Středa 29. května 2024 17:44
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace 3
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
FTMO férovost
reklama
Fintokei ProTrader

Byznys

C:\fakepath\trader-29052024.jpg

Moje cesta prop tradingem – levely, které sleduji a končí další prop společnosti

29.05.2024 V tomto článku se podíváme na dva levely, které v rámci prop tradingu sleduji a také si prozradíme nejnovější události, které tímto oborem hýbou.
C:\fakepath\prop-trading-24052024-1.png

Psychologie v Prop Tradingu a jak moc se liší od klasického obchodování?

24.05.2024 V minulém článku jsme si rozebrali risk-management v prop tradingu včetně pravděpodobnosti neúspěchu v evaluační výzvě. V dnešním článku se podíváme na jeden ze základních aspektů tradingu a to na psychologii, konkrétně se zaměřením na prop trading, i když v dost případech je psychologie prop obchodování stejná jako při obchodování na vlastním účtu, tak jsou zde odlišnosti, které je potřeba brát v potaz, jelikož každý, kdo si zkusil obchodovat jak na vlastním účtu, tak i na účtu prop firmy ví, že hlava vám funguje malinko jinak a v dost případech ještě malinko hůře než při klasickém tradingu. Dnešní téma si rozdělíme na body a každý si popíšeme. První si ale řekneme, co to vůbec psychologie v tradingu je.
img

Studentská firma roku přišla na nový koncept odívání mladých, chce dobýt Evropu

16.05.2024 „Nosit značku, řídit značku.“ To je slogan vítězného týmu Dystopia Clo, který v soutěži JA Studentská firma roku 2023/24 zabodoval s neotřelým pojetím streetwearové módy. Úspěšní byznysmeni z pražské Střední školy automobilní a informatiky budou v červenci reprezentovat Česko na evropském klání studentských firem na Sicílii.
img

De Beers, někdejší světový diamantový monopol, změní většinového majitele. Poprvé od roku 1926

14.05.2024 Diamanty nakonec asi věčné nejsou. Společnost De Beers, svého času, ve 20. století, de facto světový diamantový monopol, je na prodej. Přitom právě ona stojí za jedním z nejúspěšnějších marketingových hesel dějin, „Diamanty jsou věčné“, s nímž přišla roku 1948, a dokonce jej propašovala do názvu bondovky. Jaký majstrštyk.
img

Gazprom s obtížemi vyplňuje ztrátu evropského trhu dodávkami do Číny

14.05.2024 Ruský plynárenský gigant Gazprom by se dlouho mohl potýkat se špatnými hospodářskými výsledky. Kdysi nejziskovější ruská společnost vlastněná Kremlem se potýká se ztrátou evropského trhu, kterou se snaží vykompenzovat domácím trhem a vývozem do Číny. Firma nedávno oznámila roční čistou ztrátu sedm miliard dolarů (161 miliard Kč). Červená čísla vykázala poprvé od roku 1999. Problémy Gazpromu odrážejí výrazný dopad evropských sankcí na ruský plynárenský průmysl a také omezení vyplývající ze sílícího partnerství Moskvy s Čínou, píše agentura Reuters.
C:\fakepath\dividendy-13052024.png

Dividendy: Úvod do světa dividendového investování (1. díl)

13.05.2024 Dividendové investování je styl investování, při kterém se investor zaměřuje na nákup akcií společností, které svým akcionářům pravidelně vyplácejí dividendy, tedy podíly na zisku.
img

Nejdůležitější body z letošního sjezdu akcionářů Berkshire Hathaway

07.05.2024 "Letošní sjezd akcionářů Berkshire byl v poněkud utlumené náladě, protože se tentokrát pořádal po dlouhé době bez již zesnulého Charlieho Mungera. Na Buffettovi to bylo poznat. Ovšem i letošní sjezd nabídne investorům velmi cenné poznatky a vhledy do Buffettovi mysli, ohledně trhů a ekonomiky", říká analytik BHS Timur Barotov.
img

🎙️ Nové Povídání o trzích je tu!

06.05.2024  Tentokrát jsme se podívali v klasické sestavě s Jardou Brychtou, Tomášem Vrankou a Markem Nemkym na výsledky velkých technologických společností, které v mnoha případech velmi slušně rozpohybovaly akcie.
img

Apple čeká 1. čtvrtletí 📊Pomůže umělá inteligence a služby při zpomalení prodejů iPhonů?

02.05.2024 Dnes po skončení obchodní seance na Wall Street představí finanční výsledky za první čtvrtletí letošního roku společnost Apple (AAPL.US), která nedávno ztratila status největší společnosti na Wall Street, když ji sesadil Microsoft. Investoři to vzali jako důkaz, že cupertinská společnost se začíná stávat "nájezdníkem" v oblasti služeb umělé inteligence a nebude z toho cítit výrazný tahoun poptávky po produktech a maržích. Investoři očekávají, že zisky a tržby společnosti (již 5. čtvrtletí po sobě) budou vykazovat klesající meziroční růst. V dnešní zprávě budou investoři sledovat, nakolik AI a odolné služby s vysokou marží vyváží téměř jistě mnohem nižší prodeje iPhonů, které v 1. čtvrtletí ztratily zhruba 20 % podílu na trhu v Číně, kdysi klíčovém motoru expanze Applu. Opční trh po této zprávě počítá s přibližně 4% volatilitou ceny akcií společnosti Apple.
C:\fakepath\prop-trading-01052024.jpg

Moje cesta prop tradingem – Výsledky, obchody a aktuality z oboru

01.05.2024 Dovolte mi vás přivítat u prvního článku nové série, ve které se zaměřím na prop trading, správu fundovaného účtu a plnění challange.
C:\fakepath\tydenik-euruse-29042024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (29.4.2024)

29.04.2024 V minulém týdnu došlo podle mého týdenního komentáře ke vstupu do nákupní (buy 1) pozice, ovšem prolomení se ukázalo jako falešné a obchod skončil na menším SL. Ovšem následně dle pravidel této strategie došlo k opětovnému vstupu do long (buy 2) pozice, která již přesně došla do svého cíle a trade skončil v zisku na Profit-Targetu (PT).
img

Evropu ESG oslabuje, těží z toho americké akcie i banky

28.04.2024 Evropské akcie se letos ocitly v historicky rekordní slevě vůči těm americkým. Vyplývá to ze srovnání poměrového ukazatele vyhlížené tržní ceny akcie a čistého zisku na akcii na horizontu dalších dvanácti měsíců. V potaz jsou přitom vzaty všechny klíčové akciové tituly jak ve Spojených státech, tak v Evropě.
img

Mrazy by vinařům neměly být důvodem žádat konec debat o dani z vína, ztratí tím důvěryhodnost

26.04.2024 Cynik by mohl poznamenat, že nebývalý mraz, který v dramatické míře ničí úrodu ovocnářům a vinařům, seslalo těm druhým samo nebe. Zrovna včera mladí vinaři v Mikulově protestovali proti zavedení spotřební daně z tichého vína. A dnes se mediálním prostorem naplno rozjela vlna nářku nad katastrofální škodou, kterou vinařům – či, obecněji, ovocnářům – noční mrazy způsobují.
img

Miliardář Křetínský kupuje pětinu největší německé ocelárny Thyssenkrupp, podíl zřejmě navýší na polovinu. Thyssenkrupp čelí vážným potížím kvůli zelené agendě a drahým energiím, na nichž ale Křetínský rekordně vydělává

26.04.2024 Český miliardář Daniel Křetínský kupuje prostřednictvím své firmy EP Corporate Group 20 procent německé ocelárny Thyssenkrupp, jež v Duisburgu provozuje největší ocelářský závod Evropy. Drtí ji však drahé energie a zelené regulace, kvůli nimž plánuje výraznou redukci stavů zaměstnanců po tisících. A kvůli nimž se stává i kořistí právě třeba pro Křetínského, jehož energetický byznys z drahých energií profituje jako žádný jiný podnik či firma české historie. Svůj podíl v Thyssenkrupp Křetínský zřejmě navýší na 50 procent; nyní o tom jedná.
img

Co dnes očekávat od zpráv o velkých technologiích❓

25.04.2024 Dnes po skončení seance na Wall Street budou obchodníkům nabídnuty zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024 od tří známých amerických technologických společností. Alphabet (GOOGL.US), Microsoft (MSFT.US) a Intel (INTC.US). Zprávy těchto tří společností by mohly pomoci utvářet sentiment vůči americkému technologickému sektoru. Obchodníci by však měli mít na paměti, že trhy jsou nepředvídatelné a překonání zisků nemusí znamenat růst cen akcií po zveřejnění výsledků - zklamání z výsledků společnosti Tesla poslalo akcie výrobce elektromobilů do vzduchu, zatímco společnost Meta Platforms se v předobchodní fázi propadá, přestože vykázala lepší než očekávané výsledky. Pojďme se krátce podívat na to, co trh očekává od společností Alphabet, Microsoft a Intel a na co se zaměřit.
img

Od největší světové společnosti se stále mnoho očekává

24.04.2024 „Očekává se, že Microsoft vykáže výrazný 15% nárůst tržeb a zisku ve srovnání s loňským rokem, přičemž se spoléhá na svou schopnost zpeněžit výhodu prvenství v oblasti umělé inteligence, kterou má díky svému podílu v průkopnické společnosti Chat-GPT.
img

Liberec se již potřetí stane útočištěm kryptoměnových nadšenců

17.04.2024 Třetí ročník kryptoměnové konference CryptoByte zavítá už 4. května 2024 na půdu Technické univerzity v Liberci. Konference se v minulých ročnících zúčastnilo přes 900 návštěvníků a organizátoři rozhodně v kryptoměnové osvětě nemíní polevit.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Johnson & Johnson potvrzuje, že value firmy nejsou mrtvé

16.04.2024 Výsledková sezóna se tento týden naplno rozbíhá a výsledky dnes přinesla také jedna z největších farmaceutických firem světa, kterou je Johnson & Johnson. I tentokrát společnost ukázala, že její byznys je stabilní a dobře předvídatelný a je zaslouženě považována za kvalitní hodnotovou akci. Více v našem videu.
img

Americké banky obsazují trh s půjčkami fosilní energetice, který kvůli zeleným regulacím vyklízejí banky z EU. Evropa se tak „střílí do nohy“, jako v autoprůmyslu

15.04.2024 Americké banky převážně středního, regionálního rozsahu profitují nejvíce ze zelených regulací EU. Zabírají totiž trh, kteří jejich evropští rivalové vyklízejí, aby dostáli závazkům v oblasti klimatických cílů. Tyto cíle stanovuje EU nejambiciózněji ze všech ekonomických celků světa.
img

Společnost InMode prohlubuje poklesy v souvislosti s nižšími očekáváními a hromadnou žalobou Hagens Berman 📉

09.04.2024 Izraelská společnost InMode (INMD.US) ztrácí 9 % v předobchodní fázi po sérii hromadných žalob od společností Hagens Berman, Levi Korsinsky a The Gross Law a po nižších než očekávaných tržbách. Na ocenění akcií má negativní vliv nejen politika centrálních bank "vyšší na delší dobu", ale také válka mezi Izraelem a Gazou a napětí s Íránem. Již dříve společnost informovala, že očekává oživení poptávky, protože sazby budou sníženy, ale prozatím stále není jasné, zda Fed změní svou politiku v létě 2024.
img

Tři body, proč manažeři Fidelity International lépe řídí svá portfolia

08.04.2024 Během diskuzí s týmem systematických akciových investic společnosti Fidelity International se stále znovu vynořují tři klíče k lepšímu uchopení investic. První z nich - "opakovatelnost" (repeatability) - je podstatou práce tohoto týmu, který se snaží aplikovat kvantitativní techniky na kvalitativní dovednosti lidí.
C:\fakepath\MicroStrategy-03042024-3.png

MicroStrategy: Horkým terčem shortařů v době růstu bitcoinu?

03.04.2024 Jedním z mnoha finančních aktiv, které od začátku roku neuvěřitelně rostou, je bitcoin. Na vzestupu ceny bitcoinu se přenášejí i ostatní kryptoměny, ale také akcie firem spojených se sektorem kryptoměn. Současně rychlý nárůst ceny bitcoinu vyvolal spekulace, zda se nejedná pouze o klasickou bublinu. Právě tyto spekulace vedly k tomu, že někteří investoři začali masivně shortovat akcie společnosti MicroStrategy.
img

Zpožďující se dodávky firmy Tesla zvyšují obavy o EV trh

03.04.2024 Dodávky společnosti Tesla za 1. čtvrtletí výrazně zaostaly za odhady, což je největší zpoždění v její historii. Důvodem je kombinace několika faktorů včetně problémů s dopravou, vyšších úrokových sazeb a nižší poptávky spotřebitelů po elektromobilech.
C:\fakepath\trader-29032024-12-zm.jpg

Čínská firma Huawei loni zaznamenala největší růst za poslední čtyři roky

29.03.2024 Čínská technologická společnost Huawei Technologies loni zaznamenala největší růst za poslední čtyři roky. Čistý zisk meziročně zvýšila o 144,5 procenta na 87 miliard jüanů (282,5 miliardy Kč). Firma se zotavuje z amerických sankcí, dařilo se hlavně spotřebitelskému segmentu a vyšší byl i příjem z nových činností, jako jsou komponenty pro chytrá auta, uvedla dnes firma.
C:\fakepath\forex-26032024-uvod.png

Se Sidem o Forexu: Zákony FOREX tradingu (1. díl)

27.03.2024 Zásadním rozdílem mezi měnovými spot (forex) trhy a trhy akciovými nebo komoditními je hlavně to, že měnové trhy neobchodují konkrétní titul (jako jsou z jiných trhů známé zlato, ropa, stříbro, pšenice, káva, kakao, různé akcie, burzovní indexy atd.), ale výhradně jen párovaný vztah mezi dvěma měnami. Základem veškeré snahy na trhu je tedy kupovat silnou měnu a prodávat měnu slabou a houby záleží na tom, zda jdeme Long nebo Short, to se odvíjí pouze od toho, zda je daná měna za nebo před lomítkem v názvu měnového páru. Pokud to ještě více zjemníme, tak se jen neustále obchoduje vztah mezi měnou posilující vs. oslabující nebo naopak oslabující vs. posilující. O nic jiného totiž primárně na trhu ani nejde. Na burzách, ale i v obchodování všeobecně, platí okřídlené Buy Low, Sell High. Na forexu k tomu směle přidejme Buy Stronger, Sell Weaker.
img

Purple Ventures spouští svůj druhý fond. Zaměří se zejména na startupy v regionu CEE a otevírá se i externím investorům

26.03.2024 Skupina Purple, za kterou stojí trojice zakladatelů David Kašper, Jakub Nytra a Filip Řehoř, spouští svůj druhý venture kapitálový fond. Zaměří se především na nadějné mladé firmy z regionu střední a východní Evropy, kterým bude pomáhat prorazit ve světě. Purple Ventures si v rámci nového fondu kladou za cíl investovat přes 40 milionů eur, tedy více než miliardu korun, přičemž fond je, na rozdíl od toho prvního, otevřen i externím investorům.
img

Týden na akciových trzích: Pražská burza roste, před výsledky je lídrem ČEZ

15.03.2024 V USA byla v tomto týdnu zveřejněna inflace, která byla vyšší než odhady. Ukazuje to na odolnější inflační tlaky, než se původně čekalo. Pro Fed to může znamenat oddálení uvolnění měnové politiky v USA.
C:\fakepath\Meta-13032024.png

Meta je opět v pohybu! Kam až může vyrůst?

13.03.2024 Metu, respektive jeho legendární sociální sítě jako Facebook a Instagram, zná z uživatelského hlediska asi většina z nás. Není divu, každý den používají alespoň jeden z produktů Mety přibližně 3 miliardy lidí a 4 miliardy lidí tyto produkty používají alespoň jednou měsíčně, což je zhruba polovina světové populace. Málokterá společnost se může pochlubit tak početnou klientelou. Není to ale tak dávno, kdy se akcie Mety obchodovaly kolem úrovně 100 dolarů za akcii (zatímco současná hodnota se pohybuje kolem 500 dolarů) a hovořilo se o začátku konce této společnosti. Věci se však změnily a společnost Meta a její návrat je jedním z nejzajímavějších příběhů minulého i letošního roku. Akcie této společnosti jsou také jednou z nejlepších investic posledních 2 let z celého indexu S&P 500, takže se nemůžeme divit, že je to z investičního hlediska jedna z nejoblíbenějších společností. Co zapříčinilo tento divoký vyvoj ceny? A je šance na další růst?
img

Seznam Zprávy: Tykač zvažuje, že v r. 2025 zavře elektrárny Počerady a Chvaletice

01.03.2024 Majitel skupiny Sev.en Energy Pavel Tykač podle informací Seznam Zpráv zvažuje, že své dva uhelné lomy a elektrárny Počerady a Chvaletice uzavře na jaře 2025. Důvodem je nekonkurenceschopnost uhelných zdrojů. Tykač zaměstnává v hnědouhelných lomech Vršany a ČSA a v elektrárnách Počerady a Chvaletice 3000 lidí a pokrývá skoro 15 procent domácí spotřeby proudu, píše web. Skupina o riziku informovala příslušná ministerstva, možné zavření Počerad a Chvaletic teď řeší pracovní skupina zřízená při ministerstvu průmyslu a obchodu (MPO). Vláda Petra Fialy (ODS) počítá s tím, že uhelná energetika v Česku skončí nejdříve v roce 2033.
img

Neničme trh dluhopisů, naopak kultivujme ho. Ekonomika dluhopisy potřebuje

01.03.2024 Společnost Surveilligence s.r.o. každý rok zveřejňuje data o vývoji trhu podnikových dluhopisů. Je to vždy zajímavé čtení, které je plné dat.
img

Eskalaci invaze jsme prokaučovali, teď hrajeme o čas

26.02.2024 24. únor 2024, smutné druhé výročí vpádu invazních vojsk Ruské federace na území Ukrajiny. Vladimiru Putinovi se nepodařilo dosáhnout cíle rychlé vojenské operace, a tak tu máme dlouhý a zatím nekončící konflikt, ve kterém zástupci NATO a Evropy ještě neřekli, co chtějí. Putin vede zdržovací válku, protože věří, že ji buď „vysedí“ díky téměř neomezeným lidským zdrojům, nebo bude mít později v rukou lepší alternativy. Západní svět si začíná připouštět scénář třetí světové války. Jenže příprava na nejhorší možnou situaci měla přijít na úplném začátku.
C:\fakepath\akcie-nvidia-23032024-uvod.jpeg

Nvidia – Nejdůležitější akcií na světě

23.02.2024 Americký index S&P 500 nedávno překonal hranici 5000 bodů. Tento cíl, který měl být dosažen až do konce roku 2024, byl však splněn již za pouhých šest týdnů. Analytici se ptali, co nyní trh udělá, když jsme dosáhli stanoveného cíle. Navyšování dalších cílů pro index S&P 500 se zdá být spíše mechanické. Někteří odvážlivci dokonce hovoří o hranici 5400 bodů, což však znamená růst menší než 10 %. To pravděpodobně nebude problém pro rozjetou společnost Nvidia.
C:\fakepath\Nvidia-akcie-22022024.jpeg

Nejočekávanější výsledky roku jsou tady! Může Nvidia pokračovat v růstu?

22.02.2024 Asi jen málokterá společnost vzbudila v posledním roce tolik emocí jako Nvidia. Ta byla kdysi známá především jako výrobce grafických karet pro hráče, ale v průběhu let pronikla i do dalších segmentů. Můžeme zmínit například automobilový průmysl nebo profesionální vizualizaci. Všechny 3 výše zmíněné segmenty však v posledních letech ustoupily do pozadí a celý byznys Nvidie se v současnosti točí kolem jediné věci, kterou je umělá inteligence (AI). Kromě výše uvedených segmentů má totiž Nvidia také segment datových center, kde prodává specializované čipy pro výpočty AI. Díky AI boomu posledních měsíců se jeden takový čip s označením H100 nebo H200 prodává až za 40 000 USD. Není tedy divu, že pouze tento segment tvoří více než 80 % příjmů společnosti a firma jako taková se stala miláčkem mnoha investorů. Má ale ještě prostor, kam růst dál? Kvartální výsledky z tohoto týdne nám ukazují, že Nvidia je v jedinečné pozici a do budoucna má velké plány.
img

Výsledky Kofoly mírně překonaly očekávání. Skokanem roku se stalo UGO

15.02.2024 Skupina Kofola zveřejnila předběžné výsledky roku 2023 a potvrdila dosažení horní hranice avizovaného cíle EBITDA, resp. 1,25 mld. korun. Tržby Kofole vyrostly o 10 % oproti loňskému roku a dosáhly 8,69 mld. korun.
img

Týden na trzích: Lepší výsledky pomohly indexům na maxima

12.02.2024 Další týden na trzích byl opět ve znamení pokračující výsledkové sezóny, která ukazuje, že poslední 3 měsíce minulého roku byly pro byznys relativně pozitivní. Například výsledky fintech společnosti Affirm ukazují, že spotřebitelé inklinují k platebním nástrojům, které rozdělují placenou částku do několika částí. Překvapily i další výsledky méně známých firem, které můžeme zasadit do nějakého sekulárního trendu. Další týden bude patřit americké inflaci a dalším výsledkům, které jistě ovlivní finanční trhy. Akciové indexy tak mají šanci navázat na současná historická maxima dalším růstem, jelikož by se lednová inflace v USA měla dostat pod 3 %.
img

Bitcoin se dostává do býčího trendu

12.02.2024 Bitcoin prudce roste směrem ke svému měsíčnímu maximu, neboť se blíží očekávaný dubnový halving a do nových specializovaných burzovně obchodovaných fondů (ETF) proudí kapitál. Vysoká volatilita BTC/USD a nárůst globálního rizikového apetitu, který byl poznamenán devátým rekordním uzavřením indexu S&P 500 v roce 2024, nahrávají býkům.
C:\fakepath\prop-trading-09022024.jpg

Pro koho je vlastně Prop Trading?

09.02.2024 V prvním článku jsem mluvil o obecných principech prop tradingu. Největším rizikem je postavení celého byznys modelu na tom, že nejde o to, abyste se stal úspěšným traderem. Pokud to pochopíte, na druhou stranu vám nic nebrání se této aktivitě oddat a dokonce na ní vydělat. Jen nesmíte být naivní.
C:\fakepath\xtb-09022024.jpg

Kvartální výsledky Big Tech: Co reportovala Tesla, Apple a další?

09.02.2024 Výsledková sezóna sice ještě neskončila, ale nejzajímavější společnosti – Apple, Microsoft, Alphabet, Amazon, Meta a před nimi například také Tesla – oznámily své kvartální obchodní výsledky minulý týden. Pojďme se tedy nyní podívat, jak se dařilo těmto technologickým gigantům, jejichž výkonnost má zásadní vliv na vývoj akciových indexů a trhu jako celku.
img

Co bude dál s akciemi společnosti Disney po poklesu za rok 2023?

07.02.2024 Zábavní gigant se nyní potýká s poklesem jeho akcií, který se projevuje jejími nedávnými potížemi na burze. S ročním ziskem, který jen těsně přesáhl 6 %, se akcie společnosti Disney ocitly daleko za indexem S&P 500 (SPX), což znamená výrazný odklon od historické zdatnosti společnosti. Tato slabší výkonnost není nedávnou anomálií, ale spíše dlouhodobým trendem, neboť společnost Disney byla za posledních pět let svědkem 18% poklesu. Dokonce i když rozšíříme náš pohled na posledních deset let, kdysi mocný zábavní gigant dosáhl pouze skromného 31% růstu, což je přibližně pětina výnosů, které ve stejném období dosáhl široce uznávaný indexový fond S&P 500.
C:\fakepath\prop-trading-05022024.png

INVESTIČNÍ GLOSA: Zázrak jménem prop trading. Miliardový byznys tíží spousta otazníků

05.02.2024 Prop trading je ve světě investic zřejmě nejžhavější téma současnosti. Společnosti, které nabízejí investorům obrovský kapitál výměnou za dělbu tradingových zisků, se vyhřívají v hledáčku médií a sčítají miliardy. Což nemusí být vůbec špatně. Jenže geniální nápad stále tíží až příliš mnoho otázek a morálních dilemat.
img

Výsledky společnosti Meta

02.02.2024 Zatímco generální ředitel společnosti Meta Mark Zuckerberg čelil intenzivním dotazům zákonodárců při slyšení v senátním výboru pro soudnictví, jeho společnost oslavila pozoruhodný rok. Tržby společnosti Meta za čtvrté čtvrtletí dosáhly 40,1 miliardy dolarů a překonaly tak očekávaných 39,2 miliardy dolarů. Navíc zisk na akcii překonal odhady a činil 5,33 USD oproti očekávaným 4,97 USD.
img

Optimismus mezi firmami roste

01.02.2024 Index nákupních manažerů (PMI) ve zpracovatelském sektoru na začátku roku vzrostl na 43,0 bodů z 41,8, téměř v souladu s naší i tržní prognózou. Situace v českém průmyslu ale zůstává napjatá, kdy přetrvává problém nízkého množství nových zakázek.
img

Kaprain může převzít Mafru, Londu a Synthesii, rozhodnutí ÚOHS je pravomocné

30.01.2024 Skupina Kaprain podnikatele Karla Pražáka může převzít ze svěřenských fondů bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) mediální skupinu Mafra, provozovatele rozhlasových stanic firmu Londa a pardubickou chemičku Synthesia. Rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže nabylo v pondělí právní moci, uvedl úřad na síti X.
img

Fidelity International: Čínský trh s hotely jako výnosný byznys

25.01.2024 Expanze předních čínských značek hotelů může vzhledem k ekonomické situaci vypadat šíleně, ale tento sektor vstupuje do fáze konsolidace, což si žádný z velkých hráčů nemůže dovolit promeškat.
C:\fakepath\tesla-21012024.jpg

Co nám vlastně Elon Musk chtěl říct?

21.01.2024 Elon Musk je kontroverzní postavou, ale jedno mu nikdo upřít nemůže: umí skvěle komunikovat. Jedním z hlavních důvodů jeho koupě Twitteru bylo právě zachování tohoto komunikačního kanálu, přes který udržuje kontakt se svou fanouškovskou základnou. Jeho umění komunikace spočívá v celé škále poloh, od těch nejpřímějších až po ty velmi komplikované, kdy člověk vlastně neví, co Musk sleduje. Jedno je však jisté: Musk dokáže vždy prosadit svůj zájem a nemluví do větru.
img

Invesco: Nevšední pravdy – 10 nepravděpodobných, ale možných scénářů pro rok 2024

16.01.2024 Je čas zapomenout na standardní scénáře a přemýšlet o těch méně pravděpodobných a přesto možných. Trhy zakončily rok 2023 pozitivně a náš seznam možných překvapení se proto kloní negativním směrem (tyto hypotetické události jsou naším pohledem na to, co by se mohlo stát, ačkoli to nutně není součástí našeho hlavního scénáře).
C:\fakepath\trader-15012024-49-zm.jpg

PwC: Optimismus mezi šéfy podniků se ve světě za poslední rok zdvojnásobil

15.01.2024 Podíl generálních ředitelů světových firem, kteří letos věří ve zlepšení růstu globální ekonomiky, se za poslední rok více než zdvojnásobil a dostal se na 38 procent. Vyplývá to z průzkumu společnosti PwC, do kterého se loni na podzim zapojilo 4702 šéfů ze 105 zemí světa. O rok dříve zlepšení očekávalo 18 procent dotázaných ředitelů. PwC výsledky průzkumu poskytla ČTK. Šéfové českých firem z celosvětových dat příliš nevybočují.
C:\fakepath\ftmo-14012024.jpg

FTMO kupuje marketingovou agenturu eVisions

14.01.2024 Česká firma FTMO provozující platformu pro amatérské burzovní obchodníky koupila tuzemskou marketingovou agenturu eVisions. Hodnota transakce je ve vyšších desítkách milionů korun. Firmy uzavření obchodu oznámily v tiskové zprávě.
C:\fakepath\akcie-07022024.jpg

Akcie: Analýza akcií aneb jak zvýšit svoje šance na úspěch (díl 5.)

08.01.2024 I základní analýza akcií zvyšuje vaše šance, že koupíte dobrou akcii a tím pádem dobře zainvestujete. Dobrá analýza vám pomůže udělat tři základní rozhodnutí: 1. kterou akcii koupit, 2. kdy jí koupit a 3. kdy jí prodat. Bez jakékoli analýzy je investování pouhým gamblerstvím.
img

Novými majiteli Packety, vlastníka Zásilkovny, jsou fond CVC a Emma Capital

22.12.2023  Novými majiteli české firmy Packeta, která vlastní Zásilkovnu, je konsorcium globálního fondu CVC Capital Partners a skupiny Emma Capital, jejímž majitelem je dosavadní ředitel skupiny PPF Jiří Šmejc. CVC bude mít 65 procent, Emma Capital zbylých 35 procent. ČTK o tom dnes informoval mluvčí Emma Capital Pavel Zuna. Výši kupní ceny ani jedna ze stran nesdělila.
C:\fakepath\Ukrajina-EU.jpg

Polský investor je připraven vložit 100 milionů eur do Ukrajiny, píše tisk

22.12.2023 Polský podnikatel Rafal Brzoska se chystá investovat 100 milionů eur (asi 2,454 miliardy korun) na Ukrajině. Uvedl to dnes polský list Rzeczpospolita, podle kterého se Brzoska do svého fondu chystá přilákat další polské firmy a také podnikatele z okolních zemí.
img

Technologická skupina SatoshiLabs vytvořila odvětví a standardy pro celý svět, nyní bilancuje 10 let. Zabodovala i s novými modely od Trezoru

21.12.2023 Letos je to 10 let od vzniku nejznámější a největší české kryptospolečnosti, skupiny SatoshiLabs. Spolu s první kryptopeněženkou Trezor ale v SatoshiLabs vytvořili také bezpečnostní standardy, které tvoří základ pro naprostou většinu současných hardwarových peněženek na světě. Na svém kontě má skupina zároveň desítky dalších prvenství v kryptoprůmyslu a její výrobky a služby používají miliony uživatelů. A s novinkami nekončí. Vedle Trezoru má být následující rok bohatý na novinky také v dceřiných společnostech Tropic Square, Invity a Vexl. Skupina je jednou z poměrově nejziskovějších firem Česka. Její tržby činily za rok 2021 přes 1,2 miliardy korun, zisk EBITDA 720 milionů korun.
img

Pravděpodobnost pádu hutí Liberty Ostrava roste, o práci mohou přijít desítky tisíc lidí. Klíč k záchraně má předně majitel hutí Gupta, situace ale ohrožuje hlavně Fialovu vládu

19.12.2023 Pravděpodobnost pádu hutí Liberty Ostrava roste. Byl by to problém hlavně pro region jako takový, protože je v něm spousta firem a subdodavatelů navázaných na Liberty. Makroekonomicky to Česko celorepublikově nepocítí, v rámci kraje to však bude znatelná rána, s níž by došlo alespoň přechodně ke zvýšení regionální míry nezaměstnanosti. Nastal by řetězový efekt, subdodavatelské firmy by neměly komu dodávat a počet lidí, kteří přijdou o práci, by mohl být vyšší, než zhruba šest tisíc – tedy než kolik jich zaměstnává samotná Liberty Ostrava. V krajním případě může jít o desítky tisíc lidí.
img

Pravděpodobnost pádu hutí Liberty Ostrava roste. Klíč k záchraně má předně majitel hutí Gupta, situace ale ohrožuje hlavně Fialovu vládu

17.12.2023 Pravděpodobnost pádu hutí Liberty Ostrava roste. Byl by to problém hlavně pro region jako takový, protože je v něm spousta firem a subdodavatelů navázaných na Liberty. Makroekonomicky to země celorepublikově nepocítí, v rámci kraje to však bude znatelná rána, s níž by došlo ke zvýšení regionální míry nezaměstnanosti. Pak by nastal řetězový efekt, firmy by neměly komu dodávat a číslo lidí, kteří přijdou o práci, by mohlo být daleko vyšší.
img

Uber vstoupí do S&P 500 🗽 Bude reagovat na známý "fenomén" Wall Street?

11.12.2023 Po několika měsících burzovní horské dráhy na akciích Uberu se letos podařilo akcie společnosti zvýšit o téměř 150 %, takže jejich výnos je srovnatelný s výnosem Bitcoinu. Nyní se Uber nachází v bodě obratu. Nedávno se jí podařilo dosáhnout ziskovosti a nyní před společností stojí velká příležitost. Dne 18. prosince letošního roku se Uber připojí k "elitní" skupině společností kótovaných na největším americkém indexu S&P 500, kde nahradí společnost Sealed Air Corp.
img

Přínosy umělé inteligence pro byznys rostou a spolu s tím také investice do ní

07.12.2023 Nová studie Moore Global ukazuje, že umělá inteligence (AI) se stává klíčovou součástí růstové strategie mnoha společností. Tři čtvrtiny velkých a středních firem po celém světě v posledních čtyřech letech zvýšilo své investice do umělé inteligence, čímž potvrzuje rostoucí zájem o tuto technologii v byznysu. Hlavní přínosy AI zahrnují zvýšení produktivity a zlepšení zákaznické zkušenosti, přičemž pouze 22 % firem vnímá AI jako prostředek ke snížení počtu zaměstnanců nebo mzdových nákladů. Studie také naznačuje, že většina vedoucích pracovníků považuje AI za klíčovou investici s pozitivním dopadem na budoucí finanční výkonnost a udržitelnost jejich společností.
C:\fakepath\Xixoio2.jpg

V kauze Xixoio stíhá policie dva lidi a firmu za podvedení 2931 klientů

04.12.2023 V kauze investiční společnosti Xixoio zahájila policie stíhání dvou lidí a jedné firmy za podvod. Škodu způsobenou klientům vyčíslila na nejméně 353 milionů korun, poškozených zákazníků eviduje 2931. Obviněným lidem hrozí až deset let vězení. ČTK to dnes v tiskové zprávě sdělil mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Jaroslav Ibehej. Jména stíhaných neuvedl, podle médií ale policie při loňské razii zadržela zakladatele a majitele Xixoio Richarda Watzkeho a šéfa představenstva Henryho Ertnera.
img

EUR/USD: Ošidné ticho

28.11.2023 Měnový pár EUR/USD se obchoduje v úzkém cenovém rozpětí, ale zůstává v rozmezí čísla 9. Rozporuplné fundamentální pozadí brání obchodníkům určit vektor pohybu cen. Kupující EUR/USD se pokoušejí etablovat se nad úrovní 1,0960 (horní čára Bollinger Bands na čtyřhodinovém grafu), zatímco prodejci se zrcadlově pokoušejí stáhnout cenu k základně čísla 9 nebo dokonce pod úroveň 1,0880 (spodní čára Bollinger Bands na H4). Žádná ze stran z toho nevyšla vítězně a pár se pohybuje v rozmezí 1,0910 – 1,0960, což odráží nerozhodnost býků i medvědů.
img

Jak je možné, že když cena energií na burze klesne, hned se to neprojeví v cenících dodavatelů?

21.11.2023 Dodavatelé energií jsou ve své podstatě obchodníci, kteří elektřinu nebo plyn nakupují na burze a následně je prodávají spotřebitelům. Produktové ceníky jsou tak přímo závislé na tom, jak vhodně dokáží v určitém časovém úseku „namixovat“ potřebné množství energií, které musí svým zákazníkům zajistit. K pochopení toho, jak dodavatelé stanovují ceny, je nutné vědět, jak probíhá nákup energií.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 17. listopadu 2023

17.11.2023 Jeden z nejlepších francouzských fotbalových klubů Paris Saint-Germain uvádí ve spolupráci s Blvck Paris kolekci NFT. Token drop proběhne na platformě Crypto.com. Zajímavé je, že kolekce NFT bude zkombinována s fyzickou kolekcí oblečení, která byla v rámci nové exkluzivní spolupráce vytvořena.
img

US Open: Wall Street pokračuje v pozitivním sentimentu po inflaci PPI 📌

15.11.2023 Wall Street rozšiřuje své zisky a překonává klíčové úrovně po pozitivních údajích o indexu cen výrobců z USA. Investoři se vracejí k euforickému růstu a spekulují, že Fed již ukončil zvyšování úrokových sazeb. V úvodu peněžní seance indexy získávají přibližně 0,30 %, dolar vůči většině měn mírně ztrácí, zatímco výnosy desetiletých amerických dluhopisů rostou.
C:\fakepath\AdobeStock_283221787.jpeg

Akcie Louis Vuitton za dobrou cenu: Akciové portfolio Tomáše Vranky

15.11.2023 Poslední měsíc byl na akciových trzích poměrně zajímavý. Konečně jsme se dočkali výrazných výprodejů, které dostaly akciové indexy zhruba o 10 % níže od lokálních maxim, ačkoli poté akcie silně posílily. Velmi dobře se dařilo například i bitcoinu, který se vyšplhal na úroveň kolem 37 000 dolarů, což je jeho nejvyšší hodnota za zhruba rok a půl. Výnos desetiletého amerického státního dluhopisu se opět dostal nad 5 %. Jak všechny tyto události ovlivnily Tomášovo akciové portfolio?
C:\fakepath\usa-06112023.png

Oběd zadarmo pro americké banky

06.11.2023 Slabá data z amerického trhu práce udržela na akciových trzích optimismus a prodloužila tak silnou rally celého minulého týdne.
C:\fakepath\xtb-06112023.jpeg

Výsledková sezóna za námi: Je big tech stále nezastavitelný?

06.11.2023 Výsledková sezóna je prakticky u konce a jako obvykle největší pozornost přitahovaly výsledky velkých technologických společností – Apple, Microsoft, Alphabet, Amazon a Meta. Ať se nám to líbí nebo ne, big tech je žhavé téma posledních měsíců a díky aktuální publikaci výsledků jsme se mohli přesvědčit, zda je bombastický růst big techu v posledních měsících oprávněný nebo ne. V tomto článku přinášíme krátký souhrn toho nejzásadnějšího. Pokud se o aktuálním stavu big techu chcete dozvědět více, analytici XTB Tomáš Vranka společně s Jaroslavem Brychtou na toto téma natočili nový díl Povídání o trzích. Big tech bude také detailněji probrán i na nadcházející XTB Online investiční konferenci, která proběhne 25. 11. od 13:00.
C:\fakepath\tv-prima.png

Ondřej Hartman hostem na CNN Prima NEWS

03.11.2023 Další díl pořadu Byznys provází diváky světem obchodování s měnami. Expert Ondřej Hartman vyvrátil letošní mýtus, že dolar slábne a téměř nikdo ho nepoužívá.
img

Amazon získává 6 % po výsledcích za třetí čtvrtletí.

27.10.2023 Amazon (AMZN.US) včera po zavření trhu zveřejnil zprávu o zisku za 3. čtvrtletí 2023, která vyvolala nárůst ceny akcií společnosti o více než 5 % při obchodování mimo obchodní hodiny. Společnost vykázala lepší celkové příjmy a zisky, ale růst jejího cloudového podnikání mírně zaostával za očekáváním. Pojďme se rychle podívat na vydání!
C:\fakepath\netlfix-25102023.jpeg

Proč jsou akcie Netflixu tak úspěšné?

25.10.2023 Výsledková sezona v zámoří je aktuálně na pozadí zájmu médií. Trhy totiž velmi znejistil teroristický útok Hamasu. A vojenská intervence podobná té v Íránu, by byla pro finanční trhy skutečnou pohromou.
img

Moneta (Koupit, 12m cíl=102,80 CZK): Potvrzujeme doporučení Koupit s cílovou cenou na 102,8 CZK za akcii

19.10.2023 Investiční doporučení: Aktualizovali jsme naše odhady pro společnost MONETA Money Bank. Na základě upraveného modelu jsme mírně snížili naši cílovou cenu pro akcie Monety na 102,8 CZK ze 104,6 CZK. Zároveň potvrzujeme doporučení Koupit, které zůstává beze změny. (Předchozí cena 104,6 CZK a doporučení Koupit byly vydány 5. 9. 2022). V relativním srovnání se srovnatelnými bankami se akcie Monety obchodují s prémií. Naše cílová cena oceňuje Monetu na P/B 1,8x, P/E 11,0x a P/S 4,4x. Ostatní banky ze skupiny srovnatelných společností se obchodují na násobcích 1,1x, 6,8x a 1,0x. Vzhledem k silné kapitálové pozici, velmi konzervativnímu byznys modelu a schopnosti vyplácet vysokou dividendu považujeme prémii Monety vůči sektoru za opodstatněnou.
img

Výrazný obrat pro Netflix

19.10.2023 Josh Gilbert, analytik trhu ve společnosti eToro, k tomu uvedl: ‚‚Pro Netflix to bylo vydařené čtvrtletí. Streamovací gigant vykázal největší čtvrtletní nárůst počtu předplatitelů za poslední tři roky, čímž se jeho předplatitelská základna zvýšila na téměř 250 milionů. Zásah do sdílení hesel investoři přijali s obavami, ale tato změna naopak přinesla jeden z nejlepších růstů, které Netflix zaznamenal od boomu v pandemii.
C:\fakepath\prima-cnn.png

Ondřej Hartman z FXstreet.cz na Prima CNN

12.10.2023 Na nákup nemovitosti je dobrá doba. Dostanete i milionovou slevu, řekl Ondřej Hartman z FXstreet.cz na TV Prima CNN v pořadu Byznys.
img

Akciové portfolio Tomáše Vranky: Lockheed Martin se vrací na rozumnou cenu

09.10.2023 Akciové trhy v posledních týdnech mírně klesaly a během září dosáhly nejnižších hodnot za poslední zhruba tři měsíce. Na druhé straně tu však máme například ropu, která je na nejvyšší úrovni za téměř rok. Zasedaly také centrální banky a dozvěděli jsme se, že americký Fed pravděpodobně ponechá sazby na vyšších úrovních déle, než se původně očekávalo. Je možné, že podobná situace nastane i v Evropě.
C:\fakepath\trader-04102023-35-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.10.2023 1) Americký výrobce čipů Intel pokračuje v restrukturalizaci a chce uvést na burzu svou další divizi. Po automobilovém dodavateli Mobileye tentokrát půjde o jeho byznys s programovatelnými speciálními čipy, které se používají například v komunikační technice nebo v infrastruktuře datových center.
img

Zářijový výsledek PMI nepotěšil

02.10.2023 Index nákupních manažerů (PMI) ve zpracovatelském průmyslu po dvou měsících růstu v září opět poklesl, a to poměrně výrazně ze 42,9 na 41,7 bodů. Přestože v předchozích dvou měsících tento ukazatel vzrostl, potvrzuje se domněnka, že ani zdaleka český průmysl není z nejhoršího venku.
C:\fakepath\Instacart.png

Americká rozvážková služba Instacart jde na burzu, má cenu deset miliard USD

19.09.2023 Americká rozvážková služba Instacart jde na burzu, cenu akcií pro účely primární veřejné nabídky (IPO) stanovila na 30 dolarů za kus. Hodnota firmy tak dosahuje zhruba deseti miliard dolarů (228,9 miliardy Kč), uvedl server CNBC. Instacart se zabývá rozvozem potravin, podobně jako například v České republice společnost Rohlík.
img

Příběh na trhu: Debut iPhone 15 - před Apple je zlomový okamžik? 💥

13.09.2023 Je to téměř 16 let od legendárního uvedení prvního iPhonu, který v červnu 2007 šokoval svět a odstartoval nákupní šílenství po produktech Apple. Po celou tu dobu si gigant ze Silicon Valley užíval téměř exponenciálně rostoucích prodejů svých vlajkových produktů, po kterých následovaly rekordní tržby, marže a zpětné odkupy akcií v hodnotě stovek miliard dolarů. Včerejší představení nového iPhonu 15 ale další technologickou revoluci nepřineslo. Změny oproti předchozí verzi 'Apple phone' se zdají spíše kosmetické než převratné. Nové Apple Watch také neotřásly světem nových technologií, a to i přes několik „gadgetových“ funkcí. Uvedení nového iPhonu navíc přišlo v době, kdy globální ekonomika balancuje na tenkém laně a vyhýbá se recesi, v době napjatých vztahů mezi Washingtonem a Pekingem. Bude uvedení nového modelu na trh pro společnost dalším „obchodním úspěchem“? Nebo se jedná o hrozbu, která ukáže Wall Street inflexní bod? Koneckonců, pokud něco nemůže trvat věčně - musí to jednou skončit.
img

Evropská komise zahajuje vyšetřování čínské dotační politiky v oblasti výroby elektroaut. Výsledkem může být zákaz dovozu čínských vozů a zdražení elektroaut také v Česku

13.09.2023 Evropská komise dnes oznámila zahájení vyšetřování čínské dotační politiky v oblasti výroby elektroaut. Nebude překvapením, pokud výsledkem vyšetřování budou vyšší cla na čínské vozy, nebo dokonce zákaz jejich dovozu do EU.
C:\fakepath\trader-11092023.jpg

Co nejčastěji píší nováčci na tradingových fórech

11.09.2023 Jednou z nejlepších věcí na vstupu do tradingových fór je, že můžete komunikovat s ostatními nadšenci obchodování. Jde o to, že pokud obchodujete již nějakou dobu, začnete si všímat společných otázek a obav napříč různými diskusními vlákny.
C:\fakepath\Novo-Nordisk-05092023-1.jpg

Byznys s obezitou, který odstartoval jízdu dánského Novo Nordisk

05.09.2023 Když se řekne akciová rally letošního roku, většině lidí se zřejmě vybaví akcie společnosti Nvidia a dalších, zejména technologických firem. Skvělý růst za sebou, a dost možná i před sebou, má ale i o dost nenápadnější hráč, dánská farmaceutická společnost Novo Nordisk, která se aktuálně pere s francouzskou LVMH o první místo nejhodnotnější evropské společnosti.
img

Aktuální prognóza pro EUR/USD na 30. 8. 2023

30.08.2023 Před zahájením americké obchodní seance jednotná evropská měna klesala a ztratila téměř všechny své zisky z předchozího dne. Jakmile ale vešlo ve známost, že počet volných pracovních míst v USA klesl na 8,827 milionu, tedy strměji než plánovaných 9,570 milionu, jednotná evropská měna okamžitě vystřelila nahoru. To je dost zvláštní reakce. Z těchto údajů lze samozřejmě usoudit, že americká ekonomika nevytvářela dostatek pracovních míst, což by mohlo vést k růstu nezaměstnanosti.
img

Netflix v problémech kvůli AI? Stávky kazí byznys streamovacím společnostem

29.08.2023 Společnost Netflix, která se v posledních letech stala lídrem v oblasti streamovacích služeb, zklamala Wall Street svými výsledky za druhé čtvrtletí, které zaostaly za odhady analytiků. Akcie se po tomto oznámení propadly o 5 %.* Svou roli v tom nepochybně sehrála stávka scénáristů, k níž se připojila řada herců, což způsobilo problémy při výrobě dalších pokračování seriálů a filmů. V pozadí celé kauzy stojí horký trend doby - využívání umělé inteligence. Jak se s ní americký průkopník kinematografie vypořádává?
img

Nizozemský pivovar Heineken se úplně stáhl z Ruska, byznys tam prodal za euro

25.08.2023 Nizozemský pivovar Heineken už se kompletně stáhnul z Ruska. Své aktivity tam prodal symbolicky za jedno euro (přes 24 Kč) ruské firmě Arnest Group. Heineken to uvedl ve svém sdělení. Záměr opustit Rusko oznámil druhý největší výrobce piva na světě loni v březnu, krátce poté, co ruská vojska zahájila invazi na Ukrajinu. Proces ale trval déle, než se očekávalo.
img

Německo stále dramatičtěji zaostává za USA, varuje největší německá banka. Tím se i stupňuje jeho technologická závislost na Číně, takže podoba vztahů s ní bude do budoucna stále více ovlivňovat i výkon české ekonomiky a zaměstnanost v ČR

16.08.2023 Eurozóně vážně hrozí největší krize od jejího vzniku, varují analytici agentury Bloomberg. Na přelomu let 2024 a 2025 se může v maximální míře projevit efekt utahování její měnové a zároveň rozpočtové politiky, což přivodí hospodářský pád – až zhruba pětiprocentní – srovnatelný s tím z doby evropské dluhové krize před více než deseti lety. Zatímco Spojené státy mohou zvládnout měkce přistát, eurozóna mnohem spíše přistane tvrdě.
C:\fakepath\trader-15082023-43-zm.jpg

Rusko čeká pádivá inflace mezi 20 a 100 procenty, tvrdí ruský ekonom

15.08.2023 Rusko spěje k situaci, kdy se bude roční inflace v zemi pohybovat od 20 do 100 procent, tvrdí ruský profesor ekonomie Igor Lipsic. V rozhovoru se stanicí Nastojaščeje vremja také řekl, že v Rusku si oficiální představitelé nemůžou dovolit vysvětlit současný prudký pád rublu ruskou invazí na Ukrajinu a s ní spojenými omezeními zahraničního obchodu, a proto z něj viní centrální banku.
img

DE30: DAX nereaguje na vývoj indexu spotřebitelských cen v USA; v centru pozornosti výsledky firem!

10.08.2023 Čtvrteční obchodní seance přináší zřetelné zlepšení nálady na evropských trzích. Samotný index DE30 aktuálně posiluje o téměř 0,4 %. Zveřejnění indexu spotřebitelských cen z USA dočasně podpořilo sentiment v Evropě, nicméně rozsah dalšího růstu netrval dlouho.
img

Disney na úrovni roku 2014 - zlepší výsledky sentiment?

09.08.2023 Dnes po skončení americké seance bude největší americká zábavní společnost Disney (DIS.US) oznamovat finanční výsledky. Investoři očekávají pokles čistého zisku a mírně vyšší tržby. Wall Street bude věnovat pozornost zejména segmentu streamingu, kde Disney+ musí bojovat s rostoucí konkurencí, a návštěvnosti a aktivitě zákazníků v zábavních parcích Disney. Ten zase může poskytnout více informací o celkovém zdraví spotřebitelů a jejich finanční aktivitě v zábavním sektoru. Podle zpráv agentury Reuters již společnost vytvořila skupinu, která má zlepšit její ziskovost prostřednictvím umělé inteligence. Vytáhne společnost Disney po letech odchodu z problémů navrátivší se generální ředitel Bob Iger?
img

Společnost Nvidia oznámila uvedení na trh nových, cenově výhodných čipů pro umělou inteligencí!

09.08.2023 AI je v současné době významným trendem, k ChatGPT denně přistupují miliony uživatelů. Vzhledem k této vysoké poptávce není překvapivé, že ChatGPT vznikají značné provozní náklady. Odhaduje se, že provoz ChatGPT stojí OpenAI každý den přibližně 700 000 dolarů, což v přepočtu znamená 36 centů na jeden dotaz. Navzdory raketově rostoucímu zájmu ze strany podniků i jednotlivců by provozování chatbota OpenAI v základním obchodním modelu, který je zdarma, mohlo být náročné na generování zisku. Tyto náklady ještě zvyšuje potřeba společností zabývajících se umělou inteligencí, včetně společnosti Microsoft, nakupovat ve velkém množství grafické procesory od výrobců, jako je NVIDIA. Odhaduje se, že na podporu svých komerčních snah by OpenAI mohla letos potřebovat dalších 30 000 grafických procesorů NVIDIA, zatímco v současnosti se používá 10 000-15 000 GPU.
C:\fakepath\fuze.jpg

PwC: Trh fúzí a akvizic v prvním pololetí letošního roku klesl v ČR i ve světě

07.08.2023 Trh fúzí a akvizic v prvním pololetí 2023 klesl v ČR i ve světě. V Česku se uskutečnilo 63 obchodů, před rokem to bylo 85 transakcí. Ve světě klesl objem transakcí meziročně o 38 procent na 1,208 bilionu dolarů (26,661 bilionu korun), vyplývá z analýzy poradenské společnosti PwC.
img

Meta Platforms po zprávě o výsledcích posiluje o 10 % 📈 Rally v oblasti umělé inteligence a oživení reklamy 🔌

27.07.2023 Společnost Meta Platforms (META.US, dříve Facebook), gigant v oblasti sociálních médií, dnes oznámila výsledky za 2. čtvrtletí 2023. Zpráva překonala očekávání analytiků v oblasti tržeb i zisku na akcii, přičemž akcie před otevřením Wall Street posílily o téměř 10 %. Investoři v euforii přijali komentáře společnosti k rozvoji umělé inteligence a oživení reklamního sektoru. Společnost potvrdila svou vedoucí pozici na globálním trhu s celkovým počtem 3,88 miliardy uživatelů svých aplikací (Facebook, WhatsApp, Instagram), což je číslo, které i přes obrovský rozsah meziročně vzrostlo o 6 %. Společnost plánuje velké investice a vynakládá náklady, které se pravděpodobně zvýší - trh to však vnímá jako známku dynamického růstu. Pozitivně také vnímal "opatrnost", pokud jde o plánované investice v roce 2023, za které hodlá společnost utratit méně, než Wall Street očekávala (mimo jiné v reakci na vyšší náklady). Mark Zuckerberg doprovodil výsledky velmi pozitivním komentářem. Toto jsou podrobnosti zprávy:
img

Volkswagen a jeho Audi se v obavě ze ztráty trhu investičně spojují s čínskými automobilkami, startupem Xpeng a státním SAIC Motor. Německá automobilka totiž „jako sůl“ potřebuje pokročilejší čínské technologie a know-how, což je varovné pro celé Česko

27.07.2023 Německá automobilka Volkswagen, matka tuzemské Škody, nasype 700 milionů dolarů, v přepočtu zhruba patnáct miliard korun, do mladičkého čínského výrobce elektromobilů Xpeng, založeném teprve roku 2014. Získá tím bezmála pětiprocentní podíl a pozorovatelské křeslo v představenstvu Xpengu.
img

Přichází zpráva společnosti Alphabet. Udrží si Google svou hegemonii v "nové době umělé inteligence"? 📈

25.07.2023 Technologický gigant Alphabet (GOOGL.US) dnes po skončení seance na Wall Street oznámí výsledky za 2. čtvrtletí. Trh bude věnovat pozornost vývoji umělé inteligence, ale také příjmům z reklamy (hlavní složka příjmů společnosti) a situaci v oblasti Google Cloud. Nejsilnější vliv na představy a očekávání investorů může mít otázka generativní umělé inteligence, na které Google intenzivně pracuje. Klíčová bude také situace celosvětově dominantního prohlížeče Google, který čelí rostoucí konkurenci ve vyhledávání mimo jiné ze strany Microsoft Bing a Opera (OPRA.US). Zpráva bude pro Google jednou z nejvýznamnějších za mnoho let, protože pokračují spekulace kolem toho, že konkurenční UI sníží dominanci prohlížeče Google v internetovém provozu.
img

📣Jak reaguje Netflix na stávkující Hollywood?

20.07.2023 Finanční výsledky největší světové streamovací společnosti Netflix již známe. Filmový průmysl v poslední době prochází určitými problémy v důsledku stávky scenáristů, která dříve zastavila mnoho produkcí. Nedávné stávky herců byly do značné míry způsobeny změnou pracovních podmínek, které si vynutil rychle se rozvíjející streamovací byznys. Může však být hollywoodská stávka pro Netflix příležitostí? Ukazuje se, že může!
C:\fakepath\Ukrajina.png

Kyjev přesvědčuje západní firmy, aby přesídlily z Ruska na Ukrajinu

19.07.2023 Vláda v Kyjevě se snaží přesvědčit globální firmy, aby opustily Rusko a přesídlily na Ukrajinu. Napsal to dnes web americké televize CNBC. Moskva zatím pokračuje v zabavování majetku, který mají zahraniční firmy v Rusku. Prezident Vladimir Putin v neděli podepsal dekret, na jehož základě vláda převzala kontrolu nad ruskými dceřinými společnostmi francouzského výrobce potravin Danone a dánského pivovaru Carlsberg.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 18. července 2023

18.07.2023 Rada pro finanční stabilitu (FSB) – mezinárodní organizace, která sleduje globální finanční systém – vypracovala globální regulační rámec pro kryptoměny. Pokyny doporučené pro 20 největších ekonomik světa známých jako G20 vycházejí z principu "stejný byznys, stejné riziko, stejná regulace".
img

Pokuta za předčasné splacení hypotéky trestá zodpovědnost a svědomitost. Banky si umí riziko ošetřit samy, stát k tomu nepotřebují

28.06.2023 Zisk tuzemských bank a spořitelen byl loni rekordní, poprvé v historii překonal psychologickou hranici 100 miliard korun. Nyní se ale do části politické reprezentace najednou dozvídáme, že banky na tom ve skutečnosti byly hůře, než být mohly, neboť nemohly a nemohou pokutovat své klienty za předčasné splacení hypotéky. Je třeba se tak prý vrátit ke starým pořádkům, kdy banky takto své klienty trestat mohly.
C:\fakepath\etf-11062023-esg2.png

Seriál o ETF: ESG ETF - propaganda nebo zajímavý trend? (díl 14.)

26.06.2023 V sedmém díle našeho seriálu, který se věnoval druhům ETF, jsme zmiňovali ETFs, které se zaměřují na ESG investice, což jsou investice, které splňují Environmental, Social a Governance kritéria. Ať už ESG investování považujete za propagandu či naopak zajímavý trend, je nepochybné, že ESG investování nabývá dynamiku a že do této oblasti proudí a bude proudit nemalé množství peněz. Proto jsme se rozhodli věnovat ESG fondům speciální, poslední díl našeho seriálu o ETF.
img

Pokuta za předčasné splacení hypotéky je nemravná a trestá svědomité jednání, může činit i stovky tisíc korun. Banky ať si případné riziko ošetří samy, bez asistence státu, vždyť je to jejich byznys

22.06.2023 Kdo od příštího roku splatí hypotéku v době fixace dříve, než mu určuje řádně sjednaný splátkový kalendář, dočká se pokuty. Pokuta bude činit až dvě procenta z předčasně splacené části celkové výše úvěru. Pokuta tak může činit třeba i stovky tisíc korun, místo nynějšího administrativního poplatku maximálně jen několika stovek korun.
img

EK nařídila Googlu, aby přerušil podnikání s digitální reklamou

14.06.2023 Evropská komise (EK) nařídila americké internetové společnosti Google, aby přerušila svůj lukrativní byznys s digitální reklamou. Znamená to, že Google může být nucen prodat část svého podnikání, aby uklidnil obavy antimonopolního orgánu z narušení hospodářské soutěže, informovala agentura Reuters. Komise to dnes uvedla v tiskové zprávě.
C:\fakepath\trader-14062023-35-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.06.2023 1) Úrokové sazby České národní banky by pravděpodobně někdy na konci roku měly začít klesat. Jak rychle, to nikdo neví, řekl na tiskové konferenci společnosti Broker Consulting bývalý guvernér ČNB Jiří Rusnok. Bude podle něj záležet na tom, jak se bude vyvíjet inflace. Sazby teď podle něj zůstanou tam, kde jsou. "Jestli se nyní mírně zvýší, neumím odhadnout," dodal. Bankovní rada ČNB bude o nastavení sazeb jednat příští středu.
C:\fakepath\ondrej-hartman-3.jpg

FXstreet.cz na CNN Prima NEWS

12.06.2023 Zakladatel portálu FXstreet.cz Ondřej Hartman byl hostem televizního pořadu Byznys na CNN Prima NEWS, kde v rozhovoru vysvětloval obchodování na forexu.
C:\fakepath\ondrej-hartman-2.png

Ondřej Hartman z FXstreet.cz na CNN Prima NEWS

12.06.2023 Zakladatel portálu FXstreet.cz Ondřej Hartman byl hostem televizního pořadu Byznys na CNN Prima NEWS, kde v rozhovoru vysvětloval obchodování na forexu.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Privatizace | Francouzský CAC 40 | Firma Kerrisdale Capital | Micro kontrakty | Čínský trh s hotely | Vytvoření kancelářského prostoru | Počet nakažených koronavirem | Objem transakcí | Southwest Gas Holdings | Kapitálový fond | iShares S&P 500 ESG ETF | Aktuální cena bitcoinu | Odolný trader | Čekací doba | Export do Číny | Daňové výhody | Vybrat ten správný ETF | Poptávky po oceli | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Akcionáři Moneta Money Bank | Jan Davídek | Hospodářská situace | Zpomalení čínské ekonomiky | Ireallytrade | PPI v USA | Hodnota Tesly | Výnosy dluhopisů | Ekonomické podmínky | Přerušení dividendy | Oživení německé ekonomiky | Seriózní trading | Cinda Securities | Velká finanční krize | Finanční ústav | Výhody dividendového investování | ChatGPT | Jak fungují akcie | David Holý | Uvolněné měnové politiky | ČSA | Investování pravidelně | Jednotné Rusko | Subdodávky | Investiční gramotnost | Hodnota společnosti | Peloton (PTON.US) | Rostoucí úrokové sazby | Křížové kurzy | Nejslavnější kryptoměna | Evercore | Dlouhé pozice | Rychlý nárůst ceny | Extrémní velikosti účtu | DODO | Co je to fundamentální | Světové akcie | Výborné společnosti | Dukascopy | Zonky | Cash flow na výplatu dividend | Analytický tým FXstreet.cz | DRIP (dividend reinvestment plan) | Ozvěny trhu | Války | Snižování stavů | Čínský obchod | Lithium | Ekonomika padá | Ceny akcií Netflixu | Hlavní trendy | Zveřejněné údaje | Ruské podniky | Analytička WOOD & Company | Kolektivní investování | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | CET 21 | Obchodní platformy | Právo společníka | Češi | Investiční poradci | KardiAI | Selhávání forex obchodníků | Data z trhu práce | Mobileye | Žhavé komodity | Pokračování klesajícího trendu | Australská centrální banka | Allianz | Akcie ropy v roce 2021 | Byznysman | Pesimismus | Emoce a chování | Pokračování růstu | Sázkaři | Velký propad | TeamIT | Akcie Palantir | Rizikový faktor | Investice do marihuany | Veřejné emise akcií | TV Nova | Tým eVisions | Obchodní nástroje | Zdražovat | Analýza akcie | DPH | Psychologie davu | EUR | Southwest Gas | Value příležitosti | Kryptoaktiva | Německá farmaceutická společnost | FDA | Akcie Coca-Cola (KO) | Spotřebitelské výdaje | Dmytro Kuleba | Ztrátový obchod | Investice do čínských akcií | Růstové investování | Velké finanční krize | IMI | Zkušenosti na trhu | Standard & Poor's | Hodnota Grouponu | Ředitel Purple Trading | Nedostatek čipů | Růst Facebooku | Kalifornie | Vyhlídky do budoucnosti | Přemýšlení | Volatilní | Cable | Zboží dlouhodobé spotřeby | Slush | Poplatky za challenge | Contipro | Brokeři | Vhodné příležitosti pro nákup | Motor ekonomiky | Salesforce | Pokročilí obchodníci | Dekabank | Oběd zadarmo | Co je to psychologie v tradingu? | OTP | JP Morgan Chase | Čínský finanční systém | Obchodování v praxi | Australský dolar | Žebříček nejbohatších | Robotické investování | Itálie | Výkon obchodníka | McDonald's | Bulgari | Alibaba akcie | Digitální reklamy | Stoxx | Raghee Horner | Renomé fondu CVC | Česká vláda | J.O. Investment | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Qualcomm | Kathimerini | Emise | Vývoj ceny zlata | Cena akcií indexového ETF | Balance křivka a statistika | Akcie firmy | Texas | Logistické firmy | Socializace | Tencent Holdings | Smysl života | Dividendově růstové investování | JForex | Pip | Očekávání | Korelace | Výkonný ředitel | Rozdělení akcií | Otevřené pozice | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Výsledky roku | Poslanci | Nikl | Socially Responsible Investing | Douglas | Swiss Life | Skupina Pale Fire Capital | Prop obchodníci | EUR USD | Nejlepší strategie | Akcie Societé Generale | Tlak na Rusko | Konkurent | Ruská centrální banka | Novo | Předpověď ceny | Pozitivní nálada | Trading komunita | Největší ruští boháči | Zkušení tradeři | EUR/JPY | Target (TGT.US) | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Rozvoj umělé inteligence | Struktury trhu | Letecké společnosti v Asii | Dobré dividendové portfolio | Trh gamingu | Novartis | FAA | Ark | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | Skalpování (Scalping) | Alexander Elder | Oživení ekonomiky | Trh práce | Technologie společnosti | Fendi | Společnost Square | Evropská komise | Money market | Historie společnosti | Pro investory | Diverzifikace | Samolibost | Akcie Googlu | Short Interest | Masivní propouštění | Philip Morris ČR | iShares | Aramco | DCA (Dollar-Cost Averaging) | AJ Investments | P/B | Swiss | Crypto | Investice | Zápis obchodů | Zpráva z akciového trhu | Uranové akcie | Britská centrální banka | US Bancorp | Měnový investiční fond | Progress Software | DXY | Německý automobilový koncern | Aktuální kurzy měn | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Geopolitické riziko | MACD | Potenciál | Ruská ruleta | Způsob myšlení | Mediální agentura | Ztráty společnosti | Zdražování hypoték | Elastic | Support | Tiffani | Chování | Snížení finanční páky | Ziskové obchody | Sev.en Energy | Edge | Akvizice | Lednová inflace | Index aktivity | Virgin Galactic | Pokles cen energií | Bankovní společnost | Dění na světových burzách | Margrethe Vestagerová | Hluboká recese | Škoda Auto | Norilsk Nickel | ADP report | Složitý byznys | Syndrom vyhoření | Prodej luxusního oblečení | Miliony dolarů | Pravidla řízení peněz | Obchodní principy | Ifo | Webinář | Americký akciový trh | Přežití na forexu | Programátor | První obchody | Lombard Odier Investment Managers | Zisk před zdaněním | Obchodní pravidla | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Obchodníky na krátko | Graf akcie Coca-Cola | Silné společnosti | Dušan Šenkypl | Biotechnologické investice | Hedepy | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Špatná nálada | Intervence | Zkušení obchodníci | NYSE | Nikola | Účetní rok 2023 | Snížení poptávky | Kryptoburzy | Sentiment v ekonomice | Finančně silné společnosti | E.ON | Lidovci | Pivovary CZ | Zajímavé peníze | Jak vydělávat peníze | Jaroslav Tupý | Čistý příjem | VT trader | ETL Group | Full-time trading | Forex demo | Klesly akcie | IPO Palantir | Vklady | Experti | LSEG | Trend měnového páru | Credit Suisse (CSGN.CH) | Vzdělávat se | Výsledková sezóna s XTB | Rekord | Skupina Saxo Bank | Vhodné podmínky | Zdroje příjmů | Raiffeisenbank | Helene Mercierová | Růst společnosti | Nezávislost | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Průměrný výnos | Madrid | Návrh zákona | Investice v době koronavirové | Stop-Loss | Russell 2000 | Olívia Lacenová | Evropský index | Evropské měny | Hnojiva | Dění na trzích | Pád akcií technologických obrů | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Pravidelná výplata | GFG Alliance Brita | Energetické akcie | Společnost Apple | Silný byznys model | Zelené centrální banky | Vývoj mezd | Pokles zisku | Americké investiční banky | Tiberius | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Zkontrolovat trhy | Impuls | Investování do fondů | Miliardový byznys | Rebalance indexu | Akciové společnosti | Accor | EUR/USD | Barclays Capital | Akcie Novavax (NVAX) | Ekonomika oživuje | Na burze | Ruská vládní strana Jednotné Rusko | Analýza Moderna akcie | Singapore Airlines | General Electric | Kryptoburzy FTX | Vývoj ceny akcií Netflixu | Základní analýza akcií | The Sunday Times | Pokles akcií | Sachalin | Administrativa prezidenta | Dění ve světě | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Akciové burzy | Von der Leyenová | LULU | Kantar | NFP | Dobré výsledky | Předseda představenstva | Posouvat kupředu | PKN Orlen | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Na volné noze | Strach | Český průmysl | Jednání prezidentů | Investiční příležitost | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | Penzijní fondy | ČSOB | Současná cena | Finanční páka | SOK | Dopravní společnost | Wolters Kluwer | Konkurenti | Obchodní pravidla v EU | Price Action | Zvýšení dodávek plynu | Profesionální trader | Akcie společnosti | ETH | Trading je byznys | Pivovar | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Obchodování a investování | Benchmark | Cloudflare | MicroStrategy cash-flow | Milionáři | Axiory | FTX | Ženy a investování | Vliv na rozhodování obchodníka | Supporty a rezistence | Včerejší obchodování | Lagardeová | Společnost eVisions | Průměrné mzdy | Účetní rok | Simona a Jaromír Kijonkovi | Semináře o tradingu | Slippage | Výnosové křivky | Demografie | Dollar-Cost Averaging | Fortuna | Měnové zasedání | Ukrajinska pravda | Cenné papíry | Základní analýza | Výnos | P/S | DeFi | Úspěšný trader | justETF | Rozdělení zisků | DAI | Vladimir Lisin | Akcie Lululemon | UnitedHealth (UNH) | Neobchodní rizika | Kryptoměna Bitcoin | Daimler | Dividendové investování | Ocelářství | 100 miliard dolarů | Štosuj.cz | Stanovení si reálných cílů | Indexy sledující výkonnost ESG | RBS | IHNED | BreakEven | Delta | Dlužník | Rizikovost | Likvidita na trhu | Vývoj na trzích | AI | Globální banky | SMA | Absence Money-Managementu | Nižší riziko | Křiž smrti | Vzdělávání | Šéf Fedu | Dílčí cíle | Ant Group | Test psychické odolnosti | Slabá poptávka | Dosažení úspěchu | Nejlepší tradeři | Růst sazeb | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Styl obchodování | DWS | Reddit | Cena emisních povolenek | IDEA | Dodávky ruského plynu | Šéfové | Objemy dané měny | Pronájem nemovitosti | Správci majetku | Akcie Erste | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Ceny zemního plynu i elektřiny | IPO Lyft | Bankrot Řecka | Inflation Reduction Act (IRA) | Akcie TSLA | Analytici XTB | Humana (HUM) | Varovný signál | Palantir akcie (PLTR) | Londýn | Exchange | Investiční portfolio | Víkendový kurz | Talend | Top tým | O2 Czech Republic | Data o HDP | Správný ETF | Forexový trh | Splátky dluhů | SimpleCell | Cena emisních povolenek EU | Akcie roku 2020 | Společnost Huawei | Státní dluh | MAE | Zasedání centrálních bank | Nejhorší scénář | PGE | Daytrading | Hluboké recese | Commodities | Burzovní obchody | Petrus Advisers | Pracovní místa | Avast | iShares MSCI KLD 400 Social ETF | Věštec z Omahy | Obchodovat na burze | Bayer | Komise (komisní poplatek) | Podíl na zisku | Kontrakty | Dividendová politika | Větší peníze | Posílení | Ferrari | WallStreetBets | ICM | Způsob obchodování | Kurs měny | Obchodní výkonnost | Christine Lagardeová | Bohumil Trampota | Propad cen | Akciové investování | Obchodování s cennými papíry | BrokerJet | Microsoft (MSFT.US) | Snižování stavů zaměstnanců | Největší světové ekonomiky | Největší IPO | Poplatky a provize | Přebytek běžného účtu | Online obchodování | AUDUSD | Plány | Chemický průmysl | FinTech | Cenné lekce | Praxe | Investiční výhled | Greenwashing | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Current Ratio | Nejlepší a nejkvalitnější akcie | Britové | Sentiment na trhu | JPY | Technická analýza | SMIC | H&M | Akcie Palo Alto Networks | Metaverse | Potenciál trhu | Poplatek za neaktivitu | Béžová kniha | Trend ESG | Růst hrubého domácího produktu | Pohyb v jednom směru | Odhad HDP | Zájem institucí | Upravený zisk | Index Russell | Cenové úrovně | Největší finanční trh na světě | Vakcinace | Manchester City | Streamovací služby | Více peněz | Casino | Uspět na finančních trzích | App Store | Internetové obchodování | Společnost Crédit Agricole | Uber Technologies | FTT | ÚOHS | Praní špinavých peněz | Trading Room | Prodávat akcie | Mentální zdraví | Měnový forward | Výkon S&P 500 ESG Indexu | Zastavení ztrát | Wonderinterest Trading | Karl Lagerfeld | Propad rublu | Projekce | Forexový pamětník | Česká elita | Viceguvernér ČNB | Protistrana | Magnát | Globtrex.com | Peníze | Forwardová cena | Čas jsou peníze | Rezistence | Henkel | RIVN | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Nevýhody a rizika | Sodexo | Nastavení indikátoru | FB | Ukazatel | Suezský průplav | Chuť vydělat | Dopady krize | GBP/JPY | Burzovní průvodce | Francie | Jannis Samaras | Investiční články | Palantir Technologies (PLTR.US) | Výborné vyhlídky | Kurzy vedlejších párů | Demo obchodování | Společnost BYD | Aurora Cannabis | Investiční analytik | Nord Stream 2 | CFD kontrakty | Title Transfer Facility | ASIC | Hospodaření skupiny PPF | ČNB Rusnok | Boháči | Největší krize | O2 | Nestlé | Poměr PE | Mluvčí ministerstva | Federální dluh | Růst akciových trhů | Ceny BTC | Lukáš Voženílek | Český miliardář | Marika Čupa | Certifikáty | Total | Zdravotní péče | Spikevax | Velký kapitál | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Pozitivní zprávy | Too Big to Fail | Podílový fond | Jak si vydělat hodně peněz | Seriál o investování do akcií | EMH | Freedom Finance Europe | Maďarsko | Patria Online | Nasdaq Composite | Měnová politika Fedu | Ochrana záporného zůstatku | Saxo Bank | Oblasti tradingu | Investiční strategie | Amgen | Swapy | RichDad | Stochastický | Sociální sítě | Palladium | Microsoft Bing | Americký Fed | MSCI USA Investable Market Index | Garance | Makléři | Vakcíny proti koronaviru | Úroková sazba | CashFlow | Technologická skupina | Ropa WTI | Obrovský potenciál | Spekulovat | Micron | Snowflake | Cenové tlaky | Akcie Tesla (TSLA) | Tipy na zajímavé akcie | Výsledek hospodaření | Simon Peters | David Varga | Instagram | Lockheed Martin | Americký dolar | Disney (DIS.US) | ATVI | Dosažení úspěchu na Forexu | Milionář | Sportovec | Bankovní rada ČNB | INTC.US | ONE | Nasdaq v New Yorku | Akcie Coca-Coly | Akcie Mastercard | Ruský prezident | Pověst | Obchodování na finančních trzích | InterContinental | Kabinet | Ceny emisních povolenek | SRI | Výkon | Myšlení | Bayer snížil dividendu | Bankovní domy | Minimální mzda | Brexit | Vývoj akcií Googlu | Václav Klaus | Kontrolovat ztráty | Admirals | Osobnosti tradera | Dovoz | Surveilligence | Zvrat v podnikání | Ztrátový obchodník | Valná hromada | Ruská federace | EURUSD | Pozornost investorů | ČSOB Leasing | Nikkei | Burzy | Nejbohatší | NASA | Čínské úřady | USD/EUR | Ceny elektřiny | Ekonomika USA | Komoditní trh | Být milionářem | Nedostatkové čipy | Analyzování | Býčí divergence | Dot plot | Robinhood | Venture Capital | Progres | The New York Times | Tiff Macklem | Wonderinterest Trading Ltd | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Bond | Broker | Oficiální byznys | Společnost Siemens | Vakcína | Blue chip akcie | Analytik Saxo Bank | Krátká pozice | Válka na Ukrajině | Akciové indexy | Cash flow | Proražení | Umělé inteligence (AI) | Nálada v Evropě | Investing.com | Firemní zisky | Fungování firmy | Velikost pozic | Velká krize | Saxo Capital Markets | Vybírání zisků | Sazby hypoték | Americký prezident | Export | Konopné akcie | Změna klimatu | Ekonom BHS | Odškodné | NFLX | Čínské technologické firmy | Investiční zkušenosti | Coca-Cola | Největší geopolitické riziko | Ekonomické stavby | Vývoj reálných výdajů na výstavbu v průmyslu v USA | YTD | Společnost Pfizer | Hyperinflace | Berkshire | Finanční situace Evergrande | PYPL | Čtyřdenní pracovní týden | Zynga | Statistický úřad Eurostat | Elliott Management | Kapitálové strategie | Mitsubishi UFJ | Budoucnost digitalizace | CD Projekt | Comcast | Výroční zprávy | Vyšší úrokové sazby | Ruská společnost | Standardní loty | Southwest Airlines | Portfolio | Lance Beggs | Richard Bechník | Vládní opatření | Energetická společnost | Github | Akcie Novavax | Mezinárodní agentura pro energii | Rebalance | Ken McElroy | Výše aktiv pod správou | Západní sankce | Šok | Globální ekonomiky | Zrušení dividendy | Spojení Monety a PPF | Zpřísňování měnové politiky | S&P 500 ESG ETF | Mezibankovní trh | Graf akcií | Cowen | Dovoz ropy | Rychle zbohatnout | Počáteční kapitál | Finanční instituce | ByteDance | Dluhové trhy | Výsledky za první čtvrtletí | Obchodní platforma | Americký index | Akcie Avastu | CAC 40 | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Unie | Fialova vláda | Britský premiér | Minimální množství | Cenový růst | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Akciový index S&P 500 | Regulace | Kerrisdale Capital | Fannie Mae | GBP/CHF | Kofola | Futures na S&P 500 | Americké ministerstvo spravedlnosti | Apple Pay | Investice do vašeho portfolia | Michael Burry | Bridgewater | Model 3 | Globální vývoj | Noviny | Měnový fond | Znalosti tradingu | Konflikt mezi Izraelem | Hertz | Exekuce | TLRY | FTC | Nechuť k obchodování | McGregor | Ropné společnosti | Ahold Delhaize | Nastavení úrokových sazeb | Velký účet | Výše dividendy | Boom | Xiaomi | Pale Fire Capital | Tovární objednávky | Dolar slábne | Hyundai | State Street Global Advisors | Reálné hodnoty | Tržní trendy | Největší společnosti | Intradenní šum | Obchodní dohoda | Fitch Ratings | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Trpělivost | Kapitál | Obchodní cíle | Obavy trhu | Propad ceny akcií | Inflace | P.A. | Novo Terapeutisk Laboratorium | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Elon Musk | Fintech společnosti | Finanční pomoc | Populismus | Oživení trhu | Nízké úrokové sazby | Moderna | Snížení nákladů | Zvýšení sazeb | Cestovní kanceláře | GBP/USD | Pravidlo FX | Společnost Tilray | Zklamání pro investory | Předsudky | Berlín | Větší objemy | Velké firmy | Vládní výdaje | Týdenní pivotní body | Akcie Google | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Finansforbundet | Vyšší náklady | Investovat | Dovednosti | Hrubý domácí produkt (HDP) | Společnost SAB Finance | Souhrn finančních trhů | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | EP Corporate Group | Ekonomický vývoj | Caterpillar | Graf US500 | Tržní podíl | MT5 | Viry | IEA | Investiční riziko | Anglie | Mediální pozornost | Vysokofrekvenční trading | Pro tradery | Portfolio Warrena Buffetta | Model Y | Investování u XTB | Akcie Peloton | Java | Autochartist | Gigant Gazprom | 1 milion | Cenové pohyby | TETA | Choice QR | Nejpřesnější informace z trhu | Obchodní příležitost | Current ratio | US500 | Výrobní ceny | Fincentrum | Marek Mora | Jednotná evropská měna | KFC | Tučné zisky | RWE | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Tržní reakce | Směřování centrálních bank | Paris Saint-Germain | Světový obchod | TRY | Forex Pro | Čínské letecké společnosti | Výkonnost společnosti | MPO | Psychika | Odhad analytiků | Implementace AI | Lepší výsledky | EUR/AUD | Spike | EUR/CZK | Technologické centrum | Zpráva | Ekonomické dopady | Hard brexit | Zájem investorů | Válka | Prémie | Statistiky z trhu práce | Platby v kryptoměně | Příležitosti pro nákup | Vývoj indexu volatility VIX | Rekordní zisk | Performance | Události roku | Rozpočtová politika | Euforie | Nalezení výhody na trhu | Akvizice společnosti Pivovary | Finančník | Tencent | Makrodata | Fondy rizikového kapitálu | Prodej | Deník N | Colt CZ | Schopnost řešit problémy | Snížit riziko | Investoři | Konzistence | Obchodní deník | Fungování | Primární emise akcií | Typ obchodu | Technický výhled trhu | Munipolis | TradingFloor.com | Muskův tweet | iPhone | Kvalitní obchod | Online nakupování | Převzetí CME | Nejistoty | EUR/GBP | Fidelity | JOLTS | Německá průmyslová produkce | Celoroční výhled | MetaQuotes | Advent International | Negativní sentiment | Investiční | Evropská měna | AMD | Long/short equity hedgeový fond | Platit daně | Společnost Google | Přidaná hodnota | Nový zákon | RoboMarkets | Finanční ústavy | Prezident ECB | Média | Primární nabídky | InPost od Advent International | Automobilka | Bloomberg | Index PPI | Obchodní plán | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | Grayscale | Investice do dluhopisů | Gartner | Nárůst ceny | Jádrový index | Nabídka | Bez rizika | Zisk | Akcie společnosti C3.ai | Nová prognóza | GBP | Ceny kryptoměn | Peso | Zázrak jménem prop trading | Vývoj akcií | Vývoj průmyslu | Sealed Air Corp | Jednání o brexitové dohodě | JD.US | Rizika dividendového investování | Klamání investorů | Sloučení | Expense ratio | Obchodní týden | Vyšší hodnoty | DAX30 | Pandemie COVID | Hlavní zákony forexu | Výkonnost indexu | Bank of England | Airbnb | Zisk na jednu akcii | Majitel | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | Nový model | Akcie Zoom | Cenové výkyvy | Uložení peněz | Růst cen ropy | BCM | Týdenní shrnutí | Daniel Křetínský | VIG | Roboti | Zprávy | WSJ | Sergey Brin | Co bude dál? | Odvětví kryptoměn | ESG metodologie | Nadšení | BABA | Česká měna | TSMC | Anheuser-Busch InBev | BP | Dolary | DIS.US | Bohatí | Hold | Dlouhodobé investování | Konglomerát LVMH | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Nižší poptávka | Akciový analytik | Centrum finančního vzdělávání | Reálné mzdy | Sestupný trend | Čínské hospodářství | Averze k riziku | Akcie společnosti Tesla | Britský ministr financí | Čínské banky | Divize společnosti | Čínský Evergrande | Fundamentální analýza akcie | Byznysový model | Akcie v Evropě | Bard | Obchodování pro zábavu | Ceny ropy | Byty | Ekonomická teorie | Analýzy | Hospodářský výsledek | News trading | UBS | Bezpečné investice | Měna Facebooku | Americký S&P 500 | Ceny Bitcoinu | Makroekonomické ukazatele | Financial Progress Group | Finanční nástroje | TTF | Rozsah škod | ATM | Velké očekávání | Získané peníze | Obchodování s měnami | Silné cenové tlaky | Poradenská společnost | Silný růst | ČSOB Penzijní společnost | Úpis akcií | Nové regulace | Tatum | Úvěrování | Zhodnocení financí | Rozšíření aktivit | Invesco | Mitsubishi UFJ Financial Group | Kam investovat peníze | Demokraté | CZ | Německý DAX | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Brusel | Hlavní události | Bydlení | Airbus | Patria | Vývoj středoevropských měn | NATO | EP | Práce z domova | Prvky obchodování | Aktivita ve výrobním sektoru | Ratingové hodnocení | Uber | Rychlý nárůst | Aktuální kurzy | Cena ropy brent | Obchodování s dluhopisy | Počerady | UnitedHealth Group | Shooting Star | Akcie a dluhopisy | PEG | Snižování cen | Globální finanční systém | Odchod z Evropské unie | Udržitelnost | Úrok | Angela Merkelová | Budoucnost financí | Evropské ekonomiky | Lyft | Náklady financování | Míra | Les Echos | Davos | Agentura Reuters | Akcie Nike | Obchodní ředitel | Divestice | RIOT | Hong Kong | Evropské akcie | Free float | Agrofert | Emma Capital | Obavy ze ztrát | TPG Capital | PFE | Trezor Safe 3 | OPRA | Bohatý | Pokles tržeb | Technologické tituly | Investice do rozvoje byznysu | Nové příležitosti | Tržní kapitalizace | Historie MicroStrategy | Strojové učení | Růstové akcie | Digitální měny | Spreadové obchodování | HARTMANN | Huawei | Obchodní nápady | Akcie VIG | Akcie společnosti Walt Disney | Akcionáři | Průvodce obchodováním komodit | Emoce | Sundar Pichai | Dluhopisové výnosy | České koruny | Důvěra investorů | Finanční ředitel | Warren Buffett | Odhady trhu | Výrobce letadel | PLTR.US | S&P | Finanční služby | Ziskovosti společnosti | Abraham van Ketwich | Koruna | Skupina PPF | Vzdělání | Vývoj ceny akcií Tesly od začátku roku | ETF zaměřený na ESG investování | Obchodování | Potenciální zisky | Legislativa | Společnost Berkshire Hathaway | E15 | Výrazný pokles | Makroekonomie | Tržby z prodeje | Akcie ČEZ dividenda | Financial | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | Guerlain | Jak si vydělat na internetu | Cukr | Industry Classification Benchmark | Notino | Kryptoaktivum | Přijímání ztrát | Analytická společnost | Meta | Kauza amerického Grouponu | American Airlines | Biotechnologická společnost | Kupující | Tržní ceny | Akciové tituly | Thyssenkrupp | Výrobce elektromobilů XPeng | Scuk | Finanční výsledky | Klesající klín | Cena ropy na světových trzích | Shell | ZEW | Americký výrobce | HCFB | Glass Lewis | DMA | Šéf ukrajinské diplomacie | Infection Management | Kam až může cena akcie dojít | Evaluace | Onemocnění | Riziko recese | Trigger | Zasedání OPEC | Sazby ČNB | Finanční domy | DJIA | České firmy | Propad | Fenomén | Ekonomický propad | XTB Jiří Tyleček | Fungování trhů | Asociace | Libra Markets | Nástroje technické analýzy | Digitální ekonomiky | Covid | Výsledky firem | Očekávání investorů | Hlavní měny | Spotřební daně | Kolaps amerického fondu Archegos | Eurostat | Údaje | HDP eurozóny | Prezident | Globální dodavatelské řetězce | Vesmírné akcie | Výkonnost | Skupina ETL | Exxon Mobil | Ruský rubl | Deflace | Daňový poplatník | Soukromé firmy | Ruský ekonom | Moskevská burza | Forex makléř | Cena akcií společnosti | Alameda | Cena povolenek | Kam investovat milion | Elektrická auta | Obchodní války | Trading měnových trhů | Turecká lira | Společný podnik | Státní svátek | Obchodování na Wall Street | Cílování inflace | Burza FTX | xStation | Oslabení měny | Investiční banka | Akcie XPengu | Obchodování s akciemi | Occidental Petroleum | ESG investování | PwC | PLTR | Chuck Schumer | Očekávání analytiků | Průzkumy | CVC Capital | Buy and hold | Finanční výkazy | Quote | Praha | Berkshire Hathaway | Propad kapitálu | Evropský parlament | Central European Media Enterprises (CME) | Inteligentní investor | Snižování sazeb | Signify Health | 3M | Možnosti prop tradingu | Nejdůležitější události | Epiktétos | Investice do cloud computingu | Trh fúzí a akvizic | Velikosti prop účtů | Byznys plán | Intervence ČNB | Televize CNBC | Nvidia Corp | Index S&P 500 | Emise skleníkových plynů | Oligopol | Tick scalping | Bilion | Dividendoví investoři | Britské libry | Zajišťování se proti kurzovému riziku | Sázka | Christian Gorny | Americká banka | Trading Room Plus | Moje obchody | Dnešní data | Volný čas | ETL Global | České banky | Výsledky společnosti | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | Příjmy z reklamy | Kevin Tran Nguyen | Nerozhodnost | Carry trade | Zadlužování | Společnosti produkující ropu | Instrument | Zájmy mimo trading | Graf | ESMA | Páka | Index cen domů | Hodnota firmy | VectoIQ | Medvědí divergence | Money market fondy | Majoritní vlastník | TV Prima | Skryté poplatky | Růst cen surovin | Advokátní kancelář | Technická situace | Distribuce | Kryptoměnové burzy | Statista | Ropa Brent | Nástroj | Kurz dolaru | Advokátní kancelář Arrows | Vesmírné projekty | Výsledky | Hráči na trhu | Dominik Stroukal | Hrubý domácí produkt | Upgrade | Doktorát | HUF | Ekonomické oživení | Izraelská společnost | Nejlepší akcie | Tennessee | PwC Bob Moritz | Zdražování pohonných hmot | Obrovské množství peněz | Zhoršení nálady | Askobid.fm | Technické ukazatele | Firma Apple | DailyFX | Pár EUR/USD | Hennadij Čyžykov | Short | Vizionář | Inflační tlaky | Order Flow | Siemens | Minulá výkonnost | Akcie 2021 | Stellantis | Hodnota aktiv | Trendové indikátory | Bitcoin dnes | Eurodolar | Bank of America | Inflace v Rusku | AUD/JPY | TIM | Obchodování DAXu | Fundamentální analýza | Day trading | Hospodaření | Zvyšování daní | Zajímavé akcie a ETF | Forma entertainmentu | Silný dolar | Retracement | Kryptoměnový sektor | Křetínský | Devalvace | Stavebnictví | Index volatility | Spotřebitelská nálada | Den investičních fondů | Finanční ztráty | Eli Lilly | Eva Sadovská | Martin Buranský | Evropský statistický úřad Eurostat | Marek Třeška | Hodnocení akcií | Americká společnost | Moët | Finanční rok | Title Transfer Facility (TTF) | Bitcoinové peněženky | Raiffeisen | Zůstatek | Forex tradingem k maximálním ziskům | Krátkodobé obchody | Hypoteční banka | High | Internetové investice | Finance Bank | Rostoucí trend | Znalosti investora | Finanční krize | CI Komodity | Decentralizace | OPEC+ | SaxoTraderGO | Inflation Reduction Act | SAE | Pokles ceny | Kotace BTC | Automatické obchodní systémy | Mimořádné kroky | Zlomový okamžik | Farmaceutické firmy | BHS | Makro data | Makroekonomický výhled | Objem | Markets.com, | Kreativita | Disciplína | Ztrátové obchody | Ruská vojska | Ekonomická situace | Zvyšování mezd | OECD | Ponziho schéma | Vstupte do mé obchodní místnosti | Novela zákona | Obavy z recese | Investiční společnost | Apple Watch | Turecká centrální banka | IPO Aston Martin | Equity křivka | Očekávání pro rok 2023 | Bob Moritz | Marek “Slush” Palatinus | Česká koruna | Lednová inflace v USA | FXstreet.cz | Koňak Hennessy | Společnost Nvidia | Vlna koronaviru | Klima | Ziskové výsledky | Dovoz z USA | Deprese | Odvaha | BDO | Akcie Volkswagen | Společnost Notino | Podnikatelská nálada | Propuštění | Postavení na trhu | The New York Times (NYT) | Akcie big data | Deutsche Bank Securities | Stablecoiny | Trendová čára | mmBtu | Aktivity v Rusku | Ceny akcií MicroStrategy od začátku roku | Národní měny | CHF | Subvence | Měnový trh | Regulátor | Vyhodnocování obchodních pozic | Vládní dluh | Shortovat | Hlavní indexy | TTWO | High risk | Kathy Lien | Tuzemské banky | Společnost Novo Nordisk | Klíčové suroviny | EUR/USD a GBP/USD | Graf ceny akcií | Ask | Givenchy | Rozpoutání války | Průmyslová výroba | Důchod | Ekonomické ukazatele | Spot | Náhoda | Ziskové marže | Carl Icahn | Pfizer | The Guardian | Vzdělávací video | ex | Rozpočtový deficit | Rally na akciích | AFP | Studie | Záporné ceny | Blízký východ | Forex fond | Investice do technologií | Zvýšení úrokových sazeb | Vesmírné akcie 2021 | Akcie PLTR | Offshore | Převzetí Credit Suisse | Akcionáři společnosti | PX index | Instacart | Ubisoft Entertainment | Big data | Konzervativní investoři | Prezident Hospodářské komory | Ant | Průraz | Cena plynu | Myšlení, rychlé a pomalé | Obchodování se CFD | Wall Street Journal (WSJ) | Deficit | Stefan Vegh | Mluvčí společnosti | Polsko | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Kolaps | Ratingová agentura | Reakce trhu | Ziskové obchodní systémy | Přehled o dění na světových burzách | CFDs | Výrobce dronů Primoco | Patenty | Akciový index | Trendline | Bonus akcie | Akcie firem | 10leté bondy | USDRUB | Příležitost ke vstupu | Euro k dolaru | Spekulace | Exchange Traded Fund | UFC Conor McGregor | Hypotéky | Klesající trend | Signál na akcie | Alameda Research | Lukáš Kovanda | Současná situace | Vývoj zlata | Pozornost | Drahota | Školení | Nájmy | tradingeconomics.com | Strop na ruskou ropu | Kurz ČNB | Přijetí | Evropa | Kurzové sázky | Země EU | European Metals Holdings (EMH) | Ondřej Hartman pozemky | Finanční společnosti | Začněte s tradingem | Jackson Hole | Jak si rychle vydělat peníze | Kurz akcií | HUF/EUR | Situace s Evergrande | OPEC | Medián | Amazon (AMZN.US) | Ukrajina | Arrows | Stop Loss (SL) | Akcie ETF | Frustrace | Nejziskovější strategie | Tiffany | Volby v USA | Tajemství křížových kurzů | Day traders | Johnson & Johnson | Bohemia Energy | BYD | Investice do nemovitostí | Lukáš Němec | Čínský dovoz | Kasina | Automobilový průmysl | Akcie včera | Royal Mail | Maloobchod | Optimistická očekávání | Studentská firma roku | JDE | Technický pohled | Ekonomický a strategický výzkum | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | Generali Investments | Kanada | Mnozí investoři | Akcie GRPN | Earnings | Podrobnosti IPO | Zestátnění | Trump | Začínající obchodník | Hospodářský propad | Online platformy | Provozní ztráty | Makroekonomický vývoj | FactSet | Brands | ETL | Historická událost | Platforms | Velké banky | Technické analýzy | Splunk | MWh | Obchodování v Asii | E*Trade | Znalost | Michael Saylor | Maržový účet | Wells Fargo | Euro dnes | IPS | Vstupy | Tvrdé sankce | Obchodní strategie | Purple Technology | ČEZ dividenda | Kvantitativní zpřísňování | Cloud computing | Knížky o tradingu | GBPUSD | Obchodování s ropou | Podezřelé transakce | Komise pro cenné papíry a burzu | ProCent | Plný úvazek | Nejistota | Výhody obchodování | Centuri | Provozní výnosy | Rakousko | GME | Růst tržeb | USA Joe Biden | Stříbro | CME | Pokles cen ropy | Mladý podnikatel | Campiri | Opatření vlád | Ceny akcií Netflixu do začátku roku | Instituce | Sell the news | Turecko | Makroekonomické údaje | Restriktivní opatření | ESG principy | Bank of Japan | ATH | Chamtivost | SaaS | Podnikatelská důvěra | Kukuřice | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | OPAP | FAANG | Jakub Nytra | Jak prodat akcie | Sjezd akcionářů Berkshire | Markets.com | LNG | Risk Reward Ratio (RRR) | Internet věcí | Aktuální problémy | Burza cenných papírů | Býčí signál | Vladimír Dlouhý | Hazard | Michael J. Saylor | Řízený ETF | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | David Klímek | RBC | FKI | Tilray (TLRY) | BBC | Peloton | Czech Fund | Do čeho investovat | MetaTrader | Kongres | Rutina | Ondřej Hartman nemovitosti | Výdělky | Vision Pro | Skupina CMC | Polský zlotý | Pandemická situace | Společnost Meta Platforms | Divize | Pozitivní vliv | Moje cesta Prop Tradingem | PANW | Tradingové firmy | Federální rezervní banka | Akcie Amazonu | Cena Facebook | Evropská ekonomika | Nákupy akcií | Platby v bitcoinech | Dlouhodobý byznys | Průměrný roční výnos | Audi | Indikátor RSI | Rada pro finanční stabilitu | Exxon | Akcionáři ČEZ | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Řízení rizika | Tradingové semináře | E-commerce | Apreciace | Jak si vydělat přes internet | IPO Pinterest | Asijské indexy | Zhodnocení kapitálu | VEROBLOCK.io | Obchodníci s ropou | Prezident Ukrajinské obchodní komory | Trh | ForexFactory.com | Politická rizika | Kryptoměnová burza Coinbase | Obchodovat na finančních trzích | Německý Ifo index | Komise | Ekonomie | Vydělávání peněz | Pád rublu | USD majors | List Financial Times | Války na Ukrajině | Erste Bank | Přijatelné riziko | Investiční výhody | Kim Kardashian | Viktor Orbán | Kryptopeněženky | Výkyvy | Další růst | CNN Prima News | CL | Vyplnění GAPU | Fed | Zahraniční obchod | Vládní pomoc | Společnost ByteDance | Investování s LYNX | Bailout | Efektivní řízení | Korekce | Poskytování investičních služeb | C3.ai | Vývoz ropy | Coface | Upozornění | ING | Nové akcie | Investiční služby | Makroekonomický kalendář | Ideální čas | Wall Street akcie | Šíření viru | FX Trader | Opatření | Hongguang Mini | Nové trhy | Podnikatelé | Hnutí ANO | Buffett | Money management | Podnikání z domova | Air France | Výhled pro rok | Americké dolary | Akcie společnosti MicroStrategy | Severomořská ropa | The Trump Organization | Omezení finanční páky | Pražské burzy | Nájemné | Akcie Peloton (PTON.US) | Energetický sektor | Akcie Nvidie | Nvidia | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Zadlužení | Odveta | Sázení | Tržní výhled | MetaTrader 4 | Walt Disney Company (DIS) | Dlouhodobé procesy | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | Grafy | USDT | Buy Low | Mezinárodní investoři | Legalizace konopí v USA | Zakoupení obchodní výzvy | Yahoo | Vývoz do Číny | Swingové minimum | Mikro loty | Chesapeake Energy | Ruské úřady | Apple | Posílení dolaru | Stock | ANO | Česká republika | Vývoj nominální výše amerického federálního dluhu | Financials | Zahraniční investice | UBER.US | Indexový ETF | IRS | Úspory | MMA | WIG | Poměr P/E | Ekonomický dopad viru | Obchodní systém | Blog | Akcie Morgan Stanley | Trumpova administrativa | Rating | Bid | TopForex | Majitel firmy | Akcie FAANG | Společnost Alphabet | Behaviorální | Kov | Společnost XTB | SNB | Základní znalosti investora | Polské firmy | Oleg Děripaska | Microsoft | Maxim Manturov | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | Pokuta za předčasné splacení | Hotové peníze | Dopad na cenu | NFLX.US | Sebejistota | Vládní dluhopisy | Farmaceutický byznys | Deloitte Technology Fast | Aphria | Monty Rich | Daňové úlevy | Matěj Žák | SBUX | Obchodní plány | Zdanění příjmů | Světové měny | Rostoucí příjmy | Dividends | BofA | IPO Saudi Aramco | Společnost Tesla | Forwardy | Commission | Bitstamp | Defi | Shortování | Ceny zemního plynu | Sell | Technická analýza akcie Coca-Cola | Švýcarská potravinářská společnost | VaR | Cybertruck | Equity | Diskuzní fóra a sociální sítě | LYNX webinář | Kurz dolarů | USD/CZK | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Drahé energie | Situace | Strategie pro investování | Masivní propad | Důvěra | Programování | Kraken | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Současná hodnota | Akcie Monety | Prosperity | Index Nasdaq | FSB | Steen Jakobsen | Intel dnes | Unce zlata | Štěpán Hájek | Finanční investice | Web3 | Co je dividendové investování | Starlink | Americká kryptoměnová burza Kraken | Meziroční růst HDP | Spolková vláda | Europe 600 | Nižší zisky | Realitní magnát | Skalpeři | Vysoké inflace | Zisk EBIT | Rostoucí akcie | Zveřejňování výsledků hospodaření | Futures na DAX | Představenstvo | Coinmate | IATA | Velký třesk | RHK Brno | Moody's | MSFT.US | Makroekonomika | Agentura AP | Evropská banka | Nižší minima | Negativní dopad | Průmysl v USA | Vlajka | Výpadky | Objem obchodů | Komodita | US100 | FIAT | Tomáš Pfeiler | Nielsen | Makroekonomické zprávy | Salvador | AA | Invest | Gazprom | Vysoké standardy | Pro koho prop trading není? | Centrální banka | Stíhačka | Vytrvalost | Bitcoin a další kryptoměny | Deutsche Börse | Dobrá nálada | Psychologie tradera | Kellogg | Životní prostředí | Benxy | CME Group | Rozbor | Dluhopisové emise | Dlouhodobé obchodování | Alexej Mordašov | Fundamentální analýza trhu | QE | Yello | Kofola ČeskoSlovensko | Velká kryptopeněženka | LYNX | Závazek | Donald Trump | Jakub Dohnal | Čistý zisk | Patrik Urban | Jádrová inflace | Finanční rok 2022 | Společnost AJ Investments | Industriální společnosti | Rumunsko | New York Stock Exchange | Moneta | Centrum | Trading plán | IMPOSSIBLE | Společnosti | Stanovená cena | Úspěšní obchodníci | Zpomalení ekonomiky | Rizika | GRPN | Zkusit investovat | Kouzlo dividend | Zprávy o vakcíně | Prop trading firma | British Airways | Mánie | Konsensus | Prodávající | IT servis | Akcie Tilray | Obchod s ropou | Emisní povolenky EU | Spoluzakladatel | Strategie fondů | Průmyslové firmy | S&P 500 a Nasdaq | Synthesia | Směřování trhů | Ruští boháči | Nárůst objemů | Největší výnosy | Forexový trading | API | Dluhy | Šmejc | Chesapeake | Hodnota equity | Zajištění investice | Investičníweb.cz | Risk Management | Azure | Fúze a akvizice | Nízká volatilita | Business intelligence (BI) | Koncepty dividendového investování | Petrus | Problém s nedostatkem čipů | Rzeczpospolita | Velikost pozice | Strategie Buy and Hold | Cena ropy dnes | Studijní materiály | Růst akcií PGE | Škoda | Mluvčí | Výkonnost akcií | Analytik Cyrrusu | CZK | Reuters | Tržby Amazonu | Dílčí měny v páru | Unilever | Světový den | Dnešní výsledky | ETC | Francouzský miliardář | Podcast | Baidu | Slušný zisk | Denní minima | Předpokládaný zisk | Americký index S&P 500 | Chevron | Anglo American | Vývoz plynu | Penny stocks | Nálada spotřebitelů | Zajímavosti z prop tradingu | Strach v obchodování | Psychologie prop | BTC/USD | Tradingové strategie | Kořist pro obchodníky | Snižování rizika | Index US500 | Bull | Krug | Upravený zisk EBITDA | Coinbase | Aktivní trader | Canopy Growth Corporation | Dlouhodobost | Náročná činnost | Výstupy | Úspěšné obchodní strategie | Hang Seng | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Pozastavení obchodování | Rekordní maximum | Euronext | Palo Alto | Zakladatel | E-mini futures | Primární emise | Předseda | Zájem o zajišťování | USA prezidentské volby | Růstový potenciál | CEF | Radek Zalubil | ERA | Hlavní ekonom Saxo Bank | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Sequoia Capital | LIBRAMARKETS | Burzovní krach | CFD na kryptoměny | Moët & Chandon | EFES | Vydělávat na forexu | Metody analýzy | ROTE | Veuve Clicquot | Obchodujeme | Růstový impuls | Vznik kryptoměn | Nástroj Autochartist | Hardware | J&T | Analytické společnosti | Traders | Rok 2024 | ING Bank | Obchodníci | Saxo | Guvernér | Fond kvalifikovaných investorů | DPA | Evropská unie | Evercore ISI | Obchodování forexu | Boeing | Daniel Beneš | Cvičení | Reversal Trading | Jaroslav Ibehej | Příkaz | PINS | Ekonomiky | Polský podnik | Intradenní obchodování | PROP Trading | Akcie Netflixu | Shanghai Composite | Factoring | Floating | Rychlý růst | Vývoj výnosu amerického 10leté vládního dluhopisu | Sdílení zkušeností | Švýcarské ústavy | GfK | Dluhová krize | Evropské banky | Finance | Ženy | Ukrajinské krize | Stabilní příjem | Závislost Evropy na Rusku | Libra | Koronavirová krize | Trader Larry Williams | Výkyvy volatility | GameStop | ROUVY | Jednoduchost je vrcholem sofistikace | Invaze | CFD | Výrobci zdravotnického materiálu | Jaký ETF koupit | Velké množství obchodů | Centrální banky | Životní úspory | SaxoBank | Rozšíření aktivit FTMO | Kasino | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Doporučení | Světová poptávka po ropě | Výplaty na prop účtech | Cenové akce | Byznys case | FC Barcelona | Nezávislost centrální banky | Brett Steenbarger | Psychologie tradingu | IPO kalendář | Západní firmy | Moderna akcie (MRNA) | Regionální hospodářská komora Brno | Analýza trhu | Marika Čupa a Ondřej Hartman | FB.US | Konec války na Ukrajině | Facebook | Financovat | StreetAccount | Orbán | Příprava | ESG rizika | Hubnutí | Čínské měny | Honeywell | Řízení rizik v tradingu | Ztráta | Řecko | Evropské země | Dividenda | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Green Deal | Nálada investorů | Zestátnění ČEZu | Agdata | AMD.US | Výše amerického federálního dluhu | AMGN | Archway | PTON.US | Full time | Investiční ředitel EMMA Capital | Změny klimatu | Rizika nákupu | SatoshiLabs | Tomáš Spurný | De Beers | Nový rekord | Bali | Akcie padají | Úroky | Naše burza | Vyšší úrok | Refinitiv | Snadno vydělat peníze | Dmitrij Bosov | Cathay Pacific Airways | CNPLAY | Biodiverzita | Swingoví obchodníci | Statistický úřad | Krungsri Bank | Burza a měnové trhy | Akce centrálních bank | Ranní nadhoz | Portu | FINMA | Bloomberg TV | Cena | Růst produktivity | Silné oživení | Potřeba být perfektní | Investiční banky | Purple Holding | Internetové sázky | Předstihové ukazatele | Půlení bitcoinu | ERÚ | Total Expense Ratio | Burza CME | Finanční analytici | Gemini | Bearish Engulfing | Dluhopisový trh | ASML Holding NV | Letecká doprava | Money-Management | Tradingový expert | Air | Akcie dnes | Vydělávat peníze na forexu | Káva | Roční maximum | Denní graf | Activision Blizzard (ATVI.US) | Firma | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Ceny akcií | DiNapoli | Izrael | Foreign Exchange | Inspirace | Výkonnost v obchodování | Skupiny PPF | Podílové fondy | TABAK | Leasing | Huawei Technologies | Infineon Technologies | Klíčové oblasti | Vlastnit akcie | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Ruský trh | Payrolls | MUFG | Čínská ekonomika | Patterny | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Dior | Koronakrize | Technologie | Ondřej Hartman recenze | Laureát Nobelovy ceny | Energetická krize | Moore Global | Virtuální peníze | ČNB | Menší poptávka | Průmysl v Polsku | Potíže s likviditou | Změna režimu | IHNED.cz | Pokles akcií PGE | Akciový graf | VW | Uniper | Nobelovy ceny | Akcie Microsoft | Investujeme | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Online trading | Pokles | Global Times | Sankce Západu | P/E Ratio | Ceny akcií MicroStrategy | Tomáš Holub | Diverzifikace portfolia | E-mini | Pořad Byznys | Výběr zisků | Akciové fondy | Margin | Čas nákupu | Ondřej Hartman | Globální investoři | Akcie aerolinek | Partner fondu | Obchodní návyky | Vývoj akciového indexu | Know-how | Demo účet | Kerrisdale | Andy Jassy | NYT | KO | Investiční portfolia | Historická data | New Relic | Take-Profit | Počet uživatelů | Negativní pocity | Centrální banka Nového Zélandu | Finance Group | Gala | Rekordní zisky | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Akcie Splunk | Finančnictví | Technology | Tržby společnosti Meta | Hodinky | Legendární investoři | Pavel Tykač | Ether | GOOGL | Matrix Medical Network | Hedge | Největší hráči | Držitelé Bitcoinu | Obchodujte jednoduše | Majors | Rezervní měna | Průmyslový růst | Poplatek | Rabobank | Vzdělávaní obchodníků | Úrokový diferenciál | Seriózní obchodník | Maloobchodní tržby | Index ISM | Vyšší daně | Situace na trhu | Rivian | Stanovení cílů | Americká ekonomika | HDP | Pale Fire Capital (PFC) | Agache Commandite SAS | Jaderné elektrárny | Dluh USA | Důvěryhodnost | Banka JP Morgan | Společnost Pilulka | Obchodník | První investiční fond | Ekonomická zpráva | Swingové obchodování | Rodina Arnaultů | Charlie Munger | Portfolio manažer | Akcie týdne | Rozhodování obchodníka | Akcie s LYNX | Akciové portfolio | Internetové podnikání | Cloudera | Kypr | První rok tradera | EMA | Operační marže | MRNA | COVID-19 | Tokio | Solidní akcie | Japonský Nikkei | Odkup akcií | Regulátoři | Zelené energie | Klinické testy | Problémy | ISIN | ROE | Růst světové ekonomiky | BHS Timur Barotov | Čínská komunistická strana | Index cen | Dolar | Intel (INTC.US) | Dividendové portfolio | BIS | Uhlobaron | Tick | SNAP.US | Čínská vláda | GE money | Dobré obchody | Index PX | Diverzifikace rizika | Copilot | EBIT | Společnost Facebook | Daně | Lídři | Šéfka ECB | Cena za akcii | Pierre Moscovici | Pivot | Pavel Zuna | Kryptoměna | Sport | Velké riziko | Potravinářství | Společnost Kantar | Epidemiologické situace | Komfortní kancelářský prostor | Zprávy z trhů | Obchodovat | Růst výroby | RRR | Předsednictví EU | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Výborné vyhlídky do budoucnosti | Venture kapitálový fond | Nová generace | Ziskový trading | Nepokoje v Kazachstánu | Konsorcium | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | Realitní fondy | Konglomerát | FCA | Škola tradingu | Swiss Life Select | Rising Stars | BNP Paribas | ETF zaměřené na ESG investování | Nevýhody | Historické rekordy | Jaké analýzy se používají | Digitální měna Facebooku | EURIBOR | Globální ekonomika | Veřejné zadlužení | Časová pásma | Hobby | Kopírovat úspěšné obchodní strategie | MSCI ESG Rating | Alternativa klasických fondů | UBS Securities | Riziko při obchodování | Java API | Swap | USD/TRY | Miliardy eur | Anomálie | Ekonomické teorie | DAX | Southwest | Nákup nemovitostí | Stávající trend | Forex asistent | Aktuální problémy Deutsche Bank | Oklahoma | Obrovské ztráty | Ředitel investiční platformy | Valné hromady | Historické výsledky | Cisco Systems | Kancelářský prostor | Americké akciové trhy | Starbucks | Nároky na výkon | Polský zlotý a maďarský forint | Sev.en | Toyota | Vysoké valuace | Otakar Šuffner | Delta Air Lines | Burzovní ukazatel | Rozhodování | Kvalitní Forex trading | Ratingové agentury | Manuál | Investování do Bitcoinu | Bilance Fedu | Cena zlata | Německé podniky | Upisování | Propady na akciových trzích | HSBC | Situace v Hongkongu | Pullback | SEC | Zvýšení ceny | Rozpočtové politiky | Tučné dividendy | Americké hospodářství | Uvedení na burzu | Kryptotrh | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Breakout | Moore Advisory | Výše obchodního účtu | F-35 | Ideální načasování | Pádivá inflace | MiCA | Výše poplatků | Růst cen | Magnificent | Index Russell 2000 | Kryptosprávci | Problémy Credit Suisse | Soukromý fond | VEROBLOCK | Dodržovat pravidla | ESG společnosti | Pokles cen akcií | Doktorát z financí | Cenový pohyb | RSI | Růst českých firem | Overtrading | Politické události | Rheinmetall | Asset management | CHNG | Úspěšné investování | MSCI World | Repo sazby | Úkoly a cíle | Fantastické výsledky | Společnosti Netflix | Světové poptávky | Dnes na trzích | IFO index | Ředitel EMMA Capital | Financování | ArcelorMittal Ostrava | Fibonacciho retracement | Podnikání | ČSÚ | Vyšší high | Velký byznys | SAIC | Ursula von der Leyenová | Založení účtu | Investice do biotechnologického sektoru | Historická minima | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Reserve Bank of New Zealand | Stres | ESG kritéria | Dění ve společnosti Groupon | Historické maximum | Analýzy pohybů měnového páru | OPRA.US | Occidental | Americká lehká ropa | Velké investiční fondy | Obchod | Server CNBC | Plán zisků | Trend na akciovém trhu | Diverzifikace strategií | Poziční obchodník | Růst úroků | Cenové formace | Martin Klass | Akcie Netflix | Algotrading | Investice do bitcoinu | Peer-to-peer | Turów | Emisní povolenky | Republikáni | USDJPY | Kam investovat v roce | Švýcarská národní banka | Schodek | Tržní kapitalizace MicroStrategy | Investiční poradenství | Nadměrné obchodování | Erste | Testování na demo účtu | Amazon Prime | ROCE | Cykly | Plovoucí limitní příkazy | Investoři s dlouhodobým horizontem | Kanadský dolar | Dystopia | Line | Nova 2 | EGAP | UMA | VŠE v Praze | Cenové patterny | Tilray | Čínští regulátoři | Trading for a Living | Martin Luňáček | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Ceny povolenek | Martin Kodýdek | Výsledky otestované v minulosti | Kam investovat | Jedno euro | Denní pokles | Řízení společnosti | Etoro | Obchodování více strategií | Freedom Finance | Obchodovat na forexu | Ropa | Malé podniky | Korelace měn | Dnešní čísla | Akciový trh v USA | Ostatní kryptoměny | William Blair & Company | Ukončení obchodního dne | Poskytovatelé likvidity | Odvrácení rizika | Turistika | Automobilka Tesla | Spotřebitel | Ruská agrese | Akcionáři na valné hromadě | Cashflow klub | Restrikce | Hospodářský růst | Výplata dividend | Vydělávat peníze | Akcie Disney (DIS.US) | Výkyvy na trzích | Finanční výkonnost | Největší americká banka | ETF zaměřené na ESG | XTB Štěpán Hájek | Koňak | Kapitál bez rizika | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Raiffeisenbank a.s. | Costco | Palo Alto Networks | Akciové tipy | Nárůst zákazníků | Blizzard | Akciová rally | WTI | LVMH | ASX 200 | Výhody na trhu | NICE | Bod | Miliardy korun | Pasivně řízený ETF | Kryptotrhy | Obrázek výplat | Helena Horská | Impérium | Shares | Zisk společnosti | NetEase | RBNZ | Báze indexu | Teta drogerie | Paládium | Zásilkovna | Investiční gramotnost Čechů | Cena Facebook akcie | Reserve Bank of Australia | Hodnota Pipu | Cenový vývoj | Kryptoměnová komunita | Emise akcií | Merck | O2 CR | Honeywell International | Nord Stream | EMU | Obchodování měnových párů | Se Sidem o Forexu | Saúdská Arábie | Politické riziko | Euro | Sony | OCI | Ziskovost | Fundamentální pozadí | Dopad krize | Bankéři | Sázet | Výhody a nevýhody | RONDA INVEST a.s. | Pohyby jednotlivých měn | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | Koučink | Ohlédnutí | AOS - EA | Akcie společnosti Zoom | Wegovy | Testovat nové metody | Hoteliéři | Být trpělivý | Indexy sledující výkonnost ESG segmentu | Lyft (LYFT) | Forexový obchodník | Drobní investoři | JPMorgan | Značné riziko | Marže | Využití kapacit | Klid | Rostoucí společnosti | Prezident USA | SpaceX | Co je ESG investování | Německá ekonomika | Zuzana Bubnová | Zlato a stříbro | Josef Košťál | Investování do umělé inteligence | Svatý grál | Předběžné výsledky | Bill Gates | Glassnode | Technologický index | Risk | Ministerstvo financí | Firemní dluhopisy | Váš trading | Pojišťovna VIG | Tradingový byznys | Vstup do obchodu | Greg Abel | Wheel | Dividendový výnos | Výrobce čipů Intel | Recenze | Zprostředkovatelé | Ruský list | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Rada ČNB | Systémové riziko | Zkušenosti | Live obchodování | Menší riziko | Inovace | Ekosystém | Trh se zlatem | Obchodní systémy | Signály | Poziční trading | Mediální skupina | Precedens | Zdanění | Akciové futures | Lira | Růst ekonomiky | Vývoj reálných výdajů na výstavbu | Trpělivost v tradingu | Poradenské firmy | Seriál o ETF | Bank of Canada | MCD | Full-time obchodování | Výkonnost ESG | Obchodní aktivita | Statistiky | Investment Banking | Peněžní zásoba | Zajímavé firmy | Obchodování na forex | Růst akcií | Pivovary | Objem podílových fondů | TTIP | Stoxx 600 | Vývoj měn | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Korporátní dluhopisy | Stroj na peníze | Čínský index | WELL | SAP | Dluhopisové trhy | Obchod týdne | Tematicky zaměřené ETF | Diverzifikovat | FX | Archegos | CETIN | Risk Reward Ratio | Analytik ProfitLevel | Technologický Nasdaq | Známky oživení | Řízení obchodu | Světové finanční trhy | Polská průmyslová výroba | ROIC | Purple Trading | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Tržní hráči | Home Credit | Martingale | JP Morgan Securities | 256/2004 | Vytváření zisků | Bankovní sektor | Unicredit | Příležitost ke snadným penězům | Messari | Příjem z tradingu | Světová válka | Pokles výnosů | Identifikace rizik | MRCI | Nio akcie | Investiční management | Výnosnost | Bankman-Fried | Nové investice | Horizon | UST | xStation 5 | Finančník George Soros | Bitcoinové a blockchainové akcie | Zbrojovky | Indický akciový trh | ATVI.US | Akcie energetických společností | Press centrum | NZDUSD | Částečný úvazek | Liberty Steel | STP | BH Securities | Profesor ekonomie | Nálada na trhu | Snadná kořist | Jak se cena ETF vyvíjí | Oracle | Akcie podniku | Andreessen Horowitz | 2Bminer.com | Nižší EBITDA | Soubor pravidel | Ekonomka Raiffeisenbank | Embargo EU | Konsensus trhu | Kenzo | Investování pravidelně měsíčně | NortonLifeLock | Diskuzní fóra | Investujte | Byznys aktivita | PT. PROFITFXLEVEL | Ekonomický poradce | Nesplnění evaluace | Obchodní bilance | Pravidelný příjem | Měď | Situace kolem Credit Suisse | Spolehlivý ukazatel | Tým Admiral Markets | Stock Spirits | MSCI KLD 400 Social ETF | Platforma | Inflace cen | Návrh dividendy | UFC | Rozvíjející se trhy | Pasivně spravované ETF | AUD | Globální finanční krize | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Ajit Jain | Červená čísla | MSCI index | Exchange Traded Funds | Seminář | Vzdělávací články | Breakout Trader | Německá průmyslová výroba | Sebevědomí | Negativní zprávy | Vzrušení | Vysokofrekvenční obchodování | Společnost Uber | Pegas Nonwovens | Americké akciové indexy | Doporučení Koupit | Predikce | Fibo | Tomáš Raputa | Tržní aktuality | Prima | Pavel Kaiser | Citigroup | Krupa Global Investments | Softbank | Denní graf akcie | Síla Sibiře 2 | Orderflow | Hospodářství | Očekávaný růst | Firma FTMO | Světový den investičních fondů | Oslabení | Útok Hamásu | EV | Novatek | Orange | Moody's Analytics | Názor Buffetta | Referendum | Hospodářský cyklus | Spojenci Ukrajiny | Počet nakažených koronavirem ve Spojených státech | Avatar | Euro Stoxx 600 | PINS.US | Globální společnost | Jaroslav Palát | Chateau d'Yquem | Úsilí | Obor podnikání | Trading v České republice | Intradenní styl obchodování | Market Maker | Nižší ceny | Vítězství nad inflací | Global Industry Classification Standard | Saving Funds | Zisková marže | Individuální akcie | Ekonomická krize | Cenové stability | Trh s hotely | Nova International | Zasedání ECB | Credit Suisse | Nizozemský pivovar | Největší finanční trh | Portfolia | Fresenius Medical | Převis | Investované peníze | Akcie Take Two Interactive | Vysoká cena | NN Group | Řídit riziko | Expert | Deutsche Lufthansa | Reban | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Vývoz | Nejlepší metody | Energetické firmy | Groupe Les Echos | Prodeje akcií | Úvěry podnikatelům | Světové finanční krize | Plán proher | Psychický stav obchodníka | Zdraví | Hazardní hráč | Akcie Credit Suisse | Týden na akciových trzích | Ekonomické indikátory | Česká firma FTMO | Recese | Nový lék | Index strachu | Akcionář Monety | Kontokorent | Zoufalství | Výsledky 4Q 2022 | Čekání na kvalitní obchod | Bonusy | Investiční cíl | Likvidita | ASML | Ropný gigant | Renault | Švýcarský frank | Báze | Capital Partners | GameStop akcie | Juraj Krúpa | Hráči na forexu | ASKoBID | Pokuta za předčasné splacení hypotéky | Svět ETF | Vývoj akciových indexů | IPO Airbnb | CZK/EUR | Stimul | Fond Petrus Advisers | Růst globální ekonomiky | Maloobchodní tržby ČR | Metody money-managementu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Súdán | Akcie Applu | Kyjev | Špatný trader | Burzovní indexy | Největší propad | Výrobní index | Tesla Motors | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Zbohatnutí | Petr Kellner | Koronavirové pandemie | Nákupní doporučení | CryptoByte | Růstový trend | Ekonomický výzkum | ČSOB Factoring | Silný support | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Americké burzy | Piper Sandler & Co. | Realitní společnosti | Daňové reformy | Nizozemský pivovar Heineken | Dceřiná firma | Japonský Nikkei 225 | Galaxy Crypto Index | Ochrana před inflací | Frank | Nervozita z otevřené pozice | Automatizované obchodní systémy | Cenový strop na ruskou ropu | Balance | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Situace Evergrande | Negativní nálada | Transparentní | Investiční magazíny | Google Mapps | Bankovní unie | Kurz eura | David Cameron | Pivot Pointy | Americké ministerstvo práce | Vztah k penězům | Investiční firmy | KvaPay | Olympijské hry | Pracovní síly | Cap | Vývoj ceny akcií MicroStrategy | Tomáš Rozehnal | Centrální banka USA | Investopedia | Dlužníci | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Pivovary CZ Group | Nastavení sazeb | Závislost na Číně | Ceny energií | OKTAGON | Makléřské firmy | Zápal pro trading | Americké indexy | Akcie americké zbrojovky | Washington | Unipetrol | Trh s kryptoměnami | Politická nejistota | Obrat trendu | Na burze dnes | Měnový stratég | Meziroční míra inflace | Index důvěry | 2Bminer | Portu Jakub Valníček | Daňové přiznání | Short equity | Základní sazby | Akcie C3.ai (AI.US) | Kapitál bez rizika velkých ztrát | Nejrychleji rostoucí | Akcie Unipetrolu | Brent (OIL) | Obchodovat s kryptoměnami | Živé semináře o tradingu | Lukoil Vagit Alekperov | Japonský premiér | Nova Cinema | Úspěchy | Riziková aktiva | NEST | Buy the dip | Swingové maximum | Prezident Donald Trump | ZEN | Ziskový obchod | CySEC | Multi-Asset obchodování | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Schodek rozpočtu | Proč akcie padají | Výrobci elektřiny | Kurz bitcoinu | Nikola Motor | Obchodování na vlastním účtu | Očekávané události | Externí kapitál | Technologický sektor | OSN | Německé banky | Soud | Investice do infrastruktury | Komunita | Daňové změny | Booking | Blockchain | Cena elektřiny | Akcie Pfizer | Největší tuzemská banka | Makroekonomické prostředí | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Ekonomické zpravodajství | Skupina Smartwings | Mince | Akcie Intel | Challenge | Jak vydělal první milion | Silicon Valley Bank | Maloobchodní tržby v USA | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Graf ceny akcií společnosti Microsoft | Benzín | Slabá čísla | Rusal | Rostoucí ceny | Trend | Střadatelé | Akcie a ETF | Obchodní podmínky | Dění na trhu | Adidas | Martin Kukačka | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Sankce | Akcie na burze | Impact Hub | Splnění výzvy | Chamtivost a strach | Obchodní pokyny | Příkazy na platformu | SaxoTraderPRO | Míra inflace | Windfall tax | Rollover | Základní prvky obchodování | Trade | Řízení kapitálu | Vládní bondy | Energetika | Manufacturing | Sofistikovaný byznys | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Odd Lots | Biotechnologické společnosti | Diverzifikované portfolio | CNN | Řízení pozic | Spotify | Ekonomický výhled | Mateřská společnost Googlu | Finanční ukazatele | Dostatečný kapitál | Lidský mozek | Snížení emisí | Nařízení | PoW | Prospekt | Silná konkurence | UGO | Ropné akcie | Sazba hypoték | Vzestup ceny | Trade.com | Oblasti umělé inteligence | Geniální byznys | Inflace v Německu | Farmaceutické společnosti | Komerční banka | Převody peněz | BTC | Fed index | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Akcie Louis Vuitton | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Ondřej Hartman majetek | Oživení poptávky | Vydání zprávy | Severomořská ropa Brent | Gabriela Teissing | Miliarda | Bridget Jonesová | Očekávání zisku | Válka mezi USA a Čínou | Objem obchodování | Výrobní PMI | Obchody pro EUR/USD | Nova Action | Akcie Erste Bank | Mezinárodní měnový fond | Gold | Big Tech společnosti | IPO Signify Health | ČSOB stavební spořitelna | Česká národní banka (ČNB) | Poskytovatel likvidity | Merkelová | Hodně peněz | Průmysl | Emilio Pucci | Nemovitostní fond | Bolest | Očekávané výsledky | Napjatá situace | Akcie MicroStrategy | Airbus Group | Společnost Anglo American | Marže společností | Tempo růstu | Devizy | Podnikatel | InPost | American Airlines Group | Fortuna sázení | Výrobní závody | Bankovnictví | Jak jsem vydělal milion dolarů | Aerolinky | Koronavirus dopady | Dosahovat zisku | Pandemie covidu-19 | Ministerstvo dopravy | ARM | Bankovní licence | Pohonné hmoty | Jan Staněk | Divergence | Biliony | Uhlí | Banka Bernstein | Trend is your friend | Diamanty | Akcie ČEZ | Air France-KLM | Creative Dock | Bilion dolarů | ETF | Crowdfunding | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | PAMM | Cíle | Zajímavé akcie | Purple Ventures | Loterie | Forexový trader | Cathie Wood | Silvergate | Myšlenka | Europoslanci | Moneta Money Bank | Výnosy z devizových rezerv | Pocity | Humana | UnitedHealth | Crédit Agricole | Varování | Vývoj ceny akcií Netflixu do začátku roku | Hospodářské soutěže | Družba | Úrokové sazby | Moore Advisory CZ | LLY | Maloobchodní prodej | APP | Peněžní zásoby | Společnost Morgan Stanley | Spojení | Inditex | Long | WHO | FF Trader | Rally | Bankovní rada | KBC | Recese v USA | Pojišťovna | Růstové tituly | Strategie daného ETF | Střední třída | Provize | SARS | Nálady na trhu | Bear | PlayStation | Jak uspořit peníze | Dlouhodobý úspěch | Výplatní poměr | Sportovní sázkaři | USDC | Dlouhodobý tradingový úspěch | Vedení Googlu | Tlak na úspěch | Intesa Sanpaolo | SXXP | Aktiva | Rostoucí trendová čára | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Placená výuka | SIE | Prodejní tlak | Časopis Forbes | Hubení plevele | Cenový strop | Evropský statistický úřad | Carlsberg | Velikosti pozic | NVAX | Intuice | Setrvání Británie v EU | Discovery | Smíšené fondy | Střední podniky | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Investiční možnosti | Okénko trhu | Business | Špinavé Prachy | GBPJPY | Oblasti forexového obchodování | Prodej akcií MicroStrategy | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Ziskové obchodní strategie | Emise oxidu uhličitého | Indikátory | Jak vidělat peníze | Konsolidace | Růst cen akcií | Investování do akcií | Pokles cen | Využití umělé inteligence | TikTok | Osobní počítače | Oslabení čínské měny | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Akcie Nvidia | Veřejný dluh | Regionální hospodářská komora | Společnost Disney | SP500 | Povídání o trzích | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | Revenues | Celý akciový trh | Peněžní trh | Přelom roku | Xbox | Holubičí tón | Program kvantitativního uvolňování | Finanční analytický úřad | White Label | Vývoj kurzu | Velké ztráty | Asociace vyjednavačů | Trustpilot | Long signál na akcie | Aston Martin | Zdravotnictví | Akcie Tesly | Zpětné odkupy | Long signál | Čínské akcie | Economic | Nárůst ceny bitcoinu | Energiewende | Technologický pokrok | Eendragt maakt Magt | Jak investovat | Brazílie | Dow Jones | Jihoafrická republika | Vývoj na finančních trzích | Trading doma | Situace na akciovém trhu | Sentix | Sektorové investování | Trhy dnes | Politika centrálních bank | Counterpoint Research | Spravované fondy | Orascom Construction Industries | Německý statistický úřad | Uspět na Forexu | PFC SE | Smartwings | Spravované ETF | Pochybnosti | Trezor Safe | Neúspěch na forexu | Orlen Unipetrol | Správní rada | CMS forex | LYNX WhatsApp | BNY Mellon | Bing | Trinity | Mini loty | Stratég | Obchodní přebytek | Cena ETF | Zisk na akcii (EPS) | Rizika přehlížené trhem | ETFs | Ruleta | Oslabení akcií | Prodeje automobilů | Fond obnovy | Majetek | Ekonomika eurozóny | Frolly | Příběh obchodníka | Big tech | Sky News | iRobot | Řetězce | Zákaznická podpora | Sentiment | Kauza | Podíl na tržbách | Order | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Škola byznysu | Politika | Profesionální investoři | Šíření koronaviru | Konkurence | Přístup k tradingu | Jean-Pascal Duvieusart | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | FX Sales Trader | Čínský jüan | Akcie ČEZu | Akcie zbrojovky | PLN | Schopnosti obchodování | Infineon | VectoIQ Acquisition | Kapitalizace | Pozice AJ Investments | Jamie Dimon | Akvizice společnosti Pivovary CZ | Rentabilita | Budování tržní ekonomiky | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Mluvčí Emma Capital | Unity | Dna | SAS | Backwardation | Investiční ředitel | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Tier 1 | Spoření na důchod | Novavax | Americké futures | Zaneprázdnění investoři | Yahoo Finance | MAM | Skupina Kaprain | BHP | SAB Finance | Dodržování pravidel | Plány společnosti | Uzavření obchodu | Pravidla hry | E-sports/gaming | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Forint | Duální listing | Epic Games | Velká Británie | Evergrande | Zprávy z krypto | PLN/EUR | Finanční zdraví | Další vývoj | Nejočekávanější výsledky roku | Tržby skupiny HARTMANN | Finanční vypořádání | Burzovní obchodování | Purple Foundation | Investování do nemovitostí | BASF | ShrtCut Studio | Výrobce aut | Výhody a nevýhody | Puma | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | Ideální podnikání z domova | Objemy obchodů | Indexy S&P | InMode | Zlatá horečka | Úrokový výnos | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Lars Fruergaard Jorgensen | Kritéria a rating ESG | Americký ministr financí | Zkušený trader | Investování do ETF | FTX Sam Bankman-Fried | SaxoTrader | CNY | Nálada | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Hodnota transakce | Indie | Problém v ohodnocení | Letectví | Akcie společnosti Coca-Cola | Výuka pod odborným dohledem | Nákupy | Zátěžové testy | ForexFactory | Společnost S&P Global | Výhled trhů | Dystopia Clo | Měnové páry | ASM International | Technologické akcie | Účetní období | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Vnímání | Dopady pandemie | TradingView | Hlavní rizika | Nejistoty na trzích | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | Koncern Volkswagen | Investiční příležitosti | Plánované obchody pro EUR/USD | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Forexové obchodování | Živobytí | Ekonomika | cTrader | Money Expo | Německé automobilky | Pohyb ceny | Klidný prostor | Výnosová křivka | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Zhodnocení obchodního kapitálu | Zájem o zajišťování se | Pasivně řízené indexové ETF | Otto Daněk | Výrobní index PMI | Vyzkoušet si trading | Dobrá zpráva | Nejzajímavější obchod týdne | Úroková sazba ECB | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Karanténa | Předsevzetí | Petr Mašláň | Miliardář Křetínský | SYRIZA | Investiční aktivity | XPeng | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Očekávání pro rok | Společnost Instacart | Jednotlivé akcie | Zhodnocení | Katastrofy | Spořící účty | Rychlý zisk | Obchodování s futures | Poradenské společnosti | Americký kongres | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Vysoké zhodnocení | Výhled | Poklidné obchodování | Investiční workshopy | Evropské akciové trhy | Timeframe | Dobří tradeři | České akcie | Prodejní cena | Těžaři ropy | Fond Petrus | ESM | Zerohedge | Jednání o státním rozpočtu | Jakub Čanda | Vinci | Mozek | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Španělsko | Timur Barotov | Výnosný byznys | Klimatický summit | Angry Birds | Indexové ETF | Obchodní účet | Deriváty | Ethereum | Embargo | Kraft Heinz | Filadelfský Fed | Economist | Vysoké ocenění | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Energetické společnosti | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Trendové čáry | Oblast ESG | Scalping | Síla měny | Tradeři | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | PayPal | ETH/USD | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Finanční trhy | Miliardáři | Opuštění Evropské unie | Regulační rámec | Nízké ceny ropy | ZM.US | Cyrrus | Komunistická strana | Andy Jass | Cenové rozpětí | Expanze | Full-time trader | eBook | Jiří Šmejc | Insider | Drahé auto | Banky | Způsob investování | Zpracování plynu | Prostor pro růst | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Mladá fronta Dnes | Komise pro cenné papíry | Extrémní volatilita | Walt Disney | Comfort Finance | Týdenní výkon | Bílý dům | Situace v Číně | ČEZ | Austrálie | Cenové hladiny | AAPL | HDP Číny | Sanofi | Německé ekonomiky | Hrubá marže | CETIN na burzu | Výzkumná společnost | Arrows a ETL | Analytik finančních trhů | Financial Times | GOOGL.US | Akcie Meta | Teams | USD za barel | Philips | Nikkei 225 | Počet nakažených | Kaprain | Nákup bitcoinu | Spread | Nova Sport | Vývoj ceny akcie | Skalpování | Společnost Intel | Koronavirová opatření | Hra o pravděpodobnosti | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Intel | MSCI USA IMI | Buy | New York | MSFT | Čistá ztráta | Finanční údaje | GS | Společnost Amazon | Krize | Bernstein | Obligace | Pád akcií | Jak se obchoduje | Saving Funds Limited | Optimalizace | Nejčastější předsudky | European Metals Holdings | Paul Tudor Jones | Trading | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Investing | Cyprus Securities and Exchange Commission | Euro včera | Portál FXstreet.cz | Vlády | Distribuce plynu | IPO společnosti SAB Finance | Situace na trzích | Massachusetts | AOS | Zpětný odkup akcií | Zlatý důl | Objem klesá | BUX | Exotické měny | Paramount | G20 | Informace z trhu | Pokles poptávky | Štěstí | Investiční bankovnictví | CEO | Společnost Moderna | Koupit indexový ETF | Pozitivní očekávání | NFT | Nastavení indikátorů | Úspěch bitcoinu | Digitální revoluce | Majoritní akcionář | FOMC | Společnost Walt Disney | Kapitalizace Signify Health | Algoritmy | Prezidentské volby | Investice společnosti | Dollar | SUAS Group | Základní úrokové sazby | Dánská farmaceutická společnost | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Ztráty | Výplata | Podíl akcií | Virgin Galactic (SPCE.US) | Robert Shiller | Nový cyklus | Big Tech | Americké výnosy | Šance na úspěch | Akcie Tesla | Mezibankovní | Více různých strategií | Flexibilita | CEO Arrows | Finanční ředitel skupiny Kofola | ODS | Dialog | Ředitelka | Generální ředitel | Ruské ministerstvo hospodářství | Turbulence na finančních trzích | Likvidní | Objem kontraktů | Odvážnější investoři | HN | Fondový byznys | České vlády | DIHK | Burza | Čistá marže | SAIC Motor | Letecká společnost | Semináře | Interfax | Provozní náklady | Ekonomický kalendář | Britské referendum | Dotcom | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Akcie ČEZ Patria | První ETF | Práce v FTMO | Rozvoj | Americká inflace | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Akcie Goldman Sachs | Akcie Boeing | Asociace exportérů | Výprodeje | Reinvestice | Heineken | Zasedání bankovní rady | Tržby společnosti | Obchodování s CFD | Investovat peníze | Capital Economics | Centralizované burzy | Rozhovor | Transakce | Švýcarské banky | FAST | Banka Citi | Ředitel investiční platformy Portu | Teroristický útok | Nabídka a poptávka | Řízené ETF | Měny | Premiér Fiala | Obchodní jednání | Bilance | Hladiny supportu | Filadelfský Fed index | Volby | Obchodní řetězce | Snížení úrokových sazeb | Fundamenty | Americká vláda | Sezónnost | Růst nezaměstnanosti | Lululemon | Express | Online vzdělávání | Velikost peněžní zásoby | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Equity Trader | Irsko | Správce aktiv | Nová historická maxima | Energie | Analytici společnosti | Pasivní příjem | Dobrá investice | Zpravodajství | Finance.cz | Michal Brožka | Nárůst ceny akcií | Halving | Duševní vlastnictví | Česká platforma | DE30 | USDX | EUR/CHF | Cenový pokles | BHS Štěpán Křeček | Dividend growth investing | Skupina Purple | Dividendy | Měna | Dlouhodobý zdroj | Ceny akcií Tesly | Jakub Valníček | Dodávky plynu | Zisky společnosti | Investiční platformy | The Wall Street Journal | Akciový trh | Udržitelné investování | HoReCa | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Ekonomické vysoké školy | Situace v SVB | Kyberpojištění | Intradenní obchodník | Akcie Stock | Sazby | Offshore fond | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Historie | Trader Workstation | Renáta Kellnerová | Internet of Things | Akcie výrobce elektromobilů | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Kyperská investiční společnost | MSCI | Burzovní index | Koronavirus | Karanténní opatření | Patria Direct | Výsledky hospodaření | Thomson Reuters | Snap | Opera (OPRA.US) | Tajemství křížových kurzů - SOK | USD | LinkedIn | FTMO | Walgreens | Ekonomické zotavení | Ochrana klimatu | Miliardy dolarů | Akcionáři Monety | LEROS | Burzovní trhy | Růst aktivity | Nákup nemovitosti | Ceny akcií Tesly od začátku roku | Finanční trh | Růst poptávky | Algoritmické obchodování | Firmy na burzu | Snižování nákladů | Německá automobilka | Nová vláda | Reakce investorů | Regionální měny | RIVN.US | Eni | Kapitalismus | Společnost AMD | Automotive | Prop firmy | Patria.cz | Limitní příkazy | Icahn a S&P 500 | Jiří Makovský | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Sentiment na trzích | Vývoj akcie Tesla | Klasické akcie | ABN Amro | Já Trader | EIA | Výsledky Applu | Pavel Machajdík | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Člen bankovní rady | Platformy | Spoluvlastnictví | Izraelská vláda | Partneři | IPO | Rusko | Smíšené výsledky | Úrokové sazby České národní banky | Vysoké riziko | Michal Kulig | DCA | Iracionální | Akcionář | Propad cen nemovitostí | Miliardy USD | Provozní marže | Plán ztrát | Poradce | Vicepremiér | Finanční plán | Nižší maxima | Pracovní den | Obchodní den | Cloudové služby | Pád Lehman Brothers | Zkušenost | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Zdražování | S/R zóny | CMC | Čínská firma | Conor McGregor | SZ Byznys | Většinový podíl | Dnešní obchodování | Riskování | Pozemky | Výsledkové sezóny | Development | Lululemon Athletica | Nejvíce peněz | Jak vydělávat na forexu | State Street | Britská vláda | Vývoj cen akcií | EPS | Výkonnost společností | ADP | Square | Makléřské společnosti | Jim Rogers | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | Nejlepší ropné akcie | CPI v USA | Akcie v roce 2020 | Optimistická nálada | Společnost SpaceX | Ocenění | Ropy | Rozdílové smlouvy | Vedlejší účinky | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Více obchodů | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Legendární trader | Dividendové výnosy | Druhá vlna | Investiční doporučení | Strukturální změny | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Švédská společnost | Podcasty | Očekávané Earnings | Výdaje | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Korelační koeficient | Vášeň | Porušení pravidel | Ekonomický dopad | Zisk EBITDA | Investor | Společnost | Italská ekonomika | Akcie ropy | Slabé stránky | Covidové pandemie | Apple (AAPL.US) | ESPN | Joe Biden | Premiér Boris Johnson | Sázky | M&A arbitráž | Obchodování s kryptoměnami | Aktuality z oboru | Forbes | Index MSCI World | Obchodujte | Ocenění akcií | Potenciální výnosy | Le Parisien | Colt | Zmírnění rizik | Historicky nejnižší | Vstupní poplatek | Kurzotvorné zprávy | Ředitel skupiny PPF | Trh Start | General Atlantic | Nové obzory | Zápis obchodů do obchodního deníku | Vývoj ceny akcií MicroStrategy od začátku roku | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | Fondy kvalifikovaných investorů | Vysoká volatilita | MontyRich | Jerome Powell | BMW | Cena akcií | Pražská burza | Vypuknutí pandemie | Investování | Lehman Brothers | ASX | Munger | Platforma pro obchodníky | Upozornění na rizika | Rozšíření | BBVA | NBER | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Institutional Shareholder Services | Akcie Amazon | Change Healthcare | Rishi Sunak | Investiční poradce | Umělé inteligence | Investiční rady | Eura | Tisková konference | Neúspěch | Obchodní účty | AAPL.US | Komentář Radomíra Jáče | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | Nizozemsko | Identifikační dokumenty | Blockchainové akcie | Investiční skupina | Bankovní systém | ACT | Průraz trendové čáry | Organizace | Internetové kurzové sázky | Akcie měsíce XTB | Nova Gold | Očekávaný zisk | Obilí | Ryanair | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Krach kryptoburzy FTX | Celkové příjmy | VIX | Jak ušetřit peníze | Úrokové náklady | TGT | Qantas | GFG Alliance | Stock Exchange | Filip Kalčák | DGI | Růst | Německé hospodářství | Problémy s likviditou | Správný position sizing | Dnešní zprávy | Akcie společnosti Alphabet | Zdroj kapitálu | Intradenní obchodníci | Centrální bankéři | Juniorská škola tradingu | RegioJet | Pojišťovací společnosti | JA Studentská firma | Příjmy | Průmyslový růst českých firem | Pohyby cen | Hospodářské výsledky | ČTK | Industry Classification Benchmark (ICB) | UCCI | Propad ceny | Výsledková sezóna v USA | Webináře a online vzdělávání | WU | Zajištění | Morální smysl | Propad poptávky | CzechTrade | Dlouhodobý zdroj kapitálu | IAG | Cena jedné akcie | NZD | Ideální podnikání | Macroeconomic Advisers | Hedge fond | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Lucie Zaoralová | Biliony USD | America first | Plynárenský průmysl | Ztrátové období v tradingu | Index | Wall Street Journal | Maržové požadavky | Komoditní | Backtestování | Prop Trading firmy | Nikola Corporation | Praktické tipy | Lockdown | Měnový pár | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Mobilní software | MiFID II | Token | Sealed Air | Čínský trh | Fundament | Kryptoměnová burza | Bohatství | Výrobce elektromobilů | Paradox Interactive | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Úročení | Ekonomický propad v Česku | Jižní Korea | Vista Outdoor | Akcie čínských firem | Thermo Fisher | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | S&P Dow Jones Indices | Engulfing | Výkon S&P 500 ESG | Hospodářský pokles | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Vyšší zdanění příjmů | Panika | Zvýšení ziskovosti | Ředitel Intelu | Zkušení investoři | Monopol | Uber Eats | Obchodovat s akciemi | Technický výhled | Dopad na cenu akcií | Uvolnění ekonomiky | Situace na forexovém trhu | Finanční plánování | Přivýdělek | Čeněk Absolon | Globální akcie | Akcie společnosti Uber | Politika amerického Fedu | Vědomosti tradingu | PTON | Nejkvalitnější akcie | Soudní spory | Zdeněk - SID | Rozdělení zisku | Šance | Teorie pravděpodobnosti | MF | Milionový kapitál | Konzultační služby | Čínské firmy | Kurz CHF | Raketový růst akcií | RSI MULTIFRAME | ESG trend | CEE | Německý ústavní soud | Největší ekonomiky | Union Bank | Typ investorů | Strategie Dollar Cost Averaging | Akcie NIO | Neposunování Stop-Lossu | Špatná výkonnost | S&P 500 (SPX) | Nejvýraznější propad | PrimStock | Vítězství | Americké vlády | Princip dividendového investování | Ceny akcie | AWS | Splácení hypotéky | Větší kapitál | Sell High | Saudi Aramco | TWTR | FX Solutions | All Time High | Škola forexu | Akcie Pinterestu | ESG rating | Síla Sibiře | Poradenství | Protesty v Hong Kongu | Vlastnictví | Podíl ve firmě | Drahá auta | Poptávka po ropě | Průzkum | Ireallytrade.com | Obchodní rizika | E-sports | Dopad na sentiment | Pavol Krúpa | ETF (Exchange Traded Funds) | Alteryx | Kupci | UCITS | Akcie Saudi Aramco | Morgan Stanley Capital International | Facebook akcie | Intermarket analýza | MongoDB | Zajišťování se | Zajímavý trend | Diskusní fórum | ZM | John Hardy | Brent | Vyšší low | Extrémně levné | Ruská vláda | Vytváření zisku | Celoroční výsledky | Obchodování na burze | Martingale přístup | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Tradingové výsledky | Cathay Pacific | Analýza síly dílčí měny | Obchodní statistiky | Split akcie | Největší ETF | Bankovní systém USA | Trader Zdeněk | Výsledky Big tech | JD.com (JD.US) | Saxo Bank v Praze | Americký výrobce čipů | ESG investice | Prodeje nových aut | iShares MSCI KLD 400 Social | Obchodní software | NCOZ | Dobrý fundament | Kurz CHF/JPY | Investoři společnosti | PFC | Vakcinační strategie | Aukro | Zlepšení nálady | Výrobci elektroaut | Nepřízeň počasí | Bezpečné přístavy | Růst cen zemního plynu | Tchaj-wan | SAB Finance a.s. | Short na Grouponu | DRIP | Financnik.cz | Německá automobilka Volkswagen | Zákony Forexu | Zajímavý byznys model | Dlouhodobí obchodníci | CapitalPanda | Alternativní zdroje energie | SPOLCHEMIE | Vzniklé ztráty | Dobrý obchodník | Propad příjmů | Roundup | Vývoj na trhu | Dlouhodobý investor | CSGN | Banka Goldman Sachs | Druhy emocí | Země eurozóny | Kontrakty na ropu | Vstup na burzu | Tiffany & Co | Vstoupit na burzu | Popularizace tradingu | ProfitLevel | Výsledky FAANG | MOL | Obchodování Futures | Ondřej Janata | Analýza akcií | Tržní hodnota | Marka | OX Capital Markets Ltd | Cestování | Ekonomické výhody | Rheinmetall (RHM.DE) | Václav Pech | Americká zábavní společnost | Brexit bez dohody | Split | TER | Blue chip | Thomas Gitzel | Konopí | OIBDA | Terminál na LNG | Nejbohatší Čech | Rating ESG | VP Bank | Zámořské indexy | Krátkodobé trendy | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Přehled | FX Trading | Deloitte Technology Fast 50 | Obavy z brexitu | Netflix (NFLX.US) | Analytička | Google Play | Hledání svatého grálu | Kroky západních firem | Nejnovější zprávy ze světa | CISCO | Vliv na rozhodování | Pozitiva | Blockchainové technologie | Primární nabídky akcií | Výprodeje na trzích | Vagit Alekperov | Finanční výsledky společnosti | Vývoj ceny akcií | Akcie Nio (NIO) | Pokles ceny akcií | Solidní růst | Tradingové nápady | Předčasné splacení hypotéky | Analytik kryptoměn | Rohlík | Malý kapitál | Složení portfolia | Fotky z Dubaje | Vývoz do USA | Kam investovat peníze na zhodnocení | Patrik Polák | Řízení rizik v obchodování | Terminál | Syndrom | NFP report | Vladimir Potanin | Home Credit & Finance Bank | Obchodní signály | Transakční poplatky | Londa | Chvaletice | Patrie | Statistická arbitráž | Události tohoto týdne | Investovaný kapitál | Dobrý byznys | Finanční riziko | Podíly na zisku | Nejlepší profi tradeři | Obrázek výplat publikovaný prop firmami | Pochopení fungování trhů | Členové Evropské unie | Embargo EU na ruskou ropu | P/E | Stabilní zdroj příjmů | Cestovní ruch | Akcie Societé | Market Perform | Znárodnění | Britské akcie | Export zboží | Ruské společnosti | Investiční horizont | Nízké poplatky | Banky v ČR | Majors páry | Vývoj měnového páru | Ochrana před záporným zůstatkem | Advanced Micro Devices | Britská centrální banka dnes | Zasedání Fedu | Americké centrální banky | Guru | Admiral Markets | Filip Řehoř | S&P Global | FTSE | Fiskální rok | Pentagon | Warner Bros. Discovery | Akcie v Asii | Onemocnění COVID-19 | Greenenergy | Prognózy ČNB | Vývoj ceny bitcoinu | Moderna akcie | Plynovody | Psycholog | iPhone 15 | Broker Trust | Vyhlídky | Exekuce obchodu | Management | Jak s tradingem začít | Rozhodování Buffetta | Zákony FOREX | Strana Jednotné Rusko | Vyhlašování fundamentálních zpráv | IPO Slack | Dividendové akcie | Majitel dolu Turów | Placení daní | Disney+ | VisualCapitalist | Studená válka | Komoditní měny | Paul Jackson | SPCE.US | Půl milionu | Zdroje energie | Dosahování výplat | KOL | Nové metody | Nio | Stav obchodníka | Žebříček nejbohatších Čechů | Pip value | Američtí regulátoři | Squid Game | Člen představenstva | Martin Pisklák | Pokles HDP | Úpis nových akcií | Předpověď | S&P/ASX 200 | Cena akcie Pfizer | RBK | Analýza sentimentu | 2bminer.com | Autoprůmysl | PwC ČR | Hospodářská politika | Výhled hospodaření | Vysoké ceny energií | Akcie prostřednictvím XTB | Výrobci spotřebního zboží | Pandemie koronaviru | Book Value | Intelligent Cloud | Bernstein Bank | Ripple | Asie | Špatné výsledky | Konec energetické krize | Kapitalizace MicroStrategy | Alibaba | Ubisoft | GW Pharmaceuticals | HUM | Equity hedgeový fond | Zpomalování ekonomiky | Potenciál dalšího růstu | Zelení miliardáři | Situace na burze | MSCI USA | Bayer AG | Jacobs | Tomáš Vobořil | Politika centrální banky | Praní peněz | Position sizing | Volatilní období | Psychologie v tradingu | Finanční svoboda | Target | Tuzemská firma | Pavel Tomek | Sokolovská uhelná | Pád ceny | ING Groep | Spoření | Bitcoin | Technologické společnosti | Převodník měn | Výsledky průzkumu | Robert W. Baird & Co. Incorporated | Ekonomické události | Plyn | Mubi | Kryptopeněženka | Minimalizovat ztráty | Obchodní komora | Automobilky | Dollar Cost Averaging | Petr Beneš | Akcie vhodné příležitosti | Společnost RegioJet | Futures | Investor Carl Icahn | TUI | Stáhnout z burzy | Ziskové obchodování | Pojišťovny | Termínovaný vklad | Výplaty u Prop firem | Investice do měn | Index spotřebitelské důvěry | Beta | Výkonnost indexů | Firma Kerrisdale | Spotové ceny | Nejbližší support | Ministerstvo spravedlnosti | Mark DOUGLAS | Omezení pohybu | Intradenní obchody | Obchodní přístup | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | Stabilní hospodaření | Vedení firmy | High Yield | Graf ceny akcií Alphabet (GOOGL.US) | Hennessy | Inflace v eurozóně | Vývoj průmyslu v ČR | Americká centrální banka | Pasivně spravované | Reálný účet | AI.US | Wonderinterest | Seznam Zprávy | Zdeněk (Sid) | FTMO Otakar Šuffner | Vývoj indexu volatility | Americká data | Obchodní výsledky | Target Profit | Dopady koronavirové krize | Cronos | Renomé fondu | SPAC | Akcie CETV | Růst EBITDA | Vydělat peníze | R2G | Nemovitosti | Boris Johnson | Růst výnosů | CVC | Prodej akcií | Portfolia fondů | Kakao | Procter & Gamble | Riziko na jeden obchod | Výhled pro rok 2023 | Úspěšný trading | Obchody | MF DNES | Reed Hastings | CEPS | Samsung Electronics | Pravidla správy peněz | Další rozvoj | Index CPI | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Vysoké ztráty | xStation5 | Technická rezistence | Vyplácení dividend | OpenAI | Electronic Arts | Alphabet Inc. | Podpora | CitFin | Time-Frame | Spoluzakladatel Microsoftu | David Mencl | Ministři financí | Čínská společnost | Technologické firmy | eVisions | Vydělávat peníze na své sny | Burzy cenných papírů | Strategie Ondřeje Hartmana | Prezident Asociace vyjednavačů | Oblečení | Rubl | Příliv kapitálu | Akcie banky | SaxoSelect | Dílčí index | Akcie americké internetové společnosti | Akcie McDonald’s | Technology Fast | Načasování v investování | Groupon | MT4 | Biotechnologická společnost Moderna | AUD/CAD | Česká firma | Společnost Bayer | Thermo Fisher Scientific | Výkon akcií | ADP report zaměstnanosti | S&P 500 | Akcie ČEZ názory diskuze | Peníze na své sny | Investiční nástroje | Senior trader | Technické indikátory | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | Zvýšení mezd | Vlastník bitcoinu | TD Ameritrade | Activision | Menší stres | Tim Cook | Měna Bitcoin | Globální hospodářský cyklus | ČR | Herní průmysl | Zemní plyn | DAO | Poziční obchodování | Akcie Grouponu | Pšenice vs. káva | Czech Wealth | Německo | Investice do umělé inteligence | Capital Markets | MicroStrategy | Seriál o Forexu | Společnosti zaměřené na zelené energie | T. Rowe Price | Portfólia | Akcie roku | Balance sheet | Volatility | Japonsko | Rozšíření umělé inteligence | Starteepo | Amundi | Broker Consulting | Krach kryptoburzy | Fluktuace | Mobilní aplikace | Dodržování obchodního plánu | Ronaldo | Tesla Inc. | Grayscale Investments | Psychický stav | Profesionální obchodník | Kellnerová | Akcie Aston Martin | Výkonná ředitelka | Nejziskovější | Zajištění proti kurzovému riziku | Měny&Sazby | Range | Američané | Celkový sentiment | Klíčová rizika | Vzdělávací webináře | Standard & Poor’s 500 | Velké zisky | Aukce | Kolísání měny | Visa | Investování na Forexu | DBS | Jak se daří investičním fondům | Intraday | Chelsea | Packeta | Makroprostředí | Surové ropy | Ranní zpráva z akciového trhu | MJ | Světová poptávka | Twitter | Dosáhnout úspěchu | Zasedání americké centrální banky | Gambling | Bollinger Bands | Polská vláda | Studentská firma | Investiční názory | Walmart | Psychologie trhu | Standard Chartered | Těžařská společnost | Samou | Bankovky | Virus | Krach | Pohonné hmoty v ČR | JPMorgan Chase & Co | Hotovost | Fusion5 | Pavel Horák | Marathon | Tržní situace | LIBOR | Arbitráž | Nejvýraznější pokles | Maďarský forint | Partnerství | Vystavení riziku | Jiří Tyleček | Vývoj akcií Nvidie | Velké peníze | Vyšší ceny | Smart money | Dluhové krize | Počet zákazníků | Jak se stát forexovým obchodníkem | Zisky na forexu | Investice do akcií | Martin Smrž | Setkání centrálních bankéřů | Rozpočet | Finanční ředitelka | Ruský plyn | Opce | Střednědobé obchodování | EUR/HUF | Erste Group | Portugalsko | Aktivní obchodování | Vice | DoDo | Daytrip | Termínové kontrakty | Igor Lipsic | Eurokomisařka | David Kašper | Podstatné kurzotvorné zprávy | Podíl Emma Capital | CARA | Vodafone | Alphabet (GOOGL.US) | Psychologie v Prop Tradingu | Ekonomické zpomalení | Správné zvládání emocí | Aktivum | XIX | Schopnosti obchodování na forexu | Pád akcií Googlu | Akcie Unipetrol | Běžný investor | Potřeba mít situace pod kontrolou | Lukáš Bílek | Dlouhodobí investoři | Federal Reserve | Zprávy a události | Break Even | Propad akcií | Podhodnocené akcie | Christian Dior | Volný kapitál | Colosseum | Zajištění bezpečnosti | Investiční plány | Threads | Zákonitosti tradingu | Generovat zisk | Management Fee | Výsledky Morgan Stanley | Index nákupních manažerů | Akcie Lululemon Athletica | Videohry | Stablecoin | Fond Growing Way | Ruská ropa | Finanční svět | BNP | Provozní zisk | Evropské indexy | Podhodnocený instrument | Velikosti pozice | Vyšší riziko | Obchodní partner | Viceprezident | Fundamentální ukazatele | Domácnosti | Primoco | Zásady při řízení rizik | Nové zakázky | Google | Nižší zisk | Neinvestovat | Mario Draghi | Merrill Lynch | Vysoká inflace | Portfolio manager | Seriál o dividendovém investování | Zákony FOREX tradingu | Obchodování s povolenkami | Návratnosti investice | Státní dluhopisy | Analytici | JD.com | Elektromobily | Platební prostředek | Začínající trader | Právo | Fortnite | Akcie společnosti Microsoft | Elliott | Úspěšně obchodovat | Splácení dluhu | DOT | CHF/JPY | TopForex recenze | Arm | Obchodování na zámořských trzích | Dodržovat obchodní plán | Dlouhodobé investice | Cointelegraph | Tržby | Přehled o dění | Žlutý kov | Blue chips | Americký trh | Snižování úrokových sazeb | Akcie společnosti Disney | 737 MAX | Snížení sazeb | IPO Uber | První pravidlo FX | Global Advisors | Piper Sandler | Sam Bankman-Fried | Zamyšlení | Tradingový úspěch | Závislost | Akcie Palo Alto | Nový akciový trh | Vývoj akcie | Obchodování intradenních grafů | Startup | Byznys s obezitou | Wedbush Securities | Finanční systém | Obchodování na forexu z domova | Specialista na investice | NAFTA | Platební bilance | Makro | Stagnace | Futures kontrakty | Velké technologické společnosti | Dceřiné společnosti | Růst mezd | Royal Dutch Shell | Conference Board | Růst americké ekonomiky | Evropská centrální banka | Arnault | Prime | Roční výnos | Nižší růst | Přímé zahraniční investice | Konfluence více faktorů | Nákup akcií | Letadlo | Německá kancléřka | BAT | Podat daňové přiznání | Americká centrální banka (Fed) | Vánoce | Mitsubishi | Výběr brokera | Výsledky 4Q | Finanční prostředky | Antimonopolní úřad | Eurozóna | Časový horizont | Švédsko | GEN | FXstreet | TSLA | První obchod | Burza Coinbase | Forward | Partners | Reality show | Brokerské společnosti | Emoce okolo ESG | Česká ekonomika | Jan Barta | Hedge fondy | Vyplácet dividendy | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Bancorp | Institucionální investoři | Splnění evaluace | Vývoz z Německa | Finanční poradce | Jozo Perić | Euro STOXX | Speciální daň | Marketingová komunikace | Kurzy | Vstup Coinbase na burzu | Sázkové kanceláře | Brokerské domy | Investiční rozhodnutí | Analytik Trinity Bank | Fond | Reálné peníze | Analýza dat | Vysoká poptávka | Obchodní pozice | Buy Stronger | SNY | Trading cíle | Inflační očekávání | COST | Track record | PPF Group | Obchodníci s akciemi | Kicom | ČTK mluvčí | Aktuální prognóza | Kvalita tradingového obsahu | Nižší produkce | Těžaři | NBP | ECB | Nejnovější zprávy | Řetězec | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Dekret | Zinek | Jak určit trend | Měnová politika | Kurz české koruny | Etherea | Indexy pohyb | Růst ceny | Intradenní střelec | Hodnota akcií | Robert Kiyosaki | Dluhopisy | Množství peněz | Nárůst výnosů | Odpor | SPAD | Vrcholy | KLM | Voda | ETF Grayscale | Splatnost | Restrukturalizace | Legalizace konopí | ISM | Ztrátové období | Bankovní vklady | Heureka | XIXOIO | Air Bank | Webináře | Průměrný příjem | Vyšší sazby | Indikátor | Dobré obchodní příležitosti | Trading systém | Financial Conduct Authority | Insider trading | Skupina HARTMANN | Rovio | Analytika | Obchodujte akcie | Moudro | Velké technologické firmy | Nákup nebo prodej akcií | MSCI KLD 400 Social | CLEO.one | FOREX | Online hry | Pšenice | Konsenzus | Americké banky | Tržní síly | Proces evaluace | ECN | Forex pro začátečníky | Cenový propad | Obchodní spolupráce | Pozornost trhu | Oculus | Moskva | Poptávka | Soudní spor | Trader | Vánoční sezóna | 2bminer | GasNet | Prop Trading společnosti | Alphabet (Google) | Fitch | Fortum | Optimismus mezi šéfy podniků | Index Exportu | Generativní umělé inteligence | Co bude | Michal Uma | EBITDA marže | Zasedání Bank of England | Konfluence | Krypto | Nastavení trhů | Psychologie | Tempo inflace | Inflace v ČR | Špatná ekonomická zpráva | Intellectual property | Vývoj sektorového bankovního akciového indexu S&P | CIA | Očekávání trhu | Sazby beze změny | Přikoupení | Radomír Lapčík | Pivotní body | Nominální růst | Růst HDP | G7 | Vysoká rizika | Rivian Automotive (RIVN.US) | Litecoin | Online webináře | Rozkolísanost trhu | Peking | Cizí měny | Čína | Silná měna | Dot-com | Cenový graf | Propad koruny | Dodavatelský řetězec | Hlavní ekonom | Výhledy | Jakub Kovář | Ukazatel EBITDA | Ján Čarný | Zahraniční forex | Politici | TPG | Akcie Uberu | Zákaz dovozu | Svobodné podnikání | Price Action strategie | Překážky | Farmaceutické akcie | New York Times | ETF a investování | Scalper | Akcie společnosti Bayer | EBITDA | Medvědi | Silná deprese | Ziskové pozice | Reporty | Uzavření trhů | Načasování nákupu | ZískejÚčet | Pákistán | Pivovar Heineken | Počasí | UTC | Miliardář Daniel Křetínský | Nové kryptoměny | Odškodnění | Tweet | Propaganda | Fundamenty s Jardou Tupým | Poslanecká sněmovna | Globtrex | Activision Blizzard | Saxo Select | US Treasury | Protekcionismus | Novo Nordisk A/S | Klouzavý průměr | ALV | Obchodování CFDs | Elektřina v ČR | CNBC | Video | AMZN.US | Underweight | Aliance | Spready | Trading firmy | WB | Aristoteles | Burza Kraken | Microsoft Corp | BofA Securities | IDC | TUSIAD | Plnění challange | Uptrend | Co je dividenda? | Obálka | Napětí mezi USA a Čínou | Benxy (Zonky) | Fiskální politika | Odchod zahraničních firem z Ruska | Environmental, Social a Governance | Koš | Mayzus | Profi tradeři | Prodejní signál | Co je forex | Christine Lagarde | Pozice přes noc | Velcí hráči | XTB | Drahé kovy | Ruská vládní strana | Akcie Apple | Výdělečná činnost | Hedging | Zveřejňování výsledků | Deutsche Bank | Podnik | Vnitřní motivace | Podnikatelská aktivita | Obchodní válka | Redukce | Nastavení měnové politiky | USA | Regulační mánie | Radim Pařík | Maďarská centrální banka | Index PMI | Platforma MT4 | Turecké liry | Globální trh | Mnoho ziskových obchodů | Evropský průmysl | Meta Platforms | SWIFT | Volby v Řecku | Home Depot | Baird | Aktivně řízený ETF | Igor Pauer | Poptávka po čipech | Hliník | Crédit Agricole CIB | Globální trhy | Kurzy měn | Výsledky společnosti Meta | Capital | Essar | Pohyby měnových párů | Nová huť | Palantir Technologies | Plynárenský gigant | Dukascopy Europe | Společnost Bayer AG | Generativní AI | Dovoz ruské ropy | Yield | Tajné služby | Premiér Viktor Orbán | Akcie Pinterest | Mimoburzovní trhy | Federální rezervní banky | Denní obchodování | Globální emise | Podhodnocený | Devizový trh | Peníze investorů | Jak na fundamentální analýzu | Výzva | RHM.DE | Bernard Arnault | Federal Reserve Bank | Investiční strategie daného ETF | JP Morgan | Trading firma | Dosažení výplaty u Prop firem | Dosažení výplaty | Janet Yellen | TGT.US | Společnost Nike | Change Healthcare (CHNG) | Akcie C3.ai | Těžba kryptoměn | Střední hodnota | Politické napětí | Dom Pérignon | Týden na trzích | S&P 500 ESG ETF USD | Zlato | MIFID | Ekonomové | Samořízení | MSCI KLD 400 | Spojené státy | Mateřská společnost | WP | JPMorgan Chase | Obchodování s Bitcoiny | Akciové trhy v Asii | Guvernér ČNB | Tradingem k bohatství | Marc Jacobs | Chyby umělé inteligence | Kommersant | Kiyosaki | Samsung | Přijímání bitcoinů | Disney | Podnikání na kapitálovém trhu | Analytik Bloomberg | Ozempic | Obchodování dluhopisů online | JD | Motivace | Risk-Management | Větší kapitál bez rizika | Akcie Rivian | Obchodování dluhopisů | Index PCE | Tržby v maloobchodě | Novo Nordisk | Krizový plán | Nárůst úroků | Načasování | Jak si vydělat | Základy fundamentální analýzy | Obchodování s emisními povolenkami | Udržitelnost dividendy | TOBB | Silicon Valley | Psychologie prop obchodování | Balkán | Řízení peněz | Daň z mimořádných zisků | Burze | Burzovní trh | Vnitřní hodnota | Časové pásmo | Finanční situace | Americké trhy | Ekonomické krize | Investiční banka Goldman Sachs | Verizon Communications | Google akcie | Platina | Platformy MT4 | Akcie společnosti Nvidia | BCS | Vývoj na měnovém trhu | Raketový růst | Nákupy přes internet | GE Money Bank | GitHub | Boeing 737 Max | Výrobce elektroaut | Air Liquide | I-Trader | Čínské vlády | Forexu | Globalizace | Přístup k obchodování | Indonésie | Objem vkladů | Udržení si obchodního účtu | Obchodní centra | OX Capital Markets | Pandemie | Akciové obchodování | AAA firmy | Graf ceny akcií společnosti | Magnificent 7 | ANZ | Reputace | Zábavní společnost | Pips | Likvidita trhu | Společnost Starlink | Výprodej | Alipay | Dividend growth | Průměrná cena | Fintokei | Umělá inteligence (AI) | Akcie měsíce | Poskytování úvěrů | Primoco UAV | Bank of New York Mellon | Omezení kvůli koronaviru | Josh Gilbert | Merck KGaA | Skupina Pale Fire Capital (PFC) | Výkyvy cen | Wood Mackenzie | Zahájení invaze | Emerging markets | Trh ETF | Předseda sdružení | Eliminovat chyby | Měnové zasedání bankovní rady | Ruská ekonomika | Nejvyšší kontrolní úřad | Masivní pohyby | Mezinárodní banky | Index DE30 | HFT | iShares S&P 500 ESG ETF USD | ESG ETF | Investiční fond | Energetická situace | Doporučení pro tradera | Odhad kapitalizace | Vývoj akcií Nvidie od začátku roku | Měnové trhy | Začínající investor | Plánované obchody | AUD/USD | Hlavní ekonomka | Nevýhody a rizika dividendového investování | Plán restrukturalizace | Indexový fond | TradingEconomics | EU | Měnové podmínky | Skvělé akcie | Summit EU | USD/JPY | Vyšetřování | Disciplína v obchodování | Obchodník s cennými papíry | Berkeley | Rovio Entertainment | Objem investic | Obchodovat ve směru trendu | Vysoká likvidita | Squid | Sephora | Long/short equity | Lombard Odier | SPX | Pohledávky | Švýcarská vláda | Ohodnocení | Nedostatečný kapitál | Wealth Management | Jak investovat peníze | Konverze u XTB | Vývoj tradingu | STAR | Vysoké ceny | Odvětví | CSGN.CH | AMZN | Fundamentální základ | Bavlna | Tvrdá práce | Akcie evropských bank | Krach FTX | Důvěra v Německu | Bronz | Prodeje | Data z pracovního trhu | Prop obchodování | Micron Technology | CZK/USD | Invaze Ruska na Ukrajinu | ABC | Profesionální tradeři | Fibonacci | Balance křivka | Vysoké zisky | Strategy Research | REIT | Podmínky money-managementu | Index DAX | Pozice | Vývoj ceny uhlí | Velké částky | Cloud Computing | Zdroj příjmů | Futures na americké akciové indexy | Americká seance | Česká národní banka | Net Asset Value | Společnost IAG | Barclays | Communication Services | Ruské firmy | Kybernetická měna | Poptávky po ropě | Výsledky společnosti Apple | Nárůst volatility | Ekonomka | Diskreční obchodování | Tržní kapitalizace firmy | Rizikový apetit | Binární opce | Akcie online | Zajímavý rozhovor | Křížové měnové páry | Velké investice | Automobilový koncern | Dopad na trading | Dodavatelské řetězce | CAPEX | Analytik | Americké státy | Kvartální výsledky Big tech | Agentura DPA | Lot | Finanční poradenství | Skandály | Úspěch | Bankrot | Federální rezervy | Comfort Finance Group | Odborový svaz | Akcie Kofoly | SupplyDO | Zkušenosti z reálného trhu | OTC | ETF na S&P 500 | Slovensko | Jak vydělat první milion | Circle | Kompenzace | Prudký pokles cen | IPO společnosti | Ropovody | Zaměstnání na plný úvazek | Předkrizové úrovně | Throwback | Luxusní auta | Oscilátory | Zpomalení růstu | Mark Zuckerberg | Správné načasování | Barcelona | Držení akcií | Spoustu peněz | Solidní výsledky | CAD | Obchodovat u Prop firem | Dealing Desk | Začátek nového trendu | KPMG | Lufthansa | Umělá inteligence Bard | Vyhlašování makroekonomických dat | Mzda | SVB | Miliardy | CEF dividendy | Hodnocení ekonomiky | Omezení dovozu | Geopolitika | Byznysmeni | Atraktivní příležitosti | Banka | Cestovní omezení | Hospodaření ČNB | Markit | Olympiáda | AXA | Akvizice společnosti | CFA | Jednoduché nástroje technické analýzy | Makroekonomická analýza | Bezpečnost | Výnosy | Dlouhodobé trendy | Správa | Další kryptoměny | Ekonomické zprávy | Komodity | Průměrování | Vyšší inflace | Letní období | Ekonomický cyklus | Společnost XIXOIO | Lidstvo | Tvůrce trhu (market maker) | ETF zaměřený na ESG | Fúze | Síly dílčí měny | Seeking Alpha | Ticker | MIC | Finanční vzdělání | Babypips | Průvodce spekulanta | Lukáš Baloga | | WhatsApp | Potravinářská společnost | Ukazatele | Grexit | Základy tradingu | Zpracovatelský průmysl | SPCE | Růst poptávky po ropě | Cenové války | PPF | Německá skupina | Regulační orgány | Byznys model | Zlotý | Výhody | Ruská měna | Práce | Zdanění příjmů v USA | Colosseum.cz | Brazilský real | Oliver Wyman | Průmyslová výroba v USA | Čas na nákup | Investorky | Crypto.com | Market Makeři | Cílová cena | Korporace | Fintech společnost | IPO Ant Group | Dílčí indexy | Enel | Hlavní trh | Velikosti účtu | Fyzické akcie | Základní úroková sazba | Aktivně spravované | IPO akcií | Zvládání emocí | Akcie Zoom (ZM.US) | Analýza | Vývoj trhu | Groupe Les Echos - Le Parisien | Nulové poplatky | Tokeny | Private equity | Podíl Číny | Začátek výsledkové sezóny | Americký ekonom | Investice do SPAC | Industry Groups | Jak obchodovat | Deloitte | Kam uložit peníze | Odpovědnost | Realistická očekávání | Opční trhy | Geopolitické dění | Pinterest (PINS) | Zasedání centrální banky | Státní zastupitelství | Biden | Tipy a triky | Výsledky hospodaření společností | Budoucnost | Slovenský trh | Victor NIEDERHOFFER | Index spotřebitelských cen | Základní metody analýzy | Elektroauta | Začínající obchodníci | Aktuální situace | Aktivní zkušený trader | Invaze Ruska | Transakční aktivity | NASDAQ 100 | Zisk na akcii | Palantir akcie | Výprodeje akcií | Energetické krize | Vysoké úrokové sazby | Jak vydělat peníze | Světové akciové trhy | Stabilita | NERV | Tyler Yell | Objednávky | Chování americké centrální banky | MUFG Bank | Skupina Kofola | Příjmy domácností | Geico | Společnost InPost | Hry | UNH | Zlepšení | Kobalt | ESG oblasti | Podvědomí | Bohaté zkušenosti | Trading.com | Makléř | Investiční pobídky | Bloomberg Terminal | RDSA | Druhé pravidlo FX | Optimismus | Čistá hodnota aktiv | Dánsko | Akciový stratég | Zkušenější trader | Akcie Lufthansa | Wall Street | Bloomberg Galaxy Crypto | Celoroční projekce | Larry Williams | Nálada na finančních trzích | Obchodování na forexu | Čínská automobilka | Sequoia | Psychologie obchodování | Petr Krajíček | Vzestupný trend | Back office | Kotace | Wood & Company | Rychlost | Investovat v Číně | Dluhopis | Bez práce nejsou koláče | Žádosti o podporu | Výplaty dividend | Jihomoravské firmy | Mojmír Hampl | Zadluženost | Komise v přenesené pravomoci | Týdenní pivot | Dividend reinvestment plan | Leonid Michelson | Výrobci autodílu | Akumulace | Průmysl a stavebnictví | Halliburton | Ceny letenek | Obchodní úspěch | Výsledky za Q4 | Americké technologické společnosti | Bloky | Obchodní záměr | Finanční polštář | Vivendi | Vlastní byznys | Rezistenční pásmo | Protiepidemická opatření | Poradci | Riziko | KKCG | Styl investování | GM | Očkování | Graf akcie | BrandZ | Vysoká dividenda | Obchodní model | Jáchym Petřík | Akcie | Jak si skutečně přivydělat doma | Oblast investování | PPF Jiří Šmejc | Deloitte Technology | MasterCard | CVC Capital Partners | UBI | Tržní vývoj | Dobrý ESG rating | Japonský jen | Seriózní byznys | Výsledky za první pololetí | Cena akcií Applu | Investor George Soros | Úřad pro kontrolu finančních trhů | Volný obchod | INTC | ECN broker | Sentiment trhu | Novinky | Kontrakt | Základní znalosti | Splnění výzvy v rámci dnů | Volkswagen | Cineworld | Obchodní příležitosti | Nejdůležitější pojem | Indická ekonomika | Holding | Přehled kurzů | Objemy peněz | CBOT | Šperky | Podniky | USA a Čína | CryptoQuant | Omyl | Budování pozice | Retail | Rozvíjet svoje schopnosti | Cla na hliník | Ekonom | Kevin Grulich | CEO skupiny | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Graf ceny akcií Alphabet | Ministr financí | Vyšší výnosy | Nový fiskální rok | Firma FF Trader | Americká kryptoměnová burza | SPOT | Forexový broker | Analytický tým | 5G | Zákaz binárních opcí | Swingový trading | ING Groep NV | Vývoj kurzu dolaru | USD majors páry | Akcie Microsoftu | Investování na finančních trzích | Jak vydělat | Kim Fournais | Asijské akciové trhy | Více vydělaných peněz | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Anheuser-Busch inBev | Italové | Instrumenty | Stabilní indexový ETF | Consumer Discretionary | Tomáš Vranka | Obchodní nastavení | Investiční glosa | Řízené indexové ETF | Philip Morris | Analytik trhů | Pozice v Activision Blizzard | Kontrakty na futures | Nasdaq | Investiční styl | Růst firmy | Společnost Nestlé | Private banking | Nonfarm Payrolls | Společnost Meta | Nejzajímavější obchod | IPO společnosti Signify Health | Návratnost | Strategy leader | Čistý dluh | Geopolitická situace | Konopný průmysl | Rušení objednávek | Intradenní strategie | Mads Eberhardt | Evropské dluhové krize | Odhady analytiků | Železnice | Ministerstvo práce | Vývoj ceny akcií Tesly | Vývoj pšenice | MiFIR | Investiční teze | Rychlé zbohatnutí | Tudor | Inflace v USA | Psychologický efekt | Hike | Problémy Deutsche Bank | FTMO Challenge | Klasický trading | SaxoExperience | Akcionáři Moneta | Mainstream | Druhy dividend | Domácí poptávka | Evropské společnosti | Akcie Disney | Server FXStreet | Souprava | Kapitalový výnos | Antivirová pilulka | James Webb | EK | Společnost Trezor | Americké zbrojovky | Zemědělství | Koncern | Tržní kapitalizace společnosti | Akcie Lyft | GROWING WAY | Firmy v Evropě | Čeští podnikatelé | Sociální napětí | Société Générale | Pavel Drahotský | Belgie | Oblasti umělé inteligence (AI) | Wedbush | Řešení problémů | Forex broker | Černá labuť | Domo | Rivian Automotive | Fundamentální pohled | ETF od společnosti BlackRock | Průlom | Odpovědné investování | Čipové společnosti | Intervence centrálních bank | AAA | Vzdělaný trader | Akcie Twitter | Investment | Embargo na ruskou ropu | Výprodej dluhopisů | Holubičí Fed | Řízení financí | Zájem o riziko | ICB | Měnové politiky v USA | Sell Weaker | XTB Research | Peníze navíc | Doživotní jistota | Obchodní styl | Business Intelligence | Nejočekávanější výsledky | FTMO Account | Linie odporu | Statistika | Ocelárny | BCM Begin Capital Markets CY | RIA Novosti | Reálné obchodování | Vývoj ceny | Masivní investice | Vyhoření | Výraznější pokles | Stop-out | Český vývoz | IOT | Železná ruda | Příjem z dividend | Embargo na vývoz | Fidelity International | Ministerstvo hospodářství | Dlouhodobé výsledky | Sjezd akcionářů | Rusové | BlackRock | Energetická firma | Nápad | Životní styl | Pasivně řízené ETF | Čtení grafu | Mentor | Michal Bílek | Čistá úroková marže | Internetové obchody | SYNTHESIA | Australian Securities and Investments Commission | Kurz EUR | Zničení poptávky | Etický kodex | Fyzické akcie a ETF | Lukoil | Investiční účet | Investování do podkladových aktiv | Cestovní kancelář | Time frame | Ford Motor | Nový britský premiér | Záporné úrokové sazby | Streamovací společnosti | Obchodní hodiny | Šíření nákazy | Akcie Allianz | Technology Fast 50 | Fio | Obchodní divize | Prop platformy | Kryptoměny | Ruská armáda | Potomac Research Group | Forex trading | Odvětví Prop Tradingu | Low | Volba prop tradingu | Cíle fundamentální analýzy | Zbyněk Stanjura | Investice firem | Divize skupiny | Výjimečné situace | Ekonomické aktivity | Reálná očekávání | Ark Invest | Obchodní výhled | Tým FXstreet.cz | Trading kariéry | Aktuální Price Action | Provozní výnos | Amazon | Společnost Target | Projekt ChatGPT | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Broker je podvodník | Palantir | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | American Express | WKL | Výhled Světové banky | Maržové obchodování | Stimuly | Hlavní inovace | Analytik XTB | RONDA INVEST | Makro zprávy | Apple Podcasts | Americký akciový index S&P 500 | Netflix | Británie | Miliardář | Umělá inteligence | Legendární trader Larry Williams | Burzovní zpravodajství | Tesla | Sdílená ekonomika | Prohlášení | Ekonomický růst | Agache Commandite | Umění | Vladimir Putin | Správy peněz | Wuling | Kryptoměnová burza Kraken | Odchod zahraničních firem | Axiory Europe | S&P 500 ESG | Manažeři | Sektor služeb | Trading view | Cesta Prop Tradingem | Vývoj technologií | VOS.Health | City | Liberty Ostrava | GICS | Galaxy Crypto | Riziko ztrát | Louis Vuitton | Capital.com | News
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Bývalý ministr financí
Bývalý premiér
Bývalý prezident
Bývalý prezident USA
Bývalý slovenský ministr
Bývalý šéf
Bývalý šéf americké centrální banky
Bývalý šéf Audi
Bývalý šéf Nissanu
Bývalý východní blok

Následující klíčová slova

Byznys aktivita
Byznys case
Byznysman
Byznysmeni
Byznys model
Byznysový model
Byznysový model Amazonu
Byznys plán
Byznys s obezitou
B.1.1.529
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster
Potvrďte prosím... Zavřít