Pátek 19. duben 2024 11:38
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace
reklama
Swissquote Bank
reklama
FTMO král

Klouzavé průměry

img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 17. dubna 2024

17.04.2024 Průmyslová výroba v USA sice přestala klesat, ale ani nezačala růst. Očekávalo se, že pokles o -0,2 % bude nahrazen růstem o 0,6 %. K tomu však nedošlo. Pozoruhodné je, že navzdory zjevně překoupenému stavu americké měny nedošlo po zveřejnění údajů k žádnému odrazu. Trh nadále stagnuje. Důvodem je pravděpodobně výrazný kontrast mezi evropskými a americkými makroekonomickými údaji. Je zřejmé, že v Severní Americe se situace vyvíjí mnohem lépe. Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell navíc včera potvrdil všechna jestřábí prohlášení svých podřízených z předchozího týdne. Šéf americké centrální banky se ovšem ani nezmínil o možnosti zvýšení úrokových sazeb, ale uvedl, že sazby zůstanou na vysoké úrovni déle, než se původně očekávalo. Celkově neřekl nic nového, ale poskytl dolaru určitou morální podporu.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 16. dubna 2024

16.04.2024 Zjevná divergence v budoucích krocích Evropské centrální banky a Federálního rezervního systému nejenže doslova vydláždila euru cestu k paritě s dolarem, ale na společnou měnu teď vyvíjejí tlak i ekonomické zprávy. A to přesto, že se průmyslová výroba v eurozóně zřejmě zlepšuje. Především ale stále klesá. A za druhé, tempo poklesu zpomaluje pozvolněji, než se očekávalo. Předpokládalo se zpomalení z -6,7 % na -4,2 %, ale ve skutečnosti to bylo z -6,6 % na -6,4 %. Takže i když byly předchozí výsledky revidovány, situace stále nevzbuzuje příliš optimismu. Zato ve Spojených státech je naprosto opačná. Tempo růstu maloobchodních tržeb zrychlilo z 2,1 % na 4,0 %, přičemž se očekával růst z 1,5 % na 2,5 %. Obecně tedy makroekonomická dynamika působí jednoznačně ve prospěch dolaru.
img

Aktuální prognóza pro pár EUR/USD na 12. dubna 2024

12.04.2024 Hlavní výsledek zasedání Evropské centrální banky vnesl světlo do harmonogramu cyklu uvolňování měnové politiky. První snížení úrokových sazeb je naplánováno na červen. Celkově to odpovídá očekávání trhu, takže euro nijak prudce nekleslo, zvlášť s ohledem na to, že jednotná měna je na lokální úrovni už značně přeprodaná. Nicméně ve střednědobém horizontu bude dolar postupně posilovat. Na této cestě samozřejmě dojde k různým korekcím a obdobím stagnace, ale nakonec se dolar přiblíží k paritě. Když už je řeč o korekcích, pravděpodobně k nim dojde už dnes, a to jak kvůli překoupení americké měny, tak kvůli prázdnému ekonomickému kalendáři.
img

CarMax se po výsledcích propadá o 11 %

11.04.2024 Společnost CarMax (KMX.US) je dnes jednou z nejhorších akcií na Wall Street. Cena akcií tohoto amerického prodejce ojetých automobilů se dnes po zveřejnění výsledků za 4. fiskální čtvrtletí 2024 (kalendářní období prosinec 2023 - únor 2024) propadá o dvouciferné hodnoty.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 11. dubna 2024

11.04.2024 Everyone was expecting US inflation to rise, but no one could have imagined that consumer prices would accelerate to 3.5%. After all, inflation was forecasted to rise from 3.2% to 3.4%. So, it is not surprising that the dollar surged. Moreover, there are speculations that the Federal Reserve might even raise the rate in the summer. Such reasoning is not without merit, considering that inflation has picked up for the second consecutive month, and faster than expected. However, for the most part, market participants lean towards the idea that interest rates will start to be lowered in the fall. Although it seems that these expectations will be revised soon.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 5. dubna 2024

05.04.2024 Upřímně řečeno, nemá smysl se ekonomickými zprávami vůbec zabývat. Obecně se trh rozhýbal poté, co se na scéně objevil Neel Kashkari, který všechny ohromil prohlášením, že centrální banka možná v roce 2024 úrokové sazby vůbec nesníží, pokud se inflace bude nadále pohybovat do strany. Podobně se vyjádřil i šéf Federálního rezervního systému Jerome Powell. Řekl, že Fed má dostatek času na to, aby vyhodnotil údaje, než přistoupí ke snížení úrokových sazeb. Celkově to naznačuje, že trh by na nadcházejícím zasedání snížení sazeb očekávat neměl. A zde další představitel Fedu říká, že k němu může dojít i později. A dolar přirozeně okamžitě začal aktivně růst.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 4. dubna 2024

04.04.2024 Včerejšek byl nakonec mnohem rušnější, než se očekávalo. V centru pozornosti byly údaje o inflaci v eurozóně, které ukázaly, že harmonizovaný index spotřebitelských cen (HICP) v březnu vzrostl o 2,4 %, čímž zpomalil svůj růst z únorových 2,6 %. Kromě toho se počet osob zaměstnaných v soukromém sektoru v USA zvýšil o 184 000 oproti prognózovaným 125 000. A třešničkou na dortu bylo prohlášení předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella, že než americká centrální banka rozhodne o snížení sazeb, má čas na hodnocení dat. Celkově vše nasvědčovalo nevyhnutelnému a prudkému růstu dolaru. Z neznámého důvodu ale stoupalo euro. V rozporu se všemi zprávami a oficiálními prohlášeními. A nedokážeme přijít na to, proč. Bohužel se takové věci občas stávají. V tomto případě bylo lepší tento fakt prostě spíš přijmout než tvořit konspirační teorie, které se snaží vysvětlit všechno na světě. K něčemu takovému mohlo dojít evidentně jen v případě masivního odlivu kapitálu od dolaru k euru. Takovou věc může udělat jen hrstka investičních fondů a bank. Ale pokud se to na jejich straně nepotvrdí, nemá cenu kohokoli vinit. Naštěstí, jak jsem zmínil výše, se takové věci stávají jen zřídka. Navíc, podobné cenové skoky situaci v podstatě nemění. Trh se rychle vrací k obvyklému kurzu.
C:\fakepath\komodity-04042024-1.jpg

Podstata komodit: Průzkum hlavních trhů a jejich specifik

04.04.2024 Komodity můžeme vnímat jako základní pilíře globálního obchodování. Od samotných základů průmyslu až po zemědělské produkty, které krmí svět, představují komodity hmatatelná aktiva, která nám, jakožto obchodníkům, otevírají dveře k rozmanitým příležitostem.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. dubna. Euro se obchoduje směrem nahoru

03.04.2024 Včera se vytvořil jen jeden signál pro vstup na trh. Navrhuji podívat se na graf 5M a zjistit, co se stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0744 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a falešný průraz této úrovně po údajích z eurozóny vytvořily prodejní signál, ale pár neklesl, takže jsem se rozhodl trh opustit. Falešný průraz poblíž 1,0752 vytvořil odpoledne prodejní signál, ale medvědi nic nenabídli, takže výsledkem byla ztráta.
img

Měnový pár GBP/USD se propadá pod klouzavé průměry

03.04.2024 Měnový pár GBP/USD klesl pod dlouhodobou vzestupnou trendovou linii a 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Přesto se nedostal z oblasti konsolidace 1,2520-1,2820, která omezuje cenovou akci od konce listopadu. V současné době se pár snaží získat zpět část ztrát z předchozích dnů, ale momentum je stále slabé. V případě výprodeje pod spodní hranici rozpětí a linii podpory 1,2495 se výhled trhu změní na negativnější a bude napadat barikádu 1,2370.
img

Čerstvá předpověď pro pár EUR/USD na 3. dubna 2024

03.04.2024 Trh zajímá hlavně to, kdo začne úrokové sazby snižovat jako první. A už při letmém pohledu na graf eura je jasné, že by to měla být Evropská centrální banka. Toto alespoň předpokládá většina účastníků trhu. Včerejšek byl ale patrně počátkem korekčního odrazu, který kromě překoupeného dolaru vyvolala částečně i revize prognóz inflace v eurozóně. Zatímco ještě nedávno všichni očekávali další zpomalení tempa růstu spotřebitelských cen, teď se předpokládá, že zůstanou beze změny. Jakmile se to potvrdí, dostane jednotná měna impuls k růstu. Pokud inflace zůstane na stejné úrovni, ECB může svůj cyklus snižování sazeb odložit.
img

Čerstvá předpověď pro pár GBP/USD na 2. dubna 2024

02.04.2024 Dobře se ví, že trh nemůže dlouho přešlapovat na místě a dřív či později se pohybu nevyhne. Navíc, čím delší je fáze stagnace, tím výraznější je následný skok. Obecně tedy nepřekvapí, že dolar v pondělí stoupal. Překvapí ale fakt, že se tak stalo v době, kdy Evropa ještě slavila svátky. Pokud je v Evropě, nebo ještě víc ve Spojených státech, svátek, trh obvykle trpělivě čekají, až se všechny trhy otevřou. Neméně zajímavé je i to, že trh se dal do pohybu, když byly zveřejněny údaje o americkém ISM PMI ve zpracovatelském průmyslu.
img

Regionální Kansas City Fed a Chicago PMI vykazují další pokles

28.03.2024 Regionální údaje byly slabé, ale další dnešní makrodata, jako je HDP nebo žádosti o podporu v nezaměstnanosti, stejně jako sentiment UoM, byly dnes silnější, než se očekávalo. USDIDX dnes získává více než 0,2 % a drží podporu na úrovni 104, kde můžeme vidět úroveň retracementu 23,6 Fibo a krátkodobé klouzavé průměry.
img

Aktuální předpověď pro pár GBP/USD na 28. března 2024

28.03.2024 Nazývejme věci pravými jmény – trh stagnuje. Důvodem je především prázdný ekonomický kalendář, který je pro poslední týden v měsíci v podstatě standard. Obvykle je doprovázen jinými událostmi, jako jsou projevy představitelů centrálních bank. Tentokrát se ale stalo, že se zasedání klíčových centrálních bank konala doslova týden předtím a vše, co mohlo trh ovlivnit, už bylo řečeno. Jediné, čemu dnes můžete věnovat pozornost, jsou konečné údaje o HDP v USA i ve Velké Británii. Konečné odhady ale obvykle nemají žádný vliv, protože jen potvrzují předchozí odhady, které trh už zohlednil. Pouze v ojedinělých případech, kdy se konečné odhady liší od předběžných, trh nějak reaguje. S největší pravděpodobností tedy bude trh dál přešlapovat na místě.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů). Libra se snaží projevit růst.

27.03.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2623 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu tam vedly k prodejnímu signálu, ale pokles nenastal. Po krátké době býci dosáhli průrazu dolů a reverzního testu úrovně 1,2623, což je přinutilo opustit short pozice a otevřít long pozice. V době psaní článku jsem ještě nezaznamenal prudký růst. Odpoledne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů)

27.03.2024 V ranní prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem dělat obchodní rozhodnutí na jejím základě. Podívejme se na 5minutový graf a rozeberme, co se v něm stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu vedly k prodejnímu signálu, ale jak vidíme v grafu, vzhledem k nízké volatilitě nedošlo k výraznému poklesu, což se očekávalo. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 27. března. Euro nesplnilo výzvu

27.03.2024 Včera byl vygenerován pouze jeden signál pro vstup na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se na něm stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD opravdu klesl, ale žádný falešný průraz se tam nevytvořil. Z tohoto důvodu se nevytvořily žádné vhodné body ke vstupu na trh. Odpolední růst k oblasti 1,0867 nám umožnil vstoupit na trh s short pozicemi. V důsledku toho měnový pár klesl o 30 pipů.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 27. března 2024

27.03.2024 Ekonomické zprávy lze obecně rozdělit do dvou hlavních skupin: zprávy s významným dopadem a zprávy s nepatrným dopadem. I zdánlivě nevýznamné ekonomické údaje však mohou, i když jen občas, ovlivnit trh. K tomu je zapotřebí kombinace dvou faktorů: prázdného ekonomického kalendáře, nejlépe v řádu několika dnů, a výrazné odchylky mezi skutečnou hodnotou a prognózou. A přesně to se stalo v případě včerejších objednávek zboží dlouhodobé spotřeby. Ty se zvýšily o 1,4 % oproti prognóze ve výši 0,7 %. To naznačuje možnost výrazného růstu spotřebitelské aktivity, která je hnací silou hospodářského růstu. Výsledkem bylo, že právě započatá korekce na měnovém trhu okamžitě skončila a dolar opět posílil. Během posledních dvou obchodních dnů se mu podařilo získat zpět značnou část svých ztrát.
img

EUR/USD se nachází v dlouhodobé trojúhelníkové formaci

26.03.2024 Měnový pár EUR/USD v posledních dnech vykazuje silný prodejní zájem, který následuje po poklesu z úrovně odporu 1,0940. Cena se také propadá pod 50- a 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA), přičemž další podporu představuje úroveň 1,0795 a střednědobá vzestupná trendová linie, která může působit jako bod obratu.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 26. března 2024

26.03.2024 Samozřejmě, že dolar poněkud oslabil, ale vzhledem k velikosti jeho předchozího růstu je těžké to nazvat odrazem. Samotný pohyb byl způsoben čistě technickými důvody. Když byla zveřejněna americká zpráva o prodejích nových domů, trh se obecně zastavil. Přestože únorový údaj byl o 0,3 % nižší než revidovaná lednová hodnota, teoreticky by tato zpráva měla vyvíjet na dolar tlak. A stejný osud zřejmě čeká i objednávky zboží dlouhodobé spotřeby. Navíc vzhledem k tomu, že trh musí pokračovat v korekčním pohybu, očekává se, že objednávky vzrostou o 0,3 %. Význam této zprávy je poměrně malý a k posílení dolaru nestačí, zejména vzhledem k jeho překoupenosti. Jinými slovy, v nejlepším případě bude pár nadále konsolidovat kolem současných úrovní. I když nejpravděpodobnějším scénářem je pokračování lokálního odrazu. Jeho rozsah se však může ukázat ještě menší než včera.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 25. března 2024

25.03.2024 Ačkoli se jednotná měna stále pohybuje směrem dolů, už není tak aktivní jako dříve. Obecně se domníváme, že pouze následuje aktuální dynamiku. Zvláště proto, že ekonomický kalendář byl v pátek prázdný. V zásadě je tomu tak i dnes. Rozdíl je však v tom, že býčí dynamika dolaru postupně slábne. Teoreticky můžeme být svědky pokusu o konsolidaci kolem úrovní dosažených na konci minulého týdne. Rozsah a tempo posilování dolaru jsou však natolik výrazné, že stojí pouze za náznak odrazu a korekční pohyb udělá své. Jinými slovy, euro s největší pravděpodobností poroste.
C:\fakepath\akciove-indexy-25032024-uvod.png

Charakteristika a vlastnosti akciových indexů

25.03.2024 Pojďme se ponořit do fascinujícího světa akciových indexů, které jsou ztělesněním ekonomické dynamiky a obchodního ducha. Nejedná se jen o suchá čísla na obrazovkách obchodníků, nýbrž o živé organismy představující pulzující srdce finančních trhů. Čím jsou tedy akciové indexy tak zvláštní?
C:\fakepath\byci-trend-24032024.jpg

Býci opět odmítli předat žezlo, index S&P 500 je dále v neprozkoumaných vodách

24.03.2024 Americký akciový trh má za sebou silně růstový týden a index S&P 500 celkově zpevnil o 2,29 %.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 22. března 2024

22.03.2024 Zásadním výsledkem nedávného zasedání Federálního výboru pro volný trh bylo, že Federální rezervní systém bude první klíčovou centrální bankou, která začne snižovat své úrokové sazby. To byl důvod, proč dolar prudce klesl. Stačil však necelý den, aby se nálady a očekávání drasticky změnily. Výsledky včerejšího zasedání Bank of England připomněly, že britská centrální banka byla první centrální bankou, která výrazně zvýšila úrokové sazby. Před několika lety se hovořilo o tom, že jako první začne sazby také snižovat. Pak se na to jaksi zapomnělo, ale včera nám byla tato skutečnost znovu připomenuta. Nepoměr v úrokových sazbách tedy bude i nadále působit ve prospěch dolaru. Tím se nastartoval proces návratu k hodnotám, na kterých se trh nacházel před tiskovou konferencí předsedy Fedu Jeromea Powella. Přehodnocení očekávání ohledně úrokových sazeb by navíc mohlo dolar výrazně podpořit.
img

Kontrakty na ropu BRENT se drží nad trendovou čárou

21.03.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT po vzestupu k novému čtyřměsíčnímu maximu 86,82 oslabují, ale širší výhled zůstává býčí, zejména po rally nad kulatým číslem 80,00. Podle technických oscilátorů prodlužuje MACD svou pozitivní dynamiku nad svou spouštěcí a nulovou linii, zatímco RSI směřuje mírně vzhůru k hranici 70. Rovněž 20denní a 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) vykázaly zlatý kříž, což potvrzuje růstovou strukturu.
img

AUD/USD podařilo zastavit klesající ústup

21.03.2024 AUD/USD od začátku března ztrácel půdu pod nohama a klesl pod klesající 50- a 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). Páru se však podařilo zastavit ústup a s určitou pomocí holubičích signálů FOMC ve středu se vrátit zpět na vyšší hodnoty. V případě obnovení růstu by cena mohla zpočátku otestovat březnový vrchol na úrovni 0,6666.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 21. března 2024

21.03.2024 Letmý pohled na graf ukazuje, že během tiskové konference předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella se stalo něco mimořádného. Jiné vysvětlení pro propad dolaru prostě neexistuje. Zvláště když vezmeme v úvahu, že úroková sazba zůstala beze změny, což se vzhledem k nedávnému nárůstu inflace celkem očekávalo. Byl to však právě tento růst inflace, který způsobil pokles dolaru. Powell poznamenal, že překvapivé zvýšení inflace v lednu a únoru nijak zásadně nezměnilo pohled Fedu na ekonomiku. Inflace se postupně pohybuje směrem dolů po místy hrbolaté cestě. V tomto ohledu to lze interpretovat jako postoj, který je do jisté míry připraven snížit úrokové sazby i při současné úrovni inflace. Trh podle toho reagoval a zohlednil očekávání snížení sazeb již v červnu.
img

USD/JPY se blíží ke svým předchozím maximům

20.03.2024 USD/JPY zažil silné nákupy poté, co Bank of Japan opustila politiku záporných sazeb a program kontroly výnosové křivky, ale zavázala se zachovat uvolněné nastavení měnové politiky. Pár vertikálně vyskočil na téměř třítýdenní maximum 150,84, čímž získal zpět výprodej ze začátku měsíce, ale stále se drží kolem únorovo-březnového stropu.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 20. března 2024

20.03.2024 V úterý v první polovině obchodního dne euro rozšířilo svůj pohyb směrem dolů, načež se vrátilo na úrovně z počátku obchodní seance. V této době bylo zveřejněno několik ekonomických zpráv, které s sebou však přinesly zcela opačné následky. Přestože šlo o zprávy druhořadého významu, směr pohybu páru byl v rozporu s logikou údajů. Například tempo růstu mezd v eurozóně zpomalilo z 5,2 % na 3,1 %, což samozřejmě není povzbudivé. Na druhou stranu údaje o stavebním sektoru ve Spojených státech dopadly skvěle. Například počet vydaných stavebních povolení se zvýšil o 1,9 % a celkový počet zahájených staveb bytů vzrostl o 10,7 %. Teoreticky by měl dolar v reakci na to posílit.
img

Měnový pár EUR/USD se znovu propadá

19.03.2024 Měnový pár EUR/USD se od svého dna z roku 2024 na úrovni 1,0693 neustále zotavoval a v březnu se dostal až na 1,0980. Odraz páru byl však po dočasném skoku odmítnut, přičemž krátkodobé oscilátory se výrazně zhoršily, ale držely se nad svými neutrálními zónami. Pokud by nedávné oslabení přetrvalo, mohla by se cena propadnout pod 50denní i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) a otestovat únorovo-březnový support na úrovni 1,0795. Při proklouznutí pod tuto spodní hranici by cena mohla klesnout směrem k prosincovému dnu na úrovni 1,0722.
img

AUD/USD se vrací pod klouzavé průměry

15.03.2024 Měnový pár AUD/USD získal pozitivní momentum a vystoupil nad exponenciální klouzavé průměry (EMA) poté, co se dostal z medvědího kanálu 2024. Oblast 0,6620, která byla v lednu tvrdou bariérou, však po bleskovém nárůstu na 0,6666 oslabila síly směrem vzhůru.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 15. března 2024

15.03.2024 Trh nemůže dlouho přešlapovat na místě, zvlášť když budou zveřejněny zprávy o americké inflaci a průmyslové výrobě v eurozóně. V obou případech navíc tyto zprávy podpořily dolar. Dříve nebo později musela situace dospět do bodu, kdy i drobná událost naruší rovnováhu a trh prostě exploduje. Spouštěčem však nebylo něco bezvýznamného, ale maloobchodní tržby ve Spojených státech, které v únoru vzrostly o 0,6 %. Výrazný nárůst spotřebitelské aktivity, která je v podstatě motorem hospodářského růstu, investory jistě povzbudilo. Zvlášť když se jedná o třetí sérii mimořádně důležitých údajů, které byly v poslední době zveřejněny. V tuto chvíli je prakticky nemožné je ignorovat.
C:\fakepath\komodity-13032024-1.jpg

Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading

13.03.2024 Představte si komoditní trhy jako nesmírně rozsáhlé moře, jehož vody jsou proplétány nekonečnými proudy nabídek a poptávek. Komodity, ty základní stavební kameny naší ekonomiky, se stávají loděmi, které na těchto vodách plují.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 13. března 2024

13.03.2024 Dolar posílil po zveřejnění údajů o indexu spotřebitelských cen v USA, které ukázaly, že inflace zrychlila z 3,1 % na 3,2 %. Zdálo se, že tento pohyb bude poměrně výrazný. Koneckonců přetrvávající inflační tlaky vylučují možnost, že by Federální rezervní systém snížil úrokové sazby, přinejmenším do podzimu. Zdá se, že Fed má se zvládáním inflace potíže, a v takové situaci by změkčení měnové politiky mohlo vést k ještě prudšímu růstu cen. Není tedy pochyb o tom, že americký dolar bude dále posilovat. Tento proces se však rychle zastavil a nakonec byl nahrazen obratem.
img

🥇 GOLD klesá před datami CPI

12.03.2024 USD se dnes obchoduje výše vůči EUR, GBP a JPY, protože investoři očekávají zveřejnění klíčových dat z USA. Zpráva o inflaci CPI v USA za únor má být zveřejněna dnes ve 13:30 GMT. Trh očekává, že základní rozchod zpomalí a hlavní rozchod zůstane nezměněn. Pojďme se v rychlosti podívat na to, na co se při čtení zaměřit a co to může znamenat pro Fed.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 12. března 2024

12.03.2024 Ačkoli vykazoval známky ochlazení, celkově zůstal trh práce beze změny. Trend, který se objevil včera, však dnes může vykázat značný pokrok. Podle prognóz by inflace ve Spojených státech měla zrychlit z 3,1 % na 3,2 %. Pokud se tato očekávání potvrdí, bude to znamenat, že Federální rezervní systém zahájí cyklus snižování úrokových sazeb až v létě, přičemž převládá názor, že by k němu mohlo dojít již na jaře. Pokud trh svá očekávání přehodnotí, nevyhnutelně to posílí dolar. Údaje z britského trhu práce navíc jen zvýší tlak na libru. Vždyť míra nezaměstnanosti se pravděpodobně zvýší z 3,8 % na 3,9 %.
img

Technická analýza intradenního cenového pohybu kryptoměny polkadot, pátek 8. března 2024

08.03.2024 Vzhledem k výskytu odchylek mezi pohybem ceny kryptoměny polkadot a ukazatelem MACD na 4hodinovém grafu má polkadot v blízké budoucnosti potenciál vytvořit korekci směrem dolů k oblasti 10,2952–9,7641. Pokud tento korekční pohyb neklesne až pod úroveň 9,1431, bude mít polkadot stále potenciál pokračovat ve svém posilování k úrovni 11,2077 jako hlavnímu cíli a k úrovni 12,3945, pokud ho podpoří momentum a volatilita, což potvrzují dva klouzavé průměry EMA 20 a 50, které se stále nacházejí ve formaci zlatého kříže.
img

EUR/USD se dostal nad klouzavé průměry

07.03.2024 Měnový pár EUR/USD se vyvíjel v úzkém pásmu 20denního a 50denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 1,0805 až 1,0860. Technicky vzato ukazatel RSI směřuje mírně vzhůru nad neutrální hranici 50; oscilátor MACD však oslabuje svou hybnost nad spouštěcí a nulovou linií. Pokud ceny překonají bezprostřední rezistenci na úrovni 1,0900, mohly by si tak otevřít cestu k rezistenci na úrovni 1,0930 před kulatým číslem 1,1000, které vychází z maxima z ledna.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 7. března 2024

07.03.2024 Jednotné měně se podařilo vymanit z flat trendu, ve kterém se nacházela téměř dva týdny. A to navzdory zveřejnění mimořádně slabých údajů o maloobchodních tržbách v eurozóně, které klesly o méně než 1,0 %, zatímco se očekávalo zpomalení na -0,3 %. Spotřebitelská aktivita v Evropě tedy nadále klesá, a to je hlavní motor hospodářského růstu.
C:\fakepath\indexy-06032024.jpg

Mistrovství v obchodování akciových indexů: Klíčové strategie a přístupy

07.03.2024 Při pohledu na mozaiku finančních trhů by mohly akciové indexy zaujmout zvláštní místo. Nejen že odrážejí zdraví ekonomiky a sílu podnikatelského ducha, ale také nabízejí unikátní příležitosti pro tradery. V dnešní době, kdy se trhy neustále vyvíjejí a přizpůsobují novým výzvám, se obchodování akciových indexů jeví jako klíčová dovednost pro každého tradera, nehledě na jeho obchodní styl.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 6. března 2024

06.03.2024 Jednotná měna se opět pokusila vyšplhat nad úroveň 1,0850, která slouží jako horní hranice rozpětí, z něhož se již dva týdny nedokáže vymanit. Podobně jako předchozí den se však také tento pokus ukázal jako neúspěšný. Celkově se trh nadále držel v blízkosti horní hranice rozpětí. Konečné odhady údajů PMI eurozóny sice dopadly lépe než předběžné odhady, které již naznačovaly růst; ještě lepší je však situace ve Spojených státech. Například kompozitní PMI, který podle předběžných odhadů klesl, nakonec vykázal nárůst. Údaje PMI se tedy vzájemně kompenzovaly. Trh ignoroval index cen výrobců v eurozóně. Tempo jeho poklesu se sice zpomalilo, ale nebylo tak výrazné, jak se očekávalo. To naznačuje, že trh potřebuje závažnější důvody, aby se vymanil z fáze stagnace.
img

Ropa se připravuje na návrat

06.03.2024 Ropa brala rozhodnutí OPEC+ prodloužit snížení produkce o 2,2 mil. barelů denně do července jako samozřejmost. Jediné překvapení přineslo rozhodnutí Ruska snížit ve druhém čtvrtletí produkci a vývoz o 471 000 barelů denně. Vzhledem k poškozené infrastruktuře v důsledku útoků dronů se však zdá, že šlo o vynucený krok. Organizace chce stabilizovat trh s ropou, takže jí nezbývá nic jiného než prodloužit podmínky dohody.
img

Zlato exponenciálně roste k maximu na 2 143

05.03.2024 Ceny zlata zaznamenaly v předchozím týdnu působivou býčí rally, dotkly se horní hranice střednědobého obchodního rozpětí na úrovni 2 088 a prorazily směrem vzhůru linii klesajícího trendu. Technické oscilátory tento názor potvrzují. MACD posiluje svou hybnost nad svou spouštěcí a nulovou linií, zatímco RSI se drží poblíž překoupené oblasti, což naznačuje, že po pohybu vzhůru může přijít medvědí korekce.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 5. března 2024

05.03.2024 Poté, co libra dosáhla horní hranice rozpětí, kde se posledních několik týdnů nacházela, se zdálo, že by se pár měl postupně začít posouvat směrem ke spodní hranici, a to zejména proto, že ekonomický kalendář byl v pondělí prázdný. Nic takového se však nestalo. Naopak, lokálně se trh dokonce snažil tlačit GBP/USD výše. To se mu však nepodařilo a kotace se rychle vrátily na své předchozí hodnoty. Dnes však trh pravděpodobně rovnováhu neudrží kvůli údajům o cenách výrobců v eurozóně, které mohou poskytnout nový impuls. Navíc se předpokládá zpomalení tempa poklesu z -10,6 % na -7,4 %. To do jisté míry naznačuje postupnou normalizaci inflačních procesů v eurozóně. To znamená, že Evropská centrální banka pravděpodobně brzy začne uvolňovat svou měnovou politiku. Euro by tedy mělo klesat a stáhnout s sebou i libru. Neočekáváme však zásadní změny a trh se prostě pouze posune ke spodní hranici rozpětí.
img

GBP/USD: obchodní plán na evropskou seanci 4. března. Kupci libry přebírají vedení.

04.03.2024 V pátek bylo vygenerováno několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2612 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Měnový pár opravdu klesl, ale na test ani falešný průraz nikdy nedošlo. Nebylo možné najít vhodné body pro vstup na trh. Falešný průraz úrovně 1,2612 odpoledne vygeneroval signál k nákupu libry. Měnový pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o 30 pipů. Prodejci ubránili hladinu 1,2649 a umožnili nám tak zachytit vhodný vstupní bod k prodeji. Po sestupné korekci o 15 pipů se ale poptávka po libře vrátila.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 4. března. Euro je připraveno pokračovat v růstu.

04.03.2024 V pátek byl vygenerován jen jeden signál ke vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a uvidíme, k čemu došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0797 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD totiž klesl k oblasti 1,0797, ale žádný falešný průraz ani test této úrovně jsem nezaznamenal. V první polovině dne se proto neobjevily žádné signály ke vstupu na trh. Průraz a reverzní test úrovně 1,0829 odpoledne vytvořily buy signál, ale euro vzrostlo jen o zhruba 17 pipů, protože volatilita na konci dne a týdne výrazně klesla.
img

Kontrakty na ropu BRENT útočí na úroveň 83,50

04.03.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT jen nepatrně překonaly lednové maximum 83,50, než uzavřely zpět v oblasti 83,00. Boční trajektorie RSI a zplošťující se MACD nemohou zaručit další růst ceny, ačkoli se ukazatele nacházejí v kladném teritoriu.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 4. března 2024

04.03.2024 Inflace v Evropě zpomalila, ale ne tolik, jak se očekávalo. Očekávalo se, že tempo růstu spotřebitelských cen zpomalí z 2,8 % na 2,5 %, ale kleslo na 2,6 %. Rozdíl se může zdát zanedbatelný, ale vzhledem k předchozí hodnotě je znatelný. Hlavní je, že Evropská centrální banka by to mohla využít jako důvod k odložení snížení sazeb. Teoreticky to měl být důvod, aby se trh vymanil z flat fáze. Jednotná měna se však pouze posunula k horní hranici pásma, ve kterém se obchoduje již téměř dva týdny. A to i přesto, že míra nezaměstnanosti v Evropě klesla z 6,5 % na 6,4 %. Jinými slovy, dva klíčové makroekonomické ukazatele jasně naznačují, že by euro mohlo růst, ale to nestačí k tomu, aby se trh dal do pohybu. K tomu zřejmě hráči na trhu potřebují zprávy z USA. Dnes je však ekonomický kalendář prázdný. V souladu s tím, co se dělo v posledních několika týdnech, se trh bude pravděpodobně postupně pohybovat směrem ke spodní hranici rozpětí.
img

USD/JPY: obchodní plán na evropskou seanci 1. března. Obchodníci nakupují USD při každém poklesu

01.03.2024 Včera bylo vygenerováno několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost hladině 149,71 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pokles a falešný průraz úrovně 149,71 přinesly vynikající buy signál, který vedl k růstu páru o 40 pipů. Odpolední prodej při falešném průrazu úrovně 150,10 vedl k poklesu páru na úroveň 149,71. Snaha býků ubránit tuto úroveň nepřinesla očekávaný výsledek, ale long pozice po falešném průrazu v oblasti 149,27 se velmi hodily a umožnily býkům získat z trhu dalších asi 80 pipů.
img

GBP/USD: obchodní plán na 1. března. GBP se opět dostává pod prodejní tlak

01.03.2024 Pár GBP/USD včera vygeneroval několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2671 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a vytvoření falešného průrazu zde vytvořily vynikající vstupní bod k prodeji libry. Instrument se v důsledku toho propadl o více než 25 pipů. Nákupní aktivita v oblasti 1,2644 při falešném průrazu vedla odpoledne k růstu zpět k úrovni 1,2671. Prodejci se ale nechtěli vzdát. Medvědi nakonec dali signál k otevření short pozic, což znamenalo další výprodej libry šterlinků.
img

EUR/AUD se vrací ke klesající trendové čáře

01.03.2024 EUR/AUD během včerejší seance vystřelil na nové tříměsíční maximum 1,6693 a prorazil dlouhodobou klesající trendovou linii směrem vzhůru. V současné době pár oslabuje svou hybnost a něco se odráží i na technických oscilátorech. Index RSI směřuje dolů nad úroveň 50, zatímco stochastický ukazatel se drží nad úrovní 80, což naznačuje přetížený trh.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 1. března 2024

01.03.2024 Jednotná měna byla podle všeho během posledních dnů pod vlivem pouze technických faktorů. Při dosažení horní hranice poměrně úzkého rozpětí se okamžitě vrhla směrem k dolní hranici. Stalo se tak během zveřejnění zprávy o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA, která se ukázala být horší, než se očekávalo. Očekávalo se, že celkový počet vzroste o 12 000, ve skutečnosti se však zvýšil o 58 000. Počet pokračujících žádostí o podporu navíc vzrostl o 45 000. To je poměrně hodně a teoreticky by dolar měl své pozice ztrácet, nikoliv získávat. Zdá se však, že k tomu, aby se trh vymanil z flat fáze, je potřeba významnějších zpráv – například údaje o inflaci, jejichž zveřejnění je naplánováno na dnešek. S největší pravděpodobností právě očekávání této zprávy udržuje trh v jakési rovnováze. Vzhledem k tomu, že hráči na trhu očekávají zpomalení tempa růstu spotřebitelských cen v eurozóně z 2,8 % na 2,5 %, euro by se mohlo pohybovat pod tímto rozmezím. Tlak na pár může vyvíjet i zpráva o nezaměstnanosti, u níž se očekává její zvýšení z 6,4 % na 6,5 %.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 29. února 2024

29.02.2024 Přestože zažívá nejvyšší úroveň volatility od začátku týdne, situace se nijak výrazně nezměnila. Jestliže dolar v první polovině obchodního dne ztrácel své pozice, pak se ve druhé polovině vrátil na původní hodnoty. Celkově nebyl však rozsah fluktuací tak výrazný. Obecně byl takový výsledek vzhledem k absenci jakýchkoli ekonomických údajů poměrně předvídatelný. Byl zveřejněn druhý odhad HDP Spojených států za čtvrté čtvrtletí, který se shodoval s prvním odhadem. Tato zpráva tedy nepřinesla nic nového. Dnes navíc očekáváme, že pár zůstane beze změny. Zpráva o počátečních žádostech o podporu v nezaměstnanosti pravděpodobně nebude mít na trh žádný dopad, protože se očekává, že celkový počet vzroste pouze o 12 000, což je spíše symbolická změna. Kromě toho se počet pokračujících žádostí pravděpodobně zvýší o 3 000. Ty mají mnohem větší význam než počáteční žádosti. Trh tak bude i nadále přešlapovat na místě.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 28. února 2024

28.02.2024 Trh překvapivě zůstal vůči poklesu objednávek zboží dlouhodobé spotřeby ve Spojených státech o 6,1 % zcela lhostejný. Takové výrazné snížení jasně předznamenává zásadní pokles spotřebitelské aktivity, která je motorem hospodářského růstu. Logicky by takové údaje měly vést k oslabení dolaru.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 27. února 2024

27.02.2024 Měnový trh nadále stagnuje, jak naznačuje libra, která včera vykazovala neobvykle vysokou volatilitu, zejména ve srovnání s jednotnou evropskou měnou. Přesto nepřekročila hranici padesáti bodů. Přesto dnes existuje možnost oživení a případného výstupu ze současné situace.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 26. února 2024

26.02.2024 Očekává se, že stagnace, která se projevila v pátek, bude pokračovat. Nejde jen o to, že je prázdný makroekonomický kalendář, jako tomu bylo na konci minulého týdne, ale také o to, že prakticky nezazní žádná vystoupení představitelů Evropské centrální banky nebo Federálního rezervního systému. I když klíčové slovo je zde "prakticky", protože dnes má vystoupit prezidentka Evropské centrální banky Christine Lagarde.
img

AUD/USD protnul klesající trendovou čáru

22.02.2024 AUD/USD po dosažení vrcholu na úrovni 0,6870 v prosinci neustále klesal a prolomil 50- i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). Přesto se páru podařilo najít pevnou půdu pod nohama a otočit se zpět nad svou klesající trendovou linii a v současné době se pokouší získat klíčovou 200denní SMA. Pokud cena nad 200denní SMA prorazí, mohla by se nedávná rezistence na úrovni 0,6578 ukázat jako první překážka, kterou budou muset býci překonat.
img

Technická analýza BTC/USD na 22. února 2024

22.02.2024 Poslední vývoj ceny bitcoinu byl pro investory jako jízda na horské dráze: cena oscilovala mezi prudkými propady a opětovným svižným zotavením. Odolnost kryptoměny byla opět otestována po krátkém poklesu, kdy se bitcoin propadl na 50 700 USD a ether se potopil těsně pod 2 890 USD.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 22. února 2024

22.02.2024 Žádný projev představitelů Federálního rezervního systému ani obsah zápisu z jednání Federálního výboru pro volný trh (FOMC) na trh nijak nezapůsobily. Nepřinesly totiž nic nového, zejména pokud jde o možné načasování začátku snižování sazeb Fedu. Libra tak zůstala v klidu.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 21. února 2024

21.02.2024 Obchodníci byli zřejmě již unavení z toho, že byli v pondělí donuceni nečinně přihlížet, a tak reagovali na ekonomické zprávy, které obvykle ignorují. V úterý euro vykázalo pozitivní obchodování poté, co zpráva z eurozóny ukázala, že stavební výroba meziročně vzrostla o 1,9 % oproti očekávání poklesu o 2,3 %. Pokud však včera byla dostupná nějaká data, kterých se bylo možné chytit, dnes je ekonomický kalendář prázdný. To však neznamená, že se nic zajímavého nestane. Dnes vystoupí několik představitelů Evropské centrální banky i Federálního rezervního systému. Ti by mohli prozradit informace týkající se možného načasování snížení úrokových sazeb, což by mohlo trh okamžitě rozhýbat. Vzhledem k tomu, že to s největší pravděpodobností bude ECB, která jako první z klíčových centrálních bank začne snižovat úrokové sazby, může potvrzení této skutečnosti vyvinout na euro tlak.
C:\fakepath\akcie-19022024-uvod.jpg

Akcie: Základy technické analýzy akcií (díl 7.)

19.02.2024 V dnešním díle se lehce zanoříme do světa technické analýzy akcií. Probereme, co je to trend a představíme vám dva zajímavé nástroje, které můžete využít při analýze akciových grafů: jedná se o S/R zóny (supporty, rezistence) a klouzavé průměry. Připravte se na to, že se naučíte, co tyto nástroje jsou a jak je na grafu interpretovat. Věříme, že vám dnešní díl pomůže stát se zase o něco vzdělanějším investorem.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 16. února 2024

16.02.2024 Během uplynulých několika dní se v eurozóně zveřejňovaly lepší než očekávané ekonomické zprávy, zatímco americká data vykazovala překvapivé výsledky. Například maloobchodní tržby místo zrychlení z 5,6 % na 5,8 % minulý měsíc klesly o 0,8 %. Navíc byly předchozí výsledky revidovány směrem dolů, takže tempo růstu se zpomalilo z 5,3 %. A průmyslová výroba místo zrychlení z 1,0 % na 1,2 % poklesla o 0,1 %. Naštěstí byly předchozí údaje revidovány směrem nahoru. To však lze jen stěží považovat za pozitivní moment. Rozdíly samozřejmě nejsou tak masivní jako v Evropě, kde byl pokles některých ukazatelů nahrazen růstem, a nezaznamenali jsme pokles ani maloobchodních tržeb, ani průmyslové výroby. Nicméně průmysl se již přiblížil hranici, kdy začíná klesat. Obecně není překvapivé, že dolar rychle ztrácel své pozice. A je docela možné, že v tom bude pokračovat i dnes. Koneckonců trh prakticky ignoroval silné ekonomické zprávy z Evropy, a to především proto, že tyto optimistické údaje vyvolávaly určité pochybnosti. V prostředí extrémně slabých amerických údajů však trh možná začne dohánět ztráty. Možná to ale bude ještě nějakou dobu trvat.
img

Měnový pár EUR/USD se dostal pod trendovou čáru

15.02.2024 Měnový pár EUR/USD se snaží pokračovat v poklesu, který započal od úrovně 1,1065. V současné době trh pokračuje, což naznačuje možný opětovný pohyb směrem dolů, jelikož se dostal pod rostoucí trendovou čáru. Dvacetidenní a dvousetdenní jednoduché klouzavé průměry (SMA) vytvořili smrtící kříž, což potvrzuje pokles.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 14. února 2024

14.02.2024 Přesto si dnes euro může svou pozici mírně zlepšit. A to nikoliv kvůli údajům o HDP, pro které byl zveřejněn pouze druhý odhad, který má potvrdit ten první, který již trh vzal v úvahu. Pozornost se soustředí na průmyslovou produkci, která by měla zpomalit z -6,8 % na -5,3 %. A přestože jde o poměrně závažný pokles, na pozadí překoupené americké měny by i mírné zlepšení evropských ekonomických údajů stačilo k tomu, aby euro vzrostlo.
C:\fakepath\1707832261-Dleitost_prvnho_obchodu.jpg

Výběrem zisků ještě nikdo nezchudl

13.02.2024 Vybírání zisků je nezbytná součást obchodní strategie. V tomto článku si popíšeme situace, při kterých toto přestává být samozřejmostí.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 13. února 2024

13.02.2024 Libra již týden v podstatě stojí na místě, ale dnes mohou být obchodníci a investoři aktivnější. Den bude pravděpodobně zahájen zveřejněním údajů o nezaměstnanosti ve Spojeném království, které budou vyvíjet na britskou měnu tlak. Hráči na trhu očekávají pokles nezaměstnanosti z 3,9 % na 4,0 %. Možná, že libra dokonce klesne mírně pod spodní hranici stávajícího rozpětí. Po zahájení americké obchodní seance se však nejen vyšplhá k horní hranici rozpětí, ale také dále poroste. A to by mohlo být způsobeno údaji o inflaci v USA. Podle prognóz se očekává zpomalení tempa růstu spotřebitelských cen z 3,4 % na 3,1 %. To zase oživí očekávání brzkého snížení sazeb ze strany Federálního rezervního systému. Navíc slovem "bezprostřední" se téměř jakoby naznačuje, že se blíží jaro. Navíc samotný fakt, že inflace zpomaluje, je dostatečným důvodem pro oslabení dolaru. Jakákoli změna očekávání ohledně kroků Fedu tento proces jen zintenzivní.
img

Technická analýza EUR/USD na 12. února 2024

12.02.2024 Dnešní makroekonomický kalendář postrádá klíčové zprávy, které by mohly globálními trhy výrazně zamíchat. Futures kontrakty naznačují v úvodu evropské seance minimální volatilitu, přičemž většina instrumentů vykazuje změny v úzkém rozpětí 0,10 %. Pozornost bude upřena na projevy centrálních bankéřů ECB a Fedu a po skončení seance na výsledkové zprávy několika amerických společností.
img

EUR/USD: plán obchodování pro evropskou seanci na 12. února 2024. Zpráva COT a přehled pátečních obchodů. Euro se postupně zotavuje

12.02.2024 Minulý pátek se objevil pouze jeden signál pro vstup na trh. Podívejme se na 5minutový graf a proberme, co se stalo. Ve své předchozí předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0787 a doporučil jsem na jejím základě rozhodovat o vstupu do trhu. Pár rostl, ale kvůli nízké volatilitě, která se pohybovala jen kolem 20 pipsů, nebyla úroveň 1,0787 otestována. V souladu s tím pár nevytvořil žádné relevantní vstupní signály. Odpoledne došlo k falešnému proražení úrovně 1,0788 a prodejní signál nepřinesl očekávaný zisk kvůli nízké volatilitě.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 12. února 2024

12.02.2024 Přestože nás čeká mimořádně rušný týden, jeho první část bude neuvěřitelně nudná a klidná. Tedy pokud se nestane něco neočekávaného, například náhlá změna rétoriky představitelů Evropské centrální banky. Několik z nich má dnes vystoupit. Je však velmi nepravděpodobné, že by některý z těchto představitelů během nadcházejícího zasedání ECB náhle oznámil snížení sazeb. Jednotná měna se tak bude i nadále obchodovat v poměrně úzkém pásmu, jako tomu bylo v průběhu celého minulého týdne.
img

Technická analýza BTC/USD na 9. února 2024

09.02.2024 Údaje odhalují silnou víru v potenciál bitcoinu překonat svůj historický vrchol, přičemž většina z nich očekává, že cena po halvingu přesáhne 69 000 USD. Tento sentiment se odráží napříč různými demografickými skupinami a zdůrazňuje všeobecnou důvěru v trvalou hodnotu bitcoinu.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 9. února 2024

09.02.2024 Libra si zažila určitou volatilitu, ale celkově zůstala na stejné úrovni. A to i přesto, že podle nejnovější americké zprávy žádosti o podporu v nezaměstnanosti klesly o 9 000, zatímco se očekával jejich nárůst o 7 000. Jinými slovy, údaje dopadly výrazně lépe, než se předpokládalo, a dolar neposílil. To dokazuje, že dolar je stále překoupený. A také to naznačuje nejpravděpodobnější vývoj událostí během dnešní obchodní seance. Vzhledem k tomu, že dolar je stále překoupený a ekonomický kalendář je zcela prázdný, trh se může zabývat korekcí současné nerovnováhy. Jinými slovy, libra pravděpodobně poroste, i když ne výrazně.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 8.–10. února 2024: nakupujte v případě odrazu na 2 020 USD (21 SMA – odraz)

09.02.2024 Zlato se obchoduje kolem 2 026,22 USD s prudkým poklesem pod 21 SMA a 200 EMA. Oba klouzavé průměry se nacházejí na stejné úrovni 2 030. Tato silná technická korekce na zlatě by mohla znamenat, že v příštích dnech by se mohla objevit silná medvědí akcelerace, nejprve by ale instrument měl narazit na support, který se nachází na úrovni 2 020.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 8. února 2024

08.02.2024 Prázdný ekonomický kalendář, stejně jako absence jakýchkoli dalších zpráv schopných ovlivnit trh, vytvořily příznivé podmínky pro libru. Ta pokračuje ve vyrovnávání nedávných ztrát. Nemůžeme však říci, že dolar již není překoupený. Americký dolar může dále oslabit, zejména proto, že k tomu bude mít formální důvod ve formě zprávy o počtu nezaměstnaných v USA. Očekává se, že celkový počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti vzroste o 7 000. I když jsou změny extrémně nevýznamné, pouhá skutečnost, že dolar poroste, by vzhledem k překoupenosti dolaru mohla stačit k dalšímu oslabení dolaru. To však bude platit pouze v případě, že se budou údaje shodovat s prognózami nebo se ukáží být ještě horší. Pokud data ukážou lepší čísla, s ohledem na nedávná data z trhu práce, mohlo by to poskytnout podporu dolaru a mohlo by to dokonce přivést zpět vzestupný pohyb.
img

Plán obchodování GBP/USD na evropské seanci dne 7. února 2024. Zpráva COT a přehled včerejších obchodů. Libra se silně odrazila ode dna

07.02.2024 Měnový pár GBP/USD včera vygeneroval několik signálů pro vstup na trh. Podívejme se nyní na 5minutový graf a pokusme se zjistit, co se vlastně stalo. Ve své ranní předpovědi jsem poukázal na úroveň 1,2558 a plánoval jsem, že o vstupu na trh budu rozhodovat právě odtud. Růst a falešný breaktou úrovně 1,2558 vygenerovaly prodejní signál, který poslal pár o více než 25 pipsů dolů. Odpoledne proražení a opětovné otestování úrovně 1,2558 vygenerovalo nákupní signál, což umožnilo páru zotavit se na 1,2581. Prodej z tohoto lokálního maxima nakonec nevyšel.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 7. února 2024

07.02.2024 Údaje o maloobchodních tržbách v eurozóně se propadly, což naznačuje, že existuje vysoké riziko propadu evropské ekonomiky do recese. Určité otazníky však vyvolává cenové oživení, které začalo bezprostředně po zahájení americké obchodní seance. Důvodem je skutečnost, že ačkoli tempo poklesu zrychlilo z -0,4 % na -0,8 %, prognózy počítaly se zrychlením údajů z -1,1 % na -1,3 %. Jinými slovy, údaje dopadly mnohem lépe, než se předpokládalo. Předchozí údaje byly navíc revidovány směrem nahoru. Ačkoli korekční pohyb mohl být poněkud výraznější, je důležité si uvědomit, že poslední zpráva naznačuje zhoršení hospodářské situace v eurozóně, což mělo určitý vliv. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme svědky signálu překoupenosti dolaru, zdá se, že pár bude pokračovat v odrazu, třebaže postupném. A to zejména proto, že ekonomický kalendář je až do konce týdne klidný. Pokud se nedočkáme nečekaných zpráv schopných ovlivnit situaci, bude trh postupně korigovat vzniklou nerovnováhu.
img

Copper se prudce propadl na trendovou čáru

06.02.2024 Futures kontrakt Copper (XCU/USD) potvrdily vytvoření medvědího vzorce poté, co ve středu nedosáhly vyššího maxima. Pokroky byly podruhé odmítnuty na dlouhodobé klesající trendové linií. Ukazatele momenta jsou poněkud smíšené a podtrhují neutrální obrázek, dokud ceny nedosáhnou případné proražení. Ukazatel RSI směřuje dolů, ale drží se nad neutrální úrovní 50, zatímco ukazatel MACD zůstává pozitivně zarovnán se svou červenou signální linií, i když začal zplošťovat.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 6. února 2024

06.02.2024 Klesající pohyb libry, který lze nyní označit za trvalý pokles, je vázán výhradně na euro. Vlastní pokles eura je vyvolán slabými údaji o cenách výrobců, neboť index cen výrobců v eurozóně se v prosinci meziročně snížil o -10,6 %. To nejenže ukazuje, že inflace v eurozóně dále klesá, ale také to poukazuje na rostoucí riziko sklouznutí evropské ekonomiky do deflace spojené s jejím postupným vstupem do recese. V důsledku toho se zdá, že Evropská centrální banka bude nejen první klíčovou centrální bankou, která začne snižovat úrokové sazby, ale že tak učiní velmi rychle. Proto se úrokový nepoměr, který je již nyní ve prospěch dolaru, bude jen zvyšovat.
img

EUR/USD: plán obchodování pro evropskou seanci na 5. února 2024. Zpráva COT a přehled pátečních obchodů. Euro má nové problémy

05.02.2024 Minulý pátek měnový pár EUR/USD vygeneroval několik signálů pro vstup na trh. Podívejme se na 5minutový graf a proberme, co se stalo. Ve své předchozí prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0893 a doporučil jsem na jejím základě činit rozhodnutí o vstupu na trh. Růst a falešné proražení úrovně 1,0893 vygenerovaly prodejní signál, ale po poklesu o 13 pipsů se tlak na pár snížil. Odpoledne euro kleslo o více než 80 pipsů, zatímco proražení a opětovné otestování úrovně 1,0810 vytvořilo další prodejní signál, protože medvědí trh pokračoval v postupu a stáhl z trhu asi 30 pipsů.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 5. února 2024

05.02.2024 Kontext nedávných pohybů: Měnový pár GBP/USD vykazoval po zasedání Bank of England (BOE) výraznou volatilitu. Pár se prudce zvýšil na 1,276 a poté klesl na 1,268. Rezistence se předpokládá na úrovni 1,270, přičemž support se nachází poblíž 1,260.
img

AUD/USD se propadnul pod klesající trendovou čáru

05.02.2024 Býci na páru AUD/USD vstoupili do akce okamžitě poté, co cena klesla na více než dvouměsíční minimum 0,6507 a otestovala vzestupnou trendovou linii z minima z roku 2020. Pár zakončil den býčí svíčkou s dlouhým ocasem typu kladivo, což je teoreticky pozitivní signál obratu směrem vzhůru. Přesto budou obchodníci potřebovat další velkou zelenou svíčku, aby potvrdili pokračování směrem vzhůru, která nepřišla a trh zavřel pod low předchozí svíčky.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 5. února 2024

05.02.2024 Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell poskytl rozhovor, ve kterém bez okolků prohlásil, že americká centrální banka si pravděpodobně vzhledem k rozporuplným ekonomickým zprávám nebude dostatečně jistá ohledně inflace, aby mohla snížit sazby již v březnu. To však není důvod, proč dolar výrazně posílil. Místo toho jsou to samotné ekonomické údaje. Ministerstvo práce uvedlo, že američtí zaměstnavatelé minulý měsíc vytvořili neuvěřitelných 353 000 pracovních míst. To je nejen výrazně více, než předpokládala prognóza 175 000, ale také znatelně více, než je počet nových pracovních míst potřebný k udržení stability na trhu práce. Jinými slovy, trh práce se nadále zlepšuje, přestože míra nezaměstnanosti se drží na stabilní úrovni 3,7 %.
img

AUD/CAD se vrátil ke klesající trendové čáře

02.02.2024 AUD/CAD smazal více než polovinu svého vzestupného období z října až prosince a našel podporu kolem minima z listopadu na úrovni 0,8755. Oscilátory RSI i stochastický oscilátor naznačují přeprodané podmínky, což signalizuje, že by se medvědí akce mohla brzy stabilizovat.
img

USD/JPY: plán obchodování na americké obchodní seanci na 1. února. Zprávy COT (analýza včerejších obchodů). Dolar není připraven obnovit růst

01.02.2024 Ve své ranní předpovědi jsem poukázal na úroveň 147,04 a plánoval jsem učinit obchodní rozhodnutí na jejím základě. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Růst a vytvoření falešného breakoutu kolem úrovně 147,04 vedly k výbornému prodejnímu bodu pro dolar, což mělo za následek pokles o více než 40 bodů. V druhé polovině dne je třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: plán obchodování pro americkou obchodní seanci na 1. února (analýza ranních obchodů). Libra před rozhodnutím Bank of England dále klesá

01.02.2024 Ve své ranní prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2659 a plánoval jsem na jejím základě přijímat obchodní rozhodnutí. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Breakout a opětovné otestování tohoto rozmezí, ke kterému se pár třikrát pokusil přiblížit, to vše vedlo k prodejnímu signálu s pohybem směrem dolů k úrovni 1,2627. Ve druhé polovině dne došlo k revizi technického obrazu.
img

EUR/USD: plán obchodování pro evropskou obchodní seanci na 1. února 2024. Zpráva COT a přehled včerejších obchodů. Tvrdý postoj Fedu obnovil poptávku po dolaru

01.02.2024 Včera se na páru vytvořilo několik signálů pro vstup. Podívejme se na 5minutový graf a proberme, co se stalo. Ve své předchozí prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0812 a doporučil jsem na jejím základě činit rozhodnutí o vstupu na trh. Pokles a falešný breakout úrovně 1,0812 vytvořily nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 30 pipsů. Odpoledne falešný breakout úrovně 1,0885 vytvořil prodejní signál, který poslal pár dolů o více než 40 pipsů.
img

Stříbro prorazilo klesající trendovou čáru

31.01.2024 Stříbro v uplynulém týdnu vzrostlo, prorazilo nad linii klesajícího trendu a získalo zpět malou část ztrát z výprodeje, který začal na začátku prosince. Přesto stále platí struktura nižších maxim a nižších minim a trh se také obchoduje pod svými klíčovými klouzavými průměry, což naznačuje, že výhled zůstává opatrně negativní. Momentové oscilátory se pohybují poblíž svých neutrálních úrovní a neposkytují žádné náznaky toho, co bude následovat. Index RSI se zploštil v blízkosti své linie 50, a přestože se ukazatel MACD nachází nad svou červenou spouštěcí linií, je stále v negativním teritoriu.
img

3 kryptoměny, které musíte vlastnit před půlením bitcoinu

29.01.2024 Zatímco trh s kryptoměnami očekává nadcházející událost v podobě půlení bitcoinu, Cathie Woodová ze společnosti Ark Invest upozorňuje na jeho jedinečnou kvalitu: půlení sníží tempo růstu nabídky bitcoinu na méně než 1 % ročně, což je méně než průměrný roční nárůst zlata.
C:\fakepath\akcie-29012024-uvod.jpg

Akcie: Základy akciových grafů pro začátečníky (díl 6.)

29.01.2024 Pokud máte vybranou akcii, kterou byste rádi zahrnuli do svého portfolia, technická analýza vám může pomoci zodpovědět otázku, kdy danou akcii koupit a kdy jí prodat. Technická analýza pracuje s grafy, a pokud jste začátečník a s grafy nejste úplně kamarád, v dnešním díle se základy akciových grafů naučíte.
img

Tesla klesla pod rostoucí trendovou čáru na cenu 180

26.01.2024 Akcie společnosti Tesla zakončily seanci v záporných číslech, ale zůstaly podpořeny nad úrovní 206, která v posledních čtyřech letech omezuje jak růst, tak pokles. Nejnovější medvědí cyklus začal poté, co se býkům nepodařilo překonat prolomenou trendovou linii podpory a odporu vytyčenou od ledna 2023 a zároveň se jim na konci prosince 2023 nepodařilo podruhé překonat dlouhodobou trendovou linii odporu z rekordního maxima z roku 2021.
img

USD/CAD překonal trendovou čáru a prudce roste

17.01.2024 USD/CAD se obchodoval výrazně výše poté, co překonal klesající trendovou linii z maxima z listopadu. Pár v současné době respektuje novou kratší linii vzestupného supportu vycházející z minima z prosince, a právě vystrčil nos nad zónu 1,3480, kterou vyznačuje vnitřní swingové minimum z prosince. MACD leží nad nulovou i spouštěcí linií, zatímco RSI se nachází poblíž hodnoty 70.
C:\fakepath\metatrader-13012024-2.png

Práce se šablonou a uložení screenu grafu v platformě MetaTrader (kapitola 8.)

13.01.2024 V programu MetaTrader (MT4 a MT5) v grafu občas potřebujeme mít několik indikátorů nebo si do grafu zakreslíme různé prvky technické analýzy (trendové linky, zóny apod.). Praktické je si uložit šablonu takového nastavení. Během chvilky si pak můžete šablonu načíst u nového čistého grafu.
img

SILVER získává 3 % jakožto bezpečný přístav a pomáhá oslabování USD

12.01.2024 Drahé kovy se dnes obchodují výše. Ceny jsou podporovány bezpečnými toky vyvolanými eskalací na Blízkém východě a také oslabením amerického dolaru po PPI. Stříbro je nejvýkonnější v rámci třídy aktiv s více než 3% ziskem v době tisku.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 4. ledna 2024

04.01.2024 Nedávná zpráva o odkladu bitcoinových ETF na 2. čtvrtletí roku 2024 vyvolala na kryptoměnovém trhu řetězovou reakci. Tento vývoj událostí se shodoval s 15. výročím bitcoinu a vedl k výraznému propadu ceny z více než 45 000 USD na 41 800 USD. Reakce trhu ukazuje na jeho citlivost na regulatorní změny a prognózy.
img

Drahé kovy klesají s posilujícím USD

03.01.2024 Oslabování amerického dolaru po zasedání FOMC se na přelomu let 2023 a 2024 zřejmě zastavilo. Dolarový index (USDIDX) se obchoduje zhruba 2 % nad minimem z 28. prosince 2023, zatímco desetiletý americký výnos se dnes poprvé od prosincového zasedání FOMC vyšplhal zpět nad 4,00 %. Trhy tak obracejí velkou část pohybů z posledních dvou týdnů minulého roku, které mohly být umocněny ztenčenou likviditou na konci roku. Také pohyby na začátku roku jsou často silně ovlivněny toky fondů a investoři si možná budou muset chvíli počkat, než se trhy vrátí k fundamentům.
img

EUR/USD se pomalu propadá a mění směr pohybu

03.01.2024 EUR/USD zaznamenává třetí červenou svíčku v řadě poté, co dosáhl nového pětiměsíčního maxima na úrovni 1,1139. Zdá se však, že klíčovou roli opět sehrála rušná oblast 1,1032-1,1095, která býkům ztěžuje život již od února 2023, kdy bylo zaznamenáno několik neúspěšných pokusů o proražení.
C:\fakepath\sila-men-01012024-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (prosinec 2023)

01.01.2024 Prosincové obchodování bylo na všech trzích ovlivněno slábnoucím americkým dolarem. Z toho dokázaly těžit především další světové měny, které posilovaly o jednotky procent. Nejsilnější měnou se stal japonský jen s růstem 5,11 %. Naopak slabého dolaru nedokázaly využít komodity a zlato, stříbro i ropa WTI v prosinci oslabily. Akciovým investorům v prosinci jistě udělal radost růst indexu S&P 500, který vytvořil nová cenová maxima, na kterých v závěru měsíce začal konsolidovat. Nyní se již pojďme podívat na jednotlivá finanční aktiva, abychom mohli zhodnotit jejich budoucí potenciál a cenový vývoj.
img

Index SP 500 se snaží vytvořit nové maximum

08.12.2023 Index SP 500 se dnes snaží zaznamenat zelenou svíčku, když se obchoduje v rušné oblasti 4 533-4 550 bodů. Zdá se, že agresivnímu pohybu od minima z října došla pára, zejména poté, co index SP 500 nezaznamenal nové maximum pro rok 2023 nad úrovní 4 607 z července 2023. Předpokládá se, že současný býčí trend stále trvá, ale ukazatele hybnosti jsou připraveny stát se medvědími.
img

USD/CAD prolomil klesající kanál

07.12.2023 USD/CAD ve středu otevřel s mírnými ztrátami poté, co se úterní pozoruhodná rally zastavila poblíž rezistence z minulého týdne na úrovni 1,3593. Přesto se ukazatel RSI i přes odraz od přeprodaných úrovní zatím nedokázal vyškrábat nad neutrální hodnotu 50 a ukazatel MACD je stále zploštělý pod svou červenou signální linií, což naznačuje, že poslední odraz zatím nákupní důvěru neposílil. Případný růst kolem úrovně 1,3650 by mohly omezit také 20denní a 50denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) a klesající trendová linie z vrcholu roku 2020.
img

GBP/USD zažívá korekci směrem dolů

07.12.2023 S blížícím se koncem roku 2023 nedokázal měnový pár GBP/USD přenést působivou rally z posledních tří týdnů nad býčí křížení 100- a 200týdenních jednoduchých klouzavých průměrů (SMA) a úrovni 1,2480. Pár také našel silnou rezistenci v blízkosti úrovně 1.27212, což ceny v tomto týdnu zatím poslalo níže. V současné době se tržní cena drží nad otevírací cenou z ledna loňského roku.
img

AMD po silném růstu cena poklesla

05.12.2023 Akcie AMD od konce října zaznamenaly solidní růst a překonaly 50- i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). V minulém týdnu akcie vystřelily na nový pětiměsíční vrchol, než snížily některé zisky, ale ukazatele RSI i MACD naznačují, že býci mají i nadále navrch. Pokud nákupní tlaky přetrvají, cena by se mohla vrátit k nedávnému pětiměsíčnímu maximu 124,66. Překonáním této úrovně by akcie mohly posílit a vytvořit nové několikaměsíční maximum, přičemž další pokusy o růst by mohla omezit květnová rezistence na úrovni 128,90. Překonání této zóny by mohlo otevřít cestu k maximu z roku 2023 na úrovni 131,90. Na druhé straně, pokud by cena obrátila směrem dolů, mohli by se medvědi zaměřit na červencovou rezistenci 121,70, která by mohla v budoucnu sloužit jako support.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Harmonic trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Korelace | SSI | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Programování | Divergence | Pin Bar | Investiční soutěž | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Apple | Polský zlotý | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | XAU/USD | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | EUR/CAD | EUR/NZD | GBP/NZD | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Elliott | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Intradenní obchodníci | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | ATM | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | Average True Range | ADX | B/E | BRICS | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Benchmark | Beta | Bias | Bid | Black Box | Bloomberg | Bod | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Break/Even | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burzovní index | Buy Stop | Béžová kniha | Býčí trh (bull market) | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Channel | Chop | Close | Commodity Channel Index | Kongesce | Konsolidace | DAX | Denní minima | Denní rozpětí | Daytrader | Daytrading | Demo účet | Depozitum | Derivát | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | ECB | ECB (European Central Bank) | ECN | EMA | Easing | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Exotická měna | Expanzivní politika | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fair Value | Falešné proražení | Fed | Federal Fund Rate | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Flat | Large Cap | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | G7 | Gap | Vstup short | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Higher Low | Hlava a ramena | Hodnota Pipu | IPO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Inside Bar | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | LES | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Limitní pokyn | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Lot | Low | Low (minimum) | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Záloha | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | Medvědí trh (Bear market) | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Moving Average (Klouzavý průměr) | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Neckline | Nerealizovaný zisk | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Outside Bar | P/E | PEG | Papertrading | Parabolic SAR | Parita | Čekající příkazy | Peněžní trh | Pip | Pivot Point | Pivot points | Platforma | Podílový fond | Point and figure chart | Poplatek | Portfolio | Posuvný Stop-Loss | Pozice | Prodejní cena | Produktivita práce | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Psychologická analýza | Put opce | Pákový efekt | Přeprodané/překoupené ceny | Příkaz | Příkaz Stop | Quote | RRR | RSI | Rally | Relative Strength Index (RSI) | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Rollover (převedení) | Rolování | Ropa | S&P 500 | SNB | STP | Scalping | Sell Stop | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Skalper | Slippage | Sloupcový graf | Spike | Spot | Spot Market | Spotový trh | Spread | Stagflace | Statut | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Take Profit | Technical analysis | Tick | Time frame | Timeframe | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Yield | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Čárový graf | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | EMU | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Spekulanti | Singapurský dolar | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Michala Moravcová | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Fibonacciho čísla | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Rollover | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Ziskový obchod | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Spekulant | Overtrading | Futures kontrakt | Break-Even | Kurz dolaru | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | Vývoj dolaru | Santa Claus Rally | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Nial Fuller | Intervenovat | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Jak se stát intradenním finančníkem | Alexander Elder | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Forex roboti | Investiční banka | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Regulace | Kopírování obchodů | Správa kapitálu | Bossainfo | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Algo trading | Intradenní analýza | Money-Management | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Index CPI | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Intermarket analýza | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | FxPro | Raghee Horner | Zásoby ropy | Trading Station | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | Pair trading | Aktivum | Bollingerovy pásy | Delta | EPS | Forex scalping | Formace Evening Star | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Křiž smrti | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Přenos | OHLC | Uzavření pozice | Volatilní | Burzovní obchodování | High-frequency trading | Turtle Trading | Kasino | Ruleta | Hazardní hry | AdmiralMarkets | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie Mastercard | Akcie Porsche | Akcie RWE | Akcie SAP | Akcie Siemens | Akciové burzy | Alpari | Americká centrální banka | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | AOS forex | AUD USD | AUDJPY | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Barel ropy | Běžný účet | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bossa.cz | Break Even | Brent | Britské libry | Brokers | Brokeři | Burzovní indexy | CAD NZD | CAD USD | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena zlata dnes | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Co je to forex | Conference Board | CZK | Časové zóny | DAX 30 | Dax index | Day trading | Denní zprávy | Diskuzní fórum | DJIA | Do čeho investovat | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Druhy grafů | Dukascopy Europe | Ekonomické analýzy | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektřina | Elliotovy vlny | Emisní povolenky | Engulfing | Eura | EURCAD | EURGBP | Euro dnes | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Fibonacci fans | Fibonacci time zones | Fibonacciho posloupnost | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fondy | Forex demo | Forex kalendář | Forex.cz | ForexFactory | ForexFactory.com | Forexový robot | Forexu | Frank | FXCM | FXstreet.com | FXstreet.cz | GBP USD | GBPNZD | GfK | Graf | Graf eura | Graf EURUSD | Graf ropa | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP USA | High Low | HighSky | Hodnocení investic | Hodnota akcií | Hodnota eura | HSBC | CHF EUR | CHF USD | Ichimoku | Ichimoku Kinko Hyo | Index DJIA | Index Dow Jones | Index korelace | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Indikátor momentum | Indikátory forex | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční záměry | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | IQ Option | IronFX | ISM | Jádrová inflace | EBay | Jak vydělat | Jak vydělávat peníze | Jiří Tyleček | JP Morgan | JPY EUR | JPY USD | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Knihy o tradingu | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Komodity ropa | Komodity zlato | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurz akcií | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurzy | Leonardo fibonacci | Libra | Libra šterlinků | MACD histogram | MACD indikátor | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Martin Jakubec | Maximální riziko | Měnové kurzy | Měnový kurz | Meta Trader | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Money Flow Index | Morning Star | Moving Average | MT 4 | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | NZD USD | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodujeme | Odborné kurzy | Online obchodování | Opční strategie | Oslabení koruny | Pád akcií | Paládium | Parabolic SAR indikátor | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pin Bars | Pips | Pivot | Pivoty | Pokles eura | Porovnání měn | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej eura | Prognóza | Převodník měn | Psychologie trhu | Pšenice | Rate Of Change | Rates | Recenze | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | S čím obchodovat | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | SPX | SP500 | Spekulace na růst | Státní dluhopisy | Stochastic oscillator | Stochastický oscilátor | Stochastický | Strategie řízení | Světové měny | Světové události | Swingy | Škola tradingu | Švýcarská banka | Tapering | Těžba bitcoinů | Throwback | Trade Brokers | Trailing Stop | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Tržní zprávy | Twitter | US dollar | USD EUR | USD GBP | USD graf | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu libry | Vývoj kurzu libry graf | Vývoj nezaměstnanosti | Vývoj ropy | Webinář | Webináře | WTI | XTB.cz | X-Trade | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zlatý řez | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Předpověď | Zisky | Tradeři | Live účet | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | Backtestování | Rozkolísanost trhu | ZEW | EIA | ATR | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | RSJ | Average Directional Index (ADX) | Buy | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistá marže | DCF | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Fibonacciho úrovně návratu | Hold | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | ITF | Janet Yellen | Klouzavý průměr - jednoduchý | Měď | Obálka | Obchodní den | P/S | Peněžní trhy | Posuvný Stop | Profit Taking | Překoupení | Přeprodání | Range | Redukce | ROCE | ROE | Sell | Hráči na forexu | Trend following | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | Barchart | Černé zlato | WSJ | Krátký prodej (short selling) | P/E Ratio | Převis | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Indexová akcie | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | Co je forex | WebTrader | Karel Janeček | Miliardář | eBook | Jan Kovalovský | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Zisky na forexu | Vydělávat na forexu | Ekvitní křivka | Tržní sentiment | Zhodnocení účtu | Broker (makléř) | Candlestick chart | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Double bottom | Double top | Federální rezervní systém | Pip value | Initial Margin | Křížové měnové páry | Mini lot | Trendový indikátor | Majors | Momentum indikátor | Money management (MM) | Paper trading | Profit Target (PT) | Session | Stop Loss (SL) | Technická analýza (TA) | eSignal | Trader Workstation | Burzovní grafy | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Fibonacci trading | Úspěšný trader | Úspěšný investor | Butterfly | E-mini | Know-how | Genesis | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Frustrace | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Commodity futures | Commodity futures trading | Day trader | Foreign exchange market | Forex EUR/USD | Head and Shoulders | Forex indikátor | Investment | Slušný zisk | Swing trading strategie | Traders | Vstupte do mé obchodní místnosti | Profi obchodní systémy | Tomáš NESNÍDAL | Petr PODHAJSKÝ | Forex analýza | Markit | Unicredit | Brown Brothers Harriman | Jefferies | Janus Capital | Charles Schwab | Jackson Hole | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | Mizuho Corporate Bank | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | TLTRO | NATO | Paulson & Co. | Standard Chartered | Technické indikátory | Sója | Forex asistent | Reálný obchodní účet | Oslabení eura | Reporty | FX společnosti | Investiční soutěže | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Halifax | S/R zóna | Akcie Starbucks | Důležité fundamenty | Obchodníci na forexu | Diamantová formace | Fundamentální pohled | Technický pohled | Technický výhled | Zig Zag | Kurz EUR/USD | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | OctaFX | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Backtestovat | XAG/USD | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Spot FX | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | Korelační obchodování | Trading v praxi | Automobilový průmysl | USOil | Kurz české měny | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Finanční aktiva | Globální trhy | Investiční teorie | Velcí obchodníci | eFXnews | Analýza finančních trhů | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Vizionář | Earnings | Sentiment trhu | Marketscope | Oscilátor RSI | Linie podpory | Podnikatelé | Malý prostor | Pro tradery | Globální akciové trhy | BlackRock | Korelační strategie | Ekonomické indikátory | Obchodník s komoditami | Obchodník na forexu | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Konzistence | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Christine Lagardeová | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Sázet | Cena kontraktu | Obchodní signály | Index amerického dolaru | Index eura | Index britské libry | Index japonského jenu | Index australského dolaru | Index novozélandského dolaru | Index kanadského dolaru | Bankovnictví | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Swapy | Časová pásma | Ekonomická aktivita | London Breakout | City | Posilování koruny | Obchodované instrumenty | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Svatý grál | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Bezpečné investice | Kolísání trhu | Americké firmy | Sázení | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Aktuální vývoj | Britské akcie | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | JPMorgan Chase | Dollar Index | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Daňové příjmy | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | Obchodníci na finančních trzích | Forexoví obchodníci | Alerty | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Klouzavý průměr EMA | Klouzavý průměr SMA | Pokles libry | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Nervozita | Globální finanční trhy | Růst akcií | Americké burzy | Reálné obchody | Světové centrální banky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Tržní aktuality | Alibaba | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Kryptoměny | Ropné společnosti | Americká ropa WTI | Eurex | Index Nikkei | DAX30 | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Guvernér | Šéf britské centrální banky | Volatilita na forexu | Výrobní aktivita | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Tradiční měny | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Steve Nison | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | SWFX | Nákupní signál | Prodejní signál | Neutrální výhled | Ukazatel tržního sentimentu | Odhodlání | Měny na forexu | Kryptoměna | Správné řízení rizika | Zhodnocovat kapitál | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch v tradingu | Výhled | Akciový index DAX | Bankéři | Poplatky | Držení akcií | Rychlé zisky | Historická data | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Obchodní proces | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Řízení peněz | Dosahovat zisku | Predikce | Ekonomická situace | Hospodářská situace | General Electric | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Obchodní cíle | Nadměrné obchodování | Krize | Obchodování DAXu | Investiční rozhodnutí | Dolar vůči jenu | Inflace v Německu | Makroekonomika | Velké zisky | Long příležitost | Short příležitost | Světové trhy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Manažeři fondů | Výběr zisků | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Dukascopy Bank | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | TRY | Čekající příkaz | Intradenní šum | Zájem obchodníků | Příjmy | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Nástroje technické analýzy | Poměr RRR | Orderflow | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | Překoupený trh | Přeprodaný trh | Alphabet | xStation | ČTK | Ziskové obchodování | Mini loty | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Konsenzus | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Zpomalení ekonomiky | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Tester strategií | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Commodity Futures Trading Commission | Inflační čísla | Odhad HDP | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Swingoví obchodníci | Poměr put a call opcí | Devizy | Morningstar | Fondy rizikového kapitálu | Spinning Top | ex | Stan Druckenmiller | Purple Trading | Mizuho | MUFG | Obchodovat na forexu | Obchodování s akciovými indexy | Tržní kapitalizace společnosti | Obchodování ropy | Manipulace s trhem | Obchodování v praxi | Zahraniční forex | VolumeByPrice | Intradenní obchody | Makroekonomické zprávy | Vydělávat peníze | Andrej Rády | Mean reversion | Ceny pšenice | HFT strategie | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | IBKR | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Obchodování breakoutů | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Profesionální tradeři | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Obchodování s cizími měnami | Obchodování s kryptoměnami | Palladium | Obchodování indexů | Investování do kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | Bitcoin mining | BTC/USD (Bitcoin) | ETH/USD (Ethereum) | LTC/USD (Litecoin) | XRP/USD (Ripple) | Obchodujeme kryptoměny | Vývoj LTC/USD | Vývoj BTC/USD | Cena Litecoinu | Cena Etherea | Vývoj ETH/USD | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | Altcoin | Analýza Bitcoinu | Investiční nástroj | Kraken | IOTA/USD | IOTA | BCH/USD | CBOE Global Markets | BCH | LTC | ETH | XRP | Cena IOTY | Vývoj IOTA/USD | Růst hodnoty bitcoinu | Binance | General Bytes | RoboMarkets | Tether | Pokles bitcoinu | Krypto burzy | MSCI World Index | Lithium | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Dlouhodobé investování | Vývoj BCH/USD | Vývoj XRP/USD | Cena Ripplu | Cena Bitcoinu Cash | Obchodování na trzích | Altcoiny | Tržní očekávání | Úspěšný trading | Kobalt | Hospodářské výsledky firem | Kryptoměnové burzy | Ichimoku indikátor | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Ekonomické výsledky | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | EOS | Bitcoiny | Propad kapitálu | Analytik finančních trhů | Můj trading | Akcie Amazonu | Obchodní týden | OPEC+ | Kurzy měnových párů | Posilování dolaru | Profesionální investoři | Výsledky obchodování | Podniky | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Silný americký dolar | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Volný kapitál | Graf indexu | Indikátor Ichimoku | Cenový kanál | Short signál | Ether | Obchodování akcií | Americký dolarový index | Profesionální obchodník | Nové peníze | CLEO.one | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | VIX index | I-Trader | Použití finanční páky | Kompozitní index | Trh s ropou | Pipy | Výsledky firem | Americké volby | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Růst amerického dolaru | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Tvrdý brexit | Obchodní signál | Long obchod | Roční výnos | Automatické obchodní strategie | Výnosy z amerických dluhopisů | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | Posilování eura | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Aktivita na trhu | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | Napětí na finančních trzích | Evropská komise | Pohyby na trzích | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Vývoj finančních trhů | Jednotná měna | Coin ATM Radar | Genesis Coin | Bankomaty | Kongres USA | Hodnota indexu | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Transakční poplatky | Analytici společnosti | Heiken Ashi | Růst dolaru | Momentum trhu | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Snížení volatility | Poptávka po americkém dolaru | ADX indikátor | Zahájení výsledkové sezóny | Lukáš Adámek | RSI indikátor | Jak se obchoduje | Obchodní přístup | Velké riziko | Profesionální trader | Skalpování | Způsob obchodování | Obchodní rozhodnutí | Intradenní trading | Trading akciových indexů | Online obchodní platformy | Platformy pro obchodování | Cena komodity | Volume By Price | Daily OHLC | Zvýšení sazeb | Obchodování GBP | Renko graf | Michal Uma | Evropský regulátor | Indikátor ATR | Období vysoké volatility | Začínající obchodníci | Klouzavé průměry (MA) | Zájem investorů | Inflace v ČR | Moje obchodování | MUFG Bank | Technická situace | Finanční produkty | Rozdílové smlouvy | Index peněžních toků (MFI) | Index peněžních toků | MFI | Strategie carry trade | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Price Action strategie | Trend strategie | Range strategie | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Výsledky obchodního systému | Short obchod | Obchodování Price Action | Nasdaq100 | Cena pohonných hmot | Obchodní aktivity | Trendové strategie | Velikost Take Profit | Jak na obchodování | Konfluenční faktory | Bitcoin a další kryptoměny | Obchodní roboti | Elliottovy vlny | NVDA | Riziko recese | Příjem z tradingu | Začít obchodovat | Token | Stablecoin | DE30 | Snížení sazeb | Čínský trh | Prezidentka ECB | Haresh Menghani | Obchodní nápady | Základy obchodování | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Svět investování | Ztráty v tradingu | Obchodní pásmo | Swing strategie | Obchodování Pin Barů | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Pokles dolaru | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Negativní fundament | Výnosové křivky | Pokles cen | VbP | Intradenní Price Action | NQ100 | Aplikace Price Action | Globální akciové indexy | XTB Research | Valeria Bednarik | Silný dolar | Recese v USA | Sygnum | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Velcí spekulanti | Variance | Zkušení tradeři | Bohatí | Obchodní situace | Ekonomické problémy | AMZN | Volby v Británii | Kapitálové výdaje | Růst mezd | Dealing | Pravděpodobnost recese | MT5 Supreme Edition | Ukazatel volatility | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Novozélandská centrální banka | Pravidla strategie | Finanční situace | Centrální banka Nového Zélandu | Risk Reward Ratio | Sestavení obchodního systému | Vstup do LONG pozice | Vstup do SHORT pozice | Ziskové výsledky | Vyzkoušet si trading | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Momentový indikátor | Jak se stát lepším investorem | Pohled na zlato | Profesionální obchodníci | Swingová obchodní strategie | Stav ekonomiky | Nejlepší výsledky | Kakao | Projevy centrálních bankéřů | Nastavení Stop-Loss | Cena akcie | Sestavování portfolia | Obratové patterny | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Oslabování japonského jenu | Mnoho ziskových obchodů | Jednoduché obchodní systémy | Konfluence více faktorů | Konfluenční oblast | Automobilky | Čistý zisk | Death cross | Deficit | Káva | Indikátor ZigZag | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Patterny | Algo | Výsledkové zprávy | Výstup z obchodu | Dodržování obchodního plánu | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Význam trendů | Jednoduchý klouzavý průměr | Hodnota vašich investic | Objem klesá | Sledování obchodovaného objemu | Data z USA | Dvojitý vrchol | Bílý dům | Obchod | RPSN | Jak začít investovat | XTZ | Trh práce | Obchodní dohody | Praktický příklad | Myšlenka | Hypotéza | Standardní odchylka | Analýza dat | Statistické údaje | Histogram | Kontratrading | Analýza davu | Obchodní nástroje | Obchodní plán v kontratradingu | Obchodování proti tržnímu sentimentu | Proti tržnímu sentimentu | Tradingový plán | Obrat trendu | Supreme Edition | Průmyslová výroba v eurozóně | Inflace v USA | Americký dolar dnes | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | Hlavní události | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | Tezos | BAT | Risk-off | Průmyslová výroba v USA | Obchodování konfluencí | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Pfizer | Obchodování s trendem | Pravděpodobnost úspěchu | Obchodní záměr | Rostoucí trendová čára | Svíčková formace | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Růst cen | Technická analýza na forexu | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Co jsou klouzavé průměry | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Rozdíly SMA a EMA | Křížení klouzavých průměrů | Vysoké riziko | Time Frames | Bilance | Index DOW | Swingová maxima | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Negativní sentiment | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Volný obchod | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Nízké úrokové sazby | Úrok | Louis Vuitton | Miliardy | Proof of Stake | USDT | All Time High | Vyhlídky | Průzkumy | Fibonacciho support | Formace dvojitý vrchol | Politická krize | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Ceny americké ropy WTI | Technická analýza GBP/USD | Technická analýza EUR/USD | Oblast rezistence | Oblast supportu | Překoupené podmínky | Zveřejněná data | Analýza hlavních měnových párů | Dvojité dno | Swingové maximum | Technické rezistence | DJI30 | Master Candle | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Indikátor GMMA | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | ADP | Růst japonské ekonomiky | Důchodové systémy | Na burze | Drahý kov | Gabriel Štefaňák | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | USDIDX | Rostoucí náklady | ABC | Visa | Výrazný pokles | Čínské zboží | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Být trpělivý | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Nové obzory | Hlavní trend | European Central Bank | Klíčový support | Problémy | COPPER | Kolísání ceny | Přeprodané podmínky | Finanční ztráty | Pojišťovny | Total | Signál pro medvědy | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Vybírat zisky | Slabý trend | Medvědí vlajka | Býčí vlajka | Symetrický trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Obchodní smlouvy | Celkový zisk | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Globální ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | United Technologies | UTC | Airbus | IAG | Události roku | Porsche | Seznam.cz | Míra | RWE | Nižší ceny ropy | Chování centrálních bank | Jak určit trend | Obchodování pomocí klouzavých průměrů | Obchodování s finančními instrumenty | Měnové politiky | Týdenní analýza | Důchod | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Dolar roste | Specifika obchodování | Nabídka a poptávka | Skupina AXA | AXA | Regulátoři | Ředitelka | FedEx | FDX | Akcie FedEx | Akcie FedEx (FDX) | FedEx (FDX) | xStation5 | AAPL | MasterCard | Disney | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | Série rekordů | Nejbližší support | Majors měnové páry | Bydlení | COCOA | Uber | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Stratég | Hlavní akciové indexy | Purple Levels | Výnosy státních dluhopisů | US100 | Americký index | Pozitivní zpráva | Indikátor Purple Levels | Halving | Ziskovost | Investiční aktivita | Hospodaření | Zvýšení inflace | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Silný support | Point of Control | Volume indikátor | Návratnost | Netflix | Inovace | Stoupající trend | Dobrá data | Washington | Daimler | Hlavní rizika | Irák | RBA | Budoucnost | Ifo | Experti | Krátké (short) pozice | Zemědělství | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | Zpráva COT | Poradenství | Mercedes-Benz | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Iniciativa | Breakouty | Tržní trendy | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Stažení indikátoru | Velikost ztráty | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Zájem o dolar | Slabý zájem o dolar | Ceny energií | Zamyšlení | Cyklus růstu | Hladiny podpory | Komunikace | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Google | Samsung | Instagram | Obchodní vztahy | Wales | Trhy | Čínské úřady | Evropské ekonomiky | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Silné měny | Ztráta indexu S&P 500 | Kagi chart | Point and Figure | Renko | Pohyby cen | Změny cen | Rostoucí trendové čáry | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Konzultant | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Dobrý obchodní plán | Medvědí Pin Bar | Starbucks | Boeing | Technická analýza zlata | Analýza zlata | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | FIAT | Zpomalení růstu | Reálné peníze | Vstupní signály | Pravděpodobnost ztráty | Výčitky | Pochybnosti | Cenné lekce | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Swingová minima | SBUX | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Rezistenční úrovně | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | LearnToTradeTheMarket | Pesimismus | Čínská vláda | Hlavní úrokové sazby | FCF | XNG/USD | Americká společnost | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Hrozba recese | Recese ve Spojených státech | Americké ekonomiky | PriceAction | Formace Inside Bar | Pin Bar formace | Prvky technické analýzy | Spořicí produkty | TNOTE | Průměrná cena | NFP data | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Půlení bitcoinu | Momentum indikátory | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | Indikátor ADX | Indikátor OBV | Indikátor MFI | Indikátor Ichimoku Cloud | Ichimoku Cloud | Indikátor ROC | Indikátor STO | Technický indikátor | Dělení technických indikátorů | On Balance Volume | Moving Average Convergence Divergence | Average Directional Index | Indikátor Stochastic Oscillator | Inflace v lednu | Růst sazeb | Směrovost | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Zemědělské komodity | Kukuřice | Pokračování poklesu | Akcie 3M | OIL.WTI | Ekonomické aktivity | Výkonnost obchodního účtu | Signály Price Action | Bez rizika | Magický indikátor | Objem zobchodovaných kontraktů | Směřování trhů | PMI ze sektoru služeb | Statistické údaje z USA | Údaje z USA | Globální indexy | FedWatch | Technická analýza Bitcoinu | Ekonomické recese | Největší ztráty | Obchodování odrazu | Data PMI | Americký Fed | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Shortovat | Pokračování klesajícího trendu | Sestupný trend | Kanadská centrální banka | Vývoj | Šok | Snížení těžby | Výsledek obchodování | Mzda | Guru | Výkyvy | Obraty trendu | Změny trendu | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Volatilita na finančních trzích | WP | Cenové války | Makroekonomické údaje | Restrikce | Americké výnosy | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Program nákupu aktiv | Opatření proti koronaviru | Index strachu VIX | Charlie Munger | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Medvědí trend | Další vývoj | Stimuly | Index výrobní aktivity | Letectví | Pokles HDP | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Silný pokles | Stimul | Důležitý support | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Prostor k růstu | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Horizontální linie | Aktuální situace | Úspěch v obchodování | Žádosti o podporu | Onemocnění | Pokles cen komodit | Americké ministerstvo energetiky | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Hlavní americké indexy | Další pokles | Počítačové algoritmy | Algoritmy | WM | Komentátor | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Divergence indikátoru | Páka | Fundament | Ukončení pozice | Iracionální | Obchod se ztrátou | Stop-Lossy | Neomezené množství | Hotovost | Prodejní tlak | Úřad práce | Hodinový graf | Zdraví ekonomiky | Extrémní volatilita | Spoření | Tým Admiral Markets | Prostor pro pokles | Graf dne | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Silná rezistence | Signál | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Býčí potenciál | Potenciál | Platební neschopnosti | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Buy-stop | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Ekonomiky | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Zhoršování situace | Psychologie tradera | Slovensko | Solidní růst | Války | Standardní medvědí divergence | Poradce | Organizace | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Apple (AAPL) | Potenciál poklesu | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Údaje | Týdenní nárůst | DPH | Strach ze ztráty | Omyl | Úspěšné systémy | Trpělivost a disciplína | Pojišťovna | Oblasti S/R zóny | Obchodování na akciových indexech | Možnosti obchodování | Ekonomické oživení | Hlavní měnové páry | Mozek | Životní styl | Snížení produkce | IMF | Vývoj HDP | Více peněz | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Lloyds Banking Group | Pokračování rostoucího trendu | Medvědí kanál | Data z americké ekonomiky | Úspory | Býčí vyhlídky | Procter & Gamble | Statistiky | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | Obavy společnosti | Vydělávat na finančních trzích | Dlouhodobě vydělávat | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Propad ceny ropy | Propad ceny | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Kontrakt na ropu Brent | Kontrakty na ropu | Průměrný výnos | Cenové pohyby | Vstoupit do obchodu | Obrácená Hlava a ramena | Reddit | Debata | PMI ve službách | Investiční tituly | Evropské indexy | Posílení | Swingové minimum | Citlivost trhu | Slabé makro | Euro dolů | Joe Biden | Nástroj technické analýzy | Větší pokles | Potenciál trhu | Data z trhu práce | ADBE | Akcie Adobe | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Cenový propad | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | 3M | Očekávání býčí | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Zasedání Evropské centrální banky | SMA 100 | Shell | Maloobchod | Jiří Hruška | Série zisků | ATH | Obchodní kapitál | FDA | Ztráta indexu | Tweet | Fondy obchodované na burze | Aktivní obchodování | Rozhodnutí australské centrální banky | Růst výnosů | Federal Reserve | Soud | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | Maximalizace zisku | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Generovat zisk | Potenciál zisku | Regulační orgány | Kola kvantitativního uvolňování | Historicky nejnižší | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Politická nestabilita | Propad průmyslové výroby | Zveřejněné údaje | Akcie a dluhopisy | Macy’s | Nejasný trend | Psychologické hladiny | Průmyslové kovy | Alternativní kryptoměny | Dynamický trh | Dynamický trh s kryptoměnami | Technologický pokrok | Link | ONE | Merck | Riziko korekce | Auta | Expedia | Hlavní trendy | Rostoucí potenciál | Oblasti rezistence | Vývoj ekonomiky | Volatility trhu | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Vstup do obchodu | Dění na trhu | Nastavení medvědí | Ekonomická aktivita v USA | Manažerka | Negativní hodnoty | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Pocket Option | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | Vyčerpanost býků | Manažeři | Klíčové oblasti | Rezistence obchodního pásma | Eli Lilly | Důvěra spotřebitelů | Nastavení indikátorů | Prolomení pod support | Kupci | Podnikatelské aktivity | Falešný průraz | Americká média | Cíl růstu HDP | Pokles k supportu | Odražení ode dna | Zákon o národní bezpečnosti | Klesající trendová linie | Umělé inteligence | Investovat peníze | Proti trendu | Vládní pomoc | Vyčerpání prodejců | Zájem prodejců | Tisknout peníze | Otevřít obchodní účet | Investované peníze | JDE | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Překoupené zóny | Krátkodobé očekávání | Salesforce | Dlouhodobý výhled | Průraz | Bývalý prezident | Tržní situace | Chování trhu | Simple Moving Average | Překoupené hodnoty | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | PEPP | Britské firmy | Genesis Capital | Špatné zprávy | Vyčerpání kupců | Gambling | Vedení společnosti | Kvalitní akcie | Akcie AMD | Počet nových žádostí o podporu | Americké statistiky | Býčí trend | Vyčerpanost medvědů | Rozhodnutí soudu | Dlouhodobé rezistence | Pokračování růstu | Tempo poklesu | Evening Star | Nikola | Zpomalení inflace | Vladimír Růžička | Zápisky tradera | Finanční krize 2008 | Obchodování pomocí Price Action | Obchodovat Price Action | Čistý graf | Medvědí potenciál | Zájem kupců | Růst mědi | Akcie FAANG | Foxconn | Rostoucí trend | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Obchodování proti trendu | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Covid | Changpeng Zhao | ZIL | Cardano | Vyšší daně | IDEA | Pozitivní seance | Výkyvy cen | Nastavení Stop-Lossu | Sankce proti Rusku | Signál k prodeji | Situace na trhu práce | MAM | Risk na obchod | Fundamentální pozadí | Výrazný propad | Generace Z | Nový trend | Trendové obchodování | Tolerance rizika | Potenciální zisky | Větší riziko | Větší pozice | KLM | ChainLink | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Investice do robotiky | Statistiky z eurozóny | Dynamický support | Ceny | Krátkodobé trendy | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Očekáváná událost | Větší objemy obchodů | Malé zisky | Trendová strategie | Technologické společnosti | David Schwartz | Ripple David Schwartz | Možnost dalšího růstu | Společnost XTB | Tradingová strategie | Cenové patterny | Důležitá rezistence | Korekční fáze | Medvědí fáze | Nový indikátor | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Porušení pravidel | Příležitost ke vstupu | Americké vládní dluhopisy | Silný trend | DeFi | Staking | Vepřové maso | Pár EUR/USD | Zastavení růstu | Silné momentum | Komplexní analýzy | Důvěra | Obnovení růstu | Psychika | Zkušený obchodník | Přístup k tradingu | Fitbit | Situace na americkém trhu práce | Výzkumy | Politické události | Významné události | Časový horizont | Časový úsek | Určování trendu | Používat Price Action | Vstupy do pozic | Možné zisky | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Zpomalování inflace | Podhodnocené akcie | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Americké ministerstvo spravedlnosti | Obchodní hodiny | Čas na nákup | Dluhopisy a zlato | Wedbush | Marks & Spencer | Hnojiva | Upozornění na rizika | Vládní koalice | Trh s futures | Býčí formace | Prolomení supportu | SMA 20 | SMA 200 | Airbus Group | Akcie Airbus | Forexová školení | Coca-Cola | Equivolume | CandleVolume | Three Line Break Chart | Heikin-Ashi | Zobrazování ceny | Analyzovat vývoj kurzu | Opakující se vzory | Analýzy pomocí technických indikátorů | Bar chart | Line chart | Japonský svíčkový graf | Japanese candlestick chart | Obchodování pomocí čisté ceny | Typy grafů | Japonské svíčkové grafy | Charting | Interpretace svíčkových grafů | Analýza ceny | Stříbrná horečka | Kryptotrh | Růst eura | Decentralizované finance | SPAC | Typ obchodování | Vývoj indexu Nasdaq | Klimatické změny | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Odborníci | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Inspirace | Signál ke vstupu do obchodní pozice | Signál ke vstupu | Kombinace indikátorů | Zasedání amerického Fedu | Nezájem kupců | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Výkon ekonomiky | Budoucí vývoj | Psychický tlak | Identifikovat trend | Řízení obchodu | Identifikovat trendy | Technický signál | Krátkodobé dno | Elektromobily | Politici | Kvalita obchodní platformy | Žebříček nejlepších brokerů | Opteck | Gembell Limited | Gembell | Diverzifikovat | Fraktál | Nákupní příležitosti | Biden | Adobe Inc. | Softwarová společnost | Programy Adobe | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Scalpingové strategie | Průmyslová produkce v srpnu | Akcie Mastercard (MA) | Mastercard (MA) | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Jens Klatt | Negativní úrokové sazby | CPI v USA | Americké měny | iPhone | WPM | Wheaton Precious Metals (WPM) | Akciové portfolio | Embargo | Jitan Solanki | Růst zlata | BNB | Defi | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | Princip strategie | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | První obchodní den | Poptávka a nabídka | Pozice velkých spekulantů | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | PFE | Uniswap | UMA | Zveřejnění výsledků | Nepříznivý signál | Tržní výhled | Martin Malý | Šťastné obchodování | Oslabování amerického dolaru | Nové zprávy | Slábnoucí euro | Kvalitní obchodní signál | Signál do short pozice | Agresivnější obchodníci | Poměr rizika vůči zisku | Jak využít indikátory | Vyhledávání obchodních příležitostí | Parametry indikátorů | Týdenní tržní výhled | Hlavní kryptoměna | Hlavní kryptoměna bitcoin | MRNA | Zpětné testování | GPS | Obchodování nanečisto | Svíčkové patterny | Praktické tipy | Ministerstvo energetiky | Cykly na forexu | Rovnováha na trhu | Pohyb v rangi | Proražení | Odmítnutí ceny | Proobchodování | Nastavení trhů | Vzorce chování | AAPL.US | Lyft | Sektor kryptoměn | Siemens | Covestro | Vakcinace | Swingový výhled | BIDU | Očkování | Cointelegraph | Finanční společnost | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Příklad prodeje | Příklad nákupu | Ceny aktiv | Plný úvazek | Velký kapitál | Cenné papíry a burzy | Ceny americké ropy | XTI/USD | Analýza BTC/USD | Stimulační balíček | Nálada investorů | Zlepšení ekonomického výhledu | Výhled na rok | Počasí | Růst ceny | Typy indikátorů | Indikátory volatility | Indikátory objemu | Nejoblíbenější Forex indikátor | Nejoblíbenější Forex | Indikátory momenta | Zvýšení těžby | Vývoj německé ekonomiky | Proražení rezistence | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Vývoj akcie | Server FXStreet | Silné oživení | Carrefour | Couche-Tard | Evropské centrální banky | Obchodovaný měnový pár | Velikost obchodu | Realizace obchodu | Držení pozice | MRK | CARA | Multitimeframe | Indexy na Wall Street | Situace na trhu | Nastavení Fractals indikátoru | Trading strategie Alligator | Strategie Alligator | Fractals | Aligator | Fraktál indikátor | Pravidla obchodování Alligator | Pravidla obchodování | Obchodování Alligator | Mediánová cena | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | Envelopes | DAX (DE30) | Nárůst ceny | Tržní reakce | Tržní ceny | Klíčové faktory | Cenové výkyvy | Indikátor Envelopes | Moving Average Envelopes | Identifikovat změny trendu | Vstupní signál | Začátek nového trendu | Trend-following indikátor | Začínající rostoucí trend | Výrobní aktivity | SP500 - Technická analýza | DAX30 - Technická analýza | Report zaměstnanosti v USA | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Zpráva o měnové politice | Dlouhodobá obchodní strategie | Slabý trh | Finanční výsledky | HAS | Piper Sandler | Ark Invest | Komunita Reddit | Bull trend | Předpověď ceny | FTX | Kov | Zajímavé akcie | Spotify | Obchodní přístupy | Trojitý vrchol | Trendové linie | Volatilita kryptoměny | Pozice spekulantů | Růstový trend | James Bullard | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Ceny akcií společnosti Berkshire Hathaway | V4 | FOMC minutes | Rostoucí výnosy | Falešné signály | Air | Jádrová spotřebitelská inflace | Tvrdý lockdown | Více obchodů | Golden Cross | Golden Cross (zlatý kříž) | Zlatý kříž | Patterny Price Action | Investoři a obchodníci | Velký drawdown | Terra | Akcie společnosti Moderna | Admirals | Zmeškání příležitosti | Rozjetý rostoucí trend | Pohyb trhu | Omezení rizika | Silný růst | Momentum v tradingu | Momentum trading | Porozumění divergenci | Obchodníci momenta | Posilování USD | Analýza EUR/USD | Apple (AAPL.US) | Fidelity | Těžby kryptoměn | Reakce amerického dolaru | Holubičí tón | Chainlink (LINK) | Zpravodajské události | Zájem institucí | Přeprodané zóny | Krátkodobí tradeři | Nastavení grafů | Cenové alerty | Řízení pozic | Pohyb ceny | Největší pohyby | BCH/USD (Bitcoin Cash) | Special Purpose Acquisition Company | Více časových rámců | Obchodování gapů | Sell pozice | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | COIN | COIN.US | Indikátor Fibonacci | Indikátor Fibonacci retracement | Krok za krokem | Cathie Woodová | Ark | Cathie Wood | Optimistická očekávání | Výhody swingového obchodování | Význam supportů a rezistencí | Bearish Engulfing | Shooting Star | Zvýšení úspěšnosti | Ceny ropy Brent | Ceny surovin | Graf EUR/GBP | Měď (COPPER) | Průmyslová komodita | Směřování trhu | Cenový pohyb | Objednávky | Objem transakcí | Události tohoto týdne | DOGE | Výsledky FAANG | Trading.com | Větší korekce | Nárůst objemů | Kellogg | Vstup do pozice | Boční trend | Přeprodané oblasti | Situace v eurozóně | Znalost trhu | Shiba Inu | Admirals WebTrader | Dobrá strategie | Cenové úrovně | Doji svíčka | Indikátor Parabolic | Indikátor Parabolic SAR | Pandemie COVID | Poklesy cen akcií | Jak obchodovat Price Action | Hladiny rezistence | Hladiny supportu | Cenové trendy | Riziko ztráty | Silnější support | Obavy z inflace | API | Oslabení | ADA/USD | Výnosy 10letých dluhopisů | Pokročilé obchodování | Nerozhodnost trhu | Obchodování Inside Baru | Mother Bar | Inside Bary | Dynamické supporty a rezistence | Kryptopeněženky | Martin Klass | Technické potíže | Akcie TSLA | Impulzy | KOL | Dnešní makrodata | Evropské společnosti | Zajištění proti inflaci | Plány | Cíle | Příležitosti | Sell obchod | Průměrný roční výnos | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Dlouhodobý support | Tržní síly | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Tim Draper | Zajišťování | Kontrolovat rizika | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Tržní prostředí | Shortování | Vzdělávací článek | Další kryptoměny | Indikátor Alligator | Alligator | McDonald's | Změny ceny | Trading Central Technical Ideas Lookup | Cyklus zvyšování sazeb | Dolar dnes | Významné zprávy | Vyšší úroveň | Podcast | Obchodní výsledky | Obchodní dovednosti | Moderna (MRNA.US) | Dodavatelský řetězec | Technologie | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Růst společnosti | Dolarový index (USDIDX) | Algoritmické obchodní systémy | Makroekonomické indikátory | Struktura ceny | Trendová struktura | Odraz ceny | Klíčový level | Vývoje ceny | Struktury ceny | Nákupní příležitost | Prodejní příležitost | Spojené arabské emiráty | Pohyb dolaru | Koncentrace | Chování spotřebitelů | Dosažení úspěchu | Engulfing pattern | UST | Výroční zprávy | Včerejší seance | Americký trh | AI | Ztrátový týden | Současný trend | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Přijímání bitcoinů | Kryptoaktiva | Divize | Správné strategie | Flexibilita | Načasování | Breakout systémy | Varianta delta | Divergence ceny | Divergence ceny a MACD | Rizika obchodování proti trendu | Nasdaq-100 (US100) | Otevřené pozice | Současné ceny | CAR | Dobré načasování | Štěstí | Zisková strategie | Ministerstvo spravedlnosti | HICP | Chování | Vizualizace | Vnímání | Interpretace | Projekce | IBKR mobile | TWS | Gary Gensler | Skalpovat | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Rekordní minimum | Budoucí pohyby | Poziční tradeři | Plány společnosti | Analyzování finančních trhů | Analyzování | Typ analyzování | Definice konfluence | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | Technické indikátory a oscilátory | Psychologické úrovně | Kulatá čísla | Potvrzení signálu | Kulaté číslo | Kvalitní příležitosti | Konfluenční faktor | Dobré obchodní příležitosti | Logistické problémy | Uvedení na burzu | Použití indikátoru | Důležité zprávy | Elliptic | Scalping DAXu | Klíčové makroekonomické ukazatele | Prostor pro růst | Velké instituce | Tokeny | Rozbor | SPOT | Výrobní inflace | Základní pojmy | Začátečník | Kansas City | Esther Georgeová | Index ASX | ASX | Společnosti | Měnové unie | Aktualizovaný výhled | Neúspěch | Opatření | Růst spotřebitelských výdajů | Rivian | Vrcholy | Dna | Dlouhodobé strategie | Evergrande | Katastrofy | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | Uhlí | NFT | Zájem o NFT | Siemens Healthineers | Siemens (SIE) | SIE | Akcie Siemens (SIE) | Solana | Workshop | Tržní trend | Nejdůležitější ukazatele | Marika Čupa | Swingový obchod | Parametry obchodu | 100 SMA | Vyšší hodnoty | Etherea | Řízení kapitálu | Buyback | Pracovní den | Developer Evergrande | Smart kontrakty | UK100 | Index UK100 | Omezení cestování | Plány Fedu | Pokračování trendu | Podcasty | Akcie Zoetis | Zoetis | Společnost Zoetis | ZTS | Zoetis (ZTS) | Akcie Zoetis (ZTS) | Zoetis Inc | Kryptoanalytik | Samou | Extrémní objemová akce | Objemová akce | Strategie pro skalpování DAXu | Strategie pro skalpování | Skalpování DAXu | Obchodování stylem scalping | Produkce v Číně | Scaling In | Globální ekonomické aktivity | Daimler (DAI) | DAI | Posilování amerického dolaru | Automotive | Traders´Academy | Trader Workstation (TWS) | Trader Workstation (TWS) pro začátečníky | Základní opční strategie | Představení platformy IBKR | Představení platformy | Platformy IBKR | Market Outlook | Volatility View | Profit Potential | Loss Potential | Micro Bitcoin futures | IBKR webináře | Trader’s Insight | Order Wheel | Option Chains | Book Trader | Regrese | Gabelli Funds | EQ Derivatives | Craig Bewick | Příklady obchodování | Nabídka IBKR | Webináře IBKR | Nejnovější zprávy z trhů | Nejnovější zprávy | Buy (nákupní) signál | Sell (prodejní) signál | Minulá výkonnost | Zhoršení nálady | Rychlý růst cen | Konfluenční oblasti | Pravidla hry | Vývoje kurzu | Změny na trhu | Měnový report | PAH3 | Porsche (PAH3) | Akcie Porsche (PAH3) | Silný býčí trend | Pozornost | Obchodování trendové strategie | Parametry obchodní strategie | Hodnoty MACD | Uzavírání obchodů | Buy obchod | Merck (MRK.US) | Zboží dlouhodobé spotřeby | Obratová formace | Trading pohled | Rivian Automotive | Ceny kryptoměny | Ethereum (ETH/USD) | XBR | XBR/USD | Aktuální prognóza | Cenové směřování | Obchodování s kryptoměnou | Podmínky na trhu | Supportní úroveň | Skrytá býčí divergence | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Cena akcií AMD | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Schnorr | Obchodní výhled | Tether (USDT) | Další růst sazeb | Společnost JPMorgan | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Dubai Airshow | Airbus (AIR) | Williams %R | Target | Ropný šok | Lockdowny | TIM | Ceny BTC | Změny klimatu | Průměrná volatilita | Zprávy z krypto | Překoupenost dolaru | Omikron | Skutečný výsledek | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Varianta omikron | | Bear market | Ekonomické teorie | Kazachstán | Vietnam | Postavení na trhu | Zlato (XAU/USD) | Situace ve Spojených státech | Dotcom | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Cykly | Fundamentální aspekty | Postranní pohyb | Časové období | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Extension | Tržní cykly | Fibonacciho úrovně | Řízení pozice | Technický nástroj | Supportní zóny | Rostoucí inflace | Čísla o inflaci | Krypto analytik | Jestřábí Fed | Terra (LUNA) | Fundamentální analýzy | Large speculators | Vánoční rally | Trh se zlatem | Meziroční inflace v ČR | Technická rezistence | Joachim Nagel | Ropa (XBR/USD) | Krátkodobý výhled | Indikátor Force | Force | CarMax | KMX | KMX.US | CarMax (KMX.US) | Vzdálenosti stop-lossů | Hráči na trhu | Santa rally | Vliv na ceny | Ropa (XTI/USD) | Konvergence | Bitcoin (BTC/USD) | Dlouhodobé trendy | Celkový sentiment | Miliardy USD | Grafické karty | Velké automobilky | Dynamika trhu | Klesající trojúhelník | Ichimoku mrak | Doporučení k obchodování | Akcie Adobe Inc | Akcie Adobe Inc (ADBE.US) | Adobe Inc (ADBE.US) | DAO | Consensys | MEXC | LBank | Cílové ceny | Hry | A/D | Indikátor A/D | Reality | Válka na Ukrajině | Akciový index Nasdaq | Výsledková zpráva | Instituce | Napětí na Ukrajině | Akcie evropských společností | Nový týden | Korelace BTC | Analýza páru EUR/USD | Murray | Pár USD/CAD | Formace Pin Bar | Pattern Pin Bar | Vytvoření Pin Baru | Jednoduchá svíčková formace | Cenová akce | Víkendové gapy | Analýza trendu | Analýza indikátorů | Chipotle Mexican Grill | Plyn (XNG/USD) | Populární svíčkové formace | Obchodování do směru trendu | Růstové struktury | Klesající struktury | Proražení S/R úrovně | Strategie obchodování Pin Baru | Dynamické S/R úrovně | Dynamické supporty | Obchodování korekcí trendu | Fibonacci úrovně | Úrovně retracementu | Fibonacci úrovně retracementu | Filtrování Pin Barů | Obchodování korekcí | Andrews' Pitchfork | Rostoucí trendová struktura | Momentum trendu | Kvalitní Pin Bar | Technické nástroje | Možnosti filtrování | Několikasvíčkové formace | ADA/USDT | Kupní cena | Separatisté | Regulační zásah | Sankce | Směr trhu | Konflikt na Ukrajině | Ruská agrese | Motivace | Prima | Krátkodobý vývoj | High volume node | Narušení dodávek | Pokles inflace | Ukončení války | Řetězec | Řetězce | Obchodní aktivity v Rusku | Aktivity v Rusku | Finbold | Štěpení | APP | Cenové změny | Alleghany | Altcoinový index | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Velké korporace | Nízké poplatky | Geopolitické události | Jestřábí politika | Postavení dolaru | Celkový trend | Měsíční report | Měsíční report finančních trhů | Report finančních trhů | Měsíční měnový report | Měsíční futures report | Výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon | Vypuknutí válečného konfliktu | Graf akciového indexu | Graf akciového indexu S&P 500 | Graf komodity Ropa WTI | Komodity ropa WTI | Graf komodity Stříbro | Graf komodity Zlato | Graf komodity | Denní graf komodity | Denní graf měnového páru | Chipotle Mexican Grill (CMG) | CMG | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Akcie Chipotle Mexican Grill | Strategie pro obchodování | Pohyby trhu | FXDAILY | Správa | Stabilní výnosy | GMT | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Indikátor RVI | RVI | Vlastnictví | Cena dnes | Pokračovací grafické formace | Vzestupný trend | Daily Breakout and Moving Average | Obchodní styly | Technický výhled trhu | Výsledky Amazonu | Korekční pohyb | Nákupní aktivita | Vývoj akcie AMD | Trojúhelníkové formace | Oblasti supportu | Akcie pojišťoven | AXA S.A. | Společnost AXA | Akcie AXA | Akcie AXA S.A. | Akcie AXA S.A. (CS.FR) | CS.FR | AXA S.A. (CS.FR) | Portfolio podle Warrena Buffetta | Michaël van de Poppe | Obchodování v trendu | Dow Jones Industrial Average | Co je to money-management | Indexy S&P | Varování před riziky | Představitel Fedu | PLATINUM | Web3 | Konsolidační pohyb | Disclaimer | Ovládněte tržní cykly | Investiční zisky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Zvednutí sazeb | Pepa Zeman | Wall St. Cheat Sheet | Kapitulace technické analýzy | Trhy s komoditami | ZEN | Bear market rally | Market rally | Popírání | Snížení inflace | Změna trendu | Znehodnocení | Cena BTC | Ukončení ziskového obchodu | Marketingová komunikace | Zastavení poklesu | Naděje na obrat | Obchodování v pásmu | Commodity Channel Index (CCI) | Počet obchodních příležitostí | Znalosti technické analýzy | Centrum | Zelená čísla | Rezistentní zóny | Překoupené oblasti | Soustředěnost | Výrobce čipů Nvidia | Zpráva o inflaci | Upozornění | Neel Kashkari | Jednoduchá tradingová strategie | Pohyb v jednom směru | Pohyby na trhu | Identifikace trendu | Použití indikátoru CCI | Načasování vstupů | Obchodování v trendu EUR/USD | Obchodování s trendy | Strategie obchodování s trendy | Nakupuj levně a prodávej draze | Prodávej draze | Nakupuj levně | Vytváření trendové strategie | Trendový trh | Využití analýzy | Analýzy více časových rámců | Pohyby ceny | Jisté pokračování trendu | Směrová tendence | Dlouhodobější trend | Obchod s trendem | Zítřejší cenové pohyby | Způsob obchodování v trendu | Objektivnější způsob obchodování | Možnosti vydělávat | iPhone 14 | Slovo recese | Videokurz | Investiční cíle | Trading Services | Bolest | Vývoj akcie TSLA | Nákupní korekce | Dlouhodobý klouzavý průměr | Cena OIL.WTI | Teorie Elliottových vln | Použití oscilátorů | Pochopení trhu | Opatrný optimismus | Fenomén | Krátkodobý odraz ceny | Retracementy | Retracementy (odrazy) | Obraty | Odrazy | Signály proražení | Patterny cenových svíček | Oscilátory momenta | Energetické komodity | Ruské ropy | Noví obchodníci | Ekonom společnosti | Glassnode | Oznámení centrální banky | Akcie technologických společností | Pokles nezaměstnanosti | Krátkodobí obchodníci | Krátkodobé cenové pohyby | Předpověď budoucích svíček | Největší pravděpodobnost úspěchu | Příležitosti pro long pozice | Nakoupit nízko | Prodat vysoko | Levně nakupovat | Draze prodávat | Nové strategie | Nové strategie a metody | Strategie a metody | CFD (Rozdílové smlouvy) | Poradní výbor | Zajímavé příležitosti | Začátky na forexu | Obchodování páru EUR/USD | Korelace Bitcoinu | Implikace | Americká ropa | Snížení produkce ropy | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Přehřátý trh | Přehřátý trh práce | Alameda Research | GEN | BinanceCoin | Kyber | Novinky | Vysoké inflace | Alameda | Výběry | Obchodování trendů | Ekosystém | Společnost Genesis | CZ | Riziko kapitulace | Vývoj akciového indexu SPX500 | Polovodiče | Načasování nákupu | Délka obchodování | Stav trhů | Jasný směr | Vstup long | Nižší minima | Nižší maxima | Line | Budoucí potenciál | Zprávy z ropného trhu | Graf akcií | Technická korekce | Index cen výrobců | iPhone city | Podnikové objednávky | Varování | RobotEra | RobotEra (TARO) | Společnost BlackRock | Růstový potenciál | Výhled na rok 2023 | Inflace v Evropě | Krátkodobý klouzavý průměr | Prodejní trend | Prodejní aktivita | Cenový růst | Překonání SMA | Výprodeje | Kryptoprůmysl | Michaël van de Poppe | ChatGPT | Býčí sentiment | Výhled trhů | Invest | Tržní stagnace | Cenové minimum | Fundamentální impuls | Žádný trend | Pokračující pokles | Adaptive Market Hypothesis | Darwinova teorie | Hypotéza adaptivního trhu | Dobré obchody | Příznivé faktory | Sol | Média | Viceguvernérka | Nákupní momentum | Algo obchodování | Výhody algoritmického obchodování | Nevýhody algoritmického obchodování | Jak algoritmické obchodování funguje | Klíčové pojmy algoritmického obchodování | Pojmy algoritmického obchodování | Optimalizace | Americké ropné společnosti | Zprávy o trhu | Instant Trading EU Ltd. | Divoké americké akciové trhy | Dlouhodobý pohled | Změna perspektivy | Grafy akciových indexů | Rada Charlieho Mungera | Pevné nervy | Příležitosti trendů | Nástroje a indikátory | Obchodovat trend | Obchodníci Price Action | Příležitost ke vstupu do trendu | Retracementy (korekce) | Uzavření obchodu se ziskem | Riziko na obchod | Přidávání do pozice | Uzavření zisků | Ukončování se ztrátou | Fáze trhu | Všechny fáze trhu | Období pohybu do strany | Divoký volatilní trh | Klidné období | Trendový obchod | Technické katalyzátory | Jak vydělat na trendu | Vydělat na trendu | Hodně disciplíny | Hledání vrcholů a dna | Hledání vrcholů | Propracovaný Money-Management | Pravidla Money-Managementu | Obchod potenciál zisku | Dobré obchodní signály | Aktuální tržní podmínky | Celkový směr trhu | Trend vyčerpaný | Stříbro (XAG/USD) | Problémy v bankovním sektoru | Americký regulátor | Jednotlivé akcie | Tržní signály | Signály přeprodanosti | Americké úřady | Falešný break | Falešné breaky | Hybnosti trhu | Žaloba | Spojení | Supportní úrovně | Obratový signál | Retest cenové úrovně | Neutrální pohyb | Budoucí úrokové politiky | Úrokové politiky | Snížení tempa růstu úrokových sazeb | Krize bankovního systému | Obchodování zlato | Vyšší ceny | Agresivnější růst | Aktivita Hedgerů | Prodejní aktivita Hedgerů | Cenové dno | Nové cenové dno | Rétorika amerického Fedu | Prostor pro posilování | Zaoceánská měna | Komisí pro cenné papíry a burzy | Překážky | Platba | PostFinance | Překřížení klouzavých průměrů | Základní znalosti | Závazek | Etheru | Roční maximum | Držení ztrátových pozic | Nerozhodnost | Obchodní schopnosti | CEO společnosti | Rychlost | Přesnost | Americký akciový index S&P 500 | Závislost na americkém dolaru | Zakladatel | Ztráty peněz | High-frequency trading (HFT) | Algoritmické obchodní strategie | Strategie pair trading | Obchodování s cenami cenných papírů | Strategie mean reversion | Oblasti konsolidace | Střednědobý klouzavý průměr | Nárůst long pozic | Kvartální hospodářské výsledky | Cenové maximum | Soustředění | Pozitivní signál | Časové rámce | Žaloba SEC | Nastavení indikátoru | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Deere | Platební neschopnosti USA | Emocionální reakce | Potvrzení trendu | Zvýšení sazeb Fedu | Výhledy | Silná data | Silnější fundamentální impuls | Směřování | Dlouhodobější směřování | Pokračující uptrend | Situace na švýcarském franku | Nákupní snahy | Technický pullback | Nástup klesajícího trendu | Vstup kupců | Vstup kupců do trhu | Současný klesající trend | Velké objemy | Nákupní tlak | Dlouhodobá konsolidace | Komoditní report | Prodejní momentum | Nová letošní minima | Letošní minima | Vytvoření nových historických maxim | Zámořská měna | Vývoj měnového páru AUD/USD | Analýzy akcií | Earnings per Share | EDX Markets | Vliv na finanční trhy | Potenciální ztráty | Plánování vstupů | DNO | Krize 2008 | Fenomenální růst | Program kontroly výnosové křivky | Vhodné podmínky | Politické faktory | Worldcoin | Levels | Holubičí postoj | Sebevědomí | Tržní pohyby | Hans-Rüdiger Pfister | Gisela Böhmová | Neemocionální proces | Proces rozhodování | Rozhodování bez zapojení emocí | Emocionální stav obchodníka | Emocionální stav | Konstrukce preferencí | Emoční stav | Rychlé rozhodování | Zpracování informací | Přiřazení relevance | Lítost obchodníka | Lítost | Smazání celého účtu | Stud | Vhodné emoce | Blogy o psychologii obchodování | Blogy o psychologii | Apple Podcasts | Londýn | Tokio | Příjmy společnosti | Příjmy společnosti NVIDIA | Pozitivní momentum | Graf měnového páru | Oblasti forexového obchodování | Epidemie | Plánování | Zavírací ceny | Signál k nákupu | Prodejní aktivity | Report komodit | Report komodit a indexů | Měsíční report komodit a indexů | Měsíční report komodit | Cenová minima | Co jsou to akciové indexy | Kupující | Otevírací cena | Mistrovství | Vývoj událostí | Úroveň volatility | Nadšení | Struktura | Základní nástroj | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Klouzavý průměr SMA 50 | Nesměrový cenový vývoj | Růst libry | Situace na japonském jenu | Nákupní momentum trhu | Breakout na vyšší hodnoty | Potenciál pokračujícího růstu | Tlak ze strany prodejců | Agresivnější klesající trend | Oblast překoupenosti | Období silného fundamentu | Cenový růst stříbra | Růst stříbra | Nákupní gap | Válečná krize | Válečná krize na Blízkém východě | Krize na Blízkém východě | Oslabování ropy | Přecenění | Podvodné jednání | Nepředvídatelnost | Eskalace na Blízkém východě | Eskalace | Cenový odskok | Pozorování | DIP | Snížení cen | Poměr rizika a zisku | Býčí rally | Neustálé vzdělávání | Grafy akcií | Historické maximum | Potenciální rizika | Sell-Stop | Doji | ProCent | Obchodování GBP/USD | Supporty | Trojúhelník | Analýza trendů | Medvědí formace | Rok 2024 | Prosincové obchodování | Možnost posílení eura | Možnost posílení | Pásma překoupenosti | Volatilní cenový vývoj | Potvrzený růstový trend | Pravděpodobnost korekce | Pokračování cenového růstu | Trh se stříbrem | Atakování cenových maxim | Možnost oslabení | Slickcharts | Býci vs. medvědi | Politické změny | Technologické inovace | Údaje ISM | Analýza sentimentu | Nejdůležitější pojem | Trend na akciovém trhu | Stávající trend | Jednoduché nástroje technické analýzy | Výsledek zasedání | Kansas | Základní analýza | Dobrá zpráva | Vložení indikátoru | Indicators | Uzavření obchodu | Otevření a uzavření obchodu | Platforma MetaTrader | Pozice bitcoinu | Obchodování s komoditními futures | Komise pro cenné papíry (SEC) | Platformy | Příklady z historie | Portfólia | Základní pravidla | Typy strategií | 8 nejlepších obchodních strategií | Co je trend | Co je trend a jak ho určit | Základní druhy grafů | Graf akcií společnosti | Graf akcií společnosti Tesla | Výhoda svíčkových grafů | Trader Steve Nison | Americký trader | 1D | D1 | Pohyb ceny akcie | W1 | 1W | M1 | 1M | Druhy time frames | Správná volba time frame | Volba time frame | Správná volba | Finance Yahoo | Vývoj ceny dané akcie | Zavírací cena | Nejnižší cena | Nejvyšší cena | Otevírací cena akcie | Nejvyšší cena akcie | Nejnižší cena akcie | Zavírací cena akcie | Chování účastníků na trhu | Téma akciových grafů | Základy akciových grafů | Střednědobý výhled | Základy technické analýzy | Vzdělávání a rozvoj | Cenová maxima | COT (Commitment of Traders) | XCU/USD | Copper (XCU/USD) | Futures kontrakt Copper | XCU | Aktuální předpověď | Aktuální předpověď pro GBP/USD | Předpověď pro GBP/USD | Výběry zisků | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | Analýza volatility | Hladina supportu | Načasování snížení úrokových sazeb | Vstup na trh | Výzva | Rozvoj vašich dovedností | Výkon | Pohled na trh | Zemědělské plodiny | Ekonomické trendy | Strategie obchodování | Plán obchodování | Nákupy | Prodeje | Co je technická analýza? | Základ pro technickou analýzu | Sledováním grafů | Technické analýzy akcií | Pojem technické analýzy | Druhy akciových trendů | Směr dlouhodobého trendu | Druhy trendů | Druhy trendů podle směru | Trend jdoucí do strany | Základní druhy | Příklad býčího trendu | Popularita umělé inteligence | Bear trend | Příklad medvědího trendu | Graf akcií automobilky Nikola | Graf akcií automobilky | Graf akcií společnosti Nvidia | Trevor Milton | Akcie elektrické automobilky | Elektrické automobilky | Oblíbené akcie | Velmi oblíbené akcie | Sideway trend | Cena akcie klesá | Akcie roste | Příklad trendu do strany | Deere & Company | Graf akcií společnosti Deere & Company | Graf akcií společnosti Deere | John Deere | Menší pohyby | Období poklesu | Pohyby směrem nahoru | Pohyby směrem dolů | Celková změna trendu | Příklad trendu | Graf akcií farmaceutické společnosti | Support a rezistence | Koncept support a rezistencí | Pokles akcie | Růst akcie | Příklad S/R zón | Support zóna | Silná bariéra | Bariéra | Rezistence zóny | Support a rezistence zóny | Koncept klouzavých průměrů | Koncept technické analýzy | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Zavírací ceny dané akcie | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Období pro klouzavé průměry | 200 SMA | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Analytici fondů | Důležitý signál | Dynamický support a rezistence | Určení dlouhodobějšího trendu | Support nebo rezistence | Koncept supportu | There is no free lunch on Wall Street | Koncepty fundamentální analýzy | Základní koncepty fundamentální analýzy | Základní koncepty | Dividend Yield | Return on Equity | Akcie elektrické automobilky Nikola | Jakou hodnotu má daná akcie | Zóny supportu a rezistence | Zóny supportu | Investování akcií | Dlouhodobé investování akcií | Trend na akcii | Komplexní disciplína | Pomocník investora | Úspěchy v investování | Základy v technické analýze | Situace na grafu | Zotavení | Politické rozhodnutí | Nakupovat | Commodity | Poslední vývoj ceny | Kurz pro začátečníky | InstaForex Kurz pro začátečníky | InstaForex Kurz | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Obchodní postřehy pro býky | Obchodní postřehy | Technologický rozvoj | Jestřábí postoj | Sucha | Celkový výkon | Rozložení rizika | Rozložit riziko | ATR (Average True Range) | Trendy na trhu | Politické nepokoje | Suroviny | Zemědělské produkty | Jak obchodovat s komoditami | Obchodovat s komoditami | Jak na to | Adaptace | Nasdaq a S&P 500 | Nasdaq a S&P | Ukázka obchodování | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Mistrovství v obchodování | Obchodování akciových indexů | Klíčové strategie a přístupy | Klíčové strategie | Strategie a přístupy | Příležitosti pro tradery | Unikátní příležitosti pro tradery | Klíčová dovednost | Barometry trhů | Analyzovat jednotlivé akcie | Co jsou to akciové indexy? | Výkon široké škály společností | Škály společností | Virtuální portfolio | Nasdaq v USA | Segment trhu | Společnosti z technologického sektoru | Proč zvolit právě akciové indexy? | Instrumentové riziko | Tradingové přístupy | Celkový výkon indexu | Výkon indexu | Analýza a strategie | Mapa k pokladu | Vodítka k rozhodování | Obecné trendy | Obratové body | Sledování makroekonomických ukazatelů | Klíčový kontext | Kontext | Sledování nejvlivnějších společností | Analýzy akciových indexů | Uplatnění technické analýzy | Trendové ukazatele | Plánování vstupů a výstupů | Potenciální obrat trendu | Potenciální obrat | Pokračování stávajícího pohybu | Potenciální obraty trendu | Potenciální obraty | Grafické formace | Svíčkové formace a grafické formace | Korekce v trendu | Predikce možných tržních pohybů | Plavba s proudem | Růstové tendence | Použití klouzavých průměrů | Trendovat směrem nahoru | Medvědí trendy | Sledování trendových linií | Síly trendu | Identifikace potenciálních obratů trendu | Identifikace potenciálních obratů | Tržní směřování | Využití krátkodobých výkyvů | Využití krátkodobých výkyvů cen | Signály pro potenciální obrat cen | Signály pro potenciální obrat | Potenciální obrat cen | Obrat cen | Objemové indikátory | Účely swingového obchodování | Australský index ASX | Australský index | Double top/bottom | Sledování vzorů svíček | Dynamický daytrading | Krátkodobé tržní pohyby | Sledování intradenních trendů | Přehled o aktuálním trendu | Použití technických indikátorů | Take-Profit úrovně | Stop-Loss a Take-Profit | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Stanovené Stop-Loss | Strategie pro obchodování akciových indexů | Měnící se tržní prostředí | Nalezení obchodního stylu | Univerzální strategie | Praktické tipy pro obchodování indexů | Tipy pro obchodování indexů | Praktické tipy pro obchodování | Tipy pro obchodování | Úspěšné obchodování akciových indexů | Strategický přístup | Technologicky zaměření tradeři | Celkový výkon ekonomiky | Silné korelace | Historické výkony | Finanční zpravodajství | Vznikající obchodní strategie | Lepší výkonnost | Případové studie | Uptrendovat | Historické momenty | Dotcom bublina | Dotcom bublina a NASDAQ | Bublina a NASDAQ | Internetová horečka | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Krize 2008 a S&P 500 | 2008 a S&P 500 | Hypoteční krize | Globální ekonomické problémy | Historický vrchol | Covid-19 pandemie | Příliv investorů | Rychlost zotavení | Historie obchodování akciových indexů | Historie obchodování | Růst trhu v roce 2020 | Moving Average (klouzavé průměry) | Využívání S/R zón | Nastavený risk management | Masivní propady | Dosažení zisku | Úvod do světa komodit | Co jsou to vlastně komodity? | Hmatatelné produkty | Specifické výzvy | Sezónní změny | Drahokamové vlastnosti | Průmyslové využití | Klíčová průmyslová komodita | Zdraví globálního průmyslu | Potravinový řetězec | Tradingová portfolia | Specifika obchodování s komoditami | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Přírodní katastrofy | Konflikty | Politické rozhodnutí o produkci | Rozhodnutí o produkci | Významné cenové výkyvy | Historie komoditního obchodování | Starověké civilizace | Fénicie | Znehodnocení měny | Vysoké výnosy | Jak se obchoduje s komoditami? | Fyzická výměna surovin | Fyzická výměna | Výměna surovin | Akcie fondů | Akcie fondů obchodovaných na burze | Přístup k pákovému efektu | Možnost krátkého prodeje | Důsledná analýza trhů | Důsledná analýza | Analýza trhů | Sledování základních ukazatelů | Politické a ekonomické faktory | Ekonomické faktory | Analýza komoditních trhů | Budoucí pohyby trhu | Sofistikovanější rozhodnutí | Úrovně pro vstupy a výstupy | Úrovně pro vstupy | Vstupy a výstupy | Krátkodobé klouzavé průměry | Hlubší trend | Potenciální obraty v trendu | Obraty v trendu | Obraty trhu | Principy technické analýzy | Základní principy technické analýzy | Napětí v Perském zálivu | Narušení dodávek ropy | Hlouběji porozumět trhu | Strategie obchodování s komoditami | Plavba na otevřeném moři | Dlouhodobé trendy na trhu | Trendy na trhu s komoditami | Taneční kroky s trhem | Kroky s trhem | Výkyvy v cenách | Načasování trhu | Dobré načasování trhu | Moment obratu trendu | Moment obratu | Rychle a zběsile | Adrenalin | Schopnost rychle reagovat | Tržní změny | Riziková strategie | Vysoce riziková strategie | Intraday přístup | Cit pro dobré načasování trhu | Pojištění proti nepřízni | Zajištění rizika | Komoditní obchodníci | Zájmové skupiny | Omezit potenciální ztráty | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Cíl generovat zisk | Ochránit stávající pozice | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Obchodní strategie pro komodity | Strategie pro komodity | Dynamické obchodování | Držet pozice po delší dobu | Tržní dynamika | Sledování globálních ekonomických trendů | Rizika a výzvy | Výzvy v obchodování s komoditami | Rizika a výzvy v obchodování | Výzvy v obchodování | Volatilita a nejistota | Ekonomické cykly | Vývoj volatility | Sledovat vývoj volatility | Average daily range | Indikátor ADR | Indikátor ADR (average daily range) | ADR (average daily range) | ATR (average true range) | Indikátor ATR (average true range) | Leverage (páka) | Riziko výkyvu cen | Zajistit si riziko výkyvu cen | Zajistit si riziko | Efektivní správa kapitálu | Efektivní správa | Použití Stop-Loss příkazů | Použití Stop-Loss | Ochrana zisků | Nejklíčovější strategie | Chránit svůj obchodní kapitál | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Tipy pro obchodování s komoditami | Vzdělávání a analýza | Úspěch v obchodování s komoditami | Historie obchodování komoditních trhů | Fyzické produkty | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Záporná cena WTI | Záporná cena | Skladovací kapacity | Oživení ekonomické aktivity | Pochopení ekonomických principů | Komoditní trading | Cesta k mistrovství | Strategie sledování trendů | Strategie pro komoditní trading | Rozmanitost komodit | Technická vs. fundamentální analýza | Finanční odměny | Konspirační teorie | Výhody | Oznámení | 256/2004 | Vlastnosti akciových indexů | Srdce finančních trhů | Soubor mnoha firem | Celkový stav a vývoj trhu | Stav a vývoj trhu | Hodnocení trendů | Výběr obchodních strategií | Charakteristika akciových indexů | Akcie jednotlivých společností | Proudy ekonomického růstu | Rozumné rozložení rizika | Výkon trhu | Konsolidovaný výkon trhu | Sociální nálady | Benchmark amerického trhu | Vývoj indexu Nasdaq za posledních 10 let | Nejčastěji obchodované akciové indexy | Obchodované akciové indexy | Promenáda finančních indexů | Výkonnost japonského trhu | Index Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Výkonnost předních německých společností | Technologický obr | Růstový trend ekonomiky | Trend ekonomiky | Solidní obchodní strategie | Vybudování solidní obchodní strategie | Interpretace grafů akciových indexů | Nástup dlouhodobého bull runu | Silný nákupní tlak | Potenciální otočení trendu | Nadcházející medvědí trh | Nárůst obchodního objemu | Nové fáze růstu | Fáze růstu | Strategie obchodování s Akciovými Indexy | Vstup velkých hráčů do trhu | Začátek nové fáze | Vstup velkých hráčů | Moudrý investor | Růstové tendence trhů | Dlouhodobé růstové tendence trhů | Dlouhodobé růstové tendence | Přesný vrchol | Odhadnout přesný vrchol | Pravidla trend followingu | Řídit svá rizika | Časté změny | Celkový úspěch | Strategie založené na koupi | Scalping tradeři | Swing obchodníci | Vrcholy trhu | Předvídat vrcholy trhu | Jasné signály | Očekávané oznámení centrální banky | Jaký sentiment převládá | Cenný náhled | Akcie a indexy | Dlouhodobé držení pozic | Držení pozic | Dlouhodobé držení | Intraday obchody | Rychlé intraday obchody | Rychlé intraday | Pravděpodobnost svého úspěchu | Geopolitické konflikty | Přístupy k obchodování | Investice proti inflaci | Různé typy komoditních trhů | Typy komoditních trhů | Významné výkyvy cen | Formování cenových trendů | Normalizace trhu | Průmyslové aktivity | Hledání bezpečných investic | Volatility akciových trhů | Zvýšené volatility | Období korekce | Zklidnění trhů | Očekávání inflace | Potravinové zásobování | Globální potravinové zásobování | Příležitosti pro obchodování | Faktory ovlivňující ceny komodit | Globální ekonomické trendy | Embargo na ropu | Rok 2020 | Ropné trhy | Zpracování komodit | Těžební technologie | Zpracovatelské metody | Inovace v zemědělství | Snížení cen komodit | Nárůst poptávky | XPT/USD | Platina (XPT/USD) | Graf platiny | Klíč k úspěchu | Volatilita cen komodit | Volatilita cen | Sezónní výkyvy v cenách | Sezónní výkyvy | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | Čtení cenových patternů | Fundamentální vs. Technická analýza | Úspěšné obchodování s komoditami | Studium externích faktorů | Vstupní a výstupní body | Výstupní body | Graf Kakaa | Graf Kakaa (Cocoa) | Změny ve výrobních nákladech | Změny v regulačních politikách | Stanovení pevných stop-lossů | Hluboká znalost trhů | Graf ropy (CL) | Průzkum hlavních trhů | Podstata komodit | OPEC (Organizace zemí vyvážejících ropu) | Společnost CarMax (KMX.US) | Společnost CarMax
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Klinické testy
Klinické testy vakcín
Klínová formace
Klínové vzory
Klín (wedge)
KLM
Klokan
Klokaní dluhopisy
Klon brokera XTB
Klon regulované firmy

Následující klíčová slova

Klouzavé průměry (MA)
Klouzavý průměr
Klouzavý průměr EMA
Klouzavý průměr - Exponenciální
Klouzavý průměr - jednoduchý
Klouzavý průměr (Moving average)
Klouzavý průměr SMA
Klouzavý průměr SMA 20
Klouzavý průměr SMA 50
K&L Rock
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít