Sobota 13. srpen 2022 05:41
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Vantage
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Roční míra inflace

img

Evropský akciový trh vykazuje nejistý růst

11.08.2022 Klíčové burzovní ukazatele západní Evropy vykázaly při středečním obchodování mírný nárůst. Účastníci trhu se vyhýbají zásadním krokům v očekávání zveřejnění statistik červencové inflace ve Spojených státech. Kromě toho investoři nadále analyzují čtvrtletní a pololetní zprávy velkých evropských společností.
img

BREAKING: DE30 po údajích o německé inflaci mírně klesá

28.07.2022 Roční míra inflace v Německu spadla z červnových 7,6 % na červencových 7,5 %, což je nad odhadem trhu, který činil 7,4 %.
C:\fakepath\euro money.jpg

Míra inflace v EU v červnu vystoupila na rekordních 9,6 procenta

19.07.2022 Míra inflace v zemích Evropské unie v červnu vystoupila na rekordních 9,6 procenta, oznámil dnes evropský statistický úřad Eurostat. V květnu spotřebitelské ceny meziročně vzrostly o 8,8 procenta. Nejvyšší inflace je v pobaltských zemích, Česká republika má s hodnotou 16,6 procenta čtvrtou nejvyšší inflaci v unii.
img

BREAKING: EUR posiluje po datech německé inflace

29.06.2022 Roční míra inflace v Německu v červnu klesla na 7,6 % ze 7,9 % v předchozím měsíci a pod tržní odhady na 8,0 %. Meziměsíčně inflace klesla na 0,1 % z 0,9 % v květnu a pod tržní odhady 0,3 %. Harmonizovaná míra inflace v červnu klesla na 8,2 % z 8,7 % v květnu.
img

Frank na vzestupu. Vysoká inflace by mohla "probudit" švýcarské jestřáby.

03.06.2022 Poslední pevnost padla. Ve Švýcarsku, kterému se do té doby dařilo vyhnout se růstu cen, dosáhla inflace v květnu nejvyšší úrovně za posledních 14 let. Donutí to švýcarskou centrální banku (SNB) zvýšit sazby?
img

Obchodní zprávy pro začátečníky - Souvislost mezi inflací a měnami

02.06.2022 Vrtá vám hlavou souvislost mezi inflací a měnami? Nejste jediní. Dokonce i zkušení obchodníci by si přáli, aby o těchto makroekonomických informacích věděli dříve, než uskutečnili některé obchody, které nedopadly podle očekávání, takže je rozumné se o nich dozvědět co nejdříve.
C:\fakepath\Francie2.jpg

Inflace ve Francii vystoupila na 5,8 procenta, ekonomika překvapivě klesla

31.05.2022 Míra inflace ve Francii v květnu podle údajů harmonizovaných s metodikou výpočtu v zemích Evropské unie vystoupila z 5,4 na 5,8 procenta. To je rekord od začátku 90. let, kdy země statistiku v této podobě začala sledovat. Ve své předběžné zprávě o tom dnes informoval francouzský statistický úřad. Z revize jeho dat rovněž vyplývá, že francouzská ekonomika v prvním čtvrtletí o 0,2 procenta klesla.
img

BREAKING: CAD posiluje po silných datech inflace

18.05.2022 Roční míra inflace v Kanadě v dubnu rostla na 6,8 % z únorových 6,7 % a byla nad očekáváním trhu na 6,7 %. Jádrové spotřebitelské ceny v Kanadě v březnu meziročně roslty na 5,7 % z 5,5 % v předchozím měsíci, zatímco analytici očekávali pokles na 5,4 %.
img

Evropské akciové trhy rostou v návaznosti na asijské a americké indexy

29.04.2022 Klíčové evropské indexy vykazují v pátek díky všeobecnému optimismu na světových trzích působivé zisky. Investoři navíc analyzují aktuální statistiky a finanční zprávy společností z EU.
C:\fakepath\eu penize.jpg

Inflace v EU vystoupila na rekordních 6,2 procenta, Česko má třetí nejvyšší

17.03.2022 Míra inflace v Evropské unii v únoru vystoupila na rekordních 6,2 procenta z lednové hodnoty 5,6 procenta. Ve své zprávě to dnes oznámil evropský statistický úřad Eurostat. Česká republika má z celé unie třetí nejvyšší inflaci, a to rovných deset procent. Tak jako v minulých měsících i v únoru se na růstu cen podílely nejvíce energie.
img

Geopolitika a inflace tlačí zlato nahoru

17.02.2022 Poslední růst cen zlata ovlivňují ještě další dva faktory. Inflace dál roste. Zprávy ukazují, že se pohybuje ve spirále. Geopolitické napětí přetrvává. Spojené státy v průběhu americké seance oznámily, že Rusko dál rozmisťuje vojenské jednotky poblíž ukrajinských hranic. Mírný vítr do plachet poskytlo zlatu oslabení amerického dolaru. Dolarový index klesl o 0,19 % a obchoduje se na úrovni 96,85:
img

Existují důvody k obavám z rostoucí inflace v USA?

11.02.2022 Spotřebitelské ceny ve Spojených státech vzrostl v lednu více, než se čekalo. Roční míra inflace dosáhla nového rekordu nevídaného za posledních 40 let, což vytváří tlak na Federální rezervní systém, aby zaujal agresivnější postoj k měnové politice a úrokovým sazbám. O úrokových sazbách a o tom, zda existují důvody k obavám z rostoucí inflace v USA, probereme hned poté, co analyzujeme výsledky zprávy amerického ministerstva práce.
C:\fakepath\eurozona.jpg

Inflace v eurozóně stoupla na rekordních pět procent, v EU na 5,3 procenta

20.01.2022 Míra inflace v eurozóně v prosinci vystoupila na rekordních pět procent, zatímco v celé Evropské unii se dostala na 5,3 procenta. Ve své zprávě to dnes oznámil evropský statistický úřad Eurostat. V České republice vzrostly ceny ještě více, inflace činila 5,4 procenta. Nejvíce k růstu cen opět přispěly energie, dražší ale byly například i služby.
img

Turecká inflace stoupla na 36 %

04.01.2022 Roční míra inflace v Turecku se minulý měsíc vyšplhala na 36,1 %, což je nejvyšší hodnota za 19 let vlády Tayyipa Erdogana. Měnová krize byla z velké části způsobena prezidentovou neortodoxní politikou snižování úrokových sazeb.
C:\fakepath\USA.jpg

NABE: Vyhlídky letošního růstu ekonomiky USA se kvůli mutaci delta zhoršily

27.09.2021 Vyhlídky letošního růstu ekonomiky Spojených států se v důsledku šíření koronavirové mutace delta zhoršily. V příštím roce by však měl hospodářský růst dosáhnout rychlejšího tempa, než se dosud předpokládalo. Ukázaly to výsledky průzkumu, které dnes zveřejnila americká Národní asociace podnikových ekonomů (NABE). Ekonomové nyní letošní růst hrubého domácího produktu (HDP) odhadují na 5,6 procenta, zatímco v květnu předpovídali 6,7 procenta.
C:\fakepath\euro3.png

Růst cen v eurozóně v dubnu opět zrychlil, inflace dosáhla 1,6 procenta

30.04.2021 Meziroční míra inflace v eurozóně v dubnu druhý měsíc v řadě prudce vzrostla a dosáhla 1,6 procenta. To je o tři desetiny bodu více než v březnu. Ve svém rychlém odhadu to dnes oznámil evropský statistický úřad Eurostat. Evropská centrální banka (ECB) rychlejší růst očekávala a předpokládá, že by se inflace letos mohla dostat na její cíl těsně pod dvěma procenty. Rychlý odhad neobsahuje data za celou Evropskou unii.
C:\fakepath\euro2.jpg

Roční míra inflace v eurozóně prudce zrychlila

31.03.2021 Míra inflace v eurozóně v březnu prudce vzrostla, v ročním vyjádření se dostala na 1,3 procenta, zatímco v únoru činila 0,9 procenta. Ve svém rychlém odhadu to dnes oznámil evropský statistický úřad Eurostat. Podle analytiků může jít pouze o přechodnou záležitost, která by ale později v letošním roce mohla inflaci zvýšit i nad dvouprocentní cíl Evropské centrální banky (ECB). Rychlý odhad neobsahuje data za celou Evropskou unii.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Roční míra inflace v Německu v únoru stagnovala na 1,6 procenta

01.03.2021 Roční míra inflace v Německu v únoru stagnovala na 1,6 procenta. Vyplývá to z předběžných údajů harmonizovaných s metodikou výpočtu Evropské unie, které dnes zveřejnil spolkový statistický úřad. Je to v souladu s odhadem analytiků, kterých se dotazovala agentura Reuters.
C:\fakepath\top-03022021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v plusu. Pod nulou den zakončila z hlavních trhů jen burza v Šanghaji. Investoři se zaměřili na finální lednové indexy nákupních manažerů ve službách.
C:\fakepath\euro3.jpg

Ceny v eurozóně po pěti měsících deflace výrazně vzrostly

03.02.2021 Spotřebitelské ceny v eurozóně v lednu po pěti měsících stabilního poklesu výrazně vzrostly. Roční míra inflace vystoupila na 0,9 procenta a byla nejvyšší od loňského února. Ve svém rychlém odhadu to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Zpráva obsahuje pouze základní údaje o vývoji cen v eurozóně, nikoli v celé Evropské unii. V prosinci přitom ceny v eurozóně vykazovaly meziroční pokles o 0,3 procenta.
img

Rozbřesk: Fed chce inflaci nad 2%, ale v prognóze to vidět není. A tak dolar posiluje

17.09.2020 Americká centrální banka pokračuje v jasné signalizaci, jež říká: abychom dosáhli svých cílů, nebojíme sešlápnout měnové pedály až na podlahu. To v praxi znamená, že Fed nehodlá zvednout úrokové sazby z nuly až do doby, než míra míra nezaměstnanosti klesne zpět ke 4 % a inflace bude v průměru lehce nad 2 %. Kromě toho ovšem Fed slibuje, že bude ekonomiku podporovat masivními nákupy dluhopisů do své bilance, a to současným ďábelským tempem - tj. přibližně 120 mld. dolarů měsíčně.
img

Ekonom Jan Čermák: Fed chce vidět nezaměstnanost na před-COVIDové úrovni

16.09.2020 Americká centrální banka pokračuje v jasné signalizaci, jež říká: abychom dosáhli svých cílů, nebojíme se sešlápnout měnové pedály až na samou podlahu. To v praxi znamená, že Fed nehodlá zvednout úrokové sazby z nuly až do doby, než míra nezaměstnanosti klesne zpět ke 4 % a inflace bude v průměru lehce nad 2 %. Kromě toho ovšem Fed slibuje, že bude ekonomiku podporovat masivními nákupy dluhopisů do své bilance a to současným ďábelským tempem přibližně 120 miliard amerických dolarů měsíčně.
img

Nezaměstnanost v eurozóně stále roste. Přes 12 mil. lidí nemá práci

03.07.2020 Spolkový sněm v pondělí snížil daň z přidané hodnoty v Německu u vyšší sazby z 19 % na 16 %. U nižší sazby došlo ke snížení z 7 % a 5 %. Německá vláda se tímto snaží podpořit skomírající výdaje domácností. Podle německého ministra zahraničí Heiko Maase vztahy USA a Německa v posledních letech zaznamenaly ochlazení především kvůli obchodu, výdajům na obranu a energetické infrastruktuře.
img

Inflace se drží nad třemi procenty. Na spořicích účtech se tak vyplatí nechávat jen nutnou rezervu

29.06.2020 Průměrná míra inflace v Česku se dlouhodobě drží kolem tří procent. Nechávat volné finanční prostředky na spořicích účtech v bance se tak podle odborníků s výjimkou nutné rezervy nevyplatí. Kam ale mají svoje peníze uložit opatrnější investoři? Alespoň mírné zhodnocení jim díky státní podpoře nabízí stavební spoření, kde se dá dostat i na úrok kolem 3,5 procenta ročně.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (22.6.2020)

22.06.2020 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu nabídl velmi zajímavé obchodní příležitosti podle mého týdenního komentáře, který jsem uveřejnil s předstihem zde. Trh nejprve prolomil horní vstupní S/R zónu, čímž se aktivoval long obchod, který přesně došel do svého cle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Následně došlo k prolomení dolní vstupní S/R zóny, čímž se aktivoval short obchod, který však bohužel skončil na Stop-Lossu, nicméně následně po splnění pravidel mé strategie byl opětovný vstup do short pozice, který již přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu.
C:\fakepath\top-17062020-lv-9.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.06.2020 1) Asijsko-pacifický region uprostřed týdne zcela nenásledoval úterní růstovou seanci na Wall Street a obchodoval se smíšeně. Zatímco hongkongský Hang Seng, jihokorejský Kospi či australský S&P/ASX 200 posílily, čínský Shangai Composite uzavřel na červené nule. Výrazněji pak oslabil japonský Nikkei, a to na pozadí příchozích dat o tamním exportu, který v květnu v meziročním vyjádření poklesl o 28,3 %. Jedná se o výrazně větší pokles objemu vývozu oproti konsensuálnímu analytickému odhadu, jenž byl posazen na 17,9% pokles. Import poklesl o 26,2 %.
C:\fakepath\euro2.jpg

Inflace v EU v květnu klesla na 0,6 procenta, v ČR byla 3,1 procenta

17.06.2020 Roční míra inflace v Evropské unii v květnu činila 0,6 procenta, a snížila se tak z dubnové hodnoty 0,7 procenta. Oznámil to dnes evropský statistický úřad Eurostat. V České republice pak roční inflace klesla na 3,1 z dubnových 3,3 procenta, i tak ale patří k nejvyšším v unii. Květen byl měsícem, kdy se evropská ekonomika potýkala s dopady šíření koronaviru a s opatřeními proti jeho šíření.
usa 14122014-2.png

Růst cen v USA v červenci zpomalil

19.08.2015 Růst spotřebitelských cen ve Spojených státech v červenci zpomalil na 0,1 procenta z červnových 0,3 procenta. Oznámilo to dnes americké ministerstvo obchodu. Analytici přitom růst odhadovali na 0,2 procenta. Roční míra inflace činila 0,2 procenta a od začátku roku je to teprve podruhé, co je inflace nad nulou. Do záporných čísel ji v lednu stlačil propad cen ropy.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Offshore | Price Action | Čína | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Akciové indexy | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/CHF | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Turecká lira | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Apple | Kypr | New York | Ceny ropy | Býčí trh | ETF | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Import | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akciový trh | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Bundesbank | Burza | CFD | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Forex trader | IFO index | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Investice | Investor | Komodity | Koš | Kurz | Long | MIFID | Měna | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodník | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short pozice | Support | Ticker | Timeframe | Trader | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zlato | Základní měna | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | CHF | CAD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Evropská ekonomika | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | EU | Zasedání Fedu | Ekonom | Business | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Kurz koruny | Zkušenosti | Výsledky | Obchodní příležitosti | RBNZ | Obchodovat | Ondřej Hartman | CAC 40 | Deutsche Bank | Investiční společnosti | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Index cen | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Portugalsko | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Ceny akcií | Obchodníci | Semináře | Centrální bankéři | EURUSD | USDCAD | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Volatilní | Americká centrální banka | Analytika | Banka | Běžný účet | Brent | Cena | Cena akcií | CISCO | CZK | Dolar | Ekonomický kalendář | Finanční prostředky | Forexové obchodování | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Index S&P 500 | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | Jádrová inflace | Kurzy | Libra | Lira | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Měnová krize | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup dluhopisů | Patria.cz | Prognóza | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Société Générale | Spořící účty | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie řízení | Švýcarská měna | Švýcarské banky | Trh | Turecká měna | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Webináře | Zahraniční měny | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | ING | Jeff Bezos | ROCE | Spojené státy | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Tržní sentiment | Komise | Federální rezervní systém | S/R zóny | Bank of New York Mellon | DPA | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | Caterpillar | Investing.com | NATO | Agentura AP | Agentura DPA | Reporty | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Uložení peněz | Zasedání centrální banky | Nákupy dluhopisů | Podnikání | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Energie | Earnings | KBC | BlackRock | Znalost | Přehled | Jádrový index | Agentura Reuters | Lídři | Inflační tlaky | JPMorgan Chase | Americké akciové indexy | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Světové centrální banky | Walmart | Propad | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Fitch | Německý DAX | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Americké indexy | Saúdská Arábie | Zajištění | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Kapitalizace | Výhled | Francouzská ekonomika | Bankéři | Britská vláda | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Ekonomická situace | Průzkum | Krize | Inflace v Německu | Světové trhy | Inflace v Česku | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Americká vláda | Index cen domů | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Údaje o inflaci | ČTK | Japonský Nikkei | Jihokorejský KOSPI | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Švédsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Zátěžové testy bank | ABN AMRO Bank | ex | Zahraniční forex | ING Groep NV | MiFID II | Bolívar | Podnikání na kapitálovém trhu | OPEC+ | Výsledky obchodování | Evropské akciové trhy | Evropský akciový trh | Inflace v eurozóně | Obchodní analýza | Geopolitické napětí | Turecká krize | Domácí měna | Geopolitika | Šéf Fedu | Royal Dutch Shell | Kompozitní index | Stavební spoření | IfW | Ruská centrální banka | Propad cen ropy | Long obchod | Zvyšování úroků | Růst zisků | Politika Fedu | Základní úroková sazba | Pojištění vkladů | Odhady analytiků | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Zvýšení sazeb | Konopné akcie | Investice do marihuany | Statistický úřad | Obavy investorů | Inflační očekávání | Short obchod | Růst cen ropy | Infineon | Infineon Technologies | Vyšší mzdy | DE30 | Růst cen zlata | Akcie a ETF | Pokles cen | Ministerstvo obchodu | Indická ekonomika | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Růst mezd | Očekávání trhu | Finanční situace | Vstup do SHORT pozice | Akcie roku | Očekávané Earnings | Tým FXstreet.cz | Čistý zisk | KOSPI | Prezident Donald Trump | Německá vláda | Objem | Obchod | Vyšší sazby | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | ČSÚ | Statistický úřad Eurostat | Cisco Systems | Reálné ekonomiky | Hlavní události | UnitedHealth | Pfizer | USA a Čína | Růst cen | Bilance | Údaje o obchodu | Avast | Trh s dluhopisy | Amazon | Indexy nákupních manažerů | Philip Lowe | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Blahobyt | Domácí měny | Walt Disney | Švýcarská ekonomika | Technická analýza GBP/USD | Technická analýza EUR/USD | Dlužníci | Zveřejněná data | Nezaměstnanost v eurozóně | Statistika | Předpovědi | Vyšší poptávka | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Rostoucí náklady | Visa | Enel | Ceny potravin | Zdražování | Ceny zboží | Nízká inflace | Sociální sítě | Problémy | Breaking | Pojišťovny | Total | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Zasedání FOMC | Prognózy | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Kontrakty | Prohlášení | United Technologies | Airbus | Nord Stream | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | InterContinental | Accor | Úroky | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Americké centrální banky | AXA | Meziroční míra inflace v eurozóně | xStation5 | Disney | Andrew Bailey | Nike | Bydlení | Nejlepší akcie | BREAKING | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Zvýšení inflace | Výrazný růst cen ropy | Míra inflace v eurozóně | Daimler | Miliardy eur | Irák | Ministr zahraničí | Sodexo | RBA | Ifo | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Geopolitická situace | Ukazatele | SAP | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Ceny energií | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Prognózy ČNB | Komunikace | Údaje o hrubém domácím produktu | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | Trump | Prezident | Výsledky průzkumu | 100 miliard dolarů | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Akcie roku 2020 | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Změny cen | Pokles | Situace | Provozní zisk | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vysoká inflace | Boeing | Vstupy | Viceguvernér ČNB | Růst v eurozóně | Obchody | Výdaje | Fresenius Medical | Adidas | Francouzský statistický úřad | NFP | Marek Mora | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Šířením nového typu koronaviru | Stabilita | Vývoj | Nižší sazby | Aktuální Price Action | Inflace v únoru | Míra inflace v únoru | Změna sazeb | Lufthansa | Indické akcie | Profitovat | Stimuly | Silný propad | Zisk společnosti | New York Times | Růst cen v eurozóně | Inflace v EU | Situace kolem šíření koronaviru | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Žádosti o podporu | Dopady krize | JPMorgan Chase & Co | Prodeje domů | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Domácnosti | Asociace | Zápis z posledního zasedání | Spoření | Růst | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Allianz | Burza v Šanghaji | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Nigérie | Potenciál pro růst | Války | Poradce | Umělá inteligence | Práce | Koronakrize | Údaje | DPH | Eni | Pojišťovna | UnitedHealth Group | Cena benzínu | Více peněz | Microsoft Corp | US Bancorp | Dodavatelské řetězce | Úspory | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | Statistiky | Guvernér australské centrální banky | Průměrný výnos | Nizozemsko | Reddit | Evropské indexy | Amazon Jeff Bezos | Větší pokles | Lucembursko | InterContinental Hotels Group | 3M | Americká centrální banka (Fed) | Osobní výdaje | Shell | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Vývoz | Státy eurozóny | Spotřebitelské ceny v USA | Merck KGaA | Merck | Světové hospodářství | Vývoj ekonomiky | Vakcína | CL | Státní podpora | Velký růst | Renault | Umělé inteligence | Inflace v Turecku | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Spolkový sněm | Vedení společnosti | Počet nových žádostí o podporu | Big data | Akcie big data | Míra inflace v květnu | Inflace v květnu | Novo Nordisk | Sanofi | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Propad cen | Negativní výhled | Sentiment na trhu | Tiff Macklem | Dodávání likvidity | Nové žádosti o podporu | Letošní úroda | Úroda | E.ON | Ceny | Společnost XTB | Plynárenské společnosti | Erdogan | Ceny v eurozóně | Odborníci | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Jan Čermák | Ekonom Jan Čermák | Evropský statistický úřad | Česká republika | Měnový fond | Americké měny | Bezpečného útočiště | Nařízení | Provozní zisk společnosti | GameStop | TABAK | Očkování | Venezuelský bolívar | Augsburger Allgemeine | Zdravotní péče | Evropské centrální banky | Akcie Gamestop | Deliveroo | Míra inflace v Německu | Roční míra inflace v Německu | Admirals | Silný růst | Analýza EUR/USD | Výrazný růst | Míra inflace v EU | Data o inflaci | Prudký růst cen | Meziměsíční inflace | Růst cen v USA | Malta | Oslabení | Zisk před zdaněním | Plány | Konkurence | Zkušení obchodníci | Inflační index | Koncentrace | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | Mutace delta | Odvětví | Rekord | Ropné a plynárenské společnosti | Inflace ve Švýcarsku | Zajišťovny | Koronavirové mutace | Šíření koronavirové mutace | Koronavirové mutace delta | Společnosti | Opatření | Dna | Kompenzace | Vyhlídky letošního růstu ekonomiky | Inflace ve Francii | Míra inflace ve Francii | Minulá výkonnost | Vysoké ceny | Pozornost | Zvýšení minimální mzdy | Globální dodavatelské řetězce | Společnost | Inflace ve Spojených státech | Reálné výnosy | TIM | Antony Blinken | Remy Cointreau | | Míra inflace v Turecku | Rostoucí inflace | Turecká inflace | Inflace v zemích Evropské Unie | Šéf NATO | Míra inflace v Kanadě | Inflace v Kanadě | Situace na Ukrajině | Vestas Wind Systems | Řetězce | Britský FTSE | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | ABN | Marketingová komunikace | Švýcarské společnosti | Burzovní ukazatele
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Rocío Nahleová
Rockaway Blockchain Fund
Rockaway Blockchain Fund (RBF)
Rockaway Capital
Rockaway Jakuba Havrlanta
Rocket Consultant Group
Rocket Internet
Rockwell Global Capital
Rockwell Investment Management
Rockwool

Následující klíčová slova

Roční míra inflace v Německu
Roční návratnost
Roční růst
Roční spotřeba těžby bitcoinu
Roční výkonnost
Roční výnos
Roční zhodnocení
Roční zhodnocení kapitálu
Rodeler
Rodeler Limited
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading akcie CFD
Potvrďte prosím... Zavřít