Pátek 21. leden 2022 00:11
reklama
Purple Trading Smolen
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Purple Trading Smolen
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - ConocoPhillips

img

Ekonomický kalendář: PMI revize a výsledky Pfizeru

02.11.2021 Evropské akciové trhy otevřely s mírnou ztrátou po negativní asijské seanci. V červených číslech se krátce po otevření ocitla také většina evropských indexů. Mezi nejvíce ztrátové měny dnes patří AUD. RBA na dnešním zasedání odstranila cílování výnosu z desetiletého dluhopisu s expirací v roce 2024 na 0,1 %. Drahé kovy se obchodují smíšeně, naopak průmyslové kovy a energetické suroviny rostou.
img

Ekonomický kalendář: FOMC ve středu a v pátek NFP

01.11.2021 Tento týden je plný důležitých událostí. Přestože výsledková sezóna v USA se chýlí ke svému závěru, tak máme před sebou množství makrodat vyšperkovaných zasedáními centrálních bank.
img

Rozbřesk: Další zrychlení inflace. Poslední argument pro další růst sazeb

10.09.2021 Dnešní inflační čísla přinášejí další zrychlení meziročního růstu cen. Už v červenci přitom inflace zrychlila o poznání více, než jsme předpokládali my i ČNB, a to zejména kvůli jádrové inflaci. Tu žene vzhůru na jednom z předních míst imputované nájemné tažené rostoucími cenami nemovitostí a cenami ve stavebnictví (ty se do imputovaného nájemného v CPI přímo promítají).
img

Wall Street oslabila čtvrtým dnem v řadě

10.09.2021 Americké akciové trhy po dlouhé růstové sérii, kdy téměř denně docházelo k dosahování nových historických maxim, prošly dalším mírným výběrem zisků. Index S&P 500 si připsal již čtvrtý pokles v řadě, což jsme naposledy zaznamenali v červnu. Z technického pohledu index S&P 500 podobně jako ve středu bojoval o udržení psychologické hranice na 4500 bodech, avšak včera již tuto úroveň neudržel. Prolomení této hranice by mohlo otevřít prostor pro další pokles až na nejbližší důležitý support 50denního klouzavého průměru na úrovni 4421 bodů. Akcie Chevron neztratily víc jak 0,5 %, akcie Exxon Mobil stagnovaly a akcie ConocoPhillips dokonce lehce zpevnily. Akcie Moderny posílily o více než 7 % na přibližně měsíční maxima.
C:\fakepath\Ropa-7.jpg

Komodity: Ceny ropy klesají v obavách z růstu nakažených variantou delta

03.08.2021 Ceny ropy se dnes zpočátku pohybovaly směrem nahoru, nyní ale klesají v obavách z růstu nakažených koronavirovou variantou delta. Ztráty mírní očekávání, že klesly zásoby ve Spojených státech.
img

Ekonomický kalendář: Reportovat bude Nikola, Alibaba a spousta dalších

03.08.2021 Akciové trhy v Evropě otevřely spíše do pozitivního teritoria. Jednou z mála výjimek je však německý DAX. Asie předvedla negativní seanci. Co se týká makrodat, tak toho dnes moc zajímavého před sebou nemáme. V 16. hodin budou zveřejněny tovární objednávky z USA a ve 22:40 se dočkáme pravidelných týdenních zásob ropy a ropných produktů v USA soukromé společnosti API. Kromě toho však dnes reportuje spousta zajímavých společností jako Activision Blizzard, Alibaba, Lyft, Discovery nebo Nikola.
img

Top očekávané hospodářské výsledky tohoto týdne (02.08.2021)

02.08.2021 Vrchol výsledkové sezóny za druhý kvartál již máme za sebou, přesto nás v následujících dnech čekají zajímavé zveřejnění hospodářských výsledků firem napříč americkou ekonomikou.
img

Ekonomický kalendár: Továrenské objednávky z USA, hospodárske výsledky spoločnosti Pfizer

04.05.2021 Futures na európske indexy poukazujú na ploché otvorenie dnešného obchodovania. Ázijská seanca bola dosť tlmená, pretože obchodníci z Japonska a Číny boli na dovolenkách a nedošlo k žiadnym veľkým pohybm. Ekonomický kalendár je dnes pomerne prázdny. Madzi najdôležitejšie makro dňa patria továrenské objednávky z USA, ktoré len zriedka vyvolávajú výraznejšie pohyby na trhoch.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
C:\fakepath\volby2.png

Trump nebo Biden? Akcie, forex, komodity

29.10.2020 Do oficiálního volebního dne ve Spojených státech zbývá už jen 5 dní. Stále je favoritem kandidát demokratické strany Joe Biden, který si drží nad současným prezidentem Trumpem podle průzkumů náskok 6-8 %. Jak jsme ale byli svědky před čtyřmi lety, tyto průzkumy mohou mít velkou chybovost, volby navíc můžou dopadnout i patem. Jaký dopad budou mít různé výsledky na finanční trhy?
img

Cenovus a Husky se spojí, vznikne třetí největší těžař v Kanadě

26.10.2020  Kanadská společnost Cenovus Energy převezme za 3,8 miliardy kanadských dolarů (66,4 miliardy Kč) svého rivala Husky Energy. Vznikne tak třetí největší producent ropy a zemního plynu v Kanadě podle objemu produkce, oznámily dnes firmy. Hodnota transakce při započtení dluhů dosahuje 23,6 miliardy kanadských dolarů (přes 412 miliard Kč).
img

ConocoPhillips koupí za 9,7 miliardy USD těžaře z břidlic Concho

19.10.2020 Společnost ConocoPhillips koupí za 9,7 miliardy USD (224,9 miliardy Kč) amerického těžaře ropy z břidlic Concho Resources. Akvizice posune ConocoPhillips mezi největší těžaře v Permské pánvi, jedné z nejvýznamnějších oblastí těžby ropy v USA. Sloučená společnost také bude nevětším nezávislým těžařem ropy a plynu v zemi s těžbou více než 1,5 milionu barelů ropného ekvivalentu denně, oznámily dnes firmy.
img

Rozbřesk: Rostoucí počty nových případů covid a za rohem Jackson Hole

24.08.2020 Počty nových případů nakažených před koncem prázdnin napříč Evropou zrychlují a roste napětí z toho, do jaké reality se probudí evropská ekonomika na podzim. Ve Francii počet nově nakažených dosáhl skoro 5000 - nejvíce od poloviny dubna. Počet nově nakažených jde přitom rychle vzhůru i v Itálii a Německu a v Česku na konci týdne přírůstky nových nakažených lámaly historické rekordy.
img

Do jakých nerostných surovin investovat v roce 2020?

30.07.2020 Mnoho investorů chce profitovat nejen z rostoucích cen akcií, ale také ze vzestupných trendů u ceny komodit. Kromě toho byly drahé kovy vždy považovány za zajištění proti inflaci. To je jeden z hlavních problémů, zejména v době krize a nízkých úrokových sazeb.
img

Nejhorší recese v historii EU přichází. Ztráta 20 mil. pracovní míst v USA

07.05.2020 Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA opět zaznamenaly rekordní hodnoty. Přes 3,169 mil. Američanů zažádalo o podporu. Jedná se o pokles oproti předešlému týdnu z 3,846 mil., trh však očekával 3 mil. Další vypovídající hodnotou o dopadech opatření proti koronaviru má statistika počtu pokračujících (trvajících) žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Ta za minulý týden vzostla na 22,647 mil. z 18,011 mil. týden předešlý.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
img

Ekonomický kalendář: ECB rozhoduje o sazbách a budou zveřejněny reporty HDP

30.04.2020 Na trzích vládne dobrá nálada. Trhy potěšila zpráva, že lék Remdesivir společnosti Gilead Science ukázal pozitivní účinky v boji proti Covid-19. Americká administrativa oznámila, že společnost se bude snažit lék co nejrychleji poskytnout. Dodala tak zprávě na důvěryhodnosti. Investoři dnes očekávají řádku důležitých makrodat, včetně HDP zemí eurozóny a žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA. ECB ve 13:45 zveřejní rozhodnutí o sazbách, ovšem nečeká se žádná změna. Větší pozornost se zaměří na tiskovou konferenci guvernérky Lagardové ve 14:30.
img

Ropa zadarmo. Více než 26 milionů Američanů je bez práce

24.04.2020 V pondělí po výrazném snížení poptávky po ropě z důvodů pandemických opatření, se květnový kontrakt na ropu WTI dostal do záporných čísel (přibližně až -35 USD za barel). Hlavním důvodem bylo uvědomění si spekulantů, že na rozdíl od ropy Brent je nutné barely ropy WTI fyzicky převzít. Panické prodeje proto započaly. Také cena ropy Brent poklesla, a to až na 16 dolarů za barel, což je nejnižší cena za posledních 20 let.
img

MMF očekává nejhorší recesi od krize v 30. letech. Trump chce znovuotevřít ekonomiku

17.04.2020 Saudskoarabský ministr energetiky princ Abdalazíz bin Salmán v pondělí uvedl, že celosvětové dodávky ropy se po dohodě skupiny OPEC+ sníží o přibližně 19,5 milionů barelů denně. Exporty se v Číně v březnu meziročně snížily o 6,6 % po poklesu z předchozího měsíce o 17,2 %. Ekonomové osloveni agenturou Reuters však očekávali snížení exportu o 14 %.
img

16 milionů Američanů žádá o podporu. Powell očekává velmi vysokou nezaměstnanost

09.04.2020 Mezinárodní měnový fond v pondělí informoval, že eviduje povzbudivé signály oživení v Číně, avšak varoval, že nelze vyloučit obnovení pandemie v této zemi i jinde na světě. Podle průzkumu, který provedla společnost Sentix se důvěra investorů v ekonomiku eurozóny propadla nejníže od začátku sledování. Hospodářství se kvůli koronaviru nachází v hluboké recesi a pandemie dusí ekonomiku, dodala společnost.
img

Rekordní počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA pokračuje. ČNB zmírnila limity u hypoték

03.04.2020 Americká pobočka Fedu v St. Louis v pondělí zveřejnila odhad, že šíření koronaviru by mohl vézt ve Spojených státech k zániku 47 milionů pracovních míst a míra nezaměstnanosti by se tak mohla dostat k 32 %. Čínské ministerstvo obchodu informovalo, že okolo 80 % restaurací je již otevřených. Také téměř všechny supermarkety, nákupní centra a maloobchodní obchody jsou v provozu.
img

Rekordní nezaměstnanost v USA. Centrální banky i nadále snižují sazby a rozšiřují QE

27.03.2020 Americká centrální banka oznámila v pondělí neomezené kvantitativní uvolňování. Tedy Fed bude nakupovat neomezené množství státních dluhopisů a cenných papírů zajištěných hypotékami. Podle MMF bude letošní recese světové ekonomiky způsobená koronavirem mnohem horší, než kterou způsobila finanční krize v letech 2008 až 2009. Avšak MMF dodal, že k zotavení světového hospodářství by mohlo dojít již v roce 2021.
img

Boj proti koronaviru. Centrální banky se odhodlaly ke koordinovanému uvolnění monetární politiky

20.03.2020 Americká centrální banka na svém mimořádném zasedání, které se konalo minulý týden v neděli, snížila hlavní úrokovou sazbu o jeden procentní bod do pásma 0 – 0,25 %. Fed zároveň oznámil, že zahájí masivní program QE ve výši 700 mld. amerických dolarů.
img

Největší pokles ceny ropy od roku 1991. Akciové trhy pokračují v pádu

13.03.2020 Ceny ropy zažily v pondělí ráno historický pokles, a to až o 34 %, což odpovídalo ceně $27,34 za barel. Tento pokles byl vyvolán jednak sníženou poptávky, za což můžou z velké části omezení pohybu, zavedená v některých zemích, jako opatření proti šíření koronaviru. Druhým důvodem poklesu ceny je zvýšení produkce ropy, který vyvolala organizace OPEC jako odplatu Rusku za neakceptování dohody o omezení produkce ropy. S&P 500 a Dow Jones otevřeli v pondělí ráno se 7% poklesem, což vyústilo v pozastavení obchodování na amerických burzách po dobu 15 minut. Toto opatření se spustí vždy, když S&P 500 poklesne o 7% a jeho hlavní funkcí je zabránit panice na americkém trhu.
img

Světová banka a MMF pomáhají v boji proti koronaviru. Fed snížil úrokovou sazbu o 50 bodů

06.03.2020 Guvernér japonské centrální banky Haruhiko Kuroda v pondělí uvedl, že jeho instituce je připravena plně využít všech dostupných nástrojů k podpoře ekonomiky. Italská ekonomika v loňském roce vzrostla o 0,3 %, což je o něco více, než predikovala vláda v poslední prognóze, která počítala pouze s 0,1 % růstem.
img

Akciové trhy zažívají nejhorší období od krize. Strach z koronaviru zavírá školy

28.02.2020 Italské úřady minulý týden v neděli kvůli šíření koronavirunařídily uzavřít na týden školy a zrušit sportovní utkání včetně fotbalových zápasů v Serii A. V Benátkách byl dokonce zrušen i tradiční karneval. Z průzkumu, který v úterý zveřejnila Čínská asociace malých a středních podniků, vyplývá, že okolo 60 % čínských firem je schopno uhradit běžné výdaje pouze jeden až dva měsíce, než jim dojdou finanční zdroje.
img

Koronavirus se šíří, světové ekonomiky hlásí pokles. Inflace v eurozóně zrychluje

21.02.2020 Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová v pondělí uvedla, že nový koronavirus bude mít za následek pokles novozélandské ekonomiky v první polovině letošního roku, avšak ve druhé polovině roku očekává premiérka opětovné oživení.
img

Expanze USA bude pokračovat, tvrdí Powell. Odvětví zasažené koronavirem získají finanční podporu

14.02.2020 V pondělí zveřejnila společnost Sentix důvěru investorů v ekonomiku eurozóny, která se v únoru poprvé za čtyři měsíce snížila. Investoři se především obávají šíření nového koronaviru. Index důvěry investorů tedy klesl z lednových 7,6 bodu na 5,2 bodu.
img

Koronavirus ochromí světovou ekonomiku. Británii se po brexitu nedaří vyjednat dohodu

07.02.2020 Po pátečním / sobotním Brexitovém dni Spojené království od pondělí začalo první pracovní týden „bez evropské unie“ a předseda vlády Boris Johnson začal svůj cyklus vyjednávání obchodních podmínek mezi UK, EU a USA.
img

Koronavirus se šíří, WHO vyhlásila globální stav zdravotní nouze. Británie opouští EU

31.01.2020 Ratingová agentura Fitch v pondělí potvrdila rating České republiky na stupni AA- a ponechala výhled ratingu na stabilní úrovni. Agentura očekává, že česká vláda bude pokračovat v relativně zdravé rozpočtové politice.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Japonsko | Peníze | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Fitch | Equity | Inflace | EUR/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Mexické peso | Bezpečný přístav | Monetární politika | Kanada | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/MXN | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | G7 | IFO index | ISIN | Index spotřebitelských cen | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Low | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Osobní příjem | PTR | Peněžní trh | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Příkaz | Rally | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Spread | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výnos | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Evropská ekonomika | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Globální ekonomika | PBOC | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Ceny komodit | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | IEA | London Stock Exchange | Euronext | RBNZ | Intervenovat | ČSOB | Gold | Obchodovat | Deutsche Bank | Analytický tým | Regulace | Investovat | CZK/EUR | Makro | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Obchodní seance | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | ADP report | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Delta | EPS | Index | Podpora | Přenos | Volatilní | Akcie ropy | Akcie Shell | Aktuální cena ropy | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | CISCO | Conference Board | CZK | Dolar | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Eura | Exchange | Fondy | FXstreet.cz | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Hodnota dolaru | Hrubý domácí produkt | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investování do zlata | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | EBay | Komoditní | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Makroekonomický kalendář | Management | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | PayPal | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Shares | Surová ropa | Tapering | Trh | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webináře | WTI | WTI ropa | XM | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zisky | ZEW | EIA | ING | Benzín | Buffett | Čistý dluh | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Měď | ROCE | Small caps | Tovární objednávky | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Repo operace | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Komise | Kontrakt | Volby | Fundamentální data | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Aramco | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Jackson Hole | Institut ZEW | CNOOC | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | Westpac | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | Reporty | Snižování sazeb | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Mark Carney | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Energie | Severomořská ropa | Rada ČNB | Earnings | KBC | BlackRock | Příprava | Přehled | Jádrový index | Odvětví ropy | Volby v USA | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Evropské trhy | Futures kontrakty | Vývoj ceny ropy WTI | Index důvěry | Firmy | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Inflační tlaky | Glencore | Ekonomické dopady | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Eurex | Země OPEC | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Německý DAX | Ztráty | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | PetroChina | Sinopec | Nejistota | Philip Morris | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Tesla | Odhodlání | Výhled | Bankéř | Poplatky | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Predikce | General Electric | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Krize | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Historické rekordy | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Index cen domů | Příjmy | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Inflační čísla | Očekávání | Index ekonomické nálady | HDP v eurozóně | ABN AMRO Bank | ex | Ruské akcie | Manpower | BBVA | Zahraniční forex | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Sladká ropa | Breakout Trader | Cena platiny | Palladium | Jerome Powell | LYNX Trading | Kosdaq | Jak fungují akcie | Obchodování na trzích | Obchodní války | FinTech | Raytheon | Lockheed Martin | Kartel OPEC | OPEC+ | Podniky | Evropské akciové trhy | FAANG | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Obchodní rozhovory | USMCA | Trh s ropou | Dodávky ropy | Propad cen ropy | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Evropská komise | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Výsledková sezóna v USA | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Zvýšení sazeb | Konopné akcie | Investice do marihuany | Makroekonomická situace | Uber Technologies | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Růst cen ropy | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Ceny pohonných hmot | Globální HDP | Boris Johnson | NVDA | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Akcie a ETF | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | Digitální daň | Defenzivní akcie | Nálada na akciových trzích | Růst ceny zlata | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Britský premiér | Nové akcie | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Růst mezd | Prosus | Saudi Aramco | Globální recese | Denní graf | Očekávání trhu | Italská ekonomika | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Novozélandská centrální banka | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Snížení daní | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | RISK-ON | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | Obchodní model | Deficit | Prezident Donald Trump | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Snížení úrokové sazby | Obchod s ropou | Objem | Ropný kartel OPEC | MSFT | Obchod | Trh práce | Obchodní dohody | FRED | Recese světové ekonomiky | Alibaba Group | Snižování úroků | Zpomalení české ekonomiky | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Slušné zisky | Luis De Guindos | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | USA a Čína | Růst cen | Bilance | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Největší pokles | Lagardeová | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Amazon | Nízké úrokové sazby | Philip Lowe | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Výměny akcií | INTC | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | Finanční rezervy | Statistika | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Ceny potravin | Šinzó Abe | Nově zahájené stavby domů | Stavebnictví | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Viceprezident ECB | Zdražování | Německý ZEW index | Problémy | NAFTA | Novozélandská vláda | Britové | Směřování měnové politiky | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Nejistoty | Největší producent ropy | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Americká ropná společnost | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Accor | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Meziroční míra inflace v eurozóně | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Celkový deficit | Bydlení | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Kraft Heinz | Demokratické strany | Nálada v průmyslu | Evropské PMI | Wirecard | Shortování akcií | Zákaz shortování | Napětí na Blízkém východě | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Bernie Sanders | Klesající trend | Společnost Sentix | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Altria Group | Netflix | NFLX | Míra inflace v eurozóně | Zabití íránského generála | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Ministr energetiky | Sodexo | Sezónnost | RBA | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Ministerstvo práce | Dividendový aristokrat | Ministr financí Steven Mnuchin | Podnik | Vývoj měnového páru USD/MXN | První část obchodní dohody | SAP | Americké ministerstvo | Nájemné | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Paypal Holdings | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Rating České republiky | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vysoká inflace | Starbucks | Boeing | Opouští EU | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Americká administrativa | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | Dopady koronaviru | BP | Fresenius Medical | FME | Adidas | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | Warner Music | Warner Music Group | NFP | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Zasedání RBNZ | West Texas Intermediate | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Růst sazeb | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Ekonomické dopady koronaviru | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | PHIA | Index aktivity | Šéfka ECB | Jižní Korea | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Boj proti koronaviru | Únorová inflace | WP | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Profitovat | Pokles HDP | Zrychlení inflace | Fiskální balíček | Dnešní čísla | Důležitý support | Inflace v EU | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Pandemie COVID-19 | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Prodeje domů | Další pokles | Německý ministr financí | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Salmán | Ministryně práce | Kongres | Demokraté | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Tomáš Raputa | Odklad olympijských her | Další růst | Růst | Olympijské hry | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Allianz | Propad HDP | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | LTV | Růst nezaměstnanosti | Nvidia Corp | Práce | Údaje | Ropný průmysl | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Cushing | UnitedHealth Group | Znovuotevřít ekonomiku | Abdalazíz bin Salmán | Splátky dluhů | ATVI | WMT | Activision Blizzard | GB00B03MLX29 | Premiér Justin Trudeau | Anglo American | Microsoft Corp | US Bancorp | Procter & Gamble | Remdesivir | Uzavření trhů | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Květnový kontrakt | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Břidlicové ropy | Air France | Ropa zadarmo | Joe Biden | ADBE | 3M | Lék remdesivir | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Q1 HDP | Osobní jádrová spotřeba | ECB rozhodnutí o sazbách | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | Shell | Energetická společnost | Gilead | Skladování ropy | Wu-chan | Expanze | Průmyslové kovy | T-Mobile | CL | Eli Lilly | LLY.US | LLY | Mondelez | JDE | Lukoil | Norilsk Nickel | Výrobní PMI | PEPP | Býčí trend | Nikola | Nikola Corporation | Nevada | Propad cen | Rostoucí trend | Covid | Snížení nákladů | Počty nových případů | Jasný signál | Ceny | Noble Energy | Společnost Chevron | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | SSR Mining | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Prezidentské volby USA | Výrobní index | Peso | Inspirace | Qualcomm | Snížení emisí | Snížit emise | Biden | Marathon Petroleum | Marathon | FiveThirtyEight | Vítězství Joe Bidena | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Cenovus Energy | Husky Energy | Volební pat | Znovuzvolení Donalda Trumpa | CVX | PFE | Výsledky voleb | Electronic Arts | T-Mobile US | Klesající dolar | Společnost Pfizer | PFE.US | Praktické tipy | Lyft | Continental | LEN | NBP | Utažení měnové politiky | Report stavu ropných zásob | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | WU | Marriott | Activision | ATVI.US | Blizzard | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | CVS Health | CVS | CVS.US | NKLA.US | NKLA | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Discovery | ISM ve službách | BABA.US | Ceny ropy Brent | Amgen (AMGN.US) | Eli Lilly (LLY.US) | AMGN.US | Rostoucí ceny | Objednávky | API | Akcie Moderny | Mutace delta | Očekávané hospodářské výsledky | Vývojáři počítačových her | Take-Two Interactive | Akciové reporty | Top akciové reporty | Activision Blizzard (ATVI.US) | Alibaba Group (BABA.US) | ConocoPhillips (COP.US) | COP.US | Devon Energy | DVN.US | Devon Energy (DVN.US) | DISCA | DISCA.US | Discovery (DISCA.US) | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Marriott International | Marriott International (MAR.US) | MAR.US | Nikola Corporation (NKLA.US) | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | PSX.US | Phillips 66 (PSX.US) | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Continental Resources | Obavy z šíření koronaviru | Páteční NFP | Pfizer (PFE.US) | Guvernér NBP | Holubičí názor | Pozornost
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

Confinity
Confirmo Limited
Confirmo Limited (Coinmate)
Conformis
Confort FX
Congestion
Conchagua
Concho
Connecticut
Connor Campbell

Následující klíčová slova

ConocoPhillips (COP)
ConocoPhillips (COP.US)
Conrail
Conseil Premium
Consensys
Conseq
Conseq Funds
Conseq Funds investiční společnost
Conseq IM
Conseq Investment Management
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB Investicni rady 2022
Potvrďte prosím... Zavřít