolar nadále přešlapuje na místě uprostřed korekce na americkém akciovém trhu

20.01.2022 Vzhledem k tomu, že americký akciový trh pokračuje ve své korekci směrem dolů uprostřed očekávání prvního zvýšení úrokových sazeb Fedu v březnu 2022, evropský a asijsko-pacifický trh vykázaly oživení hlavních akciových indexů v návaznosti na výsledky obchodování ve středu a dnes ráno.
img

Americké akcie pokračují v rally díky ustupujícím obavám z omikronu

09.12.2021 Akciové indexy NASDAQ, S&P 500 a Dow Jones se ve středu uzavřely výše již čtvrtý nebo pátý den v řadě, a dosáhly tak svých historických maxim, od nichž se odrazily až po několika týdnech. Lze konstatovat, že trh se rychle vzpamatoval z korekce a investoři se opět vrhli na nákup akcií různých společností zahrnutých ve výše uvedených indexech. Proto se americký akciový trh nadále obchoduje směrem vzhůru.
img

Budoucnost bitcoinu

29.11.2021 Bitcoin po ohromné říjnové rally klesl pod úroveň 60 000 USD. Nicméně Cathie Woodová ze společnosti ArkInvest zůstává ohledně největší světové kryptoměny optimistická. Ve skutečnosti je ještě optimističtější než dříve.
img

Zemní plyn pro české domácnosti výrazně zdraží. Rusko omezuje své dodávky, v celé EU je tak plynu málo

08.09.2021 Světu, zejména pak Evropě vážně hrozí „plynový hladomor“. Největší americká banka proto svým klientům doporučuje nakupovat akcie Kremlem ovládaného Gazpromu. I Češi by měli využít posílení koruny a spíše než do nábytku v Polsku investovat do akcií ruského podniku – a svézt se tak na vlně momentálního prudkého zdražení plynu.
C:\fakepath\1628717738-Screenshot_19.png

Lidé chodí na finanční trhy doslova jak ovce na porážku

11.08.2021 S brokery, kteří v českých luzích a hájích verbují obyčejné lidi nepolíbené jakýmkoliv stylem obchodování nebo investování na finančních trzích, se roztrhl pytel. Naprostá většina ovšem o svoje peníze přijde.
img

Freedom24 nabídne Čechům příležitost účastnit se počáteční veřejné nabídky společnosti Robinhood

17.06.2021 Freedom Finance Europe Ltd nabízí českým investorům příležitost investovat do počáteční veřejné nabídky (IPO) společnosti Robinhood Markets Inc. Freedom Finance nedávno oznámila spuštění obchodní platformy Freedom24 v českém jazyce.
img

Cena akcie AMC od ledna vzrostla o více než 2554 %. Jak si vedou další meme akcie?

09.06.2021 V posledních týdnech o sobě meme akcie dávají opět vědět. Velký nárůst zažívá zejména AMC akcie. Někteří analytici se shodují, že zvýšen zájem o meme akcie byl zapříčiněn poklesem kryptoměn.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 29.3.2021

29.03.2021 V posledních březnovém týdnu lze očekávat určitou rotaci investorů z akcií do dluhopisů. Na konci měsíců a kvartálů se totiž fondy snaží narovnávat na své plánované alokace. Předchozí pokles cen dluhopisů vede k významnému poklesu vah této třídy aktiv v portfoliích velkých institucionálních hráčů. Například cena desetiletých amerických vládních bondů se od začátku roku propadla o zhruba 6,5 %. Aby institucionální hráči toto odchýlení napravili, prodávají akcie a nakupují vládní bondy. Tato dynamika by měla přispět k dočasnému pozastavení růstu dluhopisových výnosů. Zároveň by měla způsobit určité oslabení akciových trhů. Prodeje akcií by se měly pohybovat v řádech stovek miliard dolarů. Samozřejmě nelze předpovídat načasování takových výprodejů, tradičně se jich však značná část odehraje právě v závěrečném týdnu měsíce.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
C:\fakepath\trade monitor-2.jpg

Regulátor v EU varoval drobné investory před nekalými praktikami

17.02.2021 Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) dnes varoval drobné investory před využíváním investičních tipů na sociálních sítích a obecně z neznámých či neověřených zdrojů. Regulátor tak činí ve zjevné narážce na kauzu GameStop ve Spojených státech, i když ji ve svém textu výslovně nezmiňuje.
img

Investiční thriller. Co si odnést z raketového růstu i pádu akcií

03.02.2021 Všechny hlavní akciové burzy v první polovině ledna posilovaly a dělaly investorům radost. Idyla ale netrvala dlouho. V druhé polovině měsíce už situace tak růžová nebyla. Investoři znervózněli, ceny akcií začaly intenzivněji kolísat a vše podtrhla bláznivá akce ohledně několika akciových titulů, jejichž kurzy vylétly do závratných výšek a pak zamířily opačným směrem. Co si má z tohoto příběhu, který se zapíše do investiční historie, odnést běžný investor?
img

Výsledková sezóna, BOE, RBA a zaměstnanost v USA jsou v centru pozornosti

01.02.2021 V prvním únorovém týdnu se všechny oči obracejí k řadě zpráv centrálních bank s čtvrtečním prohlášením o měnové politice Anglické centrální banky a prohlášením o úrokové sazbě Australské centrální bance v úterních ranních hodinách. Vzhledem k tomu, že se obě měny v posledních měsících pohybovaly ve vyšších hodnotách, mohly být trhy citlivé na jakékoli změny ve výhledu bank.
C:\fakepath\obrazek-29012021-1.jpg

Ako brokeri zachránili fondy za peniaze klientov

29.01.2021 Keď som v stredu doobeda začal písať o GameStope, tak som si myslel, že sa k nemu tak skoro nebudem vracať a konečne budem môcť dokončiť článok na inú tému ale to čo sa odohralo počas dvoch nasledujúcich obchodných dní ma presvedčilo, že k tomu ešte zopár slov napíšem.
C:\fakepath\gamestop-27012021-2.png

GameStop rally - demokratizácia trhu pokračuje

27.01.2021 Najhorúcejšou témou posledných dní na akciovom trhu je podľa mňa jednoznačne rally na akciách spoločnosti GameStop. Keď vidím ako to celé graduje, nedá mi na to nezareagovať.
C:\fakepath\trader-28122020-3.png

Nejčastější chyby při investování

28.12.2020 Pokud plánujete začít investovat, měli byste vědět, kterým chybám je třeba se vyvarovat. Některé níže zmíněné věci, které jsou v tomto článku, vám mohou přijít jako samozřejmost, jenže někdy i zkušený investor špatně odhadne situaci a dopustí se chyby, která pro něj může být drahá. Často se to stává u nových příležitostí na trhu, a proto je dobré si zopakovat někdy i úplné základy správného investování a zkontrolovat, jestli se z jedné z těchto chyb náhodou nedopouštíte.
img

Akcie Tesla se propadly po zprávách nového konkurenta

22.12.2020 V pondělí se Tesla stala vůbec největším novým členem S & P500 a její první den začal ve velkém stylu, přičemž ceny akcií se v první hodině vyšplhaly téměř o 4% vyšší než uzavírací cena předchozího týdne.
img

Pohyby na komoditním trhu: Politická panika se přetlačuje s nadějí na vakcínu

16.11.2020 Po amerických volbách se podle očekávání pozornost přesunula na pandemii COVID-19 a slibné zprávy o vakcíně. Když Pfizer a BioNTech zveřejnily, že jejich vakcína překonává 90% účinnost, drahé kovy i energie rychle zareagovaly. Zlato se propadlo o více než 100 dolarů, zatímco ropa posílila zhruba o 10 %.
C:\fakepath\XTB_ETORO.PNG

XTB vs. eToro: Porovnání poplatků a nákladů na obchodování akcií

04.11.2020 XTB s radostí zavedlo od října 2020 obchodování s fyzickými akciemi a ETF bez komise. Jediným limitem je částka 100 000 EUR kumulativního objemu měsíčně. Aby si mohli všichni zájemci představit, jak bezkomisní obchodování akcií u XTB probíhá, podívejme se na konkrétní příklad nákupu akcií u XTB a u konkurence, konkrétně u eToro.
img

Zisk i tržby Erste Bank (RBAG.CZ) překonaly očekávání

02.11.2020 Erste Bank (RBAG.CZ), největší rakouská banka, dnes reportovala hospodářské výsledky za Q3. Podařilo se jí překonat očekávání na poli zisku i tržeb. Pomohly jí vládní záruky pro boj s koronavirem.
C:\fakepath\XTB_FIO.PNG

XTB vs. Fio: Porovnání poplatků a nákladů na obchodování

02.11.2020 XTB s radostí zavedlo od října 2020 obchodování s fyzickými akciemi a ETF bez komise. Jediným limitem je částka 100 000 EUR kumulativního objemu měsíčně. Aby si mohli všichni zájemci představit, jak bezkomisní obchodování akcií u XTB probíhá, podívejme se na konkrétní příklad nákupu akcií u XTB a u konkurence, konkrétně u Fio banky.
img

Vyplatí se teď investovat do akcií českých bank?

20.10.2020 Nejnovější vzkaz Mezinárodního měnového fondu ekonomicky vyspělým zemím, tedy včetně České republiky, zní docela jasně: „Vyspělé státy nebudou muset kvůli pandemii moc šetřit.“ Zatímco při globální finanční krizi před deseti lety politici a mezinárodní organizace typu právě MMF ještě alespoň deklarovali nutnost osekávání dluhu, při nynější globální pandemické krizi již na to vlastně zcela rezignují. Důvodem je vysoce expanzivní měnová politika centrálních bank – „tištění miliard“. Ta sice politikům pouze kupuje čas na nutné reformy. Ti však místo reforem nafukují dluh. A MMF souhlasně přikyvuje. Důsledkem globální pandemické krize tedy bude ještě rychlejší růst dluhu, než jaký nastal po globální finanční krizi.
C:\fakepath\graf1.png

Buy the rumor, sell the news v realite

06.10.2020 Možno ste už niekedy počuli ako návod na úspech na burze vetu “Buy the rumor, sell the news” ale nevedeli ste si úplne predstaviť, ako to môže v praxi vyzerať. V tomto článku si povieme niečo bližšie o tom ako to funguje, čo sa môže a čo nie a na jednej konkrétnej firme vám ukážem, ako by taký obchod mohol vyzerať.
img

Skvělá příležitost: podhodnocené akcie s vyhlídkou oživení v roce 2020

14.08.2020 Najít akcie, které se po prudkém poklesu rychle zotaví, může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jednoduše nakupovat akcie, jejichž hodnota prudce poklesla, v naději, že se cena znovu zotaví, je velmi riskantní.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 13.7.2020

13.07.2020 Ve Spojených státech stále narůstají významným tempem nové infekce covid-19. V některých státech tak dochází k pozvolnějšímu uvolňování restriktivních opatření. Nicméně uvalování plošných karantén se nejeví jako pravděpodobný scénář. I tak se druhá vlna infekcí může promítnout do dočasného zpomalení ekonomické aktivity. Přestože některé sektory, jako např. cestovní ruch, mohou být obavami z druhé vlny výrazně zasaženy, prudký propad širších indexů neočekáváme. Můžeme se dočkat volatilních reakcí na některá makrodata.
C:\fakepath\nyse.png

Kedy začať investovať do akcií

30.03.2020 Aj keď v posledných dňoch zažívame na trhoch zaujímavé nárasty, stále to nič nie je oproti tomu ako predtým padli indexy. Často sa dočítame rôzne pozitívne správy ako sa darí bojovať s vírusom alebo ako budú vlády vo veľkom pomáhať ľuďom a firmám v problémoch ale nezabúdajme, že dôležité čísla ešte len budú publikované.
C:\fakepath\EURCZKH1.png

Koruna po pondělním oslabení posílila k euru i dolaru

24.03.2020 Česká měna dnes po pondělním prudkém oslabení část ztrát smazala a posílila vůči oběma světovým měnám. Vůči euru zpevnila o 12 haléřů na závěrečných 27,73 Kč/EUR, k dolaru posílila o dvacetník na 25,68 Kč/USD. Vyplývá to z dat na webu Patria Online. V pondělí se koruna ocitla k euru na nejslabší hodnotě od ledna 2015 a k dolaru byla nejslabší od ledna 2017.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
img

Index pražské burzy klesl pod 700 bodů

18.03.2020 „Akcionáři by se měli připravit na situaci, kdy mnoho společností začne snižovat nebo úplně rušit výplaty dividend v letošním roce. Restriktivní opatření proti šíření koronaviru poškozují fungování takřka všech společností na trhu. Lze proto očekávat, že firmy začnou zavádět úsporná opatření,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Burzy po celém světě si připsaly tučné zisky

20.12.2019 „Investoři přestali naslouchat ekonomům, kteří mluvili o možném příchodu recese. Místo toho reagovali na uvolňování měnové politiky ze strany centrálních bank a začali investovat do rizikovějších aktiv jako jsou akcie. Výsledkem byl výrazný růst burzovních indexů po celém světě,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Analytici: Za propadem akcií CME je dorovnání jejich ceny v USA

29.10.2019 Důvodem dnešního skokového propadu ceny akcií CME je dorovnání ceny, za kterou se akcie obchodují na americké burze Nasdaq. Tam v pondělí akcie klesaly v reakci na nedělní oznámení prodeje CME skupině PPF. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Očekávají, že by se cena akcie měla nyní stabilizovat a více se blížit akviziční ceně 105,66 Kč za akcii.
img

CME po oznámení převzetí skupinou PPF ztratila v Praze 5,4 pct

29.10.2019 Akcie mediální společnosti CME dnes na pražské burze ztratily 5,40 procenta a obchodování zakončily na 101,60 koruny. Zmírnily tak dopolední pokles, kdy přechodně odepisovaly téměř sedm procent. Důvodem skokového propadu je podle analytiků dorovnání ceny, za kterou se akcie obchodují na americké burze Nasdaq. Tam v pondělí akcie klesaly v reakci na nedělní oznámení prodeje CME investiční skupině PPF. V Praze se v pondělí kvůli svátku neobchodovalo.
img

CME po oznámení o převzetí skupinou PPF ztrácí i na pražské burze

29.10.2019 Cenné papíry mediální společnosti CME dnes na pražské burze ztrácejí dopoledne kolem šesti procent, cena jedné akcie tak proti pátečnímu závěru klesla na zhruba 101 korun. Po nedělní zprávě, že firmu převezme finanční skupina PPF, tak trh následuje vývoj akcií na americké burze Nasdaq. V Praze se v pondělí kvůli svátku neobchodovalo, analytici dnes podobný vývoj očekávali.
img

Amerika včera v mínusu, ale Asie dnes odstartovala růstem

08.10.2019 Americký akciový trh nezažil včera úspěšnou seanci. Index S&P 500 klesl o půl procenta, když s výjimkou komunikačních společností se nedařilo žádnému sektoru. Nejhůře dopadly akcie energetických firem, které přišly o 0,9 %. Důvodem je nervozita ohledně dalšího vyjednávání o obchodní dohodě mezi USA a Čínou. V mínusu včerejší den za nižší obchodní aktivity uzavřely i průmyslový Dow Jones a technologický Nasdaq, které odepsaly zhruba třetinu procenta.
img

Fed trhy ničím neohromil

19.09.2019 Americký akciový trh včera žádných změn nedoznal. Index S&P 500 oproti úternímu kurzu vzrostl o pouhé tři setiny procenta. I z reakcí jednotlivých sektorů, kde se zisky či ztráty pohybovaly maximálně do půl procenta, je patrné, že včerejší zasedání centrální banky nepřineslo žádné překvapení. Fed dle očekávání snížil úrokové sazby o 25 bb. Makroekonomická prognóza nedoznala prakticky žádných změn a nenaznačuje další uvolňování měnové politiky. Přesto velká skupina centrálních bankéřů vyjádřila názor, že by letos mohly jít sazby dále dolů. Ani na očekávání trhů se nic nezměnilo, když počítají se zhruba 65% pravděpodobností, že letos ještě ke změně dojde. I my patříme do tábora těch, kteří čekají ještě jedno snížení o 25 bb do konce letošního roku.
C:\fakepath\ipo.jpg

Co je to IPO?

10.09.2019 Jak obchodovat IPO? To se dozvíte v tomto článku. IPO je zkratka pro “Initial Public Offering”, tedy v překladu počáteční veřejná nabídka akcií společnosti na akciovém trhu. Jinými slovy, prostřednictvím IPO vstupují společnosti na kapitálový trh, kde se může kdokoliv stát investorem – a to jednoduše, nákupem jejích akcií. IPO lze provést dodatečným vydáním akcií nebo prodejem těch stávajících.
C:\fakepath\akcie.png

Prečo investovať do akcií v Európe a do akého odvetvia?

06.09.2019 Európske akciové trhy sú posledné roky oproti americkému trhu podhodnotené, na atraktivite akcií obchodovaných v USD nepridáva ani príliš ani snaha Donalda Trumpa o oslabenie amerického dolára. Pozrime sa na dvojicu francúzskych firiem, potencionálne zaujímavých pre dlhodobejších investorov.
img

Jaké akcie sledovat při příštím pádu akciového trhu?

28.08.2019 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima.
C:\fakepath\akcie2.jpg

Je čas nakupovat akcie?

22.08.2019 Americké akcie si letos připisují slušné zisky a stále se pohybují v blízkosti svých historických maxim. To je trochu v podivem vzhledem k tomu, že většina faktorů hraje proti dalšímu pokračování býčího trhu. Jedna těžká váha jej ale udržuje při životě a tou je Fed. Jak to bude dále? Má Fed dost síly a vůle posunou akcie ještě výše?
img

5 užitečných tipů pro obchodování opcí, které byste měli znát

02.08.2019 Pokud čtete knihy o opcích nebo procházíte internet, najdete spoustu tipů a triků, jak zlepšit svůj trading. Čím déle obchodujete s opcemi, tím vyšší je šance, že narazíte na stejnou radu, kterou jste již před časem objevili jinde. To může přinést pocit, že o obchodování s opcemi víte již vše a není se čemu učit.
img

Úvod týdne se akciovým trhům vydařil

10.06.2019 Akciovým trhům se dnes dařilo. Evropský index Stoxx 600 končí za podpory zejména cyklických sektorů se ziskem 0,2 %. Americkému protějšku se daří o poznání lépe, když v úvodu index S&P 500 přidává 0,8 %. Důvodem tohoto rozdílu je fakt, že německý akciový trh kvůli svátku zůstal dnes uzavřený. Za optimismem investorů a jejich chutí nakupovat akcie stojí zrušení plánu americké administrativy na zavedení cel na dovoz mexického zboží.
img

IPO Slack – ambiciózní technologická firma zveřejnila datum

05.06.2019 Letošní rok je bohatý na vysoce hodnocené IPO. Zejména technologické společnosti jsou v hledáčku mnoha investorů, jako je Uber či Lyft.
img

Pozornost trhů se stočí k zápisu z posledního zasedání Fedu

20.02.2019 První seanci zkráceného pracovního týdne v USA uzavřely akcie v mírnému plusu. Index S&P 500 si polepšil o necelé dvě desetiny procenta, když většina sektorů s výjimkou průmyslových podniků a farmaceutických společností rostla. Sektor prodejců spotřebního zboží podpořily výsledky společnosti Walmart. Akcie firmy si polepšily přes dvě procenta.
img

Fundamentální analýza akcií: Praktický průvodce

08.02.2019 Vedle technické a psychologické analýzy je fundamentální analýza další metodou, pomocí které se může investor rozhodnout, zda nakoupit nebo prodat konkrétní akciový titul. Jedná se o jeden ze základních přístupů, které se používají pro ocenění akcií.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Apple trhy nakonec přesvědčil přes varování ze začátku ledna

30.01.2019 Americké akciové indexy včera společnou cestu nenašly. Zatímco průmyslový Dow Jones si polepšil o 0,2 %, index S&P 500 o 0,2 % klesl a technologický Nasdaq dokonce ztratil 0,8 %. Především technologické akcie stály za propadem širšího indexu S&P 500, když v obavách z výsledků Apple, které byly prezentovány po uzavření trhu, přišly o jedno procento.
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Asijské trhy po včerejším růstu míří opět dolů

04.12.2018 Víkendové jednání mezi čínským a americkým prezidentem přineslo na trhy určité zklidnění. To se projevilo na zájmu obchodníků nakupovat akcie, čímž index S&P 500 vzrostl o 1,1 %. Nejvíce se dařilo energetickým společnostem (+2,3 %), a to i za podpory rostoucích cen ropy. Přes dvě procenta si ještě polepšili prodejci spotřebního zboží nebo informační technologie.
img

Technologické hvězdy stahují trh do propasti

21.11.2018 Známé technologické společnosti se zdály být v loňském roce neporazitelné a každý, kdo do nich neinvestoval, byl považován minimálně za neprozíravého, ne-li přímo za amatéra. Jenže ejhle, z “expertů” se velmi rychle stali amatéři a naopak. Loňští šampioni si nejenže nevedou moc dobře, ale díky své předchozí velké popularitě a velké tržní kapitalizaci stahují celý trh ke dnu. Při většině poklesů skupina populárních technologických akcií FAANG celkem spolehlivě klesá více než průměrný trh, měřeno například indexem S&P 500 nebo Nasdaq 100. Nic nenasvědčuje tomu, že by se v horizontu nejbližších týdnů na tomto negativním výhledu mělo něco zásadně změnit. Ba naopak, negativní nálada na trzích se s každým dalším poklesem spíše utvrzuje.
img

Prudké pohyby akciových trhů jsou stále častější

18.10.2018 Začátkem října jsme na akciových trzích byli svědky několikadenních prudkých pohybů cen celých akciových indexů, které za jediný den ztratily třeba i více než čtyři procenta. Jsou takové pohyby běžné a normální? I když se nám pohyby cen mohou zdát příliš markantní, jde o běžnou součást života akciových trhů. Na druhé straně je ale nutno dodat, že prudké a náhlé pohyby jsou v poslední dekádě častější než jindy v historii. Důvodem může být nejen popularita pasivního investování nebo automatizovaného obchodování, ale také celkově nižší likvidita trhu. Pozitivem je, že tyto největší pohyby často přicházejí v době, kdy se indexy v minulosti nacházely velmi blízko lokálního dna, tedy těsně před dalším růstem akcií směrem vzhůru.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Růstové akcie: HLG, SKY, BXC

14.06.2018 V tomto přehledu se zaměříme na akcie, které zaznamenaly během jednoho roku největší růsty cen. Při analyzování těchto cenných papírů jsme vyřadili biotechnologický sektor.
img

Miliardář Buffett je kritický ke kryptoměnám

15.05.2018 Miliardář Buffett prohlásil, že neinvestovat do Amazonu a Googlu by byla velká chyba. Ke kryptoměnám je stále velmi kr...
img

Miliardář Buffett je kritický kryptoměnám

15.05.2018 Miliardář Buffett prohlásil, že neinvestovat do Amazonu a Googlu by byla velká chyba. Ke kryptoměnám je stále velmi kritický.
img

Akciové trhy se nemohou vymanit z výprodejních tlaků

03.04.2018 Vládní zásahy do fungování mezinárodního obchodu v podobě zaváděných cel Spojenými státy a odvetnými opatřeními protistran, kdy například od začátku dubna platí nové dovozní tarify na americké zboží v Číně, se nadále negativně promítají do vývoje akciových burz. Americký prezident Donald Trump navíc tvrdě vystupuje proti společnosti Amazon s nutností jejího přísnějšího zdanění, na což akcie reagovaly více jak 8% propadem v posledních třech obchodních dnech. Dalším výrazným propadlíkem jsou akcie Tesly, které během března ztratily více jak pětinu své hodnoty v reakci na sérii nepříznivých zpráv ohledně smrtelné nehody Modelu X, snížení ratingu hlouběji do spekulativního ratingu agenturou Moody’s nebo nedostatečné výše produkce. K tomu se přidává i potřeba obstarání dalších finančních prostředků, což bude vzhledem k rostoucím výnosům dluhopisů společnosti až téměř k 8 % velmi nákladné. Vstup amerického akciového trhu do nového měsíce se tak vůbec nepovedl. Index S&P 500 včera přišel o 2,2 %, když v červeném uzavřely všechny hlavní sektory. Pouze 13 titulům z celého indexu se podařilo udržet v plusu.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Americké akcie nakonec o všechny svoje včerejší zisky přišly

22.02.2018 Americký index S&P 500 včerejší seanci otevřel v plusu a postupně připisoval další zisky. I zveřejněný zápis z posledního zasedání Fedu mu pomohl svůj výkon vylepšit a 1,5 h před závěrečným gongem posiloval o velmi slušných 1,2 %. Nicméně v poslední části obchodování se svezl na horské dráze strmě dolů a uzavřel seanci se ztrátou 0,6 %. V červeném zakončily všechny hlavní sektory. Nejhůře se dařilo realitním developerům, kteří odepsali 1,8 %.
img

Zvyšovanie sadzieb je potrebné na akciách nakupovať. Nie predávať. (porovnanie rôznych stratégií pre držanie akcií)

02.02.2018 S prudko rastúcim úročením v USA (a aj inde vo svete) narastajú obavy, že vyššie úročenie stlmí rast ekonomiky a týmpádom aj akcií. Podľa tejto logiky by mali byť vyššie sadzby pre akcie zlé a nižšie dobré.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Americké akcie pokračují ve spanilé jízdě

04.01.2018 Americké akciové indexy včera opět vylepšily svoje historická maxima. Průmyslový Dow Jones vzrostl o 0,4 %, S&P 500 o 0,6 % a technologický Nasdaq dokonce o 0,8 %. V rámci nejširšího indexu byly nejúspěšnější energetické tituly, které si odnesly zisky ve výši 1,5 %. Přes jedno procento se přehouply i informační technologie. Naopak největším propadlíkem byly telekomunikace, které odevzdaly 2,2 %. K optimismu nakupovat akcie pomohly i zveřejněné indexy ISM, které ukázaly na nejrychleji rostoucí ekonomickou aktivitu za poslední tři měsíce. Zápis z posledního zasedání Fedu potvrdil, že centrální banka bude letos pokračovat v postupném zvyšování úrokových sazeb.
img

Co může pokazit odhadovaný globální růst?

19.12.2017 Na globální růst v roce 2018 máme v Saxo Bank opačný názor a domníváme se, že obecný odhad je až příliš optimistický. Očekáváme nižší růst HDP ve druhém a třetím čtvrtletí kvůli propadu úvěrového impulsu v Číně. Jak uvedl MMF, Čína stále představuje třetinu celosvětového růstového impulsu.
img

Pokorí Dow Jones hranicu 23,000 bodov už tento mesiac ?

10.10.2017 Americké akciové trhy rastú takmer každým dňom na nové historické maximá a môže za to jednak stále uvoľnená monetárna politika, resp. jej pomalé utesňovanie, dobrá ekonomická situácia v USA, ako aj znovu započítavanie daňovej reformy do cien aktív, aj keď je zatiaľ nepravdepodobné, že by táto reforma bola schválená.
TOP5-19092017-LV-19.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.09.2017 1) Dnes začíná dvoudenní zasedání americké centrální banky (Fed). Ta zítra ve 20:00 SELČ rozhodne o výši základní úrokové sazby, která zůstane pravděpodobně beze změny na úrovni 1,00 - 1,25 %.
img

IPO 2017

15.09.2017  V posledních několika letech došlo k drastickému zpomalení aktivit ve veřejném upisování akcií (IPO), ale zdá se, že počet IPO v roce 2017 bude odrážet tuto situaci na trhu.
img

Malí investori na akciových trhoch sú najoptimistickejší v histórii

12.09.2017 V poslednej dobe počujeme z každej strany o tom, že akciové trhy sú nadhodnotené, nachádzajú sa v bubline a situácia pripomína prudký rast akcií v roku 2000, tesne pred prasknutím dot.com bubliny. Medvede majú minimálne v jednej veci pravdu – optimizmus malých investorov je na rekordných maximách.
img

Obrázky dňa: Keď akcie klesnú kvôli Trumpovi, treba ich nakupovať

24.08.2017 Každá „negatívna nálada“ na trhoch v dôsledku amerických politických udalostí od volieb mala krátku životnosť. Pokiaľ by sa toto modus operandi malo opakovať aj do budúcna, tak to znamená, že po rast politického napätia v USA sa oplatí nakupovať akcie, prípadne predávať VIX (@markets ?):
img

Investování pro začátečníky

03.05.2017 V důsledku nízkých úrokových sazeb, zvolení nového prezidenta USA, voleb v Evropě a napětí v zahraničí, již několik týdnů přebírá zpravodajství kontrolu nad pohyby na trzích po celém světě. "Každá politická akce vyvolá reakci na trzích."
img

Volatility report: VIX klesl na své efektivní dno. Trhy by před sebou měly mít dva velmi klidné týdny

16.12.2016 Máme za všechny důležité fundamenty letošního roku a nezbývá než konstatovat, že žádná zpráva z poslední doby nebyla dostatečně špatná na to, aby zlomila vůli obchodníků nakupovat akcie a ostatní riziková aktiva. Poslední dva týdny přitom nebyly výjimkou. Italské referendu, zasedání ECB a zasedání Fedu důvěru v růst na akciovém trhnu ani v nejmenším nepodlomily a indexy v Evropě i v USA dál postupně navyšují svá již tak vysoká ocenění. Pozoruhodná je hlavně Amerika, kde se Dow Jones přiblížil ke hranici 20 tis. bodů, díky čemuž vystoupal od začátku minulého měsíce o neuvěřitelných 10 %. S&P500 s přehoupl přes hranici 2 200 dolarů a v cestě na vyšší úrovně mu nyní stojí pouze jeho mírná překoupenost, která ale ještě není extrémní a která se dá po několikaměsíčním bočním trendu stále docela tolerovat.
img

Počas posledného cyklu zvyšovania sadzieb v USA poučky pre vývoj cien finančných aktív neplatili

15.12.2016 Vyzerá to tak, že nás čaká obdobie prudšieho zvyšovania úrokových sadzieb v USA. FED do roku 2017 aj do roku 2018 počí...
img

Globální vyhlídky: Trumpovo vítězství neznamená zásadní průlom

29.11.2016 Otázka, která nyní zaměstnává většinu investorů, je, zda vítězství Donalda Trumpa představuje z hlediska finančních trhů skutečný průlom. Zatím je odpověď NE. Nikdo nedokáže říct, jaká přesně opatření nově zvolený prezident zavede ve chvíli, kdy nastoupí do úřadu, dokonce ani on sám ne.
img

Nebezpečie na obzore

12.09.2016 Piatkové otrasy na finančnom trhu naznačujú vznik potenciálne novej krízy. Zatiaľ čo kríza realitného trhu v USA hrozi...
img

Manažeři amerických společností začínají znovu nakupovat akcie

10.02.2016 Přestože si akciové trhy na celém světě v současnosti prochází poměrně intenzivním výprodejem, jeden indikátor naznaču...
eurusd-02022016-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 2.2.2016

02.02.2016 Akcie ve Spojených státech v závěru včerejšího dne snížily počáteční výraznější ztráty a obchodování zakončily bez větších změn. Trhům pomohl vzestup akcií společností Facebook a Alphabet, která je majitelem Googlu. Americký dolar na forexových trzích oslaboval.
img

[Investor] Indexové investovanie: too big (not) to fail

28.01.2016 Investor Bill Ackman a jeho spoločnosť Pershing Square sú známe kvôli dvom veľkým kauzám. Prvou je jeho označenie spol...
img

JPY je silnější, ale jeho fundament se paradoxně pouze zhoršuje

03.09.2015 Současné napětí na trzích není něčím, co se týká pouze akcií. Růst averze k riziku prosakuje i do ostatních trhů a sam...
cina 21072013.png

Čínské akcie prohlubují propad

24.08.2015 Čínské akcie zahájily nový týden těžkým propadem a jejich hlavní indexy ztrácejí přes osm procent. Akciové...
img

Obrázky dňa (29.7)

29.07.2015 Päť obrázkov, ktoré ma za posledných 24 hodín najviac zaujali: Najskôr k včerajšiemu rastu britského HDP. Desať kvartálov po sebe...
img

Číně se nedaří zastavit propady akcií, trpí i australský dolar

03.07.2015 Poslední tři týdny jsou ve znamení turbulencí na čínském akciovém trhu. Vláda se snaží poklesy zpomalovat, ale tržní s...
eurusd 17042014-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 17.4.2014

17.04.2014 Finanční trhy byly v průběhu včerejší obchodní seance podpořeny zprávami o růstu čínské ekonomiky a průmyslové...
eurusd 16042014-5.png

Dolar po statistice z USA smazal své ztráty

16.04.2014 Americký dolar po nejnovější statistice ze Spojených států smazal své předchozí ztráty vůči euru. Japonský...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, AUD/USD, USD/JPY a ZLATA

15.01.2014 Včerejší večerní seanci naplnily projevy členů FOMC. Prezident filadelfské pobočky Fedu Charles Plosser řekl, že ...
img

Kam teď investuje Warren Buffett? 20 nejvýznamnějších podílů Berkshire Hathaway

21.11.2013 Warren E. Buffett od začátku roku již zbohatl o 11 miliard dolarů a s aktuálními 58,9 miliardami dolaru (asi 1,19 bili...
img

Kult akcií mŕtvy?

06.11.2013 Na trhu panuje atmosféra vyčkávania, keďže kľúčové dáta na tento týždeň prídu až vo štvrtok a piatok (HDP a trh práce USA...
img

Buffett: Dluhový strop je politickou zbraní hromadného ničení. USA si ale 237 let budovanou pověst nepokazí

16.10.2013 Spojené státy mají reputaci dlužníka platícího včas a čtvrtý nejbohatší muž planety nevěří, že politici dopustí poškoz...
eurusd 04062013-3.png

Dolar po dřívějším propadu oživil vůči jenu

04.06.2013 Americký dolar dnes na forexových trzích oživil vůči japonskému jenu. K růstu mu pomohly japonské akcie...
img

Akciový trh v US sa zmenšuje

28.03.2013 Biotechnológie včera pomohli prekonať cyperské otrasyAkciové trhy včera začali obchodovanie kvôli neistote ohľadom sit...
img

Evropské i americké akcie jsou na maximech. Další rally má stoupence i oponenty

06.03.2013 Evropské i americké akciové trhy se v pokročilé rally dostávají na maxima historická či nejméně z let 2007 a 2008. Ame...
img

Evropské i americké akcie jsou na maximech. Další rally má stoupence i oponenty

06.03.2013 Evropské i americké akciové trhy se v pokročilé rally dostávají na maxima historická či nejméně z let 2007 a 2008. Ame...
img

Čoho sa obávajú obchodníci

30.01.2013 Dnes budú mať americké akcie veľký deň, čaká nás triáda dôležitých zverejnení, pričom potom ešte ďalšie ...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Důvěra investorů | Obchodování na burze | Spready | Interactive Brokers | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bear | Benchmark | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Bonita | Breakout | Broker | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | DAX | Demo účet | Derivát | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | ECN | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Index FTSE 100 | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Floating | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forward | Futures | Fúze | Grafy | Hedge | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indexový fond | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Opce | P/E | Penzijní fond | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Realizovat zisk | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Splatnost | Spread | Stop-Loss | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Swiss National Bank | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index CSI300 | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Kurzový závazek | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitost | Hedge fond | Bohatství | IEA | Vývoj dolaru | Santa Claus Rally | Burzovní obchodník | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/USD | Hedgeové fondy | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | Insider trading | Trim Broker | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | EURUSD | AUDUSD | GBPUSD | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Průlom | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Micron | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie Philip Morris | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | BH Securities | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | CFD akcie | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | Cyrrus | CZK | Černá labuť | DAX 30 | Day trading | Degiro | DJIA | Do čeho investovat | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční plánování | Finanční prostředky | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forexové obchody | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investiční výdaje | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investování pro začátečníky | Investovat do zlata | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak nakoupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak nejlépe investovat | Jak nejlépe investovat peníze | Jak nejrychleji vydělat peníze | Jak obchodovat na burze | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak rychle zbohatnout | Jak se vyhnout stresu | Jak si přivydělat peníze | Jak si vydělat | Jak si vydělat peníze | Jak snadno vydělat peníze | Jak vydělat | Jak zbohatnout | Jak zhodnotit milion | Jak zhodnotit peníze | Jak získat rychlé peníze | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kde koupit akcie | Komoditní | Komoditní burzy | Koupě akcií | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Kurzy | Libra | Makléři | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Mezinárodní investiční společnost | Nákup akcií | Naučte se investovat | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s opcemi | Ocenění akcií | Odborné knihy | Odkup akcií | Online broker | Opce na akcie | Opční strategie | OTC market | Pád akcií | Paládium | Patria Finance | Patria Online | PayPal | Polská měna | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Reuters | Roboti | Ropy | Růst HDP | Rychlé peníze | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | SP500 | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Švýcarská centrální banka | Tesla Motors | TopForex | Trade Brokers | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Volatility | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Webinář | Webináře | WTI | X-Trade | Zahraniční měny | Zákon o cenných papírech | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | CNBC | ZEW | EIA | Trading Central | Buffett | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Báze | Bill Gates | Buy | Centrální depozitář | Cílová cena | Čistý dluh | Depozitář | Doba splatnosti | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Indie | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Opční prémie | P/S | Prospekt | Průměrování | REIT | RIC | ROA | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | Tovární objednávky | Upisování akcií | CTA | Itálie | Spojené státy | CMC Markets | Vybírání zisků | Akcie na majitele | Akciová společnost | Instrukce | Kmenové akcie | P/E Ratio | Standardní množství | Zaknihované akcie | AOS (Automatický Obchodní Systém) | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Komise | Contract | Kontrakt | Volby | Úspěšný investor | E-mini | Know-how | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Poradenská společnost | RichDad | 1 milion | Akcie BAC | Burze | Commodities | Commodity trading | Day trader | Dividendové akcie | Expert Advisor | Dow Jonesův index | Bank of New York Mellon | KPMG | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | Caterpillar | CSI300 | FTSEurofirst 300 | Institut Ifo | Investing.com | TLTRO | NATO | Ole Hansen | TD Ameritrade | Next Finance | International Business Machines (IBM) | Washington Post | Vydělávat na své sny | Reálný obchodní účet | Oslabení eura | Reporty | CI Komodity | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Důležité fundamenty | Short squeeze | Polská centrální banka | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Stock Success System | Andy Tanner | Ken McElroy | Tom Wheelwright | Blair Singer | Magnát | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Volatility report | Automobilový průmysl | Erste Bank | Averze k riziku | Index pražské burzy | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Internetová bublina | Rizikový kapitál | Velcí investoři | Finanční centrum | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Znalost | Příprava | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Agentura Reuters | Politické napětí | Bezpečné přístavy | Sázet | Index amerického dolaru | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Referendum | Program OMT | Posilování koruny | Miliardáři | Obchodní styl | Forbes | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Economist | Economic | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Japonská burza | Japonský index Nikkei | Xetra | Akcie evropských bank | Index tokijské burzy Nikkei 225 | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Broker Trust | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Velké banky | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Panické výprodeje | Styl obchodování | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Obchodní partner | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Procter & Gamble (PG) | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Index burzy | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Likérka Stock | Ropné společnosti | Index AEX | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Cena mědi | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Posílení koruny | PetroChina | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Zajištění | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Dogecoin | Ethereum | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Akciový index DAX | Poplatky | Prodávat akcie | BDO | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Akcie na burze | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Ekonomická situace | Hospodářská situace | General Electric | Průzkum | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Pražský parket | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Aktivně spravované fondy | Spravované fondy | Indexové fondy | Výnosy | Rizikové investice | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Odliv kapitálu | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Návratnost investice | Kapitálové strategie | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | Alphabet | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Německý Ifo index | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Index tokijské burzy | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Očekávání | Business Insider | Morningstar | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | ex | Akcie firem | Purple Trading | Ruské akcie | Skupina PPF | Fluktuace kurzu | Krize eura | Vstup na burzu | Bitcoinový ETF | Investopedia | Buy the rumor, sell the news | Insiders | Intradenní obchody | Bloomberg Commodity Index | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | BHS | Aleš Michl | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | André Kostolany | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Investování do kryptoměn | Digitální zlato | Jerome Powell | Coinmarketcap | LYNX Trading | ETH | ETC | Capitalinked | Radim Dohnal | IPO Facebooku | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Inteligentní investor | Růst bitcoinu | NEST | ESMA | Robinhood | RoboMarkets | RoboForex | Lithium | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Chuť investovat | Asijské trhy | Drobní investoři | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | Zařízení pro těžbu bitcoinů | Začít investovat | R Trader | Saxo | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Bitcoiny | Růstové akcie | PANW | Kryptoburza | OPEC+ | Capitalinked.com | Výsledky obchodování | Podniky | FINRA | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Index RTS | Pokles ceny | Výplaty dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | IPO kalendář | Živit se obchodováním | Pražský index PX | Profesionální obchodník | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Použití finanční páky | Pohyby akciových trhů | Úrokový výnos | Trhy v USA | Trh s ropou | Výsledky firem | Finanční skupina | Trh s kryptoměnami | Marihuanové akcie | Největší kryptoměna | CFD broker | IG | Next Generation | Obchodní platforma MetaTrader | Burzy po celém světě | Růst zisků | Tlak na akcie | Anticyklické akcie | Pohyby na trzích | Fungování trhů | Německé akcie | Centrální depozitář cenných papírů | Zadluženost | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Majetek | Budoucnost Bitcoinu | Bitcoin ETF | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Fundamentální analýza akcií | Makroekonomické statistiky | Kdy nakoupit akcie | Nakoupit akcie | Akcie CME | Obchodní rozhodnutí | Hodnotové investování | LYNX Idea Center | Zvýšení sazeb | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Rekordní růst | Vysoké zhodnocení | Zájem investorů | Inflace v ČR | IPO Slack | IPO Instacart | Obchodování přes LYNX | Finanční produkty | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Beyond Meat | Technologický Nasdaq | Zpětný odkup akcií | Zákaznická podpora | Obchodní aktivity | Sázky na pokles | Sójové boby | Obiloviny | Jak na obchodování | Akcie firmy | CFD na indexy | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Americké společnosti | Opční obchodník | NATGAS | CoinShares | Akcioví býci | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Svět investování | Biotechnologické akcie | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Pokles úroků | Coffee | Uranové akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Americké futures | Vanadiové akcie | Vanad | Štěpán Křeček | Silný dolar | Tomáš Pfeiler | Miroslav Frayer | SEBA | Inverze výnosové křivky | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | Investiční kapitál | Ekonomické problémy | Cena niklu | Výhody IPO | Cíle IPO | Nevýhody IPO | Druhy IPO | Upisování | Přímý zápis | Rizika přímého zápisu | Kótování | Road Show | Jak na IPO vydělat | Co je to IPO | Jak obchodovat IPO | Televize CNBC | PPF | Denní graf | Očekávání trhu | Výše dividendy | UCITS | Dolarové likvidity | iShares | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Cena akcie | Obchodujte | Trinity Bank | Vysoká likvidita | McKinsey | Světové akciové indexy | Střadatelé | Automobilky | Obchodní model | MetaTrader 5 Supreme Edition | Peter Garnry | Káva | TV Nova | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Ceny akcií CME | Oznámení převzetí | Analytik portálu | Akviziční cena | Ropný gigant | Německá vláda | Výsledkové zprávy | Trinity | LNG | Objem | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak začít investovat | Trh práce | Obrat trendu | Supreme Edition | UCITS ETF | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | SP500 CFD | Pfizer | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Produkty obchodované s finanční pákou | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Co bude | Generální ředitel | Obchodování akcií u LYNX | Česká měna dnes | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Citadel | Citadel LLC | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Hongkongské akcie | Trendová linie | 5G | Inflační cíle | FT | Dvojité dno | Globální trh | Vládní bondy | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | 4GLD | Průmysl | Na burze | Impuls | Visa | Čtyřhodinový graf | Velikost pozice | Rozvoj | Špatná nálada | Stavebnictví | Koruna dnes | Zdražování | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Půjčka | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Prohlášení | Yahoo | Moskva | HDP Německa | Časopis Forbes | FTC | Nord Stream | Nord Stream 2 | Míra | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Nejistota kolem brexitu | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Předseda | Investujte | Modelový příklad | Regulátoři | FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | MasterCard | FB | Nike | WHEAT | NERV | Nejlepší akcie | Stratég | Koruna posílila | Peking | Wirecard | Shortování akcií | Ziskovost | Hospodaření | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Commodity index | Netflix | Washington | RBA | Budoucnost | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Výplaty dividendy | Zemědělství | Poradenství | Podnik | Ukazatele | Americké ministerstvo | Apple Inc. | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Instagram | Trhy | WHO | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Velcí institucionální investoři | Pohyby cen | Změny cen | Asijské indexy | Makrodata USA | Pokles | Situace | České měny | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Vývoj měnového páru EUR/CZK | BP | Adidas | Americká společnost | SEC | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Medvědi | Prodávající | Politika centrálních bank | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Akcie společnosti Apple | Ekonomické aktivity | Prudký propad | FinTech akcie | Ekonomické recese | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Cestovní ruch | Vývoj | Šok | Guru | Mladší investoři | Současná cena | Varovné signály | WP | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Lufthansa | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Profitovat | Tencent | Vládní představitelé | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Letectví | Největší pády | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Poměr cen | Inflace v EU | Světová ekonomická krize | Extrémně špatná nálada | Situace kolem šíření koronaviru | Extrémně levné | Prostor k růstu | Obnova ekonomiky | Vymýcení koronaviru | Spotřebitelé | Pád ceny | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Člen bankovní rady Aleš Michl | Zásobníky | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Algoritmy | Unilever | Domácnosti | Asociace | Posílení amerického dolaru | Hotovost | Nákupy Fedu | Enormní zájem | Spoření | Tým Admiral Markets | Anomálie | Záchranný balíček | Další růst | Růst | Počet nakažených koronavirem | Signál | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Boj s koronavirem | Dění ve světě | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Akcie Nvidia | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Globální trh s ropou | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | FANG | DAWN | Emitenti | WisdomTree | Dodavatelské řetězce | Kde investovat | Majitel | Úspory | Býčí vyhlídky | AMC | Statistiky | Trade | Dílčí index | Současný propad | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť | Posílení | Joe Biden | Data z trhu práce | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | 3M | Americký HDP | Shell | Výsledky za Q4 | Zaměstnanci | FDA | Rakouská vláda | Fondy obchodované na burze | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Vývoz | Objem ropy | MSCI World | Zadlužení | Američtí regulátoři | ONE | Auta | FBI | Prodej elektromobilů | Vakcína | Velké peníze | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Růst Bitcoinů | Aktivity společnosti | Cíl růstu HDP | Vrcholní představitelé | Roční zhodnocení | JDE | ČR | Soubor pravidel | Slabá poptávka | Výrobní PMI | Akcie AMD | Riot Blockchain | Býčí trend | Společnost BP | Zpomalení inflace | GlaxoSmithKline | Sanofi | Rostoucí trend | Covid | Internetové bubliny | Infekce Covid | ZIL | Cardano | Banka JP Morgan | Restrukturalizace | Druhá vlna | Akcie Wirecard | Práce z domova | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Jasný signál | Dopad pandemie | MAM | Michal Lukáč | Nový trend | Johnson & Johnson | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Kolísání cen | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Rostoucí ceny komodit | Semi | Akcie těžařů | KGHM | Exchange Traded Commodity | Pár EUR/USD | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Důvěra | Statistické výhody | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Velký propad | Počet akcií | Sell the news | Coca-Cola | SPAC | Zhodnocení akcií | Transparentnost | Zdanění | Obchodování s ropou | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Celkové investice | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Nákup cenných papírů | Unity | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Micron | Biden | Michal Valentík | CFMS | Akcie CFMS | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Lockdown | Jens Klatt | Libye | CPI v USA | MicroStrategy | Chování ceny | Množství peněz | Způsob investování | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Bed Bath & Beyond | BBBY | Pravidelný příjem | Nákup akcií u XTB | Nákup akcií u Fio banky | Nákup akcií u Fio | Porovnání poplatků | XTB vs. Fio | RBAG | Poplatková struktura XTB | Poplatková struktura | Poplatková struktura eToro | XTB vs. eToro | Zprávy o vakcíně | Pfizer a BioNTech | Hospodářský vývoj | Akciové investování | Pohyby na komoditním trhu | WASDE | Zpráva WASDE | World Agriculture Supply and Demand | Palo Alto Networks | Nio | NextEra Energy | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Vakcinace | Program QE | LEN | Coinbase Global | Chyby při investování | Stimulační balíček | Výhled na rok | Počasí | Online prostředí | Růst ceny | ADA | Cardano (ADA) | Společnost Tesla | Makrodata EMU | Akcie Twitteru | Shopify | Velikost obchodu | Držení pozice | Situace na trhu | Vhodné akcie | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | GameStop rally | Akcie AMC | WallStreetBets | Melvin Capital Management | Point72 Asset Management | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | GameStop (GME) | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Velké investiční fondy | Koss | Thomas Peterffy | Akcie GameStopu | Mark Cuban | Dave Portnoy | Ted Cruz | Alexandria Ocasio-Cortez | Apex Clearing | Dark pool | Velké fondy | Retailoví investoři | Akcie BP | Koordinované nákupy | Rostoucí úrokové sazby | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Předpověď akcií | Regulátor v EU | FinTech akcie 2021 | Robinhood Markets | WTI Crude Oil | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Admirals | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Zablokování Suezského průplavu | Společnost MicroStrategy | Společnost BlackBerry | Umění | Special Purpose Acquisition Company | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | COIN | Cathie Woodová | Ark | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | DOGE | Saxo Group | Trh Forex | WEN | Wendy’s | Sledování grafu | Pandemie COVID | Investovat na burze | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Oslabení | Meme akcie | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Analýza akcie | Akcie společnosti AMC | Cena akcie AMC | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Světové kryptoměny | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Freedom24 | Freedom24.com | Freedom Holding Corp | Freedom Finance Europe Ltd | Asociace finančních trhů v Evropě | Asociace finančních trhů | AFME | Počáteční veřejné nabídky | Konkurence | Prodej | Další kryptoměny | Nejnovější prognóza | Ethereum (ETH) | Růst společnosti | Včerejší seance | Cyklické sektory | Odvětví | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Xbox | Occidental Petroleum | Obavy z viru | Ceny akcií NIO | Společnost Freedom Finance | Freedom Holding | Cena kryptoměny | Společnost Admirals | Finančně nezávislý | Akcie Home Depot | Home Depot | Home Depot (HD) | Tokeny | Vlna pandemie | Nedostatek čipů | Společnosti | Opatření | Dna | Energetika | Analytici Goldman Sachs | Minulá výkonnost | Obilí | Nová historická maxima | Pozornost | Společnost | Tým InstaForex | Cena akcií AMD | Celoroční výhled | Lockdowny | TIM | Omikron | Nálada na trzích | | Obavy z varianty omikron | Cykly | Časové období | Akcionáři společnosti | Spotřebitelské inflace | Obchodní tipy | Miliardy USD | Cílové ceny | Cena akcií společnosti | Deeskalace | Deeskalace napětí | Akcie Shopify | Situace kolem Ukrajiny | Cheniere Energy | Invaze | Růst cen surovin | Řetězce | Pšenice (WHEAT) | Cena akcií NIO | NIO Inc | Covid v Číně | Růst cen energií | Akcionáři Twitteru | Produkty s pákovým efektem | Nejobchodovanější CFD | Nejobchodovanější CFD akcie
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Nákupní pohyb
Nákupní příkazy
Nákupní příležitost
Nákupní příležitosti
Nákupní signál
Nákupní trend
Nákupní vlna
Nákupní vlna na akciovém trhu
Nákup ochranných pomůcek
Nakupování kryptoměn

Následující klíčová slova

Nakupovat státní dluhopisy
Nakupovat švédskou korunu
Nakupovat za nízké ceny
Nakupovat zlato
Nákup plynu
Nákup put opce
Nákup ropy
Nákup ropy do rezerv
Nákup ropy WTI
Nákup ruské ropy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Bidaskbit ebook
Potvrďte prosím... Zavřít