Čtvrtek 13. června 2024 02:57
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster

Války

C:\fakepath\eurozona4.jpg

Důvěra v ekonomiku eurozóny je nejvyšší od začátku války na Ukrajině

10.06.2024 Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny se v červnu osmý měsíc za sebou zvýšila, dostala se tak na nejlepší úroveň od začátku ruské invaze na Ukrajinu z února 2022. Hospodářské oživení v zemích používajících euro nicméně provázejí obtíže, uvedla ve své dnešní zprávě výzkumná společnost Sentix.
img

Putinovi válečná ekonomika „padá na hlavu“. Hrozí protiofenziva nově vyzbrojené Ukrajiny, přitom Rusko čelí rostoucí inflaci a lidem i firmám musí zvedat daně

09.06.2024 V uplynulých měsících Rusko ve výzbroji přečíslovalo Ukrajinu v poměru až zhruba deset ku jedné. Přesto se mu nepodařil výraznější vojenský průlom. Okno příležitosti se přitom nyní zavírá ruku v ruce s tím, jak Ukrajina získává nové dodávky zbraní a munice. A to zejména díky dubnovému schválení nového balíku pomoci za více než 60 miliard dolarů. Tento Kyjevem dlouho vyhlížený krok amerického Kongresu nyní začíná měnit poměr sil na ukrajinském bojišti.
C:\fakepath\putin.png

Putin uprostřed války hledí z ruského okna do Evropy na východ

07.06.2024 Rusko, odříznuté od Západu, nabízí svou ekonomiku ve výši dvou bilionů dolarů (asi 45 bilionů Kč) gigantům, jako je Čína a Saúdská Arábie, a v dlouhodobější perspektivě i zemím, jako je Zimbabwe a Afghánistán. Děje se tak na investičním fóru v Petrohradě, který založili ruští carové jako ruské okno do Evropy, píše agentura Reuters.
img

Patří akcie vojenského průmyslu do ESG portfolia?

05.06.2024 Akcie vojenského průmyslu ESG investoři do svého portfolia už tradičně nezahrnují. Důvodem jsou etické obavy plynoucí ze spojení výrobců obranných systémů s válčením. Výdaje na obranu celosvětově rostou, ale zahrnutí těchto akcií do ESG portfolia je navzdory impozantním výsledkům obranných firem dál obklopené kontroverzemi. Investiční etika se totiž musí nějak srovnat se zájmy národní bezpečnosti.
img

Na startu nové obchodní války

04.06.2024 V nedávné době došlo znovu k zostření situace v mezinárodním obchodě a překvapivě u toho nebyl ještě D. Trump. Nový výstřel obchodní války začal rozhodnutím administrativy prezidenta USA Bidena uvalit nová cla na dovoz zboží z Číny. Jaké by mohly být potencionální dopady na globální ekonomiku a jaké kroky ještě mohou přijít?
C:\fakepath\zemni plyn 2.jpg

Plyn pro evropský trh zlevňuje, také díky kratší odstávce v Norsku

04.06.2024 Velkoobchodní cena plynu pro evropský trh sestupuje z letošního maxima, na které se dostala v pondělí. Dnes po poledni vykazovala asi tříprocentní pokles pod 35 eur (865 Kč) za megawatthodinu (MWh). Ke zklidnění situace přispěly zprávy, že odstávka na platformě u Norska bude kratší, než se čekalo. Norsko je teď klíčovým dodavatelem plynu do Evropy.
C:\fakepath\Izrael2.jpg

Technologický sektor v Izraeli i za války roste

04.06.2024 Sektor vyspělých technologií nyní tvoří asi 20 procent výkonu ekonomiky Izraele. Uvedl to dnes Izraelský úřad pro inovace (IIA). Zároveň vyzval vládu k větším investicím, které by umožnily rychlejší růst technologického sektoru, informovala agentura Reuters.
img

Estonsko má nově horší rating než Česko. Vůbec poprvé od roku 2010, tedy za celou dobu, po kterou platí eurem – euro tedy není dostatečnou bezpečnostní pojistkou

03.06.2024 Světově významná ratingová agentura Standard & Poor’s v pátek zhoršila rating Estonsku, ale také Litvě, Lotyšsku a Francii. Případ Estonska je však z českého pohledu zvláště pozoruhodný. Estonsko totiž představuje nejméně zadluženou zemi Evropské unie. Jako jediná v EU loni vykázala veřejný dluh nižší než 20 procent HDP, konkrétně 19,6 procenta HDP. Estonský dluh je tudíž ani ne poloviční v porovnání s tím českým. Navíc Estonsko jako jedna z mála zemí EU má nižší zadlužení než Česko hned dlouhodobě. To už se v EU dá jinak říci jen o Bulharsku a Lucembursku.
img

Eurozóna už Česku není elitním klubem. V pátek se zhoršil rating Francie, Estonska, Lotyšska i Litvy, kteréžto země všechny platí eurem, zatímco český rating se stále zlepšuje

02.06.2024 Máloco ukazuje současnou tak častou plytkost české veřejné diskuse zřetelněji než debata o přijetí eura. A vůbec neplatí, že vše v této diskusi již bylo řečeno! Naopak, eurozóna se od roku 2004, kdy se Česko vstupem do EU zavázalo euro přijmout, celkem zásadně proměnila – a proměňuje. A měla by se tedy vyvíjet i diskuse o euru.
C:\fakepath\japonsky-jen-28052024-uvod.jpg

Od zlatého standardu k válečnému chaosu. S japonským jenem to vždy bylo nahoru, dolů

28.05.2024 Japonský jen je třetí nejčastěji obchodovanou světovou měnou a státy ho po dolarech a eurech nejvíce drží ve svých rezervách. Sláva jenu je ale proměnlivá. Už několikrát měla měna extrémně sílící tendence, po každé se ale něco pokazilo. Na historii jenu se podíváme v dalším vydání cyklu CASH HISTORY.
C:\fakepath\Wall Street.jpg

Vypořádání obchodních transakcí na burze v USA se zkrátí na jeden den

27.05.2024 Americké akciové trhy čeká po sedmi letech další velká změna - od úterý se vypořádání burzovních transakcí zkrátí ze dvou dnů na jeden. V praxi to znamená, že investoři budou mít peníze z prodeje cenných papírů k dispozici dříve, zatímco makléřské firmy budou nuceny zadržovat menší objemy kapitálu. Americká Komise pro cenné papíry (SEC) související změny schválila loni, teď začínají platit.
C:\fakepath\volby-usa-27052024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Kdo vyhraje volby v USA? Tři měsíce dopředu to prozradí trhy

27.05.2024 Listopadový souboj o Bílý dům mezi sloužícím prezidentem Joem Bidenem a jeho republikánským sokem Donaldem Trumpem se nezadržitelně blíží a průzkumy věští pořádně vypečenou bitvu. Rozdíl hlasů totiž podle nich bude minimální. Jenže možná existuje místo, kde budou vítěze vědět s předstihem – akciové trhy.
img

Ranní okénko - Přehled týdne: spotřebitelský sentiment v zahraničí a inflace v Evropě

27.05.2024 Tento týden nabídne ekonomické události převážně ze zahraniční, těmi nejdůležitějšími ukazateli budou zejména průzkumy tržního sentimentu napříč Evropou a Spojenými státy, ale také inflace v eurozóně. Začátek týdne bude především ve znamení dat z Německa, jelikož v USA je státní svátek (Den obětí války) a v ČR budou nová data publikována až na konci týdne. Týden uzavře odhad cenového vývoje v eurozóně, který bude důležitý pro potvrzení plánované trajektorie měnové politiky ECB.
C:\fakepath\trader-24052024-47-zm.jpg

Akcie ve Spojených státech před prodlouženým víkendem posílily

24.05.2024 Akcie ve Spojených státech před prodlouženým víkendem posílily a smazaly část ztrát z předchozího dne. Dolů zamířil kvůli výběru zisků americký dolar.
C:\fakepath\trader-24052024-45-zm.jpg

Německý ministr financí varoval před obchodní válkou s Čínou

24.05.2024 Německý ministr financí Christian Lindner dnes varoval před obchodní válkou s Čínou. Obchodní války podle něj nemají vítěze, pouze poražené. Lindner to uvedl na zasedání ministrů financí skupiny ekonomicky vyspělých zemí G7.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně, odepisují čínské technologie

23.05.2024 V asijsko-pacifickém regionu se dnes obchoduje smíšeně. Seanci ovlivnily výsledky společnosti Nvidia, jež překonaly očekávání analytiků. Tituly z polovodičového segmentu dnes reagují růstem, konkrétně TSMC posiluje o 1,27 %, SK Hynix roste o 0,86 %. Opačným směrem se dnes vydaly čínské technologické tituly, dle agentury Bloomberg jsou důvodem rostoucí obavy ze sílící cenové války na místním trhu s AI. Alibaba na Hongkongu odepisuje 4,88 %, Tencent o 0,94 %. Korejský index Kospi vymazal dnešní ztráty a obchoduje se v mírně zeleném, a to po ponechání základní úrokové sazby na 3,5 % a prohlášení guvernéra místní centrální banky, že růst úrokových sazeb je limitován.
C:\fakepath\zemni plyn.jpg

Cena plynu pro evropský trh přesáhla 33 eur za MWh

22.05.2024 Velkoobchodní cena zemního plynu pro evropský trh s dodáním příští měsíc dnes překročila 33 eur za megawatthodinu (MWh) a blíží se letošnímu maximu. Analytici vidí příčinu zejména ve vleklé údržbě a s ní souvisejících odstávkách na zpracovatelských zařízeních v Norsku. Proti stejnému období loni je ale cena plynu stále výrazně nižší.
img

Zlato je na rekordu. Co to znamená pro vývoj úroků na hypotékách v Česku?

22.05.2024 Ekonomové u nás i v zahraničí vedou veledůležitou debatu o možné trvalejší změně úrovně přirozené úrokové míry (r*). Zvyšuje se oproti letům před covidem, nebo ne? Pro její zvýšení hovoří třeba i rekordní zadlužování Spojených států, které tam podle některých expertů staví na hlavu zavedenou logiku provádění monetární politiky. Proti by však měla vypovídat nynější rekordní cena zlata. To žádný úrok nenese. Proč by tedy tolik rostlo, pokud by se nečekal obecný pokles úrokových sazeb a normalizace r*? Jak to tedy je?
img

V globální ekonomice narůstá protekcionismus. Jak zareaguje Evropa?

22.05.2024 Americká administrativa Joe Bidena otevřela v minulém týdnu novou frontu obchodní války s Čínou. Skokové zvýšení cel na dovoz čínských elektromobilů z 25 % na 100 %, stejně jako na celou řadu dalších zelených technologií a kovů, lze vnímat jakou součást zostřujícího se souboje o vítězství v listopadových prezidentských volbách. Neméně podstatný je však i širší ekonomicko-geopolitický rozměr. Nová cla ovlivní asi jen 4 % celkových čínských dovozů do Ameriky, proto není třeba jejich bezprostřední dopad přeceňovat. V případě elektromobilů tvoří dovozy z Číny dokonce pouze 2 %.
img

Optimální investiční portfolio do příštích let

21.05.2024 "Svět se strukturálně změnil a optimální portfolio do dalších let je podle nás více diverzifikované jak sektorově tak i regionálně a to i z pohledu aktiv a méně vystavené americkým aktivům, především dluhopisům," říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Měď a zlato jsou dnes historicky rekordně drahé. Proč přesně?

20.05.2024 „Investovat teď mědi je ta nejlepší investice, kterou jsem za třicet let viděl,“ říká matador komoditních trhů Jeff Currie, jejž cituje agentura Bloomberg. Cena mědi je přitom na historickém rekordu. Na rekordu je přitom také další kov, zlato. Co stojí v pozadí mánie po těchto kovech?
img

Česko nakupuje nejvíce zlata na světě, společně se zeměmi typu Číny, které chtějí omezit svoji závislost na dolaru. Hodnota zlata v majetku ČNB je proto rekordní, šestinásobně převyšuje průměr let 1993 až 2024

19.05.2024 Česká republika se letos v prvním čtvrtletí připojila k zemím, které se snaží omezit svoji závislost na americkém dolaru. Činí tak v souvislosti s válkou na Ukrajině a obavou, že by Spojené státy mohly eventuálně přistoupit ke zmražení jejich devizových rezerv podobně, jako je zmrazily Rusku.
C:\fakepath\trader-16052024-52-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.05.2024 1) Cena mědi je na rekordu, dostala se nad pět dolarů za libru (asi 0,45 kg). Poptávka po tomto kovu zůstává silná v souvislosti s budováním nových datových center a pokračující elektrifikaci světové ekonomiky, zatímco růst těžby zpomaluje, uvedl server zpravodajské televize CNBC. Od začátku letošního roku se cena mědi zvýšila o více než 25 procent.
C:\fakepath\Izrael-centralni banka.jpg

Ekonomika Izraele v 1Q vzrostla o 14 procent

16.05.2024 Izraelská ekonomika se v prvním čtvrtletí zotavila z prudkého propadu, který zaznamenala v závěru loňského roku a který následoval po začátku války mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás v Pásmu Gazy. Izraelský statistický úřad dnes oznámil, že hrubý domácí produkt (HDP) se v prvním čtvrtletí v celoročním přepočtu zvýšil o 14,1 procenta.
img

Po prvním atentátu na hlavu státu v dějinách EU zatím mezinárodní investoři na občanskou válku na Slovensku nesázejí. Cena a výnos slovenských dluhopisů se dnes naopak vyvíjí nejpříznivěji ze všech zemí EU

16.05.2024 Po prvním atentátu na hlavu státu v historii EU by jeden čekal propad ceny dluhopisů... Jenže slovenské dluhopisy dnes zdražují nejvíce ze všech zemí EU (graf 1 níže) a slovenské vládě dnes klesají relativní náklady půjčování nejvýrazněji ze všech zemí EU (graf 2); výnos slovenských dluhopisů klesá vůči výnosu německých dluhopisů nejvýrazněji v EU.
C:\fakepath\euro money.jpg

EK zlepšila odhad letošního růstu ekonomiky EU

15.05.2024 Evropská komise (EK) dnes zlepšila odhad letošního růstu ekonomiky Evropské unie na jedno procento. V předchozí únorové prognóze letošní růst odhadovala na 0,9 procenta. V příštím roce čeká zrychlení růstu na 1,6 procenta. Komise to dnes uvedla ve svém jarním hospodářském výhledu.
img

Výhled pro „černé zlato“ a možný dopad na ceny benzínu

14.05.2024 Poslední týdny přinesly korekci cen na trhu s ropou na pozadí určitého zklidnění na Blízkém východě. V polovině uplynulého týdne pak začal trh s ropou znovu růst. Jaký je další výhled pro tuto komoditu? A co můžeme očekávat v rámci cen benzínu v souvislosti s letním cestováním?
C:\fakepath\cina-usa-2.jpg

USA mají obavy z čínských elektromobilů, chtějí vyšší cla

14.05.2024 Výběr informací o ekonomických vztazích mezi Spojenými státy a Čínou (USA zvýší cla na dovoz elektromobilů z Číny z 25 na 100 procent, zvýší se i cla na mnoho dalších položek):
C:\fakepath\trading-14052024.jpg

Praktická ukázka: Minulý týden jsem o tom mluvil

14.05.2024 Ano, přesně, minulý týden jsem mluvil o tom, že by se v týdnu okolo 1. máje dala očekávat malá volatilita, což se na konec nepotvrdilo. Uplynulý týden byl podobný svými oslavami ukončení 2. světové války, a co se stalo? Stal se přesný opak, tedy byl skutečně velký klid. Přijde mi to docela vtipné, jak může být předpovídání v tradingu ošemetné. A tak to nedělám.
img

Začínají nové závody ve zbrojení

14.05.2024 Výdaje na obranu se budou ve světě strukturálně zvyšovat v souvislosti s novým normálem geopolitického napětí a koncem několik desetiletí trvající mírové dividendy. Stále jsme ještě daleko od více než 6 % světového HDP z 60. let 20. století. Začaly však nové závody ve zbrojení, jejichž tempo Evropa pod vlivem ruských hrozeb rychle zvyšuje.
C:\fakepath\dolar-14052024.jpg

Začalo to v Čechách, anebo ne? Příběh dolaru, nejpoužívanější měny světa

14.05.2024 Slovo dolar se v ekonomických kruzích používá už skoro půl milénia. Chytlavé označení pro měnu se začalo šířit už během renesance – až americký dolar ale udělal z platidla legendu. Dnes je dolar nejznámější a nejpoužívanější měnou světa. Jak to ale začalo? Odpoví další díl z cyklu CASH HISTORY.
img

Dolar má potíže

14.05.2024 Zvěsti o tom, že USA zavedou další cla na zboží dovážené z Číny, dočasně zastavily útoky býků páru EUR/USD. Obchodní války jsou větrem do plachet amerického dolaru coby bezpečné měny. Nicméně zjištění, že rozdíl v hospodářském růstu mezi USA a eurozónou se zmenšuje, umožnilo býkům znovu převzít iniciativu.
img

Ranní shrnutí (13.05.2024)

13.05.2024 Asijsko-pacifické indexy mají za sebou smíšenou seanci. Japonský index Nikkei 225 (-0,20 %) a čínský index FTSE A50 (-0,40 %) mírně ztrácejí. Ostatní indexy z Číny posilují o 0,40-0,60 % a australský S&P/ASX200 se obchoduje o 0,20 % výše.
C:\fakepath\fundament-09052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – trendy v chování spotřebitelů (7. díl)

09.05.2024 Článek se zabývá trendy v chování spotřebitelů a jejich vlivem na ekonomiku a investice. Čtenář se dozví o změnách preferencí a vkusu spotřebitelů, sociálních a kulturních vlivech, technologickém pokroku a roli sociálních médií při formování spotřebitelských preferencí. Zohledňuje se také faktory jako ekonomické podmínky, demografie, sociální a kulturní změny, média a psychologické aspekty, které ovlivňují trendy ve spotřebitelském chování.
img

Ranní okénko - Propad v průmyslu, zahraniční obchod naopak v plusu

09.05.2024 Dnes již za pár okamžiků zveřejní Český statistický úřad, jak se vyvíjely v březnu tuzemské maloobchodní tržby. Ty od prosince minulého roku rostou a očekáváme, že tento trend bude pokračovat i dále v průběhu roku. Podle naší prognózy stouply reálné tržby v maloobchodním sektoru za březen v meziročním vyjádření o 2,5 %, přičemž trh je ještě mírně optimističtější (2,8 %). Sektor maloobchodu těží z rostoucí spotřeby domácností, které jsou povzbuzeny poklesem inflace k 2 % a z toho pramenícího růstu reálných mezd po více než dvou letech. Navíc i nezaměstnanost zůstává nízká, což posiluje důvěru spotřebitelů v českou ekonomiku, která již dosahuje historicky nadprůměrné úrovně. Pozitivní sentiment mezi spotřebiteli a jejich rostoucí útraty by měly být hlavním faktorem růstu české ekonomiky v letošním roce.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Palantiru pomáhají války ve světě a AI, nepřátelé mají být na pozoru

07.05.2024 Včera večer přinesl výsledky také Palantir, který je oblíbenou růstovou společností. Firmě v podstatě rostly všechna důležitá čísla a těží zejména z rostoucího geopolitického napětí a válek ve světě. Kromě toho se Palantir ale snaží poslední roky pronikat i do soukromého sektoru. Jak mu to jde? Dozvíte se ve videu.
C:\fakepath\kuvajt-06052024-uvod.jpg

Zapomeňte na dolary a libry. Nejsilnější měnu světa mají v Kuvajtu

07.05.2024 Jasně, mezi hlavními měnovými páry na forexu tuto měnu člověk nenajde. O to více překvapený ale může investor být, když zjistí, že jde o platidlo hodnotnější než dolar, libra i euro. Kuvajtský dinár je totiž nejsilnější měnou současnosti. A v dnešním díle CASH HISTORY si o něm povíme víc.
C:\fakepath\trader-06052024-44-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy rostou s tím, jak se vzdaluje naděje na příměří v Gaze

06.05.2024 Ceny ropy na začátku týdne rostou. Nahoru je tlačí především růst napětí na Blízkém východě, protože vyhlídky na dohodu o příměří v Pásmu Gazy slábnou.
C:\fakepath\Leyen.jpg

Leyenová: EU bude chránit své podniky před nekalými praktikami Číny

06.05.2024 Evropská unie je odhodlaná chránit evropské firmy a ekonomiky před nekalými praktikami Číny. Po dnešním jednání s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem v Paříži to řekla předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyenová. Uvedla také, že počítá s vlivem Čína na Rusko pro ukončení války na Ukrajině.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ukrajina zmírnila kapitálové kontroly pro podniky

05.05.2024 Ukrajina zmírnila některé válečné kapitálové kontroly pro podniky. Centrální banka krok označila za největší liberalizaci měnového trhu od ruské invaze v roce 2022. S odkazem na páteční sdělení centrální banky o tom píše zpravodajský server CNBC. Většina opatření vstoupila v platnost včera.
img

Kolik budou v létě stát pohonné hmoty v Česku? Rozhodne Izrael a Írán

05.05.2024 Pohonné hmoty jsou nejdražší od loňského podzimu. Růst jejich cen sice v posledních dnech zbrzdil, ba se zastavil, ale otázka zní, na jak dlouho.
C:\fakepath\Izrael.jpg

OSN odhaduje náklady na poválečnou obnovu Gazy na desítky miliard dolarů

02.05.2024 Celkové náklady na obnovu Pásma Gazy, palestinského území zpustošeného téměř sedm měsíců trvající válkou mezi Izraelem a hnutím Hamás, dosáhnou vzhledem k nebývalému rozsahu zkázy 30 až 40 miliard dolarů (702 až 936 miliard Kč). Rekonstrukce zřícených budov se přitom může protáhnout až do příštího století, pokud bude probíhat podobným tempem jako při minulých konfliktech. Podle tiskových agentur to dnes uvedl Rozvojový program OSN (UNDP).
img

Pohonné hmoty to zatím výš nevytáhnou, navzdory startu motoristické sezóny čekejme zlevnění. Při rozpoutání války Izraele a Íránu ale hrozí ceny kolem 50 Kč/l

02.05.2024 Pohonné hmoty čeká první letošní výraznější zlevňování. A to navzdory aktuálnímu zahájení motoristické sezóny. Důvodem je znatelný pokles cen ropy, k němuž v uplynulých dnech došlo. Ještě minulý týden se ropa Brent prodávala za cenu kolem 90 dolarů za barel. Včera však uzavírala na méně než 84 dolarech.
img

US Open: Očekávané zasedání FOMC a 14% výprodej Super Micro Computer táhnou náladu na Wall Street

01.05.2024 Wall Street se po otevření snaží zotavit ze včerejšího výprodeje, ale odrazu kontraktů Nasdaq 100 nepomáhá ani slabý sentiment kolem technologických akcií. Výsledky výrobce serverových stojanů používaných v datových centrech Super Micro Computer (SMCI.US) hlásaly zklamání, což vedlo k dvoucifernému zlevnění akcií, které jsou mnohými považovány vedle Nvidie (NVDA.US) za jeden ze silných benchmarků celého býčího trhu s umělou inteligencí. Po silnějším než předpokládaném reportu ADP investoři čekají na výrobní ISM a JOLTS (16:00), stejně jako na rozhodnutí Fedu (20:00) a Powellovu konferenci (20:30). Dolar v úvodu seance mírně ztrácí, USDIDX se obchoduje o 0,1 % níže a ropa ztrácí téměř 0,8 % navzdory komentáři izraelského premiéra Netayahua, který po setkání s Blinkenem sdělil, že upuštění od další války v Gaze (Rafah) není v centru pozornosti Izraele.
C:\fakepath\trading-26042024.jpg

Bitcoin po halvingu! Jaký bude vývoj? | Investiční Memento #73

26.04.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 73. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Miliardář Křetínský kupuje pětinu největší německé ocelárny Thyssenkrupp, podíl zřejmě navýší na polovinu. Thyssenkrupp čelí vážným potížím kvůli zelené agendě a drahým energiím, na nichž ale Křetínský rekordně vydělává

26.04.2024 Český miliardář Daniel Křetínský kupuje prostřednictvím své firmy EP Corporate Group 20 procent německé ocelárny Thyssenkrupp, jež v Duisburgu provozuje největší ocelářský závod Evropy. Drtí ji však drahé energie a zelené regulace, kvůli nimž plánuje výraznou redukci stavů zaměstnanců po tisících. A kvůli nimž se stává i kořistí právě třeba pro Křetínského, jehož energetický byznys z drahých energií profituje jako žádný jiný podnik či firma české historie. Svůj podíl v Thyssenkrupp Křetínský zřejmě navýší na 50 procent; nyní o tom jedná.
C:\fakepath\forex-26042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – měnové trendy (3. díl)

26.04.2024 V dnešním článku se budeme zabývat měnovými trendy a jejich vlivem na globální ekonomiku. Představují se faktory, jako je ekonomická výkonnost, politická stabilita a úrokové sazby, které ovlivňují hodnotu měn a směnné kurzy. Důraz je kladen na důkladné vysvětlení principu plovoucího směnného kurzu. Závěrem článku je zdůrazněno, jak důležité je porozumět a sledovat měnové trendy pro podniky, investory a běžné občany.
img

Jak může Čech koupit akcie Saudi Aramco, největší ropné firmy světa? A dává to vůbec smysl?

25.04.2024 Existují velké, burzovně obchodované firmy, jejichž akcie si snadno – na pár kliknutí – může pořídit i našinec. Jde třeba o Apple, Amazon nebo Microsoft. No, a pak existují také velké, burzovně obchodované firmy, jejichž akcie si Čech prakticky pořídit nemůže.
C:\fakepath\Nemecko-ekonomika.jpg

Německá vláda zlepšila výhled růstu ekonomiky

24.04.2024 Německá ekonomika letos podle aktualizovaného odhadu vlády vykáže růst o 0,3 procenta, což je o 0,1 procentního bodu více než předpokládala únorová prognóza. Spolkový ministr hospodářství Robert Habeck na dnešní tiskové konferenci v Berlíně řekl, že aktualizovaný výhled vývoje hrubého domácího produktu (HDP) je stále příliš nízký, přesto jsou už podle něj patrné známky zlepšení.
C:\fakepath\Evropa.jpg

Analytička: Evropské volby přinesou odklon od klimatických cílů

23.04.2024 Letošní volby do Evropského parlamentu budou znamenat odklon od ctižádostivých klimatických cílů směrem k tlaku na budoucnost průmyslu. Budoucnost Evropského parlamentu bude pravicovější než nyní, bude rozdrobenější a rozhádanější. Na dnešním briefingu v Praze na téma Jaké bude Česko v EU za 20 let to řekla analytička Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) Vendula Kazlauskas. Dopady na politiky ochrany životního prostředí bude podle ní mít i vývoj války na Ukrajině, a to v případě úspěchu kterékoli ze stran.
img

OIL obhajuje krátkodobou podporu

22.04.2024 Klesající pohyb na trhu s ropou Brent (OIL), který byl zahájen v první polovině dubna, se zpomalil. Vzájemné letecké údery Íránu a Izraele z minulého týdne znovu zažehly obavy trhu z možné přímé íránsko-izraelské války a širšího konfliktu na Blízkém východě. Izraelský odvetný úder na Írán vyvolal v pátek skokový nárůst cen ropy, ale protože íránské úřady incident bagatelizovaly, zisky byly vymazány a trhy začaly věřit, že konflikt nebude dále eskalovat. Dnešní pokles cen ropy je zřejmě také způsoben absencí dalšího negativního vývoje v regionu během víkendu.
img

Do čeho investovat v době války?

22.04.2024 Může se zdát, že mezi rizikem a nejistotou je pouze minimální rozdíl, ale není tomu tak. Riziko znamená, že lze na základě přiměřeného datového vzorku vyčíslit pravděpodobnost, zatímco v případě nejistoty je podobná kvantifikace nemožná. Geopolitické události se ze své podstaty pojí s nejistotou a mají širší paletu neznámých důsledků.
C:\fakepath\trader-19042024-41-zm.jpg

Forex: Dolar oslabuje, po zprávě o útoku Izraele na Írán posiluje švýcarský frank

19.04.2024 Dolar dnes oslabuje. Po zprávě o izraelském útoku na Írán roste z pozice bezpečné měny švýcarský frank. Bezprostředně v reakci na zprávy o útoku posílil vůči americké měně i japonský jen.
C:\fakepath\ropa3.jpg

Ceny ropy klesají poté, co Írán bagatelizoval útok Izraele

19.04.2024 Ceny ropy dnes po zprávě o izraelském útoku na Írán stouply o více než tři dolary. Teherán posléze útoky bagatelizoval, což trhy vzaly jako známku toho, že napětí na Blízkém východě by nemuselo eskalovat. Cena suroviny posléze smazala předchozí zisky a oslabuje.
img

BREAKING: Ropa vymazala zisky přes noc

19.04.2024 Ceny ropy přes noc vzrostly o více než 4 % v reakci na izraelský odvetný úder na Írán. Útok byl odvetou za masivní raketovou a bezpilotní palbu, kterou Írán minulý týden spustil na Izrael. Takové výměny prsa za oko značně zvýšily riziko nesprávného výpočtu a přímé totální války mezi Íránem a Izraelem, vzhledem k tomu, že Írán varoval, že bude okamžitě reagovat na jakýkoli izraelský úder na svém území.
img

Forex: Poslední vyjádření z Fedu před začátkem mediální karantény

19.04.2024 Dnešní obchodování na finančních trzích budou pravděpodobně ovlivňovat hlavně prohlášení zástupců centrálních bank. V případě Fedu je dnešek zároveň posledním obchodním dnem před začátkem mediální karantény. Z dat budou zveřejněny pouze německé ceny průmyslových výrobců za březen, od kterých trhy očekávají jen nepatrný meziměsíční růst, a tedy i potvrzení útlumu inflačních tlaků v tamní produkční sféře.
img

Dokáže se euro zachránit?

18.04.2024 Euru si dokázalo najít záchytný bod díky pozitivním makro datům z Německa, pochybnostem představitelů Evropské centrální banky o uvolnění měnové politiky a faktu, že hlavní banky revidují své prognózy týkající se rozsahu cyklu snižování sazeb ECB. Významnou roli v odrazu páru EUR/USD sehrálo také zavírání spekulativních short pozic před projevem prezidentky ECB Christine Lagardeové.
C:\fakepath\Izrael-centralni banka.jpg

Izraelská ekonomika oslabila kvůli válce s Hamásem

16.04.2024 Izraelská ekonomika oslabila kvůli dopadům války s palestinským hnutím Hamás o něco více, než se čekalo. V loňském čtvrtém čtvrtletí odepsala v přepočtu na celý rok 21 procent. Ve svém zpřesněném odhadu to podle agentury Reuters dnes uvedl izraelský statistický úřad. Ten v únoru odhadoval, že hrubý domácí produkt (HDP) ve srovnání s třetím kvartálem klesl o 19,4 procenta a minulý měsíc údaj opravil na 20,7 procenta.
img

Geopolitika opět v centru pozornosti

16.04.2024 Víkendový útok Íránu na Izrael znovu připomněl, jak napjatá je současná geopolitická situace. V rámci íránsko-izraelského konfliktu došlo vůbec poprvé k přímému útoku Íránu na Izrael, jenž se židovskému státu podařilo i díky spojenecké podpoře odrazit. Bezprostřední tržní reakce byla až překvapivě nevýznamná, jak u cen ropy, tak například amerických státních dluhopisů, které jsou typickým bezpečným přístavem v geopoliticky vypjatých momentech.
img

Denní shrnutí: Eskalace na Blízkém východě tlačí na akcie a posiluje zlato

15.04.2024 Reakce trhů na víkendové odvetné údery Íránu proti Izraeli byla zpočátku poměrně klidná, zlato a ropa otevřely mírně výše a futures na evropské a americké indexy nezaznamenaly žádné větší pohyby.
img

BREAKING: US500 klesá na základě geopolitického vývoje

15.04.2024 Akciové trhy do značné míry přehlédly víkendovou eskalaci na Blízkém východě, přičemž evropské indexy se obchodovaly výše a americké benchmarky také otevíraly výše. Na indexech a dalších rizikových aktivech však lze nyní zaznamenat znatelný pokles. Tento ústup nastal po zahájení zasedání na Wall Street a shodoval se s řadou zpráv v médiích, které naznačovaly, že na Středním východě může dále eskalovat:
C:\fakepath\geopolitika-15042024-uvod.jpg

Geopolitické události – mezinárodní dohody a organizace (7. díl)

15.04.2024 V dnešním článku se zaměříme na mezinárodní dohody a organizace. Podíváme se, jak fungují a jak ovlivňují ekonomiku. Projdeme si některé aspekty, které do mezinárodních dohod a organizací zasahují, a samozřejmě si tyto dohody a organizace představíme. Na závěr si ukážeme, co je to Eulerův diagram a co z něj můžeme vyčíst.
C:\fakepath\MMF-Georgiev.jpg

V čele MMF bude nadále Kristalina Georgievová

14.04.2024 Výkonná rada Mezinárodního měnového fondu (MMF) v pátek do funkce generální ředitelky zvolila na druhé pětileté období Kristalinu Georgievovou (70). Byla jediným kandidátem. Její první funkční období končí 30. září.
img

US Open: Indexy na Wall Street pod tlakem posilujícího dolaru 💲💲

12.04.2024 V USA indexy v úvodu hotovostní seance ztrácejí, čímž se zvyšuje pravděpodobnost druhého medvědího týdne v řadě. Tlak nabídky podporuje posilující dolar a výnosy zůstávají i přes dnešní poklesy vysoko. Nervózní situace na světových trzích je důsledkem vyšších hodnot indexu spotřebitelských cen v tomto týdnu a rostoucího rizika eskalace íránsko-izraelského konfliktu. Vyšší hodnoty CPI posunuly očekávání nejbližšího snížení sazeb ze strany Fedu na září letošního roku. Eskalace konfliktu mezitím vede k odlivu kapitálu k méně rizikovým aktivům, jako je dolar a zlato.
img

Největší německá ocelárna, Thyssenkrupp, plánuje masivní propouštění a snižování stavů po tisících. Na ikonický podnik dolehla zelená agenda

12.04.2024 Thyssenkrupp, největší výrobce oceli v Německu, chystá masivní propouštění a snižování stavů. Dotknout se má tisíců zaměstnanců jejího největšího závodu, jenž se nachází v Duisburgu. Plánované opatření souvisí se zásadní restrukturalizací výroby v podniku, který je jednou z „vlajkových lodí“ německého průmyslnictví a jehož kořeny sahají do roku 1811. Restrukturalizace má vést ke snížení výrobní kapacity v Thyssenkrupp o 22 procent, jak podnik uvedl včera večer.
img

Podíl ropy z Ruska na dovozu do ČR loni mírně stoupl, Mero dokončilo modernizaci IKL

11.04.2024 Podíl ropy z ruského ropovodu Družba loni na celkovém dovozu do Česka činil 58 procent, meziročně je to nárůst asi o dva procentní body. Zbylá část byla tvořena dodávkami z německého ropovodu IKL, který navazuje na italský ropovod TAL. Celkově loni do Česka přiteklo 7,4 milionu tun ropy, což je zhruba stejné číslo jako o rok dříve. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl generální ředitel státní společnosti Mero Jaroslav Pantůček. Podnik v současnosti připravuje rozšíření ropovodu TAL, po jehož dokončení by se měla Česká republika stát nezávislou na ruské ropě.
C:\fakepath\trader-11042024-49-zm.jpeg

Šéfka MMF varuje před desetiletím slabého globálního ekonomického růstu

11.04.2024 Ředitelka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Kristalina Georgievová dnes varovala, že světovou ekonomiku by mohlo čekat desetiletí slabého ekonomického růstu. Před zahájením jarního zasedání organizace, v jejímž čele stojí, podle zahraničních agentur volala po přijetí opatření na podporu růst produktivity a snížení dluhu a centrální banky vyzvala, aby nesnižovaly úrokové sazby příliš brzy, protože tím podle ní riskují návrat inflace.
img

Co právě řekl šéf největší americké banky svým akcionářům?

10.04.2024 „Jamie Dimon si zachovává skeptický přístup k ekonomice USA a nevylučuje znovu rostoucí úrokové sazby ani dlouhodobě zvýšenou inflaci nad 2 %,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\trader-09042024-95-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy pokračují v poklesu, investoři sledují jednání o příměří v Pásmu Gazy

09.04.2024 Ceny ropy dnes pokračují druhý den v poklesu. Trhy sledují jednání mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás o příměří v Pásmu Gazy.
C:\fakepath\cina-08042024.jpg

Trh tlačí na oslabení čínského jüanu

08.04.2024 Čínskou ekonomiku trápí předluženost realitního sektoru i nízká poptávka po zboží ze zahraničí. Jádrová inflace za únor sice vzrostla na meziročních 1,2 %, stále ale místní hospodářství operuje v nízkoinflačním prostředí. Čínská centrální banka (PBoC) tak má prostor uvolňovat měnovou politiku, protože větším problémem začínají být rizika defaultu velkých developerů a domácí i zahraniční poptávka než překotný růst spotřebitelských cen.
C:\fakepath\sankce-05042024.jpg

Geopolitické události – embarga a sankce (4. díl)

05.04.2024 V tomto článku se zaměříme na sankce a embarga. Probereme jejich význam, opatření a důsledky. Dále se podíváme na sankce Spojených států a na závěr se tradičně zaměříme na faktory, které embarga a sankce ovlivňují.
C:\fakepath\komodity-04042024-1.jpg

Podstata komodit: Průzkum hlavních trhů a jejich specifik

04.04.2024 Komodity můžeme vnímat jako základní pilíře globálního obchodování. Od samotných základů průmyslu až po zemědělské produkty, které krmí svět, představují komodity hmatatelná aktiva, která nám, jakožto obchodníkům, otevírají dveře k rozmanitým příležitostem.
img

Podmínky v českém průmyslu nakročily ke stabilizaci. Průmysl ale nasále podvazují vysoké úroky, slabá německá a čínská poptávka či útoky jemenských povstalců v Rudém moři

02.04.2024 Podmínky v českém zpracovatelském průmyslu se vyvíjejí nejméně nepříznivě za celé období od srpna 2022. Vyplývá to z dnes zveřejněného březnového indexu nákupních manažerů. Podmínky se sice stále zhoršují, ale meziměsíčně vůbec nejslabším tempem právě od srpna 2022. To svědčí o tom, že český průmysl nakročil ke stabilizaci podmínek v něm, které neblaze poznamenaly dopady války na Ukrajině a energetické drahoty.
img

Česko loni poprvé od roku 2019 snížilo své zadlužení. Veřejné finance se tak stabilizují po šocích v podobě covidu a války na Ukrajině

02.04.2024 Česku se loni v posledním čtvrtletí podařilo snížit zadlužení v poměru k HDP na nejnižší úroveň od druhého čtvrtletí roku 2022, a sice na úroveň rovných 44 procent HDP. Jedná se dosud o nejpřesvědčivější náznak toho, že se vývoj zadlužení tuzemské ekonomiky stabilizuje a že konečně dochází k plné absorpci šoků, které jejím veřejným financím uštědřily nejprve a nejzávažněji covidová pandemie a posléze také dopady války na Ukrajině a energetické drahoty.
C:\fakepath\putin.png

Putin chce bohatým Rusům a firmám zvyšovat daně

02.04.2024 Ruský prezident Vladimir Putin nařídil úředníkům a zákonodárcům urychleně se věnovat zvýšení daní zámožným spoluobčanům a prosperujícím firmám, aby naplnil státní rozpočet, který letos utratí každý třetí rubl na armádu a výrobu zbraní. Putin dal vládě a sněmovně pokyn provést do 31. července změny daňových zákonů, aby se dosáhlo "spravedlivého rozdělení daňové zátěže se zřetelem na výši příjmů poplatníků", uvedl včera server The Moscow Times s odvoláním na přehled příkazů hlavy státu, zveřejněný Kremlem.
img

Cena pšenice je jako na horské dráze. Co lze očekávat v letošním roce?

01.04.2024 Ceny pšenice se v posledních čtyřech letech pohybovaly jako na houpačce. Po letech stability je dokonalá bouře faktorů vynesla prudce vzhůru. K tomuto prudkému nárůstu přispěl celosvětový deficit nabídky, narušení pandemie a válka na Ukrajině. Nyní se však ceny opět propadly na úroveň, která nebyla zaznamenána od roku 2020. Bude tento klesající trend pokračovat, nebo mohou budoucí problémy s produkcí způsobené počasím a změnou klimatu způsobit další cenový skok?
C:\fakepath\politika-01042024-uvod.jpg

Geopolitické události – politické změny (3. díl)

01.04.2024 V dnešním článku se podíváme na politické změny a jejich fungování. Budeme hovořit o tom, kdo řídí politické změny a co je ovlivňuje. Nakonec nastíníme, na co si dnes dát pozor a jaké faktory politické změny nejvíce ovlivňují.
C:\fakepath\Izrael-centralni banka.png

Izraelská centrální banka varuje před dopady rostoucích armádních výdajů na ekonomiku

01.04.2024 Guvernér izraelské centrální banky Amir Jaron včera varoval, že rostoucí vojenské výdaje představují riziko pro domácí ekonomiku. Vyzval vládu k zodpovědné rozpočtové politice, která by růst vojenských výdajů kompenzovala úsporami v jiných oblastech. Informovaly o tom agentury Bloomberg a Reuters.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Ukrajinská ekonomika loni vzrostla o 5,3 procenta

29.03.2024 Hrubý domácí produkt (HDP) Ukrajiny se v loňském roce zvýšil o 5,3 procenta poté, co se předloni v důsledku ruské invaze propadl téměř o třetinu. Oznámil to včera ukrajinský statistický úřad. Ukrajinská ministryně hospodářství Julija Svyrydenková již v lednu uvedla, že ukrajinská ekonomika loni vzrostla o pět procent.
C:\fakepath\konflikt-28032024-1.png

Geopolitické události – mezinárodní konflikty (2. díl)

28.03.2024 V tomto článku se blíže podíváme na geopolitické události. Probereme, co jsou to mezinárodní konflikty a jak probíhají. Nakonec nastíníme faktory, které mezinárodní konflikty ovlivňují, a jejich dopad na ekonomiku a spotřebitele.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Německá ekonomika chřadne, shodují se přední ekonomické instituty

27.03.2024 Německo v letošním roce vykáže růst hrubého domácího produktu (HDP) jen o 0,1 procenta. Ve společné analýze to dnes uvádí pět předních německých hospodářských institutů, které ještě loni na podzim předpovídaly na letošek růst ekonomiky o 1,3 procenta. Instituty označily německé hospodářství za chřadnoucí a dodávají, že rozvoj komplikují jak růstové, tak i strukturální problémy.
img

Ranní okénko - Nálada v eurozóně se liší napříč sektory

27.03.2024 Dnešní ekonomický kalendář nenabízí významnější data, a patrně nejzajímavější tak bude v dopoledních hodinách trhem obvykle opomíjený výsledek konjukturálního průzkumu na úrovni eurozóny. Očekávat lze zlepšení, což ostatně naznačil již dříve zveřejněný dílčí výsledek týkající se důvěry spotřebitelů.
C:\fakepath\geopolitika-25032024-uvod.png

Geopolitické události – mezinárodní vztahy (1. díl)

25.03.2024 V dnešním článku se podíváme na mezinárodní vztahy a seznámíme se s různými organizacemi. Rozebereme si, jak tyto organizace spolupracují a které dohody jsou pro mezinárodní vztahy nejdůležitější. Nakonec se podíváme na jejich vliv na ekonomiku a spotřebitele.
img

Inflace a úroky v USA právě rozhodují i o bezpečnostní budoucnosti Česka. Americká centrální banka dnes naznačí, co se s nimi bude dít dále

20.03.2024 Americká ekonomika by letos měla „přistát“, jak se říká. V žargonu finančníků či makroekonomů to znamená, že by tamní inflace měla klesnout z výšin na zem. Otázkou za milion nyní stále je, zda půjde o přistání tvrdé, nebo naopak měkké. Dost dobře může podoba přistání ovlivnit i to, zda v následujících čtyřech letech usedne v Bílém domě Joe Biden, nebo Donald Trump. To, jak Amerika přistane, tak poznamená také bezpečnostní situaci v Česku, protože Trump, jak známo, se netají tím, že má dosti odlišný pohled než Biden na to, jak by Spojené státy měly dále postupovat stran války na Ukrajině.
img

Ranní okénko - Dnes zasedá ČNB i Fed

20.03.2024 O hlavních událostech v ekonomickém světě není pochyb, dnes totiž zasedá Česká národní banka a také Americká centrální banka. Nejprve se v odpoledních hodinách dozvíme rozhodnutí ČNB. Je téměř jisté, že bude pokračovat cyklus uvolňování měnové politiky, ale je otázkou, jaké tempo bankovní rada zvolí.
img

Končí rozporuplná éra záporných úrokových sazeb, po 15 letech. Japonská centrální banka dnes zvýšila svůj úrok, poprvé po 17 letech

19.03.2024 Poprvé od července 2009 se na světě nenachází ani jediná centrální banka, která by měla svoji základní úrokovou sazbu v záporu. Japonská centrální banka dnes totiž svoji sazbu zvýšila z úrovně -0,1 procenta do pásma od nuly do 0,1 procenta. Sazbu zvyšovala poprvé po sedmnácti letech.
img

Ranní okénko - Průmysl eurozóny nadále v potížích

14.03.2024 Dnešní den bude patřit výhradně americkým datům, kdy se dozvíme údaje týkající se jak tamní poptávky, tak nabídky. Poptávkovou stranu reprezentuje vývoj maloobchodních tržeb, které by dle odhadu trhu měly v únoru meziměsíčně vzrůst o 0,8 %. To ukazuje na stále silnou spotřebu domácností, které tak táhnou americké hospodářství vzhůru. Tuto skutečnost potvrzuje i zpřesněný odhad statistiků za poslední čtvrtletí minulého roku, kdy se spotřeba domácností podílela na růstu ekonomiku téměř ze dvou třetin.
C:\fakepath\komodity-13032024-1.jpg

Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading

13.03.2024 Představte si komoditní trhy jako nesmírně rozsáhlé moře, jehož vody jsou proplétány nekonečnými proudy nabídek a poptávek. Komodity, ty základní stavební kameny naší ekonomiky, se stávají loděmi, které na těchto vodách plují.
img

Čechům reálně klesají mzdy již devět čtvrtletí v řadě, suverénně nejdéle v tomto tisíciletí. Ze všech odvětví „porazili“ inflaci uplynulých let pouze zaměstnanci v energetice, kteří těžili z prudkého nárůstu cen elektřiny či plynu

05.03.2024 Reálné mzdy Čechům klesaly také v poslední loňském čtvrtletí. Dokonce mírně více, než se čekalo. Reálná mzda loni v měsících říjnu až prosinci totiž meziročně poklesla o 1,2 procenta. Analytici oslovení agenturou Bloomberg přitom ve střední hodnotě svých odhadů předpokládali propad pouze o 1,1 procenta. Reálné mzdy v Česku klesají již devět čtvrtletí v řadě. Naposledy totiž rostly ve třetím čtvrtletí roku 2021. Tak dlouhé období poklesu reálných mezd Česko v tomto tisíciletí nepamatuje. V období od roku 2000 dosud reálné mzdy nejdéle soustavně klesaly po čtyři čtvrtletí v řadě, a to na přelomu let 2012 a 2013, kdy se Česko potýkalo s recesí, související ještě s evropskou dluhovou krizí.
C:\fakepath\trader-01032024-49-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.03.2024 1) Nejrychleji rostoucí společností v Evropě se stala česká firma Raylyst, přední distributor fotovoltaických produktů pro evropský trh. Vyplývá to z nejnovějšího žebříčku sestavovaného listem Financial Times (FT) a serverem Statista. Do žebříčku 1000 nejrychleji rostoucích firem se dostalo ještě dalších deset českých společností.
C:\fakepath\Scholz.jpg

Scholz slíbil růstový balíček pro podporu německé ekonomiky

01.03.2024 Přední německé hospodářské svazy dnes na veletrhu v Mnichově vyzvaly spolkového kancléře Olafa Scholze k reformám a k podpoře ekonomiky, požadují mimo jiné konkurenceschopné ceny elektřiny, odbourání byrokracie, investice do infrastruktury či usnadnit získávání kvalifikovaných pracovníků. Scholz na následné tiskové konferenci s představiteli svazů prohlásil, že brzy bude přijat růstový balíček, který ale kvůli odporu konzervativní opozice musí projít změnami. Poukázal také na to, že Německo se kvůli dopadům války na Ukrajině dostalo do složité situace, kterou se díky jeho vládě daří překonávat.
C:\fakepath\komodity-29022024-1.jpg

Komodity pro začátečníky – investování do komodit

01.03.2024 Investování do komodit se těší stále větší oblibě, a to i mezi začínajícími investory. Komodity představují širokou skupinu aktiv, která zahrnuje suroviny, zemědělské produkty a drahé kovy. Investování do nich může být skvělým způsobem, jak diverzifikovat portfolio a ochránit se před inflací. Svět komodit je mezi investory a tradery velmi oblíbený a v tomto článku se dozvíte vše potřebné pro úspěšný začátek.
C:\fakepath\zemni plyn3.jpg

EU by měla uzákonit plán na ukončení dodávek plynu z Ruska

01.03.2024 Evropská unie by měla do roku 2027 zakotvit svůj plán na ukončení dodávek ruského plynu do zákona, uvedla Litva v dokumentu, který projednají unijní ministři energetiky. Informovala o tom včera agentura Reuters. Od invaze Moskvy na Ukrajinu v roce 2022 se dovoz plynu z Ruska do Evropy prudce snížil, což neplatí pro dovoz ruského zkapalněného zemního plynu (LNG). Evropská komise (EK) navrhla, aby sedmadvacítka do roku 2027 ukončila svou závislost na ruských fosilních palivech.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
C:\fakepath\trader-27022024-38-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.02.2024 1) Cena bitcoinu se dál zvyšuje a dnes ráno přesáhla 56.000 dolarů (1,3 milionu Kč). Za den se zvýšila zhruba o deset procent a je nejvýše od konce roku 2021. Podle analytiků přispívají k růstu jednak bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF), jednak blížící se půlení bitcoinu, takzvaný halving.
C:\fakepath\rubl3.png

Podle rostoucích bankovních vkladů Moskva dál rekrutuje vojáky

27.02.2024 Rostoucí bankovní vklady dokládají, kde Moskva rekrutuje vojáky. Nejvíce peněz přibývá na bankovních účtech v patnácti nejchudších ruských regionech, odkud se rekrutují vojáci do války na Ukrajině, kteří se už ovšem domů nevracejí. Skrze válku na Ukrajině tak bohatnou ruští chudí, vyplývá z analýzy Institutu pro rozvíjející se ekonomiky (BOFIT), který spadá pod finskou centrální banku.
C:\fakepath\trader-26022024-45-zm.jpg

Forex: Česká koruna na začátku týdne oslabila vůči euru a zpevnila k dolaru

26.02.2024 Česká koruna na začátku týdne oslabila vůči euru o tři haléře na 25,39 EUR/CZK a posílila k dolaru o pět haléřů na 23,40 USD/CZK. Vyplývá to z informací, které k 17:00 zveřejnil server Patria Online.
img

Eskalaci invaze jsme prokaučovali, teď hrajeme o čas

26.02.2024 24. únor 2024, smutné druhé výročí vpádu invazních vojsk Ruské federace na území Ukrajiny. Vladimiru Putinovi se nepodařilo dosáhnout cíle rychlé vojenské operace, a tak tu máme dlouhý a zatím nekončící konflikt, ve kterém zástupci NATO a Evropy ještě neřekli, co chtějí. Putin vede zdržovací válku, protože věří, že ji buď „vysedí“ díky téměř neomezeným lidským zdrojům, nebo bude mít později v rukou lepší alternativy. Západní svět si začíná připouštět scénář třetí světové války. Jenže příprava na nejhorší možnou situaci měla přijít na úplném začátku.
C:\fakepath\komodity-26022024-1.jpg

Komodity: Historie komoditních trhů

26.02.2024 Komoditní trhy hrály po staletí významnou roli ve světě obchodu a financí. Tyto trhy poskytují prostředí pro nákup a prodej různých surovin a primárních produktů, známých jako komodity. V tomto článku se ponoříme do historie komoditních trhů, prozkoumáme, co jsou komodity, typy obchodovaných komodit, jak fungují komoditní trhy a časovou osu jejich vývoje.
C:\fakepath\makro-25022024-uvod.png

Makroekonomické faktory - rozpočtové deficity a přebytky (9. díl)

25.02.2024 V dnešním článku se zaměříme především na vysvětlení rozpočtových deficitů a přebytků. Dále se budeme zabývat dopady rozpočtových deficitů a přebytků na různé oblasti ekonomiky a také si rozebereme některé faktory, které je ovlivňují. Nakonec uvedeme příklad z Ameriky pro lepší pochopení jejich podstaty v ekonomice.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Tomáš Vlk | ČSOB Aleš Blažek | Rusko zbankrotovalo | Čína a USA | Nákup fyzického zlata | Dovoz aut | Globální používání eura | Schroder ISF Global Energy A Acc | Wealth Report | Zvyšování sazeb ČNB | Útok na Izrael | Situace mezi Čínou a USA | Historie kuvajtského dináru | Německé ministerstvo hospodářství | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem | Prodej komodit | Role amerického dolaru | Inverze americké výnosové křivky | Počet nakažených koronavirem | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Bilanční suma | Autopůjčovna Hertz | Generální ředitel IAA | Vývoj české koruny vůči japonskému jenu | Super Hornet | Nord Stream AG | Čekací doba | Santander Bank | Míra nezaměstnanosti v EU | Odhad vývoje ekonomiky | První odhad HDP | Vyjádření ekonomů | Objem transakcí | Hospodaření českého státu | Aktualizovaný výhled | Italský premiér Giuseppe Conte | Specializace Finance | Maďarská inflace | Akcie Meta Platforms | Měsíčník finančních trhů | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Měnové kontroly | Zpomalení čínské ekonomiky | Obchodní omezení | Velké energetické firmy | Nekonvenční konflikty | Michal Uma | Šíření dezinformací | PPI v USA | Dluhové úlevy | Návrat k normálu | Cenový kanál | Mezinárodní kontext | ISS | Uvolněné měnové politiky | Německý automobilový sektor | Růst v eurozóně | BCPP | Největší ruská banka | Server Onet | Kyriakos Mitsotakis | Realitní trh | Akcie ropné společnosti | Vývoj celkové i jádrové inflace | Marshallův plán | Finanční ústav | Martin Pohl | Průmyslové zakázky v Německu | Republikánský prezident | Cena platiny | Pochopení ekonomických principů | INVISIO | Uvolnění ekonomiky | Hlava a ramena | Prostor k růstu | Australská vláda | Co jsou komodity? | ChatGPT | Jak fungují akcie | Mediální magnát Rupert Murdoch | Zpravodajský server | Vyloučení z G20 | Neel Kashkari | Dojné krávy | Ceny hliníku | Řetězec Pepco | Komoditní supercykly | ČSA | Dohoda RCEP | Zásoby zemního plynu | Kolo jednání | Návštěvnické centrum | Mezinárodní pracovní síla | Výnosy dluhopisů | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Goldcorp | Trendy na trhu s komoditami | Filip Louženský | Nexi | Ontario Teachers | Rizikový kapitál | Obsluha státního dluhu | Cíl generovat zisk | Skupina Coloseum | Vice | Hodnota společnosti | Německá míra nezaměstnanosti | Americká správa poválečného Japonska | Kryptoměnové transakce | Zvyšování cen | Stříbro (XAG/USD) | Vývoj cen pohonných hmot | EK | Vyšehradské fórum | Ekonomika padá | Průmyslově-technologický holding | Ropné a plynárenské firmy | Vojenské lesy | Politika amerického Fedu | Dlouhé pozice | Největší ropné firmy | Akcie ASML Holding | BHS expres | Nákupy přes internet | Mazars v Polsku | CON.DE | Světové akcie | Výhled globální ekonomiky | Důležité úvahy | Kursové indikace | Worldgovernmentbonds | Analytický tým FXstreet.cz | Kdo řídí politické změny? | Nezávislost na Srbsku | Opětovný pokles | Neuralink | Geopolitické konflikty | Ozvěny trhu | EP Commodities | Skandinávské aerolinky | FérMakléři.cz | Snižování stavů | Izraelský úřad pro inovace (IIA) | Aston Martin Lagonda | Jak zbohatnout | Denys Šmyhal | Bezprecedentní opatření | Americký ADP | Lithium | Západní země | Snap Inc | Fed Business Outlook | Foxconn | Poptávka po riziku | Údaje z USA | Keir Starmer | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | IGLN.UK | Sell in May and go away | Výzvy a rizika | Americká cla na čínské zboží | Ekonomické následky | Zpracovatelské metody | Korunové instrumenty | Jaké jsou příklady komodit? | Obchodní platformy | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Jakub Seidler | Češi | Dolarový index DXY | Realitní portfolia | Rychlé zisky | Allwyn | Rizikový faktor | Friedrich Merz | UN01 | Data z trhu práce | Noční můra | Pokračování růstu | Italský statistický úřad | Hútiové | Budapešť | Jednotné Rusko | Aktivity v podnikatelském sektoru | Australská centrální banka | Burzovní komora | Allianz | ATR (Average True Range) | Trh nemovitostí | Konfederace britského průmyslu | Rada guvernérů ECB | Panevropský index | Kapitálový poměr | IPO Alibaba | MOS.US | Makléřská společnost | Nastavení ropného trhu | Nákupu státních dluhopisů | Mediánové ceny bytů v Praze | Ex-date | Dodatkové operace | Vyspělé země | LHA | Globální růst | Walmart (WMT.US) | SMCI.US | Ceny bytů | Proč investovat do komodit? | Radim Dohnal | Bolševické revoluce | Politický nátlak | Silná rezistence | Nákup ropy | IW | Skupina Colt | Guvernér Britské centrální banky | Brent Crude Oil | TXT.US | Johann Strobl | Generální ředitel skupiny ČSOB | Snížení geopolitického rizika | Investice do marihuany | Pokles aktivity v podnikatelském sektoru | Prezident newyorského Fedu | Měnová instituce | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Belviport Trading | TV Nova | Globální ekonomické trendy | Babcock International Group | Odhady výsledků | Trpělivost a disciplína | Vazby USA a Kuvajtu | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | Analýza akcie | Závislost na ruských energetických surovinách | DPH | General Dynamics | Americká automobilka | Řešení sporů | EUR | Akademie věd | Německé hospodářské svazy | Další snížení těžby | Australské uhlí | Pověst značky | Ropný institut | Kryptoaktiva | Výroby baterií | Náklady na transakce | Navázání světových měn na dolar | Venezuelská vláda | PTR | Štěstí | Spotřebitelské výdaje | Akcie BHP | Norwegian Air Shuttle | Zadlužení České republiky | Výstup USA z NATO | Independent Advisor Alliance | Bundesbank | Společnost Birkenstock | Ceny akcie Netflix | Outperform | Mlékárenský průmysl | Prudce zlevňující ropa | Přijmout euro | Srbský dinár | Paul Krugman | Ekonom BH Securities | CrowdStrike Holdings | Ropný benchmark WTI | Slabý brazilský real | Míra nezaměstnanosti ve Francii | Riziko inflace | Fungování fiskální politiky | Upstart Holdings | Rezervy ropy | Sazka Entertainment | Investiční firma | Transněfť | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Primární veřejná nabídka akcií (IPO) | Globální dluhopisový index | Izraelský úřad | Objemy ropy | Zastropování cen plynu v EU | Globální zájmy | WPC | GSA Platform | Levné peníze | Asijské měny | Narušení dodávek z Ruska | Nedostatek čipů | Předpověď vývoje kurzu | Kalifornie | Analytik Joe Manimbo | Steve Daines | TSCO | Carrier Global | Investiční rizika | Mluvčí banky | Hospodářská zvířata | David Malpass | Přemýšlení | Navyšování mezd | Cable | Cílová cena | Objemy kapitálu | Hrdinské činy | Současná rozpočtová situace federální vlády | Akciové společnosti | Blízkovýchodní stát | Eurový úvěr | Uvedení akcií | Yandex | Cena Virgin Galactic akcie | Accenture | Oživení cen | Zelené ekonomiky | Asian Development Outlook | Hlavní úrokové sazby | Úspěšný obchodník | Falešný průraz | Salesforce | Realitní firmy | Wal-Mart Stores | Odchod Británie z Evropské unie | Metoda analýzy cen | Volatilita směnných kurzů | Dohoda o transatlantickém obchodním a investičním partnerství (TTIP) | Surová ropa | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | OTP | Mark Mobius | IIA | Ceny akcie RWE | Komuniké | Digitální převody peněz | Dnešní obchodování | Žebříček nejbohatších | XOM | Swissquote Bank | Pojistné krytí | Faktory ovlivňující rozpočtové deficity | Asociace pro mezinárodní otázky | Kryptoměnový baron | Nizozemská vláda | Itálie | Výročí války na Ukrajině | Geopolitická krize | Analytici Bank of America | Euro proti dolaru | McDonald's | Teorie parity kupní síly | Digitální reklamy | Snížit úrokové sazby | Michal Stupavský, CFA | Dříví | Stoxx | Kombinace indikátorů | Stavební produkce | CBDC | Klíčový ukazatel | Take Profit | Cena emisních povolenek v EU | Africký mor prasat | RTX | Poziční tradeři | PEPP | Obchodní deficit | Stephen Innes | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Obavy z Číny | Krize na Blízkém východě | Maxim Rešetnikov | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Zkušenosti na trhu | První den obchodování | Daňové povinnosti | Guvernérka ruské centrální banky | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Aktivistické skupiny | Růstová portfolia | Společnost Avast | Údaj o HDP | Mega Millions | Čerpací stanice v ČR | Pip | FCAS | Slovenská UniCredit Bank | CVC Capital Partners | Německé průmyslové objednávky | Rozpočet EU | Očekávání | Psychologie spotřebitelů | Soft komodity | NATO Jens Stoltenberg | Edison | Korelace | Akcie Amazon (AMZN) | Cena klíčové ruské ropy | Ceny zeleniny a ovoce | Jüan | Nutrien (NTR.US) | Uvolnění podmínek | Ochránit úspory | Známý ekonom | Miliardář Daniel Křetínský | Možnosti obchodování | Historické události | Nové studie | Prodej zboží | Politico | Dominik Moser | Cena žlutého kovu | Varianta omikron | Inflace v září | Václav Klaus | Trh dluhopisů | Britská letecká společnost | Index USD | Slabá čínská ekonomika | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Fort Worth | Daňové ráje | Uzavření Rudého moře pro tankery | Trh s akciemi | Ceny bytů v Praze | Aktuální kurzy měn | Úrokové sazby v eurozóně | Predikovatelný | Francouzské energetické společnosti | Cena severomořské ropy | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Julius Bär | JAR | Měny světa | NZDJPY | Ekonomie a obchod | Cena palivového dříví | CMC Markets | Signet Bank | Rosstat | Volatilní | Aktivita na kapitálových trzích | Galapagos | STAR Market | Pumpování likvidity | Swiss Life | Hodnota trhu s kryptoměnami | Burza Dojima | L.F. Investment | Objem akciových obchodů | Šéf německé opozice | Růst amerických akcií | Úrokové sazby v USA a Evropě | Akcie internetového prodejce | Nevládní organizace | Vývoz z Německa v květnu | Prolomení parity | Contipro | Akcie Welltower (WELL) | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Obchodování na Energetické burze | Zájem Čechů | Tlak na Rusko | Dolar zpevňuje | Organizace S&P | Birkenstock IPO | Nákladové tlaky | Výpadek příjmů | Novo | Dnešní napadení Ukrajiny | Brand Finance | Náklady na financování | Pozitivní nálada | Fiskální impuls | Vepřové půlky mražené | Analýza Moderna akcie | EUR/JPY | South China Morning Post | Odhad letošní sklizně | GLE.FR | Target (TGT.US) | Makroprognózy | Londýnská burza kovů (LME) | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Goldenburg Group | Velikost kontraktu | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Filantrop | Rozvoj umělé inteligence | SCMP | Ekonomická závislost | Veřejné finance | Posílení středoevropských měn | Strategie pro komoditní trading | EURJPY | Madeleine Albright | Binance Coin | Přístup k pákovému efektu | Schodek státního rozpočtu | Novartis | Dalibor Šafařík | Dovoz do Číny | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Odvetná cla | FAA | Ark | Odborné přednášky | Hlubší pohled | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | Bear market | Vývoj devizových rezerv ve Švýcarsku | Stimulační balíček | Chránit svůj obchodní kapitál | Trh práce | Technologie společnosti | Kelsian Group | Společnost Ryanair | Komora ruského parlamentu | Petroleo Brasileiro | Roční míra inflace | Evropská komise | Gazprom Germania | Německý Spolkový sněm | WeCHat | Jednatel společnosti | Odklon od zlatého standardu | Souhrnný indikátor | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | Vývoz obilí | Dragon | Sankce v oblasti technologií | Plynovod Nord Stream 2 | Ruské finanční trhy | Skupina G7 | Převzetí moci Tálibánem | Obchodníci s velkými zásobami | Masivní propouštění | Největší automobilka v Evropě | Oživení ekonomiky | Sankce EU proti Rusku | Philip Morris ČR | Devon Energy | Miliardář Křetínský | Pokračující protekcionismus | iShares | Války za nezávislost | Aramco | P/B | Rizika na Blízkém východě | Swiss | Crypto | Aktuální anomálie | Investice | Czech Media Invest | Vývoj na dluhopisovém trhu | Zhoršení ratingu Francie | Britská centrální banka | Společnost Equinor | US Bancorp | John Kenneth Galbraith | DXY | Pevný kurz vůči dolaru | Německý automobilový koncern | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Index českého investora CII750 | Stravenkové firmy | Podíl ve firmě | Co je to fiskální politika? | Obchodování komodit pomocí CFD | Alexandr Novak | Spotřebitelský sektor | Geopolitické riziko | DPFO | Saldo běžného účtu | Potenciál | MACD | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Nové technologie | Návrat inflace | COP26 | XEL | Allianz Trade | Globální dluhopisové trhy | Opční smlouvy | Veřejně obchodované fondy | Neschopnost splácet dluhy | Taneční kroky s trhem | Investopedia | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Sev.en Energy | Podnikatelské aktivity | Edge | Akvizice | Japonské firmy | REITs | Finanční stabilita | Lednová inflace | Index aktivity | Vývoj indexu amerického dolaru | Továrny na čipy | Oslabování měny | Dopad na akcie | Význam embarg a sankcí | Společnost Seznam.cz | Delivery Hero | Pokračující expanze | FiveThirtyEight | Česká měna dnes | Ministr vnitra | Pokles cen energií | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | Zneužívání sankcí | Výkonný ředitel | DDoS útoky | Technologie blockchain | Nejdůležitější ekonomické události | Carmen Reinhartová | Bankovní společnost | Objem ropy a plynu | Fond Quantum Fund | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Nejhorší krize | Hluboká recese | Škoda Auto | Investiční bublina | ADP report | Růst amerického dolaru | KTOS | Etnické rozdíly | Inside Bary | Formule | Politické rozhodnutí o produkci | Vývoj spreadu | Vývoj měnového páru USD/CNH | LNG terminály | Vývoj kurzu amerického dolaru | Miliony dolarů | Chování | Velký státní dluh | Ifo | Webinář | HDP v Maďarsku | Cenová volatilita | Japonské akcie | Nákupní centra | Nálada v eurozóně | Programátor | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Argos Capital | Obchodní pravidla | Ztráty předešlého roku | Pojišťovna Generali | Investiční svět | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | E.ON ČR | Louis Vuitton | Blackstone | Kulturní rozdíly | Zahraniční obchod ČR | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Prognózy | Britská libra | Tajemník ruské bezpečnostní rady | Reálný výnos amerických bondů | ČNB Jiří Rusnok | Avon Protection | Německý ekonom | Šéf Fedu Powell | NYSE | Zajímavé zisky | Zkušení obchodníci | Hlavní index moskevské burzy | Intervence | Výkon ekonomiky | Finanční rovnováha | Společnost Cisco | Kurz kuvajtského dináru | Cena generických futures | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Kurz ropy | Akcie Raytheon (RTX.US) | Klimatická politika | Broadcom | Ekonomická důvěra v eurozóně | Rozsáhlé propouštění | E.ON | Prognóza ceny platiny | Jaroslav Tupý | Slabá koruna | Odklad splátek | Sezónní výkyvy | Redwire | Akcie Saudi Aramco | Ark Investment | WIIW | Pozitivní roky | Klesly akcie | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Dopady pro světovou ekonomiku | Plošná karanténa | Experti | Trendy na trhu | Peter Virovacz | Poskytování likvidity | Počáteční zisky | Produkce energie | Fibonacciho posloupnosti | Posuvný Stop | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Německý parlament | LSEG | Vývoj dlouhodobých inflačních očekávání | Daň z mimořádných zisků bank | Veřejný dluh Británie | Futures a opce | Ceny australského uhlí | Sentiment indikátory | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Futures kontrakt | Rekord | Skupina Saxo Bank | Ministr dopravy | Význam embarg | Bull run | MiCA (Markets in Crypto Assets) | Nižší sazby | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | Vstupní náklady | Techy | Viterra | Americký inflační report | Mimořádné daně | Kolaps HDP | Nezávislost | Výsledková sezóna s XTB | Bitcoiny | Daň na banky | Zastropování ceny | Rozvíjející se země | Hasbro | GEM | Průměrný výnos | Bankovní skupina | Pumpování peněz do ekonomiky | Člen bankovní rady ČNB | Válka na Ukrajině | Krátká pozice | Zdražení dovozů | Kolísání měn | Návrh zákona | Madrid | Stop-Loss | Vyrovnaný rozpočet | Evropský index | Vliv krizových situací | Evropské měny | Býčí výhled | Úroveň důvěry | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Hospodářství EU | Creditas | Dění na trzích | Výkonná rada MMF | Důsledky embarg a sankcí | Faktory ovlivňující měnové trendy | Meziroční inflace ve Velké Británii | Eric Schweitzer | Výhled Fidelity International | Moody's Investors Service | Makroekonomický fundament | GEN | Ruští chudí | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Slábnutí koruny | Objem ropy | Ministři financí Evropské unie | Společnost Apple | Zscaler Inc | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Zvýšení produkce ropy | Zavedení embarga | Účely primární veřejné nabídky | Ukazatel strachu | Asijské trhy | Americké investiční banky | Reálné příjmy domácností | Ukrnafta | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Bloomberg Markets | Impuls | Český statistický úřad | ETF na komodity | Accor | EUR/USD | PiS | Efektivní správa | Bruno Le Maire | Bruegel | Zajímavé zhodnocení | Index ekonomické nálady | Ruská vládní strana Jednotné Rusko | Snižování stavů zaměstnanců | Ministerstvo financí dnes | Představitelé G7 | General Electric | Výnos amerických bondů (TIPS) | Zdanění bank | Technická analýza GBP/USD | Ukrajinské síly | Rozpočtové deficity vlád | Muskovy aktivity | Nálada v průmyslu | Administrativa prezidenta | Negativní účinky | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | Mediální magnát | Dění ve světě | Spotřebitelé | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | Oblasti supportu | CAPEX | Krypto burzy | Důvěra v ekonomiku | Javier Milei | Růst akciových indexů | Von der Leyenová | LULU | Protiíránské sankce | General Motors (GM) | Nejsilnější měna světa | Předseda představenstva | PKN Orlen | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Hospodářský výsledek | Die Welt | Americká kosmetická společnost | Digitální aktiva | Mediální společnost | Cena kryptoměny ethereum | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Budoucí tržní podmínky | Strach | Idiosynkratické prvky | Obchodní restrikce | Přístup k financím | Business Outlook | Americký soud | Český průmysl | PACCAR | Elektrická energie | Albertsons | Cena bitcoinu | Dobré načasování | Současná cena | Finanční páka | Stephen Brennock | Cestování | Historie obchodování | Obchodování na burzách | Skladování fyzických komodit | Španělský deník | SOK | Ceny producentů | Wolters Kluwer | Spotový trh | ESM Klaus Regling | Zimbabwský dolar | Konkurenti | Foreign Policy | COT report | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | Jestřábí komentáře | ETH | Chování trhu | Auta se spalovacími motory | Valíd | Agentura AFP | Index spotřebitelské nálady | Solidarita | Geografická diverzifikace | Elliptic | Tuzemské hospodářství | Stochastický oscilátor | AEX index | Brent | Vliv trendů ve spotřebitelském chování na ekonomiku | Američtí vojáci | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Softwarová společnost | Streamovací služby | CSI 300 | Aktuální vývoj | Kansas City | Desetileté výnosy | Geopolitické vlivy | Benchmark | Německá spolková vláda | Cloudflare | Sankce EU | Cena pšenice | Milionáři | Rostoucí výnosy | Rezistence | Levná ropa | Rozdíl mezi měnovou a fiskální politikou | Švédská Riksbank | Společnost E.ON | Analýzy cen komodit | Opatrný optimismus | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Nejvíce zlata | Rotterdam | Přebytky zahraničního obchodu | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Výhody blue chips | Nejvyšší soud | Americký akciový trh | Průměrné mzdy | Nikola | Force | Automobilka PSA | Severoevropská dohoda | Transakce s kryptoměnami | UnitedHealth (UNH) | Potravinové zásobování | Demografie | Reakce ČNB | SSR Mining | Bernie Sanders | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Nutrien | Equiti Capital | Cenné papíry | Globální pandemie koronaviru | Nabídka a poptávka komodit | Letošní rozpočet | Americké podniky | Společnost Lukoil | Vliv mocenských struktur | Výnos | P/S | DeFi | Měnové riziko | Nová prognóza ČNB | DAI | Olívia Lacenová | Jak nejlépe investovat | Russell 2000 | Příležitosti a rizika | Acacia Communications | Daně z příjmů fyzických osob | Oxfam | Úsporný balíček | Skupina J&T | Sázka na pokles ceny | Kurzotvorné informace | Vysoké sazby | Medvědí výhled | RBC Capital | Green Deal EU | Chování lidí | Diem Association | Shrnutí roku | Soudní dvůr EU | FB.US | Ocelářství | Societe Generale (GLE.FR) | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Infekce koronavirem | RBS | Plány obnovy | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Průmyslové využití | Frakování | Zpřesněné údaje | NAZK | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | Tisk peněz | IHNED | AOL | BreakEven | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Marika Čupa | Konflikty a spory | Navázání měn | Dlužník | Čínská banka | Zalando | NKÚ | First Citizens | Rizikovost | Efekt posilující koruny | Uzavření příměří | TNOTE | Silný výhled | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | Švýcarské rafinerie | Zhejiang Huayou Cobalt | Společnost NOC | Zvolení Pavla | Velké hospodářské krize | Vývoj na trzích | SMA | Medvědí Pin Bar | Retracementy | Drahokam | USMCA | Anglo American Platinum | Vzdělávání | Vývoj české inflace | Index ropy a plynu | Denník | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Investiční strategie | Opatření v Číně | Akcie Upstart | Slabá poptávka | LYNX Trading | Společnost Orsted | Nákup českého dluhu | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | GB00B03MLX29 | Generovat zisk | Dopravci | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Cena emisních povolenek | Reddit | Příklady z historie | IDEA | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv (OFAC) | Německé hospodářské instituty | Zkrocení inflace | Šéfové | Jiné měny | Dobrý byznys | Pronájem nemovitosti | IBM (IBM.US) | Sazby v USA a Evropě | Firma ČEZ | Akcie Erste | Index DOW | ESG | Import | Indikátor vývoje cen | Analytik Broker Consulting | Pokles dolarového indexu | Členové NATO | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Propan | Capri | Americká energetická společnost | Efektivnější systém | Graf EURUSD | ORSTED.DK | FSLR.US | Euler Hermes | Tučné zisky | Akcie Facebooku | Fungování finančních trhů | Pevné terminály | Oživení čínské ekonomiky | Finanční regulátoři | Vstupy a výstupy | Výnos dluhopisů německé vlády | Hrubozrnná rýže | Zrychlení růstu ekonomiky | ČD-Telematika | Airbus SE | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | Alcoa | Milton Friedman | O2 Czech Republic | Přebytek rozpočtu | Forexový trh | Burzy po celém světě | Splátky dluhů | Příjmy ruského rozpočtu | Topný olej | Akcie roku 2020 | Snižování sazeb ČNB | Miliardář Elon Musk | Drobní obchodníci | Společnost Huawei | Státní dluh | KLDR | Neckarwestheim | Zastavení dodávek plynu | Kuvajt | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Kontrariánství | Viceguvernéři | Vyjádření ČNB | Daytrading | Barbadoský dolar | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Commodities | Investor Warren Buffett | Výraznější impuls | Měnové krize | Dynamika směnných kurzů | Burzovní obchody | Události ve světě | Liberalizace trhu | Nejlepší technologické akcie | Schlumberger (SLB) | Znehodnocování měn | Směřování měnové politiky | Boháči | Daň z benzinu | Kontrakty | CZ Export | INR | Aktuální růst mezd | Šéfové českých firem | Akcie RWE | Jeden dolar | Belviport Trading Limited | Swapové body | Prague Economic Papers | Pohyby a trendy | Budoucí trendy | Výsledky ČEZ | Vývoz ruské ropy | Meziroční vývoj inflace v Turecku | Míra inflace v dubnu | Akcie Alibaba Group | Index Cboe | Průměrný objem obchodů | Způsob obchodování | Kurs měny | IMK | Capitalinked.com Radim Dohnal | Komodity - nejčastější otázky | Mergermarket | Investice proti inflaci | ETFS Natural Gas | Společnost Genesis | Elektronické obchody | Výhled letošního vývoje ekonomiky | Doji | První hike ECB | Propad cen | Akciové investování | Společnosti vyrábějící vakcíny | Mediánová cena | Obchodování s cennými papíry | Stíhačky F-35 | Propad ceny ropy | Barrick Gold (GOLD.US) | Kryptoměna Bitcoin | Kancléřka Merkelová | Jak před inflací ochránit své úspory | Microsoft (MSFT.US) | Lámání rekordů | Institut DIW | Údaje o hrubém domácím produktu | Investors | Spekulovat na budoucí cenu | VOW1 | Většinový podíl | AUDUSD | Online obchodování | Rozvojová spolupráce | Cenné lekce | Index DXY | Úroky na hypotékách | Akcie Apple (AAPL) | Praxe | Nasdaq100 | Investiční výhled | Finanční války | Mezinárodní investiční banka | Call of Duty | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | AI | Společnost Didi | Pohyby cen komodit | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Výrobní sektor | Americká technologická společnost | Dodávky ruského plynu | Převzetí Activision Blizzard | The Washington Post | Labouristé | Společnost Chainalysis | Again Capital | Palladium - Vývoj ceny palladia | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Contract for Difference | JPY | Poměr výnosu | H&M | Regulační úřad | Akcie Palo Alto Networks | Ztráta indexu | Hospodářský vliv | Metaverse | Migrace a mezinárodní pracovní síla | Premiéři zemí Evropské unie | Členové eurozóny | Politické důvody | Nejvýraznější růst | Kweichow Moutai | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Mezinárodní tlak | Síť Threads | Počet živě narozených | Americká investiční banka | Roskomnadzor | Tescan Orsay Holding | Polovodiče | Index SSE | Bulgargaz | Německý hospodářský institut DIW | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Bezpečné přístavy | Cena americké ropy | Klíčové suroviny | Odhad HDP | Gulf Coast Gasoline | Poradce Bílého domu | Top Gun | FTX | Růstový balíček | Ekonomiky v eurozóně | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Prezidentská debata | Casino | Pfizer (PFE.US) | Jiřina Lužová | Negativní roky | Kulturní a sportovní sankce | PAYX | Rekordní deficit | IT skupina | Posilování dolaru | Růst českého HDP | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Farmaceutické firmy | Asad | Obnovení dodávek | Svaz průmyslu | Závislost na dolaru | Německá společnost | Uber Technologies | Ceny sóji | ÚOHS | Britské domácnosti | Geely | Libra ztrácí | Akciový index Nikkei | Changpeng Zhao | Nová bankovní rada | Wonderinterest Trading | Zásobníky plynu | Boston Consulting Group (BCG) | Rozpočtové přebytky | Španělský premiér | Projekce | Index NASDAQ 100 | Znehodnocení | Kontrakce | Obchody prostřednictvím online platforem | Nové energetické technologie | Růst měnového páru | Peníze | Zadluženost Spojených států | Nabídky akcií | Čas jsou peníze | Vztahy s Čínou | Infekce Covid | Bilance obchodu | Index CAC 40 | Co je komodita? | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Robert Habeck | Zpracovatelský sektor | Rheinische Post | Ukazatel | Plovoucí LNG terminály | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Vzácné kovy | Bankovní rady ČNB | Vývoj měnové politiky | Rosenblatt Securities | Levné akcie | Indikátor ATR (average true range) | Čokoláda | Francie | USD | Eurové příjmy | Index akciové burzy | Indikátory v eurozóně | Měnověpolitické zasedání Fedu | Petrodolary | Ukončení války na Ukrajině | Aurora Cannabis | Dosáhnout zisku | Hospodářská stagnace | Vývoj kurzu bitcoinu | MONET.CZ | Title Transfer Facility | Specifické výzvy | Obchodovat na burze | Trh fúzí a akvizic v České republice | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | Přebytek obchodní bilance | ČNB Rusnok | Meziroční růst cen | Úmluva o zákazu chemických zbraní | Úřad pro hospodářskou soutěž | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Flag | Evropské akcie | Lukáš Voženílek | Současné globální výzvy | Český miliardář | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Americká společnost Tapestry | Deutsche Wohnen | Certifikáty | Vývoj akciového indexu DAX | Lex ČEZ | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Obchodní politika | Evropské firmy | Výrazný vzestup | Burza v Praze | Vyloučení z G20 pro Rusko | Služby | Možnost dalšího poklesu | Faktor udržitelnosti | Silně volatilní | Teorie černé labutě | Zisky bank | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Začátek nového trendu | Technologie blockchainu | Kurz eura k dolaru | FBI | Pokles ceny ropy | Hlavní události tohoto týdne | Neomezené nákupy | Hoteliéři | ALUMINIUM | Obchodní aktivity v Rusku | Dramatické dopady | Aktuální informace | Měnová politika Fedu | Evropský výrobce letecké techniky | Čínský celní úřad | Saxo Bank | Čerpání peněz | Pařížská dohoda | Omezení obchodu | Obavy z krize | Běžný účet platební bilance | Plaza Accord | Největší světové ekonomiky | Long obchod | Nejznámější kryptoměna | OX Capital Markets Ltd | Akcie technologické společnosti | Tuzemská ekonomika | Obchodní a mezinárodní dohody | Anthem | Tržby maloobchodníků | Strategie Trend Swing | Německá zajišťovna | Životní náklady | Energetické úspory | Barel ropy | BlueBay | Amgen | Český trh práce | Umělé nadhodnocení | Stochastický | Palladium | ČSOB Smart | Power Exchange Central Europe (PXE) | Budoucí vývoj úrokových sazeb | Americký Fed | Omezení dovozu pohonných hmot | Řecká vláda | Představitelé ECB | Člen bankovní rady České národní banky | Vakcíny proti koronaviru | Průmyslový Dow Jones | Medvědí signál | Globální hospodářský růst | Evropské aerolinky | Solidní výnosy | Měnová krize | Svaz německého průmyslu (BDI) | Ropa WTI | Mike Pence | Podnikatelský sektor | Profit-Targety | Tvrdý lockdown | Micron | 2bminer | Agentura pro předcházení korupci | Krypto trh | Společnost Sentix | Polymetal International | Tipy na zajímavé akcie | Energetické suroviny | Obchodní deficit Spojených států | Obchodní transakce | Kapitál | Výsledek hospodaření | Game changer | Lockheed Martin | Prodeje aut | Chudé země | GLEN.UK | Americká softwarová společnost | Těžba OPEC | Bayer | Burzovní komise | Milionář | Alaska Air Group | Supervelmoci | Investigativní projekt | Bankovní rada ČNB | Hugo | Záchranný fond | Protistrana | Švýcarská centrální banka (SNB) | Kontrakty na ropu | Reálné ekonomiky | Trend u zlata | Plynovod Nord Stream 1 | Vstupy ve směru pohybu volatility | ETF iShares Silver Trust | Dividendová politika | Akcie L´Oreal | Pozice velkých spekulantů | Nové mutace | Období stagflace | Společný podnik | Shopify | SRI | Vývoj devizových rezerv | Nové sankce proti Rusku | ESG investování | Qualcomm | Wheaton Precious Metals | Nejbohatší Čech | Měny v regionu | Potenciální ztráty | Rijád | Current Ratio | Developeři | A.P. Moller-Maersk | Bankovní domy | Klaus Wohlrabe | Bohuslav Čížek | Buy Limit | Magnát | Otřesy na finančních trzích | Dell Technologies | CASH HISTORY | Průběh krize | Brexit | Lídři zemí EU | Ekonomické obchodování | Respektování územní celistvosti | Eurostoxx 50 | Smlouva o nešíření jaderných zbraní | Investiční služba | Kč/USD | Hudebních vydavatelství | ZEW index | Dmitrij Polevoj | Tržní signály | Tempo hospodářského růstu | Společnost NJJ | Přebytek běžného účtu | Intraday | Vakcinace | Parag Agrawal | Nová makroekonomická prognóza | Státní svátek | Občané | Falcon 9 | Česmad Bohemia | Vývoj dolarového indexu | Open Society Foundations (OSF) | Škoda JS | Špatné počasí | Stav devizových rezerv | WallStreetBets | Total | Jak diverzifikovat portfolio | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Panama papers | Hnědouhelné elektrárny | Výhled poptávky | ABT | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Upravený zisk | Německý koncern | Britové | Americká sněmovna reprezentantů | AEX | Technická analýza | Dolar dnes | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Závod na elektromobily | Přímé intervence | Extrémní růst | Evropské burzy | ProfitLevel | Bungie | Prodávat akcie | Plány | Recyklované zlato | Valná hromada | Míra inflace v Maďarsku | Inflace v České republice | Videokonference | Technologický vliv | Banka Goldman Sachs | Deficit zahraničního obchodu | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Velkoobchodní ceny plynu | Ant Group | Akcie ČEZ dnes | Pařížská dohoda o klimatu | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | USD/BRL | Bankovní skupiny | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Obchodní deficit USA | Martin Winterkorn | Advanced Micro Devices (AMD) | Na burze | Americký prezident Joe Biden | App Store | Zastropování ruské ropy | TerraUSD | Energetické akcie | Dopravní subvence | Snížení dluhu | Obchodní strategie pro komodity | Resistence | Akciový výhled | Akcie RHM | Dollar Index | Americká média | Člen ECB | AMS | Karlsruhe | Fondy obchodované na burze | Jemen | Španělsko | Robinhood | Viceguvernér ČNB | Izraelská ekonomika | Zemědělský svaz | Primární veřejná nabídka (IPO) | Odliv kapitálu | Obranný sektor | Blokování finančních prostředků | André Kostolany | Vstoupit na burzu | Trh s nemovitostmi | Investiční analytik | Vývoj ceny zemního plynu | Globální krize | Bond | Broker | Deficity a přebytky | Poměr PE | Spory kolem ruského plynu | Společnost Siemens | Zničení Ruska | Sankce Rusko | Rakouská bankovní skupina | Analytik Saxo Bank | Slovenská vláda | Implikované volatility | Investice do robotiky | Objem obchodů s akciemi | Růst výrobních cen | Zvyšování těžby | Vývoj ceny palladia | Devalvace měny | Jurisdikce | Proražení | Cash flow | Zlevňování benzínu | Spikevax | Sodexo | Strategie pro obchodování s komoditami | Katar | Síla amerického dolaru | Nákup plynu | Ruský Davos | Setkání akcionářů Berkshire Hathaway | Hodnota majetku domácností | Home office | Diplomatické sankce | Pomoc pro Ukrajinu | Krok za krokem | Převodník měn | Státní ropná společnost | Posílení koruny | FX FORECAST | Velikost pozic | Eustream | Česká pošta | Český investor | Investorský sentiment | Split | TXN | Petrus Advisers | Export | Glencore (GLEN.UK) | Změna klimatu | Přetrvávající vysoká inflace | Pražírny | Příjmy a výdaje domácností | Pozorování | Odškodné | Tvorba pracovních míst | NFLX | Američtí centrální bankéři | Dluhopisový index | Čínské technologické firmy | Cenový skok | Blue chip | Krize a konflikty | Tencent (700) | Čínská telekomunikační společnost | ZISIF | Kurzovní lístek | DTE | Macquarie | FedEx | Kovy vzácných zemin | Henkel | Španělský dolar | EURUSD | Akcie letecké společnosti | CFD na komodity | Pokles kurzu | Klimatické změny | Index volatility CBOE | Ropa Brent | Výkonost průmyslu | Hyperinflace | Úvěry v eurech | OIV | Nord Stream 2 | Pokračování medvědího trhu | Zisky amerických akcií | Obavy z pandemie | Norské společnosti | Cenové tlaky | DISCA | Čekající příkazy | ČSOB | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Garance | Trading Room | Zynga | Vládní nástroj | Jaké jsou nejoblíbenější komodity? | Swapy | Zastavení poklesu | Spekulovat | Kapitálové strategie | Prodej automobilů | Béžová kniha | Cena elektřiny pro německý trh | Gilead | Zvyšování nákladů | Prezident institutu ZEW | Comcast | Výroční zprávy | Zhoršení platební morálky | Tržní hodnota firmy | Studená válka | Ruská společnost | Dohoda Severoatlantické aliance | Tržní volatilita | Ekonomický přístup | Sociální sítě | Southwest Airlines | Důvěra v eurozóně | Data o vývoji HDP | Akcie Exxon | Tradingová portfolia | CATTLE | Nibe Industrier | Pivovar | O2 | Vládní opatření | Kabinet | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | CashFlow | City & Financial | Energetická společnost | NVDA.US | Bleskový průzkum | UNDP | Komise pro cenné papíry (SEC) | Chainalysis | Česká zbrojovka | Deutche Wohnen | Bezpečnostní zájmy | Snižování úroků | Korunový trh | Nasdaq v New Yorku | Šok | Ceny ve výrobě | N7 Holding Ltd. | WIG20 | Ropná zařízení | Očekávaná reakce | Producenti na Blízkém východě | Hodnocení současné situace | Širší index S&P 500 | CFD kontrakty | Německé instituty | Wienerberger | Energetické zdroje | Ruský prezident | Pověst | The Economist | Statistický úřad Eurostat | Měnové války | Průměrná mzda v Rusku | Telecom Italia | Rekordní růst | Index agentury Bloomberg | Bogdan Maioreanu | Ekonom společnosti | Hongkong | Středoevropské měny | Obchodní platformy Metatrader | Evropská inflace | Italský premiér | Průměrná volatilita | Výrobce pneumatik | ByteDance | Rozvahy Fedu | ProSiebenSat.1 | Screening akcií | Komoditní sektor | Avast | Konjunktura Spojených států | Cenové úrovně | Tempo zdražování | Ceny emisních povolenek | Akcie Avastu | Mzdový nárůst | Akcie Kratos (KTOS.US) | Společnost Emirates | Zavedení eura | Warren Buffett a Charlie Munger | Burzovní průvodce | Historický vývoj inflace | Trh s ropou | Výsledek jednání ČNB | Záporné reálné úrokové sazby | Fialova vláda | Role Ruska | Russia Trading System | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Regulace | Instrument | Japonské vlády | Výsledek inflace | Spolkový sněm | Obrovský potenciál | Ředitel investic | Hospodářské problémy | Radovan Vítek | NFP | Béžová kniha Fedu | OXY.US | FSLR | Sýrie | Červnová inflace | Kofola | 4GLD.DE | Úroková sazba | Vít Hradil | NFP americký dolar | LMT | Apple Pay | Alexandr Lukašenko | Odklad splácení půjček | Vývoj ceny kakaa | Značka Amazon | Mírové mise | Patria Online | Prudký růst ceny ropy | FME | Bridgewater | SPGI | Noviny | Sazby hypoték | Igor Kim | CSCO | Měnový fond | Dnešní ADP report | Vladimir Čižov | Exekuce | Hertz | Německý export | BHP Billiton (BHP.US) | Tichomoří | Agentura Kjódó | Unie | Ekonomika USA | Investor Warren | Iniciativa Pásu a cesty | Dovoz | Dillí | Výkon | Státní výdaje | Akcie společnosti Intel | NextEra | Admirals | Denis Šmygal | Ahold Delhaize | Investiční téma | Inflační spirála | Cenné kovy | Netflix (NFLX.US) | Miliardář George Soros | USD/ILS | Vývoz LNG | Lenovo | Ruská federace | Nasdaq Composite | Zvednutí sazeb | Ruští miliardáři | Next Finance | Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2023 | Společnost China Mobile | AWP | Výzkumy | InterContinental | Xiaomi | Nikkei | Litva | Tovární objednávky | Emirates | Premier League | Obchodní nástroje | Rohlik Group | TIPS | Aktuální kurzy | Produktovod | Obchodování na finančních trzích | Nejbohatší | Hyundai | Zvýšení úrokových sazeb | Hypotéky v Česku | Reálné hodnoty | UniCredit Bank | Daňové škrty | Zvyšování sazeb Fedu | Tropické zemědělské plodiny | Obchodování na komoditním trhu | CFD (Rozdílové smlouvy) | Data z amerického trhu práce | Penzijní fondy | Psychologické hladiny | Politická situace | Tržní trendy | Uhelné elektrárny | Roční růst | McLaren | PayPal Holdings Inc | Hansjörg Wyss | Společnost BarthHaas | Fitch Ratings | iShares Physical Gold | Separatisté | Trpělivost | Komoditní fondy | Německý dovozce ruského plynu | Strop pro výnosy | Hlavní burza | Zasedání FOMC | Zvezda | Model 3 | Snížení schodku | Prezidentské kampaně | Elektrárenská společnost | Rostoucí ceny energií | Akcie Didi | Nižší úroky | NFP report | Dot plot | Jak obchodovat s komoditami | Mezinárodní finanční korporace (IFC) | Vasyl Bodnar | CISCO | Ruské banky | P.A. | Čtvrtletní zisk | Císařství | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Devizové rezervy České národní banky | Čtvrtletní výsledky | Giuseppe Conte | Zajišťovny | NASA | Bankomaty | Kapitálový trh | Myšlenkové schéma | Praní špinavých peněz | Sentiment na akciových trzích | First Solar | Commodity Channel Index | Největší ztráty | Nemovitostní fondy | Oživení trhu | Daniel Častvaj | Reálný účet | Úvod do světa komodit | Růst ekonomiky USA | Čínské úřady | Rekordní maxima | Pozitivní zprávy | Zvýšení sazeb | České hospodářství | GBP/USD | Roubini | Zásobování průmyslu | The New York Times | Longbow Asset Management | Vnímání rizika | Vládní výdaje | Nové zprávy | Naeem Brokerage | Zisková firma | Akcie Google | Velikost fondu | Panevropský akciový index | Metaanalýza | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Vyšší náklady | Investovat | Dvojitý vrchol | Vývoj indexu bankovního sektoru | Investiční chování | Dovednosti | Slabé měny | Akciové indexy | Průmyslová výroba v Německu | OD7F.DE | Vklady | Hospodářské záležitosti | Data z tuzemské ekonomiky | Ekonomické problémy v západním světě | FDP | Měnový pár EUR/USD | Největší firmy | Umělé inteligence (AI) | Mitsubishi UFJ | Global X SuperDividend REIT ETF | Nervozita | Norsko | Hospodářský institut | Dovozní cla | Spekulovat na cenu komodity | Elon Musk | Kryptoměnová burza FTX | Společnost Shell | | Sell Limit | Společnost Metro | Raylyst | Akcie Airbus | Eurex | Pokles ceny akcií | Šíření nemoci | Tesla Elon Musk | Antimonopolní pravidla | Caterpillar | Uvalení sankcí na ruský plynovod | MT5 | Katastrofální dopady | Viry | Mimořádný zisk | Investovat do indexu S&P 500 | Oliver Blume | Czechoslovak Group (CSG) | Globální ekonomiky | Býčí sentiment | Data o HDP | Tyche Capital Advisors | Aircraft Industries | Carry trading | Silky Zdeňka Porybného | Konopné akcie | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Investice do těžby | Investice do solární energie | Bidenovy plány | Skokové posílení | Vybírání zisků | Investing.com | Akcie W.P. Carey (WPC) | Time-Frame | Americký prezident | Trh s komoditami | Dodávky čipů | EOG | Falešné proražení | Der Spiegel | Myšlení | Stavebnictví v USA | Správa poválečného Japonska | Vládní představitelé | Západní společnosti | Pro tradery | Bankroty | Německá bankovní společnost | Model Y | Americké centrální banky | Investoři v USA | Investování u XTB | Munich Re | Proinflační faktory | Dominance bitcoinu | Cenové pohyby | Gigant Gazprom | 1 milion | Společnost Pfizer | Expanzivní fiskální politika | Argor-Heraeus | Finanční instituce | Stratégové | Porovnání meziročního vývoje | Budoucnost automobilového průmyslu | Firemní zisky | Nálada v Evropě | CitFin | Fincentrum | Výrobní ceny | Trans-Pacifik | Pokles cen nemovitostí | Marek Mora | Investice ve stavebnictví | Prezidentka Xiomara Castrová | Nejsilnější růst | Příjmy a výdaje | Výrobci elektromobilů | Christine Lagardeová | Tržní hodnota americké společnosti | Akciový index S&P 500 | Metalurgie | Tiff Macklem | Světová finanční krize | Tržní reakce | Obchodní platforma | Coca-Cola | Portfolio | Vyšší úrokové sazby | Měnové instituce | The U.S. Treasury | Vývoj meziroční inflace | Světový obchod | Úroveň důvěry veřejnosti | Roger | Propad poptávky po ropě | Rozdělení akcií | Obchodní signály pro ropu | Investovaný kapitál | Aktivity v USA | Výkonnost společnosti | Bundesbanka | Henk Jan Rikkerink | Nouzový program nákupů aktiv (PEPP) | Směnné kurzy měn | Textron | Kurz jüanu | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | B/E | Vývoj ceny akcie RWE | Fixní výnos | Mezinárodní agentura pro energii | Vývoj na komoditních trzích | Burza cenných papírů Praha | Západní sankce | Scorpio Tankers | Trend following | Akcie Aston Martin Lagonda | EUR/CZK | Indexy aktivity | Soud v Haagu | Zájem investorů | Spotové obchodování | YTD | Znárodnění ČEZ | McKinsey | The Italian Sea Group | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Jaroslav Hanák | Banka JPMorgan | Zlepšení sentimentu | Rekordní minima | Euro Stoxx 50 | China National Petroleum Corporation (CNPC) | Poptávka centrálních bank | Dovoz ropy | Trans-Pacifik (TPP) | Stav energetické nouze | Baterie do elektromobilů | Rekordní zisk | Dostatek hotovosti | Euforie | APA | CAC 40 | Zpřísňování měnové politiky | CO2 | Finančník | Richard Bechník | Morgan Stanley (MS.US) | Liz Truss | Turecký statistický úřad | Graf akcií | Levnější ropa | Obavy z čínských elektromobilů | Norilsk Nickel | Ceny akcie Komerční banky | Makrodata | FANG | Francouzská automobilka | Prezident | Vyšší zhodnocení | Exxon Mobil (XOM.US) | Čínští výrobci | Společnost Nasdaq | Lepší výsledky | Britský premiér | Uniper (UN01.DE) | Investoři | Malta | CFRA Research | Průmyslové objednávky | Prodej nových osobních automobilů | BitMEX | Formace hlava a ramena | Cenový růst | Premiér Petr Fiala | Obchodní napětí | Hynix | Hlavní index francouzských akcií | Obchodní deník | Globální vývoj | Fungování | Odklon dopravy | Americké ministerstvo spravedlnosti | Sója | Historická výkonnost | Azovstal | Jake Dollarhide | Britské akcie | Nastavení úrokových sazeb | Commodity futures trading | Nordstream | Výnosy z amerických dluhopisů | Upstream | Petr Pavel | Akciová burza | Futures na S&P 500 | Online nakupování | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Slovenská centrální banka | Ceny zinku | Fidelity | Export zboží | Index CSI 300 | Spotřebitelská nálada v Německu | Situace kolem koronaviru | Polymetal | Agentura Unian | Německá průmyslová produkce | Nejvolatilnější forexové trhy | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | Index výroby | Prostředí pro nákup a prodej | Předseda sněmovny | Nízké úrokové sazby | Konflikt mezi Izraelem | Negativní sentiment | Evropská měna | Japonská automobilka | Abdalláh Dardarí | AMD | Možnost obchodovat | Arca Investments | PwC ČR Jiří Moser | Banky v ČR | Velké firmy | Společnost Google | Přidaná hodnota | Krátké (short) pozice | Jeff Bezos | Kapitálové rezervy | Karina Kubelková | SWFX | Snížení nákladů | Minimální mzda | Nákupní apetit | Prezident ECB | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Úsporný tarif | Kurz japonského jenu | Výzvy v obchodování | Raytheon | Ropné společnosti | Severní Korea | Index PPI | Budějovický Budvar | Finanční pomoc | Marine Le Pen | Obchodování s termínovými kontrakty | Společnost Wirecard | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | MSCI Emerging Markets | Dosažení zisku | Investice do dluhopisů | Balíček na podporu ekonomiky | Supporty a rezistence | Šéf Bílého domu | Akcie Manchesteru United | Tranše | Venezuela | Nárůst ceny | N7 Holding | Jádrový index | Fiat Chrysler Automobiles | Cena mědi | Světové kryptoměny | Bez rizika | Insolvence | Zisk | Německý akciový index | Boom | Vývoz pšenice | Home Credit & Finance Bank | Firma Meta | Global Blood Therapeutics | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Peso | Pesimismus | Vývoj průmyslu | Nárůst poptávky | BKNG | Podezřelé transakce | Jak se stát lepším investorem | Růstová fáze | Decentralizovaný systém | Arthur Hayes | První hike | CDC | Mezinárodní organizace a smlouvy | Obchodní dohoda | ČSSD | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Moderna | Červencová inflace | Inflace v lednu | NFT tokeny | Den obchodování | Commonwealth Bank | Vývoj ceny cukru | Bloomberg News | Období inflace | Canberra | Ekonomický vývoj | SMA 200 | Mobilizace ekonomiky | Jak investovat do zlata | Boj s inflací | Britská centrální banka dnes | Hrubý provozní zisk | Struktura devizových rezerv | Ekonomika Francie | Index čínských firem | Situace na finančních trzích | Makroekonomická prognóza | Borsa Italiana | Směnné kurzy | Nominální úročení | Index KOSPI | Ruské ropy | Bank of England | Investiční | Týdenní pivotní body | Automobilka Toyota | World Gold Council | Airbnb | Ministr práce | Forward guidance | Inflační překvapení | Global Finance | Vývoz ropy ze Saúdské Arábie | Gary Gensler | Cena Etherea | Souhrn finančních trhů | Plnění objednávek | Sloučení | Vzorce chování | Převod měn | Index těžařů | Bezprecedentní propad | Zveřejnění zprávy | Razie proti Srbům | Jednotné měny | Cineworld Group | Mary Dalyová | Rozvíjející se ekonomiky | Rostoucí ceny ropy | Záchranné programy | Chvaletice | Uložení peněz | Sazby na hypotékách | Volatilita na trzích | Výkonnost fondů | ETS | Marie-Claude Nadžmová | Vývoj sazeb | Daniel Křetínský | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | VIG | Nové vakcíny | Svět kryptoměn | WSJ | Tiskové agentury | Berlín | Fiskální rok | Sentiment investorů | Xetra | RWE | AT&T | Poptávka po ropě v Číně | Zápis z posledního zasedání | Normalizace trhu | Čínský index SSE Composite | Americké prezidentské volby | Pohyby trhu | Průzkum | Jak obchodovat ropu | Michal Dvořák | Jednotná evropská měna | BABA | Energetický gigant | Svaz německého průmyslu | Prodej aut v Rusku | Hlavní úroková sazba | Investiční rating Ruska a Ukrajiny | Zdražování potravin | Boeing (BA.US) | PMI pro sektor | Provozní zisk | Mzdová spirála | BP | Mimořádná opatření | Bohatí | Tržní podíl | Christian Lindner | Ekonom BHS | Řecký premiér | IEA | Grafy | Typ tradingu a investice | Migrační dohoda | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Solární energie | Kancléř Olaf Scholz | Japonský HDP | Růst německé ekonomiky | Maroc Telecom | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Robert Gilpin | Marshallovy ostrovy | Slabý ekonomický růst | Anglie | Zdravotní péče | Tranzitní plynovody | Zlaté fondy ETF | Manažer fondu | Intervence proti euru | CRHC | Velikost lotu | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | AS SICAV I - All China Equity A Acc USD | Asijské země | Vedení Volkswagenu | Uranium Energy | Makrokalendář | Akcie W.P. Carey | Sestupný trend | Čínské hospodářství | Zemědělské plodiny | Investiční cyklus | WYNN | Ekonomika Číny | Čínské banky | US500 | Tržní rizika | Burza v Moskvě | EMEA | Kč/EUR | Cestovní ruch | WKL | Investiční riziko | Šéf švýcarské centrální banky | Klíčové společnosti | WHR.US | Technická analýza EUR/USD | Individuální sankce | Celosvětový hrubý domácí produkt | Current ratio | Sony Interactive | Odhad spotřebitelské důvěry | EUR/PLN | Kolísání cen | Důvěra v ekonomiku eurozóny | BP (BP.UK) | Analýzy | Formule 1 | Technický výhled trhu | Obchodní plán | TRY | Koupit akcie | Data z průmyslu | Americký S&P 500 | Recese ve Spojených státech | Odhad analytiků | Potravinové krize | Hertz Global | Slevy | Viceguvernérka | Dopad embarg a sankcí na hospodářství | MPO | MSTR | Politická nestabilita | TTF | Globální nálada | Strategie investování | TOP ESG | Dopady pandemie COVID-19 | Národní rozvojový fond | Poradenská společnost | Moderna akcie | Letecká společnost Virgin Atlantic | Technologické centrum | Použití nukleárních zbraní | Dolary | P/E | Zpráva | Reakce trhů | Zemní plyn ve Spojených státech | PXE | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Ruské společnosti | Altria | Netflix (NFLX) | Ekonomické dopady | Prémie | Migrace | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Inflační situace | Přístup na burzu | České PMI | Invesco | IM2A | iPhone | Demokraté | HeidelbergCement | Německý DAX | Tower Semiconductor | Představitelé Fedu | Portu Marek Malina | Ifo Klaus Wohlrabe | Prodej | Hlavní události | Den D | Důvěra domácností | Brusel | Patria | Oslabování dolaru | Nabídka | Ekonom IHS Markit | EP | Práce z domova | Import ruské ropy | Východní blok | Analytik Purple Trading | Vzdušný prostor | Oblast rezistence | Události roku | Realitní společnost | Trendy v chování spotřebitelů | Pšenice na burze | Uber | Rozpočtová politika | Plavba na otevřeném moři | Vývoj kurzu EUR/CZK | Tencent | Česká měna | Nová prognóza | Colt CZ | Počerady | OTP Bank | UnitedHealth Group | Onemocnění COVID-19 | Obchodované komodity | Akcie a dluhopisy | Makedonský dinár | Země G20 | FTNT | Chřipka | Platební neschopnost | Znárodnění | SK Hynix | Data z ekonomiky | Průmyslové revoluce | Snížit riziko | Pomoc ekonomice | Niall Ferguson | Firma Belviport Trading | Dodávky na trh | EPH | Janet Yellenová | Úrok | Dluh Británie | Objem intervencí | Hrubý domácí produkt (HDP) | Pilot amerického letectva | Americké ministerstvo energetiky | Web Semafor | Prezident Javier Milei | Evropské ekonomiky | Náklady financování | Implikace | Výhled na rok 2023 | Beyond Meat | IQOS ILUMA | Skupina OPEC+ | Eurové úvěry | Zasedání Fedu | Management | JOLTS | Americké HDP | Opoziční poslanec | Davos | Porovnání vývoje | Agentura Reuters | Belt and Road | Půjčka | Obchodování komodit | Obchodní ředitel | GBP | Plynovody | Potenciální rizika | Nobelovy ceny za ekonomii | ČNB tisková konference | Co se děje na finančních trzích | RoboMarkets | Finanční ředitelka | Althea Spinozzi | Sloe | Stagnace poptávky | Významné cenové výkyvy | Agrofert | Emma Capital | Spotřebitelský sentiment | CERGE-EI | Korekční pohyb | PFE | Pokles vývozu | Česká televize | iPhone 15 | Vývoj ceny bitcoinu | Bohatý | Automobilka | Applied Materials | XM | Aktuální prognózy | Vedoucí představitelé | Technologické tituly | Breakout strategie | Burzy kryptoměn | Vztahy velmocí | J&J | Nové příležitosti | Volatilita na forexu | MIFID | First Republic Bank | Vítězství Joe Bidena | Zhoršování situace | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Zavedení dovozních cel | Obchodujte ropu | Hroutící se ekonomika | Sankce Spojených států | JPM.US | Švýcarská banka | ADR | USDA | Gen Digital | Bard | Růstové akcie | Akcie herní společnosti Roblox | Realizovat strategie | Graf ropy WTI | Zprávy a analýzy | Konflikty | Huawei | Růst úrokových sazeb úvěrů | Olej | Investiční poptávka | Měny rozvíjejících se ekonomik | Pokles cen komodit | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Zpomalení ekonomického růstu | S&P Global | Trojúhelníkové formace | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Výhled ratingu | Emoce | Státní pomoc | Dluhopisové výnosy | Pakt stability a růstu | Zvýšení úrokové sazby | Posilování eura | Centrální banky | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Finanční ředitel | Kontejnerová loď | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Go-Ahead Group | Exprezident Trump | Vývoj akcií | Atlantia | Skupina PPF | Defenzivní příkazy | Vzdělání | Quantum | Hospodářský vývoj | Rozhodnutí soudu | Den daňové svobody | Admiral Markets | Prodej dluhopisů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Shell a BP | Tokeny | GAAP | Hospodářský výhled | Telecom | Obchodní svaz | Japonská vláda | Rizika a příležitosti | Hospodářské dopady | Velká změna | Prognózy ČNB | Thomas Pugh | Třída aktiv | Rozpočtový přebytek | Pandemie COVID | Pivovary Staropramen | Německé ceny | Marek Odehnal | Rating Ruska a Ukrajiny | Obchodování | Zvýšení daní | Potenciální zisky | Rizikovější měny | Odraz na finančních trzích | Automobilky | Legislativa | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | Žebříček nejbohatších Čechů | Společnost Berkshire Hathaway | Zprávy | Prezidentka ECB | Vesa | Akcie v Asii | Lidé v Británii | Pákový efekt | Cenový boom | Vliv na ceny | Řízení měnových trendů | Škody po zemětřesení v Turecku | Růst cen ropy | Majitel | Předpověď | Dluhopisoví tradeři | Rostoucí životní náklady | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Týdenní shrnutí | Sankce namířené proti Rusku | Akciový index CAC 40 | Standardizované futures kontrakty | Trhy s kryptoměnami | Spotřebitelské ceny v USA | Index Stoxx 600 | Vysoký přebytek | Reakce centrální banky | Chevron Corporation | Open A.I. | David Card | Fiskální pravidla | Meta | Diverzifikátor akciových ztrát | Simon Property Group | Financial Times (FT) | Guru | Nejznámější kryptoměny | Graf USDILS | UBS | Akciový analytik | Nadšení | Martin Nejedlý | Růst spotřebitelských cen v USA | Exact Sciences | Nákupy dluhopisů | BCM | West Texas Intermediate | Akciové burzy | NATO | Nezaměstnanost v USA | Oznámení | Murray | Covidová pravidla | Institut Ifo | FB | Průmyslové komodity | Rizika při obchodování | Investiční zlato | Dlouhodobé investování | Averze k riziku | Živočišné komodity | Politické riziko Japonska | Thyssenkrupp | BREAKING | Poměr nákladů a výnosů | 1 000 barelů | TSMC | Reálné mzdy | Kukuřice - Vývoj ceny | Cena ropy na světových trzích | Prognóza IE | Solana | Rozdílové smlouvy (CFD) | Cinema City | Financial Advisory Leader | Americký maloobchod | Evropské trhy | Index STOXX Europe | Ceny stříbra | ZEW | Finanční nástroje | Akcie v Evropě | Dow Jones index | HCFB | Dlouhodobé důsledky | Treasuries | RBC Capital Markets | Ropovod | Spekulant | Pandemie COVID 19 | Vzdělávací nástroje | Aktuální inflace | Úsporný energetický tarif | S&P Case-Shiller index | Klid na trzích | Důležité ekonomické události | Ceny ropy | PG | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Kurs eura | Crew Dragon | Britský statistický úřad | Obchodování a investice | Normalizace měnové politiky | Fundamentální analýza akcie | Island | Santander | České firmy | Queen's University | Akcie Philip Morris ČR | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Fenomén | Společnost BBC | Silný růst | Armageddon | Cotton Exchange | Byty | Výhled vývoje ekonomiky | Digitální ekonomiky | Nejlepší čínské akcie | Unijní diplomacie | Světová meteorologická organizace (WMO) | Objem dluhopisů | Bezpečné investice | Jim Cramer | Úspěšný začátek | Zvolení Trumpa | Výrobce léků | Vyšetřování | Největší švýcarská banka | Míra zadlužení | Eurostat | Historický vývoj | Uran | Trades | Natural Gas | Vesmírné akcie | Poradkyně ministryně energetiky | Riziko Japonska | Velké západní společnosti | Guido Imbens | Snížení státních výdajů | Úřad Eurostat | Oanda | Všechny akcie | Vyhlídky | D&B | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Ceny Bitcoinu | Deflace | Monitorování | Raiffeisenbank Russia | Daňový poplatník | Dror Bin | Rozsah škod | Silné cenové tlaky | Global macro | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Kristalina Georgievová | Investiční aktivita | Volby na Tchaj-wanu | Dodavatel plynu | Moskevská burza | Tovární objednávky v USA | Komodity na trading platformě | Ruský oligarcha | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Největší americké banky | Zemědělské komodity | Bankhaus Lampe | Obchodování s povolenkami | Dubnová čísla | Růst inflace | Politické faktory | Celkový trend | Broker Trust | Oční duhovky | Petr Fiala | Covid | Cena povolenek | Extrémní bohatství | Snížení DPH | Příliv dolarů | Celkový roční výkon | MOEX | Mitsubishi UFJ Financial Group | Šokující předpovědi Saxo Bank | Ropná válka | Turecká lira | Alitalie | Airbus | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | REGN | Akcie třiceti předních amerických podniků | Obchodování na pražské burze | Cílování inflace | CZ | Bydlení | Tržní podmínky | Německé firmy | Ropná pole | Cena ropy brent | Investiční banka | L‘Oreal | Ukrajinská státní plynárenská společnost | Tesco | Larry Kudlow | Strategická rozhodnutí | Snižování cen | Ruský velvyslanec při EU | Vojenský konflikt | Occidental Petroleum | iFX | Zajištění na stáří | PwC | PLTR | Marek Brávník | Diplomatické napětí | Alstom | Výhled hospodaření | Virgin Galactic | Evropské dividendové akcie | Přidávání do pozice | Práva ke značce | Globální finanční systém | Americká společnost Intel | YCC | Reálná mzda | PEG | Velikost kontraktu pro komodity | Praha | Angela Merkelová | Recyklace | Pokles tržeb | Berkshire Hathaway | Udržitelnost | Macrotrends | Evropský parlament | Technologický holding | Příjmy Ruska | Raketové útoky | Hospodářské cykly | Piráti | Hazardní hry | Měny rozvíjejících se zemí | Inteligentní investor | Rozvoj kryptoměn | Eurokomisař pro ekonomiku | Hospodaření státu | Odklon lodní dopravy | Jsou komodity dobrou investicí? | Současný trend | Kurz EUR/USD | Omezení pohybu kapitálu | Obchod Amazon | Míra | Hong Kong | Terminální úroková sazba | Mírové procesy a dohody | W.P. Carey | Tržní úrokové sazby | 3M | Sazby v USA | Obchodování na trzích | Raman Haloučanka | Krypto komunita | Deutsche ReGas | Analýza trhů | Nejdůležitější události | Rekordní ceny | Lula | Petr Král | Pozastavení obchodování | HKD | Trans Adriatic Pipeline | Rostoucí trendové čáry | EURCZK | Ceny ropy Urals | Komoditní měny | PLTR.US | Výrobce letadel | RDW.US | Program nákupu aktiv | Komodita | Depozitní sazby | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Měnová politika americké centrální banky | Doba návratnosti | Phillips 66 | Správkyně Sberbank | Marek Pokorný | Sony Interactive Entertainment | RIOT | Gazeta.ru | Index pařížské burzy | Sazby centrálních bank | Suroviny | Technická recese | Moskva | New York Mercantile Exchange | Index ropy | Prognóza Fedu | Energetická skupina | Očekávání úrokových sazeb | Cena zlata dnes | Oživování ekonomiky | Dnešní data | E15 | Volný čas | Hedgeové fondy | Petrochemická společnost | DiDi Global (ADR) | Carnival | České banky | Licence Sberbank CZ | Panama | Ukazatel Běžné likvidity | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Graf vývoje | Covidová vakcína | Digitální měny | Švédská centrální banka | Berenberg Bank | RWE Gas | Vláda USA | Nejsilnější měna | Kevin Tran Nguyen | Obchodní nápady | DIA.US | Zadlužování | Nordea | Evropský výrobce letadel | Edita Pozheguová | Tlak medvědů | Vlastní sociální sítě | Bankovní lobby BDB | Dennis Shen | Konzervativní strany | Analýza komoditních trhů | Páka | Výhled EBITDA | Očekávání investorů | Australský dolar | Obchodní svaz Confesercenti | Raphael Bostic | Odhady trhu | České koruny | Index cen domů | Čínské zboží | Akciové bubliny | Růst zadlužení | Patria Finance Tomáš Vlk | Výroba zpracovatelského průmyslu | François Villeroy de Galhau | Národní loterie | Investment management | Nio | Eutelsat | Akcie CK Hutchison | Šéf Facebooku | Počet převzetí evropských firem čínským podniky | Kryptoměnové burzy | Ekonom Ifo | Poskytovatelé indexů | Statista | Zpřesněný odhad | HDP Británie | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Špatné výsledky | Uplynulý rok | Objem exportu | Nástroj | Prodej elektromobilů | Reálné spotřeby domácností | Výsledky | Letošní rozpočet Německa | Míra úspor domácností | Přehled | Firemní úvěry | HUF | Ekonomické oživení | Společnost XTB | Dění na finančních trzích | K&H Bank | Firemní úvěry v eurech | Koruna | Tennessee | Aktuální ceny akcií | Výrazný pokles | Výsledek hrubého domácího produktu | Ceny ropy Brent v EUR | Yield | Německá průmyslová a obchodní komora | Zdražování pohonných hmot | XTB | Pokles investic | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Finanční služby | Fundamentální zprávy | Ceny akcií Ford | Spoluředitel | Orsted (ORSTED.DK) | Pokračující pokles | Monopoly | Fronty u čerpacích stanic | Vypuknutí pandemie | Projev Jeroma Powella | Dluhopisové fondy | Firma Apple | Hnědouhelné lomy | Cukr | Commodity Futures Trading Commission | Plynovod Baltic Pipe | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Analytická společnost | EOS | Vývoj ceny plynu | ČNB Petr Král | Tržní ceny | Světová potravinová krize | HDP eurozóny | Supreme Edition | Kroky centrálních bank | Kupující | Bitcoin | CF.US | COCOA | Osídlování Ameriky | Booking Holdings | Shell | Státy Evropské unie | Akciové tituly | Inflační tlaky | Kryptoanalytik | Včerejší obchodování | Siemens | Minulá výkonnost | Average daily range | Stellantis | CAT | Anomálie vývoje kurzu koruny | Asie | Typ koronaviru | Finanční výsledky | Waste Management | Futures na evropské indexy | Jacobs | Onemocnění | Provoz jaderných elektráren | Cena ropy WTI | Bank of America | Inflace v Rusku | 350.org | Úroda | Pokles HDP | Kurz dolaru | CVC | Ekonomické vyhlídky | TIM | Americký výrobce | DMA | Miliardy | Fundamentální analýza | Propad | Petr Lajsek | Broker Consulting Index | Zastavení výroby | Worldcoin | Zvyšování daní | Marka | Zajímavé akcie a ETF | Čínské továrny | S&P/ASX 200 | Výkonnost indexu RTS | Silný dolar | Předseda dozorčí rady | Kryptoměny bitcoin | Šéf Tesly | Zelenskyj | Riziko recese | Fiat Chrysler | Index MSCI Emerging Markets | CZKCASH | Prasknutí bubliny | Thalery | Výsledky firem | Retracement | Asijské císařství | Společnost Verizon | Koš komodit | Ipsos | Šéf polské centrální banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Dopady koronaviru | Sazby ČNB | Finanční domy | Oldřich Dědek | Odhad růstu světové ekonomiky | Konec roku | Asociace | Rystad Energy | Následky pandemie | Šéf Naftogazu Oleksij Černyšov | Eli Lilly | Telegram | Silná rally | Současná rozpočtová situace | Odvětví cestovního ruchu | Nižší low | Ekonomický propad | Zrušení půjček | Britská banka | Cenový index PCE | Podnikatel Elon Musk | RIO.UK | Investice do platiny | 787 Dreamliner | Údaje | Hlavní měny | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Recese v Evropě | Tudor Jones | Barrick Gold | MAAE | xStation | Nabídka Nortonu | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Exxon Mobil | Globální dodavatelské řetězce | Výkonnost | Hodnota měny | Super obchod | Mluvčí Bílého domu | Raiffeisen | Pandemie koronaviru | SVB Financial | Skladování ropy | Lubor Lacina | Colgate-Palmolive | Nomura | PSA Group | Benchmarky | Problémy v západním světě | Ant Financial | Zůstatek | Stimulační opatření | Oslabení měny | Hypoteční trh | Období zvýšené volatility | Finance Bank | Platby za plyn v rublech | Íránský konflikt | Cities 40 | Německá automobilka Porsche | Měnový pár EUR/PLN | Elektrická auta | Příjmy z reklamy | Softwarový gigant | Plyn z Ruska | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | Vlastnictví | Leva | SAE | Obchodní války | Aktivita ruských továren | Šéf bankovního dohledu | Světové ceny ropy | Potenciální obraty | Akcie Innovative Industrial Properties | Meme stocks | Posílení kurzu | Alibaba | Thoma Bravo | Americká banka | Průzkumy | Mimořádná daň | Index šanghajské burzy | Severní Kosovo | Robert Half International | Indigo | Německý export v březnu | Očekávání analytiků | Hospodářský růst v eurozóně | Report ADP | Tuzemská firma | Nejvýraznější ztráty | Wally Adeyemo | BHS | Torm | Český index nákupních manažerů | Makroekonomický výhled | Objem | Technologické společnosti | Tisková konference ČNB | Greenpeace | Nikotin | Spotové ceny elektřiny | Aktivisté | Olympijské hry v Tokiu | Ruská vojska | Výsledky průzkumu | Hospodaření státního rozpočtu | Zvyšování mezd | Pasivní investice | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Ropa WTI - Vývoj ceny | Co jsou mezinárodní konflikty? | Ředitel ČEZ | WMT | Energetický trh | Nepředvídatelnost | Prognóza ceny ropy | Obavy z recese | Konjunktura | Class A | Čínské trhy | Jeff Currie | 5 000 bušlů | CVC Capital | Spoření | Ekonomické klima | Těžařská firma | EPIF | IPO Aston Martin | Boeing 737 | Forwardové sazby | Tržní kapitalizace bitcoinu | Ekonomiky eurozóny | Federální rezervní systém | Sázka | Propad exportu | Příjmy z prodeje ropy | Oživení v Číně | Americký index S&P 500 | Microsoft (MSFT) | Moje obchody | Nákup a prodej | Andrew McCaffery | Elektrické vozy | Společnost Nvidia | Cenový šok | Klima | Inverze výnosové křivky | Energetické podniky | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Saxo Bank Steen Jakobsen | Zlevňující ropa | Dovoz z USA | Počet uživatelů mobilního bankovnictví | Toyota Motor | Britská banka HSBC | Škoda Transportation | Deprese | Skupina Vivendi | Pevný kurz | Britské libry | Goldenburg | Bilion | WHEAT | BDO | Čínský Shanghai Composite | Akcie Volkswagen | Firma Dun & Bradstreet | Faktory ovlivňující fiskální politiku | UEC.US | BKNG.US | Akcie Advantest | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Dopady konfliktu | Investovat do Bitcoinu | Komoditní burzy | Výsledky společnosti | Vývoj EUR/USD | Obchodování s akciemi | Vale | Srovnávací základna | Ceny plynu v Evropě | Pojišťovny | Genesis Capital | Podnikatelská nálada | Náklady na těžbu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Propuštění | Postavení na trhu | Americké měny | Ceny bavlny | Pochybení | Uvolňování měnové politiky v USA | Vývoj meziroční inflace v Japonsku | Ropné zdroje | iPhone 14 | Nucor | EEX | Termínovaný vklad | Kurz koruny k euru | Graf | Letní měsíce | Stablecoiny | Obraty | Aktivity v Rusku | mmBtu | Obchodovat s komoditami | Národní měny | Tuniský dinár | Malajsie | Negativní sentiment investorů | CBRE | Subvence | Swingový výhled | NGAS | Carry trade | Rizika pro společnost a lidstvo | Ekonomické události | Regulátor | Vývoz zemního plynu | Northrop Grumman | Vládní dluh | Mezinárodní organizace práce | Hodnota firmy | Investiční firmy | Odliv dividend | Shortovat | Raytheon Technologies Corp | Index S&P 500 | Praktické tipy pro obchodování | Pocit zmatku | Výhled cen | Pojišťovna VIG | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Zvýšené riziko | Barack Obama | Zajištění bezpečnosti umělé inteligence | CTA | Volodymyr Zelenskyj | CFRA | Patrick Harker | Jak obchodovat komodity | Propad české ekonomiky | Ceny cukru | John Kirby | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Dlouhodobý výhled | Cena benzínu | Německý výrobce | Majoritní vlastník | Omezené riziko | Demokraté a Republikáni | Digitální zlato | Hráči na trhu | Společnost Yahoo | Rozpoutání války | Průmyslová výroba | PSTH | Jana Maláčová | Šéf centrální banky | Atlantský Fed | Philip Morris ČR a.s. | Důchod | Status bezpečného přístavu | AXA | Znalost měnových trendů | MMF Kristalina Georgievová | Dolar vůči japonskému jenu | Vesmírné projekty | Aussie | EU50 | Guvernéři centrálních bank | Porsche SE | FTC | Světové postavení | Valné shromáždění | Pfizer | Ekonomika Německa | Vedení centrální banky | The Guardian | Snížit emise | Nižší provize | Ajay Banga | Case-Shiller | Nejlepší akcie | Hrubý domácí produkt | Hodnota primární veřejné nabídky | Volba příštího prezidenta | Posílení amerického dolaru | Ceny na čerpacích stanicích | Oživení americké ekonomiky | Sulut Airways | Růst českých firem | Důvěra investorů v ekonomiku | Situace v eurozóně | Vývoj inflačních očekávání | Plyn | ZS | Distribuce | Úspěch v obchodování | Forex pozice | AFP | Studie | Covestro | Blízký východ | Meta (Facebook) | Úsilí | Objem obchodů s akciemi na pražské burze | Josep Borrell | Technické ukazatele | Velmi bohatý | Historický vývoj ceny ropy Brent v EUR | Investice do technologií | Vesmírné akcie 2021 | Poradenská firma Dun & Bradstreet | Americký podnik | Převzetí Credit Suisse | Spotové ceny | Joachim Nagel | Tržní hodnota akcií | Kontrakty TTF | Slabší koruna | Hodnota aktiv | Akcie TSMC | Škoda Group | Cena eura | Eurodolar | Úvěrové portfolio | První obchodní den | Schlumberger | Pokles exportu | Ant | Průraz | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | IMG Bohemia | Cena plynu | Carrefour | Hennadij Čyžykov | London Stock Exchange (LSE) | Šéf německé centrální banky | Short | ČNB Tomáš Holub | Zelené investice | Úřad INSEE | London Stock Exchange | Premiér Andrej Babiš | Druhy ropy | Deficit | Globální dění | Ukončení intervencí | Svíčkové grafy | Česká bankovní asociace (ČBA) | Poptávka po bezpečných aktivech | Omezení pohybu | S&P 500 Index | Stabilní hospodaření | EDF | Šéf unijní diplomacie | Bit.plus | Investování v Číně | Polsko | Pár EUR/USD | Ministr pro státní rozpočet | Kolaps | JEAN PIERRE | Rio Tinto | Chování obchodníků | Oživení evropské ekonomiky | KRW | Ratingová agentura | Kurz ukrajinské hřivny | Europe 1 | Devalvace | Reuters analytik | Francouzský ministr | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Bitcoin dnes | Zbrojovka | Reakce trhu | Trendové indikátory | Zpráva o inflaci | Summit na Bali | Výnosové křivky | FRA | Nakupovat státní dluhopisy | Masivní nákupy | Dušan Jilčík | Kontext | Patenty | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Celková investice | Forexové intervence | Růžový diamant | Akciový růst | Cena cukru na burze v New Yorku | Miroslav Novák | USDRUB | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | Centene | Vepřové maso | Ekonomická nálada | Hospodářské oživení | Bankéř | Zveřejněná data | Italská vláda | Oživení inflace | Vodafone Group | Kompletní průvodce | Zahraniční dluh Ruska | Ceny domů | London School of Economics | Americké automobilky | ADBE | Index volatility | Americká centrální banka | Fibonacci retracement | Spotřebitelská nálada | KOMB.CZ | Hypotéky | Pohyb kurzu | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Fiskální situace | Tikety | Recep Tayyip Erdogan | Finanční ztráty | Roblox | Jak fungují mezinárodní dohody | Současná situace | Lukáš Kovanda | MRK | Americká společnost | Aktuální hodnoty měny | Ústup inflace | EY | Reshoring | Nájmy | Nuevo León | Křetínský | PYPL | tradingeconomics.com | Akcie big data | Prodej různých surovin | LEN | Stratég firmy | Ministryně práce a sociálních věcí | Finanční operace | Přijetí | Embargo na ruský plyn | Leonardo SpA | Dopady války na Ukrajině | High | Noví investoři | Uzbekistán | Výhled na příští rok | Evropa | Pokles produkce | Sazby centrální banky | Nárůst cen ropy | Objem úvěrů na bydlení | Thomas Cook | Finanční rok | Title Transfer Facility (TTF) | Vojtěch Boháč | Česká spořitelna | Změny na trhu | Platina - Vývoj ceny platiny | Euroskupina | Jackson Hole | Zdanění mimořádných zisků | Premiér Kiril Petkov | Naftogaz | Nároky na kapitál | HUF/EUR | Korporátní daně | Závislosti na Číně | Natland Petr Bartoň | Směnárny | Vesa Equity | Dopady koronavirové krize | Bohatí lidé | Rostoucí trend | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Amazon (AMZN.US) | Disney+ | Vir | IBEX 35 | Spotřebitelské výdaje v USA | Finanční krize | Ukrajina | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Thierry Breton | Těžba kryptoměn | Premiér Naréndra Módí | Čínský prezident Si Ťin-pching | Odliv zahraničního kapitálu | Carry trade pozice | Universal Music | Fortune | Růst eura | Jednání FOMC | Podvážení | Tiffany | Reálný HDP | B2Gold | McAfee | Pokles ceny | Ropovod Družba | Lednový efekt | Prigožinův pokus o puč | Specialista na online obchodování | Načasování vstupů | Tomáš Vahalík | Salutem | Andrej Babiš | Obchodování a investování | Egypt | Johnson & Johnson | Vizualizace | Třetí vlna | Národní rozpočtová rada | Převod komodit | Ceny zemědělských výrobců | Index spotřebitelské důvěry | BYD | Investice do nemovitostí | Barterový obchod | Zakladatel Bridgewater Associates | EW | Poptávka po nemovitostech | KB | Dopady na ekonomiku | Oživení světové ekonomiky | Midstream | Makro data | Ekonomické ztráty | Napojení na ruskou ekonomiku | FCX.US | Ústavní soud | Sledování globálních ekonomických trendů | Libanonci | Beta | MS.US | Disciplína | Ceny ropy WTI | Bezpečné útočiště | Deficit rozpočtu | Čínský dovoz | Douglas Diamond | University College London | Snížení spotřeby | Ztrátové obchody | Ropa Brent - Vývoj ceny | Rezidenční nemovitosti | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Open interest | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Vývoj mediánové ceny bytů v Praze | Akcenta Miroslav Novák | Maloobchod | Ekonomická situace | Black Knight | Spot | Ropná krize | Emise CO2 | Optimistická očekávání | Ruský akciový trh | Interpretace | Indikace | Logistika | TRMDA.DK | Sójové boby | Oslabení amerického dolaru | Dovoz čínského zboží | Plány na obnovu | Turecká centrální banka | Regulátor hospodářské soutěže | Pivot Point | Novela zákona | Spotřebitelské ceny v Číně | Earnings | Německé vydavatelství | Tlaky na růst mezd | Ziskové obchodní příležitosti | Politické soupeření | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Inflace v EU | Rané formy obchodování | Rostoucí obavy | Trump | Sladká investice | DAX (DE30) | Směnný kurz eura | Tým InstaForex | Hospodářský propad | Guvernér banky | Online platformy | Jihokorejský KOSPI | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | Kakao | Brands | INDO Defence | Akcie Tencent (700) | Index Ventures | Rusko dnes | Carahsoft | Pomoc lidem | XOP | UBS Global | Česká koruna | Nakupovat zlato | S&P Global Ratings | Kiril Petkov | Vlna koronaviru | Dow Jonesův index | OECD | Futures trhy | Stimulační program | Kurzarbeit | Čínský akciový index | Prohloubení schodku | VTB | Upstart | Index Dow Jones Industrial Average | Purdue Pharma | Vliv mezinárodních vztahů na ekonomiku | Britský FTSE 100 | Aberdeen Global Premier Properties Fund | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Německý PMI | UPS | Růstový potenciál | CFD kontrakt | Vyloučení Ruska | Investiční společnost | Technické analýzy | Silnější dolar | Země BRICS | Svaz průmyslu a dopravy | Jachty | Wonderinterest | Makroekonomické ukazatele | G10 | Data z americké ekonomiky | Dnešní fundamenty | Urals | Ekonomické vztahy | Ekonomická aktivita v eurozóně | Zahraniční dluh | Obchodování v Asii | Spořící účet | Vliv na investice | Německý hospodářský institut | Použití Stop-Loss | E*Trade | Komoditní šok | Foreign Exchange | Mexiko | Počet žádostí o podporu | Největší IPO roku | Zástupci G7 | Euro dnes | Vstupy | Napětí na Ukrajině | Známky konjunktury | Akcie Barrick Gold | Samsung Electronics | Barometr platební morálky | X.com | IOGP.UK | Obchodní strategie | Genesis | Majetek amerických miliardářů | Rystad | Smart kontrakty | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Náhoda | Akciové výnosy | Kvantitativní zpřísňování | Obchodování ETF | Vysoká míra volatility | Inflace ve Francii | Dezinflační proces | Severní křídlo | Úrokové sazby Fedu | Měnový trh | Vítězství Bidena | Co jsou komodity | Kapitalizace kryptotrhu | Spotřebitelské ceny v Británii | Politická ekonomika | Ekonomická důvěra | Futures na ropu WTI | GBPUSD | Zastropování ceny plynu | Standard Oil | SEC Gary Gensler | Prezident Trump | Ministerstvo energetiky | Běžný účet | Obchodování s ropou | European Energy Exchange (EEX) | Britská měna | Akcie společnosti ČEZ | Moment obratu | Akcie Komerční banky | Tuzemské banky | Warranty | Společnost Novo Nordisk | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Hintermeier | Hodnota akcií | USD/CNH | HDP USA | Rakousko | BlackBerry | Problémy se subdodávkami | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Christopher Dembik | Globální ekonomická recese | Neenergetické komodity | Velcí spekulanti | Zobchodovávání očekávané volatility | Ekonomické ukazatele | Řetězec | Index pařížské burzy CAC 40 | AI.US | Stříbro | Těžby Bitcoinu | Hrozí krach | USDCAD | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Jakub Matis | Euro 7 | Neural4X | Oslabení koruny | BA.US | Býčí trh | Seznam Zprávy | Sankce uvalené na Rusko | Opatření vlád | Americký dolarový index | Guatemala | Guvernér rakouské centrální banky | Drahý kov | Údaje o vývoji trhu práce | Korporátní výsledky | Instituce | Čínský statistický úřad | COPPER | Constellation | Platby za plyn | Turecko | Loňský zisk | Mezinárodní skupina | Vyplácení dividend | Krmný dobytek | FRED | ex | Ziskové marže | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Výrobce sportovních vozů | GDPNow | Dopady inflace | PSA | Ministerstvo financí USA | Investice do fondu | Bank of Japan | Dreamliner | Zastropování cen elektřiny | Inflace v Polsku | Cohn Robbins Holdings Corp. | Kenneth Waltz | Čtvrtý balík sankcí | Japonský export | Rozpočtový deficit | Americké objednávky | Deficit federální vlády | Kristina Hooper | Nárůst HDP | Chamtivost | Perský záliv | WEN | Růst EBITDA | Big data | PX index | Globální ceny | Carl Icahn | Podnikatelská důvěra | Růst sazeb ČNB | Dovoz ukrajinského obilí | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Jakub Hodan | Naše ekonomika | Výstupní strategie | Instacart | XOM.US | Šíření nemoci COVID-19 | Jan Dvořák | Vývoj indexu energetických společností v S&P 500 | FAANG | Zvýšení sazeb ČNB | Ruská vládní strana | Harmonizovaná inflace | Mauricius | Promsvyazbank | Nejprudší pokles | Wall Street Journal (WSJ) | JNJ | Kevin McCarthy | Boris Johnson | Lidské rozhodování | ECB rozhodnutí o sazbách | Japonská automobilka Toyota | Růst výnosů | Obchodování se CFD | Crypto newsletter | Strategické snahy | LNG | USA Donald Trump | Deník El País | Internet věcí | Přístup ČNB | Měna Bitcoin | Cohn Robbins | Burza cenných papírů | Býčí signál | IGLN | Zájem o dolar | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Vladimír Dlouhý | Francouzská vláda | Export produktů | Dobrá data | Dlouhodobý nákup | Obchodování na burze | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Vývoj ceny zlata v USD | Millennium | Rozhodnutí vlády | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | Cla na dovoz hliníku | Prudké oslabení | Uvolněná fiskální politika | AB Inbev | DTE Energy | Inflační očekávání v USA | BBC | Silná ekonomika | Technologické firmy | Offshore | Přehled o dění na světových burzách | Mluvčí EPH | Jana Pokorná | GfK Rolf Bürkl | Burzy cenných papírů | Německý HDP | Czech Fund | Vývoj ceny akcií Ford | Italský MIB index | Heiken Ashi | Trader Workstation (TWS) | Carrier | Avio | Rumuni | Akcie firem | Do čeho investovat | Telekomunikační společnosti | Penále | Označení pro státní měnu | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Dovoz zlata do České republiky | Evropské sdružení výrobců automobilů | Frustrace | Nový výhled | Vývozní clo | Kongres | Prodeje dluhopisů | Rutina | Cena Cardana | Obchodní rozhovory | Denní rozpětí | Výdělky | Dluhopisoví investoři | Strategie Ondřeje Hartmana | Index AEX | Vývoz do Asie | Divize | Regulace AI | Automobilový průmysl | Rekordní minimum | Oslabování amerického dolaru | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | Signál na akcie | Vývoj měnového páru USD/JPY | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | PANW | Index cen výrobců | European Energy Exchange | Ekonomické cykly | Akcie Amazonu | Obchodování s korunou | Srílanská ekonomika | Následná stabilita | Klesající trend | Světové ekonomické fórum | Forexové trhy | Největší kryptoměna | Evropská ekonomika | Drahota | Nejpoužívanější měny | Rubl | Nákupy akcií | Příliv kapitálu | Rosněfť | Fibonacci | Las Vegas | Moore Czech Republic | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Pozornost | Výše nájemného | Důvěra spotřebitelů | Statistické údaje z USA | Gascade | Švýcarská ekonomika | Medtronic | Průměrný roční výnos | Natland | Země EU | Commodity Channel Index (CCI) | Veřejný dluh ČR | Indikátor RSI | Arbitráže | Audi | BlueBay Asset Management | Nálada mezi německými exportéry | Celosvětová poptávka | Stavební povolenky | Menšinový podíl | Akcionáři ČEZ | Zvýšená volatilita | McDonald's Corporation | Počet pracovních míst | Komise pro cenné papíry a burzy | Krach SVB | Xylem | Akcie americké internetové společnosti | Equinor | Uvolněné fiskální politiky | Arista Networks | Run na banky | Martin Krištoff | Zhodnocení kapitálu | Společnost a lidstvo | Investiční rozhodnutí | Obchodníci s ropou | Vývoj světové ekonomiky | Hladomor | Trh s futures | Financování války | Trh | Tržní volatilita na Forexu | Výrobce čipů Nvidia | Zavedení vlastní měny | Nárůst zásob | Medián | Fanoušci kryptoměn | Politická rizika | Kryptoměnová burza Coinbase | Dividendové akcie | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Cizoměnový dluh | Finanční společnosti | Volby v USA | Komise | Docomo | University of Michigan | Prodej ropy | Pád rublu | Aktivita na trhu | L3Harris | Debut na trhu Nasdaq | Crown | List Financial Times | Veřejný sektor | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Jednání OPEC | Válečná ekonomika | Jurij Vitrenko | Vládní podpory | Bohemia Energy | Erste Bank | Firemní kontrola | Prognóza České národní banky (ČNB) | Royal Mail | ODEHNAL & PARTNEŘI | Další rozvoj | Viktor Orbán | Členství v ERM | ICBC | Vysoké ztráty | Náklady spojené se skladováním | Výkyvy | CFTA | Managing Partner | Hospodářské instituty | ICU | Výrazný růst | Kurs koruny k euru | CNN Prima News | Cryptocompare | Ekonomický a strategický výzkum | Craig Erlam | Zvýšení ceny akcií Tesly | Electronic Arts | Kasina | Měnová autorita | Reálný výnos v Evropě | Pohled na zlato | Průmysl v eurozóně | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | S&P 500 | Fed | Rolf Bürkl | OpenAI | Výkon dolaru | USD/NOK | Potravinový řetězec | Šéf automobilky Tesla | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Luis De Guindos | Jaké jsou měnové trendy? | Ekonomické výkonnosti | Společnost ByteDance | Média a veřejné mínění | Investiční nástroje | Index londýnské burzy | Ekonomické škody | PLATINUM | Vývoj indexu S&P 500 | Lídři EU | Korekce | Globální šíření viru | Kanada | Kroger | JDE | Vývoz ropy | Volná pracovní místa | Ropný gigant Lukoil | Zvýšení mezd | Bitcoin v době krize | Tržní prostředí | Indikátory sentimentu | Koncern RWE | Uvedení akcií Porsche | Íránská revoluce | Průzkum PwC | Spotřebitelská důvěra v USA | Americký výrobce elektromobilů | Příležitosti k obchodování | Natixis | Oživení poptávky po ropě | Wells Fargo | Sazby daně | Zákonodárce | Růst spotřebitelských cen | Kybernetické hrozby | Poslanci Evropského parlamentu | Generali Investments | Google | Skupina Erste Group | Ministři financí | ProCent | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Dostatečný kapitál | Oilprice | Leonid Fedun | Nové trhy | Illumina | Buffett | Hnutí ANO | Money management | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko (CCR) | Tisknutí peněz | Ceny povolenek | Vyhlídky ekonomiky | RTL Hrvatska | Největší ekonomika světa | Výroby osobních automobilů | Rostoucí akciový trh | Lukáš Novotný | Evropská komisařka | Julius Baer | Výplaty dividendy | Ceny zboží | Technologický rozvoj | Euroclear | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | PPF Telco | Zestátnění | WISE | Kjódó | Pražské burzy | iShares Physical Silver | Banka First Citizens | Společnost Porsche | Alexion | Downtrend | Kontrakty na obilí | Krátkodobé obchodování | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Boháč | Výběry | Investování a obchodování | Aktualizace výhledu | Zadlužená Srí Lanka | Globální problémy | Krize eurozóny | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | ISO 4217 | Hlavní index čínských akcií | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Sankce na dovoz ruské ropy | Vietnam | Prezident Joe Biden | Prognóza ČNB | Znalost | Výrobce luxusních aut | SAP AG | Konkurenceschopnost | Funke | Světová banka (SB) | Capri Holdings | Dopad na trhy | Plovoucí terminál | Podnik | CMS | USDT | Uvolňování karanténních opatření | Globální recese | Průzkum analytiků | Nvidia (NVDA.US) | Velké banky | Index Standard & Poor's | Trade Center | Tvrdé sankce | CZ-USA | Zasedání MMF a SB | Šokující předpovědi | Analytické zprávy | Polský premiér | Klienti brokerů | Spotové ceny ropy | Opatření proti šíření koronaviru | Soud v Tokiu | Yahoo | Cena zemního plynu ve Spojených státech | CNOOC | Vakcína a covid | UnitedHealth Group Incorporated | WTI (OIL.WTI) | Měnové páry s eurem | Kancelářské nemovitosti | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | MT4 | Zemní plyn | Multitimeframe | Keynes | Swingové minimum | Vývoz do Číny | Snížení spotřeby plynu | Jaderný program | Investice do ropy | Chesapeake Energy | Ruské úřady | Ekonom Jan Švejnar | Unijní země | Jestřábí politika amerického Fedu | Akcie Palantir Technologies | Posílení dolaru | Financování války na Ukrajině | Omezení COVID | Nejistota | Expirace opcí | Stock | ANO | Švýcarský miliardář | Apollo | Růst tržeb | Britská ministryně | Obavy finančních trhů | Obranný průmysl | Thermo Fisher Scientific | Akciové indexy v USA | Odhad růstu ekonomiky | Úrokové sazby centrálních bank | Plný úvazek | IRS | Akcie roku | Firemní investice | HDP v eurozóně | Kupní cena | Palo Alto Networks Inc | Celosvětový trh s platinou | CME | Broker Consulting | Pokles cen ropy | Finanční problémy | Anthony Fauci | Ztrátové období | Modrý ptáček | Snap (SNAP.US) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Vývoj čínských zlatých rezerv | VZ | WIG | Odpojení EU od ruského plynu | Analytici finančního ústavu | Poměr P/E | Starosta Moskvy | CMA | USA Joe Biden | Obchodní systém | Cla na zboží | Akcie Morgan Stanley | Trumpova administrativa | Rating | Makroekonomické údaje | Růst cen stříbra | Intuitive Surgical | Úrokové sazby v Maďarsku | Dezinflace | Vysoké ceny energie | Amundi | Inflační epizoda | Akcie FAANG | Zvýšení ceny akcií | Úvěrové podmínky | Agentura S&P | Pokračující krize | Jihokorejská automobilka | Poměr P/S | Akciové trhy v Asii | Krize v zásobování | Vývoj celkové i jádrové inflace v USA | Příležitosti ke spekulaci | Zdravé firmy | Ebury | Výnosy banky | Ruská železnice | Tescan Orsay | SNB | Koronavirová pandemie | Konference FOMC | Burza rýže | Výstupní body | Hospodářský růst v Německu | Rivian | Borgis | Světová banka | Mexické peso | Microsoft | Stimulační opatření v Číně | RBC | Trh dnes | Maxim Manturov | Celkový objem ropy | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | Antony Blinken | Komodity - nejčastější otázky začátečníků | Pohled do budoucnosti | VSMPO-Avisma | Investice do fondů | Hrubý domácí produkt Ruska | Evropské země | Dopad na cenu | ČSOB Jan Bureš | Mattoni | ADP report zaměstnanosti | ECB dnes | UNWTO | Balkan Insight | Spekulace na pád | Vlk z Wall Street | NFLX.US | Promsvjazbank (PSB) | Asijské indexy | Dluhopisy a zlato | Polská zpravodajská agentura | Výběr akcií | Nákupy zlata do rezerv | Cla na americké zboží | Cena hliníku | Media for Europe | Svaz průmyslu a dopravy ČR | Americké úrokové sazby | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | PMEF | Rozložení investic | Data z USA | Evropské obchodování | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | SBUX | Předcházení konfliktům | Nadměrné výkyvy | Stabilní kryptoměny | Vláda v Pekingu | Eurokomisař | Repo operace | Mateusz Morawiecki | XRP | Společnost BlackRock | Společnost Tesla | Členové Fedu | Forwardy | Inflační vývoj | Commission | Spotřebitelská inflace | Propad výnosů dluhopisů | Hotovost | Defi | Společnost Meta Platforms | Íránský útok | Shortování | Haruhiko Kuroda | Steven Hanke | Akcenta | Intraday přístup | Změny cen | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | Demokratické strany | Správci aktiv | Japonsko | MicroStrategy | Pokles sentimentu | Aktéři | Měsíční průzkum | Michal Valentík | Mondelez International | Brazilský prezident | Předseda SEC | TD Ameritrade | Akcie ConocoPhillips | Správy majetku | Range | Joachimsthaler | Index českého investora | Migrační krize | Výroba aut v Německu | Letadla | Aerolinky SAS | Mistrovství | Bit.plus Martin Stránský | Finanční rezervy | S&P Global Inc | Celkový sentiment | CMG | Siemens Energy | Cybertruck | Obchodování akcií | Kde všude platí dolar? | LYNX webinář | Kurz dolarů | Vývoj úrokových sazeb ČNB | Silky | ALXN | Očekávané výnosy | Pomoc Ukrajině | Skotská premiérka | Riksbank | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dražší energie | Drahé energie | Rizikové investice | Hladiny podpory | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Trendová linie | Ekonomické problémy | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Důvěra | Continental (CON.DE) | Programování | Mobilní aplikace | Pravděpodobnost | Živé vysílání | Výkyvy kurzu koruny | Markets | Vývoj eura | Propouštění zaměstnanců | Apache | Zisk Komerční banky | Deficit nabídky | Prosperity | Silný propad | Finanční metropole | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Federální rezervní banka | Matematické rovnice | FSB | Newcrest Mining | Tesla Inc. | iOS | Jemenští povstalci | Označení pro měnu | Unce zlata | Exxon | NYMEX | Světová rezervní měna | Web3 | Chelsea | Primární nabídka akcií | Starlink | Meziroční růst HDP | Spolková vláda | Panelové diskuze | Penzijní fond | Markéta Šichtařová | Devizové intervence | Vyhlídky světové ekonomiky | Obchodování zlata | Realitní magnát | Bankovní akcie | Kellnerová | Hazard | ILO | Řízení rizika | Hlavní index ruských akcií | Růstový index S&P 500 | Kurzový vývoj | Obchodní praktiky | Zvýšení cel na dovoz | Futures na DAX | Příjmy z ropy | Organizace S&P Global | Globální riziko | Zpřísnění sankcí | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Polský zlotý | Německá vláda | Tomáš Kudla | NPT | Představenstvo | Káva - Vývoj ceny | Akcie na evropských trzích | Ministryně práce | IATA | Německo | Hlavy států | Série domácí měny | Nejvýraznější pokles | Historie burzovního obchodování | Útok na Ukrajinu | Měny&Sazby | MSFT.US | Makroekonomika | Německý Ifo index | Pokles úrokových sazeb | Prezident Ukrajinské obchodní komory | Agentura AP | Dosáhnout úspěchu | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Spotřební zboží | Soukromí investoři | Indická firma | Evropská banka | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Celkové riziko | Profitovat z růstu cen | Standard & Poor’s 500 | Emise | Skladování komodit | Tržní odhad | Plány Fedu | Trendové linie | Vlajka | DEM | Paušální daň | Vystoupení šéfa Fedu | Úroveň parity | Ostatní investice | Ekonomie | Výpadky | Rozsáhlé investice | BIIB | Objem obchodů | Návrh rozpočtu na příští rok | Ruský vyjednavač | Twitter | CFTC | Oleksij Černyšov | Velké zisky | Těžební společnost | Podpůrná opatření | FIAT | Tomáš Pfeiler | Derivátové trhy | Záznam jednání ČNB | Fluktuace | Makroekonomické zprávy | 3M PRIBOR | Vývoj ceny akcií Total Gabon | Utility | Telco | Krach | Pozitivní zpráva | Akcie Hewlett-Packard | Nifty 50 | Zemní plyn - Vývoj ceny | Internetové televize | AA | Zasedání americké centrální banky | Invest | Legitimita a akceptace | ForexFactory.com | Activision | Francouzská společnost | Amazon (AMZN) | Výhled poptávky po ropě | Gazprom | Trh s platinou | Možné riziko | Centrální banka | Spotová cena | Dopady pandemie na ekonomiku | Růst HDP Německa | Loko-Invest | Další růst | Obchodní bilance Turecka | Borealis | Top Glove | IHS Markit Ltd | Složitější řízení | Výsledky hospodaření | Andrew Bailey | Deutsche Börse | Jozef Síkela | Jiří Tyleček | Akcie Aston Martin | Ping An Insurance | Obchodovat forex | Index Sentix | Index PMI | Maximillian Copestake | Životní prostředí | Inflace v Británii | Společnost Deutsche Börse | Zisk Shellu | BlackRock | Ukrajinské jednotky | Rozbor | Walmart | Zelená politika | Spread v nastavení úroků | Vysvětlení rozpočtových deficitů | Pokračování rally | Enbridge | Maersk | Babcock | Fondy peněžního trhu | CL | Obchodní spory | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Nové akcie | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Gazprom Export | Pojištění proti nepřízni | QE | Quantum Fund | Fed úroky | Americká průmyslová produkce | Diamant | Odhad vývoje HDP | Abdal Fattáh Sísí | Tržní situace | Citelné zdražování | Rozhodnutí ČNB | Investice do akcií | Los Angeles | Pravidla regulace trhů | Castellum | ATR | JPMorgan Chase & Co | Směřování | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | C3.ai | LIBOR | Unijní ministři | ADB | Maturity | Internetové akcie | Tučné dividendy | Opce | Obchodování s Ruskem | Carashhoft Technologies | Arbitráž | Donald Trump | Eurobondy | Šéf burzy | Akcie Netflix (NFLX) | Šíření viru | Vyšší ceny | Na co si dát v dnešní době pozor? | Úvěry od komerčních bank | Pozice bitcoinu | Alexandr Solženicyn | Černá středa | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Pokles prodeje | Devizové trhy | Severomořská ropa | Jádrová inflace | Patrik Urban | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Visa | Programy technické analýzy | Národní podnik | Více časových rámců | Innovative Industrial Properties | Likvidace pozice | Podnikatelé | Kovy | Pohyb kapitálu | Citát | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Podstatné kurzotvorné zprávy | Investiční služby | Air France | Rumunsko | Nárůst výdajů | Polská vláda | Energetická společnost ČEZ | Počet zákazníků | Nájemné | Dluhové krize | Úrokové sazby v Česku | Sdružení automobilového průmyslu | Energetický sektor | Technické problémy | Zneužití tržní síly | Centrum | Dolar (tolar) | Zadlužení | Vodafone | Rheinmetall akcie | Akcie AMD | Společnosti | Alphabet (GOOGL.US) | Úspěšní obchodníci | Pandemie covidu | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | NÚKIB | Sinopec | Bollinger Bands | Český maloobchod | Kurz české měny | Kostolany | Sociální síť Instagram | Josh Hawley | Uzavírání obchodů | Julien Eberhardt | Rio Tinto (RIO.UK) | Recese americké ekonomiky | ING | Protiinflační tlaky | Aktuální obchodní seance | Aktivita v průmyslu eurozóny | Celebrity | Americká automobilka Tesla | Index DAX 30 | Izraelský šekel | Hlavní akciové indexy | Obchodování s emisemi ETS | Záznam ČNB | Proočkovanost | Kartel OPEC | Indická vláda | Standardizované futures | Fiserv | Aktivum | Mezinárodní spolupráce | Alžírsko | Tuzemské státní dluhopisy | Welltower (WELL) | WeWork | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Akcie Chugai Pharmaceutical | Směnný kurz | Riziko pro investory | Ján Čarný | Cenový cíl | Mero | Podhodnocené akcie | Ruský plyn | Federal Reserve | Akcie ve Spojených státech | Tuzemský maloobchod | Komunistické strany | Aktivita v americkém sektoru služeb | Vývoj inflace v ČR | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | Huobi | Blog | Jim Reid | Oblasti rezistence | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Blastar | Ruská invaze na Ukrajinu | Maloobchod v únoru | Bankovní tituly | Česká republika | Domácnosti | Italský ministr hospodářství | Americký dolar | Průměrný příjem | Inflace v ČR | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Zasedání vlády | Nedostatek potravin | Index Russia Trading System | Opel | Bilance běžného účtu | Decentralizované finance | CZGB | Adenza | Dobré zprávy | Nárůst objemů | Kov | Jak si vedl akciový index | Globální index | Komoditní trading | Úspory | Guvernér australské centrální banky | Zvýšení těžby ropy | Březnová inflace | Deutsche Bank | Rostoucí těžba v USA | Erste Group | Dolar k japonskému jenu | API | Navázání světových měn | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Vývoj měnového páru USD/TRY | Alexander De Croo | Bulhaři | Slabší ekonomika | Nákupy luxusního zboží | Výhled Saxo Bank | Fixed income | Co jsou futures kontrakty? | Obchodování s bitcoinem | Analytici | Obliba bitcoinových peněženek | Klienti Sberbank CZ | Prezident Pavel | Ceny komodit | Hamás | Konjunkturální průzkum | Merrill Lynch | PFE.US | Home Depot | Euro dolů | Azure | Cohn Robbins Holdings | Diverzifikátor rizika | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Lukáš Raška | Firma provozující Facebook | Štěpán Pírko | Miloš Vystrčil | Roční výkon | Eskalace | Kurz CZK | Postupy centrálních bank | Guvernér Fedu | Akcie společnosti Palantir | Embargo na palivo | Index frankfurtské burzy | Silné hospodářské oživení | EUR/HUF | Akciová burza v Argentině | Fix GBP/DEM | Exinity | Celsius Network | Zoom Video | Nejnovější prognóza | Průměrná cena ruské ropy | Suez | Odhady ekonomů | Mario Draghi | Rozmach Číny | Mluvčí | Škoda | Nákladová inflace | FTSE | Analytik Cyrrusu | CZK | Zlataky.cz | Ziskové obchodování komodit | Plovoucí směnný kurz | Index DAX (DE30) | Air Force Plant 4 | Státní dluhopisy | Forex live | Reuters | Politické otřesy | Cenové pohyby a trendy | Světové měny | Index nákupních manažerů | Ceny amerických akcií | Eurokomisaři | Přebytek zahraničního obchodu | Unilever | ETC | Odmítání kulturní výměny | Vyšší daně | Tržní vývoje | Alphabet (Google) | Charles Michel | Premiér Mario Draghi | Čínské 1leté úrokové míry | Zahraniční investice | VaR | Stablecoin | Ochrana zisků | Baidu | Londýnská burza | Scope | Situace na Ukrajině | QCOM | Dovoz z Ruska do Británie | Dovoz z Ruska | Denní minima | RHI | Dolar cena | Auchan | Odstranění problému | Klíčová průmyslová komodita | Kurz koruny | Zombifikace | Popularita obchodování | Nedostatek surovin | Situace | Chevron | MGM Resorts International | Anglo American | Euro vůči dolaru | Bureau of Labor Statistics | Ekonomické výsledky | Trh s kávou | Kompozitní index | Zpravodajská společnost | Vysoká inflace | Sociální hnutí | Vývoj obchodní bilance | Akcie Samsungu | Členské země EU | Ceny zemního plynu | Steen Jakobsen | Globální akciový index MSCI | Zpomalení globální ekonomiky | IKEA | Michael Kors | Záměrná praxe | Guvernér Michl | US100 | Štěpán Hájek | Ropné velmoci | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | KfW | Výkonná ředitelka | Směřování ekonomiky | Index US500 | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Predikce finančních trhů | Londýnské akciové burzy | Kryptoměnové společnosti | Depozitní sazba | Philadelphia Fed Business Outlook | Rada MMF | Burzovně obchodované fondy | Dezinformace | Snížení dodávek na trh | Starwisata Air | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Testovací účet | Splácení dluhu | Souhrnný index | Kurz eura vůči dolaru | Imperial Brands | Hodnocení brokerů | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Evropská unie a Spojené státy | Studie poradenské společnosti | Overbalance | Rolování | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Zvýšení slevy na poplatníka | Měny zemí | Palo Alto | Rekordní maximum | Euronext | Zakladatel | Cyklus růstu | Automobilka Škoda Auto | Reálné peníze | Předseda | Fiona Cincottaová | Poptávka po LNG | Italia Trasporto Aereo | Arm | Jednání ECB | Akcie čínských technologických gigantů | Finanční systém | Investování do různých komodit | Eskalace na Blízkém východě | Ceny obilovin | Akcie výrobce letadel | VOW1.DE | Viceprezident | City Index | Zavedení cenového stropu | Vývoj německého akciového indexu DAX | Růst v Číně | Zastavení intervencí | Forexoví obchodníci | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | CME Group | Vláda ČR | Extrémní výkyvy | Komodity ropa | Zájmové skupiny | Deficit veřejných financí | VP Bank Group | Deutsche Boerse | Linda Yaccarinová | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Ripple | Chipotle Mexican Grill | Slovenská inflace | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Polská inflace | Společnost Lumius | Růstový impuls | Vysoké úroky | Výnosy z investic | Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum (PMEF) | Singapurský dolar | Internet of Things (IoT) | Prime | Nižší růst | 4217 | IQOSILUMA | Kostarika | TSM | J&T | Překoupené zóny | Míra inflace v Evropské unii | Rostoucí ceny plynu | Zesílení inflačních tlaků | USDIDX | První fáze | Rok 2024 | Automobilový trh | Silná data | Moneta | NGAS.UK | Akcie Twitteru | CVX.US | Dobrá nálada | Velký růst | Americký investor | Německé průmyslové podniky | Automobilka Toyota Motor | Korunové sazby | Maďarský premiér | Jáchymův důl | NAFTA | Kybernetická bezpečnost | Fond kvalifikovaných investorů | Akcie Uniper | Roční výkonnost | Ontario Teachers' Pension Plan | Investiční Memento | Moody's | DPA | Evropská unie | Mezinárodní investoři | Newstream | Obří deficit | Boeing | Media for Europe (MFE) | Politická krize | Cvičení | Daniel Beneš | Automobilka Renault | Podílový list | Poptávka a nabídka | Dow Jones a S&P 500 | Stagnace | Tržby | Odhad cen ropy | HDP v USA | Příkaz | Německý kancléř Olaf Scholz | PINS | Cenové trendy | Mario Centeno | Ekonomiky | Indikátor ATR | Fundamentální hodnota | Francouzská Société Générale | Intradenní obchodování | CAPEX rozpočty | Akcie Netflixu | eToro Index piva | Úřad britského premiéra | Zvyšování marží | Nákup akcií | Záporné sazby | ISO | Peter Altmaier | Vitol | Celosvětový trh | Konflikt na Blízkém východě | Společnost Walmart | Rychlý růst | Růst mezd | Zásoby společnosti | Obchodovaných komodit | TransDigm Group | Elisabeth Svantessonová | Skončení války | Vývoj měnového páru USD/MXN | Rozpočet | Banka KfW | Postmates | Ekonomický růst v Evropě | SLR | Zajistit si riziko výkyvu cen | Snížení sazeb | Bohatý táta, chudý táta | Evropské banky | Negativní dopad | Apple | Karel Havlíček | Zakladatel FXstreet.cz | Ženy | Ukrajinské krize | Proinflační rizika | Investiční plány | Závislost Evropy na Rusku | Porušování lidských práv | Zajištění bezpečnosti | Libra | Allianz Global Wealth Report | Investovat do ropy | Energetický a průmyslový holding | WM | Koronavirová krize | Řecký parlament | Eva Miklášová | Libyjský dinár | Válka na spadnutí | Velké technologické společnosti | Společnost EPIF | SUEK | Otevření Číny | Brian Armstrong | GameStop | Nakoupit akcie | Norský úřad | Obchodování komodit pomocí CFD kontraktů | Podnikatelské klima | Zvýšení základní úrokové sazby | Republikánský senátor | Celní úřad | Pepa Zeman | Druhy komodit | Nákup a prodej různých surovin | Ztráty peněz | CFD | Covidová pandemie | Brokerské společnosti | Rekordní inflace | iShares China Large Cap UCITS ETF | Budoucí pohyby trhu | Sam Bankman-Fried | Jan Sušánka | Fyzické produkty | Životní úspory | SMA 100 | Válečné kapitálové kontroly | Řetězec Casino | Inflace v květnu | Výše úrokových sazeb | Vánoce | Světová produkce piva | Nová data | Dopad na ekonomiku | SaxoBank | Vybírat zisky | Růst americké ekonomiky | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Podstata komodit | Deficit rozpočtu Austrálie | Dow Jones Industrial Average | Chicago Mercantile Exchange | Ceny kukuřice | Světové ekonomické krize | Světová burza | Záporná cena | Indické akcie | Velikost pozice | Brett Steenbarger | Nabídka akcií | Americká centrální banka (Fed) | Švédsko | ERM II | ČEZ Daniel Beneš | Americké ministerstvo obchodu | Zvýšení cel | Západní firmy | Zahájení výsledkové sezóny | Jaderná energie | Technologická společnost Apple | Analýza trhu | Zvýšení základní sazby | Vstupní a výstupní body | Dílčí index ropy | Výrobce letadel Boeing | TSLA | LNR | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Financovat | Počet lidí bez práce | Licence Sberbank | Prodeje domů | Globální problém | Leonhard Birnbaum | Aktivity v Číně | Orbán | Akciový boom | Příprava | Burza Coinbase | Ukazatel zdraví | Ceny benzínu v USA | Čínské měny | Ekonomika Gazy | Pohyby na trhu | Institucionální investoři | Ztráta | Dluhopisy | Řecko | Investiční skupina | Kurz EUR/CZK | Vliv mezinárodních konfliktů na ekonomiku | Intervenovat na devizovém trhu | Norská ekonomika | BRICS | Finanční instrumenty | Europe 600 | Kurzy | Bancorp | Rozpočtové politiky | Marex | Futures kontrakty | Akcie Raytheon | Rostoucí náklady | Nadnárodní vlivy | Green Deal | Americký vládní činitel | Nejvolatilnější forexové trhy pro trading | Rozpoutání války na Ukrajině | PHIA | Pandemie nemoci | FDIC | AMEX | Aeroflot | AMD.US | Vyšší úrok | Nynější krize | Odvětví české ekonomiky | Letecká společnost | Opatření proti šíření nemoci | Akcie Philip Morris | Index šanghajské burzy Shanghai Composite | Výhled české ekonomiky | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Close | Sazby ECB | NJJ Presse | Nejlepší investice | Měny ropných velmocí | IPO Uber | Alfa Bank | Ambice Ruska | Deglobalizace | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Alibaba Group | Jak investovat do umělé inteligence | COST | ECB | De Beers | Objem zlata | Vysoký výnos | Intradenní vývoj akcie | Květnová inflace | Obchodováním s futures kontrakty | Nový rekord | Výsledky Applu | Bankéři z Fedu | Süddeutsche Zeitung | Německá ocelárna | Provozovatel loterií | Technický výhled na trh | MONET | Vývoj indexu energetických společností | Purple Trading Štěpán Hájek | Index německých akcií | Úroky | Vyplácet dividendy | Faktory ovlivňující embarga a sankce | Argentina | Refinitiv | Las Vegas Sands (LVS.US) | Investiční rating | Speciální daň | Růst cen nemovitostí | Plodiny | Analytik J&T | Americké produkce | Americký průmysl | Výsledky Amazonu | Situace v Německu | Uniles | Krungsri Bank | Vývoj ceny australského uhlí | Belviport | CVX | Cla na dovoz | Výstup ze systému ERM | Šokující předpovědi Saxo | Produktovod IKL | Slušné zisky | Platební bilance | Ranní nadhoz | Portu | Miliardy švýcarských franků | Letadlo | Cena | Silné oživení | Překoupený trh | Tržní hodnota Saudi Aramco | CFD akcie | ICOM.UK | Chipotle Mexican Grill (CMG) | Investiční banky | Zakladatel Bridgewater | Nové úvěry | Nástroje peněžního trhu | Toshiba | Vývoj české ekonomiky | Promsvjazbank | Napětí na finančních trzích | Salvador | Výběr brokera | Předstihové ukazatele | Dopady pandemie covidu | Půlení bitcoinu | ERÚ | Vedení ČEZ | Vliv na obchodování | AIGI | Prudké zdražování | GWW | Roční výnos | Dlouhodobý support | Zakázky německého průmyslu | WisdomTree | Česká ekonomika | ASML Holding NV | Evropský výbor pro systémová rizika | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Silný trh | Ceny v Japonsku | DOT | Money-Management | Partners | Světové ekonomické fórum (WEF) | Epidemiolog | Air | Akcie 3M | Závazek | Vývoj cen ropy | Ukončení konfliktu | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Fed Funds Rate | Dassault Aviation | Horší data | Káva | Chatbot | Dynamický Profit-Target | Fúze | Zinek - Vývoj ceny zinku | Globální rizika | Naleziště surovin | Mutace koronaviru | Majitel firmy | Hospodářský růst v Číně | Obchodování a investování do akcií | Abbott Laboratories | Zpomalení růstu ekonomiky | Lyndon Man | Přenos | MSCI ACWI | Velké peníze | Charter Communications | Vývoj měnového páru USD/RUB | Pražská burza cenných papírů | Zápis z posledního zasedání Fedu | Vyšší riziko | Ceny akcií | Americký Úřad pro energetické informace | Izrael | DGX | Inspirace | Defenzivní akcie | Skupiny PPF | Mánie | Podpůrný balíček | TABAK | Huawei Technologies | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Bytová nouze | E-shopy | Klíčové oblasti | Huayou Cobalt | Zpomalující růst | Analýza a strategie | Euro STOXX | Raghuram Rajan | S&P500 | Přehled kurzů | Royal Bank of Scotland | Nejstrmější pokles světové ekonomiky | EBay | Analytik Raiffeisenbank | Vývoj hodnoty | Amazon Jeff Bezos | Epidemie | Telekomunikační společnost | Největší pády | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | EUR/RUB | LEAG | MUFG | Čínská ekonomika | Měkké komodity | Termínované vklady | Ázerbájdžán | Proroctví | X AE A-12 Musk | Vývoj kurzu koruny | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Bankrot Silicon Valley | Skokové oslabení | Koronakrize | Oslabení kurzu | Technologie | Stimulační balík | Česká firma Raylyst | ENPH.US | Energetická krize | Německá centrální banka | Ekonomický institut Ifo | MetaTrader 5 | British Airways | Finální odhad | ČNB | Budvar | Vesa Equity Investment | Restriktivní politika | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Další růst úroků | Devizoví obchodníci | Rezervy zlata | BarthHaas | Změna režimu | Situace na trhu práce | Zajímavé příležitosti | Allianz Global Wealth Report 2020 | Německá kancléřka | Separatistické regiony | VW | Plynové zásobníky | Celkový deficit | ANTM | Nobelovy ceny | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Stimulační plán | Investujeme | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Vedení automobilek | Agentura Bloomberg | USD/CZK | SNY | Tipy pro obchodování | Evropská unie (EU) | Sankce Západu | Pokles | Čínský růst | Průmysl eurozóny | Italský premiér Mario Draghi | Contango | Finance | Dekret | Instant Research | AB InBev | Vládní politika | MGM | Oslabení kurzu koruny | Ochrana proti inflaci | Energie v Evropě | UEC | Životní pojišťovny | Historická výkonnost indexu S&P 500 | Robert Kiyosaki | Získávání peněz | Švýcarská potravinářská společnost | Czech Media Invest (CMI) | Nedostatek plynu | E-mini | Electricite de France | Útlum aktivity | Kalendář tento týden | Margin | Large Cap | Globální inflace | RCEP | Index producentů ropy | Slabost koruny | Ceny palladia | Velký problém | Makroekonomická situace | Český PX index | Nižší zisk | Odpojení od ruských energií | Vývoj akciového indexu | Velikonoce | Rating AAA | Konsensus | Americký trh | Snižování rizika | Chytré peníze | Akcie JPMorgan | Zahraniční společnosti | Index RUS50 | Polská ekonomika | Těžba v USA | Biogen | Dluhy | Dostupná data | Andy Jassy | NYT | KO | Investiční portfolia | Akcie Monety | Take-Profit | Historická data | Rýžové lístky | Index producentů ropy a plynu | Ochranné příkazy | Štěpení akcií | Počet uživatelů | Společnost Twitter | Tencent Music | Největší rizika | Průměrná cena ruské ropy Urals | Maloobchodní tržby | Apollo Global Management | Energetický regulátor | Co se vyplatí sledovat? | Politické důsledky | Šmejc | Erste | Americké společnosti | Cena kakaa | Ebury G10 FX Forecast | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Potenciální zisk | Cenové formace | Pavel Tykač | Podílové fondy | Jan Vejmělek | Charles Schwab | Švýcarská centrální banka | Akcie Tencent | Hedge | Globální hospodářské krize | Fundamentální ukazatele | Pokles výnosů dluhopisů | Utahování měnových podmínek | Jan Lipavský | Rezervní měna | Setkání akcionářů | Royal Caribbean | Průmyslový růst | Otevírání ekonomik | Scope Ratings | Intradenní obchodník | Poplatek | Server BBC | Začátek války | Mezinárodní spolupráce a řešení | Zemědělci | Rabobank | 4GLD | ACS | NBP | Thajsko | Lego | Kuvajtský dinár | KLM | Makro | Petrus | Pavel Heřmanský | Dolarová aktiva | Mercedes | Problémy umělé inteligence | Dialog Semiconductor | Silnější euro | Index ISM | Tržní očekávání | Carlyle | NTT | Hodnota majetku | Lídři zemí | Spiegel | Zisky dolaru | Silnější kurz | Impérium | Luboš Růžička | Americká ekonomika | Koruna dnes | ISM indexy | Mosaic | NVDA | Prezidentské volby v USA | Odpor | eCBOT | Výsledkové sezóny v USA | Vysoká poptávka | Dluh USA | Obchodování na burze v Londýně | Důvěryhodnost | Evropská centrální banka | Deliveroo | Oživení ekonomické aktivity | Americký výrobce letadel | Volvo Cars | Propad jenu | Spekulativní kapitál | Obchodník | Pád GBP/DEM | První globální platidlo | Dluhopisové investice | Vývoz z Německa | Očekávané tržní vývoje | Instinkt | Čepro | Portfolio manažer | Ekonomka Raiffeisenbank | Německá bankovní lobby BDB | Akcie týdne | Znovusjednocení Německa | Doporučení | Pocovidové oživení | Plynárenská společnost | Finanční televize | Krok Moskvy | Státní plynárenská společnost | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Finanční prostředky | MRNA | PVM | Zajištění nezávislosti | CDCP | Alibaba Group Holding | Aircraft | COVID-19 | Tokio | Mitsubishi | Trh práce v USA | Vývozní daně | Data z reálné ekonomiky | Posílení polského zlotého | Obchodování na americkém trhu | Nikl - Vývoj ceny | Bezpečnostní situace | GATT | Shanghai Composite | Kolaps těžby | Podíl ruského plynu | Trading systém | Společnost Philip Morris ČR | Odvody | Adaptace | Inflace zpomaluje | Regulátoři | CF Industries | Newmont | Vytěsnění | ISIN | Tempo poklesu | General Motors (GM.US) | Anglogold Ashanti (AU.US) | ROE | USA prezidentské volby | Průmyslová komodita | Freeport-McMoRan | BHS Timur Barotov | Indikátor | Index cen | Spotové operace | Obchodování forexu | Alokace | Operace na volném trhu | Francouzský statistický úřad | Ruský velvyslanec | Německý ministr financí | MTU Aero Engines (MTX.DE) | Dodávky plynu do Evropy | Rizika | Paypal Holdings | Globální letecká osobní doprava | Růst ceny | Odklad splácení | Hudební vydavatelství | SNAP.US | ISM | Dobré obchody | Čínská vláda | Index PX | Falcon | EBIT | Společnost OpenAI | Daně | Vyhlášení mobilizace v Rusku | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Česká investiční společnost | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Skupina OPEC | Lídři | Golden Gate | Alan Greenspan | Ceny obilí | Navýšení úrokových sazeb | Růst čínské ekonomiky | Investment Management | Pivot | Akcie Schlumberger | Zip2 | Malina | Alternativa ke zlatu | Kryptoměna | Vývoj inflace | Organizace Severoatlantické smlouvy | Vypnutí Nord Streamu 1 | Vývoj války na Ukrajině | Změny v ekonomice | Ozbrojený konflikt mezi Izraelem | Tisknout peníze | Lee Hardman | Inflace v Turecku | Pokles indexu | Výpočet Raiffeisenbank | Ekonomické faktory | Český stát | Bristol-Myers | Známka Ukrajiny | Růst výroby | Emisní povolenky EU | Zásoby ropy v USA | SaxoStrats | Zákaz obchodování s Ruskem | Dovoz z Číny | Jackpot | FIDESZ | Ekonomická aktivita ve Francii | Inflační očekávání | Dopad na hospodářství | Obchodovat ropu | Momentum | Plánované obchody | Rijksdaalder | Logistická krize | Statistici | Conference Board | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | Akcie Shell | Obavy z globální recese | Riziko pro dodávky | Plán Evropské komise | Large speculators | Swing Trading | CBOE | Valdis Dombrovskis | Proražený support | Rozpočtový schodek | LGES | Forexo | Evropský systém | Konsorcium | Workshop | Konsenzus | Nastavení měnové politiky | Předluženost realitního sektoru | Vývoj ceny ropy WTI | Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru | Prezident Vladimir Putin | Nálada v USA | Záporožská jaderná elektrárna | Růst zisků | Důvěra investorů v německou ekonomiku | ERA | Zisky | JBC Energy | Akcie RHM.DE | Evropské ceny uhlíku | HICP | NTR.US | Celní válka | Ředitel IAA | FCA | Ceny nemovitostí v USA | Deklarace nezávislosti USA | American Express Company | Prostor pro pokles | Nálada spotřebitelů | Společnost Philip Morris ČR a.s. | Současné ceny | Erik Nelson | Obchodníci | Růst světové ekonomiky | Sójový olej | BNP Paribas | Společnost DoorDash | Zboží dlouhodobé spotřeby | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Nevýhody | E*Trade Financial | Cena palladia | Diskusní fórum | Ruský fond přímých investic (RDIF) | Fox Business | Nižší ceny ropy | Bývalý prezident | Firma Rising S Bunkers | Globální ekonomika | Bezpečný přístav japonský jen | Organizace spojených národů | Přicházející recese | Prodávající | Intervence na devizovém trhu | Obchodujeme | Rostoucí bankovní vklady | Carsten Brzeski | Zavedení eura ve Velké Británii | Průmyslové firmy | Regionální hotspoty | Sója - Vývoj ceny | Nálady investorů | Globální nedostatek čipů | Používání eura | ACEA | Hapag | Řeka Rýn | Thomas Jordan | Situace na trhu | Bitcoin Cash | Verbální intervence | Čínská média | Identifikovat trend | GRMN | Swap | USD/TRY | Anomálie | Miliardy eur | Míra inflace v ČR | Pokles USD/JPY | Ministr zahraničí | Otevírání ekonomiky | Schéma cyklu akciového trhu | FXstreet | Voda | Conseq | Výnos desetiletých dluhopisů | Jihokorejský Kospi | Fortum | TLTRO | Business as usual | Výkonnost akcií | Zinek | Vývoj HDP | Politické fráze | Hlavní trh pražské burzy | Obrovské ztráty | Kurz eura k americkému dolaru | Jestřábí hlasy | RRR | Nárůst cen zemního plynu | Velké riziko | Chesapeake | Počet bankrotů | Epidemiologická situace | MLM | Trader | Nákupy vládních dluhopisů | Konsolidovaný čistý zisk | Cisco Systems | Ruský ropný gigant | Členské země eurozóny | Starbucks | Drahé kovy | Množství peněz | Intervenční nákupy | Anglogold Ashanti | Index Exportu | Toyota | Vysoké valuace | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | NATGAS | Delta Air Lines | Volby do Evropského parlamentu | Vyšší sazby | Obavy o poptávku | Ratingové agentury | Společná měna | Cena zlata | Vysoké inflace | Měnová politika | Schopnost Ruska splácet dluh | Akcie Apple | Tržní síly | Platební krize | Kurzy akcií českých bank | PMI ve výrobě | Hardware | Propady na akciových trzích | Mzdy v Česku | Burza futures a opcí | Světové obchodní organizace | Investiční plán | Oscilátor | HSBC | Výrobce sportovního oblečení | Pullback | Indexy pohyb | Měnové intervence | Zvýšení ceny | Opce na DAX | Coinbase | ECN | Bull | Prohlášení | Internetová společnost Google | Organizace zemí vyvážejících ropu | Měnověpolitické zasedání | Zpravodajské služby | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj ceny ruské ropy Urals | Americké hospodářství | Rizikové averze | F/A-18 Super Hornet | Snížení ratingu | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Přecenění | University College London (UCL) | Dlouhodobé dluhopisy | Saxo | Breakout | Zelená energetika | Propad ropy | Turecký prezident | Rusko-ukrajinský konflikt | Přeprodané zóny | Hegemonie | Capital | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | F-35 | Společnost Allwyn Entertainment | Německá automobilka Volkswagen | Záchranný program | Navýšení kapitálu | Ředitel HSBC | MiCA | Měkké přistání | LG Energy Solution (LGES) | Růst cen | Škody po zemětřesení | Nissan Motor | Největší ekonomiky | Západní investoři | Společnost Chevron | Rating vyšší | Index pražské burzy PX | Guvernér | Philadelphia Fed | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Zdanění bohatých | Maďarská měna | Historické pohyby | Cathie Wood | News Corp | Akční plán | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Open Society Foundations | Kryštof Míšek | Konec cenové války | Margot Robbie | Závislost na Rusku v oblasti energií | Turecké liry | Zdravotní pojištění | PSX | Cenový pohyb | Nastavení depozitní úrokové sazby | RSI | Index amerických akcií | Dovoz oceli | Pocity | Nokian | Začátek porozumění | Rheinmetall | Richard Hindls | Asset management | Metaverzum | Úspěšné investování | Delaware | Depozitní úrokové sazby | Pevné nervy | Psychologie | MSCI World | Skupina Orlen | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Mezinárodní turistika | Repo sazby | Energetické trhy | Pokles akcií | Vysoké dividendy | Vývoj války | Investování a obchodování na komoditním trhu | Dolar a ropa | Poptávka | TWD | Dna | Technologické inovace | EUR/MWh | Síla Sibiře | IFO index | Fitch | Výrobce pálených cihel | Nálada na trhu s kryptoměnami | ESRB | Financování | Akcie čínské společnosti | Charkov | Ceny suroviny | Úroková sazba v USA | Analytik J&T Banky | Moderna akcie (MRNA) | ČSÚ | CIA | Ekonomický indikátor | Celková produkce ropy | Zasedání RBA | Cena kryptoměny | Babel Finance | Invaze v ekonomice | IoT | Akcie Palantiru | Ruský akciový index | Ursula von der Leyenová | Zavírání pozic | Cenový graf | Americký vládní Úřad pro energetické informace | AWK | Burza v Argentině | Hospodářský šok | Internetové společnosti | Energetická skupina ČEZ | Hang Seng | Historická minima | Výrobce čipů | Čína | Bulharsko | Omezení dodávek | Stres | Nové vedení | Historické momenty | IMPOSSIBLE | Výroba elektřiny | Reálné příjmy obyvatelstva | Podíl nevýkonných úvěrů | Akcie zbrojaře | Výsledek zahraničního obchodu | Index amerického dolaru | Barel ruské ropy | Occidental | Růst měny | Americká lehká ropa | Photon Energy | Cyklické sektory | Spirit Airlines | Jarda Tupý | Arista Networks (ANET.US) | Akcie BP | Opční prémium | Babišova vláda | UniCredit (UCG.IT) | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Počet firemních bankrotů | Dalibor Trojek | Obchodování s derivátovými kontrakty | Vysoké ceny nemovitostí | Americké zbrojovky | Růst úroků | Americké banky | Zvýšení produkce | WBA | Pivotní body | Upvest | Porovnání vývoje akciového indexu | Southwest | Piece of Eight | Cizí měny | Euro dolar | Vývoz do Spojených států | DSTI | SNL | Zastavení dodávek ruského plynu | XOP.US | Obchodovat | Republikáni | USDJPY | Hlavní úrokové sazby v eurozóně | Tovární objednávky v Německu | Pepco | Zvýšení inflace | Železná ruda | Stochastic oscillator | Snížení rizika | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | KSU | Švýcarská národní banka | Long / Short | Čas k výhodné investici | Globální poptávka | Shell Plc | Ředitelé českých firem | PwC ČR | Invaze | Výzvy v obchodování s komoditami | Investiční poradenství | Systém obchodování | Expobank | Volatilní trh | Růst spotřebitelských cen v Německu | Bernard Arnault | Jihokorejské společnosti | Sankce Evropské Unie | DISH | Parita | Zlepšení ekonomického výhledu | Konec dodávek ruského plynu | Americké akciové trhy | Lulo Rose | Tchajwanská firma | GfK | Primární veřejné nabídky (IPO) | Očkovací program | Stav hospodářství | Ruský RTS index | Line | Zavedení dovozní cel | PlayStation 5 | Konec války na Ukrajině | Převzetí firmy Twitter | Korekční fáze | Vývoz plynu | Čtení cenových patternů | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Bayraktar | EGAP | Analýzy trhu | Zbrojní embarga | Technologický Nasdaq | UMA | Strojírenské firmy | VŠE v Praze | Sociální síť | Hodnota amerického dolaru | Dividenda | Nárůst výnosů | Historie obchodování komoditních trhů | Nová makrodata | ICE | Uzavření trhů | Fotbalové kluby | Tranzit ruského plynu | MU.US | FT | Reporty | Kalendář událostí | Meziroční inflace v ČR | Vydávání dluhopisů | Čínské podniky | Sony Group | Index pražské burzy | Kosovo | Dluhová krize | Vývoz ropy a plynu | Pokles kurzu libry | Jedno euro | TA3 | Růst produktivity | Bankovní rada České národní banky | ALGN | Slabší prodej aut | Koncentrace | Stavební výroba | Emise uhlíku | Obchodování na akciových trzích | Freedom Finance | Zvýšení rizika | Průměrná mzda | Dolarové sazby | DNO | Mali | Malé podniky | Zvýšené úrokové sazby | Ruský vicepremiér | Korelace měn | Dnešní čísla | Softwarová společnost Microsoft | Cukr č.11 | Formace Head and Shoulders | Kurz egyptské libry | Kryptotrh | New York Times | Pokles trhů | Výkyvy na finančních trzích | Záhada | Hospodářství východní Asie | Medvědi | Forexové trhy pro trading | Spotřebitel | Agentura PAP | Pozice na EUR/CZK | Meziroční vývoj jádrové inflace | SolarEdge | Časový výstup | Hrubý domácí produkt Německa | Daň z neočekávaného zisku | OODA | Ark Investment Management | Německé vládní strany | Colt CZ Group | iShares Silver Trust | Výplata dividend | Hospodářský růst | DE40 | RBI | Výsledky makroekonomických statistik | Základní úrokové sazby v USA | Klouzavý průměr | Vydělávat peníze | Ceny ropy WTI a zlata | Výrobní aktivity | Veolia | Prezident Fedu | Tržní sazby | Nové rekordy | Obilniny | Aliance | Andrea Enria | Největší americká banka | Kurz měny | Elvira Nabiullinová | Antarktická smlouva | Uchovatel hodnoty | Světové události | HSBC Holdings | XTB Štěpán Hájek | Isar | Pokles zásob | Posílení eura | Příklady fyzických komoditních burz | CVVM | Turistický ruch | SAIC | Organizovanost | Novodobý kurz kuvajtského dináru | Cena severomořské ropy Brent | S&P/Case-Shiller | John Glen | Agentura MTI | Objem aktiv | Americké státní dluhopisy | Technologický vývoj | Index ruských akcií | Odhodlání | AAL | Spotřebitelské ceny v Česku | Agresivní zpřísňování měnové politiky | HAS | Flex LNG | Elektřina v ČR | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Akciová rally | Sillicon Valley | Směnárna | Členství Polska v NATO | Stříbrné ETF | WTI | Bohumil Trampota | FinTech | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Platební síť | Avio SpA | Afghánistán | Axel Springer | AMGN | Otevřená pozice | Bloomberg Economics | Bod | Tweet | Analytik investiční společnosti | Miliardy korun | Nejčastější otázky začátečníků | Změny ve výrobních nákladech | Podmínky na trhu | Sdružení výrobců automobilů | Volatilní položky | Akcie americké společnosti | Prohloubení deficitu | Payrolls | Zpřísnění finančních podmínek | Společnost TSMC | Shares | Cena CARDANO | Zisk společnosti | Vývoj kanadského dolaru | Snížení dodávek | Elektrotechnický koncern | Raiffeisen Bank International | Vlajka OSN | Strategie obchodování | Silnější koruna | Globální trh s ropou | Poslanecká sněmovna | Zpracování komodit | Podnikání | Rozšíření působnosti | Embargo na vývoz | Vývoj trhu | Premiér Denys Šmyhal | RBNZ | Jaderné elektrárny | PRIBOR | PwC Petr Kříž | Paládium | Kapitálové trhy | Státní měny | Měnové kurzy | Nadměrné výkyvy kurzu | Index MOEX | Macao | Jaderné války | ATR (average true range) | Pokladniční poukázky | Zúčtování plateb | Zahraniční obchod České republiky | Zastavení války | Dohled a provádění | Spready | Charlie Munger | Obchodování dnes | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Spekulace proti kurzu turecké liry | Přeprodáno | Video | Únorová inflace | Zhodnocení koruny | HDP | Úvěry na bydlení | Změny klimatu | Počet lidí bez práce v Německu | Kiyosaki | Producenti plynu | Akcie Uniper (UN01.DE) | Zajištění kurzu české koruny | Akcie Torm (TRMDA.DK) | US Bancorp (USB.US) | Německá státní banka KfW | Alternativní měny | Predikce vývoje | O2 CR | Weichai Group | Desetiletí v ekonomice | Americká měna | Modelování výnosové křivky | Honeywell International | Palantir (PLTR.US) | Diverzifikace portfolia | Nord Stream | Pracovní síla | EMU | Problémy | Vývoj měn | JCPOA | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Předsevzetí | Produkce ropy | Záporný swap | Akcie těžařů stříbra | Android | Neue Osnabrücker Zeitung | Michael Hewson | Saúdská Arábie | Projevy centrálních bankéřů | Americký miliardář | Obchodovat volatilitu | Tesla (TSLA.US) | Michal Šnobr | Souvislost s hospodářskými změnami | Vzrušení | Reebok | KMX | Polský server | Aktéři mezinárodních vztahů | OCI | PMČR | Ziskovost | Moderní komoditní trhy | COMEX | ROCE | Bankéři | Čínský premiér | Jak Mejstřík | Týdenní tržní výhled | Sázet | Klesající trendová linie | Banka Sberbank | Schwartz György | Odchod zahraničních firem z Ruska | Société Générale | Měny regionu | Zahraniční firmy | Bulvár | LES | Cena ropy | Zvolení Bidena | Důvěra v Německu | Nejlepší internetové akcie | Wagnerova skupina | SolarCity | Příjmy domácností | Cestovní průmysl | Mezinárodní standard | Sergej Čemezov | Úmrtí Michala Mejstříka | Ceny niklu | Tadawul | Obavy trhu | BOFIT | Příklady komodit | Akcie u LYNX | Nižší výdaje | Firma | Participace | Umělé oslabení | Inflace | Utáhnout měnovou politiku | Recese světové ekonomiky | Advanced Micro Devices | Ocel | CK Hutchison | Grünheide | Světové žebříčky | Spotřeby plynu | Výhled Fidelity | Vlastníci jaderných elektráren | Závěr roku | TSM.US | Forexový obchodník | Analytik trhů | Skupina firem | Drobní investoři | Značné riziko | Fórum v Davosu | Marže | Valuace akcií | Třetí světová válka | Účet platební bilance | DAWN | Petr Bartoň | Rozpočtový deficit Ruska | Trading Central | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Makroekonomický význam | Akcie Porsche | Evropský plyn TTF | Domácí měna | SpaceX | Německá ekonomika | Vývoj indexu volatility VIX | Obchodní partnerství | NEM.US | Statistiky z trhu práce | Inflace v listopadu | John R. Boyd | Výhled roku | Začátek trendu | Státy EU | Reálné příjmy | Carashhoft | Zlato a stříbro | Micron Technology | Premiérka Liz Truss | Josef Košťál | Ekonomický šok | Měny G10 | Jack Dorsey | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Brexit průmyslu | Bill Gates | Tweety | Sociální nespokojenost | Fiskální politika | Devizový trh | Načasování | Vysoké zisky | Vývoj amerického dolarového indexu | Economist Intelligence Unit (EIU) | Výsledky za Q1 | Slábnutí rublu | ESG společnosti | Index bank | Prosus | Televize Netflix | Výrobce videoher | Kurz USD | Mezinárodní podpora | Pokles cen akcií | Recenze | Zprostředkovatelé | Prezident Světové banky | Alphabet | Zrušení voleb v Gabonu | Struktura | Lot | USA a Čína | Vedení společnosti | Daňové zatížení | Měny považované za bezpečné | Omyl | Investec | Kosovská policie | Systémové riziko | Nejpoužívanější měny světa | Elektronické obchodování | Zkušenosti | USD za tunu | Ropa | Wiener Börse | Světová válka o vakcínu | Technologické akcie roku 2020 | Emmanuel Macron | Ether | Východní Evropa | Pšenice (WHEAT) | Ekosystém | Legitimita vlády | Chmel | Zasedání měnového výboru | Monetární politika | Manufacturing PMI | Signály | Obchodní kapitál | Omikron | PCE inflace | Přizpůsobovat se | Národní zájmy | Protekcionismus | Rezervy | Venezuelský prezident | Nákup ruské ropy | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Ekonomická rizika | Měsíční časový rámec | Spotřební daně | Aktivita investorů | Ceny zeleniny | Turistika | Ekonomická nálada v eurozóně | Lira | Vývoj kurzu EUR/USD | Autoritářské vlády | Analytik trhu komodit | Boeing Co. | Robert Lighthizer | NYBOT | Poptávka po zlatě | GD.US | Ceny nafty | Předsednictví EU | Alphabet (GOOGL) | Jens Klatt | VOW3 | KWD/USD | Výrazný růst cen ropy | ALV | MCD | Nejslabší měny | Rafinérie | Pasivní investování | Politika ruské centrální banky | IHS Markit | Budoucnost kryptoměn | Morrisons | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Investování | Přístup veřejnosti | Slevy oproti nabídkové ceně | Liz Trussová | Údaje ruské centrální banky | Junk dluhopisy | Řetězec lékáren | Pivovary | Raiffeisenbank a.s. | Referendum | Teplárna Zlín | Restrikce | Záchranné balíčky | Fiocchi | TTIP | Stoxx 600 | Jihokorejský won | Akcie padají | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | MPSV | Markéta Stržínková | Cla USA | Bali | Čínský index | Posílení ekonomiky | Kontrakční obchodování | Bloomberg Commodity Index | SAP | Blizzard | Dluhopisové trhy | Analytici z Wall Street | Energetický kolos | Diverzifikovat | Historický vývoj indexu amerického dolaru | Komodity pro začátečníky | Akciové tipy | Spolkový statistický úřad | Oznámení centrální banky | Dnes Wall Street | FX | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Šíření nákazy | Ben Bernanke | JPM | Americká Komise pro cenné papíry | Propad HDP | Peníze na financování | Valné hromady | Rozhodování | Alokace finančních prostředků | Použití Stop-Loss příkazů | Konjukturální průzkum | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Optimismus | Libanonská libra | Facebook | Mobilizace | Michal Stupavský | Problémy v bankovním sektoru | Pád kurzu akcií Total Gabon | Indická rupie | Index Nikkei 225 | Prognózy českého hospodářství | RUB | Snížení spotřební daně | About You | Polská měna | Krize eura | Pohonné hmoty v ČR | Tým RoboMarkets | Volckerovo pravidlo | Američané | První peníze | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Kurzy.cz | Americký PMI | Home Credit | FTSE 100 (UK100) | Zavedení cel | Vývoj ceny niklu | Menší poptávka | Nedostatečné dodávky | Světoví lídři | Dopad rozpočtových deficitů | Podíl na daních | Používání kryptoměn | Tyson Foods | Premiér Rishi Sunak | IB | Nancy Pelosiová | Barick Gold | 256/2004 | Price Futures Group | Unicredit | Realizovat zisk | Měsíční mzda | Ropa a Plyn | Big Mac | EMA | Stock picking | Ekonomka | Světová válka | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Úřad pro inovace | Globalizace | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Joshua Mahony | TASS | ING Warren Patterson | Analýza EUR/USD | Hugo Boss | Čínské exporty | Rozkolísaný | Poptávka po čipech | Fibonacciho retracement | Vývoj ceny kávy | Bezpečný výnos | Obavy ECB | Horizon | UST | Fundamentální pozadí | Finančník George Soros | Nejhorší výsledek | Dolar | Objem vkladů | Merck | Asie a Tichomoří | Vojenské sankce | Washington Post | Coinbase Global | Thomas Schäfer | Šéf IAA | Poskytování hypoték | Společnost Booking | Podhodnocený jen | Elektronický systém | Očekávání německých exportérů | Finanční prospěch | Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum | Naše prognóza | Fundamentální vs. Technická analýza | Embargo na dovoz ruské ropy | Gigafactory | Hliník | Předvídatelnost kurzů | DBK | Růst dolaru | Nezisková organizace | Kybernetická měna Bitcoin | Ceny pšenice | Jak se stanovuje cena elektřiny | Liberty Steel | BH Securities | France Info | Vývoj německého akciového indexu | The Times | Česká inflace | Krize v eurozóně | Skleníkové plyny | Embargo na palivo a potraviny | Hodnoty měny | Nejoblíbenější komodity | Býčí vyhlídky | Datový kalendář | Bělehrad | Euro | Oracle | Dluhové papíry | Hlavní Prime Market | Profit-Target | FTSE Russell | Generativní AI | Akcie podniku | ANZ | Negativní vývoj | Byznys | Zelená ekonomika | Makroekonomické faktory | Noble Energy | Poměr RRR | Napadení Ukrajiny Ruskem | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Úspěšný týden | Zasedání bankovní rady | Bezpečné dluhopisy | Politické rozhodnutí | LMT.US | Francouzský CAC 40 | Server CNBC | Clemens Fuest | Enphase Energy | Americká obchodní komora | Akcie na pražské burze | Agentura DPA | Index Euro Stoxx 600 | Kovy z Ruska | Obchodováním s futures | Spekulace na pokles | Epidemie koronaviru | Reserve Bank of New Zealand | Čínský vicepremiér Liou Che | Záporné nominální úročení | Hrubý domácí produkt (HDP) Polska | Kukuřice | Costco | Objem akciových obchodů na pražské burze | Akcie Nikola | Debata | Blahobyt | Nárůst zisků | NortonLifeLock | Greg Kelly | Deficit státního rozpočtu | Obchodování s nástroji CFD | Vývoj rublu | Zemanův poradní tým | Investujte | Akcie Netflix | Risk | Rostoucí společnosti | David Madden | Prezident USA | Pravidelný příjem | Měď | Paolo Gentiloni | Nezaměstnanost v ČR | Burzovní debut | Nakoupit zlato | Ekonomický institut | Cena niklu | Uhlí | Proinflační | Globální emise | Bank of New York Mellon | Výnos amerických bondů | Loď Ever Given | Stock Spirits | Hodnocení rizik | Komoditní index Bloombergu | Libanon | Dodávky suroviny | Extrémní volatilita | Sweet Crude Oil | Útok dronů | Boj s koronavirem | Eskalace války na Ukrajině | Mosaic (MOS.US) | Konglomerát | Poradenská společnost EY | Rozvíjející se trhy | WPIC | Pražský index PX | China Development Bank | Ruský Urals | Mnoho ziskových obchodů | Pád Gazpromu | AUD | Jeffrey Halley | Bod zlomu | AIGI.UK | Obchodování forex | Contract | Reputace | Červená čísla | Tržní změny | Soud v Německu | SGD | Chytré sankce | Korekce na akciových indexech | Binance | Japonský Nikkei | Exchange Traded Funds | Palantir Technologies | Generální ředitel JPMorgan Chase | LME | Zpomalení růstu | Odchod zahraničních firem | Kuvajtská centrální banka | Dividendový výnos | Pilulka Lékárny | Martin Sklenář | Vývoj kurzu rublu | Čínská měna | UCL | Výnosy státních dluhopisů | ishares China | Indikátor důvěry | Federální rezervní banky | Pozitivní výsledky | Růst ekonomiky | Nálada na Wall Street | Commodity | Obchod s rýžovými tikety | Trh se zlatem | Daniel Yergin | Region Asie a Tichomoří | Breakout Trader | Sazba Evropské centrální banky | Německá průmyslová výroba | Obavy z velké recese | Investiční ředitel společnosti | Spolupráce a přístup na trhy | Obchod | Světlo na konci tunelu | Důsledky embarg | Christine Lagarde | Didi Global | Energetický index | Úspěch v obchodování s komoditami | Index SSE Composite | Počet obyvatel | Domácí data | Nepříznivé počasí | Apple akcie | Moelis | Přerušení dodávek ruského plynu | Výrobce čipů Intel | Capitalinked | Dodávky ropy | Predikce | Fibo | Cíl výnosu | Stagflace | GLEN | Závažnost poklesu ekonomiky | Německý vývoz | Potíže se zásobováním | Ropný šok | Babcock International | Íránská ropa | Plynárenský gigant | Objem investic | Rozhodnutí Bank of England | VP Bank | Deutsche Bank (DBK.DE) | Upisování | Kratos (KTOS.US) | Propad cen akcií | Nejlidnatější země světa | Světová obchodní organizace (WTO) | Dolaroví milionáři | Prima | Úřad práce | Banka JP Morgan | Obchodování s emisemi | Kypr | Future Combat Air System | Aerolinky Ryanair | Zahraniční kapitál | Citigroup | A350 | Ekonomové | Softbank | Rozkolísanost trhu | Prodeje existujících domů | Evropský blok | Vývoj měnového páru USD/NOK | Pandemická paralýza | Čínský vývoz | Amcor | Ruský fond přímých investic | Ruská firma | Sony | Mnichovský ekonomický institut | Zuzana Bubnová | ROIC | Index VIX | Kovové komodity | RHM.DE | Rada ČNB | Mezinárodní vztahy | Etoro | Hospodářství | Kam investovat | Internetová televize | Akciový GURU | MIB | Hlavní akciové indexy v USA | Čínský export | Hlavní ekonomka | ANET | Oligarcha | Head and Shoulders | Bašár Asad | Maynard Keynes | Útok Hamásu | Jednotná měna | Ohlédnutí | EV | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Novatek | Inflační cíle | EU | Cena plynu pro evropský trh | EBITDA | Bilance | Mezinárodní banky | Prigožinovi povstalci | Německé podniky | Ruská agrese | Soukromé investiční společnosti | Data ze Spojených států | Ukrtransnafta | Ropa roste | Kommersant | CETIN | Bulharská vláda | Výroby elektromobilů | Turistické sezóny | Dovozní ceny | Vývoj na akciových trzích | Bitcoinové a blockchainové akcie | Oves | Akciové portfolio | Sev.en | LPL Financial | Koronové dluhopisy | MFE | Uniper | TARGET2 | AUD/USD | Akciové podvážení | Ceny pohonných hmot v ČR | Pozice spekulantů | Výrobce luxusních jachet | ROI | Belgická vláda | Majors | CIND.UK | Rozpočtové schodky | Pohyby cen indexu S&P 500 | Pokles zlata | Výhodný nákup | Indický premiér | Ukrajinští uprchlíci | Nárůst nezaměstnanosti | Setkání ministrů financí eurozóny | Kapitalizace bitcoinu | Švédská ministryně financí | Radim Pařík | Ztrátový týden | Stagflační trend | Soud v Karlsruhe | Market Maker | Intermediate | Bollingerova pásma | MTX.DE | Představitelé Číny | Globální akciový index | Komodity na trading | Nižší ceny | Čínský lockdown | Kosmetická společnost | ARM | Ceny benzínu | Půjčovna kryptoměn | Spojené státy | Vítězství nad inflací | Zisková marže | IDEA Cerge-EI | CAR | IAB | Ekonomická krize | Ekonomická expanze | Cenové stability | TPA | Počet zemřelých | Stabilní úrokové sazby | Kontrakty pro vyrovnání rozdílů | Zasedání ECB | Gamble | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Společnost British Airways | Regulace trhů | Take-Two Interactive | Měna euro | Philip Lowe | Barel WTI | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Tesla | Bavlna č.2 | Růst důvěry | Převis | Další kryptoměny | Maloobchodní tržby v Německu | Postavení dolaru | Strategické partnerství | Conseq Investment Management | Precedens | Kurz domácí měny | Holdingová společnost | Dealing | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | NN Group | Expert | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Ceny většiny komodit | Vývoz | Index výrobní aktivity | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Renault (RNO.FR) | Sázka na pokles | Energetické firmy | Sterling | Teplé počasí | Prodeje akcií | Irské aerolinky Ryanair | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Agentura TASS | Zasedání WEF | Členské státy EU | Trhy v USA | Vývoj hlavní čínské 1leté úrokové míry | Server Meduza | Gate | Úřad pro energetické informace | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Týden na akciových trzích | Světové poptávky | Ekonomický růst | Karl Popper | Finanční tituly | Vývoj meziročního růstu průmyslové výroby | Samsung | Recese | Index strachu | Rafinérie v Litvínově | ZNGA | COP21 | Výzkumný institut | Nejsilnější zbraně | Zoufalství | Důležitý support | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Celosvětový růst | Vyjádření představitelů | Mark Rutte | Sam Altman | Vzácnost Bitcoinu | Kazuo Ueda | Exprezident | Vývoj elektronického obchodování | Emisní povolenky | Německé aerolinky | SPIEF | Mzdový růst | BASF | Správná diverzifikace | Internetové monopoly | ASML | Ropný gigant | Birkenstock | Alokace investičních portfolií | MTU Aero Engines | Záloha | Švýcarský frank | Renault | RBOB | Báze | Růst akcií | BIS | Vyhlídky eurozóny | Německý ZEW index | Bank of Canada | Wiener Börse AG | Capital Partners | Chuť riskovat | DNR a LNR | Investoři a obchodníci | Erdogan | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Technologický index Nasdaq Composite | Komerční banka | Investigate Europe | Hospodářské svazy | Měnová politika ČNB | Vývoj pandemie | Vývoj akciových indexů | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Baltic Pipe | Stimul | Turecká společnost | NZDUSD | Agentura Interfax | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | SaxoSelect | James Swanston | Jaké komodity obchodovat? | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Analytik Portu | Britská ekonomika | ECI | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Dluhopisy horší kvality | Odchod z Ruska | Výhled na rok | VET | Protiinflační kroky | Equity křivky | Situace na Blízkém východě | STAR | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Index spotřebitelských cen | Indonéská centrální banka | Společnost EDF | Nebezpečné kombinace | Základní úroková sazba | Kyjev | Rising S Bunkers | Nižší DPH | Začít investovat | Burzovní indexy | Setkání G20 | Poselství o stavu unie | Naučte se obchodovat | Největší propad | Výrobní index | Mzdové požadavky | Pandemie | Stavební povolení | Silný americký dolar | Komentáře Fedu | Počet nových žádostí o podporu | Aktuální stav | Súdán | Inflace v Německu | Sekce měnové | Zbohatnutí | Index francouzských akcií | Výrobce hraček | Dodavatel plynu do EU | Přehřátí ekonomiky | VEB.RF | Pokus o puč | Buckinghamský palác | Petr Kellner | Spekulace | Denní graf | Manažerka | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Ekonomičtí experti | Ekonomické vzdělání | Globální finanční krize | Shaun Osborne | IONWAY | Italské HDP | Produkce zemního plynu | Total Gabon | Růstový trend | Dohoda mezi EU a Čínou | Působnosti banky | Ekonomický výzkum | Irské aerolinky | Silný support | Kurzová rizika | Růst mědi | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Americké burzy | Tradiční automobilky | Internetové firmy | Firemní dluhopisy | Globální pandemie | Daňové reformy | Nálada na akciových trzích | Akcie Alibaby | Graf indexu S&P 500 | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Mazars | Know-how | Dceřiná firma | Vývoj peněžní zásoby | Norské ropné firmy | Japonský Nikkei 225 | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Cardano | Frank | Nejnovější statistické údaje | Čínské Lenovo | Ministři | Měnové politiky centrální banky | ETN | Prudký propad | Relativní stabilita | Retailoví obchodníci | ERM | Rakouská ekonomika | Cla na dovoz čínského zboží | Ekonomické teorie | Změna politiky | Cenový strop na ruskou ropu | OSF | Kapitálové výdaje | Bankman-Fried | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Matěj Široký | Mondelez | Přímý konflikt | Vyšší inflace v Německu | Negativní nálada | Transparentní | Tržby v eurozóně | Redwire (RDW.US) | Kurz eura | David Cameron | Silicon Valley | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Zpráva z amerického trhu práce | Ruská měna | Členské státy | Politické riziko | Bankovní krach | EASA | Komise v přenesené pravomoci | Platina (XPT/USD) | Generální ředitelé | Propad daňových příjmů | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Inflace vs. úrokové sazby | Vláda Spojených států | Budoucí pohyby cen | Pozice ekonomiky | Dongfeng Motor | Centrální banka USA | Dlužníci | Goodyear | Čínské indexy | Chad Holliday | Automobilka Volkswagen | Maršal Rokossovskij | Francouzský ministr pro státní rozpočet | Ekonomické analýzy | Zbrojovky | American Express | Britské národní loterie | Ondřej Kolman | Ekonomický poradce | Dieselgate | Prime Market | Cenové dno | Změna sazeb | Polský akciový index | Uznání nezávislosti | Šíření nového typu koronaviru | Kurz eurodolaru | Obchodní přebytek Německa | Patria Finance | Statistika z amerického trhu práce | Elysejský palác | Provázanost světové ekonomiky | KPMG | Lufthansa | Americký internetový obchod | Ceny energií | Společnost Cineworld | Hospodářské vyhlídky | Exekutivní příkazy | Cena Brentu | WTI ropa | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké technologické společnosti | Fresenius SE | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Těžařská skupina | Virtuální státní měny | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Ruská aktiva | Rozvaha ČNB | Nákupy plynu | Intel | Turecká společnost Baykar | Síla a možnosti země | Přebytek bilance | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Obchodování (trading) | Japonský jen | Index důvěry | Jak obchodovat | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Světové produkce | Devizové rezervy Ukrajiny | Společnost Allwyn | Měnový kurz | Finanční skupina | Inflační historie | Daňové přiznání | Ticker | Akcie Schneider Electric | Embargo EU | Břidlicové ropy | Základní sazby | Ekonomická opatření | Nejrychleji rostoucí | Brent (OIL) | Trailing Stop | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Čínský průmysl | Náklady na korunovaci krále | Úspěchy | Obchodní náklady | Analytik Komerční banky | Novorosijsk | Nárůst úroků | Ruská plynárenská společnost | Sankce na Rusko | NEST | Kiwi | Likvidita mezibankovního forexového trhu | Virtuální mince | Dlouhodobá strategie | Streamování videa | Buy the dip | Swingové maximum | Odkup akcií | Averze vůči riziku | WMT.US | Vyšší volatilita | Denní změna | Atlantik | Prezident Donald Trump | Nouzový stav | Krypto aktiva | Strategie obchodování s komoditami | Silná poptávka | CFD obchodníci | CySEC | Multi-Asset obchodování | Air Force Plant | Zvýšení cen ropy | Awilco | Cena surové ropy | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Předpokládaný vývoj | Advance | Zoetis | Organizace Severoatlantické smlouvy (NATO) | Stabilní výnosy | Kurz bitcoinu | Zisk ČEZ | Embarga a sankce | Potravinová a energetická krize | Dodávky zemního plynu | TCL | Země eurozóny | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Panika | Společnost ČEZ | Komunita | Ukončení válečných zločinů | Víkendové gapy | Stefan Kooths | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Booking | Plánování | Předpovědi Saxo Bank | LyondellBasell | Fond národního blahobytu | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Boje na Ukrajině | MSCI World ESG Leaders | Kanadský dolar | Purple Trading Petr Lajsek | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Znovuzprovoznění plynovodu | Peter Piatetsky | Sell Stop | Nastavení Stop-Lossu | China Mobile | PMI indexy | Soukromé podniky | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Xetra GOLD (4GLD) | Údaje z Číny | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Marek Malina | Zpracovatelský průmysl | Koncern Sony | Ekonomické krize | Česká národní banka | Mince | Analytické společnosti | Facebook Ireland | Pokles ceny ropy Urals | Tomáš Raputa | Agora | Investiční cíle | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Empire State Index | Zásoby ropy | Dnešní PMI | Americké volby | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Akcie zbrojaře Raytheon | Státní distributor paliv | Gérald Darmanin | Nord Stream 1 | Válka v Zálivu | Benzín | OK POINT | CrowdStrike | Channel | Rusal | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Cenová válka | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | Dění na trhu | Adidas | IKL | Inflace v Evropské unii | Santander Bank Polska | Produkty obchodované s finanční pákou | Náskok před konkurencí | Načasování obchodu | Nejnovější údaje o inflaci | Eurokomisař Gentiloni | Hodnota sloučené společnosti | Online recenze | Dow Jones Industrial | Automobil | Finanční společnost | Royal Dutch Shell A | OXY | Německý vicekancléř | ETF roku 2020 | Royal Gold | Přístupy k obchodování | SVB Financial Group | Růst eurozóny | Atlas rizika | Ozbrojený konflikt | Ziskové obchodování | Ceny platiny | Zásoby plynu | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Výrobci elektřiny | Akciové futures | Confinity | Švýcarská společnost | Las Vegas Sands | Reorganizační plán | Američtí politici | Japonský jen (JPY) | Akcie na burze | Vstoupit do obchodu | Oslabení | Chamtivost a strach | Kroky Fedu | Dnešní kurz | Časový rámec | Centrální depozitář | Poskytování úvěrů | Americký dolar k japonskému jenu | Nedostatek zakázek | Pokles akciových trhů | Inbound M&A Report | Míra inflace | Barbora Ondrová | Úrokové sazby na hypotékách | Fyzické zlato | Vysoká cena elektřiny | Verizon | Letecká doprava | Windfall tax | RTS | Fundamentální data | Dnešní napadení Ukrajiny Ruskem | Platforma | Přebytek obchodu | Norwegian Air | Růst PX indexu | Růst ceny ropy | Setkání lídrů | Politické události | Bull Trap | Evropský statistický úřad | Měnová politika ECB | Hertz Global Holding | Společnost Triton | Zdražování ropy | BDB | Energetika | ReGas | Manufacturing | Nejbohatší člověk | Zeměpis | Etnetera | Akcie společnosti Nvidia | Ropný průmysl | PBOC | Prognóza Ministerstva financí | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | MAN | Diverzifikované portfolio | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Pomalé oživení | OSN a WTO | Zimbabwe | Zlato (XAU/USD) | Ruská banka | Stop Out | Lukoil | Setkání OPEC | Spotify | Ekonomický výhled | Private equity | Finanční ukazatele | Platební systém | Fiat Chrysler (FCA) | Snížení emisí | Zlaťáky | Index italských akcií FTSE MIB | Nařízení | Prospekt | Americká cla | Umělé nadhodnocení franku | Vonovia a Deutsche Wohnen | Nedostatek obilí | Pioneer Natural Resources | Produkce cukrové třtiny | HDP Francie | Míra nejistoty | Ropné akcie | Sazba hypoték | SWIFT | Zvýšené napětí | Oblasti umělé inteligence | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nemovitostní trh | Válečná inflace | Schodek | Kolomba | Prezident Petr Pavel | Národní dluh | Americký Senát | NZD/JPY | Farmaceutické společnosti | Růst cen ve výrobě | Převody peněz | BTC | Invaze Ruska | Společnost Eustream | ANSA | Fed index | KOSPI | Bankovní sektor | KTOS.US | Správné řízení rizika | Elektrovozy Tesla | Kapitálové zboží | Indexy | Tvrdá práce | Forex Factory | Citi | Altcoiny | Akcie Lululemon Athletica | Ukazatel strachu a chamtivosti | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Report stavu ropných zásob | Faktory ovlivňující embarga | Pimco | Odborníci | Ministerstvo financí | Cenné papíry ČEZ | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Severomořská ropa Brent | Největší světové kryptoměnové burzy | Institut pro mezinárodní ekonomická srovnání | Silný růst světové ekonomiky | ASX 200 | Aktivní investování | Potravinové komodity | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Výrobní PMI | Obchody pro EUR/USD | Finanční polštář | Schwab | Hurikány | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Baterie | Japonská měna | Gold | Jan Bureš | Zbrojovka Brno | Zhoršení ratingu | Akciová společnost | C40 | Guvernér centrální banky | Raiffeisen Bank International (RBI) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Česká národní banka (ČNB) | SSB | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Investovat do zlata | Náklady na korunovaci krále Karla III. | Nizozemský premiér | Bolest | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Bridgewater Associates | Market Profile | Investování do akcií | Míra inflace v Turecku | Akcie Torm | Východní Asie | Firma Avast | Druhá vlna koronaviru | Napjatá situace | Bankovní lobby | Rhodium | Budoucí pohyby cen komodit | Pyramida | Emise akcií | Výrobní závody | Akcie KB | Airbus Group | Rychlý růst trhu | Marže společností | Tempo růstu | Activision Blizzard | Komentář Fidelity | Bavlna - Vývoj ceny | Nadprodukce | Prezidenti Turecka | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | NPD | American Airlines Group | Úvěrový rating | Skokové posílení eura | Snížení daně | Bilance ECB | Metro Cash & Carry | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Henry Hub v Louisianě | NewYorská burza | Natland Group | Libye | Odkup vlastních akcií | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | STOXX50 | Makléřské společnosti | Znehodnocení měny | Růst ekonomiky EU | Joshua Angrist | Americké dluhopisy | Dosahovat zisku | Francouzská ekonomika | Specifický typ tradingu | Aplikace TikTok | Nadhodnocení | Dluh zemí eurozóny | Americká výnosová křivka | Tomáš Holub | A321Neo | Continental | Ministerstvo dopravy | EdF | Ekonomický poradce Bílého domu | Pohonné hmoty | Převzetí banky Credit Suisse | Biliony | Divergence | Bankovní regulační orgány | Trend is your friend | Cena cukru | EasyJet | Zdražování energií | Omezení výplaty dividendy | Commonwealth Bank of Australia | Měď - Vývoj ceny mědi | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Dluhopisy řecké vlády | Ceny pohonných hmot v Česku | Zemětřesení v Turecku a Sýrii | Marathon Oil | Zlato - Vývoj ceny zlata | Dánská společnost Torm | BHP Group | Federální obchodní komise | AU.US | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akcie klesají | Investujte do akcií | Hackerské skupiny | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | České dluhopisy | Struktura HDP | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Důvěra v českou ekonomiku | Hlavní evropské indexy | Cílování indexu | Loterie | Oil Majors | Vylepšení teorie aukcí | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Depozitní úrokové sazby v eurozóně | Analytik České bankovní asociace | Silná inflace | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Zhoršení výhledu | SunPower | Vývoje kurzu | Myšlenka | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Saúdové | Humana | Opatření na pomoc firmám | Ceny drahých kovů | Varování | Očekávaný růst | Obchodní bilance | Guidance | Zpřísnění režimu pro vývoz | LATAM Airlines | Vánoční svátky | Hospodářské soutěže | Počty nových žádostí o podporu | Družba | LLY | Éra levných peněz | Snižování úroků v USA | Viceprezident ECB | Reinvestování | Černé zlato | Snížení volatility | Philip Dybvig | Roční vývoj indexu S&P 500 | Bankovní unie | Politická rozhodnutí | APP | Ředitel JPMorgan Chase | Zemětřesení v Turecku | Přístup na trhy | Palladiové akcie | Anexe Krymu | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Zastoupení Evropské komise | Ceny komodit letos | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Uhlíková stopa | Výprodej | ECB Christine Lagardeová | EOG Resources Inc | Ministr zdravotnictví | Spojení | Ekonomické výhledy | Výnosy z devizových rezerv | Cykly | Největší vítězství | Diem | Národní bezpečnost | Akcie aerolinek | Bankovní společnosti | Stuart Cole | Long | Rally | Reálná ekonomika | Western Digital | Bankovní rada | Mohutné intervence | Vysoké výnosy | Western Union Business Solutions | Platidlo Kuvajtu | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Euro Stoxx 600 | Evropský výbor pro systémová rizika (ESRB) | Trading.com | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | CPI Property | Zasedání České národní banky | Bezpečná aktiva | GLE | SARS | Americké vlády | Japonský index | Členství v EU | Spokojenost | Bear | JPMorgan (JPM.US) | Modrá pyramida | PlayStation | Tripadvisor | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | LEANHOGS | Merkelová | Supermax | Tradeři na forexu | Zadlužení Německa | Intesa Sanpaolo | Ruský Gazprom | Chris Williamson | Mezinárodní dohody | Osobní příjmy | Pražský městský soud | Aktiva | SXXP | Pokles inflace | Klid | Piotr Bielski | Ukrajinská hřivna | Krátkodobé cenové pohyby | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Počet obyvatel České republiky | Zhoršování pandemické situace | Nikl - Vývoj ceny niklu | Paal Sletten | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Časopis Forbes | Širší index | Mateřská společnost | Cenový strop | XYL | Růst zaměstnanosti | Vakcíny proti COVID-19 | NextEra Energy | Výrobce jachet | Zasedání centrální banky | GEVORKYAN | Intuice | Discovery | Smíšené fondy | Kmenové akcie | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Očekávaný vývoj | Společnost Amazon | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Ganfeng Lithium | Výnosy z dluhopisů | Negativní vývoj ekonomiky | Tuzemský průmysl | Nezaměstnanost v Německu | Okénko trhu | Nárůst cen energií | Index londýnské burzy FTSE | Švýcarská banka UBS | Business | Poradenské firmy | Evropští investoři | Nastavení sazeb | Podíl na trhu | První moderní burza | Objem úvěrů | Devizové rezervy SNB | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Emise oxidu uhličitého | Camelot LS | Výnosnost | Oživování německé ekonomiky | Indikátory | Nejnovější statistika | Ceny výrobců v eurozóně | Albemarle | Srbsko | WFC | Protiinflační kroky ČNB | Americká centrální banka FED | Analýza měnových párů | Zastavení dodávek | JP Morgan | Akcie herních vývojářů | Royal Mint | Růst cen akcií | Deficity vlád | Slábnoucí dolar | CSG | Plánování vstupů do obchodů | Akciový trh | Zdanění | Odvolací soud | Pokračující růst těžby v USA | Pokles cen | Základní úrok | Největší banky v USA | Royal Dutch | Bohatí Češi | Další regulace | TikTok | Citadel | LPR | Peněžní série | Obchodování s komoditami | Jak obchodovat forex | Kongres USA | Plynárenské společnosti | Vleklá válka na Ukrajině | Investments | Ropovod TAL | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Obchodní operace | Jan Procházka | SP500 | Káva - Vývoj ceny kávy | Technologická společnost | Platební společnost | Bezpečnost | Začít obchodovat | Index euro | Vývoj měnového páru USD/CAD | MXN | TRMDA | Mezinárodní investiční banka (MIB) | S&P 500 (US500) | Americký Federální úřad pro letectví | Zvedání úrokových sazeb | Poptávka investorů | Keystone XL | Řešení energetické krize | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Helena Horská | Xbox | Řízení výnosové křivky | ČBA | Holubičí tón | Nejslabší růst | Cena digitální měny | Španělé | Program kvantitativního uvolňování | Nový týden | Výsledky voleb | Sucha | ČNB Tomáš Nidetzký | Vývoj kurzu | Nálada malých a středních firem | Otevření ekonomik | Mzda v Rusku | Vývoj kurzu amerického dolaru vůči koruně | Fiskální politiky | Vladimir Medinskij | Inovace | Paschal Donohoe | Asociace vyjednavačů | Španělský IBEX 35 | Long signál na akcie | Orsted | Průmyslový sektor | Aston Martin | Nejlepší výsledky | Tradingový portál | Zdravotnictví | Fox Corp | Export v březnu | Investice do stříbra | Společnost Coinbase | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Ole Hansen | Long signál | Zpětné odkupy | NZD/USD | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Economic | Moskevská burza MOEX | Ministryně financí | Hlavní index německých akcií | Graf ropy | Obchodní nastavení | Harley-Davidson | Časový úsek | BlockFi | Mississippi | Technologický pokrok | Změny v regulačních politikách | Mezinárodní sankce | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Společnost BP | Ekonom Komerční banky | Sentix | Robert Holzmann | Čeští dolaroví milionáři | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Vývoj cenové hladiny | Snížení cen | Formy obchodování | Sklizeň obilovin | Dodávky plynovodem | Zákaz cestování | Energy Aspects | | Skončení války za nezávislost | Německý statistický úřad | Oleg Tiňkov | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Indexy PMI | Smartwings | Mzda | Joseph Stiglitz | CFG | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Index akcií | Velké investiční fondy | Ztráta konkurence | Omnipol | Šéfka ECB | Danske Bank | Výsledek voleb | Orlen Unipetrol | Obchodování s opcemi | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | Nemovitosti v Česku | Američtí regulátoři | Risk Reward Ratio | České státní dluhopisy | Členské země | Schodek zahraničního obchodu | RTL | Seat | Vedení ECB | Riziková aktiva | Pandemická situace | Německé společnosti | Burzovně obchodovaný fond | Bývalý šéf americké centrální banky | Trinity | Výběr daní | Nájemní bydlení | Stratég |