Čtvrtek 06. říjen 2022 17:02
reklama
XTB ambasador Conora McGregor
reklama
Purple Trading Room
reklama
Instaforex krypto
reklama
Purple Trading Room

Klíčová slova - Časopis Forbes

C:\fakepath\trader-12092022-30-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.09.2022 1) Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v srpnu zpomalilo na 17,2 % z červencových 17,5 %, když předtím 13 měsíců v řadě zrychlovalo. Zmírnil zejména růst cen pohonných hmot, naopak zdražování potravin mírně zrychlilo. Vliv mělo i dražší bydlení, zejména energií. Proti červenci se spotřebitelské ceny zvýšily o 0,4 %. Za nejmírnějším meziměsíčním nárůstem v letošním roce je podle Českého statistického úřadu (ČSÚ) pokles cen pohonných hmot téměř o 10 %. Analytici kvůli rostoucím cenám energií však další zmírnění inflace v následujících měsících nečekají, na obávanou 20% metu ale podle nich nedosáhne.
C:\fakepath\alzbeta.jpg

Královna Alžběta II. patřila mezi nejbohatší lidi světa

12.09.2022 Smrt královny Alžběty II. zahrnuje nejen předání koruny jejímu prvorozenému synovi, ale také předání jejího majetku. Královna patřila k nejbohatším lidem na světě, její majetek zahrnoval například luxusní nemovitosti v centru Londýna přes zemědělskou půdu po celé zemi až po korunovační klenoty, umělecká díla, dostihové koně nebo akcie. Velkou část ale činí majetek Koruny, tzv. Crown Estate, se kterým nemůže panovník nakládat, jak se mu chce. Hodnotu přímo královnina osobního majetku časopis Forbes odhadl na 500 milionů USD (12,1 miliardy Kč).
img

Renáta Kellnerová se před smrtí manžela věnovala hlavně charitě a vzdělávání

03.07.2022 Vizitka Renáty Kellnerové, vdovy po zakladateli PPF Petru Kellnerovi, která je nyní správkyní jeho pozůstalosti a jež 4. července oslaví 55. narozeniny:
C:\fakepath\Rusko-Ukrajina.jpg

Rusko platí za ukrajinskou válku denně 900 milionů dolarů, píše Newsweek

08.05.2022 Rusko za válku Ukrajině denně vydá 900 milionů dolarů (21 miliard korun). Uvádí to americký týdeník Newsweek s odkazem na šéfredaktora vojenského zpravodajského serveru SOFREP Seana Spoontse. Ten do výdajů Moskvy počítá platby vojákům bojujícím na Ukrajině, zásobovaní municí a raketami a zajištění oprav poškozeného vojenského materiálu.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Ruští poslanci schválili třetí mandát šéfky centrální banky Nabiullinové

21.04.2022 Ruští poslanci schválili třetí mandát guvernérky centrální banky. Elvira Nabiullinová, jejíž prodloužení mandátu navrhl v polovině března prezident Vladimir Putin, má v Rusku zajistit makroekonomickou stabilitu. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\Musk.jpg

Bývalí akcionáři Twitteru žalují Muska kvůli pozdnímu oznámení koupě akcií

13.04.2022 Bývalí akcionáři společnosti Twitter Inc. žalují Elona Muska, protože podle nich oznámil nákup akcií Twitteru později, než mu ukládá zákon. Tvrdí, že kvůli tomu, že příliš dlouho čekal se zveřejněním koupě podílu 9,2 procenta akcií, je připravil o peníze a sám mohl další akcie nakupovat za nižší ceny, píše agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-05042022-22-zm.jpeg

Vizionář Elon Musk vyrábí elektroauta a chce vyslat lidi na Mars

05.04.2022 Americko-kanadský podnikatel jihoafrického původu Elon Musk se podílel na vzniku internetového platebního systému PayPal a z peněz za jeho prodej založil v roce 2002 úspěšnou společnost SpaceX pro vývoj kosmických raket. Padesátiletý Musk kromě toho změnil svými elektrovozy Tesla i svět automobilového průmyslu. Byznysmen, který se kvůli svému neortodoxnímu chování dostal opakovaně do sporu s americkou Komisi pro cenné papíry a burzy SEC, se nyní dostal do čela žebříčku nejbohatších lidí světa. Časopis Forbes jeho jmění odhadl na 219 miliard dolarů (4,9 bilionu korun) a Musk tak předstihl zakladatele společnosti Amazon Jeffa Bezose, který si prvenství držel předchozí čtyři roky.
C:\fakepath\kellner.jpg

Kellner byl nejbohatší Čech, věnoval se i pomoci znevýhodněným školákům

27.03.2022 - Podnikatel a finančník Petr Kellner měl pověst nejbohatšího a jednoho z nejvlivnějších Čechů a taky muže, co si hlídal soukromí. V investiční skupině PPF, která investuje do řady odvětví a působí na třech kontinentech, ovládal téměř 99 procenta. Na veřejnosti se miliardář Kellner příliš neukazoval, s médii komunikoval zřídka. Tragicky zahynul při pádu vrtulníku na Aljašce, kam vyrazil lyžovat, ve věku 56 let. Za nehodou podle vyšetřování zřejmě nestála technická závada, ale souhra nešťastných náhod, povětrnostních a přistávacích podmínek.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Putin navrhl prodloužit mandát guvernérky ruské centrální banky

18.03.2022 Ruský prezident Vladimir Putin navrhl, aby guvernérka centrální banky Elvira Nabiullinová tuto instituci vedla i v dalším funkčním období. Uvádí se to v dokumentu, který byl zveřejněn na webových stránkách dolní komory ruského parlamentu. Osmapadesátiletá Nabiullinová je v čele centrální banky od června 2013 a nyní se musí zejména vypořádat s dopady, které má na ruské hospodářství invaze na Ukrajinu.
img

Majitel Sazky si zajistil desetiletou licenci na provoz britské národní loterie

15.03.2022 Nadnárodní provozovatel loterií Allwyn Entertainment, který patří do skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka, si zajistil desetiletou licenci na provoz britské Národní loterie. Platit bude do roku 2034. Britská Komise pro hazardní hry dnes oznámila, že Allwyn je preferovaným uchazečem. Firma pak v tiskové zprávě uvedla, že začne okamžitě pracovat na transformaci britské Národní loterie.
C:\fakepath\606394cd64644b3f33eb48c8_Home.jpg

Allwyn vstoupí na burzu v New Yorku spojením s Cohn Robbins Holdings Corp.

21.01.2022 Nadnárodní provozovatel loterií Allwyn Entertainment, který patří do skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka, vstoupí na akciovou burzu v New Yorku prostřednictvím spojení s firmou specializovanou na akvizice Cohn Robbins Holdings Corp. (CRHC). Hodnota sloučené společnosti má činit zhruba 9,3 miliardy USD (téměř 200 miliard Kč). Oznámila to společnost Allwyn, která se dříve jmenovala Sazka Entertainment, v dnešním prohlášení.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2021

31.12.2021 1. - Automobilku Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně plánovaně převzala Toyota. Kolínský závod byl přejmenován na Toyota Motor Manufacturing Czech Republic. Jde o osmý závod Toyoty v Evropské unii.
img

Tkáč pokračuje v konsolidaci majetku do J&T Capital Partners

03.12.2021 Spoluzakladatel finanční skupiny J&T Finance Group Patrik Tkáč pokračuje v konsolidaci svého majetku do holdingu J&T Capital Partners, v němž má podíly na společných podnikatelských projektech s Danielem Křetínským. Holding o tom dnes informoval ČTK.
C:\fakepath\london7.jpg

Akcie Eurowagu na burze v Londýně debutovaly desetiprocentním propadem

08.10.2021 Akcie české společnosti Eurowag dnes debutovaly na Londýnské akciové burze (LSE) desetiprocentním propadem. Firma v oznámení pro LSE stanovila cenu akcií v primární veřejné nabídce (IPO) na 150 pencí, krátce po zahájení ale její akcie oslabily pod 135 pencí. Eurowag před vstupem na burzu počítal s částkou 175 pencí, která už byla na spodním konci původně zvažovaného pásma. Debut akcií firmy se očekával ve čtvrtek, s akciemi se ale začalo obchodovat až dnes.
img

Forbes: Trump už nepatří mezi 400 nejbohatších Američanů

06.10.2021 Bývalý americký prezident Donald Trump už nepatří mezi 400 nejbohatších Američanů, uvedl časopis Forbes. K umístění v letošním žebříčku Trumpovi chybělo asi 400 milionů dolarů (8,8 miliardy Kč).
C:\fakepath\Evergrande2.jpg

Global Times: Podíl v China Evergrande se chystá převzít Hopson Development

04.10.2021 Podíl v krachujícím čínském developerovi China Evergrande se chystá převzít společnost Hopson Development. Za 51procentní podíl v její divizi správy majetku hodlá zaplatit více než 40 miliard hongkongských dolarů (asi 112 miliard Kč), píše státní list Global Times. Zpráva přichází poté, co dnes obě firmy požádaly, aby bylo pozastaveno obchodování s jejich akciemi na hongkongské burze kvůli oznámení velké obchodní transakce.
C:\fakepath\Snimek_obrazovky_2021-09-14_084137.jpg

Realita tradingu 10: Janata aneb nevěř lidem pod 30

14.09.2021 Nevěř lidem pod 30. Dvakrát měř jednou řež - kéž by se měřilo jednou, tady se neměřilo vůbec
C:\fakepath\Forbes.jpg

Vydavatel časopisu Forbes vstoupí na burzu fúzí se specializovanou firmou

26.08.2021 Společnost Forbes Global Media Holdings, která vydává časopis Forbes, vstoupí na akciovou burzu v New Yorku. Učiní to prostřednictvím fúze s firmou specializovanou na akvizice, takzvanou SPAC. Transakce sloučenou firmu oceňuje na 630 milionů USD (13,7 miliardy Kč), uvedla dnes agentura Reuters.
img

Analytici: Globální dodávky čipů pro automobilky by se ještě letos mohly zlepšit

29.07.2021 Nedostatek mikročipů, který už delší dobu trápí celý svět, možná přetrvá do příštího roku. Letos nejvíce zasáhl automobilový průmysl, dodávky pro toto odvětví by se ale mohly relativně brzy zlepšit, myslí si analytici. Čína totiž převezme část výroby, kterou nedokázali uspokojit výrobci z Tchaj-wanu. V jiných odvětvích ale problémy vydrží déle a jako další by nedostatek čipů mohl brzy zasáhnout výrobce chytrých telefonů.
img

Křetínský s Tkáčem spolupracují více než dvě dekády

13.07.2021 Vizitky finančníků Daniela Křetínského a Patrika Tkáče (Tkáč vloží společné investice s Křetínským do nového holdingu J&T Capital Partners):
img

Tkáč vloží společné investice s Křetínským do nového J&T Capital Partners

13.07.2021 Spoluzakladatel skupiny J&T Patrik Tkáč vloží společné investice s podnikatelem Danielem Křetínským do nového holdingu J&T Capital Partners. Cílem nové, v Česku založené holdingové společnosti je správa a rozvoj všech stávajících a budoucích podílů ve společných obchodních projektech tandemu Tkáč a Křetínský. Holding už odkoupil podíl 44 procent ve společnosti EPH (Energetický a průmyslový holding), která sdružuje původní investice v energetice, a během následujících měsíců odkoupí další vlastnické podíly, které jsou nyní pod Tkáčovou kontrolou. J&T o tom dnes informovala ČTK. Holding podle ní mimo jiné odkoupí podíl 44 procent v mateřské společnosti fotbalového klubu AC Sparta Praha.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Úřady v Británii omezují činnost největší kryptoměnové burzy Binance

28.06.2021 Britský Úřad pro finanční etiku (FCA) v zemi omezil činnost největší světové kryptoměnové burzy Binance. Varoval i před reklamou, která slibuje vysoké zisky z investic do kryptoměn a podobných aktiv. Informoval o tom dnes zpravodajský server BBC. Proti kryptoměnám v poslední době zasahují regulační úřady po celém světě, ty čínské například zakázaly jejich těžbu.
img

HN: Penta mění vlastnickou strukturu, Haščák převádí podíl na rodinu

15.06.2021 Finanční skupina Penta Investments mění vlastnickou strukturu. Jeden ze zakladatelů Jaroslav Haščák začal převádět svůj podíl v Penta Investments Group Limited, což je základní vlastnický fond celé skupiny, na rodinu. Vyplývá to z prvních zápisů v evidenci skutečných majitelů, píšou dnešní Hospodářské noviny (HN). Skupina to potvrdila s tím, že o změně vlastnické struktury majitelé uvažovali již delší dobu. Na konci roku má ze všech manažerských pozic odejít třetí největší podílník Penty Jozef Oravkin a zároveň začne jeho postupné vyplácení. Ze zakladatelů tak zůstane jako majitel jen Marek Dospiva.
img

Zemřel nejbohatší Čech Petr Kellner, na Aljašce s ním spadl vrtulník

29.03.2021 Zemřel nejbohatší Čech Petr Kellner. Šestapadesátiletý podnikatel a filantrop nepřežil nehodu vrtulníku v aljašských horách. Při leteckém neštěstí zemřelo pět lidí, jeden člověk přežil. Kellner byl většinovým majitelem skupiny PPF. Podle analytiků nemusí jeho náhlé úmrtí znamenat pro skupinu PPF ztrátu pozic ani strategického rozvoje, její procesy fungování jsou zaběhnuté. Politici vzpomínají na Kellnera v souvislosti s jeho podnikatelskými úspěchy i kroky, kterými pomohl české společnosti. Po dnešním oznámení Kellnerova úmrtí výrazně klesly na pražské burze akcie operátora O2 a Monety Money Bank.
img

Nejbohatším Čechem teď už může být Radovan Vítek. Záleží ovšem na tom, jak zesnulý Petr Kellner své dědictví ošetřil

29.03.2021 Petr Kellner, který o víkendu zemřel, byl nejbohatším Čechem. Časopis Forbes jeho jmění pro rok 2020 vyčíslil na 293 miliard korun. Druhý v pořadí byl Radovan Vítek s jměním ve výši 86 miliard korun, třetí pak Daniel Křetínský se 78 miliardami korun majetku.
img

Petr Kellner zemřel

29.03.2021 Český miliardář a podnikatel Petr Kellner v sobotu zemřel při nehodě vrtulníku v aljašských horách. Informaci zahraničních médií o tragickém úmrtí šestapadesátiletého podnikatele ČTK potvrdila mluvčí investiční skupiny PPF Jitka Tkadlecová. Pohřeb se bude konat v úzkém rodinném kruhu. Mluvčí zároveň požádala, aby všichni respektovali soukromí Kellnerovy rodiny.
C:\fakepath\trump.jpg

Bloomberg: Trump za prezidentování zchudnul o 700 milionů USD

18.03.2021 Majetek amerického podnikatele Donalda Trumpa se za dobu jeho působení v úřadu prezidenta snížil o 700 milionů na 2,3 miliardy dolarů (asi 50 miliard Kč). S odkazem na svůj žebříček miliardářů o tom informovala agentura Bloomberg. Znamená to, že Trump je chudší než předseda české vlády Andrej Babiš, jehož majetek časopis Forbes loni na podzim vyčíslil na 74 miliard korun.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
C:\\fakepath\\soros.jpg

Miliardář George Soros patří k nejvýznamnějším filantropům

10.08.2020 Svůj majetek získal George Soros burzovními spekulacemi, kterými do úzkých dostal i zdánlivě neotřesitelnou britskou libru. Americký investor s maďarskými kořeny se ale vymyká vžité představě o bezskrupulózním finančním žralokovi. Jeho peníze totiž z nemalé části míří na charitu, slouží k podpoře lidských práv či k financování projektů v zemích třetího světa. Finančník a filantrop Soros 12. srpna oslaví 90. narozeniny.
img

Richard Branson - úspěšný podnikatel a vizionář s duší dobrodruha

15.07.2020 Duší dobrodruh s vášní ke všemu nevšednímu a riskantnímu je britský miliardář sir Richard Branson. Dnes jeho obchodní impérium čítá stovky firem značky Virgin, Branson plánuje cesty do kosmu a hledá alternativní zdroje energie. Navíc se občas pokusí o nějaký světový rekord a několikrát už měl "namále". Vždy opálený, s rozevlátými vlasy a bradkou stále hledá nové výzvy a nezapomíná ani na charitu. V sobotu 18. července oslaví sedmdesátiny.
img

Daniel Křetínský patří k nejvlivnějším postavám českého byznysu

07.07.2020 Podnikatel Daniel Křetínský, který 9. července oslaví pětačtyřicetiny, patří k nejvlivnějším postavám českého byznysu a také k nejbohatším lidem světa. Ovládá řadu průmyslových, obchodních i finančních firem v Česku i zahraničí. Časopis Forbes ho v české mutaci s odhadovaným majetkem 66 miliard korun řadí na páté místo mezi nejbohatšími Čechy roku 2019, ve světě mu Forbes mezi nejbohatšími lidmi přisuzuje 725. místo s majetkem odhadovaným na 3,4 miliardy dolarů (přes 81 miliard korun).
C:\fakepath\Rusko.jpg

Největší ruští boháči během pandemie podle Forbes zbohatli

28.05.2020 Největší ruští boháči během pandemie covidu-19 zbohatli o dalších 62 miliard dolarů (asi 1,5 bilionu Kč), napsal časopis Forbes ve svém ruském vydání. Počet dolarových miliardářů v Rusku během posledních dvou měsíců podle časopisu stoupl ze 102 na 104 a jejich úhrnný majetek z 392 na 454 miliard dolarů (z asi 9,6 na 11,1 bilionů Kč).
img

Společnost Xiaomi v žebříčku Global 2000 časopisu Forbes

15.05.2020 Časopis Forbes zveřejnil žebříček Global 2000 pro rok 2020. Společnost Xiaomi Corporation zabývající se výrobou chytrých telefonů a inteligentního hardwaru propojeného prostřednictvím platformy Internet of Things, oznámila umístění na 384. pozici v žebříčku. Ve srovnání s minulým rokem si Xioami polepšilo o 42 příček.
C:\fakepath\forex-2019.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2019

16.12.2019 Blíží se konec roku a je na čase připomenout si nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2019. V tomto pravidelném každoročním článku se podíváme na přehledné shrnutí všech hlavních událostí, které ovlivňovaly světové finanční trhy – akcie, komodity, dluhopisy a forex. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů. Připomeňte si tak vše podstatné, jakými událostmi si prošly centrální banky, světové ekonomiky, akciové korporace, burzy a měny.
img

Značka Apple je skoro 137krát hodnotnější než značka Škoda Auto. Ta je přitom nejcennější českou značkou

24.05.2019 Nejhodnotnější značkou na světě je opět Apple s ohodnocením 206 miliard dolarů. Následuje Google s hodnotou značky 168 miliard a třetí je Microsoft se 125 miliardami dolarů. Vyplývá to z nového žebříčku, který sestavuje časopis Forbes.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | George Soros | Bitcoin | Live trading | Brexit | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciový index | Fitch | Equity | Inflace | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Německo | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Spekulace | Private equity | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Ekonomika eurozóny | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Ekonomické události | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Zhodnocení | Asset management | Transakce | BaFin | Bankovní rada | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Burza | Burzovní index | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Distribuce | Dluhopis | ECB | ESM | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Finanční trhy | Finančník | Fúze | IPO | Index PX | Indikátor | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Komodity | Kurz | Lot | MMF | Marže | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Opce | Open | Penzijní fond | Platforma | Podílník | Portfolio | Ratingová agentura | Ropa | Schodek rozpočtu | Standard & Poor's 500 | Statut | Swiss | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Zisková marže | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Citibank | Barclays | Dluhopisy | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Regulátor | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Ekonomika Spojených států | Americký prezident | Úroková sazba | RMB | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Ekonom | Byznys | Výnosy dluhopisů | Zisk | Těžba ropy | Sázka | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Výsledky | Arbitráže | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Partners | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Obchodní transakce | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Makro | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní deficit | Facebook | Akcenta | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Vzdělávání | Raiffeisenbank | Index | Odpor | Podpora | Hazardní hry | Akcie Erste | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Atlantik | Atlantik finanční trhy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | Česká ekonomika | České akcie | Dolar | Ekonomika USA | Emisní povolenky | Evropská banka | Exchange | Finanční služby | Fondy | Forexu | Fortuna | FXstreet.cz | Graf | HDP Číny | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Investiční | Investing | J&T | EBay | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Kapitálové trhy | Koupě akcií | Kurzy | E15 | Libra | Maďarsko | Management | Market | Markets | Meziroční inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Rakousko | Reuters | Ropy | Ruská ekonomika | Růst HDP | Sázky | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Volkswagen | Zákon o cenných papírech | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | ING | Andrej Babiš | Bill Gates | CEPS | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | IRS | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | ROCE | Výroční zpráva | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Euromoney | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Clearing | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Casino | Komise | Rozhovor | Genesis | Vzdělání | Burza dnes | Burze | Investment | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | The New York Times | Microsoft | Bankovní sektor | Česká bankovní asociace | Home Credit | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Stock Exchange | Evropské banky | Sázková kancelář | Snižování úrokových sazeb | Energie | Vizionář | Rada ČNB | Podnikatelé | Malý prostor | BlackRock | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Bankovnictví | Miliardáři | Investiční firma | Forbes | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Základní úrokové sazby | Firmy | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Economic | Akcie v USA | Televize Sky News | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Americký akciový index | Pokles libry | Miliardář George Soros | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Uvolňování měnové politiky | Finančnictví | Richard Branson | Alibaba | Propad | Sázková Fortuna | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Ztráty | Evropský trh | Erste | Unipetrol | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | FTSE 100 | Tesla | Obchodování s finančními deriváty | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Mzdy | Světová obchodní organizace (WTO) | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Úřad pro finanční etiku (FCA) | Finanční ústav | Výnosy | Japonská vláda | Česká vláda | Quantum | Softbank | ARM Holdings | Příjmy | ČTK | Rada MMF | Internetové firmy | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | J&T Finance Group | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Audi | IHS Markit | Obchody s akciemi | MUFG | Skupina PPF | Vstup na burzu | CoinDesk | Cena palladia | Ondřej Janata | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Obchodování s kryptoměnami | Crown | Capitalinked | Radim Dohnal | Fincentrum | Binance | NEST | ESMA | Investiční skupiny | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Kryptoměnové burzy | Airbnb | Obchodní války | Zonky | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | OPEC+ | Obchodní válka | Capitalinked.com | Renaissance Capital | Globální hospodářský růst | Akcie společnosti | Výplaty dividend | Kvalifikovaní investoři | Czech Fund | USMCA | Přímé zahraniční investice | Finanční skupina | Ruská centrální banka | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Cena plynu | Primární nabídka | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Česká firma | Český miliardář | Financial Times (FT) | Refinitiv | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | SABIC | FCC | Vysoké zisky | Globální dluh | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Světové finanční trhy | Ekonomický poradce | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Statistický úřad | Tržní hodnota Microsoftu | Inflační očekávání | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Nejznámější kryptoměny | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Značka Apple | Odhad růstu ekonomiky | BrandZTop | Nabídka akcií | Americké společnosti | Ponziho schéma | Digitální daň | Blackstone | Capital Partners | Pokles cen | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Raiffeisen Bank International | Bohatí | Americká cla | Cla na čínské zboží | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Sběratel | Kristalina Georgievová | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Hongkongská burza | Saudi Aramco | PPF | Italská vláda | Vlastní akcie | Thomas Cook | Manipulace s akciovým trhem | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Hospodářské dopady | Loterie | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Hospodářské krize | Platební společnost | TikTok | Huawei | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Majoritní akcionář | Ropná firma | Mediální společnosti | Investiční skupina | Ropný gigant | Německá vláda | IOT | Trinity | Indigo | Objem | Dovoz čínského zboží | Obchod | Obchodní dohody | Skupina ČEZ | Spojené státy a Čína | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | ČSÚ | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Firma | Ekonomiky eurozóny | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | Royal Mail | 4G | Index DOW | Co bude | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | Generální ředitel | PSA | GM | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Global Times | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Hong Kong | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | FT | Růst české ekonomiky | Meziroční růst HDP | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Financovat | Omezení těžby | Předpovědi | Průmysl | Společnost ČEZ | Na burze | Nabídka Aramco | Tržní kapitalizace firmy | Abkajk | Churajs | General Motors | NTT | Docomo | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Rozvoj | Paul Volcker | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Zdražování | Inflace v listopadu | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Pojišťovny | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Plyn | Koruna zpevnila | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Czech Media Invest | KKCG | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | Premiér Babiš | Energetický a průmyslový holding | Médea | České aerolinie (ČSA) | EP Global Commerce | EPGC | Metro AG | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | Akciové korporace | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Smartwings | Předseda | Americké centrální banky | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Nejziskovější | Disney | Lámání rekordů | Boháči | Bydlení | Uber | Martin Novák | Česká zbrojovka | Ztráta | Miliardy korun | Peking | Wirecard | Schodek státního rozpočtu | Hospodaření | Paschal Donohoe | Američané | Odškodné | Inovace | General Motors (GM) | Výroba aut | Výroba aut v Německu | VDA | O2 | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Analytička | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Ptačí chřipka | Komunikace | HN | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Firma Avast | Brand Finance | Značka Amazon | Hodnota značky | Google | 100 miliard dolarů | Hospodářské noviny (HN) | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Filantrop | Pražské burzy | Impérium | Většinový podíl | Pokles | Situace | Finance Group | Odhad letošního růstu | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Petr Bartoň | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Boeing | Vstupy | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | FIAT | Pochybnosti | Zlepšení | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Iris Pangová | Tenza | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Nahrávací společnost | SEC | Velmi bohatý | Postmates | Snowflake | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | Noviny | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Vyhlášení nouzového stavu | Snížení těžby | Guru | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Aerolinky | Nouzový stav | Profitovat | Tencent | Další vývoj | Letectví | Kabinet | Největší propad | Antivirové firmy | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Společnost Saudi Aramco | Burzy cenných papírů | New York Times | Akcie Monety | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Čerpací stanice | Spiegel | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Ekologické organizace | Internetový obchod | Obchod Amazon | Valné hromady | Unilever | MPO | MF | Náhrady mezd | OSVČ | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Manufacturing | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Výrobce letadel | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Alena Schillerová | Ministryně financí | Sněmovna reprezentantů | Politická rozhodnutí | Růst | Německý parlament | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Sněmovna reprezentantů USA | Dopady pandemie na ekonomiku | České vlády | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Americký investor | Křetínský | Ceny elektřiny | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | Air Bank | Equa Bank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | VW | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Poskytování hypoték | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Práce | IATA | DPH | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Radovan Vítek | Karel Komárek | Marek Dospiva | Prezident Vladimir Putin | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | CBS | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Chřipka | Rutina | Cena benzínu | Německé automobilky | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Výpadky | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Majitel | EP | Vzrušení | Chesapeake Energy | ODS | Premiér Andrej Babiš | Sociální síť | Posílení | Amazon Jeff Bezos | Výrobce letadel Boeing | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Automobilka Ford Motor | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Sazka Group | Úřady ve Spojených státech | Gilead | Společnost Gilead | Dopravci | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Alternativní taxislužby | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Zadlužení | Bezpečnost | Patrik Tkáč | Dluhy | Toyota Motor | Společnost Avast | Členské státy | RBI | Obchodní firmy | Výzkumné společnosti | T-Mobile | PPF Telecom Group | Nejbohatší Čech | Auta | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Global 2000 | Konsorcium | Velké peníze | Recyklace | Zboží z Číny | Jukos | Svaz dovozců automobilů | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Lesy ČR | Podnikatelské aktivity | Americká média | Biotechnologická společnost | Renault | Fischer | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | OKD | JDE | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Salesforce | Ruští boháči | Největší ruští boháči | Leonid Michelson | Novatek | Vladimir Lisin | Alexej Mordašov | Vagit Alekperov | Lukoil Vagit Alekperov | Lukoil | Uhlobaron | Dmitrij Bosov | Vladimir Potanin | Norilsk Nickel | Hertz | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Zbrojovka | Londýnské burzy | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Německé vládní strany | Rozhodnutí soudu | OCBC | Hertz Global Holding | Hertz Global | Rozpočtový deficit USA | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Proticyklické kapitálové rezervy | Dluh Británie | Covid | ZIL | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Restrukturalizace | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Skupina Smartwings | Den obchodování | Volodymyr Zelenskyj | Společnost Uber | MAM | Ant | Japonská společnost | E.ON | Americký výrobce letadel | Úspěšný podnikatel | Podnikatelské úspěchy | Úspěchy | Bransonovy podnikatelské úspěchy | Americká společnost Apple | Stellantis | Peugeot | Citroën | Chrysler | Ceny | Praha | Kolaps | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Společnost Chevron | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Model 3 | Životní úroveň | Porušení pravidel | Bohatí lidé | Insolvence | Čínská společnost | Důvěra | Ant Group | List Global Times | Odhad vývoje ekonomiky | Quantum Fund | Open Society Foundations | Steven Hanke | Měnové spekulace | Karl Popper | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | Hodnota Trumpova majetku | VHM | Marks & Spencer | Veřejný dluh Británie | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Vesa Equity | Airbus Group | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Výpadek příjmů | Americký soud | SPAC | Klimatické změny | Zdanění | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Zadlužení Německa | Americký podnik | Program Antivirus | Cena elektřiny | Elektromobily | Politici | Abhijit Banerjee | Plynovody | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ministr životního prostředí | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | CZG - Česká zbrojovka Group | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | GROWING WAY | Cineworld | Společnost Cineworld | Firmy na burzu | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Měnový fond | Allegro | Společnost Allegro | Paul Milgrom | Robert Wilson | iPhone | Výrobce letecké techniky | Foot Locker | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Koncern | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | Newmont | Elvira Nabiullinová | První obchodní den | Moneta | Odklad splátek | EP Global Commerce (EPGC) | T-Mobile US | Společnost Pfizer | Sazka Entertainment | Producent ropy | Stock Spirits | Akcie americké společnosti | Norwegian Air Shuttle | Siemens | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Lego | Očkování | Antigenní testování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | CMI | EC Investments | ECI | EC Investments (ECI) | EP Equity Investment | Vesa Equity Investment | Orbán | Cenné papíry a burzy | Boeing 737 Max | Stock Spirits Group | SOLEK | Autopůjčovna Hertz | Společnost Tesla | Holdingové společnosti | Zdravotní péče | Cestovní kancelář | Akcie Twitteru | SNY | MJ | Polská společnost | Očkování proti covidu | BlackBerry | Express | Tržní ceny | Tencent Holding | Obchodní deficit USA | Automobilka Tesla | Colt | Elektroauta | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | CETIN | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | Porušení zákona | Air | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Finanční záznamy | Rohlik Group | PPF Telecom | Britská společnost | ČSA | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Benjamin Larochaix | Airbus AS350B3 | Soloy Helicopters | Wasilla | Heliskiing | Knik | Knik na Aljašce | Jitka Tkadlecová | PPF Jitka Tkadlecová | PPF Group | Tordrillo Mountain Lodge | David Horváth | Ladislav Bartoníček | Reuters analytik | EDF | Umění | EP Infrastructure | GE Renewable Energy | Zátěžové testy | Sainsbury | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Problém s nedostatkem čipů | Cena emisních povolenek | Nárůst objemů | Benxy | Akcionáři Avastu | Obavy z růstu inflace | Panasonic | Francouzská společnost | Saturday Night Live | Plán obnovy | Turów | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Vesa | Renáta Kellnerová | Zisk před zdaněním | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Cíle | Příležitosti | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Primark | Gigafactory | Konkurence | Prodej | Akcionáři Monety | Vizionář Elon Musk | Akcionáři Moneta Money Bank | Akcionáři Moneta | Regulační úřad | ČD-Telematika | České dráhy | Daňový úřad IRS | Daňový úřad | Den daňové svobody | Elektrovozy | Elektrovozy Tesla | SNL | Saturday Night Live (SNL) | Space Explorations Technologies | Space Explorations Technologies (SpaceX) | NASA | Crew Dragon | ISS | Falcon 9 | Falcon | Starlink | Muskovy aktivity | Neuralink | Open A.I. | Hyperloop | Blastar | Programátor | Zip2 | Compaq | X.com | Confinity | Firma eBay | Grimes | Technologie | Americký výrobce | Nabídky akcií | Eurohold | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Výroční zprávy | Pivovar | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | J&T Private Equity Group | J&T Private Equity Group Limited | CECOSA Supermercados | CAPRABO | J&T Energy | J&T Energy Holding | Jozef Tkáč | NortonLifeLock | Odvětví | Divize | Výrobce elektromobilů Tesla | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Rekord | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Bilion | Dodávky čipů | Globální dodávky čipů | Nedostatek mikročipů | Dodávky čipů pro automobilky | Cerebras Systems | Andrew Fieldman | Centrum pro automobilový výzkum | CAR | Centrum pro automobilový výzkum (CAR) | Globální prodej aut | Globální prodej | AKHAN | AKHAN Semiconductor | Adam Khan | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Polovodičové společnosti | Letiště Praha | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Thomas Schäfer | Ministerstvo spravedlnosti | Dřevo | Chování | Takata | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | CVC Capital Partners | CVC | Britská společnost Cineworld | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Německý výrobce | Byty | SpaceX | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Nedostatek čipů | Forbes Global Media Holdings | Vydavatel časopisu Forbes | Vydavatel časopisu | Forbes Global Media | Magnum Opus Acquisition | FRBS | Akcionáři Forbesu | Bertie Charles Forbes | Charles Forbes | Bloomberg News | BuzzFeed | Mediální společnost | On-line mediální společnost | Blank-check | Zpravodajské společnosti | Společnosti | Opatření | Eurowag | TA Associates | Martin Vohánka | Prazdroj | Evergrande | China Evergrande | ANO | Uhlí | Velkoobchodní ceny elektřiny | Ceny plynu | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Známý trader | České aerolinie | Inskol | Dopady epidemie | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Čínský finanční systém | Kolaps podniku | Týdeník Euro | Výpadky v zásobování | Jaroslav Haščák | Telecom | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Úročení | Společnost Evergrande | Hopson Development | Zvýšení základní úrokové sazby | Kellnerová | Hospodářské soutěže | Akcie Eurowagu | Debut akcií | Akcie české společnosti | Trh primárních veřejných nabídek | Vylepšení teorie aukcí | Zdražování potravin | Češi | Bohemia Energy | Kolibřík Energie | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Nedostatek polovodičů | Pozornost | Zprostředkovatelé | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Ruský prezident | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Košík.cz | Soud v Haagu | West Ham | Společnost | Nexi | TIM | Pozemky | Společnost innogy | Innogy | | Výhled české ekonomiky | Vietnam | Postavení na trhu | SOTIO | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Evernym | Akcionáři společnosti | Společnost SpaceX | Letadlo | Úpis nových akcií | Sekyra Group | Těžební společnost | Společnost Smartwings | Roadster | Miliardy USD | Gate | Hry | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | Firma Allwyn | Cary Cohn | Clifton S. Robbins | CRHC | Cohn Robbins Holdings Corp. (CRHC) | Hodnota sloučené společnosti | Vstup na NYSE | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Springtide Ventures | KKCG Real Estate Group | MND Group | Aricoma Group | Allwyn Karel Komárek | Firma KKCG | Aricoma | Provozovatel loterií | Akcionáři CRHC | Licence na trzích | Real Estate | Reality | Společnost Allwyn | Základní úrok | Invaze na Ukrajinu | Ruské hospodářství | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Invaze | Majitel Sazky | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Catch me if you can | Anna Kellnerová | Paul Schockemöhle | The Kellner Family Foundation | Open Gate | Open Gate v Babicích | Vila ve Vraném nad Vltavou | Rezidence v Podkozí | Vila na pražské Hanspaulce | Angažmá PPF | PPF v Číně | PPF a J&T | Řád bílého lva | Správa PPF | Sklo Union | Skupiny PPF | Stahování akcií O2 | Stahování akcií | Ruští poslanci | Akcionáři Twitteru | Sbírka známek | Zelenskyj | Šmejc | Newsweek | Týdeník Newsweek | Atos | Akcie společnosti Atos | Alžběta II. | Crown Estate | Majetek Koruny | Soukromý majetek | Majetek Alžběty II. | Balmoral | Zámek Balmoral | Sycomore Asset Management
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

C98
C98/USD
Čaje Pickwick
Čárový graf
Čas jsou peníze
Čas k výhodné investici
Čas na nákup
Čas na nákup akcií
Čas obchodování
Časopis Central Banking

Následující klíčová slova

Časopis Time
Časová hodnota (time value)
Časová náročnost
Časování investice
Časování trhu
Časová pásma
Časovat trh
Časová zóna
Časové období
Časové omezení
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít