Středa 17. duben 2024 04:01
reklama
InstaForex Autochartist_
reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster

MSCI

img

Investiční horečka v prvním čtvrtletí roku

11.04.2024 Uplynulý kvartál byl z pohledu světových burz skutečně výjimečný. Řada aktiv významně vzrostla na hodnotě a tato mohutná „rally“ často připomínala technologickou „dot-com bubble“ z konce minulého tisíciletí. Nezůstalo však pouze u technologických akcií, k výšinám se vydalo rovněž zlato nebo stříbro. O čem bylo minulé období na trzích a jaký je možný výhled pro další měsíce?
img

Krach na Wall Street: inflace vs. snížení sazeb

11.04.2024 Americké akciové trhy zaznamenaly ve středu pokles – na pozadí zveřejněných údajů o inflaci, které překonaly očekávání odborníků, se dostaly na minimální zavírací úrovně. Hodnoty zchladily optimistickou víru investorů v to, že by americký Federální rezervní systém mohl před létem začít snižovat úrokové sazby.
img

Finanční budoucnost na obzoru: americké akcie před zprávami o spotřebitelských cenách rostou

10.04.2024 Indexy Nasdaq a S&P 500 vykázaly v úterý před zveřejněním klíčových údajů o inflaci mírný růst, a to navzdory poklesu ve finančním sektoru. Stalo se tak před výsledkovou sezónou předních amerických bank, která začíná v pátek.
img

Ze zákulisí růstu na Wall Street: vliv údajů o zaměstnanosti na akciový trh

08.04.2024 Na konci obchodního týdne zaznamenaly americké akciové trhy zisky díky optimistické zprávě o zaměstnanosti, která potvrdila sílu ekonomiky země. To posílilo důvěru, že by mohlo dojít k oddálení hospodářského poklesu, a to navzdory spekulacím, že Federální rezervní systém možná přehodnotí plány na úpravu úrokových sazeb.
img

Otřesy na finančních trzích: akcie a zisky jsou kvůli sazbám ohroženy

04.04.2024 Dříve se očekávalo, že Federální rezervní systém zahájí proces snižování sazeb už v červnu. Silné ekonomické ukazatele z tohoto týdne ale vyhnaly výnosy státních dluhopisů na úrovně, na kterých nebyly celé měsíce. To bylo důvodem spekulací trhu o možném opuštění plánovaného harmonogramu snižování sazeb.
img

Na prahu inflace: jak Dow Jones a S&P reagují již třetí seanci v řadě

27.03.2024 V úterý americké akciové trhy v očekávání důležitých ekonomických zpráv během krátkého svátečního týdne klesly, což pro indexy Dow Jones a Standard & Poor's 500 představovalo třetí pokles v řadě. Investoři vyčkávají a analyzují možné změny v politice Federálního rezervního systému.
img

Invesco: Tři důvody, proč bychom mohli být svědky růstu japonských akcií

21.03.2024 Připadá mi, jako bychom se vrátili na konec osmdesátých let. Ne proto, že bych nosila vysoké tenisky Reebok, džíny Guess a bundy Esprit nebo poslouchala Men at Work a Yes, ale proto, že panuje velké vzrušení okolo japonské ekonomiky – a japonské akcie zažily v uplynulém roce silnou rallye.
img

Federální rezervní systém se věnuje úrokovým sazbám: akcie rostou, dolar klesá

21.03.2024 Indexy světových trhů vzrostly a dolar zastavil svou růstovou trajektorii poté, co Federální rezervní systém oznámil plány na tři výrazná snížení sazeb v tomto roce, a to navzdory očekávání pomalejšího poklesu inflace.
img

Přehled dění na finančních trzích

18.03.2024 Slavný americký ekonom a nositel Nobelovy ceny za ekonomii Robert Shiller je v investorské komunitě znám mimo jiné jako autor velice populárního a hojně používaného valuačního ukazatele hlavního amerického akciového indexu S&P 500, kterým je tzv. cyklicky očištěný poměr P/E neboli CAPE (cyclically adjusted price-to-earnings ratio). CAPE není obyčejné P/E, ale v jeho jmenovateli je průměr inflačně očištěných zisků za uplynulých 10 let, takže tento valuační indikátor počítá s průměrnou ziskovostí amerických korporací napříč ekonomickým cyklem. Jeho aktuální hodnota přitom činí 34,0x, což je bez nadsázky extrémně vysoká úroveň.
img

Za poklesem na Wall Street stojí technologický sektor a sazby Fedu

18.03.2024 Globální akciový index v pátek rovněž vykázal pokles, čímž se po sedmi týdnech růstu v řadě vydal na cestu směrem k týdennímu poklesu, zatímco dolar posílil a směřoval k nejvýraznějšímu týdennímu zisku od poloviny ledna, neboť nejnovější údaje o inflaci v USA podpořily nové naděje na snížení úrokových sazeb.
img

Vliv inflace: jak zprávy ovlivňují akcie, dolar a výnosy dluhopisů

15.03.2024 Podle ministerstva práce se index cen výrobců (PPI) pro konečnou poptávku minulý měsíc zvýšil o 0,6 %, čímž překonal odhad růstu o 0,3 %, který předpovídali dotázaní ekonomové, po neočištěném růstu o 0,3 % v lednu.
img

Denní přehled: Bitcoin pod 70 000 USD 🔔

14.03.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují níže, i když poklesy nejsou výrazné. Index S&P 500 klesl o 0,30 % na 5150 bodů, zatímco Nasdaq100 se obchoduje o 0,15 % níže kolem 18 030 bodů.
img

Invesco: Šílenství měnové politiky – Budou strategie centrálních bank úspěšné?

14.03.2024 Současná měnověpolitická "sezóna" začala v roce 2022, kdy centrální bankéři v západních vyspělých ekonomikách začali zvyšovat sazby, aby bojovali proti inflaci; trvalo jim několik let, než se dostali tam, kde jsou dnes. Zda bylo jejich úsilí úspěšné, nám pravděpodobně napoví několik příštích měsíců a další období. Dobrou zprávou je, že vítězem může být každý. Centrální banky mezi sebou nesoutěží. Stačí, aby splnily své cíle. Pro většinu z nich to znamená pouze porazit příliš vysokou inflaci. Zdá se, že všechny jsou na dobré cestě k tomuto cíli, i když každá z nich má vzhledem k individuálním charakteristikám a faktorům ovlivňujícím jednotlivé ekonomiky, svou vlastní strategii úspěchu.
img

Stocks await US triple-data release

14.03.2024 Global shares held close to record levels on Thursday, while the dollar was on track for its first weekly increase in a month. Investors awaited a trio of U.S. data releases that could influence interest rate expectations.
img

Ochladnutí postoje k akciím může otestovat odolnost britské libry

13.03.2024 V tomto čtvrtletí si zatím vede GBP ze všech měn zemí G10 nejlépe, teď však bude její odolnost podrobena zkoušce. Většina dobrých zpráv už se do cen promítla a mzdové tlaky pomalu vrcholí. Britská libra vykazuje v poslední době značnou korelaci s náladami na akciových trzích a případný nárůst volatility může ohrozit i sílu této měny. Spekulativní dlouhé pozice jsou celkem napjaté a technické ukazatele napovídají, že se pár GBP/USD patrně blíží překoupení.
img

Wall Street ožívá: Powell mluví o snižování sazeb

07.03.2024 Přední indexy na Wall Street zakončily středeční obchodování v plusu. Motivovaly je ekonomické indikátory a výroky předsedy Federálního rezervního systému (Fed) Jeroma Powella, které potvrdily spekulace o možném snížení základní federální úrokové sazby v letošním roce.
img

Kvůli vysokým úrokovým sazbám čelí zelené akcie dál nepříznivým podmínkám

06.03.2024 Zelené akcie čelí zvýšenému tlaku už od chvíle, kdy se po příchodu vakcín proti COVIDu zotavily komodity a následně vzrostla inflace na nejvyšší úroveň od 70. let. Letošní rok jim měl přinést úlevu. Na jeho počátku promítal trh do cen očekávaný značný pokles sazeb (počítalo se, že Fed sníží sazby až sedmkrát). Vzhledem k neústupné inflaci a robustní ekonomice je ale všechno jinak a teď už trh počítá jen se 3-4 poklesy sazeb. Tato změna narativu zeleným akciím nijak neprospěla. Nepomohla ani rychle se šířící horečka kolem kryptoměn, polovodičů, AI, obrany a kybernetického zabezpečení.
img

Globální akciové trhy: investoři by měli zůstat velmi selektivní

05.03.2024 Buffettův valuační indikátor globálních akciových trhů je nyní na úrovni 111 %. Tato hodnota výrazně převyšuje úroveň dlouhodobého mediánu s hodnotou 87 % a je dokonce poměrně výrazně i nad další klíčovou úrovní dlouhodobého mediánu plus jedné směrodatné odchylky s hodnotou 105 %. Globální akciové trhy jako celek se proto nyní zdají být dosti nadhodnocené.
img

Bitcoin vs. S&P 500: kdo bude mít na základě ekonomických dat navrch?

05.03.2024 Cenné papíry na Wall Street v pondělí na konci obchodování zaznamenaly pokles a přišly tak o své předchozí významné zisky. Výnosy amerických státních dluhopisů mezitím vzrostly v souvislosti s očekáváním investorů ohledně klíčových údajů o zaměstnanosti a projevu předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella v Kongresu na konci tohoto týdne.
img

Akciové trhy: Erste po výsledcích spadla a stáhla celý pražský index

29.02.2024 Z makrodat byla dnes na programu inflace v jednotlivých evropských zemích a deflátor soukromé spotřeby v USA. Všechno bylo tak nějak v souladu s tím, co se čekalo, takže bez překvapení.
img

Fidelity International: Průzkum „Analyst Survey“ sbírá informace každých deset minut

27.02.2024 Průzkum Fidelity Analyst Survey čerpá ze zkušeností našeho globálního výzkumného týmu a pomáhá vám utvořit si názor na to, jak se bude v příštích měsících dařit podnikům z různých odvětví a regionů. Průzkum existuje již více než deset let a odvádí dobrou práci.
img

Boom AI dosáhl historických rozměrů a všechny oči se upírají na firmu Nvidia

21.02.2024 Pro náladu na akciových trzích nejspíš v tomto okamžiku nejsou důležitější hospodářské výsledky než tržby společnosti Nvidia za 4. čtvrtletí fiskálního roku 24 (FY24 Q4) končící 31. lednem 2024. Ty budou zveřejněny ve středu v noci po uzavření amerického akciového trhu. Boom AI je silnější než kdy dřív a začíná s sebou strhávat další a další akcie, takže se budou oči všech upírat právě sem. Analytici očekávají tržby 20,4 miliardy USD, tedy meziročně o 238 % vyšší, a EPS 4,60 USD, tedy meziročně o 613 % vyšší. Jedná se o patrně dosud největší zaznamenaný nárůst mezi megakorporacemi. Ještě nikdy jsme neviděli firmu s tržní hodnotou 1 bilion USD, 12měsíčními tržbami 45 miliard a čistou ziskovou marží 55 % růst tak šíleným tempem.
img

Rozpor dne: Zisky společnosti Nvidia neuchránily její akcie před poklesem

21.02.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Nejvýraznější propad zaznamenal Nasdaq, a to hlavně kvůli poklesu akcií výrobců čipů Nvidia před očekávanou zprávou o výsledcích, zatímco růst Walmartu pomohl zmírnit ztráty na indexu Dow Industrials.
img

Inflační exploze v USA: jak zareagují dolar a dluhopisy?

14.02.2024 Dopady vysoké inflace se projevují napříč celým finančním trhem. Konkrétně hlavní indexy na Wall Street reagovaly na tuto zprávu poklesem poté, kdy zveřejněné údaje naznačily vyšší než očekávaný růst spotřebitelských cen. Tato událost vyvinula tlak na očekávání ohledně brzkého snížení úrokových sazeb, což následně vedlo ke zvýšení výnosů amerických státních dluhopisů.
img

Akcie a dolar: stabilita vs. růst před klíčovým indexem spotřebitelských cen

13.02.2024 Indexy světových trhů zůstaly na začátku týdne prakticky beze změny, zatímco americká měna mírně posílila před úterní zprávou o indexu spotřebitelských cen v USA, která by mohla naznačit, kdy by Federální rezervní systém mohl začít snižovat úrokové sazby.
img

„Odpovědné“ firmy rostou rychleji než trh. Na druhou stranu nemusí být dobře připraveny na válku

12.02.2024 Z porovnání výkonnosti firem, které ovládají světové žebříčky ESG (udržitelnost, odpovědnost), za poslední tři roky vyplývá jejich nadprůměrná výnosnost v růstových letech. Naopak, v době krize, která překvapila svět zahájením války Ruska pro Ukrajině, tyto „ESG“ společnosti ztrácely na své hodnotě víc, než trh jako celek. Vyplývá to z lednové studie World’s Top ESG Companies 2024 investiční společnosti Wonderinterest Trading.
img

Údaje o amerických výnosech zvyšují sázky: globální akcie opět na vrcholu

12.02.2024 Index S&P 500 v pátek poprvé uzavřel nad 5 000 body a Nasdaq se krátce obchodoval nad 16 000 body díky růstu velkých korporací a výrobců čipů včetně společnosti Nvidia, protože investoři se soustředili na technologie umělé inteligence a očekávali vysoké zisky.
img

S&P 500 na cestě k 5 000 bodům: výnosy dluhopisů tudíž rostou

09.02.2024 Index S&P 500 zůstal v podstatě beze změny, nicméně situace na Blízkém východě zapříčinila růst cen ropy. Americký dolar posílil po zprávě s údaji o žádostech o dávky v nezaměstnanosti, zatímco japonský jen oslabil po zprávě, že Japonsko nehodlá zvyšovat úrokové sazby.
img

Invesco: ETFka, která si rozumí s ESG

07.02.2024 Silná poptávka po pasivních investicích do ESG vedla v uplynulém desetiletí k zavedení více než 500 typů ETF zaměřených na ESG. V současné době je v ETF, které jejich emitenti klasifikují jako ESG, investováno více než 310 miliard dolarů aktiv. Jak ale při takovém množství fondů, které jsou nyní v Evropě k dispozici, mohou investoři najít ty, které jim nejvíce vyhovují? V tomto článku prozkoumáme a pomůžeme definovat širokou škálu přístupů ESG, včetně toho, co je jejich cílem…a co jejich cílem není.
img

S&P 500 na cílové čáře: vliv zisků a úrokových sazeb z USA

07.02.2024 Úterý přineslo indexu S&P 500 jen malé zisky, protože investoři svědomitě analyzovali smíšené zprávy amerických gigantů, vyhodnocovali výroky představitelů Fedu a hledali náznaky blížícího se snížení úrokových sazeb.
img

Goldman Sachs: zůstaňte zainvestování v amerických akciích

06.02.2024 „Ačkoli jsou nyní americké trhy dražší, existuje několik důvodů, proč strategická skupina Goldman Sachs doporučuje i nadále držet americké akciové tituly,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Fidelity International: Tři důvody pro návrat čistých energetických akcií v roce 2024

02.02.2024 V nadcházejícím roce budou v sektoru zabývajícím se čistou energií dominovat politická a makroekonomická rizika, a to zejména v USA. Většina špatných zpráv v tomto odvětví již však byla trhem v cenách promítnuta.
img

Index S&P 500 přepisuje dějiny: rekordní nárůst kvůli Netflixu a výrobcům čipů

25.01.2024 Jak zároveň vyplývá z posledních průzkumů, které ukazují pozitivní změny, ekonomická aktivita v USA nabírá obrátky. Akciové indexy mírně kolísají: S&P 500 vzrostl o 0,08 % a Nasdaq o 0,36 %, zatímco Dow klesl o 0,26 %.
img

Ekonomický kontrast: Akciové indexy září, dluhopisy zůstávají ve stínu

23.01.2024 Výnosy amerických státních dluhopisů klesají a kurz dolaru se téměř nemění, protože investoři vstupují na trh v očekávání nadcházejících ekonomických indikátorů, které mohou nabídnout nový pohled na směřování úrokových sazeb.
img

Invesco: Nevšední pravdy – 10 nepravděpodobných, ale možných scénářů pro rok 2024

16.01.2024 Je čas zapomenout na standardní scénáře a přemýšlet o těch méně pravděpodobných a přesto možných. Trhy zakončily rok 2023 pozitivně a náš seznam možných překvapení se proto kloní negativním směrem (tyto hypotetické události jsou naším pohledem na to, co by se mohlo stát, ačkoli to nutně není součástí našeho hlavního scénáře).
img

Data Revolutu odhalila, jak Češi investovali v roce 2023

12.01.2024 Revolut, globální finanční superaplikace s více než 35 miliony zákazníků po celém světě a více než 600 tisíci v České republice, odhaluje některé trendy v investování Čechů a celé Evropy v roce 2023.
C:\fakepath\XTB-09012024.jpeg

Společnost XTB na poli pasivního investování: Investiční plány rozšířeny o funkci autoinvest

09.01.2024 XTB, globální fintech nabízející online platformu pro investování a mobilní aplikaci, využívá svou vlastní technologii, aby učinila dlouhodobé pasivní investování dostupnějším a pohodlnějším. Společnost právě vylepšila svůj produkt založený na ETF o novou funkci, která investorům umožňuje pravidelně doplňovat své Investiční plány. Další prostředky jsou investovány automaticky v souladu s preferovanou alokací nastavenou klientem.
img

Invesco: Globální alokace aktiv pro rok 2024

03.01.2024 Vzhledem k našemu názoru, že rok 2024 přinese mnohem nižší úrokové sazby, očekáváme lepší výnosy u aktiv s pevným výnosem a také to, že rizikovější aktiva budou těžit z nižších sazeb a dalších vyhlídek na růst. Celkově předpokládáme nejlepší výnosy od roku 2019 i u dalších aktiv. V důsledku toho snižujeme v rámci naší modelové alokace aktiv hotovost na nulu, zatímco zvyšujeme váhu u investičního stupně, vysokého výnosu (rizikových aktiv), bankovních úvěrů a REITS (vše nadváha) a akcií (stále podváha). Preferujeme aktiva evropských a rozvíjejících se trhů (EM).
C:\fakepath\stock-exchange.jpg

Akcie ve světě loni vesměs rostly, klíčový index S&P 500 přidal 25 procent

02.01.2024 Akciím na světových trzích se loni vesměs dařilo. Některé indexy, jako například americký Dow Jones nebo německý DAX 40, překonaly historická maxima. Premianty byly technologické akcie ve Spojených státech. Nejsledovanější americký index S&P 500 si loni připsal téměř 25 procent, zatímco index akcií z eurozóny Euro STOXX 50 se zhodnotil o 17 procent, vyplývá z burzovních statistik.
C:\fakepath\Cina-mena-2.jpg

Akcie v Asii s výjimkou Číny oslabily, letos se jim nejvíce dařilo v Japonsku

29.12.2023 Asijské akciové trhy dnes mírně oslabily, s výjimkou Číny, kde v růstu pokračovaly zejména technologické společnosti. Nejlepší výkon od roku 1989 letos podal japonský akciový trh, hlavní index Nikkei 225 v Tokiu přidal 28 procent na 33.464,17 bodu. Akciím v Číně a Hongkongu se letos naopak dařilo nejhůře ze všech světových akciových trhů. Za rok ztratily jejich indexy přes deset procent, i když končící týden byl jejich nejlepší za pět měsíců.
img

Portu – výhled na rok 2024

28.12.2023 Výnosnost jednotlivých aktiv v roce 2023 ovlivňovaly zejména makroekonomické problémy a geopolitická rizika. Spojené státy i EU nadále bojovaly s vysokou inflací, tu se dařilo snižovat centrálním bankám vyššími úrokovými sazbami jen pomalu. Efekt vyšších sazeb tlumil napjatý trh práce, když nedostatek pracovníků způsoboval silný tlak na růst mezd. Ten bránil rychlejšímu poklesu inflace. Nejrychlejší proces zvyšování sazeb americkým Fedem a historicky nejvyšší sazby v eurozóně stanovené ECB ale zabraly. Inflace v současnosti dosahuje v USA 3,1 % a v eurozóně 2,4 %, což je již blízko cílové hodnotě 2 %.
img

Ranní shrnutí (26.12.2023)

26.12.2023 Dnes začíná první obchodní seance po Vánocích, ale ne všechny trhy fungují normálně. Některé komoditní trhy zůstávají zavřené a evropští obchodníci jsou stále na dovolené.
img

Top ESG firmy nadprůměrně vydělávají i letos. Jejich udržitelnost ve většině případů řídí sami CEO

12.12.2023 Letošní rok zatím potvrzuje nadprůměrnou výnosnost investic do ESG (oblast s důrazem na udržitelnost a společenskou odpovědnost podnikání). Za dosavadních 11 měsíců vydělal akciový index MSCI World ESG Leaders zhruba 20 %, což je téměř o pět procent více než klasický index MSCI World, který je považován za obecný ukazatel výnosnosti kvalitních aktiv.
img

Pražská burza v týdnu podle PX posílila o 0,2 pct, rostla tak třetí týden v řadě

01.12.2023 Pražská burza v uplynulém týdnu nepatrně posílila, rostla tak třetí týden v řadě. Index PX stoupl o 0,2 procenta na 1390 bodů. Nejvíc oslabily akcie Photon energy, nejvýraznější týdenní posílení naopak zaznamenaly akcie bankovní skupiny Erste. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Minulý týden burza stoupla rovněž o 0,2 procenta.
img

🚩 Čínské akcie na ročních minimech

01.12.2023 Čínské výrobní PMI údaje, které dnes zveřejnil Caixin, byly 50,7 oproti prognóze 49,6 a dříve 49,5, ale nedokázaly zvrátit sentiment na čínském akciovém trhu. Zástupci pekingské burzy prý nedávno ovlivňovali majoritní akcionáře čínských společností, aby se svých akcií nezprodávali. A co víc, podle zdrojů agentury Reuters bylo zástupcům třetí největší čínské investiční banky CICC řečeno, aby analytici nezveřejňovali „medvědí názory“ na čínskou ekonomiku a nezveřejňovali obsah, který je v rozporu s vyprávěním vlády. Jak dnes vidíme, trhy čtou takové fámy jako varovný signál.
img

Po dvou mírných růstech dnes pražská burza stagnovala

30.11.2023 Po dvou mírných růstech z předešlých dnů dnes pražská burza stagnovala. Index PX zakončil poslední listopadový obchodní den bez procentní změny na 1389,16 bodu. Téměř čtyři procenta ztratily akcie Monety Money Bank, rostly cenné papíry energetické společnosti ČEZ a Erste Bank. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna oslabila k euru i dolaru.
img

Pražská burza v týdnu nepatrně posílila, index PX stoupl o 0,2 procenta

24.11.2023 Pražská burza v uplynulém týdnu nepatrně posílila, index PX stoupl o 0,2 procenta na 1388 bodů. Nejvíc oslabily akcie TMR, nejvýraznější týdenní posílení naopak zaznamenala Kofola. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Minulý týden burza stoupla o 1,4 procenta.
img

Ranní shrnutí (09.11.2023)

09.11.2023 Asijsko-pacifické zasedání probíhalo bez jasného směru. Zisky vynikal japonský trh, kde Nikkei 225 vzrostl o 1,50 %, čímž od začátku měsíce dosáhl výnosu přes 6,60 %.
img

Záhada trhu: Proč růst technologických gigantů nezastaví pokles akcií?

30.10.2023 Zpráva amerického ministerstva obchodu naznačuje růst jádrové inflace, a to hlavně kvůli vyšším nákladům na bydlení. Vzhledem k předpokládaným škrtům ve výdajích na začátku roku 2024 ale většina odborníků očekává, že Federální rezervní systém úrokové sazby nezvýší, i když určitá rizika tu zůstávají.
img

Akcie: Vyšší cena kapitálu začíná bolet

19.10.2023 Boj proti inflaci zvýšil cenu kapitálu na úroveň, kdy se začaly otevírat trhliny ve světové ekonomice. Zároveň dochází k obratu amerického fiskálního cyklu, což může v kombinaci s vysokými úrokovými sazbami dostat ekonomiku do stavu lehké stagflace. To bude špatné pro cyklické akcie a v takovém případě ponesou nejvyšší riziko akcie spojené s AI. Vyšší cena kapitálu také jasně ukázala křehkost zelené transformace, a to bude patrně i největší katalyzátor snížení úrokových sazeb hned po oslabující ekonomice, protože k rychlé dekarbonizaci může dojít jen v prostředí nízkých úrokových sazeb.
img

Ranní shrnutí (13.10.2023)

13.10.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování poklesem po vyšší inflaci CPI. S&P 500 se obchodoval o 0,60 % níže a Nasdaq klesl o 0,40 %.
img

Zmrazení sazeb Fedu podporuje růst: Vše o indexech S&P 500 a Nasdaq

14.09.2023 Index S&P 500 vykázal mírný růst, přičemž tržní giganti jako Amazon a Microsoft stáli za vzestupem high-tech indexu Nasdaq. Dow Jones zakončil obchodní seanci mírným poklesem.
C:\fakepath\akcie9.jpg

Akcie ve světě letos zpevňují, americký index S&P 500 zatím o 18 procent

03.09.2023 Akcie na světových trzích od začátku roku většinou posilují. Nejsledovanější americký index S&P 500 si do konce srpna připsal 18 procent, index akcií technologických firem Nasdaq Composite zhruba 35 procent. Index akcií z eurozóny Euro STOXX 50 se zhodnotil o 11,5 procenta. Hlavní akciový index v Japonsku dosáhla třicetiletého maxima, po celém světě se dařilo technologickým firmám, vyplývá ze statistik společnosti Portu.
img

Pražská burza v uplynulém týdnu oslabila o 0,8 procenta

01.09.2023 Pražská burza v uplynulém týdnu oslabila, index PX klesl proti minulému týdnu o 0,8 procenta na 1340,7 bodu. Největší nárůst zaznamenaly akcie Kofoly, největší pokles postihl akcie Monety. Vyplývá to z internetových stránek burzy. V minulém týdnu pražská burza stagnovala.
img

Týden na akciových trzích: Týdenní ztrátu pražské burzy ovlivnil zejména čtvrteční propad, ostatní rostly

01.09.2023 Pražské burze se tento týden nevedlo ani zdaleka tak dobře jako ostatním evropským a zámořským parketům. Ba právě naopak. První dva dny a poslední den v týdnu skončila prakticky beze změny. Zásadní seance, která ovlivnila celý týden, byla ta čtvrteční, kdy efektivně došlo k rebalanci indexu MSCI. Všechny hlavní tituly zaznamenaly v tento den citelné ztráty. Mírný růst ve středu již jen týdenní ztrátu lehce zmírnil. Index PX oslabil tento týden o 0,75 % (1 340,71 b.).
img

Premarket v USA 1. září: Americký akciový trh se připravuje na klíčové údaje

01.09.2023 Futures na americké akciové indexy vykazují zisky. Futures na index S&P 500 posílily o 0,2 %, zatímco hi-tech index NASDAQ si připsal 0,3 %. Většina obchodníků ale před klíčovými údaji o zaměstnanosti v USA zaujala vyčkávací postoj. Výnosy státních dluhopisů zůstávají beze změny stejně jako kurz amerického dolaru.
img

Pražská burza dnes ztrácela, oslabilo sedm z deseti hlavních emisí

31.08.2023 Index PX pražské burzy dnes oslabil o 1,4 procenta na 1340,79 bodu. Se ztrátou uzavřelo obchodování sedm z deseti emisí, které hodnotu indexu ovlivňují. Nejvýraznější podíl na poklesu měly akcie energetické společnosti ČEZ a bankovní tituly. Vyplývá to z údajů na burzovním webu.
img

Akciové trhy: Dnes i za srpen index PX oslabil, od začátku roku je ale stále v plusu

31.08.2023 Hlavní index pražské burzy PX (-1,40 %, 1 340,79 b.) dnes poprvé v týdnu oslabil, nehledě na výkon většiny rostoucích evropských trhů. Dnešní zobchodovaný objem byl vysoce nadprůměrný. K vysoké aktivitě došlo zejména na konci obchodování spolu s rebalancováním indexu MSCI (k 1. 9. efektivně na konci 31. 8.).
img

Vysoký odliv peněz z Číny, medvědí očekávání Morgan Stanley 📉HK.cash ztrácí 0,5

25.08.2023 Podle zdrojů agentury Reuters plánují čínské úřady snížit daň z obchodování s akciemi až o 50 %, což by podpořilo místní trh a zájem o strádající akciový trh. Rozhodnutí by mohlo padnout každým dnem; ministerstvo financí vedené Státní radou předložilo návrh kabinetu na začátku srpna. Analytici však pochybují, zda to indexům skutečně pomůže. Společnost Morgan Stanley snížila v červnu 2024 očekávání pro index MSCI China o 14 % s odkazem na příliš vysoké ocenění společností v souvislosti s nižšími očekáváními zisků v letošním roce, nejistotou na trhu nemovitostí a ukončenou podporou ekonomiky ze strany PBoC.
img

Invesco: Evropský trh s ETFky je nastartovaný na odpovědné investování

25.08.2023 Evropský trh s ETFky potřeboval jen něco málo přes 20 let, aby nashromáždil aktiva v hodnotě 1,2 bilionu liber v přibližně 2 000 fondech. Avšak jejich využívání asset manažery, finančními poradci a mladší generací soukromých investorů začalo nabírat na síle až v posledních několika letech. Investoři stále častěji zařazují ETF do svých portfolií, ať už kvůli diverzifikaci, přístupu k novým příležitostem nebo jednoduše kvůli snížení nákladů. Celá portfolia jsou nyní sestavována z ETF. Přesto vše nasvědčuje tomu, že se nacházíme v počátečních fázích růstu, přičemž průzkumy zdůrazňují nedostatečné porozumění jako důvod, proč mnoho investorů v současné době ETF nedrží.
img

Globální trhy čekají na data CPI: akcie klesají a dolar je pod tlakem kvůli situaci v Číně.

10.08.2023 Dolar mezitím čelil tlaku v podobě zpráv z Číny. Zprávy naznačovaly, že čínská ekonomika prochází deflací, což mezi účastníky trhu vyvolává určité obavy. Evropský akciový trh získal určitou podporu díky daňovým ujištěním od italských bank. Ceny ropy zároveň vzrostly na nejvyšší úroveň od ledna kvůli nedostatku nabídky. Na pozadí těchto zpráv některé velké společnosti vykázaly růst na Wall Street. Akcie Dow Inc přidaly 0,96 % a uzavřely na 55,54. Akcie Honeywell International vzrostly o 0,85 % a dosáhly 189,24, zatímco Caterpillar Inc vzrostly o 0,58 % a skončily na 284,53. Akciový trh byl dnes plný intenzivních pohybů, některým korporacím se dařily, jiné čelily tlaku.
C:\fakepath\Nikkei.jpg

Japonské akcie za sebou mají nejprudší jednodenní pokles od prosince

02.08.2023 Japonské akcie dnes výrazně oslabily a mají za sebou nejprudší jednodenní pokles od loňského prosince. Trh reagoval na snížení ratingu Spojených států. Oslabily také akcie v Číně, kde investoři vybírali zisky. Peking totiž dosud nepřijal konkrétní a důrazná opatření na podporu ekonomiky, a tak nedávný růst čínských akciových trhů polevuje.
img

Ranní shrnutí (21.07.2023)

21.07.2023 Během pátečního obchodování se asijsko-pacifické indexy obchodovaly převážně níže. Japonský Nikkei ztratil téměř 0,52 %, australský S&P/ASX 200 se obchodoval o 0,20 % níže a čínské futures se obchodovaly o 0,2 % výše.
img

Nově registrovaná ETF společnosti Invesco v České republice

18.07.2023 Společnost Invesco registrovala v České republice 15 nových ETF. K dnešnímu dni má tak v české distribuci téměř třicet ETF.
img

Ranní shrnutí (14.07.2023)

14.07.2023 Indexy z Asie a Tichomoří se dnes obchodovaly převážně smíšeně - japonský Nikkei klesl o 1,0 %, S&P/ASX 200 se posunul o 0,3 % výše, Kospi vzrostl o 1,4 %, indexy z Číny se obchodovaly o 0,7 % níže.
img

Poptávka po ESG roste. Upevňují si své místo na trhu

11.07.2023 Udržitelné investice se stále více prosazují jako stabilní součást portfolií investorů. Zvláštní místo si získávají zejména investice ESG, které ve srovnání s tradičními aktivy prokázaly lepší odolnost vůči výkyvům trhu, a to nejen během pandemie, ale i po vypuknutí války na Ukrajině. Poptávka po nich stále roste, což zároveň vytváří tlak na nabídku.
C:\fakepath\Hidroelectrica.jpg

Rumunská Hidroelectrica stanovila cenu akcií pro primární nabídku akcií

05.07.2023 Rumunský producent energie Hidroelectrica nabídne na bukurešťské burze akcie v ceně 104 lei (150 Kč) za kus, což ohodnocuje celou společnost na 46,8 miliardy lei (224,7 miliardy Kč). Uvedla to agentura Reuters. Hidroelectrica vstoupí na burzu 12. července a primární veřejná nabídka (IPO) firmy je v letošním roce jednou z největších v Evropě.
img

Díky skokovému zvýšení cen obilovin v červnu přinášely akcie agropodniků nadprůměrné výnosy

30.06.2023 Agropodnikání patřilo v červnu zatím k nejvýnosnějším segmentům akciového trhu. Jeho akcie poskočily o 8,1 % zejména díky výraznému posílení pšenice a sójových bobů, jejichž produkční výhledy kazí sucha na severní polokouli. Dlouhodobější výhled v oblasti zemědělství vypadá pro investory přitažlivě a přináší s sebou nové fúze a akvizice, které povedou ke zlepšení jednotkových ukazatelů.
C:\fakepath\Hidroelectrica.jpg

Rzeczpospolita: Největší letošní nabídka akcií v Evropě se chystá v Rumunsku

30.06.2023 V Rumunsku se chystá největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v historii tamního akciového trhu a letošní největší IPO v celé Evropě. Na trh vstoupí největší rumunský producent energie Hidroelectrica. Rumunský trh ušel v posledních letech dlouhou cestu - od marginálního obchodního místa ve střední a východní Evropě se stal burzou, o které se díky IPO společnosti Hidroelectrica mluví nejen v tomto regionu, píše polský deník Rzeczpospolita.
C:\fakepath\etf-11062023-esg2.png

Seriál o ETF: ESG ETF - propaganda nebo zajímavý trend? (díl 14.)

26.06.2023 V sedmém díle našeho seriálu, který se věnoval druhům ETF, jsme zmiňovali ETFs, které se zaměřují na ESG investice, což jsou investice, které splňují Environmental, Social a Governance kritéria. Ať už ESG investování považujete za propagandu či naopak zajímavý trend, je nepochybné, že ESG investování nabývá dynamiku a že do této oblasti proudí a bude proudit nemalé množství peněz. Proto jsme se rozhodli věnovat ESG fondům speciální, poslední díl našeho seriálu o ETF.
img

💵Technologická ETF zaznamenávají vysoký příliv kapitálu!

21.06.2023 Euforie na akciovém trhu, kterou podpořila technologie umělé inteligence a vyhlídka na brzké ukončení zvyšování úrokových sazeb v USA, způsobila, že kapitál investorů začal velmi rychle proudit do technologických ETF. Tržní býci vzhlížejí především k indexu Nasdaq 100, který byl v loňském roce silně přeprodaný, a existuje velká šance, že první polovina letošního roku bude z hlediska pozitivních změn na tomto indexu patřit k těm rekordním. Kapitalizace sedmi největších amerických technologických společností se od začátku roku zvýšila o rekordních téměř 3,8 bilionu dolarů. V květnu se mezi společnosti s hodnotou vyšší než 1 bilion dolarů zařadila společnost Nvidia, která vedla zběsilý růst akcií výrobce polovodičů. Kyvadlo akciového trhu je opět v pohybu - od paniky a obav z opakování výprodeje "dot-com" bubliny jsme plynule přešli k extrémní euforii. Uprostřed ní už akcie Applu nebo Microsoftu dosáhly nových historických maxim a technologické ETF fondy už dlouho nezaznamenaly tak obrovský příliv peněz. Čím jsou způsobeny?
img

Americký pre-market 16. 6. 2023: Americký akciový trh se odrazil zpět

16.06.2023 Futures na americké akciové indexy v pátek prodloužily své zisky a ukázaly svůj nejlepší týden za více než dva měsíce. Chuť riskovat zůstává stabilní, protože investoři očekávají čínské stimuly a projevují velký zájem o společnosti v oblasti AI.
img

Fidelity International: Čína + 1 = ASEAN - vítězný vzorec

24.05.2023 Pandemie, válka a rostoucí geopolitické napětí přiměly nadnárodní firmy přehodnotit své globální dodavatelské řetězce. S rostoucím počtem plánů na relokaci se region ASEAN ocitl mezi těmi oblastmi, které mají nejlepší předpoklady k tomu, aby absorbovaly přesunuté businessy.
img

Indie a jihovýchodní Asie nabízí klid v bouři

12.05.2023 Vzhledem k tomu, že hra na roztříštěnost je v plném proudu a globální ekonomika se stává méně globální, zdá se, že Indie a do jisté míry i ekonomiky jihovýchodní Asie jsou v solidní pozici, aby na všech těch zmatcích, které z toho plynou, vydělaly.
img

 Pro rozšíření kryptoměnového portfolia existuje jednoduchý vzorec

05.05.2023  Jaký je dopad záměny akcií za kryptoměny? Zde je vzorec, který vám na tuto otázku může pomoct najít odpovědět.
C:\fakepath\trader-27042023-36-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.04.2023 1) Mezinárodní agentura pro energii (IEA) by měla být velmi opatrná, když odrazuje od investic do ropného sektoru. Řekl to dnes generální tajemník Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) Haísám Ghais. Ropný průmysl je životně důležitý pro globální ekonomiku a její růst, podobné komentáře podle něj mohou v budoucnu rozkolísat trh s ropou. IEA zdůrazňuje důležitost investic do obnovitelných zdrojů.
C:\fakepath\money.jpg

Investice do komerčních nemovitostí v Evropě byly do března nejnižší za 11 let

27.04.2023 Investice do komerčních nemovitostí v Evropě klesly v prvním čtvrtletí na minimum za 11 let. Investoři kvůli vyšším úrokovým sazbám a horšímu výhledu ekonomiky odkládali akvizice, uvedla dnes společnost MSCI Real Assets. Kanceláří, které v Evropě tvoří největší část realitního sektoru, se prodalo nejméně za dobu záznamů. Objem transakcí se pak snížil na 10,8 miliardy eur (253,8 miliardy Kč), což je nejméně za 13 let.
img

Argentina vows to fight the black-market peso’s drop to $500 per dollar

26.04.2023 In informal markets, which have flourished as the official foreign exchange market remains tightly controlled, the peso reached 495 per dollar.
img

Akciový výhled na Q2: Vzhůru do neznáma

12.04.2023 Letošní rok investorům připomínal horskou dráhu. Hned zpočátku začaly akcie raketově stoupat a během ledna posílily téměř o 7 %. Investoři nabyli přesvědčení, že propad skončil a místo měkkého přistání přijde z Číny růstový impuls, který naopak urychlí růst.
img

Ranní okénko - Křehké zlepšení situace na finančním trhu

24.03.2023 Výnosy amerických i německých vládních dluhopisů i ve druhé polovině týdne pokračovaly převážně v sestupném trendu na pozadí nadále zvýšené opatrnosti investorů vůči riziku. Největší vlnu nejistoty už ale má finanční trh za sebou, co dokumentuje například obnovení toku kapitálu do rozvíjejících se trhů, kdy například MSCI index (Emerging Markets) od začátku tohoto týdne rostl, i přesto je aktuálně 7 % pod vrcholem z konce ledna. Prospívá mu zklidnění situace ohledně SVB (a spol) a také swap kontrakty ukazující nižší sazby v USA koncem roku navzdory vyjádření šéfa Fedu Powella tuto středu, že centrální banka snižování sazeb neplánuje.
C:\fakepath\trader-14032023-19-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.03.2023 1) Hodnota světových finančních akcií se po krachu Silicon Valley Bank (SVB) a Signature Bank snížila za dva dny o 465 miliard dolarů (přes 11 bilionů Kč). Napsala to dnes agentura Bloomberg, která přitom zohlednila firmy zahrnuté v indexech MSCI World Financials a MSCI EM Financials. Investoři od New Yorku po Japonsko se zbavují akcií finančních institucí.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Hodnota světových finančních akcií se po krachu SVB snížila o 465 mld. USD

14.03.2023 Hodnota světových finančních akcií se po krachu Silicon Valley Bank (SVB) a Signature Bank snížila za dva dny o 465 miliard dolarů (přes 11 bilionů Kč). Napsala to dnes agentura Bloomberg, která přitom zohlednila firmy zahrnuté v indexech MSCI World Financials a MSCI EM Financials. Investoři od New Yorku po Japonsko se zbavují akcií finančních institucí.
img

Velké změny - velké změny v technologickém a finančním sektoru

07.03.2023 REORGANIZACE: Některé z největších technologických a spotřebitelských akcií změní sektory v rámci velké reorganizace globálních akciových sektorů GICS na závěr týdne v pátek 17. března. Tato změna, která má dopad na většinu globálního odvětví ETF v hodnotě 10 miliard dolarů, má lépe sladit to, co společnosti skutečně dělají, se sektory, do kterých spadají. Například v rámci indexu S&P 500 se bude přesouvat 38 akcií. Největší americký sektor, technologický, se výrazně zredukuje a ještě více zkoncentruje.
img

Reserve Bank of New Zealand: Další zvýšení sazeb na obzoru?

21.02.2023 Investoři a obchodníci se soustředí na středeční rozhodnutí o úrokových sazbách novozélandské centrální banky (RBNZ). Tržní analytici očekávají zveřejnění zápisu z jednání Federálního výboru pro volný trh (FOMC), aby zjistili, zda Federální rezervní systém (Fed) plánuje pokračovat v dalším zpřísňování měnové politiky.
C:\fakepath\trader-20022023-37-zm.jpg

Goldman Sachs: Čínské akcie do konce letošního roku stoupnou až o 24 procent

20.02.2023 Čínské akcie do konce letošního roku zpevní díky oživení ekonomiky až o 24 procent, odhadují analytici investiční banky Goldman Sachs. Ve zprávě investorům dnes také uvedli, že čínská ekonomika letos podle jejich odhadu vykáže růst o 5,5 procenta, k čemuž přispěje zejména růst ve druhém pololetí.
img

Je už „vyvážené“ portfolio 60 % akcií / 40 % dluhopisů minulostí?

20.02.2023 Roky panovala myšlenka, že je vyvážené portfolio věcí minulosti. Nedávný vývoj to však nejspíš změnil.
img

Výhled Saxo na 1. čtvrtletí hovoří jasně: Dosavadní modely nefungují

07.02.2023 Společnost Saxo, specialista na online obchodování a investice, dnes publikovala svůj Výhled na 1. čtvrtletí 2023 na globálních trzích. Ten kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, obsahuje také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia našich klientů. Ukázky tří vybraných komentářů naleznete níže, další vám budeme postupně představovat v nadcházejících týdnech.
img

CHNComp se stahuje z klíčové rezistence

30.01.2023 V době, kdy čínské trhy obnovily obchodování po týdenních lunárních novoročních svátcích, klesla hodnota CHNComp z šestiměsíčních maxim, což by mohlo přerušit nedávnou rally, která byla způsobena nadějí na rychlé otevření čínského trhu. Ani silnější očekávání spotřebitelských výdajů nedokázala udržet optimismus na trhu. O víkendu čínské úřady uvedly, že budou podporovat oživení spotřeby jako hlavní hnací síly ekonomiky a usilovat o zvýšení dovozu, což posílilo výhled největší asijské ekonomiky.
C:\fakepath\money.jpg

FT: Do akcií a dluhopisů rozvíjejících se trhů teď směřují značné objemy peněz

27.01.2023 Investoři nyní směřují peníze do akcií a dluhopisů rozvíjejících se trhů téměř rekordním tempem. Pokles inflace a uvolnění covidových restrikcí v čínské ekonomice pomáhají zvrátit loňský propad, napsal dnes list Financial Times (FT). Akcie a dluhopisy na rozvíjejících se trzích tento týden přilákaly denně 1,1 miliardy dolarů (24,1 miliardy Kč), vyplývá z dat, která v 21 zemích shromáždil Institut pro mezinárodní finance (IIF). Rychlost přeshraničních toků peněz je druhá největší po prudkém nárůstu na přelomu let 2020 a 2021.
img

Akciové a ETF bestsellery podle Patria Finance a Investiční výhled 2023

20.01.2023 Jaké akcie a ETF jsou nejvíce vyhledávány českými investory v roce 2022 a proč? Největší retailový obchodník s cennými papíry Patria Finance přináší exkluzívní žebříček založený na datech jeho více než 50 tisíc klientů a klientek, obohacený o komentáře analytiků Patria Finance a investiční výhled pro rok 2023.
img

Index spotřebitelských cen ve Spojeném království klesá, zaměření na maloobchodní tržby v USA a Spojeném království

18.01.2023 Asijsko-pacifické akcie se ve středu obchodovaly na vyšší úrovni, přestože Bank of Japan (BoJ) oznámila své rozhodnutí nezměnit politiku kontroly výnosové křivky. Na tiskové konferenci guvernér BoJ Haruhiko Kuroda uvedl, že "není to tak dlouho, co jsme v prosinci rozhodli o našich opatřeních. Pravděpodobně bude trvat ještě nějakou dobu, než se opatření začnou projevovat na fixaci funkce trhu". Podle očekávání BoJ ponechala úrokové sazby beze změny.
img

Americký pre-market 9. ledna: nevěřte ve slibný začátek roku

09.01.2023 Vzhledem k tomu, že obchodování v Číně bylo obnoveno a investoři očekávali pauzu ve zvyšování sazeb Federálního rezervního systému po zveřejnění pátečních dat ukazujících na výrazný pokles v sektoru služeb, futures na americké akciové indexy v pondělí ráno nadále rostly.
img

ČNB v listopadu po řadě měsíců nedala na silnější korunu ani haléř ze svých rezerv. Koruna přitom i tak dnes zpevnila na nejsilnější úroveň vůči euru od roku 2008

09.01.2023 Česká národní banka v listopadu 2022 neprovedla vůbec žádné přímé intervence za účelem podpory a posílení české koruny. Vyplývá to z údajů, které dnes centrální banka zveřejnila. Česká měna přitom během dnešního ranního obchodování zpevnila na svoji absolutně nejsilnější úroveň vůči euru od 3. listopadu 2008, když proti euru zpevnila až na kurs 23,92. Naposledy se na silnější úrovni obchodovala onoho 3. listopadu 2008, kdy zpevnila až na kurs 23,86, plyne z dat Bloombergu. Od té doby nikdy nebyla nominálně tak silná jako dnes, ani při přechodném prolomení úrovně 24,00 za euro v únoru 2011.
img

Koruna dnes ráno zpevnila vůči euru na nejsilnější úroveň od roku 2008, citelně sílí i vůči dolaru. Pomáhá ji post-covidový boom čínských a asijských trhů a slábnoucí vyhlídky dolaru

09.01.2023 Česká měna během dnešního ranního obchodování zpevnila na svoji absolutně nejsilnější úroveň vůči euru od 3. listopadu 2008, když proti euru zpevnila až na kurs 23,92. Naposledy se na silnější úrovni obchodovala onoho 3. listopadu 2008, kdy zpevnila až na kurs 23,86, plyne z dat Bloombergu. Od té doby nikdy nebyla nominálně tak silná jako dnes, ani při přechodném prolomení úrovně 24,00 za euro v únoru 2011.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Analýza: Akcie letos propadly v USA, Číně, střední Evropě a v rozvojových zemích

28.12.2022 Finanční trhy se v letošním roce propadly. Špatný rok měly zejména akcie v USA, Číně, střední Evropě a v rozvojových zemích. Globální akciový index MSCI All Country World odepsal téměř 20 procent. Vyplývá to z analýzy společnosti Portu.
img

Invesco: Nezapomenutelný prosinec pro světovou ekonomiku

08.12.2022 1. Změny v čínské politice covidu. Čína provádí významné a pozitivní změny své politiky ohledně covidu. Minulý týden Čína oznámila novou iniciativu na podporu dalšího očkování starších osob a nedávno také zmírnila požadavky na testování covidu v některých velkých městech. Investoři tyto zprávy přijali velmi pozitivně, což vedlo k růstu čínských akcií. Objevily se také zprávy, že Čína možná tento týden oznámí nový, méně přísný soubor národních opatření v oblasti covidu, což by mohlo být pro ekonomiku stimulující a mohlo by to čínským akciím poskytnout další silný impuls.
img

Komentář Bena Laidlera ke změnám v indexu FTSE 100

28.11.2022 Poskytovatel globálních indexů FTSE Russell ve středu oznámí konečné změny ve svých indexech FTSE 100 s large-cap a FTSE 250 s mid-cap. Mezi ty, kteří jsou navrženi na zařazení do indexu FTSE 100 - nejvýkonnějšího hlavního trhu v letošním roce - patří i glasgowská průmyslová společnost Weir Group, jejíž akcie od poslední revize v srpnu vzrostly o více než 20 %, což zvýšilo její tržní hodnotu na 4,7 miliardy liber. Společnost těží ze svého přeorientování na těžební průmysl a její nedávno vykázané tržby meziročně vzrostly o 22 %.
img

Globální akciový výhled – Býci by se měli mít i nadále na pozoru

23.11.2022 Nejširší globální akciový index MSCI All Country World poklesl ze svého historického maxima ze dne 16. listopadu 2021 ke dnešku již o 20 %. Mnoho akciových býků se proto v tuto chvíli domnívá, že je nyní vhodný okamžik k větším akciovým nákupům. Já nicméně zůstávám spíše opatrný a vůbec bych se nedivil, pokud by v následujících měsících globální akciové trhy i nadále klesaly. Další pokles by se klidně mohl opět pohybovat kolem 15-20 %, takže celkový pokles globálních akciových trhů z historického maxima by mohl dosáhnout až 40 %. Tento svůj spíše negativní aktuální globální akciový výhled opírám o několik nepříznivých fundamentálních faktorů.
img

MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FOTBALE: EXISTUJÍ PARALELY MEZI FTSE A ANGLICKÝM FOTBALEM? A CO SE MOHOU INVESTOŘI NAUČIT OD FOTBALOVÉHO MISTRA?

22.11.2022 Hlavní body: • Skutečný stav fotbalu v Anglii se patrně nehodnotí dle síly národního týmu, ale kvality anglické Premier League. Její rozmanitost je zdrojem trvalé síly. Totéž lze říci i o akciovém indexu FTSE All-share. • Od slavné „otočky“ Johana Cruyffa uplynulo už několik desetiletí. Byla to taková ukázka fotbalového mistrovství, že podle legendy soupeř Cruyffa na hřišti stále hledá. Ve finančních kruzích je „otočkou“, kterou investoři vyhlíží, potenciální pivot amerického Federálního rezervního systému (Fed). • Jaké scénáře se mohou odehrát na turnaji? Jak daleko se Anglie dostane tentokrát? Budou Nizozemci hledat inspiraci u dávných hrdinů, jako byl Cruyff? A co Brazílie? Mohou Francouzi dosáhnout dalšího finále? A přišel konečně čas Lionela Messiho?
img

Pád akcií technologických obrů s sebou stahuje také segment ESG investování

22.11.2022 Akcie technologických obrů jsou letos obřím propadákem. Propadákem, který trvá. I příští rok se jeví jako pořádně perný. Klíčovým důvodem bude pokračování jestřábí měnové politiky americké centrální banky. Fed zkrátka své měnověpolitické šrouby jen tak povolit nemíní. Inflaci totiž stále ani zdaleka nezkrotil, jak by si představoval.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/HKD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | SGD | EUR/CAD | USD/BRL | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | CFDs | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | Aussie | BRICS | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Bund | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Béžová kniha | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Cable | Cap | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Close | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Dealer | Denní obchodování | Devalvace | Devizový trh | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downtrend | Durace | EBIT | ECB | ECOFIN | EFSF | EONIA | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Figúra | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Fixing | Floor | Large Cap | Hedge fondy | Komoditní fondy | Foreign Exchange | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | GTC | Gap | Grafy | HFT | Hedge Fund | Hedging | Hedge | High | High Yield | IFO index | International Monetary Fund | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LES | LIBOR | LTRO | Leverage | Likvidita | Likvidní trh | Long | Loonie | Low | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Margin call | Mark-to-Market | Market Maker | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Mutual Fund | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NIKKEI Index | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Odvrácení rizika | Opce | Open | Oscilátor | Fondy kvalifikovaných investorů | Overnight | P/E | PEG | Pakt stability | Parita | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Restriktivní politika | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | SNB | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short Term | Short selling | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Sterling | Státní dluhopis | Support | Svíčkový graf | Swap | Swiss | Swiss National Bank | Pokladniční poukázky | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | YTD | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Index CSI300 | Jihokorejský won | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Singapurský dolar | RMB | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Carry obchody | Rollover | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | John Hardy | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Spekulant | Dluhopisové trhy | Gordon Gekko | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Intervence na devizovém trhu | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Hedge fond | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Japonská měna | Burzovní makléř | Santa Claus Rally | Akciové opce | RBNZ | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Investiční fórum | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | High frequency trading | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Trim Broker | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | EURPLN | Raiffeisenbank | Aktivum | Bollingerovy pásy | Carry trades | Datum vypršení platnosti | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Volatilní | High-frequency trading | Zlatý důl | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Facebook | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie Microsoft | Akcie O2 | Akcie PayPal | Akcie Pegas | Akcie Philip Morris | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie TMR | Akcie ve světě | Akcie VIG | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akcie.cz | Akciové burzy | Aktuální cena stříbra | Aktuální cena zlata | Aktuální cena zlata a stříbra | Aktuální cena zlata dnes online | Aktuální kurzy měn | Americká burza | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Argentinské peso | Atlantik | AUDCHF | AUDJPY | Automatický obchodní systém | Banka | Barel ropy | Běžný účet | BH Securities | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | Brokers | Brokeři | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | CAC40 | CAD NOK | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena akcií ČEZ | Cena mědi na burze | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Cena zlata a stříbra | Cena zlata dnes | Cena zlata dnes online | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je deflace | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České akcie | České koruny | Čínská banka | Čínská burza | DAX 30 | Dax index | Denník | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobé investice | Dnešní události | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Drachma | Ekonomické zpravodajství | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika aktuálně | Ekonomika Německa | Ekonomika Řecka | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | Energy broker | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | EURAUD | EURCAD | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | EURNZD | Euro dnes | Euro graf | Euro měna | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | EURTRY | Evropská měna | Evropská rada | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finance.cz | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex zpravodajství | Forexu | Fortuna | Frank | FXCM | FXstreet.cz | GBP USD | GBPCHF | GDP | GE money | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HangSeng | HDP Číny | HDP USA | High Low | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index inflace | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Inside | Instrument | Instrumenty | Internetové obchodování | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do podílových fondů | Investice do umění | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční zprávy | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do podílových fondů | Investování na burze | IronFX | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak nejlépe investovat | EBay | Jak zhodnotit peníze | Japonská ekonomika | Jeden dolar | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Korelační koeficient | Korporátní dluhopisy | Krach na burze | Krize eurozóny | Kurz akcie | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz forintu | Kurz CHF | Kurz JPY | Kurz jüanu | Kurz libry | Kurz rublu | Kurz zlata | Kurzy | Libra | Libra šterlinků | Lira | London metal exchange | Londýnská burza | LYNX Broker | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Měna euro | Měna GBP | Měnová krize | Měnové kurzy | Měnový kurz | Mezinárodní investiční společnost | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | MSCI index | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup eura | Nákup euro | Nejsilnější ekonomiky světa | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Ninja Trader | Nové trhy | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s Čínou | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online broker | Online obchodování | Online zpravodajství | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Pád akcií | Pád dolaru | Pád rublu | Paládium | Pasivní příjem | Patria Finance | Tatry Mountain Resorts | Patria Online | Patria.cz | Patterns | PayPal | Pips | Pivot | Pokles eura | Portfolia | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Reuters | Risk Off | Risk On | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecká krize | Řecké akcie | Řízení rizika | Saxo PDF | SaxoBank | Sázky | Seminář | Shanghai Composite Index | Signály | Slovník pojmů | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Světové burzy | Světové měny | SWIFT | Tapering | TopForex | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Úrokové swapy | US dolar | US dollar | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD | Vývoj ropy | Vývoj USD | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | XM | Zahraniční měny | Zavedení eura | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | 4Cast | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Fed Funds Rate | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Marc Faber | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Put | RBOB | Accumulate | Akontace | Andrej Babiš | Aukce na BCPP | Báze | Bill Gates | Buy | Buyout | CEE | Cílová cena | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Diskont | Dluhopisový index | Durace portfolia | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika Číny | Elon Musk | Equal weight | EV | Ex-dividend | Free float | Hold | Christine Lagarde | Index akciového trhu | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Naked Short Selling | Obchodní den | OIBDA | Omega | Overweight | P.A. | P/S | Peněžní trhy | Prospekt | Provozní marže | Překoupení | PX index | Range | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | Small caps | SPAD | Tier 1 | Tovární objednávky | Underweight | Upisování akcií | Výroční zpráva | Využití kapacit | CTA | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | WSJ | WGC | Akcionář majoritní | Akcionář minoritní | Báze indexu | Burzovní den | P/E Ratio | Převis | Primární emise | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Factoring | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Boháč | Bohatý | eBook | Bailout | Paul Krugman | Investiční analytik | Tržní sentiment | Casino | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Depreciation | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Majors | Session | Trader Workstation | Volby | Rozhovor | Futures trading | IG Group | Cukr | Retail | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Buying stocks | Cena eura | Co je CFD | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currency | Dividendové akcie | Foreign exchange market | Global forex | Investment | Německá burza | Slušný zisk | Stock market | Traders | Jim Rogers | Hedžové fondy | Americké obchodování | U.S. Bank Wealth Management | Wells Capital Management | Aramco | The National Investor | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Raymond James | Janney Montgomery Scott | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | Charles Schwab | Natixis | Jackson Hole | KPMG | LPL Financial | CNOOC | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | RBS | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | Oxford Economics | Mizuho Bank | State Street | Westpac Banking | Asenna Wealth Solutions | ABN Amro | Westpac | ICAP | CME Group | Caterpillar | CSI300 | ANZ | FTSEurofirst 300 | DIW | Sentix | SaxoTrader | U.S. Global Investors | Baker Hughes | Institut Ifo | MICEX | Prudential Financial | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | YouGov | Mitsubishi | NATO | MF Global | Ole Hansen | Nová Čína | Americká mincovna | ANZ Bank | S&P Dow Jones Indices | BNY Mellon | PwC | Paulson & Co. | Goldman Sachs Asset Management | Standard Chartered | Agentura AP | PVM | EPFR Global | Barrick Gold | BBC | Washington Post | Sója | WACC | Oslabení eura | Reporty | CI Komodity | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Halifax | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Technický pohled | Technický výhled | Uložení peněz | Short squeeze | Black swan | IG Markets | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Firemní dluhopisy | Trading Economics | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Zero Hedge | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Londýnská City | Hargreaves Lansdown | Evropské banky | Offshore jüan | Tržní volatilita | Kurzový zisk | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Časování trhu | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Precedens | Plodiny | Energie | Obavy z brexitu | William Hill | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Intradenní vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD/EUR | Rada ČNB | Fundamentální informace | Earnings | Sentiment trhu | Oscilátor RSI | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Burzovní kalendář | Bloomberg TV | Globální akciové trhy | Dluhopisy německé vlády | Panevropský akciový index | Limitní příkazy | Henry Hub | Index německých akcií DAX | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Oddělení forexu | Piper Jaffray | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Přehled | Klid | Zdravý rozum | Hillary Clintonová | DAX (Deutscher Aktienindex) | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Global Advisors | Averze vůči riziku | Skandinávské měny | Bezpečné přístavy | Sázet | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | IPO akcií | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | US akcie | Svatý grál | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Bezpečné investice | Americké firmy | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Mezinárodní ratingové agentury | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Britské akcie | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Akcie těžařských společností | Index britských akcií FTSE 100 | Strategy Research | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Západoevropské akcie | Ekonomické dopady | AMP Capital | Index japonských akcií Nikkei | Akcie v Asii | Japonská burza | Japonský index Nikkei | Britská burza | IHS | Měnová autorita | Otřesy na finančních trzích | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Německé státní dluhopisy | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Investiční bankéř | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Newyorský index S&P 500 | Broker Trust | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Spotřebitelský indikátor | Mizuho Securities | Index asijsko-pacifických akcií | Šok na trhu | Die Welt | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Investor George Soros | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Oslabení japonského jenu | Index IBEX | Britské banky | Akcie amerických bank | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Junk rating | Walmart | Alibaba | Halliburton | Baker Hughes (BHI) | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Bělorusko | Dopady finanční krize | Denominace | Světové akciové trhy | Indexové ETF | Index burzy | Akcie v Británii | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | Sázková Fortuna | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Likérka Stock | Závěrečná aukce | Nejprudší jednodenní pokles | Les Echos | Britský akciový index FTSE 100 | Frankfurtský DAX | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Status bezpečného přístavu | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Země OPEC | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Hospodářský růst USA | Výrobní aktivita | Cena mědi | Bezpečné dluhopisy | Marže společností | Vývoj na akciových trzích | Index bank | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Představitel ECB | Evropský trh | Nejistota | Výkonnost pražské burzy | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Čínský akciový index | Čínský Shanghai Composite Index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Obchody na pražské burze | Euro k americkému dolaru | Obchodování na devizovém trhu | CEBR | Index těžařů | Zajištění | Komoditní sektor | Finanční poradce | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Ekonomický přínos | Investiční divize | Úvěrové krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Dogecoin | Ethereum | E*Trade | MetaQuotes | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Japan Exchange Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Bankovní převod | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Tradeweb | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Akciový index DAX | Euro Stoxx Banks | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Hlavní index německých akcií DAX | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Propad akcií | Akcie ropných koncernů | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Dosahovat zisku | Analytik Patria Online | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Širší index asijsko-pacifických akcií vyjma Japonska MSCI | Ekonomická situace | Růst světového obchodu | Globální obchod | Mezinárodní investice | Hospodářská situace | General Electric | U.S. Bank | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Macquarie Bank | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Pražský parket | Akcie Moneta Money Bank | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Firemní výsledky | Technologický trh Nasdaq | Inflace v Německu | Měnové otázky | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Migrační krize | Zisky firem | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Západoevropské burzy | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Irská ekonomika | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa May | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Manažeři fondů | Index amerických akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | S&P Global Ratings | Německé dluhopisy | Výnosy | Měnová stimulace | Zásoby zemního plynu | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | ISTAT | Akcie finančních titulů | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Turecká centrální banka | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Americké investiční banky | Indická rupie | Turecké akcie | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Akcie bankovní skupiny Erste | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Finanční domy | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Ziskové obchodování | Obchodování forexu | Aktuální cena | Německý Ifo index | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Výnosné investice | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Obchodování v New Yorku | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Investoři do komodit | Vývoj eurodolaru | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Stoxx Europe 50 | Globtrex | Raymond James Financial | JPMorgan Chase & Co. | CME FedWatch | IHS Markit | Morningstar | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Bridgewater | Flash Crash | Carl Icahn | ex | Akcie firem | Obchody s akciemi | GE Capital | Mizuho | MUFG | State Street Global Advisors | Spekulativní investoři | Generali Investments | Makléřské firmy | Akcie Kofoly | Bankovní emise | Chase Investment Counsel | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Měny rozvíjejících se zemí | Bankovní index | Swiss Life Select | Alokace aktiv | Silicon Valley Bank | Sázkaři | Euler Hermes | Zahraniční forex | ČSOB Finanční trhy | Investopedia | Kalendář ekonomických dat | Credit Agricole SA | UniCredit SpA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Nasdaq Composite Index | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Inflace ve světě | Kurzotvorná informace | FocusEconomics | BlueBay Asset Management | BHS | Globtrex.com | Aleš Michl | Quant | Swissquote Research | Breakout Trader | Jesse Livermore | Objem zlata | Nákupy zlata | Výhled pro zlato | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Coinbase | Andreas Clenow | ACIES Asset Management | Akcie Tesly | Investiční specialista | Investiční firmy | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Analytici Patria | Analytici Patria Finance | Patria Plus | Investor Plus | BlueBay | Obchodování na pražské burze | Hurikán Irma | Investiční alternativa | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Trade Financial | Technologie blockchain | Václav Pech | Ziskové akcie | Průmyslový index Dow Jones | Akcie v Indii | LIFFE | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | LYNX Trading | Analýza Bitcoinu | xPartners | Investiční nástroj | Rebalancování indexů | Kraken | Crown | CBOE Global Markets | ETC | XRP | Radim Dohnal | Ray Dalio | Invesco | Kapitálové výnosy | Nemovitostní fondy | Index S&P/ASX 200 | European Energy Exchange (EEX) | Kapitalizace akciového trhu | Kryptoměna Ripple | Fincentrum | Hypoindex | Index Topix | Panevropský index STOXX 600 | Kosdaq | Masivní výprodeje | Oxfam | Štěpán Hájek | Robinhood | Estee Lauder | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | CFG | Krypto burza | Správce portfolia | MSCI World Index | Lithium | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Chuť investovat | Altcoiny | Výkonnost fondů | Tržní očekávání | Asijské trhy | Fondy Fidelity Intenational | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Výnosy u dluhopisů | Wedbush Securities | Inverzní výnosová křivka | Price-to-earnings ratio | Price-to-sales ratio | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Složený úrok | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Burzovní trh | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Index českého investora | CII750 | Skupina Saxo Bank | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Stock-picking | Index-tracking | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Developed markets | Výnosy italských dluhopisů | Očekávání investorů | Krypto | Hodnota majetku | Co jsou ETF | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Slabší koruna | PANW | Akcie Amazonu | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Rozvojové ekonomiky | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Zobchodovaný objem | Obchodní napětí | Vysoké standardy | Podniky | Odpovědné investování | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Pokles jüanu | Globální růst | Globální hospodářský růst | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Nejnovější statistika | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Edison | Schwab | FAANG | Facebook (FB) | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Okénko finančního trhu | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Objem obchodování | Hodnota čínských akcií | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Americký S&P 500 | Turecké liry | Turecká krize | Pokles ceny | Turecká měnová krize | Domácí měna | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Graf indexu | LYNX Pro | ZISIF | FTSE 250 | BofAML | Měny rozvíjejících se ekonomik | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | Trh Start | Czech Fund | Norges Bank | HKD | Manažer fondu | Sanford C. Bernstein | USMCA | Baird | Dluhopisové výnosy | Akcie v Evropě | I-Trader | Brookings Institution | Levné akcie | Globální investoři | BAML | Kompozitní index | Julius Baer | Brookings | Trhy v USA | Trh s ropou | MSCI All-Country World | Výsledky firem | Akciový výhled | Finanční skupina | Americké volby | Výsledek amerických voleb | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Výprodej akcií | Equity Trader | Silnější dolar | Bannockburn Global Forex | Global Forex | Vývoj české koruny | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Roční výnos | Intercontinental Exchange | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Next Generation | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | LYNX WhatsApp | Pražský akciový trh | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Carell | Primární nabídka | Zvýšení mezd | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Posilování české koruny | Aktivita na trhu | Průzkum společnosti | BinckBank | Akcie na rozvíjejících se trzích | GSAM | Hospodářský vzestup | Přední investoři | Index americké burzy | Budoucnost akciových trhů | Divoké výkyvy na trzích | Výkyvy na trzích | Výkonnost akcií | Růst zisků | Pokles valuací | Týden na akciových trzích | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Odhady světových akciových indexů | Obchodované fondy | Fondy ETF | Pojištění vkladů | Globální index | Financial Times (FT) | Zpomalování světové ekonomiky | Španělský IBEX | Index hongkongské burzy | Zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Nárůst negativního sentimentu | Cenné papíry Erste | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Nemovitostní trh | WEF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Obchodování na burzách | US High Yield | Australské akcie | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | ETF portfolia | Podnikové investice | Dluhopisy s vysokým výnosem | Investiční fond ČEZ Inven Capital | Investiční fond ČEZ | Inven Capital | Obchodní přístup | Makroekonomické strategie | Nakoupit akcie | Akcie CME | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Platformy pro obchodování | Primární nabídka akcií | Mezinárodní investoři | Vysoký výnos | Investment Counsel | Silný trh | TradeWeb | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Asijské burzy | Obchodování GBP | Martin Sklenář | Primární nabídky akcií | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Market alert | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Atraktivní investice | Inflace v ČR | Globální rizika | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Akciová strategie | Finanční produkty | Akcie Pinterest | PINS | Profesor ekonomie | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | UBS Global Wealth Management | Řecká burza | Burzovní ukazatel | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Ruský akciový trh | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Nasdaq100 | Český průmysl | Akcie Walt Disney | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Sázky na pokles | Pokles sazeb | GDPNow | Výnosy dvouletých dluhopisů | Ceny obilovin | Sójové boby | Obiloviny | Autoinvest | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | Analytici Morgan Stanley | Akcie firmy | Partners Capital International | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu čínského jüanu | Pokles kurzu | Index ADR | S&P/BNY Mellon | Tencent Holdings | Index S&P/BNY Mellon | Index čínských firem | Hang Seng China Enterprises | Akcie čínských firem | Akcie klesají | Vyšší mzdy | Globální HDP | Oživení světové ekonomiky | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Dopady obchodní války | Začít obchodovat | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Fibo retracement | Čínský trh | Wealth Management | CYRRUS ADVISORY | Ratingy udržitelnosti | NATGAS | Prezidentka ECB | Investiční omezení | Volný čas | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Ropné akcie | Akcie Netflixu | STAR | Investiční bublina | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Blackstone | Coffee | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Napětí na trzích | Americká výnosová křivka | Uranové akcie | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Akciový růst | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Americké futures | Globální akciové indexy | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Konfirmační zkreslení | Miroslav Frayer | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Aktuální cena akcií | Konglomerát | Nové akcie | Raiffeisen Bank International | Index měn rozvíjejících se trhů | Společnost MSCI | Indická ekonomika | Bohatí | Investiční kapitál | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Akciové alokace | AMZN | Burzovní průvodce | Akcie podniku | Pohonné hmoty | New York Stock Exchange (NYSE) | MDAX | Thyssenkrupp | Výnosy amerických státních dluhopisů | Globalizace trhů | Čeští investoři | Financial Research Software | FRS | Růst mezd | Upisování | Uvolňování měnových politik | Tiering | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | US500 | Deficit rozpočtu | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do USA | Očekávání trhu | Dot plot | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Růst ceny ropy | Finanční situace | Oživení ekonomiky eurozóny | UCITS | Obchodní praktiky | Pohonné hmoty v Česku | Pictet | Co jsou to small caps | Obchodování akcií small caps | Výkon small caps | Snížení daní | Americké small caps | Potenciál Small Caps | iShares | Dluhopisové ETF | Dobrý obchod | Energetické firmy | MetLife | ESG | GOOGL | Měsíčník finančních trhů | Investujte do akcií | Spotová cena zlata | Akcie roku | Makroekonomický výhled | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | High risk | Kakao | Snižování rizika | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Uvalení cel | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Hospodářské krize | Alipay | Ant Financial | TikTok | Huawei | Digitalizace | Trump dnes | Světové akciové indexy | Dow Jones EURO STOXX 50 | DAX Performance-Index | ATX Austrian Traded Index | SMI Swiss Market Index | FTSE 100 Index | CAC 40 Index | AEX Amsterodam Exchange Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | S&P TSX 60 Index | BOVESPA Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | HSI Hang Seng Index | NIFTY 50 Index | FTSE/JSE Africa Top 40 Index | S&P/ASX 200 Index | Dow Jones Global Titans 50 Index | Střadatelé | Prodávat své akcie | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Rozpočet | Hazard | Deficit | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Rozhodnutí americké centrální banky | Analytik portálu | Ropný gigant | Politická situace | Německá vláda | Tomáš Lébl | AXA ČR a SR | Sílící koruna | IOT | Hongkong | AEX index | Snížení úrokové sazby | Ropné firmy | Výsledkové zprávy | Trinity | LNG | Indigo | Objem | Evropské firmy | Akcie rozvinutých trhů | Klíčová rizika | Rijád | Hlavní index burzy | Index milánské burzy | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Cenné papíry ČEZ | Státní investiční fond | Jak začít investovat | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Standardní odchylky | Standardní odchylka | Průměrná hodnota | Dlouhodobé dluhopisy | Hluboká recese | Recese světové ekonomiky | Nositel Nobelovy ceny | Nobelovy ceny za ekonomii | Robert Shiller | Živočišné pudy | Animal spirits | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | Včerejší obchodování | Obchodování na americkém trhu | Obrat trendu | Spojené státy a Čína | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | ČSÚ | PFNonwovens | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Nabídka akcií Aramka | Tadawul | Obří primární nabídky akcií | Vstup Facebooku na burzu | Aite Group | Spencer Mindlin | Uvedení Aramka na burzu | Saúdskoarabská burza | Objem obchodů na burze | Copley Fund Research | Analýza Copley Fund Research | Riziko pro investory | Potenciální riziko pro investory | Mechanismus stabilizace cen | Důvěryhodnost burzy | Vyšší riziko | Potíže s likviditou | Odborníci z oboru | Nasdaq akcie | Zpracovávání obrovského objemu objednávek | Technické závady | Tadával | Největší primární nabídky akcií | Primární nabídky | Největší primární nabídky akcií v historii | Vstup ropné firmy Aramco na akciový trh | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Global Markets | Akciový top pick | Top pick | Index MSCI Emerging Markets | Olívia Lacenová | Aktuální obchodní příležitosti | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | IIF | USA a Čína | Svíčková formace | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Renaissance Technologies | CBI | Globální dluhopisové trhy | Studie | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Vladimír Holovka | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Negativní nálada | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Největší pokles | Pavel Ryska | Ukrajina | Příliv investic | Lagardeová | Čínská armáda | Si Ťin-pching | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Vyšetřování | Labouristická strana | Amazon | Fortune | Hedge Fund Research | Fixed income | Millennium | Ceny amerických akcií | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Philip Lowe | Důvěra v českou ekonomiku | Nadhodnocení | Úrok | Tiffany | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | AlfaOmegaTrhov | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Hongkongské akcie | Administrativa prezidenta | Záhada | INTC | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Walt Disney | Billions | 5G | Premarket | Tržní dynamiky | Předseda Evropské komise | Bankovní tituly | FT | Meziroční růst HDP | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | CHNComp | Globální trh | Wall Street Warriors | Vzestup peněz | Vlk z Wall Street | Záměna | Trading Places | Enron: The Smartest Guys in the Room | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Outsider | Team Spirit | | Život Warrena Buffetta | Becoming Warren Buffett | Konkurenti | Glengarry Glen Ross | The Wall Street Code | Banking On Bitcoin | Den před krizí | Betting on Zero | Boiler Room | Rogue Trader | Velká krize | Too Big to Fail | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Peníze nikdy nespí | Money Never Sleeps | Barbaři za branou | Barbarians at the Gate | Floored | Chasing Madoff | Quicksilver | Financovat | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Alza.cz | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | HUF | PLN | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Akcie a dolar | USDIDX | Rostoucí náklady | Industrial and Commercial Bank of China | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Čínský vývoz | Americká cla na čínské zboží | Šinzó Abe | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Špatná nálada | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Federal Open Market Committee | Paul Volcker | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Ceteris paribus | Sociální sítě | Klíčové problémy | Problémy | EW | Růstový impuls | AFL-CIO | Britové | Vládní výdaje | Cvičení | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Podíl akcií | Total | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ranní zpráva | Konzervativní strana | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Index MSCI All-Country | MSCI All-Country | GBP/EUR | Celkový zisk | Plyn | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Růst amerických akcií | Kontrakty na sójové boby | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Newmont Mining | FIS | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Federální obchodní komise | Mylan | Amgen | Airbus | Společnost Microsoft | Události roku | Zahájení obchodování | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Jaderné elektrárny | InterContinental | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Úroky | Bilance běžného účtu | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Důchod | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vánoce | Šperky | Kupní síla | Skupina Kofola | Metalurgie | AXA | Ředitelka | Fed index | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | FedEx | FDX | xStation5 | Akcie v roce 2019 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Významné zisky | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Dot-com | Bydlení | Dovozní cla | COCOA | Uber | Ipsos | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Stratég | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Roční růst | Miliardy korun | Visa (V) | Tripadvisor | Kraft Heinz | Japonský akciový index Nikkei | Demokratické strany | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Josef Dudek | Koruna posílila | SSE Composite | Index šanghajské burzy | WIG20 | Čínská centrální banka (PBOC) | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Investiční ředitel | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Zpráva z Německa | Aktuální klíčová rizika | Singapur | Halving | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Lombard Odier | Tuzemská ekonomika | Růst akciových trhů | Cyrrus Tomáš Pfeiler | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Hospodaření | American Airlines Group | Zbrojovky | MSCI AC World | Wood and Company | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Analytik Wood and Company | Analytik Raiffeisen | Martin Zezula | Akcie Stock Spirit | Stock Spirit | Akcie Philip Morris ČR | Akvizice Wüstenrotu | Růst poptávky | Černé labutě | Akciový býčí trh | Bernie Sanders | Nízké ceny ropy | Dlouhodobí investoři | Eskalace konfliktu | CFA | Prodej automobilů | Eskalace napětí | Návratnost | Russell 3000 | Altria Group | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Inovace | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Vývoj na kapitálových trzích | Analytik skupiny AXA | Analýza společnosti | Hlavní rizika | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | T. Rowe Price | Eric Moffett | Velké trhy | Investoři i analytici | Čínský HDP | Zpomalující ekonomika | Elektrické vozy | Budoucnost | Švýcarská vláda | Hodnota investic | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Výhled Fidelity International | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | INR | ASML | ASML Holding NV | Zpráva COT | Poradenství | Mercedes-Benz | Růst globální ekonomiky | Vliv na investice | Ukázka hyperinflace | Inflace a investování | Reálný výnos investic | Inflace a dluhopisy | Míra inflace v ČR | Vývoj inflace a její cílování | Druhy inflace | Spotřební koš | Co je to spotřební koš? | Jak vypočítat inflaci? | Co je inflace? | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Dividendový aristokrat | Wall Street Journal (WSJ) | Peníze z prodeje akcií | Cena akcií podniku | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Analytička | Eleanor Creagh | Technické ukazatele | Ukazatele | Přebytek bilance | Přebytek bilance běžného účtu | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Koruna sílí | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Valuace akcií | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Solidní výsledky | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Růst čínského hrubého domácího produktu | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nájemné | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Amazon.com Inc. | Ceny energií | Allianz Global Investors | Allianz GI | Index MSCI Europe | MSCI Europe | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Zamyšlení | Britské podniky | Vyplácení dividend | HPQ | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | Údaje o HDP | Astrazeneca | General Electric (GE) | Edelman | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Chudoba | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny | AMGN | Ján Kopil | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Michal Stupavský, CFA | Lepší zítřky | Google | Samsung | WhatsApp | CMS | Anglie | Trhy | Čínské úřady | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | American Express | Ratingová agentura Fitch | Velcí institucionální investoři | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Virus | Asijské indexy | Index japonských akcií | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Pokles | Situace | BRIC | Závislosti na Číně | Blue-chip | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Ředitel investic | Pravidelné investice | Důchody | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Treasuries | Obavy z koronaviru | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Analytik skupiny | Epidemie SARS | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Tempo růstu hrubého domácího produktu | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Americká administrativa | Obchody | Výdaje | Pesimismus | Trhy v Číně | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Index nových zakázek | Akcie automobilky Tesla | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | FCF | Cena akcií Tesly | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | Důsledky epidemie | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Taleb | Sazby beze změny | Capital Group | SEC | Amerika na prvním místě | NFP | Rozhodování | Palantir | Hrozba recese | Recese ve Spojených státech | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Britský statistický úřad | Mezinárodní finanční instituce | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Americká inflace | Růst sazeb | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Čínské stimuly | Týden na finančních trzích | TWTR | Akcie společnosti Apple | Akcie 3M | ETF na S&P 500 | Deutsche Telekom | Bez rizika | E*Trade Financial | Investiční portfolia | Správci aktiv | Využití umělé inteligence | Směřování trhů | Index hongkongského akciového trhu | Index CSI 300 | Asijský index MSCI | Asijský index | Thajský index SET | Index SET | Gilead Sciences | Nejvýraznější ztráty | Údaje z USA | Globální indexy | Prudký propad | FedWatch | Obavy z pandemie | Střední podniky | PHIA | Technická analýza Bitcoinu | Pattern cup and handle | Šíření onemocnění | Index Standard & Poor's | Světová hospodářská krize | Ekonomické recese | Výroba v Číně | Šíření koronavirové nákazy | Slabá čísla | Největší ztráty | AXA ČR | China Merchants Bank | Americký Fed | Stabilita | Cyklické akcie | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Nižší sazby | HSCEI | Šok | Institut pro mezinárodní finance | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Vzestup inflace | Guru | Akcie PepsiCo | Vládní opatření | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Současná cena | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Akcie na světových trzích | Změny trhu | Hlavní index čínských akcií | Index čínských akcií | Londýnský index | Příležitost k nákupu | Propad rublu | WP | Makroekonomické údaje | Cílování inflace | Americké výnosy | Vývoj na trhu | Investovat do fondů | Prudký pokles | Vysoké ztráty | Poradci | Hlavní měny | Poklesu evropských akcií | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Nouzový stav | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Asijské akcie dnes | Nifty 50 | Short-selling | Index DAX burzy | Světové ekonomické krize | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Index strachu VIX | Mince | Federální rezervní banka v New Yorku | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Opatření vlády | Průmyslová výroba v Číně | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Nákupy akcií | Stimuly | Evropské země | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Masivní propad | Fiskální politiky | Dopady koronaviru na finanční trhy | Poučení z minulosti | Slavný komentář | Vlastnit akcie | Nízká likvidita | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Největší propad | Míra nejistoty | Honba za hotovostí | Třída aktiv | Špatné výsledky | Průzkum Fidelity | Krátkodobé dluhopisy | Stimul | Burzy cenných papírů | New York Times | Index evropských akcií | NBER | Obavy trhu | Nákupy aktiv | Nákupy vládních dluhopisů | Měnové podmínky | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Politbyro | Šíření nového typu koronaviru | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Spiegel | Značný pokles | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Člen bankovní rady Aleš Michl | Prudký pokles cen | Texas | PYPL | Waste Management | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Bilion dolarů | Příležitosti k nákupu | Trhy nadhodnocené | Další pokles | Vyplácet dividendy | Situace v Číně | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | WM | REGN | Katar | Hlavní centrální banky | Kroky centrálních bank | Kongres | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | Domácnosti | Páka | Fundament | Posílení amerického dolaru | Přikoupení | Negativní korelace | Hotovost | Dramatický dopad | Japonský ministr financí | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Vyspělé ekonomiky | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Německý akciový index | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Dávky v nezaměstnanosti | Graf dne | Dividendové výnosy | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | American Airlines | Delta Air Lines | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Banka JPMorgan | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Sněmovna reprezentantů USA | Allianz | Americký investor | Burza v Šanghaji | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Rozložení kapitálu | Výkonnost indexu | Bulharsko | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Izrael | Abbott Laboratories | Sberbank | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | Alžírsko | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Index vládních dluhopisů | Globální index vládních dluhopisů | Index DXY | Výkonnost dolaru | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Conseq Michal Stupavský | Války | Schodek | CECEEUR | index CECEEUR | Poradce | Organizace | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Microsoft (MSFT) | Letecká společnost | Umělá inteligence | Internet věcí | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Společnost Unilever | Zelené energie | Změny sazeb | Podíl na trhu | FAO | Model Y | Údaje | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | AOL | Mexiko | Ropný průmysl | ETF portfolio | Pojišťovna | Globální trh s ropou | Spotřebitelské úvěry | Společnost Saxo Bank | Pavel Tykač | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Anthem | Hluboké recese | Opětovný pokles | NatWest Markets | Ekonomické oživení | Jednání OPEC | Znárodnění | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Rutina | Pákistán | Oživení cen ropy | Oživení cen | Nejvyšší soud | Celní úřad | Přebytek běžného účtu | Inflace v české ekonomice | FANG | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | IMF | Massachusetts | Inflace v březnu | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Index US500 | Anglo American | Microsoft Corp | US Bancorp | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | WELL | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomik | Procter & Gamble | Statistiky | Chuť riskovat | Vzrušení | Uzavření trhů | Indikace | Portfolio manageři | Malé podniky | USD za barel | CFD na futures | CMC | Cena americké ropy | Rizikové averze | Global Wealth Management | Trade | S&P500 | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | ESPN | Guvernér australské centrální banky | Dílčí index | Současný propad | Producenti ropy | Průměrný výnos | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Finanční pomoc | Nizozemsko | Cenové pohyby | Poptávka po pohonných hmotách | Debata | Tweety | Surové ropy | PMI ve službách | Investiční tituly | Evropské indexy | Posílení | Omezení pohybu | Náklady na obsluhu dluhu | Kristina Hooper | Výkon dolaru | Joe Biden | Větší pokles | Podpůrná opatření | Lucembursko | Evropské méně | Data z trhu práce | Období volatility | ADBE | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Bitcoin dnes | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Volvo | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | Pokles úmrtí | Denní pokles | Gilead | Zisk firmy | Akcie padají | UBS Global | Fondy obchodované na burze | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Inverzní ETF | HG měď | Růst výnosů | Federal Reserve | Soud | Poměr PE | Oddlužení | Latinská Amerika | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | FOMO | Dovoz | Vývoz | Saxo Bank Martin Sklenář | Dlouhodobý trend | Cyber security | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | EBITDA firmy | Regulační orgány | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Výnosy na dluhopisech | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Politika centrální banky | Zveřejněné údaje | Investice v zahraničí | Akcie a dluhopisy | Růst EBITDA | Dluhy | Spotřebitelské ceny v USA | Akcie Nike | NKE | Průmyslové kovy | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | Světové hospodářství | Výzkumné společnosti | T-Mobile | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Vývoj ekonomiky | Velké ekonomiky | Konsorcium | Sektor služeb | Ekonomická aktivita v USA | Digitální revoluce | Recyklace | Manažerka | Záporné ceny | CL | Spekulovat | Silná rally | Moderna | Britský trh práce | Fiskální stimul | Více riskovat | Oživení globální poptávky | Fiskální a měnové stimuly | Manažeři | Nekonvenční měnové politiky | Eli Lilly | LLY | Velikost fondu | Sankce USA | Akcie leteckých společností | Kupci | Podnikatelské aktivity | PMI v eurozóně | Australská vláda | Akcie v Hongkongu | Umělé inteligence | Hikvision | Argentina | China Daily | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Investment management | MLM | Ekonomický institut Ifo | Ztráty zaměstnání | Mondelez | JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Index akcií | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Costco | Salesforce | Ekonomický řád | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Nissan | Bohumil Trampota | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Akcie České zbrojovky | CZG | Zbrojovka | Výrobní PMI | Reálná ekonomika | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Fondy soukromého kapitálu | Střední Evropa | Špatné zprávy | Nová prognóza | Kvalitní akcie | Rekordní nárůst | Počet nových žádostí o podporu | Americké statistiky | MongoDB | Oracle | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Index Nasdaq Composite | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Premier League | Vysoké valuace | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Akcie FAANG | Nestlé | Novo Nordisk | Sanofi | Foxconn | Propad cen | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Akciové bubliny | Internetové bubliny | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Správce aktiv | Roční výkonnost | Infekce Covid | Zahraniční kapitál | Banka JP Morgan | Představenstvo | Podmínky půjčky | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Podnikatelské aktivity v USA | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Odkup vlastních akcií | Sankce proti Rusku | Stimulační program | ONS | Úřad ONS | Ziskové marže | ASM International | Den obchodování | Apetit investorů | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Reshoring | Medtronic | Thermo Fisher Scientific | Růst čínských akcií | Hlavní index Nikkei 225 | Situace na trhu práce | Exporty | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Ant | Růst kapitálu | Růst kapitálu a příjmů | Červnová inflace | Sony | Fond obnovy | Inflační šok | Chorvatsko | E.ON | Johnson & Johnson | Ceny emisních povolenek | Zájem o investování | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | SAE | Peugeot | DS | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | Kolaps | Výplach | American Depositary Receipt | Verizon Communications | Malé zisky | Technologické společnosti | Dlouhodobé výsledky | World Markets | Akcie v eurozóně | Ředitel XTB | Společnost XTB | Salesforce.com | Akcie Salesforce | Rostoucí ceny komodit | Znovuotevření ekonomiky | STAR Market | Důležitá rezistence | STAR 50 | Index STAR 50 | Akciový trh STAR Market | Top Glove | MSCI Asia Pacific | Supermax | Prohloubení deficitu státního rozpočtu | Konjukturální průzkum | Ekonomická aktivita v eurozóně | Životní úroveň | Progres | Zlatá horečka | Tvrdá ekonomická data | Nárůst volatility | Dolarový pár | Pár EUR/USD | Největší firmy | Odhad růstu HDP | Výhled růstu německé ekonomiky | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Caixin | Indonésie | Slabý dolar | Analytici Fidelity International | Global Communications Fund | WeCHat | Růst vývozu | Růst zaměstnanosti | Možné zisky | Cenové hladiny | Napětí mezi Čínou a USA | Lepší výsledky | Vývoj léků | Deutsche Lufthansa | Monex | Americké ministerstvo spravedlnosti | Worldometers | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Online nakupování | Goodyear | Výrobce pneumatik | Trh s futures | Air Liquide | Adyen | Globální pandemie | Období zvýšené volatility | Akcie softwarové společnosti | Coca-Cola | Deglobalizace | Ruská vláda | Akciová tržní kapitalizace | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index | Průměrné mzdy | Přístup na burzu | Fisker | Zhodnocení akcií | SMIC | Big Tech | Klimatické změny | Southwest Airlines | Odborníci | Peso | Kroger | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Američtí investoři | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Stavební povolenky | Akcie NIO | Rozdělení akcií | Šéf Tesly | Elektromobily | Accenture | Politici | Ambasador | Objemy peněz | Epidemiologické situace | Diverzifikovat | Investiční prostředí | Plynovody | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Počet úmrtí | App Store | Turecká vláda | Nárůst HDP | Biden | Adobe Inc. | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Akciová burza dnes | Druhy ropy | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Speedway | Pracovní místa | Pracovní místa v USA | Ranní okénko | Česká republika | Firmy na burzu | Antimonopolní úřad | Mastercard (MA) | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | NextEra | Data centrální banky | Udržitelné investování | Zvolení Bidena | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | iPhone | Americký ekonom | Ameriprise Financial | Walgreens | MicroStrategy | Akciové portfolio | Michael Hewson | Foot Locker | Udržitelné investice | Koncern | Množství peněz | Concho | Nařízení | HDP Asie | Newmont | Rozvoj těžby | Align Technology | ALGN | Reebok | Intel | Výrobce čipů | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Pokles indexu | Akcie Pilulky | Reálný HDP | Futures na ropu | Moneta | Technologické tituly | XOM | CVX | PFE | MMM | VF Corporation | Hormel Foods | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Dluhový trh | Výsledky amerických voleb | Tržní výhled | Podvážení | Akciové podvážení | Ocenění globálních akciových trhů | Očekávané výnosy | Prezidentování Donalda Trumpa | Vítězství Donalda Trumpa | Fond Fidelity | Global Communication Fund | Future Connectivity Fund | Jon Guinness | Nasdaq Futures | BIIB | Ruské společnosti | Vítězství Bidena | Electronic Arts | Coty | T-Mobile US | Sumitomo | Bidenovy plány | Tempo inflace | MCD | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Apollo | Apollo Global Management | Cenné papíry s pevným výnosem | Faktor beta | PDD | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Riziko a výnos | Zisky bank | Palo Alto Networks | Farfetch | L Brands | Palantir Technologies | GPS | Hormel | JWN | Pasivní investování | Stock Spirits | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Výdělky | Proražení | Adobe Systems | Životní prostředí | Nio | Li Auto | NextEra Energy | Tesco | TSCO | XYL | AWK | Xylem | Akcie americké společnosti | CELO | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Continental | Covestro | Největší IPO | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | TABAK | Alexion | Investice státu | BIDU | Očkování | LEN | Lennar | Coinbase Global | PX Pražské burzy | NBP | CMI | Lael Brainardová | Aktivita investorů | Emise akcií | IPO společnosti | Rodrigo Catril | MGM | AAL | Očkování proti covidu-19 | Voda | DGX | Ceny americké ropy | Refinitiv Eikon | Lukáš Novotný | Makléřská firma | Nálada investorů | Carnival | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Růst ceny | PMI ve výrobě | China Unicom | Vyřazení akcií | Newyorská akciová burza | Newyorská akciová burza (NYSE) | Investice do Alibaby | DOT | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Silné oživení | Počet pracovních míst | Fiskální situace | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | ForFarmers | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Zhoršení ratingu | Výrobce obuvi | JD | Evropské centrální banky | Fiskální impuls | Nejlepší čínské akcie | MRK | ACT | Futures na indexy | Indexy na Wall Street | Jack Ma | UAL | MSCI ACWI | MSCI China All Shares | Situace na trhu | VTB | United Parcel Service | Philips | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Marriott | PEP | Streamovací služby | Deliveroo | Očkování proti covidu | Přerozdělení bohatství | Express | Mean-reversion | Tržní ceny | Thermo Fisher | Index FTSE MIB | Historická výkonnost | Dnešní seance | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | MIB | Zisky akcií | Supercyklus | HAS | Hasbro | UNH | Humana | Finanční výkonnost | Piper Sandler | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Hlavní finanční trhy | Kov | Obchodování s emisemi | Colt | Zajímavé akcie | Flow Traders | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Nedostatečné dodávky | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | Akcie na světových trzích dnes | Kering | Odliv peněz | AIG | Celosvětové zadlužení | Rizika a příležitosti | WFC | Přísná měnová politika | MSCI Turecko | Zasedání turecké centrální banky | Robinhood Markets | Rostoucí výnosy | Manažeři hedgeových fondů | Nová strategie | Dlouhodobější výhled | Skluz | Air | Index Cboe | Cboe VIX | Index Cboe VIX | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Covidová opatření | Finanční zdraví | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Dynamické portfolio | Herní průmysl | Nárůst výnosů | Dollar Tree | DLTR | PSX | Siemens Energy | Riziková prémie | Špinavá energie | Akcie společnosti Microsoft | Výrazný zisk | Silný růst | CrowdStrike Holdings | CRWD | Záchranný plán | Fidelity | TER | Akcie AT&T | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Dlouhodobý investor | Akcie Eli Lilly | Vysoké dividendy | Makléřské služby | Ceny železné rudy | Hlavní index CSI 300 | Hodnotové akcie | Quadruple witching | Vývoj pandemie | Kansas City Southern | KSU | CRM | Discovery | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Archegos Capital | Archegos | Výhled Saxo Bank | Vývoj hodnoty | Údaje MMF | GRMN | LMT | Reuters analytik | Nejvyšší růst | Paychex | PAYX | EDF | Realitní fondy | Celoroční výsledky | Výnosy z investic | Constellation | Constellation Brands | STZ | Harley-Davidson | Data o inflaci | Klíčové centrální banky | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | Akcie Goldman Sachs | COIN | Akcie Coinbase | Graf indexu Nasdaq | Akcie kryptoměnové burzy | Krypto trh | Vstupní náklady | MSCI All-Country World Equity | Index MSCI All-Country World Equity | AA | Ceny ropy Brent | Akcie MicroStrategy | Emise skleníkových plynů | Očekávané zhodnocení | Zvýšit ziskovost | Centene | ERA | Rostoucí ceny | Směřování trhu | Objednávky | Objem transakcí | Internetové společnosti | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Verizon | Comcast | Nárůst objemů | Kellogg | Zpráva amerického ministerstva práce | Futures na americké indexy | Optimismus na trhu | Světové žebříčky | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | Hong Kong Exchanges & Clearing | London Stock Exchange Group | CITIC Securities | MSCI Inc | Interactive Brokers Group | Nasdaq Inc | MarketAxess Holdings | Tradeweb Markets | LPL Financial Holdings | Euronext NV | Virtu Financial | Avanza Bank Holding | Avanza Bank | Nordnet AB | Nordnet | IG Group Holdings | flatexDEGIRO | Swissquote Group Holding | Swissquote Group | Monex Group | CMC Markets PLC | Knight Capital Group | Archegos Capital Management | Knight Capital | Saxo Group | Index hongkongských akcií | Otevření ekonomik | Vývoj ceny elektřiny | EEX | Pandemie COVID | MSTR | Kurzotvorné zprávy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Palo Alto | Těžaři | LGBTQ | Obavy z inflace | API | Oslabení | Luckin Coffee | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Podstatné kurzotvorné zprávy | Retailový obchodník | Návrat poptávky | První zvýšení sazeb | MNB | Impulzy | Nadnárodní společnosti | FAST | Americké farmaceutické společnosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Vyvážené portfolio | Trend klesající | Průměrný roční výnos | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Freedom24 | Freedom24.com | Freedom Holding Corp | Tržní síly | Dodávky plynu | Zajišťování | SAIC | Konkurence | XPeng | Revolut | Prodej | XPEV | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | Hodně peněz | Mali | Tržní prostředí | Zdanění firem | Morrisons | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Navýšení kapitálu | iShares Nasdaq | Graf akcie | CrowdStrike | Cyklus zvyšování sazeb | Pozitivní vliv | Solární panely | Vyšší úroveň | Obrovský potenciál | Trh dnes | Aristoteles | Malajsie | Thajsko | Akcie Moderny | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Dodavatelský řetězec | SAIC Motor | Technologie | Americký výrobce | Protipandemická opatření | Nabídky akcií | Obchodní aplikace | Spojené arabské emiráty | Koncentrace | Prodej zboží | Philip Morris International | Trenér | Spotové ceny | Iberdrola | Index českého investora CII750 | TSMC | Pivovar | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Včerejší seance | Rada guvernérů | Symantec | Čínský výrobce | Cyklické sektory | Americký trh | XEL | DG | CMCSA | VZ | TXN | AXP | AI | COST | PG | CAT | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | KO | DTE | DTE Energy | Současný trend | Přidaná hodnota | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Pokles poptávky | Kryptoaktiva | BHP | Divize | HOOD | Načasování | Varianta delta | Boom | Investovanie v Číne | Lyxor China Enterprise HSCEI | iShares MSCI China A UCITS ETF | iShares MSCI China UCITS ETF | Xtrackers FTSE China 50 ETF | Americké technologické společnosti | Azure | Rekord | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | Stanovená cena | Bilion | Růst v Číně | University of Michigan | Štěstí | Náhoda | Provozní ztráty | SSE Composite Index | Bankovní skupina | Objem vkladů | Ministerstvo spravedlnosti | Chování | Pocity | Vnímání | Ovlivňování | Technologie 3D tisku | 3D tisk | Logistika | Devon Energy | DISCA | Marriott International | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Projekce | FRHC | Freedom Holding | TWS | Gary Gensler | Inovativní řešení | VIAC | Paramount | Comcast Corp | Messi | Čínští výrobci | Delta varianta | Základní sazby | BioNTech | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | ADS | Pioneer Natural Resources | Objem peněz | Nucor | Index Russell | Komentář Fidelity | Komentář Fidelity International | Odborný přístup | Asijské země | Zahraniční společnosti | Pozitivní korelace | Byty | Home Depot | Richemont | CBRE | Liquid | Medián | Zápis Fedu | Očekávaná inflace | SAMR | SPOT | Výrobní inflace | Kansas City | Americká ministryně financí | ASX | David Vagenknecht | Dupont | Dominion Energy | Jihoafrická republika | Růstové tituly | Společnosti | Bill Northey | Národní měny | Opatření | Rivian | Vrcholy | Dna | PayPal Holdings Inc | Radovan Vávra | Evergrande | Nákladová inflace | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Honeywell International | 3M Company | Energetika | TIPS | Společnost Siemens | Akcie společnosti Tencent | Evropský index | Společnost Walmart | High-yield | Marika Čupa | Gucci | Luxusní značky | Čínský index | Vyšší hodnoty | Zprávy z pražské burzy | Ceny kovů | Pracovní den | Obchodování na burze v Hongkongu | Airbus SE | Akcie čínských společností | Akcie Nio (NIO) | Dolar vůči jüanu | VanEck | Tim Ash | BNP | Investment grade | P/B | MGM Resorts | Problémy v dodavatelských řetězcích | Paras Anand | Úročení | Cenový šok | Gamble | Energetická krize | Odhady růstu | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Globální inflace | Bankovní skupiny | Automotive | Fiskální pravidla | Zlato a bitcoin | Charter Communications | Nová vláda | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Schroder ISF Global Energy A Acc | ESG investování | Akcie zbrojovky | Češi | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Energetické krize | Objem obchodů s akciemi | Výrobní ceny v Číně | Vysoké ceny | Pravidla hry | ASEAN | Sdružení národů jihovýchodní Asie | Složení portfolia | Ukončení kvantitativního uvolňování | Bristol-Myers | Intuitive Surgical | ISRG | CSX | ANTM | EQT | Čínské centrální banky | Horizon | Abbott | Zdravotnictví | Schlumberger | Poměr výnosu | Snap | Rumunsko | Pozornost | Společensky odpovědné investování | ESG Dynamické Portfolio | Cenový cíl | Retail Investor | Zprostředkovatelé | ServiceNow | Zboží dlouhodobé spotřeby | Dodávky z Ruska | Ruský prezident | Colgate-Palmolive | Meta | Klima | Peněžní prostředky | Hodnota akcií Freedom Holding | Sidoti & Company | Forbes Quant Trader | Quant Trader | Arrowstreet Capital | Vanguard | Allianz SE | Morgan Stanley Capital International | MSCI U.S. Small Cap 1750 | MSCI U.S. Investable Market 2500 | Goldmani | Meta Platforms | MGM Resorts International | Ryan Detrick | Regeneron Pharmaceuticals | Čínský realitní sektor | Royal Caribbean Cruises | Tencent Music Entertainment | Akcie skupiny | Podmínky na trhu | Globální dodavatelské řetězce | Společnost | Nové emise | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Jim Reid | Uhlíková stopa | NTES | Další růst sazeb | ESG principy | ESG investice | Společnost JPMorgan | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Target | Intuit | Macy's | TechnipFMC | Lockdowny | TIM | Ruský trh | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Booking | Zahraniční politika | Bezpečná aktiva | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Očekávání úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Smíšené pocity | Nákupy cizích měn | Nálada na trzích | Výhled Fidelity | Broadcom | | Honeywell | CMA | Vojtěch Boháč | Nejvýraznější propad | Vietnam | BofA | NatWest | Postavení na trhu | Rozšíření | Rostoucí inflace | Jestřábí Fed | Arm | Akcie výrobce čipů | L'Oréal | Emise uhlíku | Annalena Baerbocková | Relativní stabilita | Úrokové sazby v USA | Provozovatel sociální sítě | Inflační situace | Elektromobilita | Poradenská společnost EY | Společnost EY | CarMax | KMX | Cloudflare | TerraUSD | Focus | Celosvětový HDP | Sumitomo Mitsui DS Asset Management | Sumitomo Mitsui | Celkový sentiment | Hodnoty měny | Uniper | Miliardy USD | Altria | Ocel | EOG Resources | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Big tech | Průměrná míra inflace | Uhelné elektrárny | Hry | Call of Duty | BCA Research | Real Estate | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Large-cap | Vanguard S&P 500 | Analytik trhů | Shell Plc | Instituce | Odklon od rizikových aktiv | Digitální ekonomiky | Pokles technologických akcií | Spotřební zboží | Akcie evropských společností | Pozitivní výsledky | Rusko dnes | Electrolux | Western Digital | Závislost na Číně | Simon Property Group | Spirit Airlines | Frontier Group Holdings | Chipotle Mexican Grill | Uvedení společnosti na burzu | Člen ECB | Akcie společnosti Alibaba | Affirm Holdings | Illumina | Mattel | Výrobce hraček | Under Armour | Futures na americké akciové indexy | Ruské dluhopisy | St. Louis | LHA | Marathon Oil | MRO | Kraft-Heinz | Výrobní inflace v Číně | Akcie na asijských trzích | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | China 50 | A-shares | Ping An Insurance | Ruské invaze na Ukrajinu | General Dynamics | Cenový index | Sankce na Rusko | Sankce | Sankce vůči Rusku | Ruský prezident Vladimir Putin | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Bidenova vláda | Moskevská burza | Napadení Ukrajiny Ruskem | Green Deal | Sankce vůči ruské centrální bance | Bluebay Asset Management | Elina Ribakovová | French Hill | Přímé intervence | Devastace na Ukrajině | Roberg Habeck | Motivace | Správce amerického akciového indexu | Dimitris Melas | Rusko a Ukrajina | BAE Systems | TGT | Forwardové ceny | Akcie ruských společností | Čínské trhy | Filip Louženský | Japonský Nikkei 225 | Logistické firmy | Orsted | Rheinmetall | Prima | Schopnost Ruska splácet dluh | Ruské finanční trhy | Poskytovatelé indexů | Ruská krize | DBK | Ruský kapitálový trh | Situace v Rusku | Bankers Trust | Long-Term Capital Management | Andrew Ticehurst | Nomura Holdings | Jennifer Granholmová | Raiffeisen | Invaze | Narušení dodávek | XTB Štěpán Hájek | Nadměrné výkyvy | Pokles inflace | Ukončení války | Řetězec | Řetězce | Nutrien | CF Industries | Protiinflační dluhopisy | Zvyšování cen | APP | Peter Siks | Výrobce munice | Společnost Intel | Horizon Investments | Fiserv | Opatření v Číně | Akcie kybernetické bezpečnosti | Akcie CrowdStrike | Čínští investoři | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Společnost Adobe | Představenstvo společnosti | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně | Nízké poplatky | Dodávky zemního plynu | Plynárenská společnost | Rekordní zisky | CMG | Ben Laidler | Colt CZ | Vlastnictví | Normalizace měnové politiky | STT | Travelers | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Alaska Air Group | Akcie společnosti Gap | Situace na akciovém trhu | Textron | Kvantitativní zpřísňování | Boj s inflací | Hlavní investiční analytik | Institucionální investice | Occidental | Akcie Under Armour | Dow Jones Industrial Average | Největší výnosy | Dollar General | Southwest | Indexy S&P | Akcie menších společností | Společnost Invesco | EMEA ETF | Invesco Bloomberg Commodity UCITS ETF | Invesco Coinshare Global Blockchain UCITS ETF | Invesco EQQQ Nasdaq-100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ Next Generation 100 UCITS ETF | Invesco S&P 500 ESG UCITS ETF | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | Invesco MSCI China All Shares Stock Connect UCITS ETF | Varování před riziky | GEVORKYAN | Představitel Fedu | Špatná výkonnost | Mondelez International | Nárůst zisků | Nadnárodní firmy | Jan Frait | Karina Kubelková | Rezervní fond | Investiční trendy | RIOT | EOG | EOG Resources Inc | Mimořádné zasedání | Asos | Dragon | ZEN | Přijetí | Wynn Resorts | WYNN | Průmyslová výroba v Rusku | Snížení inflace | Obchodní instrument | EdF | Životní náklady | Akcie Alphabet Inc | Marketingová komunikace | Zvýšení úroků | Pokles zisku | European Energy Exchange | Centrum | Obrat tržního akciového trendu | Peter Tuz | Zpráva amerického ministerstva obchodu | Pokles akciových trhů | Největší kryptoměny | Prime | Snížení zisku | Poměr P/E | Výrobci automobilů | Výrobce čipů Nvidia | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Akcie výrobce čipů Nvidia | Index Philadelphia | Philadelphia Semiconductor | Investiční ředitel společnosti | Zpráva o inflaci | Udržitelnost | Neel Kashkari | Současná situace | Paramount Global | Makroekonomické prostředí | iPhone 14 | Strategické možnosti | Ziskové obchodování akcií | Bolest | Společnost S&P Global | Rebalance | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | EU a USA | Ocenění trhu | Photon Energy | Společnost Photon Energy | Úrokové náklady | Společnost Siemens Energy | Ekonom společnosti | Změny ve vedení | Dodatečný výnos | Nejoblíbenější ETF | HARDWARIO | IoT | Společnost HARDWARIO | Boj proti inflaci | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Alokovat kapitál | Akcie leaderů | Sister Stock Trading | Industry Groups | Global Industry Classification Standard | GICS | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | Industry Classification Benchmark | ICB | Industry Classification Benchmark (ICB) | Communication Services | Financials | Consumer Discretionary | Joel Copp-Barton | Samy Chaar | Americká ropa | iShares Core S&P 500 | Asijské fondy | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Otevření ekonomiky | Událost roku | Komunistické strany | Administrativa amerického prezidenta | Administrativa | Ukončení války na Ukrajině | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Konkurent | Zpevňování dolaru | Britský akciový trh | Výrobci čipů | CZ | Wonderinterest | Mistrovství světa ve fotbale | Obrat v měnové politice Fedu | Obrat v měnové politice | Mitsui | Polovodiče | Pád akcií technologických obrů | Hodnocení akcií | Pivot Fedu | Greenwashing | Portfolia ETF | Seriál o ETF | Mitsubishi UFJ | Vánoční sezóna | Tempo zvyšování úrokových sazeb | ETFGI | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Akcie společnosti Apple Inc | Ekonomické prostředí | Budoucí potenciál | Výhody diverzifikace | Diverzifikované portfolio | Index cen výrobců | Aktivity v USA | Zajímavé investiční příležitosti | David Šnajdr | Akcie Photon Energy | Peníze investorů | Varování | WTI a Brent | Ropa WTI a Brent | Růstové vyhlídky | LSEG | Zisky společnosti | Střední třída | ETFs | Růstový potenciál | Pokles likvidity | Finanční výkazy | Vysoké sazby | Cetera Investment Management | Silné ekonomické údaje | Průmyslový Dow Jones | Akciové trhy jako celek | Globální akciový index MSCI | Energetický index S&P 500 | Energetický index | Marek Malina | Portu Marek Malina | Čínský index SSE Composite | Index SSE Composite | Index SSE | Farmacie | Otevření Číny | Haísám Ghais | Výprodeje | Federální společnost pro pojištění vkladů | FDIC | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Next | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Vyhlídky dolaru | ChatGPT | OpenAI | Sergio Massa | Globalizace | ETF bestsellery | Bestsellery podle Patria | Branislav Soták | Analytik Patria Finance | Patria Finance Branislav Soták | První ETF | Volatilní položky | Federal Reserve Bank | Adani | Hindenburg Research | Hindenburg | OCI | Akciové tituly | Velké recese | Invest | Společnost Morgan Stanley | Vyšší náklady | Vedení firmy | Pokračující pokles | Výhled Saxo | Vládní dluh | Iker Casillas | Kazuo Ueda | Společnost Glencore | ETF od společnosti BlackRock | Příznivé faktory | Obnovitelné zdroje | Nvidia Corporation | Pivovary | Média | Rostoucí obavy | Pivovary CZ Group | Raphael Bostic | C3.ai | Optimalizace | Zprávy o trhu | Výnosy z nemovitostí | SVB Financial | SVB | Bankovní krach | Největší bankovní krach | Krach banky | Signature Bank | Vklady | Soupeření | Silicon Valley Bank (SVB) | Bancorp | Tim Mayopoulos | Hodnota světových finančních akcií | KBW Regional Banking Index | Hlavní index japonské burzy | Index japonské burzy | Index japonské burzy Nikkei | Invesco Ltd. | Ulta Beauty | Akcie Ulta Beauty | ULTA | Převzetí Credit Suisse | Počet obyvatel | Zklidnění situace | Telekom | Válka | Obchodní ředitel XTB | Europe 600 | KBW | Růst Nvidie | Veřejná nabídka akcií | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Spojení | Vyšší ceny | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Pinterest | Rostoucí společnosti | Překážky | Klesající inflace | JOLTS | NYSE:NKE | NYSE:MMM | Spalování fosilních paliv | Investiční ředitelka | Vysoké úrokové sazby | Sektor komerčních nemovitostí | Propad zisku | Challenge | Solární projekty | Jobless Claims | Capital Management | Baterie | Partnerství | Společnost BYD | BYD | Snížení poptávky | Zveřejnění hospodářských výsledků | Americký akciový index S&P 500 | IMI | Silná poptávka | Energetická burza | Energetická burza European Energy Exchange (EEX) | Energetická burza European Energy Exchange | Burza European Energy Exchange (EEX) | Burza European Energy Exchange | Výroba v Rusku | Investice do komerčních nemovitostí | MSCI Real Assets | Investice do komerčních nemovitostí v Evropě | Cenový index výdajů | Index výdajů | Index výdajů na osobní spotřebu | Letošní maximum | Nové letošní maximum | Společnost Arm | Nálady na trhu | Vice | Deere | NU Holdings | Aktuální stav | New York Community | Transparentní | Rating USA | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Core S&P 500 | S&P 500 UCITS ETF | iShares NASDAQ | Společnost Nvidia | Sam Altman | OpenAI Sam Altman | Uplynulý rok | Výhledy | Směřování | Earnings per Share | Finanční budoucnost | ARM | SMCI | Technologické bubliny | Bunge | Viterra | Dovozní ceny | Vítězství nad inflací | Hidroelectrica | Výkonnost společnosti | Technologická ETF | Carson Group | ESG ETF | Environmental, Social a Governance | Zajímavý trend | Co je ESG investování | ESG kritéria | Socially Responsible Investing | SRI | ESG trend | Trh ETF | Biodiverzita | Alternativní zdroje energie | Zdroje energie | Ochrana klimatu | ETF zaměřený na ESG | ETF zaměřený na ESG investování | Trend ESG | iShares MSCI KLD 400 Social ETF | iShares MSCI KLD 400 Social | MSCI KLD 400 Social ETF | MSCI KLD 400 Social | MSCI KLD 400 | ESG rating | Společnosti zaměřené na zelené energie | Kritéria a rating ESG | Rating ESG | MSCI ESG Rating | ESG metodologie | ESG rizika | Indexy sledující výkonnost ESG segmentu | Indexy sledující výkonnost ESG | Výkonnost ESG | ESG společnosti | Výkon S&P 500 ESG Indexu | Výkon S&P 500 ESG | S&P 500 ESG | MSCI USA Investable Market Index | MSCI USA IMI | MSCI USA | ETF zaměřené na ESG | ETF zaměřené na ESG investování | S&P 500 ESG ETF USD | iShares S&P 500 ESG ETF USD | iShares S&P 500 ESG ETF | S&P 500 ESG ETF | justETF | Svět ETF | ETF a investování | Seriál o investování do akcií | Seriál o dividendovém investování | Oblast investování | Emoce okolo ESG | ESG oblasti | Propaganda | Tematicky zaměřené ETF | Výkonnost společností | Dobrý ESG rating | Oblast ESG | Firma dnes | Vliv inflace | Nižší ceny | Uvolněná měnová politika | Kurz jenu | Vývozní omezení | DNO | Generativní umělá inteligence | Generativní umělé inteligence | Finanční podmínky | Největší energetické společnosti | Euro Cash 3 Months UCITS ETF | Invesco Euro Cash 3 Months UCITS ETF | Invesco S&P 500 High Dividend Low Volatility UCITS ETF | S&P 500 High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Invesco FTSE Emerging Markets High Dividend Low Volatility UCITS ETF | FTSE Emerging Markets High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Invesco EURO STOXX High Dividend Low Volatility UCITS ETF | EURO STOXX High Dividend Low Volatility UCITS ETF | Invesco US High Yield Fallen Angels UCITS ETF | US High Yield Fallen Angels UCITS ETF | Invesco S&P 500 UCITS ETF | Invesco MSCI World UCITS ETF | MSCI World UCITS ETF | Invesco KBW NASDAQ Fintech UCITS ETF | KBW NASDAQ Fintech UCITS ETF | Invesco Energy S&P US Select Sector UCITS ETF | Energy S&P US Select Sector UCITS ETF | Invesco Real Estate S&P US Select Sector UCITS ETF | Real Estate S&P US Select Sector UCITS ETF | Invesco Hydrogen Economy UCITS ETF | Hydrogen Economy UCITS ETF | Invesco Global Clean Energy UCITS ETF | Global Clean Energy UCITS ETF | Invesco Global High Yield Corporate Bond ESG UCITS ETF | Global High Yield Corporate Bond ESG UCITS ETF | Invesco MSCI USA ESG Climate Paris Aligned UCITS ETF | MSCI USA ESG Climate Paris Aligned UCITS ETF | Invesco EUR Corporate Bond ESG Short Duration Multi-Factor UCITS ETF | EUR Corporate Bond ESG Short Duration Multi-Factor UCITS ETF | Nově registrovaná ETF | Akcie společnosti Kering | HCOB | Levels | Výkyvy jenu | Arista Networks | Poplatky z obchodování | Rzeczpospolita | Společnost Revolut | Novo | Country Garden Holdings | Country Garden | Společnosti z indexu | Index S&P 500 Energy | S&P 500 Energy | Obnovitelné energie | Změna klimatu | Miliardové investice | Obnovitelné zdroje energie | Hamás | Konflikt mezi Izraelem | CHN.cash | Vista Outdoor | Japonské úřady | Vypršení platnosti | Inverzní vztah | Dot-com bubble | Malina | Kryštof Míšek | Argos Capital | ICCO | Japonský trh | Analog Devices | Bitcoinové ETF | Nadšení | Struktura | Technology | Communication | Services | Návrat inflace | Nové technologie | Eskalace | Posílení japonského jenu | Investice do ETF | Řízení společnosti | Pivovary CZ | Snižování inflace | Ceny uhličitanu lithného | Ceny uhličitanu | REITs | PG&E | Společnost PG&E | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | ETF na bitcoin | Paul Jackson | Zisk indexu S&P 500 | Nifty | Výhled na rok 2024 | ESG firmy | MSCI World ESG | Index MSCI World | Index MSCI World ESG | MSCI World ESG Leaders | Chief Sustainability Officer | Sustainability Officer | ESG management | Korporátní ESG | Korporátní ESG management | TOP ESG | TOP ESG společnosti | Nadprůměrný výnos | Top ESG firmy | Globální fintech | Charu Chanana | Historické maximum | ProCent | Index polovodičů | Philadelphia SE | Veřejné služby | Sazby v USA | Rok 2024 | Měnové politiky v USA | Letadla | Holding | Smíšené zprávy | Pasivní investoři | Pasivní investoři v České republice | AUM | Výkonnost Investičních plánů | Investors | Platforms | Rolandas Juteika | Wealth and Trading | Data Revolutu | Revolut Securities Europe | Revolut Securities Europe UAB | Revolut Securities | Investiční služby v EHP | Wealth and Trading (EHP) | Japonský index | Capital | Multi-asset | Dotace | Motorola | LPL | Platformy | Investments | ASML Holding | Odhady analytiků z Wall Street | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | NYCB | Bannockburn | New York Community Bancorp | Wealth | GE HealthCare Technologies | GE HealthCare | HealthCare Technologies | HealthCare | Velká korekce | Výkon | Lednový růst spotřebitelských cen | Nuance | Berkshire | Nákupy | Prodeje | DJI | Pokles akcie | Výsledky Nvidie | Capital One | DFS | Discover Financial Services | Discover Financial | Boom AI | Zisky společnosti Nvidia | S&P 500 a Dow Jones | Fed funds | Suroviny | Nasdaq a S&P 500 | Nasdaq a S&P | Geopolitická nestabilita | MSCI World Energy | Price-to-Earnings Ratio | Financial | Vlády | Pozitivní výhled | Demand | Pohyb cen | Change | Centrální banky vs. inflace | Šílenství měnové politiky | Jak zprávy ovlivňují akcie | Equinix | Oznámení | Stephen Massocca | Cenová bublina | Vydání zprávy | Plumb Funds | Tom Plumb | Investiční horečka
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

MRNA
MRNA.US
mRNA-1273
MRO
MRO.US
Mrož
MRTmarkets
Mrtvé kryptoměny
MRVI.US
Mřížkové strategie

Následující klíčová slova

MSCI ACWI
MSCI AC World
MSCI All-Country
MSCI All Country World
MSCI All-Country World
MSCI All-Country World Equity
MSCI Asia Pacific
MSCI Emerging Markets
MSCI ESG Rating
MSCI Europe
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Začínáme s Forexem (dopolední seminář)
reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít