Středa 05. srpen 2020 05:57
reklama
FP Markets
reklama
Dukascopy
reklama
RoboMarkets copyfx

Klíčová slova - Černý pátek

C:\fakepath\krize.jpg

Trading v období krize, dobrý nápad, nebo šílenství?

12.06.2020 Trhy čas od času zasáhnou chvíle, při kterých se takřka vše chová jako na horské dráze. Jedni v těchto okamžicích zastávají názor, že je čas, držet se stranou, a naopak jiní v hektickém chování trhů vidí ty největší příležitosti. Co je tedy lepší, držet se stranou, nebo vzít raději osud do vlastních rukou? Odpověď zní, je třeba se přizpůsobit.
img

Wall Street – jeho historie a největší pády

16.01.2020 Wall Street je jádrem finančního světa. Je to místo, kde se vytvářejí vzory pro akciové trhy na celém světě. Pracuje se zde s neuvěřitelnými částkami. Každý den je zde rychlý, hlasitý a chaotický. Pokud se něco velkého odehrává na Wall Street, ovlivní to celý svět.
C:\fakepath\spx.png

Burzovní grafy: Býci opět tlačili akcie na rekordy

01.12.2019 Zkrácený obchodní týden přinesl další růst amerického akciového indexu S&P 500, tentokrát o 0,99 %.
C:\fakepath\akcie.jpg

Americké akcie oslabily kvůli sporu kolem Hongkongu

29.11.2019 Americké akcie dnes oslabily kvůli obavám, že diplomatický spor kolem demonstrací v Hongkongu bude mít negativní dopad na obchodní rozhovory mezi Spojenými státy a Čínou. Akcie maloobchodních řetězců se navíc dostaly pod tlak kvůli známkám toho, že Američané o Black Friday, tedy v takzvaný "Černý pátek", utrácejí za tradičně zlevněné nabídky spíše v internetových obchodech než v kamenných prodejnách.
img

Asijské akcie ve výprodeji na Černý pátek

29.11.2019 Černý pátek je dnem slev a výprodej dnes vidíme také na asijských trzích. Čína si prošla nejvíce intenzivním výprodejem s poklesem indexu CHNComp o 2,4 % a HKComp o rovná 2 %. Korejský index KOSP200 ztratil 1,7 %. Hlavním důvodem výprodejů je strach trhu z reakce Číny na podepsání zákona o Hongkongu americkým prezidentem Trumpem. Existují obavy, že dosavadní postup jednání o nové obchodní smlouvě přijde vniveč. Evropské trhy jsou dnes dopoledne mnohem klidnější - DE30 ztrácí pouhé 0,2 %.
img

Denní shrnutí: EURUSD se dostal pod 1,10; Ropa padá po zveřejnění zásob

27.11.2019 Středeční seance probíhá v klidu bez výrazné volatility na trzích. Akciové indexy vykazují pouze mírné změny. Index S&P 500 útočí na úroveň 3150 bodů a opět navýšil historická maxima. Britské akcie rostou na dvouměsíční maxima a německý DAX se krátce před závěrem seance obchoduje na úrovni 13 282 bodů (+0,35 %).
img

TOP 3 grafy tohoto týdne - Černý pátek speciál

27.11.2019 Černý pátek, jeden z nejvíce rušných dnů nejen pro americké obchodníky, se blíží. Velké mezinárodní korporace stejně jako malí prodejci jsou zaplaveni spotřebiteli lačnícími po výhodných nabídkách. Slevy ve výši 40 - 50 % jsou běžné a není tak velkým překvapením, že spotřebitelé odkládají své nákupy právě na tento den. Navíc Černý pátek je necelý měsíc před vánočními svátky, takže je velmi dobrou příležitostí k nákupu dárků ve výrazných slevách.
img

Býci nadále čekají na svou šanci a tlačí cenu zlata zpět nad 1 500 USD

27.11.2019 Během několika posledních dní se technický obraz na zlatě významně nezměnil: vzhledem k poklesu pod 1500 USD, zejména díky prudkému nárůstu 10letých amerických výnosů na začátku listopadu, by se zbytek týdne se svátky Díkůvzdání a Černý pátek měl vyvíjet s celkově nízkou volatilitou.
C:\fakepath\spx.png

Burzovní grafy: Ceny amerických akcií mírně klesly, drama se ale nekoná

24.11.2019 Po šesti zelených týdenních svíčkách přišel první pokles, americký akciový index S&P 500 odepsal za týden 0,33 %.
img

Šance na pokles USDJPY se opět zvýšují, převezmout mědvědi kontrolu nad trhem?

22.11.2019 Ke konci tohoto týdne se chceme znovu zaměřit na USD / JPY. Neočekáváme však, že vzhledem k dnešním ekonomickým událostem ani výsledné zvýšené volatilitě, dojde k velkým krokům.
C:\fakepath\krach.png

Největší burzovní krach v dějinách nastal před 90 lety

24.10.2019 Krach na newyorské burze (též zvaný Černý čtvrtek) 24. října 1929 byl největší burzovní krach v dějinách a právě dnes je tomu přesně 90 let. V dnešním vzdělávacím článku se ohlédneme do minulosti a podíváme se na tuto důležitou historickou událost blíže. Zároveň nebude chybět výběr všech nejvýznamnějších světových hospodářských krizí.
img

Nákupy na internetu nebo raději v kamenných obchodech?

19.01.2019 V dnešní době existují různé webové stránky, přes které můžete nakoupit naprosto cokoliv. Takto 1 věc naleznete na něk...
img

Technická analýza: Investoři vyhlížejí obnovu těžebních limitů

28.11.2018 Ceny ropy si minulý týden prožily skutečně černý pátek, když se propadly o 8 % na nová roční minima, a zaznamenaly tak největší měsíční pokles od roku 2014. Kolaps ropného trhu tak přetrvává již sedmý týden v řadě, což ke zlepšení nálady investorů rozhodně nepřispívá. Deprivace obchodníků s černým zlatem pramení ze stále se navyšující světové produkce, kterou mají na svědomí zejména tři největší producenti (USA, Saúdská Arábie, Rusko), jež aktuálně těží na vlastních historických maximech. Zraky investorů se tak čím dál více upínají k blížícímu se zasedání kartelu OPEC+ (6.-7.prosince), kde se bude projednávat otázka obnovy těžebních limitů. Podobu finální dohody může zčásti nastínit již víkendové zasedání G20, kde by spolu měli jednat čelní představitelé Ruska, USA a Saúdské Arábie.
img

Rozbřesk: Týden ve znamení boje o Brexit a kolaps cen ropy nebere konce

26.11.2018 Theresa Mayová začne tento týden obhajovat rozvod s EU na domácí půdě a nebude mít vůbec lehkou úlohu. Proti dohodě je opozice a kritických je také skoro 90 poslanců vlastní strany. Euforii z brexitu asi také nepřiživí detailní analýza jeho dopadů z pera Bank of England, kterou centrální bankéři mají zveřejnit ve středu. Na druhou stranu zátěžový test “černého” scénáře - brexitu bez dohody - může Therese Mayové ve finále dodat silné argumenty, proč by poslanci měli podpořit jí dohodnutý více než pětisetstránkový rozvodový účet.
img

Burzovní grafy: Okolo Dne díkůvzdání index S&P 500 dopadl nejhůře od roku 2011

25.11.2018 Americký akciový index S&P 500 zaznamenal druhý ztrátový týden po sobě, po poklesu o zhruba 1,6 % odespal výrazněji (-3,79 %).
img

Forex: Horší americká inflace potvrdí eurové zisky

12.01.2018 Euro včera získalo pevnou půdu pod nohama po zveřejnění zápisu z jednání ECB. Dnešní pozornost bude směřovat do USA. Domníváme se, že tamní inflace v prosinci zpomalila, což by mohlo potvrdit eurové zisky. Nicméně z USA se dočkáme i příznivých zpráv, které přinesou maloobchodní tržby. Jejich výsledek bude zisky společné evropské měny limitovat.
img

Černý pátek udělal z Jeffa Bezose jediného člověka s majetkem větším než 100 miliard dolarů

01.12.2017 Jeff Bezos je nejbohatším mužem na Zemi. Majetek v celkové hodnotě více než 100 miliard dolarů vlastnil v 90. letech jen Bill Gates.
img

Evropské indexy pokračují v nesmělém růstu, ropě pomáhají spekulace na prodloužení platnosti těžebních kvót

24.11.2017 Černý pátek dnes zdá se není jen o nákupech vánočních dárků ve slevě. Nákupy pokračují také na akciových trzích, i když na těch zatím rozhodně žádné slevy nenajdeme. Evropské ale pokračují v likvidaci ztrát z minulého týdne a vše zatím nasvědčuje tomu, že za sebou budou mít tentokrát úspěšný týden, během kterého by si v některých případech mohly připsat růst o více než procento. Ještě lépe jsou na tom přitom indexy v USA, které tento týden táhne vzhůru hlavně technologický sekto, díky kterému NASDAQ vystoupal za posledních pět obchodních seancí o necelých 2,5 %. Rizikové přirážky i implikovaná volatilita jsou tedy znovu na samotném dně a na trzích panuje klid a nízké objemy, které přiživuje také včerejší svátek a dnešní zkrácené obchodování v USA.
img

XTB Market Barometr

24.11.2017 Včera byl na FX podle očekávání nejvíce aktivní CAD, který dostaly pod tlak výsledky kanadských maloobchodních prodejů. Zbytek měn a finančnictví aktiv se držel v relativně klidném bočním trendu a podobný průběh čekáme také od dnešní seance. Je totiž černý pátek, takže hlavně během americké seance počítáme s podprůměrnými objemy. Ze zajímavých dat nás čeká jen německý IFO, ale jeho dopad na EUR pravděpodobně bude jen malý.
img

Technická analýza: Koupit na Vánoce počítač nebo akcie?

23.11.2017 Jeden z potomků původního Hewlett-Packard vygeneroval v prošlém čtvrtletí tržby ve výši 13,9 miliardy dolarů, což je meziroční nárůst o 11 procent. Tím se mu podařilo překonat konsensus o bezmála 0,5 mld. USD. Rychle rostoucí náklady na prodané zboží stáhly ale hrubou marži na 18,3 %. Výsledkem je čistý zisk na akcii s hodnotou 0,44 USD, což značí 22procentní meziroční zlepšení. Na růstu tržeb se nejvýrazněji podepsal segment osobních PC, který zvedl příjmy z 8 na 9 mld. USD (+13 % meziročně). Segment tiskáren měl sice nižší tempo růstu (+7 % yoy), avšak disponuje mnohem širší provozní marží (cca 17 %). Ziskovost tedy táhl právě on.
img

Technická analýza: Hewlett Packard: Koupit na Vánoce počítač nebo akcie?

23.11.2017 Jeden z potomků původního Hewlett-Packard vygeneroval v prošlém čtvrtletí tržby ve výši 13,9 miliardy dolarů, což je meziroční nárůst o 11 procent. Tím se mu podařilo překonat konsensus o bezmála 0,5 mld. USD. Rychle rostoucí náklady na prodané zboží stáhly ale hrubou marži na 18,3 %. Výsledkem je čistý zisk na akcii s hodnotou 0,44 USD, což značí 22procentní meziroční zlepšení. Na růstu tržeb se nejvýrazněji podepsal segment osobních PC, který zvedl příjmy z 8 na 9 mld. USD (+13 % meziročně). Segment tiskáren měl sice nižší tempo růstu (+7 % yoy), avšak disponuje mnohem širší provozní marží (cca 17 %). Ziskovost tedy táhl právě on.
img

Euro stabilní v okolí 1,1750 EURUSD, evropské indexy opět mírně v zelených číslech

22.11.2017 Ani středeční seance zatím stojaté vody na finančních trzích výrazněji rozvlnit nedokázala. Po klidném a lehce pozitivním startu do nového týdne si dnes indexy v Evropě ve většině případů znovu připisují mírné zisky. Rizikové přirážky se vrátily na samotné dno a obchodníci jsou opět beze strachu. Prostor ke korekci se tak na rizikových aktivech vyčerpal a jejich postupné přikupování po pauze z první poloviny listopadu zdá se může nerušeně pokračovat. Objemy jsou i dnes spíše nízké, i když ne tak nízké, jako během pondělní a úterní seance.
img

Burzovní grafy: Začíná se rýsovat obchodní pásmo

19.11.2017 Americký akciový index S&P 500 uzavřel týden na červené nule (-0,13 %). Na denním grafu se začíná rýsovat obchodní pásmo krátkodobé konsolidace.
img

Burzovní grafy: Mírný pokles indexu S&P 500 jako začátek korekce nevypadá

12.11.2017 Americký akciový index S&P 500 po osmi týdnech růstu mírně ztratil (0,21 %), drama se ale zatím nekoná. Spíše naopak.
img

Legenda mezi burzami NYSE vznikla před 225 lety pod platanem

16.05.2017 Newyorská burza cenných papírů (NYSE) je největší a nejznámější burzou světa. Ve své historii, která se začala psát před 225 lety, 17. května 1792, prožila i řadu kritických okamžiků, vždy se ale dokázala rychle otřepat a její význam i velikost nemá konkurenci. Na Wall Streetu, jak je burza kvůli svému umístění přezdívána, se obchoduje s akciemi největších amerických i zahraničních firem a její sláva již dávno překročila hranice finančnictví. Je vděčným tématem pro filmaře, spisovatele a pro kritiky současného hospodářského řádu je ztělesněním zla.
img

Burzovní grafy: Index S&P 500 je na rekordu, býci hledají nové překážky

27.11.2016 Americké burzy mají za sebou další býčí týden. Index S&P 500 si připsal za necelé čtyři obchodní dny 1,44 %, vystoupal nad psychologickou hladinu 2 200 a při nízkých objemech obchodů posouvá historická maxima.
img

Black Friday jsou vánoční prodejní akce ale ne výprodej na finančních trzích

25.11.2016 Dnešní černý pátek se vztahuje na tradiční předvánoční prodejní akce a s pádem na finančních trzích nebude mít nic společného. Dnešní nálada bude totiž na trzích poklidná. Den mezi státním svátkem a víkendem v USA spousta finančníků využije k předvánočním přípravám a ne obchodování. Z makroekonomických dat dnes vyčnívá pouze struktura HDP za třetí čtvrtletí ve Velké Británii, která ukáže na soukromou spotřebu jako hlavního tahouna růstu.
img

Burzovní grafy: Před obdobím klidu další zlepšení skóre pro akciové býky

20.11.2016 Velkolepá rally, která začala po amerických prezidentských volbách, je sice již minulostí, mírný růst ale americké akcie uchránily i za uplynulý týden.
img

Závěrečná hodnota indexu pražské burzy se dostala pod 800 bodů

27.06.2016 Index pražské burzy dnes odepsal 3,6 procenta na 790,09 bodu, poprvé od dubna 2009 tak jeho závěrečná hodnota klesla pod hranici 800 bodů. Nedařilo se zejména finančním titulům, ale v červených číslech ukončily dnešní obchodování například i akcie společnosti ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Makro: Růst maloobchodních tržeb byl před Vánočními svátky nadprůměrný, CBI

21.12.2015 Britští maloobchodníci reportovali solidní růst tržeb v maloobchodu v období před vánočními svátky, který al...
eurusd-02122015-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 2.12.2015

02.12.2015 Americké akciové trhy zahájily nový měsíc solidním růstem a jejich hlavní indexy v úterý přidaly každý zhruba...
usdx-28112015-1.png

Akcie v USA beze změny, dolar rostl

28.11.2015 Americké akciové indexy ve Spojených státech skončily dnešní zkrácenou seanci jen s mírnou změnou. Trh brzdil...
img

Makro: Britští maloobchodníci čekají v prosinci nejsilnější nárůst tržeb od roku 1988, CBI

22.12.2014 Maloobchodní prodeje rostou ve Spojeném království nejrychlejším tempem za téměř 26 let, uvedl nejnovější průzkum. Poz...
img

Makro: Srovnatelné tržby amerických maloobchodů v listopadu zklamaly

10.12.2013 Listopadové prodeje maloobchodních řetězců ovlivnila opatrnost ze strany spotřebitelů a vysoce konkurenční prostředí. ...
img

"Vánoční rally" - Buď anebo?!

02.12.2013 A už je tady prosinec, poslední měsíc roku 2013. Tento týden je první pracovní týden tohoto měsíce a to znamená, že tr...
bitcoin fxstreet2.png

Bitcoin překonal hranici 1000 USD

28.11.2013 Hodnota kybernetické měny bitcoin včera poprvé překonala hranici 1000 dolarů. Pokračuje tak ve vysokém růstu v tomto měsíci, ke kterému přispělo jednání o virtuální měně v americkém Senátu.
img

8000 % za rok? Bitcoin překonal hranici 1000 USD

27.11.2013 Hodnota virtuální měny bitcoin dnes poprvé v historii překonala hranici jednoho tisíce amerických dolarů. Nastartovaly ji spekulace, širší akceptace, móda i jednání o virtuální měně v americkém Senátu.
img

Makro: Srovnatelné tržby amerických maloobchodníků v listopadu nečekaně klesly, ICSC

11.12.2012 Dopad superbouře Sandy byl větší, než se předpokládalo a významně ovlivnil americké maloobchodní řetězce ...
img

Ranní zprávy

03.12.2012 Evropa - Evropa byla minulý týden poměrně klidná, hlavní akciové indexy rostly díky snahám o obnovení řeck...
fed banka.jpg

Béžová kniha Fedu: Ekonomika dál zvolna roste

29.11.2012 Americká ekonomika pokračuje v pozvolném růstu, aktivitu v některých klíčových sektorech ale zpomalily dopady...
img

Komentář k měnám: Dlouho očekávaná korekce nabrala na rychlosti

06.03.2012 Jako čekání na Godota bylo čekání na korekci, teď když přišla, je otázkou za milion dolarů - jak bude hluboká a kam až bude pokračovat? Nebo máme nový medvědí trh? Klíčovou událostí tohoto týdne je swap řeckého dluhu a spuštění CDS. Pokud by se swap nepodařil a PSI bylo neúspěšné, tak můžeme říct, že mezi bílé labutě na rybníku přilétla minimálně jedna černá a trhy zažijí černý pátek na burze. Doufejme, že jich nebude plné hejno. Euro k dolaru těsně nad 1,31, koruna k dolaru pod 19ti, k euru na 24,90 korunách. Propadly se i vzácné kovy. Zlato se v závěru pohybovalo na 1670 dolarech za unci, což bylo jen 7 dolarů pod 200-denním klouzavým průměrem. Pro další vývoj zlata bude důležité, jak na propad zareaguje Asie, zda bude nakupovat. Možná je ještě brzy, ale očekával bych korekci korekce, nebo alespoň konsolidaci a pak ještě jeden posun směrem dolů. Řecko je opět na radaru všech investorů pro další dny.
img

Týden na pražské burze: 3,33 do tisíce. Erste +14 %

27.01.2012 Opožděný lednový efekt na domácí akciové burze pokračuje. Pokud se jejímu hlavnímu indexu PX podaří posílit o dalších 3,33 procenta, prolomí hranici jednoho tisíce bodů směrem vzhůru. V týdnu právě uplynulém přidal 3,74 procenta výše na metu 967,80 bodu. V čele SPADového pole se s odstupem skví akcie Erste, zlepšující si reputaci. V tomto týdnu, na vlně růstu finančního sektoru v celé Evropě, posílily o bezmála 14 procent nad 430 korun za akcii a ze svého letošního dna 9. ledna na 313 korunách titul posílil již o 38 %.
img

Makro: Maloobchodníci reportovali silné listopadové prodeje v USA

03.12.2010 Většina amerických maloobchodníků hlásila velmi silné listopadové prodeje, které předčily odhady Wa...
img

Makro: Maloobchodní tržby na Černý pátek jen nepatrně vyšší než vloni

29.11.2010 Američané utratili na Černý pátek, který oficiálně zahajuje předvánoční nákupní sezónu v USA, jen o málo více než ...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Bitcoin | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Ruský rubl | HDP | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Česká burza | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Apple | Měnový výbor Fedu | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Komoditní burza | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Transakce | Bank of England | Valná hromada | Bloomberg | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Béžová kniha | CBOT | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Chop | Konsolidace | DAX | Demo účet | Dividenda | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downgrade | EBIT | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fannie Mae | Fed | Hedge fondy | Futures | G7 | Gap | Grafy | Hedge | IPO | Index PX | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Korekce | Kurz | Likvidita | MAE | MMF | MT4 | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obligace | Opce | Open | Oscilátor | Pozice | RSI | Rally | Rating | Resistence | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Spread | Standard & Poor's 500 | Support | Swap | Technical analysis | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Časový rámec | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Komerční banka | Patria | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Spekulanti | Thajský bat | Investoři | Blue chips | Fond | Ekonomie | Měnový výbor | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Josef Košťál | Zisk | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Spekulant | Zkušenosti | Panika | Deprese | Optimismus | Výsledky | Strach | Obchodní příležitosti | Bohatství | New York Stock Exchange | Euronext | RBNZ | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie NWR | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Makrodata | LYNX | Index strachu | Satoši Nakamoto | Virtuální měna | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | GBPUSD | Aktivum | Index | Investiční strategie | Podpora | Ed Seykota | Akcie CETV | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Erstebank | Akcie Fortuna | Akcie Fortuny | Akcie KB | Akcie Unipetrol | Akcie VIG | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Brokers | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CZK | Česká burza cenných papírů | ČEZ burza | ČEZ dividenda | ČEZ dividendy | ČEZ online | DJIA | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomický kalendář | Elektronické obchodování | Eura | Evropské měny | Exchange | Fondy | Forex kalendář | Forexu | Fortuna | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investování do akcií | Investování na burze | Investování na kapitálových trzích | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | Jak rychle zbohatnout | Komoditní | Komoditní burzy | Krach na newyorské burze | Kurz bitcoin | Kurz rublu | Kurzy | Libra | LYNX Broker | Maloobchodní prodej | Market | Markets | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nákup akcií | NewYorská burza | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Převodník měn | Recenze | Reuters | Ropy | Rubl | Řízení rizik | Signály | Slovník pojmů | Société Générale | Světové měny | Švýcarská centrální banka | Trade Brokers | Trh | Tržní hodnota | Volatility | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj zlata | Webináře | WTI | Patria Direct | X-Trade | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Zisky | CNBC | Rozkolísanost trhu | EIA | ATR | ING | Benzín | Buffett | Bill Gates | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Jeff Bezos | KOBOS (Kontinuální Burzovní Obchodní Systém) | Lednový efekt | Obchodní den | Range | Redukce | ROCE | Šíře trhu | Crédit Agricole | Spojené státy | Člen burzy | Primární emise | Cenová hladina | KOBOS | Tržby | Federální rezervní systém | Burzovní grafy | Volby | Burze | Černý pátek na burze | Černý pátek na newyorské burze | Investment | Dow Jonesův index | Společnost Crédit Agricole | CNN | Bankovní sektor | MSCI | Wunderlich Securities | Baker Hughes | BBC | Fundamentální výhled | Polská centrální banka | Brazílie | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Erste Bank | Kurz české měny | Index pražské burzy | Burzovní obchodní systém | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Stock Exchange | Velcí obchodníci | Dlouhé pozice | Oscilátor RSI | Podnikatelé | Burzovní kalendář | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Vytrvalost | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Vývoj ceny ropy WTI | Sázení | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Britské akcie | Economist | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Forwardy | Vladimir Putin | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Spotřebitelský indikátor | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Kč/GBP | Akcie mediální skupiny CME | Hodnota indexu pražské burzy | AAA | Černé pondělí | Americké burzy | Finančnictví | Walmart | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Obchodování na pitu | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Historická maxima | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Finanční poradce | Steve Nison | Blockchain | Zájem o akcie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nákupní signál | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Prodávat akcie | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Bankovní krize | Průzkum | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Akcie Moneta Money Bank | Opatření na podporu ekonomiky | Hospodářská stagnace | Theresa Mayová | Výběr zisků | Výnosy | Americká vláda | Ekonomické údaje | Index cen domů | Příjmy | Indikátory důvěry | ČTK | Konsenzus | Belgie | Očekávání | Purple Trading | XTB Market Barometr | Market Barometr | Zahraniční forex | Vývoj směnných kurzů | Jesse Livermore | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Bruce Kovner | Výhled pro zlato | Peter Lynch | André Kostolany | Americký akciový trh | Jack Schwager | Inteligentní investor | MSCI World Index | Tržní očekávání | Vzácné kovy | Drobní investoři | Investování s LYNX | Obchodní války | Obchodní týden | OPEC+ | Události ve světě | L.F. Investment Limited | Akcie společnosti | Objem obchodování | Americká investiční banka | Obchodní rozhovory | Profesionální obchodník | Trendové čáry | Trh s ropou | Výprodej akcií | Marihuanové akcie | Obchodování se CFD | Aktivita na trhu | Pojištění vkladů | Zadluženost | Vysoká zadluženost | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Hodnotové investování | Inflace v ČR | Statistický úřad | Great Crash | DE30 | Fibo retracement | Obchodní principy | Investiční bublina | Pokles cen | AMZN | Burzovní průvodce | New York Stock Exchange (NYSE) | MT5 Supreme Edition | Denní graf | Overbalance | Vyzkoušet si trading | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | NYBOT | CSCE | Černý čtvrtek | Brazilské devizové rezervy | Vysoká likvidita | Nákupní příkazy | Rozšíření krize | Černé úterý | Bank of United States | Následky krize | Dow Jonesův burzovní index | Burzovní krach | Brazilská měna real | Hypoteční trh v USA | Povinné pojištění vkladů | Hospodářské krize | Smoot-Hawleyův zákon | Mnoho ziskových obchodů | Největší burzovní krach | Vývoj burzovního indexu | Newyorské komoditní burzy | Průběh krize | Střadatelé | První investoři | Prodávat své akcie | Newyorská burza (NYSE) | New Deal | Nový úděl | Prezident Donald Trump | Německá vláda | Hongkong | Trinity | Býčí signál | Objem | Obchod | Obchodní dohody | Obrat trendu | Supreme Edition | Německé hospodářství | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Technické analýzy | BAT | Svíčková formace | Produkty obchodované s finanční pákou | Vysoké riziko | Vývoj trhu | Black Friday | Amazon | Ceny amerických akcií | Den díkůvzdání | Jednání mezi USA a Čínou | Miliardy | Admiral Markets Forex Kalendář | CHNComp | HKComp | KOSP200 | Index KOSP200 | Průmysl | Na burze | Ceny zboží | Problémy | Britové | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Čínské vlády | Yahoo | Míra | Hypoteční trh | Americké centrální banky | Vánoce | Americké vlády | Peking | Světová válka | Američané | Poradenství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Americké akcie dnes | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Krach | Komunikace | Trhy | Pokles | Situace | Coronavirus | L.F. Investment | Pochybnosti | Výdaje | Bez rizika | Vývoj | Guru | Vysoká rizika | Největší burzovní krach v dějinách | Největší pády | Poradce | S&P500 | Investovat peníze | JDE | Chování trhu | Období krize | Trading v období krize | Finanční krize 2008 | Coronavirus (2020) | Světové krize | Určení krize
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Graf | Dolar

Předchozí klíčová slova

Čekání na dohodu
Čeněk Absolon
Černá ekonomika
Černá labuť
Černá středa
Černé labutě
Černé pondělí
Černé úterý
Černé zlato
Černý čtvrtek

Následující klíčová slova

Černý pátek na burze
Černý pátek na newyorské burze
Čerpací stanice
Čerpací stanice v ČR
Čerpání evropských peněz
Čerpání peněz
Čerpání peněz z fondů
Čerpání peněz z fondů EU
Červnová inflace
Červnový kontrakt
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FP Markets
Potvrďte prosím... Zavřít