Pátek 21. června 2024 12:31
reklama
FTMO král
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei léto akce

Prudký pokles

img

GBP/USD. 20. června. Čeká nás od libry další překvapení?

20.06.2024 Pár GBP/USD ve středu po konsolidaci nad zónou 1,2690–1,2705 v hodinovém grafu pokračoval v růstu. Dnes se do této zóny vrátil. Nový odraz od ní by mohl přinést další růst libry k zóně rezistence 1,2788–1,2801. Konsolidace pod zónou 1,2690–1,2705 by znamenala souvislejší pokles k úrovni 1,2611.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

14.06.2024 Pár EUR/USD strávil polovinu včerejšího dne na místě a druhou polovinu klesal. Vcelku těžko se dalo vysvětlit, proč se dolar obchodoval směrem nahoru. Průměrná zpráva o inflaci v USA ve středu vyvolala silný pokles greenbacku. Naopak zasedání Federálního rezervního systému mu dokázalo poskytnout jen malou podporu, ačkoli výsledky zasedání byly vnímány jako jestřábí. Dolar ve výsledku vykázal prudký pokles i malý růst. Trh dal proto situaci do pořádku až ve čtvrtek. Dále, v časovém rámci 24H přetrvává celkový klesající trend. Pár v časovém rámci 1H opustil vzestupný kanál, takže současný technický obraz plně podporuje další pohyb směrem dolů. Mezi eurem a librou není aktuálně téměř žádná korelace, takže britská měna se může dál obchodovat za vlastních podmínek.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 13. června. Zasedání Fedu a nový růst britského dolaru.

14.06.2024 Vlnová analýza pro pár GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný dubnový pokus o průraz Fibonacciho hladiny 50,0 % naznačil připravenost trhu vytvořit sestupnou vlnu 3 neboli C. Pokud se tato vlna opravdu bude dál rozvíjet, vlnový pattern bude mnohem jednodušší a eliminuje riziko komplikace vlnové analýzy. Pár ale v posledních týdnech zůstává na stejné úrovni, což nás opět nutí pochybovat o ochotě trhu prodávat.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 13. června. Toto je konec dolaru a dobro pro ty, kdo obchodovali.

13.06.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu prudký a opět nelogický růst o zhruba 100 pipů. Situace odráží dění z doby před měsícem, kdy mírný pokles inflace vyvolal výrazný pokles amerického dolaru. Tehdy jsme zmínili, že dolar nemá pro tak prudký pokles solidní důvod, a totéž může platit pro včerejší události. Chceme zdůraznit, že v tomto článku záměrně nezvažujeme výsledky zasedání Federálního rezervního systému a jeho vliv na měnový trh. Reakce obchodníků podle nás mohou přetrvávat ještě den po skončení zasedání, takže případné závěry by se měly vyvozovat nejdřív dnes odpoledne.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 6. června (analýza dopoledních obchodů). Euro před zasedáním ECB ztrácí býčí momentum.

06.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0873 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě poskytly euru vynikající nákupní signál, ale po 10bodovém růstu se obchodování vrátilo do oblasti 1,0873. Proto jsem se rozhodl trh opustit a počkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. června pro začátečníky

03.06.2024 K otestování ceny 1,0871 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD k růstu, přestože makrodata, která mohla euro podpořit, se ukázala jako poměrně dobrá. Z toho důvodu jsem se rozhodl jednotnou evropskou měnu nenakupovat. Bohužel jsem se nedočkal ani druhého testu úrovně 1,0871 pro realizaci prodejního scénáře. Index spotřebitelských cen v eurozóně v první polovině dne euro podpořil a prudký pokles amerických příjmů a výdajů ho posunul ještě výše. Kupující však denní maxima neudrželi, protože obchodníci začali vybírat zisky.
img

HDP za očekáváním kvůli slabým investicím

03.06.2024 HDP skončil v prvním kvartále za očekáváním. Odhad tvorby a užití s sebou přinesl negativní revizi (z 0,5 % mezikvartálně) na 0,3 % mezikvartálně. Meziroční dynamika (0,2 %) tak lehce zaostává za poslední prognózou ČNB (0,3 %). Ekonomiku (mezikvartálně) táhne zejména spotřeba domácností, která překvapila ještě rychlejším růstem, než čekala centrální banka (o 1,1 % mezikvartálně). Je zřejmé, že na domácnosti velmi pozitivně působí viditelný pokles inflace a pokračující růst nominálních mezd. Rovněž těží z toho, že vyšší příjmové skupiny v Česku v důsledku opatrnosti zvýšily výrazně v uplynulých dvou letech míru úspor a nyní s poklesem úrokových sazeb opět začínají více utrácet.
C:\fakepath\trading-31052024.jpg

Akcie v USA po nejnovější statistice uzavřely smíšeně, dolar klesl

31.05.2024 Vývoj na americkém akciovém trhu byl dnes rozkolísaný. Indexy Dow Jones a S&P 500 nakonec posílily a Nasdaq uzavřel téměř beze změny. Investoři se snažili zpracovat nejnovější údaje o inflaci a posuzovali, kdy by americká centrální banka (Fed) mohla začít snižovat úrokové sazby. Za celý týden však všechny tři indexy klesly, a S&P 500 a Nasdaq tak přerušily svoji pětitýdenní růstovou sérii.
img

ČSOB Data Watch: HDP za očekáváním kvůli slabým investicím

31.05.2024 HDP skončil v prvním kvartále za očekáváním. Odhad tvorby a užití s sebou přinesl negativní revizi (z 0,5 % mezikvartálně) na 0,3 % mezikvartálně. Meziroční dynamika (0,2 %) tak lehce zaostává za poslední prognózou ČNB (0,3 %).
img

Jihoafrický rand oslabuje uprostřed volební nejistoty 💡

30.05.2024 Jihoafrický rand se dnes vůči americkému dolaru (USD/ZAR) obchoduje níže, protože projekce předčasných voleb ukázaly prudký pokles volební podpory pro vládnoucí Africký národní kongres, což zvyšuje vyhlídky na chaotické koaliční rozhovory, které znepokojují investory. První modely v tomto bodě naznačují, že ANC ztratí většinu a získá maximálně 45 % z celkového počtu hlasů.
C:\fakepath\trhy-30052024-uvod.png

Fundamentální analýza akciových trhů – behaviorální ekonomie a psychologie investování (5. díl)

30.05.2024 Článek se zaměřuje na to, jak psychologické faktory ovlivňují ekonomická rozhodnutí. Čtenář se dozví o vlivu emocí a kognitivních zkreslení na investiční chování, fenoménu stádového chování, perspektivní teorii a ego-depleci. Popisuje, jak iracionální chování může ovlivnit trhy a jak jej lze využít v investičních strategiích, včetně kontrariánského investování a arbitráže. Závěrem zdůrazňuje význam psychologie při investování a řízení rizik.
img

Býčí trend nabírá na síle. Přehled páru GBP/USD.

28.05.2024 Index spotřebitelských cen ve Velké Británii vzrostl za 12 měsíců do dubna 2024 o 2,3 % (prognóza byla 2,2 %), což představuje pokles z 3,2 % za 12 měsíců do března. Jedná se o nejnižší úroveň od července 2021, ale navzdory prudkému poklesu je to pořád víc než prognózovaných 2,1 %.
C:\fakepath\investice-25052024.png

Na čem se dá nyní na trzích vydělat?

25.05.2024 Americké akcie jsou na historických maximech i přes vysoké úrokové sazby. Zlato i bitcoin mají již silnou rally za sebou a pro načasování nákupu jsou nyní rizikové. Příležitostí na finančních trzích je tedy nyní málo, vyloženě atraktivní podhodnocené aktivum je těžké nalézt.
img

Prognóza pro EUR/USD na 24. května 2024

24.05.2024 Hlavní událostí včerejšího dne byl pokles amerického akciového trhu o 0,74 %. Kleslo také zlato, a to o 2,49 %, a ropa (WTI) o 0,94 %. Dolarový index posílil o 0,10 % a euro ztratilo 7 pipsů. Domníváme se, že akciový trh se nakonec rozhodl podstoupit výraznou korekci z rekordního maxima, kterého včera také dosáhl. V důsledku toho existuje 75% pravděpodobnost, že se euro nevrátí k maximu z 16. května.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování dne 23. května (seance v USA) pro začínající obchodníky

24.05.2024 K otestování ceny na úrovni 156,80 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Na realizaci scénáře č. 2 pro prodej je nutné si zatím počkat. Odpoledne nás čeká zveřejnění údajů o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI v USA. Pokud údaje odhalí něco, co obchodníky potěší, bude růstový trend USD/JPY pokračovat. Kromě toho budou zveřejněny také údaje týkající se trhu práce, konkrétně týdenní zpráva o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavé bude také sledovat, jak se vyvíjí situace na americkém trhu s primárním bydlením, pokud jde o prodeje. Prudký pokles ukazatelů zkazí náladu kupujícím dolaru sázejícím na vývoj trendu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Prognóza pro EUR/USD na 21. května 2024

21.05.2024 Včera euro uzavřelo mírně níže, zjevně pod vlivem akciového trhu, který ve druhé polovině americké seance klesal. Celkově se euro nadále pokouší dosáhnout cílové úrovně 1,0905. Den zahájilo obchodováním na vyšší úrovni, ačkoli oscilátor Marlin aktuálně klesá.
img

Jenu dosáhl svého

17.05.2024 Do třetice všeho dobrého. Intervenovala Bank of Japan na forexovém trhu potřetí za posledního dva a půl týdne, nebo byl prudký pokles páru USD/JPY výhradně důsledkem zpomalující inflace v USA? Ať to bylo jakkoli, pokles jistě zvedl náladu vládě i centrální bance. Jejich boj proti spekulantům bude brzy úspěšný, podobně jako v roce 2022. Tehdy poskytla potřebnou úlevu neochota Federálního rezervního systému zvyšovat sazbu federálních fondů tak agresivně, jak investoři očekávali. Letos v květnu se na trhy vrací naděje na snížení sazeb.
img

Prognóza pro pár USD/JPY na 15. května 2024

15.05.2024 Pár USD/JPY vstupuje do složitého období konsolidace. V denním časovém rámci je ve Fibonacciho pásmu 50,0 – 61,8 %. Cílový support 155,75 je pod tímto pásmem.
img

US Open: po neutrálním otevření trhu býci znovu získávají kontrolu na Wall Street

14.05.2024 Americké indexy po smíšených datech PPI mírně posílily. Volatilita byla v posledních dnech omezená a investoři pravděpodobně zítra čekají na klíčová data spotřebitelské inflace CPI. V době zveřejnění se US100 zvýšil o 0,30 % a US500 vzrostl o 0,20 %.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 14. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry se museli hodně snažit.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2546 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles a falešný průraz signalizovaly nákup, ale růst se nikdy neuskutečnil, což vedlo k realizaci ztráty. Ve druhé polovině dne se technický obraz změnil.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 14. května (analýza dopoledního obchodování). Euru se po zveřejnění německých údajů podařilo vrátit k růstu

14.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0778 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo: pokles a vytvoření falešného proražení poskytlo vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, což mělo za následek růst páru o více než 20 bodů, což představuje velkou část celkové dnešní volatilitě na trhu. Vzhledem k tomu, že se nadále obchodovalo v rámci bočního kanálu, technický obrázek nebyl ve druhé polovině dne revidován.
img

Býčí průlom Cardana? Tentokrát jde o 1 USD nebo 0,40 USD za ADA

09.05.2024 Výkon Cardana [ADA] byl v posledních hodinách jedním z nejlepších mezi deseti nejlepšími kryptoměnami. To posunulo cenu ADA na kritickou úroveň, protože byla na pokraji vymanění se z býčího vzorce.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K testu ceny 1,0735 došlo dopoledne v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, což se ukázalo jako správné. Na pozadí nízkého objemu obchodování a absence jakýchkoli statistik z eurozóny nebylo snadné očekávat výrazné pohyby na trhu. Druhá polovina dne může probíhat pod stejnou "taktovkou", protože údaje z USA na tom pravděpodobně nic nezmění. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti z USA pravděpodobně rovnováhu na trhu neovlivní. Pokud však zprávy překonají odhady ekonomů, tlak na euro se pravděpodobně zvýší a dolar bude nadále posilovat. Kupující eura může ovlivnit také britská libra, jejíž prudký pokles bude vyvíjet tlak na měnový pár EUR/USD. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Výhled pro EUR/USD na 7. května. Dolar má stále problémy

07.05.2024 EUR/USD zahájil nový týden snahou pokračovat v pohybu vzhůru. To se mu však nepodařilo, protože neexistovalo žádné fundamentální ani makroekonomické pozadí a během uplynulých dvou týdnů trh získal dostatek důležitých informací, aby měl jasno, jak v blízké budoucnosti obchodovat. Bohužel je velmi těžké říci, jaké rozhodnutí většina účastníků trhu učinila. Měnový pár EUR/USD již několik týdnů prochází korekční fází. Ne že by to bylo nějak zvlášť zneklidňující nebo odrazující, ale bylo by příjemné vídat trend častěji, než několik týdnů čekat na konec korekce.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 24. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra si uchovává naději

24.04.2024 V ranní prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2423 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem úrovně 1,2423 přinesly signál k nákupu libry v rámci pokračování včerejšího býčího trendu. Jak ale vidíte v grafu, výrazný růst páru se nedostavil. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 11. dubna (seance v USA)

11.04.2024 Před námi jsou údaje o indexu cen výrobců v USA a žádosti o podporu v nezaměstnanosti. Růst prvního z nich a pokles druhého pravděpodobně povede k novému výprodeji GBP/USD. Jestřábí prohlášení členů FOMC budou rovněž nakloněna dolaru. Prudký pokles eura po zasedání ECB by mohl stáhnout dolů i libru.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 11. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.04.2024 Pár GBP/USD ve středu také zaznamenal prudký pokles, který vyvolala výhradně zpráva o inflaci v USA. Index spotřebitelských cen vzrostl na 3,5 % oproti prognózovaným 3,4 %. Zásadní je ale jiný aspekt. Inflace už několik měsíců vytrvale roste, zatímco členové měnového výboru Federálního rezervního systému mluví o obstojném pokroku při snižování spotřebitelských cen. Jinými slovy, indikátor opět zrychlil v době, kdy všichni očekávali zpomalení. A protože nezpomalil, Fed nemá důvod zahájit cyklus uvolňování měnové politiky. Ani teď, ani v červnu, ani v září. Trh na to čeká od začátku roku 2024 a na základě svých očekávání odmítá nakupovat dolar. Jak vidíme, většina účastníků trhu se ve svých odhadech pořádně zmýlila.
img

Finanční budoucnost na obzoru: americké akcie před zprávami o spotřebitelských cenách rostou

10.04.2024 Indexy Nasdaq a S&P 500 vykázaly v úterý před zveřejněním klíčových údajů o inflaci mírný růst, a to navzdory poklesu ve finančním sektoru. Stalo se tak před výsledkovou sezónou předních amerických bank, která začíná v pátek.
img

Výhled pro GBP/USD na 4. dubna. Libra se vrátila k dolní hranici bočního kanálu.

04.04.2024 GBP/USD se ve středu rovněž obchodoval pozitivně. Jak jsme uvedli v článku o EUR/USD, pro tento pohyb neexistovaly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody. Americký index ISM PMI ve službách se sice ukázal být nižší, než se předpokládalo, ale nebyl natolik špatný, aby způsobil tak prudký pokles páru. Zprávu ADP, která překonala očekávání, trh ignoroval. Projev předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella začal poté, co dolar již klesl o 80 pipsů, takže tlak na dolar nijak zvlášť nevyvolal.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. dubna. Euro se obchoduje směrem nahoru

03.04.2024 Včera se vytvořil jen jeden signál pro vstup na trh. Navrhuji podívat se na graf 5M a zjistit, co se stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0744 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a falešný průraz této úrovně po údajích z eurozóny vytvořily prodejní signál, ale pár neklesl, takže jsem se rozhodl trh opustit. Falešný průraz poblíž 1,0752 vytvořil odpoledne prodejní signál, ale medvědi nic nenabídli, takže výsledkem byla ztráta.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie včera uzavřely na maximu

29.03.2024 Evropské akcie uzavřely včerejší obchodování na novém maximu. Zaznamenaly také druhý růstový kvartál po sobě. Pomáhá jim optimismus ohledně blížícího se snížení úrokových sazeb a růst technologických akcií, který pohání nadšení pro umělou inteligenci (AI).
img

HDP potvrdí pozitivní obrat v útratách domácností

28.03.2024 Dnešní zpřesněné odhady HDP z konce roku 2023 pravděpodobně potvrdí již známou věc - spotřeba českých domácností po dvou letech “temna” opět nabírá dech. A reálný růst výdajů, soudě podle silných lednových výsledků maloobchodu, pokračuje i letos. Navíc v březnu opět velmi prudce vzrostla spotřebitelská důvěra mezi českými domácnostmi a vyšplhala se na nejvyšší úrovně od podzimu 2021. Je to primárně díky výraznému poklesu inflace, který sice většina ekonomů v tomto roce očekávala, domácnosti jim ale dlouho nevěřily.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů). Libra se snaží projevit růst.

27.03.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2623 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu tam vedly k prodejnímu signálu, ale pokles nenastal. Po krátké době býci dosáhli průrazu dolů a reverzního testu úrovně 1,2623, což je přinutilo opustit short pozice a otevřít long pozice. V době psaní článku jsem ještě nezaznamenal prudký růst. Odpoledne se technický obraz nezměnil.
img

Přehled měnového páru GBP/USD. 21. března. Tvůrce trhu nutí k udržování kurzu libry jen neznámé síly.

21.03.2024 Měnový pár GBP/USD se většinu středy obchodoval velmi slabě. Navzdory dopolednímu zveřejnění důležité inflační zprávy ve Velké Británii, která měla také značný ohlas, jsme byli svědky pohybu o 35 bodů. Připomeňme, že je třeba zohlednit výsledky zasedání Fedu a pohyby, které na trhu vyvolaly. Britská měna měla včera i bez zasedání Fedu vykázat prudký pokles, kterého jsme se ani tentokrát nedočkali. Formálně pár GBP/USD pokračuje v poklesu, takže si nemáme na co stěžovat. Pořád se ale jedná o velmi slabý a neochotný pokles. Vzhledem k celkovému makroekonomickému a fundamentálnímu pozadí by britská libra měla být mnohem níž než na současných úrovních. Včera jsme viděli jediné: trh stále musí být ochotnější prodávat libru, i když k tomu existují všechny potřebné důvody.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 21. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

21.03.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal jasné známky síly. Jeho růst samozřejmě souvisel s jedinou událostí – zasedáním FOMC a jeho výsledky. Federální rezervní systém ponechal hlavní úrokovou sazbu beze změny, jak trh očekával, ale nezpřísnil své plány měnové politiky, jak někteří účastníci trhu a odborníci předpokládali. Poslední zpráva o inflaci ukázala, že růst cen zrychlil, takže trh mohl včera očekávat přísnější rétoriku FOMC. K tomu ale nedošlo, což zklamalo kupce dolaru. Dolar podle našeho názoru spadl příliš prudce, ale my jsme na takové situace už zvyklí. Dolar dva týdny stoupal a pak prakticky během jediného dne o všechny zisky přišel.
img

USD/JPY: Co čekat od zasedání Bank of Japan?

19.03.2024 Bank of Japan oznámí 19. března výsledky svého zasedání. V žádném případě nejde o rutinní záležitost. Bez ohledu na výsledek, tedy zda regulátor ponechá svou politiku beze změny, nebo se rozhodne zvýšit úrokovou sazbu, se trh na možných výsledcích březnového zasedání neshodne. Jakýkoli výsledek proto nevyhnutelně vyvolá zvýšenou volatilitu páru USD/JPY. Otázkou je pouze to, v čí prospěch – jestli kupců, nebo prodejců.
img

Trhy čekají na rozhodnutí Bank of England. Přehled páru GBP/USD

19.03.2024 Ve čtvrtek 21. března se uskuteční měnověpolitické zasedání Bank of England. Sazba má být podle očekávání ponechána na úrovni 5,25 %, přičemž pro její zachování bude hlasovat nejspíš 7 z 9 členů výboru. Stojí za zmínku, že známý jestřáb Mann bude hlasovat pro zvýšení sazby, zatímco holubice Dhingrová bude hlasovat pro její snížení. Jakákoli odchylka od tohoto scénáře by mohla narušit klid a podpořit růst volatility.
img

GBP/USD. Libra se drží na stejné úrovni

14.03.2024 Obchodování na měnovém trhu je klidné a hlavní páry vykazují nízkou volatilitu a tlumenou reakci i na významné makroekonomické zprávy. Výjimkou není ani měnový pár GBP/USD.
img

USD/JPY. "Shunto" a jen

14.03.2024 Pár USD/JPY již druhý den po sobě roste, přestože dolarový index není v nejlepší kondici. Pár neroste "díky", ale spíše "navzdory" všemu. Například navzdory jestřábím zvěstem, že Bank of Japan na svém březnovém zasedání, které se bude konat příští týden, upustí od záporné úrokové sazby. Nebo navzdory zpomalení jádrového indexu spotřebitelských cen v USA, který, byť pomalejším tempem, nadále soustavně klesá (v únoru dosáhl téměř tříletého minima).
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Tuzemská inflace by měla zůstat v tolerančním pásmu cíle i po zbytek roku

11.03.2024 Z domácí ekonomiky bude hlavním údajem tohoto týdne dnes zveřejněná inflace za únor. Ta se podle nás v meziročním vyjádření dále snížila a mohla by se dokonce dočasně dostat pod 2% inflační cíl. Data z USA pravděpodobně nenabídnou příliš důvodů, aby Fed začal trhy připravovat na brzké snížení úrokových sazeb. Očekáváme, totiž, že inflace v únoru zůstala lehce nad 3 % y/y a solidní výsledek pravděpodobně zaznamenají také maloobchodní tržby. Statistiky průmyslové produkce v eurozóně budou i v únoru poznamenané enormní volatilitou dat z Irska. Ani bez tohoto vlivu se ale průmyslu v eurozóně na začátku letoška nedařilo, a to zejména v energeticky náročných odvětvích. Hlavní událostí z pohledu finančních trhů by však v tomto týdnu v eurozóně mělo být zveřejnění revize operačního rámce ECB.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 11. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.03.2024 Pár EUR/USD se v pátek dál obchodoval směrem nahoru. Na rozdíl od předchozích dnů mělo euro v pátek dobrý důvod k růstu. Celkově se vše odvíjelo od dvou amerických reportů: nonfarm payrolls a nezaměstnanosti. Přičemž ani jeden report nesplnil očekávání. Únorové nonfarm payrolls výrazně překonaly prognózy, takže začátečníci se mohou ptát: proč říkáme, že ani jeden report nesplnil prognózu? Je to proto, že lednový údaj pro nonfarm payrolls byl zároveň revidován směrem dolů o více než 100 000 osob. Míra nezaměstnanosti se také zvýšila o 0,2 % na 3,9 %, což trh vůbec nečekal. Pokles dolaru byl tudíž naprosto logický.
C:\fakepath\indexy-06032024.jpg

Mistrovství v obchodování akciových indexů: Klíčové strategie a přístupy

07.03.2024 Při pohledu na mozaiku finančních trhů by mohly akciové indexy zaujmout zvláštní místo. Nejen že odrážejí zdraví ekonomiky a sílu podnikatelského ducha, ale také nabízejí unikátní příležitosti pro tradery. V dnešní době, kdy se trhy neustále vyvíjejí a přizpůsobují novým výzvám, se obchodování akciových indexů jeví jako klíčová dovednost pro každého tradera, nehledě na jeho obchodní styl.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 6. března

06.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2690 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Později byla otestována úroveň 1,2730, což vyvolalo sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 40 pipů.
img

Wall Street pod tlakem technologických akcií 📉

05.03.2024 Alphabet prorazil pod 200denní exponenciální klouzavý průměr. Poklesy však byly v druhé části seance téměř zcela vymazány. Akcie Nvidia odolávají prodejnímu tlaku v sektoru polovodičů poté, co společnost CFRA zvýšila cílovou cenu pro Nvidia na 1 000 USD za akcii (dříve 840 USD). Dnešní seance se zdá být prodloužením vybírání zisků po působivé rally na Wall Street.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 4. března. Euro je připraveno pokračovat v růstu.

04.03.2024 V pátek byl vygenerován jen jeden signál ke vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a uvidíme, k čemu došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0797 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD totiž klesl k oblasti 1,0797, ale žádný falešný průraz ani test této úrovně jsem nezaznamenal. V první polovině dne se proto neobjevily žádné signály ke vstupu na trh. Průraz a reverzní test úrovně 1,0829 odpoledne vytvořily buy signál, ale euro vzrostlo jen o zhruba 17 pipů, protože volatilita na konci dne a týdne výrazně klesla.
img

Česká ekonomika opět roste, spotřeba v plusu

04.03.2024 Ekonomika se ve čtvrtém kvartále 2023 po výraznějším letním útlumu opět vrátila k růstu. HDP mezikvartálně vzrostl o 0,2 % (versus odhad ČNB 0,0 %). Za celý rok 2023 však i tak české hospodářství pokleslo o 0,4 %. Jedním z hlavních motorů ekonomiky na závěr roku 2023 byla po delší době spotřeba domácností, která vzrostla o 0,5 % mezikvartálně. Je to do značné míry díky zastavení propadu reálné mzdy - ta sice meziročně dál klesala, mezikvartálně však pravděpodobně začala opatrně růst.
img

Česká ekonomika se po výraznějším letním útlumu ve čtvrtém kvartále 2023 opět vrátila k růstu

01.03.2024 Ekonomika se ve čtvrtém kvartále 2023 po výraznějším letním útlumu opět vrátila k růstu. HDP mezikvartálně vzrostl o 0,2 % (versus odhad ČNB 0,0 %). Za celý rok 2023 však i tak české hospodářství pokleslo o 0,4 %.
img

Česká ekonomika opět roste, brzdí ji výrazný propad zásob

01.03.2024 Ekonomika se ve čtvrtém kvartále 2023 po výraznějším letním útlumu opět vrátila k růstu. HDP mezikvartálně vzrostl o 0,2 % (versus odhad ČNB 0,0 %). Za celý rok 2023 však i tak české hospodářství pokleslo o 0,4 %. Jedním z hlavních motorů ekonomiky na závěr roku 2023 byla po delší době spotřeba domácností, která vzrostla o 0,5 % mezikvartálně. Je to do značné míry díky zastavení propadu reálné mzdy - ta sice meziročně dál klesala, mezikvartálně však pravděpodobně začala opatrně růst. A ohledně spotřeby domácností jsme relativně optimističtí i pro celý nadcházející rok 2024.
img

Ranní okénko - Ceny v průmyslu zamíří do záporných čísel

28.02.2024 Již za několik málo minut dorazí z Česka statistika cen ve výrobě, kde u průmyslových výrobců docházelo již v průběhu roku 2023 k postupné normalizaci, která by měla pokračovat i v rámci letošního roku. Meziměsíčně sice očekáváme nárůst okolo 3 % (medián: +2,2 %), ten bude ale daný zejména vývojem cen energií, jako je například nárůst regulované složky u ceny elektřiny. Vzhledem k vyšší srovnávací základně a postupnému poklesu cen během loňského roku by se meziroční dynamika měla i tak dostat do záporných čísel. Pokud se tento odhad potvrdí, půjde o první meziroční pokles od konce roku 2020.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 28.–29. února 2024: prodávejte v případě proražení úrovně 2 028 USD (Murray 2/8 – 200 EMA)

28.02.2024 Zlato se obchoduje kolem úrovně 2 030, která se shoduje s 21 SMA a Murray 2/8. Z grafu H4 vyplývá, že našlo silný support kolem dna rostoucího trendového kanálu a mohlo by najít příležitost k pohybu nahoru, jen pokud se v příštích hodinách konsoliduje nad úrovní 2 031.
img

Co tento týden čekat od eura?

26.02.2024 Evropská měna strávila celý minulý týden ve fázi budování korekční vlny. Věřím, že neúspěšný pokus o průraz úrovně 1,0880, která odpovídá Fibonacciho hladině 61,8 %, ukazuje ochotu trhu vytvořit vlnu 3 v 3 neboli C. Pokud to tak opravdu je, mohly by kotace evropské měny příští týden znovu klesat. Je ale třeba pamatovat na zpravodajské pozadí, které má tendenci ovlivňovat tržní sentiment. Podívejme se proto na hlavní události následujících pěti dní.
img

Forex: Lednová inflace hlásí výrazný pokles, čeká nás prudší pokles sazeb

16.02.2024 Lednová inflace v Česku vzrostla meziměsíčně pouze o 1,3 % a v důsledku toho meziroční dynamika zvolnila na 2,3 % a skončila viditelně pod naším odhadem (2,8 %), odhadem trhu (2,9 %) i odhadem ČNB (3,0 %). Oproti našemu odhadu rostly pomaleji ceny potravin a o něco méně také v lednu zdražily energie. Hlavním překvapením však byl prudký pokles cen v segmentu imputované nájemné (-1,0 %). Jedná se tak trochu o “černou skříňku”, která zohledňuje ceny vlastnického bydlení a vstupují do něho kromě cen nemovitostí například ceny stavebních prací.
img

ČSOB Data Watch: Lednová inflace hlásí výrazný pokles

15.02.2024 Lednová inflace v Česku vzrostla meziměsíčně pouze o 1,3 % a v důsledku toho meziroční dynamika zvolnila na 2,3 % a skončila viditelně pod naším odhadem (2,8 %), odhadem trhu (2,9 %) i odhadem ČNB (3,0 %).
img

Lednová inflace hlásí výrazný pokles, čeká nás výraznější pokles sazeb

15.02.2024 Lednová inflace v Česku vzrostla meziměsíčně pouze o 1,3 % a v důsledku toho meziroční dynamika zvolnila na 2,3 % a skončila viditelně pod naším odhadem (2,8 %), odhadem trhu (2,9 %) i odhadem ČNB (3,0 %). Oproti našemu odhadu rostly pomaleji ceny potravin a o něco méně také v lednu zdražily energie. Hlavním překvapením však byl prudký pokles cen v segmentu imputované nájemné (-1,0 %).
img

Cena bitcoinu je nejvyšší od prosince 2021 📈

14.02.2024 Bitcoin se dokázal bleskově vzpamatovat a po včerejším propadu na 48 000 USD způsobeném mírně vyšším indexem CPI z USA, než se očekávalo, se obchoduje na nových lokálních maximech na 51 500 USD. Silný americký dolar nezabránil tomu, aby bitcoin během několika hodin vzrostl ze 48 000 USD na více než 51 000 USD. Ethereum je podobně ve skvělé náladě a blíží se 2 700 USD, což je úroveň, která nebyla zaznamenána od května 2022. Více než 94 % bitcoinových peněženek je v zisku, což je historicky v souladu s dynamikou býčího trhu.
img

Forex: Holubičí ČNB a vyšší sazby v zahraničí zvyšují tlak na korunu

14.02.2024 Tuzemská měna se po zasedání ČNB dostala do hluboké defenzivy a během včerejšího obchodování oslabila až k hranici 25,40 EUR/CZK. Proti koruně přitom působí jak domácí faktory, tak především dění na hlavních zahraničních trzích. V prvním případě jde o dozvuky únorového zasedání centrální banky. To přineslo holubičí překvapení v podobě nové prognózy, která implikuje prudký pokles úrokových sazeb na 3 % na konci letošního roku a v polovině 2025 dokonce na 2,6 %.
img

US Open: vysoká inflace tíží akciové indexy 🔔

13.02.2024 Inflační zpráva z USA nezklamala a přinesla na trh opět solidní dávku volatility, tentokrát bohužel způsobila propady. Inflace v USA je mnohem vyšší, než se očekávalo. V důsledku toho pozorujeme dynamický pokles na akciových trzích, přičemž US500 klesá pod 5000 bodů. Dolar posiluje a je nejsilnější měnou mezi měnami G10. V dlouhodobějším horizontu, po zveřejnění, stále nedochází k pokusu získat část ztrát na EUR/USD, který aktuálně ztrácí 0,50 % na 1,07150. Výnosy amerických státních dluhopisů rostou na 4,27 %.
img

Analýza a tipy na obchodování GBP/USD na 13. února (americká obchodní seance)

13.02.2024 Ačkoli k otestování úrovně 1,2628 došlo v době, kdy linie MACD prudce vzrostla z nuly, zveřejněné údaje o trhu práce ve Spojeném království ovlivnily náladu na trhu, což vedlo k růstu páru o více než 30 pipsů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 13. února

13.02.2024 Prudký pokles objednávek vybavení a pomalejší růst indexu nákupních cen v Japonsku vyvinuly tlak na japonský jen a přinesly další pokus kupců o průraz ročního maxima. Býci se nejspíš nevzdají snadno, takže pár USD/JPY ráno prudce vzroste, i když bude jeho růstový potenciál omezen nadcházejícími údaji o inflaci v USA.
img

Forex: Eurodolaru nahrává prudký pokles ceny plynu

13.02.2024 Eurodolar se na začátku týdne nepouští do žádných větších akcí a v rozmezí 1,07-1,08 vyčkává na dnešní výsledek inflace ve Spojených státech. Tržní koncensus očekává pokles meziroční inflace 3,3 % na 2,9 %, v případě jádrové složky pak z 3,9 % na 3,7 %. Náš nowcast ukazuje na kosmeticky vyšší celkovou inflaci na úrovni 3,0 %, pokud by však mělo dojít na větší překvapení, dolar by dostal další impuls k posunu na silnější úrovně. Naopak euru by teoreticky mohl hrát do karet prudký pokles ceny plynu. Evropský benchmark TTF včera poklesl od začátku února o cca 15 % až k 25 EUR/MWh, zejména díky teplému počasí. Pozitivní zprávou je také fakt, že dlouhodobé (forwardové) kontrakty se aktuálně obchodují blízko úrovně 30 EUR/MWh. To je z našeho pohledu vítaná vzpruha pro evropský průmysl, resp. jeho energeticky náročné sektory, které jsou nadále pod tlakem dozvuků energetické krize.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 13. února

13.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2628 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Projev guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho trh neovlivnil, protože jeho prohlášení neobsahovalo žádné nové pokyny k politice.
img

EUR/USD. Přehled týdne. Inflace, inflace a zase inflace

12.02.2024 Pár EUR/USD minulý týden v podstatě šlapal vodu a kroužil v oblasti kolem čísla 7. Nakonec se cena vrátila na původní pozice (otevírací cena 1,0785, zavírací cena 1,0786). Apatii obchodníků vyvolalo několik fundamentálních faktorů: zástupci Federálního rezervního systému a Evropské centrální banky vzhledem k poloprázdnému ekonomickému kalendáři zopakovali informace, které obchodníci už zpracovali. Prodejci i kupci páru EUR/USD si proto vzali "oddechový čas": pár vykazoval v průběhu pěti obchodních dnů pohyb do strany a odrážel tak nerozhodnost obchodníků.
img

Co čeká euro příští týden?

12.02.2024 První únorový týden se ukázal jako velmi nudný. Ačkoli se dříve oba instrumenty propadly kvůli zasedání Bank of England a Federálního rezervního systému, projevům předsedy Fedu Jeroma Powella a silným údajům o ISM z USA, později jsme se žádných důležitých událostí ani zpráv nedočkali a pohyby v dalším týdnu byly velmi slabé. Proto bychom se podle mě měli pokusit pochopit, co od nadcházejícího týdne čekat.
img

Obchodní signály pro zlato (XAU/USD) na 6.–8. února 2024: prodej pod 2 030 USD (5/8 Murray – 200 EMA)

06.02.2024 Na začátku evropské seance se zlato obchoduje kolem úrovně 2 025, pod 200 EMA a pod 3/8 Murray. Na grafu H4 je vidět, že je XAU pod medvědím tlakem a v nadcházejících hodinách bude pravděpodobně pokračovat v poklesu a mohlo by dosáhnout psychologické úrovně 2 000 USD.
img

Doporučení pro obchodování párů EUR/USD a GBP/USD na 5. února. Bude dolar dále růst?

05.02.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval negativně, a to výhradně kvůli údajům z amerického trhu práce. V důsledku toho se obnovil klesající trend a medvědi pocítili opětovný příliv síly. Cena klesla na své předchozí lokální minimum na úrovni 1,0757. V pátek se jí již podruhé nepodařilo překonat úroveň 1,0889.
img

GBP/USD: plán obchodování pro americkou obchodní seanci na 1. února (analýza ranních obchodů). Libra před rozhodnutím Bank of England dále klesá

01.02.2024 Ve své ranní prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2659 a plánoval jsem na jejím základě přijímat obchodní rozhodnutí. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. Breakout a opětovné otestování tohoto rozmezí, ke kterému se pár třikrát pokusil přiblížit, to vše vedlo k prodejnímu signálu s pohybem směrem dolů k úrovni 1,2627. Ve druhé polovině dne došlo k revizi technického obrazu.
img

Zlato se dostalo do boční trajektorie

30.01.2024 Zlato zahájilo týden pozitivně a po několika neúspěšných pokusech se snažilo opustit boční trajektorii z minulého týdne nad 20denním exponenciálním klouzavým průměrem (EMA) a oblastí trendové linie 2,035. Ačkoli horizontální pohyb ukazatele RSI a stochastických oscilátorů vyvažuje naděje na býčí proražení, tlaky na růst by mohly zůstat ve hře, pokud zůstane neporušena spodní hranice 2 016.
C:\fakepath\trader-25012024-44-zm.jpeg

Komodity: Ceny ropy kvůli zprávě o zásobách v USA a napětí na Blízkém východě rostou

25.01.2024 Ceny ropy dnes rostou. Může za to zpráva o výraznějším poklesu zásob ve Spojených státech, než se čekalo, a nový útok Húsíů na lodě v Rudém moři, který opět ukázal, jakému nebezpečí čelí obchod na důležité světové tranzitní trase.
img

US Open: silné údaje o maloobchodních tržbách vyvíjejí tlak na akcie 📌

17.01.2024 Americké akciové indexy otevírají níže po silných údajích o maloobchodních tržbách, které opět snižují pravděpodobnost březnového snížení úrokových sazeb Fedu. Dolar dnes opět patří k nejsilnějším měnám, EUR/USD ztrácí 0,20 % na 1,08550, zatímco výnosy amerických dluhopisů posilují na 4,10 %.
img

Denní shrnutí: zlato blízko 2000 USD, prudký pokles EURUSD

16.01.2024 Americké indexy měly smíšený průběh. V úvodu hotovostní seance došlo po prodlouženém víkendu k poklesu, po kterém následovalo mírné oživení. Po mírně jestřábím komentáři bankéře FEDu Wallera se na trh vrátil prodejní tlak.
img

Akcie a inflace: Kdo tuto hru vyhraje?

15.01.2024 Americký akciový trh zakončil pátek s minimálními změnami, když kolísal mezi mírnými zisky a ztrátami. Důvodem byla kombinace různorodých bankovních výsledků a zpráv o inflaci, které zvyšovaly očekávání investorů ve věci možného snížení úrokových sazeb Federálního rezervního systému.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 11.–15. ledna 2024: nakupujte nad 2 020 USD (21 SMA – Fibonacci 61,8 %)

11.01.2024 Zlato se na začátku evropské seance obchoduje kolem úrovně 2 028,85, tedy pod 21 SMA a poblíž Murray 5/8. V denním grafu vidíme, že se od 28. prosince obchoduje v medvědím trendovém kanálu, a pokud prorazí cenu 2 020, nejspíš prodlouží medvědí pohyb.
img

Předpověď ceny XRP – tato rezistence je klíčem k dalšímu růstu

09.01.2024 Cena XRP se pohybuje výše od supportu 0,4540 USD. Cena by mohla zahájit novou rally, pokud dojde k jasnému pohybu nad rezistenci 0,600 USD.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Výnos státních dluhopisů v závěru loňského roku klesl

08.01.2024 Výnos desetiletých českých státních dluhopisů se v závěru loňského roku snížil a v prosinci dosáhl 3,97 procenta. Je to výrazný pokles proti prosinci 2022, kdy byl 4,71 procenta. V prvních 11 měsících loňského roku ale výnos byl nad čtyřmi procenty, vyplývá z údajů, které dnes zveřejnila Česká národní banka (ČNB). Vyšší výnosy státních dluhopisů znamenají, že rostou náklady na financování rozpočtového deficitu a státního dluhu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. ledna (americká seance)

04.01.2024 Test úrovně 143,40 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o více než 25 pipů. Krátce nato se poptávka vrátila.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 4. ledna (americká seance)

04.01.2024 Poměrně dobré údaje o aktivitě v eurozóně zvětšily převahu kupců a umožnily euru cestu k atraktivním cenám. Obchodníci by ale měli být obezřetní zvlášť na současných maximech, protože nadcházející údaje o aktivitě v americkém sektoru služeb mohou ovlivnit rizikový sentiment. Jen velmi slabé údaje o PMI a prudký pokles počtu zaměstnaných v USA budou tlačit euro nahoru.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 4. ledna 2024

04.01.2024 Nedávná zpráva o odkladu bitcoinových ETF na 2. čtvrtletí roku 2024 vyvolala na kryptoměnovém trhu řetězovou reakci. Tento vývoj událostí se shodoval s 15. výročím bitcoinu a vedl k výraznému propadu ceny z více než 45 000 USD na 41 800 USD. Reakce trhu ukazuje na jeho citlivost na regulatorní změny a prognózy.
C:\fakepath\forex-02012024.jpg

Koruna oslabí, nemovitosti porostou

02.01.2024 Dnešní čerstvý předstihový ukazatel PMI potvrdil bídu a zmar v českém průmyslu. Jeho hodnota poklesla na pouhých 41,8 bodu. Je vidět, že tuzemská produkce při současném kurzu koruny a vysokých úrokových sazbách ztrácí konkurenceschopnost.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 19. prosince

19.12.2023 Pár USD/JPY se kvůli smíšeným údajům o aktivitě v Japonsku, kde index výrobní aktivity klesl a zůstal pod 50 body, zatímco index služeb vykázal dobrý růst, dál obchodoval v horizontálním kanálu. Japonská centrální banka ale dnes ponechala úrokové sazby beze změny na úrovni –0,1 %, což vyvolalo prudký pokles jenu. Ani nové prognózy nenaznačily změnu politiky v příštím roce.
C:\fakepath\ecb-18122023-2.jpg

Je prudký pokles sazeb reálný?

18.12.2023 V posledních týdnech se dle investorů výrazně navýšila pravděpodobnost poklesu úrokových sazeb v příštím roce. Americká, evropská, britská i česká centrální banka nyní čelí silnému tlaku trhů, které očekávají výrazné uvolnění měnové politiky a již na základě těchto přání ženou vzhůru akciové trhy.
C:\fakepath\Bankrot.jpg

FT: Počet bankrotů roste, na vině je konec covidové pomoci a vysoké úroky

18.12.2023 Ve většině vyspělých ekonomik roste počet firemních bankrotů dvouciferným tempem. Vlády ukončují podporu podnikům v potížích, kterou začaly vyplácet v období pandemie covidu-19, a firmám rostou náklady na půjčky. Píše o tom deník Financial Times (FT). V České republice počet bankrotů ale dlouhodobě klesá, zjistila studie společnosti CRIF - Czech Credit Bureau.
img

Cena bitcoinu si drží klíčovou podporu, dokáží býci překonat tuto klíčovou překážku?

12.12.2023 Cena bitcoinu silně klesla pod úrovně podpory 43 500 a 43 200 dolarů. Než se objevili býci, BTC se dokonce ponořil pod hladinu podpory 41 200 USD. V blízkosti 39 999 USD se vytvořilo minimum a cena se nyní pokouší o nový růst.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 8.–12. prosince 2023: nakupujte nad 2 017 USD (21 SMA – uptrendový kanál)

08.12.2023 Zlato (XAU/USD) se na začátku evropské seance obchoduje kolem úrovně 2 030,17 v uptrendovém kanálu, který se formuje od 3. října, nad 21 SMA a nad 200 EMA.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 7.–8. prosince 2023: nakupujte při průrazu ceny 2 032 USD nebo prodávejte pod cenou 2 025 USD (symetrický trojúhelník – 200 EMA)

07.12.2023 Zlato (XAU/USD) se na začátku evropské seance obchoduje kolem 2 029,20 USD uvnitř symetrického trojúhelníku, který se formuje od 5. prosince. V nejbližších hodinách tento pattern pravděpodobně silně prorazí, což by mohlo být považováno za signál k nákupu, pokud se cena usadí nad úrovní 2 032.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2024: Konečná

05.12.2023 Společnost Saxo, specialista na online obchodování a investice, vydává každoroční Šokující předpovědi pro rok 2024. Ty se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale přitom ne zcela doceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 30. listopadu (americká seance)

30.11.2023 Test úrovně 1,0958 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly, což vyvolalo signál k prodeji. To spolu se slabými statistikami z Francie a Německa vedlo k poklesu ceny.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 16. listopadu

16.11.2023 K testu úrovně 1,2449 došlo, když linie MACD klesala od nuly, což vyvolalo signál k prodeji. Výsledkem byl pokles ceny o více než 50 pipů.
img

Technická analýza ropy na 9. listopadu 2023

09.11.2023 Cena ropy se poté, co včera vytvořila minimum kolem 74,95 USD, obchoduje kolem 75,96 USD. Zdá se, že na úrovni Fibonacciho retracementu 61,8 % aspoň nakrátko přestala klesat. Jak jsme zmínili v předchozích příspěvcích, úroveň retracementu 61,8 % je klíčový Fibonacciho support. Cenová akce to potvrzuje, protože prudký pokles podle všeho přinejmenším na chvíli přestal. RSI stále nedosáhl přeprodaných úrovní. Na úrovni retracementu 61,8 % obvykle vidíme obraty trendu. Blíží se také konec obchodního týdne, takže nebude divu, když se cena ropy od současných úrovní aspoň odrazí. Z technického hlediska zůstává trend medvědí.
img

Graf dne - EURUSD (06.11.2023)

06.11.2023 Na začátku minulého týdne nic nenasvědčovalo změně klesajícího trendu kurzu EUR/USD. Euro bylo slabší než dolar. Poklesy podpořili i někteří členové ECB, kteří sdělili, že cyklus zvyšování úrokových sazeb ECB pravděpodobně skončil. Na rozdíl od potenciálního jediného zvýšení ze strany Fedu, které bylo na stole, se to promítlo do pokračování klesajícího trendu na EUR/USD.
C:\fakepath\forex-04112023.jpeg

ČNB chce silnou korunu

04.11.2023 Česká národní banka (ČNB) na čtvrtečním zasedání nechala hlavní úrok beze změny na 7,00 %. Tento krok překvapil trh mírně jestřábím směrem a za podpory globálního optimismu na trzích si koruna připsala slušné zisky oproti euru.
img

Graf dne - USDCAD (03.11.2023)

03.11.2023 USD/CAD je měnový pár, který dnes v brzkých odpoledních hodinách pravděpodobně zažije zvýšenou volatilitu. Důvodem je, že ve 13:30 budou zveřejněny zprávy o zaměstnanosti za říjen ze Spojených států a Kanady. Pozornost bude upřena především na americkou zprávu NFP, zejména poté, co údaje ADP zveřejněné na začátku týdne naznačily slabý růst počtu pracovních míst pod 100 tis. Trh práce je vedle inflace klíčovou oblastí zájmu Federálního rezervního systému a pokud by slabý ADP report potvrdily dnešní údaje NFP, zvyšování sazeb se stane ještě méně pravděpodobným.
C:\fakepath\trader-31102023-62-zm.jpg

Ekonomika Saúdské Arábie ve 3. čtvrtletí klesla kvůli omezování dodávek ropy

31.10.2023 Hrubý domácí produkt (HDP) Saúdské Arábie se ve třetím čtvrtletí meziročně snížil o 4,5 procenta. Důvodem byl prudký pokles aktivity ropného sektoru v důsledku omezování dodávek ropy na světový trh. Vyplývá to podle agentury Reuters z předběžných údajů, které dnes zveřejnil vládní statistický úřad.
img

EUR/USD se momentálně nachází v rostoucím kanálu

27.10.2023 Měnový pár EUR/USD byl pod silným tlakem poté, co se dotkl svého 50denního exponenciálního klouzavého průměru (EMA), a vymazal tak téměř všechny zisky, kterých dosáhl minulý týden před oznámením politiky ECB. Cena se dostala pod svůj 20denní EMA a ukazatel RSI klesl pod 50, což vyvolalo obavy z možné krátkodobé nadvlády prodejců na trhu.
img

Invesco: Ani vojenské konflikty nezmařily dlouhodobý růst akcií

25.10.2023 Historie se skládá z náročných období. Trhy zažily za více než 120 let dlouhý vzestup navzdory válkám, recesi, ropným šokům, politickým atentátům a mnohému dalšímu. Ačkoli válečné konflikty testují odhodlání investorů držet se svého investičního plánu, historie naznačuje, že tyto události dlouhodobý růst finančních trhů nezmařily. Prosíme investory, aby zachovali dlouhodobou perspektivu.
img

📊 TA (23.10.) - Technologické akcie nad propastí, USD bez reakce

23.10.2023 Negativní nálada se pomalu projevuje i na trzích, kde několik akciových indexů během minulého týdne prolomilo svá lokální minima. Jedním z důvodů je situace na americkém dluhopisovém trhu, který klesá a výnosy desetiletých státních dluhopisů se obchodují s kupónem téměř 5 %. To se však již neprojevuje na síle dolaru, který nezaznamenal výrazný nárůst a u ostatních hlavních měn dokonce registrujeme kladné zisky kontraktů. Indexy a jejich případný prudký pokles by mohly znamenat velmi zásadní nákupní zónu pro agresivní obchodníky do dalších měsíců.
img

Graf dne - TNOTE (19.10.2023)

19.10.2023 Mezi členy FOMC jsou nyní názory na další zvýšení úrokových sazeb rozděleny. Z komentářů některých bankéřů se dozvídáme, že současná úroveň je dostatečně vysoká na to, aby přivedla inflaci k cíli a ochladila ekonomiku - to je například názor Harkera. Na druhé straně zbývající bankéři zůstávají jestřábí a signalizují další zvýšení sazeb na prosincovém zasedání. Waller se takto vyjádřil již včera.
img

Upgrade Terra v2.5 společnosti LUNA signalizuje obnovení býčího trendu

18.10.2023 V nedávném oznámení vývojáři společnosti Terra (LUNA) představili schválení doporučení 4785. Tolik očekávaná aktualizace Terra v2.5 tak získala zelenou od živé komunity.
img

Výrobní ceny zvolňují podle předpokladů, debata o nižších sazbách může začít

16.10.2023 Výrobní ceny v průmyslu v září opět zvolnily, a to na 0,8 % z 1,7 % meziročně. Je to zejména díky nižším cenám v energetice, některým energeticky náročným výrobám (zpracování základních kovů), ale i textilnímu nebo potravinářskému průmyslu. Naopak dynamika inflace ve strojírenství a automotive zůstává stabilní na vyšších úrovních a viditelně rostou ceny rafinovaných ropných produktů a chemických látek. Při porovnání s poslední prognózou ČNB je výrobní inflace v průmyslu lehce nižší (0,8 versus 1 % za Q3) - prognóza se přibližně naplňuje.
img

Bitcoin se za poslední dva měsíce moc neposunul

13.10.2023 Bitcoin od svého odrazu od zářijového dna na úrovni 24 915 vytvářel strukturu vyšších maxim a vyšších minim. V posledních několika denních seancích však cena ustupovala poté, co byla opakovaně odrazena od 200denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA). Pokud prodejní zájem zesílí a cena překoná 50denní SMA, mohla by jako první obranná linie působit zářijová podpora na úrovni 25 980 bodů.
img

Zpráva o zaměstnanosti v USA nenaznačuje budoucí kroky Fedu

06.10.2023 Zatímco někteří obchodníci pokračují v nákupu eura a britské libry, jiní čekají na americkou zprávu o zaměstnanosti, která podle některých odborníků může před prudkým poklesem ukázat stabilní úroveň náboru. Ekonomové očekávají za září nárůst asi 173 000 pracovních míst. Údaje, které budou zveřejněny za měsíc, by však mohly ukázat prudký pokles.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Tržní směřování | Bankovní gigant | Twitter (TWTR) | Německé ministerstvo hospodářství | ECB ve Frankfurtu | Odolné proti inflaci | Out of Money | Obchodní pásmo | HYQ | Uptrendovat | Objem transakcí | Dominik Rusinko | Technologie kryptoměn | Propad ekonomiky | Minimální marže | Recency bias | Cenový kanál | Růst v eurozóně | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | Pokles na trzích | Marlin | Hlava a ramena | Prostor k růstu | Jak fungují akcie | Přerušení dodávek zemního plynu | Výrobce oděvů | Zpravodajský server | Ratingové úpravy | Jestřábí cyklus | Hodnota fúzí | Výplach | Euro k americkému dolaru | Simplify | Cena ropy WTI (OIL.WTI) | Cap | Goldcorp | Segment retail trhu | Swoosh | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Index regionálních bank KBW | Využití iracionálního chování | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Lululemon Athletica | Světové akcie | Analýza chování investorů | Baron Rothschild | Ozvěny trhu | Instrumentové riziko | Války | Opětovný pokles | Stanovené Stop-Loss | Západní země | Diverzifikace ekonomiky | Joe Biden | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Údaje z USA | Global Capital | Češi | AUD/USD | Data z trhu práce | Pokračování růstu | Pokračování klesajícího trendu | Australská centrální banka | Allianz | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Výhled ratingu Japonska | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | ABP | Akcie TWTR | Nastavení indikátorů | Silvercorp Metals | Příjmy ruského rozpočtu z ropy | Brazilský real (BRL) | LHA | GameStop (GME.US) | Ceny bytů | Finanční zpravodajství | Silná rezistence | Zveřejněné údaje | EUR/CAD | Investice do marihuany | Hospodaření firmy | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | Analýza akcie | DPH | EUR | Tesla v Číně | FDA | Spotřebitelské výdaje | Vývoj % nesplácených hypoték v USA | Infografika | Fiskální programy | Šperky | Bundesbank | Paul Krugman | Býčí formace | Vývoz z Japonska | Míra nezaměstnanosti ve Francii | Společnosti BlockFi | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Nedostatek čipů | Kalifornie | Brokeři | Yandex | Oživení cen | Hlavní úrokové sazby | Pivotní body | Salesforce | Falešný průraz | Dodávky amerického Boeingu | Zasedání akcionářů | OTP | Behaviorální | Další finanční krize | Žebříček nejbohatších | Dnešní obchodování | Vývoj ceny akcie Vonovia v EUR | Výkyvy | Itálie | Investiční záměr | Analytici Bank of America | Euro proti dolaru | McDonald's | Institut Prognos | Stoxx | Take Profit | Čínské firmy | Ekonomické sympozium | PMI v eurozóně | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Prodejní opce | Akcie firmy | Texas | Finanční aktiva | Údaj o HDP | Očekávání | Vývoj britského akciového indexu FTSE 100 | Korelace | Oživení ekonomiky | Možnosti obchodování | Otevřené pozice | GlaxoSmithKline | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Trh s akciemi | Aktuální kurzy měn | Nikl | Nastavený risk management | Zavedení bitcoinu | Cena severomořské ropy | Volatilní | Výzkumná skupina | SMBC | Signály pro potenciální obrat cen | Pershing Square | Zapákované banky | Bain | Ambasador | CPCA | JD Sports | Předpověď ceny | AUD/NZD | Pokračování stávajícího pohybu | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | DDoS útoky | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Veřejné finance | Prodat USD | Psychologie investování | FAA | Příležitost k nákupu | Ruské invaze na Ukrajinu | Stimulační balíček | Trh práce | Investment Managers | Evropská komise | Hlavní měna | Vývoj depozitní sazby | WeCHat | Pro investory | Short Interest | Mapa k pokladu | Philip Morris ČR | iShares | Aramco | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Confirmation bias | Britská centrální banka | US Bancorp | Ekonomika Indie | DXY | Rozvolnění | USD/ZAR | Geopolitické riziko | MACD | Potenciál | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Prudký pokles sazeb | Support | Návrat inflace | Diverzifikace | Převzetí moci Tálibánem | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Index aktivity | Francouzské energetické společnosti | Přesnost | Česká měna dnes | Nezaměstnanost ve Francii | Pokles cen energií | Technologie blockchain | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Hluboká recese | Škoda Auto | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Zajímavé výnosy | Nejvyšší výnosy | Americká politika | Miliony dolarů | Akcie BASF (BAS) | Ifo | Webinář | Investopedia | Nálada v eurozóně | Nové akcie | Zisk před zdaněním | Akcie na trzích | Invaze na Ukrajinu | 1M | Great Wall ORA | Prognózy | Britská libra | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Kurz ropy | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Potenciální obrat cen | Experti | Počáteční zisky | LSEG | Barometry trhů | Chování | Náklady na financování | Rekord | Bull run | Raiffeisenbank | Nezávislost | Bitcoiny | Stop-Loss | Návrh zákona | Wood&Company | Evropský index | Evropské měny | FTSE MIB | Cestování z Evropy do Spojených států | Kryptoměna Bitcoin | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Vývoj německého akciového indexu DAX | Největší světová ekonomika | Společnost Apple | Obchodování GBP/USD | Úrokové sazby v USA | Černé labutě | IHS | Roman Pilíšek | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Asijské trhy | Americké investiční banky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | Náklady na pozornost | Accor | EUR/USD | Index ekonomické nálady | Nálada v průmyslu | Administrativa prezidenta | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Hypoteční bublina | Ryanair Holdings (RYA) | Šéf Fedu Jerome Powell | LULU | Cenový propad u akcií | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Prognostici | Index důvěry v eurozóně | Příjmy ruského rozpočtu | Neckline | Cena bitcoinu | Objem nákupů ropy | General Motors (GM) | Charles Schwab (SCHW.US) | Obchodování na burzách | Digital Currency Group (DCG) | AXA Investment Managers | Wolters Kluwer | Skokové oslabení koruny | Konkurenti | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Roaring Kitty | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Melvin Capital | Stochastický oscilátor | Oživování světové ekonomiky | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Příjmy domácností | Benchmark | Cena pšenice | Rostoucí výnosy | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | BitStock | Nejvyšší soud | Stav trhů | Průměrné mzdy | Škály společností | Historie obchodování | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Hashrate | Cenné papíry | Čistý příjem | Výnos | DeFi | Velcí investoři | EIP | Euforie na trzích | Streamovací služby | AMC Entertainment (AMC) | Nákupy státních dluhopisů | Rozdělení akcií | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Masakr na trzích | Zpřesněné údaje | Brent | Soukromá spotřeba | IHNED | Tisk peněz | Španělsko | Akcie těžařů | BreakEven | Delta | AMC (AMC.US) | Dlužník | TNOTE | Tim Ash | Globální pád akciových trhů | Americký akciový trh | SMA | Take-Profit úrovně | Vzdělávání | Russell 2000 | Denník | Šéf Fedu | Opatření v Číně | Slabá poptávka | LYNX Trading | Dosažení úspěchu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Technický indikátor | Reddit | Jiné měny | Dakota Wealth | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Acacia Communications | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Německý akciový index DAX | Zákaz vývozu | Exchange | Investiční portfolio | Boom | Hodnota evropských technologických firem | Forexový trh | Základní pravidla | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Společnost Huawei | Státní dluh | Financovat vládní deficit | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Hluboké recese | Nejlepší technologické akcie | Prudký pokles cen akcií | Turecká měna | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Akcie firmy Activision Blizzard | Kontrakty | Histogram | Akcie RWE | Strach | Investice do mědi v 2022 | Henkel | Oživení čínské ekonomiky | Nákupní příležitosti | Akcie Twitter (TWTR) | Vodítka k rozhodování | Microsoft (MSFT.US) | Vývoj ceny akcií | Pozitivní signál | Menší digitální měny | Technické znalosti | Válka | Online obchodování | Úroková sazba | Praxe | Nasdaq100 | Jednání OPEC+ | Platební neschopnosti | Resistence | Hasbro | JPY | Akcie Palo Alto Networks | Kontrariánská strategie | Analytický tým FXstreet.cz | Spotřebitelské inflace | Vývoz ruské ropy | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Dostupné informace | Zajištění portfolia | Odhad HDP | SoftBank Group | Casino | Falešné signály | ET7 | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Směřování trhu | Uber Technologies | FTT | Akcie Alibaba Group | J&J | Projekce | Globální ekonomiky | Makléři | Obchodní tipy | Kontrakce | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Ekonomika Saúdské Arábie | Celková inflace v české ekonomice | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Výrobní sektor | IIF | FTX | Nízké úrokové sazby | Měnověpolitické zasedání Fedu | Průmyslové zakázky | Dosáhnout zisku | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Charles Hoskinson | Americká lehká ropa WTI | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Zavírací cena | Medvědí trh | Klíčové strategie | Prognóza | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Bilance obchodu | Zisky bank | Technologie blockchainu | EchoStar | Pokles ceny ropy | The New York Times | Hlavní události tohoto týdne | Bezpečné přístavy | Období finanční krize | Prezidentka ECB | Stop-Loss příkazy | Nasdaq a S&P | Saxo Bank | Adani | Tuzemská ekonomika | Sledování makroekonomických ukazatelů | BlueBay | Barel ropy | Přebytek ropy | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Medvědí signál | Nejznámější kryptoměna | Aktuální cena stříbra | Polo Ralph Lauren | Ropa WTI | Vzácné kovy | JPG | Microsoft 365 | Direxion | Tipy na zajímavé akcie | Simon Peters | Index NASDAQ 100 | Hospodářská stagnace | Vyšší úrokové sazby | Předpovědi analytiků | Wesdome Gold Mines (WDO) | Ekonomické dopady pandemie | Dynamický pokles | Růst cen ropy | CIBC | Růstový směr | Brexit | Kávové akcie | Dlouholetý trend | Vlnový pattern | Výhled poptávky | Covid-19 pandemie | Alena Schillerová | Dolar dnes | Měnová krize | Důvěra investorů | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Reálné mzdy | Největší světové ekonomiky | USD/EUR | Vývoj léků | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Český trh práce | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Člen ECB | Den prezidentů | Robinhood | Cestování | Covid | Investiční horizont | Odliv kapitálu | Trump Media & Technology | Bayer | FedWatch | Švýcarská centrální banka (SNB) | Cash flow | Proražení | Magnát | Státní ropná společnost | Posílení koruny | Balíček na podporu ekonomiky | Backtesting | Kč/USD | USD | Nastavení indikátoru | Export | Index STOXX Europe | Jak na obchodování | Banka Goldman Sachs | Německé HDP | Poptávka USA | Upravený zisk | Klíčový kontext | Shopify | NFLX | AEX | Quantitative Easing | Britové | Technická analýza | Výprodej akcií firem | Vývoj bilance Fedu | Hyperinflace | Investiční analytik | Posilování koruny | Zynga | Automobilka | Průmyslová výroba v Itálii | Delta Air | Deficit zahraničního obchodu | Zastavení poklesu | Poměr PE | Taleb | Kapitálové strategie | Nabídka | Qualcomm | Tržní hodnota firmy | Krach na kryptoměnách | Ant Group | Cena americké ropy | Plány | Vládní opatření | Centrální banky USA (Fed) | Na burze | Bill Northey | Akcie Novavax | Quadruple witching | Šok | Varianta delta | Hodnocení současné situace | Riziková averze | Cowen | Rychle zbohatnout | Hongkong | Ekonom společnosti | Evropská inflace | Průměrná volatilita | Rozvahy Fedu | Výsledky za první čtvrtletí | Zvyšování těžby | HDP Německa | Oblasti odporu | Nástroje řízení rizik | Trh s ropou | Total | AUD/JPY | Výnosové křivky | Just-in-time manufacturing | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Uklidnění v bankovním sektoru | BofA Global Research | GBP/CHF | Globální kalendář | Kofola | Ceny BTC | Tipy pro obchodování indexů | Dnešní statistika | Bezpečná měna | Maďarsko | Technický signál | Michael Burry | Společnost Verizon | ARK36 | Historické výkony | Bitcoin | Měnový fond | Tichomoří | Komentář Raiffeisenbank | Barma | Pozorování | ISM pro sektor služeb | Ahold Delhaize | TJX Companies | Růst prodejů | Akcie Ralph Lauren | Makléř Fio banky | Fiskální pravidla | Index volatility CBOE | Prudké navyšování zadluženosti | Xiaomi | Akcie Nvidia Corp | Saúdskoarabské ministerstvo energetiky | FedEx | Pokles kurzu | Asociace | ZAR | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Pověst | Roční růst | Spekulovat | Cenové tlaky | Sociální sítě | Rostoucí ceny energií | ASIC | P.A. | Úbytek pracovních míst | Snižování úroků | Podpůrné programy | Verizon Communications (VZ.US) | Čtvrtletní výsledky | Širší index S&P 500 | MS.US | Shenzhen Composite | Fintech společnosti | Fidelity Leading Indicator | Oživení trhu | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Výsledek inflace | Hrnek s ouškem | ETH 2.0 | Vládní výdaje | Panevropský akciový index | Burzovní průvodce | Akciové trhy v Evropě | Tisknutí peněz | Vyšší náklady | Dovednosti | Sýrie | Hospodářské záležitosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | Agentura Kjódó | Patria Online | Oslabení měny | China Evergrande | Hospodářský institut | Dovoz | Netflix (NFLX.US) | Kroky centrálních bank | RIVN | Podnikatelé a firmy | Sazby hypoték | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Obrovský potenciál | Šíření nemoci | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | MT5 | Velké instituce | Písmenková polévka | Aktuální kurzy | Zprávy o trhu | Nejbohatší | Investice do těžby | Tržní pohyby | Model 3 | Skokové posílení | Formace technické analýzy | Pád kryptoměn | Hyundai | Disciplína | Penzijní fondy | Nikkei | Monopoly | Instagram | Tržní ceny | České hospodářství | Pro tradery | Bankroty | Model Y | Akcie Bank of America | Dopady koronaviru | Poklesy HDP | Generace Z | 1 milion | Gigant Gazprom | Slickcharts | Stratégové | Konvergence | Výrobní ceny | Barrick Gold (ABX) | Analýzy akciových indexů | Čtvrtletní zisk | CISCO | Čínské úřady | Světová finanční krize | Doji | Maloobchodní prodejce | Pozitivní zprávy | Ruské banky | Santiment | Investiční specialista | Zasedání Bank of Japan | Finanční výsledky společnosti | Adani Group | Pokles ceny akcií | Univerzální strategie | Rovnováhy | Trend following | EUR/CZK | Vybírání zisků | Největší ztráty | Krátká pozice | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Nové zprávy | Elon Musk | Válka na Ukrajině | McKinsey | Banka JPMorgan | Průmyslová výroba v Německu | Měnový pár EUR/PLN | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Euforie | Britská banka | Politika centrální banky | Odraz mrtvé kočky | Tálibán | Makrodata | Akciové indexy | Pandemie koronaviru | Tesla Elon Musk | 3M (MMM.US) | Investoři | Investing.com | Obchodní deník | Portfolio | Sója | Myšlení | Bain & Company | Podnikové dluhopisy | Falešné proražení | Nejistoty | Americký prezident | Akcie na burzách | OCBC | Fidelity | Trh s komoditami | Konopné akcie | Nigérie | Německá průmyslová produkce | Tiff Macklem | Dluhopisy s vysokým výnosem | Negativní sentiment | Evropská měna | AMD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Morgan Stanley (MS.US) | Jeff Bezos | Krátké (short) pozice | Nvidia Corp | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Rothschild | Mezinárodní agentura pro energii | Euro Stoxx 50 | Grayscale | Západní sankce | Nárůst ceny | Jádrový index | Zisk | Dovoz ropy | Bias | Tezos | Ceny kryptoměn | Volatility | Zpřísňování měnové politiky | YTD | BABA.US | Bitcoin futures | Akcie 2021 | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Futures na S&P 500 | DAX30 | Údaje o průmyslové výrobě | Finanční instituce | Ruské ropy | Bank of England | Airbnb | World Gold Council | Investor Carl Icahn | Futures na americké indexy | Lepší výsledky | Forward guidance | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Plnění objednávek | Zveřejnění zprávy | Spotřebitelská nálada v Německu | CAC 40 | Britský premiér | WTI a Brent | Roboti | VIG | Ministerstvo obchodu | Tiskové agentury | Prezident | Míra zisku | Zápis z posledního zasedání | Americké prezidentské volby | Pohyby trhu | Odvětví kryptoměn | David Vagenknecht | BABA | Makroekonomický kalendář | BP | Britské akcie | Prodej akcií | Pokles cen nemovitostí | Úsporný tarif | DOGE | Vývoj zlatých rezerv Turecka | Nastavení úrokových sazeb | Úvěrové krize | Bed Bath & Beyond | Salomon Brothers | Výkyvy jenu | Krize 2008 | Monster Beverage | Nižší poptávka | Sestupný trend | Deutsche Lufthansa (LHA) | CDC | Technologická firma | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Snížení nákladů | Pesimismus | Akcie Vonovia | Použití klouzavých průměrů | Inflace v eurozóně | Obrat ekonomiky | Kolísání cen | Boj s inflací | Analýzy | Americký S&P 500 | Jednotné měny | Politická nestabilita | Šíření nemoci COVID-19 | Přehled měnového páru | TTF | AMC.US | Investiční | Vývoj ceny akcie Vonovia | Ekonom ING | Praktické tipy pro obchodování indexů | Vývoj měnového páru | Moderna | Týdenní pivotní body | Institut Ifo | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Netflix (NFLX) | Indický podnikatel Adani | Mary Dalyová | Průzkum | Invesco | Morningstar | Berlín | Meme akcie | IEA | Demokraté | Ochota riskovat | HeidelbergCement | Německý DAX | Ifo Klaus Wohlrabe | Brusel | Hlavní události | Souhrn finančních trhů | Patria | Ekonom BHS | Finanční krize 2008 | Burzovní grafy | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Bloomberg News | Graf US500 | Uber | Tržní podíl | Trojúhelník | Ekonomický vývoj | Státní investiční fond | UnitedHealth Group | First Majestic Silver | TRY | Data z ekonomiky | Short selling | AUD/CAD | Investiční fond Quant | Alameda | Death cross | Úrok | Easing | US500 | Evropské ekonomiky | Výhled na rok 2023 | Implikace | Sektor kryptoměn | Jednotná evropská měna | DZ Bank | Porovnání vývoje | Davos | Insolvence | RWE | Agentura Reuters | Společnost UPS | Půjčka | Fiskální rok | Průmysl v eurozóně | Potenciální rizika | Nobelovy ceny za ekonomii | Koupit akcie | Obchodní plán | Prodej | P/E | Cestovní ruch | Zpráva | Pokles vývozu | Analytici finančního ústavu | Bohatý | Loonie | Prémie | EUR/PLN | Oblast rezistence | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Onemocnění COVID-19 | HDP USA | Švýcarská banka | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Janet Yellenová | Rozpočtová politika | Údaje ISM | Huawei | Pokles cen komodit | Kybernetické měny | Colt CZ | Trump dnes | Akcionáři | Antiglobalizační tlaky | Výhled ratingu | Emoce | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Just Eat Takeaway | S&P | Oslabování dolaru | Čínští turisté | Investiční teorie | Celoroční výhled | Futures na ropu WTI | Česká měna | Hospodářský vývoj | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Handelsblatt | Pomoc ekonomice | Rok 2024 | Hospodářské dopady | Superstar | Obchodování | Rizikovější měny | Výrazné ztráty | Růst výnosů | WGC | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Skupina OPEC+ | RoboMarkets | Medvědí kanál | Technický výhled trhu | Dluhopisoví tradeři | Tržby z prodeje | Nová prognóza | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | JOLTS | JPM.US | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Corvus Gold (KOR) | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Jak na to | Management | GBP | Oznámení | Propad u akcií | Panické výprodeje | Thyssenkrupp | IT společnosti | Korekční pohyb | Rozhodnutí soudu | Cena ropy na světových trzích | Obchodní týden | Dlouhodobé rezistence | Admiral Markets | ZEW | Ropovod | Klesající trend | S&P 500 | Walmart | Zahraniční investoři | Centrální banky | Výkon indexu | XAU/USD | Výhled pro GBP/USD | Fenomén | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Prodej dluhopisů | Výkonnost indexu | GAAP | Japonská vláda | Pád USD | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Setkání centrálních bankéřů | Eurostat | Majitel | Evropské trhy | Guru | Zprávy | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Růst amerických výnosů | Nadšení | Index britských akcií FTSE 100 | Kristalina Georgievová | Murray | Investiční aktivita | Ralph Lauren | Dolary | Nejznámější kryptoměny | Prezident institutu ZEW | BREAKING | Tokeny | Exact Sciences | Růst inflace | Účetní závěrky | Ceny stříbra | Šokující předpovědi Saxo Bank | Turecká lira | Asijská seance | Ministři financí | Cílování inflace | CCI | Nayib Bukele | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční banka | Akciový analytik | Tesco | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Britský statistický úřad | Index Stoxx 600 | Životní náklady | Akcie roku | Opce | Ceny ropy | Recyklace | Berkshire Hathaway | CPIA | CME FedWatch Tool | Japonské ministerstvo financí | Evropské akcie | Tržní úrokové sazby | Ceny Bitcoinu | 4iG | 3M | Provozní výsledky | Silný růst | Investiční centrum | Úpis akcií | YCC | Airbus | Chování stáda | Bydlení | Mutace delta | NATO | Očekávání úrokových sazeb | Prognóza Fedu | Shell | Dnešní data | Elektromobily | Volný čas | Analýza transakcí | České banky | Udržitelnost | Cena ropy brent | CZ | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Snížení DPH | Nerozhodnost | Nordea | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Put opce | Tapering | Tržní podmínky | Index US100 | Cena akcie Vonovia | Páka | Snižování cen | Sharpe ratio | Čínské zboží | Index cen domů | Růst zadlužení | Enormní zájem | ASR Nederland | Zemní plyn | Odchod z Evropské unie | Angela Merkelová | François Villeroy de Galhau | Co je Sharpe Ratio? | Investment management | West Texas Intermediate | Technická situace | Kryptoměnové burzy | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | Míra | HUF | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Obchodovanie | Důvěra v tuzemské ekonomice | Index pařížské burzy | Zápis ze zasedání Fedu | Hong Kong | Svěřenský fond | Výhled pro EUR/USD | Inflace v Česku | ZI.US | Hedgeové fondy | Technická recese | Sazby centrálních bank | JD.com | Inflační tlaky | Současný trend | Tržní situace | Kryptoanalytik | Nio | Siemens | Minulá výkonnost | Digitální měny | Typ koronaviru | Tlak medvědů | Cena ropy WTI | Bank of America | Coronavirus | Obchodní nápady | TRX/USD | TIM | Opatření proti koronaviru | Komoditní měny | Fundamentální analýza | René Remšík | Carnival | Odhady trhu | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Ekonomický růst | Australský dolar | Zpřesněný odhad | Retracement | Jednoduché tipy pro začátečníky | Směřování | Projev Jeroma Powella | American Airlines | Koruna | ČSOB Petr Dufek | Eli Lilly | Výrobci aut | Analytická společnost | Finanční služby | Cukr | Cenový index PCE | Maďarský forint | Výrazný pokles | Odbyt VW | Akcie bankovních společností | Včerejší obchodování | Ekonom Ifo | Porovnání meziročního vývoje | Ripple (XRP) | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Barrick Gold | Panevropský index STOXX 600 | Decentralizace | OPEC+ | Business Today | Kurz dolaru | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | Intouch Capital Markets | Pokles HDP | Onemocnění | Finanční domy | Kryptoměny bitcoin | BHS | Spuštění bitcoinů | Makroekonomický výhled | DMA | Objem | Propad | Platit daně | Zvyšování mezd | Spekulant | Očekávání investorů | Hlavní měny | Obavy z recese | Class A | Trigger | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Devalvace amerického dolaru | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Microsoft (MSFT) | Údaje | HDP eurozóny | Peter Schiff | Forward | Australské akcie | Deprese | Kryptoměnové společnosti | Boční trend | Air Bank | Barclays | Velké technologické společnosti | Cenné papíry a burzy | Exxon Mobil | Leva | Podnikatelská nálada | xStation | Očekávání analytiků | Kering (KER.FR) | Světové ceny ropy | Alibaba | Stablecoiny | Trendová čára | mmBtu | Národní měny | Výsledky průzkumu | Pád ceny | Swingový výhled | Regulátor | Průzkumy | Shortovat | BAT | Praktické tipy pro obchodování | Hlavní indexy | Zájem čínských firem | SHIB | RMB | Převodník měn | Videokonference | Dlouhodobý výhled | Digitální zlato | Alternativa oficiálních měn | Televize CNBC | Reddit WallStreetBets | Průmyslová výroba | Michelle Bowmanová | Šéf centrální banky | Důchod | MMF Kristalina Georgievová | Forwardové sazby | AMC | Pfizer | Ekonomika Německa | Srovnávací základna | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Moving Average Convergence Divergence | Sázka | Země v Perském zálivu | Obchodování s akciemi | Covestro | Studie | Ekonomika provincie Chu-pej | Behaviorální ekonomie | CME FedWatch | Tempo růstu spotřebitelských cen | Převzetí Credit Suisse | Joachim Nagel | Slabší koruna | První obchodní den | Pojišťovny | Ant | Průraz | Šéf německé centrální banky | Úřad INSEE | Premiér Andrej Babiš | Druhy ropy | Deficit | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Hodnota firmy | Index S&P 500 | Nákup libry | Ratingová agentura | Instrument | Významné zisky | Reakce trhu | FRA | Pokles exportu | Investiční firmy | CME Group | CFRA | Spotřebitelská nálada | Pozornost | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Bankéř | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Vodafone Group | Kering | Europe 600 | Americké automobilky | Ceny domů | ADBE | Euforie na akciích | Fibonacci retracement | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Upgrade | Lukáš Kovanda | Fundamentální hodnota | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Aktuální hodnoty měny | tradingeconomics.com | LEN | Přijetí | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Pokles produkce | Hodnota majetku | Nárůst cen ropy | Inflační data ze Spojených států | Nákup eura | Technické ukazatele | Česká spořitelna | Změny na trhu | Jackson Hole | HUF/EUR | Ceny na čerpacích stanicích | Obraty | USD/PLN | OPEC | Short | Amazon (AMZN.US) | Ropná společnost | Ukončení intervencí | Global CIO Office | Bitcoin dnes | Dominancia | Market update | Svíčkové grafy | Jednání FOMC | Tiffany | Reálný HDP | Chování obchodníků | Pár EUR/USD | Specialista na online obchodování | Index výrobních cen | Egypt | Johnson & Johnson | Ceny zemědělských výrobců | Ego-depletion | Trendové indikátory | Omezení pohybu | Eurodolar | UBS Global | Dopady na ekonomiku | Zpráva o inflaci | Objemové indikátory | Kontext | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Open interest | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maloobchod | Německý akciový index | Optimistická očekávání | Nakupovat státní dluhopisy | Hodnota fúzí a akvizic | Jádrový index spotřebitelských cen | Americká centrální banka | Americká společnost | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | Guvernér | Udržení inflace | Mnozí investoři | Zveřejněná data | Chování na trhu | Růst zlata | Earnings | Zpomalení inflace | Oživení inflace | Trump | Institucionální investor | Stavebnictví | Devalvace | Hospodářské oživení | Hospodářský propad | Index volatility | Brands | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Reuters analytik | ForexLive | Obavy o bezpečnost | Index Dow Jones Industrial Average | Moët | Britský FTSE 100 | UPS | Silnější dolar | Technické analýzy | Disney+ | Přijetí kryptoměny | Ekonomická aktivita v eurozóně | Růst eura | Mexiko | Rostoucí trend | Směnárny | High | Finanční krize | Vydělat peníze | Futures na ropu | Euro dnes | Vstupy | Akcie Barrick Gold | Neuspokojivé výsledky | Obchodní strategie | Genesis | Inflace ve Spojených státech | Andrej Babiš | Hackeři | Alibaba Group (BABA.US) | Stimulační program | Index spotřebitelské důvěry | GBPUSD | TIPS | Ministerstvo energetiky | Euro vůči americkému dolaru | Indikace | Rakousko | Česká koruna | Turecká centrální banka | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | Nejbližší support | USDCAD | Dlouhé (long) pozice | Americký dolarový index | Tým InstaForex | Clearing | Instituce | Daiwa Securities | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Výkyvy v cenách | Bank of Japan | Infineon Technologies | OECD | Americké objednávky | Guvernér BOJ | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | GameStop (GME) | Investiční společnost | Vývoj akciového indexu S&P 500 | FAANG | G10 | Růstový potenciál | LNG | Internet věcí | VTB | Býčí signál | Německý hospodářský institut | Počet úmrtí | The New York Times (NYT) | Samsung Electronics | Vývoj ceny zlata v USD | Americké akcie | Napětí na Ukrajině | Uvolněná fiskální politika | Měnový trh | Obchodování ETF | BBC | Kryptoměny dle tržní kapitalizace | Smart kontrakty | GfK Rolf Bürkl | Čínský realitní sektor | PLUG | Britská měna | UBS Group | Do čeho investovat | MetaTrader | Běžný účet | Kongres | Litecoin | Obraty trendu | Divize | Kevin McCarthy | Melvin | Poptávka po zlatě | Oslabení koruny | Spot | Ekonomické ukazatele | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Pozitivní vliv | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Konkurenti společnosti Tesla | Vývoj indexu volatility | Čínský statistický úřad | Abú Dhabí | Roewe | Index CSI 300 | ex | Evropská ekonomika | Rally na akciích | Navyšování zadluženosti | Rosněfť | Rozpočtový deficit | Nárůst HDP | Inflace v Polsku | Naše ekonomika | Zvýšení úrokových sazeb | Kristina Hooper | Výsledky HDP | Indikátor RSI | ABN | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Akcie Alphabet (GOOGL) | Afghánská měna | BlackBerry | Equinor | Bruno Jean-Richard Itoua | Trh s futures | Trh | Cena stříbra | Dividendový výnos | Snížení těžby | Komise | J Sainsbury | University of Michigan | SMBC Nikko Securities | Přehled o dění na světových burzách | List Financial Times | Offshore | SolarEdge Technologies | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Francouzská vláda | Vládní podpory | Kanadská měna | Erste Bank | Těžba ropy | Německý HDP | Akcie firem | Afghání | Výrazný růst | Ptačí chřipka | Fed | Rekordní minimum | Oslabování amerického dolaru | Rolf Bürkl | Genesis Global Capital | United Parcel Service | Šéf automobilky Tesla | Zahraniční obchod | Dnešní zasedání Fedu | Investování s LYNX | Index londýnské burzy | Signál na akcie | Korekce | Alameda Research | GME.US | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Statistické údaje z USA | Upozornění | Příliv kapitálu | Tržní prostředí | Nákup dolaru | Vývoj britského akciového indexu | Akcie Tyson Foods | Celosvětová poptávka | Spotřebitelská důvěra v USA | Země EU | Arbitráže | Španělská ekonomika | Počet pracovních míst | Buffett | Money management | Švýcarská ekonomika | Vývoj ekonomiky | Levnější ropa | Neomezené QE | Největší ekonomika světa | Spotřeba ropy | Piotr Matys | Vývoj zisků | Kjódó | Pražské burzy | Jednání OPEC | Finanční společnosti | Downtrend | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Zveřejnění výsledků | Heiken Ashi | Vonovia | Další rozvoj | National Australia Bank | Obchodní roboti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Vysoké ztráty | Prezident Emmanuel Macron | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Kanada | Akcie Alibaba Group (BABA.US) | USDT | Globální recese | Index Standard & Poor's | Automobilový průmysl | Ekonomický a strategický výzkum | Edahn Golan Diamond Research & Data | Yahoo | Luis De Guindos | Oživení české ekonomiky | Uměle vytvořený diamant | Swingové minimum | Technické indikátory | Fiskální stimuly | Zvýšení mezd | Wegovy | Posílení dolaru | ANO | Stock | Generali Investments | Dolar vůči jenu | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Kupní cena | VZ | Poměr P/E | GBP/NZD | Ekonomové | Náklady na půjčky | Ceny zboží | Rating | Pokles nezaměstnanosti | Alligator | Velké banky | Agentura S&P | MWh | Finanční budoucnost | Australský index ASX | Analytická a výzkumná společnost | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | SNB | Vývoj BTC/USD | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Budoucí vývoj | Microsoft | Trh dnes | Wells Fargo | USD/CHF | Příležitosti | Opatření proti šíření koronaviru | Otevření obchodu | Dopad na cenu | NFLX.US | Ruská ropná společnost | Natixis | Vládní dluhopisy | Nejistota | Data z USA | Obchodování akciových indexů | Forex signály | Odhad růstu HDP | Vývoj cenového spotřebitelského indexu | Akciové indexy v USA | Joel Copp-Barton | Analýza trendu | Kryptoměnový průmysl | Vláda v Pekingu | Úrokové sazby centrálních bank | IPO Saudi Aramco | Růst tržeb | Společnost Tesla | Členové Fedu | Inflační vývoj | CME | Dostatek likvidity | Spotřebitelská inflace | Defi | Pokles cen ropy | Shortování | Schopnost financovat vládní deficit | Sell | Pokles sentimentu | OKD | NFP data | Mistrovství | Makroekonomické údaje | Standard Chartered | Long pozice | Obchodování akcií | LYNX webinář | Kurz dolarů | Krach kryptoburzy | Exporty | Videoherní firmy | Dražší energie | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Libyjská Národní ropná společnost | Důvěra | Kraken | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Tvůrce trhu | Markets | Index Nasdaq | Kapitálové výnosy | Unce zlata | SPOT.US | Meziroční růst HDP | Rivian | ECB dnes | Prudký pokles cen komodit | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Výrobce luxusních automobilů | Příjmy z ropy | Rizikovější aktiva | Obchodování GBP | Představenstvo | Natixis Investment Managers | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Ziskové akcie | Tržní odhad | Trendové linie | Výpadky | XRP | Objem obchodů | Lidská psychologie | CFTC | FIAT | Tomáš Pfeiler | Celkový sentiment | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | FRS | TD Ameritrade | Nifty 50 | Akcie technologických podniků | Investice do akcií | Invest | Luxusní značky | Krátkodobí spekulanti | Amazon (AMZN) | Gazprom | MicroStrategy | Akcie v USA | Call opce | Centrální banka | Rizikové investice | Andrew Bailey | Významné zprávy | Silný propad | Trendová linie | Inflace v Británii | Intraday | Význam psychologie | Exxon | Světová rezervní měna | Vlny koronaviru | Devizové intervence | Řízení rizika | Americký investor | ILO | Polský zlotý | Německá vláda | Tržní sentiment | QE | Diamant | Útok na Ukrajinu | Měny&Sazby | Bankovky | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Vystoupení šéfa Fedu | Šance na zisk | Internetové akcie | Plány Fedu | Největší kryptoměna | Donald Trump | Měnový výhled | BIIB | Odhadovaná cena | Čistý zisk | Patrik Urban | Jádrová inflace | Makroekonomické ukazatele | Twitter | Odhad poptávky po ropě | Krach | Cena NATGAS | Zasedání americké centrální banky | Activision | Technické problémy | Centrum | Společnosti | Fundamentální faktory | Nejvýraznější pokles | Zpomalení ekonomiky | Spotová cena | Instant Trading EU Ltd. | Psychologické faktory | Další růst | Tempo růstu britské ekonomiky | Výhled cen | Akcie Wesdome Gold Mines | British Gas | Pan American Silver | MSCI Europe | Obchodování na páku | Optimistický sentiment | Arbitráž | Rozhodnutí ČNB | Západoevropské burzy | Šíření viru | Hongguang Mini | Visa | Bollinger Bands | Vodafone | Akcie spoločnosti JPMorgan | Aktivní obchodování | Aukce | Akcie Netflix (NFLX) | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Bankovní tituly | Vyšší ceny | Partnerství | Pokles prodeje | Tamas Varga | Dolar k japonskému jenu | Podnikatelé | S&P 500 a Nasdaq | Pokles měny | Datum vypršení platnosti | Uzavírání obchodů | Přeprodáno | Dluhové krize | Nárůst objemů | Energetický sektor | Realizace zisku | Globální index | Air France | Zvýšení těžby ropy | Březnová inflace | Příkaz Stop | API | Alphabet (GOOGL.US) | Kurz české měny | Britský regulátor | Grafy | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Příležitosti k prodeji | Pojišťovna VIG | FIL | Dodání likvidity | První support | SMA 200 | Komodita | Index frankfurtské burzy | BBBY | Skupina firem | Směnný kurz | Zahraniční investice | CZK | Podhodnocené akcie | Reuters | Úspory | AMC Entertainment | Obchodníci | Unilever | Česká republika | ETC | Společnost XTB | Podcast | Baidu | Bitcoin (BTC) | Denní minima | Neckarwestheim | Chevron | Kompozitní index | Index nákupních manažerů | Škoda | Domácnosti | Guvernér Michl | Letecká společnost | Výkonná ředitelka | Index US500 | Vývoj USD | Londýnské akciové burzy | Depozitní sazba | Ruský plyn | Cenné papíry Komerční banky | Kov | Výstupy | Souhrnný index | Overbalance | Produkty s pákovým efektem | Růst české ekonomiky | Palo Alto | Zásoby ropy ve Spojených státech | Libra šterlinků | Předseda | Wealth | Analytici | Použití opcí v hedgování | Carry tradeři | Nákladová inflace | Kurz koruny | Utahování měnové politiky | CMCOM | Deutsche Boerse | Automotive | Ripple | CARA | MVRV | Zisky a ztráty | USA recese | Anglo American | USDIDX | Situace | Traders | Youdao | Silná data | Akcie Polo Ralph Lauren | Vytvořený diamant | Státní banka | COT (Commitment of Traders) | Equity | VaR | Důvěra v eurozóně | DPA | Evropská unie | Provozní zisk | Boeing | Politická krize | Kryptopeněženky | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | Steen Jakobsen | Akcie Netflixu | Rozložit riziko | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Overconfidence | Online prostředí | Stagnace | Rozpočet | Riziko recese | Evropské banky | Negativní dopad | Apple | Libra | Koronavirová krize | Zájem čínských firem o fúze a akvizice | WM | GameStop | Zprávy z ekonomiky | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | CFD | Vysoké úroky | SMA 100 | IPO Uber | Inflace v květnu | Nová data | Dopad na ekonomiku | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | I-Trader | Index producentů ropy a plynu | Orpea | Použití technických indikátorů | Nezávislost centrální banky | Nabídka akcií | IPO kalendář | Americké ministerstvo obchodu | Zvýšení cel | Cenové turbulence | Mediální pokrytí | US100 | Webináře zdarma | Zvýšení základní sazby | Dnešní výsledky | Financovat | Počet lidí bez práce | Prodeje domů | Nárůst long pozic | Argentinská měna | Dobrá nálada | Vybírat zisky | Pohyby na trhu | Ztráta | Prodej na krátko | Zakázky německého průmyslu | NAFTA | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Platební bilance | Hlavní akciové indexy | Přehled behaviorální ekonomie | Akcie Adani Enterprises | Dow Jones Industrial Average | Ukazatel volatility | Růst mezd | Klesající trendové čáry | Neustálé vzdělávání | Alibaba Group | Nový rekord | P2P | Vývoj měnového páru USD/RUB | Rozvoj vašich dovedností | JPMorgan Chase & Co | Technický výhled na trh | Očekávaná data | Úroky | Severomořská ropa | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Americký průmysl | Masový výprodej | Nájemné | Indexy PMI | Bancorp | Cena | Silné oživení | Překoupený trh | NÚKIB | Investiční banky | Pandemie covidu | Mimořádné vládní podpory | Finanční rizika | ING | Salvador | Využití krátkodobých výkyvů cen | BioNTech | BlueBay Asset Management | ERÚ | Evropský maloobchod | Bearish Engulfing | ASML Holding NV | Vývoj měnového páru USD/TRY | Ceny komodit | Rezervy bank | DOT | Moneta | Nákup akcií | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Káva | Roční maximum | Velké peníze | Zápis z posledního zasedání Fedu | Aktivum | Proočkovanost | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | Izrael | Inspirace | Defenzivní akcie | FTSE | Ruská invaze na Ukrajinu | Fond | Klíčové oblasti | Short signál na akcie | Přenos | S&P500 | Epidemie | Stablecoin | Americký dolar | Dobré zprávy | Čínská ekonomika | Termínované vklady | Patterny | Euro vůči dolaru | Vyšší úroky | Pokles úroků | Ceny | Skokové oslabení | Abbott Laboratories | Jednoduché tipy | Technologie | Break Even | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Hypoteční sazby | Úspěch bitcoinu | ČNB | Cena ropy dnes | TSLA.US | Rizika | Potvrzení trendu | Wall Street | VW | Nobelovy ceny | Akcie Microsoft | Vývoj britského akciového indexu FTSE | Ekonomické aktivity v eurozóně | Agentura Bloomberg | Překoupené zóny | USD/CZK | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | Pokles | MGM | Ochrana proti inflaci | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Životní pojišťovny | Tuzemský maloobchod | Snižování úrokových sazeb | Směřování trhů | Výběr zisků | Nákup 30letého amerického bondu | Kurzy | Margin | Akcie GameStop (GME.US) | Počet žádostí o podporu | Ceny zemního plynu | Právo | Vývoj akciového indexu | Biogen | Dostupná data | NYT | Historická data | Take-Profit | Ochranné příkazy | Společnost Twitter | Centrální banka Nového Zélandu | Globální akciový index MSCI | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Odhady ekonomů | Potenciální zisk | Nowcast | Konsensus | Švýcarská centrální banka | Charles Schwab | Fundamentální ukazatele | Cenové minimum | Pokles výnosů dluhopisů | Rezervní měna | Pozitivní výsledek | Royal Caribbean | Americký trh | Poplatek | Server BBC | Socios.com | Moody's | Google | Zemědělci | Rabobank | ECB | Nové zakázky | Prodej ropy | Řetězec | Raiffeisenbank Helena Horská | Akcie Monety | Makro | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Investování na burze | Index ISM | Tržní očekávání | Nižší růst | Americká ekonomika | Největší evropská ekonomika | NVDA | Odpor | KLM | Svět investování | WBD | Akcie spoločnosti | Obchodník | Letadlo | Ralph Lauren (RL) | Ekonomická aktivita v USA | Portfolio manažer | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Rada guvernérů | Inflační trajektorie | Sazby ECB | Geopolitická nestabilita | INRG | PVM | Alibaba Group Holding | Tržby | COVID-19 | Tokio | TSLA | Americký dolar vůči japonskému jenu | Tlak na kapitálových trzích | Bitcoin a další kryptoměny | Adaptace | BoE Andrew Bailey | Sam Bankman-Fried | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | ISIN | Tempo poklesu | Tržní kapitál bitcoinů | Stimulační balík | ROE | Evropská centrální banka | Indikátor | Index cen | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Swing Trading | Tým FXstreet.cz | Situace na trhu | Dopad covid-19 | Slušné zisky | Banka Credit Suisse | Zvyšování úroků | Přehled kurzů | Mutace koronaviru | Pablo Hernández de Cos | Čínská vláda | Index PX | Vánoce | EBIT | Kryptoměnový gigant | Daně | Vonovia SE | Lídři | Mezinárodní organizace práce | Skupina OPEC | Tradingové webináře zdarma | Krátkodobé tržní pohyby | Impérium | Spotová cena zlata | Marketingová komunikace | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Pivot | Velikost pozice | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Nálada v USA | Dluhy | Vývoj hodnoty | Inflace v Turecku | Pokles indexu | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Tuzemská inflace | Zásoby ropy v USA | Reálné peníze | Alibaba (BABA) | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Daně z příjmů | British Airways | Silné korelace | Dluhopisy | CBOE | Evropský systém | Workshop | Finanční prostředky | Polo Ralph Lauren (RL) | Analýza trendů | Vývoj ceny ropy WTI | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Růst zisků | Stop-Loss a Take-Profit | Zisky | Akcie CM.com | Maloobchodní tržby | Množství peněz | Index producentů ropy | Index tokijské burzy Nikkei 225 | American Express Company | Index tokijské burzy | EUR/RUB | Trendovat směrem nahoru | Šokující předpovědi Saxo | NATGAS | Konsenzus | Conference Board | BNP Paribas | Ceny diamantů | Historické rekordy | Socios | S&P 500 Banks | Obchodování indexů | Hlavní ekonom AXA | Globální ekonomika | Růst ceny | Těžba ropy v Rusku | AMEX | Cena palladia | Obchodní pozice | Vývoj inflace | TradingEconomics | Allianz SE | Swap | USD/TRY | ISM | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Golden Gate | Voda | Zastavení výroby | Rzeczpospolita | Výnos desetiletých dluhopisů | Spotový kurz | Oklahoma | Jestřábí hlasy | Benchmarky | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nižší ceny ropy | Situace na trhu práce | Starbucks | Dodání likvidity komerčním bankám | Toyota | Delta Air Lines | Odraz ceny | Ratingové agentury | Očekávání do budoucna | Cena zlata | Shanghai Composite | Deliveroo | Bukele | Světové obchodní organizace | HSBC | Pullback | Opatření vlády | Měnověpolitické zasedání | Organizace zemí vyvážejících ropu | Snižování rizika | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Nordea Bank | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Vývoj Forward PE | Euro STOXX | Trinity Bank | Přecenění | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Přeprodané zóny | Turecký prezident | Tamás Varga | RRR | Hongkongský index Hang Seng | Hospodářská krize | Měnové intervence | Moskva | Bull | Růst cen | Rating vyšší | Saxo | Drahé kovy | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Vyšší sazby | Výsledky hospodaření | TLTRO | Analytika | RSI | OctaFX | Měnová politika | Krize v USA | Fire Sales | Měnový pár AUD/NZD | Asset management | Alokace | Býčí trh | ERA | Investiční plán | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Indexy pohyb | Repo sazby | Pád cen | Poptávka | Ekonomická nálada | Statistici | IFO index | Altcoin | Index ASX | Financování | Dopady finanční krize | Obavy z globální recese | Ceny suroviny | Úroková sazba v USA | Index pražské burzy | Nastavení měnové politiky | Nejlepší akcie 2022 | ČSÚ | BASF (BAS) | Fitch | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Historická minima | Finance | Čína | Uhlí | Omezení dodávek | Nakupovat zlato | Akcie AMC | Prodávající | Historické momenty | Nálada spotřebitelů | Carsten Brzeski | Analýza a strategie | Růst světové ekonomiky | Otevírání ekonomiky | Jason Tuvey | Americká lehká ropa | Photon Energy | Největší kryptoměny | Spirit Airlines | El Salvador | Christopher Waller | Turecké liry | Překoupení | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Přicházející recese | Počet bankrotů | Psychologie | ING Research | Úrokový diferenciál | Medvědí trendy | Krachy bank | Solana | Republikáni | Inflace v Británii v červnu | USDJPY | Cenový propad | Švýcarská národní banka | Pravidla obchodního systému | Zprávy z USA | Inflační očekávání | Globální poptávka | Investiční poradenství | Bitcoinová dominance | Technologicky zaměření tradeři | Wesdome Gold Mines | DISH | Růstové tendence | Simplify Asset Management | GfK | S&P Global Market Intelligence | GS.US | Zasedání Bank of England | Snížení rizika | Stochastic oscillator | Line | Zvýšení produkce | Ceny akcií v USA | Důvěra v německou ekonomiku | Premiér Babiš | Americké banky | Globální trhy | Pokles akcií | Propad ropy | Výroba elektřiny | Invaze | Průměrná hodnota | Cizí měny | Masato Kanda | FT | ECB Christine Lagardeová | Počet firemních bankrotů | Denní pokles | Bulharsko | Obchodování na akciových trzích | Investor | Louisiana | Devalvaci měn | Streamovací společnosti | Americké akciové trhy | Průměrná mzda | DNO | Mali | Malé podniky | Příjmy z dluhopisu | Obchodovat | EUR/MWh | Dnešní čísla | Ostatní kryptoměny | Pokles trhů | Měnové trhy | Bookmakeři | Reporty | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Vývoz plynu | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Výkyvy na finančních trzích | Index výdajů | Hospodářský růst | Bankovní rada České národní banky | Tržní sazby | Posílení eura | Použití oscilátorů | Jestřábí politika | Kartel OPEC+ | Nárůst výnosů | Sociální síť | Technologický Nasdaq | Dividenda | Cena severomořské ropy Brent | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Akciové trhy v Asii | HAS | Palo Alto Networks | Akciová rally | Akcie Gamestop | Kryptotrh | WTI | Bohumil Trampota | FinTech | Plánování vstupů a výstupů | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | Komise v přenesené pravomoci | Euro-dolar | Resistance | Zvýšené úrokové sazby | Bod | Miliardy korun | RBI | Biliony USD | Podmínky na trhu | Shares | Pokles zásob | Medvědi | Raiffeisen Bank International | Vývoj USD indexu | Investiční výdaje | Holubičí postoj | RBNZ | New York Times | Paládium | Isar | FRED | Protocol | Riziko deflace | Reserve Bank of Australia | MIFID | Ceny akcie | HSBC Holdings | Únorová inflace | Tweet | Klouzavý průměr | Bloomberg Economics | SAIC | Výrobní aktivity | Sledování vzorů svíček | Trading | Americká měna | Nord Stream | Akcie těžařů stříbra | Saúdská Arábie | ETF portfolio | Tesla (TSLA.US) | Historie obchodování akciových indexů | Analýza dat | Ziskovost | OCI | Payrolls | Vývoj událostí | Bankéři | Average Directional Index | Sázet | Ukázka obchodování | Úrokové sazby v roce 2022 | Cena ropy | Nejlepší internetové akcie | Šance | Australský index | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | Diverzifikace portfolia | Inflace | Měnové kurzy | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | UTC | Obavy z koronaviru | DSCR | Závěr roku | SCHW.US | Cena diamantů | Drobní investoři | Marže | ROCE | MinFin | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | Zobchodované objemy | Státy EU | DAX | Zlato a stříbro | Technology | Josef Košťál | HDP | Amazon efekt | Předběžné výsledky | Glassnode | Vstup do obchodu | Meziroční inflace | Prosus | PLUG.US | Pokles cen akcií | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Dovoz ruské ropy | Ego-deplece | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Tweety | Index PMI | Trading Central | Emmanuel Macron | Technologické akcie roku 2020 | Firma | Ekosystém | Akcie u LYNX | Zasedání měnového výboru | Delta Airlines | Signály | Omikron | Nezaměstnanost v Británii | Golden Cross | Spotřební daně | Micron Technology | Lira | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Velikost celkové bilance | Načasování | TJX | Ether | Jens Klatt | Ekonomika Indonésie | Rafinérie | Index DAX burzy | Lot | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Erste | Liz Trussová | Atomico | Ekonomická rizika | Bilance zahraničního obchodu | Big Short | Gary Dugan | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Alphabet (GOOGL) | Monetární politika | Akcie Adani | Manufacturing PMI | SAP | Dluhopisové trhy | Hlavní index PX | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | FX | Turistika | Propad HDP | Útok spekulantů | Stox | Společnost Procter & Gamble | Dvojité dno | Nejvyšší soud USA | Nový typ koronaviru | Deutsche Bank | Oslabování kurzu koruny | RUB | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Forexu | Americký PMI | Akcie Alphabet | Nedostatečné dodávky | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Unicredit | Double top | Philip Lane | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Ekonomka | Sanofi | Blizzard | Analýza EUR/USD | Akciové tipy | Rozkolísaný | UST | Druhá vlna | Restrikce | Indická komise pro cenné papíry | JPM | Merck | Cetera Investment Management | Optimismus | Konjukturální průzkum | Snížení spotřební daně | Coinbase Global | Facebook | Rozhodování | Cena ropy klesá | Hliník | Růst dolaru | Akcie v roce 2021 | Ceny pšenice | BH Securities | Vývoj německého akciového indexu | Kurzy.cz | Použití opcí | Býčí vyhlídky | Oracle | Medvědí scénář | Francouzský CAC 40 | Cardano | Tyson Foods | Oslabení české koruny | Dolar | Fibonacciho retracement | Demo účty | ETF portfolia | Costco | Debata | Asie a Tichomoří | Washington Post | CEE | Investujte | Strategie řízení | Měď | Nezaměstnanost v ČR | Ekonomický institut | Proinflační | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Hodnoty měny | Libanon | Generativní AI | Euro | Index londýnské akciové burzy | Negativní vývoj | Inflace cen | Rozvíjející se trhy | Krach SVB | Fundamentální pozadí | Yield | Uplatnění technické analýzy | AUD | Akcie Alibaba (BABA) | Byznys | Binance | Pilulka Lékárny | Federální rezervní banky | Hurikán Laura | Trh se zlatem | Podhodnocený | Breakout Trader | Německá průmyslová výroba | Clemens Fuest | Cena niklu | Fúze a akvizice v USA | Odhady HDP | Nejistota na finančních trzích | JPMorgan (JPM.US) | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Statistiky z eurozóny | Vzdělávací článek | Fibo | Vývoz komodit | Plynárenský gigant | Akcie Netflix | Bank of New York Mellon | Citigroup | Investiční ředitel společnosti | Softbank | Nordgold | Obchodování páru EUR/USD | Rozkolísanost trhu | Neomezené množství | Christine Lagarde | Průmysl v Německu | Sony | Index VIX | Financování státního dluhu | Pantheon Macroeconomics | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Japonský Nikkei | Head and Shoulders | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Etoro | Nastavení grafů | Zastavení dodávek | Francouzská průmyslová produkce | EV | Technické korekce | Inflační cíle | Jednotná měna | Zpomalení růstu | Míra nezaměstnanosti v Británii | EBITDA | FXstreet.com | Epidemie onemocnění | Obchod | Ohlédnutí | Krach na burze | Růst ekonomiky | Řízení peněz | Resistance line | Sledování nejvlivnějších společností | Pokles zlata | Fibonacci | Rozhodnutí Bank of England | Hlavní ekonomka | Ranní komentář | Nárůst nezaměstnanosti | Kapitalizácia | Intermediate | Bollingerova pásma | Kommersant | Globální akciový index | Kapitál bitcoinů | Pozitivní momentum | Nižší ceny | Vítězství nad inflací | EU | Cenové stability | Investiční manažeři | Dna | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Philip Lowe | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Převis | Podnikatel Adani | NN Group | Deutsche Lufthansa | Expert | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Vývoz | Index výrobní aktivity | Energetické firmy | Týdenní zpráva | Panevropský akciový index STOXX 600 | Aktivity v eurozóně | Propad indexu Nasdaq | Gate | Úroveň rezistence | Úřad pro energetické informace | Samsung | Recese | Nový lék | Index strachu | ZNGA | Index relativní síly (RSI) | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Ropa roste | Kazuo Ueda | ASML | Globální indexy | Hodnota indexu | Renault | Švýcarský frank | Báze | Růst akcií | Vyhlídky eurozóny | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | Čisté krátké pozice | Chuť riskovat | GameStop akcie | Erdogan | Alokace aktiv | Vývoj pandemie | Ríjál | Terra (LUNA) | CZK/EUR | NZDUSD | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Sněmovna reprezentantů | Výhled na rok | Activision Blizzard | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Eskalace konfliktu | Nižší DPH | Začít investovat | Burzovní indexy | Největší propad | Silný americký dolar | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Postranní pohyb | Inflace v Německu | Miliardy | Dopady koronaviru na ekonomiku | Symetrický trojúhelník | Denní graf | Spekulace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | František Táborský | Komerční banka | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Investoři a obchodníci | Americké burzy | Snížení úroků | Nakupovat | London Bullion Market Association | Know-how | Ochrana před inflací | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Botswana | Vzdělávání a rozvoj | Ministři | Prudký propad | Relativní stabilita | Kapitálové výdaje | Balance | Negativní nálada | Transparentní | Pin Bar | Momentum indikátory | Kurz eura | Pivot Pointy | Desetileté dluhopisy | Americké ministerstvo práce | Dnešní zpráva | Ekonomka Raiffeisenbank | Nové údaje | Technická analýza Bitcoinu | Technická korekce | Centrální banka USA | Další kryptoměny | Čínské indexy | Ekonomické analýzy | Hlavní trend | Oscilátor Marlin | Patria Finance | Ceny energií | KPMG | Lufthansa | Babypips | Hospodářské vyhlídky | Cena Brentu | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Porovnání celkové | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Výkon dolaru | Vývoj inflace v USA | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Průmyslová výroba v lednu | Intel | Meziroční míra inflace | Americké kryptoměnové burzy | Japonský jen | Index důvěry | Dosažení dohody | Svíčkové formace a grafické formace | Bankrot | Nákupní tlak | Břidlicové ropy | Základní sazby | Íránská měna | Obchodovat s kryptoměnami | Nejrychleji rostoucí | Brent (OIL) | KBC | Japonský premiér | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Analytik Komerční banky | NEST | Celkový výkon | Falešné Forex signály | Streamování videa | Averze vůči riziku | Těžaři ropy a zemního plynu | Oživení po viru | Prezident Donald Trump | Nouzový stav | Silná poptávka | AXA | Rostoucí inflace | Advance | Fresenius SE | Dodávky zemního plynu | Investování | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Signál ke vstupu | Soud | Panika | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Předpovědi Saxo Bank | Plánování | Blockchain | Cena elektřiny | Euro Pacific | Intradenní obchodník | Tržní cena | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Acorda Therepeutics Inc | Makroekonomické prostředí | Soukromé podniky | Předpovědi | Prodeje ropy | Global Wealth Management | Bondy | Mince | Analytické společnosti | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Nord Stream 1 | Benzín | Silicon Valley | Ministr financí | Kmen omikron | Rostoucí ceny | Trend | Cenová válka | Ticker | Střadatelé | Western Union | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Skupina Volkswagen | Adidas | Pokles sazeb | Produkty obchodované s finanční pákou | Odvětví | Dow Jones Industrial | Automobil | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft (OA) | ETF roku 2020 | Zásoby plynu | Akcie na burze | Růst průměrné mzdy | Oslabení | Vstup na trh | Kroky Fedu | Střední podniky | Časový rámec | UCITS | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Ceny benzínu | Platforma | Vládní bondy | Akcie těžařských společností | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | MMF | Akcie automobilky Ford Motor | Soukromý sektor | Náklady na úvěry | USD/RUB | Pomalé oživení | Negativní zprávy | Zlato (XAU/USD) | Rychlost zotavení | Spotify | Ekonomický výhled | Nejprudší denní propad | Objem objednávek | Nařízení | Míra nejistoty | Ropné akcie | WP | Vzestup ceny | Pokles cen zlata | Nemovitostní trh | Schodek | Farmaceutické společnosti | Cloud Computing | Převody peněz | BTC | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Severomořská ropa Brent | Lightning Network | ASX 200 | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Výrobní PMI | Mileniálové | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Japonská měna | Gold | Výzkumná společnost | Angola | Unikátní příležitosti pro tradery | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Analyzovat jednotlivé akcie | Investovat do zlata | Centrální bankéři | Sankce na Rusko | Úroveň supportu | Lehká ropa WTI | Východní Asie | Firma Avast | Akcie MicroStrategy | Rhodium | Verizon | Výrobní inflace | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Úvěrový rating | Bilance ECB | Bankovnictví | Aerolinky | USD index | Nejnovější údaje o inflaci | Pohonné hmoty | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | BASF | Continental | Air Liquide | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Bankovní index | Divergence | Biliony | Trend is your friend | EasyJet | Bilion dolarů | ETF | ARK36 Jacob Skaaning | Stabilita | Nové dluhopisy | Politické události | Analýza společnosti | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | České dluhopisy | Struktura HDP | Zajímavé akcie | Hlavní evropské indexy | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Ruské diamanty | SunPower | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Moneta Money Bank | Rostlinná výroba | UnitedHealth | Saúdové | Ceny drahých kovů | Varování | Obchodní bilance | Guidance | Prezident Federální rezervní banky | Hospodářské soutěže | Invaze Ruska | Úsilí | Nejbohatší člověk | Údaje o nezaměstnanosti | IPO Airbnb | APP | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Cykly | Národní bezpečnost | Long | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft | Western Digital | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Banka | Recese v USA | Pojišťovna | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Pandemie | SARS | Akcie spoločnosti Hasbro | Spokojenost | Michaël van de Poppe | Bear | Sektor výrobců | Akcie Citigroup | Intesa Sanpaolo | Futures na americké akciové indexy | Ruský Gazprom | Chris Williamson | Osobní příjmy | Klid | Aktiva | Pokles inflace | SXXP | Poskytování úvěrů | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Filecoin | Prodejní tlak | Širší index | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Investiční kapitál | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Tuzemský průmysl | Omar Arnaout | Business | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Schwab | Indikátory | Nejnovější statistika | Růst cen akcií | Reakce Švédska | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Royal Dutch | Plug Power | Algoritmus | Omezení DSCR | Relative Strength Index (RSI) | Kongres USA | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Cennější než zlato | SP500 | Začít obchodovat | Index euro | Americký Federální úřad pro letectví | Poptávka investorů | Vývoj % nesplácených hypoték | 1D | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Helena Horská | ČBA | Řízení výnosové křivky | FedWatch Tool | XPeng | Španělé | Vypuknutí onemocnění | Nový týden | Výsledky voleb | Otevření ekonomik | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Anas Sálih | Španělský IBEX 35 | Finanční poradenství | Long signál na akcie | Akcie Berkshire Hathaway | Anwita Basuová | Index S&P 500 Banks | Zdravotnictví | Psychologie tržních cyklů | MSCI World Index | Investice do stříbra | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | NZD/USD | Výnosnost | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | KGHM | Graf ropy | BlockFi | Akcie SunPower | Jak začít investovat | Investice do kávy | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Tržní kapitál | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Zákaz cestování | Energy Aspects | | Německý statistický úřad | Vývoj depozitní sazby ECB | Pochybnosti | Velké investiční fondy | Výsledek voleb | Obchodování s opcemi | Zákonné platidlo | Německé společnosti | Trinity | Jacob Skaaning | Stratég | Špatné zprávy | Signál k nákupu | Změny ceny | Známky oživení | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | ISM ve službách | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Šíření koronaviru | Fio banka | Řetězce | Zotavení | Sentiment | Zrychlení inflace | Ifo Clemens Fuest | Zhoršení pandemie | Online obchodování a investice | Short pozice | Jonathan Lok | Částečný úvazek | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Breaking | Investiční fondy | Trendový kanál | Růst úrokových sazeb | Negativní hospodářské dopady | Berenberg | TRON | Největší pokles | Politika | Konkurence | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Letecké společnosti | LVMH | Akcie ČEZu | PLN | Kapitalizace | Realitymix | Vyjádření analytiků | Dodávky z Ruska | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Ben Laidler | Komunikace | Obchodní hodiny | Timing a pozice | Ceny průmyslových výrobců | Josef Dudek | Merck KGaA | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | MAM | FinTech akcie | Strach z inflace | Pravidla hry | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | Poklesu evropských akcií | Cushing | Forint | GDP | Úrovně supportu | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Analytické fórum | Anton Siluanov | Vývoj indexu měnových podmínek | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Cena pohonných hmot | Real Estate | Dnešní kalendář | Průzkum PMI | Indexy S&P | FundStrat | Společnost Amazon | Napětí kolem Ukrajiny | Obchodní přístupy | Rozpočtový deficit USA | Centrální banky USA | Zdraví ekonomiky | Investování do ETF | CAR | Producent zlata | Optimismus investorů | Nálada | Napětí na trzích | Quant | Indie | Letectví | Nákup zlata | Nákupy | Diamanty | Electrolux | Měnové páry | LTC | Technologické akcie | Měnové politiky | Ekonom AXA | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Přísná měnová politika | Přijetí kryptoměny bitcoin | Platinové akcie | SVB | Index volatility VIX | Předstihový ukazatel | Martin Stránský | Výprodej akcií | Inflace v české ekonomice | Hospodářská recese | Ekonomika | Růst vývozu | První zvýšení sazeb | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Riziko kolapsu finančního systému | Saudi Aramco | Dobrá zpráva | Warner Bros | Akcie Coinbase | FX Opce | Investiční aktivity | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Očekávání pro rok | Zhodnocení | Ministr energetiky | 5G akcie | Bitcoinové sítě | Ceny zlata | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Výhled | Operátor O2 | Členové OPEC | Index technologického trhu | Klesající cena | Slovo recese | Volume | Americký akciový index | Auta | Oživení akcií | Komerční banky | Eurozóna stimuly | Perspektivní teorie | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | Americký trh práce | Konzultační společnosti | Obchodní účet | Analytik GfK | Obchodní analýza | Brutální propady | Pochopení trhu | Deriváty | Ethereum | IfW | Zpráva o trhu práce | Embargo | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Zápis Fedu | Bilance Fedu | Filadelfský Fed | Economist | Hry | Porovnání vývoje cen bytů | Tlak na akcie | Akciový index DAX | Odpovědnost | iRobot | Roberto Azevedo | Očekávaný růst | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Propouštění | Sympozium v Jackson Hole | Index Hang Seng | Trendové čáry | Scalping | Private equity | Bloomberg Intelligence | Polkadot | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Jaromír Gec | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Finanční trhy | Miliardáři | Ropný kartel OPEC | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Burza dnes | Převzetí Twitteru | JJ Kinahan | Zlaté rezervy | GM | FTSE/MIB | Těžaři ropy | Oživení cen ropy | Cyrrus | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Regulační orgány | Největší ekonomika | Velký zisk | Advance Auto Parts | Růst cen energií | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Konsolidace | Investiční příležitosti | Poptávka po dolaru | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | Ruské ministerstvo financí | Walt Disney | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Nižší úrokové sazby | Bílý dům | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | AAPL | Německé ekonomiky | USA inflace | Janus Henderson | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | GOOGL.US | Philips | USD za barel | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | CAD | Nákup bitcoinu | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Výrobce luxusního zboží | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Ekonomický dopad koronaviru | Fáze výroby | Trading pohled | New York | Tradingové webináře | St. Louis | MSFT | Swing | GS | AIG | Krize | Jak se obchoduje | Rizikový apetit | Optimistický výhled | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Fresenius | Zvýšení úroků | Paul Tudor Jones | Depozitní sazba ECB | Euro včera | Akcie IBM | Akcie a inflace | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Ekonomické zprávy | S&P 500 nebo Nasdaq | Ukrajinská krize | ETH/USD | Situace na trzích | Zlotý | IBEX | Vysoké ceny ropy | Kraft Heinz | Zlatý důl | Uvalení sankcí | NatWest Markets | Salmán | Exotické měny | Paramount | CoinGecko | G20 | Míra inflace v eurozóně | Pokles poptávky | Akcie Microsoft (MSFT) | Rekordní schodek | CEO | Objednávky | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Kurz libry | Test na koronavirus | NFT | Slabost dolaru | Ambani | Algoritmy | MMM | Stav americké ekonomiky | Člen rady guvernérů | Citlivost trhu | Prezidentské volby | Dollar | Index MSCI Europe | Vratislav Zámiš | Firmy na burzu | Elektrická vozidla | KBW | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity | Trhy | Měnové stimuly | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Indikátor CCI | SHOP.US | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Sazby | Americké výnosy | Akcie Tesla | US30 | Růst trhu v roce 2020 | Invaze Ruska na Ukrajinu | Ředitelka | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Bezpečnost | Devizové rezervy | Japonský ministr financí | Sázky na pokles | Cíle | Target | Burza | Semináře | Interfax | Ekonomický kalendář | HashRate | Dotcom | Index MSCI | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Americká inflace | Investovat do akcií | Exponenciální klouzavý průměr | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Dnes na světových trzích | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Šíření varianty omikron | Strach z hospodářského útlumu | Investice do zlata | Asociace exportérů | Americká administrativa | Reinvestice | Výprodeje | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Druhá největší ekonomika světa | Capital Economics | Analytik ČSOB | Porsche | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Plán obchodování | Spotřeba domácností | Transakce | Švýcarské banky | Volatility trhu | Dnešní údaje | Slabší dolar | Technologický index | Měny | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Filadelfský Fed index | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Syntetické diamanty | Sankce proti Rusku | Sezónnost | Investice do slitků a mincí | Lululemon | Nejlepší ropné akcie | Waymo | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Zpráva COT | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Acorda Therepeutics | Profitovat | Slovensko | Vedlejší účinky | Glencore | Irsko | Nová historická maxima | Korporace | Energie | Rozjednané prodeje domů | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Zpravodajství | Pocity | Prodeje potravin | Sektor výrobců spotřebního zboží | Michal Brožka | Ekonomika EU | Světové trhy | Inflace v březnu | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Bonanza Mine | Úrokové sazby | Program QE | Značný pokles | DE30 | USDX | Snižování nezaměstnanosti | Nezaměstnanosti v Německu | BTC/USD | Jádrová inflace v eurozóně | BHS Štěpán Křeček | UNA | 4fin | Dividendy | Měna | Ruský rozpočet | Dodávky plynu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Jamie Dimon | Finanční sektor | Daňové příjmy | Oslabení eura | Katastrofy | David Marek | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Silný pokles | Pohled na trh | Aktivity společnosti | Trader Workstation | Internet of Things | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Sainsbury | Sympozium | MSCI | Burzovní index | EUR/CHF | Karanténní opatření | Pavel Kohout | České maloobchodní tržby | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | Nákupy centrálních bank | LinkedIn | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Akcia | Walgreens | Miliardy dolarů | Dodávky LNG | Jednání ČNB | Akcie tabákové společnosti | Snížení zisku | Finanční trh | Růst poptávky | Cosmos | Investiční bankéř | FOMC | Nový trend | JPMorgan | Vývoj zlatých rezerv | Akcie Erste Bank | SPWR | Rozhodnutí centrální banky | Pracovní síly | Deloitte | President's Day | Regulační orgán | Trade | RIVN.US | Překoupené oblasti | Eni | Nové prognózy | Klíčová rezistence | Investování do zlata | Provincie Chu-pej | Sberbank | Stav ekonomiky | Sentiment na trzích | Nákupní signál | ABN Amro | EIA | Americké akciové indexy | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Druh obchodníků | Nepokoje v Guineji | Iracionální | Miliardy USD | Provozní marže | Brazilský real | Poradce | ADA | Tržby společnosti | Prudký pokles cen | Reálné úrokové sazby | Obchodní den | Země eurozóny | Hedgové fondy | Zisk na akcii | Initial Public Offering | Zkušenost | Pakt stability | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Výrazný zisk | Írán | Zdražování | S/R zóny | Analytici JPMorgan | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Nejvíce peněz | State Street | Britská vláda | Ropa OIL.WTI | EPS | ADP | Square | Hodnota zlata | Gazprombank | Biliony dolarů | Číst grafy | Kupní síla | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Úbytek | Short signál | Rozdílové smlouvy | Ropy | Proč investovat | Historie | Úspěšné obchodování | Důvěra amerických spotřebitelů | Sociální média | Řízení rizik | Singapur | Vývoj ceny akcií Gamestop | Porovnání vývoje indexu Nasdaq 100 | CHNComp | Podmínky půjčky | Míra úspor | Dividendové výnosy | NFIB | CNY | Akcie Delta Air Lines | Obiloviny | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Záchranný balíček | Očekávané Earnings | Výdaje | Evropská komise (EK) | Změny trendu | Silný trend | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Petr Dufek | Akcie ropy | Covidové pandemie | Apple (AAPL.US) | Silné deflační tlaky | Rezervní měny | List The Wall Street Journal | Likvidní | Analytici ČSOB | Firma McDonald's | Jaderná elektrárna | Sázky | Sesazení firmy Aramco | WKL | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Dynamika mezd | Colt | Ceny americké ropy | Historicky nejnižší | Radomír Jáč | General Atlantic | Nové obzory | BlackRock | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | Sociální demokraté | Vysoká volatilita | All Time High | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Bezpečné měny | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Výkon německé ekonomiky | Špatná data | Upozornění na rizika | Rozšíření | USD graf | Dopad koronaviru | CAC40 | Akcií těžařů | Volatilita | Rozpočtové příjmy | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | On Balance Volume | Analýza indikátorů | Short seller | United Technologies | Vývoj USD indexu proti koši měn | Akcie Amazon | Americká spotřebitelská důvěra | Umělé inteligence | Burze | Britské měny | Buy | List The New York Times | Eura | Tisková konference | AAPL.US | Ztráty | Výrobci čipů | Komentář Radomíra Jáče | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Inflační cíl | Nizozemsko | Blockchainové akcie | ACT | Organizace | Dluhopis | Alipay | Britský FTSE | Obilí | Ryanair | Analýza akciových trhů | Invesco Ltd. | Prodat dluhopisy | Letecký průmysl | Vývoj meziroční jádrové inflace | Hodnota Opce | Kryptoburza | Ceny stavebních prací | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Jednotlivé akcie | Krach kryptoburzy FTX | Celkové příjmy | Expedia | Ruská měna | VIX | Inflační data | Zmírnění inflace | Stock Exchange | Recese v Británii | Premiér Boris Johnson | Růst | Česká národní banka | Objem obchodování | Problémy s likviditou | Dopad na finanční trhy | Objem zakázek | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Případové studie | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Výhled pro zlato | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Roewe eRX5 | Pohyby cen | Stav trhu práce | Hospodářské výsledky | Prezident Ifo | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Vonovia SE | Propad ceny | Proti trendu | Obchodování opcí | Zajištění | WU | Aukce státních dluhopisů | Ministryně financí Alena Schillerová | Strach a chamtivost | Domácí měny | Počet potvrzených případů | IAG | Měnový výbor | TWTR | Výnosy amerických státních dluhopisů | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | BIDU | Fúze | Overweight | Akcie firmy Aramco | Index | Svíčková formace | Akciový trh | Wall Street Journal | Holdingové společnosti | Warner Bros. Discovery | Praktické tipy | Merkelová | Lockdown | Infineon | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | MiFID II | Shopify (SHOP.US) | Token | Fundament | Jaká bude inflace | Vision 2030 | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Bohatství | Cenová akce | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Kontrakty CFD | Zakladatel společnosti Cardano | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Hlavní investiční analytik | Pokles německé ekonomiky | Merge | ČTK | Tuzemská měna | Engulfing | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Investor Relations | Trendové ukazatele | Ztráty na akciových trzích | Zásoby ropy ve světě | Americké statistiky | VP Bank | Revoluce v technologii | Dnešní zprávy | Výbor FOMC | Cena libry | Rizikový kapitál | Hecla Mining | Silný býčí trend | Jak vydělat peníze | Úrokové výnosy | Britské maloobchodní tržby | Nositel Nobelovy ceny | BlackBerry (BB) | Šíření nákazy | Návratnost | Wuling | Teorie pravděpodobnosti | Nárůst ceny akcií | Tlak na nižší cenu | Vznikající obchodní strategie | Hodnota vašich investic | Mzda | Co je akcie | Express | Index amerického dolaru | Nový Zéland | Investiční doporučení | Holubice | Internetová horečka | Formace Bearish Engulfing | Snížit úrokové sazby | Bankovní asociace | Akcie British Petroleum | Prognóza MMF | Koronavirus | Worldgovernmentbonds | Komoditní akcie | Výhody | Nebezpečí | Klíčová dovednost | Analýza Bitcoinu | ENEL | Správné načasování | Analýza | Bright Trading | Tvorba fixního kapitálu | Akcie Ryanair Holdings (RYA) | Aktivistický investor | Portfolio cenných papírů | Indický podnikatel | Vybrat zisk | Měnové báze | Obchodovat s akciemi | CM.com (CMCOM) | Air France-KLM | Put | Bulgari | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Prognos | Dotcom bublina | Reakce dolaru | STEPN | Rušení objednávek | Fresnillo | Isabel Schnabelová | Ethereum (ETH) | Exchange Bank of Canada | Čínské akcie dnes | Poradenství | Přeprodané podmínky | Vzestupný trend | MMXXV | Société Générale | Křehký finanční systém | Výskyt anomálií | Objem průmyslových zakázek | Akcie AAPL | Vlastnictví | Vlna omikronu | Czech Credit Bureau | Sledování trendových linií | Program nákupů dluhopisů | Očekávání úrokových sazeb v USA | Institut ZEW | Růst cen v době stagnace | Obchodování akcií u LYNX | Evropský technologický sektor | Trh s bitcoiny | Instrumenty | Korunové úrokové sazby | Teorie Elliottových vln | Americké vlády | Nemoc COVID-19 | Baker Hughes | Tipy pro začínající | Co jsou to akciové indexy | Letecké palivo | PAAS | Kryptoměnový trh | Hospodářský růst v EU | Obchodování na akciových indexech | SSR Mining | Akcie Saudi Aramco | Virtuální portfolio | Správa | Produkce ropy | Americký výrobní sektor | Akcie Lululemon | Společnost BlackBerry | Vinci | Státní televize | Průmyslové kovy | KUSAMA | Býčí rally | Japonské společnosti | Predikce možných tržních pohybů | Identifikace potenciálních obratů trendu | Ztráty traderů | Grafické formace | Ferrari | Americké repo sazby | Obchodní impérium | Ceny producentů | ZEW Achim Wambach | Základní úroková sazba | Gautam Adani | Strategie pro obchodování akciových indexů | Zoominfo Technologies | Stimul | Akcie Lululemon Athletica | SCHW | Nízká inflace | Rezistence | Akcie Wheaton Precious Metals | UCITS ETF (INRG) | LBBW | Robert Novoměstský | Rekordní růst | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Snowflake | XPEV | Nákupy luxusního zboží | AMBcrypto | Robert Pavlik | Netflix | Kurz BTC/USD | Adani Total Gas | Nálada domácností | Poptávka po ropě | Průmyslový index Dow Jones | Investiční společnost Hindenburg | Zkušenosti z Japonska | Výraznější impuls | Ekonomický indikátor | Restriktivní opatření kvůli koronaviru | British Petroleum | Měnové krize | Rozšiřování úrokového diferenciálu | Koš | Prodej státních dluhopisů | Větší podniky | iPhone 12 | Medvědí trend | Šinzó Abe | Kryptoburzy FTX | AI | UAW | Daimler | Předběžný údaj o HDP | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Australské akciové burzy | 5G | Akcie výrobce oděvů | Ceny syntetických diamantů | Fitch Solutions | Klesající ceny nemovitostí | City | Býčí kanál | KOSP200 | ISTAT | Posílení | Akcie automobilky Ford | Akcie Moderny | Výhled pro rok 2022 | Wheaton Precious Metals | CNBC | KER.FR | Nižší požadovaná návratnost | Těžba ropy v USA | Přehled o aktuálním trendu | Tržby v eurozóně | Psychologické ukazatele | Překřížení klouzavých průměrů | Pracovní místa | Obchodování na devizových trzích | Pád akciových trhů | WallStreetBets | Realitymix.cz | Tržní hodnota | Markit | Vakcinace | Reckitt Benckiser | Potenciální obraty trendu | Včerejší seance | Moving Average (klouzavé průměry) | Vývoj dolarového indexu | Švýcarský frank (CHF) | Vstup na burzu | Klaus Wohlrabe | Politické problémy | EURUSD | Stimulační procesy | Sodexo | Levné energie | Bondster | O2 | Dlouhodobý pohled | Štěstí | Jason Pride | Vývoj ceny akcie Deutsche Lufthansa (LHA) | ČSOB | NFP | Béžová kniha | Americký dolar dnes | The Economist | Držení pozice | Budoucnost kryptoměn | Bezpečí investic | Šéf WTO | Ředitel investic | Unie | Ekonomika USA | Nasdaq Composite | Výkon | Hlavní index frankfurtské burzy | Analytička | Ruská federace | Data ze Spojených států | Šíření onemocnění | Psychologické hladiny | Alibaba Group (BABA) | Jádrová spotřebitelská inflace | Vysoké úrokové sazby | Medvědí svíčka | Zasedání FOMC | Trpělivost | Proražení rezistence | Investovat | NFP report | Komoditní | Copilot | Práce v Německu | John Williams | Druhy akcií | Akcie Vonovia v EUR | Velké ztráty | Norsko | Obchodní signály | Formace hlava a ramena | Vliv na akciové trhy | Události tohoto týdne | Růst bitcoinu | Švédský statistický úřad | Investice ve stavebnictví | Sazby Fedu | Hong Kong Exchanges & Clearing | Procter & Gamble | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Ceny energií v Evropě | Růst Bitcoinů | Výskyt anomálií na trhu | Potenciální obrat | Akciový index S&P 500 | Double top/bottom | Lidské chování | Americký index | Duck Sauce | Třída aktiv | Tipy na futures | SPAC | Fortuna Silver Mines | Supporty a rezistence | Dennis Dick | ECI | Chu-pej | Americké centrální banky | Velké firmy | Put/Call | Otevírací cena | Analýza páru EUR/USD | Omicron | Lepší výkonnost | Vývoj ceny akcie Ryanair | Obchodně vážený index | Průběh krize | ASRNL | Země G20 | Průmyslové revoluce | Ruské společnosti | IPO Ant Group | Nákupy kryptoměn | Společnost Genesis | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | PVM Oil Associates | ADR | Fyzické akcie | Otevřít obchodní účet | Identifikace iracionálního chování | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Další obchodní válka | Pandemie COVID | Dobré výsledky | Růst čínského HDP | Odborový svaz | Akciové burzy | Identifikace potenciálních obratů | Obchodování a investice | Globální finanční systém | UBS | DPH v Německu | Obavy z insolvence | Akcie Deutsche Lufthansa | Nejlepší akcie v roce 2022 | Klienti XTB | České koruny | Rekordní ceny | Pokles tržeb | Vyšší mzdy | Intervenční režim | Makléřské společnosti | Levnější půjčky | Pokles turecké liry | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Vakcína | Kongo | Předpověď | DJIA | Úrokové sazby Fedu | S&P/ASX 200 | Konec roku | Konec medvědího trhu | Střednědobý výhled | Trading Central Technical Ideas Lookup | Graf akcie | Schůzce FOMC | Investice do platiny | Forward PE | Výkonnost | Snížení poptávky | Krize 2008 a S&P 500 | CM.com | Lukáš Lipovský | Potenciální obraty | Akcie ASR Nederland | Burza FTX | Flat | Index regionálních bank | Polský PMI | Asie | Hospodářský růst v eurozóně | Technické nástroje | Black swan | Technologické společnosti | Výrazný pokles ekonomiky | Tlak na USD | Jana Mücková | Automobilky | Snižování sazeb | Příjmy z prodeje ropy | Nejziskovější | Propad exportu | Volby prezidenta | Alrosa | Nejnižší výnosy | Bilion | MC.FR | Navýšení měnové báze | Zotavování světové ekonomiky | Lukáš Foral | Výsledky společnosti | Švédská vláda | Tečkový graf | Americké měny | Nové nástroje | Ceny zemního plynu v USA | Signály pro potenciální obrat | Nejbohatší člověk Asie | Výkonnost indexů | Sankce vůči Rusku | Přehled | Historický vrchol | Rady expertů | Plyn | Intradenní analýza | Landesbank Baden-Wuerttemberg | Přehřátý trh práce | Vstupní signál | Týdenní pivot | Hennessy | Tlak na nižší cenu výrobků | Hospodaření | Propad akcií | Futures | FXstreet.cz | Finanční ztráty | Hindenburg | Osobní příjem | Jan Bureš | Dopady koronavirové krize | Bezpečná aktiva | IBEX 35 | Pokles ceny | Zdražení ropy | Nemovitosti | CHF | Chaikin | Oživení světové ekonomiky | Absence kupců | Vývoj reálného výnosu | Tipy pro začínající obchodníky | Akcie v roce 2022 | Investiční chování | Obchody | Reed Hastings | Ropné futures | Výnosová křivka v USA | James Bullard | Pokles české ekonomiky | Prezident Trump | Stellar | Americká data | Společnost Rosněfť | Index australské akciové burzy | WEN | Carl Icahn | Investiční poptávka | Podpora | Šéf Ifo | Boris Johnson | Index CPI | Jakub Matis | ETF na zlato | Akciový index | Technický pohled | Inflace v únoru | Technická rezistence | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Omezení kvůli koronaviru | Změny sazeb | Příležitosti pro tradery | SPOT | Euro k dolaru | Zlepšení | Oblečení | Akciový index Nasdaq | Velké americké banky | Inženýrské stavitelství | Převrácená výnosová křivka | First Republic | Síla dolaru | Akcie Amazon (AMZN) | Propad japonského jenu | Medián | Portfólia | Ryanair Holdings | FinTech akcie 2021 | Royal Caribbean Cruises | Segment trhu | Aleš Michl | Maloobchodní prodeje | GME | Manažeři | Seance v USA | JDE | Zesílení inflačních tlaků | Destatis | Oživení poptávky po ropě | Očekávání trhu | Ekonomie | Francouzská společnost | Vivendi | Investice do slitků | UBS Global Wealth Management | Federální úřad pro letectví | Zahraniční forex | Úspěšné obchodování akciových indexů | Genesis trading | Výnos státních dluhopisů | Maersk | MJ | Zrychlení růstu | Ján Kopil | Volkswagen AG | Spotřebitelské ceny | Zastavení ekonomické aktivity | Ekonomické zpomalení | Geopolitické faktory | Nejnovější údaje | José Mourinho | Plný úvazek | Korekce v trendu | Rostoucí úrokové sazby | Vyrovnat ztráty | Zvýšení těžby | Celkový výkon indexu | Načasování nákupu | Backtesty | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Louis Vuitton | Makléř | Akcie ve Spojených státech | Koss Corporation | Profesionální obchodník | Haruhiko Kuroda | Nvidia | Hlavní index CSI 300 | Státní dluhopisy | Prodej akcie | Firma Boeing | Regulace AI | Kobalt | Příjmy a výdaje | Nasdaq a S&P 500 | CL | Velké objemy | Index Nasdaq Composite | Zadlužení | Přehled o dění | Prodejní příležitost | Latinská Amerika | Strategie a přístupy | xStation5 | Úroveň parity | Statistické údaje | Vývoj ceny akcie Deutsche Lufthansa | Dlouhodobí investoři | Supporty | Hotovost | Německo | Celkový výkon ekonomiky | Obchodní model | Růst ruské ekonomiky | Japonská centrální banka | Americké technologické firmy | Hlavní ekonom | Šokující předpovědi | Vyčerpanost medvědů | Ekonomické statistiky | MT4 | Akciová portfolia | Obratové body | Kartel OPEC | Akcie společnosti AMC | Konec dolaru | Akcie Palo Alto | Složený úrok | Historicky nejnižší výnosy | AAA | Sjednocení Německa | Vice | Emerging markets | Aleš Hála | Opačný trend | Využití krátkodobých výkyvů | Capital Markets | Porovnání vývoje indexu Nasdaq | Bublina a NASDAQ | Alexander Krüger | ČNB intervence | 4. průmyslová revoluce | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Dealogic | Goldman Sachs Group | Švédská ekonomika | Snižování rozvahy Fedu | Financování vládních výdajů | Závislost | Slabý americký dolar | Ruská ropa | PEPSICO | Meta Platforms | Pozice | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Erik Bregar | Forexoví obchodníci | Index technologického trhu Nasdaq | Dezinformace | Primární nabídka akcií | Ropné firmy | Technické patterny | Achim Wambach | XTB | Globální ekonomické problémy | Uptrend | Splatnost | Vzdělávací webináře | Dlouhodobý investor | INSEE | Pšenice | Vývoj německé ekonomiky | Americká obchodní seance | Akcie 2022 | Cena BTC | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | BofA | Depozitní sazby ECB | Fond Quant | Sektor služeb | Klíčové strategie a přístupy | Nálada spotřebitelů v USA | Ericsson | FXstreet | Sázka na jistotu | Velcí hráči | Ruské embargo | Ross Walker | Ekonom Chris Williamson | Celková nabídka | Spotify (SPOT.US) | Ruská centrální banka | Pumpaři | Výsledky Amazonu | Obchodní schodek | Pokles dovozů | Fundamentální analýza akciových trhů | Podnikatelská aktivita | Americká ministryně financí | Nejnovější zprávy | Riziko | Dnes cena bitcoinu | Důležité signály | Vývoj ceny akcie Ryanair Holdings | Platina | Investiční produkty | Vývoj ceny | Investice do společností budoucnosti | ČSOB Dominik Rusinko | Koss | Volatilita je nízká | Expirace | Platidlo | Inflace spotřebitelských cen | Využívání S/R zón | Index londýnské burzy FTSE 100 | Soudní spor | Ethereum ETF | Plánování vstupů | Plavba s proudem | Týdenní analýza | Hang Seng | Generali Investments CEE | Dnešní posílení | Ropná pole | Digital Currency Group | Prezident OPEC | Dluhopisový trh | Hrubý domácí produkt Číny | Sazby beze změny | EK | Víra v bezpečí investic | Aktuální prognóza | Obavy o poptávku | Cenový graf | Evropské země | Krypto | Síly trendu | Počasí | Akcie BASF | IPO Coinbase | Donald Trump dnes | Ceny kovů | Co bude | Německý index DAX | Inflace CPI | Zveřejnění zpráv | Nárůst sazeb | CEO MicroStrategy | AMZN.US | EUR/GBP | Ojeté vozy | Opatření | Těžaři | Chování investorů | Stříbrné mince | Velké investice | Kolaps FTX | Evropský regulátor | Celkový výsledek | XRP/USD | Obchodujte akcie | Webináře | Zdanění bohatých | Afghánistán | Snížení DPH v Německu | Zemědělství | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Maďarská centrální banka | Freedom Financial Services | Evropské akciové indexy | Bilance aktiv | Akcie Ryanair Holdings | WHO | Šíření nového koronaviru | Lufthansa (LHA) | Očekávané úrokové sazby | Beiersdorf | Optimistický signál | Překážky | Ceny kávy | Linde | Amazon | Růst výnosů dluhopisů | Marathon | Fiskální politika | Analytik | Akcie Alphabet Inc | Etherea | Ministerstvo hospodářství | Finanční systém | Antimonopolní úřad | Investing | UCITS ETF | AJ Bell | Cena akcií Netflixu | Ceny v průmyslu | CoinDesk | Oscilátory | Příznivý výhled | U.S. Bank | Finanční svět | VOLX | Britský trh práce | Evropské investiční banky | Goldman Sachs (GS.US) | Georgia | Index DAX | Americké trhy | Video | EMA | Společnost Saudi Aramco | Bitstock.com | SEC | Akcia týždňa | Server CNBC | Cushing v Oklahomě | Technický nástroj | Banka Mizuho | Finanční podmínky | Zamyšlení | Nákupy zlata | Louis Vuitton Moet Hennessy | Kognitivní zkreslení | Evropské indexy | Pozornost obchodníků | JP Morgan | Průmyslové podniky | Jestřáb | Přehřátý trh | Risk Management | Kingsview Asset Mangement | Inflace v lednu 2024 | Euro forex | Royal Dutch Shell | Hedging | Spojené státy | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prudký růst cen | Virus | Stagnující ekonomika | Zrychlení tempa růstu inflace | Redukce | Nalezení obchodního stylu | Akcie GME | REIT | Index euro stoxx 50 | EURCAD | Eurozóna | Proč zvolit právě akciové indexy? | Pepa Zeman | Maloobchodní inflace | Bankovní vklady | Motorová nafta | CZK/USD | Americký regulátor | Ekonomika Německo | Data společnosti | Vládní deficit | Index PCE | Emise | PEP | Mizuho Bank | MF | ASR Nederland (ASRNL) | Období krize | Pokles bitcoinu | Ruská ekonomika | Dow Jones | West Texas Intermediate (WTI) | Dlouhodobé trendy | Akcie bank | Potenciál poklesu | Ministerstvo financí | Pokles libry | Mukeš Ambani | OTP Bank | Bezpečnost nejbezpečnějších investic | Retailový obchodník | Analytik XTB | Krize v Evropě | JL Warren Capital | Home Depot | Wealth Management | Nejnižší výnosy státních dluhopisů | ABC | Překoupené signály | Biden | Růst poptávky po ropě | Bavlna | Historie kávy | Budoucnost | Thomas Gitzel | Dodavatelské řetězce | Banky | Ceny akcie Vonovia | Dodavatelský řetězec | Intervenovat | Cena benzínu | Bilance | Býci vs. medvědi | Oscilátor | NASDAQ 100 | Peking | Data Watch | Podnik | 737 MAX | Prezident institutu | Restrukturalizace | Tomáš Holub | Očekávání budoucího ekonomického růstu | Ford Motor | Potenciální obrat trendu | Microsoft Corp | Zdroj příjmů | Klaas Knot | Britské finance | JPMorgan Chase | Čínské vlády | SPD | Žlutý kov | ADX | ČSOB Data Watch | Milánská burza | Ekonomická nálada v eurozóně | Nálada německých spotřebitelů | Výkon ruské ekonomiky | Pozornost trhu | Prodejní trend | Psychologické úrovně | Graf ropa | Ruský rozpočtový deficit | Doporučení | Účely swingového obchodování | Společnost Aramco | Ocenění | Adani Green Energy | Rizikový sentiment | Komisí pro cenné papíry a burzy | MMM.US | Nesoulad | Prohlášení | Prodeje | Politici | Hyundai Motor | Obchodování na měnovém trhu | Teams | Trader | Obchodní podmínky | Finanční situace | Index FTSE 100 | Ceny akcie Vonovia v EUR | Hodnota akcií | Výrobce elektromobilů | Chování spotřebitelů | Tržní kapitalizace společnosti | Měnový pár | Futures na americký dolarový index | DCG | Ruské firmy | Premiérka Liz Trussová | Banky v eurozóně | Průmyslové ceny | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | Výkyvy cen | Obchodní styl | Výhledy | Společnosti z technologického sektoru | Cyklické sektory | USD/CAD | Analýza zlata | G7 | Větší pokles | Kuvajtský ministr financí | Celková inflace | JMMC | Nejlepší 5G akcie | Obnovení růstu | Rostoucí ceny komodit | Statistický úřad | IRBT | Trump Media | Kotace | Silný frank | Ceny v České republice | Technický výhled | Časové omezení | TPG | Sazba Fedu | American Express | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Měnový výhled v roce 2022 | Raketový růst | DAX30 CFD | CoreLogic | Devizy | Investor Michael Burry | Základní sazba | Podnikání | InstaForex | Novinky | Paradox | Obchodní příležitosti | Příjmy ruského rozpočtu z ropy a plynu | Indická ekonomika | Kurz GBP | SEDG | CryptoQuant | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Kia | Ekonom | Konkurenční společnosti | Makroekonomický analytik | USA | Býčí scénář | Dividendový aristokrat | New Oriental Education | Akcie velkých technologických společností | Fáze expanze | Názory analytiků | Vnitřní hodnota | Obchodní válka | Založení účtu | Vyšší výnosy | Prodejní pozice | Akcie SSR Mining | Aktuální situace | Deutsche Post | ING Groep NV | Prohlubující se krize | Zlato | Novo Nordisk | Ekonom ING Research | Afghánská ekonomika | Jak vydělat | Asijské akciové trhy | Anheuser-Busch inBev | GOOGL | Míra nezaměstnanosti v dubnu | Akcie v roce 2020 | Boj s koronavirovou krizí | Daň z příjmu | Zastropování cen | Měnící se tržní prostředí | Zpomalování inflace | Wendy’s | Glenmede | Philip Morris | Dotcom bublina a NASDAQ | Manchester United | Akcie LVMH | RISK-ON | Nasdaq | Dekarbonizace | HDP Saúdské Arábie | Rebalancování indexů | Falešný signál | Krize v oblasti nemovitostí | PMI index | Výkonnost dolaru | Údaje o výkonu HDP | PMI ve službách | Adani Enterprises | Dluh Itálie | Italské dluhopisy | Úrokové politiky | Náměstek ředitele | Volkswagen | Epidemie SARS | Geopolitická situace | Sledování intradenních trendů | Intradenní strategie | Průměrná cena | Bilance aktiv držených amerických Fedem | Globální investoři | Pips | Kurz BTC | Odhady analytiků | Cena kávy | Primární veřejné nabídky akcií | Ministerstvo práce | Nadměrné výkyvy | Geopolitické napětí | The Big Short | iShares Global Clean Energy | 2008 a S&P 500 | Bloky | Spekulanti | Tudor | Cenový vývoj | Investice do mědi | Strategický přístup | Hike | Hodnota dluhopisu | Propad indexu | Domácí poptávka | Americký akciový index S&P 500 | Arcane Research | Britská média | Americká seance | Vyšší inflace | CFA | Tržní ocenění | Rekordní pokles | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Centrální banka Japonska | Verizon Communications | Stochastic | Pražská burza | Práce | Cena akcií Netflixu (NFLX.US) | FOREX | Údaje o inflaci | Výroba aut | PMI indikátor | Výrobní náklady | ForexTime | Abdalazíz bin Salmán | Investice firem | JD | Krátkodobý rostoucí trend | Co jsou to akciové indexy? | Německá inflace | FDX | Royal Dutch Shell A | Mistrovství v obchodování | AMZN | Chivo | Tržní kapitalizace firmy | Černá labuť | Rivian Automotive | Česká koruna (CZK) | Průlom | Akcie Twitter | Investment | ČSOB Data | Komoditní analytik | Volební výsledek | Agentura Moody's | Zásobníky | Akcie Berkshire | VIAC | Walt Disney (DIS) | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Zprávy z Německa | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | Marže prodávajících | Obecné trendy | IOT | Začínající obchodníci | Bitcoin Trust | Oficiální míra nezaměstnanosti | Fidelity International | Ropný kartel | Terra | Realitní sektor | Advanced Micro Devices (AMD) | OTC | Kroky regulátorů | Klesající inflace | Astrazeneca | Objem vyplacených dividend | Bill Ackman | Hypoteční krize | Počet nezaměstnaných | Interní informace | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Společnost Hindenburg Research | Vývoj na trhu | Cyklus utahování měnové politiky | Crest Communications | Americké dluhopisy očištěné o inflaci | Daně z příjmů právnických osob | Spojené arabské emiráty | Fio | Kryptoměny | Souhrnná hodnota | MAG Silver | Summit EU | Propady cen | Low | Crédit Agricole | ONS | Cena akcie AMC | Ekonomické aktivity | Podíl Číny | Plug Power (PLUG.US) | Býčí trend | Landesbank Baden-Württemberg | NKE | Napětí mezi USA a Čínou | CRIF | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Panika na finančních trzích | TIPS dluhopisy | Další pokles | Úvěr | Masivní propady | HAS.US | Investiční společnosti | Mzdy | Kryptoměna ethereum | Akcie | SECO | Úspěch | KER | Stimuly | Jerome Powell | Cena kybernetické měny | Úrok z držení kryptoměn | Nasdaq v USA | Aktivita na finančních trzích | Makro zprávy | Akcie CM.com (CMCOM) | Volby | Evropský průmysl | Edahn Golan | Ukazatele | Moving Average | TRX | FXDAILY | Miliardář | Umělá inteligence | Obavy ze stagflace | Umění | Vladimir Putin | Hindenburg Research | Obrat cen | ASEAN | Rhodium Group | Disney | Nonfarm Payrolls | Varování před riziky | Nathan Anderson | Kybernetické měny bitcoin | Index relativní síly | Nižší volatilita | Kolaps cen | Británie | Klarna | Výkon široké škály společností | Vývoj indexu PMI | COT | Afghánská měna afghání | Krátkodobý výhled | Celosvětová poptávka po zlatě | Americká vláda | Očekávaná devalvace | Abu Dhabi Commercial Bank | Dopady pandemie | NZD | Obchodování odrazu | Koncern | Společnost Gazprom | USD/JPY | Záporné úrokové sazby | Fibonacciho support | Ceny mědi | Graf dne | Zlepšení nálady | Měnové podmínky | Příliv investorů | Gilles Moëc | Dánsko | Maloobchodní tržby v eurozóně | Norská koruna | Belgie | ČR | Ruský producent zlata | Currency | Podniky | Tether | Paul Nolte | Primární nabídka | Tradingové přístupy | Vyšetřování | Sentiment trhu | Akcie Corvus Gold | Dohoda skupiny OPEC | Soustředěnost | Analytický tým | Inflace v USA | Akcie Hypoport | Ministr financí Jeremy Hunt | Commitment of Traders | Prodávat své akcie | Dynamický daytrading | Ekonomika Evropské unie | Enel | Obchodní výhled | Russ Mould | Očkování | Kola kvantitativního uvolňování | Zoominfo Technologies (ZI.US) | Forwardové ceny | Hluboký propad ropy | Denní propad | Analytici banky | SPX | Emocionální faktory | Jihoafrický rand
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Prudké pohyby
Prudké pohyby ceny
Prudké posilování koruny
Prudké výkyvy
Prudké výkyvy cen
Prudké zdražování
Prudké změny ceny
Prudký ekonomický propad
Prudký nárůst nezaměstnanosti
Prudký nárůst úrokových sazeb

Následující klíčová slova

Prudký pokles cen
Prudký pokles cen akcií
Prudký pokles cen komodit
Prudký pokles sazeb
Prudký propad
Prudký propad trhů
Prudký růst akcií
Prudký růst akcií firmy Arm
Prudký růst cen
Prudký růst ceny ropy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít