Čtvrtek 02. únor 2023 19:49
reklama
Purple Trading Tržní fundamenty
reklama
Swissquote Bank
reklama
Instaforex Kraľovanský webinar
reklama
Purple Trading Tržní fundamenty

Klíčová slova - Růst ceny

C:\fakepath\trader-25012023-39-zm.jpg

Komodity: Ropa zdražuje, severomořský Brent je blízko 87 dolarům za barel

25.01.2023 Ropa dnes na světových trzích zdražuje, vliv na růst ceny má fakt, že zásoby suroviny se ve Spojených státech minulý týden zvýšily méně, než se očekávalo. To podle některých analytiků vyvolává obavy z omezené nabídky. K růstu cen přispívá také optimismus ohledně oživení poptávky v Číně, naopak proti růstu působí obavy ze zpomalení růstu světové ekonomiky.
img

Růst ceny Solana (SOL)

25.01.2023 Údaje o využití Solany a vývoj ekosystému nepodporují nedávné býčí rally, což zvyšuje pravděpodobnost korekce ceny SOL.
img

Bitcoin prudce roste na 23 000 dolarů, protože prodeje těžařů zaznamenaly několikaleté minimum

25.01.2023 Bitcoin pokračuje ve svém býčím růstu, když jeho cena vystoupila nad úroveň 23 000 USD, což je pozitivní signál na pozadí toho, že těžaři snížili prodeje svých vytěžených mincí. On-chain toky označené analytiky společnosti Bitifinex naznačují, že množství bitcoinů přesunutých z těžebních adres do peněženek vlastněných kryptoměnovými burzami kleslo na mnohaleté minimum.
img

EUR/USD: Dolar opět v nemilosti, zatímco euro nabírá obrátky

23.01.2023 Pár EUR/USD otestoval na začátku nového obchodního týdne poprvé od loňského dubna číslo 9. Příčinou takové cenové dynamiky je nejen oslabení americké měny (dolarový index zahájil obchodování s gapem směrem dolů), ale i posílení eura (což dosvědčují hlavní křížové páry s eurem). Takové fundamentální pozadí umožňuje býkům páru EUR/USD pohyb k horní linii indikátoru Bollingerova pásma v časovém rámci D1, která aktuálně odpovídá hranici 1,0950. Překonání této úrovně rezistence otevře obchodníkům cestu k číslu 10.
C:\fakepath\gestalt-uvod.jpg

Technická analýza měnových párů USD/CHF, AUD/USD a EUR/CAD

22.01.2023 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Měnový pár USD/CHF má sladěné trendy na více časových rámcích. AUD/USD má za sebou reakci na důležitý support a ceně měnového páru EUR/CAD se nedaří překonat střednědobou rezistenci.
img

Co říkají data z řetězce o odrazu Bitcoinu? 📊

17.01.2023 V sektoru kryptoměn dochází k postupnému zlepšování nálady, přičemž bitcoin pomalu překonává výraznou rezistenci na cestě k otočení hlavního trendu směrem vzhůru. Níže se podíváme na důležité ukazatele na řetězci, které vrhnou více světla na sílu současného oživení Bitcoinu, které sleduje celý trh kryptoměn. Z historického hlediska se jako silný katalyzátor růstu ukázalo překonání průměru 200 seancí a úrovní realizované ceny pod zhruba rok před poklesem na polovinu. Makroekonomické podmínky a smíšená výsledková sezóna na Wall Street mohou zároveň stále brzdit býky kryptoměn. Co ukazují údaje na řetězci?
C:\fakepath\LVMH.jpg

Tržní hodnota prodejce luxusního zboží LVMH poprvé stoupla nad 400 miliard eur

17.01.2023 Akcie francouzské společnosti LVMH se dnes dostaly na rekord, čímž tržní kapitalizace skupiny poprvé stoupla nad 400 miliard eur (9,6 bilionu Kč). Firma, která se věnuje prodeji luxusního zboží, si tak upevnila pozici nejhodnotnější evropské společnosti. Uvedla to agentura Reuters.
img

16. ledna 2023 očekáváme krátkodobý odraz páru USD/JPY.

16.01.2023 Pár USD/JPY se obchoduje kolem úrovně 128,53. RSI se od přeprodaných úrovní obrací nahoru. Pokaždé, když RSI dosáhl stejných úrovní, viděli jsme růst ceny po dobu nejméně tří seancí. Pokles je omezený a očekáváme odraz ceny k úrovním 130–131. Trend zůstává z technického hlediska medvědí, protože cena je stále uvnitř medvědího kanálu a dál vytváří nižší minima a nižší maxima. Předchozí support a minimum na úrovni 129,56 je nyní naším prvním cílem odrazu a krátkodobou rezistencí. Nad ní očekáváme další pohyb k úrovni 131.
img

Cardano poráží DOGE v tržní kapitalizaci, protože cena ADA roste

16.01.2023 Nativní token Cardano, ADA, překonal Dogecoin v žebříčku hlavních kryptoměn CoinMarketCap. S nárůstem ADA o více než 15 % za posledních 7 dní získal token Cardano kapitalizaci 2 miliardy dolarů.
C:\fakepath\Obrazek2234.jpg

Technická analýza měnových párů USD/JPY, EUR/AUD a EUR/NZD

15.01.2023 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru USD/JPY klesá ke konfluenční zóně. EUR/AUD je zpět v konsolidaci a EUR/NZD pravděpodobně ukončil korekci rostoucího trendu.
C:\fakepath\akcie-13012023-1.jpg

Multitimeframe analýza: 13.1.2023 PORSCHE

13.01.2023 V rámci Multitimeframe analýzy se sleduje vždy více časových rámců. Pro swingové obchodování jsou ideální kombinací rámce: D1 pro určení trendu, H4 pro identifikaci korekce, H1 pro detailnější pohled a načasování případných vstupů do obchodů.
img

Výhled na zlato v roce 2023

11.01.2023 „V roce 2022 byla cena zlata podpořena vysokou inflací, geopolitickými konflikty a pádem kryptoměn. V první polovině letošního roku by se zlatu mohlo nadále dařit, nicméně ve druhém pololetí zřejmě bude ubývat důvodů pro další růst ceny vzácného kovu,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\banking_and_capital_market-1030x685.jpg

Technická analýza měnových párů USD/CAD, AUD/CAD a AUD/JPY

08.01.2023 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru USD/CAD potvrdila vrchol tři reverzního patternu 1-2-3. Na denním grafu měnového páru AUD/CAD je cena v konfluenční zóně a na AUD/JPY testuje střednědobou S/R úroveň.
C:\fakepath\ropa-03012022.png

Ropa bude zdražovat

03.01.2023 Sankce na ruský ropný sektor teprve začínají. Jestliže se v březnu loňského roku trhy bály nedostatku ropy a barel Brent se prodával za více než 130 USD, jsou komoditní tradeři nyní až překvapivě klidní i při ceně okolo 85 USD za barel.
img

Cardano může být podle údajů on-Chain „podhodnoceno“

30.12.2022 Cena smart kontrakt platformy Cardano by mohla být „výrazně podhodnocená“, jelikož on-chain analýza naznačuje, že existuje býčí výhled pro kryptoměnu, která by mohla zaznamenat růst ceny.
img

Co sledovat příští týden? (23.12.2022)

23.12.2022 Poslední obchodní týden na trzích uzavře tento poněkud neuspokojivý rok. V roce 2022 byly hlavním motorem volatility trhů centrální banky a jejich reakce na inflaci a mnohé nasvědčuje tomu, že se situace nezmění ani v příštím roce. Ekonomický kalendář na příští týden je spíše prázdný, ale klíčovou roli mohou hrát změny v portfoliích investorů. V příštím týdnu je třeba sledovat především instrumenty US500, USD/JPY a NATGAS.
img

Rozbřesk: Proč může být čínské otevření problémem pro Evropu?

20.12.2022 V komunistické Číně se v posledních týdnech hnuly ledy. Pod tlakem rostoucího počtu nově nakažených, negativních dopadů do ekonomiky a nezvykle silných občanských protestů se úřady rozhodly rozvolnit politiku nulové tolerance vůči covidu. Vše tak nasvědčuje tomu, že se Čína vydá západní cestou minimálních restrikcí a naučí se „žít s covidem“. Pro evropskou ekonomiku však může být tento krok – zvláště pokud proběhne překotně – spojený minimálně s dvěma negativními riziky.
img

Proč může být čínské otevření problémem pro Evropu?

20.12.2022 V komunistické Číně se v posledních týdnech hnuly ledy. Pod tlakem rostoucího počtu nově nakažených, negativních dopadů do ekonomiky a nezvykle silných občanských protestů se úřady rozhodly rozvolnit politiku nulové tolerance vůči covidu. Vše tak nasvědčuje tomu, že se Čína vydá západní cestou minimálních restrikcí a naučí se „žít s covidem“. Pro evropskou ekonomiku však může být tento krok – zvláště pokud proběhne překotně – spojený minimálně s dvěma negativními riziky.
C:\fakepath\trader-15122022-37-zm.PNG

Komodity: Ceny ropy kvůli růstu dolaru a zasedání Fedu klesají

15.12.2022 Ceny ropy dnes klesají. Může za to růst amerického dolaru a možnost dalšího zvýšení úrokových sazeb centrálními bankami, včetně americké centrální banky (Fed), která posílila obavu o vývoj poptávky.
img

Dluhopisy mohou střednědobě porážet akcie

14.12.2022 „V prostředí nízké inflace a uvolněné měnové politiky v poslední více než dekádě dluhopisy byly opomíjeny kvůli nezajímavému potenciálu ve zhodnocování portfolií. Nyní se situace výrazně změnila,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Kryptoměny čeká před rozhodnutím FOMC vyšší volatilita 📊

14.12.2022 Kryptoměny čekají na rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách. Tiskové konference Federálního rezervního systému letos pokaždé způsobily nárůst volatility mezi digitálními aktivy. Bitcoin se drží poblíž 18 000 dolarů, zatímco za Ethereum investoři aktuálně platí 1 340 dolarů:
img

Pražská burza posílila, pomohl jí růst ceny akcií ČEZ

13.12.2022 Pražská burza dnes posílila. Index PX stoupl o 1,04 procenta na 1180,24 bodu. K růstu burze pomohlo hlavně zdražení akcií energetické firmy ČEZ. Posílení ale dosáhla naprostá většina hlavních emisí. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
C:\fakepath\traderUAOSW.jpg

Technická analýza měnových EUR/USD, EUR/JPY a AUD/CHF

11.12.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnových páru EUR/USD a EUR/JPYse nachází na důležitých rezistencí. Měnový pár AUD/CHF stále konsoliduje.
img

Čechy děsí inflace, cestou k ochraně peněz může být zlato a dluhopisy

07.12.2022 V souvislosti s obavami lidí z dramatického růstu cen se stále s dotazy ohledně investic do zlata. Někdo plánuje nakupovat mince, někdo slitky, někdo chce do zlata pravidelně spořit jako do stavebního spoření, ale všichni ho chtějí mít doma co nejdříve. Vnímají zlato jako pojistku proti inflaci. A mají pravdu. Cena zlata přepočtená na koruny za posledních dvacet let vyskočila na více než čtyřnásobek, zatímco spotřebitelské ceny se za tu dobu nezvýšily ani na dvojnásobek.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin setrvává kolem 17.000 USD, komentátoři se na dalším vývoji neshodnou

06.12.2022 Cena bitcoinu už několik dnů setrvává kolem 17.000 USD (asi 393.100 Kč) a čím déle zůstává blízko této hodnoty, tím více komentátoři spekulují o dalším vývoji této nejznámější kryptoměny. Část jich očekává propad o dalších 70 procent, jiní naopak prorokují růst na nová maxima a ve hře je podle některých i propad do bezvýznamnosti.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin se vyšplhal nad 17.000 USD, analytici ale čekají další pokles

30.11.2022 Bitcoin se dnes poprvé po dvou týdnech vyšplhal nad 17.000 USD (asi 399.200 Kč), analytici ale neočekávají, že růst vydrží. Část z nich se domnívá, že současný růst je pouze přechodným vychýlením v jinak klesajícím trendu, uvedl server finanční televize CNBC. Důvěru investorů podkopává bankrot kryptoměnové burzy FTX, který otřásl celým odvětvím kryptoměn.
img

Kofola: Třetí čtvrtletí je sezónně nejsilnější, zásadní bude výhled

18.11.2022 Třetí čtvrtletí je pro Kofolu nejsilnější a z hlediska plnění celoročních cílů zásadní. Předpokládáme, že po slabším druhém kvartálu, dojde ke zlepšení hospodaření. Jednak by se měl v Q3 naplno projevit růst cen nápojů a jednak by měla být patrná i přísná kontrola nákladů. Přesto odhadujeme meziroční pokles EBITDA o 12 % při tržbách lepších o téměř 9 %. Samozřejmě bude důležitý výhled vedení společnosti nejen do konce tohoto roku.
img

Technická analýza platiny

17.11.2022 Jak ukazuje graf, kotace bílého kovu se konsolidovaly v úzkém cenovém pásmu – mezi klíčovou úrovní supportu 1 009 USD a úrovní rezistence 1 022,0 USD.
C:\fakepath\usdjpy-14112022.png

Měnový pár USD/JPY: Analýzy více časových rámců (W1 až H1)

14.11.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár USD/JPY a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\berza-novac-1024x768.jpg

Technická analýza měnových párů EUR/USD, EUR/CHF a AUD/CAD

13.11.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Na eurodolaru byl minulý týden potvrzen protitrendový scénář. Měnový pár EUR/CHF má sladěny trendy na více časových rámcích a na denním grafu AUD/CAD právě došlo k breaku Klínové formace.
C:\fakepath\forex-13112022.jpg

Elliottova vlnová teorie pro měnové páry USD/JPY, EUR/NZD a EUR/GBP

13.11.2022 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový páry USD/JPY, EUR/NZD a EUR/GBP. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář svého vývoje.
img

Vládní opatření snížila meziroční inflaci na 15,1 %

10.11.2022 Tuzemská inflace v meziročním vyjádření výrazně klesla, a to ze zářijových 18 % na 15,1 % v říjnu. To bylo výrazně pod tržním konsensem ve výši 17,9 %. Rozptyl tržních odhadů byl však neobvykle vysoký, když analytici předpovídali říjnovou inflaci v intervalu od 17,2 % až do 19 %. Náš odhad ve výši 17,2 % byl tak na trhu nejnižší. ČNB počítala se 17,4 %. Vysoký rozptyl odhadů byl dán tím, že nebylo jasné, jak ČSÚ ve svých cenových statistikách zachytí vládní opatření proti drahým energiím.
img

Vládní opatření snížila meziroční inflaci na 15,1 %

10.11.2022 Tuzemská inflace v meziročním vyjádření výrazně klesla, a to ze zářijových 18 % na 15,1 % v říjnu. To bylo výrazně pod tržním konsensem ve výši 17,9 %. Rozptyl tržních odhadů byl však neobvykle vysoký, když analytici předpovídali říjnovou inflaci v intervalu od 17,2 % až do 19 %. Náš odhad ve výši 17,2 % byl tak na trhu nejnižší. ČNB počítala se 17,4 %. Vysoký rozptyl odhadů byl dán tím, že nebylo jasné, jak ČSÚ ve svých cenových statistikách zachytí vládní opatření proti drahým energiím.
C:\fakepath\10-12-2020-2-41-20-pm-06122021.png

Měnový pár GBP/NZD: Analýzy více časových rámců (W1 až H1)

08.11.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár GBP/NZD a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\Forex22.jpg

Technická analýza měnových párů EUR/USD, USD/CAD a GBP/JPY

06.11.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Královský pár v pátek potvrdil protitrendovou Price Action. Cena měnového páru USD/CAD se nachází na důležitém supportu a stejně tak cena měnového páru GBP/JPY.
C:\fakepath\115207a04cdedd1765aa7fce42755be6.jpg

Měnový pár EUR/GBP: Analýzy více časových rámců (W1 až H4)

04.11.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár EUR/GBP a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Může se Cardano připravit na rally? 

04.11.2022 Ani nyní, s oživením kryptotrhu, ADA nedosáhla tolika zisků jako ostatní kryptoměny, jak indikátory ukazují převážně na medvědí chování pro krypto aktiva.
C:\fakepath\chart_3.jpeg

Technická analýza měnových párů USD/JPY a AUD/CAD

30.10.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Tentokrát v hlavní roli korekce dlouhodobých trendů.
C:\fakepath\ropa-fx.png

Růstu cen ropy pomáhají obavy o dodávky, brzdí ho zvyšování amerických zásob

26.10.2022 Ceny ropy mírně rostou, nadále k tomu přispívají obavy o dodávky a slabý dolar. Růst cen ale zároveň brzdí zvyšování amerických zásob ropy.
img

S akciemi společnosti HARDWARIO se v pondělí 24. 10. 2022 začíná obchodovat na trhu START pražské burzy, firma představila běžící a plánované IoT projekty

21.10.2022 Liberecká společnost HARDWARIO úspěšně ukončila svůj úpis akcií a v pondělí 24. 10. 2022 se s jejími akciemi začíná obchodovat na trhu START pražské burzy. Současným i potenciálním novým akcionářům představuje své běžící a plánované projekty, které jsou základem obchodních plánů této inovativní české firmy s globálními ambicemi.
C:\fakepath\pWuKh2tQFMlkFdQy-rA.jpeg

Měnový pár EUR/CAD: Analýzy více časových rámců (W1 až H4)

21.10.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár EUR/CAD a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\akcie-20102022.jpg

Akciové indexy jsou v pohybu. Stojí za to je krátkodobě obchodovat? A pokud ano, jakým způsobem?

20.10.2022 V posledních týdnech a měsících pozorujeme na indexech velmi vysokou volatilitu. S tím, jak se několika procentní denní pohyby stávají stále častější, vystává otázka; jak tuto současnou situaci využít ve svůj prospěch? Sezónní tradeři forexu, komodit a dalších instrumentů bezesporu vítají tyto pohyby, ale i pro traderské nováčky mohou být zajímavou příležitostí.
img

Analýza indikátorů páru EUR/USD na 20. října

20.10.2022 Dnes bude pár od úrovně 0,9771 (zavírací cena včerejšího denního svícnu) pravděpodobně stoupat. Může se pokusit prorazit úroveň 0,9816 (modrá tečkovaná linie), tj. úroveň Fibonacciho retracementu 50,0 %. Po dosažení této úrovně očekáváme růst ceny k úrovni 0,9859 (modrá tečkovaná linie), tj. úrovni Fibonacciho retracementu 61,8 %. Od této úrovně si cena může udržovat růst.
C:\fakepath\sp-14102022.png

Akciový index S&P 500: Analýza více časových rámců (D1 až H1)

14.10.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na akciový index S&P 500 a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Inflace vystoupala na 18 procent

11.10.2022 „Poté, co se inflace začala zadýchávat, chytla druhý dech a opět zvýšila své tempo. Růst cen se projevuje hlavně na nezbytných položkách spotřebního koše, což bude zhoršovat finanční situaci v rodinách. Do vážných problémů se mohou dostávat hlavně sociálně nejslabší,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Vánoční rohlíčky upečené doma jsou letos o 34 % dražší než loni. Pořád ale vyjdou levněji než při nákupu v obchodě nebo u cukráře

05.10.2022 S blížícími se Vánocemi je stále zřejmější, že půjde o nejdražší svátky historie. Pro řadu domácností ovšem budou také nejchudší za uplynulou řadu let. To proto, že přednost před útratami za dárky i cukroví dostanou platby za nezbytné věci typu energií, bydlení nebo základních potravin.
C:\fakepath\trhy-31022021.jpg

Měnový pár CAD/JPY: Analýzy více časových rámců (W1 až H4)

03.10.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár CAD/JPY a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

FED opětovně zvýšil úrokové sazby o 0,75 %

22.09.2022 Včerejší zvýšení úrokových sazeb ze strany americké centrální banky o dalších 0,75 % bylo trhy poměrně očekávané, především kvůli přetrvávající vysoké inflaci, která dosáhla 8,3 % a o 0,2 p. b. tak překonala dřívější odhady. Rovněž jádrová inflace, která odstraňuje volatilní složky jako ceny energií a potravin vzrostla minulý měsíc o 0,6 %, přičemž očekávání bylo 0,3 %. Meziročně tak jádrová inflace vzrostla o 6,3 % z předchozích 5,9 %.
C:\fakepath\10-12-2020-2-41-20-pm-06122021.png

Technická analýza měnových párů EUR/USD a AUD/USD

18.09.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na hlavních měnových párech pro nadcházející období. Reverzní Price Action může naznačovat dočasné oslabení dolaru.
img

Sloučení Etherea je u konce! 📌 Kryptoměny snižují valuace

15.09.2022 Vývojáři potvrdili úspěch transformace sítě kryptoměny Ethereum. I přes úspěch se cena tokenu stále pohybuje kolem 1600 USD. Pokračující averze k riziku zatěžuje valuace kryptoměn:
C:\fakepath\Forex-Signal-service.jpg

Technická analýza měnových párů NZD/USD, GBP/JPY a AUD/NZD

11.09.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na hlavních měnových párech pro nadcházející období. Oslabování dolaru během minulého týdne ukončilo rotaci kolem supportu na měnovém páru NZD/USD. Na měnovém páru GBP/JPY jsou sladěny trendy na více časových rámcích a na AUD/NZD se formuje specifický pattern.
C:\fakepath\1662464826-dobh_tramvaj_necho_na_burzu-06092022.jpg

Emoce v obchodování podle směru trendu

06.09.2022 I dlouhodobé cenové trendy mohou zamotat obchodníkům hlavu a nahlodat jejich psychiku. V jakých fázích trhu se jednotlivé emoce aktivují si přiblížíme v tomto článku.
img

Dlouhodobý býčí trend zlata spěje ke konci

05.09.2022 V krátkodobé analýze zůstávají analytici z Wall Street mírně optimističtí, protože americký dolar považují za nadhodnocený; medvědí sentiment u retailových investorů nicméně vzrostl na několikaleté maximum.
C:\fakepath\fx-traders-1024x657.jpg

Technická analýza měnových párů GBP/USD, EUR/JPY a AUD/NZD

04.09.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na hlavních měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru GBP/USD se přiblížila k významné S/R úrovni. Na více časových rámcích došlo na měnovém páru EUR/JPY ke sladění trendů a na AUD/NZD očekávám korekci rostoucího trendu.
C:\fakepath\10-12-2020-2-41-20-pm-06122021.png

Strasti multitimeframe obchodníka

02.09.2022 Tento blog je věnovaný čistě praktickému přístupu k obchodování více časových rámců. K napsání těchto řádků mne inspirovala diskuse ve vlákně Akciové indexy. Dnes (pátek) zde proběhla diskuse na téma dalšího vývoje ceny indexu Nasdaq. Dozvíte se mimo jiné, proč jsem nebyl nakloněn analýze denního grafu predikující růst ceny tohoto instrumentu, přesto, že byla technicky téměř dokonalá.
img

Týden na akciových trzích: Projev guvernéra Fedu trhům nepomohl

26.08.2022 Za celý týden je pro akciové trhy nejdůležitější vystoupení guvernéra Fedu Jeroma Powella na symposiu v Jackson Hole. Jeho projev začal dnešní 16 hodinou. Powell potvrdil odhodlání centrální banky dál zvyšovat úrokové sazby a to i přes riziko recese. Úrokové sazby tak pravděpodobně dále porostou a podle slov Powella zůstanou na vyšších úrovních déle.
img

Exponenciální růst ceny elektřiny se vzdaluje realitě; evropské trhy zůstávají pod tlakem

26.08.2022 Evropské burzy ani v závěru týdne nenalézají výraznější sílu růst a mírně prohlubují týdenní ztráty. Index DAX oslabuje o 0,4 %, a tak rozšiřuje svou týdenní ztrátu na 2,4 %. Na trhu je patrná nervozita před závěrečným projevem Jeroma Powella na symposiu centrálních bankéřů v americkém Jackson Hole.
img

Technická analýza platiny

26.08.2022 Korekce #PLF byla výraznější, než se očekávalo. Momentálně se kotace nachází na úrovni 874,5 USD a v nejbližších dnech by mohly nastat dva scénáře:
img

Předpověď pro pár AUD/USD na 23. srpna 2022

23.08.2022 Obchodní rozpětí páru AUD/USD činilo v pondělí 67 bodů, závěr dne ukázal denní růst ceny o 6 bodů. Horní stín denní svíčky byl pokusem ceny o výstup nad rezistenci linie indikátoru MACD, spodní stín testoval sílu supportu 0,6870. Úspěšnější byl nakonec prudký růst ceny, takže dnes ráno pár opět bojuje s linií MACD.
C:\fakepath\ropa.jpg

Ropa v klesajícím trendu

22.08.2022 Cena americké ropy WTI se dostává pod 90 USD za barel, je tak levnější než před zahájením ruské invaze na Ukrajinu. Sestupný trend by mohl navíc dále pokračovat, zvlášť pokud restriktivní politika americké centrální banky (Fed) bude držet poptávku utlumenou a dolar silný.
C:\fakepath\berza-novac-1024x768.jpg

Technická analýza měnových párů USD/CHF, USD/CAD a AUD/CAD

21.08.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru USD/CHF po dosažení padesátiprocentní korekce rostoucího trendu začala růst. Trendy na vyšších časových rámcích jsou sladěny také na měnovém páru USD/CAD. Cena měnového páru AUD/CAD má za sebou odraz od silné rezistence.
img

Cena bitcoinu se obchoduje za něco málo přes 24 000 USD, může cílit na 27 000 USD?

16.08.2022 Cena bitcoinu vykoukla nad cenovou hladinu 24 000 USD poté, co před několika obchodními seancemi klesla z hranice 25 000 USD.
C:\fakepath\10-12-2020-2-41-20-pm-06122021.png

Multitimeframe analýza měnových párů USD/CAD a NZD/CHF

13.08.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnové páry USD/CAD a NZD/CHF a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování. Tentokrát jsou hlavním časovým rámcem denní grafy. Hodinový graf poslouží pro načasování vstupu do obchodu.
C:\fakepath\ropa-trader.png

Lehká ropa (WTI) - Analýza více časových rámců (W1 až H1)

09.08.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na komoditu WTI a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\berza-novac-1024x768.jpg

Aktuální Price Action obchody na měnových párech USD/JPY, USD/CHF a AUD/USD

05.08.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Na denních grafech USD/JPY a USD/CHF se dokončují reverzní patterny na významných S/R úrovních. AUD/USD zatím stále respektuje hranice Klesajícího klínu.
img

Je čas na nákup zlata. Jeho cena podle odborníků výrazně poroste

01.08.2022 Cena zlata v Česku úspěšně vzdoruje inflaci. Prodejci investičního zlata navíc v následujících měsících očekávají razantní růst jeho ceny.
img

Analýza indikátorů: Denní přehled páru GBP/USD 28. července 2022

28.07.2022 Pár GBP/USD bude ve čtvrtek dál stoupat od úrovně 1,2152 (zavírací cena včerejší denní svíčky) k úrovni 1,2213, což je historická úroveň rezistence (modrá tečkovaná linie). Pak bude klesat k retracementu 14,6 % na úrovni 1,2122 (modrá tečkovaná linie) a následně se odrazí nahoru.
img

Spotify po zveřejnění výsledků prudce vzrostl

27.07.2022 Spotify (SPOT.US) před otevřením dnešní americké seance zveřejnil výseldky hospodaření za 2Q22. Zpráva byla trhem vnímána pozitivně, proto si dnes akcie švédské společnosti připasaly 15 % zisky.
img

Asijské akcie nevykazují jednotný směr

27.07.2022 Asijské akcie nevykazují během dnešního obchodování jednotný směr. Některé indikátory klesají, zatímco jiné vykazují růst. Index Shanghai Composite zaznamenal mírný pokles – o 0,09 %, klesl i korejský index KOSPI (o 0,52 %) a hongkongský index Hang Seng (o 1,43 %). Australský index S&P/ASX 200 oproti tomu vzrostl o 0,11 %. Shenzhen Composite mírně získal – 0,14 % a japonský Nikkei 225 vzrostl o 0,4 %.
img

Pražská burza uzavřela obchodování nejsilnější od začátku měsíce

27.07.2022 Pražská burza potřetí v řadě posílila. Index PX dnes zpevnil o 1,17 procenta na 1260,29 bodu, což je jeho nejvyšší závěrečná hodnota od začátku července. Vzhůru ho táhly především akcie společnosti ČEZ a bankovní skupiny Erste. Výraznějšímu růstu indexu bránily hlavně cenné papíry banky Moneta. Vyplývá to z údajů o obchodování na webu burzy.
img

Ranní shrnutí (26.07.2022)

26.07.2022 Americké indexy zakončily včerejší obchodování převážně na vyšších úrovních. S&P 500 si připsal 0,13 %, Dow Jones se posunul o 0,28 % výše a Russell 2000 přidal 0,60 %. Nasdaq zaostal, klesl o 0,43 %.
C:\fakepath\PT-akcie-cyklus-clanek-FXstreet-25072022.jpg

Jak využít ekonomického cyklu u akcií?

25.07.2022 Naučte se, jak správně načasovat investice do akcií tak, abyste mohli potenciálně profitovat v dobách expanze i recese.
img

Akcie Gamestop se rozdělí v poměru 4:1

22.07.2022 Investoři obdrží 4 akcie Gamestop za každou drženou akcii, rozdělení nebude mít přímý vliv na hodnotu držených akcií. Byla tak snížena laťka pro nové investory se zájmem o akcie společnosti, což by mohlo potenciálně podpořit oblibu akcií Gamestopu.
img

Jak využít ekonomického cyklu u akcií?

22.07.2022 Jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují finanční trhy, je ekonomický cyklus. Ten se dělí na několik fází, přičemž každá z nich má vliv na nárůst či propad určitých skupin či typů akcií a akciových indexů. V tomto článku se společně podíváme na to, jak správně načasovat investování do těchto typů akcií tak, abyste mohli potenciálně profitovat na globálním růstu, ale také v případě krize.
C:\fakepath\trader-22072022.png

Elliottova vlnová teorie pro měnové páry AUD/USD, CHF/JPY a CAD/CHF

22.07.2022 V dnešní blogu se podíváme na analýzu měnových páru AUD/USD, CHF/JPY a CAD/CHF. Tyto měnové páry se nacházejí před finálním dokončením většího impulsu, což nám nabízí zajímavé obchodní možnosti ve směru dokončení impulsní vlny.
img

Tesla prodala 75 % svých Bitcoinů. Kryptoměny padají

21.07.2022 Pozitivní nálada na trhu s kryptoměnami zeslábla poté, co Tesla prodala 75 % svých rezerv držených v Bitcoinu, což odpovídá asi 936 milionům dolarů. Hlavní kryptoměna spadla pod 23 000 USD a Ethereum se obchoduje pod 1500 USD.
img

Klíčový týden pro EURO

20.07.2022 Už zítra se dozvíme, jak rázně bude reagovat Evropská centrální banka na stále se zvyšující inflaci. Dosavadní uvolněná měnová politika s úrokovými sazbami na nule, krize koronaviru a následně válka na Ukrajině, zapříčinila enormní nárůst inflace, na kterou je potřeba reagovat.
img

Prognóza ceny Terra Classic: Kam půjde kryptoměna LUNC po 18% rally?

18.07.2022 Růst ceny Terra Classic přichází bez zásadních zpráv ohledně kryptoměny. Přesto se o něj investoři zajímají, jelikož v pátek zaznamenává silné obchodování.
C:\fakepath\EUR-USD-exchange-rate-forecast-13072022.jpg

Je parita na eurodolaru obchodní příležitostí?

13.07.2022 V dnešním blogu technické analýzy se zaměřím na měnový pár EUR/USD. Jak informovala včera média, společná evropská měna euro sestoupilo na paritu s americkým dolarem. Krátkou chvíli se tedy prodávalo jedno euro za jeden americký dolar. Parita je psychologickým levelem. Otázkou je, zda technický obchodník má k dispozici dostatečnou Price Action k tomu, aby tuto cenovou úroveň využil k realizaci obchodu.
C:\fakepath\6f214cfc3be745863bfe1d1285a63298.jpg

Měnový pár CHF/JPY: Analýza více časových rámců (D1 až H1 TF)

11.07.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár CHF/JPY a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\Obrazek-candle.png

Technická analýza měnových párů USD/CAD, AUD/JPY a EUR/CAD

10.07.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Denní graf měnového páru USD/CAD právě nabízí technickým obchodníkům pattern Trojitý vrchol. Na AUD/JPY se rozhoduje o ukončení korekce rostoucího trendu a EUR/CAD má za sebou čtrnáctidenní výprodej.
C:\fakepath\jak-obchodovat-price-action.jpg

Měnový pár EUR/NZD: Analýza více časových rámců (W1 až H4)

09.07.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár EUR/NZD a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\daytrade.jpg

Měnový pár NZD/CAD - Kombinovaná analýza denního grafu

07.07.2022 Kombinovaná technická analýza je hojně využívaná retailovými obchodníky. Pro snadné pochopení ji praktikuje většina začátečníků. Analytická práce je rozdělena mezi technické indikátory a Price Action. Tato jednoduchá analýza pomůže při obchodování do směru trendu.
C:\fakepath\akcie-trading.jpg

Měnový pár USD/CAD: Analýza více časových rámců (W1 až H4)

02.07.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár USD/CAD a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

Pražská burza oslabila o 0,79 procenta, dolů ji táhly akcie bank

29.06.2022 Pražská burza dnes oslabila. Index PX klesl o 0,79 procenta na 1282,82 bodu. Dolů burzu táhly hlavně akcie bankovní skupiny Erste a Komerční banky. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
img

Země G7 zakáží dovoz zlata z Ruska, co to udělá s jeho cenou?

28.06.2022 Rusko je druhým největším těžařem zlata na celém světě. Zároveň patří také mezi 5 světových zemí s největšími zlatými rezervami. Zákazem dovozu zlata, který mu země G7 udělily, nebude Rusko moci prodat desítky až stovky tun, které mají ve svých státních rezervách. Zlato přitom tvoří až 20 % jejich celkových rezerv. Za rok 2021 získalo Rusko prodejem zlata 15 mld. dolarů, které jim teď budou ve státním rozpočtu chybět. Zároveň bude toto zlato chybět na západních trzích, kde ho hojně nakupovaly centrální banky a instituce různých zemí. Rusko může nyní hledat kupce zlata v Číně nebo Indii, jako to udělalo s ropou.
img

Výrobní versus spotřebitelské ceny potravin

28.06.2022 Dechberoucí ceny pšenice a spol. jsou jak známo jedním z hlavních projevů války na Ukrajině. Celosvětově pozorovatelným a společensky nepříjemným následkem je dramatický růst cen potravin a s ním související vysoká spotřebitelská inflace. Například v USA se dílčí index cen potravin pohybuje meziročně nejvýše od raných 80. let minulého století.
img

Rozbřesk: Výrobní versus spotřebitelské ceny potravin

28.06.2022 Dechberoucí ceny pšenice a spol. jsou jak známo jedním z hlavních projevů války na Ukrajině. Celosvětově pozorovatelným a společensky nepříjemným následkem je dramatický růst cen potravin a s ním související vysoká spotřebitelská inflace. Například v USA se dílčí index cen potravin pohybuje meziročně nejvýše od raných 80. let minulého století. V eurozóně je dokonce na maximech historických, což je ale dáno tím, že časová řada začíná až v letech devadesátých.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 24. června 2022

24.06.2022 I když se fáze paniky v kryptoměnovém světě cyklicky vrací, takto katastrofální sentiment jsme na globálních trzích nezaznamenali alespoň deset let. Co to pro bitcoin znamená? Jsou dnes téměř dvanáctileté nárůsty ohroženy?
C:\fakepath\10-12-2020-2-41-20-pm-06122021.png

AUD/NZD: Analýza více časových rámců (MN-D1)

20.06.2022 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár AUD/NZD a to formou analýzy více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
C:\fakepath\Forex22.jpg

Technická analýza měnových párů EUR/USD, GBP/USD a GBP/JPY

19.06.2022 Vdnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Měnové páry EUR/USD a GBP/USD formují reverzní Price Action na dlouhodobé S/R úrovni. GBP/JPY naplňuje predikovaný scénář z 12.6.2022.
img

📉 Ropa WTI ztrácí téměř 5 %!

17.06.2022 Američané hodlají zachovat sankce na export ropy a ropných produktů z Íránu. Dle analytiků se musí trh soustředit na zvýšení ziskovosti.
img

Ranní okénko - Připravovaný "anti-fragmentační" balíček od ECB trh zklidnil

17.06.2022 Finanční trhy jsou stále pod tíhou vysoké inflace, obav z recese a růstu úrokových sazeb. K nervozitě přispělo také, že Gazprom omezil dodávky zemního plynu do Itálie, Německa, Rakouska a Francie. To vyvolalo růst ceny zemního plynu na burze. K uklidnění alespoň došlo na dluhopisovém trhu v eurozóně.
img

Proč zesílil propad kryptoměn?

15.06.2022 Kryptoměny jsou v sestupném trendu od listopadu 2021, ale poslední týdny byly obzvláště bolestivé pro digitální aktiva. Slabý sentiment přetrvává nejen mezi investory se zaměřením na kryptoměny, ale také na akciové indexy, které mají za sebou jeden z nejslabších šesti měsíců v historii akciového trhu.
C:\fakepath\forex4445.jpg

Aktuální forex příležitosti a něco málo o Zlatě

12.06.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Na měnových párech EUR/CHF a GBP/JPY se nachází Price Action s podobným chrakterem a na Zlatě může dojít k ukončení korekce klesajícího trendu.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Inflace stoupla v květnu na 16 pct. a ještě poroste, je devátá nejvyšší v Evropě

10.06.2022 Meziroční inflace v květnu stoupla na 16 procent z dubnových 14,2 procenta. Nadále se zvyšovaly zejména ceny bydlení, potravin a pohonných hmot. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Inflace tak zůstává nejvyšší od prosince 1993, kdy se ceny meziročně zvýšily o 18,2 procenta. Z analýzy společnosti Portu vyplývá, že inflace v ČR je devátá nejvyšší v Evropě a 26. nejvyšší ve světě. Podle Hospodářské komory bude mít vysoká inflace za následek, že více podniků letos utlumí své investice. Podle analytiků budou ceny dále růst a inflace bude kulminovat ve třetím čtvrtletí až kolem 17 procent. Podle některých ekonomů se tak zvyšuje pravděpodobnost, že se ekonomika dostane do recese.
img

Tipy na obchodování zlata

10.06.2022 Vzhledem k existenci třívlnného vzorce (ABC), kde vlna A představuje včerejší nákupní tlak, mohou obchodníci otevírat long pozice od současných cen až po úroveň retracementu 50 %.
img

Zprávy z ropného trhu: ceny komodit rostou a embargo zatím není přesvědčivé

07.06.2022 Ceny ropy v pondělí stoupaly v souvislosti s oslabením amerického dolaru vůči hlavním světovým měnám, růstem cen u největší ropné společnosti na světě Saudi Aramco a očekávaným růstem poptávky po ropných produktech.
C:\fakepath\Forex-Signal-service.jpg

Technická analýza měnových párů NZD/USD, AUD/USD a GBP/JPY

05.06.2022 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnových párů NZD/USD a AUD/USD se nachází na významných rezistencích a na GBP/JPY očekávám korekci rostoucího trendu.
img

Bitcoin: očekává se větší odraz

31.05.2022 Cena bitcoinu podle očekávání prodloužila svůj růst a nyní se obchoduje na úrovni 31 567. Během včerejší obchodní seance se pár BTC/USD vyšplhal až na úroveň 32 195. V krátkodobém horizontu by se cena mohla před obnovením růstu vrátit k testování a opětovnému testování nejbližších úrovní supportu.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Investiční zlato | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Korelace | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | BIS | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | EUR/CAD | CAD/CHF | EUR/NZD | GBP/NZD | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/BRL | USD/ZAR | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | B/E | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Benchmark | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Break/Even | Breakout | Broker | Burza | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CME | COT report | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Close | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Durace | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Expanzivní politika | FOMC | FX | Falešné proražení | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Hedge fondy | Futures | G7 | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedging | Hedge | High | Higher Low | Hlava a ramena | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Inside Bar | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kotovaná měna | Koš | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Likvidita | Long | Long pozice | Low | Low (minimum) | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obligace | Opce | Open | Open interest | Oscilátor | Out of the money | Outside Bar | P/E | PEG | Parita | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Profit Target | Provize | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Range (Rozpětí) | Relative Strength Index (RSI) | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Resistence | Restriktivní politika | Retracement | Rezistence | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Scalping | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swingový obchodník | Take Profit | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | John Hardy | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Arbitráže | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | New York Stock Exchange | Credit Suisse | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Ropné písky | ČSOB | Partners | Deloitte | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Kurzové výkyvy | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční banka | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index CPI | Český statistický úřad | Roklen | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | EUR/HUF | Facebook | LYNX | Akcenta | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | EURCZK | USDCZK | Raiffeisenbank | Akciové indikátory | Aktivum | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Erste | Akcie Google | Akcie KB | Akcie Komerční banky | Akcie Mastercard | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie Porsche | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie Volkswagen | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální ceny akcií | Aktuální graf zlata | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | AUDJPY | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | BH Securities | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brent | Brokerské společnosti | Burzovní indexy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena ropy za barel | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Cena zlata dnes | Ceny dolaru | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České akcie | České koruny | Daňové přiznání | Day trading | Dlouhodobé investice | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fondy | Eura | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.com | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Graf zlata | Guvernér české národní banky | Hang Seng | HDP USA | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | Ichimoku | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investování peněz | Investovat do zlata | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak investovat peníze | Jak nakupovat akcie | Jiří Tyleček | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Konfluence | Krátkodobé investice | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz USD | Kurz zlata | Kurzy | Libra | Lira | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Management | Markets | Měna dolar | Měna euro | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Moving Average | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Naučte se investovat | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování se zlatem | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Pád akcií | Pád rublu | Paládium | Pasivní příjem | Patria Online | PayPal | Pivot | Portfolia | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Reuters | Risk Off | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Signály | Směnný kurz eura | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švédská koruna | Světové ceny ropy | Tapering | Těžba bitcoinů | Throwback | TopForex | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Úrokový swap | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny uhlí | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj zlata | Vznik eura | Webinář | Webináře | WTI | Zlataky.cz | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | BreakEven | EIA | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Bill Gates | Buy | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Current Ratio | Čistý dluh | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Hold | Hrubá marže | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | P/S | Petr Kellner | Protistrana | Provozní marže | PX index | Range | REIT | ROCE | ROE | Sekundární trh | Sell | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Akcie na majitele | Akciová společnost | Denní změna | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Běžná likvidita | Hrubý domácí produkt (HDP) | Klouzavý průměr (Moving average) | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | WebTrader | Miliardář | Boháč | eBook | Investiční analytik | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Pokles kapitálu | Double bottom | Double top | Federální rezervní systém | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | S/R hladiny | E-mini | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burza dnes | Burze | Penny stocks | Commodity futures | Commodity futures trading | Day trader | Dividendové akcie | Head and Shoulders | Investment | Slušný zisk | Aramco | Rhodium | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | TD Securities | Jefferies | Jackson Hole | Price Futures Group | Energy Aspects | KPMG | CNOOC | CNN | Julius Bär | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Westpac Banking | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Caterpillar | Baker Hughes | Investing.com | NATO | City Index | Ole Hansen | PwC | Next Finance | Standard Chartered | PVM | Barrick Gold | Technické indikátory | Reporty | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | S/R zóna | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Volume profile | Technický výhled | Short squeeze | IG Markets | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Pokles úrokových sazeb | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Investičníweb.cz | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Averze k riziku | Kurz české měny | Pokles akcií | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Zlaté slitky | Vývoj akciového indexu | Finanční aktiva | Globální trhy | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Kitco | Rada ČNB | Pro tradery | Zkušení investoři | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Volby v USA | Rosněfť | Vrtulníkové peníze | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Sázet | Cena cukru | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Nervozita na finančních trzích | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | City | Golden Gate CZ | Miliardáři | Obchodní styl | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Nejistota na finančních trzích | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Investice do technologií | Den D | Standard & Poor's | Akcie těžařských společností | České firmy | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie bank | Akcie v Asii | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Broker Trust | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Akce centrálních bank | Algoritmus | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Britské banky | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Růst akcií | Černé pondělí | Obchodování v Asii | Summit EU | Zpřísňováním měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Světové akciové trhy | Index burzy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | TradingView | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Citi | S&P | Guvernér | Výrobní aktivita | Cena mědi | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Dividendová akcie | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Komoditní sektor | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Prodejní signál | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úroková sazba Fedu | Akciový index DAX | Bankéři | Utáhnout měnovou politiku | Spekulativní sázky | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Silné euro | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Spekulativní obchodování | Poplatky za obchodování | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Predikce | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Obchodní cíle | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Akcie Moneta Money Bank | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Manažeři fondů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Výnosy | Institut API | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikové investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Quantum | Turecká centrální banka | TRY | Softbank | Akcie Bank of America | Institucionální investor | Institucionální investoři | Zájem obchodníků | Akcie bankovní skupiny Erste | Příjmy | Čistý příjem | Oslabování dolaru | Poměr RRR | ExxonMobil | cTrader | Přeprodaný trh | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Jihokorejský KOSPI | Fiskální stimuly | Zasedání americké centrální banky | Bilance ECB | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Výhled ekonomiky | Akcie společnosti Coca-Cola | Hlavní ekonom | Commodity Futures Trading Commission | Fundamentální základ | Švédsko | Norsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Vývoj eurodolaru | Audi | Bitfinex | Investec | CME FedWatch | Morningstar | Index KOSPI | Bridgewater | ex | Akcie firem | Purple Trading | MUFG | Spekulativní investoři | Generali Investments | Makléřské firmy | Akcie Kofoly | Bitstamp | Rystad Energy | Tržní kapitalizace společnosti | Skupina PPF | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Manipulace s trhem | Zahraniční forex | Vývoj ceny hliníku | Cryptocompare | Sell in May and go away | Intradenní obchody | Bloomberg Commodity Index | CoinDesk | Cena palladia | Investoři na trzích | Sladká ropa | BHS | Ceny pšenice | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin (BTC) | André Kostolany | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Markéta Šichtařová | Vladimír Pikora | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Cena platiny | Palladium | Obchodování indexů | Investování do kryptoměn | Václav Pech | Jan Dvořák | Jak obchodovat akcie | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | Průmyslový index Dow Jones | Digitální zlato | Obchodování s termínovými kontrakty | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Akcie z portfolia | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | Kraken | Monero | LTC | ETH | XRP | Obchodník s kryptoměnami | Největší hedgeový fond | Ray Dalio | Vývoj ceny pšenice | Invesco | Kapitalizace bitcoinu | Index S&P/ASX 200 | Fincentrum Hypoindex | Fincentrum | Hypoindex | Inteligentní investor | Binance | Kryptoměna ethereum | Růst bitcoinu | NEST | Masivní výprodeje | Štěpán Hájek | Robinhood | Litecoin (LTC) | Kryptoměna Dogecoin | Těžba kryptoměn | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | MSCI World Index | Krypto aktiva | Lithium | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Digitální peněženky | FundStrat | Elektronické obchody | Úspěšný trading | Kobalt | Drobní investoři | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Airbnb | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Spotové obchodování | Zvýšení těžby ropy | Saxo | FinTech | Zonky | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Růstové akcie | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Vývoj na finančních trzích | Podniky | Evropské akciové trhy | Globální hospodářský růst | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | FAANG | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Banka Jefferies | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Turecké liry | Pokles ceny | Nákup zlata | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Šéf Fedu | Graf indexu | Indikátor Ichimoku | Fond kvalifikovaných investorů | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | IPO kalendář | Americký dolarový index | HKD | Nové peníze | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | I-Trader | Julius Baer | Expobank | Expobank CZ | Trh s ropou | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Propad cen ropy | Obchodní signál | Největší kryptoměna | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Nervozita na trzích | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Průzkum společnosti | Zvyšování úroků | Výkonnost akcií | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Fondy ETF | Veřejný dluh | Česká firma | Centrální depozitář cenných papírů | Ceny kryptoměn | Globální index | Zadluženost | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Cenné papíry Erste | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Snížení volatility | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | DBS | Analytici z Wall Street | Technický obchodník | Velké riziko | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Petr Plecháč | Obchodní rozhodnutí | Intradenní trading | Ceny zemního plynu | Platformy pro obchodování | Cena komodity | Mezinárodní investoři | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | OKEx | Michal Uma | Rekordní růst | Vysoké zhodnocení | Klesající cena | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Inflace v ČR | IPO Instacart | Technická situace | Obchodujte ropu | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Ropovod | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Zákaznická podpora | Obchodování Price Action | Micro futures | Nasdaq100 | Cena pohonných hmot | Hodnota firmy | Čínské fondy | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Sójové boby | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | Příjmy Ruska | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Pokles kurzu | Oživení světové ekonomiky | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Růst cen zlata | Wealth Management | Pattern vigo | NATGAS | CoinShares | Volný čas | Obchodní nápady | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Svět investování | Ceny niklu | Ropné akcie | Obchodní pásmo | Zhodnocení finančních prostředků | Investiční bublina | Býčí výhled | Gazprom | NASDAQ 100 | Capital Partners | FedWatch Tool | Coffee | Pokles dolaru | Ripple Labs | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | Americké futures | Snížení úroků | Vanad | Výkonný ředitel | Valeria Bednarik | Štěpán Křeček | Silný dolar | Situace na trzích | Visual Capitalist | Digitální aktiva | Obavy z recese | Velcí spekulanti | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | Bohatí | Kurz české koruny | Oživení ekonomiky | Obchodní situace | Produkce zemního plynu | Burzovní průvodce | Akcie podniku | Pohonné hmoty | Shrnutí obchodování | Růst mezd | Kótování | Cena žlutého kovu | KB | Těžební zařízení | US500 | Saudi Aramco | Televize CNBC | Vývoj ceny cukru | PPF | Globální recese | Býčí pattern | Denní graf | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Výše dividendy | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Pravidla strategie | Úpis akcií | Finanční situace | Oživení ekonomiky eurozóny | Finanční údaje | Jakub Petruška | Přístup k investování | Risk Reward Ratio | iShares | Energetické firmy | Tuzemské banky | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Naše akcie | Akcie roku | Obchodování zlata | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Zkušený trader | Obchodní spolupráce | Zerohedge | Kakao | Vývoz ropy | Pattern hlava ramena | Analýza měnových párů | Akcie Barrick Gold | Hypotéky v Česku | Měnový pár EUR/GBP | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika | Obratový pattern | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Jednoduché obchodní systémy | McKinsey | Konfluence více faktorů | Alipay | TikTok | Konfluenční oblast | Manažer Hedge Fondu | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Rozpočet | Celkové příjmy | Deficit | Analytik J&T | Peter Garnry | Káva | Vnitřní svíčka | Pattern Inside Bar | Majoritní akcionář | Rozhodnutí americké centrální banky | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | IOT | Patterny | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Trinity | Obratové formace | LNG | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Ropný kartel OPEC | Rijád | Dvojitý vrchol | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Oslabení burzy | Cenné papíry ČEZ | CIC | Zájem o investice | Jak začít investovat | Vyšší sazby | Praktický příklad | Myšlenka | Analýza dat | Histogram | FRED | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Těžba v USA | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Zdražování pohonných hmot | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Slušné zisky | Americký dolar dnes | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | Parlamentní volby | Tesla Elon Musk | PMČR | Aktuální obchodní příležitosti | Radomír Jáč | Výše úrokových sazeb | Pfizer | Rostoucí trendová čára | Svíčková formace | TradingEconomics | Cena jedné akcie | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen ve výrobě | Růst cen | Maďarská centrální banka | Studie | Server CNBC | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | Obchodování akcií u LYNX | Skupina OPEC+ | Statistici | Negativní nálada | Česká měna dnes | Největší pokles | Dnešní růst | Ukrajina | Příliv investic | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Philip Lowe | Nakupovat zlato | Nadhodnocení | Nulový úrok | Úrok | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | USDT | All Time High | Vyhlídky | Průzkumy | Formace dvojitý vrchol | Rezistenční pásmo | Blahobyt | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | 5G | AFP | Finanční rezervy | FT | Naše ekonomika | Zveřejněná data | Dvojité dno | Globální trh | Martin Stránský | Konkurenti | Financovat | Fakey Pattern | Master Candle | Pattern Master Candle | Vývoj zásob zemního plynu | Hospodaření státu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Průmysl | Emise bank | ADP | Investovat v roce 2020 | Radim Krejčí | Společnost ČEZ | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Centrální banka USA | Tržní kapitalizace firmy | Gabriel Štefaňák | Vyšší poptávka | Propouštění | CBDC | Impuls | Zasedání RBA | Rostoucí náklady | SoftBank Group | ABC | Visa | Výrazný pokles | Ceny potravin | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Hikkake | Rozvoj | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Klíčový support | Paul Volcker | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | COPPER | NAFTA | Vládní výdaje | Breaking | Pojišťovny | Total | Fed dnes | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Cena za akcii | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Slabý trend | Cenové formace | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Akcie tabákové společnosti | Charles Michel | GBP/EUR | Půjčka | Schůzka FOMC | Plyn | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | Newmont Mining | Časopis Forbes | Americká automobilka | Federální obchodní komise | Amgen | Nord Stream | Nord Stream 2 | Goldcorp | Zahájení obchodování | Porsche | Sev.en Energy | Škoda Auto | Míra | Jaderná elektrárna | Úroky | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Geely | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vánoce | Šperky | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Evoluce | Regulátoři | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Optimismus investorů | FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | AT&T | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | TASS | Next Finance Markéta Šichtařová | Tempo růstu americké ekonomiky | Nike | Nejbližší support | Boháči | Dot-com | Bydlení | SUGAR | Česká zbrojovka | První obchod | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | SPD | Stratég | ACEA | Miliardy korun | Cena pšenice | Rhodia | Demokratické strany | Vývoj měnové politiky | Průmyslové podniky | Investiční platformy | Americký index | Shortování akcií | Halving | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Hospodaření | Zbrojovky | Zvýšení inflace | Růst měnového páru | Očekávaný růst poptávky | Růst poptávky | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Silný support | Point of Control | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | Američané | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Návratnost | Commodity index | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | Americké dolary | Washington | Ceny ropy dnes | Stabilní hospodaření | O2 | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr zahraničí | Von der Leyenová | Sezónnost | RBA | Elektrické vozy | Budoucnost | Ifo | Experti | Hormuzský průliv | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Ropa typu Brent | Příjmy domácností | Poradenství | Vliv na investice | Nový rekord | Geopolitická situace | Forex příležitosti | Breakouty | Podnik | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Růst cen potravin | Veřejné finance | Analytička | Eleanor Creagh | Technické ukazatele | Ukazatele | Bankroty | Americké ministerstvo financí | Federální vláda | Cenové tlaky | Ceny v zemědělství | Cena paládia | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Nájemné | Nájmy | Britské společnosti | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Oživení globální ekonomiky | Zajímavé zisky | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | Francouzská vláda | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Belt and Road | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Jihokorejská ekonomika | Lepší zítřky | Google | Samsung | WhatsApp | 100 miliard dolarů | Nákaza koronavirem | Anglie | Trhy | Čínské úřady | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Scorpio Tankers | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Enbridge | Obchodujte akcie | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Víkendové analýzy | American Express | Velcí institucionální investoři | Impérium | Pohyby cen | Rostoucí trendové čáry | Asijské indexy | Negativní dopad | Lubomír Lízal | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | Závislosti na Číně | České měny | Finance Group | Americký kongres | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Meziroční růst | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | Analytik skupiny | IHNED | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Býčí Pin Bar | Medvědí Pin Bar | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Analýza zlata | Vstupy | Výstupy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Vývoj měnového páru USD/ZAR | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Akcie Berkshire Hathaway | Americká administrativa | Růst akciových indexů | Aktuální rezistence | Buy obchody | Obchody | Výdaje | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Free cash flow | FCF | BP | Dodávky na trh | Americká společnost | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | Warner Music | Warner Music Group | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Palantir | Pravděpodobnost hospodářské recese | Recese ve Spojených státech | Americké ekonomiky | Technická analýza měnových párů | PriceAction | Formace Inside Bar | Formace Fakey Pattern | Hodnota aktiv | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Natural Gas | NFP data | Analýza BTC | Zdražování ropy | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové měnové páry | Dolarové páry | Lednová inflace | Americká inflace | Indikátor RSI | Inflace v lednu | Růst sazeb | Monetární politika centrálních bank | Politika centrálních bank | Valuace | COVID-19 | Zemědělské komodity | Vývoj ceny kukuřice | Kukuřice | Ceny kukuřice | OIL.WTI | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Bentley | Bez rizika | Dodatečný kapitál | Globální indexy | Prudký propad | FedWatch | Craig Erlam | Noviny | FinTech akcie | Střední podniky | Spekulativní pozice | Ekonomické recese | Časová náročnost | Oscilace ceny | Commonwealth Bank of Australia | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | Nafta v ČR | Hospodářská politika | Šok | Ceny nafty | Martin Gürtler | Mzda | Vzestup inflace | Guru | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Změny trendu | Aktuální Price Action | Čínské exporty | Extrémní překoupenost | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Obrovské ztráty | Únorová inflace | WP | Videokonference | Restrikce | Těžební kapacity | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vysoká rizika | Prudký pokles | Hlavní index PX | Nejrozšířenější kryptoměna | Bright Trading | Dennis Dick | Vysoké ztráty | Hlavní měny | Aerolinky | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Short-selling | Royal Dutch Shell (RDSA) | Olaf Scholz | Mince | Profitovat | Technologičtí giganti | Shenzhen Composite | Tencent | Medvědí trend | Mimořádný růst | Dostatek likvidity | Další vývoj | Těžaři ropy | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Evropské země | Brusel | Letectví | Záchranné balíčky | Největší pády | Emoce v obchodování | Fiskální politiky | Kabinet | Zisk společnosti ČEZ | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Chod ekonomiky | Silný pokles | Společnost Saudi Aramco | Fiskální balíček | Stimul | Důležitý support | NBER | Obavy trhu | Odhad inflace | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Politbyro | Pád ceny | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie | Určení trendu | Čerpací stanice | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Tiskové agentury | Zásobníky | Texas | PYPL | Bilion dolarů | Přísná opatření | Další pokles | Vyplácet dividendy | Norská vláda | Koronavirová krize | Státní televize | MF | Podat daňové přiznání | Kroky centrálních bank | Kongres | Automobilka Volkswagen | Ducati | Seat | Škoda | Bugatti | Lamborghini | Motocykly Ducati | Motocykly | Index ISM | Komerční banky | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Průmyslové komodity | Fundament | Iracionální | Ukončit obchod | Negativní korelace | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Hodinový graf | Enormní zájem | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Riziko dalšího poklesu | Tým Admiral Markets | Tomáš Raputa | mBank | Prostor pro pokles | Graf dne | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Biliony USD | Biliony | Poptávka po surovině | Fatih Birol | Potenciál | Boj s koronavirem | Ministryně financí Alena Schillerová | Dění ve světě | Ceny elektřiny | Bulharsko | Buy-stop | Air Bank | Sberbank | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | VW | Akciový index S&P 500 | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Luno | Vijay Ayyar | Luno Vijay Ayyar | Války | Schodek | Český rozpočet | Poradce | Organizace | Poskytování hypoték | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Koronakrize | Zelené energie | Ropné kohouty | Afrika | Organizace pro výživu a zemědělství | FAO | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Údaje | Týdenní nárůst | Johan Sverdrup | Skupina OPEC | DPH | Mexiko | Ropný průmysl | Eni | Pojišťovna | Globální trh s ropou | Cushing | Opatření proti šíření koronaviru | Společnost Saxo Bank | Možnosti obchodování | Pohonné hmoty v ČR | Ekonomické oživení | Skupina těžařů | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Hlavní měnové páry | Cena benzínu | Snížení produkce | Celková inflace | Technické problémy | Výpadky | FANG | DAWN | Emitenti | Delaware | Více peněz | Očištěný čistý zisk | Valná hromada ČEZ | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Pokračování rostoucího trendu | Maloobchodní tržby v USA | Medvědí kanál | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Krize koronaviru | Majitel | Úspory | Otevírání ekonomiky | Býčí vyhlídky | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Chuť riskovat | Uzavření trhů | Růst daní | Sell obchody | Geopolitická krize | Poradenské společnosti | Colorado | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Američtí těžaři | CMC | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Propad ceny | Americké produkce | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Dílčí index | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Největší ekonomika eurozóny | Chesapeake Energy | Finanční pomoc | Oilprice | Oilprice.com | Situace na trhu s ropou | ODS | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Americký ropný institut | Ropný institut | Ropný institut API | Poptávka po pohonných hmotách | Formace Head and Shoulders | Vstoupit do obchodu | Oslabení akcií | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Tweety | Surové ropy | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Posílení | Swingové minimum | Amazon Jeff Bezos | WEI | Joe Biden | Grayscale | Evropské méně | Americké státy | Zrušení daně z nabytí | Cenový pokles | Cestování | 3M | Bitcoin dnes | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Maloobchodní tržby v Německu | Zasedání Evropské centrální banky | SMA 100 | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Ropa roste | Maloobchod | Jiří Hruška | Halving bitcoinu | ATH | Zaměstnanci | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Pattern Hikkake | Tweet | PAMP | HG měď | Růst výnosů | Rally na akciích | Federal Reserve | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Oddlužení | PEPSICO | Odměny za těžbu | FOMO | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | Zdražení ropy | Dosáhnout zisku | Velikost pozic | Skladování ropy | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk | Regulační orgány | Australská ekonomika | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Soudní řízení | Huobi | Politika centrální banky | Zveřejněné údaje | O2 CR | Hrozba stagflace | Dluhy | Toyota Motor | Spotřebitelské ceny v USA | Akcie Nike | Průmyslové kovy | Členské země | Burza Binance | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck | RBI | Riziko korekce | Výzkumné společnosti | Pojišťovací skupiny | T-Mobile | Nejbohatší Čech | Auta | Ojetiny | JD.com | Silný fundament | Volatility trhu | Plynovod Nord Stream | Levné peníze | Vakcína | Býčí scénář | Medvědí scénář | Vstupovat do obchodu | Vstup do obchodu | Velké peníze | Recyklace | CL | Spekulovat | Rally na stříbře | Potenciální zisk | Moderna | Fiskální stimul | Marek Brávník | Manažeři | Zájem o hypotéky | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Klíčové oblasti | Růst Bitcoinů | Velký růst | Koronavirová pandemie | LMC Automotive | LMC | Nastavení indikátorů | Těžba dřeva | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Pokles podnikatelské aktivity | Falešný průraz | Aktivity společnosti | Urals | Klesající trendová linie | The Ascent of Money | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Proti trendu | Vyčerpání prodejců | Tisknout peníze | Ztráty zaměstnání | Kia | Euromonitor International | JDE | Unie | ČR | Soběstačnost | Překoupené zóny | Salesforce | Koronavirové pandemie | Vladimir Potanin | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Andrej Babiš (ANO) | Výrobce aut | Bohumil Trampota | Průraz | Reliance Industries | Cena palivového dříví | Tržní situace | Soubor pravidel | Zbrojovka | Uzavírání pozic | Pozitivní sentiment | PEPP | Střední Evropa | Londýnské burzy | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Čínská poptávka | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Francouzský ministr | Berlín | Býčí trend | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Rozhodnutí soudu | Nejlevnější hypotéky | Dlouhodobé rezistence | Plánování obchodů | Pokračování růstu | Tempo poklesu | Poptávka po zlatě | Index Nasdaq Composite | Inflace v květnu | Květnová inflace | Ropná krize | Národní rozpočtová rada | Korporátní zprávy | Globální poptávka | Arizona | Nevada | Akcie FAANG | Nestlé | Stimulační balík | Prodeje automobilů | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | CapitalPanda | Jozo Perić | Propad cen | Výplata | Rostoucí trend | Silné obchodování | Sentiment na trhu | Covid | Technologické firmy | Dodávání likvidity | Správy kapitálu | Cardano | Banka JP Morgan | Poptávka po ETF | Zlaté fondy ETF | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Výrobci aut | Makléř Wood & Company | Výkyvy cen | Chesapeake | Sankce proti Rusku | Fintech společnosti | Dostupnost bydlení | eSports | Úroda | Reshoring | Akcie Coca-Cola | Exporty | MAM | Fundamentální pozadí | Výrazný propad | Nový trend | Trendové obchodování | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Pravidelné příjmy | Členové kartelu OPEC | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Růst tržeb | Dynamický support | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Trendová strategie | Nadějné zprávy | Spotřební daně | Technologické společnosti | PlanB | Růst poptávky po ropě | Dlouhodobé výsledky | Noble Energy | Reálná hodnota | Společnost XTB | Salesforce.com | Salesforce.com (CRM) | Cenové patterny | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Tržní formace | Newmont Goldcorp | Hegemonie | Hegemonie dolaru | Reliance | Porušení pravidel | Progres | Exchange Traded Commodity | Celkový výsledek | Mírná korekce | Zlatá horečka | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Americké vládní dluhopisy | Konkurenční společnosti | DeFi | Staking | Sundar Pichai | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Anglogold Ashanti | Nikl | Akcie u LYNX | Pozice dolaru | Zastavení růstu | Strach a chamtivost | Komplexní analýzy | Důvěra | Buy signály | Margrethe Vestagerová | Výzkumy | Slabý dolar | Odhad vývoje ekonomiky | Růst vývozu | Objem dovozu | Časový horizont | Klesající tendence | Hyundai Motor | Bruegel | Cenové hladiny | Sázka na růst | Lepší výsledky | Koupěschopnost | Podhodnocené akcie | Oživení poptávky | Prezidentské volby USA | Radikální změny | Dobrá obchodní příležitost | Čas na nákup | BHP Group | eMan | Velký propad | Produkční ceny | Capital.com | Analytik XTB | Pandemická situace | Hnojiva | Upozornění na rizika | Rystad | Úroky na hypotékách | Fortnite | Bitstock.com | Vládní koalice | Trh s futures | Počet akcií | Kryptoměnový trh | Býčí formace | Prolomení supportu | SMA 20 | SMA 200 | Vývoj ceny sojových bobů | Investor Warren Buffett | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Analýza ceny | Ceny v eurozóně | Kryptotrh | Výrobní sektor | Výrobní index | Holdingová společnost | Představitelé ECB | Split akcie | SPAC | Zhodnocení akcií | Elektrárny Opatovice | Elektrická auta | Ceny mědi | Geely Automobile Holdings | Odborníci | Peso | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Pattern dvojitý vrchol | Zdanění | Trafigura Group | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Pokles exportu | Zlevňování hypoték | Snížení emisí | Rezidenční nemovitosti | Budoucí vývoj | Ceny sójových bobů | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Pražírny | Vývoj ceny kávy | Ropa dnes | Dnes na světových trzích | Rozdělení akcií | Krátkodobé dno | Cena elektřiny | Šéf Tesly | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Fiskální stimul v USA | Diverzifikovat | Fraktál | Nákupní příležitosti | Plynovody | Snížit emise | Biden | USA Joe Biden | Softwarová společnost | Nejlepší Price Action | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Digitální euro | Akční plán | Michal Valentík | Ranní okénko | Česká republika | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Cena akcií firmy | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | NextEra | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Změna politiky | Lockdown | AEX | Ceny bytů | Americké prezidentské volby | Americké měny | iPhone | Zambie | Významné riziko | Koncern | Embargo | Chování ceny | Množství peněz | Růst zlata | Stimulace v USA | Concho | Pilulka Lékárny | CZKCASH | Platby v kryptoměnách | Způsob investování | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Intel | Zásoby benzinu | Zásoby benzinu ve Spojených státech | Investice do solární energie | Solární energie | GS | První obchodní den | Geopolitické faktory | Futures na ropu | Pozice velkých spekulantů | Akcie společnosti Pilulka | Akcie společnosti Pilulka Lékárny | Moneta | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | Pandemie v Česku | Pravidelný příjem | XOM | CVX | JP Morgan Chase | Uniswap | UMA | Aave | Zveřejnění výsledků | RBAG | Státy Evropské unie | Síla Bitcoinu | Výsledky voleb | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | T-Mobile US | Akcie Berkshire | Klesající dolar | Oslabování amerického dolaru | Nové zprávy | CEZ1 | Hospodářský vývoj | Akciové investování | Agresivnější obchodníci | Poptávka po bitcoinech | Hlavní kryptoměna | Dnes cena bitcoinu | FoMO efekt | Fear of Missing Out | Ropovod Družba | Svíčkové patterny | Praktické tipy | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Ekonomické nerovnosti | Silné S/R úrovně | Proražení | Proobchodování | Přebytek obchodní bilance | Adobe Systems | Ceny PHM | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | GME.US | Cenový skok | Výběr akcií | Siemens | Deutsche Post | Deutsche Boerse | ABNB | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Úrokové sazby v Číně | Sazby v Číně | Swingový výhled | RBAG.CZ | Proč investovat | Očkování | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Zadlužování | PX Pražské burzy | Orbán | IPO společnosti | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Mutace viru | Futures na ropu WTI | Plný úvazek | Částečný úvazek | Velký kapitál | Očkování proti covidu-19 | Cenné papíry a burzy | Refinitiv Eikon | Lukáš Novotný | Rally na Bitcoinu | Stimulační balíček | Nálada investorů | Carnival | Lenovo | Emise dluhopisů | Výhled na rok | mBTU | USD za mBTU | Pokles zásob | Odvětví těžby ropy | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Vývoj těžby zemního plynu | Vývoj těžby zemního plynu v USA | Počasí | Vývoj ceny amerického zemního plynu | Rychlé ekonomické oživení | Utažení měnové politiky | Atraktivita americké měny | Návrat růstu cen na cíl | Návrat růstu cen | Měny vyspělých zemí | Atraktivita zlata | Trendový růst | Slušný ekonomický růst | Vybavení na home office | Home office | Software pro online život | Online život | Upisovat nové akcie | Online prostředí | Uvolnění zákazů | Dobrý výsledek | Zvýšení těžby | Modrá vlna | Komentář Radomíra Jáče | ADA | Cardano (ADA) | DOT | Výnosy z desetiletých dluhopisů USA | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Ycharts | Zpráva pro dolar | Dobrá zpráva pro dolar | Cash is trash | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Investiční manažeři | Společnost Tesla | Silné oživení | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Zdravotní péče | Rio Tinto | Dopad na akcie | Salutem | Fond Salutem | Salutem Fund | JD | Crocs | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Rostoucí ceny ropy | Nemovitosti v Česku | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Price Action na forexu | Ideální Price Action | Zásoby ropy ve Spojených státech | Držení pozice | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | CARA | MJ | Francouzský dluh | Futures na indexy | Price Action obchody | Multitimeframe | Multitimeframe analýza | Platforma JForex | Německé ceny | Nejlevnější komodita | Vývoj zásob zemního plynu v USA | Natural Gas Intelligence | Kruté mrazy | Futures na bitcoin | Larry Fink | Situace na trhu | Nákupní obchod | Akcie MONETA | MONET.CZ | MONET | Vhodné akcie | Nastavení Fractals indikátoru | Trading strategie Alligator | Strategie Alligator | Fractals | Aligator | Fraktál indikátor | Pravidla obchodování Alligator | Pravidla obchodování | Obchodování Alligator | Mediánová cena | Akcie kurýrních společností | DHL | Olívie Lacenová | United Parcel Service | Deutsche Post DHL Group | Deutsche Post DHL | Macrotrends | Macrotrends.net | UPS | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | Akcie Gamestop | Etsy | Streamovací služby | Deliveroo | Investiční účely | Akcie AMC | Očkování proti covidu | Prudký růst akcií | WallStreetBets | Amatérští obchodníci | Růst akcií firmy GameStop | MarketsInsider | Cnet.com | Sever cnet.com | Přerozdělení bohatství | Ztráty pro hedgeové fondy | Přezkoumání obchodů | Růst akcií GameStopu | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | Koss | Akcie GameStopu | Tržní ceny | Golem Finance | Cenové výkyvy | Úspěch GameStopu | Dav z Redditu | Kyle Rodda | Spekulativní obchodování na burzách | Bílá velryba | Moby Dick | ROI | Retailoví investoři | BofA Merrill Lynch Global Research | Kamal Sharma | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Brent (OIL) | Kuaishou Technology | Akcie Kuaishou | Wealthy Securities | Louis Tse | Tencent Holding | Finanční výsledky | Dynamický růst | Automobilka Tesla | Platby v bitcoinech | Oznámení Tesly | BlockTower | Michael Bucella | BlockTower Michael Bucella | Investment Institute | Ben Powell | BlackRock Ben Powell | Příliv investic do kryptoměnových fondů | CME v Chicagu | Objem kryptoaktiv | Investice do kryptoměnových fondů | Supercyklus | HAS | Nákup bitcoinu | Finanční výkonnost | Podrobnosti IPO | Odhad kapitalizace | Ark Invest | Poptávka po stříbře | Rostoucí úrokové sazby | Krypto trend | Předpověď ceny | Předpověď ceny Dogecoinu | Cena dogecoinu | Ren Project | Blockchainy | OpenDAO | renDOGE | DOGEO | Michael Burgess | Huobi Futures | FTX | WazirX | Arcane Research | Dlouhodobá předpověď | Tým Capital.com | Hodnota dogecoinu | Tweety Elona Muska | Budoucí cena | Coinswitch | Agregátor kryptoměn | Obchodování krypto | Krypto CFD | Zinek | Kov | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Těžařské firmy | Elektroauta | Trojitý vrchol | Trojité dno | Trendové linie | Volatilita kryptoměny | Hedgové fondy | Pozice spekulantů | Růstový trend | Konopný průmysl | Společnost Tilray | Akcie Tilray | FinTech akcie 2021 | Square (SQ) | Měnový pár CHF/JPY | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Rumuni | Třetí vlna | Skluz | ZAR | Air | Nový kapitál | Celosvětová poptávka | Sentiment investorů | Negativní sentiment investorů | Růst ceny sójových bobů | Růst ceny cukru | Finanční zdraví | Více obchodů | Freeport-McMoRan | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Terra | Maďarská ekonomika | GDT Index | Global Dairy Trade Index | Nárůst výnosů | Dollar Tree | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Phillips 66 | PSX | Gil Luria | Vývoj ceny rhodia | Admirals | Silný růst | Posilování USD | Akcie třídy A | Investice společnosti | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Vysoké dividendy | Tilray (TLRY) | CEZ1.CZ | Decentraland | Decentraland (MANA) | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Americký výrobní sektor | Fundamentální úrovně | Ropné futures | Short obchody | Slabost koruny | Síla amerického dolaru | Kurzotvorné události | Vývoj objemu depozit | Příběh akcií Gamestop | Ministerstvo financí USA | Zvolení Joe Bidena | Vývoj pandemie | Louise Dicksonová | Společnost Procter & Gamble | IPO Deliveroo | Suezský průplav | Oblíbené investiční instrumenty | Cashflow z dividend | Hypoteční splátky | Očekávání vyšší inflace | Zablokování Suezského průplavu | Komoditní tradeři | xStation 5 | Tencent Music | Loď Ever Given | Ever Given | Archegos | Výhled Saxo Bank | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Pohyb ceny | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Horší období | Nejvyšší růst | CoinGecko | Globální finanční systém | EDF | Společnost BlackBerry | Blízká budoucnost | Special Purpose Acquisition Company | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Více časových rámců | Harley-Davidson | Data o inflaci | Prudký růst cen | Sell pozice | Buy pozice | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Dostupná data | Xilinx | Akvizice AMD a Xilinx | AMD a Xilinx | Správa železnic | Jan Rožek | Tým Admirals | COIN | Akcie Coinbase | Coinbase IPO | Indikátor Fibonacci | Indikátor Fibonacci retracement | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Býčí pohlcení | Bullish Engulfing | Formace Engulfing | Ceny ropy Brent | Všechny indikátory | Ceny surovin | Emise skleníkových plynů | Předpovědi ceny | Společnost Coinbase | Uvedení Coinbase | Akcie COIN | NASDAQ: COIN | Coinbase (NASDAQ: COIN) | LME | Ceny mědi dnes | Bronz | Mosaz | Alphabet (GOOGL.US) | Centene | GOOGL.US | Vysoká cena | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Rostoucí ceny | Objednávky | Potenciální výnosy | Objem transakcí | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Emisní povolenky EU | Investování do dividendových akcií | Nevýhody dividendových akcií | Jak výplata dividend funguje? | Cena emisních povolenek | Cena povolenek | Rekordní cena povolenek | Rekordní cena emisních povolenek | DOGE | Investiční poptávka | Aktivita na akciovém trhu | Větší korekce | Větší zisky | Důvěra ve vyšší ceny | Nárůst objemů | Boční trend | Přeprodané oblasti | Medvědí Outside Bar | Hodnocení současné situace | Saxo Group | Dogecoiny | Triple Bottom | Triple Top | Jak obchodovat patterny | Patterny Double Top & Double Bottom | Patterny Triple Top a Triple Bottom | Jak používat patterny | Shiba Inu | Meziroční růst cen | WEN | Wendy’s | USDA | Cenové akce | Cenové úrovně | Pandemie COVID | Ceny realit | Pád bitcoinu | Royal Dutch Shell A | Reverzní patterny | Hladiny rezistence | Hladiny supportu | Kurzotvorné zprávy | Cenové trendy | Zvýšené riziko | Phil Flynn | Těžaři | Ochota riskovat | Obavy z inflace | API | Oslabení | Meme akcie | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Růst úroků | Prodejní ceny | Podstatné kurzotvorné zprávy | Price Action trader | Pokročilé obchodování | Cenový pattern | Konzervativní obchodníci | Nerozhodnost trhu | Obchodování Inside Baru | Multitimeframe obchodování | Princip obchodování | Fibonacciho extension | Neutrální svíčkové patterny | Určení cenového trendu | Mother Bar | Volatilní svíčka | Vývoj ceny dřeva | Ceny dřeva | Jak obchodovat Inside Bar | Trader Jan | Pattern Inside Baru | Risk-Reward-Ratio | Risk-Reward-Ratio (RRR) | Využití více časových rámců | Efektivnější styl obchodování | Dříví | Cena dřeva | Inside Bary | Supporty a rezistence (S/R úrovně) | Fibonacci retracement úrovně | Kulatá psychologická čísla | Dynamické supporty a rezistence | Supporty a rezistence klouzavých průměrů | Udržení ceny v range | Ceny v range | Zadání obchodního příkazu | Klínová formace | MNB | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Kombinovaná analýza | Martin Klass | Tržní hodnota akcií | Provozovatel kin AMC | Americký provozovatel kin AMC | Americký provozovatel kin | Provozovatel kin AMC Entertainment | Peter Višňovský | LEXXUS | Omezování nákupů aktiv | Akcie společnosti AMC | GameStop Corp | Nevládní organizace | Evropské společnosti | Přehřátí ekonomiky | Cena akcie AMC | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Burzovní výhled | Fibonacci Cluster | Reakce ceny | Trend klesající | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Dlouhodobý support | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zdražování cen | Tim Draper | Zajišťování | Dekarbonizace | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Potenciální obchodní příležitost | Shortování | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Další kryptoměny | Výbor FOMC | Obilné trhy | Futures na sojové boby | Schůzce FOMC | Reflační obchodování | Graf akcie | Denní graf akcie | Dolar dnes | CO2 | Programátor | Vyšší úroveň | Největší kryptoměnové burzy | Streamovací společnost | Akcionáři ČEZ | Představenstvo ČEZ | Varianty koronaviru | StoneX | Výhled na letošní rok | Cenové stability | Technologie | MAN | Zemědělské suroviny | Očekávaná data | Struktura ceny | Cenové levely | Key level | Major level | Cenové struktury | Trendová struktura | Rostoucí struktura | Klesající struktura | Rostoucí struktura ceny | Odraz ceny | Klíčový level | Reverzní struktura | Reverzní struktury | Ukončení aktuálního trendu | Reverzní struktura medvědí | Medvědí reverzní struktury | Reverzní struktura býčí | Vývoje ceny | Struktura konsolidace | Price Action obchodník | Příklady konsolidace | Druhy cenové struktury | Kvalitní korekce | Struktury ceny | Čtení cenové struktury | Informace o struktuře ceny | Nákupní příležitost | Prodejní příležitost | Spojené arabské emiráty | Hliník | Nedostatek stavebních materiálů | Koncentrace | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Obchodování korekce | Vyznačené supporty | Top energetické akcie | Energetické akcie v Evropě | Futures s dodáním elektřiny | Vývoj spotové ceny elektřiny | Spotové ceny elektřiny | Spotové ceny | Vývoj ceny akcií EDF | Iberdrola | Vývoj ceny akcií Iberdrola | Zvýšení produkce | Největší evropská automobilka | Evropská automobilka Volkswagen | Podíl Číny | Úřad pro hospodářskou soutěž | Výsledky hospodaření za Q1 | Americký trh | Základní úrokové sazby ČNB | Produkce kávy | Globální ceny | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Pokles poptávky | Kryptoaktiva | Firma Starbucks | Exponenciální průměr | BHP | Indické společnosti | Načasování | Divergence ceny | Boom | Dodávky suroviny | Rekord | Počasí v Brazílii | CAR | Globální prodej | Výsledky za Q2 | Štěstí | Náhoda | Provozní ztráty | Provozní náklady | Vnější prostředí | Chování | Slabé stránky | Ovlivňování | Interpretace | Růst výrobních cen | Série příznivých zpráv | Logistika | Devon Energy | Phillips 66 | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Svíčkový pattern | Celoroční projekce | Projekce | Účetní období | TWS | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Breakout rezistence | Logistické problémy | Páteční NFP | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Osobní počítače | Infrastrukturní zákon | Vratislav Zámiš | Cena kryptoměny | WIG | Objem peněz | Vývoj akciového indexu DAX | Byty | Akcie Home Depot | Home Depot | Prostor pro růst | Palantir akcie | Akcie PLTR | Vyšší úroky | Tokeny | Rozbor | Naeem Aslam | SPOT | SPOT.US | Spotify (SPOT.US) | Esther Georgeová | Konference v Jackson Hole | ASX | Indexy v Číně | Vlna pandemie | David Vagenknecht | Dupont | Prodej zlatých slitků | Fyzický kov | Golden Gate CZ Marek Brávník | Papírové kontrakty | Papírové zlato | Certifikáty na nákup | Nákup žlutého kovu | Globální prodej zlatých slitků | Prodej zlatých slitků a mincí | Nedostatek čipů | Ranní glosa | Společnosti | Měnové unie | Národní měny | Guardian | Neúspěch | Opatření | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Hurikán Ida | Evergrande | Rychlý růst | Nájemní bydlení | Hnutí ANO | ANO | Vývoj ceny uhlí v USD | Obchodní bilance Austrálie | Uhlí | Situace v Mexickém zálivu | NFT | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | Merck & Company | Porsche SE | Siemens Healthineers | Plány na podporu ekonomiky | Energetika | Měnový pár AUD/NZD | Vývoj ceny uhlí v USD za tunu | Ceny uhlí v USD za tunu | Ceny plynu | Roman Pilíšek | Rezervy ropy | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Solana | Evropský index | Los Angeles | Analytici Goldman Sachs | Nejznámější kryptoměna světa | Nakamoto | Etherea | Ztrátové pozice | Zprávy z pražské burzy | Ceny kovů platinové skupiny | Problémy automobilek s čipy | MKS PAMP GROUP | Nicky Shielsová | Oliver Nugent | Metal Focus | Wilma Swartsová | Ceny kovů | Cena rhodia | Americká firma | Celkové závazky společnosti | Závazky společnosti | Nio akcie | Kompenzace | Plány Fedu | Arrows | VanEck | P/B | Ceny NATGAS | Zemní plyn (LNG) | Úročení | Zlato a dluhopisy | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen plynu | Růst cen zemního plynu | Posilování amerického dolaru | Bankovní skupiny | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Inflace v září | Zisky z těžby | Těžby Bitcoinu | Zlato a bitcoin | Fiatové měny | Nová vláda | Pattern Diamant | Trader Workstation (TWS) | Lenovo Group | Minulá výkonnost | Akcie zbrojovky | Zdražování potravin | Bohemia Energy | Zdražování energií | Prodeje ropy | Vysoké ceny | Konfluenční oblasti | Rekordní ceny | Vývoj produkce | Situace na komoditních trzích | Změny na trhu | Statoil | PAH3 | ProShares | Spuštění fondu | Zdravotnictví | Schlumberger | Obilí | Rumunsko | Pozornost | Buy obchod | Ceny zemního plynu v USA | Správce digitálních aktiv | Spuštění fondů ETF | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Valkyrie Bitcoin Strategy ETF | Kryptoměnový průmysl | Paxful | Ray Youssef | Tajná skupina těžařů | Koncentrace těžařů | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ceny plynu v Evropě | Dodávky z Ruska | Meta | Peněžní prostředky | MANA | Odkupy akcií | Polygon | Producenti kávy | Libor Ostatek | Rekordní růst sazeb | CFIG | Martin Chovanec | Česká národní banka (ČNB) | Držitelé Bitcoinu | Reverzní rozdělení | Příklady rozdělení akcií | Rozdělení akcií společnosti Apple | Rozdělení akcií společnosti Tesla | AMD akcie | Meta (Facebook) | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Pattern Engulfing | Obchodní výhled | Uhlíková stopa | Technický výhled na trh | Burzovní cena | Největší světoví producenti kávy | Největší světoví producenti | Tim Hortons | Lokální lockdowny | Raketový růst | Růst ceny kávy | Raketový růst ceny | Slabý brazilský real | Nepřízeň počasí | Družba | Regulační úřady | Lockdowny | TIM | Antony Blinken | Ceny BTC | Zprávy z krypto | Bezpečná aktiva | Nová mutace | Omikron | COVID-19 omikron | Zvýšené úrokové sazby | Sazby centrální banky | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Těžařská společnost | | Kazachstán | Fibonacciho extenze | Marex | Prodej kávy | Maximillian Copestake | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Vietnam | Občanské války | Etiopie | Mezinárodní asociace kávy | Asociace kávy | Globální problémy | Trh s kávou | Analytik trhu komodit | Nepříznivé počasí | Špatné počasí | Zlato (XAU/USD) | Tržní vývoj | Dotcom | Fibonacciho retracement | Rotace | Časové období | Rozšíření | Fibonacciho úrovně | Rostoucí inflace | Grayscale Investments | Informace z kryptoměnového trhu | Prognózy inflace | Ekonomické ztráty | Akcionáři společnosti | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Large speculators | Trh se zlatem | Bidenova administrativa | Oscilátor Marlin | Marlin | MATIC | Technická rezistence | Inflační spirála | Coinglass | Supportní pásmo | Základní sazba | TerraUSD | Hráči na trhu | Focus | Konvergence | Hodnoty měny | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Akcie velkých technologických společností | Kartel OPEC+ | Akcie Kazatompromu | Kazatomprom | KAP.UK | Kazatomprom (KAP.UK) | Pokles zlata | Nepokoje v Kazachstánu | Těžba kryptoměn v Kazachstánu | Jaran Mellerud | Dynamika trhu | Mike Novogratz | Doporučení k obchodování | Ruský plyn | Gate | Cowen | Francouzské energetické společnosti | Akcie francouzské EDF | Potíže EDF | Le Parisien | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Ukazatel Current Ratio | Current Ratio (neboli Běžná likvidita) | Jak vybrat akcie | Wide Point Corporation | Technická analýza akcií společnosti | Technická analýza akcií | Nízká cena akcií | Wide Point Corporation (WYY) | WYY | Hodnoty Běžné likvidity | Těžby bitcoinů | Dražší energie | Upravený zisk | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Objem prostředků | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Nový týden | Centralizované burzy | Přerušení dodávek ruského plynu | Snížení daně | Akcie BHP | Akcie BHP Group | Pár USD/CAD | Švédská společnost | Formace Pin Bar | Pattern Pin Bar | Cenová akce | Pin Bary | Wormhole | Největší investoři | Analýza trendu | Analýza indikátorů | Rhodium Enterprises | Podnikání Rhodium Enterprises | Struktura řízení | Konkurenti Rhodium Enterprises | Bitfarmy | Argo Blockchain | DMG Blockchain | Hive Blockchain | Hut 8 Mining | HashChain Technologies | DPW Holdings | Layer1 Technologies | Marathon Patent Corp. | Marathon Patent | Stronghold Digital Mining | Finanční výkonnost Rhodium Enterprises | Obchodní inovace | Unikátní technologie těžby | Technologie těžby | Malý tržní podíl bitcoinů | Tržní podíl bitcoinů | Podíl bitcoinů | Žádné dividendy | Kapitalizace Rhodium Enterprises | P/S emitenta | IPO společnosti Rhodium Enterprises | Datové centrum Rhodium Enterprises | Datové centrum | Zisky z těžby BTC | Rusko-ukrajinský konflikt | Obchodování do směru trendu | Klesající struktury | Obchodování korekcí trendu | Obchodování korekcí | Rostoucí trendová struktura | Cena CARDANO | RTL | Luxusní zboží | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Elliottova vlnová teorie | Index PCE | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Vývoj ceny kávy COFFEE | Vivek Dhar | Sankce na Rusko | Sankce | Separatistické regiony | Dodávky ropy a plynu | Evropské vlády | Rusko-ukrajinské napětí | Norbert Rücker | Prudký růst ceny ropy | Růst ceny ropy Brent | Konflikt na Ukrajině | Uvalené sankce na Rusko | Indexové trhy | Uvalené sankce | Ruská agrese | Dopad konfliktu na Ukrajině | Bankovní licence | Kyjev | Západní firmy | Studená válka 2.0 | Studená válka | Regionální konflikt | Mezinárodní vztahy | Jak naložit s investicemi | Uranium Energy Corp | Růst kryptoměn | MWh | EUR/MWh | Krize na Ukrajině | Situace na Ukrajině | Japonský Nikkei 225 | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Zkapalněný zemní plyn | Invaze | Narušení dodávek | Santiment | Společnost Eni | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Nornickel | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Západní sankce | Zvyšování marží | Zvyšování cen | APP | Tok ruského plynu | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Opatření v Číně | Představenstvo společnosti | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Geopolitické události | Zásoby suroviny | Dodávky zemního plynu | DigitalCoinPrice | Plynárenská společnost | Celkový trend | Technické korekce | Denní graf měnového páru | Petr Fiala | Colt CZ | Reddit IPO | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Vlastnictví | Vzestupný trend | Dovoz ruské ropy | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Pokles produkce | Pokles produkce mědi | Jak investovat do mědi? | Philip Newman | Nárůst spotřeby stříbra | Nákup stříbrných mincí | Kryptoměnová burza Binance | Korekce trendu | Technický výhled trhu | Muskoidní | Go private | Squeeze out | Youtubeři | Rostoucí ceny energií | Akcie švédské společnosti | Švédské společnosti | Předpovědi cen | Hladomor | Reverzní formace | Potravinové komodity | Christopher Waller | Propad kryptoměn | Prognóza ceny | Přijetí | Širší trh | Jan Kovařík | Úrokové sazby v eurozóně | Změna trendu | Znehodnocení | Cena BTC | Obchodování CFD akcií | Parita na eurodolaru | Marketingová komunikace | PAH3.DE | Zvýšení úroků | Pokles zisku | Obchodní rozpětí | Centrum | Sloučení | Nárůst zásob | Fáze expanze | Jak obchodovat cyklické akcie | Necyklické akcie | Jak obchodovat necyklické akcie | Proticyklické akcie | Jak obchodovat proticyklické akcie | Oslabení zlata | Rozložení obchodních pozic | Speciální daň | Načasování vstupů | Analýzy více časových rámců | Současná situace | The Merge | Odhad poptávky po ropě dle OPEC | Odhad poptávky po ropě | Ruské exporty | Rizikový faktor | Globální ropný trh | Těžba skupiny OPEC | Poptávková strana | Růst hlavních ekonomik | Klesající reálné příjmy | Reálné příjmy domácností | Klesající reálné příjmy domácností | Nástup elektromobility | Spalování ropy | Kapacita elektráren | Topné oleje | Inkaso deviz | OPEC Monthly Report | Růst ceny elektřiny | Technická analýza platiny | Analýza platiny | Akcioví investoři | Tipy na obchodování zlata | Merge | Sloučení Etherea | Dolarová cena zlata | Ruské ropy | Glassnode | HARDWARIO | IoT | Alan Fabik | Společnost HARDWARIO | Burza FTX | Největší světová kryptoměnová burza | XTB obchodování | Patrick Harker | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Polygon (MATIC) | Nansen | Bankman-Fried | Three Arrows Capital | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | BlockFi | Alameda | Výběry | Bankrot FTX | Nejvolatilnější | Tržní analýza | Ekosystém | CZ | OilPrice | Nižší minima | Nižší maxima | Podnikání společnosti | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Bankrot kryptoměnové burzy | Bankrot kryptoměnové burzy FTX | ICI Global Asset Management Asia Forum | ICI Global Asset Management | Ulrich Bindseil | Jürgen Schaaf | Index cen výrobců | Comfort Finance | TC Energy | Christian Dior | Dior | GlassNode | Výprodeje | Sankce na ruský ropný sektor | Ruský ropný sektor | Zavedení embarga EU | Zavedení embarga | Těžební náklady | Federální rezervy | Prezident Biden | Eskalace války | Eskalace války na Ukrajině | Porsche (PAH3.DE) | Prodejce luxusního zboží
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Reuters | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Růst cen v Česku
Růst cen v ČR
Růst cen v době stagnace
Růst cen ve Spojených státech
Růst cen v EU
Růst cen v eurozóně
Růst cen ve výrobě
Růst cen v Německu
Růst cen v USA
Růst cen výrobců

Následující klíčová slova

Růst ceny Bitcoinu
Růst ceny cukru
Růst ceny elektřiny
Růst ceny kávy
Růst ceny lithia
Růst ceny ropy
Růst ceny ropy Brent
Růst ceny sójových bobů
Růst ceny zlata
Růst cen zemního plynu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Instaforex krypto
Potvrďte prosím... Zavřít