Neděle 14. srpen 2022 20:22
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Obchodování s kryptoměnami

img

BlackRock nabízí přímé vystavení BTC institucionálním investorům  

12.08.2022 BlackRock, největší správce aktiv na světě s aktivy ve výši 10 bilionů dolarů, spustil svůj vůbec první soukromý bitcoinový trust, aby rozšířil svůj dosah v sektoru kryptoměn.
img

Coinbase oznamuje ztráty

10.08.2022 V úterý společnost Coinbase Global Inc (COIN.O) oznámila více než očekávanou čtvrtletní ztrátu. Investoři znepokojení letošním poklesem rizikových aktiv se vyhnuli obchodování s kryptoměnami, což způsobilo pokles akcií o 6 %.
C:\fakepath\eurusd-05082022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 5.8.2022

05.08.2022 Americké akcie včera uzavřely smíšeně, posílil pouze index technologického trhu Nasdaq. Investoři čekají na statistiku z amerického trhu práce a na to, jak na ni zareaguje americká centrální banka (Fed). Zejména, zda bude trvat na dosavadním postoji, že je kvůli vysoké inflaci odhodlána dál výrazně zvyšovat základní úrokové sazby.
img

Jak se bude bitcoin chovat nadále: 10 000 USD nebo spíše 30 000 USD?

14.07.2022 Dnes se společně ponoříme do tématu: sentiment pro bitcoiny (BTC) a „altcoiny“… k tomu objemové trendy pro Cardano (ADA) a burzu Binance (BNB)! Ponořme se do toho.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Správa u obchodníků s kryptoměnami našla chyby ve zdanění za stovky milionů

11.07.2022 Finanční správa zjistila u obchodníků s kryptoměnami za roky 2019 a 2020 špatné zdanění příjmů za stovky milionů korun. Někteří daň z příjmů plynoucích z transakcí s kryptoměnami nepřiznali či neodvedli. Kontroly obchodníků s kryptoměnami budou nadále pokračovat. ČTK to dnes v tiskové zprávě sdělila mluvčí Generálního finančního ředitelství Hana Baráková.
img

LUNA2 obnoví 70 % za devět z historických minim

28.06.2022 Společnost, která stojí za TerraUSD a Luna, která minulý měsíc vyvolala kolaps na trhu s kryptoměnami, uvedla na trh nový coin. Ten se aktuálně aktivně rozvíjí. Devět dní po pádu na historické minimum 1,62 dolarů se cena čerstvě vyraženého nového tokenu (LUNA2) společnosti Terra výrazně zvýšila.
img

Graf dne: BITCOIN (20.06.2022)

20.06.2022 Předchozí týden byl pro kryptoměnové býky velmi špatný, protože trh s digitálními aktivy zasáhl velký výprodej. Bitcoin během jediného víkendu ztratil přes 30 % a během víkendu klesl pod hranici 20 000 USD. Poklesy byly zastaveny při 78,6% retracementu po pandemickém vzestupu v zóně 18 000 USD a nyní lze pozorovat pokus zahájení oživení z této oblasti. Všimněte si, že místní minimum se víceméně shoduje s maximem z konce roku 2017, což dává této oblasti větší význam technické podpory. Zatímco trhy mohou být dnes poněkud utlumené kvůli téměř prázdnému kalendáři, očekává se, že kryptoměny zůstanou volatilní, protože se ukázalo, že volatilita v minulosti podporovala obchodování s kryptoměnami. Jedna krátkodobá rezistence je označena 200týdenním klouzavým průměrem (fialová čára) v oblasti 22 400 USD. Zda se býkům podaří ubránit psychologickou oblast 20 000 $, nebo ne, může být klíčem k sentimentu v blízké budoucnosti.
img

Kryptoanalytik nastavil klíčové úrovně prolomení, aby BTC překonal 24 000 dolarů

16.06.2022 Po dlouhých ztrátách BTC zaznamenal menší zisky nad 20 000 dolary, avšak trh stále sleduje aktivum pro další záchranné lano.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

BBC: Jak moc visí generace Z na kryptoměnách a nezaměnitelných tokenech

19.05.2022 Možnost rychlého zisku mladé lidi vždy lákala k investicím do rizikových aktiv. Pro generaci Z jsou to výrazné cenové výkyvy - a decentralizovaná povaha - digitálních aktiv, co táhne. Ať už jsou to kryptoměny anebo takzvané nezaměnitelné tokeny (NFT). Toto odvětví ale nikdo nereguluje, což znamená, že je zde minimální ochrana investorů.
img

Rusko nevyhnutelně zlegalizuje kryptoplatby, říká ministr obchodu 

19.05.2022 „Otázkou je, kdy k tomu dojde, jak k tomu dojde a jak to bude regulováno. Nyní se na tom aktivně podílí jak centrální banka, tak vláda,“ uvedl ministr obchodu Denis Manturov.
img

Bitcoin klesá- jak se vyhnout panice a prodeji kryptoměn

10.05.2022 Cena primární kryptoměny – Bitcoinu klesla pod 31 000 dolarů, čímž se dostala nejníže za posledních deset měsíců. Podle informací společnosti CoinGecko cena BTC za poslední den klesla o více než 11 % a za posledních 7 dní se propadla o více než 20 %. Celková hodnota krypto trhu se aktuálně pohybuje na hranici 1,49 bilionu dolarů, což je o více než 50 % méně než v listopadu 2021, kdy cena dosáhla své nejvyšší hodnoty- přes 3 biliony dolarů.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin dál oslabuje, při obchodování v Asii klesl pod 30.000 dolarů

10.05.2022 Cena bitcoinu klesla při obchodování v Asii pod 30.000 dolarů. Nejznámější kryptoměna je tak nejníže od loňského července, od listopadového maxima už odepsala kolem 55 procent. Propad akciových trhů se totiž negativně projevuje i na kryptoměnách, které se teď obchodují v souladu s rizikovými aktivy, jako jsou například akcie technologických společností. Uvedla to agentura Reuters.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 9. května 2022

09.05.2022 Argentinská centrální banka (BCRA) zakázala finančním institucím jen několik dní poté, co dvě největší banky v zemi oznámily, že se otevírají digitálním aktivům, nabízet obchodování s kryptoměnami.
img

Ethereum může čelit volatilnímu opakovanému testu ve výši 3 000 dolarů

25.04.2022 Ethereum se v posledních pár dnech snažilo udržet svou hodnotu, což bylo přičítáno tlaku dolů, který byl uvalen na bitcoiny.
img

Výhody obchodování krypto aktiv ve srovnání s akciemi a dluhopisy

22.04.2022 V rámci dnešního článku si povíme výhody obchodování krypto aktiv ve srovnání s instrumenty klasického finančního trhu, jako jsou akcie a dluhopisy. A to stručně, ve formě úvahy. Krypto aktiva jsou totiž každým rokem na vzestupu, což je i dáno tím, že klasický finanční trh je do značné míry velmi omezený a drahý.
img

Co je pro vás nutné vědět, pokud bude Kreml přijímat BTC?

19.04.2022 Investoři se chystají na další nabitý týden na trhu s digitálními měnami obrací pozornost k posledním zprávám o kryptoměnách v Rusku. Země se připravuje na konečné spuštění vlastní krypto infrastruktury. Jeden ruský zpravodajský server momentálně investorům sděluje, jakou podobu bude legislativa nejspíše mít. Řada investorů a expertů proto zvažuje, co bude znamenat legalizace kryptoměn v Rusku pro svět.
img

Bitcoin (BTC) neklesne pod 24 500 USD

18.04.2022 Bitcoin pod vlivem negativní dynamiky akciového trhu již druhý týden v řadě klesá. K hlavnímu poklesu BTC minulý týden došlo v pondělí na pozadí znatelného poklesu amerických akciových indexů.
img

Češi za čtvrtletí zobchodovali kryptoměny za miliardu

14.04.2022 V prvním čtvrtletí letošního roku investoři v Česku zobchodovali kryptoměny za zhruba 1,1 miliardy korun. To je zhruba o polovinu méně než ve stejném období loni během takzvané bitcoinové horečky. Největší objem obchodů i nadále připadá na bitcoin a ethereum, říká ředitel a zakladatel české společnosti Bit.plus Martin Stránský.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Objem obchodů s kryptoměnami do března klesl meziročně o polovinu na 1,1 mld. Kč

14.04.2022 Češi v prvním čtvrtletí letošního roku zobchodovali kryptoměny zhruba za 1,1 miliardy korun. Je to asi o polovinu méně než ve stejném období loni během takzvané bitcoinové horečky. Největší objem obchodů i nadále připadá na bitcoin a ethereum. Vyplývá to z údajů největšího obchodníka Bit.plus.
img

Zvýšení dohledu nad kryptoměnami

07.04.2022 Gary Gensler, předseda Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), nedávno přislíbil zesílit regulaci a zlepšit ochranu investorů. Zaměřil se přitom na trh s kryptoměnami v hodnotě 2 bilionů dolarů. Zdůraznil, že krypto průmysl je plný inovací, ale i zbytečného povyku. Mnoho projektů tudíž může selhat.
img

Izrael a kryptoměny

29.03.2022 Podle posledních zpráv z kryptosvěta to vypadá, že svět se začíná dělit do tří skupin států. Bez větších potíží či komplikací přecházejí někteří na digitální ekonomiku, infrastruktura této ekonomiky stojí na BTC, nebo jiné centralizované měně. Druhý typ svou FIAT měnu nechává na místě, ale má snahu digitální aktiva regulovat opatrně a otevírá tak dveře k úplnému přijetí. Třetí typ státního uskupení je proti jakékoliv digitalizaci a obchodním příležitostem pro tato aktiva. S nejnovějším přírůstkem do první rodiny podporovatelů kryptografií už je Izrael na žebříčku.
img

Obchodování s kryptoměnami v rublech klesá

24.03.2022 Prezidentka Evropské centrální banky, Christine Lagardeové, označila kryptoměny za hrozbu pro globální bezpečnost. Takové tvrzení se však zdá být v rozporu s údaji ze světa a názorem odborníků.
img

Goldman Sachs vytvořila první BTC transakci na trhu OTC

23.03.2022 Goldman Sachs, americký bankovní gigant uskutečnil ve spolupráci se společností Galaxy Digital první OTC transakci s kryptoměnami. Podle médií je to další milník pro přijetí Bitcoinu.
img

Obnovená investiční aktivita, nebo vleklý boční trend: co očekávat od trhu s kryptoměnami po třech týdnech nejistoty?

22.03.2022 Už téměř měsíc panuje na trhu kryptoměn nejistota způsobená fundamentálními faktory. Ozbrojený konflikt na Ukrajině vyvolal geopolitické napětí, a donutil tak investory urychleně přesunout svůj kapitál, aby ho zachránili. Zhoršená situace ve světě způsobila, že výsledek zasedání Fedu v polovině března byl ještě nepředvídatelnější.
img

Decentralizované finance jako nový akcelerátor globalizace

13.03.2022 Decentralizované finance (DeFi) poskytují nástroje finanční svobody ve světě s pevnými hranicemi. Širší přístup na finanční trhy prostřednictvím DeFi dnes znamená začátek otevřeného světa. DeFi je vysoce pozitivní z hlediska akumulace bohatství a levnějšího financování, což dává nový význam konceptu „finance pro každého“. Odstraněním zprostředkovatelů pomocí technologie blockchain DeFi rozšiřuje rozsah finančních transakcí a výrazně snižuje jejich náklady.
img

Goldman Sachs předpovídá, že by bitcoin mohl dosáhnout 100 000 USD

11.03.2022 Velcí držitelé bitcoinů, kteří se na trhu řadí mezi velryby, nadále budují své pozice a nakupují bitcoiny v rozmezí 36 000–44 000 USD za minci. Banka Goldman Sachs mezitím rozšiřuje svou angažovanost v krypto průmyslu.
C:\fakepath\Rusko-sankce.png

EU přidá na sankční seznam dalších 160 Rusů, potrestá i běloruské banky

09.03.2022 Státy Evropské unie se dnes shodly na uvalení dalších sankcí kvůli ruské agresi na Ukrajině. Na sankčním seznamu se nově objeví jména 160 ruských politiků a oligarchů. Unie také rozšíří vyloučení z mezinárodního platebního systému SWIFT i na běloruské banky. Oznámila to Rada EU. Podle jednoho z unijních činitelů budou prezidenti a premiéři členských zemí ve čtvrtek jednat i o dalších krocích, jež mají Rusku zkomplikovat financování války.
img

Kryptoměny pozitivně reagují na uniklou zprávu o chystané regulaci sektoru

09.03.2022 Trh s kryptoměnami reagoval euforicky na zprávy týkající se regulace tohoto odvětví v USA. S největší pravděpodobností včera omylem americké ministerstvo financí odhalilo obsah příkazu Joe Bidena o regulaci kryptoměn. Prováděcí nařízení mělo být vyvěšeno až dnes, tedy 9. března, a záznam byl ihned po zveřejnění odstraněn. Na internetu však nařízení neuniklo pozornosti investorů, zejména kryptosektoru, který již řadu měsíců požaduje jasné stanovisko úřadů k regulaci kryptoměn. Cena bitcoinu se rychle dostala nad 40 000 dolarů a vytáhla s sebou také kotace dalších kryptoměn.
img

Kryptoměny pozitivně reagují na uniklou chystanou regulaci sektoru

09.03.2022 Trh s kryptoměnami reagoval euforicky na zprávy týkající se regulace tohoto odvětví v USA. S největší pravděpodobností včera omylem americké ministerstvo financí odhalilo obsah příkazu Joe Bidena o regulaci kryptoměn. Prováděcí nařízení mělo být vyvěšeno až dnes, tedy 9. března, a záznam byl ihned po zveřejnění odstraněn. Na internetu však nařízení neuniklo pozornosti investorů, zejména kryptosektoru, který již řadu měsíců požaduje jasné stanovisko úřadů k regulaci kryptoměn. Cena bitcoinu se rychle dostala nad 40 000 dolarů a vytáhla s sebou také kotace dalších kryptoměn.
img

USA hodlají posílit kontrolu nad kryptoměnami

08.03.2022 Bitcoin a ether po tlaku, který byl o víkendu na kryptoměnových aktivech pozorován, trochu ožily. Korekce jsou nevyhnutelné a neměli byste je považovat za něco neobvyklého. Navíc hovoříme o volatilitě pozorované na trhu kryptoměn. Ano, bitcoin stejně jako americký akciový trh reaguje na jakékoli geopolitické události, ale jak se v poslední době ukazuje, tato korelace slábne.
img

Týdenní kryptoměnový market report (04.03.2022)

04.03.2022 Situace na trhu s kryptoměnami zůstává nejistá i přes spekulace o rostoucím zájmu ruských oligarchů o digitální aktiva. V důsledku různých finančních blokád a odříznutí systému SWIFT od mnoha ruských bank by se dalo předpokládat vyšší využití technologie blockchainu, která je známa svoji anonymitou. EU však již oznámila přísnější regulaci kryptotrhu a regulátoři uvedli, že budou situaci dále sledovat. Zároveň se Číně podařilo prakticky eliminovat obchodování s bitcoiny v rámci země, přičemž čínský podíl na BTC transakcích klesl z 90 % před rokem na 10 % ke 4. březnu 2022 (dle PBOC). Opatření aplikovaná na BTC v Číně se tak ukázala jako účinná a potvrdila, že blokování obchodování s kryptoměnami je možné tváří v tvář přísným zákonům a nařízením. Předseda amerického Federálního rezervního systému (FED) Jerome Powell během projevu v Senátu sdělil, že tragické události na Ukrajině zdůraznily potřebu regulovat trh s kryptoměnami.
C:\fakepath\trader-02032022-35-zm.jpg

EU by měla rozšířit protiruské sankce i na kryptoměny, shodli se ministři

02.03.2022 Evropská unie by měla rozšířit dosud přijaté hospodářské a bankovní sankce proti Rusku, které již mají významný dopad na ruskou ekonomiku. Podle francouzského ministra financí Bruna Le Mairea se na tom dnes shodli zástupci unijních vlád odpovědní za finance. Nové sankce by měly zahrnovat také obchodování s kryptoměnami, které v současnosti umožňuje Rusku část opatření obcházet. Podle místopředsedy Evropské komise Valdise Dombrovskise mají sankce nepříznivý dopad i na členské státy a zvláště jejich energetický sektor, což se však zatím daří zvládat.
img

Obchodníkům s kryptoměnami hrozí v Číně vysoké pokuty a až 10 let vězení

25.02.2022 Čínský Nejvyšší soud ve čtvrtek prohlásil transakce s kryptoměnami za nezákonné a uvedl, že porušitelům hrozí vysoké pokuty a až 10 let vězení.
img

NYSE je na cestě k integraci blockchainu do svých technologií

25.02.2022 Blockchain a kryptoměny se stále více integrují do společnosti a již se dostaly ke klíčovým finančním hráčům z Wall Street. Podle těchto údajů získala podíl ve společnosti tZERO společnost Intercontinental Exchange Inc, mateřská společnost NYSE. Uvádí se, že novým výkonným ředitelem společnosti tZERO se příští měsíc stane ředitel pro strategii ICE David Goon.
img

Bitcoin: Dominance držitelů a velryb. Co způsobilo nedávnou rally?

17.02.2022 V současné situaci roste na trhu kryptoměn dominance největších držitelů bitcoinů. Přicházející čísla potvrzují dynamiku akumulace coinů velrybami. Velké bitcoinové adresy obsahující alespoň 100 000 coinů nyní nashromáždily celkem 664 000 BTC.
img

Indie volá po zákazu kryptoměn

15.02.2022 Řeči centrální banky dál negativně ovlivňují kryptoměnový trh. Indická vláda a regulátory jsou ohledně všech typů kryptoměn dál skeptické. Některé vlády a regulační orgány, dokonce i MMF, zároveň volají po vytvoření globálního systému jejich regulace. Absence regulačních zákonů ale některé země přivedl k poptávce po úplném zákazu. Tyto výzvy k zákazu kryptoměn a jejich těžby dál plní novinové titulky.
img

Technická analýza ETH/USD – 15. 2. 2022

15.02.2022 Gyorgy Matolcsy, guvernér Maďarské národní banky, navrhl úplný zákaz obchodování s kryptoměnami a těžařských operací v celé Evropské unii.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 14. února 2022

14.02.2022 Bitcoinová síť zaznamenala 12. února 2022 novou rekordní hashovací rychlost 248,11 mil. TH/s, a prostřednictvím rostoucí globální sítě těžařů bitcoinu tak decentralizovaný ekosystém ještě víc zabezpečila.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 10. února 2022

10.02.2022 Platforma OpenSea se rozhodla obnovit zákaz obchodování s kryptoměnami CryptoPunks V1 a opět je vyřadila ze své nabídky. Sběratelé, kteří uvažují o nákupu těchto neobvyklých NFT založených na blockchainu Etherea, tak musí využít jinou platformu.
img

Kryptoměnové firmy zakládají koalici na podporu integrity trhu

08.02.2022 Skupina významných kryptoměnových společností, do které již patří Coinbase, Circle, Anchorage Digital a Huobi Global, vytváří novou koalici zaměřenou na boj proti manipulaci s trhem. Podle zástupců koalice je jejím zájmem zvýšit důvěru uživatelů v rostoucí odvětví digitálních aktiv.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 28. ledna 2022

28.01.2022 Ruská centrální banka nedávno vyzvala k celostátnímu zákazu obchodování s kryptoměnami a těžebních aktivit. S odvoláním na volatilitu, dopad na životní prostředí a využívání kryptoměn k nelegálním činnostem vydala centrální banka zprávu, ve které vyzývá regulační orgány k zavedení úplného zákazu kryptoměn a přísných sankcí vůči porušovatelům.
img

Indonésie zakazuje transakce s kryptoměnami a trhy čekají na výsledky zasedání Fedu

26.01.2022 Trh s kryptoměnami následoval akciové trhy a začal posilovat poblíž lokálního dna. Kapitalizace digitálních aktiv roste již třetí den v řadě. Za posledních 24 hodin vzrostla kryptoaktiva o 3 %, díky čemuž celková hodnota trhu vzrostla na 1,7 bilionu dolarů. Mezitím se vlády o současnou situaci nijak zvlášť nezajímají a určují svůj postoj k trhu s kryptoměnami v dlouhodobém horizontu.
C:\fakepath\psychologie-25012022.jpg

Psychologie obchodování s kryptoměnami

25.01.2022 Díky absenci "velkých světových hráčů" v kryptoměnovém světě, lze pozorovat tendence jednotlivých kryptoměn k náchylnosti na emoce masy. Možná se nám s novými technologiemi otevírá i nové pole působnosti pro ladění obchodní psychiky.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 25. ledna 2022

25.01.2022 Podle zprávy, která cituje Assena Vasileva, bulharského vicepremiéra pro evropské finance a ministra financí, vláda jedná se zúčastněnými stranami v odvětví a bulharskou národní bankou o iniciativě týkající se plateb v kryptoměnách.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 25. ledna 2022

25.01.2022 Myšlenka zakázat v Rusku kryptoměny vyvolala mezi mnohými známými osobnostmi, včetně náčelníka generálního štábu Alexeje Navalného Leonida Volkova a zakladatele komunikační platformy Telegram Pawla Durova, vlnu kritiky.
img

Německá neobanka N26 koncem roku 2022 zahájí obchodování s kryptoměnami

11.01.2022 Německá neobanka N26, jedna z největších evropských společností mající hodnotu 9 miliard dolarů, je připravena pustit se do obchodování s kryptoměnami a akciemi poté, co usiluje o globální expanzi. Její spoluzakladatel prohlásil, že je N26 pozadu co se týče obchodování s kryptoměnami a akciemi.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 10. ledna 2022

10.01.2022 Americký finančně-technologický gigant PayPal Holdings údajně potvrdil svůj záměr představit vlastní stablecoin s názvem PayPal Coin. Vývoj interního stablecoinu poprvé objevil ve zdrojovém kódu aplikace PayPal pro iPhone vývojář Steve Moser.
img

Více miliardářů se kvůli obavám z fiat inflace obrací ke kryptoměnám

04.01.2022 Přibyl počet miliardářů, kteří v roce 2021 investovali do kryptoměn a tento trend by mohl pokračovat i v roce 2022, protože obavy z fiat měn sílí.
img

Kryptoměny se podle Vladimíra Putina mohou stát legálním platebním prostředkem

21.12.2021 Vladimir Putin v nedávném rozhovoru pro CNBC uvedl, že kryptoměny mají potenciál jako platební metoda. Pro mnoho lidí byl postoj ruského prezidenta ke kryptoměnám překvapením, ruská banka totiž varovala před riziky, která hrozí v obchodování s kryptoměnami.
img

V Německu, chtějí spořitelny svým klientům umožnit investice do BTC

15.12.2021 V Německých spořitelnách je v plánu umožnění investic do hlavních digitálních měn, jako je Bitcoin a Ethereum, tyto investice by byly možné přímo z běžných účtů.
img

Obchody s kryptoměnami v listopadu vzrostly na 300 milionů Kč

02.12.2021 Obchodování s kryptoměnami v listopadu zažilo oživení. Celkový objem obchodů proti předchozímu měsíci vzrostl o téměř polovinu na 300 milionů korun. Celkově již Češi letos nakoupili kryptoměny za zhruba 4,5 miliardy korun, uvedl zakladatel společnosti Bit.plus Martin Stránský.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Obchody s kryptoměnami v listopadu vzrostly o polovinu na 300 milionů korun

02.12.2021 Obchodování s kryptoměnami v listopadu zažilo oživení. Celkový objem obchodů proti předchozímu měsíci vzrostl o téměř polovinu na 300 milionů korun. Celkově letos Češi nakoupili kryptoměny za zhruba 4,5 miliardy korun. Vyplývá to z údajů největšího tuzemského obchodníka Bit.plus.
img

Konec spekulacím indického zákazu kryptoměn

02.12.2021 V pondělí indická vláda v parlamentu odpovídala na otázky týkající se obchodování s BTC a kryptoměnami. Odpovědi zazněly v dolní komoře indického parlamentu. Mezitím začalo zasedání parlamentu a lidé očekávali, že bude přijat návrh zákona o kryptoměnách.
img

Budoucnost bez budoucnosti: V indickém parlamentu začala diskuse o kryptoměnách

30.11.2021 Bitcoin a další kryptoměny reagují na zprávy z Indie týkající se regulace kryptoměn v této zemi stále méně.
img

Z trhu kryptoměn: Týden ve znamení Bitcoinu

18.11.2021 Na konci minulého týdne byla nasazena první aktualizace Bitcoinu po čtyřech letech. Jen o pár dní dřív SEC celkem předvídatelně odmítla schválit bitcoinový ETF založený na spotovém trhu. NFT tokeny dál nabývají na síle.
img

Každá velká banka bude v blízké budoucnosti zvažovat kryptoměny

18.11.2021 Bývalý generální ředitel Citigroup prohlásil, že velké banky a společnosti, které se zabývají cennými papíry zvažují obchodování s kryptoměnami nebo poskytování služeb s nimi spojené do 3 let. Také doufá, že centrální banky z celého světa digitální měny přijmou.
C:\fakepath\top5-08112021-28-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.11.2021 1) Velkoobchodní cena zemního plynu v EU se dnes poprvé od 28. října vrátila nad úroveň 81 eur za megawatthodinu, poskočila až o takřka deset procent. Koncem předminulého týdne se přitom dostala už i pod úroveň 65 eur za megawatthodinu. Stalo se tak po příslibu ruského prezidenta Vladimira Putina, že Gazprom, plynárenský monopol většinově ovládaný Kremlem, navýší své krátkodobé dodávky do EU. Mělo se tak stát právě k dnešnímu dni, tj. k 8. listopadu. Jenže zatím nic nenasvědčuje tomu, že by Rusko mělo své dodávky navýšit. O víkendu i dnes ráno naopak ruské dodávky plynovodem Jamal, který posílá plyn do Německa, opět nabíraly opačný směr. To část trhu vnímá jako signál, že Putin ani dnes svému slibu nedostojí. EU by se tak ocitla v ještě hlubší plynové krizi, protože už nyní čelí závažné hrozbě výpadků v zásobování plynem.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Češi v říjnu zobchodovali kryptoměny za 200 milionů Kč

08.11.2021 Obchodování s kryptoměnami v říjnu pokračovalo dosavadním tempem zhruba 200 milionů Kč měsíčně, což je dvojnásobek loňského objemu. Celkově Češi letos nakoupili kryptoměny za zhruba 4,2 miliardy korun. Znamená to meziroční zvýšení obchodů o 90 procent. Vyplývá to z údajů největšího tuzemského obchodníka Bit.plus.
C:\fakepath\krypto-05112021.png

BidAskBit

05.11.2021 BidAskBit je multifunkční kryptoměnová obchodní platforma. Máme více než desetiletou praxi ve finanční oblasti. Věříme v budoucnost, kde lidé mají kontrolu nad svými financemi. Kryptoměny můžete u nás obchodovat 24 hodin denně po celý rok. Jsme kryptoměnový broker a patří k nejrychleji se rozvíjejícím společnostem v oboru.
img

Goldman Sachs předpovídá, že Ethereum do konce roku dosáhne ceny 8000 USD

03.11.2021 Investiční banka Goldman Sachs předpovídá, že je možné, že cena Etherea by do konce roku narostla na 8 000 dolarů. Goldman Sachs ve zprávě o výzkumu, kterou poslal generální ředitel banky pro trh Bernhard Rzymelka, vysvětlila, že cena ETH by se do konce roku mohla vyšplhat na 8 000 USD.
C:\fakepath\bitcoin5.jpg

Největší australská banka CBA nabídne lidem obchodování s kryptoměnami

03.11.2021 Největší australská banka Commonwealth Bank of Australia (CBA) nabídne jako první velká banka v zemi drobným klientům možnost obchodovat s kryptoměnami. Firma to uvedla ve svém dnešním sdělení. Společnost chce držet krok s konkurenčními fintechovými podniky. CBA tak vybočí z řady velkých australských bank, které čelily kritice, že nechtějí spolupracovat s obchodníky s kryptoměnami. Podle agentury Reuters krok CBA pomůže dál upevnit postavení kryptoměn, v nichž se obchoduje 2,6 bilionu dolarů (57,4 bilionu Kč).
C:\fakepath\fca-01102021-lv-1.jpg

FCA varuje před brokerem Cresco Trading Limited

01.10.2021 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera Cresco Trading Limited, který nabízí obchodování s kryptoměnami a akciemi a který je nelegálním klonem regulované společnosti MAYNE CAPITAL (UK) LTD. Ta však s tímto nelegálním klonem nemá nic společného.
C:\fakepath\top-29092021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.09.2021 1) Akcie v Hongkongu obchodované čínské realitní společnosti Evergrande dnes získaly zpět 13 % své ceny poté, co oznámila, že prodá část svého podílu v regionální bance Shengjing Bank státnímu správci aktiv Shenyang Shengjing Finance Investment Group za 9,99 miliardy jüanů (33,7 miliardy Kč). Hongkongský index Hang Seng se díky tomu stal jediným regionálním benchmarkem, který dokázal vzdorovat negativnímu globálnímu sentimentu a posílit.
img

Trumpovy daňové škrty zaplatí firmy, investoři a boháči

29.09.2021 Prezident Spojených států, Joe Biden se snaží splnit jeden ze svých předvolebních slibů a tím je zvýšení daní, které poznamená především velké korporace a bohatší obyvatelstvo. Prezident chce nabyté finance investovat do nejštědřejšího sociálního programu v hodnotě 3,5 bilionu dolarů, v přepočtu přibližně 76 bilionů korun. I přesto, že jednání ješzě pár týdnů potrvají, nová daňová politika se rýsuje už teď.
C:\fakepath\eurusd-26092021.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA na závěr týdne uzavřely smíšeně, dolar posílil

26.09.2021 Americké akcie na závěr týdne uzavřely smíšeně. K růstu pomohly energetické a finanční společnosti. Naopak oslabila firma Nike kvůli zhoršení prognózy vývoje tržeb a firmy napojené na kryptoměny.
img

Teenageři v Indii rádi investují do kryptoměn

22.09.2021 Šílenství ohledně kryptoměn v Indii se dostalo i mezi teenagery, ze kterých se tak stala nová třída investorů. Svým kapesným pomáhají podpořit indické investice, které v květnu dosáhly na téměř 6,6 miliardy dolarů. Tato částka je přibližně 49 189 milionů rupií. V roce 2020 se tato částka pohybovala kolem 923 milionů dolarů. Teenageři vidí v investování do kryptoměn velké zisky a investování se částečně stalo zábavou v době pandemie.
img

Bitcoinový boom v Austrálii

20.09.2021 Podle aktuálních zpráv z australské kryptoměnové burzy jsou investice do kryptoměn v Austrálii stále oblíbenější. Nárůst kupování a obchodování s kryptoměnami byl zaznamenán i u lidí starších 65 let.
img

Udržitelným investicím nejvíce věří mladí. Do ekologických společností investuje 8 % lidí do 26 let

29.07.2021 Finanční návratnost úsporných opatření je pro 20 % Čechů důležitější než před začátkem koronavirové krize. Vyplývá to z průzkumu společnosti Generali Investments CEE prostřednictvím aplikace Instant Research agentury Ipsos.[1]
C:\fakepath\CNB3.jpg

Upozornění na aktivity osob vystupujících pod obchodní značkou Alps Markets a Margin Elite

23.07.2021 Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že pod obchodní značkou Alps Markets a Margin Elite je na území České republiky nabízeno obchodování s investičními nástroji typu forex, akcie, komodity a indexy a také obchodování s kryptoměnami. Obchodní platformy jsou umístěny na webových stránkách www.alpsmarkets.com a www.marginelite.com.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Úřady v Británii omezují činnost největší kryptoměnové burzy Binance

28.06.2021 Britský Úřad pro finanční etiku (FCA) v zemi omezil činnost největší světové kryptoměnové burzy Binance. Varoval i před reklamou, která slibuje vysoké zisky z investic do kryptoměn a podobných aktiv. Informoval o tom dnes zpravodajský server BBC. Proti kryptoměnám v poslední době zasahují regulační úřady po celém světě, ty čínské například zakázaly jejich těžbu.
C:\fakepath\top-21062021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.06.2021 1) Akcie na burze v Tokiu zahájily týden prudkým poklesem, který je podle analytiků reakcí na obavy z dřívějšího zvyšování úrokových sazeb ve Spojených státech - největší ekonomice světa. Hlavní index tak měřeno v bodech zaznamenal nejhlubší propad za čtyři měsíce a navázal na páteční pokles cen akcií na burzách v USA. Na forexových trzích mírně zpevnil japonský jen vůči dolaru.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Těžaři kryptoměn po pátečním oznámení čínské vlády zastavují operace v zemi

24.05.2021 Těžaři kryptoměn, včetně firem HashCow a BTC.TOP, zastavují své operace v Číně poté, co Peking zesílil své tažení proti těžbě bitcoinů a obchodování s nimi. Výbor Státní rady, který vede vicepremiér Liou Che, oznámil přitvrzení v pátek večer. Bylo to poprvé, kdy se země zaměřila na těžbu virtuální měny, což je v Číně velký obchod. Podle některých odhadů se Čína na globální těžbě kryptoměn podílí až 70 procenty, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\top-19052021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.05.2021 1) Japonské investory dnes povzbudila data z tamní průmyslové výroby, která se v březnu vrátila k meziročnímu i meziměsíčnímu růstu. Mezi tituly zaujal propad aerolinek Singapur Airlines o více než tři procenta před oznámením hospodářských výsledků za uplynulý rok. Burzy v Hongkongu a Jižní Koreji byly zavřené kvůli tamním svátkům.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

K obchodování s kryptoměnami lákalo 167 podvodných aplikací

14.05.2021 Bezpečnostní experti odhalili 167 falešných aplikací na obchodování s akciemi a kryptoměnami pro Android a iOS. Útočníci cílili na uživatele prostřednictvím seznamek a lákali oběti k instalaci aplikací, které se vydávaly za populární značky. Jejich cílem bylo ukrást obětem peníze. Uvedla to antivirová firma Sophos.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

V ČR se do konce dubna prodaly kryptoměny za trojnásobných 2,9 miliardy

10.05.2021 V České republice se od ledna do konce dubna prodaly kryptoměny za zhruba 2,9 miliardy korun, což je meziročně trojnásobek. Poptávku táhl tradičně bitcoin, ale velký nárůst zaznamenala i další kryptoměna ethereum, jejíž cena se dostávala na rekordní výši. Vyplývá to z analýzy společnosti Bitstock.com.
C:\fakepath\top-03052021-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.05.2021 1) Na trzích v Hongkongu, Jižní Koreji i v Austrálii investoři s napětím sledují vývoj pandemie covidu-19 v Indii, která o víkendu překonala vlastní rekord v denním počtu nakažených a je nyní hlavním světovým ohniskem nákazy. Burzy v Číně a Japonsku zůstaly dnes zavřené kvůli svátkům.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Turecko reguluje platformy, na nichž se obchoduje s kryptoměnami

02.05.2021 Turecko přidalo platformy pro obchodování s kryptoměnami na seznam firem, na které se vztahují opatření proti praní peněz a financování terorismu. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na včera zveřejněný prezidentský dekret.
C:\fakepath\top-27042021-lv-4.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.04.2021 1) Japonská centrální banka (Bank of Japan) dnes oznámila očekávané ponechání základních úrokových sazeb na stávajících úrovních a snížila předpověď letošní jádrové inflace na 0,1 % z lednových 0,5 %. V několika tamních regionech včetně Tokia a Osaky také začala platit přísnější opatření proti dalšímu šíření covidu-19. Ten dál znepokojuje investory především v Indii.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Turecko vyšetřuje kryptoměnovou burzu, zadrželo desítky lidí

23.04.2021 Turecká policie zadržela 62 lidí v rámci vyšetřování platformy pro obchodování s kryptoměnami Thodex, kterou tisíce Turků viní z podvodu. Informovala o tom dnes státní agentura Anadolu. Istanbulská prokuratura už ve čtvrtek oznámila, že platformu vyšetřuje kvůli stížnostem uživatelů, kteří se nemohou dostat ke svému majetku. Podle agentury AP se předpokládá, že kauza se týká zhruba 391.000 investorů a investic v objemu kolem dvou miliard dolarů (43 miliard Kč).
C:\fakepath\krypto-20042021.png

Škodia firmám Bitcoiny na balance sheetoch?

20.04.2021 Mít v rozvaze (balance sheet) více než 90 000 BTC ukazuje, že akcie společnosti jsou na černé listině bank. Jsou zaměřené převážně na kryptoměny.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Turecká centrální banka zakázala platby kryptoměnami

16.04.2021 Turecká centrální banka zakázala používání kryptoměn při platbách, protože je doprovází vážná rizika. Jejich tržní hodnota je nestabilní, transakce neodvolatelné a používány jsou při nelegálních obchodech. Banka to oznámila v dnešním prohlášení.
img

Pákistánská provincie využije k těžbě kryptoměn vodní energii

18.03.2021 Pákistánská provincie Chajbar Pachtunchvá na severozápadě země plánuje stavbu dvou těžebních farem kryptoměn, které využijí vodní energii. Oznámila to dnes pákistánská vláda. Těžební farmy se neobejdou bez značných investic do datových center, která potřebují značné množství elektřiny. Cena projektu se teprve stanoví, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

Reuters: Indie se chystá zakázat kryptoměny, počítá i s pokutami

15.03.2021 Indie chystá zákon zakazující kryptoměny. Pokud by v zemi někdo obchodoval s kryptoměnami nebo takový digitální majetek vlastnil, dostal by podle zákona pokutu. Agentuře Reuters to řekl jeden z vyšších vládních úředníků obeznámených s plánem. Zákon by byl ranou pro miliony investorů, kteří mají o kryptoměny zájem a Indie by se stala první velkou zemí, kde bude držení kryptoměn nelegální. Indické ministerstvo financí se k tomu zatím nevyjádřilo.
img

Kryptoměny dobývají investiční svět

09.03.2021 „Díky novým finančním nástrojům lze obchodovat s kryptoměnami přes investiční účty u obchodníků s cennými papíry. Tím se obchodování s kryptoměnami stalo přístupné i pro klasické investory, kteří se doposud orientovali hlavně na akciové trhy,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-CFD-krypto-HP.jpg

CFD krypto trading

01.03.2021 S kryptoměnami, tedy spíše se vším, co se nějakým způsobem týká té nejznámější z nich Bitcoinu, jako by se v posledních měsících opět doslova roztrhl pytel. Přestože jsou kryptoměny opět v centru dění a o obchodování s nimi se zajímá stále více lidí, ne všem je jasné, jak s tím začít. Proto jsme připravili dnešní článek, který by měl sloužit jako jakési nezbytné minimum pro úspěšný start.
C:\fakepath\Coinbase.png

Coinbase učinila další krok ke vstupu na burzu, loni měla zisk

26.02.2021 Největší americká kryptoměnová burza Coinbase Global Inc. učinila další krok ke vstupu na americkou akciovou burzu Nasdaq. Firma předložila regulačním úřadům dokumenty potřebné pro vstup, ve kterých uvedla, že loni díky prudkému růstu digitální měny bitcoin vykázala zisk. Poskytla tak první detailní pohled na své finance od svého založení v roce 2012, uvedla včera agentura Reuters.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

JPMorgan: Cena bitcoinu by mohla vystoupit na 146.000 dolarů

05.01.2021 Digitální měna bitcoin se stala konkurencí pro zlato a její cena by se mohla v dlouhodobějším horizontu vyšplhat až na 146.000 dolarů (3,1 milionu Kč), pokud si u investorů vybuduje pozici bezpečného útočiště v období nejistoty. Uvedli to dnes analytici americké investiční banky JPMorgan. V současné době stojí bitcoin asi 30.000 dolarů a jeho cena se za dva týdny zvýšila o 50 procent. V pondělí dosáhl denní objem obchodů všech kryptoměn rekordních 68,3 miliardy dolarů (1,5 bilionu Kč), uvedla s odkazem na průzkumy agentura Reuters.
C:\fakepath\fca-25052020-lv-4.jpg

FCA varuje před brokerem Cryptomarket

25.05.2020 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká forexového brokera Cryptomarket (Cryptopmarket), který nabízí také obchodování s kryptoměnami. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\fca-13032020-lv-4.jpg

FCA varuje před brokerem Mycoinbanking

13.03.2020 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká forexového brokera Mycoinbanking, který nabízí také obchodování s kryptoměnami. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Jak se kryptoměny těží, proč vznikly a znamenají finanční svobodu?

25.11.2019 Kryptoměny jsou stále poměrně mladým fenoménem ve světě kryptografie i finančnictví. Průkopníkem na tomto poli se stal Bitcoin v roce 2009. Jeho tvůrce Satoshi Nakamoto, jehož identita však není známa, kritizoval centrální banky a „tisknutí“ peněz. Naproti tomu prosazoval decentralizaci celého systému a „tvrdost“ čili vzácnost své měny prostřednictvím omezení celkového počtu mincí na 21 milionů.
C:\fakepath\fsma-08102019-lv-5.jpg

FSMA varuje před brokerem XTB Markets

08.10.2019 Belgický finanční regulátor finančních trhů Financial Services and Markets Authority (FSMA) přidal na svou černou listinu další společnost, která nabízí své služby bez patřičné licence.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Trump: Ke kryptoměnám bude asi nutné vyžadovat bankovní licenci

12.07.2019 Americký prezident Donald Trump na twitteru kritizoval kryptoměny, včetně bitcoinu i digitální měny nazvané libra, kterou se chystá zavést Facebook. Naznačil také, že pokud Facebook a jiné firmy chtějí vydávat vlastní měnu, měly by požádat o bankovní licenci a podléhat bankovní regulaci. Facebook a jeho chystanou kryptoměnu tento týden kritizovali také šéfové americké centrální banky (Fed) Jerome Powell a šéf britské centrální banky Mark Carney.
img

Bitcoin už stojí takřka 13 tisíc dolarů. Co vše stojí za tím, že stojí právě tolik?

26.06.2019 Cena bitcoinu, nejrozšířenější kryptoměny, se poprvé od ledna 2018 přiblížila psychologické cenové úrovni 13 tisíc dolarů za kus.
img

Bitcoin překonal hranici 10 tisíc dolarů za kus. Co za tím stojí?

23.06.2019 Cena bitcoinu, nejrozšířenější kryptoměny, po více patnácti měsících překonala psychologickou cenovou úroveň 10 tisíc dolarů za kus. V sobotu dopoledne se bitcoin prodává za necelých 10 700 dolarů, přičemž jeho cena ráno středoevropského času poskočila až takřka úrovni 11 tisíc dolarů. Naposledy se na podobných cenových úrovních bitcoin pohyboval počátkem března loňského roku.
C:\fakepath\g20 11102013.png

Ministři G20: Rostoucí napětí v obchodních vztazích ohrožuje růst

10.06.2019 Napětí v obchodních vztazích ve světě se zintenzivnilo, a zvýšilo tak rizika pro zrychlení růstu globální ekonomiky. Uvádí to závěrečné prohlášení z dvoudenní schůzky ministrů financí a šéfů centrálních bank skupiny největších ekonomik světa (G20) v japonské Fukuoce. Dokument ale neobsahuje žádnou konkrétní výzvu k řešení obchodních sporů, z nichž největší vedou v poslední době Spojené státy a Čína.
img

Falešné bitcoiny a jejich možný propad

30.05.2019 Analýza obchodů s kryptoměnami poukazuje na falešné bitcoiny. Skutečný zájem o kryptoměny je podle výzkumu až o 86 %, než nám ukazují čísla při obchodování na burze.
img

Kaspersky Lab – ochrana při obchodování s kryptoměnami

06.05.2019 Nové řešení ochrany pro společnosti, které podnikají v oblasti blockchainu a kryptoekonomie nabízí Kaspersky Lab, balíček služeb pro kyberbezpečnost, ochranu proti phishingu a Incident Response.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Čína chce zakázat těžbu bitcoinů a dalších kryptoměn

09.04.2019 Čína plánuje zakázat těžbu bitcoinů a dalších kryptoměn. Národní rozvojová a reformní komise (NDRC) dnes zveřejnila návrh revidovaného seznamu průmyslových aktivit, které plánuje zrušit, protože nesplňují příslušné zákony a předpisy, jsou nebezpečné, plýtvají zdroji nebo znečišťují životní prostředí. Je mezi nimi těžba kryptoměn, včetně bitcoinů.
img

Falešné obchody s kryptoměnami

28.03.2019 Výsledky studie jsou doslova alarmující. Většina obchodů s kryptoměnami je totiž podle ní falešných. Burzy podle výsledku studie čísla uměle nafukují, aby tak přilákaly větší pozornost.
C:\fakepath\FCA-20032019-LV-8.jpg

FCA varuje před společnostmi Alph Capital a Swiss Capital Invest

20.03.2019 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před dvěma společnostmi, které nabízí finanční služby bez patřičné licence.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní plán | Programování | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Apple | Analytik | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | CFDs | Interactive Brokers | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | ADX | Transakce | BaFin | Balance | Bank of Japan | Benchmark | Bloomberg | Bod | Broker | Burza | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Demo účet | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FINMA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floor | Futures | Grafy | Hedging | Hedge | High | Insider | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kotace | Kupón | Kurz | Likvidita | Long | MMF | MT4 | Makléř | Margin | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s deriváty | Opce | Oscilátor | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Reserve Bank of Australia | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | STP | Sentiment | Short | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spotový trh | Spread | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Volatilita | Volume | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CAD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Finanční krize | Citigroup | FTSE | Komoditní trhy | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Investoři | Fundamenty | Fond | Ekonomie | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Ekonom | Bitcoinová burza | BitStock | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz eura | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Contract for Difference | Sociální obchodování | Investiční příležitost | Bohatství | Vývoj dolaru | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Contracts for difference | Investiční banka | Regulace | Portfolio manažer | Kopírování obchodů | Financování | Investiční banky | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Markets.com | USDX | Eurostat | Facebook | LYNX | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Žlutý kov | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | Aktivum | Index | Likvidní | Podpora | Průlom | Volatilní | StrategyQuant | Akciové burzy | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Směnárna | BH Securities | Bitcoin peněženka | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | CFD kontrakty | CFD obchodování | CFD trading | Co je bitcoin | CZK | Čínská burza | Dolar | Dolary | Kurzy.cz | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | Exchange | Finanční investice | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do fondů | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční služby | Investing | Investování do akcií | Jak koupit bitcoin | Jak těžit Bitcoin | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Koupit bitcoin | Kurz bitcoinu | Kurzy | Libra | LYNX Broker | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování s komoditami | OTC trh | PayPal | Pips | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Psychologie obchodování | Reuters | Roboti | Ropy | Sázky | Směnárny | Směnné kurzy | SPX | Spekulace na pokles | Stochastický oscilátor | Stochastický | Světové burzy | SWIFT | Švýcarská banka | Těžba bitcoinů | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Výprodej | Webinář | Webináře | X-Trade | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | Buffett | Komise pro cenné papíry | CEE | Centrální depozitář | Depozitář | Elon Musk | Indie | IRS | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Prospekt | ROCE | Sell | SPAD | Commonwealth Bank | Spojené státy | Finanční společnosti | Investiční instrument | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | QE | WebTrader | Miliardář | eBook | Paul Krugman | Zhodnocení kapitálu | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Market sentiment | Know-how | Genesis | Blog | Retail | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Currency | Currency trade | Investment | Dow Jonesův index | DPA | Bernstein | SEB Bank | Bankovní sektor | MSCI | Westpac Banking | Westpac | Generali Investments CEE | Sociální trading | Guvernér centrální banky | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | National Australia Bank (NAB) | TD Ameritrade | S&P Dow Jones Indices | PwC | Agentura AP | BBC | Agentura DPA | Regulovaný broker | Technický výhled | Bezpečné měny | Čínská centrální banka | Finanční systém | Úspěch | Pokles cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | Mark Carney | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zvyšování úrokových sazeb | Měkké komodity | Energie | Podnikatelé | SEB | BlackRock | Přehled | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bankovnictví | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | City | Miliardáři | Obchodované instrumenty | Forbes | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Xetra | Britská centrální banka | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americké akciové indexy | Algoritmus | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Americký ministr financí | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Obchodování v Asii | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Alibaba | Fibo | Propad | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Cenový boom | Britský akciový index FTSE 100 | Specifika kontraktu | TradingView | Citi | Online investování | S&P | Guvernér | Šéf britské centrální banky | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Nálada na trhu | Nejistota | Bankovní gigant | Největší banky | Tempo růstu | Akcionáři | Obchody na pražské burze | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | E*Trade | Finance Magnates | LeapRate | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | National Australia Bank | Obchodování s finančními deriváty | Největší akciové burzy světa | Kryptoměna | Skrill | Neteller | Bankovní převod | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Mzdy | Země používající euro | Spekulativní obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Predikce | Světový obchod | Ministr obchodu | General Electric | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Velké zisky | FCA | Úřad pro finanční etiku (FCA) | Finanční ústav | Historické rekordy | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Americký index S&P 500 | Turecká centrální banka | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Čínský statistický úřad | Příjmy | Údaje o inflaci | cTrader | xStation | ČTK | Země G20 | Světový finanční systém | Bankovní společnost | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Obchodní pozice | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Fundamentální základ | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Bitfinex | Politico | Globtrex | Bridgewater | Akcie firem | Purple Trading | Generali Investments | Bitstamp | Bridgewater Associates | Manipulace s trhem | Bitcoinový ETF | Cryptocompare | CoinDesk | Vydělávat peníze | BHS | Globtrex.com | Paul Tudor Jones | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Protiruské sankce | Ceny hliníku | Investiční firmy | Americký akciový trh | Spekulativní investice | Trhy s kryptoměnami | BTCChina | Bitcoinové burzy | Čínská bitcoinová burza | Bitcoin Gold | Obchody s kryptoměnami | Úřad pro finanční služby | Investování do kryptoměn | GlobalMarkets | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | XTB kryptoměny | BTC/USD | ETH/USD | Alternativní měny | Cena Etherea | Obchodování s investičními nástroji | CryptoKingdom | Crypto Kingdom | Bittrex | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Bitcoin futures | Altcoin | BTCUSD | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Poloniex | Kraken | Monero | Crown | Bitcoinové futures | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | Obchodník s kryptoměnami | Investice do bitcoinu | Investice do digitální měny | Ray Dalio | Světová kybernetická měna | Youbit | Obchodování s digitálními měnami | Mineři | XBT | Binance | Kryptoměna ethereum | Cena kryptoměny ethereum | Věštec z Omahy | Bithumb | Růst bitcoinu | Rafiki Capital | Primární nabídky mincí (ICO) | Start-up Robinhood | Robinhood | Obchody s kryptoměnami bez poplatku | Litecoin (LTC) | Krádež kryptoměn | Těžba kryptoměn | Bitcoinová horečka | Nové kryptoměny | Primární nabídky mincí | Investice do kryptoměn | Coinmap.org | Crypto | RoboMarkets | Tether | Reklamy na kryptoměny | Tržní hodnota kryptoměn | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Nákupy kryptoměn | MSCI World Index | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Bitcoinová bublina | Možnost diverzifikace | Andreas Antonopoulos | Teramusu | Agatha Limited | Aruma Ways | CopyFX | Strategy Builder | Altcoiny | Admiral Crypto | Options Tech Limited | MWM Markets | KayaFX | Objem kryptoměnových obchodů | Drobní investoři | Zájem o digitální měny | Stocksbtc | Investovat své prostředky | Safemarkets | Almamarkets Limited | CG Incorporations Limited | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Zařízení pro těžbu bitcoinů | Wash trading | R Trader | Saxo | FinTech | Jamie Dimon | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Conrail | Gpay Limited | Cryptopoint | BitFlyer | Kryptoburza | Krypto zpravodajství | Situace kryptoměn | Hackerské útoky | Broker XP | Get Financial | Golden Markets | Cool Markets Ltd | Podniky | Chrono FM | Solid FX Pro | Solid Plus FX | CONSOB | Financial Conduct Authority (FCA) | EU-Capital | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Turecké liry | Kvalifikovaní investoři | Aespen BV | Coinpaiement | Crypto Logic | Cryptomonneo | Kraken Access | Local Bitcoin | Lyf Chain | Major Crypto | Ether | Market TM | AXE Crypto Currency | Besla Investment | Besla Investments | Czech Fund | Capital Currency Trade | Xtraderfx | Blue Trading | Bitmain | Bitmain Technologies | I-Trader | Jak obchodovat kryptoměny | Trh s ropou | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Good Crypto | Unitedmarkets4you | United & Equal | Genesis Global Trading | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Obchodování se CFD | Regulační orgán | Daňové reformy | 1st Cryptobank | Bitc International | Bourse Bitcoin | CCG Investment | Crown Managers | BND Group | Crypto Access | Crypto France Captital | Cryptorama Bank | Cryptos Marketplace | Crypto Wallet 24 | E-cryptoney | E-crypto International | E-Markets Trade | Executive Crypto | Fair Oaks Crypto | Fast Coin | Global Markets Group | LDC Crypto | LGS Invest Partners | London Exchange | Mined E-crypto | Mondial Investment | Placement Crypto | Prime Crypto Bank | True Trade Capital | Vechain Wallet | Wallet Coins | Steven Mnuchin | Obchodované fondy | Denní objem obchodů | Pojištění vkladů | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Alternativa oficiálních měn | Ceny kryptoměn | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Zpřísňování měnové politiky | Nová burza | Majetek | NDRC | Alliance Capital | Crypto Options Trader | KontoFX | NTMT Transformatic Markets | Vysoké zisky | TradeBNP | K & R Partners Limited | DBS | Fin-TechPrime | Crypto Exchange Pro | Crypto Exchange | ASIC | Richmond Investing | CryptoForce | Crypton | Blue Group | Bluetrading.com | Axe Invest | VIP Crypto | Cryptonix Team | Digital Gold Xchange Limited | Platformy pro obchodování | Vysoký výnos | Alph Capital | Swiss Capital Invest | Zvýšení sazeb | Burza digitálních aktiv | Cena zemního plynu | Uber Technologies | Statistický úřad | Nejznámější kryptoměny | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Celní válka | BrandZ | Finanční svět | Charlie Lee | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Nové digitální měny | Wealth Management | Prezidentka ECB | Medvědí výhled | Gazprom | Ripple Labs | Nálada na akciových trzích | Pokles cen | Štěpán Křeček | SEBA | Digitální aktiva | Konglomerát | Nové akcie | Bohatí | Shrnutí obchodování | Kótování | Zařízení pro těžbu kryptoměn | Kaspersky Lab | Transakce s kryptoměnami | Kaspersky | Stablecoiny | Očekávání trhu | Poptávka po ropě | Softwarová firma | Energetické firmy | Vyzkoušet si trading | Bank for International Settlements | XTB Markets | První banky | FATF | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Investice do fondu | Mnoho ziskových obchodů | Upozornění na aktivity | Prodávat své akcie | Manažer Hedge Fondu | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Prezident Donald Trump | Kryptoměnová burza | Trinity | Objem | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Myšlenka | Předseda představenstva | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar k japonskému jenu | Firma | Období nejistoty | Tesla Elon Musk | Svíčková formace | Růst cen | Server BBC | Studie | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Celkový objem obchodů | Co bude | Generální ředitel | Nejistota na trzích | Ukrajina | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Nakupovat zlato | Nejbohatší | Miliardy | Jak se kryptoměny těží | Proof of Work | Těžba pomocí hardwaru | Proof of Stake | Těžba pomocí mincí | Další způsoby těžby | Algoritmy kryptoměn | Fork kryptoměny | Odštěpení blockchainu | Každodenní využití kryptoměn | Využití kryptoměn | Cesta k finanční svobodě | Top 5 kryptoměn | Přehled top 5 kryptoměn | Top 5 kryptoměn podle jejich kapitalizace | Anonymita Bitcoinu | USDT | Ripple token | Uvolňování nových mincí | Těžba bez krumpáče | Jak jsou coiny zabezpečeny | Těžení kryptoměn | Stable coin | All Time High | Brock Pierce | Tether Limited | Chris Larsen | Jed McCaleb | Způsoby těžby | Udržování blockchainu | Secure Hash Algorithm | Ethash | dApps | Decentralized apps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | Levné přeshraniční platby | Typy algoritmů | PoW | Vyhlídky | Průzkumy | Legislativa | Vicepremiér | Liou Che | Martin Stránský | Technické rezistence | Objem obchodů s kryptoměnami | Statistika | Průmysl | Na burze | CBDC | Impuls | Visa | Rozvoj | Klíčové problémy | Problémy | Pojišťovny | Prognózy | Nejistoty | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Moskva | HDP Německa | Časopis Forbes | UTC | Zahájení obchodování | Míra | InterContinental | Konec roku | Měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | Regulátoři | Ředitelka | xStation5 | MasterCard | TASS | Americké vlády | Nike | Boháči | Bydlení | Ipsos | Zisk čínských průmyslových firem | První obchod | Ztráta | Propad akciových trhů | Miliardy korun | Peking | Singapur | Ziskovost | Investiční aktivita | Hospodaření | Placení daní | Klesající trend | Návratnost | Inovace | Výrobce elektrických aut | Washington | Budoucnost | Experti | Zemědělství | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Zpřísnění měnové politiky | Týden na trhu | Potvrzení transakce | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Kryptoměny bitcoin | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Trhy | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Jüan | Pokles | Situace | Konkrétní cíle | Růst inflace | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Burzy v Hongkongu | Vstupy | Výstupy | FIAT | AML | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Indická vláda | Správce daně | Finanční úřad | Daň z příjmu | Pesimismus | Akcie americké automobilky | 4fin | SEC | Rozhodování | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Bez rizika | Správci aktiv | Společnost Berkshire Hathaway | Commonwealth Bank of Australia | Jižní Korea | Vývoj | Analytická společnost | Mzda | Výkyvy | Vysoká rizika | Prudký pokles | Akcie včera | Mycoinbanking | Mince | Tržní podmínky | Tencent | Vládní představitelé | Tudor | Index evropských akcií | Hlavní index evropských akcií | Gazprombank | Prostor k růstu | Dopady pandemie | Období finanční krize | Investiční svět | Američtí senátoři | Kongres | Komerční banky | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Graf dne | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Tisková konference | Wood&Company | Biliony | Býčí potenciál | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Platební neschopnosti | Výhody obchodování | Bulharsko | Izrael | Sberbank | MALL | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Války | Poradce | Organizace | Závislost | Práce | Poplatky za držení pozice přes noc | Podíl na trhu | Údaje | Ministři EU | Patenty | Prezident Vladimir Putin | Ministři | Skupina těžařů | Indický premiér | Naréndra Módí | Nejvyšší soud | Emitenti | Více peněz | BMO | Statistiky | Chuť riskovat | Vzrušení | Tlak medvědů | Reddit | Sociální síť | Hong Nam-ki | Posílení | Swingové minimum | Výkon dolaru | Joe Biden | Větší pokles | Seznam brokerů | Čtvrtletní výsledky | Bitcoin dnes | Americká centrální banka (Fed) | Tweet | Fondy obchodované na burze | Soud | ETN | Regulační orgány | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Huobi | Akcie a dluhopisy | Členské státy | Členské země | Burza Binance | Technologický pokrok | Hlavní kryptoměny | RBI | Velké peníze | Spekulovat | Růst Bitcoinů | Ruské ministerstvo financí | Akcie v Hongkongu | Realitní společnosti | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Cryptomarket | JDE | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Koronavirové pandemie | Bývalý prezident | Pozitivní sentiment | Ruské úřady | Absence regulace | Square | Francouzský ministr | Rozhodnutí soudu | Cryptopmarket | Index Nasdaq Composite | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Covid | Analytické společnosti | Správce aktiv | Cardano | György Matolcsy | Instinkt | Sankce proti Rusku | Šéf banky | Sony | Generace Z | Šance | Druhá největší kryptoměna | Ceny | Praha | Kolaps | Technologické společnosti | PlanB | Zakladatel Amazonu | Bohatí lidé | KI | DeFi | Největší firmy | Propad ekonomiky | Strach a chamtivost | Důvěra | Známky oživení | Indonésie | Technická analýza ETH/USD | Zisk z obchodování | Bitstock.com | Kryptoměnový trh | Zvýšení daní | Decentralizované finance | Transparentnost | Zdanění | Korporátní daň | Budoucí vývoj | Ceny sójových bobů | Řízení obchodu | Šéf podniku | Diverzifikovat | Biden | Česká republika | Šéf centrální banky | Energetický sektor | Bezpečného útočiště | iPhone | Michael Saylor | MicroStrategy | Foot Locker | Udržitelné investice | Množství peněz | BNB | Defi | Nařízení | Guvernérka banky | Obchodování s futures | Kryptoměnová směnárna | Státy Evropské unie | Indické úřady | Blockchainové technologie | Hlavní kryptoměna | Proražení | Životní prostředí | Anchorage | Deutsche Boerse | Očkování | Coinbase Global | Coinbase Global Inc. | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Burza Coinbase Global | Kryptoměnová burza Coinbase | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | MarginElite | Margin Elite | Očkování proti covidu-19 | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Přístup na finanční trhy | Svět kryptoměn | Boj s koronavirovou krizí | Zrychlení tempa růstu inflace | Zastánci bitcoinu | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Počet pracovních míst | Evropské centrální banky | Držení pozice | CARA | Situace na trhu | Očkování proti covidu | Thomas Peterffy | Cenové výkyvy | Blockchainy | FTX | WazirX | Coinswitch | Obchodování krypto | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Pákový efekt CFD | V4 | Vlad Tenev | Platby kryptoměnami | CFD krypto | Krypto trading | Trading kryptoměn | CFD Trading kryptoměn | Směna na burze | Nákup fyzické kryptoměny | Fyzické kryptoměny | Nevýhody CFD | Nabídka kryptoměn | Swap poplatky | Terra | Strukturované investiční produkty | 21Shares | ETC Group | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Těžby kryptoměn | Objem transakcí s kryptoměnami | Zákon zakazující kryptoměny | Bitbns | Unocoin | Digitální majetek | Společnost eToro | Těžba kryptoměn a obchodování | Financial Action Task Force (FATF) | Pákistánská centrální banka | Pákistánská provincie | SimilarWeb | Nové regulace | Vývoj pandemie | Platební prostředek | xStation 5 | CoinGecko | Společnost MicroStrategy | Umění | Bitcoinové transakce | Používání kryptoměn | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | COIN | Krypto trh | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Davová psychóza | Akvizice BTC | Akcie MicroStrategy | Společnost Coinbase | HSBC Holdings | Investiční aktivum | Kapitálové zisky | Zisky z obchodování s kryptoměnami | Prezidentský dekret | Cena emisních povolenek | DOGE | Nárůst objemů | Poptávka po kryptoměnách | Boční trend | Interactive Brokers Group | Shiba Inu | Sophos | Populární značky | Cyrus Vance | Trump Organization | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Huobi Mall | HashCow | BTC.TOP | Regulační rizika | Zásah proti kryptoměnám | Ochrana investorů | Novem Arcae Technologies | Čchen Ťia-che | Obavy z inflace | Magyar Nemzeti Bank | Magyar Nemzeti Bank (MNB) | MNB | Bit.plus | Martin Klass | Zajištění proti inflaci | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Těžaři bitcoinu | Wise | Prodej | Další kryptoměny | Známé digitální měny | Richard Bernstein | Daňový úřad IRS | Daňový úřad | WISE | Pozitivní vliv | Alps Markets | Starlink | Zakladatel fondu | Největší kryptoměnové burzy | Varianty koronaviru | Malajsie | Thajsko | Technologie | Daňová pravidla | Sazby daně | Mluvčí společnosti | Očekávání zisku | Bit.plus Martin Stránský | Odvětví | Kryptoaktiva | Načasování | Boom | Rekord | Riziko kryptoměn | Instant Research | Mateřská společnost | Chování | Dodávky ruského plynu | Daňová přiznání | Gary Gensler | Výrobce sportovního oblečení | Cherry Lane Investments | Rick Meckler | Tokeny | Medián | SPOT | Americká ministryně financí | Společnosti | Popularita kryptoměn | Zlomový okamžik | Neúspěch | Opatření | Dna | Bitcoinové peněženky | Evergrande | ANO | RBC | NFT | Vysoká poptávka | Brian Armstrong | Solana | Kryptoměnová komunita | Litecoiny | Etherea | Zájem o kryptoměny | Čínské realitní společnosti | Americká firma | Bitcoinový boom | Evergrande dnes | Výsledek zasedání Fedu | Trinity Capital | BidAskBit | Trinity Capital LLC | Šílenství ohledně kryptoměn | VanEck | Kryptoanalytik | Cresco Trading Limited | Cresco Trading | MAYNE CAPITAL | MAYNE CAPITAL (UK) LTD | Nejnovější zprávy | Investice do BTC | Češi | Tržní segment | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | Nezaměnitelné tokeny | Digitální jüan | ProShares | Horizon | Spuštění fondu | Pozornost | Huobi Global | Gemini | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Kryptoměnový průmysl | Přijetí bitcoinu | Ruský prezident | Peněžní prostředky | Commonwealth Bank of Australia (CBA) | Banka CBA | Matt Comyn | Přístup ke kryptoměnám | Australia and New Zealand Banking Group | Gemini Trust Company | Největší australská banka | Australská banka | Starosta New Yorku | Eric Adams | Držitelé Bitcoinu | Kryptoměnový broker | Kryptoměnové strategie | cTrader Android & iOS | cTrader Web | cTrader Desktop | Jednoduchý trading | Sociální obchodování kryptoměn | Kryptoměnová obchodní platforma | Tisková zpráva | Velkoobchodní cena zemního plynu | Podmínky na trhu | NFT tokeny | Společnost | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Bitcoinová síť | Obchodní výhled | Alpha Impact | Hayden Hughes | Mads Eberhardt | Aktualizace Taproot | Stephen Curry | Snoop Dog | Ellen DeGeneres | Coinbase (COIN) | Americká Komise pro cenné papíry | Jimmy Fallon | Přístup k obchodování | TIM | Bitcoinový futures | Bitcoinový futures ETF | Index technologického trhu | Zprávy z krypto | Omikron | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zprávy z krypto průmyslu | | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Rostoucí inflace | Terra Luna | Bitcoinová velryba | Technická rezistence | Firma Interactive Brokers | TerraUSD | Rozhodnutí firmy | Společnost PayPal | Steve Moser | Sotheby's | KuCoin | Kryptoměnoví investoři | Hry | Instituce | Wise Origin Bitcoin Trust | GlobalBlock | Kryptoplatformy | Guvernér Maďarské národní banky | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Kryptosměnárny | Konflikt na Ukrajině | Ministerstvo financí Ruské federace | Sedmadvacítka | Evropský blok | Statista | Zpřísnění sankcí | Kryptosektor | Axie Infinity | Správa | Vlastnictví | S2F | Stock-to-Flow | Stock-to-Flow (S2F) | Výhody obchodování krypto | Obchodování krypto aktiv | Technický výhled trhu | Argentinská centrální banka | BCRA | Argentinská centrální banka (BCRA) | Josh Lim | Nezaměnitelné tokeny (NFT) | Paxton See Tow | Kelvin Kong | YellowPanther | INSEAD | Andy Leach | ZEN | Centrum | Prime | Yung-Yu Ma | Analytik Yung-Yu Ma | Americké kryptoměnové burzy | Upozornění | Coinbase prime
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Obchodování s futures
Obchodování s FXstreet.cz
Obchodování signálů
Obchodování s indikátory
Obchodování s investičními nástroji
Obchodování s jüanem
Obchodování s jüany
Obchodování s komoditami
Obchodování s kontrakty
Obchodování s korunou

Následující klíčová slova

Obchodování s kryptoměnou
Obchodování s kryptoměnovými futures
Obchodování s makroekonomickými zprávami
Obchodování small caps
Obchodování small caps akcií
Obchodování s měnami
Obchodování s metodou Simple
Obchodování s metodou Trend
Obchodování s německými dluhopisy
Obchodování s nemovitostmi
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Coinfy
Potvrďte prosím... Zavřít