Středa 09. července 2025 03:13
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Purple jak obchodovat zlato

Ziskovosti společnosti

img

Přehled zpráv z amerického trhu – 14. května

14.05.2025 Akcie společnosti IBM pokračují v růstu, přičemž technické signály v grafech naznačují potenciál k dosažení úrovně 265,90 USD. Investoři projevují o tyto akcie zájem, a to díky silné výkonnosti společnosti a příznivému technickému pozadí.
img

Americké společnosti se snaží vyrovnat s dopady celní války. Počet jejich bankrotů se přesto letos zvýší

28.04.2025 Zahájení celních válek Donaldem Trumpem se již naplno promítá a zejména americké společnosti musí rychle reagovat, aby minimalizovaly negativní dopady. Krátkodobě se firmy snaží vyrovnat s dopady předzásobením, obcházením cel a úpravou cen. Americké společnosti také začaly více investovat do výrobních kapacit na domácím trhu a naopak méně investovat v zahraničí. Z analýzy Allianz Trade však vyplývá, že i přes přijatá opatření bude mít zavedení cel na americké společnosti neblahý dopad – počet společností v insolvenci vzroste o 16 % oproti minulému roku.
img

Akcie Kering SA klesly o více než 5 % kvůli obavám z vývoje luxusního trhu

14.04.2025 Akcie francouzské společnosti Kering SA, která vlastní značky jako Gucci, Saint Laurent a Balenciaga, zaznamenaly 14. dubna 2025 výrazný pokles o více než 5 %. Tento propad je reakcí na rostoucí obavy investorů ohledně zpomalujícího se růstu v sektoru luxusního zboží a nejistoty ohledně budoucí výkonnosti klíčových značek skupiny.
img

Dollar Tree reportovala za 4Q, společnost oznámila prodej sítě Familly Dollar

26.03.2025 Americká společnost provozující maloobchody reportovala výsledky za 4Q fiskálního roku 2024, který skončil prvního února 2025. Společnost oznámila prodej řetězce Familly Dollar v hodnotě 1 mld. USD, který podle CEO má pomoci ke zvýšení dlouhodobého růstu a ziskovosti společnosti. Analytička Jennifer Bartashus uvedla, že prodej sítě Familly Dollar přichází po několika letech investice do tohoto řetězce, který byl koupen za 8,6 mld. USD.
img

Asijské akcie obchodují smíšeně, očekává se setkání prezidenta Xi s představiteli Alibaby a DeepSeek

17.02.2025 Během dnešní obchodní seance dnes asijské akcie rostou. V Hong Kongu posilují akcie Tencent Holdings (+3,71 %) po zprávě, že na platformě WeChat byla spuštěna AI společnost DeepSeek. Naopak akcie Baidu (-6,5 %) před zítřejšími výsledky mírně klesají, podle agentury Bloomberg v souvislosti se ziskovostí společnosti. Kromě Baidu také tento týden oznámí své výsledky hospodaření Alibaba a NetEase.Dále se podle Bloombergu očekává, že se čínský prezident Xi sejde s hlavami společností Alibaba a DeepSeek. Na meetingu pak zpravodajská agentura uvádí, že by se mělo jednat o podpoře po vlády pro privátní sektor.
img

Mondelez International ve 4Q dle očekávání, společnost negativně ovlivňuje vysoká cena kakaa

05.02.2025 Proslulý výrobce sladkostí Mondelez International zveřejnil své hospodářské výsledky za 4Q 2024. Společnost reportovala dle očekávání, avšak bezprecedentní růst ceny kakaa způsobí přibližně 10% pokles očištěného zisku na akcii v roce 2025.
img

Amerika obchoduje v zisku

31.01.2025 Index Dow Jones +0,04 % na 44899,11 b. S&P 500 +0,66 % na 6111,27 b. Nasdaq Composite +1,21 % na 19919,41 b.
img

Akcie Meta Platforms se blíží historickým maximům před dnešním zveřejněním výsledků 📈

29.01.2025 Akcie společnosti Meta Platforms (META.US) Marka Zuckerberga dnes mírně rostou před zveřejněním výsledků za čtvrté čtvrtletí, které společnost oznámí po ukončení obchodování v USA. Investoři budou sledovat, jak masivní investice do umělé inteligence ovlivnila ziskovost z reklamy. Trh také bude naslouchat, zda obavy ohledně efektivity DeepSeek povedou ke zpochybnění nedávno oznámených masivních výdajů na AI ve výši 65 miliard USD.
C:\fakepath\uber-10102024-1.jpg

Uber investuje do autonomních technologií, které jsou budoucností silniční dopravy

10.10.2024 Společnost Uber v poslední době výrazně zrychluje své kroky směrem k autonomní dopravě. Spolupráce se startupy i zavedenými technologickými giganty ukazuje, že se společnost snaží diverzifikovat své služby a postupně přecházet do budoucnosti. Tyto iniciativy se netýkají pouze snížení závislosti na lidských řidičích, ale také optimalizace nákladů a zefektivnění celého logistického procesu. Jaký dopad může mít tato strategie na budoucí finanční výsledky společnosti Uber?
img

Alza měla v roce 2022 zisk 654 milionů Kč, o rok dřív to bylo 2,5 miliardy korun

15.01.2024 Největší český internetový obchod Alza v roce 2022 vykázal čistý zisk 654 milionů korun. Byl to výrazný pokles proti roku 2021, kdy zisk společnosti činil rekordních 2,5 miliardy korun. Čistý obrat se meziročně snížil ze 45,9 miliardy na 42,3 miliardy Kč. Vyplývá to z výroční zprávy zveřejněné ve Sbírce listin, na kterou dnes upozornil server Seznam Zprávy. Výsledek Alzy předloni ovlivnila hlavně vysoká inflace, ale také válka na Ukrajině.
img

Býk nebo medvěd? Je to jedno Čekají investiční svět další propady, nebo můžeme propadnout optimismu?

15.08.2023 Index největších amerických společností S&P 500 vzrostl od začátku letošního roku zhruba o 17 % a o více než 25 % už tak překonal loňské říjnové minimum. Trh se tím technicky dostal z medvědí do býčí fáze.
C:\fakepath\sp500-11042023.png

Sázky na pokles sazeb jsou předčasné

11.04.2023 Optimismus na akciových trzích v posledních týdnech pomohl indexu S&P 500 zpět nad 4100 bodů. Aktuálně se americké blue-chips obchodují v pásmu, ze kterého během uplynulých 12 měsíců již pětkrát spadly výrazně níže.
img

Jak obchodovat s akciemi Amazonu během opatření na snižování nákladů

29.03.2023 Většina velkých technologických společností oznámila opatření na snížení nákladů v souvislosti se zpomalením ekonomiky a zdražením výpůjčních nákladů v důsledku rostoucí inflace a úrokových sazeb.
img

Podpoří vyšší poptávka po EV palladium a akcie Albemarle? 📊

23.03.2023 Albemarle (ALB.US) je největším dodavatelem lithia pro baterie elektrických vozidel od roku 2020. Ceny lithia jsou klíčovým faktorem ziskovosti společnosti – nálada kolem jejích akcií se zhoršila, protože ceny lithia klesly. Albemarle se také specializuje na chemické služby (brom, katalyzátory), ale lithium představovalo 68 % jejích příjmů v roce 2022. Společnost vydala optimistické předpovědi pro rok 2023 a očekává zlepšení poptávky. Hlavními riziky se jeví přízrak finanční krize, přísnější úvěrové podmínky pro spotřebitele a potenciální geopolitická rizika vyplývající z napjatých vztahů mezi Washingtonem a Pekingem. Společnost má výrobní závod v Číně.
img

Rally Disney o 6 % v premarketu 📈 Zisky a Igerovy komentáře potěšily Wall Street

09.02.2023 Akcie společnosti Disney (DIS.US) posílily před otevřením burzy o více než 7 %, protože společnost vykázala úspěšné čtvrtletní výsledky, které analytiky uklidnily i přes vyšší než očekávanou ztrátu ze streamovacích služeb. Bob Iger, který se znovu ujal funkce generálního ředitele, se s trhem podělil o přesvědčivý plán restrukturalizace podniku a zvýšení ziskovosti společnosti Disney prostřednictvím snižování nákladů a obezřetného vynakládání finančních prostředků:
img

Kdy se akciové trhy dotknou svého dna?

10.01.2023 „Lokalizace dna u medvědího trhu je obtížná disciplína. Lze však předpokládat, že dno je stále před námi,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\Vládimir-Vavra-19122022-1.png

FXstreet.cz přináší rozhovor s traderem z WOOD & Company Vladimírem Vávrou

19.12.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší další rozsáhlý rozhovor, tentokrát s velmi zkušeným traderem Vladimírem Vávrou ze společnosti WOOD & Company. Vladimír Vávra je senior trader odpovědný ve WOOD & Company za obchodování na akciových trzích a má dvacetiletou zkušenost. Na starosti má institucionální a velké privátní klienty. V rozhovoru jsme si povídali o tom, jak začínal, co obnáší jeho práce, jak obchoduje a také co ke svému tradingu používá za analýzy. Hlavním tématem rozhovoru je však aktuální situace na finančních trzích. Dozvíte se, jak se budou vyvíjet trhy v dalším období, co čekat od akcií a zároveň Vladimír prozradil své tipy na konkrétní akciové tituly.
Související klíčová slova: NetEase | Omezení pohybu obyvatelstva | Dostatečné zkušenosti | Index WIG20 | ETC | EUR | Účet u XTB | Zkušenosti | Řecko | Alphabet | Akciové trhy | Zerohedge | Energetická situace v Evropě | Vzdělávací materiály | Jedna miliarda | Pokles sazeb | Pokles likvidity | Marže společností | Deckers Outdoor Corp | Zestátnění společnosti | Aktiva | OTP | Walgreens | Trend | Kulminace inflačních tlaků | Reálná ekonomika | Albemarle | Dění na trzích | Live Nation | Reality | Výkyvy | Přesnost | Konkrétní akcie | Pravděpodobnost | Goldman Sachs | Odhad vývoje hlavní úrokové sazby | Technické signály | Balenciaga | Služby pro institucionální investory | Obchodování pro klienty | Diverzifikace | Blockchainové infrastruktury | Čínský prezident | Zastropování cen energií | Internetový obchod | Očištěný zisk na akcii | Směrnice | KEYS | Nvidia (NVDA.US) | Výhled | Asijské akcie | Sektorové alokace | Uber Eats | Rostoucí inflace | Investorské prezentace | Necyklické aktivum | Burza | Dopravní společnost | Zvažované investice | Vývoj objemu | Sázky na pokles sazeb | Nadprůměrné cash flow | Analytický tým FXstreet.cz | Otevřené podílové fondy | Očekávání ziskovosti | Obavy investorů | Začátky obchodní kariéry | L.S. Investments | Vysoká inflace | Investice společnosti | Pozitivní sentiment | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Akcie ropných firem | Francouzské společnosti | Ztrátová investice | Analýza akciového indexu | Vývoj válečného konfliktu | Capital Markets | Dividendy | Domácí investiční společnosti | Ukončení obchodování | Investing | Cyklické odvětví | Obchodní seance | Arista Networks (ANET.US) | Rumunsko | Index volatility VIX | Blue-chips | Analýzy | Historie | Výhled recesních scénářů | Nezaměstnanost | Vysoké riziko | Současná cena mědi | Nejsilnější sektory | Slábnutí inflačních tlaků | Akcie společnosti Meta Platforms (META.US) | Nejsilnější akcie S&P | SPAC v ČR | Dnešní obchodní seance | Akcie producentů mědi | Uber | Vývoj geopolitické situace | Herní plán | Akcie francouzské společnosti | Struktura zastropování cen | Sociální sítě | Maloobchod | Produkce mědi | Akcie Johnson & Johnson | Tvorby rezerv | WFT zdanění | Akcie Kering | Byznys | Zásilkovna | Tržní výkyvy | Náklady | Produkce základních surovin | Ekonomiky | České banky | Předpověď akcií | Nižší náklady | Covid | Průmyslová produkce | Analytické služby | Rostoucí obavy | Akcie Baidu | Donald Trump | Snížení nákladů | Fáze trhu | Inflace | Peníze | Závratné zbohatnutí | Opatření na snižování nákladů | BIST 100 | Nejslabší akcie | Snížení zadlužení | Indikátor | Očekávání | Konec medvědího trhu | Shanghai Composite | Úrokové sazby | Palladium | P/E | Výhled na rok | Jednoduchý klouzavý průměr | Kde investovat | Admirals | VŠE v Praze | Celní války | Průmysl | Rychlé zisky | Nakupovat akcie | Majetek | Allianz | CEE Equities | Alibaba | Dopad na cenu | Větší regulace | Hlavní úrokové sazby | InstaForex | DeepSeek | Nárůst zásob | Nákupy | Klíčové úrovně | Růst | CAPITAL MARKETS, o.c.p. | Příležitosti | Obchodní pokyny | Světová produkce mědi | MiFID II | MetaTrader | Poplatek | Ex-Dividend | Tencent Holdings | Snižování cen | Snižování nákladů | Výnosová křivka | Použití finanční páky | Gucci | Asset management | Americké blue-chips | CL | Allianz Trade | Spotřebitel | Válka | Zpráva | Investiční svět | Utěsňování centrálních bank | Venture investic | Skupina investorů | Kateřina Kirakosjan | Úrokové sazby v USA | Spolupráce | J.P. Morgan Asset Management | Obrat trendu | WhatsApp | Technologické akcie | Negativní dopad | Dollar Tree | Long | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | Dlouhodobé pozice | Koupit akcie | Warren Buffett a Charlie Munger | Graf | Geopolitická rizika | Akcie ČEZu | Portál FXstreet.cz | Dlouhodobé investování | Exxon Mobil | Meziroční růst | Zdravotní péče | Oxford Economics | Investujte zodpovědně | Sázky na pokles | Baidu | Vývoj amerického akciového indexu | Trh | Amazon | Utility | Zkušenost | Marka | Portfolio manažer | MSCI | Wall Street akcie | Retailoví investoři | Senior trader | Zestátnění společnosti ČEZ | Očekávání trhu | Turecko | Zvýšených cen vstupů | Dvojciferné zhodnocení | Rozdílové smlouvy | Kapitálový trh | Swapové body | Index | Dlouhodobý růst | Studie | Futures | Vyšší náklady | Zveřejněná data | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Tvůrce trhu | Vyšší poptávka | USA | Komise | Nejistoty | Snižování sazeb | Plány společnosti | Kapitál | TSMC | Aktivní obchodování | Chemický průmysl | Analytici z Wall Street | Trading | Makroekonomická data | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Deckers Outdoor | Andy Jassy | NVDA.US | Zprostředkování obchodování | S&P | Akcie pražské burzy | Index BIST 100 | Masivní investice | Nepředvídatelnost | Výnosové křivky | Investice v USA | Sázky | Dovoz zboží | Akciové indexy | Vice | Výše zdanění | Řetězec | Pohyb S&P 500 | Disciplína | Pozornost | Ocel | Výhled pro akcie ČEZu | Swing | Disney+ | Analytický tým | Modernizace přenosových sítí | Příležitost akcie | Očekávání analytiků | Opatření | DECK | Franklin Resources | Volatility | Asie | Technické analýzy | Další růst | Budoucnost | Podnikání na kapitálovém trhu | Zavádění cel | Balkánské země | Cloud computing | Krátkodobé strategie | Ex-Dividend Date | Kreativita | Americká centrální banka | Společnosti | Hlavní akciové indexy | TD Cowen | Vývoj tržeb | BNP Paribas | Daň z nadměrných zisků | Analytické pokrytí | Wood & Company | Bankovní sektor v ČR | L.S. Investments Limited | Český kapitálový trh | Zajímavé příležitosti | Valuace sektoru | Vládní koalice | Bohatství | Miliarda | Kolísání měny | Produkty s pákovým efektem | Momentum | Investice do umělé inteligence | Zmírňování opatření | Kering SA | Freeport-McMoRan | Americké úrokové sazby | Burze | AlzaBoxy | Rizikovost investice | Dna | Akcie na vlastní účet | Ředitel společnosti | Úvěrové podmínky | Vztah k riziku | Research | Elektromobily | Seznam Zprávy | Blog | University of Leicester | Moneta | Diverzifikace bohatství | Válka na Ukrajině | Piper Sandler | Implikovaný odhad vývoje hlavní úrokové sazby v USA | Růst úrokových sazeb | Zisk společnosti | Equity | Analytici | Čistý zisk | Akcie společnosti Disney | Ozbrojené složky | Burza v Istanbulu | BH Securities | Závislost | Marketingová komunikace | Sektory S&P | Aktuální valuace | Společnost Admirals | Úspěch v investování | Stříbro | ABBV | Obchodovat | Cena kakaa | Kapitálové trhy | FRED | Pokles cen | Finance | Dividendový výnos | ETF | Analytika | Firma | Podílové fondy | Poptávka | Časovat trh | Hang Seng | Dopady energetické krize | Akcie v obranném sektoru | WeCHat | Zájem o akcie | Investování do akcií | Současné ceny | Velké londýnské banky | Riziko poklesu cen | Výsledky amerických společností | Klouzavý průměr | Rok 2025 | Podnikání | Měnové zajištění | MIFID | Problémy | | Globální inflace | Ex-dividend | Růst HDP | Rozmach kryptoměn | Komerční banka | Index volatility | Úrovně rezistence | Nadprůměrný zisk | Vysoká cena | Japonský Nikkei 225 | Vývoj | Úsilí | Akcie Colt CZ | Zisk na akcii (EPS) | Ropný a plynárenský průmysl | BHS Timur Barotov | Jak obchodovat | Atraktivní příležitosti | Rizikovost | Investiční poradenství | Akcie Colt | Platforma | Direct market access | Prop Trading | Facebook | Americké akcie | Plánování | KER | Výrobci automobilů | Reklasifikace | Zvyšování úrokových sazeb | Riziko ztráty | Varování | Akcie TSMC | Normalizace měnové politiky | Pandemie | Konsolidace | Vývoj situace v Číně | Další vývoj | Měnové politiky | Promořenosti populace | S&P/ASX 200 | Akcie Amazonu | Oblast pro investování | Definitivní obrat trendu | Maďarský index BUX | Aktuální situace | Mining | Zvedání úrokových sazeb | Výdaje | Výnosy | Růstový potenciál | Fio banka, a.s. | KOSPI | Kurz tradingu | Dow Jones | Americká administrativa | Akcie společnosti Meta Platforms | Investiční strategie | Částečný úvazek | Walgreens Boots Alliance | Fio | Miliardy dolarů | AI | Investiční doporučení | TradingView | Cloud Computing | Miliardy korun | Reálné ekonomiky | Odvětví | Palantir | Sazby | Provozní marže | Americký ropný a plynárenský průmysl | Keysight Technologies | Vladimír Vávra | Patria | DIS.US | Komise v přenesené pravomoci | Kompenzace | Investovat | Frontier trh | Odliv prostředků z trhu | Finanční výsledky společnosti | Prohlášení | Generální ředitel | Krachy velkých krypto burz | Nárůst nově nakažených | Hlavní analytik | Firmy | Celkový sentiment | Farmaceutický sektor | Zajištění | Zemědělství | Vyšší ceny | Kroky centrálních bank | Využívání robotů | Canary Wharf | Dlouhodobé investice | Finanční výkazy | Londýnské banky | Výsledky společnosti | Investování | Prodej akcie | Fed | M2 | Agency business | NASDAQ 100 | Účastníci trhu | Automobilový průmysl | Zachování neutrality | Hry | Startup společnosti | Trhy | Trade | Hongkongský Hang Seng | Další růst úrokových sazeb | Australský S&P/ASX | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Rizika | Český PX index | Středoevropské burzy | Kvantitativní utěsňování | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Investiční rozhodnutí | Restrukturalizace | Americké banky | Dluhopisový trh | Pokles cen akcií | Akcie Dollar Tree | Podílové listy | Japonský Nikkei | Krachy několika bank | Nominální růst | Vysoké ceny | Implikovaný odhad vývoje hlavní úrokové sazby | UnitedHealth | Výsledky hospodaření | Odhad vývoje hlavní úrokové sazby v USA | CEE | Čínský Shanghai Composite | Tesla | DMA obchodovaní | Patrik Novotný | Low | XTB Research | Saint Laurent | Individuální akcie | Středoevropský region | Poměr risk-reward | Akcie Meta | Poradenství | General Motors | GWW | Shares | Situace na finančních trzích | Na burze | Významný dopad | Částečné zestátnění | Analytička | Společnost | Hospodaření | Dnešní výsledky | Ztráta | Colosseum | Optimismus na akciových trzích | Conseq | FXstreet | EBITDA | Obchod | Tomáš Raputa | Nejslabší sektory | Hrubá marže | Aktuální výnosová křivka | Tradeři | Plán restrukturalizace | Pracovní trh | Riziko | Analytik | MAM | Pražské burzy | Citi | DLTR | Transakce | Meta | Portfolio | Nástroj | Buffett | ACT | Capital | Risk | STAR | J.P. Morgan | MSCI Asia Pacific | Ceny | Hospodaření firmy | Financování | Akcie Meta Platforms | Recese | Pokles | Testovací účet | FactSet | Mondelez | Války | Centrální banka | Předpovědi | P/E poměr | Mondelez International | Celní politiky | Aleš Zavoral | Tradingový portál | Stratég | Současná cena | CFD na akcie | Morgan Stanley | Předseda představenstva | EV | Výnos | TSLA.US | Zboží každodenní spotřeby | České akcie | Michal Bárta | Bloomberg Intelligence | Index DOW | ČEZ | Kapitálové výdaje | Optimalizace | CFD | Discovery | CEO | 256/2004 | Varšavská burza | Rozhovor | ANET.US | Čistá marže | Minulá výkonnost | Historické zkušenosti | Zastropování cen | Miliardy USD | Tradingový portál FXstreet.cz | Obchodní tipy | Ceny akcií | Ceny energií | Cena akcií | Energetická krize | MetaTrader 5 | ASX | VIX | Výběr zisků | EPS | Křiž smrti | Bez rizika | Zisk | Futures na zlato | Xetra | Plynárenský průmysl | FedEx | Spekulovat | Nominální růst HDP | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Obchodování | Úroky | Prezident | Cena mědi | Prémie | Colt CZ | Evropa | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Finanční výsledky | InvestingFox | Předpověď | Cena akcií společnosti | Údaje | Technologické společnosti | Omezení pohybu | Finanční krize | FXstreet.cz | Obchody | ex | Nejslabší sektory S&P | Technologické firmy | xStation5 | ProCent | Platforms | Zvýšení těžby | Exxon | Značné riziko | Marže | Obchodování na páku | Výhled pro rok | Aktivum | Společnost XTB | BNP | Situace | Stagnace | Tržby | Startup | Roční výnos | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Konsensus | Největší rizika | Costco | Alza | Býčí trh | FOREX | Signály | Trader | Dodavatelský řetězec | Dividenda | Spready | HDP | Dopady vysokých úrokových sazeb | Optimismus | Investování je rizikové | Zpomalení růstu | Zdanění | NEST | Průměrná cena | Contracts for difference | Direct market | Index BUX | Private equity | AMZN | Začínající investoři | ČTK | Lehman Brothers | Retail | Ztráty | Západoevropské trhy | Pozitivní momentum | Klesající inflace | Akcie | Cílová cena | Obchodovat s akciemi | Vzestupný trend | SPAC | Předpokládaný vývoj | City | AbbVie | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Dodavatelské řetězce | Domácí akcie | Reuters | Zvýšení ziskovosti | Technické faktory | Index VIX | Technologie | Výplach | Exekuce | Prognózy | Globální recese | Kurz | Americká ekonomika | Úspěchy | NVDA | Výsledky | Komunikační služby | BHS | Sport | Uber Technologies | Investice | Microsoft | Business | Pro investory | BUX | Potenciál | Rally | Ceny kakaa | Investujte | Konkurence | Pokles inflace | Kapitalizace | Obchodování akcií | Komunikace | Maďarský index | Psychické rozpoložení | Obchodování na akciových trzích | Vnímání | Myšlenka | Zisky | Investiční stratég | Regulace | Diverzifikovat | Johnson & Johnson | Fondy | Walt Disney | Timur Barotov | Výhled pro akcie | Výplata | Situace v Číně | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Ukazatel | Waymo | Měny | Profitovat | Dollar | Burzy | Cash flow | David Matulay | Kering | ESPN | Čtvrtletní výsledky | Zhodnocení | Services | Jersey | Fundament | Globální akciové trhy | Valuace | Air | Rozšíření | Technická analýza | Plány | Administrativa | COVID-19 | Disney (DIS.US) | WIG20 | Nikkei | Instagram | Americké společnosti | Zbohatnutí | TIM | Propouštění | Energie | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Příjmy | Fiskální rok | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | Bloomberg | J&J | Rozvoj | Silný růst | Akcie S&P | PEG | Udržitelnost | Colt | Divize | Akcie českých bank | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Akciové tituly | Tržní ceny | DMA | Firemní investice | Forward PE | Výkonnost | Obchodování s akciemi | Index S&P 500 | Přehled | Short | Krize | Rostoucí trend | CEE region | HDP USA | Arista Networks | Nákupní příležitost | S&P 500 | JDE | MT4 | Růst tržeb | Cena | Obchodování jedním kliknutím | Významný krok | Upozornění | Investiční služby | Apple | Zadlužení | DOT | TSLA | Kurzy | Medvědi | ANET | Erste | Podnik | Zavedení cel | Akcie společnosti | Sony | Zlato | Ekonomika | Pozitivní výsledky | Denní graf | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Energetické krize | Práce | Úspěch | Investiční příležitosti | Intel | Jihokorejský Kospi | Cíle | Kryptoměny | Banky | Buy | Akcie ČEZ | Petr Veselý | Automotive | Vlády | Investiční společnosti | Odliv prostředků | Šance | Tržby společnosti | Netflix | Černá labuť | Zisk na akcii | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Analýza | Zlepšení | Sazby Fedu | Nejsilnější sektory S&P | ČR | XTB | Meta Platforms | CAPEX | Lithium | Pozice | Stock | Portfolia | ChatGPT | Potenciální zisk | Začínající tradeři | Nejslabší akcie S&P | Ředitel banky | Chevron | Market | Čistý zisk na akcii | Technologický sektor | Půjčování cenných papírů | Sestupný trend | Medvědí trh | Hold | Inflační tlaky | Výroční zprávy | Česká pošta | Akcie Tencent | Služby | Tržní očekávání | Peněžní zásoby | Fio banka | Řetězce | Sentiment | Investoři | Nejsilnější akcie | Stop-Loss | Pokles zisku | Spotřebitelé | Cowen | Investiční ředitel | Nikkei 225 | Rezistence | Index Dow Jones | Spotřebitelská poptávka | Obchodujte | Nařízení | Ocenění akcií | P.A. | MT5 | Předseda | Proces učení | Hospodářské výsledky | USD | Rio Tinto | Investovat do ETF | Patria Direct | Marek Kameništiak | Společnosti v indexu | Ekonomické recese | Investing.com | Warren Buffett | Svět kryptoměn | Tencent | Vývoj akcií | Zpomalení ekonomického růstu | Earnings | CZ | Propad | Bankovnictví | Finanční ztráty | Americká společnost | Zdanění mimořádných zisků | WBA | Evropský trh | Jihokorejský KOSPI | Markets | Úrokové sazby Fedu | PX index | Invest | Rok 2024 | Zestátnění | Nejistota | Makroekonomické údaje | Akcie IBM | Nvidia | Indexy | Telecom | SPAD | Velikost pozice | Růst ceny | Forward | Alokace | Ziskovost | Doporučení | Body | Krypto | Charlie Munger | ROCE | Spekulace | Navýšení | Palantir Technologies | EU | Bankovní sektor | Miliardy | ASX 200 | Materiály | Trading pro začátečníky | DoorDash | Prodeje | Jak obchodovat s akciemi | Akciový trh | Jak koupit akcie | Investor | Put | Společnost Uber | Ukazatele | Banka | Ceny lithia | CNBC | Další pokles | Energetická situace | Disney | News | Ocenění
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Ziskovost a marže
Ziskovost AOS
Ziskovost bank
Ziskovost bank v EU
Ziskovost bank v Evropské unii
Ziskovost ČEZ
Ziskovost dominantních jaderných elektráren
Ziskovost evropských bank
Ziskovost investora
Ziskovosti prop firem

Následující klíčová slova

Ziskovosti traderů
Ziskovost klientských účtů
Ziskovost obchodníka
Ziskovost strategie
Ziskovost tradera
Ziskovost v tradingu
Ziskovost výrobců
Ziskovost výrobců automobilů
Ziskový cíl
Ziskový forex
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei Payouty
Potvrďte prosím... Zavřít