Úterý 25. června 2024 12:54
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Fintokei léto akce
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Dukascopy new

Podcast

C:\fakepath\dividendy-23062024-uvod.jpg

Dividendy: Časové pojmy důležité pro dividendové investování (3. díl)

23.06.2024 Každý dividendový investor by měl znát určitá data a časové pojmy, které jsou pro dividendy specifické. Neznalost vás totiž může stát peníze. V dnešním díle vám proto vysvětlíme čtyři základní data a časové pojmy, které jsou důležité a běžně používané ve světě dividendového investování: Declaration Date, Ex-Dividend Date, Record Date a Pay Date a vše si ukážeme na příkladu akcií společnosti Coca-Cola.
C:\fakepath\dividendy-02062024-2.png

Dividendy: Jaké druhy dividend společnosti vyplácí? (2. díl)

03.06.2024 V minulém díle jsme uváděli, že dividenda je podíl akcionáře na zisku společnosti, dividend ale existuje více druhů. V dnešním díle probereme jednotlivé druhy dividend a uvedeme vám, jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Kromě toho se také dozvíte, které typy společností vyplácejí dividendy a proč.
C:\fakepath\dividendy-13052024.png

Dividendy: Úvod do světa dividendového investování (1. díl)

13.05.2024 Dividendové investování je styl investování, při kterém se investor zaměřuje na nákup akcií společností, které svým akcionářům pravidelně vyplácejí dividendy, tedy podíly na zisku.
C:\fakepath\akcie-21042024.png

Akcie: Kolik se dá vydělat na akciovém trhu (díl 10.)

22.04.2024 Lidé investují proto, že chtějí zhodnotit své peníze, ale řada investorů mívá často nepřiměřená očekávání o tom, kolik se na akciovém trhu dá vydělat. Nejlepší představu o průměrném výdělku na akciovém trhu nám poskytnou informace o výkonu akciových indexů. V dnešním posledním díle našeho seriálu se dozvíte, kolik je průměrný výkon amerických akciových indexů S&P 500 a Nasdaq 100 a zda se dá více vydělat investováním do indexu S&P 500 nebo do indexu Nasdaq 100.
C:\fakepath\akcie-01042024-uvod.jpg

Akcie: Psychologie – klíčový faktor úspěchu v investování (díl 9.)

01.04.2024 Říká se, že rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným investorem je v jejich psychologii a myšlení, nikoliv v jejich investiční strategii. Největším nepřítelem investorů není trh, ale oni sami. Dnešní díl našeho seriálu proto budeme věnovat psychologii investování, která má velký vliv na to, zda budete v investování vítěz nebo looser.
C:\fakepath\akcie-11032024-uvod.jpg

Akcie: Základy fundamentální analýzy akcií (díl 8.)

11.03.2024 Fundamentální analýza vám pomůže najít odpověď na otázku, jakou akcii zahrnout do svého watch listu, případně koupit. V dnešním díle si představíme několik základních ukazatelů, které se při fundamentální analýze akcií využívají a ukážeme jejich využití na konkrétním příkladu akcií společnosti The Coca-Cola Company.
C:\fakepath\akcie-19022024-uvod.jpg

Akcie: Základy technické analýzy akcií (díl 7.)

19.02.2024 V dnešním díle se lehce zanoříme do světa technické analýzy akcií. Probereme, co je to trend a představíme vám dva zajímavé nástroje, které můžete využít při analýze akciových grafů: jedná se o S/R zóny (supporty, rezistence) a klouzavé průměry. Připravte se na to, že se naučíte, co tyto nástroje jsou a jak je na grafu interpretovat. Věříme, že vám dnešní díl pomůže stát se zase o něco vzdělanějším investorem.
C:\fakepath\akcie-29012024-uvod.jpg

Akcie: Základy akciových grafů pro začátečníky (díl 6.)

29.01.2024 Pokud máte vybranou akcii, kterou byste rádi zahrnuli do svého portfolia, technická analýza vám může pomoci zodpovědět otázku, kdy danou akcii koupit a kdy jí prodat. Technická analýza pracuje s grafy, a pokud jste začátečník a s grafy nejste úplně kamarád, v dnešním díle se základy akciových grafů naučíte.
C:\fakepath\akcie-07022024.jpg

Akcie: Analýza akcií aneb jak zvýšit svoje šance na úspěch (díl 5.)

08.01.2024 I základní analýza akcií zvyšuje vaše šance, že koupíte dobrou akcii a tím pádem dobře zainvestujete. Dobrá analýza vám pomůže udělat tři základní rozhodnutí: 1. kterou akcii koupit, 2. kdy jí koupit a 3. kdy jí prodat. Bez jakékoli analýzy je investování pouhým gamblerstvím.
C:\fakepath\akcie-11122023-uvod.jpg

Akcie: Jak si vytvořit svůj akciový dream team (díl 4.)

11.12.2023 Na burzách po celém světě se obchodují tisíce akcií, jak ale z takového množství vybrat ty správné akcie do vašeho portfolia? Doporučujeme vytvořit si akciový watch list: seznam akcií, které pravidelně sledujete a ze kterých si postupem času postavíte svůj akciový dream team, tedy vaše akciové portfolio. Jak si takový watch list vytvořit? To se dozvíte v dnešním díle.
C:\\fakepath\\akcie-20112023.jpg

Akcie: Dvě tváře zisků aneb hodnotové versus růstové akcie (díl 3.)

20.11.2023 Než začnete investovat do akcií, je důležité zamyslet se, jaký typ zisku je vaším cílem a podle toho vybírat akcie do vašeho portfolia. Některé akcie jsou jako Ferrari, dovezou vás rychle do cíle, ale pokud nebudete opatrní, snadno se můžete vybourat. Jiné akcie jsou jako linkový autobus, do cíle dojedete za hodně dlouhou dobu a asi bezpečněji, zato se budete po cestě nudit o dost více, než kdybyste se svezli ve Ferrari.
img

Apple připravuje podcast o Viktoru Koženém, odsouzeném v Česku za podvod

08.11.2023 Americká společnost Apple připravuje podcast o Viktoru Koženém, jedné z hlavních tváří kuponové privatizace v porevolučním Československu ze začátku 90. let. Firma o tom informovala na svém webu. Kožený byl po rozpadu federace později v České republice odsouzen k deseti letům vězení za podvod v souvislosti s převody majetku akcionářů, už roky se ale skrývá na Bahamách.
C:\fakepath\akcie-30102023-uvod.jpg

Akcie: Indexová magie - co jsou akciové indexy a které sledovat (díl 2.)

30.10.2023 Akciové indexy jsou pro akciové investory důležitý nástroj. Řada indexů slouží jako barometr akciového trhu a díky indexům tak snadno získáte přehled, jak si akcie v daném indexu vedou, zda klesají nebo rostou.
C:\fakepath\akcie-09102023-uvod.png

Akcie: Úvod do světa akcií a akciového trhu (díl 1.)

09.10.2023 Pokud se hodláte pustit do investování do akcií, je zásadní orientovat se v tom, co jsou akcie, akciový trh a kde a kdy obchodování s akciemi probíhá. To vše je obsahem dnešního úvodního seriálu o Investování do akcií pro začátečníky.
C:\fakepath\etf-18092023.jpg

VIDEO: Začínáme s investováním do ETF (díl 3.)

18.09.2023 V závěrečném díle seriálu o investování do ETF vám představíme dvě investiční strategie, díky kterým můžete sami začít investovat do ETF. Popíšeme vám, jaké jsou principy obou strategií a pro jaký typ investorů se každá strategie hodí. Také probereme, jaké jsou exit strategie a proč je důležité mít exit strategii definovanou ideálně ještě před tím, než začnete investovat. A také, jaký vliv mají daně na vaše investování.
C:\fakepath\etf-28082023.jpeg

VIDEO: Začínáme s investováním do ETF (díl 2.)

28.08.2023 V druhém díle seriálu o investování do ETF se dozvíte, jaké existují základní druhy ETF, podle čeho vybírat ETF, který bude odpovídat vašim potřebám a vašemu investičnímu stylu, a na co si dát při výběru ETF pozor.
C:\fakepath\etf-fxstreet-20082023.jpg

VIDEO: Začínáme s investováním do ETF (díl 1.)

21.08.2023 Další díl vzdělávacího video-seriálu pro začátečníky se věnuje investování do ETF. Dozvíte se čtyři jednoduché kroky, jak začít investovat do ETF, co je to diverzifikace, volatilita a řadu dalších informací, které vám s investováním do ETF pomohou.
C:\fakepath\akcie-17072023.jpg

Video seriál pro začátečníky: Sedm důvodů, proč začít investovat do akcií

17.07.2023 V rámci vzdělávání spouští FXstreet.cz nový vzdělávací seriál na téma investování do akcií a ETF. Seriál je určený pro všechny, kteří nemají žádné nebo jen velmi malé zkušenosti s investováním do akcií, ale chtějí začít investovat.
img

„Pasivní investování je mýtus, 99 % lidí to nedá. Jsme v recesi.“ říká Štěpán Hájek

14.05.2023 Podcast se Štěpánem Hájkem o investování, tvorbě portfolia aj.
img

Ranní okénko - Investoři jsou zpět na jestřábí vlně

19.04.2023 Za několik málo minut dorazí z tuzemské ekonomiky jediný zápis tohoto týdne v podobě cen u českých výrobců. V případě nejsledovanějších cen v průmyslu je očekáván výsledek poblíž meziměsíční stagnace, což by díky vysoké srovnávací základně znamenalo výraznější pokles meziroční míry. Z eurozóny dnes dorazí revize březnového výsledku inflace, kde by se nic nemělo měnit na tom, že ceny rostly meziměsíčně o 0,9 %, meziročně o 6,9 %.
C:\fakepath\Asie.jpeg

CNBC: Technologické společnosti v jihovýchodní Asii letos více propouštějí

08.12.2022 Technologické společnosti v jihovýchodní Asii letos více propouštějí, píše server CNBC. Reagují tím na ztráty a na zhoršující se makroekonomickou situaci, které přicházejí po velmi úspěšném období v době koronavirové pandemie.
img

Proč další býčí běh Cardana může záviset na Muskovi a na tom, jak ADA do této hádanky zapadne

08.11.2022 Zakladatel společnosti Cardano, Charles Hoskinson má aktivní přítomnost na sociálních sítích, prostřednictvím kterých udržuje kontakt s komunitou. Jeho nejnovější podcast zvláště upoutal pozornost mnohých, protože byl adresován Elonu Muskovi o tom, jak vytvořit decentralizovaný Twitter.
img

Joe Roman: Bitcoin je životaschopnou měnou

05.05.2022 Joe Rogan, hostitel The Joe Rogan Experience, primární kryptoměnu přirovnává k ranému internetu. Poznamenal, že kryptoměna se stala „životaschopnou formou měny“, za kterou „můžete skutečně kupovat věci,“ řekl, „vláda je z toho ale šílená.
img

Miliardář a nepřekonatelný investor Ray Dalio radí, aby každý odložil 2 % svých prostředků do bitcoinu

06.01.2022 Miliardář a nepřekonatelný investor Ray Dalio radí, aby každý odložil 2 % svých prostředků do bitcoinu. Dalio je přesvědčen, že bitcoin je X faktorem, který udrží vaše prostředky v bezpečí a v pořádku a rozmnoží je v době strašlivé inflace.
C:\fakepath\trader-meditace-27062021.jpg

Neobchodní aktivity, které mohou zlepšit obchodní výsledky

28.06.2021 Je v pořádku, že obchodování na finančních trzích je vaší vášní a jste ochotni pro rozvoj vašich tradingových dovedností obětovat téměř vše. Ovšem to ještě neznamená, že byste měli být před grafy po celé dny. Jsou období, kdy máte sérii ztrát nebo se zkrátka nevyskytují obchodní signály, na které čekáte. Může to být ale také období, kdy se vám daří, výsledky jsou uspokojivé, i tak je ale důležité občas si od tradingu na chvíli odpočinout.
Související klíčová slova: Dividend calendar | Dividend growth | Jak často se vyplácí dividendy | Mentor Warrena Buffetta | Běžná dividenda | Výnosy technologických gigantů | Signál kvality a výkonnosti | Tim Cook u společnosti Apple | Dynamický růst | Record Date | Společnost McDonald‘s | Historie dividend | Nejlepší investiční strategie | Rozložení investice | Cash flow na výplatu dividend | Hodnota společnosti | Snižování stavů | Record Day | Cash Dividend | Vývoj | Raketový růst akcií | Obchodní platformy | Právo společníka | Ex-Dividend | Elektronický trh | Typ investorů | Miláček Wall Street | EUR | Udržitelnost dividendy | P/E poměr | Průměrná výkonnost indexů | Druhy akciových trendů | Standard & Poor's | Obchodní dny a hodiny dané burzy | Německá farmaceutická společnost | Brokeři | EPS v amerických dolarech | Akciové společnosti | Dynamický support a rezistence | JP Morgan Chase | Behaviorální | Příklady hodnotových akcií | Výkyvy | McDonald's | Koncept technické analýzy | Hlasovací právo | Kam až může cena akcie dojít | Investing Championship | Vhodné příležitosti pro nákup | Investování do akcií pro začátečníky | Vývoj všech akcií v daném sektoru | Očekávání | Hodnoty CNN Fear and Greed Indexu | Evropské centrální banky | T-Mobile | Nikl | ROE společnosti Coca-Cola | Dividendový investor | Volatilní | Finance Yahoo | Zamyšlení | Declaration Date | Dream team | Akcie prodat | Roční dividendy na jednu akcii | Novartis | Nejdůležitější den | Zbrklé investování | Ark | Příležitost k prodeji | Pro investory | Philip Morris ČR | Investice | US Bancorp | Správná volba time frame | Potenciál | Jak fungují burzy cenných papírů | Vývoj ceny dané akcie | Hodnotové versus růstové akcie | Support | Diverzifikace | Dividend capture | Zóny supportu | Zavírací ceny dané akcie | Coca-Cola Company | Pravidelná výplata | Historie v investování | Hodnota ROE společnosti | Investopedia | Webinář | Výhoda svíčkových grafů | Přísně regulované trhy | Pozitivní roky | Špatná nálada | NYSE | Výkonnosti určité skupiny akcií | Ark Investment | There is no free lunch on Wall Street | Pomocník investora | Chování | Rekord | Bull run | Raiffeisenbank | Otevírací cena akcie | Více akcií | Společnost Apple | EUR/USD | Proč začít investovat do akcií | Morgan Stanley | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Profesionální obchodníci | Akcie společnosti | Chování trhu | Dobrý fundament | Zrušení dividendy | Hodnotově orientovaní investoři | Silný byznys model | Základ pro technickou analýzu | Benchmark | Uplynulý obchodní týden | Cenné papíry | Výnos | Nikola | Poměr ziskových a ztrátových roků | Společnost Googlu | Trh s dluhopisy | Brent | IHNED | Růst akcií Nvidia | REITs | Zavírací cena | SMA | Vzdělávání | Co je trend | Úspěch v investování | Akciový dream team | Nevýhody a rizika | Pohyby směrem nahoru | Investovat do více akcií | Příklad speciální dividendy | Rozložení investice do více trhů | Exchange | Forexový trh | Jednoduché nástroje technické analýzy | Investiční strategie | Zasedání centrálních bank | Investor Warren Buffett | Nejlepší a nejkvalitnější akcie | Základní analýza akcií | Growth Stocks | Podíl na zisku | Strach | Generuje zisk | Pády indexu Nasdaq | John Kenneth Galbraith | Nevýhody Stock Dividend | Praxe | Nasdaq100 | Sentiment na trhu | Ceny ve výrobě | Růst a investice | ROE na stránkách Finance | Koncept support a rezistencí | New York Stock Exchange (NYSE) | The Coca-Cola | Příklad na dividendě | Současný akciový trh | Více peněz | Sledovat grafy akcií | Jak si akcie v daném indexu vedou | Historické výkony | Peníze | Efektivní využívání kapitálu | Ukazatel | Dluhopisy USA | Akcie všech společností | Skládání svého akciového portfolia | Announcement date | Nakupovat akcie | Základy fundamentální analýzy akcií | Charles Hoskinson | Lukáš Voženílek | Investors | FTSE 100 | Seriál o investování do akcií | Bayer snížil dividendu | Hodnoty EPS | Chování účastníků na trhu | Amgen | Oblast investování do akcií | Dropbox | EPS u akcií společnosti | Blue chip akcie | Hodnotové nebo růstové akcie? | Základní emoce na trhu | Index NASDAQ 100 | Bayer AG | Procter and Gamble | Bankovní rada ČNB | Společnost Coca-Cola | Akcie Coca-Coly | Období dot.com krize | CNN Fear and Greed | Historická výkonnost | Burzy | Kapitál | Jakou hodnotu má daná akcie | Investiční horizont | Bayer | Cash flow | Automobilky | Životopisná kniha | Dividenda vyplácená v penězích | USD | Shopify | Velmi vysoké dividendy | Průzkum | Technická analýza | Hodnota EPS | Trevor Milton | Hlavní obor podnikání dané společnosti | Berkshire | Fear of Missing Out | Apple Tim Cook | Výsledky společnosti | Obchody s měnami | Psychologická nástraha | Jestřábí komentáře | Plány | Na burze | Typ zisku | Blue chip | Aktuální informace | Nástroj technické analýzy | Doživotní jistota | Rychle zbohatnout | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Price-to-Earnings | Warren Buffett a Charlie Munger | Total | Regulace | Kofola | Podíl akcionáře | Bridgewater | Velké fondy | Investor Warren | Obchodní dny | Výše dividendy | Management | Zkušení obchodníci | Druhy dluhopisů | Udržitelnost | Dlouhodobé investování | Největší a nejlikvidnější akcie | Dovednosti | Nervozita | Time frame | Covid | Obrovský potenciál | Období po dot-com krachu | Velké instituce | Obchodování na finančních trzích | The New York Times | 1 milion | Slickcharts | Zprávy o výši inflace | Zhodnotit své peníze | Frustration of Missed Opportunity | Price-to-Earnings Ratio | EUR/CZK | Elon Musk | Válka na Ukrajině | Příležitosti pro nákup | Žádný trend | Akciové indexy | Investoři | Začínáme s investováním | Portfolio | Myšlení | Ztráty a drawdowny | Mimořádný zisk | Trh s komoditami | Negativní sentiment | Coca-Cola | Výkon akcií | Dobrá doba pro nákup | Zisk 1 milion dolarů | Investovaný kapitál | ROE společnosti | Zisk | Doktorát | Speciální dividendy | Graf akcií | Rizika dividendového investování | Část zisků | Vzorce chování | Rentabilita vlastního kapitálu | AT&T | Investice do vašeho portfolia | Pohyby trhu | Nejlikvidnější akcie | Bohatí | Společnosti obchodované | Akciové portfolio diverzifikovat | Ropné společnosti | Propad ceny akcií | Pay Date | CEO společnosti | Analýzy | Investiční | Vyplacení dividendy | Reakce trhů | Altria | Earnings date | Trader Steve Nison | Německý DAX | Investice do indexu S&P 500 | Soukromé společnosti | UnitedHealth Group | Válka | Akcie a dluhopisy | Portfolio Warrena Buffetta | Výhody Stock Dividend | Fiskální rok | Koupit akcie | Obchodní plán | FXstreet.cz | Prodej | P/E | PFE | Zpráva | Gojek | Bitcoin | Spekulace na burze | Růstové akcie | Akcionáři | Emoce | Dot.com krize | Warren Buffett | S&P | Snížit riziko | Vzdělání | Růst akcie | Akcie společnosti Amazon | Rok 2024 | Obchodování | Společnost Berkshire Hathaway | Stabilní byznys | Meta | Sledování indexů | Zprůměrování výkonu portfolia | Úspěchy v investování | Obchodní týden | ZEW | Centrální banky | Fenomén | Nástroje technické analýzy | Výkonnost indexu | Americký akciový index Nasdaq | S/R zóna | Burzy cenných papírů | Zprávy | Informace o sektorech | Všechny akcie | Dolary | Zemědělské komodity | Hodnota EPS u akcií společnosti | Praha | Berkshire Hathaway | Inteligentní investor | Bezpečné investice | Evropské akcie | Celkový stav ekonomiky státu | Co jsou akciové indexy | CZ | Firmy | Obchodování s čínskými akciemi | CVS | Roční dividendy | Finanční společnosti | Historická výkonnost indexu S&P 500 | Investment management | Nástroj | Analýza sentimentu | Výsledky | Support a rezistence | Hong Kong | Bank of America | TIM | Fundamentální analýza | Financial | Koruna | Eli Lilly | Situace v Kazachstánu | Kupující | Lepší výnosy | Finanční výsledky | Propad | Akcie farmaceutické společnosti Pfizer | Kód akcie | Jaký je na akcii dlouhodobější trend | Sledovaný údaj | Tesla Inc. | Zisk mezi akcionáře | Hodnota akcií | Údaje | Nvidia | Zisková období | Exxon Mobil | Očekávání analytiků | Akcie známé automobilky | Hlavní indexy | Důchod | Pfizer | Ukončení týdne | Obchodování s akciemi | Graf | Index S&P 500 | Reakce trhu | FRA | Bankéř | Ropa Brent | Investování do dividendových akcií | Aktuální hodnoty měny | Přijetí | Investice do akcií | Držitel preferenční akcie | Nové akcie | USD/PLN | Ekonomické události | Dluhový závazek | Grafy | Svíčkové grafy | Johnson & Johnson | Disciplína | Konkrétní společnosti | Dnešní makroekonomické ukazatele | Earnings | Americká společnost | Kapitál ke generování zisku | My portfolio | Technické analýzy | Support nebo rezistence | Obchodní dovednosti | Krátkodobé obchody | Stock market | Finanční krize | Rostoucí trend | High | Typy výnosů z akcií | Macrotrends.net | Stříbro | Generuje ztrátu | Čaroděj ze země lží | Instituce | Chamtivost | Obor podnikání dané společnosti | Supporty | Příklad běžné dividendy | Foreign Exchange | Den zveřejnění výsledků | Burza cenných papírů | Americké akcie | Ex-dividend | Dlouhodobější trend | Exit strategie | Zakladatel | Divize | Ekonomické ukazatele | Obchodní výsledky | Geraldine Weissová | Vyplácení dividend | ex | CVS Health | Státní svátky dané země | Změna trendu | Trh | Trh s různými finančními deriváty | Crown | Technologické firmy | Skvělá investice | Konkrétní výše roční dividendy | Cíle fundamentální analýzy | Frustrace | Co je trend a jak ho určit | Korekce | Které indexy sledovat | Klesající trend | Upozornění | Pozornost | Statistics | Buffett | Stock info | Načasování v investování | Coca Cola dividend calendar | Pražské burzy | Dividendové akcie | Downtrend | Jak si poskládat vaše akciové portfolio | Zveřejnění výsledků | Nejvýznamnější ekonomické zprávy | Drawdown | Investice do indexu S&P | S&P 500 | Selský rozum | Yahoo | Výkon akciového indexu | Složení indexu PX | JDE | Investiční styl | Stock | ANO | ProCent | Platforms | Velký růst | Společnost Alphabet | Microsoft | Příležitosti | Snížení dividendy | Začátečník | Nejistota | Dividends | Trading blues | Volba time frame | Dividendy na jednu akcii | JP Morgan | Čína | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | U.S. Investing Championship | Cardano | Rostoucí akcie | Frankfurter Wertpapierbörse | Cíl akciového indexu | FIAT | Společnost Meta Platforms | Invest | Ekonomická zpráva | Exxon | Řízení rizika | Společnost T-Mobile | Propady portfolia | Faktor úspěchu | Čistý zisk | Jádrová inflace | Makroekonomické ukazatele | Twitter | New York Stock Exchange | Centrum | Společnosti | Další růst | BAT | Analytik | Opce | Co jsou akcie | Dividenda a Dividend Yield | Sektor finančních služeb | Erste | Spoluzakladatel | Výkon akcií 100 | S&P 500 a Nasdaq | Nárůst objemů | Rizikovější investice | Speciální dividenda | Podnikání | Investiční a hedge fondy | Stabilní byznys model | Celková změna trendu | Akcionáři na valné hromadě | Kapitálové výnosy | Bid | CZK | Candlestick chart | Reuters | Erste Group | Kolik je průměrný dividendový výnos? | Obchodníci | Visa | Ukazatel ROE | Jak diverzifikovat vaše akciové portfolio | Chevron | Akcie farmaceutické společnosti | Škoda | Základy v technické analýze | Základní pojmy | Co bude | Příklad býčího trendu | Ekonom | Předseda | Analytici | Mentor a učitel | Profesionálové | Situace | Stock Dividend | Equity | Příklad stock dividendy | Cvičení | Ekonomiky | Vyšší kapitálový | P/E ratio neboli Price-to-Earnings Ratio | Behaviorální ekonomie | Štěpán Hájek | Informace o výkonu akciových indexů | Obchodovaných komodit | Online prostředí | Stagnace | Apple | Odškodnění | CFD | SMA 100 | Open | Cena akcie | Silnější support | Výkonnost akcií 500 | Nakoupit akcie | Akcie společnosti Microsoft | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Investiční doporučení | Ex-DIV | Dobrá nálada | Ztráta | New York Times | Nálada investorů | Průměrný dividendový výnos | Dlouhodobé obchody | Dow Jones Industrial Average | Full time | Barometr | Forward | Úroky | Akciový watch list | Top 40 německých akcií | Bancorp | Cena | Investiční banky | ASML Holding NV | DOT | Moneta | Nákup akcií | Aktivum | Ceny akcií | Vyšší riziko | Inspirace | FTSE | Fond | Vlastnit akcie | Dobré zprávy | Benjamin Graham | Ceny | Akcie většiny ETFs | Prudký pokles | Abbott Laboratories | Vysoká inflace | ČNB | Rizika | Zajímavé příležitosti | USD/CZK | Znalosti historie | Pokles | Fenomenální růst | Šance | Americké společnosti | Blue chips | Hodinky | Legendární investoři | Hedge | Americký trh | Google | ECB | Vysoká hodnota | Technologické podniky | Odpor | Svět investování | Tržby | Výkon akcií 40 | TSLA | Právo na podíl na zisku | Sideway trend | Kapitálové požadavky | ROE | Pohyby směrem dolů | Daně | Dobré obchodní příležitosti | Close | Investment Management | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Reálné peníze | metodologie | Podnikání dané společnosti | Dluhopisy | Růst zisků | Zisky | Nevýhody | Jaké analýzy se používají | Celkový roční výkon | Red Bull | Časová pásma | Roční dividendový výnos | Miliardy eur | Ranní okénko | Pojem technické analýzy | Hedge fondy | Americký index S&P 500 | Kontrola indexů | Výkonnost akcií | Podílové fondy | Tokopedia | Stabilní společnosti | Sektor zdravotnictví | Bull | Graf akcií farmaceutické společnosti | Akcie společnosti Bayer | Menší riziko | Společnosti Netflix | Poptávka | Emoce na trhu | Altcoin | Silicon Valley | Index pražské burzy | Finance | Pohyby akcií | Stres | Prodávající | Vysoké dividendy | Trader Larry Williams | Psychologie | Pády indexu Nasdaq 100 | Index pražské burzy PX | Snížení rizika | Line | Odvážnější investoři | Americký akciový index Nasdaq 100 | Hodnota dividend | P/E ratio neboli Price-to-Earnings | Investor | Uzavření trhů | Obchodovat | Co je dividenda? | Základy fundamentální analýzy | Tradingové fórum | Skupina akcií | Dividend yield | Dividenda | Ark Investment Management | Standard & Poor's 500 | Bod | RBI | Zisk společnosti | Ekonomové | Medvědi | Legendární trader Larry Williams | Dividend capture strategy | Rada ČNB | Fear and Greed Index | Charlie Munger | Klouzavý průměr | Dividendový výnos | Doba pro nákup | Fear and Greed | Malý akcionář | Inflace | Problémy | ROCE | Trend na akciovém trhu | DAX | Zlato a stříbro | Technology | Profesionální tradeři | Váš trading | Alphabet | Dividendové portfolio | Vedení společnosti | Tweety | Zkušenosti | Firma | Korporace | Signály | Nejdůležitější pojem | Akcie různých společností | Devizový trh | Načasování | Jak fungují burzy | Ropa | Viktor Kožený | Prodávat svoje akcie | Diverzifikovat | Základní koncepty fundamentální analýzy | Market | Pasivní investování | Raiffeisenbank a.s. | Ropa a Plyn | Akcie padají | Extrémní růsty | Facebook | Hliník | Problémy v bankovním sektoru | Výhody a nevýhody | Akcie společnosti Amazon.com | Pravidelný příjem | Hodnoty měny | Yield | Value Stocks | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Byznys | Učitel | Exchange Traded Funds | Deere | Vyhledání tickeru | GoTo | Nejvyšší cena akcie | Zpomalení růstu | Růst ekonomiky | EPS u akcií | ETF investovat | Stock Market Wizards | Banka | Nižší ceny | Gamble | Frekvence výplaty | Portfolia | Tesla | Akciové portfolio | Tipy pro vytvoření watch listu | Světové finanční krize | Recese | Americký ekonom | P/E Ratio | ASML | Hodnota indexu | Růst akcií | Vývoj akciových indexů | Začít investovat | Miliardy | Spekulace | Koronavirové pandemie | Komerční banka | Propad portfolia | Výzva | Podíl na zisku společnosti | Capture strategy | Hlavní trend | Vlastní kapitál | Lenka Kalivodová | Správná volba | Dividendový výnos (Dividend Yield) | Úspěchy | Prodeje existujících domů | Dividendy nelžou | Porazit trh | AXA | Financial Highlights | Typ výnosů | Panika | Dividendové společnosti | Neobchodní aktivity | Německé akcie | Druhy ETF | Vývoj všech akcií | Trend | Ticker | Dow Jones Industrial | Akcie na burze | Časový rámec | Hlavní obor podnikání | Energetika | Videa o investování do ETF | Spotřebitelská důvěra | Diverzifikované portfolio | CNN | Spotify | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Investování do akcií a ETF | Farmaceutické společnosti | BTC | Indexy | Odvětví a sektory | Zvyšování sazeb | Hospodářské krize | Dividendový výnos (dividend yield) | Akciová společnost | Bridgewater Associates | Abbott | Trend is your friend | ETF | Politické události | Akcie klesají | Akciové trhy | Investování akcií | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Grafy akcií | Společnost Eli Lilly | Metody analýzy akcií | Myšlenka | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Varování | Úsilí | Investování do akcií | Hodnota P/E ratio | Bankovní rada | Telekomunikace | Obor podnikání | Pandemie | Nálady na trhu | Record date | Bear | Fundamentální analýzy | Jednoduchý klouzavý průměr | Business | Bariéra | Pády indexu | Nevýhody diverzifikace | Akcie Nvidia | 1D | Inovace | Zdravotnictví | Počet akcií | Časový úsek | Jak začít investovat | | Mateřská společnost | Špatné zprávy | ETFs | Sentiment | Investovat do ETF | Profesionální investoři | Nálada na trhu | PLN | Circle | Rentabilita | Běžné akcie | Obchodní hodiny | Ceny průmyslových výrobců | Yahoo Finance | Jak investovat | Nike | Obchodní dny a hodiny | Jak diverzifikovat | Citibank | Earnings per Share | Evropské společnosti | Výhody a nevýhody | Real Estate | Obchodní přístupy | Investování do ETF | Return on Equity | Nálada | Technologické akcie | Zdraví | Výkonnost indexu S&P 500 | Pohyb ceny | Dobrá zpráva | Zhodnocení | Prostor ke zlepšení | Výhled | Graf akcií společnosti Nvidia | Velmi volatilní | Erste Group Bank | Americký akciový index | Auta | Obchodní účet | Deriváty | Akciový trh | The Coca-Cola Company | Americká společnost Apple | Propouštění | Zaměstnanci | Stabilita | Google podcasts | Fondy | ČEZ | Cenové hladiny | AAPL | Apple Inc. | Kapitalový výnos | Co jsou to akciové indexy | New York | FOMO | MSFT | Krize | Pád akcií | Price-to-earnings ratio | Portál FXstreet.cz | Mateřská společnost Googlu | Ekonomické zprávy | Ceny akcie | CEO | Pozitivní očekávání | NFT | Dobrý obchodní plán | Dow Jones | Vratislav Zámiš | Trhy | Komodity | Výplata | Nadnárodní korporace | Šance na úspěch | Generální ředitel | Cíle | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Akcie společnosti Apple | Rozvoj | Investovat do akcií | Klouzavé průměry | Heineken | Výprodeje | M1 | Rozhovor | Internetová společnost | Měny | Trh s kryptoměnami | Dobrá investice | Které akcie | Tradeři | Dividendy | Měna | Support a rezistence zóny | Thomson Reuters | Výnosy | W1 | Finanční trh | Investiční bankéř | 100 SMA | Stav ekonomiky | Trading | Platformy | Akcionář | Nejznámější burzy cenných papírů | I-Trader | ADA | Obchodní den | Signál | S/R zóny | EPS | Úspěšné osobnosti | Excelová tabulka | Číst grafy | Optimistická nálada | Historie | Dividendové výnosy | Akcie Coca-Cola | Podcasty | Společnost | Časové období | Obchodujte | Cena akcií | Kupci | Munger | Volatilita | D1 | Situace na grafu | Umělé inteligence | Burze | Ztráty | Jednotlivé akcie | Services | 10 akcií | Stock Exchange | Růst | Vyšší úroveň | Pohyb ceny akcie | Hospodářské výsledky | Propad ceny | Strach a chamtivost | Mentor | Index | Wall Street Journal | Fundament | Zakladatel společnosti Cardano | Proč společnosti vyplácí dividendu? | Farmaceutická společnost | ČTK | Směr dlouhodobého trendu | Návratnost investice | Koncept klouzavých průměrů | Výjimečné situace | Vyplácené dividendy | Hlavní výhoda diverzifikace | Výhody dividendového investování | Dynamický růst a investice | Steve Nison | Definice P/E | Aktuální roční dividendový výnos | Proč akcie padají | Byznys model | Apple Podcasts | CNBC | Hodnota vašich investic | Ondřej Hartman | Real Estate Investment Trusts | Začínající investor | Bar chart | Investování | Měna běžné dividendy | ROE na stránkách Finance Yahoo | Moderní ekonomie | Vydělat na akciovém trhu | Nevýhody a rizika dividendového investování | Odvětví | Graf akcií společnosti | Apple a Microsoft | Dividend Payout | Trend na akcii | Ceny akcií na burze | Vyšší ROE | Příklad S/R zón | Graf akcií společnosti Tesla | Ex-Dividend Date akcie | Legendární trader | Výkon trhu | Příklad trendu | Vytvoření watch listu | Ex-date | Společnosti obchodované na americké burze | TradeCZ | Sektor spotřebního zboží | Princip dividendového investování | Právo na valné hromadě | Payout ratio | Legendární investor | Hlavní cíl akciového indexu | Den zveřejnění | Obchodní signály | Období poklesu | Sledovat akciový index dané země | Nádherné profity | Akcie elektrické automobilky | Psychologie investování | ZIL | Elektrické automobilky | 1M | Riziko | Dluhopis | Ferrari | 1W | Návratnost | Reakce trhu na různé události | Finančně silné společnosti | Celkový stav ekonomiky | Druhy trendů | Zisk na akcii | Highlights | Rezistence | Urputnost | Vytváření zisku | Určení dlouhodobějšího trendu | Celkový vlastní kapitál | Full time job | Nevýhoda diverzifikace | Hlasovací právo na valné hromadě | Date akcie | justETF | Učitel Warrena Buffetta | Dělení akcií | Kupovat akcie | Zavírací ceny | Aktuální dividenda | Téma akciových grafů | Nižší riziko | Soudní spory | Velmi oblíbené akcie | Roundup | Výhody | Inteligentní investor od Benjamina Grahama | Instrumenty | Největší a nejznámější burzy | Jak používat fundamentální analýzu? | KO | Forward Dividend | Zdroj pasivního příjmu | Univerzální rada | Silné a dobré společnosti | Větší ztráty | Druhy trendů podle směru | John Deere | Analýza akcií | Vzdělávací videa | Základní druhy | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | P/E ratio akcií | Sledování grafu | Výkon akcií 500 | Varovný signál | Dlouhodobý horizont | Výhoda diverzifikace | Fundamentální analýzy akcií | Procentní výnos | Wall Street | Druhy grafů | Petr Plecháč | Vysoká hodnota ROE | Šance na úspěch v investování | Negativní události | Procter & Gamble | Pád akcií společnosti | Finanční a ekonomické ukazatele | Analýza | Zkratka každé akcie | Shanghai Stock Exchange | Výkon | Pravidelné sledování akcií | Analytička | Extra Dividend | Investovat | Druhy akcií | Akcie dané společnosti | Nejnižší cena | Dividendoví investoři | Koncept supportu | Hlavní myšlenka diverzifikace | Historická výkonnost indexů | Coca Cola dividend | Podíly na zisku | Silné finance | Akciový index S&P 500 | Americký index | Co je technická analýza? | Trend jdoucí do strany | Supporty a rezistence | Výkonnost | Diverzifikované akciové portfolio | Základní druhy grafů | Hodnotové akcie | Otevírací cena | Barometr akciového trhu | Akciový index dané země | Bloomberg | Úvod do světa akcií | Role indexu S&P 500 | Světové investiční a hedge fondy | Nejvyšší cena | Druhy příjmů z akcií | Rychlé zhodnocení | Nejlikvidnější akcie příslušné burzy | Index dané země | Trailing Twelve Months | Základní koncepty | Spektrum amerických společností | Co je hlavní cíl fundamentální analýzy? | Macrotrends | Cena akcie klesá | Podvodné jednání | Manažer podílového fondu | Strach a panika | Dlouhodobý podíl | DJIA | Základní metody analýzy | TTM | Ochutnávka fundamentální analýzy | Mentor a učitel Warrena Buffetta | Dividenda vyplácená akcionářům | Státní svátek | Finanční svoboda | Co je index Nasdaq 100? | Finanční výkazy | Snižování sazeb | Technologické společnosti | Časové pojmy | Čárový graf | Akcie vhodné příležitosti | Akcie koupit | Výkonnost indexů | Druhy time frames | Hodnota ROE | Plyn | Přehled | Průmyslové kovy | London Stock Exchange | Propad akcií | Běžné dividendy | Futures | Které akciové indexy sledovat | Pokles ceny | Nemovitosti | Typ investora | Celkový roční výkon indexu | Cash flow výnos | Communication | Dobré společnosti | TradeCZ.cz | Extrémní propady | Navyšování dividendy | Podpora | Akcie několika společností | Akciový index | Mezinárodní devizový trh | Svíčkový graf | Dobrý trader | Výkon indexu | Silné společnosti | Čas nákupu | Zlepšení | Pokles akcie | Signál kvality | Výhody a nevýhody diverzifikace | Dot.com | Medián | Sektor telekomunikace | Portfólia | Čistý zisk na akcii | Tim Cook | Stav ekonomiky státu | Akciový index Nasdaq | Ekonomie | Mega diverzifikace | Diverzifikovat akciové portfolio | Menší pohyby | Dobré dividendové portfolio | Načasování nákupu | Výborné společnosti | Co akciové indexy jsou | Sledování akciových indexů | Akcie z technologického sektoru | Ondřej Hartman a Marika Čupa | Seznam akcií | EPS neboli Earnings per share | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Hotovost | opPORTUnity | EPS u akcií společnosti Coca-Cola | Motivace | Znalosti ekonomie | Přerušení dividendy | Co je to fundamentální | Rozdělit zisk | Signál stability | S&P 500 a Nasdaq 100 | Velký stres | Vice | Jak určit trend | Kimberly-Clark | Jistota na akciovém trhu | Jak investovat do akciového indexu | Zdroj příjmů | Uptrend | Podvod na investorech | Hotové peníze | Indexová magie | Roční výkon | Hlavní nevýhoda diverzifikace | Trader | Aktivní trader | Statistika | Akciové indexy a diverzifikace | Nevýhody speciální dividendy | Vedení dané společnosti | Právo | Zajímavý rozhovor | Akcie společnosti Procter & Gamble | ROE neboli Return on Equity | Co je dividendové investování | Doktorát z financí | Nejnižší cena akcie | Hodnota P/E ratio akcií | Jaké jsou hlavní indexy | Sledovat akciové indexy | Oblast investování | Špatná ekonomická zpráva | Popularita umělé inteligence | FXstreet | Zavedené společnosti | Diskuzní fórum | Regulované a neregulované trhy | Závazek | Dlouhodobost | Generování zisku | Market Wizards | Dot-com | Raketový růst akcií Nvidia | Společnost Bayer AG | Declaration date | Pozice | Metody analýzy | Dobré investiční rozhodnutí | Ireallytrade | Výše roční dividendy | Barometr amerického akciového trhu | Diverzifikace u akcií | Důležitý signál | Low | Komplexní disciplína | Potenciál dalšího růstu | News | Vývoj ceny | Velikost určité společnosti | Graf akcií společnosti Deere & Company | Krátkodobí tradeři | Obchody | Akcionářská práva | Výkon větší skupiny akcií | Základy akciových grafů | Dluhopisový trh | Line chart | Obchodovat ve směru trendu | Teroristické útoky | Skvělé obchodní příležitosti | Neregulované trhy | Nestabilní situace | Jednorázová dividenda | Skromné výnosy | Pohyb akcií | Marika Čupa | Investovaný kapitál ke generování zisku | Dividendové investování | Americký akciový index S&P 500 | Sledováním grafů | Dividend History | Zavírací cena akcie | Etherea | Nástraha při investování | Investing | Základy technické analýzy | Příklad medvědího trendu | Metavesmír | Dividend Yield u akcií Coca-Cola | Výkon amerických akciových indexů | Jak zvýšit své šance na úspěch v investování? | Server CNBC | Základní metody analýzy akcií | Dlouhodobí investoři | Technické analýzy akcií | Klíčový faktor úspěchu | Graf amerického akciového indexu | Communication Services | Čínská Shanghai Stock Exchange | Výkon akcií 30 | Hodnota EPS u akcií | Bear trend | Sledování akcií | Tržní cena | Time Frames | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | Cathie Wood | Výkon vašeho portfolia | Společnost Microsoft | Banky | NASDAQ 100 | Společnost Bayer | Které společnosti vyplácí dividendu? | Výhody běžné dividendy | Dlouhodobé investování akcií | Ray Dalio | 200 SMA | Dynamický support | Circle of competence | Měna speciální dividendy | Účet u brokera | Akcie | Doporučení | OHLC | Skvělé akcie | Příklad trendu do strany | Watch list | Finanční výsledky za určité období | Společnost Facebooku | Základní nástroj | Nejkvalitnější akcie | Kontrola trhu | Finanční situace | Koncepty dividendového investování | Spolehlivý ukazatel | Americký trader | Video | Výhledy | Investice do čínských akcií | Top 30 americké společnosti | Změny v měnové politice | Aktuální složení indexu PX | Emitenti | Seriál o dividendovém investování | Medvědí trend | Kouzlo dividend | Raketový růst | Známé automobilky | Hodnota Forward Dividend | Stock dividendy | Obchodní příležitosti | Akcie roste | Období pro klouzavé průměry | USA | Základní analýza | Mark Minervini | Vnitřní hodnota | Ráj pro spekulanty | Výsledky za určité období | Analýzy akcií | Předvídatelné zisky | Stabilní příjem | Jaké akcie koupit? | Zóny supportu a rezistence | Cíl fundamentální analýzy | Philip Morris | Pohyb nejlikvidnějších akcií | Nasdaq | Graf akcií společnosti Deere | Společnost Meta | Dividends Per Share | Profesionální instituce | Analytici fondů | Volkswagen | Akcie elektrické automobilky Nikola | Bull trend | Vyplacené dividendy | Larry Williams | Měření výkonnosti určité skupiny akcií | Graf akcií automobilky Nikola | Mainstream | Druhy dividend | Práce | Akcie v daném indexu | FOREX | Silná bariéra | Investovat peníze | Výkon akcií 500 největších amerických společností | Akcie evropských společností | Myšlenka diverzifikace | Investování do ETF pro začátečníky | Graf akcií automobilky | Fundamentální i technická analýza | Co je index S&P 500? | Investment | Akcie společností z různých sektorů | Health Corporation | Digitální platby | Simple Moving Average | Výraznější pokles | Hodnota Dividend Yield | Výnosy pro investory | Koncepty fundamentální analýzy | Support zóna | Ireallytrade.com | Čistá spekulace | Ex-Dividend Date | Kryptoměny | Styl investování | Akcie společnosti Coca-Cola | Hlasovat na valné hromadě | CVS Health Corporation | Býčí trend | Živé semináře | Typy výnosů | Využívání kapitálu | Nejznámější burzy | Velikost společnosti | Miliardář | Příjem z dividend | Investiční společnosti | Výhody speciální dividendy | Jack Schwager | Úspěch | Velcí akcionáři | Dividend Payout ratio | Rezistence zóny | Oblíbené akcie | Ukazatele | Moving Average | Deere & Company | DAX pro německé akcie | Disney | Příklady růstových akcií | Kalendář státních svátků | Data o výkonnosti indexů | Jak na fundamentální analýzu | Období dot.com | Zlato | Velká ztráta | Stávající trend | Ideální načasování | Preferenční akcie | Sektor tabákových výrobků | Jak často indexy sledovat | Zprůměrování výkonu | Jak diverzifikovat akciové portfolio | ČR | Podniky | Nepřiměřená očekávání | Sentiment trhu | Hubení plevele | Netflix | Obchodovat denně | Používání kapitálu | Sektor energetika | Právo hlasovat na valné hromadě | Red Bull GmbH | Ekonomické podmínky | Obchodní styl | Celý akciový trh | Lepší výnosy pro investory | Payout | Meta Platforms | Amazon | Špatná investiční rozhodnutí | Tým FXstreet.cz
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Počty nových žádostí o podporu v USA
Počty obětí koronaviru
Počty obětí koronaviru v USA
Počty žadatelů o podporu
Počty žadatelů o podporu v USA
Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti
Podání daňového přiznání
Podání kontrolního hlášení
Podání přiznání k dani z příjmu
Podat daňové přiznání

Následující klíčová slova

Podcasty
Podceňování money managementu
Podezřelé transakce
Podfond
Podfond WOOD
Podfond WOOD & Company
Podfondy
Podhodnocené akcie
Podhodnocené stříbro
Podhodnocené tituly
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít