Středa 29. května 2024 13:45
reklama
Purple trading AI
reklama
CapXmaster
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace 3

Disney

img

Ranní komentář: Spolupráce Disney s WBD a rostoucí buybacky US společností

10.05.2024 Včerejší seance přinesla opět několik zajímavých korporátních výsledků, které rozvlnily několik akcií. Pod silný tlak se dostaly například společnosti Roblox a Duolingu, které díky vysoké valuaci a mírně slabšímu výhledu výrazně klesaly. Výsledky zveřejnila také společnost Warner Bros. Discovery, která díky nízké valuaci a navzdory slabým výsledkům dokonce rostla. Za pozornost stálo také zasedání Bank of England, která se postupně chystá na snižování sazeb. K tomu by se mohla odhodlat už na příštím zasedání, pokud tomu ale bude odpovídat ekonomická situace a vývoj inflace v Británii.
C:\fakepath\xtb-09052024.jpeg

Povídání o trzích: Big tech, nákupy Jardy Brychty a prodeje Warrena Buffetta

09.05.2024 Zhruba poslední čtyři týdny zveřejňují velké společnosti své hospodářské výsledky. Největší pozornost jako vždy přitahují technologické firmy a není tak divu, že se na ně zaměřili i analytici XTB v nejnovějším dílu série Povídání o trzích. Co si o současné situaci myslí Jaroslav Brychta, Tomáš Vranka a Marek Němky? Jaké firmy podle nich stojí za pozornost? Přikupovali sami některé z nich? V tomto článku přinášíme krátký souhrn témat, která v aktuální epizodě zazněly!
img

Streamingové služby Disney jsou poprvé v zisku, firma zvýšila celoroční výhled

08.05.2024 Streamingové služby americké zábavní společnosti Walt Disney jsou poprvé v zisku. Ten ve druhém finančním čtvrtletí na provozní úrovni činil 47 milionů dolarů (1,1 miliardy Kč) po ztrátě 587 milionů dolarů ve stejném období loni. Do zisku se služby Disney+ a Hulu dostaly o dvě čtvrtletí dříve, než firma plánovala. Podnik ve své dnešní výsledkové zprávě také zvýšil celoroční výhled zisku na akcii.
img

Ranní komentář: Trhy přešlapují na místě, výsledky Disney a Ferrari

08.05.2024 Americké indexy si včera své valuace podržely a zakončily seanci bez větších změn. Z jednotlivých titulů stály za pozornost hlavně akcie společnosti Disney, které se propadly po výsledcích o téměř deset procent. Dnes budou čísla za 1Q reportoval společnosti Uber, Airbnb, ARM, Robinhood, nebo Shopify.
C:\\fakepath\\eurusd-08052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 8.5.2024

08.05.2024 Akcie ve Spojených státech uzavřely včerejší obchodování bez výraznějších změn. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si připsal 0,08 procenta a zakončil obchodování na 38.884,26 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 0,13 procenta na 5187,70 bodu, zatímco index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,10 procenta na 16.332,56 bodu.
img

Denní shrnutí: Solidní obchodní den na starém kontinentu

07.05.2024 Úterní obchodní seance na starém kontinentu přinesla výrazné zisky téměř všech indexů. Německý DAX posílil o 1,45 %, francouzský CAC40 přidal 0,99 % a britský FTSE100 vzrostl o 1,22 %. Jediným indexem, který zaznamenal ztráty, byl polský WIG20 (-0,41 %).
img

Disney hlásí smíšené výsledky, akcie klesají o -8 % 📊

07.05.2024 Gigant zábavního průmyslu dnes zveřejnil své výsledky za 2Q24 (fiskální rok společnosti není v souladu s rokem kalendářním). Společnost překonala očekávání, pokud jde o zisk na akcii (EPS), a také zvýšila předpověď EPS na celý rok 2024. Zklamala však v segmentu Entertainment, přičemž nárůst provozního zisku byl primárně připsán segmentu Experiences.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Disney+ konečně po letech ztrát v zisku, klasická TV ale rychle vymírá

07.05.2024 Výsledky dnes před otevřením trhu přinesl také gigant v oblasti zábavy Walt Disney. Ten přinesl vcelku pěkná čísla z oblasti zábavních parků, ale také z oblasti streamování, která se pomalu překlápí do zisku. Jediný vysloveně problémový segment je tedy klasická televize, která postupně vymírá. Více v našem videu.
img

Ekonomický kalendář: Data z Evropy a Kanady, výsledky Walt Disney a Arista

07.05.2024 Evropské indexy zahájily dnešní peněžní seanci růstem a navázaly na předchozí včerejší zisky. Německý DAX se obchoduje o 0,5 % výše, francouzský CAC40 získává 0,6 %, zatímco španělský IBEX, italský FTSE MIB a nizozemský AEX přidávají 0,7 %. Britský FTSE 100 roste o více než 1 %. Děje se tak po včerejších silných výsledcích na Wall Street a po dnešní poměrně optimistické asijsko-pacifické seanci. AUD je nejhůře si vedoucí měnou G10 poté, co RBA ponechala sazby beze změny a ponechala i pokyny k sazbám.
img

Ranní okénko - Úterý přinese data z českého průmyslu a bilanci zahraničního obchodu

07.05.2024 Dnešní den otevřou data z Německa, České republiky a eurozóny. Nově zveřejněným statistikám bude dominovat český průmysl, který se sice začátkem roku zdánlivě vymanil z klesajícího trendu, ale za březen očekáváme další zhoršení. Po očištění o rozdíl v počtu pracovních dní predikujeme, že objem průmyslové výroby v březnu meziročně poklesl o 2 %, přičemž bez tohoto očištění by číslo mohlo být až o více než 10 % nižší v porovnání s předchozím měsícem. Takto vysoký očekávaný propad reflektuje stále nízkou zahraniční poptávku, jakož i nedostatek materiálu.
img

Ranní komentář: Trhy stabilní, Palantir po výsledcích -8 % a Tesla pokračuje v propouštění

07.05.2024 Pondělní seance na trhy výraznější změny nepřinesla. Technologický sektor včera rostl, zatímco třeba akcie Tyson Foods v indexu S&P500 ztrácely nejvíce. Po uzavření burz pak své výsledky za 1Q zveřejnila společnost Palantir, která sice mírně překonala konsenzus, ale i tak se její akcie následně propadly o 8 %. Dnes reportují svá čísla Disney, Rivian, Ferrari, nebo BP.
C:\fakepath\eurusd-07052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 7.5.2024

07.05.2024 Americké akcie včera posílily díky růstu optimismu ohledně snižování úrokových sazeb ve Spojených státech. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si připsal 0,46 procenta a zakončil obchodování na 38.852,27 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 1,03 procenta na 5180,74 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil o 1,19 procenta na 16.349,25 bodu.
img

Do jakých akcií se vyplatí investovat před příchodem léta? Tipy na investice běhěm léta

06.05.2024 S příchodem teplejšího počasí je ideální čas přidat do svého portfolia některé dobré letní akcie - akcie společností, kterým se v létě daří. Mezi takové akcie můžeme zařadit společnosti, které budou mít v létě očekávaný sezónní růst, jako například společnost Disney, která vlastní spoustu zábavních parků, které se v letním období stanou cílem pozornosti a tím pádem jejich prodeje mohou vzrůst. Ovšem Disney v posledních letech schytala kritiku a její akcie jsou dnes mnohem níže než bývaly.
img

Nejdůležitější zprávy o společnostech na sledování pro tento týden (06.05.2024)

06.05.2024 Zprávy o zisku za 1. čtvrtletí 2024 od největších amerických společností již byly zveřejněny, ale to neznamená, že sezóna vykazování skončila. Kalendář výdělků zůstává plný a zatímco největší společnosti již informovaly, stále zbývá několik velkých společností, které mají zveřejnit své příjmy tento týden. Mezi vrcholy tohoto týdne lze najít:
img

Ranní komentář: Americké makro pomohlo akciím, Berkshire zveřejnila další silné výsledky

06.05.2024 Závěr minulého týdne přinesl výsledky z amerického trhu práce, které pomohly akciím v USA znovu růst. S&P500 tak pokračuje v likvidaci ztrát, které nabral minulý měsíc a vrací se zpět nad úroveň 5 100 USD. Nový týden přinese o něco méně makrodat než ten minulý. Pokračuje ale výsledkový sezóna, která nabídne opět několik zajímavých jmen, v čele s výsledky společností Disney, Uber, Arm, nebo Shopify.
C:\fakepath\trading-05052024.jpeg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY, akcie Volkswagen a Walt Disney

05.05.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY, akcie Volkswagen a Walt Disney. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Verizon získává 1,50 % poté, co vykazuje silný růst výnosů z bezdrátových služeb 💰

22.04.2024 Verizon Communications (VZ.US) získává 1,50 % poté, co společnost zveřejnila čtvrtletní zprávu o zisku. Společnost Verizon oznámila, že v prvním čtvrtletí ztratila méně předplatitelů bezdrátových sítí, než se očekávalo, a úspěch připisuje svým flexibilním plánům a balíčkům streamování.
img

Ranní komentář: Nové makro, výhled pro sazby, pád Intelu a Disney proxy fight

04.04.2024 Akciové trhy včera mírně rostly, zatímco se pod tlak dostal americký dolar. Včerejší seance přinesla o něco lepší výsledky evropské inflace, která klesala rychleji než trh očekával. O něco slabší data pak přišla z USA, kde byly zveřejněny výsledky ISM pro sektor služeb. Na akciovém trhu se pod tlak dostaly hlavně akcie Intelu, který poprvé odhalil výsledky svého foundry businessu, na kterém loni prodělal 7 mld. dolarů. Pozitivní byl naopak včerejšek pro šéfa Disney Boba Igera, který vyhrál svůj proxy souboj s Nelsonem Peltzem.
img

Akciový trh ignoruje realitu - sektorová analýza

29.02.2024 „V posledních měsících se vytvořil „dokonalý mix“ událostí, který přispěl k extrémnímu optimismu na akciových trzích. Ovšem v současnosti je trh iracionální a nereaguje na měnící se fundamenty, které mu nehrají do karet,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\trading-18022024.png

Elliottovy vlny: Forex pár EUR/USD, kryptoměna Ethereum a akcie Walt Disney

18.02.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/USD, kryptoměnu Ethereum a akcie Walt Disney. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Půlminutový reklamní spot na Super Bowlu stál druhý rok v řadě sedm milionů USD

12.02.2024 Cena půlminutového reklamního spotu na letošním finále ligy amerického fotbalu Super Bowl činila druhý rok za sebou rekordních sedm milionů dolarů (více než 163 milionů Kč). Super Bowl je největší reklamní scénou, kde se firmy přetahují o omezený počet spotů, aby se jejich produkty dostaly do povědomí milionů spotřebitelů.
C:\fakepath\eurusd-09022024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 9.2.2024

09.02.2024 Akcie ve Spojených státech mírně vzrostly a index S&P 500 uzavřel těsně pod hranicí 5000 bodů. Obchodování však včera bylo rozkolísané. Investoři reagovali na výsledkové zprávy firem a zprávu o počtu žadatelů o podporu v nezaměstnanosti.
img

S&P 500 na cestě k 5 000 bodům: výnosy dluhopisů tudíž rostou

09.02.2024 Index S&P 500 zůstal v podstatě beze změny, nicméně situace na Blízkém východě zapříčinila růst cen ropy. Americký dolar posílil po zprávě s údaji o žádostech o dávky v nezaměstnanosti, zatímco japonský jen oslabil po zprávě, že Japonsko nehodlá zvyšovat úrokové sazby.
img

Disney v premarketu stoupá o 8 % 📈

08.02.2024 Akcie zábavního gigantu Disney (DIS.US) dnes před otevřením burzy posilují o téměř 8 %, přestože tento gigant vykázal poměrně úspěšné čtvrtletní výsledky, ačkoli tržby i předplatné služby Disney+ zaostaly za očekáváním. Důvodem této reakce trhu jsou i optimistické komentáře generálního ředitele Boba Igera, stejně jako politika snižování nákladů pozitivně ovlivňující čistý zisk a rostoucí naděje na rychlejší ziskovost streamingu. Mírně nižší příjmy byly kompenzovány nárůstem zisku.
img

Výsledky společnosti Disney

08.02.2024 Společnost Disney reagovala na svou kritiku tím, že předložila výsledky, které překonaly očekávání, a představila solidní výhled zisku na letošní rok, protože opatření Boba Igera na snížení nákladů přináší ovoce.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Zvládne staronový CEO Walta Disneyho postavit firmu zpátky na nohy?

08.02.2024 Včera večer zveřejnila výsledky také společnost Walt Disney. Do ní se před časem vrátil předchozí úspěšný CEO, který měl před sebou těžký úkol, protože se ve společnosti kopil jeden problém za druhým. Jak se mu zatím daří provádět změny? Odpověď na otázku se dozvíte v našem videu.
img

Ranní komentář: Výsledky Disney a jeho spolupráce s WBD a Fox. BABA a PYPL po výsledcích pod tlakem

08.02.2024 Americké indexy včera pokračovaly v růstu. Index S&P 500 navyšuje nová maxima a blíží se na dosah hranice 5 tis. dolarů. Včerejší seance přinesla další sadu výsledků. Za pozornost stála společnost Disney, která v after-market hodinách rostla o 6 %. Pod tlakem se naopak ocitly akcie společností Alibaba a PayPal.
img

Ranní shrnutí (08.02.2024)

08.02.2024 Indexy na Wall Street včera uzavřely seanci se solidními zisky. Index S&P 500 poprvé v historii překonal psychologickou hranici 5 000 bodů. Vzestupná dynamika pokračovala až do konce seance a index si připsal 0,82 %. Nasdaq100 vzrostl o 1,04 %. Index Dow Jones byl o něco slabší a připsal si 0,4 %.
img

Co očekávat od výsledků Paypalu a Disney? 🧭

07.02.2024  Společnost PayPal (PYPL.US) se po uzavření trhu chystá oznámit své výsledky za 4. čtvrtletí, přičemž pod vedením nového generálního ředitele Alexe Chrisse se bude soustředit na pokyny, ziskové marže a opatření na snížení nákladů. Analytici stanovili konsensuální odhad zisku na akcii na 1,36 USD, což znamená meziroční nárůst o 9,7 %, a konsensuální odhad tržeb na 7,87 miliardy USD, což představuje meziroční nárůst o 6,4 %. Přestože společnost PayPal čelí konkurenci ze strany Apple Pay a možnosti koupit hned, zaplatit později, učinila strategické kroky včetně propouštění a zavedení funkcí založených na umělé inteligenci, aby zvýšila zapojení uživatelů a obchodníků. Chriss, který v září nahradil Dana Schulmanna, zdůraznil potřebu snížit vysokou nákladovou základnu společnosti PayPal.
img

Co bude dál s akciemi společnosti Disney po poklesu za rok 2023?

07.02.2024 Zábavní gigant se nyní potýká s poklesem jeho akcií, který se projevuje jejími nedávnými potížemi na burze. S ročním ziskem, který jen těsně přesáhl 6 %, se akcie společnosti Disney ocitly daleko za indexem S&P 500 (SPX), což znamená výrazný odklon od historické zdatnosti společnosti. Tato slabší výkonnost není nedávnou anomálií, ale spíše dlouhodobým trendem, neboť společnost Disney byla za posledních pět let svědkem 18% poklesu. Dokonce i když rozšíříme náš pohled na posledních deset let, kdysi mocný zábavní gigant dosáhl pouze skromného 31% růstu, což je přibližně pětina výnosů, které ve stejném období dosáhl široce uznávaný indexový fond S&P 500.
img

Ranní okénko - Dnes zasedá Polská centrální banka

07.02.2024 I dnešní den nabídne údaj o tuzemské ekonomice, kdy za pár minut bude zveřejněn prosincový výsledek maloobchodních tržeb. V listopadu byl poměrně překvapivě zastaven rok a půl trvající propad v tomto sektoru a je otázkou, jaký byl vývoj v prosinci, na čemž mezi analytiky nepanuje shoda. Medián trhu signalizuje, že reálné tržby bez prodeje aut vzrostly o 0,7 %, zatímco naše prognóza je mírně pesimističtější a očekáváme jejich mírný pokles (-0,4 %). Přesný výsledek ale není až tak důležitý, mnohem podstatnější je změna chování spotřebitelů, jejichž strach z dalšího zdražování a obecně ekonomické situace se i podle prvního odhadu pro čtvrtý kvartál roku 2023 začíná pomalu vytrácet, což se začne projevovat v jejich vyšší spotřebě. Ta by měla během roku postupně růst, na čemž bude profitovat i sektor maloobchodu.
img

Ekonomický kalendář: Údaje druhé úrovně z USA a Kanady, výsledky Alibaby

07.02.2024 Futures na evropské indexy ukazují na víceméně stabilní zahájení dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po smíšeném obchodování během dnešní asijsko-pacifické seance a po včerejším smíšeném obchodování na Wall Street. Nejvýkonnějšími měnami skupiny G10 jsou EUR a GBP, zatímco CHF a USD nejvíce zaostávají. Obchodní rozpětí na devizovém trhu jsou však poměrně úzká.
img

Ranní komentář: Trhy i nadále v dobrém rozpoložení, stabilizace v Číně a dobré výsledky Toyoty a Fordu

07.02.2024 Nálada na trzích zůstává i nadále stabilizovaná. Akciové indexy si své pozice drží, a to navzdory stále zesilujícím hlasům z centrálních bank, které varují před příliš optimistickými očekáváními ohledně snižování úrokových sazeb. Výrazný dopad na trhy zatím nemá ani korekce na regionálních bankách, které zůstávají od minulého týdne pod tlakem. Dnešek bude na nové makro údaje chudý, ale dočkáme se opět několika zajímavých korporátních dat, v čele s výsledky společností Uber, PayPal, nebo Disney.
img

Hlavní zprávy o akciích, které je třeba sledovat tento týden (05.02.2024)

05.02.2024 Výsledková sezóna na Wall Street je v plném proudu. Investoři se již dočkali zpráv od největších amerických technologických společností, které byly hlavními tahouny rallye na akciovém trhu v roce 2023. To však neznamená, že už nezbývají žádné další zajímavé společnosti, které by mohly reportovat. Ve výsledkovém kalendáři tohoto týdne lze najít 4 členy indexu Dow Jones - Amgen (AMGN.US), Caterpillar (CAT.US), McDonald's (MCD.US) a Walt Disney (DIS.US), z nichž dvě reportují dnes. Mezi hlavními událostmi týdne lze nalézt také reporty společností jako Alibaba Group (BABA.US), Arm Holdings (ARM.US), Ford Motor (F.US) nebo PepsiCo (PEP.US). Kalendář nejzajímavějších výsledkových zpráv z Wall Street naplánovaných na tento týden naleznete v tabulce níže.
img

Wall Street stojí na prahu změny: jak americká ekonomika ignoruje Fed

05.02.2024 Současná verze byla znepokojena důkazy naznačujícími, že ekonomika může být příliš zahřátá na to, aby Federální rezervní systém mohl snížit sazby, aniž by riskoval opětovné zvýšení inflace. Páteční údaje o zaměstnanosti v USA posloužily jako nejnovější ukazatel silnějšího než očekávaného růstu poté, co předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell o několik dní dříve potlačil naděje, že centrální banka začne snižovat sazby v březnu.
img

Market story: 🥤 Netflix před otevřením v USA získává téměř 10 %. Euforie přichází s nárůstem počtu odběratelů 📈

24.01.2024 Netflix (NFLX.US) má již téměř 261 milionů odběrů streamování a přidal 13 milionů nových uživatelů v posledním čtvrtletí roku 2023. Tím překonal prognózu Wall Street o přidaných odběrech o téměř 50 %, a i když je jasné, že nepřímo počet platících zákazníků se zvýšil díky jeho politice sdílení hesel, z čísel je zřejmé, že se předplatitelé vracejí k Netflixu. Exponenciálně rostoucí uživatelská základna znamená rostoucí zisky z jejich postupné monetizace. Není divu, že trh zavíral oči před slabšími zisky, než se očekávalo. Před zahájením zasedání na Wall Street akcie společnosti již získaly téměř 10 % a přidaly více než 20 miliard dolarů na 215 miliard dolarů v současné kapitalizaci.
img

Netflix po skončení obchodování posiluje o 7,5 % po skvělých číslech o počtu předplatitelů

23.01.2024 Společnost Netflix oznámila své finanční výsledky za čtvrté čtvrtletí roku 2023, které byly při pohledu na klíčové ukazatele streamovací společnosti silně pozitivní. Tržby společnosti dosáhly 8,83 miliardy dolarů, což představuje meziroční nárůst o 12 %. Provozní zisk činil 1,5 miliardy dolarů a zisk na akcii (EPS) 2,11 dolaru. EPS byl mírným zklamáním, ale počet nových uživatelů za 4. čtvrtletí překonal všechny rekordy.
img

Top 10 akcií: Drobní investoři nadále podporují akcie rychlého hubnutí a sklízí zisky za rok 2023

23.01.2024 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích z obchodní a investiční platformy eToro drobní investoři v posledním čtvrtletí roku nadále podporovali výrobce léků na hubnutí a zároveň si uzavírali zisky z několika nejsilnějších "cash-cows" roku 2023.
img

Walt Disney vypršela práva na postavičku Mickey Mouse. Jaký bude dopad na hodnotu firmy?

15.01.2024 Walt Disney je největší mezinárodní konglomerát v oblasti masmédií a zábavního průmyslu. V posledních 15 letech získal práva na některé z nejlepších mediálních franšíz. Problémy se však nevyhýbají ani této „továrně na sny“. Od začátku roku 2024 přišla společnost o práva na ikonickou kreslenou postavu Mickey Mouse, která dostala společnost na výsluní a od té doby se nové výtvory, licence a akvizice velkých společností nabalovaly jako sněhová koule.
C:\fakepath\akcie-140120243.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár EUR/USD, kryptoměna Ethereum a akcie Walt Disney

14.01.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/USD, kryptoměnu Ethereum a akcií Walt Disney. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Wall Street nedokázala navázat na předešlou rally

10.01.2024 Americké akciové trhy prošly po pondělní rally konsolidací a investoři se při absenci nových zpráv nechtěli pouštět do žádných větších akcí. Hlavní indexy na Wall Street během včerejšího dne spíše přešlapovaly na místě, když nejslabší z hlavní trojky indexů byl DJIA, zatímco Nasdaq 100 si dokázal připsat již třetí růst v řadě. Index DJIA stahovaly dolů především akcie Chevron, Verizon a Walt Disney. Propad akcií Verizon přišel v návaznosti na velmi silný minulý týden, kdy tento titul získal úctyhodných 6,6 %. Co se týče vítězů, tak indexu S&P 500 jednoznačně dominovaly akcie Juniper Networks, které zaznamenaly nejvyšší růst za posledních 20 let, posílily o více než 20 %. K nezastavení byly opět akcie Nvidia, které si včera připsaly již čtvrtý růst v řadě.
img

Ranní komentář: Býci už pobíhají volně po NY, ECB zatím vyčkává, proxy fight v Disney

15.12.2023 Nálada na trzích zůstává i po včerejšku velmi dobrá a většina akcií své zisky postupně navyšuje. Po středečním Fedu se výrazně daří například bankám, ale moc pěkným růstem si i nadále prochází také celý polovodičový sektor. Včera jsme se dočkali zasedání ECB a BoE, které zatím diskusi o možném snižování sazeb nezahájily. To výrazně pomohlo EUR a GBP, které rostly na páru s dolarem. Dnes pozor na sérii PMI z Evropy a z USA, která více napoví o aktuální situaci v obou ekonomikách.
C:\fakepath\1700824634-57a-24112023.jpg

Svět hoří a akcie rostou?! | Investiční Memento #57

24.11.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 57. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
C:\\fakepath\\akcie-20112023.jpg

Akcie: Dvě tváře zisků aneb hodnotové versus růstové akcie (díl 3.)

20.11.2023 Než začnete investovat do akcií, je důležité zamyslet se, jaký typ zisku je vaším cílem a podle toho vybírat akcie do vašeho portfolia. Některé akcie jsou jako Ferrari, dovezou vás rychle do cíle, ale pokud nebudete opatrní, snadno se můžete vybourat. Jiné akcie jsou jako linkový autobus, do cíle dojedete za hodně dlouhou dobu a asi bezpečněji, zato se budete po cestě nudit o dost více, než kdybyste se svezli ve Ferrari.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

16.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Jak se měnilo portfolio známých investorů ve 3. kvartále?

15.11.2023 „Aktivita známých investorů byla ve 3. kvartále spíše utlumená, často docházelo k výběru zisků,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Vyhlídky Adyenu, překvapení od Disneyho a indická poptávka po oceli

13.11.2023 Akcie společnosti Adyen stouply o 32 %. Investorům se po její prezentaci v rámci Dne pro investory ulevilo a do budoucna hledí optimisticky. Akcie Disneyho stouply mimo řádnou dobu obchodování o 4 %, když společnost odhalila další úspory nákladů v hodnotě 2 miliard USD a překonala očekávání v oblasti předplatitelů kanálu Disney+. ArcelorMittalu nevyšly ve 3. čtvrtletí odhady tržeb, ale EBITDA zůstává podle očekávání. Zajímavější však je, že společnost přišla s předpovědí indické poptávky po oceli, která se má podle ní do roku 2032 zdvojnásobit.
C:\fakepath\burza-10112023.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/CAD, index NASDAQ a akcie Walt Disney

10.11.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/CAD, index NASDAQ a akcii Walt Disney. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Akcie

10.11.2023 Zámořské indexy včera obchodovaly v lehkém záporu. Ze sektorů se dařilo nejvíce průmyslu, který odepsal pouze 0,2 %. V těsném závěsu sledován energetikou a komunikačními technologiemi (-0,3 %). Nejvíce naopak ztrácelo zdravotnictví (-2,1 %) a utility (-1,4 %). V rally pokračuje technologická Nvidia, která včera intradenně přidala více než 2 %, den ale zakončila pouze se ziskem 0,8 %. I tak se opět blíží pětisetdolarové hranici. Naopak poměrně výrazně oslabila automobilka Tesla, která ztratila téměř 6 %. Walt Disney včera představil solidní čísla, ve kterých ukázal kýžené osekání nákladů a zvýšenou profitabilitu zábavních parků a díky tomu rostl o 6,9 %.
C:\fakepath\eurusd-10112023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 10.11.2023

10.11.2023 Americké akcie včera oslabily poté, co šéf americké centrální banky (Fed) Jerome Powell naznačil, že úroky ve Spojených státech by se mohly ještě zvýšit. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 0,65 procenta a zakončil obchodování na 33.891,94 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,81 procenta na 4347,35 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,94 procenta na 13.521,45 bodu.
img

Ekonomický kalendář: Powellův projev a velkoobchodní tržby v USA

08.11.2023 Sentiment na evropském trhu je dnes smíšený a navazuje na slabší seanci v Asii, kde nejvíce ztrácely korejský KOSPI a japonský Topix. Na dnešek je naplánováno zveřejnění několika sekundárních evropských a amerických údajů, z nichž nejdůležitější jsou maloobchodní tržby v eurozóně a americké zásoby a velkoobchodní tržby, které mohou vrhnout více světla na celkovou sílu spotřebitelů a organickou poptávku v americké ekonomice. Nejdůležitější čtvrtletní zprávou ze strany společností bude zpráva společnosti Disney (DIS.US), společnost zveřejní své výsledky za 3. čtvrtletí po skončení americké seance.
img

Ranní okénko - Dnes dorazí výsledek nezaměstnanosti, změnu neočekáváme

08.11.2023 Dnes z tuzemských dat vychází údaj o vývoji nezaměstnanosti během října, kde očekáváme stagnaci na úrovni 3,6 %. Z USA významnější ekonomická data nedorazí, ve večerních hodinách ale budou investoři sledovat projev předsedy Fedu Powella. Z Evropy přijde pouze informace o inflačních očekávání v eurozóně spolu se zpřesněným výsledkem říjnové inflace v Německu. V rámci regionu pak bude zajímavé odpolední zasedání polské centrální banky, kde očekáváme další snížení sazeb o 25bb, kterým by se úroková sazba dostala ze současných 5,75 % na 5,50 %.
img

Ranní komentář: S&P500 roste sedm dnů v řadě, trh doufá ve snižování sazeb a Rockstar představí GTA VI

08.11.2023 Akciové trhy za sebou mají další růstovou seanci, zatímco výnosy včera opět mírně klesaly. Nálada na trzích je tak pozitivní a indexy si své zisky z minulého týdne udržují. Dnešek přinese několik projevů centrálních bankéřů v čele s J. Powellem a dočkáme se také zajímavých korporátních reportů, když svá čísla za Q3 zveřejní například společnosti Disney a Warner Bros. Discovery.
img

Nejlepší přehledy akcií ke shlédnutí tento týden (11.6.2023)

06.11.2023 Většina největších a nejznámějších amerických společností již oznámila své finanční výsledky za 3. čtvrtletí 2023. Nicméně proud zveřejňovaných zisků je stále silný. Mezi společnostmi, které mají tento týden podat zprávu, lze najít Robinhood Markets (úterý), Uber Technologies (úterý), Walt Disney (středa), Virgin Galactic (středa), Plug Power (čtvrtek) a mnoho dalších. Níže je uveden plán klíčových vydání Wall Street tento týden.
C:\fakepath\netlfix-25102023.jpeg

Proč jsou akcie Netflixu tak úspěšné?

25.10.2023 Výsledková sezona v zámoří je aktuálně na pozadí zájmu médií. Trhy totiž velmi znejistil teroristický útok Hamasu. A vojenská intervence podobná té v Íránu, by byla pro finanční trhy skutečnou pohromou.
img

Netflix po nárůstu počtu předplatitelů ve 3. čtvrtletí vyskočil v předobchodní fázi o 12 % výše

19.10.2023 Společnost Netflix (NFLX.US) po zveřejnění zprávy o výsledcích za 3. čtvrtletí 2023 vzrostla v odpoledním obchodování o 12 %. Za tímto nárůstem stojí dobré důvody, protože zpráva se ukázala jako hvězdná, zejména pokud jde o přírůstky nových předplatitelů. Pojďme se na zprávu podívat!
img

Netflix dnes hlásí výsledky za 3. čtvrtletí 2023!

18.10.2023 Netflix (NFLX.US), americká společnost zabývající se streamováním videa, má dnes po skončení seance na Wall Street oznámit výsledky za 3. čtvrtletí 2023. Společnost nedávno zahájila úspěšný zásah proti uživatelům sdílejícím hesla a očekává se, že v nadcházejících čtvrtletích přispěje k růstu počtu předplatitelů. Kromě toho sílí zvěsti, že Netflix může rozhodnout o zvýšení cen. Pojďme se rychle podívat na to, co trhy očekávají od výsledků Netflixu za 3. čtvrtletí!
C:\fakepath\xtb-17102023.png

Nové Povídání o trzích: Co bude lepší – Nasdaq nebo S&P 500?

17.10.2023 Po delší odmlce se znovu sešli analytici Jaroslav Brychta spolu s Tomášem Vrankou, aby probrali vše zásadní, co se v posledních týdnech na poli finančních trhů odehrálo. Tentokrát si přizvali na pomoc nového kolegu z řad XTB, slovenského analytika Marka Němky. Pojďme se podívat, na jaká témata se tentokrát v Povídání o trzích zaměřili.
img

eToro TZ: Top 10 nejoblíbenějších akcií na platformě

11.10.2023 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích z obchodní a investiční platformy eToro se Apple stává po roce jedničkou mezi českými investory. Dařilo se také Nvidii, která předstihla Alibabu a Nio. Drobní investoři se ve třetím čtvrtletí vrhli na léky proti obezitě, konkrétně akcie společnosti Novo Nordisk a Eli Lilly & Co, zatímco i nadále prosazovali akcie společnosti Broadcom s polovodiči a akcie umělé inteligence AI C3.a.
img

Graf dne – US30 (11.10.2023)

11.10.2023 Futures na index Dow Jones Industrial Average (US30) dnes pravděpodobně zaznamenají nadprůměrnou volatilitu přinejmenším z několika důvodů. Za prvé, dnes trh žije zveřejněním zářijové inflace PPI (14:30) z USA, která bude předcházet zítřejšímu čtení CPI. Vzhledem k tomu, že obvykle první „čerstvá“ inflační publikace vyvolá velkou spekulativní reakci (na základě reakce na ni může trh přehrát další údaje). Trh neočekává výraznou změnu oproti předchozímu čtení, takže jakákoli prudce větší odchylka v dynamice inflace, než je prognóza, by mohla vést k značné reakci na Wall Street. Trh očekává 1,6 % r/r (1,6 % dříve) a pokles m/m dynamiky na 0,3 % z 0,7 % dříve – očekává se, že jádrový CPI poroste ročně na 2,3 % vs. 2,2 % dříve a udrží si plochá dynamika 0,2 % m/m. Potenciální klesající překvapení v základním čtení by mohlo dále upevnit víru trhu, že Fed se přikloní k ponechání sazeb beze změny, ale stojí za to připomenout, že zítra ve 14:30 máme údaje CPI, které by potenciálně mohly zvrátit dnešní reakci trhu.
img

Akciové portfolio Tomáše Vranky: Lockheed Martin se vrací na rozumnou cenu

09.10.2023 Akciové trhy v posledních týdnech mírně klesaly a během září dosáhly nejnižších hodnot za poslední zhruba tři měsíce. Na druhé straně tu však máme například ropu, která je na nejvyšší úrovni za téměř rok. Zasedaly také centrální banky a dozvěděli jsme se, že americký Fed pravděpodobně ponechá sazby na vyšších úrovních déle, než se původně očekávalo. Je možné, že podobná situace nastane i v Evropě.
img

US100 nad 15 000 body! ⚡

06.10.2023 Zveřejnění dalších silných údajů z amerického trhu práce - ačkoli nepřineslo trhem požadovaný pokles zaměstnanosti - se ukázalo jako příležitost "prodat fakta".
img

Akciové indexy USA v záporných hodnotách

20.09.2023 Akciové indexy z USA se po celý včerejší obchodní den pohybovaly v záporných hodnotách, souboj mezi technologickým Nasdaq Composite a průmyslovým Dow Jones Industrial Average vyhrály technologie, které odevzdaly 0,2 % a společnosti z průmyslu ještě 0,1p.b. více. Včerejší seance pouze podtrhla špatný obchodní rok pro Walt Disney, když společnost ze zábavního průmyslu odepsala více jak 3 %. Ani pokračující stávky několika tisíců zaměstnanců velké trojky automobilek Ford, General Motors a Stellantis neznamenal propad hodnoty jejich akcií. The UAW varuje automobilky, že pokud nedojde k výraznějšímu pokroku ve vyjednávání, přidají se v pátek ke stávce další zaměstnanci, F US +1,78 %, GM US +1,89 %, STLA US +2,09 %.
img

Ranní komentář: IPO Instacart, v Disney uspali medvěda a dnes zasedá Fed

20.09.2023 Včerejší seance byla na trzích opět klidná a akciové trhy dály spíše vyčkávají na to, co přinesou nadcházející seance. Ty by měly být podstatně zajímavější a už dnes nás čeká zasedání Fedu, který by měl ponechat sazby beze změny. Fed nabídne také nové ekonomické projekce a dot chart a protože existuje stále šance na ještě jedno zvýšení sazeb během letošního roku, může být dnešní zasedání pro trhy velmi důležité.
img

Americké indexy klesají: Federální rezervní systém udržuje investory v napětí

20.09.2023 Fed plánuje zveřejnit svou ekonomickou prognózu včetně prognózy úrokových sazeb, inflace a ekonomického růstu, které by mohly vnést trochu světla do budoucího směřování měnové politiky.
C:\fakepath\eurusd-20092023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 20.9.2023

20.09.2023 Akcie ve Spojených státech oslabily. Investoři se před koncem zasedání měnového výboru centrální banky USA (Fed) odklonili od rizikovějších investic. Výrazně ztrácely velké technologické firmy citlivé na úrokové sazby, v čele s firmami Amazon.com a Nvidia.
img

Technická analýza ceny akcie DIS 19. 9. 2023

19.09.2023 Cena akcií společnosti Disney je pod tlakem. Navzdory dvoutýdenní pauze v poklesu vykazuje cena známky odmítnutí na 85 USD. Cena se odrazila zpět k modré trendové linii rezistence, která bývala supportem. Ve stejné době byla cena odmítnuta na červené linii klesající rezistence. Cena akcií DIS je náchylná k dalšímu poklesu, pokud zůstane pod červenou trendovou linií. Býci potřebují získat zpět úroveň 85–86 USD, aby měli opět kontrolu nad krátkodobým trendem.
img

Invesco: VR/AR Apple vstupuje do boje

19.09.2023 VR/AR neboli virtuální realita/rozšířená realita může změnit způsoby, jakými lidé komunikují s organizacemi, jejich produkty a službami, protože umožňuje různým platformám vytvářet skutečně pohlcující zážitky. Uvedení náhlavní soupravy pro smíšenou realitu společnosti Apple mělo jako vždy vzbudit velkou pozornost, vzhledem k historii úspěšného uvádění produktů této firmy na trh.
img

Ranní komentář: Sazby v Eurozóně pokračují v růstu, ceny ropy taky. Disney má zájemce o ABC Network

15.09.2023 ECB včera zvedla opět úrokové sazby a překvapila tak většinu analytiků, kteří počítali s jejich ponecháním beze změny. Trh ale věří tomu, že byl včerejší růst sazeb poslední a tak evropské výnosy i euro začaly klesat. V růstu naopak pokračují ceny ropy, které začínají negativně doléhat na firmy i spotřebitele. V noci ze včerejška na dnešek pak začala stávka amerických automobilových odborů a Disney má prý zájemce o svou ABC Network.
img

Ranní komentář: Charter vs Disney, Čína vs Apple a pár dalších postřehů

12.09.2023 Včera se těsně před začátkem NFL podařil vyřešit spor mezi Charter Communication a Disney. Ve videu jsme se ohlédli ještě za problémy Applu a v Číně a probrali pár dalších témat z minulého a tohoto týdne.
img

Tesla a Wall Street jedou na vlně růstu: Proč se umělá inteligence stala klíčovým prvkem optimismu?

12.09.2023 Pro začátek udělal Morgan Stanley zásadní krok zvýšením hodnocení Tesly. Odborníci tvrdí, že superpočítač Tesly, Dojo, vyvinutý společností, by mohl výrazně zvýšit tržní hodnotu Tesly a přidat k její kapitalizaci téměř 600 miliard dolarů.
C:\fakepath\xtb-11092023-2.jpg

Analytik XTB Tomáš Vranka: Stane se Alphabet gigantem i v sektoru cloudu?

11.09.2023 S příchodem druhého pondělí v měsíci vychází i nová epizoda Akciového portfolia Tomáše Vranky. V tomto článku přinášíme souhrn těch nejzajímavějších událostí, jež se dotkly jeho portfolia za poslední měsíc.
img

Technická analýza ceny akcií DISNEY na 1. září 2023

01.09.2023 Minulý týden jsme obchodníky upozornili, že cena akcií DISNEY proráží pod týdenní support. Průraz pod týdenní neckline support kolem 85 USD poskytl medvědí signál a cenová akce z tohoto týdne ho potvrzuje. Nová týdenní minima pro cenu akcií DIS. Cena už třetí týden v řadě zůstává pod tlakem. Cena akcií DISNEY je citlivá na pohyb k 78 USD a pak k 68 USD. Býci potřebují přinejmenším znovu dobýt cenovou úroveň 89,30 USD.
img

Netflix v problémech kvůli AI? Stávky kazí byznys streamovacím společnostem

29.08.2023 Společnost Netflix, která se v posledních letech stala lídrem v oblasti streamovacích služeb, zklamala Wall Street svými výsledky za druhé čtvrtletí, které zaostaly za odhady analytiků. Akcie se po tomto oznámení propadly o 5 %.* Svou roli v tom nepochybně sehrála stávka scénáristů, k níž se připojila řada herců, což způsobilo problémy při výrobě dalších pokračování seriálů a filmů. V pozadí celé kauzy stojí horký trend doby - využívání umělé inteligence. Jak se s ní americký průkopník kinematografie vypořádává?
C:\fakepath\etf-24082023-1.jpeg

XTB snížilo minimální hodnotu transakce u ETF na 1 EUR a rozšířilo nabídku Frakčních akcií

24.08.2023 Popularita pasivního investování ve formě takzvaných ETF fondů nebo Frakčních akcií roste. Tyto nástroje se v době inflace stávají cestou, jak se postarat o naspořené peníze a díky své jednoduchosti otevírají dveře do světa investic širší veřejnosti. Průměrný český investor, který se rozhodne pro Frakční akcie, je 34letý muž, který používá své mobilní zařízení ke každodennímu investování. Nejjednodušší formou pasivního investování je investování do takzvaných ETF fondů, které kopírují cenu určitého aktiva. Snížením hodnoty minimální transakce u ETF na 1 euro pomohlo XTB svět investic ještě více demokratizovat.
img

Co nakupovali nejlepší akcioví investoři ve 2. kvartále?

21.08.2023 „Jedni z nejlepších amerických investorů odkryli svá investiční portfolia, často vybírali zisky a bylo relativně málo objemných nákupů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\xtb-14082023.jpeg

Výsledková sezona minulý týden: Berkshire Hathaway sedí na penězích. Comeback Alibaby?

14.08.2023 Výsledková sezóna se pomalu chýlí ke konci, i přesto ale v minulém týdnu publikovalo své výsledky několik populárních společností. Analytik XTB Tomáš Vranka shrnul ty nejzajímavější: Berkshire Hathaway, Palantir, Walt Disney a Alibaba.
C:\fakepath\1691756583-45e-11082023.jpg

Jak to, že inflace v USA opět roste? | Investiční Memento #45

11.08.2023 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 45. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
C:\fakepath\eurusd-11082023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 11.8.2023

11.08.2023 Akcie ve Spojených státech včera mírně posílily. Trhy podpořila zpráva o inflaci, která byla mírnější, než se čekalo, část zisků však později smazaly obavy o stav americké ekonomiky a o to, zda mají akcie ještě velký prostor k růstu.
img

Výsledková sezóna s XTB: Walt Disney zvyšuje ceny předplatného, začíná boj proti sdílení hesel

10.08.2023 Své výsledky včera večer zveřejnil také americký mediální a zábavní gigant. Segment zábavních parků společnosti rostl slušně, ale mediální segment si vedl hůře. Disney ztratil velké množství předplatitelů, ale to nakonec nemusí být takový problém. Chcete vědět proč? Podívejte se na naše video.
img

Disney na desetiletém minimu - další zpomalení po výsledcích za 2. čtvrtletí? 📊

10.08.2023 Největší americká zábavní společnost Disney (DIS.US) zveřejnila svou zprávu za 2. čtvrtletí. Již více než 2 roky jsou její akcie v "nemilosti" Wall Street a zlevňují na vlně nejistého makroekonomického výhledu, nevýkonných streamovacích služeb Disney+ a budoucí nejistoty ohledně spotřebitelské aktivity. Výsledek? Akcie Disney jsou na cenové úrovni roku 2014, kdy tržby společnosti klesly o více než 40 %. Dnes před otevřením amerického trhu posilují o necelých 1,5 %.
img

Ranní komentář: Apple v srpnu -10 %, Amazon chce podíl v ARM, smíšené výsledky Disney

10.08.2023 Akciové trhy pokračují v mírné korekci, která je tažena hlavně velkými techy. Apple už tento měsíc ztratil 10 %. Včerejší seance přinesla výsledky společnosti Disney, která přichází o indické předplatitele. Celý DTC segment je ve ztrátě, které se ale snižuje. Lineární TV jsou i nadále problém, ale segment parků situaci zachraňuje. Dnes pozor na výsledky americké inflace.
img

Ranní shrnutí (10.08.2023)

10.08.2023 Asijsko-pacifické indexy se dnes obchodovaly smíšeně. Nikkei se obchodoval o 0,40 % výše, Nifty 50 o 0,40 % níže a indexy z Číny klesly až o 0,60 %. Index S&P/ASX 200 si připsal 0,16 %, zatímco index Kospi klesl o 0,26 %.
img

Výdělky společnosti Disney

10.08.2023 Po náročných 12 měsících, kdy akcie společnosti Disney klesly o více než 20 %, si dnes investoři oddechli. Zisk překonal očekávání a ztráty by se měly i přes slabší než očekávané předplatitele streamingu nadále zvyšovat.
img

Disney na úrovni roku 2014 - zlepší výsledky sentiment?

09.08.2023 Dnes po skončení americké seance bude největší americká zábavní společnost Disney (DIS.US) oznamovat finanční výsledky. Investoři očekávají pokles čistého zisku a mírně vyšší tržby. Wall Street bude věnovat pozornost zejména segmentu streamingu, kde Disney+ musí bojovat s rostoucí konkurencí, a návštěvnosti a aktivitě zákazníků v zábavních parcích Disney. Ten zase může poskytnout více informací o celkovém zdraví spotřebitelů a jejich finanční aktivitě v zábavním sektoru. Podle zpráv agentury Reuters již společnost vytvořila skupinu, která má zlepšit její ziskovost prostřednictvím umělé inteligence. Vytáhne společnost Disney po letech odchodu z problémů navrátivší se generální ředitel Bob Iger?
img

Ranní okénko - Čína se ocitla v teritoriu deflace

09.08.2023 Dnes je ekonomický kalendář prázdný a trh bude vyčkávat zejména na zítřejší výsledek americké, ale i české inflace. Výsledek ohledně červencové inflace ostatně dorazil již dnes v ranních hodinách z Číny, kde se meziroční dynamika dostala do záporných čísel a největší asijská ekonomika se tím dostala do teritoria deflace. Cenová hladina zde meziročně poklesla o 0,3 %. I přesto, že pro většinu světa může v podmínkách aktuální vysoké inflace znít deflační scénář lákavě, pro Čínu jde o zásadní problém, kdy ceny klesají zejména v důsledku oslabující globální poptávky a dopadají tak negativně na ekonomický růst. Například včerejší čísla z exportu ukázala, že jeho hodnota poklesla meziročně o téměř 15 %. Roste proto „poptávka“ po větších fiskálních výdajích, skrze které by se dařilo stimulovat ekonomiku.
img

Ekonomický kalendář: Zpráva EIA o zásobách ropy, výsledky společnosti Walt Disney

09.08.2023 Futures na evropské indexy ukazují na vyšší otevření hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po smíšeném obchodování, které se odehrálo dnes během asijské seance. Trhy se uklidnily po včerejším výprodeji vyvolaném snížením ratingu amerických bank agenturou Moody's, schválením neočekávané daně pro banky italským senátem a zveřejněním neuspokojivých obchodních údajů z Číny.
img

📣Jak reaguje Netflix na stávkující Hollywood?

20.07.2023 Finanční výsledky největší světové streamovací společnosti Netflix již známe. Filmový průmysl v poslední době prochází určitými problémy v důsledku stávky scenáristů, která dříve zastavila mnoho produkcí. Nedávné stávky herců byly do značné míry způsobeny změnou pracovních podmínek, které si vynutil rychle se rozvíjející streamovací byznys. Může však být hollywoodská stávka pro Netflix příležitostí? Ukazuje se, že může!
img

➡️Netflix reportuje výsledky během stávky v Hollywoodu

19.07.2023 Poprvé od roku 1960 se ve filmovém průmyslu setkáváme s dvojí stávkou. Stávkují spisovatelé i scenáristé, což do značné míry ovlivňuje producenty filmů a seriálů, jako je Netflix. Na druhé straně máme také stávku hollywoodských herců, která se Netflixu rovněž dotýká, i když v podstatně menší míře než velkých filmových studií. Kromě toho se Netflix potýká také se změnami v distribuci svých produktů, které souvisejí s tzv. sdílením hesel. Jak to vše ovlivní finanční výsledky streamovacího gigantu? Udrží si Netflix své vedoucí postavení? Bude i nadále dohánět tržní ztráty ve srovnání s rekordním oceněním v době pandemie?
img

Ranní komentář: Další růst akcií, pád dolaru, dobré zprávy z kryptolandu, Disney a stávka v Hollywoodu

14.07.2023 Akciové trhy včera opět rostly a index S&P 500 se pohodlně vyhoupl nad hranici 4 500 dolarů. K růstu mu tentokrát výrazně pomohly i velké technologické společnosti, jako Nvidia a Alphabet, které přidávaly přes 4 %. V pádu naopak pokračuje americký dolar, který slábne už druhým dnem v řadě, v reakci na středeční výsledky CPI a částečně i na čtvrteční výsledky PPI. Dnes pozor na americkou spotřebitelskou důvěru a na výsledky velkých amerických bank, které budou reportovat svá čísla za 2Q.
img

Ranní komentář: Velké techy výjimečně zaostávají, méně lidí v Disney Worldu a další real estate okénko

11.07.2023 Americké indexy včera mírně rostly. Zisky by byly vyšší, nebýt velkých technologických společností, které ale zbytek trhu táhly dolů. Apple, Microsoft, Amazon i Google, včera ztrácely, zatímco si zbytek trhu připisoval solidní zisky a třeba Russell 2000 rostl o 1.7 %. Nálada na trzích zůstává klidná a mírně optimistická, což příliš nepomáhá americkému dolaru, který slábne na většině měnových párů.
img

Jak se trh s kryptoměnami zotavuje, investoři považují těchto 12 kryptoměn za nejlepší koupi

10.07.2023 Zatímco rok 2022 byl k mnoha kryptoinvestorům nevlídný, zdá se, že v roce 2023 se situace opět zlepší. S tolika slibnými projekty na trhu si však mnozí nejsou jisti, kde začít.
img

Čtyři akcie, které budou během léta atraktivní příležitostí pro retailové investory

26.06.2023 S rostoucími teplotami a blížícím se létem se investoři poohlížejí po akciích, které mají sezónní výkonnost a rozšířit tak svá portfolia o akcie s potenciálem na zisk během léta. Vzhledem k oživení ekonomiky a rostoucím spotřebitelským výdajům je ideální čas prozkoumat rozmanitou škálu letních akcií, které vystihují podstatu tohoto živého ročního období.
C:\fakepath\trader-18062023.jpg

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár USD/JPY a akcie Walt Disney a Johnson & Johnson

18.06.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/JPY a akcie Walt Disney a Johnson & Johnson. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Apple se připojuje k trendu rozšířené reality

14.06.2023 Investoři i spotřebitelé s napětím sledovali Worldwide Developers Conference, jednu z nejvýznamnějších akcí společnosti Apple, a doufali, že budou představeny nové inovativní produkty. A jejich očekávání nebylo mylné. Apple představil dlouho očekávanou jednotku pro virtuální realitu, Apple Vision Pro. Je to poprvé od roku 2016, kdy společnost představila novou platformu, a má to pádný důvod, proč se tak stalo právě na WWDC. Aby mohl hardware, ať už je jakkoli sofistikovaný, naplno využít svůj potenciál, potřebuje software.
img

Vztahy mezi společnostmi Apple a Meta

14.06.2023 Vztahy mezi společnostmi Apple a Meta Platforms rozhodně nejsou idylické. Sám Tim Cook v průběhu let několikrát kritizoval obchodní model Facebooku.
C:\fakepath\xtb-12062023.jpg

Akciové portfólio Tomáše Vranky: Walt Disney je znovu ve slevě!

12.06.2023 Po měsíci znovu přichází nový díl APTV, v aktuální epizodě se Tomáš zaměřil na americký státní dluh, Apple nebo třeba i kryptoměny. Nicméně nejvíce ho zaujala společnost Disney. V tomto článku přinášíme krátký souhrn toho nejzajímavějšího
img

Apple uvádza na trh úplne nový produkt 💥 - WWDC23 krátka rekapitulácia

06.06.2023 V roku 2023 sa Apple’s Worldwide Developers Conference koná v online formáte od 5. do 9. júna. Prvý deň konferencie sa začal predstavením úplne nových produktov a oznámeniami o ambicióznych nových aktualizáciách súčasných produktov.
img

Apple se připojuje k trendu rozšířené reality

06.06.2023 Investoři i spotřebitelé s napětím sledovali Worldwide Developers Conference, jednu z nejvýznamnějších akcí společnosti Apple, a doufali, že budou představeny nové inovativní produkty. A jejich očekávání nebylo mylné. Apple představil dlouho očekávanou jednotku pro virtuální realitu, Apple Vision Pro. Je to poprvé od roku 2016, kdy společnost představila novou platformu, a má to pádný důvod, proč se tak stalo právě na WWDC. Aby mohl hardware, ať už je jakkoli sofistikovaný, naplno využít svůj potenciál, potřebuje software.
img

Americké akcie uzavřely poklesem, Dow Jones klesl o 0,69 %

24.05.2023 Obchodníci nadále sledují situaci okolo amerického vládního dluhu. Prezident Joe Biden se v pondělí setkal s předsedou sněmovny Kevinem McCarthym. Schůzka podle prezidenta znovu potvrdila, že s možností defaultu se nepočítá a je třeba směřovat k oboustranné dohodě. Navzdory tomu se investoři obávají blížícího se 1. června, data, kdy by se podle prognóz amerického ministerstva financí mohla země dostat do defaultu.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Banco Santander | Klaus-Dieter Maubach | Autopůjčovna Hertz | Mentor Warrena Buffetta | Phil Hogan | Microchip Technology | GLOBALT Investments | Poptávky po oceli | PayPal Holdings Inc | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Výnosy dluhopisů | Akcie Sony | Volby v Georgii | Oživení německé ekonomiky | Finanční ústav | Co je Apecoin? | Prostor k růstu | Hodnota vašich investic | ChatGPT | Makléřská společnost | Zpravodajský server | Ceny akcií Netflixu | Zásoby zemního plynu | Neel Kashkari | Sentix indikátor | Nexi | NASDAQ: FB | Hodnota společnosti | Daňová optimalizace | Kryptoměnové transakce | Zvyšování cen | Rostoucí úrokové sazby | Dlouhé pozice | Federální úřad pro letectví | Světové akcie | Prezident Biden | Vývoj nezaměstnanosti | Války | Silnější americký dolar | Snap Inc | Foxconn | Výzkumný ústav | Sandbox | Simplify | Vývoj | Sell in May and go away | EBAY.US | Obchodní platformy | Home Depot (HD.US) | Adam Aron | Data z trhu práce | Mobileye | Australská centrální banka | Allianz | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Investiční záměr | US2000 | HuffPost | Poskytovatelé signálů | Pesimismus | Pokračování růstu | Ceny bytů | Firma SPCE | Andrés Manuel López Obrador | Investice do marihuany | Česká ekonomika letos | AMGN.US | Americká automobilka | EUR | Státní televize | Kryptoaktiva | Hospodářství Evropské unie | FDA | Spotřebitelské výdaje | Norwegian Air Shuttle | Bundesbank | Největší propady HDP | Caterpillar (CAT.US) | Získávání nových půjček | Transněfť | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Herní divize | HOOD.US | Vyčerpanost medvědů | Nedostatek čipů | Analytik Joe Manimbo | Kalifornie | Vít Hradil | Volatilní | ABNB | Devon Energy | DAX (Deutscher Aktienindex) | Yandex | Salesforce | Realitní firmy | Wal-Mart Stores | Riziko poklesu cen | Australský dolar | Digitální převody peněz | Trading Group | XOM | Itálie | Hodnotové versus růstové akcie | Pokračování výsledkové sezóny | Organizace Conference Board | McDonald's | Sandvik | Stoxx | Počet drobných investorů | Co je Polygon? | Take Profit | Česká vláda | Akcie Carnival | Cena emisních povolenek v EU | Proč investovat do Cardana? | Qualcomm | Hodnotové akcie | PEPP | Obchodní deficit | Emise | Vývoj ceny zlata | Obavy z Číny | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Logistické firmy | Tencent Holdings | Společnost Avast | Očekávání | Viacom CBS | Edison | Korelace | BLNK.US | Možnosti obchodování | Program nákupů dluhopisů | Rozdělení akcií | Russell 2000 (US2000) | Politico | GlaxoSmithKline | Norská finanční skupina | Britská letecká společnost | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Electrolux | Trh s akciemi | Výzkumná skupina | CFD (Contracts For Difference) | Nike (NKE) | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Uvolněné měnové | Akcie Salesforce.com | Novozélandská vláda | Geely | Galapagos | Hodnota trhu s kryptoměnami | Cena severomořské ropy | Míra nezaměstnanosti v ČR | BNB | Chile | Norwegian Cruise Line (NCLH.US) | Pershing Square | Konkurent | Ruská centrální banka | Novo | Pozitivní signál | Brand Finance | EUR/JPY | Target (TGT.US) | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Veřejné finance | Nálada amerických spotřebitelů | FAA | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | NYCB | Akcie Viacom | Oživení ekonomiky | Stimulační balíček | Market cap | Trh práce | Tovární objednávky z Německa | Roční míra inflace | Evropská komise | Německý Spolkový sněm | WeCHat | Znalost prostředí | Pro investory | Diverzifikace | Plynovod Nord Stream 2 | Cenový skok | iShares | Aramco | P/B | Swiss | Crypto | Marek Nemky | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Uranové akcie | Společnost Equinor | Počáteční marže | Britská centrální banka | US Bancorp | Plán investic | DXY | Německý automobilový koncern | Aktuální kurzy měn | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Proč investovat do Binance Coin? | Support | XEL | Chování | Coca-Cola Company | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | Japonské firmy | Lednová inflace | Index aktivity | Virgin Galactic | Dopad na akcie | Přesnost | Ekonomické dopady koronaviru | Nejdůležitější ekonomické události | Dění na světových burzách | Presale Metacade | Škoda Auto | Americký akciový trh | ADP report | iPhone | Společnost Transněfť | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Norwegian Cruise Line Holdings | Výsledková sezóna s XTB | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Intervence | Zajímavé zisky | NYSE | Výkon ekonomiky | Společnost Cisco | Nikola | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Broadcom | E.ON | Čistý příjem | CDR | Odklad splátek | Interactive Brokers | Klesly akcie | Abbott Labs | Technická analýza | Německý parlament | LSEG | České hospodářství | Veřejný dluh Británie | Futures kontrakt | Rekord | ADR | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Růst společnosti | Nezávislost | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Průměrný výnos | Rizika investování do Etherea | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Návrh zákona | Stop-Loss | Maloobchodní tržby v Číně | Russell 2000 | Olívia Lacenová | Evropské měny | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Kit Juckes | Megafon | Akcie USA | Bidenova administrativa | Energetické akcie | Společnost Apple | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | Index Nikkei | Impuls | Český statistický úřad | Accor | EUR/USD | Pracovní místa | Sharpe ratio | Bruno Le Maire | Na burze | Index ekonomické nálady | General Electric | Kryptoburzy FTX | Vývoj ceny akcií Netflixu | Acacia Communications | Pokles akcií | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | Dění ve světě | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Simplify Asset Management | Dělení akcií | Akciové burzy | LULU | NFP | JPMorgan Asset Management | General Motors (GM) | Dobré výsledky | Předseda představenstva | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Mediální společnost | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Strach | Ropa zadarmo | Čtvrtletní zisk | Uber Technologies (UBER.US) | PACCAR | Americký soud | Český průmysl | PMI z Německa | Investiční příležitost | Neckline | Small caps | Cena bitcoinu | The Telegraph | ČSOB | Hlavní zprávy | Akcie regionálních bank | NYSE: SNAP | Wolters Kluwer | Kansas City | Konkurenti | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | Investice do robotiky | ETH | Agentura AFP | Index spotřebitelské nálady | Američtí vojáci | Pivovar | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | Cena pšenice | WallStreetBets | Milionáři | Rostoucí výnosy | FTX | Rotterdam | Včerejší obchodování | Market Wizards | Lagardeová | Nejvyšší soud | NextEra | Průměrné mzdy | Hasbro | Automobilka PSA | Účetní rok | Největší evropské logistické firmy | ACB.US | Výnosové křivky | Bernie Sanders | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Cenné papíry | Americké podniky | Vývoj akcií | Graf EURUSD | ČR | Výnos | P/S | DeFi | Velcí investoři | Akcie Lululemon | New York Community | Kryptoměna Bitcoin | Propad zisku | Daimler | Dividendové investování | Výrobní sektor | Medvědí výhled | Evropský statistický úřad Eurostat | Charles Hoskinson | Viacom | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Inflace v České republice | Prodeje aut | RBS | Finanční záchranný kruh | Plány obnovy | Soukromá spotřeba | AOL | Asijské akcie | Akcie těžařů | Dodávky automobilů | Delta | Boj proti koronaviru | Zalando | Meituan | HOOD | Indikátor investičního sentimentu | AI | SMA | USMCA | Křiž smrti | Vzdělávání | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Ant Group | Roční zhodnocení | LYNX Trading | Růst sazeb | Volby do Kongresu v USA | Reddit | Cena emisních povolenek | Intel Corporation | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Import | Binance Coin | Capri | HBO Max | Posílení | Analytici XTB | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Kühne+Nagel | PST | Reálné ekonomiky | Airbus SE | Zásoby zemního plynu v USA | Exchange | Investiční portfolio | O2 Czech Republic | Splátky dluhů | Události roku | NASDAQ: CNST | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Společnost Huawei | Státní dluh | Presale kryptoměny | Trade Desk | Black Widow | Investor Warren Buffett | O2 | Avast | Nejlepší technologické akcie | Společnost Pfizer | Obchodovat na burze | Bayer | Coca-Cola | Podíl na zisku | Graf zlata | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Jeden dolar | Ferrari | Co je Chainlink? | Munich Re | AMC.US | Akcie Ralph Lauren | Novavax (NVAX.US) | Christine Lagardeová | Propad cen | Akcie Walt Disney (DIS.US) | Automobilka Ford Motor | Největší IPO | Federální rezervní systém (FED) | AUDUSD | Plány | Zdravotní pojišťovna | Akcie v Evropě | FinTech | Praxe | Nasdaq100 | Společnost Didi | Včerejší seance | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Britové | Rekordní maxima | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Futures na S&P 500 | JPY | Cenový graf Mastercard | Soud v Haagu | Kč/USD | Akcie Wells Fargo | H&M | Akcie Palo Alto Networks | Jakub Kraľovanský | Snižování úrokových sazeb v USA | Coty (COTY.US) | Metaverse | Béžová kniha | Obchodní deficit USA | Vývoj dolarového indexu | Philip Morris International | Streamovací platformy | Instagram | Americká investiční banka | Co se děje na finančních trzích | Růst hrubého domácího produktu | Ekonomika Velké Británie | Cena americké ropy | Odhad HDP | Zájem institucí | Upravený zisk | Poradce Bílého domu | Karlsruhe | Index Russell | Společnost Sentix | Co je Ripple? | Parag Agrawal | Vakcinace | SoftBank Group | Streamovací služby | Více peněz | Henkel | PAYX | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Internetové obchodování | Objem nouzových rezerv | Německý export | Uber Technologies | FTT | IFX | Marriott International | Wonderinterest Trading | Standard & Poor's 500 | Ministerstvo obchodu | Signály oživení | Projekce | Jaguar Land Rover | Viceguvernér ČNB | Peníze | Nabídky akcií | Rezistence | RIVN | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Sodexo | FB | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Suezský průplav | Oeystein Olsen | Nord Stream 2 | Bankovní rady ČNB | Liberty Global | Vývoj měnové politiky | Stav devizových rezerv | FedWatch | Aktuální očekávání | Technologie NFT | Francie | Kryptoměnové ETF | Palantir Technologies (PLTR.US) | Průmyslové zakázky | J P Morgan Chase & Co | AMS | Poziční obchodníci | Aurora Cannabis | Americká média | Nové akcie | Zvyšování nákladů | Nakupovat akcie | BDX | Úřad pro hospodářskou soutěž | InterContinental | Jestřábí komentáře | Take-Two Interactive Software | Nestlé | Poměr PE | Růst akciových trhů | Marika Čupa | Certifikáty | Total | Freedom Finance Europe | NVDA.US | Snižování úroků | Zdravotní péče | Medvědí trh | Prognóza | Oblasti odporu | Rizika investování do Bitcoinu | FTSE 100 | Prolomení trojúhelníku | Služby | Norsko | Pozitivní zprávy | Popis strategie | Teorie černé labutě | Technologie blockchainu | Ulta Beauty | Tvorba pracovních míst | Pokles ceny ropy | FedEx | Maďarsko | Nasdaq Composite | Evropský výrobce letecké techniky | Index volatility CBOE | Saxo Bank | Borsa Italiana | CSCO | TXN | Adani | Akcie ve Spojených státech | Investiční strategie | Zvýšení těžby | Nikkei 225 Index | Jošihide Suga | Amgen | Swapy | Stochastický | Discord | Sociální sítě | Palladium | Americký Fed | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | NBC | Obchodování na trzích | Týdenní Forex kalendář | Korunový trh | Ropa WTI | Spekulovat | Micron | Snowflake | Cenové tlaky | Zájem obchodníků | Tipy na zajímavé akcie | Frakční akcie | Simon Peters | Komoditní sektor | Podpůrné programy | Lockheed Martin | Zoetis Inc | Americký dolar | Americká softwarová společnost | Česká zbrojovka | Disney (DIS.US) | Bogdan Maioreanu | Firemní zisky | Širší index S&P 500 | ATVI | WIG20 | Výrobce pneumatik | Walt Disney Co | Průměrný český investor | Společnost AvtoVAZ | Bankovní rada ČNB | ONE | Akcie Coca-Coly | Ruský prezident | Pověst | Rekordní nárůst | Čínské úřady | Steven Mnuchin | Omega | Výkon | Agentura Kjódó | Dell Technologies | SIX | Akcie Upstart | Eurex | Brexit | Eurostoxx 50 | Spotřebitelská nálada v Německu | ZEW index | Admirals | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Dovoz | Tesla Elon Musk | Německá Deutsche Post | Dolar dnes | Výzkumy | Umělé inteligence (AI) | EURUSD | Pozornost investorů | Růst trhu | Nikkei | Burzy | Nejbohatší | Norwegian Cruise | Růst cen ropy | Americké makro | USD/EUR | Ceny elektřiny | Možný scénář | Politická situace | Ekonomika USA | Web Trader | Americký prezident Joe Biden | Americký výrobce | Opatření proti koronaviru | Býčí divergence | Dot plot | Robinhood | Izraelská ekonomika | Pandemie COVID | Verizon Communications Inc. | The New York Times | Zajišťovny | Wonderinterest Trading Ltd | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Parlamentní volby | Bond | Společnost Siemens | Cenový graf S&P 500 | Vakcína | Blue chip akcie | Akciové indexy | Americký prezident | Cash flow | Investing.com | Proražení | PYPL.US | Společnost Shell | Nejznámější kryptoměny | Moderna | Konopné akcie | Posílení koruny | Britská obchodní komora | Otestování rezistence | Vybírání zisků | Sazby hypoték | Export | Ekonom BHS | MCADE | Předsudky | Odškodné | NFLX | Čínské technologické firmy | ADBE | Tesla (TSLA.US) | DTE | Průmyslové objednávky | Macquarie | Podmínky na trhu | YTD | Berkshire | Obchodní poradce | APA | PYPL | WASDE | iFX | Zynga | Boom | Spoluředitel firmy | Elliott Management | Kapitálové strategie | Gilead | CD Projekt | Spolkový sněm | Comcast | Vakcína na covid-19 | Credit Agricole SA | HD.US | Ruská společnost | Portfolio | Budějovický Budvar | Southwest Airlines | Statistický úřad Eurostat | Vládní opatření | Centrální banky USA (Fed) | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Energetická společnost | Euro Stoxx 50 | Jaroslav Brychta | Globální ekonomiky | NAHB | Šok | Zpřísňování měnové politiky | Obchodní tipy | CAC 40 | BABA.US | Cowen | Rychle zbohatnout | Cowboy | Finanční instituce | Obchodní platformy Metatrader | Druhy akcií | ByteDance | Rozvahy Fedu | ProSiebenSat.1 | Obchodní platforma | Americký index | Inflace | Automobilka | Unie | Karl Schamotta | Britský premiér | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Ekonomická aktivita | Akciový index S&P 500 | Regulace | Americké ministerstvo spravedlnosti | OXY.US | Čínský statistický úřad | Balíček na podporu ekonomiky | Apple Pay | Ranní zpráva pro tradery | Značka Amazon | Michael Burry | Bridgewater | FME | Obrovské zisky | After-market | Měnový fond | Obchodní dohoda | Hertz | Investor Warren | Ropné společnosti | FTC | Japonská automobilka | ISM pro sektor služeb | Ahold Delhaize | Raytheon | IT společnosti | Globální dluh | US500 | Výše dividendy | Xiaomi | Tovární objednávky | Velké firmy | Snížení nákladů | Objednávky z Ruska | Svět kryptoměn | Zasedání FOMC | Roční růst | Největší společnosti | Propad ceny akcií | Akcie společnosti AirBnB | Kapitál | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí ceny energií | Kanadský premiér | Souhrn finančních trhů | Dolary | Airbus | Čtvrtletní výsledky | Mark Minervini | PMI pro sektor | Elon Musk | Fintech společnosti | Oživení trhu | Monex USA | Nízké úrokové sazby | IEA | Nárůst nově nakažených | Globální akciové indexy | Růst ekonomiky USA | Předseda dozorčí rady | HDP Británie | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Oživení inflace | Zklamání pro investory | Stavebnictví | Vládní výdaje | Obchodní válka mezi USA a Čínou | PEG | Silný růst | Vyšší náklady | Investovat | NTAP | Hrubý domácí produkt (HDP) | EPH | Hospodářské záležitosti | IBKR | Měnový pár EUR/USD | Skupování aktiv | Ekonomický vývoj | Dovozní cla | Anglie | Solární energie | Dow Jones index | Dropbox | Šíření nemoci | TRY | Caterpillar | MT5 | Hertz Global | Výkon společností | Charles Dow | Honeywell International Inc. | GBP | Vladimír Holovka | Nominální hodnota | Pro tradery | Jednotná evropská měna | Model Y | Akcie Bank of America | Podnikatelská aktivita v eurozóně | 1 milion | RWE | Výrobní ceny | Oblast rezistence | Stanley Druckenmiller | Zpráva | Zpomalováním růstu | Marek Mora | Odhad analytiků | Nejsilnější růst | Velikost obchodu | Tržní hodnota americké společnosti | Zprávy | Maloobchodní prodejce | Kávové akcie | Ekonomické dopady | Jádrová PCE inflace | Světový obchod | Nejznámější kryptoměna | Zpomalení české ekonomiky | Představitelé Fedu | Expanzivní politika | Textron | Černé pondělí | Kosdaq | Tencent | Prodej | Lula | Instacart | Lepší výsledky | Performance | EUR/CZK | Zájem investorů | Letecká společnost Virgin Atlantic | Průmyslové revoluce | Intercontinental Exchange | Bydlení pro mladé | Janet Yellenová | Euforie | Meta (Facebook) | Zvolte si Francii | Makrodata | FANG | Výhled vývoje ekonomiky | Francouzská automobilka | Celosvětová recese | Schopnost řešit problémy | Celoroční výhled | Onemocnění | Investoři | Fiat Chrysler | Dopady koronaviru | Oldřich Dědek | Hospodářský výsledek | RoboMarkets | Trojúhelníkové formace | Roblox (RBLX.US) | Francouzský Renault | UBS | HDP eurozóny | Bloomberg | Nejistoty | XM | Fidelity | Koninklijke Ahold Delhaize | Letecká přeprava | Angela Merkelová | Německá průmyslová produkce | Prezidentka ECB | Nový model | Americké prezidentské volby | Graf ropy WTI | Negativní sentiment | Investiční | Obchodní týden | Nabídka | Evropská měna | AMD | Britské banky | Společnost Google | Jeff Bezos | Odborový svaz UAW | Posilování eura | Ceny ropy | Nové mutace | Média | Generativní umělé inteligence | Kurz japonského jenu | Úrokové riziko | Obchodní plán | GAAP | Japonská vláda | Společnost Wirecard | Grayscale | Fox Corporation (FOXA.US) | Nárůst ceny | Jádrový index | Bez rizika | Zisk | First Republic | Averze k riziku | Toyota Motor | Americko-čínské napětí | Jysk | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Index STOXX Europe | Ministr financí Steven Mnuchin | Americký maloobchod | Jak investovat do zlata | Hrubý provozní zisk | Index KOSPI | Patrick Garvin | Ruské ropy | Evropské trhy | Bank of England | TSMC | Automobilka Toyota | Airbnb | Hospodaření státu | Cena Etherea | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | Akcie Zoom | Rizika investování | Akcie DIS | Obchodovanie | Jim Cramer | Index Stoxx 600 | Daniel Křetínský | VIG | Nové vakcíny | WSJ | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Propad | Analytická společnost | BABA | Česká měna | CRISPR Therapeutics | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Zisky Netflixu | Kasina | BP | Cíl ČNB | Britská banka | Silné cenové tlaky | DIS.US | Bohatí | Akcie mediální firmy | Hold | Zavedení digitální daně | Ceny Bitcoinu | Makrokalendář | Sestupný trend | Čínské hospodářství | Alstom | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Cena indexu NASDAQ | Bydlení | WYNN | Akcie společnosti Tesla | EMEA | Práce z domova | Kč/EUR | NATO | Tržní podmínky | Investice do vody | Aktuální inflace | Český index nákupních manažerů | CZ | Avis | Cena ropy brent | Evropské dividendové akcie | CEO společnosti | Analýzy | Nasdaq akcie | Nejvýkonnější akcie | Míra | xStation | Yahoo Answers | Makroekonomické ukazatele | American Airlines | Dollar General Corporation | Lyft | Udržitelnost | Obchodování s měnami | Co je Sharpe Ratio? | Vyšší mzdy | ExxonMobil | Altria | Netflix (NFLX) | Akcie big data | Program nákupu aktiv | Dánská společnost | Invesco | Depozitní sazby | Demokraté | HeidelbergCement | Německý DAX | Typ investora | Brusel | Hlavní události | Odhady trhu | Patria | Obchodní poradce Bílého domu | IKEA | Tipranks | Nvidia Corp | Streamovací společnost | UBS Global Proprietary Trading Group | Pokles tržeb | Uber | PLTR.US | Carnival | Aktuální kurzy | UnitedHealth Group | Výrobce letadel | Skupina Vivendi | Luiz Inácio Lula da Silva | Spotřebitelské ceny v Číně | Hedgeové fondy | Digitální měny | Aktivita zpracovatelského sektoru | Úrok | Dluh Británie | DJIA | Evropské ekonomiky | Alena Schillerová | Beyond Meat | Obchodní nápady | Situace | Důvěra investorů | LCID | Agentura Reuters | Stock market | Akcie Nike | Obchodní ředitel | Květnový kontrakt | Koruna | Wynn Resorts (WYNN.US) | Evropské akcie | Spotřebitelský sentiment | MarketAxess Holdings | Visa (V) | Hospodaření | Index cen průmyslových výrobců | Výrobce léků | Výrazný pokles | SS&C | First Republic Bank | Výsledky firem | Tržní kapitalizace | UBS Global | Strojové učení | Mnoho peněz | Finanční služby | Gen Digital | Růstové akcie | Huawei | Akcie společnosti Walt Disney | Průzkumy | Nejprudší pokles | Nový koronavirus | Akcionáři | Emoce | Státní pomoc | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Kontejnerová loď | Finanční ředitel | Warren Buffett | Výrobce elektrických aut | S&P | Ziskovosti společnosti | Finanční výsledky | Coty | Vzdělání | Quantum | Daimler Truck | Shell | GameStop (GME) | Akcie společnosti Amazon | Graf | Investiční společnost | Akcie leteckých společností | Hospodářské dopady | Asociace | Obchodování | Ropa Brent | Proč investovat do Chainlinku? | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Výrazné ztráty | Potenciální zisky | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Trigger | Kryptoměny bitcoin | Společnost Berkshire Hathaway | Konec roku | Riziko recese | Finanční domy | Investice do platiny | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | Phillips 66 | Rekordní růst | Údaje | Spotřebitelské ceny v USA | Industry Classification Benchmark | Kryptoaktivum | Chevron Corporation | Hlavní měny | Výkonnost | Zhoršení nálady | David Card | Meta | DHL | Nákupy dluhopisů | Ceny akcií Walt Disney | Obchodní války | Thyssenkrupp | Alameda Research | Alameda | Bilion | Exxon Mobil | ZEW | Čistý zisk ČEZ | Energetický sektor | Aktivisté | Rivian Auto | PG | Zahraniční investoři | Očekávání analytiků | NASDAQ: KOD | Fenomén | Odvětví cestovního ruchu | Covid | CVC Capital | Snižování sazeb | Eurodolar | Eurostat | Prezident | Reddit WallStreetBets | Propad exportu | Vesmírné akcie | Guvernér banky | Guido Imbens | Ruský rubl | Deflace | Macau | WMT | Kristalina Georgievová | Ralph Lauren | Investiční aktivita | Akcie 2021 | Tovární objednávky v USA | Obchodování s akciemi | Cena akcií společnosti | Růst inflace | Cena povolenek | AvtoVAZ | Turecká lira | Sázka | Asijská seance | REGN | Obchodování na Wall Street | Akcie třiceti předních amerických podniků | Soros Fund Management | Cílování inflace | Roku Inc | Investiční banka | Cena akcií firmy | Energetická skupina | Tesco | Occidental Petroleum | Výsledky společnosti | Comcast Corporation | Společnost Verizon | PLTR | Northrop Grumman | Instrument | Index S&P 500 | NASDAQ: ENLV | TTWO | Finanční společnosti | Hodnota firmy | Quote | Praha | Metacade (MCADE) | Index Nasdaq Composite | Berkshire Hathaway | Německý výrobce | Evropský parlament | Propady HDP zemí | Volodymyr Zelenskyj | CME FedWatch Tool | PSTH | Central European Media Enterprises (CME) | Inteligentní investor | Munich | Hrubý domácí produkt | 3M | Zpráva o měnové politice | Nejdůležitější události | Hodnota primární veřejné nabídky | Vesmírné projekty | Nejlepší akcie | Důvěra investorů v ekonomiku | Obchodování se CFD | Marek Pokorný | Dividendové strategie | Procter & Gamble Company | Americká banka | Rally na akciích | Dnešní data | Docomo | Volný čas | Short | Zahraniční forex | ApeCoin | Distribuce | Německý maloobchod | British American Tobacco | Firmy | Powell dnes | Příjmy z reklamy | Pár EUR/USD | Grafické karty | Nordea | Put opce | Index US100 | Páka | Carrefour | Čínské zboží | Index cen domů | Podíl nezaměstnaných | Německý akciový index | JDE | Světová banka | Společnost PayPal | Investment management | Kryptoměnové burzy | Statista | HDP v eurozóně | Standard Oil | Běžný účet | CMA | Růst zlata | Zveřejněná data | Nástroj | SPOT.US | Výsledky | Spotřebitelská nálada | Index volatility | HUF | Ekonomické oživení | Akcie Wirecard | MRK | Investice do vodíku | Křetínský | Přehled o dění na světových burzách | Příjmy z obchodování | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Spoluředitel | CNH Industrial | Booking Holdings | Hodnocení akcií | Hindenburg | Rostoucí trend | Směnárny | High | Americká společnost | Exchange Traded Fund | Forex pár EUR/USD | Supreme Edition | Italská vláda | Inflační tlaky | Makro data | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Vir | CVS | Cena ropy WTI | Bank of America | UPST | Finanční krize | IBEX 35 | Spot | TIM | Pokles ceny | Fundamentální analýza | Andrej Babiš | René Remšík | Petr Lajsek | Zajímavé akcie a ETF | Vlna koronaviru | Silný dolar | Farmaceutické firmy | Retracement | Ekonomická situace | Royal Caribbean Cruises | Eli Lilly | Turecká centrální banka | Přední světoví těžaři | Barrick Gold | Financial Conduct Authority (FCA) | FXstreet.cz | SVB Financial | Česká koruna | OECD | Verizon Media | Brokers | PSA Group | Zůstatek | Stimulační opatření | Akcie technologické společnosti | Ripple (XRP) | Schlumberger | OPEC+ | Německý PMI | Pandemie nemoci COVID-19 | G10 | Dnešní fundamenty | Zlomový okamžik | CHF | BHS | Největší IPO roku | Objem | Míra nezaměstnanosti v Německu | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Futures na ropu WTI | Obavy z recese | Cash flow výnos | Halifax | Apple Watch | Seriál Hra na oliheň | BFM | Těžby Bitcoinu | Ekonomické ukazatele | Federální rezervní systém | Sběratelé | Oživení v Číně | Microsoft (MSFT) | Tržby Disneyho | Ziskové marže | Společnost Nvidia | ex | Britská banka HSBC | Den díkůvzdání | PSA | Deprese | VIAC.US | Inflace v Polsku | Japonský export | Avis Budget | WEN | Důvěra spotřebitelů | Akcie Volkswagen | Rozpočtový deficit | Zvýšení úrokových sazeb | Společnost Nokia | PX index | JNJ | Investovat do Bitcoinu | Big data | Podnikatelská nálada | Propuštění | Postavení na trhu | Vision Pro | Čínské ministerstvo obchodu | iPhone 14 | Nucor | Wall Street Journal (WSJ) | Japonská automobilka Toyota | Akcie firem | Trendová čára | CBRE | Snížení daní | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Regulátor | Akcie Bed Bath & Beyond | Vládní dluh | Offshore | Akciový index | Makroekonomický kalendář | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Alibaba Group (BABA.US) | Investice do Metacade | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | C3.ai | Demokraté a Republikáni | Světové krize | Devizové trhy | Společnost Yahoo | Průmyslová výroba | GlobalFoundries | Šéf centrální banky | Klesající trend | LYFT.US | Důchod | Signál na akcie | Nvidia | MMF Kristalina Georgievová | Akcie Viacom CBS (VIAC.US) | AMC | Pozornost | Equal weight | United Airlines Holdings | Pfizer | Ekonomika Německa | Země EU | NetApp | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | AFP | Covestro | Studie | Švýcarská ekonomika | CME FedWatch | Americký podnik | Vesmírné akcie 2021 | Ceny zboží | Stavební povolenky | Veřejný sektor | První obchodní den | Ant | Průraz | Arista Networks | Kansas | London Stock Exchange (LSE) | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Akciové indexy v USA | S&P 500 Index | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Volby v USA | Polsko | Kolaps | Debut na trhu Nasdaq | Volná pracovní místa | Automobilový průmysl | Ratingová agentura | Francouzský ministr | Zbrojovka | Akcie firem práce na domácnosti | Reakce trhu | Marriott | Grafy | FRA | Investice do ropy | FinTech akcie 2021 | Kanada | Co je Metacade? | Akcie společnosti Gap | Příjem díky dividendám | Cenová hladina | Bankéř | Convera | Kering | Americké automobilky | Spekulace | Naše ekonomika | Medtronic | Exact Sciences | Recep Tayyip Erdogan | Roblox | Lukáš Kovanda | Současná situace | Školení | Aktuální hodnoty měny | Zboží dlouhodobé spotřeby | Zveřejňování výsledků | LEN | Ministryně práce a sociálních věcí | Přijetí | Rizika investice do Cardana | Evropa | Jackson Hole | Tvrdý brexit | Platforms | HUF/EUR | Korporátní daně | Rizika investování do Binance Coin | Rostoucí příjmy | Globální akciový index MSCI | Blue Origin | Estee Lauder | USD/PLN | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Výroba v eurozóně | Akcie ETF | Stabilní výhled | Frustrace | Jednání FOMC | Negativní dopad | Tiffany | McAfee | Bitcoin (BTC) | Pokles cen ropy | Johnson & Johnson | Budoucí vývoj | EW | KB | Příznivé výsledky | Zestátnění | Seth Klarman | Bezpečné útočiště | Znalost | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Wells Fargo | Maloobchod | Růst výnosů u dluhopisů | Aktuální cena ropy | Natixis | Jak čelit konkurenci | Oslabení amerického dolaru | GME | Minerva | Mnozí investoři | Earnings | Německé vydavatelství | CME | Zpomalení inflace | Nejistota | Inflace v EU | Trump | Komise pro cenné papíry a burzu | Provozní ztráty | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | ATH | FactSet | Brands | NYSE: MA | Pohyby na finančních trzích | Dow Jonesův index | XRP | Růst tržeb | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie společnosti PayPal | Foot Locker | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | UPS | Banka HSBC | Ceny akcií Netflixu do začátku roku | Technické analýzy | Mosaic | Amyris | Intuitive Surgical | Splunk | UPST.US | Obchodování v Asii | E*Trade | Stimulační balík | Aareal Bank | Akcie Barrick Gold | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Cloud computing | Haruhiko Kuroda | GBPUSD | ProCent | Warranty | Provozní výnosy | Rakousko | Obchodní ředitel XTB | Vývoj ceny akcií Volkswagen | Stříbro | USDCAD | Rychlé zhodnocení | Polský zlotý | Americký dolarový index | L'Oréal | Akcie padají | Instituce | Turecko | Bank of Japan | AXSM | Sunrun | Sada dat | Podnikatelská důvěra | Šíření nového koronaviru | Luxusní značky | FAANG | UAL.US | Snižování cel | Aktuální problémy | Proč investovat do Uniswapu? | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Dobrá data | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Logitech | Devizové intervence | Americké akcie | Primární nabídka akcií | Apache | BBC | Silná ekonomika | Exxon | GfK Rolf Bürkl | Peloton | Newmont | Czech Fund | UBS Group | GfK | Do čeho investovat | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Nálada spotřebitelů | UA.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | Obchodní rozhovory | Výdělky | Pandemická situace | Divize | Iberdrola | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | Vládní pomoc | Vývoj měnového páru USD/JPY | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | PANW | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Akcie společnosti Adyen | Zadlužení | Evropská ekonomika | Dolar k japonskému jenu | Rosněfť | Las Vegas | Platby v bitcoinech | Vývoj ceny akcií Walt Disney | Průměrný roční výnos | Další růst | CVS Health | Audi | Výsledky HDP | Farfetch | Warner Bros Discovery (WBD.US) | Akcionáři ČEZ | Rizika Over-The-Counter trhů | Mitsubishi Motors | NKLA.US | Equinor | Martin Krištoff | Obchodníci s ropou | Korporátní zprávy | Trh | Opatření | Kryptoměnová burza Coinbase | Snížení těžby | Komise | Metavesmír | University of Michigan | Vydělávání peněz | Crown | SolarEdge Technologies | CL | Války na Ukrajině | Konference FOMC | Výkyvy | AIIB | Cerberus | Internet of Things (IoT) | Cena akcií společnosti Walt Disney | Akcie Netflix (NFLX) | Vyplnění GAPU | Šíření viru | F1 | ArcelorMittal | Podnikatelé | Fed | ABNB.US | Rolf Bürkl | Akcie Walt Disney Co (DIS) | MetaTrader 4 | Šéf automobilky Tesla | Zahraniční obchod | United Parcel Service | Luis De Guindos | BMBL | Internetoví giganti | Investování s LYNX | SEC | Francouzský CAC 40 | Air France | Korekce | Scion Asset | Upozornění | Indexy v Asii | ING | Objem průmyslových zakázek | Program skupování aktiv | Počet bankrotů firem v Japonsku | Investice do Chainlinku | Ideální čas | FIL | Skupina Erste Group | Nový virus | Illumina | Buffett | Vývoj ekonomiky | Největší ekonomika světa | Ceny kryptoměny | Akcie Stellantis | Kjódó | Pražské burzy | Hlavní akciové indexy | Potenciální změny | Alexion | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Výběry | Apple | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Zahraniční investice | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Významné úrovně | Walt Disney Company (DIS) | Otevírání ekonomik | Propad hodnoty | SAP AG | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | TopForex | USDT | Uvolňování karanténních opatření | Globální recese | Úspory | Index Standard & Poor's | Akcie těžařů stříbra | Lowe's | Česká republika | Yahoo | Chesapeake Energy | Cenové změny | Rizika investování do AltSignals | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Apollo | Cena akcií Netflixu | Financials | Martin Malý | Výrobce sportovního oblečení | UBER.US | Burzovně obchodované fondy | VZ | Další růst úrokových sazeb | Rating | Dezinflace | Společnost XTB | Akcie FAANG | Agentura S&P | Blink Charging (BLNK.US) | Merck & Company | Největší kryptoměna | SNB | SATS DJIA | Dovoz ruské ropy | Microsoft | Trh dnes | Maxim Manturov | USD/CHF | Příležitosti | CVX.US | BofA | Dopad na cenu | UNWTO | NFLX.US | Švédská nábytkářská značka | VaR | USD/CZK | Akcie společnosti Procter & Gamble | Vládní dluhopisy | Data z USA | Agilent | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | Steen Jakobsen | SBUX | Salvador | Umělá inteligence (AI) | Eurokomisař | Repo operace | RBI | Mateusz Morawiecki | Dividends | Členové Fedu | Commission | Spotřebitelská inflace | Závazek | Defi | CRSP | Sell | NKLA | Demokratické strany | NASDAQ: AXSM | US100 | Kapitálové výnosy | Výroba aut v Německu | Finanční rezervy | Siemens Energy | Equity | Dollar Tree | Compound | Obchodní instrument | LYNX webinář | Známý investor | Peugeot | Dluhy | F.US | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Živé vysílání | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | MetaTrader 5 Supreme Edition | Markets | Index Nasdaq | Sociální síť X | MGM Resorts International | Web3 | Meziroční růst HDP | British Airways | Bankovní akcie | Vysoké inflace | Stíhačka | Futures na DAX | Výrobce luxusních automobilů | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Ministryně práce | IATA | Ceny v eurozóně | Paychex | Moody's | Kellogg | Agentura AP | Akcie FedEx | Evropská banka | Trendové linie | Konsolidovaný čistý zisk | Super Bowl | Výpadky | Objem obchodů | Komodita | Jiří Hruška | Těžební společnost | FIAT | Tomáš Pfeiler | Nifty 50 | Internetové televize | AA | Russell 3000 | Invest | Gazprom | Centrální banka | Americký dolar vůči japonskému jenu | Andrew Bailey | Moneta | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Životní prostředí | Inflace v Británii | Archer Daniels Midland | CME Group | Rozbor | Akcie Dollar Tree | QE | Mutace koronaviru | Spotify Technology | Velikost pozice | Epidemiologická situace | USCBC | LYNX | Close | Internetové akcie | Donald Trump | Ukončení stávky | Růst cen domů | Čistý zisk | Jádrová inflace | Prodejci luxusního zboží | Hlavní zprávy o akciích | Akcie společnosti Visa | Firma Twitter | Rumunsko | Nárůst výdajů | Zneužití tržní síly | Pandemie nemoci | Technické problémy | Centrum | Rizika | Apple Vision | Společnosti | Americký index S&P 500 | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Šéfové amerických podniků | Společenská odpovědnost | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Dánská energetická společnost | Zprávy o vakcíně | Beyoncé | Celebrity | Americká automobilka Tesla | DPZ | Konsensus | Prodávající | CRISPR | Presale AltSignals | Centrální banky USA | Antivirus | Aktivita v americkém sektoru služeb | Ruská ekonomika | Spoluzakladatel | Ropná pole | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | Typy výnosů | Zisk bitcoinů | Velký problém | API | Rizikovější investice | Chesapeake | Vassili Serebriakov | Investice do mědi | Klíčové S/R zóny | Azure | Ropovody | Fúze a akvizice | BlackBerry | Justin Trudeau | Zoom Video | Senátor Bernie Sanders | VF Corporation | Výkonnost akcií | Škoda | CZK | Akcie firmy Mapplebear | Reuters | R Trader | AMC Entertainment | Unilever | Dnešní výsledky | Průmyslový Dow Jones | Podcast | Baidu | Situace na Ukrajině | QCOM | Denní minima | Rostoucí potenciál | Chevron | Kompozitní index | Hang Seng | Příklady hodnotových akcií | Filecoin (FIL) | Cena palladia | Londýnské akciové burzy | Neptune Wellness | Depozitní sazba | Coinbase | Tweetování Elona Muska | Dlouhodobost | Akciový index Dow Jones | Deliveroo | FIS | Souhrnný index | Overbalance | Negativní úrokové sazby | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Měny zemí | Euronext | Palo Alto | Zakladatel | Předseda | Akcie Fedex | Americká Komise pro cenné papíry | Růstový potenciál | Italia Trasporto Aereo | Index pražské burzy PX | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Deutsche Boerse | Investing Championship | Sociální síť | Chipotle Mexican Grill | Cyberark Software Ltd | Fiskální balíček | Investování do Filecoinu | Míra inflace v Evropské unii | Traders | Rok 2024 | Operace na volném trhu | Obchodníci | Saxo | Guvernér | Roční výkonnost | DPA | Evropská unie | Evercore ISI | Boeing | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | HDP v USA | Adyen | UniCredit SpA | PINS | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Akcie Netflixu | Shanghai Composite | Norton | Everquote Inc | Záporné sazby | Rychlý růst | Vimpelcom | Postmates | Evropské banky | Finance | Ženy | Stabilní příjem | Libra | Koronavirová krize | IPO Instacart | Konkurenti Netflixu | Eva Miklášová | Nakoupit akcie | GameStop | Zvýšení základní úrokové sazby | Rozšíření podnikání | Invaze | CFD | CNST | Rekordní hodnoty | Centrální banky | Současné tržní podmínky | Open | Cena akcie | Amgen (AMGN.US) | Doporučení | Britský statistický úřad | Denní graf | Indické akcie | Neptune | Nabídka akcií | Americké ministerstvo obchodu | ČNB Vojtěch Benda | Důvěra v průmyslu | Obchodování Ulta Beauty | Cena kryptoměny | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Výrobce letadel Boeing | Facebook | Financovat | APA Corporation | Prodeje domů | StreetAccount | Příprava | Hubnutí | Pohyby na trhu | Honeywell | Ztráta | Evropské země | Dna | Dividenda | Tolerance k riziku | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Nálada investorů | AMGN | Dlouhodobé obchody | Trading | PTON.US | Alibaba Group | Nový rekord | Evolv | PacWest Bancorp | AerCap | Index německých akcií | Covid v Číně | Beyond Meat (BYND.US) | Úroky | Nová mutace koronaviru | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Přenos | Statistický úřad | Aktivita v čínském průmyslu | Engadget | TechCrunch | CVX | Sebevzdělávání | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Portu | Cena | Den výplaty | Toshiba | Dobré zprávy z USA | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Dluhopisový trh | ASML Holding NV | Býčí trh | Provozní zisk před odpisy | Silný trh | Zasedání RBNZ | AltSignals | Money-Management | BYND | Air | Akcie 3M | Akcie dnes | Chat GPT | Firma | Akcie Deutsche Bank (DBK) | NCLH | Ceny akcií | Inspirace | Defenzivní akcie | Strategické možnosti | DAWN akcie | TABAK | Huawei Technologies | Akcie Cisco Systems | Infineon Technologies | Plán obnovy ruské ekonomiky | S&P500 | EBay | Ruský trh | Akcie Walt Disney Company | Čínská ekonomika | Proroctví | Ceny | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Finální odhad | ČNB | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Krátkodobé investice | Cigna | Telefónica | Celkový deficit | Uniper | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Nejlepší uranové akcie | Investujeme | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Pokles | Global Times | Omezení těžby | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | JPM | Tomáš Holub | MGM | Christine Lagardová | Akciové fondy | Japonský Nikkei | Margin | Ondřej Hartman | International Flavors & Fragrances | Makroekonomická situace | Rating AAA | Know-how | Biogen | Růst kurzu dolaru | Andy Jassy | KO | Investiční portfolia | Společnost Twitter | Počet uživatelů | Norwegian Air | Měnový pár | Největší rizika | Investice do S&P 500 | Apollo Global Management | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Technology | Potenciální zisk | Ether | GOOGL | Charles Schwab | Začněte obchodovat | Royal Caribbean | IPO Coinbase | Akcie NIO | Poplatek | Server BBC | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Merck & Co | Dow Jones | Warner Bros Discovery | ACS | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Lego | KNF | Maloobchodní tržby | Nike, Inc. | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Infrastructure Capital Management | Vyšší daně | NTT | Situace na trhu | Rivian | Americká ekonomika | HDP | NVDA | Akcie Johnson & Johnson | Svět investování | Dluh USA | WBD | Santa Claus Rally | Americký výrobce letadel | Banka JP Morgan | Constellation Pharmaceuticals | Obchodník | Ekonomická aktivita v USA | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Akciové portfolio | EMA | Volby do Kongresu | MRNA | COVID-19 | Data z reálné ekonomiky | Provozní zisk EBITDA | Počet bankrotů | Odkup akcií | BoE Andrew Bailey | Regulátoři | CF Industries | Problémy | Britská Centrica | ISIN | Tempo poklesu | ROE | Remdesivir | Sbor volitelů | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Index cen | Dolar | Německý ministr financí | Obchodování indexů | Paypal Holdings | Globální letecká osobní doprava | Bankovní rada České národní banky | Hudební vydavatelství | Čínská vláda | Index PX | EBIT | Kryptoměnový gigant | Daně | Technologické podniky | Datadog (DDOG.US) | Lídři | Jack Schwager | Šéfka ECB | Investment Management | Cena za akcii | Pivot | Akcie Schlumberger | Typ výnosů | Kryptoměna | Sport | Manažer Cyrrus | CRH | Graf indexu S&P 500 | Pokles indexu | Obchodovat | Bristol-Myers | Omikron | RRR | Žádosti o podporu v USA | TradingView | Momentum | Daně z příjmů | Prodej osobních automobilů | Tripadvisor | Pozitivní sentiment | Společnost Uber | Akcie Shell | Růst předplatitelů Netflixu | Příjmy společnosti | CBOE | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Zisky | Cenový graf Snap | Konglomerát | FCA | Snížení ekonomické aktivity | Index tokijské burzy | Platformy pro obchodování | BNP Paribas | Společnost DoorDash | E*Trade Financial | Signature Bank | Globální ekonomika | Vývoj akcie DIS | Investování do Apecoinu | Metaverzum | ACEA | Thomas Jordan | Čínská média | GRMN | Allianz SE | Miliardy eur | Skupina Volkswagen | DAX | Světová obchodní organizace (WTO) | Zavedení cel | Akcie Visa | Southwest | Cena akcií mediální a filmové společnosti | Valné hromady | Ceny akcií Volkswagen | Trading Central | Členské státy | STMicroelectronics | Historické výsledky | Cisco Systems | Americké akciové trhy | Starbucks | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Měnová politika ČNB | Toyota | Vysoké valuace | Delta Air Lines | Shortování akcií | Rozhodování | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Ratingové agentury | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Investování do Bitcoinu | Enlivex Therapeutics Ltd | Cena zlata | Světové obchodní organizace | HSBC | Švédský oděvní řetězec | Zvýšení ceny | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | MF | Internetová společnost Google | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Mesh | Kryptotrh | Softwarová společnost Microsoft | Breakout | Turecký prezident | Stabilní společnosti | F-35 | Datový kalendář | Růst cen | Index Russell 2000 | Philadelphia Fed index | Dluhový strop | Dollar General | Gamble | RSI | Siemens Healthineers | Dovoz oceli | Shopify | Aave | Asset management | Delaware | Louis Vuitton Moet Hennessy | MSCI World | Repo sazby | Dash | Společnosti Netflix | KBC Group | Společnost Arista Networks | Dnes na trzích | IFO index | Akcie PacWest Bancorp | Financování | Akcie čínské společnosti | Zájem o akcie | Podnikání | ČSÚ | Zasedání RBA | SAIC | Analytik Portu | Historická minima | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Reserve Bank of New Zealand | Akcie AMC | Stres | GMT | Investice do Cardana | Occidental | Photon Energy | Spirit Airlines | Velké investiční fondy | Arista Networks (ANET.US) | Obchod | Pokles ekonomiky | Server CNBC | Projevy centrálních bankéřů | Akcie Netflix | Akcie Snap | WBA | Loď Ever Given | Investice do bitcoinu | Peer-to-peer | Plynárenské společnosti | TOP americké společnosti | Republikáni | About You | USDJPY | Gigafactory | Akcie Starbucks | Zprávy z USA | Capital Management | Investiční poradenství | Bankovní asociace | Erste | Amazon Prime | ROCE | Peloton Interactive (PTON.US) | Cykly | DISH | Line | Polovodičové společnosti | NVAX.US | Výsledky letecké společnosti | Premiér Babiš | Američtí demokraté | Investiční platformy | Medvědí trend | Kam investovat | Virgin Galactic Holdings | Westpac | Etoro | Monetizace | Walt Disney (DIS.US) | Nouzový stav | Recesia | Freedom Finance | Ropa | Morrisons | Průměrná mzda | Malé podniky | Distillate inventories | Jitan Solanki | Celsius Holdings | Oil inventories | Manufacturing PMI | Amazon Jeff Bezos | Automobilka Tesla | Asijské akcie dnes | Spotřebitel | Amazon.com Inc. | Nejlepší kávové akcie | Farmaceutická společnost GSK | SolarEdge | Axis | Německé vládní strany | Restrikce | Lucid Group (LCID.US) | Hospodářský růst | Paramount+ | Společnost Procter & Gamble | Vydělávat peníze | Dluhová pravidla Evropské unie | Prezident Fedu | Pepco | Nové rekordy | Akcie Viacom CBS | Akcie Disney (DIS.US) | Koronavirové epidemie | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Raiffeisenbank a.s. | AMAT | HAS | Costco | Big Short | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Akciové tipy | Blizzard | Akcie Gamestop | Obchodní komora | WTI | LVMH | Hrozba recese | ASX 200 | Platební síť | Bod | Miliardy korun | Guvernér japonské centrální banky | Akcie americké společnosti | Impérium | Společnost TSMC | Shares | Zisk společnosti | NetEase | RBNZ | Rekordní propad | ABN AMRO Bank | Protocol | Qiagen | Reserve Bank of Australia | Bumble (BMBL.US) | Únorová inflace | Pfizer a BioNTech | Nikolaj Tokarev | Merck | Predikce vývoje | Americká měna | Honeywell International | Akcie Nikola | Nord Stream | Politika ČNB | Dluhová pravidla | Debata | Japonský index | Saúdská Arábie | Největší banky | Americký miliardář | Euro | Vylepšení teorie aukcí | Sony | Reebok | OCI | PMČR | Ziskovost | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Bezpečné dluhopisy | Hodnoty měny | Zahraniční firmy | Cena ropy | Nejlepší internetové akcie | Nižší výdaje | Ohlédnutí | Členské země | Recese světové ekonomiky | Šíření koronaviru | Wegovy | Heijmans | Liquid | Drobní investoři | JPMorgan | Značné riziko | Marže | Využití kapacit | DAWN | Klid | US2546871060 | Prezident USA | SpaceX | Německá ekonomika | Inflace v listopadu | Státy EU | Zlato a stříbro | Polygon | Josef Košťál | Jack Dorsey | Diskont | Soud EU | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Nio (NIO.US) | Bill Gates | Čínský internetový prodejce | Technologický index | Risk | Ministerstvo financí | Váš trading | Vstup do obchodu | Prosus | Televize Netflix | Lockdowny | Dividendový výnos | Výrobce čipů Intel | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Vývoj měnového páru USD/CAD | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Rada ČNB | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Inovace | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Verizon Communications | Emmanuel Macron | Ekosystém | Karty | Společnost eToro | Výnosy státních dluhopisů | Zasedání měnového výboru | Přeprodané podmínky | Delta Airlines | Signály | PCE inflace | Mediální skupina | Zdanění | CNBC | Historie kávy | Lira | Applied Materials | Boeing Co. | Růst ekonomiky | TWTR | PepsiCo (PEP.US) | Investovat do Metacade | Jens Klatt | Akcie americké zbrojovky | Turecká ekonomika | Bank of Canada | MCD | Akcie Hasbro | Poptávka po ropě | IHS Markit | Obchodování akcie | Statistiky | Peněžní zásoba | Růst akcií | Kontejnerový terminál | Versailles | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Čínský index | SAP | Mayr-Melnhof | Nepokoje v Číně | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | FX | Global Markets | Propad HDP | Změny ve vedení | Dnešní údaje | Technologický Nasdaq | Řízení obchodu | Světové finanční trhy | Schodek | Purple Trading | PBOC | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Americké akciové indexy | Odhad letošního růstu | 256/2004 | Bankovní sektor | Unicredit | Hotovostní pozice | Polygon (MATIC) | Výnosnost | Bankman-Fried | Horizon | UST | xStation 5 | MATIC | Bitcoinové a blockchainové akcie | Coinbase Global | Thomas Schäfer | Zbrojovky | ATVI.US | Akcie energetických společností | NZDUSD | Akcie v roce 2021 | BH Securities | Nálada na trhu | Oracle | Horizon Therapeutics | Akcie podniku | NASDAQ: SRNE | Konsensus trhu | Proč investovat do Polygonu? | Čínský vicepremiér Liou Che | Manažerka | Deficit státního rozpočtu | Investujte | Výsledková sezona za druhý kvartál | Akcie společnosti Amazon.com | Obchodní bilance | Pravidelný příjem | Měď | Proinflační | Prudký růst akcií | Platforma | Internetová firma | AUD | Příjmy z poplatků | Globální finanční krize | Zákaz shortování | Zhoršení ratingu | Caixin/Markit | Stratég Saxo Bank | Červená čísla | Binance | FTX sídlo | Shiba Inu | Odvolací soud | Akcie Cisco | Breakout Trader | Cenový graf Roku Inc | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Didi Global | Domácí data | Predikce | Dodávky ropy | COTTON | Fibo | David Vagenknecht | Plug Power (PLUG.US) | Ekonomická rizika | Hrubý provozní zisk EBITDA | Citigroup | JLR | Digitální daň | Softbank | Avalanche | Denní graf akcie | Index VIX | Národní bezpečnost | Futures na indexy | Hospodářství | MIB | Očekávaný růst | ANET | Společnost JPMorgan | Akcie automobilky | Oslabení | Útok Hamásu | Omniverse | Axsome Therapeutics | Celkové provozní výnosy | Avatar | Euro Stoxx 600 | Symantec | Moelis | Úsilí | Inflace v Evropské unii | Akcie Occidental Petroleum | Nárůst nezaměstnanosti | Caixin | Marathon Petroleum | Globální akciový index | Uhlí | Hodnota indexu | Společnost ExxonMobil | Index akciového trhu | Global Industry Classification Standard | WASDE report | Zvýšení podílu Netflixu | MGM Holdings | Zasedání ECB | Credit Suisse | Společnost British Airways | Take-Two Interactive | Philip Lowe | Portfolia | Nejlepší výsledky | Fresenius Medical | BMBL.US | Investování do Binance Coin | Maloobchodní tržby v Německu | EQT | Fork | NN Group | Expert | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Investovat své prostředky | Světové finanční krize | Cena akcie Walt Disney | Bill Ackman | Schodek rozpočtu | Soud v Karlsruhe | Akcie Credit Suisse | Držení akcií v České republice | Western Union | Finanční tituly | Recese | Nový lék | ZNGA | Diamondback Energy Inc | DG | Filecoin | Industrial and Commercial Bank of China | Německé aerolinky | Likvidita | Dominion Energy Inc | Nárůst zisků | ASML | Ropný gigant | Renault | Švýcarský frank | Apple Inc. | Španělsko | IPO roku | Německý ZEW index | Capital Partners | Výprodeje na akciových trzích | Virtuální mince | GameStop akcie | Erdogan | Virtuální měny | IPO Airbnb | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Stimul | ZNGA.US | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Výhled na rok | Situace na Blízkém východě | Market story | Začít investovat | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Tesla Motors | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Index francouzských akcií | Výrobce hraček | Oživení ekonomiky USA | Petr Kellner | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Štěpán Křeček | Disney graf (DIS.US) | Baterie | Trade Financial | Dobrý obchodní plán | Dceřiná firma | Schwab | Frank | Ministři | Prudký propad | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Mondelez | Negativní nálada | Výrobce hraček a her | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | Snížení úrokové sazby | EASA | Velkoobchodní tržby | Olympijské hry | Pracovní síly | Cap | Goldcorp | Centrální banka USA | Investopedia | Goodyear | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Mapplebear | Společnost Hindenburg Research | Nastavení sazeb | Elysejský palác | Společnost Cineworld | Ceny energií | DTE Energy Company | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Fresenius SE | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Trh s kryptoměnami | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Obrat trendu | Uniswap | DDOG | Meziroční míra inflace | Index důvěry | Finanční skupina | Dosažení dohody | Polská centrální banka (NBP) | Japonský premiér | Evropské logistické firmy | Regeneron Pharmaceuticals | Úspěchy | Riziková aktiva | Streamování videa | Buy the dip | Nezaměstnanost v USA | Duke Energy | Prezident Donald Trump | CySEC | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Advance | Nejslabší růst | Zoetis | Zisk ČEZ | Ruské akcie | Microsoft Corporation | Nikola Motor | Tom Brady | ACB | TCL | Technologický sektor | OSN | Soud | Investice do infrastruktury | Výroba v Německu | Akcie AbbVie | Komunita | Výkon amerického dolaru | Akcie Etsy | Booking | Nákaza koronavirem | Blockchain | Agentura Fitch | Makroekonomické prostředí | China Mobile | PMI indexy | Předpovědi | Společnost Microsoft | Vlna výprodejů | Akcie Walt Disney (DIS) | Mince | Akcie Intel | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Maloobchodní tržby v USA | Institut pro fiskální studie (IFS) | Americké volby | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Benzín | Ripple Labs | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Hospodářské oživení | Čínský vicepremiér | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | TRIP | Nálada na trhu s kryptoměnami | Adidas | Internetová televize | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Finanční společnost | SVB Financial Group | ETF roku 2020 | Sankce | Olívie Lacenová | Akce Netflix | Las Vegas Sands | NASDAQ: EVER | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Fundamentální data | Trade | Hertz Global Holding | Energetika | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Letecký průmysl | United Airlines | Biotechnologické společnosti | Průmyslová výroba v eurozóně | MAN | Diverzifikované portfolio | CNN | Náklady na úvěry | Spotify | Ekonomický výhled | Mateřská společnost Googlu | ChainLink | Finanční ukazatele | Platební systém | Fiat Chrysler (FCA) | Objem objednávek | Nařízení | PoW | Vonovia a Deutsche Wohnen | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | Akcie automobilky Tesla | Oblasti umělé inteligence | Inflace v Německu | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Komerční banka | Prudential Financial | Převody peněz | BTC | Fed index | KOSPI | Indexy | Zakladatel a CEO | Citi | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Rizika investice do Ripplu | Průmyslové ceny | Hospodářské krize | Inflační data | Miliarda | Válka mezi USA a Čínou | CBOE Global Markets | Objem obchodování | Výrobní PMI | Mileniálové | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Cenově vážený index | Průmysl | Capital Cities Broadcasting | Státy Mezinárodního měnového fondu | Investovat do zlata | Očekávané výsledky | Bridgewater Associates | Americké akcie včera | Nákupy Jardy Brychty | Druhá vlna koronaviru | Zvyšování nákladů na úvěry | Počet bankrotů firem | Makroekonomická data | Airbus Group | Marže společností | Tempo růstu | Prezidenti Turecka | Podnikatel | Prazdroj | American Airlines Group | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Aplikace TikTok | Orpea | Dolar vůči japonskému jenu | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | ARM Holdings | Joshua Angrist | Dosahovat zisku | Francouzská ekonomika | Ropný kartel OPEC | Pandemie covidu-19 | Continental | ARM | Pohonné hmoty | Biliony | Divergence | Bankovní index | Commonwealth Bank of Australia | Air France-KLM | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Marathon Oil | Česká zbrojovka Group | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Cíle | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Dnešní ekonomický kalendář | Měnový výbor Fedu | Měnový výbor | 1D | SunPower | Myšlenka | Europoslanci | UnitedHealth | Poskytování mezinárodních plateb | Vývoj ceny akcií Netflixu do začátku roku | Crédit Agricole | Prezidentské volby USA | Největší propady | LATAM Airlines | SWKS | Hospodářské soutěže | Počty nových žádostí o podporu | Úrokové sazby | LLY | Viceprezident ECB | Reinvestování | Maloobchodní prodej | APP | Palladiové akcie | Kurz amerického dolaru | Ekonomika Spojených států | Společnost Morgan Stanley | Uhlíková stopa | Spojení | DappRadar | Pokles indexu S&P 500 | Long | WHO | Rally | Western Digital | Bankovní rada | KBC | Narušené dodavatelské řetězce | Smíšené obchodování | Pojišťovna | Macron | Výrazný propad | GLE | SARS | Zpomalení růstu ekonomiky | Bear | Cena akcií Pelotonu | MSCI All Country World | Japonská ekonomika | Zadlužení Německa | Intesa Sanpaolo | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | PDD | SIE | Prodejní tlak | Citrix | Časopis Forbes | Širší index | Evropský statistický úřad | Růst zaměstnanosti | NextEra Energy | Carlsberg | NVAX | Walt Disney Co (DIS) | Discovery | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Index německých akcií DAX | Akcie Deutsche Bank | Business | Volume | Akcie Home Depot | Podíl na trhu | Akcie Walt Disney Co | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Xcel Energy Inc. | Analytik GfK | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Albemarle | Umění akvizic | Konsolidace | Akcie herních vývojářů | Počet nezaměstnaných | Investování do akcií | Pokles cen | Royal Dutch | Využití umělé inteligence | TikTok | Plug Power | Algoritmus | LPR | Akcionáři CME | Automatic Data Processing | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Společnost Disney | SP500 | Povídání o trzích | Platební společnost | Vítězný přístup | CAH | Španělský IBEX 35 | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Choose France | ČBA | Value Stocks | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Nový týden | Výsledky voleb | ČNB Tomáš Nidetzký | Trustpilot | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | Aston Martin | Zdravotnictví | MSCI World Index | Investice do stříbra | MCD.US | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | NZD/USD | Čínské akcie | Contracts for difference | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | NKE | Technologický pokrok | Jak investovat | Investice do kávy | iShares Global Clean Energy | Brazílie | Společnost BP | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Empire State Index | Politika centrálních bank | Německý statistický úřad | Pochybnosti | Index akcií | Zynga (ZNGA.US) | SRNE | Obchodování s opcemi | Klaus Regling | Akcie Moderna | BNY Mellon | Stratég | Zisk na akcii (EPS) | Rizika přehlížené trhem | Špatné zprávy | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | Dividendové akcie 2020 | Big tech | iRobot | Cena americké ropy WTI | Řetězce | Zotavení | Období nejistoty | Sentiment | Zhoršení pandemie | Dnešní statistiky | Hodnotově orientovaní investoři | Události ve světové ekonomice | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Největší pokles | Politika | Profesionální investoři | Procter & Gamble | Konkurence | Hospodářské recese | Duke Energy Corp | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | Akcie zbrojovky | PLN | Kapitalizace | Infineon | Potenciál pro růst | Peter Navarro | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Ben Laidler | Komunikace | Burzovní hodnota | Ceny průmyslových výrobců | Unity | European Central Bank | Překoupené podmínky | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Čínský prezident | Dnešní seance | Novavax | Americké futures | Apple TV+ | CME.US | Yahoo Finance | Alternativní taxislužby | MAM | FinTech akcie | Dodržování pravidel | Plány společnosti | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Index DJIA | Forint | Pravidla Evropské unie | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | Obchodní domy | Negativní korelace | Koronavirus | Satoshi Nakamoto | Epic Games | Velká Británie | Rating České republiky | Německý průmysl | Společnost Palantir | PLN/EUR | Mediální a filmové společnosti | Další vývoj | CFD kontraktu | Vlastní akcie | Citibank | Anton Siluanov | BASF | Kanadská centrální banka | Výrobce aut | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Členové bankovní rady | Indexy S&P | Zlatá horečka | Úrokový výnos | Cena akcií společnosti Volkswagen | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Fed Williams | Rozpočtový deficit USA | Americký ministr financí | General Electric (GE) | Optimismus investorů | CNY | Federální vláda | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | Letectví | Společnost Virgin Atlantic | Nákupy | Společnost S&P Global | Měnové páry | ASM International | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Společnost Gilead | Koncern Volkswagen | Investiční příležitosti | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Paramount Global | Čínský výrobce | Polkadot | Pohyby na trzích | TotalEnergies | Ekonomika | Akcie Electronic Arts | Růst vývozu | cTrader | Aplikace XTB | Historická maxima | Ekonomická data | Největší americká kryptoměnová burza | CBS | WTO | Forex pár | Klesající dolar | Těžaři kryptoměn | Dohoda o brexitu | Volný peněžní tok | 10 akcií | Warner Bros | Karanténa | Sněmovna reprezentantů USA | Pandemický program | Commerzbank | Nezaměstnanost v EU | Jednotlivé akcie | Zhodnocení | Ministr energetiky | Americký kongres | 5G akcie | Investice do zlata | Ceny zlata | Opatření na snižování nákladů | Výhled | Evropské akciové trhy | Hodnota společnosti na burze | Zpráva amerického ministerstva práce | Index technologického trhu | AXS | České akcie | Prodejní cena | ESM | Vinci | Auta | Americký akciový index | GBTC | Worldometers | Americké ministerstvo | PCAR | Timur Barotov | Strach z koronaviru | Nová stimulační opatření | Mexický prezident | Americký trh práce | Obchodní účet | Celsius | Akciový index DAX | Obchodní analýza | Osobní výdaje | Ethereum | Přísná opatření | Occidental Petroleum (OXY.US) | Cardano (ADA) | Nejlepší blue chip akcie | Kraft Heinz | Produktivita práce | FOXA.US | Vysoké ocenění | Roberto Azevedo | Reálný obchodní účet | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Index Hang Seng | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Trendové čáry | Zásoby benzinu | Sentix index | Tradeři | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | Akcie Walt Disney Company (DIS) | Bankovní krize | Nejvýraznější propad | NYSE: T | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Paschal Donohoe | Finanční trhy | Miliardáři | Regulační rámec | Nízké ceny ropy | Couche-Tard | Údaje o maloobchodních tržbách | Lucid | Překážky | Hlavní ekonom | Akcie Meta Platforms (FB) | Cyrrus | Komunistická strana | PacWest | Data o inflaci | Expanze | eBook | Giphy | Insider | Dlouhodobý investor | Prezident Federální rezervní banky | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Banky | Více volatilní | Znovuotevření ekonomiky | General Motors | Fondy | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Bílý dům | Situace v Číně | ČEZ | Nakamoto | Austrálie | Cenové hladiny | AAPL | HDP Číny | Tether | USA inflace | Sanofi | Výzkumná společnost | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | PMI za leden | GOOGL.US | Akcie Meta | Teams | Retail Investor Beat | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Počet nakažených | Příznivé výsledky hospodaření | Abenomika | Spread | Obavy investorů | Společnost Intel | Koronavirová opatření | Devizové rezervy ČNB | Britský antimonopolní úřad | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Goldman Sachs Group | Intel | Under Armour | Buy | New York | Anadarko Petroleum | BinckBank | St. Louis | MSFT | Retail Investor | Čistá ztráta | Finanční údaje | UAL | GS | Saldo zahraničního obchodu | Společnost Amazon | AIG | Krize | Kartel při obchodování s měnami | Optimistický výhled | Optimalizace | Fresenius | Zvýšení úroků | Akcie se sezónní výkonností | Investing | Prime Video | Burzy v USA | Akcie IBM | Americká internetová společnost | Zotavení ekonomiky | CME Group (CME.US) | Výnosy 10letých dluhopisů | AOS | Zpětný odkup akcií | ADA | Paramount | G20 | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Informace z trhu | Akcie Microsoft (MSFT) | Štěstí | CEO | Společnost Moderna | Těžby bitcoinů | Akcie roku 2019 | NFT | Zlatý kříž | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | Společnost Walt Disney | FOMC | David Joy | Člen rady guvernérů | Prezidentské volby | Dollar | Vratislav Zámiš | Burzy v Šanghaji | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Silné měny | Akciové trhy v USA | Dolarový index | ZTS | FOMO | Ztráty | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Big Tech | Americké výnosy | Akcie Tesla | Výrobci čipů | Graf indexu | US30 | ODS | Dialog | Ředitelka | Úroková sazba | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Likvidní | Odvážnější investoři | Obchodní platforma MetaTrader | Tapestry | Devizové rezervy | České vlády | dApps | Investiční tituly | DIHK | Internetová společnost | Čistá marže | Burza | SAIC Motor | Letecká společnost | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | Akcie společnosti Boeing | AXP | MarketWatch | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Rozvoj | Typ zisku | Americká inflace | Investovat do akcií | Fox News | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Mathias Cormann | Akcie Goldman Sachs | Akcie Boeing | Výprodeje | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Tržby společnosti | BuzzFedd | Australská centrální banka (RBA) | SPWR | Investovat peníze | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Španělský IBEX | Wall Street výsledky | Transakce | Švýcarské banky | FAST | Jak funguje screening akcií | Teroristický útok | Měny | Bilance | CMCSA | Volby | Enlivex Therapeutics | Snížení úrokových sazeb | Robotaxi | Fundamenty | Motivace | Růst nezaměstnanosti | Lululemon | Express | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Mylan | Raymond James | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Akcie Intelu | Profitovat | Irsko | IVV | Rozjednané prodeje domů | Energie | Peněžní tok | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Testování FDA | Justice | Michal Brožka | Mezinárodní obchod | Nárůst ceny akcií | Ekonomika EU | ANET.US | Duševní vlastnictví | Které akcie | Pharming Group NV | Odvětví vyspělých technologií | Special Purpose Acquisition Company | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | Inaugurace | UNA | Cykličnost | Dividendy | Měna | Jasný signál | Společnosti z indexu | Zisky společnosti | The Wall Street Journal | Akciový trh | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Daňové příjmy | Intradenní obchodník | Vývoj akcie Johnson & Johnson | Sazby | Ropa dnes | Silný pokles | Historie | Aktivity společnosti | Trader Workstation | Internet of Things | Alexion Pharmaceuticals | Ovlivňování | Akcie výrobce elektromobilů | Ukončení obchodní války | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | Pozitivní momentum | Karanténní opatření | Euro na dolar | Ukončení nákupu aktiv | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Výsledky hospodaření | Obchodování opcí | Snap | USD | LinkedIn | Paul Milgrom | Akcia | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | GE HealthCare | Cena akcií Pelotonu (PTON.US) | Finanční trh | Cosmos | Opatření na podporu ekonomiky | Robert Wilson | Snižování nákladů | Německá automobilka | Apple (AAPL) | Data z Německa | Virgin Atlantic | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | RIVN.US | Eni | Joe Manimbo | Akcie švédské automobilky | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Automotive | Nové prognózy | Britské hospodářství | Zbrojovka Lockheed Martin | Authentic Brands Group | Udržitelné investice | Vyspělé ekonomiky | Ruský prezident Vladimir Putin | Sentiment na trzích | Nejprudší pokles v historii | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Nadnárodní firmy | Pravděpodobnost recese | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Člen bankovní rady | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Siemens Gamesa | Iracionální | Akcionář | Skyworks Solutions | Miliardy USD | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Podnikání Netflixu | Obchodní den | Pracovní den | Vývoz z Číny | Makroekonomické události | GBP/EUR | Signál | Invaze ruských vojsk | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Zdražování | S/R zóny | Meziroční inflace | Čínská firma | Afrika | Lámání rekordů | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Akcie Amazon.com | Lululemon Athletica | Domácí měny | State Street | Britská vláda | EPS | ADP | Linde | Yelp | Square | Repo sazba | Biliony dolarů | Kupní síla | Nejlepší ropné akcie | CPI v USA | Short squeeze | Úbytek | Akcie v roce 2020 | Short signál | Ministryně financí Alena Schillerová | Ocenění | Ropy | Rozdílové smlouvy | Nové žádosti o podporu | Dow Jonesův akciový index | Dividendové výnosy | Druhá vlna | Investiční doporučení | Výnosy firmy | Druhá vlna pandemie | Institut GfK | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Švédská společnost | Záchranný balíček | Očekávané Earnings | Výdaje | Guvernér české národní banky | Smartphony | Evropská komise (EK) | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Zisk EBITDA | Společnost | Investor | Italská ekonomika | Akcie ropy | LTV | ESPN | Joe Biden | ZEW index ekonomického sentimentu | Premiér Boris Johnson | Firma McDonald's | Sázky | Ministr hospodářství | Diamondback Energy | Forbes | Obchodujte | Ocenění akcií | Obchodované fondy | Historicky nejnižší | Allergan | Choose France (Zvolte si Francii) | NIO Inc | Utažení měnové politiky | Negativní výhled | Jerome Powell | BMW | Cena akcií | Mattel | Vypuknutí pandemie | Mark Carney | Volatilita trhů | Investování | Pozornost forexového trhu | Nvidia Corporation | ASX | Rozšíření | Dopad koronaviru | CAC40 | BBVA | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | D1 | Britská společnost Cineworld | Everquote | Thomas Murphy | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Investiční rady | List The New York Times | Eura | Tisková konference | Neúspěch | Burzovní svět | EBRD | Nasdaq Inc | Monex | Nízká nezaměstnanost | IRBT | Inflační cíl | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Pershing Square Tontine Holdings | Organizace | Akcie Erste Group | Obilí | Ryanair | DIW | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Expedia | VIX | Úrokové náklady | TGT | Stock Exchange | Růst | Divize Mobileye | Německé hospodářství | Český investor | Akcie společnosti Alphabet | Index Dow Jones Industrial | Centrální bankéři | Polská centrální banka | Největší tržby | Ředitel XTB | Energetické komodity | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Gabriel Debach | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Světoví těžaři | ČTK | PMI pro sektor služeb | Industry Classification Benchmark (ICB) | Risk-off | Propad ceny | Volvo | Výsledková sezóna v USA | Emitent | WU | López Obrador | Zajištění | NBC Universal | Dominion Energy | Administrativa | Počet potvrzených případů | IAG | Výnosy amerických státních dluhopisů | Šéf podniku | NZD | Axsome Therapeutics Inc | Altria Group | Propad cen ropy | Jukos | Snížení inflace | Tomáš Nidetzký | BIDU | America first | Overweight | Index | Vánoční rally | Nikola (NKLA.US) | Wall Street Journal | Komoditní | Nikola Corporation | Align Technology | Lockdown | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Měnové stimulace | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Cenová akce | Výrobce elektromobilů | Paradox Interactive | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Obchodní vztahy | Úročení | Jižní Korea | AMC Entertainment (AMC.US) | Thermo Fisher | SONY.US | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | CFDWorld | S&P Dow Jones Indices | Arca | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | MSCI Inc | Panika | Zvýšení ziskovosti | Obchodovat s akciemi | Binance Coin (BNB) | Avis Budget Group | ECB Luis De Guindos | Asijská banka pro investice do infrastruktury (AIIB) | Affirm Holdings | Stimulační politika | Apple Vision Pro | PTON | Jaké kryptoměny je nejlepší koupit právě teď? | Co je to presale kryptoměny? | Tele2 | Poskytovatelé úvěrů | Síť X | Šance | Sorrento Therapeutics | Rizika investice do Uniswapu | Dlouhodobě vydělávat | NYSE: DIS | Čínské firmy | Pracovní trh | Německá automobilka Daimler | Legendární investor | NASDAQ:WBA | Pád dolaru | Index amerického dolaru | Hra na oliheň | John Doyle | Akcie Merck | Výhledy růstu | Platina | S&P 500 (SPX) | Americké vlády | Saudi Aramco | Skupina Nordea | Akcie mateřské společnosti | Stoupající sentiment | COTY.US | Baupost | Nová mutace | Poradenství | Vlastnictví | Zhoršující se epidemiologická situace | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Stephen Poloz | Palantir Technologies Inc. | NASDAQ: GOOG | Společnost AltSignals | Průzkum | Oděvní řetězec | Burzovní prázdniny | Cellnex | Akcie Delta Airlines | Světové burzy | Odborová organizace | UCITS | Kupci | Ford Motor (F.US) | AltSignals (ASI) | Opouští EU | McKesson | Proč investovat do Bitcoinu? | Asijská banka pro investice do infrastruktury | Markets Analyst | Chování spotřebitelů | GE HealthCare Technologies | Crocs | Brent | Ruská vláda | AMC (AMC.US) | Bilance zahraničního obchodu | Obchodování na burze | Akciové portfolio Tomáše Vranky | UCITS ETF (INRG) | Deutsche Wohnen | Akcie Virgin | Techy | Zákaz TikToku | Growth Stocks | Sazba daně | Meta Platforms (FB) | Obnova ekonomiky | FTSE100 | Investoři společnosti | CD Projekt (CDR.PL) | ApeCoin (APE) | Brenntag | Šinzó Abe | Co je Cardano? | Ebay (EBAY.US) | BT Group | Barrick Gold (GOLD) | Alternativní zdroje energie | Vývoj devizových rezerv | CRM | Jak profitovat | Vstup na burzu | Společnost Rivian | Omezení výplaty dividend | Obchodování Futures | Tržní hodnota | RBLX.US | Deficit zahraničního obchodu | Verizon Communications (VZ.US) | AEX | Marka | Disney graf | CENTRICA | Cestování | Aktivita obchodníků | Britský energetický kolos | Blue chip | PDD Holdings | Regulace v USA | Znovuotevřít ekonomiku | Objem obchodů s akciemi | Akcie Gap | John Hancock Investment Management | Zámořské indexy | Cestování do zahraničí | Průmyslová výroba v Evropské unii | Rizika investování do Apecoinu | Přehled | Netflix (NFLX.US) | Analytička | Očkování proti covidu-19 | Starbucks Corporation | Německé maloobchodní tržby | ActualizeAI | CISCO | Finanční výsledky společnosti | Volby USA | Vývoj ceny akcií | Pokles ceny akcií | Solidní růst | Screening akcií | NIO.US | ViacomCBS | Investice do solární energie | Akcie společnosti Activision | PayPal Holdings (PYPL.US) | Psychologické hladiny | Premier League | NFP report | Společnost Orsted | SJM | Krátkodobý obchod | Blink Charging | Dobrý byznys | Celkový objem obchodů | Koupit akcie | Applied Materials | Opční strategie | Snižování nákupu aktiv | AltAlgo | Hlavní index francouzských akcií | P/E | Sentiment investorů | Bed Bath & Beyond | Tipy na futures | Cestovní ruch | Investiční horizont | Vývoj měnového páru | Advanced Micro Devices | Britská centrální banka dnes | Zasedání Fedu | ADS | Americké centrální banky | Guru | Admiral Markets | S&P Global | FTSE | Pivovary Staropramen | Fiskální rok | Onemocnění COVID-19 | CCI | Marvel Cinematic Universe | Investoři z Wall Street | Vyhlídky | Libra k americkému dolaru | Macerich | Proč investovat do Ripplu? | HDP Německa | Management | Nejziskovější akcie | Rozpočtový úřad Kongresu | Dividendové akcie | Disney+ | 2U | Zvýšit ziskovost | SPCE.US | Zdroje energie | Nio | Nokian | Neomezené kvantitativní uvolňování | Squid Game | HBO | Cenový graf Apple | Regulační úřad | Santander | Pokles HDP | Panevropský index STOXX 600 | Futures na evropské indexy | Předpověď | Jaguar Land Rover (JLR) | S&P/ASX 200 | Investice do Polygonu | Wolt | McDonald's (MCD.US) | CDW | United Airlines (UAL.US) | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Spalování ropy | Opční obchodník | Australské akcie | Aktivita investorů | Pandemie koronaviru | Softwarový gigant | Ripple | Špatné výsledky | Tumblr | Alibaba | Fintechová společnost | Upstart | Společnost Logitech | Nezaměstnanost v Británii | Akcie streamovací služby | Situace na burze | Jacobs | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Investice do Uniswapu | Politika centrální banky | Target | Over-The-Counter | Bitcoin | Technologické společnosti | Převodník měn | Výsledky průzkumu | Zelené investice | Plyn | Ekonomické události | Propouštění ve společnosti | Automobilky | Makrozprávy | Thomas Cook | HRUŠKA | NASDAQ: MSFT | Futures | Pražská burza | London Stock Exchange | Pojišťovny | Šťastné obchodování | Canopy Growth | Index spotřebitelské důvěry | Morgan Stanley Capital International | Ministerstvo spravedlnosti | Liou Che | Josh Frydenberg | Česká bankovní asociace (ČBA) | ČNB Tomáš Holub | Export v dubnu | Vedení firmy | Zpráva o inflaci | VTB | Radar Tradera | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Společnost S&P | SEBA | Stress testy | Wonderinterest | Americká data | Dopady koronavirové krize | SPAC | Universal Music | Růst EBITDA | Nemovitosti | Typy výnosů z akcií | Kreativita | Boris Johnson | Růst výnosů | CVC | Prodej akcií | Zájem o dolar | Nově zahájené stavby domů | DTE Energy | Rekordní minimum | James Bullard | Kakao | CAT | Předpokládaný růst | AXS Investments | Guggenheim | Úspěšný trading | Forexové trhy | PACW | Obchody | Reed Hastings | Akcie Tyson Foods | Medián | Samsung Electronics | PLUG | Hospodářské výsledky firem | HDP USA | Analytik trhů s kryptoměnami | Další rozvoj | Index CPI | Index nákupních manažerů (PMI) | Oslabení koruny | Krizový balík | Aleš Michl | Purdue Pharma | xStation5 | Index CSI 300 | Vyplácení dividend | Společnost Rosněfť | Rizika investování do Filecoinu | OpenAI | Electronic Arts | Alphabet Inc. | Podpora | Výkon společnosti | Růst spotřebitelských cen | Vonovia | Ministři financí | Čínská společnost | Technologické firmy | Těžba ropy | Burzy cenných papírů | Prognóza ČNB | Šíření nemoci COVID-19 | Oblečení | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Rubl | Prezident Joe Biden | Akcie společnosti Meta Platforms | Warner Bros. Discovery | Sezona zveřejňování výsledků | Mad Money | Růst cen v EU | Finská společnost | Dílčí index | Akcie americké internetové společnosti | Opatření proti šíření koronaviru | Pravidla EU | Streamingové služby | McDonald's Corporation | Nákupní příležitost | MT4 | Česká firma | FTSE 100 Index | Thermo Fisher Scientific | Plzeňský Prazdroj | Stripe | COIN | S&P 500 | Den nezávislosti | Vývoj akcie Walt Disney | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | Problémy s dodavatelskými řetězci | Zvýšení mezd | Eskalace | TD Ameritrade | Activision | Maloobchodní prodeje | Přístup na finanční trhy | Tim Cook | Tom Martin | Zpráva pro tradery | Dopady pandemie | Herní průmysl | Zemní plyn | UnitedHealth Group Incorporated | DAO | Německo | Uniswap (UNI) | Portfólia | Akcie roku | Volatility | Japonsko | Filmová společnost | Jaguar | Amundi | Zvýšení ceny akcií | Akcie v USA | Riksbank | U.S. Investing Championship | Mobilní aplikace | VDA | Tesla Inc. | Profesionální obchodník | Wall Street akcie | Parrot Analytics | Ziskové akcie | Nejziskovější | Americká zábavní společnost | Měny&Sazby | Maersk | Američané | Celkový sentiment | EU a USA | Klíčová rizika | New York Community Bancorp | Vzdělávací webináře | Globalt | Velké zisky | Aukce | Visa | Adobe Systems | Silný propad | Trendová linie | Obchodování jedním kliknutím | Raymond James Financial | ConocoPhillips | Německá vláda | MJ | Twitter | Rakouská bankovní skupina | Zasedání americké centrální banky | Walmart | Albemarle Corp | Akcie firmy Disney | Těžařská společnost | Virtuální realita | Virus | Obchodní spory | Olaf Scholz | Nejnovější údaje | JPMorgan Chase & Co | Hotovost | Marathon | Mobilní aplikace XTB | Kartel OPEC | Partnerství | Vyšší ceny | Dluhové krize | Investice do akcií | Setkání centrálních bankéřů | Směřování | Rozpočet | Novozélandský dolar | Finanční ředitelka | Ryot | Japonská centrální banka | Erste Group | Opce | Vice | Baker Hughes | PEPSICO | Pojišťovnictví | Beiersdorf | Tisková konference FOMC | CARA | Index nákupních manažerů ve výrobě | Wynn Resorts | PCmag | Alphabet (GOOGL.US) | Cenový cíl | Dodání likvidity | Aktivum | Premiér Justin Trudeau | Fiskální pomoc | Investiční Memento | Běžný investor | UCITS ETF | Propad akcií | Podhodnocené akcie | Norwegian Cruise Line | Výroba automobilů | Akcie Intel Corporation | Index nákupních manažerů | Videohry | Stablecoin | Dobré zprávy | Nákup cenných papírů | Meta Platforms | Produkty s pákovým efektem | Růst české ekonomiky | BNP | Provozní zisk | Bidenův stimulační balík | 3M Company | Kodiak Sciences | Evropské indexy | Cardinal Health | Vyšší riziko | Peter Altmaier | Suez | Dialog Semiconductor | Cenový graf Axsome Therapeutics | Domácnosti | Takata | Nové zakázky | Obchodní příměří | Google | Euro vůči dolaru | Nižší zisk | Capital Cities | Vysoká inflace | Seriál o dividendovém investování | U.S. Bank | MRO | Státní dluhopisy | Analytici | JD.com | Elektromobily | Fortnite | Kontejnerová loď Ever Given | Delta mutace | Akcie společnosti Microsoft | Důvěra v eurozóně | Elliott | Indexy v Číně | Splácení dluhu | DOT | Výprodej na Wall Street | Arm | Guvernér Fedu | The Sandbox | Dlouhodobé investice | Zveřejňování výsledků hospodaření | Akcie v roce 2019 | Analytici Morgan Stanley | Tržby | Nálada na trzích | PHIA | Přehled o dění | Žlutý kov | Blue chips | Proprietary Trading | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Americký trh | Snižování úrokových sazeb | Akcie společnosti Disney | 737 MAX | Snížení sazeb | Fortune | Počet žádostí o podporu | TSM | Závislost | Akcie Palo Alto | Link | Aleš Hála | P2P | London Stock Exchange Group | Vývoj akcie | Německá centrální banka | Saúdskoarabský ministr energetiky | UBS Group AG | Arlington Asset Investment | Wedbush Securities | Finanční systém | NAFTA | Platební bilance | | Makro | Dow Jones Industrial Average | Stagnace | Futures kontrakty | Velké technologické společnosti | Luboš Růžička | Růst mezd | Royal Dutch Shell | Conference Board | Růst americké ekonomiky | Investování do Etherea | Evropská centrální banka | Telecom | Prime | Roční výnos | Nižší růst | Elliottova vlnová teorie | Přímé zahraniční investice | Ztráty zaměstnání | Slušné zisky | Nákup akcií | Letadlo | Německá kancléřka | BAT | Automobilka Renault | Abbott Laboratories | Americká centrální banka (Fed) | Vánoce | PX Pražské burzy | Mitsubishi | Finanční prostředky | Antimonopolní úřad | Benjamin Graham | Eurozóna | Časový horizont | Fáze obchodní dohody | Švédsko | GEN | FXstreet | TSLA | Burza Coinbase | Partners | Time Line | Vývoj inflace | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Dax index | Intel (INTC) | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Bancorp | Lowe's (LOW.US) | Institucionální investoři | Short signál na akcie | Euro STOXX | Marketingová komunikace | Amgen Inc. | Kurzy | Analýza ceny akcií | Best Buy | AMEX | Investiční rozhodnutí | Fond | Hikvision | DIA | Akcioví investoři | HICP | Akcie energetických podniků | SNY | Čínské ministerstvo | Mezinárodní firmy | Inflační očekávání | COST | Největší evropská ekonomika | Viasat | Budvar | Aerolinky Lufthansa | Akcie Activision Blizzard | Těžaři | Situace na trhu práce | NBP | ECB | Nejnovější zprávy | Řetězec | Dolarová aktiva | Ekonomiky eurozóny | CSX Corporation | Globální nedostatek čipů | Euro vůči americkému dolaru | Měnová politika | Institut ZEW | Ranní okénko | American Express Company | Etherea | Rezervy | Volvo Cars | Co je Uniswap? | Hodnota akcií | Co je to bitcoin | Státní podpora | Dluhopisy | Množství peněz | Odpor | Exelon | LVS | Vrcholy | Ministr zahraničí | KLM | Scion Asset Management | Americká ministryně financí | Vesmírné společnosti | Elliottovy vlny | Restrukturalizace | ISM | cTrader Purple Trading | Wish | Bankovní vklady | Webináře | Indikátor | Průměrný příjem | Vyšší sazby | Jefferies | Financial Conduct Authority | Jihokorejská společnost | Analytika | Investiční plán | IAU | Obchodujte akcie | Investice do mědi v 2022 | Velké technologické firmy | Charter Communications | FOREX | Záchranný program | Cisco Systems, Inc. | Pšenice | Procter & Gamble (PG) | TLTRO | Francouzská energetická skupina | Konsenzus | Gasoline inventories | Akcie Nikola Motor | Americké banky | UAW | Tržní síly | Meme mince | Pozornost trhu | Oculus | Moskva | Poptávka | ECB Christine Lagardeová | Soudní spor | Trader | Rozpočtový schodek | Fitch | Francouzský prezident | Banka Morgan Stanley | Co bude | Zasedání Bank of England | Konfluence | Krypto | Psychologie | Růst čínské ekonomiky | Inflace v ČR | Expirace | Akcie Lululemon Athletica | Proč investovat do Metacade? | NASDAQ: AAPL | Očekávání trhu | Primární nabídka | Cena akcií Walt Disney | Sazby beze změny | Otevírání ekonomiky | Akcie 2020 | Růst HDP | G7 | Vysoká rizika | ABBV | Rivian Automotive (RIVN.US) | NASDAQ 100 Index | Celková průmyslová výroba | Peking | Zvýšení inflace | Solana | Čína | Baupost Group | Nedůvěra investorů | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | Ekonomická recese | Více riskovat | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Ford Sollers | PLUG.US | Nová makrodata | Nejlepší 5G akcie | Politici | Společnost Admirals | Zákaz dovozu | Shell Plc | Dubnová inflace | New York Times | EBITDA | Německý index DAX | Medvědi | Reporty | Uzavření trhů | Počasí | Varta | Soudní dvůr | Richard Branson | Activision Blizzard | Příklady růstových akcií | Klouzavý průměr | ALV | MPSV | Sam Altman | Větší pokles | Video | Nové žádosti o podporu v USA | AMZN.US | Míra inflace v Maďarsku | Aliance | Spready | Chod ekonomiky | Microsoft Corp | Akcie bank | Axel Springer | United Auto Workers | Australský premiér | Hospodaření bank | Hospodářské vyhlídky | Napětí mezi USA a Čínou | Fiskální politika | International Business Machines Corporation | Americký Federální úřad pro letectví | Mediterranean Shipping Company (MSC) | Christine Lagarde | Velcí hráči | XTB | Americký výrobce počítačů | Drahé kovy | Akcie Apple | Průmyslové společnosti | Nezaměstnanost v ČR | Rozhodnutí bankovní rady | Deutsche Bank | Podnik | Mediální společnosti | Monetární politika | Podnikatelská aktivita | Obchodní válka | Redukce | Nastavení měnové politiky | USA | PEP | Zisk a tržby | Maďarská centrální banka | Index PMI | WYNN.US | Turecké liry | CVS Health (CVS.US) | SWIFT | Home Depot | Olympijské hry v Tokiu | Poptávka po čipech | Hliník | Tyson Foods | Globální trhy | Kurzy měn | Přerušení dodávek ruského plynu | Palantir Technologies | Dow Chemical Company | Wealth Management | Naše prognóza | Akcie Gap Inc | Federální rezervní banky | Koš | Automobilka Daimler | Kartel při obchodování | Jak na pravidelný příjem | MetLife | Akcie technologických firem | Čínský vývoz | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Oživení ekonomik | Tržby v eurozóně | ALGN | Home Depot (HD) | JP Morgan | TGT.US | Akcie FB | Neomezené množství | PEP.US | Ben Broadbent | Ranní komentář | Úroveň rezistence | Zlato | CVS.US | MIFID | Turistický ruch | Cena severomořské ropy Brent | Výsledky makroekonomických statistik | Ekonomové | Veolia | Spojené státy | Mateřská společnost | WP | JPMorgan Chase | Guvernér ČNB | Kryptoměna Solana | Samsung | Inflace ve světě | USD/CAD | Počet nových žádostí o dávky | Král kryptoměn | Podnikání na kapitálovém trhu | Investoři a obchodníci | INTU | Cardano | HealthCare Technologies | Zpomalování inflace | JD | Výsledky ISM | Akcie PayPal | Fastenal Company | Oculus Quest | Chainlink (LINK) | Celková inflace | British Gas | Načasování | Fraport | Silicon Valley | Futures na ropu | Upstart Holdings | Makers | Burze | Ulta Beauty Inc | Akcie Virgin Galactic | Akcie společnosti Pfizer | Finanční situace | Americké trhy | Americké investice | Proč investovat do Filecoinu? | Ekonomické krize | Verizon Communications | Prolomení S/R zóny | Akcie Pelotonu | Akcie společnosti Nvidia | Walt Disney (DIS) | Velká očekávání | Inflační výhled | Boeing 737 Max | Nákupní aktivita | Costco Wholesale Corporation | Zábavní společnost | Alexandre de Juniac | Air Liquide | Verizon | Bunge | Čínské vlády | Valneva | Akcie švýcarské banky | Pozice | Lyft (LYFT.US) | Land Rover | Pandemie | Platinové akcie | TAP | Reputace | LCID.US | QUALCOMM Incorporated | Enphase Energy | Výprodej | Universal Music Group | Byznys | Fedex Corporation | Salmán | Bank of New York Mellon | Fiskální stimuly | Josh Gilbert | Merck KGaA | Gilead Sciences | Americký HDP | Emerging markets | Mediterranean Shipping Company | Zavedení záporných úrokových sazeb | Akcie výrobce elektrických aut | Novo Nordisk | Členové OPEC | Deutsche Post | Investiční fond | AUD/USD | Plán restrukturalizace | Indexový fond | SSE Composite | EU | Squid | Travelers | Uživatelé eToro | USD/JPY | Vyšetřování | Cena akcií společnosti Meta | Sony Group | Index pražské burzy | Výrobci aut | SPX | Výkon dolaru | Ruský ministr | M2 | Pokles zásob | Dodavatelské řetězce | Eskalace konfliktu | Nakupovat | Dnešní datový kalendář | Vysoké ceny | STAR | SSE Composite Index | Odvětví | Newmont Goldcorp | AMZN | Match Group | Německá automobilka Volkswagen | Důvěra v Německu | Prodeje | Wendy's (WEN.US) | Oslabování koruny | Micron Technology | CZK/USD | ABC | Tweety | REIT | Virgin Galactic (SPCE) | Solidní výsledky | Velké částky | VIV | Úrokové výnosy | GSK | Přerušení výroby | Cloud Computing | China Telecom | Nová vakcína | Lucid Group | Zdroj příjmů | Futures na americké akciové indexy | Index DAX | Americká seance | Česká národní banka | Robinhood Markets | Barclays | Communication Services | Poptávky po ropě | COIN.US | Odhad růstu ekonomiky | Ekonomka | Staropramen | Tržní kapitalizace firmy | Akcie online | Velké investice | Automobilový koncern | Analytik | PMI ve službách | Budoucnost Bitcoinu | Lot | Úspěch | LOW.US | Bankrot | Odborový svaz | Spekulanti | OTC | Průmyslový index Dow Jones | Slovensko | Odhady analytiků z Wall Street | IPO společnosti | Throwback | Index S&P/ASX 200 | Co je akcie | YNDX | Zpomalení růstu | Mark Zuckerberg | Intervenovat | Finanční cíle | Americké firmy | Orsted | Držení akcií | Konfederace | CAD | Nálada mezi německými spotřebiteli | Obchodovat s cennými papíry | Hospodářský výhled | Poptávka po oceli | Situace na zlatě | Lufthansa | Mzda | Kryptoměna ethereum | SVB | Co je Binance Coin? | Japonský konglomerát | Filmové studio | Miliardy | PayPal (PYPL.US) | Geopolitika | Cambridge Global Payments | Atraktivní příležitosti | A.P. Moller-Maersk | Banka | Novozélandská centrální banka | Nokian Tyres | Markit | Ekonomika Evropské unie | Olympiáda | Výrobní inflace | Walgreens Boots Alliance | Prodeje existujících domů | WBD.US | AXA | Daně z příjmů právnických osob | Akcie letecké společnosti | Negativní hospodářské dopady | Jaderná elektrárna | Základní sazba | Britská společnost | Primární veřejné nabídky akcií | Graf indexu Nasdaq | Produkce ropy | Prudký růst cen | APTV | Index průmyslové výroby | Bezpečnost | Výnosy | Správa | Ekonomické zprávy | Komodity | FTSE Russell | Vyšší inflace | WEN.US | Americký ISM | Fúze | Ticker | ENLV | IBEX | Babypips | | Electronic Arts (EA) | SECO | WhatsApp | Ukazatele | Japonská společnost | Epidemie koronaviru | Investování do AltSignals | Zpracovatelský průmysl | SPCE | TOPIX | PPF | Regulační orgány | Zlotý | Práce | Vývoj průměrné mzdy | Investorky | Crypto.com | Cílová cena | Fintech společnost | Enel | Propady HDP | Společnost Cyrrus | Základní úroková sazba | CAR | Analýza | Black Monday | Vývoj trhu | Porsche | Tokeny | Metacade | Trans Adriatic Pipeline | Akcie Align Technology | Jak koupit akcie | Jen-tchien | Výsledkové zprávy | Didi | Industry Groups | Jak obchodovat | Odpovědnost | Společnost Siemens Energy | Zasedání centrální banky | Biden | Campbell Soup | Výsledky hospodaření společností | CFG | Budoucnost | Index spotřebitelských cen | Stock Market Wizards | Aktuální situace | IPO Deliveroo | Abbott | Hans Dieter Pötsch | Konečné výsledky průzkumu | NASDAQ 100 | Zisk na akcii | BYND.US | Nissan | Hindenburg Research | RBLX | Ostatní komodity | Vývoj ceny kryptoměny | Vysoké úrokové sazby | RISK-ON | CyberArk Software | Stabilita | Britský FTSE | Dnešní videokomentář | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Put | ETF portfolio | Objednávky | | MGM Resorts | Index technologického trhu Nasdaq | Hry | UNH | Obnovení růstu | Zlepšení | Průmyslové kovy | ČNB euro | Nesoulad | NCLH.US | RDSA | Akcie automobilek | Optimismus | Flurry | Krypto aktiva | Akciový stratég | DAX 30 | Wall Street | DDOG.US | UNCTAD | Čínská automobilka | Pandora | Nákup dluhopisů | Trader 2.0 | Vzestupný trend | Kotace | Rychlost | eSports | Dluhopis | Žádosti o podporu | Výplaty dividend | Forex kalendář | Jak obchodovat s akciemi | Komise v přenesené pravomoci | FDX | Země G7 | ASR Nederland | Trhy v USA | MMM | Akcie společnosti Delta Airlines | Halliburton | Úrovní podpory | Výsledky za Q4 | Americké technologické společnosti | Vivendi | Chrysler | Proč investovat | Francouzský ministr financí | Renaissance Capital | Poradci | Riziko | GM | Očkování | Graf akcie | Nasdaq Composite Index | Co je Filecoin? | Inflace v Kanadě | Obchodní model | Akcie Medtronic | Akcie | DoorDash | Fox Corporation | MasterCard | CVC Capital Partners | UBI | Japonský jen | Signature | Zisk podniků | INTC | Německá finanční společnost | Novinky | Kontrakt | Odklad olympijských her | Volkswagen | Cineworld | Obchodní příležitosti | Indická ekonomika | Holding | Přehled kurzů | SEDG | Společnost GSK | Podniky | Retail | Ekonom | Investice do Ripplu | Superpočítač | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Dividendový aristokrat | Ministr financí | Akcie Walmartu | Japonský index Nikkei | Zdanění bohatých | Kvalitní akcie | Vyšší výnosy | Nový fiskální rok | Americká kryptoměnová burza | SPOT | Ekonomika Japonska | Přehled výkonnosti | 5G | ING Groep NV | Světové akciové indexy | IFS | Jak vydělat | AZN | Asijské akciové trhy | Býčí trend | Ruské hospodářství | Anheuser-Busch inBev | Greg Bassuk | Hledání podhodnocených akcií | Rizika podnikání | Rekordní pokles | Imperial Brands | Instrumenty | Virgin Galactic Holdings Inc | eMarketer | Analog Devices | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Dostupný kapitál | Consumer Discretionary | Palantir (PLTR.US) | Tomáš Vranka | McKesson Corp | Graf dne | Philip Morris | Analytik trhů | Akcie Walgreens Boots Alliance | Akcie Charter Communications | Nasdaq | Vzestup cen akcií | Výše devizových rezerv | Energetický kolos | Ray Dalio | Společnost Meta | Finanční pozice | AbbVie | AerCap Holdings | Mediální podnik | Světová obchodní organizace | Návratnost | Čistý dluh | ITA | Co je AltSignals? | Ethereum (ETH) | Zprávy o akciích | Odhady analytiků | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Zrychlení růstu | Pevninská Čína | Rizika investice do Metacade | Ericsson | Investiční teze | Výrobce domácích spotřebičů | Inflace v USA | Hike | Domácí poptávka | Akcie Disney | Rally na stříbře | Peloton Interactive | Souprava | Kapitalový výnos | United Parcel Service (UPS) | Akcie First Republic | Kamaz | Stochastic | EK | Aareal | Průmyslové podniky | Fox | Etsy | Údaje o inflaci | Výroba aut | Akcie GE | Akcie Under Armour | Koncern | Zemědělství | Americké zbrojovky | Tržní kapitalizace společnosti | Vydavatelství Axel Springer | Obchodní dohody | Abdalazíz bin Salmán | Texas Instruments Incorporated | Herbert Diess | Směřování FEDu | Robinhood Markets (HOOD.US) | Société Générale | Belgie | Oblasti umělé inteligence (AI) | Wedbush | Počet zaměstnaných | Černá labuť | Citrix Systems | Rivian Automotive | KBW | Průlom | Dohoda o globální dani | AAA | Společnost Eni | Světové trhy | Akcie Twitter | Nákup aktiv | Investment | Proč investovat do Apecoinu? | Mediální divize | ICB | XTB Research | Investovat do fondů | Peníze navíc | Analýza ceny | Hospodářské výsledky společnosti | VIAC | Statistika | Vývoj ceny | Japonský export v dubnu | Zprávy z Německa | Výraznější pokles | PetroChina | IOT | Firemní výsledky | Session | Stav americké ekonomiky | NYCB.US | Ropný kartel | Pivovar Budějovický Budvar | Globální obchod | INRG | BlackRock | Cena indexu | CSX | Mentor | Proč investovat do Etherea? | Sergej Rjabkov | Prodeje Warrena Buffetta | Astrazeneca | Obchodování na newyorské burze | Ford Motor | Streamovací společnosti | Šíření nákazy | Výsledky CPI | Co je Ethereum? | Osobní příjem | Kryptoměny | Sony Pictures Entertainment | Low | Jay Hatfield | Doing Business | Zbyněk Stanjura | Taiwan Semiconductor | CDR.PL | HealthCare | Ekonomické aktivity | Stock Trader | Tým FXstreet.cz | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Výrobce elektromobilů Tesla | Inflace ČNB | Amazon | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Eco | Palantir | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | American Express | WKL | Stimuly | Rizika investice do Polygonu | Americká centrální banka FED | Infrastrukturní plán | Metro AG | Analytik XTB | Makro zprávy | Apple Podcasts | Maloobchodní tržby v eurozóně | Netflix | Americké úřady | Británie | Akcie CVS Health | Harley-Davidson | Umělá inteligence | Miliardář | Tesla | Prohlášení | ProSiebenSat.1 Media | Ekonomický růst | Umění | Vladimir Putin | Skyworks | CPI v eurozóně | Američtí zákonodárci | Zoom Video Communications | V4 | Rizika investice do Chainlinku | Komerční nemovitosti. | Intuit Inc. | Manažeři | Sektor služeb | Projekty v Rusku | CELO | City | Vojtěch Benda | GICS | Louis Vuitton | Ever Given | Uber (UBER.US) | News | Cenový graf Facebook
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Diskreční trading
Diskuse o ropě
Diskusní fóra
Diskusní fórum
Diskusní skupiny
Diskuzní fóra
Diskuzní fóra a sociální sítě
Diskuzní fórum
Dislokace
Dislokovaný trh

Následující klíčová slova

Disney+
Disney (DIS.US)
Disney graf
Disney graf (DIS.US)
Disociace
Disociace emocí
Dispoziční efekt
Distillate inventories
Distribuce
Distribuce a akumulace podle Wickoffa
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít