Čtvrtek 18. srpen 2022 18:59
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Coinfy
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Jak investovat

img

Investice do mědi v 2022: Tipy na futures, akcie a ETF

19.04.2022 Měď je důležitou surovinou široce používanou ve stavebnictví, elektromobilech a dalších elektronických zařízeních. Cena mědi už navíc nějakou dobu stoupá. Mnoho investorů se tak ptá, jakým způsobem do mědi investovat. V tomto článku si přiblížíme, jak je na tom aktuálně nabídka i poptávka po mědi.
img

Jak investovat za války? Ternem mohou být akcie německých zbrojařů, amerických bank nebo krvácejících ruských podniků

06.04.2022 Válka na Ukrajině přepisuje všechna letošní doporučení, jak a do čeho investovat. Navíc stále bohužel probíhá. A stupňují se související sankce Západu a ruská odvetná opatření, což investorův výhled ještě dále zatemňuje. Pohnutá doba navíc přináší docela nečekané věci.
img

Akcie ropy v roce 2022: 6 tipů na nejlepší ropné akcie

10.03.2022 Akcie ropy jsou v důsledku růstu ceny ropy v posledních dnech opět v hledáčku investorů. Konflikt na Ukrajině nadále pokračuje a některé země zavádějí embargo na dovoz ropy a plynu z Ruska. Mnozí investoři se ptají, jaké to bude mít reálné dopady na cenu ropy a zda může tento růst nadále pokračovat.
img

Krize na Ukrajině: Do jakých akcií investovat?

28.02.2022 Invaze ruských vojsk na Ukrajinu pokračuje již pátým dnem. Přestože se dnes uskuteční jednání mezi ruskou a ukrajinskou delegací, nikdo nedokáže odhadnout, jakého výsledku bude dosaženo. Rusko se také ocitá čím dál tím více v mezinárodní izolaci a dopadají na něj četné sankce.
img

Válka bude mít dopad na ceny energií, tvrdí Rusnok. Inflace v EU se vyšplhala na 5,1 %

25.02.2022 Index podnikatelské nálady v Německu z dílny institutu Ifo zaznamenal v únoru citelné zlepšení, když vystoupil z 96 bodů na 98,8 bodu. Za optimismem stojí očekávaný konec koronavirové krize ze strany tamních podnikatelů. Mezi nejoptimističtější sektory se zařadil průmysl a také sektor služeb. Podle institutu Ifo stál boj s pandemií německou ekonomiku přibližně 330 miliard eur.
img

Jak investovat do metaverse? 5 tipů na nejlepší metaverse akcie

24.02.2022 Technologický pokrok je nezastavitelný. Virtuální svět, ve kterém by se lidé mohli potkávat, se stále více stává realitou. Toho si všímá i mnoho společností, které v takovém globálním propojení vidí velké příležitosti. Investoři se také stále více začínají zajímat o metaverse akcie.
img

Cena zlata v roce 2022: Jak investovat do zlata?

22.02.2022 Cena zlata v roce 2021 dle mnohých nenaplnila očekávání. Současná nejistota na trzích a rostoucí geopolitické napětí by však mohly k tomuto drahému kovu přilákat investory nazpět. Jaká je tedy prognóza ceny zlata v roce 2022?
img

Rusnok nevylučuje sazby nad 5 %. Příští rok by se měla inflace vrátit k normálu

18.02.2022 Řecko oznámilo, že do konce března splatí poslední záchranné půjčky od Mezinárodního měnového fondu a od následujícího roku hodlá mít primární přebytek, který však nebere v úvahu platby úroků. Pokud se Řecku povede splatit poslední tranši půjček v březnu, tak to bude o dva roky dříve, než se původně zavázalo.
img

Inflace v USA vzrostla v lednu o 7,5 %. Jaká bude reakce Fedu?

11.02.2022 Americké ministerstvo práce ve čtvrtek uvedlo, že ve srovnání s předchozím rokem index spotřebitelských cen (CPI) za leden vzrostl o 7,5 %. Jedná se tak o nejvyšší údaj od února 1982. Příčinou nárůstu je zejména zvýšení cen potravin, energií a nákladů na bydlení. Jádrová inflace rostla nejrychleji od srpna 1982. Za leden vzrostla o 6 %.
img

Realitní trh a diverzifikace portfolia

04.10.2021 Diverzifikace je v případě investic důležitým nástrojem. Díky ní lze dosáhnout snížení míry rizika, aniž by současně došlo ke znatelnému snížení výnosu. Nebo opačně: při zachovaném riziku lze diverzifikací zvýšit výnos. Proto by diverzifikace měla být základním pravidlem každého investora, i toho, který chce investovat jen a pouze do realit.
img

Online platforma Bondster.cz jako první umožňuje investovat do úvěrů zajištěných bitcoiny

13.09.2021 Česká investiční platforma Bondster.cz přichází s unikátním řešením na poli P2P investic nejen v Česku, ale také v Evropě. Způsoby zajištění půjček pro investory obohatila o bitcoiny, od čehož si slibuje ještě větší zájem o P2P investování.
img

Portu analýza: Inflace válcuje úroky na bankovních vkladech už pátý rok v řadě. Jak ji porazit?

11.08.2021 České domácnosti mají v bankách dlouhodobě uloženo přibližně 40 % svých finančních prostředků, dohromady s hotovostí pak zhruba 45 %. Mnozí Češi a Češky tak nevědomky prodělávají. Růst cen zboží a služeb je výrazně vyšší než úrokové sazby nejen na běžných a spořících účtech, ale i u termínovaných vkladů. Jinak tomu nebude ani v roce 2021. Už pátý rok v řadě převýší inflace úrokové sazby z vkladů. V aktuální analýze se analytik Portu Vratislav Zámiš věnuje letošnímu vývoji inflace, spoření a investování Čechů, ale i tomu, proč se konzervativní chování v posledních letech nevyplácí.
img

Komentář Fidelity International: Krávy, metan a klimatická hrozba

05.08.2021 Skleníkové plyny stojí za globálním oteplováním, avšak samotný metan může být nebezpečnější než oxid uhličitý. Krávy chované pro masný a mlékárenský průmysl jsou hlavním zdrojem metanu v atmosféře a řada nových průkopnických metod, jak se vyhnout „emisím z hospodářských zvířat“, nebo je alespoň snížit, přitahuje pozornost investorů zaměřených na udržitelnost.
C:\fakepath\1626864801-nemFondy.png

Realita tradingu 9: V bance jsou nulové úroky, když vydělám 1 %, tak ji porazím

21.07.2021 Občas se tvrdí, že tím že traduju, mám vyšší výnos než v bance, kde je úrok nula.
C:\fakepath\investice-voda-21062021-1.png

Investování do vody aneb Colorado na suchu

21.06.2021 To, co mě přimělo napsat daný článek, byl rozhovor o investorovi, který vlastnil akcie vodních práv v jihozápadním Coloradu. Současné sucho v povodí řeky Colorado patří do čtvrté kategorie. To je označení, které by mělo nastat každých 50 až 100 let. V mých očích zajímavě kritická situace a zároveň mi při tom probíhal hlavou odraz na finančních trzích, proto jsem si udělal malý průzkum, se kterým se s vámi podělím. Podle Becky Ballingerové, která je asistentkou státního klimatologa v Coloradu, přesto povodí řeky Colorado zažilo za posledních 20 let 2000 až 2018 to byly tři sucha a čtvrté sucho je nyní v roce 2021. Ballingerová řekla, že sucha, která pozorujeme, jsou stále mnohem závažnější kvůli teplotní složce. Jsou teplejší. Investor, který držel akcie vodních práv měl velké dilema, zda si má nadále držet tato práva na vodu, která měla každá hodnotu asi 5 000 dolarů. Bylo jich celkem 25 přesně za 125 000 dolarů, nebo by je měla prodat? Byla to těžká otázka.
C:\fakepath\investice-14062021-1.jpg

Jak je možné investovat 10 000 USD?

14.06.2021 Abychom našli správnou odpověď na otázky jak a kam investovat 10 000 USD, měli bychom vzít v úvahu několik věcí. Nejprve cíle a období investic. Pokud je období poměrně krátké, pak je možné riskovat a zvážit agresivní metody investování. Pokud potřebuje člověk peníze, které chcete investovat, použít za pár měsíců nebo spíše roků, může si vybrat možnost jejich investování do akcií, které mohou během let přinést zisk. Proto jsou investiční horizonty velmi důležitým parametrem.
img

Analýza Fidelity International: Jak investovat do nápojů

31.05.2021 Mnozí z nás vzhlíželi k prvnímu drinku v hospodě nebo restauraci jako k milníku na cestě lockdownem a opětovným otevřením. Jednoduché, rychlé, společenské, není nic sladšího než malé vítězství v podobě osvěžujícího nápoje. Ať už se jedná o oslavu, setkání, truchlení nebo jen schoulení se na pohovce, dát si něco k pití je součástí tohoto všeho, takže se nápojový průmysl stal hlavní silou moderního konzumu.
C:\fakepath\fundament-24052021.jpg

Jak zakomponovat fundamentální analýzu do obchodního plánu

24.05.2021 Fundamentální analýza je technika, která zkoumá klíčové ekonomické a finanční údaje a určuje, zda finanční aktivum nakoupit nebo prodat.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Akcie Alibaby navzdory rekordní pokutě výrazně zpevnily

12.04.2021 Čínský internetový gigant Alibaba neočekává žádný významný dopad zásahu antimonopolního úřadu v Číně, kde dostal rekordní pokutu a byl nucen změnit způsob zacházení s obchodníky. Oznámil to dnes generální ředitel společnosti Daniel Zhang. Akcie firmy při dnešním obchodování na burze v Hongkongu posílily o 6,5 procenta, během obchodování ale vykazovaly až devítiprocentní vzestup.
C:\fakepath\trader-22032021.png

Jak začít obchodovat na burze

22.03.2021 Příručka pro začátečníky v obchodování na burze. Zjistěte jak investovat s minimálním kapitálem.
C:\fakepath\akcie-10032021.png

Jak investovat do akcií?

10.03.2021 Investování do akcií je jedním ze způsobů jak zhodnocovat svůj kapitál. Co jsou akcie a jak se ve světě akcií orientovat?
img

Investování na burze v roce 2021: Velký návod, jak začít investovat!

10.03.2021 Investování na burze je jistě lákavou formou, jak zhodnotit své peníze. Každý z nás někdy slyšel o pohádkovém bohatství, ke kterému si někteří investoři přišli investováním do akcií a cenných papírů. Dobrá zpráva je, že investování na burze je dnes díky internetu dostupné téměř pro každého. Neměli bychom ale zapomínat na to, že obchodování na burze je rizikové.
img

IPO Coinbase: Ovládne kryptoměnový gigant také akciový trh?

02.03.2021 Dlouho očekávané IPO Coinbase přichází. Společnost, která figuruje na trhu kryptoměn, se pokusí ovládnout také akciový trh. A to pravděpodobně již v první polovině roku 2021. Firma svůj záměr oznámila v době, kdy se bitcoin dostal na svá historická maxima a kryptoměnová horečka je opět v plném proudu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 22.2.2021

22.02.2021 Výnosy delších amerických vládních dluhopisů se vydaly prudce nahoru. Vzhledem k dolarocentrické povaze globálního finančního systému se vývoj na amerických vládních bondech propisuje do výnosů státních obligací po celém světě. Výnos desetileté splatnosti se aktuálně nachází těsně pod 1,4 %. Většina investičních bank v prosinci 2020 předpokládala, že se výnos desetiletého papíru vyšplhá na tuto úroveň až konci letošního roku. Nyní Wall Street cílovou úroveň výnosů reviduje směrem nahoru. Prognóza do konce roku činí 1,75 % - 2%. Návrat růstu a inflačních tlaků vládní dluhopisy s fixním kupónem znehodnocuje. Nárůst výnosů souvisí i se stimuly Bidenovy administrativy. Ta k jejich financování využívá emisí delších splatností. Z tohoto důvodu dochází k významnému steepeningu výnosové křivky. Rozdíl mezi výnosy desetileté a dvouleté splatnosti se aktuálně nachází na úrovni 1,27 procentního bodu, nejvýše od ledna 2017. Tento vývoj stojí i za poklesem akcií z posledních dní. Dlouhodobě platilo, že se konkurenční vztah mezi akciovými a dluhopisovými trhy projevoval až v momentě, kdy se výnosy 10Y US GB nacházely nad úrovní 3 %. Vzhledem k obrovskému nárůstu zadlužení však existují obavy, že i nárůst výnosů ke 2 % může být pro řadu firem nebezpečný.
img

Stimulační politika ze strany ECB a FEDu pokračuje. Rusko očekává návrat ekonomiky na předkrizovou úroveň koncem 2021

19.02.2021 Izraelská ekonomika poprvé od roku 2002 poklesla, když se HDP v letošním roce snížilo o 2,4 %. O rok dříve přítom izraelské hospodářství vzrostlo o 3,4 %. Tamní centrální banka však predikovala mnohem větší pokles o 3,7 %. Institut pro fiskální studie (IFS) konstatoval, že by Británie musela zvednou daně o 60 miliard liber ročně, pokud by se rozhodl současný ministr financí Rishi Sunak kompenzovat ztráty způsobené pandemii. Sunak má 3. března nastínit, jakým způsobem bude řešit dopady pandemie.
img

Long signál na akcie Air France-KLM (AF)

17.02.2021 Air France-KLM S.A. je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Její aktivity jsou strukturovány do osobní dopravy, nákladní dopravy, údržby a dalších činností. Základní kompetencí společností je provozování vnitrostátních a mezinárodních osobních letů a nákladní dopravy do více než 300 destinací ve více než 100 zemích světa.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
C:\fakepath\obrazek-11022021-1.png

Předpověď ceny dogecoinu pro rok 2021: měli byste naskočit na tento krypto trend?

11.02.2021 Dogecoin (DOGE) je nejnovější kryptoměnou, která chytila vlnu a stala se podle tržní kapitalizace dvanáctou největší kryptoměnou. O růst se bezpochyby postaral zakladatel společnosti Tesla Elon Musk, který v minulém týdnu zveřejnil o této kryptoměně několik tweetů.
img

Prognóza ČNB: Rychlejší růst ekonomiky v 2021 a trojí zvýšení sazeb. Vše však závisí na rychlosti rozvolňování

05.02.2021 Farmaceutické společnosti Pfizer a BioNTech oznámily, že hodlají od poloviny února opět zvyšovat počty dodaných vakcín do Evropské unie. Ve druhém čtvrtletí letošního roku by pak evropské státy měly obdržet o 75 milionů vakcín více, než se původně očekávalo. EU totiž potřebuje urychlit proočkování obyvatelstva.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
img

Fed ponechal úrokové sazby beze změny. Rusnok naopak vidí dvojí zvýšení již tento rok

29.01.2021 Měnový výbor americké centrální banky na svém středečním dle očekávání ponechal základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Nákupy aktiv (kvantitativní uvolňování) také zůstanou nezměněny. Banka jako při předchozích zasedáních zopakovala, že je odhodlaná využít všech dostupných nástrojů k dosažení svých monetárních cílů.
C:\fakepath\zlato1.png

Zlato v roce 2020 aneb co nám krize opět připomněla

13.01.2021 V minulém roce jsme mohli být svědky nečekaného světového dění, kdy se naše planeta, díky jen velmi těžko předvídatelné situaci, opět ocitla v krizi, která nám zase pro jednou ukázala, jak moc se toho musíme ještě naučit. Hlavní otázkou však není, co tato v moderním světě moc nepoznaná krize ukázala všem, ale co ukázala nám obchodníkům.
img

Long signál na akcie SAP AG (SAP)

13.01.2021 Cena akcií německého softwarového giganta se po posledních čtvrtletních výsledcích, které byly prezentovány v říjnu, dostaly pod značný tlak. Trend následně nalezl své dočasné dno okolo ceny 90 EUR. Od té doby se akcie SAP poměrně zotavily.
img

Vývoj ceny zlata v roce 2021– dočkáme se rekordního růstu?

13.01.2021 Rok 2020 byl pro vývoj ceny zlata více než příznivý. Cenný kov dosáhl za poslední rok svého historického maxima a opět nám ukázal, jak jeho cena dokáže působivě růst. Kurz zlata jistě ovlivnila i pandemie koronaviru a celková nejistota na finančních trzích v minulém roce. Ke zlatu se investoři obrací zejména v dobách nejistoty.
C:\fakepath\obrazek-13012021-1.png

Jak investovat při vysoké ceně se strategií DCA

13.01.2021 Pokud přemýšlíte, zda je vhodné investovat do právě rostoucího Bitcoinu, nebo do kterékoliv jiné akcie, která dlouhodobě roste, ale nemůžete se pořádně rozhodnout, můžete vyzkoušet poměrně nenáročnou a efektivní investiční strategii s názvem Dollar-Cost Avereging, která by vám v téhle situaci mohla jistě pomoct. Tato jednoduchá metoda vám pomůže zbořit váš psychologický blok hlavně při nákupu aktiv, jejíž cena je dlouhodobě na vrcholu.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Investiční fórum: Jak úspěšně investovat v roce 2021?

16.12.2020 Úvod konference obstará člen bankovní rady České národní banky Aleš Michl, který představí svůj výhled pro českou a světovou ekonomiku pro rok 2021.
C:\fakepath\investice.png

Alternativní investice

16.12.2020 Pod pojmem investice si většina lidí představí vkládání své práce nebo svých příjmů do jiných aktiv, jiné práce nebo projektu s vidinou toho, že jim takto investované prostředky v budoucnu přinesou zisk. Lidé se investování živí, někteří pouze spoří na důchod a někteří mohou ve světě investic najít i koníček a zálibu.
C:\fakepath\komodity.png

Co jsou to komodity?

30.11.2020 Komodity a obchodování těchto surovin má na světě velkou historii a datuje se dávno před našim letopočtem. Kdysi byl důvod obchodování s rýží nebo obilím prostý – uspokojit základní lidské potřeby. Časem však, jako každé jiné obchodování přilákalo další osoby, s vidinou na tom zbohatnout a vydělat. Obchod s komoditami prošel dalekou cestu - od barterového obchodu přes platbu drahými kovy a penězi až po dnešní trhy, kde se spekuluje na poklesu nebo nárůstu cen těchto surovin.
img

Svět online hazardu a tradingu v jednom

29.11.2020 Tato stránka a mnohé další vám neustále přibližují jaké to je, být součástí stále rostoucího světa online hazardu. Ten se rozvíjí naplno od 90. let minulého století, spolu s globalizací celého světa, politickými změnami a rozšiřováním internetu. V té době vznikají také první sázkové kanceláře u nás. Postupem času se hranice stávají stále otevřenější a online kasina přístupnější. Dnes je možné vybírat z desítek online kasin, každé z nich nabízí něco unikátně svého.
C:\fakepath\ronda-invest-1.jpg

Jak investovat peníze vydělané nejen na forexu?

10.11.2020 Rozhovor s obchodním ředitelem P2B platformy RONDA INVEST a.s. – panem Lukášem Blažkem.
img

NIO akcie raketově stoupají při upgradu JP Morgan

16.10.2020 Akcie čínského výrobce elektrických vozidel NIO byly velmi žádané poté, co analytik společnosti JP Morgan upgradoval akcie. Akcie se okamžitě zvýšily kolem 15% na směnku v tom, co je nyní považováno za velmi horký sektor.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
C:\fakepath\emise-16092020-lv.gif

Analytici: Plán na snížení emisí si vyžádá změny v ekonomice

16.09.2020 Snížení emisí skleníkových plynů o 55 procent do roku 2030, jak ho dnes v Bruselu představila předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyenová, je ambiciózní a bez dalších opatření může zatížit řadu ekonomik EU, včetně české. Proto bude pro jeho splnění nutná změna struktury ekonomiky. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK.
img

Dow Jones index – 8 zajímavostí k nejznámějšímu indexu světa

03.09.2020 Dow Jones Industrial Average index (DJIA) známý jako Dow Jones index je nejčastěji zmiňovaným akciovým indexem na světě. Pokud sledujete světové burzy, je téměř nemožné se s ním pravidelně nesetkávat ve finančních médiích jako je Bloomberg, CNBC atd.
img

Warren Buffett sází na Japonsko

02.09.2020 Holdingová společnost Berkshire Hathaway se začala v poslední době chránit proti inflaci a nakoupila podíly v největší světové těžařské firmě zaměřené na zlato, plynovody a zásobníky zemního plynu. O víkendu oznámila, že získala 5% podíl v pěti japonských investičních společnostech, což vypadá jako sázka na komoditní sektor a japonský jen. Warren Buffett se přeorientoval z USA na zbytek světa. Což by měl zvážit každý investor.
img

Investorské chování: Jak investovat a nepřijít na buben

24.08.2020 Období zvýšené volatility vždy prověří psychickou odolnost investorů a letošní rok je toho ukázkovým příkladem. Na akciových trzích došlo v březnu s nástupem koronavirové epidemie k více než 30% poklesu z předchozích maxim. Podobně tak kurz koruny a lokální dluhopisy prošly výraznou korekcí a dostaly se svými cenami na dlouholetá minima. Při pohledu na klesající hodnotu svých investic byli mnozí investoři v pokušení nejen rychle prodávat, ale dokonce přehodnocovat své investiční strategie a horizonty. Ti poučenější vědí, že je třeba zachovat klid a… ideálně nedělat nic. Což se s odstupem několika měsíců opět potvrdilo. Trhy téměř vymazaly předchozí ztráty, a kdo prodával v době ztrát, ten tratil. Získat mohl naopak ten, kdo prozíravě nakoupil. Například americké akcie se od počátku roku dostaly na kladnou nulu, smazaly tedy celý koronavirový pokles.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Skvělá příležitost: podhodnocené akcie s vyhlídkou oživení v roce 2020

14.08.2020 Najít akcie, které se po prudkém poklesu rychle zotaví, může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jednoduše nakupovat akcie, jejichž hodnota prudce poklesla, v naději, že se cena znovu zotaví, je velmi riskantní.
img

10 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

07.08.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.07.2020  FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o se...
img

Německo očekává nejhorší výsledky od 2. světové války. Dopady pocítíme i u nás

10.07.2020 Pokles německého vývozu můžeme pocítit i u nás. Německý statistický úřad tento týden zveřejnil data o květnovém zahraničním obchodu. Dle údajů klesl vývoz meziročně o 29,7 %, meziměsíčně došlo ke zlepšení o 9 %. Nejvyšší pokles zaznamenal vývoz do zemí nejvíce postižených koronavirem, např. do USA a Velké Británie. Pokud tento rok dojde k poklesu o 15 %, jak je odhadováno, ekonomické dopady rozhodně pocítíme i u nás.
img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Long signál na akcie Siemens (SIE)

01.07.2020 Siemens je světovým lídrem v elektronice a elektrotechnice. Výrobky Siemens používají po celém světě velké společnosti ve všech průmyslových odvětvích i individuální uživatelé. Koncem ledna začala cena akcií klesat, aby se následně téměř plně uzdravila. Tento silný nárůst je v současné době korigován.
img

Tržby firem v USA rekordně rostou. Podnikatelé hlásí zlepšení aktivit

19.06.2020 Agentura Reuters v pondělí informovala, že německá vláda uvažuje o navýšení dluhu o dalších 62,5 miliard eur, které využije na pokrytí nákladů spojených s podporou ekonomiky. Celkově by si tak Německo v letošním roce mělo půjčit okolo 218 miliard eur.
img

Hospodářská krize přináší příležitosti. Do čeho se vyplatí investovat a kam uložit své finance?

18.06.2020 Ochlazení světového hospodářství prorokovali ekonomové již několik let. Všichni ale očekávali přirozené zpomalení růstu HDP, ke kterému dochází v pravidelných cyklech. Nikoho ani ve snu nenapadlo, že krize bude vyvolána celosvětovou pandemií koronaviru. Jak během krize ochránit své peníze? A v čem představuje hospodářská recese příležitost k investování?
img

Investice do marihuany – Nejlepší konopné akcie a ETF v roce 2020

12.06.2020 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Long signál na akcie NVIDIA (NVDA)

10.06.2020 NVIDIA je předním výrobcem grafických čipů, tzv. GPU. Tyto procesory mají řadu využití – primárně v herním průmyslu, digitálním zpracování obrazu, internetu, průmyslovém designu, a v autonomních vozidlech. Po panickém prodeji se akcie rychle zotavily a cena se zvýšila na nové historické maximum. Pokles zpět k EMA-20 a následné odražení by nabídly vhodnou příležitost k nákupu této silné akcie.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

5 tipů jak investovat (nejen) v době krize

25.05.2020 Vzhledem k mimořádným okolnostem se může zdát, že v oblasti investic se objevuje stále více otázek, a žádné záruky. Pořád ale platí, že investování je jedna z možností, jak si zajistit stabilní příjem. Do čeho v době zpomalení ekonomiky investovat, a jakých základních pravidel se držet?
C:\fakepath\fondy.jpg

Kolik lze dlouhodobě vydělávat na finančních trzích (část 2.)

25.05.2020 Dnešním článkem budeme pokračovat v novém seriálu o tom, kolik lze realisticky dlouhodobě vydělávat na finančních trzích. Ve druhém dílu se společně podíváme na investiční fondy.
img

5 nejlepších short ETF DAX pro ochranu vašeho investičního portfolia v roce 2020

13.05.2020  ETF (Exchange Traded Funds) jsou velmi efektivním a jednoduchým způsobem, jak investovat do vývoje celých seg...
img

Manuál opatrného investora aneb Pozor na nešvary kapitálového trhu

27.02.2020 Kapitálový trh od svého vzniku v devadesátých letech prošel turbulentním vývojem. Ač tento vývoj vedl jednoznačně pozitivním směrem a spotřebitel si dnes může být mnohem jistější svým postavením a právy, než tomu bylo před lety, stále zde najdeme problémová místa, kde je třeba být ostražitý.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

Nejlepší FinTech akcie roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

19.02.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

12 nejzajímavějších IPO roku 2020

07.02.2020 Primární úpisy akcií neboli IPO je mnohdy velkou událostí na burze – obzvláště pokud se jedná o notoricky známou společnost. Vše nasvědčuje tomu, že rok 2020 bude na zajímavé IPO velmi bohatý. Co je to vlastně IPO a jaké poskytuje příležitosti investorům? V následujícím článku poznejte 11 nejzajímavějších IPO roku 2020.
img

Wall Street – jeho historie a největší pády

16.01.2020 Wall Street je jádrem finančního světa. Je to místo, kde se vytvářejí vzory pro akciové trhy na celém světě. Pracuje se zde s neuvěřitelnými částkami. Každý den je zde rychlý, hlasitý a chaotický. Pokud se něco velkého odehrává na Wall Street, ovlivní to celý svět.
img

EUR/USD – jaký můžeme očekávat vývoj v roce 2020?

19.12.2019 Očekávání euro-dolaru jsou pro investory a společnosti velmi důležité. Jedná se o nejoblíbenější měnový pár, ve kterém probíhá téměř čtvrtina všech měnových transakcí na světě. S obratem více než 5 bilionů USD denně (včetně derivátů) je devizový trh největším a nejlikvidnějším trhem na světě. To činí tento trh například mnohem větším než trh cenných papírů.
img

Cena zlata v roce 2020 – vítěz mezi drahými kovy?

17.12.2019 Bude zlato v roce 2020 vítěznou komoditou? Někteří investoři věří, že jsme na začátku dlouhodobého silného býčího trendu, srovnatelného s obdobím mezi lety 2009-2011. Cena zlata v té době vzrostla ze 700 USD na 1900 USD.
img

5 nejlepších ruských akcií pro rok 2020

05.12.2019 Ruské akcie jsou v momentálně velmi levné. Špatná správa a řízení společností, sankce a vysoká váha ropy a zemního plynu, které jsou momentálně také velmi levné, tlačí ceny ruských akcií směrem dolů. To může investorům, kteří vidí za roh těchto negativních faktorů, nabídnout zajímavé investiční příležitosti. Mnoho ruských akcií vyplácí velkorysou dividendu a má zajímavá aktiva.
img

Investiční fórum: Jak úspěšně investovat v roce 2020?

05.12.2019 Chcete se dozvědět, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a komoditní trhy v roce 2020? A co čeká svět alternativních investic? Jedinečnou možnost máte v úterý 7. ledna 2020 na Investičním fóru v Praze, kde v rámci moderovaných diskuzních a samostatných přednášek vystoupí přední ekonomové, bankéři a investiční odborníci z Česka i zahraničí a nabídnou ty nejlepší investiční strategie pro rok 2020.
img

MSCI World Index – Průvodce indexem & 10 nejlepších ETF

28.11.2019 MSCI World Index můžeme s trochou nadsázky nazvat králem akciových indexů. Prvním důvodem je fakt, že index letos slaví 50 let, což z něj činí jeden z nejstarších akciových indexů. Zadruhé index poskytuje dokonalý obraz o vývoji globálních akciových trhů. Přibližně 1 650 akcií z celé řady průmyslových odvětví ve 23 nejdůležitějších průmyslových zemích je spojeno do jediného indexu.
img

Jak začít investovat v roce 2019 – akcie, burza a forex

07.11.2019 Žádný učený z nebe nespadl. Pokud máte v plánu zhodnotit své úspory prostřednictvím investování na burze, je dobré se dostatečně připravit. Investování s sebou nese riziko, můžete přijít nejen o celé své úspory, ale také o více, pokud se rozhodnete pro rizikové obchodování na páku.
img

Daniel Gladiš (Vltava Fund) o blížící se recesi, shortování Tesly a populárních IPO WeWork a Uber

21.10.2019 Nejistota na trzích stále převládá, konec obchodní války v nedohlednu a blížící se recese. Jak nad touto situací přemýšlí profesionální investoři a ředitelé nejznámějších hedgových fondů? Co by nyní doporučili běžnému investorovi, do čeho by se nepouštěli a jaké jsou dle nich zajímavé příležitosti na trzích?
img

Euro Stoxx 50 – Vše o nejdůležitějším evropském akciovém indexu

16.10.2019 Index Euro Stoxx 50 je měřítkem rozvoje evropského akciového trhu a vlajkovou lodí eurozóny pro mezinárodní investory. Jedná se o nesmírně důležitý ukazatel (benchmarkový index) pro fondy investující v Evropě. Slouží také jako základ pro deriváty všeho druhu, od klasických termínovaných smluv až po ETF. V následujícím článku naleznete vše, co potřebujete vědět o jednom z nejdůležitějších evropském akciovém indexu.
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
img

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

03.10.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

IPO WeWork – druhé největší IPO 2019?

24.09.2019 Rok 2019 je na zvučná IPO velmi bohatý. Začátkem května další velká společnost avizovala, že plánuje vstoupit na burzu prostřednictvím IPO. Společnost WeWork uvedla, že závazně uvažuje o IPO, které by mělo proběhnout koncem roku 2019 na burze NASDAQ. Společnost byla nedávno oceněná na přibližně 47 mld. USD.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Finanční krize v roce 2019? 15 znaků blížící se recese

11.09.2019 Přehřívání trhu a slábnoucí výsledky z minulého roku jsou pro řadu analytiků předzvěstí blížící se finanční krize, či dokonce potenciálního pádu burzy. Samozřejmě, nikdo nemůže s jistotou prohlásit, kdy ekonomická krize skutečně přijde. V následujícím článku si probereme, které signály mohou naznačovat blížící se finanční krizi a také, jak se v nejkritičtějším případě při pádu burzy zachovat.
img

Trading v mobilu: vysoké zisky a vysoká rizika

10.08.2019 Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často rizika.
C:\fakepath\saxo-bank-1.jpg

Automatizované investiční strategie SaxoSelect

21.07.2019 SaxoSelect nabízí řešení pro investory hledající automatizovanou službu, která umožňuje investovat do spravovaných portfolií.
img

CFD obchodování – kompletní průvodce a 10 trading tipů

24.06.2019 CFD je investiční instrument, který si nachází stále více zájemců, pro svoji jednoduchou dostupnost. Nicméně jedná o vysoce rizikovou formu investování a předtím, než začnete riskovat reálné peníze, měli byste znát všechny aspekty a rizika, které s sebou obchodování CFD nese.
img

Společnost Slack bude veřejně obchodovaná! Přinášíme vše, co potřebujete vědět

20.06.2019 Slack Technologies Inc, populární cloudová platforma pro spolupráci na pracovišti, bude nabídnuta k veřejnému obchodování na newyorské burze pod symbolem WORK. Na rozdíl od jiných veřejných nabídek za miliardy dolarů od Uber a Lyft v letošním roce, to Slack udělá jinak - přímým zápisem, z čehož jsou investoři velmi nadšení.
img

Brexit, eurovoľby a obchodovanie na finančných trhoch

07.06.2019 Väčšina ľudí už vníma Brexit ako realitu aj keď ku nemu ešte nedošlo. Jeho termín sa už dvakrát zmenil a stále nikto nevie ako bude vyzerať. Dve najväčšie politické strany v Británii zlyhali, stále sa nedohodli a odstupuje aj premiérka Theresa May, ktorej určite nemôžeme uprieť vytrvalosť v rokovaniach o Brexite.
img

IPO Slack – ambiciózní technologická firma zveřejnila datum

05.06.2019 Letošní rok je bohatý na vysoce hodnocené IPO. Zejména technologické společnosti jsou v hledáčku mnoha investorů, jako je Uber či Lyft.
img

Stříbro v roce 2019 – navrátí se býčí trend?

10.05.2019 Může stříbro v roce 2019 zažít silný nárůst, jako tomu bylo v letech 2008 a 2011, kdy se jeho hodnota více než zpětinásobila? Nebo medvědi přeruší pokus o dokončení uptrendu a zisky můžeme očekávat v krátkých pozicích?
img

IPO WeWork – druhé největší IPO 2019?

07.05.2019 Rok 2019 je na zvučná IPO velmi bohatý. Začátkem května další velká společnost avizovala, že plánuje vstoupit na burzu prostřednictvím IPO. Společnost WeWork uvedla, že závazně uvažuje o IPO, které by mělo proběhnout co nejdříve. V následujícím článku se dozvíte základní informace o připravovaném IPO WeWork a také o samotné společnosti.
img

Micro futures – nový investiční instrument

06.05.2019 Americký akciový trh je v jednom z nejdelších a nejsilnějších býčích trendů v historii. V důsledku toho se hodnota některých indexů více než ztrojnásobila, čímž jsou obtížněji přístupné pro menší obchodníky.
img

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2019

30.04.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Zlato v roce 2019 – Vítěz mezi drahými kovy?

29.04.2019 Bude zlato v roce 2019 vítěznou komoditou? Někteří investoři věří, že jsme na začátku dlouhodobého silného býčího trendu, srovnatelného s obdobím mezi lety 2009-2011. Cena zlata v té době vzrostla ze 700 USD na 1900 USD.
img

EUR/USD – jaký můžeme očekávat vývoj v roce 2019?

24.04.2019 Očekávání euro-dolaru jsou pro investory a společnosti velmi důležité. Jedná se o nejoblíbenější měnový pár, ve kterém probíhá téměř čtvrtina všech měnových transakcí na světě.
img

Ropa brent – základní informace, které potřebujete znát

17.04.2019 Ropa je pravděpodobně stále nejdůležitější komoditou současnosti a blízké budoucnosti. Ropa se však dělí na několik kategorií zejména podle místa původu.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

15.04.2019 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | AUD/NZD | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | NZD/CAD | NZD/CHF | EUR/CZK | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Měnový trh | Objemy obchodů | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Měnové trhy | Binární opce | Spready | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový fond | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | Transakce | Bank of England | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Daytrading | Demo účet | Devalvace | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Exekuce | FOMC | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Large Cap | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Lot | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Management Fee | Margin | Margin call | Market Maker | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Mutual Fund | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Obligace | Opce | Open | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodejní cena | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Quote | RRR | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reinvestice | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Short | Long Term | Short selling | Skalper | Smart money | Směnný kurz | Split | Spot | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Tick | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Základní měna | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Komoditní trhy | Bank of America | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | HighSky Brokers | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | Social Trading | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Market Watch | Michala Moravcová | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Zisk | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Burzovní obchodník | Oanda | Ozvěny trhu | Investiční fórum | ČSOB | Expirace opce | Partners | Investiční odborníci | Deloitte | Golden Gate | Investiční produkty | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | FXTM | Forex Time | Zásoby ropy | Forexový trader | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | GBPUSD | GBPJPY | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Kasino | Ruleta | Poker | Kasina | Hazardní hry | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie online | Akcie on-line | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie SAP | Akcie Sberbank | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie ve světě | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální cena stříbra | Aktuální cena zlata | Aktuální ceny akcií | Aktuální ceny ropy | Aktuální graf zlata | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Binární obchodování | Bitcoin peněženka | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza akcií | Burzovní indexy | CAC40 | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena drahých kovů | Cena ropy brent | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny dolaru | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CFD obchodování | CFD trading | Čínská ekonomika | CISCO | CitFin | Co je akcie | Co je bitcoin | Co je to fundamentální | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České koruny | DAX 30 | Dax index | Devalvace měny | DJIA | Dlouhodobé investice | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Roman Dvořák | ECN broker | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | ETF fondy | Etoro | Eura | EURGBP | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční kapitál | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex obchodování | Forex tipy | Forex zdarma | Forex zprávy | ForexTime | Forexu | FX Trading | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Graf zlata | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HighSky | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do akciových fondů | Investice do drahých kovů | Investice do fondů | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investice na burze | Investiční | Investiční doporučení | Investiční hra | Investiční kovy | Investiční majetek | Investiční nástroje | Investiční nemovitosti | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do fondů | Investování do komodit | Investování do nemovitostí | Investování do podílových fondů | Investování do zlata | Investování na burze | Investování peněz | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak být dobrý obchodník | Jak dobře investovat peníze | Jak funguje burza | Jak investovat do akcií | Jak investovat do fondů | Jak investovat do zlata | Jak investovat milion | Jak investovat na burze | Jak investovat peníze | Jak koupit akcie | Jak na forex | Jak nakoupit zlato | Jak nejlépe investovat | Jak obchodovat forex | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak rychle zbohatnout | Jak těžit Bitcoin | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | Jak začít obchodovat na burze | Jak zhodnotit peníze | Japonské firmy | Jiří Rusnok | JP Morgan | Investujme | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kde koupit akcie | Kde nejlépe investovat peníze | Kde vydělat peníze | Kim Kiyosaki | Kiyosaki | Komodita | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Krach na burze | Kursy | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurz zlata | Kurzy | Libra | LYNX Broker | Maďarsko | Makléři | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Měnové kurzy | MetaTrader 5 | Míra inflace | Money Flow Index | Nákup akcií | Nejlepší investice | Největší producenti ropy | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Ninja Trader | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodování binárních opcí | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online akcie | Online obchodování | Oslabení měny | OTC trh | Paládium | Pasivní příjmy | PayPal | Peníze.cz | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Signály | Směnárny | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Société Générale | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Světové burzy | Světové události | Termínované vklady | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh cenných papírů | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu rublu | Webinář | Webináře | WTI | Highsky.cz | X-Trade | Zavedení eura | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | BreakEven | ZEW | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | ADR (Americké depozitní certifikáty) | Bill Gates | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Cenově vážený index | Centrální depozitář | Čistý dluh | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Federal Funds Rate | Hold | Index akciového trhu | Indie | Intermediate | Mark Zuckerberg | Měď | Nominální hodnota | Prospekt | Protistrana | Průměrování | PX index | Redukce | REIT | ROCE | Small caps | Vláda ČR | CTA | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | West Texas Intermediate (WTI) | Trading Room | Akcie na majitele | Akciová společnost | Duální listing | Hlavní trh | Investiční instrument | Minimální množství | P/E Ratio | Převis | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | Investiční dotazník | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | eBook | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | ASK cena | BID cena | Komise | Contract | Kontrakt | Pokles kapitálu | Federální rezervní systém | Majors | Trader Workstation | Volby | Fundamentální data | Rozhovor | Úspěšný trader | E-mini | Know-how | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Co je CFD | Commodities | Commodity trading | Currencies | Currency | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Penny stock | Slušný zisk | Traders | IMPOSSIBLE | Zlatý standard | Analytický servis | Aramco | Rhodium | Capital Economics | Markit | Unicredit | Bank of New York Mellon | Royal Bank of Scotland | Intesa Sanpaolo | Crowdfunding | KPMG | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | ABN Amro | CME Group | UniCredit Bank | Home Credit | Caterpillar | DIW | Baker Hughes | David Marek | MICEX | Členové OPEC | Macquarie | TLTRO | Mitsubishi | NATO | S&P Dow Jones Indices | Barrick Gold | BBC | Oslabení eura | CI Komodity | Petr Koblic | Investiční soutěže | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Specialista na investice | Akcie demo účet | Obchodníci na forexu | Uložení peněz | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Stock Success System | Andy Tanner | Ken McElroy | Tom Wheelwright | Blair Singer | MarketWatch | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Wolfgang Schäuble | Tomáš Kadeřávek | Top Stocks | Automobilový průmysl | Index FTSE Euro 1st 300 | Pád burzy | Echo24 | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Měnové riziko | Zajištění investice | Investiční očekávání | Investiční teorie | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | John Carter | John Person | Evropské banky | Finančníci | Zvyšování úrokových sazeb | Časování trhu | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Příležitosti na trzích | Seeking Alpha | Earnings | Podnikatelé | Jak zhodnotit své peníze | Burzovní kalendář | KBC | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | DAX (Deutscher Aktienindex) | Jádrový index | Volby v USA | Rosněfť | Agentura Reuters | Politické napětí | Hodnota bitcoinu | Sázet | Cena kontraktu | Americké trhy | Internetové investování | Investování na internetu | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Hvězdy burzy | City | Brokerský dům | Brokerské domy | Fidelity International | Golden Gate CZ | FX Outlook | Investiční fond Quantum | FX Global | Investiční firma | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Nejistota na finančních trzích | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Akcie těžařských společností | Glencore | Akcie bank | Ekonomické dopady | Japonská burza | Členství v EU | Otřesy na finančních trzích | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Realitní trh | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | Velikosti pozic | Styl obchodování | Britské hospodářství | Globální ekonomický růst | Pád libry | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Nervozita | Obchodní partner | Černé pondělí | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Index burzy | Kryptoměny | Cenový boom | Poměr zlata a stříbra | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Index Nikkei | Specifika kontraktu | TradingView | Derivátový produkt | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Guvernér | Cena mědi | Bezpečné dluhopisy | Akcie na pražské burze | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Unipetrol | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Úvěrová krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Agentura AFP | Odhodlání | Akcie a akciové burzy | Japan Exchange Group | Největší akciové burzy světa | Kryptoměna | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Výhled | Investiční výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Obchodování na newyorské burze | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Spekulativní sázky | Spekulativní produkty | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Kvalitní brokeři | Držení akcií | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Non-Farm Payrolls | Trading nastavení | Úspěšné obchodování | Francouzský CAC 40 | Odhady trhu | Predikce | Nejvíce rostoucí akcie | Ekonomická situace | Světový obchod | Hospodářská situace | General Electric | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Začínající obchodník | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Zisky firem | Velké zisky | FCA | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa May | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Indexové fondy | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Rizikovější investice | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Quantum | Softbank | Akcie Bank of America | Institucionální investoři | Měnové stimuly | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Kapitálové strategie | ExxonMobil | Údaje o inflaci | Alphabet | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Investice v Číně | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Obchodování na měnových trzích | Zpomalení ekonomiky | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Audi | Bitfinex | Politico | Devizy | Morningstar | SaxoTraderGO | Zajištění proti kurzovému riziku | ex | Akcie firem | Purple Trading | Spekulativní investoři | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Obchodování ropy | Krize eura | Vstup na burzu | Investiční činnost | Investopedia | ING Groep NV | Nasdaq Composite Index | CoinDesk | Cena palladia | Citi Research | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | Sladká ropa | Aleš Michl | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Benjamin Graham | Nákupy zlata | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | André Kostolany | Investiční specialista | Americký akciový trh | Zajímavé výnosy | Jack Schwager | Spekulativní investice | Trhy s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Obchodování indexů | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Jak obchodovat opce | Jan Dvořák | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | Digitální zlato | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Akcie z portfolia | Diverzifikace aktiv | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | Investiční nástroj | Monero | LTC | ETH | ETC | XRP | GDAX | Investice do bitcoinu | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Invesco | Nemovitostní fondy | Mineři | CEESEG | XBT | Inteligentní investor | Binance | Ethereum blockchain | NEST | Robinhood | Litecoin (LTC) | Kryptoměnová horečka | Bitcoinová horečka | Virtuální devizy | Ekonom specializovaný na bitcoin | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | MSCI World Index | Krypto aktiva | Lithium | Investice do lithia | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | BTC/EUR | Chuť investovat | Digitální peněženky | Online kasina | Dobrý obchodník | Výkonnost fondů | Index MOEX | Vzácné kovy | TRON | Josef Tetek | Co je kobalt | Kobalt | Investice do kobaltu | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Airbnb | Burzovní trh | Burzovní trh START | Index Russell 2000 | Začít investovat | Spotové obchodování | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | EOS | Co jsou ETF | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Lockheed Martin | Northrop Grumman | PANW | Forexové páry | OPEC+ | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Profesionální investoři | Podniky | Obchodovat forex | FINRA | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | FAANG | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Pokles ceny | Nákup zlata | Volný kapitál | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | ZISIF | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | IPO kalendář | Hlavní akciový index | Trh Start | Americký dolarový index | HKD | Akcie GE | Nové peníze | Patrik Mackových | Trh s ropou | Výsledky firem | Mileniálové | Stavební spoření | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční chování | Analytické služby | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Roční výnos | Marihuanové akcie | Vývoj kurzu bitcoinu | Christopher Dembik | Nejznámější kryptoměna | Pražský akciový trh | Nervozita na trzích | Obchodování se CFD | MSCI All Country World | Jiné měny | Výkonnost akcií | Růst zisků | Politika Fedu | EK | Index spotřebitelské důvěry | Top 5 investic | Obchodované fondy | Německé akcie | Bankomaty | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | Ukončení obchodní války | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Petr Tmej | Zpomalení světové ekonomiky | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | ETF portfolia | Aktivně řízené fondy | Řízené fondy | Fundamentální analýza akcií | Profesionální trader | Skalpování | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Intradenní trading | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | IPO Uber | OKEx | Nejvýznamnější burza | Přední ekonomové | IPO Lyft | Rekordní růst | Diverzifikace rizika | Státní fond | Investice do konopí | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Brown Advisory | Poziční obchodníci | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Pinterest | IPO Slack | IPO Rackspace | IPO Levi Strauss | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO 2019 | IPO O2 | IPO Cloudflare | IPO Peloton | IPO CrowdStrike | IPO Asana | IPO Casper Sleep | IPO Instacart | Obchodování přes LYNX | Obchodujte ropu | Rizikové akcie | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Akcie Lyft | Lyft (LYFT) | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Nedůvěra investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Zákaznická podpora | Micro futures | Micro futures na indexy | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | IPO u LYNX | Sójové boby | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | Bondster | NAGA | Jak na obchodování | Infineon | Infineon Technologies | AMS | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Sharpe ratio | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Americké společnosti | Čínský trh | Volný čas | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Svět investování | Ceny niklu | Ropné akcie | Akciová portfolia | Automatizované investiční strategie | Investovat finanční prostředky | Rozdělení investičních strategií | STAR | Investiční bublina | Biotechnologické akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Capital Partners | GBTC | Maržový účet | Pokles dolaru | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Farmaceutické akcie | Trading v mobilu | Výnosové křivky | Pokles cen | Americké futures | Vanadiové akcie | Vanad | Silný dolar | Tomáš Pfeiler | Miroslav Frayer | Digitální aktiva | Poptávka po stříbru | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Komoditní obchody | Indická ekonomika | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Akcie podniku | Pohonné hmoty | New York Stock Exchange (NYSE) | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Gram zlata | Depozitní sazby | Prosus | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Denní graf | Očekávání trhu | Vlastní akcie | Novozélandská centrální banka | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Pravidla strategie | Úpis akcií | UCITS | IPO Home Credit | Finanční údaje | TeamViewer | Nejlepší vanadiové akcie | Obchodování jedním kliknutím | AKAT | Přístup k investování | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Investování na Forexu | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie roku 2018 | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Obchodování EUR/USD | Obchodování zlata | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Očekávaný růst | Zlaté ETF | Kakao | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Hypotéky v Česku | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | IPO TeamViewer | Očekávané Earnings | Nová měna | Měnový systém | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Černý čtvrtek | Vysoká likvidita | Investice do fondu | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | Alipay | Ant Financial | Digitalizace | Co je krach na burze | FTSE 100 Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | Střadatelé | Manažer Hedge Fondu | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Startup | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Silné akcie | Hazard | Celkové příjmy | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Ropný gigant | Politická situace | Německá vláda | Hongkong | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Trinity | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | ČNB Jiří Rusnok | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Obrovské množství peněz | LNG | Objem | MSFT | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Zpomalování ekonomiky | Jak začít investovat | Myšlenka | Standardní odchylka | FRED | Vyšší volatilita | Obrat trendu | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Inflace v USA | ČSÚ | Předseda představenstva | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | Kurz eura vůči dolaru | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Tesla Elon Musk | PEGI | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | USA a Čína | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Borsa Italiana | Studie | BAKKT | Vysoké riziko | Bilance | Obchod s Čínou | Index DOW | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Nejistota na trzích | IPO Alibaba | Největší pokles | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | INTC | Walt Disney | 5G | Technická analýza EUR/USD | SECO | Hospodářské záležitosti | Finanční rezervy | Dlužníci | Ředitelka AKAT ČR | Inflační cíle | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | Konkurenti | Vládní bondy | Financovat | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | Jak úspěšně investovat | Investovat v roce 2020 | Radim Krejčí | TopMonks | Martin Svoboda | ZertifikateJournal | Michal Šnobr | KARO Invest | Primoco UAV | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | BNP Paribas Asset Management | Ján Hájek | Franklin Innovation | George Russell | Portfoliomanažer | Dividendové vyhlídky | NN Investment Partners | Bregje Roosenboom | Konferenční centrum City | Poslanecká sněmovna | Na burze | Drahý kov | Neinvestovat | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Standard Oil | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Ceny potravin | Důsledky krize | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Stavebnictví | Klíčový support | Celebrity | Ceny zboží | Nízká inflace | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Důvěra investorů v německou ekonomiku | NAFTA | Britové | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Podíl akcií | Total | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Cena za akcii | Evropský průmysl | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | Fidelity National Information Services | FIS | Internetový gigant | Americká automobilka | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Harmony | Goldcorp | Společnost Microsoft | Dieselgate | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Nejistota kolem brexitu | Hypotéky | Důchod | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | Nižší likvidita | Šperky | Kupní síla | Automobil | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Obchodované akcie | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | AAPL | FB | Snap Inc | Disney | Tým RoboMarkets | Americké vlády | Nike | Dot-com | Bydlení | COTTON | SUGAR | Uber | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | První obchod | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Akciové indexy v USA | Roční růst | Předsevzetí | Visa (V) | Kraft Heinz | SSE Composite | Izraelská ekonomika | Peking | Investiční platformy | Americký index | Wirecard | Halving | Ziskovost | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Zbrojovky | Černé labutě | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Silný support | Prodej automobilů | Exact Sciences | Návratnost | Russell 3000 | Hospodářské recese | Netflix | Inovace | Bitcoinové bubliny | Americké dolary | Washington | Daimler | Micron Technology | Apache | Analýza společnosti | Hlavní rizika | O2 | Miliardy eur | Írán | Irák | Velké trhy | Sodexo | Von der Leyenová | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Hodnota investic | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Horší časy | Poradenství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Podnik | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Velikost ztráty | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Nájemné | Britské společnosti | Ceny energií | Vyplácení dividend | Předsudky | Parabolický vývoj | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | General Electric (GE) | Trump | Čínské indexy | Prezident | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Lepší zítřky | Google | WhatsApp | Trhy | Ursula von der Leyenová | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Scorpio Tankers | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Enbridge | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Pohyby cen | Asijské indexy | Vir | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | Směrnice EU | Viceguvernér ČNB | Přijmout ztrátu | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Spekulativní kapitál | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | ETH/BTC | BP | PMI pro sektor | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Taleb | Sazby beze změny | SEC | Rozhodování | Velmi bohatý | Co je IPO? | Očekávaná IPO 2020 | Očekávaná IPO | IPO 2020 | IPO Postmates | IPO Snowflake | Postmates | Snowflake | IPO Casper | Casper | Palantir | IPO Didi Chuxing | Didi Chuxing | IPO GitLab | GitLab | Asana | IPO Wish | Wish | IPO Robinhood | IPO Ant Financial | Obchodování IPO | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Průměrná cena | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Biogen | Biogen | Americká inflace | Marek Mora | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Kukuřice | Empire State Index | ETF na S&P 500 | Deutsche Telekom | Nemovitý majetek | Bez rizika | Společnost Berkshire Hathaway | Prudký propad | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | Střední podniky | Goldplating | Ekonomické recese | Obchodní myšlenky | Cyklické akcie | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Cestovní ruch | Toyota | Vývoj | Nakoupit zlato | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Výkyvy | Současná cena | Příležitost k nákupu | Pravidelná investice | Propad rublu | Obrovské ztráty | WP | Rishi Sunak | Restrikce | Těžební kapacity | Vysoká rizika | Investovat do fondů | Poradci | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Nifty 50 | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Bankovky | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Další vývoj | Mimořádné kroky | Stimuly | Nízká cena ropy | Evropské země | Záchranné balíčky | Největší pády | Masivní propad | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Cenový vývoj | Důležitý support | Burzy cenných papírů | Inflace v EU | Obavy trhu | Nákupy aktiv | Justin Trudeau | Spotřebitelé | Pád ceny | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Charles Dow | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | Zásobníky | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Bilion dolarů | Příležitosti k nákupu | Vyplácet dividendy | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Kalifornie | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Domácnosti | Páka | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Spoření | Riziko dalšího poklesu | Tým Admiral Markets | Záchranný balíček | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Repo sazby | Potenciál | Boj s koronavirem | České vlády | Automobilový trh | Allianz | Německý statistický úřad | Karanténa | Výhody obchodování | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Nigérie | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | LTV | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Vášeň | Závislost | Práce | Otázka za miliony | Koronakrize | Zelené energie | Vláda USA | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | Dlužník | Mexiko | Omyl | Ropný průmysl | ETF portfolio | Eni | Pojišťovna | Globální trh s ropou | Cushing | Patenty | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Ekonomické oživení | Nemovitosti v ČR | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Extrémní nárůst | Nárůst nezaměstnanosti | Rutina | Snížení produkce | Oživení cen | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | WMT | Activision Blizzard | Delaware | Massachusetts | Více peněz | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Premiér Justin Trudeau | Microsoft Corp | US Bancorp | IIPR | Innovative Industrial Properties | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | Jak vytvořit obchodní plán? | Larry Hu | Commodity trading advisor | Commodity Trading Advisor (CTA) | Vydělávat na finančních trzích | Dlouhodobě vydělávat | Colorado | USD za barel | Američtí těžaři | USO | Měnový faktor | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Průměrný výnos | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Mimořádná situace | Cenové pohyby | Reddit | Tweety | Cena surové ropy | Surové ropy | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Air France | WEI | Amundi | Joe Biden | Christos Staikuras | Grayscale | Větší pokles | ADBE | Cenový pokles | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Volvo | Prudké pohyby | Shell | Společnost Shell | Zaměstnanci | Tweet | Růst výnosů | PMI pro sektor služeb | PEPSICO | FOMO | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | ETN | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Dosáhnout zisku | Velikost pozic | Potenciál zisku | Skladování ropy | Rekordní zisk | Australský premiér | Prodat dluhopisy | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Huobi | Dluhy | Spotřebitelské ceny v USA | Průzkum KPMG | Členské státy | NKE | Technologický pokrok | ONE | Merck KGaA | Merck | Auta | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Postoj k riziku | Konzistentní zisk | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Velké peníze | Fujitsu | Manažerka | CL | Spekulovat | Rally na stříbře | Potenciální zisk | Více riskovat | Státní podpora | Zhodnotit své peníze | Fiskální a měnové stimuly | Advance Auto Parts | Manažeři | Velikost fondu | Akcie leteckých společností | Omezení produkce | Předsedkyně Evropské komise | Aktivity společnosti | Renault | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Provoz fondu | Historie fondů | Historie fondů BlackRock | Investovat peníze | Finanční prospěch | Prostředky pro investování | Výše kapitálu | Minimální výše kapitálu | Kapitálové zázemí | Analytické týmy | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Roční zhodnocení kapitálu | Investment management | Investment management společnost | Silné kapitálové zázemí | Filip Navrátil | Europa Investment Property | Ztráty zaměstnání | Pronájem nemovitosti | JDE | Index akcií | Unie | ČR | Počty nových žádostí o podporu | Plán EU | Salesforce | Koronavirové pandemie | Lukoil | Norilsk Nickel | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Dlouhodobý výhled | Nissan | Bývalý prezident | Soubor pravidel | Výrobní PMI | Velcí producenti | Špatné zprávy | Vedení společnosti | Waymo | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Býčí trend | Big data | Oracle | Akcie big data | Dlouhodobé rezistence | Poptávka po zlatě | Nikola | Teorie černé labutě | Ropná krize | Black Monday | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | Světové indexy | APA | Oklahoma | Arizona | Nevada | Sanofi | Stimulační balík | Spořit na spořicím účtu | Jak investovat v době krize | Banky.cz | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Covid | Analytické společnosti | Správy kapitálu | Roční výkonnost | Infekce Covid | Index průmyslové výroby | Budoucnost firmy | Snížení nákladů | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Koronavirové epidemie | Velké investice | Ziskové marže | Fintech společnosti | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Akcie Coca-Cola | Neočekávané události | Jasný signál | Dopad pandemie | MAM | Ant | Sony | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | KPMG Global Automotive Executive Survey | KLM | NEXO | Úspěchy | Ocenění | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Investice do robotiky | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Trendová strategie | Technologické společnosti | Dlouhodobé výsledky | Výsledky a úspěšnost | Noble Energy | Salesforce.com | Znovuotevření ekonomiky | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Fresnillo | KGHM | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Barrick Gold (ABX) | Dollar-Cost Averaging | Porušení pravidel | Zlatá horečka | Začít obchodovat na burze | OMV | DeFi | Alternativa ke zlatu | Vepřové maso | Anglogold Ashanti | Royal Gold | Nikl | Prognóza ceny zlata | Čínská společnost | Důvěra | Ant Group | Výzkumy | WeCHat | 5 nejlepších ETF | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist) | Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc | SPDR S&P 500 UCITS ETF | iShares S&P 500 Information Technology Sector ETF | iShares S&P 500 Financials Sector ETF | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Časový úsek | Lepší výsledky | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Prezidentské volby USA | Čas na nákup | BHP Group | Podhodnocený | Capital.com | Wedbush | Online nakupování | Upozornění na rizika | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Počet akcií | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Období zvýšené volatility | Investorské chování | Časovat trh | Coca-Cola | Analýza ceny | Ceny v eurozóně | Výrobní sektor | Holdingová společnost | Přístup na burzu | Ceny mědi | Odborníci | Inspirace | Zdanění | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Změny v ekonomice | Snížení emisí | Plán na snížení emisí | Akcie NIO | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Rezidenční nemovitosti | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Elektromobily | Politici | Diverzifikovat | Snížit emise | App Store | Grubhub | Biden | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Pokles spotřebitelských cen | Digitální euro | Vinci | Delivery Hero | Česká republika | Průmyslové zakázky | Energetický sektor | Měnový fond | AEX | Naspers | Walgreens | Zambie | Významné riziko | Akciové portfolio | Akcie Sony | Epidemiologická situace | Zhoršující se epidemiologická situace | Embargo | Množství peněz | Jitan Solanki | Concho | Způsob investování | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Newmont | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Pokles indexu | Futures a opce | Futures na ropu | Společnost Ant Group | SAP AG | Akcie SAP AG (SAP) | Akcie SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | JP Morgan Chase | Uniswap | Aave | Kryptoměnová směnárna | Zveřejnění výsledků | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Akcie Berkshire | Sumitomo | Klesající dolar | Pfizer a BioNTech | RONDA INVEST | Úvěry podnikatelům | RONDA INVEST a.s. | Pinduoduo | Palo Alto Networks | Pasivní investování | Online hazard | Praktické tipy | Zelené dluhopisy | BNTX | Výdělky | Proražení | Životní prostředí | Nio | Tesco | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Výběr akcií | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Vakcinace | TABAK | BIDU | Proč investovat | Alkohol a doutníky | Umělecké předměty | Mince a starožitnosti | Lego | Sběratelské kartičky a známky | Sběratelské kartičky | Člen bankovní rady České národní banky | James Hickling | Jeff Meys | Michal Semotan | Ulrik Fugmann | Petr Šrámek | Longevitytech.fund | Očkování | IPO společnosti | MGM | Velký kapitál | Cenné papíry a burzy | Voda | Centrální bankéř | Carnival | Zlepšení ekonomického výhledu | Emise dluhopisů | P2P | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | Počasí | Online prostředí | Růst ceny | DOT | Zvýšení ceny | Počet pracovních míst | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Salutem | Salutem Fund | JD | Shopify | DCA | Dlouhodobé obchodování | Tradingview BTC/USD | Tradingview BTC | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Rostoucí ceny ropy | Acacia Communications | Nejlepší čínské akcie | Bidenův stimulační balík | WU | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Jack Ma | Situace na trhu | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Akcie Gamestop | KFC | PEP | WallStreetBets | Akcie GME | GameStop (GME) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Intradenní pohyby | Velké investiční fondy | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Cenové výkyvy | ROI | Akcie společnosti GameStop | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Růst ceny Bitcoinu | Activision | Blizzard | Budoucí vývoj ceny | Nákup bitcoinu | Anheuser-Busch inBev | Krypto trend | Předpověď ceny | Předpověď ceny Dogecoinu | Cena dogecoinu | Ren Project | Blockchainy | OpenDAO | renDOGE | DOGEO | Michael Burgess | Huobi Futures | FTX | WazirX | Arcane Research | Dlouhodobá předpověď | Tým Capital.com | Hodnota dogecoinu | Tweety Elona Muska | Budoucí cena | Coinswitch | Agregátor kryptoměn | Obchodování krypto | Krypto CFD | Zinek | Kov | ETS | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Elektroauta | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | WTI Crude Oil | SPWR | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Air | Freeport-McMoRan | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Herní průmysl | Akcie Phillips 66 | PSX | Admirals | Silný růst | CrowdStrike Holdings | CRWD | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Fidelity | Velké ztráty | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | Aleš Hála | Ropné futures | Indexové akcie | Poptávka po nemovitostech | Pohyb ceny | LMT | Realitní fondy | Umění | HoReCa | Čínský internetový gigant | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Daniel Zhang | AMD | Ochrana proti inflaci | Graf indexu Nasdaq | AA | Vysoká cena | Rostoucí ceny | Větší korekce | Konsensus trhu | Inflace v České republice | London Stock Exchange Group | MSCI Inc | Royal Dutch Shell A | Zvýšené riziko | Palo Alto | Ochrana investorů | Co je to fundamentální analýza? | Zdroje fundamentálních dat | API | Oslabení | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Nadnárodní společnosti | Dlouhodobé obchody | Přístup k riziku | Zajištění proti inflaci | Plány | Cíle | Příležitosti | Zajišťování | Dekarbonizace | SAIC | Konkurence | Prodej | Hodně peněz | Morrisons | Investování do vody | Globální ETS | FLOWX | Fidelity Water Sustainability | Global Water ETF | CFWAX | Calvert Global Water | First Trust Water ETF | IWC | Expense ratio | Invesco S&P Global Water ETF | Olimex Global Water | Vodní indexy | Invesco Water Resources ETF | Invesco Water Resources | PHO | NASDAQ omex us water | Graf akcie | Denní graf akcie | CrowdStrike | Index podnikatelské nálady | CO2 | Thajsko | Nicholas Taleb | Cenové stability | SAIC Motor | Technologie | Hliník | Smartphony | AI | Odvětví | Úroky v bance | Produkty v bance | Realita dluhopisů | BHP | Rekord | SSE Composite Index | Chování | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | TWS | Skleníkové plyny | Inovativní řešení | Portu analýza | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Pioneer Natural Resources | Index Russell | Společnosti | Opatření | ANO | Uhlí | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | Siemens Healthineers | Siemens (SIE) | SIE | Akcie Siemens (SIE) | Ceny plynu | Los Angeles | Česká společnost | Bondster.cz | Česká investiční platforma | Platforma Bondster | Investiční platforma Bondster | Analytici Goldman Sachs | Americká firma | Problémy v dodavatelských řetězcích | Zemní plyn (LNG) | Jak diverzifikovat | Zvýšení základní úrokové sazby | Trader Workstation (TWS) | Oculus | Schlumberger | Snap | Pozornost | Poptávka po čipech | Meta | Oculus Quest | Metaverse | Meta Platforms | AMD akcie | Meta (Facebook) | Společnost | TIM | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | Těžařská společnost | | Vietnam | Rozšíření | Rostoucí inflace | Základní sazba | Miliardy USD | Grafické karty | EOG Resources | Ruský plyn | Akcie Snap | Hry | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Shell Plc | Royal Dutch | Omniverse | Mesh | Teams | Základní úrok | Akcie FB | Marathon Oil | MRO | Roblox | Invaze na Ukrajinu | RBLX | Sankce | Prudký růst ceny ropy | Konflikt na Ukrajině | Uvalené sankce | Moskevská burza | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Green Deal | Krize na Ukrajině | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Rheinmetall | Zkapalněný zemní plyn | Invaze | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Řetězec | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Sankce Západu | APP | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Reddit IPO | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Pokles produkce | Pokles produkce mědi | Jak investovat do mědi?
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Jak funguje hedging?
Jak funguje mezibankovní trh
Jak funguje screening akcií
Jak funguje Stochastic
Jak fungují akcie
Jak fungují objemy na Forexu?
Jak fungují státní dluhopisy
Jak fungují vakcíny
Jak hedge fondy fungují?
Jak chránit úspory

Následující klíčová slova

Jak investovat do akcií
Jak investovat do fondů
Jak investovat do komodit
Jak investovat do mědi?
Jak investovat do zlata
Jak investovat milion
Jak investovat na burze
Jak investovat peníze
Jak investovat v době krize
Jak jsem vydělal milion dolarů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít