Středa 24. července 2024 19:56
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster srovnani

Evropská unie

C:\fakepath\trader-19072024-34-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.07.2024 1) Srbsko, Evropská unie a Německo dnes v Bělehradě podepsaly dohodu o záměru těžit srbské zásoby lithia, které se používá na výrobu baterií především do elektromobilů. Prohlášení o záměru bylo podepsáno za přítomnosti srbského prezidenta Aleksandara Vučiče, německého kancléře Olafa Scholze a místopředsedy Evropské komise Maroše Šefčoviče, informovala agentura DPA.
C:\fakepath\lithium.png

Srbsko, EU a Německo podepsaly dohodu o využívání zásob lithia

19.07.2024 Srbsko, Evropská unie a Německo dnes v Bělehradě podepsaly dohodu o záměru těžit srbské zásoby lithia, které se používá na výrobu baterií především do elektromobilů. Prohlášení o záměru bylo podepsáno za přítomnosti srbského prezidenta Aleksandara Vučiče, německého kancléře Olafa Scholze a místopředsedy Evropské komise Maroše Šefčoviče, informovala agentura DPA.
C:\fakepath\WTO-Okonjo.jpg

Šéfka WTO varovala před růstem obchodního protekcionismu

09.07.2024 Generální ředitelka Světové obchodní organizace (WTO) Ngozi Okonjová-Iwealaová varovala před vzestupem protekcionismu v mezinárodním obchodě, který by podle ní mohl mít výrazné negativní dopady na světovou ekonomiku. Informoval o tom server BBC.
img

EU zavádí prozatímní cla až 37,6% na dovoz elektromobilů z Číny

04.07.2024 Evropská unie zavádí předběžná cla až 37,6 procenta na dovoz čínských elektromobilů, uvedla dnes Evropská komise (EK). Cla budou platit od pátku 5. července. Automobilky, které s EK spolupracují na vyšetřování dopadu subvencí čínské vlády, budou platit méně. EK již dříve uvedla, že půjde o dodatečná cla vybíraná navíc k dosavadnímu desetiprocentnímu clu. V posledních týdnech komise ještě jednala s čínskými úřady, ale žádného zásadního průlomu nedosáhla. Čínské ministerstvo obchodu dnes vyjádřilo naději, že se v příštích čtyřech měsících podaří dosáhnout dohody. Německá automobilka Volkswagen cla kritizovala a varovala, že evropský automobilový průmysl neposílí.
img

Země EU váhají, zda podpořit dodatečná cla na elektromobily vyráběné v Číně

03.07.2024 Členské státy Evropské unie váhají, zda podpořit dodatečná cla na elektromobily vyráběné v Číně. Němci jsou proti, Francouzi pro a Češi zatím nevědí. Pro Brusel je problém získat shodu pro svůj zatím největší obchodní případ. V případě, že cla začnou platit, hrozí Peking rozsáhlými odvetnými opatřeními. Uvedla to dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-01072024-38-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.07.2024 1) Francouzské akcie po prvním kole parlamentních voleb posilují. Index CAC 40 kolem 9:40 SELČ přidával přes dvě procenta. Francouzská aktiva oslabovala od překvapivého rozhodnutí prezidenta Emmanuela Macrona z 9. června vypsat předčasné volby. Podle agentury Reuters se trhy obávaly především vyhlídky na výraznou většinu krajní pravice nebo krajní levice.
img

EU se spojuje s Čínou ve jménu Green Dealu – a proti Trumpovi. Ďábelské

30.06.2024 Už v nadcházejícím týdnu mají vstoupit v platnost navýšená cla EU na čínské elektrovozy. Zatím v provizorním módu, od konce letoška definitivně. Stále tedy existuje možnost citelné redukce chystaného navýšení, nebo dokonce plného ustoupení od něj. EU v tomto týdnu přistoupila zatím jen k titěrné redukci nově plánovaných celních sazeb.
C:\fakepath\Belorusko2.jpg

EU rozšířila sankce proti Bělorusku o zákaz diamantů, zlata, uhlí či ropy

30.06.2024 Evropská unie včera rozšířila sankce proti běloruské ekonomice v reakci na podíl Minsku na ruské agresi proti Ukrajině. Podle komuniké Rady EU nová omezení zahrnují i zákaz dovážet z Běloruska zlato, diamanty, helium, uhlí a ropu.
img

Volkswagen investuje až pět miliard dolarů do rivala Tesly, firmy Rivian

26.06.2024 Německá automobilka Volkswagen investuje až pět miliard dolarů (zhruba 116 miliard Kč) do amerického výrobce elektromobilů Rivian. Hodlá s tímto konkurentem Tesly vytvořit společný podnik, který bude sdílet architekturu a software pro elektromobily. Obě firmy to uvedly v úterý svém společném sdělení.
C:\fakepath\Forint2.jpg

Maďarsko ukončí povinnost zlevňovat potraviny kvůli vysoké inflaci

25.06.2024 Maďarsko od 1. července ukončí nařízení, podle kterého měly prodejny od loňského června povinnost zlevňovat vybrané potraviny. Oznámilo to dnes maďarské ministerstvo hospodářství. Vláda před rokem opatření zavedla, aby lidem pomohla vypořádat se s vysokou inflací, která mezitím citelně polevila a nyní se pohybuje kolem čtyř procent.
img

Politická nestabilita, záminka k prodeji CAC 40 ?

25.06.2024 Francouzskou politickou scénou otřásl nečekaný zvrat ve stejný večer, kdy se konaly volby do Evropského parlamentu, tedy 9. června. Ne proto, že by radikální pravice získala většinu křesel v parlamentu – to předpovídaly již předběžné průzkumy –, ale spíše proto, že prezident přijal náhlé rozhodnutí rozpustit Národní shromáždění. V důsledku toho půjdou občané 30. června a 7. července opět k volbám, přičemž jim hrozí, že budou čelit dalšímu soužití. Jak po této zprávě reagoval akciový trh ?
C:\fakepath\Ukrajina-euro.jpg

EU potvrdila 1,4 miliardy eur ze zmrazených ruských aktiv pro Ukrajinu

24.06.2024 Evropská unie potvrdila 1,4 miliardy eur (34,9 miliardy Kč) z výnosů ruských aktiv zmrazených v Evropě pro Ukrajinu, plyne z informací diplomatických zdrojů. První část peněz určených na vojenskou pomoc zemi, která se brání ozbrojené ruské agresi, by měla do Kyjeva zamířit příští týden. Platby dosud blokovalo Maďarsko, avšak podle analýz právníků z Rady EU Budapešť nemůže vyslání peněz zastavit. Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjárto už podle agentury Reuters uvedl, že maďarský právní tým zkoumá, jak rozhodnutí zpochybnit.
img

Cla na čínská elektroauta možná nebudou. Peking coby ústupek nabízí redukci svého cla, z níž by profitovaly hlavně německé automobilky

24.06.2024 Je stále pravděpodobnější, že EU sníží, nebo vůbec nezavede dodatečná cla na čínská elektroauta. Čína totiž nyní nově nabízí ústupek, z nějž by těžily zejména německé automobilky. Německému vicekancléři Robertu Habeckovi, který je na návštěvě Pekingu, dal nabídku čínský ministr obchodu Wang Wen-tchao.
img

EUR/USD. 24. června. Pátek zůstal medvědům, ale v pondělí přešli do útoku býci.

24.06.2024 Pár EUR/USD se v pátek obrátil ve prospěch amerického dolaru poblíž korekční úrovně 61,8 % (1,0722) a klesl k Fibonacciho úrovni 76,4 % (1,0676). Podobný pohyb se očekával. Odraz páru od úrovně 1,0676 už podpořil evropskou měnu a zahájil růst k úrovni 1,0722. Dnešní odraz od této hladiny vrátí pár do "rukou medvědů" s potenciálním poklesem zpět na hladinu 1,0676. Usazení nad úrovní 1,0722 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu k nejbližší korekční úrovni 50,0 % (1,0760).
img

EU chce pod taktovkou Německa prohloubit průmyslovou spolupráci s Čínou, obává se totiž velké obchodní války s ní a i její konkurence, píše Wall Street Journal. EU tím podle listu ale dost riskuje

23.06.2024 Chystaná cla na čínská elektroauta, která jsou v plánu od příštího měsíce, nemají být – v očích Bruselu – úvodním výstřelem v obchodní válce. Evropská unie naopak tiše akceptuje vznik „eurounijně-čínského průmyslového komplexu“. V podstatě tedy již přijala fakt, že čínská elektroauta jsou natolik konkurenceschopná, že evropští výrobci – zatížení regulacemi a normami, jež nesnesou srovnání nikde jinde ve světě – proti většině z nich nemají příliš šancí. Proto se se svým soupeřem hodlá spíše spojit než s ním zápolit; chce jej jen přimět k tomu, aby své elektrovozy vyráběl v EU, a ne v Číně.
img

Čokoláda jako luxusní zboží? Cena čokolády se může do konce roku zdvojnásobit

20.06.2024 Pokud patříte mezi milovníky čokolády, měli byste zpozornět, protože cena hlavní složky této pochoutky v podobě kakaa prudce vzrostla a v polovině dubna překročila hranici 12 tis. Klimatické změny, nemoci nebo nedostatečné investice znamenají, že cenovka kakaových výrobků pravděpodobně dále poroste, přičemž možnou záchranou je Latinská Amerika.
img

Předčasné volby ve Francii: Nečekaný šok pro evropskou ekonomiku

19.06.2024 Emmanuel Macron po prohraných eurovolbách způsobil ve Francii politické zemětřesení, které nenechalo pařížskou burzu klidnou. Největší obavy vzbuzuje státní rozpočet, který je již nyní v hlubokém deficitu a který by mohla ohrozit případná krajně pravicová vláda. Vzhledem k tomu, že Francie je druhou největší ekonomikou v Evropě, mohly by volby narušit stabilitu nejen na domácí scéně, ale i v celé Evropě. To může znamenat novou překážku na cestě k hospodářskému oživení po letech krize.
img

Výhled pro EUR/USD na 19. června. Je korekce dokončená?

19.06.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval na vyšší úrovni. Tento pohyb má zcela korekční charakter. Ke konci dne se cena dostala ke kritické hranici a okamžitě se odrazila zpět. Euro by proto mohlo klesnout už během dneška. Evropská unie včera zveřejnila konečný odhad své květnové zprávy o inflaci. Trh na zprávu nereagoval, protože druhý odhad se plně shodoval s tím prvním. Navíc nárůst na 2,6 % v současné době nemá pro Evropskou centrální banku žádné negativní důsledky. Centrální banka již snížila své sazby a dalšího snížení sazeb se možná dočkáme až v září. Pokud se tedy míra inflace v nadcházejících měsících zvýší, nesníží to pravděpodobnost, že ECB zpomalí uvolňování měnové politiky. Ukazatel bude mít do září dostatek času, aby se vrátil do rozmezí 2,3–2,4 %.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 18. června. Americký dolar má dnes volno.

18.06.2024 Pár EUR/USD v prvním obchodním dni nového týdne pokračoval v korekci po dokonalém odrazu z pásma 1,0658–1,0669, které otestoval koncem minulého týdne. Pár tedy může ještě nějakou dobu korigovat, což odpovídá současnému technickému obrazu. Tento týden se v USA ani v eurozóně nečekají významné události ani zprávy, takže pohyby páru mohou být mírné nebo až líné – ideální čas na korekci. Nejbližším cílem korekčního pohybu je linie Kijun-sen. Odraz od ní by mohl vrátit sestupný trend, což by bylo logické.
img

Čína chystá omezení dovozu vepřového z EU, jako odvetu za cla na elektroauta. Čínský krok bude „ránou“ pro zbývající české výrobce vepřového, naopak z něj bude těžit Rusko

17.06.2024 Čína chystá omezení dovozu vepřového z EU, jako odvetu za clo na elektroauta. Čínský krok bude „ránou“ pro zbývající české výrobce vepřového, naopak z něj bude těžit Rusko. Na Green Deal a s ním související obchodní válku EU s Čínou tak může doplatit nejen český autoprůmysl, ale také právě české zemědělství, vydělá na tom Kreml.
C:\fakepath\trader-13062024-50-zm.jpg

Akcie v Evropě oslabily, klesly automobilky kvůli clům na čínská elektroauta

13.06.2024 Evropské akcie dnes oslabily, ztrácely zejména automobilky. Příčinou jsou přetrvávající obavy z nových cel, k jejichž zavedení na dovoz čínských elektromobilů se chystá Evropská unie. Výrazně hůře než jejich evropské protějšky si vedly italské akcie. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 klesl o 1,31 procenta na 516,04 bodu.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 13. června. Toto je konec dolaru a dobro pro ty, kdo obchodovali.

13.06.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu prudký a opět nelogický růst o zhruba 100 pipů. Situace odráží dění z doby před měsícem, kdy mírný pokles inflace vyvolal výrazný pokles amerického dolaru. Tehdy jsme zmínili, že dolar nemá pro tak prudký pokles solidní důvod, a totéž může platit pro včerejší události. Chceme zdůraznit, že v tomto článku záměrně nezvažujeme výsledky zasedání Federálního rezervního systému a jeho vliv na měnový trh. Reakce obchodníků podle nás mohou přetrvávat ještě den po skončení zasedání, takže případné závěry by se měly vyvozovat nejdřív dnes odpoledne.
img

EU výrazně navyšuje cla na čínská elektroauta, poškodí tím Německo i Česko. Fiasko Green Dealu ji totiž nutí přejímat Trumpovu agendu, kterou dříve tolik kritizovala

12.06.2024 Evropská unie od první poloviny příštího měsíce výrazně navýší cla na čínská elektroauta, až do výše přesahující 38 procent. EU tak činí na základě prověrky systému dotování výroby čínských elektroaut, kterou zahájila loni. Čína už uvedla, že podnikne odvetné kroky. Akcie firem čínského segmentu výroby elektrout se v reakci propadají. Například akcie automobilek Geely a Xpeng klesají o osm procent.
img

Fiasko Green Dealu nutí Evropskou unii přejímat Trumpovu agendu, kterou dříve tolik kritizovala. Proti už je jen „pročínské“ Německo, kroky Bruselu tak poškodí i Česko

09.06.2024 Když svého času Donald Trump obýval Bílý dům, činovníci zemí Evropské unie se mu rádi vysmívali. Pokud jej tedy neměli hned za zlosyna. Dnes už jim úsměv ztuhl. Pýcha zase jednou předešla pád. Nakonec vlastně dokonce Trumpovu agendu přejímají. V řadě klíčových oblastí.
img

EUR/USD. 7. června. Medvědi se navzdory všemu zdráhají zaútočit.

07.06.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek potřetí nebo počtvrté vrátil k úrovni retracementu 76,4% (1,0892). Další odraz od této úrovně prospěje americkému dolaru a povede k mírnému poklesu k Fibonacciho hladině 61,8% (1,0837). Zajištění páru nad úrovní 1,0892 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu k další úrovni retracementu 100,0% (1,0982). Je třeba také poznamenat, že navzdory silnému a hojnému zpravodajskému zázemí v tomto týdnu zůstává aktivita obchodníků poměrně slabá.
C:\fakepath\zemni plyn 2.jpg

Plyn pro evropský trh zlevňuje, také díky kratší odstávce v Norsku

04.06.2024 Velkoobchodní cena plynu pro evropský trh sestupuje z letošního maxima, na které se dostala v pondělí. Dnes po poledni vykazovala asi tříprocentní pokles pod 35 eur (865 Kč) za megawatthodinu (MWh). Ke zklidnění situace přispěly zprávy, že odstávka na platformě u Norska bude kratší, než se čekalo. Norsko je teď klíčovým dodavatelem plynu do Evropy.
img

EUR/USD. 4. června. Výhoda je opět na straně býků

04.06.2024 Pár EUR/USD v pondělí zaznamenal odraz od úrovně korekce 61,8 % - 1,0837, tedy obrat ve prospěch evropské měny a silného růstu. Došlo také k uzavření nad úrovní Fibo 76,4 % – 1,0892. Růst tedy může pokračovat, ale dnes ráno již kotace uzavřely pod úrovní 1,0892, což nám umožňuje očekávat mírný pokles směrem k 1,0837. Domnívám se, že se dnes euro vrátí o něco níže, neboť pár se v zásadě poměrně často koriguje v rámci vzestupného trendového koridoru.
img

Analýza páru EUR/USD ze dne 30. května. Nečekaná zastávka poblíž úrovně 1,0788.

31.05.2024 Vlnový pattern v grafu 4H pro pár EUR/USD zůstává beze změny. Aktuálně sledujeme utváření předpokládané vlny 3 v 3 neboli C v segmentu klesajícího trendu. Pokud to tak opravdu je, budou kotace ještě dlouho klesat, protože první vlna tohoto segmentu se přestala tvořit u hladiny 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového segmentu by tudíž měla skončit níž.
C:\fakepath\trader-24052024-45-zm.jpg

Německý ministr financí varoval před obchodní válkou s Čínou

24.05.2024 Německý ministr financí Christian Lindner dnes varoval před obchodní válkou s Čínou. Obchodní války podle něj nemají vítěze, pouze poražené. Lindner to uvedl na zasedání ministrů financí skupiny ekonomicky vyspělých zemí G7.
img

Ruský soud zakázal firmě ČEZ vést arbitráž proti Gazpromu mimo Rusko

24.05.2024 Arbitrážní soud pro Petrohrad a Leningradskou oblast zakázal české energetické společnosti ČEZ pokračovat v arbitrážním řízení proti ruskému plynárenskému podniku Gazprom mimo Rusko. Informovala o tom dnes agentura TASS. Rozhodnutí přichází poté, co ČEZ ve čtvrtek večer oznámil, že rozhodčí tribunál Mezinárodní obchodní komory (ICC) zakázal Gazpromu pokračovat v soudním řízení proti firmě ČEZ v Rusku.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 24. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

24.05.2024 Pár EUR/USD včera pokračoval v poklesu v rámci korekce proti korekci. Začátečníci by si měli uvědomit, že veškerý vzestupný pohyb páru v posledním měsíci je součástí korekce, která je v časovém rámci 24H dokonale patrná. Korekce dál přetrvává, ale pohyby páru jsou poměrně pomalé, takže v nižších časových rámcích vypadají jako samostatný trend. A sestupný pohyb z minulého týdne je korekcí proti tomuto trendu. Celkově vzato zůstává volatilita slabá a dosahuje většinou zhruba 40 pipů za den. Proto je velmi těžké a někdy i marné obchodovat tento pár v nižších grafech. Zvlášť intradenních.
C:\fakepath\euro-23052024.jpg

Historie eura je hlubší, než se zdá. O evropskou měnu se státy pokoušely už v 19. století

23.05.2024 Euro je v současnosti považované za druhou nejdůležitější měnu světa, zároveň jde ale o jedno z nejmladších platidel. Ovšem jen na první pohled. Evropa začala se společnou měnovou politikou výrazněji experimentovat už v devatenáctém století. Na euro si posvítíme v dalším vydání cyklu CASH HISTORY.
C:\fakepath\zemni plyn.jpg

Cena plynu pro evropský trh přesáhla 33 eur za MWh

22.05.2024 Velkoobchodní cena zemního plynu pro evropský trh s dodáním příští měsíc dnes překročila 33 eur za megawatthodinu (MWh) a blíží se letošnímu maximu. Analytici vidí příčinu zejména ve vleklé údržbě a s ní souvisejících odstávkách na zpracovatelských zařízeních v Norsku. Proti stejnému období loni je ale cena plynu stále výrazně nižší.
img

Analytici: Reforma stabilizuje trh EU s elektřinou, je pozitivní pro spotřebitele

21.05.2024 Reforma trhu s elektřinou, kterou dnes v Bruselu definitivně schválily členské státy EU, by měla podle analytiků zvýšit stabilitu a předvídatelnost trhu. Podle nich bude mít reforma pozitivní důsledky zejména pro spotřebitele, které má prostřednictvím mechanismu pro krizové situace ochránit před neočekávaným kolísáním cen energií. U dodavatelů lze naopak počítat s vyšší administrativní zátěží. Vyplývá to z komentářů analytiků pro ČTK.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 15. května. Proč byli prodejci zklamaní z údajů o americkém indexu výrobních cen.

15.05.2024 Měnový pár EUR/USD vykazoval nízkou volatilitu a druhý den v týdnu se pohyboval mírně nahoru, jak už se stalo zvykem. Obecně vzato, cena se pohybuje každý den stejně – směrem nahoru, ale slabě. Euro v úterý nutně nepotřebovalo silné důvody k růstu. Obchodníci dopoledne ignorovali zprávy z Německa a eurozóny, přestože přinesly poměrně dobré výsledky. Jak jsme ale včera zmínili, jednalo se o sekundární údaje. Na druhou stranu, americký index výrobních cen (PPI) vyvolal na trhu emoční bouři. Je naprosto nejasné, jaké úmysly trh měl. Dolar nejdřív prudce stoupal a pak ještě silněji klesal.
img

EUR/USD. 14. května. Rovnováhu na trhu může narušit Powell.

14.05.2024 Pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval mezi úrovněmi 1,0764 a 1,0806, mezi kterými byly další dvě hladiny – 1,0785 a 1,0797. Ocitl se tím v náročné zóně, ze které se bude poměrně těžko dostávat. Včerejší odraz od korekční úrovně 61,8 % (1,0806) nedovolil býkům pokračovat v útocích v rámci vzestupného trendového kanálu. Pokles k úrovni 1,0764 a spodní linii koridoru může začít už dnes. Výrazný pokles evropské měny pod kanál nečekám před uzavřením.
C:\fakepath\Leyen.jpg

Leyenová: EU bude chránit své podniky před nekalými praktikami Číny

06.05.2024 Evropská unie je odhodlaná chránit evropské firmy a ekonomiky před nekalými praktikami Číny. Po dnešním jednání s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem v Paříži to řekla předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyenová. Uvedla také, že počítá s vlivem Čína na Rusko pro ukončení války na Ukrajině.
C:\fakepath\fundament-06052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – politické a regulační změny (6. díl)

06.05.2024 Tento článek pojednává o politických a regulačních změnách a jejich vlivu na ekonomiku a investice. Čtenář získá přehled o faktorech ovlivňujících tyto změny, nejvýznamnějších regulačních orgánech a jejich rolích. Dále se dozví, jaké jsou důsledky politických a regulačních změn na ekonomiku, investice, spotřebitele a jaké klíčové aspekty těchto změn jsou důležité. Nakonec je zdůrazněn význam porozumění politickým a regulačním změnám pro úspěch v globálním prostředí.
C:\fakepath\Cina-prumysl.jpg

BBC: Západ tvrdí, že Čína toho vyrábí příliš, ta ale nesouhlasí

05.05.2024 Žen Wen-ping nechce opustit prázdnou cihlovou budovu v čínském výrobním centru Tung-kuan, která kdysi bývala prosperující továrnou. Netruchlí jen nad koncem firmy, ale také nad zpomalováním kdysi nezastavitelné čínské ekonomiky, které milionům pracovníků ztěžuje hledání práce. Západ Číně vyčítá, že vyrábí příliš mnoho. Pro lidi, jako je Žen, se však v Číně nevyrábí dost, napsal server stanice BBC.
img

Gazprom žádá ruský soud, aby zakázal firmě ČEZ arbitrážní řízení v Ženevě

03.05.2024 Ruská plynárenská společnost Gazprom Export požádala ruský arbitrážní soud, aby zakázal české energetické skupině ČEZ pokračovat v řízení u mezinárodního arbitrážního soudu v Ženevě. Informovala o tom dnes ruská tisková agentura TASS. Gazprom Export je exportní divizí ruské státní plynárenské firmy Gazprom.
img

EUR/USD. 2. května. Statistiky z USA opět zklamaly.

02.05.2024 Pár EUR/USD se ve středu obrátil ve prospěch evropské měny a zahájil nový růst, přičemž se konsolidoval nad korekční úrovní 100,0 % – 1,0696. Kotace by dnes tedy mohly dál stoupat k další Fibonacciho hladině 76,4 % – 1,0764. Předtím pár ale uzavřel pod vzestupným trendovým kanálem, takže se domnívám, že nálada obchodníků se mění v "medvědí". Nová konsolidace pod hladinou 1,0696 bude působit ve prospěch americké měny a nového poklesu ke korekční úrovni 127,2 % (1,0619).
img

České členství v EU má své plusy i mínusy, czexit by se ale nevyplatil. Eurozóna již z hlediska Česka není elitním klubem jako před dvaceti lety

01.05.2024 Pro Česko a jeho ekonomiku členství v EU znamená zejména to, že naše země patří k bloku zemí, který je globálním hráčem. Těžko by globálním hráčem byla ČR sama o sobě. Na tom, kam se tento blok zemí ubírá, se navíc Česko může podílet a spolurozhodovat o něm, byť je otázka, do jaké míry. Nicméně v tomto ohledu ČR jako celek členstvím v EU nepochybně získává. Vysoce nad rámec více než bilionu korun, který od vstupu do EU v čistém vyjádření získalo z unijních rozpočtů.
img

EUR/USD. 29. dubna. Býci pokračují v postupu

29.04.2024 V pátek pár EUR/USD zaznamenal pokles ke spodní linii vzestupného trendového kanálu. Hranice nedosáhl, došlo k obratu ve prospěch evropské měny a býčí nálada mezi obchodníky přetrvala. Cena se stále obchoduje uvnitř kanálu. Teprve konsolidaci pod kanálem budu považovat za konec období dominance býků a budu očekávat obnovení poklesu eura směrem k Fibonacciho retracementu 127,2 % na 1,0619 a níže.
img

Evropu ESG oslabuje, těží z toho americké akcie i banky

28.04.2024 Evropské akcie se letos ocitly v historicky rekordní slevě vůči těm americkým. Vyplývá to ze srovnání poměrového ukazatele vyhlížené tržní ceny akcie a čistého zisku na akcii na horizontu dalších dvanácti měsíců. V potaz jsou přitom vzaty všechny klíčové akciové tituly jak ve Spojených státech, tak v Evropě.
img

Gazprom u ruského soudu zažaloval ČEZ, slovenskou ZSE a rakouskou OMV

26.04.2024 Ruská plynárenská společnost Gazprom u ruského soudu zažalovala tři středoevropské podniky, včetně české energetické firmy ČEZ a podniku Západoslovenská energetika (ZSE). Informovala o tom agentura TASS, podle které to vyplývá ze soudních spisů.
C:\fakepath\Macron2.jpg

Macron: Evropa je smrtelná, musí posílit obranu

26.04.2024 Evropa musí posílit svou obranu a více sázet na vlastní zbrojní produkci, aby lépe čelila globálním bezpečnostním hrozbám, na něž není v současnosti připravena. Prohlásil to včera francouzský prezident Emmanuel Macron, který v projevu na pařížské Sorbonně mluvil o prioritách své evropské politiky před červnovými eurovolbami. Evropské země se podle něj musí zbavit obranné závislosti na Spojených státech a zesílit vazby na Británii. Řekl také, že Evropa musí podporovat své firmy, dále pracovat na nezávislosti svého průmyslu a lépe chránit hranice před nelegální migrací.
img

Klíčové události 26. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

26.04.2024 Na pátek je naplánováno poměrně mnoho makroekonomických událostí, ale ke všem dojde ve Spojených státech. Evropská unie, Spojené království, ani Německo nezveřejní žádné významné zprávy. Měnové páry proto mohou během evropské obchodní seance vykazovat liknavé pohyby. Spojené státy zveřejní zprávy o osobních příjmech a výdajích amerických spotřebitelů, index PCE a index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity. Zprávy o osobních příjmech a výdajích nejsou úplně důležité. Mnozí odborníci považují index PCE za "měřítko inflace, které si Federální rezervní systém zvolil", ale tržní sentiment ovlivňuje obvykle jen slabě. Index spotřebitelského sentimentu dokáže vyvolat reakci, ale jen při výrazné odchylce skutečné hodnoty od prognózy.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 24. dubna 2024

24.04.2024 Pár EUR/USD v úterý vzrostl na korekční úroveň 100,0 % (1,0696) a konsolidoval se nad ní. Proces růstu tak může pokračovat k další Fibonacciho úrovni 76,4 % (1,0764). Konsolidace kotací pod úrovní 1,0696 podpoří americkou měnu a určitý pokles ke korekční úrovni 127,2 % (1,0619).
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 24. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.04.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval ve vzestupné korekci. Euro v průběhu dne posilovalo, ale významnou roli hrály okolnosti. Nečekali jsme, že evropské údaje o PMI vyjdou pozitivně, zatímco americké zprávy budou stagnovat. Německo a Evropská unie nebyly přesvědčivé, protože výrobní sektory zůstaly pod úrovní 50,0, a podnikatelská aktivita v tomto sektoru v Evropské unii dokonce klesla. V sektorech služeb ale došlo k solidnímu růstu. Oba americké indexy S&P zklamaly, což vyvinulo tlak na americký dolar.
img

Evropský průmysl zelené energie má problém: Společnosti se stěhují do USA

22.04.2024 Obnovitelná energie se mění, protože společnosti, které kdysi zapustily kořeny v Evropě, "balí kufry" a míří do Spojených států. Důvodem je souběh několika faktorů, konkrétně silná konkurence ze strany Číny, vlažná podpora ze strany EU a lákadlo USA v podobě zákona o snižování inflace (IRA), který nabízí příznivější podmínky pro zelené společnosti. Evropský solární průmysl dokonce varuje, že se nachází v existenční krizi a může brzy zkolabovat.
img

EUR/USD. 17. dubna. Jerome Powell podporuje dolar

17.04.2024 V úterý se měnový pár EUR/USD obchodoval horizontálně poblíž korekční úrovně 127,2 % – 1,0619. Konsolidace kotací pod touto úrovní umožní páru další pokles směrem k další Fibonacciho úrovni 161,8 % – 1,0519. K ústupu od úrovně 1,0619 nedošlo. Iniciativa je i nadále v rukou medvědů, kteří na evropskou měnu vyvíjejí tlak.
C:\fakepath\geopolitika-15042024-uvod.jpg

Geopolitické události – mezinárodní dohody a organizace (7. díl)

15.04.2024 V dnešním článku se zaměříme na mezinárodní dohody a organizace. Podíváme se, jak fungují a jak ovlivňují ekonomiku. Projdeme si některé aspekty, které do mezinárodních dohod a organizací zasahují, a samozřejmě si tyto dohody a organizace představíme. Na závěr si ukážeme, co je to Eulerův diagram a co z něj můžeme vyčíst.
C:\fakepath\forex-volatilita-17032024-2.jpg

Forex: Nejvíce volatilní měnové páry

15.04.2024 V tomto článku se budeme věnovat nejvolatilnějším měnovým párům současnosti. Naučte se je obchodovat a využijte volatilitu ve svůj prospěch. Forexový trh je oblíbený díky své vysoké volatilitě, která vytváří jak dostatek obchodních příležitostí, tak přináší vysoké riziko. Volatilitu měny určuje několik faktorů: likvidita, denní doba, geopolitické konflikty, ekonomická stabilita a nálada forexových obchodníků.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Vláda projedná regulaci trhu s kryptoaktivy

14.04.2024 Vláda ve středu projedná návrh zákona o digitálních financích, který reguluje trh s kryptoaktivy a stanovuje pravomoci České národní banky (ČNB) při dohledu nad ním. Ministerstvo financí návrh předložilo v souvislosti s očekávaným nabytím účinnosti evropského nařízení označovaného zkratkou MiCA, které by měl český zákon doplňovat. Část opatření zákona by podle návrhu měla nabýt účinnosti už na konci června, zbytek na konci roku.
img

Průměrná délka doby splatnosti dosáhla rekordu. Zažila nejvyšší skok od krize v roce 2008

10.04.2024 Loňský rok se stal rekordním z hlediska nárůstu průměrné délky doby splatnosti pohledávek. Celosvětově doba splatnosti vzrostla o tři dny na 59 dnů, což je nejvyšší skok od roku 2008, kdy započala celosvětová finanční krize. Nárůst potřetí za sebou zaznamenal i ukazatel potřeby pracovního kapitálu (WCR), jenž se zvýšil o 2 dny na celkových 76 dnů. Vyplývá to z nejnovější analýzy Allianz Trade.
img

EUR/USD. 8. dubna. Přípravy na zasedání ECB jsou v plném proudu

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek klesl do oblasti supportu 1,0785–1,0801, od níž se odrazil a pokračoval v růstu směrem k úrovni Fibonacciho retracementu 38,2 % – 1,0866. Nový odraz od této úrovně bude pro americký dolar opět přínosem, stejně jako návrat do zóny 1,0785–1,0801. Konsolidace kurzu páru pod touto zónou zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu směrem k Fibonacciho hladině 0,0 % na úrovni 1,0696. Podle mého názoru zůstává varianta s poklesem nejkonzistentnější.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 5. dubna 2024

05.04.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek vzrostl ke korekční úrovni 38,2 % – 1,0866, od které se odrazil a obrátil se ve prospěch americké měny. Tak začal proces poklesu k zóně supportu 1,0785–1,0801. Odraz kotací od této zóny podpoří nový růst eura. Konsolidace pod ní zvýší pravděpodobnost dalšího růstu dolaru ke korekční úrovni 0,0–1,0696. Za pravděpodobnější považuji druhou možnost.
img

Co se dalo čekat: ECB může snížit sazby dříve než Fed

02.04.2024 Nový obchodní týden začal poklidně. Až do zveřejnění indexu nákupních manažerů (PMI) ISM ve zpracovatelském průmyslu pro Spojené státy nebyly k dispozici žádné zprávy. A v době takto pasivního trhu měla daná zpráva velký vliv. Index PMI ve zpracovatelském průmyslu zaznamenal v březnu hodnotu 50,3 bodů oproti únorové hodnotě 47,8 bodů a poprvé po dlouhé době se tak vrátil nad klíčovou hranici 50,0 bodů. Trh neočekával více než 48,4 bodů, a proto takto silná zpráva okamžitě podpořila americký dolar. Podle mého názoru je to přesně tak, jak by mělo. První zpráva tohoto týdne vyvolala přesně ten pohyb, který jsme potřebovali.
C:\fakepath\EU3.jpg

Chudší státy po vstupu do EU rostly rychleji

01.04.2024 Chudší státy zažívaly po vstupu do Evropské unie rychlejší růst, a sbližování ekonomické úrovně se tak neodehrávalo jen mezi novými a starými členskými zeměmi, ale i mezi jednotlivými zeměmi střední a východní Evropy. Čechům se tak může zdát, že například Poláci si členstvím v EU výrazně polepšili. V rozhovoru s ČTK to uvedl Vít Havelka z českého institutu Europeum, který má své pobočky v Praze i v Bruselu. Havelka zdůraznil, že kvalita života v ČR je velmi vysoká, v podstatě srovnatelná s jižní Evropou, a posledních 20 letech Česko zaznamenává velkou ekonomickou prosperitu. I Evropská unie se ale rozšířením o deset zemí v roce 2004 stala ekonomicky mnohem silnější a rovněž konkurenceschopnější, uvedla Teona Lavrelašviliová z bruselského institutu European Policy Centre (EPC).
C:\fakepath\Ukrajjina-dolary.jpg

Ukrajina dostala od Světové banky úvěr 1,5 miliardy dolarů

31.03.2024 Ukrajina v rámci programu Světové banky (SB) obdržela úvěr v objemu 1,5 miliardy dolarů (35 miliard korun), uvedl v pátek ukrajinský premiér Denys Šmyhal. Půjčku Kyjev bránící se ruské invazi podle něj využije na rozpočtové, sociální a humanitární výdaje.
img

EUR/USD. 25. března. Medvědi narazili na silnou zónu supportu

25.03.2024 V pátek pár EUR/USD pokračoval v klesajícím trendu směrem ke korekční úrovni 23,6 % – 1,0801. Těsně pod touto úrovní se nachází zóna supportu 1,0785–1,0797. Společně tvoří silnou zónu supportu, jejíž překonání bude pro medvědy náročné.
C:\fakepath\geopolitika-25032024-uvod.png

Geopolitické události – mezinárodní vztahy (1. díl)

25.03.2024 V dnešním článku se podíváme na mezinárodní vztahy a seznámíme se s různými organizacemi. Rozebereme si, jak tyto organizace spolupracují a které dohody jsou pro mezinárodní vztahy nejdůležitější. Nakonec se podíváme na jejich vliv na ekonomiku a spotřebitele.
C:\fakepath\EU3.jpg

EU prý pomohla postkomunistickým státům s transformací

10.03.2024 Postkomunistickým zemím, které do Evropské unie vstoupily v roce 2004, pomohl se složitou hospodářskou a společenskou transformací výhled na unijní členství. V rozhovoru s ČTK to prohlásil šéf Institutu pro evropská studia na Univerzitě Brémy Arndt Wonka, podle kterého je otázkou, jakým směrem by se vývoj v těchto státech vydal bez unijní perspektivy a bez následného začlenění do EU. Řekl také, že Evropská unie může být rozhodně ráda, že se k ní před dvaceti lety Česká republika spolu s devíti dalšími převážně středoevropskými a východoevropskými státy připojila. Stejně tak spokojené mohou být podle něj i tyto země, kterým plynou z členství jasné výhody.
C:\fakepath\Trump4.jpg

Návrhy Trumpa na zvýšení cel by zasáhly německou ekonomiku

04.03.2024 Německá ekonomika by do roku 2028 klesla minimálně o 1,2 procenta, pokud by se Donald Trump znovu stal prezidentem Spojených států a uskutečnil zvýšení dovozních cel, které navrhuje. Uvedl to dnes německý hospodářský institut IW. Německo je největší ekonomikou v Evropě a největším obchodním partnerem České republiky.
img

EUR/USD. 1. března. O osudu eura rozhodne inflace

01.03.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek provedl obrat ve prospěch amerického dolaru a klesl na úroveň 1,0797, která spolu s úrovní 1,0785 tvoří další zónu supportu. Nedávno se na grafu vytvořilo několik dalších úrovní. Euro se pohybuje v úzkém cenovém rozpětí, v jehož rámci neustále nachází nové úrovně supportu a rezistence. Odraz od zóny 1,0785–1,0797 bude působit ve prospěch evropské měny a obnoví růst směrem ke korekční úrovni 61,8 % – 1,0883.
C:\fakepath\zemni plyn3.jpg

EU by měla uzákonit plán na ukončení dodávek plynu z Ruska

01.03.2024 Evropská unie by měla do roku 2027 zakotvit svůj plán na ukončení dodávek ruského plynu do zákona, uvedla Litva v dokumentu, který projednají unijní ministři energetiky. Informovala o tom včera agentura Reuters. Od invaze Moskvy na Ukrajinu v roce 2022 se dovoz plynu z Ruska do Evropy prudce snížil, což neplatí pro dovoz ruského zkapalněného zemního plynu (LNG). Evropská komise (EK) navrhla, aby sedmadvacítka do roku 2027 ukončila svou závislost na ruských fosilních palivech.
img

EUR/USD. 29. února. Dolar zakopl, ale neklesl

29.02.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu předvedl obrat ve prospěch americké měny a dokonce se konsolidoval pod korekční úrovní 76,4 % – 1,0823. Dolar si však nedopřál dlouhou dovolenou. O hodinu později došlo k obratu ve prospěch evropské měny a reverznímu uzavření nad Fibo úrovní 76,4 %. V tuto chvíli tak může dojít k obnovení růstového procesu ve směru korekční úrovně 61,8 % – 1,0883. Domnívám se však, že včerejší růst páru byl dílem náhody a byl vyvolán jednou slabou zprávou zveřejněnou ve Spojených státech. Konsolidace pod rostoucím trendovým koridorem naznačuje, že pokles páru je stále pravděpodobnější.
C:\fakepath\Rusko-Cina3.jpg

Rusko prý jedná s Čínou o půjčce v jüanech

26.02.2024 Rusko jedná s Čínou o možnosti získat půjčku v čínských jüanech, žádné rozhodnutí ale v této záležitosti prozatím nepadlo. Tiskové agentuře RIA to řekl ruský ministr financí Anton Siluanov. Ruské ministerstvo financí podle něj s tím čínským jednalo koncem loňského roku.
img

EUR/USD. 26. února. Projev Christine Lagardeové udá tón celému týdnu

26.02.2024 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval velmi špatně. Dalo by se říct, že se neobchodoval vůbec. Býci i medvědi se celý den snažili vychýlit jazýček vah ve svůj prospěch a pohybovali se podél korekční hladiny 76,4 % – 1,0823. Kotace se nicméně usadily pod koridorem rostoucího trendu, takže můžeme očekávat pokles k úrovním 1,0785 a 1,0725. Obchodníci by se ale měli na začátku nového týdne nejdřív "rozehřát". Na závěry o změně trendu na "medvědí" je zatím příliš brzy.
C:\fakepath\trader-23022024-55-zm.jpeg

Kanada oznámila nové sankce proti Rusku kvůli pokračující válce proti Ukrajině

23.02.2024 Kanada dnes oznámila nové sankce proti Rusku, terčem je 153 subjektů a deset jednotlivců. Opatření, jež přichází před sobotním druhým výročím zahájení ruské invaze na Ukrajinu, Ottawa koordinovala se Spojenými státy a Británií.
C:\fakepath\trader-23022024-38-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.02.2024 1) Bílý dům dnes před druhým výročím zahájení ruské invaze na Ukrajinu oznámil přes 500 nových sankcí proti Moskvě. Jsou zaměřené na jednotlivce zapojené do věznění zemřelého opozičníka Alexeje Navalného, proti ruskému finančnímu a obrannému sektoru nebo proti sítím, které "na několika kontinentech" pomáhají obcházet již platné sankce. Spojené státy podle prohlášení prezidenta Joea Bidena rovněž uvalují vývozní omezení na téměř stovku subjektů, které zvnějšku podporují ruské válečné snažení.
C:\fakepath\EU-Polsko.jpg

Leyenová: EU odblokuje 137 miliard eur z fondů pro Polsko

23.02.2024 Evropská unie příští týden rozhodne o odblokování 137 miliard eur (3,47 bilionu korun) z unijních fondů pro Polsko, oznámila dnes ve Varšavě předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová. Ocenila zároveň pokrok Polska při obnově vlády práva po nástupu kabinetu Donalda Tuska a slíbila 1,4 miliardy eur (35,5 miliard korun) pro polské zemědělce z Evropského plánu na podporu oživení NextGeneration EU (NGEU).
C:\fakepath\Rusko-sankce-4.jpg

EU definitivně schválila další balík sankcí proti Rusku

23.02.2024 Členské státy EU definitivně schválily třináctý balík sankcí proti Rusku, který obsahuje seznam 106 jednotlivců a 88 institucí či firem. Sankce jsou zaměřeny proti režimu prezidenta Vladimira Putina a proti těm, kdo ho podporují v jeho "nelegální, nevyprovokované a neoprávněné agresi", uvedla dnes Rada EU ve svém prohlášení. Na sankčním balíku se zástupci zemí EU shodli již ve středu, od té doby ho členské státy schvalovaly takzvanou písemnou procedurou.
img

Předpověď pro EUR/USD na 22. února

22.02.2024 Měnový pár EUR/USD si ve středu udržel "býčí" náladu, ale téměř po celý den se obchodoval v úzkém cenovém rozpětí. Dnes se pár ustálil nad korekční úrovní 76,4 % (1,0823), což umožňuje očekávat další růst směrem k další korekční úrovni 61,8 % – 1,0883. Vzestupný trendový koridor charakterizuje náladu obchodníků jako "býčí". Obnovení poklesu eura nyní můžeme očekávat pouze po uzavření kotací pod tímto koridorem.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 21. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

21.02.2024 Pár EUR/USD celé úterý pokračoval v korekčním pohybu, který začal před týdnem. I když prorazil klesající trendovou linii, považujeme současný rostoucí pohyb za "korekci". Euro v posledních týdnech vcelku výrazně klesá, což odpovídá našim očekáváním, ale je trochu předčasné si myslet, že klesající trend skončil. Korekční fáze může trvat ještě několik dní, nebo dokonce týdnů, pak ale stále očekáváme obnovení klesajícího trendu. Obecně jsou cíle eura kolem úrovní 1,00–1,02.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ukrajina za války přišla o 30 procent ekonomiky

20.02.2024 Ukrajina kvůli ruské agresi přišla o 30 procent své ekonomiky, asi pětinu svého území a 3,5 milionu pracovních míst. Více než deset milionů lidí muselo kvůli válce opustit své domovy, mnozí uprchli do ciziny. Uvedl to ukrajinský premiér Denys Šmyhal v rozhovoru, který zveřejnila japonská televize NHK. Šmyhal se při pondělní návštěvě Tokia zúčastnil podpisu desítek memorand týkajících se japonské pomoci s poválečnou obnovou Ukrajiny, která se již téměř dva roky brání ruské agresi.
C:\fakepath\Izrael-centralni banka.jpg

Izraelská ekonomika ve 4Q kvůli válce klesla

19.02.2024 Izraelská ekonomika v loňském čtvrtém čtvrtletí kvůli dopadům války s palestinským hnutím Hamás klesla v přepočtu na celý rok o 19,4 procenta. Ve svém odhadu to dnes uvedl izraelský statistický úřad. Výsledek je výrazně horší, než očekávali analytici. Ti s propadem sice počítali, v průměru jej ale odhadovali na deset procent. Za celý rok ekonomika růst udržela.
C:\fakepath\trader-16022024-44-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.02.2024 1) Americká kryptoměnová burza Coinbase vykázala ve čtvrtém čtvrtletí poprvé za dva roky zisk, a to díky vysokému objemu obchodů podpořenému oživením zájmu o kryptoměny. Čistý zisk činil 273,4 milionu USD (6,5 miliardy Kč) po ztrátě 557 milionů USD ve stejném období předchozího roku, uvedla firma ve zprávě pro akcionáře.
C:\fakepath\Leyen.jpg

Leyenová: Evropa musí investovat do obranného průmyslu

16.02.2024 Evropa musí nezbytně investovat do obranného průmyslu. Dnes to na úvod začínající třídenní Mnichovské bezpečnostní konference řekla předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyenová. Oznámila, že komise pod jejím vedením vypracuje strategii, jak by Evropská unie měla postupovat.
C:\fakepath\trader-15022024-50-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.02.2024 1) Evropská unie nemá zájem o prodloužení smlouvy o tranzitu ruského zemního plynu přes území Ukrajiny dál do Evropy. Řekla to dnes komisařka EU pro energetiku Kadri Simsonová, podle níž unie nic takového nepotřebuje. Současná smlouva vyprší na konci letošního roku. Ukrajina už v lednu popřela informace, že je připravena jednat o prodloužení smlouvy.
C:\fakepath\eurozona3.jpg

Ministři financí eurozóny navrhují snazší slučování burz

15.02.2024 Evropská unie by měla zvážit odstranění překážek, které brání slučování akciových burz. Umožnila by tím lepší fungování trhu a přispěla k tomu, že evropské akciové burzy přestanou zaostávat za konkurencí ze zámoří. Počítá s tím návrh ministrů financí eurozóny, ke kterému se dostala agentura Reuters.
C:\fakepath\zemni plyn3.jpg

EU nechce prodlužovat smlouvu o tranzitu ruského plynu přes Ukrajinu

15.02.2024 Evropská unie nemá zájem o prodloužení smlouvy o tranzitu ruského zemního plynu přes území Ukrajiny dál do Evropy. Řekla to dnes komisařka EU pro energetiku Kadri Simsonová, podle níž unie nic takového nepotřebuje. Současná smlouva vyprší na konci letošního roku. Ukrajina už v lednu popřela informace, že je připravena jednat o prodloužení smlouvy.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Jak hospodářské problémy Německa táhnou dolů ekonomiky východoevropských zemí

14.02.2024 Hospodářské problémy Německa nepříznivě ovlivňují ekonomiky východoevropských zemí. Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska tak v posledním čtvrtletí loňského roku stagnoval, zatímco rumunská ekonomika klesla, ukázaly dnešní statistiky. V obou případech se přitom čekal mírný růst. Východní Evropa tak nyní ve snaze zajistit hospodářské oživení spoléhá především na spotřebitelskou poptávku, uvedla dnes agentura Bloomberg.
img

EUR/USD. 13. února. Medvědi i býci vykazují slabost, zpráva o inflaci může situaci změnit

13.02.2024 Na měnovém páru EUR/USD došlo v pondělí k obratu ve prospěch americké měny a konsolidaci pod úrovní 1,0785. Tato konsolidace nám umožňuje předpokládat pokračování poklesu páru směrem ke korekční úrovni 100,0 % (1,0725), odkud před několika dny započal růstový proces. Býčím obchodníkům se v uplynulém týdnu nepodařilo prokázat záměry při formování nového trendu. Domnívám se, že převahu mají i nadále medvědi, což naznačuje, že pokles eura se může kdykoli obnovit.
C:\fakepath\trader-12022024-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.02.2024 1) Mezinárodní měnový fond (MMF) je přesvědčen, že světová ekonomika směřuje k takzvanému měkkému přistání, tedy že se jí podaří vrátit se k nižší inflaci, aniž by se objevila recese. Úrokové sazby se pak začnou snižovat přibližně v polovině roku. Na Světovém summitu v Dubaji to dnes řekla šéfka MMF Kristalina Georgievová.
C:\fakepath\emisni povolenky.jpg

Hodnota globálních trhů s emisními povolenkami loni stoupla na rekord

12.02.2024 Hodnota globálních trhů s emisními povolenkami v loňském roce dosáhla rekordních 881 miliard eur (22,2 bilionu Kč), ve srovnání s předchozím rokem se zvýšila o dvě procenta. S odvoláním na data společnosti LSEG to dnes uvedla agentura Reuters. Největší trh emisních povolenek provozuje Evropská unie.
C:\fakepath\zemni plyn5.jpg

Cena plynu pro evropský trh klesla pod 26 eur, je nejníže od loňského července

12.02.2024 Velkoobchodní cena plynu pro evropský trh je nejníže od loňského července. Dnes dopoledne se přechodně dostala pod 26 eur za megawatthodinu (MWh), než se vrátila nad tuto hranici. Jednou z hlavních příčin poklesu cen je útlum evropské ekonomiky a s tím související slabší poptávka po energiích. Uvedla to agentura DPA.
C:\fakepath\Izrael-centralni banka.png

Guvernér izraelské centrální banky po snížení ratingu vyzval vládu k akci

12.02.2024 Izraelská ekonomika se z dopadů války s palestinským hnutím Hamás zotaví, je ale potřeba, aby se vláda i parlament zaměřily na otázky, které zmiňuje americká ratingová agentura Moody's Investors Service. Řekl to včera guvernér centrální banky Amir Jaron. Moody's v pátek snížila hlavní rating Izraele na stupeň A2 z dosavadní známky A1.
C:\fakepath\trader-08022024-54-zm.jpeg

Spojené státy v rámci nových sankcí zakazují dovoz ruských diamantů

08.02.2024 Spojené státy v rámci nových sankcí zakazují dovoz některých kategorií diamantů těžených v Rusku. Uvedlo to dnes na svých internetových stránkách americké ministerstvo financí a rovněž oznámilo uvalení sankcí za porušování ruského cenového stropu na ropu.
img

EUR/USD. 7. února. Evropská měna je připravena na korekci

07.02.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý provedl retracement ke korekční úrovni 100,0 %, dosáhl úrovně 1,0725, odrazil se od ní a zahájil nový obrat ve prospěch evropské měny. Proces růstu tak dnes může pokračovat směrem k Fibonacciho úrovni 76,4 % (1,0823). Konsolidace kurzu páru pod úrovní 1,0725 bude působit ve prospěch americké měny, stejně jako obnovení poklesu směrem k úrovni 1,0644.
C:\fakepath\G7-2.jpg

Bloomberg: G7 chce použít zmrazená ruská aktiva jako zástavu při obnově Ukrajiny

04.02.2024 Skupina vyspělých zemí G7 a Evropská unie jednají o plánu, podle kterého by zmrazená aktiva ruské centrální banky v hodnotě více než 250 miliard dolarů (5,8 bilionu Kč) použily jako zástavu za úvěry na poválečnou obnovu Ukrajiny. S odkazem na své zdroje o tom dnes informovala agentura Bloomberg.
img

Fialova vláda plánuje nařídit povinné zastoupení žen ve vedení soukromých firem, na což si netroufly ani levicové kabinety. Poškodí tím českou burzu a kapitálový trh, neboť kvóty jej poškozují, jak dokládají odborné studie ze světa

04.02.2024 Současná údajně středopravá vláda se chystá zasadit další ránu českému kapitálovému trhu. Již se jí podařilo ochromit důvěru investorů v něj kurzotvornými výroky pronášenými nahodile a zmateně, zjevně bez znalosti věci a vůbec bez koncepce, případně jako v banánové republice v prostředí ducha venkovské hospody.
C:\fakepath\Srbsko.jpg

The Moscow Times: V Srbsku se usazují váleční migranti a roste podnikání Rusů

04.02.2024 Rusové zaregistrovali v Srbsku do konce roku 2023 přibližně 9000 nových podniků, přičemž v letošním roce by měl jejich počet dále růst, vyplývá z informací srbské agentury pro evidenci obchodních společností (APR). Údaje odrážejí zájem ruské komunity zapustit kořeny téměř dva roky poté, co ruská invaze na Ukrajinu vyvolala příchod přibližně 370.000 Rusů do této balkánské země, napsal server The Moscow Times.
img

Evropské akcie jsou historicky rekordně levné vůči těm americkým. Mezinárodní investoři totiž věří Evropě méně a méně, kvůli jejím přehnaným regulacím a ideologii

02.02.2024 Evropské akcie jsou teď v historicky rekordní slevě vůči těm americkým. Vyplývá to ze srovnání poměrového ukazatele vyhlížené tržní ceny akcie a čistého zisku na akcii na horizontu dalších dvanácti měsíců. Brány jsou přitom v potaz všechny klíčové akciové tituly jak ve Spojených státech, tak v Evropě.
C:\fakepath\trader-01022024-59-zm.jpg

EU se dohodla na nových pravidlech snižujících náklady na vstup firem na burzu

01.02.2024 Zástupci členských zemí Evropské unie a Evropského parlamentu se dnes dohodli na nových pravidlech, která sníží náklady na vstup firem na akciový trh. Nová pravidla mají rovněž povzbudit zakladatele k uvádění svých podniků na burzu tím, že jim zajistí zachování značné kontroly nad rozhodováním, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\eu-Rusko.jpg

EU se nenechává zastrašit Ruskem, řekl Michel po schválení pomoci Kyjevu

01.02.2024 Evropská unie vyslala jasný signál o své jednotě, a to svým vlastním občanům, partnerům v zahraničí i Rusku samotnému, když dnes schválila úpravy víceletého unijního rozpočtu s až 50 miliardami eur pomoci pro Ukrajinu. Po konci dnešního mimořádného summitu EU se na tom na tiskové konferenci shodli předseda Evropské rady Charles Michel a šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová.
img

EUR/USD. 1. února. Údaje o inflaci podporují dolar

01.02.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu provedl růstový pohyb ke korekční úrovni 61,8 % (1,0883), odrazil se od ní a obrátil se ve prospěch americké měny a klesl pod Fibonacciho úroveň 76,4 % (1,0823). Konsolidace kotací pod touto úrovní umožňuje očekávat pokračování poklesu směrem k další korekční úrovni 100,0 % (1,0725). Uzavření kurzu páru dnes nad 1,0823 bude příznivé pro měnu EU a určitý růst směrem k 1,0883.
C:\fakepath\trader-31012024-41-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.01.2024 1) Ruská centrální banka přestane zveřejňovat podrobné informace, které se týkají její měnové politiky. Oznámení o změnách základní úrokové sazby tak budou napříště jen stručná, uvedla v úterý banka. Polský deník Rzeczpospolita hodnotí toto rozhodnutí jako další krok k tomu, aby se omezil přístup k údajům o ruské ekonomice.
C:\fakepath\eu-usa.jpg

WSJ: Regulační mánie brzdí schopnost Evropy konkurovat Spojeným státům a Číně

31.01.2024 Evropská unie je jedničkou v jedné oblasti - v regulacích. Agresivní tvorbou pravidel si ale pod sebou řeže větev. Připravuje se o schopnost konkurovat Číně v oblasti elektromobility a Spojeným státům v umělé inteligenci (AI), napsal americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ).
C:\fakepath\trader-30012024-43-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.01.2024 1) Německá automobilka Volkswagen popřela zprávu, že přehodnotila plán uvést na burzu akcie své bateriové divize PowerCo. Reagovala tím na dnešní informace zdrojů agentury Bloomberg. Zpráva Bloombergu přispěla k poklesu ceny akcií Volkswagenu. Poptávka po elektromobilech, do kterých jsou baterie potřeba, nicméně slábne. Automobilka Renault v pondělí oznámila, že ruší plán uvést na burzu svou divizi Ampère, která se zabývá výrobou elektromobilů a softwaru.
Související klíčová slova: Společnost Synot Invest | Onexim Bank | Střední Evropa | Německé ministerstvo hospodářství | Spolupráce a přístup na trhy | Evropská unie a Británie | Technologie kryptoměn | Etheru | Cenový kanál | Obchodní pásmo | Ruské soukromé banky | Odhad vývoje ekonomiky | Objem transakcí | Republikánský prezident | Cena zlata v letošním roce | Akcie Meta Platforms | Měsíčník finančních trhů | Hospodářská situace | Balík rozpočtových opatření | Zpomalení čínské ekonomiky | Britské ropné společnosti | Akcie Sony | Svatý Kryštof a Nevis | Dodávky energií | Mezinárodní kontext | Náklady na těžbu ropy | Růst v eurozóně | BCPP | Uvolněné měnové politiky | Největší ruská banka | Ekologická Evropská unie | Phil Hogan | Mezinárodní pracovní síla | Zrušení cel | Objem plynu | Prostor k růstu | ChatGPT | Mediální magnát Rupert Murdoch | Omezení cen ropy | Expert PwC | Zásoby zemního plynu | Východní Evropa | Pekingská burza | Orsted (ORSTED.DK) | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Automotodrom | Ontario Teachers | Rizikové prémie | Sbor volitelů | Hodnota společnosti | Denys Šmyhal | Zvolení Joe Bidena | Výnosy dluhopisů | Ceny termínových kontraktů | Nezávislost na Srbsku | SPI Asset Management | Průmyslově-technologický holding | Canadian Securities Commission | Nureddin Nebati | Dlouhé pozice | Bitcoinové velryby | EPC | Premiérka | Geopolitické konflikty | Ozvěny trhu | Akcie švýcarské společnosti | Skandinávské aerolinky | Války | Cla na americké zboží | Ekonomický vliv | Arbitráž proti Gazpromu | Premiér Mark Rutte | Opětovný pokles | Obchodní vztahy s Ruskem | Lithium | Západní země | Britský finanční sektor | Ruská Sberbank | Vývoj | Obchodní platformy | Údaje z USA | Dana Drábová | Společnost Fortum | Jakub Seidler | Češi | Dolarový index DXY | Americká automobilka Tesla | Allwyn | Jihosúdánská libra | Francouzský frank | Pokračování klesajícího trendu | Budapešť | Rizikový faktor | Australská centrální banka | Evropská komisařka pro energetiku | Allianz | Zveřejněné údaje | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Panevropský index | Zelený balíček | LHA | Globální růst | Jak fungují změny politik a předpisů? | Cena futures | Radim Dohnal | Vládní pomoc | Energetické technologie | Akcie v Británii | Skupina Colt | IW | HDP Ruska | EUR/CAD | Take Profit | Zvýšení zisku | Výhled globální ekonomiky | Experimentální lék | Zdražovat | Zákaz ruského uhlí v EU | DPH | Americká automobilka | Canadian Securities Commission (CSC) | EUR | Kryptoaktiva | FDA | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Americké velkoobchodní tržby | Outperform | Přijmout euro | Paul Krugman | Nařízení MiCA | Úvěrový trh | AIR.DE | Společnosti BlockFi | Pokračování růstu | Sazka Entertainment | Transněfť | Standard & Poor's | Mark Mobius | Globální dluhopisový index | Nizozemská vláda | Komuniké | Regulace investičních fondů | Cena severomořské ropy | Zasedání vlády | Pařížská dohoda | Nedostatek čipů | Kalifornie | Srbská komunita | Lars Feld | Dříví | Oznámení výsledků | Finanční ústav | Zástupci zemí | Půjčování cenných papírů | Stavebnictví v březnu | Brokeři | Yandex | Sankce na ruskou ropu | Schodek státního rozpočtu | Oživení cen | Společnost GasNet | SCMP | Britské Panenské ostrovy | Garanční systém | Automobilový sektor | BA.UK | OTP | JP Morgan Chase | Bloomberg Commodity Spot Index | Německá marka | Nedostatek potravin | XOM | NATO Jens Stoltenberg | Slabé makro | Struktury Bruselu | Výkyvy | Itálie | Analytici Bank of America | Euro proti dolaru | CGN Power Co Ltd | Uvolnění podmínek | McDonald's | Zásoby zlata | Vývoj hodnoty eura vůči dolaru | Stoxx | Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) | Budoucnost mezinárodních vztahů | Okénko finančního trhu | Cena emisních povolenek v EU | PEPP | Obchodní deficit | Magnát Rupert Murdoch | Vývoj ceny zlata | CBDC | Ceny nemovitostí ve Švédsku | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | První den obchodování | České členství v EU | AstraZeneca Covid-19 vakcína | Posílení kapitálu | Společnost Avast | Mega Millions | Pip | Rozpočet EU | Očekávání | Korelace | Mezinárodní dohody a organizace | Jüan | Dekabank | Historické události | Volatilní | Tomáš Kolomazník | Inflace v září | Mobilizace v Rusku | Trh dluhopisů | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Daňové ráje | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | Nikl | JAR | Zákaz ruského uhlí | South China Morning Post | GLE.FR | Regulátor Bundesnetzagentur | Galapagos | VAT | Exelon | Vliv technologií a digitální éry | EUR USD | Vývoj ceny akcií Heidelbergcement | Chile | Viterra | On-line banka | Tlak na Rusko | Novo | Předpověď ceny | Mistral AI | Kurz UAH | AUD/NZD | Důvody k nákupu | Jihokorejská centrální banka | EUR/JPY | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Veřejné finance | Globální dluhopisové trhy | Společnost Hellofresh | Novartis | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Odvetná cla | FAA | Ruské invaze na Ukrajinu | ČEZ | Trh práce | Rozvíjející se země | Společnost Ryanair | Evropská komise | Gazprom Germania | Skupina Creditas | Německý Spolkový sněm | Akcie Novavax (NVAX) | Pro investory | Dluhopisy Kremlu | COP26 | Plynovod Nord Stream 2 | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Crypto | Akcie TUI | Czech Media Invest | Investice | Britská centrální banka | Společnost Equinor | US Bancorp | DXY | Korea Electric Power | Rozvolnění | USD/ZAR | Saldo běžného účtu | Potenciál | MACD | Loterijní společnosti | Zpráva z akciového trhu | Support | Diverzifikace | Ján Lučan | Allianz Trade | Éra fosilních paliv | Neschopnost splácet dluhy | Mezinárodní ratingová agentura | Státy a jejich zájmy | Akcie v eurozóně | Podnikatelské aktivity | Evropský systém obchodování | Akvizice | Posílení | Index aktivity | Továrny na čipy | Oslabování měny | Přesnost | Estonsko | Shazování peněz z vrtulníku | Alexander De Croo | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Macquarie Asset Management (MAM) | Bankovní společnost | Výhled Saxo Bank | Regulace kryptoměn v EU | Alexandr Novak | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Škoda Auto | Státní televize | Jak číst grafy | ADP report | Stoxx Europe 50 | Miliony dolarů | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Investice do ekologických technologií | Nákupní centra | Hlavní index německých akcií DAX | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Obchodní pravidla | Frakování | Pojišťovna Generali | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Zdanění firem | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Špatná nálada | Intervence | NYSE | Společnost Transněfť | Ceny kakaa | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | Broadcom | Severoirský protokol | E.ON | Levice | Interactive Brokers | Klesly akcie | Vývoz energetických produktů z Ruska do Číny | Experti | Asociace Libra | Produkce energie | LSEG | Futures a opce | Futures kontrakt | Mimořádné daně | Chování | Rekord | Skupina Saxo Bank | Ministr dopravy | Raiffeisenbank | Bitcoinového ETF | Nezávislost | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Zastropování ceny | Průměrný výnos | Vývoj těžby ropy | Člen bankovní rady ČNB | Allied Healthcare | Francouzský dluh | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Hospodářství EU | Creditas | Dění na trzích | Britská média | Francouzské energetické společnosti | Columbia Threadneedle Investments | WIIW | Zvýšení minimální mzdy | Šíření koronaviru | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Bidenova administrativa | Objem ropy | Bluebay Asset Management | Společnost Apple | Hodnota eura | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Zákon o vnitřním trhu | Gautam Adani | Účely primární veřejné nabídky | Asijské trhy | Ukrnafta | Obchodní seance | Investing | ČMZRB | Impuls | Český statistický úřad | Dluhopisy EU | Antimonopolní zákony | EUR/USD | Obchodní bariéry | PiS | Bruno Le Maire | Bruegel | Gallium | Koš evropských měn | Index ekonomické nálady | Úplný zákaz vývozu do Ruska | General Electric | Belgický premiér | Tradiční měny | Administrativa prezidenta | CGN Power Co | Levná ropa | Mediální magnát | Morgan Stanley | Oblasti supportu | Spotřebitelé | Konec eura | Javier Milei | Údaje o hrubém domácím produktu | Von der Leyenová | Ruský export | Protiíránské sankce | Omezení dodávek surovin | Předseda představenstva | PKN Orlen | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Die Welt | Americká kosmetická společnost | Mediální společnost | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Jednání prezidentů | Cena bitcoinu | Severoevropská dohoda | Současná cena | Obchodování na burzách | SOK | Wolters Kluwer | Spotový trh | Ziskové obchody | Konkurenti | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | Raytheon Technologies (RTX.US) | ETH | Ruský premiér | Streamovací služby | Izraelské státní občanství | Agentura AFP | Základní pravidla obchodování | Societe Generale (GLE.FR) | Solidarita | Stochastický oscilátor | Softwarová společnost | Bankrot Ruska | Novorossijsk | České členství | Automotodrom Brno | CSI 300 | Aktuální vývoj | Olívia Lacenová | Benchmark | Cena pšenice | Christos Staikuras | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Společnost PwC | Nejvyšší soud | Stav trhů | Většinový podíl | Kansas City | Chystaná regulace kryptoměn v EU | Sankce EU | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Americké podniky | Čistý příjem | La Nina | Výnos | The Moscow Times | DeFi | Poškodit ekonomiku | Prohlášení skupiny | Velcí investoři | Bild am Sonntag | Sibur | Oxfam | Nákupy státních dluhopisů | Čínská Hedvábná stezka | Medvědí výhled | Diem Association | Soudní dvůr EU | Platby v hotovosti | Ocelářství | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Fundamentální analýza pro začátečníky | Micron (MU.US) | RBS | Trh s dluhopisy | Slučování burz | Brent | Soukromá spotřeba | IHNED | Výhled poptávky | Asijské akcie | BreakEven | Delta | Krize v Řecku | Boj proti koronaviru | Dlužník | Zalando | Institut IW | First Citizens | Zhejiang Huayou Cobalt | Americký akciový trh | USMCA | Drahokam | Vzdělávání | Posouvat kupředu | Russell 2000 | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | VOW1 | Slabá poptávka | LYNX Trading | Banka Tinkoff | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Import kovů | Růst sazeb | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Růst poptávky po ropě | Reddit | Cena emisních povolenek | Server The Information | Šéfové | Jiné měny | Akcie Erste | Wilbur Ross | ESG | Jednociferná inflace | Index DOW | Import | Capri | Americká energetická společnost | Příjmy ruského rozpočtu | VK | Acacia Communications | Skupina J&T | Zákaz vývozu | Finanční regulátoři | Politico | Válka na Blízkém východě | Plán na snížení daně | Airbus SE | Série ztrát | Londýn | Exchange | Investiční portfolio | Odhad letošního růstu ekonomiky | O2 Czech Republic | Forexový trh | Splátky dluhů | AstraZeneca Covid-19 | Základní pravidla | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Tokyo Electric Power | Světová rada pro zlato (WGC) | Investiční strategie | Nové energetické technologie | Společnost Huawei | Severoamerická dohoda o volném obchodu (NAFTA) | KLDR | Státní dluh | Výsledky obchodování | Zastavení dodávek plynu | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zimní bouře | Zamrazení rezerv ruské centrální banky | Commodities | Historické souvislosti | Kryptoburzy FTX | The Moon Trading | Kontrakty | Strach | ALNOV | CapitalPanda | Vývoj měnového páru CAD/JPY | Roberto Gualtieri | Capitalinked.com Radim Dohnal | Eloktroauta | Tagesspiegel | Propad cen | Postupné otevírání ekonomiky | Virtuální měna | Obchodování s cennými papíry | Euro dolů | Online obchodování | Index spekulativního sentimentu | AUDUSD | Index DXY | Australská komise pro cenné papíry a investice | Praxe | Investiční výhled | Finanční války | Škoda | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zdravý rozum | Makroekonomické statistiky | Dramatické dopady | Labouristé | Předpověď počasí | WGC | Euronext | Kryptoměna Bitcoin | JPY | Akcie Akcie Philips | SMIC | Hodnota trhu | OX Capital Markets Ltd | Sibur Holding | GP Alliance | Michel Barnier | Holdingové společnosti | Evropské aerolinky | Metaverse | Onet.pl | Premiéři zemí Evropské unie | Členové eurozóny | Analytický tým FXstreet.cz | Spotřebitelské inflace | Síť Threads | Americká investiční banka | Vývoz ruské ropy | Polovodiče | Investiční příležitost | AI | Mluvčí Bílého domu | Bulgargaz | Maďarská média | Růst hrubého domácího produktu | Odhad HDP | SoftBank Group | Společnost Czech Media Invest | Ruský centrální depozitář | Volný pohyb kapitálu | Casino | Vincent Van Peteghem | Směřování trhu | Gallium a germanium | Ekonomický sentiment | Volby v Řecku | N7 Holding | ISTAT | Německá společnost | Uber Technologies | ÚOHS | Zneužívání bitcoinu | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | John Ray | Amartya Sen | Projekce | Ceny ETH | Nexen | Jaguar Land Rover | Observatory of Economic Complexity | Kontrakce | The Washington Post | TUI.DE | Peníze | Globtrex.com | Hedvábná stezka | Euro roste | Continental (CON.DE) | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Kurz renminbi | Robert Habeck | Úspěšný trader | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Představitelé G7 | Výrobní sektor | Velké cenové výkyvy | Zastavení dodávek ruského uhlí | IIF | FTX | Pařížská dohoda o klimatu | Společnost VNG | Dosáhnout zisku | Společnost Kofola | Title Transfer Facility | Bydlení | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Reálné ekonomiky | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Propad rublu | Obavy z inflace | Ekosystém baterií | Hlavní centrální banky | Platidla | Doporučení k obchodování | Geely | Postcovidová ekonomika | Medvědí trh | Investors | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Bilance obchodu | Dodávky ruského plynu | Cena Brentu | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Východní blok | Technologie blockchainu | Zmrazená ruská aktiva | Pokles ceny ropy | CASH HISTORY | Bezpečné přístavy | Obchodní aktivity v Rusku | ALUMINIUM | GBP/EUR | Evropský výrobce letecké techniky | Americká sněmovna reprezentantů | Saxo Bank | Čerpání peněz | Měny v regionu | Adani | Long obchod | Hershey | Německá zajišťovna | Amgen | BlueBay | Barel ropy | Forwardová cena | Stochastický | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Tržní hodnota | Medvědí signál | Nejznámější kryptoměna | NBC | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | BWX Technologies Inc | O2 | Vývoj měnového páru GBP/AUD | Ropa WTI | Vzácné kovy | Nová makroekonomická prognóza | Rekordní růst | VinFast | Micron | Klinické testy | Zájem obchodníků | Tipy na zajímavé akcie | Obchodní transakce | Simon Peters | Výsledek hospodaření | Průmyslová výroba v Itálii | CRM | Historie eura | Lockheed Martin | Robert Reich | Americká softwarová společnost | Pražský akciový trh | Investigativní projekt | INTC.US | Bankovní rada ČNB | Americká společnost Tapestry | Index milánské burzy | SRI | CIBC | CEO společnosti | Oslabení jüanu | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | Obchodní restrikce | Státy společenství | Obchodování na burze | Brexit | Růst ekonomické nerovnosti | Smlouva o nešíření jaderných zbraní | Dopady krize | ZEW index | Společnost NJJ | Obranný sektor | Trh se šperky | Vlajka OSN | Open Society Foundations (OSF) | Nicola Sturgeonová | Kontrakty na ropu | Formace kladivo | Vlnový pattern | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Skupina EPH | Dolar dnes | The Verge | Závod na elektromobily | Evropské burzy | Bungie | CSI300 | DOGE | Valná hromada | Ekologové | Společnost Sentix | Trendový indikátor | Nové sankce proti Rusku | Pojišťovací společnost | Histogram | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | WallStreetBets | Rozhodnutí americké centrální banky | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | USD/BRL | Vývoj léků | Odlesňování | Americké ekonomiky | Polymetal International | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Kapitál | Kč/USD | Norské společnosti | Americký prezident Joe Biden | Německý ministr zdravotnictví | Býčí divergence | Dopravní subvence | Life Insurance | Člen ECB | Fondy obchodované na burze | Béžová kniha | Izraelská ekonomika | Hello Bank | Cestování | Nord Stream 2 | Světový finanční systém | Primární veřejná nabídka (IPO) | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | WIG20 | Bond | The Economist | Broker | Společnost Siemens | Next Finance | TerraUSD | Analytik Saxo Bank | Akcionáři | Zastavení ztrát | Vagit Alekperov | Cash flow | Proražení | Prodeje aut | Záchranný fond | Ukradené kryptoměny | Cenové úrovně | Gennadij Timčenko | NVDA.US | Nákup plynu | Drachma | Magnát | Futures na kakao | USD | Šíření onemocnění | Hýbat trhy | Česká pošta | Plynovod Nord Stream 1 | Tempo hospodářského růstu | InterContinental | Export | Změna klimatu | FDP | Banka Goldman Sachs | Německé HDP | Typ ropy | Upravený zisk | Odškodné | Shopify | Otřesy na finančních trzích | Dluhopisový index | NFLX | Čínské technologické firmy | Britové | Britský akciový index FTSE 100 | Technická analýza | Macquarie | Občané | Zasedání FOMC | NFP | Investiční analytik | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Chemický průmysl | Hyperinflace | CSCO | Výnos desetiletého dluhopisu | ProfitLevel | Posilování koruny | Trh s nemovitostmi | Trade Data Monitor | Dnešní statistika | Zynga | Spekulativní investoři | Výstavba gigafactory | GBP/JPY | Investovat | Komárek | Americká ropa WTI | Infekce X | Kapitálové strategie | Výkon | Gilead | Qualcomm | Comcast | NextGeneration EU (NGEU) | Výroční zprávy | Sodexo | Zvednutí sazeb | Ruská společnost | Vývoj ceny zemního plynu | Southwest Airlines | Michail Mišustin | ČEZ vůči Gazpromu | Jestřábí komentáře | Více peněz | Plány | Německý koncern | Trpělivost | Energetická společnost | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | Zemědělský svaz | Akcie Novavax | Aktuální informace | Zastropování ruské ropy | Šok | InterGen | Čínská telekomunikační společnost | N7 Holding Ltd. | Ropná zařízení | Český ministr | EAHU | ČSOB | Spikevax | Ekonom společnosti | Hongkong | Celosvětová spotřeba | Inflace v České republice | Evropská inflace | Italský premiér | Průměrná volatilita | Globální krize | ProSiebenSat.1 | Obnovení růstu | ByteDance | Zvyšování těžby | Společnost Pfizer | Price-to-Earnings | Společnost Emirates | Zavedení eura | Total | Trh s ropou | Fialova vláda | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Regulace | Hospodářské problémy | Vedlejší měnové páry | Růst britské ekonomiky | GBP/CHF | Katar | Vývoj ceny akcií | Kofola | Obchodní dohoda s Evropskou unií | LMT | Státní subvence | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Obchodní signály | Makléři | Lídři G20 | Třetí vlna | Bahlil Lahadalia | Bridgewater | Pokles kurzu | Garance | Noviny | Měnový fond | Pozitivní signál | LG Energy Solution | Tichomoří | Balkánské země | Úroková sazba | ISM pro sektor služeb | Očkování proti covidu-19 | Ahold Delhaize | Ceny energií v Evropě | Czexit | Kabinet | AAPL | Klimatické změny | Xiaomi | Ekonomiky | Tovární objednávky | Emirates | Litva | Konopí | Aker BP | ZAR | Hypotéky v Česku | Daňové škrty | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Pověst | City & Financial | PPF Telecom Group | Opční strategie | Spekulovat | ATVI | Fitch Ratings | Lipow Oil Associates | Německý dovozce ruského plynu | Cenové tlaky | Swapy | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | Akcie Exxon | Elektrárenská společnost | Nasdaq v New Yorku | Rostoucí ceny energií | CashFlow | Tiff Macklem | Tokyo Electric Power Co Holdings Inc | Mezinárodní spolupráce | ASIC | Ruský prezident | Ruský vývoz plynu | Africké trhy | P.A. | HDP v USA | Česká zbrojovka | Devizové rezervy České národní banky | Giuseppe Conte | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Bankomaty | CBO | Širší index S&P 500 | Prezidentské kampaně | Wienerberger | Oživení trhu | Výkon ruské ekonomiky | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Spolkový sněm | Vnímání rizika | Vládní výdaje | Euroval | Velikost fondu | Panevropský akciový index | Pekingská burza cenných papírů | Středoevropské měny | Dluhopisy německé vlády | Rekordní nárůst | Ton Kwan | 21. století | Dovednosti | McKinsey Global | Daily Telegraph | Hospodářské záležitosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Global Gateway | Německý export | Agentura Kjódó | Skupování aktiv | Patria Online | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství | Hospodářský institut | Dovoz | Dillí | Dovozní cla | Automobilka Tesla | Baterie do elektromobilů | Zvezda | Obrovský potenciál | Šíření nemoci | Výzkumy | Caterpillar | Vlastní měny | MT5 | Viry | Nejbohatší | Zprávy o trhu | Aktuální kurzy | RBN Energy | Produktovod | Investice do těžby | Pozitivní zprávy | NASA | Czechoslovak Group (CSG) | Hyundai | Odpojení Ruska | Penzijní fondy | Nikkei | EverTrader | Uhelné elektrárny | Instagram | Společnost Naftogaz | Nominální hodnota | Společnost China Mobile | Americké ministerstvo spravedlnosti | Pro tradery | The New York Times | Energie | Generace Z | Cenové pohyby | Gigant Gazprom | 1 milion | Stratégové | Konvergence | Výrobní ceny | Čínské úřady | M5S | Politická situace | Případné sankce | Marek Mora | Obchodní dohoda | Komoditní | Prezident Jair Bolsonaro | Světová finanční krize | PMI ze sektoru služeb | SUEK | Šéf Bílého domu | Světový obchod | Skupina KKCG | Ruské banky | Konkurz na Sberbank | Digitální měny centrálních bank | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Kurz jüanu | Minimální mzda | Finanční výsledky společnosti | Rekordní maxima | Globální finanční systém | Northrop Grumman | Rovnováhy | Největší ztráty | Vybírání zisků | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Spotové obchodování | Válka na Ukrajině | Wonderinterest Trading Ltd | Vývoj kurzu USD/EUR | McKinsey | Intercontinental Exchange | Nigérie | Turkish Airlines | Průmyslová výroba v Německu | Banka JPMorgan | Stav energetické nouze | Rekordní zisk | Největší firmy | Elon Musk | Dostatek hotovosti | Euforie | Finančník | CO2 | Der Spiegel | Britská centrální banka dnes | Turecký statistický úřad | Steven Mnuchin | Nedostatek polovodičů | Akciové indexy | Makrodata | Giovanni Staunovo | Oliver Blume | Obrat trendu | Čínští výrobci | Tesla Elon Musk | Společnost Shell | Investoři | Malta | Prodej nových osobních automobilů | Investing.com | Fórum v Davosu | Arsenal | Fungování | Portfolio | Srbská centrální banka | Myšlení | Nordstream | Petr Pavel | Akciová burza | Západní společnosti | Investice do solární energie | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Majitel fotbalové Chelsea | Andrej Babiš | Oddlužení | Fidelity | Dolar roste | Marc Chandler | Polymetal | BaFin | Globální dluh | Negativní sentiment | Firemní zisky | Evropská měna | Coca-Cola | AMD | Analytik eTrader | Moderna | Společnost Google | Přidaná hodnota | Jeff Bezos | Krátké (short) pozice | Karina Kubelková | Finanční ústavy | Prezident ECB | Média | Inflační čísla | Petr Koblic | Vyšší úrokové sazby | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | NAC Kazatomprom | Zdravotní péče | Metalurgie | Severní Korea | Index PPI | Louise Dicksonová | Obchodní napětí | Mezinárodní agentura pro energii | Výkon společností | Evropská komise (EK) | Euro Stoxx 50 | METROSTAV | IBKR | Západní sankce | MSCI Emerging Markets | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Těžaři z Číny | Rozhodnutí soudu | Tranše | Venezuela | Jádrový index | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Dovoz ropy | Firma Meta | Irský ministr financí | Credit Agricole SA | Ceny kryptoměn | Synot Invest | EUR/AUD | Global Blood Therapeutics | Peso | Jediné měny | Fiskální rok | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Pavel Klein | Expertka | Mezinárodní organizace a smlouvy | Průmyslové revoluce | Bitcoin futures | Korporátní daň | Rekordní minima | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Silicon Valley Bank (SVB) | Commonwealth Bank | Den obchodování | PVM Oil Associates | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | Členové G7 | Kurzu měn | Finanční instituce | Makroekonomická prognóza | Nová prognóza | Bank of England | Ruské ropy | Automobilka Toyota | Společnost Nasdaq | Vzorce chování | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Cineworld Group | CAC 40 | NKÚ | Britský premiér | Vojenský konflikt | Uložení peněz | Analytička společnosti | Daniel Křetínský | Roboti | VIG | Nové vakcíny | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Baby Boomers | AT&T | Rostoucí ceny ropy | Zápis z posledního zasedání | Dnešní posílení | Odvětví kryptoměn | Obchodování s termínovými kontrakty | Odložení brexitu | Boom | BABA | Energetický gigant | Výhled vývoje ekonomiky | Ruské společnosti | Růst cen ropy | Mimořádná opatření | BP | Britský ministr financí | Konkurz na Sberbank CZ | Commodity futures trading | Bohatí | Christian Lindner | iPhone 15 | Řetězec Casino | Japonská automobilka | Vstup firem na akciový trh | Kurz novozélandského dolaru | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Skupina OPEC+ | Sabotáž | Rusové | ADR | Globální brány | Makrokalendář | Sestupný trend | Čínské hospodářství | Cena mědi | Raytheon | Ropné společnosti | Společnost Genesis | SaxoBank | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | NICKEL | Cestovní kanceláře | Snížení nákladů | Budoucnost eura | Kolísání cen | Šéf švýcarské centrální banky | Boj s inflací | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Razie proti Srbům | Finanční pomoc | Světové burzy | Volkswagen Group China | První zelené dluhopisy EU | Americké prezidentské volby | Jednotné měny | Mezinárodní zastřešující orgán regulátorů | Slevy | Potravinové krize | Politická nestabilita | TTF | Globální akciové indexy | Arca Investments | Dodávky ropy a plynu | Investiční | Průzkum | Columbia Threadneedle | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Poradenská společnost | Pandemie COVID | Reálné mzdy | Britské banky | Vývoz diamantů z Ruska | Baterie do elektroaut | Šéf IEA | Zemní plyn ve Spojených státech | Reakce trhů | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Altria | Rozsah škod | Netflix (NFLX) | Migrace | Mary Dalyová | Energetický a průmyslový holding | Berlín | Invesco | IEA | Demokraté | HeidelbergCement | Odchod z Evropské unie | Německý DAX | ETS | Hlavní události | Brusel | Patria | Ekonom BHS | Cena elektřiny na burze | Analýza makroekonomických zpráv | Anglie | EP | Ceny Bitcoinu | Výrobní index ISM | Tradiční odvětví | Trinidad | Analytik Purple Trading | Studená válka | Realitní společnost | Bloomberg News | Uber | FinTech akcie roku 2020 | Mezinárodní instituce | Tržní podíl | Všeobecné volby | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Sloučení | Petra Turzová | Ekonomický vývoj | Slavomír Pavlíček | PYR | UnitedHealth Group | Přístavy a terminály | Solární energie | Obchodní bilance v Japonsku | Evropské trhy | Akcie a dluhopisy | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Chřipka | TRY | Člen představenstva | Uranium Energy | Short selling | Údaje o vývoji HDP | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Kávové akcie | Válka | Úrok | US500 | Americké ministerstvo energetiky | VOW1.DE | Obchodní příležitost | Evropské ekonomiky | Náklady financování | Beyond Meat | Jednotná evropská měna | Hodnota britského trhu | Andrew Lipow | MPO | Albertsons | Agentura Reuters | Půjčka | Šíření dezinformací | Tower Semiconductor | Sony Interactive | Kodiaq | Kryptoměnová burza FTX | Obchodní plán | Odhad analytiků | Alice Humlová | Emma Capital | Agrofert | Prodej | Technologické centrum | Kroky centrálních bank | Cestovní ruch | PFE | P/E | Zpráva | Pokles vývozu | Evropské společenství uhlí | Bohatý | Aktuální prognózy | Logo IMF | Apple | Hamburk | Loonie | SOCAR Turkey Aegean Refinery (STAR) | Začínající hospodářský propad | Nezávislost centrální banky | Nové příležitosti | Volatilita na forexu | Prémie | First Republic Bank | EUR/PLN | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | Ekologické organizace | Vývoj hodnoty eura vůči koruně | Souhrnný index nákupních manažerů | Covid | Mnoho peněz | Švýcarská banka | Strojové učení | Ekonomické dopady | Rozpočtová politika | Konflikty | Jan Kubíček | Zásoby suroviny | Huawei | Tencent | Kybernetické měny | Pokles cen komodit | Colt CZ | Firemní daně | Trump dnes | Rozhodnutí centrálních bank | Dodavatel plynu | Státní pomoc | Výhled ratingu | Emoce | Ministerstvo obchodu | Zvýšení úrokové sazby | S&P/ASX 200 | Vzdušný prostor | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Vliv na ekonomiku | Finanční ředitel | S&P | Oslabování dolaru | Economic Affairs | Cena barelu ropy | EPH | Skupina PPF | Česká měna | Quantum | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Obchodní trendy | Členské země EU | Handelsblatt | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Prezident Javier Milei | Hospodářské dopady | Parabolic SAR | Dohoda Evropské unie s Británií | Porušování lidských práv | Obchodování | Zvýšení daní | AA | Burza FTX | Legislativa | Dopad na finanční trhy | Obchodníci s kryptoaktivy | Diamantový průmysl | Ministr životního prostředí | Zasedání Fedu | Dovoz elektromobilů | Signál k prodeji | Vesa | Trinidad a Tobago | Objem intervencí | Technický výhled trhu | STV | Tržby z prodeje | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Brexit bez dohody | Vedoucí představitelé | Spotřebitelské ceny v USA | Breakout strategie | Plynovody | JOLTS | Automobilka | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Akcie Netflixu | Nákupy dluhopisů | Dokončení transakce | Nabídka | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | J&J | České koruny | IT společnosti | Thyssenkrupp | Důvěra investorů | HDP Německa | Management | Posilování eura | Cinema City | Odpovědnost a udržitelnost | ZEW | Komerční banka, a.s. | XM | Co se děje na finančních trzích | USDA | Obchodní týden | Admiral Markets | Ropovod | Popírání | TSMC | Budoucnost | Měsíční časový rámec | Dobré výsledky | Moon Trading | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Centrální banky | Prezidentka ECB | České firmy | Energy Fuels | Fungování trhů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Prodej dluhopisů | Australská měna | Výkonnost indexu | Japonská vláda | Digitální ekonomiky | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Největší švýcarská banka | Eurostat | Mezinárodní organizace pro kakao (ICCO) | Uran | Majitel | Bilion | Guru | Předpověď | Zprávy | Oanda | Guvernéři centrálních bank | Úřad pro finanční služby | Ruský rubl | Deflace | Monitorování | BCM | Kristalina Georgievová | Týdenní shrnutí | Krach burzy | Murray | Dolary | Nejznámější kryptoměny | Moskevská burza | FB | Akcie v Asii | Denní minima | BREAKING | Tokeny | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Exact Sciences | Růst inflace | Účetní závěrky | Výroční zpráva | Petr Fiala | Cena povolenek | AvtoVAZ | Island | Index STOXX Europe | Turecká lira | Projev Jeroma Powella | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | Soros Fund Management | Alena Schillerová | CCI | Německé firmy | Přebytek obchodní bilance | ERM-2 | Investiční banka | Vyhlášení předčasných voleb | Akciový analytik | Pozornost finančních trhů | Tesco | Vývoj ceny bitcoinu | Averze k riziku | WMT | Příjmy z prodeje ropy | Hlavní měny | PwC | Obchodování a investice | Události ve světě | Bard | Index Stoxx 600 | Snižování cen | Americká společnost Intel | Řecká vláda | Praha | Ceny ropy | Společnost BBC | Recyklace | Berkshire Hathaway | Míra | Index RTS | Evropský parlament | GAFA | Index MSCI Emerging Markets | Akcie v Evropě | Příjmy Ruska | Piráti | Euro klesá | Kjódó | Pokles tržeb | Obchod Amazon | Denison Mines | Evropské akcie | Investice do výroby baterií | Data společnosti | Petr Novotný | Udržitelnost | 3M | Program nákupu aktiv | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | Silný růst | Příjmy z reklamy | Kryptoměnový boss | Vyjednavači EU | Alpha Bank | Bezpečné investice | Saxo PrivatBank | MagnifyMoney | Měsíční report | Evropská dluhová krize | Airbus | Akcie 2021 | ICCO | Sony Interactive Entertainment | Podpora | Posílení libry | Futures | John Kirby | Celkový trend | xStation | Maso | Vakcína | Merkelová a Macron | Úvěrování | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | České banky | Upgrade | Intradenní obchodování | Regulační úřad | Státní těžební společnost | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | CZ | Vláda USA | Powell dnes | Společnost Volkswagen | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Internetové obchody | Kolínská automobilka | Výhled hospodaření | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Edita Pozheguová | iFX | Spoření | Šéf ruské banky VTB | ESMA | Cena ropy brent | Konzervativní strany | Páka | Práce z domova | Kulturní výměna | Bitcoin | Skupina drobných investorů | Čínské zboží | Index cen domů | Medvědí divergence | Automobilky | François Villeroy de Galhau | Strategický vývoz | EuRoPol Gaz | Německý výrobce | Investment management | Barma | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Nástroj | Společnost Norilsk Nickel | Rekordní ceny | eTrader | Prodej elektromobilů | Výsledky | Comtrade | West Texas Intermediate | Boj s drahými energiemi | HUF | Depozitní sazby | Ekonomické oživení | Index pařížské burzy | Hospodaření státu | Raphael Bostic | Lula | Inflace v Česku | Obrovské množství peněz | Propad kurzu forintu | Vladimír Štěpán | Energetická skupina | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Ruský plyn | Sázka | Vlastní sociální sítě | Rekordní minimum | Nio | Současný trend | Státy Evropské unie | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Elektromobily | Evropský výrobce letadel | Siemens | Minulá výkonnost | Digitální měny | Distribuce | Typ koronaviru | Tlak medvědů | Pardubický pivovar | Cena ropy WTI | Bank of America | Úroda | Obchodní nápady | Spotové ceny | Pochybení | TIM | Pojišťovny | Carry trade | Emise CO2 | Ekonomická situace | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Macquarie Asset Management | Výrobce letadel | Odhady trhu | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Tuzemský kapitálový trh | Investiční skupina KKCG | Australský dolar | Instrument | Zpřesněný odhad | Finanční domy | Eutelsat | János Bóka | Ajay Banga | Retracement | Financial | Suroviny | Jednoduché tipy pro začátečníky | Přebytek bilance běžného účtu | Evropský statistický úřad Eurostat | Cena zlata dnes | Zelený seriál | Summit G7 | Raketový útok | Koruna | Rystad Energy | Eli Lilly | E15 | Kryptoměny bitcoin | Obchod s kryptoměnami | Cukr | Finanční služby | Thoma Bravo | Portfolio fund | Podnikatel Elon Musk | Cenový index PCE | Produkce lithia | Ministr dopravy Kupka | Výrazný pokles | Měny rozvíjejících se ekonomik | Ekonomický propad | Commodity Futures Trading Commission | Order Flow | Akciové tituly | American Airlines | Vývoj ceny plynu | SVB Financial | Míra zadlužení | Tržní ceny | DJIA | Bossa.cz | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Výnos bondů | Kupující | Magellan Midstream Partners | Shell | Volný pohyb | Finanční výsledky | Marex | Včerejší obchodování | Státy Evropy | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Pokles exportu | Francie | Panevropský index STOXX 600 | Stav nouze | Pandemie nemoci COVID-19 | Riziko recese | Ekonomické události | SAE | Dopady války na Ukrajině | Degiro | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Plynovod Baltic Pipe | 787 Dreamliner | Snížení daně z příjmu | Britská banka | Americký výrobce | Onemocnění | Index cen průmyslových výrobců | Dopady koronaviru | Předseda dozorčí rady | Šéf Tesly | BHS | Spotřeba uhlí v Evropě | DMA | Makroekonomický výhled | Objem | Propad | Platit daně | Ruská vojska | Pojišťovna EGAP | Asociace | Kontraindikátor SSI | Antonio Rinaldi | Růst cen v eurozóně | Zelenskyj | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Celková investice | Energetický trh | Activision | Telegram | Applied Materials | Obavy z recese | Očekávání investorů | Halifax | Zasedání Světového ekonomického fóra | Čínské trhy | Marka | Trigger | Výkonnost | TUI | HDP eurozóny | HDP Británie | Pandemie koronaviru | CGN Mining | Borouge | Stimulační opatření | The New York Times (NYT) | Federální rezervní systém | Globální dodavatelské řetězce | Refinitiv Eikon | Oživení v Číně | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | London Stock Exchange | Oslabení měny | Údaje | Pokles ceny | Měnový pár EUR/PLN | Klima | Dohoda o klimatu (COP21) | Energetické podniky | Politika centrální banky | Velikost pozice | Dovoz z USA | Právo | Asie | Deprese | Společnost PKN Orlen | Soukromé firmy | Záporné ceny | Burzovně obchodované fondy | Šéfové států | WHEAT | Německá automobilka Porsche | Dopady koronavirové krize | Midstream | Prodej akcií | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Odchod z EU | Výsledky společnosti | Zdražení ropy | Analytik forexového trhu | Americká banka | Vývoj vývozu zemního plynu | Vale | Společný podnik | KOL | Zdeněk Nekula | Ceny plynu v Evropě | Posílení kurzu | Podnikatelská nálada | Přeprodání | Exxon Mobil | Český index nákupních manažerů | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Prodeje domů | Aktivisté | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Cena akcií Tesly | Čínské ministerstvo obchodu | iPhone 14 | Světové ceny ropy | Alibaba | Stablecoiny | Trendová čára | Aktivity v Rusku | Plyn z Ruska | mmBtu | Národní měny | Pád ceny | Bernstein Bank | Subvence | Výsledky průzkumu | Farmaceutické firmy | Rizika pro společnost a lidstvo | US dollar | Regulátor | DPA | Průzkumy | Arnault | Placebo | Nomura | Státní rozpočet | CVC Capital | Hlavní indexy | Barack Obama | Převodník měn | OpenAI | Sankčí opatření | Kanada | Videokonference | Letiště Václava Havla | Dlouhodobý výhled | Platby u obchodníků | Televize CNBC | Investiční platforma | Průmyslová výroba | Michelle Bowmanová | Odvaha | Japonská automobilka Toyota | Důchod | MMF Kristalina Georgievová | Sankce uvalené na Rusko | AMC | Zájem o dluhopisy | Nárůst HDP | Uzavírání pozic | Ekonomika Německa | Pfizer | Snížit emise | Investiční společnost | TSM | Britské libry | Toyota Motor | NET4GAS | Obchodování s akciemi | AFP | Offshore | Studie | Blízký východ | Josep Borrell | Emise skleníkových plynů | Velmi bohatý | Investice do technologií | Tempo růstu spotřebitelských cen | Joachim Nagel | Obnovitelné zdroje energie | Nejsilnější ekonomiky světa | Slabší koruna | Škoda Group | Nákup aktiv | Obchody | Průraz | Cena plynu | Celosvětová poptávka | London Stock Exchange (LSE) | Šéf německé centrální banky | Úřad INSEE | Rozpočtový rámec | Premiér Andrej Babiš | Druhy ropy | Ekonomie | Globální dění | Deficit | EDF | Bit.plus | Graf | Polsko | Kolaps | Chudoba | Rio Tinto | Oživení evropské ekonomiky | Zajištění bezpečnosti umělé inteligence | Ratingová agentura | Average daily range | Index S&P 500 | Francouzský ministr | Zbrojovka | Reakce trhu | Cena plynu v USA | CFDs | Hodnota firmy | Plyn | Patenty | Volodymyr Zelenskyj | Patrick Harker | Forexové intervence | Růžový diamant | USDRUB | Cenová hladina | Akcie firem zabývajících se umělou inteligencí | Bankéř | Vodafone Group | Dolar vůči japonskému jenu | Omezené riziko | Akciový index | Ropa Brent | Canopy Growth | Americké automobilky | Sociální síť Reddit | Španělská ekonomika | HDP USA | FTC | Výnosové křivky | James Bullard | ABB | Wall Street Journal (WSJ) | Hypotéky | First Cargo | Německý akciový index | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Vlivné skupiny | Současná situace | Hráči na trhu | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Hindenburg | Aktuální hodnoty měny | tradingeconomics.com | Důvěra investorů v ekonomiku | LIBOR | Přijetí | Společnost Automotodrom Brno | Snížení spotřeby plynu | Zasedání Bank of Canada | Recep Erdogan | Evropa | Pokles produkce | Nárůst cen ropy | Česká spořitelna | Změny na trhu | Jackson Hole | Premiér Kiril Petkov | Tvrdý brexit | HUF/EUR | GlobalFoundries | Evropské společenství uhlí a oceli | Natland Petr Bartoň | Vesa Equity | Bohatí lidé | Údaje ministerstva | Maďarský list Telex | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Short | Povolení k činnosti | Dánská vláda | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Ropná společnost | Česká bankovní asociace (ČBA) | ENA | Zelené investice | Bitcoin dnes | Poptávka po bezpečných aktivech | Jednání FOMC | Podvážení | Ropovod Družba | Plán prodeje dluhopisů | Pár EUR/USD | Specialista na online obchodování | Schlumberger | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Index výrobních cen | Quadient | Institut Ifo | CAD/JPY | Výsledek hrubého domácího produktu | Johnson & Johnson | Kroger | Procentuální změna | BYD | Title Transfer Facility (TTF) | VTB | Investice do nemovitostí | Omezení pohybu | Eurodolar | Maspex | Poptávka po nemovitostech | Dopady na ekonomiku | KB | Mírové mise | Zpráva o inflaci | Evropský automobilový průmysl | Ústavní soud | Kontext | Douglas Diamond | Deficit rozpočtu | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Oblečení | Jakub Matis | Thajský baht | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Maloobchod | Měna Bitcoin | Vepřové maso | Logistika | Akciové valuace | CVC | First Republic | Udržení inflace | Růst zlata | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Earnings | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Maastrichtská kritéria | Trump | Virus | Devalvace | Stavebnictví | MRK | Vývoz ruských diamantů | Hospodářský propad | Index volatility | Brands | Dolarové likvidity | Vir | London School of Economics | Pomoc lidem | Placení daní | S&P Global Ratings | Reshoring | NZD/CAD | Dow Jonesův index | Zřízení společné evropské měny | FTSEurofirst | Finanční rok | Booking Holdings | Prohloubení schodku | Reuters analytik | Rezidenční nemovitosti | UBS Global | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Platby za plyn v rublech | Bundesnetzagentur | Chudé země | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | NextGeneration EU | Ruský akciový trh | Křetínský | Plány na zavedení eura | PYPL | Silnější dolar | Italská vláda | Příjmy z obchodování | Jachty | Euroskupina | Nuevo León | NPO 1 | Urals | Výhled na příští rok | Florian Bieber | Čínský prezident Si Ťin-pching | Alitalie | Zahraniční dluh | Obchodování v Asii | Zdanění mimořádných zisků | Šíření nemoci COVID-19 | Růst eura | E*Trade | Thierry Breton | Mexiko | High | Rostoucí trend | Finanční krize | Česká firma | Ropná krize | Pražský parket | Euro dnes | Strop na ruskou ropu | Vstupy | Akcie Barrick Gold | Salutem | Genesis | Obchodní strategie | Rystad | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Akciové výnosy | Inflace ve Francii | Hello bank | Index spotřebitelské důvěry | Společnost Tameh Czech | GBPUSD | Čeští exportéři | Ministerstvo energetiky | Obchodování s ropou | European Energy Exchange (EEX) | Snížení spotřeby | Akcie Komerční banky | Kiril Petkov | Indikace | Úplný zákaz vývozu | Rakousko | GBP/AUD | Christopher Dembik | Zvyšování dodávek | Turecká centrální banka | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | Portu | Nově zahájené stavby domů | Pokles cen ropy | USDCAD | Euro 7 | Pozornost trhu | BA.US | Euler Hermes | Opatření vlád | Americký dolarový index | CHF | Klíčové události | Guvernér francouzské centrální banky | Platby za plyn | Instituce | Constellation | Tým InstaForex | Financial Conduct Authority (FCA) | Česká koruna | Kakao | Turecko | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Investiční nástroje | Bank of Japan | Vlna koronaviru | Guvernérka banky | OECD | Banky snižují úroky | Jiří Gavor | Jobs Plan | Stimulační program | Globální ceny | Předpokládaný růst | Podnikatelská důvěra | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jakub Hodan | Dovoz ukrajinského obilí | Ekonomika ČR | Jan Dvořák | G10 | Bankrot kryptoměnové burzy FTX | Dnešní fundamenty | LNG | Brokers | JNJ | Aktuální problémy | Burza cenných papírů | Býčí signál | Německý hospodářský institut | Libra vůči dolaru | Dodávky grafitu | Obnovitelné zdroje | Nejistota | Počet úmrtí | Burza v Moskvě | Dobrá data | Ruský vývoz ropy a plynu | Rozhodnutí vlády | Rozhodnutí ČNB | Globální poptávka po uhlí | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | Endesa | Zavedení dovozních cel | BBC | Společnost China Life Insurance | CEPS | Ekonom UniCredit Bank | Czech Fund | Zájem o rizikovější aktiva | Britská měna | Měnový trh | TTWO | Futures na ropu WTI | Zastropování ceny plynu | Dopad pandemie | Řecká krize | MetaTrader | Vývoj ceny ruské ropy | Ex-dividend | Společnost Novo Nordisk | Čínský realitní sektor | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Kongres | Seznam daňových rájů | Prodeje dluhopisů | Obchodní rozhovory | Denní rozpětí | USD/UAH | Wonderinterest | Výdělky | VESA | Divize | Pozitivní vliv | Drahý kov | Burzovní ukazatele | Pokles prodeje | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Makroekonomické ukazatele | Eurokomisařka | Index Nikkei | Index cen výrobců | Ztrátové pozice | Sebastian Kurz | AI.US | Oslabení koruny | Seznam Zprávy | Spot | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | Ziskové marže | ex | Nákupy akcií | Rosněfť | Americká data | Inflace v Polsku | Vývoj indexu volatility | Gascade | Global forex | Výrobce sportovních vozů | European Energy Exchange | Natland | Naše ekonomika | Průběh obchodu | Krizový fond | GDPNow | Mimořádná daň | Fatih Birol | Audi | Prezident Pavel | Menšinový podíl | Nejprudší pokles | Samou | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Polský premiér | Program skupování aktiv | Capital Markets | Americké sankce | Instacart | Equinor | Time-Frame | The Information | Růst výnosů | Obchodníci s ropou | Big data | Trh s futures | Server BBC | Trh | Kryptoměnová burza Coinbase | Snížení daní | Snížení těžby | Olga Jangolová | Komise | Závod Volkswagenu | University of Michigan | Pád rublu | USD na EUR | Ruské ropné společnosti | List Financial Times | Obchodování se CFD | JD.com | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | VNG | Kanadská měna | Erste Bank | Britská premiérka Liz Trussová | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Zvýšení těžby | Přehled o dění na světových burzách | Viktor Orbán | Akcie firem | Technologické firmy | Výrazný růst | Odpojení Ruska od systému SWIFT | Equity | Zákaz dodávek ruské ropy | Odpojení EU od ruského plynu | Světové ekonomické fórum | Platební bilance | Ptačí chřipka | Fed | Evropský plyn | Nejvýraznější pokles | Frustrace | Globální ceny ropy | Šéf automobilky Tesla | Zahraniční obchod | Dluhopisoví investoři | Společnost ByteDance | Strategie Ondřeje Hartmana | ČNB euro | Bailout | Index londýnské burzy | Reálná hodnota | Ekonomické škody | Zakladatel | Signál na akcie | Dlouhodobý support | Skupina ČEZ | Lídři EU | Korekce | Velké riziko | Klesající trend | Vývoz ropy | Velké peníze | Příliv kapitálu | Akcie společnosti Meta Platforms | Rubl | Skupina Colt CZ Group SE | Premiér Petr Fiala | Trendline | Pozornost | Bankovky | Sazby daně | Zákonodárce | FRA40 | Ideální čas | Finanční společnosti | Země EU | Václav Smolka | Nové trhy | Hnutí ANO | Buffett | Propad kurzu britské libry | Euroasijské hospodářské unie | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Závislosti na Číně | Cohn Robbins | Arbitráže | Největší ekonomika světa | Počet pracovních míst | Heiken Ashi | Marek Španěl | Výplaty dividendy | Evropská komisařka | Technické patterny | Kurz forintu | Index německých akcií | WISE | Pražské burzy | Banka First Citizens | Výrobce čipů Nvidia | Sociální síť Instagram | Downtrend | Polská vláda | Koncern RWE | Česká bankovní asociace | Krajský soud v Ostravě | Zveřejnění výsledků | Výběry | Krize eurozóny | Odveta | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | AUD/CAD | Sankce na dovoz ruské ropy | Společnost a lidstvo | Vietnam | Výrobce luxusních aut | SAP AG | Funke | Konkurenceschopnost | WeWork | Světová banka (SB) | Kasina | Capri Holdings | Dopad na trhy | S&P 500 | Poradce České bankovní asociace | Vysoké ztráty | Ladoga | Manfred Weber | Německý stát | Globální recese | Allied Healthcare (AHPI) | Akciové indexy v USA | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Automobilový průmysl | Investiční skupina Penta | Zdanění příjmů | Zájem o kryptoměny | Evropský trh s kryptoměnami | Vodafone | Registrace cenných papírů | Soud v Tokiu | Indikátory sentimentu | Yahoo | Luis De Guindos | IronFX | BusinessEurope | Electronic Arts | Ekonomický a strategický výzkum | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | PX Pražské burzy | Swingové minimum | Vývoz do Číny | Bollinger Bands | Ruské úřady | JDE | TopForex | Latinská Amerika | Ruská invaze na Ukrajinu | Posílení dolaru | Zvýšení mezd | Philip Lane | Situace | ANO | Stock | Obranný průmysl | Whitepaper | Přenos | Růst spotřebitelských cen | IRS | Zemní plyn | NJJ Presse | Firemní investice | Yellow Cake PLC | Poslanci Evropského parlamentu | Výkon společnosti | ProCent | Situace okolo koronaviru | Ministři financí | Boris Tomčiak | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Japonská centrální banka | Obchodní systém | Ceny zboží | Problémy s počasím | GBP/NZD | Julius Baer | Trumpova administrativa | Rating | Platforms | MWh | E-commerce | Dezinflace | Dohoda EU s Británií | Alligator | Analytik ProfitLevel | AXA | Agentura S&P | Blog | Capital Group | Miroslav Singer | Mynaric (M0Y.DE) | Credit Suisse Group AG | Zestátnění | Analytická a výzkumná společnost | Znalost | Prezident Joe Biden | SNB | Ruská invaze | Christiane Hoffmannová | Koronavirová pandemie | Hliníkárenská společnost | Požár zásobníku ropy | Dílčí index | Tvrdé sankce | Zákon o snížení inflace (IRA) | Hospodářský růst v Německu | Rivian | Black Knight | Velké banky | Unijní obchod | Microsoft | Akcie roku | Trh dnes | Jelena Borisenková | Celkový objem ropy | USD/CHF | Wells Fargo | Svíčkový graf | Hospodářské problémy Německa | L3Harris | Budoucí vývoj | Příležitosti | Americký výrobce elektromobilů | Pohled do budoucnosti | VSMPO-Avisma | Borealis | Hrubý domácí produkt Ruska | Plovoucí terminál | UNWTO | Sellier & Bellot | Joshua Mahony | Analýzy trhu | Media for Europe | Hodnota investic | Jaderný program | Natixis | Vládní dluhopisy | Data z USA | Možnost práce z domova | Eurometaux | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | SBUX | Unijní země | Kryptoměnový průmysl | Vláda v Pekingu | Eurokomisař | Ropná firma | Mateusz Morawiecki | Růst tržeb | Společnost Tesla | Členové Fedu | Volatility | Úspory | CME | Akciová burza v Argentině | Spotřebitelská inflace | Commission | Míra inflace v Maďarsku | Finanční sektor v ČR | Bitstamp | Alphabet (GOOGL.US) | CTBT | Defi | Srí Lanka | ENAS Energy Services | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Flat | Sell | Demokratické strany | CMA | Zákaz shortování řeckých akcií | Cohn Robbins Holdings | Měny&Sazby | Mistrovství | Makroekonomické údaje | Long pozice | Cybertruck | Siemens Energy | ACRA | Dceřiné společnosti | Nové akcie | Broker Consulting | Akcie CME | LYNX webinář | Kurz dolarů | Pomoc Ukrajině | Skotská premiérka | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dražší energie | Drahé energie | Masivní propad | Ekonomické problémy | Důvěra | Kraken | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Markets | Světová banka | Prosperity | Index Nasdaq | MetaTrader 4 | FSB | Borgis | Mexické peso | Jaguar | Unce zlata | ADP report zaměstnanosti | Světlo na konci tunelu | Spolková vláda | Ripple | ECB dnes | Penzijní fond | EFTA | Antony Blinken | Obchodní praktiky | Alexej Mordašov | Futures na DAX | Příjmy z ropy | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Směřování | Obchodování na forexovém trhu | ATR | Provozovatel loterií | Refinancování dluhů | Oblast supportu | Obchodování na zámořských trzích | Makroekonomika | Agentura AP | Spotřební zboží | Nejziskovější | Vision Pro | Nižší minima | Evropská banka | Arbitráž | Společnost XTB | Portfólia | Tržní odhad | Nejlepší 5G akcie | Společnost Meta Platforms | Insolvenční návrh | Větší zdanění | Steven Hanke | Trendové linie | Vlajka | Marathon | Ministr průmyslu a obchodu | Výpadky | Packeta | Objem obchodů | Cenový strop na plyn | Range | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Digitální ekonomika | Makroekonomické zprávy | Snižování inflace | Pokles eura | Celkový sentiment | TD Ameritrade | FRS | Dekret | Nifty 50 | Jon Danielsson | Invest | Sdružení automobilového průmyslu | e& | Akcie ve Spojených státech | Gazprom | VEON | Aerolinky SAS | Akcie v USA | Centrální banka | Jozef Síkela | Silky | Jair Bolsonaro | Jan Čermák | Hamás | Polské firmy | Slučování akciových burz | Španělský zemědělský svaz COAG | Největší kryptoměna bitcoin | Německý síťový regulátor | Riksbank | Kellnerová | Index nákupních manažerů ve výrobě | Andrew Bailey | Významné zprávy | Evropská unie (EU) | Deutsche Börse | Monex Europe | Vývoj úrokových sazeb | Los Angeles | Výkyvy kurzu koruny | Newcrest Mining | Životní prostředí | VDA | Jemenští povstalci | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Analytici | Intraday | Vlny koronaviru | Devizové intervence | ING | Americký investor | Firmy v ČR | NYMEX | VaR | Stanovená cena | Německá vláda | Vladek Krámek | Grafy | Zvýšení cel na dovoz | QE | Quantum Fund | ILO | Polský zlotý | Surové ropy | Měnové otázky | Diamant | Tržní sentiment | Kazachstán | Pravidla regulace trhů | LYNX | Moody's | Útok na Ukrajinu | Ranní zpráva z akciového trhu | Akcie na evropských trzích | Červnová inflace | Donald Trump | NAFTA | Monero | Německý Ifo index | Odhadovaná cena | Čistý zisk | Vzdělávací webináře | Patrik Urban | Jádrová inflace | Atrium European Real Estate | Twitter | Evropský automobilový sektor | Směnný kurz | Japonská agentura pro finanční služby | Míra úspor domácností | Lex Babiš | Pohyb kapitálu | Očekávání vyšší inflace | Rumunsko | Zasedání americké centrální banky | Největší kryptoměna | Dominika | Technické problémy | Krach | Centrum | Portugalsko | Francouzská společnost | Snížení sazeb | Nejnovější údaje | Greta Thunberg | Společnosti | Fundamentální faktory | Bank of China | Mero | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Royal Dutch Shell | Stefan Legge | Berat Albayrak | Dopady pandemie na ekonomiku | Rozpočet | Další růst | Pobrexitová jednání | Zprávy o vakcíně | Převzetí firmy Twitter | Největší zásoby | Finanční systém | USD/CZK | Majitel firmy | Poptávka po uhlí | Nabízené dluhopisy | Aeroflot | Investice do akcií | CON.DE | Další snížení těžby | Přidaná hodnota kryptoměn | Digitální měna centrální banky | Řetězec | Propad akcií | Projekt Libra | Přímé zahraniční investice | Partnerství | ERM II | Vývoj měnového páru USD/TRY | Kellogg | Klimatický plán | Globální zájmy | Obchodní partner | Aukce | Guvernérka ruské centrální banky | CME Group | Trader | Pokles dolaru | Nárůst objemů | Globální index | Aktivita v americkém sektoru služeb | Mladší investoři | Technologická společnost Apple | Dluhové krize | Indonéský ministr | Rizikovější investice | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | Futures kontrakty | Veřejné investice | Členské státy Evropské unie | Společnost OpenAI | Pohyb trhu | Firma provozující Facebook | Údaje o inflaci | Baker McKenzie | Index frankfurtské burzy | VKontaktě | Rozsáhlé sankce | Dopad na sentiment | Průměrná cena ruské ropy | Dalibor Trojek | Dohoda o klimatu | ČNB Aleš Michl | Český premiér Petr Fiala | Sazby ECB | Mluvčí | Analytik Cyrrusu | Provozovatel sociální sítě Reddit | Ruská ropa | Pew Research Center | Reuters | Prudký růst cen | Vývoj hodnoty | AMC Entertainment | Přebytek zahraničního obchodu | Unilever | Ruská tisková agentura | FTSE 250 | Největší evropská ekonomika | Vývoz z Německa | Hospodářský růst Evropské unie | Baidu | Ministr zahraničí | Londýnská burza | Situace na Ukrajině | QCOM | Makléřská společnost Genesis | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | KRW | PowerCo | CZK | Hillary Clintonová | Chevron | BWX Technologies | Kompozitní index | Aerolinky Lufthansa | Penny stocks | Severní Kosovo | Ekonomická nálada | Zavedená cla | Energetická skupina ČEZ | Michael Kors | Akcie Lukoilu | Bancorp | Depozitní sazba | Výrobní aktivita | Česká republika | Vývoz plynu do Evropy | Výstupy | Klaas Knot | Souhrnný index | Evropská legislativa | Společnost X | Evropská automobilka Volkswagen | Overbalance | Rekordní maximum | Zásoby ropy ve Spojených státech | Předseda | Air France | Energetický sektor | Odvody | Globální dluhopisový benchmark | Doporučení | Přírodní katastrofy | Plynovod Jamal | Splácení dluhu | Zavedení cenového stropu | Zahraniční společnosti | Utahování měnové politiky | Zájmové skupiny | Růst ceny | Deficit veřejných financí | Portfolio manager | Deutsche Boerse | Bývalý prezident | Temelín | Inflace zpomaluje | Americké banky | Pedro Sánchez | Analytika | Obchodujeme | Fiskální balíček | Luxusní auta | Ekonomické vztahy | Výnosy z investic | Cena ruské ropy Urals | Splatnost | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Tištění peněz | J&T | Traders | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Unijní ministři | Projekce centrálních bank | Společnost Meta | Ekonomická recese | Trans-Pacifik | Makro | Italský ministr hospodářství | Zelené dluhopisy EU | Ropovody a plynovody | Praní špinavých peněz | Boeing | Digital Currency Group | Provozovatel burz | Media for Europe (MFE) | Newmont | SAZKAmobil | Vstup na burzu | Finanční výkonnost | Příkaz | Investiční plán | Ruský plynovod | Největší kontrakt | Daniel Beneš | Roční výnos | Příjmy a výdaje | Merrill Lynch | Nižší růst | Prime | Vitol | Fotbalové kluby | Trading Economics | Americký dolar dnes | CGN Power | Rychlý růst | Pivovar | Ukrajinské hřivny | Empresa Media | Shanghai Composite | Evropské banky | SLR | Americký dolar | Ukrajinské krize | Pokles dovozů | TLTRO | Libra | Koronavirová krize | Eva Miklášová | Brian Armstrong | xPartners | SOCAR | Zvýšení základní úrokové sazby | Linda Yaccarinová | TOP 09 | CFD | Nafta Industrija Srbije (NIS) | Vláda ČR | Brexitové dohody | Kybernetická měna | Rozpočtový úřad Kongresu | Dopad na ekonomiku | CL | Open | Cena akcie | Realizace zisku | Náklady na vstup firem na burzu | Růst ceny zlata | Souhrnný čistý zisk | Euro dolar | Ceny benzínu v USA | Sláva | Chemická společnost | ČEZ Daniel Beneš | Zvýšení cel | Tok investic | DOT | Jaderná energie | US100 | Investiční fórum | Ministři energetiky EU | John Strand | Pomoc ekonomice | Financovat | Expirace | Premiér Denys Šmyhal | Kontrakt | Příprava | Čínské měny | Vivek Dhar | Řecko | Krypto | BRICS | Agentura ČTK | Finanční instrumenty | Úřad pro regulaci finančního trhu | Konjunkturální průzkum | Dodávky ruské ropy do Číny | Aligator | Německá centrální banka | Aktuální cena | Cvičení | Rostoucí náklady | Green Deal | Jednání o brexitu | Ruský vývoz ropy | BofA Securities | Oblasti rezistence | Kartel OPEC | FDIC | Zpráva CoT | AMD.US | Praktiky kryptoburzy FTX | Americké ministerstvo obchodu | Nynější krize | ČNB Vojtěch Benda | Západní firmy | Angela Merkelová | TSLA | FOREX | Lael Brainardová | Podnikatelská aktivita | Nový rekord | Vývoj událostí | Invaze | Situace ve Spojených státech | Úroky | Nová mutace koronaviru | Severomořská ropa | Finanční centra | Refinitiv | Globtrex | Viceprezident | Vesa Equity Investment | PEPSICO | Plodiny | Nejbohatší člověk světa | Nexen Tire u Žatce | PwC André Wortmann | Šéfové firem | PPF Telecom | Ranní nadhoz | Miliardy švýcarských franků | Bloomberg TV | Cena | Automobilka Toyota Motor | BNP | Ekonomický propad Německa | Investiční banky | Mario Draghi | Odpor | Ghana | Steen Jakobsen | Firma dnes | The Merge | Těžařský gigant | Akcie společnosti Disney | Burzovně obchodované fondy (ETF) | ERÚ | Kryptoměnové společnosti | AUD/JPY | ASML Holding NV | Belgický ministr financí | Spready | Air | Snižování úrokových sazeb | Akcie dnes | Fed Funds Rate | Káva | Economic | Ztráta | Ukrajinské ministerstvo financí | Zápis z posledního zasedání Fedu | Export produktů | Pád ceny ropy | Ceny akcií | Americký Úřad pro energetické informace | Izrael | Skupiny PPF | CVX | Mezinárodní investoři | Klíčové oblasti | Huayou Cobalt | Světové centrální banky | Eras | Životní úroveň | Dění na Ukrajině | S&P500 | Šéf Naftogazu | Francouzský prezident | Royal Bank of Scotland | EBay | ITA Airways | Dolar k japonskému jenu | Dluhy | Telekomunikační společnost | Ruský trh | Vakcína proti koronaviru | Americký index S&P 500 | LEAG | Orbán | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Koronakrize | Evropští regulátoři | Společnost Mynaric (M0Y.DE) | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | Eurobondy | Standard Chartered | Energetická krize | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | Anguilla | Finální odhad | Šíření viru | ČNB | TSLA.US | Primární rozpočet | Telecom | Index výrobních cen (PPI) | Energetická společnost ČEZ | VW | Nobelovy ceny | NÚKIB | Gazprom Export | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Ranní zpráva | Pokles | Sankce Západu | Coinbase Brian Armstrong | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Boeing (BA.US) | Operace Twist | Ceny komodit | Těžaři | Spotřebitelské ceny v Česku | MGM | Vládní koalice | Vyšší ceny | IG | UEC | UEC.US | Zahraniční investice | Czech Media Invest (CMI) | Výběr zisků | Peter Altmaier | Margin | Společnost SOCAR | Globální inflace | Čínské akciové trhy | Nvidia | Dolar | Obchodní spory | Ruský ministr financí | Vývoj akciového indexu | Mentální Stop-Loss | Varšava | Polská ekonomika | NYT | Investiční portfolia | Ochranné příkazy | Společnost Twitter | Ropné firmy | Poslanec | Tamas Varga | Pandemie covidu | Solární panely | Vinci | Simon Coveney | IMF | Bilance běžného účtu | Energetický regulátor | BioNTech | Jackpot loterie | Mattoni | Pojišťovna VIG | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Závazek | Komodita | Ukončení dodávek plynu z Ruska | Oslabení ukrajinské hřivny | Pohyby eura | Charles Schwab | Hedge | Pokles výnosů dluhopisů | Rezervní měna | Švédsko | Royal Caribbean | Pomoc podnikům | Koruna dnes | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Poplatek | Růst HDP | Nárok ČEZ vůči Gazpromu | EUR/HUF | Zemědělci | Maloobchodní tržby | Výnos u desetiletých dluhopisů | Rabobank | TradeCentrum | Euro vůči dolaru | Lego | Podíl Daniela Křetínského | Zajištění bezpečnosti | Marco Willner | Elliott | FTSE | CARA | Zvýšení produkce | Světové měny | Mercedes | Ruská státní těžební společnost | Index ISM | Tržní očekávání | Carlyle | Záchranný program | Deliveroo | Zelená budoucnost | Štěpán Hájek | Snížení závislosti na plynu z Ruska | Ontario Teachers' Pension Plan | Americká ekonomika | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Společnost Volkswagen Group | Europe 600 | Čeští spotřebitelé | NVDA | Credit Suisse Group | Akcie Johnson & Johnson | Svět investování | Kurz koruny | Dluh USA | Plán na zavedení digitální daně | Důvěryhodnost | Americký trh | Ruská státní těžební společnost Alrosa | Americký výrobce letadel | Allegro | Konkrétní plán | Maďarský premiér | Kurz eura vůči dolaru | Obchodník | Webináře | AAA | Zakladatel FXstreet.cz | Palau | Situace na ropě | IKEA | Čepro | Portfolio manažer | Cena kakaa | 737 MAX | Plynárenská společnost | PHIA | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Nové úvěry | Pobrexitové uspořádání | MRNA | PVM | COVID-19 | Organizace spojených národů | Negativní dopad | Tokio | Britský automobilový průmysl | Purple Trading Štěpán Hájek | Google | Hodnota majetku | GATT | Tomáš Trávníček | Americká centrální banka (Fed) | TUI (TUI.DE) | MoonTrading | Dluhopisy | Asijské země | Ekonomické vyhlídky | Technická analýza Bitcoinu | Růst mezd | Omezení pro pohyb kapitálu | Regulátoři | Odpojení EU od ruských energií | ISIN | Trh s elektromobily | Remdesivir | Fortune | Evropská centrální banka | Endesa SA | Index cen | Rostoucí ceny plynu | Produktovod IKL | Dow Jones Industrial Average | Německý ministr financí | Intel (INTC.US) | Dodávky plynu do Evropy | Generální tajemník NATO | Banka Credit Suisse | Luboš Růžička | Premiér Giuseppe Conte | Zastavení vakcíny AstraZeneca | Hlavní indikátor | Salvador | Index PX | Čínská vláda | EBIT | Daně | Turné Eras | Výrobce léků Pfizer | Rozšíření produkce | Ceny ropy Urals | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Kofola ČeskoSlovensko | Mitsubishi | Lídři | News Corp | Společnost Automotodrom | Automobilka Renault | Moneta | Instinkt | Krok Moskvy | Investment Management | Mutace koronaviru | Malina | Pivot | Akcie Schlumberger | První fáze | Rizika | Hyundai Motor | Kryptoměna | ECB | Sport | Mezinárodní organizace práce | Nákup akcií | Impérium | Posilování kurzu koruny | Close | Epidemiologické situace | Výhled české ekonomiky | Růst cen nemovitostí | Pracovní trh | Inflace v Turecku | Soubor klimatických opatření | Pokles indexu | Vývoj inflace | Omezení cen plynu | Český stát | Ekonomicky vyspělé země | Coinbase | Období po brexitu | Burza Coinbase | Zásoby ropy v USA | Argentina | Zákaz obchodování s Ruskem | Česká ekonomika | Vyplácet dividendy | Dovoz z Číny | Jackpot | Velcí producenti | Dopad na hospodářství | Institucionální investoři | Intervenovat na devizovém trhu | Pandemie nemoci | Momentum | Data z pracovního trhu | Daně z příjmů | Období zvýšené inflace | Ekonomický institut Ifo | Pozitivní sentiment | Skupina OPEC | Marketingová komunikace | Kurzy | Ajay Dayal | CBOE | Akcie Philip Morris | Valdis Dombrovskis | Německá kancléřka | Fond | LGES | Evropský systém | Konsorcium | Mánie | Čína | Finanční prostředky | Schopnost Evropy konkurovat | Vývoj ceny ropy WTI | Soudní spor | AUD/CHF | Tchajwanská firma | Prezident Vladimir Putin | Zisky | Vývoz ropy a plynu | HICP | Evropské akciové indexy | Partners | Konsensus | Vstup do pozice | FCA | Nornickel | Activision Blizzard | Epidemiolog | Ekonomické údaje | Primární veřejné nabídky (IPO) | EUR/RUB | Přežití Evropské unie | Conference Board | BNP Paribas | Konsenzus | Oligarcha | E*Trade Financial | Allwyn Entertainment | Měny střední a východní Evropy | EURIBOR | Raiffeisenbank Helena Horská | Globální ekonomika | Obchodní pozice | Covidové restrikce | Směřování trhů | Průmyslové firmy | ISSF | Avatar | ACEA | Thomas Jordan | Úvěrový průzkum | GRMN | Summit G20 | USD/TRY | Swap | Miliardy eur | EK | Šmejc | Výnos desetiletých dluhopisů | Trend GBP | Oklahoma | Chatbot | Obrovské ztráty | ISM | Přehled kurzů | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | NBP | Koronavirová situace | Členské země eurozóny | Francouzský index CAC 40 | Starbucks | NATGAS | Investec | Energie v Evropě | Sinochem | Toyota | Shortování akcií | Prodej ropy | Francouzský statistický úřad | M0Y.DE | KLM | Technická analýza ETH/USD | Ratingové agentury | Globální nedostatek čipů | Společná měna | Ruský útok | Cena severomořské ropy Brent | Cena zlata | Vývoj cen ropy | Pšenice | Agentura MTI | Electricite de France | Ruský velvyslanec | OSN a NATO | SPAD | Státní plynárenská společnost | Banka pro mezinárodní vypořádání | Obchodníci | Zastavení výroby | Světové obchodní organizace | Největší řecké banky | HSBC | Pullback | Zasedání Bank of England | Množství peněz | Přechodné období po brexitu | Zvýšení ceny | MAAE | Ruská vláda | Micheál Martin | Výkyvy kurzu USD | Conseq | Internetová společnost Google | Vysoká poptávka | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj ceny ruské ropy Urals | Americké hospodářství | Rizikové averze | Euro STOXX | Dolarová aktiva | Trinity Bank | Otevírání ekonomik | Analytici Goldman Sachs | Flash Crash | Breakout | Turecký prezident | Přeprodané zóny | Tamás Varga | Výrobky z USA | Pojištění vkladů | F-35 | Epidemiologická situace | MiCA | Náměstkyně italského ministra hospodářství | Hospodářská krize | Růst cen | Spiegel | Liberty Ostrava | Společnost Chevron | Rating vyšší | Intervence na forexu | Drahé kovy | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | GasNet | Open Society Foundations | Elektrotechnický koncern | Ředitelka | Vrcholy | Indikátor | Moskva | Cenový pohyb | Uranium Energy Corp | RSI | Toyota Motor Manufacturing | Jihokorejská automobilka | Vysoké inflace | Měnová politika | Dovoz oceli | Rheinmetall | Asset management | Alokace | Abú Dhabí | Giorgio Bruno | Býčí trh | Závislost na Rusku | Saxo | MSCI World | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Energetické trhy | Björnar Tonhaugen | Americké akciové trhy | Cla na hliník | Pád cen | Avalanche | Dnes na trzích | Statistici | IFO index | ČEZ Ladislav Kříž | Výrobce pálených cihel | Financování | Obavy z globální recese | Index pražské burzy | Letecká společnost | ČSÚ | Snížení ratingu | Burzy v Hongkongu | Celková produkce ropy | Akciový stratég | Zasedání RBA | Technologický gigant | Zastavení vakcíny | Ursula von der Leyenová | Market Watch | Etherea | Fitch | Nissan Motor | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Burza v Argentině | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Zákaz vývozu do Ruska | Omezení dodávek | Hodnoty měny | Nastavení měnové politiky | Akcie AMC | Stres | GMT | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Historické maximum | Odliv zahraničního kapitálu | Kurz hřivny | Barel ruské ropy | Růst měny | Americká lehká ropa | | Spirit Airlines | Premiéři V4 | Turecké liry | Prodávající | Pokles ekonomiky | Bývalý brazilský prezident | ERA | Státy G20 | PIF | Růst světové ekonomiky | Financial Conduct Authority | Finance | Křetínského EPH | Investice do bitcoinu | EURGBP | Dividenda | HSBC Trinkaus | Republikáni | Metaverzum | USDJPY | Konsolidovaný čistý zisk | FTX sídlo | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | Deutsche Bank (DBK.DE) | Zprávy z USA | Globální poptávka | Inflace v ČR | Index výdajů | Pravidla obchodního systému | Cenový propad | Investiční poradenství | Systém obchodování | Technologické inovace | Poptávka | Chat GPT | Volatilní trh | Evropští ministři | Express | Jihokorejské společnosti | Lulo Rose | DISH | Banka Morgan Stanley | Electricite de France SA | Ukrajinský premiér | Mercedes-Benz | Otevírání ekonomiky | Výskyt koronaviru | Obavy o poptávku | Volby do Evropského parlamentu | Psychologie | Line | Polovodičové společnosti | Mezinárodní turistika | Guvernér | Tempo inflace | EGAP | Ekonomické fórum v Davosu | Strojírenské firmy | Globální trhy | Cesta k euru | Ropovod CPC | Platnost hospodářských sankcí proti Rusku | Ceny suroviny | Očekávání trhu | Historické momenty | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Snížení ekonomické aktivity | MU.US | Nvidia (NVDA.US) | Cenový graf | FT | CIA | SSI | Podíl Číny | Rusko-Ukrajinská krize | Bulharsko | Jedno euro | Denní pokles | Vývoz LNG ze Spojených států | Kancléř Olaf Scholz | Grafitové výrobky | Obchodování na akciových trzích | Akciové fondy | Christopher Waller | Německý index DAX | Uzbekistán | Pierre Moscovici | Mali | Malé podniky | Obchodovat | Jitan Solanki | Podíl obnovitelných zdrojů | Ruské dodávky plynu | Pivotní body | EUR/MWh | Zvýšení inflace | Microsoft Corp | JPMorgan Chase | Separatistické regiony | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Čínské rafinerie | Pokles akcií | Navýšení cel | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Technologický vývoj | Nové rekordy | Největší americká banka | Elvira Nabiullinová | XTB Štěpán Hájek | Finanční podniky | Parita | Posílení eura | Korekční fáze | Fibonacciho úrovně | Sociální síť | Cena evropského plynu | John Glen | Cena termínového kontraktu | Americké státní dluhopisy | Bernard Arnault | Společenské změny | Odhodlání | HAS | Vývoz plynu | Inflace v Maďarsku | Banky | Technokraté | Bankovní rada České národní banky | Dluhová krize | Afghánistán | Soběstačnost | Společná evropská měna | WTI | FinTech | Sony Group | Standard & Poor's 500 | Resistance | ETF fondy | Leasingové společnosti | Generální ředitel ČEZ | Bod | Miliardy korun | Výhled růstu české ekonomiky | Stavební výroba | Koncentrace | Počasí | Reporty | Rozpočtové deficity | Finlord Boris Tomčiak | Evropský komisař pro obchod | Společnost TSMC | Shares | Pákistán | Zisk společnosti | Čínská chemická společnost | Nákup eura | Raiffeisen Bank International | Hrubý domácí produkt Německa | Medvědi | Kapitálové trhy | Antarktická smlouva | Poselství o stavu unie | Blockchain Cardano | Americká pravidla | RBNZ | Naftogaz | Bloomberg Economics | GfK | Charlie Munger | Paládium | AMGN | Softwarová společnost Microsoft | Kryptotrh | Protocol | Broker Consulting POVIndex | Úrokový diferenciál | Elektrovozy | Vlastní investice | Společnost Mynaric | Co bude | Reserve Bank of Australia | Krizové situace | Politické otřesy | Analytik trhů | Singapurská komise pro cenné papíry a investice | Ceny kakaa na burze | Obchodování CFD | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Vydávání dluhopisů | Měnové kurzy | Skupina Colt CZ | Eco | Dreamliner | SAIC | Tokyo Electric Power Co Holdings | RBI | Americká měna | Vývoz diamantů | Aliance | Philadelphia Fed index | Nord Stream | Pracovní síla | EMU | Revalvace | Tweet | Neue Osnabrücker Zeitung | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Pokles zásob | OCI | Zkapalněný zemní plyn | Ziskovost | Zpřísňováním měnové politiky | Payrolls | ICIS | Tradition Energy | Sdružení výrobců automobilů | Bankéři | Poslanecká sněmovna | Video | Barclays | Sázet | Podnikání | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | Grünheide | Porušení zákona | Výhled německé ekonomiky | Mezinárodní standard | Aktéři mezinárodních vztahů | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | Inflace | Problémy | Ocel | Advanced Micro Devices | TSM.US | Spotřeby plynu | UTC | Inflace ve Velké Británii | Drobní investoři | Změny klimatu | Producenti plynu | Kupón | Státní dluh Běloruska | Marže | Využití kapacit | DAWN | Petr Bartoň | ROCE | Fiskální politika | Renault (RNO.FR) | 4M Systems | Vývoj indexu volatility VIX | Obchodní partnerství | Německá ekonomika | Horizon Europe | Státy EU | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Polygon | Josef Košťál | HDP | Diskont | I-Trader | Předběžné výsledky | Capitalinked.com | Bill Gates | Infineon Technologies | Český vývoz | The Daily Telegraph | Dotace | Odhad růstu ekonomiky | Dovoz uhlí | Televize Netflix | Národní bezpečnost | Kurz USD | VEB.RF | Důvěra v Německu | Evropské maloobchodní tržby | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Geografická blízkost | CIBC Private Wealth Management | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Členské státy | Kosovská policie | Systémové riziko | Turistika | Zkušenosti | Ceny niklu | Těžba kryptoměn | Emmanuel Macron | Lehman Brothers | Akcie Snap | Firma | Karty | Ekosystém | Asset alokace | Zasedání měnového výboru | Německý kancléř Olaf Scholz | Signály | Omikron | Investiční podmínky | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Spotřební daně | Vysoké zisky | Micron Technology | Evropský svaz výrobců kovů | Ruské dodavatelské řetězce | EU a NATO | Lira | Devizový trh | Načasování | Akcie evropských bank | Newegg (NEGG) | Poptávka po zlatě | Zdravotní pandemie | Tinkoff | Vyšší inflace | Hospodářské otázky | Obchodní válka | Futures na ropu | Index DAX burzy | Rafinérie | Erste | USA a Čína | IHS Markit | Technologické podniky | Obchodování akcie | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Obchodní centra | Ether | Liz Trussová | Premiér Rishi Sunak | Údaje ruské centrální banky | Výrobce videoher | Byznys | NJJ | Pivovary | Embargo na ruské diamanty | Blizzard | Znovusjednocení země | TTIP | Index moskevské burzy RTS | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Cla USA | Monetární politika | Europe 1 | Manufacturing PMI | SAP | Dluhopisové trhy | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | JPM | Plyn přes Ukrajinu | COP21 | Spolkový statistický úřad | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Výhled domácí ekonomiky | Ekonom | Předsednictví EU | Debata | Peter Kupec | Dopady vysokých úrokových sazeb | Kalendář ekonomických událostí | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Demo účet | Mobilizace | Michal Stupavský | Deutsche Bank | RUB | Kovy potřebné pro výrobu čipů | Krize eura | Renáta Kellnerová s rodinou | První peníze | Američané | Kurz | Market | Americká Federální obchodní komise | Referendum | Akcie Alphabet | Ekonomka | Bělehrad | Záporný úrok | Forexu | Tomáš Holub | Používání kryptoměn | Nezaměstnanost mladých | Nancy Pelosiová | Raiffeisenbank a.s. | Tyson Foods | 256/2004 | Rudolf Špoták | Unicredit | Světová válka | Dovoz ruského plynu | Pokles výnosů | Bali | TASS | Analýza EUR/USD | Mateřská společnost | Rozkolísaný | Francouzská centrální banka | Polská měna | Telefónica | Objem dovozu | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Franklin Templeton Investments | Restrikce | Finančník George Soros | Nákupní aktivita | Zavedení cel | Merck | Optimismus | Coinbase Global | Facebook | Rozhodování | Předkrizové úrovně | Snížení spotřební daně | Indická rupie | Hliník | DBK | Produkce ropy a plynu | Růst dolaru | Akcie v roce 2021 | Ceny pšenice | BH Securities | Smlouva o zákazu jaderných zkoušek | Skleníkové plyny | Vrcholní představitelé | Akcie Newegg | LMT.US | Největší obchodníci | Akcie podniku | Zelená ekonomika | Světová obchodní organizace | Francouzský CAC 40 | Globalizace | Tsingshan Group | Kovy z Ruska | Zúčtování plateb | Nikolaj Tokarev | Investiční banka Goldman Sachs | Nárůst zisků | Sergej Rjabkov | Greensill | Jak fungují změny politik | USA | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Kukuřice | Jednotná měna | Martin Gürtler | Důležité fundamenty | Washington Post | EU a OSN | Investujte | Tempo růstu HDP | Nejhorší výsledek | Reserve Bank of New Zealand | Nezisková organizace | Paolo Gentiloni | Měď | Prezident USA | Konzervativci | Ekonomický institut | Transpacifické partnerství | Zničení poptávky | Gigafactory | Hodnocení rizik | Dodávky suroviny | Růst cen zemního plynu v Evropě | Bezpečné dluhopisy | Konglomerát | Průzkum společnosti | ANZ | Rozvíjející se trhy | Krach SVB | Holding Czechoslovak Group | Odchod z Ruska | Fundamentální pozadí | Akcie na pražské burze | Euro | Yield | Jeffrey Halley | AUD | Huť Liberty Ostrava | Těžba lithia | The Times | Bod zlomu | WTI (OIL.WTI) | Rada ČNB | Contract | Evropské akciové burzy | LVMH | Reputace | IONWAY | Kyjev | Binance | Nálada na burze | Server CNBC | Pilulka Lékárny | EuroStoxx50 | Federální rezervní banky | Agentura DPA | Dominion Energy Inc | Breakout Trader | Fnac Darty | Otevřenost | Obchodování forex | Clemens Fuest | Greg Kelly | Místopředseda představenstva | Přerušení dodávek ruského plynu | Společnost Lufthansa | Capitalinked | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | NEST | Daňový úřad | Plynárenský gigant | Akcie Netflix | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Hospodářské noviny | VK (VKontaktě) | Kypr | Citigroup | Zahraniční kapitál | Aerolinky Ryanair | ASX 200 | Spojené státy americké | Soud v Německu | Softbank | Rozkolísanost trhu | Evropský blok | Čínský vývoz | Ruská firma | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Francouzský parlament | Mnichovský ekonomický institut | Sony | Certifikace | Britská ministryně | Index VIX | Obchodování s emisemi | LME | Akcie Borouge | Hospodářství | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Chytré sankce | Japonský Nikkei | Stagflace | MFF | RHM.DE | Výnosy státních dluhopisů | Heidelbergcement | Indikátor důvěry | Nastavení grafů | Poskytování hypoték | Etoro | Útok Hamásu | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Měnový stratég | EV | Novatek | EBITDA | Míra nezaměstnanosti v Británii | Akcie Schlumberger (SLB) | Turów | Zastavení dodávek | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Obchodní aktivita | Dánský ministr | Mezinárodní banky | Odliv prostředků | Mezinárodní vztahy | Siemens Healthineers | Ukrtransnafta | Růst ekonomiky | Televizní studio | Průmyslové podniky | Ekonom Jan Švejnar | Clean Energy Ministerial (CEM) | Wales | Program OMT | Banka JP Morgan | Automobilka Škoda Auto | Bitcoinové fondy | Uniper | MFE | První zelené dluhopisy | Základní úroková sazba Fedu | Trh Prime | První dluhopisy | Majors | Belgická vláda | Hlavní ekonomka | EUR/CHF | Zemní plyn (LNG) | Rozhodnutí Bank of England | Oddělení forexu | Setkání ministrů financí eurozóny | Nárůst nezaměstnanosti | Nové zákony | Čínská měna | Plánované obchody | Import průmyslových kovů z Ruska | M0Y | Intermediate | Bollingerova pásma | Kommersant | Globální akciový index | Nižší ceny | Nezávislost na vývoji inflace | Chystaná regulace kryptoměn | Zdanění příjmů firem | PEP | EU | Holding Agrofert | Ekonomická krize | Redukce | Slabé euro | Cenové stability | Zasedání ECB | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Poptávka po dolaru | Portfolia | Fresenius Medical | Akciové trhy v Asii | Převis | CETIN | Fork | Conseq Investment Management | Precedens | Tatra Trucks | Kurz domácí měny | Pokles nezaměstnanosti | NN Group | Komerční banka | Expert | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Vývoz | Energetické firmy | Teplé počasí | Prodeje akcií | Taro Aso | Organizace pro bezpečnost | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | Europol | Členské státy EU | Rozpad EU | Odklon od fosilních paliv | FXTM | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Karl Popper | Regulace kryptoměn | Samsung | Nový lék | Recese | Rafinérie v Litvínově | ZNGA | Index strachu | Zoufalství | Inflace v Německu | Snížení nákupu aktiv | Soukromé investiční společnosti | BTCUSD | Sam Altman | Irské aerolinky Ryanair | Emisní povolenky | Německé aerolinky | ASML | Ropný gigant | Alokace investičních portfolií | Švýcarský frank | Renault | ETF společnosti BlackRock | Německý ZEW index | Turistické sezóny | Bank of Canada | Capital Partners | Erdogan | Obchodní smlouvy | Bannockburn Global Forex | Investigate Europe | Import průmyslových kovů | Ruská státní plynárenská společnost | CZK/EUR | Baltic Pipe | Růst globální ekonomiky | Správa železnic | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Výhled na rok | SEC | Akcie Applu | Inflace ve světě | Agentura Interfax | Indonéská centrální banka | Džidda | Eskalace konfliktu | Aktuální situace | Akcie Alibaby | Penta Real Estate | USD/CAD | Výrobní index | Největší propad | Silný americký dolar | Stavební povolení | Schválení pomoci | Počet nových žádostí o podporu | Měna euro | Saadia Zahidi | Dodavatel plynu do EU | Miliardy | Sev.en | Deník Kathimerini | Zasedání ruské vlády | Spekulace | Investiční nemovitosti | Denní graf | Manažerka | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Irské aerolinky | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Americké burzy | Hodnota indexu | Realitní společnosti | Internetové firmy | Globální pandemie | Daňové reformy | Český statistický úřad (ČSÚ) | Měnové trhy | Mazars | Know-how | Power Machines | Frank | Jaderná elektrárna | Ministři | Měnové politiky centrální banky | Prudký propad | ERM | Nová drachma | Cla na dovoz čínského zboží | Platnost hospodářských sankcí | KBC | Cenový strop na ruskou ropu | OSF | Prodeje existujících domů | Mondelez | Dostatek likvidity | Transparentní | Klíčoví spojenci | Výroby elektromobilů | Popularita jaderné energie | Pin Bar | Kurz eura | David Cameron | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Objem investic | Bitcoinový ETF | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Pips | Regulace trhů | Next Finance Vladimír Pikora | Ottawa | ARM | Silné inflační tlaky | Dlužníci | Centrální banka USA | Akcie Newegg (NEGG) | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Británie-EU | Pivovary CZ Group | Zájem investorů o přístavy | Legg Mason ClearBridge Infrastructure Value | Firemní dluhopisy | Ekonomický poradce | Silné euro | Dieselgate | Závislost na Číně | Uznání nezávislosti | Šíření nového typu koronaviru | Bělorusko | KPMG | Americký internetový obchod | Lufthansa | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Maďarský list | Graf indexu S&P 500 | Americké indexy | Profesor ekonomie | Globální HDP | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Investice Rusku | Výkon dolaru | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Politická nejistota | Syntetické diamanty | Zajímavé investiční příležitosti | Přebytek bilance | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | C3ai | Americké kryptoměnové burzy | Japonský jen | Index FTSE 100 | Půjčovna kryptoměn | Index důvěry | Balík pomoci | Devizové rezervy Ukrajiny | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Měnový kurz | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Dosažení dohody | Eugal | Válečný zločin | Základní sazby | Ekonomka Raiffeisenbank | Brent (OIL) | Lukoil Vagit Alekperov | Japonský premiér | Cena elektřiny na burze v Německu | Türkiye Petrol Rafinerileri | Růst ceny ropy Brent | Ruská plynárenská společnost | Úrokové sazby | Další kryptoměny | Evropský průmysl | Swingové maximum | CBOT | Atlantik | Prezident Donald Trump | Durace | Silná poptávka | Průmyslové zboží | Multi-Asset obchodování | CySEC | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Bloomberg Global Aggregate Total Return Index | Snížení závislosti na plynu | Advance | Cla na nerezovou ocel | Index PCE | OSN a WTO | Dodávky zemního plynu | Ruský bankrot | STAR | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Signál ke vstupu | Soud | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Komunita | Ukončení válečných zločinů | Henry Hub | Výrazný pohyb | Booking | Plánování | Nákaza koronavirem | Euro posiluje | Boje na Ukrajině | Blockchain | Cena elektřiny | Politické riziko | Kanadský dolar | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Zneužívání daňových praktik | Bankman-Fried | Rekordní rok | Snižování počtu zaměstnanců | Makroekonomické prostředí | Sterling | China Mobile | Soukromé podniky | České zemědělství | Předpovědi | Prodeje ropy | Představitelé centrální banky | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Světové produkce | Mluvčí Kremlu | Koncern Sony | Analytické společnosti | Mince | Ruské televizní stanice | Facebook Ireland | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Reposazba | Zásoby ropy | Americké volby | Ceny plynu | Evropské méně | Světové ekonomiky | Unijní instituce | Nord Stream 1 | Benzín | Embargo EU | CrowdStrike | Srbská ropná společnost | Channel | Rusal | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | EUR/NZD | Střadatelé | Konfederace | Akcie a ETF | Měnový výbor | Pokles sazeb | IKL | Adidas | Produkty obchodované s finanční pákou | Kupci | CEE | MXN | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | Automobil | Finanční společnost | Nákupy plynu | Německý vicekancléř | SVB Financial Group | Nejbohatší člověk | ETF roku 2020 | Růst eurozóny | NZD/JPY | Zásoby plynu | Futures na americké akciové indexy | Střední podniky | Praktiky kryptoburzy | Časový rámec | Centrální depozitář | Investování | Komoditní měna | Směr trhu | Míra inflace | RTS | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Platforma | Indexy PMI | Evropský statistický úřad | Zdražování ropy | Energetika | ReGas | Akcie energetických společností | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Nové investice | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | Trhy v USA | CNN | USD/RUB | Německý ministr zahraničí | Lidstvo | Sebevědomí | Ruská banka | Krypto aktiva | Sibněft | Ekonomický výhled | Finanční situace | Objem objednávek | Náklady na vstup firem na akciový trh | Snížení emisí | Eurobank | PAP | Oslabení | BlackRock | Nařízení | Americká cla | Verizon Communications | Odvětví ruského hospodářství | Pioneer Natural Resources | Akciové futures | Ropné akcie | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Ceny benzínu | Vzestup ceny | Verizon | Ukrajinská vláda | Pokles cen zlata | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Velkoobchodní tržby | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Kapitálové zboží | Indexy | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Daň z příjmu | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Ticker | Global Forex | M2 | Spalování fosilních paliv | Největší světové kryptoměnové burzy | Severomořská ropa Brent | Miliarda | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Odchod z eurozóny | Výrobní PMI | Finanční polštář | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Zhoršení ratingu | Akciová společnost | Ruský Gazprom | Guvernér centrální banky | Raiffeisen Bank International (RBI) | Angola | Česká národní banka (ČNB) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Mezinárodní obchodování | Průmysl | Bazický bod | Nizozemský premiér | Sankce na Rusko | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Bridgewater Associates | Omezení dodávek ropy | Americké technologické společnosti | Společnost CZG | Míra inflace v Turecku | Úsilí | Druhá vlna koronaviru | Makroekonomické strategie | Poskytování úvěrů | Rhodium | MySteel | Výrobní závody | Grexit | Airbus Group | Aluminium Corporation of China (Chalco) | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | NPD | Úvěrový rating | Snížení daně | Bankovnictví | Ekonomické nerovnosti | Libye | Aerolinky | McKinsey Global Institute | Pohonné hmoty | STOXX50 | Růst ekonomiky EU | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Aplikace TikTok | A321Neo | Continental | Ministerstvo dopravy | Air Liquide | Zpracovatelský průmysl | Cena futures na kakao | Divergence | Biliony | Bankovní regulační orgány | EasyJet | Zdražování energií | Commonwealth Bank of Australia | Bilion dolarů | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Crowdfunding | Pokles realitního trhu | Nové dluhopisy | Federální obchodní komise | Plán obnovy | Česká zbrojovka Group | Akcie klesají | Dluhopisy běloruské vlády | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Výprodeje akcií | Kurzy měn | Zajímavé akcie | Loterie | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Omezení nákupů aktiv | Myšlenka | Společnost Newmont | Moneta Money Bank | Europoslanci | UnitedHealth | Varování | Vedení Gazprombank | Zpřísnění režimu pro vývoz | Klíčový okamžik | Invaze Ruska | Hospodářské soutěže | Družba | Jamal | LLY | Akcie výrobců vakcín | Viceprezident ECB | Atreon | Černé zlato | Gernot Blümel | Philip Dybvig | Šéfka Fedu | Údaje o nezaměstnanosti | Přístup na trhy | Obchodní aktivity | Vývoj naplněnosti plynových zásobníků | Kurz amerického dolaru | Anexe Krymu | Ekonomika Spojených států | Ministr zdravotnictví | Spojení | Cykly | Diem | Bankovní společnosti | Long | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Telekomunikace | Národní vypořádací depozitář | Komoditní index | Pojišťovna | Euro Stoxx 600 | Macron | Ukrajinská firma | Klíčový support | Tržní kapitalizace firmy | Pandemie | Zasedání České národní banky | GLE | ČT Jan Souček | Členství v EU | Setkání lídrů | Globální ekonomický výhled | PlayStation | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Dlouhodobý úspěch | Fischer | Robert Jenrick | Intesa Sanpaolo | Významné události | Mezinárodní dohody | Osobní příjmy | Aktiva | Klid | Pražský městský soud | Pokles inflace | Magyar Nemzet | Ekonomické krize | CEO společnosti Pirelli | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Intradenní vývoj kurzu | Burzovní společnosti | Prodejní tlak | Širší index | Nedoplatky | Časopis Forbes | Cenový strop | Ministerstvo financí | Vakcíny proti COVID-19 | NVAX | Ekonomika Řecka | Výprodej | GEVORKYAN | Zasedání centrální banky | Discovery | Kmenové akcie | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Ceny ropy dnes | Věřitelé Arca Investments | Politické události | Nárůst cen energií | Index londýnské burzy FTSE | Švýcarská banka UBS | Business | Poradenské firmy | Obchodní dohoda s Evropskou unií (EU) | Evropská investiční banka | Evropští investoři | Ropný a plynárenský průmysl | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | DLT | Sergej Čemezov | Emise oxidu uhličitého | Camelot LS | Indikátory | Kybernetická bezpečnost | Srbsko | Sev.en Global | Akcie Superdry | Nick Beecroft | PMI ve službách | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Další regulace | TikTok | Plug Power | Bloky | Dekarbonizace | Vytvoření býčí divergence | Osobní počítače | LPR | Obchodování s komoditami | Státní fond | Kongres USA | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Americké státy | Tempo růstu ekonomiky | Cena stříbra | Obchodní operace | SP500 | Jan Procházka | Technologická společnost | Výkon společnosti Alphabet | Index euro | Vývoj měnového páru USD/CAD | YouGov | Americký Federální úřad pro letectví | Ministři financí EU | Dan Jörgensen | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Helena Horská | Eloktroauta v ČR | Orsted | ČBA | Program kvantitativního uvolňování | Nový týden | Výsledky voleb | Bankovní unie | Sucha | Umělá inteligence | Vývoj kurzu | Papež František | Fiskální politiky | Western Union | Inovace | Šéf ruské banky | Blahobyt | Paschal Donohoe | Ruští poslanci | Long signál na akcie | Konsolidace | Aston Martin | Zdravotnictví | Fox Corp | Energetické krize | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Superdry | Long signál | Zpětné odkupy | Ole Hansen | NZD/USD | Výnosnost | Spekulanti | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Ministryně financí | Mynaric | Tipy pro začátečníky | BlockFi | Technologický pokrok | Investice do kávy | Diskontní sazba | USD/HUF | Mezinárodní sankce | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Společnost BP | Exelon Corp | Sentix | Robert Holzmann | Ratingová agentura Fitch | Daniel Obajtek | Bank of America Merrill Lynch | Snížení cen | Svaz výrobců kovů | Sklizeň obilovin | Dodávky plynovodem | Zákaz cestování | Energy Aspects | Německý koncern RWE | | Německý statistický úřad | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | Index akcií | Pavel Cyrani | Danske Bank | Orlen Unipetrol | Westpac | Investiční společnosti | Smlouva o volném obchodu | České státní dluhopisy | Členské země | IRBT | Zákonné platidlo | Seat | Americké Panenské ostrovy | Vedení ECB | Německé společnosti | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | Signa Holding | Změny ceny | Prodeje automobilů | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Podnikatelská nálada v Německu | Fond obnovy | Zisky společnosti | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Členské země Evropské unie | Americké statistiky | Sky News | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Raytheon Technologies | Hodnota kryptoměn | Automatizace | Řetězce | Schwab | Virtuální mince | Zrychlení inflace | Sentiment | Order | AHPI | Dnešní statistiky | Online obchodování a investice | Short pozice | Kurzové riziko | Bývalý ministr financí | Lucembursko | Události ve světové ekonomice | Měnová unie | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Silná konkurence | WarnerMedia | Investiční fondy | Trendový kanál | Breaking | JD | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | USD GBP | Negativní hospodářské dopady | Ruská aktiva | Pokles nákladů na financování dluhu | Budoucnost Bitcoinu | La Stampa | Politika | Konkurence | Akcie Pfizer | Hospodářské recese | Banka Barclays | Nálada na trhu | Commodity futures | Duke Energy Corp | Nakupovat | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Šéfka ECB | Čínský jüan | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Karačaganak | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Organizace spojených národů (OSN) | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Burzovní cena | Regulaci trhu s kryptoměnami | Zasedání bankovní rady | Komunikace | Světová válka o vakcínu | Propuknutí nemoci | Mezinárodní měnový fond (IMF) | Powerball | Vývoj meziroční jádrové inflace v Polsku | Ukrajinská centrální banka | Ekonomické prostředí | SAS | Backwardation | Burza Binance | Indikátor MACD | OMV | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Bankrot kryptoměnové burzy | Konec dominance | Tier 1 | Americké futures | Yahoo Finance | Vladimir Putin | Nespokojenost | Paxlovid | MAM | FinTech akcie | Novinky.cz | Baterie | ECOFIN | BHP | Dodržování pravidel | Firma Wienerberger | Pravidla hry | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Forint | Americké akcie dnes | Úrovně supportu | Obchodní domy | Britský ministr zahraničí | Země SCO | Karel Komárek | Velká Británie | Zájem o registraci | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Ziskový obchod | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Cenu plynu | Investment Banking | Citibank | Anton Siluanov | CUM ARTE | Si Ťin-pching | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Bulharský premiér | Zasedání FED | Evropské společnosti | Konec dominance amerického dolaru | Společnost Amazon | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | Puma | Sociální síť Twitter | Větrná energetika | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | Real Estate | Clement Beaune | Členové bankovní rady | Indexy S&P | Úrokový výnos | Kolísání v pipech | Úřad pro energetické informace | Zákaz dovozu diamantů | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | George Soros | Napětí kolem Ukrajiny | Obchodování na devizovém trhu | Automobilka BMW | Klaus Zellmer | Setkání zemí OPEC | Dna | Garanční systém finančního trhu | Polská rafinerská společnost | Ruská úvěrová agentura ACRA | Zdraví ekonomiky | CAR | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Geopolitická rizika | FAO | Indie | Emise dluhopisů | Letectví | Nákupy | Zátěžové testy | Koronavirus ve Velké Británii | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Obchodní spor | EdF | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Snížení základní úrokové sazby | Huť Liberty | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Vliv na trh | Zpráva amerického ministerstva obchodu | Intel | Světová turistická organizace | SVB | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | Lula da Silva | Koncern Volkswagen | Ropovod Caspian Pipeline Consortium | Čínský výrobce | Nezávislost justice | Spojené státy a Evropská unie | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | CSG | Živobytí | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Ekonomika | Jerome Powell | Kurz čínského jüanu | Vasky | Růst vývozu | Německé automobilky | Zklidnění situace | Oxford Economics | Výnosová křivka | Hlavní index německých akcií | Ekonomická data | Historická maxima | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Koruna oslabuje | WTO | Maximální výše cen elektřiny | Otto Daněk | Ruská společnost Gazprom | Vizitky nejbohatších Rusů | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Intradenní obchodník | Těžaři kryptoměn | Alokace aktiv | Dohoda o brexitu | Roadshow | Úroková sazba ECB | Karanténa | Sněmovna reprezentantů USA | Capital Management | Řízení kapitálu | C3ai (AI.US) | Pandemický program | WELL | Nastavení sazeb | SYRIZA | Proticyklické kapitálové rezervy | Sankce | Soukromí zaměstnavatelé | Commerzbank | Marshallův plán | Největší americké společnosti | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Ministr energetiky | Poradenské společnosti | Americký kongres | Fitch rating | 5G akcie | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výhled | Trade Financial | Investice v Číně | PPF Renáta Kellnerová | Timeframe | Členové OPEC | Prodejní cena | ESM | USD/CNY | Analytik skupiny | Zerohedge | Úřad pro ochranu osobních údajů | Obchodování měn | Volatilita akcie | Auta | Americký akciový index | Link Campus | Komerční banky | Worldometers | Americké ministerstvo | Zahraniční měny | Spojené státy a Čína | Komise v přenesené pravomoci | Financování fondu | Temenos | Americký trh práce | Konzultační společnosti | Automobilový koncern | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Celsius | Dnešní zprávy | Obchodní analýza | Colt CZ Group SE | Dovoz z Ruska | Summit EU | Deriváty | IfW | Ethereum | Přísná opatření | Společnost Applied Materials | Investiční prostředí | Akciový trh | Akcie Moderna | Kultura | Japonská ekonomika | Embargo | Vysoké ceny | Akcie z portfolia | Economist | Nemovitosti v ČR | Hry | Digitální daň | Glapinski | Odpovědnost | iRobot | Vysoké ocenění | TWTR | SECO | Akcie Micron | Obchodní dohody | Nový balík pomoci | Zprávy z Německa | Dnes na forexovém trhu | Prudký pokles cen | Počty nakažených | NAGA | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Index Hang Seng | Zákaz dovozu diamantů z Ruska | Sentix index | Ekonomické Spojené státy | PGNiG | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | Měnové unie | PayPal | Meopta | Bankovní krize | Trans Adriatic Pipeline | Forex trading | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Komisař pro obchod | Finanční trhy | Miliardáři | Banka Creditas | Největší naleziště zemního plynu | Údaje o maloobchodních tržbách | Norilsk | Nízké ceny ropy | Hospodářská odvětví | Burza dnes | Ekonomické trendy | Burzovní společnost | Náměstek ředitele | FTSE/MIB | Cyrrus | Oživení cen ropy | Vývoz energetických produktů | Komunistická strana | Data o inflaci | Expanze | Produkce plynu | eBook | Giphy | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Státní dluh vůči HDP | Největší ekonomika | Akcie Intelu | Advance Auto Parts | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Síkela | Znovuotevření ekonomiky | Prodejní signál | Americká sociální síť | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Akcie automobilek | Fortum Oyj | Eurokomisař pro hospodářství | Komise pro cenné papíry | Maroš Šefčovič | Ruské ministerstvo financí | Místopředseda Evropské komise | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Týdenní výkon | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Sovkombank | Antivirové společnosti | Halving | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | Downing Street | Austrálie | Cenové hladiny | Německé ekonomiky | Oživení globální ekonomiky | Financial Times | Soukromé kryptoměnové burzy | GOOGL.US | Zhoršení ratingu Francie | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Počet nakažených | Nízkonákladová letecká společnost | Výzkumná společnost | Skupina Volkswagen | Spread | Fondy zaměřené na ESG | CZK/USD | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Average True Range | Využití v ekonomických transakcích | Výrobce luxusního zboží | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | Český státní rozpočet | Vývoj měnového páru EUR/USD | Dodávky ruské ropy | Vicekancléř Robert Habeck | Peněžní trhy | Významné riziko | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Společnost Nord Stream 2 AG | Schodek rozpočtu | Diamantový průmysl v Evropě | New York | Tradingové webináře | Anadarko Petroleum | Místní rozvoj | ProSieben | BinckBank | St. Louis | MSFT | Swing | Stanice RT | Míra nezaměstnanosti v Řecku | Společné nákupy plynu | GS | Analytik finančních trhů | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Dřevo | AIG | Ocel z Číny | Bernstein | Největší švýcarské banky | Obligace | Stanovení maximální výše cen elektřiny | Britské firmy | Příležitosti pro volatilitu | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Ministr zemědělství | Cena kontraktu | Franz Fehrenbach | Zvýšení úroků | Zajišťování | Tobago | Evropské vlády | NZD/CHF | Burzy v USA | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Norský úřad pro ropné zdroje NPD | Invaze ruských vojsk | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Zotavení ekonomiky | Těžaři kryptoměn v Kazachstánu | Jak investovat | Synot | USD/MXN | Automobilka Porsche | Luxusní zboží | Ekonomické zprávy | CMI | Risk Off | Applied Materials | Ukrajinská krize | ETH/USD | Politický tlak | Omezení spotřeby plynu | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | Daňové dohody | IBEX | Uvolnění rozpočtových pravidel | Sedmadvacítka | NXP | Kraft Heinz | Světový trh s ropou | Uvalení sankcí | Exotické měny | Krize na Ukrajině | G20 | Společnost GEVORKYAN | Míra inflace v eurozóně | Výrobci automobilů | Pokles poptávky | Zkrachovalé společnosti | Index strachu VIX | Ruský Národní vypořádací depozitář (NRD) | Obchodní přebytek | Kurz libry | Zástupci zemí EU | Napadení Ukrajiny | Akcie ve světě | NFT | Akcie ruských bank | Celosvětová poptávka po zlatě | Prezident Erdogan | DIESEL | Andrej Kostin | Zcash | Majoritní akcionář | Obchodní divize | Ztráty eura | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Financování války | Globální společnost | Prezidentské volby | Válka o vakcínu | Dollar | FX trh | Výnosy německých dluhopisů | Základní úrokové sazby | Zpřísnění sankcí Západu | Sankce na ruské diamanty | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Akciové trhy v USA | Dolarový index | Ruská armáda | Indikátor CCI | NERV | Taiwan Semiconductor | Globální trh | Výplata | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Teams | Nákup dluhopisů | Akcie Intel | Státní podpora | Objem intervencí České národní banky | Pocity | Poradci | Hlavní měnové páry | Sazby | Nadnárodní korporace | Řešení rozpočtového sporu | Mezibankovní | Akcie Tesla | Šance | Graf indexu | Výměny akcií | Index ekonomické aktivity | ODS | Dialog | Sekyra Group | Invaze Ruska na Ukrajinu | Paroplynové elektrárny | Úřady ve Spojených státech | Ceny akcie | Organizace Severoatlantické smlouvy (NATO) | Generální ředitel | Ceny aktiv | HN | Tapestry | Devizové rezervy | Akcie Stock | České vlády | Japonský ministr financí | DIHK | Cíle | Politická rozhodnutí | Semináře | Interfax | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Vysokofrekvenční obchody (HFT) | Ceny v Česku | LTRO | MarketWatch | Ekonomické podmínky | Mateřská společnost Googlu | Výhled trhů | Investiční skupiny | Volkswagen | Proof of Work | Firma Meta Platforms | Index MSCI | Zadlužené Řecko | První odhad | Hospodářské statistiky | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Ovlivňování | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Likvidita | RBA | Dnes na světových trzích | Žádosti o podporu | EU-Čína | Tajné služby | Investice do zlata | Asociace exportérů | Americká administrativa | Reinvestice | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Adam Glapiński | Nové sankce | Průměrná míra inflace | Myšlenka společné evropské měny | Druhá největší ekonomika světa | Teherán | Capital Economics | Parlamentní listy | Rozhovor | Dovoz hlavních průmyslových kovů | Porsche | Pravidla regulace | Roklen24 | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Inventor Chemical Tankers | Švýcarské banky | Transakce | Americké stimuly | Terra | Dnešní údaje | Důchodový systém | Slabší dolar | Evropská rada | Devizy | Marian Jurečka | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | Obchodní jednání | FOMC | Růst podnikatelské aktivity | Obchodní podmínky | Daně z mimořádných zisků | Dopady pandemie | Trh s kryptoměnami | Nálada německých spotřebitelů | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Kdo to řídí | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | MasterCard | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Krajský soud | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Bezpečnost | Zpráva COT | Výzkumné společnosti | Výroba v Německu | Atos | Zaměstnanost | Fundamenty | Slovensko | Profitovat | Vstup firem na burzu | Maloobchodní prodej | Irsko | Ekologie | Butterfly | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | Vývoj meziroční jádrové inflace | Americké firmy | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Ruská úvěrová agentura | Celosvětová spotřeba uhlí | Milei | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Dmitrij Peskov | Justice | Sazba daně z příjmů právnických osob | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Pohonné hmoty v Česku | Peníze navíc | Air France-KLM | Odvětví vyspělých technologií | OneWeb | Čínský vývoz produktů | Special Purpose Acquisition Company | Obavy z konfliktu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | BAE Systems | Hřivna | Nejlepší ropné akcie | BTC/USD | BHS Štěpán Křeček | Soupeření | Investor | Finanční centrum | Železná ruda | Spojené arabské emiráty | Ruský rozpočet | Dodávky plynu | Jasný signál | Finančníci | Mezinárodní ratingové agentury | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Údaje o HDP | Německý ústavní soud | Rozhodnutí FOMC | Renminbi | Finanční sektor | Daňové příjmy | TradingView | Akcie Meta | Oslabení eura | Vyhlídky měn | Summit G7 v USA | Intradenní pohyby | Yavuz | Státní veterinární správa | Rada ČTK | Koronové dluhopisy | Dluhopisy na financování výdajů | Opce na akcie | Ropa dnes | Nová stimulační opatření | Zásoby benzinu | Silný pokles | Německé banky | Internet of Things | Renáta Kellnerová | Ichimoku | Kosovská vláda | Uvolnění měnové politiky | Vedlejší účinky | Futures trading | Česká zbrojovka Group SE | Kyperská investiční společnost | MSCI | Centrální banky snižují úroky | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Patria Direct | CV90 | Pozice dolaru | Republikánský senátor | Pravidla obchodování | Australská ekonomika | Gilead Sciences | Zeekr | Thomson Reuters | Snap | Hospodářský pokles | Nákupy centrálních bank | Nové investice ve Spojených státech | Britská ropná společnost | Index podnikatelské aktivity | Německý vicekancléř Robert Habeck | Walgreens | Ekonomické zotavení | Společnost Volkswagen Group China | Dodávky LNG | Klíčové události tohoto týdne | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Politická stabilita | ProLogium | Finanční trh | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Nový trend | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Maďarská vláda | Snižování nákladů | Trading | JPMorgan | Oscilátor | Německá automobilka | Nová vláda | Akcie Erste Bank | SPWR | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Francouzské akcie | Cla na výrobky | Peníze z EU | Cristian Maggio | Fidži | USD/JPY | Prezident Evropské centrální banky | Regulační orgán | Risk On | Trade | Překoupené oblasti | Eni | EFSF | Kdo řídí mezinárodní dohody | Britské hospodářství | Zakladatel FXstreet | Patria.cz | Wise | Jiří Makovský | Prodeje | Rychlost | Logistické společnosti | Odborník na ropný trh | Technický výhled | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Druhá vlna | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | Nákupní signál | Centrální bankéři | Börje Ekholm | Světová zdravotnická organizace | Společnost Silvergate Capital | Západní ekonomiky | ABN Amro | Prezident Putin | Nadnárodní firmy | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Radio Capital | Předčasné volby | Sanofi | Ministři energetiky | Zlotý | EIA | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | ZEN | UNH | Germanium | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Rusko | Zbyněk Stanjura | Katastrofy | Vysoké riziko | Politické změny | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Alexandra Jourová-Schroederová | Miliardy USD | Ceny komodit na světových trzích | Poradce | Vicepremiér | Obchodníci v New Yorku | Osobní výdaje | Carlsberg | Nižší maxima | Výhodný směnný kurz | Další růst sazeb | Obchodní den | Zkušenost | Prezident Federální rezervní banky | Pakt stability | Převzetí firmy | Signál | Digitální měna | Írán | Zdražování | S/R zóny | Česká národní banka | M1 | Pohledávky | Protiepidemická opatření | Afrika | Investiční skupina | Šperky | Analytici JPMorgan | Indexy amerického akciového trhu | Pozemky | Předstihové indikátory | Development | Výsledkové sezóny | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Britská vláda | Nejvolatilnější | Analytik portálu | Marcela Schweinerová | EPS | Bezemisní ekonomika | ADP | Ceny čokolády | Square | Gazprombank | ASEAN | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Číst grafy | Kupní síla | ANZ Research | Úbytek | Oneok | Joe Biden | Termínový kontrakt | Liberty Ostrava (LO) | Ropy | Rozdílové smlouvy | Virgin Orbit | Historie | Malé zisky | Recyklovat | Americké vládní dluhopisy | Wood Mackenzie | Meziroční inflace | Důvěra amerických spotřebitelů | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Více obchodů | Americké akciové indexy | Singapur | Společnost Tapestry | Základní sazba | Pracovní síly | Podmínky půjčky | Míra úspor | Ruská ropa Urals | Dohled a provádění | Polská společnost | Člen bankovní rady | Obiloviny | Forex trader | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Banky v EU | Záchranný balíček | Guvernér české národní banky | Fungování Telegramu | Změny trendu | Silný trend | Porušení pravidel | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Petr Dufek | Wolfgang Schäuble | Italská ekonomika | Akcie ropy | Řecké referendum | Covidové pandemie | Odhady HDP | CBC | Ukrtatnafta | Důchody | Likvidní | List The Wall Street Journal | Medvědí trend | Aktivita v sektoru služeb | Sázky | Srbsko nezávislost | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Uhlí | Předsedkyně Evropské komise | Globální finanční regulátoři | Forbes | Mezinárodní obchod | Akcez | Snížení úrokové sazby | CAD/CHF | Obchodujte | Ocenění akcií | Zboží z Číny | Potenciální výnosy | Colt | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | John Hardy | Implikovaná volatilita | Vyrovnaný kurz | Forexové páry | Thomas Barkin | Nové obzory | Ukončení války | Retailoví investoři | Tržní cena | Výrobce elektromobilů Tesla | Tržní pohyb | Utažení měnové politiky | Francouzský index | Depozitář | Sporting Products | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Kurz britské libry | BMW | Wood & Company | Cena akcií | Guvernér ČNB | Mark Carney | Ukrajinská ekonomika | Non-Farm Payrolls | Podnikání na kapitálovém trhu | BNP Paribas Personal Finance | ASX | Světové hospodářství | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Agentura TASS | Rozšíření | CAC40 | BBVA | Ekonomické indikátory | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | IPO Deliveroo | Panika | Ropný trh | Analýza indikátorů | United Technologies | Americké ministerstvo financí | STV Group | Rozpočtové příjmy | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Buy | Britské měny | List The New York Times | Eura | Tisková konference | Tržby společnosti | Vyrovnaný kurz vlastní měny | Patrik Duda | Citrix | Monex | Internetové bankovnictví | Obchodní signál | Nizozemsko | Bankovní systém | ACT | Výrobci čipů | Organizace | Norský úřad pro ropné zdroje | Britský FTSE | Vývoz grafitu | Ryanair | Obilí | DIW | Deník The Wall Street Journal | Penta | Kryptoburza | CVC Capital Partners | Our Media | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Komunistické strany | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Expedia | Ruská měna | VIX | Zmírnění inflace | Petr Smejkal | Zastrašování ze strany Číny | Leonhard Birnbaum | Stock Exchange | SYNTHESIA | Filip Kalčák | Regulační rámec | Růst | Premiér Boris Johnson | Diamanty | Akcie společnosti Wirecard | OSN v Glasgow | Russia Today | TotalEnergies | Michelin | Polská centrální banka | Vývoj akcie Pfizer | Silné momentum | Posílení kurzu amerického dolaru | Pojišťovací společnosti | Ukončení dodávek plynu | Energetické komodity | Inflační výhled | Příjmy | Nejistoty na trzích | Rusko a Ukrajina | Ředitel skupiny PPF | Událostí ve světové ekonomice | NGEU | Stav trhu práce | Daniel Ferrie | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Cameco | Těžba ropy v Rusku | Vakcíny a očkování | Klimatický plán Kodaně | Volvo | Daně z příjmů právnických osob | Proti trendu | Výsledková sezóna v USA | Emitent | VMware | WU | Miroslav Zámečník | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Dominion Energy | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Investiční platformy | CzechTrade | Administrativa | Domácí měny | Ondřej Hartman | Sazba Fedu | Parlament dnes | Obchodování na trhu | Šéf podniku | Patrick Armstrong | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | CNY | Ekonomický rozvoj | TradingEconomics | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | Švédská společnost | Plynárenský průmysl | Fúze | Kartel OPEC+ | Ruská on-line banka Tinkoff | Rusko-ukrajinské napětí | Kosmetická společnost | Index | Trend klesající | Šéf BCPP | Ceny ruské ropy | Wall Street Journal | 5G | Americké vlády | PCE index | Výsledek referenda | Doněcké lidové republiky | Rychlý růst cen | Infineon | Lockdown | Hlavní americké indexy | Merkelová | Cenový index | Wirecard | Společnost Uniper | Dovozce ruského plynu | Setrvání Británie v EU | Hlavní trh | Token | Fundament | Čínský trh | Odpůrci eura | Tchajwanská ekonomika | Dohoda o investicích | Eva Zamrazilová | Společnost AT&T | Kryptoměnová burza | Hindenburg Research | Bohatství | Investiční fond | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Jižní Korea | Vista Outdoor | Migrační krize | Poradenské služby | Pandemie covidu-19 | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Laura Castelliová | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | NHTSA | S&P Dow Jones Indices | Sega | Nová sazba | Arca | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | XPeng | Valuace | Cena plynu pro evropský trh | Výsledky hospodaření za Q1 | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem | Kompenzace | Společnost Norilsk | Monopol | Netflix | Velké částky | Goldman Sachs Group | David Frost | Hospodářská rizika | Nord Stream AG | Jihoevropské země | Banka | Firemní sektor | Francouzský ministr financí | Dohoda RCEP | Oilprice.com | UCG | Mišustin | Dnešní videokomentář | Čokoláda | Návrat k normálu | Cena ropy WTI (OIL.WTI) | Celkové investice | Příjmy ruského rozpočtu z ropy | Společnost Gazprom | xAI | Příjmy ruského rozpočtu z ropy a plynu | Vlády | Bolševické revoluce | Úvod do mezinárodních vztahů | Jan Kalina | Tax Observatory | Závislost na ruských energetických surovinách | Seznam.cz | IOSCO | Makléřská společnost | Gubernátor | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Dmytro Kuleba | Akcie | Představitelé G20 | Největší ekonomiky | Záporožská jaderná elektrárna | Amsterdam | Hodnota jihoafrického randu | Růst cen kakaa | Rezervy ropy | Ocelárny NLMK | Analýza Bitcoinu | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Poptávka po ropě | Společnost Nestlé | Norská koruna | Clean Energy Ministerial | Unijní činitelé | Hodnota KRW | Vývoj akcie Pfizer (PFE) | USD/KRW | Vývoj měnového páru USD/KRW | Michal Stupavský, CFA | Rovio Entertainment | Bankovní asociace | Embraer | Nový Zéland | Ruský útok na Ukrajinu | Stephen Innes | GameStop | Trafigura | La Repubblica | Únik ropy | Merck KGaA | Cena klíčové ruské ropy | Citrix Systems | Server Politico | Kathimerini | Žebříček | Finanční poradenství | Země eurozóny | Cílová cena | Zvyšování dovozu | Madeleine Albright | UUUU | Unijní ministři zahraničí | Tobin Gorey | EU Tax Observatory | El País | Okénko trhu | Jestřáb | Hodnota brazilského realu | Bankrot | Leonid Michelson | Plán EU | Lídři G7 | Caspian Pipeline Consortium | BAE Systems (BA.UK) | Extrémní výkyvy | Paladin Energy | Standard Bank | Kalifornské bankovní regulační orgány | SMMT | Michal Šnobr | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | UCG.IT | Ministr financí Jeremy Hunt | Dluhopis | Ministr financí | Výplaty dividend | Andrej Melničenko | Největší regulační orgány | Dovoz do USA | KKCG | Turbulentní ekonomika | Kjótský protokol | Regulační orgány | Program nákupů dluhopisů | Hellofresh | Letecké palivo | Setkání zemí OPEC+ | Vývoj kurzu USD | Ray Dalio | Obchodovat s akciemi | Německý automobilový průmysl | Ministr vnitra | Stabilita | Václav Klaus | MOL | Světová rada pro zlato | Změny politik | Kosovo | Ruské finanční trhy | Zátěžové testy bank | Koronavirová nákaza | Společnost Media for Europe | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Británie | Zisk na akcii | TurkStream | Sankce proti Íránu | Donohoe | Jednání mezi USA a Čínou | Světové akciové indexy | Silný kurz dolaru | Piper Jaffray | Julius Bär | Zemědělský svaz ČR | Klimatičtí aktivisté | Digitální éry | Švédská Riksbank | MAF Global Forex | NAC Kazatomprom JSC | Internetová televize | Ferrari | Prohlášení | Konflikty a spory | Obchody na burze | Přední ekonomové | Exotická měna | DBK.DE | Potravinářská společnost | Zdanění nadnárodních společností | Pavel Durov | Komerční nemovitosti. | Základní úroková sazba | FB.US | Ukrajinský podnik | Kurzy koruny | Dominance amerického dolaru | Barclays Capital | Výrazný pokles libry | SPAC | Nejvyšší výnosy | Ministr pro investice | Počet případů koronaviru | ProSiebenSat.1 Media | Loď Yavuz | Porušování brexitové dohody | Rovio | Těžba z břidlic | Caspian Pipeline Consortium (CPC) | Chaos na finančních trzích | Čínské podniky | Ekonomický plán | Banka Sberbank | Riziková prémie | Fitch Solutions | Šéf nizozemské centrální banky | Betfair | Korea Electric Power Corp | ICT | SH!FTS | GM | Vladimir Lisin | ORSTED.DK | Dinár | Prezidentský kandidát | Dohled nad trhy | Základní pravidla systému obchodování | Vakcína Pfizer | Úmluva o zákazu chemických zbraní | Graf indexu Nasdaq | Panika kolem koronaviru | Evropská měnová unie | Umění | Nová pravidla | Barrick Gold (GOLD) | Roadshow Bernstein Bank | Dostupné informace | Helium | CGN Mining Co | Prodej státních dluhopisů | Výrobci elektroaut | Vývoj měnového páru EUR/HUF | Růst cen zemního plynu | Daimler | Společnost Rivian | Nejlepší FinTech akcie | Burzovní pravidla | Pozastavit obchodování | NEL.NO | Investice ve Spojených státech | Čokolády | Finanční metropole | Bankovní regulace | Luxusní komodity | Největší evropská automobilka | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy | Lídři Evropské unie | Dluhopisy s kratší splatností | Dnešní obchodování | Člen bankovní rady České národní banky | Průlom | Aktualizace softwaru | Rhodium Group | Zavedení digitální daně | MiFID II | Cla na výrobky z USA | Nordstream 2 | ČEZ Pavel Cyrani | Obchody s cennými papíry | Lodní společnosti | NEGG | Odvětví | Likvidátor | Automobilka Volvo | Ukrajinské síly | Bitcoinová peněženka | Zájem o ropu | Ursula von der Leyen | Nárůst ceny | Akciový index CAC 40 | Hodnota dluhopisu | Rheinmetall (RHM.DE) | Dovoz ropných produktů | Zlaté slitky | Poptávka po ropě v Číně | Šéf britské centrální banky | Řekové | Geopolitické události | Krypto trh | Ceny měnového páru | Komoditní analytik | Autoprůmysl | Next Generation | Studie Mazars | Bosch | Omezení dovozu | Zelené dluhopisy | Nexen Tire | Markéta Pekarová Adamová | Pracovní místa | Ropné a plynárenské společnosti | Vakcinace | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Uhlíkové neutrality | Prudký růst ceny ropy | Vývoj dolarového indexu | Marshallovy ostrovy | Bankovní skupiny | Drahý plyn | Přebytek běžného účtu | Velkoobchodní ceny plynu | Dollar Index | Závislost na ruských fosilních palivech | Harley-Davidson | CAD | Obavy z brexitu | Devalvace měny | ING Groep NV | Vanuatu | Vliv technologií | Miliardář George Soros | Krok za krokem | Import ruské ropy | Britská premiérka | EURUSD | BCM Begin Capital Markets CY | Růst deficitu | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství (CFTA) | Hluboká rizika | Výnos dluhopisů | Výrobce pneumatik | Ceny povinného ručení | Zhejiang Geely | Slabé měny | Embargo na vývoz | Průměrné denní rozpětí | HelloFresh | Vztahy velmocí | Regulace obchodu s kryptoaktivy | Znovunastartování ekonomiky | České předsednictví | Melničenkovy společnosti | Zahájení řízení | Vít Hradil | Akcie Allied Healthcare | Markets in Crypto-Assets (MiCA) | Pokles nákladů na financování | Alexandr Lukašenko | Unie | PPF | Cena akcie Newegg | Analytička | Nasdaq Composite | Jens Spahn | TROJEK | Vývoz LNG | André Wortmann | Obchodování s investičními nástroji | Ruská federace | Ekonomika USA | Zákaz dovozu ruského uhlí | Unijní soud | Stav americké ekonomiky | Louis Vuitton | CISCO | Vklady | David Vagenknecht | Vypnutí plynu | Hlavní index frankfurtské burzy | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Lukáš Baloga | Exotické měnové páry | Osvětové kampaně | Vlastnictví | Index průmyslové výroby | Index spotřebitelských cen | Zprávy o nezaměstnanosti | Legal & General | Francouzský statistický úřad INSEE | Vstup do eurozóny | Norsko | Kde se platí eurem? | Uvolňování covidových restrikcí | Hnutí Hamás | Severní Irsko | Roubini | Eurokomisaři | Počet zemřelých | Cena zemního plynu | Antimonopolní pravidla | RWE Gas | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Účinnosti vakcín | Emisní cena | Munich Re | Naplnění prognózy | Graf dne | Polský podnik | Německá bankovní společnost | Výjimečný stav | Události tohoto týdne | Aramco | Hamburg Commercial Bank | RDSA | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Pentagon | DZ Bank | Mluvčí ČEZ | Řecké banky | Španělský premiér | Cena ropy Urals | Členské země SCO | Akcie Akcie Philips (PHIA) | Norilsk Nickel | Americký index | Členové Evropské unie | Akciový index S&P 500 | Trans-Pacifik (TPP) | Technologické společnosti | cTrader | Gita Gopinathová | IMF a OSN | Vývoj měnového páru USD/ZAR | Nové volby | Genesis trading | Pesimismus | Astrazeneca | Evropské společenství | Fyzické akcie | RWE | Nízké úrokové sazby | Směnné kurzy | Ropné měny | Dodávky ruského zemního plynu | Politické a regulační změny | Americké centrální banky | Lobbing | Analýza páru EUR/USD | Čínský výrobce elektromobilů | Ministr obchodu | Virtuální měna bitcoin | Škoda Transportation | Sledování ceny | Největší banky | Mimořádná situace | Fiskální pravidla | Zasedání amerického Fedu | Prohlášení G7 | Orgán regulátorů cenných papírů IOSCO | Robert Gilpin | Vliv politických a regulačních změn na ekonomiku a investice | Týdenní pivot | Zájem investorů o přístavy a terminály | Vývoj měnového páru USD/BRL | GBP/CAD | Onemocnění COVID-19 | Platební neschopnost | Ruský oligarcha | Threads | Janet Yellenová | Irák | Ranko Berich | Mladé generace | Nadnárodní společnosti | Kurz USD/MXN | Lídři zemí EU | Hlavní ekonom Saxo Bank | Commerzbank dnes | Bloomberg | Britský statistický úřad | Podnikatelé a firmy | Eurokomisař pro ekonomiku | FTSEurofirst 300 | Vlajka NATO | Rostěch | UBS | Politické vztahy | Objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Export zboží | Tok ruského plynu | Embargo EU na ruskou ropu | Čistá úroková marže | Tým XTB | Investor Jan Čermák | Nové regulace | Duke Energy | Pokles HDP | Eurosystém | Tempo růstu průmyslové výroby | Irský premiér | Technologický holding | Dánská farmaceutická společnost | ONE | Ukončení války na Ukrajině | Obchod s Ruskem | Výrobce videoher Sega | LHA.DE | Vyšší mzdy | Fondy a ETF | Zvýšit ziskovost | Plyn pro evropský trh | Velcí spekulanti | Vrtulníkové peníze | Londýnská burza kovů LME | Severstal | Kurz EUR | Index technologického trhu Nasdaq | Elektroauta | Zastropování cen ruské ropy | Americká makléřská společnost | FxOpen | Silná rally | Společné evropské měny | Institut IfW | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | Poradkyně ministryně energetiky | Šéf americké diplomacie | Kolaps FTX | Dopad brexitu | Političtí vůdci | Statistiky z Číny | Italská banka | Smíšené pocity | Abbott Labs | Dohoda Severoatlantické aliance | Vypuknutí pandemie | Čínské investice | Finská společnost | Mezinárodní regulační úřad | Kapitálové kontroly | Mezinárodní investice | Investiční firmy | První obchod | Obchodní války | Vývoj bilance běžného účtu | L.F. Investment Limited | Michal Dvořák | Cameco Corp | Pivovary CZ | Ukrajinská hřivna | Vývoj ceny dluhopisů | Index cen domů v USA | Indická rupie (INR) | Rybolov | EEX | Kurz rublu k dolaru | Vysoké ceny energií | Regional Comprehensive Economic Partnership | Průměrné skutečné rozpětí | 1MDB | Řecké volby | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Indigo | Italský premiér Giuseppe Conte | ING Groep | Zamyšlení | City | Co to ovlivňuje? | Společnost Siemens Energy | Rakouský ministr | Jak fungují mezinárodní dohody | FB Libra | Koš | Apple Watch | Snižování sazeb | Ropná společnost Exxon Mobil | Propad exportu | Alrosa | Španělsko | Výkonnost indexů | Růst cen plynu | Úvěrové pojišťovny | Plyn v rublech | Ekonomické dopady nákazy | Luhanské lidové republiky | Biden | Soukromé banky | Zdroje energie | Problémy Německa | Henry Hub v Louisianě | Procter & Gamble | Vývoj měnového páru AUD/JPY | Konec roku | Boj proti podvodům | Americká společnost | Vlna epidemie | Těžba ropy | Ministerstvo spravedlnosti | Praní peněz | Pohyb měnových párů | PPF Jiří Šmejc | Sazby Fedu | Nový úděl | Nemovitosti | ESG investování | Amir Jaron | WEN | Vývozní clo | Hospodaření | Makléřské společnosti | Vladimir Čižov | Hospodářské oživení | Boris Johnson | Kanadská ekonomika | Eskalace | Rostoucí úroky | Inflace v únoru | Export do Číny | Jurij Vitrenko | Výrobce munice | Technická rezistence | Výrobce letadel Boeing | Rozpočtový úřad Kongresu (CBO) | Ropné zdroje | Lindt | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Cena železné rudy | Graf EUR/USD | Prezident Trump | Vývozní omezení | Makléř | Americké měny | Míra nezaměstnanosti v Německu | Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě | PLUG | Amundi | Akcie Pfizer (PFE) | Rozšíření umělé inteligence | Vyspělé země | Vestas Wind Systems | Přehled | Útok ruských vojsk | Propad indexu | Euro k dolaru | Cronos | Silky Zdeňka Porybného | Nízká inflace | Dluh Řecka | Vizionář | Harmonizovaná inflace | Ruské akcie | Bohemia Energy | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | Zvýšení úrokových sazeb | Do čeho investovat | Finanční ztráty | The Independent | Akcie Husqvarny | Spotřeba uhlí | NLMK | Index CPI | Alfa Bank | Zlepšení | Americký podnikatel | NEL | Levnější půjčky | Maersk | Akcie LVMH | Biotechnologické akcie 2021 | Prognóza ČNB | Maďarský forint | NatWest | Belgičané | Opatření proti šíření koronaviru | Zákaz dovozu | Evropská regulace | Cenové výkyvy | BMW (BMW.DE) | Energy Fuels Inc | Cenový index výdajů | Zamezení dvojího zdanění | Íránský ministr zahraničí | Kadri Simsonová | Oilprice | Americké technologické firmy | Novozélandský dolar | Výhled růstu německé ekonomiky | Seth Klarman | Globální problémy | Prezident Biden | Speciální dluhopisy | Motocykly | Sektor služeb | Erste Group | Low | Šéf unijní diplomacie | Americké regulační orgány | Ruský Národní vypořádací depozitář | HDP v eurozóně | Manažeři | TPP | Soudní dvůr | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Akumulace | SOCAR Turkey Aegean Refinery | xStation5 | Eurodad | Balkan Insight | Hotovost | NEL (NEL.NO) | Německý kancléř | Čínská společnost | Trendová linie | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Německo | Vivendi | Federální úřad pro letectví | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | Americké výrobky | Aleš Michl | Dot-com | Airbus (AIR.DE) | Výkonná ředitelka | Závislost na oceli | Denison Mines Corp | Hodnota značky | EU a USA | Evraz | Oleg Děripaska | Brexitová jednání | Objem ropy a plynu | Haruhiko Kuroda | MT4 | Chelsea | Ališer Usmanov | Estee Lauder | Profesionální obchodník | Inovativní firmy | Kybernetické hrozby | Růst ceny ropy | Michail Fridman | Technický nástroj | DPH u elektřiny | Pohyb dolaru | Jens Stoltenberg | Koruna posiluje | Start-upy | Větší pozice | Překážky | Lukoil | Těžební plány | Jiří Tyleček | Guvernér polské centrální banky | Regulační změny | ProSiebenSat.1 Media SE | Zelená politika | Obchodování s povolenkami | Kazatomprom | Kormidelníci Evropské unie | Aluminium Corporation of China | Přerušení dodávek zemního plynu | Lucia Žárska | Janis Varufakis | Vice | Zemědělství | Walmart | Akcie Netflix (NFLX) | České dráhy | Velký třesk | Obchodování s Ruskem | Georgia | Zlínská obuvnická firma Vasky | Zadlužení | Ministři obchodu | Chalco | Visa | Vstupu do EU | Silvergate Capital | Analýza fundamentálních událostí | cTrader Purple Trading | Regulační mánie | Ruský majetek | Mihály Varga | Výhled pro EUR/USD | Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby | Norská společnost | Ladislav Kříž | Brexitová dohoda | Vicekancléř | Telex | Šíření informací | Jan Švejnar | Status bezpečného přístavu | Mediální společnosti | Konkurent | Volkswagen (VOW1.DE) | Klaus-Dieter Maubach | LG Energy Solution (LGES) | Terminály na zkapalněný zemní plyn | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik (TPP) | Orgán pro cenné papíry a trhy | Jednoduché tipy | Munich | Hlavní ekonom | Domácnosti | Nákupní příkazy | Jozo Perić | Evropské investiční banky | XTB | Odvrátit deflaci | BCM Begin Capital Markets | Summit zemí G20 | Jumpshot | Průměrná cena ruské ropy Urals | INSEE | Závazky společnosti | Povaha obchodování | Tesla | Hongkongská komise pro cenné papíry a futures | Letiště | Enel | Korporace | Paladin Energy Ltd | Chorvatsko | Hospodářský výhled | Objemy ropy | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Import kovů z Ruska | Chytré peníze | Nové zakázky | Dlouhodobý investor | Společnost Rusal | Ceny zemního plynu v USA | Státní dluhopisy | Vliv mezinárodních vztahů na ekonomiku | Rzeczpospolita | OX Capital Markets | Ropný průmysl | Finanční televize | Institut ZEW | Globální výzvy | Celsius Network | Editis | Arm | Vývoj kurzu koruny | Emerging markets | Norský úřad | Provozní zisk | Saúdská ropná zařízení | POVIndex | Fiskální pomoc | JCPOA | Commitments of Traders (COT) | Anna Stupnytska | Nedostatečné investice | Ruská centrální banka | Mezinárodní organizace a dohody | Euro vůči americkému dolaru | Zakladatel Amazonu | Onet | Regulace trhů s kryptoměnami | Médea | Institut pro mezinárodní finance | Ministři financí Evropské unie | Čtvrtý balík sankcí | Dominance Číny | Inflační očekávání | Vysoká inflace | Pivot points | Schlumberger (SLB) | Fortum | Land Rover | Uptrend | Enron | Oslabování měn | Unijní diplomacie | Kwasi Kwarteng | Intradenní výhled | Nafta Industrija Srbije | Dividendové vyhlídky | Aker | Britské společnosti | TUI Group | Vývoj ceny plynu TTF | Rheinische Post | Ropa Urals | Alexander Schallenberg | Co má na to vliv? | The Guardian | Směrnice | Slabší euro | PVM Tamas Varga | Charkov | Německé dluhopisy | Graf akcie | Vojtěch Benda | Konzultant | Konec dolaru | CEE Tax Guide | Obchodování s emisemi (ETS) | Český HDP | Roman Abramovič | Jihoevropské státy | Výrobce elektroaut | Zakázky německého průmyslu | NextGeneration | Nomura Securities | Tranzit ruského plynu | Obchodní výhled | Česká vláda | Platina | Domácí poptávka | CPCA | Vyspělé technologie | Uvolnění rezerv | Země G20 | Závislost | Vývoj akcie | Riziko | Dodávky plynu do Evropské Unie | Dluhopisový trh | Agentura PAP | FIDESZ | Hodnota akcií | Vývoj měnového páru USD/RUB | Adenza | Masivní investice | Pravidla obrany proti obchodnímu nátlaku | EUR/GBP | Cesta k evropské měně | Motivace | JBC Energy | Velcí hráči | Akční plán | Evropská unie a Spojené státy | Marika Čupa | Vývoz obilí | Růst čínské ekonomiky | Mezinárodní organizace pro kakao | Oslabování koruny | Sazby beze změny | Rates | Fabio Panetta | Německá energetická společnost | Index pražské burzy PX | Vývoj EUR/USD | WHO | Spojenci Ukrajiny | Geopolitické zájmy | Výraznější pokles | Meta Platforms | Ředitel Intelu | Americké trhy | Pravidla EU | UBS Global Wealth Management | Fond obnovy EU | Andrej Rády | Ministr spravedlnosti | Ministerstvo hospodářství | Opačný trend | Národní zájmy | CoinDesk | Francouzi | Výnosy řeckých dluhopisů | Burzy v Evropě | Pozice | Cla na dovoz | Akciový index Nikkei | Více riskovat | Výrobce sportovního oblečení | Amazon | Jan Frait | Disney | Promsvjazbank | Northern Rock | Objem transakcí na trhu | Asijské akciové trhy | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem (JCPOA) | Ruské firmy | Balkán | Bithumb | News | Index CSI300 | Statistika | Kurz vlastní měny | Býčí trend | Ukončení konfliktu | Zdanění digitálních služeb | Protekcionismus | Měkká síla | Kongo | Evropské indexy | Úrovně podpory | Základ daně | Stavební společnosti | COT | PlayStation 5 | Makroekonomický kalendář | Kryptoměnové odvětví | IMPOSSIBLE | Americký ministr financí | DCF | Sankce vůči Rusku | Evropský regulátor | Prodloužení přechodného období | Migrace a mezinárodní pracovní síla | Čínské ministerstvo | Dohoda o transatlantickém obchodním a investičním partnerství (TTIP) | OilPrice | Americký ministr zahraničí | Mark Zuckerberg | Skupina Colt CZ Group | Pat Gelsinger | Riziko politických a environmentálních událostí | Vzácné nerosty | Diverzifikace investic | Týdenní nárůst | Úřad pro energetické informace (EIA) | New York Times | Zpracování plynu | Dovoz elektromobilů z Číny | Přesun obchodů | CPC | NFP report | Zahraniční záležitosti | Norbert Rücker | Hospodářský růst v EU | Wealth Management | Stephen Brennock | Index euro stoxx 50 | Roční příjem | Dun & Bradstreet | Důležité aspekty politických a regulačních změn | Klimatický summit | Útok na saúdská ropná zařízení | Barrick Gold | Zahraniční forex | Türkiye Petrol Rafinerileri (Tüpraş) | Investor George Soros | Dovoz aut | Rostoucí úrokové sazby | MIFID | Deltastock | Potaš | Ericsson | Elektronické obchody | Společnost Exxon Mobil | Lufthansa (LHA.DE) | Britský antimonopolní úřad (CMA) | Rating Řecka | Pravidla systému obchodování | Jihoafrický rand | Podnikatelé | Obchodní sankce | Koncern | Globální ekonomické zotavení | Cardano | Dlouhodobý růst | Časový horizont | Vývoz do Spojených států | Indonésie | UniCredit (UCG.IT) | Mark Rutte | Napětí mezi Ruskem a Západem | Evropský trh s plynem | Propad příjmů | IOBE | Podnikatel | Elval Halcor | Vývoj měnového páru USD/MXN | Tengiz | BBC News | Nevládní organizace | Zákaz shortování | Globální energetická krize | Čerpání evropských peněz | Spotřebitelské ceny | Měnící se poptávka | Řecké akcie | CEO | Oslabení dolaru | Ruský ministr | Rezistence | Ceny nafty | Společnost Microsoft | PitchBook | HDP EU | Český investor | Oživení německé ekonomiky | Arménské občanství | Regulace a dohled | Denní procentuální změna | Obchodní model | Emise | Index DAX | Banky pro mezinárodní platby | Haísám Ghais | Vysokofrekvenční obchody | Intervenovat | Nejvíce volatilní měnové páry | Cena benzínu | Nové peníze | Nejvíce volatilní | Libra euro | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | ALV | Pokles ceny ropy Urals | Propad investic | WebTrader | Historie kávy | Dividendy | Dodávky ruského plynu a ropy | Vývoz do USA | Platební síť | Burza | Výnosy italských dluhopisů | Dlouhodobý trend | Štědrý den | Crédit Agricole CIB | Norská vláda | Michael Gove | Výrobce elektromobilů | HFT | Süddeutsche Zeitung | Premiér Viktor Orbán | Měkká síla a kulturní výměna | Velkoobchodní cena zemního plynu | Lockheed Martin (LMT.US) | Heiko Maas | Tisková konference Bank of Canada | Pacifik | Index MSCI All Country World | Investiční odborníci | Největší pokles | Země platící eurem | Salutem Fund | FX Strategy | Vývoz ruského plynu | Kurz ruského rublu | Vývoz komodit | Janus Capital | USTR | Evropské akcie dnes | Mocenské struktury | Miliardy dolarů | Tüpraş | Peter Garnry | Geopolitika | Indikátor Alligator | Lockdowny | CAKE | Řízení rizik | West Texas Intermediate (WTI) | AGSI | Novo Nordisk | Partneři | IPO | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Regulátoři finančního trhu | Nejlepší způsob | Vývoj zásob plynu | VWS.DK | Vývoj mezd | Vztahy s Čínou | Vymáhání práva | Antimonopolní úřad | Zdroj příjmů | Živnostník | Poptávka po plynu | MTI | Plán Evropské komise | Sberbank Europe | Globální hrozby | Inflační cíl | Latinskoamerické země | Společnost Sony | Hospodářské politiky | Hodnota majetku nejbohatších lidí | Čínská automobilka | Zvyšování úroků | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Zbrojní průmysl | Odchod Británie z Evropské unie | Lawrence Summers | Americká centrální banka FED | Organizace Severoatlantické smlouvy | Premiérka Liz Trussová | EBRD | Další pokles | Severoamerická dohoda o volném obchodu | Ruská společnost Rusal | České mzdy | Úvěrová krize | Šíření nového koronaviru | Obchodní a mezinárodní dohody | Očekávané Earnings | Margin trading | Pokles dolarového indexu | Úřad britského premiéra | Výrazný zisk | Aktuální Price Action | Tvrdá práce | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Index londýnské burzy FTSE 100 | Americké ministerstvo zahraničí | USD za tunu | Vliv mezinárodních vztahů | Ruská ekonomika | Provozovatel sociální sítě | EMA | Španělská chřipka | Akcie Novacyt (ALNOV) | LetterOne | Opatření | Americká ministryně financí | Dovoz ruské ropy | Hospodářský institut IW | Irácký dinár | Cla na zboží | SCO | Pokles libry | Automotive | Ropovody | Dodávky ruského plynu do Evropy | Index vládních dluhopisů | Argentinská centrální banka | Ruský soud | Ocenění | Maya Bhandariová | Delta varianta | Volatilní měnové páry | Ceny plynu TTF | Cena surovin | Světová turistická organizace (UNWTO) | InstaForex | Novinky | Faurecia | Obchodování s emisemi ETS | OBSE | Velké investice | Ruský vicepremiér | SEDG | Intervenovat proti vlastní měně | Motor ekonomiky | V4 | Míra volatility | CryptoQuant | Mairead McGuinnessová | Vývoj ceny ropy Brent | Obchodní zmocněnec | Výroby baterií | Síla Sibiře | Aktivita obchodníků | Risk Management | RWE AG | Superpočítač | Ministr obchodu Wilbur Ross | Předražené komodity | RNO.FR | Mimořádná valná hromada | Cronos-1 | Cena zemního plynu ve Spojených státech | Platba | BrandZ | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Investiční roadshow | Extrémní počasí | Guam | Evropský orgán pro bankovnictví | Deutsche Post | Růst kurzu eura | Pařížská dohoda o klimatu (COP21) | BMW.DE | LPG | Firmy z EU | Hliníkárenský gigant | Zpráva pro tradery | Nejvyšší kontrolní úřad | Vzdělávací aktivity | Tým FXstreet.cz | AZN | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | BCPP Petr Koblic | Co se vyplatí sledovat? | Bankrot FTX | RCEP (Regional Comprehensive Economic Partnership) | Americká banka First Republic | Dow Jones Newswire | Úřady | Italové | NexGen Energy | Vývoj měnového páru NZD/USD | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Nemoc COVID-19 | Dow Jones | Hospodářský růst v Evropě | Měna | Francouzské společnosti | Burza Coinbase Global | Philip Morris | NexGen | Cenové limity | Dovoz čínského zboží | Vývoz plynu z Ruska do Evropy | Společnost Moderna | Ekonomický růst | Odstranění problému | Akciové burzy | Nasdaq | Cenovka | Demokracie a legitimita | Nouriel Roubini | Ukrajinský Naftogaz | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Krizové řízení | Výkonnost dolaru | DSTI | Denní kolísání v pipech | Širší spready | Výrobce léků | Země G7 | Geopolitická situace | Finanční sankce | Evropské dluhové krize | Růst cen plynu v Evropě | Tvrdé sankce proti Rusku | Švýcarské společnosti | Výsledky hospodaření | MIC | Ministerstvo práce | Sam Bankman-Fried | Geopolitické napětí | Vzdělávací a osvětové kampaně | Růst poptávky | Investiční rozhodnutí | Indický trh | Zastropování cen | Britské domácnosti | Falešné signály | Přehled o dění | Krize v Evropě | 500 nejbohatších | Pokles nákladů | Ruské hospodářství | Stimulační balík | IPO Coinbase | Výsledky amerických voleb | Tomáš Kacerovský | Enviromental, Social and Governance | Přebytek běžného účtu Ruska | Britské podniky | Moscow Times | Johan Sverdrup | Zelená dohoda | CFA | Jaroslaw Kaczyński | Zákon o snížení inflace | Financování dluhu | Omyl | René Rohan | Export z Německa | Výroba aut | Portfoliomanažer | Hang Seng | Vývoj ceny ropy Urals | IPO Porsche | Currency | Vývoz pšenice | Sankce Rusko | BIC | Herbert Diess | Výzvy globalizace | Společnost Alrosa | Rozpočet řecké vlády | Běloruský prezident | Nepředvídané události | Hodnota globálních trhů | Maržový trading | Komisařka pro energetiku | AMZN | Diverzifikace aktiv | Mluvčí EK | CZG | Lídři zemí | Čínský HDP | Ruská on-line banka | Restrukturalizace | Společnost Eni | Bunge | Čínské vlády | Financování výdajů | Investment | Embargo na ruskou ropu | Krize | Logo WTO | Rozvojové země | Dopady konfliktu | Tchajwanská TSMC | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Rozvojová spolupráce | Vladimir Potanin | PMI index | VIAC | RIA Novosti | Maďarská centrální banka | Cestovní omezení | Novozélandská centrální banka | Skandály | Platby kryptoměnami | GOOGL | PetroChina | Petrohrad | Výrobní náklady | Práce | Clearstream | Politika ruské centrální banky | Začínající obchodníci | Seychely | Maďarský forint dnes | Fidelity International | Ropný kartel | Hard fork | Rizika pro společnost | Protiruské sankce | Denní kolísání | Obchodování Bitcoin | Akcie Novacyt | Globální obchod | Yellow Cake | Spojené státy | Parlamentní volby | Zadluženost | Zpravodajská společnost | Metalloinvest | Fox | Zásobníky plynu | Server HN.cz | Vládní konsolidační balíček | Zpomalení hospodářského růstu | RTX.US | Tedros Adhanom | Vysoké úrokové sazby | Janet Yellen | Kursy | Současné globální výzvy | Estée Lauder | Obchodování jedním kliknutím | Podíl Evropy | RBK | Bitcoin jako zákonné platidlo | Tendr | Dnešní sentiment | Ocelárny | Kryptoměny | China Life Insurance | Ministři financí eurozóny | Lobbistické skupiny | Skupina G20 | Obchodní nastavení | Podnik | Crédit Agricole | Evropská spotřebitelská důvěra | Hospodářský růst Evropy | Globální index vládních dluhopisů | Forint dnes | MF | Húsíové | Oživení ekonomik | Banky v eurozóně | Ruská tisková agentura TASS | Evropské akciové trhy | NexGen Energy Ltd | Agentura Bloomberg News | HDP report | Boeing 737 Max | INTC | Rakouský kancléř | NKE | Brazilský prezident | Cena kávy | Zasedání Rady guvernérů | Rollback | Rekordní pokles | Prodej aut | Retail | Ropa typu Brent | Nord Stream 2 AG | MJ | J.P. Morgan | Projekt eura | Jefferies | Situace na trhu | Úvěr | Mártiňš Kazáks | Investiční doporučení | Počet i objem transakcí na trhu fúzí a akvizic | Kryptoměna ethereum | Úspěch | Tameh Czech | Evropská unie dnes | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Společnost Rosněfť | Ekonomové | Volný obchod | Obchodované měny | Realitní sektor | MSCI All Country World | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | Pavel Sobíšek | Tchaj-pej | G7 | Hlavní akciové indexy | Antidumpingová cla | Jessica Amir | Podhodnocené akcie | Ekonomická nálada v eurozóně | Volby | Statistický úřad | Li Auto | Dluhopisový benchmark | Zavírání obchodů | Miliardář | Bureau of Economic Analysis | Větší pokles | Kov | Markets in Crypto-Assets | Charles Michel | Eleanor Creagh | Státní bankrot Ruska | Oslabování libry | Štěpení | Záchranný balík | Americká půjčovna kryptoměn | Britský regulátor | Nejdůležitější události roku | Banka First Republic | Stagnace | Tržby | Nemovitý majetek | Accumulate | Zprávy a události | Ruské síly | BNP Paribas Asset Management | Edward Gardner | Finlord | Eurozóna | Tranzit ruské ropy | Doba splatnosti | RCEP | Cineworld | Americká vláda | Pirelli | Embargo na dovoz ruské ropy | Hedvábné stezky | Futures na železnou rudu | Očekávaná data | Jihokorejská ekonomika | Vývoj měnového páru NZD/JPY | WhatsApp | Uvalení cel | Záporné úrokové sazby | Cena ruské ropy | Ceny povolenek | Šířením nového typu koronaviru | Zrychlení růstu | Používání kryptoaktiv | První dluhopisy EU | Oslabení forintu | Pokles polského HDP | Zákaz dovozu ruské ropy | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Koronavirus | ITA | FXstreet | Zásobníky | Dánsko | Energetická bezpečnost | Belgie | Vlnový pattern v grafu | Nestabilní situace | Euroclear | Ruský vicepremiér Alexandr Novak | Hospodářské škody | Společnost S&P Global | Obchodování na devizových trzích | Podniky | Akcie v Číně | Úřad pro ekonomickou analýzu | Index moskevské burzy | Motor Sič | Ekonomické aktivity | Bezpilotní letadla | Vyšetřování | Odhady analytiků | Dramatický dopad | AUD/USD | dApps | Německá automobilka Volkswagen | CGN Mining Co Ltd | NPT | Americké úřady | Bilance | Politici | Ekonomika Evropské unie | Senegal | Dodavatelský řetězec | AML | Ceny ropy a plynu | Analytický tým | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Slovinsko | Správa | Očkování | Evropské země | COAG | Alexander de Croo | Zlato | Vzestupný trend | Zahájení invaze | Guvernér izraelské centrální banky | Instrumenty | Mzdy | CFTA | Světové trhy | Agentura Moody's | Měnové spekulace | Financování války na Ukrajině | Günther Oettinger | Platidlo | Shortování řeckých akcií | Tchaj-wan | Zvýšení dovozních cel | Motorová nafta | Nejvolatilnější měnové páry | Daňový ráj | Ruský vývoz plynu do Evropy | Jemenští šíitští povstalci | Emitenti | Zelené energie | Ford Motor | Obchodní komora | Britská společnost | Sell obchod | Čistý dluh | Šéf Volkswagenu | Regulační rizika | Šíření nákazy | Kotace | NZD | Vypuknutí globální obchodní války | Americký ministr obchodu | Globální emise | Produkce ropy | Automobilka Hyundai | Martin Kujal | Automobilky Volkswagen | Altria Group | Wall Street | Šéfka EK | Předseda Evropské rady | Covid-19 vakcína | Poradenství | Ruská ropná společnost | Míra inflace v Německu | Dovoz z Ruska do EU | Markit | Žebříček nejvolatilnějších měnových párů | Valné shromáždění | Obchodování páru EUR/USD | ČR | BIS | Ukazatele | Jak vydělat | TPA | Ceny energie | Udržitelné investování | Průměrná cena | Nonfarm Payrolls | Soubor pravidel | American Express | Akcie americké automobilky | Camelot | CNBC | Nesoulad | Úroveň supportu | Německá inflace | PT. PROFITFXLEVEL | Silicon Valley | CITIC | Obchodování na forexu | Olaf Scholz | Sledování ceny kryptoměn | Výkyvy kurzu | Čínské firmy | Ekonomiky EU | Vývoz plynu z Ruska | Deloitte | Komentátor | Caixin | Ekonomické sankce | Nárůst podniků | Posílení ekonomiky | Tržby v maloobchodě | Uranium Energy (UEC.US) | Objednávky | Obchodní příležitosti | Kryptoměnové firmy | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Trading příležitosti | Vývoj ceny | Věřitelé Arca | Pension Plan | Annalena Baerbocková | Société Générale | Analytik | Návratnost | Zelená energetika | Balík na podporu ekonomiky | Tradeři | Státní rozpočty | Eulerův diagram | Analytici banky | Ropný kartel OPEC | Ekonomické prognózy | Továrna světa | Kurz koruny vůči euru | Výnosy | Objem obchodování | Robert Lighthizer | Výdaje | BlueBay Asset Management | Banka UBS | ČTK | Pokles německé ekonomiky | ENGETO | Dividendový aristokrat | Předsevzetí | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Indický podnikatel | Komodity | Kuba | Biliony USD | Šéf Elysejského paláce | Mississippi | Jan Souček | Americká kryptoměnová burza | Analýza | General Plastic | WKL | Výkyvy počasí | Transakce založené na kryptoměnách | Bývalý východní blok | Dodavatelské řetězce | Margrethe Vestagerová | Dovoz ruských diamantů | XTB Research
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Evropská pojišťovna
Evropská politika
Evropská průmyslová produkce
Evropská rada
Evropská regulace
Evropská scéna
Evropská solidarita
Evropská spotřebitelská důvěra
Evropská strategie
Evropská střední třída

Následující klíčová slova

Evropská unie a Británie
Evropská unie a Spojené státy
Evropská unie dnes
Evropská unie (EU)
Evropské aerolinky
Evropské akcie
Evropské akcie dnes
Evropské akciové burzy
Evropské akciové indexy
Evropské akciové trhy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články: