Neděle 23. leden 2022 00:06
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
fpmarkets
reklama
Dukascopy krypto
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Fundament

C:\fakepath\euro-26122021.jpg

Aké bude smerovanie EUR menových párov v roku 2022?

26.12.2021 V tomto blogu poukážem na možný budúci vývoj menových párov na základe minulých pohybov a technickej analýzy na rok 2022. Pozrieme sa teda na vybrané eurové páry EUR/USD, EUR/GBP a EUR/JPY z weekly timeframe.
C:\fakepath\turecko-23122021-1.jpg

Co se děje s tureckou lirou?

23.12.2021 Volatilita na turecké liře (TRY) nezná mezí. Prezident Erdogan a jeho družina předvádí extrémní měnový hazard. Po propadu hodnoty o více než 55 % nyní lira prudce posílila a alespoň před Vánoci se její kurz relativně stabilizoval. Jak dlouho to ale vydrží?
img

Ranní komentář: Technologie ztrácejí, výnosy i nadále stabilní. ECB upravila výhled pro inflaci

17.12.2021 Včerejší seance přinesla korekci především na technologické akcie. Americký Nasdaq odepsal téměř 2.5 %, zatímco například S&P 500 klesal pouze o 0.87 %. Korekci se nevyhnuly ty největší americké společnosti v čele s Applem, který za včerejšek odepsal téměř 4 %. Korekci samotnou přitom žádný konkrétní fundament nevyvolal a paradoxně přišla v situaci, kdy delší konec výnosové křivky zůstává velmi stabilní a kratší konec včera dokonce mírně klesal.
C:\fakepath\1639642006-praktick_oknko-16122021.jpg

Praktické okénko - swing+intraday

16.12.2021 Praktická ukázka exekuce a řízení swingového obchodu na měnovém páru EUR/USD (otevřená pozice) a intra denního obchodu na GBP/USD.
img

Týden na akciových trzích: Plno optimismu a zisky přes 3 %

10.12.2021 Úvod týdne by ve znamení růstu, a to po zprávách, že nová mutace koronaviru nebude tak „strašná“ a že třetí dávka výrazně zvyšuje ochranu proti ní. Ve druhé polovině došlo v Evropě (St, Čt, Pá) i za mořem (jen Čt) k mírnému vybírání rychlých zisků. Tento týden byla zveřejněna inflace v USA a taky v ČR. Obě čísla dopadla podle očekávání (ČR 6,0 %, USA 6,8 %). Pozitivně překvapila Německá průmyslová produkce, která vzrostla více, než se čekalo.
C:\fakepath\trader-05122021-1.png

Predikce psychologických cyklů na finančních trzích

06.12.2021 V článku Můj signál nepřichází, a tak čekám dál, jsme hledali paralely mezi chováním traderů na finančních trzích a mimo ně, v běžném životě. Základem našeho pátrání byla myšlenka, že část chování na finančních trzích je vybudováno neustálým opakováním různých činností v běžném životě. Článek jsme uzavřeli s tím, že tvorba návyků určitého druhu chování podléhá počtu jeho opakování, což nás přivádí k článku dnešnímu, který bude věnován psychologickým cyklům na finančních trzích.
C:\fakepath\indexy-29112021.png

Nízká likvidita, vysoká volatilita

29.11.2021 Zprávy o výskytu nové mutace koronaviru i o zpřísnění opatření v Evropě se na konci minulého týdne spojily s oslavou Dne díkůvzdání ve Spojených státech. Prodejní příkazy na akciových trzích i komoditách se tak potkaly s malým množstvím kupujících a výsledkem byly velké pohyby při malém objemu obchodů.
C:\fakepath\5d56cd592ba3d1565969753.jpeg

GBP/USD: Analýza více časových rámců (MN-D1)

03.11.2021 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár GBP/USD a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování. Tato analýza je zajímavá tím, že vychází z měsíčního (MN) grafu. Těchto obchodních příležitostí je v reálu, jako šafránu.
C:\fakepath\akcie-19102021.jpg

Akcie British American Tobacco - lístek do ráje nebo do pekla?

19.10.2021 V dnešním blogu bych se ráda věnovala akcii skupiny British American Tobacco, která je podle mého názoru zajímavou příležitostí pro dlouhodobý obchod a navíc nabízí i nadprůměrný výnos z dividend. Investice do tabákového průmyslu sebou ale nese i svá rizika.
img

Čo stojí za rastom cien kryptomien?

18.10.2021 Túto otázku si zrejme momentálne pokladá veľa obchodníkov či investorov. V poslednej dobe sa objavilo hneď niekoľko informácií, ktoré podporili rast kryptomenového trhu. Bitcoin sa momentálne pohybuje v okolí svojich maxím okolo úrovne 62 000 USD a druhá najväčšia kryptomena Ethereum sa momentálne obchoduje za 3 800 USD. poďme sa teda pozrieť na hlavné dôvody nedávneho rastu.
img

Ranní komentář: Trhy vyčkávají co bude dál s Čínou, dnes zasedá Fed

22.09.2021 Po pondělním nervózním obchodování byla úterní seance až překvapivě klidná. Akciové indexy v USA si své pozice držely a v Evropě indexy dokonce docela solidně rostly. Téma Evergrande a čínského realitního trhu však zůstává i nadále velmi aktuální a investoři vyčkávají na to, jak jej hodlá čínská vláda řešit. Dnes ráno Evergrande oznámil, že zaplatí úroky na své dluhopisy, které mají být zaplaceny tento čtvrtek. Čínská centrální banka pak do bankovního systému napumpovala přes 18 mld. USD.
img

Cena Facebook akcie na rekordních úrovních. Firma dostala pokutu 270 mil. USD za WhatsApp

10.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Facebook akcie (FB), což je akciový titul patřící mezi tzv. FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google). Pořád se tudíž držíme silného technologického odvětví. Společnost Facebook má i za druhý kvartál solidní čísla, na která se za chvíli podíváme. FB aktuálně čelí několika antimonopolním řízením, které ho budou stát nemalé peníze.
img

📉Kryptoměny procházejí masivním výprodejem❗

07.09.2021 Na konci evropské seance převažuje negativní nálada. Dolarový index vzrostl na 92,4 a rychle tak opouští minima z počátku měsíce. Naopak výnosy z desetiletých amerických dluhopisů rostou na sedmitýdenní maximum na 1,38 %. Tlak se objevuje také na drahých kovech. Zlato ztrácí 1,8 % a stříbro padá o 2,6 %. Za posledními pohyby není jednoznačný fundament a zmiňují se hlavně obecné faktory jako nárůst případů počtu koronaviru a ekonomické zpomalování. Banka Goldman Sachs snížila během víkendu odhad ekonomického růstu v USA už potřetí za poslední měsíc a Morgan Stanley snížila rating amerických akcií.
C:\fakepath\Forex-Signal-service.jpg

Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry EUR/USD, NZD/CAD a CAD/CHF

29.08.2021 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena eurodolaru po falešném proražení klesajícího klínu roste. NZD/CAD formuje dno a cena měnového páru CAD/CHF dále klesá.
img

Ranní komentář: Americké indexy pokračují v bezstarostném růstu a čekají na Powella

25.08.2021 Včerejší seanci na americké akciové trhy větší volatilitu nepřinesla. Výjimkou byly čínské akcie, které po výplachu z minulého týdne tentokrát prudce rostly. Nových fundamentů bylo však málo a trhy i nadále spíše vyčkávají na to, co přinese Jackson Hole a projev J. Powella.
img

Graf dne: GOLD (09.08.2021)

09.08.2021 Zlato a také stříbro vyčnívaly z dnešní jinak poklidné asijské seance. Futures na zlato začaly obchodní den bez výrazných změn v blízkosti úrovně $1760 za unci. Nicméně krátce před jednou hodinou v noci přišel silný prodejní impuls. Zlato se propadlo okolo $80 během další hodiny a půl a otestovalo oblast $1 680. Jednalo se o nejnižší úroveň od března 2021. Nebyl zveřejněn žádný fundament, který by mohl stát za tak významným propadem. Ten by mohl být vysvětlen nucenou likvidací některých velkých pozic. Dle médií bylo obchodováno v době propadu 24 tisíc futures kontraktů zlata, které reprezentují 2,4 mil. uncí zlata. Kombinace tak velkého objemu prodeje spojeného s nízkou likviditou jsou důvodem masivního poklesu. Nicméně cena zlata se rychle vzpamatovala a vymazala podstatnou část ztrát. Nyní se obchoduje v okolí úrovně $1 750.
C:\fakepath\5d56cd592ba3d1565969753.jpeg

USD/CAD: Kombinovaná technická analýza denního grafu

06.08.2021 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé.

28.07.2021 V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stručná analýza na Moderna akcie. Dnes se na uvedený titul zase zaměříme, protože cena stoupá do nebes. Zároveň máme pár důležitých novinek, které si zaslouží naši pozornost. Společnost získala nové odběratele vakcíny a schváleno bylo také očkování adolescentů v EU. Vakcína Spikevax navíc prokázala účinnost vůči kmenu Delta.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé

28.07.2021  V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stru...
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (1.7.2021)

01.07.2021 Konec první pololetí proběhl podle očekávání bez většího vzrušení a ani dnešní seance by neměla vyznačovat nadprůměrnou volatilitu. Zítra nás totiž čeká zveřejnění dat z amerického trhu práce, což bude na delší dobu nejzajímavější fundament. Americký dolar mezitím pokračuje v posílení a ropa drží vysoké úrovně.
C:\fakepath\trader-28062021.jpg

8 základných pravidiel, ktorými by sa mal obchodník riadiť (časť prvá)

28.06.2021 Zaujímalo vás niekedy aký je rozdiel medzi víťazmi a porazenými z dlhodobého hľadiska? Ako väčšina ľudí, aj vy si pravdepodobne myslíte, že odpoveďou je vzdelanie. Potom si prečítate niekoľko ďalších kníh, niekoľko článkov a myslíte si, že to bolo ono. No ... hádajte čo? To nie je ono. Ktokoľvek z nás dokáže hĺtať veľa informácií, niektoré predsa len prinesú lepšie výsledky. Aj keď ich možno počujete volať obchodníci Uber, v skutočnosti ich spája jedna jednoduchá vec: disciplína. Dovoľte mi vypracovať a uľahčiť vám pochopenie tým, že vám poskytnem niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré musí každý úspešný obchodník dodržiavať.
C:\fakepath\australie-11062021.jpg

Komoditní měny v centru dění

11.06.2021 Vysoká poptávka po surových materiálech zvyšuje celosvětovou inflaci. Včerejší report ze Spojených států ukázal meziroční růst spotřebitelských cen o celých 5 %. Byť jde z velké části o srovnání s velmi nízkou základnou loňského roku, raketový růst cen komodit se ve spotřebním koši dočasně projeví. Dřevo, železná ruda, ropa, kukuřice, zemní plyn a dokonce i všemi zatracované uhlí (viz graf) rostou meziročně o vyšší desítky procent. Kdo z této rovnice profituje nejvíc?
img

Kryptoměny jsou teď spíše prostředkem pro spekulace než pro investice

11.06.2021 Kryptoměny dělají velké pohyby nahoru i dolů a dostávají se do hledáčku médií i lidí, kteří by takto rádi zhodnotili své peníze. Spojovat nákupy kryptoměn s investicemi je ale z mého pohledu spíše omyl, vymykají se totiž většině pravidel, podle kterých se můžeme při investování například do komodit rozhodovat.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (25.5.2021)

25.05.2021 Vstup do posledního týdne v měsíci květnu se akciovým trhům vydařil a technologické tituly si vzaly své “inflační” ztráty zpět. Na devizových trzích tak oslaboval americký dolar a ropa WTI se vrátila nad 65 dolarů za barel. Pozitivní nálada byla také na kryptoměnách, kde BTC rostl k 39 000.
img

Výplach na kryptoměnách a komoditách strhává i akcie

19.05.2021 Některé segmenty finančních trhů dnes procházejí masivními výprodeji. Kryptoměny strmě padají, když Bitcoin ztrácí 15 a Ethereum až 26 procent, a právě to zřejmě ukazuje směr i dalším.
img

Tři trhy, které stojí za to v tomto týdnu sledovat (17.5.2021)

17.05.2021 Akciovým trhům se v minulém týdnu nedařilo. Studenou sprchou bylo úterní zveřejnění americké inflace v USA, která meziročně zrychlila na 4,2 %. Index S&P 500 ztrácel ze svých maxim až 5 %, nicméně v závěru týdne se mu podařilo většinu ztrát zlikvidovat. Pondělní seance zatím ukazuje červená čísla. Trhy spekulují, zda je růst inflace vyšší, než Fed očekával. Pokud by tomu tak bylo a začaly by růst výnosy, tak akcie by mohly mít to nejlepší na nějakou dobu za sebou. Situace se nevyvíjela pozitivně ani na kryptoměnách a komoditách, kde jsme byli svědky nejvyšších propadů na zrninách a některých průmyslových kovech.
img

Inflace v USA vzrostla o rekordních 4,2 %. Růst cen zažívá také Česko, dle ČNB však pouze dočasný

14.05.2021 Index spotřebitelských cen (CPI) v USA v dubnu zaznamenal meziroční nárůst o 4,2 %. Naposledy bylo takto vysoké číslo reportováno v září 2008. Jádrová inflace se pak vyhoupla z 1,6 % a rovných 3 %. Zveřejněný fundament vedl k výprodejům na amerických akciových trzích, jelikož investoři se začali obávat, že Fed bude muset kvůli zvýšené inflaci utahovat rozvolněnou monetární politiku mnohem dříve, než se doposud očekávalo.
C:\fakepath\objemy.png

Tradeři se stále častěji soustředí na trh s kryptoměnami

06.05.2021 Každý den se více a více traderů obrací z akciového trhu na trh s kryptoměnami. Od začátku roku tak můžeme sledovat výrazný pokles obchodní aktivity a objemů na akciových trzích a naopak výrazný nárůst zobchodovaných objemů na kryptoměnách. Spekulativní aktiva začínají být stále populárnější hlavně díky vysokým výnosům, které nabízejí a důvěře, která je na trhu cítit.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (6.5.2021)

06.05.2021 Technologické akcie zatím nedokázaly umazat ztráty z úterní korekce a opět se posunuly o něco níže. To způsobilo rychlejší rotaci mezi hodnotovými tituly a DOW Jones uzavřel na nových maximech. Dolar spíše konsoliduje a ropu mírně znervóznil nárůst zásob benzinu v USA.
img

Kanadský dolar má v zádech sílící fundament

27.04.2021 Minulý týden zasedala kanadská centrální banka (BoC) a jako jedna z mála centrálních bank naznačila, že může zvyšovat sazby dříve, než původně očekávala. Ekonomická data zatím vypadají velmi solidně a další utažení měnové politiky může přiblížit středeční zveřejnění maloobchodních prodejů za měsíc únor. Pro kanadský dolar by to mohlo znamenat zpevnění na nejsilnější úrovně za 3 roky.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (20.4.2021)

20.04.2021 Vstup do nového týdne se příliš nevydařil technologickým akciím, které korigovaly své zisky z historických maxim podobně jako index Nasdaq, který byl pár dní předtím na rekordních úrovních. Na devizových trzích měl vývoj pod taktovkou americký dolar, který pomohl k ziskům euru a britské libře. Komodity využívají obnovené poptávky.
C:\fakepath\rubl-19042021.jpg

Ruský rubl v problémech

19.04.2021 Ekonomika a politika ovlivňují kurz ruského rublu zcela odlišně. Zatímco fundament z pohledu na ekonomické ukazatele by hovořil o zvyšující se atraktivitě měny, nynější geopolitická pozice Ruska hovoří spíše o opaku.
C:\fakepath\xstation-12042021-uvod.jpg

Podrobnější pohled na obchodní platformu xStation (3. díl)

12.04.2021 V závěrečném třetím dílu naší recenze obchodní platformy xStation 5 od brokera XTB se budeme věnovat dalším užitečným a unikátním funkcím, které mnoho traderů jistě ocení. Důkladněji se podíváme také na možnosti řízení pozic a portfolia a na dodatečné moduly v platformě. V závěru tohoto článku se pak podíváme na výhody a nevýhody této platformy, jak to vidíme u nás v týmu FXstreet.cz.
C:\fakepath\krypto-30302021-1.png

Technická analýza Bitcoinu. Kedy príde pohyb hore?

30.03.2021 Dnes si dáme technickú analýzu Bitcoinu. Ako vyzerá na dennom a 4H grafe?
C:\fakepath\xstation-29032021-uvod.jpg

Podrobnější pohled na obchodní platformu xStation (2. díl)

29.03.2021 V prvním dílu této recenze jsme si představili některé základní funkce a užitečné pomůcky, které nabízí obchodní platforma xStation 5 od známého a regulovaného brokera XTB. Ve druhém dílu této recenze se na platformu podíváme o něco detailněji a představíme si další vychytávky a funkce, které traderům mohou usnadnit a zpříjemnit obchodování.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (26.3.2021)

26.03.2021 Na akciových trzích proběhla další poměrně nervózní seance, která nedovolila akciovému indexu Nasdaq uzavřít v zelených číslech, zatímco ostatní indexy se z úvodní negativní nálady dokázaly otřepat. Dolar má namířeno na nejlepší týden za poslední 3 týdny. Ropa WTI opět klesá pod 60 dolarů za barel.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (24.3.2021)

25.03.2021 Na trhy se vrátily obavy z další vlny nově nakažených koronavirem, což si už vyžádalo další lockdowny a zpřísnění v Evropě. Pod tlakem byly hlavně akcie, které dosud těžily z postupného otevírání ekonomiky, zatímco technologie zaznamenaly jen mírný propad. Dále také klesají výnosy ze státních dluhopisů, dolar však včera výrazně posílil.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (24.3.2021)

24.03.2021 Na trhy se vrátily obavy z další vlny nově nakažených koronavirem, což si už vyžádalo další lockdowny a zpřísnění v Evropě. Pod tlakem byly hlavně akcie, které dosud těžily z postupného otevírání ekonomiky, zatímco technologie zaznamenaly jen mírný propad. Dále také klesají výnosy ze státních dluhopisů, dolar však včera výrazně posílil.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (22.3.2021)

23.03.2021 Konec týdny byl opět výrazně ovlivněn vývoje na dluhopisovém trhu, kde opět rostly výnosy a tentokrát držely pod tlakem akciových index Dow Jones a S&P 500. Situace na dluhopisovém trhu se zdá být začátkem týdne mnohem klidnější a indexy by mohly korigovat, zatímco americký dolar si zatím drží většinu zisků.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (22.3.2021)

22.03.2021 Konec týdny byl opět výrazně ovlivněn vývoje na dluhopisovém trhu, kde opět rostly výnosy a tentokrát držely pod tlakem akciových index Dow Jones a S&P 500. Situace na dluhopisovém trhu se zdá být začátkem týdne mnohem klidnější a indexy by mohly korigovat, zatímco americký dolar si zatím drží většinu zisků.
C:\fakepath\koronavirus-22032021.jpg

Koronavirus - rok poté

22.03.2021 Na rok 2020 nikdo z nás nezapomene. Budeme si pamatovat, jaký měla pandemie zásadní dopad na naše osobní životy, i na to, jak nečekané zastavení našich životů zamávalo s finančními trhy.
img

Začne FED kontrolovat výnosy?

16.03.2021 Dnes večer začne dvoudenní zasedání amerického FEDu. Ačkoliv nemá banka nyní příliš prostoru pro úpravu měnové politiky a ani se k ní zatím nechystá, rostoucí výnosy ze státních dluhopisů si už získaly pozornost banky a půjde o nejžhavější téma zasedání. Banka může především slovně intervenovat a snažit se o stlačení výnosů, pokusí se o to?
img

Tržní sektory s vysokým růstovým potenciálem pro tento rok

12.03.2021 Rostoucí výnosy rozevřely nůžky mezi jednotlivými sektory na akciovém trhu a investoři se nyní ptají, kam fundament pošle akciové trhy ve střednědobém horizontu a zda je na trzích ještě prostor pro nalezení zajímavějších výnosů. Podle JP Morgan napověděly o aktuálním trendu první měsíce v letošním roce.
C:\fakepath\krypto-11032021.png

Čo sa deje s Ethereom?

11.03.2021 Dnes sa po dlhšom čase znova pozrieme na analýzu Etherea. Dnes to znova nebude ukážka konkrétneho nákupu, ale skôr technická analýza s možnosťami a vyznačenie levelom. Technická analýza je pravdepodobnosť a štatistika a na trhu sú situácie ako presne táto, kde je tých možností hneď niekoľko a ani skúsený trader nevie jednoznačne povedať ktorým smerom sa dané aktívum bude pohybovať. Čo však skúsený trader už urobiť vie je vyznačiť si možnosti a na základe priebehu určiť, ktorá možnosť nakoniec bude správna. To je presne príklad ETH. Čo sa týka fundamentu, tak je veľmi silný. ETH je základom pre celé DeFi a NFT odvetvie, ktoré je teraz veľmi žiadané. Rovnako sa má prechádzať z PoW na PoS a veľa ľudí začína z toho dôvodu hodlovať ETH. Je to vidieť aj na ,,on chain“ analýzach, že ETH vo veľkom mizne z búrz a prichádza na peňaženky z ktorých sa už následne nehýbe.
img

Hledá zlato své dno?

02.03.2021 Zlato od začátku roku ztratilo ze své původní hodnoty necelých 9 % a jeho cena je pod tlakem navzdory stále nejisté situaci ohledně tempa vakcinace, pokračujícím monetárním a fiskálním stimulům a rostoucím inflačním očekáváním. K růstu mu nepomohla ani korekce na akciových trzích. Proč zlato stále klesá a kde by mohlo najít své dno?
C:\\fakepath\\dolar-usa.jpg

Které měny poškozují výprodeje dluhopisů?

01.03.2021 Přicházející strach z inflace zvýšil v uplynulém týdnu intenzitu prodejů vládních dluhopisů ve Spojených státech i v jiných zemích. Silné oživení americké ekonomiky ve spojení s dalšími biliony, které hodlá Bidenova vláda přihodit do ohně, zkrátka nemotivuje investory tuto párty financovat a držet cenné papíry s výnosem pod 1,5 % p.a.
img

Kofola nakoupí vlastní akcie pro opční program

26.02.2021 Kofola oznámila, že nakoupí vlastní akcie za účelem akciového opčního programu Kofola nakoupené akcie rozdělí mezi vedení, členy správních orgánů a zaměstnance.
img

Powell podpořil další oslabení na dolaru

24.02.2021 Americký dolar se začátkem týdne prozatím rozhoduje, zda se přiklonit na stranu fundamentu, klesajících akciových trhů nebo komentářů guvernéra amerického FEDu. Ten včera znovu ujistil trhy, že vyšší sazby nejsou na pořadu dne a oddálil i možnost ukončení kvantitativního uvolňování. Dolar však může i přesto ještě zpevnit, k čemuž nahrává lepšící se fundament v USA a stále vysoké výnosy z amerických dluhopisů.
C:\fakepath\obrazek-23022021.png

Týdenní výhled (Rostoucí výnosy a nervozita na akciovém trhu)

23.02.2021 Minulý týden byl ve znamení návratu nervozity na finanční trhy, což způsobil opět růst výnosů z amerických státních dluhopisů. V ohrožení jsou především technologické tituly, ale také další akcie, jejichž vývoj je závislý na nízkých sazbách v ekonomice. Na devizovým trhu mezitím pokračuje v růstu libra a už je nad úrovní 1.40. EURUSD zůstává také silnější, ačkoliv americký dolar krátkodobě reagoval na vyšší výnosy posílením. Fundament na ropě dostává její cenu nejvýše od začátku minulého roku.
img

Hrozba sankcí a rostoucí inflace zastavily ruskou centrální banku

12.02.2021 Ruská centrální banka ponechala na svém dnešním zasedání základní sazbu na úrovni 4.25 %. Zároveň banka konstatovala nečekaně silné oživení domácí poptávky a naopak horší vývoj inflace. Nová prognóza nadále počítá s poklesem inflace z aktuálních 5.2 %, avšak ta by se již v ročním a delším časovém horizontu neměla výrazněji odchylovat od 4% cíle. Z těchto důvodu centrální banka přestala indikovat možnost snížení úrokových sazeb v blízké budoucnosti.
C:\fakepath\EURAUDDaily.png

Sviečkové gapy: Skvelé obchodné signály

08.02.2021 Každý dobrý obchodník pozná gapy. Sú to tie diery v grafe, ktoré sa dejú väčšinou cez víkendy. Na akciách aj dennodenne vždy po open trhu keď sa stane nejaký fundament. Ale gapy sa tvoria vo Forexe aj cez deň keď sú prudké a plynulé pohyby. A nie sú to teda iba diery v grafe. Sviečkové gapy sú... vysvetlime si to nižšie na príkladoch v grafe.
img

🥈 Bude stříbro opakovat úspěch GameStopu?

29.01.2021 Trhy se v poslední době zaměřily na boj mezi retailovými investory z Redditu a hedgeovými fondy se svými short pozicemi na malé americké firmy. Objevila se však nová myšlenka, a to nakupovat stále relativně levné stříbro. Stane se tento kov novým Gamestopem? Můžeme s novou rally na stříbře počítat?
img

O2 CR: Q4 20 potvrdí silný fundament společnosti

25.01.2021 Očekávané výsledky hospodaření: Pandemie koronaviru a zejména z ní vyplývající restriktivní opatření mají na hospodaření telekomunikačního operátora společnost O2 CR negativní vliv (nejmarkantnější to je například u roamingu). Nicméně vzhledem k povaze sektoru není negativní dopad takový jako u jiných odvětví. O2 zvládá současnou situaci velmi dobře, dopad pandemie sice bude viditelný, ale nijak dramaticky. Je pravděpodobné, že trend minulých čtvrtletí, kdy klesaly hlasové služby a SMS/MMS, pokračoval i v Q4 20. Na druhou stranu rostl segment internet & TV a mobilní datové služby a zmíněný pokles to bude více než kompenzovat. Celkově čekáme za Q4 20 silná čísla.
C:\fakepath\forex-14012021-4.jpg

Aktuálně nejlepší Price Action na forexu

14.01.2021 V dnešním blogu technické analýzy se podíváme z mého pohledu na aktuálně nejlepší Price Action několika měnových párů a nadcházející možné obchodní příležitosti.
img

TOP 5 knih o moderním tradingu

08.01.2021 Čtení o byznysu začíná být svým způsobem jednotvárné. Lidé jsou zaplaveni oslavnými příběhy, které je mají inspirovat k jejich vlastnímu úspěchu. V oblasti tradingu na kapitálových trzích to platí dvojnásob. Ze všech stran se na vás obrací reklama formou příběhů, jak někdo zázračně zbohatl. Není však všechno zlato, co se třpytí.
C:\fakepath\top-08012021-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.01.2021 1) Kurz bitcoinu v pátek kolem 12:25 SEČ vystoupil na nový rekord 41 427,64 USD. Teprve 16. prosince se přitom poprvé v historii dostal nad 20 000 USD a 2. ledna nad 30 000 USD. Loňský rok kryptoměna zakončila na 29 000 USD, od té doby tak už přidala více než 40 %. Pokračující příliv peněz do bitcoinu je podle analytiků také důsledkem tzv. FOMO efektu, tedy obavy investorů, že jim "ujede vlak", pokud do kryptoměn peníze rychle nevloží.
C:\fakepath\trader-13112020.jpg

Dlhodobé obchodné príležitosti na forexe – CAD/CHF, USD/CHF, NZD/USD

06.12.2020 V tomto pravidelnom tradingovom výhľade poukážem na minulý vývoj menový párov a pomocou technickej analýzy urobím predikciu na budúce dianie. Poďme sa pozrieť CAD/CHF, USD/CHF a NZD/USD z weekly a daily timeframe. Príležitosti ponúkajú obrovské možné zisky.
C:\fakepath\zlato2.png

Došel zlatu dech?

24.11.2020 Cena zlata je aktuálně na nejnižších úrovních za poslední 4 měsíce a vzdaluje se dále od 1900 dolarové úrovně, kterou trh velmi dlouho bránil. Pokles rizik na finančních trzích a v ekonomice akceleruje propad zlata, které aktuálně nedokáže zachránit ani oslabující americký dolar. Má zlato ještě šanci vrátit se na úrovně z letošního léta?
img

Ranní komentář: WTI zpět nad 36 USD, trhy v očekávání výsledků amerických voleb

03.11.2020 Začátek týdne na finančních trzích proběhl v relativně pozitivní atmosféře, což umožnilo akciím v Evropě i v USA korigovat část ztrát z konce minulého týdne. Přestože pondělní seance nabídla sérii výsledků PMI z Evropy a z USA, trhy se soustředí především na klíčový fundament tohoto týdne, kterým budou americké volby. Ty proběhnou dnes v noci a již zítra ráno bychom teoreticky měli znát výsledky. I dnešní a zítřejší seance proto bude hlavně o volbách.
C:\fakepath\volby.jpg

Moje obchodné tipy na Americké prezidentské voľby

27.10.2020 Budúci týždeň sa budú konať v Amerike prezidentské voľby a vďaka tomu prichádza obrovská pozornosť a väčšinou veľká volatilita na trhy. Ako toho využiť? Príležitosti vidím samozrejme hlavne v trhoch, ktoré majú v sebe USD. Teraz je to S&P 500, Bitcoin a EUR/USD.
C:\fakepath\graf1.png

Je zlato a striebro na križovatke?

27.10.2020 Po dlhšom čase sa v mojom článku pozrieme na zlato a striebro. Posledné týždne je okolo nich väčšie ticho, ale grafy sa vyformovali celkom zaujímavo a myslím si, že onedlho dôjde opäť k väčším pohybom.
img

Ekonomický kalendář: Poslední prezidentská debata Trump - Biden

22.10.2020 Globální akciové trhy jsou pod tlakem růstu počtu nových případu Covid-19 a dosud neúspěšného jednání o stimulu v USA. Přes určité pozitivní signály zatím nebyl dořešen ani Brexit. Dnešní kalendář makrodat nenabízí důležité události, nicméně čekáme na jeden podstatný fundament - poslední prezidentskou debatu mezi Trumpem a Bidenem před prezidentskými volbami v USA, které se uskuteční na počátku listopadu. Debata začíná v pátek ve 3. hodiny ráno. Komise se rozhodla vypínat mikrofony kandidátů, aby se debata nezvrhla jako posledně. To ovšem nemusí být zárukou klidného průběhu debaty, protože i tak může docházet k překřikování kandidátů. Hlavními tématy budou opatření proti Covid-19, podpora rodin, rasová rovnost, změny klimatu a národní obrana.
C:\fakepath\graf-krypto.png

Ethereum je pripravené na veľkú show

20.10.2020 Dnešný článok bude čisto o druhej najväčšej kryptomene s názvom Ethereum. Okrem technickej analýzy sa pozrieme aj na fundament, ktorý stojí za touto kryptomenou.
img

Sektor služeb v USA se dostal na úrovně před pandemií. Británie chce být Saudskou Arábií větrné energetiky

09.10.2020 V pondělí zveřejnil Institut nákupních manažerů data ohledně aktivity v americkém sektoru služeb za září. Tento fundament vyšel velmi pozitivně a aktivita v americkém sektoru služeb se dostala již na úroveň před pandemií.
img

Pohled na aktuální vývoj akcií společností Tesla a Apple

03.09.2020 Americký technologický sektor pokračuje v růstu, ale na jeho tahounech se začala projevovat únava. Společnosti Apple i Tesla začaly týden slibně. Jednalo se o první seanci po rozdělení akcií obou společností na sklonku minulého týdne. V následujících dnech však začaly akcie o své zisky bojovat. V dnešním komentáři akciových trhů se podíváme na poslední vývoj okolo obou společností.
C:\fakepath\japonsko2.png

Japonský jen zůstává podhodnocený

17.08.2020 Americký dolar od května relativně prudce oslabuje proti ostatním měnám vyspělých zemí. Až na jednu výjimku, a tou je japonský jen. Měnový pár USD/JPY se obchoduje bez trendu a kromě několika volatilních korona-dnů zůstává v pásmu 104-110 jenů za dolar již více než rok.
C:\fakepath\sd.png

Martingale pre pokročilých

14.07.2020 Takmer každý vie o čo sa jedná keď sa spomenie martingale, no prejstotu si to objasníme v jednej vete. Martingale je obchodná stratégia, kde obchodník navyšuje pozície ak ide obchod proti nemu a to dovtedy, kým sa trh naozaj neotočí. Veľa traderov si na tomto vymaže účet, pretože jednoducho raz za čas prídu trendy bez korekcií aj 500 a viac pipov. Obchodovať martingale stratégiu je nepohodlné na psychiku a nie je tam taký potenciál na zisk, ak...
C:\\fakepath\\bitcoin-1.png

Prepad o 7 % v priebehu minúty? Vitajte na krypto trhu

21.05.2020 Ahojte traderi. Dnes sa pozrieme na včerajšiu situáciu, ktorú ste asi na trhoch postrehli. Jednalo sa o prepad takmer o 680 USD. To by možno nebolo až také divné, ale problém bol, že sa to udialo behom jednej minúty.
img

O2 CR: Kvartální výsledky nad odhady, silný fundament

15.05.2020 Dnešní výsledky operátora O2 CR za první kvartál tohoto roku jsou mírně lepší než očekávání trhu. Zvýšila se ziskovost, když při růstu tržeb drží společnost striktní nákladovou disciplínu. Restriktivní opatření plynoucí z nákazy covid-19 zasáhly zejména prodeje hardwaru a roaming.
C:\fakepath\graf1.png

Bitcoin halving je za nami – čas na...

12.05.2020 Ahojte traderi. Halving Bitcoinu je teda oficiálne za nami. S našou komunitou sme si dali aj slávnostné odpočítavanie na Youtube streame. Túto udalosť teda môžeme hodiť za hlavu a s ňou aj všetky špekulácie.
C:\fakepath\k6EUcivn-1.png

Dnes měli býci před halvingem Bitcoinu šanci na 10 000 USD

06.05.2020 V dnešní analýze se podíváme na dnešní růst Bitcoinu, který dnes chtěl přidat na hodnotě 10 000 USD. Konečně jsme se odlepili od 9 000 USD a dosáhli až na 9 400 USD, zatím je to ale pro Bitcoin konečná. Strach ze zmeškání před halvingem.
C:\fakepath\trader1.jpg

Bitcoin je najvýkonnejšie aktívum tohto roka

30.04.2020 Ahojte traderi, dnes sa znova pozrieme na Bitcoin, pretože kryptomeny sú moja srdcová záležitosť a rád by som ich dostal do popredia aj tu na FXstreet.
img

Ranní komentář: Slabé makro trhy zatím příliš netrápí, americké indexy pozice zatím drží

24.04.2020 Americké indexy včera nedokázaly udržet nadějný vstup do čtvrteční seance a o své zisky nakonec přišly. Sentiment zůstává stabilizovaný, i když náladě na trzích včera nijak nepomáhaly zprávy o špatných klinických výsledcích Remdesiviru, nebo velmi špatná makrodata, která postupně přicházela z Evropy i z USA.
img

Ekonomický kalendář: Trump by mohl oznámit další ekonomický stimul

20.04.2020 Globální akciové trhy začaly nový týden neutrálně. Hlavní asijské akciové indexy skončily obchodování na nižší úrovni, nicméně akcie v Evropě otevřely převážně do pozitivního teritoria. Německý DAX přidával po otevření několik desetin procenta. V černých číslech se obchodovaly také futures na hlavní americké indexy. Americký prezident Trump o víkendu naznačil, že dnes oznámí další ekonomický stimul. Konkrétní čas není známý, ale mohl by být oznámen ráno amerického času a mohlo by se jednat o dnešní nejdůležitější fundament. Dnes by mělo také začít další kolo vyjednávání EU s Velkou Británií o podobě obchodní dohody.
C:\fakepath\trader-1.png

Čaká Bitcoin na S&P 500?

14.04.2020 Ahojte traderi. Dnes sa pozrieme súčasne na Bitcoin a rovnako aj na S&P 500. Veľa ľudí totiž vidí medzi týmito aktívami veľké podobnosti hlavne čo sa grafu týka. Dnes však na trhu môžeme vidieť menšiu odchýlku a práve o tej by som chcel dnes napísať.
C:\fakepath\tether.png

Tether zamiešla karty. Budeme svedkami pumpy na kryptomenách?

02.04.2020 Ahojte traderi. Tento článok bude odo mňa trochu iný. Nepozrieme sa totiž klasicky na technickú analýzu, ale pozrieme sa na jeden zaujímavý fundament o ktorom sa až tak nehovorí, ale môže mať obrovský dopad na trh. Jedná sa o Tether a jeho obrovský nárast.
C:\fakepath\bitcoin-1.png

Našiel Bitcoin svoje dno? V akej fáze sa nahcádzame?

31.03.2020 Ahojte traderi. V prvej časti tohto článku by som sa zameral na udalosti pred panikou a vírusom.
C:\fakepath\koronavirus.png

Jak obchodovat v koronavirové volatilitě?

23.03.2020 Uplynulý týden byl extrémní, co se týče paniky a volatility na trzích. Tradeři nyní prodávají všechno od akcií, přes korporátní dluhopisy a průmyslové komodity až po zlato, které se kvůli prudkému posílení amerického dolaru i přes svůj bezpečný statut také poroučelo směrem dolů. Nucené prodeje způsobené „stop-lossy“ a „margin-cally“ na akciových trzích jen těžko ve svém objemu hledají kupce, takže trh padá. Jak v tomto období upravit obchodní strategii, abychom se nedostali právě do skupiny oněch prodejců, kteří nemají na výběr?
img

Ranní GBP/USD - Čtvrtek 8.8.2019

08.08.2019  Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den. Neváhejte porovnat jejich relevantnost a f...
img

Ranní videokomentář: Na trzích panoval klid před bouří. Změní Jackson Hole směřování centrálních bank?

25.08.2017 Finanční trhy se ve čtvrtek daly jen obtížně přesvědčit k zajímavějším pohybům. Na vině je fundament týdne – dnešní setkání centrálních bankéřů v Jackson Hole v USA. To nemusí přinést takřka vůbec nic, ale také může znamenat zásadní změnu měnových politik centrálních bank s dopadem hlavně na měnový trh. Pozornost je primárně upřena na ECB, od které se brzy očekává ukončení období uvolněné měnové politiky. V případě Fedu se pak hraje o další zvýšení úrokových sazeb. Eurodolar si ve čtvrtek držel velmi úzké obchodní rozpětí, ale volatilitou neoplývaly ani další měnové páry. Zajímavá je také situace na ropě, kde se otevřel spread Brent – WTI nejvíce za poslední 2 roky.
img

Ranní videokomentář: Akciové trhy pokračují v konsolidaci, dnes data z britského trhu práce a zápis Fedu

18.05.2016 Finanční trhy za sebou mají další klidnou seanci, která celkový fundament změnila jen minimálně. Za pozornost stály hlavně výsledky inflace, která nečekaně klesla v Británii, zatímco v USA dokázala naplnit většinový konsenzus. Dnešek přinese ze zajímavých dat hlavně výsledky z britského trhu práce, kde bude zveřejněna změna v počtu žadatelů o podporu v nezaměstnanosti. Za pozornost ale bude stát i večerní seance, která z USA nabídne zápis z posledního zasedání americké centrální banky. Dopad zveřejnění zápisu na dolar však pravděpodobně bude spíše jen mírný, když Fed na tomto zasedání své stanovisko nijak výrazně nezměnil.
C:\fakepath\forex-1120218272012.jpg

Snažíte se obchodovat přesné vrcholy a dna?

15.11.2011 Rizika a dopady obchodování ve snaze zachytit vrcholy a dna. Dnešní článek je určen spíše pro začátečníky, ale i tak si myslím, že může pomoci pokročilejším traderům. Po letech rozhovorů s mými přáteli obchodníky a dalšími nadšenci do forexu jsem si všiml, že když mluvíme o ztrátových obchodech, často přijde řeč na obchody, u kterých se zdá, že každou chvíli musí dojít ke změně směru.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Price Action | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Pullback | Moody's | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Brazilský real | Turecká lira | Programování | Pin Bar | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa WTI | Česká koruna | ETF | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/NOK | EUR/AUD | AUD/CHF | CAD/CHF | EUR/NZD | NZD/CAD | USD/MXN | USD/BRL | USD/TRY | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Měnový trh | Objemy obchodů | Hloubka trhu | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Channel | Chop | Konsolidace | DAX | Derivát | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Downtrend | ECB | Ekonomika | Euro | Exekuce | FOMC | FX | Falešné proražení | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trhy | Flat | Futures | Gap | Grafy | High | IFO index | IPO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inside Bar | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Long | Low | MT4 | Margin | Margin call | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Open | Out of the money | Outside Bar | P/E | Pevný kurz | Pip | Platforma | Portfolio | Pozice | Profit Target | Průmyslové objednávky | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Realizace zisku | Relative Strength Index (RSI) | Resistance | Retracement | Rezistence | Riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Spread | Statut | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | FTSE | Komerční banka | Patria | Americký prezident | XTB | BOSSA | Indexy | Úroková sazba | OSN | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Exxon Mobil | EU | Market Watch | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Ziskový obchod | Dluhopisové trhy | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Obchodní příležitosti | Intervenovat | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Analytický tým | Aktuální kurzy | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Makro | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | Riziková averze | LYNX | Satoshi Nakamoto | BTC | Donald Trump | Burzy | BCPP | Žlutý kov | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | EURUSD | USDJPY | GBPUSD | USDCAD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Přenos | Volatilní | Akcie Apple | Akcie ČEZu | Akcie Facebook | Akcie Netflix | Akcie Volkswagen | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Brokerské společnosti | Cena | Cena akcií | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CISCO | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Dolar | Dolary | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Engulfing | ETF fondy | Eura | EURCHF | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Graf zlata | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Inside | Instrument | Investiční | Investiční doporučení | Investiční služby | Investing | Jádrová inflace | Jak zbohatnout | Jiří Tyleček | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Kurs rublu | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz libry | Kurzy | Libra | Lira | Makléři | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Meziroční inflace | Morning Star | Moving Average | Nákup akcií | Obchodní platformy | Obchodujeme | Odkup akcií | Patria Finance | Patria finance a.s. | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma xStation | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Recenze | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Spekulace na růst | Spread Brent WTI | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Tapering | Throwback | Trailing Stop | Trh | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | EIA | ATR | ING | Put | Buy | Cílová cena | Čistý dluh | EBITDA | EBITDA marže | Ex-dividend | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | Protistrana | PX index | Range | ROCE | ROE | Sell | Tovární objednávky | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | Denní změna | Regulovaný trh | Cenová hladina | Klouzavý průměr (Moving average) | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Investiční analytik | Reálné obchodování | Komise | Martingale | Volby | Pivot Pointy | Úspěšný obchodník | COT | Burze | Day trade | Diskusní fórum | Investment | Slušný zisk | Mark DOUGLAS | Rabobank | Intesa Sanpaolo | Jackson Hole | Microsoft | Bankovní sektor | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Investing.com | Technické indikátory | Bloomberg Terminal | Fundamentální výhled | HUF/EUR | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Finanční systém | Úspěch | Podnikání | Index pražské burzy | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | John Carter | Energie | Earnings | Sentiment trhu | Pro tradery | Globální akciové trhy | KBC | Přehled | Klid | Kč/EUR | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Nervozita na finančních trzích | Swapy | City | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Pozornost investorů | Index důvěry | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Aktuální vývoj | Inflační tlaky | JPMorgan Chase | Broker Trust | Deutsche Börse | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Zprávy a analýzy | Algoritmus | Alerty | Miliardy dolarů | Nervozita | Setkání centrálních bankéřů | Utahování měnové politiky | Walmart | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Ropné společnosti | Americká ropa WTI | TradingView | S&P | Marže společností | Německý DAX | Ztráty | Nákupní doporučení | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení koruny | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Tempo růstu | Akcionáři | Úřad pro regulaci finančního sektoru | CySEC | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Ethereum | Tesla | Vývoj meziroční jádrové inflace | Vysoká volatilita | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Francouzská ekonomika | Poplatky | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Řízení peněz | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | Graf ropy | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Krize | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výběr zisků | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Česká vláda | Očekávání analytiků | TRY | Čekající příkaz | Příjmy | cTrader | xStation | Měny&Sazby | Německý Ifo index | Konsenzus | Fiskální stimuly | Belgie | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodní pozice | Inflační čísla | Norsko | Očekávání | Devizy | Flash Crash | ex | Purple Trading | Generali Investments | Bitstamp | Spotový kurz | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Měny rozvíjejících se zemí | Vstup na burzu | Sell in May and go away | ING Groep NV | CoinDesk | Cena palladia | Goldenburg Group | René Remšík | Kurzový vývoj | Coinbase | BitMEX | Akcie Tesly | Václav Pech | BTC/USD | Cena Etherea | Jerome Powell | Analýza Bitcoinu | ETH | Kryptoměna ethereum | Růst bitcoinu | Štěpán Hájek | Robinhood | Crypto | Tether | Nákupy kryptoměn | Dobrý obchodník | Altcoiny | Obchodování na kapitálových trzích | Geopolitická rizika | Zápis ze zasedání Fedu | FinTech | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Růstové akcie | Slabší koruna | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Podniky | Evropské akciové trhy | Technologické akcie | FAANG | Facebook (FB) | Akcie společnosti | Americké dluhopisy | Úrokové sazby v Turecku | Pokles ceny | Graf indexu | Royal Dutch Shell | Ether | Poptávka po dolaru | Akcie v Evropě | Trh s ropou | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Propad cen ropy | Long obchod | Roční výnos | IFCMARKETS | Výnosy z amerických dluhopisů | Regulační orgán | Růst zisků | Týden na akciových trzích | EK | Prezident Trump | Základní úroková sazba | Silnější americký dolar | Odhady analytiků | Společnost Apple | Prezident USA | Růst cen komodit | Výsledková sezóna v USA | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Technický obchodník | Denní obchodník | Způsob obchodování | Rudolf Munzig | Zvýšení sazeb | Norská centrální banka | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Inflační očekávání | Čínské fondy | Slabší dolar | Obchodní aktivity | CNY | Vývoj hlavní úrokové sazby | Infineon | Infineon Technologies | Boris Johnson | NVDA | Nabídka akcií | Stablecoin | Americké společnosti | Opční program | Způsob tradingu | STAR | Defenzivní akcie | Obchodní myšlenka | Negativní fundament | Výnosové křivky | Britský premiér | Nové akcie | Akcie týdne | Bohatí | Kurz české koruny | Oživení ekonomiky | Thyssenkrupp | PPF | Denní graf | Očekávání trhu | Vlastní akcie | Overbalance | Poziční obchody | ESG | Internet of Things | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | RISK-ON | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Mnoho ziskových obchodů | Huawei | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Hazard | Celkové příjmy | Deficit | Prezident Donald Trump | Patterny | Výstup z obchodu | Objem | Ropný kartel OPEC | MSFT | Obchod | Zájem o investice | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Myšlenka | Standard Deviation | Praktická ukázka | Histogram | FRED | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | Obchodní nástroje | Obrat trendu | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | Slušné zisky | Akcioví obchodníci | Trader 2.0 | Cisco Systems | Firma | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Technické analýzy | BAT | Risk-off | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Svíčková formace | Lukáš Voženílek | TradingEconomics | Růst cen | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Negativní sentiment | Co bude | Erste Group | Avast | GM | Negativní nálada | Dnešní růst | Amazon | Indexy nákupních manažerů | Úrok | LVMH | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | All Time High | PoW | Vyhlídky | INTC | Walt Disney | 5G | Alty | FT | Dvojité dno | Financovat | Master Candle | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | ABC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čtyřhodinový graf | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Sociální sítě | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Směřování měnové politiky | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Goldenburg | Cenové formace | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Philip Morris ČR | Chuť k riziku | GBP/EUR | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Americká automobilka | United Technologies | Federální obchodní komise | FTC | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Úroky | Bilance běžného účtu | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Americké centrální banky | ČNB dnes | Nižší likvidita | AXA | xStation5 | Nejziskovější | MasterCard | FB | Disney | Nike | Americké objednávky | Uber | Česká zbrojovka | Ztráta | Yandex | Akciové indexy v USA | Tripadvisor | Kraft Heinz | US100 | Wirecard | Halving | Ziskovost | Hospodaření | Růst poptávky | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Netflix | Washington | Daimler | O2 | Doporučení Koupit | Miliardy eur | Írán | RBA | Budoucnost | Ifo | Experti | Krátké (short) pozice | Výsledky hospodaření | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Nový rekord | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Emisní cena | Emisní cena akcií | Vývoj měnového páru USD/TRY | Vyšší inflace | Tržní sazby | Růst cen potravin | Analytička | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Meziroční růst spotřebitelských cen | Úspěšný týden | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | AMGN | Ján Kopil | Koronavirus | Dominancia | Google | WhatsApp | Instagram | Trhy | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Pražské burzy | American Express | Negativní dopad | Pokles | Situace | Treasuries | Počet zákazníků | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Očekávané události | Boeing | Vstupy | FIAT | Viceguvernér ČNB | Zlepšení | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Nakoupené akcie | Hlavní úrokové sazby | FCF | Cena akcií Tesly | Fresenius Medical | Adidas | Sazby beze změny | SEC | NFP | Palantir | Americké ekonomiky | Pin Bar formace | Obchodovanie | Medvědi | Galapagos | Marek Mora | Valuace | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Kukuřice | Deutsche Telekom | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | Technická analýza Bitcoinu | Největší ztráty | Americký Fed | Shortovat | Longovat | Cyklické akcie | Kanadská centrální banka | Vývoj | Nová data | Americké tovární objednávky | Guru | Pohyb Bitcoinu | WP | Restrikce | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Aerolinky | Lufthansa | Burzy celého světa | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Další vývoj | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Stimuly | Evropské země | Vlastnit akcie | Nízká likvidita | Cenový vývoj | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Odhad inflace | Automobilka | Historie | Určení trendu | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Zásobníky | Hlavní americké indexy | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Další pokles | Valné hromady | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Kongres | Škoda | Manufacturing | Domácnosti | Páka | Velikost lotu | Celková otevřená pozice | Riziková pozice | Průmyslové komodity | Keynes | Část traderů | Posílení amerického dolaru | Data o nově nakažených | Prohlášení politiků | Doplnění kapitálu | Ukončení pozice | Iracionální panický pohyb | Iracionální | Panický pohyb | Ukončit obchod | Ukončit obchod se ztrátou | Obchod se ztrátou | Přikoupení | Negativní korelace | Dopad na volatilitu | Cik-cak pohyby | Stop-Lossy | Margin-Cally | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nákupu státních dluhopisů | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Hodinový graf | Citrix | Citrix Systems | Index podnikatelské aktivity | Dávky v nezaměstnanosti | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Německý index IFO | Graf dne | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Dlouhé (long) pozice | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Allianz | Propad HDP | Ceny elektřiny | Ekonomické ukazatele | Klid před bouří | Ekonomiky | VW | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Český rozpočet | Nvidia Corp | Práce | Koronakrize | Údaje | Ztrátové obchody | Omyl | Thierry Breton | Eni | Pojišťovna | Německá průmyslová produkce | Situace na ropě | UnitedHealth Group | Ekonomické oživení | WMT | Více peněz | Microsoft Corp | Úspory | Otevírání ekonomiky | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Vzrušení | Uzavření trhů | USD za barel | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Nizozemsko | Selský rozum | Cenové pohyby | CBRT | Reddit | Debata | Tweety | Evropské indexy | Posílení | Slabé makro | Grayscale | Data z trhu práce | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Cestování | 3M | BTC/USD Technická analýza | Prudké pohyby | Rozhodnutí o sazbách | Shell | Halving bitcoinu | ATH | Zaměstnanci | Gilead | Tweet | Dolar a ropa | Růst výnosů | Aktivita v americkém sektoru služeb | PEPSICO | HashRate | Vytěžený block | FOMO | Strach ze zmeškání | Resistance line | Fórum FXstreet.cz | Vývoz | Regulační orgány | Deflační tlaky | Zadlužení | Expanze | Zveřejněné údaje | O2 CR | Bitcoin halving | NKE | Link | Merck KGaA | Merck | Expedia | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dopad na předpovědi | Hlavní trendy | Silný fundament | Dopad covid-19 | Dnešní výsledky | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Dění na trhu | Předpandemické hodnoty | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Rally na stříbře | Moderna | Společnost Moderna | Advance Auto Parts | Kupci | Společnost Facebook | Stop-Loss hunting | Tether USDT | Biotechnologická společnost | Argentina | Proti trendu | Ekonomické zotavení | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Dlouhodobý výhled | Bohumil Trampota | Zbrojovka | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | Střední Evropa | Londýnské burzy | Nová prognóza | Vedení společnosti | Němečtí zákonodárci | Pokračování růstu | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Sanofi | Propad cen | Britské maloobchodní prodeje | Projev šéfa Fedu | Rostoucí trend | Covid | Nárůst nově nakažených | Index průmyslové výroby | Nové žádosti o podporu | Odkup vlastních akcií | Nastavení Stop-Lossu | Akcie Coca-Cola | Dopad pandemie | MAM | Risk na obchod | Leva | E.ON | Johnson & Johnson | Úspěchy | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Statistiky z britského trhu práce | Ceny | Výplach | Ethereum 2.0 | Verizon Communications | Technologické společnosti | Cenové patterny | Důležitá rezistence | Mírná korekce | Vývoj ceny zlata v USD | Tvrdá ekonomická data | DeFi | Zdravý selský rozum | Důvěra | Časový horizont | Možné zisky | Cenové hladiny | Sputnik V | Erdogan | Deutsche Lufthansa | Oživení poptávky | Podhodnocený | Analytik XTB | Pandemická situace | Investice do vodíku | Air Liquide | Adyen | Chamtivost a strach | Konzistentní ziskovost | Sell the news | Akcie Airbus | Coca-Cola | SPAC | Big Tech | Rentabilita | Zasedání amerického Fedu | Nvidia | Qualcomm | Slabší kurz | Projev šéfa Fedu Powella | Počet úmrtí | Biden | Přístup k pandemii | Prezidentská debata | Nejlepší Price Action | Marathon | Vinci | Antimonopolní úřad | Graf ropy WTI | AEX | Americké prezidentské volby | iPhone | Příležitosti k obchodování | Chování ceny | Vítězství Joe Bidena | Růst zlata | Defi | Intel | Zásoby benzinu | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Moneta | Technologické tituly | SAP AG | CSCO | Zveřejnění výsledků | Pokles EUR/USD | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | Nové zprávy | Bull run | QCOM | MRNA | Předáním moci | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | PLTR | Proražení | GameStop | Deutsche Boerse | Vakcinace | BIDU | Očkování | LEN | Rozpočtové deficity | Nákup měnových párů | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | MGM | Stimulační balíček | Dow Jones a S&P 500 | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Silné oživení | Bloomberg Markets | Čtení o byznysu | Mastering The Trade | Trade Like a Pro: 15 High-Profit Trading Strategies | Trade Like a Pro | How to Day Trade for a Living | Andrew Aziz | High Probability Trading: Take the Steps to Become a Successful Trader | High Probability Trading | Marcel Link | The Disciplined Trader | Správné řízení rizik | Noble DraKoln | Brands | Shopify | Price Action na forexu | Ideální Price Action | Acacia Communications | Velikost obchodu | MRK | Multitimeframe | WU | Inaugurace | Klienti XTB | Stop-Loss příkazy | PEP | Deliveroo | Express | Účinnost vakcíny | Úspěch GameStopu | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | Dnešní seance | Obchodné signály | Supercyklus | UNH | Ark Invest | Kov | Nastavení sazeb | Tyson Foods | AIG | Rostoucí výnosy | SPWR | Třetí vlna | Nervozita na akciovém trhu | Air | Index Nasdaq (US100) | Oslabení na dolaru | Výprodeje dluhopisů | IPO Coinbase | Oživení americké ekonomiky | Tempo očkování | Tržní sektory | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Systematické riziko | Dlouhodobý investor | Heatmap | Dnešní videokomentář | Hodnotové akcie | Fundamentální úrovně | Ropné futures | Short obchody | Slabost koruny | Síla amerického dolaru | Kurzotvorné události | Vývoj objemu depozit | Příběh akcií Gamestop | Ministerstvo financí USA | Zvolení Joe Bidena | Vývoj hlavní úrokové sazby v Turecku | Prezident Erdogan | IPO Deliveroo | VWAP | Víkendové svíčky | Porovnání více instrumentů | Indikátor reálného volume | Volume z futures burz | Volume z futures | VWAP indikátor | COT indikátor | Komoditní tradeři | Indikátor pivotních bodů | Tržní pohyb | Indikátor sezónního trendu | Nastavení platformy | Funkce xStation | Platforma xStation 5 | xStation 5 | Krátkodobí tradeři | Provedení pokynu | Práce s grafem | Zobrazení grafů | Nastavení grafů | Funkce pro tradery | Užitečné funkce | Zobrazení událostí z makrokalendáře | Blížící se fundament | Zvýraznění obchodních seancí | Breakoutové tradery | Vynechání víkendové svíčky | Zobrazení obchodní seance | Vyčíslení rolování | Data minulých rolování | Čekající pokyny | Inteligentní vkládání pokynů | Cenové alerty | Cenové alerty (upozornění) | Zadání cenového alertu | Procentuální pohyby | Pokročilé funkce | Recenze platformy | Recenze platformy xStation | Platformy xStation | Uzamykání zisků | Řízení pozic | Archegos | GRMN | Ztrátové období | Dividendový kalendář | Největší pohyby | Akciový scanner | Více časových rámců | Možnosti řízení pozic | Agregace pozic | Sloučení pozic | Uzavřít všechny pozice | ETF investoři | Konkrétní akcie | Analytické zprávy | Výhody platformy | Výhody platformy xStation | Nevýhody platformy xStation | Nevýhody platformy | Graf indexu Nasdaq | Ark | Cathie Wood | Kurz ruského rublu | Ceny ropy Brent v ruských rublech | Ceny ropy Brent | Ekonomika a politika | British American Tobacco | Lucky Strike | Cigarety | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Strach z inflace | Vakcína na covid | Objednávky | Verizon | Comcast | Aktivita na akciovém trhu | Větší korekce | Větší zisky | Důvěra ve vyšší ceny | Nárůst objemů | Kellogg | Goldman Sachs Group | Cenové úrovně | Výplach na kryptoměnách | Reverzní patterny | cTrader Purple Trading | Kurzotvorné zprávy | Podstatné kurzotvorné zprávy | Fibonacciho extension | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Kombinovaná analýza | Martin Klass | Nadnárodní společnosti | HDP Austrálie | Vývoj bilance australského běžného účtu | Bilance australského běžného účtu | Vývoj ceny australského uhlí | Ceny australského uhlí | Plány | Cíle | Příležitosti | Konkurence | Týdenní výkon | Mali | Shortování | Výnosy z desetiletých amerických dluhopisů | Graf akcie | Akcie Moderna | Technologie | Struktura ceny | Nvidia akcie | Včerejší seance | Americký trh | KO | Odvětví | Exponenciální průměr | Načasování | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Fundamentální analýza Moderna akcie | Účinnost vakcíny Moderna | Štěstí | Chování | Projekce | Účetní období | VIAC | BioNTech | Palantir akcie | Akcie PLTR | Zápis Fedu | Rozbor | Společnosti | Opatření | Dna | Lobbing | Lobbing v EU | Evergrande | Uhlí | Google akcie | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Marika Čupa | Parametry obchodu | 100 SMA | Zprávy z pražské burzy | Covidový krach | Cash flow výnos | Corporate Governance | Kompenzace | VanEck | Akcie British American Tobacco | Investice do tabákového průmyslu | Tabákový průmysl | BATS.UK | BATS | British American Tobacco (BATS.UK) | Akcie British American Tobacco (BATS.UK) | Target | TIM | Nové mutace | Nová mutace | Pravidlo tradingu | | Predikce psychologických cyklů | Chování na finančních trzích | Tržní chování | Nástroj Fibonacciho retracement | Fibonacciho retracement | Nastavení obchodní strategie | Psychologické nastavení | Cena aktiva | Hlavní ekonomické ukazatele | Cykly | Prvotní rotace | Fundamentální aspekty | Rotace | Postranní pohyb | Sledování tržních cyklů | Predikovat cenové úrovně | Zastavení trendového pohybu | Cenový vývoj měnového páru | Základní cyklus | Výsledek predikce | Časové období | Fibonacciho posloupnosti | Využití Fibonacciho | Fibonacciho nástroje | Rozšíření | Extension | Swingový pohyb | Natažení Fibonacciho | Cykly pohybu rotačního | Tržní cykly | Fibonacciho úrovně | Sledování cyklů | Fibonacci extension | Cílové cenové úrovně | Řízení obchodní pozice | Řízení pozice | Sledování cyklů na finančních trzích | Ziskové období | Úrovně cyklů | Specifické tržní podmínky | Technický nástroj | Supportní zóny | Rostoucí inflace | Volatilita na turecké liře | Ahval News
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

FuerFX
Fujitomi Securities
Fujitsu
Fukuoka
Full-service broker
Full time
Full-time obchodování
Full-time trader
Full-time trading
Fumbi

Následující klíčová slova

Fundamentalisti
Fundamentální analýza
Fundamentální analýza akcie
Fundamentální analýza akcií
Fundamentální analýza AMD akcie
Fundamentální analýza Moderna akcie
Fundamentální analýza trhu
Fundamentální analýza Virgin Galactic
Fundamentální analýza v praxi
Fundamentální analýzy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
XTB Investicni rady 2022
Potvrďte prosím... Zavřít