Interpretace

Doporučení pro obchodování na kryptoměnovém trhu dne 3. července
03.07.2025 Bitcoin a ether obnovily růst a dosáhly nových týdenních maxim díky příznivému makroekonomickému prostředí. Za posledních 24 hodin bitcoin vzrostl o 2,5 % a obchoduje se nad úrovní 109 000 USD. Ethereum posílilo o 5,58 % a dosáhlo úrovně 2 564 USD. Výrazné zotavení zaznamenaly také XRP, solana a dogecoin.

Narrative Fallacy - Nehledej souvislosti tam, kde žádné nejsou
03.06.2025 Příběhy do tradingu nepatří. Proč tomu tak je, se nás pokusí přesvědčit zkreslení, které z příběhů vyplývá.

Nejčastější chyby při backtestingu – tohle se naučte, abyste mohli zlepšovat své strategie
19.05.2025 Backtesting je důležitý proces pro každého tradera, který chce rozvíjet a zlepšovat svůj obchodní systém. Umožňuje vám otestovat vaše nápady a předpoklady na historických datech a zjistit, jak by fungovaly v minulosti.

Smart Money Trading: Pokročilá analýza volume (28. díl)
07.05.2025 V minulé kapitole jsme si rozebrali to, proč je dobré se specializovat na 1 až 2 obchodní instrumenty a jaké jsou toho výhody. To vše v konceptech likvidity, ale své si najdou i obchodníci, kteří obchodují jiné strategie. V dnešní kapitole se podíváme na trochu složitější téma, a to na analýzu volume neboli to, jak pochopit objemovou analýzu v obchodování, jelikož s objemy též ICT a SMC koncepty pracují. Každopádně si to zkusíme popsat co nejvíce jednoduše na příkladech.

Netflix posiluje před výsledky za 1Q 2025 📈 Podpoří report náladu na Wall Street? 🗽
17.04.2025 Akcie Netflixu (NFLX.US) dnes přidávají více než 0,5 % před zveřejněním klíčových výsledků za 1. čtvrtletí 2025. Wall Street bude výsledky bedlivě sledovat, zejména s ohledem na skutečnost, že neuspokojivý report Netflixu v roce 2022 předcházel výrazné korekci amerického akciového trhu a vyvolal obavy z recese tažené spotřebitelem. V tomto kontextu je společnost nyní vnímána jako jakýsi „lakmusový papírek“ nálady ohledně diskrečních výdajů — a potenciálně i celkového investorského sentimentu vůči americkým spotřebitelským akciím.

Bude zítřek lepší než včerejšek? (Hrozí nový pokles AUD/USD a zlata.)
08.04.2025 Je snadné zůstat optimistou a doufat, že rozhodující činitelé budou jednat podle vašich představ. Proč to tak je? A proč to může být pro investory past?

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. března (analýza dopoledních obchodů)
21.03.2025 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2983 a na jejím základě jsem plánoval udělat obchodní rozhodnutí. Z grafu 5M můžeme analyzovat, co se stalo. K proražení hladiny 1,2983 sice došlo, ale k následnému retestu ne, takže jsem zůstal bez obchodů. Technický výhled na druhou polovinu dne byl upraven.

Zapomnělo euro na paritu?
13.02.2025 Na konci roku 2024 mnoho analytiků diskutovalo o tom, že by EUR/USD mohl dosáhnout parity. Americká ekonomika byla znatelně silnější než její evropský protějšek a prosincové projekce Federálního rezervního systému naznačovaly dvě snížení sazeb namísto čtyř. Trh s deriváty navíc předpokládal, že Evropská centrální banka v roce 2025 sníží svou depozitní sazbu o 100 bazických bodů. Rally vyvolaná umělou inteligencí posunula americké akciové indexy výrazně před evropské akcie. Co by tedy ještě mohl dolar udělat pro další oslabení eura? Ukazuje se, že situace není tak jednoduchá.

Obchodování svíčkových formací Evening Star a Morning Star (1. část)
12.02.2025 V technické analýze, která je klíčová pro technické obchodníky na finančních trzích, hrají svíčkové formace významnou roli při identifikaci možných změn trendů. Mezi nejdůležitější patří formace Evening Star (večerní hvězda - večernice) a Morning Star (ranní hvězda - jitřenka), které poskytují signály o potenciálním obratu cenových pohybů. Porozumění jejich struktuře a interpretaci je pro investory zásadní. Tento článek se zaměří na charakteristiky těchto formací, jejich výskyt na grafech a efektivní využití v obchodních strategiích.

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 6. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
06.02.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu, ale odpoledne se zase propadl. Jak jsme uvedli dříve, včerejší pohyby eura byly vcelku logické, ale z lokálního makroekonomického pohledu se jevily jako nelogické. Podobně nelogické chování vykazovala i britská libra. Dopoledne GBP/USD zaznamenal růst, přestože jediná dostupná zpráva – britský index PMI ve službách – byla zklamáním. Odpoledne mohly další růst podpořit slabé zprávy ADP a ISM, ale v té době už cena začala klesat. Nicméně ze střednědobého hlediska dává růst libry smysl, protože v denním časovém rámci představuje korekci po tříměsíčním klesajícím trendu. Dnes je na programu zasedání Bank of England a projev Andrewa Baileyho, což znamená, že pohyby na trhu mohou být během dne velmi nepředvídatelné. Na GBP/USD by se měl očekávat pokles, protože rozhodnutí BoE budou pravděpodobně holubičí. Jakmile však bude tato událost oceněna, libra může obnovit svůj růstový pohyb.

Jak obchodovat pár EUR/USD dne 16. ledna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
16.01.2025 Ve středu pár EUR/USD vykazoval značnou volatilitu. Zpočátku cena stagnovala, jelikož obchodníci vyčkávali na zveřejnění zprávy o vývoji inflace v USA. Po zveřejnění zprávy došlo k prudkému růstu kurzu, přestože údaje o inflaci nebyly pro dolar rozhodně negativní. Během hodiny však euro opět prudce kleslo. Tento nedávný pohyb naznačuje, že trh prošel další fází korekce, která se možná včera uzavřela.

Obchodní doporučení a přehled vývoje GBP/USD dne 6. prosince. Libra na rozdíl od eura pokračuje v korekci směrem vzhůru
06.12.2024 Měnový pár GBP/USD se i ve čtvrtek obchodoval na vyšší úrovni a posiloval výrazněji než euro. Navzdory téměř neexistujícímu a totožnému makroekonomickému pozadí libra nadále roste, zatímco euro relativně stagnuje. Tato dynamika nás nepřekvapuje, neboť jsme opakovaně zmiňovali, že britská měna vykazuje vůči dolaru větší odolnost. Jinými slovy, má tendenci růst ochotněji než euro a naopak klesat méně ochotně. Zastřešující trend se však nemění. Euro i libra provádějí korekci v rámci klesajícího trendu, který započal před 2,5 měsíci.

Navzdory zhoršenému ekonomickému prostředí je drtivá většina firem stále schopna plnit své závazky. ICC ČR (Mezinárodní obchodní komora) představuje nový INDEX STABILITY FIREM
28.11.2024 Hospodářským sektorem s nejstabilnějšími firmami je podle nového indexu sektor „Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu“. Na druhém místě stability jsou firmy z odvětví těžby a dobývání. INDEX STABILITY FIREM těchto dvou odvětví dosáhl ke konci 3. čtvrtletí 2024 hodnoty 8,5, resp. 7,5. Na opačném konci stupnice s nejnižším indexem stability jsou firmy z odvětví dopravy a skladování a z odvětví velkoobchodu a maloobchodu, včetně oprav a údržby motorových vozidel. Ty dosáhly hodnoty indexu 3,3, resp. 4,3. Průměrný INDEX STABILITY FIREM pro firmy v celé české ekonomice dosáhl hodnoty 5,9.

EUR/USD: Plán pro obchodování během americké seance ze dne 31. října (přehled dopoledních obchodů)
01.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0870 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom analyzovali, co se stalo. Pohyb vzhůru a následné falešné proražení poskytly vynikající vstupní bod pro prodej, ale nevedly k výraznému poklesu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne se nezměnil.

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 31. října (přehled dopoledních obchodů)
01.11.2024 V dopolední prognóze jsem jako klíčový vstupní bod zdůraznil úroveň 1,2964. Pojďme se podívat na graf 5M a rozebrat, k čemu došlo. Průraz a retest úrovně 1,2964 poskytly vynikající vstupní bod pro nákup a vedly k růstu páru o více než 30 bodů. Prodej kolem úrovně 1,2989 po neúspěšné konsolidaci přinesl dalších 30 bodů. Rozhodl jsem se neprovést další nákup od úrovně 1,2964. Technický výhled na druhou polovinu dne byl mírně upraven.

Fintokei: Pravidlo Martingale a agresívní průměrování II.
08.10.2024 Pokračuji v testu programu StartTrader od Fintokei, podařil se dílčí úspěch a ztrátu jsem snížil na 0,7 %. Takže od posledního reportu jsem vygeneroval zisk přes 2 %.

EUR/USD: Před námi je poslední zářijový týden. Signály z Fedu a ECB, indexy PMI, jádrový PCE index
24.09.2024 Čeká nás poslední zářijový týden. Klíčové události měsíce týkající se měnového páru EUR/USD již proběhly: Evropská centrální banka a americký Federální rezervní systém vynesly své verdikty a nejkritičtější zprávy odrážely dynamiku hlavních ukazatelů americké ekonomiky a ekonomiky eurozóny. To však neznamená, že nadcházející týden bude "nevýrazný" nebo nudný. Naopak, pravděpodobně budeme svědky poměrně vysoké volatility, protože interpretace faktů je často mnohem komplexnější než fakta samotná. V nadcházejícím týdnu budou členové Fedu a ECB " dešifrovat" výsledky zářijových zasedání, které buď posílí, nebo oslabí holubičí očekávání trhu. Navíc ke konci pětidenního obchodního týdne bude v USA zveřejněn klíčový ukazatel inflace – jádrový index PCE. Ale vezměme to popořadě.

Invesco: Probuzení umělé inteligence – státní investoři jdou vstříc budoucnosti
20.09.2024 Ve výzkumu z roku 2019 o zavádění technologií jsme v Invescu zjistili, že státy si často myslí, že jsou pozadu za ostatními institucemi, která vlastní aktiva, co se týče zavádění technologií v jejich vlastních organizacích. Zajímavé je, že to často kontrastovalo s jejich investicemi do technologií. Mnoho fondů tento sektor upřednostňuje a uvědomuje si jeho potenciál pro atraktivní výnosy.

Fidelity International: Fed do toho jde ve velkém stylu, čeká nás volatilita
20.09.2024 Trh práce přiměl Fed k agresivnějším krokům. Co ale bude dělat dál stále rozvažuje.

Ranní okénko - Bude ekonomika USA růst i nadále nebo se objeví náznaky zpomalení?
29.08.2024 Dnešní den bude výhradně ve znamení zahraničních dat. Patrně tím nejdůležitějším bude zpřesněný odhad růstu americké ekonomiky ve druhém kvartále tohoto roku. Na začátku srpna propukla na akciových trzích hysterie v souvislosti s potenciální recesí americké ekonomiky. Důvodem byla zejména zveřejněná data z tamního trhu práce, kdy neočekávaně vzrostla nezaměstnanost, a především tvorba nových pracovních míst mimo zemědělský sektor byla výrazně nižší, než jaká byla predikce trhu.

👀 Akcie Pelotonu před trhem klesly o 2,6 % po včerejším působivém 35% zisku
23.08.2024 Akcie Pelotonu zažívají 2,6% pokles v předtržním obchodování po působivém 35% nárůstu včera. Stalo se tak poté, co společnost vykázala lepší než očekávané výsledky za čtvrté čtvrtletí a poskytla silný výhled zisku pro fiskální rok 2025, což ukazuje pokrok v úsilí o obrat.

Jak interpretovat tržní sentiment
19.08.2024 Když se zamýšlíme nad tím, jak se trhy pohybují a proč, často se dostáváme k otázce, jaký vliv má na trhy samotný sentiment. Tržní sentiment je komplexní směsice emocí, očekávání a přesvědčení, která obchodníci vkládají do svých rozhodnutí. Tento sentiment ovlivňuje tržní chování více, než si mnozí obchodníci uvědomují, a je zásadní faktor, který může vyvolat jak růstové, tak poklesové pohyby na trzích.

Technická analýza pro začátečníky: Jak analyzovat grafy krok za krokem
29.07.2024 Technická analýza je klíčovým nástrojem pro obchodníky, kteří chtějí efektivně analyzovat finanční trhy. Jejím cílem je pochopit tržní chování a identifikovat potenciální obchodní příležitosti na základě historických cenových pohybů.

Fundamentální analýza forexu – využití ekonomických ukazatelů a modelů při předpovídání forexových trhů (9. díl)
22.07.2024 Článek vysvětluje, jak různé ekonomické ukazatele, jako HDP, inflace, úrokové sazby a zaměstnanost, ovlivňují měnové kurzy. Dále se zabývá makroekonomickými modely, které pomáhají předpovídat pohyby měn. Čtenář se dozví, jak tyto indikátory a modely použít k analýze a řízení investičních strategií na forexovém trhu.

Fundamentální analýza forexu – techniky a nástroje efektivní fundamentální analýzy (5. díl)
07.07.2024 Článek vysvětluje, jak jsou ekonomické kalendáře klíčovým nástrojem pro sledování nadcházejících ekonomických událostí a ukazatelů na forexových trzích. Čtenáři se dozvědí, jak kalendáře pomáhají plánovat obchodní strategie a řídit rizika tím, že poskytují informace o důležitých ekonomických zprávách a jejich očekávaném dopadu na trhy.

Jak 7. června obchodovat měnový pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.
07.06.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu s minimální volatilitou. Pár EUR/USD se obchoduje zvláštně, nelogicky a paradoxně, ale tato definice bohužel v současnosti platí pro mnoho měnových párů na trhu, například pro GBP/USD. Včera byly oznámeny výsledky zasedání ECB. Evropský regulátor poprvé v rámci cyklu uvolňování měnové politiky snížil klíčovou sazbu. Euro na to prakticky nezareagovalo. Pak vystoupila s projevem Christine Lagardeová. I když šéfka ECB neřekla nic důležitého, měl trh nějak zareagovat. Denní volatilita ale činila neskutečných 40 bodů a trh celý den hibernoval. Přehlížení fundamentálního pozadí a interpretace makroekonomických statistik jen ve prospěch eura tedy pokračuje.

Fundamentální analýza akciových trhů – finanční zprávy a jejich vliv na ceny akcií (3. díl)
20.05.2024 Článek se zaměřuje na význam a různé typy finančních výkazů, které poskytují klíčové informace o finančním zdraví a výkonnosti podniků. Čtenář se dozví o výročních a čtvrtletních zprávách, výsledcích hospodaření, předpovědích zisku, zprávách o dividendách, tiskových zprávách a regulačních informacích. Dále článek popisuje, jak číst a analyzovat finanční zprávy, a jak tyto zprávy ovlivňují ceny akcií.

Fundamentální analýza akciových trhů – makroekonomické faktory a jejich vliv na akciové trhy (1. díl)
13.05.2024 Článek se zaměřuje na makroekonomické faktory a jejich vliv na akciové trhy. Čtenář se dozví o klíčových ukazatelích, jako je HDP, inflace, úrokové sazby a nezaměstnanost, a jaký mají vliv na trhy. Také se diskutuje o vlivu měnové politiky, fiskální politiky, cykličnosti ekonomiky, důvěře spotřebitelů a globálních ekonomických trendech na akciové trhy. Celkově článek poskytuje ucelený pohled na to, jak makroekonomické faktory ovlivňují investiční rozhodnutí a chování trhů.

Mohou vyšší sazby Fedu vést k rychlejšímu snižování sazeb v eurozóně?
26.04.2024 Oddalování momentu prvního poklesu sazeb v USA začíná pomalu ale jistě názorově štěpit evropské centrální bankéře. Strnulost inflace, odolný trh práce a možná i riziko dalšího povolebního nárůstu amerických deficitů vedou americký Fed k velké obezřetnosti - trhy nejenže přestávají věřit poklesu sazeb, ale na trzích se objevují i první sázky na jejich růst (podle analýzy Financial Times opční trhy dávají zhruba 20% šanci na růst sazeb v následujících 12 měsících).

Charakteristika a vlastnosti akciových indexů
25.03.2024 Pojďme se ponořit do fascinujícího světa akciových indexů, které jsou ztělesněním ekonomické dynamiky a obchodního ducha. Nejedná se jen o suchá čísla na obrazovkách obchodníků, nýbrž o živé organismy představující pulzující srdce finančních trhů. Čím jsou tedy akciové indexy tak zvláštní?

BREAKING: USDJPY ztrácí, protože japonský jen posílil díky růstu mezd
15.03.2024 Japonský jen posiluje a měnový pár USD/JPY se opět zvýšil poté, co tisková agentura Kjódó informovala o vyjednaném 5% zvýšení mezd japonskými odbory. Obchodníci se obávají, že vyjednávání o rengo by mohlo být chybějícím kamínkem pro BoJ v případné změně politiky. JIJI tlumočila, že Bank of Japan nyní provádí finální analýzy, jak opustit éru záporných úrokových sazeb.

Ranní shrnutí (15.03.2024)
15.03.2024 Po včerejší smíšené seanci na Wall Street byl sentiment v asijské seanci převážně slabý. Čínský Hang Seng a korejský KOSPI ztratily více než 1,5 %. Index Nikkei zaznamenal pokles o 0,3 %, ačkoli index Topix dokázal uzavřít seanci o 0,2 % výše.

Bílý dům předpovídá nárůst bitcoinu na 250 000 dolarů, odhaluje odborník
12.03.2024 Pierre Rochard, viceprezident pro výzkum ve společnosti Riot Platforms (NASDAQ: RIOT), ve svém příspěvku na platformě X rozvířil vody svou interpretací postoje americké vlády k Bitcoinu. S odvoláním na rozpočet prezidenta Bidena pro rok 2025 Rochard na sociální síti X uvedl: „Bidenův rozpočet na rok 2025 je velmi býčí vůči Bitcoinu, Bílý dům očekává 250 tisíc dolarů do roku 2035. Počítají s ním pro své daňové příjmy!“.

EUR/USD. Oči všech se upírají k americkému indexu spotřebitelských cen
13.02.2024 Pár EUR/USD se v pondělí pokusil zahájit vzestupný pohyb, protože obchodníci se vzhledem k plošné slabosti dolaru snažili vymanit z pásma kolem hodnoty 1,7. Pár ale neuspěl a na začátku americké obchodní seance převzali kontrolu prodejci, kteří cenu vrátili na výchozí pozice.

Retrospektivní ohlédnutí za letošním rokem
26.12.2023 Ohlédnout se zpět za uplynulým rokem je určitě fajn, ale jak toto ohlédnutí správně provést? To si povíme v tomto článku.

Proč bychom se neměli ve všem spoléhat na centrální banky v roce 2024?
08.12.2023 Od posledního poklesu akcií v říjnu se zdá, že trhy žijí v euforii z toho, že snížení úrokových sazeb se blíží. Centrální banky se zdají být zachránci celé ekonomické situace. Boj s inflací se zdá být vyhrán a teď nás čekají jen světlé zítřky. Tato interpretace má však spoustu trhlin. Pojďme si uvést několik argumentů, proč nepodléhat současné euforické vlně na trzích.

Měsíční report finančních trhů (listopad 2023)
04.12.2023 Nejsilnější měnou byl v listopadu novozélandský dolar, který si vůči americkému dolaru polepšil o 5,45 %. Listopad se stal zajímavý i tím, že vůči americkému dolaru posilovaly všechny světové měny, dokonce i japonský jen, který i přesto, že byl nejslabší měnou měsíce, tak si připsal růst o 1,93 %. Výrazné volatilní cenové pohyby vykázaly zlato a stříbro, zatímco cena ropy v listopadu trendově stagnovala. Na své si přišli rovněž i akcioví obchodníci a investoři, jelikož index S&P 500 skoro celý měsíc rostl. Nutno však říci, že v závěru měsíce už začal konsolidovat. Nyní se již pojďme podívat na ty nejzajímavější obchodní instrumenty a jejich vývoj.

Výsledky konjunkturálního průzkumu příliš nepotěšily
24.11.2023 Listopadový konjunkturální průzkum mezi českými podnikateli a spotřebiteli přinesl jako celek sice mírné zlepšení, pohled na jeho jednotlivé komponenty ale příliš nepotěšil. Celková důvěra v ekonomiku se zvýšila o 0,3 bodu, důvěra spotřebitelů ale ve srovnání s říjnem o 2 body poklesla. Spotřebitelé se více obávají o svoji finanční situaci, hůře ji hodnotí i ve výhledu na dvanáct měsíců. Zároveň vzrostl počet těch, kteří současné období nepovažují za vhodné pro pořizování větších nákupů. Náladu spotřebitelům mohlo zkazit listopadové oznámení, že regulovaná složka ceny elektřiny poroste. Přestože celková cena bude vlivem její tržní části klesat, mediální interpretace mohla vést u spotřebitelů k nárůstu obav. Další vývoj důvěry pak bude záviset na zpomalování inflace ale i mzdových vyjednávání, která nyní začínají.

Fidelity International: Čína je odhodlaná růst a vydává dluhopisy v hodnotě bilionu jüanů
02.11.2023 Čína překvapivě oznámila vydání speciálních státních dluhopisů v hodnotě 140 miliard dolarů (1 bilion jüanů) na pomoc místním samosprávám, které se potýkají s dluhy. To by mělo ujistit trhy, že Čína splní svůj krátkodobý růstový cíl. Pro obnovení důvěry v čínskou ekonomiku je však potřeba větších strukturálních změn.

Forex: Americká inflace bez překvapení
11.08.2023 Bedlivě sledovaná a očekávaná čísla o americké inflaci za červenec se obešla bez zásadnějších překvapení. Meziročně ceny rostly o 3,2 % a meziměsíčně o 0,2 %, přičemž hlavní položkou v tomto směru byly ceny bydlení (+0,4 % m/m). Jádrová inflace dosáhla 4,7 % meziročně a 0,2 % meziměsíčně. Eurodolar tedy z titulu inflace neměl důvody k výraznějším pohybům a zůstává poblíž hranice 1,1000.

Fidelity International: Umělé inteligence v analýzách ESG
11.07.2023 Společnost volá po ochraně před hrozbami, které představuje umělá inteligence. Zahrnutí aspektů AI do ESG analýzy jednotlivých firem investorům pomůže.

JPY pod tlakem, protože Bank of Japan zachovává svůj holubičí postoj
16.06.2023 V pátek ráno klesl japonský jen vůči americkému dolaru na 7měsíční minimum a vůči euru dosáhl nejnižší úrovně za 15 let, protože obchodníci očekávali holubičí rozhodnutí Bank of Japan (BOJ). Předpovědi trhu byly přesné. Bank of Japan opět zůstala věrná své ultra volné měnové politice. Znamená to pro jen rozsudek smrti?

Úvod do Price Action II: Které instrumenty zvolit?
08.03.2023 Price Action je jednou z nejstarších a nejprověřenějších metod obchodování, kterou lze obchodovat v podstatě na jakémkoliv instrumentu. Avšak některé z instrumentů se pro Price Action přecejen hodí více než jiné. O které instrumenty jde, si povíme v dnešním článku.

Makroekonomické postřehy Saxo Bank přinášejí nové obavy o budoucí růst
25.01.2023 Navzdory tomu, že se trhy i nadále nejvíce obávají inflace, slabší maloobchodní tržby a průmyslová výroba v USA náhle vyvolaly i obavy z ekonomického zpomalení. Díky příznivé situaci na pracovním trhu je tu však stále šance, že nás nečeká hluboká recese, ale hladké přistání. Trhy tak budou čím dál citlivější na údaje o zaměstnanosti. Větší pozornost se bude věnovat i hospodářským výsledkům – velké technologické firmy je začínají publikovat už tento týden.

Když špatné zprávy jsou špatné
19.01.2023 Na globálních trzích často zaregistrujeme perverzní logiku chování, kdy na špatné makroekonomické zprávy zareagují riziková aktiva posílením. Reakce na včera zveřejněná mizerná data o maloobchodních tržbách v USA k těm případům nepatřila. Špatná prosincová čísla (a to včetně negativních revizí) byla interpretována jako špatná a riziková aktiva zažila výprodej, zatímco bezpečným dluhopisům se dařilo a jejich výnosy ve světě klesaly.

Trend směrem ke slabšímu americkému dolaru v prvních týdnech roku 2023 bude pokračovat. Přehled měnového trhu
30.12.2022 Očekává se, že devizový trh se bude v roce 2023 pohybovat poměrně prudce, protože dva vzájemně řízené procesy, boj s inflací a snaha zpomalit nebo zabránit nástupu recese v každé z měnových zón, sledují podobné scénáře, ale v odlišných podmínkách.

Rozbřesk: Čína pokračuje v rozvolnění opatření proti COVIDu...a posílá stíhačky cvičit k Tchaj-wanu
27.12.2022 Před Vánoci se koruna obchodovala kolem EUR/CZK 24,20. Obchodování mezi svátky by mělo být tradičně klidnější, alespoň co se týče objemů. Volatilita sice může být vyšší, nicméně případným výkyvům bychom z hlediska interpretace nepřikládali velký význam.

Forex: Koruna kolem EUR/CZK 24,20
27.12.2022 Před Vánoci se koruna obchodovala kolem EUR/CZK 24,20. Obchodování mezi svátky by mělo být tradičně klidnější, alespoň co se týče objemů. Volatilita sice může být vyšší, nicméně případným výkyvům bychom z hlediska interpretace nepřikládali velký význam. Koruně (i euru) na rozdíl od milovníků bílých Vánoc navíc dělá radost teplé počasí, které má za následek, že do zásobníků bývá dokonce vtláčen zemní plyn, což zlepšuje v tuto chvíli výhled nejen na letošní, ale i následující zimu.

Článek, který vám vůbec v ničem nepomůže
26.12.2022 Čistá mysl a rozšířené vnímání je cesta k úspěchu nejen na finančních trzích, ale i v životě.

Analytická paralýza v praxi
20.12.2022 Špatné obchodní návyky jsou v tradingu velkou překážkou v růstu. Jedním takovým zlozvykem je provádění příliš složité technické analýzy, která sice pohladí Ego, ale ne peněženku.

Rizikový profil investora: Co to je a jak jej určit
19.12.2022 Práce na finančních trzích a investování byly vždy spojeny s riziky. Každý investor by měl mít na paměti, že nemusí jen získat, ale v důsledku poklesu cen a nenapravitelných ztrát může také ztratit.

Forex: Americká inflace byla nižší
14.12.2022 Americká inflace za listopad byla o něco nižší jak v meziročním, tak meziměsíčním srovnání (7,1 % vs očekávaných 7,3 % meziročně, respektive 0,1 % vs 0,3 % meziměsíčně). Pozitivní byl vývoj jádrové inflace. Sice s ní i v listopadu opět zamávaly nižší ceny ojetých automobilů (meziměsíčně klesaly o 3 %), ale i jádrové ceny mimo zmíněná auta a bydlení rostly v kontextu posledních několika měsíců relativně pomalu (0,2 % vs. očekávaných 0,3 % meziměsíčně). Dodejme pro pořádek, že americká čísla jsou na rozdíl od evropských sezónně očištěna.

Rozbřesk: Americká inflace byla nižší, co na to Fed?
14.12.2022 Americká inflace za listopad byla o něco nižší jak v meziročním, tak meziměsíčním srovnání (7,1 % vs očekávaných 7,3 % meziročně, respektive 0,1 % vs 0,3 % meziměsíčně). Pozitivní byl vývoj jádrové inflace. Sice s ní i v listopadu opět zamávaly nižší ceny ojetých automobilů (meziměsíčně klesaly o 3 %), ale i jádrové ceny mimo zmíněná auta a bydlení rostly v kontextu posledních několika měsíců relativně pomalu (0,2 % vs. očekávaných 0,3 % meziměsíčně). Dodejme pro pořádek, že americká čísla jsou na rozdíl od evropských sezónně očištěna.

Evropské akcie mají za sebou téměř nejlepší týden za osm měsíců
11.11.2022 Evropské akcie dnes dále posílily, mají za sebou téměř nejlepší týden za osm měsíců. Pomohla jim očekávání, že americká centrální banka (Fed) zpomalí tempo zvyšování úrokových sazeb a uvolňování koronavirových opatření v Číně. Panevropský index STOXX Europe 600 si připsal 0,1 procenta na jedenáctitýdenní maximum 432,26 bodu.

Týden na akciových trzích: Nižší inflace znamenala nemalé zisky
11.11.2022 Tento týden se čekalo na zveřejnění inflace v USA. To byla opravdu ta rozhodující událost. Byla nižší, než se čekalo. To okamžitě zalilo trhy optimistickou náladou. Interpretace trhu je, že sazby nakonec nebude nutné zvedat tak vysoko. A to je ten důvod silného růstu.

Měli by Bitcoineři podporovat pokus Nayiba Bukeleho o znovuzvolení?
21.09.2022 Salvadorský prezident Nayib Bukele je kritizován za to, že usiluje o druhé funkční období. Ale měla by bitcoinová komunita stát při něm?

Nassim Taleb: bitcoin je "tumor" ekonomiky
19.09.2022 4hodinovém časovém rámci je také jasně vidět, že cena klesla ke spodní hranici bočního kanálu – 18 500 USD. Bude se jednat o pátý test této úrovně a čím déle se ji bitcoin bude snažit překonat, tím větší šanci podle nás má. Tento týden navíc proběhne zasedání Fedu a v předvečer této události se bitcoin propadl už o 4 000 dolarů a nedokázal dosáhnout horní hranice kanálu 24 350 dolarů. Nesoustřeďte se ale jen na na sazbu Fedu. Důležité bude i vystoupení Jeroma Powella. Jakmile Fed třikrát za sebou zvýší sazbu o 0,75 %, může jeho šéf prohlásit, že tempo jeho růstu může zpomalit. Taková slova samozřejmě nelze interpretovat jako "holubičí", protože budou stále znamenat další utahování měnové politiky. Zároveň ale nezapomínáme, že důležitá je interpretace dané události trhem, ne událost samotná. Je třeba také připomenout program QT, v jehož rámci se každý měsíc stahuje z ekonomiky přibližně 100 mld. dolarů. Tento program je protějškem programu QE, v jehož rámci byly do americké ekonomiky mnoho let pumpovány peníze "odnikud". Jestliže tedy dříve bitcoin stoupal díky růstu peněžní zásoby, může teď v důsledku jejího snižování dál klesat.

Slábnoucí poptávka se promítá v nižší aktivitě i cenových tlacích
31.08.2022 V srpnu podle našich odhadů došlo k poklesu jak v průmyslové produkci, tak i v maloobchodních tržbách. V průmyslu bude působit zejména slábnoucí poptávka a celozávodní dovolené v automobilovém odvětví. Slabší kupní síla domácností vlivem vysoké inflace a nízký spotřebitelský sentiment by měly negativně dopadnout na maloobchodní tržby, které tak v červenci zřejmě meziměsíčně klesly o 0,7 %. Po překvapivě výrazném zpomalení inflace v červenci čekáme, že růst spotřebitelských cen bude pokračovat v meziměsíčním zpomalování. Nicméně meziročně stoupne o trochu výše z červencových 17,5 % na 17,7 % v srpnu. Velká nejistota však přetrvává s ohledem na přeliv vysokých cen energií. Předpokládáme, že ČNB i ve světle stále vysoké inflace na záříjovém zasedání opět zvolí stabilitu sazeb a ponechá klíčovou dvoutýdenní repo sazbu na 7 %.

Rozbřesk: Cenové tlaky ve výrobě zvolňují, inflační bouře však trvá
17.08.2022 Včera zveřejněná čísla tuzemských výrobců potvrdila přetrvávající silné cenové tlaky, jejich dynamika však v červenci přeci jen zvolnila. V průmyslu zpomalil meziroční růst cen na 26,8 % (vs. 28,5 % v předchozím měsíci), přičemž meziměsíčně ceny přidaly 0,3 %. Nižší cenový růst jde především na vrub levnějším ropným produktům, které reflektují nižší ceny na světových trzích. Na druhou stranu, ceny energií v čele s plynem a elektřinou pokračovaly ve svižném růstu a s ohledem na poslední vývoj na velkoobchodních trzích ještě zdaleka neřekly poslední slovo.

Forex: Koruna čelí prodejním tlakům
17.08.2022 Koruna čelí od začátku týdne prodejním tlakům, které ji posunuly nad hranici 24,50 EUR/CZK. Včerejší komentáře Jana Fraita a Evy Zamrazilové v zásadě potvrdily jejich holubičí postoje ve vztahu k úrokovým sazbám (v souladu s jejich hlasováním na srpnovém zasedání). Za zmínku nicméně stojí komentář viceguvernérky Zamrazilové ke mzdovému vývoji – zvyšování mezd o více než 5-7 % by dle její interpretace znamenalo roztočení mzdově-inflační spirály (v prvním čtvrtletí rostly meziročně mzdy o 7,2 %). Celkově se však zdá, že ochota zvedat sazby zůstává uvnitř bankovní rady prozatím malá nehledě na silné inflační tlaky a hrozbu od-kotvení inflačních očekávání.

DE30: Struktura medvědího trendu v grafu H4
14.07.2022 Index DAX (DE30) v tomto týdnu opět klesá a blíží se minimu letošního roku z března na 12 423 bodech. Minulý týden tento support býci úspěšně ubránili, avšak čím více je testován, tím je větší pravděpodobnost proražení. Pokud bude oblast opuštěna, index by se mohl přiblížit minimu na 11 315 bodech.

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 21. 6. 2022
22.06.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 21. 6. 2022
Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 14. 6. 2022
22.06.2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden stouply o 6 538 kontraktů a dosáhly hodnoty 44 476 kontraktů. Na dolaru jsou tak nejvyšší pozice spekulantů od března 2017.

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 5. 7. 2022
22.06.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 5. 7. 202
Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden kl...

Technická analýza S&P 500: Žádná sláva to není
21.06.2022 Technická analýza indexu S&P 500 nadále nenaplňuje optimismem, alespoň tedy ty investory, kteří již vyhlížejí obrat letošního klesajícího trendu. Trendové ukazatele ukazují jasně směr dolů. Naprosto výmluvný je pohled na průměry, které jsou poskládané jako z učebnice pro medvědí trh, kdy nahoře je 200denní klouzavý průměr (200 SMA), pod ním se nachází 100 SMA a dole je 50 SMA. Všechny tři průměry navíc míří dolů, což je dalším indikátorem klesajícího trendu.

Historie se opakuje, ale nikdy ne stejně
16.06.2022 Dnešní blog je pokračování blogu s názvem „Kam až trhy padnou?“, potěšily mě pozitivní reakce na článek a někteří zmiňovali, že by rádi pokračování. První článek jsem napsala úmyslně hodně obecně a každému, kdo přemýšlí nad tématem cyklů a dlouhodobého výkonu trhu, je jasné, že na reálném trhu rozhodně věci nechodí takto ukázněně. Tak kdo má chuť, pojďme se ponořit o něco více do šířky i do hloubky.

Bitcoin (BTC) a ethereum (ETH) na rozcestí, dojde před odrazem prvně k otestování tržního minima?
03.06.2022 V rámci dnešní analýzy se zaměříme na bitcoin (BTC) a ethereum (ETH). Respektive si zhodnotíme primárně měsíční graf bitcoinu, protože samotná podoba květnové svíce je pro trh klíčová. Následně si zhodnotíme denní graf etherea, kde je zřetelně potenciální příležitost k solidnímu odrazu.

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 5. 4. 2022
11.04.2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden stouply o 911 kontraktů. Tato změna je výsledkem poklesu long pozic o 3 932 kontraktů a poklesu short pozic o 4 843 kontraktů. Růst celkových čistých pozic nastal v minulém týdnu na euru, australském dolaru a kanadském dolaru. Na britské libře, novozélandském dolaru, japonském jenu a švýcarském franku došlo k poklesu celkových čistých pozice velkých spekulantů.

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 7. 6. 2022
11.04.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 7. 6. 2022
Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden s...

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 31. 5. 2022
11.04.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 31. 5. 2022
Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 17. 5. 2022
11.04.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 17. 5. 2022
Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 10. 5. 2022
11.04.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 10. 5. 2022
Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 12. 4. 2022
11.04.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 12. 4. 2022
Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 24. 5. 2022
11.04.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 24. 5. 2022
Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 29. 3. 2022
11.04.2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden stouply o 1 306 kontraktů. Tato změna je výsledkem růstu long pozic o 1 409 kontraktů a růstu short pozic o 103 kontraktů. Růst celkových čistých pozic nastal v minulém týdnu na euru, australském dolaru a kanadském dolaru. Na britské libře, novozélandském dolaru, japonském jenu a švýcarském franku došlo k poklesu celkových čistých pozice velkých spekulantů.

Akcie Tesla: Co přinese split akcií a jak si vedl sektor elektromobilů v 2021?
01.04.2022 Akcie Tesla (TSLA) jsou v současnosti opět pod drobnohledem investorů, protože firma plánuje další split akcií. Ve stručnosti si proto povíme, zda má split širší význam. Následně si ukážeme, jak se dařilo celému sektoru elektromobilů za rok 2021. Dopředu mohu říct, že Tesla kralovala.

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 22. 3. 2022
29.03.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 22. 3. 2022
Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden ...

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 15. 3. 2022
23.03.2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden klesly o 5 664 kontraktů. Tato změna je výsledkem poklesu long pozic o 6 264 kontraktů a poklesu short pozic o 600 kontraktů. Pokles celkových čistých pozic spekulantů nastal v minulém týdnu na euru, britské libře a japonském jenu. Růst celkových čistých pozic nastal na novozélandském dolaru, australském dolaru, kanadském dolaru a švýcarském franku.

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 8. 3. 2022
14.03.2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden klesly 730 kontraktů. Tato změna je výsledkem růstu long pozic o 2270 kontraktů a růstu short pozic o 3 000 kontraktů. Pokles celkových čistých pozic spekulantů nastal v minulém týdnu na euru, britské libře a kanadském dolaru. Růst celkových čistých pozic nastal na novozélandském dolaru, australském dolaru, japonském jenu a švýcarském franku.

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 1. 3. 2022
07.03.2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden klesly 1 310 kontraktů. Tato změna je výsledkem růstu long pozic o 35 kontraktů a růstu short pozic o 1 345 kontraktů. Růst celkových čistých pozic spekulantů nastal v minulém týdnu na euru, britské libře, australském dolaru a kanadském dolaru. Pokles celkových čistých pozic nastal na novozélandském dolaru, japonském jenu a švýcarském franku.

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 22. 2. 2022
01.03.2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden stouply o 698 kontraktů. Tato změna je výsledkem růstu long pozic o 1 377 kontraktů a růstu short pozic o 679 kontraktů.

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 15. 2. 2022
22.02.2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden stouply o 1 621 kontraktů. Tato změna je výsledkem růstu long pozic o 1 979 kontraktů a růstu short pozic o 358 kontraktů.

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 1. 2. 2022
10.02.2022 Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 1. 2. 2022
Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden k...

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 25. 1. 2022
03.02.2022 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden stouply o 427 kontraktů. Tato změna je výsledkem poklesu long pozic o 597 kontraktů a poklesu short pozic o 1 024 kontraktů. Na euru pokračoval růst býčího sentimentu, když velcí spekulanti zvýšily svoje celkové čisté pozice šestý týden v řadě. Za posledních pět týdnů celkové čisté pozice na euru stouply o 30 054 kontraktů. Aktuálně jsou celkové čisté pozice spekulantů na euru nejvyšší od 17. srpna 2021. Růst celkových čistých pozic spekulantů nastal dále na australském dolaru, švýcarském franku, kanadském dolaru a japonském jenu. Pokles celkových čistých pozic nastal na novozélandském dolaru a britské libře.

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 10.1.2022
10.01.2022 Dceřiná společnost developera Shimao nesplatila jistinu na svém úvěru. Tento případ se od předchozích čínských developerů, kteří zápasí s nedostatkem likvidity, poněkud liší. Shimao totiž patří mezi stabilnější developery. Jeho rating dosahuje BB a před pár lety se nacházel i v investičním stupni (BBB a lepší). Pokud se v potížích nachází i firmy s ratiingem poblíž IG stupně, signalizuje to, že se stres začíná šířit napříč developerským sektorem. Situace v developmentu tak zůstává signifikantním zdrojem nejistoty.

Forex: Trh práce v USA dodal rozporuplná čísla a investorům moc nepomůže
07.01.2022 Data z amerického trhu práce za prosinec nebyla tak dobrá, jak se čekalo. Určitě jsou ale dost rozporuplná a investorům ani Fedu situaci zrovna neulehčují. Podle nás nejsou důvodem pro opuštění současně nastolené cesty pro měnovou politiku. Dluhopisové výnosy v reakci stouply, akcie se moc nepohnuly, eurodolar lehce roste. Hlavním sledovaným číslem je změna zaměstnanosti. Ta dosáhla pouhých 199 tisíc, zatímco se čekalo 447 tis.

Rozbřesk: O inflaci, COVIDu a centrálních bankách v roce 2021 a 2022. Koruna končí rok v býčí náladě
31.12.2021 Silvestr a Nový rok svádí k různým anketám, které buď bilancují anebo se pokoušejí o lacinou prognostiku. Jedním z takových zamyšlení by mohlo být: jaké bylo (v roce 2021) a možná bude (v roce 2022) hlavní makroekonomické téma na globální úrovní? Kandidát pro vítězství v takové anketě by se přitom rýsoval celkem zřetelně a měl jméno: inflace. Přesněji řečeno - inflace v době pokračující epidemie.

Ranní glosa: O inflaci, COVIDu a centrálních bankách v roce 2021 a 2022
31.12.2021 Silvestr a Nový rok svádí k různým anketám, které buď bilancují anebo se pokoušejí o lacinou prognostiku. Jedním z takových zamyšlení by mohlo být: jaké bylo (v roce 2021) a možná bude (v roce 2022) hlavní makroekonomické téma na globální úrovní? Kandidát pro vítězství v takové anketě by se přitom rýsoval celkem zřetelně a měl jméno: inflace. Přesněji řečeno - inflace v době pokračující epidemie.

Jak pracovat se zdroji informací a nestát se obětí tržní paniky
22.11.2021 V éře internetu a elektronických médií, kdy jsou informace dostupné komukoli, je nyní snazší stát se obětí předem naplánovaného informačního útoku. V tomto článku vám se budeme zabývat tím, jak se vyhnout této „zkáze“ při analýze finančních zpráv.

AMD akcie raketově rostou. O čipy EPYC má zájem Meta (Facebook)
10.11.2021 AMD akcie opět trhají rekordy. Firma reportovala další výborný kvartál, který si zevrubně rozebereme v rámci fundamentální analýzy. Také navázala významnou spolupráci s firmou Facebook, nyní přejmenovanou na Meta. AMD navíc přichází i s novými procesory, které jsou speciálně určené pro datová centra. K tomu všemu nadále přetrvává problém s nedostatkem čipů na trhu. Je tedy správný čas na nákup akcií AMD?

Tisková konference bankovní rady ČNB
04.11.2021 Bankovní rada na své tiskové konferenci, jež následovala po dnešním razantním zvýšení repo sazby a jeden a čtvrt procentního bodu, v zásadě potvrdila, že je připravena zvýšit přechodně své úrokové sazby nad dlouhodobý neutrál, jenž byl dosud vnímán zhruba v intervalu 2,50 % až 3,00 %.

Co nám říkají klíčové makroekonomické ukazatele o stavu ekonomiky
16.08.2021 Jedním z přístupů k obchodování na Forexu je sledování makroekonomických ukazatelů. Jsou to reálná data vyhlašována v pravidelných intervalech a vypovídají o stavu ekonomiky. Tím pádem by také měli mít vypovídací hodnotu o síle/slabosti dané měny.

Čína brzdí trhy v rozletu, čeká se na americká data
06.08.2021 Závěr týdne se zatím pro evropské akcie odvíjí smíšeně. Včerejší vývoj na Wall Street byl sice pozitivní inspirací, ale Asie to trochu pokazila. Během dne se čekají další výsledky a důležitá americká data.

Kognitivní trénink profesionálních obchodníků
02.08.2021 Trading je komplexní odvětví investiční činnosti, ve kterém je potřeba ovládnout technické znalosti finančních trhů, pochopit matematické a sociologické metriky a v neposlední řadě řídit vlastní psychologii. V dnešním článku si představíme metodu, která je využívána především ve vrcholovém sportu a mnoha způsoby rozvíjí mentální a psychické schopnosti člověka.

Jak obchodovat „Price Action“ (7. díl)
17.05.2021 V minulém dílu jsme se začali věnovat svíčkovým formacím. Ukázali jsme si formace obratové, které se vyskytují při slábnoucím trendu, a mohou nám signalizovat jeho obrat. V dnešním pokračování bych chtěl nastínit, jak mohou vypadat formace pokračující a formace neutrální.

Začíná letní Live Trading se specialisty XTB
28.06.2013 Nejen znalostí teorie, ale především praxí, tj. obchodováním na vlastním obchodním účtu, kde zkoušíte nové strategie, dodržujete pravidla money managementu a pracujete s vlastní psychikou, se stanete lepším obchodníkem.

Nejlepší způsob jak začít obchodovat?
30.08.2010 Jeden z mých studentů mi nedávno položil tuto otázku. Odpověď na ni ale není tak jednoduchá, jak se na první pohled může zdát. Pokusím se popsat proces, ve kterém obchodníci (a profesionálové z jiných oblastí) rozvíjení své odborné znalosti.
Související klíčová slova:
Údaje z USA | Stav a vývoj trhu | Obchodované akciové indexy | Akcie jednotlivých společností | Real Business Cycle Models | Nástroje pro technickou analýzu | Prezident Nayib Bukele | Formace Morning Star | ATR | Kognitivní výzkum | Inner Circle Trader | Hluboká recese | Klesající klín | NFLX.US | Zpracování dat | Developeři | LYNX | Historie | Vládní dluhopisy | Long pozice | Bankéř | Vzpomínky | Klíčové makroekonomické ukazatele | Formule | Graf AMD akcie | EUR | Zkušenosti | Morning Star v praxi | Tempo růstu | Alphabet | Výzkumné zprávy | Futures kontrakt | Šíření dezinformací | Informace o psychologii | Pokračující patterny | Technické nástroje pro fundamentální analýzu | Grafy akciových indexů | Večerní hvězda | Měnový kurz | Silný nákupní tlak | Příklad svíčkového patternu | USDT | Pozitivní vliv | Obchodník | Nálady na trhu | Emoční vzorce | Opětovný pokles | ChainLink | Matěj Široký | Mundell-Flemingův model | Akciové trhy | Australská centrální banka | Technické znalosti | Index Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Nová data | Vrcholy trhu | Zpracovatelský sektor | SMC (Smart Money Concepts) | Poplatky | Trend | BTC | Soustředění | Take Profit | Agresivní cenový růst | Institucionální hráči | Vliv HDP | Geopolitické konflikty | Životní prostředí | Pfizer | Index výdajů na osobní spotřebu | Diverzifikace | Pravidla trend followingu | Poměr rizika a zisku (RRR) | Cyklus zvyšování sazeb | Nevybalancovaný trh | StartTrader | Volume profily | Rolování | Sociální nálady | Informace o psychologii trhu | Bank of Japan | Ministr spravedlnosti | Pokles sazeb | Výsledky zpětného testování | Dow Jones Industrial | Očekávání (expectancy) | Silný support | Použití delty | LVN (Low Volume Node) | Mince | Aktiva | USD/PLN | Globální ekonomické trendy | E-mini S&P 500 | Očekávané výsledky | Statistiky | Index PX | Objem a delta | Očekávané oznámení centrální banky | Korelace | Lidské chyby | Jitřenka | Střední Evropa | Využití umělé inteligence | Dovednosti | Profesionální obchodníci | Index strachu | Býčí vyhlídky | Akcie Merck | Nižší ceny | Raymond James | Vliv finančních zpráv | Sentiment-Based Models | Peloton | Školení | Pravděpodobnost | Sklon k agresivnímu přístupu | Zdroje informací | Zveřejnění výsledků | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Point Of Control | Všechny světové měny | Výnosy dluhopisů | Pojišťovna | Typy zpráv a indikátorů | Scalping grafy | Pravidlo Martingale | PDD | Komunita | Vliv měnové politiky | Nákupní pozice | Používání objemu | Koncept teorie | Konsolidovaný výkon trhu | Zajímavé akcie | CZK | Šéf Fedu Powell | Vybudování solidní obchodní strategie | Počet akcií | Výrobní PMI | Breakout nad trendovou čáru | Pokles indexu | Celkový stav a vývoj trhu | Tři černé vrány | Utahování měnové politiky | Časté změny | Britská libra | Detailní analýza | Rizikový profil | Reality | Index DAX (DE30) | Výkyvy | Lagardeová | Chování trhu | APP | Tuzemský průmysl | ICT (Inner Circle Trader) | Přesnost | Nákup akcií | Spojení | Goldman Sachs | Rozložení rizika | Živé výsledky | Stíhačky | Obchodovat na finančních trzích | Čistá zisková marže | Obchodní výkonnost | Škoda Auto | Robert Kaplan | Formace Evening Star | Klouzavé průměry (MA) | Měsíční volume | Zdraví ekonomiky | Úspěšní tradeři | Peněžní tok | Počet zobchodovaných kontraktů | Kompozitní objemová struktura | Inflace v Německu v prosinci | Vstup velkých hráčů | MetaTrader 4 (MT4) | Tržní panika | PFE | Moderní obchodní platformy | Mezibankovní sazby | Ukončení obchodu | Potvrzení trendu | Technické signály | Short obchody | Cenové výkyvy | Pohyby cen | Vlastnosti akciových indexů | Poziční tradeři | Výčitky | Ethereum | Geopolitické napětí | Snížení cen | Porozumění | Znehodnocení | Clo na dovoz | Saxo | Koncern Volkswagen | ICAPM | Expanze | Vstup do obchodu | Model obchodní bilance | Růst zaměstnanosti | Údaje o inflaci | PLN | Jednoduché tipy | Modely AI | Společnost Rusal | Deflace | Globální dluhopisové trhy | Využití objemu | Podpory a rezistence | Jak to funguje? | Růst sazeb | Model omezené arbitráže | Listopadové maloobchodní tržby | Směrnice | Exchange | Objem v tradingu | Výhled | Analýza demografických faktorů | Medvědí výhled | Gold | FedWatch Tool | Graf komodity Stříbro | Asijské akcie | Problém s nedostatkem čipů | Týden na akciových trzích | Býčí svíčka | Objemové profily | Prodávající vstupují na trh | Výrazný klesající trend | Sortinův poměr | Ziskový obchod | Rostoucí inflace | Výdaje | Schopnosti člověka | Posilování domácí měny | Ruská společnost | Akcie Tesla (TSLA) | Cena zlata | Pokročilá analýza volume | Makroekonomické statistiky | Low Volume Node | Změny cen komodit | Srdce finančních trhů | NIM | Burza | Úrokové sazby | Škodovka | Lepší úroveň | Začátek nové fáze | Model reálného obchodního cyklu (RBC) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Český ekonom | Chování centrálních bank | Proti trendu | Peter Garnry | NZD/USD | Německý DAX | Retail sales (Maloobchodní tržby) | Support a rezistence | Přijetí | Medvědí Pin Bar | BCPP | Dopad na ekonomiku | Long obchody | Strach | Obchodní plán | Obchodování a strategie | Commodity futures | Používání Price Action | Predikovatelný | Klouzavé průměry | Příklad svíčkové formace | Akcie dnes | Makroekonomické nejistoty | Kognitivní trénink | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | Předvídat vrcholy trhu | Růst cen | Dotcom | Znalosti finančních trhů | Ceny v LVN | Makroekonomické zprávy | Vysoká inflace | Oblasti s vysokým objemem | Dnešní makroekonomické ukazatele | Taylorův pravidelný model | Current ratio | Trpělivost | PPP | Sharpe ratio | Margin | Modely reálného obchodního cyklu | Roční příjem | Představitelé Fedu | Člen rady guvernérů | Tasuki Gap | Analýza fiskální politiky | Full time | Ekonomické kalendáře | Přesný vrchol | Tržní reakce | Teorie aukčního trhu | Dividendy | Jak obchodovat Price Action | Profi obchodníci | Formace 1-2-3 | Zlato a stříbro | Point of Control | Vybírání zisků | Další regulace | Model Interest Rate Parity (IRP) | Obchodní seance | Bydlení | Narrative Fallacy | Financial Times | Výrazný pohyb | Potvrzení obratu trendu | Pokročilá analýza | BIDU | Uvolnění měnové politiky | Risk-off | Slabý trend | Investiční příležitost | Kapitalismus | Swing obchodníci | Analýzy | ČSOB | Oslabování eura | Jak pochopit objemovou analýzu | Ceny aktiv | Nezaměstnanost | Rizika a příležitosti | Představitelé ECB | Vysoké riziko | Nejčastější chyby | Interpretace signálů | Patenty a výzkum | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní signály | Bohumil Trampota | Limited Arbitrage Model | Proražení | Bollingerovo pásmo | Konflikty | Dlouhodobé růstové tendence | Interpretace výsledků | Vliv úrokových sazeb | Příležitosti k nákupu | Model Purchasing Power Parity (PPP) | Technická analýza AMD akcie | Zprávy a indikátory | Zvyšování sazeb | Emocionální stav | Dynamiky trhu | Awesome Oscillator | Americký prezident | Americká inflace | Zajišťování | Poslední obchod | TS Lombard | Nový index | Silné a slabé stránky | Spike | PMI (Purchasing Managers’ Index) | Volatilní cenové pohyby | USD index | Kapitálové kontroly | Aktiva a pasiva | Pozice velkých spekulantů | Více obchodů | Current Ratio | Deflační tlaky | Vývoj měnového páru | Aktuální technická analýza | Breakout | Jaký sentiment převládá | Invesco | Maloobchod | Regulační informace | Analýza volume | Reakce ČNB | Býčí pattern | Ceny elektřiny | Signály Morning Star | Zaměstnanost | Silný impuls | Jak obchodovat | J. Peter Steidlmayer | Brett Steenbarger | 1M | HVN (High Volume Node) | Výrazný růst | Náklady | Kreslení trendových linií | Rozhodnutí centrálních bank | Aktuální hodnoty měny | Jestřábí Fed | Breaking | Časová osa | Meta (Facebook) | Dolarová hodnota | Politické změny | Výzkumy | Ruská společnost Rusal | Vstup velkých hráčů do trhu | Část traderů | Burze | Sortino Ratio | Spinning Top | VIG | Odhadnout přesný vrchol | Pochopit aktivitu trhu | Hledání úrovní podpory a rezistence | Pravděpodobnost svého úspěchu | Sociologické metriky | Reserve Bank of Australia | MACD indikátor | Medvědí signál | Odraz mrtvé kočky | Gap | Byznys | Konzervativní rizikový profil | Modely založené na učení a adaptací | Flat | Optimum Currency Area Model | Syndrom vyhoření | Ranní hvězda | Zisková marže | Co je riziko a rizikový profil | Index frankfurtské akciové burzy | Pohyb ceny | Pokles k supportu | Odstranění strachu ze ztráty | Úrokové míry | Dlouhodobé držení pozic | Ekonomiky | Otevírání obchodů | Supportní úroveň | Model optimální měnové oblasti | Časové pásmo | Směnné kurzy | Psychické schopnosti člověka | Výkon | Dovoz z Číny | Česká měna | PLN/EUR | Obchodování svíčkových formací | Zasedání FED | Volatilita | Amazon | Nákupní tlak | Covid | Ministerstvo práce | Intradenní obchodníci | Členové bankovní rady | Klíčové oblasti | Reálné výnosy | Výběr obchodních strategií | Piloti stíhaček | Klesající trend | Průmyslová produkce | Růst začínajících podniků | Čtení grafu | Investiční rozhodování | Petr Bartoň | Ohlédnutí za letošním rokem | Pokles ceny | Pokus o breakout | Donald Trump | Cenové hladiny | Trader Jan | Pochopení sentimentu | Fáze trhu | Politické faktory | Inflace | Aplikace technických indikátorů | Peníze | Zveřejněné údaje | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Praktické příklady | Zkreslení v technické analýze | Výrobní index | Aktuální obchodní příležitosti | Obchodní výkon | POC | Nejdůležitější den | Odhodlání | Brent | Pohyby eura | Moderna | Prudký pokles | Politika | Měsíční volume profily | HUF/EUR | Výkazy příjmu | Indikátor | Vedení společnosti | Velikosti pozice | Věková struktura | Očekávání | Daňové úlevy | Kompozitní objemový profil | Expert | Analyzovat objem | NFLX | Euro dolů | Palladium | Medvědí obrat | P/E | Trumpovo oznámení | Jednoduchý klouzavý průměr | Úrovně odporu | Vyšší výnosy | Zvýšení sazeb | Trendové čáry | Úspěšnost obchodních rozhodnutí | Reakce trhu | Simulace Monte Carlo | Jádrová spotřebitelská inflace | Aktivity v Rusku | Makroekonomické indikátory | Průmysl | Transparentní | Americké ministerstvo práce | Rozhodování o obchodování | Konflikt na Blízkém východě | Deprese | Likvidní zóny | Model Interest Rate Parity | Základní sazby | Nárůst obchodního objemu | Vývoj na akciových trzích | Financovat | Psychoterapie | Chamtivost | Vývoj peněžního agregátu | Býčí signál | Charakteristika akciových indexů | Individuální psychoterapie | Jana Steckerová | Cena elektřiny | DeepSeek | Expectancy | Rusal | Diagram | Globální ekonomiky | Breakout Trader | CZK/EUR | Krize 2008 | Nákupy | Cenové cíle | Růst | Klíčové úrovně | Tesla Inc. | Zóny zájmu obchodníků | Koruna | Vstoupit do obchodu | Modely rovnováhy portfolia | Profesionálové | Falešný průraz | Příležitosti | Jak číst a analyzovat finanční zprávy | Akcie a ETF | Itálie | EUR/CZK | Růstový trend ekonomiky | Klíčový ukazatel | MiFID II | MetaTrader | Fundamentální analýza | Vývoj indexu Nasdaq za posledních 10 let | BreakEven | Národní měny | Průměrná nominální mzda | Scalping | Prognóza | L.F. Investment | Tempo ekonomického růstu | Data z USA | Měnový pár USD/JPY | Investovaný kapitál | Long obchod | Použití finanční páky | Agresívní průměrování | Trh práce | Nominální úroková míra | Potenciál pro růst | Změny cen | Vlastnění luxusního vozu | Praktické tipy pro obchodování | Aktuální kurzy měn | Ask | SMA 100 | Interpretace cenového vývoje | Akcie TSLA | Akvizice | Formace neutrální | Graf akciového indexu | Pochybnosti | Nastavení úrokových sazeb | Zpráva | Tržní cykly | Býčí výhled | Vysoké sazby | Dobrý výsledek | Velká Británie | Spolupráce | Obrat trendu | Dlouhodobý vývoj | Chování velkých hráčů na trhu | Slušný zisk | PoC | Surové ropy | Technologické akcie | Negativní dopad | Klíčové události | Cena bitcoinu | Ceny výrobců | Long | Vysoká rizika | Chování | Bullish | CySEC | Kontrakty | Hospodářské krize | Oslabování japonského jenu | Ukazatel zájmu | Vliv inflace | Investování a obchodování | Americký index | Výkaz peněžních toků | Práce na finančních trzích | High Volume Node | Graf | Očekávání trhu | Dolary | Akcie Netflixu | Příklad NVIDIA | Zasedání centrálních bank | HVN | Rychlé intraday | Zprávy o dividendách | AUD | Životní cíle | Tiskové zprávy | Index SPX | Portál FXstreet.cz | Vlastní vývoj | Podnikání na kapitálovém trhu | Největší volume | Exxon Mobil | S&P500 | Meziroční růst | Cvičení | Falešné průrazy | Nízká ziskovost | Akcie Qualcomm | Investujte zodpovědně | Indikátor RSI | Oslabení eura | Vizualizační trénink | Fundamentální analýza AMD akcie | Rozptýlení | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Intradenní obchodování | Fungování společnosti | Trh | Reálný HDP | Centrální banky | Demo účet zdarma | Nejčastěji obchodované akciové indexy | Obchodování svíčkové formace | Zkušenost | Pohled na sílu trhu | Cykličnost | Vliv na akciové trhy | Šéfka ECB | Výkonnost japonského trhu | Silné cenové tlaky | Steidlmayer | EUR/MWh | Falešné signály | Monetární politika | Analýza sociálních médií | Open | Ceny plynu | Formule 1 | Analýza obchodních bilancí | Rozdílové smlouvy | Dot plot | Prezident USA | Maximilian Wienke | Index | Fáze konsolidace | Konec cenového pohybu | Dlouhodobý růst | Studie | Futures | Posílení kurzu | HUF | Webináře | Zveřejněná data | Zpomalení v Číně | Andrea Cicione | Tvrdý lockdown | Komise v přenesené pravomoci (EU) | POC (Point Of Control) | Texaská ropa WTI | Nabídka | Graph | USA | Squid Game | Ztrátové obchody | Profil investora | Eura | Dobré výsledky | Vnímání na finančních trzích | Komise | Nejistoty | Snižování sazeb | Rovnováhy | Tržní kapitalizace | NZDUSD | ROE | Zpráva Commitment of Traders | Bílý dům | Počasí | Kapitál | Fungování | CME FedWatch | Zápisníky centrálních bank | Commodity Futures Trading Commission | Interpretace grafů akciových indexů | Zvyšování mezd | Vysoká volatilita | Posílení | Upravený zisk | Trading | Vnější prostředí člověka | Jak analyzovat graf | Demografické faktory | Co je to objem v tradingu? | Moudrý investor | Index STOXX Europe | Solidní obchodní strategie | S&P | Regulátoři | Obchodní signál | Agentura Kjódó | RebelsFunding | Unie | Výnosové křivky | Medvědí svíčka | Devalvace | Hedgeové fondy | Důvěra investorů | Zpřesněný odhad | Finanční stability | Sázky | Vyhledávaná komodita | Typy zpráv | DJIA | Nerovnováha | Akciové indexy | Vice | Historické údaje | Nové fáze růstu | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Ekonomický kalendář | Oznámení centrální banky | Výroční a čtvrtletní zprávy | Nižší zisky | Řetězec | Fundamentální zprávy | Pozornost | Profesionální kognitivní trénink | Monte Carlo | Cíl růstu HDP | Wall Street Journal | RebelsFunding.com | Přeprodaný trh | Ocel | Swing | Souhrn finančních trhů | Modely teorie her | Fáze trhů | Raiffeisenbank a.s. | Squid | Reakce trhů | Bilion | Rozpočtová politika | Novozélandský dolar | Komoditní měny | Vývoj inflačních očekávání | Očekávání analytiků | Nadcházející medvědí trh | Range | Identifikaci formace | Ropa | CL | Opatření | Deficit | Consistency rules | Volatility | Středně rizikový profil | Dlouhodobé držení | BREAKING | Makroekonomické modely | ROIC | Poměr rizika a zisku | Relativní objem | Ropná krize | Techniky obchodování | Benchmark amerického trhu | Technické analýzy | Joachim Nagel | Rozhodování při obchodování | Další růst | Oblasti zvýšeného zájmu | Agresivní kupující | Ekonomické ukazatele | Trénink na emoční úrovni | Budoucnost | Porozumění trhu | Předsudky | Pochopení dynamiky trhu | Cukr | Férové hodnoty | Interpretace objemu | Počet pracovních míst | Martin Toman | Ceny zemědělských výrobců | White spinning top | Pokračující pokles | Fiskální politiky | Evening Star | Foreign Exchange | Americká centrální banka | Prezident Trump | Celkový úspěch | Zpráva o inflaci | Sell | Oblasti rezistence | Společnosti | Ján Čarný | LVN | OpenAI | Formace na trzích | Riskovat svůj kapitál | Fundamentální analýza forexu | Altcoiny | Bearish svíčky | Centrální banka Nového Zélandu | Psychický stav | Tomáš Klička | Chování velkých hráčů | Čekající objednávky | Vlna koronaviru | Metoda Money managementu | Obchodování během sezóny finančních zpráv | Emoční kontrola | Tři bílí vojáci | Snižování inflace | Psychika | Obchodování s akciovými indexy | Nastavení Take Profit | Patterny | Rozumné rozložení rizika | Hladiny rezistence | Ovládněte tržní cykly | Vnitřní prostředí | Nákupní trend | Republikáni | Klouzavý průměr SMA | Měsíční report finančních trhů | Sortino ratio | Dlouhodobý support | Ropa Brent | Začít obchodovat | Závodníci Formule 1 | Akcioví obchodníci | XTB Akademie | Výběr časového rámce | Meziroční míra inflace | CZECH TOP 100 | Večernice | R-Squared | Ifo | Akciový index | Index NSDQ | Řízení rizika | Lesnictví | Akcie a indexy | Důvěra spotřebitelů | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Cenný náhled | Hledání obchodních příležitostí | Exekuce obchodu | Model reálného obchodního cyklu | Nejnovější údaje | Inside | Momentum | Asijské indexy | Typy finančních výkazů | Interpretace trhu | Index nákupních manažerů | Úroveň dluhu | Retrospektivní ohlédnutí | Zásadní supportní úrovně | Zkreslování reality | Intraday | Federální rezervní banka | Pojišťovna VIG | Domácnosti | Peter Steidlmayer | Analýza sentimentu | Erste Group | Maximalizovat zisk | Situace v Kazachstánu | Bitcoin | Viceprezident | Důkladná příprava | Prodejní příležitost | Dna | Balance | Zboží z Mexika | Uzavírání obchodů | Býčí obrat | Tržní sentiment | Nižší minima | Kapitulace technické analýzy | Snižování úrokových sazeb | Historické maximum | Předpovědi zisku | Futures kontrakty | Férové hodnoty pro trh | Analýza přírodních zdrojů | Zkoumání kognitivní psychologie | Titulky zpráv | Hledání úrovní podpory | Rozložení obchodů | Slabé výsledky | Research | Složení investičního profilu | Fundamentální analýza akciových trhů | Elektromobily | Hermes International | Nastavení SMA | Blog | Analýza akciových trhů | Ranní okénko | Salvador | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Bull | Moneta | Pepa Zeman | Zpomalení globální ekonomiky | Antimonopolní úřad | Úspěšné obchodní strategie | Analytici Goldman Sachs | Dow Jones Industrial Average | Počet žádostí o podporu | Fair Value | Velcí obchodníci | Výkonnost předních německých společností | Válka na Ukrajině | Členka Rady guvernérů Fedu | Psychické schopnosti | Likvidita a volatilita | Úrovně HVN | Finanční údaje | RRR | Marketingová komunikace | Vstup do pozice | Společnost OpenAI | Důvěra v ekonomiku | Růst úrokových sazeb | Znalost | Technická rezistence | Platformy | Zpravodajské služby | Pár EUR/USD | Konjunkturální průzkum | Maloobchodní tržby | Valuační násobky | Analytici | Learning and Adaptation Models | Jak efektivně využít Evening Star | Cenový index | Nerozhodnost na trhu | Stres | PGA | Stříbro | Obchodní návyky | Large speculators | Exxon Mobil akcie | Překoupené signály | Zmírnění obchodního napětí | Obchodovat | Směr trhu | Finanční instituce | Investiční zisky | Futures trading | Obecné tipy | Technický obchodník | Rozpočtový schodek | Formace v technické analýze | Vzestupný Tasuki Gap | Volume profiles | Technika vizualizace | Pokles cen | Trh práce v USA | Fake breakout | Měnové intervence | Model Purchasing Power Parity | Vyšší sazby | Stop hunt | Vzdělávací webináře | Finance | Geopolitický vliv | Rostoucí HDP | Bývalý prezident | Legislativní aspekty | Agresivní obchodování | Dividendový výnos | ETF | RBI | Rozpočtové deficity | Commodity futures trading | El Salvador | Významné tržní pohyby | Modely založené na sentimentu | Ziskový systém | Dluhopisy | Firma | Snížení ratingu | Prostor pro pokles | Modely tržní mikrostruktury | Obchodníci | Cenový graf | Poptávka | Zasedání Bank of England | Hang Seng | Psychologie investora | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cenový index PCE | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Fundamentální analýzy | Zóny zájmu | Gamble | Řídit svá rizika | Německý index DAX | Ziskovost investora | Sam Altman | Conference Board | SMA 200 | Pokračování trendu | Nárůst výnosů | Klouzavý průměr | Alokace kapitálu | Psychologický vliv | Podnikání | Úsilí | Zpomalení inflace | MIFID | Vliv finančních zpráv na ceny | Bitcoiny | Depozitní sazby | Fotbal | Problémy | 3М | Kanadský dolar | Backtest | ECB Christine Lagardeová | rVOL | Růst HDP | Tržní korekce | Federální rezervní banka v New Yorku | Profit-Target | Uptrend | Index PMI | Komerční banka | Nerozhodná svíčka | Příležitosti a rizika | HDP (Hrubý domácí produkt) | Nižší časové rámce | Bank of Canada | Report finančních trhů | Throwback | Lidské rozhodování | Doji svíčka | Okamžitý vliv | Swingový obchod | Futures na stříbro | Nízká ziskovost investora | Poskytování úvěrů | Ekonomové | Kde se hromadí likvidita | J-curve Model | Úspěšné investování | Zpomalení hospodářského růstu | Pravidla obchodního systému | Korporátní dluhopisy | Informace o trhu | Christine Lagarde | Qualcomm | Boeing | Spojené státy | Transakční náklady | Americká data | Technologický obr | Evening Star a Morning Star | Bollingerova pásma | Konsolidace po klesajícím trendu | Provozní výnos | Vývoj | Inside Bar | Investiční cíle | Ekonomické faktory | Velké technologické firmy | StartTrader od Fintokei | Indexy PMI | Promenáda finančních indexů | Index ASX | Zisk na akcii (EPS) | Časový rámec | Sazby v eurozóně | Rizikový profil investora | ETFs | Technické korekce | Sestupný Tasuki Gap | Sebevědomí | Analytici Bank of America | Typy rizikového profilu | Aktivní investování | Volby | Austan Goolsbee | Výkon hlavních měnových párů | Investiční poradenství | CZECH TOP | Překřížení klouzavého průměru | Finanční ukazatele | Konkurenceschopnost | Technická analýza pro začátečníky | Nástroje pro fundamentální analýzu | Speciální daně | Facebook | Americké akcie | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Komodity ropa | Velmi volatilní | M1 | Akciový stratég | Short pozice | Zvraty na trhu | Flexibilita | Obchodovat Price Action | Plánování | Budoucí ziskový trading | CRIF | Tržní chování | Odstranění strachu | Objednávky | Strategie Price Action | Filecoin | Index Topix | Volatilní | Sankce | Zvyšování úrokových sazeb | Riziko ztráty | Řízení pozice | EUR/USD | Spolehlivost | Nízké sazby | Riot | Zvýšení DPH | FAIR | Akcie Pelotonu | Pin Bar | Růstové tendence | Nejlepší způsob | Růst japonské ekonomiky | Varování | Zisky firem | Intervence | Intraday obchody | Sharpeův poměr | Slabá čísla | Fundamentální analýza akcie | Průměrný výnos | Pandemie | Spotřebitelská důvěra | Konsolidace | Jak analyzovat grafy | Co je riziko | Konfluence imbalance | Hlavní zdroj příjmů | Další vývoj | Strach z inflace | Americké vládní dluhopisy | Měnové politiky | Obchodní situace | Breakout obchody | Hodnocení trendů | Finanční domy | Finanční zpráva | Aktuální situace | Technické nástroje | Jednotlivé akcie | Hodnocení rizik | Obchodní dohody | Fiskální politika | Zvedání úrokových sazeb | Zájem obchodovat | Market Microstructure Models | Výnosy | Pohyby na trzích | Scalping tradeři | Rozvaha | Čínský parlament | Agresivní rizikový profil | Očekávání zisku | Nárůst Bitcoinu | 200 SMA | Pochopení chování velkých hráčů | Ceny plynu a elektřiny | Odhad HDP | Portfolio Balance Models | Ekonomický sentiment | Růstový potenciál | Denní volatilita | Nové peníze | Vojenské konflikty | Pravidla systému obchodování | KOSPI | Japonský ministr financí | Dow Jones | Dosáhnout zisku | Čínské indexy | Think tanky | Analytické zprávy | Investiční strategie | Co ovlivňuje složení investičního profilu | XTB.cz | Výrobce elektromobilů Tesla | SMC koncepty | CNY | Dlouhodobé růstové tendence trhů | Ekonomické indikátory | FOMO | Prognózovaní | Význam a typy finančních výkazů | Odliv kapitálu | Denní graf měnového páru | Žádosti o podporu v USA | AI | ADP | Pracovní den | Dornbuschův model | Důležité fundamentální zprávy | Držení akcií | Silný trend | Čas na nákup akcií | Rizika spojená se sentimentem | Testy pro stanovení rizikového profilu | TradingView | Podstatné kurzotvorné zprávy | Investiční doporučení | Texaská ropa | Mozkové schopnosti | Proudy ekonomického růstu | Tržní zprávy | Analýza politických událostí | Světové měny | Hlavní měnové páry | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Rýn | Fabio Panetta | Teorie her | Přehled měnového trhu | LVMH | Tisková konference | Druh kognitivního výzkumu | Obchodní příležitosti | Akcie Exxon Mobil | Platební bilance | Růst mezd | Kognitivní psychologie | High volume node | Game Theory Models | Fibonacci | Break/Even | Luis De Guindos | Snížení inflace | Reálné ekonomiky | Denní graf komodity | Technické indikátory | Odvětví | POC a LVN | Společnost Nvidia | Sazby | Odhad spotřebitelské důvěry | Identifikace tržních podmínek | Provozní marže | GBP/EUR | Fintokei | Pozorování | Británie | Ekonomické aktivity | Zkreslení ve fundamentální analýze | Americký index S&P 500 | Americké automobilky | Guidance | ICT a SMC koncepty | Komise v přenesené pravomoci | Trading webinář | Umělá inteligence | Obchodní komora | Prohlášení | Generativní umělé inteligence | Investovat | Komoditní | FoMO efekt | Supportní úrovně | Zprávy o udržitelnosti | Inteligentní investor | Členka Rady guvernérů | Nerozhodnost | Hlavní pravidla | Ether | Zkušenosti a odbornost | Investiční fondy | Regulátor | Hynix | Boj s inflací | Vliv finančních zpráv na ceny akcií | Průzkum | Firmy | Páka | MRNA | Demografické skupiny | Zvýšení mezd | Nástup dlouhodobého bull runu | Geopolitické události | Grafy krok za krokem | Celkový sentiment | Vhodná doba | Průměrování | Graf EUR/USD | Panika | Generali Investments CEE | Reálné mzdy | Zajištění | Zemědělství | Rozhodování o investici | Technický nástroj | Intradenní strategie | Strategie obchodování s Akciovými Indexy | Zdroj příjmů | Supporty | Špatné obchodní návyky | Partnerství | Money management | Black spinning top | Objemová struktura | Bitcoin (BTC) | Ekonomické podmínky | Růst cen komodit | Myšlenkové vizualizace | Repo sazby | Uvolnění koronavirových opatření | Wall St. Cheat Sheet | Životní názory | Poměr P/E | Výsledky společnosti | Investování | Didi | Klouzavý průměr SMA 20 | Soubor mnoha firem | Stanovení ceny | Fed | Vizualizace postupného vývoje | Načasování vstupů | Index spotřebitelské důvěry | Vliv nezaměstnanosti | Maďarský forint | Účastníci trhu | Prodejní signál | Technologický Nasdaq | Rychlé intraday obchody | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Automobilový průmysl | Generali Investments | Česká vláda | Hry | Obchodování akciových indexů | Velikost investičního portfolia | Trhy | Potenciální otočení trendu | Nejbližší rezistence | Swingoví obchodníci | Walmart | Tým RebelsFunding | Revize strategie | Slábnoucí euro | Úspěšně obchodovat | Vyšší riziko | Rizika | Coface | Podrobný pohled | XTB Germany | Produkce v Číně | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | ISM | Růstové tendence trhů | Restrukturalizace | Indexy pohyb | Jak určit rizikový profil investora | Měkké přistání | Vývoz a dovoz | Nuance | Pivotní body | Zpomalování inflace | Úspory | Klouzavý průměr EMA | Zkoumání sebe sama | Nové transakce | Generativní AI | Vlastní kapitál | Analýza centrálních bank | Prodávající | Trhy jsou dynamické | Konfluence | Hodnota akcií | Rostoucí mzdy | Oblasti umělé inteligence | Sláva | Seminář | První obchod | Zkušený trader | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Růst ekonomiky | Stagflace | Cenový vývoj | Nissan | Silné inflační tlaky | Akcie Moderna | IRP | Černá káča | Rodinné vztahy | Žádosti o podporu | Sucha | Výsledky hospodaření | Bilance | Americké akciové indexy | CEE | Akcie Pfizer | Rising Three | Tesla | Snížení sazeb Fedu | Jak začít obchodovat | Ethereum (ETH) | Regulační orgány | Low | Stabilita | Skepse | XTB Research | Co je tržní sentiment? | Členka rady guvernérů Fedu | Ekonomický růst | Inflace v USA | Komodity | Mzdy | Poradenství | Fisherův efekt | ICT | General Motors | CAD | Odhady analytiků | Dlouhodobý klouzavý průměr | Sentiment trhu | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Viceprezident ECB | Úvod do Price Action | Včerejší seance | Na burze | Významný dopad | Cenové úrovně | Analytička | Společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Advanced Micro Devices | Strategie založené na koupi | Postoje jedince | Trend ekonomiky | Akcie kybernetické bezpečnosti | Raphael Bostic | Interpretace RSI | Sázet | Tým RoboMarkets | Hospodaření | Členka rady guvernérů | Ztráta | Identifikovat trendy | XRP | EUR/HUF | Formace obratové | Ekonomické výsledky | Saldo fiskálního rozpočtu | Pozorování trhu | Situace na trhu práce | FXstreet | Měsíční report | EBITDA | Pokles průmyslové produkce | Změny ve zdanění | Cykličnost ekonomiky | Bílý kolovrátek | Globalizace | Fundamentální pozadí | Obchod | Purple Trading | Co jsou ekonomické kalendáře? | Investoři a obchodníci | Wash trading | Bilance Fedu | Obchodní rozhodnutí | Hrubá marže | Tradeři | Inflace v české ekonomice | Cenový pokles | Volkswagen | Krátkodobé obchodní strategie | Čas na nákup | AUD/USD | Index relativní síly | Průmyslová výroba v USA | Prezident Federální rezervní banky | Řídit riziko | Moving Average | Zahraniční forex | Riziko | Analytik | Emise | Advanced Micro Devices (AMD) | MAM | ATH | Adaptace | FIAT | JPY | Podrobné analýzy | E-mini | Pražské burzy | Open interest | Citi | EBIT | RSI | Bank of America | Transakce | Údaje o HDP | Taleb | Volatilita trhů | Finanční trh | Zvýšené volatility | Meta | Portfolio | Carry trading | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | Plyn | Životní úroveň | AMD akcie | Čína | Capital | Americký regulátor | Risk | Inovace | Úrovně supportu | STAR | WP | SPX 500 | Circle | CZK/USD | Pocity | Ceny | ICT a SMC | ETH | Tržní pohyby | Recese | Pokles | Údaje o prodejích | Pohyby na trhu | Short obchod | FactSet | Americké CPI | COT report | Války | Impuls | Investiční činnosti | Zemědělské komodity | Raiffeisenbank | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Obratový pattern | Centrální banka | Předpovědi | DPH | Predikce | Morning Star | WTI | Objem objednávek | Měnový report | Radek Zalubil | SMA | Yahoo | Praxe | Divergence | Makroekonomické faktory | Úrokové sazby v eurozóně | MACD | CFTC | Libra | Podnikání společnosti | Zlato a bitcoin | Výkon trhu | P/B | Odborníci | Rozvolnění | Dopad na trhy | USD/EUR | Nejvyšší růst | Webinář | Klima | Stratég | Dobrá data | Instituce | SXXP | Finanční páka | Společnost Walmart | Forint | Opatření v Číně | Morgan Stanley | Držení pozic | Burzovní obchodování | Ceny zlata | Dopad na sentiment | Indexové fondy | EV | Obchodní úspěch | Oživení akcií | Stop-Lossy | Výnos | Počty nakažených | ESG | Bloomberg Intelligence | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | Swingový obchodník | ČEZ | Frank | Index Nasdaq | Optimalizace | CFD | Benchmark | Metaverse | Pasiva | Algoritmy | CEO | 256/2004 | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | WACC | VIX index | Rozhovor | ERÚ | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Růstové vyhlídky | Miliardy USD | Stoxx Europe 600 | Ceny akcií | Ceny energií | Cena akcií | GBP/USD | ASX | Bezpečné přístavy | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Index Dow Jones Industrial | Identifikace trendu | Mezibankovní | Akcie Tesla | Jaromír Gec | Euforie | EPS | Index STOXX Europe 600 | Konzervativní investor | Dynamika mezd | Histogram | Bias | Pracovní místa | Bez rizika | Funkční období | Vedení ECB | Zisk | Commission | ČNB | Bank of England | Overweight | PCE index | EURUSD | Nová bankovní rada | Spekulovat | Tipy pro obchodování | Akcie Exxon | Huawei | Překoupené oblasti | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Market Profile | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Obchodování | Nové prognózy | Falešné proražení | Posílení dolaru | Úroky | Statista | Monitorování | Cenový růst | Prezident | Akciový index S&P 500 | Růst inflace | Stellantis | Zajímavé akcie a ETF | Evropa | Konsolidace trhu | Měna | TOPIX | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Reakce centrální banky | Lockdown | Úspěch v obchodování | Kupující | Předpověď | Trigger | Údaje | Pozice spekulantů | Dluhopisy a zlato | Dodávky plynu | Technologické společnosti | Převodník měn | Michelle Bowmanová | Automobilky | Eurodolar | Kontext | Biden | Ukazatel inflace | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Snížení daní | Velcí spekulanti | Jakub Matis | Technologické firmy | xStation5 | Růst spotřebitelských cen | Zpětné testování | Platforms | Akciový index Nasdaq | PRIBOR | RBC | SK Hynix | Portfólia | Exxon | Zemní plyn | Značné riziko | Zasedání americké centrální banky | Marže | Psychologické faktory | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Internetové firmy | Překoupený trh | Různé trhy | Bollinger Bands | Centrální vláda | Příležitosti k prodeji | Grafy | Posílení kurzu koruny | Cenový cíl | Aktivum | Bid | Japonská centrální banka | Společnost XTB | Lego | CARA | Dobré zprávy | Situace | USD/CZK | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpení | SMA 20 | Google | Tržby | Konsensus | Dluhy | Verbální intervence | NATGAS | Vrcholy | Předpovídání | Býčí trh | Změny ve vedení | FOREX | Konsenzus | Signály | Psychologie | Guvernér | Trader | Expirace | Živé obchodování | Finanční podniky | Americké akciové trhy | Peking | Smart Money Concepts | Index relativní síly (RSI) | Úspěch v tradingu | HDP | Měnové kurzy | Devizový trh | Načasování | Omyl | Ziskový trading | Ekonom | Nárůst bitcoinu | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Demo účet | Čínské vlády | Dolar | Euro | Federální rezervní banky | Expert Advisor | Falešný signál | Investování je rizikové | Zpomalení růstu | Ohlédnutí | Zdanění | NEST | MyFxBook | Politici | Výstup z obchodu | USD/CAD | DJ30 | Obchodní bilance | Index PCE | Vyšší inflace | Salvadorský prezident | Index DJIA | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Přírodní katastrofy | To nejdůležitější | Vliv na finanční trhy | Martin Gürtler | Vývoj trhu | Signály z Fedu | JPMorgan | 100 SMA | Provize | Zdraví | Average True Range | Reálné obchodování | Domácí měny | ČTK | Investiční fond | Katastrofy | Předsevzetí | Retail | Stimuly | Ztráty | Zásobníky | Slabé stránky | 1D | Technický výhled | Japonský jen | Meziroční inflace | Nakupovat | FOMC | Přísná měnová politika | Akcie | Medvědí trend | Currency | Fáze růstu | Prodejní pozice | Jamal | Měnové podmínky | Kupci | Postoj k riziku | Mzda | Opční trhy | Nižší úrokové sazby | Vývoj jádrové inflace | Nový Zéland | Ekonomický cyklus | Návratnost | Velký zisk | Výhody | Pražská burza | Target | Podniky | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | Smart Money trading | Štěstí | Vývoj indexu Nasdaq | Hospodářské výsledky společnosti | Ukazatel EBITDA | ECB Luis De Guindos | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Evropské akcie dnes | Převis | Vývoz | Reuters | Zvýšení ziskovosti | Globální ekonomika | USDJPY | Úroková míra | Price Action | Přeprodané oblasti | Technologie | Společnost Apple | Exekuce | Prognózy | Vydělávání peněz | Globální recese | Kurz | Daně | DNO | Neel Kashkari | Růst zisků | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Americká ekonomika | Růstový trend | Panevropský index | AMD | Analýza akcie | Jiné měny | Společnost Microsoft | Rekord | Výsledky | Míra inflace | Nedostatek čipů | Přemýšlení | Jaké jsou typy rizikového profilu | Imbalance | Růst trhu | Bankovní rada | Investice | Osobní příjmy | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Traders | Fondy peněžního trhu | Potenciál | Zdravotnictví | Kevin Tran Nguyen | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Automatizace | Rally | Relativní výkon hlavních měnových párů | Investujte | Pokles inflace | Kapitalizace | Obchodování akcií | Komunikace | Kazuo Ueda | Štěpení akcií | Bod | Obchodování na akciových trzích | Vnímání | Hospodářská recese | Myšlenka | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Těžby kryptoměn | Investiční prostředí | Delta | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | Praktické využití | Cyrrus | Diverzifikovat | Dluhopisové trhy | Fondy | Základní pravidla | Hospodářství | Zotavení | Důvěra | Rentabilita | Risk Off | Backtesting | Kontrakce | Sekundární trh | Ukazatel | Členové Fedu | Akcie Boeing | Dlouhá pozice | Marika Čupa | Pravidelný příjem | Měny | Profitovat | Návratnost investic | AUDJPY | DE30 | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Prodej automobilů | Daňové příjmy | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Thomson Reuters | UST | Cash flow | Obchodování s cizími měnami | Spotřebitelský sentiment | Poradce | Signál | Úbytek | Kofola | GBPUSD | Řízení rizik | PinBar | Radomír Jáč | Čtvrtletní výsledky | Kurzotvorné zprávy | Komodity ropa WTI | Organizace | Riot Platforms | Pro tradery | Upozornění na rizika | Fundament | Technologičtí giganti | Valuace | Optimistický výhled | FedWatch | Začněte obchodovat | Rozšíření | BABA | Technická analýza | NSDQ | Stav ekonomiky | Plány | Nižší poptávka | Resistence | Týdenní výkon | Administrativa | Krok za krokem | COVID-19 | Cenové tlaky | ATVI | Dluhopisové výnosy | NFP | Potenciální zisky | Graf komodity | Nikkei | Konvergence | Ekonomika USA | Data z amerického trhu práce | Umělé inteligence (AI) | Elon Musk | Myšlení | ZEW | Prognóza Fedu | Objemový profil | Fenomén | Evropské akcie | Mozek | TIM | Energie | S/R hladiny | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Státní investiční fond | Příjmy | Ukazatel Běžné likvidity | Fiskální rok | Identifikovat trend | Prodej | Financial | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | Patenty | Vliv na ceny | Tokeny | Inflace v červenci | Day trading | Hlavní indexy | ICE | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Míra | Papertrading | RIOT | University of Michigan | Vstup do SHORT pozice | Obchodní nápady | Korekce | Odhady trhu | Inducement | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Tržní ceny | Ekonomický model | Nerozhodnost trhu | Výkonnost | Spotřebitelská inflace | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Kjódó | Nižší maxima | Index S&P 500 | Riskování | Akcie Walmart | Hrubý domácí produkt | Přehled | Zhoršení nálady | Trendové linie | Short | Tomáš Pfeiler | Stavebnictví | Krize | Rostoucí trend | High | Rozbor | Silná korelace | Technické problémy | CHF | Napětí na Ukrajině | Centrum | Index Nikkei | Oslabení koruny | Ztrátové pozice | Nízká nezaměstnanost | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Otočení trendu | Zakladatel | Nákupní příležitost | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Vysoké ztráty | Relativní výkon | S&P 500 | JDE | Podpora | Začínající obchodník | Nayib Bukele | Ceny zboží | MWh | Australský index ASX | Prognóza ČNB | Obchodování s CFD | Pravidla formace | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Růst tržeb | Japonský premiér | Evropský regulátor | Cena | Skluz | Očekávané výnosy | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Komodity zlato | MJ | Upozornění | F1 | Apple | Zadlužení | Rozpočet | Komodita | Indikátory ekonomického sentimentu | Evropské indexy | Formace pokračující | Americký trh | Dobrá nálada | Snížení sazeb | DOT | Close | TSLA | Kurzy | IG | Finanční prostředky | Ekonomické údaje | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Fidelity International | Přehled kurzů | Bukele | Evropské akciové indexy | Etherea | Solana | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | DAX | Erste | Podnik | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Merck | Debata | Kurzy měn | Kypr | Zlato | Graf komodity Ropa WTI | Ekonomika | Měny&Sazby | Inflace v Německu | Znehodnocení měny | Denní graf | SEC | Schodek | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Nominální mzda | Indikátor MACD | Evropské akciové trhy | Práce | Úspěch | Investiční příležitosti | Intel | Likvidita | Cíle | Kryptoměny | Repo sazba | Bezpečnost | Likvidní | Banky | Buy | Obchodní podmínky | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Malý prostor | Australský index | Šance | Tržby společnosti | Paralýza | Netflix | Černá labuť | Zisk na akcii | Měsíční měnový report | Správa | Svíčková formace | Wall Street | Instrumenty | Historie se opakuje | Analýza | Úrovní podpory | Procter & Gamble | Ministr financí | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Omicron | Sazby Fedu | ČR | XTB | Kontrakt | Breakouty | Dlouhodobý investor | Obchodovaný objem | Intervenovat | Americký Fed | Čínské akcie | Tipy na zajímavé akcie | Pozice | Stock | Čínská ekonomika | Portfolia | ChatGPT | Potenciální zisk | OCI | Pullback | Příprava | Dlouhé pozice | Kovy | Švýcarský frank | Výrobce čipů | Červencová inflace | Market | Svíčkové formace | Silný výhled | Technologický sektor | Stoxx | Medvědí trh | Otevřená pozice | Support | Technické dovednosti | Kurz akcie | Transparentnost | Důležité informace | Supportní zóny | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Větší zisky | Výroční zprávy | Finální odhad | Kvartální výsledky | Služby | Americký průmysl | Vybrat zisk | Algoritmus | Návrat inflace | OPEC | Technologický pokrok | Peněžní zásoby | Řetězce | Sentiment | Zrychlení inflace | Investoři | Vizualizace | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Stop-Loss | Růst libry | Graf komodity Zlato | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Centrální bankéř | Finanční zprávy | Rostoucí výnosy | Vzdělávání | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Polsko | Ekonomické trendy | Čtvrtletní zprávy | Ceny potravin | Nikkei 225 | AUDUSD | Zvýšení produktivity | Rezistence | Meziroční růst cen | Index Dow Jones | Měnové riziko | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Saxo Bank | Jasné signály | Zpráva COT | Zpravodajství | W1 | Ichimoku | Pozice dolaru | Velké banky | Akcie Nvidia | Průmyslové aktivity | Obchodujte | Nařízení | Noviny | Budoucí pohyby | Zdražování | Ropy | Guvernér Rusnok | Struktura | Dnešní obchodování | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Škoda | Pokles poptávky | Proces učení | Hospodářské výsledky | Americké ekonomiky | Jádrový index | Krátké (short) pozice | Volume profile | Inflace v lednu | Čínský výrobce | USD | Strategická partnerství | Zveřejnění zprávy | Čínské banky | Split | Emoce | Zvýšení základní sazby | Jak trh reaguje | Doji | Vyhoření | NASA | Ekonomické recese | D1 | Praktické tipy | Minimální mzda | Posilování amerického dolaru | Posilování eura | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Akciové burzy | Federální rezervní systém | Přebytek obchodní bilance | Prognózy ČNB | Americké ministerstvo | Kupní síla | CZ | Průraz | Australský dolar | Pokles HDP | Předseda dozorčí rady | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Období zvýšené volatility | Trh s futures | ANO | Britské libry | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | EU50 | Časové období | Dogecoin | Bearish | Graf páru | Finanční ztráty | Americká společnost | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | DAX (DE30) | USD/CHF | Time-Frame | Oblast supportu | Invest | Arbitráže | Oblasti umělé inteligence (AI) | CPI v USA | Nejistota | CME | Den nezávislosti | Makroekonomické údaje | Rizikové investice | Opce | Smart money | Nvidia | Investment | Martin Klass | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Česká republika | Boční trend | Ceny komodit | Plynovod Jamal | Indexy | Break Even | Vývoj kurzu koruny | Americký dolar | Počet obchodů | Dlouhodobý vliv | VaR | Vstup do LONG pozice | Zamyšlení | SMC | Makro | Vytrvalost | Evropská centrální banka | Příjmy a výdaje | Americká centrální banka (Fed) | ECB | HICP | Ekonomiky eurozóny | Splatnost | Velikost pozice | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Alokace | Obchodní instrumenty | Ziskovost | Doporučení | Inflační očekávání | Technologické inovace | Rozpočtové politiky | Body | Zvýšení inflace | Index výdajů | Reverzní formace | Krypto | Payrolls | ROCE | Spekulace | Vzrušení | Krátkodobý klouzavý průměr | Vysoké zisky | Lot | Graf akciového indexu S&P 500 | Hlavní index PX | Akcie Alphabet | Raketový růst | Hodnoty měny | Cykly | Hedging | EU | Hodnota indexu | Redukce | Miliardy | ASX 200 | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | Live trading | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Řízení kapitálu | Graf měnového páru | Martingale | Nákupní signál | Prodeje | Nové strategie | Pracovní síly | Výrobce elektromobilů | Fúze | Akciový trh | Uhlí | Evropské dluhopisy | Vnější prostředí | Zasedání bankovní rady | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Jestřábí politika | Investor | Nákup dluhopisů | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Americké vlády | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Ovlivňování | Banka | Obchodování na forexu | Stoupající trend | Významné události | Zprávy z pražské burzy | Nízká inflace | Průmyslové kovy | Graf akcie | SPX | Koncern | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Ocenění | Home Depot | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | 3М | Cena | Pivot