Pátek 14. června 2024 04:49
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei SwiftTrader

Marathon

img

Trump na setkání těžařů BTC prohlásil, že kryptoměny miluje a rozumí jim!

12.06.2024 Několik těžařů kryptoměn se v úterý večer sešlo v Mar-a-Lago na setkání s prezidentským kandidátem Donaldem Trumpem, který slíbil, že se jich bude zastávat na mezinárodní úrovni. Mezi účastníky byli zástupci špičkových těžařských společností zabývajících se těžbou bitcoinů, jako jsou CleanSpark, Riot Platforms, Marathon Digital, a další významní hráči v oboru.
img

Bitcoin ukončil týden na vyšší úrovni po silném přílivu do amerických spotových bitcoinových ETF

11.06.2024 Bitcoin zakončil minulý týden o 3 % výše po silném přílivu peněz do amerických spotových bitcoinových ETF. V úterý došlo k celkovému přílivu 887 milionů USD do amerických spotových bitcoinových ETF, což byl druhý nejvyšší den zaznamenaný od jejich spuštění. V čele stál FBTC společnosti Fidelity s 379 miliony dolarů, následovaný IBIT společnosti BlackRock s 274 miliony dolarů.
img

Wall Street stahuje úvodní ztrátu na 0,5 %

29.05.2024 Index Dow Jones -0,95 % na 38483,26 b. S&P 500 -0,52 % na 5278,32 b. Nasdaq Composite -0,28 % na 16971,4 b.
img

US OPEN: Americké aerolinky klesají po upozornění na zisk od American Airlines

29.05.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní hotovostní obchodování níže – S&P 500, Dow Jones a Nasdaq se na začátku seance obchodovaly přibližně o 0,7 % níže, zatímco Russell s malou kapitalizací klesl o více než 1,6 %.
img

Spotové ETF na Ethereu jsou o krok blíže k tomu, aby byly dostupné v USA

28.05.2024 Ethereum bylo minulý týden jedním z nejvýkonnějších kryptoaktiv a upoutalo pozornost poté, co Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) schválila systém 19b-4, který umožňuje americkým burzám (místům provozovaným společnostmi Cboe, Nasdaq a NYSE New York Stock Exchange) kótovat ethereum spot ETF.
img

S&P 500 si připsal již čtvrtý týdenní zisk v řadě

20.05.2024 Americké akciové indexy se v minulém týdnu vyšplhaly na nová historická maxima, když většinu zisků zaznamenaly ve středu po zveřejnění inflačních čísel. Index S&P 500 si za celý týden připsal přibližně 1,5% nárůst, což představuje již čtvrtý týdenní zisk v řadě. Při absenci nových zpráv v úplném závěru týdne investoři spíše vyčkávali a hlavní indexy spíše přešlapovaly na místě. Mezi nejživějšími akciemi byly v pátek komoditní tituly. Akcie producenta mědi a vzácných kovů Freeport-McMoRan se díky 4% růstu dostaly nejvýše od roku 2011. Mezi top akciemi v rámci indexu S&P 500 byly i akcie dvou těžařů ropy – Marathon Petroleum a Valero Energy, které rostly o více než 3 %.
img

Akcie založené na kryptu jsou v zisku i přes stažení bitcoinu

06.05.2024 Kryptoměny, včetně bitcoinu, se během týdne obchodují výše a tyto zisky se protáhly až do pondělního obchodování. Bitcoin dnes testoval oblast 65 000 USD, ale nepodařilo se mu překonat a stáhl se zpět pod hranici 64 000 USD. Mezitím se akcie s kryptoměnami nadále obchodují výše, protože bitcoiny stále zůstávají nad úrovněmi před víkendem.
img

Dlouho očekávaná událost ze světa kryptoměn. Přinese další halving bitcoinu nová maxima?

03.05.2024 Halving je fenomén, který každé 4 roky netrpělivě očekávají nadšenci, obchodníci i těžaři kryptoměn. Toto pečlivě načasované snížení blokových odměn, k němuž došlo v pátek 19. dubna 2024, mění nejen dynamiku nabídky bitcoinů, ale způsobuje vlny i na širším trhu digitálních aktiv.
img

Ranní okénko - Česká ekonomika očekává návrat na růstovou trajektorii

30.04.2024 Dnes očekáváme zveřejnění výše reálného hrubého domácího produktu za první čtvrtletí, a to jak v Česku, tak v Německu. Nejprve budou zveřejněna sezónně očištěná data za Českou republiku, kde, po zohlednění inflace, očekáváme meziroční růst ve výši 0,4 %, což představuje malé zlepšení oproti závěru loňského roku (0,2 %). Mezičtvrtletní růst by měl dosáhnout taktéž výše 0,4 %. Měla by to být především spotřeba domácností tažená, poprvé od roku 2022, růstem reálných mezd, která českou ekonomiku opět vymaní z recese, ve které pobývala po většinu předchozího roku. Pro letošní rok očekáváme návrat na trajektorii růstu, který by měl dosáhnout výše 1,5 %.
img

Bitcoin se zlomově „rozpůlil“. Co to znamená pro jeho další cenový vývoj?

21.04.2024 V noci na sobotu se odehrálo napjatě vyhlížené „půlení“ bitcoinu. V celé historii této nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny teprve čtvrté. Předchozí „půlení“ (neboli „halvingy“) nastala v letech 2012, 2016 a 2020. Jedná se tedy o mimořádnou událost. Dochází při ní ke snížení odměny, kterou získávají těžaři bitcoinu za potvrzování transakcí, tedy za udržování celého systému v chodu. A to ke snížení na polovinu. Proto „půlení“.
img

CleanSpark získává 7 %; co znamená halving Bitcoinu pro těžební společnosti? 📌

19.04.2024 Ke snížení hodnoty bitcoinu na polovinu dojde během několika hodin.Na jedné straně by to pro investory na trhu kryptoměn mohla být pozitivní zpráva, protože nabídka nových Bitcoinů vstupujících na trh se dlouhodobě sníží na polovinu.Na druhou stranu je to špatná zpráva pro společnosti zabývající se těžbou Bitcoinu.
img

V centru pozornosti jsou energie: Jaké novinky čekají investory na Wall Street

15.04.2024 Akcie energetických firem stoupaly, když se zisky na akciovém trhu přesunuly mimo technologické společnosti, které dominovaly v loňském roce. Zájem investorů o nekomoditní sektory by ale mohl utrpět, pokud inflační očekávání dál porostou a obavy z agresivní politiky Fedu zesílí.
img

US Open: Wall Street na začátku týdne bojuje o to, kam směřovat

08.04.2024 Na začátku nového týdne otevírají trhy v USA mírně výše a rozšiřují lepší náladu v Evropě i dříve v asijsko-pacifickém regionu. Zisky na Wall Street podporuje oslabující dolar. Index USDIDX se kótuje o téměř 0,15 % níže. Zajímavé je, že výnosy amerických dluhopisů naznačují jiný směr a dnes posilují na úroveň 4,43 %. Tyto úrovně byly naposledy k vidění na konci listopadu 2023. Vysoká volatilita USD a výnosů by mohla být předzvěstí nadcházejících zpráv CPI a PPI, které budou zveřejněny tento týden. Tyto zprávy pravděpodobně přinesou zvýšenou volatilitu a vysoké údaje o inflaci mohou potvrdit delší období vysokých úrokových sazeb v USA.
img

Akciový trh ignoruje realitu - sektorová analýza

29.02.2024 „V posledních měsících se vytvořil „dokonalý mix“ událostí, který přispěl k extrémnímu optimismu na akciových trzích. Ovšem v současnosti je trh iracionální a nereaguje na měnící se fundamenty, které mu nehrají do karet,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Bitcoin, Ethereum, Dogecoin vzrostly během Valentýnské tržního rally: Analytik předpovídá, že král kryptoměn velmi pravděpodobně dosáhne 60 000 USD

15.02.2024 Středeční rallye vyhnala tržní hodnotu BTC zpět nad 1 bilion dolarů, což představuje významný milník, kterého nebylo dosaženo od prosince 2021. Náladu podpořil značný příliv do spotových bitcoinových fondů obchodovaných na burze v USA. IBIT společnosti BlackRock zaznamenal v úterý čistý příliv téměř 500 milionů dolarů, zatímco odliv ze stávajícího fondu Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) postupně zpomaloval.
img

Ranní okénko - Recese na dohled

30.01.2024 Dnešní den bude především ve znamení dat HDP v posledním kvartálu roku 2023. V případě České republiky trh očekává, že mezičtvrtletně tuzemská ekonomika vzrostla o 0,2 %, zatímco naše prognóza počítá se stagnací. Každopádně české hospodářství s pravděpodobností hraničící s jistotou za kalendářní rok 2023 pokleslo (dle našeho odhadu o 0,5 %) zejména v důsledku velmi utlumené spotřeby domácností, které přepočítávaly každou korunu. Druhým faktorem je vývoj v zahraničí, kde ekonomika eurozóny včetně Německa klopýtá, což je problém pro silně exportovanou ekonomiku, jako je ta naše.
img

Ekonomický kalendář: Čtvrtletní výsledky Microsoftu a Alphabetu; údaje JOLTS

30.01.2024 Evropské futures ukazují na vyšší otevření seance v Evropě. Trhy v regionu APAC se obchodovaly s mírně slabším sentimentem. Čínské indexy se obchodovaly se značnými poklesy, které negovaly část oživení zaznamenaného v poslední době. Hang Seng aktuálně ztrácí 2,02 %. Trhy v Koreji a Japonsku si připisují mírné zisky.
img

Ranní shrnutí (30.01.2024)

30.01.2024 Trhy v regionu APAC se obchodovaly v mírně slabší náladě. Čínské indexy zaznamenaly výrazné poklesy, které negovaly část oživení zaznamenaného v poslední době. Hang Seng aktuálně ztrácí 2,02 %. Trhy v Koreji a Japonsku zaznamenávají mírné zisky.
img

US OPEN: Akcie spojené s kryptoměnami po schválení bitcoinového ETF prudce vzrostly

11.01.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování většinou výše - S&P 500 si při otevření připsal 0,3 %, Nasdaq vyskočil o 0,6 %, Dow Jones se obchodoval beze změny a malý Russell 2000 klesl o 0,6 %. Společnosti spojené s kryptoměnami získávají poté, co americká SEC včera schválila bitcoinové spotové ETF, když bitcoin vyskočil nad hranici 48 000 USD.
img

US Open: US500 konsoliduje na rekordních maximech 🔔

27.12.2023 Přední americké benchmarky otevřely ve středu s opatrným optimismem a mírným nárůstem u US500, US30 a US100. Během posledních obchodních dnů letošního roku bychom mohli být svědky rozkolísaného obchodování v důsledku nízkého objemu na konci roku. Index US500 si dnes připisuje mírné zisky, podporované oslabujícím dolarem a klesajícími výnosy dluhopisů. Výnos desetiletých státních dluhopisů se mírně snížil a dvouletý výnos zaznamenal výraznější pokles. Dnešní ekonomický program je nevýrazný.
img

Ranní okénko - Vychází české HDP za 3.Q 2023

31.10.2023 Za pár minut vydá Český statistický úřad hlavní údaj dnešního dne, kterým je úvodní odhad HDP za třetí čtvrtletí tohoto roku v České republice. Ve druhé polovině roku jsme očekávali její postupné oživení, především díky vyšší spotřebě domácností, ale data například z maloobchodu ukazují, že české domácnosti zůstávají obezřetné pravděpodobně s příchodem zimní sezóny, a tak jejich spotřeba zůstává i nadále na nižších úrovních. Zejména z tohoto důvodu snižujeme náš původní odhad mezičtvrtletního růstu z 0,5 % na 0,2 %. Medián trhu je ještě pesimističtější, když predikuje stagnaci (0,0 %). Na pomoc tuzemské ekonomice by mohla přispěchat Česká národní banka, pokud by se na jejím čtvrtečním zasedání našla většina v bankovní radě, která by zvedla ruku pro snížení základní úrokové sazby. Tímto krokem by se začaly uvolňovat podmínky nejen v podnikatelské sféře, ale také na hypotečním trhu, který značně zamrznul.
img

Tesla si ve 3. čtvrtletí udržuje stabilní zásobu bitcoinů na úrovni 9 720 BTC

19.10.2023 Společnost Tesla za tři měsíce do konce září nekoupila ani neprodala žádné bitcoiny a její zásoby zůstaly beze změny na úrovni 9 720 BTC.
C:\fakepath\trader-21092023-27-zm.jpg

FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů

21.09.2023 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty.
img

Index S&P 500 v tomto týdnu oslabil

06.09.2023 Americké akciové trhy v posledních dvou týdnech zaznamenaly solidní růst. Obzvláště silný byl minulý týden, kdy index S&P 500 posílil o 2,5 %. Index S&P 500 v tomto týdnu odepsal mírných 0,4 %, zatímco technologický Nasdaq 100 dokázal vykřesat minimální růst, a tak si připsal již šestý růst během posledních sedmi dní. Cena ropy Brent se poprvé od listopadu minulého roku vyšplhala na 90 USD/barel. Růst ceny ropy pomohl nahoru akciím ropných producentů, když akcie Chevron nebo Marathon Petroleum přidaly přibližně 1 %. Ve většině sektorů jsme včera sledovali spíše pokles. Opačným směrem se spolu s ropným sektorem vybraly i technologie.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 1. září 2023

01.09.2023 BlackRock, jeden z největších investičních obrů na světě, se noří čím dál hlouběji do odvětví těžby bitcoinů. Podle posledních údajů se stal druhým největším akcionářem už ve čtyřech z pěti firem na těžbu bitcoinů, které jsou podle tržní kapitalizace největší. Jsme svědky postupující centralizace nejstarší kryptoměny?
C:\fakepath\trader-29082023-46-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy se po stagnaci začaly mírně zvyšovat, Brent je nad 84 USD za barel

29.08.2023 Ceny ropy se po stagnaci, která vývoj na trhu provázela část dne, začaly později zvyšovat. Obchodníci sledují hurikán Idalia, který míří k Mexickému zálivu a který by mohl způsobit omezení dodávek. To by mělo znamenat krátkodobou podporou pro ceny. Náladu na trhu určuje i možnost slabší poptávky kvůli dalšímu zvýšení úrokových sazeb ve Spojených státech.
img

Ekonomický kalendář: Snížení ratingu Fitch, zpráva o zaměstnanosti ADP v centru pozornosti

02.08.2023 Trhy s futures ukazují na nižší otevření dnešní evropské hotovostní seance. Futures na EuroStoxx se v době tisku pohybují přibližně o 0,8 % níže. Děje se tak v souvislosti s nárůstem averze k riziku po snížení úvěrového ratingu USA agenturou Fitch. Agentura Fitch snížila úvěrový rating USA z AAA na AA+ poté, co jej v květnu zařadila do negativního režimu. Tato zpráva bude pravděpodobně i dnes pokračovat v titulcích novin.
img

Ekonomický kalendář: Konečné PMI z Evropy, ISM ve výrobě v USA

01.08.2023 Trhy s futures naznačují, že dnešní evropská peněžní seance otevře beze změny. Stane se tak po smíšeném obchodování v Asii na začátku dnešního dne a po včerejší optimistické seanci na Wall Street. AUD je dnes hybatelem poté, co RBA na dnešním zasedání přinesla holubičí překvapení a ponechala sazby beze změny. Australský dolar je nejhorší měnou G10, když AUDUSD klesl pod hranici 0,6700 a smazal většinu včerejších zisků.
img

Ranní okénko - Růst/nerůst české ekonomiky

01.08.2023 Dnes dopoledne vyjde tuzemský index nákupních manažerů (PMI), kde očekáváme, že dojde k dalšímu meziměsíčnímu poklesu, jak naznačují předběžné výsledky v této statistice v Německu i v celé eurozóně. Tato zpráva nepotěší zpracovatelský průmysl, na druhou stranu z pohledu spotřebitelů se jedná o pozitivní signál, že inflace by měla i dále zpomalovat. Odpoledne ministerstvo financí zveřejní plnění státního rozpočtu ke konci července. Červnový výsledek dopadl lépe, než se čekalo a to zvláště kvůli přílivu peněz z Evropské unie. Uvidíme, jak se vyvíjelo hospodaření státu během posledního měsíce. Zaznamenáníhodnou zprávou z pohledu veřejných financí zajisté je, že včera prezident republiky Petr Pavel podepsal novelu zákona o zvýšení spotřební daně z nafty na původní úroveň s účinností od dnešního dne. To by mělo státnímu rozpočtu přinést každý měsíc zhruba 800 mil. Kč.
C:\fakepath\eurusd-22062023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 22.6.2023

22.06.2023 Americké akcie včera oslabily. Šéf americké centrální banky (Fed) Jerome Powell před sněmovním výborem pro finanční služby naznačil další zvyšování úrokových sazeb.
img

Ranní okénko - Dnes vyjde výsledek HDP, zítra zasedá ČNB a Fed

02.05.2023 Po prodlouženém víkendu přichází týden nabitý ekonomickými daty, a to již od dnešního rána. Za několik minut dorazí český výsledek HDP, o půl hodiny později index nákupních manažerů ve výrobě a odpoledne završí sérii stav státního rozpočtu ke konci letošního dubna. Z eurozóny přijde výsledek dubnové inflace a ze Spojených států statistika továrních objednávek. Již ráno přitom kalendář otevřelo Německo, kde vyšla statistika maloobchodních tržeb. Ty nečekaně silně poklesly, kdy namísto trhem očekávaného meziměsíčního růstu o 0,4 % klesaly tržby o 2,4 %. Meziročně jsou nižší o 6,5 %. Tempo novinek proudících na trh nezpomalí ani v následujících dnech, kdy zítra zasedá ČNB a Fed, ve čtvrtek také Evropská centrální banka. V pátek dorazí z USA měsíční data z trhu práce.
img

Americký akciový trh skončil poklesem, Dow Jones se propadl o 0,59 %

05.04.2023 Počet volných pracovních míst v USA v únoru klesl na nejnižší úroveň za téměř dva roky a ukazuje tak na ochlazení trhu práce, zatímco výrobní objednávky druhý měsíc po sobě klesly.
C:\fakepath\eurusd-28032023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 28.3.2023

28.03.2023 Americké akcie včera převážně posilovaly díky poklesu obav ohledně bankovního sektoru. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si připsal 0,60 procenta a zakončil obchodování na 32.432,08 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 0,16 procenta na 3977,53 bodu, zatímco index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,47 procenta na 11.768,84 bodu.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 13. března 2023

13.03.2023 Vedení kalifornské Silvergate Bank, finančního zprostředkovatele v oblasti kryptoměnového průmyslu, která nedávno vyhlásila bankrot a vstoupila do likvidace, prodalo na vrcholu býčího krypto trhu akcie v celkové hodnotě přes 103 milionů dolarů. Bývalý generální ředitel Dennis Frank "vydělal" asi 25 % této částky, když v období od března do listopadu 2021 prodal téměř 189 000 akcií. Průměrná prodejní cena prezidenta Franka činila 140 dolarů za akcii. K dalším insiderům, kteří prodávali na vrcholu, patří zástupce výkonného ředitele Derek Eisele, výkonný ředitel Alan Lane, hlavní stratég Ben Reynolds a provozní ředitelka Kathleen Fraher.
img

Bitcoin poprvé od srpna překročil 25 tisíc dolarů!

17.02.2023 Největší kryptoměna podle tržní kapitalizace se nedávno obchodovala za zhruba 24 920 dolarů, což představuje nárůst o více než 9 % za posledních 24 hodin. Ještě v úterý se BTC držel pod hranicí 22 000 USD, než začal prudce růst, když se investoři otřepali z nejnovějších vlažných údajů o inflaci a regulačního zásahu proti stablecoinům.
img

Apple, Alphabet nebo Amazon. Co napoví hospodářské výsledky technologických gigantů

01.02.2023 Hospodářské výsledky za 4. čtvrtletí zatím ukazují značný tlak na marže zejména v technologickém sektoru. Tento týden je tak hodně v sázce, protože po čtvrtečním uzavření trhů mají svůj hospodářský výsledek zveřejnit Apple, Alphabet a Amazon. Analytici nejsou nijak zvlášť optimističtí a podle nich budou výsledky i v případě těchto technologických firem odrážet tlaky na marže.
img

Vstoupí česká ekonomika do technické recese?

31.01.2023 Za několik málo minut vychází výsledek českého HDP za poslední loňský kvartál. Široce očekáván je pokles, mezičtvrtletně zhruba o 0,6 %. Pokud se naplní tento scénář, znamená to druhý pokles v řadě a naplnění všeobecně uznávané definice technické recese. Již ráno vyšla statistika z německého maloobchodu, která ukázala nečekaně silný pokles. Trh očekával meziměsíční pokles o 0,2 %, nakonec se ale dostavilo podstatně výraznější snížení, o 5,3 %.
img

Ekonomický kalendář: Dnes reportuje ExxonMobil, McDonald's nebo AMD a na programu je také HDP eurozóny

31.01.2023 Evropské akciové indexy otevřely v úterý s malými medvědími gapy po včerejším poklesu na Wall Street a dnes v Asii. Energetické komodity korigují. Brent klesá o 0,7 %. Drahé kovy jsou pod tlakem posilování USD, přičemž zlato ztrácí 0,5 %, zatímco platina a stříbro klesají o 1,4 %.
img

Rozdělení velkých technologických firem by mohlo být dobrou zprávou pro investory

26.01.2023 ODHALENÍ: Americké ministerstvo spravedlnosti podalo antimonopolní žalobu na reklamní technologie společnosti Alphabet. Následuje tak podobnou antimonopolní žalobu proti jejímu vyhledávacímu byznysu. Nebudeme se vyjadřovat k meritu věci, ale uvedeme tři body. 1) V oblasti antimonopolního práva, které se datuje do doby před více než sto lety, se při regulaci „bezplatných“ produktů nacházíme na neprobádaném území. 2) Historie ukazuje, že vyřešení těchto otázek může trvat desítky let. 3) „V nejhorším případě“ jsou restrikce a rozpady často pro akcionáře výhodné, od Standard Oil v roce 1911 po Microsoft v roce 2002, protože uvolňují hodnotu a ukončují nejistotu.
C:\fakepath\eurusd-29112022-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 29.11.2022

29.11.2022 Americké akcie včera oslabily. Protesty ve velkých čínských městech proti přísné politice, která má zabránit šíření nemoci covid-19, vyvolávají obavy o další hospodářský růst v zemi. Akcie firmy Apple pak stáhl dolů nejistý výhled výroby jejích telefonů iPhone v Číně.
img

Propad akcií Robinhood 📉 Padlá krypto burza FTX má stále podíl ve společnosti?

09.11.2022 Akcie společnosti Robinhood (HOOD.US), která nabízí platformu pro obchodování s kryptoměnami popilar, včera ztratily 20 % a dnes před otevřením burzy se obchodují níže v souvislosti s akvizicí FTX společností Binance a přílivem neutěšených nálad na trhu s kryptoměnami. Zkrachovalá burza FTX ve společnosti pravděpodobně stále drží významný podíl:
img

Ekonomický kalendár: Všetky oči na Fed!

02.11.2022 Akciové trhy v Európe sú dnes pripravené na vyššie otvorenie, keďže obchodníci sa pripravujú na veľmi očakávané zasadnutie FEDu. Americká centrálna banka oznámi rozhodnutie o menovej politike o 19:00, po ktorom bude o 19:30 nasledovať tlačová konferencia predsedu Powella. Zatiaľ čo sa všeobecne očakáva, že Fed zvýši úrokové sadzby o ďalších 75 bázických bodov, investori sa zamerajú na jeho budúce usmernenia v rámci nedávnych špekulácií, že by mohol čoskoro spomaliť tempo zvyšovania sadzieb. Na druhej strane, solídne údaje o HDP, robustné údaje o pracovných miestach v USA, silná jadrová PCE inflácia a aktivita v továrňach v USA signalizovali, že predchádzajúce zvýšenia sadzieb ešte musia stlmiť ekonomickú dynamiku a udržať Federálny rezervný systém v kurze, aby zostal agresívny. Okrem Fedu môžu správy ADP o 13:15 a údaje o zásobách ropy DOE o 15:30 vyvolať určitú volatilitu na USD a rope.
img

Ranní okénko - Dnešek odstartuje výsledek českého HDP

01.11.2022 Od rána dnes budou na trh proudit česká ekonomická data. Za několik málo minut dorazí výsledek HDP, kde očekáváme stagnaci nebo jen velmi mírné zrychlení. Trh je o něco pesimističtější a medián odhadů podle Bloombergu předpokládá reálný pokles ekonomiky ve třetím čtvrtletí o 0,3 %. Po nakouknutí zpět přijde v půl desáté pohled dopředu skrze index nákupních manažerů (PMI) ve výrobním sektoru. Tržní očekávání je zde nastaveno stejně jako u nás, a předpokládá další pokles indexu na hodnotu 44,1 ze zářijových 44,7. Znamenalo by to, že index se bude pátý měsíc v řadě pohybovat pod úrovni 50 bodů, která značí zpomalování výroby. Po obědě pak dorazí ještě výsledek státního rozpočtu za prvních 10 měsíců letošního roku. Očekávat lze další prohloubení deficitu, který v září dosáhl 270 miliard Kč.
img

Bitcoin nad 20 000 USD 📈 Kryptoměny mažou ztráty.

27.09.2022 Podle některých analytiků může být katalyzátorem ceny bitcoinu oslabení dolarového indexu, který dnes ukázal na 103 bodů oproti včerejšímu vynikajícímu vrcholu nad 114 body. Na druhou stranu by však politika Fedu a data z americké ekonomiky stále mohla poskytnout palivo pro růst americké měny.
img

Kryptoměny před víkendem ztrácí. Přijde kapitulace těžařů BTC? 📉

23.09.2022 Bitcoin se stále snaží udržet nad červnovými minimy. Nicméně skličující sentiment na indexech se přiživuje na digitálních aktivech a altcoiny mažou většinu včerejších zisků. Blíží se kryptotrh další kapitulaci?
img

Americké akciové indikátory po vyjádření šéfa Fedu dál klesají

30.08.2022 Hodnota indexu Dow Jones Industrial Average do 17:01 GMT + 3 klesla o 0,7 % na 32 064,03 bodů. Index Standard & Poor's 500 do té doby klesl o 0,6 % na 4 032,75 bodů. Index Nasdaq Composite od otevření trhu ztratil 0,7 % a dosáhl 12 057,94 bodů.
img

Ekonomický kalendář: USA služby ISM, DOE report

03.08.2022 Futures trhy naznačují, že dnešní evropská hotovostní seance začne beze změny. V centru pozornosti zůstává Tchaj-wan. Čína v reakci na Pelosiovu návštěvu oznámila, že v nadcházejících dnech bude kolem ostrova pořádat živá požární cvičení. Zatímco napětí mezi Spojenými státy a Čínou roste, šance na přímou vojenskou konfrontaci jsou spíše mizivé. Nicméně trhy jsou náchylné k výkyvům a obchodníci by měli mít toto hlavní riziko na paměti.
img

Ekonomický kalendář: Trhy sledují návštěvu Pelosiové na Taiwan

02.08.2022 Na globálních finančních trzích lze zaznamenat nárůst averze k riziku, jeikož včera bylo potvrzeno, že předsedkyně americké Sněmovny reprezentantů Pelosiová dnes odpoledne navštíví Tchaj-wan. Očekává se, že na ostrov dorazí kolem 16:30, což je krok, který Čínu jistě rozzlobí. Jde o klíčovou událost dne a trh bude pozorně sledovat čínskou reakci. Čína již oznámila, že v nadcházejících dnech provede v oblasti vojenská cvičení jako ukázku síly. Některá čínská média sice naznačují možnost přímého vojenského úderu na Pelosiho letadlo, ale takový krok je považován za spíše nepravděpodobný, protože Spojené státy by musely reagovat na atentát na třetího nejvyššího představitele USA, což by mohlo vést k válce mezi Čínou a USA. Přesto počítejte s tím, že trhy budou odpoledne nervózní.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones vzrostl o 0,28 %

26.07.2022 Nejziskovější složkou indexu Dow Jones byla dnes společnost Chevron Corp, která vzrostla o 4,29 bodů, resp. 2,98 %, a uzavřela na hodnotě 148,48. Společnost The Travelers Companies Inc vzrostla o 3,56 bodů, resp. 2,28 %, a uzavřela na úrovni 159,98. Caterpillar Inc stoupla o 3,19 bodů, resp. 1,79 %, a uzavřela na hodnotě 181,81.
img

Americké akcie uzavřely níž, Dow Jones klesl o 1,56 %

29.06.2022 Mezi složkami indexu Dow Jones podala dnes největší výkon společnost Chevron Corp, která vzrostla o 2,37 bodů neboli 1,61 % a uzavřela na hodnotě 149,94. Citace Dow Inc vzrostla o 0,31 bodu, resp. 0,59 %, a obchodování zakončila na úrovni 52,53. UnitedHealth Group Incorporated stoupla o 2,78 bodů, resp. 0,55 %, a uzavřela na hodnotě 508,44.
C:\fakepath\eurusd-14062022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 14.6.2022

14.06.2022 Americké akcie zahájily nový týden poklesem. Důvodem jsou rostoucí obavy, že očekávané agresivní zvyšování úrokových sazeb centrální bankou USA (Fed) uvrhne americkou ekonomiku do recese.
img

Hlavní americké indexy ztratily v pondělí 4 %

10.05.2022 Americké akciové indexy v pondělí klesly, přičemž největší ztráty utrpěly sektory ropy a plynu, technologií a základních materiálů.
img

Bitcoin poklesl pod $37 500 s výprodejem na akciových trzích

06.05.2022 Trh s kryptoměnami zažívá v posledních dnech velmi vysokou volatilitu. Výprodeje vyvolaly obavy z rizika recese a zvýšené inflace. Tyto faktory způsobily, že se akciové indexy znovu ponořily a stáhly s sebou trh s kryptoměnami. Je vidět, že korelace bitcoinu s technologickým indexem NASDAQ je stále silná.
img

Ekonomický kalendář: Dnes zasedání Fedu

04.05.2022 Futures trhy dnes naznačují na open pro hlavní evropské indexy beze změny. Americké futures se obchodují taktéž beze změny, což zdůrazňuje, že nejistota se netýká pouze evropských investorů. Evropská seance je nabitá ekonomickými zprávami, ale bohužel většina z nich budou revize dubnových dat PMI, a proto je nepravděpodobné, že by vyvolaly nějaké větší pohyby na trzích. Situace na trzích se však později během dne překlopí v ještě zajímavější díky události nejvyšší úrovně.
img

Americký akciový trh v úterý po údajích o březnové inflaci klesl

13.04.2022 Americké akciové indexy skončily v úterý v negativním teritoriu poté, co nejnovější údaje o indexu spotřebitelských cen v USA ukázaly, že březnová inflace dosáhla nového maxima. Akcie opustily všechny zisky dosažené na začátku seance.
img

Americké akcie uzavřely na nižší úrovni, Dow Jones klesl o 0,58 %

22.03.2022 Mezi složkami indexu Dow Jones vykázala dnes největší zisky společnost Chevron Corp, která vzrostla o 2,92 bodů neboli 1,81 % a uzavřela na hodnotě 164,65. Společnost Quotes Dow Inc vzrostla o 0,96 bodů (1,54 %) a zakončila obchodování na úrovni 63,35. Společnost The Travelers Companies Inc vzrostla o 2,27 bodů neboli 1,26 % a uzavřela na hodnotě 182,58.
img

Horníci, kteří hodlují nejvíce Bitcoinů, se „neúnavně rozšiřují“ 

18.03.2022 Podle řady těžebních metrik nejenže těžaři tvrdě drží, ale také dramaticky zvyšují míru hashrate. Těžaři Bitcoinu (BTC) drží stále více BTC, zatímco v roce 2022 „neúnavně rozšiřují“ své operace.
img

Akcie ropy v roce 2022: 6 tipů na nejlepší ropné akcie

10.03.2022 Akcie ropy jsou v důsledku růstu ceny ropy v posledních dnech opět v hledáčku investorů. Konflikt na Ukrajině nadále pokračuje a některé země zavádějí embargo na dovoz ropy a plynu z Ruska. Mnozí investoři se ptají, jaké to bude mít reálné dopady na cenu ropy a zda může tento růst nadále pokračovat.
img

Krize na Ukrajině: Do jakých akcií investovat?

28.02.2022 Invaze ruských vojsk na Ukrajinu pokračuje již pátým dnem. Přestože se dnes uskuteční jednání mezi ruskou a ukrajinskou delegací, nikdo nedokáže odhadnout, jakého výsledku bude dosaženo. Rusko se také ocitá čím dál tím více v mezinárodní izolaci a dopadají na něj četné sankce.
img

Ekonomický kalendář: Trh se zaměří na zápis z posledního zasedání FOMC a americké maloobchodní prodeje

16.02.2022 Futures trhy ukazují na mírné zisky na počátku evropské seance. Nálada se začala zlepšovat včera po zveřejnění informací o stahování ruských jednotek od ukrajinských hranic. Joe Biden však včera upozornil, že Spojené státy zatím nemohou informace z Ruska potvrdit. Dnešek je nejzajímavějším dnem z tohoto týdne z pohledu makrodat. Investoři čekají na výsledky amerických maloobchodních prodejů za leden ve 14:30. Po prosincovém poklesu bychom se měli dočkat růstu. Nicméně neméně zajímavé by mohl být také zápis z posledního zasedání FOMC. Investoři budou hledat vodítka, která by naznačila potenciální růst sazeb na březnovém zasedání. Co se týká výsledkové sezóny, tak se dočkáme hospodářských reportů společností jako Nvidia, Shopify, Kraft-Heinz a DoorDash.
C:\fakepath\Akcie-08022022-uvod.png

IPO společnosti Rhodium Enterprises: Těžaři z Texasu

08.02.2022 V roce 2008 tehdy neznámý programátor pod pseudonymem Satoshi Nakamoto zveřejnil algoritmus pro vytvoření první kryptoměny na světě s názvem Bitcoin (BTC).
img

Ekonomický kalendár: Zasadnutie OPEC+ a dáta ADP v centre pozornosti

02.02.2022 Európske akciové indexy začali dnešné obchodovanie vyššie. Dnes bude zverejnených niekoľko zaujímavých makroekonomických dát. Obchodníci s EUR sa zamerajú na predbežné údaje CPI z eurozóny o 11:00. Dnes sa tiež stretnú ministri krajín OPEC+, aby rozhodli o budúcej produkcii. Kartel sa údajne bude držať existujúcej politiky mierneho zvyšovania produkcie napriek silnému dopytu, pričom konštatuje, že svet čelí nedostatku energie v dôsledku zle vypočítaných energetických prechodov na ekologickejšie palivá zo strany spotrebiteľských krajín. Očakáva sa, že OPEC+ bude súhlasiť s plánovaným zvýšením o 400 000 bpd na marec, hoci v januári opäť nesplnil ťažobné ciele. Taktiež bude zverejnená správa z trhu práce ADP za január. Toto bude posledný náznak pred správou NFP naplánovanou na piatok, takže zverejnenie treba pozorne sledovať.
img

Americká předobchodní fáze trhu, 6. ledna: hlavní příčinou poklesu amerického akciového trhu je Fed

06.01.2022 Během dnešního ranního čtvrtečního obchodování futures na Dow po včerejším prudkém poklesu mírně vzrostly. Vše se stalo kvůli zveřejnění zápisu Federálního rezervního systému z jeho prosincového zasedání, z něhož vyplynulo, že to regulátor myslí vážně.
img

Peru se přidává na seznam: Země předložila svůj návrh zákona o kryptoměnách

06.01.2022 Zatímco obchodníci s etherem a bitcoiny po Novém roce svědomitě čekají, jakým směrem se bude pohyb dále vyvíjet a budou očekávat zlepšení, protože je s čím počítat, v Peru byl představen návrh nového zákona o digitálních aktivech, jehož součástí jsou i kryptoměny.
img

Americké akcie v závěru obchodování klesly, Dow Jones Industrial Average o 0,04 %

16.11.2021 V závěru obchodování na Newyorské burze ztratil Dow Jones 0,04 %, S&P 500 klesl o 0,00 % a NASDAQ Composite ztratil 0,04 %.
img

Ekonomický kalendář: ADP report a zasedání FOMC

03.11.2021 Evropské akciové trhy otevřely mírně v červených číslech. Dnes je na programu více důležitých fundamentů. Událostí číslo 1 je bezesporu zasedání FOMC. Očekává se, že Fed oznámí snížení objemu nákupu dluhopisů. Spekuluje se o termínu a rychlosti snižování. Investory však také zajímá načasování růstu sazeb. Dále je na programu report ADP z trhu práce a také zásoby ropy v USA, které často způsobují krátkodobě zvýšenou volatilitu na trhu s ropou.
img

Ekonomický kalendář: PMI revize a výsledky Pfizeru

02.11.2021 Evropské akciové trhy otevřely s mírnou ztrátou po negativní asijské seanci. V červených číslech se krátce po otevření ocitla také většina evropských indexů. Mezi nejvíce ztrátové měny dnes patří AUD. RBA na dnešním zasedání odstranila cílování výnosu z desetiletého dluhopisu s expirací v roce 2024 na 0,1 %. Drahé kovy se obchodují smíšeně, naopak průmyslové kovy a energetické suroviny rostou.
img

MMF očekává pokles inflace příští rok na úroveň před pandemií. Německý průmysl nečekaně klesl o 4 %

08.10.2021 Polská centrální banka (NBP) nečekaně sáhla ke zvýšení základní úrokové sazby o čtyřicet bazických bodů na 0,5 %. Polský předseda vlády Mateusz Morawiecki krok banky vítá, když prohlásil, že je mandátem NBP bojovat s vysokou inflací.
img

Inflace v eurozóně dosáhla 3,4 %. ČNB razantně zvýšila úrokovou sazbu o 75 bodů na 1,5 %

01.10.2021 Inflace v eurozóně se v září podle předběžných dat i nadále zvyšovala, když se vyšplhala na úroveň 3,4 %. Jedná se o nevyšší hodnotu za posledních deset let. Na růstu se nejvíce podílela energie, následovaná potravinami, alkoholem a tabákem.
img

Fed ukončí nákup aktiv do pololetí 2022. Plánuje zvyšovat sazby dříve, než se očekávalo

24.09.2021 Ze zasedání měnového výboru Fedu vyplynulo, že americká centrální banka hodlá začít se zvyšováním úrokových sazeb již v příštím roce, což je dříve, než se původně předpokládalo. Pokud se bude americká ekonomika vyvíjet podle predikcí Fedu, tak k taperingu (zpomalování tempa nákupů aktiv) by mělo dojít již v tomto roce. Úplné ukončení nákupů aktiv je pak naplánováno do pololetí příštího roku.
img

MicroStrategy bohatne na bitcoinech, zisk činí již 2 miliardy dolarů

21.09.2021 Softwarová společnost MicroStrategy pokračuje v nakupování bitcoinů. Momentálně jich vlastní již za několik miliard dolarů. Z firmy toto činí největšího investora do primární kryptoměny z korporátní sféry.
img

Čínská ekonomika začíná překvapivě zpomalovat. Inflace v EU je nejvyšší za posledních 10 let

17.09.2021 Z Číny jsme se tento týden dočkali dalších negativních fundamentů, když maloobchodní tržby zaznamenaly v srpnu meziroční růst jen o 2,5 %. Přitom se očekávalo, že tržby vzrostou o 7 %. Průmyslová výroba pak vykázala nárůst o 5,3 %, což bylo pomalejší tempo než v červenci, kdy zpevnila o 6,4 % meziročně.
img

Inflace v ČR dosáhla hodnot 4,1 %. Ekonomika v EU se po recesi vrátila k růstu o 2,1 % v Q2

10.09.2021 Podle konečných údajů Eurostatu ekonomika v Evropské unii ve druhém kvartálu zaznamenala mezičtvrtletní růst o 2,1 %. Došlo tak k obnovení růstu po dvojité recesi, která byla způsobená pandemií. V zemích platících eurem v porovnání s prvním čtvrtletím ekonomika zpevnila dokonce o 2,1 %.
img

Inflace v Polsku je poprvé po 20 letech nad 5 %. ČR má nezaměstnanost 2,8 %, nejnižší v EU

03.09.2021 Turecká ekonomika zaznamenala ve druhém kvartále mezičtvrtletní růst o 0,9 %. V meziročním srovnání však se HDP zvýšilo o úctyhodných 21,7 %. Tamní ekonomika byla jedná z mála světových ekonomik, která dokázala růst i v minulém roce, kdy docházelo k lockdownům.
img

Fed chce snížit nákup aktiv co nejdříve. Ceny přepravy kontejnerů z Číny vzrostly o 220 %, spotřebitelé se bojí inflace

27.08.2021 Na velmi sledovaném sympoziu v Jackson Hole se členové FEDu Bullard a Kaplan shodli, že k oznámení o snížení stimulů (nakupování aktiv) ze strany americké centrální banky by mělo dojít v nejbližší době. S největší pravděpodobností bychom se ho tedy měli dočkat již na zářijovém zasedání banky.
img

Wall Street zakončila v záporu

27.08.2021 Americké akciové trhy uzavřely včerejší obchodní den v záporných hodnotách, když odepsaly přibližně půl procenta, což znamená na úrovni svých denních minim. Největší ztrátu z jednotlivých sektorů zaznamenaly energetické společnosti, což bylo spojeno s poklesem ceny ropy. Výsledkem je oslabení akcií Marathon Oil o 2,4 %, Occidental Petroleum o 2,6 % a například Kinder Morgan o 2 %. Propadlíkem celého S&P 500 je pak společnost Autodesk, která odepsala 9,4 %. Akcie společnosti Salesforce.com naopak posílily o 2,7 % v reakci na příznivé výsledky za předchozí čtvrtletí. Silná čísla představila i společnost Snowflake, která přidala dokonce 7,6 %. Index Dow Jones oslabil o 0,54 %, S&P 500 o 0,58 % a Nasdaq o 0,64 %.
img

Fed naznačuje snižování nákupů aktiv již tento rok. Čína reguluje své technologické giganty, jejich akcie padají

20.08.2021 Růst průmyslová produkce v Číně v červenci klesl meziročně z červnových 8,3 % na 6,4 %, přitom analytici očekávali pokles růstu na 7,8 %. Maloobchodní tržby v nejlidnatější zemi světa také zaznamenaly snížení růstu, když na roční bázi dosáhly růstu o 8,5 % oproti 12,1 % z června.
img

Ceny nejen ojetin v USA zpomalují. Žádosti o podporu opětovně klesají k významné hranici

13.08.2021 Inflace v Česku zrychluje. Stejně jako je tomu u dalších evropských zemí, i v Česku začala inflace výrazně zvyšovat. Červencové číslo překvapilo trhy i centrální banku. Meziročně inflace vyskočila na 3,4 % a jádrová dokonce na 3,8 %. Jedná se o nejvyšší hodnoty za posledních čtrnáct a půl roku.
img

ČNB zvýšila sazbu na 0,75 %, tento rok očekává inflaci 3 %. Nezaměstnanost v USA klesla na 5,4 %

06.08.2021 Česká národní banka se opět rozhodla zvýšit základní úrokovou sazbu o čtvrtprocentního bodu na 0,75 %. K zvýšení sazby banka přikročila v tomto roce již podruhé především kvůli rostoucí inflaci, která souvisí s oživením ekonomiky. Banka také oznámila, že hodlá pokračovat ve zvyšování repo sazby v letošním i v průběhu příštího roku. Pro hike zvedli ruku čtyři členové bankovní rady. Jeden člen dokonce hlasovat pro zvýšení sazby o půl procentního bodu. Další dva bankéři byli pro zachování repo sazby na současné úrovni.
img

ČNB bude i nadále pokračovat ve zvyšování sazeb. Čína zavádí regulace i na vzdělávání.

30.07.2021 Čínské úřady o víkendu oznámily, že vzdělávací společnosti budou muset být pouze neziskové. Po nedávném zpřísňování regulací u čínských technologických firem to přirozeně vyvolalo obavu u investorů, kteří se houfně začali zbavovat akcií ze “země draka“. Tamní akciový index CSI 300 v tomto týdnu klesl až na osmiměsíční dno. Řada firem odepsala i přes 50 % své hodnoty. Investorům tak bylo rázným způsobem připomenuto, že při investicích v Číně musejí kromě standardních rizik počítat i s nevyzpytatelností komunistické strany a regulacemi. To může vést k tomu, že zahraniční investoři budou u těchto aktiv požadovat výraznější diskont, nebo sníží expozici.
img

Německo očekává návrat ekonomiky na úroveň před krizí již v Q3. Rusko zvedlo sazbu o rekordních 6,3 %, bojí se inflace

23.07.2021 Podle Deutsche Bundesbank se největší evropská ekonomika brzy vrátí na úroveň před koronakrizí. Německá centrální banka tedy očekává, že se tak stane nejspíše ve třetím čtvrtletí letošního roku, avšak jedním dechem dodává, že nesmí dojít k žádným významným komplikacím ve zpracovatelském průmyslu.
img

Inflace nezadržitelně roste, proti Powellovi stojí Rusnok. Dle něho se nejedná o přechodný jev

16.07.2021 Během dvoudenního vystoupení šéfa Fedu Jeroma Powella před Kongresem zaznělo, že finanční instituce ve spojených státech jsou dobře kapitalizované. Inflace, která se dostala vysoko nad inflační cíl centrální banky, v současnosti není podle Powella vázána na obvykle faktory, jako je napjatý trh práce či přehřátá ekonomika. Tento typ inflace je v historii jedinečný a podle centrálního bankéře bude pro Fed výzvou reagovat na tuto inflaci. Proto bude centrální americká banka i nadále pokračovat s hodnocením rizik, které ovlivňují inflaci. Powell také zopakoval, že se stále domnívá, že vysoká inflace je pouze přechodným jevem a že postupně bude docházet k jejímu poklesu.
img

ECB oznámila 2% inflační cíl. Pracovní trh v USA začíná ztrácet na síle

09.07.2021  Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA v minulém týdnu vzrostly na 373 000 oproti 371 000 z předminulého týdne. Trh počítal s poklesem k 350 000. Před vypuknutím pandemie se počty žádosti pohybovaly pod hranicí 200 000. Počet dlouhodobých žádostí o podporu se snížit o 145 000 na 3,34 mil. Trh se však nyní obává, že US pracovní trh začíná ztrácet na síle z první poloviny roku a mohl by nadále čelit těžkostem.
img

Česko má nejnižší nezaměstnanost v eurozóně. ECB plánuje utáhnout uvolněnou monetární ekonomiku

02.07.2021 Míra nezaměstnanosti v eurozóně se v květnu snížila z 8,1 % na 7,9 %. V Evropské unii pak došlo k poklesu nezaměstnanosti o jednu desetinu procentního bodu na 7,3 %. Nejnižší zaměstnanost z celé EU stále přetrvává v České republice (3,3 %). Nizozemsko se však také může pochlubit stejnou úrovní nezaměstnaností.
img

USA hlásí očekávaný růst HDP o 6,4 %. Americké banky prošly stress testy, mohou navýšit dividendy i odkup akcií

25.06.2021 Podle konečného údaje amerického ministerstva obchodu tamní ekonomika v prvním kvartále letošního roku meziročně vzrostla o 6,4 %, což bylo v souladu s předchozím odhadem ministerstva. Podle agentury Reuters stojí za robustním růstem mohutná fiskální podpora vlády. Nevětší podíl na růstu HDP měla výroba zboží dlouhodobé spotřeby.
C:\fakepath\eurusd-22062021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 22.6.2021

22.06.2021 Americké akcie včera výrazně posílily, index Dow Jones má za sebou nejlepší seanci za více než tři měsíce. Obchodníci se soustředí na energetický sektor a další odvětví, u kterých čekají růst při oživení ekonomiky.
img

Vyšší inflace je pouze přechodný jev, tvrdí Powell. Světová banka zamítla bitcoin jako měnu Salvadoru

18.06.2021 Japonská centrální banka (BoJ) se rozhodla na svém posledním zasedání ponechat základní úrokovou sazbu na -0,1 %, což nebylo žádným překvapením, jelikož Japonsko po delší dobu bojuje s deflací, i když se jádrové inflaci v květnu podařilo se dostat do kladných hodnot.
img

Země G7 se dohodly na 15% dani pro mezinárodní firmy. ECB očekává, že HDP stoupne o 4,6 %

11.06.2021 Kvůli zvyšující se inflaci se ruská centrální banka rozhodla již potřetí v tomto roce zvýšit hlavní úrokovou sazbu. Tentokrát centrální banka zvýšila sazbu o 50 bazických na 5,5 %. V doprovodném prohlášení banka oznámila, že nejspíše budou následovat další “hiky“ v příštích zasedáních.
img

EU hlási 15 mil. nezaměstnaných lidí. Průměrná mzda v České republice vzrostla o 3,2 %

04.06.2021 Ruský ministr financí Anton Siluanov na ekonomickém fóru v Petrohradu oznámil, že Rusko hodlá ze svého státního investičního fondu (FNB) vyjmout všechna dolarová aktiva, která by měly být nahrazeny eury, jüany a zlatem. „Podobně jako centrální banka jsme se rozhodli omezit investice fondu do dolarových aktiv“, dodal Siluanov.
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastrukturního plánu na 928 mld. USD

28.05.2021  Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z kvě...
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastruktúrniho plánu na 928 mld. USD

28.05.2021 Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z květnových -8,6 bodu. Dochází tedy ke zlepšení spotřebitelské důvěry v největší evropské ekonomice, avšak analytici očekávali daleko významnější zlepšení (-5,2 bodu).
img

Fed začíná zvažovat redukci nákupu aktiv. Maďarská CB chce přistoupit k přísnější měnové politice již v červnu

21.05.2021 Evropský statistický úřad Eurostat oznámil, že průmyslový výroba v eurozóně tento rok stoupla oproti předchozímu o 0,1 %, v celé EU potom o 0,6 %. Za stejné období průmysl v ČR rostl o 3,3 %. V meziročním srovnání průmyslová výroba stoupla o 11 % v celé EU.
C:\fakepath\eurusd-20052021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 20.5.2021

20.05.2021 Akcie ve Spojených státech třetí seanci za sebou klesly. Prudký propad kryptoměn a obavy z inflace způsobily odklon investorů od rizikovějších aktiv. Situaci nezlepšil ani zápis z posledního zasedání měnového výboru centrální banky USA (Fed), který ukázal, že bankéři se shodli, že americká ekonomika je zatím daleko od cílů Fedu, i když někteří připustili v budoucnosti jednání o snížení objemu nákupu dluhopisů.
C:\fakepath\eurusd-18052021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 18.5.2021

18.05.2021 Americké akciové indexy včera klesly. Dolů je táhly zejména akcie technologických firem. Rostoucí míra inflace ve Spojených státech u investorů vyvolává obavy z možného zpřísnění měnové politiky. Vedle technologického sektoru nejvíce oslabilo spotřební odvětví.
img

Inflace v USA vzrostla o rekordních 4,2 %. Růst cen zažívá také Česko, dle ČNB však pouze dočasný

14.05.2021 Index spotřebitelských cen (CPI) v USA v dubnu zaznamenal meziroční nárůst o 4,2 %. Naposledy bylo takto vysoké číslo reportováno v září 2008. Jádrová inflace se pak vyhoupla z 1,6 % a rovných 3 %. Zveřejněný fundament vedl k výprodejům na amerických akciových trzích, jelikož investoři se začali obávat, že Fed bude muset kvůli zvýšené inflaci utahovat rozvolněnou monetární politiku mnohem dříve, než se doposud očekávalo.
img

Rafinerie v USA i obchodníci kvůli výpadku sítě produktovodů objednávají tankery

10.05.2021 Velké americké rafinerie na pobřeží Mexického zálivu si kvůli výpadku hlavní sítě produktovodů začaly objednávat tankery, aby měly ropné produkty zatím kde uskladnit. S odkazem na své zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. Tankery objednávají také obchodníci, kteří chtějí do Spojených států dostat benzin z Evropy. Počítačové systémy společnosti Colonial Pipeline, která je největším provozovatelem potrubní sítě na přepravu ropných produktů v USA, v pátek napadli hackeři. Podle zdrojů amerických médií za útokem zřejmě stojí ruští hackeři z relativně nové zločinecké organizace známé jako DarkSide.
img

Dolar v reakci na pracovní místa prudce poklesl. Rusnok očekává zvýšení sazeb již tento rok

07.05.2021 Česká národní banka na svém květnovém zasedání dle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu na 0,25 %. V nové makroekonomické prognóze došlo k poměrně značnému zhoršení odhadu vývoje ekonomiky pro letošní rok z 2,2 % na 1,2 %. V následujícím roce však ČNB prognózu upravila směrem nahoru a nově tedy počítá s růstem ekonomiky o 4,3 %, když v únorové prognóze predikovala růst o 3,8 %.
img

Ekonomický kalendár: V centre pozornosti sú aprílové dáta ADP

05.05.2021 Európske akciové trhy sa dnes pravdepodobne otvoria vyššie, po tom čo Janet Yellen ustúpila od komentárov k úrokovým sadzbám a podporila nezávislosť Fedu. Nemecké futures na DAX sa obchodujú len mierne pod hranicou 15 000 bodov, čo naznačuje zhruba 100-bodový vzostup cenovej medzery pri otvorení hotovostnej seansy.
img

Ekonomický kalendár: Továrenské objednávky z USA, hospodárske výsledky spoločnosti Pfizer

04.05.2021 Futures na európske indexy poukazujú na ploché otvorenie dnešného obchodovania. Ázijská seanca bola dosť tlmená, pretože obchodníci z Japonska a Číny boli na dovolenkách a nedošlo k žiadnym veľkým pohybm. Ekonomický kalendár je dnes pomerne prázdny. Madzi najdôležitejšie makro dňa patria továrenské objednávky z USA, ktoré len zriedka vyvolávajú výraznejšie pohyby na trhoch.
img

Růst ekonomiky USA o 6,4 % překonává očekávání. Nezaměstnanost v Česku je jedna z nejnižších v EU

30.04.2021 Na středečním zasedání měnového výboru Fedu nedošlo k žádnému překvapení, když členové výboru ponechali základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Tempo nákupu aktiv Fed také nezměnil, a tedy i nadále bude docházet k měsíčním nákupům vládních dluhopisů ve výši 80 mld. USD a také k nákupům cenných papírů krytými hypotékami ve výši 40 mld. USD. Fed rovněž zopakoval, že k dosaženích svých cílů je připraven použít všechny nástroje, které má k dispozici.
Související klíčová slova: Avis Budget Group | Banco Santander | EBAY.US | První odhad HDP | NASDAQ:CMND | Dynamický růst | 1D | Scorpio Tankers (STNG) | Uvolněné měnové politiky | London Breakout | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | ChatGPT | Jak fungují akcie | Novodvorka | Výnosy dluhopisů | Palatin | Euro k americkému dolaru | Goldcorp | MicroStrategy Inc. | Hodnota společnosti | AMC Networks (AMCX.US) | Malý tržní podíl bitcoinů | Dlouhé pozice | Konkurenti Rhodium Enterprises | PTN | Vývoj nezaměstnanosti | Války | Údaje z USA | RIOT Blockchain (RIOT.US) | Vývoj | NASDAQ:WBA | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | Allianz | Akcie ropy v roce 2021 | Brad Garlinghouse | LHA | Ceny bytů | Velký propad | Kraft-Heinz | General Dynamics | EUR | Kryptoaktiva | Štěstí | Ztrátový obchod | Bundesbank | CrowdStrike Holdings | Caterpillar (CAT.US) | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Největší rafinerie v USA | HOOD.US | TSCO | Přemýšlení | ABNB | Brokeři | Yandex | Accenture | Úspěšný obchodník | Salesforce | Roche | Wal-Mart Stores | Dnešní obchodování | XOM | Itálie | McDonald's | Organizace Conference Board | Stoxx | Jan Tománek | CBDC | Udržitelnost | PEPP | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | Těžební zařízení | Očekávání | Edison | Korelace | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Trh s akciemi | Cena severomořské ropy | T-Mobile | JAR | Volatilní | Galapagos | Exinity UK | Novo | NetEase (NTES.US) | Škola forexu | Spuštění ETF | EUR/JPY | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | US100 | Novartis | Ark | Stimulační balíček | Trh práce | Technologie společnosti | Společnost Square | AMCX.US | Evropská komise | Pro investory | Close | Oživení ekonomiky | Devon Energy | Míra nezaměstnanosti v ČR | Aramco | Swiss | Crypto | Investice | Uranové akcie | Britská centrální banka | US Bancorp | Plán investic | DXY | Rezistenční pásmo | Akcie Salesforce | Potenciál | Support | XEL | Coca-Cola Company | Akvizice | Coin Metrics | Lednová inflace | Index aktivity | Výkonný ředitel | Dění na světových burzách | DMG Blockchain | ADP report | Speedway | Česká republika | Miliony dolarů | Chování | Colonial Pipeline | Ifo | Webinář | Zájem o bezpečné investice | Programátor | Norwegian Cruise Line Holdings | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | AAL.US | ČNB Jiří Rusnok | NYSE | Výkon ekonomiky | Kryptoburzy | Kurz ropy | Broadcom | E.ON | CapitalTrade Bureau | Fibonacciho posloupnosti | LSEG | Futures kontrakt | Raiffeisenbank | Bitcoinového ETF | Bitcoiny | Hasbro | Člen bankovní rady ČNB | XeonFx.pro | Návrh zákona | Maloobchodní tržby v Číně | Býčí výhled | Nákupy aktiv | NTES.US | Zscaler Inc | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Procter & Gamble | Obchodní seance | Impuls | Český statistický úřad | BDX | EUR/USD | Bruno Le Maire | KHC.US | General Electric | Nezaměstnanost v Česku | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | Hospodářský výsledek | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | GE HealthCare Technologies | PACCAR | Cena bitcoinu | Akcie obchodování | Současná cena | Wolters Kluwer | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Index spotřebitelské nálady | Brent | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Kansas City | Rostoucí výnosy | Rezistence | Lagardeová | Americký akciový trh | Průměrné mzdy | Pop In Private Ltd | Vytvoření měny | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Hashrate | Cenné papíry | LVMH | Výnos | P/S | DAI | Olívia Lacenová | Zemědělství | Russell 2000 | Hive Blockchain | Acacia Communications | RBC Capital | FB.US | Cestování | IHNED | Akcie těžařů | Delta | Zavedení digitální daně | First Citizens | HOOD | Agresivní strategie | SMA | Vzdělávání | Denník | Šéf Fedu | Investiční strategie | LYNX Trading | Coinleader | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Intel Corporation | Index DOW | Vývoji podnikatelské nálady | Microsoft Corp. | Oživení čínské ekonomiky | Airbus SE | Exchange | DJI | Investiční portfolio | Alcoa | O2 Czech Republic | Forexový trh | Společnost Semler Scientific | Investor Warren Buffett | Měnové krize | Obchodování s termínovými kontrakty | Oeystein Olsen | Kontrakty | Průmyslové kovy | Snížení odměn | Propad cen | Barrick Gold (GOLD.US) | Cathie Woodová | Microsoft (MSFT.US) | Viacom | AUDUSD | Praxe | AI | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Výrobní sektor | Úspěšný trader | Sentiment na trhu | JPY | Důvěra investorů | Akcie Wells Fargo | Datové centrum Rhodium Enterprises | Metaverse | Alternativní zdroje energie | Philip Morris International | Forex Pro | Bezpečné přístavy | Ekonomika Velké Británie | Odhad HDP | Válka na Ukrajině | FTX | Pfizer (PFE.US) | PAYX | Spuštění bitcoinů | Uber Technologies | Miloš Mikolanda | Wonderinterest Trading | Projekce | Index NASDAQ 100 | Peníze | Výhled do budoucna | NYSE:NEM | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Akcie amerických aerolinek | Francie | USD | Průmyslové zakázky | Státní dluhopisy | Obchodovat na burze | Coinmarketcap | Americká lehká ropa WTI | Evropské akcie | Obavy z inflace | Prognóza | Služby | Knihy o forexu | Pokles ceny ropy | Manas Scharma | Take-Two Interactive Software | Saxo Bank | Nejznámější kryptoměna | Tuzemská ekonomika | Anthem | Electronic Arts (EA.US) | Kabosu | Amgen | Barel ropy | Globální hospodářský růst | Ropa WTI | Měnové zajištění | Kybernetické pondělí | Micron | Kapitál | Simon Peters | Lockheed Martin | Applied Materials (AMAT.US) | Bayer | Walt Disney Co | Milionář | Alaska Air Group | Kontrakty na ropu | VIP zóna | Shopify | Graf ceny zlata | Významný milník | Qualcomm | CDW | Otřesy na finančních trzích | Brexit | Vývoj dolarového indexu | WallStreetBets | Total | ABT | Upravený zisk | Britové | Technická analýza | Plány | Inflace v České republice | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Na burze | Americký prezident Joe Biden | Etsy (ETSY.US) | Energetické akcie | Resistence | AMS | Robinhood | Španělsko | Viceguvernér ČNB | Izraelská ekonomika | Vstoupit na burzu | Bond | Broker | Cash flow | PYPL.US | Travelers | Převodník měn | Velikost pozic | TXN | Export | Zdroje energie | NFLX | DTE | FedEx | Henkel | Vzdělávat se | EURUSD | Ropný průmysl | Index volatility CBOE | DISCA | ČSOB | Zynga | Mezinárodní firmy | Spekulovat | Dolary | Béžová kniha | Gilead | Comcast | ASIC | NYSE:TRV | Southwest Airlines | Akcie Exxon | O2 | Centrální banky USA (Fed) | NVDA.US | Česká zbrojovka | ATVI | Úspěšně obchodovat | Širší index S&P 500 | Cowen | Pozitivní signál | Statistický úřad Eurostat | Grayscale Bitcoin | Ekonom společnosti | Rozvahy Fedu | ProSiebenSat.1 | Dluhové trhy | Screening akcií | Komoditní sektor | Oblasti odporu | Burzovní průvodce | Průmyslová výroba v Evropské unii | Ekonomická aktivita | Regulace | Žaloba | NFP | OXY.US | Kofola | Úroková sazba | LMT | Ranní zpráva pro tradery | Prudký růst ceny ropy | FME | SPGI | CSCO | RIVN | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Německý export | Unie | Investor Warren | Dovoz | Výkon | NextEra | Stavebnictví | ISM pro sektor služeb | Ahold Delhaize | Nasdaq Composite | Reálné obchody | InterContinental | Tovární objednávky | První obchody | Nejbohatší | Booking Holdings (BKNG.US) | FRED | Trpělivost | Zasedání FOMC | QCOM.US | Verizon Communications Inc. | NFP report | Dot plot | CISCO | Jysk | Volby USA | Čtvrtletní výsledky | Největší ztráty | Agilent | Fintech společnosti | Reálný účet | Růst ekonomiky USA | Čínské úřady | Zvýšení sazeb | České hospodářství | GBP/USD | The New York Times | Rivian Automotive (RIVN.US) | Jaran Mellerud | Nové zprávy | Saipem | Investovat | NTAP | Dovednosti | Akciové indexy | Průmyslová výroba v Německu | Vklady | Britská obchodní komora | Nervozita | Skupování aktiv | Norsko | Obchodování spreadů | Kryptoměnová burza FTX | Elon Musk | Společnost Shell | Eurex | Šíření nemoci | Caterpillar | Globální ekonomiky | NYSE:EXR | Vybírání zisků | Americký prezident | EOG | Celkový objem obchodů | Pro tradery | Bankroty | Americké centrální banky | Riot Platforms | Společnost Pfizer | Finanční instituce | Stratégové | Stronghold Digital Mining | Těžaři bitcoinu | Marek Mora | Příjmy a výdaje | Christine Lagardeová | Akciový index S&P 500 | Obchodní platforma | Coca-Cola | Portfolio | Světový obchod | Textron | Scorpio Tankers | SPWR.US | EUR/CZK | Zájem investorů | LMAX Broker Limited | Intercontinental Exchange | Platby v kryptoměnách | Dovoz ropy | Euforie | APA | CO2 | Zpřísňování měnové politiky | Bed Bath & Beyond | FANG | Prezident | Doporučení Koupit | Britský premiér | Investoři | CFRA Research | BitMEX | Obchodní deník | Americké ministerstvo spravedlnosti | Nastavení úrokových sazeb | Upstream | Petr Pavel | Futures na S&P 500 | Nejistoty | Fidelity | Fastly | Index CSI 300 | Koninklijke Ahold Delhaize | Negativní sentiment | Evropská měna | AMD | Snížení nákladů | NAHB | Raytheon | Ropné společnosti | Konzistentní zisky | Grayscale | Supporty a rezistence | Institucionální objednávky | Insolvence | Zisk | Starbucks Corporation | Jak se stát lepším investorem | Ropa Brent | Moderna | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Jak investovat do zlata | Část zisků | Bank of England | Investiční | Týdenní pivotní body | Airbnb | Cena Etherea | Souhrn finančních trhů | Graf US500 | Sumitomo Mitsui | Sloučení | Růst ceny Bitcoinu | Zveřejnění zprávy | Předsudky | Rostoucí ceny ropy | Svět kryptoměn | Fiskální rok | RWE | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Pohyby trhu | Odvětví kryptoměn | Průzkum | Jednotná evropská měna | Anheuser-Busch InBev | PMI pro sektor | BP | Cíl ČNB | Tržní podíl | Hold | Zrychlení růstu | Výkon společností | WYNN | US500 | Futures kontrakty | Investice do vody | Honeywell International Inc. | Avis | Analýzy | Technický výhled trhu | Obchodní plán | TRY | Odhad analytiků | MSTR | Zpráva | ExxonMobil | Altria | Kraft-Heinz (KHC.US) | Prémie | Ekonomické dopady | Morningstar | Invesco | iPhone | Kávové akcie | Demokraté | HeidelbergCement | Představitelé Fedu | Německý DAX | Prodej | Hlavní události | Patria | Nabídka | Sloučení Etherea | Produkce ropy | Uber | Česká měna | Colt CZ | UnitedHealth Group | Rating USA | Janet Yellenová | Evropské ekonomiky | Zasedání Fedu | Management | JOLTS | LCID | Agentura Reuters | Akcie Nike | GBP | Co se děje na finančních trzích | RoboMarkets | Libra k americkému dolaru | IT společnosti | Spotřebitelský sentiment | Procter & Gamble Company | PFE | Vývoj ceny bitcoinu | Automobilka | Bohatý | Applied Materials | XM | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Breakout strategie | Tržní kapitalizace | Strojové učení | ADR | Růstové akcie | Pozitivní zpráva | MAR.US | S&P Global | Akcionáři | Emoce | Obchodní týden | Zvýšení úrokové sazby | Centrální banky | Warren Buffett | S&P | Coty | Vzdělání | Tokeny | GAAP | Telecom | Rizika a příležitosti | Obchodování | Zvýšení daní | Automobilky | Zprávy | Růst cen ropy | Zvýšení úrokových sazeb | Předpověď | Tisková konference ECB | Aktuální obchodní příležitosti | Chevron Corporation | Meta | Simon Property Group | UBS | Exact Sciences | Nákupy dluhopisů | West Texas Intermediate | Nezaměstnanost v USA | Oznámení | Institut Ifo | SPCE.US | FB | Averze k riziku | Thyssenkrupp | Reálné mzdy | Evropské trhy | Index STOXX Europe | ZEW | Lyft | Spekulant | Aktuální inflace | Ceny ropy | PG | Zahraniční investoři | Vzdělávací webináře | Britský statistický úřad | Santander | Alena Schillerová | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Fenomén | Akcie Cisco Systems | Silný růst | Výhled vývoje ekonomiky | Bezpečné investice | Vyšetřování | Eurostat | SPOT.US | Vesmírné akcie | Vyhlídky | Ruský rubl | Ceny Bitcoinu | Kristalina Georgievová | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Růst inflace | Celkový trend | TripAdvisor (TRIP.US) | Covid | Všechny indikátory | CRISPR Therapeutics | Turecká lira | Airbus | REGN | Cílování inflace | CZ | Bydlení | Cena ropy brent | Sharpe ratio | Occidental Petroleum | McDonald's (MCD.US) | Marathon Patent | iFX | Alstom | Virgin Galactic | PEG | Praha | Pokles tržeb | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Aareal Bank | Dollar General Corporation | Papertrading | Hospodaření státu | Kurz EUR/USD | Co je Sharpe Ratio? | Míra | 3M | Sazby v USA | Obchodovanie | Investiční centrum | Program nákupu aktiv | Depozitní sazby | Phillips 66 | RIOT | Spalování ropy | Carnival | Semler Scientific | British American Tobacco | Firmy | Digitální měny | Nordea | Australský dolar | Odhady trhu | Index cen domů | Kryptoměnové burzy | Nástroj | Výsledky | Přehled | HUF | Společnost XTB | Koruna | Pin Bar | Výrazný pokles | Finanční služby | Inflace v Česku | Obrovské množství peněz | Marathon Investments | Britský finanční regulátor | HDP eurozóny | Bitcoin | Spotřebitelské ceny | Booking Holdings | Shell | BKNG | Kryptoanalytik | Včerejší obchodování | Siemens | Minulá výkonnost | CAT | Jacobs | Intraday | INFN | Waste Management | Bank of America | TIM | Americký výrobce | Akcie leteckých společností | DMA | Fundamentální analýza | Propad | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Retracement | Backtest | CLSK.US | Finanční domy | Oldřich Dědek | MIFID | Rystad Energy | Eli Lilly | Ekonomický propad | Údaje | Barrick Gold | xStation | EUR/HUF | Exxon Mobil | Výkonnost | MASTER FX OPTIONS | Pandemie koronaviru | Skladování ropy | Colgate-Palmolive | Stimulační opatření | OPEC+ | Vlastnictví | Obchodní války | Alibaba | Americká banka | Robert Half International | Očekávání analytiků | Report ADP | BHS | Objem | Technologické společnosti | Airbnb (ABNB.US) | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | WMT | Michaël van de Poppe | Halifax | IPO Aston Martin | Equity křivka | Federální rezervní systém | Americký index S&P 500 | Moje obchody | Klima | Výrobce elektrických aut | Bilion | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Obchodování s akciemi | Srovnávací základna | Comcast Corporation | Podnikatelská nálada | Pojišťovny | Americké měny | Postavení na trhu | Nucor | Graf | Stablecoiny | Aktivity v Rusku | Národní měny | CBRE | Regulátor | Northrop Grumman | Index S&P 500 | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Exinity UK Ltd | Kathy Lien | CFRA | XeonFx | J P Morgan Chase & Co | Světové krize | Hráči na trhu | Futures na americké indexy | Průmyslová výroba | MMF Kristalina Georgievová | Zpráva o měnové politice | AMC | Ekonomika Německa | Pfizer | Snížit emise | Hrubý domácí produkt | Nejlepší akcie | Plyn | ZS | Studie | Covestro | Truth Social | Vesmírné akcie 2021 | RIOT Blockchain | Hodnota aktiv | Eurodolar | Schlumberger | Průraz | Short | Bitcoinové ETF | Premiér Andrej Babiš | Deficit | S&P 500 Index | Denso | Polsko | Pár EUR/USD | Ratingová agentura | Devalvace | Bitcoin dnes | Zbrojovka | Reakce trhu | Zpráva o inflaci | FRA | Společnost WisdomTree | Vice | Cenová hladina | Centene | Bankéř | Italská vláda | Kering | Index volatility | SEBA | Americká centrální banka | Fibonacci retracement | Spotřebitelská nálada | Převzetí společnosti | Lukáš Kovanda | Americká společnost | MRK | Školení | Aktuální hodnoty měny | PYPL | LEN | Stress testy | Přijetí | High | Evropa | SMA 200 | Česká spořitelna | Jackson Hole | Financial Conduct Authority (FCA) | Korporátní daně | SBUX.US | Americká ropná společnost | Rostoucí trend | USD/PLN | OPEC | Arrows | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Fortune | Jednání FOMC | CVS | Reálný HDP | Pokles ceny | Take-Two Interactive Software (TTWO.US) | Marathon Digital | CVS Health (CVS.US) | Andrej Babiš | Johnson & Johnson | Grafy | Index spotřebitelské důvěry | EW | Dopady na ekonomiku | Midstream | Makro data | Ústavní soud | Deficit rozpočtu | Burza Coinbase | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Německá centrální banka | Ekonomická situace | Maloobchod | Spot | Ropná krize | Emise CO2 | Aktuální cena ropy | Turecká centrální banka | Earnings | Inflace v EU | Trump | Equity | Tým InstaForex | Guvernér banky | Makroekonomický vývoj | Brands | Ziskové výsledky | Česká koruna | Stockplus-it.com | Dow Jonesův index | Futures trhy | Index Dow Jones Industrial Average | GameStop (GME) | UPS | Technické analýzy | Wonderinterest | G10 | Makroekonomické ukazatele | Data z americké ekonomiky | Obchodování v Asii | E*Trade | Michael Saylor | Vstupy | Akcie Barrick Gold | Obchodní strategie | Rystad | Hackeři | Náhoda | TTWO | GBPUSD | Futures na ropu WTI | Standard Oil | Halving bitcoinu | Rakousko | Stříbro | Těžby Bitcoinu | Backtestovat | Avis Budget | Americký dolarový index | Klíčové události | Coinbase Global (COIN.US) | COPPER | Constellation | Čínský statistický úřad | Turecko | Vyplácení dividend | ex | Ziskové marže | Dogecoin | Rally na akciích | PSA | Inflace v Polsku | Chamtivost | ABB | PX index | Podnikatelská důvěra | Šíření nemoci COVID-19 | XOM.US | Harmonizovaná inflace | Nejprudší pokles | JNJ | Situace na trhu práce | Boris Johnson | Růst výnosů | LNG | Aktuální problémy | Americké akcie | DTE Energy | BBC | Silná ekonomika | Technologické firmy | Přehled o dění na světových burzách | GfK Rolf Bürkl | Reálné peníze | Trader Workstation (TWS) | UBS Group | Akcie firem | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Kongres | Ameriprise Financial | Signál na akcie | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Index cen výrobců | Největší kryptoměna | Evropská ekonomika | Zisky z těžby BTC | Bit Digital | Rubl | Pozornost | Důvěra spotřebitelů | Statistické údaje z USA | CVS Health | Stavební povolenky | NetApp | Benchmarky | Bankovní tradeři | McDonald's Corporation | Počet pracovních míst | Píle | Komise pro cenné papíry a burzy | Xylem | Trh | Medián | Kryptoměnová burza Coinbase | Volby v USA | Komise | L3Harris | Crown | SolarEdge Technologies | Jednání OPEC | Výkyvy | Výkon společnosti | Výrazný růst | Electronic Arts | Grayscale Investments | S&P 500 | Fed | ABNB.US | OpenAI | Rolf Bürkl | Zahraniční obchod | United Parcel Service | Vývoj indexu S&P 500 | Korekce | Kanada | NTES | JDE | Podrobnosti IPO | Volná pracovní místa | Upozornění | Marriott | Natixis | Wells Fargo | Růst spotřebitelských cen | Google | MGM.US | Exinity | Illumina | Buffett | Money management | Platforms | Ceny zboží | Pražské burzy | Dna | Analytika | Alexion | Zveřejnění výsledků | Vietnam | Prezident Joe Biden | Znalost | SAP AG | Konkurenceschopnost | CMS | Podnik | Duke Energy | Pin Bary | Index Standard & Poor's | Ekonomiky eurozóny | Pravidla EU | UnitedHealth Group Incorporated | Zemní plyn | MT4 | Swingové minimum | Volkswagen AG | Investice do ropy | Chesapeake Energy | Nejistota | Řetězec | Stock | ANO | Růst tržeb | Thermo Fisher Scientific | Chase Investment Counsel | GME | UBER.US | Akcie roku | HDP v eurozóně | CME | Den nezávislosti | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | VZ | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | CMA | Obchodní systém | Rating | Makroekonomické údaje | Intuitive Surgical | Bitfarmy | UPS.US | Merck & Company | Solana | SNB | Konference FOMC | Zpráva pro tradery | Skluz | Rivian | Světová banka | Microsoft | RBC | Snížení dividendy | Příležitosti | Žádné dividendy | Dopad na cenu | ADP report zaměstnanosti | Asijské indexy | Výběr akcií | Daňové úlevy | SBUX | Kryptoměnový průmysl | Mateusz Morawiecki | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Dividends | XRP | Společnost Tesla | Členové Fedu | Spotřebitelská inflace | Haruhiko Kuroda | CRSP | Sell | MicroStrategy | Japonsko | Mondelez International | Akcie ConocoPhillips | Finanční rezervy | S&P Global Inc | CMG | Dollar Tree | LYNX webinář | Známý investor | Exporty | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Markets | Apache | Index Nasdaq | Hang Seng | El Salvador | Exxon | NYMEX | Spolková vláda | Řízení rizika | Futures na DAX | Německá vláda | Představenstvo | Německo | MSFT.US | Nižší minima | IPO Instacart | Tržní odhad | Trendové linie | Výpadky | BIIB | Objem obchodů | Marriott International | Twitter | CFTC | FIAT | Evropské země | AA | Zasedání americké centrální banky | Obchodní inovace | Invest | Activision | Centrální banka | AXA | IHS Markit Ltd | Akcie Aston Martin | Index PMI | Životní prostředí | Inflace v Británii | Rozbor | Walmart | Enbridge | CL | Těžařská společnost | Dlouhodobé obchodování | Obchodní spory | Investice do akcií | Los Angeles | Investování na Forexu | JPMorgan Chase & Co | Obchodní model | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Hodnota akcií | LIBOR | Opce | Donald Trump | Čistý zisk | Severomořská ropa | Patrik Urban | Jádrová inflace | StopLoss | Visa | Podnikatelé | New York Stock Exchange | Energetický sektor | Čtvrtletní výsledky společnosti | Margin call | Centrum | Alphabet (GOOGL.US) | Nákup aktiv | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | ING | Fiserv | Aktivum | CRISPR | Podhodnocené akcie | Cílová cena | Fraport | Podíl bitcoinů | Domácnosti | Americký dolar | Cisco Systems (CSCO.US) | Inflace v ČR | Informace o forexu | Bitcoin (BTC) | Březnová inflace | Deutsche Bank | Dolar k japonskému jenu | Erste Group | API | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Rizikovější investice | Analytici | Snížení odměny | PFE.US | Nvidia (NVDA.US) | Oživení ekonomiky USA | Guvernér Fedu | Robinhood (HOOD.US) | Zoom Video | Tržby v Německu | Škoda | CZK | Reuters | Platební prostředek | Základní pojmy | Index nákupních manažerů | Unilever | Olympiáda | VaR | Baidu | QCOM | RHI | Situace | Chevron | MGM Resorts International | Kompozitní index | Vysoká inflace | Zpomalení globální ekonomiky | Marathon Patent Corp. | Index US500 | Macerich | Hodnocení brokerů | Palo Alto | Euronext | Zakladatel | Předseda | Wealth | Viceprezident | Utahování měnové politiky | CME Group | Deutsche Boerse | 3M Company | Ripple | Chipotle Mexican Grill | Citrix Systems | Nižší růst | Prime | RBC Capital Markets | Palatin Technologies | Míra inflace v Evropské unii | USDIDX | Rok 2024 | Dobrá nálada | Halliburton | Evropská unie | DPA | Boeing | Cvičení | Dodržovat obchodní plán | Binární opce | Dow Jones a S&P 500 | Stagnace | Ekonomiky | Volby USA 2020 | HIVE Blockchain | DPW Holdings | Peter Altmaier | Akcie Electronic Arts | Středoafrická republika | Kurz stříbra | Rozpočet | Snížení sazeb | CNH Industrial | Komise v přenesené pravomoci | Apple | Libra | Investovat do ropy | WM | GameStop | Capital Trade Bureau INC | Základy obchodování | Akcie ve Spojených státech | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Brokerské společnosti | Sam Bankman-Fried | Úspory | Open | Cena akcie | Dow Jones Industrial Average | MRNA.US | Psychologie tradingu | Celsius Network | Začínající trader | Tržní podíl bitcoinů | Spotové bitcoinové ETF | TSLA | Příprava | EH.US | Dluhopisy | Ztráta | Řecko | Cardinal Health | Moderna (MRNA.US) | Aktuální cena | Jednání o brexitu | PHIA | FDIC | Říjnová inflace | AMD.US | Cointelegraph | Full time | Arm | IPO Uber | COST | Trhy v USA | ECB | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Vyplácet dividendy | Refinitiv | Moody's | NAFTA | CVX | Tržby | Cena | Letadlo | Salvador | Výběr brokera | Předstihové ukazatele | Půlení bitcoinu | Akcie Dollar Tree | GWW | WisdomTree | ASML Holding NV | DOT | Riziko | Money-Management | Partners | Air | Akcie 3M | Závazek | Charter Communications | NCLH | Ceny akcií | Izrael | Inspirace | DGX | NYSE:MMM | Klíčové oblasti | Euro STOXX | S&P500 | EBay | NEO | Česká ekonomika | Čínská ekonomika | Ceny | Prudký pokles | Kurzy | Abbott Laboratories | Technologie | Stimulační balík | Ekonomický institut Ifo | ČNB | CapitalTrade Bureau Ltd | Zoetis Inc | Delta mutace | ANTM | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Ranní zpráva | Pokles | Finance | MGM | E-mini | Margin | International Flavors & Fragrances | Konsensus | Velikonoce | Biogen | KO | Sazby ECB | Maloobchodní tržby | Erste | Americké společnosti | Upravený zisk EBITDA | Charles Schwab | Cenové formace | Royal Caribbean | Regulované firmy | Merck & Co | ACS | Thajsko | NBP | Makro | Dolarová aktiva | Mercedes | Nike, Inc. | Index ISM | Tržní očekávání | Přístup do VIP zóny | Americká ekonomika | Impérium | ISM indexy | Mosaic | NVDA | Svět investování | Vysoká poptávka | Evropská centrální banka | Deliveroo | Obchodník | Spekulativní kapitál | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Finanční prostředky | MRNA | COVID-19 | Algorand | Shanghai Composite | Bitcoin a další kryptoměny | Kapitálové požadavky | Regulátoři | CF Industries | Newmont | ISIN | General Motors (GM.US) | Freeport-McMoRan | Indikátor | BHS Timur Barotov | DoorDash (DASH.US) | Bankovní trader | Doporučení | Index cen | Alokace | Obchodování forexu | Operace na volném trhu | Německý ministr financí | Rizika | Paypal Holdings | Růst ceny | ISM | Čínská vláda | Daně | Kryptoměnový gigant | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Cena za akcii | Akcie Schlumberger | Pivot | Kryptoměna | Vývoj inflace | Tržní kapitalizace kryptoměn | České HDP | Pokles indexu | Bristol-Myers | Zásoby ropy v USA | Výzkum a vývoj | Inflační očekávání | Momentum | Conference Board | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Silvergate Bank | Online hry | Příjmy společnosti | CBOE | Forexo | Konsorcium | Workshop | Nastavení měnové politiky | Vývoj ceny ropy WTI | Růst zisků | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Zisky | BlackRock | Gasoline inventories | HICP | FCA | American Express Company | Nálada spotřebitelů | Obchodníci | BNP Paribas | Zboží dlouhodobé spotřeby | Historické rekordy | E*Trade Financial | Akcie Scorpio Tankers | Globální ekonomika | Obchodujeme | Akcie bankovní společnosti | Situace na trhu | Čínská média | GRMN | Financial Conduct Authority | David Vagenknecht | FXstreet | Voda | TLTRO | RRR | Chesapeake | Trader | MLM | Cisco Systems | Starbucks | Drahé kovy | Množství peněz | NYSE:MPC | Vysoké valuace | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Delta Air Lines | Obavy o poptávku | Manuál | Investování do Bitcoinu | Vysoké inflace | PMI ve výrobě | Investiční plán | Výrobce sportovního oblečení | HSBC | Pullback | Zvýšení ceny | Coinbase | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | DG | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Trinity Bank | Saxo | Breakout | Turecký prezident | Capital | Pojištění vkladů | MiCA | Růst cen | Vineed Sachdev | Společnost Chevron | Index pražské burzy PX | Guvernér | Cathie Wood | Dluhový strop | Turecké liry | PSX | RSI | CSX Corporation | Gilead Sciences (GILD.US) | Delaware | Psychologie | Akcie Newmont Goldcorp | Repo sazby | Forex pro začátečníky | Dash | NASDAQ:ONCT | Společnosti Netflix | Vysoké dividendy | Poptávka | Fitch | Financování | Ceny suroviny | ČSÚ | Zasedání RBA | Cena kryptoměny | Konfluence | Cenový graf | AWK | Čína | Akciový trh | Omezení dodávek | Cisco Systems, Inc. | GMT | Occidental | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Mitsui | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Dynamika trhu | Americké banky | WBA | ABBV | Pivotní body | Investice do bitcoinu | Southwest | Přijetí bitcoinu | Zlepšení | Obchodovat | Republikáni | Zvýšení inflace | Těžby kryptoměn | KSU | Shell Plc | Invaze | Systém obchodování | Market close | DISH | Americké akciové trhy | GfK | Technologický Nasdaq | TTWO.US | Dividenda | Uzavření trhů | Výsledky hospodaření | FT | Index pražské burzy | Denní pokles | ALGN | Enbridge (ENB) | Průměrná mzda | Fastly (FSLY.US) | Další halving | DNO | Distillate inventories | Miliardy | Korelace měn | Kryptotrh | New York Times | Oil inventories | Medvědi | HIVE.US | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Colt CZ Group | Stock and Trade Company | Hospodářský růst | RBI | Klouzavý průměr | Největší americká banka | HSBC Holdings | Pokles zásob | Cena severomořské ropy Brent | Vysoké zisky | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | UniCredit SpA | AAL | HAS | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Akcie Gamestop | WTI | FinTech | Standard & Poor's 500 | Hrozba recese | Axel Springer | AMGN | Bod | Tweet | After market close | Prohloubení deficitu | Shares | GM | NetEase | Podnikání | Warner Music Group | RBNZ | Kapitálové trhy | Americké maloobchodní prodeje | Video | HDP | Kapitalizace Rhodium Enterprises | Šance | Honeywell International | Problémy | Saúdská Arábie | Projevy centrálních bankéřů | GlassNode | KMX | Ziskovost | ROCE | Bankéři | Technology | Riot Blockchain | NCLH.US | LES | Cena ropy | Důvěra v Německu | Firma | Inflace | Advanced Micro Devices | Fundamenty | Marže | Fúze | Německá ekonomika | Micron Technology | Polygon | Diskont | Předběžné výsledky | Glassnode | Tweety | Načasování | HODLeři | Vstup do obchodu | Zprostředkovatelé | Recenze | Alphabet | Unikátní technologie těžby | International Business Machines Corporation | Vedení společnosti | Turecká ekonomika | Zkušenosti | Ropa | TRUTH social | Ether | PSX.US | Zasedání měnového výboru | Manufacturing PMI | Signály | Rezervy | Ekonomická rizika | Spotřební daně | Výhled trhů | Lira | Finanční výkonnost | Boeing Co. | ALV | MCD | IHS Markit | Vývoj kurzu rublu | Obchodování akcie | Statistiky | Raiffeisenbank a.s. | Pocity | Restrikce | Stoxx 600 | Akcie padají | Zahájení obchodování | Telefónica | SAP | Škola tradingu | Blizzard | Bilance zahraničního obchodu | Akciové tipy | FX | JPM | Propad HDP | Rozhodování | Proof of Stake | Facebook | Hlavní ekonom | Ekonomický růst | Royal Dutch Shell A | Tým RoboMarkets | Kurz | Market | Forexu | Martin Klass | Tyson Foods | 256/2004 | Unicredit | EMA | Bregco FX Clone of FCA Authorised firm and a previously FCA Authorised EEA firm | Qiagen | AMAT | Horizon | UST | Dolar | Merck | Coinbase Global | Naše prognóza | DBK | Akcie v roce 2021 | BH Securities | The Times | Hodnoty měny | Datový kalendář | Euro | Oracle | Profit-Target | Merck KGaA | Medvědí scénář | Akcie podniku | Byznys | Clemens Fuest | Enphase Energy | Akcie Robinhood (HOOD.US) | Magnificent | Dominion Energy Inc | Costco | Společnost CleanSpark | Investujte | Risk | Akcie Gap Inc | Ekonomický institut | Proinflační | Bank of New York Mellon | Forex asistent | Loď Ever Given | Sweet Crude Oil | Být trpělivý | Mnoho ziskových obchodů | AUD | Binance | Zpomalení růstu | Dividendový výnos | Růst ekonomiky | Breakout Trader | Obchod | Moelis | Fibo | Siemens Healthineers | Investování | Světová obchodní organizace (WTO) | Citigroup | Ekonomové | Ulrich Kater | Sony | Mnichovský ekonomický institut | Etoro | Hospodářství | Index průmyslové výroby | Akcie Deutsche Bank (DBK) | EV | Ohlédnutí | EU | EBITDA | STMicroelectronics | Dlouhodobý investor | Uniper | ROI | Nárůst nezaměstnanosti | Intermediate | ARM | Spojené státy | CAR | Trading Coach | ALXN | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Další kryptoměny | Maloobchodní tržby v Německu | stocks-trade.co.uk | Napětí mezi USA a Íránem | Investované peníze | NN Group | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Hlavní trend | Vývoz | Sterling | Energetické firmy | Týdenní zpráva | HashChain Technologies | Recese | ZNGA | FSLY.US | BASF | ASML | Ropný gigant | Švýcarský frank | Capital Partners | Výprodeje na akciových trzích | GameStop akcie | P/S emitenta | Erdogan | Virtuální měny | Komerční banka | Mercedes-Benz | Stimul | xStation 5 | Target | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | VET | Equity křivky | Akcie Applu | Index spotřebitelských cen | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Denní graf | Spekulace | Manažerka | Meziměsíční inflace | Air Products | Těžební kapacity | Akcie Alibaby | Know-how | Ochrana před inflací | Frank | Ministři | ETN | Prudký propad | Bankman-Fried | Kapitálové výdaje | Mondelez | Tržby v eurozóně | Kurz eura | Silicon Valley | Pivot Pointy | Goodyear | Čínské indexy | Zbrojovky | American Express | Ján Hájek | Ceny energií | Lufthansa | Fresenius SE | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Grayscale Bitcoin Trust | Uniswap | Intel | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Jak obchodovat | FOMC minutes | Ticker | Břidlicové ropy | Polská centrální banka (NBP) | Regeneron Pharmaceuticals | Úspěchy | MQL4 | Odkup akcií | Rostoucí inflace | Předpokládaný vývoj | Advance | Zoetis | Technologický sektor | Soud | NASDAQ:NOGN | Výkon amerického dolaru | Booking | LyondellBasell | Cena elektřiny | Blockchain | Agentura Fitch | PMI indexy | Předpovědi | Air Liquide | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Zpracovatelský průmysl | MATIC | Česká národní banka | Mince | Analytik | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Empire State Index | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Benzín | CrowdStrike | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | TRIP | Inflace v Evropské unii | Adidas | Nejnovější údaje o inflaci | Dow Jones Industrial | OXY | Emise | Qualcomm (QCOM.US) | Oslabení | Chamtivost a strach | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Verizon | Platforma | Evropský statistický úřad | Manufacturing | Akcie energetických společností | Spotřebitelská důvěra | MMF | Spotify Technology | Spotify | Snížení emisí | Nařízení | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | Doing Business | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | BTC | Fed index | XTB | Indexy | Citi | Altcoiny | XeonFx Limited | Zvyšování sazeb | Palatin Technologies (PTN.US) | Report stavu ropných zásob | Ministerstvo financí | Odborníci | M2 | Severomořská ropa Brent | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Schwab | Mezinárodní měnový fond | coinleader.cc | Gold | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Průmysl | FBTC | Investovat do zlata | Ropní těžaři | Elviva Invest | Forextime Ltd | Úroveň supportu | Lehká ropa WTI | Investování do akcií | Rhodium | Activision Blizzard | Tempo růstu | Vypuknutí pandemie | American Airlines Group | Úvěrový rating | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Noble Energy | Aerolinky | Čisté úrokové výnosy | Francouzská ekonomika | Continental | Biliony | Divergence | Shiba Inu | Bilion dolarů | ETF | Marathon Oil | Lucid Group | Investujte do akcií | Akciové trhy | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Hlavní evropské indexy | Měnový výbor Fedu | SunPower | Silvergate | Myšlenka | UnitedHealth | Humana | Varování | Obchodní bilance | Prezidentské volby USA | SWKS | LLY | Černé zlato | IPO Airbnb | Kurz amerického dolaru | ECB Christine Lagardeová | Výprodej | EOG Resources Inc | Akcie aerolinek | Bankovní společnosti | Long | Rally | Western Digital | Podnikání Rhodium Enterprises | Bankovní rada | Euro Stoxx 600 | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Klíčový support | Michaël van de Poppe | Tripadvisor | CDLX | Vývoj trhu | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | Prodejní tlak | Širší index | 19b-4 | XYL | NextEra Energy | Zasedání centrální banky | Discovery | Problémy v dodavatelských řetězcích | Akcie Deutsche Bank | Business | Akcie Home Depot | Staking | Nastavení sazeb | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Xcel Energy Inc. | Indikátory | Albemarle | WFC | JP Morgan | Pokles cen | Royal Dutch | Algoritmus | Osobní počítače | Obchodování s komoditami | Automatic Data Processing | Investments | Akcie Cisco | Bezpečnost | Platební společnost | Infinera | TRUTH | S&P 500 (US500) | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hlavní kryptoaktiva | Finanční regulátor | Nový týden | Výsledky voleb | Služby spojené s kryptoměnami | ČNB Tomáš Nidetzký | Vývoj kurzu | Inovace | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | Aston Martin | Orsted | Zdravotnictví | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Zpětné odkupy | Čínské akcie | Producenti ropy | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | Harley-Davidson | BlockFi | Mississippi | Investice do kávy | Brazílie | Akumulace | Sentix | Ratingová agentura Fitch | IPO společnosti Rhodium Enterprises | Microchip Technology | Trhy dnes | | Německý statistický úřad | CFG | WTI Crude Oil | Velké investiční fondy | Intradenní trader | Šéfka ECB | Obchodování s opcemi | Westpac | Zákonné platidlo | Pandemická situace | Trinity | Stratég | NASDAQ:EA | Ekonomika eurozóny | Fio banka | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Ifo Clemens Fuest | Princip obchodování | Stoxx Europe 600 | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Cushing | Politika | Profesionální investoři | Konkurence | Applied Materials | IBIT | Duke Energy Corp | PLN | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Ben Laidler | Komunikace | EHang Holdings Limited | Konsensus trhu | AMC Networks | Dnešní seance | Americké futures | Výhled pro akcie | MAM | FinTech akcie | Capital Trade Bureau | Centrální banky USA | Nejrozšířenější kryptoměny | Dodržování pravidel | Bilance | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Forint | Obchodní domy | Satoshi Nakamoto | NASDAQ:IFRX | Velká Británie | Rating České republiky | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Anton Siluanov | Akcie Exxon Mobil | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Členové bankovní rady | Dnešní kalendář | Indexy S&P | Zlatá horečka | Úrokový výnos | Finanční výkonnost Rhodium Enterprises | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | Symantec | Letectví | Western Union | Mike Novogratz | Technologické akcie | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | Hlavní rizika | Sazby | SVB | Výprodej akcií | Ekonomika | Růst vývozu | Ekonomická data | Historická maxima | Elektřina | WTO | Výrobní index PMI | Těžaři kryptoměn | Odhady růstu | Petr Mašláň | Pandemický program | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | 5G akcie | Ceny zlata | Výhled | Trade Financial | Index technologického trhu | Prodejní cena | ESM | Erste Group Bank | Vinci | Volume | GBTC | Americké ministerstvo | Jak investovat | PCAR | Timur Barotov | Výnosy | Diamondback Energy Inc | Obchodní účet | Celsius | Analytik GfK | Colt CZ Group SE | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Occidental Petroleum (OXY.US) | Japonská ekonomika | Embargo | Economist | Hry | Odpovědnost | iRobot | Vysoké ocenění | Oslabení akcií | Seminář | Uhlí | Energetické společnosti | Propouštění | Trendové čáry | Sentix index | Zaměstnanci | PayPal | Technical analysis | Politika Fedu | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Cyrrus | Komunistická strana | Expanze | Insider | Advance Auto Parts | Ondřej Hartman | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | SIE | Walt Disney | IPO společnosti | Bílý dům | OSVČ | STT | ČEZ | Nakamoto | Apple Inc. | AAPL | Německé ekonomiky | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | PMI za leden | GOOGL.US | Intradenní obchodník | MSTR.US | Technologie těžby | USD za barel | Philips | Počet nakažených | Nákup bitcoinu | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Obchodování na burze | Caixin | Under Armour | Akcie Align Technology | New York | Anadarko Petroleum | BinckBank | MSFT | Constellation Brands | UAL | GS | RIOT.US | AIG | Krize | Optimistický výhled | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Fresenius | Rafinerie v USA | Životní styl | Portál FXstreet.cz | Vlastní akcie | CMI | ETH/USD | Situace na trzích | Vysoké ceny ropy | AOS | Zpětný odkup akcií | NXP | Kraft Heinz | Salmán | Krize na Ukrajině | G20 | Norská centrální banka | Objednávky | CEO | Těžby bitcoinů | Stock Plus | NFT | Express | Prezident Erdogan | SHOP.US | Prezidentské volby | Dollar | Vratislav Zámiš | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | ZTS | UNH | MicroStrategy (MSTR.US) | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Virgin Galactic (SPCE.US) | Buy | Poradci | US30 | Ředitelka | STERLING FX TRADE | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | STZ | DIHK | Cíle | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Newmont Mining | Akcie společnosti Boeing | Forextime | AXP | HashRate | Proof of Work | První odhad | Profi obchodní systémy | Koronavirus | Zvyšování úrokových sazeb | Investovat do akcií | RBA | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Investice do zlata | Výprodeje | Akcie roku 2021 | Výsledky Applu | Wall Street výsledky | Spotřeba domácností | Transakce | Jak funguje screening akcií | DTE Energy Company | Akcie Gap | Slabší dolar | Měny | TechnipFMC | Session | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | MasterCard | Zpráva amerického ministerstva práce | Lululemon | Mylan | Raymond James | Výzkumné společnosti | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | ISRG | Irsko | Nová historická maxima | Energie | Zpravodajství | ASM International | Michal Brožka | Mzda | Pharming Group NV | Tradeři | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Zscaler | FX Trade | Dividendy | Měna | Společnosti z indexu | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Short Term Holders | Finanční sektor | Marathon Petroleum | Pracovní síly | Citrix | Zásoby benzinu | Klesající dolar | Silný pokles | Trader Workstation | Internet of Things | Alexion Pharmaceuticals | Situace na trhu s ropou | Index podnikatelské nálady | MSCI | Salesforce.com | Ukončení nákupu aktiv | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Investor | Snap | Měnový výbor | Infrastrukturní plán | Walgreens | Mining | Krypto burza | Miliardy dolarů | Inside | COP.US | ARM Holdings | FOMC | NASDAQ:SECO | Snižování nákladů | PTN.US | JPMorgan | SPWR | Půlení | Skyworks Solutions | Pop In Private | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | RIVN.US | Eni | Čekající pokyny | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Investování do zlata | Fibonacci | Milník | Microsoft Corporation | Hodnota dolaru | ABN Amro | Starbucks (SBUX.US) | Nadnárodní firmy | Pravděpodobnost recese | EIA | Vivendi | Platformy | IPO | Rusko | Siemens Gamesa | Iracionální | CMCSA | Miliardy USD | Největší rafinerie | Provozní marže | Poradce | FAST | Nižší maxima | Pinduoduo | Obchodní den | Zkušenost | Signál | Invaze ruských vojsk | Peter Garnry | Zdražování | S/R zóny | Nejlepší ropné akcie | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | CleanSpark (CLSK.US) | Investiční ředitelka | State Street | FX Street | EPS | ADP | Square | Uptrend | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Biliony dolarů | Kupní síla | CPI v USA | Short squeeze | Bit Brother | Ropy | Historie | Virgin Orbit | Správce aktiv | C.US | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Zisky společnosti | SPCE | Člen bankovní rady | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Očekávané Earnings | Výdaje | Uvalené sankce | Změny trendu | Hlediska technické analýzy | Zisk EBITDA | Společnost | Akcie ropy | Správa | Zpomalení růstu ekonomiky | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | Xilinx | Úvěrová aktivita | I-Trader | Firma McDonald's | Trading na forexu | Layer1 Technologies | PinBar | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Diamondback Energy | Mezinárodní obchod | Obchodujte | Ocenění akcií | Colt | Allergan | Společnost MicroStrategy | GM.US | Vysoká volatilita | BMW | Cena akcií | Představenstvo společnosti | LMAX Broker | ASX | Upozornění na rizika | Rozšíření | BBVA | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Bregco FX | Ropný trh | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Tisková konference | Eura | S-1 | AAPL.US | Sam Stovall | Nasdaq Inc | Výsledek HDP | Short Term | Ztráty | Klon regulované firmy | Inflační cíl | Nizozemsko | LyondellBasell Industries | Organizace | 2U | Ryanair | Posilování USD | CBI | Gap | Expedia | Services | Stock Exchange | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Růst | Premiér Boris Johnson | Kansas City Southern | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | MRO.US | Juniorská škola tradingu | Polská centrální banka | Energetické komodity | Příjmy | Pohyby cen | Hospodářské výsledky | Pohyby na trzích | Výsledková sezóna v USA | Vášeň | WU | Obchodování opcí | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Dominion Energy | Administrativa | IAG | Obchodování Futures | Netflix | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Šíření koronaviru | BIDU | Meziroční inflace | Overweight | Index | Pipy | Halving | Komoditní | Praktické tipy | Infineon | Align Technology | Lockdown | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Shopify (SHOP.US) | MiFID II | Token | Fundament | Nejbližší rezistence | Centrální bankéři | Kryptoměnová burza | Komodity | PMI pro sektor služeb | Investiční fond | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Warner Music | Thermo Fisher | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | L3Harris (LHX.US) | ČTK | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Automotive | HealthCare Technologies | Stimulační politika | TWS | Roku (ROKU.US) | První obchod | Peter Svátek | Lucid | Luno | HIVE Blockchain (HIVE.US) | Magnificent 7 | Ryan Detrick | Marathon Digital (MARA.US) | Obchodovat s akciemi | Nippon Steel | Saudi Aramco | Markit | Investiční nástroj | Société Générale | AMGN.US | Tržní kapitalizace společnosti | Costco Wholesale Corporation | Trading | Americké ekonomiky | Dekabank | Poradenství | Newmont Goldcorp | ENB | Diverzifikace | FX Options | Akcie Salesforce.com | Analýza | Platina | Prohlášení | Konfederace | Přímé investice | Ford Motor | Cellnex | Stock and Trade Company Ltd | STNG | Názory lidí | Riot Blockchain (RIOT.US) | Ziskové obchody | Obrat v sentimentu | NYSE:VLO | Ferrari | Statistika | Carsten Fritsch | US Steel | Axiory | Uber Technologies (UBER.US) | Zisk na akcii | Česká burza | Bitcoin miner | Snowflake | Obnova ekonomiky | Obchodování na forexu | Schlumberger (SLB) | Nvidia | Ebay (EBAY.US) | PayPal Holdings Inc | Tchaj-wan | BT Group | Restaurace Novodvorka | VK | Marathon Digital Holdings | Daimler | Barrick Gold (GOLD) | Instrumenty | RDSA | ČR | Úrokové výnosy | SPAC | Ministr financí | YNDX | Linde | MCD.US | Bitfarms | Banka | Celkové závazky společnosti | FedWatch | Posílení | Pracovní místa | Nigérie | DASH.US | Tržní hodnota | Vysoké úrokové sazby | Tvůrce bitcoinu | Růst společnosti | AbbVie (ABBV.US) | Včerejší seance | Vstup na burzu | City | Maďarsko | Velké pohyby | Dow Chemical Company | Vývoj měnového páru | Podpůrné programy | Wonderinterest Trading Ltd | Rekordní nárůst | Analytička | ATH | PayPal Holdings (PYPL.US) | Automobilka Tesla | Zoom Video Communications | Argo Blockchain | Americký index | Progres | CVS.US | Silnější americký dolar | ADS | ABBV.US | Růst ceny ropy | Lipow Oil Associates | Skalper | Marathon Oil (MRO.US) | Mark Cuban | Druhy akcií | Civilní letectví | ConocoPhillips (COP) | Snižování nákupu aktiv | ZIL | Hodnotové akcie | Expanzivní politika | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Bloomberg | Vývoj průměrné mzdy | Stavební výdaje | ROKU.US | Silicon Valley Bank (SVB) | Zavedení digitální měny | PEPSICO | Solidní růst | Státní podpora | Osobní výdaje | Akcie ConocoPhillips (COP) | CCI | Kurz akcií | MRK.US | Globální trhy | Akcie Robinhood | ONE | Snížení na polovinu | 21Shares | CAD | Cena akcií společnosti | Vakcína | COIN | APA Corporation | FSLY | Financial | American Airlines | TAP | Týdenní pivot | Wall Street | Irák | Trigger | Akcie 2021 | BAL | Burza FTX | ING Groep | WP | Reddit WallStreetBets | Makrozprávy | Hut 8 Mining | Obchodovat dlouhodobě | TRIP.US | BKNG.US | Nemovitosti | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Ministerstvo spravedlnosti | Flat | Amazon | Prodejci luxusního zboží | PST | Sektor služeb | Nejziskovější | Graf akcie | Integrovaná ropná společnost | Hospodaření | Futures | Zvýšit zisky | Fujitsu | Evropský statistický úřad Eurostat | Inflace v eurozóně | Emerging market měny | LMAX | Měsíční data | FXstreet.cz | Baker Hughes | Vysoká cena | Obchody | Amgen (AMGN.US) | CHF | Ropné futures | Hrajeme si na burze | Míra nezaměstnanosti v Německu | Propad akcií | Analytik Commerzbank | Akciový index | Těžba ropy | James Bullard | Uber (UBER.US) | Oblečení | NYSE:URI | Index CPI | Růst výnosů u amerických dluhopisů | Emerging markets | Index nákupních manažerů (PMI) | Meta Platforms | Index Nasdaq Composite | FinTech akcie 2021 | Aleš Michl | Aareal | Vzestup bitcoinu | xStation5 | Memecoiny | EHang Holdings Limited (EH.US) | Marriott International (MAR.US) | Cyberark Software Ltd | Problémy s dodavatelskými řetězci | Podpora | Výroba automobilů | Vonovia | Sladká ropa | Activision Blizzard (ATVI.US) | Svíčkový graf | Převzetí banky | CleanSpark | First Republic | Začátečník | Estee Lauder | Portfólia | Volatility | Stav nouze | Nejnovější údaje | Royal Caribbean Cruises | Concho | Maloobchodní prodeje | EU a USA | NASDAQ:AMGN | Illinois | Správce digitálních aktiv | Očekávání trhu | Aktuální vývoj ceny ropy | Statistické údaje | Samou | Raymond James Financial | Investiční doporučení | Technický výhled | Zdroj příjmů | MJ | Americké akciové indexy | EOG Resources | SPOT | Partnerství | Phillips 66 (PSX) | Albemarle Corp | Jak se stát forexovým obchodníkem | Král kryptoměn | ConocoPhillips | Burze | Index nákupních manažerů ve výrobě | Wynn Resorts | ETSY.US | CLSK | Archer Daniels Midland | Nové zakázky | Významné úrovně | Přehled o dění | TopForex | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Cheniere Energy | Mar-a-Lago | Dlouhodobí investoři | Poptávka po ropě | Japonská centrální banka | Snižování úrokových sazeb | VIV | Bidenův stimulační balík | Norwegian Cruise Line | Ruská ropa | Závazky společnosti | Marketingová komunikace | Vysoká rizika | Akcie Newmont | JD.com | Elektromobily | Beiersdorf | Evropské indexy | Zamyšlení | Pandora | Jefferies | Capital Markets | Nálada mezi německými spotřebiteli | Kellogg | Royal Dutch Shell | Piper Sandler | SS&C | Akcie firem napojených na kryptoměny | Závislost | Hodnota indexu | Eurozóna | Ropné firmy | Měsíční report | Fond | Makroekonomický kalendář | Wall Street akcie | Společnost Caterpillar | Index DAX | Fastenal Company | Největší evropská ekonomika | Struktura řízení | Americké trhy | Očekáváná událost | Horizon Investments | Velcí hráči | Home Depot | Ruská centrální banka | KBC | Velké technologické firmy | Podnikatelská aktivita | Sazby beze změny | Motivace | Akciové indikátory | AAA | SEC | Britské společnosti | Evropské akciové indexy | Gilead Sciences | Statistický úřad | Pohled na trading | Akcie výrobce elektrických aut | Imperial Brands | Odhad kapitalizace | INTU | Finanční podmínky | DIA | Co je forex | Honeywell | AMAT.US | Vývoj ceny | DAX | Krypto | MRO | IPO Coinbase | Investment Counsel | Co bude | Německý index DAX | Ruský ministr | Futures na ropu | ATVI.US | Mattel | Opatření | Těžaři | Pozice | Obchodujte akcie | ABC | Historie kávy | Maďarská centrální banka | Nový Zéland | Etiopie | Vzestupný trend | Oživení německé ekonomiky | BNP | Týdenní pokles | Downstream | GOOGL | Demo účet | Etherea | Lululemon Athletica | COIN.US | Arlington Asset Investment | Carson Group | CoinDesk | Ekonomika Evropské unie | GameStop Corp | Očekávaný růst | Throwback | Ranní okénko | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Zkapalněný zemní plyn | NXP Semiconductors | Kontrakty na ropu WTI | QUALCOMM Incorporated | Akcie Enbridge | MetLife | Coinbase (COIN) | Výrobní náklady | Návratnost | Cena stříbra | Brenntag | Systémy umělé inteligence | GSK | Redukce | Odvětví | Nižší úrokové sazby | United Parcel Service (UPS.US) | Walgreens Boots Alliance | Pražský PX | PEP | Profesionální trading | Dow Jones | Šéfka Fedu | Práce | Nejlepší uranové akcie | CARA | Summit EU | Pokles bitcoinu | Kraft Heinz (KHC.US) | CyberArk Software | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Ekonomická recese | Obchodní komora | Celý svět | Rozhodnutí Číny | Slabé stránky | Biden | Jerome Powell | Očkování | Banky | Ocenění | Shiba | Infineon Technologies | AMCX | Bitinfocharts | NASDAQ 100 | Peking | Schválení bitcoinového ETF | Nejstarší kryptoměna | Citigroup (C.US) | Pracovní trh | Micro futures | Obchodní styl | Restrukturalizace | AMZN | Lennar | Microsoft Corp | Sumitomo | Klaus Regling | Kanadská centrální banka | Online kurz | MGM Resorts | Naprogramování | LCID.US | Nejlepší 5G akcie | JPMorgan Chase | Bunge | | Chování velkých hráčů | NKE | Generativní umělé inteligence | MMM | Aktuální situace | Goldman Sachs Group | Fio banka, a.s. | Rozhodnutí bankovní rady | Akciový stratég | Komisí pro cenné papíry a burzy | Lockdowny | G7 | Fibonaci | Politici | Spotify (SPOT.US) | Kontejnerový terminál | Kurz EUR | Kotace | Co je akcie | Konfluence více faktorů | Můj trading | SPX | European Central Bank | Datové centrum | IPO Deliveroo | TWTR | LHX.US | Finanční situace | Mimořádná situace | 5G | Větší pokles | Produkty a služby | Sanofi | Obnovení růstu | Joe Biden | IRBT | ConocoPhillips (COP.US) | Paychex | GE HealthCare | Guvernér ČNB | Akcie Enbridge (ENB) | Webináře | Abbott | Bankrot | Akcie Walgreens Boots Alliance | Základní sazba | InstaForex | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Novinky | Kontrakt | Obchodní příležitosti | Robinhood Markets | SEDG | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Ekonom | USA | Obchodní válka | Hluboké znalosti | Ropovody | Galveston Bay | Deutsche Post | Janet Yellen | ING Groep NV | Zlato | Akcie Microsoftu | IFS | Novo Nordisk | Německý maloobchod | Společnost Robinhood | Býčí trend | Garyville | Anheuser-Busch inBev | Hledání podhodnocených akcií | Den výplaty | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | Vlastnosti bitcoinu | Refinitiv Eikon | Akcie Barrick Gold (GOLD) | IBES | Analog Devices | Philip Morris | Nasdaq | UBI | AbbVie | Peter Cardillo | PMI ve službách | Světová obchodní organizace | Tisková konference FOMC | Volkswagen | Riot | MARA.US | Pips | Odhady analytiků | Dobrý obchod | CSCO.US | Zemní plyn (LNG) | American Airlines (AAL.US) | Bloky | Cenový vývoj | Hike | Propad indexu | Americké rafinerie | Arcane Research | UBS Group AG | Začínáme na burze | Vyšší inflace | Rekordní pokles | Verizon Communications | Stochastic | Pražská burza | Etsy | FIS | FOREX | Údaje o inflaci | DoorDash | ForexTime | Texas Instruments Incorporated | JD | NYSE:NKE | Robinhood Markets (HOOD.US) | FDX | CRWD | Tržní kapitalizace firmy | Rivian Automotive | Akcie Phillips 66 (PSX) | CZG | Průlom | Dohoda o globální dani | Investment | Lucid Group (LCID.US) | Globální ekonomický růst | Phillips 66 (PSX.US) | HealthCare | Index technologického trhu Nasdaq | Hospodářské výsledky společnosti | VIAC | MoneyExpo | Novozélandská centrální banka | IFRX | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | Firemní výsledky | Bitcoin Trust | Globální obchod | Capital Trade | CSX | USD/JPY | CAPITAL TRADE | Akcie Phillips 66 | Počet nezaměstnaných | Obchodování na newyorské burze | Evropské akciové trhy | Vývoj na trhu | INFN.US | MyFxBook | Fio | Přístup k obchodování | Kryptoměny | Forex trading | Česká průmyslová výroba | Taiwan Semiconductor | Ekonomické aktivity | LHX | Ark Invest | Ever Given | Obchodní výhled | INTC | Platidlo | Podnikání na kapitálovém trhu | Další pokles | Institut pro fiskální studie (IFS) | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | SECO | Úspěch | Stimuly | CNBC | Akcie Schlumberger (SLB) | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | VIP seminář | Spartan Capital Securities | Metro AG | CAH | Volby | Ukazatele | Umělá inteligence | Miliardář | Seven & i Holdings | Index relativní síly | ProSiebenSat.1 Media | Umění | Vladimir Putin | CPI v eurozóně | Disney | Trading Economics | Spotové ETF | Stabilita | Jen-tchien | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Země G7 | Vojtěch Benda | Británie | Rhodium Enterprises | Krátkodobý výhled | Americká vláda | Wedbush | Dopady pandemie | NZD | Yum Brands | EQT | Zlepšení nálady | Altria Group | Zisky z těžby | Maloobchodní tržby v eurozóně | Belgie | Podniky | Překážky | Euro vůči americkému dolaru | Inflace v USA | Chování spotřebitelů | Tomáš Nidetzký | Intuit Inc. | Enel | Zahraniční forex
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Manuel Marrero
Manufacturing
Manufacturing PMI
Manulife Asset Managament
Manulife Asset Management
Mapa k pokladu
M.A. Perry
Mappin & Webb
Mapplebear
Mar-a-Lago

Následující klíčová slova

Marathon Digital
Marathon Digital Holdings
Marathon Digital (MARA.US)
Marathon Investments
Marathon Oil
Marathon Oil (MRO.US)
Marathon Patent
Marathon Patent Corp.
Marathon Petroleum
MARA.US
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít