COT

GBP/USD – 5. května: Trump může zrušit cla na Čínu
05.05.2025 V hodinovém grafu pokračoval pár GBP/USD v pátek v poklesu směrem k 161,8% Fibonacciho korekční hladině na úrovni 1,3249. Odraz od této úrovně by nahrával britské libře a mohl by vést k určitému růstu směrem k úrovni 1,3357. Uzavření pod 1,3249 zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu směrem k 1,3149. Rostoucí trend je v tuto chvíli stále platný.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 5. května: Flat trend přetrvává
05.05.2025 Měnový pár EUR/USD během páteční seance obecně pokračoval v poklesu. Americký dolar během uplynulého týdne posílil, ale toto posílení se zdá být bez solidního opodstatnění. V pondělí dolar nečekaně oslabil o téměř 100 pipsů, aniž by k tomu existoval zřejmý důvod. Od úterý do pátku pak získal zpět přibližně 150 pipsů – přestože téměř všechna americká makrodata zveřejněná minulý týden výrazně zaostala za očekáváním. Proto tento nedávný růst nelze považovat za stabilní, důvěryhodný nebo fundamentálně podložený.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 5. května: křeče dolaru nepolevují
05.05.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek korigoval pondělní růst a obecnější uptrend. Celý týden od pondělí do pátku postrádal jakýkoli jasný důvod k pohybu. Domníváme se proto, že trh obchoduje podle vlastních pravidel, očekávání a instinktů. Většina makroekonomických údajů z USA z minulého týdne byla katastrofální a ani páteční údaje situaci příliš nezlepšily. Pokud by americký dolar aktuálně vykazoval silný a sebevědomý růst, mohli bychom se domnívat, že "temné dny" má už za sebou. Co teď vidíme, je ale jen technická korekce. Trh dál ignoruje většinu makroekonomických a fundamentálních faktorů.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 30. dubna: libra se zklidnila, ale na jak dlouho?
30.04.2025 V úterý se měnovému páru GBP/USD nepodařilo pokračovat v pohybu nahoru, který tak razantně zahájil v pondělí. Stojí za připomínku, že na začátku týdne nebyly žádné pádné důvody k růstu libry nebo poklesu dolaru. Byli jsme svědky běžného růstu páru, který byl způsoben širším poklesem amerického dolaru v posledních měsících. Jak se ukazuje, nová cla ani sankce ze strany Donalda Trumpa už nejsou potřeba, aby dolar opět oslabil. Libra šterlinků pokračuje v růstu z jakéhokoli důvodu nebo klidně i bez něj.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 29. dubna: Růst eura neovlivnil flat trend
29.04.2025 Flat trh neznamená, že se cena vůbec nehýbe. Naopak to znamená, že se cena pohybuje v omezeném horizontálním rozpětí — a v rámci tohoto rozpětí může růst i klesat. Americký dolar nadále nejeví známky poptávky, protože obchodníci stále čekají na vývoj globální obchodní války. Momentálně je pozornost zaměřena ne na Vietnam nebo Srbsko, ale na Čínu a Evropskou unii — tedy na země, kde jednání buď neprobíhají, nebo jsou teprve v rané fázi.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 29. dubna: libra šterlinků se vrací ke starým zvykům
29.04.2025 Měnový pár GBP/USD se v pondělí opět obchodoval směrem nahoru, ačkoli k tomu neměl ani jeden fundamentální důvod. Na takový vývoj by si však už všichni obchodníci měli zvyknout. Zatímco euro má při absenci zpráv na téma eskalace obchodní války tendenci pohybovat se do strany, libře šterlinků se stále daří růst. Pokud by britská ekonomika vykazovala dobré výsledky a obchodní válka by na ni neměla žádný vliv, nebylo by o čem pochybovat. Jenže to tak není – libra dál roste prakticky bez reálného důvodu.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 28. dubna: Flat pokračuje
28.04.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v obchodování do strany. Ve druhé polovině minulého týdne se euro pohybovalo výhradně mezi úrovněmi 1,1321 a 1,1391, přičemž celkový boční kanál by bylo možné vymezit úrovněmi 1,1274 a 1,1457. Připomínám, že pohyby z pondělí a úterý minulého týdne raději ignorujeme, protože ve své podstatě vůbec neměly nastat. I kdybychom si na chvíli představili, že by Trump mohl odvolat Powella (což je nemožné), už druhý den od tohoto záměru ustoupil. Proto se domníváme, že pár je ve flatu od 11. dubna. A v tomto flatu zůstává, protože Trump přestal zavádět a zvyšovat cla na dovoz.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 28. dubna: libra nevěří v deeskalaci
28.04.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu do strany a držel se poblíž tříletých maxim. Fakt, že britská libra odmítá byť jen mírný korekční pokles, dokládá nedůvěru trhu v deeskalaci globální obchodní války, kterou rozpoutal Donald Trump. Připomeňme, že trhy často předjímají budoucí události, protože je to vynikající způsob, jak zahájit obchody na co nejvýhodnějších cenách v očekávání budoucích pohybů. Trh například začal započítávat uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému dva roky předtím, než k němu skutečně došlo.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 25. dubna: libra neustupuje
25.04.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval "ve stylu eura". Intradenní pohyby byly poměrně slabé a technický obraz naznačuje, že trend by se mohl změnit na klesající. Cena se konsolidovala pod kritickou linií, ale tento signál by mohl být falešný, protože americký dolar stále odmítá růst – přesněji řečeno, trh ho odmítá nakupovat. I když makroekonomické pozadí přeje dolaru, nejsme svědky žádného růstu – jak tomu bylo včera.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD 24. dubna: Deeskalace, nebo falešný poplach?
24.04.2025 Měnový pár GBP/USD sledoval ve středu tentýž trend jako pár EUR/USD. Britská libra se po dvou výrocích Donalda Trumpa přes noc také prudce propadla, pak se rychle zotavila a pak znovu klesla. Stojí za zmínku, že v první polovině dne libra převážně rostla, ačkoli britské makroekonomické údaje o podnikatelské aktivitě byly jen sotva "pozitivní". Americký dolar ve druhé polovině dne posílil, přestože údaje o podnikatelské aktivitě v USA lze také jen sotva považovat za silné. Dál tedy máme za to, že pohyby na trhu nejsou zcela logické.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 24. dubna: Na trhu stále panuje chaos
24.04.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu pohyboval oběma směry a neustále měnil směr. Obchodní den začal propadem kurzu po oznámení Donalda Trumpa, že nehodlá odvolat Jeroma Powella. Pomíjíme fakt, že Trump k odvolání Powella nemá žádnou pravomoc. Trh však na toto prohlášení zareagoval nákupem amerického dolaru. Trump rovněž uvedl, že cla na čínský dovoz nezůstanou na úrovni 145 % a budou výrazně nižší. Obchodníci tuto zprávu vyhodnotili jako pozitivní pro dolar.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 14. dubna: Dolar se stále propadá
14.04.2025 V pátek pokračoval měnový pár EUR/USD v extrémně silném růstu – což už vlastně nikoho nepřekvapilo. Vzájemná cla mezi USA a Čínou jsou stále vyšší, zatímco ostatní zprávy přestaly obchodníky zajímat. V současnosti má běžné makroekonomické pozadí na pohyb měn jen minimální vliv. Tyto údaje blednou ve stínu narativu obchodní války. Všichni na trhu chápou, že tato válka může zanechat hluboké stopy nejen na ekonomikách USA a Číny, ale i globálně. A hlavním "viníkem" je americký dolar. Proto ho trh dál prodává a Trumpova prohlášení o celních výjimkách už nikoho neohromí – nemění totiž celkový obrázek.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 14. dubna: libra – tichý vůdce
14.04.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek dál obchodoval směrem nahoru, ačkoli dolar se tentokrát vyhnul výrazným ztrátám. I když jeden den bez totálního propadu dolaru může vypadat významně, na širší perspektivě se nic nemění. Dokud bude Donald Trump pokračovat v eskalaci globálního napětí, má dolar jen malou naději. Samozřejmě musíme mít na paměti, že máme co do činění s Trumpem. Americký prezident může kdykoli zrušit všechna cla, vyhlásit vítězství a ukončit konflikt. Tohoto obratu by byla ušetřena snad jen Čína. Trump by ale zároveň mohl stejně snadno obchodní válku ještě více vyostřit.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 9. dubna: Libra uvízla na místě
09.04.2025 Pár GBP/USD v úterý provedl mírnou korekci směrem vzhůru, ale nepodařilo se mu prorazit nejbližší úroveň rezistence. Jinými slovy, po poklesu o 500 pipsů jsme zatím prakticky neviděli žádnou korekci. To však neznamená, že by obchodníci měli podlehnout falešnému pocitu klidu. Celní válka je totiž zdaleka nekončí – a nedostala se ani do fáze klidného uplatňování opatření. Trump každý den vydává nová prohlášení o clech vůči každému, kdo se mu odváží postavit. Zároveň trvá na tom, že mnoho zemí chce s USA podepsat obchodní dohody a "už jsou na cestě do Bílého domu".

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 9. dubna: trh se znovu připravuje na průraz
09.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý trochu uklidnil, ale technický obraz ani fundamentální pozadí nevěstí nic dobrého. Začněme technickou analýzou. V hodinovém časovém rámci se vytvořil klasický pattern bullish flag, který je předzvěstí dalšího růstu. Tento pattern lze označit také jako trojúhelník či zužující se trojúhelník – význam se nemění. Připomínám, že průraz nad horní hranici patternu znamená pokračování uptrendu. Není ale nezvvyklé, že cena nejprve vytvoří falešný průraz směrem dolů a až pak rychle vystřelí nahoru. Proto je v krátkodobém horizontu potřeba zůstat ve střehu a připraven.

Prognóza pro pár EUR/USD na 8. dubna 2025
08.04.2025 V pondělí pár EUR/USD dvakrát reagoval odrazem od úrovně Fibonacciho retracementu 76,4 %, otočil se ve prospěch eura a konsolidoval se nad zónou 1,0944–1,0957. Výsledkem může být další růst k další Fibonacciho úrovni 127,2 % (1,1017). Konsolidace pod zónou supportu 1,0944–1,0957 by znovu hrála ve prospěch amerického dolaru a signalizovala možný návrat klesajícího trendu.

Prognóza pro GBP/USD na 8. dubna 2025
08.04.2025 Podle hodinového grafu pár GBP/USD v pondělí pokračoval v poklesu a den zakončil poblíž úrovně 1,2709. Během pouhých dvou obchodních dnů se libra propadla o zhruba 500 bodů. Odraz od úrovně 1,2709 umožnil libře zotavit se směrem k zóně rezistence 1,2788–1,2801. Odraz od této zóny by nahrával americkému dolaru a signalizoval obnovení poklesu směrem k 1,2709 a 1,2642. Průraz nad 1,2810 by umožnil pokračování korekce směrem k 1,2865 a 1,2931.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 8. dubna: Libra pokračuje v poklesu
08.04.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v sestupném pohybu. Vysvětlit to je nesmírně obtížné, dokonce i zpětně – zvláště když euro ten samý den posilovalo, nebo alespoň rostlo v průběhu celé seance. Britská libra přitom po celé měsíce vykazovala pozoruhodnou odolnost vůči dolaru, ale nyní prudce oslabila už druhý den po sobě. Možná si trh konečně uvědomil, že libra je překoupená a že cla Donalda Trumpa nezasáhnou jen americkou ekonomiku. Ale jak mohl někdo předpovědět takový obrat v tržním sentimentu?

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 8. dubna: bouřka nepolevuje
08.04.2025 Měnový pár EUR/USD dál divoce kolísal. Ani jedna z měn nevykázala jasný růst, ale je důležité si uvědomit, že na trzích momentálně panuje chaos, a snažit se vydělat na chaosu není nejlepší. Lepší je počkat, až se trhy stabilizují, i když je těžké předpovědět, kdy se tak stane. Nikoho neodrazujeme od otevírání obchodů ani netvrdíme, že v tuto chvíli nelze vydělávat. V recenzích však vždy zdůrazňujeme, že pohyby na trhu by měly být technické, srozumitelné a vysvětlitelné. Pokud cena mění směr pětkrát denně, nové zprávy přicházejí každou hodinu a volatilita dosahuje 200 pipů, lze takové pohyby považovat za srozumitelné a předvídatelné?

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 7. dubna: Libra se zhroutila jako domeček z karet
07.04.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek překvapivě oslabil o "pouhých" 200 pipů. Ano, počet nově vytvořených pracovních míst mimo zemědělství (NFP) překonal odhady a Jerome Powell znovu potvrdil jestřábí postoj Federálního rezervního systému, ale v minulosti se podobná data a prohlášení nepromítla vždy do pohybu trhu. Jak už jsme zmínili, možná byly jen vybírány zisky z long pozic. Možná také skončil růstový trend v grafu H4. Připomeňme, že dlouhodobé klesající trendy v denním i měsíčním grafu stále přetrvávají. Pokud Powell věří, že současná nejistota dosáhla vrcholu, domníváme se, že totéž platí i pro měnový trh.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 7. dubna: Situace kolem dolaru se nijak nelepší
07.04.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek zahájil prudký pullback po silném růstu ve středu večer a ve čtvrtek. Tento pokles lze interpretovat různými způsoby, ale chceme zdůraznit dva klíčové body. Zaprvé, volatilita byla v poslední době extrémně vysoká a fundamentální pozadí je intenzivní. To znamená, že cenové pohyby jsou silné a agresivní. Výsledkem je, že se obchodníci nemohou spoléhat na přesné úrovně k vytváření obchodních signálů. Zadruhé, není jasné, jaké konkrétní faktory aktuálně formují cenový pohyb. V pátek mohl dolar pokračovat v poklesu nebo zůstat poblíž svých minim, ale odrazil se o přibližně 150–200 pipsů. Proč k tomu došlo? Možná účastníci trhu začali vybírat zisky ze short pozic na dolaru. Svou roli sehrál i jestřábí tón projevu předsedy Fedu Jeroma Powella a zdánlivá lhostejnost Fedu k ekonomickým problémům vyvolaným Trumpem. Anebo pomohla zpráva Nonfarm Payrolls.

EUR/USD. 4. dubna. Obchodní konflikt teprve nabírá na obrátkách
04.04.2025 Pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu. V tuto chvíli pokles amerického dolaru nepokračuje, ale trh může kdykoli znovu "explodovat". Odraz od Fibonacciho úrovně 161,8 % (1,1094) může signalizovat obrat ve prospěch amerického dolaru a pokles k úrovním 127,2 % a 100,0 %. Průraz a konsolidace nad 1,1094 by zvýšily šanci na další růst k další Fibonacciho úrovni 200,0 % (1,1179).

GBP/USD – 4. dubna: Na co může dolar ještě spoléhat?
04.04.2025 V hodinovém grafu pár GBP/USD ve čtvrtek opět prudce vzrostl a překonal několik úrovní. Konsolidace pod úrovní 1,3151 umožňuje očekávat mírný pokles směrem k 127,2% Fibonacciho hladině na úrovni 1,3003; nicméně i 100bodový odraz dolaru se nyní zdá být krajně nepravděpodobný. Jakoukoli eskalaci obchodní války – na kterékoli straně – budou obchodníci pravděpodobně vnímat jako signál k obnovení prodeje dolaru.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 4. dubna: Trh zachvátila nová panika
04.04.2025 Pár EUR/USD ve čtvrtek zaznamenal silný růstový pohyb. Upřímně řečeno, říkáme totéž už dva měsíce: kdykoli tento pár výrazně roste, je to jen kvůli Donaldu Trumpovi, který v USA zavádí nové dovozní tarify. Tento důvod je tak jednoduchý a zřejmý, že nevyžaduje žádné další vysvětlení. Je to prosté: Trump oznámí nové tarify – a dolar se okamžitě propadne.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 4. dubna: Může Powell napravit situaci?
04.04.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek také vykázal silný růst, což bylo přirozeně dáno jediným faktorem – Donald Trump ve středu pozdě večer oznámil zavedení nových cel pro všechny země, které vyvážejí zboží do USA. Základní sazba bude 10 %, ale na několik zemí se budou vztahovat individuální cla. Trump už dříve představil několik celních balíčků vůči Číně a Evropské unii. Z toho vyplývá, že amerického prezidenta nezajímá spravedlnost těchto opatření. Jeho cíl je jasný – vyrovnat obchodní deficit, vrátit výrobu do USA a zvýšit tvorbu pracovních míst. A tento cíl důsledně prosazuje. Dolar mezitím prudce oslabuje, protože trh rozhodně odpověděl na otázku, "co si myslí o Trumpových clech."

EUR/USD – 3. dubna: Dolar zaznamenal další propad
03.04.2025 Ve středu pár EUR/USD prudce vzrostl. Tento pohyb lze jen stěží nazvat pouhým růstem. Pokud jde o americký dolar, jednalo se o další propad – jeden z mnoha, které jsme v roce 2025 viděli, přičemž tyto propady jsou s nástupem Donalda Trumpa k moci častější než kdy dříve. Od včerejška a dnešního rána pár pevně překonal úroveň 1,0944, čímž se euru otevřela cesta k dosažení 261,8% hladiny Fibonacciho retracementu na úrovni 1,1057. Uvažovat o poklesu EUR/USD se prozatím zdá být nerozumné.

GBP/USD – 3. dubna: Pro dolar zbytečný konec týdne
03.04.2025 Pár GBP/USD v grafu 1H znovu prudce vzrostl a prorazil řadu úrovní a zón rezistence. Britská libra v tuto chvíli posílila o 220 bodů a blíží se k úrovni 1,3151. Konsolidace nad ní zvýší pravděpodobnost dalšího růstu k další Fibonacciho korekční úrovni 161,8 % (1,3249). Odraz od úrovně 1,3151 by naznačil menší pullback.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 3. dubna: Britská libra zůstává ve flat rozpětí
03.04.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu nadále obchodoval v rámci bočního kanálu. Poslední dva týdny probíhal veškerý cenový pohyb mezi úrovněmi 1,2863 a 1,2981. Linie indikátoru Ichimoku obchodníci během této fáze pohybu do strany ignorují. Makroekonomické pozadí je irelevantní, protože cena se pohybuje do strany. V důsledku toho se technický obrázek libry jeví jako "superatraktivní". Trh samozřejmě občas reaguje na jednotlivé zprávy, ale tyto pohyby jsou tak slabé, že jsou pro obchodování prakticky nepoužitelné – a předpovědět, která zpráva vyvolá reakci, je nemožné.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 3. dubna: Žádná cla, žádný pohyb
03.04.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval stejně jako v pondělí a v úterý. Většinu dne jsme pozorovali nízkou volatilitu a nepravidelné pohyby bez jasné logiky. Donald Trump ve středu nezveřejnil žádné informace o clech, takže případnou analýzu slov amerického prezidenta na téma obchodu bude třeba provést až dnes. Až v průběhu americké obchodní seance byla zveřejněna zpráva ADP o zaměstnanosti, která se ukázala být téměř dvakrát silnější, než se předpokládalo – a přesto nedokázala podpořit dolar. Jak jsme včera upozorňovali, tato zpráva je jen sekundární, a i když není úplně sekundární, trh při hodnocení stavu amerického trhu práce přikládá mnohem větší váhu zprávě nonfarm payrolls.

Prognóza pro pár GBP/USD na 2. dubna 2025
02.04.2025 V hodinovém grafu se pár GBP/USD v úterý nadále pohyboval do strany. Na trhu aktuálně nepřevažují ani býci, ani medvědi – a tato situace trvá už celý měsíc. Úroveň 1,2931 není silná, proto nedává smysl v její blízkosti hledat obchodní příležitosti. Odraz od úrovně 1,2865 by mohl naznačovat možný návrat k růstu libry, zatímco průraz pod tuto úroveň by znamenal konec bočního rozpětí a začátek nového medvědího trendu.

Prognóza pro pár EUR/USD na 2. dubna 2025
02.04.2025 Pár EUR/USD se v úterý odrazil od zóny supportu 1,0781–1,0797, ale nedokázal dosáhnout na úroveň Fibonacciho retracementu 200,0 % (1,0857). Ve středu ráno se vrátil do zóny 1,0781–1,0797. Odraz z této oblasti by mohl vést k mírnému růstu, ale aktivita obchodníků zůstává poslední dobou nízká. Průraz a konsolidace pod touto zónou zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu k úrovni retracementu 161,8 % (1,0734).

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 2. dubna: Pondělí se v tichosti přehouplo do úterý
02.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý obchodoval stejně jako v pondělí. Včera jsme upozorňovali, že makroekonomické události by navzdory svému velkému množství nemusely ovlivnit ani sentiment na trhu, ani pohyb páru. Zprávy byly důležité, ale nevzbudily mezi účastníky trhu větší chuť k aktivnějšímu obchodování. Samozřejmě bychom měli vyzdvihnout zprávu o inflaci v eurozóně, která v březnu zpomalila na 2,2 % meziročně, takže nesplnila odhady ekonomů. Jádrová inflace také zpomalila na 2,4 %. Jak vidíme, oba ukazatele jsou už v blízkosti cílové úrovně Evropské centrální banky, která si může dávat občasné pauzy v uvolňování jednoduše proto, že sazby snížila už šestkrát a tento proces musí zpomalit. ECB však stále nemá důvod přestat s uvolňováním měnové politiky.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 2. dubna: Trh dál odpočívá
02.04.2025 Pár GBP/USD se v úterý obchodoval podobně jako v posledních týdnech. Všechny cenové pohyby se v posledních dvou týdnech odehrávají mezi úrovněmi 1,2863 a 1,2981. Linie indikátoru Ichimoku jsou během této fáze pohybu do strany ignorovány. Makroekonomické pozadí nemá žádný význam, protože cena nadále osciluje v úzkém rozpětí. Aktuální technická situace libře velmi vyhovuje. Trh sice na jednotlivé reporty reaguje, ale takové pohyby jsou pro obchodování prakticky bezvýznamné.

EUR/USD. 1. dubna. Obchodníci jsou zmatení a nechtějí riskovat
01.04.2025 Pár EUR/USD v pondělí pokračoval v růstu, a dokonce se odrazil od zóny supportu 1,0781–1,0797. Věřit v další růst eura je nicméně čím dál těžší. Podle vlnové analýzy se trend změnil na medvědí, takže bychom měli očekávat pokles. Nedávný růst páru představuje jen korekční pullback. Očekávám tedy konsolidaci pod zónou 1,0781–1,0797 a další pokles k Fibonacciho úrovním 1,0734 a 1,0622.

GBP/USD. 1. dubna. Měsíc bočního pohybu a hrozba nových tarifů
01.04.2025 V hodinovém grafu pokračoval pár GBP/USD v pondělí v pohybu do strany. Aktuálně na trhu nepřevažují ani býci, ani medvědi. Tato situace trvá už celý měsíc. Úroveň 1,2931 není silná, a proto ji nelze považovat za bod pro vyhledávání obchodních příležitostí.

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 31. března (analýza dopoledních obchodů)
01.04.2025 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na hladinu 1,2966 a na jejím základě jsem plánoval dělat obchodní rozhodnutí. Podívejme se na graf 5M a rozeberme si, co se stalo. Růst následovaný falešným průrazem hladiny 1,2966 poskytl libře příležitost k prodeji, což vedlo k poklesu na ranní support 1,2945. Průraz a retest tohoto pásma poskytly další signál k prodeji, což táhlo pár dolů k 1,2922, kde se objevili kupci libry. Technický obraz na druhou polovinu dne byl zrevidován.

EUR/USD. 31. března. Dolar nemá šanci
31.03.2025 Pár EUR/USD se v pátek konsolidoval nad zónou 1,0781–1,0797, takže mohl pokračovat v růstu k Fibonacciho úrovni 200,0 % (1,0857). Odraz od ní by podpořil americký dolar a přinesl by mírný pokles k zóně supportu 1,0781–1,0797. Konsolidace nad úrovní 1,0857 by umožnila další růst k další úrovni 1,0944. Býci opět útočí, a to plným právem.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD 28. března: Trumpova cla a HDP
28.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek prudce stoupal, aniž by přerušil převládající klesající trend z posledních dní. K poklesu dolaru přispěly pádné důvody, když Donald Trump oznámil nová cla na všechny země vyvážející automobily do USA. Trh podle očekávání reagoval novým prodejem dolaru. Tentokrát se americká měna nezhroutila, což svědčí o pokroku. Americký prezident ale dolaru znovu způsobil problémy a není jisté, kolik takových epizod ještě přijde. 2. dubna může Trump oznámit nová cla, potenciálně proti EU, takže dolar by mohl příští týden opět klesnout.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 28. března: Libra se stále pohybuje jako na houpačce
28.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek vykázal silný pohyb vzhůru. Katalyzátorem byl samozřejmě opět Donald Trump, který uvalil nová 25% cla na veškerý dovoz automobilů do USA. Netřeba dodávat, že trh opět zapomněl na dolar jako na zlý sen. Americkou měnu nezachránila ani zpráva o vývoji amerického HDP, která ukázala růst ve čtvrtém čtvrtletí na úrovni 2,4 % oproti očekávaným 2,3 %. Obchodníkům to však bylo jedno, stejně jako mnoho dalších nedávných zpráv, které mohly dolar podpořit. Trh nadále reaguje výhradně na Trumpova rozhodnutí o clech. A zatímco euro včera posilovalo v rozumných mezích, libra se – jako obvykle – pohybovala mnohem agresivněji.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 27. března: Trh nikam nespěchá
27.03.2025 Měnový pár EUR/USD se během středy obchodoval jen s minimálními ztrátami a celkový trend v hodinovém časovém rámci zůstal po vystoupení ceny z rostoucího kanálu medvědí. Pokles eura je slabý, má časté pullbacky, ale zároveň je poměrně stabilní. Celkově se domníváme, že je aktuálně tím nejlogičtějším výsledkem, protože euro v posledních týdnech příliš silně rostlo, což neodpovídá makroekonomickému a fundamentálnímu pozadí. Připomínáme, že trh v posledních týdnech reaguje výhradně na "faktor Trump", zatímco všechny ostatní zprávy a události ignoruje. Americký dolar výrazně klesl a tento pokles je neodůvodněný.

Prognóza pro EUR/USD na 21. března 2025
21.03.2025 Ve čtvrtek měnový pár EUR/USD pokračoval v poklesu a uzavřel pod hladinou 200,0% Fibonacciho retracementu na úrovni 1,0857. To naznačuje, že pohyb směrem dolů může pokračovat směrem k supportu na úrovni 1,0781–1,0797. Aktivita obchodníků je momentálně nízká, takže prudký páteční pokles je nepravděpodobný. Dalším cílem je však hladina 161,8% Fibonacciho koeficientu na úrovni 1,0734. V tuto chvíli se medvědi chabě pokoušejí prolomit převládající býčí trend.

Prognóza pro pár GBP/USD na 21. března 2025
21.03.2025 Pár GBP/USD v grafu 1H ve čtvrtek klesl k úrovni 1,2931, odrazil se od ní, mírně vzrostl a v pátek ráno se k ní vrátil. Nový odraz od této úrovně by znovu stranil britské libře a podpořil by růst k Fibonacciho úrovni 127,2 % (1,3003). Konsolidace pod 1,2931 by zvýšila pravděpodobnost dalšího poklesu k nejbližšímu supportu 1,2865. Aktuálně se medvědi snaží prorazit býčí trend, ale nemají dost sil.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 21. března. Šance pro dolar?
21.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nadále frustroval obchodníky. Domníváme se, že nyní není nejlepší doba pro obchodování na forexovém trhu. Technický obrázek eura v hodinovém časovém rámci je velmi matoucí. Zdálo se, že včera cena konečně konsolidovala pod vzestupným kanálem. Připomeňme však, že již dříve prolomila trendové čáry, což ale nevedlo k sestupnému trendu. Cena klesla na úroveň 1,0823, kterou lze považovat za spodní hranici bočního pásma mezi 1,0823 a 1,0949. Místo dokončeného rostoucího trendu tak nyní máme pokračující flat (boční) trh.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 21. března – britská libra si pořád dělá legraci
21.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval... těžko říct, kterým směrem. Uptrend zůstává neporušený, ale cena včera prorazila pod spodní hranici rostoucího kanálu. V posledních dnech jsme byli svědky neklidných a nerozhodných pohybů –"cik-cak" a "plůtků". Volatilita klesla pod průměr. Zdá se, že trh neví, co dál: obchodníci nechtějí nakupovat dolar, ale nemají sílu nakupovat libru.

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. března (analýza dopoledních obchodů)
21.03.2025 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2983 a na jejím základě jsem plánoval udělat obchodní rozhodnutí. Z grafu 5M můžeme analyzovat, co se stalo. K proražení hladiny 1,2983 sice došlo, ale k následnému retestu ne, takže jsem zůstal bez obchodů. Technický výhled na druhou polovinu dne byl upraven.

EUR/USD. 20. března. Medvědům se opět nepodařilo získat kontrolu nad situací
20.03.2025 Ve středu se měnový pár EUR/USD potřetí odrazil od úrovně 1,0944 a otočil se ve prospěch amerického dolaru a klesl směrem k 200,0% Fibonacciho hladině na úrovni 1,0857. Odraz od této úrovně by opět vyzněl ve prospěch eura a vedl by k opětovnému růstu směrem k úrovni 1,0944. Pevná konsolidace pod úrovní 1,0857 by zvýšila pravděpodobnost pokračujícího poklesu směrem k zóně supportu na úrovni 1,0781–1,0797, což by signalizovalo začátek medvědího trendu.

Prognóza pro pár GBP/USD na 20. března 2025
20.03.2025 Pár GBP/USD se v grafu 1H ve středu odrazil od Fibonacciho retracementu 127,2 % (1,3003) a mírně klesl. Krátce nato se vrátil k úrovni 1,3003 a znovu se od ní odrazil. Výsledkem byl obrat ve prospěch amerického dolaru a začátek nového poklesu k úrovni 1,2931. Rozhodná konsolidace nad úrovní 1,3003 by zvýšila pravděpodobnost dalšího růstu k další úrovni 1,3151.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 20. března: Čeká nás zasedání Bank of England
20.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu nadále obchodoval ve stejném pásmu. Navzdory zasedání Fedu, projevu Jeroma Powella a aktualizovanému grafu dot-plot trh nezaznamenal žádné výrazné pohyby. Před rozhodnutím Fedu se měnový pár GBP/USD obchodoval poblíž spodní hranice vzestupného kanálu a jediným pohybem, ke kterému došlo, bylo drobné zvýšení v rámci téhož kanálu. Jinými slovy, zasedání Fedu nezměnilo chování trhu, protože pár se pohyboval stejně jako předtím.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 20. března: Hlasování Bank of England může zchladit býčí sentiment
20.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval velmi klidně, vzhledem k večerním pohybům. Připomínáme, že výsledky zasedání Federálního rezervního systému zatím neanalyzujeme, protože uplynulo příliš málo času. Trh se ještě neustálil a plně nestrávil informace – potřebuje čas. Vezmeme-li v úvahu cenové pohyby před oznámením a Powellovým projevem, od předchozích dnů se příliš nelišily. Volatilita zůstala nízká a britská libra si udržela růstovou dynamiku, přestože neměla jinou fundamentální podporu než protekcionistickou politiku Donalda Trumpa.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 20. března: Podivné zasedání Fedu
20.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval stejně jako v posledních dvou týdnech. Zasedání Fedu nemělo na tržní sentiment prakticky žádný vliv, i když volatilita mírně vzrostla. Výkyv volatility o 50 pipů je ale jen sotva významný. Přesto byly výsledky zasedání Fedu trochu neobvyklé a nejednoznačné. Klíčová úroková sazba zůstala v souladu s očekáváním beze změny na úrovni 4,5 %, ale bodový graf naznačil, že členové FOMC aktuálně předpokládají v příštím roce větší snížení sazeb než před třemi měsíci, což signalizuje posun k holubičímu postoji.

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 19. března (přehled dopoledních obchodů)
20.03.2025 V dopolední prognóze jsem poukázal na úroveň 1,2980 jako na klíčovou oblast pro rozhodování o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme vývoj situace. Průraz a retest úrovně 1,2980 poskytly dobrý vstupní bod na short pozice, ale páru se nepodařilo rozvinout výraznější pokles. Technický výhled na druhou polovinu dne byl upraven.

Prognóza pro EUR/USD na 19. března 2025
19.03.2025 V úterý pár EUR/USD dvakrát znovu otestoval úroveň 1,0944 a narazil na dvě odmítnutí, což vedlo k obratu ve prospěch amerického dolaru a zahájení nového poklesu směrem k 200,0% Fibonacciho retracementu na úrovni 1,0857. Pokud se páru podaří udržet nad úrovní 1,0944, lze očekávat další posílení eura směrem k dalšímu 261,8% Fibonacciho retracementu na úrovni 1,1057.

GBP/USD. 19. března. Britská libra se připravuje na pokles
19.03.2025 Pár GBP/USD v úterý v grafu 1H stoupal k úrovni Fibonacciho retracementu 127,2 % (1,3003), kde byl dvakrát odmítnut. Výsledkem byl obrat ve prospěch amerického dolaru, který vyvolal pokles k 1,2931 a 1,2865. V tuto chvíli zůstává pokles slabý, ale medvědi mohou dnes večer a zítra nabrat síly. Průraz nad 1,3003 by podpořil britskou libru a umožnil by býkům pohyb k 1,3151.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 19. března: Pomalý, ale stabilní růst před zasedáním Fedu
19.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v růstu, avšak zůstal v omezeném rozpětí, které lze považovat za boční kanál. V současnosti existují dva kanály: boční a slabý rostoucí trend. Druhý z nich je vyznačen v ilustraci, zatímco první má hranice na 1,0843 a 1,0949. Odrážení od úrovně 1,0949 by mohlo vyvolat mírný pokles páru, avšak výraznější propad zůstává nepravděpodobný. Nejvíce, co dolar v této chvíli může předvést, je minimální korekce, která nebude patrná ve vyšších časových rámcích. Trh nadále obchoduje na základě svých přesvědčení, očekávání a úvah. Více než polovinu makroekonomických údajů ignoruje. Volatilita se za poslední týden výrazně snížila a mnoho technických úrovní je kvůli slabým pohybům přehlíženo. Celkově se měnový trh nenachází v atraktivním stavu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 19. března: Trump je důležitější než Fed a BoE
19.03.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý opět vykazoval růst, ačkoli k němu neměl fundamentální důvod. Ve Velké Británii se nic významného nestalo, ani nevyšla žádná důležitá zpráva a ve druhé polovině dne byly zveřejněny silné americké zprávy o průmyslové výrobě a bytové výstavbě. Dolar si však za zhruba dvě hodiny připsal jen asi 40 pipů a pak se vrátil k poklesu. Toto byl celý rozsah reakce trhu na pozitivní údaje z USA – krátce posílily dolar a pak obchodníci obnovili prodej. To je vše, co potřebujeme vědět o současné logice trhu.

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 18. března (přehled dopoledních obchodů)
19.03.2025 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2994 a na jejím základě jsem plánoval vstupy na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme vývoj situace. Růst a falešný průraz kolem 1,2994 poskytly dobrý vstupní bod k prodeji libry. Jak je ale patrné z grafu, k výraznému poklesu nedošlo. Technický výhled na druhou polovinu dne byl upraven.

EUR/USD – 18. března: Christine Lagardeová varuje USA
18.03.2025 V pondělí se pár EUR/USD znovu pohyboval směrem k úrovni 1,0944, ale býci tentokrát nedokázali tohoto cíle dosáhnout. Proto nebyly vygenerovány žádné nové obchodní signály. Aktuálně se pár pohybuje mezi úrovněmi 1,0857 a 1,0944 se slabou tržní aktivitou. Odmítnutí z úrovně 1,0944 by podpořilo americký dolar a potenciálně vyvolalo pokles k Fibonacciho úrovni 200,0 % (1,0857).

GBP/USD. 18. března: Pomůže FOMC dolaru?
18.03.2025 V hodinovém grafu se měnový pár GBP/USD v pondělí odrazil od úrovně 1,2931 a pokračoval v růstu směrem k Fibonacciho hladině 127,2 % na úrovni 1,3003. Odmítnutí od této úrovně by bylo ve prospěch amerického dolaru a vedlo by k mírnému poklesu směrem k úrovni 1,2931. Proražení a konsolidace nad úrovní 1,3003 by naznačovaly pokračování růstu směrem k další úrovni 1,3151.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 18. března: Nový růst, ale v rozumných mezích
18.03.2025 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pondělí v růstu, ale obchodoval se v omezeném rozpětí, které lze považovat za boční kanál. Obchodníci opět ignorovali všechny zprávy podporující americký dolar, i když jich tentokrát nebylo mnoho. Americká zpráva o maloobchodních tržbách ukázala meziměsíční nárůst o 1 %, čímž výrazně překonala prognózu 0,2 %. Přestože byla prognóza pro předchozí měsíc revidovaná směrem dolů, rozdíl mezi skutečnými a očekávanými hodnotami za únor byl stále výrazně příznivější pro dolar než údaje z předchozích měsíců. Dolar tak měl první obchodní den v týdnu šanci posílit, ale opět se mu to nepodařilo. Trh odmítá dolar nakupovat, ignoruje jakékoliv události, které jej podporují, a zaměřuje se výhradně na Donalda Trumpa.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 18. března: Britská libra znovu letí na sever
18.03.2025 Měnový pár GBP/USD znovu vykázal růst, ačkoli k němu neměl důvod. Trh nakupuje britskou libru stále z pouhé setrvačnosti, podobně jako bitcoin. Ten často roste jednoduše proto, že ho všichni kupují v naději, že bude mít hodnotu několika milionů. Stejná logika platí i pro libru – kurz roste, takže obchodníci pokračují v nákupech, což podporuje další růst. V pondělí se ve Spojeném království neodehrály žádné významné události a jediná zpráva z USA podpořila dolar. Jenže americká měna neposílila ani v nejmenším. Donald Trump v ten den sice nepředstavil žádná nová cla ani sankce, ale dolaru nepomohlo ani to. Britská měna pokračovala po krátké pauze v růstu, jako by se nic nestalo. Hledat v současných pohybech logiku je zbytečné.

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci 17. března (přehled dopoledních obchodů)
18.03.2025 V dopolední prognóze jsem poukázal na úroveň 1,2949 jako na klíčovou úroveň pro rozhodování o vstup na trh. Podívejme se na graf 5M, abychom zjistili, co se stalo. Cena se posunula nahoru, ale k retestu úrovně 1,2949 nedošlo, takže jsem zůstal bez obchodní příležitosti. Technický výhled na druhou polovinu dne byl upraven.

EUR/USD. 17. března. Obchodníci si udělali přestávku, dokud Trump mlčí
17.03.2025 V pátek se pár EUR/USD nadále obchodoval do strany. Aktuálně se kotace drží nad 200,0% Fibonacciho hladinou na úrovni 1,0857, ale to nemá velký význam, protože na trhu se neobjevují žádné signály ani silné pohyby. Samotná úroveň 1,0857 není na bočním trhu nijak zvlášť důležitá, protože pár minulý týden uzavřel pod ní bez následného poklesu. Pro jasnější signály je zapotřebí proražení z bočního pásma.

GBP/USD. 17. března. Býci vkládají naděje do Jeroma Powella
17.03.2025 V hodinovém grafu se pár GBP/USD v pátek nadále obchodoval do strany. Tento pohyb do strany přetrvává i v pondělí, přičemž obchodní aktivita zůstává extrémně nízká. Pondělní zpravodajské pozadí je slabé a za těchto podmínek má úroveň 1,2931 malý význam. Při absenci tržní aktivity je nepravděpodobné, aby jakýkoli obchodní signál vyvolal silný pohyb.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 17. března: Euro zůstává stabilně na maximech
17.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek opět obchodoval směrem nahoru, ačkoli k tomu neměl žádné zřetelné důvody. K růstu došlo během evropské obchodní seance a pak až do konce dne následovalo období převážně bočního obchodování. Reagoval trh na neutrální zprávy o indexu spotřebitelských cen z Německa nebo na index spotřebitelského sentimentu z USA? Ne nutně. Za prvé, růst eura začal mnohem později, než byly zveřejněny údaje o inflaci v Evropské unii. Za druhé, ani jedna ze zpráv neměla dostatečný význam na to, aby vyvolala silnou reakci trhu. Za třetí, pár se obchoduje v omezeném cenovém pásmu a to je pravděpodobně to nejpodstatnější.

Obchodní doporučení a analýza pro měnový pár GBP/USD na 17. března: Libra nejeví zájem o ekonomiku
17.03.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pátek mírný pokles s minimální volatilitou. Ve skutečnosti britská měna klesá již tři dny po sobě a během této doby ztratila celkem 50 pipsů. V hodinovém časovém rámci se ceně zatím nepodařilo konsolidovat pod klíčovou hranicí. V současné době se po období silného růstu neobjevují žádné známky, které by naznačovaly začátek korekce. Zatímco páteční zpráva o vývoji HDP ve Spojeném království a zpráva o průmyslové výrobě ve Spojeném království byly zklamáním, ani index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity v USA nenaplnil očekávání. Během evropské obchodní seance však měla britská libra oprávněné důvody k poklesu, nicméně, jak již bylo zmíněno, zdá se, že makroekonomické zprávy nemají pro účastníky trhu v tuto chvíli velký význam. Vzhledem k tomu, že Donald Trump je "na dovolené", obchodníci se zřejmě nechtějí zapojit do obchodování.

GBP/USD: Obchodní plán pro seanci v USA dne 14. března (přehled vývoje obchodování v dopoledních hodinách)
14.03.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2949 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodovat o obchodování. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Růst následovaný falešným proražením hladiny 1,2949 poskytl dobrou příležitost k prodeji, což vedlo k poklesu páru o 20 bodů. Technický výhled pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci 14. března (přehled dopoledních obchodů)
14.03.2025 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0852 a plánoval jsem na ní založit svá obchodní rozhodnutí. Podívejme se na graf 5M, abychom zjistili, co se stalo. Růst následovaný falešným průrazem úrovně 1,0852 poskytl vynikající vstupní bod na short pozice, ale pár nedokázal výrazně klesnout. Technický výhled na druhou polovinu dne byl zrevidován.

EUR/USD: 14. března. Slabé pokusy medvědů
14.03.2025 Ve čtvrtek měnový pár EUR/USD pokračoval v poklesu a konsolidoval pod 200,0% korekční hladinou na úrovni 1,0857. To naznačuje, že by se pohyb směrem dolů mohl rozšířit směrem k další zóně supportu na úrovni 1,0781–1,0797 a také k Fibonacciho hladině 161,8 % na úrovni 1,0734. Proražení úrovně 1,0857 by znamenalo potenciální obrat ve prospěch eura, což by vedlo k obnovení vzestupného trendu směrem k 1,0944.

GBP/USD: 14. března. Ekonomické údaje ze Spojeného království nijak nezapůsobily
14.03.2025 V hodinovém grafu se měnový pár GBP/USD ve čtvrtek vrátil na úroveň 1,2931, kde vyprchala medvědí dynamika. Dnes došlo k dalšímu testu této úrovně, celkově se však libra v posledních dnech pohybuje do strany. Proražení pod 1,2931 by umožnilo pokles směrem k 1,2865 a 1,2810, zatímco odraz od této úrovně by mohl pár posunout ke korekční hladině 127,2 % na úrovni 1,3003.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 14. března: Euro předstírá korekci
14.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek zaznamenal velmi slabou volatilitu a jen mírně korigoval. Euro v několika posledních týdnech získalo 600 pipů a celý jeho růst se ani nevešel do grafu. Současný pullback o 70–80 pipů je proto relativně bezvýznamný. Je náročné určit, zda trh už přestal reagovat na politiku Donalda Trumpa, ale makroekonomické údaje stále ignoruje.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 14. března: Libra se ani nesnaží
14.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek zaznamenal mírný pokles, ale nepodařilo se mu konsolidovat pod klíčovou linií. Linie Kijun-sen se nachází velmi blízko současné ceny. Ve čtvrtek nebyly ve Spojeném království zveřejněny žádné makroekonomické zprávy, a i když byly zveřejněny nějaké údaje z USA, veškerá reakce trhu byla minimální, sotva patrná i v pětiminutovém časovém rámci. Donald Trump mezitím nadále vyhrožuje Evropské unii a Kanadě, trh je však k jeho výrokům stále více lhostejný. Jestliže byl forexový trh nejistý již dříve, nyní je ještě bouřlivější a vyvolává otázky, zda již na Trumpovy sankce a cla přestal reagovat, nebo zda se očekává další vývoj.

GBP/USD. 13. března. Inflace v USA jen zhoršila situaci dolaru
13.03.2025 Pár GBP/USD v grafu 1H ve středu pokračoval v růstu k Fibonacciho úrovni 127,2 % (1,3003). Růst byl slabý a býci nedosáhli svého cíle. Přesto z posledních sil pokračovali v útoku. Konsolidace pod 1,2931 by podpořila americký dolar a vedla by k poklesu k 1,2865 a 1,2810.

EUR/USD. 13. března. Býky už nebaví skákat tak, jak Trump píská
13.03.2025 Ve středu pár EUR/USD pokračoval ve velmi slabém poklesu poté, co se odrazil od úrovně 1,0944. Dnes ráno dosáhl 200,0% korekční hladiny na úrovni 1,0857. Odraz od této úrovně by vyzněl ve prospěch eura a obnovení růstu směrem k úrovni 1,0944. Konsolidace pod úrovní 1,0857 by medvědům otevřela cestu k zóně supportu 1,0781–1,0797 a 161,8% Fibonacciho hladině na úrovni 1,0734.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 13. března: Libra se rozhodla na nic nečekat
13.03.2025 Měnový pár GBP/USD na rozdíl od eura ve středu pokračoval v pohybu nahoru. Britská měna nepřešlapuje na místě, ale využívá příznivých podmínek. Ačkoli euro včera stoupalo jen ztěžka – nejspíš se dostal na vrchol – libra má stále prostor k růstu, a přesně to dělá.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 13. března: Zaznamenal vůbec někdo zprávu o inflaci?
13.03.2025 Měnový pár EUR/USD se během středy pohyboval mezi 1,0886 a 1,0935. Jelikož během dne nezazněly žádné novinky ohledně nových cel nebo sankcí ze strany Donalda Trumpa, trh přestal prodávat dolar. To je hlavní faktor, který stojí za současnými pohyby. Jak již bylo zmíněno, makroekonomické údaje mají v tuto chvíli minimální význam.

EUR/USD. 12. března. Obchodní válka mezi USA a Kanadou je v plném proudu
12.03.2025 V úterý se pár EUR/USD upevnil nad 200,0% korekční hladinou na úrovni 1,0857 a pokračoval v růstu směrem k úrovni 1,0944, které býci ke konci dne úspěšně dosáhli. Odraz od této úrovně nahrával americkému dolaru, ale kdo ještě vůbec věří v sílu amerického dolaru? Pokles k 1,0857 je možný, ale uzavření nad 1,0944 zvýší pravděpodobnost dalšího posílení eura směrem k další Fibonacciho hladině 261,8 % na úrovni 1,1056.

GBP/USD. 12. března. Bude inflace pro dolar spásou?
12.03.2025 V hodinovém grafu se měnový pár GBP/USD v úterý odrazil od hladiny 1,2865 a vzrostl nad 1,2931. Konsolidace pod touto úrovní by dnes působila ve prospěch určitého posílení amerického dolaru směrem k 1,2865, zatímco konsolidace nad 1,2931 by naznačovala pokračování vzestupného pohybu směrem k hladině 127,2% Fibonacciho retracementu na úrovni 1,3003.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 12. března: Další pokles dolaru o 100 bodů
12.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý po dvoudenní pauze obnovil růst a získal dalších 100 bodů. Stojí za zmínku, že makroekonomické prostředí nepřispělo k nedávnému poklesu amerického dolaru. Jediná zpráva, která byla ten den zveřejněna a týkala se volných pracovních míst JOLT, byla obchodníky od samého začátku považována za nepodstatnou. Ačkoli předčila očekávání, neměla na pokles dolaru žádný vliv.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 12. března: Neúprosná rally pokračuje
12.03.2025 Měnový pár GBP/USD obnovil svůj růstový pohyb. Během posledních dvou nebo tří obchodních dnů se zdálo, že je mírný pokles ceny na spadnutí, ale nepodařilo se jí konsolidovat pod klíčovou úrovní 1,2863. V úterý se následně obnovil růst, k němuž přispěla nejen nová cla prezidenta Trumpa, ale i širší dynamika trhu.

Prognóza pro GBP/USD na 11. března 2025
11.03.2025 Podle hodinového grafu se pár GBP/USD v pondělí potřetí odrazil od hladiny 1,2931, což vedlo k poklesu k úrovni 1,2865. Odraz od této úrovně by mohl vést k návratu britské libry na úroveň 1,2931. Pokud však pár konsoliduje pod úrovní 1,2865, zvýší se pravděpodobnost dalšího poklesu směrem k 100,0% Fibonacciho hladině na úrovni 1,2810. Býci v pondělí vykázali určité oslabení, ale z trhu neustupují.

EUR/USD. 11. března. Evropská unie se připravuje na obchodní válku s USA
11.03.2025 Pár EUR/USD se v pondělí celý den konsolidoval a držel se těsně pod korekční úrovní 200,0 % (1,0857). Průraz nad ni by signalizoval pokračování uptrendu k dalšímu cíli 1,0944. Cena se od 1,0857 už několikrát odrazila, ale žádný z těchto pullbacků nevedl k výraznému poklesu. Býci neopouštějí trh, jen čekají na nové impulzy k dalším nákupům.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 11. března: jízda na horské dráze
11.03.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí výkyvy. Ve Spojeném království ani v USA nedošlo k žádným významným událostem a Donald Trump neoznámil žádná nová cla, takže trh neměl na co reagovat. Přesto se britská libra drží poblíž maxim a nevypadá, že by chtěla zahájit byť jen mírnou korekci. Ačkoli americký dolar minulý týden prudce klesl, stále věříme v jeho oživení. Pokud bude Trump týden co týden uvalovat nové sankce, dolar může mít problém znovu sebrat síly. Podle nás byl ale pokles z minulého týdne nadměrný a přinejmenším korekce je oprávněná.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 11. března: Tak přece jen to bylo nudné pondělí
11.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval převážně do strany, ačkoli se euro v průběhu dne pokoušelo tlačit vzhůru. Jedinou významnou makroekonomickou událostí byla zpráva o průmyslové výrobě z Německa, která byla o něco silnější, než se očekávalo. Tato zpráva však stejně jako všechny události z předchozího týdne – ať už silné, nebo slabé – celkový trend nezměnila a euro pokračovalo v růstu. Domníváme se, že údaje o průmyslové výrobě pocházející jen z jedné z 27 zemí EU měly na pohyb páru pouze omezený vliv.

Prognóza pro pár EUR/USD na 10. března 2025
10.03.2025 Pár EUR/USD se v pátek pokusil prodloužit růst a konsolidovat se nad úrovní Fibonacciho retracementu 200,0 % (1,0857), ale býkům chyběla síla na udržení dynamiky. Pokud by však cena dokázala zavřít nad touto úrovní, posílila by tím argumenty pro další růst k 1,0944. Naopak odraz od 1,0857 by mohl podpořit americký dolar a vyvolat mírnou krátkodobou korekci.

GBP/USD – 10. března: Co obchodníkům přinese nový týden?
10.03.2025 Pár GBP/USD se v hodinovém grafu v pátek pokusil konsolidovat nad úrovní 1,2931, ale býci si nedokázali udržet pozice. Odraz od této úrovně by mohl signalizovat obrat ve prospěch amerického dolaru a vést k poklesu Fibonacciho retracementu 100,0 % (1,2810). Zavírací cena nad 1,2931 by naopak zvýšila pravděpodobnost dalšího růstu k další korekční úrovni 127,2 % (1,3003).

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 10. března: Trump je důležitější než ekonomika a trh práce
10.03.2025 V pátek měnový pár EUR/USD pokračoval v pohybu směrem vzhůru. Ve druhé polovině dne však došlo k mírnému poklesu, který neodpovídal makroekonomickému pozadí. Tento pokles byl tak malý, že zůstává nejasné, zda se jednalo o reakci na Powellův projev – ve kterém potvrdil svůj předchozí postoj k měnové politice – nebo jen o vybírání zisků na konci týdne. Současný pohyb trhu se bohužel jeví jako krajně nejasný a nelogický. Jde především o to, že trh minulý týden reagoval především na jediný faktor: novou zahraniční politiku USA. Není jisté, jak dlouho se trh bude soustředit pouze na tento faktor a nebude brát ohled na ostatní proměnné. Co se stane, až trh na tento faktor plně zareaguje? Jaké další zprávy mohou přijít od Donalda Trumpa a jak na ně bude trh reagovat? Míra nejistoty je na historicky nejvyšší úrovni.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD 10. března: Je britská libra vyčerpaná?
10.03.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek ráno znovu prudce vzrostl, ale pohyby během dne vypadaly velmi nelogicky. Pojďme si to rozebrat: Proč libra během evropské obchodní seance rostla? Odpověď zní: Nijak zvlášť nerostla, protože ve Spojeném království se v té době neodehrávaly žádné významné události. Byl růst libry ovlivněn eurem, které dostalo podporu z pozitivní zprávy o HDP? Pokud ano, odvíjí se zajímavý scénář, kdy libra roste zdánlivě z jakéhokoli důvodu.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 7. března
07.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek držel v rámci pásma a odrážel tak pauzu trhu. Spojené království nezveřejnilo žádné významné ekonomické zprávy a nedávné komentáře guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho obchodníkům nenabídly příliš mnoho informací. Bailey jen zdůraznil, že obchodní spory by se měly řešit spíše dialogem než cly, což je prohlášení, které rozhodovací proces v Bílém domě pravděpodobně neovlivní.

Doporučení k obchodování a analýza obchodů pro pár EUR/USD na 7. března
07.03.2025 Pár EUR/USD si během celého čtvrtka udržoval svůj býčí trend. Tempo růstu však bylo ve srovnání s prvními třemi dny týdne pomalejší. Do této chvíle americký dolar ztratil již 400 bodů, přičemž pro takový pokles neexistovaly žádné silné makroekonomické důvody. Čtvrteční seance tento bod dále posílila.

Order Book: Kniha objednávek – proč existuje a jak ji využít? (24. díl)
07.03.2025 V minulé kapitole jsme rozebírali to, jak se pozicují velcí hráči a jak tuto skutečnost zjistit pomocí COT reportu, ukázali jsme si i to, kde ho najdeme, ale i jak složitá data z dokumentu přetransformovat do jednoduchých grafů. V dnešní kapitole zabrouzdáme v konceptech likvidity dál a podíváme se na orderbook neboli knihu objednávek. V konceptech likvidity můžete obchodovat samozřejmě i kryptoměny, a proto si v dnešní kapitole ukážeme příklady na kryptoměnách, jelikož i ty už se stávají součástí klasického finančního trhu a orderbook na nich funguje naprosto skvěle. První ale co je to tedy ten orderbook?

Prognóza pro pár EUR/USD na 6. března 2025
06.03.2025 Pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstu, konsolidoval se nad Fibonacciho úrovní retracementu 161,8 % (1,0734) a prorazil zónu rezistence 1,0781–1,0797. Uvedené naznačuje, že uptrend by mohl pokračovat k další Fibonacciho úrovni 200,0 % (1,0857). Konsolidace pod zónou 1,0781–1,0797 by hrála ve prospěch amerického dolaru a dala by naději alespoň na nějaký korekční pokles.

GBP/USD – 6. března: býci vítají kroky Donalda Trumpa
06.03.2025 Pár GBP/USD ve středu v grafu 1H pokračoval v růstu, když se zkonsolidoval nad zónou rezistence 1,2788–1,2801 a korekční úrovní 100,0 % (1,2810). Býci se aktuálně blíží k úrovni 1,2931, která ještě včera vypadala jako vzdálený cíl. Jenže americký dolar kvůli politice Donalda Trumpa a rozhodnutím jeho administrativy neustále oslabuje. Zmíněné kroky ho tlačí už čtyři dny v řadě dolů. Býci nebudou útočit donekonečna, ale v tuto chvíli nemáme žádné technické signály k prodeji. Konsolidace nad rovní 1,2931 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu k další Fibonacciho úrovni 127,2 % (1,3003).

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 6. března: Není čas otálet
06.03.2025 Měnový pár GBP/USD pokračoval v růstu i ve středu. Růst libry byl však tento týden slabší než růst eura, což je zvláštní. Na druhou stranu, za pohyby těchto dvou hlavních měnových párů by jeden těžko hledal nějakou logiku. Rozhodnutí a prohlášení Donalda Trumpa ženou americký dolar směrem k volnému pádu, a proto euro i libra posilují. Trumpovy kroky mohou být záměrnou snahou oslabit dolar. Během svého prvního funkčního období chtěl americkou měnu devalvovat a opakovaně naléhal na Jeroma Powella, aby snížil úrokové sazby – bez úspěchu. Nyní, když si uvědomil, že by byl další nátlak na předsedu Fedu marný, Trump možná razí jinou strategii. Tato teorie však zní téměř jako science fiction. Bez ohledu na to dolar klesá a nikdo neví, jak moc ještě klesne. Nikdo nedokáže předpovědět, co Trump řekne zítra nebo pozítří.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 6. března: toto už není krach, ale kolaps
06.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v pohybu nahoru, ale slovo "pohyb" je příliš slabé. Americký dolar se bez silného makroekonomického důvodu během několika dní propadl o 400 pipů. Důvodem jsou výhradně rozhodnutí a výroky amerického prezidenta Donalda Trumpa, což je teď jasné každému obchodníkovi. Analýza středečních makroekonomických údajů je proto zbytečná. Nejdůležitější zpráva dne, index PMI ve službách ISM, výrazně překonala odhady, a přesto nijak nepřispěla k posílení dolaru. To znamená, že technické, makroekonomické a fundamentální analýzy jsou momentálně nedůležité. Jsme svědky mimořádně vzácného jevu, kdy politické a geopolitické faktory – vycházející z jediné země – vytvářejí na globálních trzích bezprecedentní chaos.

EUR/USD: 5. března – Trumpova politika přibližuje americkou ekonomiku k recesi
05.03.2025 Pár EUR/USD v úterý prorazil nad zónu rezistence 1,0526–1,0535 a pokračoval v růstu. V noci otestoval hladinu Fibonacci 127,2 % (1,0622). Zatím zde nebyl odmítnut. Konsolidace nad touto hladinou by podpořila další růst k nejbližší korekční hladině Fibonacci 161,8 % (1,0734).

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 5. března: euro vráží hlavou do betonové zdi
05.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval směrem nahoru, i když ne tak silně jako v předchozích dnech. Nicméně euro stabilně roste, přestože k tomu má jen málo důvodů. Domníváme se, že hlavním faktorem, který stojí za růstem eura (nebo spíše poklesem dolaru), je bývalý prezident Donald Trump a jeho nedávná rozhodnutí. V úterý bylo oznámeno, že se rozhodl zvýšit cla na čínský dovoz na 20 % a odmítl prodloužit dobu vyjednávání s Kanadou a Mexikem. V důsledku toho se od včerejška na veškerý dovoz z těchto zemí vztahuje 25% clo. Kanada a Mexiko samozřejmě odpověděly zavedením odvetných cel na dovoz z USA.

EUR/USD – 4. března: inflace v EU brání ECB uvolnit politiku
04.03.2025 Pár EUR/USD v pondělí pokračoval v růstu a den zakončil poblíž maxim minulého týdne. Podle mého názoru je trh aktuálně ve stavu chaosu a paniky, protože je přehlcen zprávami, z nichž mnohé nelze jednoznačně označit jako dobré ani pro euro, ani pro dolar. V důsledku toho jsme svědky růstu, ale odmítnutí ze zóny rezistence 1,0526–1,0529 by mohlo znovu zvýhodnit americký dolar a vyvolat pokles v rámci horizontálního pásma v grafu 4H. Rád bych připomněl, že tento týden očekáváme důležitá ekonomická data z USA a Donald Trump dál denně sděluje důležitá rozhodnutí.

GBP/USD. 4. března. Libra si dává pauzu, pohyb páru určuje dolar
04.03.2025 Pár GBP/USD se v pondělí v grafu 1H obrátil ve prospěch britské libry a vykázal další růst až k úrovni 1,2709. Další odraz od této úrovně prospěje americkému dolaru a dá medvědím obchodníkům druhou šanci. Pokud se tento scénář naplní, pár by mohl klesnout k Fibonacciho úrovni 61,8 % (1,2538). Včerejší rally mě zmátla. Zatímco růst eura lze do jisté míry zdůvodnit, růst libry podle zpravodajského prostředí tak úplně logický nebyl. Fundamentální pozadí nebylo pro dolar nijak zvlášť příznivé, a přesto libra rostla, jako by Fed snížil sazby o 0,50 %.

Flash News: NATGAS
04.03.2025 Rekordní export z USA a nejistota kolem mírových jednání mezi Ukrajinou a Ruskem tlačí trh nahoru. Pravděpodobnost návratu ruského plynu do EU klesá.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 4. března: Britské libře pomáhá i Trump
04.03.2025 Měnový pár GBP/USD zažil v pondělí výraznou rally, která byla do značné míry způsobena událostmi souvisejícími s Donaldem Trumpem z minulého pátku. Pro obchodníky, kteří se domnívali, že klíčovou roli v rally eura sehrály makroekonomické údaje, slouží výkonnost měnového páru GBP/USD jako opačný příklad. V pondělí se ve Spojeném království neodehrály žádné významné události, s výjimkou zveřejnění druhého odhadu indexu PMI ve zpracovatelském průmyslu. V době, kdy byl ve Spojených státech zveřejněn slabý index ISM, již pár GBP/USD vzrostl o 115 pipsů. Pokud tedy makroekonomické údaje měly nějaký vliv, byl minimální.
Související klíčová slova:
Zvyšováním těžby | Česká technologická společnost | Marka | Postranní pohyb | Standard Chartered | Nečekané pohyby | Nastavení Order Book | Srbsko | Býčí pohyb | Vstupy a výstupy | Orderbook | Fibo | Australská centrální banka | Tempo růstu | Úrovně retracementu | Situace na ropě | Obchodování různých trhů | Změny v množství otevřených pozic | Nastavení Order Book Depth | Oznámení výsledků | ApeCoin | Škálování | Poškodit ekonomiku | Růst ropy | Nákup ne-komerčních subjektů | HSBC | Retracement | LYNX | Formace dvojitý vrchol | Jackson Hole | Order Book | Soustředění | Index výdajů na osobní spotřebu | Cena platiny | Vládní dluhopisy | Výbor FOMC | Komerční subjekty (Commercials) | Scoringové modely | Pip | Quick Trade | Oživení cen | ETC | Konec dolaru | Bretton Woods | Fear and Greed Index | Futures na pšenici | Budoucí směr | Kiwi | Nejlepší platformy | Údaje z USA | Take Profit | Německá průmyslová produkce | EUR | Margin call | Financování úvěrů | Zkušenosti | Přístup k traderům | Makroekonomika | Cenová hladina | Aktuální obchodní seance | Zpravodajské události | Vstupy | Akciové trhy | US2000 | Dění v USA | ISM ve službách v USA | Hnojiva | Nekomerční subjekty | Rozhodování Fedu | Decentralizace | Očekávané výsledky | Opětovný pokles | Prodejní trend | Expozice na trhu | Jasný trend | Rolování | Cenový vývoj na trhu s ropou | Perpetual futures | Obchodník | Zpracovatelský sektor | Velikosti kapitálu | Tržní stagnace | Mince | Pád dolaru | Trading společnost FTMO | Indexy S&P | Grafy z TradingView | Cenový pohyb | Trvalejší pohyb | Obchodní styly | Mapa v MobChart | Silnější fundamentální impuls | Formace dvojité dno | Celkový zisk | Cenové trendy | Technické signály | Trend | Absolvování challenge | Bank of Japan | Institucionální hráči | Budoucnost eura | Pokračování klesajícího trendu | Měnové futures | Sebevědomí | Postoj FOMC | Jaké služby nabízí společnost FTMO | Jestřábí tlak | Platební systémy | Zvýšení cel | Long pozice | Časté změny | BTC | Výrobní PMI | Pravděpodobné výsledky | Fibonacci úrovně | Oblíbené indikátory | Kapitálový fond | Prosperity | Období konsolidace | Hodnoty COT reportu | Vývoj situace | Investiční teze | Kroky Fedu | Cenové alerty | Delegace | Statistiky | Hospodářský růst USA | Standardní odchylky | Fundamentální dění | Opačný trend | Investiční banky | Včerejší zpráva | Britové | Další růst | Odvetná cla vůči USA | SP500 | Výhled růstu HDP | Silný support | Boční kanál | Výrazný pohyb | Spekulativní obchody | Aktiva | Vstup kupců do trhu | Utahování měnové politiky | Citigroup | Příležitost k prodeji | Energetika | Bezpečné útočiště | Americká inflace | GBPJPY | Americká zpráva | Poskytovatelé likvidity | Nákupní pozice | Spojení | Futures kontrakt | Nálady na trhu | Výborné vyhlídky | Korelace | Význam chytrých peněz | Index aktivity | Růst měnového páru EUR/USD | Analýza COT | Akciové společnosti | Nákupy komerčních subjektů | Šterlink | Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby | Obchodování CFD | Otevřené pozice | Evropská komise | Investing | Aktuální tržní sentiment | Dovednosti | Libra vůči dolaru | Index strachu | Býčí vyhlídky | Kolaps | Japonská měna | Trend follow | Lockheed Martin | Citibank | Unce zlata | Cena futures | Makroekonomické zprávy | Zveřejnění výsledků | Klouzavé průměry | Dlouhodobý sentiment | Odpočinek | Trhy s futures | Oznámení | Performance Coach | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Nastavení stop lossů | Vliv na trh | Diverzifikace | Line | Země Perského zálivu | Výnosy dluhopisů | Hurikán | Komerční pozice | Analýzy | Pravděpodobnost | Pozice velkých spekulantů | Michala Moravcová | Míra nezaměstnanosti v dubnu | Střednědobý klouzavý průměr | Počáteční marže | Graf | Net short | Investiční manažer | Údaje o maloobchodních tržbách | Cenové stability | Volatilní měsíc | Komoditní report | Short obchody | Chování trhu | Cenová minima | Martin Šulhin | Lagardeová | Překonání SMA | Zhodnotit obchodní účet | Počet pracovních míst | Deriváty kryptoměn | Redwire | Hospodářský kvartál | Předpověď pro GBP/USD | Dění na trzích | Ethereum | Bitcoin futures | Americké dluhopisy | COT (Commitments of Traders) | Pokles indexu | Obchodní platformy Metatrader | Měsíční obchodování | Růst sazeb | Vyčerpání kupců | Nákupní snahy | Výkonnost eura | Tržní kontext | Britská libra | AUD NZD | Exchange | Pražírny | Zprávy a události | Rostoucí ceny | Placené služby | Aggregation | Klíčové indikátory | Commodity Futures Trading Commission (CFTC) | Reality | Poplatky | Cena pšenice | Výkyvy | Porušení pravidel u fundovaného účtu | Více obchodních účtů | Skryté informace | Cenové konsolidace | COT od Nolda | Dovoz z USA | Uzavření příměří | Zlato a stříbro | Recenze | Financial Times | Posilování dolaru | Hurikán Francine | Přesnost | Dodávky elektřiny | Goldman Sachs | Support/rezistence | Nové obchody | Možnosti škálování | Teplotní mapy | Zpráva WASDE | Graf komodity Stříbro | Velcí účastníci na trhu | Obchodníci texaské ropy | Deflace | Asijské trhy | Dolar australský | Axiory | Přísná opatření | USD CAD | ETF investoři | Recenze FTMO | Hedgers | Údaje o americké ekonomice | Platba | Konflikty | PMI z Německa | Konsolidační pohyb | Forex futures | Patterns | KYC/KYB | Long obchody | Prodejní sentiment | Německý DAX | Pěstování plodin | Zahraniční politika | Geopolitické napětí | Saúdská Arábie | Medvědí Pin Bar | Šéf Fedu Powell | Výrazný pokles libry | Období vyšších úrokových sazeb | Inaugurace Donalda Trumpa | Poslední den obchodování | Burze | Nová data | Data z Německa | Stávající sentiment | Bazický bod | Poměr zlato/stříbro | Trade manager | Změny net pozic spekulantů | ISM ve službách | Index spotřebitelské nálady | Růst novozélandského dolaru | Perpetual futures orderbook | Pokles měny | Trend měnového páru | Potvrzení signálu | Trendová čára | Změny HDP | Růstový trendový kanál | Vliv na cenu | Labouristé | Důležité makroekonomické zprávy | Snížení produkce | Obchodování na měnových trzích | Vytvoření korekčního pohybu | Příležitosti k nákupu | Bidenova administrativa | Non-Reportable | Tropická bouře | Aktuální prognózy | Cena zlata | Alerty | Commercials obchodníci | Scalpování | Holubičí tón | Peter Garnry | Strach | Malé objednávky | Evropská obchodní seance | Plnění podmínek challenge | Burza | Obchodní pozice velkých hráčů | Prosincová cenová stagnace | Obchodování s virtuálním kapitálem | Slabé makro | Price Action analýzy | Tržní konsolidace | 1 BTC | Růst zaměstnanosti | Glencore | Fundamentální impuls | Hlavní události | Akče | Akcie General Motors | Závěr obchodního roku | Americký akciový index | Bez poplatku | Tvůrce trhu (market maker) | Cenové opce | Nejdůležitější den | Konec růstového trendu | Prodejní technická korekce | Zavírací cena | Graf EUR/USD | Obchodování s deriváty kryptoměn | Pokles dolaru | Cla vůči USA | Tradingster | Základní úrokové sazby | Rostoucí inflace | Order Book Depth (aggregation) | Směrnice | Zpráva o pozicích obchodníků | Challenge u FTMO | Více peněz | Medvědí výhled | Gold | Obchodní aktivum | Těžký začátek | Finanční instrumenty | Hegemonie dolaru | Medvědí potenciál | Potvrzení trendu | Vývoj inflace v Eurozóně | Náklady na zajištění | Žádná centrální banka | Zprávy z USA | Přehled úrokových sazeb | Fed Business Outlook | Backwardation | Tržní vlastnost | Interbank indikátor | Negativní hodnoty | Celní válka | Reakce komodit | Rostoucí trendový kanál | Profesionální obchodníci | Break-Even | Interbank VIP indikátor | MetaTrader4 | Dolar dnes | Člen rady guvernérů | Platební neschopnosti USA | 3M (MMM.US) | Peter Sasín | Pip kalkulačka | Graf EURUSD | Větší hráči | Chování amerického dolaru | Kvartální hospodářské výsledky | Předseda Fedu | Aktuální zprávy | Danske Bank | Rezistentní zóny | Vývoj na trzích | GBP USD | Online forex | Nekomerční subjekty (Non-Commercials) | Porušení pravidel | Hospodářský růst v EU | Commitments of Traders | Proti trendu | Patová situace | Blow-up | Potenciální obrat | Špatná zpráva | Forex club | Indikátor v TradingView | Americký prezident | Výprodej ropy | Práce s grafem | Order book imbalance | Růst cen | GBP/USD analýza | Vypuknutí válečného konfliktu na Ukrajině | Pokročilá ekonometrie | Prop Trading společnost | PMI ve službách v eurozóně | Uptrend | Průraz supportu | FORANGE | CZK | Obraz trhu | Long/short | Užitečné informace | Komoditní portfolio Vojtěcha Slováka | Bollingerovo pásmo | Dovozní cla | Vysoká očekávání | Obchodní pozice velkých | Tempo hospodářského růstu | Člen bankovní rady České národní banky | New York | Letošní minima | Kryptoměna Bitcoin | Style | Snížení úrokových sazeb | Vývoj libry | Pandemie COVID-19 | Rostoucí obavy | HTF bias | Krátkodobý rostoucí trend | Kolaps amerického dolaru | Inside | Dlouhodobé pozice | Brexit | Vysoké riziko | Short signál | Commodity futures | Subjekty nepodléhající hlášení | Phoenix Blue | Globální finanční systém | Tržby v eurozóně | Proražení | Ukázka COT reportu | Pohyby trhu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vývoj měnového páru | Rubl | Stabilní posilování | Spotové pozice | Větší objemy | Vyhlášení makroekonomických dat | Americké ministerstvo financí | Vlnové analýzy | Predikovatelný | Velcí investoři | Výnosy z amerických dluhopisů | Zisk z obchodu | Zobrazení obchodní seance | Překonání SMA 20 | Silný cenový pohyb | Čínský trh | Agrokomodity | Graf pro perpetual futures | Regresní statistika | Silné oživení | EIA | Program škálování | Inflace | Růstový pohyb | Evropská měna | Dolarový index | Velikosti fundovaných účtů | Možnost dalšího poklesu | HDP za Q2 | Vývoj v USA | Svatý grál | CBS | Snížení nákladů | Monitorování sentimentu | Klíčová rezistence | Důležité zprávy | Volatilní měnový pár | Třetí vlna | Trumpová | Hodinový graf | Síla poklesu | Breakout | Nižší ceny | NZD/USD | Gap | Hlavní ekonom | Risk On | Analýza trhu | Průmyslová výroba v září | Švýcarská banka UBS | Měnová politika Evropské centrální banky | Dohoda v hotelu Plaza | Zvýšení úrokové sazby | Panama | Panické nákupy | Růst nezaměstnanosti | Vzestup zlata | Brokerské domy | Prima | Sell | Hurikán Irma | Intraday trading | Evropská unie a Spojené státy | Průvodce obchodníka | Vlnová analýza | Indikátor pivotních bodů | Předchozí růst | Tržní reakce | Pozitivní sentiment | Medvědí postoj | Nezaměstnanost | Cenová stagnace | UCITS | Zajištění zisků | Diskont | Perpetual | Současná nejistota | Oblasti forexu | Struktury cenového grafu | Představitelé ECB | Situace na švýcarském franku | Možnost obchodovat | Klid před bouří | Obchodní seance | Trojúhelník | Kontrakty CFD | Market Data & Economic Analysis | MetaTrader 4 (MT4) | Výrazný růst | Zrušení sankcí | VIP Interbank indikátor | Hodnota zlata | Zavírání obchodů | Obchodování na fundovaném účtu | Rovnovážný stav | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Směnný kurz dolaru | EURCHF | Současný stav | Slabý trend | NFP report | Depth of Market | Nejdůležitější ekonomické události | Zasedání Evropské centrální banky | Vyhledávání obchodních příležitostí | Kapitál zadarmo | Stop příkazy | Pokles zájmu investorů | COT report na zlato | Nové pozice | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Příkaz | Prodejní reakce | FTMO program | Oslabování eura | Plnění FTMO challenge | PrimStock | Celková expozice | BP | Intervence japonské centrální banky | NZD JPY | Finanční specialisté | SWFX | Analytika | Růstový směr | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Míra inflace v EU | Free challenge | Rozhodnutí ECB o sazbách | Finální rozhodnutí | Shortové obchody | Výstupy u našich obchodů | Perpetual futures pozice | Indikátor volatility | John Williams | Dění na měnovém páru | Ovlivnění cenových pohybů | Korekční pohyb | Férový přístup k traderům | Psychologické odolnosti | Výhled | Drobní obchodníci | Oslabování australského dolaru | USD JPY | Přehled měnového páru | Geopolitická situace | Význam analýzy sentimentu | Nálada spekulantů | Zvyšování sazeb | Philip Morris | Nákupní pohyb | Mezibankovní trh | Rozhýbání volatility | Data PMI | Ekonomická analýza | Trumpovy kroky | Zajišťování | Dlouhodobá konsolidace | Pokračování současného trendu | Výnosy | Zimbabwe | Konsolidace | Dobré výsledky | Nejnovější zprávy | Všichni účastníci trhu | Pokračování poklesu | Vstup do obchodu | Výprodeje na WTI | USD index | Hegemonie | Podnikání | Pokles EUR/USD | Reakce trhu na zprávu | Pandemie koronaviru | Commercials | Shortové pozice | Vojtěch Benda | Trendový kanál | Market Data | Oblast přeprodanosti | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Zadání cenového alertu | Celková inflace | Retailoví obchodníci | Teorie parity kupní síly | Funkce xStation | Pohyb stříbra | Krize v Německu | Býčí nebo medvědí | Hedgeři | Risk-off | Komoditní měny | Trading Journal | Pomerančový džus | Výkon | Poradenská společnost | Maloobchod | Sankce | Test rezistence | Druhy challenge | Zveřejněná data | Potvrzení bearish trendu | Analýzy sentimentu | Ursula von der Leyen | Dolary | Prohlášení politiků | Posilování kanadského dolaru | Aplikace Mentor | Obchodní terminál | Globální ekonomiky | Nabídka | Myšlenkový proces | Data z orderbooku | Hodnoty COT | Jak se používá | Podíl dolaru | Nákup dolaru | Průmysl v USA | Prop Trading společnost FTMO | Nákup mědi | Oanda | Komoditní tradeři | Zasedání FOMC | AUD CAD | Data z USA | Velcí účastníci trhu | Reálné výnosy | Kalkulačka marže | Směnné kurzy | Únorové obchodování | Důležité signály | Výprodeje | Volume indikátor | Analýza účtu | Problémy ve švýcarském bankovním sektoru | Realizace zisku | Situace na zlatě | Order Book Depth (aggregation) indikátor | Obchodník měsíce | Tržní optimismus | Obchodní plán | Rozhodnutí centrálních bank | Akciový index | Medvědí signál | Charu Chanana | Nezaměstnanost v USA | Recenze platformy xStation | CL | Připojit účet k MyFxBook | Akcioví obchodníci | Obchodní příležitost | Dovoz ropy | Podnikání na kapitálovém trhu | Oslabování japonského jenu | Williams %R | Lepší výsledky | PMI pro sektor | Nastavení platformy | Porušení obchodních pravidel | Technický pullback | Bydlení | Pokles k supportu | Vytvoření nových historických maxim | Rudolf Munzig | Indexy aktivity | TD Securities | Nákupní momentum | Pohyb ceny | Vyšší poptávka | Sen o ziskovém prop tradingu | Fibonacciho nástroje | Malí spekulanti | Silný růstový pohyb | Úspěšné obchodování | Zavírací ceny | Obchodní pravidla | Reakce trhu | Ekonomiky | Potenciální pokles | Odhodlání | Převod měn | Používat páku | Coinglass | Poziční obchody | Události v eurozóně | Donald Trump | Změny v pozicích | Výsledkové období amerických společností | Zprávy o inflaci | Potvrzení směru obchodu | Jak obchodovat komodity | COPX | Data z trhu | Suroviny | MMM.US | Země OPEC | Nejvýznamnější indikátory sentimentu | Statistická aplikace | Volatilita | Poplatek | Nový trend | Nákupní tlak | Business Outlook | Účinná reverzní formace | Úrovně Fibonacciho | Červená čísla | Člen FOMC | Klíčové oblasti | První zvýšení sazeb | Carry trades | Institucionální objednávky | Slabé maloobchodní tržby | Zajímavé zhodnocení | Možné scénáře | Brexit bez dohody | Šance na pokles | Průmyslová produkce | Euro dolů | Silný býčí signál | Směřování trhu | Komoditní obchody | VWAP indikátor | Manažeři | Zobrazení událostí z makrokalendáře | Obchodní historie | Order Flow | Prodej dolaru | Změny trendu | Cenové hladiny | Vyjednavači EU | Index ISM ve službách | Net-long pozice | Hlavní měnové páry | Dolarová rally | Index podnikatelské aktivity | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Fáze trhu | Kontext trhu | Centrální banky | Dlouhodobé obchody | Potenciál růstu | Druhy challenge u FTMO | Platina | Zveřejněné údaje | Peníze | Příležitosti na trzích | Zpráva | Valuace big tech | Automatický obchodní systém | Výrobní index | RECALL | Velikost lotu | CySEC | Trpělivost | René Remšík | Momentum trhu | Cenové akce | Genuine Parts | Brent | Komoditní sektor | Čínský dovoz | Velcí obchodníci | Prudký pokles | Politika | Expirace futures kontraktů | Trumpovo oznámení | MSCI All-Country World | Obchodní instrument | Jüan | Konsolidační stav | Očekávání | Průraz trendové linie | Obrácení krátkodobého trendu | Odvetná cla | Vliv silného amerického dolaru | Neuspokojivé výsledky hospodaření | Expert | Flat | Konec medvědího trhu | Ekonomika EU | Zápis ze zasedání Fedu | Palladium | Obchodní konfluence | Fáze trhů | Změny ceny | Výplatní poměr | Plaza Accord | Vybírání zisků | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Extrémní strach | Kapitálový pokles na obchodním účtu | Denní minima | Bloomberg Commodity Index | Komerční subjekty | Silné momentum | Pohyby cen | NZDUSD | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Trump včera | Zdarma weby | Obchodní příkazy | Harris | Trendové čáry | Analytik Commerzbank | Psychická náročnost | Timeframe | PEVONI | Průmysl | Realita | Cena Brentu | Obchodní účet | Míra nezaměstnanosti v EU | Rozhodování o obchodování | Konflikt na Blízkém východě | Guvernér BoE | Obchodní týden | Tržní prostředí | Prognóza vývoje měnového páru | Základní sazby | Majetek | Škálování obchodního účtu | Obchodní příkaz | Evropské měny | Financovat | Chamtivost | Čisté příjmy | Commodity | Býčí signál | Směřování FEDu | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Denní pokles | Silná rezistence | InstaForex | Zásoby ropy | Optimistický sentiment | Americké volby | Index očekávání firem | Jak obchodovat Price Action | Saxo | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Janet Yellenová | Obchodní signály | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Klouzavý průměr SMA | Nerozvážnost | Program pro začínající obchodníky | Trend cen | Vítězství Kamaly Harrisové | Nová varianta omikron | Historie | Falešný průraz | Americký index | Změny pozic spekulantů | Příležitosti | Euro roste | Itálie | Akcie a ETF | Velký hráč | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Panamský průplav | Zaměstnanost | Futures kontrakty | Program kvantitativního uvolňování | MiFID II | Komoditní obchodní příležitosti | Válka | Cable | MetaTrader | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Potvrzení na směr trhu | Uvolnění měnové politiky | Drobní investoři | Fundamentální analýza | Velká změna | BreakEven | Nové signály | Dnešní zprávy | Zvýšení tržní volatility | Jednání FOMC | Nejnovější údaje | Sentiment na trhu | Charles Schwab | Aktivita trhu | Prognóza | Výnosová křivka | Pozitivní nálada | Souhrnný index | Měnový pár USD/JPY | EUR AUD | Nastavení grafů | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Volná pracovní místa | Order Book Depth | Volatilní období | Trh práce | Zámořská měna | Prezident Fedu | Potenciál pro růst | Změny cen | První obchodní den | Swiss | Dnešní seance | xStation | Britská centrální banka | Nákup libry | Ask | CBOE | SMA 100 | Tempo poklesu | Hrozba | Pokles inflace v USA | Akvizice | Ukázka knihy objednávek | Futures trhy | Růst amerického dolaru | Nová cla | Graf akciového indexu | Pochybnosti | Inflační trend | Býčí výhled | Zákaznická podpora | Lamborghini | Tvorby zisku | Izrael | Nástroj pro vstupy | Kompenzovat ztráty | Co je to orderbook? | Objem obchodů | Equity simulator | Překoupené pásmo | Dobrý výsledek | Ekonomické indikátory | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Indikátor volatility (VIX) | Míra růstu HDP | Evropské ekonomiky | Požadavky na marži | Challenge | Obrat trendu | Procentuální pohyby | Zvolený americký prezident | Oklahoma | Kritický týden | Knihy objednávek | Klíčové události | Odchod investorů | Cena bitcoinu | Volatility | Sentimentové průzkumy | COT indikátory | Blog | Ceny výrobců | CNN Fear and Greed | Long | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Chování | Bullish | Monetární zásah | Snižování sazeb | Trendová linie | Volume z futures burz | Kontrakty | Hospodářské krize | Zpomalení ekonomiky | Vlastní trading | Doji svíčky | Pozitivní zpráva | Indikátor RSI | Evropská inflace | Evergrande | Nepředvídatelnost | Téma inflace | Lira | Býčí rally | SWFX Sentiment | Správci aktiv | Důvěra spotřebitelů | Společnost Glencore | Novozélandský dolar | Cenové změny | Vnitřní prostředí | USD CHF | Moody's | LYNX Trading | Pozice Managed Money | Futures euro | False break (falešný průraz) | Zasedání centrálních bank | Generovat zisky | Negativní zpráva | Slabý americký dolar | Psychologie tradingu | Racionálnější rozhodnutí | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | AUD | DJIA | Inflace v eurozóně | JOLTS | Portál FXstreet.cz | Šéfka ECB | Chicago Mercantile Exchange | Statistické údaje z USA | Vývoj měnového páru GBP/USD | Výkon hlavních měnových párů | Přesné pozice | Snižování úrokových sazeb v USA | Obchodní dovednosti | Cenové maximum | Patterny | mobchart.com | Zelená čísla | S&P500 | Vyzkoušení si challenge | Opatření | Meziroční růst | Challenge zdarma | BoE Andrew Bailey | Commodity Futures Trading Commission | Tapering | Neutrální indikace | Investujte zodpovědně | Covid | Oslabení eura | Výsledky voleb | Dubnové obchodování | Sázky na pokles | Derivát | Intradenní obchodování | Odměňování úspěšných obchodníků | Trh | Sezónnost | Tvůrce trhu | Listopadová inflace | Index výrobní aktivity | Deficit rozpočtu | SAE | Indikátory na TradingView | Net long | Skalping | Makroekonomické události | Nastavit stop-loss | Měnová kalkulačka | MSCI | Hodnocení brokerů | Poslední obchod | Očekáváná událost | Spot forex | Riziková averze | Velké fondy | Prop firmy | Počasí v Brazílii | Dlouhodobě klesající trend | Průměrné mzdy | Falešné signály | Čekající pokyny | Dollar Index | Fair Value | Open | Napětí na finančních trzích | Statistické údaje | Pozice velkých hráčů | Vytvoření býčí divergence | Představitelé Fedu | Ceny plynu | Sell pozice | Zisk z minulého měsíce | Rozdílové smlouvy | Dobré obchodní příležitosti | Swapové body | Dot plot | Index | Měsíční futures report | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Studie | Obchodní konflikty | Futures | Dobré časy | Kostarika | Obchodování spreadů | Měď | Tíha inflace | Druh challenge | Průraz SMA 200 | Rovnováha | Směnný kurz | Forex a komodity | Signál pro pokračování trendu | Nové cenové minimum | Medvědí tlak | SaxoStrats | Tvrdý lockdown | Dnešní sentiment | Samostatná obchodní strategie | MMF | Anton Bittner | Obchodní praktiky | Kondice ekonomiky | Rok 2025 | Pravděpodobnost ztráty | Severní Dakota | Letošní maximum | Forex live | Zpřísnění měnové politiky | Spekulativní nákup | Zlaté rezervy | Obchodování na trhu | Eura | Výhled pro GBP/USD | Delta u indikátoru | Penzijní fondy | Terminál | NED25 | Komise | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Pipy | Objednávky | Rovnováhy | Trumpovy vlády | Dnešní kalendář | Technické nastavení | Vojtěch Slovák | Hladina rezistence | Candlestick Patterns | Zhodnocení obchodního účtu | Kapitál | Fungování | Zvýšení dluhového stropu | Posílení | Britská premiérka Liz Trussová | Trh v rovnováze | Náhoda | Petr Plecháč | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | GBP/JPY | Individuální trader | Celková expozice na trhu | Bank of Canada | Obiloviny | Podmínky na trhu | Skupina OPEC+ | Spot vs. futures | Zavření trhu | Projev Jeroma Powella | Vzdělávací materiály | Futures kontrakty na bavlnu | Nejdůležitější události | Postranní trend | HDP ve Spojeném království | Údaje o inflaci | Významní účastníci trhu | Zpráva pro dolar | Ukazatel tržního sentimentu | Týdenní shrnutí | Rozložení obchodníků | Obrat dolů | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | S&P | Společnosti | Big Tech | Obchodní signál | Koruna | Říjnové obchodování | Obrovský potenciál | Unie | Vice | Chování obchodníků | Pokles důvěry | Největší hráči | Výnosové křivky | Obchodování na finančních trzích | Inflace ve Spojených státech | Německá nezaměstnanost | Falešné objednávky | Ekonomické ukazatele | Složení COT reportu | Sázky | Mobchart | Kniha objednávek | DXtrade | Kurz dolaru | Nerovnováha | Akciové indexy | Šance na větší pokles | Momentum | Očekávání úrokových sazeb | Rally pokračuje | Akciový výprodej | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Komoditní index | Americké měny | Ekonomický kalendář | Instrukce | Current Legacy Reports | Bod zlomu | ShowFx World | Zpráva Commitment of Traders | Bias (směr) | Indikátor reálného volume | Měsíční report finančních trhů | Fundamentální zprávy | Prezident Trump | Postavení na trhu | Obchodní napětí | Samou | Libra ztrácí | Obavy ze ztráty | Wall Street Journal | Úroda | Zóny supportu a rezistence | Ocel | Problémy | Swing | Trading společnost | Škálování (navyšování) | IEA | Ekonomický vývoj | Spot FX | Fundovaný účet | Technická korekce | Dnešní HDP | Pokračující medvědí trend | Zpráva o vývoji inflace v USA | EUR GBP | Cla na dovoz | Stav postranního trendu | COT reporty | Reakce trhů | Technické potíže | Francine | Vstup do dlouhých pozic | EUR/GBP | Očekávání analytiků | Znalost | Forex data | Investice do AI | Hladiny podpory | Kontrakty na bavlnu | Josef Lukáč | Deficit | Pandemie COVID | Intradenní volatilita | Negativní dopad | Ověřovací challenge | Různé obchodní styly | Powellův projev | Seznam aktuálních objednávek | Společná měna | Nevyřízené objednávky | Breakoutové tradery | Gold Trust | Varianty koronaviru | Backtestovat | Premiérka Trussová | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Vstupní signál | G7 | Joachim Nagel | Řízení rizika | Planet Labs | Velké zisky | Ideální čas | London blow-up | Budoucnost | Pivotové low | Americký výrobní sektor | Důležité zprávy z USA | Pokles ceny | Cukr | Krátkodobí tradeři | Ceny kávy Arabica | Swing Account | Pokračování v poklesu | Rada guvernérů | Slabý trh | Pokles na obchodním účtu | Republikáni | Virus | Pokračující pokles | Kakao | Velmi volatilní měnový pár | Snížení poptávky | Mírný růst | Inflace zpomaluje | Kapitálový pokles | KOL | Úspěšné splnění challenge | Politická rozhodnutí | Vysoká inflace | Správná rozhodnutí | Řízení pozic | Situace v USA | Americká centrální banka | Intraday | Vynechání víkendové svíčky | Christine Lagarde | Case-Shiller | Cenový pokles zlata | Prostor pro posílení | OpenAI | Politické rozhodnutí | Odvětví | Economic Analysis | Analýza stříbra | Kalkulačka pipů | Krátkodobé obchody | Světový čas | Hodnota britské libry | XAU/XAG | Centrální banka Nového Zélandu | Šance na zisk | Euro vůči americkému dolaru | Vývoj na komoditních trzích | Tržní sentiment | Futures Only | Velké technologické společnosti | G10 | Klín | Strategie a doporučení | Vysoká volatilita | Margin | Dlouhodobý support | Benzín | VIP FOREX | Vytvoření lokálních lows | Plnění challenge | Forexové trhy | Vstup kupců | Prodejní příležitost | FTMO Akademie | Co obsahuje COT report | Prudký propad | Rozložení obchodních pozic | Trdr.io | Trading analýza | Protest | Pokračování vzestupného trendu | Sentiment kvalifikovaných investorů | ITA40 | Ceny zemního plynu | Pozornost | Chesapeake | Ropa Brent | Obchodníci | Začít obchodovat | Challenge (výzva, evaluace) | Klesající trend | Švýcarská centrální banka | Obchodní války | Eskalace | FRA40 | FX brokeři | Výprodej na amerických akciích | Slabé výsledky | Range | Vznik prodejního trendu | Vzdělávací webináře | Kurzy online | Faktor Donalda Trumpa | Forex signály | Oblast rezistence | Short příležitosti | Konference FOMC | Ifo | Cla na Čínu | Profit-Target | Snižování inflace | Obchodování komodit | Energetický sektor | Stabilní růst | Vývoj inflace | Kurz australského dolaru | Chaos na trzích | Lukáš Němec | Conference Board | Skryté příležitosti | Zpracování přirozeného jazyka | Naplnění prognózy | Příležitost ke vstupu | VIP Interbank | Zboží z Mexika | Američtí investoři | Jednání ECB | Euro včera | ECB sazby | Zavádění cel | Oblasti rezistence | Proražený support | ECB dnes | Intermarket analýza | Lokální low | Program pro profesionální tradery | Index nákupních manažerů | Poplatek za challenge | Jestřábí rétorika | Začátek nákupního trendu | Ripple | Americká měna | Platforma xStation 5 | Big Mac index | Fed fund futures | Fed dnes | Tržní panika | Domácnosti | Překoupené zóny | Analýza sentimentu | Hladiny rezistence | Market making | Prolomení oblasti | Všechny důležité informace | Výrazný trend | Vyčerpání prodejců | Pořízení challenge | Bitcoin | Recenze platformy | Velikosti pozice | Dynamika trhu | Počet žádostí o podporu | Makroekonomická data | Kanadský dolar | StopLoss | Inducementy | RRR | Rovnováha na trhu | Snížení hodnoty dolaru | MQL | Pozornost obchodníků | Faktor klesajících cen komodit | Poptávka | Cena zlata dnes | Kov | Býčí trh pro euro | Video | Řetězec | Obchodní výsledky | Jak na COT report? | Pokles ceny stříbra | Maloobchodní tržby | Obchodní aktivity v USA | Ekonomické vyhlídky | ISM index | Nižší minima | Jednoduchá konfluence | Dovozní clo | Krátkodobý sentiment | Komise pro futures trhy | Vývoj cen ropy | Investiční mince | NHC | Volatilita cenových pohybů | Atakování maxim | Růstové trendy | Výrazná rezistence | Snižování úrokových sazeb | Důvody pro posílení | Odpor | Nastavení měnové politiky | Makroekonomická zpráva | Eskalace obchodních válek | Klasický FTMO účet | NAFTA | Data o inflaci | Vítězství Trumpa | Závazek | Twitter | Ceny obilovin | Množství peněz | Zboží dlouhodobé spotřeby | Slušný zisk | Síly trendu | Bull | Marketingová komunikace | Pohyb trhu | Backtestování | Předseda Fedu Jerome Powell | Účet MetriX | Kapitálové trhy | SNY | Očekávání trhu | Klesající trendová linie | Uzavření trhů | Short příležitost | Krátkodobé spekulativní obchody | Směřování trhů | Obchodovat | Výkyvy cen | Americké indexy | Prudké výkyvy cen | Největší ekonomika | Grónsko | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Rostoucí trendová linie | MSCI ACWI | Obchodní aktivita | Norsko | Regrese | Finance | Měkké komodity | Investiční poptávka | MIFID | Dlouhodobě profitabilní | Indikátor | Dluhopisy | Skupina OPEC | Zlatý kříž | Nákup komodit | Platformy | Fundamentální události | Equity | ERA | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Pár EUR/USD | Výrazný pohyb trhu | Analytici | Trh práce v USA | Čistý zisk | Aukce | Zvýraznění obchodních seancí | Cenový graf | Rozhodnutí australské centrální banky | Bývalý prezident | EURGBP | Růst měnového páru | Large speculators | Cenový index | Zápis ze zasedání ECB | Deutsche Bank | Výhodné ceny | Stříbro | Ole Hansen | Pozornost trhu | Poptávka po stříbru | eXchange | Efektivní obchodování | Co je forex | Tržní šum | Úsilí | Obchodovat spot | NZD USD | Pohyby eura | Futures trading | Prostor pro další růst | Trumpovo vítězství | Akcioví investoři | Úroveň rezistence | Vyšší sazby | Dobré obchodní signály | Non-Commercials obchodníci | Riziko ztrát | Dvoukolové challenge | Britský trh práce | Pokles cen | Technický pohled | Stav globální ekonomiky | Hightower Report | Měnové intervence | Obchodování CFDs | Order Book Depth indikátor | Monetární politika | Index PMI | Indikátor CCI | Návrat pozitivního sentimentu | Počasí | Michigan | Zvyšování sazeb Fedu | Short squeeze | ETF | UTC | Víkendové svíčky | Futures na platinu | Změny net pozic | Fyzický gap | Bollingerova pásma | Webináře | Commodity futures trading | Klouzavý průměr | Větší pokles | UK100 | Ropa | Lineární regrese | Firma | Povaha obchodování | Porovnání více instrumentů | Výrazné pohyby | Prostor pro pokles | Axiory Europe | Ekonomická zpráva | SWIFT | Pohyby dolaru | EUR USD | Korelace měn | Zasedání Bank of England | Investiční banka Goldman Sachs | PYR | Futures pozice | Fundamentální analýzy | Nákupní trend | Odvetná opatření | Úrokové politiky | Nástup klesajícího trendu | Alokace kapitálu | Majors | Ziskový obchod | Současné ceny | Kryptoměnové trhy | Riziko poklesu cen | Tržní trend | Rozhodování ECB | Technologická společnost | Austan Goolsbee | Tržní korekce | Vyhlídky zlata | Analytické články | SMA 200 | Francouzská centrální banka | Iniciativní svíčka | Short pozice | Pokračování trendu | Informace o trhu | Litecoin | Úrovně rezistence | Signál k nákupu | Prodejní aktivity | UBS | Obchodovat na základě technické analýzy | Obchodní poradce | Dlouhodobější směřování | Denní cyklus | Typy údajů | Zpomalení inflace | Indexy PMI | Poptávka po zlatě | Nové letošní maximum | Bitcoiny | Zpomalení výkonnosti | Robusta | Hranice kanálu | Zásadní cenové pohyby | Hodnota eura | ECB Christine Lagardeová | USA | Obchodování s komoditními futures | Janet Yellen | Globální inflace | ZískejÚčet | Spojené státy | STP | DeepL | Medvědí fáze | Potenciál dalšího růstu | Ekonomové | Prodejní aktivita | Technické korekce | Budoucí směr ropy | Dekompenzační metody | FTMO účet | Růst HDP | JOLTS report | COT indikátor | Zpomalení hospodářského růstu | Pokles trhů | Pandemie | Krize v akciovém segmentu | Vaše obchody | Cena stříbra | Euro vůči dolaru | Moving Average Convergence Divergence | Nálada na trhu | Quick Trade manager | Výzva | Kalendář událostí | Forex volatilita | Pravidla při plnění FTMO challenge | 3М | Platforma | Report finančních trhů | Oslabování libry | Kurz libry | Závazky obchodníků | Silný fundament | MyFxBook pro obchodování na Forexu | Managed Money | Buy Stop | CCI indikátor | Kmen koronaviru | CNN Fear and Greed Index | Volby | Zvyšování úrokových sazeb | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Agricultural | Ceny benzínu | Futures na stříbro | Cenová akce | Spojené státy americké | Dow Jones | Velmi volatilní | Směr trhu | Transparentnost dat | Obchodovat Price Action | Kurz USD | Iniciativa | Konec trendu | Tržní pohyb | Forex Factory | Trh je nervózní | Inaugurace amerického prezidenta | Indikátory sezónnosti | Klíčové indikátory sentimentu | Důležitý support | Vysoká cena | Nový týden | Pokročilá technická analýza | Fondy ETF | Zisky dolaru | Boeing | Index Fedu | Jak obchodovat | Americká data | Kontrola inflace | Trailing Stop | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Vývoj úrokových sazeb v USA | Současné rezistence | Forex online | Japonská ekonomika | Commercials (hedgeři) | Výrobní aktivita | Vývoj | Graf pšenice | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dnešní údaje | Příznivé údaje | Inside Bar | Americké burzy | Investování s LYNX | Ekonomické faktory | Větší korekce | MXN | IG sentiment | Vyhlídky americké ekonomiky | Nové peníze | VWAP | Úroková sazba | Index amerického dolaru (USDIDX) | Změny v makroekonomických datech | DIESEL | COTTON | Růst japonské ekonomiky | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Nárůst prodejních pozic | Futures Only reporty | Komoditní expert | Flag | Překoupené podmínky | Bossa cz | Klidné obchodování | Výroba v Německu | Nejvýznamnější indikátory | Hlavní finanční trhy | Investiční poradenství | Slevy | Býčí divergence | Poptávka po dolaru | Člen bankovní rady | Zprávy z Fedu | Sektor služeb v USA | Season Algo | Pohyby na trzích | Pokles USD/CAD | Konkurenceschopnost | Nová letošní minima | Obchodní dohody | Situace na akciovém trhu | Dnešní ekonomický kalendář | Inteligentní vkládání pokynů | FTMO Academy | Prop Trading | Směr trendů | Facebook | Americké akcie | Komodity ropa | Možnosti škálování obchodního účtu | Dovoz z EU | Pandemie covidu-19 | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | ABAS FX | Euro futures | Akciový stratég | RISK-ON | Plán obchodování | Výdaje | Dnešní zasedání Fedu | Nový americký prezident | Jak používat MyFxBook | Snížení úrokové sazby | Obavy z americké recese | Akcie Applu | BRICS | Růst americké ekonomiky | Druhy fundovaného účtu | Forex pozice | iShares | Komoditní spread | Ekonom Evropské centrální banky | Cena kontraktu | Starý kontinent | Volatilní | Riziko ztráty | Úrokové sazby | EUR/USD | Nízké sazby | Rozvaha | Zahájení obchodování | Bias (směr) trhu | Prohlášení | Vývoj spreadu | Pin Bar | OSN | Varování | Nová fáze | Intervence | Komoditní fondy | Konflikt na Ukrajině | FTMO Challenge | Světové produkce | Trh s kryptoměnami | Vyčíslení rolování | Velká velikost pozic | LEN | Indikátor sezónního trendu | Spotový order book | Uzavření obchodu | FTMO swing | Denní volatilita | Spotřebitelská důvěra | Trh stříbra | XTB Obchodník měsíce | Posilování franku | Přehled o pozicích | Čtyřhodinový graf | Další vývoj | Dnes zveřejněná data | První odhad | Online platformy | Bias trhu | Dění ve světě | Recese v USA | Měnové politiky | Výsledky CPI | Investiční doporučení | Nákupní iniciativní svíčka | Ceny nemovitostí | Objem obchodování | Social Trading | Over the Counter (OTC) | FTMO akademie | Sezonalita | Faktor Trump | Zobrazení grafů | Míra nezaměstnanosti v Německu | Manufacturing | Rozhodnutí o sazbách | Vyhlídky amerického dolaru | Možné riziko | Pokročilé funkce | Podmínky kapitálového poklesu | Prodejní momentum | KYC | Výdělky | Uvolnit měnovou politiku | Co je sentiment? | Vítězství Donalda Trumpa | Využití na forexu | TradingView | ZWN22 | FTMO Swing Account | Obchodování odrazu | Ekonomická situace | Odhad HDP | Ekonomický sentiment | Růstový potenciál | Stabilní růstový trend | Analýza sentimentu (COT report) | Volební rok | Trading | Blížící se fundament | Dna | Potvrzení pro vaše obchody | Statistická analýza | Trh se zlatem | Férové ceny | Overnight | Jak se stát lepším investorem | Dosáhnout zisku | Indikace RSI | Tržní cena | Americké vládní dluhopisy | Prodejní iniciativní svíčka | Šum na trhu | Kurz NZD | Poptávky po dolaru | Vyšší časové rámce | Vítězství | Investiční strategie | Report na zlato | Fibonacci | Obchodní příležitosti | Index výrobních cen (PPI) | Férový přístup | Výsledky kvartálního hospodaření | cftc.gov | Burzovní index | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Americké statistiky | Denní cykly | Objemy investic | Rozhodnutí centrální banky | Nejlevnější challenge | Silnější pohyb | Klesající trendový kanál | Prezidentství Donalda Trumpa | Potvrzení bullish trendu | Christopher Waller | Denní graf měnového páru | Miliardy dolarů | FTMO Premium | ADP | AI | Philadelphia Fed Business Outlook | Profesionální investoři | Long příležitost | Británie | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Silný trend | Forexoví tradeři | Nesoulad | Cena komodity | USD graf | Sázky na růst zlata | Bankovní vzdělání | Geopolitické dění | Prodejní příkazy | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Dovoz do USA | Obilí | Prezidentské volby | Světové měny | Open Interest | Cenové pohyby | Dlouhodobější výhled | Cenový vrchol | Nákupní aktivity | Obchodní kalkulačka | Propad ceny | Tisková konference | Chytré peníze | Aktivity v USA | Úroveň volatility | Cenové alerty (upozornění) | Zóny konfluence | Net-long | Růst mezd | Prezident ECB | Mean reversion | Dolarový pár | CFD trading | Velikost ztráty | Snížení inflace | VIP zóna | Denní graf komodity | Technické indikátory | SWFX Sentiment Index | Různé skupiny obchodníků | Sazby | Katastrofa | Obchodní pozice | Oslabování švýcarského franku | Co je Prop Trading? | FTMO Premium program | Zemědělství | Ekonomika Evropské unie | PMI ve výrobě | Pokračující uptrend | Růst průmyslové výroby | Pozorování | Kurzovní lístek | Americký index S&P 500 | Otevření obchodu | Švýcarská banka | Co je to COT report? | Krátkodobý výhled | ZWZ22 | Komise v přenesené pravomoci | Sentiment Index | Zvýšení produkce | Vývoj akciového indexu | Stochastic oscillator | Výrazný zisk | Zprávy o trhu | Index strachu a chamtivosti | Úrok | Online trading | Investovat | Hlavní kryptoměny | Spotový orderbook | Commodity Channel Index | Komoditní | Premium program | HG/COPX | Otestování rezistence | Provedení pokynu | Současný klesající trend | Zhodnocení účtu | Nerozhodnost | Non-Commercials | Technická situace | Ekonomické oživení | Skupiny obchodníků | Překážky | Největší kryptoměna | Konvertor měn | Hotovost | Sektor služeb | Supporty | Prolomení trendové čáry | Investiční fondy | Risk-off aktivum | Regulátor | Snižování tempa nákupů dluhopisů | Vlnový pattern v grafu | Počet nezaměstnaných | Obchodní dohoda | Nákup a prodej | Průzkum | Firmy | Páka | Lepší výkonnost | Mezinárodní vztahy | Medvědí divergence | Jak začít plnit challenge? | Konzistence | Nespokojenost | Tvrdý brexit | Budoucí vývoj | Stratég Saxo Bank | Celkový sentiment | Průměrování | HDP Německa | Index výrobních cen | Užitečné funkce | Růst cen ropy | Konec downtrendu | Panika | Murray | Zajištění | Averze k riziku | Silný propad | Cenový vývoj měnového páru | Vytrvalý cenový pokles | Volume z futures | Životní náklady | Cena ropy brent | Dolar včera | Vyšší ceny | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Výhled růstu ekonomiky | Povětrnostní podmínky | Růst cen komodit | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Hodnocení drawdownu | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Omezení stimulů | Možnost tvorby zisků | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Moje obchody | Komoditní spready | Hladiny Fibonacciho retracementu | Brokerské společnosti | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | EUR NZD | Očekávání firem | Prostor pro další posilování | Distribuce | Posilování švýcarského franku | Klouzavý průměr SMA 20 | Fed | Nonfarm Payrolls | Divergence indikátoru | Index spotřebitelské důvěry | Nejbližší support | Čekající příkaz | Korekční aktivita | Vstup hedgerů | Trader Larry Williams | Swing Trading | Guvernér francouzské centrální banky | Specifika kontraktu | EUR JPY | Jak obchodovat jako velcí hráči? | Rozpočtový deficit | Boris Johnson | Účastníci trhu | Prodejní signál | Směr ropy | Celosvětová poptávka | Pokračující růst | Vypuknutí válečného konfliktu | Heiken Ashi | Počet nezaměstnaných v Německu | Vývoj událostí | Hry | Negativní stav globální ekonomiky | CORN | Denní kalendář událostí | Trhy | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Uzamykání zisků | Rychle rostoucí ceny | Nárůst prodejních obchodních pozic | Forexo | Fluktuace | Nejbližší rezistence | Flash news | Přeprodáno | Sideways | Překoupení | Index nákupních manažerů ve výrobě | Georgia | Pozastavení růstu | Ceny futures kontraktů | Trading Journal (obchodní deník) | FTSE | Významné úrovně | Slábnoucí euro | Trh s platinou | Vývoj USD | Vyšší riziko | Data minulých rolování | Měnové trhy | Oscilátor | Investiční kritéria | USD/MXN | Rizika | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Anagramy | Nižší kurz | Počet kupujících | Produkce v Číně | Dealer | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Eskalace obchodní války | ISM | Žádné výrazné pohyby | Indikátory technické analýzy | Zvýšení volatility | Úrokové diferenciály | Globální trhy | Páteční NFP | Obchodujeme | Fitch | Pšenice | Zamítnutí nižších hodnot | Zpomalování inflace | Futures na bavlnu | Nákup eura | Silný cenový pokles | Ukazatel volatility | Implementace | Měnová politika ECB | Klouzavý průměr EMA | Kalendář ekonomických událostí | Small speculators | Výprodej na stříbře | Intervence Bank of Japan | Dánsko | Velcí hráči | Japonský Nikkei | Predikce cenového poklesu | Kyjev | Prodávající | Fundamentální základ | Konfluence | Long-Term Capital Management | Rostoucí mzdy | xStation 5 | Zasedání centrální banky | Vysoké ceny | Seminář | První obchod | ISO | Obnovení růstu | Tape Reading | Swingový účet | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Úspěšné splnění | Špatný trader | Dosahování zisků | Stagflace | Renminbi | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Růstové faktory | Cenový vývoj | Tempo snižování sazeb | Server FXStreet | Institucionální obchodníci | Odhady HDP | Žádosti o podporu | Sucha | Výsledky hospodaření | VIP FOREX CLUB | Přístup k obchodování | Ministerstvo financí | SILVERJUL20 | Chuť k riziku | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Federální rezervy | FTMO Identity | Americké akciové indexy | Cena kávy | Ondřej Hartman | Kyber | Proražení rezistence | Tesla | OSN a NATO | Snížení sazeb Fedu | ONE | Americký akciový index S&P 500 | Low | Britská premiérka | MSCI All-Country | Prodej eura | Stabilita | Hodnocení ekonomiky | Vývoj měnových párů | Růst průmyslové výroby v eurozóně | Time frame | Odrazy | Nárůst volatility | Forex kalendář | Commitments of Traders (COT) reporty | Ekonomický růst | Vstup hedgerů do trhu | Futures euro FX | Nákupní technická korekce | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Index spekulativního sentimentu | USDCHF | Longové bias | Druhá vlna | Mzdy | Full-time trader | Silné ekonomické údaje | Volatilní instrument | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | Zlepšení nálady | Objem kontraktů | Nestlé | Edukační a analytické články | General Motors | Výsledkové období | CAD | Termínový kontrakt | Dlouhodobý klouzavý průměr | Kurz britské libry | Sentiment trhu | Level II quotes | Bossainfo | Vlnový pattern | HDP EU | Deeskalace | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Banka Goldman Sachs | Shortování | Na burze | Významný dopad | Dopady krize | Cenové úrovně | Získání fundovaného účtu | Společnost | Ruský rubl | Fáze distribuční | Exekutivní příkazy | Tisková konference ECB | Debata traderů | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | Reakumulace | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změny tržního sentimentu | Dodržovat pravidla | Ceny bavlny | Evropské trhy | Kolaps finančních trhů | EURNZD | Raphael Bostic | Carry obchody | Sázet | 1MDB | Potenciální obraty | Tým RoboMarkets | Hospodaření | Portfolio Vojtěcha Slováka | Funkce pro tradery | Absence kupců | Dnešní výsledky | Ztráta | Indikátory sentimentu | Identifikovat trendy | Valuace big tech společností | Zastavení růstu | Opatrné jednání | Dluhové krize | Nákupy dolaru | USDIDX | Large traders | Institucionální investoři | Optimismus na akciových trzích | FXstreet | IG sentiment client | Měsíční report | Platforma MT4 | Pokles zlata a stříbra | Aktuální technická situace | Redistribuce | Reporty | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Larry Williams | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Likvidita trhu | Pips | Hlavní trend | Prodeje existujících domů | Negativní zprávy | Výhody na trhu | Obchodní rozhodnutí | Program navyšování kapitálu | Mark Owen | Tradeři | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Komoditní portfolio | Cenový pokles | Navyšování kapitálu | Předseda FOMC | Čas na nákup | AUD/USD | Průmyslová výroba v USA | Registrace na MyFxBook | ZWH22 | OTC | Řídit riziko | Moving Average | Obchodník s komoditami | Nižší volatilita | Vývoj na trhu | Riziko | Míra inflace v Německu | Analytik | Konsolidace ceny | MAM | MAST | Intradenní obchody | ATH | Právo | Benchmarky | JPY | Credit Suisse | Open interest | Rollover | Prohlášení Fedu | Citi | Pivot | Pokles výnosů | RSI | Bank of America | AOS | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Finanční trh | Order | Trend na trhu | Turecká lira | Portfolio | Carry trading | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Plyn | Mali | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | Země BRICS | Karty | S&P/Case-Shiller | Spekulativní pozice | Německá ekonomika | Čína | Capital | Americký regulátor | Know-how | Risk | Úrovně supportu | US akcie | Ceny | Prognóza vývoje | Tržní pohyby | FRS | Financování | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Rozdělení zisků | Čisté krátké pozice | Pohyby na trhu | Kompozitní index | FactSet | Short obchod | Velmi bohatý | Mírná korekce | COT report | Dukascopy | Ben Bernanke | Pivot Pointy | Války | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Čínské měny | Zemědělské komodity | Bundesbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Břidlicové ropy | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Fúze a akvizice | Rada guvernérů ECB | Severní Korea | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Centrální banka | BBC | Stop-Loss příkazy | FXCM | Předpovědi | Predikce | Softbank | Nákupní obchod | Doporučení k obchodování | Největší světová ekonomika | WTI | Obchodní kapitál | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Stavební povolení | Silný americký dolar | Měnový report | Hurikány | Radek Zalubil | SMA | Praxe | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | Forexový trader | MACD | CFTC | Libra | Odborníci | Rozvolnění | Údaje o vývoji inflace | Dopad na trhy | Zóny supportu | Celní politiky | Aussie | Slábnoucí dolar | Sentix | Webinář | Klima | Stratég | Long signál | Stablecoiny | Výsledek obchodování | Instituce | USDCAD | Počáteční zisky | Finanční páka | Propuštění | Anomálie | Vstup do trhu | RTX | Cena cukru | Ceny zlata | Liz Trussová | Plodiny | Dopad na sentiment | Commerzbank | Náklady na financování | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Stop-Lossy | Výnos | Powellovy komentáře | Výnosy z dluhopisů | Obchodování GBP/USD | Rychle zbohatnout | Bezpečná měna | Patrik Urban | Výsledky amerických voleb | Miliardáři | Dobře definovaný obchodní plán | IHNED | Prognostici | ČEZ | Frank | Index Nasdaq | Graf zlata | CFD | Důležité ekonomické události | Benchmark | Oživení cen ropy | Pár USD/CAD | Prostor pro růst | CEO | 256/2004 | US30 | Dvojitý vrchol | VIX index | Dobrá zpráva | Izraelská armáda | Rozhovor | Úrokové sazby ECB | Nástroje a indikátory | Nové sankce | Přístup k měnové politice | Vhodné podmínky | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | FTMO | Vývoj měnového páru EUR/USD | Podkladové aktivum | Kroky Bank of England | Historická maxima | Časový limit | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Průměrná volatilita | Obchodní den | Situace na komoditních trzích | Louisiana | Obchodní tipy | Úspěšný trader | Money-Management | Vietnam | Ceny akcií | Ceny energií | Reálné hodnoty | Zvyšování daní | Pobřeží slonoviny | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Bezpečné přístavy | Channel | Oživení trhu | Inflační cíl | Očekávaný zisk | Obchodování EUR/USD | Posilování USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Identifikace trendu | Mezibankovní | Výběr zisků | Obratová formace | BOSSA | Sója | Růst akciových trhů | Euforie | Írán | EPS | Biliony dolarů | Jestřábí postoj | Jasný signál | Cenové minimum | Údaje o průmyslové výrobě | Švýcarská centrální banka (SNB) | Obchodní deník | Histogram | Bias | Pracovní místa | Protistrana | Káva | Obchodujeme komodity | Vlna poklesu | Extrémní růst | Aktuální informace | Vyšší hodnoty | Funkční období | Zisk | Cena Etherea | Obchodníci dnes | Globální krize | Koronavirové pandemie | Total | Commission | ČNB | Bank of England | Metody analýzy | Sociální média | PCE index | WTI a Brent | EURUSD | Den D | Demokraté | Spekulovat | Swapy | Rizikové měny | Překoupené oblasti | Rating | Dovoz | Silná data | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Market Profile | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | Krátká pozice | Obchodování | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Vzdělání | Nové prognózy | Falešné proražení | Certifikát | Obchodní platforma | Posílení dolaru | Sell Stop | Monitorování | MSCI World | Cenový růst | Situace na akciových trzích | Prezident | Akciový index S&P 500 | Růst inflace | Kurz jenu | Cena mědi | Finanční pomoc | Jednotné měny | Výdaje na osobní spotřebu | WHEAT | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Shortovat | Souhrnný index nákupních manažerů | Skrill | Kansas | Prémie | Oslabování dolaru | Performance | TradingFloor.com | Evropa | Konsolidace trhu | Pokles produkce | Cena eura | MetaTrader 5 (MT5) | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Technický signál | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Zprávy z trhů | Kupující | Francie | Předpověď | Všechny indikátory | Den díkůvzdání | Trigger | Nižší low | Údaje | Pozice spekulantů | Silná rally | Dluhopisy a zlato | Technologické společnosti | Automobilky | Návrat poptávky | Pojišťovny | Inflace v Evropě | Posílení libry | Ekonomické události | Eurodolar | Kontext | Růst zlata | Ukazatel inflace | Indikace | FXstreet.cz | Německý PMI | Obchody | Britská měna | Růst amerického HDP | Aktuální sentiment | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | Snížení daní | Velcí spekulanti | Medián | Index CPI | Bankovní tradeři | xStation5 | IronFX | Obchodní konflikt | Růst spotřebitelských cen | Změny sazeb | Možné zisky | Síla dolaru | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Zemní plyn | Značné riziko | Zasedání americké centrální banky | Marže | Spotová cena | Růst měny | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Překoupený trh | Visa | Velké objemy | RBOB | Prudký růst inflace | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Bid | Japonská centrální banka | Zemědělci | Společnost XTB | Finanční svět | CARA | Dobré zprávy | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | SMA 20 | Vybírat zisky | Stagnace | Tržby | Finanční systém | Časový horizont | Pozitivní výsledek | Dluhy | Hedge fondy | NATGAS | Vrcholy | Předpovídání | Velký problém | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Cenový výběžek | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Expirace | Cizí měny | Americké akciové trhy | Dodavatelský řetězec | Peking | GfK | Resistance | DE40 | Světové události | Výrobní aktivity | Analýza dat | Spready | HDP | Měnové kurzy | Načasování | Manufacturing PMI | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Demo účet | Bunge | Dolar | Další posilování | Euro | Deere | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Investování je rizikové | FED sazby | JP Morgan | Zpomalení růstu | Čínská měna | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Westpac | MyFxBook | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Platformy xStation | Vyšší inflace | Brazílie | Obchodníci s cennými papíry | Prudké výkyvy | Nejnovější údaje o inflaci | NOAA | Investec | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Bonusy | To nejdůležitější | Zápis ze zasedání FOMC | CAR | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | Akumulace | Realitní sektor | Lehman Brothers | Růst inflace v USA | Novinky | Pozitivní výhled | Výhled měnové politiky | Retail | Stimuly | Volební vítězství | Ztráty | Osobní výdaje | Americký ISM | Obchodní styl | 1D | VIAC | Zprávy z Německa | Výhled trhů | Růst průměrné mzdy | Philip Lane | Technický výhled | Úvěr | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Coffee | Nakupovat | FOMC | US dolar | Pokles zlata | Slabost dolaru | Akcie | Medvědí trend | Currency | Norská koruna | Fáze růstu | Prodejní pozice | Mississippi | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | Býčí potenciál | Nižší úrokové sazby | Míra inflace v USA | All Time High | Nový Zéland | Získat kapitál | Velký zisk | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Železná ruda | Kurz GBP | Target | Základní úroková sazba | Pokračující výprodej | Očkování | Podniky | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | Smart Money trading | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Napětí na trzích | Zrychlení růstu | Asijské seance | Koš | SPOT | Motivace | Vývoj ceny | Býčí trend | Tvrdá data | Tým FXstreet.cz | Index cen | Světová ekonomika | Změny na trhu | Převis | ADP report | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | PEPP | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Daytrader | Bear market | Realizovat zisk | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Vývoj pandemie | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Britská ekonomika | Zásoby zemního plynu | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Ceny pšenice | Maloobchodní tržby v Německu | SSI | Kurz | DNO | SOK | Daně | Výběry | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Poziční trading | Technický indikátor | DXY | Makrokalendář | Globální růst | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Pracovní místa v USA | Úspěchy | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Nárok na výplatu | Den obchodování | Měnová politika Fedu | Rekord | Seance v USA | Světové ekonomiky | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | Imbalance | JAR | Silnější dolar | Rychlý růst | Nejlepší strategie | Bankovní rada | Velikost pozic | Bear | Investice | Osobní příjmy | Business | Pro investory | Big Mac | Traders | Varianta omikron | Fondy peněžního trhu | Potenciál | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Big tech | Rally | Relativní výkon hlavních měnových párů | Ceny kakaa | Investujte | Výsledek zasedání | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Komoditní stratég | Komunikace | Důvody k nákupu | Viterra | Pravidla hry | Oživení ekonomiky | COPPER | Indie | Bod | Obchodování na akciových trzích | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | CFDs | Buy pozice | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Delta | Regulace | Zisk firem | Deriváty | Šéf Fedu | Tick | Praktické využití | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Základní pravidla | Společnost FTMO | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Důvěra | Pád akcií | Risk Off | Backtesting | Michel Barnier | Potenciál trhu | Oslabení dolaru | ZWK22 | Globální hospodářský růst | Americký akciový trh | Ukazatel | Členové Fedu | Dlouhá pozice | Slabší dolar | Obchodní politika | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Dollar | Splnění challenge | Inaugurace | Značný pokles | AUDJPY | Předběžné výsledky | Nezaměstnanosti v Německu | Nový cyklus | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Daňové příjmy | Oslabující americký dolar | Burzy | Objem maloobchodních tržeb | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Lukáš Voženílek | Chaos | Spread | UST | Optimismus na trhu | Trh s ropou | Export | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Signál | Aktuální cena | Roční růst | WASDE | Nové žádosti o podporu | Úbytek | NFIB | GBPUSD | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Partneři | PinBar | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Objem nákupů | Komodity ropa WTI | Britské měny | Tržby v Německu | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Fundamentální data | 1 milion | Pro tradery | Services | London metal exchange | Upozornění na rizika | Praha | SOYBEAN | Neúspěch | Britská vláda | Odlesňování | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | BaFin | Média | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Valuace | Liz Truss | FedWatch | Potenciální ztráty | Rozšíření | Paládium | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Důležitá data | Objem prostředků | COVID-19 | Béžová kniha | Silný trh | Cena ropy WTI | WIG20 | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | Brusel | Burzovní průvodce | NFP | Devizové rezervy | Potenciální zisky | Graf komodity | Obchodní dny | Kurz zlata | Nikkei | Konvergence | Short selling | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Zasedání Bank of Japan | Růst britské ekonomiky | Sázení | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí nezaměstnanost | Parabolic SAR | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Evaluace | Americký trh práce | TIM | Propouštění | Energie | NAHB | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Investiční manažeři | Bondy | Ekonomické dopady | Prodej | Rok 2024 | Platforma xStation | Chicago Board of Trade | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Obchodování s deriváty | Bloomberg | Admiral Markets | Evropská unie | Halifax | Pákový efekt | Ceny stříbra | Rozvoj | Silný růst | ICE | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Obchodovanie | Slabý dolar | Komoditní trhy | Neuspokojivé výsledky | University of Michigan | Současný trend | Růst poptávky | Korekce | Inducement | MetriX | Špatné výsledky | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Nerozhodnost trhu | První rezistence | Riziko recese | Spekulant | NZD/CAD | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Pád ceny | Průzkumy | Pokles libry | Downtrend | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | CTA | Instrument | Hráči na trhu | Přehled | Technické ukazatele | Zhoršení nálady | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | Rostoucí trend | High | Získat fundovaný účet | Beta | Obchodní proces | Míra zisku | Sójové boby | Pivot Point | Tým InstaForex | OECD | Silná korelace | CHF | Napětí na Ukrajině | Obchodování ETF | Měnový trh | Ropné futures | HDP USA | Spot | Ztrátové pozice | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Změna trendu | Velikost lotů | James Bullard | Otočení trendu | Trendline | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Volby v USA | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | Relativní výkon | S&P 500 | JDE | Podpora | Definovaný obchodní plán | Historická data | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Růst tržeb | NFP data | Spojené království | Evropský regulátor | Mexické peso | Cena | Obchodování GBP | Maloobchodní prodeje | EU a USA | Příkaz stop-loss | NYMEX | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | Komodity zlato | MJ | Obchodní spory | Upozornění | CNN | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Komodita | Rozpočet | Pohyb cen | Setkání centrálních bankéřů | Evropské indexy | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | Prime | DOT | CME Group | Close | BAT | Aave | Kurzy | IG | Finanční prostředky | Ekonomické údaje | Nové rekordy | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Silná americká data | Spekulace na růst | Drahé kovy | Ekonomická data z USA | Premiérka Liz Trussová | Propad ropy | Výhledy | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | DAX | Ekonomická rizika | Rezervy | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Nákupní korekce | Poměr RRR | Hliník | Fibonacciho retracement | Debata | Kurzy měn | Podhodnocený | Akcie společnosti | Profesionální trader | Statistiky z eurozóny | Obchodní válka | Fiskální stimuly | Forex asistent | Tempo růstu HDP | Báze | Nepříznivé počasí | Jednotná měna | Zlato | Graf komodity Ropa WTI | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Ekonomické teorie | Inflace v Německu | Desetileté dluhopisy | Pozitivní výsledky | Denní graf | Impulzy | Komentáře Fedu | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Arcane Research | Indikátor MACD | Práce | Schwab | Úspěch | Portfolio manažeři | Jestřábí přístup | Nový býčí trh | Protikoronavirová opatření | Ceny kávy | Likvidita | Britské referendum | Cíle | Novozélandská centrální banka | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Forex trading | Zásoby benzinu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Banky | Buy | Obchodní podmínky | Produktivita práce | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Cena dnes | Vlády | CBOT | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Ceny mědi | Malý prostor | Šance | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Capital Management | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | Aktivita obchodníků | PMI v eurozóně | Poptávka po ropě | Rozdělení zisku | Měsíční měnový report | Wall Street | Prop společnost | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | cTrader | Dobrá čísla | Měnové politiky v USA | NLP | Tisková konference FOMC | Zlepšení | Prezidentský kandidát | Sazby Fedu | Světové akciové trhy | ČR | XTB | Výsledek hlasování | Kontrakt | Uzavření dohody | Supportní zóna | Výraznější pokles | Intervenovat | Bavlna | Zastavení poklesu | Snížení produkce ropy | Americký Fed | API | Pozice | Jádrový CPI | Vítězství nad inflací | Stock | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Techničtí obchodníci | OCI | Aktivity v eurozóně | Pullback | Market Maker | Příprava | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Inflační report | Platební neschopnosti | Kovy | Švýcarský frank | Hedge | Market | MQL4 | Svíčkové formace | Henry Hub | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | Hlavní trendy | Support | Hospodářská zvířata | Průměrná mzda | Ekonomické statistiky | Brokeři | Scalper | Transparentnost | Důležité informace | FX | Obchodní deficit | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Větší zisky | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Energetické trhy | Investiční banka | Globální ekonomický výhled | Služby | Velikosti pozic | Výsledek prezidentských voleb | Vybrat zisk | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Zvýšená volatilita | Rizikovější aktiva | Dnešní růst | Tržní očekávání | Měnové války | OPEC | Ministryně financí | Broker | Trh zlata | Úroková sazba Fedu | Zrychlení inflace | Sentiment | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Jaroslav Tupý | Dění na trhu | Investoři | Americká ropa | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Futures a opce | Šílenství | Bohatý | Stop-Loss | Největší pokles | Růst libry | Graf komodity Zlato | Americké objednávky | Politická krize | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Výstupy | Výprodej akcií | Karanténa | Rostoucí výnosy | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | AdmiralMarkets | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Retracementy | Čínská vláda | Reddit | Report ADP | Ceny potravin | Omezení produkce | AUDUSD | Rezistence | Výrobní index PMI | Obchodovat komodity | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Saxo Bank | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Klíčový support | Oživení čínské ekonomiky | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Pozice dolaru | Velké banky | Akcie Nvidia | Průmyslové aktivity | Obchodujte | Nařízení | Bond | Další růst sazeb | Rostoucí náklady | Ropy | Makroekonomická situace | Struktura | Výrobní sektor | Dnešní obchodování | Očekávaná inflace | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | Předseda | Mimořádné zasedání | Slovník pojmů | Škoda | Pokles poptávky | Hospodářské výsledky | Oracle | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Krátké (short) pozice | USD | Commodity index | CAC40 | Zveřejnění zprávy | Cestování | Síla amerického dolaru | Peso | Významné změny | Americký dolar dnes | Růst aktivity | Contango | Emoce | Zvýšení základní sazby | Zvýšení daní | Rostoucí životní náklady | Jak trh reaguje | Technologické tituly | Nové příležitosti | PayPal | PMI ze sektoru služeb | Oblasti obchodování | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | Ekonomické recese | D1 | Investing.com | HDP v USA | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Market Watch | Výroční zpráva | Aerospace | Trendové pohyby | Silný dolar | Tvůrci trhu | 3M | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | US500 | Zemědělské plodiny | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Viceguvernérka | USDA | Posilování eura | Vývoj akcií | Cena ropy | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Události ve světě | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | Rotace | CZ | Průraz | Tlak medvědů | Australský dolar | Korporátní daně | Board of Trade | Inflace ve službách | Rallye | Objem exportu | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Sezónní faktory | GBP/AUD | Trh s futures | ANO | Nový premiér | Britské libry | Vlnová struktura | Hloubka trhu | Pokles eura | Významné zprávy | Časové období | Dogecoin | Bearish | Finanční ztráty | Economic | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Makro data | Markets | USD/CHF | Dezinflační proces | Dlouhodobější trend | Repo operace | Významné pohyby | Time-Frame | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Úspěšný trading | Commodity Channel Index (CCI) | Rok 2024 | Další rozvoj | Kanada | COT (Commitment of Traders) | Nejistota | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Akcie technologických společností | Profesionální obchodník | Monetizovat | Kryptoměna | Makroekonomický kalendář | Opce | Výhled pro EUR/USD | Smart money | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Libra klesá | Martin Klass | Britský regulátor | MetaTrader 4 | Technické patterny | Swap | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | Kurz CZK | Break Even | Prognózy inflace | Americký dolar | Počet obchodů | VaR | Klíčový faktor | Zamyšlení | Nízké ceny ropy | US100 | Lockheed | Makro | Klesající trendové čáry | Příjmy a výdaje | Evropská centrální banka | Mutace koronaviru | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Akcie Philip Morris | ECB | HICP | TTIP | Sazby ECB | SPAD | Voda | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | HG měď | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Alokace | Philadelphia Fed | Obchodní instrumenty | Ziskovost | Oslabení japonského jenu | Doporučení | Odraz ceny | ECN | Inflační očekávání | Oslabuje dolar | Makroekonomické data | Body | Snížení rizika | Arabica | Výhled na rok 2025 | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Obilniny | Fear and Greed | Payrolls | Světové poptávky | Holubičí postoj | VET | ROCE | Spekulace | Měny regionu | Krátkodobý klouzavý průměr | Vysoké zisky | Navýšení | Graf akciového indexu S&P 500 | Omikron | Referendum | Týdenní pokles | Americká cla | Zasedání amerického Fedu | Denní drawdown | Údaje o nezaměstnanosti | Cykly | Konzervativci | Hizballáh | Hedging | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | PBOC | Černé zlato | Sterling | Úroveň supportu | Silné euro | Politické riziko | Pimco | Časové rámce | Síla měn | Zpracovatelský průmysl | Materiály | Analýza měnových párů | PMI ve službách | Spekulanti | Řízení kapitálu | Martingale | Globální trh | Poptávky po ropě | PMI pro sektor služeb | Silný růstový potenciál | Nákupní signál | Prodeje | Základní sazba | Zpráva o vývoji inflace | Linie podpory | Fúze | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Uhlí | Trend klesající | Intradenní obchodník | Jestřábí politika | Investor | Stochastic | USD/JPY | Mentor | Put | Dvojité dno | Sazba Fedu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Jestřáb | MMM | Nové údaje | Strukturální změny | Obchodování Futures | Banka | Produkce ropy | Obchodování na forexu | Vybrání likvidity | Zvýšený zájem | Stav americké ekonomiky | Cenový index výdajů | Významné události | Američané | Banka UBS | Graf dne | Nový kmen koronaviru | Nízká inflace | Baker Hughes | Průmyslové kovy | Pohyb dolaru | CNBC | Statistika | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Americký HDP | Richmond | Německá inflace | News | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot