Čtvrtek 20. leden 2022 23:41
reklama
InstaMarkets
reklama
3ANGLEFX
reklama
BidAskBit
reklama
3ANGLEFX

Klíčová slova - iShares

img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2022: Přichází revoluce!

03.12.2021 Saxo Bank vydala publikaci 10 Outrageous Predictions for 2022 (10 šokujících předpovědí na rok 2022). Tyto předpovědi se zaměřují na řadu nepravděpodobných, ale také nedoceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy:
img

Market Alert: Investovanie v Číne

27.07.2021 „Buďte chamtiví, keď sa ostatní boja“ - toto vyhlásenie Warrena Buffetta bolo zapadnuté prachom, pretože sa zdá, že hlavné svetové akciové trhy sú v nekonečnej rally. V súčasnosti však existuje veľké množstvo obáv investorov - Čína. Cez víkend Peking vydal nové nariadenia, ktoré účinne poškodzujú sektor online vzdelávania. Aj keď samotný sektor nie je veľkou časťou akciového trhu, tieto nariadenia sa riadia mnohými krokmi podniknutými proti technologickým spoločnostiam a investori sa obávajú, že čoskoro môžu prísť ďalšie. To spôsobilo významné precenenie akcií a index Hang Seng China Enterprises (CHNComp) je len o nejakých 10% nad predpandemickými minimami z roku 2020!
img

Long signál na iShares Nasdaq US Biotechnology ETF (2B70)

23.06.2021 iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF sleduje investiční výsledky indexu sestávajícího z akcií společností působících v biotechnologickém a farmaceutickém sektoru, které jsou uvedeny na NASDAQ. S ETF s ISIN: IE00BYXG2H39 lze diverzifikovaným způsobem investovat do amerického biotechnologického a farmaceutického sektoru. Poté, co fond vykazoval od února do května slabost, se býkům podařilo v červnu přerušit klesající trend.
img

Pasivním fondům se loni dařilo přilákat nový kapitál

23.02.2021 V posledních letech můžeme v investičním světě sledovat výrazný posun směrem k pasivním fondům a zároveň odklon od aktivních fondů. Tento trend pokračoval také v loňském roce.
C:\fakepath\top-12022021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.02.2021 1) Burzy v Číně, Hongkongu, Jižní Koreji a Singapuru zůstaly dnes kvůli oslavám příchodu nového lunárního roku zavřené. Akciové indexy burz v Japonsku a Austrálii se mírně snížily.
img

Cena stříbra dnes prudce vylétla na mnohaleté maximum. Vzhůru ji ženou amatérští investoři ze sociální sítě Reddit, kteří tak revoltují proti Wall Streetu

01.02.2021 Cena stříbra dnes prudce vylétla, o více než deset procent, na svoji nejvyšší cenovou úroveň za téměř osm let, tedy za celé období od února 2013. Na londýnské burze se cena drahého kovu vyšplhala až na třicet dolarů za unci. Už v minulém týdnu přitom stříbro zdražilo o šest procent. Přitom citelně nahoru šly také akcie některých ze společností, jež stříbro těží.
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
img

Long signál na ETF: iShares Healthcare Innovation ETF (HEAL)

19.08.2020 Současná krize ovlivňuje zejména biotechnologický, farmaceutický a zdravotnický sektor. Není divu, že zdravotnický ETF nechal svá únorová maxima daleko za sebou a pohybuje se nyní v okolí ročního maxima. Z technického hlediska je tento sektor v jasném vzestupném trendu.
img

10 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

07.08.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Investice do robotiky a umělé inteligence: nejlepší robotické akcie v roce 2020

16.07.2020 Investování do robotických akcií je stále populárnější. Přestože robotika není ještě vyloženě součástí našich každodenních životů, roboti jsou stále důležitější v odvětvích, jako je letecký, automobilový, lékařský a potravinářský průmysl. Jaký vývoj probíhá v tomto odvětví? A které robotické akcie jsou momentálně zajímavé? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o megatrendu robotiky a představíme vám nejperspektivnější akcie z tohoto ekonomického sektoru.
img

Nejlepší akcie a ETF na indickém trhu v roce 2020

29.05.2020 Indie je rozvíjející se ekonomikou s obrovským potenciálem. Pro mnoho investorů je indická ekonomika stále neznámou oblastí, která však skrývá mnoho investičních příležitostí ale i specifických rizik.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
C:\fakepath\etf.png

Co jsou ETF? Průvodce pro začátečníky

04.05.2020 Fondy obchodované na burze (Exchange Traded Funds - ETF) jsou zajímavou alternativou nejen pro portfolia institucí, ale i drobných, retailových traderů a investorů. V tomto článku Vám ETF představíme, vysvětlíme a řekneme, jak a kde se dají obchodovat. K tomu přidáme i výhody a nevýhody ETF.
img

5 nejlepších ETF na Nasdaq 100

21.04.2020 Americký index Nasdaq 100 zahrnuje nejdůležitější a největší společnosti kótované na americké počítačové burze NASDAQ pod jednou střechou. Mezi investory na celém světě je Nasdaq 100 vnímán jako symbol silných a progresivních společností, jejichž akcie v průběhu let generovaly obrovské zisky.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

19.02.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2020: Světem vládne chaos a centrální banky i vlády ztrácejí kontrolu

03.12.2019 Saxo Bank, přední globální multi-asset zprostředkovatel produktů a služeb na kapitálových trzích, dnes vydala svou publikaci 10 Outrageous Predictions for 2020 (10 šokujících předpovědí pro rok 2020). Tyto predikce se soustřeďují na řadu nepravděpodobných, ale zároveň nedoceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy.
img

MSCI World Index – Průvodce indexem & 10 nejlepších ETF

28.11.2019 MSCI World Index můžeme s trochou nadsázky nazvat králem akciových indexů. Prvním důvodem je fakt, že index letos slaví 50 let, což z něj činí jeden z nejstarších akciových indexů. Zadruhé index poskytuje dokonalý obraz o vývoji globálních akciových trhů. Přibližně 1 650 akcií z celé řady průmyslových odvětví ve 23 nejdůležitějších průmyslových zemích je spojeno do jediného indexu.
img

5 aktivně řízených ETF portfolií od Swiss Life Select nemusí uspokojit každého

08.11.2019 Portfoliem složeným výhradně z burzovně obchodovaných fondů (zkratka ETF) se v Česku může pochlubit jen zlomek drobných investorů. Vybrat z několika tisíc indexových fondů různých správců ty nejvhodnější a složit z nich rozumné investiční portfolio vyžaduje především čas, analytické schopnosti a zkušenosti. Zajímavé investiční řešení představila v březnu letošního roku finančně-poradenská společnost Swiss Life Select Česká republika (pozn. dnes je tato společnost součástí společnosti Fincentrum), která chce zpřístupnit nízkonákladové burzovně obchodované fondy co nejširší skupině českých retailových investorů. Řečí čísel: do konce letošního roku si dala za cíl vybrat od investorů minimálně jednu miliardu korun.
img

Euro Stoxx 50 – Vše o nejdůležitějším evropském akciovém indexu

16.10.2019 Index Euro Stoxx 50 je měřítkem rozvoje evropského akciového trhu a vlajkovou lodí eurozóny pro mezinárodní investory. Jedná se o nesmírně důležitý ukazatel (benchmarkový index) pro fondy investující v Evropě. Slouží také jako základ pro deriváty všeho druhu, od klasických termínovaných smluv až po ETF. V následujícím článku naleznete vše, co potřebujete vědět o jednom z nejdůležitějších evropském akciovém indexu.
img

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

03.10.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Dluhopisové fondy – jak fungují a stanou se velkými vítězi roku 2019?

27.09.2019 Dluhopisové fondy, někdy označované také jako penzijní, jsou investiční fondy, které investují výhradně do dluhopisů. V důsledku výplaty úroků z dluhopisů a obchodování s drženými cennými papíry se zvyšuje hodnota penzijních fondů.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

15.04.2019 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
img

Turecká krize, emerging markets a pokračující earnigns

17.08.2018 Zahájení obchodování v pondělí se neslo ve znamení obav z turecké liry. Přestože má Turecko vliv především na emerging markets, obavy byly cítit i za oceánem v USA.
img

Saxo Bank zahajuje spolupráci s Morningstar

06.09.2016 Investiční a obchodní specialista Saxo Bank a společnost Morningstar Investment Management Europe Ltd (investiční skupina Morningstar, Inc.) dnes oznámily zahájení spolupráce, která rozšíří nabídku investičních strategií pro klienty Saxo Bank.
img

Komodity posílily, brzdí je ale silný dolar

09.07.2012 Ole Hansen, komoditní stratég Saxo BankPoslední summit EU poskytl trhům úlevu. Rally ovšem trvala jen obvyklých 48 hod...
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Fundamentální analýza | Nový Zéland | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | OPEC | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Monetární politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Swiss Life | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Ben Bernanke | Valná hromada | Bloomberg | Blue chip | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Burzovní index | CFD | CFTC | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Denní obchodování | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Finanční trhy | Large Cap | Futures | Gap | Grafy | Hedging | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Kupón | Likvidita | Long | Low | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měna fondu | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Rally | Rating | Reinvestice | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Short selling | Splatnost | Spread | Stagflace | Standard and Poor's | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Pokladniční poukázky | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Euro STOXX | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Ekonom | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Ropný trh | Futures kontrakt | Sázka | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Contract for Difference | Investiční příležitost | Bohatství | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Deutsche Bank | Investiční banka | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Index cen | Výrobní náklady | Conseq | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Průlom | Volatilní | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakt | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | České koruny | DAX 30 | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | ETF fond | ETF fondy | Eura | EURHUF | Euro Stoxx 50 | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fondy | Fyzické zlato | Graf | Hang Seng | Hodnota dolaru | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční kovy | Investiční plán | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nejlépe investovat | EBay | JP Morgan | Kam investovat | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Kurzy | Libra | Maďarská měna | Maďarsko | Makléři | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Míra inflace | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | Ocenění akcií | Online broker | Pasivní příjem | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Roboti | Ropy | Řízení rizika | SaxoBank | Signály | Směnné kurzy | SPX | Spekulace na pokles | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švýcarské banky | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Webináře | Zavedení eura | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Opční prémium | Buffett | Buy | Čistý dluh | EBITDA | Ex-dividend | Indie | Měď | Obchodní den | Provozní marže | Redukce | REIT | ROCE | Small caps | Itálie | Spojené státy | Investiční instrument | Zajištění (hedging) | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Investiční analytik | Contract | Kontrakt | Trader Workstation | Volby | E-mini | Retail | Poradenská společnost | Burze | Co je CFD | Commodities | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Zlatý standard | Aramco | Rhodium | Markit | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | Baker Hughes | Investing.com | Ole Hansen | Barrick Gold | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Měnové riziko | Stock Exchange | Renminbi | Evropské banky | Komoditní stratég | Multi-Asset obchodování | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Earnings | BlackRock | Přehled | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Politické napětí | Global Advisors | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Futures kontrakty | US akcie | Americké firmy | Firmy | Economic | Xetra | Cenné kovy | Deutsche Börse | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Summit EU | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Propad | Světové akciové trhy | Indexové ETF | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Bezpečné dluhopisy | Německý DAX | Ztráty | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Tesla | Zahraniční firmy | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Poplatky | Exxon | Chevron | Mzdy | Spekulativní obchodování | Dosahovat zisku | Predikce | Ekonomická situace | Krize | Investiční stratég | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Spravované fondy | Indexové fondy | Výnosy | Americká vláda | Indická rupie | Příjmy | Alphabet | Monopoly | Aktuální cena | Investice v Číně | Sillicon Valley | Fiskální stimuly | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodovaný fond | iShares Silver Trust | Morningstar | SaxoTraderGO | ex | Akcie firem | State Street Global Advisors | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Bankovní index | Swiss Life Select | Cena palladia | Breakout Trader | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Veřejně obchodované fondy | Investiční alternativa | Cena platiny | Palladium | Obchodování indexů | Měnové zajištění | Jerome Powell | LYNX Trading | ETC | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Invesco | Nemovitostní fondy | Fincentrum | Robinhood | Estee Lauder | RoboMarkets | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Conseq Investment Management | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Investování s LYNX | Začít investovat | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Investování do ETF | Co jsou ETF | Raytheon | Růstové akcie | Obchodní válka | Odpovědné investování | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Forint | Turecké liry | Turecká krize | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Šéf Fedu | Graf indexu | ZISIF | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | HKD | Nové peníze | Úrokový výnos | Trh s ropou | Mileniálové | Dodávky ropy | Marihuanové akcie | Předpovědi Saxo Bank | Hodnota amerického dolaru | MSCI All Country World | Kim Fournais | Jiné měny | Růst zisků | Prezident Trump | Úroková sazba v USA | Obchodované fondy | Německé akcie | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Michal Stupavský | Čínské firmy | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | Nakoupit akcie | Market alert | Investice do konopí | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Graf indexu S&P 500 | Obchodování platiny | Hodnota firmy | Infineon | AMS | MSCI Emerging Markets | Tencent Holdings | Hang Seng China Enterprises | Vyšší mzdy | NVDA | iFX | Americké společnosti | Snížení sazeb | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Akcie a ETF | Svět investování | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Maržový účet | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Výnos dluhopisů | Silný dolar | Situace na trzích | Konglomerát | Akcie týdne | Indická ekonomika | Burzovní průvodce | MDAX | Kapitálové výdaje | Růst mezd | Gram zlata | Denní graf | Vlastní akcie | Výše dividendy | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Růst ceny ropy | UCITS | Obchodování dluhopisových ETF | Nejlepší dluhopisové ETF | Dluhopisové ETF | Klesající úrokové sazby | ESG | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Očekávaný růst | Zlaté ETF | Snižování rizika | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Trinity Bank | Vysoká likvidita | McKinsey | Digitalizace | S&P 500 Index | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | Hazard | Deficit | Investiční skupina | Hongkong | AEX index | Trinity | LNG | Objem | Evropské firmy | Bílý dům | MSFT | Obchod | Trh práce | Swiss Life Select ETF Constellation | Fond Shop | Řízené investiční strategie | Myšlenka | UCITS ETF | Inflace v USA | Konkurenceschopnost | Firma | Maloobchodní prodeje | Applied Materials | Pfizer | Obchodovat na burze | Růst cen | CBI | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Úrok | Tiffany | Miliardy | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Průzkumy | Legislativa | Rozdělení zisku | INTC | Finanční rezervy | Dlužníci | Evropští investoři | Dluhopisoví investoři | CHNComp | Financovat | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Ceny výrobců | Průmysl | Na burze | Drahý kov | Rozhodnutí o úrokové sazbě | General Motors | Výrazný pokles | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Hudebních vydavatelství | Sociální sítě | Problémy | Cvičení | Nejistoty | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | Farmaceutická společnost | AbbVie | Amgen | Goldcorp | Společnost Microsoft | Zahájení obchodování | NN Group | RWE | Úroky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Nižší likvidita | Šperky | Nabídka a poptávka | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | AAPL | Tým RoboMarkets | Významné zisky | Americké vlády | Dot-com | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | Roční růst | Peking | Americký index | Wirecard | Ziskovost | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Klesající trend | CFA | Prodej automobilů | Návratnost | Netflix | Americké dolary | Daimler | Velké trhy | Hodnota společnosti | Budoucnost | ASML | Poradenství | Dividendový aristokrat | Bloky | SAP | iRobot | iRobot (IRBT) | IRBT | Akcie iRobot | Vyplácení dividend | HPQ | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Prezident | Koronavirus | Michal Stupavský, CFA | Google | WhatsApp | Instagram | Trhy | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Většinový podíl | Pohyby cen | Negativní dopad | Pokles | Situace | Penzijní systém | Důchody | Pandemie koronaviru | Pandemie | Starbucks | Pochybnosti | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | SEC | Americké ekonomiky | Medvědi | Prodávající | Nejlepší biotechnologické akcie | Biogen | Americká inflace | COVID-19 | ETF na S&P 500 | Deutsche Telekom | Bez rizika | Správci aktiv | Gilead Sciences | Ekonomické recese | Shortovat | Vývoj | HSCEI | Šok | Guru | Výkyvy | Současná cena | WP | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Bankovky | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Další vývoj | Letectví | Největší pády | Masivní propad | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Šíření viru | Prostor k růstu | Index NASDAQ 100 | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Investiční svět | Příležitosti k nákupu | Valné hromady | Algoritmy | Unilever | Kongres | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Páka | Hotovost | Extrémní volatilita | Německý akciový index | Spoření | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | United Airlines | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Automobilový trh | Allianz | Rozložení kapitálu | Izrael | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Hotelnictví | Analytik Saxo Bank | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Práce | Vyhoření | Společnost Unilever | Podíl na trhu | Údaje | Omyl | ETF portfolio | Dopady koronavirové krize | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | FANG | WMT | Více peněz | Úspory | Procter & Gamble | Indikace | CFD na futures | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Měnový faktor | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Finanční pomoc | Nizozemsko | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť | Investiční tituly | Joe Biden | ADBE | 3M | Prudké pohyby | Zaměstnanci | Gilead | Fondy obchodované na burze | Co jsou ETF? | CFD vs. ETF | Aktivní obchodování | Pasivní investice | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Obchodovat s ETF | Největší dodavatelé ETF | Dodavatelé ETF | Komoditní ETF | Dluhopisová ETF | ETF průmyslových sektorů | Dividendové ETF | Speciální ETF | Inverzní ETF | SPY - ETF | BlackRock iShares ETF | Vanguard ETF | SPDR ETF od State Street Global Advisors | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Zadlužení | Expanze | Rezervní měny | Dluhy | Merck KGaA | Merck | JD.com | Hlavní trendy | Dění na trhu | Spekulovat | Moderna | Velikost fondu | Umělé inteligence | Investment management | JDE | ČR | Salesforce | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Nissan | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Vedení společnosti | Kvalitní akcie | Big data | Oracle | Akcie big data | Světové indexy | Výplata | Markus Braun | Covid | Analytické společnosti | Společnost Wirecard | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Medtronic | E.ON | Johnson & Johnson | Ocenění | Peugeot | Investování do robotických akcií | Investice do robotiky | Historie robotiky | Druhy robotů | Umělá inteligence (AI) | Robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF | LSEETF | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Akcie Cognex | Akcie Ocado Group | OCDO | Akcie iRobot (IRBT) | Ceny | Verizon Communications | Technologické společnosti | Salesforce.com | Akcie těžařů | Životní úroveň | Barrick Gold (ABX) | Royal Gold | Důvěra | WeCHat | 5 nejlepších ETF | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist) | Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc | SPDR S&P 500 UCITS ETF | iShares S&P 500 Information Technology Sector ETF | iShares S&P 500 Financials Sector ETF | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Možné zisky | Podhodnocené akcie | Prezidentské volby USA | Online nakupování | iShares Healthcare Innovation ETF | Healthcare Innovation ETF | HEAL | Signál na ETF | PLUG | Plug Power | Počet akcií | Coca-Cola | Výrobní sektor | Přístup na burzu | SPAC | Klimatické změny | Kroger | Inspirace | Zdanění | Nvidia | VOW3 | Akcie NIO | Elektromobily | Politici | Diverzifikovat | App Store | Biden | Speedway | Delivery Hero | Měnový fond | AEX | Americké prezidentské volby | Foot Locker | Volby USA | Volby USA 2020 | Newmont | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | ALV | Futures a opce | Saxo Bank Steen Jakobsen | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Výsledky voleb | Coty | L Brands | Snižování daní | GPS | Hormel | JWN | Praktické tipy | Proražení | Adobe Systems | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Životní prostředí | Nio | GameStop | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Proč investovat | LEN | Brands | ForFarmers | Nejlepší čínské akcie | SNY | Situace na trhu | WallStreetBets | Melvin | Melvin Capital | Akcie GameStopu | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Kov | Zajímavé akcie | Norská ekonomika | Spotify | SSB | Futures na stříbro | Stříbrné ETF | ETF iShares Silver Trust | Nový kapitál | TER | Pohyb ceny | Special Purpose Acquisition Company | Ochrana proti inflaci | Akcie v roce 2021 | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | iShares Nasdaq | iShares Nasdaq US Biotechnology ETF | Biotechnology ETF | 2B70 | iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF | Technologie | Odvětví | Investovanie v Číne | Lyxor China Enterprise HSCEI | iShares MSCI China A UCITS ETF | iShares MSCI China UCITS ETF | Xtrackers FTSE China 50 ETF | Mateřská společnost | Základní sazby | Tokeny | Společnosti | Decentralizovaný systém | Dna | Katastrofy | Rychlý růst | NFT | Investice do těžby | Rychlý růst cen | Meta | Klima | Metaverse | NFT tokeny | Společnost | TIM | | Daňové zatížení | Tržní vývoj
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

Irská pojistka
Irské akcie
Irské hospodářství
Irské ministerstvo financí
Irsko
Irský bankovní sektor
Irský premiér
IRU
ISEQ
ISGXchange

Následující klíčová slova

iShares Automation & Robotics UCITS ETF
iShares Core MSCI World UCITS ETF
iShares Core S&P 500 UCITS ETF
iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist)
iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF
iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF
iShares Gold Trust (IAU)
iShares Healthcare Innovation ETF
ishares China
ishares China ETF
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít