Čtvrtek 13. června 2024 02:34
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
FTMO férovost
reklama
CapXmaster
reklama
InstaForex ETF

Inflační tlaky

img

Graf dne - EURUSD (12.06.2024)

12.06.2024 Dnešní seance přinese větší volatilitu mezi řadou aktiv přímo i nepřímo korelovaných s měnovou politikou USA. Ve 14:30 se investoři dozvědí údaje o inflaci v USA a ve 20:00 rozhodnutí a aktualizace projekcí Fedu. V 20:30 zase na tiskové konferenci vystoupí Jerome Powell. Zdá se být jasné, že pár EUR/USD bude "nervózně" reagovat na všechny údaje, které dnes investory "překvapí", počínaje možným překvapením v Powellově vyprávění, tedy dříve zveřejněnými údaji o americkém indexu spotřebitelských cen.
img

Meziměsíční stagnace inflace

11.06.2024 Po nárůstu meziroční inflace v dubnu na 2,9 % došlo k jejímu poklesu v květnu na 2,6 %. Hlavní důvod dubnového nárůstu inflace, ceny potravin, tentokrát měly opačný efekt. Meziměsíčně se cenová hladina nezměnila, ale cenový vývoj ve spotřebitelském koši se mnohdy znatelně lišil, klesly např. ceny pohonných hmot či některých potravin. Naopak se zvýšily ceny stravovacích a ubytovacích služeb.
img

Ranní okénko - Očekávané snížení od ECB, dnes další data z amerického trhu práce

07.06.2024 Dnes se v odpoledních hodinách dozvíme další data z amerického trhu práce. Vícero údajů z poslední doby naznačilo jeho potenciální ochlazení, což zvýšilo očekávání finančních trhů, že by Fed mohl zahájit cyklus snižování sazeb na svém zasedání v září. Fed totiž podmiňoval uvolnění měnových podmínek nejen utlumením ekonomické aktivity, ale také snížením napjatosti pracovního trhu. Více napoví dnešní údaj o změně pracovních míst mimo zemědělský sektor, kdy se pro květen předpokládá podobná hodnota (+185 tis.) jako v dubnu (+175 tis.). To je tak výrazné snížení ve srovnání s daty z prvního čtvrtletí tohoto roku. Míra nezaměstnanosti se od začátku roku nepatrně zvýšila z 3,7 % na 3,9 % v dubnu a na této úrovni by měla zůstat i nyní. Dynamika hodinové mzdy postupně zpomaluje, v dubnu se dostala pod 4 % a trh očekává, že tomu tak bude i v květnu.
C:\fakepath\Lagardeova.jpg

ECB snížila základní úrok o čtvrt procentního bodu

06.06.2024 Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) se podle očekávání rozhodla snížit úrokové sazby o čtvrt procentního bodu. Základní sazba klesne na 4,25 procenta a depozitní sazba na 3,75 procenta, oznámila banka v dnešní zprávě. Ke snížení úroků přikročila poprvé od roku 2019. Banka poukázala na pokrok v boji s vysokou inflací, připustila však, že tento boj ještě není u konce. Šéfka ECB Christine Lagardeová zdůraznila, že banka se při dalším snižování úroků nebude držet žádného předem stanoveného scénáře a bude se rozhodovat na základě nejnovějších ekonomických údajů.
img

Dubnové tržby v maloobchodu a službách zklamaly

05.06.2024 České maloobchodní tržby bez prodejů aut v dubnu v reálném vyjádření meziměsíčně stagnovaly, zatímco měsíc předtím ještě rostly rychlým tempem o 1,2 %. V meziročním vyjádření byly po očištění o vliv rozdílného počtu pracovních dní vyšší o 5,3 %, což byl ve srovnání s tržním konsensem (+5,5 % y/y) mírně horší výsledek. Solidní meziroční růst je z velké části dán nízkou srovnávací základnou. Za předpandemickým únorem 2020 tržby bez prodejů aut zaostávaly o 2,7 %.
img

USDJPY nad 157 po poznámkách BoJ Adachi

29.05.2024 Pár USDJPY od včerejška vzrostl z přibližně 156,9 na dnešních 157,2 po komentářích Bank of Japan's Adachi, kteří sice naznačili, že banka je otevřena „riziku“ dalšího růstu ekonomiky vyvíjejícího inflační tlaky, ale neznělo. jestřábí. Japonský index spotřebitelské důvěry se však v květnu dostal na 36,2 ve srovnání s dřívějšími 38,3 a 39,5 prognózami zlepšení. Mnohem nižší než očekávaných 39,5.
img

Inflační oříšek a mejdan soukromých fondů

29.05.2024 Kvůli překvapení ve formě nečekaně vysoké inflace odsunula BOE minulý týden první snížení sazeb ze srpna na listopad, zatímco ECB dál počítá s prvním snížením v červnu. Evropská centrální banka se svými výroky postupně sama zahnala do kouta a teď musí splnit, co slíbila, aby nebyla za blázna, ale nedopadne to tak stejně? Hlavní ekonom ECB Philip Lane řekl listu Financial Times, že Evropská centrální banka nevidí problém v tom, aby začala snižovat sazby dřív než Fed, a vzhledem k dostupným datům upouští od nejvyšší úrovně omezení. Zatímco ECB zahájí snižování až příští měsíc, Švýcarsko, Švédsko, Česká republika a Maďarsko už s ním začaly. Ve středu budou zveřejněny předběžné údaje o květnovém indexu německých spotřebitelských cen, a pokud budeme svědky dalšího nepříjemného překvapení, začne se na mysl vkrádat otázka, zda se ECB nechystá učinit politickou chybu.
img

Mzdy v eurech jsou nesmysl. Buď je mějme v koruně, nebo přijměme euro

29.05.2024 Okruh českých zaměstnanců, kteří mohou dostávat výplatu v eurech, se od příštího roku rozšíří. Kromě těch, kteří pracují v zahraničí, ji nově budou moci inkasovat třeba pendleři nebo ti, co mají v zahraničí rodinu. Stále tedy půjde o zanedbatelný zlomek celkového počtu českých zaměstnanců, z makroekonomického hlediska nevýznamný. Ministerstvo průmyslu a obchodu si však pohrává s myšlenkou rozšířit možnost eurové výplaty na všechny zaměstnance. A to už by makroekonomický dopad snadno mít mohlo. A ne příznivý.
img

Japonský jen se už možná dlouhodobě obrátil. Přehled o páru USD/JPY.

24.05.2024 Podnikatelská aktivita v Japonsku roste nejrychlejším tempem za poslední téměř rok, což naznačuje, že hospodářský růst může po poklesu v prvních třech měsících roku ve druhém čtvrtletí oživit. Inflační tlaky ale dál polevují, což vyvolává pochybnosti o schopnosti Bank of Japan pokračovat ve zvyšování úrokových sazeb, aniž by se ekonomika opět vrhla do deflace.
img

🟡Zlato ztrácí 1,5 %

23.05.2024 Futures kontrakty na zlato dnes ztrácejí 1,5 % v důsledku růstu výnosů dluhopisů a oživení dolarového indexu (USDIDX) po silných předběžných údajích o indexu PMI v USA za květen. Trh nyní očekává, že první úplné zvýšení úrokových sazeb Fedu bude oceněno až v prosinci letošního roku. Před zveřejněním dnešních údajů to byl listopad. Šance na uvolnění politiky v září rovněž poklesly. Zvláště „znepokojující“ by pro tvůrce politiky Fedu mohl být velmi silný údaj ze služeb, který, pokud nebude revidován výrazně níže, by mohl naznačovat pokračující inflační tlaky v tomto sektoru ekonomiky. Dnešní údaje podporující dolar:
img

Zlato je na rekordu. Co to znamená pro vývoj úroků na hypotékách v Česku?

22.05.2024 Ekonomové u nás i v zahraničí vedou veledůležitou debatu o možné trvalejší změně úrovně přirozené úrokové míry (r*). Zvyšuje se oproti letům před covidem, nebo ne? Pro její zvýšení hovoří třeba i rekordní zadlužování Spojených států, které tam podle některých expertů staví na hlavu zavedenou logiku provádění monetární politiky. Proti by však měla vypovídat nynější rekordní cena zlata. To žádný úrok nenese. Proč by tedy tolik rostlo, pokud by se nečekal obecný pokles úrokových sazeb a normalizace r*? Jak to tedy je?
C:\fakepath\Britanie-libra.jpg

Inflace v Británii v dubnu zpomalila, je nejníže za tři roky

22.05.2024 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v Británii v dubnu zpomalilo na 2,3 procenta z březnového tempa 3,2 procenta. Je to nižší hodnota za téměř tři roky, hlavně díky poklesu cen elektřiny a plynu. Ve své zprávě to dnes uvedl britský statistický úřad.
img

Nasdaq zaznamenává maxima a S&P roste: oči všech se upírají ke společnosti Nvidia

21.05.2024 Nasdaq dosáhl v pondělí rekordních hodnot, zatímco S&P 500 zaznamenal skromné zisky, když technologické akcie před zveřejněním výsledků Nvidie posilovaly. Trh také vyhodnocoval pravděpodobnost snížení úrokových sazeb Fedu.
C:\fakepath\akcie-16052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – jak vybrat správný sektor pro investování (2. díl)

16.05.2024 Článek poskytuje přehled různých odvětví a jejich charakteristik, včetně technologie, zdravotnictví, energetiky, financí, spotřebního zboží, materiálů a komodit, trhu s nemovitostmi, telekomunikací, pohostinství a veřejných služeb. Dále se zaměřuje na to, jak makroekonomické faktory ovlivňují tato odvětví, včetně úrokových sazeb, inflace a geopolitických událostí. Nakonec uvádí příklady atraktivních odvětví a klíčové společnosti v nich. Celkově nabízí ucelený pohled na investiční možnosti a rizika v různých sektorech.
C:\fakepath\USA.jpg

Míra inflace v USA v dubnu dle očekávání zpomalila

15.05.2024 Meziroční růst spotřebitelských cen ve Spojených státech v dubnu zpomalil na 3,4 procenta z březnového tempa 3,5 procenta. Meziměsíční růst cen pak byl slabší, než se čekalo. V tiskové zprávě to dnes oznámilo americké ministerstvo práce. Klesající trend podporuje očekávání finančních trhů, že americká centrální banka (Fed) by mohla zhruba v září začít snižovat úrokové sazby.
img

Nižší hodnota CPI vytváří tlak na SEK

15.05.2024 Švédská koruna vůči euru ztrácí po nižší než očekávané inflaci. Nižší inflační tlaky mohou podnítit Riskbank k provádění holubičí měnové politiky ve střednědobém horizontu, a proto jsme svědky tlaku na pokles SEK.
img

Akciové trhy: Ačkoli ČEZ oznámil silná čísla, cena oslabila

14.05.2024 Ceny v US v primárních okruzích vzrostly více, než se čekalo, a potvrdily přetrvávající inflační tlaky.
img

Jestřábí komentáře Jeroma Powella investorům nevadí 📃

14.05.2024 Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell poskytl komplexní přehled současné ekonomické situace a zdůraznil několik klíčových bodů. Powell poznamenal, že inflace v prvním čtvrtletí vykazovala značný nedostatek dalšího pokroku, a přestože existují známky postupného ochlazování na trhu práce, zůstává stejně napjatá jako před pandemií. Poukázal na to, že navzdory přetrvávajícímu nedostatku pracovních sil v mnoha průmyslových odvětvích je celkový obraz ekonomiky USA pozitivní, se silnými spotřebitelskými výdaji a obchodními investicemi. Powell vyjádřil mírně nižší důvěru v to, že se inflace vrátí zpět tak rychle, jak se očekávalo, a uznal, že restriktivní měnová politika může přinést výsledky déle, než se očekávalo.
img

Inflace vyšplhala k horní hraně tolerančního pásma

13.05.2024 Po dvou měsících, kdy se inflace dostala přesně na inflační cíl ČNB, došlo v dubnu ke zvýšení inflace až na 2,9 %, tedy k horní hranici tolerančního pásma. Za tímto nárůstem stojí především zpomalení poklesu cen potravin, a potvrzuje se tak hypotéza, že pokud se zastaví klesající trend u potravin, inflace povyskočí ke 3 %.
img

Výrazná inflace se vrací do Česka, její dubnová úroveň svojí výší zaskočila ČNB i analytiky, hlavně kvůli potravinám. Koruna v reakci citelně posiluje, hypotéky letos moc zlevňovat nebudou

13.05.2024 Výrazná inflace se vrací do Česka. Její dubnová úroveň činí 2,9 v meziročním vyjádření. Jedná se o nejvyšší letošní údaj, který je při samé vrchní mezi tolerančního pásma cílování inflace ČNB. Ta ve své aktuální prognóze počítala s dubnovou inflací pouze ve výši 2,5 procenta. Analytici oslovení agenturou Bloomberg čekali ještě méně. Ve střední hodnotě svých odhadů předpokládali inflaci pouze 2,4 procenta.
C:\fakepath\akcie-13052024.png

Fundamentální analýza akciových trhů – makroekonomické faktory a jejich vliv na akciové trhy (1. díl)

13.05.2024 Článek se zaměřuje na makroekonomické faktory a jejich vliv na akciové trhy. Čtenář se dozví o klíčových ukazatelích, jako je HDP, inflace, úrokové sazby a nezaměstnanost, a jaký mají vliv na trhy. Také se diskutuje o vlivu měnové politiky, fiskální politiky, cykličnosti ekonomiky, důvěře spotřebitelů a globálních ekonomických trendech na akciové trhy. Celkově článek poskytuje ucelený pohled na to, jak makroekonomické faktory ovlivňují investiční rozhodnutí a chování trhů.
C:\fakepath\trader-08052024-40-zm.jpg

Forex: Dolar mírně posiluje vůči euru, těží z optimismu ohledně americké ekonomiky

08.05.2024 Americký dolar dnes mírně posiluje vůči euru, výraznější růst pak vykazuje vůči japonskému jenu. Investoři nadále předpokládají, že hospodářský vývoj ve Spojených státech bude příznivější než v jiných zemích, takže americká centrální banka (Fed) nebude muset tolik spěchat se snižováním úrokových sazeb, Jednotná evropská měna euro kolem 17:30 SELČ vůči dolaru ztrácela zhruba desetinu procenta a pohybovala se v blízkosti 1,0745 EUR/USD.
img

Hypotéky už letos výrazně nezlevní, Čechům se přesto vrací dobrá spotřebitelská nálada. Ekonomika má nebývalou šanci „přistát“ měkce

08.05.2024 Česká národní banka zbrzdí tempo snižování svých úrokových sazeb, výrazné zlevnění hypoték už proto letos nečekejme. I tak lze vystihnout vzkaz, jejž o minulém týdnu vyslala tuzemská centrální banka veřejnosti. I přesto se běžným spotřebitelům vrací dobrá nálada. Ulevuje se však také vládě. Pokles úroků totiž znamená snížení nákladů obsluhy státního dluhu, který v uplynulých letech znatelně nabobtnal.
img

Denní shrnutí: Solidní obchodní den na starém kontinentu

07.05.2024 Úterní obchodní seance na starém kontinentu přinesla výrazné zisky téměř všech indexů. Německý DAX posílil o 1,45 %, francouzský CAC40 přidal 0,99 % a britský FTSE100 vzrostl o 1,22 %. Jediným indexem, který zaznamenal ztráty, byl polský WIG20 (-0,41 %).
img

Bitcoin v květnu rychle stoupá, o více než 15 procent. Svědčí mu dubnový nárůst míry nezaměstnanosti v USA

06.05.2024 Bitcoin, nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna světa, v posledních dnech mohutně roste. Stoupají i další kryptoměny a obecně riziková aktiva, neboť investoři přehodnocují svá očekávání ohledně měnové politiky americké centrální banky. Ta by se v reakci na páteční čísla z amerického trhu právě mohla uchýlit k dřívějšímu zahájení snižování své základní úrokové sazby. To by byla pozitivní zpráva pro trhy jako celek, ale zejména právě pro rizikovější aktiva. Snížení úrokových sazeb značí zvýšení dostupnosti financování těchto rizikovějších aktiv a současně pokles výnosnosti bezpečných aktiv typu vládních dluhopisů, které zvyšuje atraktivitu rizikovějších aktiv.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Spotřebitelská poptávka v tuzemsku nabírá na síle

06.05.2024 Tuzemská data z reálné ekonomiky za březen by měla potvrdit charakter oživení domácí ekonomiky, které se podle nás opírá o růst spotřebitelské poptávky. Průmyslová výroba v březnu zřejmě pokračovala v kolísavém trendu a meziměsíčně oslabila, z části i kvůli nižší výrobě aut. Po dvou měsících růstu německá průmyslová výroba v březnu pravděpodobně rovněž klesla (o 1,3 % m/m). Výhled pro oživení v průmyslu zůstává nejistý, byť se sentiment indikátory v posledních měsících mírně zlepšily, stále však zůstávají na velmi nízkých úrovních. V závěru týdne zveřejněný písemný zápis z posledního jednání ČNB může více poodhalit podhoubí jestřábí komunikace bankovní rady.
img

Forex: Americký trh práce se dále utahuje

03.05.2024 Dubnový americký NFP report podle nás ukáže na další silný přírůstek nových pracovních sil v nezemědělském sektoru. Pokračující napětí na americkém trhu práce bude tak pravděpodobně nadále přiživovat inflační tlaky, což by mělo znejistit členy FOMC ohledně začátku snižování sazeb v letošním roce. Zároveň známky ohledně jeho ochlazování, které by mohlo centrální bankéře k prvnímu snížení sazeb přiblížit, se zatím nedostavují. Na domácím trhu bude pravděpodobně ještě rezonovat včerejší zasedání ČNB.
C:\fakepath\ceska ekonomika.jpg

ČNB zlepšila výhled ekonomiky pro letošní rok

02.05.2024 Česká národní banka (ČNB) zlepšila výhled vývoje tuzemské ekonomiky. Hrubý domácí produkt (HDP) letos vzroste o 1,4 procenta, zatímco únorová prognóza ČNB čekala růst 0,6 procenta. Odhad letošní inflace ČNB snížila na 2,3 procenta z únorových 2,6 procenta. Novou makroekonomickou prognózu dnes novinářům představil guvernér ČNB Aleš Michl.
img

Problémy v průmyslu přetrvávají

02.05.2024 Index nákupních manažerů (PMI) výrazně poklesl z 46,2 bodů v březnu na 44,7 bodů v dubnu. Hlavním problémem je stále nízká zahraniční poptávka, která se projevuje nižším množstvím nových zakázek a tím pádem také nižší potřebou výroby.
img

Podmínky v českém průmyslu se v dubnu zhoršily více, než se čekalo. Průmysl stahují dolů Německo i zásoby, stejně jako celou ekonomiku

02.05.2024 Tuzemskému zpracovatelskému průmyslu se v dubnu vedlo hůře, než se čekalo. Příslušný index nákupních manažerů vykázal hodnotu 44,7 bodu. Podle odhadů expertů oslovených agenturou Bloomberg se hodnota měla pohybovat od 45 do 47,5 bodu. V březnu hodnota indexu činila 46,2 bodu.
img

BREAKING: PMI z českého zpracovatelského sektoru pod odhady

02.05.2024 Dens v 9:30 byly zveřejněny data S&P Global PMI ze zpracovatelského sektoru. Čekalo se 46,7; zveřejněno 44,7, v březnu 46,2.
img

Ranní okénko - Fed ponechal sazby beze změny, dnes očekáváme rozhodnutí ČNB

02.05.2024 Dnes se naše pozornost bude upínat na Českou republiku, kde bude nejprve zveřejněn index nákupních manažerů o výrobě (PMI) za duben, odpoledne se dozvíme stav plnění státního rozpočtu a o půl třetí bude vyhlášeno měnově-politické rozhodnutí bankovní rady ČNB ohledně nastavení úrokových sazeb.
img

Ranní shrnutí (30.04.2024)

30.04.2024 Asijsko-pacifické indexy zažívají mírně pozitivní seanci a zůstávají v mírně kladném teritoriu. Japonský Nikkei 225 roste o 1,05 %, korejský KOSPI o 0,60 % a australský S&P/ASX200 o 0,05 %.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Fed ponechá sazby beze změny, sníží je až příští rok

29.04.2024 Americká centrální banka ponechá tento týden sazby beze změny. Inflační tlaky v ekonomice stále zůstávají silné, přičemž solidní kondice ekonomiky umožnuje Fedu s uvolňováním měnové politiky vyčkávat. První snížení sazeb tak očekáváme až v březnu 2025. Klíčovou statistikou týdne budou data z amerického trhu práce Nonfarm payrolls.
img

Denní shrnutí: "Býci" na konci týdne přebírají kontrolu 📈

26.04.2024 Poslední seance tohoto týdne na burzách přinesla výrazné zisky v ocenění akciových indexů. Polský WIG20 si připsal 1,31 %, německý DAX 1,39 %, francouzský CAC40 0,89 % a index Euro Stoxx 50, který reprezentuje širší trh, 1,37 %.
img

US OPEN: Indexy Wall Street smazávají ztráty od otevření trhu 📌

26.04.2024 Akciové trhy v USA ztrácejí v první hodině obchodování poslední den v týdnu. Poklesy však nejsou výrazné a býci je postupně obnovují. V době zveřejnění již byly poklesy smazány a indexy si přibývají kolem 0,10 %. Investorům chybí jasný katalyzátor konkrétního kroku. Dnešní údaje PCE byly na roční bázi skutečně vyšší, než se očekávalo, ale měsíční údaje byly v souladu s konsensem. Navíc rozdíl mezi skutečnou zprávou a očekáváním nebyl významný. Včerejší údaje o HDP poněkud zamíchaly trhy. Na jedné straně americká ekonomika vykazuje známky stabilizace s anualizovaným růstem HDP na pouhých 1,6 %, což je méně než očekávaných 2,6 %. Na druhou stranu však přetrvávají inflační tlaky, které mohou Fed motivovat k udržení sazeb na vyšší úrovni. Výnosy amerických dluhopisů dnes po zprávě o HDP mažou včerejší zisky. Dolar zůstává silný, index USDIDX posílil o 0,25 %.
C:\fakepath\trader-26042024-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.04.2024 1) Ruská centrální banka dnes podle očekávání opět ponechala svou základní úrokovou sazbu beze změny na 16 procentech. V tiskové zprávě uvedla, že inflační tlaky sice postupně polevují, ale zůstávají vysoké. Banka nyní předpokládá, že inflace v Rusku bude v letošním roce činit 4,3 až 4,8 procenta a že příští rok se vrátí k jejímu čtyřprocentnímu cíli. V březnu letošní inflaci odhadovala na čtyři až 4,5 procenta.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Ruská centrální banka úroky nezměnila

26.04.2024 Ruská centrální banka dnes podle očekávání opět ponechala svou základní úrokovou sazbu beze změny na 16 procentech. V tiskové zprávě uvedla, že inflační tlaky sice postupně polevují, ale zůstávají vysoké. Banka nyní předpokládá, že inflace v Rusku bude v letošním roce činit 4,3 až 4,8 procenta a že příští rok se vrátí k jejímu čtyřprocentnímu cíli. V březnu letošní inflaci odhadovala na čtyři až 4,5 procenta.
img

Ranní okénko - Růst v USA zpomalil, ale Fed bude muset zůstat obezřetný

26.04.2024 Dnes nás čeká přísun zajímavých dat z Evropy i z USA, řeč bude především o cenách, penězích v ekonomice, ale i rozpočtech spotřebitelů. Hlavní informací z evropského kontinentu bude meziroční vývoj peněžní zásoby M3 v eurozóně za březen, v souladu s trhem očekáváme růst o 0,6 %, tedy mírné zrychlení oproti únoru (0,4 %) a hlavně pokračování v zajeté trajektorii od 2. poloviny roku 2023, kdy došlo k obratu předchozího dlouhodobě klesajícího trendu. Zároveň budou vydány výsledky průzkumu inflačních očekávání v ročním a 3letém horizontu, také za březen.
img

Mohou vyšší sazby Fedu vést k rychlejšímu snižování sazeb v eurozóně?

26.04.2024 Oddalování momentu prvního poklesu sazeb v USA začíná pomalu ale jistě názorově štěpit evropské centrální bankéře. Strnulost inflace, odolný trh práce a možná i riziko dalšího povolebního nárůstu amerických deficitů vedou americký Fed k velké obezřetnosti - trhy nejenže přestávají věřit poklesu sazeb, ale na trzích se objevují i první sázky na jejich růst (podle analýzy Financial Times opční trhy dávají zhruba 20% šanci na růst sazeb v následujících 12 měsících).
img

Forex: Inflace zůstává v USA hlavním problémem

26.04.2024 Síla cenových tlaků v zámoří zůstane pravděpodobně i dnes klíčovým tématem na globálních finančních trzích. Tím spíše, že už příští týden zasedne Fed k jednacímu stolu. Dnešní měsíční deflátory soukromé spotřeby doplní včera zveřejněné údaje za celé první čtvrtletí, které zejména v jádrové složce překvapily viditelně směrem nahoru. Na finančních trzích tak pokračuje trend odsouvání prvního „cutu“ Fedu.
img

Denní shrnutí: Wall Street pod tlakem před výsledky BigTechu

25.04.2024 Nálada na evropských trzích byla dnes převážně slabá. DAX a CAC40 ztratily více než 0,9 %, výjimkou byl britský FTSE, který si připsal téměř 0,5 %. Téměř 3 % zlevnily akcie francouzského konglomerátu LVMH.
img

Forex: Růst ekonomiky USA v Q1 zklamal, inflační tlaky nabraly na síle

25.04.2024 Zámořský HDP vzrostl v letošním prvním čtvrtletí v mezičtvrtletním anualizovaném vyjádření o 1,6 %, zatímco trh očekával 2,5 %. Naopak dynamika deflátorů HDP byla oproti konsenzu vyšší, když se jádrový cenový index zvýšil ve srovnání s předchozím čtvrtletím o 3,7 % anualizovaně oproti očekávaným 3,4 %. Celkově tedy dnešní data vyzněla opět proinflačně. Dolarové tržní úrokové sazby narostly napříč křivkou o zhruba 7 bb. Ani to ovšem nezabránilo dolaru odpoledne v páru s eurem oslabit o 0,2 % na 1,0720 EUR/USD.
img

BREAKING: US HDP nižší, než se očekávalo. US100 ztrácí

25.04.2024 Po slabších než očekávaných údajích o HDP s velmi nízkými nároky v nezaměstnanosti a vyšším než očekávaným cenovým indexem futures na Nasdaq 100 (100 USD) oslabily, protože obchodníci očekávají, že členové Fedu budou pod tlakem a jestřábí, a to i přes ne tak silné, jak se očekávalo tempo americké ekonomiky. Největším rizikem jsou samozřejmě vyšší ceny znamenající inflační tlaky.
img

BREAKING: TRY je níže po in-line rozhodnutí o sazbě CBRT

25.04.2024 Centrální banka Turecké republiky dnes ve 12:00 BST oznámila své nejnovější rozhodnutí o měnové politice. Očekávalo se, že CBRT ponechá sazby beze změny, přičemž týdenní repo sazba zůstane na 50,00 %. Nicméně se také očekávalo, že banka na předchozím zasedání ponechá sazby beze změny, ale místo toho překvapila zvýšením sazeb o 500 bazických bodů, takže před dnešním rozhodnutím nebylo možné nic vyloučit.
img

Forex: Síla ekonomiky USA oddaluje začátek snižování sazeb Fedu

25.04.2024 Dnešním klíčovým údajem bude výkon americké ekonomiky v letošním prvním čtvrtletí. Ten by měl zapadat do mozaiky mimořádně silné ekonomiky, která nadále posouvá práh jistoty, kterou by členové FOMC rádi dosáhli k zahájení cyklu uvolňování měnové politiky. Podle nás americký HDP v Q1 mezičtvrtletně vzrostl o 2,5 % v anualizovaném vyjádření. To by sice znamenalo výrazné zpomalení z velice silných 3,4 % v Q4 23, stále by to však bylo nad odhadovaným potenciálním růstem amerického HDP. K růstu podle našeho odhadu opět přispěje silná spotřeba domácností a vlády. To, jak si letos povede americká ekonomika a ještě daleko více najdete v čerstvých Ekonomických výhledech.
img

Česko by mohlo zvládnout kýžené „měkké přistání“, říkají nejnovější čísla k důvěře v ekonomiku. Zkrocení inflace bez vyvolání růstu míry nezaměstnanosti je přitom vzácný jev

24.04.2024 Spotřebitelům v Česku se rychle vrací důvěra v ekonomiku. V dubnu je jejich nálada v tomto směru lepší, než odpovídá dlouhodobému průměru let 2003 až 2023; přitom lepší než dlouhodobě průměrnou náladu mají čeští spotřebitelé poprvé za celé období od podzimu 2021.
img

Forex: Koruna zpět na úrovni z předchozích týdnů

22.04.2024 Minulý týden přinesl stabilizaci české koruny okolo 25,30 EUR/CZK, kterou jen krátce narušilo vyjádření prezidentky ECB Christine Lagarde, jež uvedla ve svém rozhovoru, že inflační tlaky polevují v souladu s očekáváními ECB a pokud nedojde k výraznému negativnímu překvapení v ekonomice (např. významný nárůst cen ropy v souvislosti s vývojem na Blízkém východě), je bankovní rada připravena učinit další krok ve své měnové politice. To v překladu znamená, že první snížení sazeb by mělo nastat v červnu, jak očekává trh a dlouhodobě i naše prognóza.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Předstihové ukazatele naznačují zlepšování ekonomické situace v Evropě i USA

22.04.2024 Solidní růst americké ekonomiky během prvního čtvrtletí doprovázený zrychlováním inflačních tlaků by měl potvrdit náš názor, že se letos snížení úrokových sazeb od Fedu nedočkáme. Z obou stran Atlantického oceánu pak přijdou vpředhledící sentiment indikátory naznačující zlepšování nálady a v mnoha případech i zvyšování ekonomické aktivity. Další vzestup spotřebitelské důvěry předpokládáme i v Česku.
img

Ranní okénko - Fed musí zůstat jestřábí, ECB je připravena na snížení sazeb v červnu

18.04.2024 Čtvrteční den bude ve znamení dat ze Spojených států amerických, které by ovšem neměly být zásadnějšího charakteru. Nejprve budou publikovány každotýdenní údaje o nově podaných i pokračujících žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Trh očekává u obou těchto statistik podobné hodnoty jako v předcházejících týdnech.
img

Ranní shrnutí (18.04.2024)

18.04.2024 Indexy z Asie a Tichomoří většinou zaznamenávají růst. Nejvíce posilují čínské indexy, včetně HSCEI (+1,50 %) a FTSE China A50 (+1,35 %). Růst zaznamenává také japonský Nikkei225 (+1,00 %) a v Singapuru SG20cash (+1,40 %).
img

V průmyslu ceny výrobců stagnují, v zemědělství klesají již jedenáctý měsíc po sobě

17.04.2024 „Ceny průmyslových výrobců se v březnu v meziročním srovnání nezměnily. Po únorovém a lednovém poklesu se tak snižování cen zastavilo, nicméně před tím více než tři roky rostly. Meziměsíčně se ceny průmyslových výrobců snížily o 0,1 %. Není tedy důvod obávat se trvalejší změny trendu ve vývoji cen průmyslových výrobců a případného vzedmutí spotřebitelské inflace,“ uvádí Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
img

Meziroční stagnace cen v průmyslu

17.04.2024 Ceny v průmyslu meziměsíčně poklesly o jednu desetinu procenta, zatímco naše i tržní prognóza predikovala mírný nárůst za březen. V meziročním srovnání ceny v tomto sektoru stagnovaly, a to navzdory vyskytujícím se problémům v námořní dopravě přes Rudé moře.
img

Ranní okénko - ECB je připravena zahájit snižování sazeb v červnu

12.04.2024 Na domácí scéně dnes budeme sledovat výsledek běžného účtu platební bilance, který by dle očekávání trhu měl vykázat přebytek a dosáhnout hodnoty 8,6 mld. Kč. Mělo by tak dojít k růstu oproti minulému měsíci, který skončil na +6,85 mld. Kč.
img

Forex: Inflace v USA stále budí obavy

12.04.2024 Závěr týdne již nenabídne zásadní makroekonomická data. Hlavním tématem tak zůstane perzistence zámořské inflace, která ve středu překvapila lehce vyšším údajem, a odstartovala tím výrazný nárůst tržních úrokových sazeb a posílení amerického dolaru. Dubnové šetření Michiganské univerzity mezi americkými spotřebiteli pravděpodobně ukáže nadále zvýšená inflační očekávání, což trhy jen utvrdí v tom, že Fed nemusí s uvolňováním měnové politiky nikterak spěchat.
img

Forex: ECB nepřekvapila, dolar udržel včerejší zisky

11.04.2024 ECB vyslala z pohledu trhů neutrální signál. Úrokové sazby podle očekávání zůstaly beze změny. V prohlášení centrální banka ocenila klesající inflační tlaky a v souvislosti s tím zmínila, že pokračování dezinflačního trendu by mohlo být důvodem pro uvolnění měnové politiky. Na tiskové konferenci se prezidentka Lagardeová tradičně nechtěla zavazovat k načasování prvního „cutu“ a další kroky podmínila novými daty. Nepřímo však připustila, že několik členů vedení ECB bylo připraveno snížit sazby už na tomto zasedání. Odmítla rovněž, že by politika ECB byla výrazněji závislá na americkém Fedu. Finanční trhy si celkově z tohoto zasedání odnáší, že červnové snížení úrokových sazeb o 25 bb je stále nejpravděpodobnější scénář.
img

Inflaci drží na uzdě ceny potravin

10.04.2024 „Březnová inflace stagnovala na úrovni dvou procent. Meziroční růst spotřebitelských cen se tak drží na únorových hodnotách, na které zpomalil z lednových 2,3 %. Inflace je tedy na nejnižší úrovni od prosince 2018. V březnu pokračoval především pokles cen potravin přibližně o 6 %. Právě zlevňování potravin táhne inflaci dolů. V jednotlivých položkách došlo k tak výraznému meziročnímu snížení, například u mouky to bylo o 27,8 % či u vepřového masa o 5,7 %. Do poklesu cen potravin se promítá několik faktorů – tím hlavním je dlouhodobý pokles cen zemědělské produkce. V únoru se meziročně snížily ceny zemědělců již desátý měsíc v řadě, a to téměř o 18,7 %.
C:\fakepath\ceska koruna5.jpg

MF zlepšilo výhled ekonomiky, čeká růst HDP 1,4 procenta

10.04.2024 Ministerstvo financí zlepšilo odhad vývoje ekonomiky v letošním roce. Hrubý domácí produkt (HDP) podle něj vzroste o 1,4 procenta a průměrná inflace dosáhne 2,7 procenta. Uvádí to nová makroekonomická predikce, kterou dnes představil ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS). V lednové predikci ministerstvo očekávalo hospodářský růst 1,2 procenta a inflaci 3,1 procenta.
img

Forex: Jádrová inflace v USA i Česku ubírá na tempu

10.04.2024 Dnešní den bude patřit inflačním datům. Vývoj spotřebitelských cen za březen bude zveřejněn ve Spojených státech i České republice. Celková inflace v USA v meziročním srovnání sice podle našeho odhadu o dvě desetiny stoupne na 3,4 %, v meziměsíčním srovnání ale na tempu růstu ubere, a to i ve své jádrové složce. Česká inflace by se měla dostat těsně pod dvouprocentní cíl centrální banky. Na úroveň 2,5 % y/y by pak měla zvolnit jádrová inflace.
img

Forex: Prostor pro vyšší volatilitu koruny

08.04.2024 Česká koruna se v průběhu zkráceného povelikonočního týdne pohybovala ve velmi úzkém koridoru okolo úrovně 25,30 EUR/CZK. Nic na tom nezměnil ani úvodní odhad březnové inflace v Německu, kde podle metodiky Eurostatu meziroční inflace spadla výrazněji (2,3 %), než očekával trh (2,4 %). Tento výsledek se promítl i do předběžného odhadu pro celou eurozónu, kde rovněž inflace klesala rychleji (2,4 %), než byla predikce trhu (2,5 %). Příznivý inflační vývoj v kombinaci s nevalným výkonem ekonomiky eurozóny vytváří tlak na bankovní radu ECB, aby urychleně začala s cyklem snižování úrokových sazeb. Nicméně na základě rétoriky jednotlivých členů bankovní rady trh nepočítá s možností uvolňování měnové politiky již na dubnovém zasedání, a proto koruna zůstala rezistentní.
img

Průmysl v únoru zklamal. Podvazují jej vysoké úroky, teplé počasí, slabá německá a čínská poptávka či útoky jemenských povstalců v Rudém moři

08.04.2024 Tuzemská průmyslová výroba letos v únoru zaostala za očekáváním, když meziročně přidala jen 0,7 procenta.
C:\fakepath\ceska koruna-3.jpg

Březnová inflace byla podle analytiků kolem dvou procent

07.04.2024 Meziroční inflace se v březnu pohybovala v blízkosti dvouprocentního cíle České národní banky (ČNB), kterého dosáhla v únoru poprvé od prosince 2018. Předpokládají to analytici oslovení ČTK. V meziměsíčním srovnání podle nich pokračovalo zlevňování potravin, přetrvávalo ale zvýšené tempo růstu cen ve službách. Český statistický úřad (ČSÚ) zveřejní údaje o březnové inflaci ve středu.
img

Údaje ISM podpořily dolar. Přehled EUR/USD

03.04.2024 Index nákupních manažerů ve zpracovatelském průmyslu ISM v USA v březnu vzrostl na 50,3 b., což je hodnota, která výrazně překonala očekávání, neboť ekonomická aktivita se po 16 měsících poklesu zvýšila. Pozitivní trendy se objevily u ukazatelů, jako je růst nových zakázek a výrobní produkce, zatímco dílčí index zaplacených cen vzrostl o 3,3 % na 55,8 b. a mzdy se zvýšily na nejvyšší úroveň od poloviny roku 2022, což podpořilo celkové inflační tlaky.
img

Podmínky v českém průmyslu nakročily ke stabilizaci. Průmysl ale nasále podvazují vysoké úroky, slabá německá a čínská poptávka či útoky jemenských povstalců v Rudém moři

02.04.2024 Podmínky v českém zpracovatelském průmyslu se vyvíjejí nejméně nepříznivě za celé období od srpna 2022. Vyplývá to z dnes zveřejněného březnového indexu nákupních manažerů. Podmínky se sice stále zhoršují, ale meziměsíčně vůbec nejslabším tempem právě od srpna 2022. To svědčí o tom, že český průmysl nakročil ke stabilizaci podmínek v něm, které neblaze poznamenaly dopady války na Ukrajině a energetické drahoty.
C:\fakepath\eurusd-02042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 2.4.2024

02.04.2024 Americké akcie včera převážně oslabovaly. Příznivé údaje o zpracovatelském sektoru Spojených států zmírnily očekávání, že americká centrální banka (Fed) v červnu sníží úrokové sazby. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, včera ztratil 0,60 procenta a zakončil obchodování na 39.566,85 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,20 procenta na 5243,77 bodu, index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se však zvýšil o 0,11 procenta na 16.396,83 bodu.
C:\fakepath\euro dolar23-2.jpg

ECB by podle jejího člena mohla začít snižovat úroky dříve než Fed

31.03.2024 Evropská centrální banka (ECB) by mohla zahájit snižování úrokových sazeb dříve než americká centrální banka (Fed). V rozhovoru s rakouským listem Kronen Zeitung to uvedl guvernér rakouské centrální banky Robert Holzmann, který je zároveň členem Rady guvernérů ECB.
img

💲USD posiluje před čtením PCE

29.03.2024 Přestože je Velký pátek ve Spojených státech svátkem a mnoho dalších trhů je již kvůli velikonočním svátkům uzavřeno, obchodníci dnes v brzkých odpoledních hodinách obdrží klíčový údaj z USA - zprávu o PCE inflaci za únor. Jedná se o Fedem preferovaný ukazatel inflace, který účastníci trhů bedlivě sledují. Očekává se, že celková PCE zrychlí v důsledku vyšších mezd a výdajů a také vyšších cen benzinu. Očekává se však, že jádrový PCE ve srovnání s předchozím měsícem dále zpomalí nebo zůstane beze změny. Změní dnešní čtení úvahy Fedu o snižování sazeb?
C:\fakepath\trader-28032024-54-zm.jpg

Akciím na pražské burze se daří, index PX v 1. čtvrtletí posílil o 7,2 procenta

28.03.2024 Akciím na pražské burze se letos podle indexu PX dařilo. Index v prvním čtvrtletí posílil o 7,2 procenta na 1515,2 bodu. Nejvíce se zhodnotily akcie Komerční banky, naopak nejvíce oslabily akcie ČEZ. Index PX se dostal na konci března nad hranici 1500 bodů a kvartál tak zakončil na nejvyšší hodnotě od konce června 2008, řekl ČTK makléř Wood & Company Vladimír Vávra.
C:\fakepath\Baltimore-most.png

Dopad zříceného mostu v Baltimoru na širší ekonomiku bude zanedbatelný

28.03.2024 Dopad zříceného mostu v Baltimoru na širší americké hospodářství bude pravděpodobně minimální, i když může mít silný vliv na ekonomiku lokální. Uvedl to americký týdeník Barron's. Podobně analytici banky JPMorgan se domnívají, že ekonomické dopady budou spíš mírné, a to včetně dopadu na ceny aut.
img

Rostoucí tlak na kiwi. Přehled vývoje NZD/USD

27.03.2024 Novozélandská ekonomika zpomaluje. Ekonomická aktivita měřená hrubým domácím produktem v prosinci 2023 klesla o 0,1 %. Stalo se tak po poklesu o 0,3 % ve čtvrtletí začínajícím v září 2023; HDP na obyvatele se snížil o 0,7 %. Pokud se na dynamiku podíváme z pohledu novozélandské centrální banky, je vše v pořádku – zpomalení ekonomiky je v souladu s cílem vrátit inflaci na cílovou úroveň. Pokud se ekonomika začne zotavovat rychleji, než předpokládají prognózy (které předpokládají návrat k tempu růstu před krizí na úrovni 2,5 % meziročně v roce 2026), může RBNZ buď zvýšit sazbu, nebo zůstat na současné vysoké úrovni po delší dobu.
img

Konec dob deflace v Japonsku, její možný začátek v Číně?

26.03.2024 Minulý týden skončila dost možná jedna ekonomická éra. Japonská měnová autorita Bank of Japan oficiálně vyhlásila konec dob deflace v ekonomice, zvýšila poprvé za 17 let úrokové sazby a zahájila tak cyklus restriktivní měnové politiky. Výraznější inflační tlaky se předtím neobjevovaly v japonské ekonomice více než tři desetiletí. V úplně opačné situaci je druhá největší světová ekonomika, Čína. Jaké jsou podobnosti mezi oběma zeměmi? Co můžeme z pohledu Číny očekávat v delším období?
C:\fakepath\trader-22032024-40-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.03.2024 1) Ruská centrální banka dnes podle očekávání ponechala svou základní úrokovou sazbu beze změny na 16 procentech. V tiskové zprávě uvedla, že inflační tlaky v Rusku sice postupně polevují, ale zůstávají zvýšené, protože kapacity k rozšiřování produkce zboží a služeb stále zaostávají za domácí poptávkou.
C:\fakepath\Rusko-centralni banka.jpg

Ruská centrální banka úrokovou sazbu nezměnila, je na 16 procentech

22.03.2024 Ruská centrální banka dnes podle očekávání ponechala svou základní úrokovou sazbu beze změny na 16 procentech. V tiskové zprávě uvedla, že inflační tlaky v Rusku sice postupně polevují, ale zůstávají zvýšené, protože kapacity k rozšiřování produkce zboží a služeb stále zaostávají za domácí poptávkou.
img

Proč rozhodnutí Fedu škodí americkému dolaru

21.03.2024 Euro a libra šterlinků včera zareagovaly působivým růstem, když tvůrci politiky Federálního rezervního systému prohlásili, že navzdory problematickému snižování inflace na cílovou úroveň 2,0 % zůstanou u svého postoje ke snižování sazeb. Jednomyslně ponechali klíčovou sazbu federálních fondů v pásmu 5,25 až 5,5 %, tedy na nejvyšší úrovni od roku 2001.
img

Forex: Vlažné oživení ekonomické aktivity v eurozóně

21.03.2024 PMI za březen v eurozóně podle nás stagnoval ve zpracovatelském průmyslu a mírně narostl ve službách. To by ve výsledku mělo potvrdit opatrný vzestup ekonomické aktivity v eurozóně, ovšem pravděpodobně s výjimkou Německa, kde sentiment indikátory zatím stále nevykazují jasné známky oživení. Investoři na domácím trhu budou zřejmě ještě přemítat nad včerejším rozhodnutím ČNB, která snížila úrokové sazby o 50 bb. Na globálních trzích bude pravděpodobně rezonovat včerejší holubičí vyznění zasedání Fedu.
C:\fakepath\trader-19032024-48-zm.jpeg

Forex: Koruna před jednáním rady ČNB oslabovala k euru i dolaru

19.03.2024 Česká koruna dnes oslabovala. Vůči euru klesla ve srovnání s pondělním závěrem o šest haléřů na 25,28 EUR/CZK. K dolaru si pak pohoršila o deset haléřů, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 23,28 USD/CZK. Ve středu bude jednat bankovní rada České národní banky (ČNB), analytici čekají další snížení úrokové sazby.
img

Ceny v průmyslu neklesají tak rychle, jak se čekalo. ČNB přesto sníží úrokové sazby „jen“ o 0,5 procentního bodu

18.03.2024 Ceny průmyslových výrobců letos v únorů klesaly pomaleji, než se čekalo. Meziročně vykázaly pokles o 0,9 procenta, zatímco analytici oslovení agenturou Bloomberg předpokládali ve střední hodnotě svých odhadů pokles o 1,3 procenta. Meziměsíčně byla dynamika ale naopak silnější, než se čekalo, když ceny narostly o 0,5 procenta, namísto očekávaných 0,3 procenta. Každopádně deflační nebo naopak inflační tlaky v oblasti průmyslových cen nejsou natolik výrazné, aby měly vůbec potenciál vést jednotlivé bankovní radní k úvaze o přehodnocení postoje ve věci dalšího nastavení základních úrokových sazeb. Ty tak na zasedání tento týden ČNB nejspíše sníží „pouze“ o 0,5 procenta, a nikoli o výraznou 0,75 procenta.
C:\fakepath\ceska ekonomika.jpg

Analytici očekávají další snižování sazeb ČNB

17.03.2024 Bankovní rada České národní banky (ČNB) bude ve středu pokračovat ve snižování základní úrokové sazby. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK. Většina z nich je přesvědčena, že bankovní rada stejně jako v únoru sníží sazbu o půl procentního bodu ze současných 6,25 procenta. Současná inflace by sice podle analytiků hovořila i pro razantnější pokles sazeb, ČNB ale musí vzít v potaz i oslabení koruny, stejně jako přetrvávající inflační tlaky ve službách.
img

Týden na akciových trzích: Pražská burza roste, před výsledky je lídrem ČEZ

15.03.2024 V USA byla v tomto týdnu zveřejněna inflace, která byla vyšší než odhady. Ukazuje to na odolnější inflační tlaky, než se původně čekalo. Pro Fed to může znamenat oddálení uvolnění měnové politiky v USA.
img

Forex: Stagnace průmyslové výroby u nás a v USA v lednu, respektive únoru

15.03.2024 Tuzemská data z průmyslu pravděpodobně ukážou na meziměsíční stagnaci výroby v lednu. Podle našeho odhadu by to mělo být výsledkem vzájemně se kompenzující vyšší výroby aut a korekce silných prosincových nárůstů v ostatních zpracovatelských odvětvích. Ve světle negativního vývoje v německém průmyslu a jeho vzájemné propojenosti s českým průmyslovým sektorem je výhled pro vývoj domácí průmyslové výroby vcelku nepříznivý. Průmyslová výroba v USA za únor by podle nás měla rovněž prakticky stagnovat (-0,1 % m/m), když by efekt dobíhání výroby v automobilovém průmyslu měl již vyprchávat.
img

Akciové trhy: Evropa ovlivněná negativním otevřením v zámoří dnes klesá, Praha uhájila růstový trend

14.03.2024 V USA byla dnes zveřejněna slušná dávka makrodat. Výrobní ceny (inflace v průmyslu) ale skončily vyšší, než se čekalo. Podle tohoto ukazatele to inflace nechce jen tak vzdát a inflační tlaky přetrvávají. Mohlo by to znamenat, že nedojde ke snížení sazeb Fedem tak brzy, jak se čekalo. Naproti tomu zklamaly únorové maloobchodní tržby.
img

Forex: Inflační tlaky v USA odeznívají pomaleji, než se očekávalo

14.03.2024 Dnešní smršť vyjádření představitelů ECB víceméně potvrdila, že první snížení sazeb by mohlo přijít již během léta, přičemž často byl skloňován červen. Centrální bankéři ovšem nadále podmínili rozhodnutí o začátku uvolňování měnové politiky příchozími daty, které potvrdí pokračující a udržitelný pokles inflace ke dvouprocentnímu cíli.
img

Spotřebitelé podpoří růst slovenské ekonomiky a udrží inflační tlaky silné

14.03.2024 Slovenská ekonomika letos zůstane odolná a její růst podle nás mírně zrychlí na 1,6 % oproti růstu o 1,1 % zaznamenaném za rok 2023. K tomu přispěje spotřeba domácností podpořená rostoucími reálnými příjmy a také fixní investice tažené prostředky z fondů EU. Čistý vývoz by měl naopak po velmi silném roce 2023 přispět záporně.
img

Ranní okénko - Průmysl eurozóny nadále v potížích

14.03.2024 Dnešní den bude patřit výhradně americkým datům, kdy se dozvíme údaje týkající se jak tamní poptávky, tak nabídky. Poptávkovou stranu reprezentuje vývoj maloobchodních tržeb, které by dle odhadu trhu měly v únoru meziměsíčně vzrůst o 0,8 %. To ukazuje na stále silnou spotřebu domácností, které tak táhnou americké hospodářství vzhůru. Tuto skutečnost potvrzuje i zpřesněný odhad statistiků za poslední čtvrtletí minulého roku, kdy se spotřeba domácností podílela na růstu ekonomiku téměř ze dvou třetin.
img

Ochladnutí postoje k akciím může otestovat odolnost britské libry

13.03.2024 V tomto čtvrtletí si zatím vede GBP ze všech měn zemí G10 nejlépe, teď však bude její odolnost podrobena zkoušce. Většina dobrých zpráv už se do cen promítla a mzdové tlaky pomalu vrcholí. Britská libra vykazuje v poslední době značnou korelaci s náladami na akciových trzích a případný nárůst volatility může ohrozit i sílu této měny. Spekulativní dlouhé pozice jsou celkem napjaté a technické ukazatele napovídají, že se pár GBP/USD patrně blíží překoupení.
img

Forex: Irsko stáhne evropskou průmyslovou produkci výrazně do záporu

13.03.2024 Evropská průmyslová produkce v lednu zřejmě meziměsíčně propadla o výrazná tři procenta. Za výsledkem ale stál především výsledek tradičně volatilního irského průmyslu, který byl meziměsíčně nižší o téměř třicet procent. Celkově je ale vstup průmyslu v eurozóně do letošního roku opravdu slabý. V následujících měsících však očekáváme, a to vzhledem k solidnímu růstu mezd domácností a pozvolna se lepšícím předstihovým indikátorům, zlepšení i v této oblasti.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 13. března 2024

13.03.2024 Dolar posílil po zveřejnění údajů o indexu spotřebitelských cen v USA, které ukázaly, že inflace zrychlila z 3,1 % na 3,2 %. Zdálo se, že tento pohyb bude poměrně výrazný. Koneckonců přetrvávající inflační tlaky vylučují možnost, že by Federální rezervní systém snížil úrokové sazby, přinejmenším do podzimu. Zdá se, že Fed má se zvládáním inflace potíže, a v takové situaci by změkčení měnové politiky mohlo vést k ještě prudšímu růstu cen. Není tedy pochyb o tom, že americký dolar bude dále posilovat. Tento proces se však rychle zastavil a nakonec byl nahrazen obratem.
img

Forex: Po vyjádření viceguvernérky Zamrazilové koruna mírně posílila

12.03.2024 Kurz koruny dnes posílil o 0,2 % na 25,67 EUR/CZK. Na silnější úrovně mu pomohla Eva Zamrazilová, která prohlásila, že se na březnovém zasedání bude rozhodovat mezi 25bodovým a 50bodovým snížením úrokových sazeb. Maximální uvolnění měnových podmínek by však mělo být podle ní 50bodové. Současné tempo snižování úrokových sazeb považuje rozumné. V odpoledních hodinách pro agenturu Reuters poskytl rozhovor člen bankovní rady Jan Kubíček. Ten řekl, že s tím, jak se inflační tlaky ustálily a kurz koruny stabilizoval, může centrální banka tento měsíc opět snížit úrokové sazby o 50 bb. Očekává, že centrální banka bude uvolňovat měnové podmínky pomalejším tempem, a to na úroveň kolem 4 % do konce roku.
C:\fakepath\trader-11032024-57-zm.jpg

Inflace v únoru zvolnila na dvě pct., podle analytiků stále není překonána

11.03.2024 Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku v únoru zpomalil na dvě procenta z lednových 2,3 procenta. Inflace je tak nejnižší od prosince 2018, uvedl dnes Český statistický úřad (ČSÚ). Tempo růstu cen dosáhlo cíle České národní banky (ČNB) a skončilo o 0,8 procentního bodu pod její prognózou. Analytici však upozorňují na přetrvávající inflační tlaky ve službách, proto podle nich nelze mluvit o úplném překonání inflace. Zpomalení inflace také neznamená návrat cen na dřívější úroveň, ale nižší tempo jejich růstu.
img

Denní shrnutí: Bitcoin vyskočí nad 72 000 dolarů, Ethereum dosáhne 4 000 dolarů

11.03.2024 Indexy na Wall Street se po předchozích poklesech zotavily a dnes se obchodují bez větších změn. S&P 500 se obchoduje beze změny, Dow Jones získává 0,1 %, Nasdaq klesá o 0,1 % a Russell 2000 s malou kapitalizací klesá o 0,6 %.
C:\fakepath\trader-11032024-44-zm.png

Forex: Koruna na zveřejnění inflace reagovala posilněním vůči euru

11.03.2024 Koruna po dnešním zveřejnění únorové inflace zpevnila k euru oproti pátečnímu závěru o pět haléřů na 25,29 EUR/CZK. Naopak vůči dolaru tři haléře ztratila a okolo 18:10 se obchodovala v kurzu 23,15 USD/CZK. Vyplývá to z údajů serveru Patria Online.
C:\fakepath\ceska koruna6.jpg

Inflační tlaky ve službách stále existují

11.03.2024 I přes únorové zpomalení meziroční inflace na dvě procenta z lednových 2,3 procenta stále přetrvávají inflační tlaky ve službách. Upozornili na to analytici, které oslovila ČTK, při hodnocení dnes zveřejněných dat Českého statistického úřadu (ČSÚ). Právě zdražování služeb bude podle nich důvodem pro další opatrnost České národní banky (ČNB) při snižování úrokových sazeb. V nadcházejících měsících se podle analytiků inflace může zvýšit v řádu desetin procenta.
img

Zlato i „digitální zlato“ – bitcoin – jsou nejdražší v dějinách. Kvůli obavě z bobtnajícího amerického dluhu i z Trumpa v Bílém domě

11.03.2024 Tyto dny jsou na světových burzách věru nebývalé. Prakticky v jeden moment se totiž na historickém cenovém rekordu ocitají jak zlato jako takové, tak také „digitální zlato“ neboli „zlato 21. století“, tedy nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna světa, bitcoin. To je trochu paradox.
img

Inflační cíl se v únoru naplnil

11.03.2024 Po více než pěti letech se podařilo opět v České republice dosáhnout inflačního cíle, když se inflace snížila z lednových 2,3 % na rovná 2 % v únoru. Cenový vývoj tak předčil naše i tržní očekávání.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Tuzemská inflace by měla zůstat v tolerančním pásmu cíle i po zbytek roku

11.03.2024 Z domácí ekonomiky bude hlavním údajem tohoto týdne dnes zveřejněná inflace za únor. Ta se podle nás v meziročním vyjádření dále snížila a mohla by se dokonce dočasně dostat pod 2% inflační cíl. Data z USA pravděpodobně nenabídnou příliš důvodů, aby Fed začal trhy připravovat na brzké snížení úrokových sazeb. Očekáváme, totiž, že inflace v únoru zůstala lehce nad 3 % y/y a solidní výsledek pravděpodobně zaznamenají také maloobchodní tržby. Statistiky průmyslové produkce v eurozóně budou i v únoru poznamenané enormní volatilitou dat z Irska. Ani bez tohoto vlivu se ale průmyslu v eurozóně na začátku letoška nedařilo, a to zejména v energeticky náročných odvětvích. Hlavní událostí z pohledu finančních trhů by však v tomto týdnu v eurozóně mělo být zveřejnění revize operačního rámce ECB.
img

Bitcoin poprvé v historii vyskočil nad 70 000 dolarů. Na dějinný rekord jej vyhnal nárůst míry nezaměstnanosti v USA na dvouleté maximum

08.03.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, v dnes odpoledne pokořila úterní historický rekord. Bitcoin se krátce prodával za více než 70 000 dolarů za kus, s maximem na úrovni 70 085,88 dolaru, vyplývá z dat agentury Bloomberg.
img

Forex: Koruna se po celý týden držela v úzkém pásmu

08.03.2024 Tuzemské reálné mzdy v závěrečném čtvrtletí minulého roku dále rostly, stále ale velmi pozvolně. Jejich nárůst, který je příslibem pro postupné oživování spotřeby domácností tak trvá již třičtvrtě roku. V porovnání se závěrem roku 2022 sice byla v Q4 23 kupní síla mezd stále nižší o 1,2 %, mezičtvrtletně se však po růstu o 0,2 % v Q3 23 zvýšila o 0,4 %. Na finančních trzích tyto statistiky viditelnou reakci nevyvolaly, jelikož zhruba odpovídaly tržnímu konsenzu i únorové prognóze ČNB.
img

Forex: Zasedání ECB změny nepřineslo, pozornost trhů se přesune k trhu práce v USA

08.03.2024 Finanční trhy se dnes budou soustředit na únorové „payrolls“ v USA. Vysoký přírůstek počtu pracovních míst v lednu (353 tis.), který dosáhl bezmála dvojnásobku tržního konsenzu, byl podle nás i trhu spíše jednorázovým výkyvem. V únoru bylo podle našeho odhadu vytvořeno 200 tis. nových pracovních míst. V eurozóně přinese dnešní zpřesněný odhad HDP za Q4 23 i jeho strukturu, v rámci které se podle nás kompenzovaly kladné příspěvky čistého vývozu a domácí poptávky se záporným příspěvkem zásob. Ekonomika eurozóny tak ve výsledku mezičtvrtletně stagnovala.
img

Kanadský dolar drží krok s trhem

08.03.2024 Bank of Canada ponechala úrokovou sazbu v souladu s očekáváním beze změny na úrovni 5 % a prakticky vyloučila její snížení na příštím zasedání v dubnu. Doprovodné prohlášení bylo poměrně stručné, což může naznačovat, že Bank of Canada je před přijetím jakýchkoli opatření očividně v režimu vyčkávání a nemůže poskytnout žádné nové komentáře.
img

Ozvěny trhu: Vládní opatření na Slovensku letos nadále ztlumí inflaci

07.03.2024 Podobně jako loni se i letos slovenské domácnosti vyhnuly prudkému nárůstu účtů za energie, a to díky vládním opatřením. Ty dosud významně omezily přímý dopad energetické krize na domácnosti, byť za poměrně vysokou cenu v rámci veřejných financí. Nicméně, i když byl nárůst cen energií jeden z nejnižších, celková inflace se na Slovensku v posledních dvou letech řadila mezi ty nejvyšší v EU.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Tomáš Vlk | Hospodářská rizika | Statistický odbor japonské vlády | Další snižování sazeb | Nákup fyzického zlata | Dovoz aut | Barron's | Zvyšování sazeb ČNB | Německé ministerstvo hospodářství | Faktory ovlivňující úrokové sazby | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Bilanční suma | Tomáš Jícha | Míra nezaměstnanosti v EU | Čekací doba | Odhad vývoje ekonomiky | První odhad HDP | Vyjádření ekonomů | Cena zlata v letošním roce | Hospodaření českého státu | Dominik Rusinko | Etheru | Dynamický růst | Začínáme obchodovat na kapitálových trzích | Maďarská inflace | Měsíčník finančních trhů | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Vliv HDP | Měnové kontroly | Zpomalení čínské ekonomiky | INVISIO | FCF | Posílení dnes | PPI v USA | Uvolněné měnové politiky | M/V MSC SKY II | Růst v eurozóně | Realitní trh | Obchodní spolupráce | Vývoj celkové i jádrové inflace | Marshallův plán | Finanční ústav | Commonwealth Foreign Exchange | Republikánský prezident | Cena platiny | Vývoj míry nezaměstnanosti | Prostor k růstu | ChatGPT | Zpravodajský server | Neel Kashkari | Výnosy dluhopisů | Výplach | Segment retail trhu | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Klid před bouří | Filip Louženský | Obsluha státního dluhu | Vice | NASDAQ:WBA | Zvolení Joe Bidena | Německá míra nezaměstnanosti | Zvyšování cen | EK | Mistrovství světa v hokeji | Ekonomika padá | Jack Ma | Analytik Patria Online | Dlouhé pozice | BHS expres | Subdodávky | Růst akciového trhu | Nákupy zlata centrálními bankami | CentroCreditBank | Výnosné investice | FFR | Forwardový kurz | Trading AOS | Dopad omikronu | Analytický tým FXstreet.cz | Vývoj nezaměstnanosti | Opětovný pokles | Fiskální programy | Ozvěny trhu | Války | Snižování stavů | Denys Šmyhal | Lithium | Fed Business Outlook | Údaje z USA | Prognóza USD/CAD na rok 2023 | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Ekonomické následky | Státní dluhopis | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Jakub Seidler | Češi | Dolarový index DXY | Rizikový faktor | Data z trhu práce | Pokračování růstu | Hútiové | TD Securities | Cíle měnové politiky | Budapešť | Australská centrální banka | Akcie výrobce dronů Primoco | Allianz | Trh nemovitostí | Konfederace britského průmyslu | Rada guvernérů ECB | Panevropský index | Růst měnového páru EUR/USD | Makléřská společnost | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Opačný trend | LHA | Globální růst | Americké blue-chips | Ceny bytů | Radim Dohnal | Sázkaři | Silná rezistence | Velký propad | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Vývoj míry nezaměstnanosti v USA | Zakladatel Alibaby | Osobní příjem | Prezident newyorského Fedu | Měnová instituce | Jana Steckerová | Česká ekonomika letos | Globální ekonomické trendy | Valorizace | Babcock International Group | Odhady výsledků | Hospodaření firmy | Prohlášení Fedu | Dlouhodobá prognóza | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | DPH | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Tvorba fixního kapitálu | Vývoj cen pohonných hmot | Štěstí | Spotřebitelské výdaje | CNY/T | Železná ruda | Vývoj % nesplácených hypoték v USA | Bundesbank | Přijmout euro | Úrokové sazby ve Švýcarsku | Analýza USD/JPY | Zpráva z Německa | Velké finanční krize | Spotřební koš | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Globální dluhopisový index | Levné peníze | Dražší půjčky | Carrier Global | David Malpass | Přemýšlení | Navyšování mezd | Státní majetkový fond | Ekonom BH Securities | Cílová cena | Akcie společnosti Pilulka | ABNB | Eurový úvěr | Brexitová dohoda | DLTR | Brokeři | Vývoj na akciích | Oživení cen | Fortinet Inc | Hlavní úrokové sazby | Analytik Patria Finance | Salesforce | Člen bankovní rady Aleš Michl | Surová ropa | Automobilový sektor | Kurz měn online | Jestřábí tlak | Iamgold | Dnešní obchodování | Trading Group | Vývoj ceny akcie Vonovia v EUR | Narušení dodávek z Ruska | Křehký finanční systém | Výhled růstu HDP | Itálie | Geopolitická krize | Euro proti dolaru | Rekordně silná česká koruna | Těžba diamantů | McDonald's | Organizace Conference Board | Obchodování v New Yorku | Snížit úrokové sazby | Michal Stupavský, CFA | Okénko finančního trhu | eTrading | Trade.xTrade.com | Stoxx | Stavební produkce | CBDC | Take Profit | Western Alliance Bank | Lubomír Lízal | Epidemická situace | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Nejvyšší výnos | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Guvernérka ruské centrální banky | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Zdražující bydlení | Komunální dluhopisy | Údaj o HDP | Čerpací stanice v ČR | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | Výsledek britských voleb | Korelace | Covid panika | Ceny zeleniny a ovoce | Finanční injekce | Ochránit úspory | Russell 2000 (US2000) | GlaxoSmithKline | Varianta omikron | Inflace v září | Trh dluhopisů | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Trh s akciemi | Aktuální kurzy měn | Úrokové sazby v eurozóně | Údaje o vývoji inflace | Cena severomořské ropy | Poslanci | Státy eurozóny | Nikl | JAR | Posilování japonského jenu | CMC Markets | Volatilní | Měnové báze | Index USD | Galapagos | Pumpování likvidity | Swiss Life | L.F. Investment | Inflační riziko | Výprodej britských dluhopisů | Chile | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Zájem Čechů | Pershing Square | Zapákované banky | Nákladové tlaky | Index HSCEI | Novo | Předpověď ceny | Náklady na financování | Pozitivní nálada | Fiskální impuls | AUD/NZD | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Volatilní vývoj | Zasedání ČNB | Filantrop | Vliv pandemií | Veřejné finance | Vývoj depozitní sazby | Londýnská burza kovů (LME) | Volební rok v USA | Hlášení úrokové sazby | Schodek státního rozpočtu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Odvetná cla | Thought Leadership | Zajímavé peníze | Příležitost k nákupu | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | Bear market | Trh práce | Prognostici | Michael Barr | Roční míra inflace | Vývoj cen zlata | Evropská komise | Zkrachovalé burzy | Souhrnný indikátor | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | Rozpočtová pravidla | Nejprudší jednodenní nárůst | Masivní propouštění | Oživení ekonomiky | Philip Morris ČR | Míra nezaměstnanosti v ČR | iShares | P/B | Swiss | Investice | Uranové akcie | Britská centrální banka | Společnost Equinor | Plán investic | DXY | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Návrat k fundamentální hodnotě | Podíl ve firmě | Spotřebitelský sektor | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | Potenciál | MACD | HDP na obyvatele | Novo Nordisk A/S | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | TPCA | Support | Návrat inflace | Japonská měnová autorita | Allianz Trade | Globální dluhopisové trhy | Švédské koruny | Coca-Cola Company | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Akvizice | EUR/RON | ServiceNow | Japonské firmy | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Ceny ropy a zemního plynu | Index aktivity | Futures kontrakty na zlato | Oslabování měny | LNG terminály | Česká měna dnes | Pokles cen energií | Výkonný ředitel | PanAmerican Silver Corp (PAAS.US) | Technologie blockchain | Norges Bank | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Hluboká recese | Škoda Auto | Modern Land | ADP report | Růst amerického dolaru | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Vývoj spreadu | Edward Soya | Miliony dolarů | Chování | Ifo | Webinář | HDP v Maďarsku | Japonské akcie | Nálada v eurozóně | Argos Capital | Invaze na Ukrajinu | Louis Vuitton | Měna kurzy | Šéf řecké centrální banky | Situace kolem Ukrajiny | Odborová organizace | Obchodovat s ETF | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | NYSE | Špatná nálada | Intervence | Výkon ekonomiky | Bilance ČNB | Avon Protection | Jaroslav Tupý | Slabá koruna | Klesly akcie | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Experti | Poskytování likvidity | Počáteční zisky | Rozsáhlé propouštění | LSEG | UCITS ETF (INRG) | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Rekord | Skupina Saxo Bank | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | Vstupní náklady | Obchodní dohoda USA-Čína | Techy | Futures v Evropě | Americký inflační report | Mimořádné daně | Kolaps HDP | Státní úřad pro hospodářské záležitosti (SECO) | Nezávislost | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Člen bankovní rady ČNB | Válka na Ukrajině | Krátká pozice | Odvolání šéfa Fedu | Návrh zákona | Stop-Loss | Maloobchodní tržby v Číně | Evropský index | Retailový investor | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Zlato a bitcoin | Creditas | Dění na trzích | Výhled Fidelity International | Zvýšení minimální mzdy | Měsíční předpovědi | Poptávka po stříbře | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Relief rally | Společnost Apple | Hodnota eura | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Zvýšení produkce ropy | Silný kurz dolaru | Asijské trhy | Reálné příjmy domácností | AXA Investment Managers | Vyvážené portfolio | Business Outlook | Obchodní seance | Miroslav Plojhar | Impuls | Český statistický úřad | Snižování stavů zaměstnanců | Rebalance indexu | Accor | EUR/USD | Vanad | Inflace a deflace | Index ekonomické nálady | CRM | General Electric | Technická analýza GBP/USD | Nálada v průmyslu | Administrativa prezidenta | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | Daniel Silver | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Oblasti supportu | Depozitní úroková sazba | CAPEX | Důvěra v ekonomiku | Růst akciových indexů | Treasury v České spořitelně | Von der Leyenová | LULU | JPMorgan Asset Management | Recese v eurozóně | US High Yield | Riziko měřené z minulé volatility | Syntetický index | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Digitální aktiva | Cena kryptoměny ethereum | Market alert | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Analýza makroindikátorů | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Strach | Tržby za služby | Český průmysl | PMI z Německa | Neckline | Cena bitcoinu | ČNB úrokové sazby | Zasilatelské společnosti | Cestování | Propad japonského jenu | Obchodování na burzách | SOK | Ceny producentů | Konkurenti | Mzdová dynamika | Price Action | Akcie společnosti | Jestřábí komentáře | Uzdravování | ETH | NZZ | Chování trhu | Agentura AFP | Tuzemské hospodářství | Pokles amerických akcií | Zdroje informací | Brent | Pesimistická nálada | CSI 300 | Aktuální vývoj | Kansas City | Desetileté výnosy | Dluhopisy s vysokým výnosem | Benchmark | Cena pšenice | Rostoucí výnosy | Rezistence | Švédská Riksbank | Opatrný optimismus | Nová data ČSÚ | Nejvíce zlata | State Street Global Markets | Lagardeová | Nejvyšší soud | Americký akciový trh | Průměrné mzdy | Nikola | Trh s dluhopisy | Vývoj hodnoty devizových rezerv | Reakce ČNB | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Cenné papíry | Repo sazba ČNB | Americké podniky | Cenové tlaky v USA | Výnos | P/S | DeFi | Poškodit ekonomiku | Velcí investoři | Nová prognóza ČNB | Russell 2000 | Úsporný balíček | Nákupy státních dluhopisů | Kurzotvorné informace | Vysoké sazby | AdmiralMarkets | Ocelářství | Měnový pár USD/JPY | RBS | Metals Focus | Kurzy koruny | Zpřesněné údaje | Růst čínského HDP | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | IHNED | AOL | IAG.US | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Klíčový údaj | Schválení ETF | Rizikovost | Meituan | TNOTE | Úřad ONS | Vývoj na trzích | SMA | Návratnost investic | Vzdělávání | Reálné zisky nad inflací | Šéf Fedu | Analýza Cyrrus | Investiční strategie | Financovat vládní deficit | Opatření v Číně | Slabá poptávka | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Rozhodnutí o sazbách | Index finanční situace | Reddit | IDEA | Zkrocení inflace | Šéfové | Intel Corporation | Akcie Erste | Index DOW | ESG | Import | Analytik Broker Consulting | Capri | Bankrot Řecka | Tabáková firma | Hlavní zprávy | Graf EURUSD | Akcie společnosti Gevorkyan | Americká nezaměstnanost | Zvýšení sazeb Fedu | Euler Hermes | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Zákaz vývozu | Oživení čínské ekonomiky | FTSE100 | Airbus SE | Pevné terminály | Cíl Evropské centrální banky | Exchange | DJI | Investiční portfolio | Milton Friedman | Forexový trh | Splátky dluhů | Akcie roku 2020 | Vypuknutí vojenského konfliktu | Snižování sazeb ČNB | Zkušenosti z Japonska | Státní dluh | Zasedání centrálních bank | Viceguvernéři | Daytrading | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Commodities | Měnové krize | Podstupování rizika | Zápis z jednání ČNB | Události ve světě | Turecká měna | Michael O'Rourke | Kroky Bank of England | Graf zlata | Směřování měnové politiky | Daň z benzinu | Kontrakty | Jeden dolar | FSR.US | Swapové body | Nahromaděný dluh | Britské banky | Il Sole 24 Ore | Peníze z vrtulníku | Propad cen | Akciové investování | FSR | Kryptoměna Bitcoin | Míra inflace v dubnu | Údaje o hrubém domácím produktu | Očekávání ČNB | Poplatky a provize | AUDUSD | Online obchodování | Index DXY | Úroky na hypotékách | Praxe | Nasdaq100 | Burzovní obchodníci | Investiční výhled | AI | Coinmarketcap.com | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Výrobní sektor | Dodávky ruského plynu | Makroekonomické statistiky | Again Capital | Sentiment na trhu | JPY | Poměr výnosu | Regulační úřad | Akcie Palo Alto Networks | Snižování úrokových sazeb v USA | Metaverse | Preferovaná metrika Fedu | Členové eurozóny | Nejvýraznější růst | Spotřebitelské inflace | Obchodní tipy | Deník N | Americká investiční banka | Posílení české měny | Konec programu QE | Polovodiče | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Bezpečné přístavy | Cena americké ropy | Největší ekonomiky eurozóny | Odhad HDP | FTX | Index Russell | Ekonomiky v eurozóně | Dění na liře | Posilování dolaru | Směřování trhu | Růst českého HDP | Pár USD/CAD | Ekonomický sentiment | Farmaceutické firmy | Bankovní úvěry | Svaz průmyslu | Společnost Crédit Agricole | Newton | TradeKing | Plovoucí LNG terminály | Nová bankovní rada | Podnikové objednávky | Projekce | Znehodnocení | Jaguar Land Rover | Spořící účet v korunách | Kontrakce | Meziroční míra inflace v Rusku | Růst měnového páru | Peníze | Nabídky akcií | Čas jsou peníze | Ukončení války na Ukrajině | Bilance obchodu | Dnešní posílení | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Suezský průplav | Lockdowny v Evropě | Bankovní rady ČNB | Vývoj měnové politiky | Závislost na dolaru | Čokoláda | Francie | IIF | USD | Eurové příjmy | Prodej cenných papírů | Zájem o dluhopisy | Indikátory v eurozóně | Měnověpolitické zasedání Fedu | Investiční aktiva | Obchodovat na burze | Marek Zeman | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | Přebytek obchodní bilance | ČNB Rusnok | Meziroční růst cen | Lembros | Americká lehká ropa WTI | ČNB Eva Zamrazilová | Evropské akcie | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Nitesh Shah | Nacenění kontraktu | Šéf ECB | Medvědí trh | Roční zhodnocení | Prognóza | Federální rezervní systém (FED) | FTSE 100 | Obchodní politika | Evropské firmy | Výrazný vzestup | Služby | Technologie blockchainu | Kurz eura k dolaru | Pokles ceny ropy | Hlavní události tohoto týdne | Kurzový vývoj eura | Dlouholetý trend | ALUMINIUM | Dramatické dopady | Znehodnoceni dolaru | Aktuální informace | Měnová politika Fedu | Rovnovážný kurz | Michelle Bowmanová | Intervenční režim | Saxo Bank | Čerpání peněz | Běžný účet platební bilance | Plaza Accord | Největší světové ekonomiky | Nejznámější kryptoměna | StockPair | Tuzemská ekonomika | Statut bezpečného přístavu | Downside | Životní náklady | Barel ropy | Amgen | Český trh práce | Přebytek ropy | Palladium | Americký Fed | Představitelé ECB | Člen bankovní rady České národní banky | Vakcíny proti koronaviru | Průmyslový Dow Jones | Medvědí signál | Goldmani | Solidní výnosy | Turecký státní majetkový fond | Měnová krize | Ropa WTI | Inflační swapy | Spořicí produkty | Micron | Polymetal International | Tipy na zajímavé akcie | Kapitál | Výsledek hospodaření | Game changer | Lockheed Martin | Next Generation | Prodeje aut | Tempo růstu CPI | Internetové obchodování | INTC.US | Bankovní rada ČNB | Vlastní digitální měny | Recyklované zlato | Centrální instituce | Obchodování s emisemi (ETS) | Ekonomické dopady pandemie | Kontrakty na ropu | Mladší generace | Cambridge Global Payments | Reálné ekonomiky | Plynovod Nord Stream 1 | Nové mutace | Období stagflace | CIBC | Qualcomm | Wheaton Precious Metals | Měny v regionu | Představitelé ČNB | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Rijád | Developeři | Změna rétoriky centrálních bankéřů | Bankovní domy | Bohuslav Čížek | Otřesy na finančních trzích | Brexit | Eurostoxx 50 | Kč/USD | ZEW index | Tempo hospodářského růstu | Přebytek běžného účtu | Vakcinace | Nová makroekonomická prognóza | Akcie MONETA | Evropské PMI | Vývoj dolarového indexu | Real estate společnosti | Stav devizových rezerv | Makroobezřetnostní politika | Total | Výhled poptávky | Upravený zisk | GBP/JPY | Britové | AEX | Technická analýza | Dolar dnes | Přímé intervence | Extrémní růst | Evropské burzy | ProfitLevel | Plány | Medvědí potenciál | Míra inflace v Maďarsku | Inflace v České republice | Rozhodnutí ECB o sazbách | Banka Goldman Sachs | Deficit zahraničního obchodu | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Norwegian Cruise | Ant Group | USD/EUR | USD/BRL | Ceny elektřiny | Na burze | Cherry Lane Investments | Americký prezident Joe Biden | App Store | Energetické akcie | Riziko zvýšení úrokových sazeb | Snížení dluhu | Resistence | Dollar Index | Americká média | AMS | Španělsko | Viceguvernér ČNB | Izraelská ekonomika | Plán na snížení emisí | Proticovidové lockdowny | Odliv kapitálu | Obchodní charakteristiky páru USD/CAD | Trh s nemovitostmi | Investiční analytik | Vývoj ceny zemního plynu | Globální krize | Bond | Broker | Společnost Siemens | Dolar (USD) | Analytik Saxo Bank | Slovenská vláda | Růst výrobních cen | Vývoj ceny palladia | Proražení | Cash flow | PYPL.US | Vývoj hodnoty devizových rezerv Švýcarska | Sodexo | Katar | Síla amerického dolaru | Nákup plynu | Home office | Převodník měn | Posílení koruny | Just-in-time manufacturing | Rozhodnutí americké centrální banky | Investorský sentiment | Export | Změna klimatu | Přetrvávající vysoká inflace | Nejprudší jednodenní pokles | Tvorba pracovních míst | NFLX | Američtí centrální bankéři | Dluhopisový index | Čínské technologické firmy | Cenový skok | Blue chip | FedEx | Americká ropa WTI | EURUSD | Index ISM ve službách | Druhy dluhopisů | Pokles kurzu | Klimatické změny | Index volatility CBOE | Ropa Brent | Výkonost průmyslu | Nibe Industrier | Hyperinflace | Úvěry v eurech | Nord Stream 2 | Cenové tlaky | ČSOB | Herní průmysl | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Akcie Ahold Delhaize | Swapy | Zastavení poklesu | Spekulovat | Kapitálové strategie | Fear of Missing Out | Makrodata EMU | Prodej automobilů | Béžová kniha | Analýza USD | Krach na kryptoměnách | Sociální sítě | Důvěra v eurozóně | Vládní opatření | Kabinet | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Centrální banky USA (Fed) | CashFlow | Energetická společnost | NVDA.US | Komise pro cenné papíry (SEC) | Akcie Novavax | Rebalance | Snižování úroků | Korunový trh | Šok | Ceny ve výrobě | Akciové trhy v Evropě | WIG20 | Ropná zařízení | Varianta delta | ING Jakub Seidler | CBO | Pumpování likvidity do ekonomiky | Hodnocení současné situace | Širší index S&P 500 | Riziková averze | Ruský prezident | Pozitivní signál | Statistický úřad Eurostat | Měnové války | Rekordní růst | Ekonom společnosti | Středoevropské měny | Vývoj ceny akcií Tesla | Záporné reálné úrokové sazby | Evropská inflace | Rozvahy Fedu | Komoditní sektor | Avast | FOMO (Fear of missing out) | Cenové úrovně | Tempo zdražování | Ceny emisních povolenek | Akcie Avastu | Mzdový nárůst | Price-to-Earnings | Zavedení eura | Trh s ropou | Přehled měnového páru | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Regulace | Instrument | Japonské vlády | Výsledek inflace | Obrovský potenciál | Bidenův obří balík | Hospodářské problémy | NFP | GBP/CHF | Sýrie | Vladimir Čižov | Červnová inflace | Kofola | Úroková sazba | Vít Hradil | NFP americký dolar | Ranní zpráva pro tradery | Patria Online | FME | Noviny | Sazby hypoték | Akcie na burzách | Investiční téma | Měnový fond | Ekonomika oživuje | Německý export | Tichomoří | Unie | Ekonomika USA | Dovoz | Výkon | Státní výdaje | NextEra | Admirals | ISM pro sektor služeb | Regulované aktivum | Ahold Delhaize | Inflační spirála | Růst prodejů | Cenné kovy | Vývoz LNG | Nejlepší vanadiové akcie | Nasdaq Composite | Zvednutí sazeb | Next Finance | Obavy z insolvence | Výzkumy | InterContinental | Nikkei | Litva | Tovární objednávky | Aktuální kurzy | Obchodování na finančních trzích | Nejbohatší | Hyundai | Shapella | Zvýšení úrokových sazeb | Spotřebitelský sentiment v USA | Hypotéky v Česku | UniCredit Bank | Daňové škrty | Zvyšování sazeb Fedu | USD EUR | CFD (Rozdílové smlouvy) | Data z amerického trhu práce | Penzijní fondy | Ukazatele ekonomického rozvoje | Mutace omicron | Uhelné elektrárny | Roční růst | Konvergence | Skutečný výsledek | Fitch Ratings | Trpělivost | Zasedání FOMC | Model 3 | Prezidentské kampaně | Rostoucí ceny energií | Akcie Mastercard | Konkurenceschopnost dovozců | Nižší úroky | Sentiment na Wall Street | NFP report | Dot plot | CISCO | Ruské banky | P.A. | Úrokové krytí | Čtvrtletní zisk | Venture Capital | Core Spreads | Německé maloobchodní tržby | Čtvrtletní výsledky | Myšlenkové schéma | Praní špinavých peněz | Sentiment na akciových trzích | Největší ztráty | Výstup zasedání | Oživení trhu | Data z trhu práce USA | Růst ekonomiky USA | Čínské úřady | Rekordní maxima | Pozitivní zprávy | Zvýšení sazeb | České hospodářství | GBP/USD | The New York Times | Vnímání rizika | Vládní výdaje | Nové zprávy | Panevropský akciový index | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Vyšší náklady | Investovat | Slabé měny | Akciové indexy | Průmyslová výroba v Německu | Vklady | Hospodářské záležitosti | Data z tuzemské ekonomiky | Měnový pár EUR/USD | Největší firmy | Umělé inteligence (AI) | Mitsubishi UFJ | Nervozita | Steven Mnuchin | Skupování aktiv | Norsko | Odhady ČNB | Elon Musk | Fedspeak | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Akcie Vonovia v EUR | Šíření nemoci | Caterpillar | Viry | Oliver Blume | Globální ekonomiky | Býčí sentiment | Data o HDP | Carry trading | Jakub Holas | Saxo Capital Markets | Skokové posílení | Vybírání zisků | Investing.com | Otevření obchodu | Americký prezident | Trh s komoditami | Dodávky čipů | Odpojení Ruska | EOG | Myšlení | Mizuho Securities | Západní společnosti | Pro tradery | Model Y | Americké centrální banky | Investoři v USA | Generace Z | Proinflační faktory | Cenové pohyby | 1 milion | Společnost Pfizer | Expanzivní fiskální politika | Finanční instituce | Stratégové | Firemní zisky | Nálada v Evropě | ČNB Mora | Fincentrum | Výrobní ceny | Pokles cen nemovitostí | Kolísání směnných kurzů | HSCEI | Marek Mora | Investice ve stavebnictví | Nejsilnější růst | Příjmy a výdaje | Christine Lagardeová | Akciový index S&P 500 | Tiff Macklem | Cenová maxima | Tržní reakce | Obchodní platforma | Coca-Cola | Růst globálního obchodu | Portfolio | Vyšší úrokové sazby | Měnové instituce | Jádrová PCE inflace | Vývoj meziroční inflace | Světový obchod | Aktivity v USA | Vývoj měnového páru EUR/RON | Silná česká koruna | Kurz jüanu | Price-to-Earnings Ratio | Mezinárodní agentura pro energii | Vývoj na komoditních trzích | Dluhové problémy | Západní sankce | EUR/CZK | Zájem investorů | Tlumit inflační tlaky | YTD | Intercontinental Exchange | Jaroslav Brychta | Zlepšení sentimentu | Rekordní minima | Euro Stoxx 50 | Příležitosti pro nákup | Poptávka centrálních bank | Credit Agricole SA | Dovoz ropy | Euforie | CAC 40 | Zpřísňování měnové politiky | CO2 | Finančník | Richard Bechník | Liz Truss | Poměr P/B | ČSOB Finanční trhy | Mezibankovní trh | Makrodata | Přerušení energetických dodávek | Prezident | Čínští výrobci | Čínské oživení | Lepší výsledky | Britský premiér | Investoři | Malta | Průmyslové objednávky | Index asijsko-pacifických akcií | Cenový růst | Premiér Petr Fiala | Obchodní deník | Globální vývoj | Britské akcie | Nastavení úrokových sazeb | Nordstream | Výnosy z amerických dluhopisů | Petr Pavel | Futures na S&P 500 | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Ceny zinku | Oddlužení | OCBC | Fidelity | Marc Chandler | Index CSI 300 | Polymetal | Německá průmyslová produkce | BaFin | Očkování proti covidu | Slovenská ekonomika | Nízké úrokové sazby | Konflikt mezi Izraelem | Negativní sentiment | Evropská měna | Japonská automobilka | AMD | Cenné papíry antivirové firmy Avast | Easing | Obrat ekonomiky | Jeff Bezos | Kapitálové rezervy | Karina Kubelková | Snížení nákladů | NAHB | Minimální mzda | Nominální úročení | Prezident ECB | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Úsporný tarif | Kurz japonského jenu | Raytheon | Ropné společnosti | Severní Korea | Index PPI | Vývoj ceny akcie Vonovia | Finanční pomoc | Grayscale | MSCI Emerging Markets | Investice do dluhopisů | Kurz jenu | Tranše | Nárůst ceny | Jádrový index | Odeznívání inflace | Cena mědi | Přeprodaný trh | Patrie | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Bez rizika | Zisk | Snižovat daně | Německý akciový index | Boom | Ceny kryptoměn | Pesimismus | Globální spotřebitelská důvěra | Vývoj průmyslu | Jak se stát lepším investorem | První hike | Obchodní dohoda | ČSSD | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Moderna | Červencová inflace | Inflace v lednu | NFT tokeny | Den obchodování | Mzdová spirála | Bloomberg News | Ministr financí Steven Mnuchin | Ekonomický vývoj | SMA 200 | DAX30 | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Boj s inflací | Britská centrální banka dnes | M/V MSC SKY | Čisté nákupy zlata | Část zisků | Uklidnění v bankovním sektoru | Údaje o průmyslové výrobě | Struktura devizových rezerv | Obchodní příležitost | Situace na finančních trzích | Makroekonomická prognóza | Ekonom ING | Fond krátkodobých investic | Směnné kurzy | Ruské ropy | Bank of England | Investiční | World Gold Council | Airbnb | Ministr práce | Forward guidance | Inflační překvapení | Souhrn finančních trhů | Sloučení | Bezprecedentní propad | Zveřejnění zprávy | Jednotné měny | Rostoucí ceny ropy | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Uložení peněz | Sazby na hypotékách | Sebenaplňující se proroctví | Volatilita na trzích | ETS | WTI a Brent | VIG | WSJ | Fiskální rok | Sentiment investorů | RWE | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Pohyby trhu | Průzkum | Odložení brexitu | Markantnější oslabení | Michal Dvořák | Jednotná evropská měna | Hlavní úroková sazba | Zdražování potravin | PMI pro sektor | Provozní zisk | Ochota riskovat | BP | Mimořádná opatření | Cíl ČNB | Bohatí | Tržní podíl | Christian Lindner | Ekonom BHS | IEA | Grafy | DOGE | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Nové mutace viru | ECU | Asijské burzy | Japonský HDP | Růst německé ekonomiky | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Slabý ekonomický růst | Anglie | Zdravotní péče | Zdanění energií | Proinflační riziko | Asijské země | Rekordní růst sazeb | Sestupný trend | Symposium v Jackson Hole | Akcie společnosti Tesla | Ekonomika Číny | US500 | Tržní rizika | EMEA | Zpomalení české ekonomiky | Akcie CarMax (KMX.US) | Kč/EUR | Cestovní ruch | Coca-Cola (KO.US) | Klíčové společnosti | Akcie Vonovia | Technická analýza EUR/USD | Zvýšení inflačního cíle | EUR/PLN | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Výhody a rizika | Analýzy | Obchodní plán | TRY | Data z průmyslu | Americký S&P 500 | Recese ve Spojených státech | Potravinové krize | Slevy | xTrade | Vladimír Holovka | Viceguvernérka | Politická nestabilita | TTF | Posilování amerického dolaru | Globální nálada | Prognóza vývoje kurzu CZK/EUR | Česká společnost | Dopady pandemie COVID-19 | Poradenská společnost | Dolary | P/E | Zpráva | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Ruské společnosti | Ekonomické dopady | Prémie | Mimořádné časy | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Inflační situace | Invesco | iPhone | Latinskoamerické měny | Demokraté | Hlavní úrokové sazby v Maďarsku | Německý DAX | Představitelé Fedu | Performance | Prodej | Hlavní události | Den D | Důvěra domácností | Brusel | Patria | Oslabování dolaru | Nabídka | Analytik Purple Trading | Oblast rezistence | Aktivita ve výrobním sektoru | Události roku | Všeobecné volby | Údaje ISM | Rozpočtová politika | Vývoj kurzu EUR/CZK | Tencent | Česká měna | Nová prognóza | Colt CZ | UnitedHealth Group | Onemocnění COVID-19 | ECB Kazimir | Platební neschopnost | Znárodnění | Data z ekonomiky | Rating USA | Průmyslové revoluce | Janet Yellenová | Aktivita zpracovatelského sektoru | Úrok | Objem intervencí | Hrubý domácí produkt (HDP) | Evropské ekonomiky | Míra inflace ve Francii | Ekonomické expanze | Náklady financování | Implikace | Výhled na rok 2023 | Eurové úvěry | Zasedání Fedu | Úročení rezerv | Management | JOLTS | Americké HDP | Porovnání vývoje | LCID | Agentura Reuters | Půjčka | Pražský parket | Obchodní ředitel | GBP | Plynovody | Potenciální rizika | ČNB tisková konference | Co se děje na finančních trzích | RoboMarkets | Althea Spinozzi | Libra k americkému dolaru | Mladé generace | Agrofert | Spotřebitelský sentiment | IT společnosti | Pokles tuzemské ekonomiky | Odhad vývoje hlavní úrokové sazby | Česká televize | iPhone 15 | Vývoj ceny bitcoinu | Bohatý | Automobilka | Martin Chovanec | XM | Aktuální prognózy | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Termínované vklady porovnání | MIFID | Zhoršování situace | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | ADR | Mnoho peněz | Růstové akcie | Graf ropy WTI | Charles Evans | Pád USD | Jan Kubíček | Konflikty | Huawei | Investiční poptávka | Akcie VIG | Měny rozvíjejících se ekonomik | Pokles cen komodit | MAR.US | Zpomalení ekonomického růstu | S&P Global | Implikovaný odhad vývoje hlavní úrokové sazby v USA | Akcie zasilatelské společnosti | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Výhled ratingu | Emoce | Obchodní týden | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | Posilování eura | Centrální banky | Automobilka Škoda | Finanční ředitel | Kontejnerová loď | S&P | Ziskovosti společnosti | Rekordní hodnoty | Vzdělání | Daimler Truck | Hospodářský vývoj | Admiral Markets | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Tokeny | Verdi Capital | Další obchodní válka | GAAP | Hospodářský výhled | Handelsblatt | Japonská vláda | Rizika a příležitosti | Prognózy ČNB | Evropská data | Pandemie COVID | Alert | Německé ceny | Obchodování | Ekonom IHS Markit | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | Rizikovější měny | Automobilky | Legislativa | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | Signál k prodeji | Tradiční odvětví | Prognóza IE | Společnost Berkshire Hathaway | Zprávy | Prezidentka ECB | Akcie v Asii | Pákový efekt | Vliv na ceny | Dolar koruna | Růst cen ropy | Majitel | Předpověď | Měnová sekce | Dluhopisoví tradeři | Rostoucí životní náklady | Aktuální obchodní příležitosti | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Spotřebitelské ceny v USA | Index Stoxx 600 | Vysoký přebytek | Reakce centrální banky | Krach burzy | Hlavní úrokové sazby SNB | Meta | Simon Property Group | Růst amerických výnosů | Financial Times (FT) | Nejznámější kryptoměny | UBS | Akciový analytik | Nadšení | DHL | Růst spotřebitelských cen v USA | Nákupy dluhopisů | West Texas Intermediate | Jana Vaisová | Akciové burzy | NATO | Nezaměstnanost v USA | Institut Ifo | FB | Průmyslové komodity | Investiční zlato | CIBC Capital Markets | Averze k riziku | Thyssenkrupp | BREAKING | Reálné mzdy | Cena ropy na světových trzích | Solana | Americký maloobchod | Evropské trhy | Index STOXX Europe | Ceny stříbra | GFT | ZEW | Sociální investiční síť | Akcie v Evropě | Dow Jones index | Treasuries | Lyft | Ropovod | GCI | VIP AOS Turbo | Pandemie COVID 19 | Aktuální inflace | Úsporný energetický tarif | Ceny ropy | PG | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Britský statistický úřad | Obchodování a investice | Účetní závěrky | Normalizace měnové politiky | Island | České firmy | Alena Schillerová | ZoomTrader | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Fenomén | Úvěrování | Silný růst | Armageddon | Byty | Wyoming | Bezpečné investice | Vyšetřování | Největší švýcarská banka | Eurostat | Základní úrokové sazby ČNB | Velké západní společnosti | Oanda | Vyhlídky | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Ceny Bitcoinu | Deflace | Macau | Silné cenové tlaky | Investiční aktivita | Výroba v Maďarsku | TLTRO III | Zemědělské komodity | Rostoucí příjmy | Dubnová čísla | Růst inflace | Politické faktory | Klientské objednávky | Výroční zpráva | Broker Trust | Petr Fiala | Covid | Snížení DPH | Turecká lira | Akcie těžařů stříbra a zlata | Airbus | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | Akcie třiceti předních amerických podniků | Cílování inflace | CZ | Bydlení | Tržní podmínky | Německé firmy | Cena ropy brent | Investiční banka | Český běžný účet | Pozornost finančních trhů | Snižování cen | Vojenský konflikt | McDonald's (MCD.US) | iFX | Zajištění na stáří | PwC | Cena akcie Vonovia | Marek Brávník | První vlna inflace | YCC | Reálná mzda | PEG | Praha | Listopadová inflace | Recyklace | Pokles tržeb | Berkshire Hathaway | USD CZ | Udržitelnost | CME FedWatch Tool | Japonské ministerstvo financí | Hospodářské cykly | Piráti | Eurokomisař pro ekonomiku | Hospodaření státu | Kurz EUR/USD | Omezení pohybu kapitálu | Míra | Hong Kong | Tapering | Tržní úrokové sazby | 3M | Sazby v USA | Obchodování na trzích | Rekordní ceny | Petr Král | EURCZK | Komoditní měny | Michael Feroli | Program nákupu aktiv | Komodita | Depozitní sazby | Forex analysis | Opatření proti koronaviru | Evropská dluhová krize | Měnová politika americké centrální banky | Phillips 66 | Marek Pokorný | Index pařížské burzy | Sazby centrálních bank | Suroviny | Moskva | Prognóza Fedu | Očekávání úrokových sazeb | Cena zlata dnes | Akcie společnosti Disney | Ministr Jurečka | Oživování ekonomiky | Dnešní data | E15 | Hedgeové fondy | Analýza transakcí | Petrochemická společnost | Cena akcií společnosti Fisker (FSR.US) | Odhad inflace | Firmy | Digitální měny | Švédská centrální banka | Berenberg Bank | Kevin Tran Nguyen | Zadlužování | Ceny novostaveb v Praze | Nordea | Tlak medvědů | Index US100 | Páka | Očekávání investorů | Australský dolar | Raphael Bostic | Odhady trhu | České koruny | Index cen domů | Čínské zboží | Růst zadlužení | Patria Finance Tomáš Vlk | Medvědí divergence | François Villeroy de Galhau | Prognóza České bankovní asociace | Situace ve Spojených státech | Investment management | Nio | Kryptoměnové burzy | Statista | Zpřesněný odhad | HDP Británie | Demografické změny | Meziroční inflace v eurozóně | Uplynulý rok | Objem exportu | Nástroj | eTrader | Prodej elektromobilů | Reálné spotřeby domácností | Výsledky | Sazba ČNB | Vyšší poptávka | Míra úspor domácností | Přehled | Firemní úvěry | HUF | Ekonomické oživení | Společnost XTB | Dění na finančních trzích | Firemní úvěry v eurech | Koruna | Zápis ze zasedání Fedu | Výrazný pokles | Yield | Zdražování pohonných hmot | Pokles investic | XTB | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Finanční služby | Spoluředitel | Obrovské množství peněz | Pokračující pokles | Vypuknutí pandemie | Projev Jeroma Powella | Cukr | Veřejné služby | ČNB Petr Král | Trebitsch | Tržní ceny | HDP eurozóny | Supreme Edition | Kroky centrálních bank | Kupující | D&B | Bitcoin | Akcie bankovních společností | Booking Holdings | Shell | Rozdíl mezi výší úroků | Australské akcie | Včerejší obchodování | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Asie | Finanční výsledky | Global macro | Waste Management | Futures na evropské indexy | Onemocnění | Růst spotřebitelných cen | Cena ropy WTI | Bank of America | Inflace v Rusku | Úroda | Pokles HDP | Kurz dolaru | Ekonomické vyhlídky | Epidemické situace | TIM | Americký výrobce | Australská firma | Miliardy | Fundamentální analýza | Propad | Petr Lajsek | Broker Consulting Index | Akcie Moneta Money Bank | Faktory ovlivňující monetární politiku | Zastavení výroby | Zvyšování daní | Marka | Zajímavé akcie a ETF | S&P/ASX 200 | Silný dolar | Forward PE | Index cen průmyslových výrobců | Riziko recese | Růst domácích nákladů | Tempo růstu PPI v USA | Index MSCI Emerging Markets | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Výsledky firem | Retracement | Ipsos | Šéf polské centrální banky | Dopady koronaviru | Očekávaná data | Sazby ČNB | Finanční domy | Oldřich Dědek | Jaké jsou cíle měnové politiky? | Konec roku | Asociace | Spotřebitelské ceny ve Švýcarsku | ČSOB Petr Dufek | Nové emise | Následky pandemie | Vývoj úrokové sazby ve Švýcarsku | Swapová výnosová křivka | Telegram | Nižší low | Ekonomický propad | Hypotéza | Britská banka | Cenový index PCE | Investice do platiny | Údaje | Hlavní měny | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Recese v Evropě | Tudor Jones | Barrick Gold | xStation | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Exxon Mobil | Globální dodavatelské řetězce | Výkonnost | Pandemie v Evropě | Hodnota měny | StoneX | Raiffeisen | Pandemie koronaviru | Colgate-Palmolive | Nomura | Benchmarky | Zůstatek | AutoStore | Stimulační opatření | Oslabení měny | Hypoteční trh | Měnový pár EUR/PLN | Decentralizace | OPEC+ | Snížení poptávky | Pandemie nemoci COVID-19 | Vlastnictví | Leva | Obchodní války | Světové ceny ropy | Posílení kurzu | Alibaba | Americká banka | Scott Minerd | Průzkumy | Mimořádná daň | Řecké volby | Očekávání analytiků | Pád ceny | Hospodářský růst v eurozóně | Report ADP | Nejvýraznější ztráty | BHS | Makroekonomický výhled | Objem | Technologické společnosti | Tisková konference ČNB | Ruská vojska | Výsledky průzkumu | Hospodaření státního rozpočtu | Airbnb (ABNB.US) | Zvyšování mezd | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Reflační obchodování | Obavy z recese | Konjunktura | Class A | Halifax | Spoření | Rozklad meziročního růstu inflace v eurozóně | Forwardové sazby | Tržní kapitalizace bitcoinu | Ekonomiky eurozóny | Federální rezervní systém | Sázka | CAD USD | Oživení v Číně | Poptávka po úvěrech | Americký index S&P 500 | Veeva Systems | Pohyb S&P 500 | GenAI | Nákup a prodej | Andrew McCaffery | Nerovnosti bohatství | IMFC | Společnost Nvidia | Cenový šok | Klima | Inverze výnosové křivky | Energetické podniky | Saxo Bank Steen Jakobsen | Krátkodobé obchody | Den díkůvzdání | Deprese | Prudké navyšování zadluženosti | Moving Average Convergence Divergence | Pevný kurz | Index švýcarských akcií | Britské libry | Bilion | BDO | Ceny futures kontraktů | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Investovat do Bitcoinu | Luboš Komárek | Výsledky společnosti | Obchodování s akciemi | Srovnávací základna | Ceny plynu v Evropě | Pojišťovny | Podnikatelská nálada | Likérka Stock | Tempo růstu spotřebitelských cen | Propuštění | Analytik České spořitelny | Americké měny | Čínské ministerstvo obchodu | Nucor | Kurz koruny k euru | Graf | Poptávka po pohonných hmotách | Stablecoiny | Národní měny | Malajsie | Negativní sentiment investorů | Subvence | Swingový výhled | Carry trade | Ekonomické události | US dollar | Regulátor | CarMax (KMX.US) | Northrop Grumman | Vládní dluh | Investiční firmy | Odliv dividend | Shortovat | Raytheon Technologies Corp | Index S&P 500 | Pojišťovna VIG | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Zvýšené riziko | Volodymyr Zelenskyj | Forex forex | USDDKK | MT4 Supreme Edition | Cena benzínu | Německý výrobce | Demokraté a Republikáni | Digitální zlato | Hráči na trhu | Ask | Průmyslová výroba | Jana Maláčová | Šéf centrální banky | Důchod | Status bezpečného přístavu | AXA | AMC | Guvernéři centrálních bank | Posílení libry | Pfizer | Ekonomika Německa | Hrubý domácí produkt | Upgrade | Posílení amerického dolaru | Ceny na čerpacích stanicích | Oživení americké ekonomiky | Vývoj inflačních očekávání | Plyn | Distribuce | AFP | Studie | Blízký východ | Úsilí | Vývoj rumunské bilance běžného účtu | Odvaha | Technické ukazatele | CRO | CME FedWatch | Americký podnik | Spotové ceny | Joachim Nagel | Tomáš Mašek | Slabší koruna | Eurodolar | Stanovení ceny | Ant | Průraz | Cena plynu | Vliv měnové politiky | Šéf německé centrální banky | Short | ČNB Tomáš Holub | London Stock Exchange | Deficit | Česká bankovní asociace (ČBA) | Omezení pohybu | S&P 500 Index | Stabilní hospodaření | EDF | Bit.plus | Statistika z USA | Investování v Číně | Polsko | Pár EUR/USD | Vedení firmy | Kolaps | Rio Tinto | Koronavirové mutace | Chování obchodníků | Ratingová agentura | Devalvace | Reuters analytik | Významné zisky | Bitcoin dnes | Zbrojovka | Reakce trhu | Zpráva o inflaci | Výnosové křivky | FRA | Masivní nákupy | Kontext | Celková investice | Forexové intervence | Akciový růst | Miroslav Novák | Cenová hladina | Centene | Vepřové maso | Hlavní akciové trhy | Ekonomická nálada | Hospodářské oživení | Bankéř | Zveřejněná data | Růst zlata | Ceny domů | Index volatility | Americká centrální banka | Spotřebitelská nálada | WirtschaftsWoche | Hypotéky | Recep Tayyip Erdogan | Současná situace | Lukáš Kovanda | MRK | Americká společnost | Aktuální hodnoty měny | Ústup inflace | Nájmy | PYPL | tradingeconomics.com | Obavy o bezpečnost | Stratég firmy | Flash news webinář | Ministryně práce a sociálních věcí | Finanční operace | Přijetí | Leonardo SpA | Dopady války na Ukrajině | High | Výhled na příští rok | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Pokles produkce | Sazby centrální banky | Nárůst cen ropy | Finanční rok | Miroslav Motejlek | Vojtěch Boháč | Čisté nákupy zlata centrálními bankami | Česká spořitelna | Změny na trhu | Index nákladů práce | Euroskupina | Jackson Hole | Tvrdý brexit | Investiční výzkum | HUF/EUR | Závislosti na Číně | Natland Petr Bartoň | Bohatí lidé | Rostoucí trend | Viceguvernérka ČNB | USD/PLN | OPEC | Disney+ | Vir | IBEX 35 | Spotřebitelské výdaje v USA | Finanční krize | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Těžba kryptoměn | Titan FX | Růst eura | Jednání FOMC | Podvážení | Masivní výprodeje | Reálný HDP | Pokles ceny | Ropovod Družba | Lednový efekt | Specialista na online obchodování | Index výrobních cen | Andrej Babiš | Egypt | Johnson & Johnson | Ceny zemědělských výrobců | Index spotřebitelské důvěry | Vývoj jádrové inflace ve Švýcarsku | Investice do nemovitostí | TIPS | KB | Dopady na ekonomiku | Oživení světové ekonomiky | Odchod z EU | Ústavní soud | Beta | Bezpečné útočiště | Snížení spotřeby | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | High Yield | Akcenta Miroslav Novák | Maloobchod | Ekonomická situace | Uzavření dohody | Spot | Ukazatel inflace | Optimistická očekávání | Interpretace | Baltimore | Indikace | Obrat v měnové politice | Růst výnosů u dluhopisů | Sójové boby | Oslabení amerického dolaru | Mzdy v eurech | Udržení inflace | Turecká centrální banka | Peněžní prostředky | Novela zákona | Spotřebitelské ceny v Číně | Earnings | Tlaky na růst mezd | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Inflace v EU | Maastrichtská kritéria | Trump | Klíčové události ve světě | Tým InstaForex | Lednová inflace v USA | Makroekonomický vývoj | Dnešní růst | Kakao | FactSet | Dolarové likvidity | Pomoc lidem | UBS Global | Česká koruna | S&P Global Ratings | Dow Jonesův index | OECD | Futures trhy | Globální obchodní rizika | Stimulační program | Prohloubení schodku | ForexLive | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | UPS | Silná korelace | Šíření inflace | Investiční společnost | Technické analýzy | Silnější dolar | Makroekonomické ukazatele | G10 | Data z americké ekonomiky | Dnešní fundamenty | Urals | Harris Financial | Spořící účet | Ukazatel PEG a jeho použití při investování | Foreign Exchange | Počet žádostí o podporu | Michael Saylor | Euro dnes | Vstupy | Napětí na Ukrajině | Akcie Barrick Gold | Obchodní strategie | Smart kontrakty | Inflace ve Spojených státech | Profit Target | Akciové výnosy | Výnosy dvouletých dluhopisů | Kvantitativní zpřísňování | Inflace ve Francii | Podíl špatných úvěrů | Dezinflační proces | Ústup pandemie | Severní křídlo | Úrokové sazby Fedu | Měnový trh | Ekonom UniCredit Bank | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Spotřebitelské ceny v Británii | Španělský CPI | Ekonomická důvěra | GBPUSD | Růst amerického HDP | Prezident Trump | Vývoj ceny americké ropy | Kontrakty na zlato | Běžný účet | Britská měna | Akcie Komerční banky | Tuzemské banky | Reverzní formace | Provozní výnosy | Zvi Eckstein | Hodnota akcií | HDP USA | Rakousko | GBP/AUD | Problémy se subdodávkami | Obchodování s českou korunou | Christopher Dembik | Britský trh práce | Ekonomické ukazatele | Řetězec | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | Těžby Bitcoinu | USDCAD | S&P 500 futures | Jakub Matis | Oslabení koruny | Býčí trh | Seznam Zprávy | Opatření vlád | Americký dolarový index | Dodání likvidity komerčním bankám | Drahý kov | Korporátní výsledky | Instituce | COPPER | ČNB Jakub Holas | Turecko | FRED | ex | Ziskové marže | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | GDPNow | Dopady inflace | Investice do fondu | Bank of Japan | Zastropování cen elektřiny | Inflace v Polsku | Inflace ve Švýcarsku | Čtvrtý balík sankcí | Rozpočtový deficit | Americké objednávky | Guvernér BOJ | Kristina Hooper | Nárůst HDP | Růst EBITDA | ABB | PX index | Globální ceny | Podnikatelská důvěra | Růst sazeb ČNB | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Naše ekonomika | Šíření nemoci COVID-19 | Americké CPI | FAANG | Zvýšení sazeb ČNB | Harmonizovaná inflace | Nejprudší pokles | Technologické a demografické změny | Kevin McCarthy | Boris Johnson | Jihokorejská vláda | Růst výnosů | LNG | Western Alliance | Aktuální problémy | Průzkum Fidelity | Změna trendu | Býčí signál | Zájem o dolar | Libra vůči dolaru | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Vladimír Dlouhý | Francouzská vláda | Dobrá data | Obchodování na burze | Vývoj ceny zlata v USD | Tempo očkování | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | EUR Index | Prudké oslabení | Akcie Icahn | BBC | Technologické firmy | Offshore | Přehled o dění na světových burzách | Burzy cenných papírů | Peloton | Německý HDP | Czech Fund | Vývoj hlavní úrokové sazby SNB | Světové akciové trhy | Akcie firem | Telekomunikační společnosti | Penále | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Nový výhled | Kongres | Rutina | Obchodní rozhovory | Výdělky | Divize | Automobilový průmysl | Rekordní minimum | Oslabování amerického dolaru | Britská premiérka Liz Trussová | Iberdrola | Dění v USA | Pozitivní vliv | Mutace viru | Signál na akcie | Vývoj měnového páru USD/JPY | Účet v bance | PANW | Index cen výrobců | Ekonomické cykly | Obchodování s korunou | Klesající trend | Sazby pro spotřebitelské úvěry | Světové ekonomické fórum | Největší kryptoměna | Evropská ekonomika | Drahota | Rubl | Rosněfť | United Airlines Holdings | Moore Czech Republic | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Pozornost | Equal weight | Důvěra spotřebitelů | Ceny akcie Vonovia | Švýcarská ekonomika | Neomezené QE | Medtronic | Natland | Země EU | Výsledky HDP | Audi | Celosvětová poptávka | Zvýšená volatilita | Invesco Investment | Počet pracovních míst | Again Capital Management | Komise pro cenné papíry a burzy | ING Bank Jakub Seidler | NKLA.US | Akcie americké internetové společnosti | Marginové požadavky | Equinor | Tradestation | Arista Networks | Zhodnocení kapitálu | Investiční rozhodnutí | Retailový obchodník | Trh s futures | Nákupní příležitost | Antiglobalizační tlaky | Korporátní zprávy | Trh | Medián | Kryptoměnová burza Coinbase | Dividendové akcie | Snížení těžby | Finanční společnosti | Komise | University of Michigan | Pád rublu | Petra Krmelová | Veřejný sektor | Války na Ukrajině | Kanadská měna | Jaguar | Erste Bank | Obchodní konflikt | National Australia Bank | Viktor Orbán | Členství v ERM | Výkyvy | London Interbank Offered Rate | Výrazný růst | Menší úrok | CNN Prima News | Ekonomický a strategický výzkum | Carry obchody | Měnová autorita | Průmysl v eurozóně | Prosincová inflace | S&P 500 | Poptávková strana | Fed | ABNB.US | Tempo růstu PPI | OpenAI | Výkon dolaru | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Luis De Guindos | Dnešní zasedání Fedu | Index Option | Ekonomické škody | Lídři EU | Korekce | Kanada | JDE | Vývoz ropy | Volná pracovní místa | Upozornění | Marriott | Zvýšení mezd | Themis Trading | Tržní prostředí | Indikátory sentimentu | Spotřebitelská důvěra v USA | Natixis | Wells Fargo | Sazby daně | Růst spotřebitelských cen | Miroslav Singer | Dolar vůči jenu | Generali Investments | Google | Ministři financí | ProCent | Buffett | Hnutí ANO | Money management | Platforms | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Tisknutí peněz | MetaTrader 4 | Největší ekonomika světa | Oslabování kurzu koruny | Zveřejnění úrokových sazeb | Rostoucí akciový trh | Kurz forintu | Ceny zboží | Technologický rozvoj | Zestátnění | čnBlog | Pražské burzy | Vyšší náklady na půjčky | Irská pojistka | USD/SEK | Změny sazeb | Downtrend | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Boháč | Globální problémy | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Vietnam | Prezident Joe Biden | Prognóza ČNB | Znalost | Výrobce luxusních aut | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | Dopad na trhy | Podnik | Globální recese | Průzkum analytiků | Nvidia (NVDA.US) | Velké banky | Index Standard & Poor's | Tvrdé sankce | Lowe's | Polský premiér | Spotové ceny ropy | Opatření proti šíření koronaviru | Vakcína a covid | UnitedHealth Group Incorporated | Američtí investoři | Hedge fondy | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | MT4 | Zemní plyn | Volkswagen AG | Ekonom ECB | Unijní země | Posílení dolaru | Nejistota | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Růst tržeb | Thermo Fisher Scientific | Úrokové sazby centrálních bank | Libérie | IRS | Akcie roku | Firemní investice | HDP v eurozóně | Kupní cena | Striker Securities | CME | Broker Consulting | Pokles cen ropy | Finanční problémy | Den nezávislosti | Snap (SNAP.US) | Poměr P/E | CMA | USA Joe Biden | NFP data | Akcie Morgan Stanley | Náklady na půjčky | Trumpova administrativa | Rating | Makroekonomické údaje | Intuitive Surgical | Úrokové sazby v Maďarsku | Dezinflace | Globální diverzifikace | Úvěrové podmínky | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Akciové trhy v Asii | Merck & Company | Vývoj celkové i jádrové inflace v USA | Ebury | Zvýšené geopolitické napětí | EMUN Partners Family Office | SNB | Vývoj BTC/USD | Koronavirová pandemie | Zpráva pro tradery | Rivian | Odhad růstu světového obchodu | Světová banka | Mexické peso | Microsoft | RBC | Trh dnes | USD/CHF | Příležitosti | Antony Blinken | Investice do fondů | Evropské země | Dopad na cenu | ČSOB Jan Bureš | ECB dnes | BofAML | Asijské indexy | ABN AMRO Bank | Výběr akcií | Svaz průmyslu a dopravy ČR | Americké úrokové sazby | Vládní dluhopisy | Data z USA | Evropské obchodování | Obavy z růstu inflace | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | SBUX | Eurokomisař | Repo operace | Mateusz Morawiecki | Členové Fedu | Forwardy | Inflační vývoj | Spotřebitelská inflace | Hotovost | Defi | Společnost Meta Platforms | Íránský útok | Haruhiko Kuroda | Akcenta | Změny cen | Marginální požadavky | Sell | NKLA | Demokratické strany | Japonsko | MicroStrategy | Objem devizových intervencí | Michal Valentík | Range | Mistrovství | Bit.plus Martin Stránský | Long pozice | Navyšování zadluženosti | Celkový sentiment | CMG | Siemens Energy | Dollar Tree | Obchodování akcií | Akcie CME | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kurz dolarů | Saúdskoarabský ministr energetiky | Riksbank | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dražší energie | Drahé energie | Úřad pro ekonomickou analýzu | Jan Čermák | Ekonomické problémy | Důvěra | Programování | Pravděpodobnost | Výkyvy kurzu koruny | Markets | Vývoj eura | Deficit nabídky | Silný propad | Index Nasdaq | Představitelé americké centrální banky | Federální rezervní banka | Tesla Inc. | Jemenští povstalci | Unce zlata | Exxon | NYMEX | Světová rezervní měna | Apreciace | Zásobování trhu | Markéta Šichtařová | Devizové intervence | ILO | Řízení rizika | Kurzový vývoj | Nejistota na finančních trzích | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Polský zlotý | Německá vláda | Tomáš Kudla | Představenstvo | Ministryně práce | Německo | Hlavy států | Překoupenost | Nejvýraznější pokles | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Útok na Ukrajinu | Měny&Sazby | MSFT.US | Makroekonomika | Německý Ifo index | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Spotřební zboží | Evropská banka | Kurzový závazek | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Standard & Poor’s 500 | Emise | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Tržní odhad | Plány Fedu | Trendové linie | Vystoupení šéfa Fedu | Úroveň parity | Ekonomie | Výpadky | Rozsáhlé investice | Objem obchodů | Zisky akcií | Marriott International | Twitter | CFTC | Těžební společnost | Podpůrná opatření | FIAT | Tomáš Pfeiler | Záznam jednání ČNB | Revize strategie | Fluktuace | Makroekonomické zprávy | 3M PRIBOR | Pokles eura | FRS | Krach | Pozitivní zpráva | ABN | Nifty 50 | AA | Zasedání americké centrální banky | Invest | Activision | Gazprom | Centrální banka | Call opce | Spotová cena | Vývoj superjádrové inflace | Další růst | Termín vypořádání | Výsledky hospodaření | Hypotéky v ČR | Andrew Bailey | Významné zprávy | Meta Platforms Inc | Jiří Tyleček | Data o výrobní inflaci | Index PMI | Životní prostředí | Inflace v Británii | BlackRock | Ukrajinské jednotky | Walmart | Spread v nastavení úroků | Maersk | Babcock | CL | Brazilský real (BRL) | Obchodní spory | QE | Fed úroky | Americká průmyslová produkce | Odhad vývoje HDP | Výsledky bank | Tržní situace | Guvernér francouzské centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Historicky nejnižší výnosy | JPMorgan Chase & Co | Směřování | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | LIBOR | Maturity | Internetové akcie | Opce | Arbitráž | Donald Trump | Eurobondy | Šíření viru | Vyšší ceny | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Devizové trhy | Severomořská ropa | Jádrová inflace | Patrik Urban | USDCZK | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Visa | Podnikatelé | Velké objemy | Pohyb kapitálu | Podstatné kurzotvorné zprávy | Rumunsko | Nárůst výdajů | Počet zákazníků | Nájemné | Dluhové krize | Čtvrtletní výsledky společnosti | Energetický sektor | Centrum | Zadlužení | Turecký premiér | Společnosti | Alphabet (GOOGL.US) | Pandemie covidu | BioNTech | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Taper | Český maloobchod | Tamas Varga | Kurz české měny | Inflace v Austrálii | ING | Inflační indexy | Německý výrobce luxusních aut | Protiinflační tlaky | Americká automobilka Tesla | Hlavní akciové indexy | Záznam ČNB | Proočkovanost | Kartel OPEC | Aktivum | WeWork | Společnost Arista Networks | Britský regulátor | Směnný kurz | Riziko pro investory | Cenový cíl | Indikátory ekonomického sentimentu | Cenné papíry Erste Bank | Podhodnocené akcie | Ruský plyn | Federal Reserve | Návrat výnosů | Akcie ve Spojených státech | Tendence USD | Přístup k inflaci | Tuzemský maloobchod | Sazby pro refinancování | Blog | Epidemie afrického moru prasat | Oblasti rezistence | Pokles dolaru | Ruská invaze na Ukrajinu | Maloobchod v únoru | Bankovní tituly | Česká republika | Domácnosti | Minimalizace inflace | Americký dolar | Inflace v ČR | Mezinárodní faktory | Akcie společnosti Pilulka Lékárny | Zájem o investice | Bilance běžného účtu | Bitcoin (BTC) | Dolarová rally | Dobré zprávy | Kov | WinSignals | Cena ropy dnes | Úspory | Březnová inflace | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Deutsche Bank | Erste Group | Dolar k japonskému jenu | API | Vývoj měnového páru USD/TRY | Zprávy a události | Konflikt Rusko-Ukrajina | Rizikovější investice | Newton Investment Management | Výhled Saxo Bank | USD/CAD v roce 2023 | Fixed income | Analytici | Konsenzus ekonomů | Ceny komodit | Hamás | Konjunkturální průzkum | BofA | Zříceného mostu v Baltimoru | Home Depot | Azure | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Kryptoměnové komunity | Lukáš Raška | DIP | Měnové výbory | Eskalace | Kurz CZK | Problém s nedostatkem čipů | Guvernér Fedu | EUR/HUF | Další růst úrokových sazeb | Odhady ekonomů | Mario Draghi | Králem bude hotovost | ČNB Aleš Michl | Longové obchody | Elliott | Mluvčí | Škoda | Nákladová inflace | FTSE | Analytik Cyrrusu | CZK | Zlataky.cz | Státní dluhopisy | Recese americké ekonomiky | Reuters | Světové měny | Index nákupních manažerů | AMC Entertainment | Přebytek zahraničního obchodu | Riziková měna | Dnešní výsledky | ETC | Čísla o inflaci | BMI Research | Charles Michel | Zahraniční investice | Akcie PepsiCo | VaR | Lidové bouře | Baidu | Londýnská burza | Situace na Ukrajině | Denní minima | Kurz koruny | Situace | Chevron | Anglo American | Euro vůči dolaru | Bureau of Labor Statistics | Ekonomické výsledky | Refinancování dluhů | Kompozitní index | Vysoká inflace | Investiční byt | Členské země EU | Ceny zemního plynu | Steen Jakobsen | Zpomalení globální ekonomiky | Negativní vývoj na akciových trzích | Guvernér Michl | US100 | Štěpán Hájek | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Tvrdá ekonomická data | Výkonná ředitelka | Index US500 | Londýnské akciové burzy | Depozitní sazba | Ekonomické aktivity v eurozóně | Analytici Morgan Stanley | Výrobní aktivita | Vývoj kurzu koruny k euru | Krachy několika bank | Výstupy | Splácení dluhu | Augustín Carstens | Souhrnný index | Kurz eura vůči dolaru | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Negativní úrokové sazby | Rolování | Kurz novozélandského dolaru | Měny zemí | Palo Alto | Rekordní maximum | Cyklus růstu | Proprietary Trading | Automobilka Škoda Auto | Libra šterlinků | Předseda | Rumunský lei (RON) | Fisker (FSR.US) | Úrok na dluhu vlády ČR | Finanční trhy dnes | Jednání ECB | Finanční systém | Ceny obilovin | Viceprezident | Vývoj německého akciového indexu DAX | Hlavní ekonom Saxo Bank | Forexoví obchodníci | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | CME Group | Deficit veřejných financí | Environmental, Social a Governance | Ripple | Slovenská inflace | Polská inflace | Hackerský útok | Růstový impuls | Vysoké úroky | Singapurský dolar | Prime | Nižší růst | Supercyklus | J&T | Překoupené zóny | Míra inflace v Evropské unii | Výhled eura | Antivirové firmy | Zesílení inflačních tlaků | USDIDX | Traders | Rok 2024 | Silná data | Moneta | Ztráty dolaru | Dobrá nálada | Velký růst | Německé průmyslové podniky | Slabší euro | Korunové sazby | Maďarský premiér | NAFTA | Ekonomické podmínky pro euro | UFO | Investiční Memento | Vývoj jádrové inflace (PCE) | Moody's | DPA | Evropská unie | Mezinárodní investoři | Newstream | Boeing | Výraznější recese | Podílový list | Poptávka a nabídka | Dow Jones a S&P 500 | Stagnace | Tržby | HDP v USA | Příkaz | Cílová úroková sazba | Ekonomiky | Tomáš Lébl | Akciové alokace | Akcie Netflixu | Rady expertů | Webináře zdarma | Vývoj spotřebitelské inflace | Americký dolar vůči japonskému jenu | Nákup akcií | Záporné sazby | Konflikt na Blízkém východě | Společnost Walmart | Rychlý růst | Růst mezd | TransDigm Group | Ladislav Kříž | Rozpočet | Snížení sazeb | Fiskální stimul | Evropské banky | Negativní dopad | Apple | Ukrajinské krize | Proinflační rizika | Investiční plány | Libra | Koronavirová krize | Eva Miklášová | Velké technologické společnosti | Otevření Číny | xPartners | GameStop | Opatření centrálních bank | Podnikatelské klima | Zvýšení základní úrokové sazby | Ztráty peněz | CFD | Podrobný pohled | Covidová pandemie | Rekordní inflace | Odliv zahraničního kapitálu | SMA 100 | Inflace v květnu | Výše úrokových sazeb | Vánoce | Nová data | ROE (Return on Equity) | Celkové provozní výnosy | PanAmerican Silver | Dopad na ekonomiku | SaxoBank | Vybírat zisky | Růst americké ekonomiky | Open | Cena akcie | Loňská srovnávací základna | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Pokračování trendu | Dow Jones Industrial Average | Ebury pro Česko a Slovensko | Odvětví operující s vysokým rizikem | Nezávislost centrální banky | Nabídka akcií | Růst cen v Česku | Americká centrální banka (Fed) | Vyšetřování Binance | Švédsko | ERM II | Americké ministerstvo obchodu | ČNB Vojtěch Benda | Finanční poradce | Důvěra v průmyslu | Covidová krize | Zvýšení základní sazby | TSLA | Financovat | Dnešní zasedání ČNB | Obchodní aktivity v USA | Prodeje domů | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Orbán | Příprava | Burza Coinbase | Ceny benzínu v USA | Pohyby na trhu | Institucionální investoři | Ztráta | Dluhopisy | Řecko | Akcie CarMax | Kurz EUR/CZK | Rovnovážný kurz koruny | Intervenovat na devizovém trhu | Finanční instrumenty | Cointelegraph | Europe 600 | Kurzy | Bancorp | Výrobní komodita | Rozpočtové politiky | Co je měnová politika? | Futures kontrakty | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Green Deal | USD to CZK | Jednání o brexitu | Proto Thema | PHIA | Pandemie nemoci | FDIC | Říjnová inflace | Čeští spotřebitelé | Futures na akcie | Vyšší úrok | Kupní síly peněz | Odvětví české ekonomiky | Akcie Philip Morris | Výhled české ekonomiky | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Close | Sazby ECB | Spekulativní pozice | Discount Rate | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Alibaba Group | ECB | Květnová inflace | Nový rekord | Bankéři z Fedu | Süddeutsche Zeitung | Úroky | Refinitiv | Speciální daň | Polský zlotý (PLN) | Růst cen nemovitostí | Plodiny | Analytik J&T | Americké produkce | Americký průmysl | Ředitel CBO | Akce centrálních bank | Slušné zisky | Platební bilance | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Portu | Bloomberg TV | Letadlo | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Nástroje peněžního trhu | Flow z ekonomiky | Vývoj české ekonomiky | Napětí na finančních trzích | Pesimistické scénáře | Hedging strategie | Kapitalizace celého krypto trhu | Předstihové ukazatele | Půlení bitcoinu | ERÚ | Prudké zdražování | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Kofola ČeskoSlovensko | ČNB na trzích | WisdomTree | Česká ekonomika | ASML Holding NV | Svaz průmyslu a dopravy | Silný trh | Rezervy bank | DOT | Objem peněz | Partners | Air | Závazek | Vývoj cen ropy | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Horší data | Fúze | Peter Schiff | Globální rizika | Mutace koronaviru | Zpomalení růstu ekonomiky | IG Markets | Přenos | Antivirus | MSCI ACWI | Velké peníze | Charter Communications | Vývoj měnového páru USD/RUB | Zápis z posledního zasedání Fedu | NCLH | Vyšší riziko | Ceny akcií | Izrael | Defenzivní akcie | Kunal Kundu | Zájem o hypotéky | TABAK | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Zpomalující růst | Euro STOXX | S&P500 | Přehled kurzů | Royal Bank of Scotland | EBay | Analytik Raiffeisenbank | Vývoj hodnoty | Trh zlata | MUFG | Čínská ekonomika | Termínované vklady | Ázerbájdžán | Proroctví | Vývoj kurzu koruny | Vyšší úroky | Ceny | Čínský koronavirus | Pokles úroků | Prudký pokles | Skokové oslabení | Oslabení kurzu | Technologie | Bytová výstavba | Raiffeisenbank Helena Horská | Energetická krize | Německá centrální banka | Hypoteční sazby | Finální odhad | Směřování trhů | ČNB | TSLA.US | Devizoví obchodníci | Situace na trhu práce | Zajímavé příležitosti | Krátkodobé investice | Zoetis Inc | Cigna | Němečtí politici | Delta mutace | VW | Nobelovy ceny | Akcie Microsoft | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Složitý svět | Ranní zpráva | Pokles | Čínský růst | Finance | Dekret | Instant Research | Panda | Vládní politika | MGM | Obchodování na zámořských trzích | Oslabení kurzu koruny | Ochrana proti inflaci | Nedostatek plynu | Výběr zisků | Analytici Goldman Sachs | Útlum aktivity | Kalendář tento týden | Margin | Globální inflace | Blesk | Kurz české koruny | Ceny palladia | PAAS.US | Makroekonomická situace | Nižší zisk | Vývoj akciového indexu | Velikonoce | Konsensus | Americký trh | Chytré peníze | Druhá největší světová ekonomika | Zahraniční společnosti | Polská ekonomika | Biogen | Dluhy | Dostupná data | Růst polské ekonomiky | Poslední uptrend | NYT | KO | Akcie Monety | Take-Profit | Společnost Twitter | Centrální banka Nového Zélandu | Finance Group | Maloobchodní tržby | Erste | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Daňová sazba | Upravený zisk EBITDA | Podílové fondy | Jan Vejmělek | Charles Schwab | Optimismus na akciových trzích | Švýcarská centrální banka | Hedge | Pokles výnosů dluhopisů | Utahování měnových podmínek | Rezervní měna | Otevírání ekonomik | Intradenní obchodník | Poplatek | Server BBC | Zemědělci | Rabobank | Inflace se vrací | NBP | Thajsko | Makro | Výroba ocele | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Libor Ostatek | Hodnota majetku | Velké korporace | Obchodníci s měnami | Zisky dolaru | Institut pro mezinárodní finance | Silnější kurz | Luboš Růžička | Americká ekonomika | HG měď | Koruna dnes | ISM indexy | NVDA | Odpor | Konflikt Rusko/Ukrajina | Vysoká poptávka | Dluh USA | Raiffeisenbank Vít Hradil | Evropská centrální banka | Guvernér rakouské centrální banky | Oživení ekonomické aktivity | Obchodník | Dluhopisové investice | Zpomalování čínské ekonomiky | Portfolio manažer | Ekonomka Raiffeisenbank | Doporučení | Stabilita sazeb | Plynárenská společnost | Společnost Ebury | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Údaje o vývoji trhu práce | Tradingové webináře zdarma | Finanční prostředky | MRNA | PVM | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Tokio | Mitsubishi | Trh práce v USA | Data z reálné ekonomiky | Obchodování na americkém trhu | Opatření vlády | Správné řízení rizik | Bitcoin a další kryptoměny | Odvody | BoE Andrew Bailey | Inflace zpomaluje | Kapitálové požadavky | Údaj NFP | Regulátoři | Newmont | Tempo poklesu | ROE | Akcie společnosti Asos | Endeavour (EXK.US) | BHS Timur Barotov | Indikátor | Index cen | Spotové operace | Alokace | Regulátor ve Velké Británii | Francouzský statistický úřad | Ruský velvyslanec | Dodávky plynu do Evropy | Rizika | Epidemie afrického moru | JPMorgan Asset Manageement | Paypal Holdings | Růst ceny | Banka Credit Suisse | SNAP.US | ISM | Čínská vláda | Index PX | GE money | EBIT | Daně | Vonovia SE | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Lídři | Golden Gate | Inflace v červenci | Spotová cena zlata | Navýšení úrokových sazeb | Investment Management | Pivot | Kryptoměna | CPI index | Vývoj inflace | Posilování kurzu koruny | ČEZ Ladislav Kříž | Lee Hardman | Inflace v Turecku | České HDP | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Výpočet Raiffeisenbank | Český stát | Bristol-Myers | Pád cen | Růst výroby | Zásoby ropy v USA | Žádosti o podporu v USA | SaxoStrats | Výzkum a vývoj | Carrier | Ukazatel Price/Cash Flow | Inflační očekávání | Momentum | Avio | Statistici | Conference Board | Útoky Húsíů | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | Obavy z globální recese | Scale Facilitation | CBOE | Valdis Dombrovskis | Evropský systém | Konsenzus | Nastavení měnové politiky | Vývoj ceny ropy WTI | Aktivita v ruském zpracovatelském sektoru | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Analytik Trinity Bank | ERA | Zisky | Prime Rate | HICP | CHN.cash | Ceny nemovitostí v USA | Euro a inflace | Prostor pro pokles | Přístup k riziku | Nálada spotřebitelů | Současné ceny | Obchodníci | Růst světové ekonomiky | BNP Paribas | Zboží dlouhodobé spotřeby | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Cena palladia | Martin Lembák | cTrader Purple Trading | Nižší ceny ropy | Bývalý prezident | EURIBOR | Globální ekonomika | Německé podnikové objednávky | Organizace spojených národů | Přicházející recese | Prodávající | Intervence na devizovém trhu | Podmínky pro euro | Slušný zisk | Používání eura | Thomas Jordan | Dluh firem | Situace na trhu | Akciové strategie | Verbální intervence | Podniky v eurozóně | Pozitivní výsledek | Swap | Summit G20 | USD/TRY | Anomálie | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Otevírání ekonomiky | FXstreet | Voda | Conseq | Výnos desetiletých dluhopisů | TLTRO | Spotový kurz | Zinek | Vývoj HDP | Politické fráze | Jestřábí hlasy | Velké riziko | Epidemiologická situace | Trader | Cisco Systems | Ustupující inflace | Starbucks | Krotící optimismus | Drahé kovy | Množství peněz | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Intervenční nákupy | Index Exportu | Toyota | Vysoké valuace | NATGAS | Vyšší sazby | Obavy o poptávku | Ratingové agentury | Očekávání do budoucna | Společná měna | Cena zlata | Vysoké inflace | Měnová politika | Akcie Apple | Kathleen Brooksová | PMI ve výrobě | Propady na akciových trzích | Oscilátor | HSBC | Měnový pár AUD/NZD | Pullback | Indexy pohyb | Ropa Urals | CBRT | Měnové intervence | Coinbase | ECN | Prohlášení | Dnes index PX | Organizace zemí vyvážejících ropu | Měnověpolitické zasedání | Zpravodajské služby | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | Opční trhy | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Přecenění | Dlouhodobé dluhopisy | Majetek 500 nejbohatších lidí | Saxo | Breakout | Propad ropy | Turecký prezident | Rusko-ukrajinský konflikt | Capital | Tamás Varga | Pojištění vkladů | Index inflace | Měkké přistání | Úrok na českých dluhopisech | Růst cen | Index Russell 2000 | Nissan Motor | Akcie Pilulky | Největší ekonomiky | Index pražské burzy PX | Guvernér | Philadelphia Fed | Maďarská měna | Cathie Wood | Kryštof Míšek | Dluhový strop | Banka Morgan Stanley | Závislost na Rusku v oblasti energií | Turecké liry | Zdravotní pojištění | Nastavení depozitní úrokové sazby | RSI | Hypoteční sazba | Dovoz oceli | Pocity | De-dolarizace | Rheinmetall | Zasedání Bank of England | Konec kurzového závazku | Asset management | Depozitní úrokové sazby | Psychologie | MSCI World | Repo sazby | Makro prostředí | Pokles akcií | Poptávka | Dna | EUR/MWh | Dnes na trzích | IFO index | Standard Life Investments | Fitch | Nálada na trhu s kryptoměnami | Financování | Charkov | Analytik J&T Banky | Masato Kanda | ČSÚ | Ekonomický indikátor | Zvýšení základního úroku | Zasedání RBA | Technologický gigant | Ursula von der Leyenová | Červencová meziroční inflace | Nárůst volatility | Akcie Walmart | Cenový graf | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Ceny ve výrobě v USA | Internetové společnosti | Hang Seng | Historická minima | Výrobce čipů | Čína | Bulharsko | Index švýcarských akcií SMI | Omezení dodávek | Akcie AMC | Rostoucí akciové trhy | Stres | Měnový index | Více riskovat | GMT | Reálné příjmy obyvatelstva | Historické maximum | Výsledek zahraničního obchodu | Index amerického dolaru | Americká lehká ropa | Photon Energy | Spirit Airlines | Babišova vláda | Pokles ekonomiky | Překoupení | Růst HDP | Růst úroků | Lukáš Maxa | Americké banky | Zvýšení produkce | Devalvaci měn | WBA | Cizí měny | Zastavení dodávek ruského plynu | Obchodovat | Republikáni | USDJPY | Tovární objednávky v Německu | Zvýšení inflace | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Index S&P 500 ve srovnání | Dostatečný kapitál | Zprávy z USA | Čas k výhodné investici | Globální poptávka | Shell Plc | Invaze | Měnový pár EUR/GBP | Investiční poradenství | Systém obchodování | Xcoal | Expobank | Růst spotřebitelských cen v Německu | Bernard Arnault | Tisková zpráva | Euro Interbank Offered Rate | Parita | Americké akciové trhy | GfK | S&P Global Market Intelligence | Line | Rušení cel | EGAP | Analýzy trhu | Technologický Nasdaq | Sociální síť | Měnové stimulace ekonomiky | Dividenda | Nárůst výnosů | Nová makrodata | Důvěryhodnost Fedu | ICE | Průměrná hodnota | Uzavření trhů | Tranzit ruského plynu | MU.US | FT | Reporty | PacWest Bancorp | Kalendář událostí | Meziroční inflace v ČR | Index pražské burzy | Dluhová krize | Jedno euro | Denní pokles | Růst produktivity | Obchodování dolaru | Xcoal Energy & Resources | Bankovní rada České národní banky | Stavební výroba | Odměny za těžbu | Vývoj meziroční jádrové inflace v eurozóně | Zvýšení rizika | Průměrná mzda | Pozitivní trendy | Dolarové sazby | DNO | Mali | Malé podniky | Guggenheim Partners | Zvýšené úrokové sazby | Dnešní čísla | Kryptotrh | New York Times | Akciový trh v USA | Analytické zprávy | NY FED | Výkyvy na finančních trzích | Záhada | Medvědi | Spotřebitel | Pozice na EUR/CZK | Meziroční vývoj jádrové inflace | Český retailový investor | Euro kurz | Tržby z průmyslové činnosti | Hospodářský růst | RBI | Klouzavý průměr | Ekonom Jan Švejnar | Výrobní aktivity | Prezident Fedu | Akcie TSLA | Tržní sazby | Nové rekordy | Philadelphia Fed index | Meziroční vývoj jádrové inflace ve Švýcarsku | Největší americká banka | Kurz měny | Elvira Nabiullinová | Uchovatel hodnoty | Světové události | XTB Štěpán Hájek | Aktuální klíčová rizika | Tony Sycamore | Posílení eura | Pokles podnikatelské aktivity | Turistický ruch | Cena severomořské ropy Brent | Investiční výdaje | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | EURNOK | Spotřebitelské ceny v Česku | Agresivní zpřísňování měnové politiky | HAS | Flex LNG | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Sazba hypotečních úvěrů | Akciová rally | Akcie Gamestop | WTI | Bohumil Trampota | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Hrozba recese | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Avio SpA | Vývoj bilance Fedu | AMGN | Bloomberg Economics | Bod | Analytik investiční společnosti | Miliardy korun | Podmínky na trhu | Volatilní položky | Prohloubení deficitu | Payrolls | Mig Bank | Zpřísnění finančních podmínek | Shares | Silnější koruna | NetEase | Poslanecká sněmovna | Podnikání | Christine Lagardová | Poptávka v eurozóně | Holubičí postoj | Dopad vysokých cen energií | Vývoj trhu | RBNZ | Jaderné elektrárny | PRIBOR | PwC Petr Kříž | Kapitálové trhy | Jaderné války | Pokladniční poukázky | Pohřeb královny Alžběty II. | Spready | Trh s bydlením | Reserve Bank of Australia | Shrnutí vývoje | Data PMI | Video | Únorová inflace | HDP | Změny klimatu | Pfizer a BioNTech | Inflační epizoda | Predikce vývoje | Pictet | Vliv měnové politiky na ekonomiku a spotřebitele | Americká měna | Covidové restrikce | Diverzifikace portfolia | Nord Stream | EMU | Problémy | Americké ceny výrobců | Následky bankovní krize | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Produkce ropy | Akcie těžařů stříbra | Saúdská Arábie | Projevy centrálních bankéřů | Vývoje ceny | Amazon efekt | Americký miliardář | Tesla (TSLA.US) | Vzrušení | KMX | OCI | PMČR | Ziskovost | Reakce koruny | Bank of America Global Research | ROCE | Ruští výrobci | Bankéři | Oživení ekonomiky eurozóny | Sázet | Technology | Société Générale | Měny regionu | Cena ropy | Důvěra v Německu | Nejlepší internetové akcie | Příjmy domácností | Španělský PMI | Nižší výdaje | Firma | Participace | Endeavour | Trump-Kim | Inflace | Advanced Micro Devices | Ocel | Grünheide | Výhled Fidelity | Výnosy českých státních dluhopisů | Analytik trhů | Drobní investoři | Značné riziko | Sezonalita | Marže | Valuace akcií | Využití kapacit | Účet platební bilance | Petr Bartoň | Domácí měna | SpaceX | Německá ekonomika | Statistiky z trhu práce | Inflace v listopadu | Státy EU | Reálné příjmy | Zlato a stříbro | Micron Technology | Polygon | Ekonomický šok | Diskont | Koruna zpevnila | Předběžné výsledky | Alibaba Group Holding Ltd | Trh kryptoměn | Bill Gates | Glassnode | Fiskální politika | Devizový trh | Načasování | Dotace | Uvolněná měnová politika | Vysoké zisky | Světlo na konci tunelu | Prosus | Vývoj hrubého domácího produktu | Kurz USD | Infrastrukturní plán | US Treasury | Mírná korekce | Pokles cen akcií | Zprostředkovatelé | Prezident Světové banky | Alphabet | Struktura | Snížení úrokových sazeb v USA | Lot | Vedení společnosti | Švýcarský statistický úřad | Scénáře vývoje kurzu koruny | Předvolební průzkumy | Omyl | Investec | Systémové riziko | Analytik Edward Soya | Zkušenosti | USD za tunu | Ropa | Vliv směnných kurzů | Emmanuel Macron | Ether | Východní Evropa | Zasedání měnového výboru | Monetární politika | Tuzemský HDP | Manufacturing PMI | Signály | Omikron | PCE inflace | Cena BTC | Ekonomická rizika | Spotřební daně | Ceny zeleniny | Lira | Finanční výkonnost | Kalendář ekonomických událostí | Poptávka po zlatě | Ceny nafty | Předsednictví EU | Coeur Mining (CDE.US) | Fed funds | Výrazný růst cen ropy | MCD | Nejslabší měny | IHS Markit | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Investování | Slevy oproti nabídkové ceně | Liz Trussová | Inflační indexy (CPI, PPI) | Raiffeisenbank a.s. | Referendum | Restrikce | Stoxx 600 | Akcie padají | Jihokorejský won | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | MPSV | Růst průmyslu | Plusové swapové body | Bloomberg Commodity Index | SAP | Blizzard | Dluhopisové trhy | Vývoj zisků | Diverzifikovat | Convera | Oznámení centrální banky | FX | Šíření nákazy | J.P. Morgan v Londýně | Ben Bernanke | Global Markets | Obcházení západních sankcí | JPM | Americká Komise pro cenné papíry | Propad HDP | Oživení na americkém trhu práce | Rozhodování | Giuseppe Sersale | Konjukturální průzkum | BMO Capital Markets | Světové finanční trhy | Vývoj úrokových sazeb ČNB | Optimismus | Facebook | Michal Stupavský | RUB | Snížení spotřební daně | Polská měna | Pohonné hmoty v ČR | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Fed pivot | Aktuální výnosová křivka | Home Credit | Propuštění šéfa Fedu | Cenné papíry Erste | Konference na téma Kryptoměny | Tyson Foods | Premiér Rishi Sunak | 256/2004 | Price Futures Group | Nový šéf Fedu | Unicredit | Měsíční mzda | iShares Global Clean Energy | EMA | Aktuální předpověď | Ekonomka | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Globalizace | TASS | Wood Mackenzie | Litecoin | Analýza EUR/USD | Investiční banka Goldman Sachs | HSI | Rozkolísaný | Guvernér ČNB Aleš Michl | Fibonacciho retracement | UST | Fundamentální pozadí | Dolar | Merck | Překoupenost dolaru | Asie a Tichomoří | Washington Post | Coinbase Global | Poskytování hypoték | Northern Trust | Naše prognóza | Embargo na dovoz ruské ropy | Hliník | Růst dolaru | Ceny pšenice | Jak se stanovuje cena elektřiny | BH Securities | Vývoj německého akciového indexu | Česká inflace | Průzkum společnosti | Hodnoty měny | Odbor japonské vlády | Dolarový dluh | Datový kalendář | Euro | Čínské devizové rezervy | Akcie podniku | ANZ | Negativní vývoj | Byznys | Evropské akciové burzy | Makroekonomické faktory | Napadení Ukrajiny Ruskem | Úspěšný týden | Zasedání bankovní rady | Bezpečné dluhopisy | Politické rozhodnutí | Francouzský CAC 40 | Server CNBC | Bidenův obří balík rozpočtových opatření | Akcie na pražské burze | Agentura DPA | Index Euro Stoxx 600 | Deere | Epidemie koronaviru | Dominion Energy Inc | Reserve Bank of New Zealand | Čínský vicepremiér Liou Che | Záporné nominální úročení | Kukuřice | Debata | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Volatilita eura | Atraktivita amerického dolaru | Nálada na globálních trzích | Investujte | Risk | Prezident USA | Měď | Paolo Gentiloni | Cena niklu | Uhlí | Proinflační | Globální emise | Bank of New York Mellon | Statistiky z eurozóny | Extrémní volatilita | Index londýnské akciové burzy | Inflace cen | Konglomerát | Být trpělivý | Mojmír Hampl | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Rozvíjející se trhy | WPIC | Pražský index PX | ČNB snížila sazby | AUD | Bod zlomu | Výnos desetiletého německého dluhopisu | Binance | Japonský Nikkei | Patrik Novotný | LME | Zpomalení růstu | Pohled bankéřů | Dividendový výnos | Pilulka Lékárny | Čínská měna | Hecla | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Federální rezervní banky | Pozitivní výsledky | Růst ekonomiky | Commodity | Trh se zlatem | Akcie Intelu (INTC.US) | Breakout Trader | Akcie na Wall Street | Německá průmyslová výroba | Obchod | Christine Lagarde | Krachy bank | Pegas Nonwovens | Domácí data | Pohřeb královny | Radim Krejčí | Místopředseda představenstva | Přerušení dodávek ruského plynu | Dodávky ropy | Predikce | Kurz franku | Fibo | Stagflace | Krach velkého developera | Babcock International | Plynárenský gigant | Objem investic | Rozhodnutí Bank of England | Výstup zasedání Fedu | Propad cen akcií | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Banka JP Morgan | Obchodování s emisemi | Kypr | Vliv GenAI | Citelné zdražování | Zahraniční kapitál | Citigroup | Měnové reformy | Obchodní aktivita | Ekonomové | Narušené dodavatelské řetězce | Stagnující ekonomika | Prodeje existujících domů | Index VIX | Regulace kasin | Rada ČNB | Etoro | Hospodářství | MIB | Devizový kurz | Hlavní ekonomka | Head and Shoulders | Index průmyslové výroby | Cyrrus Vít Hradil | Jednotná měna | Ohlédnutí | EV | Inflační cíle | ADB | EU | Cena plynu pro evropský trh | Míra nezaměstnanosti v Británii | EBITDA | Bilance | FXstreet.com | Moody's Analytics | Počty nových případů | Ruská agrese | Ocelárny Nucor | Data ze Spojených států | OCC | Ropa roste | Vývoj kurzu eura | Indická centrální banka | Turistické sezóny | Úrokové sazby v Česku | Dovozní ceny | Vývoj na akciových trzích | Program OMT | Archegos | Maďarský forint (HUF) | Uniper | AUD/USD | Labouristická strana | Ceny pohonných hmot v ČR | Pohřeb královny Alžběty | První dluhopisy | Majors | Rozpočtové schodky | Ranní komentář | Pokles zlata | Indické úřady | Výhodný nákup | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Oddělení forexu | Kapitalizace bitcoinu | Tony Danker | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Americký ISM pro sektor služeb | Intermediate | Bollingerova pásma | Výhled české koruny | Globální akciový index | Nižší ceny | ING Bank | Ceny benzínu | Tržní hráči | Spojené státy | Vítězství nad inflací | Zisková marže | Ekonomická krize | Ekonomická expanze | Vývoj ceny oceli (CNY/T) | Cenové stability | Volatilita akciových trhů | Fernando Leibovici | Zasedání ECB | Raiffeisenbank Luboš Růžička | Gamble | Credit Suisse | Měna euro | Philip Lowe | Barel WTI | Cigarety | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Převis | Další kryptoměny | Maloobchodní tržby v Německu | Dynamika růstu | Strategické partnerství | Napětí mezi USA a Íránem | Conseq Investment Management | Odhady PMI | Kurz domácí měny | NN Group | Expert | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Energetické firmy | Sterling | Teplé počasí | Prodeje akcií | Jojo | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Agentura TASS | Aktivity v eurozóně | Zasedání WEF | Členské státy EU | Trhy v USA | Gate | Úroveň rezistence | Měnová reforma | Úřad pro energetické informace | Týden na akciových trzích | Akcie konkurenční společnosti | Světové poptávky | Ekonomický růst | Americké ceny | Riziková prémie u koruny | Finanční tituly | Recese | Index strachu | Začínající tradeři | Zoufalství | Důležitý support | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Vyjádření představitelů | Kazuo Ueda | Jak fungují úrokové sazby? | Emisní povolenky | Mzdový růst | ASML | Záloha | Globální indexy | Švýcarský frank | Renault | Báze | Růst akcií | BIS | Německý ZEW index | Bank of Canada | Capital Partners | Výprodeje na akciových trzích | Chuť riskovat | Investoři a obchodníci | Erdogan | Bannockburn Global Forex | Komerční banka | Měnová politika ČNB | Vývoj pandemie | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Stimul | NZDUSD | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Analytik Portu | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Odchod z Ruska | Směr trhu | Výhled na rok | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Výkonost průmyslu v eurozóně | Společnost IHS Markit | Index spotřebitelských cen | Základní úroková sazba | Kyjev | Nižší DPH | Začít investovat | Největší propad | Výrobní index | Pandemie | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Inflace v Německu | Sekce měnové | Index nových zakázek | Přehřátí ekonomiky | Investiční nemovitosti | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | Růstový trend | Ekonomický výzkum | František Táborský | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Kurzová rizika | Štěpán Křeček | Akcie PayPal | Americké burzy | Internetové firmy | Daňové reformy | Nálada na akciových trzích | Graf indexu S&P 500 | Know-how | Japonský Nikkei 225 | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Cardano | Frank | Ministři | Prudký propad | Relativní stabilita | EUR/SEK | ERM | Ekonomické teorie | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Desetileté dluhopisy | Negativní nálada | Tržby v eurozóně | Kurz eura | Silicon Valley | Americké ministerstvo práce | Ruská měna | Členské státy | Politické riziko | Komise v přenesené pravomoci | Generální ředitelé | Propad daňových příjmů | Růst cen zlata | Dnešní zpráva | Dopad covid-19 | Swapová křivka | Nástroje Fedu | GE Money Bank | Krach Silicon Valley Bank | Centrální banka USA | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Nikkei225 | Zbrojovky | American Express | Ekonomický poradce | Silné euro | Polská průmyslová produkce | Změna sazeb | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Statistika z amerického trhu práce | KPMG | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Cena Brentu | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Ruská aktiva | Průmyslová výroba v lednu | Rychlý růst mezd | Rozvaha ČNB | Intel | Míra inflace v Rusku | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Jak obchodovat | Měnový kurz | Ticker | Flash news | Základní sazby | Polská centrální banka (NBP) | Nejrychleji rostoucí | Australský podnik | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Analytik Komerční banky | Nárůst úroků | Ruská plynárenská společnost | Sankce na Rusko | NEST | Kiwi | Virtuální mince | Poptávka po americkém dolaru | Buy the dip | Odkup akcií | Averze vůči riziku | Okta | Vyšší volatilita | Atlantik | Prezident Donald Trump | USDCHF | Krypto aktiva | Silná poptávka | CySEC | Multi-Asset obchodování | Zvýšení cen ropy | Cena surové ropy | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Kurz bitcoinu | preferovaná metrika | Země eurozóny | Technologický sektor | OSN | Soud | Průměrná mzda v ČR | Eskalace napětí | Panika | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Booking | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Kanadský dolar | Purple Trading Petr Lajsek | Agentura Fitch | PMI indexy | Předpovědi | Společnost Microsoft | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Martin Novák | Zpracovatelský průmysl | Česká národní banka | Mince | Zvyšování úroků v USA | Společnost Procter & Gamble | Tomáš Raputa | Investiční cíle | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Empire State Index | Zásoby ropy | Dnešní PMI | Americké volby | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | CrowdStrike | Kmen omikron | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | Adidas | Inflace v Evropské unii | Nejnovější údaje o inflaci | Dow Jones Industrial | Poptávka po zlatě dle odvětví | Automobil | Odliv peněz | Meziroční inflace v září | Růst eurozóny | Akciové futures | Cena akcií společnosti Fisker | Švýcarská společnost | Američtí politici | Oslabení | Časový rámec | Poskytování úvěrů | Americký dolar k japonskému jenu | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Úrokové sazby na hypotékách | Fyzické zlato | Verizon | Fundamentální data | Platforma | Růst ceny ropy | Česká vláda | Vládní bondy | Poptávka po mincích | Měnová politika ECB | Energetika | Manufacturing | Likvidní trh | Akcie energetických společností | PBOC | Prognóza Ministerstva financí | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Pomalé oživení | Svět měnové politiky | Ekonomický výhled | Private equity | Finanční ukazatele | Snížení emisí | Zlaťáky | Nařízení | Prospekt | Americká cla | Pioneer Natural Resources | HDP Francie | Míra nejistoty | Ropné akcie | Sazba hypoték | SWIFT | Zvýšené napětí | Pokles cen zlata | Oblasti umělé inteligence | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nemovitostní trh | Investiční poptávka po mincích | Silné hospodářské oživení | Schodek | Prezident Petr Pavel | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Invaze Ruska | Fed index | KOSPI | Bankovní sektor | Indexy | Citi | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Pimco | Odborníci | Ministerstvo financí | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Global Forex | M2 | Severomořská ropa Brent | Prudké výkyvy | ASX 200 | Aktivní investování | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mileniálové | Finanční polštář | Schwab | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Baterie | Japonská měna | Gold | Jan Bureš | Zhoršení ratingu | Guvernér centrální banky | MI6 | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Bolest | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Úroveň supportu | Lehká ropa WTI | Market Profile | Americké akcie včera | Investování do akcií | Míra inflace v Turecku | Východní Asie | Středisko cenných papírů | Makroekonomické strategie | Emise akcií | Tempo růstu | Activision Blizzard | České mzdy | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Snižování amerických sazeb | American Airlines Group | Kurz koruny ČNB | Úvěrový rating | Skokové posílení eura | Bilance ECB | Růst průmyslových zakázek | Aktivita firem | Bankovnictví | Mluvčí ČNB Petra Krmelová | Odkup vlastních akcií | Přístav Baltimore | Aerolinky | USD index | STOXX50 | Scotiabank | Makléřské společnosti | Asijské obchodování | Růst ekonomiky EU | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Nadhodnocení | Americká výnosová křivka | Tomáš Holub | Break-Even | EdF | Pohonné hmoty | Biliony | Divergence | Bankovní index | Cena cukru | Zdražování energií | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | EXK.US | BHP Group | Federální obchodní komise | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | České dluhopisy | Struktura HDP | CarMax | Zajímavé akcie | Hlavní evropské indexy | Geopolitický fundament | Omezení těžby | Měnový výbor Fedu | Depozitní úrokové sazby v eurozóně | Analytik České bankovní asociace | Vývoje kurzu | Myšlenka | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Ceny drahých kovů | Varování | Očekávaný růst | Obchodní bilance | KfW | Guidance | Philadelphia Fed Business Outlook | Hospodářské soutěže | Počty nových žádostí o podporu | Družba | Obavy z omikronu | Viceprezident ECB | Reinvestování | Bankovní unie | Politická rozhodnutí | APP | Palladiové akcie | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Výprodej | ECB Christine Lagardeová | EOG Resources Inc | Spojení | Ekonomické výhledy | Výnosy z devizových rezerv | Cykly | Náklady bydlení | Akcie aerolinek | Long | Společnost eToro | Rally | Reálná ekonomika | Inverzní výnosová křivka | Americká Federální rezervní banka | Bankovní rada | Telekomunikace | Vysoké výnosy | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Euro Stoxx 600 | Růstové tituly | Macron | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Výrazný propad | Klíčový support | Cenové indexy | Zasedání České národní banky | Bezpečná aktiva | Co jsou to úrokové sazby? | Nálady na trhu | Americké vlády | Japonský index | Členství v EU | Globální ekonomický výhled | Bear | Společnost Saxo Bank | Merkelová | Intesa Sanpaolo | Ruský Gazprom | Chris Williamson | Osobní příjmy | Aktiva | SXXP | Pokles inflace | Klid | Akcie Pfizer | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | Zhoršování pandemické situace | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Širší index | Ceny v zemědělství | Mateřská společnost | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | NextEra Energy | Plán snížení daní | FGE | Zasedání centrální banky | GEVORKYAN | Kmenové akcie | Prosincová meziroční inflace | Problémy v dodavatelských řetězcích | Indexy na Wall Street | České měny | Očekávaný vývoj | Společnost Amazon | Ceny ropy dnes | Investiční možnosti | Výnosy z dluhopisů | Tuzemský průmysl | Nezaměstnanost v Německu | Okénko trhu | Nárůst cen energií | Business | GBPJPY | Evropští investoři | Vladimír Pikora | Nastavení sazeb | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Krátkodobé posílení | Emise oxidu uhličitého | Výnosnost | Relationship Manager | Indikátory | Nejnovější statistika | Ceny výrobců v eurozóně | Srbsko | Americká centrální banka FED | Zastavení dodávek | JP Morgan | Royal Mint | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Akciový trh | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Využití umělé inteligence | Jan Sušánka | Překvapení trhu | Inflace v eurozóně v červnu | Automatic Data Processing | Plynárenské společnosti | Vleklá válka na Ukrajině | Investments | Ropovod TAL | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Obchodní operace | Jan Procházka | SP500 | Technologická společnost | Bezpečnost | Index euro | MXN | Zvedání úrokových sazeb | Švédská národní banka | Keystone XL | Vývoj % nesplácených hypoték | Kurz rublu | Peněžní trh | Nárůst výnosů vládních dluhopisů | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Helena Horská | Řízení výnosové křivky | ČBA | Holubičí tón | FedWatch Tool | Španělé | Program kvantitativního uvolňování | Nový týden | ČNB Tomáš Nidetzký | Vývoj kurzu | Otevření ekonomik | Fiskální politiky | Inovace | Úřad pro kontrolu měny | Španělský IBEX 35 | Long signál na akcie | Orsted | Tradingový portál | Zdravotnictví | MSCI World Index | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Ole Hansen | Long signál | NZD/USD | Čínské akcie | Producenti ropy | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Graf ropy | Makrodata EU | Opatřením na podporu ekonomiky | Technologický pokrok | Diskontní sazba | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Společnost BP | Ekonom Komerční banky | Sentix | Robert Holzmann | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | Vývoj cenové hladiny | Snížení cen | Státní zástupce | Dodávky plynovodem | | Tomáš Cverna | Německý statistický úřad | Indexy PMI | Vývoj depozitní sazby ECB | Mzda | CFG | Pochybnosti | Šéfka ECB | Danske Bank | Výsledek voleb | Westpac | Američtí regulátoři | MSCI All-Country | Členské země | Schodek zahraničního obchodu | Vedení ECB | Riziková aktiva | Pandemická situace | Trinity | Nájemní bydlení | Stratég | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Úrokové sazby SNB | Špatné zprávy | Známky oživení | Prodeje automobilů | Zisky firem | Čínský akciový trh | Pokračování poklesu | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Big tech | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Purple Trading | Financování státního dluhu | Raytheon Technologies | Automatizace | Řetězce | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Evropští ministři | Síla měn | Zhoršení pandemie | Online obchodování a investice | Dnešní statistiky | Short pozice | Kurzové riziko | WEF | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Silná konkurence | Trendový kanál | Breaking | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Berenberg | Největší pokles | Politika | Express | Poptávky po ropě | Vlastníci nemovitostí | Konkurence | Akcie Micron | Hospodářské recese | Applied Materials | Kalendář ekonomických dat | Běžné spoření | CoinShares | Vladimír Vávra | Dassault Aviation | Banka Barclays | Nálada na trhu | Utaženější měnové politiky | Letecké společnosti | Čínský jüan | Akcie zbrojovky | PLN | Kapitalizace | Generali Fond krátkodobých investic | Vyjádření analytiků | Komoditní stratég | Organizace spojených národů (OSN) | Dodávky z Ruska | Míra nezaměstnanosti | Hecla Mining | Burzovní cena | Reálné výnosy | Ministr pro energetiku | Ben Laidler | Evropské společnosti | Whisky Trebitsch | Komunikace | Průmysl eurozóny | Šíření koronaviru | Ceny průmyslových výrobců | Konsensus trhu | Josef Dudek | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Čínský prezident | Dnešní seance | Pozice | Tier 1 | Novavax | Americké futures | Vývoj hlavní úrokové sazby v Maďarsku | Nespokojenost | Rizika globální | MAM | Centrální banky USA | Strach z inflace | BHP | SAB Finance | Nejrozšířenější kryptoměny | Plány společnosti | Americký dluh | Pravidla hry | Martin Gürtler | Průmyslové ceny | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Nálada podnikatelů | Americké akcie dnes | Britský ministr zahraničí | Negativní korelace | Velká Británie | Akcie Intelu | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Zahraniční politika | Velikost celkové bilance | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Dnes zveřejněná data | Rekordní propad | Zasedání FED | Double bottom | Šéf firmy | Pokles průmyslové výroby | Nákup zlata | Patria Plus | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Průzkum PMI | Indexy S&P | Crowdfundingové platformy | Zlatá horečka | Úrokový výnos | George Soros | Kurzové výkyvy | Zdraví ekonomiky | ZAI | General Electric (GE) | USD/HUF | Optimismus investorů | Return on Equity | Nálada | Napětí na trzích | Aktivita ve službách | Představitelé centrální banky | Geopolitická rizika | Materiály | FAO | Indie | Francouzský rozpočet | Western Union | J&T Banka | Nákupy | Burza dnes | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Implikovaný odhad vývoje hlavní úrokové sazby | Technologické akcie | ProShares | USDRON | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Snížení základní úrokové sazby | Výrazná inflace | Vnímání | Hlavní rizika | Zklamání investorů | Přísná měnová politika | Sazby | SVB | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | Koncern Volkswagen | Put | Předstihový ukazatel | Martin Stránský | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Sentiment v USA | Živobytí | Hospodářská recese | Ekonomika | Růst vývozu | Obchodování eura | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Německé automobilky | Zklidnění situace | Výnosová křivka | Vliv klimatických změn | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Vypnutí Nord Streamu 1 | Stratég Saxo Bank | Elektřina | CBS | WTO | Politika centrálních bank | Otto Daněk | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Riziko kolapsu finančního systému | Dobrá zpráva | Hospodářské noviny | Obchodování s cizími měnami | Úroková sazba ECB | Karanténa | Dělení ČEZ | Blockchainy | Odhady růstu | Zlevnění ropy | Pandemický program | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Sankce | Commerzbank | Varianty koronaviru | Proinflační působení | Zhodnocení | Střední podniky | Míra inflace v Polsku | Inflační krize | Flexibilita | Spořící účty | Ministr energetiky | Zmírnění obav | Americký kongres | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Vysoké zhodnocení | Výhled | Členové OPEC | Index technologického trhu | Růst cen v USA | Sentiment ve světě | Analytik | České akcie | Poptávka po dolaru | ESM | Analytik skupiny | Zerohedge | Auta | Americký akciový index | Oživení akcií | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Akcie Goldman Sachs | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Strach z koronaviru | Evropská rada | Výnosy | Americký trh práce | Konzultační společnosti | Iamgold (IAG.US) | Obchodní analýza | FTSE China | Deriváty | Ethereum | IfW | Čínský vicepremiér | Investiční prostředí | Zpráva o trhu práce | Nejlepší blue chip akcie | Japonská ekonomika | Kótování | Vysoké ceny | Kultura | Akcie Moderna | Embargo | Bilance Fedu | Filadelfský Fed | Economist | Porovnání vývoje jádrové inflace | Hry | Akciový index DAX | Glapinski | Digitální daň | Odpovědnost | Vysoké ocenění | VIP AOS | Zlevnění potravin | Emerging markets | Il Sole 24 | Dnes na forexovém trhu | Indexy nákupních manažerů | Nový býčí trh | Počty nakažených | Energetické společnosti | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Vlastní bydlení | Sentix index | Ceny dováženého zboží | Týdenní tržby obchodních řetězců | Měnové unie | Zaměstnanci | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Dostatek likvidity | Bankovní krize | Jaromír Gec | Britské firmy | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Dolarový pár | ČNB dnes | Finanční trhy | Banka Creditas | Údaje o maloobchodních tržbách | ČNB Luboš Komárek | Ekonomické trendy | Zlaté rezervy | Těžaři ropy | Pandemická omezení | Oživení cen ropy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Komunistická strana | PacWest | Data o inflaci | Expanze | eBook | Největší banky v Česku | Balík sankcí | Index DJIA | Insider | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Ondřej Hartman | Volatilita na finančních trzích | Aktuální rezistence | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Hospodářský cyklus | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | Zrušení superhrubé mzdy | Prodejní signál | General Motors | Dlouhodobý trend | Fondy | Konsolidace | Kalendář makroekonomických dat | Investiční příležitosti | Nejvýraznější propad | Mladá fronta Dnes | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Comfort Finance | Týdenní výkon | IPO společnosti | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | Kurzová volatilita eura | AAPL | HDP Číny | Německé ekonomiky | USA inflace | Hrubá marže | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Kontrola inflace | GOOGL.US | USD za barel | Index Nasdaq (US100) | Nikkei 225 | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Omezení dodávek ropy | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Významné riziko | Caixin | Logistické společnosti | New York | Tradingové webináře | BinckBank | St. Louis | MSFT | Medvědí trend | Graf měnového páru | Finanční údaje | GS | Saldo zahraničního obchodu | Výsledky maloobchodních tržeb | Analytik finančních trhů | Dřevo | Krize | Obligace | Price-to-earnings ratio | Rizikový apetit | Majetkový fond | Optimistický výhled | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | Paul Tudor Jones | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Depozitní sazba ECB | Růst cen výrobců | Euro včera | Pokles devizových rezerv | Portál FXstreet.cz | Posílení kurzu koruny | Německé tovární objednávky | Napětí ve světovém obchodě | Federal Funds Rate | Protipandemická opatření | Euro Exchange | Pasiva | CMI | Zpřesněná data | S&P 500 nebo Nasdaq | Ukrajinská krize | Situace na trzích | Silné ekonomické údaje | Zlotý | IBEX | Vysoké ceny ropy | Správní rada | AOS | Omezení produkce | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | Světový trh s ropou | Zlatý důl | Příjmy obyvatelstva | Exotické měny | EURCHF | Salmán | Ceny plynu a elektřiny | Krize na Ukrajině | Sazba Fedu | G20 | Propuštění Powella | Darina Stehlíková | Bitcoinový fond | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Protiinflační dluhopisy | Statistika | Informace z trhu | Pokles poptávky | Svatá grál | Nákupní signál | LemBros | Objednávky | Oslabení dolaru | Index strachu VIX | CEO | Společnost Moderna | Těžby bitcoinů | Šéf VW | Navyšování cen | Kurz libry | Pozitivní očekávání | Akcie roku 2019 | Napadení Ukrajiny | NFT | Prezident Erdogan | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | Člen rady guvernérů | Piráty | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Dollar | Phillipsova křivka | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | Chuť nakupovat nemovitosti | Základní úrokové sazby | Ekonomický dopad koronaviru | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Česká swapová křivka | Úročení vkladů | Měnové stimuly | Výrobci čipů | Dolarový index | Silné měny | Vývoj ceny stříbra | Akciové trhy v USA | Deeskalace | UNH | Graf dne | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Stabilita úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Buy | Nový cyklus | Big Tech | Americké výnosy | Akcie Tesla | Mezibankovní | US30 | Graf indexu | ICE BofA US High Yield Index Effective Yield | Index ekonomické aktivity | ODS | Dialog | Invaze Ruska na Ukrajinu | Prodej EUR | Ředitelka | Obchodovat s akciemi | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Vývoj na světovém devizovém trhu | Devizové rezervy | České vlády | Japonský ministr financí | Měny emerging markets | Sázky na pokles | Cíle | Markéta Fišerová | Burza | USDHKD | Semináře | Interfax | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | LTRO | MarketWatch | Šekel | Odhad letošního růstu HDP | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Mosaz | První odhad | Koronavirus | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Exponenciální klouzavý průměr | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Asociace exportérů | Federální společnost pro pojištění vkladů | Investice do zlata | Americká administrativa | Výprodeje | Reinvestice | Nové sankce | Obchodování s CFD | Průměrná míra inflace | Teherán | Capital Economics | Analytik ČSOB | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Spotřeba domácností | Švýcarské banky | Transakce | BMO | Americké stimuly | Volatility trhu | Strategie ECB | Cena USD/CAD | Dnešní údaje | Březnová data | Slabší dolar | Můj pohled na trh | Hodinový graf | Marian Jurečka | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | Obchodní jednání | Akcie mediální skupiny CME | Růst podnikatelské aktivity | Session | Trh s kryptoměnami | Filadelfský Fed index | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Sezónnost | Růst cen potravin | Investice do slitků a mincí | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Průmyslníci | Vzestup inflace | Lululemon | Přístup k měnové politice | Ernie Thrasher | Energetický regulační úřad | Zpráva COT | Výzkumné společnosti | Výroba v Německu | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Slovensko | MNB | Profitovat | Glencore | Irsko | Propady cen | Nová historická maxima | Dílčí indexy | Rozjednané prodeje domů | Energie | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Roklen | Zpravodajství | Dobrá investice | Jamie Dimon | Petr Kříž | Inflační tlaky ve světě | Michal Brožka | Ekonomika EU | Inflace v březnu | Pohonné hmoty v Česku | Dolarová jízda | Hypoindex | Odvětví vyspělých technologií | Tradeři | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Výpadky v dodávkách čipů | Program QE | Značný pokles | Snižování nezaměstnanosti | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | BAE Systems | Obchody s akciemi | Hřivna | BTC/USD | Jádrová inflace v eurozóně | Fed dnes | BHS Štěpán Křeček | 4fin | Cykličnost | Dividendy | Měna | Inflace v prosinci | Turecká měna kurzy | Dodávky plynu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | HoReCa | Finanční sektor | Daňové příjmy | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Pracovní síly | Kompenzace | Ekonom Jan Čermák | Vývoj reálné spotřeby domácností | David Marek | Příliv přímých zahraničních investic | Ropa dnes | Obchodní řetězce | Vývoj ceny oceli | Silný pokles | Pohled na trh | Neue Zürcher Zeitung | Trader Workstation | Icahn Enterprises | Paul Volcker | Globální sentiment | Úřad pro kontrolu měny (OCC) | Ichimoku | Index Topix | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Velké změny | Sympozium | MSCI | Pomoc MMF | EUR/CHF | Karanténní opatření | Euro na dolar | Ukončení nákupu aktiv | České maloobchodní tržby | Thomson Reuters | Demilitarizace Ukrajiny | Stav českého průmyslu | Investor | Snap | Oslabování české měny | Nákupy centrálních bank | Americké počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Evropské továrny | Měnový výbor | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Libra k dolaru | Ceny realit | Veřejný dluh Spojených států | Růst aktivity | ARM Holdings | Dodávky LNG | Jednání ČNB | Chuť k riziku | Cena americké ropy WTI | Finanční trh | Nové restrikce | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | DocuSign | Velké ekonomiky | FOMC | Diferenciál mezi Švýcarskem a eurozónou | Inflace v české ekonomice | Algoritmické obchodování | Nový trend | Maďarská vláda | JPMorgan | Generali Investments CEE | Mluvčí fondu | Německá automobilka | Nová vláda | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Federal Funds Rate (FFR) | Půlení | Zahájení ruské invaze | Klíčový okamžik | Data z Německa | Regulační orgán | Risk On | Trade | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Regionální měny | Překoupené oblasti | Futures na zemní plyn | Joe Manimbo | Kapitalismus | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | Patria.cz | Globální ekonomický kalendář | Fundamenty | Ústup rizik | Vyspělé ekonomiky | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | Oživení ekonomik | Sentiment na trzích | Šíření varianty omikron | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | Charu Chananaová | EIA | Vivendi | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Bezpečnější investice | Platformy | Globální emise oxidu uhličitého | IPO | Partneři | Prudký nárůst nezaměstnanosti | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Iracionální | Akcionář | Vulcan Material | Index finanční | Miliardy USD | Vývoj globální poptávky | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Vlna inflace | Carlsberg | Reálné úrokové sazby | Obchodní den | Další růst sazeb | Automobilka Mercedes-Benz | Zkušenost | Mistrovství světa ve fotbale | Tržní hodnota (cena) | GBP/EUR | Míra inflace v Británii | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Invaze ruských vojsk | Peter Garnry | Írán | Zdražování | Dun & Bradstreet (D&B) | CMC | Čínská firma | Afrika | Světový hospodářský růst | Analytici JPMorgan | Nejlepší ropné akcie | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Tržby obchodníků | Akciový optimismus | Přelom roku | Poslední den obchodování | State Street | Britská vláda | Nejvolatilnější | Poptávka po platině | Analytik portálu | EPS | Rotace | České sazby | ADP | Vanadiové akcie | Square | Hodnota zlata | Svíčka/Čárka | Projev šéfa Fedu Powella | Uptrend | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | ANZ Research | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Úbytek | Termínový kontrakt | TotalEnergies | Ropy | Rozdílové smlouvy | Pracovní den | Malé zisky | Historie | Důvěra amerických spotřebitelů | Úspěšné obchodování | Sociální média | Nové žádosti o podporu | EET | Zisky společnosti | Regulační orgány | Řízení rizik | Singapur | Vývoj bilance ČNB | Zadlužení země | Míra úspor | NFIB | Člen bankovní rady | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Očekávané Earnings | Výdaje | Produkce energií | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Změny trendu | Silný trend | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Rafinerie | Zisk EBITDA | Společnost | Petr Dufek | Italská ekonomika | Akcie ropy | Krach Silicon Valley | Kurz koruny vůči euru | Apple (AAPL.US) | Covidové pandemie | Obchodní systémy | Silné deflační tlaky | LTV | Rezervní měny | Časové období | Úvěrová aktivita | Důchody | Likvidní | Analytici ČSOB | Firma McDonald's | Aktivita v sektoru služeb | Sázky | Futures na americké akcie | Snížení úrokové sazby | Mezinárodní obchod | Diverzifikátor | Výrobní inflace | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Milan Vaníček | Ocenění akcií | Colt | Dynamika mezd | Zvýšení volatility | Ceny americké ropy | Implikovaná volatilita | Zmírnění rizik | Historicky nejnižší | Allergan | Swiss National Bank | Kurzotvorné zprávy | Radomír Jáč | Ropné vrty | Thomas Barkin | Klíčové faktory | Adnoc Gas | Ukončení války | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | Asijská rozvojová banka (ADB) | Český statistický úřad (ČSÚ) | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Očekávaná inflace | BMW | Jestřábí Fed | Vývoj amerického dolarového indexu | Cena akcií | Ukrajinská ekonomika | Volatilita trhů | Rockwool | Mark Carney | Non-Farm Payrolls | Carl Tannenbaum | Britská premiérka | Kupci | ASX | Výkon německé ekonomiky | Světové hospodářství | Špatná data | Upozornění na rizika | Rozšíření | Global Payments | CAC40 | Dopad koronaviru | Schodek veřejných financí | BBVA | Ekonomické indikátory | Velké centrální banky | Výhled růstu globální ekonomiky | Standardní odchylky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | Příliv investic | D1 | Země OPEC | Český vývoz | Ropný trh | Evropská průmyslová produkce | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Americký trh nemovitostí | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | Vienna Insurance Group | Umělé inteligence | Britské měny | Eura | Tisková konference | Počet volných míst | Schodek rozpočtu | Neúspěch | AAPL.US | Průměrná sazba hypotečních úvěrů | Úrokové sazby 30letých hypoték | Nasdaq Inc | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Ztráty | Komentář Radomíra Jáče | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | Produktivita práce | Inflační cíl | Zhodnocování měn | Lehman Brothers | Nizozemsko | ACT | Bankovní systém | Wallstreetská čarodějnice | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Analytik Czech Fund | Analýza | Vliv úrokových sazeb | Hecla Mining (HL.US) | Britský FTSE | Zdražování v Česku | Obilí | DIW | Analýza akciových trhů | Prodat dluhopisy | Invesco Ltd. | Posilování USD | Vývoj meziroční jádrové inflace | Ceny stavebních prací | CBI | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | XTB.cz | Services | Úrokové swapy | Slábnoucí americký dolar | VIX | Brazilský real | Zmírnění inflace | Inflační data | Stock Exchange | Filip Kalčák | Turecká ekonomika | Regulační rámec | Růst | Premiér Boris Johnson | Analytici Capital Economics | Objem obchodování | Vyšší úroveň | Očekávání zisku | Ceny surovin | Zobchodovaný objem | Fed včera | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Silné momentum | Riziko skutečné stagflace | Akcie ČEZ | Letošní maximum | Pojišťovací společnosti | Výhled pro zlato | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Inflační výhled | Příjmy | US dolar na koruny | Zvýšení daně | Pohyby cen | Comfort Finance Group | Kmen koronaviru | Rusko a Ukrajina | Kola kvantitativního uvolňování | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Akcie Vonovia SE | Risk-off | Volvo | Výsledková sezóna v USA | WU | Obchodování opcí | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Dominion Energy | Objem prostředků | Propad poptávky | Domácí měny | CzechTrade | Administrativa | IAG | Tvorba ROP | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Vzestupný trend | Fortinet | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Inflační ekonomika | Propad cen ropy | Podnikatelské aktivity v eurozóně | BOSSA | Snížení inflace | Nabídka úvěrů | Daň z mimořádných zisků | USD DKK | Meziroční inflace | Růst průmyslové výroby | Overweight | Index | Meziroční vývoj jádrové PCE inflace | Spotřebitelské ceny v ČR | Vánoční rally | Nikola (NKLA.US) | Wall Street Journal | Market rally | PCE index | Výsledek referenda | Pipy | Cenový pokles | Ruská vláda | Golden Gate CZ | Halving | Komoditní | Rychlý růst cen | Lockdown | Infineon | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Tržní cena | Nordstream 2 | Expanzivní měnová politika | MiFID II | Token | Fundament | Centrální bankéři | Nejbližší rezistence | Eva Zamrazilová | Měnové stimulace | Kryptoměnová burza | Bohatství | Komodity | PMI pro sektor služeb | Potravinářský průmysl | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Obchodní vztahy | Úročení | Jižní Korea | EBRD | Vista Outdoor | STOX.cz | Útlum ekonomiky | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Vývoj ceny americké ropy WTI | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | ČTK | Tuzemská měna | Výsledkové zprávy | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Dopad konfliktu na Ukrajině | Minimální marže | Víra v bezpečí investic | Rizika intervencí | Úrokové sazby ČNB | Akcie společnosti Pfizer | Automotive | Americké akciové indexy | Devizy | Vývoj inflace v USA | Výsledky průzkumu Michiganské univerzity | Největší banky | Guvernér polské centrální banky | Dolarové dluhopisy | Tuzemské automobilky | Letní obchodování | Riziko deflace | Cap | Lepší zítřky | Americké příjmy | Průmyslové společnosti | Finanční plánování | Jannis Sturnaras | Akciové indexy na Wall Street | Soukromá společnost | Výbor FOMC | Dnešní zprávy | Nárůst výdajů na obranu | Výprodeje na koruně | Růst světového obchodu | Hrubý domácí produkt (HDP) Polska | Graf indexu Nasdaq | Kyrylo Ševčenko | Cena paládia | CECEEUR | Jestřábí ECB | Komplexní analýzy | Drahá elektřina | Aktualizované údaje | Míra inflace v USA | Míra růstu HDP | Northern Rock | Lucid | Otevření Wall Street | Oděvy | Komentář Fidelity International | USD/CNY | Alokace aktiv | Vysoké devizové rezervy | Podstoupení rizika | Odvrátit deflaci | Burze | Inflační hedge | Ministr financí | Tlak na nižší cenu | Výnosy britských státních dluhopisů | Instrumenty | Zveřejněné údaje | Jaké typy úrokových sazeb známe? | Mluvčí ČNB | Globální zadlužení | Salman Ahmed | Měnový pár EUR/HUF | Ropné měny | Kurz CHF | Novozélandská vláda | Jedinečná příležitost | Tvrdá recese | Mistrovství světa | Akcie švýcarské banky | Krypto news | Amsterdam | TradingView | Norský fond | Ceny mědi | IMF | Měnové trhy | Investiční stratégové | Americký ISM | Nákupy z Ruska | Jerome Powell | Burzy v Evropě | Dobrá čísla | Shrnutí vývoje na finančních trzích | Centrální banka Turecké republiky | Akcie Merck | Náměstek ředitele | Blue-chips | Vliv nezaměstnanosti | Nominální mzdový růst | Norská společnost | 1D | US dolar | Petr Kymlička | Počet zemřelých | Inflace v Německu v květnu | Míra nezaměstnanosti v březnu | xTrade.com | Strop úrokových sazeb | Trading | Tovární objednávky z Německa | Předseda Evropské rady | Nakupovat | Peníze z vrtulníků | Zkušení investoři | Federal Discount Rate | Fondy a ETF | Strategy Research | Míra volatility | Americké ekonomiky | PMI v eurozóně | GM | Naplnění prognózy | Sandvik | SaxoSelect | Bankovní úvěrová portfolia | TLTRO4 | Amazon Web Services | Poradenství | Práce v EU | Reálné zisky | Dánsko | Deloitte | Vývoj peněžní zásoby | L.F. Investment Limited | City | Prudký pokles sazeb | Diverzifikace | Vývoj španělského akciového indexu | Henning Stein | Next Finance Markéta Šichtařová | Deficit hospodaření státu | Čínské firmy | Vliv měnové politiky na ekonomiku | Služby spojené s kryptoměnami | Risk-off sentiment | Work & Travel | Nárůst sazeb ČNB | STMicroelectronics | Návrh dividendy | Velké ztráty | Přerozdělení bohatství | Czech Credit Bureau | Posílení rublu | Awilco | Meziroční vývoj jádrové inflace v USA | Vlna omikronu | Program nákupů dluhopisů | Vlna pandemie | Beta koeficient | Long Term | Obchodní rizika | Bilance zahraničního obchodu | Intervence České národní banky | Vývoj tržní kapitalizace | Německá nezaměstnanost | Prodat USD | Růst cen v době stagnace | PAAS | Vstup do dlouhé pozice | Ford Motor | All Time High | Německé volby | WGC | Dlouhodobý investor | Přehled různých odvětví | Jestřáb | Slevy na dani | Vývoj inflace a mezd | Akcie Lululemon | Měnový pár GBP/USD | Náskok před konkurencí | Státní televize | Druhá vlna | Týden na trhu | Offline Štěpána Křečka | ANZ Bank | Ratingy udržitelnosti | CEE | Ukazatele ekonomického rozvoje USA | Akcie Meta | Evropské vlády | Surový cukr | Zdražování hypoték | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Dluhopisový fond | Riziko dalšího poklesu | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Historická zkušenost | Standard Life | Měnová politika Evropské centrální banky | Průmyslový index Dow Jones | Petr Fiala (ODS) | Šperky | Metody analýzy trhu | Vývoj meziroční inflace ve Švýcarsku | Asos | Růst cen ve výrobě | Akcie Lululemon Athletica | Vydělat na Bitcoinu | Obrat v sentimentu | Tempo ekonomického růstu | Eurodolar dnes | Konfederace | Škrtání dotací | Odhady HDP | Dun & Bradstreet | Rizikové sektory | Randal Quarles | Akcie výrobce dronů | News | Další zdroje příjmů | Lokální finanční trhy | Komentář Fidelity | Extrémně levné | Šance | Čistý příjem | Prudké posilování koruny | Biliony USD | Období volatility | Apreciace dolaru | Globální pád akciových trhů | Neue Zürcher Zeitung (NZZ) | Dominance amerického dolaru | Dlouhodobá předpověď | Ukrajinská hřivna | Politická a geopolitická nestabilita | Jádrový PCE inflační index | Hodnocení ekonomiky | Iva Palusková | David Vagenknecht | Prognózy inflace | Tvrdé sankce proti Rusku | Ekonomický plán | Hlavní ekonom ING | Micron (MU.US) | Elliott Management | Technická analýza USD/CAD | Joe Saluzzi | Rizikovější euro | Zisk na akcii | Snowflake | Rizikovost eura | Síla ČNB | Úročení spořicích účtů | Cenově mzdová spirála | Akcie Photon Energy | 5G | Restriktivní opatření kvůli koronaviru | Historické zkušenosti | Rumunský lei | Citelná inflace | Vývoj jádrové inflace v USA | Zdražování cen | Investiční příležitost | Společnost Abbvie | Nvidia | Kurz měn | Riziková prémie | Akcie Moderny | Komunikační politika | Skokové oslabení koruny | Zasedání MNB | MF | Situace na komoditních trzích | Financnik.cz | Klesající trendové čáry | Dolar slábne | Daimler | Barrick Gold (GOLD) | Slábnoucí inflace | Válka na Blízkém východě | Kondice ekonomiky | Předběžný údaj o HDP | RDSA | Dynamika HDP | Inflační index | Ukazatel amerických burz | Výhled globálního růstu | Nejrozšířenější kryptoměna | Nákup indexu S&P 500 | Mitsubishi Electric | Tržní ekonomiky | Výdaje státního rozpočtu | Čínští technologičtí giganti | Rezervy centrálních bank | Americké regulační orgány | Platidla | Klesající ceny nemovitostí | Růst daní | Německé HDP | KOSP200 | Ekonomický cyklus | Tržby v Německu | Převzetí Avastu | MSCI All-Country World | Utahování měnových politik | Stav americké ekonomiky | Ceny dřeva | Zemědělství | Úrokové zhodnocení | Význam inovací | Úrovně EUR/USD | Konference v Jackson Hole | Commodity index | Ursula von der Leyen | Britská banka Barclays | Volatilní obchodování | Čínská poptávka | Vstup do eurozóny | Holubice | Meziroční vývoj celkové i jádrové inflace | Růst cen průmyslových výrobců | Gazeta | Banka | Ruský útok na Ukrajinu | Vývoj cen komodit | FedWatch | Sazby Fedu | Posílení | Omicron | Prudké cenové výkyvy | Český PMI index | Kongsberg Gruppen | Tržní kapitalizace celého krypto trhu | Jakub Petruška | Míra růstu mezd | CDS v regionu | Banka UBS | Globální výhled | Pracovní místa | Pád akciových trhů | Nigérie | Vývoj měnového kurzu | Riziko | Depreciace | Cyklická vs. necyklická odvětví | PayPal (PYPL.US) | Uhlíkové neutrality | Tržní hodnota | Vysoké úrokové sazby | Nabídka zlata | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Ropné a plynárenské společnosti | Hlavní ekonom ECB | Posilování koruny | Americký dolar dnes | Včerejší seance | Amerika na prvním místě | Stimulační procesy | Vstup na burzu | Snižování sazeb v USA | Více peněz | Komentář Raiffeisenbank | Platby na eura | Růst cen nájmů | Dnešní statistika | Prognóza Evropské komise | Makléři | Nová varianta Covid-19 | Maďarsko | Meziměsíční růst spotřebitelských cen v USA | Extrémní strach | Strop na ruskou ropu | Akcie Tesla (TSLA) | Kanadské maloobchodní prodeje | J.P. Morgan Asset Management | Očkování proti covidu-19 | MoffettNathanson | Sazby na dluhopisech | Leoš Jirman | Úbytek pracovních míst | Tlak na nižší cenu výrobků | Vývoj ceny akcií | Rozdělení ČEZ | Vývoj měnového páru | Graf S&P 500 | Podpůrné programy | Longovat | Lembros Commodity Advisors LLC | Poměr zlata a stříbra | Aktuální kurz eur | ECB minutes | Sundar Pichai | Price-to-Book Ratio | Target | Ropa a ostatní komodity | UBS Global Proprietary Trading Group | Centrální bankéři z Fedu | Uptrend USD | Celní spor | Události tohoto týdne | Rekordní nárůst | Bear market rally | Analytička | John Williams | Geopolitické události | Index burzy | Automobilka Tesla | Short EUR/CZK | Instagram | Průměrný kurz koruny | Investoři z Redditu | Futures zlata | Rozšiřování kapacit | RIA Novosti | Obilné trhy | Jádrová spotřebitelská inflace | Vliv na akciové trhy | Plynový armageddon | Primární nabídky akcií | Meziroční inflace ve Švýcarsku | Emise skleníkových plynů | Americký index | Ceny energií v Evropě | Blue chip akcie | Dolar roste | Wedbush Securities | EUR ČNB | Progres | Tečkový graf | Členové rady ČNB | Provident Financial | Trend cen | ADS | Oslabení liry | Analytik Bloomberg | Hlavní akciové indexy na Wall Street | COMP | Bezpečí investic | Globální dluh | Obrat v měnové politice Fedu | EUR kurz | Řecké banky | Ceny kávy | Americké trhy | Americká obchodní bilance | Rodinné rozpočty | Xcoal Energy | Produkční ceny | Lukáš Baloga | Ojetiny | Stephen Massocca | Sociální nepokoje | Krize na energetickém trhu | Americké repo sazby | Peníze uložené | Barclays Capital | Uzavření vzdušného prostoru | Dislokace | Daikin Industries | Obchodní partner | CFIG | Hodnota realit | Nákupy zlata | Světové burzy | Výrobce dronů Primoco | Nákupy aktiv na trhu | Analytici Fidelity International | Ray Dalio | PHLX | Válka | Snižování nákupu aktiv | Futures na americké indexy | XAU/USD | Prostor pro posilování | Expanzivní politika | Sezónní vlivy | Typ ropy | Vývoj průměrné mzdy | Hodnotové akcie | ZIL | Barnabás Virág | Vliv inflace | Cenový rekord | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Day-tradeři | Bloomberg | Joseph Trevisani | Vývoj indexu české koruny | ATRIS | Stavební výdaje | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Výkonnost zlata | Ministerstvo obchodu | Silicon Valley Bank (SVB) | Vývoj eura vůči dolaru | Karl Schamotta | Realitní bublina | MTI | PEPSICO | Poměr risk-reward | Čeští centrální bankéři | Bipan Rai | Solidní růst | Osobní výdaje | Zlepšení | Dlouhodobé rezistence | Stratég finančních trhů | John Hardy | Premiérka | TLTRO3 | Výroba počítačů | Halliburton | Zisky nad inflací | Linde | Provident | HDP Německa | Ocado | Globální trhy | Krize v USA | Treasury Yields | Akcie Micron Technology | Znehodnocení koruny | Obchodování na forexu | Panika na trzích | Akcie Gazpromu | Opakování dluhové krize | Zdroje energie | Obchodně vážený index | Jednodenní zisk | Oživení z pandemie | Podíl Evropy | Dolar kurz | IWH | Energetický tarif | Vývoj amerického akciového indexu | Úvěrové aktivity | Bidenův plán | CAD | Depozitní kurz | Cena akcií společnosti | Vybrané měny | Inflační situace v ČR | Prodeje potravin | Anomálie v kurzech | Rozhodnutí bankovní rady ČNB | Senátní volby | Vakcína | Nízké úroky | Zlatý standard | Vyšší mzdy | Důvěra investorů | Růst mezd v USA | Rychlé zhodnocení | Britský ministr financí | Jedinečná příležitost k nákupu | Analytik skupiny AXA | Hospodářské škody | Neomezené kvantitativní uvolňování | Globální akcie | Pokles valuací | Sempra Energy | Maloobchodní sektor | Průmyslová produkce v únoru | Financial | Energetická závislost | Tvrdá data | Dění na akciových trzích | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Senát USA | Investice do slitků | American Airlines | Poptávka a nabídka úvěrů | Výsledek voleb ve Francii | Makrodata USA | Smíšené pocity | Vrtulníkové peníze | DJIA | Chaos na trzích | Zprávy z pražské burzy | XTB Research | Střednědobý výhled | Inflační tlaky v české ekonomice | Devalvace amerického dolaru | Maďarský forint | Wall Street | Panevropský index STOXX 600 | Bookmakeři | Politika centrální banky | XTB Jiří Tyleček | Trigger | Swiss Life Select | Irák | Vysoké ceny energií | Volatilní období | Silver Institute | Dodávky a cenu plynu | Spotřebitelské ceny v únoru | Zastropování cen ruské ropy | KOL | Burza FTX | BAL | Rentiér | Capital.com | Podnikatelská nálada v eurozóně | Bezpečného útočiště | Podíl nezaměstnaných | Akcie Palantir | Snižování sazeb | SPOT | Cyklické tituly | Povinné očkování | Zpomalování ekonomiky | Televize CNBC | WP | Banka HSBC | Index spotřebitelské důvěry GfK | Navýšení měnové báze | Obnovitelné zdroje energie | Nemovitosti | MCD.US | Intervence ČNB | Platina | Akcie Adobe | Mzda v ČR | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Bossa.cz | Sektor služeb | Intervenovat ve prospěch koruny | Schůzce FOMC | Francouzská centrální banka | Amazon | Lockdowny v Číně | Výkonnost indexů | Zhoršení nálady | Ministerstvo spravedlnosti | Kurzová volatilita | Obchodní model | Koronavirové lockdowny v Číně | Slabší data z průmyslu | Ekonom IHS | Údaje ministerstva | Makléř Wood & Company | ADNOC | Přehřátý trh práce | Ceny novostaveb | Index MSCI All Country World | Vypnutí Nord Streamu | Cílové ceny | Stavebnictví | Nejziskovější | Graf akcie | Hospodaření | Futures | Luhanské lidové republiky | cTrader | Evropský statistický úřad Eurostat | Nejnižší výnosy | Vít Endler | Inflace v eurozóně | Typy úrokových sazeb | FinGO | Kanadská ekonomika | Hindenburg | Vyhozené peníze | Průmyslová produkce v srpnu | Příjmy z obchodování | Úrokové míry | Zavádění odvodů | Forecasty | Charu Chanana | USTR | Snížení daní | AUD/CAD | Měsíční data | Novozélandská ekonomika | Externí rovnováha | Mimořádné kroky | FXstreet.cz | James Bullard | Nejbližší support | Baker Hughes | Akcie farmaceutických společností | Phil Flynn | Úrokový swap | Ficova vláda | Ruské akcie | Drahé komodity | PACW | Bronz | Bezpečnost nejbezpečnějších investic | Dominance USD | Vývoj měnových kurzů | Růst cen stavebních materiálů | Obchody | Obnovitelné zdroje | PIE | The New York Times (NYT) | EPFR Global | ČR | Prohlášení politiků | CHF | Analytika | Růst cen plynu | Společnost Siemens Energy | Český rozpočet | Index Nikkei | Qatar Energy | Propad akcií | Bid | Financování výdajů | finGOOD | IronFX | Dění na Ukrajině | Americká data | Kobalt | Zdražení ropy | Inflace v únoru | Parlamentní volby | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Akciový index | Těžba ropy | USD EUR kurz měn online | Pořízení vlastního bydlení | Společnost Palantir | Klesající tendence | Údaje o zářijové inflaci | Euro k dolaru | Koronavirové lockdowny | Navýšení dluhového stropu | Proud stability sazeb | Oblečení | Španělská ekonomika | Analytik XTB | ONS | LHA.DE | Index CPI | Index nákupních manažerů (PMI) | Výnosová křivka v USA | Růst těžby v USA | Silvercorp (SVM.US) | Aleš Michl | Index Nasdaq Composite | Start-upy | Nano | Marriott International (MAR.US) | xStation5 | Počet zaměstnaných | Podpora | Dluhová služba | Extrémně silný dolar | Výroba automobilů | Rozjezd turistické sezóny | Vonovia | Vzdělávací webináře | Navýšení sazeb | Technický pohled | Zrychlení růstu | ECB ve Frankfurtu | MWh | Hlavní ekonom | Colosseum | Prosincová bilance zahraničního obchodu | Znovuotevírání ekonomiky | Ruská invaze | Wealth Management | Aktivita v americkém průmyslu | Akumulace | Budoucí vývoj | Dílčí index | Jihokorejské akcie | Polský průmysl | Nové žádosti o podporu v USA | Portugalsko | Tendr | Ahold Delhaize (AD) | Schopnost financovat vládní deficit | First Republic | Estee Lauder | Maloobchodní prodeje | Portfólia | Záporný úrok | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Global forex | Volatility | Zvýšení těžby | Investování peněz | Velké americké banky | Analytik ČSOB Jan Bureš | Víkendové parlamentní volby | Síla dolaru | Optimismus spotřebitelů | Výsledek hlasování | Šéf banky | Nejnovější údaje | Akciové trhy jako celek | Daně z neočekávaných zisků | Úrokový diferenciál | Evraz | Důvěra v tuzemské ekonomice | Bureau of Economic Analysis | Desetileté výnosy v USA | Bankovní daň | Vývoj úrokových sazeb | Jobs Plan | Snižování inflace | Vývoj dolaru | Tržní sentiment | Latinská Amerika | EU a USA | Přísnější Fed | Akcie v USA | Vývoj úroků | Zpřísňováním měnové politiky | Destatis | XE.com | Klíčová rizika | Eleanor Creagh | Očekávání trhu | Sada dat | ONE | Provize | E-commerce | Zájem o rizikovější aktiva | Zastavení růstu | Samou | Statistické údaje | Institut API | Raiffesen Bank International | Surové ropy | Technický výhled | Depozitní sazby ECB | Aktivita v průmyslu | Rumunská centrální banka | Roman Ziruk | MJ | Pokles kryptoměnového trhu | Průmyslové kovy | Farmaceutické akcie | Akcioví investoři | Ekonomické zpomalení | Meta Platforms | Narůstající ceny | Zákaz dovozu | Prudký růst inflace | Cenové výkyvy | Partnerství | ČSOB Dominik Rusinko | Investice do české koruny | Úrokový spread | Klidné obchodování | Právo | Bankovky | Eurokomisařka | Eurový příjem | Makroekonomické predikce | Novozélandský dolar | Firemní sektor | Prezident Biden | Black Friday | ConocoPhillips | Aukce | Rizikové prémie | Bavlna | Dodání likvidity | Vládní koalice | Ministři zahraničí | Index nákupních manažerů ve výrobě | Panické výprodeje | DDOG.US | Míra inflace v květnu | Realizace zisku | Panické nákupy | Inflace v říjnu | Výnosy 10letých bondů | Výsledky Nvidie | Italský průmysl | Nové zakázky | Finanční svět | Fundamentální základ | Důležitá rezistence | Jacinda Ardernová | Významné úrovně | Přehled o dění | TopForex | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Setkání centrálních bankéřů | Jan Švejnar | Silná data z trhu práce | Cheniere Energy | Threads | Dlouhodobí investoři | Trumpova vláda | INSEE | Poptávka po ropě | Inflace ČNB | Posílení domácí měny | Regulovaní brokeři | Nákupní párty | Boční trend | Japonská centrální banka | Snižování úrokových sazeb | Plynovod Jamal | Zamyšlení | Fiskální pomoc | Monetární politika Bank of Canada | Velkoobchodní ceny elektřiny | TradeCentrum | United Parcel Service (UPS) | Kontroly na úvěry | Norwegian Cruise Line | Devizové příjmy | US dolar kurz | Ruská ropa | Marine Le Penová | Edward Moya | Fed vs. ECB | RJO Futures | Portfolio manager | Fincentrum Hypoindex | Primoco | BAT | Splatnost | Ceny akcií Tesla | Marketingová komunikace | Koš | Západní státy | Skokový nárůst cen energií | Státní úřad pro hospodářské záležitosti | Elektromobily | Aligator | Equity | Bilance aktiv | Míra inflace v Německu | Zprávy z ekonomiky | Spotřebitelské ceny | Páteční NFP | Komoditní ETF | Evropské indexy | Rick Meckler | Akcie Palo Alto | Přímé zahraniční investice | Zlaté rezervy centrálních bank | QinetiQ Group | Ekonomický optimismus | Fundamentální analýza akciových trhů | MacroPolicy Perspectives | Proinflační faktor | Velký třesk | Jefferies | Dow Jones (US30) | Capital Markets | Striker | Smíšený signál | Inflace spotřebitelských cen | Nálada na trzích | Kurz švýcarského franku | Vývoj ceny platiny | Evropský regulátor | Výprodejní tlak | Vstup do ERM II | Vstupu do EU | Rostoucí úrokové sazby | Ceny v eurozóně | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Logistické problémy | Americká centrální banka dnes | Royal Dutch Shell | Piper Sandler | Mzdově-inflační spirála | Hlavní světové burzy | Mezinárodní finanční instituce | Arnault | Závislost | Fáze obchodní dohody | Mezinárodní instituce | Výnosy britských dluhopisů | Dynamické prostředí | Ekonomická stagnace | Statut | Evropské akcie dnes | Rozvojová banka | Fundamentální valuace | Hodnota indexu | Ukazatel Price/Sales Ratio | Časový horizont | Eurozóna | Báze indexu | Konzervativní uložení finančních prostředků | Bankovní asociace | Hospodářský vzestup | Měsíční report | Kurz HUF | IG | Fundamentální výhled | Fond | Makroekonomický kalendář | Technická analýza USD | Čínské ministerstvo | Jan Frait | Obchod dne | Pád dolaru | Tuzemská inflace | Pšenice | Index DAX | Vývoj německé ekonomiky | Největší evropská ekonomika | Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Bělorusko | Akcie Kofoly | Hike ECB | Kazachstán | Začít intervenovat | EOG Resources | ECB Luis De Guindos | Euro-koruna | Společnost S&P Global | Lael Brainardová | Nejnižší výnosy státních dluhopisů | Výroky z ECB | HDP v ČR | Úroda obilovin | Rozvolnění protipandemických opatření | EURGBP | Air Bank | Oslabení forintu | Investoři se strategií | Risk Management | Asijská rozvojová banka | FX Analyst | Riskování | Mincovny | Velcí hráči | Omezování nákupů dluhopisů | Forward | Vývoj ceny zinku | SPD | Přísná regulace | Lyft (LYFT) | 500 nejbohatších | Krize v Evropě | Problém s dodávkami plynu | 7 dní s korunou | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Ruská centrální banka | Standard Chartered | Le Penová | Balík akcií | Slábnutí inflačních tlaků | Nízká inflace | Chorvatsko | KBC | Velké technologické firmy | Ruská ekonomika | Vstup do ERM | Podnikatelská aktivita | Underweight | Americká ministryně financí | Podíl majetku | Sazby beze změny | Motivace | Zvýšení cenové hladiny | Pokles ruské ekonomiky | Investiční produkty | Americká mincovna | Land Rover | AAA | SEC | Solidní výsledky | Pozornost trhu | Výrobní aktivita v USA | Zavádění odvodů na zaměstnance | Cena stříbra | Britské společnosti | NextDecade | Expirace | Evropské akciové indexy | Ovlivňování | Zvyšování úroků | Ceny zemního plynu v USA | Chicagský index nákupních manažerů | UCITS ETF | Gilead Sciences | Ceny v průmyslu | Potíže v dodavatelských řetězcích | Objem fúzí a akvizic | Maloobchodní inflace | Nastavení trhů | Tržby v maloobchodě | Regulace v USA | Zahraniční investice v Číně | Paradox | Vývoj produkce | Statistický úřad | Uchování reálné kupní síly | Dodavatelské řetězce | Francouzský prezident | Regulatorní prostředí | Christopher Waller | Švýcarský frank (CHF) | Obchodníci s kryptoměnami | Dluhopisový trh | Kroky ČNB | Michal Skořepa | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Asset alokace | Růst české ekonomiky | Cherry Lane | Obchodování s dolarem | Finanční podmínky | Fed funds sazby | Hluboký propad ropy | Pokles průmyslové produkce | Covid v Číně | Vystřízlivění spekulantů | Výkon světové ekonomiky | Kvantitativní utahování | Nové peníze | Britishvolt | Podstoupit riziko | Konečná sazba | Vývoj ceny | Nomura Securities | DAX | Krypto | Počasí | Nákup aktiv | Technologické start-upy | Ceny kovů | Úvěrová portfolia | Co bude | Výhled německé ekonomiky | Kvantitativní analýza | Nákup akcií ČEZ | Politické napětí | Německý index DAX | Prudká inflace | Vládní úsporný balíček | CZK/USD | Přehřátý trh | Nárůst sazeb | Zveřejnění zpráv | Ruský ministr | Futures na ropu | Larry Summers | EUR/GBP | Akcie Alphabet | Signály recese | Opatření | Rozvolnění restrikcí | Těžaři | Pojišťovnictví | Význam inovací a výzkumu | Drahé dovozy | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Ruský útok | Kurzové intervence | Turbulence na trzích | Závislost na Rusku | Evropský systém obchodování | Standard Chartered Bank | Datadog (DDOG.US) | Obchodujte akcie | Prodej podílů | Dluh státu | Oslabování koruny | Dovoz ruské ropy | Kurz USD/EUR | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Maďarská centrální banka | České ceny | Hlavní index PX | Rozvojové země | Nový Zéland | WHO | Ceny v dopravě | Globální ekonomické aktivity | Euforie na trzích | Očekávané úrokové sazby | Prostor pro posílení | Oživení německé ekonomiky | Vliv demografických změn | Andrej Babiš (ANO) | Akcie v roce 2019 | GOOGL | Růst výnosů dluhopisů | Barclays | Recese ekonomiky | Premiér Viktor Orbán | Etherea | Lululemon Athletica | Vývoj ceny zlata v CZK | Ministerstvo hospodářství | Fiskální balíček | Nejsilnější ekonomiky světa | Fiskální stimuly | Investing | Oslabení české koruny | Dollar General | Povinné minimální rezervy bank | CoinDesk | Program odkupu aktiv | UCITS | Zelené energie | EUR CZK | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Ekonomika Evropské unie | Hafize Gaye Erkanová | Indonésie | Elbit Systems | Předkrizové úrovně | Buy-and-Hold | Ranní okénko | V4 | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Sušánka & partneři | Thales | Zkapalněný zemní plyn | Regulační rizika | Tempo růstu HDP | Pozornost obchodníků | Levnější půjčky | Stavební společnosti | Kurz australského dolaru | Jiří Polanský | Horké peníze | MetLife | Sektor pro investování | Inverness Counsel | Tým FXstreet.cz | Průmyslové podniky | Dopad na sentiment | Americký ministr financí | Výrobní náklady | Makléř | Balík rozpočtových opatření | Rozhodnutí australské centrální banky | Negativní zprávy | LIBOR (London Interbank Offered Rate) | HCOB | Světové centrální banky | Návratnost | MongoDB | Crédit Agricole | Hedging | Oživení poptávky po službách | Investiční nástroj | Alteryx | Krach burzy FTX | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prudký růst cen | Pozice tradera | Virus | KMX.US | Redukce | Míra inflace v únoru | Prudký pokles cen | Odvětví | MUFG Bank | Dopad na ekonomiku a finanční systém | Šéf NATO | Daňový balíček | Index euro stoxx 50 | Průměrná cena | EURCAD | Sázky na pokles sazeb | Daňové změny | Český realitní trh | Akcie evropských bank | Celoroční projekce | Střední výnos portfolia | LemBros Commodity Advisors | Lockheed | Americký regulátor | Profesor ekonomie | Nákup dluhopisů | Walgreens Boots Alliance | Výhled snižování sazeb | Stárnutí populace | HDP v EU | PCE inflační index | Ceteris paribus | Vládní deficit | Index PCE | Pražský PX | Švýcarská vláda | Inflace ve světě | Ukazatele ekonomického rozvoje USA a Kanady | Rostoucí mzdy | TOPIX | Dluhové závazky | Velké trhy | Ruské obcházení západních sankcí | Směřování FEDu | Analytici banky | Valuační násobky | Dow Jones | Šéfka Fedu | Čokolády | Práce | Premiérka Liz Trussová | Ukrajinský premiér | CARA | Evropský trh s plynem | Summit EU | Nansen | Intervence centrální banky | Nejvyšší soud USA | Asana | Arbuthnot Banking Group | Anders Nysteen | USD/CAD | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | TradingEconomics | Rates | CNY | Denní data | Práce na sobě | Ekonomická recese | Expobank CZ | Nominální růst | Celý svět | Nižší úrokové sazby | Akcie bank | Pokles libry | Powerhouse | GasNet | Západní ekonomiky | Letošní úroda | Technické faktory | Nová mutace | Pokles cen elektřiny | Guvernér ČNB | Dnešní videokomentář | Turecká měna kurz | Markit | Wood & Company | Silné inflační tlaky | Biden | Celková ekonomika | Investoři do zlata | Budoucnost | DPH v Německu | Očkování | Ocenění | Banky | Viceguvernérka České národní banky | Quantitative Easing | Dodavatelský řetězec | Aktuální situace | Výhledy | Infineon Technologies | PanAmerican Silver Corp | Růst průměrné mzdy | NASDAQ 100 | Peking | Dluh eurozóny | Mitsubishi UFJ Research | Pracovní trh | Durace | Ekonomické podmínky | Investiční síť | Restrukturalizace | Produkce v Číně | Tempo inflace | AMZN | Nominální růst HDP | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Hodně peněz | Koruna sílí | Reposazba | Zpomalení růstu americké ekonomiky | Průmysl a zahraniční obchod | Hlavní ekonomické události | Uvolňování covidových restrikcí | Sumitomo | Klaas Knot | Kanadská centrální banka | Automobilka Nissan | LCID.US | Terminály na zkapalněný zemní plyn | Silná koruna | Tlak na růst inflace | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Ernie | Žlutý kov | Dubnová inflace | Mluvčí ČEZ | FIXED | Naše hospodářství | Burza Coinbase Global | Konsolidace ceny | Investovat peníze | Greenlight Capital | Psychologické úrovně | Slabost dolaru | Měnové politiky v USA | Vlády | Aktuální kurz | Goldman Sachs Group | Golar LNG | Finančníci | Vyšší ceny ropy | Restart ekonomiky | Rozhodnutí bankovní rady | Hodnotové investování | L3Harris Technologies | Prodejní ceny | Americké firmy | Hospodaření firem | Komisí pro cenné papíry a burzy | Akciový stratég | Lockdowny | Eskalace konfliktu | Inflace ve Velké Británii | Investiční doporučení | Nesoulad | Pavel Sobíšek | G7 | Inflační vlna | Prodeje | London Bullion Market Association | Zlepšující sentiment | Cenový PCE index | Politici | Vnější prostředí | Jestřábí politika | Bloomberg Barclays | Obchodníci dnes | Warren Patterson | Data ČSÚ | Kurz EUR | FOMO | Italský dluh | Obchodování na měnovém trhu | Výzkumná společnost | Procter & Gamble | Kotace | Nabídka bytů | Čínské akciové trhy | INRG | Ekologie | Přehled měnového páru USD/CAD | Výhody | Jamal | ČNB Petra Krmelová | Objem zakázek | Index FTSE 100 | Ceny akcie Vonovia v EUR | Pimco Total Return Fund | Výrobce elektromobilů | Obchodování na devizových trzích | Impulzy | Devizové rezervy ČNB | SPX | Měnový pár | Růst průmyslových cen | PX Pražské burzy | Zásobování trhu s ropou | Výhled na rok 2024 | Banky v eurozóně | Snížení úroků | Výkyvy cen | Předsedkyně Evropské komise | Finanční situace | Bankrot | Meziroční inflace v Německu | Doněcké lidové republiky | Průmysl a stavebnictví | Golden Gate CZ Marek Brávník | Emitenti | Diverzifikátor portfolia | LVMH | Širší trh | Uložení finančních prostředků | Výkyvy kurzu | Celková inflace | Bitcoinové sítě | Akcie v Číně | Turbulentní volatilita | Philip Lane | Cena zinku | Netflix | Obnovení růstu | Joe Biden | Aktuální ceny ropy | Cykličnost ekonomiky | Neutrální úroková sazba | Politika ČNB | Rostoucí ceny komodit | Čínský technologický gigant | Pokles spotřebitelských cen | Kurs koruny | Prezident Federální rezervní banky | Evropský kalendář | Anthilia | Americké vládní dluhopisy | Silný frank | Volební rok | Indikátor důvěry v ekonomiku | Vývoj české koruny | Webináře | Coinbase Global Inc. | Palantir | HDP report | Raketový růst | Tématické reporty | Světové trhy | Ekonomický růst v Indii | Akcie zbrojovek | Slábnoucí inflační tlaky | Erkanová | Základní sazba | Investiční platformy | Saxo Group | Udržitelné investice | Institut WIFO | Úroková míra | Autoprůmysl | Zahraniční měny | JonesTrading | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Delta varianta | Elektrárenské společnosti | Rozpočtové deficity | InstaForex | Novinky | Oslabení maďarského forintu | Kontrakt | Omer Esiner | CDE.US | Fisker | Obchodní příležitosti | Akcie Micronu | Tok ruského plynu | Odezvy trhu | Sazby v eurozóně | Indická ekonomika | Rolls-Royce | Dlouhodobá prognóza pro USD/CAD | Treasury Bills, Notes, Bonds | Vývoj ceny ropy Brent | Budování pozice | Retail | NIESR | Konkurenční společnosti | Ekonom | Makroekonomický analytik | Jan Rožek | Omezení cestování | USA | Cena barelu ropy | Golem Finance | Banky pro mezinárodní platby | Josh Gilbert | Výplach na trzích | WhatsApp | Názory analytiků | Obchodní válka | Úrok na dluhu vlády | Vyšší výnosy | Prodeje domů v USA | Futures na sojové boby | Koruna oslabuje | Dolarové úrokové sazby | Ekonomika Japonska | Hladina supportu | Ropovody | Produkce zlata | Akcie elektrárenské společnosti | Janet Yellen | ING Groep NV | Světové akciové indexy | Poklidné obchodování | Vývoj kurzu dolaru | Zlato | Historické údaje | Akcie Microsoftu | IFS | Platy státních zaměstnanců | Novo Nordisk | Hospodářské výsledky podniků | Mitsubishi UFJ Research and Consulting | Investice v Číně | Zlevnění hypoték | Focus | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Inflační report | Asijské akciové trhy | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Nálada spotřebitelů v Německu | Teekay | Kartel OPEC+ | Míra nezaměstnanosti v dubnu | Akcie Barrick Gold (GOLD) | 10leté bondy | Zastropování cen | Zahájení invaze | Alokovat kapitál | Geopolitika | Dnešní události | Zpomalování inflace | Investiční glosa | Zajištění dodávek plynu | Philip Morris | Chemring Group | Příležitost vstoupit na trh | Počet zahájených bytů | RISK-ON | Nasdaq | Inverzní vztah | Dekarbonizace | Společná evropská měna | FED sazby | Společnost Meta | Poptávka v Číně | Další vývoj Bitcoinu | AbbVie | PMI index | Závislost na americkém dolaru | Výkonnost dolaru | Bloomberg Commodity Spot Index | Peter Cardillo | Italský PMI | Úterní zpráva | PMI ve službách | Údaje o výkonu HDP | Světová obchodní organizace | Úrokové politiky | Euribor (Euro Interbank Offered Rate) | Peníze do bank | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | ICT | Geopolitická situace | Stabilita finančního systému | Souvislost s inflací | WIFO | Bilance aktiv držených amerických Fedem | Korekce na rizikových aktivech | Globální investoři | Pips | Odhady analytiků | Jihokorejská centrální banka | MIC | Fingood | Cena kávy | NERV | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Index nových objednávek | Listopadové maloobchodní tržby | Marže obchodníků | Ministři financí EU | Qatar | Spekulanti | Tudor | Koronavirová nákaza | Cenový vývoj | Ultra Electronics Holdings | Vývoj ceny slunečnicového oleje | Psychologický efekt | Velké varování | Hike | Hlavní index burzy | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Futures na americké akciové indexy | MIG | Nový kmen koronaviru | Ceny PHM | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Propad indexu | Hlavní ekonom BH Securities | Ukrajinská centrální banka | Dluhopis | Prodej aut | Domácí poptávka | Přehřívání ekonomiky | Recharge Industries | Americký akciový index S&P 500 | Slabé euro | Nárůst rizikové averze | Americká seance | Uvalení cel | Vyšší inflace | CFA | Tržní ocenění | Rozklad meziročního růstu inflace | Stoupající trend | Centrální banka Japonska | Fotovoltaické elektrárny | Coeur Mining | Pražská burza | Nová prognóza ECB | Export z Německa | FOREX | Údaje o inflaci | Výroba aut | Akcie GE | PMI indikátor | Akcie Lyft | Tiering | Abdalazíz bin Salmán | Investice firem | BIC | Útlum ekonomické aktivity | Zpomalení hospodářského růstu | Metrika Fedu | Německá inflace | CME Fed Watch | Silné stagflace | FDX | DPH u elektřiny | Bill Gross | Oblasti umělé inteligence (AI) | Polský zlotý a maďarský forint | Bitcoinové fondy | Černá labuť | Růstové sektory | Liou Che | Zveřejnění výsledků HDP | WPM | Česká koruna (CZK) | Průlom | Ruský zpracovatelský průmysl | Aleš Sosnovský | Oživení v automobilovém průmyslu | Zasedání Rady guvernérů | Odhad vývoje hlavní úrokové sazby v USA | Akcie Twitter | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | Aktualizovaná prognóza | Investment | Prezident Světové banky (SB) | Výprodej dluhopisů | Prognóza ECB | Uchování reálné kupní síly peněz | Prognóza USD/CAD | Záznam z posledního jednání ČNB | Nakupovat nemovitosti | Těžba ropy v Evropě | Kurz KČ | Měnové zásahy | Agentura Moody's | Zásobníky | Chat GPT | Ratingový výhled | Globální ekonomický růst | Federal Funds Target Range | HealthCare | Index technologického trhu Nasdaq | Prognóza České národní banky | Americký ekonom | Qatar Airways | Nabídka nemovitostí | Ocelárny | Ekonomický boom | Novozélandská centrální banka | Měna kurz | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Zprávy z Německa | Analýza USD/CAD | Zmírnění konfliktu | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | Schůzka FOMC | PetroChina | Průměrná hrubá měsíční mzda | Kyle Rodda | Marže prodávajících | Firemní výsledky | Začínající obchodníci | Vládní konsolidační balíček | Nové letošní maximum | Fidelity International | Adam Glapiński | Výhodně investovat | Globální obchod | Realitní sektor | Středoevropské měny dnes | Obchodní dohody | Exekutivní příkaz | OTC | Zadluženost | Technologický trh Nasdaq | Čistá úroková marže | Americká kryptoměnová burza | Johnson Controls | Pozitivní komentáře | USD/JPY | Klesající inflace | Ministr práce a sociálních věcí | Očekávání úrokové sazby | Astrazeneca | Bill Ackman | Počet nezaměstnaných | Nasdaq (US100) | Poradci Bílého domu | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Potaš | Záporné úrokové sazby | Společnost Hindenburg Research | Vývoj na trhu | Tina Tengová | Cyklus utahování měnové politiky | Americké dluhopisy očištěné o inflaci | Vývoj jádrové PCE inflace | Daně z příjmů právnických osob | Shelter | Manažeři fondů | Spalování fosilních paliv | Francouzská průmyslová produkce | Ceny v Česku | Fio | Kryptoměny | Změny úrokových sazeb | Dovoz uhlí | Low | Manažeři | Zbyněk Stanjura | Průměrná sazba hypoték | Šéf amerického Fedu | Cenu plynu | Húsíové | Ekonomické aktivity | Fabio Panetta | Olaf Scholz | Inflace na Slovensku | Wood & Company Vladimír Vávra | Ruské ministerstvo hospodářství | Průzkum ČSÚ | INTC | Jaroslav Povšík | Slábnoucí euro | Růst inflace v USA | Napětí mezi USA a Čínou | CRIF | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Inflace v Kanadě | Americký HDP | Nominální mzda | Čínské burzy | TIPS dluhopisy | Další pokles | J.P. Morgan | Úvěr | Romain Boscher | Investiční společnosti | Mzdy | Kvalitní akcie | Akcie | SECO | Úspěch | Růst japonské ekonomiky | Obchodování páru EUR/USD | Stimuly | CNBC | Výhled České republiky | Uvolnit měnovou politiku | Členové kartelu OPEC | Cílení výnosové křivky | Spartan Capital Securities | Evropské dluhopisy | Zpožděné dodávky | MSCI All Country World | Dilema centrálních bankéřů | Zlevňování hypoték | Experti HSBC | Vliv sezónnosti na odvětví | Uzavření továren | Volby | Evropský průmysl | Ukazatele | Moving Average | Český HDP | Ceny slunečnicového oleje | Švýcaři | Hlavní finanční trhy | Miliardář | USA - burza | Nekonvenční měnové politiky | Vladimir Putin | Hindenburg Research | CPI v eurozóně | Američtí zákonodárci | Jak si vede USD/CAD | Oživení globální ekonomiky | Disney | VaR modely | Ekonomické zotavování | Nonfarm Payrolls | Ekonomické zpravodajství | Stabilita | Výnos dluhopisů | Kapitálová přiměřenost | Omezení investic | Lembros Commodity | Květnový růst | Pokles reálných mezd | DDOG | Nižší volatilita | Aktuální konsenzus ekonomů | Anna Píchová | Liberty Ostrava | Země G7 | Vojtěch Benda | Míra inflace v Kanadě | Rýn | Británie | Dotovaná sazba | Partners Financial Services | Podíl nesplácených úvěrů | HL.US | Rezervní fond | Cena zemního plynu | Seznam.cz | Průmyslová výroba v USA | COT | Krátkodobý výhled | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Veřejné finance ČR | Význam firemní kultury | Vývoj jádrové inflace | Švýcarská měna | Slabost v průmyslu | Zahraniční FX | Urbanizace | Pandemie v Česku | Americká vláda | Očekávaná devalvace | Wedbush | Výprodej na akciovém trhu | Dopady pandemie | NZD | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | Koncern | Společnost Gazprom | Znovuotevření Číny | FTSE China A50 | Korelace GBP/USD k EUR/USD | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Overnight | Utržené dolary | Čistý dluh | Currency | Zlepšení nálady | Altria Group | Měnové podmínky | Maloobchodní tržby v eurozóně | Marko Kolanovic | Norská koruna | Zrychlení inflace v eurozóně | Belgie | Podniky | Krátkodobá rezistence | Překážky | Zápis z Fedu | Rezignace | Inflační šok | Spotový kurz koruny | Euro vůči americkému dolaru | Analytický tým | Howmet Aerospace | Plán národní obnovy | Inflace v USA | Ministr financí Jeremy Hunt | Oslabení na dolaru | Omezování nákupů aktiv | Pohyb dolaru | Chování spotřebitelů | El País | Sankce vůči Rusku | Tomáš Nidetzký | Zhodnocení situace | Intervenovat | AXA ČR a SR | Nedostatek zboží | Dividendová sezóna | Nálada v české ekonomice | Hedgové fondy | Nedostatek financí | Enel | Zahraniční forex | Dlouhodobý pohled | Rolls-Royce Holdings
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Inflační očekávání veřejnosti
Inflační očekávání v USA
Inflační překvapení
Inflační report
Inflační riziko
Inflační situace
Inflační situace v ČR
Inflační spirála
Inflační swapy
Inflační šok

Následující klíčová slova

Inflační tlaky v české ekonomice
Inflační tlaky ve světě
Inflační trajektorie
Inflační trend
Inflační vlna
Inflační výhled
Inflační vývoj
Inflation-proof stocks
Inflation Reduction Act
Inflation Reduction Act (IRA)