Úterý 05. červenec 2022 18:24
reklama
Vantage
reklama
Coinfy
reklama
InstaMarkets
reklama
Coinfy

Klíčová slova - IPO Airbnb

img

SPAC mánie zachvátila svět investování! Co je SPAC a jak funguje?

09.04.2021 Popularita SPAC (Special Purpose Acquisition Company) poslední dobou extrémně roste. Tento fenomén již existuje poměrně dlouho, ale do širokého povědomí investorů se dostává zejména během posledních několika let. Přibližně polovina IPO za rok 2020 proběhla prostřednictvím SPAC. V roce 2021 se navíc očekává, že tento trend by měl pokračovat.
img

IPO Deliveroo již v tomto roce! Cena bude od £ 3,90 za akcii!

24.03.2021 Společnost Deliveroo oznámila svůj záměr vstoupit na burzu. Přesné datum IPO Deliveroo ještě není známé, ale odhaduje se, že by k němu mohlo dojít v první polovině tohoto roku. Mělo by jít o doposud největší evropské IPO roku 2021.
img

Stimulační politika ze strany ECB a FEDu pokračuje. Rusko očekává návrat ekonomiky na předkrizovou úroveň koncem 2021

19.02.2021 Izraelská ekonomika poprvé od roku 2002 poklesla, když se HDP v letošním roce snížilo o 2,4 %. O rok dříve přítom izraelské hospodářství vzrostlo o 3,4 %. Tamní centrální banka však predikovala mnohem větší pokles o 3,7 %. Institut pro fiskální studie (IFS) konstatoval, že by Británie musela zvednou daně o 60 miliard liber ročně, pokud by se rozhodl současný ministr financí Rishi Sunak kompenzovat ztráty způsobené pandemii. Sunak má 3. března nastínit, jakým způsobem bude řešit dopady pandemie.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Prognóza ČNB: Rychlejší růst ekonomiky v 2021 a trojí zvýšení sazeb. Vše však závisí na rychlosti rozvolňování

05.02.2021 Farmaceutické společnosti Pfizer a BioNTech oznámily, že hodlají od poloviny února opět zvyšovat počty dodaných vakcín do Evropské unie. Ve druhém čtvrtletí letošního roku by pak evropské státy měly obdržet o 75 milionů vakcín více, než se původně očekávalo. EU totiž potřebuje urychlit proočkování obyvatelstva.
img

Fed ponechal úrokové sazby beze změny. Rusnok naopak vidí dvojí zvýšení již tento rok

29.01.2021 Měnový výbor americké centrální banky na svém středečním dle očekávání ponechal základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Nákupy aktiv (kvantitativní uvolňování) také zůstanou nezměněny. Banka jako při předchozích zasedáních zopakovala, že je odhodlaná využít všech dostupných nástrojů k dosažení svých monetárních cílů.
img

Joe Biden je prezidentem. Jaké změny čekájí USA? Rusnok: Česku hrozí recese s dvojím dnem

22.01.2021 Podle agentury IHS Markit v lednu klesla dle předstihových ukazatelů PMI (index nákupních manažerů) podnikatelská aktivita v eurozóně. Celkový kompozit se snížil pro eurozónu z 49,1 b. na 47,5 b. Dílčí PMI pro sektor služeb oslabil z prosincových 46,4 b. na 45 b. Hlavním důvodem je zhoršení obecné nálady kvůli přetrvávající pandemii a restriktivním opatřením ve všech zemích unie.
img

Long signál na akcie SAP AG (SAP)

13.01.2021 Cena akcií německého softwarového giganta se po posledních čtvrtletních výsledcích, které byly prezentovány v říjnu, dostaly pod značný tlak. Trend následně nalezl své dočasné dno okolo ceny 90 EUR. Od té doby se akcie SAP poměrně zotavily.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Long signál na WT Physical Silver ETF (VZLC)

16.12.2020 Zlato a stříbro v posledních měsících nepatřily mezi vyhledávaná aktiva, což jasně dokazuje série snižujících se minim a maxim. Obě komodity jsou tedy stále v jasném střednědobém klesajícím trendu. Stříbro se však drží o něco lépe a stále vykazuje relativní sílu.
img

Long signál na akcie Mastercard (MA)

10.12.2020 Mastercard funguje jako spojovací článek mezi finančními institucemi, podniky, obchodníky a držiteli karet. Platební služby společnosti jsou celosvětově uznávané. Po dlouhodobém stabilním nárůstu se trend nyní pohybuje do strany. Tento boční pohyb se však pravděpodobně blíží ke svému konci.
img

IPO Airbnb: Vstup na burzu bude ještě v prosinci 2020!

04.12.2020 Dlouho očekáváné a odkládané Airbnb IPO se přeci jen uskuteční ještě tento rok. V prosinci 2020 vstoupí Airbnb na burzu NASDAQ a akcie se budou obchodovat pod symbolem „ABNB“. Regulační orgán SEC (Securities and Exchange Comission) obdržel potřebné dokumenty a IPO již nic nestojí v cestě.
img

IPO Airbnb bude pravděpodobně přece jen ještě v roce 2020

13.08.2020  IPO Airbnb mělo být nejžhavější veřejnou nabídkou roku 2020. Místo toho gigant krátkodobých pronájmů ubytování propustil 25 % svých zaměstnanců a očekává, že příjmy budou letos o polovinu menší než v roce 2019. Přesto to vypadá, že plány na IPO Airbnb nakonec ještě v letošním roce uskuteční.
img

12 nejzajímavějších IPO roku 2020

07.02.2020 Primární úpisy akcií neboli IPO je mnohdy velkou událostí na burze – obzvláště pokud se jedná o notoricky známou společnost. Vše nasvědčuje tomu, že rok 2020 bude na zajímavé IPO velmi bohatý. Co je to vlastně IPO a jaké poskytuje příležitosti investorům? V následujícím článku poznejte 11 nejzajímavějších IPO roku 2020.
img

IPO Alibaba: Sekundární IPO v HK bude největší IPO roku 2019

22.11.2019 V letošním největším IPO je čínský e-commerce gigant Alibaba připraven získat až $12,9 miliard na burze v Hongkongu, čímž se posílí finanční trh města zasaženého politickými nepokoji.
img

TeamViewer – největší evropské IPO roku 2019

18.10.2019 Od středy 25. září 2019 je společnost TeamViewer kótována na frankfurtské burze. Software TeamViewer, který usnadňuje provádění vzdálené údržby na počítači má i další praktické funkce – například přístup k domácímu počítači z téměř jakéhokoli jiného místa na světě nebo například videokonference.
img

IPO Home Credit – dosáhne česká společnost ocenění 1 miliardy USD?

23.09.2019 Home Credit, poskytovatel spotřebitelských půjček, který počítá s Čínou jako s největším trhem pro své aktivity, plánuje koncem letošního roku v Hongkongu realizovat své IPO. Rozhodnutí společnosti Home Credit provést své IPO v Hongkongu však nepřichází v nejlepším čase. Město zažívá týdny protestů, včetně násilných střetů s policií. Ekonomika města byla také zasažena roční obchodní válkou mezi USA a Čínou.
img

IPO Airbnb můžeme očekávat v roce 2020

20.09.2019 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb. Přesné datum IPO Airbnb zatím není oficiálně známo, ovšem firma Airbnb napsala v krátké tiskové zprávě dne 19.9.2019, že v průběhu roku 2020 hodlá vstoupit na burzu.
img

IPO Airbnb můžeme očekávat v roce 2020

18.09.2019 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb. Přesné datum IPO Airbnb zatím není oficiálně známo, ovšem firma Airbnb napsala v krátké tiskové zprávě dne 19.9.2019, že v průběhu roku 2020 hodlá vstoupit na burzu.
img

IPO Luckin Coffee – ztratí Starbucks své prvenství na čínském trhu?

17.05.2019  IPO Luckin Coffee proběhlo 17.5. Na jaké ceně se akcie Luckin Coffee začaly obchodovat? A jaký můžeme očekáva...
img

IPO Luckin Coffee – ztratí Starbucks své prvenství na čínském trhu?

14.05.2019 Společnost Luckin Coffe se připravuje na své IPO, které by mělo proběhnout v následujících měsících. Luckin Coffee již zveřejnila všechny podstatné informace o chystaném IPO. V následujícím článku se dozvíte vše potřebné, co potřebujete vědět o IPO Luckin Coffee.
img

IPO Uber – Jedno z největších IPO v historii vstoupilo na burzu

10.05.2019 IPO Uber se nevyhnutelně blíží. Jedná se o jedno z 10 největších IPO v historii. Generální ředitel společnosti Dara Khosrowshahi uvedl, že jeho společnost vedla rozhovory s legendárním investorem Warren Buffettem a jeho firmou Berkshire Hathaway. Možná právě Buffett bude jeden z prvních, kdo akcie Uberu nakoupí. Ve středu 8.5 společnost již uvedla závazné datum realizace IPO a také upisovací cenu.
img

IPO Uber – Akcie Uber (UBER) zklamaly svým debutem na NYSE

10.05.2019 Akcie Uber zažily prudký pokles během prvního obchodního dne. Jednalo se o jedno z 10 největších IPO v historii. Generální ředitel společnosti Dara Khosrowshahi uvedl, že jeho společnost vedla rozhovory s legendárním investorem Warren Buffettem a jeho firmou Berkshire Hathaway. Možná právě Buffett bude jeden z prvních, kdo akcie Uberu nakoupí. Ve středu 8.5 společnost již uvedla závazné datum realizace IPO a také upisovací cenu.
img

IPO Uber – Jedno z největších IPO v historii se blíží

09.05.2019 IPO Uber se nevyhnutelně blíží. Jedná se o jedno z 10 největších IPO v historii. Generální ředitel společnosti Dara Khosrowshahi uvedl, že jeho společnost vedla rozhovory s legendárním investorem Warren Buffettem a jeho firmou Berkshire Hathaway. Možná právě Buffett bude jeden z prvních, kdo akcie Uberu nakoupí. Ve středu 8.5 společnost již uvedla závazné datum realizace IPO a také upisovací cenu.
img

IPO Pinterest – akcie Pinterest (PINS) se začínají obchodovat na NYSE

18.04.2019 Softwarový vývojář, který provozuje známou mobilní aplikaci a sociální síť, podal koncem února 2019 žádost o IPO. Společnost původně cílila na částku 12 miliard USD, tu nakonec překonala o 1,4 miliardy USD.
img

IPO Lyft – akcie Lyft (LYFT) se obchodují na NASDAQ

18.04.2019 Alternativní taxi služba Lyft začátkem prosince 2018 podala žádost o vstup na burzu. Od dnešního dne můžete obchodovat akcie Lyft. Firma v rámci IPO plánuje získat kolem 24 miliard USD. Ve stejný týden jako Lyft vyplnila dokumentaci k IPO i konkurenční firma Uber. Lyft tak tedy vyhrála závod s konkurentem o to, čí akcie se na burze začnou obchodovat jako první. Zatím to vypadá, že jako první budeme obchodovat akcie Lyft.
img

9 nejzajímavějších IPO v roce 2019

11.04.2019 Rok 2019 je na zvučné IPO velmi bohatý. Několik z nich již proběhlo a řada dalších se chystá. Co je to vlastně IPO a jaké poskytuje příležitosti investorům?
img

IPO Lyft – akcie Lyft (LYFT) se začínají obchodovat na NASDAQ

29.03.2019 Alternativní taxi služba Lyft začátkem prosince 2018 podala žádost o vstup na burzu. Od dnešního dne můžete obchodovat akcie Lyft. Firma v rámci IPO plánuje získat kolem 24 miliard USD. Ve stejný týden jako Lyft vyplnila dokumentaci k IPO i konkurenční firma Uber. Lyft tak tedy vyhrála závod s konkurentem o to, čí akcie se na burze začnou obchodovat jako první. Zatím to vypadá, že jako první budeme obchodovat akcie Lyft.
img

IPO Airbnb by mohlo přijít už v létě roku 2019

26.09.2018 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb, k němuž by mělo dojít v polovině roku 2019.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Kvantitativní uvolňování | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Apple | New York | Ceny ropy | Spekulace | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bloomberg | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | Ekonomika | Emise | Eurozóna | FOMC | Fed | Finanční trh | Futures | Fúze | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Margin | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Quote | RRR | Rally | Rezistence | Platina | Riziko | Short | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CAD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | Úroková sazba | Investoři | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Výsledky | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Partners | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | Index cen | Facebook | LYNX | Burzy | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Ceny akcií | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | Delta | EPS | Index | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie PayPal | Akcie SAP | Akcie Visa | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Běžný účet | Burzovní zpravodajství | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | CISCO | Devalvace měny | Dolar | Dolary | Elektronické obchodování | Eura | Exchange | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hodnota akcií | HSBC | Index PMI | Index VIX | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kurz EUR | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Nákup akcií | Nemovitosti | Odkup akcií | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sdílená ekonomika | Société Générale | Shares | Světové události | Švýcarská banka | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj akcií | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | CNBC | ZEW | ING | Buffett | EBITDA | Elon Musk | Indie | Mark Zuckerberg | Měď | Petr Kellner | Prospekt | ROCE | M2 | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Western Union | Bohatý | Volby | Know-how | 1 milion | Burze | Investment | Traders | Aramco | Markit | Intesa Sanpaolo | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Home Credit | Caterpillar | London Capital Group | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Úspěch | Podnikání | Ministr financí | Stock Exchange | Energie | Earnings | KBC | BlackRock | Přehled | Volby v USA | Bankovnictví | Forbes | Pozornost investorů | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | IHS | Xetra | JPMorgan Chase | Britské hospodářství | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Evropský trh | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Tesla | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Dobré výsledky | Predikce | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Investovat do akcií | Výnosy | Měnové stimulace | Softbank | Institucionální investoři | Příjmy | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Alphabet | Zvýšení volatility | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Očekávání | IHS Markit | Morningstar | TPG Capital | ex | Ruské akcie | Vstup na burzu | ING Groep NV | Breakout Trader | Coinbase | Spekulativní investice | Palladium | Podnikové dluhopisy | Jak obchodovat akcie | LYNX Trading | KeyBanc | NEST | Robinhood | Jak fungují akcie | Investování s LYNX | Airbnb | Začít investovat | Obchodní války | FinTech | Podniky | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Royal Dutch Shell | IPO kalendář | HKD | Analytické služby | Signál na akcie | Posilování eura | LYNX WhatsApp | Regulační orgán | Index spotřebitelské důvěry | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Obchodovat s akciemi | Jak se obchoduje | Ceny zemního plynu | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Nejvýznamnější burza | IPO Lyft | Zájem investorů | IPO Pinterest | IPO Slack | IPO Rackspace | IPO Levi Strauss | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO 2019 | IPO O2 | IPO Cloudflare | IPO Peloton | IPO CrowdStrike | IPO Asana | IPO Casper Sleep | IPO Instacart | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Akcie Lyft | Lyft (LYFT) | Uber Technologies | Zpětný odkup akcií | Akcie Uberu | Obchodní aktivity | IPO Luckin Coffee | IPO u LYNX | Obchodujte IPO | Infineon | Infineon Technologies | Sharpe ratio | Začít obchodovat | Nabídka akcií | South China Morning Post | Čínský trh | Prezidentka ECB | Akcie a ETF | Svět investování | Gazprom | Defenzivní akcie | Coffee | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Nové akcie | AMZN | WeWork | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Depozitní sazby | Prosus | Saudi Aramco | PPF | Denní graf | Úpis akcií | IPO Home Credit | Finanční údaje | TeamViewer | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | IPO TeamViewer | Očekávané Earnings | Obchodujte | Alipay | Ant Financial | Digitalizace | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | ČNB Jiří Rusnok | Obrovské množství peněz | Býčí signál | Objem | MSFT | Jak začít investovat | Myšlenka | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Růst cen | Borsa Italiana | Studie | Bilance | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | IPO Saudi Aramco | IPO Alibaba | Největší pokles | Amazon | Fortune | Úvěrové produkty | Nízké úrokové sazby | Úrok | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Hong Kong | Walt Disney | 5G | Financovat | Technologický sektor | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | Na burze | Propouštění | Zasedání RBA | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Důsledky krize | Další rozvoj | Rozvoj | Celebrity | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Půjčka | Plyn | Prohlášení | Fidelity National Information Services | FIS | United Technologies | Airbus | Harmony | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | General Atlantic | Inflační výhled | Úroky | Měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | AXA | FedEx | AAPL | MasterCard | Disney | Nike | Dot-com | Bydlení | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Roční růst | Visa (V) | Kraft Heinz | Izraelská ekonomika | Wirecard | Ziskovost | Stabilní společnosti | Exact Sciences | Návratnost | Inovace | Americké dolary | Washington | Daimler | T. Rowe Price | RBA | Hodnota společnosti | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Vyšší inflace | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Komunikace | Prezident | Koronavirus | Google | Trhy | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Šíření koronaviru | American Express | Pokles | Situace | Provozní zisk | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Boeing | Viceguvernér ČNB | Zlepšení | BABA | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Výdaje | Švýcarská banka UBS | PMI pro sektor | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | SEC | America first | Velmi bohatý | Co je IPO? | Očekávaná IPO 2020 | Očekávaná IPO | IPO 2020 | IPO Postmates | IPO Snowflake | Postmates | Snowflake | IPO Casper | Casper | Palantir | IPO Didi Chuxing | Didi Chuxing | IPO GitLab | GitLab | Asana | IPO Wish | Wish | IPO Robinhood | IPO Ant Financial | Obchodování IPO | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Akcie Biogen | Biogen | Marek Mora | COVID-19 | Empire State Index | Deutsche Telekom | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Cyklické akcie | Německé maloobchodní tržby | Cestovní ruch | Vývoj | Guru | Akcie KKR | Příležitost k nákupu | WP | Rishi Sunak | Restrikce | Vysoká rizika | Prudký pokles | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | Další vývoj | Masivní propad | Tržby společnosti | Šíření viru | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Investiční svět | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | REGN | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Asociace | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Potenciál | Allianz | Propad HDP | Riziko inflace | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Schodek | Akcie Apple (AAPL) | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Eni | UnitedHealth Group | Dopady koronavirové krize | Ekonomické oživení | Nárůst nezaměstnanosti | Oživení cen | Více peněz | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Majitel | Úspory | Procter & Gamble | Měnový faktor | Reddit | Břidlicové ropy | Posílení | Joe Biden | Větší pokles | Cestování | 3M | Shell | Zaměstnanci | Růst výnosů | PMI pro sektor služeb | PEPSICO | Dosáhnout zisku | Australský premiér | Zadlužení | Expanze | Dluhy | Merck KGaA | Merck | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Xiaomi | Sektor služeb | CL | Advance Auto Parts | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Propad příjmů | Ztráty zaměstnání | Pronájem nemovitosti | Euromonitor International | JDE | Unie | ČR | Záchranný program | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Výrobní PMI | Vedení společnosti | Start-upy | Waymo | Square | Býčí trend | Nikola | Sanofi | Stimulační balík | Akcie Nikola | Rostoucí trend | Covid | Index průmyslové výroby | Snížení nákladů | Nové žádosti o podporu | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Dopad pandemie | Ant | Sony | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Verizon Communications | Průměrný příjem | Společnost Amazon | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Index Ventures | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Nikl | Čínská společnost | Důvěra | IPO Ant Group | Ant Group | Lepší výsledky | Deutsche Lufthansa | Prezidentské volby USA | Virgin Galactic | Air Liquide | Počet akcií | Coca-Cola | Ceny v eurozóně | Výrobní sektor | Holdingová společnost | Přístup na burzu | SPAC | Inspirace | Zdanění | Sequoia | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Diverzifikovat | Grubhub | Biden | Marathon | Vinci | Delivery Hero | Průmyslové zakázky | Firmy na burzu | Akcie Mastercard (MA) | Mastercard (MA) | Energetický sektor | AEX | Naspers | Walgreens | Akciové portfolio | Akcie Sony | Epidemiologická situace | Zhoršující se epidemiologická situace | Množství peněz | Volby USA | Volby USA 2020 | TPG | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | SAP AG | Akcie SAP AG (SAP) | Akcie SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Akcie Berkshire | Sumitomo | Pfizer a BioNTech | Pinduoduo | Síť restaurací | Praktické tipy | Proražení | Životní prostředí | Nio | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | IPO roku | BIDU | VZLC | WT Physical Silver | WT Physical Silver ETF | ETF (VZLC) | Očkování | MGM | Carnival | Online prostředí | DOT | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | JD | Shopify | Acacia Communications | Bidenův stimulační balík | WU | Inaugurace | Philips | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Akcie Gamestop | KFC | PEP | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Anheuser-Busch inBev | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Nové rekordy | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | SPWR | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | NKLA | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Akcie třídy A | Dlouhodobý investor | IPO Deliveroo | Special Purpose Acquisition Company | Popularita SPAC | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Co je to SPAC? | Společnost založená za účelem akvizice | Společnosti
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

IOT/USD
IPCO
IPCO platforma
IPEF
Ipek Ozkardeskayaová
Ipex
Ipex Bank
iPhone
iPhone 12
IPO

Následující klíčová slova

IPO akcie
IPO akcií
IPO akcií Robinhood
IPO akcií Robinhood Markets
IPO Alibaba
IPO Ant Financial
IPO Ant Group
IPO aplikace Robinhood
IPO Asana
IPO Aston Martin
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít