Pátek 14. června 2024 23:25
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Služby

C:\fakepath\trader-14062024-35-zm.jpg

FCA varuje před brokerem DYNAMIC INCOME

14.06.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera DYNAMIC INCOME. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\prop-trading-14062024-uvod.png

Regulace Prop Tradingu? Možná již brzy

14.06.2024 Minulý týden svět obletěla mimořádná zpráva, která se týkala právě prop tradingu a pro Českou republiku byla výjimečná tím, že ji vyvolala naše Česká národní banka (ČNB). ČNB pro portál Finance Magnates uvedla, že na prop firmy se může vztahovat směrnice MiFID.
C:\fakepath\cesko-eurozona.jpg

Dovolená Čechům letos zdraží kvůli oslabení koruny

14.06.2024 Dovolená v evropských destinacích se letos Čechům prodraží zhruba o pět procent. Důvodem je oslabení koruny vůči euru, když aktuální kurz 24,70 koruny za euro je zhruba o korunu slabší než před rokem. Naopak výhodnější kurz koruny mohou čekat turisté, kteří zamíří do Turecka nebo do Egypta. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, jejíž závěry má ČTK k dispozici.
C:\fakepath\trader-13062024-31-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

13.06.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

Finanční gramotnost v českých rodinách: O hodnotě peněz diskutuje s dětmi jen polovina rodičů

13.06.2024 Čeští rodiče se podle průzkumu snaží vést děti k finanční gramotnosti a využívají k tomu různé nástroje. Dubnový průzkum Partners Banky ukázal, že nejpopulárnějším stylem výuky jsou diskuze o samotné hodnotě peněz, následované využíváním kapesného jako prostředku k učení. To svým dětem dává 8 z 10 dotazovaných rodičů. V průměrů dostávají čeští nezletilí přes 700 korun měsíčně, dospělí, kteří pokračují ve studiích, od rodičů pak průměrně dostávají bezmála 2800 korun. Třetina rodičů kapesné dětem podmiňuje, například prospěchem nebo domácími pracemi.
C:\fakepath\prop-trading-13062024.jpg

Prop Trading: Srovnání a recenze firem – novinka od FXstreet.cz

13.06.2024 S potěšením vám oznamujeme spuštění nové sekce na našem portálu FXstreet.cz, která se věnuje srovnání a hodnocení prop trading firem. Tato inovativní sekce je navržena tak, aby vám poskytla komplexní přehled o prop trading firmách, které nabízejí své služby obchodníkům.
img

Spotřebitelské ceny se v květnu zastavily, Fed může být jistější o jejich směru

12.06.2024 Data o spotřebitelských cenách v zámoří dopadla z pohledu dluhopisových i akciových investorů dobře. Hlavní čísla jsou shodně o desetinu procentního bodu pod odhady, dokládají ústup inflace a podpoří spekulace na dřívější pokles úrokových sazeb už v září. Celková inflace klesla na 3,3 z dubnových 3,4 procenta. Čekalo se udržení tempa. Jádrová inflace pak vykázala zpomalení na 3,4 z 3,6 pct, zatímco tržní konsensus předpokládal pokles jen na 3,5 procenta.
img

eToro ve spolupráci se společností X přináší na platformu spolehlivý a relevantní vzdělávací obsah v oblasti financí

12.06.2024 eToro dnes oznamuje partnerství se společností X, v rámci kterého bude na platformě X zveřejňovat řadu vzdělávacích materiálů o financích prostřednictvím živých přenosů, videí na vyžádání a audio Spaces.
img

Luxent: 3 věci, na které si dát pozor při koupi investiční nemovitosti v oblíbených destinacích v EU

12.06.2024 Nákup nemovitosti v zahraničí se stává stále oblíbenější alternativou tuzemských investorů. Kromě možnosti koupit dům či apartmán v příjemné dovolenkové destinaci k vlastnímu využití, totiž tyto nemovitosti nabízejí ve srovnání s Českou republikou vyšší výnos z pronájmu. Ten se na rozdíl od pražských výnosů v rozsahu 3 až 5 % pohybuje mezi 7 a 11 %. Vystoupat však může až přes 20 %. Komplexní proces koupě zahraniční nemovitosti ale vyžaduje pečlivé zvážení řady faktorů ovlivňujících jak celkovou výši investice, tak ziskovost. Roli nehraje jen lokalita nebo stav objektu, ale také právní aspekty, jako jsou například podmínky převodu vlastnictví, daňové povinnosti, případná omezení pro zahraniční investory anebo výše následných měsíčních nákladů. Celý průběh koupě tak může být pro jednotlivce komplikovaný, služby profesionálních makléřů bývají proto v případě realitní investice v cizině nedocenitelné. Rady ohledně tří klíčových oblastí přibližují odbornice realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties.
C:\fakepath\cnb-prop-trading-12062024.jpg

Jak bude Prop Trading regulován?

12.06.2024 Prop Trading je bezpochyby novým trendem v oblasti obchodování na finančních trzích. Hlavním přínosem Prop Tradingu je možnost malým obchodníkům dostat se k většímu investičnímu kapitálu. Prop Trading tak umožňuje traderovi realizovat větší zisky a také mít komplexnější investiční strategie, které se s malým kapitálem nevyplatí realizovat. Nárůst nových uživatelů a poskytovatelů Prop Tradingu vyvolává otázku, jak bude tato činnost regulována. Oslovili jsme také přímo ČNB, abychom zjistili jejich vyjádření.
C:\fakepath\trader-12062024-28-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

12.06.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\cnb6.jpg

Inflace zpomalila, dvouprocentní cíl ČNB je do budoucna na dohled

11.06.2024 Meziroční inflace v Česku v květnu zpomalila na 2,6 procenta z dubnových 2,9 procenta. Ve srovnání s předchozím měsícem se spotřebitelské ceny nezměnily. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Zpomalení inflace bylo razantnější, než očekával finanční trh, podle analytiků za ním stálo zejména zlevnění potravin. Analytici ale upozorňují, že tempo růstu cen služeb zůstává zvýšené. Květnová inflace byla 0,1 procentního bodu nad prognózou České národní banky (ČNB), očekává, že se tempo růstu spotřebitelských cen bude po zbytek roku držet na dohled jejího dvouprocentního cíle.
img

US Open: Investoři čekají na zítřejší rozhodnutí FOMC a zprávu o CPI 🗓

11.06.2024 Den před rozhodnutím FOMC a zprávou o CPI je na trzích patrná nervozita. Investoři volí méně riziková aktiva, jako je dolarový kurz, aby přečkali obě zítřejší klíčové události. Nejprve bude zveřejněna americká zpráva o CPI a poté rozhodnutí Fedu.
img

Partners Banka překročila 50 tisíc klientů tři měsíce od startu

11.06.2024 Partners Banka hlásí tři měsíce od svého oficiálního spuštění více než 50 000 klientů včetně dětí. V České republice se tak jedná o nejrychleji rostoucí banku v počtu klientů od vstupu na trh za posledních 15 let. Denně banka otevře 300 až 400 účtů, na kterých svým novým majitelům nabízí aktuálně nejlepší sazbu spořicích účtů na trhu bez omezení a administrativních podmínek, která dosahuje 5,06 % p.a. Unikátní prémiové balíčky již používá 15 tisíc klientů. Dětských účtů, které je možné od 3. června sjednat i online, bylo doposud otevřeno téměř 1 700.
img

Bitcoin ukončil týden na vyšší úrovni po silném přílivu do amerických spotových bitcoinových ETF

11.06.2024 Bitcoin zakončil minulý týden o 3 % výše po silném přílivu peněz do amerických spotových bitcoinových ETF. V úterý došlo k celkovému přílivu 887 milionů USD do amerických spotových bitcoinových ETF, což byl druhý nejvyšší den zaznamenaný od jejich spuštění. V čele stál FBTC společnosti Fidelity s 379 miliony dolarů, následovaný IBIT společnosti BlackRock s 274 miliony dolarů.
img

Oživení na trhu práce: České firmy plánují ve 3. čtvrtletí více nabírat

11.06.2024 Společnost ManpowerGroup Česká republika dnes zveřejnila výsledky průzkumu „ManpowerGroup index trhu práce“ pro třetí čtvrtletí roku 2024.
C:\fakepath\CNB3.jpg

Inflace byla mírně nad prognózou ČNB

11.06.2024 Květnová meziroční inflace 2,6 procenta byla o 0,1 procentního bodu vyšší, než očekávala jarní prognóza České národní banky (ČNB). Důvodem bylo především to, že potraviny nezlevnily v takové míře, jak centrální banka očekávala. Naopak jádrová inflace, kterou může ČNB svou politikou nejlépe ovlivnit, byla pod úrovní prognózy. Po zbytek roku očekává centrální banka inflaci na dohled svého dvouprocentního cíle, uvedl dnes v komentáři k inflačnímu vývoji ředitel sekce měnové ČNB Petr Král.
img

Spotřebitelské ceny se v květnu nezměnily

11.06.2024 Dnes publikovaná čísla ČSÚ ukázala, že se celková úroveň spotřebitelských cen v květnu oproti dubnu nezměnila, meziročně pak květnové spotřebitelské ceny vzrostly o 2,6 %. Ovlivnily je především mírné oboustranné cenové pohyby v téměř všech oddílech spotřebního koše.
C:\fakepath\trader-11062024-32-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

11.06.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Analytici: Inflace zvolnila víc, než se čekalo

11.06.2024 Inflace v květnu zpomalila výrazněji, než očekával finanční trh. Za jejím zvolněním na 2,6 procenta z dubnových 2,9 procenta stálo zejména meziroční zlevnění potravin, shodují se analytici oslovení ČTK. Upozorňují, že růst cen služeb zůstává stále rychlý, což podle nich povede Českou národní banku (ČNB) ke zpomalení tempa poklesu úrokových sazeb. V příštích měsících analytici očekávají, že se meziroční inflace bude pohybovat kolem 2,5 procenta.
C:\fakepath\ceska koruna5.jpg

Spotřebitelské ceny v ČR zpomalily růst na 2,6 procenta

11.06.2024 Meziroční inflace v Česku v květnu zpomalila na 2,6 procenta z dubnových 2,9 procenta. Důvodem bylo hlavně zlevnění potravin. Rostly naopak náklady na bydlení. Meziměsíčně se spotřebitelské ceny nezměnily. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ).
img

Inflace je nižší, než se čekalo, koruna oslabuje. Výrazně zlevňují potraviny jako vejce či maso, povážlivě ale zdražují služby, nájemné či elektřina

11.06.2024 Květnová inflace v Česku byla nižší, než se čekalo. Meziročně činila 2,6 procenta, zatímco meziměsíčně stagnovala. V meziročním vyjádření jde o znatelné zpomalení z dubnové úrovně 2,9 procenta. Trh tak nízkou květnovou inflaci nečekal, pročež koruna v reakci oslabila nad 24,70 za euro – do tohoto pásma se vrátila po necelém týdnu.
img

Indexy S&P 500 a Nasdaq dosáhly nových maxim: Co můžeme očekávat od zasedání Fedu a údajů o CPI?

11.06.2024 Indexy S&P 500 a Nasdaq v pondělí dosáhly nových rekordních zavíracích maxim, a to navzdory zvýšené ostražitosti investorů před zveřejněním údajů o spotřebitelských cenách a oznámením ohledně vývoje politiky Federálního rezervního systému v tomto týdnu.
C:\fakepath\trader-10062024-35-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

10.06.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\prop-trading-10062024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Spadla klec, na prop trading si posvítí regulátoři. Co firmám hrozí?

10.06.2024 Sektor prop tradingu, ve kterém společnosti půjčují investorům kapitál na obchody, už na sebe poutal pozornost příliš dlouho a příliš hlasitě. Podle spěšné informace na jednom kyperském webu hrozí firmám v oblasti prop tradingu unijní regulace MiFID. Co by to znamenalo?
C:\fakepath\ceska koruna-24.jpg

Analytici očekávají v květnu mírné zpomalení inflace

09.06.2024 Meziroční inflace v květnu zřejmě mírně zpomalila na 2,8 procenta z dubnových 2,9 procenta. Proti dubnu se spotřebitelské ceny zvýšily, a to zejména kvůli zdražení pohonných hmot a stravovacích a ubytovacích služeb. Shodují se na tom analytici, které ČTK oslovila. Český statistický úřad (ČSÚ) zveřejní informace o květnovém vývoji spotřebitelských cen v úterý.
C:\fakepath\trader-07062024-34-zm.jpg

FCA varuje před brokerem KINGS LIVE TRADE

07.06.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera KINGS LIVE TRADE. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

US100 v zóně ATH před NFP 💡

07.06.2024 Před námi je klíčové čtení týdne, údaje NFP z amerického trhu práce. Všeobecně se předpokládá, že navzdory očekávanému mírnému zrychlení několika ukazatelů oproti dubnovému čtení bude celkový tón zprávy naznačovat, že ekonomická dynamika na trhu práce slábne. Horší údaje by teoreticky mohly umožnit prodloužení rally na globálních trzích spojených s rizikem, včetně akciových indexů, kryptoměn nebo měn s výjimkou dolaru. V současné době swapy odhadují 80% pravděpodobnost (kumulativní hodnota), že Fed do září letošního roku provede jedno snížení sazeb o 25 bazických bodů. Horší čtení by mohlo tuto pravděpodobnost dále zvýšit a otevřít tak prostor pro býčí reakci na Wall Street. Co tedy očekávat od dnešních údajů?
C:\fakepath\CEZ2.jpeg

Na dani z příjmu loni nejvíc zaplatil ČEZ

07.06.2024 Na dani z příjmu právnických osob loni nejvíc zaplatila energetická společnost ČEZ. Státu odvedla 24,5 miliardy korun. Předloni skončila v žebříčku největších plátců daní třetí se zaplacenou daní 2,73 miliardy korun. Na druhém místě skončila loni automobilka Škoda Auto, která odvedla na dani z příjmu 5,51 miliardy korun, třetí obchodník s energetickými surovinami EP Commodities zaplatil daň 4,53 miliardy korun. Dnes o tom v tiskové zprávě informovala Finanční správa. Dvacet největších plátců korporátní daně na ní odvedlo celkem 66,2 miliardy korun.
C:\fakepath\trader-06062024-50-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

06.06.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\Microsoft2.png

K nejhodnotnějším firmám světa patří Microsoft, Nvidia, Apple, Alphabet a Amazon

06.06.2024 Přehled deseti největších firem podle tržní hodnoty (tržní hodnota amerického výrobce čipů Nvidia poprvé překročila tři biliony dolarů, v přepočtu asi 68 bilionů Kč, firma tak předstihla americkou technologickou společnost Apple a stala se druhým nejhodnotnějším podnikem na světě):
C:\fakepath\e8-markets-logo.png

E8 Markets

05.06.2024 E8 Markets je další z globálních prop firem, která nabízí své služby obchodníkům z celého světa. E8 Markets se dříve jmenovala E8 Funding. Rebranding provedla, protože chtěla být něco více než jen společnost, která poskytuje simulované účty, proto zvýšila své pravomoci, získala různé licence a s tím i začala vyvíjet sofistikované obchodní nástroje a strategie, to je i důvod proč E8 hledá na zaměstnanecký poměr kvantitativní a algoritmické tradery. Firma byla založena v roce 2021 jako E8 Funding a už v roce 2023 vyplatila obchodníkům více než 33 milionů dolarů a pokořila hranici 200 000 uživatelů. E8 má sídlo v USA, kanceláře mají v Dallasu ale i v Praze. Majitel i CEO je Dylan Elchami.
img

Nejrychlejší zavedení nové technologie v historii. Téměř polovina českých firem už pracuje nebo experimentuje s AI

05.06.2024 Rychlý nástup využívání generativní umělé inteligence (GenAI) je nepopiratelným trendem v českém podnikatelském sektoru. Tři pětiny firem považují tuto technologii za klíčovou pro své obchodní strategie a 42 % s ní aktivně pracuje nebo experimentuje. Vyplývá to z průzkumu poradenské a technologické společnosti Deloitte mezi finančními řediteli českých společností. Téměř polovina z nich očekává jako hlavní přínos zavedení GenAI snížení nákladů.
img

Bleskový útok společnosti Alibaba: Nasazuje umělou inteligenci a Davida Beckhama

05.06.2024 Skupina Alibaba Group posiluje svůj závazek k mezinárodnímu růstu rozšířením své globální působnosti do Mexika a dalších asijských zemí. Kromě vlastního infrastrukturního úsilí také výrazně investuje do špičkových startupů v oblasti umělé inteligence (AI), a aby toho nebylo málo, nejnověji vsadila na hvězdný přírůstek - fotbalovou legendu Davida Beckhama jako ambasadora značky AliExpress.
C:\fakepath\trader-05062024-34-zm.jpg

FCA varuje před brokerem cryptocurrency.ax / economy.lu

05.06.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokerů cryptocurrency.ax a economy.lu, které jsou nelegálními klony regulované společnosti FOREIGN CURRENCY PARTNERS LTD. Ta však s těmito nelegálními klony nemá nic společného.
img

Graf dne - EURUSD (05.06.2024)

05.06.2024 Eurodolar, největší měnový pár na světě, se dnes obchoduje téměř o 0,1 % níže. Investoři se dozvěděli o složených a službách PMI z eurozóny. Pozornost se nyní přesouvá na klíčové publikace ze Spojených států, kterými jsou zpráva ADP naplánována na 13:15. a služby ISM, které se budou učit kolem 15:00 BST. Údaje z Evropy si vedly smíšeně, ačkoli očekávání překonala Německo jak v indexech služeb, tak ve složených indexech. Globální makrodata vysílají poměrně smíšené složené signály, ale nezdá se, že by žádné z dnešních údajů hovořilo zvláště ve prospěch eura. Otázkou spíše je, zda se data ze Spojených států ukáží jako trvale dostatečně slabá, aby vedla býky k opětovnému získání převahy nad eurodolarem?
img

Ekonomický kalendář: Zpráva ISM a ADP v USA v centru pozornosti trhu

05.06.2024 Dnes se investoři dočkají řady důležitých údajů z eurozóny, kterou otevřou zprávy z francouzského průmyslu, kde se očekává mírné oživení. Pozornost se pak zaměří na PMI v eurozóně a Německu. Zejména v případě největší evropské ekonomiky trh očekává viditelné zlepšení. Pokud se přesuneme do zámoří, včerejší JOLTS z USA naznačil, že počet volných pracovních míst v americké ekonomice je na nejnižší úrovni od roku 2021. V dnešních údajích ADP, které ukazují změnu zaměstnanosti mezi soukromými, americkými podniky, bude trh očekávat potvrzení trendu naznačujícího ochlazení trhu práce, což bude znamenat větší „holubičí tlak“ na politiku Federálního rezervního systému.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 5. června pro začátečníky

05.06.2024 K otestování ceny 1,2748 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru GBP/USD k poklesu. Vzhledem k tomu, že libra výrazně klesla z otevírací úrovně dne, jakož i k přeprodanému stavu a následnému zotavení ukazatele MACD během testování ceny, jsem se rozhodl libru nakoupit v očekávání býčí korekce do konce dne a měl jsem pravdu. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Test ceny 1,2770 během americké seance se shodoval s počátkem pohybu ukazatele MACD směrem vzhůru od nuly, což rovněž přineslo zisk ve výši dalších 20 pipsů. Slabé údaje z amerického trhu práce byly hlavním důvodem, proč pár ve druhé polovině dne zaznamenal silnou korekci směrem vzhůru.
C:\fakepath\trader-04062024-35-zm.jpg

FCA varuje před brokerem CLIMAX TRADE

04.06.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera CLIMAX TRADE. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Na startu nové obchodní války

04.06.2024 V nedávné době došlo znovu k zostření situace v mezinárodním obchodě a překvapivě u toho nebyl ještě D. Trump. Nový výstřel obchodní války začal rozhodnutím administrativy prezidenta USA Bidena uvalit nová cla na dovoz zboží z Číny. Jaké by mohly být potencionální dopady na globální ekonomiku a jaké kroky ještě mohou přijít?
C:\fakepath\Izrael2.jpg

Technologický sektor v Izraeli i za války roste

04.06.2024 Sektor vyspělých technologií nyní tvoří asi 20 procent výkonu ekonomiky Izraele. Uvedl to dnes Izraelský úřad pro inovace (IIA). Zároveň vyzval vládu k větším investicím, které by umožnily rychlejší růst technologického sektoru, informovala agentura Reuters.
img

Zájem o podnikání mezi mladými roste. V začátcích jim pomáhají inkubační programy i dostupnost vhodných nástrojů

04.06.2024 Stále více mladých lidí ve věku 18 až 20 let v České republice touží po vlastním podnikání. Podle údajů živnostenského úřadu bylo v roce 2023 registrováno 13 036 podnikatelů v této věkové skupině, což je o 13 procent více než v předchozím roce. Tento nárůst může být důsledkem modernizace podnikatelského prostředí a digitalizace agend státní správy. Mladí živnostníci po střední škole hledají svobodu a volnost, což se projevuje zvýšeným zájmem o podnikání, a to často již během studia. Výzvou pro mladé podnikatele zůstává nedostatek financí a administrativní překážky.
C:\fakepath\trader-03062024-44-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

03.06.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\cesko-eurozona.jpg

Euro při své činnosti využívá takřka polovina firem v ČR

03.06.2024 Euro při své činnosti využívá téměř polovina českých firem a podnikatelů, v případě podniků s obratem nad 40 milionů korun jsou to dokonce čtyři pětiny. Vyplývá to z průzkumu ČSOB Index očekávání firem. Agentura Datank se dotazovala 400 respondentů v březnu a dubnu.
img

Mediální obraz voleb do Evropského parlamentu: Která strana či hnutí rezonuje v médiích nejvíce?

03.06.2024 Počet mediálních výstupů, tonalita, nejčastější zdroje i nejvíc skloňované strany a hnutí. Společnost Mediaboard opět spouští svůj nezávislý projekt Mediální obraz, který na jednom místě přináší data o mediálním pokrytí kandidátů do voleb do Evropského parlamentu. Navazuje tak na úspěšný projekt, který mapoval české prezidentské volby. Otevřená data jsou aktualizována v reálném čase a může je využít široká veřejnost i instituce.
img

Mastercard SpendingPulse: Hokejový šampionát zvedl tržby v pražských restauracích o třetinu

03.06.2024 Hokejové mistrovství světa znatelně zvedlo tržby obchodníkům v hlavním městě. Několik stovek tisíc fanoušků hokeje přineslo jen o víkendu od 10. do 12. května růst maloobchodních tržeb v porovnání se stejnými dny loňského roku o 5,4 procenta. Z toho jen tržby v restauracích a hospodách stouply o mimořádných 32,8 procenta. Vyplývá to ze studie společnosti Mastercard SpendingPulse.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Evropská centrální banka odstartuje cyklus snižování sazeb

03.06.2024 V tomto týdnu ECB pravděpodobně zahájí cyklus snižování sazeb opatrným 25bodovým cutem. Po jejím zasedání budou k dispozici detailnější data o vývoji mezd a ekonomiky eurozóny za Q1, která by měla hovořit spíše pro opatrné uvolňování měnové politiky. Tuzemská data by měla ukázat na zrychlení mzdového růstu a zvyšování kupní síly domácností, které by se mělo odrážet v posilování spotřebitelské poptávky. Oproti prognóze ČNB by však podle nás mzdový růst mohl být nižší.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-03062024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (3.6.2024)

03.06.2024 Minulý týden jsme se nedočkali žádného obchodu podle mého týdenního komentáře, jelikož nedošlo k žádnému breakoutu nějaké vstupní S/R zóny. Týden tak byl bez obchodu.
img

Růst ekonomiky táhne oživující spotřeba domácností

31.05.2024 Česká ekonomika v prvním čtvrtletí letošního roku vzrostla mezičtvrtletně o 0,3 %. Zpřesněný odhad HDP tak přinesl sestupnou revizi oproti původně udávanému růstu o 0,5 % q/q. Navzdory tomu nadále platí, že na přelomu roku došlo k oživení ekonomické aktivity, když v posledním loňském čtvrtletí HDP vzrostl o 0,4 % q/q. Meziroční růst ekonomiky v letošním prvním čtvrtletí stagnoval na 0,2 %. Oproti předpandemické úrovni byla však ekonomika stále níže, a to o 0,7 %.
C:\fakepath\trader-31052024-41-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.05.2024 1) Japonské úřady mezi dubnem a květnem vynaložily 9,79 bilionu jenů (1,42 bilionu Kč) na podporu domácí měny, která vytrvale oslabuje vůči americkému dolaru. Je to měsíční rekord a první intervence na forexovém trhu v Japonsku od října roku 2022. S odkazem na zprávu japonského ministerstva financí o tom dnes informují zahraniční tiskové agentury.
C:\fakepath\trader-31052024-39-zm.jpg

FCA varuje před brokerem EQUITYS ASSETS / EQUITYSASSETS.COM

31.05.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera EQUITYS ASSETS. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\eurozona5.jpg

Inflace v eurozóně v květnu podle odhadu zrychlila

31.05.2024 Míra inflace v eurozóně v květnu zrychlila na 2,6 procenta z dubnové hodnoty 2,4 procenta. Ve svém rychlém odhadu to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Zdražují zejména služby a potraviny, mírně k celkovému růstu opět přispěly také energie. Rychlý odhad neobsahuje údaje za celou Evropskou unii, nejsou v něm tedy ani data za Českou republiku.
img

Růst ekonomiky táhne oživující spotřeba domácností

31.05.2024 Česká ekonomika v prvním čtvrtletí letošního roku vzrostla mezičtvrtletně o 0,3 %. Zpřesněný odhad HDP tak přinesl sestupnou revizi oproti původně udávanému růstu o 0,5 % q/q. Navzdory tomu nadále platí, že na přelomu roku došlo k oživení ekonomické aktivity, když v posledním loňském čtvrtletí HDP vzrostl o 0,4 % q/q. Meziroční růst ekonomiky v letošním prvním čtvrtletí stagnoval na 0,2 %. Oproti předpandemické úrovni byla však ekonomika stále níže, a to o 0,7 %.
img

Forex: Česká ekonomika se postupně zotavuje

31.05.2024 Mezičtvrtletní růst tuzemského HDP za Q1 24 by dnes měl být potvrzen na 0,5 %. V rámci nově zveřejněné struktury očekáváme, že k tomu na výdajové straně přispělo hlavně oživení domácí poptávky. Inflace v eurozóně se podle nás v květnu o desetinu zvýšila na 2,5 % y/y. Ještě o dvě desetiny výše pravděpodobně skončila jádrová inflace. V zámoří budou sledovány především dubnové statistiky deflátorů soukromé spotřeby. Fedu ale pravděpodobně mnoho radosti nepřinesou, když by podle nás měly znovu ukázat na přetrvávající robustní cenové tlaky.
img

Státním Lesům ČR za první čtvrtletí klesl zisk o 21 procent na 1,95 miliardy Kč

30.05.2024 Státnímu podniku Lesy České republiky (LČR) za letošní první čtvrtletí klesl hrubý zisk o 21 procent na 1,95 miliardy korun z 2,48 miliardy ve stejném období loni. Hlavními důvody snížení zisku byly nižší prodejní ceny dřeva a vyšší zásoby dřeva na konci prvního čtvrtletí. ČTK to dnes řekla mluvčí podniku Eva Jouklová. Lesy ČR spravují téměř polovinu lesů v Česku.
C:\fakepath\trader-30052024-30-zm.jpg

FCA varuje před brokerem gmgfxltd.com

30.05.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera gmgfxltd.com, který je nelegálním klonem regulované společnosti Global Markets Group Limited. Ta však s tímto nelegálním klonem nemá nic společného.
img

Mateřská firma britské pošty přijala nabídku na převzetí od Křetínského

29.05.2024 Společnost International Distributions Services (IDS), která je vlastníkem britské pošty Royal Mail, přijala nabídku na převzetí od českého miliardáře Daniela Křetínského. Oznámila to dnes v dokumentu pro akciovou burzu v Londýně. Křetínského nabídka firmu ohodnocuje na 3,57 miliardy liber (103,5 miliardy Kč). Návrh ještě musejí schválit akcionáři IDS, hlasovat by měli na valné hromadě v září. Souhlas musí dát i britská vláda.
C:\fakepath\libra-29052024-forex.jpg

Libra má silný fundament

29.05.2024 V západních ekonomikách se od začátku roku zhoršil výhled pro pokles inflace a optimistické předpovědi rychle padajících úrokových sazeb se musely revidovat směrem vzhůru.
C:\fakepath\trader-29052024-39-zm.jpg

FCA varuje před brokerem CENTRALFTXTRADES

29.05.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera CENTRALFTXTRADES. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-29052024.jpg

Moje cesta prop tradingem – levely, které sleduji a končí další prop společnosti

29.05.2024 V tomto článku se podíváme na dva levely, které v rámci prop tradingu sleduji a také si prozradíme nejnovější události, které tímto oborem hýbou.
C:\fakepath\USA-Kuba.jpg

USA oznámily opatření na podporu kubánského soukromého sektoru

29.05.2024 Americké ministerstvo financí oznámilo několik regulačních změn, které mají umožnit větší finanční podporu ze strany Spojených států vznikajícímu soukromému sektoru na Kubě. Poprvé po desetiletích umožní USA malým podnikatelům otevřít si účet v americké bance a provádět přes internet povolené transakce. Umožní rovněž kubánským podnikatelům využívat platformy sociálních médií, on-line platební stránky, videokonference a autentizační služby, které byly dosud pro tento sektor nedostupné.
C:\fakepath\Deepfake.jpeg

CNBC: Podvodů označovaných deepfakes přibývá

28.05.2024 Firmy po celém světě už přišly o miliony dolarů kvůli podvodům označovaným jako deepfakes a odborníci na bezpečnost v kybernetickém prostoru upozorňují, že situace se bude dál zhoršovat. Zločinci totiž čím dál více zneužívají generativní umělou inteligenci (AI), informuje server televize CNBC. Jako deepfake se označuje technologie, která v digitálním prostředí umožňuje podvodníkům vytvářet falešný obsah, například i pozměněním obličeje jiných lidí.
C:\fakepath\trader-28052024-30-zm.jpg

FCA varuje před brokerem ULTIMATECHAINFXTRADES

28.05.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera ULTIMATECHAINFXTRADES. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\Funding-Pips-27052024.png

Funding Pips

27.05.2024 Funding Pips (FP) je další z větších prop firem, která poskytuje kapitál obchodníkům z celého světa. Tato prop firma byla založena 25. srpna roku 2022 a své sídlo má v Dubaji. FP byla založena s cílem podporovat všechny obchodníky po celém světě a jejich motto zní ”Funding Pips are built for traders by traders” což je v překladu Funding Pips byly vybudovány pro tradery od traderů. Narozdíl od jiných prop firem je FP i plně licencovaným brokerem a uvádí, že jeho specializací jsou úzké spready a rychlé výběry. CEO společnosti je i její zakladatel Khaled Ayesh, který je též známý jako profesionální obchodník se zlatem.
C:\fakepath\Apex-Trader-Funding-ATF-27052024.png

Apex Trader Funding (ATF)

27.05.2024 Apex Trader Funding (ATF) je další známá prop firma, která poskytuje kapitál na obchodování obchodníkům ve více než 150 zemích světa se zaměřením na futures trhy. Byla založena v roce 2021 a sídlo firmy je v Austinu v Texasu. Partneři firmy jsou společnosti jako NinjaTrader nebo Tradovate, což jsou všeobecně uznávané platformy především pro obchodování futures. CEO firmy je Darrell Martin, který před 10 lety založil vzdělávací stránku Apex Investing a až poté spustil možnost poskytování kapitálu. Sám CEO obchoduje na burze už 20 let. O firmě ATF je zmínka v několika rozhovorech i na portálech jako NASDAQ, Yahoo! nebo Seeking Alpha a drží i významná ocenění jako například cena Benziga 2023.
C:\fakepath\trader-27052024-28-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

27.05.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

Ekonomický kalendář: klidný začátek zajímavého týdne 📣

27.05.2024 Dnešní makrokalendář je mimořádně chudý a vzhledem ke svátkům v USA a Velké Británii zůstanou trhy v těchto zemích zavřené. Jediným významným zveřejněním bude květnová zpráva německého institutu IFO. Očekávání naznačují mírné zlepšení podnikatelské nálady za poslední měsíc.
img

Forex: Korunu nerozhodilo zhoršení ekonomického sentimentu

27.05.2024 Česká koruna v pátečním odpoledni zlehka posílila dál pod úrovně 24,70 EUR/CZK. Negativně se na koruně nepodepsalo lehké zhoršení ekonomického sentimentu (horší průmysl, lepší služby a obchod). Tento týden je na domácí události opět slabší, v centru pozornosti na devizových trzích ve střední Evropě bude další vývoj sázek na pokles sazeb v eurozóně a v USA, respektive dynamika na eurodolaru.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Česká ekonomika oživuje, a to hlavně díky rostoucí poptávce

27.05.2024 V tuzemsku bude tento týden zveřejněn zpřesněný odhad HDP za Q1. Ten by měl podle nás potvrdit pokračující oživování ekonomiky mezičtvrtletním tempem ve výši 0,5 %. Hlavní zdrojem hospodářského růstu by měla být zvyšující se domácí poptávka.
C:\fakepath\ftmo-27052024-uvod.png

Recenze FTMO – průkopník ve světě Prop Tradingu

27.05.2024 FTMO je jedním z průkopníků proprietárního tradingu nejen na našem území, ale i ve světě. Tato česká technologická společnost působí na trhu již od roku 2014, dříve ještě pod názvem „Získejúčet“. Cílem společnosti je především vyhledávat šikovné obchodníky na finančních trzích a nabídnout jim kapitál, na jehož zhodnocení se následně obě strany podělí.
C:\fakepath\Goldman-Sachs-24052024.png

CEO Goldman Sachs věští, že Fed letos na sazby nesáhne

24.05.2024 Rozhodování Fedu bylo poslední dobou pod drobnohledem investorů. Zejména spekulace na brzké snížení sazeb byly hlavním motorem růstu akciových trhů od prosince 2023. Nyní se ukazuje, že tato očekávání byla přehnaná. Mnoho velkých investorů a významných influencerů připravuje trhy na spolknutí hořké pilulky. Posledním, kdo tak učinil, byl David Solomon z Goldman Sachs, který neočekává žádné snížení sazeb pro tento rok.
C:\fakepath\trader-24052024-29-zm.jpg

FCA varuje před brokerem Amebex Trade

24.05.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera Amebex Trade. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\ceska republika2.jpg

Analýza: Nižší důvěra v ekonomiku je výkyv, ne obrat k horšímu

24.05.2024 Květnové snížení důvěry v ekonomiku je spíš jednorázový výkyv než začátek obratu k horšímu. Shodují se na tom analytici, které ČTK oslovila. Zároveň upozorňují na to, že důvěra, a to zejména spotřebitelská, je na vyšší úrovni než před rokem. Souhrnný indikátor důvěry se v porovnání s dubnem snížil o 0,6 bodu na 96,4 bodu, nižší byla důvěra podnikatelů i spotřebitelů, uvedl dnes Český statistický úřad (ČSÚ).
img

Bitcoin klesá pod 68 000 USD pod tlakem amerického dolaru a rostoucích výnosů

23.05.2024 Bitcoin dnes ztrácí 2,7 % a klesá pod úroveň 68 000 USD, protože americký dolar a výnosy prudce vzrostly po mnohem silnějších než očekávaných bleskových údajích PMI v USA. Silné služby mohou být signálem, že Fed bude dále jestřábí, což podporuje politický postoj "výše po delší dobu". Obchodníci nyní vidí první snížení sazeb v USA možné v prosinci oproti předchozímu listopadu. Tato situace tlačila na momentum rizikových aktiv; kryptoměny i akciový trh vymazaly počáteční zisky navzdory 10% euforii na akciích Nvidia. Navzdory výprodeji na Bitcoinu nereagovalo Ethereum výrazným poklesem, čeká se na rozhodnutí SEC týkající se spotových ETF VanEck Ethereum, které bude zveřejněno dnes.
C:\fakepath\trader-23052024-28-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

23.05.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

23.05.2024 K prvnímu otestování cenové hladiny 1,0843 došlo v době, kdy už indikátor MACD výrazně stoupal od úrovně nula, což potvrdilo scénář pro nákup libry. Pohyb nahoru činil ve výsledku více než 20 bodů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království nadělaly hluk, takže obchodníci měli při určování směru páru hodně práce. Kupci dnes mohou profitovat na dobrých zprávách o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a indexu podnikatelské aktivity ve službách ve Velké Británii. Služby jsou zvlášť důležité, protože tvoří velkou část ekonomiky a zvýšená aktivita jí určitě pomůže. Špatné údaje mohou vést k silnému výprodeji libry, protože vysoká poptávka po americkém dolaru nikam nezmizela. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\trader-22052024-28-zm.jpg

FCA varuje před brokerem META TRADE FINANCE

22.05.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera META TRADE FINANCE. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\ftmo-22052024-1.png

FTMO: Spojujeme teambuilding s obchodními dovednostmi!

22.05.2024 V FTMO jsme spustili interní soutěž, která našim zaměstnancům umožňuje otestovat si své obchodní dovednosti! Jak soutěž probíhá a jak se naši zaměstnanci díky ní stávají ze dne na den lepšími obchodníky? To vše se dozvíte v našem nejnovějším článku.
img

Informační systém Arbes AMS pro investiční služby běží v módu software as a service

21.05.2024 Dodavatel softwarových řešení pro investiční bankovnictví a finanční služby Arbes Technologies spustil v dubnu 2023 provoz informačního systému Asset Management Suite (AMS) v módu software as a service (SaaS). Dnes tak přináší postřehy a zkušenosti po téměř ročním provozu u klienta, slovenského obchodníka s cennými papíry Winners Investments o.c.p., a.s.
C:\fakepath\trader-21052024-27-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

21.05.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\trader-20052024-45-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem CryptoLifeTrade (IQ Optionss)

20.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera CryptoLifeTrade (IQ Optionss). Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-20052024-44-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem ExtremeEarners

20.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera ExtremeEarners. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-20052024-43-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

20.05.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
C:\fakepath\akcie-20052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – finanční zprávy a jejich vliv na ceny akcií (3. díl)

20.05.2024 Článek se zaměřuje na význam a různé typy finančních výkazů, které poskytují klíčové informace o finančním zdraví a výkonnosti podniků. Čtenář se dozví o výročních a čtvrtletních zprávách, výsledcích hospodaření, předpovědích zisku, zprávách o dividendách, tiskových zprávách a regulačních informacích. Dále článek popisuje, jak číst a analyzovat finanční zprávy, a jak tyto zprávy ovlivňují ceny akcií.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-18052024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (20.5.2024)

20.05.2024 V minulém týdnu jsme se dočkali velmi úspěšného obchodu, na který jsem v předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Trh totiž prolomil horní vstupní S/R zónu (aktivoval se příkaz buy-stop), čímž se aktivoval nákupní (buy) obchod, který následně přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Take-Profitu (TP). Pokud jste využili mého obchodu ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
C:\fakepath\trader-17052024-30-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem CryptorateFX Ltd.

17.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera CryptorateFX Ltd. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-17052024-29-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem CryptoInvestments

17.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera CryptoInvestments. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-17052024-28-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem CryptoBinaryTrade

17.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera CryptoBinaryTrade. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-17052024-27-zm.jpg

FCA varuje před brokerem Standardglobalmarket

17.05.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera Standardglobalmarket. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

USD ztrácí klesající dynamiku

17.05.2024 Dolarový index se dnes snaží omezit poklesy z posledních dnů a pohybuje se nad úrovní 104,2. Kurz páru EUR/USD se přiblížil k hranici 1,0900. Jedná se spíš o emoční výkyv. Trhy vyhodnocují nové údaje o inflaci v USA. Emoce by měly opadnout už dnes, protože obchodníci začnou situaci analyzovat s chladnou hlavou.
C:\fakepath\akcie-16052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – jak vybrat správný sektor pro investování (2. díl)

16.05.2024 Článek poskytuje přehled různých odvětví a jejich charakteristik, včetně technologie, zdravotnictví, energetiky, financí, spotřebního zboží, materiálů a komodit, trhu s nemovitostmi, telekomunikací, pohostinství a veřejných služeb. Dále se zaměřuje na to, jak makroekonomické faktory ovlivňují tato odvětví, včetně úrokových sazeb, inflace a geopolitických událostí. Nakonec uvádí příklady atraktivních odvětví a klíčové společnosti v nich. Celkově nabízí ucelený pohled na investiční možnosti a rizika v různých sektorech.
img

Státní Gas Storage CZ loni ztrojnásobil provozní zisk na 1,397 miliardy korun

16.05.2024 Provozovatel zásobníků zemního plynu Gas Storage CZ loni meziročně víc než ztrojnásobil provozní zisk na 1,397 miliardy korun. Tržby stouply téměř o polovinu na 2,473 miliardy Kč. Proti předloňsku se zvýšil také čistý zisk na 2,6 miliardy korun, což pozitivně ovlivnila jednorázová změna účetní hodnoty dlouhodobých aktiv. Společnost, kterou loni na podzim převzal stát, to dnes oznámila ČTK. Podle analytiků k zisku přispěla zejména napjatá situace na trhu s plynem.
C:\fakepath\trader-16052024-43-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Smart Bit Options

16.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Smart Bit Options. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-16052024-42-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Coingate ForexPro

16.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Coingate ForexPro. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-16052024-41-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem TradersOption

16.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera TradersOption. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-16052024-40-zm.jpg

FCA varuje před brokerem Advanced EA Trade

16.05.2024 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera Advanced EA Trade. Tento broker ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trading-15052024.jpg

Moje cesta prop tradingem – chyba, která mě stála 73 000 Kč. Víte, jaké prop účty jsou nejoblíbenější?

15.05.2024 Byť je prop trading specifická disciplína, tak stejně jako klasický trading neodpouští chyby.
C:\fakepath\trader-15052024-40-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem CapitalInvestOption

15.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera CapitalInvestOption. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-15052024-39-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem SmartBitOption

15.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera SmartBitOption. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
C:\fakepath\trader-15052024-38-zm.jpg

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem BBT Forex

15.05.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera BBT Forex. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
Související klíčová slova: Spartan Capital | Charakteristiky růstových odvětví | Vliv finančních zpráv | 365 ACORNTRADES | Berkshire Hathaway (BRKA.US) | DYNAMICFX | Micro kontrakty | Partner společnosti | András Müller | Wellington INV | CENTRE-TRADEFX | Rozšíření perspektivy technologických inovací | Dominik Rusinko | Get Financial | IUCM | Crypcoin | Generální ředitel IAA | Konvertibilní dluhopisy | Finamark | Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) | Německý finanční regulační orgán | První odhad HDP | Live Prop Trading Account | Exclusive Properties | Frekvence výplat | Zkušenosti ostatních traderů | YouTube kanál | EXPERT FX BROKERS | Vanguard Real Estate | Mezinárodní kontext | BITNUX | Realitní trh | Vývoj inflace ve službách | Marek Ditz | TRADEFX | FIRSTBOOMMARKET | Přehled různých odvětví | FastfxtCoin | ChatGPT | Neel Kashkari | Shein | Zásoby zemního plynu | Penthouse | Výnosy dluhopisů | advancedeatrades.com | Prop účty | Broadridge | EverStation Pro | Canadian Securities Commission | Hodnota společnosti | stockfinancemarket.com | Octave Trade | Zvyšování cen | Celkový zisk | Sektor informačních technologií | DYNAMICRESORUCESINVESTMENT.LTD | Dlouhé pozice | Finanční hodiny | Podstoupení rizika | Prostor pro regulaci | Velké polské podniky | Analytický tým FXstreet.cz | Finanční možnosti | Války | Izraelský úřad pro inovace (IIA) | TopcoinerFX | Saturn4U | Arbitrage trading | dynamicfx.net | Forex Cash Market | Rozvoj měst | Unlimited Stock Trade | Online trading konference | Vývoj | Magnum Financial Solutions Ltd | Guvernér Britské centrální banky | Některé prop firmy | Obchodní platformy | Jakub Seidler | Češi | ASSET-FLARE.PRO | Meziroční vývoj inflace ve službách | Capital Gain | Atas | Provozní zisk | Prohlášení Fedu | META TRADE | Úspěch Amazonu | Performance Coach | Allianz | Start-up Rubrik | US2000 | ŠKODA AUTO a.s. | Paul Romer | API přístupy | Aleš Loprais | Agentura Datank | Jak fungují změny politik a předpisů? | Radim Dohnal | EY Podnikatel roku 2022 | The Traders | E8 Track account | Porušení podmínek | SOLID-TRADES UNIT | Celková míra inflace | Hongkongská komise pro cenné papíry a futures | Zdražovat | Apex Capital Investment Company | Měnový pár EUR/CZK | DPH | EUR | Canadian Securities Commission (CSC) | CLIMAX | Jaké služby nabízí společnost FTMO | E - Mini instrument | XPERTFINANCETRADE | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Ztrátový obchod | Cryptocoin EX | Outperform | Přijmout euro | Úroveň inovací | Moje cesta Prop Tradingem | Paul Krugman | Jiří Beneš | Standard & Poor's | Utilities ETF S&P 500 | H1X247 | Globální dluhopisový index | Izraelský úřad | Quick Trade | Obchodní rozhodování | Globální trhy | UniCredit Bank Czech Republic | Brokeři | Khaled Ayesh | Pověst značky | Hlavní úrokové sazby | Aktivity firem | Limit ztráty | IIA | Aktivistický investor | Behaviorální | Růst životních nákladů | Sledovací akcie | Itálie | Meta Trader 4 | Regulace investičních fondů | Nárok na výplatu | Vilém Podliska | McDonald's | Digitální reklamy | Dříví | Stoxx | Očekávání v USA | Take Profit | WEALTH PILLARS | Spotřebitelské vzorce | Akcie firmy | Texas | FX futures | Daňové povinnosti | Jednofázová výzva | MiFID (Markets in Financial Instruments Directive) | Markets in Financial Instruments Directive | Nedostatky | Očekávání | Korelace | TOPCOIN | Historické události | Otevřené pozice | GLOBALFOREXINNOVATION.COM | Evropské centrální banky | ICM Capital | T-Mobile | Uvolněné měnové | delta-stock.com | Ohodnocení | Volatilní | 7pip | Gili Wolff | Swiss Life | South China Morning Post | IG Global and Savings Limited | E8 | CENTRALFTXTRADES | Regulační orgán pro finanční trhy | RELIABLEFX | Stanovisko ESMA | FXT | Novo | Osobní finance | Mentor aplikace | Pozitivní nálada | Spuštění ETF | EUR/JPY | CryptoXtradingPro | Velikost kontraktu | Podnikání společnosti | Prokuratura | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Vliv pandemií | FXSupreme Trade | Nejlevnější účet u E8 | Vývoj hospodaření | E8 Funding | Co je to Hot-Seat? | Co je Fintokei? | Náklady na financování | FOREIGN CURRENCY PARTNERS LTD | ExtremeEarners | IDUS | Ministerstvo průmyslu a obchodu | vourteige.com | Kvantitativní obchodování | POLKADOT SCHEME | Trh práce | FOREXEDGE | Financování úvěrů | FASTPRO INVESTMENT COMPANY | Evropská komise | Jednatel společnosti | Souhrnný indikátor | Pro investory | Kopírování obchodů ze signálů jiných osob | Nastavení páky | iShares | Aramco | P/B | Swiss | Crypto | Jak číst a analyzovat finanční zprávy | Investice | standardglobalmarket.online | alphainvestments.uk | Apex Market Option | Rozvolnění | RTX | DYNAMIC RESORUCES INVESTMENT | Lesy České republiky, s.p. | Spotřebitelský sektor | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | TradeStreet | Arbes | Finanční zprávy | Udržení ziskovosti | Support | Návrat inflace | Nové technologie | P2P | Globální dluhopisové trhy | Obchodní roboty | Coca-Cola Company | Krize biodiverzity | Vývoj ceny akcií Microsoft | Finanční produkty | Edge | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Odměňování úspěšných obchodníků | Nové obchody | Výkonný ředitel | Technologie blockchain | Investiční obsah | Pravidla pro firmy | Zkušení tradeři | Škoda Auto | ADP report | Robert Fogel | Yoni Assia | Největší regulační orgány | Vývoj spreadu | Obchodovat pro FTMO | Harvest Space | Nicholas Stern | Miliony dolarů | Chování | Luxent | Fxmarkettrade | Ifo | Webinář | Právní náležitosti | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Argos Capital | Hodnocení Prop Trading | NamirTrade | Úspěšnost strategie | Původní poplatek | Alpha Capital | Realitní služby | Valuo | Odborová organizace | Prognózy | Intervence | NYSE | Zkušení obchodníci | Ceny kakaa | Jiří Kučera | Možný hedging | PRIME ASSET FX | Maximální počet lotů | mega-capitals.org | Interactive Brokers | Experti | Počáteční zisky | Jesika Schopper | LSEG | Distributing ETF iShares IDUS.UK | Změny v porodnosti | Rekord | Prognostici | Raiffeisenbank | Vstupní náklady | Zisk firem | Gepard Finance | Nezávislost | Bitcoiny | Tifu | Luxusní penthouse | Wellington | Vliv krizových situací | Evropské měny | Dopad na existující odvětví | Creditas | Dění na trzích | Informační systém | Společnost Apple | Vývoj mezd | Uvolňování měnové politiky | Challenge u FTMO | Prodejci automobilů | Antimonopolní zákony | Obchodní seance | Peníze na finančních trzích | Český statistický úřad | EUR/USD | Recenze FTMO | aistrategyoption.com | Buy-stop | Vyhlášení makroekonomických dat | General Electric | Zodpovědný přístup | Nálada v průmyslu | Administrativa prezidenta | Vanguard | Psychologie spotřebitelů | Čistý příjem | Spotřebitelé | Důvěra v ekonomiku | Finanční vzdělávání | Index očekávání firem | Sure FX nation | Index S&P 500 - Obchodní hodiny | Účty Rithmic | Krizové řízení | Předseda představenstva | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Hospodářský výsledek | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Strach | Tržby za služby | Galaxy Stock Trade | Finanční holding | Správný výběr brokera | Vstup do trhu | Poplatek za výzvu | Akcie obchodování | Finanční páka | Cena indexu S&P | cryptocurrency.ax | Tým Arbes AMS | SOK | Rubrik | Konkurenti | BULLRUSH | COT report | Price Action | Akcie společnosti | ETH | IDUS.UK | BITMIN INVESTMENT | Komunikační služby | POLKADOT SCHEME INC | Brent | Autozone | Největší bankovní domy | Streamovací služby | Forexeze | Celkový stav ekonomiky | Benchmark | Rezistence | Crypto App | Poptávka a dynamika trhu | Apex Investing | IUUS.UK | Lagardeová | Americký akciový trh | Obchodování s virtuálním kapitálem | Demografie | Cenné papíry | Uzavřené fondy | Výnos | DeFi | Starší populace | Rozdělení zisků | Olívia Lacenová | Russell 2000 | fin-magnum.com | Příležitosti a rizika | CEO Goldman Sachs | Návyky | Fungování společnosti | 100 miliard dolarů | Regulace a bezpečnost | Zpřesněné údaje | IHNED | Delta | FX trades | Environmental, Social and Governance (ESG) | T-Mobile Czech Republic | Obecné tipy | Seznam největších plátců daně | FOCALBITPRO | Crypta Boost | Splnění challenge | Forex managed | Ekosystémy pro inovace | 3D-Capital | Vzdělávání | FTSE100 | cryptaboost.com | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Investiční strategie | Třífázová výzva | Slabá poptávka | Aplikace Mentor | Buy & Sell Crypto | Swissglobaltrade.org | Obchodní fáze | Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht | IqMarketSignal | ESG | Index DOW | Bankrot Řecka | Graf EURUSD | FXRAREBULL | Vzdělávací a osvětové kampaně | HRC CRYPTO | WORTHYMARKETS | Interactive Brokers (U.K.) Limited | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | R&D | WALL OF TRADER | O2 Czech Republic | Druhy challenge | Společnost Quantumlux | BITRADEINDEX | Pochopení navyšování účtu | Topný olej | Základní pravidla | Výsledky obchodování | Společnost Semler Scientific | Initial Balance | Commodities | Prosperity LLC | Nejlevnější challenge | Styl obchodování | Podíl na zisku | Kontrakty | Časový limit | amebextrade.com | Doporučený zdroj | Co je to hedging? | Swapové body | Budoucí trendy | Způsob obchodování | Skilled Funded Traders | Generuje zisk | Forex Goals | Capitalinked.com Radim Dohnal | Tržní hodnota v bilionech | Historické souvislosti | Obchodování s cennými papíry | Parlamentní volby ve Velké Británii | Microsoft (MSFT.US) | Finance Trade Capital | Poplatky a provize | Elitecoins Limited | AUDUSD | Online obchodování | Praxe | Nasdaq100 | AI | Kapitál na obchodování | Americká technologická společnost | Výrobní sektor | Labouristé | century21trades.com | Contract for Difference | JPY | ZONIC-FX TRADES | Investování do S&P 500 | COPERATE-FINANCE | Kurz USDCAD | EXPRESSGLOBALTRADES | Spotřebitelské inflace | Obchodní tipy | Statistiky vašeho obchodování | Zakoupení výzvy | BRKA.US | Odhad HDP | Průvodce pro investování | CAD kurz | Casino | Dovednosti a vzdělání | U.S Steel | Vzdělávací zdroje | Účty u Market Maker | liveaccesstrade.com | Changpeng Zhao | Zalesňování | Wonderinterest Trading | Podnikové objednávky | Transparentnost brokera | Znehodnocení | Performance account | Kontrakce | Pěstební práce | Peníze | Třífázové výzvy | Nabídky akcií | Čas jsou peníze | Velká prop firma | Index CAC 40 | Apex Trader Funding | Historie S&P 500 | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Hlavní komanditní společnosti | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Čokoláda | Francie | USD | Pečlivě vybírat brokera | Demo obchodování | Otevřený obchod | Riskantní styl | Dosáhnout zisku | Finance Magnates 2023 | Meziroční růst cen | RELIABLE RETURNS | Sociální osvěta | CapX | Americká ropa | Evropské akcie | fxtminvestments.com | Short arbitráž | Certifikáty | Americké ekonomiky | Roční zhodnocení | Prognóza | Ověřovací proces | Výrazný vzestup | Faktor udržitelnosti | Jak fungují technologické inovace? | Kurz eura k dolaru | Expresscryptmarket | Kuala Lumpur | FX-Octa Investment | GPEF IV | Saxo Bank | Prop Trading společnost FTMO | Pařížská dohoda | Oblasti tradingu | Menne Market Ltd. | Long obchod | LIVEACCESSTRADE | Tuzemská ekonomika | stockviewfx | Vlnový pattern | h1x247.com | Jestřábí komentáře | Pozice na US500 | Minimální počet obchodních dní | Kapitál | Simon Peters | David Varga | Lockheed Martin | crexinvest.com | ICM | Kyperský web | INTC.US | Sektor prop tradingu | Protistrana | Vliv růstových odvětví na ekonomiku | Mladší generace | Výkonnost fondu | BRKA | Hodnocení Prop Trading firem | novazx.com | Omega | Roční průměrná míra inflace | Markets Limited | Discord | Developeři | Bankovní domy | WEALTH PILLAR | Investiční služba | Klimatické technologie | ZEW index | Získej účet | Vývoj dolarového indexu | Real estate společnosti | Ronghui Group Co. Ltd. | Trade FX | Upravený zisk | Technická analýza | Dolar dnes | Accumulating ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Hospodářské výsledky firem | Biotechnologie | Plány | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Vliv trendů ve spotřebitelském chování na ekonomiku | Situace na trhu s plynem | Pavel Prokop | Cestování | Na burze | ProTrader | ORBITALTRADES | Americký prezident Joe Biden | App Store | FALCONDIGITALHOLDINGS.COM | AMS | Raiffeisenbank Igor Vida | Kdo řídí technologické inovace? | Investování do kryptoměn | Intel dnes | Trh s nemovitostmi | Bond | Globální krize | Broker | DJI | David Solomon | David Kotora | Meta Trader | Proražení | Continental Barum s.r.o. | Posílení koruny | Backtesting | Vanuatu | Kulturní faktory | Česká pošta | Split | TXN | Změna klimatu | Martin Marušinec | Royal Emirates | Zdroje energie | Dluhopisový index | NFLX | Američtí centrální bankéři | Zasedání FOMC | Vysoké sazby | Porušení obchodních pravidel | Náklady na držení pozice přes noc | Mediální zásah | Hang Seng Index | EURUSD | Platforma TradingView | Index ISM ve službách | EP Commodities, a.s. | Billions | Hyperinflace | Berkshire | Výprodeje na trzích | Exfor | Obavy z pandemie | Petr Hrubý | Cenové tlaky | Snížené náklady | ČSOB | Swapy | TG CAPITAL | Aim Partners | Vysoký kapitál | Ceny Vanguard Real Estate ETF (VNQ) | F1Trade | ASIC | Southwest Airlines | Sociální sítě | EXPEDITEFINANCIALFX | O2 | Kabinet | falcon-trades.co.za | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | CashFlow | Obchodní aspekty brokera | NVDA.US | Komise pro cenné papíry (SEC) | Šok | WIG20 | Hodnocení současné situace | FX Trading | Zákaz zakoupení výzvy | Pověst | Rychle zbohatnout | Středoevropské měny | Držení pozice | Obchodní platformy Metatrader | Severočeské doly a.s. | ByteDance | Avast | Výsledky za první čtvrtletí | Komoditní sektor | Price-to-Earnings | Zavedení eura | Warren Buffett a Charlie Munger | CRIB FX OPTIONS | Regulace | Obrovský potenciál | Hospodářské problémy | NFP | Úroková sazba | Vít Hradil | LMT | Ranní zpráva pro tradery | Krátká pozice | Private Equity Fund | Obchodní dny | Identifikace růstových odvětví | Měnový fond | Ekonomika oživuje | PrimeFX | Tichomoří | Unie | Dovoz | Nezodpovědné obchodování | Výkon | NextEra | Dvoufázová výzva | FOREX MANAGED ACCOUNTS | Zprávy o trhu | Trading Journal | Nasdaq Composite | Svatý Vincenc a Grenadiny | TKN-GLOBE | Dolar roste | Nikkei | IDEAL CRYPTO INVESTMENTS | Tovární objednávky | Emirates | Obchodní nástroje | Držení pozic přes víkend | Obchodování na finančních trzích | Hyundai | Spotřebitelský sentiment v USA | Reálné hodnoty | UniCredit Bank | Rostoucí nezaměstnanost | Politická situace | Vstup do eurozóny | Největší společnosti | GEMINIFX | FRED | Conseq Invest | NFP report | WISE WEALTH TRADE | Meziroční vývoj jádrové inflace CPI | P.A. | Srovnání prop trading | Statistický úřad Eurostat | Čtvrtletní výsledky | Break/Even (B/E) | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Prop firma | Roubini | Vládní výdaje | American Express (AXP.US) | Investovat | Vyšší náklady | Dovednosti | Akciové indexy | Vklady | Finanční instituce | Finanční výsledky společnosti | Third Point | Umělé inteligence (AI) | Nervozita | Sociální a kulturní vliv | Zveřejnění makroekonomických zpráv | MT5 | Viry | Pocketoption | KINGS LIVE TRADE | Vybírání zisků | Investing.com | Americký prezident | Jeffrey Sachs | SageFX | EverTrader | Mastercard pro Českou republiku | Pro tradery | Americké centrální banky | Generace Z | Cenové pohyby | 1 milion | Výzkumné zprávy | Výrobní ceny | Christine Lagardeová | Tiff Macklem | Tržní reakce | Obchodní platforma | Securities and Exchange Commission | Coca-Cola | Portfolio | Vyšší úrokové sazby | Světový obchod | Vlastní měny | Rozdělení akcií | Billions Club | EXPRESS TRADE | Price-to-Earnings Ratio | B/E | Společnost Net4Gas | Rovnováhy | EUR/CZK | Dylan Elchami | Poměr P/B | Trading kalkulačky | Euforie | CETIN a.s. | CAC 40 | Richard Bechník | Makrodata | Maximální denní ztráta | Prezident | Avast Software | FX Update | Lepší výsledky | Strategie Česká republika | Investoři | Malta | Cenový růst | Obchodní deník | Fungování | delta-stock.net | ActionFxTrade.com | Sója | Commodity futures trading | Druhy challenge u FTMO | Obchodní napětí | Ronghui Group Co | Obchodní zkušenosti | Nejistoty | Fidelity | Environmental, Social and Governance | BaFin | Nízké úrokové sazby | REIT fondy | Ceny akcií Amazon | AMD | Velké firmy | Program pro začínající obchodníky | Společnost Google | Přidaná hodnota | Snížení nákladů | Média | Inflační čísla | Faktory ovlivňující růstová odvětví | Obchodovat během zpráv | Jádrový index | Cena mědi | Bez rizika | Zisk | Boom | Pesimismus | AscendEx | CryptoBO | Společenské trendy | Lepší výkonnost | Moderna | Dlouhodobé pozice | Ekonomický vývoj | crypto-com.ai | Expertka | Situace na finančních trzích | kingslivetrade.com | Směnné kurzy | Investiční směnárna | Bank of England | Investiční | Airbnb | Sloučení | Zveřejnění zprávy | Rostoucí ceny ropy | Výkonnost fondů | Roboti | Směrnice MiFID | Tiskové agentury | RWE | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Skrill | Americké prezidentské volby | Průzkum | Alvin Korčák | Cíl ČNB | Perfect Money | AXP.US | Kyros GROUP | Vliv na zdravotnictví | Marshallovy ostrovy | Zdravotní péče | Velikost lotu | Makrokalendář | Komplexnější investiční strategie | FxtMetaTrust | US500 | EMEA | Cestovní ruch | Šéf švýcarské centrální banky | Klíčové společnosti | CEO společnosti | Analýzy | Výhody a rizika | Obchodní plán | INTRIVAS CAPITAL | Forex Funds | Akcie ve Spojených státech včera | Slevy | Politická nestabilita | Revoluční obchodní platforma | PROSPERBRIDGES | Poradenská společnost | Magnum Financial | Protiobchody | Srovnání a hodnocení Prop Trading firem | P/E | Reakce trhů | Zpráva | SwissGlobalTrade | ExxonMobil | Galaxy Stock | Prémie | Netflix (NFLX) | Migrace | Daniel Kahneman | iPhone | Invesco | Platforma pro obchodování | Německý DAX | Performance | Česká spořitelna, a.s. | Prodej | Hlavní události | Důvěra domácností | Instrument | Oslabování dolaru | Nabídka | EP | Komerční banka, a.s. | Oslabení USD | Trendy v chování spotřebitelů | Obchodování s pákovým efektem | Konzistence | Údaje ISM | Cryptocoin | FXT MARKETS LIMITED | Tencent | Nová prognóza | Rozhodování Buffetta | Akcie a dluhopisy | Maso | Data z ekonomiky | Snížit riziko | Depozitní certifikáty | Janet Yellenová | Úrok | Hrubý domácí produkt (HDP) | Evropské ekonomiky | Recenze firem | Initial balance DD | Zasedání Fedu | Fee | Management | JOLTS | Porovnání vývoje | Wellington INV/Bali Limited LTD | Agentura Reuters | Dolary | Startupy a ekosystémy | Obchodní ředitel | GBP | bipinnacle.com | Potenciální rizika | 3D-Capital LTD | Co se děje na finančních trzích | Spotřebitelský sentiment | Paul Jackson | Automobilka | Bohatý | Breakout strategie | Marek Hoščálek | Nové příležitosti | Demografické znalosti | Obchodování během zpráv | Tržní kapitalizace | Analytička společnosti | Konflikty | Olej | HFT | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Emoce | Zvýšení úrokové sazby | Centrální banky | Warren Buffett | Finanční ředitel | Automobilka Škoda | S&P | Ceny akcií Apple | Alpha Capital Partners | Coty | Vzdělání | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Rizika a příležitosti | Jaké strategie jsou povoleny | Nový model | Prognózy ČNB | Bali Limited | Pandemie COVID | Obchodování | Potenciální zisky | Legislativa | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | EVEST-FINANCE.COM | Signál k prodeji | Zapojení uživatelů | Zprávy | Pákový efekt | Prezidentka ECB | Komanditní společnosti | Vliv na ceny | Růst cen ropy | GLOBALSKYTRADING | Majitel | Tržby z prodeje | Silný americký trh práce | Týdenní shrnutí | Udržitelnost | Index Stoxx 600 | Zhodnocení obchodního účtu | Binatradefx | Meta | Simon Property Group | Financial Times (FT) | Hiltop Capital | Nejznámější kryptoměny | UBS | Velmi vysoký kapitál | Nadšení | Oznámení | NATO | BREAKING | Reálné mzdy | TSMC | Důvěra investorů | Quantumlux Group | ZEW | Finanční nástroje | Projekt Mediální obraz | Lyft | Aktuální inflace | Kapitálová pozice | Evaluace | Ceny ropy | Obchodování a investice | Účetní závěrky | České firmy | BigFXInvest | Relative DD | Byty | Raw spready | News trading | MetriX | Ovalefxcryptomarkets | Vyšetřování | Eurostat | Trades | Všechny akcie | Úřad Eurostat | Vyhlídky | Monitorování | Rozsah škod | Dror Bin | Citi Group | Počet investorů | Broker Trust | Celkový trend | Covid | Provozní výsledky | CZ | Bydlení | Agricultural Futures | bitxpressmarket.org | Budoucnost financí | Předpověď | Státní svátek | VanEck Defense UCITS ETF | Praha | Recyklace | Pokles tržeb | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Možnost škálování | Piráti | Hospodářské cykly | Analýza sentimentu | BaFin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) | Kurz EUR/USD | FXTGLOBAL.IOPVT LTD | Hong Kong | Míra | Videokonference | Analýza trhů | Nejdůležitější události | Fáze 2 | Petr Král | Investiční centrum | Vanguard Real Estate ETF (VNQ) | Komodita | Malbit succestrade | RiseWorks | RIOT | T-Mobile Czech Republic a.s. | Free float | Suroviny | Zdroje Bloombergu | Tick scalping | MetaTrader 4 (MT4) | Nemovitosti v zahraničí | Očekávání úrokových sazeb | Oživování ekonomiky | Volný čas | Allegra Markets | Analýza transakcí | Semler Scientific | Odhad inflace | Firmy | Digitální měny | Kevin Tran Nguyen | Forex trade | Zadlužování | Investice do indexu S&P 500 | ESMA | Páka | Očekávání investorů | Australský dolar | České koruny | Index cen domů | Tokyo Metal Group | BBT Capital Limited | Investment management | Apex Trader Funding (ATF) | Kryptoměnové burzy | Zpřesněný odhad | Trading & Dealing | Nástroj | Výsledky | Přehled | Snižování sazeb | Ekonomické oživení | Koruna | Výrazný pokles | Investice do služeb | M-BITRADE | Počet obchodních dní | Michelle Bowmanová | Pokles investic | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Finanční služby | Spoluředitel | Proinflační faktory | Ropa Brent | Dluhopisové fondy | Quadrio | Startupy a ekosystémy pro inovace | Commodity Futures Trading Commission | Britský finanční regulátor | Veřejné služby | Octafx-Tradingmax | Tržní ceny | ČNB Petr Král | HDP eurozóny | Bitcoin | Kupující | IUUS | Best Prop-Trading | Banxa | Inflační tlaky | ORBITALTRDES | Minulá výkonnost | Asie | Finanční výsledky | Futures na evropské indexy | Bank of America | Přímý přístup na trh | Kurz dolaru | TIM | DYNAMICFX (DFX) | DMA | Fundamentální analýza | Propad | Kryptoměny bitcoin | Škoda Auto a.s. | UlovDomov | Změny v potravinářství | Financial Markets | Výsledky firem | Výkonnostní akademie | Retracement | Ipsos | Záporné zůstatky | CapitalInvestOption | Swing Account | Asociace | Jak fungují růstová odvětví | Koruny vůči euru | Trader Funding | Eli Lilly | Telegram | Cenový index PCE | Údaje | Global Markets Group Limited | Přehled o prop trading firmách | xStation | Exxon Mobil | Výkonnost | PRIME ASSET | Raiffeisen | Stavebnictví | Zůstatek | Výkonnosti amerického akciového trhu | Příjmy z reklamy | forexeze.com | Snížení poptávky | Vlastnictví | Emi Martinez | Aktualizace softwaru | Obchodní války | ProsperityFX | Alibaba | Meme stocks | Průzkumy | Očekávání analytiků | Radan Hanzl | BHS | Growth Investment | Technologické společnosti | Objem | For Traders | Výsledky průzkumu | Pasivní investice | HIGH-GAINS.ONLINE | FASTACCESSLTD.COM | NET4GAS | Obavy z recese | Erik Brynjolfsson | Spoření | ECO GLOBAL | Zlomový okamžik | FTMO Akademie | Cryptex | Federální rezervní systém | Sázka | Tabulka prop firem | GenAI | Finanční výhled | Společnost Nvidia | Klima | RELIABLEFX TRADE | Stanovisko ČNB | Decision Intelligence | Britské libry | Cena indexu S&P 500 | Cenné papíry a burzy | Velikost páky | Výsledky společnosti | Obchodování s akciemi | Srovnávací základna | Získat účet | Genesis Capital | Pojišťovny | Tempo růstu spotřebitelských cen | Broadridge Financial Solutions | Gas Storage | Cena akcií firmy | virtualwealthexchange.co | StandardGlobalMarket | Graf | Letní měsíce | Obavy z nejistoty | fintrustbrokerage.net | Alis Capital | Regulátor | Forexeze Limited | Vládní dluh | Index S&P 500 | Praktické tipy pro obchodování | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Firma EverTrade | Digitalfunds.Ltd | Nákup libry | CryptoBanxaTrade | Omezené riziko | Latency arbitrage | Hráči na trhu | Ask | Investiční platforma | Skryté poplatky | Průmyslová výroba | Expirex Trade | Důchod | AMC | NYSE: BR | ETF SPY5.UK | Pfizer | Snížit emise | Case-Shiller | Hrubý domácí produkt | Upgrade | Menne Market | xtradecons.com | Plyn | Distribuce | Studie | Genesis Growth Equity Fund | Wolves Trade FX | Investice do technologií | Trading konference | Slabší koruna | Eurodolar | Průraz | ExpressXpertoption | Floor | Sam North | Možnost zhodnocení | Short | Bitcoinové ETF | Deficit | F1Trade, Ltd. | Polsko | Pár EUR/USD | cryptoxtradingpro.com | Vedení firmy | Rio Tinto | Devalvace | Srovnání prop trading firem | Bitcoin dnes | Reakce trhu | Výnosové křivky | CFDs | Patenty | Kontext | Maximální ztráty | Statistická aplikace | Druh challenge | Lamborghini | Vepřové maso | Cenová hladina | Hospodářské oživení | Zveřejněná data | Kompletní průvodce | Akcie výrobce čipů | Americká centrální banka | Obchodování s indexem | Fibonacci retracement | Hypotéky | Finanční ztráty | Stellar | Vlivné skupiny | Lukáš Kovanda | Americká společnost | Ústup inflace | EY | Nájmy | Křetínský | bigfxinvest.io | tradingeconomics.com | Podnikání mezi mladými | Přijetí | High | Lesy ČR | Evropa | Finanční rok | Česká spořitelna | Změny na trhu | Index S&P 500 a rozdělení sektorů | Financial Conduct Authority (FCA) | Korporátní daně | Hodinové mzdy v USA | ECO GLOBAL LTD | Algobit, Ltd. | Zvýšení úrokových sazeb | Rostoucí trend | Autometatradeltd | Klienti InstaForexu | Prezident Hospodářské komory | Amazon (AMZN.US) | STAN | Disney+ | Ukrajina | Stop Loss (SL) | Obchodní dovednosti | Time-Frame | Jednání FOMC | Cryptopor24 | beta-tech.io | McAfee | Marathon Digital | Finance Magnates | Automatické obchodní systémy | Johnson & Johnson | Swap Account | KB | Pokles populace | Beta | Disciplína | orbitaltrades.org | Rezidenční nemovitosti | High Yield | Maloobchod | Ekonomická situace | Pořízení vlastního bydlení | Spot | Ukazatel inflace | Indikace | Jádrový index spotřebitelských cen | Navyšování účtu | Souprava | Logistika | Oslabení amerického dolaru | Conseq Invest Konzervativní | Earnings | Zpomalení inflace | Trump | Challenge (výzva, evaluace) | Kakao | Dnešní růst | FactSet | World Crypto Coin Save | Otevření obchodu | Česká koruna | Rychlé výběry | OECD | Futures trhy | Top Markets | Index Dow Jones Industrial Average | IUCD | UPS | Růstový potenciál | Technické analýzy | Silnější dolar | INFINIT VIEW PLUS | Brokers | Wonderinterest | Makroekonomické ukazatele | Dynamics FX Trade | MF DNES | Výrobce čipů Nvidia | BOONPRIMECAPITAL | UlovDomov.cz | Napětí na Ukrajině | Vstupy | Forex Capital | Obchodní strategie | Genesis | Obchodní výsledky | Inflace ve Spojených státech | Profit Target | EUR/USD a GBP/USD | Akciové výnosy | Seznam největších plátců daně za rok 2023 | Měnový trh | Ekonom UniCredit Bank | GBPUSD | Růst amerického HDP | Běžný účet | Flow Trade | Bitpay | Principal World Accelerators | CapXmaster | Provozní výnosy | HDP USA | Stříbro | USDCAD | Jakub Matis | Oslabení koruny | BTC TRADE | Vliv pandemie | Klíčové události | Rekotace | Instituce | Loňský zisk | ex | Přeprodané oblasti | PSA | Sjezd akcionářů Berkshire | Bank of Japan | Regulace MiFID | MES | Odvětví v ekonomice | Kybernetické hrozby | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Naše ekonomika | Klasický FTMO účet | JNJ | Růst výnosů | Internet věcí | Crypto Banxa | Seth Klarman | Londongroup | STOCKFINANCEMARKET | Americké akcie | IUES | MetaTrader 5 (MT5) | Inflační očekávání v USA | Silná ekonomika | Offshore | Technologické firmy | Německý HDP | Telekomunikační společnosti | MetaTrader | Pivot International | Jak začít s Fintokei? | Ondřej Hartman nemovitosti | Výdělky | Strategie Ondřeje Hartmana | Divize | Automobilový průmysl | Vývoj měnového páru USD/JPY | Tradingové firmy | Bez poplatku | EXPERTINVESTMENTPLATFORMS | Ekonomické cykly | Klesající trend | Drahota | Kyros | Moore Czech Republic | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Arbitráže | Spojené království | Komise pro cenné papíry a burzy | cryptosmarket.io | SaaS | Akcie americké internetové společnosti | Arista Networks | Zhodnocení kapitálu | SPOT.US | Trh | Medián | FOREIGN CURRENCY PARTNERS | Finanční společnosti | Volby v USA | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Crown | Royal Mail | Další rozvoj | Společnost Alibaba | Důkladná příprava | Výkyvy | Luxent - Exclusive Properties | Držení obchodu | Výrazný růst | Jak začít plnit challenge? | S&P 500 | Fed | OpenAI | Zahraniční obchod | United Parcel Service | Evercore ISI | Financial Fair | Technické indikátory | Ekonomické škody | Německý Ifo index | Korekce | Kanada | JDE | Capital Growth | Volná pracovní místa | Zvýšení mezd | Apex Capital Investment | Tržní prostředí | Indikátory sentimentu | Wells Fargo | Sazba ČNB | Růst spotřebitelských cen | Google | ProCent | Statistics | Buffett | Hnutí ANO | Money management | Platforms | Pozitivní zpráva | Elite Financial Group Ltd | Ceny zboží | WISE | Dlouhodobý vliv | USA REIT | Zveřejnění výsledků | Výběry | Investování a obchodování | Akcie banky | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Zemní plyn | Prezident Joe Biden | Prognóza ČNB | Znalost | Investice do indexu S&P | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | KUOINVEST | Bali Limited LTD | USDT | Index Standard & Poor's | Měny účtu | Yahoo | Oživení české ekonomiky | MT4 | Slabé výsledky | IP pravidlo | Barometr výkonnosti | BSPXPL.PL | Posílení dolaru | Nejistota | Generovat zisk | ANO | Stock | Apollo | Růst tržeb | Aktuální cena akcií | Obranný průmysl | Financials | Plný úvazek | Psychologické faktory | Kupní cena | Broker Consulting | CME | Finanční problémy | Lada Kičmerová | Poměr P/E | Obchodní systém | GBP/NZD | Rating | Makroekonomické údaje | GLS | Fundovaný účet | Dezinflace | Amundi | Registrace cenných papírů | Globální diverzifikace | F1 | Společnost Alphabet | Investiční služby | Finanční budoucnost | SNB | Bureau of Labor Statistics | Tradovate | Tržní situace | Zpráva pro tradery | One-sided Betting | Microsoft | Tranzactionkapitalltd.co.za | Příležitosti | Pohled do budoucnosti | ADP report zaměstnanosti | Vice | Nero Partners | Zprávy a analýzy | Daňové úlevy | Společnost Tesla | Hotovost | Spotřebitelská inflace | Commission | Ziskové akcie | Společnost Meta Platforms | Defi | EA Trade | Sell | Demokratické strany | MicroStrategy | Japonsko | CryptoProlite | Grafy | Mistrovství | Long pozice | Celkový sentiment | Zdražování potravin | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Česká republika | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | KINGSTRADE | Britský regulátor | Důvěra | Mobilní aplikace | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Prosperity | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | MetaTrader 4 | Míra úspor domácností | Vyšší pákový efekt | ASSET FX | Exxon | Řízení rizika | Kurzový vývoj | Rostoucí akcie | Polský zlotý | gmgfxltd.com | 365MARKETOPTIONS | Německá vláda | Finanční gramotnost | Představenstvo | Výběry zisků | Německo | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Spotřební zboží | Dosáhnout úspěchu | Quick FX Trade | Společnost XTB | Elite Financial | Technické patterny | Konjunkturální průzkum | ČNB pro FXstreet.cz | Potenciál zisků | Objem obchodů | CFTC | FIAT | Makroekonomické zprávy | Krach | Zasedání americké centrální banky | Invest | Activision | Centrální banka | Instant Trading EU Ltd. | Další růst | Borealis | Andrew Bailey | Partners apky | Jozef Síkela | MagnaFG | Jiří Tyleček | Obchodovat forex | IUCD.UK | Index PMI | Digital Wealth FX | Životní prostředí | CryptoBinaryTrade | Jak začít obchodovat S&P 500 | ROISAFETRADE | Future of Defence UCITS ETF | Vstupní S/R zóny | Bilance běžného účtu | CL | Funding Pips | Rozvoj společnosti | Americký dolar | Investice do akcií | BNP | Směřování | Zdanění příjmů | LIBOR | Opce | Arbitráž | Vyšší ceny | Předpovědi zisku | Čistý zisk | Jádrová inflace | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Visa | Crypto Global | Podnikatelé | Velké objemy | Kovy | APEX ASSETS TRADE | Inovativní řešení | BTCTRADE.WORLD | Nájemné | Energetická společnost ČEZ | Energetický sektor | Technické problémy | Centrum | Zadlužení | Get Financial LTD | Alphabet (GOOGL.US) | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Uzavírání obchodů | Traders Domain | CryptosMarket | ATF | Celebrity | Mentoring | ELITE FINANCE TRADING | StrategyTrader | Aktivum | Autorité des marchés financiers | Equity | Spotřební sektor | Akcie švýcarské banky | Robotika a automatizace | Vojenské krize | Spoluzakladatel | Domácnosti | S&P 500 a Nasdaq | axinvest.io | Akcie společnosti Disney | Plnění podmínek challenge | Standard Crypto | Nárůst objemů | Trh pro své klienty | Mimoburzovní obchodování | Globální index | US100 | Přístup orientovaný na klienta | Dolar k japonskému jenu | API | Balance křivka | Rizikovější investice | FTMO program | Analytici | Snížení odměny | Forex managed accounts | BB&T | Kreativita a inovace | Ceny komodit | Hamás | Futures kontrakty | Azure | SwiftTrader | Očekávaná data | Co jsou technologické inovace? | Lukáš Raška | Hyperaktivita | Asset Management Suite (AMS) | Odvětví vzdělávání | Prop Trading společnost | Wellington INV/Bali Limited | FXPROX TRADE | Zoom Video | QUANTFUND | Elliott | Mluvčí | Škoda | CZK | Reuters | StaxCapitalFX | Index nákupních manažerů | Lifeeasytrade | QuickFXTrade | TRADESPOINT | Baidu | Denní limit ztráty | Mediální obraz | Cena nemovitostí | Kurz koruny | Držení pozice přes noc | Situace | Podpora a služby zákazníkům | Anglo American | Kompozitní index | Vysoká inflace | Zajímavosti z prop tradingu | Škálování (navyšování) | Ceny zemního plynu | Globální akciový index MSCI | Elite Financial Markets | Štěpán Hájek | Apex Crypto Global | Správa peněz | Dezinformace | Trade manager | Kurz eura vůči dolaru | Swap Free | Hana Wallenfelsová | Dominika | Hodnocení brokerů | Měny zemí | Investiční rozhodnutí | Zakladatel | Předseda | Wealth | Fond | Růst cen nemovitostí | Vyjádření premiéra | Finanční systém | Direct Cryptos | STAR PROFIT TRADING | STP (Straight Through Processing) | Růst v Číně | Vývoj hlavní úrokové sazby Bank of England | Zájmové skupiny | Ondřej Hartman pozemky | Ripple | Vysoké úroky | Výnosy z investic | Americký index S&P 500 | Prime | ETF BSPXPL.PL | TSM | Změny v energetickém odvětví | J&T | USDIDX | Nejlevnější účet | Traders | Rok 2024 | Silná data | Dvoukolové challenge | Dobrá nálada | HankoTrade | Společnosti v indexu | Nvidia (NVDA.US) | Tradefx | Evropská unie | Boeing | XTB studio | Stagnace | Kopírování obchodů | HDP v USA | Příkaz | STP účty | Ekonomiky | PROP Trading | Technologická firma | Finance Trade | Rychlý růst | Růst mezd | CryptoLifeTrade | CLIMAX TRADE | Rozpočet | Snížení sazeb | Negativní dopad | Apple | Investiční plány | Libra | Energetický a průmyslový holding | Průměrný příjem | GameStop | Vytrvalost | Základy obchodování | Akcie ve Spojených státech | Pepa Zeman | Ztráty peněz | Arbes AMS | CFD | Brokerské společnosti | Prime Crypto FX | Quantower | Energie v Evropě | Inflace v květnu | Akcionářská práva | Pravidelné náklady | Úspory | ROE (Return on Equity) | Dopad na ekonomiku | Růst americké ekonomiky | Průměrné hodinové mzdy v USA | Open | Coins-shade | Technologický podnikatel roku | Životní úroveň | Dow Jones Industrial Average | Dluhy | Ekonomiky eurozóny | Crypto Prolite | Legislativní aspekty | Nezávislost centrální banky | Psychologie tradingu | ERM II | GGEF | FXBrew | Analýza trhu | Obchodování během sezóny finančních zpráv | Spotové bitcoinové ETF | TSLA | Nasdaq rally | Financovat | Apex Capital | Prodeje domů | Příprava | S&P 500 CSPX.UK | Pohyby na trhu | Ztráta | Dluhopisy | Řecko | PRIDETRADEHUB | FXTGLOBAL.IOPVT | Aktuální cena | Nadnárodní vlivy | Nálada investorů | Core S&P 500 | Jan Šrajer | US500 CFD | iShares IUCD.UK | Jednání ECB | Medián ceny | Barometr | Neustálé vzdělávání | Alibaba Group | ECB | NinjaTrader | Květnová inflace | Úroky | Japonská agentura pro finanční služby | Plodiny | ICM Capital Limited | Obnova lesů | FAST UNION TRADES | Cla na dovoz | Tržby | Slušné zisky | Portu | Cena | Letadlo | Match Trader | Silné oživení | SurgeTrader | CFD akcie | Investiční banky | Snížení cen ropy | Volfix | Výběr brokera | Vzdělávací kurzy | Možnost nastavení páky | Roční výnos | Gemini | Podrobný pohled | Advanced EA | Partners | TRADESPOINT PRO | Moneta | Americká centrální banka (Fed) | Závazek | Realitní kancelář | Chatbot | Majitel firmy | Zápis z posledního zasedání Fedu | Izrael | Ceny akcií | Rozvoj kryptoměn | Mánie | TABAK | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Vlastnit akcie | Zpomalující růst | Regulátor ESMA | Investiční platforma Portu | S&P500 | Vývoj indexu nákupních manažerů | VELOCITY VISTAFX | NEO | Česká ekonomika | Aplikace MetriX | Patterny | Vyšší úroky | Pokles úroků | Ceny | Inovační potenciál | Kurzy | Technologie | Break Even | Raiffeisenbank Helena Horská | MetaTrader 5 | ČNB | TSLA.US | Potvrzení trendu | INFINIXEXPERTTRADING | BBT Capital | ALLIANCEINVESTMENTS | Investujeme | Podvodné nabídky | Agentura Bloomberg | SNY | CHF/JPY | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | Pokles | Finance | VNQ | Získávání peněz | E-mini | fastlinkinvestments.com | Výběr zisků | Margin | Technologe Mine | Transparentní společnosti | Úmrtnost | Vyměřování trestů | hfmarketsx.com | Vývoj akciového indexu | Konsensus | Americký trh | Vládní politika | Dostupná data | Investiční portfolia | Take-Profit | Spolehlivost | Maloobchodní tržby | Rekordní zisky | Investice do S&P 500 | Americké společnosti | Zenfinex | Hodinky | Daňová sazba | Podílové fondy | Jan Vejmělek | Hedge | Meta Platforms (Facebook) | GRADY INVESTMENTS | Začněte obchodovat | Matematické rovnice | Vourteige | Poplatek | Regulované firmy | Kultura a hodnoty | Wellington INV/Bali | KNF | Předseda správní rady | Makro | Platforma MetaTrader 5 | Ondřej Makeš | Index ISM | Tržní očekávání | Obchodníci s měnami | Silnější kurz | Arbes Technologies | Americká ekonomika | UPS.US | Finanční deriváty | Regionální Manažerka | NVDA | Kultura a náboženství | Odpor | Option | Vysoká poptávka | Důvěryhodnost | Důležité aspekty růstových odvětví | Vrcholy | Evropská centrální banka | Oživení ekonomické aktivity | Obchodník | Finanční prostředky | Regulace a legislativa | Appleseed Investment | COVID-19 | Hyundai Motor Manufacturing Czech | Moskva | Trh práce v USA | Hang Seng | Údaj NFP | Appleseed Investment PLC | Regulátoři | Vývoj ceny Vanguard Real Estate ETF | General Motors (GM.US) | ROE | Blue-chip | BHS Timur Barotov | Indikátor | Doporučení | Index cen | Alokace | Intel (INTC.US) | Rizika | Tick | ISM | iqmarketrade.com | Falcon | Společnost OpenAI | Daně | Investování do Skupiny ČEZ | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Alphabet (Google) | premiumzum.com | Investment Management | Pivot | Stock Composite Index | BIT-TRADEXCHANGE.ONLINE | FX brokers | Sport | Vývoj inflace | Potravinářství | Tržní realizace | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Ekonomické faktory | Český stát | Výzkum a vývoj | Dovoz z Číny | Ronghui | Inflační očekávání | Dopad na hospodářství | Momentum | Statistici | KonohaFX | Conference Board | Daně z příjmů | Ekonomické údaje | LEGITIMATEFXPRO.COM | MIFID | R Trader | Konsorcium | Tokyo Metal Group Limited | Konsenzus | Capital Trading | QUALITYTRADINGFX | AUD/CHF | Základy technické analýzy | Bryn Mawr Trust | Růst zisků | Zisky | Pokles akcií Netflixu | Century21 Trades | Ředitel IAA | FCA | CHN.cash | Úzké spready | Nálada spotřebitelů | Poplatek za challenge | Důchodové systémy | Obchodníci | BNP Paribas | Zboží dlouhodobé spotřeby | Evaluační proces | Prodávající | Nálady investorů | Obchodní instrumenty | Thomas Jordan | Situace na trhu | Bitcoin Cash | Akcie firmy Rubrik | Swap | Miliardy eur | Financial Conduct Authority | Voda | Conseq | FXstreet | Poplatky a ceny | Vývoj HDP | CFD na indexy | Trader | True Forex Funds (TFF) | Množství peněz | Vzdělávací programy | Profit share | Otakar Šuffner | Vysoké valuace | Volby do Evropského parlamentu | Vyšší sazby | Vliv na rozvoj měst | Vysoké inflace | Měnová politika | Akcie Apple | Hardware | Purple Holding | ForexPro | ECN | Internetová společnost Google | Měnověpolitické zasedání | Vývoj měnového páru GBP/USD | Trinity Bank | Saxo | Breakout | Capital | Navýšení kapitálu | Trade 24 | Růst cen | Sedm statečných | Guvernér | Dodržovat pravidla | AX Invest | Grand Tradefx | Kryštof Míšek | OctaFX | META TRADE FINANCE | Emoční kontrola | Rheinmetall | Novazx | Asset management | Úspěšné investování | Earn Smart Kash | Psychologie | Yield | Používání EA | Společnosti Netflix | Pokles akcií | Poptávka | Oddělení ČNB | Technologické inovace | Akcie indické společnosti | IFO index | Nálada na trhu s kryptoměnami | Financování | ČSÚ | Zlomkové akcie | IoT | Internetové společnosti | Výrobce čipů | AX Markets Limited | Obchodování na měnových trzích | Bulharsko | Čína | MANTA TRADES | Celkový drawdown | Historické maximum | Apex Market Option Capital | Růst HDP | Pinnacle | Dynamika trhu | Binance FX Trading | Carussel | Peer-to-peer | Požadovaný zisk | Southwest | Obchodovat | USDJPY | Bitcoin Crypto | DAX | Obchodní platformy a technologie | Globální poptávka | Přístup k investování | Co jsou demografické změny? | Hypoteční zástavní listy | Ceny akcií Nvidia | GfK | Line | WREX MINERS FX | CedarFX | Kapitálová přiměřenost banky | Analýzy trhu | Avast Software s.r.o. | Sociální síť | EP Commodities | Obchodovat S&P 500 | Nárůst výnosů | Globální prop firma | Indické společnosti | Uzavření trhů | Podnik | Výsledky hospodaření | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | FT | Reporty | Regulační politika | Růst produktivity | Obchodování na akciových trzích | Další halving | Dolarové sazby | Dnešní čísla | Wells Fargo & Co. | Online trading | Rozumný investor | TradingDeskFX | Medvědi | Meziroční vývoj jádrové inflace | Regulátor CFTC | Výroba čipů | Hospodářský růst | Vydělávat peníze | Podporované platformy | Tržní sazby | Světové události | XTB Štěpán Hájek | ANALYSIS TRADENET | Technologický vývoj | Společenské změny | Odhodlání | Spotřebitelské ceny v Česku | VolFix | Směnárna | FinTech | Standard & Poor's 500 | FTMO účet | Bod | Miliardy korun | Trading firmy | Pivot Investing | Podmínky na trhu | CryptocurrencyBitcoinxtrade | Payrolls | Společnost TSMC | Indický akciový trh | Raiffeisen Bank International | Zájem o akcie | Podnikání | RBNZ | Kapitálové trhy | Joseph Chamie | E8 Markets | Spready | Charlie Munger | MANTA-TRADES.ORG | Reserve Bank of Australia | andefinance.pro | Video | HDP | Změny klimatu | Tokyo Metal | Okamžitý vliv | Cena US500 | Výnosy banky | Kyberpojištění | Diverzifikace portfolia | Pracovní síla | Problémy | Vývoj měn | Poskytovatelé prop tradingu | Saúdská Arábie | Projevy centrálních bankéřů | Tesla (TSLA.US) | Vzrušení | Ziskovost | OCI | ROCE | Zadlužení firem | Opačné obchodování | Bankéři | Zahájení aktivního obchodování | Technology | Účet MetriX | Zahraniční firmy | BBT | Grand | Firma | Martin Linha | Inflace | Advanced Micro Devices | Grenadiny | TSM.US | Obchodování zpráv | Analytik trhů | Amebex Trade | Drobní investoři | Swingový účet | Značné riziko | Marže | Fúze | Binární opce | Německá ekonomika | Investiční platforma eToro | Equity simulator | Zlato a stříbro | Útlum domácí poptávky | FinovaTech | Capitalinked.com | Status profesionálního obchodníka | Bill Gates | Načasování | BOOST | Ondřej Vičar | Turek | RBRK | Zprostředkovatelé | Recenze | Alphabet | Státní podnik ČEPS | Struktura | Snížení úrokových sazeb v USA | Lot | Demografické faktory | Elite Financial Group Ltd. | USA a Čína | Vedení společnosti | Daňové zatížení | FX-COINTRADE | Instant Research | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Ropa | Cedar | Emmanuel Macron | Žádosti o výplatu | Karty | Ekosystém | Úspěšné splnění | The Traders Domain | Signály | Obchodní kapitál | PCE inflace | Přizpůsobovat se | Rezervy | Spotřební daně | EY Podnikatel roku | Propine-Invest | FASTPRO | Fed funds | Finanční správa | Pasivní investování | Budoucnost kryptoměn | Peněžní zásoba | Statistiky | Liz Trussová | Náklady na obchodování | Raiffeisenbank a.s. | Stoxx 600 | The Harvest Space | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Bali | ELITESTACKMARKETS | Dluhopisové trhy | GGEF I | Forex capital | Makroekonomická zpráva | Spolkový statistický úřad | FX | Plánované obchody | Ben Bernanke | Global Markets | Americká Komise pro cenné papíry | Změny ve vedení | Rozhodování | Navýšení úrokových sazeb | Growth Stars | Optimismus | Facebook | Alokace kapitálu | Miliardy | Politická opatření | Ekonomický růst | CryptoLifeTrade (IQ Optionss) | Držení pozic po dlouhou dobu | Kurz | Market | Forexu | Vanguard Real Estate ETF | Důvěra v českou ekonomiku | Martin Klass | Deloitte | 256/2004 | Příkaz buy-stop | Unicredit | Měsíční mzda | Ekonomka | Společnost Rubrik | Globalizace | Nákupní korekce | Litecoin | Poptávka po čipech | Trading firma | Srovnání a recenze | Dolar | Asie a Tichomoří | Šéf IAA | ATAS | Společnost Booking | GE.US | Inovativní hnací motory | BH Securities | Průzkum společnosti | Kaiser Invest | AlvaroFxPro | Euro | Generativní AI | Akcie podniku | ANZ | Byznys | Makroekonomické faktory | Obdržení výplaty | Úspěšný týden | LMT.US | ANDE | Výnos do splatnosti | Reverzní arbitráž | Pravidla MiFID | FTMO.com | Reserve Bank of New Zealand | Záporné nominální úročení | Kukuřice | Důležité aspekty politických a regulačních změn | Risk | Měď | INFINIT VIEW | Visa (V.US) | Financování retail traderům | Proinflační | Statistiky z eurozóny | Bank of New York Mellon | CryptoLifeTrade (IQ Option) | Tifu Global Limited | EY Podnikatel | Rozvíjející se trhy | Miroslav Štěpán | Obnovení důvěry | Multi-asset | AUD | Greg Abel | Contract | Vývoj předvolebních průzkumů | Binance | Exchange Traded Funds | Zpomalení růstu | Algobit | Dividendový výnos | FASTPRO INVESTMENT | Škálování | Indikátor důvěry | Federální rezervní banky | Růst ekonomiky | Cash Market | Commodity | Vysokofrekvenční obchodování | Obchod | Christine Lagarde | Počet obyvatel | Růst počtu začínajících podniků | Capitalinked | Predikce | Ceny nájmů | Fibo | Regulátor trhů | Pravidla při plnění FTMO challenge | Investice světových firem | Appleseed | Kypr | Nový fond | Citigroup | Zahraniční kapitál | Ekonomové | Prodeje existujících domů | Unlimited Forex Goals | FINANCE WISE GLOBAL SECURITIES | DestroFX | Mezinárodní vztahy | Etoro | Hospodářství | Hlavní úrokové sazby Bank of England | Hlavní ekonomka | Nákup nemovitostí | Live Prop Trading | Zpracovatelský průmysl | Útok Hamásu | Jednotná měna | WORLD-STARINVEST.NET | EU | Kyros GROUP LIMITED | CETIN | OmegaCrypto | Dovozní ceny | TRUSTTRADING LIMITED | Akciové portfolio | Automobilka Škoda Auto | LPL Financial | MarketResearch.com | Winners Investments | Oddělení forexu | CryptoSphereFX | FXMAC | Market Maker | Americký regulátor CFTC | Globální akciový index | Nižší ceny | Spojené státy | Zisková marže | Další posilování | TFF International Kft. | Xmaster | Gamble | Vlastní kapitál | Přístup ke kapitálu | BI Pinnacle | Cigarety | Portfolia | Úsilí | Zenfinex Limited | Transakční náklady | Tesla | HF Markets (UK) Limited | Převis | Další kryptoměny | Dealing | Expert | 10 rad Rozumného investora | Daytrader | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Týdenní zpráva | Wolves Trade | 24OptionForex Investment Group | cryptocom.ai | Trigon | One account | cryptocoineex.co.za | ORBITZCONSULTINGLTD.COM | Výzva | Samsung | Recese | Prime Crypto | Celkové provozní výnosy | FX-COINTRADE.COM | Začínající tradeři | Mzdový růst | Báze | Německý ZEW index | Bank of Canada | Capital Partners | Forex funds | Investoři a obchodníci | Obchodní smlouvy | Alpha Capital Partners LLP | Komerční banka | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Směr trhu | Index spotřebitelských cen | Základní úroková sazba | Začít investovat | Setkání G20 | Výrobní index | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Postranní pohyb | Identifikační číslo | Inflace v Německu | Sekce měnové | APEX ENTERPRISES | Spekulace | Investiční nemovitosti | Denní graf | Manažerka | Mimoburzovní obchodování s cizími měnami | Růstový trend | CAPITALS | STAR | Nové obchodní příležitosti | Know-how | Interactive Brokers (U.K.) | CryptorateFX Ltd. | E8 Standard account | ETN | Genesis Growth | ERM | Řízení společnosti | Unlimited Forex | Ekonomické teorie | Balance | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Elite Coins Investment | Transparentní | Kurz eura | Market Maker brokeři | Spotify Technology | Zdanění příjmů v USA | American Express | Přístup ke zdravotní péči | Bibby Financial | Trade GF | FX Optimax | Ceny energií | Americké indexy | Magnum Financial Solutions | Premium Stocks Options | Ceny potravin | ORBITZCONSULTINGLIMITED | zonicfxtrades.com | Intel | BBT Forex | Japonský jen | Index důvěry | Zastoupení odvětví | Finanční skupina | Tržní aktuality | Základní sazby | 4xai.net | Nejrychleji rostoucí | Dluhy českých domácností | Úspěchy | NEST | Instant Funding | Poptávka po americkém dolaru | Odkup akcií | USDCHF | Limitní objednávky | Silná poptávka | Průmyslové zboží | CySEC | Multi-Asset obchodování | Rostoucí inflace | Nárok na fundovaný účet | Apex Market | Společnost AliExpress | Index UlovDomov.cz | FX-Cryptex | Crypto Trading | Technologický sektor | OSN | Soud | FBTC | Seznam brokerů | Společnost ČEZ | TRADE FINANCE | Komunita | Výkon amerického dolaru | Booking | Plánování | Monthly Treasury Statement | Blockchain | Soukromé podniky | Předpovědi | Společnost Microsoft | Můj trading | Mince | Challenge | CRYPTO COIN | Tomáš Raputa | Tržní příležitosti | Americké volby | Seychely | Účet typu SwiftTrader | Světové ekonomiky | OK POINT | TFF International | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Bankovní asociace | EUR/NZD | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | Dění na trhu | Cryptotrading | Nejnovější údaje o inflaci | Online recenze | Dow Jones Industrial | Finanční společnost | Trigon Digital | Ziskové obchodování | Důležité informace | Výběr správného brokera | Splnění výzvy | Oslabení | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Zasedání bankovní rady | Názor Buffetta | Platforma | Politické události | Energetika | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Soukromý sektor | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční ukazatele | Crytpo | Průměrné hodinové mzdy | Nařízení | Tržní chování založené | ALIFEXTRADE | Tradingmax | Oblasti umělé inteligence | Side Trading | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Fed index | Bankovní sektor | Indexy | Rithmic R | Citi | Altcoiny | Polkadot | Ministerstvo financí | Odborníci | Ondřej Hartman majetek | Oživení poptávky | Dynamics FX | M2 | Jan Štacha | Analýza poptávky na trhu | Prudké výkyvy | Výrobní PMI | Obchody pro EUR/USD | Transparentnost | Baterie | Mezinárodní měnový fond | Zkušený trader | Option Trades | Česká národní banka (ČNB) | SmartBitOption | PREMIUM-CRYPTO | Průmysl | Očekávané výsledky | Ande Finance | Riskantní styl obchodování | FXT MARKETS | Investování do akcií | Napjatá situace | Heritage Digital Grant | Ronghui Group | Největší Prop Trading | Tempo růstu | 24OptionForex | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia | Bankovnictví | Binary Option Trades | Čisté úrokové výnosy | Genesis Capital Equity | Nadhodnocení | Tomáš Holub | Continental | Zlepšení kvality života | Pohonné hmoty | Biliony | Divergence | ETF | Talent | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Větší zisky | Univerzální platforma | CryptoInvestments | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Varování | Ceny nájemního | Oslabení koruny vůči euru | Digital Wealth | Jana Marcic | ManpowerGroup | APP | Údaje o nezaměstnanosti | Assets Premium | ECB Christine Lagardeová | Výprodej | Spojení | Cykly | Politická rozhodnutí | Long | Aim Partners Ltd | Společnost eToro | Rally | Premiumzum | Bankovní rada | Telekomunikace | Vysoké výnosy | Pojišťovna | CryptorateFX | ACTIONFXTRADE | Macron | ČEZ, a. s. | Obchodní hodiny | USSC | Mastercard pro Českou republiku a Slovensko | Členství v EU | Spokojenost | Global Markets Group | Internetový obchod | Dlouhodobý úspěch | Výplatní poměr | USDC | Mezinárodní dohody | Aktiva | Pokles inflace | Singapurská komise pro cenné papíry a investice | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | ALLIANCE-INVESTMENTS.LTD | Širší index | AISTRATEGYOPTIONS | Růst zaměstnanosti | NextEra Energy | Zasedání centrální banky | Spencer & Stanley | Indexy na Wall Street | TradersOption | Investiční možnosti | Výnosy z dluhopisů | US akcie | Podmínky obchodování | Business | Zprávy o dividendách | Druhy fundovaného účtu | Staking | Podíl na trhu | Bariéra | NeroFX | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Private equity | Indikátory | JP Morgan | Růst cen akcií | 24OptionForex Investment | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Obchodní příkazy | Tržní události | Investments | Obchodní operace | Společnost Disney | SP500 | Jan Procházka | Technologická společnost | Bezpečnost | Začít obchodovat | ParmalatFX | S&P 500 (US500) | Pivot Investing Group | World of Forex | Bankovní účet | Helena Horská | Finanční regulátor | Forex Trade | Inovace | Trustpilot | Zdravotnictví | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Smart Bit Options | Technologický pokrok | Microchip Technology | Snížení cen | Přístup ČNB | Mentor | Director of Product | | Counterpoint Research | Japonské úřady | Tomáš Cverna | paylynxfarms.com | Indexy PMI | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | TRADEX | Zájem o podnikání mezi mladými | Investice do akcií Skupiny ČEZ | Seat | Sierra Chart | Riziková aktiva | Trinity | Vratný poplatek | Nájemní bydlení | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Stratég | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Vlnová analýza | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Přírodní katastrofy | Automatizace | Řetězce | Česká národní banka | Zotavení | Zákaznická podpora | Sentiment | Zrychlení inflace | IQMARKETRADE | Short pozice | Předčasné volby | Investovat do ETF | focalbitpro.com | Silná konkurence | Investiční fondy | Breaking | Berenberg | Apex Crypto | Politika | Konkurence | Hospodářské recese | IBIT | Běžné spoření | Přístup k antikoncepci | Nálada na trhu | A1FXTRADING | Commodity futures | Bonita | Streamingové služby | PLN | Kapitalizace | Typy účtů | Míra nezaměstnanosti | Century21 | Ben Laidler | Komunikace | Apex | TRUSTTRADING | Forex Cash | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | CFD na akcie | Institucionální akcionáři | Yahoo Finance | Capitalone Trade | Alternativní taxislužby | MAM | Globální společnost | Novinky.cz | Plodnost | Centrální banky USA | BHP | AFM | Martin Gürtler | Podvody | Poplatky | Forint | Úrovně supportu | Flare | Velká Británie | Kybernetický útok | Německý průmysl | Makroekonomická data | Ziskový obchod | Finanční zdraví | Typ brokera | Další vývoj | Analytické fórum | Kaiser Invest Trade | Softwarové firmy | Real Estate | Indexy S&P | Zdraví ekonomiky | Investování do ETF | Return on Equity | Nálada | Držení pozic | EST INVEST | Materiály | Indie | J&T Banka | ForexFactory | BlackRock | Měnové páry | LTC | Měnové politiky | EverTrader s.r.o. | Vnímání | Martingale | Capital Partners LLP | Sazby | Aktuální Price Action | MT5 (MetaTrader 5) | Zdraví | Rozvaha | Plánované obchody pro EUR/USD | Geminifx | Sentiment v USA | Výkonnost indexu S&P 500 | Jana Lvová | Ekonomika | Vývoj hlavní úrokové sazby | Pohyb ceny | Bitpay Options | FINANCE WISE GLOBAL SECURITIES PTY LTD | Historická maxima | Silný fundament | Elektřina | Navyšování kapitálu | WTO | FTMO swing | Politika centrálních bank | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Zdravotní pandemie | Dobrá zpráva | Volný peněžní tok | Expirex | Obchodování s cizími měnami | CITYINVEST LTD | Řízení kapitálu | Firma OpenAI | Sankce | Zhodnocení | 4XAI | Flexibilita | Poradenské společnosti | Ceny zlata | PAP | Výhled | Používané platformy | STANDARDGLOBALTRADINGFX | Beta-Tech | Wisewealth | Index technologického trhu | ZEN | Volume | Auta | Výše kapitálu | Komerční banky | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Timur Barotov | Michal Hrbatý | Výnosy | Americký trh práce | Jak fungují změny politik | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Deriváty | Ethereum | Investiční prostředí | Japonská ekonomika | Kultura | Ronghui Group Co Ltd. | Hry | Odpovědnost | Náklady spojené s transakcí | Zlevnění potravin | Regulátoři finančního trhu | Capitalone | Reálný obchodní účet | Typ poplatků | FTMO Academy | Energetické společnosti | Vztahy s komunitami | Vlastní bydlení | Úrokové sazby Bank of England | Scalping | Zaměstnanci | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Jaromír Gec | Foretrade | Evaluační fáze | Evropský trh | igglobalandsavings.com | Finanční trhy | Hospodaření americké federální vlády | Banka Creditas | Cílem MiFID | Evala | Podnikání a inovace | Vzdělávání a odborná příprava | Genesis Growth Equity | EXPERT-OPTIONTRADE | TFF | Program navyšování kapitálu | ECOGLOBALTD.COM | Cyrrus | Bankovní účty | Data o inflaci | Expanze | Klesající úrokové sazby | eBook | Syntetické akcie | Ondřej Hartman | Nabídka a poptávka | Růst cen energií | Prostor pro růst | Hospodářský cyklus | Síkela | General Motors | Zvýšení produktivity | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Cryptocurrency | Private Equity Fond | Komise pro cenné papíry | XTB Tomáš Cverna | Standard Crypto Trading | SILVER STOCKTRADING | Walt Disney | Tifu Global | Aristn-Financial | ROXIBOT | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | AAPL | Hrubá marže | Ronghui Group Co. | Financial Times | Cent Projects, Ltd. | GOOGL.US | USD za barel | Akciový trh | Důchodový systém | Spread | Vliv směnných kurzů | Fondy zaměřené na ESG | Skalpování | Společnost Intel | Nové vzdělávací kurzy | Vývoj měnového páru EUR/USD | IG Global | forex-eze.com | New York | Katastrofy | Finanční nezávislosti | MSFT | Retail Investor | Swing | ActionFXTrade | Finanční údaje | FX-Octa | GS | Dřevo | Rizika a výzvy | Krize | Bernstein | Elitecoins | Price-to-earnings ratio | Optimistický výhled | Zajišťování | Intervence na forexovém trhu | Americká internetová společnost | Životní styl | Portál FXstreet.cz | LENOWAVE | Německé tovární objednávky | Protipandemická opatření | Růst spotřebitelských výdajů | Ekonomické zprávy | XCHANGEPRIMEFX | Zlotý | AOS | Správní rada | Omega Crytpo | Zpětný odkup akcií | Alliancewealthfx | G20 | Míra inflace v eurozóně | GAIN MARKETCAP | M-BITRADE.COM | Investiční bankovnictví | Objednávky | Oslabení dolaru | CEO | Komise v přenesené pravomoci | Express | Automotive | Slabší kurz | Coingate ForexPro | Těžař | Algoritmy | Prezidentské volby | Bilance | GREENLIFE MINING | Základní úrokové sazby | Elektrická vozidla | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Nižší hodnoty | Wise Wealth | UNH | Výplata | Prazdroj | CAPE FX | Buy | Ibotta | US30 | Equity Futures | ODS | Ředitelka | Generální ředitel | cloudlivepips.com | Ceny aktiv | Britská ministryně | Cíle | Asseticimfx | Čistá marže | Ekonomický kalendář | Bitcoin-farming | Provozní náklady | AXP | Coingate | Greenfield Network Investment | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | První odhad | Americká inflace | Rozvoj | Izraelská armáda | RBA | Likvidita | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Výprodeje | Průměrná míra inflace | Cryptotrading-Minds | Analytik ČSOB | Dlouhá pozice | Internetová společnost | Break/Even | Spotřeba domácností | Měny zemí G-10 | Výrobní ceny v USA | Švýcarské banky | Transakce | Social investování | Volatility trhu | Finanční plán | Březnová data | CloseOption | Hodinový graf | Měny | Udržitelné inovace | Session | Zájem o podnikání | Nerealizovaný zisk | Snížení úrokových sazeb | Kdo to řídí | Sezónnost | WORLDSTARINVEST | MasterCard | WEALTH FX | FinovaTech s.r.o. | Zaměstnanost | Profitovat | Slovensko | Glencore | Irsko | Splnění evaluační fáze | Nová historická maxima | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | Energie | Analytici společnosti | Vývoj ceny Vanguard Real Estate ETF (VNQ) | Instant Trading EU | Peněžní tok | CryptoFxMarket | Obchodní nastavení | Tradeři | PMI ve zpracovatelském průmyslu | subsonictradings.com | Ceny nájemního bydlení | USDX | FX Trade | Soupeření | Dividendy | AX Markets | Měna | Společnosti z indexu | FINANCE WISE GLOBAL SECURITIES PTY | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Impact Hub | Pracovní síly | Ai Van Capital | HIGH-GAINS INVESTMENT | MEGA-CAPITALS | Uvolnění měnové politiky | Grant Thornton | Futures trading | Velké změny | MSCI | Hodnota bitcoinu | Kybernetická bezpečnost | FTMO akademie | Pravidla obchodování | Investor | Genesis Growth Equity Fund I | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Mining | W1 | Miliardy dolarů | Přirážka | Společnost Quantumlux Group | Jednání ČNB | Politická stabilita | Nákup nemovitosti | Snížení zisku | Finanční trh | FOMC | Algoritmické obchodování | IQFXTrade | JPMorgan | Instant funding | Nová vláda | EQUITYS | Reakce investorů | Regulační orgán | Trade | Překoupené oblasti | Safe Side Trading Ltd. | Nové prognózy | Prop firmy | Automatický obchodní systém | Kosmetická společnost | Nepřímé inovace | Stav ekonomiky | Milník | Účty Tradovate | Quick FX | Generativní umělá inteligence | Platformy | IPO | Partneři | Vývoj úrokových sazeb ČNB | Rusko | Vysoké riziko | Politické změny | Obchodní služby | Akcionář | Miliardy USD | Capital Forex Trade | Provozní marže | Poradce | Tržby společnosti | BRAISINVESTOPTION | FAST | Obchodní den | True Forex | Makroekonomické události | Zkušenost | Tým Arbes | Signál | Peter Garnry | Zdražování | S/R zóny | Více příležitostí | Pozemky | Development | Payout | Britská vláda | EPS | ADP | Square | Maximální velikost účtu | Vývoj hospodaření americké federální vlády | Biliony dolarů | CPI v USA | Úbytek | Capital Trading Hub | Ropy | Rozdílové smlouvy | GREENGLOBALPROFIT | Historie | Bytemoni | Elite Financial Group | Správce aktiv | ALPHACOINZ | Úspěšné obchodování | Sociální média | Zisky společnosti | Dow Jonesův akciový index | Řízení rizik | Capital Stocks | FOREX4NOOBS.COM | Míra úspor | Capital Growth Investment | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Podcasty | Výdaje | Evropská komise (EK) | Porušení pravidel | Tradingové služby | Společnost | Petr Dufek | Cloudové služby | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | LTV | Capital Forex | Časové období | ESPN | Důchody | Alvarofxpro LLC | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Rithmic RTrader | Mezinárodní obchod | Diverzifikátor | Obchodujte | Tradex | Zboží z Číny | Zmírnění rizik | Platforma eToro | Klíčové faktory | Nabízení investičních služeb | Utažení měnové politiky | Elite Coins | GM.US | Český statistický úřad (ČSÚ) | Vysoká volatilita | FTMO Swing Account | Očekávaná inflace | Potenciál zisku | Forma Social investování | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Mark Carney | Kupci | Munger | Zkušenosti klientů | Rozšíření | CAC40 | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Příliv investic | Invest.com | Podnikové investice | Americké ministerstvo financí | Umělé inteligence | Eura | Tisková konference | AAPL.US | Pracovní trh | Ztráty | Internetové bankovnictví | Klon regulované firmy | Nízká nezaměstnanost | Inflační cíl | Zhodnocování měn | Regulace a politická řešení | Londongroup Investments | Organizace | DIGITAL-TRADES.ORG | Akcie výrobce elektromobilů | Očekávaný zisk | Analýza akciových trhů | Gap | Ceny pohonných hmot | Services | Sjezd akcionářů | Filip Kalčák | Crypto Banxa Pro Trade | Regulační rámec | Maximální ztráta | Růst | Vyšší úroveň | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Případové studie | Evropský akciový trh | Investiční podmínky | Příjmy | Standard and Poor's | F1 Trade | Digitalfunds | Cwintrading | kaiser-investrade.com | Ciphertrades | Hospodářské výsledky | Vášeň | Zajištění | Šance | Domácí měny | Administrativa | Výnosy amerických státních dluhopisů | CENTRE-TRADEFX.COM | Ekonomický rozvoj | CSPX.UK | Snížení inflace | PrimeFX Options | CITYINVEST | Index | Wall Street Journal | Halving | Komoditní | Prop Trading firmy | PINEINCHTRADER | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Cenový index | EVEST FINANCE | MiFID II | Fundament | Centrální bankéři | Nejbližší rezistence | Ceny akcií Alphabet | Bohatství | Komodity | Potravinářský průmysl | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Flow Trade 24 | Mimoburzovní | Binance FX | Ceny nemovitostí | Konsolidační balíček | Genesis Capital Growth | ČTK | Analýza sentimentu (COT report) | Výsledkové zprávy | Vliv demografických změn na ekonomiku | Analytické nástroje | USA REIT fondy | Nero Partners Consulting Ltd | Valuace | Vyšší zdanění příjmů | Akcionáři Komerční banky (KB) | EQUITYS ASSETS | Devizy | Prop trading firma | Doba obchodování | Pricing power | Trading společnost FTMO | Netflix | Meziroční inflace | LVMH | Sektor informačních technologií S&P 500 | Technologický podnikatel | Akcie firmy Amazon | Cap | Partneři firmy | Autoriteit Financiële Markten (AFM) | Rithmic | MarketResearch | GPEF III | Cryptopor24 Ltd. | Regulační informace | Klíčový prvek | Straight Through Processing | Mzda | Winners Investments o.c.p., a.s. | Oděvy | Výzvy a rizika | Fintokei.com | Alis Capital Inc. | Státní podnik | Zveřejněné údaje | E8 One account | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Fibonacci | Detailní analýza | Férový přístup | Investiční dotazníky | STOCKXPRESS | Amsterdam | Měnové trhy | Marketfxchoice | Odvětví | Worldgovernmentbonds | ukcrypto stocks | Beta ETF S&P 500 ETF BSPXPL.PL | SUBSONICTRADINGS | Cena indexu | Přístup k traderům | Kontrakty typu E-mini | RTrader Pro | Izraelský úřad pro inovace | Rozvoj chytrých telefonů | Tchaj-wan | Technologický rozvoj | GPT-4o | Investování | Faktory ovlivňující demografické změny | Evaluation accounts | Petr Kymlička | Historie společnosti | Inflace v Německu v květnu | Tržní chování | Lepší pochopení | AISTRATEGYOPTION | Tovární objednávky z Německa | Nakupovat | AWS | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Akcie prodat | Sociální a hospodářská politika | CryptoCOM | Pro koho je Fintokei určen? | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Akcie mateřské společnosti | Evropský orgán pro bankovnictví | Ceny bydlení | PMI v eurozóně | Farmacie | Poradenství | Manipulace s cenami | Tipy pro začínající | Internet věcí (IoT) | Interest Futures | Opční trhy | Online casino | Ceny nových aut | Diverzifikace | FX Options | Latency arbitráž | FINANCE-CAPITALINVEST | Vliv finančních zpráv na ceny | Opačné obchodování nebo hedgování | Ovlivňování | Finální fáze | FTMO Premium | Ochrany obchodníků | Beta koeficient | Prop firm | Změny životního stylu | Období vyšších úrokových sazeb | MF | Bitcoin Crypto App | Nulové poplatky | Spotřebitelské ceny v ČR | IG Global and Savings | Obchodování britské libry | Jozef Síkela (STAN) | SpendingPulse | ETF S&P 500 iShares IUCM | Talent a dovednosti | Ford Motor | CSPX | Procter & Gamble | Obchodní aspekty | Globální spolupráce | Nebezpečí | Flipping | Měnový pár GBP/USD | Kompenzace | Podnikatel roku | Plnění FTMO challenge | PRIMEOPTIONMAX | Výše jednorázového poplatku | Změny politik | Celkový DD | Očekávání býčí | AFFINITYTRAIDOPTION | Společnost FTMO | Blockchain a kryptoměny | Globální konkurence | Forex Capital Gain | EXCEL IN BETA LIVE TRADE | Čistý zisk banky | Sell Crypto | Obchodování Futures | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Odhady HDP | Evaluation | Navyšování obchodního účtu | News | Ukončení obchodu | Napjatá situace na trhu | Páteční NFP report | Proces škálování | Holubice | Prohlášení | EdgeProX | Správa | Geico | GM | Profit split | Pravidlo konzistence | Edge Clear EdgeProX | Axiory | EQUITYSASSETS.COM | Kurz Trading | Volby ve Velké Británii | Spolehlivá prop firma | Obchodování s US500 | Použití umělé inteligence | Obchodovat s akciemi | Dragon | Dohled nad trhy | Návratnost | Regulační orgány | Zisk na akcii | Výsledky společnosti Apple | Náklady na držení pozice | Prop společnost | WORLD-SAFETRADE.NET | Diskreční obchodování | BSPXPL | Analýza | Grafické nástroje | NovaPoint | Investiční příležitost | Prop společnosti | iShares IUUS.UK | Energy Futures | Komercializace | Continental Barum | Saxo Privatbank | Pronájmy | Jakub Rož | Marathon Digital Holdings | BNP Paribas Flexi | O2 Czech Republic a.s. | Zisk firem z indexu S&P | John Hardy | Licenční fondy | Profesionální obchodník | Target | Dluhy českých domácností u bank | Srovnání a recenze firem | Foretrade Mining | Finanční sektor S&P 500 | Počet fází | Úrokové výnosy | Transparency International | expressglobaltrades.com | Moderní obchodní platformy | Psychologie obchodování | Nvidia | LENOWAVE FX | Význam inovací | Swap Free Account | Svatý Vincenc | Dodržování disciplíny | Perspektivy technologických inovací | Nové údaje | Vztahy s komunitou | Grafické znázornění | Získání účtu | Rithmic R Trader | Lobbing | Sen o ziskovém prop tradingu | Ceny dřeva | Ceny akcií Microsoft | Apex Trader | Bluegate Financial Services | IUES.UK | POY TRADE | Společnost X | Best Prop-Trading Firm | Bitfarms | Banka | Drahá auta | Pegasus | Ekonomika je dobrá | FedWatch | Posílení | Geopolitické události | Stav americké ekonomiky | Američtí regulátoři | Sehnání nájemců | Pracovní místa | Nigérie | Kurz EURSEK | Účet FTMO | Možnosti škálování | Cyklická vs. necyklická odvětví | Robert Reich | Tržní hodnota | Vysoké úrokové sazby | Velikosti fundovaných účtů | HTF obchodování | Růst společnosti | Posilování koruny | Účet ProTrader | Včerejší seance | Služby zákazníkům | Nové léky | Nadnárodní společnosti | Více peněz | OctaGlobalMarket | Revolvingový úvěr | Ministr financí | Věková struktura | Obchodní statistiky | Co je Prop Trading? | TOPCOIN FINANCE | Delta-Stock | Zhodnocení účtu | Maďarsko | Příklad trailing thresholdu | Index technologického trhu Nasdaq | Řídit riziko | Měny účtů | Vývoj ceny akcií | Vývoj měnového páru | Currency Futures | High-Water mark | BOOKMAP | Wonderinterest Trading Ltd | IQ Optionss | Data ze Spojených států | Odvětví v ekonomice USA | Osvětové kampaně | Výše kapitálu a ceny | Prop-tradingové firmy | City | Analytička | Rychlý vývoj | ATH | Faktory ovlivňující trendy v chování spotřebitelů | Francouzský regulační orgán pro finanční trhy | primeoptionmax.com | Získání fundovaného účtu | Zoom Video Communications | Abdullah Jayed | expertinvestmentplatforms.com | Posílení indexu | Deutsche Bank | Disciplíny při obchodování | Československá obchodní banka, a. s. | Novinka od FXstreet.cz | Index Standard and Poor's 500 | E8 One | Americký index | Běžné spotřební zboží | Kapitálový pokles na obchodním účtu | Ověřovací challenge | Budoucí úspěch | Provident Financial | ADS | Španělsko | EverStation | Obchody s cennými papíry | Vývoj technologií | Coinswitch | ČR | Certifikát | Zrychlení růstu | FASTLINKINVESTMENT | Jednofázové výzvy | DFX | Bookmap | Problémy s regulací | General Electric (GE.US) | Podmínky kapitálového poklesu | Sociální nepokoje | Standard Statistics | Pokles americké jádrové inflace | Environmentální a sociální změny | PA (Performance account) | ETF iShares IDUS.UK | Nabídka na převzetí | Vyjádření ČNB | Poplatková struktura | Obchodní účet ProTrader | FundedNext | Ray Dalio | Implementace AI | Trade Locker | Jak S&P 500 funguje? | Rychlý růst zaměstnanosti | Virtual Wealth Exchange | Trailing threshold | Mezinárodní spolupráce | Podmínky ATF | Jigsaw Trading | Vliv na ekonomiku | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Bloomberg | Používání AOS | Investiční horizont | Co je CapXmaster? | Orion | Firemní daně | Dluhová služba | Psychická náročnost | Změny pracovních míst | Používání emulátorů | Celkový limit ztráty | Vysoké školy | PEPSICO | Challenge zdarma | FXSupreme | Poměr rozdělení zisků | Solidní růst | Pravidlo trailing threshold | Celoroční výhled | Cesta Prop Tradingem | Nizozemský regulační orgán pro finanční trhy | Ochrana před záporným zůstatkem | Zákaznický servis | Analýza účtu | Premiérka | Podpora FTMO | SPY5.UK | Ekonomická dynamika | Vyzkoušení si challenge | ONE | DNB Markets | Zlepšení | Plán Škálování | Petr Javůrek | Fondy a ETF | Obchodní činnost | Co jsou to kontrakty? | Více kapitálu | Standard account | Saxo PrivatBank | Graf dne | Škálování obchodního účtu | CAD | Ekosystémy | Maximální drawdown | Vybrané měny | Zprávy o udržitelnosti | Výkazy příjmu | Gruzie | Obchodovatelné instrumenty | Finanční technologie | High-Water Mark (HWM) | COIN | Inflace ve službách | Srovnání a hodnocení Prop Trading | Vzdělávací obsah | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Hyundai Motor Manufacturing | Maloobchodní sektor | Financial | Změna spotřebitelských preferencí | Geopolitický vliv | Výkonnostní kouč | Financial Fair Marketings | Utilities ETF | Vysoká úroveň inovací | Ochrana investorů | IUUS.UK ETF | Zneužití obchodního účtu | Poskytování kapitálu | Vliv politických a regulačních změn na ekonomiku a investice | WEALTHCHARTS | Oppenheimer | ETF S&P 500 iShares IUCM.UK | Vývoj ceny akcií Alphabet | ETF S&P 500 | Platina | Maďarský forint | Crypto FX | Emise skleníkových plynů | Wall Street | Hospodářská politika | Swiss Life Select | XTB Jiří Tyleček | Standard and Poor's 500 | Platforma MetaTrader | Hands-off | Institut ZEW | Hokejové mistrovství světa | Výkaz peněžních toků | Úrokové výnosy banky | Demografické trendy | FTMO Premium program | Trading Journal (obchodní deník) | Energetický a průmyslový holding, a.s. | Podíl nezaměstnaných | Televize CNBC | E8 Track | Vývoj ceny akcií Apple | Safe Side | Obnovitelné zdroje energie | True Forex Funds | Nemovitosti | Premium program | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Škálování účtu | Strach ze selhání | Více obchodních účtů | Škálování (navyšování) účtu | BIT XPRESS MARKET | Výkonnost indexů | Zhoršení nálady | Povolení k činnosti | Deloitte Fast 50 | Aspekty růstových odvětví | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Kreativita | EK | Přístup k finančním trhům | Poloautomatizované strategie | Úspěšné splnění challenge | Environmentální udržitelnost | Hospodaření | Futures | ECN a STP účty | cTrader | Rýže | Inflace v eurozóně | Nero Partners Consulting | Bluegate Financial | Skotsko | Úrokové míry | QDVE.DE | Získat fundovaný účet | Charu Chanana | Snížení daní | IQ Option | Měsíční data | Amebex | Konkurent | Riziko | FXstreet.cz | Prognóza České národní banky (ČNB) | Domácí události | XTB | Advanced EA Trade | wealth-pillars.com | Amazon | Vysoká cena | Celkové ztráty | Safe Side Trading | Obchody | Vnitřní prostředí | Obnovitelné zdroje | CEPS | Drawdown | Podnik ČEPS | Fx Praime | CHF | Citelná inflace | SUPERMININFX.LTD | ETF iShares Core S&P 500 CSPX.UK | Metal Futures | ECN VIP | Americká data | Nominální úročení | Obchodní model | Tongyi Qianwen | IDC | Geopolitické faktory | Parlamentní volby | Polské podniky | Akciový index | Demografické změny | Typy finančních výkazů | Market Outlook | Sektor služeb | Tipy pro začínající obchodníky | iShares IUUS.UK ETF | Zemědělství | Úroveň služeb | Oblečení | Sledování ekonomických ukazatelů | Communication | Index CPI | Největší prop trading firmy | Tata Motors | GLOBE FX TRADES | Rithmic R Trader Pro | Dodržování disciplíny při obchodování | Index nákupních manažerů (PMI) | Česká firma | Index Nasdaq Composite | xStation5 | Hlavní ekonom | Pozice přes noc | Podpora | Trade.com | Hedgování | Globální standardní průmyslové klasifikace | Obchodní modely | Zavírání obchodů | Sociální politika | Páteční NFP | Etické kodexy | Společnost Arista Networks | Portfólia | FINANCE-CAPITALINVEST.NET | Volatility | Autorité des marchés financiers (AMF) | Psychický stav | economy.lu | Jak začít obchodovat S&P 500 (US500)? | Nejnovější údaje | Porovnání vývoje výnosu | Česká technologická společnost | Stellar lite | Ministr průmyslu a obchodu | Investice do umělé inteligence | Soukromé společnosti | Vývoj úrokových sazeb | Snižování inflace | Segregované účty | Americké depozitní akcie | Pohyblivý drawdown | Otevřené obchody | Regtech | Očekávání trhu | Revize strategie | Statistika | Plzeňský Prazdroj, a. s. | Zastavení růstu | Plzeňský Prazdroj | Pokročilí obchodníci | Proces evaluace | MJ | XTB Research | Orgány Evropské unie | Potřebná povolení | Lístky | Meta Platforms | Online webináře | Akcioví investoři | Poskytování investičních služeb | Mastercard SpendingPulse | Hlasovat na valné hromadě | UNH.US | Mezinárodní konkurenceschopnost | SPOT | Partnerství | Největší společnosti v indexu | Změny pracovních míst a dovedností | Právo | J&T BANKA, a.s. | Obchodní účty | elitestacksmarkets.com | CLOUD CRYPTO | Cloud-crypto.org | Kapitálová přiměřenost | ČSOB Dominik Rusinko | FXTMINVESTMENTS | Novozélandský dolar | Prezident Biden | Aukce | Míra inflace v Německu | Investice a financování | Nízké spready | Burze | Benziga 2023 | Krácení daní | Sloučení účtů | Bid | Nové zakázky | Motivace | Evercore | Vysoké poplatky | Price-to-Book Ratio | Jan Frait | Spotřebitelské ceny | Orgán pro cenné papíry a trhy | Absolvování challenge | Dominik Kovařík | Férový přístup k traderům | Sázka na jistotu | Funded fáze | Použití algoritmického obchodování | Snižování úrokových sazeb | SPY5 | IUCM.UK | Mistrovství světa | Obchodování na burze | Denní DD | Vzdělávací materiály | BAT | DNB | Analytik | Marketingová komunikace | SMART EARNERS | Generální ředitel Raiffeisenbank | Tržní data | Obchodní schopnosti | Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) | Elektromobily | Americké depozitní certifikáty | Interpretace | Všechny důležité informace | Severočeské doly | Rostoucí úrokové sazby | Australská komise pro cenné papíry a investice | Capital.com | Tým FXstreet.cz | Fundamentální analýza akciových trhů | ACTIONFXTRATE | E8 Standard | Porušení pravidel u fundovaného účtu | Emise | V4 | Saudi Aramco | Jak fungují environmentální a sociální změny? | Benziga | CAPEX | Provident | Ceny v eurozóně | Spotřebitelské výdaje v Německu | Dodavatelské řetězce | Pořízení challenge | Sociální faktory | Alvarofxpro | Závislost | Firma Super Micro Computer | Track account | Udržitelné financování | Pokročilí tradeři | Meziroční vývoj inflace | Hodnota indexu | Broadridge Financial | EURNOK | Platformy MT4 | Eurozóna | Trading | Tržní kapitalizace společnosti | Quantumlux | Joseph Sroka | Poor's Publishing | IG | QUANTFUND MARKET | Potenciál poklesu | Hedgování napříč vícero účty | Tuzemská inflace | Marathon | Pšenice | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy | Index DAX | AMF | surefxearners.com | FXBinaryz | FXRAREBULL.COM | Share Intensify | Kapitál zadarmo | Andrew McAfee | Obchodní účet typu SwiftTrader | Investiční doporučení | Převis poptávky | Obchodování s indexem S&P 500 | Globální dostupnost | EURGBP | PayLync Farm | Kritický týden | Standard Account | S&P 500 ETF iShares | Význam vzdělávání | Riskování | Kulturní vliv | Binary Option | SUREFXEARNERS | S&P 500 ETF | Linda Yaccarino | Klasický účet | Initial balance | Přísná regulace | Arbitrážní obchodování | Komunikační sektor ETF | Next | Konzultační služby | Chorvatsko | Upisovací cena akcií | Dvoufázové výzvy | Podnikatelská aktivita | Umělá inteligence (AI) | Velké investice | Decision Intelligence Pro | Sazby beze změny | MONETA Money Bank, a.s. | Vývoj ceny akcií Amazon | Free challenge | Investiční produkty | Pozornost trhu | SwiftTrader a ProTrader | Známá prop firma | Anthropic | Crypto trading | Vliv demografických změn | Jak vydělat více peněz | Tiskové zprávy | Směrnice | Wise | Prop Trading společnosti | Obchodování s indexem S&P | Statistický úřad | Francouzský prezident | K čemu slouží Fintokei? | Příjmy domácností | Christopher Waller | Celkový výsledek | Kroky ČNB | Gap trading | Švýcarské hodinky | Regulatory technology | Finanční podmínky | Crypto-com | Program škálování | Co je forex | Oblasti obchodování | Ředitel Partners Banky | Pokles průmyslové produkce | Dluhopisový trh | Foreign currency | Uživatelé eToro | Podstoupit riziko | Vývoj ceny | Datank | Miners | Krypto | Počasí | Instrumenty | Politické a regulační změny | Stockinvestmentfx | Co bude | Inflace CPI | Změny na trhu práce | Klíč k budoucnosti | Zveřejnění zpráv | SafeTrade | EUR/GBP | AMZN.US | Vliv technologických inovací na ekonomiku | Index UlovDomov | Opatření | Stock Trade | Význam inovací a výzkumu | Plnění challange | Vzdělávání v oblasti tradingu | Speciální účet | Pozice | Evropský regulátor | Cent Projects | Očekávání firem | Maďarská centrální banka | Analytik XTB | CAPE FX LIMITED | Ředitel firemního bankovnictví | OTC Bulletin Board | EURSEK | Energetický sektor S&P 500 | Trade Capital | Vedení účtu | Barclays | Sociální vliv | Demo účet | Objem poskytnutých úvěrů | Platby a převody | Pohyblivý DD | Huntington National Bank | Riskování celého zůstatku účtu | Margrethe Vestagerová | Investing | UCITS ETF | Účet u For Traders | GREENLIFE | Držet pozice po delší dobu | Finanční svět | UCITS | Výhody | DXtrade | Očekávaný růst | HDP ČR | Partners Banka | Hnutí Hamás | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | SEC | Paul Samuelson | Regulační rizika | Capital forex | Ekonomické příležitosti | Balance křivka a statistika | Tempo růstu HDP | Informační systém Arbes AMS | Vybudování finanční nezávislosti | Evropské indexy | QDVE | Sektor pro investování | Pantheon Macroeconomics | Jak fungují trendy spotřebitelského chování? | Průmyslové podniky | Výrobní náklady | Investovat v Číně | Asset Management Suite | Velmi vysoké výnosy | Transparentnost a odpovědnost | Plány do budoucna | Ekonomika sdílení | Automatizované obchodování | Finanční standardy | Hedging | Redukce | REIT | DIGITALTOPTRADE | Každý trader | Nižší úrokové sazby | Bezpečné indexy | Řízení růstových odvětví | United Parcel Service (UPS.US) | Lockheed | Seeking Alpha | Americký regulátor | 7pip.com | Stárnutí populace | S&P 500 Stock Composite Index | Provize | Index PCE | Vládní deficit | CFTC (Commodity Futures Trading Commission) | TradingView | PEP | gradyinvestments.com | Dluhové závazky | Dow Jones | Síť X | Spamování serveru | CARA | CoinSwitch | Ropný průmysl | Grid Trading | Co je to hedging | Počet obchodů | Verifikace | Úrokové sazby | TradingEconomics | FTMO Identity | KYC | Akcionáři Komerční banky | ČSOB Pavel Prokop | Sebevědomí | Biden | Budoucnost | Ocenění | Banky | IQ | Záporný úrok | Testování a zlepšování | PM.US | Psychologický vliv | Regulace a politická opatření | Micro futures | Obchodní styl | WebTrader | Durace | SPDR S&P 500 ETF | Jak trh reaguje | Dubnový vývoj | Růst Německa | Německé akcie | RTX.US | Kalkulačka marže | Průmysl a zahraniční obchod | Igor Vida | JPMorgan Chase | Syed Abdullah Jayed | FXBinaryz LTD | Dubnová inflace | Lockheed Martin (LMT.US) | Nejlepší čas na investování do S&P 500 | Ajit Jain | Generativní umělé inteligence | Prodeje čipů | Rithmic RTrader Pro | Co to ovlivňuje? | Investovat peníze | Aktuální situace | Vlády | Podrobné analýzy | Aktuální kurz | Goldman Sachs Group | Broker Purple Trading | Live Prop | Akciový stratég | Finanční zpráva | Prodeje | Politici | Hyundai Motor | Regulační orgán v EU | Invest Trade | Kurz EUR | Deloitte Fast | Kotace | SPDR S&P 500 ETF SPY5.UK | Vymáhání práva | IT manager | InstaForex Loprais | GICS | Akcie indické | Obchodní podmínky | Marek Vašíček | Inflace CPI v USA | Rizikový manažer | Velikosti účtu | Výrobce elektromobilů | Růst spotřebitelských výdajů v USA | Měnový pár | SPX | Korporace | Sol | Vliv na trhy práce | Liveprosmarttrades | Premiérka Liz Trussová | Výkyvy cen | Aspekty týkající se trendů v chování spotřebitelů | Finanční situace | ETF (Exchange Traded Funds) | SPD | Trading pro začátečníky | AscendEX | Emitenti | Cenový výběžek | FUNDING | 5G | G7 | Celková inflace | Produkty a služby | Philip Lane | Pokles na obchodním účtu | Joe Biden | Model Market Maker | FASTACCESS | Robert Solow | Webináře | ZískejÚčet | Bankrot | Rozdělení zisku | Základní sazba | Investiční platformy | Udržitelné investice | Jednatel | Meta Trader 5 | KYC/KYB | Příklad NVIDIA | Profitabilnější | Gas Storage CZ | Kurz Trading pro začátečníky | VanEck | ECN broker | Velikost účtu | Čas na investování | RTrader | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Paradox | Odškodnění | Obchodní příležitosti | Indická ekonomika | HF Markets (UK) | Micro E - Mini | Retail | Funding Pips (FP) | Ekonom | Konkurenční společnosti | Komise pro vyměřování trestů | Broadridge Financial Solutions Inc. | iShares IUES.UK | USA | HWM | Kapitálový pokles | Darrell Martin | WhatsApp | Založení účtu | Vyšší výnosy | Platba | Faktory ovlivňující environmentální a sociální změny | Depozitní akcie | ECN (Electronic Communication Network) | Koruna oslabuje | Dolarové úrokové sazby | Pivot International Group | SimilarWeb | Jak fungují demografické změny? | RAVTRADEINVESTMENT | Zlato | Novo Nordisk | V.US | Boj proti podvodům | Jak vydělat | Vývoj ceny akcií Nvidia | GOOGL | Možnost navyšování účtu | Daň z příjmu | Inovace v zemědělství | Rizika a etické otázky | Atraktivní příležitosti | Geopolitika | Investiční glosa | Philip Morris | Safe Side Trading Ltd | Spolupráce s akademickým sektorem | RISK-ON | Nasdaq | FED sazby | Nouriel Roubini | Společnost Meta | Program pro profesionální tradery | Akcie firmy Amazon.com | Zpracování kovů | Rebranding | Peter Cardillo | FTMO servery | PMI ve službách | Úrokové politiky | Kopírování obchodů ze signálů | Nejlepší čas na investování | Riot | ICT | Denní drawdown | Cedar LLC | Holding | Quick Trade manager | AliExpress | Intradenní strategie | ELITEGLOBALMINERS | AUTO PASSIVE INCOME | Pips | Odhady analytiků | Vítězství | Geopolitické napětí | Digitální banky | Kdo řídí demografické změny? | Psychologické aspekty | Politické a legislativní faktory | Spekulanti | MotiveWave | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Účty v americkém dolaru | FTMO Challenge | Průmysl a stavebnictví | Klasický trading | Čtvrtletní zprávy | Dluhopis | FALCON DIGITAL HOLDINGS | Domácí poptávka | Americká seance | Fortraders | Vyšší inflace | Akcie společnosti Zoom | Ondřej Hartman recenze | Možnosti škálování obchodního účtu | Náboženství | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | Výroba aut | Úřady | Česká prop firma | Goodprofxt.com | Fintokei | Potencionální zisky | Investice do projektů | Oblasti umělé inteligence (AI) | AMZN | Latency arbitrage trading | Řešení problémů | Růstové sektory | Odborná příprava | Pozitivní výhled | ČSOB Index očekávání firem | JNJ.US | Co je index S&P 500? | Investment | Indikátor důvěry v ekonomiku | E8 Pro | Joseph Schumpeter | Zásobníky | Chat GPT | PepsiCo (PEP.US) | HF Markets | Fáze 1 | FTMO Account | Prognóza České národní banky | Electronic Communication Network | S&P 500 Stock | Informace o trhu | Long pozice na US500 | Zákaznická podpora FTMO | iShares IUCM.UK | Zajištění proti inflaci | Průměrná hrubá měsíční mzda | IOT | Hydraulics | Firemní výsledky | Začínající obchodníci | Vládní konsolidační balíček | Vliv finančních zpráv na ceny akcií | Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. | Společnost Fintokei | Forex brokeři | PEP.US | Realitní sektor | Český broker | Financial Magnum | Obchodní dohody | Michael Porter | Oblasti forexu | Úloha žen ve společnosti | OTC | USD/JPY | LPL | Úřad pro inovace | Graf EUR/USD | Capital Stocks Prime | Výběr správného typu brokera | Mariana Mazzucato | flowtrade24.com | GPEF | Samořízení | Výroční a čtvrtletní zprávy | Vývoj na trhu | Agricultural | Hot-Seat | Ekonomické systémy | Význam a typy finančních výkazů | Průmysl v březnu | Daně z příjmů právnických osob | Smpfxtrade | Shelter | Oběhová ekonomika | Preferované akcie | Ceny v Česku | STP | Kryptoměny | CFD broker | Low | Vytváření nových odvětví | Mluvčí firmy | Manažeři | Držení akcií | Podíl firem | Taiwan Semiconductor | Zbyněk Stanjura | Retail Investor Beat | Úroveň vzdělání | Sociální síť X | Prodejní ceny | Obchodování s komoditními futures | Trading Hub | Ekonomické aktivity | Jigsaw | INTC | Regulace a dohled | Texas Instruments | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Zvýšený zájem | Autoriteit Financiële Markten | Americký HDP | Nominální mzda | IT firmy | Další pokles | Nařízení ESMA | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Funded Trader | Cyprus Securities and Exchange Commission | taurexweb.com | Akcie | Úspěch | CNBC | staxcapitalfx.com | Ukrajina a Rusko | Spartan Capital Securities | Jerome Powell | Vliv sezónnosti na odvětví | Denní ztráta | Volby | TRADENET | Eco | Ukazatele | Faktory ovlivňující technologické inovace | Umělá inteligence | Průběžné vzdělávání | Účet u E8 | Crown Finance | Disney | Trading Economics | Spotové ETF | Kurz tradingu | Mezinárodní organizace a dohody | STORMINVEST | Stabilita | Británie | Obchodovat S&P 500 (US500) | COT | Simulované obchodování | Význam firemní kultury | Vývoj jádrové inflace | ULTIMATECHAINFXTRADES | Urbanizace | Americká vláda | Celoživotní vzdělávání | Wedbush | NZD | Statistická analýza | Strategické plány | Jaké jsou environmentální a společenské změny? | FTMO Trader | Pomalejší inflace | Sport a podnikání | Těžba dřeva | Currency | Zlepšení nálady | Regulační změny | FINANCE WISE | Zrychlení inflace v eurozóně | Belgie | Kalkulačka pipů | Currency trading | Podniky | Překážky | Starší byty | Obchodování na demo účtu | Dramatický dopad | Vliv klimatických změn | Euro vůči americkému dolaru | Protistrana obchodu | Analytický tým | Obchodní kalkulačka | Inflace v USA | Sazby Bank of England | Kurz EURUSD | Ministr financí Jeremy Hunt | Žebříček | Chování spotřebitelů | Short pozice na US500 | NERV | Jaké strategie jsou povoleny? | Zástavní listy | Zůstatek na účtu | Nedostatek financí | iShares QDVE.DE | Apollo Global | Tržní analýza | Ekonomické podmínky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Slušný ekonomický růst
Slušný zisk
Služba Apple Pay
Služba Giphy
Služba Netflix
Služba OTC
Služba Prime Brokerage
Služba Prime Brokerage banky
Služba PureCloud
Služba Wealth Office

Následující klíčová slova

Služby OCP
Služby Patria
Služby Patria Finance
Služby pro institucionální investory
Služby pro kryptoměnové trhy
Služby prop tradingu
Služby související s kryptoměnami
Služby spojené s kryptoměnami
Služby v oblasti virtuálních měn
Služby zákazníkům
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít