Úterý 17. květen 2022 07:23
reklama
virarosi krypto
reklama
virarosi krypto
reklama
Dukascopy forex
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Digitální aktiva

img

Jak riskantní je cena bitcoinu pod 30 000 USD?

12.05.2022 Podle CoinMarketCap je trh s kryptoměnami ve stavu paniky, protože digitální aktiva ztratila za poslední měsíc tržní hodnotu 800 mld. USD. Změna sentimentu přichází v době, kdy investoři přeceňují riziková aktiva před mnohem přísnější měnovou politikou po celém světě.
img

Bitcoin pod $33,000, kryptoměny na ústupu

09.05.2022 Cena bitcoinu o víkendu znovu klesala a dnes „král kryptoměn“ klesl na nejnižší úrovně od července 2021, do oblasti pod 33 000 $. Co dále očekávat od kryptotrhu?
img

BTC se dostal na 40 000 USD

05.05.2022 Ve středu vzrostla cena BTC asi o 6 % poté, co dle očekávání zvýšil Federální rezervní systém sazby o půl bodu, což byl největší nárůst za posledních přibližně 20 let.
img

Bitcoin jako potenciální alternativa hotovosti, věří Tesla

05.05.2022 Tesla, jakožto jedna z předních světových společností vyrábějící elektromobily, kterou vlastní miliardář Elon Musk, uvedla, že Bitcoin (BTC) považuje za reálnou alternativu k hotovosti.
img

Globální obchod s kryptoměnami za dveřmi? 

04.05.2022 Nesourodé jednání národních vlád je jedním z hlavních problémů, který brání světovému přijetí digitálních aktiv, jako oficiálních nabídkových řízení nebo investičních nástrojů. Většina světových států si zvolila svá vlastní řešení digitálních aktiv bez ohledu na mezinárodní spolupráci. Evropská unie momentálně vyzývá státy, aby postupovaly globálně a řešily kryptoregulaci tak, aby byli chráněni jak investoři, tak bylo zabráněno podvodům ve finančním prostředí.
img

David Beckham a Ronaldinho se ponořili do krypto světa

02.05.2022 Legendární sportovci David Beckham a Ronaldinho zahajují vlastní značky úplně novým způsobem v metaverzu. Vzhledem k tomu, že tyto dvě nechvalně známé osobnosti dělají velké pokroky ve světě kryptoměn a digitálních předmětů, fanoušci si možná budou moci vychutnat fotbalovou horečku jako ještě nikdy dříve, jelikož Ronaldinhova kryptoměna bude brzy uvedena na trh a připravuje se také úplně nová série NFT s Davidem Beckhamem. Prostřednictvím metaverze chtějí tyto sportovní legendy umožnit vznik světové komunity fanoušků.
img

Podle Brazílie jsou kryptoaktiva stejná jako ostatní aktiva

29.04.2022 Jihoamerická kryptoměnová velmoc Brazílie, začíná být velmi jasné, jak bude přistupovat k vládní regulaci digitálního aktiva. V Brazílii jsou kryptoměny velmi populární a země dominuje statistikám, pokud jde o počet držených mincí na obyvatele.
img

Fidelity Investments představuje v USA novinku, BTC součástí penzijního plánu

27.04.2022 Správcovský gigant poskytovatele penzijního plánu, Fidelity Investments plánuje držitelům účtů penzijního spoření umožnit označením číslem 401(k) přímo investovat do Bitcoinu (BTC).
img

Kryptoměnový baron svou živnost provádí ve stínu Talibanu

26.04.2022 Boom kryptoměn často žene sny o život měnícím bohatství. V Afghánistánu kupci namísto toho shánějí digitální mince s nadějí ,uchování svého bohatství.
img

Afghánci používají šifrovací systém k omezení vlivu Tálibánu na jejich finanční blahobyt

26.04.2022 Afghánští obyvatelé si údajně pořizují digitální aktiva, která využívají k zachování svých úspor a ke snížení schopnosti vládnoucího Tálibánu ovlivňovat jeho finanční blahobyt. Od chvíle, kdy se militantní skupina zmocnila kontroly, se hodnota kryptografických transakcí týdně v některých případech zdvojnásobila, uvádí zpráva agentury Bloomberg.
img

Nejlepší kryptoměny ze světa metaverse – je to nová budoucnost?

25.04.2022 Odvětví metaverse je takovým novým fenoménem současného desetiletí. Mnozí proto metaverse přirovnávají k počátkům internetu z 90. let. Že se jedná o něco velkého dokládá i fakt, že jednotlivé technologické giganty se skutečně na metaverse čím dál více specializují. Nejvíce jsme to mohli vidět u Facebooku, který se dokonce přejmenoval na Meta Platforms, aby tím firma jednoznačně ukázala, kam chce směřovat.
img

Wall Street má v plánu globální přijímání kryptoměn 

22.04.2022 Nejnovější zprávy ze světa Wall Street ukazují, že jejich plné přijetí do finančního systému se neúprosně blíží. Mnoho států už měnu přijalo, vlády připravují legislativní regulace a vedoucí představitelé Wall Street se k budoucnosti digitálních aktiv vyjadřují jako poslední. I ti, kteří jsou méně optimističtí teď začali tvrdit, že kryptoměny tu budou navždy. Co si o budoucnosti kryptoměn myslí největší finanční domy BlackRock, JPMorgen Chase a Goldman Sachs?
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

S krádeží 615 milionů USD v kryptoměnách FBI spojuje hackery napojené na KLDR

15.04.2022 Za krádeží 615 milionů dolarů (necelých 14 miliard Kč) v kryptoměnách, která následovala po hackerském útoku na videohru Axie Infinity na konci března, je podle amerického Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) skupina hackerů napojená na Severní Koreu. Informovala o tom dnes agentura AFP. Hra umožňuje vydělávat kryptoměny hraním nebo obchodováním se svými avatary. Tento hackerský útok je pravděpodobně jedním z největších, které kdy zasáhly svět kryptoměn, uvedl zpravodajský server BBC.
img

Zvýšení dohledu nad kryptoměnami

07.04.2022 Gary Gensler, předseda Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), nedávno přislíbil zesílit regulaci a zlepšit ochranu investorů. Zaměřil se přitom na trh s kryptoměnami v hodnotě 2 bilionů dolarů. Zdůraznil, že krypto průmysl je plný inovací, ale i zbytečného povyku. Mnoho projektů tudíž může selhat.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Průzkum: Skoro polovina držitelů své kryptoměny nakoupila v roce 2021

04.04.2022 Skoro polovina současných držitelů kryptoměn ve Spojených státech, Latinské Americe a v Asii si je poprvé nakoupila v roce 2021. Podle agentury Reuters to zjistil průzkum kryptoměnové burzy Gemini. Jeho tvůrci se na kryptoměny od listopadu 2021 do února 2022 dotazovali téměř 30.000 lidí ve 20 zemích.
img

Dubajská škola přijímá školné v Bitcoin a Ethereum

29.03.2022 Dubaj je i nadále v čele globálního přijímání kryptoměn, přičemž nejnovější příklad pochází z místní školy. Dubaj se poté, co se v minulých měsících stala domovem mnoha společností působících v oblasti digitálních aktiv, chce zlepšit přijímání kryptografických nástrojů dalšími taktikami. Tentokrát místní škola údajně uvedla, že chce začít přijímat platby za digitální majetek jako školné.
img

Izrael a kryptoměny

29.03.2022 Podle posledních zpráv z kryptosvěta to vypadá, že svět se začíná dělit do tří skupin států. Bez větších potíží či komplikací přecházejí někteří na digitální ekonomiku, infrastruktura této ekonomiky stojí na BTC, nebo jiné centralizované měně. Druhý typ svou FIAT měnu nechává na místě, ale má snahu digitální aktiva regulovat opatrně a otevírá tak dveře k úplnému přijetí. Třetí typ státního uskupení je proti jakékoliv digitalizaci a obchodním příležitostem pro tato aktiva. S nejnovějším přírůstkem do první rodiny podporovatelů kryptografií už je Izrael na žebříčku.
img

Válka na Ukrajině odhaluje podstatu kryptoměn

22.03.2022 Když rusko-ukrajinský konflikt vypukl, trhy zachvátily šoky – S&P 500 index a měny fiat se propadly, mezitím co ceny ropy a dalších komodit prudce vzrostly kvůli strachu z přerušení dodávek. Ačkoliv trhy s kryptoměnami zpočátku také trpěly propadem, Bitcoin se držel.
img

Nová investiční realita: co čeká bitcoin po zvýšení sazeb Fedu?

17.03.2022 Americký Federální rezervní systém rozhodl o zvýšení sazby federálního fondu do rozmezí 0,25–0,5 %. Bitcoin a trh s kryptoměnami reagovali na rozhodnutí Fedu klidně, protože již bylo zahrnuto do ceny aktiv. Zároveň však nelze popřít, že za nových podmínek dojde k výrazným změnám investičních procesů.
img

Geopolitické napětí může urychlit přijetí bitcoinu vládami

16.03.2022 Světová politika prochází nezvratnými procesy přerozdělování oblastí ekonomického vlivu. To ovlivňuje fluktuace mnoha finančních nástrojů a nutí investory hledat nové způsoby ochrany kapitálu. Byli jsme svědky nesmělé impulzivní snahy trhu obrátit se ke kryptoměnám jako k ochraně před potenciálními inflačními ztrátami. Investoři se ale rozhodli pro tradičnější aktiva.
img

Stupňující se regulace (legalizace) kryptoměn – je to pozitivum nebo negativum?

15.03.2022 Trh s krypto aktivy se jenom za poslední dva roky zněkolikanásobil. To už jenom samo o sobě vábí širokou veřejnost k investování. Čehož si začali logicky všímat i politici. Proto zájem politických reprezentací o trh s krypto aktivy dramaticky stoupl. Což má samozřejmě dvě strany mince, neboť větší regulace může být v mnoha ohledech hodně negativní a v dalších zase pozitivní.
img

Může Bitcoin dosáhnout 100 000 dolarů v následujících 5 letech?

10.03.2022 Navzdory nedávnému poklesu na začátku roku 2022, kdy trh kryptoměn ztratil přibližně 20 % své hodnoty (k 5. březnu), byla celá třída aktiv v posledních letech vynikající investicí. Zatímco index S&P 500 dosáhl za posledních pět let celkového výnosu téměř 100 %, kryptoměny se z celkové tržní hodnoty 24,5 miliardy dolarů v březnu 2017 dostaly na dnešních 1,8 bilionu dolarů.
img

Evropa vs. Severní Amerika: jak rozdíl v investičních strategiích ovlivňuje BTC

09.03.2022 Světový akciový trh zažil v posledních dvou týdnech nebývalou úroveň volatility. Kvůli ukrajinské krizi a sankcím proti Rusku se drasticky změnily investiční toky kapitálu. Krypto trh je vážně poškozen a jeho tržní kapitalizace sotva dosahuje 1,7 bil. USD.
img

Mohou být kryptoměny dobrou volbou pro váš penzijní investiční plán?

08.03.2022 Kryptoměny by mohly být dobrou volbou pro přidání do vašeho penzijního investičního plánu, navrhli finanční novinářkač a moderátorka rozhlasové show Ilyce Glink a Tom Fortino, zakladatel a ředitel Alpha Wealth Group.
img

USA hodlají posílit kontrolu nad kryptoměnami

08.03.2022 Bitcoin a ether po tlaku, který byl o víkendu na kryptoměnových aktivech pozorován, trochu ožily. Korekce jsou nevyhnutelné a neměli byste je považovat za něco neobvyklého. Navíc hovoříme o volatilitě pozorované na trhu kryptoměn. Ano, bitcoin stejně jako americký akciový trh reaguje na jakékoli geopolitické události, ale jak se v poslední době ukazuje, tato korelace slábne.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 7. března 2022

07.03.2022 Korejský výbor pro digitální aktiva, složený z předních jihokorejských odborníků na blockchain, vyzval k vytvoření vládního výboru, který by pomáhal a rozvíjel společnosti zabývající se digitálními aktivy v zemi.
img

Týdenní kryptoměnový market report (04.03.2022)

04.03.2022 Situace na trhu s kryptoměnami zůstává nejistá i přes spekulace o rostoucím zájmu ruských oligarchů o digitální aktiva. V důsledku různých finančních blokád a odříznutí systému SWIFT od mnoha ruských bank by se dalo předpokládat vyšší využití technologie blockchainu, která je známa svoji anonymitou. EU však již oznámila přísnější regulaci kryptotrhu a regulátoři uvedli, že budou situaci dále sledovat. Zároveň se Číně podařilo prakticky eliminovat obchodování s bitcoiny v rámci země, přičemž čínský podíl na BTC transakcích klesl z 90 % před rokem na 10 % ke 4. březnu 2022 (dle PBOC). Opatření aplikovaná na BTC v Číně se tak ukázala jako účinná a potvrdila, že blokování obchodování s kryptoměnami je možné tváří v tvář přísným zákonům a nařízením. Předseda amerického Federálního rezervního systému (FED) Jerome Powell během projevu v Senátu sdělil, že tragické události na Ukrajině zdůraznily potřebu regulovat trh s kryptoměnami.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 4. března 2022

04.03.2022 Americká Komise pro cenné papíry a burzu (SEC) pod vedením generálního ředitele Garyho Genslera údajně vyšetřuje tvůrce tokenů a trhy s NFT kvůli porušování zákonů o cenných papírech.
img

Kryptoměnový trh se vydal směrem k poklesu

03.03.2022 Ve čtvrteční aukci hodnota BTC po aktivním růstu na začátku týdne klesá. V době psaní tohoto článku se tak cena první kryptoměny přehoupla zpět na úroveň kolem 43 700 USD, přičemž za den ztratila přibližně 2 %.
img

Objemy obchodování s bitcoinem dosáhly lokálních maxim

02.03.2022 Dne 24. února Rusko napadlo Ukrajinu. Krypto komunita předpokládala, že býčí trend bitcoinu pravděpodobně skončí. Byla pravda, že kryptoměna v určitém okamžiku dosáhla lokálního minima 34 200 USD. Později se však situace změnila a býkům se podařilo převzít iniciativu
img

Nejnovější sankce ze strany USA zvýšily poptávku po kryptoměnách

02.03.2022 Digitální aktiva získávají podporu díky sankcím, které nedávno zavedly USA. Také přetrvávající růst inflace podnítil zvýšenou poptávku po kryptoměnách, takže za poslední dva dny vzrostla o celých 20 %.
img

Rusko může použít kryptoměny, aby se vyhnulo západním sankcím

02.03.2022 Bitcoin včera vzrostl o 13 %. Rally pokračuje v blízkosti úrovně rezistence 43 300 USD. Poptávka po této vlajkové kryptoměně postupně roste s tím, jak pokračuje ruská invaze na Ukrajinu a Spojené státy zavádějí nové sankce. Ether mezitím vzrostl o 11 % na 2 922 USD.
img

Válka zvýšila poptávku po kryptoměnách

02.03.2022 Vyostření rusko-ukrajinské krize, nové sankce a rostoucí ceny ropy nutí investory utíkat od rizikových aktiv. Kryptoměny znovu získávají přitažlivost bezpečného přístavu, protože čím dál víc lidí používá digitální aktiva typu bitcoin v době konfliktů k převodu financí.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin od ruské invaze na Ukrajinu zpevnil zhruba o 13 procent

01.03.2022 Nejznámější kryptoměna bitcoin od začátku ruské invaze na Ukrajinu zpevnila asi o 13 procent. Přispívají k tomu Rusové i Ukrajinci, kteří své peníze vkládají do anonymních a decentralizovaných kryptoměn, uvedla dnes agentura Reuters. Denní objemy obchodů s bitcoiny nakupovanými za rubly od minulého čtvrtka vzrostly proti předchozímu dni o 259 procent na 1,3 miliardy rublů (přes 291 milionů Kč).
img

Latinská Amerika na volném trhu roste; Další pracovníci přijímající krypto

28.02.2022 Globální najímací firma Deel zveřejnila svou zprávu „State of Global Hiring 2021“, která odhalila, že v Latinské Americe se masivně zvyšuje volný pohyb a stále více lidí se rozhodlo přijímat části své výplaty v kryptoměnách.
img

Bitcoin již není považován za digitální zlato

23.02.2022 Kryptoměnový trh se zhroutil, protože globální trhy rozbouřilo geopolitické napětí kolem Ukrajiny. Bitcoin klesl na 36 240 USD, což je jeho nejnižší úroveň za více než dva týdny. Poměrně silně se propadl také ether, zatímco ostatní digitální aktiva se propadla o 8 až 15 %. Ripple (XRP) byl jedním z těch, které byly zasaženy nejvíce.
img

Mexický miliardář Ricardo Salinas Pliego říká: Kupujte bitcoiny, dokud jsou levné

22.02.2022 Kurz bitcoinu míří k 36 000 USD a ether opět testuje support na úrovni 2 620 USD. Skutečnost, že obchodníky zneklidňuje dnešní otevření amerických trhů, které první světová kryptoměna poslední dobou bedlivě následuje, poukazuje na nervozitu situace i na trhu kryptoměn, zejména v kontextu prudké eskalace geopolitického napětí. Na druhou stranu řada technických ukazatelů dlouhodobě naznačuje pokračování medvědího trendu, který u některých altcoinů a tokenů započal v letošním roce, a nedávný růst, byť tak sebevědomý, zatím změnu sentimentu nedokazuje. Než se podrobněji zmíním o technickém obrazu bitcoinu a etheru, rád bych řekl pár slov o prezidentovi peruánské centrální banky, který nedávno kritizoval hodnotu kryptoměn.
img

Bitcoin klesá pod 38 000 USD a pokračuje v sestupném trendu z minulého týdne

21.02.2022 V pondělí bitcoin klesl pod 38 000 dolarů. Za posledních 24 hodin klesla hodnota první kryptoměny o 0,3 %. V době psaní tohoto článku se BTC obchoduje za 37 500 USD.
img

Budoucnost financí: Banky v USA spolupracují s kryptosprávci 

21.02.2022 Tradiční finanční instituce musí spolupracovat ruku v ruce s kryptosprávci, dalšími opatrovníky a poskytovateli služeb. Nejnovější zpráva Grayscale Investments „Reimagining the Future of Finance“ definuje digitální ekonomiku jako „křižovatku technologií a financí, kterou stále více definují digitální prostory, zkušenosti a transakce.”
img

Spojené arabské emiráty plánují vydat federální krypto licenci pro VASP

17.02.2022 Legislativa zabývající se licencemi pro digitální aktiva může být první celostátní regulací zaměřenou na kryptoměny. Různé bezplatné zóny v zemi však zavedly krypto regulace již v roce 2018.
img

Warren Buffett investuje miliardu dolarů do Nubank přátelské k BTC, zbavuje se akcií Visa a Mastercard

17.02.2022 „Oracle of Omaha“ má nyní ve svém portfoliu více společností, které mají přímou/nepřímou expozici vůči Bitcoinu a podobným kryptoměnám.
img

Bitcoin prudce stoupá a krypto investoři nakupují méně známé altcoiny

16.02.2022 V úterý bitcoin přes noc vystoupal o 5 % a vyskočil nad 44 000 USD. Podle CoinGecko, největšího světového agregátora dat o digitálních aktivech, vzrostla kapitalizace vlajkové lodi virtuálních aktiv za posledních 24 hodin na 833 miliard dolarů. Hlavní konkurent bitcoinu, ethereum, následoval trend lídra krypto trhu a během 24 hodin vzrostl o 6,73 % na 3 112 USD.
img

Ruská vláda a centrální banka se dohodly, že s BTC budou zacházet jako s běžnou měnou

15.02.2022 Transakce s kryptoměnami v hodnotě přes 600 000 rublů (to je v přepočtu cca 8 000 dolarů) budou muset být deklarovány, jinak by mohly být považovány za nelegální. Ruská vláda a Ruská centrální banka jednali o tom, jak by měli digitální aktiva regulovat.
img

Předeženou Ethereum jeho úhlavní rivalové? 

14.02.2022 Noví investoři do krypto aktiv si rozhodně museli všimnout, že celý trh za posledních pár měsíců ztratil poměrně velkou část ze své hodnoty. Což s sebou samozřejmě nese i zhoršenýsentiment, který je nyní bez debat dosti medvědí. A není divu, když celý trh s krypto aktivy ztratil od počátku listopadu po tržní minimum z ledna zhruba 50 % ze své hodnoty. Čili z nějakých 3 bilionů USD jsme klesly až na 1,5 bilionu USD tržní kapitalizace.
img

Cena bitcoinu klesá, roste počet aktivních uživatelů

14.02.2022 Podle analytické firmy Santiment může být růst denních aktivních adres BTC dobrým znamením pro BTC cenu. Bitcoinoví prodejci se stali aktivními poté, co kupující v minulém týdnu dvakrát neudrželi prolomení nad 45 000 amerických dolarů.
img

Valentýnské kryptoměny 

14.02.2022 Nejviditelnější dárek, který můžete svému partnerovi dát k Valentýnu je jeho oblíbená kryptoměna, zvláště pokud je Váš partner nadšenec do kryptoměn. Nejlepší kryptoměnou pro nováčky ve světě kryptoměn je nepochybně Bitcoin (BTC).
img

Zdanění krypto prostoru

14.02.2022 Poté, co Čína v červnu 2021 zakázala veškerou těžbu kryptoměn na svém území a v září pak kryptoměny zakázala úplně, prázdné místo po čínském odchodu z krypto prostoru zaplnily USA.
img

Máte Bitcoin? Ředitel společnosti Uber říká, že aplikace Ride-Sharing by mohla přijmout krypto v budoucnosti, pokud tyto podmínky jsou splněny

13.02.2022 Šéf přední světové rideshare společnosti říká, že je pravděpodobné, že budou akceptovat kryptoměny jako platby po silnici. V novém rozhovoru pro agenturu Bloomberg, Ředitel Uberu Dara Khosrowshahi říká moderátorce Emily Chang, že dva velké faktory mu brání ve schválení digitálních aktiv na pokrytí nákladů na jízdné a dodávky potravin.
img

Společnost Apple v nové funkci umožňuje obchodníkům přijímáním plateb v kryptoměnách. 

10.02.2022 Funkce v iPhonu „Tap to Pay“ chystaná společností Apple nabízí milionům amerických obchodníků funkce bezkontaktních plateb, které budou přijímat platby všech typů. Mezi ně patří Apple Pay, bezkontaktní platební karty a digitální peněženky.
img

Graf dne: BITCOIN (09.02.2022)

09.02.2022 Bitcoin se už 3. týden vzpamatovává z poklesu, který probíhal v období listopadu 2021 - ledna 2022. Pozitivní korekce zrychlila na konci minulého týdne po dosažení mety $40 000. Kryptoměny se v posledním roce a půl pohybovaly víceméně ruku v ruce a akciemi (US 500 - modrá křivka na grafu). Dnešní pokles tuto korelaci popírá. Zatímco americké futures a evropské indexy rostou, tak cena bitcoinu klesá. Nicméně bitcoin v posledních dnech masivně rostl a profit taking není až tak překvapivý. Nálada na kryptoměnách je podpořena pozitivními zprávami z Ruska, kde média reportují, že země bude digitální aktiva považovat za měny.
img

Ranní shrnutí (09.02.2022)

09.02.2022 Přes nárůst výnosů zakončily americké indexy včera v zisku. S&P 500 přidal 0,84 %, Dow Jones vzrostl o 1,06 %, Nasdaq přidal 1,28 % a Russell 2000 povyskočil o 1,63 %.
img

Krádeže kryptoměn financovaly severokorejský jaderný a raketový program

08.02.2022 Zpráva OSN uvádí, že krádeže kryptoměn zůstaly loni důležitým zdrojem příjmů severokorejského jaderného a balistického programu. Krádeže kryptoměn byly prováděny prostřednictvím kybernetických útoků na kyptoměnové burzy po celém světě. Severokorejští hackeři odcizili kryptoměny v hodnotě milionů dolarů.
img

Ministerstvo financí v Rusku chce bankám umožnit prodej kryptoměn

03.02.2022 Ministerstvo financí v Rusku navrhlo nové předpisy k legalizaci kryptoměn jako finančních aktiv. Regulátor navrhl, aby banky byly oprávněny poskytovat služby směny kryptoměn.
img

Indie zlegalizovala kryptoměny

02.02.2022 Indie se konečně rozhodla klasifikovat kryptoměny jako digitální aktiva. Nový zákon o financích 2022 zahrnuje zdanění kryptoměn a diskriminační sazbu 30% u kapitálových zisků nebo příjmů.
img

2 hlavní kryptoměny, které se v roce 2022 chystají na býčí jízdu

01.02.2022 V souvislosti s inflací a makroekonomickou nejistotou po celém světě se kryptoměny po případech zotaví. Kryptoměny, které mohou být dobrou příležitostí jsou Solana a Aave.
img

Anthony Scaramucci očekává, že bitcoin bude mít hodnotu půl milionu dolarů

31.01.2022 Bitcoin se propadl o více než 50 % z maxima dosaženého v listopadu 2021, ale dlouhodobí investoři by se neměli obávat o schopnost této kryptoměny dosáhnout svého maximálního potenciálu.
img

Spojení thajských regulačních orgánů, kvůli pokynům o platbách digitálními aktivy  

26.01.2022 Komise pro cenné papíry, Thajská centrální banka a Ministerstvo financí se kvůli přezkoumání a vydání pokynů k používání digitálních aktiv jako platebního nástroje spojily.
C:\fakepath\coronavirus-26012022.jpeg

Analytici XTB: Tržní výhled pro rok 2022

26.01.2022 Rok 2021 byl investičně nebývale úspěšný – rostly ceny téměř všech aktiv napříč trhy. Nabízí se proto otázka, zda je podobný vývoj udržitelný – zda se překlene i do roku 2022, případně do dalších let. Analytici jednoho z největších brokerů v Evropě, XTB Online Trading, pro vás připravili podrobný report v PDF, který se zaměřuje právě na tržní výhled pro rok 2022.
img

Grayscale přidává LUNA, AVAX, MATIX do svých seznamů

25.01.2022 LUN Přední investiční společnost, Grayscale zveřejnila svůj seznam, ve kterém zahrnuje coiny a tokeny AVAX, LUNA, MATIC a mnoho dalších. Tento seznam obsahuje digitální aktiva, která aktuálně společnost nedrží nebo nejsou veřejnosti prezentovány jako investiční produkty.
img

Bitcoin klesl v důsledku hromadného panického prodeje a otestoval cenovou hranici 33 000 USD

25.01.2022 Bitcoin klesl v důsledku hromadného panického prodeje a otestoval cenovou hranici 33 000 USD. Největší propad nastal v pátek, kdy došlo k třídennímu poklesu. Podle Coinglass, informační platformy pro obchodování s kryptoměnovými futures, uzavřelo za posledních 24 hodin své pozice více než 230 000 obchodníků, přičemž celková částka likvidace činila 866 mil. USD.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 18. ledna 2022

18.01.2022 Indický premiér Naréndra Módí hovořil o kryptoměnách na virtuální konferenci v Davosu, kterou pořádalo Světové ekonomické fórum. Znovu vyzval vlády celého světa ke spolupráci ve věci regulace kryptoměn. Poznamenal, že "vzhledem k typu implementované technologie nebudou rozhodnutí učiněná jednotlivými zeměmi stačit k tomu, aby se vypořádaly s výzvami."
img

2 kryptoměny, které by letos mohly prudce stoupnout

17.01.2022 S tržní kapitalizací v hodnotě 790 miliard USD je na levné nakupování primární kryptoměny- BTCBTC , pozdě. Lepší vyhlídky na nárůst ceny za nižní ceny nabízí The Sandbox (SAND) a Polkadot (DOT).
img

Technická analýza páru ETH/USD na 17. ledna 2022

17.01.2022 Generální ředitel Tesly Elon Musk oznámil, že Tesla přijímá k platbě za své zboží dogecoiny. Produkty, na které se program DOGE v Tesla Store vztahuje, lze zakoupit zasláním kryptoměny do peněženky Tesla Dogecoin.
img

Visa otestuje své kryptoměnové služby

14.01.2022 Ve čtvrtek se společnost Visa Inc. přidala ke svému konkurentovi Mastercard Inc. a nabídla centrálním bankám možnost otestovat maloobchodní aplikace pro digitální měny, které banky budou emitovat.
img

Visa integruje platební modul CBDC; Pákistán je připraven zcela zakázat digitální aktiva

14.01.2022 Krypto trhu se podařilo dosáhnout obratu, který vedl ke zvýšení hodnoty hlavních mincí. V důsledku toho včera vykázaly mírný nárůst. Celková kapitalizace krypto trhu zůstává na úrovni 2 bil. USD. Investoři nadále hromadí mince a sázejí na rally na krypto trhu. Jak jsem očekával, rok 2022 se pro krypto trhu stává zlomovým. Analytici mají nyní na digitální mince dva různé pohledy.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 14. ledna 2022

14.01.2022 Nejvyšší soud pákistánské provincie Sindh údajně uspořádal slyšení ve věci právního statusu kryptoměn v regionu, kde několik úřadů, včetně SBP, předložilo soudu dokument, v němž tvrdí, že kryptoměny jsou nezákonné a nemohou být používány k obchodování.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 12. ledna 2022

12.01.2022 Ačkoli se mnoho zemí přiklání k zákazu používání digitálních aktiv, regulační orgány ve Spojených arabských emirátech zaujímají jiný postoj. Tato země důsledně realizuje svou vizi stát se blockchainovým hlavním městem tím, že poskytuje rámec, který krypto společnostem slouží jako vodítko k jednání v souladu se zákonem.
img

Bitcoin zůstává nad 40 000 USD

10.01.2022 Bitcoin pokračoval v poklesu, protože ty nejvíce spekulativní aktiva nadále trpí a některá z nich mizí z globálních trhů. Přední digitální aktivum se poprvé od konce září přiblížilo 40 000 USD. Ze svého maxima dosaženého před pouhými třemi měsíci ztratil asi 42 %. Zároveň kleslo i ethereum.
img

Bitcoin může klesat ještě níž

07.01.2022 Krypto miliardář Mike Novogratz uvedl, že než bitcoin najde podporu a začne růst, může se ještě víc propadnout.
img

Ceny bitcoinu jsou stejné jako loni

05.01.2022 Kryptoměny vykazovaly v posledních měsících roku 2021 nezdravé skoky. Pohyby nicméně nebyly tak velké, jak se očekávalo.
img

Omezení QE a odlehčení rozvahy Fedu

05.01.2022 V poslední době se ve Spojených státech velmi aktivně diskutuje na téma omezení programu kvantitativních stimulů. Jedná se o velmi důležitou událost a proces, neboť jde o změnu měnové politiky. V posledních dvou letech Fed nakupoval hypoteční a státní dluhopisy, zaplavoval ekonomiku penězi (likviditou) a stimuloval ji v době krize.
img

V roce 2021 vzrostl počet kryptoměn o 100%

04.01.2022 Od doby kdy se kryptoměny staly populárnějšími jejich počet na trhu stále stoupá. Od roku 2009 kdy jedinou kryptoměnou byl Bitcoin se technologie sektoru vyvinuli tak, aby si ksaždyý mohl vytvořit vlastní.
img

Bitcoin je fenomén, uvedl vedoucí oddělení kryptoměn ve společnosti Visa

03.01.2022 Vedoucí oddělení kryptoměn ve společnosti Visa, Cuy Sheffield uvedl, že jeho firma bude pro své klienty i nadále poskytovat kryptoměnové služby. Bitcoin a altcoiny jso podle něj technologický fenomén a jsou považovány za budoucnost peněz.
img

Bank of England plánuje zpřísnit regulaci kryptoměn, Fidelity předpovídá cenu BTC na úrovni 100 000 USD v roce 2023

20.12.2021 Na kryptoměnovém trhu začal třetí týden nespoutané zábavy. Digitální aktiva zahájila závěrečnou fázi korekce, po které by se měl obnovit vzestupný pohyb. Svědčí o tom začátek fáze aktivních nákupů a zvyšování aktivity na řetězci hlavních kryptoměn. Začátek plnohodnotné tržní rally však nemá cenu očekávat dříve než v roce 2022. Zároveň se objevuje stále více oznámení, která naznačují, že rok 2022 obecně nebude z hlediska růstu tak jasný, jako rok 2021.
img

Mladí milionáři pokračují v investicích do kryptoměn

20.12.2021 Průzkum zpravodajského kanálu CNBC zjistil, že mileniálové si v roce 2021 mimořádně oblíbili kryptoměny. Zvlášť ti, kteří se zařazují do kategorie mladých milionářů.
img

Bitcoin klesá dva po sobě jdoucí dny

20.12.2021 Digitální token bitcoinu v pátek nadále klesal, což způsobilo, že největší kryptoměna klesala pět týdnů a přidala se k dalším rizikovým aktivům, které se dostaly pod tlak, protože centrální banky zaujaly agresivnější tón ohledně inflace.
img

Krypto 2022: vyjasnění regulace přiláká v příštím roce novou vlnu peněz

20.12.2021 Analytici uvedli, že po rekordním růstu kryptoměn v roce 2021 bude následovat další příznivý rok. S vyjasněním pravidel týkajících se kryptoměn lze očekávat novou vlnu peněz, které jsou zatím odloženy bokem.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 17. prosince 2021

17.12.2021 Thajská vláda připravuje nový regulační rámec pro kryptoměny s cílem minimalizovat rizika a zlepšit ochranu investorů. Guvernér Bank of Thailand (BoT) Sethaput Suthiwartnarueput v rozhovoru pro tisk řekl, že banka v lednu zveřejní konzultační dokument, který vymezí "červené linie" krypto průmyslu.
img

Státní fond Abu Dhabi v hodně 243 miliard dolarů investuje do ekosystému kryptoměn

15.12.2021 Generální ředitel státního fondu Mubadala Investment Capital, Khaldoon al-Mubarak, se během svého nedávného rozhovoru pro CNBC o kryptoměnách vyjádřil pozitivně.
img

Bitcoin klesá již pátý týden v řadě

14.12.2021 V pondělí bitcoin oslabil na nejnižší úroveň dne, když se pád největší kryptoměny z historického maxima prodloužil na pátý týden v řadě.
img

Kryptoměny vykázaly čistý příliv, i když cena klesla

14.12.2021 Správce digitálních aktiv CoinShares včera uvedl, že kryptoměnové produkty a fondy vykázaly minulý týden čistý příliv při smíšeném obrazu investičních toků v průběhu týdne, kdy ceny klesají.
img

Je bitcoin "digitálním zlatem"?

13.12.2021 Bitcoin po krátkodobém odrazu, který následoval po zprávě, že zrychlující inflace v USA nedokázala rozptýlit špatnou náladu, která v poslední době zachvátila trhy s digitálními aktivy, vykázal o víkendu čtvrtý týdenní pokles.
img

5 věcí, které musíte vědět o darování BTC na charitu

13.12.2021 Primární kryptoměna Bitcoin je investice do zářnější budoucnosti, ale v dnešní době existuje spousta příležitostí, jak své BTC můžete využít k pozitivním dopadům. Darování BTC charitativním organizacím může být výbornou strategií, jak dosáhnout rozdílu a snížit celkovou daňovou zátěž.
img

Kryptoměny jsou připraveny na velkou korekci v příštím roce

10.12.2021 Podle průzkumu francouzské mezinárodní finanční skupiny Natixis mezi investičními manažery je nyní oblast kryptoměn po velké rally a působivých ziscích v roce 2021 připravena na korekci.
img

Může se bitcoin vrátit na 50 000 USD?

10.12.2021 Bitcoin ve čtvrtek klesl a zastavil rally pozorovanou v posledních pěti dnech. Nedokázal se udržet ani nad 50 000 USD, protože obchodníci nedokázali udržet býčí momentum pozorované po náhlém propadu minulý víkend. V New Yorku se token propadl o 5,6 %.
img

Kryptoměnový sektor je moc velký na to, aby byl ignorován

09.12.2021 „Digital Assets Primer: Only the first inning“, zpráva kterou zveřejnila Bank of America (BoA). Vytvořil ji tým, který vede Alkesh Shah, hlavní stratég pro kryptoměny a digitální aktiva, který poskytuje hloubkovou analýzu o současném stavu od kryptoměnového sektoru po DeFi a NFT. Ve zprávě je uvedeno, že odvětví týkající se kryptoměn a decentralizovaných finančních služeb je příliš rozrostlé na to, aby bylo ignorováno.
img

Bitcoin vlastní každý čtvrtý americký investor

08.12.2021 Průzkum provedený společností Grayscale Investments, ukázal, že každý čtvrtý americký investor, který byl tázaný vlastní Bitcoin. Také ukázal, že 55% investorů na trh vstoupilo v posledních 12 měsících.
img

Kryptoměny mohou Londýnu poskytnout výhodu oproti evropským konkurentům

03.12.2021 Philip Hammond, britský politik a v letech 2016 – 2019 kancléř státní pokladny, si myslí, že finanční krizi po brexitu, kterou prochází Velká Británie, by mohla snížit digitální aktiva. Londýn prý riskuje, že bude převálcován evropskými konkurenty, pokud nebude brát kryptoměny vážně.
img

Německá vláda zahrnula kryptoměny do koaliční dohody

29.11.2021 Nová německá vláda, která nahradí působnost Angely Merkelové po šestnácti letech, zmínila, že v rámci své koaliční dohody zahrne digitální aktiva. To naznačuje, že Německo vnímá kryptoměny vážně.
img

Australská senátorka prohlásila, že BTC bude mainstreamovou technologií

25.11.2021 Australská senátorka hovořila o tom, že BTC není jen trendem doby. Je přesvědčena, že kryptoměny se brzy stanou mainstreamovými technologiemi.
img

CEO společnosti Apple vlastní kryptoměny

15.11.2021 Generální ředitel společnosti Apple, Tim Cook zveřejnil svůj pozitivní postoj ke kryptoměnám. Všechny fanoušky digitálního aktiva zároveň upozornil, že jeho společnost se v blízké budoucnosti do kryptoměn investovat neplánuje.
img

Ceny na krypto trzích rostou

12.11.2021 Digitální aktiva jako Bitcoin se jeví jako ideální investice v době inflace. Cena primární kryptoměny, Bitcoinu ve středu překonala nové cenové maximum.
img

Češi za říjen zobchodovali kryptoměny v hodnotě 200 milionů Kč

09.11.2021 Obchodování na krypto trhu v letošním říjnu pokračovalo, zobchodovalo se přibližně 200 milionů Kč. To je dvojnásobek objemu z loňského října. Čeští investoři letos nakoupili digitální aktiva za téměř 4,2 miliardy KČ. To znamená meziroční zvýšení obchodů o 90%.
img

Objem kryptoměn obchodovaných prostřednictvím Saxo Bank přesáhl 2,5 miliardy USD, přidává nové kryptoměnové produkty

03.11.2021 Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, oznámil, že obrat jeho sortimentu kryptoměnových produktů přesáhl v tomto roce 2,5 miliardy USD. V reakci na tak výrazný nárůst klientské poptávky zvýšila tato dánská online makléřská společnost limity otevřených pozic a rozšířila svou nabídku o nové kryptoměnové produkty.
img

Goldman Sachs předpovídá, že Ethereum do konce roku dosáhne ceny 8000 USD

03.11.2021 Investiční banka Goldman Sachs předpovídá, že je možné, že cena Etherea by do konce roku narostla na 8 000 dolarů. Goldman Sachs ve zprávě o výzkumu, kterou poslal generální ředitel banky pro trh Bernhard Rzymelka, vysvětlila, že cena ETH by se do konce roku mohla vyšplhat na 8 000 USD.
img

Fed oznámil, že neplánuje zákazy kryptoměn

06.10.2021 Poslední doba byla pro celý krypto trh velkým testem. Krypto burzy jsou regulovány na všech kontinentech a Čína označila kryptoměny a krypto transakce za nelegální.
img

Adopce kryptoměn ve Španělsku stoupá

06.10.2021 Na základě posledního průzkumu se chystají v příštích pár týdnech vstoupit na krypto trh 38% Španělé ve věkové kategorii od 25 do 40 let. 21% španělských účastníků investovalo do nejznámější kryptoměny, Bitcoinu nebo do jiných altcoinů. Mezi Španěly patří digitální mince do nejpopulárnějších investic.
C:\fakepath\eurusd-03102021.png

Shrnutí páteční seance: Akcie ve Spojených státech zahájily nový měsíc růstem

03.10.2021 Akcie ve Spojených státech zahájily nový měsíc po turbulentním září růstem. Kromě příznivých statistik o spotřebitelských výdajích a aktivitě továren je povzbudila i zpráva, že se společnosti Merck & Co podle nedávné studie podařilo vyvinout experimentální lék proti covidu-19, který snižuje riziko úmrtí a hospitalizace o zhruba 50 procent. Na forexovém trhu slábnul americký dolar.
img

Nezničitelný Bitcoin

27.09.2021 Dennis Lynch prohlásil, že Bitcoin je jako Kenny ze South Parku, umírá každou epizodu, ale v další se vrací. Lynch věří, že bitcoin je schopný růst i v době ekonomických krizí. Z toho důvodu ho označil za „nezničitelný“.
img

Nejvíce je na kryptoměny připravená Kalifornie

23.09.2021 Americký stát Kalifornie se dostala na první místo v USA v připravenosti na kryptoměny. Bitcoinová infrastruktura je v Kalifornii na velmi vysoké úrovni a předběhla tak i spousty jiných států, které jsou ke kryptoměnám otevřené.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Offshore | Bitcoin | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Korelace | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Koruna | BIS | Evropská unie | HDP | Bezpečný přístav | Pin Bar | Měnová politika | Kanada | Německo | Francie | Česká měna | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Světové ekonomické fórum | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bloomberg | Bod | Bundesbank | Burza | CEO | CFTC | CME | Cap | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | Custody | DAX | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FINMA | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Flat | Large Cap | Hedge fondy | Futures | Fúze | Hedge | High | Hlava a ramena | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | MACD | MT4 | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Neckline | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s deriváty | Open | Oscilátor | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Prémie | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Reserve Bank of Australia | Resistence | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Spot | Support | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Citigroup | Cena zlata | Investiční příležitosti | FTSE | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | OSN | Indonéská rupie | PBOC | Investoři | Fond | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | John Hardy | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Spekulant | Futures kontrakt | Break-Even | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Bohatství | Partners | Investiční produkty | Obchodovat | Online trading | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Swissquote | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Burzy | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Aktivum | Index | Likvidní | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie Visa | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Směnárna | Brent | Cena | Cyrrus | CZK | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Elektřina | Engulfing | ETF fond | Eura | Evropská rada | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | Frank | Graf | Hodnota zlata | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování peněz | Jak investovat | Jak investovat peníze | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Komoditní | Koupit akcie | Kurz bitcoinu | Kurzy | Libra | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Míra inflace | Nákup akcií | Nejnovější zprávy ze světa | Nemovitosti | Ocenění akcií | Online obchodování | Pasivní příjem | PayPal | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prognóza | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Sázky | Signály | Směnárny | SPX | Spořící účty | Státní dluhopisy | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | SWIFT | Švýcarská banka | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Webinář | Webináře | WTI | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Zisky | Finanční nástroj | CNBC | Buffett | Komise pro cenné papíry | Buy | Elon Musk | Hold | Index relativní síly | Indie | IRS | Ministerstvo financí | Profit Taking | Redukce | ROCE | Tim Cook | Spojené státy | Tržby | QE | Miliardář | Komise | Contract | Kontrakt | Pokles kapitálu | Federální rezervní systém | Volby | Rozhovor | Genesis | Genesis trading | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Currency | Investment | National Securities | Dow Jonesův index | Deutsche Bundesbank | Bank of New York Mellon | Bernstein | Natixis | Burzovní společnosti | NATO | Ole Hansen | TD Ameritrade | S&P Dow Jones Indices | BNY Mellon | BBC | Technické indikátory | FX společnosti | Zvyšování sazeb | Riksbank | Technický výhled | Brazílie | Finanční systém | Výnosy německých dluhopisů | Úspěch | Podnikání | Ministr financí | Finanční aktiva | Globální trhy | Finanční centrum | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Energie | BlackRock | Přehled | Ekonomické fórum | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Bankovnictví | Finanční poradenství | City | Milionáři | Forbes | Fundamentální faktory | Americké firmy | Zpravodajský server | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie bank | Na volné noze | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Velké banky | Objem investic | Americký akciový index | Algoritmus | Velikosti pozic | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Rizikovější aktiva | Obchodování v Asii | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Propad | Kryptoměny | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Výzkumná společnost | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Nálada na trhu | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Zajištění | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Vysoká volatilita | Agentura AFP | Obchodování s finančními deriváty | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Payrolls | Mzdy | Predikce | Globální obchod | Průzkum | Krize | Investiční stratég | Velké zisky | FCA | Finanční ústav | Investovat do akcií | Výnosy | Americká vláda | Quantum | Americké investiční banky | Indická rupie | Akcie Bank of America | Institucionální investoři | Finanční domy | xStation | ČTK | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Belgie | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | SaxoTraderGO | Index KOSPI | Venture Capital | Akcie firem | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Investiční aktiva | Bitstamp | Fúze a akvizice | Vstup na burzu | BBVA | Chicago Mercantile Exchange | CoinDesk | Snižování rozvahy Fedu | Paul Tudor Jones | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Investiční firmy | Americký akciový trh | Spekulativní investice | Trhy s kryptoměnami | Nejpopulárnější kryptoměny | Obchodování s kryptoměnami | Úřad pro finanční služby | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Akcie z portfolia | Altcoin | Analýza Bitcoinu | Kraken | Monero | Zcash | BCH | LTC | ETH | XRP | Krypto Expert | deVere Group | Investice do bitcoinu | Bitcoin je bublina | Obchodování s digitálními měnami | Binance | Kryptoměna ethereum | Vývoj ceny etherea | Cena kryptoměny ethereum | Boom kryptoměn | Věštec z Omahy | Růst bitcoinu | Robinhood | Stellar | Těžba kryptoměn | Služby spojené s kryptoměnami | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Platforma pro kryptoměny | Pokles bitcoinu | Krypto burzy | Krypto burza | Nákup digitálních měn | Krypto aktiva | Burzy kryptoměn | Chuť investovat | Digitální peněženky | Použití kryptoměn | FundStrat | Altcoiny | TRON | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | SaxoTraderPRO | Zápis ze zasedání Fedu | Saxo | FinTech | Jamie Dimon | Krypto | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Spartan Capital Securities | Kryptoburza | OPEC+ | Podniky | Technologické akcie | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Ether | Nové peníze | I-Trader | Burzovní operátor | Mileniálové | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | Výnosy z amerických dluhopisů | Next Generation | Nejznámější kryptoměna | Burzy po celém světě | Regulační orgán | Průzkum společnosti | Daňové reformy | Zvýšení úrokové sazby | Evropská komise | Obchodované fondy | Kryptoměna Bitcoin | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Makléřská společnost | ASIC | Obchodní operace | Platformy pro obchodování | Německé banky | Zvýšení sazeb | Kryptosměnárna | Primární nabídky akcií | Státní fond | Finanční produkty | Akciový stratég | Nejznámější kryptoměny | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Chainalysis | Token | Stablecoin | Ponziho schéma | CoinShares | Vlastní kryptoměny | Medvědí výhled | Capital Partners | Ekonomické vyhlídky | Pokles cen | Americké futures | Výkonný ředitel | Tomáš Pfeiler | Švýcarský regulátor finančních trhů | SEBA | Sygnum | Bitcoin Suisse | Crypto Finance | Lykke | SIX | Burzovní operátor SIX | Švýcarské finanční centrum | Transfery digitálních mincí | Obchody kryptoměnami | Konglomerát | Pohonné hmoty | Čeští investoři | Růst mezd | US500 | Transakce s kryptoměnami | Denní graf | Stablecoiny | Pravidla strategie | Přístup k investování | ESG | Banky pro mezinárodní platby | Nižší volatilita | Maržové požadavky | Snižování rizika | Banka Goldman Sachs | Hospodářské krize | Platební společnost | Globální banky | Digitalizace | S&P 500 Index | Manažer Hedge Fondu | Americké automobilky | Automobilky | KOSPI | Rozpočet | Deficit | Peter Garnry | Německá vláda | Kryptoměnová burza | Objem | Bílý dům | Obchod | XTZ | Trh práce | Inflace v USA | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Primární nabídky | Firma | Global Markets | Tezos | Coin Tezos | Coinbase Custody | Coinbase Earn | Roční návratnost | USDC | Mince XTZ | Finanční tokeny | MKR | BAT | REP | ZRX | XLM | Tesla Elon Musk | Pfizer | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Server BBC | Studie | BAKKT | Bilance | Generální ředitel | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Příliv investic | Vyšetřování | Amazon | Úvěrové produkty | Úrok | Nejbohatší | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | Využití kryptoměn | USDT | All Time High | dApps | Technologie blockchainu | PoW | Vyhlídky | Průzkumy | Legislativa | Blahobyt | Vicepremiér | AFP | Oblast rezistence | Technické rezistence | Konkurenti | Financovat | SMA | Předpovědi | Průmysl | Předvolební průzkumy | Na burze | CBDC | Impuls | Visa | Rozvoj | Problémy | Cvičení | Nejistoty | Dobrá nálada | Nálada | Prohlášení | Události roku | Míra | InterContinental | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Bloomberg Commodity Spot Index | Předseda | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Šperky | Kupní síla | Regulátoři | Ředitelka | Švédská Riksbank | xStation5 | MasterCard | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | Pojistka proti inflaci | Bydlení | Uber | Ztráta | Stratég | KLDR | Demokratické strany | Koruna posílila | Pozitivní zpráva | Halving | Ziskovost | Investiční aktivita | Placení daní | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Návratnost | Netflix | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | Americké dolary | Washington | Raketové útoky | Miliardy eur | Írán | Hýbat trhy | Budoucnost | Rekordní maximum | Negativní zprávy | Poradenství | Vliv na investice | Geopolitická situace | Podnik | Tržní trendy | Zpřísnění měnové politiky | Analytička | Eleanor Creagh | Technické ukazatele | Ukazatele | Galaxy Crypto Index | Americké ministerstvo financí | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Zamyšlení | MOEX | Banka Morgan Stanley | Komunikace | Prezident | Koronavirus | Vlastní digitální měny | Google | Samsung | WhatsApp | Všeobecné volby | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Banka UBS | Šíření koronaviru | American Express | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Pohyby cen | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Zhoršený sentiment | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Japonský jen (JPY) | FIAT | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Pesimismus | Deník The Wall Street Journal | Švýcarská banka UBS | Americká společnost | Rekordní hodnoty | SEC | Americké ekonomiky | Americké banky | Bluford Putnam | Medvědi | Technický indikátor | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Zemědělské komodity | Bez rizika | GEM | Střední podniky | Technická analýza Bitcoinu | Americký Fed | Shortovat | Vývoj | Analytická společnost | Nakoupit zlato | Výkyvy | Varovné signály | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Poradci | Mince | Tržní podmínky | Technologičtí giganti | Buy the dip | Medvědí trend | Stimuly | Fiskální politiky | Největší propad | Třída aktiv | Tudor | New York Times | Anton Siluanov | Odhad inflace | Viceprezident | Spotřebitelé | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Určení trendu | Aktuální situace | JPMorgan Chase & Co | Refinancování dluhů | Texas | Bilion dolarů | UNA | Američtí senátoři | Senátorka | Kalifornie | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Páka | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Ministryně financí | Extrémní volatilita | Spoření | Riziko dalšího poklesu | Graf dne | Růst | Signál | Americká banka | Biliony | Býčí potenciál | Potenciál | Americký investor | Izrael | Ekonomiky | Nigérie | Akciový index S&P 500 | Války | Poradce | Organizace | Analytik Saxo Bank | Průmyslové revoluce | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Společnost Saxo Bank | Extrémní nárůst | Španělé | Pákistán | Indický premiér | Naréndra Módí | Nejvyšší soud | Hackerský útok | Trh dluhopisů | Emitenti | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | Vedoucí představitelé | Majitel | AMC | Geopolitická krize | Poradenské společnosti | Trade | S&P500 | Debata | Evropské indexy | Posílení | Swingové minimum | Joe Biden | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Grayscale | Potenciál trhu | Experimentální lék | Prudké pohyby | Halving bitcoinu | Zaměstnanci | Tweet | Růst výnosů | Soud | Latinská Amerika | Uber Eats | Regulační orgány | Expanze | Bezpečnost | Přilákání investorů | Decentralizace trhu | Huobi | Burza Huobi | Pozastavení obchodování | Pozastavení obchodování kryptoměn | Spotřebitelské ceny v USA | Členské státy | Dominance bitcoinu | Hlavní kryptoměny | Merck | Expedia | FBI | Velké peníze | Moderna | Růst Bitcoinů | Velký růst | Ruské ministerstvo financí | Kupci | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | JDE | Unie | Průraz | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Kommersant | Ruské úřady | Square | Býčí trend | Oracle | Nikola | Index Nasdaq Composite | Vysoké valuace | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Správce aktiv | Správy kapitálu | Cardano | Výkyvy cen | Sankce proti Rusku | Ukrajinská vláda | Dominance BTC | Šéf banky | Jasný signál | Sony | Generace Z | Mladé generace | Zdroj příjmů | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Ceny | Kolaps | Ethereum 2.0 | Kolísání cen | Trendová strategie | Technologické společnosti | Merkelová | Reálná hodnota | Porušení pravidel | Celkový výsledek | Americké vládní dluhopisy | DeFi | Staking | Silné momentum | Důvěra | Indonésie | Ocelářství | Časový horizont | Lepší výsledky | Čas na nákup | Worldometers | Upozornění na rizika | SkyBridge Capital | Kryptoměnový trh | SMA 200 | Coca-Cola | Ruská vláda | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Decentralizované finance | SPAC | Klimatické změny | Odborníci | Zdanění | Čínské technologické firmy | Bloomberg Intelligence | Elektromobily | Politici | Diverzifikovat | Biden | Pracovní místa | Digitální euro | Udržitelné investování | Energetický sektor | iPhone | MicroStrategy | Významné riziko | Množství peněz | Platby v kryptoměnách | Způsob investování | Defi | Nařízení | Intel | Geopolitické faktory | Obchodování s futures | JP Morgan Chase | Aave | Tržní výhled | Nové zprávy | Exekutivní příkaz | Blockchainové technologie | Hlavní kryptoměna | Cena bitcoinu dnes | Indexy pro kryptoměny | Sestavování kryptoměnových indexů | Proražení | Zelené investice | Životní prostředí | GameStop | CELO | TABAK | Program QE | Cointelegraph | Ceny aktiv | Velký kapitál | Odvětví kryptoměn | Galaxy Crypto | Cenné papíry a burzy | Bloomberg Galaxy Crypto | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | Pokles zásob | Růst ceny | ADA | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Zvýšení ceny | VPC | Bakkt Inc. | VPC Impact Acquisition Holdings | Hodnota Bakkt | Rostoucí ceny ropy | SNY | CARA | Larry Fink | Situace na trhu | Akcie AMC | Melvin | Nárůst ceny | Sociální média | Melvin Capital | Express | Tržní reakce | Thomas Peterffy | Retailoví investoři | Automobilka Tesla | Dialog | Nákup bitcoinu | Rostoucí úrokové sazby | Blockchainy | FTX | Arcane Research | Obchodování s emisemi | ETS | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Volatilita kryptoměny | Obchodování s emisemi (ETS) | Terra | Nárůst výnosů | Fidelity | Těžby kryptoměn | Digitální majetek | Společnost Square | Investovat do bitcoinových fondů | Decentraland | Pákistánská centrální banka | Hodnotové akcie | Zvolení Joe Bidena | Platební prostředek | Distribuované účetní knihy | xStation 5 | Výhled Saxo Bank | Pohyb ceny | Kryptoměnový sektor | Jobs Plan | JJ Kinahan | CoinGecko | Společnost MicroStrategy | Umění | Prodej kryptoměn | Používání kryptoměn | MobileCoin | Ochrana proti inflaci | COIN | Krypto trh | Politická scéna | Island | Emise skleníkových plynů | Ceny Etherea | Strach z inflace | Rostoucí ceny | Objem transakcí | DOGE | Větší korekce | Nárůst objemů | Poptávka po kryptoměnách | Produkty odvozené od ceny bitcoinu | Dogecoiny | Arca | Shiba Inu | Indická centrální banka | Plán obnovy | Doji svíčka | Pandemie COVID | Zvýšené riziko | API | Oslabení | Meme akcie | Růst úroků | Crypto FX | Nabídka Crypto FX | Stanislav Kostyukhin | Kryptopeněženky | Nevládní organizace | Zajištění proti inflaci | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Taproot | Úroveň supportu | Platidlo | Dekarbonizace | Prodej | Mali | Tržní prostředí | Další kryptoměny | Velký byznys | CryptoCOM | CO2 | Nordstream 2 | Nordstream | Pozitivní vliv | Starlink | Největší kryptoměnové burzy | Malajsie | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Dodavatelský řetězec | Technologie | Nové zákony | Ripple (XRP) | Síla dolaru | Spojené arabské emiráty | SCA | Očekávání zisku | Spotové ceny | UST | DFSA | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Kryptoaktiva | MiCA | Boom | Bilion | Chování | Gary Gensler | Rekordní minimum | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | Andreessen Horowitz | Cena kryptoměny | Elliptic | Hackeři | Velké instituce | Afghánistán | Tálibán | Tokeny | David Solomon | Převzetí moci Tálibánem | Americká ministryně financí | ASX | Indexy v Číně | Mercuryo | Společnosti | Protocol | Národní měny | Manchester City | Neúspěch | Opatření | Dna | Růst trhu | ANO | Unikátní tokeny | NFT | Zájem o NFT | Vysoká poptávka | Joseph Edwards | Enigma Securities | Non-fungible token | Nezaměnitelný token | Elektronický klíč | Nezaměnitelný elektronický klíč | Digitální dílo | Dílo s certifikátem pravosti | Zpevňování kryptoměn | Solana | Finanční ředitelka | Etherea | Kryptotransakce | Dennis Lynch | Sociální demokraté | Zákazy kryptoměn | Apple Pay | Zákonné platidlo | Nejnovější zprávy | Správci majetku | Češi | Vysoké ceny | Kryptoměnové společnosti | Nezaměnitelné tokeny | Digitální jüan | ProShares | Pozornost | Získávání peněz | Gemini | Správce digitálních aktiv | Kryptoměnový průmysl | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Bankovní společnosti | Mladí investoři | Meta | Metaverzum | Metaverse | MANA | Meta Platforms | Přístup ke kryptoměnám | Kryptoměnové produkty | Nové kryptoměnové produkty | Eric Adams | Aktuální prognóza | Podmínky na trhu | NFT tokeny | Společnost | Stratégové | Inflace ve Spojených státech | Krypto průmysl | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | ESG investice | Crypto.com | Aktualizace Taproot | Americká Komise pro cenné papíry | Skybridge Capital | Přístup k obchodování | TIM | Pozemky | RTS | Nová německá vláda | AVAX | Avalanche | Zprávy z krypto | Investovat do kryptoměn | Zprávy z krypto průmyslu | Švýcarský frank (CHF) | | Investiční produkt | Postavení na trhu | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Fibonacciho retracement | Rostoucí inflace | Krypto komunita | Terra (LUNA) | Grayscale Investments | LookIntoBitcoin | Kryptoměnové transakce | MATIC | Fidelity Investments | Technická rezistence | Krypto 2022 | Mladí milionáři | Coinglass | Force | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Hráči na trhu | Těžební společnost | Desetileté výnosy | Miliardy USD | Omezení QE | Rozvahy Fedu | Krypto miliardář | Mike Novogratz | Obchod s kryptoměnami | Návrat volatility | Stripe | Společnost Stripe | DAO | Výhled pro rok 2022 | Consensys | Severokorejští hackeři | Cílové ceny | XTB Online Trading | Hry | Aktualizace Ethereum | Bonanza Mine | Válka na Ukrajině | Instituce | Digitální ekonomiky | The Sandbox | Sandbox | Obchodování s kryptoměnovými futures | NFT investice | Investice budoucnosti | Úrokové sazby v Česku | Život s koronavirem | Analytici XTB | First Trust | Společnost Chainalysis | Centralizované burzy | Riziko volatility | Daňová sazba | Anthony Scaramucci | GlobalBlock | Severní Korea | Krádeže kryptoměn | Rusko-ukrajinský konflikt | Napětí kolem Ukrajiny | Invaze na Ukrajinu | Oracle of Omaha | Nubank | Decentralizace | VASP | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Budoucnost financí | Kryptosprávci | Sankce | Ricardo Salinas Pliego | Mexický miliardář | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Kyjev | Emise CO2 | Invaze | Penzijní investiční plán | Ochranné známky | Axie Infinity | Ronin | Regulace kryptoměn | Miliardář Elon Musk | Kryptoměnový baron | Do Kwon | Algoritmický stablecoin
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

DIGITALCRYPTOVESSEL
DIGITAL CURRENCY MARKET
Digital Exchange
Digital Exchange Limited
Digital Gold Xchange Limited
DigitalChainFx
DigitalChainFx Ltd
Digitalinvestiocoin
Digitalizace
Digitalizace finančního sektoru

Následující klíčová slova

Digitální daň
Digitální díla
Digitální dílo
Digitální ekonomika
Digitální ekonomiky
Digitální ekosystémy
Digitální euro
Digitální finance
Digitální jüan
Digitální komunikace
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Husnik Jak na AOS trading
Potvrďte prosím... Zavřít