Středa 17. duben 2024 04:18
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace

Downtrend

img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.04.2024 Pár GBP/USD se v pondělí také pokusil zahájit menší býčí korekci, ale ve druhé polovině dne obnovil klesající pohyb. Všimněte si, že minulý týden došlo k významné události – pár opustil 4měsíční boční kanál a teď může začít formovat silný klesající trend. Objevily se obavy, že nový týden začne dalším nelogickým růstem libry, ale zatím se nepotvrdily. Britská libra by měla klesat spolu s eurem, protože mnohem víc důvodů k růstu má americký dolar.
img

Přehled páru GBP/USD. 16. dubna. Libra se může odrazit ode dna, ale flat je u konce a důvody k růstu chybí.

16.04.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí po třídenním poklesu zahájil vzestupnou korekci. Korekce, stejně jako volatilita páru během dne, byla slabá. Pokud nepočítáme středu a pátek minulého týdne, zůstává volatilita libry už déle než dva měsíce poměrně nízká, což značně komplikuje obchodování. I tento týden nás ale čekají důležité události, zejména zpráva o inflaci ve Velké Británii. Proto budeme nejspíš svědky volatilních pohybů. Otázkou je jejich směr.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 15. dubna. Euro už klesá bez zjevného důvodu!

15.04.2024 Pár EUR/USD obnovil silný sestupný pohyb a nebyly za tím žádné aktuální lokální makroekonomické důvody. Což ale neznamená, že za tím nebyl obecně žádný důvod. V uplynulých měsících jsme často zmiňovali, že euro by mělo být levnější než americký dolar. A důvodů bylo a pořád je dost. Slabý stav ekonomiky EU ve srovnání s ekonomikou USA. Sny trhu o tom, že Federální rezervní systém bude první, kdo sníží sazby; na základě těchto snů trh dlouho prodával dolar. Technický obraz, podle kterého v denním časovém rámci začal loni sestupný trend. Jednotná měna měla z těchto důvodů klesat. A podle očekávání v pátek klesla.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.04.2024 Pár EUR/USD se snažil pokračovat ve vzestupném pohybu, ačkoli k tomu neměl žádný podstatný důvod (fundamentální ani makroekonomický). Včera jsme neměli k dispozici absolutně žádné zprávy, novinky ani projevy. Volatilita byla opět nízká, ale euro i za těchto podmínek pokračovalo v růstu. Z technického hlediska by to vypadalo logicky, protože cena překonala trendovou linii. To znamená, že trh se stal býčím. Rádi bychom ale připomněli, že Spojené státy dnes zveřejní významné údaje o indexu spotřebitelských cen a Evropská centrální banka zítra oznámí výsledky svého zasedání. Situace by se tak mohla změnit. Euro má víc důvodů k poklesu než k růstu. Obchodníci navíc nedokázali překonat úroveň 1,0888.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 8. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.04.2024 Cena je v denním grafu pod linií indikátoru rovnováhy a oscilátor Marlin po krátkém pohybu do strany klesl. Očekáváme, že cena prorazí pod support 1,0796 a klesne ještě níž k úrovni 1,0724.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí vykázal vcelku obstojný pohyb směrem dolů. Bohužel za ním nestála touha trhu prodávat, ale spíš silné údaje ISM z USA. Trh zkrátka neměl jinou možnost než nakupovat dolar. Přesto je dobře, že dolar vzrostl, protože účastníci trhu předtím několikrát ignorovali zprávy, které byly pro americký dolar pozitivní. Ačkoli tedy cena znovu opustila klesající kanál, downtrend přetrvává. Minulý týden jsme se zmínili, že dokud pár zůstává na stejné úrovni a pohybuje se do strany, nelze brát v úvahu ani realizovat žádné technické signály. Jak vidíme, v pokles se v pondělí obnovil. A v posledních dnech týdne se pár může stále obchodovat směrem dolů, pokud trh v časovém rámci 24H a zprávy z USA budou silné.
C:\fakepath\akcie-19022024-uvod.jpg

Akcie: Základy technické analýzy akcií (díl 7.)

19.02.2024 V dnešním díle se lehce zanoříme do světa technické analýzy akcií. Probereme, co je to trend a představíme vám dva zajímavé nástroje, které můžete využít při analýze akciových grafů: jedná se o S/R zóny (supporty, rezistence) a klouzavé průměry. Připravte se na to, že se naučíte, co tyto nástroje jsou a jak je na grafu interpretovat. Věříme, že vám dnešní díl pomůže stát se zase o něco vzdělanějším investorem.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 12. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.02.2024 Pár EUR/USD vykazoval nejslabší vzestupný pohyb. Během posledních čtyř dnů se obchodoval směrem nahoru a dokázal posílit o... 60 pipů. To je vše, co potřebujete vědět o současné volatilitě eura. Byla zveřejněna finální hodnota německého indexu spotřebitelských cen za leden. Tato zpráva nevyvolala na trhu žádné emoce, protože druhé odhady jsou vždy méně důležité než první.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 12. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.02.2024 Ani pár GBP/USD v pátek nevykázal žádné zajímavé pohyby. Volatilita byla pouhých 44 pipů, což ukazuje na absenci výraznějších pohybů. Situaci nemohla zachránit ani neplánovaná zpráva o inflaci v USA za prosinec v měsíčním vyjádření. Dolar se po této zprávě propadl o 20 pipů a denní pohyby tím skončily. Celkově britská libra po dvoudenním výrazném poklesu dál koriguje nahoru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 9. února

09.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2613 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce klesala od nuly. Nákupy při odrazu na úrovni 1,2575 mezitím vedly k růstu ceny o zhruba 30 pipů.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 9. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.02.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v pozvolné vzestupné korekci a znovu otestoval úroveň 1,0781. Odraz od ní by mohl oživit pohyb dolů, zvlášť proto, že je už druhý. Všimněte si, že downtrend je stále neporušený, jak ukazuje klesající trendová linie. Začátečníci tedy mohou očekávat pokles eura.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 9. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.02.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek pokusil zahájit nový downtrend, který začal minulý týden, ale cena se rychle vrátila nahoru. Hlavním negativním faktorem je naprosté ignorování úrovně 1,2611, která trhu dlouhodobě slouží jako spodní hranice bočního kanálu. Zdá se, že tato hladina teď nemá naprosto žádný význam a nenabízí obchodníkům rezistenci. Britská měna se propadla o 50 % kvůli zprávě o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA. Tuto zprávu nelze považovat za významnou, ale vzhledem k absenci jiných událostí, které by hýbaly trhem, obchodníci reagovali i na tuto obyčejnou, druhořadou zprávu. Ve výsledku jsme zaznamenali poměrně chaotické pohyby. Pár po počátečním poklesu korigoval nahoru, což se očekávalo, ale teď těžko obnoví hlavní trend.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 8. února

08.02.2024 Ve středu odpoledne nebyly testovány žádné cenové úrovně. Tato nedostatečná reakce na projevy představitelů Fedu ukazuje na snahu kupců tlačit libru dál nahoru. K růstu dnes ale nemusí dojít, protože kromě projevu členky MPC Bank of England Catherine L. Mannové nebude zveřejněno nic důležitého. Pár se bude nejspíš dál obchodovat v rámci horizontálního kanálu.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 8. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.02.2024 Pár GBP/USD pokračoval ve vzestupné korekci proti poklesu, kterého jsme byli svědky v pátek a v pondělí. V těch dnech měl pádné důvody k poklesu. V úterý a ve středu ale britská měna vykazovala čistě technický růst. Na takových pohybech není v podstatě nic špatného ani neobvyklého, ale je-li to korekce, měla by tento týden skončit. Pak očekáváme nový pokles.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 7. února

07.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2565 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, během kterého linie MACD vstoupila do překoupené oblasti. Výsledkem byl sell signál. K poklesu bohužel nedošlo, což vedlo ke ztrátám.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 6. února

06.02.2024 Relativně dobré údaje o indexu PMI ve službách a kompozitním indexu PMI ve Spojeném království nedokázaly zastavit medvědí trh, který jsme během dne pozorovali. Pokud nadcházející zpráva o PMI ve stavebnictví zklame, bude pár GBP/USD dál klesat a mohl by aktualizovat roční minima.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 6. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

06.02.2024 Pár GBP/USD v pondělí prodloužil silný pokles. Zatímco v pátek měl konkrétní důvody obchodovat se směrem dolů, a to silné ekonomické zprávy z USA, teď kromě Powellova nočního projevu nelze rozpoznat žádné další faktory. Ano, byl tu také index nevýrobního sektoru ISM, ale ten byl zveřejněn večer, takže nejspíš nepodpořil sílu amerického dolaru během rána a celého dne. Co se týká předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella, ten jen zopakoval vše, co řekl po čtvrtečním zasedání FOMC. Klíčová byla hlavně věta, že březnové snížení sazeb není pravděpodobné. Toto prohlášení ve čtvrtek ohrozilo veškeré naděje dolarových skeptiků a v pondělí jim zasadilo poslední ránu.
img

Klíčové události 6. února: fundamentální analýza pro začátečníky

06.02.2024 V úterý nás čeká velmi málo makroekonomických událostí. V eurozóně bude zveřejněna zpráva o maloobchodních tržbách a ve Velké Británii index nákupních manažerů ve stavebnictví. Obě události jsou druhořadého významu a patrně nevyvolají pohyby silnější než o 20–30 pipů. Makroekonomické pozadí ale ztrácí na významu. Euro udržuje downtrend, zatímco libra právě jeden zahájila. Lze tedy očekávat pokles jak eura, tak libry, i když nepřijdou žádné nové zprávy.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 5. února (americká seance)

05.02.2024 Úroveň 1,0773 byla otestována v době poklesu linie MACD od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 25 pipů. Zveřejněné ekonomické údaje za eurozónu situaci nezměnily, protože pár dál vytvářel downtrend.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 5. února

05.02.2024 Zpráva o průmyslové produkci ve Francii neměla na směr páru vliv. Silné údaje o zaměstnanosti v USA ale zvýšily poptávku po dolaru, která vedla k poměrně silnému výprodeji páru EUR/USD. Na trh se tak vrátil downtrend, který se může udržet, pokud nadcházející zprávy o PMI v eurozóně nedosáhnou očekávání.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 1. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

01.02.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu úspěch, ale důvod k radosti to není. Euro posílilo a dolar klesl kvůli zprávě americké ADP. Pro začátečníky uveďme, že tato zpráva je srovnatelná s nonfarm payrolls, ale druhá jmenovaná je považována za důležitější a spolehlivější. Několikrát se stalo, že zpráva ADP signalizovala růst, zatímco nonfarms ukazovaly pokles. Proto nedoporučujeme posuzovat trh práce na základě zprávy ADP.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 1. února

01.02.2024 Velmi špatné statistiky ADP o americkém trhu práce vyvinuly před zveřejněním rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách tlak na pár. Výbor ponechal po zasedání úrokové sazby beze změny s tím, že v nejbližší době, natož letos v březnu, sníženy nebudou. Výsledkem byl prudký nárůst poptávky po dolaru, který ale zatím nedokázal prolomit downtrend.
img

Klíčové události 30. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

30.01.2024 V úterý nás nečeká mnoho makroekonomických událostí, ale několik zajímavých zpráv ano. Bude zveřejněn hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny za 4. čtvrtletí. Očekává se pokles ekonomiky o dalších 0,1 %. Ačkoli je tento pokles malý a neznamená recesi, jde už o druhé záporné čtvrtletí v řadě. Evropská centrální banka se blíží přechodu na holubičí politiku, což by mohlo vyvíjet tlak na euro.
img

Klíčové události 19. ledna: fundamentální analýza pro začátečníky

19.01.2024 V pátek nás čeká několik makroekonomických událostí, ale žádná nebude zvlášť důležitá. Spojené království zveřejní zprávu o maloobchodních tržbách, Evropská unie nevydá nic významného a USA zveřejní zprávy o prodejích nových domů a index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity. Jak vidíme, všechny tři reporty jsou očividně druhořadé povahy. Reakce trhu na ně proto může být velmi slabá, nebo dokonce vůbec žádná.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 15. ledna (americká seance)

15.01.2024 K testu úrovně 1,0959 došlo v době, kdy linie MACD začala klesat od nuly, což vyvolalo signál k prodeji. Ve výsledku pár klesl o 25 pipů. Vzhledem k dnešnímu prázdnému makroekonomickému kalendáři může pokračovat downtrend a prodloužit se pokles páru EUR/USD. S prodejem kolem denního minima ale buďte opatrní, protože kdykoli může přijít odraz.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. ledna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.01.2024 Pár EUR/USD v úterý znovu vykazoval slabou volatilitu a boční pohyb. Zmínili jsme, že se cena poslední čtyři dny obchoduje v bočním kanálu 1,0904–1,0971. Jelikož se v pondělí večer odrazila od horní hranice tohoto kanálu, bylo rozumné očekávat pohyb ke spodní hranici. A právě ten jsme viděli.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 8.–10. ledna 2024: prodávejte pod 2 045 USD (symetrický trojúhelník – překoupený)

08.01.2024 Zlato se na začátku evropské seance obchodovalo kolem 2 045,70 USD nad 21 SMA a pod 200 SMA. V grafu H1 vidíme pattern symetrického trojúhelníku.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 5. ledna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.01.2024 Pár EUR/USD prošel ve čtvrtek menší korekcí. Ve středu otestoval úroveň 1,0904 a jeho cena následně korigovala k úrovni 1,0971. Z technického hlediska byly oba pohyby téměř dokonalé. Volatilita páru ale činila zhruba 60 pipů, což je relativně málo. To znamená, že k výraznému pohybu nebo silné korekci nedošlo. 60 pipů je u eura v podstatě normální volatilita. Pár čtyři dny klesal a mírně korigoval a vše jde podle očekávání.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 4. ledna. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.01.2024 Pár EUR/USD se v průběhu středy dál obchodoval směrem dolů a den zakončil poblíž úrovně 1,0904. V podstatě jsme se po třídenním poklesu nedočkali ani menší korekce, ale nic hrozného se neděje. Opakovaně jsme zmiňovali, že euro je překoupené, a pokles jsme očekávali už před několika týdny. Jenže z různých důvodů nezačal – někdy se do cesty postavily makroekonomické podmínky, někdy fundamentální pozadí a někdy trh prostě odmítl pár prodávat, i když tomu nahrávaly téměř všechny faktory. Ani euro ale nemohlo růst donekonečna. Cena se nakonec usadila pod trendovou linií a viděli jsme první známky obratu trendu. Ten se aktuálně stále formuje a nikdo neřekl, že pokles má být pozvolný a slabý.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 3. ledna. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.01.2024 Pár EUR/USD se během prvního obchodního dne nového roku dál obchodoval na nižších úrovních, se kterými začal už v uplynulém roce. V posledních dnech roku 2023 byl nicméně jeho pohyb velmi slabý, i když včera znatelně zesílil. Pár prorazil vzestupnou trendovou linii a naznačil tak downtrend. Včerejší pokles byl tudíž naprosto očekávaný.
C:\fakepath\likvidita-17122023-uvod.jpg

Smart Money a koncept výběru likvidity

18.12.2023 Stalo se vám někdy, že vás trh vybral na stop-lossu? Tak právě v ten moment jste se stali potravou pro velké hráče. Pokud chcete být v tradingu opravdu úspěšní, musíte se naučit vnímat trh optikou likvidity a těmto situacím se vyhnout. Jak na to si ukážeme v dnešním článku.
img

Analýza indikátorů: Denní přehled páru EUR/USD na 1. prosince 2023

01.12.2023 Měnový pár EUR/USD se může začít pohybovat nahoru od úrovně 1,0886 (zavírací cena včerejší denní svíčky) k retracementu 14,6 % na úrovni 1,0944 (žlutá přerušovaná linie). Po dosažení této ceny může dál stoupat k vyšším cenovým úrovním.
img

EUR/USD: Analýza indikátorů na týden od 20. do 25. listopadu

20.11.2023 Tento týden by pár EUR/USD mohl začít klesat od úrovně 1,0914, což je zavírací úroveň poslední týdenní svíčky, k cílové úrovni 1,0864, což je úroveň retracementu 14,6 % vyznačená žlutou tečkovanou linií. Pokud cena tuto úroveň otestuje, mohla by prodloužit růst k cílové úrovni 1,0974, což je úroveň retracementu 61,8 % vyznačená červenou tečkovanou linií.
img

GBP/USD: Analýza indikátorů na týden od 20. do 25. listopadu

20.11.2023 Tento týden by pár GBP/USD mohl začít klesat od úrovně 1,2458, na které týdenní svíčku zavřel, k cílové úrovni 1,2393, což je úroveň retracementu 23,6 % vyznačená žlutou tečkovanou linií. Po otestování této úrovně by se cena mohla obrátit nahoru k cílové úrovni 1,2624, což je úroveň retracementu 50 % vyznačená červenou tečkovanou linií.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 20. listopadu 2023

20.11.2023 Pár GBP/USD se blíží k maximu minulého týdne na hladině 1,2504, protože trhu stále vládnou býci. Intradenní technický support je na hladině 1,2454 a jako intradenní technická rezistence bude působit hladina 1,2504. Další klíčovou technickou rezistenci a cíl býků vidíme na hladině 1,2550. Všimněte si prosím, že střednědobý výhled zůstává kvůli medvědímu kříži 50 a 100 DMA v grafu denního časového rámce medvědí, takže až do zřetelného porušení hladiny 1,2550 (dlouhodobá technická rezistence) se kdykoli může obnovit downtrend.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 17. listopadu 2023

17.11.2023 Pár GBP/USD umazal 38 % poslední vlny růstu a znovu se odrazil od hladiny 1,2375. Fibonacciho retracement 50 % vidíme na hladině 1,2346 a Fibonacciho retracement 61 % na hladině 1,2306. Intradenní technický support je na ceně 1,2336 a jako intradenní technická rezistence bude působit hladina 1,2427. Další klíčovou technickou rezistenci a cíl býků vidíme na hladině 1,2550. Všimněte si prosím, že střednědobý výhled zůstává kvůli medvědímu kříži 50 a 100 DMA v grafu denního časového rámce medvědí, takže až do zřetelného porušení hladiny 1,2550 (dlouhodobá technická rezistence) se kdykoli může obnovit downtrend.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 17. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.11.2023 Pár GBP/USD se ve čtvrtek pokusil zahájit korekční pohyb, ale nedokázal překonat nejbližší úroveň a odrazil se. Významnou roli při tom sehrály zprávy z USA. Dvě důležité zprávy z USA vyšly pod očekávání a dolar během americké seance klesl. Jak už jsme dříve zmínili, několik zpráv z USA bylo zklamáním, což oba hlavní měnové páry tlačilo nahoru. Vytvořila se také nová vzestupná trendová linie, která jasně naznačuje krátkodobý uptrend. V současnosti nevidíme signály oživení střednědobého downtrendu, ale právě na to čekáme.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 16. listopadu 2023

16.11.2023 Pár GBP/USD umazal 38 % poslední vlny růstu, takže hladina 1,2382 byla proražena. Fibonacciho retracement 50 % se nachází na hladině 1,2346 a Fibonacciho retracement 61 % na hladině 1,2306. Intradenní technický support vidíme na ceně 1,2336 a jako intradenní technická rezistence bude působit hladina 1,2427. Další klíčovou technickou rezistenci a cíl býků vidíme na hladině 1,2550. Všimněte si prosím, že střednědobý výhled zůstává díky medvědímu kříži 50 a 100 DMA v grafu denního časového rámce medvědí, takže až do zřetelného porušení hladiny 1,2550 (dlouhodobá technická rezistence) se kdykoli může obnovit downtrend.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 16. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.11.2023 Pár EUR/USD se po prudkém růstu, kterým prošel v úterý, pokusil zahájit korekci, ale bez úspěchu. První překážka v podobě úrovně 1,0835 pokles zastavila a ukázalo se, že euro kleslo jen o 40 pipů. Korekce o 40 pipů vypadala po růstu o 200 pipů během několika hodin zanedbatelně. Ve středu bylo zveřejněno několik zajímavých zpráv, které vyvolaly podobně neadekvátní reakci trhu jako předchozí den. Zpráva o průmyslové produkci v EU byla horší než už tak chmurné prognózy. Trh ale zareagoval poklesem o 10 bodů. Index cen výrobců v USA, který byl v říjnu záporný, měl stejný význam jako zpráva o inflaci, ale trh zareagoval drobnými nákupy dolarů. Maloobchodní tržby v USA v říjnu klesly o 0,1 % a i tentokrát se objevily malé nákupy dolarů. To vše na pozadí silné potřeby medvědí korekce.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.11.2023 Pár GBP/USD ve středu ustupoval, ale urazil dvakrát delší cestu než pár EUR/USD. Pád britské libry má ale svůj důvod. Ráno byla zveřejněna zpráva o inflaci ve Velké Británii, která ukázala zpomalení z 6,7 % na 4,6 %. Experti předpovídali pokles na 4,8 %, takže poslední hodnota předčila prognózu a inflace zpomalila o 2,1 %. Oceňujeme trh, který obchodoval konzistentně. Jestliže dolar spadl kvůli údajům o inflaci v USA, pak libra ve středu spadla kvůli zprávě o inflaci ve Velké Británii. Má to tedy logiku.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 15. listopadu 2023

15.11.2023 Technický výhled trhu:Pár GBP/USD zaznamenal rally z posledního lokálního minima o 2,6 % a dostal se na hladinu 1,2504. Další klíčovou technickou rezistenci a cíl býků vidíme na hladině 1,2550. Intradenní technický support se nachází na ceně 1,2427. Momentum v grafu časového rámce H4 dosáhlo extrémně překoupených úrovní, takže kdykoli může přijít pullback. Všimněte si prosím, že střednědobý výhled zůstává díky medvědímu kříži 50 a 100 DMA v grafu denního časového rámce medvědí, takže až do zřetelného porušení hladiny 1,2550 (dlouhodobá technická rezistence) se kdykoli může obnovit downtrend.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 14. listopadu 2023

14.11.2023 Pár GBP/USD se brzy po odrazu od hladiny 1,2186 vydal nahoru a momentálně se blíží k hladině Fibonacciho retracementu 50 % poslední vlny poklesu, která se nachází na ceně 1,2308. Technická rezistence se nachází na ceně 1,2336 a intradenní technický support na ceně 1,2198. Momentum v grafu časového rámce H4 se vrátilo nad úroveň 50, takže trh dočasně ovládají býci. Všimněte si prosím, že střednědobý výhled zůstává díky medvědímu kříži 50 a 100 DMA v grafu denního časového rámce medvědí, takže až do zřetelného porušení hladiny 1,2466 (dlouhodobá technická rezistence) se kdykoli může obnovit downtrend.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 9. listopadu 2023

09.11.2023 Pár GBP/USD prodloužil pokles ještě níž, dosáhl hladiny 1,2242 a mírně se od ní odrazil. Technická rezistence se nachází na ceně 1,2336 a intradenní technický support na cenách 1,2242 a 1,2225. Momentum v grafu časového rámce H4 se vrátilo pod úroveň 50, takže trh mají dočasně pod kontrolou medvědi. Všimněte si prosím, že střednědobý výhled zůstává díky medvědímu kříži 50 a 100 DMA v grafu denního časového rámce medvědí, takže až do zřetelného porušení hladiny 1,2466 (dlouhodobá technická rezistence) se kdykoli může obnovit downtrend.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 8. listopadu 2023

08.11.2023 Pár GBP/USD se dostal na hladinu 1,2427 a už z ní o 50 % klesl. Technická rezistence se nachází na ceně 1,2336 a intradenní technický support na ceně 1,2274; momentálně je testován. Momentum v grafu časového rámce H4 se vrátilo pod úroveň 50, takže trh mají dočasně pod kontrolou medvědi. Všimněte si prosím, že střednědobý výhled zůstává díky medvědímu kříži 50 a 100 DMA v grafu denního časového rámce medvědí, takže až do zřetelného porušení hladiny 1,2466 (dlouhodobá technická rezistence) se kdykoli může obnovit downtrend.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 7. listopadu 2023

07.11.2023 Pár GBP/USD se dostal na hladinu 1,2427 a po vytvoření svíčkového patternu Pin bar na vrcholu rally se prudce obrátil dolů. Technická rezistence se nachází na hladině 1,2422 a intradenní technický support na hladině 1,2336; momentálně je testován. Momentum v grafu časového rámce H4 se vrátilo pod úroveň 70, takže trh mají dočasně pod kontrolou býci, ale tržní podmínky opouštějí extrémně překoupené úrovně. Všimněte si prosím, že střednědobý výhled zůstává medvědí kvůli medvědímu kříži 50 a 100 DMA v grafu denního časového rámce, takže downtrend může být rychle obnoven až do zřetelného porušení hladiny 1,2466.
img

Analýza indikátorů: denní přehled páru EUR/USD na 29. září 2023

29.09.2023 Měnový pár EUR/USD může dál stoupat od úrovně 1,0564 (zavírací cena včerejší denní svíčky) k retracementu 14,6 % na úrovni 1,0603 (modrá přerušovaná linie). Po dosažení této ceny se pár vydá k 13 EMA na úrovni 1,0624 (žlutá tenká linie).
img

Analýza indikátorů: denní přehled páru GBP/USD na 29. září 2023

29.09.2023 Po pohybu nahoru od úrovně 1,2198 (zavírací cena včerejší denní svíčky) k retracementu 23,6 % na úrovni 1,2259 (červená přerušovaná linie) bude pár GBP/USD stoupat k 13 EMA na 1,2286 (žlutá tenká linie).
C:\fakepath\EURGBP-28092023-uvod.jpg

Multitimeframe analýza: 28.9.2023 EUR/GBP

28.09.2023 V rámci Multitimeframe analýzy se sleduje vždy více časových rámců. Pro swingové obchodování jsou ideální kombinací rámce: D1 pro určení trendu, H4 pro identifikaci korekce, H1 pro detailnější pohled a načasování případných vstupů do obchodů.
img

Technická analýza páru GBP/USD na září 2023

04.09.2023 U páru GBP/USD lze v září očekávat další růst, a to od zavírací ceny srpnové měsíční svíčky na úrovni 1,2669 k hornímu fraktálu na úrovni 1,3141 (žlutá přerušovaná linie). Po testu této úrovně může následovat pullback.
img

USD/CAD, H4 | Blížíme se k overlap supportu na Fibo 38,2 %?

22.08.2023 Graf páru USD/CAD aktuálně ukazuje slabé medvědí momentum a naznačuje tak potenciální downtrend k supportu na Fibonacciho retracementu 38,2 %. První support na úrovni 1,3502 je identifikován jako overlap support, který se shoduje s úrovní Fibonacciho retracementu 38,20 %. Dále, druhý support na úrovni 1,3445 je také identifikován jako overlap support, který odpovídá úrovni Fibonacciho retracementu 61,80 %.
img

USD/JPY, H4 | Pokles k overlap supportu?

22.08.2023 Momentum v grafu USD/JPY ukazuje slabý medvědí trend na trhu a naznačuje tak potenciální downtrend k prvnímu supportu na úrovni 144,94, který je identifikován jako overlap support shodný s úrovní Fibonacciho projekce 100,00 %. Stejně tak druhý support na úrovni 143,73 je identifikován jako overlap support.
img

Analýza indikátorů: Denní přehled páru GBP/USD 26. července 2023

26.07.2023 Ve středu bude pár GBP/USD po pohybu nahoru od úrovně 1,2898 (zavírací cena včerejší denní svíčky) k retracementu 38,2 % na úrovni 1,2929 (modrá přerušovaná linie) stoupat k historické rezistenci 1,3003 (světle modrá přerušovaná linie).
img

Analýza indikátorů: Denní přehled páru EUR/USD 26. července 2023

26.07.2023 Pár EUR/USD při pohybu nahoru od úrovně 1,1051 (zavírací cena včerejší denní svíčky) otestuje retracement 38,2 % na úrovni 1,1106 (červená přerušovaná linie) a pak zamíří k retracementu 23,6 % na úrovni 1,1171 (červená přerušovaná linie).
C:\fakepath\Abandoned-Baby-18072023-uvod.jpg

Jak obchodovat s patternem Opuštěné dítě (Abandoned Baby)

18.07.2023 V tomto článku se seznámíte se silným obratovým patternem svíčkové analýzy, který je známý pod pojmem Abandoned Baby (Opuštěné dítě). Podívejme se na rysy jeho tvorby na grafu a techniky obchodování tohoto vzorce.
img

Jaké události mohou ovlivňovat tržní sentiment 6. června? Analýza fundamentálních dat pro začátečníky.

06.06.2023 V úterý nemají být zveřejněna žádná makrodata, jen vcelku nevýznamné zprávy o maloobchodních tržbách v Evropské unii a PMI ve stavebnictví ve Spojeném království. Uvědomte si ale, že půjde o druhý odhad PMI ve stavebnictví, takže šance na reakci trhu není prakticky žádná. Jen pokud by se reálná hodnota výrazně odchýlila od prognózy, což se u druhých odhadů stává jen zřídka. Co se týká zprávy o maloobchodních tržbách, není zvlášť důležitá. Pokud obchodníci zareagují, pak nejspíš jen minimálně.
img

Jaké události mohou ovlivňovat tržní sentiment 5. června? Analýza fundamentálních dat pro začínající obchodníky.

05.06.2023 V pondělí bude k dispozici jen omezené množství makrodat, ale už fakt, že budou aspoň nějaká, je dobré znamení. V pondělky často chybí jak fundamentální zprávy, tak ekonomická data, což negativně ovlivňuje povahu pohybů a volatilitu. V pondělí bude zveřejněn PMI ve službách v Evropské unii, Velké Británii a Spojených státech. Nedá se říct, že se jedná o důležitá data, zvlášť proto, že jde o druhé odhady pro květen. Jinými slovy, trh už předběžné odhady zná. Britské PMI a americké ISM lze považovat za docela významné, ale k vyvolání reakce trhu jsou potřeba překvapivé hodnoty nebo odchylky od prognóz. Bez tohoto vlivu nebude sentiment obchodníků příliš ovlivněn.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 2. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

02.06.2023 Pár EUR/USD ve čtvrtek zahájil novou fázi vzestupného pohybu a potvrdil tak úmysl ukončit sestupný trend, který trval zhruba měsíc. V blízké budoucnosti by tedy pár mohl stoupat na základě technických faktorů. Fundamentální a makroekonomické pozadí bylo ve čtvrtek silné. Za prvé, eurozóna zveřejnila zprávu o inflaci za květen, která byla nakonec nižší, než už tak optimistické prognózy. Za druhé, projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové potvrdil nezbytnost dalšího zvyšování úrokových sazeb, protože inflace stále zůstává na neuspokojivých úrovních. Euro tedy mělo logický důvod k růstu. Zpráva o inflaci mohla vyvolat nový pokles eura, ale tato měna klesá už zhruba měsíc a podle všeho přišel čas na korekci. Mezi inflací a úrokovými sazbami navíc už není téměř žádná korelace. Údaje z USA neměly na pohyb páru prakticky žádný vliv, i když mohly podpořit dolar.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

02.06.2023 Pár GBP/USD ve čtvrtek překonal druhou klesající trendovou linii po sobě a naznačil tak posun k uptrendu. Všimněte si, že britská libra měla oproti euru mnohem méně důvodů k růstu, a přesto nakonec vzrostla mnohem výrazněji. Makroekonomické a fundamentální pozadí pro euro mělo vlastní faktory, zatímco britská libra měla k dispozici jen PMI ve výrobě, který měl neutrální hodnotu a nedokázal vyvolat silný růst.
img

Technická analýza páru GBP/USD na červen 2023

01.06.2023 Pár GBP/USD bude v červnu pravděpodobně stoupat, a to od zavírací ceny květnové měsíční svíčky na úrovni 1,2437 k horní hranici indikátoru Bollingerova pásma na úrovni 1,3016 (černá přerušovaná linie). Po dosažení této ceny by mohl začít klesat.
img

Gold is under pressure due to a stronger dollar, which has an impact on the Fed

15.05.2023 The gold price weakened on Monday, extending last week’s downtrend due to fears of slowing economic growth and high interest rates, which caused gold demand to be redirected to the dollar.
img

Prognóza pro pár USD/JPY na 1. května 2023

01.05.2023 V pátek pár USD/JPY prudce vzrostl o 236 bodů. Překonal tak cílovou úroveň 135,40 a teď směřuje k nejbližší rezistenci na úrovni 138,42. Tady je v týdenním grafu i linie MACD, takže se jedná o poměrně důležitou úroveň; její překonání rozhodne o střednědobém růstu páru.
C:\fakepath\pepa-zeman-18042023.jpg

Volatilita rapidně klesá? | TimeFrame výhled (17.4. - 23.4. 2023)

17.04.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden? A co se děje na trzích s volatilitou?
img

Technická analýza páru GBP/USD na 13. dubna 2023

13.04.2023 Technický výhled trhu: Pár GBP/USD se odrazil od hladiny 1,2343, býci pak prorazili nad dynamickou rezistenci krátkodobé trendové linie u hladiny 1,2455 a aktuálně se blíží k poslednímu swingovému maximu, které vidíme na hladině 1,2524. Intradenní technický support se nachází na hladině 1,2387 a technická rezistence na hladině 1,2524. Momentum v grafu časového rámce H4 proniká do pozitivní zóny, takže krátkodobý výhled GBP zůstává až do zřetelného průrazu hladiny 1,2343 býčí.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 12. dubna 2023

12.04.2023 Pár GBP/USD se odrazil od hladiny 1,2343 a býci testují dynamickou rezistenci krátkodobé trendové linie u hladiny 1,2427. Aby totiž účastníci trhu mohli pokračovat v uptrendu, čekají na průraz nahoru. Intradenní technický support se nachází na hladině 1,2387 a technická rezistence na hladině 1,2441. Momentum v grafu časového rámce H4 proniká do pozitivní zóny, takže krátkodobý výhled GBP zůstává až do zřetelného průrazu hladiny 1,2343 býčí. Při porušení trendové linie bude další cíl býků na swingovém maximu na hladině 1,2524.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 11. dubna 2023

11.04.2023 Pár GBP/USD zakončil pullback vytvořením minima na hladině 1,2343. Aktuálně býci testují dynamickou rezistenci krátkodobé trendové linie u hladiny 1,2427, protože aby účastníci trhu mohli pokračovat v uptrendu, čekají na průraz nahoru. Intradenní technický support se nachází na hladině 1,2387 a technická rezistence na hladině 1,2441. Momentum v grafu časového rámce H4 proniká do pozitivní zóny, takže krátkodobý výhled GBP zůstává až do zřetelného průrazu hladiny 1,2343 býčí.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 7. dubna 2023

07.04.2023 Technický výhled trhu: S pokračujícím uptrendem vytvořil pár GBP/USD další vyšší maximum na hladině 1,2524. Intradenní technický support se nachází na hladině 1,2389 a technická rezistence na hladině 1,2471. Cyklus pullbacku by mohl chvíli trvat, a tak prosím zůstaňte opatrní, protože tržní podmínky se brzy mohou změnit. Trh by měl po skončení pullbacku obnovit uptrend k novým swingovým maximům.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 6. dubna 2023

06.04.2023 S pokračujícím uptrendem vytvořil pár GBP/USD další vyšší maximum na hladině 1,2524. Intradenní technický support se nachází na hladině 1,2422. Poslední pohyb k novým swingovým maximům ale vytvořil v grafu časového rámce H4 svícen Pin Bar, protože tržní podmínky v tomto rámci jsou teď extrémně překoupené. Pár GBP/USD tedy zahájil cyklus pullbacku, jehož cíl vidíme na hladině 1,2422–1,2394. Trh by měl po skončení pullbacku obnovit uptrend k novým swingovým maximům.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 5. dubna 2023

05.04.2023 S pokračujícím uptrendem vytvořil pár GBP/USD další vyšší maximum na hladině 1,2524. Intradenní technický support se nachází na hladině 1,2422. Poslední pohyb k novým swingovým maximům ale vytvořil v grafu časového rámce H4 svícen Pin Bar, protože tržní podmínky v tomto rámci jsou teď extrémně překoupené. Cíl pullbacku vidíme na hladině 1,2422–1,2394. Trh by měl po skončení pullbacku obnovit uptrend k novým swingovým maximům.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 4. dubna 2023

04.04.2023 Poté, co se býci dokázali obrátit na hladině 1,2273, vytvořil pár GBP/USD nové vyšší maximum na hladině 1,2426. Trh se obrátil a prorazil nad intradenní technickou rezistenci na hladině 1,2301. Intradenní technický support vidíme na hladině 1,2399. Případný průraz pod hladiny klíčového technického supportu (zóna 1,2181–1,2179) urychlí sestupnou korekci, například k 100 MA na hladině 1,2189. Trh provedl obrat ve tvaru písmene V a momentum také, takže nyní trh ovládají býci.
C:\fakepath\1680549625-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

USDCHF stále posiluje? | TimeFrame výhled (3.4.. - 9.4. 2023)

03.04.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden? A jak se daří měnovému páru USDCHF?
img

Technická analýza páru GBP/USD na 3. dubna 2023

03.04.2023 Pár GBP/USD vytvořil na hladině 1,2422 další vyšší maximum, ale rally v grafu časového rámce H4 ukončil svícen Pain Bar, který se vytvořil v extrémně překoupených tržních podmínkách. Trh se obrátil a prorazil pod intradenní technický support na ceně 1,2301, který teď bude působit jako intradenní technická rezistence. Případný průraz pod hladiny klíčového technického supportu (zóna 1,2181–1,2179) urychlí sestupnou korekci, například k 100 MA na hladině 1,2189. Slabé a negativní momentum v grafu časového rámce H4 podporuje krátkodobý medvědí výhled páru GBP/USD.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 31. března 2023

31.03.2023 S pokračujícím uptrendem vytvořil pár GBP/USD další vyšší maximum na hladině 1,2422. Rally v grafu časového rámce H4 nicméně ukončil svícen Pin Bar, který se vytvořil v extrémně překoupených tržních podmínkách. Intradenní technický support vidíme na hladině 1,2342 a intradenní technickou rezistenci na swingovém maximu. Případný průraz pod hladiny technického supportu (zóna 1,2181–1,2179) urychlí sestupnou korekci, například k 100 MA na hladině 1,2189. Momentum je v grafu časového rámce H4 silné a pozitivní, takže krátkodobý výhled zde zůstává býčí. Účastníci trhu čekají na další spouštěč, který prodlouží rally nahoru, například na dnešní zprávu s údaji o britském HDP. Všimněte si prosím, že dnes máme závěr týdne, měsíce a čtvrtletí.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 30. března 2023

30.03.2023 S pokračujícím uptrendem vytvořil pár GBP/USD další vyšší maximum na hladině 1,2360. Intradenní technický support vidíme na ceně 1,2272 (50 MA) a 1,2293. Intradenní technická rezistence se nachází na swingovém maximu. Případný průraz pod hladiny technického supportu (zóna 1,2181–1,2179) urychlí sestupnou korekci, například k 100 MA na hladině 1,2036. Momentum je v grafu časového rámce H4 silné a pozitivní, takže krátkodobý výhled zůstává býčí. Účastníci trhu čekají na další spouštěč, který prodlouží rally nahoru.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 29. března 2023

29.03.2023 S pokračujícím uptrendem vytvořil pár GBP/USD další vyšší maximum na hladině 1,2348. Intradenní technický support vidíme na hladinách 1,2254 (50 MA), 1,2181 a 1,2262. Intradenní technická rezistence se nachází na swingovém maximu. Případný průraz pod hladiny technického supportu (zóna 1,2181–1,2179) urychlí sestupnou korekci, například k 100 MA na hladině 1,2036. Momentum je v grafu časového rámce H4 silné a pozitivní, takže krátkodobý výhled zde zůstává býčí.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 28. března 2023

28.03.2023 Pár GBP/USD prorazil pod support krátkodobé trendové linie, vytvořil nové lokální minimum na hladině 1,2189 a momentálně znovu stoupá, protože by mohl atakovat swingové maximum na hladině 1,2342. Momentum je v grafu časového rámce H4 silné a pozitivní. Intradenní technický support vidíme na cenách 1,2181 a 1,2262. Intradenní technická rezistence se nachází na swingovém maximu. Případný průraz pod 50 MA u hladiny 1,2201 urychlí sestupnou korekci, například k 100 MA na hladině 1,2036.
C:\fakepath\1679950000-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Nový výpočet volatility | TimeFrame výhled (27.3. - 2.4. 2023)

27.03.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden? A jaké změny proběhly s volatilitou v tabulce?
img

Technická analýza páru GBP/USD na 27. března 2023

27.03.2023 Pár GBP/USD prorazil pod support krátkodobé trendové linie a vytvořil nové lokální minimum na hladině 1,2189 (v době psaní analýzy). Momentum je slabé a negativní, což ukazuje na převahu medvědů na trhu, a nejbližší cíl medvědů se nachází na cenách 1,2200 a 1,2026. Intradenní technický support je na ceně 1,2178 a intradenní technická rezistence na ceně 1,2262. Případný průraz pod 50 MA u hladiny 1,2201 urychlí korekci k nižším hladinám, jako je 100 MA na 1,2036.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 24. března 2023

24.03.2023 Pár GBP/USD vytvořil nové swingové maximum na hladině 1,2342 a stáhl se zpět k hladině 1,2260. Momentum je silné a pozitivní, takže výhled zůstává býčí, protože podmínky na trhu nejsou zatím v grafu časového rámce H4 extrémně překoupené. Při dalším prodloužení růstu bude další cíl býků na hladinách 1,2396 a 1,2447 (swingové maximum). Zatím nic nenasvědčuje případnému ukončení nebo obratu uptrendu, takže krátkodobý výhled zůstává býčí.
img

Technická analýza páru GBP/USD na 23. března 2023

23.03.2023 Pár GBP/USD vytvořil nové swingové maximum na hladině 1,2335, takže býci těsně před dnešním rozhodnutím Bank of England o úrokových sazbách vyvíjejí tlak na trh (4,00 % oproti očekávaným 4,25 %). Momentum je silné a pozitivní, takže výhled zůstává býčí, protože podmínky na trhu nejsou v grafu časového rámce H4 extrémně překoupené. Při dalším prodloužení růstu bude další cíl býků na hladinách 1,2396 a 1,2447 (swingové maximum).
img

Technická analýza páru GBP/USD na 22. března 2023

22.03.2023 Pár GBP/USD vytvořil nové swingové maximum na hladině 1,2283 a medvědi pak začali s pullbackem. V tuto chvíli pullback skončil minimem na hladině 1,2178 a býci se těsně před zveřejněním údajů o britském CPI snaží obnovit uptrend. Momentum je silné a pozitivní, takže výhled zůstává býčí, protože podmínky na trhu už nejsou v grafu časového rámce H4 extrémně překoupené. Při dalším prodloužení růstu bude další cíl býků na hladinách 1,2396 a 1,2447 (swingové maximum).
img

Technická analýza páru GBP/USD na 21. března 2023

21.03.2023 Technický výhled trhu: Pár GBP/USD prorazil nad poslední swingové maximum na hladině 1,2202 (tato hladina bude od nynějška fungovat jako technický support býků) a vytvořil nové swingové maximum na hladině 1,2283. Momentum je silné a pozitivní, takže výhled zůstává býčí, ale podmínky na trhu jsou teď v grafu časového rámce H4 extrémně překoupené. V případě dalšího prodloužení růstu bude nejbližší cíl býků na hladinách 1,2396 a 1,2447 (swingové maximum).
C:\fakepath\1679343571-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Víte, jak na křížové páry? | TimeFrame výhled (20.3. - 26.3. 2023)

20.03.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden? A jaké změny proběhly s křížovými páry v tabulce?
C:\fakepath\1678716346-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Padá dolar? | TimeFrame výhled (13.3. - 19.3. 2023)

13.03.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden? A co se děje s dolarem?
img

Analýza indikátorů: Denní přehled páru GBP/USD na 7. března 2023

07.03.2023 Pár GBP/USD bude v úterý pokračovat v růstu od zavírací ceny včerejší denní svíčky na úrovni 1,2021 k retracementu 76,4 % na úrovni 1,2092 (žlutá přerušovaná linie). Pokud tuto úroveň otestuje, může dál stoupat k retracementu 85,4 % na úrovni 1,2113 (žlutá tečkovaná linie).
img

Analýza indikátorů: Denní přehled páru EUR/USD na 7. března 2023

07.03.2023 Pár EUR/USD bude v úterý pokračovat v pohybu nahoru od úrovně 1,0680 (zavírací cena pondělní denní svíčky) k retracementu 38,2 % na úrovni 1,0723 (červená tečkovaná linie). Po testu této úrovně se vydá nahoru k retracementu 50,0 % na úrovni 1,0783 (červená tečkovaná linie) a pak bude pokračovat dolů.
C:\fakepath\1678130610-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

FTSE Index zklamal? | Swingový TimeFrame výhled na týden 6.3. - 12.3. 2023

06.03.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden?
img

Analýza indikátorů: Denní přehled páru GBP/USD na 3. března 2023

03.03.2023 Pár GBP/USD může v pátek začít stoupat od zavírací ceny včerejší denní svíčky na úrovni 1,1942 k retracementu 38,2 % na úrovni 1,2007 (žlutá přerušovaná linie). Po případném otestování této úrovně bude dál stoupat k retracementu 50,0 % na úrovni 1,2032 (žlutá přerušovaná linie).
img

Analýza indikátorů: Denní přehled páru EUR/USD na 3. března 2023

03.03.2023 Pár EUR/USD se může začít pohybovat nahoru od úrovně 1,0596 (zavírací cena čtvrteční denní svíčky) k retracementu 23,6 % na úrovni 1,0650 (červená tečkovaná linie). Po otestování této úrovně bude pokračovat nahoru k retracementu 38,2 % na úrovni 1,0723 (červená tečkovaná linie).
C:\fakepath\1677527337-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Nové TimeFramy? | Swingový TimeFrame výhled na týden 27.2. - 5.3. 2023

27.02.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden a jak jsem rozšířil statistiku mé tradingové tabulky?
C:\fakepath\1676921264-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Co s indexy? | Swingový TimeFrame výhled na týden 20.2. - 26.2. 2023

20.02.2023 Každý týden sleduji instrumenty jako měnové páry a indexy, a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie. Co přinesl tento týden?
C:\fakepath\1675697316-Time-frame-Pepa.jpeg

Nová tabulka? | Swingový TimeFrame výhled na týden 6.2.. - 12.2. 2023

06.02.2023 Každý týden sleduji majors měnové páry a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie, a to živě a na opravdových trzích přímo před zraky diváků. Co přinesl tento týden a jakou novou tabulku jsem vytvořil? 
C:\fakepath\1675085867-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Kdo vyhrál soutěž volatility? | Swingový TimeFrame výhled na týden 30.1. - 5.2. 2023

30.01.2023 Každý týden sleduji majors měnové páry a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie, a to živě a na opravdových trzích přímo před zraky diváků. Co přinesl tento týden a který instrument je nejvíce volatilní?
C:\fakepath\1674501518-Time.jpeg

Swingový TimeFrame výhled na týden 23. - 29. ledna 2023

23.01.2023 Každý týden sleduji majors měnové páry a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie, a to živě a na opravdových trzích přímo před zraky diváků. Co přinesl tento týden?
img

Technická analýza páru EUR/USD na 9.–14. ledna 2023

09.01.2023 Pár EUR/USD se může tento týden dál pohybovat nahoru od úrovně 1,0644 (zavírací cena poslední týdenní svíčky) k úrovni 1,0786, tj. hornímu fraktálu (žlutá tečkovaná linie). Po dosažení této úrovně může se může stáhnout.
C:\fakepath\nzdusd-20122022-H4.png

NZD/USD odmietlo dôležitú rezistenciu - čo ďalej?

20.12.2022 Americký dolár od októbra klesá voči všetkým ostatným fiat menám napriek neustálemu zvyšovaniu sadzieb. NZD/USD, konkrétne zažil silný vzostupný trend o 1 000 pips, ktorý mohol byť ukončený, pretože menový pár odmietol stúpnuť nad rezistenciu 0,6464.
C:\fakepath\1670846944-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Swingový TimeFrame výhled na týden 12. - 18. prosince 2022

12.12.2022 Každý týden sleduji majors měnové páry a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie, a to živě a na opravdových trzích přímo před zraky diváků. Co přinesl tento týden?
C:\fakepath\1670250370-Time-frame-Pepa.jpeg

Swingový TimeFrame výhled na týden 5. - 11. prosince 2022

05.12.2022 Každý týden sleduji majors měnové páry a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie, a to živě a na opravdových trzích přímo před zraky diváků. Co přinesl tento týden?
C:\fakepath\1669638424-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Swingový TimeFrame výhled na týden 28. listopadu - 4. prosince 2022

28.11.2022 Každý týden sleduji majors měnové páry a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie, a to živě a na opravdových trzích přímo před zraky diváků. Co přinesl tento týden? 
C:\fakepath\forex-scalping-28112022-uvod.jpg

8 nejlepších obchodních strategií – scalping (7. díl) – 1. část

28.11.2022 Skalpování na finančních trzích je běžný termín používaný k popisu procesu častého dosahování malých zisků. Toho se dosahuje otevíráním a uzavíráním více pozic v průběhu dne. To lze provádět ručně nebo prostřednictvím algoritmu, který používá předem definované pokyny, kdy/kde vstupovat do pozic a kde z nich vystupovat. Upřednostňují se nejlikvidnější finanční trhy (hlavně forexové měnové páry), protože spready (poplatky) jsou obecně nižší, díky čemuž se hodí krátkodobá povaha strategie.
C:\fakepath\1669028013-Time-frame-Pepa-FXstreet-tabulka001.jpeg

Swingový TimeFrame výhled na týden 21. - 27. listopadu 2022

21.11.2022 Každý týden sleduji majors měnové páry a určuji u nich aktuální sílu trendu. Ty pak obchoduji podle své obchodní strategie, a to živě a na opravdových trzích přímo před zraky diváků. Co přinesl tento týden? 
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Exotické měny | Investiční zlato | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Austrálie | Německo | Turecko | Španělsko | Apple | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | XAU/USD | Import | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | USD/CNH | Maloobchodní tržby | USD/SGD | USD/NOK | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | SGD | EUR/CAD | CAD/CHF | EUR/NZD | GBP/NZD | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/MXN | USD/ZAR | USD/TRY | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Elliott | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Aussie | ADX | B/E | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Bearish Market | Ben Bernanke | Benchmark | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Buy Limit | Buy Stop | Béžová kniha | Býčí trh (bull market) | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cable | Cap | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Channel | Chop | Close | Commodity Channel Index | Konsolidace | DAX | Daytrading | Decline | Demo účet | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downside | Drawdown | ECB | ECB (European Central Bank) | EMA | ESM | Easing | Ekonomika | Elliott Wave | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exit strategy | Exotická měna | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fair Value | Falešné proražení | Fed | Federal Fund Rate | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trhy | Flat | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | Gap | Vyplnění GAPU | Vstup short | Grafy | Hedging | Hedge | High | Higher Low | Hlava a ramena | Hodnota Pipu | IFO index | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Inside Bar | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | Lower Highs | MACD | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Záloha | Margin call | Obchodní příkazy | Risk | Marže | Medvědí trh (Bear market) | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Moving Average (Klouzavý průměr) | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Outside Bar | P/E | PPI index | Parabolic SAR | Parita | Čekající příkazy | Peněžní zásoba | Pip | Pivot points | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Profit Target | Průmyslové objednávky | Přeprodané/překoupené ceny | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Rollover (převedení) | Ropa | S&P 500 | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Scalper | Scalping | Sell Stop | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Short selling | Skalper | Skalping | Slippage | Sloupcový graf | Smart money | Směnný kurz | Spike | Spot | Spot Market | Spotový trh | Spread | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Support | Candlesticks | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swiss | Take Profit | Technical analysis | Tick | Ticker | Tightening | Time frame | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Yield | ZEW index | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Čárový graf | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | BOSSA | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Investoři | Bullish Market | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Stimulační opatření | EU | Ministři financí | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Cenový graf | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Ziskový obchod | Finanční instrumenty | Ropný trh | Britská měna | Spekulant | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Japonská měna | RBNZ | Oanda | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Forex roboti | Analytický tým | Regulace | Axiory Europe | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Makro | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | EUR/HUF | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Intermarket analýza | FX trhy | FX trh | Žlutý kov | Time-Frame | Raghee Horner | Zásoby ropy | Forexový trader | Dukascopy | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | Aktivum | EPS | Forex signály | Index | Trading strategie | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Prodej typu short | Spekulant na nárůst cen | Uzavření pozice | Volatilní | Spekulant na pokles cen | Nákup typu long | AdmiralMarkets | Akcie Facebook | Akcie Lufthansa | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Americká centrální banka | Analýza trhu | Analýzy | AOS forex | Argentinské peso | AUD USD | Banka | Barel ropy | Směnárna | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bossa.cz | Break Even | Brent | Britské libry | BrokerJet.cz | Brokers | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD trading | Co je to forex | Conference Board | CZK | Česká spořitelna | Dax index | DJIA | Dolar | Dolary | Druhy grafů | Dukascopy Europe | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Engulfing | Etoro | EUR CHF | EUR USD | Eura | EURAUD | EURGBP | EURNOK | EURNZD | Euro dnes | EURTRY | Evropská měna | Exchange | Fibonacci fans | Fibonacci time zones | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fondy | Forex cz | Forex demo | Forex obchodování | Forexu | Fortuna | Frank | Full time | FX Street | FXstreet.cz | GBP JPY | GBP USD | GBPCHF | GDP | GfK | Graf | Harami | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | CHFJPY | Ichimoku | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Indikátor MACD | Indikátor momentum | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investice peněz | Investice zlato | Investiční centrum | Investiční diamanty | Investiční zlato a stříbro | Investiční | Investiční doporučení | Investiční fond CONSEQ | Investiční fond Pioneer | Investiční poradenství | Investování do akcií | Investování do zlata | IronFX | ISM | Jiří Rusnok | JP Morgan | JPY EUR | Komodita | Komoditní | Komodity zlato | Konfluence | Korelační koeficient | Koupit akcie | Kurz dolarů | Kurz libry | Kurz ropy | Kurzy | Kurzy euro | Libra | Lira | MACD histogram | MACD indikátor | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Mayzus | Měnový kurz | Měny v Evropě | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Míra inflace | Morning Star | Moving Average | MQL | Nákup akcií | Nákup akcií ČEZ | Nákup EUR | Nákup EUR Česká spořitelna | Nákup eura | Nákup eura bez poplatku | Nákup eura v Komerční bance | Nejlepší kurz eura | Nejlepší dividendové akcie | Nejlepší investice | Nejlepší kurzy | Nejlepší kurzy britské libry | Nejlepší kurzy euro | Nejlepší směnárna | Nejlepší úrokové sazby | Nejlevnější euro | Nejlevnější platba do zahraničí | New.brokerjet.cz | Nikkei 225 | No deposit bonus | No deposit bonus forex | No deposit bonus forex cz | Neuronové sítě | Norská koruna | Norská koruna kurz | Norsko měna | Numismatika | NWR akcie | NWR OKD | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Online obchodování | Parabolic SAR indikátor | Patterns | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma MT4 | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Reuters | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropy | Ross Hook | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Slovník pojmů | Směnný kurz dolaru | SPX | SP500 | Státní dluhopisy | Stochastic oscillator | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Stříbro jako investice | Švédská koruna | Swingy | Švýcarská centrální banka | Throwback | Trade Brokers | Trailing Stop | Trh | Tržní podíl | US dolar | US dollar | USD CAD | USD CHF | USD index | USD JPY | Volatility | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj australského dolaru | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj libry | Webinář | Webináře | WTI | XTB.cz | X-Trade | Založení účtu | Zemní plyn | Zig Zag indikátor | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | EUR/PLN | CNBC | BreakEven | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Buffett | DMA | Put | Báze | Buy | C/I | Call option | Cenové rozpětí | EBITDA | Hold | Index relativní síly | Janet Yellen | Long position | Měď | Medium Term | Ministerstvo financí | Německo - burza | Neutral (Hold) | Nizozemí - burza | Nominální úrok | Norsko - burza | Obálka | Obchod bez povinnosti | Obchodní den | P/S | Protistrana | Překoupení | Range | Rate Hike | Redukce | ROCE | ROE | Sell | Tovární objednávky | Hráči na forexu | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | Míra alokace | P/E Ratio | Převis | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Nové stavby a stavební povolení | StopLoss | Tržby | QE | Světové ekonomiky | Co je forex | Karel Janeček | Milionář | Bohatý | Equity křivka | eBook | Bailout | Vydělávat na forexu | Tržní sentiment | Appreciation | Broker (makléř) | Commission | Komise | Kontrakt | Correction | Depreciation | Double bottom | Double top | Federální rezervní systém | Pip value | Initial Margin | Inside day | Intraday trading | Trendový indikátor | Majors | Market sentiment | Martingale | Oversold | Session | eSignal | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | E-mini | Know-how | Futures trading | Blog | Retail | USD/HUF | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | Burze | Podvědomí | Commodity futures | Commodity futures trading | Currencies | Currency | Dividendové akcie | Foreign exchange market | Head and Shoulders | Forex indikátor | FX market | Graf EUR/USD | Investment | Penny stock | Stock market | Traders | IMPOSSIBLE | Aramco | Dow Jonesův index | Jackson Hole | MSCI | ANZ | Sentix | Guvernér centrální banky | Členové OPEC | TLTRO | NATO | Technické indikátory | Sója | Sentix index | Oslabení eura | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | S/R zóna | Technický pohled | Technický výhled | Zig Zag | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Nákupy dluhopisů | Backtestovat | XAG/USD | XAU/XAG | Úspěch | Spot FX | Euro vůči dolaru | Spreadové obchodování | Automobilový průmysl | USOil | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Globální trhy | Diamanty | Velcí obchodníci | Analýza finančních trhů | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trading range | Trendový kanál | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Energie | Společná evropská měna | Příležitosti na trzích | Earnings | Sentiment trhu | Intradenní technická analýza | Oscilátor RSI | Podnikatelé | Pro tradery | Target Profit | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Implikovaná volatilita | Znalost | Přehled | Klid | Jádrový index | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Úspěšný obchod | Sázet | Obchodní signály | Index amerického dolaru | Index eura | Index britské libry | Index japonského jenu | Index australského dolaru | Index novozélandského dolaru | Index kanadského dolaru | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Kontrakty CFD | Swapy | Referendum | Časová pásma | City | US akcie | Obchodní styl | Svatý grál | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Fundamentální faktory | Chance | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Den D | The Global Times | Akcie těžařských společností | Economic | Inflační tlaky | Glencore | Forexové trhy | Dollar Index | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | Alerty | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Pokles libry | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Volby ve Španělsku | Nervozita | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodování v Asii | Summit EU | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Fibo | Propad | Německý index DAX | Forex trhy | Kryptoměny | Ropné společnosti | DAX30 | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Guvernér | Volatilita na forexu | Vývoj na akciových trzích | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Posílení eura | Finanční injekce | Ekonomická data | Historická maxima | Historická minima | Nejistota | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Stagnace | Tempo růstu | Daně z příjmů | Obchodování na forexovém trhu | CySEC | Zajištění | Výrobní index PMI | Steve Nison | Úvěrové krize | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Dash | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Neutrální výhled | Měny na forexu | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Hlavní úroková sazba | Akciový index DAX | Bankéři | Poplatky | Poptávka investorů | Britská vláda | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Trading nastavení | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Odhady trhu | Predikce | Summit G20 | Ekonomická situace | U.S. Bank | Záchranný fond | Průzkum | Začínající trader | Data z amerického trhu práce | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Makroekonomika | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Theresa May | Zprávy a události | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Ministři financí EU | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | TRY | Index cen domů | Institucionální investoři | Příjmy | Nástroje technické analýzy | Poměr RRR | Podnikatelská aktivita | Volatilita trhů | Finanční domy | Alphabet | xStation | Česká koruna (CZK) | Ziskové obchodování | Mini loty | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Belgie | Obchodování na měnových trzích | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Norsko | Očekávání | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Globtrex | Flash Crash | Venture Capital | Purple Trading | Oslabování měny | Obchodovat na forexu | Bitstamp | Broker roku | XTB Market Barometr | Market Barometr | Intradenní obchody | Cena palladia | Vydělávat peníze | Globtrex.com | René Remšík | Trading analýza | Breakout Trader | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Očima tradera | Americký akciový trh | Obchodování s cizími měnami | Palladium | Podnikové dluhopisy | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | Jerome Powell | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | ETHUSD | Bitcoin trading | CryptoSvět | IOTA | BCH/USD | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | NEO | Trading Bitcoinu | XRPUSD | LTCUSD | Binance | Kryptoměna ethereum | GBP/SEK | Nové kryptoměny | Crypto | RoboMarkets | Tether | Lithium | Jak fungují akcie | Dlouhodobé investování | Patrik Klempár | Forexnation.cz | Dobrý obchodník | Altcoiny | Vzácné kovy | Úspěšný trading | Trading ideas | Kobalt | Geopolitická rizika | Ekonomické výsledky | Obchodní války | Krypto | EOS | Propad kapitálu | OPEC+ | Obchodní válka | Kurzy měnových párů | Obchodní napětí | Výsledky obchodování | Silný americký dolar | Long signál | Graf vývoje | Facebook (FB) | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Forint | Pokles ceny | Šéf Fedu | Short signál | Ether | Obchodování akcií | NOK/JPY | Obchodovat breakouty | Trendové čáry | Jak obchodovat kryptoměny | MSCI All-Country World | Pipy | EUR/ZAR | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Růst amerického dolaru | Signál na akcie | Tvrdý brexit | Obchodní signál | Long obchod | Největší kryptoměna | SGD/JPY | Úspěšné obchody | Růst zisků | 123 pattern | Základní úroková sazba | Jednotná měna | Odhady analytiků | Majetek | Heiken Ashi | Obchodni metody | Obchodovat s akciemi | ADX indikátor | Otevřené obchody | Vysoké zisky | RSI indikátor | Obchodní přístup | Crypto Exchange | Skalpování | Způsob obchodování | Obchodní rozhodnutí | Palladiové akcie | Zvýšení sazeb | Indikátor ATR | Konopné akcie | Investice do marihuany | Začínající obchodníci | Rozdílové smlouvy | Short obchod | Investiční rady | GoldenPocket | Obchodování Price Action | GOLDEN POCKET | Elliott Wave analýza | Obchodování průrazů | Harris Financial | Slabší dolar | Trendové strategie | Velikost Take Profit | Jak na obchodování | Teorie Elliott Wave | BTC CME FUTURES | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | POMĚR LONGŮ a SHORTŮ | BTC VOLATILITY INDEX | BTC MARKET DOMINANCE | TOTAL MARKET CAP | Marek Vaňha | Jak obchodovat Bitcoin | Obchodovat Bitcoin | Elliott Wave Teorie | Elliottovy vlny | Analýza kryptoměn | Začít obchodovat | Finanční svět | Token | DE30 | Snížení sazeb | Fibo retracement | Obchodování na demo účtu | NATGAS | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Obchodní pásmo | STAR | Medvědí výhled | Velké altcoiny | BTC CME | Coffee | Pokles dolaru | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Thajský baht | US dluhopisy | Vanadiové akcie | Vanad | Akcia | Akcie týdne | Ropa USOIL | Burzovní průvodce | Stříbrné mince | US500 | Býčí pattern | Denní graf | Očekávání trhu | Program odkupu akcií | Overbalance | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Pravidla strategie | Nejlepší vanadiové akcie | Risk Reward Ratio | Sestavení obchodního systému | Vstup do LONG pozice | Vstup do SHORT pozice | Ziskové výsledky | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Makroekonomický výhled | Jak se stát lepším investorem | Příležitosti na FOREXu | Edge | Profesionální obchodníci | Strategie skalpování | Stav ekonomiky | Nejlepší výsledky | High risk | Ochrana před inflací | Pattern hlava ramena | 10Y US NOTES | US NOTES | EXY | Akcií těžařů | Cena akcie | Obratové patterny | Obratový pattern | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Jednoduché obchodní systémy | Konfluence více faktorů | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | US30 | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Indikátor ZigZag | Propad ceny akcií | Politická situace | Německá vláda | IOT | Patterny | Investice do ropy | Medvědí signál | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Data z USA | Dvojitý vrchol | Obchod | Cennější než zlato | Trh práce | Myšlenka | Standardní odchylky | Standardní odchylka | Standard Deviation | Histogram | Obrat trendu | Šéf Fedu Jerome Powell | Luis De Guindos | Firma | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | Pfizer | Obchodovat na burze | Obchodování s trendem | Pravděpodobnost úspěchu | Hladiny Fibonacciho retracementu | Svíčková formace | Jakub Hodan | Růst cen | Technická analýza na forexu | Maďarská centrální banka | Studie | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Křížení klouzavých průměrů | Vysoké riziko | Crypto trhy | Time Frames | Predikce na EUR/USD | BTC/GOLD | Graf BTC/GOLD | Swingová maxima | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | Ukrajina | Lagardeová | Akcie společnosti Tesla | Amazon | Machine learning | Úrok | Miliardy | All Time High | Global Times | Vyhlídky | Formace dvojitý vrchol | Rezistenční pásmo | Trendová linie | FX Analýza | Kalendář událostí | Americká data | Intradenní graf | USDTBTC | EUR Index | AION | Alty | TETHER vs BTC | Oblast supportu | Dvojité dno | Swingové maximum | Too Big to Fail | Financovat | SMA | Předpovědi | Indikátor GMMA | ADP | HUF | PLN | Mario Centeno | Na burze | Drahý kov | Gabriel Štefaňák | Impuls | ABC | Výrazný pokles | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Být trpělivý | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčový support | Problémy | COPPER | Elliott Wave predikce | Trendline support | EW | Růstový impuls | Finanční ztráty | Breaking | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Vybírat zisky | Cenové formace | Rostoucí klín | Klesající klín | Symetrický trojúhelník | Index MSCI All-Country | MSCI All-Country | Plyn | Nálada | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Yahoo | Airbus | Goldcorp | Míra | Úroky | Konec roku | Jak určit trend | Obchodování pomocí klouzavých průměrů | Obchodování s finančními instrumenty | Měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Investujte | Vánoce | Nabídka a poptávka | Evoluce | xStation5 | Bankovní vklady | Tým RoboMarkets | Nejbližší support | Majors měnové páry | Aurora Cannabis | První obchod | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Stratég | Halving | Obchodní podmínky | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | Klesající trend | Krátkodobé obchodování | Silný support | Volume indikátor | Objem objednávek | Stoupající trend | USD/THB | Hlavní rizika | Miliardy eur | Budoucnost | Experti | Zemědělství | Nejbližší rezistence | Poradenství | Zpráva o trhu práce | Forex příležitosti | Breakouty | Zpřísnění měnové politiky | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Růst cen výrobců | BTC DOMINANCE | Americké ministerstvo | Velké firmy | Ceny energií | Zamyšlení | Pattern 123 | Komunikace | Astrazeneca | Koronavirus | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Náhled na trhy | Pohyby cen | Virus | Pokles | Situace | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Býčí Pin Bar | Medvědí Pin Bar | Starbucks | Boeing | Vstupy | L.F. Investment | THB | Měnový pár USD/CNH | FIAT | Pravidla obchodního systému | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Buy obchody | Obchody | Hlavní úrokové sazby | ETH/BTC | EOSBTC | LTCBTC | Pohled na kryptoměny | BP | Sazby beze změny | NFP | Rozhodování | Formace technické analýzy | Pin Bar formace | Stop-Lossy obchodníků | Zasedání RBNZ | Medvědi | Prodávající | Dolarové měnové páry | Dolarové páry | Momentum indikátory | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Technický indikátor | Moving Average Convergence Divergence | Růst sazeb | COVID-19 | Akcie společnosti Apple | OIL.WTI | Údaje z USA | Obchodování pomocí indikátorů | Indikátor Half Trend | Indikátor ATR MTF | ATR MTF | Half Trend | Indikátor HalfTrend | Časová náročnost | Průraz ceny | Odraz od ceny | Zachycení dobrého trendu | Obchodování odrazu | Oscilace ceny | Profitabilní výsledky | Obchodní myšlenky | Shortovat | Sestupný trend | Vývoj | Guru | Změny trendu | Spotřebitelské ceny v únoru | WP | Rishi Sunak | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Aerolinky | Lufthansa | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Medvědí trend | Americká seance | Letectví | Členové bankovní rady | Tržby společnosti | Silný pokles | Důležitý support | Poptávky po dolaru | Pandemie COVID-19 | Směr trendů | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Horizontální linie | Značný pokles | Žádosti o podporu | Další pokles | Německý ministr financí | Divergence indikátoru | Páka | Fundament | Stop-Lossy | Hotovost | Zápis z posledního zasedání | Hodinový graf | Německý akciový index | Tým Admiral Markets | Prostor pro pokles | Graf dne | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | United Airlines | Signál | Dlouhé (long) pozice | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Potenciál | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Poradce | Internet věcí | Akcie Nvidia | Práce | Údaje | DPH | Signály oživení | Oblasti S/R zóny | Koronavirová epidemie | Ekonomické oživení | Hlavní měnové páry | Španělé | DAWN | Více peněz | Short signál na akcie | Index US500 | Maloobchodní tržby v USA | EP | Statistiky | Indikace | Vydělávat na finančních trzích | Propad ceny | Trade | Tlak medvědů | Selský rozum | Cenové pohyby | Vstoupit do obchodu | PMI ve službách | Posílení | Swingové minimum | Joe Biden | Nástroj technické analýzy | Očekávané výsledky | Cenový pokles | SMA 100 | Jiří Hruška | ATH | Dopravci | Dlouhodobý trend | Dosáhnout zisku | Velikost pozic | Možný zisk | Kola kvantitativního uvolňování | Expanze | Nejasný trend | Burza Binance | Link | Oblasti rezistence | Vakcína | Býčí scénář | Vstup do obchodu | Dění na trhu | Velké peníze | Manažerka | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | Eli Lilly | Kupci | Podnikatelské aktivity | Falešný průraz | Pokles k supportu | PMI v eurozóně | Klesající trendová linie | Držení obchodu | Umělé inteligence | Investovat peníze | Proti trendu | Společnost Lufthansa | JDE | Unie | ČR | Překoupené zóny | Průraz | Tržní situace | Chování trhu | Simple Moving Average | Uzavírání pozic | Pozitivní sentiment | Střední Evropa | Vedení společnosti | Býčí trend | Tchaj-wan | Evening Star | Mário Centeno | Nikola | Období krize | Obchodování pomocí Price Action | Obchodovat Price Action | Rostoucí trend | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Obchodování proti trendu | Skalpeři | Otevření obchodu | Covid | Cardano | Snížení nákladů | Druhá vlna | Analytik Purple Trading | Nastavení Stop-Lossu | Signál k prodeji | Jasný signál | MAM | Fundamentální pozadí | Nový trend | Trendové obchodování | Větší riziko | ChainLink | Úspěchy | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Růst tržeb | Dynamický support | Ceny | Výplach | Trendové pohyby | Reálná hodnota | Tradingová strategie | Cenové patterny | Korekční fáze | Market cap | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Silný trend | DeFi | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Důvěra | Zkušený obchodník | Výzkumy | Významné události | Obchodovat pomocí Price Action | Chop trend | Netrendový trh | Trend krátkodobý | Časový úsek | Určování trendu | Statistické výhody | Výhody v obchodování | Agresivnější metoda | Konzervativní metoda | Držení finančních prostředků | Použití Price Action | Používat Price Action | Časové trendy | Klesající tendence | Vstupy do pozic | Možné zisky | Cenové hladiny | Zprávy z USA | Obchodní hodiny | Čas na nákup | Upozornění na rizika | Býčí formace | Prolomení supportu | SMA 200 | Globální pandemie | Akcie Airbus | Coca-Cola | Kryptotrh | Výrobní sektor | Výrobní index | Vývoj indexu Nasdaq | Cup and handle | Odborníci | Rentabilita | Signál ke vstupu | Nvidia | Identifikovat trend | Diverzifikovat | Bill Williams | Biden | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Ziskové cíle | Defi | První obchodní den | Uniswap | Maker Dao | MaketDao | UMA | Compound a Aave | Compound | Aave | Kryptoměnová směnárna | MCD | Nové zprávy | Vakcína Pfizer | Společnost Pfizer | Číst grafy | Praktické tipy | Proražení | Nastavení trhů | Vzorce chování | LEN | Nákup libry | Příklad prodeje | Příklad nákupu | Index DE30 | Růst ceny | Typy indikátorů | Indikátory volatility | Indikátory objemu | Nejoblíbenější Forex indikátor | Nejoblíbenější Forex | Indikátory momenta | PMI ve výrobě | ADA | Polkadot | DOT | Server FXStreet | Evropské centrální banky | Independent Advisor Alliance | Držení pozice | ACB | SNY | CARA | Multitimeframe | Multitimeframe analýza | Platforma JForex | Longové příležitosti | Stop-Loss příkazy | Nákupní obchod | Aligator | Pravidla obchodování | Investiční účely | DAX (DE30) | Začátek nového trendu | Jednoduchý technický indikátor | Cenový gap | Akcie BP | Dnešní seance | Finanční výsledky | Obchodné signály | HAS | Bull trend | ACB.US | Spotify | Trojitý vrchol | Trojité dno | Trendové linie | Růstový trend | V4 | IFS | Třetí vlna | Falešné signály | MXN | ZAR | Air | Zlatý kříž | Akcie Boeing | Terra | Rozjetý rostoucí trend | Silný růst | Dlouhodobý investor | Exotické měnové páry | Přeprodané zóny | Nastavení platformy | xStation 5 | Krátkodobí tradeři | Pohyb ceny | ISM ve službách | Více časových rámců | COIN | Krypto trh | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Formace Bullish Engulfing | Bullish Engulfing | Visící muž | Oběšenec | Padající hvězda | Shooting Star | Hanging man | Měď (COPPER) | Cenový pohyb | Objednávky | Trading.com | Vstup do pozice | Přeprodané oblasti | Medvědí Outside Bar | Triple Bottom | Triple Top | Jak obchodovat patterny | Patterny Double Top & Double Bottom | Patterny Triple Top a Triple Bottom | Jak používat patterny | Meme coiny | Shiba Inu | Dobrá strategie | Cenové úrovně | Akcie Aurora Cannabis | Akcie Aurora Cannabis (ACB.US) | Aurora Cannabis (ACB.US) | Doji svíčka | Jak obchodovat Price Action | Hladiny rezistence | Forexové měnové páry | Riziko ztráty | Silnější support | Akcie McDonald’s | Oslabení | Nerozhodnost trhu | Klínová formace | První zvýšení sazeb | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Impulzy | Obchodovat ve směru trendu | KOL | IB | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Trader René | Trader René Remšík | Sell obchod | Jak používat Price Action | Fibonacci Cluster | Fibonacciho shluky | Fibonacciho shluk | Fibonacciho cenové Clustery | Dlouhodobý trader | Fibonacciho cenový cluster | Používání Price Action | Fibonacciho Cluster | Reakce ceny | Cenový cluster | Cenové clustery | Používání clusterů | Momentální trend | Trend klesající | Clustery | Fibonacciho clustery | Konstrukce Fibonacciho clusterů | Ukončování obchodů | Konstrukce clusterů | Vytvoření clusterů | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Platidlo | Kontrolovat rizika | Prodej | Mali | Shortování | Teorie obchodování | Indikátor Alligator | Alligator | Indikátory Gator | Indikátory Gator a Aligator | Určení směru trendu | Gator a Aligator | Williams Gator | Oscilátor Williams Gator | Zpomalení ceny | Změny ceny | Analýza USDCZK | Podcast | Obrovský potenciál | False breakout | MAN | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Makroekonomické indikátory | Vývoje ceny | Pohyb dolaru | Uptrendové čáry | Engulfing pattern | JAR | Shortové pozice | Načasování | Divergence ceny | Divergence ceny a MACD | Rizika obchodování proti trendu | CAR | Zisková strategie | Mateřská společnost | Chování | Vnímání | Projekce | VIAC | Dojima | Analyzování | Psychologické úrovně | Potvrzení signálu | Dobré obchodní příležitosti | Použití indikátoru | Důležité zprávy | Index US30 | SPOT | FX příležitosti | Společnosti | Protocol | Osobnosti tradera | Opatření | Vrcholy | Dna | ANO | NFT | Solana | Tržní trend | Nejdůležitější ukazatele | Marika Čupa | Swingový obchod | Parametry obchodu | 100 SMA | Etherea | Pracovní den | Plány Fedu | Fibo úrovně | Pokračování trendu | Podcasty | P/B | Kulaté dno | Zlato a bitcoin | Formace Hanging Man | Inverted Hammer | Hanging Man (Oběšenec) | Obrácené kladivo | Inverted Hammer (Obrácené kladivo) | Pattern Obrácené kladivo | Obchodování s patterny | Algoritmus obchodování | Buy (nákupní) signál | Sell (prodejní) signál | Minulá výkonnost | Pozornost | Obchodování trendové strategie | Parametry obchodní strategie | Hodnoty MACD | Uzavírání obchodů | Buy obchod | Retail Investor | Meta | Obratová formace | Gravestone Doji | Dragonfly Doji | Meta Platforms | PancakeSwap | Polygon | Podmínky na trhu | Společnost | British Petroleum | British Petroleum (BP) | Akcie British Petroleum | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Williams %R | Target | TIM | Průměrná volatilita | Omikron | | Bear market | Fibonacciho extenze | Vietnam | Zlato (XAU/USD) | Fibonacciho retracement | Cykly | Časové období | Extension | Fibonacciho úrovně | Terra (LUNA) | Fundamentální analýzy | Oscilátor Marlin | Marlin | Obchodní tipy | Technická rezistence | Krátkodobý obchod | Krátkodobý výhled | Vzdálenosti stop-lossů | Miliardy USD | Petr Lajsek | Klesající trojúhelník | NFTčka | Hry | Analýza páru EUR/USD | Murray | Analýza trendu | Analýza indikátorů | Rollback | Elliottova vlnová teorie | Směr trhu | Nákupy dolaru | NICKEL | Ranní hvězda | MTF | Nízké poplatky | Celkový trend | Crypto Eboy | Pohyby trhu | SushiSwap | Správa | Crypto Eboy - René Remšík | Identifikace grafických formací | Pokračovací grafické formace | Obratové grafické formace | Neutrální grafické formace | Vlajkové formace | Obdélníkové grafické formace | Korekční klín | Obratový klín | Pokračovací klínová formace | Analýza transakcí | Vývoj kryptoměny | Obchodní styly | Korekce trendu | Předpovídání budoucího pohybu trhu | Předpovídání budoucího pohybu | Formace praporek | Klesající praporek | Rostoucí praporek | Formace vlajka | Formace vlajky | Obdélníková formace | Krátkodobé obchody | Obdélníkové formace | Obchodování obdélníkové formace | Technický výhled trhu | Korekční pohyb | Doji svíčky | Evening star (večerní hvězda) | Oblasti supportu | Obchodování v trendu | Indexy S&P | PLATINUM | Pepa Zeman | Haven Protocol | Peter Kažimír | Darden Restaurants | Akcie Darden Restaurants | Darden Restaurants (DRI.US) | DRI | DRI.US | Akcie Darden Restaurants (DRI.US) | Olive Garden | Morning Star (Ranní hvězda) | Změna trendu | Obchodní rozpětí | Počet obchodních příležitostí | Znalosti technické analýzy | Centrum | Prime | Shortování eura | Překoupené oblasti | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Zpráva o inflaci | Upozornění | Neel Kashkari | Jednoduchá tradingová strategie | Pohyb v jednom směru | Pohyby na trhu | Identifikace trendu | Použití indikátoru CCI | Načasování vstupů | Obchodování v trendu EUR/USD | Obchodování s trendy | Strategie obchodování s trendy | Nakupuj levně a prodávej draze | Prodávej draze | Nakupuj levně | Vytváření trendové strategie | Trendový trh | Využití analýzy | Analýzy více časových rámců | Pohyby ceny | Jisté pokračování trendu | Směrová tendence | Dlouhodobější trend | Obchod s trendem | Zítřejší cenové pohyby | Způsob obchodování v trendu | Objektivnější způsob obchodování | Možnosti vydělávat | Investiční cíle | Retracementy | Obraty | Odrazy | Mary Dalyová | Největší pravděpodobnost úspěchu | CFD (Rozdílové smlouvy) | Investro | Investro.com | Patrick Harker | Analýzy trhu | Obchodování páru EUR/USD | Novinky | OsMA | Indikátor OsMA | CZ | Aktuální stav trhů | Skalpování na finančních trzích | Dosahování malých zisků | Délka obchodování | Úrovně Stop-Lossů | Ověření trendu | Širší obraz | Aspekty scalpingu | Různé tržní podmínky | Tradeři používající scalping | Obchodní pásma | Průrazy s vysokou volatilitou | Skalpovací strategie | Stav trhů | Základní technické analýzy | Přehled o směru trhu | Rozdělení tržních podmínek | Obchodní pásma (range) | Identifikace obchodního rozpětí | Jasný směr | Nalezení pásma | Identifikace supportu a rezistence | Identifikace supportu | Postoj k trhu | Příležitosti ke skalpování | Proces obchodování průrazu | Proces obchodování | Prolomení oblasti supportu | Prolomení oblasti | Vstup long | Proces identifikace trendu | Dění v grafu | Signál pro skalpery | Poměr rizika a výnosu | Proražení trhu | Nižší minima | Nižší maxima | Důležité zprávy z USA | Graf akcií | Index cen výrobců | Krypto bez páky | Výprodeje | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Výhled trhů | Swingový TimeFrame výhled | Invest | Žádný trend | První rezistence | Zajímavé pohyby | opPORTUnity | Výhled pro rok | Falešný break | Falešné breaky | Hybnosti trhu | Obratový signál | Vyšší ceny | Platba | JOLTS | Nerozhodnost | Graf páru | První support | Overlap | Overlap support | Overlap rezistence | CEO společnosti | Zakladatel | Ztráty peněz | Medvědí svíčka | Časové rámce | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Deere | Aktuální stav | Směřování | Velké objemy | Analýzy akcií | Earnings per Share | Nižší low | DNO | Fenomenální růst | Opuštěné dítě | Abandoned Baby | Opuštěné dítě (Abandoned Baby) | Pattern Opuštěné dítě | Použití patternu v obchodování | Svíčkový vzorec Abandoned Baby | Svíčkový vzorec | Abandoned Baby (Opuštěné dítě) | Obchodováním akcií na reálném účtu | Apple Podcasts | Odhadovaná cena | Zavírací ceny | Signál ke vstupu do obchodu | Překoupené úrovně | Kupující | Odporu (rezistence) | Otevírací cena | Normální volatilita | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Podvodné jednání | Nebezpečí | Price Value Gap | Nejlepší rozhodnutí | Poměr rizika a zisku | Příležitost k prodeji | Jak obchodovat metodou Market Profile | Koncept výběru likvidity | Inducement | Inducementy | Jak obchodovat likviditu | Velký makroekonomický výhled | Makroekonomický výhled pro rok 2024 | Výhled pro rok 2024 | Obchodování likvidita | Smart Money koncept | Jednoduchý příklad vybrání likvidity | Příklad vybrání likvidity | Vybrání likvidity | Smart Money inducement | Vlákání do pasti | Koncept vlákání do pasti | Úrovně likvidity | Vybírání likvidity | Doji | Svíčka Doji | Supporty | Trojúhelník | Analýza trendů | Medvědí formace | Rok 2024 | Údaje ISM | Nejdůležitější pojem | Trend na akciovém trhu | Stávající trend | Šance na úspěch | Hammer (kladivo) | Vložení indikátoru | Reálné hodnoty | Večerní hvězda | Slavomír Steigauf | Break rezistence | Potvrzení vstupu | Výběr likvidity | Break of Structure | Platformy | Analýza makroekonomických zpráv | Základní pravidla systému obchodování | Základní pravidla | Pravidla systému obchodování | Jak číst grafy | Klíčové události | Fundamentální analýza pro začátečníky | Typy strategií | 8 nejlepších obchodních strategií | Graf akcií společnosti | D1 | Value Gap | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Základy technické analýzy | Vstup do trhu | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Jednoduché tipy pro začátečníky | Jednoduché tipy | Tipy pro začátečníky | Základní pravidla obchodování | Úrovně supportu | Výzva | Pohled na trh | Prodeje | Change of character | Co je technická analýza? | Základ pro technickou analýzu | Sledováním grafů | Technické analýzy akcií | Pojem technické analýzy | Druhy akciových trendů | Směr dlouhodobého trendu | Druhy trendů | Druhy trendů podle směru | Trend jdoucí do strany | Základní druhy | Příklad býčího trendu | Popularita umělé inteligence | Bear trend | Příklad medvědího trendu | Graf akcií automobilky Nikola | Graf akcií automobilky | Graf akcií společnosti Nvidia | Trevor Milton | Akcie elektrické automobilky | Elektrické automobilky | Oblíbené akcie | Velmi oblíbené akcie | Sideway trend | Cena akcie klesá | Akcie roste | Příklad trendu do strany | Deere & Company | Graf akcií společnosti Deere & Company | Graf akcií společnosti Deere | John Deere | Menší pohyby | Období poklesu | Pohyby směrem nahoru | Pohyby směrem dolů | Celková změna trendu | Příklad trendu | Graf akcií farmaceutické společnosti | Support a rezistence | Koncept support a rezistencí | Pokles akcie | Růst akcie | Příklad S/R zón | Support zóna | Silná bariéra | Bariéra | Rezistence zóny | Support a rezistence zóny | Koncept klouzavých průměrů | Koncept technické analýzy | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Zavírací ceny dané akcie | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Období pro klouzavé průměry | 200 SMA | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Analytici fondů | Důležitý signál | Dynamický support a rezistence | Určení dlouhodobějšího trendu | Support nebo rezistence | Koncept supportu | There is no free lunch on Wall Street | Koncepty fundamentální analýzy | Základní koncepty fundamentální analýzy | Základní koncepty | Dividend Yield | Return on Equity | Akcie elektrické automobilky Nikola | Jakou hodnotu má daná akcie | Zóny supportu a rezistence | Zóny supportu | Investování akcií | Dlouhodobé investování akcií | Trend na akcii | Komplexní disciplína | Pomocník investora | Úspěchy v investování | Základy v technické analýze | Situace na grafu | Dobrý nápad | Nakupovat | Nápad | Technické signály
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Dow Jones Utility Average
Dow Jonesův akciový index
Dow Jonesův burzovní index
Dow Jonesův index
Dow Jones 30
Downgrade
Downing Street
Downside
Downstream
Downtick a uptick

Následující klíčová slova

Downtrendová čára
DOW.US
Dozorčí rada ČEZ
Dozor nad finančními službami
DPA
DPFO
DPH
DPH na základní potraviny
DPH u elektřiny
DPH u jídel
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Začínáme s Forexem (dopolední seminář)
reklama
FTMO král
Potvrďte prosím... Zavřít